PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67

lovely_killer
30-03-2012, 16:22
سلام دوستان

من توی بازی resident evil 5 به chapter 4-1 رسیدم.ولی تا میخواد بره تو مرحله از بازی میاد بیرون و این پیغام رو میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه چکار باید بکنم؟

:11:

E.G_band
31-03-2012, 12:27
این ارور برای چیه؟من بازی stronghold 3 رو دانلود و بعد نصبش کردم.حالا موقع ورود به بازی این ارور رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xlife
31-03-2012, 19:06
این ارور برای چیه؟من بازی stronghold 3 رو دانلود و بعد نصبش کردم.حالا موقع ورود به بازی این ارور رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرکشو ریختی راستی مشکل قبلیت چی شد

E.G_band
31-03-2012, 19:08
این جدیده حل شد.

قبلی کدومه؟MW3 رو می گی؟اون نه بیخیالش شدم.سی دی مال دوستم بود بهش دادم.

boros
03-04-2012, 22:26
سلام
کسی میدونه این مرحله از بازی Bridge Constructor رو چطور میشه انجام داد .

popo2012
03-04-2012, 22:47
سلام من wow the frozen throne رو دانلود کردم با حجم 600 مگ فشرده فایل ها رو باز کردم همه پارت ها رو ریختم تو یه پوشه بعد وقتی روی setup کلیک میکنم این میاد

نمیدونم مگه همین که گرفتم وارکرافت نیست؟؟؟؟ دیگه چی لازم داره؟؟؟؟؟ عاجزانه تقاضای کمک دارم:19::19::19:

lovely_killer
04-04-2012, 15:20
سلام من wow the frozen throne رو دانلود کردم با حجم 600 مگ فشرده فایل ها رو باز کردم همه پارت ها رو ریختم تو یه پوشه بعد وقتی روی setup کلیک میکنم این میاد

نمیدونم مگه همین که گرفتم وارکرافت نیست؟؟؟؟ دیگه چی لازم داره؟؟؟؟؟ عاجزانه تقاضای کمک دارم:19::19::19:

سلام عزیز

این نسخه FROZEN THRONE هست. یه نسخه از بازی WARCRAFT هستش.نسخه‌ي Frozen Throne روي Reign of Chaos نصب مي‌شود. یعنی اول Warcraft III :Reign of CHaos رو باید نصب کنید بعد FROZEN THRONE روی اون نصب میشه.

من یه سرچ براتون زدم یه سایت پیدا کردم که شاید کمکتون کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :11:

hossein e
04-04-2012, 19:07
سلام دوستان.موقع اجرای بازی FEAR3 سیستم این ارور رو میده:
fear 3 has stopped working
ویندوزم 7 64bit هستش.روی 32bit راحت اجرا شد ولی الان روی 64 نمیشه.ممنون میشم راهنمائی کنید.

xlife
05-04-2012, 10:11
سلام دوستان.موقع اجرای بازی FEAR3 سیستم این ارور رو میده:
fear 3 has stopped working
ویندوزم 7 64bit هستش.روی 32bit راحت اجرا شد ولی الان روی 64 نمیشه.ممنون میشم راهنمائی کنید.
خوب چرا خودتو اذیت میکنی رو همون32بیت بازیش کن
این کرک رو امتحان کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F67645-FEAR.3_SKIDROW_CrackOnly_bta.rar)

sajed52
05-04-2012, 16:52
با سلام
بعد از نصب بازی call of duty2 این ارور را می دهد و بازی اجرا نمی شود
Directx(R) encountered an unercover error . check the Directx(R) FAQ for possible solutions
انواع Directx را نیز نصب کردم اما فایده ای نداشت کارت گرافیک هم این مدل است
Intel (R) G33/G31 Xpress chipset family
در قسمت رجیستری قسمت dis play" نشان می دهد که:

AGP texture acceleration not avai lable
لطفا راهنمایی کنید

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

با سلام
بعد از نصب بازی call of duty2 این ارور را می دهد و بازی اجرا نمی شود
Directx(R) encountered an unercover error . check the Directx(R) FAQ for possible solutions
انواع Directx را نیز نصب کردم اما فایده ای نداشت کارت گرافیک هم این مدل است
Intel (R) G33/G31 Xpress chipset family
در قسمت رجیستری قسمت dis play" نشان می دهد که:

AGP texture acceleration not avai lable
لطفا راهنمایی کنید

eragorn
05-04-2012, 22:10
سلام دوستان
من بازی NeedFor speed Run رو نصب کردم وارد بازی میشم بالاش علامت لودینگ میاد ولی اگه یک روزم بگذره باز رو همون لودینگ میمونه وارد بازی نمیشه ...مشکل چیه ؟
چی کار کنم ؟

msi674
05-04-2012, 22:26
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش

تو این تاپیک هیچ کی به درد دله ادم نمیرسه :19: من میرم معتاد شم:41: من این بازی رو اجرا نکنم معتاد میشما !

xlife
06-04-2012, 21:47
کسی هست کسی صدامون رو میشونه
کمک
ما اینجا گیر افتادیم
یکی به ما کمک کنه :31:

statue of liberty
07-04-2012, 20:44
بازی بتمن رو نصب کردم اما وقتی میخوام اجراش کنم پیغام زیر رو میده دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

alireza-01010
08-04-2012, 09:38
شاید دایرکت ایکس بازی نصب نکردی؟!!

madhatter
08-04-2012, 18:16
سلام
من وقتی روی فایل exe بازی Anno 2070 کلیک میکنم تا اجرا بشه اتفاقی نمیافته.
تو task manager هم نشون میده که بازی برای چند لحظه process ش اجرا میشه و بعد خود به خود بسته میشه.
لطفا راهنمایی کنید.

alireza-01010
08-04-2012, 19:43
سلام
من وقتی روی فایل exe بازی Anno 2070 کلیک میکنم تا اجرا بشه اتفاقی نمیافته.
تو task manager هم نشون میده که بازی برای چند لحظه process ش اجرا میشه و بعد خود به خود بسته میشه.
لطفا راهنمایی کنید.
اول ببین همه ی نرم افزارهای مورد نیاز اون نصب کردی بعد ببین کرک داره نداره.

statue of liberty
08-04-2012, 21:23
شاید دایرکت ایکس بازی نصب نکردی؟!!

هرچی داشت نصب کردم

madhatter
14-04-2012, 15:45
اول ببین همه ی نرم افزارهای مورد نیاز اون نصب کردی بعد ببین کرک داره نداره.
نصب کردم - کرک داره- آپدیت 1.1 رو هم از سایت reloaded گرفتم نصب کردم.-بازم همون مشکل رو دارم.

Transporter2009
14-04-2012, 21:13
دوستان لطف کنید کرک بازی True Crime: New york city رو هم قرار بدین. فقط بیزحمت تورنت نباشه

251251
15-04-2012, 03:59
قبل از اینکه مشکلم رو مطرح کنم این مورد رو ذکر کنم که ویندوزم رو با چندین برنامه و با داس چک کردم که از لحاظ فایل های سیستمی هیچ مشکلی ندارم و ویندوز کاملا نرماله :

بنده بعد از نصب فیفا12 و هنگام کلیک روی فایل FifaConfig با پیغام زیر مواجه میشوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این در صورتی هستش که من در ویندوز زاپاس !!! و دوم خودم هیچ مشکلی ندارم و بازی بدون ارور بالا میاد

1 - هر دو ویندوز من 7 میباشد
2 - با فیفا11 هم بعد از مدتی روی همین ویندوز مشکل پیدا کردم و همین ارور را دریافت میکردم
3 - تمامی بازی ها بدون هیچ مشکلی روی ویندوز اجرا شده و فقط مشکل من با فیفا میباشد

mehdy.z
15-04-2012, 09:42
دوستان لطف کنید کرک بازی True Crime: New york city رو هم قرار بدین. فقط بیزحمت تورنت نباشه
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی دانلود کنی...

قبل از اینکه مشکلم رو مطرح کنم این مورد رو ذکر کنم که ویندوزم رو با چندین برنامه و با داس چک کردم که از لحاظ فایل های سیستمی هیچ مشکلی ندارم و ویندوز کاملا نرماله :

بنده بعد از نصب فیفا12 و هنگام کلیک روی فایل FifaConfig با پیغام زیر مواجه میشوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این در صورتی هستش که من در ویندوز زاپاس !!! و دوم خودم هیچ مشکلی ندارم و بازی بدون ارور بالا میاد

1 - هر دو ویندوز من 7 میباشد
2 - با فیفا11 هم بعد از مدتی روی همین ویندوز مشکل پیدا کردم و همین ارور را دریافت میکردم
3 - تمامی بازی ها بدون هیچ مشکلی روی ویندوز اجرا شده و فقط مشکل من با فیفا میباشد
اول ار همه داریور و DX ویندوز رو به روز کن...ضمنا نرم افزارهای visual 2005 2008 2010 و nvidia phsyx و net framework رو هم چک کنی ضرر نداره...
اگه جواب داد که هیچ وگرنه در آخرین مرحله کرک مطمئن رو هم از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عوض کن ولی اگه بازم جواب نداد دیگه تقریبا میشه مطمئن شد که مشکل از ویندوزه...یا نوعی ویروس که فایلهای سیستمی رو دستکاری میکنه یا یه بد افزار که مانع اجرای صحیح بازی میشه!!

251251
15-04-2012, 10:57
مهدی جان اگه فیفا12 رو روی سیستمت نصب داری ممنون میشم فایل fifasetup_default با پسوند .ini که در پوشه ی fifasetup موجود هستش رو برام آپلود کنی . ( بالاترین رزولوشن و تنظیمات ممکن رو داشته باشه )

desirehd
15-04-2012, 16:38

هر وقت میخام وارد بازی gta4 episode from liberty city بشم اینو میبینم باس چیکار کنم.

مصطفی
15-04-2012, 16:51
[
هر وقت میخام وارد بازی gta4 episode from liberty city بشم اینو میبینم باس چیکار کنم.[/QUOTE]

Transporter2009
15-04-2012, 17:24
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی دانلود کنی...

قبل از اینکه True Crime New York City کرک بکنم ارور زیر رو میداد. الآن هم که کرک کردم باز هم همین ارور رو میده. مشکل از کجاست؟
لازم به ذکر است که من این بازی رو به صورت فشرده شده با حجم تقریبا 500 مگ دانلود کردم و پس از اینکه از فشردگی در اومد حجمش شد 1.65 گیگ
ویندوزم 7 هست. سی پی یو Q9550 Core 2 Quad و کارت گرافیک Geforce 9600 1 GB با رم 4 GB

پیشاپیش سپاسگزارم ...

Zaghan_13
15-04-2012, 17:47
این ارور فکر کنم مربوط به DirectX میشه اما آخرین ورژنش رو دانلود کردم(همونی که سایت دانلودها گذاشته) و نصب اما بازم همین ارور رو میده.... چه کنم؟

مربوط به بازیِ Renegade Ops

WOLF PACK
15-04-2012, 18:33
دوستان من نسخه ریپک بازی NBA 2K12 رو دانلود کردم کرک هم ریختم ولی رو بازی کلیک میکنم یه صفحه سیاه برای 1 ثانیه میاد و میره و بازی اجرا نمیشه!!!
چیکار کنم؟؟

mehdy.z
16-04-2012, 00:31
مهدی جان اگه فیفا12 رو روی سیستمت نصب داری ممنون میشم فایل fifasetup_default با پسوند .ini که در پوشه ی fifasetup موجود هستش رو برام آپلود کنی . ( بالاترین رزولوشن و تنظیمات ممکن رو داشته باشه )
فکر کنم گرفتم منظورت چیه دوست من...به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست مراجعه کن ببین کارت راه میفته.

قبل از اینکه True Crime New York City کرک بکنم ارور زیر رو میداد. الآن هم که کرک کردم باز هم همین ارور رو میده. مشکل از کجاست؟
لازم به ذکر است که من این بازی رو به صورت فشرده شده با حجم تقریبا 500 مگ دانلود کردم و پس از اینکه از فشردگی در اومد حجمش شد 1.65 گیگ
ویندوزم 7 هست. سی پی یو Q9550 Core 2 Quad و کارت گرافیک Geforce 9600 1 GB با رم 4 GB

پیشاپیش سپاسگزارم ...

این ایراد در اولین احتمال برمیگرده به مشکل کرک...اول از همه اگه آنتی ویروسی روی سیستم داری حتما خاموش کن بعد بازی رو کرک کن ببین کارت راه میفته.....اگه راه افتاد که هیچ ولی اگه نه ممکنه از ناقص بودن بازی باشه چون اینجا توی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ents.com%2Fgames.php%3Fid%3D322) سایت نوشته بازی برای نصب به یه چیزی حدود 2.7GB احتیاج داره ولی حجم بازی شما اینجور که میگی خیلی کمتره و ممکنه اصلا به علت ناقص بودن بازی و پیدا نکردن فایلهای اجرایی چنین اخطاری میده!!

reza_takvalad
16-04-2012, 03:22
سلام من سريال نصب بازي رزيدنت اويل 5 فارسي مي خوام كه ماله دارينوس هست خوتهش ميكنم كمك كنين

madhatter
16-04-2012, 17:00
نصب کردم - کرک داره- آپدیت 1.1 رو هم از سایت reloaded گرفتم نصب کردم.-بازم همون مشکل رو دارم.
کسی راه حلی نداره؟

offlineinternet
16-04-2012, 19:10
من امروز بازی SHOGUN 2: TOTAL WAR-Fall of the Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خریدم به پیش نصب شده بود وقتی نصب کردم و فایل اجرایی رو زدم داخل بازی نمیرود اصلا هیچ اخطاری نمیده ویندوز ۷ دارم و حجم بازی هم ۲۰ گیگابایت هست آیا احتیاج به نصب نسخه قبلی داره یا باید برنامه جانبی بریزم و یا باید کرکشو عوض کنم؟

MR.CART
17-04-2012, 13:35
سلام بچه ها ممنون میشم پست اخری که تو تاپیک undercover زدم رو بخونید ارورشم همون
has stoped working

kane32
19-04-2012, 12:24
با سلام خدمت دوستان گل اقا من یه مشکلی دارم بعضی از بازیها روی کامپیوترم احتیاج به دسته ی ایکس باکس داره حالا من چکار کنم ایا دسته ایکس باکس واقعی باید بخرم با مبدل بزنم به کامپیوتر یا کار دیگه ایی باید انجام بدم یا دسته مخصوص ایکس باکس برای کامپیوترم هست لطفا راهنماییم کنید و اسمو مشخصات دسته ای که باید بخرمو بگید چون هیچ اطلاعی ندارم وبازیهام بادسته ی کامپیوتر عادی اجرا نمیشه لطفا توضیح کاملی بفرمایید.

Rick Butler
19-04-2012, 12:57
با سلام خدمت دوستان گل اقا من یه مشکلی دارم بعضی از بازیها روی کامپیوترم احتیاج به دسته ی ایکس باکس داره حالا من چکار کنم ایا دسته ایکس باکس واقعی باید بخرم با مبدل بزنم به کامپیوتر یا کار دیگه ایی باید انجام بدم یا دسته مخصوص ایکس باکس برای کامپیوترم هست لطفا راهنماییم کنید و اسمو مشخصات دسته ای که باید بخرمو بگید چون هیچ اطلاعی ندارم وبازیهام بادسته ی کامپیوتر عادی اجرا نمیشه لطفا توضیح کاملی بفرمایید.
این تاپیک محل مناسبی برای این سوال نیست ، باید اینجا می پرسیدید
در جواب سوالتون :
دسته ایکس باکس مخصوص کامپیوتر هستش ، من دارمش :46: اینم لینک خود مایکروسافت
توی ایران هم هستش قیمتشم تقریبا بین 80 تا 90 تومانه

imanasgharpour
20-04-2012, 14:24
سلام.
بازیsaints row the third روی لودینگ نیو گیم بازی میمونه.
هنگ نمیکنه فقط تصاویر اسلایدی میره.
دارکت ایکس هم آپدیته
گرافیک آپدیته
کرک هم تعویض شده
مشکل کجاس!!!؟

nima_kiyaniyan
20-04-2012, 14:53
سلام

من گفتم برم یادی از قدیما بکنم تا تجدید خاطره بشه .. رفتم سراغ مکس پین 1 ..... یادتون هست که اون موقع شاه بازی ها بود با اون داستان قوی و موزیکش و البته حالت کموبو

عرض به خدمتتون که الان که می خوام روی ویندوز سون نصب کنم .. نصب میشه و اجرا هم میشه ولی تو صفحه اصلی بازی موزیک غمناکه پخش نمیشه .... اون دیالوگ هایی هم هست که بصورت عکس و نوشته هست ، اونجا هم نه صدای گفتگو ها میاد و نه صدای موزیک ..... ولی تو بازی صدای تفنگ و اینا میاد .. ولی صدای مکالمه ها تو بازی هم یکم مشکل داره .. کلا من مشکل صدا دارم ......

ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه ...

nima_kiyaniyan
20-04-2012, 16:11
با سلامی دوباره به برو بچ

مشکل حل شد !
کافیه پچ زیر رو در محل نصب کپی کرده و اجرا کنید

آرش جون
21-04-2012, 06:26
با سلام به همه دوستان و مديراني كه براي وقت بيكاري و تفريح ما تلاش ميكنند
من يك لب تاب dell inspiron 1525 دارم البته تاكنون من با هيچ لب تابي بازي نكردم و فقط با pc بازي ميكردم گرافيك اين لب تاب Mobile Intel(R) GM965 Express Chipset Family است تازه آمدم اين بازي و چند بازي ديگر با تقريبا گرافيك بالا نصب كنم البته همه بازي ها تا 256 مموري ويديو بالاتر نيست
تمام بازي ها نصب ميشد و فقط اجرا نميشد و هيچ اروري هم نمي داد بعد از مدتي كار كردن متوجه شدم كه مشكل من بازي ها و پاين نبودن مشخصات سيستمي نيست خلاصه با آپديت كارت گرافيكم با نرم افزار درايور جنيوس بازي كلا اجرا شد اما يك مشكلي برام پيش آمد البته اين مشكل روي يك لب تاب ديگه با كارت گرافيك كاملا يكي هم پيش آمد مدل اون لب تاب dell vestro 1510 هست گرافيك شم اينتل 965 است مثل 1525 و هر دو تا هم مموري ويديو يا حافظه گرافيك 256 مگ است
بعد از آپديت درايور كارت گرافيك تمامي رنگ ها قاطي شد تقريبا بدتر از زماني كه بيت را از 32 به 16 يا 8 كاهش بديم كه بعد از كلي كار تونستم از منوي تنظيمات كارت گرافيك با كم و زياد كردن رنگ ها حلش كنم اما تا زماني درست مي موند كه بازي يا بازي ها رو اجرا كنم بازي كاملا درست اجرا ميشد ولي باز رنگ هاي lcd لب تاب قاطي ميشد و حتي در محيط بازي هم همين طوري بود من آمدم مانيتوري به لب تاب متصل كردم ديدم درسته و مشكلي نداره
البته بعد رفتم از خود سايت اينتل درايور مخصوص لب تاب 965 رو دانلود كردم ولي متاسفانه مشكل هنوز هم بود در سايت دل هم آخرين ورژن گرافيك كه مال 2010 است رو آپلود نكرده و فقط مال سال 2008 وجود داره از هر 2 لب تاب و اونم كه بازي ها رو باز نميكنه
حال اگر شما دوستان كه خيلي بازي ميكنند و با اين چنين مشكلاتي برخورد كردند و در اين زمينه واردند اگر براي مشكل من راه حلي بلده لطفا از من دريغ نكنه
راستي اگر راهي هم وجود داره كه بدون نرم افزار و رفتن به سايت سازنده لب ناب و سازنده كارت گرافيك بتونه درايور كارت گرافيك رو آپديت كنه منظورم اينه بريم داخل قسمتي و روي گزينه كارت گرافيك و بعد آپديت رو بزنيم و اتوماتيك بره داخل سايت مربوطش و خودش دانلود كنه يا بهترين راه آپديت كارت هاي گرافيك چيه ممنون ميشم كمكم كنيد
با تشكر از p30world

alireza-01010
21-04-2012, 12:58
با سلام به همه دوستان و مديراني كه براي وقت بيكاري و تفريح ما تلاش ميكنند
من يك لب تاب dell inspiron 1525 دارم البته تاكنون من با هيچ لب تابي بازي نكردم و فقط با pc بازي ميكردم گرافيك اين لب تابMobile Intel(R) GM965 Express Chipset Family است تازه آمدم اين بازي و چند بازي ديگر با تقريبا گرافيك بالا نصب كنم البته همه بازي ها تا 256 مموري ويديو بالاتر نيست
تمام بازي ها نصب ميشد و فقط اجرا نميشد و هيچ اروري هم نمي داد بعد از مدتي كار كردن متوجه شدم كه مشكل من بازي ها و پاين نبودن مشخصات سيستمي نيست خلاصه با آپديت كارت گرافيكم با نرم افزار درايور جنيوس بازي كلا اجرا شد اما يك مشكلي برام پيش آمد البته اين مشكل روي يك لب تاب ديگه با كارت گرافيك كاملا يكي هم پيش آمد مدل اون لب تاب dell vestro 1510 هست گرافيك شم اينتل 965 است مثل 1525 و هر دو تا هم مموري ويديو يا حافظه گرافيك 256 مگ است
بعد از آپديت درايور كارت گرافيك تمامي رنگ ها قاطي شد تقريبا بدتر از زماني كه بيت را از 32 به 16 يا 8 كاهش بديم كه بعد از كلي كار تونستم از منوي تنظيمات كارت گرافيك با كم و زياد كردن رنگ ها حلش كنم اما تا زماني درست مي موند كه بازي يا بازي ها رو اجرا كنم بازي كاملا درست اجرا ميشد ولي باز رنگ هاي lcdلب تاب قاطي ميشد و حتي در محيط بازي هم همين طوري بود من آمدم مانيتوري به لب تاب متصل كردم ديدم درسته و مشكلي نداره
البته بعد رفتم از خود سايت اينتل درايور مخصوص لب تاب 965 رو دانلود كردم ولي متاسفانه مشكل هنوز هم بود در سايت دل هم آخرين ورژن گرافيك كه مال 2010 است رو آپلود نكرده و فقط مال سال 2008 وجود داره از هر 2 لب تاب و اونم كه بازي ها رو باز نميكنه
حال اگر شما دوستان كه خيلي بازي ميكنند و با اين چنين مشكلاتي برخورد كردند و در اين زمينه واردند اگر براي مشكل من راه حلي بلده لطفا از من دريغ نكنه
راستي اگر راهي هم وجود داره كه بدون نرم افزار و رفتن به سايت سازنده لب ناب و سازنده كارت گرافيك بتونه درايور كارت گرافيك رو آپديت كنه منظورم اينه بريم داخل قسمتي و روي گزينه كارت گرافيك و بعد آپديت رو بزنيم و اتوماتيك بره داخل سايت مربوطش و خودش دانلود كنه يا بهترين راه آپديت كارت هاي گرافيك چيه ممنون ميشم كمكم كنيد
با تشكر از p30world

به علت تحریم ایران نمیشه وارد سایت هایی که تحریم هستند شد ولی با نرم افزار real hide ip می تونی به راحتی وارد سایتهایی بشی که ایران تحریم کردن :21:
روش دیگه هم نرم افزار آپدیت درایور هست که با یک سرچ توی گوگل کلی پیدا میشه

user.1
22-04-2012, 09:22
آقا کسی نیست جواب مارو بده بابا عید تموم شد بعدش دیگه نمیتونم بازی کنم!!
من stronghold legends نصب کردم وقتی میزنم multi player میگه service unavailable چی کار باید بکنم؟ اصلا میشه با کابل شبکه، شبکه بازی کرد؟ چطوری؟

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم
warcraft3 رو نصب کردم وقتی شبکه میکنم join نمیشه یا اگه join بشه میاد تو بازی disconnect میشه البته قبلا این طوری نبود ها یهو این طوری شد. تازه پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم درست نشد
لطفا راهنمایی کنید

برای Warcraft احتمالا سریالی که برای دو تا کامپیوتر استفاده کردی یکی بوده
یکی شونو پاک کن بعد با یه سریال دیگه نصبش کن

user.1
22-04-2012, 09:30
بازیو به روش شما ریختم ولی:

چی کار کنم؟

بعد از ok کردن بازی باید اجرا بشه
تو taskmanager ببین میاد یا نه
کلا دو تا حالت داره :
یا سیستمت نمیهوره یا کرک نشده(اگه می دونی کرک درسته سعی کن آنتی ویروس رو غیر فعال کنی یا از اینترنت قطعش کنی )

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

کسی نیست مرا یاری کند ؟ :19: هر بار که من این بازی رو نصب می کنم 1 ماه باید الاف اجرا کردنش بشم
بازی کامل نصب میشه وقتی کلیک میکنم عکسشم میاد ولی بعدش این ارور میاد

سیستمت نمی کشه یا یه فایلی کم داره

user.1
22-04-2012, 09:41
سلام دوستان من در اجرای بازی GTA VICE CITY بر روی ویندوز7 مشکل دارم بازی نصب میشه اجرا میشه ولی موقع لوادینگ بازی قفل میشه!!!
کارت گرافیک و رم هم + سیپیو و ... بالا هستند بازی مثل بتلفیلد3 رو بخوبی اجرا میکنن!
لطفا زوووووووووووود جوابمو بدین!
خیلی خیلی ممنوووووووووووووون!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
رو فایل exe بازی راست کلیک کن بعد تو properties تو قسمت compatibility ویندوز xp رو انتخاب کن احتمالا درست میشه

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

سلام

من گفتم برم یادی از قدیما بکنم تا تجدید خاطره بشه .. رفتم سراغ مکس پین 1 ..... یادتون هست که اون موقع شاه بازی ها بود با اون داستان قوی و موزیکش و البته حالت کموبو

عرض به خدمتتون که الان که می خوام روی ویندوز سون نصب کنم .. نصب میشه و اجرا هم میشه ولی تو صفحه اصلی بازی موزیک غمناکه پخش نمیشه .... اون دیالوگ هایی هم هست که بصورت عکس و نوشته هست ، اونجا هم نه صدای گفتگو ها میاد و نه صدای موزیک ..... ولی تو بازی صدای تفنگ و اینا میاد .. ولی صدای مکالمه ها تو بازی هم یکم مشکل داره .. کلا من مشکل صدا دارم ......

ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه ...

منم این مشکلو تو left 4 dead دارم

imanasgharpour
22-04-2012, 18:01
سلام.
دارکت ایکس هم آپدیته
گرافیک آپدیته
کرک هم تعویض شده
مشکل کجاس!!!؟

alireza-01010
22-04-2012, 18:56
سلام.
دارکت ایکس هم آپدیته
گرافیک آپدیته
کرک هم تعویض شده
مشکل کجاس!!!؟
احتمالا از کرک هست.
بعد از نصب این بازی حدودا 3 یا 4 گیگ فایل باید توی یکی از پوشه های بازی ریخته بشه,شما اینکار کردی؟

msi674
23-04-2012, 08:33
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش

بعد از 1 ماه .......:41: من رفتم معتاد شم هیچ کی کار ما رو راه ننداخت
سر پل اخرت ازتون میپرسن چرا بهش کمک نکردین

offlineinternet
23-04-2012, 11:48
من امروز بازی SHOGUN 2: TOTAL WAR-Fall of the Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خریدم به پیش نصب شده بود وقتی نصب کردم و فایل اجرایی رو زدم داخل بازی نمیرود اصلا هیچ اخطاری نمیده ویندوز ۷ دارم و حجم بازی هم ۲۰ گیگابایت هست آیا احتیاج به نصب نسخه قبلی داره یا باید برنامه جانبی بریزم و یا باید کرکشو عوض کنم؟
کسی نیست به من کمک کنه اخطار زیر هم میده
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: Shogun2.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4e78c51b
Fault Module Name: SteamClient.dll
Fault Module Version: 1.0.0.1
Fault Module Timestamp: 4e6127fb
Exception Offset: 0002b6fb
Exception Code: c0000417
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 33ca
Additional Information 2: 33ca60d61fd464e5bae7e4725590271d
Additional Information 3: b81d
Additional Information 4: b81d16d41b1311d01539742a0480522d

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

imanasgharpour
23-04-2012, 12:07
احتمالا از کرک هست.
بعد از نصب این بازی حدودا 3 یا 4 گیگ فایل باید توی یکی از پوشه های بازی ریخته بشه,شما اینکار کردی؟
نه رفیق
میشه راهنماییم کنی

alireza-01010
23-04-2012, 18:02
نه رفیق
میشه راهنماییم کنی
این بازی که من گرفتم 3 دی وی دی بود
2 تا که فایل نصبی بود و بطور عادی نصب میشد و یک دیویدی هم Cache بود برای بازی تا بتونه بازی روان اجرا کنه.
که باید اون توی این آدرس کپی میکردی :
x:\Program Files (x86)\Saints Row The Third\packfiles\pc\cache
قبل از اینکه اینکار بکنم بازی بالا می اومد ولی فقط آدماش نشون میداد و توی لودینگ ثانویه ایست میکرد اما با کپی کردن این فایها مشکل حل شد.

imanasgharpour
23-04-2012, 20:37
مرسی عزیز واقعا مرسی درس شد

pedram_sad
24-04-2012, 12:41
ذوستان بازی Top gun hardlock رو گرفتم
مشکل save داره یعنی save نمیشه
هر بار که میری تو بازی همه چیز default هست و خود بازی هم از اول میاد

msi674
24-04-2012, 19:50
کسی نیست به من کمک کنه اخطار زیر هم میده
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: Shogun2.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4e78c51b
Fault Module Name: SteamClient.dll
Fault Module Version: 1.0.0.1
Fault Module Timestamp: 4e6127fb
Exception Offset: 0002b6fb
Exception Code: c0000417
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 33ca
Additional Information 2: 33ca60d61fd464e5bae7e4725590271d
Additional Information 3: b81d
Additional Information 4: b81d16d41b1311d01539742a0480522d

Read our privacy statement online:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ffwlink%2F%3Flinkid%3D104288%26clcid%3D0x0409)

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

من این بازی رو چند وقت پیش نصب کردم همین قدی میدونم ک نیاز به نصب نسخه قبلی نداشت

MR.CART
24-04-2012, 22:53
ذوستان بازی Top gun hardlock رو گرفتم
مشکل save داره یعنی save نمیشه
هر بار که میری تو بازی همه چیز default هست و خود بازی هم از اول میاد
2 راه هست:
1.این فایل رو دانلود کنید و نصبش کنید
566کیلوبایت(شیلتر شکن روشن)ا
RAR Password:

mediafirerepack.net

============================================
2.اگر راه بالایی جواب نداد کرک رو عوض کنید
s1.picofile.com/file/7347384408/C_Top_Gun_Hard_Lock_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم فایل 3,488 KB
Password : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tasnim68
27-04-2012, 02:35
دوستان من بعد مدتها دوباره cod:waw نصب کردم، وارد منوی اصلی میشه ولی هر چی رو new game کلیک می کنم تاثیری نداره! ایراد از کجاست؟
(البته بعد کلیک روی new game اون پنجره انتخاب سطح هم میاد ولی روی هر سطحی کلیک می کنم فقط اون کادر انتخاب سطح بسته میشه/بدون شروع شدن بازی)

NET DOCTOR
27-04-2012, 16:00
سلام دوستان

دوست من یه مشکلی داره که تقریبا به این قسمت مربوط میشه

بنده خدا 7 گیگ ناقابل ! از میهن دانلود ، دانلود کرده.یه بازی به نام Top Gun Hard Lock

اینم لینک صفحه منبع لینک ها(چون آدرس میهن دانلود اینجا فیله ریختمش روی این سایت.وارد صفحه که شدید ، ثانیه شمار بالای صفجه سمت راست که صفر شد تبدیل میشه به عبارت رد کردن تبلیغ.روش کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بشد)

دانلود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Top Gun Hard Lock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 پارته که وقتی اکستترکت کرد شد یک عالمه پارت دیگه.قسمتی فایلای RAR و بخشی هم از این فایلای با فرمتی که من نمی دونم!

بعد مجددا اون فایلای rar رو اکسترکت کرد. یه فایل ایزو داد که وقتی اون رو می خواد اجرا کنه به جای 7 گیگ فقط 18 مگش اجرا میشه!

حال چه باید کرد؟!

اندیشناک
27-04-2012, 16:51
آیا با این سیستم می شود به اجرای بازی های موجود در بازار امیدوار بود؟
amd athlon x2 240 2.8
m.b. asus m4n78se
vga .gf 9600 gt 1g
ram ddr2 adata
hard 500 sata seagate
power 420 memonex
در ضمن سیتم ریت ویندوز سون برای سیستم من 5.9 .

اندیشناک
27-04-2012, 17:05
آیا با این سیستم می شود به اجرای بازی های موجود در بازار امیدوار بود؟
amd athlon x2 240 2.8
m.b. asus m4n78se
vga .gf 9600 gt 1g
ram ddr2 adata
hard 500 sata seagate
power 420 memonex
در ضمن سیتم ریت ویندوز سون برای سیستم من 5.9 .

ke2010moha
27-04-2012, 22:27
سلام. من وقی بازی سونیک رو اجرا می کنم پیغام زیر رو میده the detected configoration dose not match your curent hardware. please re-run the configoration tools نمیدونم باید چیکارش کنم.بپتاپ من دو تا گرافیک داره یکی انویدیا و دومی اینتل . تنظیمات بازی فقط گرافیک اینتل رو میشناسه و گرافیک انویدیا رو نمی شناسه. اگه ممکنه یکی لطف کنه یه راهنمایی بکنه ببینم باید چیکار کنم.متشکرم.

kaktus10
27-04-2012, 23:20
key expired error - در هنگام بازی World of Goo
سلام. امروز داشتم بازی World of goo رو انجام می دادم که بعد از حدود 8 ساعت که از اولین اجراش گذشته بود ؛ یهو از بازی پرید بیرون و ارور زیر ظاهر شد. هر بار هم که دوباره سعی میکنم وارد بازی بشم همین ارور اجازه نمیده. این بازی بدون نیاز به نصب کردن هستش. حجمش کمتر از 50 مگه.

البته یه نکته این که سیستم در تمام زمان اجراء بازی به اینترنت متصل بود. راهی وجود داره که بتونم حداقل یک بار دیگه اونو بازی کنم. (حالا بیخیال اون همه مرحله که رفتم). ویندوز روی دستگاه 7 هستش.
از کمکتون بسیار ممنون میشم:

mehdy.z
27-04-2012, 23:37
key expired error - در هنگام بازی World of Goo
سلام. امروز داشتم بازی World of goo رو انجام می دادم که بعد از حدود 8 ساعت که از اولین اجراش گذشته بود ؛ یهو از بازی پرید بیرون و ارور زیر ظاهر شد. هر بار هم که دوباره سعی میکنم وارد بازی بشم همین ارور اجازه نمیده. این بازی بدون نیاز به نصب کردن هستش. حجمش کمتر از 50 مگه.

البته یه نکته این که سیستم در تمام زمان اجراء بازی به اینترنت متصل بود. راهی وجود داره که بتونم حداقل یک بار دیگه اونو بازی کنم. (حالا بیخیال اون همه مرحله که رفتم). ویندوز روی دستگاه 7 هستش.
از کمکتون بسیار ممنون میشم:

ببین از سایتی که دانلود کردی آیا کرک یا key gen براش نگذاشته چون دوره آزمایشی بازی شما برای اجرا تموم شده برای همین یا باید بازی کرک شه یا اینکه key gen معتبر براش معرفی کنی....

MR.CART
28-04-2012, 12:11
سلام دوستان

دوست من یه مشکلی داره که تقریبا به این قسمت مربوط میشه

بنده خدا 7 گیگ ناقابل ! از میهن دانلود ، دانلود کرده.یه بازی به نام Top Gun Hard Lock

اینم لینک صفحه منبع لینک ها(چون آدرس میهن دانلود اینجا فیله ریختمش روی این سایت.وارد صفحه که شدید ، ثانیه شمار بالای صفجه سمت راست که صفر شد تبدیل میشه به عبارت رد کردن تبلیغ.روش کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی بشد)

دانلود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Top Gun Hard Lock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 پارته که وقتی اکستترکت کرد شد یک عالمه پارت دیگه.قسمتی فایلای RAR و بخشی هم از این فایلای با فرمتی که من نمی دونم!

بعد مجددا اون فایلای rar رو اکسترکت کرد. یه فایل ایزو داد که وقتی اون رو می خواد اجرا کنه به جای 7 گیگ فقط 18 مگش اجرا میشه!

حال چه باید کرد؟!
بهتره که به خود سایت بگید چون اونا فایل هار وآپلود کردند و میگن که 100% تست شده:27:

دوستان من بعد مدتها دوباره cod:waw نصب کردم، وارد منوی اصلی میشه ولی هر چی رو new game کلیک می کنم تاثیری نداره! ایراد از کجاست؟
2 راه هست
1.کرک رو عوض کنی که سرچ کنی پیدا میشه
2.یا متن زیر رو بدقت بخون
Have you been trying to start the game, only to see that there are no profiles for you to choose? Does nothing happen when you try to start a new game? Are you unable to save your controls and graphics settings?
You’ve most likely been a victim of a recent bug with some Call of Duty: World at War installations – no singleplayer/co-op profile is created upon installation. There is an easy fix for this, however!
Steps for Windows XP

Go into C:Documents and SettingsYourProfileApplication Data (a hidden folder, you may need to type it manually into the address bar)Activisionplayersprofiles.
Create a folder and name it whatever you want. Now create (still in profiles) a .txt document and name it active.txt. Inside that document, type the exact name of the folder you just created.
Steps for Windows Vista

Go into C:UsersYourProfileLocal SettingsApplication Data (a hidden folder, you may need to type it manually into the address bar)Activisionplayersprofiles.
Create a folder and name it whatever you want. Now create (still in profiles) a .txt document and name it active.txt. Inside that document, type the exact name of the folder you just created.
Make sure you’re doing this with administrator rights, as otherwise Vista likes to be annoying and hide some files from you, essentially making you overwrite files that “do not” exist.

MR.CART
28-04-2012, 16:08
اقا خانوم خواهشا کمک کنید
این مشکلم حل شه متاسفانه کسی توی تاپیک کرک ها جوابمو نداد ولی امیدوارم اینجا جواب بگیرم.....................
nfs most wanted error
خواهشا بگید کدوم کرک رو بزارم؟
ورژن بازی 1.3 هستش و حجمش6.91 هستش

MR.CART
28-04-2012, 16:34
این مشکلم حل شه متاسفانه کسی توی تاپیک کرک ها جوابمو نداد ولی امیدوارم اینجا جواب بگیرم.....................
nfs most wanted error

Zaghan_13
28-04-2012, 22:54
دوستان اومدم half-life 2 رو شروعیدم دیدم چقدر لودش طول میکشه.
خیلی افتضاحه.... آدم خوابش میبره .... یهو وسط بازی مینویسه loading بعد میره یه نیم ساعتی مارو سرکار میذاره ما هم چشم به راه میمونیم که این لودینگش تموم بشه:42: آدم دیگه حوصله اش نمیشه که بازی کنه:2:
حالا اگه پچی چیزی واسه بازی هست که این مشکل رو برطرف کنه ممنون میشم یا لینک بدین یا حداقل سرتون رو به نشانه ی "بله،هست." تکون بدین.:31:
ممنون

mehdy.z
28-04-2012, 22:56
nfs most wanted error
بیا از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یکی از کرکهای هم ورژن بازیت رو میتونی دانلود کنی...

h_kh_1367
29-04-2012, 10:56
سلام
من روی سیستم خونم _desktop pc_بازی نصب کردم ، تو اولین اجرا کند بود با تغیرات تنظیمات گرافیکی بازی مشکل حل شدولی همین بازی رو یه سیستم دیگم_laptop pc_ نصب کردم ولی موقعی که می خوام اجراش کنم ارور میده :

nfsc.exe has stopped working

تورو خدا یکی بگه چکارش کنم ؟:41:

mehdy.z
29-04-2012, 12:27
سلام
من روی سیستم خونم _desktop pc_بازی نصب کردم ، تو اولین اجرا کند بود با تغیرات تنظیمات گرافیکی بازی مشکل حل شدولی همین بازی رو یه سیستم دیگم_laptop pc_ نصب کردم ولی موقعی که می خوام اجراش کنم ارور میده :

nfsc.exe has stopped working

تورو خدا یکی بگه چکارش کنم ؟:41:
مشخصات دقیق لپ تاپ رو بگو چون ممکنه کلا ضعیف باشه که نمیتونه بازی رو اجرا کنه!!

h_kh_1367
29-04-2012, 13:19
مشخصات دقیق لپ تاپ رو بگو چون ممکنه کلا ضعیف باشه که نمیتونه بازی رو اجرا کنه!!

مشخصات سیستمی که بازی اجرا میشه :

cpu : amd sempron3000+

ram : 512x2

vga 256mb onboard+256 shared

مشخصات لپتابم که بازی روش اجرا نمیشه :
sony vaio - vpcee25fx

cpu : amd athlon II p320 dual-core2.10gh
ram : 4gb
vga : daticated memory : 256mb - shared system memory : 1661mb=total avliable graphics memory : 1917

MR.CART
29-04-2012, 14:03
ممنون رفتیم تو کار دانلود البته ارورش این بود
please insert the correct CD-ROM select OK and restart application
خبرشو بهت میدم

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

مشخصات سیستمی که بازی اجرا میشه :

cpu : amd sempron3000+

ram : 512x2

vga 256mb onboard+256 shared

مشخصات لپتابم که بازی روش اجرا نمیشه :
sony vaio - vpcee25fx

cpu : amd athlon II p320 dual-core2.10gh
ram : 4gb
vga : daticated memory : 256mb - shared system memory : 1661mb=total avliable graphics memory : 1917

دوست من منم داشتم این بازی رو روی وین7 میکردم این مشکل رو داشتم ولی 32بیت بود
واسه حلش رفتم روی nfsc.exe کلیک راست و انتخاب properties و روی تب compa... کلیک کردم و اون رو رویxp sp3 گذاشتم رفت تو بازی
حالا اگه نشد بگو تا یه کرک دیگه برات بزارم

MR.CART
29-04-2012, 15:38
سلام دانلود شد اکسترکت هم کردم دو تا فایل speed.exe-run_first داشت اون اولی رو اول زدم (ویروسی هم بود)بعد اسپید رو هم کپی کردم نتیجه ای نداد از کامپابیلیتی هم استفاده کردم ولی not worked
کمک پلیز...

h_kh_1367
29-04-2012, 19:08
ممنون رفتیم تو کار دانلود البته ارورش این بود
please insert the correct CD-ROM select OK and restart application
خبرشو بهت میدم

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

دوست من منم داشتم این بازی رو روی وین7 میکردم این مشکل رو داشتم ولی 32بیت بود
واسه حلش رفتم روی nfsc.exe کلیک راست و انتخاب properties و روی تب compa... کلیک کردم و اون رو رویxp sp3 گذاشتم رفت تو بازی
حالا اگه نشد بگو تا یه کرک دیگه برات بزارم

نه داداشی ، یکم بیشتر زور میزنه ولی بازم ...:41:
راه حل دیگه ای داره ؟

:11:

MR.CART
29-04-2012, 22:36
سلام این کرک رو امتحان کن(خودم دارم باهاش بازی میکنم)
uploadkon.ir/uploads/6018e0e57d008e12d29913ecd66d8bd4.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F6018e0e57d008e12d29913ecd66d8bd4.rar)
بعد این روش رو دوباره برو

واسه حلش رفتم روی nfsc.exe کلیک راست و انتخاب properties و روی تب compa... کلیک کردم و اون رو رویxp sp3 گذاشتم رفت تو بازیاینبار روی ویندوز های دیگه هم تست کن+run as adminرو هم تیک بزن

h_kh_1367
30-04-2012, 08:10
سلام این کرک رو امتحان کن(خودم دارم باهاش بازی میکنم)
uploadkon.ir/uploads/6018e0e57d008e12d29913ecd66d8bd4.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oads%2F6018e0e57d008e12d29913ecd66d8bd4.rar)
بعد این روش رو دوباره برو
اینبار روی ویندوز های دیگه هم تست کن+run as adminرو هم تیک بزن

این فایل چکارش کنم ؟ nfsc.exe ؟ باید جایگزین این یکی که الان هست بشه ؟

ویندوز نمی تونم تغییر بدم ، چون ویندوزش اورجینال کارخونه ای هست نمی خوام دستکاریش کنم :13:
Run as admin هم تست کردم ، فعال کردم ولی بازم نشد :41:

مرسی عزیزم:40::11:

Zaghan_13
30-04-2012, 11:55
دوستان اومدم half-life 2 رو شروعیدم دیدم چقدر لودش طول میکشه.
خیلی افتضاحه.... آدم خوابش میبره .... یهو وسط بازی مینویسه loading بعد میره یه نیم ساعتی مارو سرکار میذاره ما هم چشم به راه میمونیم که این لودینگش تموم بشه:42: آدم دیگه حوصله اش نمیشه که بازی کنه:2:
حالا اگه پچی چیزی واسه بازی هست که این مشکل رو برطرف کنه ممنون میشم یا لینک بدین یا حداقل سرتون رو به نشانه ی "بله،هست." تکون بدین.:31:
ممنون

فقط نگین که همه با همین لودینگ سردرد و اعصاب خورد کن بازی رو تموم کردین که باورم نمیشه !!!!

MR.CART
30-04-2012, 19:29
بله پسرم شما باید الان اون فایل رو در اون فولدر بازی کپی کنی

MR.CART
30-04-2012, 21:38
بچه ها خواهشا کمکم کنید این دفعه یه کرک دیگه آوردم میره داخل بازی اون پوینتر بالا سمت چپ تصویر نشون میده ولی داخل بازی نمیره
از compatibility استفاده کردم نوچ
از کرک های دیگه ای که 6.91/20.00/7 مگ و خورده ای حجم داشتند که اونم نوچ
دیگه موندم چیکار کنم شانس نداریما!
لطفا کمک پلیز

mehdy.z
30-04-2012, 22:17
بچه ها خواهشا کمکم کنید این دفعه یه کرک دیگه آوردم میره داخل بازی اون پوینتر بالا سمت چپ تصویر نشون میده ولی داخل بازی نمیره
از compatibility استفاده کردم نوچ
از کرک های دیگه ای که 6.91/20.00/7 مگ و خورده ای حجم داشتند که اونم نوچ
دیگه موندم چیکار کنم شانس نداریما!
لطفا کمک پلیز
درایور گرافیکت رو آپدیت کن nvidia phsyx رو هم نصب کن ببین جواب میده یا نه اگه نشد بهت پیشنهاد میکنم روی یه سیستم دیگه تست کن ممکنه بازی خراب باشه!!

user.1
01-05-2012, 09:53
سلام. من وقی بازی سونیک رو اجرا می کنم پیغام زیر رو میده the detected configoration dose not match your curent hardware. please re-run the configoration tools نمیدونم باید چیکارش کنم.بپتاپ من دو تا گرافیک داره یکی انویدیا و دومی اینتل . تنظیمات بازی فقط گرافیک اینتل رو میشناسه و گرافیک انویدیا رو نمی شناسه. اگه ممکنه یکی لطف کنه یه راهنمایی بکنه ببینم باید چیکار کنم.متشکرم.

یرو تو اصلی بازی (جایی که فایل اجرایی بازی هست) بگرد دنبال یه فایل اجرایی دیگه که اسمش config یا یه چیزی تو همین مایه ها باشه بعد اجراش کن و تنظیمات رو اعمال کن

butch 12
01-05-2012, 12:08
سلام دوستان لطفا کمکم کنید هر چی رو آیکون میزنم اصلا بازی The Witcher 2 - Assassins of Kings Enhanced Editionبالا نمیاد ویندوز من 7 شاید مشکل از ویندوز من باشه اگه راهنماییم کنید ممنون می شم با تشکر البته نسخه من بدون کرکه

MR.CART
01-05-2012, 12:22
سلام بچه ها نه درایور کارت گرافیکه نه مشکل از کرک بلکه مشکل خود ویندوزه
این بازی رو روی یه سیستم که ویندوزش xp بود نصبیدم به راحتی بالا اومد سرویس پک 3 هم بود
در این مواقع یه امکاناتی هست به اسم compatibility زدم روی وینxp sp3 نوووووووووووووووووچ
از یه روش دیگه هم استفاده کردم... رفتم فایل easy info رو باز کردم نوشته os:fail از روش قبلی گذاشتمش رو وین ایکس پی حالا دوباره فایل رو باز کردم دیدم نوشته وین ایکس پی اس پی 3
حالا دوبارهع رفتم بازی رو اجرا کردم ولی فایده نداااااااااااااااااشت و خروج
عجیبه!واسه کربن از همین روش استفاده کردم اومد بالا و راحت دارم بازیش میکنم ولی رو این اثر نداااااااااره
...

Gune Baxan
01-05-2012, 13:57
من امروز بازی The Walking Dead رو نصب کردم، اما بعد از کلیک روی آیکون بازی هیچ اتفاق خاصی نمی افته و بازی اجرا نمیشه.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش:

مشکل از کرک بود، کرک رو دوباره دانلود کردم مشکل حل شد.

Mehran-King
01-05-2012, 17:45
با سلام ، دوستان لطفا کمکم کنین بازی meet the Robinson هرکاری میکنم سیو نمیشه اصلا پوشه سیو نداره! چیکار کنم؟

h_kh_1367
01-05-2012, 17:55

:41:
نشد داداشی ، چکارش کنم ؟ راه دیگه ای هست ؟

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

این بازی رو روی یه سیستم که ویندوزش xp بود نصبیدم به راحتی بالا اومد سرویس پک 3 هم بود
در این مواقع یه امکاناتی هست به اسم compatibility زدم روی وینxp sp3 نوووووووووووووووووچ
از یه روش دیگه هم استفاده کردم... رفتم فایل easy info رو باز کردم نوشته os:fail از روش قبلی گذاشتمش رو وین ایکس پی حالا دوباره فایل رو باز کردم دیدم نوشته وین ایکس پی اس پی 3
عجیبه!واسه کربن از همین روش استفاده کردم اومد بالا و راحت دارم بازیش میکنم ولی رو این اثر نداااااااااره
...

من رو ویندوز 2000 هم گزاشتم ولی نشد:41: !!

statue of liberty
01-05-2012, 18:01
بنده بازی CALL OF DUTY MW3 را خریدم و نصب هم کردم اما نمیدونم چرا بالا نمیاد فروش نده هم یک سی دی کرک هم بهم داده ولی من کرکی درش نمیبینم که بخواد نصب بشه از اساتید محترم خواهش میکنم کمکم کنید این بازی را در سیستمم نصب کنم در ضمن سیستمم هم خوبه

msi674
01-05-2012, 20:13
بنده بازی CALL OF DUTY MW3 را خریدم و نصب هم کردم اما نمیدونم چرا بالا نمیاد فروش نده هم یک سی دی کرک هم بهم داده ولی من کرکی درش نمیبینم که بخواد نصب بشه از اساتید محترم خواهش میکنم کمکم کنید این بازی را در سیستمم نصب کنم در ضمن سیستمم هم خوبه
کرکشو دانلود کن خب :31:

shahriar_669
01-05-2012, 20:59
خسته نباشید
هیتمن 4 بعد از مرحله 1 میپره بیرون یعنی تو لودینگ مرحله 2 میاد بیرون ( windows 7)
پچی براش هست؟؟؟؟؟
برای حل مشگل چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

statue of liberty
01-05-2012, 23:15
کرکشو دانلود کن خب :31:

ار کجا؟؟ لینک دارین؟

msi674
02-05-2012, 11:16
ار کجا؟؟ لینک دارین؟

ازین جا

mjorh
02-05-2012, 18:04
یه مشکل عجیب پیدا کردم .....
صدای صحبت کردن کرکترا تو بازیا نمیاد مخصوصا تو مس افکت 3 ....

کسی میدونه مشکل از کجاس؟

VAMP!RE
03-05-2012, 18:12
سلام دوستان ...!!
من یه فایل exe از سی دی نصب بازی GTA IV که داخل پوشه rgsc از پوشه shb هست رو گم کردم یعنی ویروس کش پاکش کرده اگه میشه یکی این فایل رو برام آپلود کنه تا ما دانلود کنیم....
آدرس فایل ...: gta IV /SHB/RGSC/RGSC.exe

ممنون ..!!

milad_takjoo
03-05-2012, 21:05
دوستان این بازی sniper elite v2 واسه من لگ داره که نمیشه اجراش کرد...کسی میدونه مشکل از چیه؟
میدونم از سیستم نیست چون یه بار عالی اجرا شد!

Effat_85
03-05-2012, 23:56
سلام من این مشکلو تو سیمز3 دارم خونه ها و بعضی جاها سیاهه
:wac:

تو رو خدا کمکم کنین:42:

madhatter
04-05-2012, 13:14
سلام دوستان من DLC یورو 2012 رو برای فیفا دانلود کردم ونصب کردم اما الان وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمی افته حتی ساعت شنی هم نمیاد
چطور میشه این DLC رو پاک کرد؟

alireza-01010
04-05-2012, 15:50
یه مشکل عجیب پیدا کردم .....
صدای صحبت کردن کرکترا تو بازیا نمیاد مخصوصا تو مس افکت 3 ....

کسی میدونه مشکل از کجاس؟
حتما صدا قطع؟؟؟!!!!!!:31:

سلام دوستان ...!!
من یه فایل exe از سی دی نصب بازی GTA IV که داخل پوشه rgsc از پوشه shb هست رو گم کردم یعنی ویروس کش پاکش کرده اگه میشه یکی این فایل رو برام آپلود کنه تا ما دانلود کنیم....
آدرس فایل ...: gta IV /SHB/RGSC/RGSC.exe

ممنون ..!!

دوستان این بازی sniper elite v2 واسه من لگ داره که نمیشه اجراش کرد...کسی میدونه مشکل از چیه؟
میدونم از سیستم نیست چون یه بار عالی اجرا شد!
شاید اون موقع تنظیماتش پایین بوده اجرا شده حالاشما تنظیمات بردی بالا اجرا نمیشه!!
ببین کرکی چیزی نداره نصب کنی

سلام من این مشکلو تو سیمز3 دارم خونه ها و بعضی جاها سیاهه
:wac:

تو رو خدا کمکم کنین:42:
شاید از کرک باشه یا چیز دیگه ای باید نصب کنی.

mahdigholami
05-05-2012, 17:21
سلام دوستان
خسته نباشید
یه سوال داشتم در مورد srtonghold legend
وقتی می خوام پچ 1.2 رو نصب کنم این erorr رو میده

باید چه کار کنم؟

BATMAN-LOVE
05-05-2012, 19:46
بازیها با رزولیشن 640x480 اجرا میشه وقتی هم رزولیشن بازیرو بالا میبرم مانیتور پیغام میده این سایز پشتیبانی نمیشه!مشکل چیه؟!
مانیتور full hd هم هست

mehdy.z
05-05-2012, 21:14
بازیها با رزولیشن 640x480 اجرا میشه وقتی هم رزولیشن بازیرو بالا میبرم مانیتور پیغام میده این سایز پشتیبانی نمیشه!مشکل چیه؟!
مانیتور full hd هم هست
مطمئنی مانیتورت full HD هست؟؟!اگه مطمئنی مدل گرافیکت رو هم بگو....

Amin_0913
06-05-2012, 18:44
سلام
من بازی SimCitySocieties رو نصب کردم ولی وقتی میزنم اجرا بشه ارور زیر رو میزنه

keylogger
07-05-2012, 12:37
سلام .. هیج کس هنوز Resident Evil Operation Raccoon City رو بازی نکرده ؟ اگه بازی کردین لطفا بگین با ویندوز LIVE چطوری میشه سیو کرد ! شماره سریال می خواد در حالی که بازی کرک شده هست .

alireza-01010
07-05-2012, 13:09
سلام .. هیج کس هنوز Resident Evil Operation Raccoon City رو بازی نکرده ؟ اگه بازی کردین لطفا بگین با ویندوز LIVE چطوری میشه سیو کرد ! شماره سریال می خواد در حالی که بازی کرک شده هست .
معمولا توی ویندوز لیو باید یه اکانت آفلاین بسازی تا بتونی بازی سیو کنی.

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

سلام
من بازی SimCitySocieties رو نصب کردم ولی وقتی میزنم اجرا بشه ارور زیر رو میزنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)
یکبار پی سی ریستارت کن و به اینترنت متصل نباش بعد بازی اجرا کن.

h_kh_1367
07-05-2012, 14:48

:41:
نشد داداشی ، چکارش کنم ؟ راه دیگه ای هست ؟

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

...

من رو ویندوز 2000 هم گزاشتم ولی نشد:41: !!

gta6767
07-05-2012, 20:16
سلام آقایون من تازگی ها هر بازی ای نصب میکنم این ارور را میده:Ordinial Not Found
The ordinial 5297 could not be located in the dynamic link library xlive.dll.
تو رو خدا کمک کنید داره برای همه ی بازی ها همین ارور را میده. باتشکر

mehdy.z
07-05-2012, 21:54
سلام آقایون من تازگی ها هر بازی ای نصب میکنم این ارور را میده:Ordinial Not Found
The ordinial 5297 could not be located in the dynamic link library xlive.dll.
تو رو خدا کمک کنید داره برای همه ی بازی ها همین ارور را میده. باتشکر
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه XLIVE رو دانلود و نصب کن ببین کارت راه میفته...

gta6767
08-05-2012, 06:14
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه XLIVE رو دانلود و نصب کن ببین کارت راه میفته...
یلی ممنون ولی حل شد.

myusac
11-05-2012, 14:05
با سلام

من بازی Mass Effect 3 رو نصب کردم و زمانی که اجراش میکنم ارور زیر رو میده
MassEffect3.exe - System Error
The program can't start because binkw32.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

البته وقت نصب بازی تموم میشه ارور زیر رو میده
Unable to execute file:
C:\Program Files (x86)\Mass Effect\Installer\physxt\redist\PhysX-9.11.1107-SystemSoftware.msi
CreateProcess failed; code 267.
The directory name is invalid.

وقتی فایل Physx که در همین آدرس رو اجرا میکنم میگه اینی که در حال حاضر نصبه جدیدتره

اون فایل dll هم که وقتی که اجرا میکردم ارور میداد در آدرس زیر قرار داره
C:\Program Files (x86)\EA\Mass Effect 3\Binaries\Win32
وقتی از اینجا برداری بزاری تو فولدر اصلی و بعد بازی رو اجرا کنی دنبال PhysXExtensions.dll میگرده که باز هم در آدرس بالا قرار داره وقتی بازم این فایل رو در فولدر اصلی قرار میدی و بازی رو اجرا میکنی پیغام Mass Effect(TM) 3 has stopped working میده
حتی Run as admin هم میکنم فرقی نمیکنه
نمیدونم مشکل از کجاست
--------------------------------
lمشخصات سیستم من:
Intel Core i5 2.67GHz
nVidia GeForce 260GTX
4Gb of Ram

3D Vision Controller Driver 296.10
3D Vision Driver 296.10
Graphics Driver 296.10
PhysX System Software 9.12.0213
Update 1.7.11

Win Se7en 64bit

ممنون میشم راهنماییم کنید

empror7
12-05-2012, 13:50
سلام من یه مشکل با این فیفا11 دارم موقع بالا اومدن همون اول که عکس کاکا هسن یه ارور میده من نتونستم کاری کنم کسی هست کمکم کنه اینم عکس ارور
اینترنتو قطع کردم نشد بازیو حذف و دوباره نصب کردم بازم نشد

empror7
12-05-2012, 21:52
هیشکی نیست جوابمو بده

mehdy.z
13-05-2012, 23:35
با سلام

The program can't start because binkw32.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

Unable to execute file:
C:\Program Files (x86)\Mass Effect\Installer\physxt\redist\PhysX-9.11.1107-SystemSoftware.msi

وقتی فایل Physx که در همین آدرس رو اجرا میکنم میگه اینی که در حال حاضر نصبه جدیدتره

وقتی از اینجا برداری بزاری تو فولدر اصلی و بعد بازی رو اجرا کنی دنبال PhysXExtensions.dll میگرده که باز هم در آدرس بالا قرار داره وقتی بازم این فایل رو در فولدر اصلی قرار میدی و بازی رو اجرا میکنی پیغام Mass Effect(TM) 3 has stopped working میده
نمیدونم مشکل از کجاست
lمشخصات سیستم من:
Intel Core i5 2.67GHz
nVidia GeForce 260GTX
4Gb of Ram

3D Vision Driver 296.10
Graphics Driver 296.10
Update 1.7.11

Win Se7en 64bit

دقیق نمیشه گفت ولی توی یکی دوتا سایت خارجی گفته بودند ممکنه با آپدیت DX حل بشه ولی کلا مشکل شما خیلی نادره!!!البته احتمال هم میره مشکل از کرک باشه...

سلام من یه مشکل با این فیفا11 دارم موقع بالا اومدن همون اول که عکس کاکا هسن یه ارور میده من نتونستم کاری کنم کسی هست کمکم کنه اینم عکس ارور
اینترنتو قطع کردم نشد بازیو حذف و دوباره نصب کردم بازم نشد

این اخطار خیلی کلیه ولی با توجه به توصیفات شما اگه سیستمت ضعفی برای اجرا نداشته باشه ممکنه مشکل از کرک باشه تعویضش کن....

empror7
14-05-2012, 09:37
نه عزیز جان مشکل از دسته بازی بود اونو کندم درست شد الانم که وصل میکنم همون ارورو میده فقطم دارم باکیبرد بازی میکنم

mehdy.z
14-05-2012, 13:43
نه عزیز جان مشکل از دسته بازی بود اونو کندم درست شد الانم که وصل میکنم همون ارورو میده فقطم دارم باکیبرد بازی میکنم
خوب اگه مشکل از دسته بود این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fiijq39xqo5cbbx8) برنامه رو درست کنار آیکون بازی توی پوشه اصلی بازی کپی و بعد تنظیمات لازم رو اعمال کن ببین توی بازی میره...

offlineinternet
15-05-2012, 11:42
من بازی Street Fighter X Tekken را نصب کردم ولی اخطار زیر رو میدهد لطفا کسی راهنمایی کند

empror7
15-05-2012, 11:54
خوب اگه مشکل از دسته بود این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fiijq39xqo5cbbx8) برنامه رو درست کنار آیکون بازی توی پوشه اصلی بازی کپی و بعد تنظیمات لازم رو اعمال کن ببین توی بازی میره...

درست شد الان با دسته بازی میکنم یه تبدیل دسته سونی به پی سی دارم که 3تا یو اس بی داره اونو کندم دسترو وصل کردم درست شد ولی بازم ممنون جوابمو دادید:11::11:

myusac
15-05-2012, 20:44
با سلام

Unable to execute file:

نمیدونم مشکل از کجاست
lمشخصات سیستم من:
Intel Core i5 2.67GHz
nVidia GeForce 260GTX
4Gb of Ram

3D Vision Driver 296.10
Graphics Driver 296.10
Update 1.7.11

Win Se7en 64bit

کسی نیست جواب بده

o.dragon
16-05-2012, 11:51
نوشته شده توسط myusac [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با سلام

Unable to execute file:

نمیدونم مشکل از کجاست
lمشخصات سیستم من:
Intel Core i5 2.67GHz
nVidia GeForce 260GTX
4Gb of Ram

3D Vision Driver 296.10
Graphics Driver 296.10
Update 1.7.11

Win Se7en 64bit

سلام
برای مشکل اولت باید dll رو از سایت زیر دانلود کنی

برای physx هم اخرین ورژنش رو از سایت پایین دانلود کن ایشالا که درست بشه

babakeyan
16-05-2012, 20:44
سلام...

