PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67

lovely_killer
30-03-2012, 16:22
سلام دوستان

من توی بازی resident evil 5 به chapter 4-1 رسیدم.ولی تا میخواد بره تو مرحله از بازی میاد بیرون و این پیغام رو میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه چکار باید بکنم؟

:11:

E.G_band
31-03-2012, 12:27
این ارور برای چیه؟من بازی stronghold 3 رو دانلود و بعد نصبش کردم.حالا موقع ورود به بازی این ارور رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xlife
31-03-2012, 19:06
این ارور برای چیه؟من بازی stronghold 3 رو دانلود و بعد نصبش کردم.حالا موقع ورود به بازی این ارور رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرکشو ریختی راستی مشکل قبلیت چی شد

E.G_band
31-03-2012, 19:08
این جدیده حل شد.

قبلی کدومه؟MW3 رو می گی؟اون نه بیخیالش شدم.سی دی مال دوستم بود بهش دادم.

boros
03-04-2012, 22:26
سلام
کسی میدونه این مرحله از بازی Bridge Constructor رو چطور میشه انجام داد .

popo2012
03-04-2012, 22:47
سلام من wow the frozen throne رو دانلود کردم با حجم 600 مگ فشرده فایل ها رو باز کردم همه پارت ها رو ریختم تو یه پوشه بعد وقتی روی setup کلیک میکنم این میاد

نمیدونم مگه همین که گرفتم وارکرافت نیست؟؟؟؟ دیگه چی لازم داره؟؟؟؟؟ عاجزانه تقاضای کمک دارم:19::19::19:

lovely_killer
04-04-2012, 15:20
سلام من wow the frozen throne رو دانلود کردم با حجم 600 مگ فشرده فایل ها رو باز کردم همه پارت ها رو ریختم تو یه پوشه بعد وقتی روی setup کلیک میکنم این میاد

نمیدونم مگه همین که گرفتم وارکرافت نیست؟؟؟؟ دیگه چی لازم داره؟؟؟؟؟ عاجزانه تقاضای کمک دارم:19::19::19:

سلام عزیز

این نسخه FROZEN THRONE هست. یه نسخه از بازی WARCRAFT هستش.نسخه‌ي Frozen Throne روي Reign of Chaos نصب مي‌شود. یعنی اول Warcraft III :Reign of CHaos رو باید نصب کنید بعد FROZEN THRONE روی اون نصب میشه.

من یه سرچ براتون زدم یه سایت پیدا کردم که شاید کمکتون کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :11:

hossein e
04-04-2012, 19:07
سلام دوستان.موقع اجرای بازی FEAR3 سیستم این ارور رو میده:
fear 3 has stopped working
ویندوزم 7 64bit هستش.روی 32bit راحت اجرا شد ولی الان روی 64 نمیشه.ممنون میشم راهنمائی کنید.

xlife
05-04-2012, 10:11
سلام دوستان.موقع اجرای بازی FEAR3 سیستم این ارور رو میده:
fear 3 has stopped working
ویندوزم 7 64bit هستش.روی 32bit راحت اجرا شد ولی الان روی 64 نمیشه.ممنون میشم راهنمائی کنید.
خوب چرا خودتو اذیت میکنی رو همون32بیت بازیش کن
این کرک رو امتحان کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F67645-FEAR.3_SKIDROW_CrackOnly_bta.rar)

sajed52
05-04-2012, 16:52
با سلام
بعد از نصب بازی call of duty2 این ارور را می دهد و بازی اجرا نمی شود
Directx(R) encountered an unercover error . check the Directx(R) FAQ for possible solutions
انواع Directx را نیز نصب کردم اما فایده ای نداشت کارت گرافیک هم این مدل است
Intel (R) G33/G31 Xpress chipset family
در قسمت رجیستری قسمت dis play" نشان می دهد که:

AGP texture acceleration not avai lable
لطفا راهنمایی کنید

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

با سلام
بعد از نصب بازی call of duty2 این ارور را می دهد و بازی اجرا نمی شود
Directx(R) encountered an unercover error . check the Directx(R) FAQ for possible solutions
انواع Directx را نیز نصب کردم اما فایده ای نداشت کارت گرافیک هم این مدل است
Intel (R) G33/G31 Xpress chipset family
در قسمت رجیستری قسمت dis play" نشان می دهد که:

AGP texture acceleration not avai lable
لطفا راهنمایی کنید

eragorn
05-04-2012, 22:10
سلام دوستان
من بازی NeedFor speed Run رو نصب کردم وارد بازی میشم بالاش علامت لودینگ میاد ولی اگه یک روزم بگذره باز رو همون لودینگ میمونه وارد بازی نمیشه ...مشکل چیه ؟
چی کار کنم ؟

msi674
05-04-2012, 22:26
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش

تو این تاپیک هیچ کی به درد دله ادم نمیرسه :19: من میرم معتاد شم:41: من این بازی رو اجرا نکنم معتاد میشما !

