PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67

SAJAD0936
04-02-2012, 12:34
اقا چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdy.z
04-02-2012, 18:25
سلام دوستان

ی چند روزی هست ک یازی The Battle for Middle-earth II رو نصب کردم و خیلی مشتاق بازی کردنشم ولی موقع اجرا ی همچین اروری میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا چند بار نصبش کردم هی ان ایستال کردم ولی فایده نداشته براش فایل کرکشم دانلود کردم گفتم شاید ایراد از کرک تو سی دیش باشه ولی باز هم همین ارور رو میده.

این بازی رو دو تا سیستم دگ اجرا شده نمدونم مشکل از کجاست.

لطفا دوستان راهنمایی کنند.:40:
شما برای اطمینان مجموعه_ی vc++ 2010 ,2008, 2005 رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fdisplaylang%3Den% 26id%3D29) دانلود کن ببین مشکلت رو راه میندازه...

SAJAD0936
05-02-2012, 10:20
سلام دوستان

ی چند روزی هست ک یازی The Battle for Middle-earth II رو نصب کردم و خیلی مشتاق بازی کردنشم ولی موقع اجرا ی همچین اروری میده:
تا حالا چند بار نصبش کردم هی ان ایستال کردم ولی فایده نداشته براش فایل کرکشم دانلود کردم گفتم شاید ایراد از کرک تو سی دیش باشه ولی باز هم همین ارور رو میده.

این بازی رو دو تا سیستم دگ اجرا شده نمدونم مشکل از کجاست.

لطفا دوستان راهنمایی کنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما برای اطمینان مجموعه_ی vc++ 2010 ,2008, 2005 رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fdisplaylang%3Den% 26id%3D29) دانلود کن ببین مشکلت رو راه میندازه...
اقا این راه رو هم امتحان کردم نشد:19:
واقعا کلافه شدم تو گوگل سرچ کردم این ارور رو بالای 200 تاپیک فارسی پیدا کردم ولی هیچکدومشون ب نتیجه نرسیدن:13:

لطفا اگه کسی بلده کمک کنه

shahin_mp3
05-02-2012, 14:46
برید تو اپدیت ویندوزتون و این Microsoft Visual که مهدی جان ادرس دادن ببینید تو اپدیت ویندوزتون هست ؟ اگر بود از اونجا دانلود کنید

Altaiir7
05-02-2012, 15:02
سلام دوستان !!!:41: من تو اسکاریم با یه باگ مسخره رو به رو شدم !! تو خط داستان اصلی بازی وقتی میرسی به Riften اونجا تو سیاهچاله های rats دنبال یه بابایی به اسم esborn باید بگردی.من پیداش کردم ! ولی در اتاقشو رو خودش بسته . از پشت در که باهاش حرف میزنی تا رات بده داخل برخلاف همیشه دیالوگا سریع میان و میرن و هیچ صدایی نمیاد !! بعد که دیالوگا تکوم شد هر چی رو در میزنی باز نمیشه!!:41: یکی بگه چی کار کنم ؟؟؟
نسخه بازیی که گرفتم نمیدونم چیه. از یکی از دوستام گرفتم . بازی فایل ست آپ نداشت !!! یه فولدر بود که باید کپیش میکردی تو پی سی و بازی میکردی ! وقتی از خودش پرسیدم گفت اونم همینطوری بازیو گرفته !! تمومشم کرده !! یعنی الان چی کار کنم ؟؟؟:41::41:

abbasnajafzade
05-02-2012, 16:39
سلام
من تمام ماشینها و کلا وسایل نقلیه بازی جی تی ای سن اندریاس رو تغییر دادم و ماشینهای با گرافیک بالا رو جایگزین کردم اما متاسفانه هنگام ورود به بازی و مخصوصا وقتی سوار ماشینها میشی محیط اطراف محو میشه منظورم خیابون و خونه ها و درختها و غیره هست!کارت گرافیک رو آپدیت کردم آپدیت های جدید ویندوز رو هم نصب کردم گرافیک رو کم کردم اما هیچ فایده ای نداشت درضمن اخرین ورزن دایرکت رو هم نصب کردم
دوستان عزیز لطفا کمک کنید

karmachak
05-02-2012, 18:31
با سلام من در اجراي بازي Deus Ex Human Revolution The Missing Link به من اين اخطارو ميده

You Must Running Steam Client TO Play Deus Ex:Human Revolution

shahin_mp3
05-02-2012, 20:21
با سلام من در اجراي بازي Deus Ex Human Revolution The Missing Link به من اين اخطارو ميده

باید نرم افزار Steam رو بریزی

9197830602
05-02-2012, 23:04
man driver jadida ro rikhtam har chi roosh click mikonam asan nemiyad bayad chekar konam

mobinbini
05-02-2012, 23:21
تو مرحله 19( The launch pad) اخربازی حمله به اردوگاه (IGI 2)ابجکت 1 و2 را انجام میدم اما ابجکت 3 که باید موشک را از سه تا پل ازاد کنم هرکار میکنم کلیدهای کنار راهرو پل ها کار نمیکنه
لطفا بگین مشکل چیه ؟ چه کار باید کرد؟
ممنون

shahin_mp3
05-02-2012, 23:44
man driver jadida ro rikhtam har chi roosh click mikonam asan nemiyad bayad chekar konam

به احتمال زیاد مشکل از کرک است

Altaiir7
06-02-2012, 00:43
سلام دوستان !!!:41: من تو اسکاریم با یه باگ مسخره رو به رو شدم !! تو خط داستان اصلی بازی وقتی میرسی به Riften اونجا تو سیاهچاله های rats دنبال یه بابایی به اسم esborn باید بگردی.من پیداش کردم ! ولی در اتاقشو رو خودش بسته . از پشت در که باهاش حرف میزنی تا رات بده داخل برخلاف همیشه دیالوگا سریع میان و میرن و هیچ صدایی نمیاد !! بعد که دیالوگا تکوم شد هر چی رو در میزنی باز نمیشه!!:41: یکی بگه چی کار کنم ؟؟؟
نسخه بازیی که گرفتم نمیدونم چیه. از یکی از دوستام گرفتم . بازی فایل ست آپ نداشت !!! یه فولدر بود که باید کپیش میکردی تو پی سی و بازی میکردی ! وقتی از خودش پرسیدم گفت اونم همینطوری بازیو گرفته !! تمومشم کرده !! یعنی الان چی کار کنم ؟؟؟:41::41:
دوست عزیز ما تا بیاد جواب بده خودم رفتم فروم های خارجی راه حلشو دیدم!!گفتم اینجا اعلام کنم تا اگه:13:
دوستانی که به این مشکل برخوردن چی کار کنن!!
باید فایل skyrim.ini که تو فولدر سیو بازی در مای داکیومنت هست رو پاک کنید و بازی رو دوباره اجرا کنید.
البته قبلش یه کپی ازش بگیرید واسه احتیاط !!

abbasnajafzade
06-02-2012, 16:47
سلام
من تمام ماشینها و کلا وسایل نقلیه بازی جی تی ای سن اندریاس رو تغییر دادم و ماشینهای با گرافیک بالا رو جایگزین کردم اما متاسفانه هنگام ورود به بازی و مخصوصا وقتی سوار ماشینها میشی محیط اطراف محو میشه منظورم خیابون و خونه ها و درختها و غیره هست!کارت گرافیک رو آپدیت کردم آپدیت های جدید ویندوز رو هم نصب کردم گرافیک رو کم کردم اما هیچ فایده ای نداشت درضمن اخرین ورزن دایرکت رو هم نصب کردم
دوستان عزیز لطفا کمک کنید

هنوز منتظر جواب سوالم هستم دوستان!:41:

greena
06-02-2012, 21:32
سلام ودرود

من چند وقت پیش بازی فال اوت نیو وگاس رو نصب کردم رو XP sp3 اجرا شد اما صداش مشکل داشت .....
بعد از مدتی رو سون نصب کردم اما موقع اجرا این پیام رو میده :

بازی رو repair کنید
روی بازی کلیک راست کنید و تو propeties بخش capabilites هم xp SP3 رو انتخاب کنید

بازی رو در سون ریپایر کردم و تو قسمت capabilites هم رفتم خودکار رو سرویس پک 3 بود ولی بازم بعد از اجرا همین پیامو داد..... چه کنم......؟

Oracle_Eldorado
06-02-2012, 23:29
با سلام
بازی Postal 3 رو از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم
زمانی که نصب بازی رو اجرا کردم انگلیسی نبود
بازی که کامل نصب شد ، کرک هم کپی کردم
بعد از اینکه اجرا میشه این پیغام رو میده :

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

karmachak
07-02-2012, 15:07
با سلام شما گفتيد كه اين خطا You Must Running Steam Client TO Play Deus Ex:Human Revolution
نياز به نصب steam داره من steam نصبش كردم خودشو ابديتم كرد فقط بعد ازاين كه بازي رو مي خوام اجراش كنم برنامه steam باز ميشه نميدونم بايد چكار كنم تا بازي اجرا بشه :45::45::45:

hadififax
07-02-2012, 15:38
سلام
دوستان BATTLE FIELD 3 من حدود 11 گیگه بدون هیچ کرک خاصی
برای بازی معمولی و گیر نداشتن توی صدا وگیر بازی باید بعد از وارد شدن به داخل بازی از طریق تسک , Set affinity رو از حالت AllProcesses به تیک فقط CPU 0 بازیرو ادامه بدم تا این مشکلش برطرف بشه ...شما هم به این صورت ؟

میخواستم بدونم مگه سیستم بازی که ارائه داده شده و در این فروم عنوان کردید صحیح نیست !؟ پس چرا من با رم 2 گیگ OCZ پردازنده Core2due E7200 و گرافیک ATI 1GIG HD 4670 هنوز به صورت روان حتی با تنظیمات LOW نمیتونم گیم پلی روانی داشته باشم ...!؟ آیا محتویات بازیم کامل نیست ...کرک خاصی باید بریزم...پچ هنوز براش نیومده ...؟؟؟
ممنون

dannad110
07-02-2012, 18:25
من بازی FIFA Manager 12 و witcher 2 رو با زبان روسیه ای دارم کسی میتونه بگه چی کار کنم تا انگلیسی بشن
ممنون

loyal_boy
10-02-2012, 00:40
سلام دوستان ...

من یه مشکل تو اجرای بازی Driver دارم ! بازی نصب میشه و تموم میشه ، وقتی که میخوام اجراش کنم ارور میده متن ارورش اینه :

Failed to load configuration . please restart the game if the error persists please contact ubisoft support .

توی دی وی دی که کرک نبود ، نمیدونم حالا مشکل از کرک هست یا نه !

موقع اجرا هم دیسکانکت میکنم ...

لطفاً راهنماییم کنید .

باتشکر ...

Mammad Prince
10-02-2012, 21:43
سلام ...

آقا این Darkness II برای PC اومده ... تاپیک خاصی هم براش نیست ...

می خواستم بدونم مشکل خاصی نداره ؟! بذاریم روی دانلود ؟!

koroshfe
11-02-2012, 10:22
سلام دوستان
من بازیه age of mythology رو نصب کردم
همه ی فایل هاش هست اما بازیه اجرا نمی شه
دو بار روش کلیک می کنم یه ذره ماوس حالت لودینگ می گیره اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته
دلیلش چیه ؟؟؟ چیکار کنم درست شه ؟؟؟
با تشکر

s.j-rez
11-02-2012, 11:54
توی بازیmw3
دوستان من تو قسمتsoecal opsاون بخش که مربوط هست به اون دو نوع بازی یکیsurvivalو اون یکی هم اسمش یادم نیست.
من میتونم اونی که اسمش یادم نیست رو برم ولیsurvivalوقتی یه مپ رو انتخاب میکنم اصلا لود نمیشه و صفحه سیاه میشه میپره بیرون چی کار کنم؟
خیلی واجبه

Oracle_Eldorado
11-02-2012, 23:08
با سلام
بازی Postal 3 رو از سایت میهن دانلود ، دانلود کردم
زمانی که نصب بازی رو اجرا کردم انگلیسی نبود
بازی که کامل نصب شد ، کرک هم کپی کردم
بعد از اینکه اجرا میشه این پیغام رو میده :

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

یعنی کسی اینو بازی نکرده ؟؟؟

jahanfarz
12-02-2012, 16:21
من یک بازی از شرکت شما خریداری کردم بازی نصب شده ولی بصورت کامل اجرا نمیشود . بایستی چکار کرد؟

mjorh
12-02-2012, 16:34
من یک بازی از شرکت شما خریداری کردم بازی نصب شده ولی بصورت کامل اجرا نمیشود . بایستی چکار کرد؟

یه خورده بیشتر توضیح بدید...اسم بازی؟ سیستمتون ؟ ارور؟

jahanfarz
12-02-2012, 16:50
بازی کانتر2010 را نصب کردم ولی کامل اجرا نمیشه ویک نفر بیشتر بازی نمیکنه وهیچ دشمنی هم وجود نداره علت چیست ؟باتشکر

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

سیستم پنتیوم 4 میباشد 512-128

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

رم 512 و گرافیک 128

jahanfarz
13-02-2012, 08:34
بازی کانتر2010 را نصب کردم ولی کامل اجرا نمیشه ویک نفر بیشتر بازی نمیکنه وهیچ دشمنی هم وجود نداره علت چیست ؟باتشکر

رم 512 و گرافیک 128

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:32 AM ----------

کسی هست که دراین مورد جواب من رو بده ؟

jahanfarz
13-02-2012, 08:47
مثل اینکه فایده ای نداره

behexen
13-02-2012, 13:12
کسی نظری نداره در باره این اررور ؟
Win : 7

koroshfe
13-02-2012, 18:48
سلام دوستان
من بازیه age of mythology رو نصب کردم
همه ی فایل هاش هست اما بازیه اجرا نمی شه
دو بار روش کلیک می کنم یه ذره ماوس حالت لودینگ می گیره اما بعدش هیچ اتفاقی نمی افته
دلیلش چیه ؟؟؟ چیکار کنم درست شه ؟؟؟
با تشکر

خیلی حالمو گرفته
می شه کمک کنید ؟؟؟
با تشکر

sajad-tnt
13-02-2012, 18:59

رم 512 و گرافیک 128

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:32 AM ----------

کسی هست که دراین مورد جواب من رو بده ؟
: دی !.
دوسـت عـزیزم بـازی شـما کـامل هـست! و مـشکلی نـداره.
فـقط هـنگام بـازی از روی کـیبرد کـلید [ ~ ] رو بـزنید و تـوی کـادر پـایین صـفحه دسـتور [ bot_add ] رو تـایپ و Enter رو بـزنید.
بـا هـر بـار زدن ایـن دسـتور 1 نـفر بـه گـروه CT و یـک نـفر بـه TR اضـافه مـیشه!.

مـوفق باشـ:40:ـید!.

Alishmas
13-02-2012, 19:13
سلام.
من نسخه Globe بازی mafia II رو با حجم 2.5 Gig رو دانلود کردم ، بعد از نصب موقع اجرا بازی با اين ارور مواجه ميشم ، دليلش و راه حلش چيه ؟

sajad-tnt
13-02-2012, 19:22
خیلی حالمو گرفته
می شه کمک کنید ؟؟؟
با تشکر
سـلام.
دوسـت عـزیزم شـما یـک بـار بـازی رو حـذف و از اول نـصب کـنید.
سـپس CrackFix زیـرو دانـلود و فـایل [AoM.exe] را بـه مـحل نـصب بـازی مـنتقل و جـایگزین کـنید.
[الـبته قـبل از ریـختن کـرک ،یـک BackUp از فـایل AoM بـگیرید].
CrackFix v1.0 AOM.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مـوفق باشـ:40:ـید!.

D.E.V.I.L
14-02-2012, 14:41
دوستان من bioshock 2 رو نصب کردم ولی توی بازی مشکل سیو کردن دارم وقتی پروفایل آفلاین live رو میسازم بازی میپره بیرون !!! game for winlive رو چند بار هم reinstal کردم ولی بازم همون مشکل قبلی !

erfan ghobadi
15-02-2012, 15:05
دوستان من تا اینستال رو میزنم این میاد :41:

چکار کنم؟ :41:

(بازی assassins creed revelations)

swamp
15-02-2012, 15:34
بازی تراپیکو 4 رو از همین سایت خریدم ولی تا میره تو بازی میپره میاد بیرون!
حدس میزنم مشکل از کرک باشه و اون سریال نامبری که باید وارد کنیم ولی سریال های دیگه رو هم امتحان کردم مشکل حل نشد
دوستان اگر این بازی رو دارند یا میدونن مشکل از کجاس راهنمایی کنند ممنون میشم

karmachak
15-02-2012, 23:59

شما گفتید که نياز به نصب steam داره من steam نصبش كردم خودشو ابديتم كرد فقط بعد ازاين كه بازي رو مي خوام اجراش كنم برنامه steam باز ميشه نميدونم بايد چكار كنم تا بازي اجرا بشه

MeSoft
16-02-2012, 17:31
باسلام خدمت دوستان
وقتی بازیه evil 5 رو اجرا میکنم با خطای زیر بسته میشه
بعد از نصب حدوداُ 2 هفته اینجوری شده
چجوری درست میشه

باتشکر

erfan ghobadi
16-02-2012, 17:34
دوستان من تا اینستال رو میزنم این میاد :41:

چکار کنم؟ :41:

(بازی assassins creed revelations)

کسی توی این تاپیک جوابگو نیسی انگار!!!:13:

rayka10
16-02-2012, 22:58
سلام دوستان موقع اجرای بازی darkness 2 هنگام لود بازی ، بازی متوقفغ میشه مثل تصویر زیر ولی دموی بازی رو میتونم ببینم ولی لود بازی اینقدر طولانی میشه که دیگه بیخیال میشم راهنماییم کنید

کمکم کنید

Ahmad-Ra
16-02-2012, 23:36
سلام. من لپ تاپم گرافیکش ati radeon 6490M هست.
بازی NFS SHift رو نصب کردم. اما موقعی که میخوام اجراش کنم این پیغام رو میده :

حتی directx هایی که تو دی وی دی بود هم نصب کردم. چیکارش کنم ؟

erfan ghobadi
17-02-2012, 00:39
سلام. من لپ تاپم گرافیکش ati radeon 6490M هست.
بازی NFS SHift رو نصب کردم. اما موقعی که میخوام اجراش کنم این پیغام رو میده :

حتی directx هایی که تو دی وی دی بود هم نصب کردم. چیکارش کنم ؟

اینو دانلود کن و داخل system32 کپی کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdy.z
17-02-2012, 14:22
باسلام خدمت دوستان
وقتی بازیه evil 5 رو اجرا میکنم با خطای زیر بسته میشه
بعد از نصب حدوداُ 2 هفته اینجوری شده
چجوری درست میشه

باتشکر
شما برنامه ی GFWLIVE رو باید نصب کنی....فکر کنم باید توی DVD بازی باشه.

کسی توی این تاپیک جوابگو نیسی انگار!!!:13:
دوست من اول ا همه آنتی ویروس کامپیوترت رو خاموش کن ببین نصب میشه یا نه...اگه نشد بگرد ببین آیا فایل دیگه ای برای شروع نصب توی DVD بازی هست یا نه اگه بود که هیچ ولی اگه بازم بازی نصب رو شروع نکرد ممکنه DVD بازی مشکل داشته باشه..برای اطیمنان روی یه سیستم دیگه تست کن ببین آیا نصب رو شروع میکنه یا نه ولی اگه بازم ایراد گرفت دیگه مطمئنا فایلهای DVD مشکل داره!!

samyar_red
17-02-2012, 14:40
بچه ها این بازی batman: arkham city رو چطوری باید سیو کرد. من هر بار که بیرون میام باید new game برم. فکر کنم مشکل از کرکم باشه که در این صورت لطفا یه کرک سالم بهم معرفی کنین.پیشاپیش ممنون

iran999
17-02-2012, 17:03
سلام من کاربر جدید هستم .توی assassins creed revelations همه ی کار ها را انجام دادم وقتی می رم تو ستینگ روبروی offline mode نوشتهstart the launcher in offline mode برای همین تو بازی نمیره.لطفا کمک کنید:41:

MeSoft
17-02-2012, 19:04
<<شما برنامه ی GFWLIVE رو باید نصب کنی....فکر کنم باید توی DVD بازی باشه>>

با تشکر
برنامه رو نصب می کنم
اما بعد از مدتی اینجوری میشه
البته اینم بگم اینترنت زیاد میرم نمیدونم ربطی داره یانه
لطفاً یه راه حل بگید
با تشکر:11:

MeSoft
18-02-2012, 16:04
دوستان کسی مارو راهنمایی نمیکنه

erfan ghobadi
18-02-2012, 16:20
دوستان کسی مارو راهنمایی نمیکنه

این تاپیک رو واقعا باید بست

کسی جوابگو نیست

prince_fable
18-02-2012, 18:59
سلام
من بازی Total War Shogun 2 رو از شرکت مدرن گرفتم و بازی رو نصب کردم.
اما وقتی میزنم اجرا شه هیچ اتفاقی نمیفته.نه اروری نه چیزی.
در ضمن کرک هم نداشت.
یکی میتونه لینک دانلود کرکش رو بده؟
مرسی

p_p_k
18-02-2012, 22:52
سلام بچه ها کرک افلاین بازی Command & Conquer 4: Tiberian Twilight رو میخواستم.... موقع اجرا میگه باید به نت وصل شد و بعدشم اکانت میخواد ... مرسی....

pclord
19-02-2012, 08:30
سلام دوستان

بازی Far Cry 1 رو که نصب میکنم تصویر به شکل زیر هست و هر کاری کردم درست نشد، همه چی هم نصبه از دایرکس تا مابقی.... روی انواع تنظیمات گرافیکی از Low تا Very High هم امتحان کردم درست نشد روی Low که هست مثل عکسی که گذاشتم میشه اما کیفیت رو که بالا میبرم کلا دیگه صحنه مه آلود میشه و هیچ جایی رو نمیشه دید. قبل با سیستم قدیمیم هم به همین شکل بود گفتم شاید مشکل از ضعیف بودن سیستم باشه حالا که سیستم رو ارتقا دادم باز هم به همون شکله، همین بازی رو چند تا از دوستان دادم هیچ مشکلی نداشتن نمیدونم مشکل چیه.
ویندوز ایکس پی هم نصب کردم بازم به همین شکل بود. در حال حاضر هم ویندوزم سون هست.

مشخصات سیستم:

CPU: Intel Core i7 2600K
RAM: Corsair Vengeance 16 gig
VGA: MSI GTX 580 Lightning Xtreme Edition
SSD: AData S511 60Gb

دوستان اگه راه حلی داره ممنون میشم کمک کنید همیشه دلم میخواست این عنوان رو بازی کنم....

عکس:

Thanks....

hossein e
19-02-2012, 19:43
سلام دوستان.من در بازی The Witcher 2: Assassins of Kings موقع اجرا Configurator با این ارور روبرو میشم:
could not find valid the witcher2 installaation,please reinstall the game
لطف کنید راهنمایی کنید مشکل کجاست.
تمام تنظیمات بازی توی همین Configurator انجام میشه؟چون توی بازی هیچ تنظیماتی من ندارم.

gta6767
19-02-2012, 22:07
سلام من درا جرای بازی Renegade x black down مشکل دارم وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم این ارور را میده:failed to create the d3d9 device.this can happen dekstop is loked exiting.....
لطفا راهنمایی کنید

mehdy.z
20-02-2012, 01:58
سلام دوستان.من در بازی The Witcher 2: Assassins of Kings موقع اجرا Configurator با این ارور روبرو میشم:
could not find valid the witcher2 installaation,please reinstall the game
لطف کنید راهنمایی کنید مشکل کجاست.
تمام تنظیمات بازی توی همین Configurator انجام میشه؟چون توی بازی هیچ تنظیماتی من ندارم.
این ایراد به خاطر ثبت نشدن بازی توی ریجستری هست!!
به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست مراجعه کن

سلام من درا جرای بازی Renegade x black down مشکل دارم وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم این ارور را میده:failed to create the d3d9 device.this can happen dekstop is loked exiting.....
لطفا راهنمایی کنید
ممکنه از اپدیت نبودن DX و یا ضعف سخت افزاری باشه...برای نظر بهتر مشخصات کامل سیستمت رو بده...

mehdy.z
20-02-2012, 02:04
سلام دوستان

بازی Far Cry 1 رو که نصب میکنم تصویر به شکل زیر هست و هر کاری کردم درست نشد، همه چی هم نصبه از دایرکس تا مابقی.... روی انواع تنظیمات گرافیکی از Low تا Very High هم امتحان کردم درست نشد روی Low که هست مثل عکسی که گذاشتم میشه اما کیفیت رو که بالا میبرم کلا دیگه صحنه مه آلود میشه و هیچ جایی رو نمیشه دید. قبل با سیستم قدیمیم هم به همین شکل بود گفتم شاید مشکل از ضعیف بودن سیستم باشه حالا که سیستم رو ارتقا دادم باز هم به همون شکله، همین بازی رو چند تا از دوستان دادم هیچ مشکلی نداشتن نمیدونم مشکل چیه.
ویندوز ایکس پی هم نصب کردم بازم به همین شکل بود. در حال حاضر هم ویندوزم سون هست.

مشخصات سیستم:

CPU: Intel Core i7 2600K
RAM: Corsair Vengeance 16 gig
VGA: MSI GTX 580 Lightning Xtreme Edition
SSD: AData S511 60Gb

دوستان اگه راه حلی داره ممنون میشم کمک کنید همیشه دلم میخواست این عنوان رو بازی کنم....

عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F33798241755993801344.jpg)

Thanks....
این ایراد ممکنه به خاطر ناسازگاری درایورهای روز با بازی باشه مخصوصا که میگی بازی تست شده هم هست!!
به نظر من یهترین کاری که میتونی بکنی اینه که نزدیک ترین داریور گرافیک به زمان ریلیز بازی رو دانلود و تست کنی....فکر کنم توی آرشیو nvidia باشه...(فعلا که گند خورده به نت من هیچ چیز از V.p.n تا آنتی فیلتر کار نمیکنه دیگه زحمت پیدا کردنش با خودت!!)

Zaghan_13
20-02-2012, 13:25
توی بازی Dark Sector همون مشکل تغییر رزولیشن رو دارم.

چکار کنم؟چطوری رزولیشن رو بیشتر کنم؟

p_p_k
20-02-2012, 13:32
سلام بچه ها کرک افلاین بازی Command & Conquer 4: Tiberian Twilight رو میخواستم.... موقع اجرا میگه باید به نت وصل شد و بعدشم اکانت میخواد ... مرسی....

:19::19::19:

jack426
20-02-2012, 13:44

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight v1.0 [2.4 MB] Fixed Files
RELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight v1.0 [4.1 MB] Offline Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p_p_k
20-02-2012, 16:25
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight v1.0 [2.4 MB] Fixed Files
RELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fcc%2Frld-cnc4.7z)
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight v1.0 [4.1 MB] Offline Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fcc%2FCnC4_Offline_Patch.rar)

سلام. عزیز این دوتارو نصب کردم... بازم میگه اکانت میخواد..... نمیخواد بازیرواز اول نصب کنم؟؟؟؟؟؟

gta6767
20-02-2012, 19:36
ممکنه از اپدیت نبودن DX و یا ضعف سخت افزاری باشه...برای نظر بهتر مشخصات کامل سیستمت رو بده...
CPU:Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz x 4 ‎(2.93Ghz)
RAM:4GB
ATI Radeon HD 4600 Series

VRAM:1.0 GB

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:05 AM ----------

تو رو خدا یکی این مشکل ما را حل کنه.

---------- Post added at 02:06 AM ---------- Previous post was at 02:05 AM ----------

اینم سیستمم حالا مشکل از چیه؟

mehdy.z
20-02-2012, 20:12
CPU:Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz x 4 ‎(2.93Ghz)
RAM:4GB
ATI Radeon HD 4600 Series

VRAM:1.0 GB

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:05 AM ----------

تو رو خدا یکی این مشکل ما را حل کنه.

---------- Post added at 02:06 AM ---------- Previous post was at 02:05 AM ----------

اینم سیستمم حالا مشکل از چیه؟
ظاهرا سیستمت که مشکل خاصی نداره!!
البته بازی پرطرفداری نست به خاطر همین نتونستم ازش توی نت اطلاعات درست و حسابی در مورد مشکلاتش پیدا کنم!
ولی شما برای اطمینان DX رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت کن.

aloo00che
20-02-2012, 21:55
سلام دوستان
من بازی هایی که میکنم بعد از اینکه از بازی میام بیرون تمام سیو ها پاک میشه.
مثلا همین دیروز بازی Shank 2 چهار مرحله رفتم ولی بعد از اینکه از تو بازی اومدم بیرون تمام سیو ها پاک شده بود و من باید از مرحله اول بازی میکردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

jack426
21-02-2012, 12:09
سلام. عزیز این دوتارو نصب کردم... بازم میگه اکانت میخواد..... نمیخواد بازیرواز اول نصب کنم؟؟؟؟؟؟
بازی رو انیستال کن و تو my document این پوشه Command and Conquer 4 رو هم پاک کن و جایی که بازی رو نصب کردی پوشه Command & Conquer 4 Tiberian Twilight رو هم پاک کن و دوباره نصب کن
من خودم با کرک reload بازی میکنم

amir504
21-02-2012, 17:54
سلام من بازی besieger رو که یه بازی استراتژیکه نصب کردم روی لپ تاپم
الان وقتی میخوام بازی رو شروع بکنم
این ارور رو میده

بعد که گزینه Ignore میزنم
وارد بازی میشه
بعد از یکم بازی کردن
با ارور

بازی بسته میشه
لطفا کمک کنید:41:
.................................................. ...................
پردازنده: Intel 460M Core i5 2.53 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 640 GB 5400 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 5650 DDR3 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7
نام ها ديگر : HP DV6 3150

کمک کنید لطفا:41:

aref16
21-02-2012, 22:07
لطفا حذف شود!

tana_2007
21-02-2012, 22:58
سلام
من بازی Rise_of_Nations_Gold_Edition_2004 رو روی ویندوز 7 نصب کردم و همچنین فایل ریجستری مربوطه رو اجرا کردم ولی موقع اجرا میگه از سی دی 1 بازی رو نصب کنیر
آیا این بازی کرک خاصی داره
لطفا هر کدوم از دوستان میدونه کمک کنه
مرسی

amin vejdani
23-02-2012, 13:24
سلام.من بازی The Battle for Middle-earth (tm) II رو دارم.می آره داخل بازی وقتی درحال بازی هستم بعد از 3دقیقه و 30 ثانیه که داخل بازی می شم یک دفعه خود به خود افرادام و قلعم از بیین می رن و می نویسه game over.چی کار کنم.اگه کسی کرکی پچی چیزی داره بده ممنون میشم.

Mehran-King
23-02-2012, 13:41
سلام.من بازی The Battle for Middle-earth (tm) II رو دارم.می آره داخل بازی وقتی درحال بازی هستم بعد از 3دقیقه و 30 ثانیه که داخل بازی می شم یک دفعه خود به خود افرادام و قلعم از بیین می رن و می نویسه game over.چی کار کنم.اگه کسی کرکی پچی چیزی داره بده ممنون میشم.

سلام دوست عزیز ، واقعا اینقدر دقیق؟ فکر نکنم به پچ ربط داشته احتمالا ماموریت داخل بازی وقتیه...:10:

amin vejdani
23-02-2012, 16:37
سلام.نه حتی معمولی بازی کردن هم اینطوری می کنه.خودش می نویسه 3 دقیقه و 30 ثانیه.نه یه کرکی داره که من تو اینترنت پیدا نکردم.اگر کسی این بازی رو داره پوشه کرکش رو خواهشا برام آپلود کنه و آدرسشو برام پیام بده.ممنون می شم.

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

سلام.نه حتی معمولی بازی کردن هم اینطوری می کنه.خودش می نویسه 3 دقیقه و 30 ثانیه.نه یه کرکی داره که من تو اینترنت پیدا نکردم.اگر کسی این بازی رو داره پوشه کرکش رو خواهشا برام آپلود کنه و آدرسشو برام پیام بده.ممنون می شم.

Mehran-King
23-02-2012, 17:40

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

ورژن بازیتون چنده؟شاید بتونم براتون لینک دانلود کرکشو بزارم:11:

amin vejdani
25-02-2012, 15:39
ورژن بازیتون چنده؟شاید بتونم براتون لینک دانلود کرکشو بزارم:11:
ببخشید کجا ورژن رو می نویسه؟اگه منظورتون اینه The Battle for Middle-earth (tm) II؟.اگه نه کجا می نویسه.شما لینکش رو بده بقیه اش با من:5:

amin vejdani
25-02-2012, 15:54
ورژن بازی استراتژیک.The Battle for Middle-earth (tm)2

Honradez
27-02-2012, 00:06
سلام. خسته نباشید.

من با اجرای سه بازی زیر مشکل دارم:

مشکل به اینصورت هستش که موقعی که بازی Battlefield 3 رو باز میکنم پیغامی که داخل عکس زیر هستش رو میده:

و موقعی که دو تا بازی دیگه رو باز میکنم، صفحه سیاه میشه و می نویسه

که بنظر میرسه از مانیتور باشه. و ریستارت میشه.

کارت گرافیکم GeForce 9400 GT هستش و اخیرا آخرین نسخه driverاش رو نصب کردم.

ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

+++
عکس با جزئیات بیشتر

majidli
27-02-2012, 16:51
سلام/بازی call of رو نصب کردم موقع اجرا این پیغام رو میده:
the version of this file is not compatible with the version of windows your running-check your computers system information to see whether you need anx86(32-bit)or x64)64-bit) version of the programTand then contact the software publisher
ویندوزم 64 بیت هستش
l

RezaGK
27-02-2012, 17:19
سلام
من بازی Race Driver GRID رو نصب کردم ، بعد از اینکه پروفایل رو ساختم وارد بازی نمیشه و صفحه ی لود میمونه و تمومی نداره!
به نظرتون مشکل از کجاست؟ چرا توی صفحه ی لود گیر میکنه و وارد بازی نمیشه؟
مشخصات سیستم:
پردازنده: Intel 2630QM 2.0 GHZ Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 8 GB DDR3
هارد دیسک: 750 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT540M 2048 MB UpTo 4096 MB

mehdy.z
27-02-2012, 20:35
سلام. خسته نباشید.

من با اجرای سه بازی زیر مشکل دارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکل به اینصورت هستش که موقعی که بازی Battlefield 3 رو باز میکنم پیغامی که داخل عکس زیر هستش رو میده:

و موقعی که دو تا بازی دیگه رو باز میکنم، صفحه سیاه میشه و می نویسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه بنظر میرسه از مانیتور باشه. و ریستارت میشه.

کارت گرافیکم GeForce 9400 GT هستش و اخیرا آخرین نسخه driverاش رو نصب کردم.

ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

+++
عکس با جزئیات بیشتر
دو تا بازی دیگه رو دقیق نمیشه گفت ولی BAT3 رو با این گرافیک کلا بیخیال شو نمیتونی اجراش کنی!!

the version of this file is not compatible with the version of windows your running-check your computers system information to see whether you need anx86(32-bit)or x64)64-bit) version of the programTand then contact the software publisher
ویندوزم 64 بیت هستش
l
مشکل یه خورده نا مفهومه!
اگه نسخه ای قدیمی COD هست که ممکنه به علت ناسازگاری با ویندوز 64 بیت باشه ولی اگه نسخه های جدیدش هست نمیشه دقیق گفت چون این ایراد به طور بسیار معمول به ناسازگاری ورژن ویندوز با بازی برمیگرده...البته احتمال وجود نوعی ویروس یا بد نرم افزار رو هم نمیشه نادیده گرفت!

سلام
من بازی Race Driver GRID رو نصب کردم ، بعد از اینکه پروفایل رو ساختم وارد بازی نمیشه و صفحه ی لود میمونه و تمومی نداره!
به نظرتون مشکل از کجاست؟ چرا توی صفحه ی لود گیر میکنه و وارد بازی نمیشه؟
مشخصات سیستم:
پردازنده: Intel 2630QM 2.0 GHZ Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 8 GB DDR3
هارد دیسک: 750 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT540M 2048 MB UpTo 4096 MB

احتمالا به خاطر چهار هسته ای بودن CPU هست!
طبق این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست عمل کن.

satrianism
27-02-2012, 21:28
ویندوزم 64 بیت هستش
l

سلام .دوباره ویندوزت را کرک کن .با یه کرک مختلف replace کن

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

ببخشید کجا ورژن رو می نویسه؟اگه منظورتون اینه The Battle for Middle-earth (tm) II؟.اگه نه کجا می نویسه.شما لینکش رو بده بقیه اش با من:5:
روی فایل اجرا یی بازی کلیک راست propertise---->details------>file version

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

سلام دوستان
من بازی هایی که میکنم بعد از اینکه از بازی میام بیرون تمام سیو ها پاک میشه.
مثلا همین دیروز بازی Shank 2 چهار مرحله رفتم ولی بعد از اینکه از تو بازی اومدم بیرون تمام سیو ها پاک شده بود و من باید از مرحله اول بازی میکردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام اولا مطمئن شو که سیو میکنه یا نه. !1! اگه سیو میکنه احتمال میدم مال ویروس باشه. ویروس میتونه بعضی از فایلهای *.SAV را از بین ببره.

amin vejdani
28-02-2012, 14:00
تورو خدا یکی کمکم کنه.

ورژن بازی 1.0

amin_king
28-02-2012, 18:50
سلام . من بازی hunter trophy رو نصب کردم این ارور رو میده something went wrong physx! please head over to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and check that your physx driver are up to date در صورتی که من آخرین ورژن physx رو نصب کردم!! لطفا اگه میشه راهنمایی کنین ممنون

user.1
29-02-2012, 16:43
سلام
من با بازی prototype مشکل دارم.
وقتی میخوام بازی کنم سرعت بازی خیلی زیاده
چون قبلا با همین د ویدی ها رو یه سیستم دیگه نصب کردم و بازی کردم میدونم اشکال از دی وی دی ها نیست

siva1morgh
01-03-2012, 16:56
سلام من در نصب ‏GTA IV‏ به مشکل برخوردم ‏DVD A,B,C‏ رو نصب کردم اماDVD D‏ رو نتونستم نصب کنم و خطا میده که چیزی برای نصب پیدا نشد تازه بازی رو عوض کردم اما بازم ‏DVD D‏ همین مشکل رو داشت مشکل از بازی یا ویندوز(ویندوز من ‏XP‏)است؟

user.1
01-03-2012, 19:53
siva1morgh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کل دی وی دی ها رو هرچی توش داره بروز تو یه فولدر تو هارد بعد از رو هارد نصبش کن

siva1morgh
01-03-2012, 20:40
_‏-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

آخه تویDVD4 ‎‏ هیچی وجود نداره و وقی اطلاعات ‏DVD‏ رو میارم نوشته‎ ‎حافظه ی آزاد 0 حافظه ی مصرفی ‏0‎ اما وقتی روی ‏DVD‏ نگاه میکنی میبینی رایت شد

erfan ghobadi
01-03-2012, 21:16
_‏-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

آخه تویDVD4 ‎‏ هیچی وجود نداره و وقی اطلاعات ‏DVD‏ رو میارم نوشته‎ ‎حافظه ی آزاد 0 حافظه ی مصرفی ‏0‎ اما وقتی روی ‏DVD‏ نگاه میکنی میبینی رایت شد

خب عزیز با این شرایط یعنی DVD مشکل داره دیگه...

siva1morgh
01-03-2012, 21:27
بازی رو پس دادم و یه دونه دیگه گرفتم هردوتاشون مثل هم بودن ‏DVD‏ چهارم هر دو بازی همین مشکل رو داشت

erfan ghobadi
01-03-2012, 21:33
بازی رو پس دادم و یه دونه دیگه گرفتم هردوتاشون مثل هم بودن ‏DVD‏ چهارم هر دو بازی همین مشکل رو داشت

عزیز این dvd ها همه از روی یکی کپی میشن حتما اون اصلیه مشکل داشته.
وگرنه این مشکلی که میگین چیزی جز این نمیتونه باشه.
شما بازی رو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه.

erfan ghobadi
01-03-2012, 21:38
سلام . من بازی hunter trophy رو نصب کردم این ارور رو میده something went wrong physx! please head over to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and check that your physx driver are up to date در صورتی که من آخرین ورژن physx رو نصب کردم!! لطفا اگه میشه راهنمایی کنین ممنون

شما اول درایور رو کاملا از روی سیستم حذف کنید و از فایل منجر disable کن و
دوباره سخت افزارشو enable کن و درایور آپدیت رو نصب کن مشکل حل میشه :46:

dannad110
02-03-2012, 10:48
من وقتی بازی Syndicate رو نصب کنم اول origin نصب میشه بعد میخواد اپدیت کنه ولی وقتی اپدیتش تموم میشه میگه کده سی دی رو بزنین چه کار کنم

mehdy.z
02-03-2012, 11:54
من وقتی بازی Syndicate رو نصب کنم اول origin نصب میشه بعد میخواد اپدیت کنه ولی وقتی اپدیتش تموم میشه میگه کده سی دی رو بزنین چه کار کنم
فکر کنم بازی رو کرک نکرده باشی!

user.1
03-03-2012, 08:05

چک کن ببین تو دی وی دی ها سریال یا کرک نداره

siva1morgh
03-03-2012, 17:03
من ‏GTA IV‏ رو نصب کردم اما بعضی وقتا بازش می کنه و و روی آرم ‏IV ‎‏ یک قفل کوچیک است چیکار کنم که هر موقع خواستم بازش کنه؟

user.1
03-03-2012, 22:21
من تو بازی mirror edge وقتی مرحله سوم رو بازی می کنم همون اولای بازی ناگهانی دیگه نمی دوئه و فقط آروم شروع به راه رفتن میکنه چکارش کنم؟

vmali
04-03-2012, 16:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام .بازی need for speed run رو نصب کردم موقع اجرا این ارور میده عکش گذاشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] src='[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]' alt='Picture Hosted by Free Photo Hosting at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]' />

vmali
04-03-2012, 19:27
سلام بازیم نید فور اسپید ران رو نصب کردم موقعه اجرا ارور میده بعد همه ای برنامه همراه سی دی رو نصب کردم ویندوز هم دوباره ریختم این عکس ارور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
05-03-2012, 02:16
سلام
یه سوال داشتم گفتم اینجا بپرسم بهتره
من با fraps مشکل دارم
تو ویندوز و فیلمو ... کار میکنه
ولی تو گیم بالا نمیاد
چیکارش کنم درست بشه ؟

mInI_ClockEr
05-03-2012, 10:44
با سلام

دوستان من اینجا گیر کردم تو بازی sydnicate چجوری باید این در رو باز کنم ؟؟؟

hamedi4
05-03-2012, 11:29
سلام موقع اجرای نصب بازی شانک 2 با همچین اروری مواجه میشم

PrinceEmir
05-03-2012, 13:59
دوستان وقتی من بازی American Conquest رو اجرا میکنم یه صفحه ی سیاه میاد و دیگر هیچ!
مطمئنا سیستمم خیلی بیشتر از مینی مم و ریکامنددش هست،‌ کرک رو هم تو مسیر کپی کردم. فقط یکیم اینکه برای مانت فایل با پسوند Bin اش از Daemon Tools استفاده کردم (گفتم شاید بهتر باشه بگم یه وقت از این نباشه). کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟

mjorh
05-03-2012, 18:06
سلام
من با fraps مشکل دارم
ولی تو گیم بالا نمیاد
چیکارش کنم درست بشه ؟

اول اینجارو پیدا کنید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\AppInit_DLLs = "d3dgearload.dll"

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\LoadAppInit_DLLs = 1

بعد اینکارارو انجام بدید :

Set AppInit_DLLs = [empty] or simply ""
LoadAppInit_DLLs = 0 to disable any global hooking

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

با سلام

دوستان من اینجا گیر کردم تو بازی sydnicate چجوری باید این در رو باز کنم ؟؟؟

از تاپیکش بپرسید :

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

سلام موقع اجرای نصب بازی شانک 2 با همچین اروری مواجه میشم

یا سیستمتون ویروسی شده یا ایراد از اینستالر بازی هستش (ایراد از خود DVD)

رو سیستمه دیگه ای امتحان کردین؟

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

وستان وقتی من بازی American Conquest رو اجرا میکنم یه صفحه ی سیاه میاد و دیگر هیچ!

کارت گرافیکتون آپدیت هسش؟

BLACK_WEED
05-03-2012, 18:23
سلام. میخواستم بدونم کسی بازی BULLY Scholarship زبان انگلیسی داره؟ من ورژن روسی دارم اگه دارید فایل Amercan.img , American.dir توی فولدر (Config/Text ) برام بزارید ممنون.

PrinceEmir
05-03-2012, 23:54
کارت گرافیکتون آپدیت هسش؟
بله، البته گیم در این حد نیست، مال حدود 8 سال پیشه که اون موقعها هم با سیستم پایین تر اجراش کرده بودم.
فقط اون موقع سی دیش رو داشتم و الان گمش کردم و مجبور شدم دانلود کنم که متاسفانه این مشکل رو داره.

mjorh
06-03-2012, 10:12
بله، البته گیم در این حد نیست، مال حدود 8 سال پیشه که اون موقعها هم با سیستم پایین تر اجراش کرده بودم.
فقط اون موقع سی دیش رو داشتم و الان گمش کردم و مجبور شدم دانلود کنم که متاسفانه این مشکل رو داره.
اگه متوجه نمیشی بگو ترجمه کنم ....

You may get a black or blank screen when launching a game for one of the following reasons:
- The computer's video or sound card drivers are outdated.
- You are using too many programs at one time.
- DirectX is not current on your computer.
- The game file may need to be uninstalled and reinstalled.
To resolve the issue, you can try the following solutions. You may not need to try all of them! Start with the first one, and then try playing your game again; if that doesn't work, move on to the next suggestion:
Solution 1: Uninstall and re-install the game
To uninstall a game from your PC, please do the following (these steps are for Windows XP, Vista, and 7):

1. Click the Windows Start button and click Control Panel.
2. Click Add or Remove Programs.
3. Find and select the game that you would like to uninstall from the list of programs.
4. Click the Change/Remove button.
5. On your computer desktop, double-click the My Computer icon.
6. Double-click the C: Drive. (You may need to click Show the contents of this drive to see it.)
7. Double-click the GameHouse Games folder.
8. Right-click on the folder of the game that you have uninstalled (if present), then choose Delete from the menu.
10. Close the My Computer window.

PrinceEmir
06-03-2012, 10:50
ممنون داداش، مشکل اینه همه ی اینا رو قبلا امتحان کردم، درایور کارت گرافیک و DirectX که تقریبا جدیدا و حتی DirectX خودشو که ورژن 8 بود رو هم برای اطمینان نصب کردم. موقع اجرا (با اینکه رم ام از ریکامندش هم خیلی بیشتره و میدونم رم زیادی لازم نداره) اینترنت سیکیوریتی و سایر نرم افزارهای غیرضروری رو میبندم. دو بار هم نصبش کردم. دیگه فکرم به جایی نرسید گفتم اینجا مطرح کنم. قبلا یکی دو بارم این مشکل پیش اومده بود که واسه اونا گفتم شاید سیستم بالا میخوان ولی این یکی رو حتی وقتی سیستمم رو آپگرید نکرده بودم هم 7-8 سال پیش اجراش کردم و میدونم سیستم پایین میخواد. دیگه اصلا چیزی به فکرم نمیرسه.

mjorh
06-03-2012, 11:59
ممنون داداش، مشکل اینه همه ی اینا رو قبلا امتحان کردم، درایور کارت گرافیک و DirectX که تقریبا جدیدا و حتی DirectX خودشو که ورژن 8 بود رو هم برای اطمینان نصب کردم. موقع اجرا (با اینکه رم ام از ریکامندش هم خیلی بیشتره و میدونم رم زیادی لازم نداره) اینترنت سیکیوریتی و سایر نرم افزارهای غیرضروری رو میبندم. دو بار هم نصبش کردم. دیگه فکرم به جایی نرسید گفتم اینجا مطرح کنم. قبلا یکی دو بارم این مشکل پیش اومده بود که واسه اونا گفتم شاید سیستم بالا میخوان ولی این یکی رو حتی وقتی سیستمم رو آپگرید نکرده بودم هم 7-8 سال پیش اجراش کردم و میدونم سیستم پایین میخواد. دیگه اصلا چیزی به فکرم نمیرسه.

همه ی مراحل رو هم امتحان کردی ؟ 1 2 3 ....هارو میگم...

M o h a m m @ d
06-03-2012, 21:13
Call of Duty: Modern Warfare 3
هرکاری میکنم همش این اخطار میده وقتی که پوشه نصب انتخاب میکنم .مشکل از فایل setup سی دی ببرم عوض کنم یا از کامپیوتر من؟
سیستمم
amd x2 255
vga gt240 1g ddr3
ram 2gig

وقتی میزنم چک انلاین مشکل یکم نصب میشه ولی بازم همین اخطار میاد؟

مصطفی
06-03-2012, 22:11
Call of Duty: Modern Warfare 3
هرکاری میکنم همش این اخطار میده وقتی که پوشه نصب انتخاب میکنم .مشکل از فایل setup سی دی ببرم عوض کنم یا از کامپیوتر من؟

وقتی میزنم چک انلاین مشکل یکم نصب میشه ولی بازم همین اخطار میاد؟

بازی رو کرک کردی ؟ من توی dvd بازی دو پوشه کرک دارم یکی 2.85 و یکی 8.36 مگابایت هستند

M o h a m m @ d
06-03-2012, 22:23
بازی رو کرک کردی ؟ من توی dvd بازی دو پوشه کرک دارم یکی 2.85 و یکی 8.36 مگابایت هستند
هنوز نصب نشده که از کرک استفاده کنم .همون اول که انتخاب پوشه میاره برای نصب اون اخطار میده دیگه به اونجاش نمیرسه که بخوام کرک بزارم بازی کنم.اصلا نصب نمیشه.:41:

مصطفی
06-03-2012, 22:39
طبق آدرس زیر نباید مشکل از سیتمت باشه
ولی توی dvd که من دارم DirectX11 و Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 و Microsoft Visual C++ و Windows Installer 4.5 هستش . اگه داری اول اینها رو نصب کن بعد restart کن ببین خوب میشه یا نه

M o h a m m @ d
06-03-2012, 22:46
طبق آدرس زیر نباید مشکل از سیتمت باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ents.com%2Fgames.php%3Fid%3D1436)
ولی توی dvd که من دارم DirectX11 و Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 و Microsoft Visual C++ و Windows Installer 4.5 هستش . اگه داری اول اینها رو نصب کن بعد restart کن ببین خوب میشه یا نه
اون قبلا که بازی نصب کردم نصب شدن.
تو خود سی دی نیست اینا که نصب کنم.
مشکل سیستم باشه بازی اجرا نمیشه .نصب که حداقل باید بشه.:41:

siva1morgh
07-03-2012, 13:50
بازی ‏GTA IV‏ رو گرفتم اما تا ‏DVD2‏ نصب میشه روی یه سیستم دیگه امتحانش کردم و کاملا نصب شد اما توی سیستم خودDVD3,4‎‏ رو نشون نمیده حتی بازش هم نمیکنه ولی تو سیستم دوستم کاملا نشون میده، مشکل چیه؟

amin vejdani
07-03-2012, 13:55
آقا یکی به من کمک کنه من کرک بازی the lord of the rings :The Battle for Middle-earth (tm) II ورژن 1.0 استراتژیکی رو می خوام تا حالا 300تا کرک گرفتم ریختم نمی شه.مشکلم اینه که و قتی می رم داخل بازی وقتی می خوام واسه خودم بازی کنم بعد از 3min30sec بعد یک دفعه همه ی افرادام از بین می رن و هییمن طور قلعم.کمکم کنید

golmohammadi
08-03-2012, 00:17
اول اینجارو پیدا کنید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\AppInit_DLLs = "d3dgearload.dll"

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows\LoadAppInit_DLLs = 1

بعد اینکارارو انجام بدید :

Set AppInit_DLLs = [empty] or simply ""
LoadAppInit_DLLs = 0 to disable any global hooking
در رجیستری چنین شاخه ای نبود

mjorh
08-03-2012, 01:00
در رجیستری چنین شاخه ای نبود

ولی من پیدا کردم ...
ویندوزتون چیه؟

user.1
09-03-2012, 10:47
بازی ‏GTA IV‏ رو گرفتم اما تا ‏DVD2‏ نصب میشه روی یه سیستم دیگه امتحانش کردم و کاملا نصب شد اما توی سیستم خودDVD3,4‎‏ رو نشون نمیده حتی بازش هم نمیکنه ولی تو سیستم دوستم کاملا نشون میده، مشکل چیه؟

ساده ترین راه اینه که برو رو یه سیستمی که می خونه کپی کن رو یه فلش یا چیزی بعد دوباره با استفاده از این فایلا نصب کن.

golmohammadi
09-03-2012, 19:57
ولی من پیدا کردم ...
ویندوزتون چیه؟

seven 64bit

mmm9000
10-03-2012, 17:56
سلام میتونید کمکم کنید من در بازی Frontlines Fuel of War مشکل دارم و هر وقت میخوام بازش کنم این پیغام رو میده چیکار کنم؟

error! unable to init AGEIA Physx (TM)! Please make sure you have AGEIA Physx (TM) System software installed

mehdy.z
10-03-2012, 18:23
سلام
من با fraps مشکل دارم
ولی تو گیم بالا نمیاد
چیکارش کنم درست بشه ؟
فکر کنم بعضی نسخه های قدیمی fraps با ویندوزهای 64 بیت مشکل داشت!
شما این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wnload.php) رو دانلود کن ببین کارت راه میفته.

سلام میتونید کمکم کنید من در بازی Frontlines Fuel of War مشکل دارم و هر وقت میخوام بازش کنم این پیغام رو میده چیکار کنم؟

error! unable to init AGEIA Physx (TM)! Please make sure you have AGEIA Physx (TM) System software installed
شم این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fget%2FGRAPHICS-BOARD%2FOTHERS%2FAGEIA-PhysX-Driver-71113.shtml) نرم افزار رو دانلود کن ببین کارت راه میفته.

golmohammadi
11-03-2012, 03:57
ولی من پیدا کردم ...
ویندوزتون چیه؟

الان نگاه کردم دیدم وجود دارند
اولی را همون خالی بود
دومیو تغییر دادم
بعد از ریستارت میگم درست شد یا نه

golmohammadi
11-03-2012, 13:07
تغییرات رجیستری را انجام دادم
تست کردم دوباره کار نکرد
ولی اینبار با تنظیماتش ور رفتم
اون قسمتی که محل نمایش فریمها را تغییر میده
بعد درست شد
ضمنا ورژن اخریو نصب کرده بودم
عجیبه
فکر کنم برنامه باگ داره

edrisMK
11-03-2012, 20:13
دوستان من کانتر پرتابل ئانلود کردم؛وارد بازی می شم سرور می سازم ؛وسط LOADING یهو میپره بیرون ارور میده (Fatal Erorr!)
ویندوزم 7 32 بیت هستش
ممنون میشم 1کی کمک کنه:45:

mjorh
11-03-2012, 20:25
فکر کنم برنامه باگ داره

به احتمال زیاد همینطوره....

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

یهو میپره بیرون ارور میده (Fatal Erorr!)

این ارور چن نوع داره ....
لطفا کامل بنویسید (یا عکسشو بزارید)

edrisMK
11-03-2012, 20:43
اینو مینویسه
Unable to load authentication library, Exiting...

mjorh
11-03-2012, 20:51
اول مطمئن باش که گرافیکت آپدیت هسش ...
بعد اگه نشد :

تو قسمت آپشن بازی اینو انتخاب کنید:

run in a window

alex_pk
11-03-2012, 23:14
سلام
تاپک برای Wargame: European Escalation نداریم؟
میخواستم بدونم این بازی بدون مشکل نصب و اجرا میشه؟
میخوام دانلود کنم اگر مشکلی چیزی داره لطفا بگید.

مرسی.

golmohammadi
12-03-2012, 02:15
به احتمال زیاد همینطوره....

الان دیگه درست کار میکنه
ممنون از شما
فکر کنم ناسازگاریش با نسخه های ویندوز و درایورهای گرافیکی باشه
این ارور چن نوع داره ....
لطفا کامل بنویسید (یا عکسشو بزارید)

سلام
تاپک برای Wargame: European Escalation نداریم؟
میخواستم بدونم این بازی بدون مشکل نصب و اجرا میشه؟
میخوام دانلود کنم اگر مشکلی چیزی داره لطفا بگید.

مرسی.

به سلام
چه خبر خوبی خوشی ؟
خیلی وقته ندیدمت

maree
12-03-2012, 17:21
با سلام بدوستان گل من ویندوز اکس پی دارم همه نوع بازی روش نصب میشه ولی اجرا نمی شه در ضمن کلیک راست هم که میکنم روش مسیر نصب بازی رو نشان نمی دهد و انتی ویروس کاسپر روش نصب تمام نرم افزارهای مورد نیاز بازی هم نصب است و هیچ اروری نمی ده با تشکر

mjorh
13-03-2012, 12:56
سلام بدوستان گل من ویندوز اکس پی دارم همه نوع بازی روش نصب میشه ولی اجرا نمی شه در ضمن کلیک راست هم که میکنم روش مسیر نصب بازی رو نشان نمی دهد و انتی ویروس کاسپر روش نصب تمام نرم افزارهای مورد نیاز بازی هم نصب است و هیچ اروری نمی ده با تشکر

سلام
خوش اومدید:40:
به احنمال زیاد آنتی ویروستون پاک میکنه فایلای کرک رو ...
یه خورده بیشتر توضیح بدید ،روش کلیک می کنید هیچی اتفاقی نمیفته؟

Malware
13-03-2012, 14:19
سلام من یه بازی نصب کردم ولی این ارور رو میده اگه میشه بگین مشکل از کجاست
The program cant start because MSVCR100.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.

jetfire72
13-03-2012, 14:54
من بازی stronghold legends رو نصب کردم حالا بخوام مولتی پلیر (با کابل شبکه بین دو تا کامپیوتر) بازی کنم باید چی کار کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

mjorh
13-03-2012, 15:44
سلام من یه بازی نصب کردم ولی این ارور رو میده اگه میشه بگین مشکل از کجاست
The program cant start because MSVCR100.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.

اگه میتونی اینو ببین:

یا :

Way 1 : How to fix msvcr100.dll file not found error in Dead Rising 2:
This is the simplest way to fix this error. Perform the following steps:

1. Get correct msvcr100.dll file. Download from here.

2. For 32 bit Operating system for example Windows XP, open Dead Rising 2 game installation folder i.e. C:\Program Files\Capcom\Dead Rising 2 and paste the msvcr100.dll file.

یا:

Way 2 : How to fix msvcr100.dll file not found error in Dead Rising 2:
This is an alternative to Way 1, incase Way 1 doesn’t work:

1. Download correct msvcr100.dll file.

2. For 32 bit Operating system for example Windows XP, open C:\Windows\System32 and paste the msvcr100.dll file.

الان راهه اول بازیش Dead Rising هس ...حالا واسه یو هر بازیه دیگه ای که هس همین کارو روش امتحهان کن ...
حالا اگه نشد مطمئنم راهه دوم جواب میده

Malware
13-03-2012, 16:54
اگه میتونی اینو ببین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DB7tjhJJyWqc)

یا :

Way 1 : How to fix msvcr100.dll file not found error in Dead Rising 2:
This is the simplest way to fix this error. Perform the following steps:

1. Get correct msvcr100.dll file. Download from here.

2. For 32 bit Operating system for example Windows XP, open Dead Rising 2 game installation folder i.e. C:\Program Files\Capcom\Dead Rising 2 and paste the msvcr100.dll file.

یا:

Way 2 : How to fix msvcr100.dll file not found error in Dead Rising 2:
This is an alternative to Way 1, incase Way 1 doesn’t work:

1. Download correct msvcr100.dll file.

2. For 32 bit Operating system for example Windows XP, open C:\Windows\System32 and paste the msvcr100.dll file.

الان راهه اول بازیش Dead Rising هس ...حالا واسه یو هر بازیه دیگه ای که هس همین کارو روش امتحهان کن ...
حالا اگه نشد مطمئنم راهه دوم جواب میده

از کجا باید دانلودش کنم

mjorh
13-03-2012, 21:13
از کجا باید دانلودش کنم

خدمت شما :20:

E.G_band
14-03-2012, 13:36
دوستان سلام:

یه سوال داشتم :

وقتی بازی کامپیوتری رو دانلود می کنم چه طوری باید نصبش کنم.(منظورم اینه که 7-8 تا پارت هست چه زوری باید نصبش کنم؟)

ممنون.

alex_pk
14-03-2012, 14:02
اگه پسوندشون RAR ، با برنامه winrar می تونی (بعد نصضب winrar روی فایل اول بازی راست کلیک کن extract رو بزن)
اگه پسوندشون یه چیزی مثل .001 , 002 با برنامه Hjsplit می تونی به هم بچسبونیشون.

jetfire72
14-03-2012, 14:43
آقا کسی نیست جواب مارو بده
من stronghold legends نصب کردم وقتی میزنم multi player میگه service unavailable چی کار باید بکنم؟ اصلا میشه با کابل شبکه، شبکه بازی کرد؟ چطوری؟

eblisandenzo
14-03-2012, 15:10
سلام دوستان ! من بازی batman arkham city رو امروز گرفتم ! 4 تا dvd بودش !
داخل پوشه کرک توی dvd4 هر چی بود copy کردم تو binary تو محل بازی اما اجرا نشد !
بعدش update 1.1 رو دانلود کردم و کار رو دوباره تکرار کردم ! اما 2 باره اجرا نشد !
چه کنم ؟
عکس اول اروری که بهنگام زدن آیکون batman ac پیش میاد !
عکس دوم هم پوشه نصب بازی

ویندوزم هم 7 هستش 32 بیتی !
کارت گرافیک هم 460

ستاره آسمان
14-03-2012, 16:18
با سلام به همه دوستان گرامي
من بازي FIFA 12 رو قبلاً رو سيستمم نصب كرده بودم و اجرا مي‌كردم . الان يه هارد 500 ساتا سيگيت خريدم و رو اين هارد نصب كردم ولي وقتي مي‌خوام شروع به بازي كردن بكنم از بازي مي‌پره بيرون . توضيح اينكه توي بازي صفحه تنظيماتش رو مي‌تونم انجام بدم وقتي كه مي‌خوام بازي كنم اين اتفاق مي‌فته .
در ضمن هيچ تغييري در سيستمم ايجاد نكردم .
مي‌خواستم راهنماييم كنيد .
ممنون از راهنمايهاتون

arash1995
14-03-2012, 21:00
سلام من یه مشکل دارم اینه که وسط بازی های پر گرافیک مثل assassin reavalation یا batman arkham city یا battlefield 3 بازی هی lag یا گیر میکنه ولی مثلا call of duty mw3 به راحتی اجرا میشه
تازه کارت گرافیکم دست میزنم میبینم داغه ولی فنش کار میکنه
مشخصات سیستم
کارت گرافیک:nvidia geforce 9600
ram 4 GB
cpu intel 2.80 GH
ورژن کارت گرافیک 280.26

mjorh
14-03-2012, 22:41
nvidia geforce 9600

این کارت گرفیک الان دیگه به درد نمیخوره ...خیلی ضعیفه...

درضمن ورژن کارت گرافیکتونم پایینه ....
286 رو دان کنید:46:

mehdy.z
14-03-2012, 23:23
با سلام به همه دوستان گرامي
من بازي FIFA 12 رو قبلاً رو سيستمم نصب كرده بودم و اجرا مي‌كردم . الان يه هارد 500 ساتا سيگيت خريدم و رو اين هارد نصب كردم ولي وقتي مي‌خوام شروع به بازي كردن بكنم از بازي مي‌پره بيرون . توضيح اينكه توي بازي صفحه تنظيماتش رو مي‌تونم انجام بدم وقتي كه مي‌خوام بازي كنم اين اتفاق مي‌فته .
در ضمن هيچ تغييري در سيستمم ايجاد نكردم .
مي‌خواستم راهنماييم كنيد .
ممنون از راهنمايهاتون
خوب هارد رو عوض کردی و یه ویندوز نو انداختی روش دیگه!
ممکنه مشکل از کمبود برخی نرم افزارهای ضروری برای اجرای بازیها مثل و nvidia phsyx ,visual c و یا آپدیت نبودن Dx باشه...اول اینها رو آپدیت کن ببین درست میشه....

سلام من یه مشکل دارم اینه که وسط بازی های پر گرافیک مثل assassin reavalation یا batman arkham city یا battlefield 3 بازی هی lag یا گیر میکنه ولی مثلا call of duty mw3 به راحتی اجرا میشه
تازه کارت گرافیکم دست میزنم میبینم داغه ولی فنش کار میکنه
مشخصات سیستم
کارت گرافیک:nvidia geforce 9600
ram 4 GB
cpu intel 2.80 GH
ورژن کارت گرافیک 280.26
البته منم تا حدی با دوستمون موافقم ولی مشکل اصلی شما ضعف cpu_ت هست چون اگه cpu سیستم شما حداقل یه دو هسته ای قوی می بود تموم این بازیها رو در جزئیات و رزولوشن متوسط میتونستی بدون لگ اجرا کنی....

shahab_f
15-03-2012, 13:19
در بازی The Next Big Thing، وقتی بازی دمو پخش میکنه، صدا از تصویر جا میمونه و قطع و وصل میشه. تو بازی Portal 2 هم همینطور بود. درایو صدا رو آپدیت کردم و Hardware sound acceleartion رو هم روی basic گذاشتم.
چه کنم؟

jetfire72
15-03-2012, 16:12
آقا کسی نیست جواب مارو بده بابا عید تموم شد بعدش دیگه نمیتونم بازی کنم!!
من stronghold legends نصب کردم وقتی میزنم multi player میگه service unavailable چی کار باید بکنم؟ اصلا میشه با کابل شبکه، شبکه بازی کرد؟ چطوری؟

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم
warcraft3 رو نصب کردم وقتی شبکه میکنم join نمیشه یا اگه join بشه میاد تو بازی disconnect میشه البته قبلا این طوری نبود ها یهو این طوری شد. تازه پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم درست نشد
لطفا راهنمایی کنید

mehran_3233
15-03-2012, 16:26
دوستان سلام , من امروز بازی men of war vietnam رو نصب کردم بازی هم اجرا میشه ولی منوهاش خالیه , چیزی داخلشون نیست , سیاهه داخل منوها , میشه راهنمایی کنین مشکل از جیه ؟ ممنون

mehdy.z
15-03-2012, 18:07
در بازی The Next Big Thing، وقتی بازی دمو پخش میکنه، صدا از تصویر جا میمونه و قطع و وصل میشه. تو بازی Portal 2 هم همینطور بود. درایو صدا رو آپدیت کردم و Hardware sound acceleartion رو هم روی basic گذاشتم.
چه کنم؟
در حالت عکس یعنی وقتی تصویر از صدا جا میمونه و صدا جلوتر تصویر هست معمولا مشکل از ضعف گرافیک هست ولی این حالت که شما میگی یه خورده عجیبه من کمتر جایی شنیدم!،مطمئنی قضیه همینطور که من گفتم برعکس نیست؟؟

آقا کسی نیست جواب مارو بده بابا عید تموم شد بعدش دیگه نمیتونم بازی کنم!!

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

یه سوال دیگه هم داشتم
warcraft3 رو نصب کردم وقتی شبکه میکنم join نمیشه یا اگه join بشه میاد تو بازی disconnect میشه البته قبلا این طوری نبود ها یهو این طوری شد. تازه پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم درست نشد
لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم سوالتون رو توی این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجمن از بچه های خوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آنلاین بپرسید...یعید میدونم اینجا کسی بتونه جوابتون رو بده...

دوستان سلام , من امروز بازی men of war vietnam رو نصب کردم بازی هم اجرا میشه ولی منوهاش خالیه , چیزی داخلشون نیست , سیاهه داخل منوها , میشه راهنمایی کنین مشکل از جیه ؟ ممنون
ترجیحا کرک رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmen_of_war_vietnam.htm) عوض کن ببین درست میشه.

E.G_band
15-03-2012, 19:12
من یه بازی دانلود کردم وقتی می خوام اجراش کنم مستقیم میاد توی nero یعنی باید تبدیلش کنم به cd?

3FX
15-03-2012, 19:39
Bully Scholarship Edition
دوستان میدونم خیلی این بازی قدیمی شده اما کسی هست فایل های زبان انگلیسی شو داشته باشه چون برای من فقط زبان روسی داره لطفا این دو تا فایل رو بدید اگر کسی هنوز نصب داره این بازی رو :
/Config/Text/American.dir
/Config/Text/American.img

or

/Config/Text/british.dir
/Config/Text/british.img

rezarrrr
15-03-2012, 20:58
با عرض سلام من گیم Call Of Juarez The Cartel رو نصب کردم جدیدترین کرک رو هم جایگذین کردمنرم افزاری خود گیم رو هم نصب کردم اما وقتی رو ایکن گیم کلیک میکنم ارور میده که the cartel has stiped working
ویندوز من 7 هست و سیستم خیلی بالاتر از سیستم پیشنهادی گیم هست
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:11:

pcsoft
15-03-2012, 21:00
سلام.
من BattleField 2 رو نصب کردم. آپدیت(پچ) رو هم نصب کردم(قبلش بازی کرک شده بود) ولی الان هر کار می کنم داخل بازی نمی ره.
کرک رو هم عوض کردم و مخصوص خود همین پچ رو ریختم.
داخل نت سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو داشتن.
اگر کسی راه حلش رو می دونه کمک کنه.
ورژن پج: 1.41

E.G_band
16-03-2012, 00:18
من یه بازی دانلود کردم وقتی می خوام از فشرده سازی خارج کنم میاد توی نرم افزار nero و میگه burn

چی کار کنم؟روcd بریزم؟

mjorh
16-03-2012, 00:23
با عرض سلام من گیم Call Of Juarez The Cartel رو نصب کردم جدیدترین کرک رو هم جایگذین کردمنرم افزاری خود گیم رو هم نصب کردم اما وقتی رو ایکن گیم کلیک میکنم ارور میده که the cartel has stiped working
ویندوز من 7 هست و سیستم خیلی بالاتر از سیستم پیشنهادی گیم هست
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:11:

این ارور ازون ارورای خفنه....

یا ایراد از کرکه ....
یا از ویندوز ...
ازدوباره نصب کنید شاید درس شه (بازیرو)
راسی اینارو نصب کردید? :

Microsoft Framework 3.5 and latest version of Microsoft Visual C++ Redist 2008 and 2005 .

(خودم بازیش نکردم وگرنه بهتر میتونسم راهنمایی کنم)

mehdy.z
16-03-2012, 14:26
سلام.
من BattleField 2 رو نصب کردم. آپدیت(پچ) رو هم نصب کردم(قبلش بازی کرک شده بود) ولی الان هر کار می کنم داخل بازی نمی ره.
فکر کنم قبل از پچ بازی نباید بازی رو کرک میکردی!
برای اطمینان بازی رو پاک و از اول نصب کن بعد پچ رو بریز و کرک رو با توجه به ورژنش از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fbattlefield_2.htm) دانلود کن ببین درست میشه...اگه نرفت توی بازی اگه میتونی پچ رو حذف کن(گاهی اوقات این ممکنه)بعد باز رو کرک کن چون ممکنه خود بازی مشکل داشته باشه!

من یه بازی دانلود کردم وقتی می خوام از فشرده سازی خارج کنم میاد توی نرم افزار nero و میگه burn

چی کار کنم؟روcd بریزم؟
فرمت فشرده شده چیه؟؟

amin vejdani
16-03-2012, 15:20
من بازی ارباب حلقه ها :نبرد برای میانه زمین 2 مشکل دارم کرکش خرابه اگه کسی این بازی رو داره و راحت اجراش می کنه خواهشا برام کرکش رو آپلود کنه و آدرسش رو بده به من

shahinasgari
16-03-2012, 16:20
سلام.بازي assassins creed1 بعد از 5 دقيقه بازي خارج ميشه
ورژن بزي1.2.2.0 هست
همه چيز كامپيوترم به بازي ميخوره به جز cpu كه نسخه اشintel 1.80 ghz هست.اگه ميشه راهنماييم كنيد

E.G_band
16-03-2012, 18:11
فرمت فشرده شده چیه؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه نگاه بنداز.

mjorh
16-03-2012, 21:17
شما باید از نرم افزار Daemon tools استفاده کنید ....

mehdy.z
16-03-2012, 21:44
من بازی ارباب حلقه ها :نبرد برای میانه زمین 2 مشکل دارم کرکش خرابه اگه کسی این بازی رو داره و راحت اجراش می کنه خواهشا برام کرکش رو آپلود کنه و آدرسش رو بده به من
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی کرکی که به ورژن بازیت میخوره دانلود کنی...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه نگاه بنداز.
توی این عکس هم فرمتش معلوم نیست ولی از ظاهرش معلومه که احتمالا از فرمتهای معمولی ایمیج هست با برنامه هایی نظیر daemon tools میتونی بازش کنی...

E.G_band
17-03-2012, 02:40
همینه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار باهاش چطوریه؟

arash1995
17-03-2012, 09:17
البته منم تا حدی با دوستمون موافقم ولی مشکل اصلی شما ضعف cpu_ت هست چون اگه cpu سیستم شما حداقل یه دو هسته ای قوی می بود تموم این بازیها رو در جزئیات و رزولوشن متوسط میتونستی بدون لگ اجرا کنی....[/QUOTE]
آخه من قبلا میتونستم اینارو بدون مشکل بازی کنم اما الان lag میشه مشکل از داغ شدن کارت گرافیک نیست؟

mjorh
17-03-2012, 11:53
چرا میتونه از داغ شدن کارت گرافیکم باشه ...

arash1995
17-03-2012, 12:13
راهی نیست که بشه خنک نگه داشتش؟
مثلا با یه فن اضافه واسه کارت گرافیک؟

shahab_f
17-03-2012, 12:48
در حالت عکس یعنی وقتی تصویر از صدا جا میمونه و صدا جلوتر تصویر هست معمولا مشکل از ضعف گرافیک هست ولی این حالت که شما میگی یه خورده عجیبه من کمتر جایی شنیدم!،مطمئنی قضیه همینطور که من گفتم برعکس نیست؟؟

خیر، همونطوری که گفتم صدا از تصویر جا میمونه. قبلا این مشکل رو داشتم و برای حل اش توی run تایپ می کنید dxdiag و به تب sound برید، اونجا چیزی به نام sound accelerator هست که با تغییر اون این مشکل حل میشد. اما الان درست نمیشه

mjorh
17-03-2012, 13:41
راهی نیست که بشه خنک نگه داشتش؟
مثلا با یه فن اضافه واسه کارت گرافیک؟

چرا یه کلر ببندی حله ....با فنم شاید بشه ...
تهویه کیسم خیلی مهمه !

hamedrazor
17-03-2012, 14:19
توی قسمت compatibility تیک ویندوز XP رو بزن ببین رد میکنه...
سلام

من به تازگی ویندوز 8 نصب کردم و جنرالم به این مشکل برخورد کرده که تا میزنم باز بشه اصلا صفحه میرتش و با این کار هم درست نشد اگه میتونید کمکم کنید
با تشکر

juliosezar
17-03-2012, 18:19
موقع اجرای بازی The Adventures of Tintin یه اررور داده میشه به صورت you must specify a bigfile to load و بازی اجرا نمیشه.کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟؟؟
ممنون

mjorh
17-03-2012, 19:36
موقع اجرای بازی The Adventures of Tintin یه اررور داده میشه به صورت you must specify a bigfile to load و بازی اجرا نمیشه.کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟؟؟
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AyNg%3D%3D

این فایلی رو که گزاشتم ،کپی کنید به My Document :46:

(خیلی عجیبه ،هر سایتی دیدم راجبه این بازی همشون یا چینی بودن یا روسی! )

juliosezar
17-03-2012, 20:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AyNg%3D%3D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] forum.php%3Fmod%3Dattachment%26aid%3DMTQxMDAwMnw5N GVkODlhOXwxMzMyMDAwMTA0fDB8MjQ4MzAyNg%253D%253D)

این فایلی رو که گزاشتم ،کپی کنید به My Document :46:

(خیلی عجیبه ،هر سایتی دیدم راجبه این بازی همشون یا چینی بودن یا روسی! )

ممنون ازتون،ولی بعد از کپی این فایل ها، اجرا که میکنم،این پیغامو میده:

mjorh
17-03-2012, 23:59
ممنون ازتون،ولی بعد از کپی این فایل ها، اجرا که میکنم،این پیغامو میده:

این مشکلو تو فرومای خارجی خیلیا داشتن ...همشون گفتن باید usbloaderGXرو آپدیت کرد...نمیدونم این چیه ...به هر حال اینم نصب کنید شاید درس شه ...:

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

این کرکم امتحان کنید :

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:59 PM ----------

پسوردش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
18-03-2012, 00:59
همینه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار باهاش چطوریه؟
بله همینه...
کار باهاش خیلی سادست...شما نرم افزار رو که نصب کردی یه درایو مجازی توی my computer ویندوز ایجاد میشه که باید روش راست کلیک و در قسمت mount آدرس اون فایل ایمیج رو بدی...

خیر، همونطوری که گفتم صدا از تصویر جا میمونه. قبلا این مشکل رو داشتم و برای حل اش توی run تایپ می کنید dxdiag و به تب sound برید، اونجا چیزی به نام sound accelerator هست که با تغییر اون این مشکل حل میشد. اما الان درست نمیشه
گفتم که والا این ایراد رو من اولین باره که توی یه بازی میشنوم ولی شما توی بازی گزینه vertical screen رو خاموش و تنظیمات audio بازی دستکاری کن ببین مشکلت رفع میشه!

mrfr
18-03-2012, 09:29
اقا من بازي برينك و گرفتم امدم نصبش كنم ديدم فايلاش دميج اما به يكي از دوستام دادم اون ريختش وهمچي اتفاقي براش نيوفتاد
كسي مي دونه براي ريختنش بايد چي كركنم

pcsoft
18-03-2012, 09:37
سلام.

کسی برای این جوابی نداره؟:31:

mjorh
18-03-2012, 11:43
کسی برای این جوابی نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اول پچو بریزید بعد کرک بزنید ...نباید مشکلی پیش بیاد !:46:

pcsoft
18-03-2012, 12:10
اگه اول پچو بریزید بعد کرک بزنید ...نباید مشکلی پیش بیاد !:46:

منم همین کار رو کردم ولی بازی کرش می کنه و میاد بیرون.

Torch Bearer
18-03-2012, 13:05
من بازي Syndicate رو نسخه سه dvd نصب ميكنم(بازي پورتابله و با اكستركت شدن فايل هاي RAR قابل بازيه.كرك هم نداشت)
اما فايل اجراييش Syndicate.exe بلافاصله پاك ميشه!از انتي ويروس نيست چون حتي وقتي غيرفعاله هم اين اتفاق ميفته.
رو دو تا سيستم چك كردم.
اين اتفاق فقط تو ويندوز سون ميفته.تو xp اجرا ميشه

majidli
18-03-2012, 14:10
سلام یه بازی دالنود کردم منتها پسوندش NRG هستش با برنامه دیامون تولز هم باز نمیشه ارور میده/باید چیکارش کنم؟

vahid_vaezinia
18-03-2012, 14:17
این پست رو تو تاپیک سیمز هم ارسال کردم ... :

-----------

درود ...

من سیمز اصلی رو سیستمم نصب بود با ورژن 1.0.631.00002

Ambitions رو دانلود کردم ... قبل نصب گفت باید آپدیت کنی و ورژنت نمیخونه ! اینترنت رو قطع کردم خودش آپدیت کرد و بعد نصب کردم بازی رو ...
کرکی که قرار داده بود رو هم جایگزین کردم
اما حالا که لانچر رو اجرا میکنم این پیام رو میده :

Your The Sims 3 Base Game is incompatible with the current Sims 3 Expansion Pack. Pleae update your game via the Game launcher

لانچر هنگ میکنه بعدش و ورژن رو هم زده 0.0.0.0

محتویات فایل sku سیمز اصلی :

GameVersion = 1.12.70.006002
Code:0.RL-2.0.104
Asset:1.Content.rl.12
Thumbnails:1.Thumbnail.dl.1216
TCC:1.TCC.dl.2131
CiderVersion#003740

محتویات فایل sku سیمز Ambitions :

GameVersion = 4.10.1.011031
Code:Unknown
Asset:Unknown
Thumbnails:Unknown
TCC:Unknown
CiderVersion#000000

ممنون میشم کمک کنید

shahab_f
18-03-2012, 16:31
گفتم که والا این ایراد رو من اولین باره که توی یه بازی میشنوم ولی شما توی بازی گزینه vertical screen رو خاموش و تنظیمات audio بازی دستکاری کن ببین مشکلت رفع میشه!
فقط تو یه بازی نیست، تو دوتا بازی مشاهده شده. این بازی هم تنظیمات صدا و تصویر (جز رزولوشن نداره)
مرسی به هر حال

ستاره آسمان
18-03-2012, 17:51
ممنون از راهنمائتون
من همه كارهايي رو كه گفتين رو انجام دادم ولي مشكلم همچنان باقي مونده . اگه مي‌شه كمكم كنيد .
با تشكر

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

خوب هارد رو عوض کردی و یه ویندوز نو انداختی روش دیگه!
ممکنه مشکل از کمبود برخی نرم افزارهای ضروری برای اجرای بازیها مثل و nvidia phsyx ,visual c و یا آپدیت نبودن Dx باشه...اول اینها رو آپدیت کن ببین درست میشه....

البته منم تا حدی با دوستمون موافقم ولی مشکل اصلی شما ضعف cpu_ت هست چون اگه cpu سیستم شما حداقل یه دو هسته ای قوی می بود تموم این بازیها رو در جزئیات و رزولوشن متوسط میتونستی بدون لگ اجرا کنی....
ممنون از راهنمايتون
من همه كارهايي رو كه گفتين رو انجام دادم ولي مشكلم همچنان باقي مونده . اگه مي‌شه كمكم كنيد .
با تشكر

sajey
19-03-2012, 21:51
سلام دوستان عزیز
من بازی Postal.3.Retail.DVD-P2P را دانلود کردم و ار rar بدرستی خارج کردم.
ولی من هر چه تلاش کردم نتوانستم بازی را نصب کنم.
در ضمن این keygen.exe هم اجرا نمیشود واین اختار را میدهد:
یاداشت اینگلیسی روش نصب:

The third edition of the comically violent, seriously violent, and just plain violent videogame series. This time out, you can lead your gun-toting character towards a variety of different life paths, including a serial killer, an activist gone eco-terrorist, and, most vile of all, a presidential candidate. A wide array of celebrity performances are used to bring the sick and crazy game to life, while the Source engine provides the power behind the game's social satire and politically incorrect virtual violence.

Processor: 3.0 Ghz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
Memory: 1GP XP/2GB Vista
Hard Disk Space: 13.5 GB
Video Card: Video card must 128MB or more and should be a DirectX 9 –compatible with support for Pixel Shaders
DirectX®: 9.0c
Sound: DirectX 9.0c Compatible

DESPITE THE CRACK IS STILL IN RUSSIAN (THE ONLY ONE AVAILAVABLE ATM) THE GAME IS FULLY ENGLISH- FOLLOW INSTRUCTIONS BELOW

Download, extract to game dir, run Make_it_English.bat, mount POSTAL3_mini.isz
run p3.exe and keygen.exe and activate game (FOLLOW THIS NUMBERED STEP IN GROWING ORDER AS SHOWN IN PICTURE)
این هم عکس نحوه کرک کردن از خود سایت دانلود شده:
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید

msi674
20-03-2012, 04:10
سلام کسی اینجا کرک بازیه Prince of Persia The Forgotten Sands رو داره ؟

araq
20-03-2012, 15:28
سلام
من بازی EPIC Princess Adventure Survey رو با حجم 188 مگ دانلود کردم .ولی نمیدونم چرا بعد سه مرحله بازی یهو خارج میشه.
ممنون

Chap-Dast
21-03-2012, 09:13
سلام
کرک سالم بازیه SHOGUN 2 TOTAL WAR Fall of the Samurai را میخواستم
ممنون از دوستان

mehdy.z
21-03-2012, 18:06
ممنون از راهنمايتون
با تشكر
یه خورده عجیبه!
اگه تموم نرم افزارها و داریورهای سیستمت رو اینجور که گفتم آپدیت کردی و هنوزم جواب نگرفتی باازم برا اطمینان این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffifa_12.htm) کرک رو بنداز روش ببین جواب میگیری...
ضمنا اگه آنتی ویروسی چیزی روی سیستم نصب کردی حتما خاموش کن.

سلام دوستان عزیز
من بازی Postal.3.Retail.DVD-P2P را دانلود کردم و ار rar بدرستی خارج کردم.
ولی من هر چه تلاش کردم نتوانستم بازی را نصب کنم.
در ضمن این keygen.exe هم اجرا نمیشود واین اختار را میدهد:
این هم عکس نحوه کرک کردن از خود سایت دانلود شده:
file:///C:/Users/WINDOW%7E1/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید
از اخطار این که ما چیزی نفهمیدیم...ولی اگه روی سیستمت آنتی ویروس داری حتما خاموشش کن چون ذاتا آنتی ویروسها به keygen حساس هستند و مانع عملکردشن میشن...

سلام کسی اینجا کرک بازیه Prince of Persia The Forgotten Sands رو داره ؟
اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fprince_of_persia.htm)برای شما..

Chap-Dast
21-03-2012, 20:58
1سایت میخوام که بتونم توش کرک سالم بازیا را پیدا کنم
مرسی

ali_agha1981
21-03-2012, 21:43
سلام
لطفا راهنمایی کنید..
من بازی Assassin's Creed 1 رو نصب کردم...دو تا dvd و کرکش هم کپی کردم...
ولی وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم این اروور رو میده...علتش چی هست ؟
هر کاری هم تونستم کردم ولی بازی اجرا نشد..

skazem1355
21-03-2012, 22:38

Chap-Dast
22-03-2012, 00:24
سلام
ممنون از دوستان

کاش ما هم 5 ستاره بودی همه تحویلمون میگرفتن:45::sad:

mehdy.z
22-03-2012, 17:43

Chap-Dast
22-03-2012, 18:48
بفرما ببین این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fpages%2Fdownload%2F%3Fdl%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ack%2521.rar) کارت رو راه میندازه

احتمالا عامل نوعی ویروس یا بد افزار باشه اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdllerrors-database%2Faticfx32-dll-info-dllanalysis.html) رو یه نگاه بنداز...
البته اگه این احتمال رو در نظر نگیریم شاید با آپدیت DX کارت راه بیفته...

راستش من چیزی نمیبینم!

سلام

آقا خیلی ممنون از جوابت:10:
ولی این کرک برای بازیه SHOGUN 2 : TOTAL WAR
من ورژن SHOGUN 2 : TOTAL WAR- Fall of the Samurai را میخوام

xlife
22-03-2012, 20:07
هنوز هم کرکی یا روشی واسه مالتی پلاییر افلاین (لن) کرایسیس 2 نیثومده

Chap-Dast
22-03-2012, 20:25
سلام
ممنون از دوستان
آقا حداقل چندتا سایت معروف که توش کرک بازی میزارن بهم معرفی کنید برم خودم دنبالش بگردم
سرچ که میزنی یه سری سایتای سرکاری میاد،از بس الکی گشتم خسته شدم:19:

xlife
22-03-2012, 23:25
آقا حداقل چندتا سایت معروف که توش کرک بازی میزارن بهم معرفی کنید برم خودم دنبالش بگردم
سرچ که میزنی یه سری سایتای سرکاری میاد،از بس الکی گشتم خسته شدم:19:
اول از همه این فایل کیجن رو دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tor.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] files%2F4279604483%2FTotal_War_Shogun_2__Fall_of_t he_Samurai_Key_Generator.rar)
و تو پوشه اصلی بازی از حالت فشرده خارجش کن
و بعد از استخراجش فایل Total War Shogun 2 Fall of the Samurai Key Generatorرو اجرا کن رو گزینه Generate کلیک کن و چند ثانیه صبر کن
خوب حالا کد اماده هستش
این از یک منبع خارجی بود
بیشتر از این توضیح نداده

چند تا فرضیه میدم
شما اول کرک رو بریز اگه بازی اومد کد خواست مراحل بالا رو برو
یا کرک رو نریز و روی بازی کلیک کن اگه کد خواست مراحل بالا رو برو اگه نیومد کرک رو بریز
اگه فایل بالا درست کار نکرد و کد نداد احتمالا عیب از بازی هستش و باید فایل اجرایی ارجینال بازی رو پیدا کنی تا کد رو بسازه

به هر حال موفق باشی اگه بازی اجرا شد یک دعایی کن که کار ما هم راه بیفته

Chap-Dast
23-03-2012, 16:12
اول از همه این فایل کیجن رو دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tor.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] files%2F4279604483%2FTotal_War_Shogun_2__Fall_of_t he_Samurai_Key_Generator.rar)
و تو پوشه اصلی بازی از حالت فشرده خارجش کن
و بعد از استخراجش فایل Total War Shogun 2 Fall of the Samurai Key Generatorرو اجرا کن رو گزینه Generate کلیک کن و چند ثانیه صبر کن
خوب حالا کد اماده هستش
این از یک منبع خارجی بود
بیشتر از این توضیح نداده

چند تا فرضیه میدم
شما اول کرک رو بریز اگه بازی اومد کد خواست مراحل بالا رو برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] files%2F2591599739%2FTotal_War_Shogun_2__Fall_of_t he_Samurai_Crack.rar)
یا کرک رو نریز و روی بازی کلیک کن اگه کد خواست مراحل بالا رو برو اگه نیومد کرک رو بریز
اگه فایل بالا درست کار نکرد و کد نداد احتمالا عیب از بازی هستش و باید فایل اجرایی ارجینال بازی رو پیدا کنی تا کد رو بسازه

به هر حال موفق باشی اگه بازی اجرا شد یک دعایی کن که کار ما هم راه بیفته

مرسی داداش
کارت درسته
ولی خودم این سایتی که شما از توش اینا پیدا کردی را قبلا پیدا کرده بودم
وقتی فایل را اکسترکت میکنی یه فایل فشرده دیگه توشه و یه فایل txt
فایل فشرده دومی پسورد داره و تو فایل txt نوشته:

Download Password Here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirror 1: ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirror 2: ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی پسوردا باید از این لینکا دانلود کنی
وقتی رو این لینک ها کلیک میکنی یه پیغام نوشته که میگه دانلود این فایل برای کشور شما فعال نیست
اعصاب آدما خورد میکنه
حالا چی؟!

shirko20
23-03-2012, 19:41
سلام
من بازی EPIC Princess Adventure Survey رو با حجم 188 مگ دانلود کردم .ولی نمیدونم چرا بعد سه مرحله بازی یهو خارج میشه.
ممنون
دوست عزیز این بازی که دانلود کردید فقط یک پیش نمایش هست و باید فول ورژن ان را دانلود کنید که حجمش هم بیشتره البته من فکر نکنم هنوز فولش امده باشه اگر دقت کرده باشید تو خود اسم این بازی هم نوشته که پیشنمایشه دقت کنید به کلمه: SURVEY
من خودمم این بازیو کردم بعد تو مرحله 3 اونجا که ربات و سوزان را دستگیر میکنن سوزان از رباته می پرسه "کی این اتفا قها می افته و بعد رباته هم میگه وقتی فول ورزن بازی امد " وبعد خارج میشه تمام سوالی داشتید من اینجام
وبلاگ من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajey
24-03-2012, 06:55
سلام دوستان
من بازی Dirt 3 Complete Edition-FiGHTCLUB را دانلود و نصب کردم ولی هنگام اجرا بازی بال نمیاد و این خطا را میده
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

akbar_syberia
24-03-2012, 13:42
بچه ها من وقتی افزودنی sims3 رو نصب میکنم میگه CD رو باید بندازی بعد اجرا کنی یه همچین چیزی !!!
از کرک هست ؟

افزودتی Town Stuff رو نصب میکنم

mostafait
24-03-2012, 16:08
با سلام خدمت دوستان عزیز!

