PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه با V3iرو عکس زوم کرد؟

maxoud
05-04-2007, 21:48
من حدود یک ماهه که این گوشی رو دارم اما تا حالا که هیچ جوری نتونستم رو عکس زوم کنم.
این گوشی برنامه ی خاصی واسه زوم داره؟یا اگه میشه رو عکس زوم کرد چطوری باید این کارو کرد؟

GsM
06-04-2007, 00:05
من حدود یک ماهه که این گوشی رو دارم اما تا حالا که هیچ جوری نتونستم رو عکس زوم کنم.
این گوشی برنامه ی خاصی واسه زوم داره؟یا اگه میشه رو عکس زوم کرد چطوری باید این کارو کرد؟

ببین عزیز.. یک زوم خودش داره که اصلا مناسب نیست.... و بسیار زوم میکنه و فایده نداره...

من بعد از مدت زیادی تازه تونستم اسم برنامه رو پیدا کنم با این نام

photo view finder

نبال خود برنامه هم هستم.....اگه پیدا کردم میزارم

XGAME
06-04-2007, 11:22
موتورولا هم شد گوشي8

maxoud
06-04-2007, 11:37
موتورولا هم شد گوشي8

منم زیاد ازش راضی نیستم اما دلیل نمیشه که این طوری پشت سر هم یه جمله رو تکرار کنی.

در ضمن اگه این کارو میکنی که پست هات زیاد بشه واقعا خیلی مشکل داری.

samboliya
06-04-2007, 13:12
شما بهتره بری زمینت رو شخم بزنی اگه موتو گوشی نیست حتما نوکیا گوشکوب یا اریکسون زاقارت گوشی هستش
راستی این که میگی رو عکس خیلی زوم میکنه چه جوریه ماله من که فقط تا سایز خود صفحه زوم میکنه همین؟؟؟؟ اصلا چیزی نیست که بهش بشه گفت زوم!

XGAME
06-04-2007, 17:23
Maxound جان خيلي ببخشيد اگه ناراحت شدي به هر حال من نظر خودم رو گفتم
برنامه تحت سيمبيان زياد هست مثلا معروفترينش برنامه Flexi Cam هستش, براي جاوا برات ميگردم شايد پيدا شد
مگه خود گوشي زوم روي عكس نداره؟

XGAME
06-04-2007, 17:29
شما بهتره بری زمینت رو شخم بزنی اگه موتو گوشی نیست حتما نوکیا گوشکوب یا اریکسون زاقارت گوشی هستش
راستی این که میگی رو عکس خیلی زوم میکنه چه جوریه ماله من که فقط تا سایز خود صفحه زوم میکنه همین؟؟؟؟ اصلا چیزی نیست که بهش بشه گفت زوم!

خدمت شما بايد عرض كنم كه
به احترام اين روز سكوت ميكنم ولي يه جواب عالي براي اين حرفت داشتم كه اگه منوشتمش تا ... ميسوخت بعد دوباره بايد يه حساب كاربري ديگه درست ميكردم, ولي مواظب حرف زدنت باش چون دفعه بعدي اين قدر محترمانه جوابت رو نميدم

در مورد قسمت دوم صحبتت هم بايد بگم كه الان گوشيهاي ارزون قيمتي مثل سوني اريكسون K310 و نوكيا 3120 هم ميتونن روي عكسهاي داخل گوشي زوم كنن

GsM
06-04-2007, 17:56
دوستان عزیز.. این زیر مجموعه برای کل کل و ناسزا گفتن به یکدیگر .. درست نشده....بهتره...حد خودمون رو نگه داریم.
موفق باشید

تورج رشیدی
09-05-2007, 09:02
گوشی موتورلا یکی از بهترین گوشی ها است پس حرف های زیادی نزنید

bryar
21-05-2007, 10:33
دلاتونو بزرگ کنید.وقتتونو به این حرفا ندید.به افزایش بار علمی سایت فکر کنید.:40:

samboliya
21-05-2007, 13:28
بهتره برا بالا بردن بار علمی سایت تاپیک های قدیمی رو بیخودی بالا نیاریم؟؟!!!!!واقعا عجب پست پر باری زدید