PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : v3i و مشکلات یه تازه کار!

borlandology
12-04-2007, 00:19
سلام دوستان
چند سوال داشتم لطفا کمک کنید
من Motorola V3i دارم وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم بعد از اجرای برنامه هایی مثل یا Skin Manager خود به خود ارتباطش با کامپیوتر قطع میشه در نتیجه نمیتونم با روش اسکین بریزم (توی راهنمای این برنامه نوشته بعد از اتصال موبایل به PC شروع به دریافت اطلاعات میکنه اما اینجا هیچ اتفاقی نمیفته !)
برنامه P2K Commander حتی با وجود وصل بودن موبایل به PC پیغام AT Device not connected میده
برنامه P2K Tools هم بعد از اجرای حالت P2K ارتباط گوشی با کامپیوتر قطع میشه اما تو حالت AT درست کار میکنه تازه اینم بعد از یه بار Disconnect شدن دیگه Connect نمیشه
رو هر دو حالت هم بوده هم Memory Card و هم Data/Fax Connection
درایورش رو هم با برنامه mobile PhoneTools نصب کردم (البته فکر کنم با این برنامه نصب میشه) اما الان دیگه توی لیست Device Manager نیستش, در واقع یه بار هست یه بار نیست
دیونه شدم...!!!
1.در این مورد کمکم کنید
2.اشکالی بوجود نمیاد اگه موقع اتصال به کامپیوتر این دوحالت رو عوض کنیم؟
3.میخوام روش اسکین نصب کنم, میگن آدرسش بصورت /a/mobile/skin هست اما توی فولدر mobile فولدری به اسم skin وجود نداره همونجور که گفتم برنامه Skin Manager هم با عث قطع ارتباط با کامپیوتر میشه
4.سیستم عامل این گوشی چیه؟
4.چجور میشه روش برنامه نصب کرد

پیشاپیش ممنون

GsM
12-04-2007, 00:46
سلام عزیز
سیستم عامل که نداره.. این گوشی جاوا است.
اگر برای مثال با برنامه leader & gl در حالت مودم مود و نرمال مود نرفت و همچنین..بعد از اتصال از شما هیچ درخواستی در قبال نصب درایور نداشته..نشون میده.. قبلا به شکل ناقص نصب شده...
برای همین بهتره همه برنامه ها رو پاک کنب و همین طور درایور قبلی...و سپس با اتصال گوشی.. مجدد شروع کنی...

borlandology
12-04-2007, 14:24
ممنون از شما اما..... یه سری از سوالات موند!
من یه تازه کارم پس اگه میشه یه سری چیزار رو برام توضیح بدین:
منظور از مودم و نرمال همون Memory و Data/Fax هست؟
leader & gl چیه؟ دوم اینکه روی این گوشی دوتا سی دی بود که یکیش iTunes بود و اون یکی هم mobile PholeTools
نمیدونم بار اول کدوم رو نصب کردم که بصورت USB شناخت اما دفعات بعد یا نمیشناسه یا توی Device Manager بصورت نصب نشده میاد, آیا درایورش توی این دو سی دی هست یا بصورت جدا گونه باید بهم داده میشد؟

گوشی وصل باشه و این برنامه ها رو نصب کنم؟
یه فارسی ساز بهم معرفی کنین که خوب و امتحان پس داده باشه؟