PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جرا خطوط Adslباسرعتهاي بالاتر از 128bpsبراي مصارف خانكي ممنوع است

hosseincj
06-04-2007, 01:09
جرا خطوط Adslباسرعتهاي بالاتر از 128bpsبراي مصارف خانكي ممنوع است

M O H S E N
07-04-2007, 11:29
والله میگن ممنوعه ولی تو شهرما شرکت های مختلف اراعه میدن.

یعنی اصلا وقتی که میخری نمیپرسن برای خانه میخری یا اداره ؟ همینجوری میفروشن.

الان من خودم 512 برای بازی کانتر گرفتم. ولی تا جایی که من میدونم برای جلوگیری از استفاده غیراخلاقی این کار رو کردن.

Mohsen khan
07-04-2007, 11:31
مي گن با سرعت بالا مي شه كانال هاي ماهواره اي رو ديد
يعني اگر شما خواستيد استفاده مفيدي بكنيد ممنوعه !!!!

Ahmad
07-04-2007, 11:49
همچنين شما ميتونيم فيلم دانلود كنيم. بعد ميريم فيلمهاي آنچناني دانلود ميكنيم. و به همين يك دليل از تمام مزاياي سرعت بالا بايد محروم شويم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دليل ديگش هم اينه كه اينجا كپي رايت بدجوري رعايت ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Satrikon
07-04-2007, 17:49

الان من خودم 512 برای بازی کانتر گرفتم. ولی تا جایی که من میدونم برای جلوگیری از استفاده غیراخلاقی این کار رو کردن.

الحمدلله
شهرتون؟

sascovach
07-04-2007, 18:21
جرا خطوط Adslباسرعتهاي بالاتر از 128bpsبراي مصارف خانكي ممنوع است
الکیه همش
من تهران نیستم همین الان 256 دارم
ولی تو تهران هم اقوامم هستن از صبانت 512 دارن مشکلی نیست
فقط در حد حرف بود

meisam317
08-04-2007, 19:01
اگه با صاحب شرکت یه کمی حرف بزنین حله

sa3er
08-04-2007, 23:52
دوستان من.... اصلا این دلایلی که شما می فرمایید نیست عزیزان. خودتون هم خوب میدونید دور زدن هیچ محدودیتی برای ایرانیها غیر ممکن نیست و این رو به عینه دارید می بینید. خود مسئولین مربوطه هم می بنیند.

ببینید دوستان اینها همش به علت کمبود پهنای باند کنونی کشور در جوابگویی به مشترکین متقاضی سرعتهای بالا در آینده هست. فرضش رو بکنید اگه تمام کاربران کنونی اینترنت در ایران حداقل یک اینترنت 512 بگیرند چه پهنای عظیمی رو می طلبه. با توجه به اینکه در صورت بالا رفتن کاربران Adsl و اشتراک سرعتهای بالا قیمت به شدت کاهش خواهد یافت و بنابراین در آن زمان و با صورت و ساختار کنونی، شبکه مخابراتی و ارتباطاتی کشور با مشکلاتی فجیح روبرو خواهد شد.

در واقع میشه گفت که دست پیش گرفته شده......

این طرح موقتی هست ولی ممکن هست همین موقتی چندین سال به طول بیانجامه تا زیر ساختهای لازم فراهم بشه.

javadbka
09-04-2007, 00:07
ببخشيد ولي اين كه توي انگليس و بيشتر كشور هاي اروپايي سرعت داره ار 7 گيگ هم ميگذره قضه اش چيه؟ اونا مگه چيكار كردند كه اينجوري استاد شدند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S a f a 6 4
09-04-2007, 00:29
افتضاحه
یعنی تو این مدت نتونستن یه پهنای باند درست کنند که حداقل 512.512 رو جواب بده!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

nw_nk
09-04-2007, 00:43

تایید میشه!

اینجا هم اصلا کاری ندارن! پول بده , 512 هم بهت میدن!

محدودیت درحد حرفه! البته فعلا!

morteza_k
09-04-2007, 01:28
سلام
مشهد صبا نت تا 1 مگ هم میده.
این رو دیروز سوال کردم البته درسته که می گن 256 به بالا اداریه ولی زیر سیبیلی رد می کنن.
موفق باشید.

علیرضا خارجی
10-04-2007, 10:28
اقا هیچی درست نیست منkb 256 از رایان صبا گرفتم ولی تو کانکشن مودممkb 512 میزنه ولی سرعت داونلودم 52kb اگه 1مگابایت بگیریم شاید 256kb سرعت داونلود داشته باشه

hosseincj
10-04-2007, 17:04
دوستان من.... اصلا این دلایلی که شما می فرمایید نیست عزیزان. خودتون هم خوب میدونید دور زدن هیچ محدودیتی برای ایرانیها غیر ممکن نیست و این رو به عینه دارید می بینید. خود مسئولین مربوطه هم می بنیند.

ببینید دوستان اینها همش به علت کمبود پهنای باند کنونی کشور در جوابگویی به مشترکین متقاضی سرعتهای بالا در آینده هست. فرضش رو بکنید اگه تمام کاربران کنونی اینترنت در ایران حداقل یک اینترنت 512 بگیرند چه پهنای عظیمی رو می طلبه. با توجه به اینکه در صورت بالا رفتن کاربران Adsl و اشتراک سرعتهای بالا قیمت به شدت کاهش خواهد یافت و بنابراین در آن زمان و با صورت و ساختار کنونی، شبکه مخابراتی و ارتباطاتی کشور با مشکلاتی فجیح روبرو خواهد شد.

این طرح موقتی هست ولی ممکن هست همین موقتی چندین سال به طول بیانجامه تا زیر ساختهای لازم فراهم بشه.
به نظر من اين دوستمون درست ميكه جون وقتي كه مخابرات با اينترنت هاي Dial-up مشكل داره واي به حال ADSL!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

amiroo88
15-04-2007, 23:33
براي تهران اگه خواستين ميتونين از شرکته ما بگيرين
اينم ليسته قيمتش

(نگين تبليغ کرد!!!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
15-04-2007, 23:47
مشکلی نیست از بهمن درست شد.
شما هم جون من صداش رو در نیارید.
تکنیک خوبی رو پیش گرفتن. در ضمن اینرنت 7 گیگی اسمبله یا نه؟ همه دارن یا با زبون ماشینه؟(میدونم جاش نیست)

ali_gamer
20-04-2007, 17:08
سلام به همه من تهران طرف دهکده المپیک هستم اینجا dsl کار می کنه؟ چون میگن فقط بعضی نقاط تهران کار میکنه جریان چیه؟

Viren
21-04-2007, 02:40
مي گن با سرعت بالا مي شه كانال هاي ماهواره اي رو ديد
يعني اگر شما خواستيد استفاده مفيدي بكنيد ممنوعه !!!!

اون وقت چه طوری باید دید؟:18:

علیرضا خارجی
22-04-2007, 13:19
اون وقت چه طوری باید دید؟:18:
من همین الانم میتونم ببینم ولی خودم نگاه نمیکنم کفره نگاه کردن به چیزی گه بعضیها دوست ندارن.
سرعت ریسیو من 52 کیلوبایت هست که میشه راحت فیلم نگاه کرد.

Mr.K2
27-04-2007, 01:06

ایول دیگه حرفی نیست

Mr.K2
27-04-2007, 01:09
الان شیراز همیار نت تا 1 گیگ DSL & WireLess میده

الان شیراز همیار نت تا 1 گیگ DSL & WireLess میده

:10: