PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي D830 چگونه گوشي است؟

Silwestern
12-04-2007, 09:30
من از سوني اريكسون بيرون اومدم و ديروز كه در بازار گوشيها قدم ميزدم D830 خيلي نظرم و جلب كرد..

از دوستان ميخوام نكات ضعف يا قوت اين گوشي رو بگن واسم... مثل كيفيت فيلم و عكس و mp3 و عمر باطري

راستی لطف کنید بگید که وقتی با هدفون موزیک گوش میدیم بلندی صدا در چه حدیه؟ مثل موتورولاس v3i که نباشه بهتره یا در حد بهتریه ؟ (‌به سونی که فکر نکنم برسه ... در چه حدیه؟)

واقعا ممنون

ShahabSAMSUNG
12-04-2007, 13:05
D830
بسیار باریک - سری Ultra edition
دوربین 2 مگاپیکسل - کیفیت فیلمبرداری بالا
قابلیت اتصال به تلویزیون با کیفیت بالا
دو صفحه نمایش
حافطه داخلی 80 مگ - ساپورت حافظه خارجی (رم MicroSD) بصورت نامحدود
حالت آفلاین - منوی فارسی - منشی تلفنی - سه باند - تقویم هجری شمسی
اتصال USB - ضبط مکالمات تلفنی - بلوتوث - خواندن فایل های آفیس و PDF

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت پخش mp3 در حد خودش خوب و بالاست ولی درسته که به پای سونی اریکسون نمی رسه.
بهخ حدی بلند هست که نتونی با درجه آخر، به موزیکش گوشی بدی (با هدفون)

(خودت چه مدلی داری؟)

من از دکمه های این گوشی واقعاً خوشم اومد. در مورد باتری هم باید بگم که متاسفانه به علت باریکی نمیشه باتری های خوب روشون انداخت که عمر زیاد داشته باشن و باتری هایی که می خورن معمولاً تا 3 یا 4 ساعت در حال کار جواب میده.

ARASH66
12-04-2007, 13:27
خيلي شيك نازكه ....
صفحه كليد زيباشم از طرح هاي razr موتورلا برداشت شده !

Silwestern
12-04-2007, 17:21
D830
بسیار باریک - سری Ultra edition
دوربین 2 مگاپیکسل - کیفیت فیلمبرداری بالا
قابلیت اتصال به تلویزیون با کیفیت بالا
دو صفحه نمایش
حافطه داخلی 80 مگ - ساپورت حافظه خارجی (رم MicroSD) بصورت نامحدود
حالت آفلاین - منوی فارسی - منشی تلفنی - سه باند - تقویم هجری شمسی
اتصال USB - ضبط مکالمات تلفنی - بلوتوث - خواندن فایل های آفیس و PDF

کیفیت پخش mp3 در حد خودش خوب و بالاست ولی درسته که به پای سونی اریکسون نمی رسه.
بهخ حدی بلند هست که نتونی با درجه آخر، به موزیکش گوشی بدی (با هدفون)

(خودت چه مدلی داری؟)

من از دکمه های این گوشی واقعاً خوشم اومد. در مورد باتری هم باید بگم که متاسفانه به علت باریکی نمیشه باتری های خوب روشون انداخت که عمر زیاد داشته باشن و باتری هایی که می خورن معمولاً تا 3 یا 4 ساعت در حال کار جواب میده.

من الان هیچی ندارم ( اما قبلش 810 سونی داشتم )
دوستم گلم مرسی از جوابت اما :

چطوری میشه مکالمه رو ضبط کرد؟
میشه با فرمت Mp4 فیلمبرداری کرد؟
فیلمبرداریش با صداس؟

باطری هم مهم نیست ... (‌چارش یه باطری یدکه )

ShahabSAMSUNG
13-04-2007, 01:29
وای که من جدیداً چقدر از این دبلیو810 خوشم میاد. نمی دونم چرا. شاید یکی واسه بابام بخرم. (در مورد 810 چند تا سوال دارم که بعداً ازت می پرسم)

برای ضبط مکالمه، حین مکالمه منو رو میزنید و گزینه ضبط مکالمه رو انتخاب می کنید.
در مورد مدت زمان ضبط هم باید بگم که فکر نکنم شما بیشتر از یک ساعت مداوم با گوشیتون صحبت کنید!!!

فیلمبرداری این سری گوشی ها با فرمت Mp4 و با کیفیت Cif هست که خیلی عالیه.
برای فیلمبرداری هم در قسمت آپشن می تونید تنظیم کنید که صدا هم ضبط بشه یا نه.

mahyarSAMSUNG
13-04-2007, 03:12
صفحه كليد زيباشم از طرح هاي razr موتورلا برداشت شده !

همه ی گوشیای باریک مجبور هستند که اینطور صفحه کلید بزنند . هیچ تقلیدی صورت نگرفته .

Silwestern
13-04-2007, 17:06
وای که من جدیداً چقدر از این دبلیو810 خوشم میاد. نمی دونم چرا. شاید یکی واسه بابام بخرم. (در مورد 810 چند تا سوال دارم که بعداً ازت می پرسم)

برای ضبط مکالمه، حین مکالمه منو رو میزنید و گزینه ضبط مکالمه رو انتخاب می کنید.
در مورد مدت زمان ضبط هم باید بگم که فکر نکنم شما بیشتر از یک ساعت مداوم با گوشیتون صحبت کنید!!!

فیلمبرداری این سری گوشی ها با فرمت Mp4 و با کیفیت Cif هست که خیلی عالیه.
برای فیلمبرداری هم در قسمت آپشن می تونید تنظیم کنید که صدا هم ضبط بشه یا نه.

من این 830 رو دیروز خریدم به قیمت 307 تومن با گارانتی پارس قائم !!!! (‌و البته رجستر اصلی)

صفحه ال سی دیش معرکه اس ... گزینه های توپی داره که در 810 مشاهده نمیشد ( در D600 بود)

من مرداد 85 یه 810 رچیستر اصلی آمریکایی خریدم ( با مموری 2 گیگ روش بود )‌ به قیمت 410 هزار تومن و بعد از این همه مدت اصلا دلمو نزده بود ( برخلاف گوشی های دیگه )‌ ... اما در بعضی موارد از سامسونگ کمتر بود مثل ال سی دی - کیفیت پخش و ضبط فیلم - نداشتن منشی - و چند چیز دیگه

اما شما گفتی که کیفیت صدای 830 سامسونگ خوبه ولی اصلا خوب نیست !!!

اصلا صدای زنگش در نمیاد !!! من شک کردم اسپیکر گوشی سالم باشه ... فردا میبرم پارس قائم ببنین چشه ...

نباید اینطوری کم باشه اما عمر باطری عالی داره !!! خوبه (‌دقیقا نصف 810 باطری داره )

کیفت دوربین در فضای باز خوبه اما در فضای بسته دیگه انتظاری ازش نیست

صدای هدفون ها متوسط (‌از نوکیا کمتر )‌

حالا یه سوال

سونی و موتورولا رو میشه فلش یا هک کرد (‌واسه افزایش صدا ) ...سامسونگ رو هم میشه؟ با چه نرم افزاری؟

اگه میشه توضیح بده

در کل این 830 راضی کننده اس ولی نه واسه ما .... لا اقل D600 یه صدایی داشت ..اما ...این که صداش خیلی خیلی کمه ...صدای زنگش یک پنجم 810 سونی !!!!

بهرحال سامسونگ یه چیزایی داره که آدمو عاشق خودش میکنه

راستی کاشکی زودتر میگفتی راجع به 810 سونی...من هفته قبل فروختم به 315 تومن ... یارو کف کرده بود از صدای بلند گوش و گزینه های امنیتیش !!! خدایی هیچ 810 به 810 من نمیرسید.. آخه شما 810 دیدی Made in United state of America ؟؟؟؟؟؟؟ اونم رجیستر اصلی !!!!

