PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای تصویری تعویض قاب w810 !

POWER_CASE
05-04-2007, 16:06
...: صبر کنید تا عکس ها لود شود :...

1. خیلی راحته. کاور باتری، باتری، سیم کارت و اگه دوست داشتید مموری را دربیارید. با یک پیچ گوشتی نازک 2 تا پیچ پانل پشتی را باز کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. به کمک شیئ باریک و کند آن را بلند کرده و جدا کنید.

3. به کمک پیچ گوشتی چهار قطعه مهار کننده آنتن (برد سبز بالایی) را جدا کنید.

4. حالا با پیچ گوشتی 2 تا پیچ مربوط به پانل جلویی را باز کنید.

5. حالا به راحتی همانند پانل پشتی، پانل جلویی را نیز جدا کنید.

6. با دقت سیم کیبورد را جدا کرده و آن را بردارید.

7. با پیچ گوشتی، پیچ های LCD را که بالای آن قرار دارند باز کنید.

8. صفحه نمایش را نیز مانند کیبورد جدا کنید.

9. به حساسترین مرحله رسیدیم. با دقت خیلی زیاد اولین اتصال کابل نواری دوربین را جدا کنید.

10. برد اصلی به راحتی جدا می شود. تنها کافیست فشار نرمی رو به بیرون به آن وارد کنید تا به صورت خودکار جدا شود. (حواستون به کابل نواری دوربین و همچنین پورت USB باشه)

11. حالا با دقت هر چه تمامتر دومین اتصال کابل نواری دوربین را هم جدا کنید.

12. به آرامی تکه مربوط به دوربین را جدا کنید. (حواستون به کابل نواری دوربین باشه)

13. آخرین مرحله برای کابل نواری دوربین! فلش دوربین را بردارید.

14. حالا فقط از عقب به جلو، به مهار کننده بلندگو نیرو وارد کنید تا جدا شود. (این قسمت چسبناک است. بنابراین فوق العاده با دقت نیرو وارد کنید.)

15. دیگه داره تموم می شه. لرزونک گوشی تون را هم بردارید!

16. و حالا آخرین قسمت. آنتن بلوتوث را بردارید.

خب حالا شما یه w810 با تمام قطعات جداشده دارید! می توانید به راحتی با انجام برعکس این مراحل گوشیتون را روی قاب جدید ببنیدید. یادتون نره که یه خرده باید شجاع باشید و در ضمن حواستون را هم خیلی جمع کنید.
گوشی جدید مبارک ... ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------------------------
اینم برای عزیزانی که عکسارو ندیدند!!!!

دانلود عکسها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----------------

منبع سایت mobilestan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کاریر : Magnetali

c0rd3r
05-04-2007, 16:46
عالی بود ...

اعتراف میکنم تا حالا تو این انجمن گفته نشده .

alireza20202003
05-04-2007, 22:08
خیلی جالب بود..
برای w700 آموزش تعویض قاب نداری؟

mostafa_khan
05-04-2007, 22:20
مرسی دوست عزیز...وقت گذاشتی....
فقط یه چیزی به نظرم...بستن قطعات همیشه از باز کردنشون سخت تره...گفتی مراحل رو برعکس برید اما واقعا سخته بدون کمترین توضیحی این کارا رو کرد
مثلا من خودم یه قاب یدک دارم فقط باز و بسته کردنش رو امتحان کردم...باز کردن که با اموزشت خیلی راحت بود من به جای یه وسیله ی نازک و کند از ناخنم استفاده می کنم...اما تو بستنش واقعا با مشکل رو به رو هستم...چون این شیارا خیلی حساس هستن اگه قلقش رو ندونی سریع می شکنن...من که نتونستم...البته خداییش 5 دقیق بیشتر باهاش کلنجار نرفتم.....
بعدم اینکه توی این کار چن تا مرحله ی حساس هست...اگه می شه از اون مراحل از زوایا مختلف و تو زمانهای متفاوت عکس بگذار چون قبول کن واسه کسی که این کارا رو تا حالا از نزدیک ندیده یادگیری فقط از روی یک عکس واسش خیلی سخته...یک عکس از این مراحل حساس واقعا کمه....
بازم ممنون......اگه خواستی بازم عکسی بگذاری از بستنش بگذار نه از باز کردنش....
شاد باشید:20:

POWER_CASE
06-04-2007, 02:42
مراحل بستن اتفاقا راحت تره که ....؟ حالا شما دقت بیشتر کن و بیشتر کانجار برو میشه !!!

واسه بستن خیلی وقت میخواد تا عکساش اماده بشه ؟

برای w700 زیاد فرق نداره اجزای مشترک زیاد داره اگر قصد تعویض داری دقت کنی با همین اموزش حله...

nakhordemast
06-04-2007, 23:38
مرسی دوست عزیز...وقت گذاشتی....
فقط یه چیزی به نظرم...بستن قطعات همیشه از باز کردنشون سخت تره...گفتی مراحل رو برعکس برید اما واقعا سخته بدون کمترین توضیحی این کارا رو کرد
مثلا من خودم یه قاب یدک دارم فقط باز و بسته کردنش رو امتحان کردم...باز کردن که با اموزشت خیلی راحت بود من به جای یه وسیله ی نازک و کند از ناخنم استفاده می کنم...اما تو بستنش واقعا با مشکل رو به رو هستم...چون این شیارا خیلی حساس هستن اگه قلقش رو ندونی سریع می شکنن...من که نتونستم...البته خداییش 5 دقیق بیشتر باهاش کلنجار نرفتم.....
بعدم اینکه توی این کار چن تا مرحله ی حساس هست...اگه می شه از اون مراحل از زوایا مختلف و تو زمانهای متفاوت عکس بگذار چون قبول کن واسه کسی که این کارا رو تا حالا از نزدیک ندیده یادگیری فقط از روی یک عکس واسش خیلی سخته...یک عکس از این مراحل حساس واقعا کمه....
بازم ممنون......اگه خواستی بازم عکسی بگذاری از بستنش بگذار نه از باز کردنش....
شاد باشید:20:

باید یه خورده فنی بود و دست به پیچ گوشتی
در ضمن وال من عکسها رو واز نمیکنه!:27:

ARASH66
07-04-2007, 10:06
دوستان يك سوال :
الان ميگن اگر باز كني و پيچ هارو دست بزني گوشيتو نميخرن چون پيچ رو باز كردي ....
به نظرتون مشكلي داره يا نميشه جوري باز كرد كه معلوم نشه ...

royaye_talkh55
07-04-2007, 11:34
آموزش خوبی بود ولی ما که هنوز جراتشو پیدا نکردیم که گوشی رو باز کنیم:18:یه وقت

nakhordemast
07-04-2007, 17:46
عزیزم عکسا باز نمیشه جاش ضربدر قرمز میزنه!

POWER_CASE
08-04-2007, 11:28
به خدا لینکها مشکلی نداره من از چند جا امتحان کردم ولی بازم چشم ببینم میتونم یه جای دیگه آپلودش کنم!!!

عوض کردنش خیلی راحته مگه قکز میکنید این تعمیراتی ها چی کار میکنن ..مهند که نیستن مثل منو شما

POWER_CASE
08-04-2007, 12:18
دوستان اینم عکساش

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R@R#M@N
08-04-2007, 22:10
مرسی دمت خیلی خیلی گرم

my_consort_is_my_life
08-04-2007, 22:23
مرسی منم می خوام عوض کنم انشاالله که موفق باشم

nakhordemast
08-04-2007, 23:03
عزیزم عکسا باز نمیشه جاش ضربدر قرمز میزنه!

eyval be valet
mamnon az babate axa

mostafa_khan
09-04-2007, 10:41
دوستان اینم عکساش

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این همون عکس های صفحه ی فبلا یا عکس جدیدی اضافه کردی؟اقا اگه اضافه نمی کنی عکس جدیدی بگو من اینقدر منتظر نشم:13: ...یه فکری کنم دیگه...اخرشم باید بدم بیرون:41:
مرسی...شاد باشید:20:

ARASH66
09-04-2007, 21:21
دوستان در صفحه قبل هم سوال كردم !
اگر قاب رو تعويض كنيم به خاطر اينكه بايد پيچهارو باز كنيم مشكلي پيش نمياد !؟

mostafa_khan
09-04-2007, 22:43
دوستان در صفحه قبل هم سوال كردم !
اگر قاب رو تعويض كنيم به خاطر اينكه بايد پيچهارو باز كنيم مشكلي پيش نمياد !؟

گوشی می ره تو رده ی گوشی های تعمیری:13:

ARASH66
09-04-2007, 23:51
گوشی می ره تو رده ی گوشی های تعمیری:13:

دوست عزيز ممنونم منم اينو شنيدم ولي نميشه طوري باز كرد كه معلوم نشه منظورم با دقته البته اگر ريخت كلي گوشي بهم نخوره !

mostafa_khan
10-04-2007, 00:01
دوست عزيز ممنونم منم اينو شنيدم ولي نميشه طوري باز كرد كه معلوم نشه منظورم با دقته البته اگر ريخت كلي گوشي بهم نخوره !

اولا که اگه با دقت نباشه که پدرش گوشی در میاد...کم دقت و با دقن نداره...نه...پیچ گوشتی که بخوره یه بار اون پیچ ها دیگه معلوم می شه که این پیچ ها باز شده و می گن گوشی تعمیریه

اقا دارم باز می کنم رسیدم به جدا کردن ال سی دی...سر این پیچا دهنم ....نمیدونم چه چهار سویی می خوان...انواع سایز ها رو دارم یکی کوچیکه واسش یکی بزرگه...اخه شکل پیچم که چهار سو نیست6سو هست!!نکنه 6 سو هم داریم من خیر ندارم:18: اخرشم واسه این پیچهای لعنتی هم شده باید ببرم بیرون:13:

c0rd3r
10-04-2007, 15:08
اولا که اگه با دقت نباشه که پدرش گوشی در میاد...کم دقت و با دقن نداره...نه...پیچ گوشتی که بخوره یه بار اون پیچ ها دیگه معلوم می شه که این پیچ ها باز شده و می گن گوشی تعمیریه

اقا دارم باز می کنم رسیدم به جدا کردن ال سی دی...سر این پیچا دهنم ....نمیدونم چه چهار سویی می خوان...انواع سایز ها رو دارم یکی کوچیکه واسش یکی بزرگه...اخه شکل پیچم که چهار سو نیست6سو هست!!نکنه 6 سو هم داریم من خیر ندارم:18: اخرشم واسه این پیچهای لعنتی هم شده باید ببرم بیرون:13:

نمیدونم پیچ های ال سی دی چه شکلیه . اما پیچ 6 سو داریم . به آچارش هم میگن آچار ستاره .