من بازی رزیدنت ایول 6 و بازی اسنایپر 2 رو نصب کردم اما هر کاری میکنم اجرا نمیشه مشکل کجاست ...با تشکر پیغام نرمافزار میده

konsool
16-05-2012, 22:02
کرک اسکیدرو بازی یورو2012 را کپی و در محل نصب بازی پوشه گیم پیست میکنم بازی اجرا نمیشه ارور fifa.exe system Error ظاهر میشه

mjsijal
17-05-2012, 12:20
سلام.من بازی shank2 رو نصب که میکنم اجرا نمیشه eror میده.چیکار کنم؟

myusac
17-05-2012, 17:11
سلام
برای مشکل اولت باید dll رو از سایت زیر دانلود کنی

برای physx هم اخرین ورژنش رو از سایت پایین دانلود کن ایشالا که درست بشه

ممنون دوست عزیز ولی جواب نداد

ALI REZA60
18-05-2012, 01:45
سلام.خسته نباشید.من بازی MEN OF WAR CONDEMNED HEROES رو دانلود کردم.
اما زبان بازی روسی هست.
ممنون میشم کمکم کنید.

mjsijal
18-05-2012, 12:43
سلام.من بازی shank2 رو نصب میکنم.اجرا نمیکنه eror میده چیکار کنم؟

deltach
18-05-2012, 16:02
دروود

وقت بخیر من Sniper Elite V2 رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه

مشخصات سیستم
جیفورس 9400
درایور 296.10-desktop-win7-winvista-32bit-english-whql
دایرکت هم 11
اینم ارورش

greena
22-05-2012, 16:38
سلام و درود

من بازی Oblivion رو تموم کردم و بازی
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
رو که ادامش هستش رو نصب کردم (بای اول بازی Oblivion نصب باشه و بعد بعدی رو نصب کنیم که من همین کار رو کردم )

حالا وقتی بازی رو اجرا میکنم همون بازی قبلی میاد ....لطفل کمک کنید ......اگه تاپیک مخصوصی داره بهم بگید.......

گرافیکم هم 8900 جی تی هستش

سپاس

jetfire72
23-05-2012, 12:21
من the sims3 pets رو دانلود کردم وقتی autorun یا setup رو میزنم میگه
this product requires an installed copy of the sims3 please install the sims3 before installing this product
یعنی باید اولthe sims3 رو دانلود کنم و نصب کنم بعد اینو؟!
درضمن خود این the sims3 pets شش گیگه

alireza-01010
23-05-2012, 13:42
فکر کنم اول باید سیمز اصلی نصب کنی و بعد اون یکی روش نصب کنی.
توی 2 که اینطوری بود.

Kaveh619
24-05-2012, 19:03
سلام ، دوستان یکی لطف میکنه یه لینک دانلود خوب برای DirectX11 بده؟؟؟

Shr776
24-05-2012, 20:10
ستاپ بازیم اصل وقتی نصبش می کنم بعد از نصب خودش اتومات Ubisoft Game Launcher رو نصب میکنه.آپدیت 1.01 و 1.02 و 1.03 هم نصب می کنم بعد DLC رو نصب می کنم بعد فایل های کرکی که شما گذاشتین رو تو پوشه اصلی بازی کپی replace می کنم .
حالا مشکل من اینجا شروع میشه. باید به اینترنت وصل باشم یا نه تو این مرحله؟
اینترنتو قطع می کنم وقتی رو آیکون بازی کلیک می کنم یه پنجره باز میشه که آپدیت بازی رو چک میکنه خودش سریع تا 100 میره بعد بسته میشه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته!!
یه بار بازی رو پاک کردم دوباره همه کار هارو انجام دادم حالا با اینترنت وصل رو آیکون کلیک کردم.اون پنجره چک آپدیت اومد تا 100 پر شد رفت بعد شروع کرد به patch کردن ( یه پنجره با آرم بازی که بعد از 1 دقیقه پر شد انگار داشت یه چیز دانلود میکرد!) بعد دوباره یه پنجره دیگه واسه چک آپدیت اومد (با اون قبلی فرق میکرد) بعد صفحه گیم لانچر اومد.
یوزرنیم و پسووردش خالی بود.یوزر نیم رو SKIDROW تایپ کردم پسووردم ترکیب حروف و عدد زدم. login که می زنم پیغام fail رو میده.تو قسمت setting هم که گزینه offline رو تیک میزنم apply می کنم دوباره که لاگین می کنم میگه حداقل باید یه بار آنلاین وصل بشی تا بتونی آفلاین بازی کنی!
مشکل چیه؟
کرک نباید فایل Assassin's creed revelations.exe رو با acrsp.exe داشته باشه؟ (یه پوشه orbit داره با 3 فایل skidrow.dll , ubiorbitapi_r2.dll , ubiorbitapi_r2_loader.dll)
ممنون.

************************************************** **
این مشکل من هم هست
وقتی بازی Assassin2 رو نصب میکنم البته نسخه سه دی وی دی و بدون کرک
وقتی بازی نصب میشه طبق مراحل باید با لانچر بازی رو اجرا کنم ولی لانچر با یوزر و رمز لاگین نمیشه و ارور میده که حتما باید یه بار قبلا به اینترنت وصل شی ولی یه بار هم وصل نمیشه

دوم اینکه وقتی روی بازی میزنم تا اجرا شه یه برنامه ای باز میشه و ظاهرا شروع میکنه به اپدیت بازی و حدود 570 مگ هم هست
خلاصه با هر کرکی هم که شد نمیشه وارد بازی شد
دوستان لطفا راهنمایی کنید

jamshidjap
25-05-2012, 00:26
این Open GL چیه؟ Angry Birds رو لپ تاپم نصب کردم این ارورو میده ولی همونو رو پی سی نصب کردم کار کرد

user.1
25-05-2012, 14:44
این Open GL چیه؟ Angry Birds رو لپ تاپم نصب کردم این ارورو میده ولی همونو رو پی سی نصب کردم کار کرد

رو لپ تاپتون نرم افزار openal رو نصب کنین راه میفته

user.1
25-05-2012, 14:50
دوستانی که تو بازی Unreal Tournament 3 مشکل سیو دارن برن تو آدرسه
Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\SaveData

یه فایل به اسم Player.ue3profile هست اونو کپی کنین و تو فایل کپی شده جای player یه اسم تایپ کنین به عنوان اسم یوزر
بعد برین تو بازی تو صفحه اول بازی تو قسمت Username اسمی رو که انتخاب کردین رو تایپ کنین بعد play offline رو بزنین
اگه کارو درست انجام داده باشین پایین سمت چپ صفحه مینویسه مثلا [user[offline

G.R.E.E.N
27-05-2012, 13:40
سلام
اگه فایلی موجود هست که بشه زبان بازی Civilization V رو انگلیسی کرد ممنون میشم قرار بدید

ehsanpolis
27-05-2012, 19:57
نمیدونم چرا این بازی این ارور را میده و اصلا نصب نمیشه …
ارور => ISDone.dll
عکس ارور => [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوزمم ایکس پی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

hes25
28-05-2012, 04:58
دوستان سلام

من نسخه کم حجم شده دیابلو 2 رو دانلود کردم اما آهنگ بازی پخش نمیشه!

اول خود بازی اجرا نمیشد که یکی از بچه ها گفته بود بزارمش رو 2d که درست شد و الان یه مقداریش و رفتم اما بدون آهنگ لذت بخش نیست...میشه کاری کرد؟

در ضمن نمیشه از حالت تمام صفحه خارجش کرد ...برنامه ای برای حالت ویندو کردن بازیها نداریم؟

greena
28-05-2012, 15:26
سلام و درود

من بازی Oblivion رو تموم کردم و بازی
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

رو که ادامش هستش رو نصب کردم (بای اول بازی Oblivion نصب باشه و بعد بعدی رو نصب کنیم که من همین کار رو کردم )

حالا وقتی بازی رو اجرا میکنم همون بازی قبلی میاد ....لطفل کمک کنید ......اگه تاپیک مخصوصی داره بهم بگید.......

گرافیکم هم 8900 جی تی هستش

سپاس

iranyboy809
29-05-2012, 10:08
سلام دوستان عزیز من وقتی بازی Dirt Showdown رو نصب می کنم shaderpack dx 11 ui.pssg این فایل نصب نمیشه و وقتی بازی رو اجرا میکنم لوگو بازی میاد ولی اجرا نمیشه ممنون میشم اگه این فایل رو برام برای دانلود بزارید

jetfire72
29-05-2012, 12:42
this product requires an installed copy of the sims3 please install the sims3 before installing this product
حالا باید چه کنم؟

humanaga
29-05-2012, 20:15
من یه مشکلی تو بازی DYNASTY WARRIORS 6 دارم اونم اینه که وقتی بازی رو اجرا می کنم کامپیوتر پلیر 1 میشه و همینطوری برای خودش اینتر اینتر میکنه و وقیتی هم من خودم می خوام وارد بازی شوم منو پلیر 2 میشناسه الا نمی دونم مشکل چیه نه دسته به کامپیوتر وصله نه ..... وا انواع کرک هم امتحان کردم نشد که نشد

soltan_reza
29-05-2012, 20:15
با سلام
من بازی مس افکت ۱ رو نصب کردم ولی‌ موقع اجرای بازی با این ارور مواجه میشم
چندتا کرک رو هم روش امتحان کردم ولی‌ باز هم همین مشکل رو دارم

soltan_reza
29-05-2012, 20:16
با سلام
من بازی مس افکت ۱ رو نصب کردم ولی‌ موقع اجرای بازی با این ارور مواجه میشم
چندتا کرک رو هم روش امتحان کردم ولی‌ باز هم همین مشکل رو دارم

البته من مس افکت ۳ رو هم روی سیستم نصب دارم

soltan_reza
30-05-2012, 09:31
کسی‌ نمیدونه مشکل کار از کجاست؟

mamali1365
31-05-2012, 13:49
سلام دوستان من بازی BlackMirrorIII رو گرفتم و نصب کردم
آما وقتی می خوام وارد بازی بشم این کادر رویه صحفه مانیتورم هی پایین بالا میشه ببینید
این مشکل چی میتونه باشه گرافیکم کامپیوترم 1 گیگ هست
وقتی رویه آیکن بازی کیلک می کنم تا برم داخل بازی صحفه به این صورت در میاد
یعنی به هیچ وجه من امکان تنظیم رزولوشن بازی رو ندارم
اتفاقا الان بازی رو رو لبتابم که گرافیکش 256 هست ریختم و قشنگ بالا اومد
ممنون میشم راهنماییم کنید که چطوری وقتی وارد بازی نمیتونم بشم رزولوشن رو تغییر بدم (((لانچر هم نداره که بتونم از اونجا تغییر بدم )))

mehdy.z
01-06-2012, 00:18
البته من مس افکت ۳ رو هم روی سیستم نصب دارماین صفحه config بازی هست شما آیکون اصلی بازیرو پیدا و اجراش کن ببین اصلا توی بازی میره؟؟
سلام دوستان من بازی BlackMirrorIII رو گرفتم و نصب کردم آما وقتی می خوام وارد بازی بشم این کادر رویه صحفه مانیتورم هی پایین بالا میشه ببینید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این مشکل چی میتونه باشه گرافیکم کامپیوترم 1 گیگ هستوقتی رویه آیکن بازی کیلک می کنم تا برم داخل بازی صحفه به این صورت در میادیعنی به هیچ وجه من امکان تنظیم رزولوشن بازی رو ندارماتفاقا الان بازی رو رو لبتابم که گرافیکش 256 هست ریختم و قشنگ بالا اومد ممنون میشم راهنماییم کنید که چطوری وقتی وارد بازی نمیتونم بشم رزولوشن رو تغییر بدم (((لانچر هم نداره که بتونم از اونجا تغییر بدم )))از من میشنوی امکارن نداره توی بازی تنظیمات گرافیک ورزولوشن رو نداشته باشی!مگه اینکه فایل luncher یا configration خارج از بازی باشه...یه چیزی توی مایه های mass effect 3...اگه اینجور فایلی هم نبود بگرد توی پوشه_ی اصلی بازی یه فایل فرمت notepad یا توی پوشه اصلی بازی یا توی پوشه سیو بازی توی my document هست از اونجا هم اگه با wordpad بازی کنی میتونی رزولوشن بازی رو تنظیم کنی....

COco
01-06-2012, 10:36
دوستان عزیز

با بازی l.a. noir مشکل دارم..بازی صحنه آهسته است

تنظیمات مختلفی هم امتحان کردم اما جواب نداد..

core2 6750 2.66gh
4g ram
ati 6670

مشکل از cpu هست؟
ممنونم...

soltan_reza
01-06-2012, 14:01
این صفحه config بازی هست شما آیکون اصلی بازیرو پیدا و اجراش کن ببین اصلا توی بازی میره؟؟

هر آیکونی رو که روش کلیک کنم این پنجره باز میشه، اگه گزینهٔ پلی رو کلیک کنم باز هم میره تو کانفیگ

mehdy.z
01-06-2012, 17:24
دوستان عزیزبا بازی l.a. noir مشکل دارم..بازی صحنه آهسته استتنظیمات مختلفی هم امتحان کردم اما جواب نداد..core2 6750 2.66gh4g ramati 6670مشکل از cpu هست؟ممنونم...یه راه حل که ممکنه کارت رو راه بندازه:

* قبل از اجاری بازی اینترنت رو قطع کنید تا از قسمت Synchronize رد بشه.بعدش میتونید وصل شید به اینترنت
* جهت رفع مشکل گرافیکی به تنظیبمات گرافیکی رفته در قسمت Command line این عبارت روبزارید:

-str -npd

ولی اگه بازم توی بازی با تغییر تنظیمات گرافیک هم یا در فریم تفاوتی ایجاد نمیشه یا اینکه تغییرات خیلی نا محسوسه بله ممکنه مشکل از ضعف cpu باشه چون cpu شما یه دو هسته ای خیلی قدیمی هست و کارایی خیلی بالایی نداره!!
البته 6670 هم گرافیک آنچنان قوی نیست ولی حداقل در تنظیمات متوسط باید به شما یه فریم قابل قبول بده....

هر آیکونی رو که روش کلیک کنم این پنجره باز میشه، اگه گزینهٔ پلی رو کلیک کنم باز هم میره تو کانفیگبعید میدونم چون اگه بازی با نسخه_ی سوم مشکل داشت احتمالا همون اول نصب ایراد میگرفت ولی با توجه به اینکه شما توی اجرای نسخه سوم مشکلی نداشتی نباید سیستمت مشکل خاصی داشته باشه برای همین دو تا راه حل برات پیشنهاد میکنم:1-نسخه_ی سوم رو پاک کن ولی قبلش حتما از پوشه_ی bioware توی my document یه کپی بگیر که سیوهات از دست نره بعد دوباره نسخه اول رو نصب کن ممکنه به علت نصب بودن نسخه سوم این نسخه توی ریجستری ویندوز دچار مشکل شده باشه!!2-اگه جواب نداد درایور گرافیکت چون برای بازیهایی کنونی طراحی شده ممکنه با اجرای بازیهایی قدیم مشکل داشته باشه به خاطر همین بگرد یه درایور برای زمان نسخه اول رو پیدا رو روش نصب کن...اگه بازم جواب نداد ایندفعه شک به اینه که بازی خراب باشه!!!

mamali1365
01-06-2012, 19:28
این صفحه config بازی هست شما آیکون اصلی بازیرو پیدا و اجراش کن ببین اصلا توی بازی میره؟؟از من میشنوی امکارن نداره توی بازی تنظیمات گرافیک ورزولوشن رو نداشته باشی!مگه اینکه فایل luncher یا configration خارج از بازی باشه...یه چیزی توی مایه های mass effect 3...اگه اینجور فایلی هم نبود بگرد توی پوشه_ی اصلی بازی یه فایل فرمت notepad یا توی پوشه اصلی بازی یا توی پوشه سیو بازی توی my document هست از اونجا هم اگه با wordpad بازی کنی میتونی رزولوشن بازی رو تنظیم کنی....

جناب mehdy.z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا کارت معرکس جدی می گم من به خیلیا مشکلمو گفتم ولی هیچ کس مغز متفکر شما رو نداشت که ممکنه فایل config در قسمت مای داکیومنت و در قسمت سیو بازی باشه واقعا آفرین خیلی کارت درسته
داداش من این فایل رو پیدا کردم عکسشو ببین
و به گفته شما با ورد پد بازش کردم
عکسشو ببین
حالا نمی دونم چیشو باید تغییر بدم که رزولوشن درست شه ممنون میشم راهنماییم کنی
واقعا ممنون

mehdy.z
01-06-2012, 23:39
جناب mehdy.z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا کارت معرکس جدی می گم من به خیلیا مشکلمو گفتم ولی هیچ کس مغز متفکر شما رو نداشت که ممکنه فایل config در قسمت مای داکیومنت و در قسمت سیو بازی باشه واقعا آفرین خیلی کارت درسته داداش من این فایل رو پیدا کردم عکسشو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و به گفته شما با ورد پد بازش کردم عکسشو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا نمی دونم چیشو باید تغییر بدم که رزولوشن درست شه ممنون میشم راهنماییم کنی واقعا ممنونخواهش میکنم عزیز شما لطف داری....برای تنظیم رزولوشن شما همون بالای صفحه عدد جولی گزینه width مربوط به رزولوشن افقی تصویر هست که با توجه به اخطار شما باید به 1366 تغییر پیدا کنه hight که مربوط به رزولشن عموی هست باید همون 768 بمونه و ضمنا refreashrate رو هم به 60 تغییر بده (ضمنا باید مانیتورت هم این تنظیمات رو ساپورت کنه و گرنه ممکنه اخطار out of range بده!!) ...ضمنا برای اطمینان میزان هرتز و رزولشن اصلی ویندوز رو هم به همین مقادیر عوض کن.....اگه رفت توی بازی که هیچ ولی اگه توی بازی نرفت یا اخطار داد ایندفعه گزینه full sceen رو به 0 تغییر بده ببین اصلا توی حالت windows mode توی این تنظمات توی بازی میره یا نه....فقط یادت باشه که باید با دقت عمل کنی چون کوچکترین اشتباهی باعث میشه اصلا دیگه توی بازی نره و بهت اخطارهای عجیب وغریب بده،برای همین قبل از هر کاری اول از اون فایل یه کپی بگیر که اگه دچار مشکل شدی حداقل بازی از دستت نره!!

mamali1365
02-06-2012, 00:00
خواهش میکنم عزیز شما لطف داری....برای تنظیم رزولوشن شما همون بالای صفحه عدد جولی گزینه width مربوط به رزولوشن افقی تصویر هست که با توجه به اخطار شما باید به 1366 تغییر پیدا کنه hight که مربوط به رزولشن عموی هست باید همون 768 بمونه و ضمنا refreashrate رو هم به 60 تغییر بده (ضمنا باید مانیتورت هم این تنظیمات رو ساپورت کنه و گرنه ممکنه اخطار out of range بده!!) ...ضمنا برای اطمینان میزان هرتز و رزولشن اصلی ویندوز رو هم به همین مقادیر عوض کن.....اگه رفت توی بازی که هیچ ولی اگه توی بازی نرفت یا اخطار داد ایندفعه گزینه full sceen رو به 0 تغییر بده ببین اصلا توی حالت windows mode توی این تنظمات توی بازی میره یا نه....فقط یادت باشه که باید با دقت عمل کنی چون کوچکترین اشتباهی باعث میشه اصلا دیگه توی بازی نره و بهت اخطارهای عجیب وغریب بده،برای همین قبل از هر کاری اول از اون فایل یه کپی بگیر که اگه دچار مشکل شدی حداقل بازی از دستت نره!!

داداش تشکر دستورات اجرا شد وبسیار خوب رفت تو بازی بدونه هیچ مشکلی خیلی حال کردم
عجب پلوتیکی زدی خیلی بلدی واقعا دمت گرم
حالا که مشکل حل شده
خیلی دوست دارم بدونم این سیستمی که من با هاش بازی های روز مثل بتمن آرخام سیتی و مدرن وار 3 رو بدونه هیچ مشکلی و به راحتی آب خوردن بازی می کردم چرا رویه همچین بازیه سبکی (به ارور رزولوشن ) برخوردم مشکل از کجا بوده ؟؟؟؟

mehdy.z
02-06-2012, 10:34
داداش تشکر دستورات اجرا شد وبسیار خوب رفت تو بازی بدونه هیچ مشکلی خیلی حال کردم
عجب پلوتیکی زدی خیلی بلدی واقعا دمت گرم
حالا که مشکل حل شده
خیلی دوست دارم بدونم این سیستمی که من با هاش بازی های روز مثل بتمن آرخام سیتی و مدرن وار 3 رو بدونه هیچ مشکلی و به راحتی آب خوردن بازی می کردم چرا رویه همچین بازیه سبکی (به ارور رزولوشن ) برخوردم مشکل از کجا بوده ؟؟؟؟
خواهش میکنم دوست من،خوشحالم که تونستم کمکتون کنم...
در واقع این مشکل ربطی به سیستم شما نداره و فقط مریوط میشه به تنظیمات بازی که یا شما نمیدونستی کجاست یا اینکه واقعا سازنده ها فکر این رو که سیستم قبل از ورود به بازی چنین خطایی رو بگیره نکرده بودند!!
موفق باشی:46:

htotti2006
02-06-2012, 19:40
سلام

آقا من نسخه بلک باکس مخصوص کامپیوتر باری Resident Evil: Operation Raccoon City رو دانلود کردم ولی موقع شروع نصب ارور این فایل رو میده.

IsDone.dll
لطفاً کمک کنید.

mehdy.z
02-06-2012, 19:49
سلام

آقا من نسخه بلک باکس مخصوص کامپیوتر باری Resident Evil: Operation Raccoon City رو دانلود کردم ولی موقع شروع نصب ارور این فایل رو میده.

IsDone.dll
لطفاً کمک کنید.
دقیقا اخطار چیه؟؟

htotti2006
02-06-2012, 21:20
اخطارش اینه:

OnT!me
02-06-2012, 21:41
سلام من اساسینز 1 رو نصب کردم وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده باید چیکار کنم تا درست بشه ؟

Max.Pain
03-06-2012, 08:46
چطور میشه Call of duty 5 - World at War رو توی Lan (آفلاین) چند نفره بازی کرد؟!

باید کرک و سریال مجزا باشه وگرنه اخطار میده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
03-06-2012, 11:30
اخطارش اینه:

به عکس بزرگتر میگذاشتی اینجا که چیزی معلوم نیست!!

سلام من اساسینز 1 رو نصب کردم وقتی میخوام اجراش کنم این ارور رو میده باید چیکار کنم تا درست بشه ؟

به احتمال زیاد بازی رو کرک نکردی...کرک رو توی پوشه نصب بازی کپی کن...

mohammad_dj96
04-06-2012, 20:28
سلام
من بازی red Alert2 رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارورو میده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از چیه ؟

VAMP!RE
04-06-2012, 23:36
سلام دوستان من بازی GTA IV رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده .....:

سیستمم :
core I7
gtx 560 ti
16 gig ram

قبلا همینو بازی میکردم سالم بود ...!!

smagoli
05-06-2012, 22:26
دوستان من هرچی گشتم یه راه حل برای مشکل ارور : Write error in the file ... . Probably the disk is full. پیدا نکردم.

کسی نمیدونه چیکار میشه کرد؟؟

فایل هارو کپی از دی وی دی کپی کردم توی لپ تاپ فایده ای نداشت.
از نرم افزار 7zip و winrar استفاده کردم هیچکدوم جواب نداد.

حجم کافی هم دارم، هم توی درایوی که میخوام دی کمپرس کنم، هم توی درایو C

توی درایو های مختلف هم امتحان کردم، ولی هیچکدوم از این کار ها فایده ای نداشت.

بازی Gta iv
win 7 64bit

smagoli
05-06-2012, 23:22
دوستان مشکل رو پیدا کردم.
مشکل به خاطر درایو بود که فرمتش Fat 32 بود و محدودیت حجمی 4 GB رو داره!!!

درایو رو به NTFS تبدیل کردم و مشکل بر طرف شد

Ebhaam
06-06-2012, 08:23
گرافیک تمام بازی های لپتاپم بعد از نصب پچ GTA IV به هم ریخته. همشون با تیک اجرا می شن...
درایور کارت گرافیک رو اپدیت و دوباره نصب کردم فایده نداشت...
VS redistributable هم نصب هستن .
AUSU A53sv
gt540 m 2g
6g ram
core i 5 2430
win7 64 bit

armanassassin
06-06-2012, 13:09
ببخشید من لپتاپم hp pavilion dv6 6180
هستش . دو تا کارت گرافیک داره.الان تا حالا دو تا بازی ( max payne 3 - 2 withcher) رو نصب کردم ولی مث این که بازی کارت گرافیک قوی منو 6770 2 gb ddr5 نمیشناسه.می دونم که کارت گرافیکم در برابر کارت هایی مث 7970 چیزی نیس ولی ویندوز به اون امتیاز 6.9 میده. با اینکه کارت گرافیکمو سوییچ کردم ولی بازی با گرافیک اینتل اجرامیشن می خواستم بدونم مشکلم کجاس

smagoli
06-06-2012, 22:14
ببخشید من لپتاپم hp pavilion dv6 6180
هستش . دو تا کارت گرافیک داره.الان تا حالا دو تا بازی ( max payne 3 - 2 withcher) رو نصب کردم ولی مث این که بازی کارت گرافیک قوی منو 6770 2 gb ddr5 نمیشناسه.می دونم که کارت گرافیکم در برابر کارت هایی مث 7970 چیزی نیس ولی ویندوز به اون امتیاز 6.9 میده. با اینکه کارت گرافیکمو سوییچ کردم ولی بازی با گرافیک اینتل اجرامیشن می خواستم بدونم مشکلم کجاس

منم همین مشکل رو با gta iv دارم
درایور کارتم اپدیت شده. کارتم انویدیا gt 540 و کارت معمولی لپ تاپم intel HD که وقتی توی بازی بنچ مارک میگیرم کارت intel رو ثبت میکنه
توی تنظیمات کارت، به طور دستی بازی رو ادد کردم، ولی فایده ای نداشت. حتی موقع اجرای بازی با راست کلیک گزینه run with high profermence... رو میزنم، بازم وقتی بنچ مارک میگیرم همون Intel رو نشون میده!!

harrypotter2007
07-06-2012, 01:20
سلام من بازی فارسی Stronghold 3 Farsi رانصب کرد ولی وقتی بخوام وارد بازی بشم این ارور را مید بایدچیکار کنم.

the applicaton failed to initialize properly )0xc0150002) . click on ok to terminate the application

VAMP!RE
07-06-2012, 14:05

سیستمم :
core I7
gtx 560 ti
16 gig ram

میشه یکی کمک کنه .....!!

loud
08-06-2012, 11:52
چرا pes2012 ان اینیستال نمیشه؟نه از کنترل پنل نه به صورت exe

realmadrid lover
08-06-2012, 12:41
اقا من بازی la noir رو از یکی از سایت ها دانلود کردم که نسخه black box بود و کرک skidrow،بعد از نصب و اجرای بازی در همون چند صفحه اولش که مینوسه synchronising میمونه و وارد منوی بازی نمیشه،خواهشا دوستان اگر میدونن کمک کنن
win7 64bit sp1

deraz
08-06-2012, 15:07
سلام به دوستان
موقع بازی کردن بازی settlers7 یه اخطاری میده و از بازی میاد بیرون. من چندتا از پچ های بازی که توش گفته شده مشکلاتش برطرف شده رو دانلود کردم اما بعد از نصب دیگه بازی اجرا نمیشه . دوستان اگه نحوه نصب و برطرف شدن مشکلات این بازی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم . هر چی گشتم نتونستم تو نت راهشو پیدا کنم

VAMP!RE
08-06-2012, 17:54

سیستمم :
core I7
gtx 560 ti
16 gig ram

حل شد
بازم این سایتهای خارجی حد اقل یه چیزی بلدن الکی ادعا نمیکنن .....!!

smagoli
08-06-2012, 18:39
حل شد
بازم این سایتهای خارجی حد اقل یه چیزی بلدن الکی ادعا نمیکنن .....!!

پی سی ورلد دیگه مرده شده!!!!

یاد اون روزا بخیر که یه پست میدادی، صفحه رو ریفرش میکردی 50 تا جواب مینوشتند!!!!!

harrypotter2007
08-06-2012, 23:50
من بازی Gta SanAndreas راداشتم بازی میکردم رفتم توی منو ی بازی و دست به تنظیمات گرافیکی بازی زدم بردمش بالا و حالا صفحه ی مانیتور سیاه شده و فقط یک علامت سوال منوده که تو صفحه دور میخوره صدای بازی میاد ولی تصویر نیست نمیدونم چیکارش کنم.

mahdi_ctr
09-06-2012, 15:37
من روی لپ تاپ بازی Need for Speed(TM) The Run رو به خوب اجرا میکنم ولی روی PC ارور آپدیت درایور کارت گرافیک رو میده
من فایل های آپدیت رو هم دانلود کردم و نصب کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم باز هم همون ارور قبلی رو میده
مشکل از کجاست؟
گرافیک PC :
radeon 5850 HD

imanasgharpour
10-06-2012, 14:30
سلام. من توی یک مرحله از بازی Batman Arkham City گیر کردم.
اوایل بازی (2 درصد) اونجایی ک جوکر بتمنو گیر میندازه و رو صندلی چرخدار میبندتش و با کتی شرو ب بازی میکنی
بعد از وارد شدن ب ساختمان و درگیر شدن با ادما ی دمو نشون میده ک بلا فاصله بعد از دمو بتمن و جوکر رو نشون میدهک هر کیلیکی میکنم مینویسه لودینگ.نمیدونم باید چیکار کنم اخرش هم مینویسه باید کیلیک راستو میزدی و صفحه سیا میمونه. میخاستم بدونم باید چیکار کنم. در ضمن نسخه بلکباکس بازی هست. با تشکر

realmadrid lover
11-06-2012, 17:59
اقا من بازی la noir رو از یکی از سایت ها دانلود کردم که نسخه black box بود و کرک skidrow،بعد از نصب و اجرای بازی در همون چند صفحه اولش که مینوسه synchronising میمونه و وارد منوی بازی نمیشه،خواهشا دوستان اگر میدونن کمک کنن
win7 64bit sp1

کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟

newman222
13-06-2012, 12:48
من با بازی Alan Wake American Nightmare مشکل دارم
وقتی رو ایکون بازی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته
حتی Error هم نمیده
اطفا کمک کنید
بازی که من دانلود کردم 1.7 گیگ بوده
حجم بازی نصب شده 2 گیگ
همه درایور هام اپدیت هستن
راستی
بازی چه برنامه هایی رو برای اجرا نیاز داره؟
اینم پوشه بازی

akbarahmadabadi
15-06-2012, 05:22
سلام من بازی stronghold 3 را دانلود کردم وقتی نصبش تمام می شه می خوام بازی را شروع کنم یک پیغامی می ده application load erroe 5:00000065434
سیستم من xp است از لینک خود سایت دان کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا ی خود سایت هستش حالا چه کنم ممنون می شم کمک کنید متشکرم

mehdy.z
15-06-2012, 17:34
سلام. من توی یک مرحله از بازی Batman Arkham City گیر کردم.
اوایل بازی (2 درصد) اونجایی ک جوکر بتمنو گیر میندازه و رو صندلی چرخدار میبندتش و با کتی شرو ب بازی میکنی
بعد از وارد شدن ب ساختمان و درگیر شدن با ادما ی دمو نشون میده ک بلا فاصله بعد از دمو بتمن و جوکر رو نشون میدهک هر کیلیکی میکنم مینویسه لودینگ.نمیدونم باید چیکار کنم اخرش هم مینویسه باید کیلیک راستو میزدی و صفحه سیا میمونه. میخاستم بدونم باید چیکار کنم. در ضمن نسخه بلکباکس بازی هست. با تشکر
شما طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست عمل کن ببین مشکلت رفع میشه...

win7 64bit sp1

اول از همه قبل از نصب و کرک این بازی باید نت رو قطع میکردی..اگه این کار رو نکرده باشی بازی به مشکل برمیخوره!
ضمنا این بازی هم مثل max payne 3 کلی متعلقات داره که باید بعد بازی نصب کنی و اگه این کار ور نکنی به مشکل برمیخوری...ضمنا اینکه کرک و پچ همه نسخه های این بازی به هم نمیخوره و برای هر کدوم باید پچ وکرکهای هم خوان رو داشته باشی...
سر آخر اگه تموم این کارها رو کردی وجواب نگرفتی اعمالی رو هم که این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت گفته بکن امیدوارم کارت راه بیفته!