راستی یه توصیه برادرانه !!! 810 نخر ...دیگه تاریخ مصرفش گذشته ..صبر کن تابستون 610 و 660 میاد ایران...هم قیمتشون مناسب تره هم امکاناتش ... مخصوصا 610 !!!‌!که واکمن 2 داره با A2DP !!!!!

اگه سوالی داشتی مخصلیم !!

یا علی ...........

ARASH66
14-04-2007, 08:42
آره ديگه دبليو 810 فايده اي نداره ...

راستی کاشکی زودتر میگفتی راجع به 810 سونی...من هفته قبل فروختم به 315 تومن ... یارو کف کرده بود از صدای بلند گوش و گزینه های امنیتیش !!! خدایی هیچ 810 به 810 من نمیرسید.. آخه شما 810 دیدی Made in United state of America ؟؟؟؟؟؟؟ اونم رجیستر اصلی !!!!

دوست عزيز من باورم نميشه آخه امريكا سوني اريكسون نميزنه .... اگر باشه عجب چيزيه ....

Silwestern
14-04-2007, 14:08
رنگ گوشی من مشکی متالیک بود... و اصلا هم تعجب نداره... من سونی ژاپنی هم دیدم !!! آمریکا که عددی نیست ...

Silwestern
14-04-2007, 14:11
من راجع به مشکل D830 که صدای کمی داره با پارس قائم صحبت کردم گفتن از این بالاتر نمیشه

منم گفتم از کدوم بالاتر؟ اینکه اصلا صدا نداره..گفت به هر حال همینه...

منم فروش این گوشی رو در دستور کارم قرار دادم... شاید یکی از این روزها

cdplayer
14-04-2007, 15:57
بهترین گوشی موزیکال سامسونگ بقول آقای shahabsamsung گوشی i300 بود قیمتش توی حدود 420 تومن هستش با 3 گیگ هارد و رجیستر اصلی

من تاحالاباهیچ گوشی مثل گوشی نوکیا N90 اینقدرحال نکردم هیچ شرکتی تاحالا نتوانسته موبایل سبک گوشی نوکیا N90 گوشی تولید کند
گوشی نوکیا N90 همه چیزش تکه

Silwestern
14-04-2007, 17:52
بهترین گوشی موزیکال سامسونگ بقول آقای shahabsamsung گوشی i300 بود قیمتش توی حدود 420 تومن هستش با 3 گیگ هارد و رجیستر اصلی

من تاحالاباهیچ گوشی مثل گوشی نوکیا N90 اینقدرحال نکردم هیچ شرکتی تاحالا نتوانسته موبایل سبک گوشی نوکیا N90 گوشی تولید کند
گوشی نوکیا N90 همه چیزش تکه

آره واقعا ... طراحی بی نظیری داره...نوکیا این طرح عالی رو از آجرهای خشتی ایران الگو گرفته !!!!!

واقعا که هیچ شرکتی نمیتونه گوشی با قابلیت شکستن گردو طراحی به جز نوکیا :19:

Silwestern
14-04-2007, 18:46
سامسونگ خط مقدم تکلونوژی تولید گوشی تاشو از سری آلترا ادیشن 9.9 با نام D830 خود را آغاز کرده است... ویژگیهای خوب این گوشی:

بلوتوث با قابلیت A2DP
صفحه نمایش با سایز بزرگ و کیفیت و کنتراست بی نظیر !!!
طراحی بدنه عالی و بسیار باریک 9.9 میلیمتر
پردازنده تصویر و صدای بالا
امکانات آلارم خوب + مدیریت قرار ملاقات ها و Task ها
خروجی تلویزیون با کیفیت مطلوب
دوربین عکاسی و فیلمبردای با کیفیت mDV
آنتن دهی مطلوب
هدفون های با کیفیت مطلوب
اما ویِژگی های بد این گوشی:
عدم پورت اینفرارد
عدم نرم افزار پذیری
عدم داشتن رادیو
نداشتن اسکین منو
نداشتن Shortcut دلخواه کلیدهای ناواگیشن
باطری با عمر خیلی کم
عدم سازگاری موزیک پلایر با سایر کاربردهای دیگر مانند عکس یا فیلم
دوربین با ISO‌کم (‌نهایتا 400 )‌که بهتر بود در حد 1600 یا 800 می بود.
صدای فوق العاده کم اسپیکرها
اینترفیس غیر قابل توسعه

در هر صورت این گوشی انتخاب مد پسندان است و برای کسانی که با سونی کار کرده اند شبیه یک کابوس است !!!

