PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : theme for samsung d600

samoraei
08-04-2007, 17:03
آیا برای این گوشی تم هست یا نه ؟

dkhx2000
08-04-2007, 18:46
نگرد که نیست

mahyarSAMSUNG
09-04-2007, 02:32
این گوشی برای تم گیری باید فریمورش عوض بشه

ShahabSAMSUNG
09-04-2007, 15:59
تم وجود داره. ولی ...

اولاً باید متناسب با ورژن فریمورت باشه

دوماً باید از طریق mod به گوشی اضافه بشه. یعنی فریمور گوشیت رو ادیت کنی و تم ها رو بهش اضافه کنی. یکی از دوستان به اسم وحید این کار رو کرده ولی متاسفانه خیلی کم به سایت ها سر می زنه. واسه همین دسترسی بهش نداریم تا سوالاتمون رو کامل ازش بپرسیم.
وبلاگش رو یادم نیست. مهیار جون، وبلاگش یادته؟ اگه یادت هست، اینجا بزار، بچه ها آموزشش رو بخونن.

pedram_ashena
09-04-2007, 17:49
تم وجود داره. ولی ...

اولاً باید متناسب با ورژن فریمورت باشه

دوماً باید از طریق mod به گوشی اضافه بشه. یعنی فریمور گوشیت رو ادیت کنی و تم ها رو بهش اضافه کنی. یکی از دوستان به اسم وحید این کار رو کرده ولی متاسفانه خیلی کم به سایت ها سر می زنه. واسه همین دسترسی بهش نداریم تا سوالاتمون رو کامل ازش بپرسیم.
وبلاگش رو یادم نیست. مهیار جون، وبلاگش یادته؟ اگه یادت هست، اینجا بزار، بچه ها آموزشش رو بخونن.

تاييد ميشه.اگر هست بذاريد.فريمور اش را كسي داره؟؟مال من فارسي است(فريمور فارسي جديدتر)

ShahabSAMSUNG
09-04-2007, 18:11
تاييد ميشه.اگر هست بذاريد.فريمور اش را كسي داره؟؟مال من فارسي است(فريمور فارسي جديدتر)

فریمور جدیدتر؟؟؟

عزیزم، نیاز به تغییر فریمور نیست.

pedram_ashena
09-04-2007, 18:41
منظورم بدون باگ هست.چون الان يه ايراداتي بعضي وقتها داره كه فكر كنم مال فريمور باشه

ShahabSAMSUNG
09-04-2007, 21:53
مثلاً چه ایراداتی؟

خیلی از این چیزایی که ما بهش می گیم ایراد، یه چیز عادیه.

mahyarSAMSUNG
10-04-2007, 02:58
من که الان گوشیم گارانتی میگم کاشکی از این فلش های جدید 2007 روش بریزه خدا رو چه دیدی تو پر از تم خوشگل میشگل بود

dkhx2000
10-04-2007, 10:09
من که الان گوشیم گارانتی میگم کاشکی از این فلش های جدید 2007 روش بریزه خدا رو چه دیدی تو پر از تم خوشگل میشگل بود

یعنی اگه فریمور جدید گیر بیاد تم های جدید داره؟؟؟

من به این خیلی نیاز دارم:
ما کی می تونیم صدایی که دلمون می خواد واسه رسیدن sms بندازیم روی گوشیمون آخه می دونید من یه صدا دارم که صدای اون شتر مرغه هست (مید مید) که این کایوت هم دنبالشه می خوام همون رو بندازم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_ashena
10-04-2007, 11:17
مثلاً چه ایراداتی؟

خیلی از این چیزایی که ما بهش می گیم ایراد، یه چیز عادیه.

مثلا زماني كه روي پيام گير هست با اينكه گزينه پخش صداي پيام غير فعال است صداي منشي و تماس گيرنده پخش ميشه و اگر قبل از پايان منشي طرف مقابل قطع كنه ادامه منشي روي ايفون ميره.و تا تمام نشه قطع نميشه.
من تعجب ميكنم d600 كه اون موقع اخر گوشي بود چرا بعضي از كسريهاي تابلو داره مثل محدوديت تم و زنگ اس ام اس و ....

ShahabSAMSUNG
10-04-2007, 12:35
مثلا زماني كه روي پيام گير هست با اينكه گزينه پخش صداي پيام غير فعال است صداي منشي و تماس گيرنده پخش ميشه و اگر قبل از پايان منشي طرف مقابل قطع كنه ادامه منشي روي ايفون ميره.و تا تمام نشه قطع نميشه.
من تعجب ميكنم d600 كه اون موقع اخر گوشي بود چرا بعضي از كسريهاي تابلو داره مثل محدوديت تم و زنگ اس ام اس و ....

خب اون که شما میگی مشکل هستش و باید گوشیتون رو فلش کنید تا درست بشه.
اگه گارانتی داره ببر پارس قائم تا درستش کنن.

کی گفته که فریمور جدید، تم های جدید داره؟؟؟؟؟

یعنی اگه فریمور جدید گیر بیاد تم های جدید داره؟؟؟

من به این خیلی نیاز دارم:
ما کی می تونیم صدایی که دلمون می خواد واسه رسیدن sms بندازیم روی گوشیمون آخه می دونید من یه صدا دارم که صدای اون شتر مرغه هست (مید مید) که این کایوت هم دنبالشه می خوام همون رو بندازم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون کار رو با mod کردن میشه انجام داد.
بزودی ایشالله...

mahyarSAMSUNG
11-04-2007, 02:38
اگه فرمور جدید شکل ظاهریش عوض نشده باشه به چه درد میخوره پس ؟

ShahabSAMSUNG
11-04-2007, 22:07
اشکالات کوچیکی که در فریمور قبلی هست رو برطرف می کنه.