PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67

Farshid72
16-08-2011, 19:51
سلام.اونی که گفتید رو دانلود کردم بازی اجرا شد ولی تو لودش میپره بیرون has stopped working اینو چه کار کنم؟

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

مثه اون دوستمون که راهنمایی کردید انجام دادم ولی نشد
دوسته گلم شما بهتره DirecX سیستمت رو هم به روز کنی.شما میتونید برید تو سایت مایکروسافت و اونجا دانلودش کنید.شما این کارم کن احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.
اون فایل رو شما دانلود کردید ؟؟؟ نمیدونم ولی حس میکنم اون فایل ک باید با باقی فایل ها match بشه تو match شدن مشکل پیدا کرده.میتونی دوباره بازی رو پاک و نصب کنی ؟؟؟ بلدی بری از تو ریجستری هم پاکش کنی کامل ؟؟؟ زیاد وقت نمیگیره شما بازی رو پاک کن بعد برو تو run بعد بنویس regedit بعد تو قسمت current user بعد software اونجا اسمشو پیدا کن اگه بود پاکش کن بعد پایین current user تو machin هم همینکارو کن بعد سیستمو ریستارت کن بعد دوباره نصب کن.یادت باشه دایرکستوهم آپدیت کرده باشی.خبرشو بده.مرسی

با سلام دوستان من بازی هوم فرونت رو نصب کردم اونی که 7 گیگی هست بازی اجرا میشه فقط تو بازی صدا ندارم چیکار کنم فکر کنم اونی هست که استیم هست
کمک کنید
دوسته من این ممکنه ک از تنظیمات شما تو بازی باشه.شما برو تو درایوری ک بازیو نصب کردی بگرد ببین اصلا فایلی هست ک مربوط به صدا باشه ؟؟!!!! چون ممکنه صداش نصب نشده باشه.شماهم بهتره بازی رو repair کنید

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

ببخشید که دوباره در همین مورد دارم پست میدم...فکر کردم شاید اینجا کسی بتونه کمکم کنه...

من بازی BRINK رو دانلود کردم...حجمش حدودا 3 گیگ است... و نسخه ی TPTB هم هست...

آپدیتهای 1و2و3و4و5و6و7و9 رو هم دانلود کردم ولی کار نکرد...وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه بعد خطای Don't Send میده...

چیکار کنم؟چاره ای نداره؟قیدشو بزنم؟
ببین من نمی دونم چه بازی رو میگی ولی اینجور خطاها یعنی فایل ها خوب باهم کار نمیکنن.شما بهتره بازی رو کامل پاک اون کارهایی رو ک واسه دوسته عزیزمون گفتم انجام بدید دایرکسم آپدیت کنید.انشالله ک مشکلتون حل میشه.
با تشکر

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

دوستان توجه داشته باشن میتونید روی فایل بازی کلیک راست کنید و گزینه run as administrator رو انتخاب کنید.اینو میتونید در زمانی ک هیچ راهی ندارید انجام بدید

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

\

بازی اصلا کرک نداره...جوریم نصب نمی شه که از توی کنترل پنل بشه پاکش کرد...اصلا اونجا نمی ره...دوباره نصب کردم فایده ای نداشت
ببخشید میشه طریقه نصبش رو توضیح بدین ؟؟؟ شما میتونید از تو ریجستری پاکش کنید.توضیح دادم بالاتر

m.diadem
16-08-2011, 21:31
ببخشید میشه طریقه نصبش رو توضیح بدین ؟؟؟ شما میتونید از تو ریجستری پاکش کنید.توضیح دادم بالاتر

در واقع نصبی در کار نیست..Exract میشه و همین...

eimanpaladin
16-08-2011, 21:40
با سلام و خسته نباشید من حدود 2 ماه پیش بازی call of duty 7 رو بدون لگ بازی میکردم الان دوباره نصبش کردم
وقتی با دشمنان روبه رو میشه لگ شدیدی میندازه . الان نمیدونم چرا قبلا بدون لگ بود و الان لگ داره
البته اون موقع هاردم رو تازه گرفته بود و الان کلی اطلاعات روش دارم از این ممکن هست بشه ؟؟؟
مشخصات سیستمم :
ram :2
cpu :dual 3
graphic:1 gig 9400
ممنون

turokpooria
16-08-2011, 23:30
دوسته گلم شما بهتره DirecX سیستمت رو هم به روز کنی.شما میتونید برید تو سایت مایکروسافت و اونجا دانلودش کنید.شما این کارم کن احتمالا مشکلتون حل خواهد شد.
اون فایل رو شما دانلود کردید ؟؟؟ نمیدونم ولی حس میکنم اون فایل ک باید با باقی فایل ها match بشه تو match شدن مشکل پیدا کرده.میتونی دوباره بازی رو پاک و نصب کنی ؟؟؟ بلدی بری از تو ریجستری هم پاکش کنی کامل ؟؟؟ زیاد وقت نمیگیره شما بازی رو پاک کن بعد برو تو run بعد بنویس regedit بعد تو قسمت current user بعد software اونجا اسمشو پیدا کن اگه بود پاکش کن بعد پایین current user تو machin هم همینکارو کن بعد سیستمو ریستارت کن بعد دوباره نصب کن.یادت باشه دایرکستوهم آپدیت کرده باشی.خبرشو بده.مرسی

توی ریجستر که نبود.اره دانلود کردم. من crysis بازی میکنم(منظورم اینه که به روزم تو موارد direcxt)
ولی نمیدونم چرا این اینجوری میکنه

mehdy.z
16-08-2011, 23:46
با سلام و خسته نباشید من حدود 2 ماه پیش بازی call of duty 7 رو بدون لگ بازی میکردم الان دوباره نصبش کردم
وقتی با دشمنان روبه رو میشه لگ شدیدی میندازه . الان نمیدونم چرا قبلا بدون لگ بود و الان لگ داره
البته اون موقع هاردم رو تازه گرفته بود و الان کلی اطلاعات روش دارم از این ممکن هست بشه ؟؟؟
مشخصات سیستمم :
ram :2
cpu :dual 3
graphic:1 gig 9400
ممنون
ببین این کارت رو راه میندازه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lovely_killer
17-08-2011, 00:11
سلام دوستان

من نسخه ی آخر medal of honor رو قبلا توی ویندوز xp کمی بازی کردم. ولی الان توی ویندوز 7 نصب کردم و هر کاری میکنم اجرا نمیشه. این ارور رو میده و میگه CD اریجینال رو بذار.کرکی که توی dvd بود رو کپی کردم ولی نشد. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eimanpaladin
17-08-2011, 02:55
سلام دوستان

من نسخه ی آخر medal of honor رو قبلا توی ویندوز xp کمی بازی کردم. ولی الان توی ویندوز 7 نصب کردم و هر کاری میکنم اجرا نمیشه. این ارور رو میده و میگه CD اریجینال رو بذار.کرکی که توی dvd بود رو کپی کردم ولی نشد. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

این مشکلش از کرک هست (شاید کرکتون بکار نیاد ) تو گوگل سرچ بزنید کرک سالمش رو گیر بیارید و کپی کنید
انشاالله مشکلتون حل میشه

ava-net
17-08-2011, 09:33
اویل 5 تو ویندور 7 بعد از نصب اجرا نمیشه؟

دوست عزیز من خودم این بازی رو WIN7 هم بصورت تک نفره هم به صورت کوپ آفلاین بازی کردم و هیچ مشکلی نداشتم

Farshid72
17-08-2011, 16:29
در واقع نصبی در کار نیست..Exract میشه و همین...
دوسته عزیز بهتره شما پوشه رو تو صحفه یا درایو ویندوزت باز کنی

Farshid72
17-08-2011, 16:42
توی ریجستر که نبود.اره دانلود کردم. من crysis بازی میکنم(منظورم اینه که به روزم تو موارد direcxt)
ولی نمیدونم چرا این اینجوری میکنه
اگه کرک داره شما یه کرک دیگه دانلود و اجرا کن در ضمن اگ فایده نداشت بهتره شما از یه دیسک دیگه جهت نصبش استفاده کنی

turokpooria
17-08-2011, 17:12
اگه کرک داره شما یه کرک دیگه دانلود و اجرا کن در ضمن اگ فایده نداشت بهتره شما از یه دیسک دیگه جهت نصبش استفاده کنی
کرک نداره و اینو از نت دانلود کردم

Farshid72
17-08-2011, 19:58
کرک نداره و اینو از نت دانلود کردم
دوسته عزیز شما به سایت سافت گذر یه سر بزن.ممکنه چون شما به صورت rar دانلود کردین بخشی از فایل ها از بین رفته باشه.بهتر بود به صورت توررنت دانلود می کردین.راستشو بخوای نمی دونم دیگه چی بگم ولی بازم به دایرکست مشکوکم.بهرحال بهتره یه نسخه دیگشو دانلود کنی.

msi674
17-08-2011, 21:25
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم اگه بخوام یه بازی رو دونفره انجام بدم احتیاج به نرم افزار خاصی دارم ؟ مثلا من جنرال رو با سیستم دوستم خیلی راحت 2 نفره از طریق شبکه بازی میکنم ولی بازی هایی مثله ارباب حلقه ها یا most wanted رو هر کاری کردم نتونستم یعنی اسم کامپیوترا میاد ولی join نمیشه

Amir_Niknam
17-08-2011, 21:43
شاید سوالم یک مقدار بی ربط باشه ولی متاسفانه تو فروم Sim 3 که رفتم اونقدر ورژن های مختلف و پچ های متنوع داشت که آخر سر چیزی نفهمیدم
اگر ممکنه یک کرک سالم از نرم افزار Sim 3 معرفی کنید که هم بشه باهاش بازی رو راحت نصب کرد هم پلاگین ها و پچها و...
ممنون

Farshid72
17-08-2011, 23:06
دوسته عزیز وقتی اسم ها میاد ولی وارد نمیشه خب حتما بازی مشکل داره.چون حتی اسم ها هم میاد.

ava-net
18-08-2011, 08:25
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم اگه بخوام یه بازی رو دونفره انجام بدم احتیاج به نرم افزار خاصی دارم ؟ مثلا من جنرال رو با سیستم دوستم خیلی راحت 2 نفره از طریق شبکه بازی میکنم ولی بازی هایی مثله ارباب حلقه ها یا most wanted رو هر کاری کردم نتونستم یعنی اسم کامپیوترا میاد ولی join نمیشه

بازی MostWanted که مشکلش فرق می کنه . برای بازی کردن اون باید برید تو قسمت تنظیمات IP و Getway دستگاه خودتون و هر کسی رو که می خواهید باهاش بازی کنید رو به این صورت تنظیم کنید 1.1.1.1
اما برای بقیه بازی ها یه کمی برای شبکه شدن بازی ها سیستم شما هم دخیل هست و بازی هایی که حجم اونا بالاهست یا در طول بازی حجمش زیاد میشه مشکل ساز میشن

شما مدل دستگاهت رو بگو تا بشه راهنماییت کرد .

chris redfield
19-08-2011, 12:27
سلام.من موقع نصب بازی یه مشکل دارم اکثر بازیهایی که نصب میکنم و میخوام اجرا کنم میگه openal32.dll از روی کامپوترت گم شده.میرم دانلودش میکنم ولی بازم پیامهایی مثل این ظاهر میشه:the procedure entry can’t locate file in openal32.حالا باید چی کنم؟البته fixer هم گرفتم ولی باید رجیستر بشه تا کار کنه.لطفا راهنمایی کنید بچه ها.چی کنم؟؟؟؟:13::13:

savooni
19-08-2011, 16:59
درود
من تو اجرا call of duty4 multiplayer مشکل دارم، ولی single بازی بدون مشکل اجرا میشه.
کسی می دونه مشکل از چیه؟!

game1
19-08-2011, 17:49
سلام
من بازیSilent Hill Homecoming نصب کردم و آخرین ورژن directx رو نصب کردم
اما اجرا نمیشه واین ارور میاد
the program cant start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem

در ضمن تو نصب یه بازی دیگه هم مشابه این ارور اومد
لطفا کمک کنید من باید چیکار کنم

کسی جواب منو نمیده؟؟؟

mehdy.z
20-08-2011, 01:45
کسی جواب منو نمیده؟؟؟
ببین این کارت رو راه نمیندازه:

ava-net
20-08-2011, 09:39
دوستان عزیز من چند تا مشکل دارم . لطفا راهنماییم کنید .

1- بازی اویل 5 رو من روی نورمال تموم کردم و داشتم روی هارد می رفتم که مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم . اما وقتی سیو بازی رو بر گردوندم لود نمی کنه . مشکل چیه ؟

2 - بازی فیر 3 رو گرفتم ولی نمی تونم کوپ آفلاین بازی کنم و پیام استیم رو میده . راهی براش هست ؟

3 - بازی گرز آف وار یک رو هم نصب کردم و ارور War-g4wlive.exe رو میده . این فایل فایل اصلی بازی هست و سر جاشم هست . لطفا بگید مشکل چیه ؟

با تشکر

kazemiabbas
20-08-2011, 12:10
سلام

من برای بازی Virtua Tennis 4 بايد همیشه برنامه Game for windows Live را اجرا کنم . نمیشه حالتی که به برنامه احتياج نباشد رو انجام داد؟

gtdf
20-08-2011, 14:23
سلام دوستان
من بازی فلش پوینت رد ریور رو نصب کردم ولی این ارورو میده:
the dynamic library"rld.ddl" failed to initialize
یکی کمک کنه:37::37:

Amin4All
20-08-2011, 15:34
سلام

من برای بازی Virtua Tennis 4 بايد همیشه برنامه Game for windows Live را اجرا کنم . نمیشه حالتی که به برنامه احتياج نباشد رو انجام داد؟

موقع بازی که میشید یک اکانت افلاین بسازید.
بعد از هر ورود به بازی خودش وارد اکانتتون میشه.

