PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : westlife for ever (مخصوص وست لایفی ها)

sada
04-04-2007, 23:29
با سلام به دوستان عزیزاین تایپیک مخصوص گروه موسیقی پاپ وست لایف است و من سعی میکنم در ابتدا از خود گروه بگم و شما هم اگر سوالی یا درخواست موسیقی دارید مطرح کنید منم سعی می کنم در اسرع وقت جواب بدم

sada
04-04-2007, 23:47
ماجرا مدتی پيش در يک شهر به نام اسيگو در غرب ايرلند شروع شد.سه پسر به نام های *کين آگان.مارک فيلی و شين*با همديگر نمايشی را در مدرشه اجرا کردند و بعد از موفقيتشان بر روی صحنه تصميم به تشکيل يک گروه گرفتند به نام * ۶ در ۱*وبعدها آن را به نام *آی.ا.يو*(I.O.You)تغيير دادند.
گروه ترانه ای به نام *دختربا ما و برای هميشه*در ايرلند عرضه کردند و بعد از موفقيت محدودی مادر شين *ما*(mea)با مدريت گروه بويزن *لوييس والش*تماس گرفت و سعی کرد تا او را متقاعد سازد تا نگاهی به کارهای آنان بيندازد و امکان قرارداد بستن با آنها را محيا سازد.اگر چه *لوييس*تحت تاثير قرار گرفته بود اما احساس کرد وقت لازم را برای اداره کردن گروهی ديگر ندارد.اما خوشبختانه وی با *رونن کیتينگ* در گروه *بويزن*تماس گرفت و رونن پذيرفت که به عنوان همکار در مدريت گروه جديدئ به لوييس کمک کند .
ترکيب *ای.ه.يو*(I.O.YOU) تغيير يافت ـــ سه عضو به نام های*درک.ميشل وگراهام عذرشان خواسته شد و سپس آزمونهاييبرای گزينش دو عضو جديد برای گروه در دوبلين برگزار شد.*نيکی برن و *بريان مک فادن*دز پايان گزينش شدند.

*وست لايف*متولد شده بود.

گروه وست سايد در ابتدا گروه*بک استريت بويز*را در دوبلين حمايت کردندو نيز در توری با گروه*بويزن*به ايرلند و بريتانيا در نوامبر سال ۱۹۹۸ همراه بودند. آنها تماشاچيان را در تور بريتانيا مبهوت ساختندو جايزه * best ney tour act*را در نوامبر ۱۹۹۸ از آن خود کردند.گروه در سال ۱۹۹۹ مجبور به تغيير نام خود از *west side* به *westlife*شد چون در آن دهره گروهی وجود داشت که مشترکا از نام west side بهره می بردند.به طور غير منتظرانه westlife اولين ترانه شان را به نام *دوباره به آن سوگند بخور*را که مستقيما در صدر فهرست آهنگهای پر فروش قرار گرفت را در آوريل سال ۱۹۹۹ عرضه نمود.و به عنوان پرفروش ترين اجرای اول ترانه که تا آن زمان در ايرلند وجود نداشته بود برگزيده شد.بعدها westlife هفت ترانه ی ديگر را در بريتانيا عرضه کرد و کارهای *رويايی دارم*و *فصلها در خورشيد*کريسمس بريتانيا را در سال ۱۹۹۹ بهترين ساخت.آلب.م اجرای اول کو در سال ۱۹۹۹ در بريتانيا عرضه شد برای آنها جايزه *تنديس پلاتينيوم سه ضربی*را به همراه داشت.از ديگر جوايز آنها برنده شدن جايزه ی *رکورد سال*برای ترانه ی *پرواز بدون بال*بود و هم چنين برخورداری از موفقيت های بی شمار ديگر.
westlife در آن دوره ی کوتاهی که متولد شده بود رکوردهای بسياری را شکسته بود.آلبومبعدی آنها به نام *ساحل به ساحل*جايزه ی *triple platnum*را فقط يک روز بعد از عرضه از آن خود کرد وعرضه ی هفتمين ترانه ی آنها به نام *عشق من*در تاريخ پرفروش ترين ترانه ها به آنها رتبه ای داد که در طول تاريخ اين فهرست به گروهی که هفتمين ترانه ی آنان به اين اندازه جلب توجه کند داده نشده بود.ترانه ی کريسمس آن ها *آنچه انسانی را می سازد با فاصله ی کمی صدر فهرست را از دست داد و به مکان دوم رفت ولی در مدت کمی ترانه ی *دختر بالا شهری*گروه را به صدر فهرست برگرداند.ترانه ی بعدی آنها *ملکه قلبم*به موفقيت ای ديگر گروه افزود.آلبوم *دنيای خودمان*که در اواسط نوامبر عرضه شد از ديگر موفقيتها بود.
حدودن يك سال قبل برايان از گروه westlife به بهانه اينكه اوقاتشو از اين به بعد بيشتر صرف خونوادش كنه جدا شد... هنوز مدتي نگذشته بود كه رژيم گرفت, ريش گذاشت و شروع كرد به گيتار راك زدن وخوندن! ودر كليپ اولين آهنگ solo خودش بر عليه westlife حرفها يي كه بقول خودش در دلش مانده بود زد (Real to me).. و سپس همسرش ,كري كاتونا عضو سابق گروه Atomic kitten رو طلاق داد ! الان هم با "دلتا گودرم" كه در كلپ جديدش( Almost here) با هم ميخونن نامزد كرده
آلبوم هایشان به ترتیب:westlife1999
coast to coast 2000 world of our own 2001 unbreakable2002 turnaround2003 allow us to be frank 2004
face to face 2005 the love 2006
نام افراد گروه :کیان اگان - مارک فیحیلی - شیان فیلان - نیکی بایرن