PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

hasani2008
26-07-2010, 09:45
ازتون خواهش ميكنم جوابم رو بدبد ،بدجور تو كف بازيم اين ارور رو ميده كه اين بازي مخصوص اين ويندوز نيست.......

popowoody
26-07-2010, 11:50
خوب اینو تقریبا خودمم میدونستم. حالا باید چه کنم؟:11:

من تو اجرای بازی SINGULARITY مشکل دارم و اصلا بازی اجرا نمیشه و ارور معمول که send و don"t send هست

رو میده بعد از نصب بازی پچ 1.1 رو نصب کردم و کرک سالمش رو هم ریختم ولی اجرا نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست از

دوستان این مشکل رو داشتند؟

من این ارور رو تو بازی Toy Story 3 داشتم بعد اینطوری حل کردم :

فایل زیر رو دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی فولدری که بازی را نصب کرده اید و توی پوشه C:/Windows/System32 بریزید

اگه حل شد بگید ...

N.I.M.A _ P30
26-07-2010, 12:26
خیلی ممنونم ولی درست نشد.

hamidrezaj
26-07-2010, 12:43
قبلا همه این کارها رو کردم فایده نداره نمیدونم مشکل از کجاست

توی فولدری که بازی را نصب کرده اید و توی پوشه C:/Windows/System32 بریزید

این کار رو که کردم ارور c++ هم به همراه ارور قبلی اضافه شد وقتی روی فایل اصلی بازی بدون کرک کلیک می کنم

dvd رو می خواد که معلومه مشکلی نیست ولی وقتی کرک رو replace می کنم اینطوری میشه. c++ رو هم قبلا داشتم

ولی از تو dvd خود بازی هم نصب کردم.

daren
26-07-2010, 16:02
سلام رفقا :10:
یه مشکلی تو نصب gears of war 1 دارم بازیو کامل نصبیدم کرکشم نصبیدم ولی موقع اجرا این ارورو میده:

C:\Program Files\Microsoaft Games\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe:you cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game

N.I.M.A _ P30
26-07-2010, 16:11
پاکش کن دوباره نصب کن:31:

hasani2008
26-07-2010, 17:37
يعني كسي نميخواد جواب منو بده؟؟؟؟:41::41::41:

xlife
26-07-2010, 18:22
راهنمايي در افلاين بازي كردن team fortress 2

با عرض سلام من چند وقته با اين بازي سروكله مي زنم نمي تونم به صورت افلاين مث ديگه بازي هاي اين كمپاني كانتر و ليفت 4ديد افلاين بازي كنم وقتي creat serverرو مي زنم و تعدا د بازيكنان رو انتخاب مي كنم موقع ورود به بازي من تنها وارد ميدان مي شم مث كانتر بقيه نيستند كه با هوش مصنوعي كنترل بشند ترفندي راهي هست كه اونارو بيارم
ممنون ميشم
ببخشید هرجا رفتم گفتن اشتب تایپیک زدید
اگه اینجا هم پست بیجا زدم لااقل بگید این مشکل روکجا مطرح کنم
این همه سردرگم نشم
باتشکر فراوان

mehdy.z
26-07-2010, 18:36
سلام رفقا :10:
یه مشکلی تو نصب gears of war 1 دارم بازیو کامل نصبیدم کرکشم نصبیدم ولی موقع اجرا این ارورو میده:

C:\Program Files\Microsoaft Games\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe:you cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game

برای اجرای این بازی شما باید این سه کار رو بکنی:
1-حتما تاریخ ویندوز رو به 2008 برگردونی...
2-برنامه gfwlive رو نصب کن...
3-بازی رو از آیکون اصلی درون پوشه بازی نصب کن....

يعني كسي نميخواد جواب منو بده؟؟؟؟:41::41::41:
تنها راه احتمالی رفع این مشکل اینه که شما روی ایکون اصلی کلیک کن و در قسمت properties رو به بخش compatibility و تیک ویندوز 98 یا xp رو بزنی ببین اجرا میشه یا نه...

tazevared2006
27-07-2010, 00:07
بازي فلش پوينت رو نصب كردم. ولي منو ها رو سياه نشون ميده
اينجوري
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميشه بگيد مشكل از كجاست؟؟؟

mehdy.z
27-07-2010, 11:22
بازي فلش پوينت رو نصب كردم. ولي منو ها رو سياه نشون ميده
اينجوري
ميشه بگيد مشكل از كجاست؟؟؟

شما مشخصات کامل سیستمت رو بده در ضمن دقیقا کدوم قسمت این بازی رو میگی؟

samyar_red
27-07-2010, 15:58
دوستان در این دو تا بازی peris of persia5 و assassin's creed 1 سیو گیمها کجا میره؟؟؟ در ویندوز سون
ممنون

popowoody
27-07-2010, 16:23
دوستان در این دو تا بازی peris of persia5 و assassin's creed 1 سیو گیمها کجا میره؟؟؟ در ویندوز سون
ممنون

Prince Of Persia 5 :

C:\Users\-----\AppData\Local\storage\SKIDROW\11

Assasins Creed 2 :

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage

تو جی تی ای ای وی این ارور رو موقع اجرا می ده :

RGSC.exe cannot start! RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run

mehdy.z
27-07-2010, 18:17
تو جی تی ای ای وی این ارور رو موقع اجرا می ده :

RGSC.exe cannot start! RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run

دوست عزیز این بازی استثنائا تاپیک خودش رو داره:

popowoody
27-07-2010, 18:22
دوست عزیز این بازی استثنائا تاپیک خودش رو داره:

اونجا هم زدم ولی جواب نگرفتم پس اگه میشه یکی کمک کنه ؟ PLz

hasani2008
27-07-2010, 19:05
درست نشد مثله اينكه بايد بيخيال اين بازي باحال شم . بهرحال ممنون كه واسه جوابم وقت گذاشتيد

k-hashemi
27-07-2010, 19:35
سلام دوستان میدونم سوالم شاید دیگه وقتش گذشته باشه ولی:
من عاشق battlfield vietnam هستم و میخوام دوباره بازی کنم ولی سی دی من مشکل پیدا کرده تو این بخش

archive mod sound
فکر کنم اگه از سی دی ایمیج بگیرم و فایل بالا رو هم درستشو دانلود کنم بتونم بازی رو نصب کنم:8: کشسی میتونه برام کاری بکنه؟
شدیدا باید بازی کنم از اون حالتایی هست که اگه بازی نکنم بد بخت میشم:19::19:.
لطفا کمک کنید:11:
سپاس

samyar_red
27-07-2010, 19:58
Prince Of Persia 5 :

C:\Users\-----\AppData\Local\storage\SKIDROW\11

Assasins Creed 2 :

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage
مرسی پرنس پرشیا درسته اما اساسینس کرید اولا مال من 1 هستش نه 2 دوما تو پوشه ubisoft game lucher چیزی به اسم storage نبود
میشه این رو هم کمک کنید

mehdy.z
27-07-2010, 21:46
مرسی پرنس پرشیا درسته اما اساسینس کرید اولا مال من 1 هستش نه 2 دوما تو پوشه ubisoft game lucher چیزی به اسم storage نبود
میشه این رو هم کمک کنید
محل سیو بازی در AC :

M . Sayid
28-07-2010, 17:18
سلام بر همه....
من تو بازی بد کمپانی 2 با موس بازی مشکل دارم چون موس فقط در 2 جهت حرکت می کنه و به سمت پایین یا چپ نمی ره
کسی بلد نیست چجوری درست میشه؟؟؟؟

mehdy.z
28-07-2010, 18:29
سلام بر همه....
من تو بازی بد کمپانی 2 با موس بازی مشکل دارم چون موس فقط در 2 جهت حرکت می کنه و به سمت پایین یا چپ نمی ره
کسی بلد نیست چجوری درست میشه؟؟؟؟
مشکل از کرکه عوضش کن عزیز البته از این دو جا میتونی کر سالم رو بگیری:

tazevared2006
29-07-2010, 23:20
شما مشخصات کامل سیستمت رو بده در ضمن دقیقا کدوم قسمت این بازی رو میگی؟

CPU 3 full cash
XFX Geforce 7300gs 512MB
4GB RAM
Windows XP SP3

چيز ديگه اي هم هست؟

omid.7128
30-07-2010, 00:08
یه تاپیک زدم تخته ش کردن گفتن بیا اینجا.
بعضی از وقت ها وسط بازی (فقط تو بازی این اتفاق افتاده) کامپیوتر از کار میفته، نه تصویر عوض میشه ، صدا از بین میره و فقط یه وز وز میشنوم ، هیچ دکمه ای کار نمیکنه و فقط راهش اینه که دکمه ی ریستات رو بزنم. مشخصات سیستم:
cpu: core2dou e7400
m.b: gigabyte p43-es3g
vga: 9400 gt gigabyte
ram: 1*2gb 1066 kingmax
power : green 535w
تو همه ی بازی های call of duty - counter- medal of horor - far cry مشکل دوم برام پیش اومده

*hamedkhatar*
30-07-2010, 00:27
بعضی از وقت ها وسط بازی (فقط تو بازی این اتفاق افتاده) کامپیوتر از کار میفته، نه تصویر عوض میشه ، صدا از بین میره و فقط یه وز وز میشنوم ، هیچ دکمه ای کار نمیکنه و فقط راهش اینه که دکمه ی ریستات رو بزنم. مشخصات سیستم:
تو همه ی بازی های call of duty - counter- medal of horor - far cry مشکل دوم برام پیش اومده

احتمالا گرافیکت داغ میکنه
البته ممکنه از هر قطعه ای باشه

mehdy.z
30-07-2010, 00:43
CPU 3 full cash
XFX Geforce 7300gs 512MB
4GB RAM
Windows XP SP3

چيز ديگه اي هم هست؟
نگفتی کدوم نسخه ولی اگه منظورت Operation Flashpoint: Dragon Rising هست باید بگم گرافیکت به شدت برای این بازی ضعیفه احتمالا مشکل منوها هم به همین دلیل هست!
محض اطلاع سیستم مورد نیاز این بازی:

Minimum System Requirements
Processor: Dual Core CPU @ 2.4 GHz
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: NVIDIA GeForce 7900 GT
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse

Recommended System Requirements
Processor: Quad Core CPU
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: NVIDIA GeForce 8800 GT
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c or 10
Keyboard
Mouse

این مشکل می تونه به طور عامیانه سه تا دلیل داشته باشه:
1-محتمل ترینش می تونه بالارفتن دمای یکی از قطعات سیستم مخصوصا CPU و یا شاید GPU باشه که وقتی بالا میره سیستم کلا کرش میکنه...حتما داخل بازی و یا وقتی سیستم کرش کرد سریع دمای این دو قطعه رو چک کن(البته مال مادربود هم توی بایوسش یه چک کنی ضرر نداره)...

2-گاهی اوقات این مشکل به علت ناهماهنگ بودن درایور گرافیک با نوع ومدل گرافیک خاص هم می تونه باشه به این طریق که ممکنه یک درایور خاص از گرافیک با بعضی مدل از GPU ها سازگار نباشه که باعث بشه مخصوصا وقتی گرافیک تحت فشار زیاد هست در کارش دچار اختلال بشه و باعث کرش GPU و به دنبال اون سیستم بشه!!

3-البته عامل سومی هم وجود داره که اونم ویندوز هست که حالا ممکنه از ویروس یا ناهماهنگی چد برنامه همزمان در اجرای بازی باشه به شما پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری ویندوزت رو عوض کنی( به شخصه خودم SEVEN رو پیشنهاد میکنم) و این مشکل رو در یک ویندوز کاملا نو و سالم بررسی کنی اگه مشکلت پا برجا بود اونوقت دو عامل بالا رو پیگری کن:46:

omid.7128
30-07-2010, 02:04
این مشکل می تونه به طور عامیانه سه تا دلیل داشته باشه:
1-محتمل ترینش می تونه بالارفتن دمای یکی از قطعات سیستم مخصوصا CPU و یا شاید GPU باشه که وقتی بالا میره سیستم کلا کرش میکنه...حتما داخل بازی و یا وقتی سیستم کرش کرد سریع دمای این دو قطعه رو چک کن(البته مال مادربود هم توی بایوسش یه چک کنی ضرر نداره)...

2-گاهی اوقات این مشکل به علت ناهماهنگ بودن درایور گرافیک با نوع ومدل گرافیک خاص هم می تونه باشه به این طریق که ممکنه یک درایور خاص از گرافیک با بعضی مدل از GPU ها سازگار نباشه که باعث بشه مخصوصا وقتی گرافیک تحت فشار زیاد هست در کارش دچار اختلال بشه و باعث کرش GPU و به دنبال اون سیستم بشه!!

3-البته عامل سومی هم وجود داره که اونم ویندوز هست که حالا ممکنه از ویروس یا ناهماهنگی چد برنامه همزمان در اجرای بازی باشه به شما پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری ویندوزت رو عوض کنی( به شخصه خودم SEVEN رو پیشنهاد میکنم) و این مشکل رو در یک ویندوز کاملا نو و سالم بررسی کنی اگه مشکلت پا برجا بود اونوقت دو عامل بالا رو پیگری کن:46:

مرسی اما :
1- چطوری ؟ اگه منظورت با نرم افزاره که اصلا کامپیوتر کار نمیکنه ، اگه هم نه که بگو
2- درایور گرافیک رو آپدیت کنم جواب میده؟
3- الان ویندوز سون دارم، قبلا هم اکس پی داشتم (الان هم دارم ولی ازش استفاده نمیکنم ) ، ویروس هم صد در صد نداره. یه چیز دیگه اونم اینکه یه سیستم دقیقا کپی همین بستم ، اونم همین جوری میشه

با این حساب فکر کنم مورد سوم منتفیه ولی دوم و اول رو بیشتر راهنماییم کنید

HardWare Professor
30-07-2010, 02:19
مرسی اما :
1- چطوری ؟ اگه منظورت با نرم افزاره که اصلا کامپیوتر کار نمیکنه ، اگه هم نه که بگو
2- درایور گرافیک رو آپدیت کنم جواب میده؟
3- الان ویندوز سون دارم، قبلا هم اکس پی داشتم (الان هم دارم ولی ازش استفاده نمیکنم ) ، ویروس هم صد در صد نداره. یه چیز دیگه اونم اینکه یه سیستم دقیقا کپی همین بستم ، اونم همین جوری میشه

با این حساب فکر کنم مورد سوم منتفیه ولی دوم و اول رو بیشتر راهنماییم کنید

بهتره اول درایور رو اپدیت کنی //اگه تو سون درست نشد تو xp تستش کن///

omid.7128
30-07-2010, 02:23
بهتره اول درایور رو اپدیت کنی //اگه تو سون درست نشد تو xp تستش کن///

تو اکس پی هم همینجوریه.
گرافیک رو میرم آپدیت کنم ببینم مشکلش برطرف میشه یا نه

toorajjj
30-07-2010, 08:57
با سلام کارت گرافیک من 6200 است نمی تونم وارد بازی مترو بشم و ارور کارت شما باید integrate64 بیت داشته باشد را میدهد و بعد هم میگه کارت را اچدیت کن ولی کارت اپدیته چی کار کنم ؟ یعنی راه حلی نداره ؟your card must support 64 bit integer blending!

mehdy.z
30-07-2010, 12:44
تو اکس پی هم همینجوریه.
گرافیک رو میرم آپدیت کنم ببینم مشکلش برطرف میشه یا نه
خوبه ولی یادت باشه که دمای قطعات رو هم حتما چک کنی...سی پی یو و مادربورد رو که راحت بعد از کرش و restart میتونی از طریق بایوس مادربودر ببینی...گرافیک هم میتونی از برنامه هایی نظیر riva tuner استفاده کنی....