بازی L.A.NOIRE را بر روی یک سیستم با ویندوز XP و کارت گرافیک با برند ATI نصب کرده ام!

این بازی اول اکسترکت میشه! بعد شروع میشه به نصب کردن!که نصب هم میشه!چندتا برنامه جانبی داره VCredist و .Net Framework و یک برنامه برای Rockstar هستش که اون 20 مگابایته اما انگار ناقصه!و به محض اجرای اون اررور میده!

آیا اون برنامه بسیار مهمه؟! رفتم داخل سایت RockStar که دانلودش کنم 200مگابایت بود!

الانم بازی اررور Send Error Report میده!

mf.designing
24-03-2012, 16:34
سلام به دوستان بازی خور :دی
- من تو نصب و اجرای هیچ بازی تا امروز نموندم ! اما چند وقتی وثتی بازیهای Angry birds رو اجرا میکنم هی تصویر میپره و میره رو pause ! یجورای انگاری هی میخواد دسکتاپ بیاد ! چرا اینطوری شده ؟!

- یه نکته هم این که امروز بعد بررسی آرشیوم تصمیم گرفتم splinter cell duable agent رو نصب و بازی کنم اما رو تنظیماتش دیدم که Full HD نداره و تا 1600 هستش ! کلا خودش ساپرت نمیکنه یا مشکل از یه جا دیگست ؟! آخرین پچی هم که تو نت دیدم براش ماله 2008 بود و نسخه 1.02a . اگه میشه کرک مخصوص این نسخه رو هم برام بزارید

ممنون

xlife
24-03-2012, 17:23
مرسی داداش
کارت درسته
ولی خودم این سایتی که شما از توش اینا پیدا کردی را قبلا پیدا کرده بودم
وقتی فایل را اکسترکت میکنی یه فایل فشرده دیگه توشه و یه فایل txt
فایل فشرده دومی پسورد داره و تو فایل txt نوشته:

Download Password Here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e51)

Mirror 1: ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2a53)

Mirror 2: ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 789)

یعنی پسوردا باید از این لینکا دانلود کنی
وقتی رو این لینک ها کلیک میکنی یه پیغام نوشته که میگه دانلود این فایل برای کشور شما فعال نیست
اعصاب آدما خورد میکنه
حالا چی؟!
خیلی اسونه قبلا از این موردها به پستم زیاد خورده
کافیه تو گوگولی سرچ کن winrar password remover یا وrar password remover و اگه zip باشه zip password remover لبته تو سایتهای ایرانی بهتره چون مجانی نیستند

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

سلام دوستان
من بازی Dirt 3 Complete Edition-FiGHTCLUB را دانلود و نصب کردم ولی هنگام اجرا بازی بال نمیاد و این خطا را میده
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
تو دیسکت بازی یک پوشه به اسم کرک هست اون رو باید بریزی
معمولا فرق میکنه اسم این پوشه
crack
patch
ویا یک پوشه که چند تا فایل کم حجم هستند که یکیشون شبیه ایکون بازیه اونها رو تو مسیر نصب بازی جایی که فایل اجرایی و اصلی بازی قرار داره بریز

xlife
24-03-2012, 17:34
بچه ها من وقتی افزودنی sims3 رو نصب میکنم میگه CD رو باید بندازی بعد اجرا کنی یه همچین چیزی !!!
از کرک هست ؟

افزودتی Town Stuff رو نصب میکنم
خوب طبق عادت همیشگی پدر بزرگترین باند مافیایی صنعت بازی یعنی الکترونیک ارتز باید قسمت سوم بازی یعنی سیمز 3 رو نصب بکنیم تا این شرکت از این روش سود بیشتر بدست بیاره اما اینجا ایرانه
خوب سیمز 3 رو که نصب کردی اصلا کرکشو نریز
بعد برو افزودنی رو نصب کن حالا کرک افزودنی رو بریز و اجراش کن
پیشنها د
از طریق autorunبازی که تو دسکتاپ میاد بازی رو اجرا نکن برو توپوشه بازی یک فایل اجرایی جداگونه هست (همون کرکی که ریختیم تو پوشه بازی) اون رو اجرا کن تا مستقیم بره تو بازی

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

با سلام خدمت دوستان عزیز!

بازی L.A.NOIRE را بر روی یک سیستم با ویندوز XP و کارت گرافیک با برند ATI نصب کرده ام!

این بازی اول اکسترکت میشه! بعد شروع میشه به نصب کردن!که نصب هم میشه!چندتا برنامه جانبی داره VCredist و .Net Framework و یک برنامه برای Rockstar هستش که اون 20 مگابایته اما انگار ناقصه!و به محض اجرای اون اررور میده!

آیا اون برنامه بسیار مهمه؟! رفتم داخل سایت RockStar که دانلودش کنم 200مگابایت بود!

الانم بازی اررور Send Error Report میده!
بله واسه اجرای بازی این برنامه نیازه یک جورایی شبیه به ویندوز لایو هستش بدون اون بازی اجرا نمیشه بازی رو دوباره نصب کنید یا تو پوشه اکسترکت یا خود دیسکت دنبال این برنامه بگردید و سعی کنید نصبش کنید اگه بعد از نصب دو باره این ارور رو داد از کرک بازی هستش اون روهم دوباره با دقت تو مسیر اصلی بازی بریزید
موفق باشید

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

هنوز هم کرکی یا روشی واسه مالتی پلاییر افلاین (لن) کرایسیس 2 نیثومده
لطفا راهنمایی کنید

E.G_band
24-03-2012, 18:38
یه مشکل:

من بازی MW3 رو که 4 تا DVD هست رو می ریزم ولی وقتی دیسک 2 رو می زارم دوباره می نویسه دیسک 2 رو بزار....

کمکم کنید.

fceses
24-03-2012, 19:05
سلام من بازی angry birds رو نصب میکنم ولی هنگام اجرا کرک این اخطار میده این فایلش رو برام دوباره بذارید اخه قبلیه لینکش خرابه:31:
the program cant start because MSVCR100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem

akbar_syberia
24-03-2012, 19:11
خوب طبق عادت همیشگی پدر بزرگترین باند مافیایی صنعت بازی یعنی الکترونیک ارتز باید قسمت سوم بازی یعنی سیمز 3 رو نصب بکنیم تا این شرکت از این روش سود بیشتر بدست بیاره اما اینجا ایرانه
خوب سیمز 3 رو که نصب کردی اصلا کرکشو نریز
بعد برو افزودنی رو نصب کن حالا کرک افزودنی رو بریز و اجراش کن
پیشنها د
از طریق autorunبازی که تو دسکتاپ میاد بازی رو اجرا نکن برو توپوشه بازی یک فایل اجرایی جداگونه هست (همون کرکی که ریختیم تو پوشه بازی) اون رو اجرا کن تا مستقیم بره تو بازی

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

دوست عزیز ممنون ولی باز هم نشد

Chap-Dast
24-03-2012, 19:41
خیلی اسونه قبلا از این موردها به پستم زیاد خورده
کافیه تو گوگولی سرچ کن winrar password remover یا وrar password remover و اگه zip باشه zip password remover لبته تو سایتهای ایرانی بهتره چون مجانی نیستند

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

تو دیسکت بازی یک پوشه به اسم کرک هست اون رو باید بریزی
معمولا فرق میکنه اسم این پوشه
crack
patch
ویا یک پوشه که چند تا فایل کم حجم هستند که یکیشون شبیه ایکون بازیه اونها رو تو مسیر نصب بازی جایی که فایل اجرایی و اصلی بازی قرار داره بریز
مرسی ولی این نرم افزارا که آدم باید یه عمر بشینه پاش تا پسوردا پیدا کنه:13::41:
راه دیگه ای نداره؟

xlife
24-03-2012, 19:47
یه مشکل:

من بازی MW3 رو که 4 تا DVD هست رو می ریزم ولی وقتی دیسک 2 رو می زارم دوباره می نویسه دیسک 2 رو بزار....

کمکم کنید.
بنده خدا زبونش بند گرفته بجا اینکه بگه دیسک بعدی رو بزار میگه دیسک2رو بزارید
هروقت گفت دیسک 2 یعنی دیسک بعدی

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

سلام من بازی angry birds رو نصب میکنم ولی هنگام اجرا کرک این اخطار میده این فایلش رو برام دوباره بذارید اخه قبلیه لینکش خرابه:31:
the program cant start because MSVCR100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem

xlife
25-03-2012, 09:14
مرسی ولی این نرم افزارا که آدم باید یه عمر بشینه پاش تا پسوردا پیدا کنه:13::41:
راه دیگه ای نداره؟
حق با شماست اما بنده چند تاشون رو امتحان کردم با هم یکیشون در عرض یک دقیقه واسم پسورد رو پیدا کرد ای کاش اسمش خاطرم می موند شما هم همینکار رو بکنید از فایل چند تا کپی بگیرید و چند تا برنامه مختلف تو این زمینه رو بندازید بجونشون یکیشون به هر حال قفله رو میشکنه
موفق با شید

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:12 AM ----------

دوست عزیز ممنون ولی باز هم نشد
شرمنده ولی تا جاییکه میدونم همینجوری بود
راستی بعد از اینکار ریختن کرک سیمز 3 رو امتحان کردید شاید تاثیر گذاشت

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

نوشته شده توسط xlife [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هنوز هم کرکی یا روشی واسه مالتی پلاییر افلاین (لن) کرایسیس 2 نیومده

offlineinternet
25-03-2012, 10:01
لطفا کرک The Sims3: Showtime ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای دانلود بزارید

E.G_band
25-03-2012, 13:26
[QUOTE=xlife;6922727]بنده خدا زبونش بند گرفته بجا اینکه بگه دیسک بعدی رو بزار میگه دیسک2رو بزارید
هروقت گفت دیسک 2 یعنی دیسک بعدی[COLOR="Silver"]

بازم می زارم ولی فرقی نمی کنه و دوباره همون پیغام رو می ده.

Chap-Dast
25-03-2012, 13:29
حق با شماست اما بنده چند تاشون رو امتحان کردم با هم یکیشون در عرض یک دقیقه واسم پسورد رو پیدا کرد ای کاش اسمش خاطرم می موند شما هم همینکار رو بکنید از فایل چند تا کپی بگیرید و چند تا برنامه مختلف تو این زمینه رو بندازید بجونشون یکیشون به هر حال قفله رو میشکنه
موفق با شید

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:12 AM ----------

شرمنده ولی تا جاییکه میدونم همینجوری بود
راستی بعد از اینکار ریختن کرک سیمز 3 رو امتحان کردید شاید تاثیر گذاشت

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

نوشته شده توسط xlife [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هنوز هم کرکی یا روشی واسه مالتی پلاییر افلاین (لن) کرایسیس 2 نیومده

من الان با 4تا نرم افزار دارم تست میکنم
بیشتر از 24 ساعت دارن میگردن ولی هنوز پیدا نکردن
اگه پسورد بالای 8-9 حرف باشه باید حدودا 1 ماه سیستم روشن باشه تا بتونه پیداش کنه
به هر حال ممنون از جوابتون:40: با اینکه مسئول نیستید ولی جواب منا دادید،مثلا هر قسمت سایت برا خودش مسئول داره

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

[QUOTE=xlife;6922727]بنده خدا زبونش بند گرفته بجا اینکه بگه دیسک بعدی رو بزار میگه دیسک2رو بزارید
هروقت گفت دیسک 2 یعنی دیسک بعدی[COLOR="Silver"]

بازم می زارم ولی فرقی نمی کنه و دوباره همون پیغام رو می ده.
1 راه حل که شاید جواب بده
کل سی دی ها را تو 1 پوشه کپی کن از اونجا نصب کن:8:

hossein_killer boy
25-03-2012, 13:50
سلام و درود بر شما
من بازی harvest moon را نصب کردم و یک روزه کامل با هاش حال کردم ولی سیو نشد بر روی pc و اعصشبمو خورد کرد حالا از دوستان خواهش دارم هر کسی که وارده یه کمکی به ما بکنه

E.G_band
25-03-2012, 14:13
چه جوری همش رو توی یک پوشه بریزم؟؟؟کپی paste کنم؟؟؟؟دوباره ارور داد.cd 2 توش یه 5-6 دقیقه می مونه دوباره می نویسه دیسک 2 رو بزار.دیسک 3 رو هم که می زارم دوباره همونو می نویسه.
از xlife وچپ دست عزیز ممنونم :(منم چپ دستم:10:)

Crawling In MySkin
25-03-2012, 14:26
اسلام علیکم و بقیش

لطفا کرک The Sims3: Showtime ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای دانلود بزارید
تایید میشه :خخخخ

hossein_killer boy
25-03-2012, 14:35
سلام و درود بر شما
من بازی harvest moon را نصب کردم و یک روزه کامل با هاش حال کردم ولی سیو نشد بر روی pc و اعصشبمو خورد کرد حالا از دوستان خواهش دارم هر کسی که وارده یه کمکی به ما بکنه

fceses
25-03-2012, 16:51
نقل قول:
نوشته شده توسط fceses [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام من بازی angry birds رو نصب میکنم ولی هنگام اجرا کرک این اخطار میده این فایلش رو برام دوباره بذارید اخه قبلیه لینکش خرابه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dllfiles%2FM%2Fmsvcr100.dll)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام حالا این فایل دانلود کردم باید چیکار کنم اصلا برای رفع این پیغام که میده باید چیکار کرد؟
تو محل نصب هم کپی کردم ولی حل نشد؟

ps3 killer
25-03-2012, 16:57
سلام دوستان عید همه مبارک
من ویندوزم سون هست . با اجرای بازی مشکل دارم
وقتی لوگوی بازی و سازنده رو نشون میده و بعد می خواد بره توی منو ها یکباره بازی میپره بیرون .
صفحات رو دنبال میکردم و دیدم دوستان گفته بودن که برم و برای قسمت صدا تنظیماتی رو انجام بدم . منم این کار رو انجام دادم ولی درست نمیشه . یعنی صدا رو گزشتم روی 44100 . ولی بازم درست نشده . چه کار کنم؟

Chap-Dast
25-03-2012, 18:11
چه جوری همش رو توی یک پوشه بریزم؟؟؟کپی paste کنم؟؟؟؟دوباره ارور داد.cd 2 توش یه 5-6 دقیقه می مونه دوباره می نویسه دیسک 2 رو بزار.دیسک 3 رو هم که می زارم دوباره همونو می نویسه.
از xlife وچپ دست عزیز ممنونم :(منم چپ دستم:10:)
خواهش میکنم دوست عزیز:10:
منم یه بازی داشتم همچین مشکلی داشت ولی وقتی همه ی سی دی ها یا dvdها را تو یه فولدر کپی میکردم نصب میشد!
1 فلدر بسازید بعدهمه فایل های داخل دیسک ها را بریزید توش و از اونجا نصب کنید.فقط دقت کنید همشون 1جا باشن و داخل 1 فلدر و حتی داخل اون فلدرم فلدر دیگه ای نسازید
موفق باشید:40:

E.G_band
25-03-2012, 20:11
بازیو به روش شما ریختم ولی:

چی کار کنم؟

Amir rza
25-03-2012, 20:31
سلامی به بر و بچ.:11:
لطفا کمکم کنید من بازی Scarface: The World Is Yours از سایت میهن دانلود با حجم تقریبی 2.3 گیگابایت دانلود کردم ولی وقتی وارد این مرحله میشم میبینم که گزینه ی زیر برای ادامه ی نصب فعال نیست::41:
لطفا کمکم کنید.:41::42:
خیلی خیلی ازتون ممنون میشم.:40:

Chap-Dast
26-03-2012, 00:09
بازیو به روش شما ریختم ولی:

چی کار کنم؟

نمیدونم والا
دقیقا چه موقعی این ارور را میده ؟
این احتمالا ارور کرک نیست؟
کرکشا نصب کردی؟

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:07 AM ----------

سلامی به بر و بچ.:11:
لطفا کمکم کنید من بازی Scarface: The World Is Yours از سایت میهن دانلود با حجم تقریبی 2.3 گیگابایت دانلود کردم ولی وقتی وارد این مرحله میشم میبینم که گزینه ی زیر برای ادامه ی نصب فعال نیست::41:
لطفا کمکم کنید.:41::42:
خیلی خیلی ازتون ممنون میشم.:40:

به وسیله ی فلش پایین سمت راست بیا تا آخر متنی که نوشته ببین درست میشه
این کار برای اینه که متن را نخونده قبول نکنی

kamip30
26-03-2012, 02:17
سلام من دو تا از نسخه های بازی angry birds رو روی ایکس پی نصب کردم ولی موقع اجرا این ارورو میده

open GL 2.0 renderer not supported reason
open GL 2.0 is not supported
باید چیکار کنم ؟ممنون

Amir rza
26-03-2012, 08:25
سلام من دو تا از نسخه های بازی angry birds رو روی ایکس پی نصب کردم ولی موقع اجرا این ارورو میده

open GL 2.0 renderer not supported reason
open GL 2.0 is not supported
باید چیکار کنم ؟ممنون

درایور کارت گرافیکتو آپدیت کن حل میشه.:46:

xlife
26-03-2012, 11:30
نقل قول:
نوشته شده توسط fceses [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام من بازی angry birds رو نصب میکنم ولی هنگام اجرا کرک این اخطار میده این فایلش رو برام دوباره بذارید اخه قبلیه لینکش خرابه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dllfiles%2FM%2Fmsvcr100.dll)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام حالا این فایل دانلود کردم باید چیکار کنم اصلا برای رفع این پیغام که میده باید چیکار کرد؟
تو محل نصب هم کپی کردم ولی حل نشد؟
شرمنده یادم رفته بود اینو بگم
اون فایل رو تومسیر C:\Windows\System32 بریز

xlife
26-03-2012, 11:38
نمیدونم والا
دقیقا چه موقعی این ارور را میده ؟
این احتمالا ارور کرک نیست؟
کرکشا نصب کردی؟

خوب تا حدودی حق با چپ دست عزیزه اما بعد از این مرحله بازی نصبش تموم شده و شما باید فایلهایی از بازی که تو پوشه دی وی دی هست و در حدود 30مگابایت باید باشه رو بریزید توپوشه اصلی بازی و حالشو ببرید

Mehran-King
26-03-2012, 12:46
با سلام من وقتی بازی True Crime Street Of La رو اجرا میکنم بعد از مدتی که توی بازی هستم خود به خود بازی بسته میشه و میاد بیرون!

مشکل از گرافیک فکر نکنم باشه چون بازی های سنگین از جمله مافیا 2 و ... رو بازی میکنم ولی چون این بازی قدیمیه و میخوام بازیش کنم نمیدونم چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنین مرسی.

Chap-Dast
26-03-2012, 17:23
با سلام من وقتی بازی True Crime Street Of La رو اجرا میکنم بعد از مدتی که توی بازی هستم خود به خود بازی بسته میشه و میاد بیرون!

مشکل از گرافیک فکر نکنم باشه چون بازی های سنگین از جمله مافیا 2 و ... رو بازی میکنم ولی چون این بازی قدیمیه و میخوام بازیش کنم نمیدونم چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنین مرسی.
سلام
بازیای قدیمی را باید تو ویندوز xp نصب کنی چون اکثرشون فقط با xp سازگارند
ویندوزت چیه؟

Mehran-King
26-03-2012, 19:07
سلام
بازیای قدیمی را باید تو ویندوز xp نصب کنی چون اکثرشون فقط با xp سازگارند
ویندوزت چیه؟

نه ویندوز xp هست آی جی آی 1 هم وارد بازی میشم خط میاره و خراب میشه نمیدونم چرا!!

kasra2002
26-03-2012, 20:42
سلام مشکل با دو بازی دارم
کوچک و کم حجم
risk2 &mole control
ریسک روی ویندوز 7 قفل می کنه
مول کنترل از وقتی که سورس ش رو روی فلش ریختم بعد از نصب ایرور dl میده

xlife
27-03-2012, 16:44
بچه ها من پچ وکرک ورژن 1.0.4 splinter cell conviction رو گیر آوردم اما هر وقت میرم تو و موقعی که وارد بازی میشم وقسمت coop & multiplayer رو میزنم این اخطار رو میده بعد میره منو اصلی

the splinter cell conviction is not available at this time .please try again later

من میخوام بازی رو بصورت افلاین انجام بدم چند نفره
ممنون میشم راهنمایی کنید.

xlife
27-03-2012, 20:09
چند سال بعد

ننه من یک چند سال پیش پچ وکرک ورژن 1.0.4 splinter cell conviction رو گیر آوردم اما هر وقت میرم تو و موقعی که وارد بازی میشم وقسمت coop & multiplayer رو میزنم این اخطار رو میده بعد میره منو اصلی ننه!!

the splinter cell conviction is not available at this time .please try again later nane

من میخوام بازی رو بصورت افلاین انجام بدم با نوه ندیده هام چند نفره
ممنون میشم راهنمایی کنید.

msi674
27-03-2012, 20:15
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش

E.G_band
28-03-2012, 01:07
دکتر های p30 worldی بار دیگه سلام:

من بازی medal of honor:airborne رو نصب کردم ولی وسط بازی هریکی دو دقیقه یکبار وسط کار گیر می کنه.تنظیمات بازی رو روی low گذاشتم ولی فایده نکرد حالا به نظر شما:
1-مشکل از cd بوده که خیلی خش داشت.؟

2-بازی قدیمی هست و مشکل داره؟

3- یا نظر دیگه ای دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لپ تاپم y570 هست که الان فکر کنم یکی از بهترین لپ تاپ های توی بازار هست.

با تشکر از شما دوستای خوبم.

xlife
28-03-2012, 07:35
دکتر های p30 worldی بار دیگه سلام:

من بازی medal of honor:airborne رو نصب کردم ولی وسط بازی هریکی دو دقیقه یکبار وسط کار گیر می کنه.تنظیمات بازی رو روی low گذاشتم ولی فایده نکرد حالا به نظر شما:
1-مشکل از cd بوده که خیلی خش داشت.؟

2-بازی قدیمی هست و مشکل داره؟

3- یا نظر دیگه ای دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لپ تاپم y570 هست که الان فکر کنم یکی از بهترین لپ تاپ های توی بازار هست.

با تشکر از شما دوستای خوبم.
1-بازی درست نصب شد بدون ایراد
2-اونطور هم قدیمی نیست من خودم دارمش
3-به نظر منnvida physic رو نگاه کن نصبه

msi674
28-03-2012, 10:08
کسی میدونه این ارور یعنی چی ؟ ماله بازی ارباب حلقه هستش

کسی نیست مرا یاری کند ؟ :19: هر بار که من این بازی رو نصب می کنم 1 ماه باید الاف اجرا کردنش بشم
بازی کامل نصب میشه وقتی کلیک میکنم عکسشم میاد ولی بعدش این ارور میاد

msi674
28-03-2012, 12:36
یکی یه کمکی کنه خب/ تو گوگل سرچ میکنم میکنم میاد ارورش ولی ترجمم خوب نیس :19:

E.G_band
28-03-2012, 13:13
1-بازی درست نصب شد بدون ایراد
2-اونطور هم قدیمی نیست من خودم دارمش
3-به نظر منnvida physic رو نگاه کن نصبه

این سوییچ دستی این لپ تاپ هم مکافاتی شده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1-بله
3-شما یه نگاه بندازین:

xlife
28-03-2012, 15:32
این سوییچ دستی این لپ تاپ هم مکافاتی شده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1-بله
3-شما یه نگاه بندازین:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا که مشخص نمیشه شما یک نگاهی توکنترل پنل بنداز ببین اسمشو توقسمت program and features میبینی
تو خود دیسک بازی هست
[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E.G_band
28-03-2012, 16:08
[/URL]
اینجا که مشخص نمیشه شما یک نگاهی توکنترل پنل بنداز ببین اسمشو توقسمت program and features میبینی
تو خود دیسک بازی هست
[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله nvidea physX(32BIT)هستش.

ویندوز من 64 بیت هستش چرا این 32 بیته؟

xlife
28-03-2012, 18:05
بله nvidea physX(32BIT)هستش.

ویندوز من 64 بیت هستش چرا این 32 بیته؟
والا نمیدونم شاید درایور کارت گرافیکت قدیمیه یکنسخه جدید بگیر

E.G_band
28-03-2012, 18:33
والا نمیدونم شاید درایور کارت گرافیکت قدیمیه یکنسخه جدید بگیر

از کجا؟فیلتر شکن ندارم.

xlife
28-03-2012, 18:53
از کجا؟فیلتر شکن ندارم.
چه مدلیه انویدیاست یا ای تی آی
اها یادم نبود انویدیاست حالا از کدوم
مدلهای زیره
gforce-quadro-ion-nvs-3d vision-nforce-tesla-legecy

mineworld
28-03-2012, 20:05
سلام دوستان

آقا یه قصه قدیمی هست ( از جمله تو فروم های معروف خارجی ) که اجرای بازی قدیمی NFS 2 SE تو XP OS چقدر دردسره ! ما که کم با سواد نیستیم هم (اینش مهمه!) ما هم گیر کرده بودیم حسابی . با dosbox 0.72 نشد . با dgvoodoo1.5 هم نشد . هر چی دستور بود اجرا کردیم بازم نشد . جالب اینجاست الان که اومدم کافی نت بعضی نرم افزار های لازم برای این کار که حجم بالایی هم داره دانلود کنم دیدم بازی بالا میاد !!! عجیب نیست ؟ خب الان دوستان فارسی (!) شما میدونید چه کار باید کرد . راستی با تغییر virtal memory هم کار درست نشد ...

msi674
28-03-2012, 21:23
از کجا؟فیلتر شکن ندارم.

فضولی نباشه ولی من امروز ازین جا درایور nvidia دانلود کردم فیل ترم نیس:20:

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

کسی نیست مرا یاری کند ؟ :19: هر بار که من این بازی رو نصب می کنم 1 ماه باید الاف اجرا کردنش بشم
بازی کامل نصب میشه وقتی کلیک میکنم عکسشم میاد ولی بعدش این ارور میاد

خب یکی به داد منم برسه :31:

E.G_band
29-03-2012, 02:33
مال gt555 هستش؟

tati63
29-03-2012, 05:01
سلام دوستان من در نصب بازی Mortimer Beckett and the time paradox به اروره O.S not supported مواجه میشم
و در باری ماریو can not opengl renderer . you might be missing some required opengl exensions, check the logs for more info
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

xlife
29-03-2012, 07:51
سلام دوستان من در نصب بازی Mortimer Beckett and the time paradox به اروره O.S not supported مواجه میشم
و در باری ماریو can not opengl renderer . you might be missing some required opengl exensions, check the logs for more info
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
اولی بگمونم میگه ویندوز پشتیبانی نمیکنه
دومی رو باید درایور کارت گرافیکتو بروز کنی

xlife
29-03-2012, 08:04
مال gt555 هستش؟
از اینجا می تونی دانلود کنی

mojtaba1998
29-03-2012, 13:35
سلام دوستان من در اجرای بازی GTA VICE CITY بر روی ویندوز7 مشکل دارم بازی نصب میشه اجرا میشه ولی موقع لوادینگ بازی قفل میشه!!!
کارت گرافیک و رم هم + سیپیو و ... بالا هستند بازی مثل بتلفیلد3 رو بخوبی اجرا میکنن!
لطفا زوووووووووووود جوابمو بدین!
خیلی خیلی ممنوووووووووووووون!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1a2a3a45
29-03-2012, 14:44
با سلام
دوستان می خواستم بپرسم که امکان نصب بازی جنرال 3 (Command & Conquer 3 Tiberium Wars) روی ویندوز 7 هست یا نه؟

tati63
29-03-2012, 14:53
اولی بگمونم میگه ویندوز پشتیبانی نمیکنه
دومی رو باید درایور کارت گرافیکتو بروز کنی
سلام
کارت گرافیک را تازه اپدیت کردم و ویندوز 8 رو لب تاپم نصب کردم

xlife
29-03-2012, 21:00
سلام
کارت گرافیک را تازه اپدیت کردم و ویندوز 8 رو لب تاپم نصب کردم
ویندوز هشت هنوز کامل کامل نیست یک مشکلاتی داره که تا عرضه نسخه نهایی برطرف میشه اینی که شما نصبیدید بتاست شاید مشکل از همینه
الله و اعلم

xlife
30-03-2012, 15:39
با سلام
دوستان می خواستم بپرسم که امکان نصب بازی جنرال 3 (Command & Conquer 3 Tiberium Wars) روی ویندوز 7 هست یا نه؟
من هم نتونستم فکرکنم پشتیبانی نکنه