xlife
06-04-2012, 21:47
کسی هست کسی صدامون رو میشونه
کمک
ما اینجا گیر افتادیم
یکی به ما کمک کنه :31:

statue of liberty
07-04-2012, 20:44
بازی بتمن رو نصب کردم اما وقتی میخوام اجراش کنم پیغام زیر رو میده دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

alireza-01010
08-04-2012, 09:38
شاید دایرکت ایکس بازی نصب نکردی؟!!

madhatter
08-04-2012, 18:16
سلام
من وقتی روی فایل exe بازی Anno 2070 کلیک میکنم تا اجرا بشه اتفاقی نمیافته.
تو task manager هم نشون میده که بازی برای چند لحظه process ش اجرا میشه و بعد خود به خود بسته میشه.
لطفا راهنمایی کنید.

alireza-01010
08-04-2012, 19:43
سلام
من وقتی روی فایل exe بازی Anno 2070 کلیک میکنم تا اجرا بشه اتفاقی نمیافته.
تو task manager هم نشون میده که بازی برای چند لحظه process ش اجرا میشه و بعد خود به خود بسته میشه.
لطفا راهنمایی کنید.
اول ببین همه ی نرم افزارهای مورد نیاز اون نصب کردی بعد ببین کرک داره نداره.

statue of liberty
08-04-2012, 21:23
شاید دایرکت ایکس بازی نصب نکردی؟!!

هرچی داشت نصب کردم

madhatter
14-04-2012, 15:45
اول ببین همه ی نرم افزارهای مورد نیاز اون نصب کردی بعد ببین کرک داره نداره.
نصب کردم - کرک داره- آپدیت 1.1 رو هم از سایت reloaded گرفتم نصب کردم.-بازم همون مشکل رو دارم.

Transporter2009
14-04-2012, 21:13
دوستان لطف کنید کرک بازی True Crime: New york city رو هم قرار بدین. فقط بیزحمت تورنت نباشه

251251
15-04-2012, 03:59
قبل از اینکه مشکلم رو مطرح کنم این مورد رو ذکر کنم که ویندوزم رو با چندین برنامه و با داس چک کردم که از لحاظ فایل های سیستمی هیچ مشکلی ندارم و ویندوز کاملا نرماله :

بنده بعد از نصب فیفا12 و هنگام کلیک روی فایل FifaConfig با پیغام زیر مواجه میشوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این در صورتی هستش که من در ویندوز زاپاس !!! و دوم خودم هیچ مشکلی ندارم و بازی بدون ارور بالا میاد

1 - هر دو ویندوز من 7 میباشد
2 - با فیفا11 هم بعد از مدتی روی همین ویندوز مشکل پیدا کردم و همین ارور را دریافت میکردم
3 - تمامی بازی ها بدون هیچ مشکلی روی ویندوز اجرا شده و فقط مشکل من با فیفا میباشد

mehdy.z
15-04-2012, 09:42
دوستان لطف کنید کرک بازی True Crime: New york city رو هم قرار بدین. فقط بیزحمت تورنت نباشه
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی دانلود کنی...

قبل از اینکه مشکلم رو مطرح کنم این مورد رو ذکر کنم که ویندوزم رو با چندین برنامه و با داس چک کردم که از لحاظ فایل های سیستمی هیچ مشکلی ندارم و ویندوز کاملا نرماله :

بنده بعد از نصب فیفا12 و هنگام کلیک روی فایل FifaConfig با پیغام زیر مواجه میشوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این در صورتی هستش که من در ویندوز زاپاس !!! و دوم خودم هیچ مشکلی ندارم و بازی بدون ارور بالا میاد

1 - هر دو ویندوز من 7 میباشد
2 - با فیفا11 هم بعد از مدتی روی همین ویندوز مشکل پیدا کردم و همین ارور را دریافت میکردم
3 - تمامی بازی ها بدون هیچ مشکلی روی ویندوز اجرا شده و فقط مشکل من با فیفا میباشد
اول ار همه داریور و DX ویندوز رو به روز کن...ضمنا نرم افزارهای visual 2005 2008 2010 و nvidia phsyx و net framework رو هم چک کنی ضرر نداره...
اگه جواب داد که هیچ وگرنه در آخرین مرحله کرک مطمئن رو هم از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عوض کن ولی اگه بازم جواب نداد دیگه تقریبا میشه مطمئن شد که مشکل از ویندوزه...یا نوعی ویروس که فایلهای سیستمی رو دستکاری میکنه یا یه بد افزار که مانع اجرای صحیح بازی میشه!!

251251
15-04-2012, 10:57
مهدی جان اگه فیفا12 رو روی سیستمت نصب داری ممنون میشم فایل fifasetup_default با پسوند .ini که در پوشه ی fifasetup موجود هستش رو برام آپلود کنی . ( بالاترین رزولوشن و تنظیمات ممکن رو داشته باشه )

desirehd
15-04-2012, 16:38

هر وقت میخام وارد بازی gta4 episode from liberty city بشم اینو میبینم باس چیکار کنم.

مصطفی
15-04-2012, 16:51
[
هر وقت میخام وارد بازی gta4 episode from liberty city بشم اینو میبینم باس چیکار کنم.[/QUOTE]

Transporter2009
15-04-2012, 17:24
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی دانلود کنی...

قبل از اینکه True Crime New York City کرک بکنم ارور زیر رو میداد. الآن هم که کرک کردم باز هم همین ارور رو میده. مشکل از کجاست؟
لازم به ذکر است که من این بازی رو به صورت فشرده شده با حجم تقریبا 500 مگ دانلود کردم و پس از اینکه از فشردگی در اومد حجمش شد 1.65 گیگ
ویندوزم 7 هست. سی پی یو Q9550 Core 2 Quad و کارت گرافیک Geforce 9600 1 GB با رم 4 GB

پیشاپیش سپاسگزارم ...

Zaghan_13
15-04-2012, 17:47
این ارور فکر کنم مربوط به DirectX میشه اما آخرین ورژنش رو دانلود کردم(همونی که سایت دانلودها گذاشته) و نصب اما بازم همین ارور رو میده.... چه کنم؟

مربوط به بازیِ Renegade Ops

WOLF PACK
15-04-2012, 18:33
دوستان من نسخه ریپک بازی NBA 2K12 رو دانلود کردم کرک هم ریختم ولی رو بازی کلیک میکنم یه صفحه سیاه برای 1 ثانیه میاد و میره و بازی اجرا نمیشه!!!
چیکار کنم؟؟

mehdy.z
16-04-2012, 00:31
مهدی جان اگه فیفا12 رو روی سیستمت نصب داری ممنون میشم فایل fifasetup_default با پسوند .ini که در پوشه ی fifasetup موجود هستش رو برام آپلود کنی . ( بالاترین رزولوشن و تنظیمات ممکن رو داشته باشه )
فکر کنم گرفتم منظورت چیه دوست من...به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست مراجعه کن ببین کارت راه میفته.

قبل از اینکه True Crime New York City کرک بکنم ارور زیر رو میداد. الآن هم که کرک کردم باز هم همین ارور رو میده. مشکل از کجاست؟
لازم به ذکر است که من این بازی رو به صورت فشرده شده با حجم تقریبا 500 مگ دانلود کردم و پس از اینکه از فشردگی در اومد حجمش شد 1.65 گیگ
ویندوزم 7 هست. سی پی یو Q9550 Core 2 Quad و کارت گرافیک Geforce 9600 1 GB با رم 4 GB

پیشاپیش سپاسگزارم ...

این ایراد در اولین احتمال برمیگرده به مشکل کرک...اول از همه اگه آنتی ویروسی روی سیستم داری حتما خاموش کن بعد بازی رو کرک کن ببین کارت راه میفته.....اگه راه افتاد که هیچ ولی اگه نه ممکنه از ناقص بودن بازی باشه چون اینجا توی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ents.com%2Fgames.php%3Fid%3D322) سایت نوشته بازی برای نصب به یه چیزی حدود 2.7GB احتیاج داره ولی حجم بازی شما اینجور که میگی خیلی کمتره و ممکنه اصلا به علت ناقص بودن بازی و پیدا نکردن فایلهای اجرایی چنین اخطاری میده!!

reza_takvalad
16-04-2012, 03:22
سلام من سريال نصب بازي رزيدنت اويل 5 فارسي مي خوام كه ماله دارينوس هست خوتهش ميكنم كمك كنين

madhatter
16-04-2012, 17:00
نصب کردم - کرک داره- آپدیت 1.1 رو هم از سایت reloaded گرفتم نصب کردم.-بازم همون مشکل رو دارم.
کسی راه حلی نداره؟

offlineinternet
16-04-2012, 19:10
من امروز بازی SHOGUN 2: TOTAL WAR-Fall of the Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خریدم به پیش نصب شده بود وقتی نصب کردم و فایل اجرایی رو زدم داخل بازی نمیرود اصلا هیچ اخطاری نمیده ویندوز ۷ دارم و حجم بازی هم ۲۰ گیگابایت هست آیا احتیاج به نصب نسخه قبلی داره یا باید برنامه جانبی بریزم و یا باید کرکشو عوض کنم؟

MR.CART
17-04-2012, 13:35
سلام بچه ها ممنون میشم پست اخری که تو تاپیک undercover زدم رو بخونید ارورشم همون
has stoped working

kane32
19-04-2012, 12:24
با سلام خدمت دوستان گل اقا من یه مشکلی دارم بعضی از بازیها روی کامپیوترم احتیاج به دسته ی ایکس باکس داره حالا من چکار کنم ایا دسته ایکس باکس واقعی باید بخرم با مبدل بزنم به کامپیوتر یا کار دیگه ایی باید انجام بدم یا دسته مخصوص ایکس باکس برای کامپیوترم هست لطفا راهنماییم کنید و اسمو مشخصات دسته ای که باید بخرمو بگید چون هیچ اطلاعی ندارم وبازیهام بادسته ی کامپیوتر عادی اجرا نمیشه لطفا توضیح کاملی بفرمایید.

