PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاری روی mp3

tlotn1385
08-04-2007, 11:45
با سلام
لطفا یک برنامه برای من معرفی کنید که باهاش بتونم روی سی دی
mp3 قفل بذارم وبا الکل 120 و کلون سیدی نتونن کپی بزننش.
خیلی ممنون.

negahefarda
09-04-2007, 00:51
با سلام .
دوست عزیز باید گفت که در زمینه قفل گذاری روی Mp3 یکم باید درد سر بکشی .
تا جای که یادمه این نگهبان برای Mp3 و Video و... یه چیزای برای خودش زده که مایه داری برو ببین چی میگن .
اگه فایل صوتی Audio رو بخواهی قفل گذاری کنی برنامه های مثل Ccdlock هستن که خیلی هم قوی نیست .

خودمم دنبال همین هستم . یه احتمال دارم که اگه بشه حله .
(‌چون دوستم یه سی دی از استریو گرفته بود که : یه سری از آهنگ هاش مثلاً 5 آلبوم اول کپی می شد ولی بقیه خیر ) . و اگه با کلون Image می گرفتی و ایمیج رو از روی هارد اجرا می کردی آهنگ ها تکه تکه اجرا می شدند . )‌
حالا بریم یه سر به اونجا بزنیم مارو نپیچونن شانس آوردیم . خبرت میکنم .

تا بد بدرود .

ehsan30
11-04-2007, 16:51
سلام
واقعا نبود قفل براي اين فايل هاي mp3 داره به يك فاجعه تبديل ميشه(البته قفل هاي مجاني)
اگه اين شركت نگهبان يك كاري بكن.شايد هم بشه از روي قفل هاش همانند سازي كرد.
negahefarda جان اگر اطلاعاتي به دست اوردي در اختيار ما هم قرار بده.
ممنون
باي

negahefarda
20-04-2007, 09:09
با سلام
خدمت دوستان باید عرض کنم که : تا حالا که هر چی پیدا کردم به کارمون نمی یاد :
من دوتابرنامه پیدا کردم : که یکی از اونها برای کسانی که می خواند mp3 هاشون رو به صورت آنلاین بفروشند : که زیاد باش کار نکردم و چیز زیادی هم نمی دونم !!!! متاسفم .
و دومی : که قفل معروف softlock که من فکر می کردم به درد بخوره .... به هر حال این سایتش هم که اصلاً به ایران حال نمی ده ××× و باید با ------ وارد بشی .....
خوب اینی که من up می کنم ورژ قدیمی1.00.0 این برنامه هست . که جدیدترش نسخه 4.0 هستش که کامل soft lock . یعنی با اون vcd , mp3 , usb ,cdr ,.... میشه قفل گذاری کرد : حالا نمی دونم پسورد گذاری میکنه یا نه cd قابل رایت نیست . نمی دونم .

من لینک این برنامه ها رو به زودی up می کنم . و شما هم اگه میتونید این softlock v4.0 رو دانلود کنید . که حجم اون تقریباً 22 mb هست. اگه هم ------ لازم دارید . پیغام بدید .

زیاد مزاحمتون شدم . ببخشید .

negahefarda
27-04-2007, 00:20
دوست عزیزم سلام .

من امشب وقت کردم که بیام وسری بزنم و تا حالا سرعت ای... وحشت ناک بود ...
خوب : من برنامه و لینک اون و توضیحات اونو قرار دادم ... ترجمش هم کردم که یه وقت کسی مشکلی براش پیش نیاد . و اگه ترجمه ما بد بود دیگه حلالمون کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MP3Guard: This program is for musicians who want to sell or distribute mp3 files online. This program will encrypt your mp3 files. This includes an MP3 player for playing the MP3 files. Users cannot copy your files. This program is ideal for musicians who wish to sell their music online. This program works, optionally, with ShareGuard to provide a lock and key system for selling MP3 files.
این برنامه برای موسیقی دان های است که می خواهند:
عمده ای بفروشند٬ یا فایل های MP3 را به صورت ONLINE توزیع کنند.
این برنامه فایل های MP3 شمارا رمز گذاری خواهد کرد .
... و این شامل یک پخش کننده MP3 برای پخش فایل ها می باشد .
استفاده کنندگان نمی توانند فایل های شمارا کپی کنند .
این برنامه برای موسیقی دان های که میل به فورش موسیقیشان به صورت
ONLINE داشته باشند ایده آل است .
این برنامه شرکت ٬ اخیاریست (آزاد است )
ShareGuard یک محافظ و کد سیتم را ٬ برای فروش فایل های MP3 ا ارائه می دهد .

تا بد بدرود :20: