PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67

DHAMID
28-10-2011, 00:55
شاید گرافیکت نمی خوره.
بازی ماله 15 ساله پیشه
الان سیستم من کرایسیسو میکشه!!

Zaghan_13
28-10-2011, 19:01
بازی ماله 15 ساله پیشه

دوستمون داره شوخی میکنه...

شاید واسه این باشه که روی ویندوز 7 اجرا نمیشه..

شنیده بودم بعضی بازیهای قدیمی روی ویندوز 7 اجرا نمیشن...ممکنه به خاطر همین باشه...

ava-net
29-10-2011, 09:15
من بازی دیابلو 1 رو نصب کردم
رو ویندوز 7
وقتی میرم تو بازی رنگا قاطی میکنه
کسی میدونه این مشکلو چطوری حل کنم؟

روب آیکونش راست کلیک کن و گزینه ای که اجازه میده تحت ویندوز XP اجرا بشه رو بزن و قبل از OK کردن گزینه Run As Administrator رو هم انتخاب کن .
اینطوری فکر کنم کار کنه و

alireza-01010
29-10-2011, 12:41
بازی ماله 15 ساله پیشه
اگر بازی مال 15 سال پیش هست همانطور که دوستمون گفت روی 7 اجرا نمیشه

ava-net
29-10-2011, 14:26
چرا بیشترشون کار می کنن

Lady parisa
29-10-2011, 14:29
دوستان سلام
بازی IGA و need for speed روی ویندوز 7متاسفانه سایزش کوچیک شده و دیگه تمام صفحه نیست!
میشه لطف کنین و راهنمایی کنین
:11:

ashk1377
29-10-2011, 17:56
دوستان سلام
بازی IGA و need for speed روی ویندوز 7متاسفانه سایزش کوچیک شده و دیگه تمام صفحه نیست!
میشه لطف کنین و راهنمایی کنین
:11:

3 تا راه داره
1-دکمه ی auto رو از رو مانیتور فشار بده
2-از option بازی resolution رو تنظیم کن

Yashar_satyr
29-10-2011, 19:24
دوستان - من بازی crysis 2 رو نصب کردم و وقتی داخل بازی می شم توی تنظیمات گرافیت فقط 3 حالت هست که وقتی advensed رو میزنم هیچ گزینه ای نمیاد منظورم تنظیمات سایه و تکستور و انتی انلیزینگ و....
در ضمن وقتی می خوام پچ دایرکس 11 رو هم نصب کنم بازی رو پیدا نمی کنه
مشکل چیه؟

malavan.ehsan
29-10-2011, 23:27
سلام دوستان من میخوام بازی flight simulator رو میخوام پاک کنم ولی موقع پاک شدن این ارور رو میده خواهشا کمک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza-01010
29-10-2011, 23:43
سلام دوستان من میخوام بازی flight simulator رو میخوام پاک کنم ولی موقع پاک شدن این ارور رو میده خواهشا کمک کنید
با یک نرم افزار پاکش کن
فکر کن فایلی که باعث میشد حذف بشه از بین رفته

Amir 3d
30-10-2011, 01:28
سلام من بازی
Gatling Gears
رو گرفتم بعد کرک نیست گویا یعنی 100 در صد
ازم پروداک کی ایمیل میخواد چیکار کنم مال EA هستش در ضمن.
لطـــفــــــــــــا کمک کنید کرک ندارم؟:(
پیدا هم نکردم یعنی قیل ت_ره بیشتر سایت های خارجی :(

Lady parisa
30-10-2011, 11:45
3 تا راه داره
1-دکمه ی auto رو از رو مانیتور فشار بده
2-از option بازی resolution رو تنظیم کن

خب دوست من! شما که 2راه گفتی!:31:
چرا نوشتی سه تا راه!!!!:31:
+
راههای پیشنهادیت میسر نشد:19:

ava-net
30-10-2011, 14:10

یکی از فایلهای DLL بازی پاک شده ببین می تونی با برنامه Unintaller می تونی پاکش کنی

pclord
31-10-2011, 15:12
سلام دوستان

بعضی از بازی های قدیمی مثل سام ماجراجو،دوم و چند تا دیگه که قبلا روی ویندوز ایکس پی بازیشون کرده بودم الان روی ویندوز سون اجرا نمیشن ، راهی هست که بشه روی ویندوز 7 بازیشون کرد.؟

و سوال دیگه این که بازی Age of Empire نسخه 1 و 2 هم فارسی شد یا فقط نسخه 3 فارسی شد؟

ممنون.

shahin_mp3
01-11-2011, 00:19
سلام دوستان

بعضی از بازی های قدیمی مثل سام ماجراجو،دوم و چند تا دیگه که قبلا روی ویندوز ایکس پی بازیشون کرده بودم الان روی ویندوز سون اجرا نمیشن ، راهی هست که بشه روی ویندوز 7 بازیشون کرد.؟

و سوال دیگه این که بازی Age of Empire نسخه 1 و 2 هم فارسی شد یا فقط نسخه 3 فارسی شد؟

ممنون.

با روش سوييچ امتحان كن ببين باجرا ميشه

كليك راست روي ايكن بازي و انتخاب Run As Administrator

pclord
01-11-2011, 00:24
با روش سوييچ امتحان كن ببين باجرا ميشه

كليك راست روي ايكن بازي و انتخاب Run As Administrator

قبل تست کردم فایده ای نداره، تو پروپرتسی فایل اصلیش هم روی اون قسمتی که میشه تحت ویندوز 2000 ، ایکس پی و غیره اجراش کرد رو هم تست کردم و فایده نداشت.

ava-net
01-11-2011, 08:49
مطمئن شو که برنامه های جانبی مثل فریم ورک دات نت و ... نصب باشن .

اگه بازم نشد نمی تونی بازی کنی

pclord
01-11-2011, 13:27
مطمئن شو که برنامه های جانبی مثل فریم ورک دات نت و ... نصب باشن .

اگه بازم نشد نمی تونی بازی کنی

نت فریم نتورک 1 تا 3.5 رو نصب کرده بودم قبلا ، الان دارم 4 رو دانلود میکنم شاید با این 4 درست شد، ببینم چی مشیه ، اگه درس شد همین جا اعلام میکنم.

ممنون.

pclord
01-11-2011, 16:02
متاسفانه جواب نداد و بازم ارور زیر رو داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

asghar21
01-11-2011, 16:15
سلام
من تو فیفا 12 واسه پی سی احساس می کنم نمی تونم اسکیل ها رو اجرا کنم یعنی دریبل بزنم یا دروازه بانو هنگام پنالتی حرکت بدم. انگار یه دکمه هایی عمل نمی کنن
ممنون می شم راهنماییم کنین.

mehdy.z
01-11-2011, 18:51
متاسفانه جواب نداد و بازم ارور زیر رو داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله دوست من اجرای بازیهای قدیمی توی seven بگیر نگیر داره ممکنه جواب بده ممکنه اجرا نشه و یا حتی ممکنه اجرا بشه ولی درست کار نکنه!!!
ولی طبق چیزی که دوستمون shahin_mp3 گفت تموم ویندوزها علی الخصوص 98 رو تست کن اگه اجرا نشد دیگه ممکنه جواب نده!!!
البته اگه اینترنتت سریعه ممکنه با تغییر درایور رافیک به نسخه های قدیم هم بتونی جواب بگیری ولی احتمالش ضعیفه...بهت هیچ قولی نمیدم!

سلام
من تو فیفا 12 واسه پی سی احساس می کنم نمی تونم اسکیل ها رو اجرا کنم یعنی دریبل بزنم یا دروازه بانو هنگام پنالتی حرکت بدم. انگار یه دکمه هایی عمل نمی کنن
ممنون می شم راهنماییم کنین.
بله دوست من برای دریبل باید آنانوگ سمت چپ رو استفاده کنی که به طور پیشفرض توی این بازی برای اکثر دسته ها کار نمیکنه!...ولی شما روش این پست رو تست کن برای بیشتر بچه ها جواب داده:

pclord
01-11-2011, 20:55
بله دوست من اجرای بازیهای قدیمی توی seven بگیر نگیر داره ممکنه جواب بده ممکنه اجرا نشه و یا حتی ممکنه اجرا بشه ولی درست کار نکنه!!!
ولی طبق چیزی که دوستمون shahin_mp3 گفت تموم ویندوزها علی الخصوص 98 رو تست کن اگه اجرا نشد دیگه ممکنه جواب نده!!!
البته اگه اینترنتت سریعه ممکنه با تغییر درایور رافیک به نسخه های قدیم هم بتونی جواب بگیری ولی احتمالش ضعیفه...بهت هیچ قولی نمیدم!

بله دوست من برای دریبل باید آنانوگ سمت چپ رو استفاده کنی که به طور پیشفرض توی این بازی برای اکثر دسته ها کار نمیکنه!...ولی شما روش این پست رو تست کن برای بیشتر بچه ها جواب داده:

کارایی که گفتی رو قبلا انجام داده بود متاسفانه جواب نداد فکر نکنم بشه بازیشون کرد مجبورم ایکس پی نصب کنم. فقط یه سوال بنظرتون اگه تو یه درایو هم سون نصب باشه هم ایکس پی مشکلی پیش میاد؟

ممنون.

alireza-01010
01-11-2011, 23:47
کارایی که گفتی رو قبلا انجام داده بود متاسفانه جواب نداد فکر نکنم بشه بازیشون کرد مجبورم ایکس پی نصب کنم. فقط یه سوال بنظرتون اگه تو یه درایو هم سون نصب باشه هم ایکس پی مشکلی پیش میاد؟

ممنون.
اونوقت باید با 7 خداحافظی کنی :31:
دوست عزیز اگر بازی با 7 اجرا نشد روی بازی راست کلیک کن بعد برو قسمت PROPERTISES بعد برو سربرگ COMPATIBLIYY بعد تیک گزینه ی RUN THIS PROGRAM ... (بقیه جمله ننوشتم چون حسش نیست:31:) بزن اونوقت گزینه ی زیرش از حالت غیر فعالی خارج شده و حالا روش کلیک کن و WNIDOWS XP اتنخاب کن و بعد هم OK کن بعد دوباره امتحان کن ببین بازی میاد یا نه؟؟؟؟
اگر خواستی دو تا ویندوز بنصبی هر کدوم باید در درایو جداگانه باشه.

pclord
02-11-2011, 00:40
اونوقت باید با 7 خداحافظی کنی :31:
دوست عزیز اگر بازی با 7 اجرا نشد روی بازی راست کلیک کن بعد برو قسمت PROPERTISES بعد برو سربرگ COMPATIBLIYY بعد تیک گزینه ی RUN THIS PROGRAM ... (بقیه جمله ننوشتم چون حسش نیست:31:) بزن اونوقت گزینه ی زیرش از حالت غیر فعالی خارج شده و حالا روش کلیک کن و WNIDOWS XP اتنخاب کن و بعد هم OK کن بعد دوباره امتحان کن ببین بازی میاد یا نه؟؟؟؟
اگر خواستی دو تا ویندوز بنصبی هر کدوم باید در درایو جداگانه باشه.

ممنون دوست عزیز اما چند پست قبل هم گفتم که این کارا رو همرو انجام دادم. گفتم شاید برنا مه ای اومده برای این کار. در هر صورت از همگی دوستان ممنونم.

موفق باشید.

alireza-01010
02-11-2011, 16:06
ممنون دوست عزیز اما چند پست قبل هم گفتم که این کارا رو همرو انجام دادم. گفتم شاید برنا مه ای اومده برای این کار. در هر صورت از همگی دوستان ممنونم.

موفق باشید.
برنامه که هست
یعنی میتونی یک ویندوز مجازی درست کنی و در داخلش هر نرم افزاری بخوای نصب کنی و از اونها استفاده کنی
اسم برخی از این نرم افزارها(Virtual Machines):
Microsoft Virtual Pc
Parallels Desktop
VirtualBox
VMware Workstation
فکر کنم آخریه از همه بهتره

Amir 3d
02-11-2011, 22:58
سلام من بازی
Gatling Gears

:19::9::37::34::47::17::14::mellow::jealous::weird ::exclamati:hmm::whistle::دی

alireza-01010
02-11-2011, 23:17
:19::9::37::34::47::17::14::mellow::jealous::weird ::exclamati:hmm::whistle::دی
تا کرک نداشته باشی نمیشه کاری کرد
دنبال کلید فعال سازی هم نگرد چون فکر نکنم باشه.

mehdy.z
03-11-2011, 01:34
سلام من بازی
Gatling Gears
دوست من بازی رو باید کرک کنید...البته منم گشتم نتونستم یه کرک درست ازش پیدا کنم!!
ولی اینکه میگید سریال نامبر میخواد....این چیزی نیست که توی نت پیدا نشه و باید به صورت اوریجنال اون رو از سایتهای فروشنده بازی بخرید(عین بازی اوریجنال)پس بیخود توی نت دنبالش نگردید!!

ava-net
05-11-2011, 09:45
دوست من بازی رو باید کرک کنید...البته منم گشتم نتونستم یه کرک درست ازش پیدا کنم!!
ولی اینکه میگید سریال نامبر میخواد....این چیزی نیست که توی نت پیدا نشه و باید به صورت اوریجنال اون رو از سایتهای فروشنده بازی بخرید(عین بازی اوریجنال)پس بیخود توی نت دنبالش نگردید!!

من کرکش رو دارم اگه پیدا نکردین بگید تا آپ لود کنم

Glad Boy
05-11-2011, 12:22
سلام دوستان
جدیدترین DirectX رو از کجا باید دانلود کرد !؟

m_sport
05-11-2011, 16:29
سلام
need for speed Hot PUrsuit رو نصب کردم
وارد بازی که میشه این پیام رو میده و جلوتر نمیره!!
connecting to autolog servers

ava-net
06-11-2011, 12:34
سلام دوستان
جدیدترین DirectX رو از کجا باید دانلود کرد !؟

از سایت خود ماکروسافت می تونی دان کنی

I Gangster
06-11-2011, 17:45
من سیستمم یه ویروسی گرفته که اجازه نصب بازی رو نمیده !
الان من خیلی اعصابمو خرد کرده میشه منو راهنمایی کنید ؟
هر چی ویندوزمو عوض میکنم بازم همین مشکل رو داره !
کمک م کنید !
ممنون از تاپیک عالیتون !

M o h a m m @ d
06-11-2011, 20:09
شاید خود سی دی بازی مشکل داره.
فوقش با دوتا انتی ویروس قوی اپدیت شده کل سیستم ویروس کشی کن ویروسش کشته بشه بعد دوباره تست کن نشد مشکل از خود سی دیه

shahin_mp3
06-11-2011, 23:05
من سیستمم یه ویروسی گرفته که اجازه نصب بازی رو نمیده !
الان من خیلی اعصابمو خرد کرده میشه منو راهنمایی کنید ؟
هر چی ویندوزمو عوض میکنم بازم همین مشکل رو داره !
کمک م کنید !
ممنون از تاپیک عالیتون !

شما وقتي ويندوز ميريزي درايو ويندوزتو فرمت مي كني ؟

با همه ي بازي ها مشكل داري ؟

golabi2
08-11-2011, 12:25
سلام
منCall of Duty - Black Ops رو نصب کردم موقع اجرا شدن steam رو خواست که اونم نصب کردم ولی الان اجرا نمیشه!چه جوری اجراش کنم!؟

ava-net
08-11-2011, 12:55
سلام
منCall of Duty - Black Ops رو نصب کردم موقع اجرا شدن steam رو خواست که اونم نصب کردم ولی الان اجرا نمیشه!چه جوری اجراش کنم!؟

کرکت رو عوض کن

ilililililiili
08-11-2011, 17:00
من یه مدت بود که بیخیال Call of Duty - Black Ops شده بودم . چون از یه مرحله به بعد صفحه سیاه میشد و نمیشد دیگه بازی کرد هر کاری کردم و از هر راهی رفتم نشد. تا اینکه جدیدا با اومدن بازی Battlefield 3 گرافیکمو update کردم. battle o که تموم کردم هویجوری رفتم به black ops هم یه سری بزنم که دیدم از مشکی بودن درومده. من که احتمال میدم از Update کردن گرافیک بوده.
حالا یه گرافیکتو به آپدیت ببینیم چی میشه؟
منظورت از اجرا نمیشه چیه؟ Error میده یا ....

golabi2
08-11-2011, 18:33
کرکت رو عوض کن
کرک دیگه هم دانلود کردم(SKIDROW)بازهمون Steam رو میخواد...
اگه میشه یه کرک معرفی کنین

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

من یه مدت بود که بیخیال Call of Duty - Black Ops شده بودم . چون از یه مرحله به بعد صفحه سیاه میشد و نمیشد دیگه بازی کرد هر کاری کردم و از هر راهی رفتم نشد. تا اینکه جدیدا با اومدن بازی Battlefield 3 گرافیکمو update کردم. battle o که تموم کردم هویجوری رفتم به black ops هم یه سری بزنم که دیدم از مشکی بودن درومده. من که احتمال میدم از Update کردن گرافیک بوده.
حالا یه گرافیکتو به آپدیت ببینیم چی میشه؟
منظورت از اجرا نمیشه چیه؟ Error میده یا ....
کلا اجرا نمیشه!رو آیکونش کلیک میکنم Steam رو باز میکنه و میگه باید پروفایل بسازی و...مم ساختم ولی نمی دونم چه جوری اجراش کنم؟!

mina tina
09-11-2011, 02:38
اگه پروفایل رو درست ساخته باشی مشخصات کاربری تو میده من با steam آفلاین وارد میشم اینترنت رو قطع وریستارت وبعد گزینه offlin mode رو میزنم

golabi2
09-11-2011, 12:23
درسته همه چیز ولی اجرا نمیشه!آفلاین هم نشد...
همه کرک هاش با استیم اجرامیشن؟

mina tina
09-11-2011, 13:04
درسته همه چیز ولی اجرا نمیشه!آفلاین هم نشد...
همه کرک هاش با استیم اجرامیشن؟

برای من با نصب این آپدیت اجرا میشه بدون steam بازی کردم

golabi2
09-11-2011, 13:43
درست شد!ممنون از دوستان

Iceboy_LOVE
09-11-2011, 17:59
درود دوستان هر چی کرک سالم برای این بازی هست تو رو خدا معرفی کنید کار من راه بیفته
splinter cell conviction
من نمیدونم چه نسخه ای از بازی رو دارم

xlife
10-11-2011, 16:55
دوستان يك تايژيك بود درباره شبكه كردن home frontهر چي گشتم نديدم تا جايي كه يادمه اونا مشكل ورود به سرور رو نداشتن
اما من اصلا نمي تونم وارد بخش چند نفره بشم هي واسم ميزنه استيم يافت نشد از اين حرفها
لطفا راهنمايي كنيد

mehdy.z
10-11-2011, 18:33
درود دوستان هر چی کرک سالم برای این بازی هست تو رو خدا معرفی کنید کار من راه بیفته
splinter cell conviction
من نمیدونم چه نسخه ای از بازی رو دارم
بفرما:

pouyadoosti
10-11-2011, 21:14
درست شد با اینکه شما کاری نکردید

msi674
11-11-2011, 17:26
بچه من تو نصب call of duty dmodern war far3 مشکل دارم /
بازي رو به صورت کامل نصب ميکنم بعد از نصب بازي کرک رو هم ميريزم تو پوشه نصب اولين مشکلم با کرک بازي هستش که نود32 اون رو ويروس تشخيص ميده اومدم ويروس کشم رو غيرفعال کردم بعد دايرکت ايکس رو نصب کردم که دايرکت ايکسي ک تو پوشه بازي بود به اين صورت ک عکسو ميذارم بود منم هر 3 تا رو نصب کردم

تو همون قسمت فولدر microsoft visual ميبينيد که تو اونم همه ورژن ها موجود بود منم 2005 و 2008 رو داشتم گفتم جهت اطمينان 2010 رو هم نصب کنم اين کارم کردم
بعد بازي رو اجر کردم و با اين ارور مواجه شدم /یعنی ارورها

بچه ها میگن باید نرم افزار هایی مثله s team داشته باشی چیزای مفیدی که تو دیویدی 2 بود رو واستون گذاشتم تو پوشه ی other هم اینا بود

من steam ندیدم توش اگه میشه راهنماییم کنین همه این بازی رو تموم کردن من رو نصبش موندم :41:

abbas644
11-11-2011, 20:29
با سلام و تشکرازسایت خوبتون من چند روزه بازی F1 2011 رو خریدم زمان نصب مشکلی نداره ولی وقتی با لانچر میخوام بازی رو اجرا کنم بعداز چند ثانیه با ارور ویندوز که ایراد از چیز خاصی نمیگیره فقط معنی پیغامش اینه که بعلت وجود مشکل در این برنامه ویندوز اونو میبنده که صفحه سیاه میشه و باید CLOSE PROGRAM رو بزنی. ویندوز من 7 هست که تا دیشب سرویس پک 1 بود که تو یه سایت خوندم که این نسخه به بازیها بعضا گیر میده که من نسخه ULTIMATE رو نصب کردم البته داخل دی وی دی بازی پوشه کرک بود که همشو محل نصب کپی کردم مثل خیلی بازیا مشخصات سیستمم CPU 7500 DUAL RAM 4G DDR3 VGA GEFORCE 220GT 1G DDR3 با مادربرد GIGA P43 من همیشه درایور کارت گرافیکم بروزه دایرکستم بروزه نمیدونم چرا این یدونه اینجوریه؟ حتی دیروز بازی CALL OF DUTY MW3 رئ خریدم و بدون مشکل دارم بازی میکنم در مورد F1 2011 لطف کنید و منو راهنمایی کنید بازم ممنون از سایت خوبتون

mehdy.z
11-11-2011, 21:41
بازي رو به صورت کامل نصب ميکنم بعد از نصب بازي کرک رو هم ميريزم تو پوشه نصب اولين مشکلم با کرک بازي هستش که نود32 اون رو ويروس تشخيص ميده اومدم ويروس کشم رو غيرفعال کردم بعد دايرکت ايکس رو نصب کردم که دايرکت ايکسي ک تو پوشه بازي بود به اين صورت ک عکسو ميذارم بود منم هر 3 تا رو نصب کردم

تو همون قسمت فولدر microsoft visual ميبينيد که تو اونم همه ورژن ها موجود بود منم 2005 و 2008 رو داشتم گفتم جهت اطمينان 2010 رو هم نصب کنم اين کارم کردم

بچه ها میگن باید نرم افزار هایی مثله s team داشته باشی چیزای مفیدی که تو دیویدی 2 بود رو واستون گذاشتم تو پوشه ی other هم اینا بود

من steam ندیدم توش اگه میشه راهنماییم کنین همه این بازی رو تموم کردن من رو نصبش موندم :41:
شما اگه انتی میروست nod32 هست با بستنش مشکلش رفع نیمشه و هنوز فایل مورد نظر به عنوان ویروس برای ویندوز معرفی شده برای رفع مشکلت شما باید در قسمت آدرس advance setup\exclusion آدرس فایل مورد نظر رو هم توی DVD بازی و هم در محل نصب بازی به عنوان استثناء معرفی کنی(اصلا هر دوی اون پوشه ها رو معرفی کن) بعد بازی رو دوباره کرک کن ببین درست میشه....

با سلام و تشکرازسایت خوبتون من چند روزه بازی F1 2011 رو خریدم زمان نصب مشکلی نداره ولی وقتی با لانچر میخوام بازی رو اجرا کنم بعداز چند ثانیه با ارور ویندوز که ایراد از چیز خاصی نمیگیره فقط معنی پیغامش اینه که بعلت وجود مشکل در این برنامه ویندوز اونو میبنده که صفحه سیاه میشه و باید CLOSE PROGRAM رو بزنی. ویندوز من 7 هست که تا دیشب سرویس پک 1 بود که تو یه سایت خوندم که این نسخه به بازیها بعضا گیر میده که من نسخه ULTIMATE رو نصب کردم البته داخل دی وی دی بازی پوشه کرک بود که همشو محل نصب کپی کردم مثل خیلی بازیا مشخصات سیستمم CPU 7500 DUAL RAM 4G DDR3 VGA GEFORCE 220GT 1G DDR3 با مادربرد GIGA P43 من همیشه درایور کارت گرافیکم بروزه دایرکستم بروزه نمیدونم چرا این یدونه اینجوریه؟ حتی دیروز بازی CALL OF DUTY MW3 رئ خریدم و بدون مشکل دارم بازی میکنم در مورد F1 2011 لطف کنید و منو راهنمایی کنید بازم ممنون از سایت خوبتون
این ایرادی که شما میگی خیلی کلیه نمیشه فهمید مشکل از کجاست ولی شما برای اطمینان کرک رو تعویض کن ببین درست میشه:

البته گرافیکت هم به به شدت ضعیفه ولی نه در حدی که اصلا نتونه بازی رو اجرا کنه ولی اگه بازم با اینکار مشکلت رفع نشد با توجه به نکاتی که شما گفتی احتمالاش هست مشکل از خود بازی باشه!!

abbas644
12-11-2011, 01:04
بازم سلام و با تشکر از پاسخ سریعتون من خیلی تعجب شدم که فرمودید گرافیکم ضعیفه 1G DDR3 کمه؟ من هر چی بازی جدید میاد همون روز اول میخرم و نصب میکنم مشکل ندارم مثل بلک اپس یا هات پارسوییت که البته اینا جدید نیست ولی گرافیکش نسبتا سنگینه در مورد این بازی به مشکل برخوردم که به قول شما احتمالا مشکل از خود بازیه............ با این کرک که گذاشته بودید هم مشکل حل نشد ولی ممنون که جوابمو دادید باتشکر

resident
12-11-2011, 12:22
بازم سلام و با تشکر از پاسخ سریعتون من خیلی تعجب شدم که فرمودید گرافیکم ضعیفه 1G DDR3 کمه؟ من هر چی بازی جدید میاد همون روز اول میخرم و نصب میکنم مشکل ندارم مثل بلک اپس یا هات پارسوییت که البته اینا جدید نیست ولی گرافیکش نسبتا سنگینه در مورد این بازی به مشکل برخوردم که به قول شما احتمالا مشکل از خود بازیه............ با این کرک که گذاشته بودید هم مشکل حل نشد ولی ممنون که جوابمو دادید باتشکر

سلام،
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از خود بازی تون هست؛ روی یه سیستم دیگه امتحانش کنید.

mina tina
12-11-2011, 13:00

اینوامتحان کنید امیدوارم جواب بده

mehdy.z
13-11-2011, 13:41
در مورد ضعف گرافیک باید بگم که قدرت اصلی یک گرافیک به هسته_ی پردازنده_ی اون(GPU)برمیگرده نه میزان رم اون در این مورد هم باید بگم که(GT216) یعنی هسته_ی پردازنده_ی گرافیک شما حرف آنچنانی برای گفتن نداره....ولی همینطور که گفتم اینقدر ضعیف نیست که نتونه اصلا بازیها رو اجرا کنه!!
موفق باشید:46:

KINGHMA
13-11-2011, 15:55
بعد از نصب بازی قلعه 3 این ارور میاد...

باید چه کار کنم.....قلعه 3 همون Stronghold 3 است....چه کار کنم؟؟؟؟

xlife
13-11-2011, 16:38
با سلام
بازی homefrontرو نصب کردم وقتی وارد بخش چند نفره میشم میگه استیم یافت نشد اگه راه حلی ندارید چندتا سایت معرفی کنید برم کرک و آپدیت دانلود کنم آخه تا الان 8تا پست اینجا دادم که به دلیل مشغله کاری دوستان عزیز و گرامی وشلوغ بودن اینجا و حجم عظیم درخواستها تا الان به هیچکدوم پاسخی داده نشده واسه همین خودم باید استینها رو بالا بزنم این چند تا سایت رو معرفی کنید دیگه دست از سرتون بر میدارم و سوالهای سخت در حد کنکور نمی پرسم
با سپاس فراوان

Terova
14-11-2011, 18:18
وقتی کرک بازی Medal OF Honor رو می ریزم و میخوام اجرا کنم ارور زیر رو میده..

Kurosh
14-11-2011, 20:27
سلام دوستان ...
بازی Ignite رو از سایت پیسی‌ورلد دانلود کردم، اما رو فایل exe اجرای بازی که کلیک می‌کنم، این ارور رو میده :

The procedure entry point GetFileInformationByHandleEx could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll

mina tina
15-11-2011, 13:20
آموزش کرک بازی: محتویات پوشه کرک رو به پوشه Binaries بازی نصب شده کپی کنید

درصورتی که بازی اجرانشدمراحل زیر رودنبال کنید:

1-ازطریق گزینه RUN برنامه CMD روبازکنید
2-عبارت bcdedit.exe/set nx Alwaysoff راتایپ و اینترروبزنیدوبعدحتماریستا رت کنید

moghaddas mfa
15-11-2011, 13:58
باری شبیه ساز کشاورزی رو ار همین سایت دانلود کردم مراحل نصب رو درست انجام دادم ولی بعد ار کلیک روی ایکون بازی این ارورمیاد

error:could not init 3d system
shader model 2.0 is required

please install the latest video drivers

اگه کمک کنید ممنان میشم.منتظرم:46:

p30worldapm
15-11-2011, 18:14
کسی کرک trackmania 2 canyon رو داره؟

player 1
17-11-2011, 15:20
آقا من هر زمان وارد بازی می شوم موقع press any bottom to continu (منظورم بعد از دیدن عکس 2k ) تا اینتر را می زنم صفحه سیاه می شود و هی آبی و سیاه می شود(چشمک می زند) و راهی جز ری استارت کردن نیست. میشه خواهش کنم کمکم کنید؟:46:

Hesicd N A B
17-11-2011, 19:19

شما باید پچ بازی را از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کنید.

player 1
18-11-2011, 11:31
مشکل از کرک نیست از نحوه کرک کردن هم نیست.:41:

arreh
19-11-2011, 15:04
سلام
آقا در بازي مدال آف آنر ايربرن هيچ صدايي جز شليك چند گلوله آنهم به ندرت نمياد اشكال از چيه؟

player 1
19-11-2011, 19:25
ببخشید.مشکل از همون کرکه ممنون از کمکتون دوست عزیز.:31:

milad_takjoo
26-11-2011, 22:16
سلام دوستان..این نسخه هایی از بازی که توسط گروه black box فشرده و عرضه میشه مشکل ندارن؟چی کم میشه از بازی؟
ممنون

hamid-p71
27-11-2011, 14:55
من بازي Wolfenstein رو نصب كردم اما وتي ميخوام برم تو بازي مانيتور خاموش ميشه و پيغام Out Of Frequency ميده

shahin_mp3
28-11-2011, 01:26
من بازي Wolfenstein رو نصب كردم اما وتي ميخوام برم تو بازي مانيتور خاموش ميشه و پيغام Out Of Frequency ميده

فکر کنم رزولوشن بازیت تنظیم نیست

اون شصتی Auto اگه رو مانیتورت هستو بزن ببین درست میشه

saied1762
28-11-2011, 01:55
سلام
من این بازیو Neighbours from Hell 4دانلود کردم
1protect داره واسه اینکه بازیو با سی دی اجرا کنه
با دامون ایمیج میارم بالا اما باز ارور میده میگه سی دیو نمیتونه اجرا کنه
قبلا Neighbours from Hell 3
شو همینجوری اجرا کردم
از دوستان کسی ورژن 4 بازی کرده به من کمک کنه؟
سپاس

Amin_0913
28-11-2011, 22:26
سلام
من بازی Saints Row - The Third رو نصب کردم
لانچر بازی میاد و میگه میخوای بری تو دابرکس 11 یا 9
من هرکدوم رو میزنم این پیغام میاد

ویندوز 7
64 بیت
Core i5
4GB
ATi 1 GB DDR3 with dx11

ostad chan
02-12-2011, 15:48
سلام
چه جوری میشه mw2 رو با دسته باز یکرد؟

bigbos
05-12-2011, 16:34
سلام
من هر چی بازی میخوام نصب کنم اینجوری میشه

bigarash
05-12-2011, 18:35
سلام بچه ها

موقع نصب سیمز قرون وسطی آخرای نصب این ارور رو میده:

error number: 0x80040702
Description: Failed to load DLL: DSETUP
Setup will now terminate

مشکل از چی میتون باشه

گرافیک: Geforce 9400GT
RAM: 2Gig 800
CPU: E5300 2.6

ali703
06-12-2011, 11:44
سلام

دوست عزیز مشکل از کرکته، یعنی یا کرک با نسخه نمیخونه یا کرک از قرار معلوم سالم نیست و نامعتبر

bigbos
06-12-2011, 14:12
دوست عزیز مشکل از کرکته، یعنی یا کرک با نسخه نمیخونه یا کرک از قرار معلوم سالم نیست و نامعتبر

چه جوری حل میشه؟
اخه همه بازی ها این ارور را میده
رو ویندوز اکس پی خوبه ولی رو سون اینجوریه

Gamemaster
07-12-2011, 23:06
کسی‌ anno 2070 بازی کرده چه‌جوری باید کرکش کرد? :31:

p_p_k
08-12-2011, 00:06
سلام. بچه ها این ارور ماله چیه؟؟؟؟

mina tina
08-12-2011, 23:56
ویندوزشمااحتیاج به پلاگین برای دیدن فایلهای فلش داره پلاگین زیرودانلودونصب کنید مشکلتون حل خواهدشد

ویندوزشمااحتیاج به پلاگین برای دیدن فایلهای فلش داره پلاگین زیرودانلودونصب کنید مشکلتون حل خواهدشد

Amin_0913
09-12-2011, 14:19
سلام
دوستان من COD 1&2 رو نصب کردم
وقتی میرم تو بازی ارور زیر میاد

سیستمم

shahin_mp3
10-12-2011, 13:02
سلام

چه جوری حل میشه؟
اخه همه بازی ها این ارور را میده
رو ویندوز اکس پی خوبه ولی رو سون اینجوریه

پس اینجوریه بازیتون سالمه

شما بازی رو با کلیک راست و انتخاب Run As Administrator اجرا کن

کسی‌ anno 2070 بازی کرده چه‌جوری باید کرکش کرد? :31:

شما مگه اورج بازی نمی کنی ؟ :31:

سلام
دوستان من COD 1&2 رو نصب کردم
وقتی میرم تو بازی ارور زیر میاد

سیستمم

شما باید ++Microsoft Visual C رو باید بریزی

اینم لینکش

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMicrosoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)

Amin_0913
11-12-2011, 23:14
پس اینجوریه بازیتون سالمه

شما بازی رو با کلیک راست و انتخاب Run As Administrator اجرا کن

شما مگه اورج بازی نمی کنی ؟ :31:

شما باید ++Microsoft Visual C رو باید بریزی

اینم لینکش

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)

دوست عزیز لطفا بگین چه اروری میده در هر صورت تنضیمات رو پایین بیارین و بعد بازی کنین ببینید درست میشه
همشو دارم از 2005 تا 2010

shahin_mp3
12-12-2011, 15:54
همشو دارم از 2005 تا 2010

انتی ویروس Nod32 داری؟

dsa dsa
12-12-2011, 16:51
من بازی Assasin Creed 1 رو یکی 1 GB ATI HD 5650 نصب کردم اما وقتی می ره تو گرافیکش بهم ریخته است ؟ علتش چیه می تونه باشه ؟

Amin_0913
12-12-2011, 23:30
انتی ویروس Nod32 داری؟
بله ورژن 5

shahin_mp3
13-12-2011, 13:03
من بازی Assasin Creed 1 رو یکی 1 GB ATI HD 5650 نصب کردم اما وقتی می ره تو گرافیکش بهم ریخته است ؟ علتش چیه می تونه باشه ؟

شما همه چیتون اپدیته ؟ کارت گرافیک DirectX

بله ورژن 5

شاید هیچ ربطی نداشته باشه ولی فکر کنم مشکل از اون باشه چون من خیلی این ورژن از نود برام مشکل به وجود اورد وقتی که اینو ریختم مرورگرمو باز می کردم این ارور به وجود میومد تا اینکه پاکش کردم کلا بهت توصیه می کنم

پاکش کن یه چیز دیگه بریز حتی پاکش کردم ارور میومد تا اینکه ++C رو از تو بازی MW3 ریختم

راستی تو فروم که که می چرخی یه سری عکس ها رو برات فیلتر نمی کنه اون زیر دست راست ارور نمیده؟

دلیل اینکه می گم خوب نیست اینجا هست

Amin_0913
13-12-2011, 22:50
شما همه چیتون اپدیته ؟ کارت گرافیک DirectX

شاید هیچ ربطی نداشته باشه ولی فکر کنم مشکل از اون باشه چون من خیلی این ورژن از نود برام مشکل به وجود اورد وقتی که اینو ریختم مرورگرمو باز می کردم این ارور به وجود میومد تا اینکه پاکش کردم کلا بهت توصیه می کنم

پاکش کن یه چیز دیگه بریز حتی پاکش کردم ارور میومد تا اینکه ++C رو از تو بازی MW3 ریختم

راستی تو فروم که که می چرخی یه سری عکس ها رو برات فیلتر نمی کنه اون زیر دست راست ارور نمیده؟

دلیل اینکه می گم خوب نیست اینجا هست

پاکش کردم بازم نشد
اره به بعضی عکسا گیر میده

shahin_mp3
14-12-2011, 11:14
پاکش کردم بازم نشد
اره به بعضی عکسا گیر میده

بگیر Norton 2012 بریز باورت نمیشه رو سیستم رفیقم Nod32 وصل بود 5 تا ویروس پیدا کرد 4تا شو نتونست پاک کنه با Norton اونوقت 73 پیدا کرد همه رو هم پاک کرد

حالا این بازیتو پاک کن دوباره بریز بعد ببین اخرش ++C رو خود بازی اخرش می ریزه ؟

Punisher_2008
17-12-2011, 12:31
سلام...
دوستان من این بازی رو بعد از 2 روز تونستم دانلود کنم از همین سایت

ولی وقتی که از فشرده خارج میکنم یک فایل bin داره و چند فایل خیلی کم حجم..
همین bin حجمش از همه بیشتره.. ولی نمیدونم با چه برنامه ای و چطوری میتونم باز و نصب کنمش..
میشه کامل راهنمایی کنید.. ممنون.

Punisher_2008
17-12-2011, 19:35
سلام...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی وقتی که از فشرده خارج میکنم یک فایل bin داره و چند فایل خیلی کم حجم..
همین bin حجمش از همه بیشتره.. ولی نمیدونم با چه برنامه ای و چطوری میتونم باز و نصب کنمش..
سلام..
میشه لطفا راهنمایی کنید..
ممنون میشم.

mehdy.z
17-12-2011, 20:26
سلام...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی وقتی که از فشرده خارج میکنم یک فایل bin داره و چند فایل خیلی کم حجم..
اگه درست حدس زده باشم باید bin که نوعی فرمت فشرده سازی هست باشه برا این گونه فایلها میتونی از نرم افزارهایی نظیر Virtual CloneDrive و یا بعضی از نسخه های جدید daemon tools استفاده کنی....

omidsys
17-12-2011, 20:50
سلام
من تازه بازی رو نصب کردم اما این ارورر رو میده
مشکل از چیه؟
انتی ویروس هم ندارم
Driver San Francisco

light
18-12-2011, 11:05
بازیking of the road1 رو دانلود کردم و نصبش کردم وقتی میخوام اجرا کنم میره تو و ارور میده که your computer does not have Graphic accelerator
مشکل کجاس ؟

آخرین ورژن گرافیک و directx نصب هست
ویندوز 7 سرویس پک1
گرافیک 1گیگ 4670
رم 3

فایل اصلی بازی هم compatibility هم رو ویندوز7 گذاشتم

dsa dsa
18-12-2011, 11:21
سلام
من تازه بازی رو نصب کردم اما این ارورر رو میده
مشکل از چیه؟
انتی ویروس هم ندارم
Driver San Francisco

مشکل شما از DirectX هست . اپدیت کن درست میشه .:21:

VAMP!RE
20-12-2011, 22:59
بازیking of the road1 رو دانلود کردم و نصبش کردم وقتی میخوام اجرا کنم میره تو و ارور میده که your computer does not have Graphic accelerator
مشکل کجاس ؟

آخرین ورژن گرافیک و directx نصب هست
ویندوز 7 سرویس پک1
گرافیک 1گیگ 4670
رم 3

فایل اصلی بازی هم compatibility هم رو ویندوز7 گذاشتم

درایور گرافیکت رو به صورت دستی از device manager آپدیتش کن

msadeghsh
23-12-2011, 01:14
سلام به همگی من بازی cunter strike 1.8 رو دانلود کردم وقتی میرم تو بازی خودم تنهام و هیچ پلیس و تروریستی نیست چیکار باید بکنم
من قبلا همین بازی رو به صورت سی دی داشتم و وقتی میرفتم تو بازی به صورت پیشفرض 4به 4 بود ولی این بازی که دانلود کردم فقط خودمم

shahin_mp3
23-12-2011, 13:20
سلام به همگی من بازی cunter strike 1.8 رو دانلود کردم وقتی میرم تو بازی خودم تنهام و هیچ پلیس و تروریستی نیست چیکار باید بکنم
من قبلا همین بازی رو به صورت سی دی داشتم و وقتی میرفتم تو بازی به صورت پیشفرض 4به 4 بود ولی این بازی که دانلود کردم فقط خودمم

دوست عزیز شما که خودت قبلا داشتی می دونی که قسمت BOT کجا است اگر اون قسمتو نداشت بدون که نمی تونی با PC بازی کنی و این نسخه ی LAN برای گیم نت و چند نفره بازی کردن است

Yashar_satyr
23-12-2011, 18:45
مشکل توی بازی serious sam 3 دارم که توی مرحله 5 توی یه قسمت یه دفعه آسمون رو نگاه می کنه و دوره خودش می چرخه
مشکل چیه؟

mrmostafa
23-12-2011, 18:50
من بازی Angry Birds rio 1.4.0 رو نصب کردم و فایل پچ میزنم filed میده و خود بازی اجرا میکنم این خطا میده: ویندوز 7 64 بیتی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نيما7
24-12-2011, 16:36
سلام
آقا من بدجوری کلافه شدم هرچی به مدیرا ایمیل میزنم هیچکس جواب نمیده من این بازی رو از لینک زیر گرفتم و هرچی پسوردش رو میزنم کار نمیکنه و آخر اکسترکت ارور پسورد میده ببینین میتونین کمک کنید

xlife
24-12-2011, 20:40
سلام بکس
یک کرک یا پچ درست درمون واسه این بازی میخوام
shaun white skateboarding

shahin_mp3
24-12-2011, 22:47
من بازی Angry Birds rio 1.4.0 رو نصب کردم و فایل پچ میزنم filed میده و خود بازی اجرا میکنم این خطا میده: ویندوز 7 64 بیتی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه ی OpenGl رو باید نصب کنی

"R E Z A"
24-12-2011, 23:05
سلام .

درخواست کرک بازی afterfall insanity 2011 رو دارم .

mey3am73
25-12-2011, 02:39
سلام بر همه. من یه مشکل اساسی دارم که نمیدونم از کجا وچرا-لپ تاپ من مدل hp pavilion dv6-6120se هست و cpu: corei7 2.20Ghz - gpu: 1Gb- ram:6Gb DDR3-نمیدونم چرا هیچ بازی رو نمیتونم نصب کنم هر بازی رو امتحان کردم نصب نشد جز یکی اونم fifa 2011 که بدون هیچ مشکلی کار کرد و بازی هایی مثل call of duty MW3 -pes 2012-need for speed hot pursuit-PROTOTYPE-mafia2-call of juarez-وخیلی های دیگه باید بگم 99%بازیها نصب نمیشن.لحظه ای که داره نصب میشه و شروع به کپی(extract) بازی میکنه این ارور (the cabinet file 'Data1.cab' required for this installation is corrupt and cannot be used. This could indicate a network error, an error reading from the CD-ROM, or a problem with this package) و یا بعضی بازیها (Data error ,cyclic redundancy check) میاد.من گفتم شاید مشکل از CD-ROM باشه و با فلش بازی رو توHard کپی کردم زدم نصب بازم نشد.همیشه موقع کپی data بازی ارور میده مثل 'Data1.cab' - 'Data2.cab' // درایورها همه نصب هستن ویندوز هم دوباره نصب کردم اما تاثیری نداشت. نوع ویندوز: Windows7 64bit -هرچه زودتر بگید چشه ثوابش بیشتره آخه من هی چک میکنم :46:

moghaddas mfa
25-12-2011, 07:02
سلام
آقا من بدجوری کلافه شدم هرچی به مدیرا ایمیل میزنم هیچکس جواب نمیده من این بازی رو از لینک زیر گرفتم و هرچی پسوردش رو میزنم کار نمیکنه و آخر اکسترکت ارور پسورد میده ببینین میتونین کمک کنید

سلام .
اگه ارور شما crcباشه با وجود وارد کردن صحیح پسورد...... مشکل از بد دان کردن شماست .یعنی خیلی مکث وپلی شده یا با سرعت خیلی پایین دان شده که اگه اینجوریه دیگه کاریش نمیشه کرد باید دوباره دان:13::13: کنی.....
حالابا winrarریپیر کن شاید درست بشه....

mrmostafa
25-12-2011, 08:34
برنامه ی OpenGl رو باید نصب کنی

ممنون. شما لينك دانلود دارين؟؟ من هر چي سرچ كردم چيزي پيدا نكردم.

VAMP!RE
25-12-2011, 12:53

open gl با آپدیت گرافیک نصب میشه البته کارت گرافیکتون باید open gl 2.0 رو پشتیبانی کنه !!!
پس یا گرافیکتون رو آپدیت کنید یا این نسخه رو دان کنید!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/2011-2/Farshad2/September-2011/Angry%20Birds%20Rio%20v1.2.2-[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com].rar

فاصله بین میهن و دانلود را بردارید

mrmostafa
25-12-2011, 14:18
open gl با آپدیت گرافیک نصب میشه البته کارت گرافیکتون باید open gl 2.0 رو پشتیبانی کنه !!!
پس یا گرافیکتون رو آپدیت کنید یا این نسخه رو دان کنید!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar

ممنونم. اين سايتش چي هست ف ي ل ت ر شده. در ضمن كارت گرافيك من 9600GT هست از داخل درايورش بايد آپديتش كنم؟؟؟

VAMP!RE
25-12-2011, 14:24
سلام

اگه مشکل از پسوردش هست شما میتونید با این برنامه پسورد فایل rar رو پیداکنید !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/user3/Vahed/RAR_Password_Recovery_Magic_6.1.1.303_[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com].zip

فاصله بین میهن و دانلود را بردارید

VAMP!RE
25-12-2011, 14:26
ممنونم. اين سايتش چي هست ف ي ل ت ر شده. در ضمن كارت گرافيك من 9600GT هست از داخل درايورش بايد آپديتش كنم؟؟؟

دوست من به جای -------بنویسید ------------- !!!
ببخشید دیر دیر جواب میدم آخه هنوز تو دوره آزمایشم !!!دی

Amir rza
25-12-2011, 17:20
سلام

شما میتونید از اینجا دانلود کنین:

یا از اینجا به صورت چند قسمتی:

VAMP!RE
25-12-2011, 19:41
به جای ------بنویسید میهن دانلود

mey3am73
25-12-2011, 19:45
خوانندگان و بینندگان عزیز این ارور مربوط به چیه که هنگام نصب بازی Call of Duty MW3 میاد_مشخصات سیستم:
model: hp pavilion dv6-6120se / CPU: core i7 2.2ghz / ram:6gb / GPU: 1gb

mey3am73
25-12-2011, 20:05
ببخشید این عکس متن ارور هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
25-12-2011, 23:22
دوست من به جای -------بنویسید ------------- !!!
ببخشید دیر دیر جواب میدم آخه هنوز تو دوره آزمایشم !!!دی

ممنونم. زحمت کشیدی

VAMP!RE
26-12-2011, 12:33
ببخشید این عکس متن ارور هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه شما ناقص هست یه نسخه دیگه گیر بیارید !!!

نيما7
26-12-2011, 20:13
سلام .
اگه ارور شما crcباشه با وجود وارد کردن صحیح پسورد...... مشکل از بد دان کردن شماست .یعنی خیلی مکث وپلی شده یا با سرعت خیلی پایین دان شده که اگه اینجوریه دیگه کاریش نمیشه کرد باید دوباره دان:13::13: کنی.....
حالابا winrarریپیر کن شاید درست بشه....
ایییییییییییییییووووووووو ووووووول دمت گرم دادا :10::40::11::40::11:
بقیه بچه ها هم که راهنمایی کردن دستشون درد نکنه همیه که من عاشق p30world هستم بسکه همه بچه ها ماه هستن آقا ما repair کردیم درست شد
بازم مرسی:11::11::11:
حالا برم نصب کنم ببینم چطوره:21::21::21:

AMIR-AIRGUNNER
27-12-2011, 13:11
سلام به همه دوستان :10:
من بعد از مدت ها می خوام کانتر 1.6 رو انلاین بزنم ولی fps ام تو بازی خیلی کمه و بین 20 تا 70 داره نوسان میکنه
در حالی که چند سال قبل بدون مشکل داشتم بازی میکردم
البته سیستم ذغالی دارم (گرافیکم 6200 و سلرون 2.8 گیگ و رم هم 1 گیگ ddr1 هست ) ولی اصولا برای کانتر که نباید مشکلی داشته باشه
کسی تا حالا یه همچین موردی رو دیده ؟

Amir rza
29-12-2011, 09:32
سلام به همه.
لطفا بگید چطوری باید بازی Halo2 رو اکتیو کنم یا لاقل یه سریال نامبر بدید.:41:

ali703
29-12-2011, 10:05
سلام من بازی redrlert 1 که در همین انجمن درخواست داده و لینک دانلودش رو گرفته بودم رو موقع نصب صفحه کاملا سیاه میاد و پیغام زیر رو میده

sajad-tnt
29-12-2011, 10:38
سلام به همه.
لطفا بگید چطوری باید بازی Halo2 رو اکتیو کنم یا لاقل یه سریال نامبر بدید.:41:
سـلام.
دوسـت عـزیزم یـکی از کـدهای زیـر رو امـتحان کـن بـبین مـشکلت حـل مـیشه یـا نـه :

سلام من بازی redrlert 1 که در همین انجمن درخواست داده و لینک دانلودش رو گرفته بودم رو موقع نصب صفحه کاملا سیاه میاد و پیغام زیر رو میده

دوسـت خـوبم شـما روی فـایل مـورد نـظرت کـلیک راسـت کـن و گـذینه [Properties] رو انـتخاب کـن.
حـالا بـه سـربرگ [Compatibility] بـرو و تـیک قـسمت [Compatibility Mode] رو بـزن و ویـندوز 95 رو انـتخاب کـن.

مـوفق باشـ:40:ـید!.

mahyarSAMSUNG
29-12-2011, 21:16
این همه سام مصمم 3 رو دانلود کردم ولی بعد از نصب :

چطوری باید درستش کنم

Farshid72
31-12-2011, 17:18
ببینید دوستانی که دارن بازی میکنن رزولوشن سیستمشون رو چن هستش
شما اگه فول اچ دی هستید رزولوشنتونو پایین بیارید مثلا hd++ ویا HD+
ببینید بازی اجرا میشه یا نه

kourosh4
31-12-2011, 21:40
سلام دوستان
کسی میدونه بازی جنرال 1و2 رو چه طوری تو 7 اجرا کنم؟
بعد از نصب و اجرا ایکون اولی میاد و بعد میره و چیزی بالا نمیاد!

mehdy.z
31-12-2011, 22:28
سلام دوستان
کسی میدونه بازی جنرال 1و2 رو چه طوری تو 7 اجرا کنم؟
بعد از نصب و اجرا ایکون اولی میاد و بعد میره و چیزی بالا نمیاد!
توی قسمت compatibility تیک ویندوز XP رو بزن ببین رد میکنه...

mey3am73
01-01-2012, 00:25
با سلام. مشکلی رو که تو صفحه قبل گفته بودم که مربوط به crc هستش گفتید که نسخه ناقصه و یه نسخه دیگه گیر بیارم باید بگم این کار رو کردم اما بازم همین مشکل رو دارم هم نسخه قبلی وهم این نسخه روی کامپیوتر دیگه امتحان کردم بدون هیچ مشکلی نصب شدن.بازی توی dvd هستش دانلود نکردم/میرم داخل dvd فایل setup رو اجرا میکنم شروع به نصب میکنه و یه حدود رو extract میکنه و ارور crc میده.لطفا کمک کنید خیلی از بازیها رو نتونستم نصب کنم
system: hp pavilion dv6-6120se. win 7 ultimate 64bit - cpu: core i7 2.2Ghz - gpu: 1gb - ram: 6Gb ddr3

msi674
02-01-2012, 14:59
بچه ها ی سوال داشتم need for speed most wanted رو ویندوز 7 اجرا میشه ؟ قبلا نصب کرده بودم اجرا نمیکرد اخیرا بچه ها میگن ما رو 7 راحت بازی میکنیم

mehdy.z
03-01-2012, 17:48
بچه ها ی سوال داشتم need for speed most wanted رو ویندوز 7 اجرا میشه ؟ قبلا نصب کرده بودم اجرا نمیکرد اخیرا بچه ها میگن ما رو 7 راحت بازی میکنیم
نه عزیز نباید مشکلی داشته باشه خود من یک بار برای تجدید خاطره NF hot pursuit قدیمی که فکر کنم مال 1998 بود رو روی 7 اجرا کردم این که دیگه چیزی نیست!!!
فو فوقش شما اگه توی قسمت compatibility فایل اجرایی هر بازی تیک windows XP رو بزنی نزدیک به 80 درصد برنامه هایی که با سیستم 7 مشکل دارند روی شبیه ساز مجازی XP اجرا میشن....مگه اینکه اونها برای اجرا به تعدادی فایل اجرایی نیاز داشته باشند که توی seven حذف و یا rename شده باشه!!

amin vejdani
05-01-2012, 12:24
سلام.ببخشید من بازی کالاف 7رو می خوام قسمت زامبی برم بازی کنم اما می گه از سایت خودش دانلود کن یعنی آپدیت.همه ی کرک و آپدیت 5و6 رو کردم اما همین مشکل رو دارم حتی برای قسمت مولتی پلیر.یه را اگه کسی پچ زامبی رو داره از یه سایت فیلتر نشده آپلود کنه و تو این پست بگذاره:11:

shahin_mp3
05-01-2012, 17:26
سلام.ببخشید من بازی کالاف 7رو می خوام قسمت زامبی برم بازی کنم اما می گه از سایت خودش دانلود کن یعنی آپدیت.همه ی کرک و آپدیت 5و6 رو کردم اما همین مشکل رو دارم حتی برای قسمت مولتی پلیر.یه را اگه کسی پچ زامبی رو داره از یه سایت فیلتر نشده آپلود کنه و تو این پست بگذاره:11:

اخه فکر کنم اگرم بازی کنی نتونی یار بگیری Bot یعنی کامپیوتر بهت یار بده اون موقع 1نفری خودتیو زامبی ها :31:

sepehr 2011
06-01-2012, 09:34
سلام من یه مشکل در اجرای بازی lord of the rings conquest دارم.من درارم بازیو انجام میدم همون مرحله اول از یک دروازه رد نمیشه چه کار کنم؟؟کــــمـــــــــک.:wac::2 4:
اگه میشه یه کرک سالم براش بزارین که مشکل من حل بشه ممنون.:11:

maxboyam
06-01-2012, 14:54
سلام دوستان .

یه مشکل برام پیش اومده .
بازی flatout 3 را نصب کردم ولی روی بازی که میزنم ارور میده و اجرا نمیشه .

این اروری هست که میده .

Flatout 3 has stopped worked

دوستان خواهشن اگه کسی بلده بگه باید چیکار کنم .
در ضمن بازی رو یه بار کامل پاک و سپس در یه درایو دیگر هم نصب کردم نشد . انتی ویروس هم غیر فعال کردم .

مشکل چیه منتظر جوابتون هستم.

پیشاپیش از همه شما ممنونم.

player 1
06-01-2012, 15:20
سلام من بعد از نصب بازی call of juareza bound in blood وقتی وارد بازی شدم بازی صدا نداشت و در منوی option هم صدا فعال بود ولی صدا نداشت می شود کمک کنید لطفاٌ.:40:

amin vejdani
07-01-2012, 12:51
ببخشید آقای shahin_mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عیبی نداره فقط تو رو خدا پچش رو بده.

shahin_mp3
07-01-2012, 14:04
ببخشید آقای shahin_mp3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عیبی نداره فقط تو رو خدا پچش رو بده.

والا من خیلی وقت پیشا دنبالش بودم گرفتم دیدم اینجوریه بعدشم انتی ویروس پاکش می کرد دیگه کلا ولش کردم

تو نت سرچ کرده بودم پیداش کردم

sajad-tnt
07-01-2012, 14:39
سلام من یه مشکل در اجرای بازی lord of the rings conquest دارم.من درارم بازیو انجام میدم همون مرحله اول از یک دروازه رد نمیشه چه کار کنم؟؟کــــمـــــــــک.:wac::2 4:
اگه میشه یه کرک سالم براش بزارین که مشکل من حل بشه ممنون.:11:
سـلام.
سـپهر جـان ایـن کـرک-فـیکس رو دانـلود کـن بـبین مـشکلت حـل مـیشه یـا نـه :
The Lord Of The Rings Conquest.Crackfix Razor1911.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگـه شـماره سـریال خـواست ،از ایـن اسـتفاده کـن :

player 1
07-01-2012, 15:12
من بازی call of juareza boUnd in blood نصب کردم صدا نداره و صدا در منوی آپشن هم فعال بود می شود کمک کنید ترو خدا این بار دوم

maxboyam
07-01-2012, 19:22
با سلام .

دوستان من بازی flatout 3 را نصب کردم اما وقتی روی بازی میزنم اجرا نمیشه و ارور زیر را می دهد .
Flatout 3 has stopped worked

بازی را دوباره پاک و انتی ویروس را غیر فعال و در یک درایو دیگر نصب کردم اما باز هم اجرا نشد و همون ارور را می دهد .

دوستان اگه ممکنه بگید باید چیکار کنم .
در ضمن ویندوزم سون هستش .

منتظرم جوابتون هستم پیشاپیش از کمکتون ممنونم

VAMP!RE
08-01-2012, 09:57
من بازی call of juareza boUnd in blood نصب کردم صدا نداره و صدا در منوی آپشن هم فعال بود می شود کمک کنید ترو خدا این بار دوم

اکثرا مشکل صدای بازیها به خاطر نرم افزار Open Al هست شما یه نسخه از این نرم افزار گیر بیارید و بنصبید به احتمال زیاد حل میشه!!!:8:

Mehran-King
08-01-2012, 11:22
با سلام ، بنده وقتی میخوام بازی Gears of war 1 رو اجرا کنم این پیامو میده مشکل از کجا میتونه باشه؟

Xlive نصب هست اما نمیدونم مشکل از کجاست!دایرکت ایکس هم همچنین ...

VAMP!RE
08-01-2012, 12:05
با سلام ، بنده وقتی میخوام بازی Gears of war 1 رو اجرا کنم این پیامو میده مشکل از کجا میتونه باشه؟

مشکل شما از xlive نیست از نرم افزار microsoft visual c++c هست باید تو سی دی بازی باشه بنصبش !!!

sajad-tnt
08-01-2012, 12:19

سـلام دوسـت عـزیزم.
ایـن خـطا مـربوط بـه نـصب نـبودن [Visual C++ 2008 Runtime] هـست.
نـرم افزار زیـر رو دانـلود و نـصب کـنید :
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D5555)
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D14632)

[هـمچنین اگـر در هـنگام اجـرای بـازی بـا خـطای Time Error روبـرو شـدید، تـنها کـافیست تـاریخ سـیستم را بـه 2006 تـغییر بدید].

ALI REZA60
08-01-2012, 13:28
سلام.خسته نباشید.آقا من بازی austrian truck رو خریداری کردم اما زبان بازی آلمانی هست ظاهرا.
لطفا مساعدت بفرمایید.
اگر کرکی یا پنچی یا چیزی مشابه این دارید به من بدید.
ممنون میشم...

ALI REZA60
08-01-2012, 13:42
سلام.من بازی austrian truck simulator رو خریداری کردم.اما زبان بازی آلمانی هست.چجوری میتونم زبان بازی رو انگلیسی کنم؟
راهنماییم کنید لطفا.
ممنون میشم.

Mehran-King
08-01-2012, 14:29
سـلام دوسـت عـزیزم.
ایـن خـطا مـربوط بـه نـصب نـبودن [Visual C++ 2008 Runtime] هـست.
نـرم افزار زیـر رو دانـلود و نـصب کـنید :
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D5555)
Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package x64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload%2Fen%2Fdetails.aspx%3Fid%3D14632)

[هـمچنین اگـر در هـنگام اجـرای بـازی بـا خـطای Time Error روبـرو شـدید، تـنها کـافیست تـاریخ سـیستم را بـه 2006 تـغییر بدید].

سلام سجاد جان ولی مشکل بنده باز حل نشد در ضمن این لینک دومیتو نتونستم نصب کنم ، دانلود که شد ولی نصب نشد دومی فعلا باز همون پیامو میده :(

maxboyam
08-01-2012, 14:34
با سلام به همگی .اقا چرا هرچی پیام میدم حذف میشن خود به خود .

ببینید من بازی flatout 3 را نصب کردم وقتی روی بازی میزنم و اجرا نمیشه و ارور زیر را می دهد .

Flatout has stopped worked
به همین خاطر یک بار بازی را پاک کردم و انتی ویروس را هم غیر فعال و در یه درایو دیگر نصب کردم بازم همین ارور را می دهد .

پیشاپیش از همه کسانی که کمک میکنن ممنونم .

لطفا جواب بدید.

VAMP!RE
08-01-2012, 16:06
سلام سجاد جان ولی مشکل بنده باز حل نشد در ضمن این لینک دومیتو نتونستم نصب کنم ، دانلود که شد ولی نصب نشد دومی فعلا باز همون پیامو میده :(

اگه ویندوزتون 32 بیتی هست باید اولی رو دانلود کنی :8:

mehdy.z
08-01-2012, 17:38
اول از همه شما تاریخ کامپیوترت رو به قبل از 2008 برگردون...
ثانیا یه کپی از فایل xlive.dll هم توی پوشه_ی system 32 ویندوز بنداز...
ثالثا بازی رو بوسیله آیکون launcher توی پوشه _ی اصلی بازی اجرا کن....
ببین جواب میگیری.

Mehran-King
08-01-2012, 21:51
اول از همه شما تاریخ کامپیوترت رو به قبل از 2008 برگردون...
ثانیا یه کپی از فایل xlive.dll هم توی پوشه_ی system 32 ویندوز بنداز...
ثالثا بازی رو بوسیله آیکون launcher توی پوشه _ی اصلی بازی اجرا کن....
ببین جواب میگیری.

سلام داداش بر گردوندم به 2006 از سیستم 32 به کجا کپی کنم؟

اجرا کردم باز ارور میده

در ضمن قبلا این بازی رو نمیدونم چطور ولی اجراش کردم اما تازگی ها ویندوزم رو دوباره نصب کردم داره اینجوری میکنه!

Direct X نصب
Net Framework 1 2 3 نصب
Xlive نصب (حتی یه بازی دیگه که با Xlive باز میشد (Re5) رو نصب کردم و اجرا شد!
C++ 2010 نصب

دیگه چی مونده؟ ورژن آخر کارت گرافیک چیه و چطور باید انجام بدم؟ولی قبلا هم انجامش ندادم و اجرا شد!

mehdy.z
08-01-2012, 23:07
سلام داداش بر گردوندم به 2006 از سیستم 32 به کجا کپی کنم؟

اجرا کردم باز ارور میده

در ضمن قبلا این بازی رو نمیدونم چطور ولی اجراش کردم اما تازگی ها ویندوزم رو دوباره نصب کردم داره اینجوری میکنه!

Direct X نصب
Net Framework 1 2 3 نصب
Xlive نصب (حتی یه بازی دیگه که با Xlive باز میشد (Re5) رو نصب کردم و اجرا شد!
C++ 2010 نصب

دیگه چی مونده؟ ورژن آخر کارت گرافیک چیه و چطور باید انجام بدم؟ولی قبلا هم انجامش ندادم و اجرا شد!
نه اینقدر عقب چون ممکنه از اون ور بوم بیوفتی همون 2008 کافیه:31:
xlive منظورم اینه که اگه توی system 32 ویندوزت نیست بنداز توش که از قرار معلوم بوده:31:
میگم با تعویض ویندوز بازی رو که دوباره نصب کردی؟؟!

Mehran-King
09-01-2012, 12:38
نه اینقدر عقب چون ممکنه از اون ور بوم بیوفتی همون 2008 کافیه:31:
xlive منظورم اینه که اگه توی system 32 ویندوزت نیست بنداز توش که از قرار معلوم بوده:31:
میگم با تعویض ویندوز بازی رو که دوباره نصب کردی؟؟!

2008 گذاشتم - آره توی سیستم 32 وجود داره ، چرا دوباره نصبش کردم چون نمیرفت تو بازی !

جالب اینجاست دیگه نمیگه مشکل از Xlive هست میگه Run time C++ error C++ هم نصبش کردم 2010 ولی باز همون مشکل رو میده

sajad-tnt
09-01-2012, 12:53
2008 گذاشتم - آره توی سیستم 32 وجود داره ، چرا دوباره نصبش کردم چون نمیرفت تو بازی !

جالب اینجاست دیگه نمیگه مشکل از Xlive هست میگه Run time C++ error C++ هم نصبش کردم 2010 ولی باز همون مشکل رو میده
سـلام.
دوسـت عـزیزم ایـن سـه تـا لـینک پـایین هـم دانـلود کـن؛ شـاید مـشکلت بـرطرف شـه: دی

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package x86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maxboyam
09-01-2012, 14:23

ببینید من بازی flatout 3 را نصب کردم وقتی روی بازی میزنم و اجرا نمیشه و ارور زیر را می دهد .

به همین خاطر یک بار بازی را پاک کردم و انتی ویروس را هم غیر فعال و در یه درایو دیگر نصب کردم بازم همین ارور را می دهد .

لطفا جواب بدید.

سلام مجدد .

اقا چند روزه من سوالمو پرسیدم چرا هیچ کس جواب منو نمیده .
در صورتی که یک نفر سوال گفته الان دو صفحه همش در مورد اون میگید به منم یه راهنمایی کنید .

amin vejdani
09-01-2012, 16:19
سلام.ممنون می شم کمکم کنید.من پچ بازی زامبی کالاف 7رو می خوام.پیشاپیش از همه کسانی که کمک میکنن ممنونم .درضمن ویندوزم 7.:31:

player 1
09-01-2012, 19:14

آقا باید سال کامپیوترت را به 2008 تغییر بدهی

mehdy.z
09-01-2012, 19:26

لطفا جواب بدید.
این ایراد به شدت کلیه!!
شما در ابتدا مشخصات کامل سیستمت رو بگذار تا بهتر بشه نظر داد.

player 1
09-01-2012, 19:41
کسی می تواند نرم افزار open al را برای دانلود بگذارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maxboyam
09-01-2012, 20:18
این ایراد به شدت کلیه!!
شما در ابتدا مشخصات کامل سیستمت رو بگذار تا بهتر بشه نظر داد.

با سلام به شما .

دوست عزیز
رم : 4

گرافیک : geforce 9500gt

سی پی یو : amd phenom(tm) ‎II x4 940 processor 3.00 ghz

یاد اور می شوم تا الان بازی بتلفیلد 3 . Need for speed run و.....
که نیاز به گرافیک بالایی میخواهند را به راحتی اجرا کردم.

sajad-tnt
09-01-2012, 20:21
کسی می تواند نرم افزار open al را برای دانلود بگذارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سـلام.
بـفرمایید دوسـت عـزیزم :
OpenAL | Size : 560Kb | UploadBaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | HipFile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehran-King
09-01-2012, 21:23
آقا من که بازی رو حذف کردم اصلا معلوم نیست چشه ولی حیف شد چون دلم برای بازی کردنش تنگ شده بود ولی ولش...:دی

saee
09-01-2012, 22:39
مشکل در اجرای Angry Birds seasons 1.5.1
بازی را نصب کردم کرکش را هم کپی کردم ولی این پیغام را دیدم:
ویندوز 7 ، 64 بیتی

OpenGL 2.0 renderer not supported! Reason:
OpenGL 2.0 is not supported

OpenGL 1.4 renderer not supported! Reason:
OpenGL 1.3 is not supported

روی سیستم های دیگه امتحان کردم اجرا میشه

mehdy.z
09-01-2012, 22:55
با سلام به شما .

