PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67

golabi2
19-05-2011, 10:44
سلام
به یاد قذیما swat3 رو نصب کردم ، موقع اجرا این پیغامو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیکارش کنم؟!

resident
19-05-2011, 11:17
سلام
به یاد قذیما swat3 رو نصب کردم ، موقع اجرا این پیغامو میده
چیکارش کنم؟!

دایرکتس کامل و شاملی بریز. مشکل بخاطر دایرکتسه. از CD/DVD خودش اگه دایرکتس داره بریز ضمن اینکه از یه CD/DVD بازی جدید DirectX بریز.

mohsenjxj
19-05-2011, 11:43
دایرکتس کامل و شاملی بریز. مشکل بخاطر دایرکتسه. از CD/DVD خودش اگه دایرکتس داره بریز ضمن اینکه از یه CD/DVD بازی جدید DirectX بریز.
سلام بدوست عزیز
من بازی Call of Duty: Black Opsرا گرفتم و نصب کردم اما اجرا نمیشه به ظر شما علتش چیه مشخصات سیستمم هم بالاست و ویندوز سون 64 بیت روش نصب هست.
لطفا درمورد مراحل و چگونگی نصب و اجرای این بازی راهنمایی کنید:10::10::10::10::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

Cris9 ripper
19-05-2011, 11:43
دوستان من موقع اجرای operation flashpoint:red با ارور Xlive مواجه میشم باید چیکار کنم؟
توی محتویات DVD و فایل های محل نصب هم Xlive واسه نصب ندیدم:(

mohsenjxj
19-05-2011, 11:53
وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم تصویر زیر ظاهر میشه
لطفا راهنمایی کنید.

resident
19-05-2011, 12:12
سلام بدوست عزیز
من بازی Call of Duty: Black Opsرا گرفتم و نصب کردم اما اجرا نمیشه به ظر شما علتش چیه مشخصات سیستمم هم بالاست و ویندوز سون 64 بیت روش نصب هست.
لطفا درمورد مراحل و چگونگی نصب و اجرای این بازی راهنمایی کنید:10::10::10::10::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

اجرا نمیشه یعنی روی بازی کلیک میکنید و هیچی بالا نمیاد و اتفاق خاصی نیمفته یا؟؟
من هیچ مشکلی درمورد اینکه با ویندوز 7 64بیت مشکل داره ندیدم، هیچی! حتی کرک جداگانه ای هم برای 32 یا 64بیت نداره.
اگه بیشتر توضیح بدی بهتر میشه تشخیص داد. مشخصات سیستمت رو ه مبگی بد نیست، ضمن اینکه بازی شما مال کدوم شرکته؟ یا به صورت دستی DVD رایت شده است؟
DirectXیی که ریختی چه نسخه ای هستش؟

دوستان من موقع اجرای operation flashpoint:red با ارور Xlive مواجه میشم باید چیکار کنم؟
دانلود xlive.dll:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فایل xlive.dll رو در مسیر C:\WINDOWS\system32 بریزید. داخل لینک زیر به صورت تصویری آموزش رو هم در 6مرحله قرار داده:

لطفا راهنمایی کنید.

چه بازی ای هستش؟ هربازی ای یا بخش چند نفره ای از بازی ای هستش، نیاز داره Steam رو هم اجرا کنید.

مشخص شد که بازی call of duty: black ops هستش، باید steam رو نصب کنید با حجم 1مگ:

resident
19-05-2011, 12:12
سلام بدوست عزیز

من هیچ مشکلی درمورد اینکه با ویندوز 7 64بیت مشکل داره ندیدم، هیچی! حتی کرک جداگانه ای هم برای 32 یا 64بیت نداره.
اگه بیشتر توضیح بدی بهتر میشه تشخیص داد. مشخصات سیستمت رو ه مبگی بد نیست، ضمن اینکه بازی شما مال کدوم شرکته؟ یا به صورت دستی DVD رایت شده است؟

دانلود xlive.dll:

فایل xlive.dll رو در مسیر C:\WINDOWS\system32 بریزید. داخل لینک زیر به صورت تصویری آموزش رو هم در 6مرحله قرار داده:

لطفا راهنمایی کنید.

چه بازی ای هستش؟ هربازی ای یا بخش چند نفره ای از بازی ای هستش، نیاز داره Steam رو هم اجرا کنید.

مشخص شد که بازی call of duty: black ops هستش، باید steam رو نصب کنید با حجم 1مگ:

hts1369
19-05-2011, 13:46
سلام من یک مشکل دارم
در بازی
Operation Flashpoint Red River
اول ارور
msidcrl40
و
xlive
می داد که این دو تا فایل رو نصب کردم
البته game live رو هم نصب کردم
الان این ارور رو میده
the ordinal 5372 could not be located the dynamic link library xlive.dll
باید چیکار کنم
منم دقیقا این مشکل رو دارم لطفا کمک کنید

golabi2
19-05-2011, 14:07
دوست عزیز Direct x 11 رو سیستم نصبه.اما این بازی نسخه 6 رو میخواد...

mohsenjxj
19-05-2011, 14:08
[QUOTE=resident;6108852]اجرا نمیشه یعنی روی بازی کلیک میکنید و هیچی بالا نمیاد و اتفاق خاصی نیمفته یا؟؟

دانلود xlive.dll:

سلام ببخشید این استیم چی هست؟ بعد از دانلود باید نصبش کنم؟
اگه ممکنه یه دایرکس و کرک جدید هم برای بازی call of duty: black ops واسه دانلود بذارید اگه استیم جواب نداد اونارم امتحان کنم ببینم چی میشه
آخه قبل از کپی کردن محتویات کرک بازی درپوشه نصب بازی یه ارور دیگه میداد که یادم نیست چی بود ولی احتمال میدم از دایرکس یا کرک بازی باشه.

PARDISSHAB
19-05-2011, 14:53
خب چه بازی اینطوریه؟! مشخصات سیستمون چیه؟ ویندوزتون چیه؟
به احتمال خیلی زیاد مربوط به درایور کارت گرافیکتون میشه. اگر از اون نباشه ممکنه ناسازگاری های دیگه مثل سخت افزار در میون باشه، اطلاعات بیشتر رو بگید تا بهتر بشه راهنمایی تون کرد
win:7
cpu :965 amd
vga : msi 1g 5550
ram : 6 g
بازی هم flash point: Red River هست ---.بازی های مختلف مثلا (Homefront) باز شده ولی این یکی ،(فلش پوینت )یک لحضه صفحه سیاه میشه و دوباره برمیگره به دکستاپ :41:

Cris9 ripper
19-05-2011, 15:21

دانلود xlive.dll:

مرسی همه ی این کارا رو کردم
حالا همون ارور رو میده ولی به جای xlive.dll is missing میگه msidcl40.dll is missing
بازم برنامه اجرا نمیشه:41:

loomina
19-05-2011, 16:03
ما کشتیم خودمونو نشد این call of duty black ops رو اجرا کنیم ,
کسی کلا با ارور مواجح نشده با این بازی؟ الان رو سیستمم پاکش کردم ولی نصب میکنم میگم جه اروری میده.

resident
19-05-2011, 17:34
اگه ممکنه یه دایرکس و کرک جدید هم برای بازی call of duty: black ops واسه دانلود بذارید اگه استیم جواب نداد اونارم امتحان کنم ببینم چی میشه
آخه قبل از کپی کردن محتویات کرک بازی درپوشه نصب بازی یه ارور دیگه میداد که یادم نیست چی بود ولی احتمال میدم از دایرکس یا کرک بازی باشه.
DirectX:

Games for Windows - LIVE:

ویندوز لایو رو پاک کنید و نسخه بالا رو دانلود و دوباره نصب کنید.
================================================== ================================================== ======

مرسی همه ی این کارا رو کردم
حالا همون ارور رو میده ولی به جای xlive.dll is missing میگه msidcl40.dll is missing
بازم برنامه اجرا نمیشه:41:
اینم فایل گمشده:

به شما هم پیشنهاد میدم ویندوز لایو رو از لینک توی همین پست دانلود کنید و بریزید.
================================================== ================================================== ======

دوست عزیز Direct x 11 رو سیستم نصبه.اما این بازی نسخه 6 رو میخواد...
شما از داخل CD/DVD خود بازی DirectX رو نصب کردید؟
در هر حال مشکل از دایرکتس هستش.

سلام - من وقتی بازی اجرا می کنم صفحه سیاه میشه و دوباره بر می گرده به دکستاپ ... و دفعه بعدی که بخواهیی بازی را اجرا کنی rld.dll .میگه نیست.چند تا کرک هم گرفتم بازهم نشد... روی یک سیستم دیگه با مشخصات پایین تر نصب شد جواب هم داد ولی برای من نشد .. کسی می دونه مشکل چیه سپاس گزار میشم کمک کنید؟:11:
این فایل گمشده اش:

کرک بازی(که اگه ضدپیلطر دارین):

اگه تورنت بلدی این کرکش از تورنت:

ما کشتیم خودمونو نشد این call of duty black ops رو اجرا کنیم ,
کسی کلا با ارور مواجح نشده با این بازی؟ الان رو سیستمم پاکش کردم ولی نصب میکنم میگم جه اروری میده.
تعجب میکنم چرا این همه مشکل دارید با این بازی!!
من بدون هیچ مشکلی ریختمش و راحت بازی کردم (فقط آخر بازی دموی آخر بازی وقتی افتادیم زمین، دمو freeze میشد:31: و نفهمیدم آخرش دقیقا چی شد:31:)

دوستان اینقدر زیاد و مشابه هم بود مشکلات، قاطی کردم! اگه جواب کسی رو ندادم بگه!

PARDISSHAB
19-05-2011, 18:25
win:7
cpu :965 amd
vga : msi 1g 5550
ram : 6 g
بازی هم flash point: Red River هست ---.بازی های مختلف مثلا (Homefront) باز شده ولی این یکی ،(فلش پوینت ):41:

سپاس بیکران بابت راهنماییهاتون :11:
بازی را دوباره نصب کردم +کرک که گذاشتین و... الان وقتی بازی را اجرا می کنی صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده به دکستاپ:41:

resident
19-05-2011, 19:05
سپاس بیکران بابت راهنماییهاتون :11:
بازی را دوباره نصب کردم +کرک که گذاشتین و... الان وقتی بازی را اجرا می کنی صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده به دکستاپ:41:

ممکنه مشکل از ناسازگاری درایور کارت گرافیکتون و این بازی باشه! بهتره یه نسخه دیگه از این بازی رو امتحان کنید تا مطمئن بشید سیستمون مشکل نداره، یا این بازی رو روی یه PC دیگه امتحان کنید که از سلامت CD/DVD بازی مطمئن بشید.

Amin4All
19-05-2011, 20:01
دوستان gta nice san گرفتم با ماشین ها ایرانی.
برا نصب رمز میخاد.
کمک کنید.

Cris9 ripper
19-05-2011, 20:51
[/QUOTE]
اینم فایل گمشده:

به شما هم پیشنهاد میدم ویندوز لایو رو از لینک توی همین پست دانلود کنید و بریزید.
![/QUOTE]
ممنون ولی تو همچین مسیری چیزی ندیدم..
چیزیو باید کپی کنم؟
ویندوز لایو رو هم نصب کردم.

resident
19-05-2011, 22:15
ممنون ولی تو همچین مسیری چیزی ندیدم..
چیزیو باید کپی کنم؟
ویندوز لایو رو هم نصب کردم.

واو!:31: اشتباهی آدرس ذخیره شدن فایل رو براتون فرستادم!!
شما اونو ولش کن، اینو دانلود کن:31:
msidcrl40.dll:

دوستان gta nice san گرفتم با ماشین ها ایرانی.
برا نصب رمز میخاد.
کمک کنید.

بازی رو خریدید یا دانلود کردید؟ توی CD/DVD بازی باید پسور باشه! یا نهایتا یه آدرسی از ویرایش کننده ی بازی که بتونید باهاش تماس بگیرید برای پسورد. و اگر هم دانلود کردید توی اون صفحه باید لینک پسور باشه، میتونید آدرسش رو اینجا بزارید اگر پیدا نکردید.

chubin009
20-05-2011, 12:00
سلام
من بازی need for speed shift 1 رو نصب کردم ولی تو بازی هنگ میکنه و مجبور به ریست میشم . به نظر تون سیستم من این بازی رو میکشه :
گرافیک : nvida geforce 9400 gt 512
رم : دو تا 1 گیگ
ویندوز : xp و سون هم امتحان کردم.
سی پی یو : َAMD athlon 64 x2 dual core 6000
هارد : 500
با تشکر

mehdy.z
20-05-2011, 12:14
سلام
من بازی need for speed shift 1 رو نصب کردم ولی تو بازی هنگ میکنه و مجبور به ریست میشم . به نظر تون سیستم من این بازی رو میکشه :
گرافیک : nvida geforce 9400 gt 512
رم : دو تا 1 گیگ
ویندوز : xp و سون هم امتحان کردم.
سی پی یو : َAMD athlon 64 x2 dual core 6000
هارد : 500
با تشکر
بله برای shift 1 این سیستمت کفایت میکنه و حداقل میشه اجراش کرد...
ولی این هنگ توی بازی برای خیلیا پیش اومده(مخصوصا کسانی که AMD)دارند به خاطر همین یه پج براش اومد که یه سری مشکلات خاص CPU_های AMD رو برطرف میگرد منتهی کرک اون خیلی مشکل توی نت بدست میومد!
به شما هم توصیه میکنم توی تاپیک درخواست پچ بازیها مطرح کنی شاید کسی داشته باشه....

moonfairy
20-05-2011, 12:30
سلام
کسی میتونه لطف کنه نحوه ی نصب بازیو سیمز3 کامل توضیح بده؟؟؟؟

resident
20-05-2011, 12:58
سلام
کسی میتونه لطف کنه نحوه ی نصب بازیو سیمز3 کامل توضیح بده؟؟؟؟

نصب هربازی متفاوته؛ اما از اونجایی که مال EA هستش احتمالا از طریق ایمیج ریختنه. یعنی دیسک اول رو میزارید و یه جایی رو به عنوان نصب انتخاب می کنید و به ترتیب دیسک های بعدی رو قرار میدید. بعدش برنامه DAEMON Tools رو که به احتمال زیاد داخل دیسک اول یا دیسک آخر یا محلی که این ایمیج رو ریختین هستش نصب میکنید. بعد ایمیجی که ریختین رو توی درایو مجازی load میکنید و autorun بازی میاد بالا، حالا اقدام به نصب بازی میکنید.

moonfairy
20-05-2011, 14:01
نصب هربازی متفاوته؛ اما از اونجایی که مال EA هستش احتمالا از طریق ایمیج ریختنه. یعنی دیسک اول رو میزارید و یه جایی رو به عنوان نصب انتخاب می کنید و به ترتیب دیسک های بعدی رو قرار میدید. بعدش برنامه DAEMON Tools رو که به احتمال زیاد داخل دیسک اول یا دیسک آخر یا محلی که این ایمیج رو ریختین هستش نصب میکنید. بعد ایمیجی که ریختین رو توی درایو مجازی load میکنید و autorun بازی میاد بالا، حالا اقدام به نصب بازی میکنید.
این بازی 4تا سیدی داره اولیو دومیو 3ومی راحت نصب میشه اما وقتی 3ومیو داره نصب میکنه میگه 4میو بزار وقتی میزارم یکمیشو نصب می کنه بعد وسطاش ارور میده

Cris9 ripper
20-05-2011, 17:56
msidcrl40.dll:

.
دوست عزیز تو این لینکی که دادین نوشته link has been expired
بعد یه لینک جدید میده که باز میکنم فقط میشه msidcrl40.dll فیکسرش رو دانلود کرد..
یعنی فقط اسکن میکنه..
پ.ن:حالا وقتی دانلود کردم کجا بریزم؟!
پ.ن 2 : :31: الان که کارای بالا رو کردم یه ارور دیگه میده!
اینها::31:
the ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

resident
20-05-2011, 20:19
دوست عزیز تو این لینکی که دادین نوشته link has been expired
بعد یه لینک جدید میده که باز میکنم فقط میشه msidcrl40.dll فیکسرش رو دانلود کرد..
یعنی فقط اسکن میکنه..
پ.ن:حالا وقتی دانلود کردم کجا بریزم؟!
پ.ن 2 : :31: الان که کارای بالا رو کردم یه ارور دیگه میده!
اینها::31:
the ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll

شما یه کار کنید، صفحه قبل یه پست طولانی دادم، اونجا میتونید xlive رو نصب کنید:31::11:

این بازی 4تا سیدی داره اولیو دومیو 3ومی راحت نصب میشه اما وقتی 3ومیو داره نصب میکنه میگه 4میو بزار وقتی میزارم یکمیشو نصب می کنه بعد وسطاش ارور میده

خب پس احتمالا CDش مشکل داره. متن errorش چیه؟ چی نوشته؟

Cris9 ripper
20-05-2011, 23:08
من هنوز نتوستم بازی OF:R رو نصب کنم...
رزیدنت عزیز از پست صفحه ی قبلتونم نشد ...
اونی رو که من میخوام توش نیست..فقط اسکنره..:(

moonfairy
21-05-2011, 08:03
الان بازی سیمز کامل نصب کردم اما وقتی می خوام بازی کنم این ارور میده: Unable to start game
error code 345

Hamid.dzh
21-05-2011, 13:18
سلام من بازی Pes 2011 رو نصب کردم هم روی ویندوز 7 و هم اکس پی متاسفانه موقع اجرا تصویر گاهی آهسته میشه

گرافیکم Ge Force 9400 ,1Gig

Amin4All
21-05-2011, 14:02
msidcrl40.dll:

بازی رو خریدید یا دانلود کردید؟ توی CD/DVD بازی باید پسور باشه! یا نهایتا یه آدرسی از ویرایش کننده ی بازی که بتونید باهاش تماس بگیرید برای پسورد. و اگر هم دانلود کردید توی اون صفحه باید لینک پسور باشه، میتونید آدرسش رو اینجا بزارید اگر پیدا نکردید.

نه نخریدم.
از دوستام گرفتم. دوستم هم معلود نیست از کی گرفته.(000015 بار هم دست به دست شده:31:)
نسخه فارسی با ماشین های ایرانی هستش.
پسورد گذاشتن رو بازی.
جلدش رو هم معلوم نیست کجا انداخته.توی دیسک هم رمزی نیست.
اسم GTA رو هم گذاشته NICE GTA.
گفتم شاید کسی این بازی رو خریده باشه رمزش رو میدونه...؟

resident
21-05-2011, 14:07
سلام من بازی Pes 2011 رو نصب کردم هم روی ویندوز 7 و هم اکس پی متاسفانه موقع اجرا تصویر گاهی آهسته میشه

گرافیکم Ge Force 9400 ,1Gig

توی فایل تنظیمات بازی، تیک گزینه wait for v-sync رو بردارید.

نه نخریدم.
از دوستام گرفتم. دوستم هم معلوم نیست از کی گرفته.(000015 بار هم دست به دست شده:31:)
نسخه فارسی با ماشین های ایرانی هستش.
پسورد گذاشتن رو بازی.
جلدش رو هم معلوم نیست کجا انداخته.توی دیسک هم رمزی نیست.
اسم GTA رو هم گذاشته NICE GTA.
گفتم شاید کسی این بازی رو خریده باشه رمزش رو میدونه...؟

از اسامی که موقع نصب یا توی CD/DVD بازی دیدید استفاده کنید. مثلا باتوجه به عکسی که گذاشتین اینا رو تست کنید:

من هنوز نتوستم بازی OF:R رو نصب کنم...
رزیدنت عزیز از پست صفحه ی قبلتونم نشد ...
اونی رو که من میخوام توش نیست..فقط اسکنره..:(

من متوجه نمیشم اسکنره منظورتون چیه؟؟
این لینک رو وارد کنید و کمی صبر کنید، یه پنجره میاد برای دانلود، دانلود و بعد اجراش کنید تا نصب بشه.

pooria-ir
21-05-2011, 18:43
سلام
من امروز WRC 2010 رو دانلود کردم و الان نصب کردم
ویندوزم 7 64 بیتی هستش
این ارور رو موقع ران بازی میگیرم

resident
21-05-2011, 20:51
سلام
من امروز WRC 2010 رو دانلود کردم و الان نصب کردم
ویندوزم 7 64 بیتی هستش
این ارور رو موقع ران بازی میگیرم

باید کرک بازی رو نصب کنید.
نمیدونم این مال نسخه 2010 هستش یا نه، اما تاریخی که این فایل قرار داده شده اواسط 2010 هستش:

Cris9 ripper
22-05-2011, 11:06
من متوجه نمیشم اسکنره منظورتون چیه؟؟
این لینک رو وارد کنید و کمی صبر کنید، یه پنجره میاد برای دانلود، دانلود و بعد اجراش کنید تا نصب بشه.

نصب نمیشه:41:
یعنی تا 30مگابایت میره بعد میگه Can not install:41:

pooria-ir
22-05-2011, 12:53
باید کرک بازی رو نصب کنید.
نمیدونم این مال نسخه 2010 هستش یا نه، اما تاریخی که این فایل قرار داده شده اواسط 2010 هستش:

این سایته نیاز به ساین این داره :41:

hossein-p30-f
22-05-2011, 13:25
سلام دوستان

من Hitman Blood Money رو نصب کردم ، هیچ مشکلی هم نداره فقط صدای صحبت بین افراد رو نداره :13:
روی یه سیستم دیگه هم نصب کردم همین مشکل رو داره ، CD بازی رو هم عوش کردم بازم همین مشکلو داره
راه حلش چیه ؟

ممنون

Big-Boss
22-05-2011, 15:23
الان بازی سیمز کامل نصب کردم اما وقتی می خوام بازی کنم این ارور میده: Unable to start game
error code 345

از لانچر اگه اجرا میکنید.بجاش از فایل exe. بازی استفاده کنید ببینید چی میشه.
باز هم اگه ارور داد از فایل اجرایی نسخه اصلی استفاده کنید.

pooria-ir
23-05-2011, 11:42
کسی نبود مشکل من رو حل کنه ؟

3Dmajid
23-05-2011, 19:59
دوستان من به دی وی دی هیتمن 4 دارم که روی ویندوز 7 نصبش اجرا نمیشه.
به خاطر همین ویندوز ایکس پی مجازی نصب کردم و این مشکل برطرف شد و بازی نصب شد.
ولی روی بازی که کلیک میکنم ارور میده و میگه نیاز به dll با این اسم داره : msvcr71.dll
من این فایل رو از اینترنت دانلود کردم و ریختم روی system 32.
حالا رو بازی کلیک میکنم ارور dont send ویندوز ایکس پی میده.
کسی میدونه مشکل از کجاش ؟

راهی نیست که اون نصب رو روی ویندوز 7 اجرا کنم ؟
حتی compatibility رو روی ویندوز ایکس پی گذاشتم بازم اجرا نشد :41:

mehdy.z
23-05-2011, 20:54
سلام دوستان

من Hitman Blood Money رو نصب کردم ، هیچ مشکلی هم نداره فقط صدای صحبت بین افراد رو نداره :13:
روی یه سیستم دیگه هم نصب کردم همین مشکل رو داره ، CD بازی رو هم عوش کردم بازم همین مشکلو داره
راه حلش چیه ؟

ممنون
شما ببین این پست کمکت میکنه:

کسی نبود مشکل من رو حل کنه ؟
شما هم این رو تست کن:

danger2222
23-05-2011, 23:42
سلام من pes2011 رو روی لب تاپ نصب کردم بازی رو که اجرا می کنم همون اول یه صفحه سیاه می باد که سمت چپ پایین صفحه یه حلقه سبز رنگ می چرخه ! خیلی منتظر موندم همون جا می مونه و بازی رو اجرا نمی کنه!!!
کسی می دونه مشکل از چیه؟ توی setting هم همه قطعات رو good می نویسه!!!!!

phoenix_666
24-05-2011, 00:39
danger2222 عزیز شما روی آیکن بازی راست کلیک کنید . گزینه properties رو انتخاب کنید .روی تب compatibility بروید . قسمت run in 640 x 480 screen resolution و run this program as an adminstator را تیک بزنید و apply و سپس ok کنید .
بعد بازی را اجرا کنید

resident
24-05-2011, 08:02
سلام من pes2011 رو روی لب تاپ نصب کردم بازی رو که اجرا می کنم همون اول یه صفحه سیاه می باد که سمت چپ پایین صفحه یه حلقه سبز رنگ می چرخه ! خیلی منتظر موندم همون جا می مونه و بازی رو اجرا نمی کنه!!!
کسی می دونه مشکل از چیه؟ توی setting هم همه قطعات رو good می نویسه!!!!!

مشخصات لپ تاپت چیه؟ سیستم عاملت چیه؟
اگر میتونی یه عکس از صفحه تنظیمات و صفحه امتیاز دهی به سیستمت توی همون تنظیمات PES هم بزار.

danger2222 عزیز شما روی آیکن بازی راست کلیک کنید . گزینه properties رو انتخاب کنید .روی تب compatibility بروید . قسمت run in 640 x 480 screen resolution و run this program as an adminstator را تیک بزنید و apply و سپس ok کنید .
بعد بازی را اجرا کنید

قرار نیست بازی رو با کیفیت و رزولوشن پایین بازی کنن! مسلما میخوان با بالاترین کیفیت بازی کنن!

3Dmajid
25-05-2011, 22:57
دوستان من به دی وی دی هیتمن 4 دارم که روی ویندوز 7 نصبش اجرا نمیشه.
به خاطر همین ویندوز ایکس پی مجازی نصب کردم و این مشکل برطرف شد و بازی نصب شد.
ولی روی بازی که کلیک میکنم ارور میده و میگه نیاز به dll با این اسم داره : msvcr71.dll
من این فایل رو از اینترنت دانلود کردم و ریختم روی system 32.
حالا رو بازی کلیک میکنم ارور dont send ویندوز ایکس پی میده.
کسی میدونه مشکل از کجاش ؟

راهی نیست که اون نصب رو روی ویندوز 7 اجرا کنم ؟
حتی compatibility رو روی ویندوز ایکس پی گذاشتم بازم اجرا نشد :41:

مشکل من حل شد :20:

htotti2006
27-05-2011, 09:52
سلام بچه ها خسته نباشید.

من از اینترنت بازی FABLE3 رو گرفتم ولی موقع نصب احتیاج به سریال نامبر داره.اگه ممکنه کمک کنید.

Ehsanpark
27-05-2011, 13:43
من هم وقتی می خوام بازی fable 3 رو اجرا کنم ازم سریال نامبر می خواد.البته منظورم activation code هست نه سریال نامبری که موقع نصب می خواد.کرک هم دانلود کردم ولی نمیدونم چیکارش کنم و اصلا جواب نمیده.لطفا کسی کمک کنه...

xlife
27-05-2011, 14:06
با سلام
من بازی ranbow six vegas2 رو روی تمام سیستمهام نصب کردم و قتی می خوام شبکه بازی کنم این کادر باز میشه و اجازه ساخت سرور رو نمیده

your ethernet cable is not connected

تمام تنظیمات شبکه درسته چند تابازی رو تست کردم مشکلی نداشت کابل که متصله پس مشکل از چیه

با تشکر

A_R_K
27-05-2011, 14:37
سلام و عرض ارادت

عرضم به حضورتون بازی ( APB Reloaded All Points Bulletin 2011 ) رو دانلود کردم

متاسفانه قادر به اجرای بازی نیستم

نه فایلی برای نصب داره و نه اجرا میشه

رو نت یکم سرچ کردم موردی که کمکم کنه پیدا نکردم

لطف کنید راهنمایی کنید چطور میتونم اجراش کنم

عکس از پوشه بازی (فایل دانلود شده به صورت iso بوده )

از پوشه Binaries فایل APB رو که اجرا میکنم این لوگو میاد

بعدش وارد این قسمت میشه

نه میشه لوگین کرد

نه گزینه دیگه ای کار میکنه

منتظر راهنماییتون هستم

general_sorena
27-05-2011, 19:30
سلام دوستان من یه مشکل بزرگ پیدا کردم! راستش من بعد از مدتها ویندوزم رو عوض کردم چون کامپیوتر رو اساسی ارتقا دادم. ویندوز 7 اونهم 64 بیت نصب کردم. حالا وقتی می خوام دوباره company of heroes رو نصب کنم اولش یه نوار لودینگ میاره و تا آخر میره و بعدش هیچی نمیشه! آیا ربطی به ویندوز داره؟ یا خود DVD مشکل داره؟

آقایون همین الان روی ویندوز سون 32 بیتی نصبش کردم ولی بازهم همونه! ممکن خود DVD ها مشکل پیدا کرده باشه؟

afceaglee2013
28-05-2011, 07:55
سلام من امروز بازی Section 8 - Prejudice رو نصب کردم ولی موقع اجرا بعد از چند صفحه مینویسه Games for windows- live failed to initialize و فورا از بازی خارج میشه game for windows نسخه ی 3.4 رو امروز دانلود کردم .. قبلا هم اکانت آفلاین داشتم و الان هم میتونم بازی های دیگه که اکانت games for windows دارن رو بازی کنم ولی این نمیشه ..
چیکار باید بکنم ؟
کرک skidrow رو هم دانلود کردم ولی فرقی نکرد

pooria-ir
28-05-2011, 13:48
سلام
خسته نباشین دوستان:10:

من کرک این بازی رو میخواستم

Winter Sports 2011 GOLD

ممنون از لطفتون :11:

aha2012
28-05-2011, 21:00
salam
من بازیه lego star wars 3 رو دان کردم و نصب هم کردم.ولی موقع اجرا بازی ازم activation code میخواد.کسی داره؟؟؟
ممنون میشم

vigorous
29-05-2011, 16:39
سلام
من Dragon age: Origins رو از ------------- دانلود کردم.پوشه کرکی هم توی فایل دانلود ندیدم ولی بعد از نصب وقتی اجرا می کنم ارور please insert disk میده.مشکل کجاست؟

alex_pk
02-06-2011, 12:01
سلام دوستان من بایوشاک 2 رو نصب کردم ولی وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو می ده

Bioshock2.exe - Ordinal Not Found
The ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll.
OK

خوب این ارور رو تو خیلی از بازی ها دیدم راحت حلش کردم و اکثرا هم مربوط به اون ویندوز لایو gfwliveبوده که با نصبش مشکل جل می شده یا یه فایل dll کپی می کردم حل می شد ولی این 2 روزه هر کار می کنم اصلا مشکلش حل نمیشه.
حتی ارورش هم عوض نمی شه.
چنتا سایت خارجی هم رفتم که این سوال رو مطرح کرده بودن ولی هیچکدوم به جئاب نرسیدن.

حالا خواستم بدونم کسی بوده که این مشکل رو داشته و حل کرده؟

مرسی.

Ghaioom
02-06-2011, 12:25
سلام دوستان من بایوشاک 2 رو نصب کردم ولی وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو می ده

OK

خوب این ارور رو تو خیلی از بازی ها دیدم راحت حلش کردم و اکثرا هم مربوط به اون ویندوز لایو gfwliveبوده که با نصبش مشکل جل می شده یا یه فایل dll کپی می کردم حل می شد ولی این 2 روزه هر کار می کنم اصلا مشکلش حل نمیشه.
حتی ارورش هم عوض نمی شه.
چنتا سایت خارجی هم رفتم که این سوال رو مطرح کرده بودن ولی هیچکدوم به جئاب نرسیدن.

مرسی.
با سلام

شاید مربوط به پچ هست یا کرک بازی.

resident
02-06-2011, 18:00

OK

حتی ارورش هم عوض نمی شه.

مرسی.

هرچی Windwos Live Game دارید پاک کنید؛ خود Windows Live Game رو از آدرس زیر دانلود و نصب کنید. (میتونید از خود سایت مایکروسافت بخش دانلود، هم دانلود کنید؛ پیشنهاد میدم از خود مایکروسافت اقدام کنید، یه فایل 600کیلوبایتی نصب بهتون میده و وقتی اونو اجرا می کنید شروع میکنه به دانلود آخرین نسخه)

afceaglee2013
02-06-2011, 18:33
سلام من امروز بازی Section 8 - Prejudice رو نصب کردم ولی موقع اجرا بعد از چند صفحه مینویسه Games for windows- live failed to initialize و فورا از بازی خارج میشه game for windows نسخه ی 3.4 رو امروز دانلود کردم .. قبلا هم اکانت آفلاین داشتم و الان هم میتونم بازی های دیگه که اکانت games for windows دارن رو بازی کنم ولی این نمیشه ..
چیکار باید بکنم ؟
کرک skidrow رو هم دانلود کردم ولی فرقی نکرد
چطوری باید مشکلشو حل کنم ؟

alex_pk
03-06-2011, 11:37
هرچی Windwos Live Game دارید پاک کنید؛ خود Windows Live Game رو که حجمش حدودا 600کیلوبایته رو از آدرس زیر دانلود و نصب کنید. (میتونید از خود سایت مایکروسافت بخش دانلود، هم دانلود کنید)

سلام
آقا این 28 مگ حجمشه که.

resident
03-06-2011, 12:26
سلام
آقا این 28 مگ حجمشه که.

ببخشید:11: ناقص نوشتم! 600کیلوبایت حجم فایل installer مایکروسافته؛ پست مربوطه اصلاح شد.

manya-atashin
03-06-2011, 16:24
سلام
دوستان بازي
Call of Duty: Black Ops
رو نصب ميكنم با دو تا دي وي دي جدا هم تست كردم
كرك هم ميريزم وارد بازي كه ميشه
اونجايي كه رو صندلي نشسته ديگه مشكي ميشه و هيچي ... !

رم 2 گيگ
e5500 2.80 ghz

گرافيك
asus eah5450

resident
03-06-2011, 16:30
سلام
دوستان بازي
Call of Duty: Black Ops
رو نصب ميكنم با دو تا دي وي دي جدا هم تست كردم
كرك هم ميريزم وارد بازي كه ميشه
اونجايي كه رو صندلي نشسته ديگه مشكي ميشه و هيچي ... !
رم 2 گيگ
e5500 2.80 ghz
گرافيك
asus eah5450

از نصب DirectX و درایورهای صحیح کارت گرافیکتون اطمینان حاصل کنید. بهتره آخرین درایورها رو دانلود کنید.

Gregar
03-06-2011, 16:56
سلام بچه ها

این بازی darkspore جدیدا که اومده چجوریه ؟ چرا نه کرکی براش هست و بازی هم نمیشه کرد .
6 گیگ رفتیم دانلود کردیم ها . چجوریه خواهشا یکی بگه .

resident
03-06-2011, 17:06
سلام بچه ها

این بازی darkspore جدیدا که اومده چجوریه ؟ چرا نه کرکی براش هست و بازی هم نمیشه کرد .

این همه کرک!!

کرک Darkspore:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچ

ویدئوی آموزشی لینک بالا:

کرک Darkspore، اگه تورنت بلدید:

pooria-ir
03-06-2011, 17:54
آقا هیچ کی نیست جواب مارو بده ؟
صفحه قبلم درخواست دادماا
اینترنت رو زیر و رو کردم کرک واسه این بازی پیدا نکردم
توروخدا بدین بهم

Winter Sports 2011

amir20611
03-06-2011, 18:21
سلام و عرض ارادت

بعدش وارد این قسمت میشه

نه میشه لوگین کرد

منتظر راهنماییتون هستم

منم همچین مشکلی دارم !

resident
03-06-2011, 18:26
آقا هیچ کی نیست جواب مارو بده ؟
صفحه قبلم درخواست دادماا
اینترنت رو زیر و رو کردم کرک واسه این بازی پیدا نکردم
توروخدا بدین بهم

Winter Sports 2011

کرک Winter Sport 2011:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک Winter Sports Go for Goldاگه تورنت بلدید:

Gregar
03-06-2011, 18:33
این همه کرک!!

کرک Darkspore:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچ

ویدئوی آموزشی لینک بالا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک Darkspore، اگه تورنت بلدید:

ممنون ولی اون دوتا لینک بالا که مثل همن و اجازه دانلود واسه ایرانی ها رو نمیده
تورنتش هم که فیکه . من خودم هیچ جای دیگه نتونستم کرکی واسش پیدا کنم .

اگه لینک دیگه داری دستت درد نکنه .

resident
03-06-2011, 18:37
سلام
من Dragon age: Origins رو از ------------- دانلود کردم.پوشه کرکی هم توی فایل دانلود ندیدم ولی بعد از نصب وقتی اجرا می کنم ارور please insert disk میده.مشکل کجاست؟

کرک Dragon Age Origins، اگه تورنت بلدید:

ممنون ولی اون دوتا لینک بالا که مثل همن و اجازه دانلود واسه ایرانی ها رو نمیده
تورنتش هم که فیکه . من خودم هیچ جای دیگه نتونستم کرکی واسش پیدا کنم .
اگه لینک دیگه داری دستت درد نکنه .

آره، مثل همدیگه هستن، گفتم اگه اولی جواب نداد (چون لینک مستقیم صفحه رو دادم، لینک دومی باشه)
همین ها رو دارم، مگر اینکه صبر کنید ببینم حجمش چقدره، اگر تونستم دانلود و واستون آپلود کنم.

pooria-ir
03-06-2011, 18:47
دستت درد نکنه
کرک درست شد
اما حالا این مشکل رو با بازی دارم

resident
04-06-2011, 13:01
دستت درد نکنه
کرک درست شد
اما حالا این مشکل رو با بازی دارم

دیدم، نوشته Recconect...... خودتون هم میدونید منظورش اینه که دسته یک (کنترلر 1) رو دوباره وصل کنید. این بازی رو با کیبرد بازی می کنید یا دسته؟ بی سیم یا باسیم؟
هرچی هست مشکل از کنترلرتونه (کیبرد یا دسته)
من این بازی رو انجام ندادم تاحالا که بدونم چطوریه، احیانا مثل PES یا FIFA خارج از بازی تنظیمات نداره؟ مثلا تنظیمات گرافیک و دسته و...؟

================================================== ================================================== ==========================

سلام و عرض ارادت

[CENTER] نه میشه لوگین کرد

منتظر راهنماییتون هستم

منم همچین مشکلی دارم !
این بازی رو انجام ندادم بتونم دقیق راهنمایی تون کنم؛ برای مشکل شما اینو پیدا کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه یه فایلی رو باید دانلود کنید و بعدش بازی رو میتونید نصب کنید.

pooria-ir
04-06-2011, 21:40
دیدم، نوشته Recconect...... خودتون هم میدونید منظورش اینه که دسته یک (کنترلر 1) رو دوباره وصل کنید. این بازی رو با کیبرد بازی می کنید یا دسته؟ بی سیم یا باسیم؟
هرچی هست مشکل از کنترلرتونه (کیبرد یا دسته)
من این بازی رو انجام ندادم تاحالا که بدونم چطوریه، احیانا مثل PES یا FIFA خارج از بازی تنظیمات نداره؟ مثلا تنظیمات گرافیک و دسته و...؟
.

من با کیبرد خود لپ تاپ بازی میکنم،آخه نمیشه که مشکل از این باشه :13:

resident
05-06-2011, 07:22
من با کیبرد خود لپ تاپ بازی میکنم،آخه نمیشه که مشکل از این باشه :13:

آره، میشه.
گویا این بازی برای اجرا شدن باید دسته داشته باشه، بعدش داخل بازی میتونی به راحتی با کیبرد بازی کنی:31:!

Oracle_Eldorado
05-06-2011, 11:06
با سلام خدمت دوستان قدیمی .
میگم من خیلی وقته سر نزدم . اینجا تاپیک Medal Of Honor 2010 نداریم ؟
تو یکی از مرحله ها گیر کردم از دوستان راهنمایی میخواستم .

ALI&SOAP
05-06-2011, 11:16
با سلام خدمت دوستان قدیمی .
میگم من خیلی وقته سر نزدم . اینجا تاپیک Medal Of Honor 2010 نداریم ؟
تو یکی از مرحله ها گیر کردم از دوستان راهنمایی میخواستم .

بفرمایید

resident
05-06-2011, 14:11
سلام بچه ها

هنوز هیچ کرکی برای این بازی نیومده.

این یه دونه رو هم امتحان کنید، اگر کار کرد که خدا رو شکر و حتما بهم بگین. اگر هم کار نکرد باید صبر کنید تا کرکش بیاد.

ساره38
05-06-2011, 19:41
سلام دوستان
من بازی علائدین و غول چراغ رو دانلود کردم بعد از نصبش موقع اجرای بازی فقط یه صفحه سفید رنگ ظاهر میشه با یه مقدار بخاره دوده نمی دونم و هیچ اتفاقی نمی افته به نظرتون چطور می تونم این مشکل رو حل کنم.
دوم اینکه تو بازی سندباد راهی وجود داره که از مرحله اموزش سند باد بگدریم چون واقعا خسته کننده هستش
ممنونم

juliosezar
06-06-2011, 11:51
با سلام
من بازی Lara Croft and the Guardian of Light رو از اینترنت دانلود و نصب کردم،بعد از حدود نیم ساعت بازی کردن جایی که باید از چندتا پله ی متحرک بالا بری، به آخرین پله که میرسم یه سنگ بزرگ میافته روی پله و صفحه سیاه میشه و یه پیغام ارور ظاهر میشه و dont send رو که میزنم از بازی خارج میشم.ضمناً موقع نصب آرم theta وجود داره که فکر کنم کرکشو اینا انجام دادن.ممنون میشم راهنماییم کنید
MER30

lordspeed
06-06-2011, 11:57
با سلام
من بازی Lara Croft and the Guardian of Light رو از اینترنت دانلود و نصب کردم،بعد از حدود نیم ساعت بازی کردن جایی که باید از چندتا پله ی متحرک بالا بری، به آخرین پله که میرسم یه سنگ بزرگ میافته روی پله و صفحه سیاه میشه و یه پیغام ارور ظاهر میشه و dont send رو که میزنم از بازی خارج میشم.ضمناً موقع نصب آرم theta وجود داره که فکر کنم کرکشو اینا انجام دادن.ممنون میشم راهنماییم کنید
MER30

اگه ویندوز 7 بنصبی مشکلت حل میشه:8:

juliosezar
06-06-2011, 12:06
یعنی با xp مشکل داره؟

lordspeed
06-06-2011, 12:50
یعنی با xp مشکل داره؟

نه xp با بازیها مشکل داره مخصوصا این مشکل دی:8:

sisa
06-06-2011, 15:34
سلام دوستان
من نزدیک 9 ماهی میشه که دارم با لپ تابم بازی fifa manager 2011 رو بازی میکنم
گرافیک و رم و سی پی یوم همه چیز ردیفه و روی بالاترین کیفیت بازی میکردم و مخصوصا بازیها رو 3d و روون میدیدم
اما یه مدته وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و اصلا وارد بازی نمیشه
نه اروری نه پیغامی نه هیچی
خیلی کارهارو کردم
کلی هم سرچ کردم تا ببینم کسی چیزی گفته در این مورد یا نه
آنتی ویروسم رو خاموش کردم
آپدیت ie 9 رو آنیستال کردم
خصوصیات خود کارت گرافیکمو از تو آپشن بردم به بالاترین حالت ممکن
و ...
ولی بازم نشد که نشد
ممنون میشم کمکم کنید

sisa
06-06-2011, 20:31
بعد از کلی گشتن متوجه شدم که
لپ تاپم دو نوع گرافیک داره یعنی switchable هست
یکی high performance gpu که همه چیزش توپه ولی وقتی تو این حالت هست رو آیکن بازی که کلیک میکنم هیچی نمیشه و بازی بدون ارور اصلا اجرا نمیشه
یکی دیگه هم Powe saing gpu که اگه بذارم تو این حالت بازی اجرا میشه ولی سرعت روونیش میاد پایید و تو قیمت نمایش 3d بازی که اصلا حرکت آهسته میشه
و دیگه اینکه وقتی با hdmi میخوام به lcd وصل کنم میگه حتما رو حالت دیگه ای باشه گرافیکت یعنی همون که بازی اصلا بالا نمیاد
رفتم تو detials خود این حالت و همه چیزشو high quality یعنی آخرین حدش گذاشتم ولی بازم تغییری نکرد
الان من میخوام بدونم چرا تو حالت high performance gpu بازی اینجوری میشه و اجرا نمیشه؟!
نکته دیگه اینکه
من فکر نکنم قبلا اینجوری بوده باشه گرافیکم
مثل بچه آدم یه مدل داشت همیشه هم راحت و روون بازی رو اجرا میکرد دیگه

vazirdaftar
07-06-2011, 14:54
سلام علیکم
من pes2011 نصب کردم منتها تمام صفحه نمیشه،به صورت پنجره میاد.چی کار کنم؟

lordspeed
07-06-2011, 15:56
سلام علیکم
من pes2011 نصب کردم منتها تمام صفحه نمیشه،به صورت پنجره میاد.چی کار کنم؟

برو تو تنضیمات بازی و روی گزینه full screen تیک بذار

AMNA
07-06-2011, 19:56
سلام یه بازی دانلود کردم زمانی میخوام استارت کنم این پیام خطا رو میده.this application has failed to start ممنون میشم کمک کنین .because the applicathion configuathion is incorrect. reinstalling the application may fix this problem
Last edited by AMNA; امروز at 05:32 PM.

resident
07-06-2011, 20:42
سلام یه بازی دانلود کردم زمانی میخوام استارت کنم این پیام خطا رو میده.this application has failed to start ممنون میشم کمک کنین .because the applicathion configuathion is incorrect. reinstalling the application may fix this problem
Last edited by AMNA; امروز at 05:32 PM.

اطلاعات کاملی بزارید!!!!!!!!!!!!
اسم بازیتون؟
نسخه دقیق ویندوزتون؟
مشخصات سیستمتون؟

sisa
07-06-2011, 21:57
كسي نيست بهم كمك يا راهنمايي كنه؟

msi674
08-06-2011, 17:20
علت نصب نشدن بعضی از بازی ها چی میتونه باشه

با سلام من کامپیوترمو تازه جمع کردم خیلی غول نیست ولی اونقدی هست که بازی های موجود رو اجرا کنه
ویندوزی که رو کامپیوترم نصبه 7 هستش.
چند وقت پیش میخواستم بازی ارباب حلقه ها رو نصب کنم بعد از نصب close the program میداد.همون بازی رو رو یه کامپیوتر دیگه مثله ماله خودم نصب کردم رو اون راحت اجرا شد
نسخه ی دوم بازی رو هم که نصب کردم بازم همون اتفاق افتاد
به نظرتون مشکل چیه ؟

Prince Of Mirkwood
08-06-2011, 20:04
میشه یکی لطف کنه و به من بگه سریال بازی James Cameron's AVATAR-THE GAME (فکر کنم همینه اسم کاملش دیگه...نه؟)
رو از کجا باید بیارم؟از همین سایتم خریدمش!

بردیا
09-06-2011, 15:12
یک عدد سوال
چه شبیه سازایی مناسب اجرای بازیهای ps2 روی pc هستن؟

Alex Fera
09-06-2011, 20:02
بهترین شبیه ساز همون PSCX 2 هستش،البته شرایط زیادی برای اجرای بازیها داره و اگه همه ی او شرط ها رو هم داشته باشی بازیهایی که از تمام قدرت کنسول استفاده میکردن مثل GOW رو اجرا نمیکنه...........

چی شده همه آواتارا شده لگولاس:31:.........

BBNHFAK
09-06-2011, 20:26
سلام
من یه مشکل با battlefield BC2 دارم
وقتی بازی رو اجرا میکنم لودینگ اولش میاد ولی بعد فقط یه صفحه سیاه و پوینتر بازی میمونه
مشکل چیه؟؟؟

hasanak852
10-06-2011, 00:53
ویندوز 7 به خاطر گرافیک بالایی که داره قسمت زیادی از گرافیک و رم سیستم رو اشغال میکنه که حتی اگه سیستم با قطعات بالایی داشته باشید ممکنه تو بازی تیک بزنه.
میشه برنامه های اضافی رو قبل از اجرای بازی بست تا (تقریبا) همه قدرت قطعات برای بازی مصرف بشه. خود بنده با اینکه گرافیک سیستمم 512 مگه ولی جدید ترین بازیا رو با این کار مثل گرافیک یک گیگ اجرا میکنه. درضمن موقع بازی اگه کلید پنجره اشتباهی بخوره بازی مینیمایز نمیشه.

1- خب اول Task Manager رو اجرا کنین: برای این کار روی قسمت خالی تسکبار راست کلید کنین Start Task Manager رو بزنید یا Ctrl+Alt+Delete رو بزنید و روی Start Task Manager کلید کنید.

2- حالا به سربرگ Processes بروید. اینجا برنامه هایی که بازه رو نشون میده البته اگه تیک Show processes from all user رو بزارید همه برنامه های سیستمی رو هم نشون میده.

3- باید برنامه هایی که مربوط به یوزرنیم خودتونه رو ببندید (مثلا یوزر نیم من حسنکه!) برای این کار روی برنامه کلید کنید سپس کلید Deleteو بعد Enter رو بزنید.

چند تا نکته هم هست:

- برنامه taskmgr.exe همین تسک منیجره که فعلا نبندید.

- آنتی ویروس هم که از اینجا بسته نمیشه باید رو آیکونش راست کلید کنید و گزینه Exit یا Turn off یا هر چیزی که غیر فعالش میکنه رو بزنید.

- بهتره برنامه هایی که مربوط به کرات گرافیکه رو نبندید چون بعضاً کارایی کارت گرافیک رو بالاتر میبرن مثلا من CCC.exe و MOM.exe رو نمیبندم.

- یک نصیحت پدرانه: برنامه ی winlogon.exe رو که مربوط به سیستمه نبندید که سیستم ری استارت میشه:31:.

حالا به قسمت File => New Task (Run…) برید کلید Browse… رو بزنید و آدرس محلی که بازی رو نصب کردید پیدا کرده و فایل بازی رو انتخاب کنید. قبل از اینکه بازی اجرا بشه سریعا میتونید Task Manager رو هم ببندید (اگه سرعت عملتون خوب باشه!:31::31:)

بعد از خروج از بازی کلید های Ctrl+Alt+Delete رو با هم فشار بدید و ویندوز رو Log off کنید سپس دوباره وارد ویندوز بشید تا استارت و بقیه برنامه ها باز بشه و به حالت اول برگردید.

امیدوارم مفید به فایده باشه. یه خورده ساده توضیح دادم تا همه بفهمن. این کارها رو نرم افزار Game Booster هم انجام میده ولی کاری که دستی میشه چرا نرم افزار انجام بده؟!!

Majid393
10-06-2011, 06:24
سلام دوستان

فیفا11 رو که میخوام باز کنم، این ارور رو میده :

قبلش چند بار بازی کردم، ولی جدیدا" اینجوری شده.
چیکار کنم ؟

mehdy.z
10-06-2011, 12:50
سلام
وقتی بازی رو اجرا میکنم لودینگ اولش میاد ولی بعد فقط یه صفحه سیاه و پوینتر بازی میمونه
مشکل چیه؟؟؟
ممکنه سیستموتون ضعیف باشه...مشخصات کامل سیستم رو بگذار.

سلام دوستان

فیفا11 رو که میخوام باز کنم، این ارور رو میده :

قبلش چند بار بازی کردم، ولی جدیدا" اینجوری شده.
چیکار کنم ؟
این ایراد خیلی کلیه نمیشه دقیق روش نظر داد مخصوصا اینکه قبلا اجراش کردید...
ولی اگه توی همین ویندوز بوده بهتون پیشنهاد میکنم بازی رو کلا پاک و کلیدش رو هم از ریجستری پاک کنید و دوباره نصبش کنید ببینید جواب میده یا نه...

resident
11-06-2011, 13:43
علت نصب نشدن بعضی از بازی ها چی میتونه باشه
با سلام من کامپیوترمو تازه جمع کردم خیلی غول نیست ولی اونقدی هست که بازی های موجود رو اجرا کنه
ویندوزی که رو کامپیوترم نصبه 7 هستش.
چند وقت پیش میخواستم بازی ارباب حلقه ها رو نصب کنم بعد از نصب close the program میداد.همون بازی رو رو یه کامپیوتر دیگه مثله ماله خودم نصب کردم رو اون راحت اجرا شد
نسخه ی دوم بازی رو هم که نصب کردم بازم همون اتفاق افتاد
به نظرتون مشکل چیه ؟

نمیشه به همین راحتی علتش رو مشخص کرد. خیلی عوامل و دلایل میتونه دخیل باشه. ممکنه مشکل با سخت افزارتون داشته باشه، ممکنه با ویندوزتون مشکل داشته باشه، ممکنه کامپیوترتون ویروسی باشه،و...
باید مشکل رو دقیق تر و با جزئیات و اطلاعات کامل تر و اینکه چه کارهایی کردین و چه چیزهایی رو تست کردین بگین.

میشه یکی لطف کنه و به من بگه سریال بازی James Cameron's AVATAR-THE GAME (فکر کنم همینه اسم کاملش دیگه...نه؟)
رو از کجا باید بیارم؟از همین سایتم خریدمش!

به پشتیبانی پیغام بده یا ایمیل بزن خودشون بهت میگن چیکار کنی.

Iman-Emperatour
11-06-2011, 14:06
سلام
من به تازگی بازی

FLASHPOINT
(RED RIVER) رو برای PC گرفتم
زمانی که بازی رو اجرا کردم و به اولین تصویر پایینی بر می خورم

و بعد یه پیغام پایین ظاهر میشه

و بعد از زدن دکمه OK بازی وارد یه دمو بازی میشه ولی جلوتر یه تصویر میاد نمی تونم جلوتر برم
چیکار باید بکنم؟ :13: (PRESS RTURN اون پایین هم هی چشمک میزنه ولی با کلیک رو حروف عمل نمی کنه!)

در ضمن من درست کردن Account Windows LIVE رو هم یادم رفته میشه کمک کنید؟! :2:

resident
11-06-2011, 14:11
سلام
من به تازگی بازی

FLASHPOINT
(RED RIVER) رو برای PC گرفتم
زمانی که بازی رو اجرا کردم و به اولین تصویر پایینی بر می خورم
و بعد یه پیغام پایین ظاهر میشه
و بعد از زدن دکمه OK بازی وارد یه دمو بازی میشه ولی جلوتر یه تصویر میاد نمی تونم جلوتر برم
چیکار باید بکنم؟ :13: (PRESS RTURN اون پایین هم هی چشمک میزنه)
در ضمن من درست کردن Account Windows LIVE رو هم یادم رفته میشه کمک کنید؟! :2:

یا بازی رو از Launcher درستش اجرا نمیکنید یا درست کرک نکردید. (احتمالا همون لانچر بازیه).
شما باید دقیقا اون فایلی که توی پنجره error اسمش نوشته شده رو اجرا کنید.

برای ساختن اکانت لایو هم، بعد از اجرای بازی، کلید HOME رو از روی کیبرد بزنید تا کنسول Live بیاد پایین و از اون طریق میتونید اکانت بسازید

msi674
11-06-2011, 15:31
میشه بگین Account Windows LIVE دقیقا کاررش چیه ؟

resident
11-06-2011, 16:44
میشه بگین Account Windows LIVE دقیقا کاررش چیه ؟

برای بازی چند نفره (multiplayer) شما باید اکانت آنلاین داشته باشید و از طریق شبکه لایو همه یکجا جمع میشن و میتونن باهم بازی کنن.
اما برای اینکه بتونید بازی رو save کنید هم باید یه اکانت داشته باشید، که در این مورد میتونید یه اکانت آفلاین بسازید و لزومی نداره حتما آنلاین باشه. اکانت آنلاین صرفا برای چند نفره بازی کردن لازمه.

BBNHFAK
11-06-2011, 16:48
ممکنه سیستموتون ضعیف باشه...مشخصات کامل سیستم رو بگذار.

فکر نکنم از سیستم باشه چون IV رو راحت اجرا میکنه
رو لپتاپ اجرا نمیشه. اینم مشخصاتش
HP Dv6-1225ee
intel core2duo T9600 -2.8 GHz
4GB DDR2 800
ATI Radeon HD 4650 2GB
اما رو PC راحت اجرا میشه
E7500 - 2GB DDR2 -9600GT
ممکنه از ATI بودن گرافیک باشه؟؟؟

محمد حسن بیگی
11-06-2011, 18:32
توبازی darksector و توی مراحل اولیه وقتی اون یارو رو میکشم که رو صندلی نشسته و از در بیرون میام و اون مامورا رو هم میکشم وقتی از پله ها بالا میرم و میرسم به یه سه راهی رو پله ها یهو از بازی بیرون میاد
چیکار کنم
ایا کرکی ، پچی چیزی هست که بشه ادامشو بازی کرد

resident
11-06-2011, 19:22
سلام
مشکل چیه؟؟؟

از ATI بودنش نیست.
از نصب صحیح درایور کارت گرافیکتون مطمئنید؟
آخرین نسخه DirectX رو نصب کنید.

mohammad ma
12-06-2011, 08:49
من در بازی اقمتگاه شیطان 5 که دوبلهی فارسی هم هست(عصر بازی مدرن) مشکل سیو دارم...لطفا راهنمایی کنید:19::19:

mohammad ma
12-06-2011, 08:52
لطفا مشکل سیو بازی اقمتگاه شیطان 5

IOG
12-06-2011, 11:14
سلام دوستان من بازی Max Payne 3 Mission Impossible رو نصب کردم.(این بازی رو خیلی وقت پیش ها گرفته بودم ولی دیروز حوصلم سر رفت نصبش کردم!!!)
توی مرحله Sydney Streets جایی که در به خیابونو باز میکنم بعد چند لحظه Dont Send میده.البته قبلا هم این مشکلو داشتم اما به فکرم رسید بیام اینجا بپرسم.دوستان لطفا پاسخ منو زودتر بددین...ممنونتون میشم.
:11:

resident
12-06-2011, 12:24
من در بازی اقمتگاه شیطان 5 که دوبلهی فارسی هم هست(عصر بازی مدرن) مشکل سیو دارم...لطفا راهنمایی کنید:19::19:

لطفا مشکل سیو بازی اقمتگاه شیطان 5

اسم اصلی بازی Resident Evil 5 هستش و بهتر بود تیو تایپیک خودش مطرح کنید:

و برای save کردن وقتی وارد منوی اول بازی شدید، از روی کیبرد دکمه HOME رو فشار بدید تا پنجره Live ظاهر بشه؛ بعدش از اون پنجره یه اکانت آفلای نبسازید و به راحتی از این به بعد save کنید. (حواستون باشه موقع ساختن اکانت به اینترنت متصل نباشید تا راحت اکانت آفلاین بسازید)

lordspeed
12-06-2011, 12:49
سلام دوستان من بازی Max Payne 3 Mission Impossible رو نصب کردم.(این بازی رو خیلی وقت پیش ها گرفته بودم ولی دیروز حوصلم سر رفت نصبش کردم!!!)
توی مرحله Sydney Streets جایی که در به خیابونو باز میکنم بعد چند لحظه Dont Send میده.البته قبلا هم این مشکلو داشتم اما به فکرم رسید بیام اینجا بپرسم.دوستان لطفا پاسخ منو زودتر بددین...ممنونتون میشم.
:11:

راحت ترین راه حلش این که ویندوز 7 بنصبی:8:

Prince Of Mirkwood
12-06-2011, 12:57
کسی میدونه چرا بازی یاران حلقه ی من بالا نمیاد؟

resident
12-06-2011, 13:11
کسی میدونه چرا بازی یاران حلقه ی من بالا نمیاد؟

1- اسم کامل بازی رو به زبان انگلیسی بگین.
2- اطلاعات بیشتری بزارید:13:!!
3- مشکل تو نرو کامل توضیح بدید!

abera
12-06-2011, 13:30
سلام
دوستان کرک medal of honor رو هر چی گشتم تو سایت پیدا نکردم. میشه لطف کنید لینکشو بذارید.
اگه اینجا جاش نیست ببخشید.

resident
12-06-2011, 13:34
سلام
دوستان کرک medal of honor رو هر چی گشتم تو سایت پیدا نکردم. میشه لطف کنید لینکشو بذارید.
اگه اینجا جاش نیست ببخشید.

1. اسم بازی رو کامل بگید
2. مطمئنا باید تایپیک داشته باشه، میتونی توی بخش زیر جستجو کنی:

3.تایپیک درخواست کرک و سریال بازی ها:

abera
12-06-2011, 13:42
ممنون دوست عزیز.
منظورم همین ورژن 2010 بود.
بازم ممنونم.

msi674
12-06-2011, 21:13
سلام من این بازی رو رو ویندوز 7 نمیتونم نصب کنم چرا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth 1 نسخه ی اولشو میگما

tranceyou
12-06-2011, 21:28
سلام کسی بازی ref faction armagedon رو نصب کرده؟ من گرفتم یه زبون عجیب غریب داره موقع نصب بعد اینکه لانچ رو میزنم
و روی دایرکت ایکس 9 که میزنم اروور میده!!!!!!!!!!!!!!!!

resident
12-06-2011, 21:30
سلام من این بازی رو رو ویندوز 7 نمیتونم نصب کنم چرا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:09 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth 1 نسخه ی اولشو میگما

چه errorیی میده؟
از طریق compatibility mode نصب و اجرا کنید ببینید درست میشه؟

سلام کسی بازی ref faction armagedon رو نصب کرده؟ من گرفتم یه زبون عجیب غریب داره موقع نصب بعد اینکه لانچ رو میزنم
و روی دایرکت ایکس 9 که میزنم اروور میده!!!!!!!!!!!!!!!!

متن یا عکس error رو اینجا قرار بدید.
روی DirectX میزنید error میده؟! واضح تر توضیح بدید!

tranceyou
12-06-2011, 21:44
چه errorیی میده؟

متن یا عکس error رو اینجا قرار بدید.
روی DirectX میزنید error میده؟! واضح تر توضیح بدید!

این عکس اول البته دایرکت ایکس 9 رو نصب هم کردم ببینید این اولین عکس

و بعدش این اتفاق میافته

resident
13-06-2011, 08:55
این عکس اول البته دایرکت ایکس 9 رو نصب هم کردم ببینید این اولین عکس

و بعدش این اتفاق میافته

برای مشکل شما، مورد یا مشکل خاصی که از بازی باشه نکردم. مشخصات سیستمتون چیه؟

از یه کرک دیگه استفاده کنید.

آخرین نسخه درایور کارت گرافیکتون رو نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه؟!

IOG
13-06-2011, 09:15
نقل قول:
نوشته شده توسط IOG [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راحت ترین راه حلش این که ویندوز 7 بنصبی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ویندوزم 7 هست.قبلا رو XP هم همینجوری بود...

tranceyou
13-06-2011, 09:41
برای مشکل شما، مورد یا مشکل خاصی که از بازی باشه نکردم. مشخصات سیستمتون چیه؟

از یه کرک دیگه استفاده کنید.

آخرین نسخه درایور کارت گرافیکتون رو نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه؟!

دوست عزیز من یه پچ نصب کردم ولی جواب نگرفتم این یکی هم که شما دادی هیچکدوم از لینکا کار
نمی کنن توی یه جای دیگه اگه میشه آپلود کن ممنون

devilkings
13-06-2011, 09:44
پوريا جان سلام من اين بازي رو دارم سي دي من 3 تا كرك داره شايد سي ديت مشكل داره

resident
13-06-2011, 10:02
دوست عزیز من یه پچ نصب کردم ولی جواب نگرفتم این یکی هم که شما دادی هیچکدوم از لینکا کار
نمی کنن توی یه جای دیگه اگه میشه آپلود کن ممنون

لینک فایل سونیک کار میکنه.
Red Faction Armageddon Crack:

tranceyou
13-06-2011, 14:26
این دو کارم جوابی نداد گرافیک رو آپدیت کردم ولی بازم جوابی نگرفتم یعنی کسی چنین مشکلی تو ویندوز 7 نداره روی لپ تاپ؟
مدل دستگاه دل xps هست گرافیک هم 2 گیگ 540 nvidia هست ولی!!!!!!!!!!

Iman-Emperatour
13-06-2011, 15:33
یا بازی رو از Launcher درستش اجرا نمیکنید یا درست کرک نکردید. (احتمالا همون لانچر بازیه).
شما باید دقیقا اون فایلی که توی پنجره error اسمش نوشته شده رو اجرا کنید.

برای ساختن اکانت لایو هم، بعد از اجرای بازی، کلید HOME رو از روی کیبرد بزنید تا کنسول Live بیاد پایین و از اون طریق میتونید اکانت بسازید

ممنون مشکل اکانتم درست شد
ولی هنوز در اجرا مشکل دارم!
من دوباره بازی رو نصب کردم و کرک رو هم ریختم در محل نصب بازی
ولی اینجور که شما میگید فقط یک Launcher وجود داره !!

من از این صفحه دیگه جلوتر نمی تونم برم!!:5:

msi674
13-06-2011, 21:29
چه errorیی میده؟

از طریق compatibility mode چه طوری میشه بازی نصب کرد من بلد نیستم فردا بازیشو دوباره نصب میکنم ارور رو میگم بهتون

resident
13-06-2011, 23:17
از طریق compatibility mode چه طوری میشه بازی نصب کرد من بلد نیستم فردا بازیشو دوباره نصب میکنم ارور رو میگم بهتون

روی فایل نصب بازی کلیک راست کنید و به سربرگ compatibility برید؛ ویندوز سازگار با بازی یا برنامه رو انتخاب کنید؛ ok کنید. حالا نصب کنید.
برای اجرای بازی یا برنامه توی compatibility هم همین کار رو با فایل اجرایی بازی یا برنامه انجام بدید.

msi674
13-06-2011, 23:41
روی فایل نصب بازی کلیک راست کنید و به سربرگ compatibility برید؛ ویندوز سازگار با بازی یا برنامه رو انتخاب کنید؛ ok کنید. حالا نصب کنید.
برای اجرای بازی یا برنامه توی هم همین کار رو با فایل اجرایی بازی یا برنامه انجام بدید.

من الان اومدم بازی رو از طریق compatibility نصب کنم ولی ویندوز 7 نیست اینجا از 95 هست تا ویستا

SCORPINOS
14-06-2011, 00:06
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان .
من جهت آپدیت کردن ورژن بازی آنریل تورنومنت 3 {برای انجام بازی بصورت آنلاین } پچ 5 اونرو دانلود کردم ولی وقتی پچ رو ران میکنم آدرس محلی که جهت نصب پچ نیاز هست رو میخواد . منم هرچی فولدر داخل محل نصب بازیم به ذهنم میرسید امتحان کردن ولی قبول نمیکنه . ضمنا یه پچ دیگه هم دانلود کردم بازم همین مشکلودارم . لطفا در وارد کردن آدرس صحیح فولدر جهت آپدیت این بازی من رو راهنمایی بفرمایید . با سپاس فراوان جهت توجه شما.

resident
14-06-2011, 06:25
من الان اومدم بازی رو از طریق compatibility نصب کنم ولی ویندوز 7 نیست اینجا از 95 هست تا ویستا

ویستا هم compatibility داره.

msi674
14-06-2011, 07:53
ویستا هم compatibility داره.

خوب الان من گذاشتم رو ویستا و نصب کردم همون اروری رو داد که قبلا میداد
راستی یه نکته رو فراموش کردم بگم این بازی رو روی یه لپ تاب و یه کامپیوتر دیگه نصب کردم روی لپ تاب مثله ماله من همین اروری رو که الان عکسشو میذارم میده ولی روی اوی یکی کامپیوتر راحت نصب شد همه ی ویندوز ها هم 7 بودش

---------- Post added at 08:53 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

من ازین بازی خیلی خاطره دارم با اکس پی خواهش میکنم کمک کنید :41:

resident
14-06-2011, 08:19
خوب الان من گذاشتم رو ویستا و نصب کردم همون اروری رو داد که قبلا میداد
راستی یه نکته رو فراموش کردم بگم این بازی رو روی یه لپ تاب و یه کامپیوتر دیگه نصب کردم روی لپ تاب مثله ماله من همین اروری رو که الان عکسشو میذارم میده ولی روی اوی یکی کامپیوتر راحت نصب شد همه ی ویندوز ها هم 7 بودش

---------- Post added at 08:53 AM ---------- Previous post was at 08:52 AM ----------

من ازین بازی خیلی خاطره دارم با اکس پی خواهش میکنم کمک کنید :41:

احیانا ویندوز PCتون و لپ تاپتون 64بیت نیست؟ و اون کامپیوتری که جواب داد 32بیت؟؟

msi674
14-06-2011, 08:49
نه همشون 32 بیت هستن تو گوگل هم راجع به این عکس توضیح داده ولی سایتاش فارسی نیستن من نمیفهمم

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

البته اون کامپیوتر که بازی روش اجرا شد یه کم قدیمی تر هستش رمش ddr2 و سی پی یوش هم amd 3هسته ای هستش ماله من ddr 3 سی پی یو هم اینتل core i 3 intel 3.06
لپ تاب : core i 5 ram 4 ddr 3

resident
14-06-2011, 10:59
نه همشون 32 بیت هستن تو گوگل هم راجع به این عکس توضیح داده ولی سایتاش فارسی نیستن من نمیفهمم

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

البته اون کامپیوتر که بازی روش اجرا شد یه کم قدیمی تر هستش رمش ddr2 و سی پی یوش هم amd 3هسته ای هستش ماله من ddr 3 سی پی یو هم اینتل core i 3 intel 3.06
لپ تاب : core i 5 ram 4 ddr 3

آخه بازی تون هم قدیمی نیست که بگیم با CPUهای جدید مشکل داره!!
اون لینک و صفحه های خارجی که پیدا کردید رو بهم بدید تا بخونم بهتون بگم

asjfyou
14-06-2011, 13:11
سلام.وقتی بازی CRYSIS2 رونصب میکنم بالا نمیاد میگه دوباره بازی و نصب کنین.ممن.ن میشم کمک کنید.کرکم درست کپی میکنم

Dark Shine
14-06-2011, 13:45
کرکت سالمه ؟

Iman-Emperatour
14-06-2011, 14:13
ممنون مشکل اکانتم درست شد
ولی هنوز در اجرا مشکل دارم!
من دوباره بازی رو نصب کردم و کرک رو هم ریختم در محل نصب بازی
ولی اینجور که شما میگید فقط یک Launcher وجود داره !!

من از این صفحه دیگه جلوتر نمی تونم برم!!:5:

please! :41:

asjfyou
14-06-2011, 22:51
[QUOTE=Boromir;6178795]کرکت سالمه ؟ [/Q
نمیدونم.احساس میکنم همون خرابه.ازکجا دانلود کنم؟

msi674
15-06-2011, 07:20

یه چیز جالب بگم من به خاطر این بازی دیروز ویندوزم رو اکس پی کردم ولی بازم با همون ارور مواجه شدم البته بازی رو نصب نکردم از رو همونی که قبلا تو 7 نصب بود>تو یه درایو دیگه< اجرا کردم
لینکه اون سایتو میگردم بهتون میگم راستی من اون ارور رو تو همین سایت خودمون هم search کردم

msi674
15-06-2011, 07:59
خوب من الان یه چیزی پیدا کردم
تو قسمت read me این بازی نوشته NVIDIA GeForce is not suportted یه هم چین چیزی
و کارت گرافیک من
NVIDIA GeForce GT 430
هستش یعنی ممکنه به خاطر این باشه ؟ یعنی هیچ راهی ندارم دیگه ؟

saeid_member
15-06-2011, 08:16
سلام اقا ما شوگان 2 رو روی 7 ، 64 بیتی نصب کردیم،ولی الان هر وقت می خواهیم از save اش بیاریم خارج میشه،کسی از دوستان میدونه مشکل چیه؟

msi674
15-06-2011, 08:58
QUOTE=msi674;6180597]خوب من الان یه چیزی پیدا کردم
تو قسمت read me این بازی نوشته NVIDIA GeForce is not suportted یه هم چین چیزی
و کارت گرافیک من
NVIDIA GeForce GT 430
هستش یعنی ممکنه به خاطر این باشه ؟ یعنی هیچ راهی ندارم دیگه ؟[/QUOTE]

خوب من دارم به هر دری میزنم تا این بازی نصب شه
از گرفیک onboard هم کمک گرفتم ولی باز همون ارور رو داشتم

اینم easy info ازین بازی اولی با onboard دومی با کارت گرفیک asus 1 gig

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:53 AM ----------

راستی به اون fail windows توجه نکنین چون رو اون سیستم که گفتم هم fail میزد ولی بازی اجرا شد
خوهش میکنم کممممممممممممممممکککککککک کککککک کنید

---------- Post added at 09:58 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

این ارور یعنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــی چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی :41:
exeption access violation

---------- Post added at 09:58 AM ---------- Previous post was at 09:58 AM ----------

msi674
15-06-2011, 10:08

این جا یه چیزایی نوشته مثله این که این بنده خدا هم مثله من گیر کرده

msi674
15-06-2011, 10:15

اینم هست

tranceyou
15-06-2011, 17:42
اقا ما هنوز توی اجرای بازی red factio armagedoon مشکل داریم!!!!!!!!!!!!!!!

msi674
16-06-2011, 11:44
من هنوز مشکل دارماااا :41:

mehdy.z
16-06-2011, 12:02
من هنوز مشکل دارماااا :41:
دوست من نکته اجرای بازی بوسیله_ی گرافیک لپ تاپ هست که در بعضی از بازیها چنین مشکلاتی بوجود میاد یعنی گذشته از اینکه گرافیک شما ضعیف هست یا قوی بازی با این گرافیک مشکل داره!!
دیگه توی بعضی از بازیها پیش میاد و کاریش هم نمیشه کرد!!

mehdy.z
16-06-2011, 12:11
اقا ما هنوز توی اجرای بازی red factio armagedoon مشکل داریم!!!!!!!!!!!!!!!
شکا کرکتون رو عوض کنید:

اگه جواب نداد برای شما هم بعید نیست مشکل بالا باشه!

msi674
16-06-2011, 14:10
دوست من نکته اجرای بازی بوسیله_ی گرافیک لپ تاپ هست که در بعضی از بازیها چنین مشکلاتی بوجود میاد یعنی گذشته از اینکه گرافیک شما ضعیف هست یا قوی بازی با این گرافیک مشکل داره!!
دیگه توی بعضی از بازیها پیش میاد و کاریش هم نمیشه کرد!!

oخوب خدا رو شکر یکی جوابمون رو داد ممنون بیخیالش میشم :10:

mntkal
16-06-2011, 16:39
مشکل در stronghold 2 patch 1.4 یا 1.4من نصبشون میکنم و طبق گفته یکی یکسری از فایل هایی که توی پوشه ویندوز میریزن رو هم کپی کردم ولی الان موقع اجرا ارور میده :
من این فایل رو از خود فایل های بازی کپی میکنم ولی این ارور ها ادامه دارن!
راهنمایی،کرک،هزچی! البته اون یارو گفته فقط کافیه این کار هارو انجام بدین و فایل ایمیج بازی رو هم مونت کنید ولی بعدش که اجرا میکنم ارور بالا رو میده!

mntkal
16-06-2011, 16:47
چطوره که در ویندوز ایکس پی امتحانش کنم؟:13:

msi674
16-06-2011, 17:21
چطوره که در ویندوز ایکس پی امتحانش کنم؟:13:
directx هم نصبه ؟

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

بچه ها من تونستم نسخه دوم از بازی رو نصب کنم :31:
lord of the ring the battle for middle earth 2

mntkal
16-06-2011, 17:48
عجب!
این بازی ماله عهد دایناسورهاس بعد تو دنباله directx هستی؟

boros
16-06-2011, 18:27
سلام
من AngryBirds رو دانلود کردم و حالا که میخوام نصبش کنم این ارور رو میده . لطفا راهنمایی کنید .

msi674
16-06-2011, 19:36
عجب!
این بازی ماله عهد دایناسورهاس بعد تو دنباله directx هستی؟

به نظرم استراتیژیک رو دست ارباب حلقه ها نیموده من بازی های به روزمو دارم ولی ارباب حلقه بازی ثابت کامپیوترمه
directx هم واسه خودم نگفتم

mntkal
17-06-2011, 09:07
توی بازی استراتژی بهتر از روم-توتال وار نیس!:5:
من اینقدر بازیش کردم که همشو حفظ شدم،دیگه تکراری شد تا ولش کردم!(یا اون منو ول کرد..):8:
چند سال هم بازیش میکردم ولی حالا دارم قلعه رو دوباره بازی میکنم! میخواستم یه پچ هم بریزم روش که نشد...
حیف من:20:

Alex Fera
17-06-2011, 12:18
سلام
من AngryBirds رو دانلود کردم و حالا که میخوام نصبش کنم این ارور رو میده . لطفا راهنمایی کنید .

اون فایل با پسوند DLL رو که توی پوشه هستش رو توی مسیر زیر کپی کنید تا اجرا بشه...........
C:\Windows\System32

البته به نظر میرسه شما فقط نسخه 1.5.1 رو دان کردید،برای اجرای کامل این بازی باید نسخه های قبلی رو داشته باشید که میتونید از صفحه اول تاپیک خوده بازی توی انجمن دان کنید اینم آدرسش:

tranceyou
17-06-2011, 14:55
شکا کرکتون رو عوض کنید:

اگه جواب نداد برای شما هم بعید نیست مشکل بالا باشه!

سلام این که گذاشتین رو دانلود کردم کرکه؟ نصب میشه باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟
نوشتید که اگه بازم جواب نداد مشکل بالاست؟ یعنی چی؟؟!!

ilililililiili
17-06-2011, 14:56
سلام بچه ها من Crysis Warhead رو نصب کردم ولی نمیتونم بیشتر از 5 دقیقه تو بازی باشم یهو وسطش هنگ میکنه یا میندازه بیرون.
گرافیکشم تا Very High e. ولی وقتی گرافیکشو اوردم پایین دیگه ننداخت بیرون.
توی crysis 1 هم یکی دو بار این اتفاق افتاد ولی اونو که تموم کردم با نسخه ی Warhead خیلی به مشکل بر خوردم میشه یکی کمکم کنه؟

مشخصات سیستمم اینه:

CPU: Core i7 950 @ 3.07 GHz
RAM: 6GB AData 1600
VGA: GeForce GTX 560 Ti
Motherboard: Asus P6T Deluxe V2

gta6767
17-06-2011, 16:14
سلام من بازی WARFARE RELOADED را خریدم اما وقتی میرم تو بازی بعد از 2 دقسقه میپره بیرون از بازی مشکل چیه؟

reza11_2005
17-06-2011, 18:35
با سلام من بعد از نصب بازی با این اخطار برخورد می کنم
البته برای نصب مد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای کوچک کردن تصویر اینجا رو کلیک کنید
میشه بگوید مشکل از کجاست؟
با تشکر

unknown47
17-06-2011, 20:44
درود. من بازی های ژنرال 2-1 را روی کامپیوترم نصب کردم و روی ویندوز ایکس پی میاد اما روی سون بازی بالا نمیاد!
میخواستم ببینم که راهی واسه اجرای بازی روی 7 نیست؟
با تشکر.

BBNHFAK
17-06-2011, 21:46
سلام
من یه مشکل با Generals Contra 007 دارم
قبلا بازی خیلی راحت اجرا می شد ام حالا رو صفحه اول گیر میکنه و ارور DirectX میده
ولی رو سیستم directX 11 نصبه

mehdy.z
17-06-2011, 21:56
سلام این که گذاشتین رو دانلود کردم کرکه؟ نصب میشه باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟
نوشتید که اگه بازم جواب نداد مشکل بالاست؟ یعنی چی؟؟!!
خوب این که کرک هست که با ریختنش توی فولدر اصلی بازی احتمالا کارتون رو راه میندازه...
ولی اگه جواب نداد منظورم پست قبلی در مورد بازیها و اجرای اونها رو لپ تاپهاست....

سلام بچه ها من Crysis Warhead رو نصب کردم ولی نمیتونم بیشتر از 5 دقیقه تو بازی باشم یهو وسطش هنگ میکنه یا میندازه بیرون.
گرافیکشم تا Very High e. ولی وقتی گرافیکشو اوردم پایین دیگه ننداخت بیرون.
توی crysis 1 هم یکی دو بار این اتفاق افتاد ولی اونو که تموم کردم با نسخه ی Warhead خیلی به مشکل بر خوردم میشه یکی کمکم کنه؟

مشخصات سیستمم اینه:

CPU: Core i7 950 @ 3.07 GHz
RAM: 6GB AData 1600
VGA: GeForce GTX 560 Ti
شما دمای قطعات رو حین بازی چک کن ممکنه یکی از قطعاتت بیش از حد داغ میکنه!!

tranceyou
18-06-2011, 08:49
خوب این که کرک هست که با ریختنش توی فولدر اصلی بازی احتمالا کارتون رو راه میندازه...
ولی اگه جواب نداد منظورم پست قبلی در مورد بازیها و اجرای اونها رو لپ تاپهاست....

ممنون
امتحان میکنم دقیقا توی کدوم مسیر بریزم که درست باشه؟؟
بعد اینکه میشه لینک اون پستی رو هم که میگی بذاری اینجا

lordspeed
18-06-2011, 10:49
سلام
قبلا بازی خیلی راحت اجرا می شد ام حالا رو صفحه اول گیر میکنه و ارور DirectX میده

عزیزم شما directx خود بازی رو بنصب :8:

ilililililiili
18-06-2011, 11:12
Crysis Warhead
توی بازی گرافیکم خیلی داغ میکنه ولی سرعت فن که روی Auto هست بیشتر از 40 - 45 نمیره.
با این که بلد نیستم بفهمم کدوم قطعم چه دمایی داره. ولی اگر مشکل از دما باشه نمیتونم که جلو کیسم پنکه بزارم.
باید چیکار کنم؟

unknown47
18-06-2011, 11:29
درود. من بازی های ژنرال 2-1 را روی کامپیوترم نصب کردم و روی ویندوز ایکس پی میاد اما روی سون بازی بالا نمیاد!
میخواستم ببینم که راهی واسه اجرای بازی روی 7 نیست؟
با تشکر.

کسی نیست؟؟؟؟؟؟

gta6767
18-06-2011, 13:03
سلام من بازی WARFARE RELOADED را خریدم اما وقتی میرم تو بازی بعد از 2 دقسقه میپره بیرون از بازی مشکل چیه؟
اصلا کسی تو این تایپک هست که جواب بده اگه کسی نیست این تایپک را ببندید لطفا

Alex Fera
18-06-2011, 13:13
اصلا کسی تو این تایپک هست که جواب بده اگه کسی نیست این تایپک را ببندید لطفا

آخه شما کامل توضیح ندادی که مثلا چه اروری میده میاد بیرون..........

Dark Shine
18-06-2011, 13:17
با سلام + درود :31:
بازی : fifa manager 11
بعد از Mount کردن با Deamon Tools و باز شدن Autorun بازی طــــی مراحل نصب ، تا License Aggrement که باید Accept رو بزنی میره و با زدن دکمه ی Next هیچ اتفاقی نمیوفته یعنـی از نصب بازی خارج میشیم ! :13:
راح حل پلیــز :31:
پ.ن : مشکل از cd نیست ، Cd های دیگه هم تســت شده !

BBNHFAK
18-06-2011, 14:44
عزیزم شما directx خود بازی رو بنصب :8:
ستاپی که من از بازی دارم directX نداره
و این مشکل ناگهانی پیش اومد و قبل از اون اجرا میشد

Crysis Warhead
توی بازی گرافیکم خیلی داغ میکنه ولی سرعت فن که روی Auto هست بیشتر از 40 - 45 نمیره.
با این که بلد نیستم بفهمم کدوم قطعم چه دمایی داره. ولی اگر مشکل از دما باشه نمیتونم که جلو کیسم پنکه بزارم.
باید چیکار کنم؟
شما با برنامه HWmonitor میتونین دمای قطعات و سرعت فن رو ببینین و اگه مشکل از دما باشه متوجه بشین
البته اگه از دما باشه پنکه گذاری هم از روش های موثره:31:

lordspeed
18-06-2011, 14:50
پس directx 8 رو گیر بیارین و بنصبین :8:

mntkal
18-06-2011, 15:25
مشکل در stronghold 2 patch 1.4 یا 1.4من نصبشون میکنم و طبق گفته یکی یکسری از فایل هایی که توی پوشه ویندوز میریزن رو هم کپی کردم ولی الان موقع اجرا ارور میده :
من این فایل رو از خود فایل های بازی کپی میکنم ولی این ارور ها ادامه دارن!
راهنمایی،کرک،هزچی! البته اون یارو گفته فقط کافیه این کار هارو انجام بدین و فایل ایمیج بازی رو هم مونت کنید ولی بعدش که اجرا میکنم ارور بالا رو میده!
چی شد؟ کسی بلد نبود!؟

Amin.P30
18-06-2011, 16:08
چی شد؟ کسی بلد نبود!؟

در C:\WINDOWS\system32 کپی کنید.

mohammad ma
18-06-2011, 17:18
من مشکل سیو دارم..در بازی اقمتگاه شیطان 5..ظمنا دوبله ی فارسی هم هست...کمکم کنید

mohammad ma
18-06-2011, 17:28
در بازی اقمتگاه شیطان..مشکل سیو دارم..چه کن:2:م..

Layken
18-06-2011, 19:21
در بازی اقمتگاه شیطان..مشکل سیو دارم..چه کن:2:م..
شما باید یه اکانت افلاین برا خودتون باز کنید ...دقت کنید که Done حتما بکنید بعد از باز کردن اکانت.
برای این کار هم باید از برنامه windows live استفاده کنید.

shiraz_2010
18-06-2011, 19:27
توی فیفا 11 بعد از انجام بازی خود به خود خارج میشه.....
پچ رو هم دانلود کردم ولی نصب نمیشه....این پیغام رو میده:old file not found.........

البته قبلا فیفا 11 رو سیستمم نصب بود و این پچ هم به راحتی نصب شد نمی دونم حالا چش شده.....

rvx2008
18-06-2011, 20:41
سلام بازی brink رو لپتاپم تیک میزنه شدید ati 5730 1gb & ram 4 ddr3 دلیلشچیه؟؟ مال بقیه هم همینطوریه؟؟

mehdy.z
18-06-2011, 21:22
توی فیفا 11 بعد از انجام بازی خود به خود خارج میشه.....
پچ رو هم دانلود کردم ولی نصب نمیشه....این پیغام رو میده:old file not found.........

البته قبلا فیفا 11 رو سیستمم نصب بود و این پچ هم به راحتی نصب شد نمی دونم حالا چش شده.....
شما نسخه قبل رو که به طور صحیح(uninstall) پاک کردی یا نه مستقیم shift+delete ؟؟
چون اگه این کار رو کرده باشی پچ آدرس بازی اولیه رو میشناسه که الان پاک شده!!

سلام بازی brink رو لپتاپم تیک میزنه شدید ati 5730 1gb & ram 4 ddr3 دلیلشچیه؟؟ مال بقیه هم همینطوریه؟؟
سیستم مورد نیاز این بازی یه کم زیاده:

Minimum Specs
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or equivalent
Memory: 2GB RAM
Graphics: NVIDIA 8800GS / ATI Radeon HD 2900 Pro or equivalent
Hard Drive: 8GB of free space

Recommended Specs
Processor: Intel Quad Core i5
Memory: 3GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon™ HD 5850
Hard Drive: 8GB of free space

و گرافیک لپ تاپ شما هم تعریفی نداره!! حالا شما تموم تنظیمات رو بگذار روی low و رزولوشن رو هم بیار پایین ببین بهتر میشه....

gta6767
18-06-2011, 21:27
آخه شما کامل توضیح ندادی که مثلا چه اروری میده میاد بیرون..........
ارور نمیده که همینطوری بعد از 2 دقیقه میپره بیرون از بازی بدون این که اروری چیزی بده
راستی اسم بازی WARFARE RELOADE بود حالا ببینیم کشی جوابمون را میده یا نه؟

shiraz_2010
18-06-2011, 23:13
.
نه داداش......کامل unistall کردم......فایل نقل و انتقالات زمستانی رو که گیر آوردم تصمیم گرفتم تا دوباره فیفا 11 رو نصبش کنم....

mehdy.z
18-06-2011, 23:57
نه داداش......کامل unistall کردم......فایل نقل و انتقالات زمستانی رو که گیر آوردم تصمیم گرفتم تا دوباره فیفا 11 رو نصبش کنم....
پس اگه میتونی بازی رو کامل پاک و آدرسش رو هم اگه توی ریجستری ویندوز مونده پاک کن و دوباره نصبش کن ببین جواب میده....

mr.xiii
19-06-2011, 12:44
سلام
من call of duty word at war را وقتی اومد بازی کردم وتموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیروز حوسی شدم دوباره خریدمش
نصبش کردم تو منوی بازی هم میره
وقتی new game را میزنم
سطح بازی را که میزنم load شروع نمیشه
و توی بازی نمیره (البته هنگ نمیکنه ها)
ولی انگار اصلا این دکمه های تعیین سطح کار نمیکنن
کسی اطلاع داره جریان چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ilililililiili
19-06-2011, 14:11
Crysis Warhead میندازه بیرون
ok, من برنامرو نصب کردم الانم فکر نکنم مشکل از دما باشه چون همه چی آرومه.
میشه یکی به من بگه چطوری میشه فهمید دمای Normal چیه که من به دمای بالا شک کنم.

mehdy.z
20-06-2011, 09:52
سلام
من call of duty word at war را وقتی اومد بازی کردم وتموم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیروز حوسی شدم دوباره خریدمش
نصبش کردم تو منوی بازی هم میره
وقتی new game را میزنم
سطح بازی را که میزنم load شروع نمیشه
و توی بازی نمیره (البته هنگ نمیکنه ها)
ولی انگار اصلا این دکمه های تعیین سطح کار نمیکنن
کسی اطلاع داره جریان چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crysis Warhead میندازه بیرون
ok, من برنامرو نصب کردم الانم فکر نکنم مشکل از دما باشه چون همه چی آرومه.
میشه یکی به من بگه چطوری میشه فهمید دمای Normal چیه که من به دمای بالا شک کنم.
به کمک برنامه hwmonitor میتونی دمای تمام قطعات رو چک کنی...

ilililililiili
20-06-2011, 12:19
Crysis Warhead
ok من چک کردم همش نرمال بود ولی بازم میندازه بیرووووووووووووووووووون
تا چه دمایی برسه خطرناکه؟
خوب از دما که نیست میندازه بیرون پس از چیه. من 2 ت پول سیستم دادم که بازیارو این هولو اجرا کته ولی Crysis o میندازه بیرون.
چیزی که منو میسوزونه اینه که وقتی گرافیکشو میارم پایین مشکل حل میشه. یعنی نمیکشه؟ مگه میشههههههههههههههههه؟
اگه یکی به من بگه این چشه ممنون میشم.

M_F_GAMER
20-06-2011, 15:01
یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم!
یکی از دوستانم لپ تاپ خریده،گرافیکش AMD Radeon HD 6310 256 MB هم هست!رمش هم 3GB !
می خواستم بهترین بازی هایی که رو این سیستم به راحتی اجرا میشن رو بگین چند تا!!
ممنون....

Alex Fera
20-06-2011, 15:16
یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم!
یکی از دوستانم لپ تاپ خریده،گرافیکش AMD Radeon HD 6310 256 MB هم هست!رمش هم 3GB !
می خواستم بهترین بازی هایی که رو این سیستم به راحتی اجرا میشن رو بگین چند تا!!
ممنون....

سوالتون رو همراه با سبک های مورد علاقه توی تاپیک زیر بپرسید تا دوستان جواب بدن................

mehdy.z
20-06-2011, 20:12
Crysis Warhead
ok من چک کردم همش نرمال بود ولی بازم میندازه بیرووووووووووووووووووون
تا چه دمایی برسه خطرناکه؟
خوب از دما که نیست میندازه بیرون پس از چیه. من 2 ت پول سیستم دادم که بازیارو این هولو اجرا کته ولی Crysis o میندازه بیرون.
چیزی که منو میسوزونه اینه که وقتی گرافیکشو میارم پایین مشکل حل میشه. یعنی نمیکشه؟ مگه میشههههههههههههههههه؟
اگه یکی به من بگه این چشه ممنون میشم.
پس درایور گرافیکتون رو به روز کنید ممکنه مشکل حل شه....

naim697
20-06-2011, 23:05
کمک میخواستم بازی Fable3 را نصب کردم دوتا دوی دی بودش بعدش طرف گفته بودش راهنمایی بازی یک اپدیتی هستش اونو نصب کنید که نصب کردم بعدش هم کرکشو کپی کردم

الان هم میرم تو بازی تو قسمت ویندوز لایو میره اصلا خارج نمبیشه که بره تو بازی ؟

mntkal
20-06-2011, 23:39
چی شد؟ کسی بلد نبود!؟

any answer ?:18:

ashk21
21-06-2011, 02:42
دوستانی که با ارور [SecuLauncher: failed to start application.[2000 روبرو می شوند

Microsoft Visual C++ 2005 را دوباره نصب کنند تا بازی اجرا شود

hosein7
21-06-2011, 13:46
آقا کسی می دونه مشکل من چیه؟
من بازی بتمن نصب کردم و کرکش را تو فایلش کپی کردم وقتی که می خوام بازی اجرا کنم به این اخطار روبه رو می شوم

SECULAUNCHER:FAILED TO START APPLICCATION [9000 ]

BBNHFAK
21-06-2011, 14:14
سلام
قبلا بازی خیلی راحت اجرا می شد اما حالا رو صفحه اول گیر میکنه و ارور DirectX میده
DirectX 9.2 کامل رو هم نصب کردم
درایور هم آخرین ورژنه ولی باز هم همون ارور رو میده

ilililililiili
21-06-2011, 14:21
آقا تورو خدا یکی کمکم کنه من هر بازی رو که نصب میکنم میندازه بیروووووون.
وقتی Anti Aliasing و VSYNS یه بازیو فعال میکنم بازی به مشکل بر میخوره. یا میندازه بیرون یا صفحه سیاه میشه
االان Dirt 2 , Battlefiel 2 Bad Company 2 , Crysis , Crysis Warhead, Dead Space 2 , و هر چی که نصب میکنم و VSYNS و Anti Aliasing داره میندازه بیرووون. Crysis 2 نداشت ننداخت بیرون.
دما خوبه - درایور 266.77 نصبه. DirectX نصبه. همه ی برنامه های بازیارو هم نصب میکنم لطفا دیگه پیشنهاد برنامه ندین.
لطفا پیشنهادهاتونو دونه دونه نگین. هر چی به فکرتون میرسه همرو یجا بگیین. ممنووووووون.لطفا سریع جواب بدین چون دیگه دارم دیوونه میشم.

lordspeed
21-06-2011, 16:42
DirectX 9.2 کامل رو هم نصب کردم
درایور هم آخرین ورژنه ولی باز هم همون ارور رو میده

عزیزم شما یه سرچ تو وب بزن directx 8.1 رو پیدا کن انشا ا... کارت راه میفته:10:

naim697
22-06-2011, 00:41
کسی نبود به ما کمک کنه ؟

کمک میخواستم بازی Fable3 را نصب کردم دوتا دوی دی بودش بعدش طرف گفته بودش راهنمایی بازی یک اپدیتی هستش اونو نصب کنید که نصب کردم بعدش هم کرکشو کپی کردم

الان هم میرم تو بازی تو قسمت ویندوز لایو میره اصلا خارج نمبیشه که بره تو بازی ؟

ashk21
22-06-2011, 00:55
کسی نبود به ما کمک کنه ؟

دوست عزیز شما برای بازی پرو فایل ساختید؟ یا نه؟

BBNHFAK
22-06-2011, 10:49
عزیزم شما یه سرچ تو وب بزن directx 8.1 رو پیدا کن انشا ا... کارت راه میفته:10:
directX8.1 هم ریختم
ولی باز هم همون ارور رو میده
راه حل دیگه ای هست؟؟

Scooter_Ward
22-06-2011, 13:22
دوستان من بازی dungeon siege 3 رو برای Pc گرفتم به زبون روسیه!میتونم کاریش کنم!؟

lordspeed
22-06-2011, 15:09
directX8.1 هم ریختم
ولی باز هم همون ارور رو میده
راه حل دیگه ای هست؟؟

یه نسخه دیگه از یه شرکت دیگه بخرید :8:

saeed.1
22-06-2011, 21:04
آقا این بازی سلطان جاده ها اجرا نمیشه.

اررور:
Your computer does not have graphic accelerator

ویندوز7 (32-بیت)
VGA:ATI HD Rdeon 5830
یه direcX داشت که نصبیدم،قبلشم که دایرکس 11 داشتم!مشکلش چیه؟

msi674
22-06-2011, 21:40

اررور:

ویندوز7 (32-بیت)

اووووواااااا :40: یادش به خیر king of the road نمیدونم منظور ازین ارور چیه ولی به نظرت این بازی رو ویندوز 7 اجرا میشه اصلا ؟ اگه میشه من طلبشم :31:

hosein7
23-06-2011, 10:45
آقا کسی می دونه مشکل من چیه؟
من بازی بتمن نصب کردم و کرکش را تو فایلش کپی کردم وقتی که می خوام بازی اجرا کنم به این اخطار روبه رو می شوم

SECULAUNCHER:FAILED TO START APPLICCATION [9000 ]

چه کنم؟

آقا کسی نیست جواب مارو بده:13::13::41::18::18::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19:

rvx2008
23-06-2011, 13:16

سیستم مورد نیاز این بازی یه کم زیاده:

و گرافیک لپ تاپ شما هم تعریفی نداره!! حالا شما تموم تنظیمات رو بگذار روی low و رزولوشن رو هم بیار پایین ببین بهتر میشه....
ببخشیدا ولی من بازی crysis2 وbattlefield2/, witcher2 و .... کلی بازی خفن دیگرو با بالاترین resoloution va detail بدون افت فریم بازی کردم یعنی brink از اینا هم بالاتره...!!!!!!!!:18:

hosein7
23-06-2011, 17:36
چه کنم؟

آقا کسی نیست جواب مارو بده:13::13::41::18::18::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19:

آقایون خیلی ممنون که جواب ندادید اینقد جواب ندادید تا خودم پیدا کردم .:13::13::2::2:

اینو واسه اونایی که مثل من تو اجرای بازی با ارور 9000 مواجه میشند یعنی آخر ارور نوشته 9000 باید یه کرک خوب بریزید تو فایل بازی . بهترین سایت کرک ها اینه

naim697
23-06-2011, 21:59
چطوری باید پروفایل بسازم

دوست عزیز شما برای بازی پرو فایل ساختید؟ یا نه؟

littlebigplanet
24-06-2011, 12:56
سلام
من patch 1.03 بازی pes 2011 رو نصب کردم تا آنلاین بتونم بازی کنم / تو سایت konami اکانت ساختم /وقتی تو بازی register می کنم می نویسه unable to login مشکل به خاطر بازیه یا در کا نمیشه آنلاین بازی کرد اگه میشه آنلاین بازی کرد راهنمایی کنید ممنون:11:

rezagolab
24-06-2011, 21:51
بچه ها سلام
من می خوام شیفت 1 رو با دسته بازی بازی کنم
اما نصب نمیشه
اگه کسی میدونه بگه چه جوری باید دسته بازی رو نصب کنم

mehdy.z
24-06-2011, 23:29
بچه ها سلام
من می خوام شیفت 1 رو با دسته بازی بازی کنم
اما نصب نمیشه
اگه کسی میدونه بگه چه جوری باید دسته بازی رو نصب کنم
دقیق یادم نیست ولی شما کلیدهای دسته رو توی setting بازی تعریف کردی؟

mehran gorji
25-06-2011, 15:30
سلام دوستان.
pess 2011
نیاز به چه مشخصاتی است.

ram -2gb bass 800
cpu -box 5300
main -asus p5kplam-ps g31
vga -onboard 64-256

نصب میشه ولی اجرا نمیشه

saeed.1
25-06-2011, 16:11

اررور:

ویندوز7 (32-بیت)

یکی نیست جواب ما رو بده:19::19::19:شدیدا به این King of the road معتادم.رو سیستم قبلیم که GeForce FX5500 داشتم میومد.
یه بنده خدایی میگفت این graphic accelerator سخت افزاریه،نه نرم افزاری:3: یعنی مال ویندوز نیست.
کسی نیست راهنمایی کنه؟

mehdy.z
25-06-2011, 16:48
یکی نیست جواب ما رو بده:19::19::19:شدیدا به این King of the road معتادم.رو سیستم قبلیم که GeForce FX5500 داشتم میومد.
یه بنده خدایی میگفت این graphic accelerator سخت افزاریه،نه نرم افزاری:3: یعنی مال ویندوز نیست.
کسی نیست راهنمایی کنه؟
فکر کنم این بازی به علت قدیمی بودنش روی سخت افزار شما جواب نمیده!!
حالا برای اطمینان تیک ویندوز 98 رو در قسمت compatibility بزن ببی ناجرا میشه یا نه....

ashk21
26-06-2011, 15:44
چطوری باید پروفایل بسازم

دوست عزیز کلید home را بفشارید و به قسمتgame for windows live بروید در آنجا وارد قسمت create a new profile اونجا یه متن نوشته شده در پایین نوشته بروی عبارت create a local profile که به رنگ آبی است کلیک کنید پس از یک نام برای پرو فایل خود انتخاب کرده و submit راانتخاب کنید پس از ان done را بزنیند و با استفاده از کلید Esc از قسمتgame for windows live خارج شوید اگر باز به درون بازی نرفتید بگید تا به فکر اشکالات احتمالی دیگر باشم

ashk21
26-06-2011, 19:12
سلام
من patch 1.03 بازی pes 2011 رو نصب کردم تا آنلاین بتونم بازی کنم / تو سایت konami اکانت ساختم /وقتی تو بازی register می کنم می نویسه unable to login مشکل به خاطر بازیه یا در کا نمیشه آنلاین بازی کرد اگه میشه آنلاین بازی کرد راهنمایی کنید ممنون:11:

دوست عزیز شما سریال اصلی بازی رو دارید ؟؟؟؟؟

camry
26-06-2011, 21:21
سلام
مشکل من تو بازی Tom clancy's EndWar :

ممنون میشم رفعش کنین

alireza9502
27-06-2011, 00:37
آقا يكي كمكم كنه.. من بازي كينگ آرتور رو كامل كامل با تمام برنامه هاش نصب كردم.. رو 2 تا ويندوز چك كردم.. رو لانچرش كه ميزنم ارور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\alireza\Desktop\1.JPG

بعدم اين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\alireza\Desktop\2.JPG

ashk21
27-06-2011, 02:24
سلام

ممنون میشم رفعش کنین
به نظرم باید directx رو عوض کنی و یا آپدیت کنی

Alex Fera
27-06-2011, 11:00
سلام

ممنون میشم رفعش کنین

از توی DVD بازی برنامه Direct X خوده بازی رو نصب کنید............

ilililililiili
30-06-2011, 10:00
آقا تورو خدا یکی کمکم کنه من هر بازی رو که نصب میکنم میندازه بیروووووون.
وقتی Anti Aliasing و VSYNS یه بازیو فعال میکنم بازی به مشکل بر میخوره. یا میندازه بیرون یا صفحه سیاه میشه
االان Dirt 2 , Battlefiel 2 Bad Company 2 , Crysis , Crysis Warhead, Dead Space 2 , و هر چی که نصب میکنم و VSYNS و Anti Aliasing داره میندازه بیرووون. Crysis 2 نداشت ننداخت بیرون.
دما خوبه - درایور 266.77 نصبه. DirectX نصبه. همه ی برنامه های بازیارو هم نصب میکنم لطفا دیگه پیشنهاد برنامه ندین.
لطفا پیشنهادهاتونو دونه دونه نگین. هر چی به فکرتون میرسه همرو یجا بگیین. ممنووووووون.لطفا سریع جواب بدین چون دیگه دارم دیوونه میشم.

ilililililiili
30-06-2011, 10:05
سلام من بازی Witcher 1-2 رو با هم خریدم تا اول شماره 1 بازی کنم.
ولی هر کاری میکنم نصب نمیشه. کسی با نصب Witcher 1 مشکل نداشته؟
یه Patch داره و یه Crack میگه اول Patch و نصب کن بعد کرک. ولی هر کاری میکنم اجرا نمیشه.

edi2
30-06-2011, 10:47
سلام
من بازی کرایسس 2 رو نصب کردم اما موقع اجرا این ارور رو میده
میشه درستش کرد؟

Lord007
30-06-2011, 14:37
سلام من توی اجرای BALCK OPS مشکل دارم.بازی نصب میشه.اون قسمتی که اون بابا به صندلی بسته شده هم میاد ولی بعدش که منوی اصلی میاد هر گزینه ای رو که میزنم یه مدت طولانی لود می کنه بعدش هم هنگ می کنه.مشکل از کجاست؟
مشخصات سیستم من : CPU 2.8Ghz AMD dual core RAM:3.25gb Graphic card:4550 ATI 1GB

pooyan.saj
30-06-2011, 15:37
سلام من بازی سیمسو از بازار گرفتم که دو تا دیویدی بود که تو جفتش چند تا فایل زیپ بود. فایل ها رو اکسترکت کردم رو هارد و مطابق دستورات بازی رو نصب کردم و کرکشو کپی کردم. حالا که میام بازی رو اجرا کنم دموی اول بازی رو نشون میده ولی تا میاد وارد بازی بشه یه پنجره میاد که میگه سی دی بازی رو بگذارید! چی کار باید بکنم؟؟! من که جز اون دو تا دی وی دی که توش فایل زیپ داره چیز دیگه ای ندارم!!

eblisandenzo
30-06-2011, 17:13
سلام دوستان من بازی dirt3 رو دیروز گرفتم و تازه همین الان میشخواستم نصبش کنم اما رو dvd 2 وقتی به آخرهای extract شدن میرسه یه دفعه یه error میده (عکس پایین) و وقتی continue رو میزنم میپره بیرون !
ویندوزم 7 هسنش 32 بیتی
مشکل از چیه ؟

این هم از فولدری که بازی داخلش extract شده و همونطور که گفتم یه دفع پرید بیرون

دوستان لطفا راهنمایی کنین آخه عجله دارم

aaa1990
30-06-2011, 17:20
من یه مشکل دارم هم تو fable 3 و هم dirt 3

وقتی کرک رو میریزم نمیره تو بازی.هیچ اروری هم نمیده

clickestan
30-06-2011, 19:45
من یه مشکل دارم هم تو fable 3 و هم dirt 3

وقتی کرک رو میریزم نمیره تو بازی.هیچ اروری هم نمیده
این مشکل من هم هست البته تو این بازیها نه تو یه بازی دیگه

Lord007
30-06-2011, 23:02
سلام من توی اجرای BALCK OPS مشکل دارم.بازی نصب میشه.اون قسمتی که اون بابا به صندلی بسته شده هم میاد ولی بعدش که منوی اصلی میاد هر گزینه ای رو که میزنم یه مدت طولانی لود می کنه بعدش هم هنگ می کنه.مشکل از کجاست؟

کسی نمی دونه چیکار میشه کرد؟

aaa1990
30-06-2011, 23:45
مشکل نرفتن تو بازی حل شد..مشکل از کرک بود که با ویندوز 64 بیتی سازگار نبود.
ولی الان که میرم تو بازی fable 3 نرم افزار GAMES FOR WINDOWS-LIVE رو اجرا میکنه که ازم سریال میخواد.میخواستم ببینم هیچجوری نمیشه آفلاین وارد بازی شد؟ چون میگه سریال معتبر نیست ولی تو مراحل قبلی با سریال غیرمعتبر هم رد میکرد

ashk21
01-07-2011, 03:35
سلام من بازی سیمسو از بازار گرفتم که دو تا دیویدی بود که تو جفتش چند تا فایل زیپ بود. فایل ها رو اکسترکت کردم رو هارد و مطابق دستورات بازی رو نصب کردم و کرکشو کپی کردم. حالا که میام بازی رو اجرا کنم دموی اول بازی رو نشون میده ولی تا میاد وارد بازی بشه یه پنجره میاد که میگه سی دی بازی رو بگذارید! چی کار باید بکنم؟؟! من که جز اون دو تا دی وی دی که توش فایل زیپ داره چیز دیگه ای ندارم!!
باید بازی رو کرک کنی

---------- Post added at 04:35 AM ---------- Previous post was at 04:32 AM ----------

مشکل نرفتن تو بازی حل شد..مشکل از کرک بود که با ویندوز 64 بیتی سازگار نبود.
ولی الان که میرم تو بازی fable 3 نرم افزار GAMES FOR WINDOWS-LIVE رو اجرا میکنه که ازم سریال میخواد.میخواستم ببینم هیچجوری نمیشه آفلاین وارد بازی شد؟ چون میگه سریال معتبر نیست ولی تو مراحل قبلی با سریال غیرمعتبر هم رد میکرد
تو صفحه 1472 یه راه گفتم ببین جواب می ده

ilililililiili
01-07-2011, 04:17
یه Patch داره و یه Crack میگه اول Patch و نصب کن بعد کرک. ولی هر کاری میکنم اجرا نمیشه.

کسی نبود کمکم کنه؟

Ghaioom
01-07-2011, 16:37
سلام علیکم
مشکل در بازی Tom Clancy's Splinter Cell Conviction
چرا بعد از اینکه لوگوها اومد یه صفحه میاد که سمت راست گوشه 3 تا گوی هست هی داره میچرخه و آهنگ هم داره پخش میشه ولی همینجوری میمونه بازی نمیاد؟!! مال ما 3 تا dvd ـه.

aki200
01-07-2011, 16:52
سلام دوستان من بازی the saboteur را میخوام نصب کنم که اولش ازم سریال نامبر میخواد ولی هر چی توی سی دیش میگردم پیدا نمیکنم کسی سریال نامبر این بازی رو داره؟

Lord007
01-07-2011, 21:58
راستی ویندوزشم xp هست.

Raziell
02-07-2011, 16:11
با سلام خدمت همه اساتيد عزيز
اين بازی alice madness رو من به هيچ وجهه نميتونم روی پی سی اجرا کنم چه در ايکس پی چه در سون
دی وی دی مال شرکت پی سی گيمز هست که داخلش اصلاً کرک وجود نداره
رو فايل اجرايی بازی که کليک ميکنم لوگو skidrow مياد بعد هيچ اتفاقی نميافته
رفتم کرک فيکس رو دانلود کردم از سايت (gamecopyworld) بعد که کپی کردم
حالا که بازی رو اجرا ميکنم صفحه activation ظاهر ميشه!
يکی از دوستان لطف ميکنه بگه دقيقا بايد چيکار کنم؟
از چه کرک و فايل های dll بايد استفاده کنم که سالم باشه؟
ممنون ومرسی %

3Dmajid
02-07-2011, 16:25
من بازی GEARS OF WAR یک رو نصب کردم.
میره تو بازی و بعد از اینکه لوگوی مایکروسافت میاد میپره بیرون.
کرکش خرابه ؟
یه کرک جدید کسی داره بده ؟ :41:

ilililililiili
03-07-2011, 01:27

من هنوزم گیرما کسی نیست بگه چیکار کنم؟

ashk21
03-07-2011, 03:57
من بازی GEARS OF WAR یک رو نصب کردم.
میره تو بازی و بعد از اینکه لوگوی مایکروسافت میاد میپره بیرون.
کرکش خرابه ؟
یه کرک جدید کسی داره بده ؟ :41:
بیا اینم کرک

smagoli
03-07-2011, 10:49
من یک بازی دانلود کردم که فوق فشرده شده بود. 6 گیگ شده 7 مگابایت

موقع خارج کردن از حالت فشرده مشکل دارم و در اخر ارور میده که حجم فایل خیلی بزرگه

درایو جا داره

هم از win rar و هم از 7-zip استفاده کردم ولی متاسفانه مشکلم حل نشد

چی کار باید بکنم؟؟

lordspeed
03-07-2011, 11:23

موقع خارج کردن از حالت فشرده مشکل دارم و در اخر ارور میده که حجم فایل خیلی بزرگه

درایو جا داره

چی کار باید بکنم؟؟

بازی رو بذار ما هم بدانلودیم :8:

smagoli
03-07-2011, 11:45
بازی رو بذار ما هم بدانلودیم :8:

Alex Fera
03-07-2011, 12:08

درایو جا داره

چی کار باید بکنم؟؟

فایل فشرده شده مشکل داره.............

در ضمن ابر کامپیوترها هم نمیتونن 6 گیگ رو بکنن 7 مگابایت...............

3Dmajid
03-07-2011, 12:09
بیا اینم کرک

ممنون ولی درست نشد :41:

به خاطر ویندوز نیس ؟

ویندوزم 7 !

smagoli
03-07-2011, 12:14
فایل فشرده شده مشکل داره.............

در ضمن ابر کامپیوترها هم نمیتونن 6 گیگ رو بکنن 7 مگابایت...............

فعلا که شده :20:
قبلا هم از این فایل ها دانلود کرده بودم
در ضمن شما اگه به حجم فایل iso نگاه کنید نوشته 6 گیگ...

smagoli
03-07-2011, 12:31
باید از برنامه KGB استفاده میکردم
مشکل از اینجا بود

ashk21
04-07-2011, 01:33
ممنون ولی درست نشد :41:

به خاطر ویندوز نیس ؟

ویندوزم 7 !
ممکن از ویندوز باشه چون بازیت قدیمی هست ممکنه فقط روی xp جواب بده

ilililililiili
04-07-2011, 08:27
کسی بلد نیست Witcher 1 و نصب کنه؟
Please Help

littlebigplanet
04-07-2011, 14:41
سلام
کسی کرک سالم بازی gears of war رو نداره یکی گذاشته بود ولی جواب نداد لطف کنید قرار بدید فورییییییییی!!

hamed888
04-07-2011, 15:35
من بازی counter strike source classic رو دانلود و نصب کردم ولی آیکون بازی نه توی دسکتاپ و نه تو فولدری که بازی رو ریختم موجوده!!!چجوری بازی رو اجراش کنم؟؟؟