PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند اصطلاح در مورد TV Card ها كه قابل هضم نبودند خواهشمندم با توضيح مختصر به من كمك كنيد.

Mehrdad79_ub
08-04-2007, 23:33
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتيد گرامي :40:

سوالات من در مورد كارت TV :

1 )بوستر و يا آنتن بوستر دار چيه و چه مزيتي داره ؟
2 ) آنتن سه كاره و يا چند كاره ؟
3 ) تيونر دجيتالي چيه چه مزيتي داره و در چه مدلهايي وجود داره ؟
4 ) چيپ هاي فيليپس نسبت به چيپ هاي ديگر چه مزيتي دارند كه اين همه در مورد اينها تبليغات ميشه ؟

5 ) و در آخر يه مدل TV Card كه با سيستم گازوئيلي ما بخوره معرفي بكنيد.

CPU = III 800
Motherbord = GIGA 6VTX
Ram = 256 SD
( VGA = TNT II Pro ( 32

پيشاپيش از تمامي جابهاي شما كما قدرداني به عمل مي آيد. مرسي

aa12
16-04-2007, 12:43
کارت TV قسمت زیادی از منابع مهم سیستم مثل حافظه ( RAM ) و پردازنده ( CPU ) رو می گیره

شما می تونی کارت تلویزیون بذاری ولی دیگه فکر نکنم بتونب بعدش با کامپیوتر کار کنی

مگه اینکه وقت هایی که می خوای با رایانه ، تلویزیون نگاه کنی هیچ کار دیگه انجام ندی و فقط تماشا کنی !

اگه بتونی کارت تی وی External بگیری بهتره یه کم کمتر سیستمت درگیر می شه

rmb_ali
16-04-2007, 14:04
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتيد گرامي :40:

سوالات من در مورد كارت TV :

1 )بوستر و يا آنتن بوستر دار چيه و چه مزيتي داره ؟
2 ) آنتن سه كاره و يا چند كاره ؟
3 ) تيونر دجيتالي چيه چه مزيتي داره و در چه مدلهايي وجود داره ؟
4 ) چيپ هاي فيليپس نسبت به چيپ هاي ديگر چه مزيتي دارند كه اين همه در مورد اينها تبليغات ميشه ؟

5 ) و در آخر يه مدل TV Card كه با سيستم گازوئيلي ما بخوره معرفي بكنيد.

CPU = III 800
Motherbord = GIGA 6VTX
Ram = 256 SD
( VGA = TNT II Pro ( 32

پيشاپيش از تمامي جابهاي شما كما قدرداني به عمل مي آيد. مرسي
1) بوستر يعني تقويت كننده و با اون تصاوير شفاف تر روي تلويزيون ديده ميشه به دليل تقويت امواج
2) نميدونم معمولا آنتن ها فقط امواج رو ميگيرن و فكر نكنم كار ديگه ايي انجام بدن ممكنه مثلا گردون هم باشه يا تيونر هم داشته باشه
3) نميدونم
4) مثل مارك سوني ميمونه و مثلا الجي توي انتخاب به غير از قيمت بخواي انتخاب كنب كدوم رو انتخاب ميكني؟
5) كه اونم دوستمون خوب توضيح داد

Mehrdad79_ub
16-04-2007, 22:27
مرسي از جوابهاي شما مهرداد

hamzeh5
21-04-2007, 23:24
اینجا توضیح دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط باید کارت گرافیکت رو تا میتو نی بالاببری خیلی ازنقاط ضعف سیستم رو می پوشانه حداقل یه گرافیک 128 مگ بذار - شاید تعجب کنی ولی واقعیتش اینه که عملکرد خوب یک tv card بستگی تام وتمام به قدرت ومیزان رم کارت گرافیک داره من این مورد روشخصا تجربه کردم باگرافیک مدل پایین اصلا تصویر جان نداشت ودائما متوقف شده مجددا اندکی حرکت می کرد ولی با گرافیک 128 مگ mx 4000 خیلی عالی و طبیعی آنهم در حالت فول اسکرین بدون مشکل پخش میشد آنهم روی سیستم p2 ,333 mhz !