این نظر من بود... شاید مزایا یا معایب دیگه هم داشته باشه ..خوشحال میشم نظرات دیگران رو هم بدونم

ShahabSAMSUNG
14-04-2007, 23:07
ممنون.

از اینکه در مورد صدای این گوشی اینقدر اطلاعات نداشتم که بتونم خوب راهنماییت کنم، واقعاً شرمنده شدم. ببخشید.

ضمناً برای گذاشتن لینک عکسا باید دومین لینک رو کپی کنی، نه سومی رو.

حالا هم دیر نیست. می تونی نوشته ات رو ویرایش کنی تا قشنگتر بشه.
روی لینک عکسا کلیک کن و در صفحه ای که باز میشه، در سمت چپ پایین دومین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بزن که بالاش نوشته: IMG Code for Forums & Message Boards

ضمناً اگه در قسمت message گزینه Broadcast message رو روشن کنی، می تونی زیر اسم ایرانسل، اسم منطقه رو هم ببینی.

mahyarSAMSUNG
15-04-2007, 02:46
ولی سیستم a2dp بچپسب . این سیستم رو سونی اریکسون تازه روی همین گوشیای جدیدش گذاشته دبلیو 880 و 610 و ... .من که تا چند وقت دیگه یه هدست استریو میگیرم بجای اینکه هدفونش رو عوض کنم .

a2dp = برای گوشی کردن موزیک با بلوتوث با کیفیت استریو

ShahabSAMSUNG
15-04-2007, 23:37
a2dp = برای گوشی کردن موزیک با بلوتوث با کیفیت استریو

مهیار جان،
سامسونگ N سال پیش این کار رو کرده.

cdplayer
16-04-2007, 00:19
من این 830 رو دیروز خریدم به قیمت 307 تومن با گارانتی پارس قائم !!!! (‌و البته رجستر اصلی)

صفحه ال سی دیش معرکه اس ... گزینه های توپی داره که در 810 مشاهده نمیشد ( در D600 بود)

من مرداد 85 یه 810 رچیستر اصلی آمریکایی خریدم ( با مموری 2 گیگ روش بود )‌ به قیمت 410 هزار تومن و بعد از این همه مدت اصلا دلمو نزده بود ( برخلاف گوشی های دیگه )‌ ... اما در بعضی موارد از سامسونگ کمتر بود مثل ال سی دی - کیفیت پخش و ضبط فیلم - نداشتن منشی - و چند چیز دیگه

اما شما گفتی که کیفیت صدای 830 سامسونگ خوبه ولی اصلا خوب نیست !!!

اصلا صدای زنگش در نمیاد !!! من شک کردم اسپیکر گوشی سالم باشه ... فردا میبرم پارس قائم ببنین چشه ...

نباید اینطوری کم باشه اما عمر باطری عالی داره !!! خوبه (‌دقیقا نصف 810 باطری داره )

کیفت دوربین در فضای باز خوبه اما در فضای بسته دیگه انتظاری ازش نیست

صدای هدفون ها متوسط (‌از نوکیا کمتر )‌

حالا یه سوال

سونی و موتورولا رو میشه فلش یا هک کرد (‌واسه افزایش صدا ) ...سامسونگ رو هم میشه؟ با چه نرم افزاری؟

اگه میشه توضیح بده

در کل این 830 راضی کننده اس ولی نه واسه ما .... لا اقل D600 یه صدایی داشت ..اما ...این که صداش خیلی خیلی کمه ...صدای زنگش یک پنجم 810 سونی !!!!

بهرحال سامسونگ یه چیزایی داره که آدمو عاشق خودش میکنه

راستی یه توصیه برادرانه !!! 810 نخر ...دیگه تاریخ مصرفش گذشته ..صبر کن تابستون 610 و 660 میاد ایران...هم قیمتشون مناسب تره هم امکاناتش ... مخصوصا 610 !!!‌!که واکمن 2 داره با A2DP !!!!!

اگه سوالی داشتی مخصلیم !!

یا علی ...........

واقعا یا شما ما رو نادان گیر آوردی که میگی دبیلو 810 ساخت آمریکا داشتی یا خودت نادان هستی

سونی اریکسون فقط در مالزی چین تایوان فرانسه سوئد ژاپن کارخانه داره

اراجیو های تو برای منحرف کردن کاربران هیچ سودی ندارد

Silwestern
16-04-2007, 10:08
واقعا یا شما ما رو نادان گیر آوردی که میگی دبیلو 810 ساخت آمریکا داشتی یا خودت نادان هستی

سونی اریکسون فقط در مالزی چین تایوان فرانسه سوئد ژاپن کارخانه داره

اراجیو های تو برای منحرف کردن کاربران هیچ سودی ندارد

از قدیم گفتن ادب هرکس معرف شخصیت خانوادگی !!!! اون شخصه !!!
نیازی نیست که من تلاش کنم شما رو نادون فرض کنم ...چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟

اما من خودم از این موضوع تعجب کرده بودم ولی زیر باطریش بالای بارکد دقیقا نوشته بود Made in United State of Amreica و هر سه کدش یکی بود و هیچ مشکلی هم نداشت ...

حالا من نادون یا شما نادون هیچ اهمیتی نداره ... مهم اینه که هیچی بارت نیست!!!!

Silwestern
16-04-2007, 10:11
ضمناً اگه در قسمت message گزینه Broadcast message رو روشن کنی، می تونی زیر اسم ایرانسل، اسم منطقه رو هم ببینی.

امتحان کردم خیلی جالب نبود...فونتش بزرگ بود حال نکردم

Silwestern
16-04-2007, 11:00

شهاب جان به عکسها دقت کن

جای میکروفن 3 تا سوراخ کوچولو روی لپ پایین گوشی زیر کیپد سمت راست میشه دید

اما این عکس نشون میده که این گوشی 2 تا بلند گو داره
از طرفی موزیک پلایر گوشی حالت 3D هم داره که این حالت با 2 اسپیکر قابل شنیدنه...

اما از گوشی من فقط از اسپیکر بالای LCD صدا میاد ... این واسه من قابل توجیه نیست که به خاطر باریک بودن نباید صدا داشته باشه...

قبلا گفتم با پارس قائم صحبت کردم که مسئولش گفت اون جای اسپیکر پایینی جای میکروفن گوشیه!!! درصورتی که در دفترچه راهنما جای میکروفن سمت راست نشون داده نه سمت چپ !!!

اگه برات مقدوره با پارس قائم یه صحبتی بکن ببین چطوری این مشکل حل میشه .. آخه حیف این گوشی که کوچیکترین صدایی نداشته باشه و همش رو ویبره باشه !!!

تازه وقتی که فلیپ گوشی بسته میشه دیگه جایی برای بیرون اومدن همون یه ذره صدا باقی نمیمونه که اصلا با عقل جور در نمیاد ....

آخه از سامسونگ بعیده !!! من فکر میکنم یا اسپیکر خرابه یا ایراد نرم افزاری داره و باید فلش بشه

شما با پارس قائمی ها به نظر میاد بیشتر از بقیه 6 باشی...

ممنونت میشم..

ShahabSAMSUNG
16-04-2007, 13:23
شهاب جان به عکسها دقت کن

جای میکروفن 3 تا سوراخ کوچولو روی لپ پایین گوشی زیر کیپد سمت راست میشه دید

اما این عکس نشون میده که این گوشی 2 تا بلند گو داره
از طرفی موزیک پلایر گوشی حالت 3D هم داره که این حالت با 2 اسپیکر قابل شنیدنه...

اما از گوشی من فقط از اسپیکر بالای LCD صدا میاد ... این واسه من قابل توجیه نیست که به خاطر باریک بودن نباید صدا داشته باشه...