من با بازی Alan Wake American Nightmare مشکل دارم
وقتی رو ایکون بازی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته
حتی Error هم نمیده
اطفا کمک کنید
بازی که من دانلود کردم 1.7 گیگ بوده
حجم بازی نصب شده 2 گیگ
همه درایور هام اپدیت هستن
راستی
بازی چه برنامه هایی رو برای اجرا نیاز داره؟
اینم پوشه بازی
بازیت ناقصه چون حجم بازی بسیار پایین شده!!
تا اوجا که من خبر دارم نسخه اصلی بازی یه چیزی حدود 8 گیگ و تازه نسخه black box که کم حجم بازی هست باید 4 گیگ باشه!!

Razavi Parsa
15-06-2012, 21:23
سلام
من بازي XIII رو دانلود و نصب كردم فقط مشكلي كه دارم اينه كه در بازي هر جا خودش check point ميده بازي ذخيره ميشه مثلا اول هر مرحله و وسط هاي هر مرحله در صورتي كه گزينه Save بازي فعاله و ميشه سيو كرد و وقتي سيو ميكنم تاريخ و ساعت و اسم همون مكان رو ميزنه اما هنگام لود كردن از اونجايي كه خود بازي چك پوينت داده دوباره برميگرده
كسي ميدونه مشكل از چيه؟ خود بازي اينجوريه ؟ اگه اينجوريه كه پس چرا گزينه سيو گيم گذاشتن آخه ديگه كاربردي نداره!

XirowN
17-06-2012, 13:06
سلام
بازی Stronghold 2 رو نصب کردم و وقتی میخوام Install کنم کلی ارور برای فایل های Dll مختلف میده که تو کامپیوترت وجود نداره !
مگه این فایل ها نباید موقع نصب کپی بشه روی ویندوز ؟!

Iloveu-ALL
17-06-2012, 15:54
سلام بازی minecraft و یا assault cube رو می خوام نصب کنم این ارور رو میده:
Minecraft Cracked 1.2.3 Installation has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

چه کار باید کنم!؟

gigi_alex
17-06-2012, 19:46
سلام دوستان
من نوت بوک HP Probook4530 دارم . بعد اصلا نمیتونم روش بازی کنم. بازی نصب میشه ولی وقتی اجرا میکنم اررور Stop Working میده
مشکل از کجاست ؟

sabar
19-06-2012, 21:41
سلام
دوستان این دومین بازییه که نصب میکنم و هر دو همین ارور رو میده این مشکلش از چیه سخت افزارهام بالاست نمیدونم ویروسی شدم یا مشکلش چیزه دیگه ایه لطفا راه حل بدید با تشکر
This application has failed to start because d3d11.dllwas not found.Re-installing the appliaction may fix this problem
sniperEtiteV2.exe - unable to locate component

M A S T 3 R
21-06-2012, 15:42
من بازی Risen 2:Dark Water رو نصب کردم
بعد از اینکه باز رو اجرا میکنم بعد تبلیغات بازی بدون هیچ اروری میپره بیرون
مشکل از چیه؟

Zaghan_13
21-06-2012, 18:07
اومدم half life 2 episode two رو بریزم اول پیام داد که فایل gameinfo.txt توی پوشه ی hl2 وجود ندارد... این فایل رو از اپیزود یک بازی کپی کردم بعد که وارد بازی میشم تبلیغات بازی میاد ولی یهو میپره بیرون و این پیام رو میده:

لینک تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا کمک کنین.. جونم دراومد تا دانلود کردم این سری رو .. حالم گرفته شد اصلا:41:

Iloveu-ALL
21-06-2012, 23:11
کسی نیست جواب سوال ها رو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zaghan_13
23-06-2012, 13:53
اومدم half life 2 episode two رو بریزم اول پیام داد که فایل gameinfo.txt توی پوشه ی hl2 وجود ندارد... این فایل رو از اپیزود یک بازی کپی کردم بعد که وارد بازی میشم تبلیغات بازی میاد ولی یهو میپره بیرون و این پیام رو میده:

لینک تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس این هاف لایف بازها کجان بیان منو راهنمایی کنن!؟!؟!؟!:13:

مرااااااد:19::19:

Amin_0913
24-06-2012, 23:18
سلام
من RE6 رو نصب کردم
موقع اجرای بازی ارور زیر میاد ویندوز 64 بیتی

azarakhsh007
25-06-2012, 11:58
سلام من stronghold 3 رو از همین سایت دانلود کردم و نصب کردم وقتی می رم تو بازی این ارور رو می ده : application load error 5 : 0000065434 لطفا کمکم کنید من قبلا هم این بازی رو از جای دیگه گرفتم نتونستم نصب کنم با تشکر

Mo5tafa
25-06-2012, 14:27
سلام
من یه Asus j36jc دارم که دو تا گرافیک داره، یه اینل 64 بیتی و یه Nvidia که 1024 هست، میدونید که در حالت عادی گرافیک سیستم روی 64 بیتی تنظیمه و در صورت نیاز از NVIDIA استفاده می کنه.
من رفتم توی تنظیمات گرافیک ام و بازی PES رو تنظیم کردم که روی گرافیک NVIDIA کار کنه، اما موقع اجرای بازی اختار میده که گرافیک تون ضعیفه، توی setting خود بازی PES هم که رفتم در زبانه ی Specification که گرافیک رو نشون میده، همون روی Intel که 64 بیتی هست تنظیم شده!!
من چطور میتونم به این PES بفهمونم که بابا عزیز من برو از NVIDI استفاده کن!

راستی یکی از سایت ها اینطور نوشته:

و اما مشکل PES :
اکثر مشتریایی که میان این مشکل رو دارن که نمیتونن بازی PES (Pro Evolution Soccer) رو رو گرافیک High اجرا کنن
حالا راه حل:
به همون آدرس که بالا دادم برید
Nvidia Control Panel>Manage 3D settings>Program settings
حالا اینجا کلید Add رو بزنید و برید به آدرسی که PES نصب شده و اون فایل Setting رو که تنظیمات PES هست Add کنید و پایین گرافیک Nvidia رو انتخاب کنید و Apply! حالا براحتی میشه تو Setting بازی Quality رو روی High بزارید و حال بازی رو ببرید.

این راه رو رفتم، عملی نیست!

توی p30world هم قبلا بحث شده، اما راه حل گفته شده جواب نمیده:

روی آیکون بازی کلیک راست ( پراپرتیز ) بعد سربرگ compatibility رو بزن و یک تیک داره اون رو هم بزن و برازش روی حالت ویندوز 7 یا ویستا ... ببین اجرا میشه

نه! همون آش و همون کاسه!

mahyarSAMSUNG
25-06-2012, 16:26
توی بازی bioshock2 وقتی روی آیکون کلیک میکنم بعد از نشون دادن کلمه razor بعدش این ارور میده و وارد بازی نمیشه آیا کرک دیگه ای هست براش؟ کل اینترنت و کشتم کرکش گیر نمیاد که کار کنه

Alex Fera
26-06-2012, 20:07
درود بر دوستانه گلم،آقا ما بعد از تموم کردن MP3،هوس کردیم MP1 رو تموم کنیم.............
ولی وقتی میرم تو بازی بعد از چپتر اول از بازی میاد بیرون................

اگه راهکاری بلدید استقبال میشه..............
:46:

arashlolos
27-06-2012, 21:53
سلام دوستان بازی naild رو نصبیدم ولی وقتی اجراش میکنم یه صفحه میاد واسه اکتیوش.که میخواد به نت وصل شه و سریال رو چک کنه. تو سایت دانلودها دانلودش کردم(سرچ کنید)و هرچی گفته برای کرکش انجام دادم ولی بی فایدست کمکککککککککککککککککک

camry
29-06-2012, 15:30
سلام

من تازه ویندوزمو عوض کردم و بازی که روش نصب می کنم بعضی از صدا ها رو نداره مثلا تو بازی dirt showdown صدای افکت و آهنگ داره اما صدای موتور و برخورد نداره و یا تو بازی c&c 3 صدای آهنگ داره اما صدای تجهیزات رو نداره نمیدونم مشکل از ویندوزمه یا کارت صدا
ویندوزمم 7 mrt هست

خواهش میکنم هر چه زود تر کمکم کنین

ممنون

Zaghan_13
29-06-2012, 16:09

یکی بیاد بداد من برسه....:19: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیش از 4 گیگ .. بیش از 40 ساعت ... همه هدر رفت که فدای سر Valve ولی اعصابم خورده که همین قسمت آخر رو نتونستم بازی کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد1379
29-06-2012, 17:03
سلام دوستان بازی naild رو نصبیدم ولی وقتی اجراش میکنم یه صفحه میاد واسه اکتیوش.که میخواد به نت وصل شه و سریال رو چک کنه. تو سایت دانلودها دانلودش کردم(سرچ کنید)و هرچی گفته برای کرکش انجام دادم ولی بی فایدست کمکککککککککککککککککک
من هم این بازیُ دارم ولی روی ویندوز 7 اجرا نمیشه پیشتر که ویندوز XP داشتم بدون مشکل اجرا میشد ولی روی 7 هر کاری کردم اجرا نشد فکر کنم با ویندوز 7 سازگار نیست

farzad_tairon
29-06-2012, 22:47
سلام لطفا کمکم کنید...من call of duty 4 رو نصب کردم,ولی موقع اجرا قسمت multiplayer بازی dont send میده...و تو بازی نمیره...با اینکه Signle Player رو راحت اجرا میکنه...کمکم کنید لطفا...

MeMz
30-06-2012, 23:41
سلام دوستان
من یه مشگلی دارم که اصلا چند وقتی هست هی جورایی فلجم کرده.که این مشگلم اینه:

وقتی بازی رو اجرا میکنمویا همون اول بازی میاد بالا ویا زمانی که میری داخل بازیوسری از تو بازی میپره بیرون و ارور میده که ویندوز استاپ کرد.من نمیدونم ایراد کار از کجاستوخواهش می کنم کمک کنید.

bahahs
30-06-2012, 23:44
دوستان
من در بازی PES 2012 دقیقا سر تایم مشخص(15 دقیقه) از بازی میاد بیرون و دوباره که روی آیکونش بزنی از ادامش میاد!(مثل چک کردن نرم افزاری سر تایم مشخص)
اما نمیتونم علتش رو پیدا کنم!
یعنی انواع و اقسام نرم افزار هایی که چک میکنه و یا آپدیت میخواد و ... رو off کردم اما بازم ....
نکته جالبتر اینه که روی لپتاپهای اچ پی اینطوری میشه و روی غیر این مارک مشکلی نیست!!!
حالا ممنون میشم اگه دوستان منو تو این زمینه راهنمایی کنند

kamivh1
01-07-2012, 06:22
سلام من gta episodes from liberty city و نصب کردم کرک هم ریختم ولی اجرا که میکنم این ارور رو میده چیکارش کنم؟؟ کلافم کرده!

mntkal
01-07-2012, 11:47
اینم مشکل من!
بازی the settlers 7:path to a kingdom
اخر نصب بازی گفت که این فایل 1911.dll نیست .من رفتم این 1911.dll رو از اینترنت گرفتم! و ریختم در فایلی که میخواست ولی بازم میخواست!
من ignore 'کردم ولی موقع اجرای بازی دوباره این ارور اومد!!! ایناهاش:

سیستم من:
windows 7 service pack 1-32bit
cpu:intel core 2 duo 2.80GHz
Ram:2G
کارت گرافیکو نمیدونم 1گیگ

koroshfe
01-07-2012, 16:08
دوستان سلام
خسته نباشید
من از یکی از سایت های فارسی ، بازی The Godfather 2006 رو دانلود کردم
اما زبانش روسی هست ، نمی دونم چجوری درستش کنم
براش پچی ، کرکی ، چیزی اومده ؟؟؟
نسخه ی دومش هم همینطوریه یا انگلیسیه و می تونم دانلود کنم ؟؟؟
با تشکر

XirowN
02-07-2012, 13:38
من هنگام اجرای بازی Counter Strike 1.6 با این ارور مواجه میشم در صورتی که رم من 4GB هست و Memmory در این وضع نیست ! :دی

استقلال قهرمان
02-07-2012, 16:27
سلام.
میشه فایل gsrld.dll واسه max payne 3بزارید؟
همونجایی که بازی نصب شده

لطــــــــــفا:11:

mehdy.z
02-07-2012, 17:49
من هنگام اجرای بازی Counter Strike 1.6 با این ارور مواجه میشم در صورتی که رم من 4GB هست و Memmory در این وضع نیست ! :دی

روی آیکون اجرایی بازی کلکی و در قسمت compatibilty تیک تموم گزینه هم رو بزن ضمنا بازی رو هم در حالت شبیه ساز xp اجرا کن....خلاصه این بازی با ویندوز ویستا به بالا سازگاری نداره!!

سلام.
میشه فایل gsrld.dll واسه max payne 3بزارید؟
همونجایی که بازی نصب شده

لطــــــــــفا:11:
اصلا توی ورژن کامل بازی چنین فایلی وجود نداره...البته black box رو خبر ندارم!
ولی یکی از دوستان توی تاپیک مشکلات خود بازی دقیقا مشکل شما رو داشت ولی رفعش کرد(دقیق نمیدونم چطوری)ولی ازش بپرس شاید تونست بهت کمک کنه....

jetfire72
03-07-2012, 13:39
حالا باید چه کنم؟

آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟

Mo5tafa
04-07-2012, 07:23
این تاپیک گذاشتن مشکلاته، نه راه حل! :31:

MeMz
04-07-2012, 08:31
سلام دوستان

وقتی بازی رو اجرا میکنمویا همون اول بازی میاد بالا ویا زمانی که میری داخل بازیوسری از تو بازی میپره بیرون و ارور میده که ویندوز استاپ کرد.من نمیدونم ایراد کار از کجاستوخواهش می کنم کمک کنید.

یکی جواب ما رو بده.

parsa hs
04-07-2012, 15:13
نمیدونم سوالم تکراریه یا نه
اما الان که بازیو نصب کردم وقتی بازش کردم میخواست اپدیت کنه قطعش کردم ( به دلیل حجم بالا )
حالا که باز میکنم رمز میخواد
لطفا رمز رو زودتر بگین
راستی سیستمم همه رو با قدرت ساپورت میکنه

mehdy.z
04-07-2012, 17:05
حالا باید چه کنم؟
فکر کنم شما داری یکی از پچ یا نسخه های جانبی sims رو نصب میکنی...دقیق نمیدونم ولی زیاد بودند بچه هایی که توی اجرای این بازی چنین اخطارهایی گرفتن اگه یه سر به تاپیکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s)(مخصوصا توصیه پست اول) بزنی بهتر متوجه میشی...

لام دوستان

اگه یه بازی خاصه ممکنه بازی یا کرک مشکل داشته باشه ولی اگه توی تموم بازیها اینطور میشه احتمال بد افزار یا ویروس روی سیستم وجود داره....

نمیدونم سوالم تکراریه یا نه
اما الان که بازیو نصب کردم وقتی بازش کردم میخواست اپدیت کنه قطعش کردم ( به دلیل حجم بالا )
حالا که باز میکنم رمز میخواد
لطفا رمز رو زودتر بگین
راستی سیستمم همه رو با قدرت ساپورت میکنه
احتمالا وقتی وصل اینترنت شده و وقتی به سرور بازی نصب شده متوجه دزدی بودن بازی شده و بازی از کار افتاده...شاید با ریختن دوباره کرک درست ش
اگه درست نشد احتمالا باید دوباره بازی رو نصب کنی!!

Alishmas
04-07-2012, 22:43
بازی Tom Clancys Splinter Cell Conviction. رو نصب و با کرک SKidrow اجرا کردم ، بعد از اينکه آپديت 1.3 رو ريختم موقع باز کردن بازی ميخواد به سرور وصل بشه و اينا ، اگرم نت قطع باشه که ميگه اينترنت قطع و نميشه !! کرک قبلی رو هم که دوباره ميريزم موقع اجرا ارور ميده !

چيکار بايد بکنم ؟

mehdy.z
05-07-2012, 00:19
بازی Tom Clancys Splinter Cell Conviction. رو نصب و با کرک SKidrow اجرا کردم ، بعد از اينکه آپديت 1.3 رو ريختم موقع باز کردن بازی ميخواد به سرور وصل بشه و اينا ، اگرم نت قطع باشه که ميگه اينترنت قطع و نميشه !! کرک قبلی رو هم که دوباره ميريزم موقع اجرا ارور ميده !

چيکار بايد بکنم ؟
خوب به احتمال زیاد همون کرک مشکل داره...
میتونی از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عوضش کین...

mntkal
05-07-2012, 14:00
متاسفم ولی مجبورم دوباره بگم که:
بازی the settlers 7:path to a kingdom
اخر نصب بازی گفت که این فایل 1911.dll نیست .من رفتم این 1911.dll رو از اینترنت گرفتم! و ریختم در فایلی که میخواست ولی بازم میخواست!
من ignore 'کردم ولی موقع اجرای بازی دوباره این ارور اومد!!! ایناهاش:

ursamajor
06-07-2012, 06:57
سلام
من برای بازی NFS Most Wanted پچ ورژن 1.3 رو نصب کردم ولی بعد با ارور no cd/dvd مواجه شدم که از اینترنت یک کرک پیدا کردم و کپی کردم ولی حالا اصلا اجرا نمیشه! میشه لطف کنید یک کرک سالم بهم بدی.
ممنون

camry
06-07-2012, 09:58
سلام

من داخل اکثر بازیا به ویژه ghost recon این مشکل رو دارم :

به نظرتون مشکل از کرکه یا مشکل از بازیه و یا مشکل از سخت افزاره ؟و یا اینکه نرم افزاریو نصب نکردم ؟

درضمن داخل همه بازی ها بعضی صدا ها رو ندارم که برای حل این مشکل گفتن توی device manager فلان گزینه رو disable کنم اما من همچین گزینه ای ندارم :

Mohammad_es66
08-07-2012, 08:02
بازی daynasty warrios 7 اجرا نمیشه و ارور
the application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect please see the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail
رو میده دو بار هم نصب کردم ولی بی فایده بود ویندوز هم 7 64 bit هست

bazisaz
09-07-2012, 00:01
من بازی مبارزه در خلیج عدن رو گرفتم ولی بعد از نصب رو آیکون بازی که کلیک می کنم . اینو می نویسه scripts could not be run on this computer . you are not able to continue the registration process ویندوز xp sp3 هست و تمام فایل های توی dvd رو هم نصبیدم

koroshfe
09-07-2012, 09:54
دوستان سلام
این مشکل ارور stop working چیه ؟
من اینو دانلود و نصب کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون بازی رو اجرا می کنم stop working می ده
ممنون می شم راهنمایی کنید
با تشکر

داش يعقوب
11-07-2012, 17:06
سلام دوستان ..

كسي تا حالا Midtown2 بازي كرده .. يه بازي ماشين قديمي هستش:3:

داش يعقوب
11-07-2012, 17:09
من نميدونم چرا صداش نمياد :9:

Ali-ss
11-07-2012, 19:16
به محض اینکه می خوام بازی street fighter x -tekken رو نصب کنم ارور زیر می ده مشکل از کجاست؟

lahij_web
12-07-2012, 22:14
سلام
هوس کردیم دوباره stronghold 2 رو بازی کنیم !
نصبش کردم . کرک رو میای کپی کنی پیغام میده که این فایل فقط خواندنی هست و نمیشه کپی شه !
تو سایتا هم گشتم نبود .
راهنمایی لطفا

dogh
13-07-2012, 22:47
تو بازی ‏rayman origin دکمه ضربه زدن چیست ؟
چون هر چی دکمه رو عوض میکنم جواب نمیده ‏‏! مرسی

داش يعقوب
14-07-2012, 20:35
اينجا همه مي پرسن ... كسي جواب نميده :44:

داش يعقوب
14-07-2012, 20:44
اينجا همه مي پرسن فقط .. كسي نيست جواب بده

Zaghan_13
14-07-2012, 21:06
توی بازی company of heroes tales of valor وسط لودینگ میپره بیرون.
کمک کنین اینو درست کنم.
پ.ن:تو کف بازی موندم.:42:

camry
16-07-2012, 21:57
دوستان مشکل صدام هنوز تو بازی ها حل نشده هر برنامه ای - هر اپدیتی که بگین نصب کردم - سیستم نو هست - نمیدونم چشه و چرا بعضی صدا ها تو بازی به گوش نمیرسه
مشکل از مادربرده ؟ تنظیماتی داره که من انجام ندادم ؟

mehdy.z
17-07-2012, 16:41
دوستان مشکل صدام هنوز تو بازی ها حل نشده هر برنامه ای - هر اپدیتی که بگین نصب کردم - سیستم نو هست - نمیدونم چشه و چرا بعضی صدا ها تو بازی به گوش نمیرسه
مشکل از مادربرده ؟ تنظیماتی داره که من انجام ندادم ؟
اگه توی تمام بازیهاست باید dx رو به روز و حتما کارت sound سیستم رو هم نصب کیند...
ولی اگه توی چند بازی خاص هست(مثل nfs run)نه این مشکل به بازی برمیگرده و ربطی به سیستم نداره...

mahdyfo
18-07-2012, 15:54
بازی Mafia 2 رو نصب کردم ولی این ارور رو میده:
PhysX SDK not intialized.....
بعد از اینکه پچش رو ریختم این ارور رو میده و همینطور ارور قبلی:
Mafia II Application has stopped working
.
.
مشخصات سیستم هم اینه:

Processor: AMD 4100 Quad-Core 3.60 GHz
Ram: 4 Gb
Video Card: ATI Radeon HD 6570

نوشته هایی در این مورد در انجمن دیدم ولی با خوندنشون مشکلم حل نشد. PhysX فکر کنم آخرین ورژن، دانلود کردم که در پوشه بازی نبود.
کسی میتونه این مشکل رو حل کنه؟

farzadtop
18-07-2012, 16:37
سلام، دوستن کمک کنید چند مرحله از call duty 4 بازی کردم الن برنامه گیر می کنه و این پیقام رو میده
it appears that ca;; of duty 4: modern warfare did not quit properly the last time it ran. do you want to run the game in safe mode?
بازی اجرا نمیشه.
فقط 3 تا گزینه میاد
1, yes
2, no
3, cancel
هر کدومشم میزنم هیچی نمیاد
اکس پی سرویس پک 2

اجرا میشد تا چندین مرحله هم جلو رفتم
وسطای بازی اینجوری شد
آنتی ویروسمم غیر فعاله و مطمعنم ربطی به این نداره.

mahdyfo
18-07-2012, 18:35
آخرین ورژن PhysX رو نصب کردم درست شد.

iepa2pa
19-07-2012, 01:41
آقا چرا بازی rayman origins روی کامپیوتر برای من بازی آهسته میاد؟یه حالت اسلومشن میاد.سیستم هم قویه در حد crysis!

s_sarvi
23-07-2012, 06:07
سلام به برو بچ پی سی
آقا من یه لپ تاپ دارم که گرافیکش اینتل هست یعنی رم خودش پایینه و از رم سیستم شر میکنه ورژنهای قدیمی pes رو که روش نصب میکنم pes 2010 با رزولیشن 600*800 اجرا میشه و بالاتر هم نمیره واسه همین قسمتی از صفحه مانیتور سیاه هست چون رزولیشن مانیتور بالاتر هست به نظر شما چطوری میشه رزولیشن رو برد بالا یا چه تغییراتی میشه اعمال کرد که فول اسکرین بشه بازی کرد ؟
اگر زودتر جواب بدن دوستان که توی این گرما و این ماه رمضونی تو خونه بازی کنیم که ثواب داره....

esi_zholly
23-07-2012, 23:35
سلام دوستان
یه راهنمایی میخواستم من بازی Prison Break: The Conspiracy رو نصب کردم و به راحتی هم اجرا شد
اما بار دوم که بازی رو اجرا میکنم سرعت فریم بازی به طور وحشتناکی پایین میاد و اگر سیو قبلی رو پاک کنم دوباره درست میشه و با خروج دوباره از بازی همین داستان تکرار میشه .لطفا راهنمایی کنید.
ممنونم

ursamajor
23-07-2012, 23:49
سلام به همه دوستان

من می خواستم پچ 1.1 بازی Tom Raider Underworld رو نصب کنم که با اخطار
"The game is not installed on your system. please install the game first and then run this patch"
مواجه می شوم. لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه این پچ را نصب کنم.

با تشکر

roohi_rsh
24-07-2012, 00:06
سلام مشکل من توی بازی ANNO 2070 هست اگر کسی تونسته بین جزایر یا توی نقشه عمل trade یا همون حمل و نقل یا بازرگانی کردن یا هر چیزی دیگه انجام بده ممنون میشم بگه چون مشکل بزرگ این بازی همین هست با این کرک کردنش !
کشتی ها توی مپ استراتژیک نشون داده نمیشه و کلا غیر فعال هست و این یعنی بازی به این قشنگی به فنا رفته
بازم ممنون اگر بگید

اميد2000
24-07-2012, 15:54
باسلام مشكل من در اجراي بازيassessins creed brother hoodهستش وقتي من وارد بازي ميشم منو و همه چيز سرعتش عاليه ولي وقتي بازي رو پلي ميكنم بازي به صورت صحنه آهسته اجرا ميشه يا به صورت ديگه,بازي لك داره لطفا يه راهمايي كوچولو بكنيدme30

nahr_hr
25-07-2012, 02:18
با سلام
من امروز بازی fifa manager 2012 رو نصب کردم ولی زبانش به زبان روسی هست کسی میتنونه کمکم کنه

imanx7
25-07-2012, 09:58
آقا تورو خدا یه نفرو منو کمک کنه
من فیفا12 روی لپتاپم نصب کردم..... بعد از این که اکانتم میسازم میخوام وارد بازی بشم (اونجایی که رونی توپ رو شوت میزنه) یهو از بازی مپره بیرون بدونی که ارور خاصی بده! رو کامپیوتهای دسکتاپ خوب جواب میده ولی رو لپتاپ میپره بیرون!!
مشخات لپتاپم:
Core i5
8GB Ram
VGA Nvidia GeForce 525M 1GB

proyal
25-07-2012, 22:59
سلام.آقا من تازه بازی the witcher 2 روخریدم و اولش هم گیر کردم. آنجا که پادشاه منتظره که سربازاش در دروازه رو بشکونن و بعد ما میریم چند تا سرباز می کشیم بعد نقشه علامت میده که باید بریم چند تا دیگه از سرباز های دشمن را بکشیم و وقتی می خواهیم برویم سراغشان با یک گاری راه رو می بندن. من هر جارو گشتم راهی پیدانکردم. چیکار باید بکنم .
همید وارممتوجه شده باشید .
با تشکر

roohi_rsh
25-07-2012, 23:49
باسلام مشكل من در اجراي بازيassessins creed brother hoodهستش وقتي من وارد بازي ميشم منو و همه چيز سرعتش عاليه ولي وقتي بازي رو پلي ميكنم بازي به صورت صحنه آهسته اجرا ميشه يا به صورت ديگه,بازي لك داره لطفا يه راهمايي كوچولو بكنيدme30

سلام احتمال زیاد ماله کارت گرافیکت هست که از نظر سخت افزاری پایین هست اگر این نیست باید آخرین آپیدیت گرافیکتو نصب کنی و اگر که نصب کردی باید نرم افزارهای جانبیش رو نصب کنی .... البته میتونی توی تنظیمات بازی گرافیک بازی رو بیاری پایین

roohi_rsh
25-07-2012, 23:49

سلام احتمال زیاد ماله کارت گرافیکت هست که از نظر سخت افزاری پایین هست اگر این نیست باید آخرین آپیدیت گرافیکتو نصب کنی و اگر که نصب کردی باید نرم افزارهای جانبیش رو نصب کنی .... البته میتونی توی تنظیمات بازی گرافیک بازی رو بیاری پایین

karvas
27-07-2012, 11:51
اقا سوال من فنی لطفا جواب فنی بدید من دیروز کا اف دیوتی پنج گرفتم دی وی دی یکش سالم بود اما دی وی دی دومش مرحله اخرش درست رایت نشده اسم فایلش اینهlocalized_english_iw03.iwd موقع نصب به این که میرسه گیر میکنه میشه دی وی دی دوم رو روی یه دی وی دیه دیگه رایت کنم بدون این مرحله نصب میشه؟

alone1375
27-07-2012, 11:54
سلام من در نصب بازی men of war vietnam مشکل دارم . وقتی به وسط های نصب میرسه این ارورو میده: file source corrupted چیکار کنم؟

parsa hs
28-07-2012, 22:18
سلام
تو بازی ray man origins نسخه کامپیوتر وقتی میخوام دسته رو join کنم نمیشه یعنی اصلا تو control settings دسته ی دومی
نشون نمیده (دسته تو بازی دیگه مثل fifa 12 راحت کار میکنه)
سی دی نصب هم نداره اون دسته
میشه لطفا زودتر جواب بدید !

mohsen_1363
28-07-2012, 22:24
سلام من در نصب بازی prince of persia the forgotten sands
در قسمت انتخاب درایو مشکل دارم و خود بازی پیشفرض درایو gرو میده ومن درایو g ندارم و وقتی درایو eرو انتخاب میکنم
در dvd 2 انرا قبول نمیکند , ودرایو g رو میخواهد چکار کنم؟

sirwanonline
29-07-2012, 16:48
سلام دوستان عزیز کسی میشه لطف کنه کرک بازی رو بزاره ماله من وقتی اجرا میکنم بازی رو این ارور رو میده
the program can't start becuase lyryfoby.dll is missing from your computer .try reinstalling the program to fix this problem

اجرا نمیشه میشه راهنمایم کنید چه مرگشه

unknown47
29-07-2012, 17:15
درود
دوستان پچی چیزی هست که بشه gta iv رو روی ویندوز7 روون بازی کرد؟
من سیستمم قویه ولی روی سون تیک میزنه!
(آپدیت کارت گرافیکمم گرفتم ولی تاثیری نداشته)

ferd77
29-07-2012, 17:34
من بازی Real Warfare 2 Northern Crusades رو از همین سایت دانلود کردم وقتی بعد از نصب اجراش میکنم سریال میخواد سریالش چیه؟

Sara_Homauoni
30-07-2012, 11:59
salam dustane aziz.
man toye ye marhale az bazie simsThe Sims Medieval dochare moshkel shodam lotfan komak konid.marhaleyi ke mige:cook and enjoy one several meaty stews.
lotfan komak konid man bayad chikar konam?
mersi -

wrongring
02-08-2012, 08:43
سلام من بازی Inversion نسخه بلک باکس رو نصب کردم اما تو بازی نه صدا داره و نه زیرنویس فقط آهنگ داره؟؟؟؟؟؟

حمید031090
02-08-2012, 18:39
سلام دوستان...
بنده در نصب اویل 5 روی ویندوز سون 64 بیت مشکل دارم...چی کار کنم تا نصب بشه؟
ممنون

Shadow-Man
02-08-2012, 22:59
جدیدن که ویندوز نصب کردم بعضی بازی ها صدا نداره
مثل Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier
و لیمبو
کارت صدا رو هم آپدیت کردم ولی مشکل حل نشد.