M A S T 3 R
20-08-2011, 16:08
من بازي NFS SHIFT 2 UNLEASHED رو نصب كردم اما وقتي روي آيكون بازي كليك ميكنم بازي اصلا اجرا نميشه
مشكل از كجاست؟

jak_1300
20-08-2011, 18:13
سلام دوستان من دوتا گيم پد topway 25pin دارم كه متأسفانه وقتي ميخوام بازي كنم ( pes 2011 ) نميشناستشون من درايورشون رو هم نصب كردم اما بازم متأسفانه نميشناستشون توي تنظيمات بازي ميرم قسمت گيم پد بازم هيچ اسري ازشون نيست چيكار كنم ؟

Amin4All
21-08-2011, 18:38
gears of war 1 رو نصب کردم.
ارر های زیر رو میده.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

برای بار دوم که اجرا میکنم این ارر رو میده:

mehdy.z
21-08-2011, 22:12
gears of war 1 رو نصب کردم.
ارر های زیر رو میده.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

برای بار دوم که اجرا میکنم این ارر رو میده:

دوست من به توصیه های این پست عمل کن امیدورام جواب بده:

ava-net
23-08-2011, 08:49
آیا مطمئن هستید که این کارها رو انجام بدیم کار میکنه ؟

من دفعه قبلی باهاش مشکل نداشتم

mehdy.z
23-08-2011, 09:31
آیا مطمئن هستید که این کارها رو انجام بدیم کار میکنه ؟

من دفعه قبلی باهاش مشکل نداشتم
امیدوارم که جواب بده:)
ولی کلا این رو هم باید بدونید که اساس رفع مشکلات نرم افزاری بر پایه آزمون و خطاست و هرگز نمیشه روی یک چیز به طور 100% حساب باز کرد ولی میشه اینقدر راه کارها رو ادامه داد تا به جواب برسیم(البته اگه جوابی باشه!!)

ava-net
23-08-2011, 10:37
به هر حال ممنون . حرفتون کاملا درسته . امیدوارم که کار کنه

Amin4All
23-08-2011, 14:02
برا من با همون تغییر تقویم درست شد.
ممنون.

game1
23-08-2011, 16:04
ببین این کارت رو راه نمیندازه:

مرسی از کمکتون ولی چون نرم افزار registery‌ نشده درست کار نمیکنه
رمزش رو باید وارد کرد تا درست کار کنه

Blight
23-08-2011, 18:05
سلام به گیمر های خودم!
رفقا من این بار هم واسه بازی Unreal Tournament 3 مزاحم شدم.
من همونجور که گفتین نرمافزار Games for windows Live رو هم نصب کردم ولی باز 4تا مرحله رفتم از بازی اومدم
بیرون دوباره وارد بازی شدم ذخیره نشده بود! همه چیز از اول اومد!
اصلا وقتی یه بازی Games for windows live رو استفاده می کنه اولش ازت یوزر پسوورد رو می پرسه مثل
Gears of war 1 !

sier
23-08-2011, 18:39
سلام من وقتی که ادمکش حرفه ای 4رو نصب می کنم وهمهی ساپورتشم می زنم میگه this appilation not found mvs71 ...

sier
23-08-2011, 18:47
:8می خواستم به mehdy.z بگم که باید تاریخ کامپیوترشو به سال 2008 تغییر بده

mina tina
23-08-2011, 19:49
سلام به گیمر های خودم!
من همونجور که گفتین نرمافزار Games for windows Live رو هم نصب کردم ولی باز 4تا مرحله رفتم از بازی اومدم
اصلا وقتی یه بازی Games for windows live رو استفاده می کنه اولش ازت یوزر پسوورد رو می پرسه مثل
Gears of war 1 !
آموزش ساخت اکانت آفلاین_به عکس شماره 2 دقت کنی ؟

ava-net
24-08-2011, 10:53
سلام به گیمر های خودم!
Gears of war 1 !

دوست عزیز شما این پیام رو تو فروم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم داده بودی و جوابتون رو هم گرفتید . اما به هر حال به این یه نگاه بنداز :

ava-net
24-08-2011, 10:57
آقا ممنون

من هم مشکلم با تغییر تاریخ سیستم حل شد .

Blight
24-08-2011, 18:58
دوست عزیز شما این پیام رو تو فروم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم داده بودی و جوابتون رو هم گرفتید . اما به هر حال به این یه نگاه بنداز :

آخه جواب نداد داداش! بازم ممنون!

songilgook
25-08-2011, 06:35
سلام من یه تازه واردم تو این تاپیک :11:
من اطلاعت زیادی درمورد سیستمم و... ندارم الان یه بازی به اسم NinjaBlade 1, 0, 0, 0 دارم ونصب کردم که وقتی مراحل نصب رو کامل پشت سر گذاشت و روی آیکونش که روی دسکتاپ کپی کرد کلیک کردم برای اجرای بازی این اومد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو بازی اجرا نمیشه... سیستم رو ریستارت کردم ولی فایده ای نداشت.
کارت گرافیکم geforce انویدیا fx5500 هست برای بازیهای 3بعدی که روی جعبه اش نوشته 256mb ddr و ویندوزمم اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط تونستم فیلمهای بازی رو که با فرمت مدیا بود ببینم.
من قبلن سلسله ی جنگجویان رو نصب و بازی کردم اما این یکی نمیشه.
چون درایو c فضای کمی داشت ودرایو e خالی بود بازی رو تو درایو e نصب کردم.
بازی کرکی نداشت فقط در 2dvd بود که باید پشت سرهم میذاشتم تا نصب بشه... هیچ راهنمایی نداره بجز یه word که به زبان روسی یا فرانسه فک کنم باشه که چیز زیادی نگفته!
لطفن راهنمایی کنین چیکارکنم این بازی اجراشه؟:41:

mehdy.z
25-08-2011, 09:07
سلام من یه تازه واردم تو این تاپیک :11:
من اطلاعت زیادی درمورد سیستمم و... ندارم الان یه بازی به اسم NinjaBlade 1, 0, 0, 0 دارم ونصب کردم که وقتی مراحل نصب رو کامل پشت سر گذاشت و روی آیکونش که روی دسکتاپ کپی کرد کلیک کردم برای اجرای بازی این اومد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو بازی اجرا نمیشه... سیستم رو ریستارت کردم ولی فایده ای نداشت.
کارت گرافیکم geforce انویدیا fx5500 هست برای بازیهای 3بعدی که روی جعبه اش نوشته 256mb ddr و ویندوزمم اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط تونستم فیلمهای بازی رو که با فرمت مدیا بود ببینم.
من قبلن سلسله ی جنگجویان رو نصب و بازی کردم اما این یکی نمیشه.
چون درایو c فضای کمی داشت ودرایو e خالی بود بازی رو تو درایو e نصب کردم.
بازی کرکی نداشت فقط در 2dvd بود که باید پشت سرهم میذاشتم تا نصب بشه... هیچ راهنمایی نداره بجز یه word که به زبان روسی یا فرانسه فک کنم باشه که چیز زیادی نگفته!
لطفن راهنمایی کنین چیکارکنم این بازی اجراشه؟:41:
خلاصه بگم این گرافیک اصلا قادر به اجرای این بازی نیست!!...جدا از قدرت پردازشش که بینهایت پایینه اصلا directx9.c رو ساپورت نمیکنه که قادر به اجرای بازی باشه!!!

ava-net
25-08-2011, 09:26
تقریبا این گرافیک منسوخ شده و باید تعویضش کنی

samyar_2
25-08-2011, 11:44
salam man bazi crysis 2 nasb kardam vali vaghti clik mikonam in eroro mide(game folder not fond) kasi mitone komak kone thanks

milad 104
25-08-2011, 13:58
با سلام خدمت شما
اگه میشه منو راهنمای کنید من بعد از این که بازی praetorians رو نصب میکنم
این پیغام رو نشون میده error direct3d initialization
اگه میشه هر چی زود تر منو راهنمایی کنید ممنون میشم
سیستم pc بالاست

songilgook
25-08-2011, 16:50
میشه یه کارت گرافیک خوب که همه نوع بازی رو ساپورت کنه بهم معرفی کنین و اگه قیمتشو میدونین بگین؟
و رم باید چقدر باشه؟
سپاس:11:

mehdy.z
25-08-2011, 17:25
میشه یه کارت گرافیک خوب که همه نوع بازی رو ساپورت کنه بهم معرفی کنین و اگه قیمتشو میدونین بگین؟
و رم باید چقدر باشه؟
سپاس:11:
این دیگه بحثش کاملا مفصله....بهت پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه_ت به قسمت مشاوره برای خرید سخت افزار یه سری بزنی و از بچه های اون قسمت بپرسی:46:

songilgook
26-08-2011, 16:06
یه حسابایی کردم و دیدم با این وضع باید یه کیس جدید بخرم آخه سیستممو سال83 خریدم و بخوام ارتقا بدم ورشکست میشم ... قراره بعد ماه رمضون و مشخص شدن دانشگاه برمو یه لپ تاپ سونی f227 بخرم :40: از خیلی وقت پیشا براش خواب دیده بودم :21:
حالا بنظرتون با وجود این لپ تاپ بازم نمیتونم بازیهامو روش نصب کنم؟
جا کم میاره؟
سپاس

m_ezio
26-08-2011, 22:38
سلام من وقتی epsoid forom libirty city رو میخوام اجرا کنم ای پیغام میادEFLC FATAL ERROR:D3D ERROR - PLEASE RE -BOOT YOUR SYSTEM اگه میشه کمک کنید:19:

deaddeaddead
26-08-2011, 23:55
چطور counter Strike رو تو ویندوز 7 64 bit اجرا کنم بدون اون error های مسخره؟

MR.CART
27-08-2011, 00:52
سلام من وقتی epsoid forom libirty city رو میخوام اجرا کنم ای پیغام میادEFLC FATAL ERROR:D3D ERROR - PLEASE RE -BOOT YOUR SYSTEM اگه میشه کمک کنید:19:

رحیم آقا
27-08-2011, 01:18
سلام
خواهشا یه نفر به من بگه که چطور میشه مولتی پلیر بازی آرما2 رو فعال کرد آخه هر وقت میخوای بازی کنی
پیغام میده که cd keyلازمه

hasan farbod
27-08-2011, 03:24
با سلام من تازه به این فروم اومدم حتی نمیدونم کجا باید این تاپیکو بزنم:31:

اقا من یه مشکلی با گیم دارم سیستمم رو تغریبا 3 ماهه بستم-از اونجایی که گیمرم مثلا خواستم یه سیستمی ببندم که تو بازی مشکل نداشته باشم-اما از وقتی این سیستم رو گرفتم یه بازی خوش از گلوم پایین نرفته:41:

مشخصات سیستمم اینه
cpu-6400 intel
ram-4 gig
graphic-gts 450 nvidia

تنها مشکلم تو بازی ها مشکل فریز شدن تصویره حالا ممکنه تو یه بازی 5 ثانیه فریز بشه ممکنه تو یه بازی نصفه ثانیه فریز بشه مختلفه هرچی هست خیلی اعصاب خورد کنه:13:
اصلا تا حالا تو بازی کمبود فریم نداشتم فقط تصویر مدام فریز میشه تو بعضی بازی ها بیشتر تو بعضیا کمتر:2:
تازه سیستمم رو بردم تعمیر گفتم شاید از سخت افزاره ولی بعد از 3 روز که یارو باش ور رفت گفت هیچ مشکلی نداره مشکل از بازیاته:37:

بازی کالاف بلک اپس از اول تا اخره بازی ثانیه به ثانیه فریز میشد اما با این حال تمومش کردم:41:
توی تنظیماتشم بازی رو کاملا لو کردم یعنی تا جایی که راه داشت گرافیکشو اوردم پایین اما انگار نه انگار-

تنها بازی که توش هیچ مشکلی نداشتم کرایسیس 2 بود

من 3 ماه با این مشکل کنار اومدم اما دیگه صبرم تموم شد-گفتم بهترین جا واسه این تاپیک توی این فرومه-
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید -یا اگر نمیدونید لا اقل یه نظر بدید که این مشکل از کجا میتونه باشه-

بازم خواهش میکنم کمکم کنید:45:

ava-net
27-08-2011, 09:27
با سلام من تازه به این فروم اومدم حتی نمیدونم کجا باید این تاپیکو بزنم:31:

اقا من یه مشکلی با گیم دارم سیستمم رو تغریبا 3 ماهه بستم-از اونجایی که گیمرم مثلا خواستم یه سیستمی ببندم که تو بازی مشکل نداشته باشم-اما از وقتی این سیستم رو گرفتم یه بازی خوش از گلوم پایین نرفته:41:

مشخصات سیستمم اینه
cpu-6400 intel
ram-4 gig
graphic-gts 450 nvidia

تنها مشکلم تو بازی ها مشکل فریز شدن تصویره حالا ممکنه تو یه بازی 5 ثانیه فریز بشه ممکنه تو یه بازی نصفه ثانیه فریز بشه مختلفه هرچی هست خیلی اعصاب خورد کنه:13:
اصلا تا حالا تو بازی کمبود فریم نداشتم فقط تصویر مدام فریز میشه تو بعضی بازی ها بیشتر تو بعضیا کمتر:2:
تازه سیستمم رو بردم تعمیر گفتم شاید از سخت افزاره ولی بعد از 3 روز که یارو باش ور رفت گفت هیچ مشکلی نداره مشکل از بازیاته:37:

بازی کالاف بلک اپس از اول تا اخره بازی ثانیه به ثانیه فریز میشد اما با این حال تمومش کردم:41:
توی تنظیماتشم بازی رو کاملا لو کردم یعنی تا جایی که راه داشت گرافیکشو اوردم پایین اما انگار نه انگار-

من 3 ماه با این مشکل کنار اومدم اما دیگه صبرم تموم شد-گفتم بهترین جا واسه این تاپیک توی این فرومه-
ازتون خواهش میکنم کمکم کنید -یا اگر نمیدونید لا اقل یه نظر بدید که این مشکل از کجا میتونه باشه-

بازم خواهش میکنم کمکم کنید:45:

دوست من سیستم عاملت چیه ؟

مدل مادر بوردت چیه ؟

double_a
27-08-2011, 22:52
سلام دوستان کسی میتونه برای من فقط فایل نصب سیمز 3 رو بذاره؟؟ من دی وی دی های بازی رو تو کامپیوترم داشتم سیستمم ویروس گرفت تموم فایلای exe پاک شد که یکیش همین فایل ستاپ سیمز 3 بود کسی میتونه کمک کنه؟

humanist
27-08-2011, 23:03
با سلام خدمت شما

من مود NavyInvaders_1-1-0 رو برای بازی act of war gold edition دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم نصبش کنم. لطف کنید در مورد نصب این مود من رو راهنمایی کنید.
این خطا رو نمایش میده :

با سپاس

humanist
27-08-2011, 23:15
سلام دوستان کسی میتونه برای من فقط فایل نصب سیمز 3 رو بذاره؟؟ من دی وی دی های بازی رو تو کامپیوترم داشتم سیستمم ویروس گرفت تموم فایلای exe پاک شد که یکیش همین فایل ستاپ سیمز 3 بود کسی میتونه کمک کنه؟
آقا برو به تاپیک زیر حتما آقا مجتبی کمکت می کنه.

خدا کنه مشکل من هم حل بشه.

daren
27-08-2011, 23:35
سلام دوستان
بازی fable3 رو از شرکت نیلوفر آبی گرفتم بازیو نصبیدم هر چی هم که اضافه بر سازمان داده بودم نصبیدم ولی بازی اجرا نمیشه بازیای این شرکت هیچکدوم کرک ندارن یعنی مشکلش از اونه؟؟؟
این بازیو باس حتما رو درایو ویندوز نصب کرد ؟؟
نمیدونم مشکلش چیه تو مراحل نصب مشکل نداشت.

hasan farbod
28-08-2011, 02:25
دوست من سیستم عاملت چیه ؟

مدل مادر بوردت چیه ؟
ویندوزم در حال حاظر سون هستش 32بیت

مادربوردم هم ایسوزه-

الانم اخرین نسخه درایور گرافیک رو نصب کردم-v 280-26
:11:

ava-net
28-08-2011, 08:08
ویندوزم در حال حاظر سون هستش 32بیت

مادربوردم هم ایسوزه-

الانم اخرین نسخه درایور گرافیک رو نصب کردم-v 280-26
:11:

این آخرین نسخه کارت گرافیکت همخوان با ویندوز سون هستش ؟

---------- Post added at 10:08 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

سلام دوستان
بازی fable3 رو از شرکت نیلوفر آبی گرفتم بازیو نصبیدم هر چی هم که اضافه بر سازمان داده بودم نصبیدم ولی بازی اجرا نمیشه بازیای این شرکت هیچکدوم کرک ندارن یعنی مشکلش از اونه؟؟؟
این بازیو باس حتما رو درایو ویندوز نصب کرد ؟؟
نمیدونم مشکلش چیه تو مراحل نصب مشکل نداشت.

نداشتن کرک به معنی خراب بودن بازی ها نیست . بعضی از شرکت ها فایل کرک را در داخل فایل نصب برنامه می گذارن ( هرچند بنظر من گرفتن نسخه های اصل خارجی مهمتره)

نه . در مورد نصب برنامه احتیاج نیست که تو درایو ویندوز نصب کنی. من خودم تو نصب این بازی مشکلی نداشتم.

hp722
28-08-2011, 20:23
سلام دوستان

نمیدونستم این مشکلم رو کجا مطرح کنم واسه همین گفتم کجا بهتر از اینجا:31:

اول لطف کنید عکس زیر رو دانلود کنید:

من ترینر بازی شانک(shank) رو بعد هزارتا دانلود ترینر خراب دانلود کردم که هزارویکمی سالم بود ولی یه مشکلی هست

همونطور که تو عکس میبینید قسمت EXE GAME VERSION با ورژن من مطابقت داره و تیک سبز خورده ولی قسمت XLIVE VERSION مطابقت نداره با ورژن من و تیک قرمز خورده

اصلا این XLIVE چی هست؟مشکل از کجاست؟من باید چیکار کنم تا درست بشه؟

منتظرم:10:

hasan farbod
29-08-2011, 00:22
بله دیگه الان دارم تمام بازیهارو اجرا میکنم اون درایور اصلی که تو سی دی گرافیکم بود رو هم نصب میکنم همینطوره البته با این ورژن نسبتا مشکل کمتر شده...:41:

mehdy.z
29-08-2011, 00:43
سلام دوستان

نمیدونستم این مشکلم رو کجا مطرح کنم واسه همین گفتم کجا بهتر از اینجا:31:

اول لطف کنید عکس زیر رو دانلود کنید:

من ترینر بازی شانک(shank) رو بعد هزارتا دانلود ترینر خراب دانلود کردم که هزارویکمی سالم بود ولی یه مشکلی هست

همونطور که تو عکس میبینید قسمت EXE GAME VERSION با ورژن من مطابقت داره و تیک سبز خورده ولی قسمت XLIVE VERSION مطابقت نداره با ورژن من و تیک قرمز خورده

اصلا این XLIVE چی هست؟مشکل از کجاست؟من باید چیکار کنم تا درست بشه؟

منتظرم:10:
فکر کنم منظظورش همون برنامه Game for windows live باشه احتمالا ورژن نرم افزارت قدیم هست نسخه_ی به روزش رو از اینجا دانلود کن ببین درست میشه:

Glad Boy
29-08-2011, 01:01
سلام دوستان

من الان می خواستم بازی NFS Hot Pursuit رو نصب کنم. بازی وقتی کامل نصب میشه آخرش یه چیزای اضافی
می خواد نصب بکنه که واسه این یکی که فکر می کنم Visual C++ 2008 هستش این مشکل پیش میاد (تصویر زیر)
و همینجوری یه مدت می مونه ! ببینید :

که بعد از اون یه مدت همون اخطاری که توی تصویر بالا بود رو میده و وقتی که من OK می کنم اینجوری میشه ! :

ویندوزم رو تازه عوض کردم و اتفاقا همین مشکل رو توی نصب نرم افزار AutoCAD 2011 داشتم همینطور توی یکی
دیگه از محصولات Autodesk که اونجا هم دقیقا موقع نصب روی همین عبارت Publishing product information گیر میکنه
و همون اخطار بالا رو میده و نصب نرم افزار هم کنسل میشه !

تورو خدا راهنمایی کنید ! چکار باید بکنم؟! سر این چیز مسخره همه کارهام ریخته به هم ! نه می تونم بازی کنم نه
کارهای رو انجام بدم !

mehdy.z
29-08-2011, 08:12
سلام دوستان

من الان می خواستم بازی NFS Hot Pursuit رو نصب کنم. بازی وقتی کامل نصب میشه آخرش یه چیزای اضافی
می خواد نصب بکنه که واسه این یکی که فکر می کنم Visual C++ 2008 هستش این مشکل پیش میاد (تصویر زیر)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه بعد از اون یه مدت همون اخطاری که توی تصویر بالا بود رو میده و وقتی که من OK می کنم اینجوری میشه ! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویندوزم رو تازه عوض کردم و اتفاقا همین مشکل رو توی نصب نرم افزار AutoCAD 2011 داشتم همینطور توی یکی
دیگه از محصولات Autodesk که اونجا هم دقیقا موقع نصب روی همین عبارت Publishing product information گیر میکنه

تورو خدا راهنمایی کنید ! چکار باید بکنم؟! سر این چیز مسخره همه کارهام ریخته به هم ! نه می تونم بازی کنم نه
کارهای رو انجام بدم !
خوب بازی که به طور کامل نصب شده شما بعد از کنسل شدن ببین توی بازی میره یا نه....اگر هم منظورت اینه که نصب ناقص این نرم افزار باعث میشه که setup ناقص شده وبازی رو پاک کنه یا یه چیزی شبیه این کلا دقیقا وقتی بازی نصب شد و در حین نصب ++VisualC اخطار اول رو داد pc رو به صورت سخت افزاری(منظورم کلید reset کیس هست)ریست کن بعد که بازی بالا اومد ببین توی بازی میره یا نه و اگه نمیره دقیقا چه اخطاری میده....

ava-net
29-08-2011, 08:29
سلام دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه بعد از اون یه مدت همون اخطاری که توی تصویر بالا بود رو میده و وقتی که من OK می کنم اینجوری میشه ! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویندوزم رو تازه عوض کردم و اتفاقا همین مشکل رو توی نصب نرم افزار AutoCAD 2011 داشتم همینطور توی یکی

کارهای رو انجام بدم !

شاید بهتر باشه که یه ورژن دیگه از این برنامه رو نصب کنی تا وقتی ریست می کنی و بر میگردی ارور نبود این برنامه رو بهت نده.

Glad Boy
29-08-2011, 11:21
خوب بازی که به طور کامل نصب شده شما بعد از کنسل شدن ببین توی بازی میره یا نه....اگر هم منظورت اینه که نصب ناقص این نرم افزار باعث میشه که setup ناقص شده وبازی رو پاک کنه یا یه چیزی شبیه این کلا دقیقا وقتی بازی نصب شد و در حین نصب ++VisualC اخطار اول رو داد pc رو به صورت سخت افزاری(منظورم کلید reset کیس هست)ریست کن بعد که بازی بالا اومد ببین توی بازی میره یا نه و اگه نمیره دقیقا چه اخطاری میده....

آخه فقط که این بازی نیست ! من اون دو تا نرم افزار هم نمی تونم نصب کنم !؟ حتما باید این مشکل رو حل کنم !

شاید بهتر باشه که یه ورژن دیگه از این برنامه رو نصب کنی تا وقتی ریست می کنی و بر میگردی ارور نبود این برنامه رو بهت نده.

منظورت c++ visual هستش ؟ اخه چه ورژنی دیگه !؟ یه دونه 2005 داشتم که وقتی هم جدا نصب کردم نصب نمیشه
توی نصبش گیر میکنه. اون 2008 ش هم نصب نمیشه !

مشکل از ویندوز نیست !؟ من می خواستم خیر سرم ویندوز سرویس پک یک داشته باشم برداشتم 7 معمولی رو پاک
کردم ! این ویندوزه تا حالا خیلی اذیت کرده !

hasan farbod
29-08-2011, 12:04
نقل قول:

بله دیگه الان دارم تمام بازیهارو اجرا میکنم اون درایور اصلی که تو سی دی گرافیکم بود رو هم نصب میکنم همینطوره البته با این ورژن نسبتا مشکل کمتر شده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اما هنوز فریز میکنه

Amin_0913
29-08-2011, 12:07
سلام
من Gears Of War رو نصب میکنم و کامل نصب میشه بدون هیچ مشکلی
وقتی میخواد بره توی بازی ارور زیر رو میده
روی ویندوز های 7 و XP نسخه های 64 و 32 بیتی امتحان کردم همین مشکل رو داره

hp722
29-08-2011, 14:13
فکر کنم منظظورش همون برنامه Game for windows live باشه احتمالا ورژن نرم افزارت قدیم هست نسخه_ی به روزش رو از اینجا دانلود کن ببین درست میشه:

دوست عزیز من الان کافی نتم و سرعت هم 2mb هست

با دانلود منیجر دانلود کردم و تا 50مگ که رسید دیگه دانلود نکرد و قطع شد

شما لطف کن خودت دانلودش کن و یجا دیگه آپلود کن تا من دانلود کنم یا یه لینک دانلود دیگه بهم بده

ممنون_منتظرم

:10:

Amin4All
29-08-2011, 15:16
سلام
من Gears Of War رو نصب میکنم و کامل نصب میشه بدون هیچ مشکلی
وقتی میخواد بره توی بازی ارور زیر رو میده
روی ویندوز های 7 و XP نسخه های 64 و 32 بیتی امتحان کردم همین مشکل رو داره

تاریخ رو 2008 کنید.
اگر نشد GAMES FOR WINDOWS رو نصب کنید.

دوست عزیز من الان کافی نتم و سرعت هم 2mb هست

با دانلود منیجر دانلود کردم و تا 50مگ که رسید دیگه دانلود نکرد و قطع شد

شما لطف کن خودت دانلودش کن و یجا دیگه آپلود کن تا من دانلود کنم یا یه لینک دانلود دیگه بهم بده

ممنون_منتظرم

:10:
GAMES FOR WINDOWS LATEST

hp722
29-08-2011, 17:03
GAMES FOR WINDOWS LATEST

آقا این لینکی که شما دادی من از قسمت free وارد میشم و با سرعت 2mb و دانلود منجر بزور دانلود میکنه و میزنه 2ساعت و نیم

کسی لینک دیگه ای نداره؟

deaddeaddead
29-08-2011, 19:19
چطور counter Strike رو تو ویندوز 7 64 bit اجرا کنم بدون اون error های مسخره؟

کسی جواب نمیده؟

mehdy.z
29-08-2011, 23:34
آخه فقط که این بازی نیست ! من اون دو تا نرم افزار هم نمی تونم نصب کنم !؟ حتما باید این مشکل رو حل کنم !

منظورت c++ visual هستش ؟ اخه چه ورژنی دیگه !؟ یه دونه 2005 داشتم که وقتی هم جدا نصب کردم نصب نمیشه
توی نصبش گیر میکنه. اون 2008 ش هم نصب نمیشه !

مشکل از ویندوز نیست !؟ من می خواستم خیر سرم ویندوز سرویس پک یک داشته باشم برداشتم 7 معمولی رو پاک
کردم ! این ویندوزه تا حالا خیلی اذیت کرده !
بیا توی قسمت downlaod center مایکروسافت ببین کدومش به دردت میخوره(پایین صفحه رو مد نظر داشته باش):

آقا این لینکی که شما دادی من از قسمت free وارد میشم و با سرعت 2mb و دانلود منجر بزور دانلود میکنه و میزنه 2ساعت و نیم

کسی لینک دیگه ای نداره؟
بیا از خود سایت مایکروسافت:

alexi10
30-08-2011, 12:38
با سلام خدمت دوستان عزيز
وقتي پچ 1.1 بتمن رو نصب ميكنم همچين اروري ميده. درايوم فضاي كافي داره (28gb) اما با اين حال ارور ميده.

3Dmajid
30-08-2011, 12:41
من بازیو از یه فروشگاه اینترنتی گفتم ...
وقتی میخوام نصب کنم موقع نصب به فایل bigfile.001 که میرسه ارور میده.
از اون ارور ها که سه تا گزینه ی abort , retry , ignore داره !

دی وی دی رو توی هارد کپی کردم بازم همون مشکل رو داره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجور که معلومه کلا ستاپش داغونه.