قبلا گفتم با پارس قائم صحبت کردم که مسئولش گفت اون جای اسپیکر پایینی جای میکروفن گوشیه!!! درصورتی که در دفترچه راهنما جای میکروفن سمت راست نشون داده نه سمت چپ !!!

اگه برات مقدوره با پارس قائم یه صحبتی بکن ببین چطوری این مشکل حل میشه .. آخه حیف این گوشی که کوچیکترین صدایی نداشته باشه و همش رو ویبره باشه !!!

تازه وقتی که فلیپ گوشی بسته میشه دیگه جایی برای بیرون اومدن همون یه ذره صدا باقی نمیمونه که اصلا با عقل جور در نمیاد ....

آخه از سامسونگ بعیده !!! من فکر میکنم یا اسپیکر خرابه یا ایراد نرم افزاری داره و باید فلش بشه

شما با پارس قائمی ها به نظر میاد بیشتر از بقیه 6 باشی...

ممنونت میشم..

چشم.

ایشالله در اولین فرصت (شاید همین امروز بعدازظهر) برم سوال کنم.

cdplayer
16-04-2007, 13:38
خیلی راست میگی یه عکس از پشت گوشی دبیلو 810 بقول تو آمریکا بوده بذار تا باور نماییم حرف تو بدون مدرک هست با عقل جور در نمیاد من خودم گوشی دبیلو 810 دارم الان دست خودم نیست ساخت مالزی بود

اگر میگفتی دبیلو 810 سوئدی است باورمیشد ولی تو...

توی عید ژانویه 2007 من سوئد بودم پیش عمو جان توی استکهلم به دفتر نمایندگی فروش اریکسون مراجعه کردیم گوشی K800i سونی اریکسون رو با هندزفری بلوتوث DS_970 عمو جانم خرید توی نمایندگی وقتی پشت گوشی رو دیدم نوشته بود Made in Sweden رنگ گوشی مشکی مخملی بود خیلی ناناز بود بعدش که روشنش کرد یک صفحه نمایش با وضوح بسیار بالا آمد کیفیت هندز فری و بلندی صدای ولومش بسیار بلندتر از اونهایی بود که ساخت چین بودند که الان در بازار های ایران است شاخ درآوردم مخصوصا وقتی صدای موزیک گوشی K800i سونی اریکسون رو با هندز فری بلوتوث استریو برای دوتا گوش بود شنیدم داشتم پرواز میکردم صداش در حد دبیلو 900 بود حرف نداشت
عموجان این گوشی رو به قیمت470 یورو همراه با هندز فری خریداری کرد.

Silwestern
16-04-2007, 16:12
خیلی راست میگی یه عکس از پشت گوشی دبیلو 810 بقول تو آمریکا بوده بذار تا باور نماییم حرف تو بدون مدرک هست با عقل جور در نمیاد من خودم گوشی دبیلو 810 دارم الان دست خودم نیست ساخت مالزی بود

اگر میگفتی دبیلو 810 سوئدی است باورمیشد ولی تو...

توی عید ژانویه 2007 من سوئد بودم پیش عمو جان توی استکهلم به دفتر نمایندگی فروش اریکسون مراجعه کردیم گوشی K800i سونی اریکسون رو با هندزفری بلوتوث DS_970 عمو جانم خرید توی نمایندگی وقتی پشت گوشی رو دیدم نوشته بود Made in Sweden رنگ گوشی مشکی مخملی بود خیلی ناناز بود بعدش که روشنش کرد یک صفحه نمایش با وضوح بسیار بالا آمد کیفیت هندز فری و بلندی صدای ولومش بسیار بلندتر از اونهایی بود که ساخت چین بودند که الان در بازار های ایران است شاخ درآوردم مخصوصا وقتی صدای موزیک گوشی K800i سونی اریکسون رو با هندز فری بلوتوث استریو برای دوتا گوش بود شنیدم داشتم پرواز میکردم صداش در حد دبیلو 900 بود حرف نداشت
عموجان این گوشی رو به قیمت470 یورو همراه با هندز فری خریداری کرد.

دوست گلم ما مثل شما بیکار و الاف و چوپان دروغگو نیستیم که واسه اثبات حرفمون از پشت گوشی (‌مثل عقده ای ها ) عکس بگیریم ..

ثانیا لیبل گوشی خیلی بد خونده میشه و زیر یه روکشه که به زور میشه دیدش

ثالثا من دروغگو هستم و گوشیم آمریکایی نبود (‌خواهشا بحث های بی فایده و مزخرف تعطیل )

رابعا گوشیت مبارکت باشه...

Silwestern
17-04-2007, 20:44
چشم.

ایشالله در اولین فرصت (شاید همین امروز بعدازظهر) برم سوال کنم.

شهاب جان ما همچنان منتظریم ...

Silwestern
19-04-2007, 17:25
سلام
شهاب جان با ایمیل به من گفت که گوشی مشکل داره

و چون کامپیوترش خراب شده و تا دوشنبه نمی تونه بیاد گفت من بیام این خبر رو بدم ...

یا علی

amnhck123
21-04-2007, 10:56
سلام
شهاب جان با ایمیل به من گفت که گوشی مشکل داره

و چون کامپیوترش خراب شده و تا دوشنبه نمی تونه بیاد گفت من بیام این خبر رو بدم ...

یا علی

آره دوسنان شهاب کامپیوترش مشکل دار شد و به من هم گهته بود که بگم رسیده و مشکل ماله خود گوشی هست و لی من چون برام کشکلی پیش اومده بود یکم دیر این پست رو زدم به هر حال از شهاب و بقیه معذرت می خوام

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 00:15
ممنون از دوستان. بالاخره اومدم.

1 راستش من همون روز رفتم و کلی راجع به گوشی سوال کردم. این گوشی همونطور که خودت حدس زدی، دو تا اسپیکر داره که یکی بالا و یکی پایینه.
صداش هم بد نیست. یعنی اینقدر ها هم ضعیف نیست.

2 بالاخره دبلیو810 رو خریدم و الانم دست خودمه. 280هزار، سریال اصلی، ساخت مالزی. دی820 رو فعلاً دادم به بابام. تا ببینیم چی میشه.

mahdi-ghoghnus
10-05-2007, 06:38
آقا اين اسپيكرش كفرم رو درآورده
از هر دو تا تماس يكيشو متوجه نميشم
به نظرتون چيكار بايد كرد

Silwestern
10-05-2007, 09:37
آقا اين اسپيكرش كفرم رو درآورده
از هر دو تا تماس يكيشو متوجه نميشم
به نظرتون چيكار بايد كرد

همون کاری رو بکن که من کردم !!!!

ShahabSAMSUNG
10-05-2007, 11:35
آخه بالاخره نگفتی چیکار کردی.

ShahabSAMSUNG
10-05-2007, 11:47
آخه بالاخره نگفتی چیکار کردی.

Sasan Info
10-05-2007, 13:19
سلام
ميخواستم تفاوت چهار گوشي d900 d820 d830 و d730 رو بگين ممنون

mahyarSAMSUNG
10-05-2007, 15:30
تفاوت زیاد دارن چیشو میخوای ؟

Silwestern
12-05-2007, 11:41
با اينكه عاشق سامسونگم ولي ازون گوشي حالم بهم خورد فروختمش

احتمالا يه دي 900 ميخرم

admiral_cavandish
25-05-2007, 02:56
تفاوت D900 و D820 در فلاش دوربین و کیفیت دوربینه که d900 با 3mpx دوربین و فلاش سرتره و 4 میلیمتر باریکتره که احتمالا کمتر باتری میده و در کل شبیه همند و یکسری امکانات ریز نسبت به D820 داره
در مورد D730 هم فکر کنم منظورت D720 بوده .و D830 هم نه فلاش داره و نه تا حالا کسی اینجا از کد بازی روش بازی ریخته . اما باریک و خوشگله و اولش با دکمه هاش سخت میتونی کار کنی ولی دوربین 2mpx داره و mp3 رو میتونی مینیمایز کنی ولی به کامپیوتر که وصل میشه شارز نمیشه ولی D820 میشه