با سلام کارت گرافیک من 6200 است نمی تونم وارد بازی مترو بشم و ارور کارت شما باید integrate64 بیت داشته باشد را میدهد و بعد هم میگه کارت را اچدیت کن ولی کارت اپدیته چی کار کنم ؟ یعنی راه حلی نداره ؟your card must support 64 bit integer blending!
نه خیر عزیز راهی نداره کارتتون فوقالعاده ضعیفه برای اجرای این بازی:13:

djalireza_mixer
30-07-2010, 12:45
من بازی prison Break رو نصب کردم ولی متاسفانه ارور crash report زیر رو میده وبازی اجرا نمیشه.لطفا کمک کنید.
ٍEXCEPTION_ACCESS_VIOLATION - The thread tried to read from or write to a virtual for which it does not have the appropriate access.at memory location 0x1a6faa8

009f467a ((module-name not available)): (filename not available): public: virtual int__thiscall TSoundManager::InitializeManager(void)
Save`minimal` crash report to
./crash reports/\prisonbreak_2010.04.08_18.02.33.dmp؟
که اون تاریخ آخر هر بار عوض میشه

mehdy.z
30-07-2010, 13:29
من بازی prison Break رو نصب کردم ولی متاسفانه ارور crash report زیر رو میده وبازی اجرا نمیشه.لطفا کمک کنید.
ٍEXCEPTION_ACCESS_VIOLATION - The thread tried to read from or write to a virtual for which it does not have the appropriate access.at memory location 0x1a6faa8

009f467a ((module-name not available)): (filename not available): public: virtual int__thiscall TSoundManager::InitializeManager(void)
Save`minimal` crash report to
./crash reports/\prisonbreak_2010.04.08_18.02.33.dmp؟
که اون تاریخ آخر هر بار عوض میشه
راه حل احتمالی:

مثل اینکه تونسته مال یکی دو نفر ور حل کنه امیدوارم بتونه مال شما رو هم برطرف کنه:46:

I3 E L O \/ E D
30-07-2010, 15:19
سلام. من با بازی Dragon Age: Origins مشکل دارم...
بازیم نسخه ی دو دی وی دی هست. بدون هیچ مشکلی نصب میشه.
بدون هیچ مشکلیم به ورژن 1.4 ارتقا میابه ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم رو پلی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته! انگار نه اگار که پلی رو زدم...
بازی رو یه بار پاک کردم و دوباره ریختم خواستم با ورژن یک بازی کنم که اونم همینجوره!
جالبه حتی وقتی exe اصلی بازی رو میبرم تو یه فولدر خالی روش کلیک میکن هیچ اتفاقی نمیفته و نمیگه فلان فایل میسینگ!
لانچر کار میکنه ولی بازی لانچ نمیشه
مشخصات سیستمم :
AMD Phenom(tm) II X4 925 Processor
NVIDIA GeForce GT 240
4GB RAM
WIN XP SP3

پیشاپیش ممنون از کمکتون

mehdy.z
30-07-2010, 16:15
سلام. من با بازی Dragon Age: Origins مشکل دارم...
بازیم نسخه ی دو دی وی دی هست. بدون هیچ مشکلی نصب میشه.
بدون هیچ مشکلیم به ورژن 1.4 ارتقا میابه ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم رو پلی که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته! انگار نه اگار که پلی رو زدم...
بازی رو یه بار پاک کردم و دوباره ریختم خواستم با ورژن یک بازی کنم که اونم همینجوره!
جالبه حتی وقتی exe اصلی بازی رو میبرم تو یه فولدر خالی روش کلیک میکن هیچ اتفاقی نمیفته و نمیگه فلان فایل میسینگ!
لانچر کار میکنه ولی بازی لانچ نمیشه
مشخصات سیستمم :
AMD Phenom(tm) II X4 925 Processor
NVIDIA GeForce GT 240
4GB RAM
WIN XP SP3

پیشاپیش ممنون از کمکتون

فایل vcredist_x86.exe رو از اینجا دانلود کن و اجرا کن ببین حل میشه:

I3 E L O \/ E D
30-07-2010, 17:27
فایل vcredist_x86.exe رو از اینجا دانلود کن و اجرا کن ببین حل میشه:

نه مشکل از ویژوال نیست
یه بارم آن/اینستیل کردم ویژوال رو برای اطمینان
انگار که exe این یه چیزی میخواد که رو کامپیوتر من نیست!
به هر حال ممنونم از کمکتون
کمک بیشتر رو با آغوش باز پذیرائیم :31::11:

mehdy.z
30-07-2010, 18:21
نه مشکل از ویژوال نیست
یه بارم آن/اینستیل کردم ویژوال رو برای اطمینان
انگار که exe این یه چیزی میخواد که رو کامپیوتر من نیست!
به هر حال ممنونم از کمکتون
کمک بیشتر رو با آغوش باز پذیرائیم :31::11:
بیا عزیز یک سری راه حلها رو اینجا داده منتها به زیان اصلی:

فقط یه چیز بگم مشکل شما خیلی نادره و به شخصه جایی ندیدم اینم البته به زور تونستم پیدا کنم!

I3 E L O \/ E D
30-07-2010, 18:48
بیا عزیز یک سری راه حلها رو اینجا داده منتها به زیان اصلی:

فقط یه چیز بگم مشکل شما خیلی نادره و به شخصه جایی ندیدم اینم البته به زور تونستم پیدا کنم!
خیلی ممنون از لطفتون که واسه ما وقت گذاشتید گشتید...
من همه راها رو که امتحان کردم دیدم نمیشه حساب کردم دی وی دیه بازی خرابه پس دادم
این تاپیک رو هم من پیدا کرده بودم و راهاشو امتحان کرده بودم جواب نداد.
به حتمال زیاد برم وست این بازی رو تهیه کنم یا هم اینکه دانلود میکنم.
بازم ممنون از کمکتون!

136209
30-07-2010, 19:52
سلام
من بازی کال اف دوتی 4 رو نصب کردم مولتیش اجرا میشه اما تک نفره اش اجرا میشه اما فورا بسته میشه
ویندوزم هم سون است
کرک بازی هم Razor است

mehdy.z
30-07-2010, 20:33
خیلی ممنون از لطفتون که واسه ما وقت گذاشتید گشتید...
من همه راها رو که امتحان کردم دیدم نمیشه حساب کردم دی وی دیه بازی خرابه پس دادم
این تاپیک رو هم من پیدا کرده بودم و راهاشو امتحان کرده بودم جواب نداد.
به حتمال زیاد برم وست این بازی رو تهیه کنم یا هم اینکه دانلود میکنم.
بازم ممنون از کمکتون!
خواهش میکنم عزیز:11:
ولی بهتون پیشنهاد میکنم به عنونت آخرین تیر کرک رو هم عوض کن احتمال داره درست شه:

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

سلام
من بازی کال اف دوتی 4 رو نصب کردم مولتیش اجرا میشه اما تک نفره اش اجرا میشه اما فورا بسته میشه
ویندوزم هم سون است
کرک بازی هم Razor است
شما طبق این پست عمل کن ببین درست میشه:

L.A.M.P.A.R.D
30-07-2010, 21:32
بچه ها من در نصب بازیه gta EFLC مشکل دارم:

naruto_ir
30-07-2010, 22:58
سلام بچه ها
هنوز راه حلی برای Call of Duty 4 روی Win7 64 Bit پیدا نشده؟
من سیستم اینه:
Intel Core i7-920
Saphire ATi Radeon 5850
4GB Geil 1600 DDR3

136209
30-07-2010, 23:15

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

ممنون
ولی درست نشد

nemesis
31-07-2010, 00:40
دوستان من هر سریالی برای بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter® 2 میزنم قبول نمی کنه ! مشکل از چیه ؟

keb
31-07-2010, 09:33
سلام. ببخشید چند وقت نبودم:11:

بچه ها من در نصب بازیه gta EFLC مشکل دارم:

فایل نصب یا ساده ر بگم دیسک بازی خرابه که فکر کنم برای این باشه که شما خواستید دو تا بازی رو جدا از هم داشته باشید که چنین چیزی نمیشه ولی بعضی فروشنده ها سر مردم رو کلاه میذارن. البته شما دی وی دی های دیگه رو هم بزار (منظورم همون دی وی دی هایی که خودت داری. اگه دی وی دی شماره دو رو گذاشتی بعد این رو گفت بقیه رو امتحان کن. مثلا سه چهار یا حتی یک.) شاید این طوری درست شد که بعید میدونم.

سلام بچه ها
من سیستم اینه:
Intel Core i7-920
Saphire ATi Radeon 5850
4GB Geil 1600 DDR3

نه. فعلا نه. برای این کار به دوتا چیز نیازه. یکی اینکه سخت افزار شما 64بیتی باشه و همین طور شما نسخه ی 64 بیتی بازی رو در اختیار داشته باشید. سخت افزار رو میشه تهیه کرد ولی بازی رو نه. چون نسخه ی 64 بیتی رو نساختن.

دوستان من هر سریالی برای بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter® 2 میزنم قبول نمی کنه ! مشکل از چیه ؟

خب مشکل اینه که سریال هات نادرسته! اگه مطمئنی سریال هات درسته، به احتمال زیاد مشکل از اینه که شما به اینترنت وصل بودید حین کار. که اگه این طور باشه باید از اول مراحل نصب و کرک رو انجام بدی.

I3 E L O \/ E D
31-07-2010, 11:16
دوستان تو بازی Battlefield Bad Company 2 من با صدای بازی مشکل دارم.
بعضی از دیالوگا تو خود بازی قطع و وصل میشه و بعضی ها هم اصلا نیست
صدای دموهام که دیالوگاش قطعه...
مشکل از چیه؟ بازی ریپ شده؟

keb
31-07-2010, 11:55
دوستان تو بازی Battlefield Bad Company 2 من با صدای بازی مشکل دارم.
بعضی از دیالوگا تو خود بازی قطع و وصل میشه و بعضی ها هم اصلا نیست
صدای دموهام که دیالوگاش قطعه...
مشکل از چیه؟ بازی ریپ شده؟

اول چک ببین بلندگوت سالمه یا نه:31:
میتونه مشکل از کرک باشه. قبلا هم گفتم حل این مشکل رو. اول کرک رو دوباره بریز. شاید درست بشه.
یه راه دیگه هم هست اونم اینه که زیرنویس (Subtitle) رو فعال کنی. این کار رو هم انجام بده.

I3 E L O \/ E D
31-07-2010, 12:04
اول چک ببین بلندگوت سالمه یا نه:31:
میتونه مشکل از کرک باشه. قبلا هم گفتم حل این مشکل رو. اول کرک رو دوباره بریز. شاید درست بشه.
یه راه دیگه هم هست اونم اینه که زیرنویس (Subtitle) رو فعال کنی. این کار رو هم انجام بده.
بلندگو که سالمه چون روزی 2 قسمت سریال میبینم به قول اونوریا Works like a charm
کرک هم از GCW گرفتم دوباره ریختم فایده نداشت
زیرنویسم فعال کردم ولی اصلا حال نمیده مثلا وقتی داد میزنه COVER ME من اون زیر فقط زیرنویسشو بخونم! :31:
آخرین راهی که یه ذهنم رسیده اینه که آخرین پچو بگیرم بریزم با کرکش شاید درست شه
شما راه دیگه ای تو نظرت نیست؟

keb
31-07-2010, 12:11
زیرنویسم فعال کردم ولی اصلا حال نمیده مثلا وقتی داد میزنه COVER ME من اون زیر فقط زیرنویسشو بخونم! :31:

اگه بازیتو از مغازه های ایران خریدی کرک خودشو باید بریزی تا درست شه. بعدشم دیگه حال بده یا نده همینه دیگه راه چاره اش. پچ هیچ کاری نمیکنه برای این مشکل.

I3 E L O \/ E D
31-07-2010, 12:13
اگه بازیتو از مغازه های ایران خریدی کرک خودشو باید بریزی تا درست شه. بعدشم دیگه حال بده یا نده همینه دیگه راه چاره اش. پچ هیچ کاری نمیکنه برای این مشکل.
کرک خودش کرک reloaded بود
به هر حال ممنون از کمکت

nemesis
31-07-2010, 12:38
خب مشکل اینه که سریال هات نادرسته! اگه مطمئنی سریال هات درسته، به احتمال زیاد مشکل از اینه که شما به اینترنت وصل بودید حین کار. که اگه این طور باشه باید از اول مراحل نصب و کرک رو انجام بدی.

به اینترنت وصل نیودم.همون اول که می خواد نصب بشه از من یه کد 16 رقمی به نام مولتی پلیر آی دی میخواد.ولی هر کدی میزنم میگه اشتباهه !

keb
31-07-2010, 13:01
به اینترنت وصل نیودم.همون اول که می خواد نصب بشه از من یه کد 16 رقمی به نام مولتی پلیر آی دی میخواد.ولی هر کدی میزنم میگه اشتباهه !

همه رو یک یا صفر بگیر ببین میشه یا نه.

وین رونی
31-07-2010, 16:59
ویندوز 7 با بازی ها مشکلی نداره؟بازی های جدید و قدیمی مثلاً برای 3 سال پیش

mehdy.z
31-07-2010, 18:46
شما فایل settings.ini موجود در پوشه بازی رو بازکن و عدد جلوی speaker رو از 0 به 2 تغییر بده ببین درست میشه...

ویندوز 7 با بازی ها مشکلی نداره؟بازی های جدید و قدیمی مثلاً برای 3 سال پیش

خیر بازیهای 2006 به اینور که هیچ گونه مشکلی با seven ندارند(چون شالوده اون با ویستا یکیه) به طوری که با بهینه شدن ویندوز به شخصا معتقدم بازیها حتی بهتر هم توش اجرا میشه...البته بازیهای قدیمی هستند که روی Sevsn اجرا میشن ولی اطمینانی در اجرای همه اونها نیست!

Yi Yi
31-07-2010, 19:17
کرکی برای پچ 1.0.03 بازی Bioshock 2 وجود داره؟

mehdy.z
31-07-2010, 19:35
کرکی برای پچ 1.0.03 بازی Bioshock 2 وجود داره؟
ببینید این کارتون رو راه نمیندازه:

البته...یلتره:13:

yaghob.boss
31-07-2010, 22:59
با سلام دوستان . من بازی GTA Episodes From Liberty City رو خریدم سه تا DVD بود هر سه دی وی دی رو نصب کردم و فایل های اون کپی شد درون هارد و باید از توی هارد setup رو میزدم همین کارو هم کاردم اما و قتی نصب میشه ارور زیر رو میده

s.j-rez
01-08-2010, 08:35
سلام من وقتی وارد بازی gta.ivمیشم و حدودا یکی دو دقیقه بازی میکنم دوربین هی زوم میکنه وبرمیگرده مشکل چیه
وقتی رو لپ تاپ بازی میکنم بازم این مشکل هست+اینکه وقتی یه کلید میزنم مثلا بپیچه به چپ یه لحضه گیر میکنه و بعد درست میشه مشکل چیه

mamsana
01-08-2010, 08:52
سلام من وقتی وارد بازی gta.ivمیشم و حدودا یکی دو دقیقه بازی میکنم دوربین هی زوم میکنه وبرمیگرده مشکل چیه
وقتی رو لپ تاپ بازی میکنم بازم این مشکل هست+اینکه وقتی یه کلید میزنم مثلا بپیچه به چپ یه لحضه گیر میکنه و بعد درست میشه مشکل چیه

با اجازه اساتید گیمر
فکر کنم این به خاطر نوع کرک بازیتون باشه
واسه منم اینجوری بود،آخرین نسخه از کرک razor1911رو نصب کنید درست میشه به احتمال زیاد

Mohammad King
01-08-2010, 09:50
با سلام دوستان . من بازی GTA Episodes From Liberty City رو خریدم سه تا DVD بود هر سه دی وی دی رو نصب کردم و فایل های اون کپی شد درون هارد و باید از توی هارد setup رو میزدم همین کارو هم کاردم اما و قتی نصب میشه ارور زیر رو میده

دی وی دی ها ناقص بوده...

فکر کنم باید 4 تا دی وی دی باشه

s.j-rez
01-08-2010, 10:02
با اجازه اساتید گیمر
فکر کنم این به خاطر نوع کرک بازیتون باشه
واسه منم اینجوری بود،آخرین نسخه از کرک razor1911رو نصب کنید درست میشه به احتمال زیاد
میشه لینک دانلود ونحوه استفادشرو بدید راستی تو بازی چه جور رمز هارو وارد کنم

a.g g.a
01-08-2010, 10:22
دستتون درد نکنه
خوب از کجا گیر بیارم؟
حجمش چه قدری هست؟ من اینترنتم دیال آپه؛فکر نکنم بتونم دانلود کنم.
(پچpes 2010 ورژن1.5)
لطفا جواب بدید

Yi Yi
01-08-2010, 10:31
ببینید این کارتون رو راه نمیندازه:

البته...یلتره:13:

متاسفانه تو لینک بالا کرک پچ 1.0.0.3 وجود نداره.

*hamedkhatar*
01-08-2010, 10:55
سلام
اومدم بازی Singularity رو نصب کنم ولی همون اول نصب این ارور رو میده
البته قبلش یه ارور دیگه میده وقتی Ignore رو میزنم این میاد علتش چیه؟ یعنی فایلها مشکل دارند؟
اولش کل فایلها رو روی هارد کپی کردم مشکلی نبود
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

pcsoft
01-08-2010, 11:11
سلام خسته نباشید...
من Prince of Persia: The Forgotten Sands رو گرفتم ... کامل نصب و کرکش کردم ولی موقع اجرا خیلی کند هستش..
خودم احتمال میدم به خاطر سرعت پایین CPU من باشه آخه قدیمیه...
مشخصات سیستم من:
CPU: 1.8 GHZ
VGA: 9500 GT 1GB
RAM: 2 GB DDR2
HDD: 500 WD

اگر بخاطر CPU هستش شما چه نسخه از این بازی رو پیشنهاد می کنید که من بگیرم که به سیستمم بخوره..؟
یه بازی سبک مخفی کاری یا ماجراجویی هم بهم معرفی کنید برم بخرم ممنون میشم،
راستی:
من Assassin Creed 2 رو براحتی با همین CPU بازی کردم

s.j-rez
01-08-2010, 11:43
در انتظار جواب

popowoody
01-08-2010, 12:06
سلام خسته نباشید...
من Prince of Persia: The Forgotten Sands رو گرفتم ... کامل نصب و کرکش کردم ولی موقع اجرا خیلی کند هستش..
خودم احتمال میدم به خاطر سرعت پایین CPU من باشه آخه قدیمیه...
مشخصات سیستم من:
CPU: 1.8 GHZ
VGA: 9500 GT 1GB
RAM: 2 GB DDR2
HDD: 500 WD

اگر بخاطر CPU هستش شما چه نسخه از این بازی رو پیشنهاد می کنید که من بگیرم که به سیستمم بخوره..؟
یه بازی سبک مخفی کاری یا ماجراجویی هم بهم معرفی کنید برم بخرم ممنون میشم،
راستی:
من Assassin Creed 2 رو براحتی با همین CPU بازی کردم

فکر کنم همونطور که گفتی CPU ت پایینه نسخه ای که فکر کنم بهت بخوره : Prince Of Persia : The Two Thrones

mehdy.z
01-08-2010, 18:03
سلام
البته قبلش یه ارور دیگه میده وقتی Ignore رو میزنم این میاد علتش چیه؟ یعنی فایلها مشکل دارند؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
دوست من دو ایرادی هستند که موقع نصب بازیها زیاد به چشم میخورند :

error 2350. FDI server error و Error 1335 data.cab is corruptکه هردوی اینها برمیگرده به خراب شدن cabinet files که فایلهای اصلی بازی توی اونها به حالت فشرده هستند!!
درسته DVD روی هارد کپی میشه چون موقع کپی گرفتن از DVD فایلهای فشرده شده باز نمیشن و یه جورایی سربسته میمونند ولی موقع نصب که شما میخوای اوها رو نصب کنی وقتی فایل میخواد از حالت فشردگی خارج وروی هارد کپی بشه اگه مشکل داشته باشه این ایراد توسط سیستم extractor داده میشه!!
خلاصه از من میشنوی یا DVD یا فایلهای موجود توی اون خراب شده بهت پیشنهاد میکنم عوضش کنی!!

samyar_red
01-08-2010, 22:04
اقا خواهش میکنم یه عزیزی لطف کنه به من اسونترین راه برای کرک asisan's creed 2 رو به من بگه. 20 بار روش های صفحه 1 تاپیک بازی رو رفتم جواب نداد
2 ماهه این بازیو خریدم هنوز تو کفش موندم

*hamedkhatar*
01-08-2010, 22:49
اقا خواهش میکنم یه عزیزی لطف کنه به من اسونترین راه برای کرک asisan's creed 2 رو به من بگه. 20 بار روش های صفحه 1 تاپیک بازی رو رفتم جواب نداد

خدمت شما

Crack + Update (1.01):

SKIDROW crack only:

Update only:

Crack fix:

This fix is for users who have problems with settings getting
saved properly. It’s a problem even the bought edition has.
If you don’t have problems, then you don’t need this fix.

SKIDROW info:

Installation:
1. Unpack release
2. Mount image or burn it
3. Install
4. Run the v1.01 update exe from UPDATE folder on the DVD or let the game auto update by itself.
5. Copy the content from the SKIDROW folder on the DVD to
these locations and overwrite. 32 bit is for both XP, Vista
and Win7 editions. 64 bit for Vista and Win7 locations.

-32 bit version:
C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\ folder

-64 bit version:
C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\ folder

6. Play the game

samyar_red
01-08-2010, 22:58
دستت درد نکنه
اما زحمت ترجمش رو هم میکشی؟ یا یه خلاصه ای خودت بگو که چیکار کنم. امیدوارم درست شه من که هیچ امیدی ندارم

pcsoft
02-08-2010, 12:05
سلام.. ا من خودم فقط آخرین ورژن Game Launcher رو گرفتم بعدش رفتم به این آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینارو توش بعد از اولین IP نوشتم کاملا مشکل حل شد...

wild_dragon
02-08-2010, 12:10
من بازی Dragon Age Origins رو نصب کردم وقتی اجراش می کنم error زیر رو می ده مشکل از چیه ؟

keb
02-08-2010, 17:38
سلام
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

دیسک بازی مشکل داره. فایل ها ناقصه. اگه فرمت ستاپ وین زیپ ستاپه با اکستراکت هم میشه بازی رو نصب کرد.
================================================== =============

متاسفانه تو لینک بالا کرک پچ 1.0.0.3 وجود نداره.

لطفا جواب بدید

این جا کرک رو بگیر درست میشه:

دی وی دی ها ناقص بوده...

فکر کنم باید 4 تا دی وی دی باشه

باید پنج تا دی وی دی باشه. اینایی که دو تا بازی رو جداگونه میدن همه اش الکیه و کار نمیکنه.
================================================== ==============

کرک رو از اینجا درخواست کن:

برای وارد کردن رمز بستگی به بازی داره ولی عموما این دوتا راه برای بیشتر بازی ها کار میکنه.
یا کلید ` رو بزن (کنار کلید عدد یک) و رمز رو وارد کن یا کلید Enter رو بزن و رمز رو وارد کن.

mehdy.z
02-08-2010, 17:40
من بازی Dragon Age Origins رو نصب کردم وقتی اجراش می کنم error زیر رو می ده مشکل از چیه ؟

همزمانی پست:20:
بازم شما اگه روش دوستمون keb جواب نداد مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...

keb
02-08-2010, 17:40

کرک رو به احتمال زیاد تو فلدر اصلی ریختی که باید تو یکی دیگه از فلدراش (شرمنده اسمش یادم نیست ولی به احتمال زیاد luncher اسمشه) کرک رو بریزی. تو اون فلدر هم فایل exe هست.

wild_dragon
03-08-2010, 09:38
همزمانی پست:20:
بازم شما اگه روش دوستمون keb جواب نداد مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...

ram : 2 GB
VGA : 5750 ATI
CPU : E5400 2.7
main : pskpl/epu

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

کرک رو به احتمال زیاد تو فلدر اصلی ریختی که باید تو یکی دیگه از فلدراش (شرمنده اسمش یادم نیست ولی به احتمال زیاد luncher اسمشه) کرک رو بریزی. تو اون فلدر هم فایل exe هست.

توی پوشه ی کرک اصلا فایل exe نداره،کرکش رو از کجا می تونم گیر بیارم

shahramcat
03-08-2010, 11:15
آقا خواهشا یکی لطف کنه Save آخر بازی Prince of persia Forgotten sands رو به ما بده .....

واقعا ممنون

popowoody
03-08-2010, 11:42
آقا خواهشا یکی لطف کنه Save آخر بازی Prince of persia Forgotten sands رو به ما بده .....

واقعا ممنون

دانلود :

Dark Shine
03-08-2010, 12:22
هنگام نصب Empire : Total war

keb
03-08-2010, 12:33
هنگام نصب Empire : Total war

خب حالا اینو گفتی که چی بشه؟:13: اگه منظورت اینه که مشکل چیه، مشکل اینه که درایو مردنظر به اندازه ی موردنیاز بازی جای خالی نداره که باید فضای خالی درایو رو افزایش بدی.
================================================== ===============

ram : 2 GB
VGA : 5750 ATI
CPU : E5400 2.7
main : pskpl/epu

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

توی پوشه ی کرک اصلا فایل exe نداره،کرکش رو از کجا می تونم گیر بیارم

اگه منظورت اینه که تو دیسک بازی پوشه ی کرک نیست برو خر بازی فروشه رو بگیر تا می تونی بهش گیر بده:31:
چون بازی بدون کرک تو ایران مثل خونه ی بدون کلیده.

برای دانلود کرک سالم هم برو اینجا:

Dark Shine
03-08-2010, 12:35
خب حالا اینو گفتی که چی بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه منظورت اینه که مشکل چیه، مشکل اینه که درایو مردنظر به اندازه ی موردنیاز بازی جای خالی نداره که باید فضای خالی درایو رو افزایش بدی.
بازی 15 گیگ خالی میخواد من 16.4 گیگابایت خالی کردم
ولی بازم حل نشد!:41:

keb
03-08-2010, 12:44
بازی 15 گیگ خالی میخواد من 16.4 گیگابایت خالی کردم
ولی بازم حل نشد!:41:

برای اینکه مطمئن بشید واقعا این فضا رو خالی کردید این کارها رو انجام بدید:

روی درایو راست کلیک کنید و گزینه ی Properties رو بزنید. بعد از تب General دگمه ی Disk Cleanup رو پیدا کنید.
بعد همه ی تیک ها به جز اون هایی که توشون کلمه ی Windows یا Setup log File رو دارن بزنید.
آخر سر هم ok رو بزنید. این طوری کاملا فایل هایی که پاک کردیدخالی می کنن فضا رو.
اگه با این روش هم نتوستید درایوهای دیگه رو (با حجم های بیشتر) امتحان کنید. اگر باز هم نشد دو احتمال وجود داره.
یا بازی خرابه (که خیلی کمه) یا اینکه شما اول باید توی پوشه ی Document خود ویندوز نصب کنید و بعد فایل هایی که نصب شدن رو به درایوی که میخواین انتقال بدید.

mra680
03-08-2010, 19:45
بچه ها چرا اين مدلي شده بازي من
اين خطا چي ميگه؟
سيستم من:
CPU:intel e5300
VGA:gforce 9600 gt
RAM:2Gig
البته اوور كلاك هم كردم گرافيك و سي پي يو رو ولي نرمالش هم به همين صورت وقتي اوور كلاك هم خاموش ميكنم:41:
دلم تنگ شده بود واسه IGI 1 كه ضد حال خوردم...
دايركس ها هم كامل نصب هستند.
آنتي ويروس و فاير وال هم خاموش هست
كرك هم نداره اين بازي:41:

xzero
03-08-2010, 20:00
سلام
من توی بازی metro 2033 مشکل دارم
توی صفحه موج ایجاد میشه و خیلی اذیت میکنه
توی تنظیمات بازی vsync نداره!!!
anti alias روشنه
نمیدونم مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم کمک کنید

mehdy.z
03-08-2010, 20:32
سلام
anti alias روشنه
نمیدونم مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم کمک کنید

دوست من این ایراد در اصل برمیگرده به دوتا فاکتور Anti aliasing و vsycn اگه این دو تا رو دست کاری کردی ودرست نشد ایندفعه برو سراغ درایور گرافیکت ببین درست میشه یا نه...
البته من ندیدم کسی این ایراد شما رو داشته باشه....مطمئنی vsycn نداره!!

havas_1980
03-08-2010, 20:54
اين خطا چي ميگه؟
سيستم من:
البته اوور كلاك هم كردم گرافيك و سي پي يو رو ولي نرمالش هم به همين صورت وقتي اوور كلاك هم خاموش ميكنم:41:

نمیدونم چطور شدش که هنگام تایید پستم, عکسهای پستتون هم پریدش!! :blink: (اصلاح شد پستتون)

تا به اینجایی که من دیدم مشکل اینه که این بازی برای کارتهای بالاتر ساپورت نمیشه.
هیچ پچی هم براش منتشر نشده تا به حال. اینطوری مجبورین دل بکنین از بازی...

mra680
03-08-2010, 21:07
نمیدونم چطور شدش که هنگام تایید پستم, عکسهای پستتون هم پریدش!! :blink:

تا به اینجایی که من دیدم مشکل اینه که این بازی برای کارتهای بالاتر ساپورت نمیشه.
هیچ پچی هم براش منتشر نشده تا به حال. اینطوری مجبورین دل بکنین از بازی...
فداي سرت
آخ نگو كه كه داشتم ثانيه شماري ميكردم بازي كنم
حيف
آخ چرا خدا:37::42:

xzero
03-08-2010, 22:11
دوست من این ایراد در اصل برمیگرده به دوتا فاکتور Anti aliasing و vsycn اگه این دو تا رو دست کاری کردی ودرست نشد ایندفعه برو سراغ درایور گرافیکت ببین درست میشه یا نه...
البته من ندیدم کسی این ایراد شما رو داشته باشه....مطمئنی vsycn نداره!!

ممنون
مطمئنم vsync نداره و anti alias هم روشنه
قبلا تو بازی battlefield:bc2 همین مشکل رو داشتم ولی با تغییر دادن refresh rate مشکل رفع شد
من 3 تا درایور دارم
10.7 و 10.3 و 9
که 9 تو سی دی خود کارت گرافیک بود و ورزن 10.3 که تو دی وی دی یکی از بازیها بود و 10.7 که جدیدترین درایوری هست که اومده که همین چند روز پیش خودم دانلود کردم
هر سه تا رو امتحان کردم اما نشد

mehdy.z
03-08-2010, 23:29
ممنون
مطمئنم vsync نداره و anti alias هم روشنه
قبلا تو بازی battlefield:bc2 همین مشکل رو داشتم ولی با تغییر دادن refresh rate مشکل رفع شد
من 3 تا درایور دارم
10.7 و 10.3 و 9
که 9 تو سی دی خود کارت گرافیک بود و ورزن 10.3 که تو دی وی دی یکی از بازیها بود و 10.7 که جدیدترین درایوری هست که اومده که همین چند روز پیش خودم دانلود کردم
هر سه تا رو امتحان کردم اما نشد

گفتم امکان نداره نداشته باشه!!!
از اینجا روشنش کن:

یه فایل فرمت cfg. هست با wordpad باز و جلوی گزینه r_vsync رو on کن...امیدوارم درست شه:46:

xzero
04-08-2010, 00:27
این کارم کردم اما انگار درست بشو نیست!!!
off بود on کردم و تغییرات رو ذخیره کردم اما هیچ فرقی نکرد!

ejbaree
04-08-2010, 08:37
سلام.

دوستان من یه بازی به نام:Ride.Equestrian.Simulation
نصب کردم.

که وقتی واردش میشم بعد از لود شدن این پیام رو میده رو میپره بیرون.

ممنون میشم کمک کنید.

keb
04-08-2010, 09:30
سلام.

دوستان من یه بازی به نام:Ride.Equestrian.Simulation
نصب کردم.

که وقتی واردش میشم بعد از لود شدن این پیام رو میده رو میپره بیرون.

ممنون میشم کمک کنید.
ارور دونت سند هزارتا دلیل داره نمیشه فهمید! بازی هم خیلی ناشناخته ست! فکر کنم از سرویس پک باشه. مطمئن نیستم. میشه از راه رجیستری درستش کرد. با این حال تا آدم بازی رو نکنه نمیفهمه.

اين خطا چي ميگه؟
سيستم من:

اگه چندتا کارت گرافیک همزمان روی مادربرد داری برو اونی که مدل پایین تره رو انتخاب کن. میشه تو کنترل پنل مدل بالاتره رو Disable کرد. در غیر این صورت باید بیخیال بایز شی.

سلام
anti alias روشنه
نمیدونم مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم کمک کنید

اگه مانیتورت ال جیه ال سی دی هست و جاهای دیگه هم این مشکل رو داشتی صد درصد به خاطر اینه که موبایلت رو روی بلندگو گذاشتی که شاید شنیده باشی بعضی مواقع یه صداهای نویزمانندی هم از بلندگو وقتی حتی سیستم خاموشه میاد بیرون.
اگه این طوری نیست این دوتا رو ببر بالا:
Refresh rate
Bit depth
Color Depth (که خدمم نمیدونم چرا ولی گاهی اوقات کار میکنه!)

mra680
04-08-2010, 11:28
نه عزيز گرافيك آنبرد ندارم.تك گرافيك كامپيوترم همينه
يه كيس از رفيقم قرض گرفتم بريزم روش يكم بازي كنم تا آتيشم بخوابه:31:
ولي اونطريقي كه ميشه ديزيبل كرد گرافيكو اگه مسيرشو بنويسي ممنون ميشم:11:

keb
04-08-2010, 11:30
نه عزيز گرافيك آنبرد ندارم.تك گرافيك كامپيوترم همينه
يه كيس از رفيقم قرض گرفتم بريزم روش يكم بازي كنم تا آتيشم بخوابه:31:
ولي اونطريقي كه ميشه ديزيبل كرد گرافيكو اگه مسيرشو بنويسي ممنون ميشم:11:

اگه یه دونه کارت گرافیک داشته باشی که اصلا مسیری وجود نداره برا این کار.

Ho$∑∫N
04-08-2010, 13:52
سلام بچه ها
من سیستم اینه:
Intel Core i7-920
Saphire ATi Radeon 5850
4GB Geil 1600 DDR3

من همين الآن اين بازي روي دستگاهم نصبه و راحت اجرا ميشه با همين سيستم عامل.

a.g g.a
04-08-2010, 14:24

کرک یا پچ؟

matrix_3s
04-08-2010, 20:53
سلام دوستان
من بازی need for speed undercover رو نصب کردم
اما ارو dont send رو میده باید چی کار کنم
دوستان خواهشا کمک کنید
من این بازیو تو سیستم قبلی بازی میکردم اما تو این سیستمی که گرفتم وقتی میخواد وارد منو شه میاد بیرون و ارور میده....
دو تا نسخه هم نصب کردم ولی نشد..........

dimah2005
04-08-2010, 20:56
من یدونه dirt2 خردیدم شرکتشم پردیس گیم هست

دی وی دی اول رو که اکسترکت می کنه ، دی وی دی دوم رو می زارم اون اکسترکت می کنه ولی اخرش ارور میده می گه دی وی دی 1 رو بزار (در اصل به پارت 1 کیر میده )
وقتی اونو میزارم برتامه هنگ می کنه و ویندوز می بندتش ،

حالا من خودم بعد از ان سال اومدم یه بازی نصب کنم ها

mehdy.z
04-08-2010, 21:10
من یدونه dirt2 خردیدم شرکتشم پردیس گیم هست

دی وی دی اول رو که اکسترکت می کنه ، دی وی دی دوم رو می زارم اون اکسترکت می کنه ولی اخرش ارور میده می گه دی وی دی 1 رو بزار (در اصل به پارت 1 کیر میده )
وقتی اونو میزارم برتامه هنگ می کنه و ویندوز می بندتش ،

حالا من خودم بعد از ان سال اومدم یه بازی نصب کنم ها
دوست من بعضی از بازیها چنین مشکلاتی دارند یعنی خود من هم نفهمیدم این چه کاریه...یه بازی بود در طول نصب از خود من خواست که دوبار جای DVD بازی رو عوض کنم ولی سرآخر نصب شد!!...البته چند تا بازی دیگه هم به همین نحو به تورم خورد ولی در نصب مشکلی به جود نیومد...
ولی برای شما این که ممکنه وسط نصب DVD یک رو بخواد تا یه حدی طبیعیه ولی فقط این رو بگم به طور معمول نباید هنگ کنه فقط اگه ایرادی توی DVD بازی باشه باید بگه که مثلا فلان فایل رو نمیتونه بخونه!!
البته من نفهمیدم منظور شما دقیقا چیه خوب اگه کلا بعد از گذاشتن DVD بازی برنامه بسته میشه که باید نصب تموم شده باشه ولی اگه اخطاری چیزی میده اخطارش رو بگو؟

matrix_3s
04-08-2010, 21:30
سلام دوستان
من بازی need for speed undercover رو نصب کردم
اما ارو dont send رو میده باید چی کار کنم
دوستان خواهشا کمک کنید
من این بازیو تو سیستم قبلی بازی میکردم اما تو این سیستمی که گرفتم وقتی میخواد وارد منو شه میاد بیرون و ارور میده....
دو تا نسخه هم نصب کردم ولی نشد..........
دوستان اگه میشه یه کاری واسه کنین
اگه از کرکه ممنون میشم لینک کرک برام بذاری

xzero
04-08-2010, 21:50
سلام
anti alias روشنه
نمیدونم مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم کمک کنید

mehdy.z
04-08-2010, 21:54
شما این سه کار رو حتما بکن ببین درست میشه:
1-dx داخل DVD بازی رو نصب کن....
2-حتما nvidia phsyx رو نصب کن...
3-گزینه معروف unimodem رو disable کن...
در ضمن این ایراد dont send که گاهی اوقات توی این بازی داده میشه مال خود بازیه فقط کافیه شما مسابقه رو عوض کنی تا درست شه...

dimah2005
04-08-2010, 22:11
دوست من بعضی از بازیها چنین مشکلاتی دارند یعنی خود من هم نفهمیدم این چه کاریه...یه بازی بود در طول نصب از خود من خواست که دوبار جای DVD بازی رو عوض کنم ولی سرآخر نصب شد!!...البته چند تا بازی دیگه هم به همین نحو به تورم خورد ولی در نصب مشکلی به جود نیومد...
ولی برای شما این که ممکنه وسط نصب DVD یک رو بخواد تا یه حدی طبیعیه ولی فقط این رو بگم به طور معمول نباید هنگ کنه فقط اگه ایرادی توی DVD بازی باشه باید بگه که مثلا فلان فایل رو نمیتونه بخونه!!
البته من نفهمیدم منظور شما دقیقا چیه خوب اگه کلا بعد از گذاشتن DVD بازی برنامه بسته میشه که باید نصب تموم شده باشه ولی اگه اخطاری چیزی میده اخطارش رو بگو؟

این مشگل حل شد
همه فایل های زیپ رو از دو تا دی وی دی یه جا کپی کردم بعد اکسترکت کردم ، بعدش نصب کردم ، فقط نمی دونم چرا اینجوریه؟
تا حالا بازی ندیدم اینجوری نصب شه
یه فایل اکسه داره که توی خودش هم گزینه برا نصب داره و هم برا پلی کردن !

حالال که نصب کردم برا پلی کردن میگه دی وی دی اصلی رو بزار، کرک هم که کپی کردم فایده نکرد

نمیدونم اینا ورژن جدید بازی نصب کردنه؟

matrix_3s
04-08-2010, 22:17
در ضمن این ایراد dont send که گاهی اوقات توی این بازی داده میشه مال خود بازیه فقط کافیه شما مسابقه رو عوض کنی تا درست شه... ممنون دوست عزیز
مشکل از عوض کردن پک ویندوزم بود از قسمت regedit که به حالت اول برگردوندم درست شد
ولی حالا نمی تونم رزولوشن رو تغیر بدم رو حالت پیش فرضه
من میخوام بذارم رو 1024x1280
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

king-hitler2
04-08-2010, 23:21

مشكل منم همين بود
سرويس پك 3 نصب كردم جواب داد
رو دو ارور مي داد

mehdy.z
04-08-2010, 23:31
ممنون دوست عزیز
مشکل از عوض کردن پک ویندوزم بود از قسمت regedit که به حالت اول برگردوندم درست شد
ولی حالا نمی تونم رزولوشن رو تغیر بدم رو حالت پیش فرضه
من میخوام بذارم رو 1024x1280
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا این بازی توی تنظیمات گرافیکش که میشد راحت رزولوشن رو عوض کرد نمیتونی پیداش کنی یا نمیشه؟

mehdy.z
04-08-2010, 23:39
این مشگل حل شد
همه فایل های زیپ رو از دو تا دی وی دی یه جا کپی کردم بعد اکسترکت کردم ، بعدش نصب کردم ، فقط نمی دونم چرا اینجوریه؟
تا حالا بازی ندیدم اینجوری نصب شه
یه فایل اکسه داره که توی خودش هم گزینه برا نصب داره و هم برا پلی کردن !

حالال که نصب کردم برا پلی کردن میگه دی وی دی اصلی رو بزار، کرک هم که کپی کردم فایده نکرد

نمیدونم اینا ورژن جدید بازی نصب کردنه؟
این مشکل دقیقا از کرکه یا کرکت مشکل داره یا بد کرک کردی!
البته اگه به نحوه کرک کردنت اطمینان داری میتونی کرک سالم رو از اینجا دانلود کنی:

متاسفانه هیلتره ولی مطمئن ترین کرک رو داره...شما به عنوان کاربر فعال انجمن فیلم احتمالا هیلتر شکن داری:31:

dimah2005
04-08-2010, 23:55
این مشکل دقیقا از کرکه یا کرکت مشکل داره یا بد کرک کردی!
البته اگه به نحوه کرک کردنت اطمینان داری میتونی کرک سالم رو از اینجا دانلود کنی:

متاسفانه هیلتره ولی مطمئن ترین کرک رو داره...شما به عنوان کاربر فعال انجمن فیلم احتمالا هیلتر شکن داری:31:

داداش بدون فیتیله پیچ 1 دقیقه هم نمیشه تو اینترنت کاری کرد :31:

ولی من از این سایتا خیلی بدم میاد ، اصلا بلت نیستم باهاشون کار کنم ، می رم توشون گیر میکنم،
کرک همون کرکه؟ اخه من هرچی توش پیدا کردم الا کرک ، یه انبلاکر دان کردم
اخرش فهمیدم سیو گیم هستش، چی چی میشه کرک؟
الان فهمیدم مشکل چیه! انتی ویروسم فیل کرک رو پاک کرده ، دستش درد نکنه :31:

این شرکتای ایرانی هم معلوم نیست چی کار می کنن

اون زمونا (اخرین باری که بازی نصب کردم 4 5 سال پیش بود) از این سوسل بازی ها نبود که

ثه ثوت بازی رو نصب می کردی

الان نمی دونی چقدر ژانگلر بازی درو وردم تا بازی نصب شه ، اخرشم ارزوش به دلم موند

mehdy.z
05-08-2010, 00:21
داداش بدون فیتیله پیچ 1 دقیقه هم نمیشه تو اینترنت کاری کرد :31:

ولی من از این سایتا خیلی بدم میاد ، اصلا بلت نیستم باهاشون کار کنم ، می رم توشون گیر میکنم،
کرک همون کرکه؟ اخه من هرچی توش پیدا کردم الا کرک ، یه انبلاکر دان کردم
اخرش فهمیدم سیو گیم هستش، چی چی میشه کرک؟
الان فهمیدم مشکل چیه! انتی ویروسم فیل کرک رو پاک کرده ، دستش درد نکنه :31:

این شرکتای ایرانی هم معلوم نیست چی کار می کنن

اون زمونا (اخرین باری که بازی نصب کردم 4 5 سال پیش بود) از این سوسل بازی ها نبود که

ثه ثوت بازی رو نصب می کردی

الان نمی دونی چقدر ژانگلر بازی درو وردم تا بازی نصب شه ، اخرشم ارزوش به دلم موند
دوست عزیز کرک پوشه ای هست که توی DVD نصب بازی وجود داره شما باید فایلهای موجود توی اون پوشه رو دقیقا در محل نصب بازی کپی کنی حتما هم موقع کپی به شما اخطار داده میشه که چنین فایلی وجود داره و شما گزینه replace رو میزنی اونوقت بازی به قول خودمون کرک میشه ودیگه موقع اجرا خطار serial numbre یا نبود DVD در درایو رو نمیده...از قرار معلوم شما درست کرک نکردی!!

dimah2005
05-08-2010, 01:11
دوست عزیز کرک پوشه ای هست که توی DVD نصب بازی وجود داره شما باید فایلهای موجود توی اون پوشه رو دقیقا در محل نصب بازی کپی کنی حتما هم موقع کپی به شما اخطار داده میشه که چنین فایلی وجود داره و شما گزینه replace رو میزنی اونوقت بازی به قول خودمون کرک میشه ودیگه موقع اجرا خطار serial numbre یا نبود DVD در درایو رو نمیده...از قرار معلوم شما درست کرک نکردی!!

خیلی ممنون

وای یعنی این همه که من بازی کرک کردم ، اشتباه کرک کرده بودم ، خدا منو ببخشه. پس با امداد غیبی چیزی بازی ها اجرا میشدن :31:

مشکل از خود فایل کرک بازیه، به شرکتش میل زدم ببینم چی میشه،

فقط خدا کنه بعد از این همه مکافات نبینم که بازی سانسور داره ....

با تشکر از شما دوست عزیز
امیدوارم جمله اولمو به دل نگیری

salar_linux
05-08-2010, 01:30
سلام به همه دوستان
بچه ها من به یه مشکل اساسی برخورد کردم هر زمان بازی Pes 2010 اجرا می کنم گاهی
هم بازیهای دیگه تصویر به حالتی که تو عکس در میاد ...لطفا کمکم کنید !!!!!!؟؟؟؟
سیستم من

Cpu Amd Phenom X4 945
Graphic Msi 5850
Ram 4gig
Lcd Asus VK266H

keb
05-08-2010, 10:05
سلام به همه دوستان
بچه ها من به یه مشکل اساسی برخورد کردم هر زمان بازی Pes 2010 اجرا می کنم گاهی
هم بازیهای دیگه تصویر به حالتی که تو عکس در میاد ...لطفا کمکم کنید !!!!!!؟؟؟؟
سیستم من

Cpu Amd Phenom X4 945
Graphic Msi 5850
Ram 4gig
Lcd Asus VK266H

خیلی نادره. عجیب اینه که از بازیکن ها خط ها در اومده و تصادفی نیست. 99% به خاطر اینه که نوین پنداز خرابکاری کرده تو بازی.

a.g g.a
05-08-2010, 10:39

کرک یا پچ؟

keb
05-08-2010, 10:45
کرک یا پچ؟

گفتم که کرک.

matrix_3s
05-08-2010, 11:03
چرا این بازی توی تنظیمات گرافیکش که میشد راحت رزولوشن رو عوض کرد نمیتونی پیداش کنی یا نمیشه؟
دستت درد نکنه دیگه اوسگل نیستم که نتونم پیداش کنم :31:
ولی وقتی از سایز1024x768 میخوام بذارم روی 1024x1280 روی همون 1024x1280 میمونه ولی در حقیقت 640x480 هستش
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

salar_linux
05-08-2010, 11:15
خیلی نادره. عجیب اینه که از بازیکن ها خط ها در اومده و تصادفی نیست. 99% به خاطر اینه که نوین پنداز خرابکاری کرده تو بازی.
یعنی اصلا درست نمیشه ... اخه متاسفانه رو سیستم من ورژن اصلی pes 2010 هم همین مشکل داره؟
باید چیکار کنم؟کارت اپدیت کردم نشد...Direct X 11 نصب کردم نشد دیگه باید چیکار کنم :41:

mehdy.z
05-08-2010, 12:19
دستت درد نکنه دیگه اوسگل نیستم که نتونم پیداش کنم :31:
ولی وقتی از سایز1024x768 میخوام بذارم روی 1024x1280 روی همون 1024x1280 میمونه ولی در حقیقت 640x480 هستش
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
اوسگل یعنی چی اووقت؟؟:31:
از شوخی گذشته من که درست نفهمیدم شما چی میگی رزولوشن عوض نمیشه یا عوض میشه تغییری نمیکنه!!
در کل از اینجا هم میتونی درستش کنی:
توی ریجستری ویندوز برو به آدرس:

و دوکلید زیر رو به مقدارهایی که گفتم تغییر بده(برای رزولوشن 1024*1280):

matrix_3s
05-08-2010, 15:14
اوسگل یعنی چی اووقت؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از شوخی گذشته من که درست نفهمیدم شما چی میگی رزولوشن عوض نمیشه یا عوض میشه تغییری نمیکنه!!
در کل از اینجا هم میتونی درستش کنی:
توی ریجستری ویندوز برو به آدرس:
ممنون دوست عزیز
خودم پیدا کردم
رفتم screen resolution و به 1024x1280 تغییر دادم
و به بازی رفتم و روی 1024x1280 گذاشتم حل شد
مشکل بی خودی بود

در کل ممنون از راهنماییات

ATA FARZADI
05-08-2010, 19:06
با سلام خدمت دوستان

من با بازی Aliens vs. Predator یه مشکلی دارم
توی این بازی 3 شخصیت داره که میتونی هر کدوم رو انتخاب کنی ویه جور بازی کنی
مشکل من با آدم نیست لااقل تا الان که چیزی حدود 51 درصد رفتم
مشکل منبا Aliens و Predator هست
یعنی اگر شخصیت aliens رو بگیرم بازی رو میخوام شروع کنم load میشه و به محض شروع بازی بسته میشه بدون هیچ پیغامی وهمین مشکل با predator رو هم دارم البته حدود 35 درصد میاد بیرون

باید بگم تمامی درایور های جدید هم نصبه وdx رو win xp و win 7 هر دو همینطوره

گرافیک رو هم برای امتحان به پایین ترین حد ممکن بردم ولی فرقی نکرد

کمک خواهشا

matrix_3s
05-08-2010, 19:32
با سلام خدمت دوستان

من با بازی Aliens vs. Predator یه مشکلی دارم
توی این بازی 3 شخصیت داره که میتونی هر کدوم رو انتخاب کنی ویه جور بازی کنی
مشکل من با آدم نیست لااقل تا الان که چیزی حدود 51 درصد رفتم
مشکل منبا Aliens و Predator هست
یعنی اگر شخصیت aliens رو بگیرم بازی رو میخوام شروع کنم load میشه و به محض شروع بازی بسته میشه بدون هیچ پیغامی وهمین مشکل با predator رو هم دارم البته حدود 35 درصد میاد بیرون

باید بگم تمامی درایور های جدید هم نصبه وdx رو win xp و win 7 هر دو همینطوره

گرافیک رو هم برای امتحان به پایین ترین حد ممکن بردم ولی فرقی نکرد

کمک خواهشا
احتمالا از کرک هستش واسه خود منم همین طور بود بی خیالش شدم
ولی شما یه سرچی کن کرکشو پیدا میکنی

Rastin.
05-08-2010, 19:47
سلام...دوستان من بازی neverhood رو دانلود کردم...نوع فایل elby.vcdmount هست, میخواستم بدونم اینو با برنامه nero روی cd رایت کنم اجرا میشه یا برای رایتش برنامه خاصی میخواد؟!

اگه بخوام با درایو مجازی اجراش کنم کار با چه برنامه ای راحتتره؟ راستش چند نسخه برنامه alcohol از همین انجمن دانلود کردم کرک هیچکدوم کار نکرد!

ممنون میشم راهنمایی کنید.:20:

mehdy.z
05-08-2010, 20:03
سلام...دوستان من بازی neverhood رو دانلود کردم...نوع فایل elby.vcdmount هست, میخواستم بدونم اینو با برنامه nero روی cd رایت کنم اجرا میشه یا برای رایتش برنامه خاصی میخواد؟!

اگه بخوام با درایو مجازی اجراش کنم کار با چه برنامه ای راحتتره؟ راستش چند نسخه برنامه alcohol از همین انجمن دانلود کردم کرک هیچکدوم کار نکرد!

ممنون میشم راهنمایی کنید.:20:
فکر کنم با برنامه VirtualCloneDrive بتونی بازش کنی....

matrix_3s
05-08-2010, 21:58
تو بازی undercover مشکل افت فریم دارم ..........ایراد از کجاست
در همه تنظیمات .....حتی تو حالت پیشفرض اما درست نشد
من بازی split/second رو بدون افت فریم روی آخرین تنظیمات بازی کردم
vga gtx 260
ram 2 gig
cpu 5300

mehdy.z
05-08-2010, 23:29
تو بازی undercover مشکل افت فریم دارم ..........ایراد از کجاست
در همه تنظیمات .....حتی تو حالت پیشفرض اما درست نشد
من بازی split/second رو بدون افت فریم روی آخرین تنظیمات بازی کردم
vga gtx 260
ram 2 gig
cpu 5300
توی خونشه!!
یعنی تقریبا همه ملت ین مشکل رو دارند پچهایی هم که براش اومده تقریبا هیچ کدوم نتونستند کار درستی انجام بدن فقط بعضی از بچه ها با تعویض کرک(RELOADED) تونستند یک مقدار بهبودش بدن که میتونی از اینجا دانلود کنی:

toraj11
06-08-2010, 06:41
با سلام
چرا بازیهایی که قبلا رو سیستمم بازی کردم بعد از نصب دوباره موقعه اجرا یه لحظه صفحه سیاهه
میاد بعدش مینی مایز میشه؟
بازی رو uninstall کردم دوباره نصب کردم حل نشد!
این مشکل رو چند بازی دارم!:41:
قبلا با همین win بازی اجرا میشد!:13:

Ar@m
06-08-2010, 09:12
با سلام
چرا بازیهایی که قبلا رو سیستمم بازی کردم بعد از نصب دوباره موقعه اجرا یه لحظه صفحه سیاهه
میاد بعدش مینی مایز میشه؟
بازی رو uninstall کردم دوباره نصب کردم حل نشد!
این مشکل رو چند بازی دارم!:41:
قبلا با همین win بازی اجرا میشد!:13:

ويروس ها و spyware ها ميتونن اين كارو بكنن
با يه آنتي ويروس به روز سيستمت رو چك كن

BMW.M3_E46
06-08-2010, 10:25
سلام دوستان
من بازی GTA EFLC رو نصب کردم توی همه سیستم عاملا کار می کنه به غیر از windows 7 64 bit (حتی windows 7 32 bit کار میکنه)
یعنی وقتی وارد بازی میشم به جای اینکه 2 صفحه play GTA بیاد صفحه سیاه میاد و هنگ میکنه به نظر شما مشکل چیه؟

keb
06-08-2010, 10:59
سلام دوستان
من بازی GTA EFLC رو نصب کردم توی همه سیستم عاملا کار می کنه به غیر از windows 7 64 bit (حتی windows 7 32 bit کار میکنه)
یعنی وقتی وارد بازی میشم به جای اینکه 2 صفحه play GTA بیاد صفحه سیاه میاد و هنگ میکنه به نظر شما مشکل چیه؟

خودت داری میگی ویندوز 64 بیت. این بازی رو سیستم عامل 64 بیتی کار نمیکنه. علتش همینه.

xzero
06-08-2010, 15:46
خودت داری میگی ویندوز 64 بیت. این بازی رو سیستم عامل 64 بیتی کار نمیکنه. علتش همینه.

من خودم وین7 64 بیتی دارم و رو سیستمم نصبه!!!

Dark Shine
06-08-2010, 15:55
رو سیستم نصب میشه ولی اجرا نمیشه دوستمونم گفت که!

Phonix Live
06-08-2010, 19:20
سلام
میخواستم بدونم گرافیک ProStreet بالاتره یا Undercover ؟
من ProStreet رو نصب کردم اما نتوتستم بازی کنم ...
ممنون

mehdy.z
06-08-2010, 21:20
سلام
ممنون
من prostreet رو بازی نکردم ولی undercover که در اصل داغون سری NFS هست ولی از نظر سنگین اجرا شدن از shift به اون عظمت هم بدتر فریم میده:13:

king-hitler2
06-08-2010, 22:07
من prostreet رو بازی نکردم ولی undercover که در اصل داغون سری NFS هست ولی از نظر سنگین اجرا شدن از shift به اون عظمت هم بدتر فریم میده:13:

رو سیستم من پرو خیلی افت فریم داشت ولی اندر راحت جواب داد
9400
یک گیگ

Phonix Live
06-08-2010, 23:15
سیستم من اینه :
CPU: E6320 Core 1.86
RAM : 2 GIG
VGA : 7300 GT 256 MB
پرو استریت رو نتونستم بازی کنم
آیا به نظر شما با این مشخصات Undercover روی سیستمم میکشه؟
ارزششو داره دانلود کنم؟

Ho$∑∫N
07-08-2010, 05:33
سیستم من اینه :
CPU: E6320 Core 1.86
RAM : 2 GIG
VGA : 7300 GT 256 MB
پرو استریت رو نتونستم بازی کنم
آیا به نظر شما با این مشخصات Undercover روی سیستمم میکشه؟
ارزششو داره دانلود کنم؟

میکشه چون 6600 یکی اجرا کرده بود ولی روی low.
البته cpu & ram ات با تقریب مناسب داغونه از نظر بازدهی.

keb
07-08-2010, 10:51
سلام
ممنون

UnderCover گرافیکش بهتره.

Phonix Live
07-08-2010, 14:11
میکشه چون 6600 یکی اجرا کرده بود ولی روی low.
البته cpu & ram ات با تقریب مناسب داغونه از نظر بازدهی.
مگه چقدر رم میخواد؟

farid_frd
07-08-2010, 15:43
سلام دوستان
من وقتی میخوام بازی modern warfare 2 رو نصب کنم با این ارور مواجه میشم :
ویندوزم هم 7 هست
حالا چی کار کنم ؟
ممنون

king-hitler2
07-08-2010, 15:49
سلام دوستان
ویندوزم هم 7 هست
حالا چی کار کنم ؟
ممنون

فکر کنم مشکل از dvd هستش خرابه
تمیرش کن

popowoody
07-08-2010, 15:51
سلام دوستان
ویندوزم هم 7 هست
حالا چی کار کنم ؟
ممنون

سی دی بازی رو چند وقت پیش خریدید ؟ چون نمی تونه Data2.Cab رو Extract کنه و این می تونه بخاطر خش سی دی باشه ...

farid_frd
07-08-2010, 15:57
فکر کنم مشکل از dvd هستش خرابه
تمیرش کن
ممنون
آخه یکی از دوستام این رو نصب کرده
حالا من چه جوری تمیز کنم خوبه ؟

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

سی دی بازی رو چند وقت پیش خریدید ؟ چون نمی تونه Data2.Cab رو Extract کنه و این می تونه بخاطر خش سی دی باشه ...
1 ماه نشده
ولی همون اول که خریدم هم نصب نشد !!

mr7
07-08-2010, 16:03
سلام من resident evil 5 رو نصب کردم وقتی میخوام بازیرو اجرا کنم بعد از اینکه آرم شرکت capcom میره یه صفحه سیاه میاد و دیگه هیچی نشون نمیده!!!
لطفا کمکم کنید!!!!
سیستم من:
cpu : 2.8 core 2 duo
ram: 2gb
graphic: 1gb 9500 gt
windows 7

farid_frd
07-08-2010, 16:10
سلام من resident evil 5 رو نصب کردم وقتی میخوام بازیرو اجرا کنم بعد از اینکه آرم شرکت capcom میره یه صفحه سیاه میاد و دیگه هیچی نشون نمیده!!!
لطفا کمکم کنید!!!!
سیستم من:
cpu : 2.8 core 2 duo
ram: 2gb
graphic: 1gb 9500 gt
windows 7
کرکش رو نصب کردین ؟

mr7
07-08-2010, 16:55
کرکش رو نصب کردین ؟

تو سی دی ش نوشته بود بدون نیاز به کرک!

mehdy.z
07-08-2010, 17:50
تو سی دی ش نوشته بود بدون نیاز به کرک!
ممکنه از ناقص بود بازی باشه ولی احتمالش کمه بهت پیشنهاد میکنم درایور گرافیکت رو به روز کنی...

farid_frd
07-08-2010, 17:53
از دوستان حرفه ای می خواستم بپرسم که :
به نظر شما بهترین بازی ماشین سواری از همه لحاظ چیه ؟
لطفا لینک دانلودش هم بذارین
ممنون:40:

Phonix Live
07-08-2010, 18:08
مگه چقدر رم میخواد؟
بی زحمت به این سؤال پاسخ بدبد؟

در ضمن یه بازی ماشین سواری خو ب که به سیستم بخوره رو معرفی کنید
کرین آخرین بازی بود که انجام دادم

keb
07-08-2010, 18:18
سلام دوستان
ویندوزم هم 7 هست
حالا چی کار کنم ؟
ممنون

با مایه ظرفشویی درست میشه. دارم راست میگم. من خودم خش یه دی وی دی رو با مایه ظرفشویی گرفتم:31:

از دوستان حرفه ای می خواستم بپرسم که :
به نظر شما بهترین بازی ماشین سواری از همه لحاظ چیه ؟
لطفا لینک دانلودش هم بذارین
ممنون:40:

خب هرکسی نظر خودش رو داره ولی اکثرن میگن NFS Most Wanted که خود من هم میگم همین بازی. (این مشکل نصب بازیه یا اجرا؟):31::13:

بی زحمت به این سؤال پاسخ بدبد؟

در ضمن یه بازی ماشین سواری خو ب که به سیستم بخوره رو معرفی کنید
کرین آخرین بازی بود که انجام دادم

رم 1 کافیه. بازی ماشینی خوب blur و Split/Second.

mr7
07-08-2010, 18:39
ممکنه از ناقص بود بازی باشه ولی احتمالش کمه بهت پیشنهاد میکنم درایور گرافیکت رو به روز کنی...
ممکنه مشکل از ویندوز باشه؟
آخه روی جلدش نوشته تو ویندوز xp و vista اجرا میشه
همه بازیهای vista تو 7 اجرا میشه؟

farid_frd
07-08-2010, 18:39
با مایه ظرفشویی درست میشه. دارم راست میگم. من خودم خش یه دی وی دی رو با مایه ظرفشویی گرفتم:31:

خب هرکسی نظر خودش رو داره ولی اکثرن میگن NFS Most Wanted که خود من هم میگم همین بازی. (این مشکل نصب بازیه یا اجرا؟):31::13:

ممنون ولی میشه بیش تر توضیح بدین که چه جوری تمیزش کنم ؟( آخه مال خودم نیست )
بازی NFS Most Wanted به سیستم من می خوره ؟
cpu: AMD Athlon 7750 dual core 2.70 GHz
ram:2.00 GB
graphic: GeForce 9500 GT- 1GB
win7- 32 bit
ممنون

mehdy.z
07-08-2010, 18:55
ممکنه مشکل از ویندوز باشه؟
آخه روی جلدش نوشته تو ویندوز xp و vista اجرا میشه
همه بازیهای vista تو 7 اجرا میشه؟
اون که بله چون زیرساخت این دو ویندوز یکیه و در اصل seven نسخه بهینه شده vista_ست:46:

mr7
07-08-2010, 19:16
اون که بله چون زیرساخت این دو ویندوز یکیه و در اصل seven نسخه بهینه شده vista_ست:46:
درایورش حدودا حجمش چقدره؟
از کجا میتونم دانلود کنم؟

dimah2005
07-08-2010, 19:25
سلام
اگه یادتون باشه من یدونه dirt2 گرفته بودم که مشکل نصب داشت
رفتم پسش دادم یه نسخه دیگه از یه شرکت دیگه گرفتم
حالا این یکی رو که نصب کردم

وقتی می خوام اجراش کنم
"می گه فلان فایل نیستش دوباره برنامه را نصب کنید "
که یه بار دیگه نصب کردم فایده نکرد

من الان شدیدا حالم گرفتس ،
نکنه تقصیر سیستم باشه ؟ تازه گرفتمش می خواستم با این بازی چکش کنم! (البته ارورش که ربطی نداره)
ربطیی به این نداره که الان ویندوزم از جینیوس درومده ؟

mehdy.z
07-08-2010, 19:27
سلام
اگه یادتون باشه من یدونه dirt2 گرفته بودم که مشکل نصب داشت
رفتم پسش دادم یه نسخه دیگه از یه شرکت دیگه گرفتم
حالا این یکی رو که نصب کردم

وقتی می خوام اجراش کنم
"می گه فلان فایل نیستش دوباره برنامه را نصب کنید "
که یه بار دیگه نصب کردم فایده نکرد

من الان شدیدا حالم گرفتس ،
نکنه تقصیر سیستم باشه ؟ تازه گرفتمش می خواستم با این بازی چکش کنم! (البته ارورش که ربطی نداره)
ربطیی به این نداره که الان ویندوزم از جینیوس درومده ؟
اخطار رو دقیقا بگو؟

B.J.U
07-08-2010, 20:41
سلام
من الان سون دارم ولی قبلا XP بود
2 تا دی وی دی هیتمن رو از 2 شرکت متفاوت دارم
یکی که اصلا نصب نمیشه و اون یکی بدون هیچ اروری اجرا!
میشه بگید چیکار کنم؟
راستی هیچ بازی مال شرکت تیوای رو سیستم نصب نمیشه
حتی وارد ستاپ هم نمیشه
گزینه ی سازگاری با ویندوز 7 رو هم امتحان کردم

mehdy.z
07-08-2010, 20:46
سلام
من الان سون دارم ولی قبلا XP بود
2 تا دی وی دی هیتمن رو از 2 شرکت متفاوت دارم
یکی که اصلا نصب نمیشه و اون یکی بدون هیچ اروری اجرا!
میشه بگید چیکار کنم؟
راستی هیچ بازی مال شرکت تیوای رو سیستم نصب نمیشه
حتی وارد ستاپ هم نمیشه
گزینه ی سازگاری با ویندوز 7 رو هم امتحان کردم
اونی که نصب نمیشه چی میگه؟؟
ثانیا نسخه بازی رو هم بگو...

Phonix Live
07-08-2010, 21:32

این دوتا که خیلی جدیدن !
شما مطمئنی به سیستم من میخوره ؟

dimah2005
07-08-2010, 23:10

تو اکس پی اجرا شد
ولی بعضی جای بازی هنگ می کرد ! مثلا بعد از دور اول وقتی از محیط مسابقه میومد بیرون روی یه تصویر گیر می کرد دیگه هیچ کاری نمی تونستم بکنم
یا حتی اگه یه ماشین دیگه بر می داشتی بازم هنگ می کرد
که دیگه سری اخریه
با هیچ ترفندی تنوستم بیام بیرون مجبور به رسیت شدم

mehdy.z
08-08-2010, 00:25

تو اکس پی اجرا شد
ولی بعضی جای بازی هنگ می کرد ! مثلا بعد از دور اول وقتی از محیط مسابقه میومد بیرون روی یه تصویر گیر می کرد دیگه هیچ کاری نمی تونستم بکنم
یا حتی اگه یه ماشین دیگه بر می داشتی بازم هنگ می کرد
که دیگه سری اخریه
با هیچ ترفندی تنوستم بیام بیرون مجبور به رسیت شدم
درست دیدم؟؟ muffle.dll ؟؟
این فایل که اصلا نه توی پوشه بازی هست(خودم نصب شدش رو دارم) نه توی پوشه system32 ویندوز!!
اصلا توی نت حتی مشابه این اخطار یا فایل رو نتونستم رو پیدا کنم!!

asklt
08-08-2010, 00:42
سلام من آخرین نسخه سیمز رو دانلود کردم که این باشه The.Sims.3.Ambitions-ViTALiTY
حالا وقتی میخوام نصب کنم میگه شما باید یک نسخه دیگه از سیمز رو داشته باشید تا بتونید این رو نصب کنید
میشه بگید باید کدوم نسخه رو بگیرم اگه میشه یکم سریع ممنون.

dimah2005
08-08-2010, 00:43
درست دیدم؟؟ muffle.dll ؟؟
این فایل که اصلا نه توی پوشه بازی هست(خودم نصب شدش رو دارم) نه توی پوشه system32 ویندوز!!
اصلا توی نت حتی مشابه این اخطار یا فایل رو نتونستم رو پیدا کنم!!

اره درسته
می بینی که با مداد رنگی هم برات نوشتم حالشو ببری :27:

حالا من چی کار کنم؟
این اکس هم که خیلی کنده عصاب خورد کنه

B.J.U
08-08-2010, 01:55
سلام من آخرین نسخه سیمز رو دانلود کردم که این باشه The.Sims.3.Ambitions-ViTALiTY
حالا وقتی میخوام نصب کنم میگه شما باید یک نسخه دیگه از سیمز رو داشته باشید تا بتونید این رو نصب کنید
میشه بگید باید کدوم نسخه رو بگیرم اگه میشه یکم سریع ممنون.
باید نسخه ی معمولی رو داشته باشین:
The Sims 3
همونی که پایه هست!

asklt
08-08-2010, 02:14
ببخشید این جا رو نگاه کنید این نسخه هست درسته؟؟

Phonix Live
08-08-2010, 02:24
بی زجمت به این پست پاسخ بدید

popowoody
08-08-2010, 11:04
اره درسته
می بینی که با مداد رنگی هم برات نوشتم حالشو ببری :27:

حالا من چی کار کنم؟
این اکس هم که خیلی کنده عصاب خورد کنه

باید muffle.dll رو دانلود کنی و توی Windows\System32 یا پوشه اصلی بازی بریزی . ولی فکر کنم این فایل کمیاب باشه...

Dark Soul
08-08-2010, 13:30
من می خوام halo 2 را در سون نصب کنم که باید از طریق داس فایل نصبش اجرا بشه اما این ارور را می ده :
the ordinal 126 could not be located in the dynamic link library dwmapi.dll

farid_frd
08-08-2010, 16:25
[QUOTE=keb;5251842]با مایه ظرفشویی درست میشه. دارم راست میگم. من خودم خش یه دی وی دی رو با مایه ظرفشویی گرفتم:31:
[QUOTE]

آبم قاطیش کنم ؟
با پنبه تمیز کنم ؟

mhadishirani
08-08-2010, 16:43
[QUOTE=keb;5251842]با مایه ظرفشویی درست میشه. دارم راست میگم. من خودم خش یه دی وی دی رو با مایه ظرفشویی گرفتم:31:
[QUOTE]

آبم قاطیش کنم ؟
با پنبه تمیز کنم ؟
با آب و مایع ظرفشویی قشنگ بشور.
بعد با دستمال خشکش کن

mehdy.z
08-08-2010, 17:58
بی زجمت به این پست پاسخ بدید

بله دوست من فقط این وسط بحث گرافیک شما هست که اگه بالاتر بود حتی میتونستم ادعا کنم شاید در حالت high هم میتونستی بازی کنی...ولی به خاطر گرافیکت میتونی هر دو رو اجرا کنی منتهی در حالت low وشاید یه رزولوشن پایین...ولی بالاخره اگه خدا بخواد اجرا میشه:46:

باید muffle.dll رو دانلود کنی و توی Windows\System32 یا پوشه اصلی بازی بریزی . ولی فکر کنم این فایل کمیاب باشه...
بحث سر اینه که من همین الان هم ویندوز seven و هم XP و هم بازی dirt2 رو در یک آن روی سیستمم دارم ولی اصلا چنین فایلی در کل سیستمت من وجود نداره!!!
در ضمن همینطور هم که گفتم توی نت هم تقریبا اسم درستی از این فایل برده نشده:13:معلوم نیست این اخطار از کجا نشئت گرفته!!!

من می خوام halo 2 را در سون نصب کنم که باید از طریق داس فایل نصبش اجرا بشه اما این ارور را می ده :
the ordinal 126 could not be located in the dynamic link library dwmapi.dll
اولا این بازی خاص ویستاست...در ضمن تا اونجا که نمیدونم نسخه pc اون تقریبا نابود بود.... خود من هر چی توی شهرمون گشتم نتونستم پیدا کنم وقتی هم از ایک فروشنده با تجربه پرسیدم گفت کلا این بازی به علت مشکلات زیادچه در نصب و چه در اجرا اصلا جمع شده....مشکل شما هم احتمالا یکی از اوناست!!!

farid_frd
08-08-2010, 19:08
آقا من 3 بار با آب و مایع ظرفشویی و فشار دست شستم و با پنبه خشک کردم ولی چه سود ....:13::19::41:

mehdy.z
08-08-2010, 19:56
آقا من 3 بار با آب و مایع ظرفشویی و فشار دست شستم و با پنبه خشک کردم ولی چه سود ....:13::19::41:
دوست من این روش دوستمون فقط مواقعی کارایی داره که DVD بازی یا خش گرفته باشه که اگه در این صورت اگه اون رو با بک ماده خش گیر (که ریکا هم تا حدودی باشه) مقداری عمق خش رو کمتر کنی یا کثیف شده باشه که میتونی تمیزش کنی وگرنه ذات این ایراد برمیگرده به اینکه برنامه نصب قادر به باز کردن فایل خاصی از فایلهای فشرده شده نیست...حالا به هر دلیل!!

Dark Soul
09-08-2010, 00:21
اولا این بازی خاص ویستاست...در ضمن تا اونجا که نمیدونم نسخه pc اون تقریبا نابود بود.... خود من هر چی توی شهرمون گشتم نتونستم پیدا کنم وقتی هم از ایک فروشنده با تجربه پرسیدم گفت کلا این بازی به علت مشکلات زیادچه در نصب و چه در اجرا اصلا جمع شده....مشکل شما هم احتمالا یکی از اوناست!!!
از این لحاظ ویستا و سون تفاوتی ندارن اما فکر کنم روی ویستا هم نصب نشد اما نکته جالب اینه که با اینکه می دونستم روی ایکس پی نصب نمیشه(چند سال پیش)اما امتحانی زدم و نصب شد ولی خب قاعدتا اجرا نشد .

mehdy.z
09-08-2010, 17:57
از این لحاظ ویستا و سون تفاوتی ندارن اما فکر کنم روی ویستا هم نصب نشد اما نکته جالب اینه که با اینکه می دونستم روی ایکس پی نصب نمیشه(چند سال پیش)اما امتحانی زدم و نصب شد ولی خب قاعدتا اجرا نشد .
شرمنده متوجه اینکه میخواین توی sevsn نصب کنید نشده بودم:happy:
ولی درکل ماجرا تفاوتی ایجاد نمیکنه:31::13:

amin khan
09-08-2010, 20:11
سلام
Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City رو نصب کردم
موقع اجرا این پیغام رو میده
سیستم اینه
رم 2 گیگ ddr2
cpu : e7400
vga :9600gt
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

popowoody
09-08-2010, 22:20
سلام
Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City رو نصب کردم
موقع اجرا این پیغام رو میده
سیستم اینه
رم 2 گیگ ddr2
cpu : e7400
vga :9600gt
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید فایل زیر رو دانلود کنی بعد محتواشو بعد تو فولدر Windows\System32 بریزی

AKBARPARS
10-08-2010, 11:52
عزیزان سایت 3 تا بازی دارم (GRID و PES2009 و PES 2010 ) که هر وقت ویندوز رو عوض میکنم باید دوباره نصب شون کنم تا بتونم بازی کنم ایا کرک یا چیزی شبیه اون است که تو بازی کپی کنم تا این مشکل حل بشه .

با تشکر:11: !؟
و ارزوی نشاط:20: و سلامتی:40: و موفقیت:10:....

popowoody
10-08-2010, 11:56
عزیزان سایت 3 تا بازی دارم (GRID و PES2009 و PES 2010 ) که هر وقت ویندوز رو عوض میکنم باید دوباره نصب شون کنم تا بتونم بازی کنم ایا کرک یا چیزی شبیه اون است که تو بازی کپی کنم تا این مشکل حل بشه .

و ارزوی نشاط:20: و سلامتی:40: و موفقیت:10:....

لازم نیست این کار رو بکنی تو pes تو فولدر اصلی بازی اکثرن یه فایل هست که نام setup داره اون رو اجرا کن تا نرم افزار های لازم رو نصب کنه و بازی رو register کنه

AKBARPARS
10-08-2010, 12:42
لازم نیست این کار رو بکنی تو pes تو فولدر اصلی بازی اکثرن یه فایل هست که نام setup داره اون رو اجرا کن تا نرم افزار های لازم رو نصب کنه و بازی رو register کنه

تشکر از پاسخ شما .
دوست عزیز این کارو هم کردم نمیشه .اگر راه حل دیگه ای است ممنون میشم راهنمایم کنید.

popowoody
10-08-2010, 13:02
تشکر از پاسخ شما .
دوست عزیز این کارو هم کردم نمیشه .اگر راه حل دیگه ای است ممنون میشم راهنمایم کنید.

جالبه من خودم هر بار که ویندوز عوض می کنم با این کار بازی می کنم

omid405
10-08-2010, 14:37
من بازی arma 2 operation a رو گرفتم. اما میخوام بازی کنم پیغام میده arma 2 op has stoped working . یا اگر هم بازی کنم وسط بازی میپره بیرون همین پیغام رو میده. مشکل چیه؟ لطفا راهنماییم کنید.

ویندوزم 7 است. و پچ بازی 1.52.

پچ 1.06 هم داخل فایل ها هست. ولی وقتی میخوام نصب کنم میگه بازی نصب نیست یا خراب نصب شده.

کرک سالم اگه کسی سراغ داره بگه.

مرسی

alex_pk
10-08-2010, 18:09
سلام
بچه ها تو نصب gta IV
از اون موقع که گرفتیم نتونستیم نصب کنیم

تو راهنمای نصب اینارو نوشته

1) Copy the paul.dll, gtaiv.exe and Launchgtaiv.exe in your mainfolder
2) Copy the paul.dll also in your "Offlineactivation"-Folder
3) Open gtaiv.exe and accept the rockstar Terms of Use.
4) Play the game

خوب انجام میدم و وقتی به مرحله 3 میرسم و فایل رو اجرا میکنم fatal error میده.

fatal error RMN40

=======
ادیت:
خوب یه مقداری سرچ کردم دیدم مشکل از ویندوز که سرویس پک 2
با ویندوز سون سازگاره؟

popowoody
10-08-2010, 18:15
سلام
بچه ها تو نصب gta IV
از اون موقع که گرفتیم نتونستیم نصب کنیم

تو راهنمای نصب اینارو نوشته

1) Copy the paul.dll, gtaiv.exe and Launchgtaiv.exe in your mainfolder
2) Copy the paul.dll also in your "Offlineactivation"-Folder
3) Open gtaiv.exe and accept the rockstar Terms of Use.
4) Play the game

خوب انجام میدم و وقتی به مرحله 3 میرسم و فایل رو اجرا میکنم fatal error میده.

fatal error RMN40

باید سرویس پک 3 برای ویندوز XP نصب کنی

alex_pk
10-08-2010, 18:57
بله پست رو ادیت کرده بودم همون موقع
حس نصب پک نیست...
با سون کار میکنه؟
چون تو سون هم یه ارور دیگه میده.

popowoody
10-08-2010, 19:06
حس نصب پک نیست...
با سون کار میکنه؟

بله . من با سون بازی کردم لطفا اروری که میده رو بدید

mehdy.z
10-08-2010, 19:16
حس نصب پک نیست...
با سون کار میکنه؟
البته شما میتونی برای کلک نرم افزاری در ظاهر ورژن ویندوزت رو دز XP عوض کنی برای اینکار توی ریجستری برو به آدرس زیر:

و در کلید CSDVersion مقدار 300 رو برای Value data انتحاب کن...اینجوری در ظاهر ویندوز شما به sp3 تغییر میکنه:20:

alex_pk
10-08-2010, 19:24
بفرما

---------------------------
Grand Theft Auto IV
RGSC.exe not found! RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run.
OK

یجا خوندم نوشته Rockstar game social club
باید نصب باشه
من کل سیستم رو گشتمک اصلا نصب نشده
تو دیسک های بازی هم نیست!
اگه لینکش رو دارید بذارید لطفا ممنون.

=====
ممنون مهدی جان برای توضیح.

mehdy.z
10-08-2010, 20:00
بفرما

Grand Theft Auto IV
RGSC.exe not found! RGSC (Rockstar Games Social Club) must be present and running for game to run.
OK

باید نصب باشه

=====
خواهش میکنم:46:
البته alex_pk جان اگه توی تاپیک مخصوص خودش می پرسیدی بهتر به جواب میرسیدید چون ماشاالله اخطارهای این باز سریالی هست یعنی همینجور یکی بعد از دیگری میاد :13:بعضی هاش رو هم تا کسی بازی نکرده باشه نمیفهمه!!
بفرما اینم نرم افزار مورد نیازتون:

همزمانی پست با جناب popwoody :20:

popowoody
10-08-2010, 20:01
بفرما

Grand Theft Auto IV
OK

باید نصب باشه

=====

RGSC باید تو فولدر بازی نصب بشه . با نصب پچ 6 دیگه نیازی به ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB نداری

alex_pk
10-08-2010, 20:01
خوب این مشکل حل شد حالا یه مشکل جدید یافت شد

میگه windows live باید آخرین آپدیتش نصب باشه.
خوب این ویندوز سون نداره اینو؟
حجمش هم زیاده نمیشه دانلود کرد.
تو دیسک یکی از بازی های دیگه پیداش کردم حالا نصب کنم ببینم چطوره.

====
شرمنده همزمان پست دادیم

البته alex_pk جان اگه توی تاپیک مخصوص خودش می پرسیدی بهتر به جواب میرسیدید چون ماشاالله اخطارهای این باز سریالی هست یعنی همینجور یکی بعد از دیگری میاد بعضی هاش رو هم تا کسی بازی نکرده باشه نمیفهمه!!
تاپیکش یه زمانی مهم بود ولی انگار نیست الان.

باید تو فولدر بازی نصب بشه . با نصب پچ 6 دیگه نیازی به ROCKSTAR GAMES SOCIAL CLUB
آره خوب دانلود کردم نصب هم کردم ارور جدید پیدا کردم!

mehdy.z
10-08-2010, 20:09
خوب این مشکل حل شد حالا یه مشکل جدید یافت شد

میگه windows live باید آخرین آپدیتش نصب باشه.
خوب این ویندوز سون نداره اینو؟
حجمش هم زیاده نمیشه دانلود کرد.
تو دیسک های بازی های دیگه نیستش که از اونا برداریم استفاده کنیم؟
(تو کدوم بازی هست که از اون بردارم)

====
شرمنده همزمان پست دادیم

تاپیکش یه زمانی مهم بود ولی انگار نیست الان.

آره خوب دانلود کردم نصب هم کردم ارور جدید پیدا کردم!
عحب هماهنگ شدیم با هم:31::31:
چرا توی بازیهایی نظیر:
batman,re5,dirt2 و bioshock1,2 وجود داره:46:

alex_pk
10-08-2010, 20:09
اقا مشکل کلا حل شد
فعلا تو بازی رفته
ممنون....

...ALI...
11-08-2010, 00:38
سلام
مشکل من اجرای بازی mirror edge در 7 هستش.
بعد از نصب و ریختن آپدیت و کرک وقتی می خوام اجراش کنم. اررو stop working ویندوز می یاد.
هر کار کردم درست نشد.
می گین از چی می تونه باشه؟
ممنون.

یکی جوآب ما هارو بده؟:19:

tyrannosaurus
11-08-2010, 10:48
من کرک و طریقه اجرای بازی The Settlers 7: Paths to a Kingdom را میخوام

light
11-08-2010, 11:21
وقتي توي بازي bioshock2 مخيوام لايو بسازم نميسازه و ميره تو مرورگر
چيكار كنم ؟

بعدش توي بازي splinter cell: condivion بازي يه كم ميره كند ميشه همش
بعدش صفحه آبي اخطار مياد و ويندوز ريست ميشه
ويندوز رو عوض كردم درست نشد
cpu: amd x2 245
ram 2
graphc ati 4670

shahram_10
11-08-2010, 11:40
سلام خسته نباشید

من آخرین نسخه fifa manager 10 رو که حدود 1گیگ بود دانلود کردم ولی وقتی می خوام اجرا کنم این پیغام رو می ده!

the installation is not possible.there is already a later version of the game installed.

خواهشن راهنمایی کنید.

mehdy.z
11-08-2010, 18:07
سلام
بعد از نصب و ریختن آپدیت و کرک وقتی می خوام اجراش کنم. اررو stop working ویندوز می یاد.
هر کار کردم درست نشد.
ممنون.

سلام خسته نباشید

من آخرین نسخه fifa manager 10 رو که حدود 1گیگ بود دانلود کردم ولی وقتی می خوام اجرا کنم این پیغام رو می ده!

the installation is not possible.there is already a later version of the game installed.

خواهشن راهنمایی کنید.

من نمیفهمم شما چی کار کردی ولی این اخطار میگه که یه نسخه جدیدتر از این بازی روی کامیپوتر شما نصبه میگه پاکش کن تا بشه این رو نصب کرد!!

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

چيكار كنم ؟

ram 2
graphc ati 4670
لایو biosshock رو باید از قسمت بازیها آنلاین بپرسی!!
ولی اسپلینتر ممکنه به خاطر بد کرک کردن باشه شما اول طبق این پست کرک کن:

اگه درست نشد بهتره درایور گرافیکت رو هم به روز کنی...

keb
11-08-2010, 18:09
دوباره اومدم. :31::11:

سلام
هر کار کردم درست نشد.
ممنون.

نباید پچ بریزید. اگه پچ بریزید باید دوباره بازی رو پاک کنید و از اول نصب کنید.

سلام خسته نباشید

خواهشن راهنمایی کنید.

ناقصه. باید بیشتر از 2 گیگ باشه برا همین میتونه مشکل از ناقص بودن بازی باشه.

چيكار كنم ؟

ram 2
graphc ati 4670

کلا نمیشه تو ایران لایو ساخت.

مورد دوم عجیبه. این جور ایرادها از سیستمه ولی مال مشکل نداره. میتونه از این باشه که در حین بازی به اینترنت وصل بودین. یه بار وقتی که آفلاین هستید برید تو بازی ببینید اونوقت چی میشه تا ببینیم مشکل از چیه.

matrix_3s
11-08-2010, 20:06
سلام دوستان
بازم مشکل نرفتن تو بازی nfs under cover پیش اومد چی کار کنم
pes 10 رو نصب کردم اینطوری شد پاکشم کردم اما بازم درست نشد
ممکنه از چی باشه

light
11-08-2010, 22:11
ولی اسپلینتر ممکنه به خاطر بد کرک کردن باشه شما اول طبق این پست کرک کن:

اگه درست نشد بهتره درایور گرافیکت رو هم به روز کنی...

داداش گفتم Splinter cell ، شما مال prince of perisia رو دادي :31:

...ALI...
11-08-2010, 23:19
[QUOTE=mehdy.z;5265838]شما این سه کار رو حتما بکن ببین درست میشه:

نه این کارارو کردم درست نشد.
اون گزینه ی معروف هم که می گی اصلا تو سون نیست.

mehdy.z
11-08-2010, 23:25
داداش گفتم Splinter cell ، شما مال prince of perisia رو دادي :31:
میدونم...برای اینکه راه حل کرک کردن جفتشون یکیه.

نه این کارارو کردم درست نشد.
اون گزینه ی معروف هم که می گی اصلا تو سون نیست.
برای سون و ویستا:

mehdy.z
11-08-2010, 23:30
سلام دوستان
بازم مشکل نرفتن تو بازی nfs under cover پیش اومد چی کار کنم
pes 10 رو نصب کردم اینطوری شد پاکشم کردم اما بازم درست نشد
ممکنه از چی باشه

البته ممکنه از کرک باشه حداقل undercover که بعد یه مدت شده...
اینجا ببین با تعویض کرک مشکلت حل میشه:

king-hitler2
12-08-2010, 10:11
سلام بر دوستان
اقا من این بازی Prison Break" رو نصب کردم چند بار که نصب بازی تموم شد خود به خود پاک میشد یه بار هم که درست بود وقتی میه تو بازی با این پیغام روبه رو میشه رو چند کامپیوتر هم امتحان کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

keb
12-08-2010, 10:16
حتما بار اول درست بوده نصبش دفعه های بعد شما خواستی نصب کنی چون بازی نصب بوده uninstal کرده.

خب نباید چندبار رو هم نصب کنی. اما اخطار. به نظرم برا اینه که کامپیوتر ویروس داره یا بازی خرابه.

tornado_m.n.n
12-08-2010, 16:41
من کرک و طریقه اجرای بازی The Settlers 7: Paths to a Kingdom را میخوام

من هم همچین مشکلی دارم لطفا کسی راهنمایی کند :19::19:

popowoody
12-08-2010, 18:22
هنگام اجرا Toy Story 3 :

Failed to Initialize emulatur !!!

بعد هم Close Program راستی قبلا به خوبی اجرا می شد

چیکار کنم ؟؟؟

mehdy.z
12-08-2010, 18:44
هنگام اجرا Toy Story 3 :

Failed to Initialize emulatur !!!

بعد هم Close Program راستی قبلا به خوبی اجرا می شد

چیکار کنم ؟؟؟
مطمئن نیستم ولی ممکنه از کزک باشه ببین با عوض کردنش کارت راه می افته:

popowoody
12-08-2010, 19:58
مطمئن نیستم ولی ممکنه از کزک باشه ببین با عوض کردنش کارت راه می افته:

ممنون ولی فایل rld.dll رو نمی ریزه . یه فایل دیگه دانلود کردم با اون رو می ریخت ولی ارور اولی رو میداد

Mehdi.ss
12-08-2010, 20:58
سلام
من بازی اسنایپر رو دانلود کردم با حجم تقریبا 4 گیگ ، حالا که نصبش کردم بازی صدا نداره مشکل از چیه ؟
کرکشم SKIDROW هست ، البته یکی دیگه هم دانلود کردم با حجم 1.5 ولی اونم خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
شما کرکی سراغ دارید که صداش درست بشه

mehdy.z
13-08-2010, 00:23
ممنون ولی فایل rld.dll رو نمی ریزه . یه فایل دیگه دانلود کردم با اون رو می ریخت ولی ارور اولی رو میداد
یعنی چی نمیریزه؟...یه کپی پیست سادست دیگه!

سلام
من بازی اسنایپر رو دانلود کردم با حجم تقریبا 4 گیگ ، حالا که نصبش کردم بازی صدا نداره مشکل از چیه ؟
کرکشم SKIDROW هست ، البته یکی دیگه هم دانلود کردم با حجم 1.5 ولی اونم خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما کرکی سراغ دارید که صداش درست بشه

i-like-ddd
13-08-2010, 02:01
سلام به همگی
دوستان من بازیه Command & Conquer™ 4 Tiberian Twilight رو دانلود کردم
یه مشکل دارم اینه که موقع بازی صفحه فول اسکرین نمیشه
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
با تشکر.

keb
13-08-2010, 10:02
سلام به همگی
دوستان من بازیه Command & Conquer™ 4 Tiberian Twilight رو دانلود کردم
یه مشکل دارم اینه که موقع بازی صفحه فول اسکرین نمیشه
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
با تشکر.

هم ممکنه برا این باشه که همراه بازی یه پنجره یا برنامه ی دیگه باز کرده باشی و هم ممکنه برا این باشه که فایل سرور رو بعد اجرا می بندی.

راستی برای مشکل توی استوری اگه با امولیتور اجرا می کنی مشکل از اینه که نمیتونه یه سری فایل های بازی رو بخونه امولیتور که فقط هم مختص این بازیه.

popowoody
13-08-2010, 10:14
یعنی چی نمیریزه؟...یه کپی پیست سادست دیگه!

خوب من کپی پیست می کنم ولی ارور می ده و همه جا می ریزه به جز فولدر اصلی بازی و windows\system32

راستی من از 7 استفاده می کنم

i-like-ddd
13-08-2010, 14:20
هم ممکنه برا این باشه که همراه بازی یه پنجره یا برنامه ی دیگه باز کرده باشی و هم ممکنه برا این باشه که فایل سرور رو بعد اجرا می بندی.

راستی برای مشکل توی استوری اگه با امولیتور اجرا می کنی مشکل از اینه که نمیتونه یه سری فایل های بازی رو بخونه امولیتور که فقط هم مختص این بازیه.
نه پنجره ای باز نیست به فرض باشه مگه چه مشکلیه؟ اولین باره میبینم یه بازی یه همچین مشکلی داشته باشه
نه اون فایل رو هم نمی بندم
امولیتور نمیدونم دقیقا چیه؟ ولی نه من چیزی اجرا نمیکنم
اون صفحه که میاد روی Start CNC4 llocal Server کلیک میکنم بعدشم Start Game فعا میشه روی اون کلیک میکنم

Mahmoudi_nik
13-08-2010, 14:53
سلام
وقتی با دلفین میخام image بازی سایلنت هیل shattered memmorize رو اجرا کنم خطا میده

مشخصات سیستم :
cpu: E5300
RAM: 2G DDR2 800
Graphic : 9400 gt 512

Martanima 21
13-08-2010, 15:11
ببین من برام هیدن بلید رو نصب میکنه بعد میاد میگه هیدن بلید رو انتخاب کن بهد همونجا گیر میکنه دیگه صفحه تکون نمیخوره.
من چی کار کنم؟

kian-sh
13-08-2010, 16:04
با سلام. من بازی prince of persia نسخه the forgotten sands رو خریدم و نصب کردم و کرک شد و اجرا هم شد اما درست وسط یه مرحله که وقتی میله رو میکشی در باید باز شه که نمی شه .تصویرش رو گذاشتم ببنیید مال کدوم مرحله ست لطفا اگه کرکی داره بگید . ممنون

Mehdi.ss
13-08-2010, 18:51

ممنون درست شد :11:

mehdy.z
13-08-2010, 19:07
سلام
وقتی با دلفین میخام image بازی سایلنت هیل shattered memmorize رو اجرا کنم خطا میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات سیستم :
cpu: E5300
RAM: 2G DDR2 800
Graphic : 9400 gt 512
این برنامه های شبیه ساز یک قسمت به اسم configration دارند که اونجا باید تمامی plugin ها رو برای emulator مشخص کنید احتمالا شما این کار رو درست انجام ندادید یا حالت پیش فرض انتخاب شده با مشخصات سخت افزاری سیستم شما سازگار نیست!!

با سلام. من بازی prince of persia نسخه the forgotten sands رو خریدم و نصب کردم و کرک شد و اجرا هم شد اما درست وسط یه مرحله که وقتی میله رو میکشی در باید باز شه که نمی شه .تصویرش رو گذاشتم ببنیید مال کدوم مرحله ست لطفا اگه کرکی داره بگید . ممنون

سالمترین کرک این بازی به همراه چگونگی کرک :

mehdy.z
13-08-2010, 20:40
خوب من کپی پیست می کنم ولی ارور می ده و همه جا می ریزه به جز فولدر اصلی بازی و windows\system32

راستی من از 7 استفاده می کنم
خوب یه ایرادی میگیره که نمیریزه مخصوصا توی پوشه بازی!
چی میگه؟

popowoody
13-08-2010, 22:02
خوب یه ایرادی میگیره که نمیریزه مخصوصا توی پوشه بازی!
چی میگه؟

اینم از ارور :

کمک !!! :42::42::42:

mehdy.z
14-08-2010, 00:05
اینم از ارور :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکمک !!! :42::42::42:
قانونا برای رفع این مشکل شما باید روی فایل مورد نظر راست کلیک کنی و در قسمت properties\security در قسمت administrator ببین که تموم گزینه ها تیک allow رو خورده باشه و اگه جایی گزینه deny تیک خورده برش دار...فقط یادت باشه این کار رو برای پوشه بازی یا فایل مورد نظر بکنی و در پوشه system32 زیاد دخالت نکن چون ممکنه باعث اختلال در عملکرد کار ویندوز بشه!!!
امیدوارم که مشکلتون حل بشه:46:

popowoody
14-08-2010, 07:12
قانونا برای رفع این مشکل شما باید روی فایل مورد نظر راست کلیک کنی و در قسمت properties\security در قسمت administrator ببین که تموم گزینه ها تیک allow رو خورده باشه و اگه جایی گزینه deny تیک خورده برش دار...فقط یادت باشه این کار رو برای پوشه بازی یا فایل مورد نظر بکنی و در پوشه system32 زیاد دخالت نکن چون ممکنه باعث اختلال در عملکرد کار ویندوز بشه!!!
امیدوارم که مشکلتون حل بشه:46:

چطور می تونم تیک Allow رو برای Special Permission بزنم ؟؟؟ تیک نداره

CSNH
14-08-2010, 13:20
سلام!
GTA IV رو نصب کردم ، حالا بالا نمیاد! مشکل از کجا میتونه باشه؟ میگن شاید مشکل از اینه که باید اینترنتی باشه؟ و نمی دونم از این حرفا دیگه! کللن ، مشکل از کجاست! لطفا کمکم کنید!

alex_pk
14-08-2010, 15:40
ارور میده یا هیچی؟
من جدیدا Gta رو نصب کردم ....همه موانع رو پشت سر گذاشتم یه مقداری دقیقتر بگو شاید بتونم کمکت کنم.

mehdy.z
14-08-2010, 18:41
چطور می تونم تیک Allow رو برای Special Permission بزنم ؟؟؟ تیک نداره
فهمیدم فایل شما full control شده یعنی غیر قابل write و rename هست...برای پاک یا دستکاری کردن این گونه فایلها شما به نرم افزارهای خاصی نظیر Unlocker احتیاج دارید...

بی مخ!
14-08-2010, 20:51
با سلام دوستان،
بعد از كنكوري خواستم واسه پر شدن وقتم يكم Sims بازي كنم. 2 دي وي دي بازي Sims3 رو گرفتم با توجه به موارد سخت افزاري كه پشت جلد بازي گفته شده بود به من ميخورد ولي حالا كه بازي رو نصب كردم و اپديتش نصب كردم وقتي مي خوام اجرا كنم اين اخطار رو ميده:

The Sims 3
Unable to start game

Device 0 cannot run this title.
Your video card must be set to application-controlled antialiasing. Please check your video card settings.
OK

ولي من از نظر گرافيك فكر نكنم مشكل داشته باشم! جي فورس 7300 و 512، رمم 1گيگ هس! سيستم عاملمم ويندوز ايكس پي!
اگه كسي مي تونه اين مشكل رو حل كنه خوشحال ميشم!

mehdy.z
14-08-2010, 21:32
با سلام دوستان،
بعد از كنكوري خواستم واسه پر شدن وقتم يكم Sims بازي كنم. 2 دي وي دي بازي Sims3 رو گرفتم با توجه به موارد سخت افزاري كه پشت جلد بازي گفته شده بود به من ميخورد ولي حالا كه بازي رو نصب كردم و اپديتش نصب كردم وقتي مي خوام اجرا كنم اين اخطار رو ميده:

ولي من از نظر گرافيك فكر نكنم مشكل داشته باشم! جي فورس 7300 و 512، رمم 1گيگ هس! سيستم عاملمم ويندوز ايكس پي!
اگه كسي مي تونه اين مشكل رو حل كنه خوشحال ميشم!

توی یکی دو تا فروم خارجی گفتد که باید تنظیمات 3D کارتت مطابق این تصویر باشه:

اگه جواب نداد درایور گرافیکت رو هم به روز کن...

بی مخ!
14-08-2010, 22:09
تنظيمات گرافيك من همون گزينه اي كه دورش خط كشيده شده رو نداره!

بعد از ويرايش:

با تنظيمات ديگش ور رفت بالا اومد! حالا مشكلم اينه كه كرك رو نميشناسه! :41: بازم گير ميده كه سي دي اورجينال رو بذار!
برم بگردم يه كرك ديگه پيدا كنم. :31:

mehdy.z
14-08-2010, 22:24
تنظيمات گرافيك من همون گزينه اي كه دورش خط كشيده شده رو نداره!

بعد از ويرايش:

با تنظيمات ديگش ور رفت بالا اومد! حالا مشكلم اينه كه كرك رو نميشناسه! :41: بازم گير ميده كه سي دي اورجينال رو بذار!
برم بگردم يه كرك ديگه پيدا كنم. :31:
خوب خدا رو شکر:46:
کرک هم یادت باشه وقتی فایلهای مربوط به کرک رو میریزی یاید یک اخطار مبنی بر وجود داشتن این فایلها بده و اگر نداد شما فایلها رو در جای نا مناسب ریختی!!
ولی اگه از نحوه کرک کردن مطمئنی بیا کرک سالم رو از اینجا دانلود کن:

new evil
14-08-2010, 23:25
من بازی singularity رو نصب کردم ولی صدا نداره چیکا کنم
اون گزینه هم توی دیوایس منیجر دیزیبل کردم

mehdy.z
14-08-2010, 23:58
من بازی singularity رو نصب کردم ولی صدا نداره چیکا کنم
اون گزینه هم توی دیوایس منیجر دیزیبل کردم
اگه روش اول(unimodem) جواب نداد درایور کارت صدات رو به روز کن احتمالا درست میشه...

popowoody
15-08-2010, 01:07
سلام بر همه دوستان ! مشکل قبلی حل شد .

من بازی رو دانلود و کرک کردم ولی اکانت Ubisoft می خواد چیکار کنم ؟؟؟

ممنون میشم کمکم کنید .

k-hashemi
15-08-2010, 12:50
دوستان کسی میتونه این مشکل رو حل کنه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سیستم مشکل نداره(میدونم که میدونین)
یه بارم قبلا اینطوری شده بود البته یه مشکل دیگه داشت که با شستن و... حل شد
پای مرگ و زندگی در میونه!!!!!!!!!

AMIRICE
15-08-2010, 13:21
سلام دوستان
من موقع اجرای بازی Bad Company 2 این error رو میگیرم باید چی کار کنم؟

The program cant start because binkw32.dll is missing from ypur computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

ممنون میشم راهنمایی کنید

popowoody
15-08-2010, 13:46
سلام دوستان
من موقع اجرای بازی Bad Company 2 این error رو میگیرم باید چی کار کنم؟

The program cant start because bink32.dll is missing from ypur computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

ممنون میشم راهنمایی کنید

مطمئنی که اسم فایل داده شده bink32.dll هست ?

AMIRICE
15-08-2010, 13:55
مطمئنی که اسم فایل داده شده bink32.dll هست ?

ببخشید اشتباه گفتم
binkw32.dll هست

popowoody
15-08-2010, 14:34
ببخشید اشتباه گفتم
binkw32.dll هست

فایل زیر رو دانلود کن و تو فولدر اصلی بازی کپی کن :

farshidcivil
15-08-2010, 15:45
با سلام
موقع نصب پچ این ارور رو دارم دلیلش چیه؟

xlife
15-08-2010, 16:12
ببخشید هرجا رفتم گفتن اشتب تایپیک زدید
اگه اینجا هم پست بیجا زدم لااقل بگید این مشکل روکجا مطرح کنم
این همه سردرگم نشم
باتشکر فراوان
من چند وقته با اين بازي سروكله مي زنم نمي تونم به صورت افلاين مث ديگه بازي هاي اين كمپاني كانتر و ليفت 4ديد افلاين بازي كنم وقتي creat serverرو مي زنم و تعدا د بازيكنان رو انتخاب مي كنم موقع ورود به بازي من تنها وارد ميدان مي شم مث كانتر بقيه نيستند كه با هوش مصنوعي كنترل بشند ترفندي راهي هست كه اونارو بيارم
ممنون ميشم
اگه نميشه بگيد تا خيالم راحت باشه

new evil
15-08-2010, 19:17
اگه روش اول(unimodem) جواب نداد درایور کارت صدات رو به روز کن احتمالا درست میشه...
ممنون
ولی باید توی تنظیمات realteck 4 speakers رو به 2 speakers تغیر میدادم

mehdy.z
15-08-2010, 21:05
با سلام
موقع نصب پچ این ارور رو دارم دلیلش چیه؟

کدوم بازی؟؟

من چند وقته با اين بازي سروكله مي زنم نمي تونم به صورت افلاين مث ديگه بازي هاي اين كمپاني كانتر و ليفت 4ديد افلاين بازي كنم وقتي creat serverرو مي زنم و تعدا د بازيكنان رو انتخاب مي كنم موقع ورود به بازي من تنها وارد ميدان مي شم مث كانتر بقيه نيستند كه با هوش مصنوعي كنترل بشند ترفندي راهي هست كه اونارو بيارم
ممنون ميشم
اگه نميشه بگيد تا خيالم راحت باشه
من به شما پیشنهاد میکنم این سوال و اینجا بپرسید احتمالا باید جواب بگیرید:

CSNH
15-08-2010, 22:29
ارور میده یا هیچی؟
من جدیدا Gta رو نصب کردم ....همه موانع رو پشت سر گذاشتم یه مقداری دقیقتر بگو شاید بتونم کمکت کنم.

سلام!
این پیغامو می ده:

the program can not srart because . if lif.dll. mising yuor computer

یه کد اکتیویشن می خواد

کلا" یه پیغام واسه اکتیو شدنه که بعضی می گن از طریق اینترنت فعال میشه ...

هر کی میدونه ، اگه میشه زودتر بگه! ممنون میشم!

برای بازی GTA IV ! کمک!

mehdy.z
15-08-2010, 22:53
سلام!
این پیغامو می ده:

the program can not srart because . if lif.dll. mising yuor computer

یه کد اکتیویشن می خواد

کلا" یه پیغام واسه اکتیو شدنه که بعضی می گن از طریق اینترنت فعال میشه ...

هر کی میدونه ، اگه میشه زودتر بگه! ممنون میشم!

برای بازی GTA IV ! کمک!

دوست عزیز توی تاپیک خدش مطرح کنی زودتر جواب میگیری:

مشکلات نصب و اجرا در Grand Theft Auto IV - نسخه PC:

armanjoon_gh
16-08-2010, 11:45
سلام
یه سوال داشتم برلی بازی grid یا dirt که رو pc بازی میکنم
گیم پدمو نمیشناسه ولی بازیای دیگه مثل فوتبال میتونم باهاشون باز کنم
یعنی این بازی هارو فقط با کیبورد میشه بازی کرد؟

matrix_3s
16-08-2010, 12:23
سلام
یه سوال داشتم برلی بازی grid یا dirt که رو pc بازی میکنم
گیم پدمو نمیشناسه ولی بازیای دیگه مثل فوتبال میتونم باهاشون باز کنم
یعنی این بازی هارو فقط با کیبورد میشه بازی کرد؟
شما باید پد مخصوص xbox 360 رو تهیه کنی .....که گرون هم هست
ولی دسته های مدل xbox هم میتونن بیارن....

Davood_titan
16-08-2010, 12:27
میشه کاری کرد  بازی Carbon  رو دونفری بازی کرد 
امکانش هست

AMIRICE
16-08-2010, 12:34
سلام دوستان من بازی Grid نصب کردم
اما بعد از اینکه وارد بازی میشم و برای خودم Profile میسازم
بعد از ساخت Profile یه Loading میاد که این Loading دیگه نمیره و تموم نمیشه
به نظرتون مشکل از dvd بازی هست؟

keb
16-08-2010, 12:36
سلام دوستان من بازی Grid نصب کردم
اما بعد از اینکه وارد بازی میشم و برای خودم Profile میسازم
بعد از ساخت Profile یه Loading میاد که این Loading دیگه نمیره و تموم نمیشه
به نظرتون مشکل از dvd بازی هست؟

مشکل از کرکه.

farid_frd
16-08-2010, 13:14
سلام دوستان
بازی re-volt که یادتونه ....
من تازگی این بازی رو بعد از 7-8 سال دانلود کردم که بازی کنم با حجم 36.8mb ...
به سادگی نصب شد ولی موقع اجرا تو لودینگ تو این فایل گیر می کنه cars/wincar3/hull.hul
و قابل توجه که یکی از دوستام همین رو روی win xp نصب کرده ...
و من هم win7 دارم
اگه ممکنه منو راهنمایی کنین ....
mer30
(اینو یه تاپیک واسش زدم گفتن بیام اینجا بپرسم)