هیچ راهی نیس واسه حل کردنش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin4All
30-08-2011, 16:14

دی وی دی رو توی هارد کپی کردم بازم همون مشکل رو داره ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ راهی نیس واسه حل کردنش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار retry یا ignore رو بزن تا فایل ها های خراب رو رد کنه.
در کل اگر نصب و اجرا بشه زیاد تاثیر نداره.
بازی هایی که برا من اینطوری شده راحت تا اخرش رفتم.

the God
30-08-2011, 17:26

سلام:27:

وقتی error می ده نگاه کن همون bigfile جاش کجاست و این را دانلود کن و بجای اون bigfile بریز :21:

findpro.net/en/index.php?action=download&id=6951746

اگه هم error می گه bigfile نیست نگاه کن که جاش کجاست و این رو بریز اون جا :21:
اگه چیزی از ارور نفهمیدی متن ارور رو پست کن اینجا

Dark Shine
30-08-2011, 17:26
سـلام ، Mafia II بــرام بـا کمتـرین کیفیــت و Low کـرد گـزینه های گرافیـکی اجرا میشه ؟
Cpu : Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.40GHz
Ram : 2.0 GB
Video Card : GeForce 7100 GS
.

the God
30-08-2011, 17:30
سـلام ، Mafia II بــرام بـا کمتـرین کیفیــت و Low کـرد گـزینه های گرافیـکی اجرا میشه ؟
Cpu : Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.40GHz
Ram : 2.0 GB
Video Card : GeForce 7100 GS
.

آره :27:چه خبره مگه

milad_takjoo
30-08-2011, 18:49
سلام دوستان.من بازی spider man shatterd رو گرفتم تو بازی دکمه ها دیر عمل می کنن...چیکار باید کنم؟
ممنون

arian hosseini
30-08-2011, 19:00
سلام من بازي 2 mercenaries رو خريدم به ايكون بازي ميزنم بعد از نمايش ea بازي گير ميكنه!!

!! help please !!

FOURTH RETURN
30-08-2011, 19:10
بازی IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover چطوری اجرا میشه؟؟؟

koroshfe
30-08-2011, 19:30
من تو کاپیوتر میزی ام هر بازی که تا الان ( بازی های مدرن ) مثل مافیا2 و کرایسیس 2 و ... نصب کردم این مشکل رو داشتند .
مشکلم اینه که تو بازی که هستم یه چند دقیقه خوبه اما یه دفعه آهسته می شه و پر از باگ . نمی دونم چش شده :پرانتز بسته
ممنون می شم کمکم کنید ، در ضمن بعد از اینکه آهسته می شه دوباره بعد از چند دقیقه درست می شه و این روند زنجیر وار ادامه داره .
با تشکر فراوان

aref16
30-08-2011, 20:46
سلام بالام جان های عزیز

من دسته بازی گرفتم و میخوام با لپ تاپ باهاش IGI2 بازی کنم. ولی نمیدونم چرا دسته عمل نمیکنه؟

تنظیمات خاصی داره؟

اگه میشه یه کم زودتر کمکم کنید ممنون میشم!

Alex Fera
31-08-2011, 13:39
من تو کاپیوتر میزی ام هر بازی که تا الان ( بازی های مدرن ) مثل مافیا2 و کرایسیس 2 و ... نصب کردم این مشکل رو داشتند .
مشکلم اینه که تو بازی که هستم یه چند دقیقه خوبه اما یه دفعه آهسته می شه و پر از باگ . نمی دونم چش شده :پرانتز بسته
ممنون می شم کمکم کنید ، در ضمن بعد از اینکه آهسته می شه دوباره بعد از چند دقیقه درست می شه و این روند زنجیر وار ادامه داره .
با تشکر فراوان

کوروش جان احتمالش زیاده که مشکلت سخت افزاری باشه...................
با نرم افزارهای نشان دهنده ی درجه قطعات سیستم ببین سخت افزارات درست کار میکنن یا نه؟؟؟؟

FOURTH RETURN
31-08-2011, 16:12

mohsen_gh1991
31-08-2011, 20:18
سلام...
دوستان کسی میدونه که چطوری این بازی رو روی گرافیک با pixle shader 02 میشه اجرا کرد؟

koroshfe
01-09-2011, 01:18
کوروش جان احتمالش زیاده که مشکلت سخت افزاری باشه...................
با نرم افزارهای نشان دهنده ی درجه قطعات سیستم ببین سخت افزارات درست کار میکنن یا نه؟؟؟؟

هاااااا ای که الان وگفتی یعنیییی چه ؟ :دی

Atusa 021
01-09-2011, 05:32
من بازي دراگون ايج رو دانلود كردم اما موقع نصب شماره سريال ميخواد ، تو سايتي كه دانلود كرده بودم رفتم و ديدم هيچي نذاشته ، فقط رمز فايل هاي زيپ بود كه اونم نيست .

FOURTH RETURN
01-09-2011, 18:46

لطفا یکی کمک کنه:19:

khalilmkhalil
01-09-2011, 18:58
سلام
من بازی dirt3 رو نصب کردم و کرکش کردم و در موقع نصب و اجرا هم آنتی ویروس رو غیر فعال میکنم
در موقع اجرا آرم اول بازی میاد و میره و بازی اجرا نمیشه
کارت گرافیکم ای تی آی 4870 یک گیگه و درایورش هم آبدیته
لطفا هرکی میتونه بهم کمک کنه

M.E.D
01-09-2011, 21:13
سلام خوب هستید یک سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید یکی از دوستام ویندوز 7 داره تمام بازی ها رویه لب تابش نصب هستش 64 بیتی هم هستش ولی من هیچ کدام رو نمیتونم نصب کنم چون بازی 32 بیتی هستش نوشته کنارش 86 که نشان دهند 32 بیتی بودن هستش تا جایی که من میدونم مثل کال آف دیوتی 7 کرسر2 و ... خلاصه حسابی کلافه شدم کسی میتونه بهم کمک کنه که بتونم در ویندوز 7 بدون مشکل بتونم بازش کنم مرسی

Alex Fera
01-09-2011, 21:13
من بازي دراگون ايج رو دانلود كردم اما موقع نصب شماره سريال ميخواد ، تو سايتي كه دانلود كرده بودم رفتم و ديدم هيچي نذاشته ، فقط رمز فايل هاي زيپ بود كه اونم نيست .

اولا که کلا بهتره از نت بازی دان نکنید......................
دوم اینکه شما کدوم نسخه از dargon age دانلود کردید؟؟؟

Alex Fera
01-09-2011, 21:32

دوست من این چه طرز سوال پرسیدنه؟؟؟
شما دقیق و شفاف بگو مشکلت با این بازی چیه تاشاید بشه کمکی کرد.................

FOURTH RETURN
02-09-2011, 10:48
دوست من این چه طرز سوال پرسیدنه؟؟؟
شما دقیق و شفاف بگو مشکلت با این بازی چیه تاشاید بشه کمکی کرد.................

وقتی میخوام وارد مراحل بازی بشم لود تا آخر میره و همینطوره میمونه و اتفاقی نمیفته:41:

milad_takjoo
02-09-2011, 17:11
سلام دوستان.من بازی spider man shatterd رو گرفتم تو بازی دکمه ها دیر عمل می کنن...چیکار باید کنم؟
ممنون
دوستان کسی به این مشکل برخورده؟کمک لطفا...

farhadd
03-09-2011, 05:43
دوستان. روی سیستم من که ویندوز7 x64 باشه چندین نسخه ی مختلف از CoD نصبه از جمله MW1 و MW2 و CoD1 که همگی رو هم قبلاً تموم کردم. امروز هم بالای 7 گیگ دانلود black ops بصورت فایل یکپارچه ی iso تموم شد و خلاصه از روی cd مجازی نصبش کردم در هیچ مرحله ای چه ساخت مجازی سازی با daemon tools که خدا خیرش بده کارم رو راه انداخت و چه نصب بازی اروری نبود و توی درایو ویندوز نزدیک 8 گیگ پوشه اش و شورتکاتهاشم در دسکتاپ ساخته شده ولی چند تا مشکل اساسی دارم:
1-ضمن نصب بازی رم بسیار بالایی میخورد طوریکه از 6 گیگ رم 96 درصد رو پر میکرد و حالام که نصب تمومه در پس زمینه هم فعال نیست بازم 85 درصد از رم پره!
2-بازی اصلاً اجرا نمیشه!! یعنی هیج اتفاقی نیمفته نه پنجره ای نه اروری هیچی!
یه بار نصب کردم و ریستارت کردم تا رم خالی شه و اجرا کردم اینجوری بود پاک کردم و دوباره نصب کردم فرقی نکرده.
خواهشاً اونایی که با این نسخه واردن راهنمایی اساسی کنن کارم لنگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 723x394.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hp722
03-09-2011, 09:59

[/QUOTE]

آقا لینک های قبلی که برای دانلود گذاشتن و نشد همه بالای 60مگ بودن و حالا این لینکی که شما گذاشتی کلا 600کیلو بایته

این قضیه ش چیه آخه؟

ava-net
03-09-2011, 11:35
دوستان. روی سیستم من که ویندوز7 x64 باشه چندین نسخه ی مختلف از CoD نصبه از جمله MW1 و MW2 و CoD1 که همگی رو هم قبلاً تموم کردم. امروز هم بالای 7 گیگ دانلود black ops بصورت فایل یکپارچه ی iso تموم شد و خلاصه از روی cd مجازی نصبش کردم در هیچ مرحله ای چه ساخت مجازی سازی با daemon tools که خدا خیرش بده کارم رو راه انداخت و چه نصب بازی اروری نبود و توی درایو ویندوز نزدیک 8 گیگ پوشه اش و شورتکاتهاشم در دسکتاپ ساخته شده ولی چند تا مشکل اساسی دارم:
1-ضمن نصب بازی رم بسیار بالایی میخورد طوریکه از 6 گیگ رم 96 درصد رو پر میکرد و حالام که نصب تمومه در پس زمینه هم فعال نیست بازم 85 درصد از رم پره!
2-بازی اصلاً اجرا نمیشه!! یعنی هیج اتفاقی نیمفته نه پنجره ای نه اروری هیچی!
یه بار نصب کردم و ریستارت کردم تا رم خالی شه و اجرا کردم اینجوری بود پاک کردم و دوباره نصب کردم فرقی نکرده.
خواهشاً اونایی که با این نسخه واردن راهنمایی اساسی کنن کارم لنگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 723x394.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره بری کرکش رو هم دان کنی . ولی اکثر بازی های دانلودی همین طوری میشن

mina tina
03-09-2011, 11:54
لطفا یکی کمک کنه:19: بازی اجرا نمیشه یا نمیتونی بازی کنی؟من خودم الان نصب دارم بازی سختی هستش اررورش چیه واضحتر بگید تا دوستان بتونندکمکت کنند

تریلر رسمی بازی شبیه ساز پرواز IL-2 Sturmovik- Cliffs of Dover

farhadd
03-09-2011, 12:28
بهتره بری کرکش رو هم دان کنی . ولی اکثر بازی های دانلودی همین طوری میشن
کرکش رو دانلود میکنم ولی CoD1 و MW1 , 2 رو که دانلود کردم اصلاً مشکلی نداشتن. ضمن اینکه حجم خیلی کمتری هم داشتن نه مثل این بالای 7 گیگ!!!!!!:18:

xlife
03-09-2011, 14:43
سلام دوستان
این بازی بلور چی مرگشه رو دسته کار نمی کنه خونه که بودم با یک دسته عصر بوق زدم بدون مشکل اجرا می شد یک جا دیگه امتحان کردم دیدم اصلا دسته بازی رو نمی شناسه قضیه چیه؟!!

urumchi
03-09-2011, 16:15
** فوري **

دوستان من بازي superbike 2011 رو از روي فايل ISO كه دانلود كردم نصب ميكنم ولي موقع اجراي بازي ارور ميده و ازم DVD‌بازي رو ميخواد، حتي قبل از اجراي بازي فايل ايميج بازي رو در داخل يه درايو مجازي mount كردم ولي باز هم مشكلم حل نشد

M A S T 3 R
03-09-2011, 17:58
سلام به همه
من تازه يه مشكل جديد برام پيش اومده
امروز كه كامپيوتر ور روشن كردم رفتم NSF رو بازي كنم ديدم بازي تيك ميزنه گفتم شايد اشكال از بازيه براي همين تنظيمات بازي رو تا جايي كه ميشد پايين آوردم ولي بازم تيك ميزد! در حالي كه ديروز همين بازي به راحتي اجرا ميشد
رفتم pes2012 رو بازي كنم كه ديدم اونم تيك ميزنه! خلاصه رفتم هرچي بازي رو كامپيوتر نصب بود رو اجرا كردم ولي همه اون ها تيك ميزدند
الان چند روزه اينطوريه،رفتم كارت گرافيك رو آپديت كردنم تاثيري نداشت
مشكل از چيه؟

hp722
03-09-2011, 18:36

آقا لینک های قبلی که برای دانلود گذاشتن و نشد همه بالای 60مگ بودن و حالا این لینکی که شما گذاشتی کلا 600کیلو بایته

این قضیه ش چیه آخه؟[/QUOTE]

خودم از یجا پیدا کردم و دانلود کردم.70مگ بود

ولی مثل اینکه با سرویس پک 3 و ویندوزهای دیگه کار میکنه و با xp سرویس پک2 بالا نمیاد.منم که سرویس پک2 رو نصب کردم:41:

به هر حال ممنون

مشکلی بود میگم

hasan farbod
03-09-2011, 18:48
با سلام من تازه به این فروم اومدم حتی نمیدونم کجا باید این تاپیکو بزنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
main-giga
cpu-6400 intel
ram-4 gig
graphic-gts 450 nvidia

من مشکلم تو بازی ها مشکل فریز شدن تصویره حالا ممکنه تو یه بازی 5 ثانیه فریز بشه ممکنه تو یه بازی نصفه ثانیه فریز بشه مختلفه هرچی هست خیلی اعصاب خورد کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو بازیهای جدید گرافیک بالا
اصلا تا حالا تو بازی کمبود فریم نداشتم یعنی تصویر بازی کند نمیشه فقط تصویر مدام گیر میکنه تو بعضی بازی ها بیشتر تو بعضیا کمتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر نکنم از گرافیک باشه چون وقتی گرافیک بازی رو تا ته میارم پایین بازم گیر میکنه
تازه سیستمم رو بردم تعمیر گفتم شاید از سخت افزاره ولی بعد از 3 روز که یارو باش ور رفت گفت هیچ مشکلی نداره مشکل از بازیاته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی کالاف بلک اپس از اول تا اخره بازی ثانیه به ثانیه فریز میشد اما با این حال تمومش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش میکنم کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M0rrigan
03-09-2011, 20:46
مشکل حل شد :پی

mf.designing
03-09-2011, 20:53
دوستان من بازی Mass effect 2 رو نصب کردم اما تو همون منو که new game و 2تا گزینه دیگه هست میمونه ! انیمیشن ها فعال هستش و هنگ هم نکرده اما هرچقدر اینتر بزنم یا با موس کلیک کنم عکس العملی نداره ! مشکل از کجاست ؟!

3Dmajid
03-09-2011, 21:25
splinter cell conviction تو لب تاپ داداشم نصب میشه ولی تو کامپیوتر خودم وسط دیسک سوم ارور میده !
یعنی دست چی میتونه باشه ؟
ارورش میگه فلان فایل رو پیدا نمیکنه و فقط گزینه ی اوکی داره.
الان کاملشو میگم :31:

aminjeddi
04-09-2011, 00:36
دوستان عزیز یه سوال در مورد اجرای بازی C&C tiberium wars twilight دارم :
بازی رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم وارد بازی میشه و دموی اول بازی هم نمایش میده . ولی بعد از دمو یه پیغام میده که در اتصال به نت مشکل دارید وقتی ok میکنم وارد یه صفحه دیگه میشه که یوزر و پسورد اکانت سایت EA رو میخواد. اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه که من برای ورود به بازی باید چه کاری انجام بدم؟ ممنون

gigi_alex
04-09-2011, 12:52
سلام دوستان
من یه مشکلی توی بازی arma II operation arrowhead دارم .
گرافیکش در حد بازی های میکرو و سگا میمونه :41:

کسی میدونه مشکل از کجاست.
حتی روی حداکثر تنظیمات هم میزارم همونجوریه :2:

treeforlife
04-09-2011, 13:08
درود بر همگی
من بازی GTA IV رو میخوام نصب کنم ویندوز سون 32 بیتی دارم چه طوری باید این کارو انجام بدم ؟

mina tina
04-09-2011, 14:38
صدای بازی کجاذخیره میشه مثلاً call.of.duty.black.ops.

3Dmajid
04-09-2011, 14:40
درود بر همگی
من بازی GTA IV رو میخوام نصب کنم ویندوز سون 32 بیتی دارم چه طوری باید این کارو انجام بدم ؟

باید نصب کنی دیگه :31:
منم تازه نصب کردم.
اگه مشکل داشتی تو تاپیک خودش بگو (مشکلات نصب gta)
تونستم کمکت میکنم :10:

msi674
04-09-2011, 18:15
اصلا یه سواله کلی این ویندوز live به چه دردی میخوره ؟ کچلم کرد سر بازی gta iv:31:
اصلا سیو نمیشه

akbar_syberia
04-09-2011, 19:31
سلام

دوستان عزیزم در بازی Mafia II مشکل اجرا دارم !

وقتی میرم داخل بازی بعد از چند دقیقه می پره به ویندوز و ارروری که برای مایکروسافت هم اطلاع میده رو میاره . Send Error و Dont Send error

مشکل چیه ؟

1 - این نسخه ای که من گرفتم بدون Crack هست
2 - از هیچ پچی هم استفاده نمیکنم
3 - کارت گرافیکم هم 1 گیگ 9500 زوتاک هستش و به روزه
4 - من با این سیستم کال آف و assassins ها رو به راحتی بازی میکنم

ممنون

3Dmajid
04-09-2011, 19:33
اصلا یه سواله کلی این ویندوز live به چه دردی میخوره ؟ کچلم کرد سر بازی gta iv:31:
اصلا سیو نمیشه

دکمه ی Home رو بزن !
بعد میره تو صفحه ای که میتونی اکونت آنلاین بسازی.
اون نوشته هایی که اون وسط نوشته اسکرول کن بیا پایین یه لینک داره که نوشته create local account تو این مایه هاس :31: اونو بزن میتونی آفلاین اکونت بسازی و این مشکلت حل شه :10:

FOURTH RETURN
04-09-2011, 20:04
بازی اجرا نمیشه یا نمیتونی بازی کنی؟من خودم الان نصب دارم بازی سختی هستش اررورش چیه واضحتر بگید تا دوستان بتونندکمکت کنند

تریلر رسمی بازی شبیه ساز پرواز IL-2 Sturmovik- Cliffs of Dover

والا چه عرض کنم دیگه فرقی نمیکنه چون نمیخوام بازیش کنم تمام تنظیمات رو گذاشتم رو کمترین حد ممکن تا آقا لطف کرد و لود شد اما هنوز هم روون نیست گرافیکش که چرت:2:ه کنترل هاش هم بدرد خودش میخوره هر جا خودش میخواد میره:2: هواپیماهاش بیشتر شبیه هواپیما کاغذیه تا هواپیمای جنگ جهانی دوم:18: کلا تمام خصوصیات یک بازی چرت رو یکجا داره اینم یه شاهکار دیگه از یوبی سافت:2:

ezat451
04-09-2011, 22:47
من تا بحال روي لب تاب جديد حدودا 10 بازي مختلف نصب كردم اما هيچدكدوم يا نصب نشدن يا اجرا نميشن علتش رانمي دونم مشخصات لبتاب core i3 2/4gh vga5470 3mc hdd320 model hp

ava-net
05-09-2011, 07:46
سلام

وقتی میرم داخل بازی بعد از چند دقیقه می پره به ویندوز و ارروری که برای مایکروسافت هم اطلاع میده رو میاره . Send Error و Dont Send error

مشکل چیه ؟

ممنون

اکثر بازی ها احتیاج به کرک دارن . بهتره کرک هم خوان با نسخه بازیت رو پیدا کنی

mehdy.z
05-09-2011, 17:30
من تا بحال روي لب تاب جديد حدودا 10 بازي مختلف نصب كردم اما هيچدكدوم يا نصب نشدن يا اجرا نميشن علتش رانمي دونم مشخصات لبتاب core i3 2/4gh vga5470 3mc hdd320 model hp
گرافیکت فوق العاده ضعیفه اصلا به درد بازیهای کنونی نمیخوره...بعید میدونم حتی بتونه بازیها رو توی پاینترین جزئیات و روزلوشن حتی اجرا کنه....

سلام

مشکل چیه ؟

ممنون بله احتمال داره از کرک باشه از اینجا عوضش کن ببین بهتر میشه:

akbar_syberia
05-09-2011, 17:42
بله احتمال داره از کرک باشه از اینجا عوضش کن ببین بهتر میشه:

[/QUOTE]

دقیقا با این کرک اوکی کردم باز هم نشد !!

yahosein110
05-09-2011, 21:01
باسلام
قبلا جنرال را به راحتی نصب میکردم و بازی میکردم و حالا با همون سی دی ها نمیتونم
رو هر ویندوزی هم چک کردم هم 7 و هم xp sp2 و xp sp3 نمیشه که نمیشه
همش این ارور رو میده :

دوستان اگه کسی میدونه این ارور از چیه واقعا ممنون میشم کمکم کنه
دلم برا این بازی خیلی تنگ شده
ممنون

mehdy.z
05-09-2011, 21:05
بله احتمال داره از کرک باشه از اینجا عوضش کن ببین بهتر میشه:

دقیقا با این کرک اوکی کردم باز هم نشد !![/QUOTE]

ضمنابرای این بازی نصب nvidia phsyx بسیار ضروریه حتما از به روز و صحیح نصب شدنش مطمئن شو....

Davood_titan
06-09-2011, 13:33
سلام
من نمیدونم چرا بازی هر پاتر قسمت 2 برای من گیر داره باید بزارم رو medium
گرافیکم خوبه مشکلی نیست تا حالا همه بازی ها رو کشیده

shahin_mp3
06-09-2011, 13:46
باسلام
قبلا جنرال را به راحتی نصب میکردم و بازی میکردم و حالا با همون سی دی ها نمیتونم
رو هر ویندوزی هم چک کردم هم 7 و هم xp sp2 و xp sp3 نمیشه که نمیشه
همش این ارور رو میده :

دوستان اگه کسی میدونه این ارور از چیه واقعا ممنون میشم کمکم کنه
دلم برا این بازی خیلی تنگ شده
ممنون

همين جايو كه ادرس داده برو مخفي هم هست HIDDEN كامپيوترتو فعال كن برو اينو پاك كن

ولي يه چيزي اگه رو كامپيوتر هاي ديگه هم تست كردي CD خرايه يكي ديگه بگير امتحان كن :31:

yahosein110
06-09-2011, 18:38
همين جايو كه ادرس داده برو مخفي هم هست HIDDEN كامپيوترتو فعال كن برو اينو پاك كن

ولي يه چيزي اگه رو كامپيوتر هاي ديگه هم تست كردي CD خرايه يكي ديگه بگير امتحان كن :31:
رفتم پاکش کردم ولی بازم همون ارور رو میده
سی دیش قبلا سالم بود نصب می کردم یعنی امکان داره الان خراب
شده باشه؟
ممنون:40:

shahin_mp3
06-09-2011, 23:13
رفتم پاکش کردم ولی بازم همون ارور رو میده
سی دیش قبلا سالم بود نصب می کردم یعنی امکان داره الان خراب
شده باشه؟
ممنون:40:

اگه قبلا نصب كردي و الان روي كامپيوتر هاي ديگه هم نصب كردي نصب نشده CD خرابه

خش روش زياده؟ مي خواي بشورش :27:

ava-net
07-09-2011, 07:43
احتمالا تو اکسترکت کردن فایل های اول بازی که واسه نصب لازم داره مشکل داره .

به نظر من هم سی دیت رو عوض کن

pro 3d game studio
07-09-2011, 20:56
سلام.
بازی Limbo رو نصب کردم ولی بعد از نشون دادن لوگوی بازی صفحه کاملا" سیاه میشه ولی صدا ها پخش میشن .
علتش چی میتونه باشه؟

edomanoo
07-09-2011, 22:54
سلام

من بازی call of juarez the cartel نصب کردم هم تو ایکس پی و هم ویندوز هفت ولی بعد از اتمام نصب روی آیکن اجرا کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته نه ارور میده نه تغییر ایجاد میشه

دایرکس و آپدیت درایو کارت گرافیک آخرین ورژن دانلود هر کار دیگه ای لازم بود کردم اما نشد

اشکالش چیه که اجرا نمیشه . می دونید

کارت گرافیک 1 گیگ 9600 GT جی فروس
سی پی سو اینتل دو هسته ای 7400
رم دو گیگ دی دی آر 2 1066

سیستم دوستم که کارت گرافیک قوی تری داره نیومد . فروشنده میگه بازی سالمه . نمی دونم شما می دونید اشکالش چیه؟

behrad66
07-09-2011, 22:58
سلام

من Dungeon Siege III رو خریدم.
3 تا دی وی دی

بعد از نصب وقتی روی آیکون بازی میزنم بلافاصله ارور میده
و اصلا وارد بازی نمیشه.

تمام پیش نیازها رو هم نصب کردم.
هم درایور NVidia رو آپدیت کردم
هم تمام NET Framework ها رو ریختم
هم DirectX که همراه بازی بود
هم C++ Runtime که همراه بازی بود

اولش میگه Dungeon Siege III has stopped working

بعدش این ارور رو میده:
The application was unable to start correctly. (0xc0000005). Click OK to close the application

مشخصات سیستمم هم
ویندوز 7 32بیتی
NVidia GeForce 8800 GT
درایور کارت گرافیک ورژن 275.33 که همراه بازی بود.

لطفا کمک کنید.

shahin_mp3
08-09-2011, 05:06
سلام.
بازی Limbo رو نصب کردم ولی بعد از نشون دادن لوگوی بازی صفحه کاملا" سیاه میشه ولی صدا ها پخش میشن .
علتش چی میتونه باشه؟

صفحه ي بازي اصلا نمياد؟:21:

يه دفعه ديگه بازيو بريز ببين چي ميشه:21:اگه تونستي روي يه سيستم ديگه هم امتحان كن :21:

سلام

من بازی call of juarez the cartel نصب کردم هم تو ایکس پی و هم ویندوز هفت ولی بعد از اتمام نصب روی آیکن اجرا کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته نه ارور میده نه تغییر ایجاد میشه

دایرکس و آپدیت درایو کارت گرافیک آخرین ورژن دانلود هر کار دیگه ای لازم بود کردم اما نشد

سیستم دوستم که کارت گرافیک قوی تری داره نیومد . فروشنده میگه بازی سالمه . نمی دونم شما می دونید اشکالش چیه؟

اگه درست بازيو نصب كرده باشي كركم داشته باشه ريخته باشي فكر كنم مشكل از بازيته بده خود طرف :21:

رو سيستم خودش بريزه ببينه مياد يا نه؟ :31:

Davood_titan
08-09-2011, 08:40
سلام
من نمیدونم چرا بازی هر پاتر قسمت 2 برای من گیر داره باید بزارم رو medium
گرافیکم خوبه مشکلی نیست تا حالا همه بازی ها رو کشیده

مشکل ما رو کسی میدونه :13:

shahin_mp3
08-09-2011, 14:23
مشکل ما رو کسی میدونه :13:

كارت گرافيكت اپديت كن DIRECTX هم همين طور از اخرين نسخه استفاده كن :21:

thehbpme
09-09-2011, 13:47
من هم با call of juarez همین مشکل رو دارم
اگه درستش کردی ما رو هم راهنمایی کن plz

shahin_mp3
09-09-2011, 23:27
من هم با call of juarez همین مشکل رو دارم
اگه درستش کردی ما رو هم راهنمایی کن plz

چه مشكلي؟ رو گرافيك بالا نمي كشه؟ :21:

كارت گرافيكتو اپديت كن از اخرين نسخه DIRECTX هم استفاده كن ببين چي ميشه :21:

ALI&SOAP
10-09-2011, 09:01
سلام

++c رو نصب نکردی
اگه نصب کردی حل نشد بازی خرابه

papilo
10-09-2011, 10:06
سلام و درود
من بازی Bastion رو نصب کردم اما وقتی می خواد وارد بازی بشه ارور زیر رو میده.

thehbpme
10-09-2011, 10:10
چه مشكلي؟ رو گرافيك بالا نمي كشه؟ :21:

كارت گرافيكتو اپديت كن از اخرين نسخه DIRECTX هم استفاده كن ببين چي ميشه :21:
directx و c++ رو نصب کردم درست نشد حتی بازی رو تعویض کردم باز هم هیچی
مشکلم اینه:
بعد از ک÷ی کردن کرک و اینها روی ایکون بازی کلیک میکنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته اروری هم نمیده

Mammad Prince
10-09-2011, 11:05
آقا من این بازی Bastion رو که نصب می کنم هنگام ورود به بازی می گه ویندوز به خاطر یه سری مشکلات نمی تونه بازی رو اجرا کنه !!!
قبلا این مشکل رو به خاطر DX با بعضی بازی ها داشتم ولی الان DX مربوط به 3 ماه پیش رو نصب کردم !
اگه DX ورژن جدیدتری می خواد می شه لینک دانلودش رو بذارید !
مر30 !

shahin_mp3
10-09-2011, 12:20
مشکلم اینه:
بعد از ک÷ی کردن کرک و اینها روی ایکون بازی کلیک میکنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته اروری هم نمیده

شما كارت گرافيكت اپديته ؟ در ضمن NVIDIA PHYSX رو ريختي اگه نريختي حتما اخرين اپديتشو بريز :21:

آقا من این بازی Bastion رو که نصب می کنم هنگام ورود به بازی می گه ویندوز به خاطر یه سری مشکلات نمی تونه بازی رو اجرا کنه !!!
قبلا این مشکل رو به خاطر DX با بعضی بازی ها داشتم ولی الان DX مربوط به 3 ماه پیش رو نصب کردم !
اگه DX ورژن جدیدتری می خواد می شه لینک دانلودش رو بذارید !
مر30 !

شما هم همين طور :31: اخرين DIRECTX 11 هست :21:

esfhamed
10-09-2011, 13:59
سلام
من می خواستم بدونم چطوری میشه ورژن بازی
nfs hot pursuit 2011
فهمید
مثلا 1.0.3.0

Mammad Prince
10-09-2011, 16:55
شما هم همين طور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخرين DIRECTX 11 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفیق نوع ورژن که 11 هست رو خودم می دونم !
منظورم از ورژن جدیدتر آپدیت هایی هست که برای هرچند وقت یکبار برای DX میاد !

mehdy.z
10-09-2011, 21:04
سلام
من می خواستم بدونم چطوری میشه ورژن بازی
nfs hot pursuit 2011
فهمید
مثلا 1.0.3.0
روی آیکون اصلی بازی راست کلیک و در قسمت properties\detail میتونی ورژن بازی رو ببینی....

رفیق نوع ورژن که 11 هست رو خودم می دونم !
منظورم از ورژن جدیدتر آپدیت هایی هست که برای هرچند وقت یکبار برای DX میاد !
آخرین ورزن DX رو میتونی از اینجا دانلود کنی:

ava-net
11-09-2011, 12:10
مشکلم اینه:

روی آیکون بازی راست کلیک کن و گزینه Run as Administrator رو بزن . شاید مشکلت حل بشه .

ashk1377
11-09-2011, 12:56
مشکلم اینه:

ویندوزت چیه؟

ava-net
11-09-2011, 13:00
ویندوزت چیه؟

گفت که . XP & 7

ashk1377
11-09-2011, 13:02
میدونم رو کدوم نصب کرده؟

esfhamed
11-09-2011, 13:14
سلام
من به همون روش ورژن nfs:hp 2011 را نگاه کردم
1.0.0.0
ولی ترینر 1.00 روش جواب نمیده
همچنین ترینری با برای ورژن 1.0.0.0 نیست
پچ های دیگر nfs : hp 2011 را کجا میتونم پیدا کنم
مثلا پچ 1.0.3.0 یا 1.0.4.0
ممنون
موفق باشید

ashk1377
11-09-2011, 13:25
سلام
من به همون روش ورژن nfs:hp 2011 را نگاه کردم
1.0.0.0
ولی ترینر 1.00 روش جواب نمیده
همچنین ترینری با برای ورژن 1.0.0.0 نیست
پچ های دیگر nfs : hp 2011 را کجا میتونم پیدا کنم
مثلا پچ 1.0.3.0 یا 1.0.4.0
ممنون
موفق باشید

این جدید ترین پچ:

thehbpme
11-09-2011, 13:38
میدونم رو کدوم نصب کرده؟
ویندوز 7هستش

shahin_mp3
11-09-2011, 14:11
ویندوز 7هستش

بيشتر اين مشكلات سر كرك يا اين چيز هايي كه هست بهت گفتيم و دوستان گفتن

حالا اين NVIDIA PHSYX هم اخرين نسخشو بريز شايد درست شد اگه نشد برو رو يه ويندوز ديگه امتحان كن شايد

ويندوزت مشكل داره همه ي اين كارا رو بكن ببين چي ميشه :21:

ashk1377
11-09-2011, 15:14
مشکل نمیتونه از nvidia physx :13: باشه چون وقتی بازی رو نصب می کنی خودش نصب میشه
برو گیمتو رو xp بریز اگه نشد رو یه سیستمه دیگه امتحان کن تا مطمئن شی اشکال از بازی نیست:27:

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

البته shahin راست میگه ممکنه از کرک هم باشه:31:

shahin_mp3
11-09-2011, 15:57
مشکل نمیتونه از nvidia physx :13: باشه چون وقتی بازی رو نصب می کنی خودش نصب میشه
برو گیمتو رو xp بریز اگه نشد رو یه سیستمه دیگه امتحان کن تا مطمئن شی اشکال از بازی نیست:27:

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

البته shahin راست میگه ممکنه از کرک هم باشه:31:

ديگه من همه چيو گفتم كه ديگه يه موقع از جا نيفته :21:

من Nvidia Physx رو جدا نصب كردم در ضمن اپديت هم شده حتما اپديت كنين :27:

Saeid1212
11-09-2011, 19:54
سلام دوستان :20:
میخواستم بدونم کرک بازی 2 Tom Clancy's H.A.W.X اومده یا نه؟ و اگه ممکنه لینک دانلودش رو هم لطف کنید.:11:
آخه میگن هنوز کرک کاملی وجود نداره...!؟

ashk1377
11-09-2011, 20:10
درست شنیدی دادا وجود خارجی نداره:13:

behexen
11-09-2011, 22:54
سلام
کسی می تونه درباره این ارور کمکم کنه ؟

win 7

shahin_mp3
12-09-2011, 01:39
سلام

win 7

شما بازيتو دوباره نصب كن يا شايد هم بازيت خرابه :21:

اگه بلدي سوييچ كن ببين چي ميشه كليك راست كن و Run Administrator ............. :21:

روي يه كامپيوتر ديگه هم امتحان كن ببين چي ميشه :21:

اين چه بازي هست ؟ :21:

MR.CART
12-09-2011, 02:12
به ما هم یه کمکی بکنید لطفا:20:
من کرک همسایه جهنمی رو پیدا کردم و کپیش میکنم میره توی بازی ولی وقتی که لودینگ میشه از بازی خارج میشه کمــــــــــــک
من بدجور گیر کردم نمیدونم چرا کار نمیکنه!
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککک.... .

shahin_mp3
12-09-2011, 02:17
به ما هم یه کمکی بکنید لطفا:20:
من کرک همسایه جهنمی رو پیدا کردم و کپیش میکنم میره توی بازی ولی وقتی که لودینگ میشه از بازی خارج میشه کمــــــــــــک
من بدجور گیر کردم نمیدونم چرا کار نمیکنه!
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککک.... .

شما كارت گرلفيك اپديت كن اخرين نسخه ي Directx

اخرين نسخه ي Nvidia Physx

من بيشترين احتمال و به اين ميدم كه مشكل از كركتون باشه حالا شما تمام اين موارد رو انجام بده ببين چي ميشه :27:

در ضمن شما تمام محتويات كزك رو كپي كردين ؟ :31:

MR.CART
12-09-2011, 02:36
این بازی اخه کجاش میتونه به کارت گرافیم ربط داشته باشه مگه Gta ivهه؟:31:
مطمئن باش اگه کرک ایراد داشت اصلا نمیرفت توی بازی ولی در هر صورت منتظریم...
ولی درایورش اخرین بار که دانلود کردم حدود90مگ بود اونوقت با این سرعت بشینیم دانلود کنیم؟:27::19::13:

shahin_mp3
12-09-2011, 02:44
این بازی اخه کجاش میتونه به کارت گرافیم ربط داشته باشه مگه Gta ivهه؟:31:
مطمئن باش اگه کرک ایراد داشت اصلا نمیرفت توی بازی ولی در هر صورت منتظریم...
ولی درایورش اخرین بار که دانلود کردم حدود90مگ بود اونوقت با این سرعت بشینیم دانلود کنیم؟:27::19::13:

حرف شما درسته ولي من تمام احتمالاتو در نظر مي گيرم كه ديگه به مشكل نخوريد يا اگه درست نشد دوباره راه حل

نخواين بعد ايني كه ميپره بيرون بيشتر سر گرافيك كه منم شك كردم

اگرم دقت كني گفتم كه بيشتر احتمالو سر كرك گرفتم

به غير از اينا چيز ديگه اي نمي تونه باشه جز اينكه بازيتون خرايه :21:

ashk1377
12-09-2011, 14:07
سلام

win 7

گیمتو داری رو درایو ویندوزت نصب میکنی؟

ashk1377
12-09-2011, 14:08
سلام

win 7

گیمتو داری رو درایو ویندوزت نصب می کنی؟

ashk1377
12-09-2011, 14:18
سلام

win 7

شما بازیتو رو درایو ویندوزت نصب کردی؟

ashk1377
12-09-2011, 14:28
سلام

win 7

گیم رو ریختی تو درایو ویندوزت؟

behexen
12-09-2011, 15:23
شما بازيتو دوباره نصب كن يا شايد هم بازيت خرابه :21:

اگه بلدي سوييچ كن ببين چي ميشه كليك راست كن و Run Administrator ............. :21:

روي يه كامپيوتر ديگه هم امتحان كن ببين چي ميشه :21:

اين چه بازي هست ؟ :21:
جالبه!
Switch کردم حل شد مشکل ( فکر کنم اولین حرکت مثبتت تو این فروم بود)
بازی dead island ه
به هرحال thx

گیم رو ریختی تو درایو ویندوزت؟
منظورتو نمی فهمم . ایمج بازی رو نصب کردم

inscrutable
12-09-2011, 20:39
sسلام ببخشید من یه مشکلی در اجرای بازی Serious.Sam.HD.The.Second.Encounter دارم من بازی رو از سایت p30world دانلود کردم اما هنگام اجرا با پیغام fatal error : cannot set display mod مواجه میشم من از ویندوز سون استفاده مینکنم. گرافیکمم 256 هست.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید موفق باشید

kelas.avali
12-09-2011, 20:56
من هر کاری که میکنم بازی Call of Juarez The Cartel و Warhammer 40k Space Marine اجرا نمیشه وقتی کلیک میکنم رو آیکون هیچ اتفاقی نمیوفته کرک هم ریختم فایده نداشت همه نرم افزارای جانبی هم که نیاز داشت نصب کردم ولی مشکل حل نشد
ممنون میشم کمکم کنید
هر دو هم از blackbox هست

shahin_mp3
12-09-2011, 23:24
جالبه!
Switch کردم حل شد مشکل ( فکر کنم اولین حرکت مثبتت تو این فروم بود)
بازی dead island ه
به هرحال thx

برو خجالت بكش برووووو :31:

sسلام ببخشید من یه مشکلی در اجرای بازی Serious.Sam.HD.The.Second.Encounter دارم من بازی رو از سایت p30world دانلود کردم اما هنگام اجرا با پیغام fatal error : cannot set display mod مواجه میشم من از ویندوز سون استفاده مینکنم. گرافیکمم 256 هست.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید موفق باشید

دوست عزيز شما سوييچ بلدي بكني :21:

كليك راست رو بازي و انتخاب ..................... Run Administrator :21:

در ضمن كارت گرافيكت اپديت كن اخرين Directx استفاده كن

و اخرين نسخه ي Nvidia PhysX استفاده كن :31:

من هر کاری که میکنم بازی Call of Juarez The Cartel و Warhammer 40k Space Marine اجرا نمیشه وقتی کلیک میکنم رو آیکون هیچ اتفاقی نمیوفته کرک هم ریختم فایده نداشت همه نرم افزارای جانبی هم که نیاز داشت نصب کردم ولی مشکل حل نشد
ممنون میشم کمکم کنید
هر دو هم از blackbox هست

به احتمال زياد مشكل از كرك ته

اگه ويندوزت 7 شما هم سوييچ كن ببين چي ميشه كليك راست روي بازي و انتخاب Run Administrator ........... :21:

در ضمن كارت گرافيكت اپديت كن اخرين Directx استفاده كن

و اخرين نسخه ي Nvidia PhysX استفاده كن :31:

s3s
13-09-2011, 02:32
دوستان کسی تا حالا به این ارور برخورد کرده؟ چکار کنم؟

prince_fable
13-09-2011, 08:44
سلام
من بازی bastion رو نصب کردم، directx هم نصب کردم، درایور گرافیکمم نصب کردم

ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم ارور
bastion has stopped working
check onlibe for a solution ...
close program
رو میده

ویندوزمم هفت هست

mina tina
13-09-2011, 10:49
سلام
من بازی bastion رو نصب کردم، directx هم نصب کردم، درایور گرافیکمم نصب کردم

ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم ارور
bastion has stopped working
check onlibe for a solution ...
close program
رو میده

ویندوزمم هفت هست

bastion has stopped working 90% مشکلتون حل میشه

sada
13-09-2011, 14:35
سلام دوستان.
من این بازی section 8 prejudice رو تهیه کردم ولی اول بازی ازم می خواد که به windows live وصل شم ولی خوب از من سی دی کی می خوادم ندارم و می بندم اون پنجره رو.ولی دیگه بازیم و یا تنظیماتم سیو نمیشه.
راه حلی وجود داره؟

Alex Fera
13-09-2011, 14:54
سلام دوستان.
من این بازی section 8 prejudice رو تهیه کردم ولی اول بازی ازم می خواد که به windows live وصل شم ولی خوب از من سی دی کی می خوادم ندارم و می بندم اون پنجره رو.ولی دیگه بازیم و یا تنظیماتم سیو نمیشه.
راه حلی وجود داره؟

دوست من باید اکونت آفلاین بسازی...........
دکمه ی Home رو بزن !
بعد میره تو صفحه ای که میتونی اکونت آنلاین بسازی.
اون نوشته هایی که اون وسط نوشته اسکرول کن بیا پایین یه لینک داره که نوشته create local account اونو بزن و یه اکونت بساز تا این مشکل حل بشه..............

mina tina
13-09-2011, 14:54
سلام دوستان.
راه حلی وجود داره؟

آموزش ساخت اکانت آفلاین

shahin_mp3
13-09-2011, 15:23
دوستان کسی تا حالا به این ارور برخورد کرده؟ چکار کنم؟

دوست عزيز اين مربوط به برنامه ي Open Gl هست كه مربوط به گرافيك ميشه :21:

شما با نصب اين اين برنامه مشكل داريد يا با اجراي بازي يا نصب بازي :21:

لطفا بيشتر توضيح بدين :31:

abdolhakim
13-09-2011, 15:25
سلاام این بازی اشک منو در آورده هر بار از هز سایتی دانلود کردم حتی رفتم اینترنتی خریداریش کردم اما اصلا بازی بالا نمیاد یک ارور میده که عکسشو براتون می زارم خواهش می کنم کمک کنید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s3s
13-09-2011, 16:58
دوست عزيز اين مربوط به برنامه ي Open Gl هست كه مربوط به گرافيك ميشه :21:

شما با نصب اين اين برنامه مشكل داريد يا با اجراي بازي يا نصب بازي :21:

لطفا بيشتر توضيح بدين :31:

مشکل در اجرای بازی brink موقع اجرا اینو میده !
گراقیک لب تاپ هم Intel HD Graphic 6770 هست تا حالا با هیچ بازی مشکل نداشته!
Open Gl هم که سر خود نصب هستش ! یعنی می خوام نصبش کنم میگه قبلا نصب شده!

sada
13-09-2011, 20:26
سلام
من این بازی company of heroes tales of valor رو دارم و این پچ رو هم دانلود کردم: EN_2601_2602_Patch
می خواستم ببینم که چه کاری باید انجام بدم که پچ رو اعمال کنم؟

Dark Shine
13-09-2011, 20:33
سلاام این بازی اشک منو در آورده هر بار از هز سایتی دانلود کردم حتی رفتم اینترنتی خریداریش کردم اما اصلا بازی بالا نمیاد یک ارور میده که عکسشو براتون می زارم خواهش می کنم کمک کنید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینـک عکـس رو تصحـیح کنـین .

abdolhakim
13-09-2011, 20:51
کد:

dingooo
13-09-2011, 22:17
سلام اقا یه بازی نصب کردم موقع ورود به بازی یه پیغام میده و باز نمی شه مشکل کجاست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازیم Crysis 1
میگه Program has stoped working
سیستمم:Intel I7 2600k
GTX570
4GB RAM

Amin4All
14-09-2011, 08:14
مشکل در اجرای بازی brink موقع اجرا اینو میده !
گراقیک لب تاپ هم Intel HD Graphic 6770 هست تا حالا با هیچ بازی مشکل نداشته!
Open Gl هم که سر خود نصب هستش ! یعنی می خوام نصبش کنم میگه قبلا نصب شده!

OPEN GL نصب هستش.
اما باید اپدیت بشه.
اگر کارت گرافیک رو اپدیت کنید درست میشه.
+
اگر نشد.
اخرین اپدیت بازی + کرک رو بریزید.

MR.CART
14-09-2011, 09:07
کد:
چه بازی هست این؟

Prince_M
14-09-2011, 10:46
دوستانی که نسخه دمو رو واسه Xbox 360 بازی کردن آیا نیاز به LT+ 1.91 داره یا روی Lt+ 1.8 هم اجرا میشه؟

با تشکر.(لطفا هر چه زودتر جواب بدین)

mina tina
14-09-2011, 10:52
سلام اقا یه بازی نصب کردم موقع ورود به بازی یه پیغام میده و باز نمی شه مشکل کجاست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازیم Crysis 1
میگه Program has stoped working
سیستمم:Intel I7 2600k
GTX570
4GB RAM

...... has stopped working

reza_3722
14-09-2011, 10:56
دوستان گرشاسپ با DirectX 11 سازگاری نداره؟!؟
اصلا اجرا نمیشه ...

ak_reza4347
14-09-2011, 11:26
برو region and language تو کنتر بنل.تو قسمت advanced .زبان رو به انگلیسی تغییر بده

abdolhakim
14-09-2011, 11:58
چه بازی هست این؟

Amnesia:5:

esfhamed
14-09-2011, 15:31
سلام
من یکی از تیم های pes 2011 را ادیت کردم
حالا میخوام سیو اون را به کسی دیگه ای بدم تا اونم داشته باشه
چکار کنم؟
ممنون
موفق باشید

ava-net
15-09-2011, 07:12
سلام
من یکی از تیم های pes 2011 را ادیت کردم
حالا میخوام سیو اون را به کسی دیگه ای بدم تا اونم داشته باشه
چکار کنم؟
ممنون
موفق باشید

پوشه سیوهات رو کپی کن و بهش بده تا دقیقا سر جاش کپی کنه . فکر نمی کنم مشکلی داشته باشین

karuni2010
15-09-2011, 09:27
سلام من بازی call of duty 6 نصب کردم کرکشم ریختمو اجرا کردم میخوام بازیو اجرا کنم پیغام میده بد اخرشم ارور میده اول این پیغام
file:///C:/Users/adm/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png

بدش این یکی پیغام
file:///C:/Users/adm/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png

بعدش صفحه سیاه میشه alt +ctrl+delete میگیرم بعدش این ارور میده
file:///C:/Users/adm/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.png

خواهشن بگین چی کار کنم در ضمن ویندوزم win7 هست از دیروز دارم ور میرم یه روز وقتمو گرفته

karuni2010
15-09-2011, 11:23
نمیدونم چرا عکسا نیومد:31:
پیغام اول
Run in safe mode?
It appears that modern warfare 2 did quit properly the last time it run.
Do you whant to run the game in safe mode?
This is recommended for most people.
It will change your system settings but not your controls
Yes no cancel

پیغام دوم
Set optimal settings?
Your computer appears to have changed since the last time you ran Modern Warfare2. Would you like the game to configure itself optimally for your new hardware?

This is recommended for most people. It will change your system settings but not your
controls.

Yes no

صفحه سیاه میشه بد این ارور میده
couldn't load image server hardware unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر کدومم میزنم اخرش این ارورو میده

karuni2010
15-09-2011, 12:34
ای بابا چرا انجوری میشه من تازه عضو شدم زیاد حرفه ای نیستم ببخشید ارورشم اینه
couldnt load image server_hardware_unknown

Iman-Emperatour
15-09-2011, 13:01
سلام
من بازی Dead Rising 2 رو رو سیستمم نصب کردم
ولی موقع اجراش این پیغامو میده!! مشکلش چیه؟

MR.CART
15-09-2011, 13:57
مشکل با همسایه جهنمی2

mina tina
15-09-2011, 17:45
نمیدونم چرا عکسا نیومد:31:
پیغام اول
Run in safe mode?
It appears that modern warfare 2 did quit properly the last time it run.
Do you whant to run the game in safe mode?
This is recommended for most people.
It will change your system settings but not your controls
Yes no cancel

پیغام دوم
Set optimal settings?
Your computer appears to have changed since the last time you ran Modern Warfare2. Would you like the game to configure itself optimally for your new hardware?

This is recommended for most people. It will change your system settings but not your
controls.

Yes no

صفحه سیاه میشه بد این ارور میده
couldn't load image server hardware unknown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر کدومم میزنم اخرش این ارورو میده
مشخصات سیستم چیه؟ درویندوز 7 ازروش زیر استفاده کنید
فایل نصب بازی رو به صورت Run as administrator اجراش کنید یعنی روی فایل کلیک راست و ...

samule1372
15-09-2011, 23:13
توی بازی red alert 3 بعد از 3-4 مرحله ناگهان از بازی بیرون میاد و خروج میکنه تو بازی splinter cell doubel agent مرحله کشتن یکی از مامورای cia ناگهان برای مرحله بعد گیر میکنه و به مرحله بعد نمیره و همونجور در loading بازی کیر میکنه

Iman-Emperatour
16-09-2011, 10:39
سلام

یعنی کسی نیست کمکم کنه؟!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amamset
16-09-2011, 12:14
ممنون میشم کمکم کنید
هر دو هم از blackbox هست
منم دقیقا همین مشکلو دارم!!!چی کار کنم؟
گرافیم هم آپدیت هست!! همه چی آپدیته!!!
مدل لپ تاب=6199 = ati 6770+intel hd:41:

ALI&SOAP
16-09-2011, 12:33
سلام

یه بار دیگه بازی رو بنصب ببین چی میشه؟

Amin_0913
16-09-2011, 13:29
سلام
من روی لپ تاپم Counter-Strike ورژن 1.9 رو نصب کردم ولی تا بازی نصب شد و میخواد بره تو بازی ارور زیر رو میده
کسی میدونه مشکل از چیه؟
ویندوز 7 ورزن 64 بیتی

Dell 5010

pcsoft
16-09-2011, 13:55
سلام
من روی لپ تاپم Counter-Strike ورژن 1.9 رو نصب کردم ولی تا بازی نصب شد و میخواد بره تو بازی ارور زیر رو میده
کسی میدونه مشکل از چیه؟
ویندوز 7 ورزن 64 بیتی

Dell 5010

مشکل مشابه:

ببینید مشکل حل میشه یا نه.

amamset
16-09-2011, 14:11
آقا فراموش کردم ویندوزم هم 64 بیت هست!! این 2 بازی رو نمی تونم اجرا کنم هیچ اروری هم نمی ده!!
از کرک های زیادی هم استفاده کردم جواب نمی ده!! coj:tc و warhammer 40k space marine! هیچ اروری هم نمیده .... اگه ارور می داد خوب بود بازم!!!:41:

HOOMAN_per
16-09-2011, 14:19
آقا فراموش کردم ویندوزم هم 64 بیت هست!! این 2 بازی رو نمی تونم اجرا کنم هیچ اروری هم نمی ده!!
از کرک های زیادی هم استفاده کردم جواب نمی ده!! coj:tc و warhammer 40k space marine! هیچ اروری هم نمیده .... اگه ارور می داد خوب بود بازم!!!:41:

منم این بازی رو نصب کردم هم روی pc هم روی لپ تاپم ولی اجرا نمیشه هیچ اروری هم نمیده!نکته جالبش اینجاست که روی سیستم برادرم نصب شد ،خیلی راحتم بالا اومد تازه قسمت اولشم رد کردم ! نمیدونم چرا رو مال من اجرا نمیشه؟!

amamset
16-09-2011, 15:04
:exclamati
منم این بازی رو نصب کردم هم روی pc هم روی لپ تاپم ولی اجرا نمیشه هیچ اروری هم نمیده!نکته جالبش اینجاست که روی سیستم برادرم نصب شد ،خیلی راحتم بالا اومد تازه قسمت اولشم رد کردم ! نمیدونم چرا رو مال من اجرا نمیشه؟!
احیانا روی لپ تاب و pc اساسینس کرید 2 نصب نی؟:eh:

amamset
16-09-2011, 15:37
:5:مشکل حل شد!!!
من روی سون 64 بیت بازی رو تموم کردم. مشکل از جای دیگه است.

اگه می خواهید از شر کرک و مشکل سیو راحت بشید, باید بازی رو بدون کرک اجرا کنید. یک حسن هم داره این روش که با دوستتون coop هم می تونید بازی کنید.

اول باید استیم رو نصب کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از اینکه اکانت ساختید و استیم کامل نصب شد, از استیم خارج بشید.
کرک استیم را دانلود کنید و محتویاتش را داخل فولدر استیم کپی کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بر روی فایل smartsteam.exe کلیک کنید تا استیم اجرا شود.

این پک را دانلود کنید و محتویاتش را در فولدر بازی کپی کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر فایل steamclient.dll در فولدر بازی هست, پاکش کنید.

چنانچه از Ubisoft Game Launcher کرک شده استفاده میکنید, آنیستالش کنید و دوباره نصب کنید. توی فولدر یا دیسک بازی میتونید ستآپش را پیدا کنید یا از لینک زیر دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حالیکه استیم کرک شده در حال اجرا هست, روی فایل exe بازی کلیک کنید تا وارد لانچر یو بی سافت شوید و با اکانت یوبی سافت خود لاگین کنید تا بازی اجرا شود.

برای اینکه بازی در حالت directx 11 اجرا شود, از فایل exe بازی یک شورتکات بسازید و در قسمت target شورتکات با یک فاصله, عبارت dx11/ را اضافه کنید. :5:enjoy!!

HOOMAN_per
16-09-2011, 15:42
:exclamati
احیانا روی لپ تاب و pc اساسینس کرید 2 نصب نی؟:eh:

نه نصب نکردم.

Iman-Emperatour
16-09-2011, 16:14
یه بار دیگه بازی رو بنصب ببین چی میشه؟

پاک کردم و دوباره نصبش کردم بازم همینطوریه!!:41:
از اینترنتم نیست؟!
چون ای دی اسلم همیشه روشنه.....

HOOMAN_per
16-09-2011, 16:58
:5:مشکل حل شد!!!
من روی سون 64 بیت بازی رو تموم کردم. مشکل از جای دیگه است.

اگه می خواهید از شر کرک و مشکل سیو راحت بشید, باید بازی رو بدون کرک اجرا کنید. یک حسن هم داره این روش که با دوستتون coop هم می تونید بازی کنید.

اول باید استیم رو نصب کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از اینکه اکانت ساختید و استیم کامل نصب شد, از استیم خارج بشید.
کرک استیم را دانلود کنید و محتویاتش را داخل فولدر استیم کپی کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بر روی فایل smartsteam.exe کلیک کنید تا استیم اجرا شود.

این پک را دانلود کنید و محتویاتش را در فولدر بازی کپی کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر فایل steamclient.dll در فولدر بازی هست, پاکش کنید.

چنانچه از Ubisoft Game Launcher کرک شده استفاده میکنید, آنیستالش کنید و دوباره نصب کنید. توی فولدر یا دیسک بازی میتونید ستآپش را پیدا کنید یا از لینک زیر دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حالیکه استیم کرک شده در حال اجرا هست, روی فایل exe بازی کلیک کنید تا وارد لانچر یو بی سافت شوید و با اکانت یوبی سافت خود لاگین کنید تا بازی اجرا شود.

برای اینکه بازی در حالت directx 11 اجرا شود, از فایل exe بازی یک شورتکات بسازید و در قسمت target شورتکات با یک فاصله, عبارت dx11/ را اضافه کنید. :5:enjoy!!

