PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بنیامین چطو تونسته واسه آهنگاش مجوز بگیره؟

اردلان
09-04-2007, 20:57
سلام.به نظر شما این بنیامین چطور تونسته واسه آهنگاش مجوز بگیره به نظر من آهنگهای شهرام کاشانی از بنیامین بی شیله پیله تره! یا شاید هم پارتی مارتی داره؟کسی در این مورد چیزی میدونه؟

AnaTHemAomid
09-04-2007, 22:09
رفته وزارت ارشاد گفته این آهنگام مجوز میدین ؟ اونا هم گفتن بلی !
به همین راحتی !

Metalzadeh
10-04-2007, 02:57
سلام
بیشتر این خواننده ها اول کار یه آهنگ دینی و مذهبی می خونن تا بهشون مجوز بدن
بعد که گرفتن هر چی دلشون بخواد می خونن
البته من اینطور فکر می کنم

اردلان
10-04-2007, 21:56
عزیز دل برادر! اون اهگایی که واسه امام زمان و... خوندرو که بعد از البوم 85 داده بیرون! به نظر من یه پارتیی چیزی داره!

M O H S E N
11-04-2007, 12:48
این عزیز دل هم مانند گروه آریان مجوز گرفت دیگه.

فقط کافیه ترانه های مذهبی برای امامان معصوم (ع) بخونی. کارت خود به خود راه میافته.

masoud908
11-04-2007, 15:02
اين وزارت ارشاد معلوم نيست كه چيكار ميكنه...به يه خواننده اي مثل بينيامين كه اصلا شعراش معني نداره مجوز ميده ولي به محسن چاووشي كه همه شعراش معني داره...

AnaTHemAomid
11-04-2007, 15:37
اين وزارت ارشاد معلوم نيست كه چيكار ميكنه...به يه خواننده اي مثل بينيامين كه اصلا شعراش معني نداره مجوز ميده ولي به محسن چاووشي كه همه شعراش معني داره...

آره دیگه وزرات ارشاد کلا با معنی بده دوست داره هر چی شعر بیخوده بهش مجوز بده اما به شعرای با مفهوم نه !
واقعا واسه خودمون متاسفم...
کساییم که مجوز می دن قرونی از موسیقی سرشون نمیشه:41:

farmanfarma
05-05-2007, 01:08
دوستان منم مثل شما از بنیامین خوشم نمیاد
ولی کسی هست جواب هین 2 سوال منو بده
اگه المبش مزخرفه چرا انقدر گل کردو همه گوش کردن
2. اشکاله کاراش چیه که همه میگن چیزی حالیش نیست؟

mohsenshahab
05-05-2007, 02:54

اخ اخ اخ حرف دل من رو زدی به قول معروف گفتی و کردی کبابم .البته مقایسه این یارو با محسن جون یه کار کاملا غلطه.نه غلااااااااااااااااام

در مورد اینکه چه جوری مجوز گرفته؟ باید بگم که تهیه کننده البوم بنیامین و کارهای گروه آریان اقای محسن رجب پور هستش.تا اونجایی که من شنیدم و تو مجلات خوندم تو محافل موسیقی میگن که ایشون یکی از کسایی هستش که جز مافیای موسیقی تو این کشور هستش. مثلا خودش برا اینکه بنیامین (وحید یا به روایتی حسن) معروف بشه اومد پوستر هاشو چاپ کرد و بعد هم گفت من از کسایی که این کار رو کردن شکایت میکنم ولی نمی دونم چرا این کار رو نکرد

Diego
05-05-2007, 02:59
به قولی میگن طرف مداح بوده قبلا...........

masoud908
05-05-2007, 13:10
اخ اخ اخ حرف دل من رو زدی به قول معروف گفتی و کردی کبابم .البته مقایسه این یارو با محسن جون یه کار کاملا غلطه.نه غلااااااااااااااااام

در مورد اینکه چه جوری مجوز گرفته؟ باید بگم که تهیه کننده البوم بنیامین و کارهای گروه آریان اقای محسن رجب پور هستش.تا اونجایی که من شنیدم و تو مجلات خوندم تو محافل موسیقی میگن که ایشون یکی از کسایی هستش که جز مافیای موسیقی تو این کشور هستش. مثلا خودش برا اینکه بنیامین (وحید یا به روایتی حسن) معروف بشه اومد پوستر هاشو چاپ کرد و بعد هم گفت من از کسایی که این کار رو کردن شکایت میکنم ولی نمی دونم چرا این کار رو نکرد
حرف دل همه اينه...
من نميدونم اين وزارت ارشاد بر چه اساسي مجوز ميده...همه از دست اين ارشاد شاكين...تو اين برنامه شب شيشه اي از هر كس ميخوان نظرشون درباره وازارت ارشاد بپرسن ميگن افتضاح ...