Rick Butler
19-04-2012, 12:57
با سلام خدمت دوستان گل اقا من یه مشکلی دارم بعضی از بازیها روی کامپیوترم احتیاج به دسته ی ایکس باکس داره حالا من چکار کنم ایا دسته ایکس باکس واقعی باید بخرم با مبدل بزنم به کامپیوتر یا کار دیگه ایی باید انجام بدم یا دسته مخصوص ایکس باکس برای کامپیوترم هست لطفا راهنماییم کنید و اسمو مشخصات دسته ای که باید بخرمو بگید چون هیچ اطلاعی ندارم وبازیهام بادسته ی کامپیوتر عادی اجرا نمیشه لطفا توضیح کاملی بفرمایید.
این تاپیک محل مناسبی برای این سوال نیست ، باید اینجا می پرسیدید
در جواب سوالتون :
دسته ایکس باکس مخصوص کامپیوتر هستش ، من دارمش :46: اینم لینک خود مایکروسافت
توی ایران هم هستش قیمتشم تقریبا بین 80 تا 90 تومانه

imanasgharpour
20-04-2012, 14:24
سلام.
بازیsaints row the third روی لودینگ نیو گیم بازی میمونه.
هنگ نمیکنه فقط تصاویر اسلایدی میره.
دارکت ایکس هم آپدیته
گرافیک آپدیته
کرک هم تعویض شده
مشکل کجاس!!!؟

nima_kiyaniyan
20-04-2012, 14:53
سلام

من گفتم برم یادی از قدیما بکنم تا تجدید خاطره بشه .. رفتم سراغ مکس پین 1 ..... یادتون هست که اون موقع شاه بازی ها بود با اون داستان قوی و موزیکش و البته حالت کموبو

عرض به خدمتتون که الان که می خوام روی ویندوز سون نصب کنم .. نصب میشه و اجرا هم میشه ولی تو صفحه اصلی بازی موزیک غمناکه پخش نمیشه .... اون دیالوگ هایی هم هست که بصورت عکس و نوشته هست ، اونجا هم نه صدای گفتگو ها میاد و نه صدای موزیک ..... ولی تو بازی صدای تفنگ و اینا میاد .. ولی صدای مکالمه ها تو بازی هم یکم مشکل داره .. کلا من مشکل صدا دارم ......

ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه ...

nima_kiyaniyan
20-04-2012, 16:11
با سلامی دوباره به برو بچ

مشکل حل شد !
کافیه پچ زیر رو در محل نصب کپی کرده و اجرا کنید

آرش جون
21-04-2012, 06:26
با سلام به همه دوستان و مديراني كه براي وقت بيكاري و تفريح ما تلاش ميكنند
من يك لب تاب dell inspiron 1525 دارم البته تاكنون من با هيچ لب تابي بازي نكردم و فقط با pc بازي ميكردم گرافيك اين لب تاب Mobile Intel(R) GM965 Express Chipset Family است تازه آمدم اين بازي و چند بازي ديگر با تقريبا گرافيك بالا نصب كنم البته همه بازي ها تا 256 مموري ويديو بالاتر نيست
تمام بازي ها نصب ميشد و فقط اجرا نميشد و هيچ اروري هم نمي داد بعد از مدتي كار كردن متوجه شدم كه مشكل من بازي ها و پاين نبودن مشخصات سيستمي نيست خلاصه با آپديت كارت گرافيكم با نرم افزار درايور جنيوس بازي كلا اجرا شد اما يك مشكلي برام پيش آمد البته اين مشكل روي يك لب تاب ديگه با كارت گرافيك كاملا يكي هم پيش آمد مدل اون لب تاب dell vestro 1510 هست گرافيك شم اينتل 965 است مثل 1525 و هر دو تا هم مموري ويديو يا حافظه گرافيك 256 مگ است
بعد از آپديت درايور كارت گرافيك تمامي رنگ ها قاطي شد تقريبا بدتر از زماني كه بيت را از 32 به 16 يا 8 كاهش بديم كه بعد از كلي كار تونستم از منوي تنظيمات كارت گرافيك با كم و زياد كردن رنگ ها حلش كنم اما تا زماني درست مي موند كه بازي يا بازي ها رو اجرا كنم بازي كاملا درست اجرا ميشد ولي باز رنگ هاي lcd لب تاب قاطي ميشد و حتي در محيط بازي هم همين طوري بود من آمدم مانيتوري به لب تاب متصل كردم ديدم درسته و مشكلي نداره
البته بعد رفتم از خود سايت اينتل درايور مخصوص لب تاب 965 رو دانلود كردم ولي متاسفانه مشكل هنوز هم بود در سايت دل هم آخرين ورژن گرافيك كه مال 2010 است رو آپلود نكرده و فقط مال سال 2008 وجود داره از هر 2 لب تاب و اونم كه بازي ها رو باز نميكنه
حال اگر شما دوستان كه خيلي بازي ميكنند و با اين چنين مشكلاتي برخورد كردند و در اين زمينه واردند اگر براي مشكل من راه حلي بلده لطفا از من دريغ نكنه
راستي اگر راهي هم وجود داره كه بدون نرم افزار و رفتن به سايت سازنده لب ناب و سازنده كارت گرافيك بتونه درايور كارت گرافيك رو آپديت كنه منظورم اينه بريم داخل قسمتي و روي گزينه كارت گرافيك و بعد آپديت رو بزنيم و اتوماتيك بره داخل سايت مربوطش و خودش دانلود كنه يا بهترين راه آپديت كارت هاي گرافيك چيه ممنون ميشم كمكم كنيد
با تشكر از p30world

alireza-01010
21-04-2012, 12:58
با سلام به همه دوستان و مديراني كه براي وقت بيكاري و تفريح ما تلاش ميكنند
من يك لب تاب dell inspiron 1525 دارم البته تاكنون من با هيچ لب تابي بازي نكردم و فقط با pc بازي ميكردم گرافيك اين لب تابMobile Intel(R) GM965 Express Chipset Family است تازه آمدم اين بازي و چند بازي ديگر با تقريبا گرافيك بالا نصب كنم البته همه بازي ها تا 256 مموري ويديو بالاتر نيست
تمام بازي ها نصب ميشد و فقط اجرا نميشد و هيچ اروري هم نمي داد بعد از مدتي كار كردن متوجه شدم كه مشكل من بازي ها و پاين نبودن مشخصات سيستمي نيست خلاصه با آپديت كارت گرافيكم با نرم افزار درايور جنيوس بازي كلا اجرا شد اما يك مشكلي برام پيش آمد البته اين مشكل روي يك لب تاب ديگه با كارت گرافيك كاملا يكي هم پيش آمد مدل اون لب تاب dell vestro 1510 هست گرافيك شم اينتل 965 است مثل 1525 و هر دو تا هم مموري ويديو يا حافظه گرافيك 256 مگ است
بعد از آپديت درايور كارت گرافيك تمامي رنگ ها قاطي شد تقريبا بدتر از زماني كه بيت را از 32 به 16 يا 8 كاهش بديم كه بعد از كلي كار تونستم از منوي تنظيمات كارت گرافيك با كم و زياد كردن رنگ ها حلش كنم اما تا زماني درست مي موند كه بازي يا بازي ها رو اجرا كنم بازي كاملا درست اجرا ميشد ولي باز رنگ هاي lcdلب تاب قاطي ميشد و حتي در محيط بازي هم همين طوري بود من آمدم مانيتوري به لب تاب متصل كردم ديدم درسته و مشكلي نداره
البته بعد رفتم از خود سايت اينتل درايور مخصوص لب تاب 965 رو دانلود كردم ولي متاسفانه مشكل هنوز هم بود در سايت دل هم آخرين ورژن گرافيك كه مال 2010 است رو آپلود نكرده و فقط مال سال 2008 وجود داره از هر 2 لب تاب و اونم كه بازي ها رو باز نميكنه
حال اگر شما دوستان كه خيلي بازي ميكنند و با اين چنين مشكلاتي برخورد كردند و در اين زمينه واردند اگر براي مشكل من راه حلي بلده لطفا از من دريغ نكنه
راستي اگر راهي هم وجود داره كه بدون نرم افزار و رفتن به سايت سازنده لب ناب و سازنده كارت گرافيك بتونه درايور كارت گرافيك رو آپديت كنه منظورم اينه بريم داخل قسمتي و روي گزينه كارت گرافيك و بعد آپديت رو بزنيم و اتوماتيك بره داخل سايت مربوطش و خودش دانلود كنه يا بهترين راه آپديت كارت هاي گرافيك چيه ممنون ميشم كمكم كنيد
با تشكر از p30world

به علت تحریم ایران نمیشه وارد سایت هایی که تحریم هستند شد ولی با نرم افزار real hide ip می تونی به راحتی وارد سایتهایی بشی که ایران تحریم کردن :21:
روش دیگه هم نرم افزار آپدیت درایور هست که با یک سرچ توی گوگل کلی پیدا میشه

user.1
22-04-2012, 09:22
آقا کسی نیست جواب مارو بده بابا عید تموم شد بعدش دیگه نمیتونم بازی کنم!!
من stronghold legends نصب کردم وقتی میزنم multi player میگه service unavailable چی کار باید بکنم؟ اصلا میشه با کابل شبکه، شبکه بازی کرد؟ چطوری؟

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم
warcraft3 رو نصب کردم وقتی شبکه میکنم join نمیشه یا اگه join بشه میاد تو بازی disconnect میشه البته قبلا این طوری نبود ها یهو این طوری شد. تازه پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم درست نشد
لطفا راهنمایی کنید

برای Warcraft احتمالا سریالی که برای دو تا کامپیوتر استفاده کردی یکی بوده
یکی شونو پاک کن بعد با یه سریال دیگه نصبش کن

user.1
22-04-2012, 09:30
بازیو به روش شما ریختم ولی:

چی کار کنم؟

بعد از ok کردن بازی باید اجرا بشه
تو taskmanager ببین میاد یا نه
کلا دو تا حالت داره :
یا سیستمت نمیهوره یا کرک نشده(اگه می دونی کرک درسته سعی کن آنتی ویروس رو غیر فعال کنی یا از اینترنت قطعش کنی )

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

کسی نیست مرا یاری کند ؟ :19: هر بار که من این بازی رو نصب می کنم 1 ماه باید الاف اجرا کردنش بشم
بازی کامل نصب میشه وقتی کلیک میکنم عکسشم میاد ولی بعدش این ارور میاد

سیستمت نمی کشه یا یه فایلی کم داره

user.1
22-04-2012, 09:41
سلام دوستان من در اجرای بازی GTA VICE CITY بر روی ویندوز7 مشکل دارم بازی نصب میشه اجرا میشه ولی موقع لوادینگ بازی قفل میشه!!!
کارت گرافیک و رم هم + سیپیو و ... بالا هستند بازی مثل بتلفیلد3 رو بخوبی اجرا میکنن!
لطفا زوووووووووووود جوابمو بدین!
خیلی خیلی ممنوووووووووووووون!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
رو فایل exe بازی راست کلیک کن بعد تو properties تو قسمت compatibility ویندوز xp رو انتخاب کن احتمالا درست میشه

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

سلام

من گفتم برم یادی از قدیما بکنم تا تجدید خاطره بشه .. رفتم سراغ مکس پین 1 ..... یادتون هست که اون موقع شاه بازی ها بود با اون داستان قوی و موزیکش و البته حالت کموبو

عرض به خدمتتون که الان که می خوام روی ویندوز سون نصب کنم .. نصب میشه و اجرا هم میشه ولی تو صفحه اصلی بازی موزیک غمناکه پخش نمیشه .... اون دیالوگ هایی هم هست که بصورت عکس و نوشته هست ، اونجا هم نه صدای گفتگو ها میاد و نه صدای موزیک ..... ولی تو بازی صدای تفنگ و اینا میاد .. ولی صدای مکالمه ها تو بازی هم یکم مشکل داره .. کلا من مشکل صدا دارم ......

ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه ...

منم این مشکلو تو left 4 dead دارم

imanasgharpour
22-04-2012, 18:01
سلام.
دارکت ایکس هم آپدیته
گرافیک آپدیته
کرک هم تعویض شده
مشکل کجاس!!!؟

alireza-01010
22-04-2012, 18:56
سلام.
دارکت ایکس هم آپدیته
گرافیک آپدیته
کرک هم تعویض شده
مشکل کجاس!!!؟
احتمالا از کرک هست.
بعد از نصب این بازی حدودا 3 یا 4 گیگ فایل باید توی یکی از پوشه های بازی ریخته بشه,شما اینکار کردی؟

msi674
23-04-2012, 08:33
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش

بعد از 1 ماه .......:41: من رفتم معتاد شم هیچ کی کار ما رو راه ننداخت
سر پل اخرت ازتون میپرسن چرا بهش کمک نکردین

offlineinternet
23-04-2012, 11:48
من امروز بازی SHOGUN 2: TOTAL WAR-Fall of the Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خریدم به پیش نصب شده بود وقتی نصب کردم و فایل اجرایی رو زدم داخل بازی نمیرود اصلا هیچ اخطاری نمیده ویندوز ۷ دارم و حجم بازی هم ۲۰ گیگابایت هست آیا احتیاج به نصب نسخه قبلی داره یا باید برنامه جانبی بریزم و یا باید کرکشو عوض کنم؟
کسی نیست به من کمک کنه اخطار زیر هم میده
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: Shogun2.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4e78c51b
Fault Module Name: SteamClient.dll
Fault Module Version: 1.0.0.1
Fault Module Timestamp: 4e6127fb
Exception Offset: 0002b6fb
Exception Code: c0000417
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 33ca
Additional Information 2: 33ca60d61fd464e5bae7e4725590271d
Additional Information 3: b81d
Additional Information 4: b81d16d41b1311d01539742a0480522d

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

imanasgharpour
23-04-2012, 12:07
احتمالا از کرک هست.
بعد از نصب این بازی حدودا 3 یا 4 گیگ فایل باید توی یکی از پوشه های بازی ریخته بشه,شما اینکار کردی؟
نه رفیق
میشه راهنماییم کنی

alireza-01010
23-04-2012, 18:02
نه رفیق
میشه راهنماییم کنی
این بازی که من گرفتم 3 دی وی دی بود
2 تا که فایل نصبی بود و بطور عادی نصب میشد و یک دیویدی هم Cache بود برای بازی تا بتونه بازی روان اجرا کنه.
که باید اون توی این آدرس کپی میکردی :
x:\Program Files (x86)\Saints Row The Third\packfiles\pc\cache
قبل از اینکه اینکار بکنم بازی بالا می اومد ولی فقط آدماش نشون میداد و توی لودینگ ثانویه ایست میکرد اما با کپی کردن این فایها مشکل حل شد.

imanasgharpour
23-04-2012, 20:37
مرسی عزیز واقعا مرسی درس شد

pedram_sad
24-04-2012, 12:41
ذوستان بازی Top gun hardlock رو گرفتم
مشکل save داره یعنی save نمیشه
هر بار که میری تو بازی همه چیز default هست و خود بازی هم از اول میاد

msi674
24-04-2012, 19:50
کسی نیست به من کمک کنه اخطار زیر هم میده
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: Shogun2.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4e78c51b
Fault Module Name: SteamClient.dll
Fault Module Version: 1.0.0.1
Fault Module Timestamp: 4e6127fb
Exception Offset: 0002b6fb
Exception Code: c0000417
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 33ca
Additional Information 2: 33ca60d61fd464e5bae7e4725590271d
Additional Information 3: b81d
Additional Information 4: b81d16d41b1311d01539742a0480522d

Read our privacy statement online:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ffwlink%2F%3Flinkid%3D104288%26clcid%3D0x0409)

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

من این بازی رو چند وقت پیش نصب کردم همین قدی میدونم ک نیاز به نصب نسخه قبلی نداشت

MR.CART
24-04-2012, 22:53
ذوستان بازی Top gun hardlock رو گرفتم
مشکل save داره یعنی save نمیشه
هر بار که میری تو بازی همه چیز default هست و خود بازی هم از اول میاد
2 راه هست:
1.این فایل رو دانلود کنید و نصبش کنید
566کیلوبایت(شیلتر شکن روشن)ا
RAR Password:

mediafirerepack.net

============================================
2.اگر راه بالایی جواب نداد کرک رو عوض کنید
s1.picofile.com/file/7347384408/C_Top_Gun_Hard_Lock_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم فایل 3,488 KB
Password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tasnim68
27-04-2012, 02:35
دوستان من بعد مدتها دوباره cod:waw نصب کردم، وارد منوی اصلی میشه ولی هر چی رو new game کلیک می کنم تاثیری نداره! ایراد از کجاست؟
(البته بعد کلیک روی new game اون پنجره انتخاب سطح هم میاد ولی روی هر سطحی کلیک می کنم فقط اون کادر انتخاب سطح بسته میشه/بدون شروع شدن بازی)

NET DOCTOR
27-04-2012, 16:00
سلام دوستان

دوست من یه مشکلی داره که تقریبا به این قسمت مربوط میشه

بنده خدا 7 گیگ ناقابل ! از میهن دانلود ، دانلود کرده.یه بازی به نام Top Gun Hard Lock

اینم لینک صفحه منبع لینک ها(چون آدرس میهن دانلود اینجا فیله ریختمش روی این سایت.وارد صفحه که شدید ، ثانیه شمار بالای صفجه سمت راست که صفر شد تبدیل میشه به عبارت رد کردن تبلیغ.روش کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بشد)

دانلود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Top Gun Hard Lock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 پارته که وقتی اکستترکت کرد شد یک عالمه پارت دیگه.قسمتی فایلای RAR و بخشی هم از این فایلای با فرمتی که من نمی دونم!

بعد مجددا اون فایلای rar رو اکسترکت کرد. یه فایل ایزو داد که وقتی اون رو می خواد اجرا کنه به جای 7 گیگ فقط 18 مگش اجرا میشه!

حال چه باید کرد؟!

اندیشناک
27-04-2012, 16:51
آیا با این سیستم می شود به اجرای بازی های موجود در بازار امیدوار بود؟
amd athlon x2 240 2.8
m.b. asus m4n78se
vga .gf 9600 gt 1g
ram ddr2 adata
hard 500 sata seagate
power 420 memonex
در ضمن سیتم ریت ویندوز سون برای سیستم من 5.9 .

اندیشناک
27-04-2012, 17:05
آیا با این سیستم می شود به اجرای بازی های موجود در بازار امیدوار بود؟
amd athlon x2 240 2.8
m.b. asus m4n78se
vga .gf 9600 gt 1g
ram ddr2 adata
hard 500 sata seagate
power 420 memonex
در ضمن سیتم ریت ویندوز سون برای سیستم من 5.9 .

ke2010moha
27-04-2012, 22:27
سلام. من وقی بازی سونیک رو اجرا می کنم پیغام زیر رو میده the detected configoration dose not match your curent hardware. please re-run the configoration tools نمیدونم باید چیکارش کنم.بپتاپ من دو تا گرافیک داره یکی انویدیا و دومی اینتل . تنظیمات بازی فقط گرافیک اینتل رو میشناسه و گرافیک انویدیا رو نمی شناسه. اگه ممکنه یکی لطف کنه یه راهنمایی بکنه ببینم باید چیکار کنم.متشکرم.

kaktus10
27-04-2012, 23:20
key expired error - در هنگام بازی World of Goo
سلام. امروز داشتم بازی World of goo رو انجام می دادم که بعد از حدود 8 ساعت که از اولین اجراش گذشته بود ؛ یهو از بازی پرید بیرون و ارور زیر ظاهر شد. هر بار هم که دوباره سعی میکنم وارد بازی بشم همین ارور اجازه نمیده. این بازی بدون نیاز به نصب کردن هستش. حجمش کمتر از 50 مگه.