دوست عزیز
رم : 4

گرافیک : geforce 9500gt

سی پی یو : amd phenom(tm) ‎II x4 940 processor 3.00 ghz

یاد اور می شوم تا الان بازی بتلفیلد 3 . Need for speed run و.....
که نیاز به گرافیک بالایی میخواهند را به راحتی اجرا کردم.
سیستمت که مشکل خاصی نداره
در ابتدا تموم نرم افزارهایی که دوستمون sajad-tnt توی این دو پست قرار دادند دانلود و نصب کن چون همین طور که گفتم با توجه به کلی بودن این ایراد خیلی نمیشه ازش چیزی فهمید ممکنه مشکل از کمبود نرم افزار باشه:

البته nvidia phsyx رو هم فراموش نکن ....اگه جواب نداد کرکت رو با توجه به ورژن بازی از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fgp%2Fgamefixes%2Ffallout3.shtml) دانلود کن چون ممکنه مشکل از کرک باشه...
اگه سر آخر جواب نگرفتی یه نکته می مونه اینم اینه که توی کارتهای ویدئویی ساپورتی این بازی تقریبا به همه چیپستها اشاره کرد مگه 9500 !!!:

Minimum system requirements
Operating System Windows XP/Vista
RAM 1GB System RAM (XP)/ 2GB System RAM (Vista)
Processor 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
Video Card Direct X 9.0c compliant video card with 256MB RAM (NVIDIA 6800/ATI X850 or better)

Recommended system requirements
Processor Intel Core 2 Duo processor 2.4Ghz
RAM 2 GB System RAM
Video Card Nvidia DirectX 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
Note: * Supported Video Card Chipsets: o NVIDIA GeForce 200 series o NVIDIA Geforce 9800 series o NVIDIA Geforce 9600 series o NVIDIA Geforce 8800 series o NVIDIA Geforce 8600 series o NVIDIA Geforce 8500 series o NVIDIA Geforce 8400 series o NVIDIA Geforce 7900 series o NVIDIA Geforce 7800 series o NVIDIA Geforce 7600 series o NVIDIA Geforce 7300 series o NVIDIA GeForce 6800 series o ATI HD 4800 series o ATI HD 4600 series o ATI HD 3800 series o ATI HD 3600 series o ATI HD 3400 series o ATI HD 2900 series o ATI HD 2600 series o ATI HD 2400 series o ATI X1900 series o ATI X1800 series o ATI X1600 series o ATI X1300 series o ATI X850 series
ممکنه بازی با این گرافیک مشکل خاصی داشته باشه ولی شما تا تموم راههای بالا رو متحان نکردی نا امید نشو.

soroosh.ftoosi
10-01-2012, 02:40
سلام
من بازي battlefield 3 نسخه realoded رو با حجم 13.5 گيگ دانلود كرم ولي بعد از اينكه كرك بازي رو داخل فولدر بازي كپي ميكنم و ميخوام بازي رو اجرا كنم ويندوز ارور ميده كه اين فايل ناشناخته است و نميدونه با كدوم نرم افزار بايد اجرا بشه !!!
با چند تا كرك ديگه (كرك هاي realoded) هم امتحان كردم ولي نتيجه نگرفتم
ويندوز : windows 7 professional sp1 genuine x64
گرافيك : Ge Force GT430 2GB
رم سيستم : 8GB
سي پي يو : intel i3 3.1GHZ
آخرين آپديت گرافيك ( 2011/10/07)( 6.14.12.8558: driver version) رو نصب كردم
DirectX 11

S.R Download
10-01-2012, 10:05
آقا با این تایپ گل کاشتید !!!!!!!111

S.R Download
10-01-2012, 13:30
من بازی GTA sa را روی کامپیوترم نصب کردم اما وقتی وارد بازی میشم موس نمیچرخه باید چی کار کنم تو رو به خدا جواب بدین !!!!

mehdy.z
10-01-2012, 19:51
آقا با این تایپ گل کاشتید !!!!!!!111
این پست یک اسپم بود!...لطفا رعایت کنید;)

من بازی GTA sa را روی کامپیوترم نصب کردم اما وقتی وارد بازی میشم موس نمیچرخه باید چی کار کنم تو رو به خدا جواب بدین !!!!

شما این راهها رو به ترتیب امتحان کن معمولا یکیش جواب میده:
1- توی در حالتی که موس رو حرکت میدی با زدن کلید ESC وارد منوی بازی شو و دوباره به بازی برگرد...
2-توی بازی کلید TAB+ALT رو بزن تا بازی خارج وminimaze بشه سپس بازی رو بالا بیار ببین کار میکنه....
3-سر آخر اگه جواب نداد بازی رو به طور صحیح کامل پاک کن و دوباره در پوشه ای جدید نصبش کن ولی هنگام ورود به بازی هیچ کدوم از intro_های بازی رو رد نکن و تا تموش پخش نشده موس را حرکت نده ببین ایندفعه موس راه میفته...

r-k
10-01-2012, 20:32
با سلام
پچ 1.04 بازی splinter cell conviction را از نت دانلود و خواستم نصب کنم اما در هنگام نصب پیغام زیر را می دهد

tom clancy's splinter cell conviction is not inistalled . please inistall the
game and then apply this patch again

درحالیکه بازی نصب است و اجرا می شود
یکبار نیز بازی را حذف و مجددا نصب کردم اما باز هم پیغام فوق را می دهد حتی موقع نصب نیز پچ مذکور را زدم اما باز هم این پیغام را می دهد .
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر

Mehran-King
10-01-2012, 20:42
با سلام من به بار بازی Left 4 dead2 رو اجرا کردم بازیش کردم ولی بعدش دیگه وقتی میرم توش خودبه خود میاد بیرون!!!

player 1
11-01-2012, 15:36
کسی می تونه نرم افزار openal رو برای مشکل،نداشتن صدای بازی call of juarez bound in blood برای دانلود بزاره

player 1
11-01-2012, 15:47
ببخشید من نرم افزار openal رو ریختم ولی بازی(call of juarez bound in blood) هنوز صدا نداره نمی دونم شاید نرم افزار خوب ریخته شده نباشه ولی من بار ها دوباره ریختمش ولی صدا نداره کمکککککککککککککک.

mehdy.z
11-01-2012, 18:14
با سلام
پچ 1.04 بازی splinter cell conviction را از نت دانلود و خواستم نصب کنم اما در هنگام نصب پیغام زیر را می دهد

tom clancy's splinter cell conviction is not inistalled . please inistall the
game and then apply this patch again

درحالیکه بازی نصب است و اجرا می شود
یکبار نیز بازی را حذف و مجددا نصب کردم اما باز هم پیغام فوق را می دهد حتی موقع نصب نیز پچ مذکور را زدم اما باز هم این پیغام را می دهد .
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر
شما بازی رو از اول نصب کن و قبل از اینکه کرک رو بریزی ببین نصب میکنه یا نه...
اگه نصب نشد دیگه بحث یه کم پیچیده میشه!!!...شما اول باید توی منوی run سیستم تایپ کنی regedit فکر کنم آدرسش باید این حدودها باشه:

ببین پوشه ای به اسم این بازی هست یا نه... اگه نبودایندفعه توی DVD بازی و محل نصب بگرد ببین فایل اجرایی به اسم register وجود داره یا نه اگه نبود یه سرچی تو نت بزن اگه پیدا کردی که فبها ولی اگه پیدا نکردی باید ریجستری رو به صورت دستی وارد کنی که هم خیلی تخصصیه و هم من به علت اینکه جایگاه ثبت بازی رو به طور دقیق توی ریجستری نمیدونم نمیتونم کمکی بکنم!!

با سلام من به بار بازی Left 4 dead2 رو اجرا کردم بازیش کردم ولی بعدش دیگه وقتی میرم توش خودبه خود میاد بیرون!!!
مهران جان با مشکلی که از این بازی و بازی قبلی گفتی من به ویندوزت مشکوک شدم مطمئنی ویروسی,بدنرم افزاری...چیزی به جونش نیفتاده؟؟

mehdy.z
11-01-2012, 18:20
ببخشید من نرم افزار openal رو ریختم ولی بازی(call of juarez bound in blood) هنوز صدا نداره نمی دونم شاید نرم افزار خوب ریخته شده نباشه ولی من بار ها دوباره ریختمش ولی صدا نداره کمکککککککککککککک.
شما طبق راهنمایی های این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست عمل کن ببین درست میشه...

madaremane
11-01-2012, 20:43
سلام خدمت دوستان خودم .من بازي sillenthill:homecoming را با هر ورژني تو كا مپيوتر نصب كردم . دمو بازي صدا داره ولي توي بازي نه صدا داره ونه وسايل را ميگيره.ويندوزم xp است.همsp2 وsp3 را نصب كردم.جواب نگرفتم.لطفا كمكم كنيد.بدجور گير افتادم.لطفا يكي كه اطلاعاتي داره كمك كنه.ممنون

amin vejdani
11-01-2012, 20:55
آقایون و خانم ها لطفا صبر کنین.من مشکل دارم و کسی مشکلم رو حل نکرده.من می خوام بازی زامبی کلاف 7رو انجام بدم نیاز به پچ دارم کمکم کنید

na3r_s
11-01-2012, 22:07
سلام
من یه مشکلی که دارم موقع اجرای بازی این ارور بهم می ده
می دونم که مربوط به دایرکست هستش ولی تا حالا بیشتر از 10 نوع دایرکست نصب کردم ولی بازم جواب نمی ده
ممنون میشم راهنمایی کنید

essi111
12-01-2012, 17:19
اقا سلام خسته نباشيد
من نسخه black box كه 8 گيگ دانلود كردم دي وي دي 1 4 گيگ است وقتي اكستركت ميكنم اخرش ميزنه file is corrept
keep broken ميكنم ايمجش در مياد ولي موقع نصب وسطاش ارور 07 مزنه مپر بيرون

حالا من نرم افزار سيگمنت دانلودر گرفتم لينك فايل مستقيم با برنامه كه فايل رو باز ميكنم ميزنه 99 درصد رفته
با برنامه 100 درصد ميشه ولي سيو نميشه دوباره كه پارت يكو با برنامه باز ميكنم همون 99 هست وصد نشده ايا راه ديگري هست كه من فايل ريپير كنم و دوباره دانلود نكنم
به نظر شما اساتيد ارور از اونه يا از ويندوز ويندوزم سون سروس پك هم نيست ايميجو هم با ديمين تولز نصب كردم هم با ورچوال درايو كلن سيدي خواهش ميكنم كمك كنيد

Amir rza
12-01-2012, 18:22
سلام به همه.
لطفا کمکم کنید.من محتویات دو سی دی بازی Call of Duty: United Offensive رو هم رو هم ریختم و هم جداگونه تو دو تا پوشه گذاشتمشون ولی وقتی رو ستاپ کلیک میکنم وقتی خط اول نصب تموم شد بعد کمی انتظار ارور زیر برام میاد.:41:

Amir rza
12-01-2012, 20:51
سلام به همه.
لطفا کمکم کنید.من محتویات دو سی دی بازی Call of Duty: United Offensive رو هم رو هم ریختم و هم جداگونه تو دو تا پوشه گذاشتمشون ولی وقتی رو ستاپ کلیک میکنم وقتی خط اول نصب تموم شد بعد کمی انتظار ارور زیر برام میاد.:41:

لطفا کمکم کنید.:41:

Mehran-King
12-01-2012, 20:54
نه داداش قبلا هم این L4D 2 اینجوری بود! بابا ویندوزم تازه تازه هست Mafia2 اجرا میشه!

darkm4ster
12-01-2012, 23:50
سلام
منrevelationsرو خریدم ولی وقتی کرک می کنم و رو بازی کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی یوفته
در واقع کرکی که دارم از یک فایل به اسم orbitو چهار تا ایکن بازی که ار فایل اربیت 80 مگا بایت هست و اون یکی ها 50 کیلو بایت
و فقط کپی می کنمشون میشه بگید چی کار کنم

sepehr 2011
13-01-2012, 09:45
سلام دوستان.
من یک مشکل اساسی در اجرای بازی brothers in arms 1 دارم.
من این بازی رو نصب کردم اما وقتی میخوام اجراش کنم اجرا نمیشه:37:.
روی ویندوز 7 نصب کردم...
کـــــــــــــــــــمــــ ــــــــــــــــــک.:19:

ALI&SOAP
14-01-2012, 21:08
لطفا کمکم کنید.:41:
خوب برادر من شما اول باید call of duty 1 رو نصب کنی:18:
متن خطا رو بخون:18::13:

pclord
15-01-2012, 21:43
سلام دوستان

بازی شاهزاده ایرانی 4 رو نصب کردم روی لودینگ میمونه و توی بازی نمیره، روی لپتاب نصبش کردم هیچ مشکلی نداشت راحت اومد توی بازی اما تو سیستم خودم نمیاد:

مشخصات سیستم:

ویندوز 7
سی پیو: i7 2600k
گرافیک: Gtx 580 Lithing Exteram
رم: 16 گیگ

همه چی هم نصبه از دایرکس بگیر تا فریم ورک و مابقی برنامه های دیگه......

ممنون میشم راهنمایی کنید.

shahin_mp3
15-01-2012, 21:59
سلام دوستان

بازی شاهزاده ایرانی 4 رو نصب کردم روی لودینگ میمونه و توی بازی نمیره، روی لپتاب نصبش کردم هیچ مشکلی نداشت راحت اومد توی بازی اما تو سیستم خودم نمیاد:

مشخصات سیستم:

ویندوز 7
سی پیو: i7 2600k
گرافیک: Gtx 580 Lithing Exteram
رم: 16 گیگ

همه چی هم نصبه از دایرکس بگیر تا فریم ورک و مابقی برنامه های دیگه......

ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاک کن دوباره بریز

بعدشم تو اون درایوی که می ریزی بعدش جا داره یا پر میشه ؟

pclord
16-01-2012, 03:22
پاک کن دوباره بریز

بعدشم تو اون درایوی که می ریزی بعدش جا داره یا پر میشه ؟

تقریبا 24 گیگ فضا داره، دوباره تو یه درایو دیگه که ssd نبود و ساتا 3 بود نصب کردم بازم به همون شکل بود. فکر کنم نمیتونه روی ساتا 3 و ssd لود کنه.

arreh
16-01-2012, 08:25
سلام در بازي F1 2010 (فرمول 1)صداها به صورت اكو شده است چه صداي آدمها چه صداي ماشينها و ... . مشكل از چيه؟

cuteetuc
16-01-2012, 15:44
سلام دوستان گيم fifa 12رو گرفتم.ولي نمي تونم روي لپ تاپ نصبش كنم؟!!راستش در زمينه نصب بازيهاي جديد هميشه مشكل داشتم!!يجورايي مثل آپولو هوا كردنه!!!!!دي وي دي 1 روي autorun سه تا برنامه ميخواست كه اونارو نصب كردم و بعد رفتم سراغ نصب برنامه!برنامه شروع به نصب ميكنه و تقريبا تا 3/1 نوار كه پر ميشه پيغام ميده كه از وجود داشتن فايل مثلا data6.big مطمئن شويد؟!! سه گزينه ignore-retry , abort داره.ignore كه ميكنم همين سوال رو درباره فايلهاي ديگه ميپرسه؟!!!البته همه اين فايلها توي دي وي دي 2 و در فولدر program files موجود هستش؟!!!دوستان چطوري ميتونم اين بازي رو نصب كنم؟؟؟؟خواهش ميكنم اساتيد راهنمايي كنند.البته سوالم رو خيلي به تفصيل و ابتدايي پرسيدم.شرمنده چون در زمينه بازي و نصبش مبتدي هستم.بازم ممنون از جواب و راهنمايي كه خواهيد كرد.

maxboyam
17-01-2012, 13:04
با عرض سلام به دوستان عزیز
من خواستم چند تا بازی نصب کنم اجرا نشد بعد پیش فروشنده که رفتم گفت باید به آخرین ورژن موجود کارت گرافیکت آپدیت بشه .
حالا من نمیدونم آیا به آخرین ورژن آپدیت شده کارت گرافیکم یا نه .
این مشخصاتشه و ورژن آپدیتش .
ممنون میشم دوستان بگن آیا این آخرینش هست یا نه و اگر آخرین آپدیت نیست و آپدیت جدیدتری هست لینک دانلود آپدیت مربوط به این کارت گرافیک را به من بدهید .
با تشکر بسیار فراوان از شما

لینک عکس

shahin_mp3
17-01-2012, 23:31
سلام دوستان گيم fifa 12رو گرفتم.ولي نمي تونم روي لپ تاپ نصبش كنم؟!!راستش در زمينه نصب بازيهاي جديد هميشه مشكل داشتم!!يجورايي مثل آپولو هوا كردنه!!!!!دي وي دي 1 روي autorun سه تا برنامه ميخواست كه اونارو نصب كردم و بعد رفتم سراغ نصب برنامه!برنامه شروع به نصب ميكنه و تقريبا تا 3/1 نوار كه پر ميشه پيغام ميده كه از وجود داشتن فايل مثلا data6.big مطمئن شويد؟!! سه گزينه ignore-retry , abort داره.ignore كه ميكنم همين سوال رو درباره فايلهاي ديگه ميپرسه؟!!!البته همه اين فايلها توي دي وي دي 2 و در فولدر program files موجود هستش؟!!!دوستان چطوري ميتونم اين بازي رو نصب كنم؟؟؟؟خواهش ميكنم اساتيد راهنمايي كنند.البته سوالم رو خيلي به تفصيل و ابتدايي پرسيدم.شرمنده چون در زمينه بازي و نصبش مبتدي هستم.بازم ممنون از جواب و راهنمايي كه خواهيد كرد.

یا سیدی بازی مشکل داره یا لنز درایوت که به احتمال زیاد لنز است

می تونی روی سیستم دیگه امتحان کنی که اگه کار کرد مشکل از درایوت است اگه نریخت سی دی

ولی چون می گی بیشتر بازی ها اینجوریه مشکل از درایوته

یه کار دیگه هم می تونی بکنی از اون سی دی که مشکل داره ایمیج بگیره اگه گیر کرد مشکل از لنزه که نمی تونه بخونه البته می تونه سی دی هم خراب باشه حتما تمیزش کن

kamivh1
18-01-2012, 01:31
سلام میخواستم ببینم ایا بازیهای hitman: blood money و max payne 2 که قدیمی هستن روی ویندوز سون 64 بیتی قابل اجرا هستند یا نه؟

maxboyam
18-01-2012, 15:36
من خواستم چند تا بازی نصب کنم اجرا نشد بعد پیش فروشنده که رفتم گفت باید به آخرین ورژن موجود کارت گرافیکت آپدیت بشه .
ممنون میشم دوستان بگن آیا این آخرینش هست یا نه و اگر آخرین آپدیت نیست و آپدیت جدیدتری هست لینک دانلود آپدیت مربوط به این کارت گرافیک را به من بدهید .

لینک عکس

با سلام مجدد .
آیا هیچ کسی نیست جواب بده ؟
لطفا یکی از دوستان جواب بده.

AMIR BUZZ
18-01-2012, 17:23
سلام

میخواستم بدونم میشه max payne 2 رو روی ویندوز 7 اجرا کنم؟

shahin_mp3
18-01-2012, 22:44
سلام میخواستم ببینم ایا بازیهای hitman: blood money و max payne 2 که قدیمی هستن روی ویندوز سون 64 بیتی قابل اجرا هستند یا نه؟

سلام

میخواستم بدونم میشه max payne 2 رو روی ویندوز 7 اجرا کنم؟

اگه اجرا بشه باید کلیک راست روی ایکن بازی و انتخاب Run As Administrator

maxboyam
19-01-2012, 11:54

لینک عکس

با سلام مجدد اقا اول یه سوال با مدیر این بخش چرا من هرچی پیام میدم باید دو روز صبر کنم تا ایا تاببد میشه یا نه .
مگه من چی میخوام بگم که باید اول بررسی بشه . عجب.

و اینکه ایا کسی جواب این سوال منو نمیدونه واقعا ؟

vahab68
19-01-2012, 12:08
سلام دوستان .من این بازی رو نصب میکنم بعد نصب سریال میخواد ولی سریالش رو نمیدونم میشه راهنمایی کنید
Real.Warfare.2.Northern.Crusades-SKIDROW

M A S T 3 R
19-01-2012, 19:04
سلام به همه دوستان
من تازه یه سیستم جدید خریدم و روش دو تا بازی Crysis 2 و Deus Ex: Human Revolution رو نصب کردم
بازی ها هم بدون هیچ مشکلی اجرا شدن.بعدش تصمیم گرفتم گرافیک بازی کرایسیس دو رو یکم بالاتر ببرم پس رزلوشن بازی رو تا بالاترین حد بالا بردم ولی وقتی رفتم تو بازی هیچ تغییر چشمگیری ایجاد نشده بود بعدش رزلوشن رو تا حد ممکن پایین اوردم اما بازم تغییر چشمگیری ایجاد نشد.
همینکارو هم با بازی DEHR کردم اما اونجاهم تغییری زیاد احساس نکردم(آیتم های دیگه که مربوط به گرافیک بازی هست رو همه رو High کردم بازم هیچ نوع تغییر چشمگیری ایجاد نشد)
در ضمن تو بازی DEHR صورت همه افزار یه نقطه های سیاهی داره که انگار حرکت میکنند
وقتی هم رزلوشن و تنظیمات گرافیک رو تا بالاترین حد بالا میبرم بازی تیک بر نمیداره!
مشکل چیه؟

چه نرم افزار هایی برای اجرای بهتر بازی ها هستند؟
Directx11 تو اجرای بهتر بازی هم کمکی میکنه؟

na3r_s
19-01-2012, 22:55
سلام
من یه مشکلی که دارم موقع اجرای بازی این ارور بهم می ده
می دونم که مربوط به دایرکست هستش ولی تا حالا بیشتر از 10 نوع دایرکست نصب کردم ولی بازم جواب نمی ده
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نمی دونه برا رفع این مشکل باید چکار کنم ؟؟

shahin_mp3
19-01-2012, 23:06
سلام به همه دوستان
من تازه یه سیستم جدید خریدم و روش دو تا بازی Crysis 2 و Deus Ex: Human Revolution رو نصب کردم
بازی ها هم بدون هیچ مشکلی اجرا شدن.بعدش تصمیم گرفتم گرافیک بازی کرایسیس دو رو یکم بالاتر ببرم پس رزلوشن بازی رو تا بالاترین حد بالا بردم ولی وقتی رفتم تو بازی هیچ تغییر چشمگیری ایجاد نشده بود بعدش رزلوشن رو تا حد ممکن پایین اوردم اما بازم تغییر چشمگیری ایجاد نشد.
همینکارو هم با بازی DEHR کردم اما اونجاهم تغییری زیاد احساس نکردم(آیتم های دیگه که مربوط به گرافیک بازی هست رو همه رو High کردم بازم هیچ نوع تغییر چشمگیری ایجاد نشد)
در ضمن تو بازی DEHR صورت همه افزار یه نقطه های سیاهی داره که انگار حرکت میکنند
وقتی هم رزلوشن و تنظیمات گرافیک رو تا بالاترین حد بالا میبرم بازی تیک بر نمیداره!
مشکل چیه؟

چه نرم افزار هایی برای اجرای بهتر بازی ها هستند؟
Directx11 تو اجرای بهتر بازی هم کمکی میکنه؟

بله

کارت گرافیکتو اپدیت کن

ahmadi20000
20-01-2012, 17:10
سلام.من IGI2 رو برای پسرم گرفتم.ولی موقع نصبش همون اول میگه کلید سی دی رو وارد کنین.میشه کمکم کنین؟ممنون میشم

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

سلام.من برای پسرم IGI 2 رو خریدم.ولی موقع نصبش همون اول میگه کلید سی دی رو وارد کنین.میشه راهنماییم کنین؟ممنون میشم.خدانگهدار

shahin_mp3
21-01-2012, 03:45
سلام.من IGI2 رو برای پسرم گرفتم.ولی موقع نصبش همون اول میگه کلید سی دی رو وارد کنین.میشه کمکم کنین؟ممنون میشم

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

سلام.من برای پسرم IGI 2 رو خریدم.ولی موقع نصبش همون اول میگه کلید سی دی رو وارد کنین.میشه راهنماییم کنین؟ممنون میشم.خدانگهدار

تو خود CD یا روی جعبه باید نوشته باشه

Amir Hossein
22-01-2012, 00:01
سلام
من metro 2033 رو گرفتم(میدونم دیره ولی به خواطر تعریف ها کنجکاو شدم:31:)
بازی رو که بالا میارم تصویر خیلی کشیده شده و دو طرفش از کادر زده بیرون
و جایی هم برای تنظیم ASPECT RATIO وجود نداره!!!!

koroshfe
22-01-2012, 13:49
دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟

mehdy.z
22-01-2012, 14:13
سلام
من metro 2033 رو گرفتم(میدونم دیره ولی به خواطر تعریف ها کنجکاو شدم:31:)
بازی رو که بالا میارم تصویر خیلی کشیده شده و دو طرفش از کادر زده بیرون
و جایی هم برای تنظیم ASPECT RATIO وجود نداره!!!!
تنظیمات دقیق metro 2033 رو والا یادم نیست ولی شما اگه مانیتورت مثل اکثر مانیتورهای کنونی گزینه auto set رو داره توی بازی اون رو بزن تا خودش به طور اتوماتیک تصویر بازی رو بر اساس رزولوشن انتخابی تنظیم کنه.

دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟
دو حال داره یا DVD خش و لک زیادی داره یا اینکه اصولا بد رایت شده چون طبق این اخطار فایلهای اجرایی برای نصب خرابند!!
حالا شما برای اطمینان DVD رو خوب تمیز کن ویه ایمیج ازش بگیر ببین از روی ایمیج نصب میکنه...

gigi_alex
22-01-2012, 17:22
دوستان من یه میخوام کانتر رو آنلاین باز دوستام بازی کنم.
خودم شدم سرور بازی. ولی دوستام نمیتونن وارد بشن
این اررور رو میده بهشون

this network does not exist

gigi_alex
22-01-2012, 17:54
دوستان این ارور هم میده

steam authentication required to connect to internet servers

wali2121
22-01-2012, 18:07
من بازی Angry Birds برای pc را دانلود کردم موقع اجرا این ارور را میده:
Texture is too larg:2048*2048, maximum supported size is :1024*1024

کمک عزیزان

koroshfe
22-01-2012, 18:51
تنظیمات دقیق metro 2033 رو والا یادم نیست ولی شما اگه مانیتورت مثل اکثر مانیتورهای کنونی گزینه auto set رو داره توی بازی اون رو بزن تا خودش به طور اتوماتیک تصویر بازی رو بر اساس رزولوشن انتخابی تنظیم کنه.

دو حال داره یا DVD خش و لک زیادی داره یا اینکه اصولا بد رایت شده چون طبق این اخطار فایلهای اجرایی برای نصب خرابند!!
حالا شما برای اطمینان DVD رو خوب تمیز کن ویه ایمیج ازش بگیر ببین از روی ایمیج نصب میکنه...

دانلودش کردم ، یه فایل سه قسمتیه

vahab68
22-01-2012, 19:36
کسی نیست جواب ماروبده

Amir Hossein
22-01-2012, 23:43

سلام اصلا بازی تنظیماتی نداره فقط یه رزولیشن و یه خورده تنضیمات کیفیت گرافیک داره
مانیتور منم CRT هستش
بازم ممنون

golabi2
23-01-2012, 13:52
سلام
اومدم به یاد دوران جاهلیت swat3 رو نصبیدم بعد یه ارور در کرد که دایرکت ایکسیه:
اینم یادم رفت دایرکت 10 یا 11 رو نصب دارم.ولی این 6 میخواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
23-01-2012, 15:15
دانلودش کردم ، یه فایل سه قسمتیه
چی رو؟؟
من که نگفتم چیزی دانلود کنی!!

سلام اصلا بازی تنظیماتی نداره فقط یه رزولیشن و یه خورده تنضیمات کیفیت گرافیک داره
مانیتور منم CRT هستش
بازم ممنون

این که بازی به طور اتوماتیک تنظیم نمیشه یه خورده عجیبه ولی از قرار معلوم تنها راه حلی که برات می مونه تنظیم دستی مانیتور برای طول و عرض تصویر هست!