آقا ممنون مال منم درست شد.ولی هنوز جای سوال داره برام که چطور روی سیستم برادرم نصب شد،درصورتی که هیچ کدوم از اینا روی سیستمش نصب نیست.فقط به نظر خودم ربط به amd و intel داره،مال برادرم سیستمش اینتل ولی مال من amd,نمیدونم شایدم ربط نداشته باشه.ولی به هر حال ممنون.

Amin_0913
16-09-2011, 20:15
مشکل مشابه:

ببینید مشکل حل میشه یا نه.
نشد که بشه
اون فایله هم پاک شده

mina tina
16-09-2011, 21:07
حل مشکل اجرا نشدن بازی call of juarez the cartel تست شده 100% عملی

ALI&SOAP
16-09-2011, 21:19
پاک کردم و دوباره نصبش کردم بازم همینطوریه!!:41:
از اینترنتم نیست؟!
چون ای دی اسلم همیشه روشنه.....

نه مشکل از adsl نیست(منم همیشه روشنه)
میتونید تو گوگل یه سرچ با نام همین خطا بزنید

amamset
16-09-2011, 21:51
نه مشکل از adsl نیست(منم همیشه روشنه)
میتونید تو گوگل یه سرچ با نام همین خطا بزنید
منم این مشکلو داشتم یادم نیست چطور حلش کردم :31::31::31::31::31::8:

encode_81
16-09-2011, 22:13
سلام با 2 بازي مشكل دارم . يكي جي تي اي 4 كه نسب ميشه ولي اجرا نميشه . و دومي colin mcrae dirt 2 كه اول درخواست ثبت در سايت windows live رو داشت كه انجام دادم و حالا 1 كد 25 كاراكتري ميخواد كه پيداش نميكنم . البته بازي نسب شده و اجرا هم ميشه ولي سيو كردنش به اين كد 25 كاراكتري نياز داره . اين هم مشخصات سيستم منه :
graphic : SAPPHIRE RADEON HD5670 1GB GDDR5
ram : GEIL DUAL CHANNEL 4GB
cpu : INTEL CORE i7 3GHz

Iman-Emperatour
16-09-2011, 23:18
منم این مشکلو داشتم یادم نیست چطور حلش کردم :31::31::31::31::31::8:

اگه یادتون بیا و بگید ممنون میشم :11:

pedram9
16-09-2011, 23:46
کمک در مورد سریال نامبر بازی

سلام بچه ها بعد از چند سال خواستم به یاد گذشته پرو 6 نصب کنم که سریال نامبرش رو باز نمیکنه دوستان میتونن این فایل رو باز کنن و سریالش رو واسم بنویسن ؟
ممنون
این ارور رو میده واسم

اینم لینک فایل کیگن
Download pes6 keygen exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdy.z
17-09-2011, 00:17
سلام با 2 بازي مشكل دارم . يكي جي تي اي 4 كه نسب ميشه ولي اجرا نميشه . و دومي colin mcrae dirt 2 كه اول درخواست ثبت در سايت windows live رو داشت كه انجام دادم و حالا 1 كد 25 كاراكتري ميخواد كه پيداش نميكنم . البته بازي نسب شده و اجرا هم ميشه ولي سيو كردنش به اين كد 25 كاراكتري نياز داره . اين هم مشخصات سيستم منه :
شما برای اجرای این بازیها باید اکانت آفلاین بسازید:

کمک در مورد سریال نامبر بازی

سلام بچه ها بعد از چند سال خواستم به یاد گذشته پرو 6 نصب کنم که سریال نامبرش رو باز نمیکنه دوستان میتونن این فایل رو باز کنن و سریالش رو واسم بنویسن ؟
ممنون
این ارور رو میده واسم

اینم لینک فایل کیگن
Download pes6 keygen exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این فایل keygen حتما حین نصب باید باز شه و در حالی که در حال اجراست سریال رو وارد کنی وگرنه جواب نمیده!!
خلاصه حتما باید روی pc خودت اجرا شه...ولی شما این فایل رو دانلود و توی پوشه ای که گفته بنداز ببین کارت راه میفته:

mina tina
17-09-2011, 10:37

سریال نمی خوادبه عکس دقت کن

m-a-88
18-09-2011, 22:19
من اين بازي را نصب كردم...بدون مشكل نصب شد ولي وقتي ميزم براي اجرا، هيچ اتفاقي نميفته... بازي اجرا

نميشه و حتي هيچ اروري هم نميده!

ويندوزم هم XP/SP3

ALI&SOAP
18-09-2011, 23:58
من اين بازي را نصب كردم...بدون مشكل نصب شد ولي وقتي ميزم براي اجرا، هيچ اتفاقي نميفته... بازي اجرا

نميشه و حتي هيچ اروري هم نميده!

ويندوزم هم XP/SP3

برا اطمینان کرکتون رو عوض کنید

eng.bili
19-09-2011, 04:35
سلام
دوستان چکار باید کنم که این بازی (gta4) بدون اتصال به اینترنت اجرا شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m-a-88
19-09-2011, 10:34
برا اطمینان کرکتون رو عوض کنید

كرك ديگه هم ريختم...فايده نداشت و اجرا نشد:41:

ALI&SOAP
19-09-2011, 11:50
كرك ديگه هم ريختم...فايده نداشت و اجرا نشد:41:
پس احتمالا مشکل از ریجستری ویندوز شماست
متاسفانه من این قسمتو بلد نیستم اگه هاردتون زیاده یه ویندوز دیگه (نه سی دی این ویندوز) رو یه درایو دیگه موقتا نصب کنید
بعد دوباره بازی رو رو ویندوز جدید نصب کنید

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

سلام
دوستان چکار باید کنم که این بازی (gta4) بدون اتصال به اینترنت اجرا شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم کرک نریختی

کرک تو دی وی دی 1 و 4 هست

A/|\IR
19-09-2011, 17:24
سلام دوستان
من تو بازی Battlefield Bad Company 2 موقعی که دشمنان بمب میندازه هوا روشن میشه یا کلا هر اتشی تو هوا را با مشکل میبینم وقتی صدای انفجار میاد به جای اینکه هوا روشن بشه قاطی میکنه مثل برفک تلوزیون:41: ایا این مشکل حل میشه؟؟
سیستم من:
ram 4 gig
vga 1gig 9400 nvidia
cpu AMD 64x dual core processor 5200
مختصر نوشتم :31:
کمک کنین جون من :31:

ALI&SOAP
19-09-2011, 19:30
سلام دوستان
من تو بازی Battlefield Bad Company 2 موقعی که دشمنان بمب میندازه هوا روشن میشه یا کلا هر اتشی تو هوا را با مشکل میبینم وقتی صدای انفجار میاد به جای اینکه هوا روشن بشه قاطی میکنه مثل برفک تلوزیون:41: ایا این مشکل حل میشه؟؟
سیستم من:
ram 4 gig
vga 1gig 9400 nvidia
سیستم شما برا اجرای بازی جالب نیست
کرک رو عوض کنید و درایور گرافیک رو هم آپدیت کنید

matinone
19-09-2011, 23:17
من تو اجرای بازی Virtua Tennis 4 مشکل دارم اصلا اجرا نمیشه و ارور Virtua Tennis 4 has stopped working رو نشون میده :41:

ava-net
20-09-2011, 07:14
سلام دوستان
سیستم من:
ram 4 gig
vga 1gig 9400 nvidia

بهتره بعد از کارهایی که دوستمون گفت بکنی رزولیشن و کیفیت بازی رو هم کمکنی تا مشکل نداشته باشی .

rap_bazi
20-09-2011, 13:17
سلام من تاپیک قبلا ایجاد کردم که ناظم انجمن گفت توی این تاپیک بذارمش
لطقا کمکم کنید خیلی واجبه

سلام دوستان
من یک گیم نت دارم که چند روز پیش ویندوز سیستم ها رو به سون ارتقا دادم به خاطر بعضی از سخت افزار های شبکه !!!
حالا دیگه نمی تونم بازی پر طرفدار Need For Speed Most Wanted رو نصب کنم چون من نمی دونستم این بازی روی سون مشکل داره !
حالا دوستان شما راه حلی دارید که من بتونم این بازی روی سون اجرا کنم!؟

یک درخواست دیگه ام دارم اینه که نسخه اصلی این بازی رو اگه میشه لینکشو در اختیار من بذارید !!!(آپلود سنترش فرقی نمیکنه)
فقط نسخه اصلی باشه نه نسخه های black edition و....
نسخه اصلی که سال 2005 برای اولین عرضه شد اینم کاورش

MIRMAHNA
20-09-2011, 14:32
سلام من لازی نید فور اسپید هات پر سوییت رو نصب کردم اما وقتی می خوام بازش کنم سریال ازم می خواد کسی میدونه سریالش چیه:19:؟

rap_bazi
20-09-2011, 15:58

سلام دوستان
من یک گیم نت دارم که چند روز پیش ویندوز سیستم ها رو به سون ارتقا دادم به خاطر بعضی از سخت افزار های شبکه !!!
حالا دیگه نمی تونم بازی پر طرفدار Need For Speed Most Wanted رو نصب کنم چون من نمی دونستم این بازی روی سون مشکل داره !

یک درخواست دیگه ام دارم اینه که نسخه اصلی این بازی رو اگه میشه لینکشو در اختیار من بذارید !!!(آپلود سنترش فرقی نمیکنه)

mehdy.z
20-09-2011, 19:33

سلام دوستان

البته اینکه این بازی ذاتا با seven مشکل داره جایی نشنیدم ولی شما برای اطمینان روی آیکون اصلی بازی راست کلیک و در قسمت properties \compatibility تیک XP یا 2000 رو بزن ببین درست میشه....

rap_bazi
20-09-2011, 21:26
این کارم کردم با Xp mode بالا نیومد

ALI&SOAP
20-09-2011, 21:57
سلام من لازی نید فور اسپید هات پر سوییت رو نصب کردم اما وقتی می خوام بازش کنم سریال ازم می خواد کسی میدونه سریالش چیه:19:؟

داداش من شما کرک رو کپی نکردی
باید کرک رو از تو دی وی دی بازی کپی کنی تو محل نصب بازی تا ازت سریال نخواد

matinone
20-09-2011, 23:43
من تو اجرای بازی Virtua Tennis 4 مشکل دارم اصلا اجرا نمیشه و ارور Virtua Tennis 4 has stopped working رو نشون میده :41:
راه حلشو خودم یافتم
بعد عوض کردن ویندوز ، net famework رو نصب نکرده بودم :31:

Alislow
21-09-2011, 17:00
سلام علیکم
من cod 7 رو از هارد سیستم تو گیم نت ریختم رو فلش و تو سیستم خودم ریختم.
قبلا cod 6 رو همینجوری و بدون هیچ مشکلی بازی کردم.
حالا تو سیستم خودم وقتی فایل اجرای بازی رو باز میکنم هیچ اتفاقی نمیفته.
این یعنی یه سری از فایلا نیستن؟کرک مشکل داره؟

havas_1980
21-09-2011, 17:30

سلام دوستان

تو نصبش هم مشکل دارین؟! این بازی اصلا از بابت نصب ایرادی نمیتونه بده.
اما در مورد اجرا کردنش (در ویندوز 7 32 بیت تست شده)... نیاز به نصب پچ ورژن 1.3 این بازی دارین که از آدرس زیر میتونین بگیرین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدش کرکی که در آدرس زیر قرار گرفته رو دانلود کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو قسمت NFS: Most Wanted v1.3 [JAPANESE] No-CD/Fixed EXE روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنین. (احتیاج به ف ی ل ش ک ن دارین)

mina tina
21-09-2011, 23:02
کیبردمن فقط یک ستاره داره هرچی میزنم تغییری نمیکنه لطفا راهنمایی کنید:11:

shahin_mp3
22-09-2011, 00:31
کیبردمن فقط یک ستاره داره هرچی میزنم تغییری نمیکنه لطفا راهنمایی کنید:11:

اون شماره 8 الكيه شيفت و باهاش بگير ببين كار مي كنه :31:

Rc man
22-09-2011, 01:32
faces of war نصب کردم single playerنداره انترنتی داره لی برا من کانکی نمیشه؟؟؟؟:18::18::18:

mrbahram
22-09-2011, 19:25
sسلام دوستان من بازی Dungeons - The Dark Lord رو گرفتم ولی بعد نصب هر چی رو ایکنش میزنم انگار نه انگار در ضمن سون دارم ممنون میشم اگه جواب بدید

Rc man
22-09-2011, 19:27
faces of war نصب کردم single playerنداره انترنتی داره لی برا من کانکی نمیشه؟؟؟؟:18::18::18:

کسی نیست؟؟؟

mina tina
22-09-2011, 20:30
اون شماره 8 الكيه شيفت و باهاش بگير ببين كار مي كنه :31:
دکمه 8 روباشیفت باآلت باکنترول همه رو امتحان کردم هیچ اتفاقی نمیوفته :11:

s_7_sh
22-09-2011, 23:31
من بازی sims medieval رو نصب و اجرا کردم وقتی واسه بار دوم بازی رو اجرا کردم یه کادر قرمز دورتا دور تصویر اومده و بازی به حالت pause (استپ) رفته.و شخصیته همونجوری خشکش زده! چجوری باید از این حالت درش بیارم؟

mrbahram
23-09-2011, 11:40
سلام من این پایینی رو گرفتم ولی اجرا نمیشه کسی فکری داره...

Dungeons - The Dark Lord

Rc man
23-09-2011, 13:20
کسی نیست؟؟؟

یکی بگه جون من :grrr:

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

من بازی sims medieval رو نصب و اجرا کردم وقتی واسه بار دوم بازی رو اجرا کردم یه کادر قرمز دورتا دور تصویر اومده و بازی به حالت pause (استپ) رفته.و شخصیته همونجوری خشکش زده! چجوری باید از این حالت درش بیارم؟

باید عدد 1 رو بزنی

ali_sokout
23-09-2011, 15:54
خب سلام به همه من در اجرای بازی مافیا 2 مشکل دارم این هم از مشکلم
بازی کامل نصب میشه کرک همه چی کامل نرم افزار ها همه چی کامل ولی هنگام اجرا بازی از طرف ویندوز {7} ارور میده که یا چک کن تو سایت مایکروسافت یا برنامه رو ببند جریان چیه نظر شما چیه
سیستمم هم شاخه از این نظر خیالم راحت !