البته یه نکته این که سیستم در تمام زمان اجراء بازی به اینترنت متصل بود. راهی وجود داره که بتونم حداقل یک بار دیگه اونو بازی کنم. (حالا بیخیال اون همه مرحله که رفتم). ویندوز روی دستگاه 7 هستش.
از کمکتون بسیار ممنون میشم:

mehdy.z
27-04-2012, 23:37
key expired error - در هنگام بازی World of Goo
سلام. امروز داشتم بازی World of goo رو انجام می دادم که بعد از حدود 8 ساعت که از اولین اجراش گذشته بود ؛ یهو از بازی پرید بیرون و ارور زیر ظاهر شد. هر بار هم که دوباره سعی میکنم وارد بازی بشم همین ارور اجازه نمیده. این بازی بدون نیاز به نصب کردن هستش. حجمش کمتر از 50 مگه.

البته یه نکته این که سیستم در تمام زمان اجراء بازی به اینترنت متصل بود. راهی وجود داره که بتونم حداقل یک بار دیگه اونو بازی کنم. (حالا بیخیال اون همه مرحله که رفتم). ویندوز روی دستگاه 7 هستش.
از کمکتون بسیار ممنون میشم:

ببین از سایتی که دانلود کردی آیا کرک یا key gen براش نگذاشته چون دوره آزمایشی بازی شما برای اجرا تموم شده برای همین یا باید بازی کرک شه یا اینکه key gen معتبر براش معرفی کنی....

MR.CART
28-04-2012, 12:11
سلام دوستان

دوست من یه مشکلی داره که تقریبا به این قسمت مربوط میشه

بنده خدا 7 گیگ ناقابل ! از میهن دانلود ، دانلود کرده.یه بازی به نام Top Gun Hard Lock

اینم لینک صفحه منبع لینک ها(چون آدرس میهن دانلود اینجا فیله ریختمش روی این سایت.وارد صفحه که شدید ، ثانیه شمار بالای صفجه سمت راست که صفر شد تبدیل میشه به عبارت رد کردن تبلیغ.روش کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بشد)

دانلود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Top Gun Hard Lock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 پارته که وقتی اکستترکت کرد شد یک عالمه پارت دیگه.قسمتی فایلای RAR و بخشی هم از این فایلای با فرمتی که من نمی دونم!

بعد مجددا اون فایلای rar رو اکسترکت کرد. یه فایل ایزو داد که وقتی اون رو می خواد اجرا کنه به جای 7 گیگ فقط 18 مگش اجرا میشه!

حال چه باید کرد؟!
بهتره که به خود سایت بگید چون اونا فایل هار وآپلود کردند و میگن که 100% تست شده:27:

دوستان من بعد مدتها دوباره cod:waw نصب کردم، وارد منوی اصلی میشه ولی هر چی رو new game کلیک می کنم تاثیری نداره! ایراد از کجاست؟
2 راه هست
1.کرک رو عوض کنی که سرچ کنی پیدا میشه
2.یا متن زیر رو بدقت بخون
Have you been trying to start the game, only to see that there are no profiles for you to choose? Does nothing happen when you try to start a new game? Are you unable to save your controls and graphics settings?
You’ve most likely been a victim of a recent bug with some Call of Duty: World at War installations – no singleplayer/co-op profile is created upon installation. There is an easy fix for this, however!
Steps for Windows XP

Go into C:Documents and SettingsYourProfileApplication Data (a hidden folder, you may need to type it manually into the address bar)Activisionplayersprofiles.
Create a folder and name it whatever you want. Now create (still in profiles) a .txt document and name it active.txt. Inside that document, type the exact name of the folder you just created.
Steps for Windows Vista

Go into C:UsersYourProfileLocal SettingsApplication Data (a hidden folder, you may need to type it manually into the address bar)Activisionplayersprofiles.
Create a folder and name it whatever you want. Now create (still in profiles) a .txt document and name it active.txt. Inside that document, type the exact name of the folder you just created.
Make sure you’re doing this with administrator rights, as otherwise Vista likes to be annoying and hide some files from you, essentially making you overwrite files that “do not” exist.

MR.CART
28-04-2012, 16:08
اقا خانوم خواهشا کمک کنید
این مشکلم حل شه متاسفانه کسی توی تاپیک کرک ه