PrinceEmir
23-01-2012, 20:43
دوستان من بازی Halo 1 رو که تو قسمت دانلود بازی گذاشته شده رو دانلود کردم بعد بازی تمام فایلها رو اکسترکت کردم و نصبش کردم ولی وسط نصب ازم سی دی 1 میخواد، یکی از دوستان گفت با Power ISO فایلهاشو ISO کن بعد mount ش کن رو Daemon Tools و نصب کن این کارم کردم،‌ به این صورت که فولدری که تمام فایلها رو اونجا اکسترکت کرده بودم رو به ایزو تبدیل کردم و بعد مانتش کردم و ستاپ رو از اونجا اجرا کردم باز فرقی نکرد و رو 30% که میرسه سی دی میخواد، اگه کسی راه حلشو میدونه لطفا بگه.

Amir Hossein
23-01-2012, 23:22
این که بازی به طور اتوماتیک تنظیم نمیشه یه خورده عجیبه ولی از قرار معلوم تنها راه حلی که برات می مونه تنظیم دستی مانیتور برای طول و عرض تصویر هست!

از اون عجیبتر اینه که اون بغل ها اصلا وجود نداره من مانیتور رو که تنظیم میکنم اصلا اون بغلها نیستند

hessam2006
24-01-2012, 09:26
Anno 2070
دوستان من پچ هارو نصب کردم ولی وقتی روی بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته مشکل چیه ؟ 4 نوع کرک هم تست کردم

Pooryia_khan
24-01-2012, 09:36
با سلام

من برای اجرای بازی های کنسول WII مشکل دارم . تو بخش تنظیمات گرافیک Dolphin قسمت DirectX اصلا فعال نیست و بازی خیلی آهسته اجرا می شه .

سیستمم :
CPU : Pentium(R) Dual-Core CPU E5400
Ram : 2GB
Graphic : ATI Redeon HD 4600 Series

Rude Boy
25-01-2012, 13:23
سلام !
در اجرای بازی The Adventures of Tintin Secret of the Unicorn با ارور زیر مواجه می شم . چیکار کنم ؟

golabi2
26-01-2012, 10:23
سلام
اومدم به یاد دوران جاهلیت swat3 رو نصبیدم بعد یه ارور در کرد که دایرکت ایکسیه:
اینم یادم رفت دایرکت 10 یا 11 رو نصب دارم.ولی این 6 میخواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا یکی جوا منو بده دیگه

sajad-tnt
26-01-2012, 10:27
آقا یکی جوا منو بده دیگه
سـلام.
هـمشهری عـکس Error واسـه مـن لـود نـمیشه ! اگـه مـیشه یـه جـای دیـگه آپـلودش کـن.

golabi2
26-01-2012, 10:36
سـلام.
هـمشهری عـکس Error واسـه مـن لـود نـمیشه ! اگـه مـیشه یـه جـای دیـگه آپـلودش کـن.

مخلصم همشهری خدمت شما

sajad-tnt
26-01-2012, 10:56
مخلصم همشهری خدمت شما
دوسـت عـزیزم بـه مـسیر نـصب بـازی بـرو و روی فـایل [ SWAT 3.exe ] راسـت کـلیک و [ Properpites ] رو انـتخاب کـن.
حـالا از پـنجره بـاز شـده بـه سـربرگ [ Compatiblity ] بـرو و از قـسمت [ Settings ] تـیک گـذینه ی [ Run in 640x480 screen resolution ] رو بـزن
و پـنجره رو [ OK ] کـن.

امـیدوارم بـا ایـن روش مـشکلت حـل شـه عـزیز.

golabi2
26-01-2012, 11:27
نه نشد باز اجرا نمیشه!

Mr.YatimGhoore
26-01-2012, 11:59
سلام دوستان.خسته نباشید
آقا از وقتی این اِس اِس اِل هارو زدن دیگه اَکانت ویندوزلایوم واسه بازی باز نمیشه.چیکارش میتونم بکنم؟؟؟؟:|

koroshfe
26-01-2012, 16:11
چی رو؟؟
من که نگفتم چیزی دانلود کنی!!

اون بازی رو که دارم رو می گم ، نخریدمش ، دی وی دی نداره که ، دانلودش کردم
با تشکر

Blight
28-01-2012, 19:46
سلام
من بازی ریج رو نصب کردم رزولوشن و کوآلیتی و خلاصه هر چی بگی پایین آوردم با اینکه قدرت سیستم من خیلی
بالاست بازی هایی مثل ویچر 2 و کرایسیس 2 روی very high میاره ولی باز تیک خیلی وحشتناکی رو این بازی داره!
اشکال از بازیه؟ چون سیستم من باید حداقل روی مدیوم اجرا کنه! اگه میشه یه کمک برسونین!

86471181
28-01-2012, 21:27
با سلام
دوستان من میخوام جنگهای صلیبی 1 رو رو لپ تاپ(ویندوز سون)نصب کنم همش ارور میده ارورش هم اینه
entry point not found
the procedure entry point_binksetvolume@21 could not be located in the dynamic link library binkw32.dll.
اشکال از کجاست؟اگه یکی از دوستان کمکم کنه بهم لطف کرده
ممنون

shahin_mp3
28-01-2012, 23:18
سلام
من بازی ریج رو نصب کردم رزولوشن و کوآلیتی و خلاصه هر چی بگی پایین آوردم با اینکه قدرت سیستم من خیلی
بالاست بازی هایی مثل ویچر 2 و کرایسیس 2 روی very high میاره ولی باز تیک خیلی وحشتناکی رو این بازی داره!
اشکال از بازیه؟ چون سیستم من باید حداقل روی مدیوم اجرا کنه! اگه میشه یه کمک برسونین!

کارت گرافیک و بقیه چیز ها رو اپدیت کردین ؟

fanii
29-01-2012, 18:19
سلام
تازگیها هر بازی نصب میکنم (مثل Mirror's Edge و batman arkham asylum و...)این ارور رو میده .
البته روی ویندوز های قبلی من این بازی ها همه میامدند.در ضمن مثلا بازی که قبلا در این ویندوز نصب کردم خیلی راحت بالا میاد.
به نظر شما ویندوز 7 من خرابه یا باید چیزی نصب کنم؟

M . Sayid
29-01-2012, 22:21
ارور 0xc000007b که برای بعضی بازیا میده چجوری درست میشه ؟؟

dannad110
29-01-2012, 23:09
سلام
من تو اجرای بازی The Elder Scrolls V Skyrim مشکل دارم
وقتی اجرا می کنم بدون هیچ اروری میاد بیرون ؟؟

mehdy.z
30-01-2012, 01:47
ارور 0xc000007b که برای بعضی بازیا میده چجوری درست میشه ؟؟
این مشکل عمدتا به خاطر وجود نوعی ویروس توی سیستم هست و فقط توی بازیها رخ نمیده و ممکنه توی اجرای بعضی از نرم افزارها هم به این مشکل بربخورید آنتی ویروست رو آپدیت و سیستم رو چک کن ببین به جایی میرسی...

mamali1365
30-01-2012, 20:34
مشگل در گرافیک Stronghold 3
والا من در تاپیک خودشم مطرح کردم ولی کسی جوابمو نداد گفتم شاید اینجا جواب بگیرم
سلام دوستان
بچه ها من Stronghold 3 رو ریختم بعد رفتم تو بازی ولی خیلی گرافیکش افتضاحه خیلییییییییی نمی دونم متوجه منظورم میشید یا نه
حتی این نقشه هست که پایین گوشه سمت چپ هست اون شطرنجیه
می تونید کمکم کنید کسی تا حالا این مشکل رو داشته
من گرافیک pc اصلا پایین نیست گرافیکم 1 گیگ هست
ممنون میشم کمکم کنید

greena
30-01-2012, 21:19
سلام ودرود

من چند وقت پیش بازی فال اوت نیو وگاس رو نصب کردم رو XP sp3 اجرا شد اما صداش مشکل داشت .....
بعد از مدتی رو سون نصب کردم اما موقع اجرا این پیام رو میده :

Ehsanpark
30-01-2012, 22:30
راهی هست که بشه قسمت زامبی ها توی CoD: Black Ops رو بدون وصل شدن به اینترنت بازی کرد؟ من میخوام بیارمش مینویسه سرور در دسترس نیست و فلان، میخوام عین World at War بتونم بدون وصل شدن بازی کنم.

shahin_mp3
31-01-2012, 17:39
راهی هست که بشه قسمت زامبی ها توی CoD: Black Ops رو بدون وصل شدن به اینترنت بازی کرد؟ من میخوام بیارمش مینویسه سرور در دسترس نیست و فلان، میخوام عین World at War بتونم بدون وصل شدن بازی کنم.

اره میشه ولی تکی خودت فقط میتونی بازی کنی کامپیوتر بهت یار نمیده

Ehsanpark
31-01-2012, 21:35
اره میشه ولی تکی خودت فقط میتونی بازی کنی کامپیوتر بهت یار نمیده
همونم خوبه چطوری حالا؟ :31:

greena
31-01-2012, 23:46
وقتی هیچکس اینجا نیست جواب بده چرا این تاپیکو باز گذاشتن .....

من چند ماه پیش هم برای فال اوت و رد آلرت و خوب اجرا نشدنشون پیام گذاشتم هیچ کس جواب نداد .......

حداقال برا ی هر بازی یا سری بازی ها یه تاپیک مشکل در بازی و نصبش بذارن......

Farshid72
01-02-2012, 00:00
سلام ودرود

من چند وقت پیش بازی فال اوت نیو وگاس رو نصب کردم رو XP sp3 اجرا شد اما صداش مشکل داشت .....
بعد از مدتی رو سون نصب کردم اما موقع اجرا این پیام رو میده :

بازی رو repair کنید
روی بازی کلیک راست کنید و تو propeties بخش capabilites هم xp SP3 رو انتخاب کنید

shahin_mp3
01-02-2012, 02:27
همونم خوبه چطوری حالا؟ :31:

خودم چند ماه پیش دنبالش بودم یه پچ . کرک همچین چیزیه از تو اینترنت سرچ کردم گرفتم ریختم کار کرد دیدم 1 نفرم یا بقیه زامبی ها گرفتم پاکش کردم

یه نفر دیگه هم تو این تاپیک دنبالش بود پیداش نکرد نفهمیدم اخر سر چیکار کرد ولی فکر کنم بگردی باشه

jadidgames
01-02-2012, 18:41
ایول![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

shahin_mp3
01-02-2012, 23:53
ایول داره ولی نه اینجا

soliman
02-02-2012, 14:55
سلام دوستان
من با بازی سام ماجراجوی 3 مشکل دارم و اونم اینه که تو یکی از مراحل دوربین بازی شروع به چرخیدن میکنه و کنترل بازی از دستم خارج میشه. لطفا اگه کرکی برای رفع این مشکل هست اون رو برام بزارید.

asgar aga
02-02-2012, 20:10
سلام خسته نباشيد
جديدان موقع بازي كردن pes 12 احساس ميكنم تصوير داره ميلرزه يا از بازي عقب ميمونه قبلان اين جور نبود الان اين جور شده
لطفان راهنمايي كنيد

soliman
02-02-2012, 21:50
سلام خسته نباشيد
جديدان موقع بازي كردن pes 12 احساس ميكنم تصوير داره ميلرزه يا از بازي عقب ميمونه قبلان اين جور نبود الان اين جور شده
لطفان راهنمايي كنيد
دوست عزیزی فرکانس مانیتورتو ببر روی 85 درست میشه. منظورم screen refresh rate هستش.

Blight
02-02-2012, 23:39
کارت گرافیک و بقیه چیز ها رو اپدیت کردین ؟
آره آپدیت شده با آخرین دی وی دی بازی رایانه!
ببخشید دیر جواب دادم!

shahin_mp3
03-02-2012, 00:29
آره آپدیت شده با آخرین دی وی دی بازی رایانه!
ببخشید دیر جواب دادم!

خواهش :11:

والا من نمیدونم بازی رایانه اخرین ورژنو داشته یا نه

ولی با همون خود برنامش که گرفتین ببینید اپدیتی داره یا نه

asgar aga
03-02-2012, 00:39
دوست عزیزی فرکانس مانیتورتو ببر روی 85 درست میشه. منظورم screen refresh rate هستش.
مرسي دوست عزيز
از كجا اين كارو بكنم رفتم تو مانيتور فركانسي نديدم

shahin_mp3
03-02-2012, 13:27
مرسي دوست عزيز
از كجا اين كارو بكنم رفتم تو مانيتور فركانسي نديدم

این تو تنضیمات مانیتور نیست

کلیک راست روی صفحه و Properties برای وین XP

برای 7 کلیک راست و Screen Resolution بعد وسط Advance Setting بعد اون بالا لبه ی دوم Monitor و و سط صفحه

Monitor Setting که عددشو انتخاب می کنین

حالا نمی دونم این راه حلی که گفتن مشکلتونو حل می کنه یا نه حالا امتحان کنید

Blight
03-02-2012, 22:04
خواهش :11:

والا من نمیدونم بازی رایانه اخرین ورژنو داشته یا نه

ولی با همون خود برنامش که گرفتین ببینید اپدیتی داره یا نه

نه نداره میگن پچ مخصوص میخواد اینجا تو همدان !
امکان داره از نسخه بازی باشه مشکل؟

shahin_mp3
04-02-2012, 03:55
نه نداره میگن پچ مخصوص میخواد اینجا تو همدان !
امکان داره از نسخه بازی باشه مشکل؟

والا نمی دونم

خب اگه میگن پس چرا از همون جا نمی گیرین ؟

SAJAD0936
04-02-2012, 10:52
سلام دوستان

ی چند روزی هست ک یازی The Battle for Middle-earth II رو نصب کردم و خیلی مشتاق بازی کردنشم ولی موقع اجرا ی همچین اروری میده:
تا حالا چند بار نصبش کردم هی ان ایستال کردم ولی فایده نداشته براش فایل کرکشم دانلود کردم گفتم شاید ایراد از کرک تو سی دیش باشه ولی باز هم همین ارور رو میده.

این بازی رو دو تا سیستم دگ اجرا شده نمدونم مشکل از کجاست.

لطفا دوستان راهنمایی کنند.:40: