PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

mehdy.z
29-06-2010, 19:30
کرک که کردم...
موقع کپیش ارور میده که its being used by another person or program
اما هر دو فایل یک حجم دارن، معمولا کرک از فایل اصلی حجمش بیشتره دیگه.
همچنان منتظر کمک
شما وقتی میخوای کرک رو اجرا کنی احتمالا برنامه بازی هنوز بازه جون داره میگه که برنامه فعاله و نمیتونه روش کپی کنه...بازی رو به طور مطلق ببند بعد کرک رو کپی کن....

سلام
وقتی بازی Metro 2033 رو اجرا میکنم ، هنگام لودینگ وقتی میخواد بره و بازی ، یه دفعه بازی کرش میکنه و میپره بیرون!!!
چکار کنم؟!
از کرک Razor استفاده کردم ولی نشد...!!!
این مشکل به غیر از کرک می تونه به خاطر درایور کارت گرافیک هم باشه به روزش کن...

amin 2010
29-06-2010, 19:50
دوستان من CRYSIS WARHEAD رو روی لپتاپ 64 بیت نصب کردم کامل نصب میشه ولی هر چی روی ایکون بازی کلیک می کنم هیچ واکنشی نمی ده!!!

mehdy.z
29-06-2010, 20:03
دوستان من CRYSIS WARHEAD رو روی لپتاپ 64 بیت نصب کردم کامل نصب میشه ولی هر چی روی ایکون بازی کلیک می کنم هیچ واکنشی نمی ده!!!
مگیم شما کرک 64 بیت رو ریختی که...
البته مشخصات کامل لپ تاپت رو هم بده...

مانی 22
29-06-2010, 20:23
شما وقتی میخوای کرک رو اجرا کنی احتمالا برنامه بازی هنوز بازه جون داره میگه که برنامه فعاله و نمیتونه روش کپی کنه...بازی رو به طور مطلق ببند بعد کرک رو کپی کن....

آقا کپی شد ولی بازم همون ارور Steam رو میده...
بعد بیس سال اومدیم یه بازی نصب کنیم اونم اینطوری شد !

G-force
29-06-2010, 20:24
سلام من بازی COMMAND&CONQUER GENERALS یا GENERALS 3 را گرفتم اما هنگام اجرای saveایران میپرد بیرون این پیغام را می دهد: you have encountered a serious error. Serious errors does can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that ِِ not meet the minimum specifications for the game. Please visit the forums at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید for suggested courses of action or consult your manual for technical support contact information
وقتی هم می خوای save روسیه را اجرا کنی یک پیغام این شکلی می دهد:Error loading game G:\Documents and Settings\jalal\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Save\00000004.sav:
یک عدد DVD است. در داخلش کرک نیست. در داخل راهنما گفته اول بازی را نصب کنید بعد نصب ویدئو رو بعد هم نقشه هایش را در بعضی دیگر از جاهای بازی همین پیغام را میدهد.

این هم مشخصات سیستمم:
کارت گرافیکم: NVIDIA GE force 7300SE/7200GS
1024MB RAM
INTEL(R) Pentium(R) 4 CPU 3.40GHz 2 CPUs

mehdy.z
29-06-2010, 20:43
آقا کپی شد ولی بازم همون ارور Steam رو میده...
بعد بیس سال اومدیم یه بازی نصب کنیم اونم اینطوری شد !
شاید این پست کمکت کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مانی 22
29-06-2010, 20:47
agha sharmande keyboardam ghatie!
alan y chize dg rikhtam doros shod
ama moghe vorud b bazi mipare birun
rahi barash nadarid?

mili47
29-06-2010, 23:06
سلام به حاجي مديراي سايت . من واسه اجراي بازي AirHauler نياز به كمك فوري دارم . اصلا سر درنميارم كه واسه چي اجرا نميشه . تو رو خدا كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككككككككككككك ككككككك !!! خواهشا كامل توضيح بدين

asskicker56
29-06-2010, 23:28
سلام من resident evil 5 رو نصب کردم ولی منوش چینیه :19:
باید پچی چیزی بزنم یا میشه زبان رو تغییر داد لطفا راهنمایی کنید:42:
با تشکر

Cristiano_Ronaldo
30-06-2010, 11:48
از طریق language می تئنید تغیرش بدی

MehDi-Na
30-06-2010, 11:57
سلام
بازی Fifa09 روی کامپیوترم درست اجرا نمی شه( پله پله میشه)
رم:512
کارت گرافیک:256

دلیلش چی می تونه باشه...

مانی 22
30-06-2010, 12:44
دوستان دوباره می پرسم!
modern warfare 2 رو ریختم لودینگ اجرا می شه تا می خواد بره تو بازی میپره بیرون!
کرکی پچی چیزی نداره بریزیم درس شه؟!

psat
30-06-2010, 14:23
سلام دوستان.
مشکل من راجع به soccer 2010 هست.
سایت خود بازی این پچ رو به من پیشنهاد داد تا نصب کنم،فایلی به این نام: PES2010Patch103.zip
بعدش که نصب شد دیگه بازی اجرا نمیشه ، یعنی کرک از بین رفته و متاسفانه من کرکی ندارم.
ممنون میشم اگر دوستان زحمت بکشند و یه کرک خوب به من معرفی کنند.
با تشکر.

camry
30-06-2010, 14:34
سلام دوستان
من امروز رفتم بازیه world of warcraft رو گرفتم (نسخه آخری) اما موقعی که dvd 1 رو باز میکنم هیچ فایله setup یا حتی فایل های زیپ شده هم نیست موندم که چکار کنم و از کجا نصبس کنم (در ضمن بازیه 5 dvd هست)

ممنون میشم کمکم کنید
:11:

Dark Shine
30-06-2010, 15:05
پیغام :

Can't find background image 'materials/console/background هنگام اجرای L4d 2 !!

afshin113
30-06-2010, 15:08
سلام
من این گیم رو از میهن دانلود گرفتم کلا 42 پارت است.موقع اکسترکت2فولدر میسازه
که هر دو یه اسم دارند بنام: splinter cell conviction _[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وsplinter cell conviction_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو فولدر اولی11 پارت فایل هست بنام:SC_lossless.part01
توفولدر دوم10پارت دیگه هست که از پارت12 شروع میشه بنام:Tom.Clancys.Splinter.Cell.Conviction-SKIDROW.part12
حالا موقع اکسترکت پارتهای فولدر اول یه فایل ایزو ظاهر میشه ولی در ادامه پارت12زیرو میخواد که وجود نداره:SC_lossless.part12
نگفته نمونه اکسترکت فولدر دوم یه تعداد فایل ناشناس دیگه میده
یه بار 12 پارت فولدر 2 رو همنام اولی کردم ملی تاثیری نداشت
من نمیدونم حاصل کار باید فایل ایزو باشه یا چیز دیگه چون هیچ فایل اجرایی نداره
کمکم کنید
ممنون

matrix_3s
30-06-2010, 17:45
دوستان دوباره می پرسم!
modern warfare 2 رو ریختم لودینگ اجرا می شه تا می خواد بره تو بازی میپره بیرون!
کرکی پچی چیزی نداره بریزیم درس شه؟!

شما باید پچشو نصب کنید
توی گوگل سرچ کنید حتما پیدا میکنین

سلام
بازی Fifa09 روی کامپیوترم درست اجرا نمی شه( پله پله میشه)
رم:512
کارت گرافیک:256

دلیلش چی می تونه باشه...

فکر کنم همون کارت گرافیکتون نمیکشه

asskicker56
30-06-2010, 19:11
من واسهdirectx 10 xp sp3 نصب کردم ولی در بازی resident evil 5 گزینه ی directx 10 فعال نشده :19:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pop-Man
30-06-2010, 22:17
سلام
لطفا یه لینک سالم واسه دانلود کرک Splinter cell بذارید اگه Razor 1911 باشه بهتره
مچکرم

popowoody
30-06-2010, 22:52
من بعضی اوقات مشکل دارم که وسط بازی سرعتش میاد پایین ولی دوباره خوب می شه . این کار دوباره هم تکرار میشه لطفا بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیستم من :
ram : 3 gig
cpu 3 ghz
graphic : 1 gig

rsh
30-06-2010, 23:09
من بعضی اوقات مشکل دارم که وسط بازی سرعتش میاد پایین ولی دوباره خوب می شه . این کار دوباره هم تکرار میشه لطفا بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیستم من :
ram : 3 gig
cpu 3 ghz
graphic : 1 gig

کاش مدل کارت گرافیگ رو مینوشتی همچنین مدل cpu
هر کارت گرافیگی که یک گیگ م داشته باشه که کارت قوی نیست مثلا کارت 9400 جیفورس دیدم یک گیگ رم داشت اما فوق العاده کارت ضعیفیه
اما در مورد افت سرعت معمولا بستگی به نوع بازی ممکنه در صحنه های پر زد و خورد یا پر از اشیا و جزییات اگه کارت گرافیگ ضعیف باشه یکم کم بیاره افت فریم پیدا کنه که عادیه

morrigan_neit
30-06-2010, 23:19
من بعضی بازیارو مثا sniper protoype call of juarez رو که نصب میکنم بازی خیلی روون اجرا میشه ولی صدا نداره اصلا:(

کسی میدونه مشک از چیه؟باید چیکار کنم؟:(

asskicker56
01-07-2010, 10:06
من بعضی بازیارو مثا sniper protoype call of juarez رو که نصب میکنم بازی خیلی روون اجرا میشه ولی صدا نداره اصلا:(

کسی میدونه مشک از چیه؟باید چیکار کنم؟:(
directx بازی که تو dvd بازی هست رو ببین نصب کردی؟
ممکنه از directx باشه:31:

morrigan_neit
01-07-2010, 10:43
اره همه رو نصب کردم:(

popowoody
01-07-2010, 10:44
کاش مدل کارت گرافیگ رو مینوشتی همچنین مدل cpu
هر کارت گرافیگی که یک گیگ م داشته باشه که کارت قوی نیست مثلا کارت 9400 جیفورس دیدم یک گیگ رم داشت اما فوق العاده کارت ضعیفیه
اما در مورد افت سرعت معمولا بستگی به نوع بازی ممکنه در صحنه های پر زد و خورد یا پر از اشیا و جزییات اگه کارت گرافیگ ضعیف باشه یکم کم بیاره افت فریم پیدا کنه که عادیه

گرافیک : NVIDIA GeForce GT 240

خوبه یا نه ؟

mili47
01-07-2010, 11:44
سلام به حاجي مديراي سايت . من واسه اجراي بازي AirHauler نياز به كمك فوري دارم . اصلا سر درنميارم كه واسه چي اجرا نميشه . تو رو خدا كمككككككككككككككككككككككك ككككككككككككككككككككككككك ككككككك !!! خواهشا كامل توضيح بدين
چرا هيچكس جواب منو نميدي ؟ يعني حتي يه نفر هم نيست كه راجع به اين بازي بدونه ؟!!!!!!!!!!!!!

rsh
01-07-2010, 11:51
گرافیک : NVIDIA GeForce GT 240

خوبه یا نه ؟
کارت خوبیه از من میشنوی اخرین درایور کارت گرافیگ رو نصب کن از خود سایت nvidia میتونی اخرین درایورشو بگیری در برخی بازیها فریم بهتری با اخرین درایورمیتونی بگیری
همانطور که گفتم بازی های امروزی با این همه جزییات و غیره معمولا کارت های گرافیگ در صحنه های پر زد و خورد و پر اشیا یکم افت فریم پیدا میکنند
یکم جزییات رو کم کنی بهتر میشه
من خودم همیشه بازی ها رو در رزولیشن 1027 در768 بازی میکنم
البته بستگی به این داره چه بازی انجام بدی ولی در کل کارت خوبی داری تا اونجا که میدونم از 9600 قویتره ولی از 9800 جیفرس یکم ضعیفتره

MILAD2799
01-07-2010, 12:07
درود به همه
من تو بازیه sniper ghost w یه مشکل دارم اونم اینه که بازی بسورت فول اسکرین اجرا نمیشه یعنی مثه یه پنجره تو ویندوز باز میشه و تو هر رزولوشنی که گذاشتم باز نشد . نمیدونم چه شده تا چند روز پیش مشکل نداشت ولی امروز هر کار کردم فول اسکرین نشد که نشد .
چکارش کنم ؟
:18:

Arashcompat2
01-07-2010, 12:08
این بازی2 assassin creed وقتی یه جا میرسم باید با یکی صحبت کنم نمیشه گیر میکنه صحبت نمیکنه مشکل از کجاست؟؟؟

popowoody
01-07-2010, 13:03
درایور ها رو هم نصب کردم ولی بازم نمی اد . لللللللللللللللللللللطططط طططططططططففففففففففففاااا اااااااااااااااااااا کمک کنید

tanatos
01-07-2010, 16:44
سلام
من تو نصب بازی Tom Clancy's Splinter Cell Conviction به مشکل برخوردم
به این صورت که بعد از نصب بازی و کلیک روی اون برای اجرا پیغام خطای اتصال به اینترنت رو میده
میشه لطفاً راهنماییم کنید؟

خیلی ممنون که کسی جواب من رو نداد.

Khan gholi
01-07-2010, 18:10
درود به همه
من تو بازیه sniper ghost w یه مشکل دارم اونم اینه که بازی بسورت فول اسکرین اجرا نمیشه یعنی مثه یه پنجره تو ویندوز باز میشه و تو هر رزولوشنی که گذاشتم باز نشد . نمیدونم چه شده تا چند روز پیش مشکل نداشت ولی امروز هر کار کردم فول اسکرین نشد که نشد .
چکارش کنم ؟

Alt & Enter بزن شاید درست شد.شایدم رفتی تو اپشن تغییر دادی.

Oracle_Eldorado
01-07-2010, 18:37
درود به همه
چکارش کنم ؟

دوست عزیز شما برو تنظیمات گرافیکی بازی بگرد حتما اینطور گزینه ای باید باشه .
من تو 90% بازی ها دیدم اینطور گزینه ای .

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

این بازی2 assassin creed وقتی یه جا میرسم باید با یکی صحبت کنم نمیشه گیر میکنه صحبت نمیکنه مشکل از کجاست؟؟؟

دوست عزیز شما تو تاپیک خودش مطرح کنی زودتر به نتیجه میرسی :

Assassin's Creed II - نسخه PC

mohamad899710
01-07-2010, 19:16
در GTA IV EF LC من هرکاری میکنم توی Windows Live که پروفایل درست میکنم و میرم ازم Product key میخواد..!!!

درغیر این صورت داخل پروفایل نمیره و من نمیتونم بازی رو ذخیره (save) کنم....!!!

لطفاً کمکم کنید

alexian
01-07-2010, 19:50
سلام بر عزیزان،دوستان،مدیران،افرا دی که تازه دارن خودمونی میشن،مدیران بازنشسته،دبیرستانی ها،کودکستانی ها،اعضای جدید و گل مثل خودم .....و خلاصه همه ایرونی ها:31:
من بازی call of duty 5 رو نصب کردم اما در زمان اجرای بازی این پیغوم رو میده لطفا....help:19:
Initializing Renderer ----
execing ragdoll.cfg from disk
----- Client Initialization -----
----- Client Initialization Complete -----
Trying SMP acceleration...
...succeeded.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 0.0
Vertex shader version is 0.0
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.

Error during initialization:
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.
اگه کمک کنین یک خانواده رو از نگرانی در آوردین...
بابای:20:

morrigan_neit
01-07-2010, 20:09
دوستان کسی سوال منو جواب نمیده؟

من sniper و protoype و call of juarez صداش در نیومد ولی روون اجرا شد

کسی میتونه واسم لینک درایور کارت صدارو بذاره که update کنم؟ممنون میشم

OQyanoOoOS
01-07-2010, 20:45
شما به جای کلک رشتی بهتره آخرین نسخه ی DirectX رو نصب کنین .
دیگه احتیاجی به این کارا نیست .
کلک رشتی چیه بابا!! تا حالا 7-8 بار به این مشکل (نبود برخی فایلهای DLL روی سیستم) برخورد کردم که حتی با نصب آخرین نسخه DirectX حل نشده! همیشه باید فایل مفقود شده رو دانلود میکردم.
راستی با وجودwin 7 ی که DirectX ش نسخه 11 هست فکر نمیکنی نیازی به نصب آخرین نسخه نباشه؟ :31:

مشکل رو خودم حل کردم! باید فایلها رو در پوشه اصلی ویندوز (نه system32) کپی کرد! اینو گفتم که شاید به کار یه نفر که مثل من گیر کرده بخوره. :5:

rsh
01-07-2010, 22:52
درایور ها رو هم نصب کردم ولی بازم نمی اد . لللللللللللللللللللللطططط طططططططططففففففففففففاااا اااااااااااااااااااا کمک کنید

چی چی نمیاد؟
مگه نگفتی افت فریم داره
این چیزها عادیه مگه بازی که میکنی چیه؟
نباید زیاد انتظار از بازیهای امروزی داشته باشی کارتت خوبه ولی دیگه نباید زیادی انتظار داشته باشی
برای روان بازی کردن باید یک سیستم عالی داشته باشی از مادربورد گرفته تا cpu و گارت گرافیگ عالی
زیاد بهش فکر نکن یکم رزولیشن رو بیار پایین و تنظمات رو بین متوسط و خوب قرار بده تا بتونی روان اجرا کنی
نگفتی تو کودوم بازی این مشکلو داری

popowoody
01-07-2010, 23:15
چی چی نمیاد؟
مگه نگفتی افت فریم داره
این چیزها عادیه مگه بازی که میکنی چیه؟
نباید زیاد انتظار از بازیهای امروزی داشته باشی کارتت خوبه ولی دیگه نباید زیادی انتظار داشته باشی
برای روان بازی کردن باید یک سیستم عالی داشته باشی از مادربورد گرفته تا cpu و گارت گرافیگ عالی
زیاد بهش فکر نکن یکم رزولیشن رو بیار پایین و تنظمات رو بین متوسط و خوب قرار بده تا بتونی روان اجرا کنی
نگفتی تو کودوم بازی این مشکلو داری

Dynasty Warriors 6

Oracle_Eldorado
01-07-2010, 23:26
سلام بر عزیزان،دوستان،مدیران،افرا دی که تازه دارن خودمونی میشن،مدیران بازنشسته،دبیرستانی ها،کودکستانی ها،اعضای جدید و گل مثل خودم .....و خلاصه همه ایرونی ها:31:
من بازی call of duty 5 رو نصب کردم اما در زمان اجرای بازی این پیغوم رو میده لطفا....help:19:
Initializing Renderer ----
execing ragdoll.cfg from disk
----- Client Initialization -----
----- Client Initialization Complete -----
Trying SMP acceleration...
...succeeded.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 0.0
Vertex shader version is 0.0

Error during initialization:
اگه کمک کنین یک خانواده رو از نگرانی در آوردین...
بابای:20:

یادمه که اولا این بازی اومده بود خیلی ها این مشکل رو داشتن .
شما باید آخرین آپدیت کارت گرافیک و کارت صداتو نصب کنی .

دوستان کسی سوال منو جواب نمیده؟

من sniper و protoype و call of juarez صداش در نیومد ولی روون اجرا شد

کسی میتونه واسم لینک درایور کارت صدارو بذاره که update کنم؟ممنون میشم

برند و مدل مادربوردت رو بزار شاید بتونم واست پیدا کنم.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

در GTA IV EF LC من هرکاری میکنم توی Windows Live که پروفایل درست میکنم و میرم ازم Product key میخواد..!!!

درغیر این صورت داخل پروفایل نمیره و من نمیتونم بازی رو ذخیره (save) کنم....!!!

لطفاً کمکم کنید

دوست عزیز شما تو قسمت اولی که میخوای پروفایل بسازی ،
باد گزینه ی Offline Profile رو انتخاب کنی .
اگه تو مراحل ساخت پروفایل اینطور گزینه ای نبود ،
Create Local Profile رو بزن .

hosseinrafiee
01-07-2010, 23:51
وقتي ميخام بازي singularity رو اجرا كنم dont send ميده دو تا كرك هم امتحان كردم نشد ويندوزمم سون كمك!!!!!!!!!!!

shahram_10
02-07-2010, 00:53
سلام

من بازی grid رو نصب کردم ولی وقتی می خوام اجراش کنم پیغام
the program cant start because openal32.dll is missing frome your computer.try reinstall the program to fix this problem.
رو می ده!!!
ویندوزم 7 هستش.
خواهشن راهنمایی کنید.

مرسی.

morrigan_neit
02-07-2010, 01:00
سلام

من بازی grid رو نصب کردم ولی وقتی می خوام اجراش کنم پیغام
the program cant start because openal32.dll is missing frome your computer.try reinstall the program to fix this problem.
رو می ده!!!
ویندوزم 7 هستش.
خواهشن راهنمایی کنید.

مرسی.

من فک کنم کرک باشه مشکلت دوست عزیز

یا اینکه این فایلی رو که گفته پیدا نمیکنه
اگه کسی این فایلو واست آپ کنه بذاره تو کپیش کنی درست میشه

shahram_10
02-07-2010, 10:12
مرسی

ولی تو cd بازی فایل کرکی من ندیدم!
این فایلو اگه کسی داره آپ کنه و لطف کنه بگه کجا کپی کنم.( openal32.dll )

مرسی.

M A X I M U M
02-07-2010, 12:28
مرسی

ولی تو cd بازی فایل کرکی من ندیدم!
این فایلو اگه کسی داره آپ کنه و لطف کنه بگه کجا کپی کنم.( openal32.dll )

مرسی.

این ربطی به کرک نداره
ورژن جدید نرم افزار openal رو دانلود و نصب کن

hosseinrafiee
02-07-2010, 13:43
كسي نميخواد كمك كنه

popowoody
02-07-2010, 13:49
وقتي ميخام بازي singularity رو اجرا كنم dont send ميده دو تا كرك هم امتحان كردم نشد ويندوزمم سون كمك!!!!!!!!!!!
بازی که شما می خواهید اجرا کنید فقط روی ویندوز Xp / 7 / Vista اجرا می شه

mhi916
02-07-2010, 14:03
سلام
من ویندوز 7 و xp دارم
گرافیکم geforce nvidia 9600 gso هست
و بازی ها رو که می خوام اجرا کنم ارور هایی می ده که مربوط به sound-driver می شه
یکی از ارور ها رو گذاشتم
your sound-driver is currently used by an other application.close any application using your sound-driver and try again.
else you"ll not be able to hear any sounds or musics.
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

mili47
02-07-2010, 17:36
چرا هيچكس جواب منو نميدي ؟ يعني حتي يه نفر هم نيست كه راجع به اين بازي بدونه ؟!!!!!!!!!!!!!
بابا شما مگه مسلمون نيستين ؟!!!!!!!!!! يه نفر به كمك احتياج داره ، چرا كمك نميكنين !!!!!!!!! يعني تو اين همه كاربلد يه نفر نيست كه در مورد مشكل اجراي بازي Just Flight - Air Hauler چيزي بدونه !!!!!!!1 واي خدا اينا ديگه كين ! صد رحمت به دشمن !!!!!!!!!!!

Alyssa
02-07-2010, 17:49
سلام
من ویندوز 7 و xp دارم
گرافیکم geforce nvidia 9600 gso هست
و بازی ها رو که می خوام اجرا کنم ارور هایی می ده که مربوط به sound-driver می شه
یکی از ارور ها رو گذاشتم
your sound-driver is currently used by an other application.close any application using your sound-driver and try again.
else you"ll not be able to hear any sounds or musics.
ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم

خروجی صدا توسط یه برنامه دیگه درگیره ویندوز رو ریستارت کنید و بعد اجرا کنید ....

mhi916
02-07-2010, 18:52
سلام.
مشکل این نبود.
آقا من تازه ویندوزم رو عوض کردم و سی دی های مربوط به گرافیک و .... رو گم کردم که بیشترش رو دانلود کردم.
ولی وقتی می خواستم بازی ها رو اجرا کنم فهمیدم soundcard نصب نیست میشه یکی راهنمایی کنه از کجا باید دانلود کنم یا باید چی کار کنم.
گرافیکم nvidia 9600 gso هست . ویندوز هم xp servise pack 3

hosseinrafiee
02-07-2010, 19:31
بازی که شما می خواهید اجرا کنید فقط روی ویندوز Xp / 7 / Vista اجرا می شه

دوست عزيز چش بسته غيب گفتي من كه گفتم ويندوزم سون هست

kaka56
02-07-2010, 23:16
سلام . من بازی TMOPBW.REUP-CPY_Epidemz رو دانلود کردم سه پارت رار هستش. تو هر پوشه یک فایل با پسوند bin و یک فایل با پسوند cue هست.چطور باید نصبش کرد؟

rsh
02-07-2010, 23:37
Dynasty Warriors 6

خوب داداش اینو از اول میگفتی اسم بازیت چیه
الان راهنمایت میکنم
این بازی نیاز به سیستم قوی نداره من خودم اینو با کارت گرافیگ 8600 gts با دو گیگ رم و سی پیو تک هسته ای بازی کردم بازی همینطور کند و تند میشد ولی بازی قشنگیه ها من همه کاراکتر ها رو باز کرده بودم
اما این بازی و همچنین بازی SAMURAI WARRIORS 2 که اونم از همین شرکت koie هست هردو یک مشکل در فریم دارن یعنی با هر نوع کارت گرافیگی بازی کنی افت فریم داره و به خصوص SAMURAI WARRIORS 2 که اونقدر افت فریم داره که اشک ادمو در میاره ولی براش خود سایت یک پچ داد بیرون به حجم 5 مگابایت که افت فریم رو حل کرد
اما برای Dynasty Warriors 6 هنوز پچ بیرون نداده ولی یک پچ براش ساختن غیر رسمی که متسفانه فقط روی نسخه ژاپنی کار میکنه و روی نسخه انگلیسی کار نمیکنه
برای همین باید منتظر بمونی ببینی براش پچ جدید امده یا نه تا این مشکل حل بشه البته روی ویندوز xp این مشکل رو داشت نمیدونم این مشکل در ویستا و ویندوز 7 هم هست یا نه
برای همین اشکال از کارت شما نیست از خود بازیه

alisalar.salari
03-07-2010, 06:08
سلام
من بازي assassins creed رو نصب كردم اما وقتي اجراش ميكنم وسط بازي يكدفعه كامپيوتر ريست ميشه يا اين پيام رو نشان ميده the memory could not be read
خودم فكر ميكنم مشكل از cpu وram باشه اگه اينطور باشه نميشه كاريش كرد
يعني حتما بايد رم و سيپي يو رو ارتقاء بدم
ممنون ميشم اگه يكي جوابمو بده

popowoody
03-07-2010, 07:44
ممنون . درسته وقتی ادما روی صفحه زیاد باشن اینطوری میشه .

Oracle_Eldorado
03-07-2010, 07:57
سلام . من بازی TMOPBW.REUP-CPY_Epidemz رو دانلود کردم سه پارت رار هستش. تو هر پوشه یک فایل با پسوند bin و یک فایل با پسوند cue هست.چطور باید نصبش کرد؟

شما باید با نرم افزار Daemon Tools یا Virtual Clone Drive ، این فایل رو به عنوان یه درایو مجازی باز کنی .

Oracle_Eldorado
03-07-2010, 08:04

خب دوست عزیز شما یکم سئوالتو واضح تر بگو .
تو کدوم قسمتش مشکل دارین ؟

kaka56
03-07-2010, 10:57
با نرم افزار Virtual Clone Drive چیکار باید بکنم؟ مراحلش رو لطفا کامل بگو.ممنون

salazar.basiliska
03-07-2010, 14:42
سلام من با بازي POP forgotten sands مشكل صدا دارم . همه صداها خوب و سالمه جز صداي انسان . يعني صداي پرينس انگار از يه سالن بزرگ از دور مياد و اصلآ نميشه فهميد چي ميگه و خيلي هم ضعيفه صداش . كلآ صداي همه اشخاص توي بازي اينجوري مياد انگار كاروك شده باشه !
در ضمن فقط اين بازي اينجوريه .
چيكار كنم ؟
ممنون

popowoody
03-07-2010, 15:14
من تو بازی Battle For The Pacific مشکل دارم.وقتی بازی میاد تصویر نداره.همه چی درسته حتی صدا تفنگ هم میاد اما تصویر نداره لطفا کمکم کنید!!!

mhi916
03-07-2010, 15:23
اگه ویندوز 7 داری قبل از رفتن به بازی گرافیکش رو پایین بیار .
شاید مشکلت از گرافیکت باشه.

Mehdi.ss
03-07-2010, 16:09
سلام
آقا این بازی flatout ultimate carnage بعد از نصب این ارور رو میده:
The Ordinal 5266 could not be located in the dynamic link library Xlive.dll

حالا چی کار کنم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

popowoody
03-07-2010, 19:10
اگه ویندوز 7 داری قبل از رفتن به بازی گرافیکش رو پایین بیار .
شاید مشکلت از گرافیکت باشه.

گرافیکم 1 گیگه !!! می خوره

mamadhoseinn
03-07-2010, 22:20
بچه ها من ninja blade گرفتم که هیچ طوری انگلیسی نمیشه.پتچ انگلیسی اثری روش نداره.اینم بگم که پوشه ی سیو نداره تو محلی که بازی رو ریختم.پتچ هم بلا فاصله بعد از نصب ریختم.ویندوز من هم seven هستش.حالا بگین چه خاکی تو سرم بریزم.

turokpooria
04-07-2010, 06:37
با سلام من چند تا بازی گرفتم که تو همشون یه مشکل وجود داره و اعصابمو ریخته به هم لطفا کمک کنید
1:واسه بازی assassins 2 ابتدا خوب اجرا می شد بعد که یه مدت جلو رفتم از بازی بیرون اومد و رفته اول بازی
2:splintercell:conviction رو که نصب می کنم هیچ آیکنی برای اجرای بازی نداره
3:bioshock 2 رو که نصب می کنم ارور:SecuLauncher:failed to start application.[2000 میده که تو سیستمه خوده کامپیوتری بدون مشکل اجرا شد
4:just cause 2 اول بازی چترش باز نمیشه
5:Prince of Persia 5 هم که نصب شد ولی صفحه سیاه میشه و اجرا نمیشه اینو حتی با کمترین گرافیک گذاشتم
اینم سیستمم:
RAM:3gig
GRAPHIC:256 geforce 8600 gt
CPU:3.3 full
windows:vista 32 bit
خواهشا کمک کنید

sahdi59
04-07-2010, 07:38
آقا من بازي sniper ghost warrior رو دارم ولي بدون صدا اجرا ميشه!!!
لطفا راهنماييم كنيد.
ممنون

Oracle_Eldorado
04-07-2010, 08:49
در مورد سئوال اول ببخشید چون من بازی نکردم نمیتونم راهنمایی کنم .

دوست عزیز پس تو مسیر نصب بازی چه فایل هایی وجود داره ؟

3:bioshock 2 رو که نصب می کنم ارور:SecuLauncher:failed to start application.[2000 میده که تو سیستمه خوده کامپیوتری بدون مشکل اجرا شد

اگه میشه یه عکس از ارور بزارید .
اینطوری خیلی مبهمه !

4:just cause 2 اول بازی چترش باز نمیشه/QUOTE]
احتمالا کرکتون مشکل داره .
یه کرک دیگه رو تست کنید .

[QUOTE]5:Prince of Persia 5 هم که نصب شد ولی صفحه سیاه میشه و اجرا نمیشه اینو حتی با کمترین گرافیک گذاشتم
شما از کدوم کرک استفاده میکنی ؟
اگه پرنس جدیده رو میگی ، کرک Skidrow رو یه بار تست کن .

آقا من بازي sniper ghost warrior رو دارم ولي بدون صدا اجرا ميشه!!!
لطفا راهنماييم كنيد.
ممنون
شما یه بار درایور مادر بورد و کارت صدا رو آپدیت کن مشکلتون حل میشه .

sahdi59
04-07-2010, 09:36
از كجا بايد آپديت كنم؟؟؟؟؟

Dark Shine
04-07-2010, 12:02
Mw2 تو ActIII یهو مانیتور خاموش میشه پچ بویز تیمم نصب کردم ولی درست نشد
اینم شاید به درد بخوره:

Ehsan Studio
04-07-2010, 12:03
سلام
دوستان یه مشکلی هست
من وقتی بازی ها رو نصب می کنم البته بعضی از اونها محیط بازی خیلی داغونه همش یه حالت مثلث و مربعی تو بازی هست..
مثل عکسی که گرفتم..

کسی میدونه مشکل چیه..
هم دایرکس هم کارت گرافیک و چند روز پیش آپدیت کردم..

baktash1370
04-07-2010, 12:29
سلام من بازی gta:epidodes from liberty city را نصب کردم اوکی هم هستش اما مشکل اصلی با سیو بازی هستش.خود بازی windows live رو نداشت از مایکروسافت دانلودش کردم و در بازی کلید home را زدم میدونستم مثل iv باید چکار کنم اما create offline ندره.کسی میدونه چکار باید بکنم؟آ«لاین چجوریه؟شدنیه؟کرک از بین نمیره؟لینکی از این برنامه دارید که آفلاین هم داشته باشه؟
ممنون

mhi916
04-07-2010, 12:42
با سلام من چند تا بازی گرفتم که تو همشون یه مشکل وجود داره و اعصابمو ریخته به هم لطفا کمک کنید
1:واسه بازی assassins 2 ابتدا خوب اجرا می شد بعد که یه مدت جلو رفتم از بازی بیرون اومد و رفته اول بازی
4:just cause 2 اول بازی چترش باز نمیشه
5:Prince of Persia 5 هم که نصب شد ولی صفحه سیاه میشه و اجرا نمیشه اینو حتی با کمترین گرافیک گذاشتم
اینم سیستمم:
RAM:3gig
GRAPHIC:256 geforce 8600 gt
CPU:3.3 full
windows:vista 32 bit
خواهشا کمک کنید
سلام
1_برای assassins برو آخرین value دانلود کن.
2_اگه ویندوز 7 داری در منوی start نام بازی رو بنویس.
3_ اگه مشکل از کرک بازی نبود بگو تا یه کار دیگه بگم بکنی(bioshok)
4_ وقتی می پری اول باید بری رو اون سربازه تا memory card رو برداره بعدش با space چترت رو باز کن و به محل موردنظر برو اگه باز نشد ممکنه مشکل از صفحه کلیدت باشه و برو تو setting بازی و دکمه ی چتر رو عوض کن و مثلا shift بزار.
5_ prince هم شاید مشکل از بازیت باشه البته دلایل دیگه هم می تونه داشته باشه.

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

سلام
دوستان یه مشکلی هست
من وقتی بازی ها رو نصب می کنم البته بعضی از اونها محیط بازی خیلی داغونه همش یه حالت مثلث و مربعی تو بازی هست..
مثل عکسی که گرفتم..

کسی میدونه مشکل چیه..
هم دایرکس هم کارت گرافیک و چند روز پیش آپدیت کردم..
گرافیکت چیه؟
گرافیک بازیا رو خیلی پایین نیاوردی؟

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

چه ویندوزی داری؟

Ehsan Studio
04-07-2010, 12:47
گرافیکت چیه؟
گرافیک بازیا رو خیلی پایین نیاوردی؟

Ram : 4G
VGA : ATI 5700 1G
CPU : Core i5

نه..روی آخرین درجه است..حتی رو پایینترین گرافیکم امتحان کردم بازم همینجوریه.

Dark Shine
04-07-2010, 12:48
جواب مارم بدین لطفا!

mhi916
04-07-2010, 12:52
اگه 7 داری از منوی start روی my computer کلیک راست کن و properties رو بزن بعدش از سمت چپ device manager رو بزن و سپس رو sound... دوتا کلیک کن و driver رو بزن و سپس update driver رو بزن.
به این ترتیب از device manager هر چیزی رو می خوای می تونی update کنی

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

Ram : 4G
VGA : ATI 5700 1G
CPU : Core i5

نه..روی آخرین درجه است..حتی رو پایینترین گرافیکم امتحان کردم بازم همینجوریه.
گرافیک صفحه نمایشت پایین نیست؟

Ehsan Studio
04-07-2010, 12:53
گرافیک صفحه نمایشت پایین نیست؟

یعنی چی؟
چجوری بالاببرمش؟

mhi916
04-07-2010, 12:57
Mw2 تو ActIII یهو مانیتور خاموش میشه پچ بویز تیمم نصب کردم ولی درست نشد
اینم شاید به درد بخوره:

منظورت call of 6 هست؟
مطمئنی پچ رو جای درستی ریختی؟

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

یعنی چی؟
چجوری بالاببرمش؟
ویندوزت رو بگو

Dark Shine
04-07-2010, 13:00
منظورت call of 6 هست؟
مطمئنی پچ رو جای درستی ریختی؟
بله منظورم همونه.
پچ رو باید بریزی D:\Program Files\Call Of Duty 6- Modern Wafare 2\zone\english اینجا دیگه!

Ehsan Studio
04-07-2010, 13:01
ویندوزت رو بگو

XP 64bit servis pack 2

جالبه که بازیهایی مثل Tom Clancy's Splinter Cell Conviction و COJ و حتی GTA IV و PES10 هیچ مشکلی ندارن..
ولی بازیهای Metro و Borderlands و Aliens VS Predator مشکل دارن..
بعضی موقعها هم همین بازی که خرابه میبینی با یه ریست کردن خوب مشیه ولی باز خراب میشن..

mhi916
04-07-2010, 13:06
شاید مشکل از بازی ها باشه یا پچ یا کرک لازم داشته باشه.
رو دکستاپ کلیک راست کن و properties رو بزن و سپس از گزینه ی اخر رو از بالا بزن. و سپس یه جا عددی مثل 1024X768 نوشته این عدد رو تا اخر بالا ببر و مثلا یکجا نوشته 16bit اون رو تا اخر بالا ببر

Ehsan Studio
04-07-2010, 13:09
شاید مشکل از بازی ها باشه یا پچ یا کرک لازم داشته باشه.
رو دکستاپ کلیک راست کن و properties رو بزن و سپس از گزینه ی اخر رو از بالا بزن. و سپس یه جا عددی مثل 1024X768 نوشته این عدد رو تا اخر بالا ببر و مثلا یکجا نوشته 16bit اون رو تا اخر بالا ببر

از کرک که نیست..بازیها ماله شرکتهای معروفه..
واز چند شرکت..
تنظیماتم رو آخرین حدشه..

mhi916
04-07-2010, 13:11
احتمالا یه چیزی مثل پچ می خواد چون خیلی از بازی هایی که شرکت های معروف زدن پچ می خواد. مثلا call of duty 6

Ehsan Studio
04-07-2010, 13:14
فکر نکنم مثلا همین call of duty 6 را با آخرین تنظیمات بازی کردم..هیچ مشکلی نداشت..

Mostafagh66
04-07-2010, 13:14
با سلام به مدیر محترم. من تو اجرای بازی مشکل دارم. بازی رو نصب کردم و بعد اجراش می‌کنم حدوداً 1 الی 2 دقیقه طول می‌کشه تا می‌ره تو بازی. بعد لوگو و فیلمهای تبلیغاتی بازی می‌آد. و صفحه سیاه و با موزیک بازی باقی می‌مونه. وقتی که Enter رو می‌زنم موس مخصوص بازی می‌یاد و دیگر هیچ :41:
چند تا کرکم امتحان کردم ولی باز همون مشکل رو دارم. قسمت Hardware Test خود بازی هم تمام سخت‌افزارامو تیک زده.

Dark Shine
04-07-2010, 13:15
خوب کسی پچ نداره بده به ما؟

mhi916
04-07-2010, 13:23
فکر نکنم مثلا همین call of duty 6 را با آخرین تنظیمات بازی کردم..هیچ مشکلی نداشت..
حالا بازیه چی هست؟

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

خوب کسی پچ نداره بده به ما؟
پچ رو اپلود کنم بعدش می زارم.

Ehsan Studio
04-07-2010, 13:27
حالا بازیه چی هست؟

بازیهایی مثل Metro و Borderlands و Aliens VS Predator و Grid , TestDrive امروزم Battlefield Bad Company 2 گرفتم اونم مشکل داره..

mhi916
04-07-2010, 13:31
هر چی هست مربوط به گرافیک بازی یا کامپیوترته

mhi916
04-07-2010, 13:42
این لینک پچ call 6

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

محل ریختن پچ
محل نصب بازی>englis_zone

Dark Shine
04-07-2010, 13:44
عزیزه من اینو دانلود کردم و نصب هم شد ولی بازم مانیتور خاموش میشه:41:

mhi916
04-07-2010, 13:47
مشکل از کرک یا پچ یا گرافیکه یا گرافیکت رو باید آپدیت کنی.

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

عزیزه من اینو دانلود کردم و نصب هم شد ولی بازم مانیتور خاموش میشه:41:
مگه سیم برقش قطع می شه که خاموش می شه

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

آقا من باید برم تا عصری .
خدافظ

Dark Shine
04-07-2010, 13:47
مگه سیم برقش قطع می شه که خاموش می شه
نه مانیتور خاموش میشه!:31:
چراغش که سبزه قرمز میشه
سیم برق قطع نمیشه!:31:
یا صفحه کلا سیاه میشه:41:

Mehdi.ss
04-07-2010, 14:10
سلام
آقا این بازی flatout ultimate carnage بعد از نصب این ارور رو میده:
The Ordinal 5266 could not be located in the dynamic link library Xlive.dll

حالا چی کار کنم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا جواب ماهم بدین.:19:

Dark Shine
04-07-2010, 14:43
اینو بگیری فک کنم درست شه

Mostafagh66
04-07-2010, 15:19
با سلام به مدیر محترم. من تو اجرای بازی مشکل دارم. بازی رو نصب کردم و بعد اجراش می‌کنم حدوداً 1 الی 2 دقیقه طول می‌کشه تا می‌ره تو بازی. بعد لوگو و فیلمهای تبلیغاتی بازی می‌آد. و صفحه سیاه و با موزیک بازی باقی می‌مونه. وقتی که Enter رو می‌زنم موس مخصوص بازی می‌یاد و دیگر هیچ :41:
چند تا کرکم امتحان کردم ولی باز همون مشکل رو دارم. قسمت Hardware Test خود بازی هم تمام سخت‌افزارامو تیک زده.

mhi916
04-07-2010, 15:43
بچه ها اونایی که می خوان بازی رو اجرا کنن ولی یه ارور می ده که اخرش پسوند dll هست اول از داخل سی دی بازی اگه directx رو داره نصبش کنن اگه مشکل بر طرف نشد بیان اینجا مطرح کنن.
با تشکر
(mhi=mehdi)

yekleh
04-07-2010, 18:38
سلام.من افت فريم الكي تو اكثر بازيها دارم...يعني يه افت فريم متناوب كه بگير نگير داره.'گرافيك بازي رو هم low ميكنم بازم اين مشكل هست.
cpu: intel pentium d 3Ghz
Ram: 2 *1G
VGA:Geforce 9600 GT
Rom:320 G
راستي directX و درايور كارت گرافيكمم آپديته پس جواباي آبكي ندين خواهشا

Amin.P30
04-07-2010, 20:12
جایی پیدا نکردم اینجا مطرح میکنم:
سلام..
توی XP سیو بازی ها در مسیر MY DOCUMENTS درایو C نصب میشه...
من توی سیستم هام میخام DEEP FREEZ نصب کنم. اگر نصبش کنم سیو بازی ها به حالت اول بر میگرده و نمیشه بازی کرد..
من چطور میتونم محل پیش فرض سیو بازی رو به درایو مثلا D تغییر بدم؟؟؟

alexian
04-07-2010, 20:17
سلام علیکم...
برو بچز من میخوام آخرین آپدیت کارت گرافیک و کارت صدامو نصب کنم باید چیکار کنم...از کجا شروع کنم...از کی شروع کنم...چطوری شروع کنم...:31:

خوب رویان که مس تیره به نظر کیمیا کنند....آیا بود که نظری سوی ما کنند؟((باتلخیص و تصرف از حافظ)):5::46:

one1990
04-07-2010, 21:31
سلام من بازی prince of persia 5 رو نصب کردم حالا میشه به من بگید چیکار کنم تا اجرا شه

popowoody
04-07-2010, 22:08
سلام من بازی prince of persia 5 رو نصب کردم حالا میشه به من بگید چیکار کنم تا اجرا شه

حالا چه اروری میده ؟

mhi916
04-07-2010, 22:29
رو ایکون بازی دو تا کلیک چپ کن بازی اجرا می شه

Amin.P30
04-07-2010, 22:42
کرک بازی رو در c:programfiles\ubisoft\ubisoft launcher کپی کن.و در پوشه بازی هم کپی کن.

yekleh
04-07-2010, 23:16
سلام.من افت فريم الكي تو اكثر بازيها دارم...يعني يه افت فريم متناوب كه بگير نگير داره.'گرافيك بازي رو هم low ميكنم بازم اين مشكل هست.
كسي نبود رفع مشكل نمايد:13:

saeedA144
05-07-2010, 01:00
سالم
در تمام بازی های نصب شده در کامپیوترم ، در فیلم بازی ها صدای گفتگوها نمیاد ولی صدای گلوله و ماشین و... میاد ، چگونه میتوان این مشگل را حل کرد ؟
در ضمن بعضی بازی ها را مثل مترو 2033 با very high میشود به راحتی بازی کرد ولی جی تی آی 4 با پایین ترین حالت ممکن هم به سختی می شود بازی کرد چرا ؟
البته مشکل مشکل صدا فقط در وینذوز 7 به وجود می آید
"ویندوز 7 ،32 بیت
رم 4
گرافیک 4670 1گیگ ddr3
سی پی یو دو هسته ای 3.4"

Mostafagh66
05-07-2010, 08:02

mhi916
05-07-2010, 10:17
سلام علیکم...
برو بچز من میخوام آخرین آپدیت کارت گرافیک و کارت صدامو نصب کنم باید چیکار کنم...از کجا شروع کنم...از کی شروع کنم...چطوری شروع کنم...:31:

خوب رویان که مس تیره به نظر کیمیا کنند....آیا بود که نظری سوی ما کنند؟((باتلخیص و تصرف از حافظ)):5::46:
اگه 7 داری از منوی start روی my computer کلیک راست کن و properties رو بزن بعدش از سمت چپ device manager رو بزن و سپس رو sound... دوتا کلیک کن و driver رو بزن و سپس update driver رو بزن.
به این ترتیب از device manager هر چیزی رو می خوای می تونی update کنی

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

این بحث تو تاپیک های دیگر هست.

yekleh
05-07-2010, 10:38
مثلا كدوم تاپيك...

alexian
05-07-2010, 11:06
عزیزان جان....
با عرض سلام علیکم
اینجانب یک عدد بازی هیتمن 4 نصب کردم اما در زمان اجرای بازی dont send میده...چیکار کنیم ما حالا؟

دست از طلب ندارم تا کام من بر آید

camry
05-07-2010, 11:41
سلام دوستان
من بعد از اینکه بازیه sims 3 ambitions رو نصب کردم موقغ اجرا بازی با این مشکل رو به رو میشم:
یه صفحه ای میاد که روش نوشته:
EROOR
unable to start .Please reinstall the The Sims 3 base game

حالا موندم چه کار کنم
در ضمن بازیو تازه خریدم و تا الان 3 4 بار REInstall کردم اما فایده ای نداشت

ممنون میشم هر چه زود تر کمکم کنید
با تشکر

mhi916
05-07-2010, 12:02
سلام دوستان
من بعد از اینکه بازیه sims 3 ambitions رو نصب کردم موقغ اجرا بازی با این مشکل رو به رو میشم:
EROOR

حالا موندم چه کار کنم

با تشکر
کرک و از این جور چیزاش درسته؟؟

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

مثلا كدوم تاپيك...
گوگولی مثلا تو این تاپیک

camry
05-07-2010, 12:03
آره درسته اما ........

mhi916
05-07-2010, 12:28
آره درسته اما ........
چی درسته؟؟؟؟

G-force
05-07-2010, 15:49
سلام
من در داخل بازی command & conquer GENERALS zero hour v0.02 Beta در هنگام بازی یک پیغام می دهد این شکلی:
you have encountered a serious error. Serious errors does can be caused by many not meet the minimum specifications for the game. Please visit the errors does can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that forums at generals.ea.com for suggested courses of action or consult your manual for technical support contact information
در داخل فایل save هم یک فایل به این اسم می اید:gc_airgeneral.map
این هم مشخصات سیستمم:
کارت گرافیکمNVIDIA GE force 7300SE/7200GS
1024MB RAM
INTEL(R) Pentium(R) 4 CPU 3.40GHz 2 CPUs

Armin 7
05-07-2010, 17:01
با عرض سلام.
راستش یه هفته است دارم GTA IV رو بازی میکنم تا امروز که یهو نمیدونم چی شد دیگه اجرا نمیشه !
هر چقدر رو Rockstar Games Social Club کلیک میکنم چیزی بالا نمیاد ! فقط یه نمایه ای او پایین صفحه میاد :

بعدشم که Close ش میکنم این پیغام رو میده :

بازی رو هم یه بار کاملا Uninstall کردم و دوباره نصبیدم ولی توفیقی نکرد.
از اساتید محترم خواهش دارم که اگه کمکی از دستشون بر میاد دریغ نکنن .
سپاسگذارم.

mhi916
05-07-2010, 18:04
با عرض سلام.
راستش یه هفته است دارم GTA IV رو بازی میکنم تا امروز که یهو نمیدونم چی شد دیگه اجرا نمیشه !
هر چقدر رو Rockstar Games Social Club کلیک میکنم چیزی بالا نمیاد ! فقط یه نمایه ای او پایین صفحه میاد :

سپاسگذارم.
واسه ی منم اینجوری شد

camry
05-07-2010, 18:07
ای بابا خودتون میگید کرکو این چیزاش درسته
بعد من میگم آره همه چیش درسته
بعد شما میگین چی درسته :27:

saeedA144
05-07-2010, 19:12
:19:کسی نبود کمکم کنه ؟:19:

camry
05-07-2010, 20:53
دوستان من پچ 1.0.7.0 gta iv رو دانلود کردم
اما موقع اجرا با این مشکل رو به رو میشم:

لطفا کمکم کنید.................

yekleh
05-07-2010, 23:49
يه متخصص نبود ابنجا كمك كنه

mhi916
06-07-2010, 00:00
يه متخصص نبود ابنجا كمك كنه
برو این تاپیک

mehdy.z
06-07-2010, 00:12
با عرض سلام.

سپاسگذارم.
دوست عزیر این بازی تاپیک مخصوص مشکلات خودش رو داره:

سلام دوستان
EROOR

حالا موندم چه کار کنم

با تشکر
دوست عزیز مشکل از کرکه عوضش کن..البته اگه درست کپیش کردی!!

کلا cpu_های pentuim D داغ کار میکنند و همچنین از نظر پردازش اصلا نمیشه ازشون به عنوان یه دو هسته ای درست وحسابی استفاده کرد شما اگه توی صحنه های شلوغ افت فریم داری که کلا برمیگرده به CPU ولی اگه این افت فریم کلیه در حین بازی حتما دمای قطعات سیستم مخصوصا cpu رو چک کن...شاید به خاطر حرارت بالا دچار مشکل شده...

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:06 AM ----------

دوستان من پچ 1.0.7.0 gta iv رو دانلود کردم
اما موقع اجرا با این مشکل رو به رو میشم:

لطفا کمکم کنید.................
شما هم اگه برنامه Gfwlive رو نصب نکردی حتما نصب کن...

---------- Post added at 01:12 AM ---------- Previous post was at 01:09 AM ----------

سالم
در تمام بازی های نصب شده در کامپیوترم ، در فیلم بازی ها صدای گفتگوها نمیاد ولی صدای گلوله و ماشین و... میاد ، چگونه میتوان این مشگل را حل کرد ؟
در ضمن بعضی بازی ها را مثل مترو 2033 با very high میشود به راحتی بازی کرد ولی جی تی آی 4 با پایین ترین حالت ممکن هم به سختی می شود بازی کرد چرا ؟
البته مشکل مشکل صدا فقط در وینذوز 7 به وجود می آید
"ویندوز 7 ،32 بیت
رم 4
گرافیک 4670 1گیگ ddr3
سی پی یو دو هسته ای 3.4"
شما طبق این پست عمل کن ببین مشکلت برطرف میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته مطمئن شو که کارت صدات هم به طور صحیح نصب شده باشه...

yekleh
06-07-2010, 11:23
سلام.من افت فريم الكي تو اكثر بازيها دارم...يعني يه افت فريم متناوب و رفت و برگشتي كه بگير نگير داره.'گرافيك بازي رو هم low ميكنم بازم اين مشكل هست.
راستي directX و درايور كارت گرافيكمم آپديته پس جواباي آبكي ندين خواهش.نرم افزار gamegain رو هم امتحان كردم جواب نداده.
تو يه تاپيك طرح كردم كسي جواب نداد پس يه تاپيك راه انداختم.

Mehdi.ss
06-07-2010, 16:39
اقا مشکل مارو کسی نمیتونه حل کنه؟

M A X I M U M
06-07-2010, 17:04
قلی جان مشکل تو باید از برنامه live باشه اگه نصبه پاکش کن و اینو نصب کن :

serwiliam
06-07-2010, 21:27
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]سلام. من تو بازی delta force.xtreme2 به مشکل خوردم. نصب که کردم رفت تو بازی وراحت بازی کردم ولیفرداش اصلن تو نمیرفت و این اررور میداد . دوباره نصب کردم بازم نشد. ویجوالو دوباره ریختم بازم نشد تورو خدا کمک. تازه کنکورو دادم خوستیم بعد مدتها یه بازی کنیم اما.....:19::19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeedA144
07-07-2010, 20:06
طبق اون پست عمل کردم ولی مشکلم بازن حل نشد
:19: کمک کمک:19:

serwiliam
08-07-2010, 09:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]سلام. من تو بازی delta force.xtreme2 به مشکل خوردم. نصب که کردم رفت تو بازی وراحت بازی کردم ولیفرداش اصلن تو نمیرفت و این اررور میداد . دوباره نصب کردم بازم نشد. ویجوالو دوباره ریختم بازم نشد تورو خدا کمک. تازه کنکورو دادم خوستیم بعد مدتها یه بازی کنیم اما.....:19::19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم چرا اکسش نمیاد.کسی نفهمید مشکل از کجاس؟

Dark Shine
08-07-2010, 13:37
mw2 تو act III یه صفحه ی آبی پر از نوشته میاد وقت نمیشه بینم چیه سریع میره بعد سیستم ریست میشه.
پچ بویز تیم هم کمکی نکرده.
منو کمکم کنین!

B.J.U
08-07-2010, 17:36
سلام
اگه گیمر باشید میدونید که یه شرکت بازی هست به نام تیوای توی ایران
حالا این بازی های تیوای توی xp نصب میشد ولی توی 7 نصب نمیشه(2ا بازی رو امتحان کردم)
یعنی وقتی گزینه ی install رو میزنی یه نوار سبز رنگ وسط صفحه میاد و پر میشه و میره و مراحل نصب رو نمیاره!
اگه میشه راهنمایی کنید

moosavi.sm89
08-07-2010, 22:15
سلام به دوستان عزیز و محترم:40:

من تو بازی splintercell convention مشکل دارم بازی اجرا میشه ولی شانسی!
داخل بازی میره اولش که داره میاد بد اینکه یه عکس قرمز میاد نوشته unreal...
دیگه تو لود گیر میکنه 3تا دایره سفید هی میچر خه ولی...:13:

مشکل دیگه هم تو بازی alpha protocol
اونم داخل بازی میره بد اینکه شخصیت بازی رو انتخاب میکنی دمو اول بازی میاد بعد باز میره منوی اصلی

غضنفر مدل 88
09-07-2010, 10:25
بازیهAgeOfEmpire III
گرافیک512آنبورد
بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه:41:
ارور:

keb
09-07-2010, 10:35
بازیهAgeOfEmpire III
گرافیک512آنبورد
بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه:41:
ارور:

میگه direcx 9 نداری رو کامپیوترت. دایرکت ایکس 9 نصب کنی حله.

M A X I M U M
09-07-2010, 11:30
سلام
اگه گیمر باشید میدونید که یه شرکت بازی هست به نام تیوای توی ایران
حالا این بازی های تیوای توی xp نصب میشد ولی توی 7 نصب نمیشه(2ا بازی رو امتحان کردم)
یعنی وقتی گزینه ی install رو میزنی یه نوار سبز رنگ وسط صفحه میاد و پر میشه و میره و مراحل نصب رو نمیاره!
اگه میشه راهنمایی کنید
سلام
این installer رو بر روی مد xp اجرا کن تو یعنی سازگاری رو بذار روی xp service pack 2

سلام به دوستان عزیز و محترم:40:

من تو بازی splintercell convention مشکل دارم بازی اجرا میشه ولی شانسی!
داخل بازی میره اولش که داره میاد بد اینکه یه عکس قرمز میاد نوشته unreal...
دیگه تو لود گیر میکنه 3تا دایره سفید هی میچر خه ولی...:13:

مشکل دیگه هم تو بازی alpha protocol
اونم داخل بازی میره بد اینکه شخصیت بازی رو انتخاب میکنی دمو اول بازی میاد بعد باز میره منوی اصلی
مشکل اولیت به احتمال خیلی زیاد از درایور کارت گرافیکه بروزش کن
مشکل دوم از احتمالا از کرکته
از این کرک استفاده کن :

mohebbinodej
09-07-2010, 14:16
من در اجرای بازی borderlands مشکل دارم موقعی که بر روی بازی کلیک میکنم با این عرور مواجه میشوم
this application has failed to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix tihs problem

mohebbinodej
09-07-2010, 15:15
:19:کمک کمک کمک کمک
من در اجرای بازی borderlands مشکل دارم موقعی که بر روی بازی کلیک میکنم با این عرور مواجه میشوم
this application has failed to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix tihs problem

juolipuoli
09-07-2010, 15:24
سلام/مشکل fifa10 با ویندوز 7 ،64 بیت
fifa 10 فارسی رو نصب کردم اما موقع اجرا میگه HDCS رو نصب کن، اونم از توی دی وی دی (که برای ویستا داره) نصب می کنم بازم همون پیغام رو میده... چه کنم؟

B.J.U
09-07-2010, 16:56
سلام
این installer رو بر روی مد xp اجرا کن تو یعنی سازگاری رو بذار روی xp service pack 2

این کار ر وهم میکنم نمیشه و یه ارور میده

mohebbinodej
09-07-2010, 17:06
:42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19: تو رو خدا یکی کمک کنه

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

this application has failed to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix tihs problem یکی کمک کنه

B.J.U
09-07-2010, 21:07
بازی رو reinstall کردید؟

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

این کار ر وهم میکنم نمیشه و یه ارور میده

این ارور میاد:
Access violation ar adress 00428AA0 in module 'Autorun.exe'.Read of address 00000002C

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

عرور
فکر کنم ارور کلمه ی درستش باشه!

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

عرور
فکر کنم ارور کلمه ی درستش باشه!

moosavi.sm89
10-07-2010, 12:31
سلام

مشکل اولیت به احتمال خیلی زیاد از درایور کارت گرافیکه بروزش کن
مشکل دوم از احتمالا از کرکته
از این کرک استفاده کن :

خیلی ممنون از راهنماییت دوست عزیز
در مورد مشکل اول من درایور 257 nvidia رو دارم که فکر کنم اخریش باشه:41:

غضنفر مدل 88
10-07-2010, 12:51
میگه direcx 9 نداری رو کامپیوترت. دایرکت ایکس 9 نصب کنی حله.
نصب كردم حل نشد:41:

Alyssa
10-07-2010, 13:00
نصب كردم حل نشد:41:
این رو دانلود کنید و در پوشه ی بازی خودتون قرار بدید ... به خاطر این حل نشد که باید ورژنی از دایرمت رو نصب کنید که جدیدترین باشه ... از خود مایکروسافت دانلود کنید (اگه حل نشد)...

MobinS
10-07-2010, 20:08
من بازی War Leaders - Clash of Nations رو گرفتم وقتی اجراش می کنم موسی نداره و نمی تونم چیزی رو انتخاب کنم ، منوشم فقط با موس هست و با کیبورد چیزی انتخاب نمیشه ، چیکار کنم که موسش درست شه؟

mehdy.z
11-07-2010, 00:27
this application has failed to start because the application configuration is incorrect.reinstalling the application may fix tihs problem یکی کمک کنه
ممکنه بازی ناقص باشه از این بازیهای دانلودی که نیست؟؟!!

keb
11-07-2010, 10:12

این مشکل ممکنه چند تا علت داشته باشه ولی من رایجاش رو میگم که ممکنه مشکل رو حل کنه.
اولین احتمال اینه که خود بازی خرابه یا دیسک بازی اشکال داره.
دوم اینکه ممکنه برنامه ای نصب کرده باشید مثل Adobe bridge که بعضی مواقع ممکنه یه خورده دستکاری کنه سیستمو واسه بازی ها.
آخرین احتمال این که کامپیوتر شما نسخه 64 بیتی باشه که خیلی احتمالش کمه. در این صورت شما باید کامپیوترت رو عوض کنی. ولی چنین چیزی خیلی غیر ممکنه.

nekooee
11-07-2010, 12:35
سلام
دوستان من ویندوز سون 64 بیت دارم با دایرکت ایکس 11 و کارت گرافیک ati HD 5730
بازی باتلفیلد 2 رو که نصب می کن پیام زیر رو مید:

من این فایل رو از هم از روی pc خودم هم از اینترنت گرفتم و ریختم تو پوشه system32 اما بازم کار نکرد(بعضی دوستان چون گفته بودن از اینترنت بگیریم. البته با توجه به اینکه سون 64 بیتی هست شاید تو پوشه دیگری باید ریخته بشه!). ظاهرا این فایل تو ویندوز 64 بیت یا شاید directx11 نیست! تو سایتهای خارجی هم دیدم همین مشکل رو چند نفر برای بازیهای مختلف داشتند. می خواستم دایرکت ایکس خود بازی رو هم نصب کنم که چون ورژنش 100درصد کمتر از 11 هست ترسیدم دایرکت ایکس خودم خراب بشه
به نظرتون باید چه جوری مشکل رو حل کرد؟ با تشکر

غضنفر مدل 88
11-07-2010, 12:43
این رو دانلود کنید و در پوشه ی بازی خودتون قرار بدید ... به خاطر این حل نشد که باید ورژنی از دایرمت رو نصب کنید که جدیدترین باشه ... از خود مایکروسافت دانلود کنید (اگه حل نشد)...
حالا ميگه اين رو درست نصب نكردم ميتوني بگي اين چيه:

msxml 4.0

nekooee
11-07-2010, 12:50
سلام
دوستان من ویندوز سون 64 بیت دارم با دایرکت ایکس 11 و کارت گرافیک ati HD 5730
بازی باتلفیلد 2 رو که نصب می کن پیام زیر رو مید:

من این فایل رو از هم از روی pc خودم هم از اینترنت گرفتم و ریختم تو پوشه system32 اما بازم کار نکرد(بعضی دوستان چون گفته بودن از اینترنت بگیریم. البته با توجه به اینکه سون 64 بیتی هست شاید تو پوشه دیگری باید ریخته بشه!). ظاهرا این فایل تو ویندوز 64 بیت یا شاید directx11 نیست! تو سایتهای خارجی هم دیدم همین مشکل رو چند نفر برای بازیهای مختلف داشتند. می خواستم دایرکت ایکس خود بازی رو هم نصب کنم که چون ورژنش 100درصد کمتر از 11 هست ترسیدم دایرکت ایکس خودم خراب بشه
به نظرتون باید چه جوری مشکل رو حل کرد؟ با تشکر

دوستان مشکلم حل شد. برای ویندوز سون 64بیت باید کپی کنید تو پوشه SysWOW64 نه پوشه system32

mehdy.z
12-07-2010, 11:49
حالا ميگه اين رو درست نصب نكردم ميتوني بگي اين چيه:

msxml 4.0

شما مشخصات کامل سیستم مخصوصا نوع مادربوردت رو بگذار...

keb
13-07-2010, 11:20
وقتی میگه فایل d3dx9.dll نیست یعنی مشکل دایرکت ایکسه. باید دایرکت ایکس نصب شه.

mehdy.z
13-07-2010, 19:03
وقتی میگه فایل d3dx9.dll نیست یعنی مشکل دایرکت ایکسه. باید دایرکت ایکس نصب شه.
البته این اخطار رو وقتی که سیستم قادر به ساپورت DX9.c نباشه هم داده میشه!

mohsen770
13-07-2010, 19:59
salam man ba call of duty moshkel daram : bad az nasb o register o ina akharesh mige seriale bazi ro bede.
?az koja biaram

mehdy.z
13-07-2010, 20:13
salam man ba call of duty moshkel daram : bad az nasb o register o ina akharesh mige seriale bazi ro bede.
?az koja biaram
علیک سلام دوست عزیز:31:
میگم آخر نصب میخواد یعنی تا serial رو بهش ندی نصب رو کامل نمیکنه و کنسلش میکنه؟!

mohsen770
13-07-2010, 20:20
na, hame chi tamum shode, alan ye serial bayad besh bedi ta PLAY fa'al beshe.

mehdy.z
13-07-2010, 21:06
na, hame chi tamum shode, alan ye serial bayad besh bedi ta PLAY fa'al beshe.
دوست من اولا سعی کنید فاسی تایپ کنید چون قانونه!!:20:
تازه چشمای ما هم تا یه متن رو بخونیم دوشنبه چهارشنبه نمیشه:31:
ولی از شوخی گذشته مشکل شما از کرک بازیه...یا بازی رو کرک نکردی یا کرکت مشکل داره!!

matlab76
13-07-2010, 21:08
بچه ها من در اجرای NBA 2K9 مشکل دارم دوسه تا از DVD های این بازی رو هم گرفتم همین مشکلو میده وقتی بازی رو میزنم اجرا شه صفحه سیاه سیاه است ولی دو سه قسمت فعال داره مثل قسمته کلیدا در کل بازی اجرا نمیشه ارور نمیده ولی اجرا نمیشه
مشخصات سیستم من
RAM 1.24 GIGA
VGA AGP8X 128 UP TO 256
CPU 2.60

mohsen_1363
14-07-2010, 02:46
سلام
من بازی gears of war 2007 رو از سایت زیر دانلود ونصب کردم

به همراهش 2 تا کرک بود که زدم
و قتی اجرا میکنم چند ثانیه ای لود میهر ارم مایکروسافت که اومد
یهو از بازی خارج میشه
لطفا راهنمایی کنید
....................................
مشکل حل شد
البته یه مشکل دیگه
زبان بازی روسیه چطوری انگلیسیش کنم

غضنفر مدل 88
14-07-2010, 03:27
این مشکلمه :
بازیهAgeOfEmpire III

بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه
ارور:
این فایلی رو هم که میگه کپی کردم ولی درست نشد ومیگه MSXML 4.0رو اشتباه نصب کردی .
اینم سیستمم:

ماردبورد=elitegroup----<مدل =A780GM_A
هارد =ساتا 360گیگ
گرافیک = آنبورد (میتونی از روی همون مدل مادربورد بفهمی چون آنبورده )
ویندوز هفت هم رو سیستم است .

keb
14-07-2010, 11:54
این مشکلمه :
بازیهAgeOfEmpire III

بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه
ارور:
این فایلی رو هم که میگه کپی کردم ولی درست نشد ومیگه MSXML 4.0رو اشتباه نصب کردی .
اینم سیستمم:

ماردبورد=elitegroup----<مدل =A780GM_A
هارد =ساتا 360گیگ
گرافیک = آنبورد (میتونی از روی همون مدل مادربورد بفهمی چون آنبورده )
ویندوز هفت هم رو سیستم است .

این دفعه دایرکت ایکس 10 بریز.:46:

a.g g.a
14-07-2010, 12:41
سلام
من تو بازیpes2010توی جام جهانی رفتم آرژانتین رو قهرمان جام کردم و تیم کلاسیکش رو آزاد کردم؛اما همه بازیکنان تیم کلاسیکش الکی هستن؛من از یک نفر شنیدم می گفت باید پچ بازی رو نصب کرد؛یه پچ توی دی بی دی شماره29دنیای بازی پیدا کردم؛روی پچش نوشتهPES 2010 v1.02اونو نصب کردم؛کرکشم ریختم(توی راهنماش نوشته فقط بازی رو نصب کنید و کرکشو بریزید.)؛ولی بازم درست نشد.
حالا من چکار کنم؟
شاید این پچ اصلا اون پچی نباشه که اسم بازیکنا رو درست می کنه،نه؟
پسر خالم پچ بازیو نصب کرده بود تو کامپیوترش وقتی که بازیو می اوردیم اولش اسم پچ رو می نوشت؛ولی این اصلاهیچی نمی نویسه.
لطفا راهنمایی کنید.

mhadishirani
14-07-2010, 12:47
سلام
من تو بازیpes2010توی جام جهانی رفتم آرژانتین رو قهرمان جام کردم و تیم کلاسیکش رو آزاد کردم اما همه بازیکنان این تیم الکی هستن؛من از یک نفر شنیدم می گفت باید پچ بازی رو نصب کرد؛یه پچ توی دی بی دی شماره29دنیای بازی پیدا کردم(تبلیغ که نمی شه؟)؛روی پچش نوشتهPES 2010 v1.02اونو نصب می کنم؛کرکشم می ریزم(توی راهنماش نوشته فقط بازی رو نصب کنید و کرکشو بریزید.)؛ولی بازم درست نمی شه.
حالا من چکار کنم؟
شاید این پچ اصلا اون پچی نباشه که اسم بازیکنا رو درست می کن،نه؟
پسر خالم که پچ بازیو داشت و نصبش کرده بود اول بازی می نوشت که پچش نصبه؛ولی این اصلا همچین چیزیم نمی نویسه.
لطفا راهنمایی کنید.
شما باید بچ جدید رو نصب کنید.
مثلا ورژن 1.5 پس ادیت

غضنفر مدل 88
14-07-2010, 13:21
این دفعه دایرکت ایکس 10 بریز
دوستان لطفا یه راهی دیگه پیدا کنید من همه ی دایرکت ایکس ها را نصب کردم ولی حل نشد:41:

a.g g.a
14-07-2010, 15:11
شما باید بچ جدید رو نصب کنید.
مثلا ورژن 1.5 پس ادیت
دستتون درد نکنه
خوب از کجا گیر بیارم؟
حجمش چه قدری هست؟ من اینترنت دیال آپه؛فکر نکنم بتونم دانلود کنم.

HardWare Professor
14-07-2010, 19:52
دوستان کسی کرک جاست گاس2 رو اگه داره بزاره؟

popowoody
14-07-2010, 20:09
دوستان کسی کرک جاست گاس2 رو اگه داره بزاره؟

اینم از کرک بازی :

mehdy.z
14-07-2010, 20:41
دوستان لطفا یه راهی دیگه پیدا کنید من همه ی دایرکت ایکس ها را نصب کردم ولی حل نشد:41:
والا برای به بازی به این سبکی موندم مشکل از کجاست!!
فقط دو تا راه حل به ذهنم میرسه:
1-حتما DX داخل DVD بازی رو نصب کن...
2-اگه بازم جواب نداد چون بعضی از بازیهای خاص با گرافیکهای آنبرد مشکل دارند ممکنه این بازی هم یکی از اونها باشه!

matlab76
15-07-2010, 11:48
بچه ها من در اجرای NBA 2K9 مشکل دارم دوسه تا از DVD های این بازی رو هم گرفتم همین مشکلو میده وقتی بازی رو میزنم اجرا شه صفحه سیاه سیاه است ولی دو سه قسمت فعال داره مثل قسمته کلیدا در کل بازی اجرا نمیشه ارور نمیده ولی اجرا نمیشه
مشخصات سیستم من
RAM 1.24 GIGA
VGA AGP8X 128 UP TO 256
CPU 2.60

virus2009
15-07-2010, 12:01
سلام دوستان
بازي sniper ghost warrior براي من خيلي لگ داره اصلا نميشه بازي کرد
تنظيمات بازي هم روي low هست بازم فرقي نميکنه
از دوتا فلش هم براي Ready boost استفاده کردم بازم نشد
لطفا کمک کنيد

مشخصات سيستم :

cpu : E7400 Core 2 duo 2.6
VGA : GF 8500 GT
RAM : (1G 768)x2
Windows : se7en

ممنون

keb
15-07-2010, 12:59
سلام دوستان
بازي sniper ghost warrior براي من خيلي لگ داره اصلا نميشه بازي کرد
تنظيمات بازي هم روي low هست بازم فرقي نميکنه
از دوتا فلش هم براي Ready boost استفاده کردم بازم نشد
لطفا کمک کنيد

مشخصات سيستم :

cpu : E7400 Core 2 duo 2.6
VGA : GF 8500 GT
RAM : (1G 768)x2
Windows : se7en

ممنون

اگه بازیت فارسی و میبینی تکسچرا هم یه کمی بی کیفیتن مشکل از خود بازیه.

HardWare Professor
15-07-2010, 13:43
مشخصات سیستم من
RAM 1.24 GIGA
VGA AGP8X 128 UP TO 256
CPU 2.60

مشکل شما به خاطر سیستمونه که خیلی ضعیفه

AMIRICE
15-07-2010, 16:11
سلام به همه دوستان
کارت گرافیک من SAPPHIRE 5850 هست
مانیتور هم 22 اینچ
میخوام بدونم بازی PES 2010 رو حداکثر تو چه Resolution میتونم اجرا کنم؟
آیا 1080*1920 میشه؟

مشکل اینه که تو حالت 1080*1920 وقتی شوت میکنم یه حالت خط افقی تو صفحه میاد اما وقتی resolution پایین میارم درست میشه

NFS:SHIFT تو resolution 1920*1080 با جزئیات high بازی میکنم و مشکلی نداره
فکر کنم این کارت برای بازی pes 2010 تو resolution 1920*1080 ضعیف باشه

کسی از دوستان PES 2010 با گرافیک 5850 و مانیتور 22اینچ تو رزولیشن 1080*1920 بازی کرده؟

brave_ie
15-07-2010, 17:23
سلام من با کرک بازی conviction splinter cell مشکل دارم
دیشب بازی کردم تا اونجا که عراقو نشون میده هم رفتم بعد کامپیوتر رو خاموش کردم و امروز که اومدم بازی کنم ارور داد
game launcher error 2
و نود 32 هم گیر داد و فایل dll کرک رو پاک کرد بعد هر چی کرک بازم از skidrow دانلود کردم همینطور بود و تروجان میگرفت
دیگه نمیتونم هیچ جوری بازیش کنم
چه کار کنم؟

mehdy.z
16-07-2010, 00:09
سلام به همه دوستان
کارت گرافیک من SAPPHIRE 5850 هست
مانیتور هم 22 اینچ
میخوام بدونم بازی PES 2010 رو حداکثر تو چه Resolution میتونم اجرا کنم؟
آیا 1080*1920 میشه؟

مشکل اینه که تو حالت 1080*1920 وقتی شوت میکنم یه حالت خط افقی تو صفحه میاد اما وقتی resolution پایین میارم درست میشه

NFS:SHIFT تو resolution 1920*1080 با جزئیات high بازی میکنم و مشکلی نداره
فکر کنم این کارت برای بازی pes 2010 تو resolution 1920*1080 ضعیف باشه

کسی از دوستان PES 2010 با گرافیک 5850 و مانیتور 22اینچ تو رزولیشن 1080*1920 بازی کرده؟

به راحتیدر آخرین تنظیمات می تونی بازی کنی:46:
فقط شما refresh مانیتور وبازی رو دقیقا روی یک عدد فیکس کن مثلا 75 و توی تنظیمات بازی vsync رو روشن بگذار...

robert
16-07-2010, 08:04
میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی تو تاپیک خودش جواب نگرفتم برای همین اینجا سوال میکنم...

از دوستانی که بازی METRO 2033 رو نصب و اجرا کردن...

کسی میدونه این product code یا همون شماره سریال لعنتی که برای نصب باید بدیم چی هست...؟؟

خواهشا یه نگاهی به DVD بازیهاتون بندازید و شماره سریال رو بمن هم بگید... خبر مرگمون خواستیم بعد از امتحانات یه بازی بکنیم....

brave_ie
16-07-2010, 09:40
دیشب بازی کردم تا اونجا که عراقو نشون میده هم رفتم بعد کامپیوتر رو خاموش کردم و امروز که اومدم بازی کنم ارور داد
game launcher error 2
و نود 32 هم گیر داد و فایل dll کرک رو پاک کرد بعد هر چی کرک بازم از skidrow دانلود کردم همینطور بود و تروجان میگرفت
چه کار کنم؟

ببینم یعنی هیچکس یه همچین مشکلی نداشته؟
تو فروم های خارجی خیلی ها این مشکل رو داشتن ولی جوابی نبود

farzan311
16-07-2010, 12:51
سلام دوستان من تو نصب بازی mass effect 2 مشکل دارم بازی چهار دی وی دیه با دو مرحله نصب یعنی اول باید این چهار تا دی وی دی رو نصب کنی تا قایل ستاپ اصلی رو بدست بیاری ولی خوب مشکل من یه چیز دیگس توی نصب اول دی وی دی چهار که نصب میشه پیغام میده که دی وی دی صقر رو بذارید تا data6 رو نصب کنه در حالیکه من فقط تا data5 دارم میشه راهنمایی کنید؟

حل شد!!!!!!!!

mehdy.z
16-07-2010, 12:52
میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی تو تاپیک خودش جواب نگرفتم برای همین اینجا سوال میکنم...

از دوستانی که بازی METRO 2033 رو نصب و اجرا کردن...

کسی میدونه این product code یا همون شماره سریال لعنتی که برای نصب باید بدیم چی هست...؟؟

خواهشا یه نگاهی به DVD بازیهاتون بندازید و شماره سریال رو بمن هم بگید... خبر مرگمون خواستیم بعد از امتحانات یه بازی بکنیم....
من نمیدونم شما چخ نسخه ای از بازی رو گرفتی...
اگه DVD خریدی که باید توی DVD بازی باشه ولی اگه نسخه دانلودی بازی هست احتمالا produce key مخصوص به خودش رو داشته باشه که نشه به این راحتی پیداش کرد...

game launcher error 2
چه کار کنم؟

دوست عزیز بفرما اینم کرک سالم بازی از اینجا دانلود کن:

در ضمن یادت باشه شما باید برای کرک کردن طبق این پست عمل کنی:

HardWare Professor
16-07-2010, 15:31
بازی اساسینز 2 ارور GAME LUNCHER میده چشه؟
این فایلو کپی کردم بازم نمیشه؟

AMIRICE
16-07-2010, 19:44
به راحتیدر آخرین تنظیمات می تونی بازی کنی:46:
فقط شما refresh مانیتور وبازی رو دقیقا روی یک عدد فیکس کن مثلا 75 و توی تنظیمات بازی vsync رو روشن بگذار...

میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری refresh مانیتور و بازی رو دقیقا روی یک عدد فیکس کنم؟
تنظیمات بازی PES 2010 فکر نکنم گزینه ی vsync داشته باشه
اگه هست باید کجا روشنش کنم؟

mehdy.z
16-07-2010, 21:49
میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری refresh مانیتور و بازی رو دقیقا روی یک عدد فیکس کنم؟
تنظیمات بازی PES 2010 فکر نکنم گزینه ی vsync داشته باشه
اگه هست باید کجا روشنش کنم؟
خوب برای این بازی شما برای تنظیمات گرافیک باید به گزینه setting موجود توی پوشه باز مراجعه کنید...
در ضمن حتما گزینه use frame skipping رو هم فعال کنید...

AMIRICE
16-07-2010, 23:22
خوب برای این بازی شما برای تنظیمات گرافیک باید به گزینه setting موجود توی پوشه باز مراجعه کنید...
در ضمن حتما گزینه use frame skipping رو هم فعال کنید...

داخل setting این بازی )PES 2010 هر تغییری که میدم وقتی دوباره وارد SETTING میشم این تغییرات SAVE نمیشه

mehdy.z
16-07-2010, 23:50
داخل setting این بازی )PES 2010 هر تغییری که میدم وقتی دوباره وارد SETTING میشم این تغییرات SAVE نمیشه
قانونا باید save شه... از شانست بازی الان روی سیستم خودم نصبه نباید این مشکل وجود داشته باشه حتما یه جای کار داری اشتباه میکنی!

esfehanei
16-07-2010, 23:52
دوستان من یه سوال دارم اگه میشه اینو جواب بدین لطفا خیلی ضروریه
من میخوام برای کار با مکس ویندوز سون 64بیتی نصب کنم داداشم میخواد با این کانتر بازی کنه که توی 64بیتی کار نمیکنه و توی 32بیتی الان کار میکنه
هر کاری میکنم نمیشه توی 64بیتی کار کنه از xp modeو اینجور برنامه ها و اون قسمتیکه توی کلیک راست هست هم استفاده کردم نشد
یه کمکی بکنید از دست این راحت شم
با تشکر
منتظر یاری شما هستم

mehdy.z
17-07-2010, 00:08
دوستان من یه سوال دارم اگه میشه اینو جواب بدین لطفا خیلی ضروریه
من میخوام برای کار با مکس ویندوز سون 64بیتی نصب کنم داداشم میخواد با این کانتر بازی کنه که توی 64بیتی کار نمیکنه و توی 32بیتی الان کار میکنه
هر کاری میکنم نمیشه توی 64بیتی کار کنه از xp modeو اینجور برنامه ها و اون قسمتیکه توی کلیک راست هست هم استفاده کردم نشد
یه کمکی بکنید از دست این راحت شم
با تشکر
منتظر یاری شما هستم
دوست عزیز برنامه های خاص 32 بیت توی ویندوز 64 بیت تقریبا غیر قابل اجراست !!
البته در مورد برخی نرم افزارهای خاص شاید بشه کاری کرد ولی بازیها تا اونجا که من میدونم نه:13:

HardWare Professor
17-07-2010, 00:14
میگم یه modern warfar 2 خریدم 3 دی وی دی هست تو بازی هم میره
به نظرتون ناقص نیست؟

M A X I M U M
17-07-2010, 00:18
نمیشه اینکارو کرد دوست عزیز
یکی از شرایط اینکار پشتیبانی بازی مورد نظر توسط ویندوزه که اگه اینطور نباشه کاری نمیشه کرد

موفق باشید

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

میگم یه modern warfar 2 خریدم 3 دی وی دی هست تو بازی هم میره
به نظرتون ناقص نیست؟

نه نسخه اصلی 3 دی وی دیه :8:

esfehanei
17-07-2010, 11:53
دوست عزیز برنامه های خاص 32 بیت توی ویندوز 64 بیت تقریبا غیر قابل اجراست !!
البته در مورد برخی نرم افزارهای خاص شاید بشه کاری کرد ولی بازیها تا اونجا که من میدونم نه:13:

یعنی بازم بسوزم و بسازم
هیچ راهی نیست؟

mehdy.z
17-07-2010, 12:15
یعنی بازم بسوزم و بسازم
هیچ راهی نیست؟

B.J.U
17-07-2010, 13:53
سلام
من 3 تا مشکل توی بازی Microsoft Flight Simulator X دارم:
1-اولا که وقتی بازی رو میارم(توی خود بازی داخل میشم) نوار task bar و اون کادر بالایی هنوز هست ونرفته!
جه طوری حلش کنم؟
2-وسطای بازی پیغام not responding میدم و بعدش میگه fatal error و میره!
3-اون قسمتی که مسیر تاکسی رو نشون میده به کلی محو شده و نمیاد!

ویندوزم سون هست و هیچ کدوم از این مشکلات رو توی XP نداشتم
راستی گزینه ی سازگاری با ویندوز XP هم امتحان کردم ولی اثر نداره

HardWare Professor
17-07-2010, 15:45
امروز 3 ساعت جاست گاس 2 رفتم در عین ناباوری دیدم SAVE نمیکرد/
پکیدم/
کسی میدونه چشه؟
یا باید کرک درست پیدا کرد کسی داره بزاره لطفا؟

AMIRICE
17-07-2010, 15:53
قانونا باید save شه... از شانست بازی الان روی سیستم خودم نصبه نباید این مشکل وجود داشته باشه حتما یه جای کار داری اشتباه میکنی!

من تغیرات از داخل Config کیت سرور میدم اما از طریق Setting تغییرات save نمیشه
ولی در هر صورت با اون کاری که گفتی Refresh مانیتور و refresh بازیو یکی کنم مشکلم واسه همه بازی ها حل شد
ممنون :11:

popowoody
17-07-2010, 20:35
امروز 3 ساعت جاست گاس 2 رفتم در عین ناباوری دیدم SAVE نمیکرد/
پکیدم/
کسی میدونه چشه؟
یا باید کرک درست پیدا کرد کسی داره بزاره لطفا؟

ممکنه :

بعضی از بازی ها رو که نصب می کنی براش جای سیو نمی سازه و سیو نمی کنه
خود من بازی Shrek The Third رو خریدم سیو نمی کرد بعد دانلودش کردم درست شد.
آیا قبلا سیو می کرد یا نه ؟؟

HardWare Professor
17-07-2010, 21:07
ممکنه :

بعضی از بازی ها رو که نصب می کنی براش جای سیو نمی سازه و سیو نمی کنه
خود من بازی Shrek The Third رو خریدم سیو نمی کرد بعد دانلودش کردم درست شد.
آیا قبلا سیو می کرد یا نه ؟؟

نه یک روزه گرفتمش.///

peyman_nn
18-07-2010, 10:11
سلام دوستان
من دو تا بازی نصب کردم ولی هر کدوم یک جوری ارور میدن
just cause 2 وقتی گزینه ی لنچ رو میزنم هیچی نمیشه
و اون بازی مترو هم که ارورش معلومه

keb
18-07-2010, 10:36
سلام دوستان

ویندوزت چیه؟ اگه سون داری واسه مترو دوباره باید X3dAudio بریزی. چون خودش عین اکس پی از اول نداره.

peyman_nn
18-07-2010, 11:31
ممنونم
ولی اعصابم خورد شد از دست این X3dAudio
تو اینترنت پیدا نمیشه که داونلود کنم
میشه یک لینک براش بذارید

keb
18-07-2010, 11:35
ممنونم
ولی اعصابم خورد شد از دست این X3dAudio
تو اینترنت پیدا نمیشه که داونلود کنم
میشه یک لینک براش بذارید

مارک گرافیکت اگه XFX باشه شاید تو خودش داشته باشه.

popowoody
18-07-2010, 17:04
- کمک - برای من در اجرا بازی God Of War 1 & 2 این ارور رو میده :

کمک - :42: :40::19:

mehdy.z
18-07-2010, 17:47
- کمک - برای من در اجرا بازی God Of War 1 & 2 این ارور رو میده :

کمک - :42: :40::19:
عزیز این دو بازی اصلا برای pc نیومده و اینهایی که توی بازار هست با emulator اجرا میشه..که به سی پی یو و رم بالا و قوی برای اجرای بهینه احتیاج دارند,مشخصات سیستمت رو بده...

keb
19-07-2010, 06:10
البته شما میتونی با Emulator این بازی رو رو پی سی بازی کنی. فقط یه سرچ خرج داره. تو همین پی سی وورلد هم میتونی پیدا کنی.

popowoody
19-07-2010, 07:08
عزیز این دو بازی اصلا برای pc نیومده و اینهایی که توی بازار هست با emulator اجرا میشه..که به سی پی یو و رم بالا و قوی برای اجرای بهینه احتیاج دارند,مشخصات سیستمت رو بده...

نرم افزار شبیه ساز پلی استیشن 2 که هست...

Microsoft .NET Framework 2.0 رو نصب کردم حل شد - الان می تونم بازی کنم

koroshfe
19-07-2010, 08:16
دستتون درد نکنه!
فکر کنم شما نباشید باید این تاپیک رو بست!
راستی گفتم گادفادر 2!
ارور می ده که باید به اینترنت وصل شی(موقع اجرا کردن)
منم وصل می شم!یه کادر می آد که توش یه سری اعداد نوشته!دان رو می زنم کادر می ره دوباره می آد!
نمی دونم چی کار کنم!فکر کنم کرک نشده!این کرک رو هم باید تو صفحه ی اصلی نصب کپی کرد دیگه؟
ممنون

keb
19-07-2010, 08:25
دستتون درد نکنه!
فکر کنم شما نباشید باید این تاپیک رو بست!
راستی گفتم گادفادر 2!
ارور می ده که باید به اینترنت وصل شی(موقع اجرا کردن)
منم وصل می شم!یه کادر می آد که توش یه سری اعداد نوشته!دان رو می زنم کادر می ره دوباره می آد!
نمی دونم چی کار کنم!فکر کنم کرک نشده!این کرک رو هم باید تو صفحه ی اصلی نصب کپی کرد دیگه؟
ممنون

منظورت منم؟:31:

اگه گادفادرت اورجینال باشه فقط این ارور رو میده. اگه اورجیناله باید بری یه جای دیگه جز ایران اونوقت بازی کنی.

koroshfe
19-07-2010, 08:30
نه اورجینال نیست!
دو تا دی وی دی بود!کپی از دی وی دی ناین!
اکستراکت کردم بعد نصب کردم!کرک نمی دونم چیجوری باید بکنم!
دو تا فایله می برم تو محل نصب بازم اجرا نمی شه!

keb
19-07-2010, 08:36
نه اورجینال نیست!
دو تا دی وی دی بود!کپی از دی وی دی ناین!
اکستراکت کردم بعد نصب کردم!کرک نمی دونم چیجوری باید بکنم!
دو تا فایله می برم تو محل نصب بازم اجرا نمی شه!

چنین چیزی خیلی غیر طبیعیه.
راستی اگه کرک بلد نیستی:18: برو از تو دیسک فولدر کرک رو پیدا کن.بعد کل فایل های توی اون فلدر رو کپی کن تو محل نصب بازی. یه پیغام میده که این فایل ها هستند و از این جور کوفت و دردها. تو Relpace رو بزن. در ضمن این بازی خیلی هم خوب نیستا. هم از نظر فنی هم از نظر:

peyman_nn
19-07-2010, 14:42
سلام دوستان

سلام
دوستان جواب ندادید
ممنون میشم اگه برای just cause 2 بگید چی کار کنم
برای اون یکی یه چیزایی پیدا کردم

koroshfe
19-07-2010, 15:01
چنین چیزی خیلی غیر طبیعیه.
راستی اگه کرک بلد نیستی:18: برو از تو دیسک فولدر کرک رو پیدا کن.بعد کل فایل های توی اون فلدر رو کپی کن تو محل نصب بازی. یه پیغام میده که این فایل ها هستند و از این جور کوفت و دردها. تو Relpace رو بزن. در ضمن این بازی خیلی هم خوب نیستا. هم از نظر فنی هم از نظر:

اینو دیگه بچه سه ساله بلده!
تو خود پستمم نوشتم که کپی می کنم باز نمی آد!
چیکار کنم؟

keb
20-07-2010, 11:12
اینو دیگه بچه سه ساله بلده!
تو خود پستمم نوشتم که کپی می کنم باز نمی آد!
چیکار کنم؟

والا خودت گفتی بلد نیستم کرک بگیرم.
دیگه به احتمال 99% مطمئنم که کرکت خرابه.

koroshfe
20-07-2010, 12:52
خب یه کرک بده دیگه!
چرا دست دست می کنی دق کردم!

keb
20-07-2010, 13:15
خب یه کرک بده دیگه!
چرا دست دست می کنی دق کردم!

تو گوگل سرچ کن دیگه.
لقمه ی حاظر و آماده میخواد.:2:

koroshfe
20-07-2010, 16:58
سرچ کردم!با 1 اشتباه می گیره و نیست!

mehdy.z
20-07-2010, 18:05
سرچ کردم!با 1 اشتباه می گیره و نیست!
عزیز دوستمون میخواد به شما کمک کنه به شما بدهکار که نیست اینجوری صحبت میکنی!!
در ضمن درخواست کرک دادن اینجا خلاف قوانین هست شما باید اینجا درخواست بدی:
>>>درخواست كرك و سريال و پچ بازيها فقط اينجا <<<

البته اگه ...شکن داری ممکنه این کارت رو راه بندازه:

baghozi
20-07-2010, 21:29
سلام
من بازی counter-strike-source از سایت میهن دانلود کردم

بعد از نصب این ارور رو میده :

The application failed initialize properly (0*c0000135).Click on OK to terminate the application

ویندوز هم سرویس پک 3 که از سایت میهن دانلود گرفتم

لطفا راهنمایی کنید

mehdy.z
20-07-2010, 23:56
سلام

The application failed initialize properly (0*c0000135).Click on OK to terminate the application

لطفا راهنمایی کنید
Microsoft .Net framework رو نصب کن ببین درست میشه....

keb
21-07-2010, 09:42
سلام

لطفا راهنمایی کنید

ممکنه مشکل فایروال هم باشه. اگه دیدی تو لودینگ هم این ارور رو میده فایروال رو خاموش کن.

xlife
21-07-2010, 10:43
راهنمايي در افلاين بازي كردن team fortress 2

با عرض سلام من چند وقته با اين بازي سروكله مي زنم نمي تونم به صورت افلاين مث ديگه بازي هاي اين كمپاني كانتر و ليفت 4ديد افلاين بازي كنم وقتي creat serverرو مي زنم و تعدا د بازيكنان رو انتخاب مي كنم موقع ورود به بازي من تنها وارد ميدان مي شم مث كانتر بقيه نيستند كه با هوش مصنوعي كنترل بشند ترفندي راهي هست كه اونارو بيارم
ممنون ميشم

koroshfe
21-07-2010, 12:38
عزیز دوستمون میخواد به شما کمک کنه به شما بدهکار که نیست اینجوری صحبت میکنی!!
در ضمن درخواست کرک دادن اینجا خلاف قوانین هست شما باید اینجا درخواست بدی:
>>>درخواست كرك و سريال و پچ بازيها فقط اينجا <<<

البته اگه ...شکن داری ممکنه این کارت رو راه بندازه:

چشم حتما!قبل از این که بگین اون جا گفتم مثل این که هر 20 روز یک بار می آن!
من لحنم مگه چیجوری بود؟در ضمن ما با هم رفیقیم!بازم ممنون!اون سایته پینگ گرفتم با آی پی خود سایت رفتم تو!در نوشتن نمی شه لحن رو فهمید پس با شکل گذاشتن می شه!:40:

S A M S U N G
22-07-2010, 02:31
سلام .

یکی از دوستان من عاشق FIFA 08 هستش . ولی DVD بازی رو گم کرده ! موقع اجرای بازی هم ، بازی درخواست DVD رو میکنه . میخواستم بدونم کرک ، پج یا چیزی هستش که این مشکل رو حل کنه ؟

مخلصیم .

keb
22-07-2010, 10:16
سلام .

یکی از دوستان من عاشق FIFA 08 هستش . ولی DVD بازی رو گم کرده ! موقع اجرای بازی هم ، بازی درخواست DVD رو میکنه . میخواستم بدونم کرک ، پج یا چیزی هستش که این مشکل رو حل کنه ؟

مخلصیم .

خوب اگه محتوای دی وی دی رو داشته باشه میتونه با برنامه ی دمون تولز از دی وی دی ایمیج بگیره.

S A M S U N G
22-07-2010, 10:52
سلام .

فقط همین که نصب کرده داره . DVD رو نداره چه برسه به محتواش :دی

پس راهی نیست ؟

مخلصیم .

Mohammad King
22-07-2010, 11:20
سلام .

فقط همین که نصب کرده داره . DVD رو نداره چه برسه به محتواش :دی

پس راهی نیست ؟

مخلصیم .

سلام راهی نیست جز خرید بازی...

natani
22-07-2010, 11:32
بابا یکی این opengl رو برا ما بزاره!
هرچی میگردیم نیست!
برای ویندوز xp و انویدیا
باتشکر

mehdy.z
22-07-2010, 11:40
بابا یکی این opengl رو برا ما بزاره!
هرچی میگردیم نیست!
برای ویندوز xp و انویدیا
باتشکر
بفرما:

yekleh
22-07-2010, 12:21
من افت فريم الكي تو اكثر بازيها حتي بازي هاي مسخره دارم...يعني يه افت فريم متناوب و رفت و برگشتي كه بگير نگير داره.'گرافيك بازي رو هم low ميكنم بازم اين مشكل هست. شابد از سي پي يو باشه...شما چي ميگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Ram: 2 *1G...

---------- Post added at 12:21 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

راستي اين openGl به چه دردي ميخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

koroshfe
22-07-2010, 15:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eror 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eror 2

mehdy.z
22-07-2010, 17:30
من افت فريم الكي تو اكثر بازيها حتي بازي هاي مسخره دارم...يعني يه افت فريم متناوب و رفت و برگشتي كه بگير نگير داره.'گرافيك بازي رو هم low ميكنم بازم اين مشكل هست. شابد از سي پي يو باشه...شما چي ميگيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Ram: 2 *1G...

البته ممکنه از سی پی یو باشه مخصوصا اگه توی جاهای شلوغ کم میاره....در ضمن حین بازی دمای سی پی یو رو هم چک کن که بالا نباشه(اگرچه سری pentium D اصولا داغ کار میکنه!!)
البته بهت پیشنهاد میکنم که برای اطمینان درایور گرافیکت رو هم به روز کنی!!

راستي اين openGl به چه دردي ميخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟در اصل میشه گفت یه نوع رابط سخت افزار-نرم افزاره مثل یک محیط برنامه نویسی ولی بحثش خیلی پیچیده تر از این حرفهاست!
البته برای کسب اطلاعات بیشتر می تونی به اینجا مراجعه کنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eror 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eror 2
عزیز دوستمون گفتند که یا کرکت مشکل داره یا بد کرک میکنی!!!

keb
22-07-2010, 18:12
koroshfe عزیز.
مطمئنی که پیغام ریپلیس رو ویندوز میده؟ اگه میده و توهم گزینه ی replace رو میزنی اگه کرک سالم باشه باید درس بشه. در غیر این صورت یا کرک خرابه یا بازی که خیلی احتمالش کمه.

yekleh
22-07-2010, 18:14
حالا اين opengl كاربردي داره تو افت فريم و اين صحبتا...؟

koroshfe
22-07-2010, 18:14
کرک که خوب و بد نداره!کپی می کنی تو فولدر نصب تموم می شه!
به جز بازی هایی که باید تو فایل مخصوصی از نصب کپی بشن که بازی من از اون بازی ها نیست!
لحنم بد نیستا!:31:همه ی کرک های مربوط به گادفادر 2 هم شیلتره و من شیلترشکن ندارم!
ممنون

keb
22-07-2010, 18:22
حالا اين opengl كاربردي داره تو افت فريم و اين صحبتا...؟

یه رندره. واسه بازی های قدیمی باید داشته باشی. چون رندرشون اینه دایرکت ایکس نمیتونه سریع تبدیل کنه به سنس های سه بعدی کدها رو برا همین افت فریم داره.

koroshfe
23-07-2010, 10:57
بالاخرة موفق شدم و کرکش کردم!گادفادر2 رو می گم!
اگه بگم مشکل از کجا بود شاخ در می آرین!حالا ولش کنین!
من وقتی بازی رو اجرا می کنم سرعتش خیلی پایین و کنده!
رزولوشن عوض کردم!کیفیت رو آوردم پایین!درایو رو خالی کردم!بازم درست نشد!
دوستان من باید چیکار کنم؟
ممنون

سیستمم:CPU:Intel Pentium Processor T4400
Intel GMA 4500M
Memory 2GB

mehdy.z
23-07-2010, 16:46
سیستمم:CPU:Intel Pentium Processor T4400
Intel GMA 4500M
Memory 2GB
خوب معلومه دوست عزیز چیپست گرافیکت خیلی ضعیفه اصولا این گرافیک برای بازی ساخته نشده!!
البته میزان dedicated memory که برای این گرافیک در نظر گرفته شده در کل خیلی کمه که بسته به نوع لپ تاپت می تونه متفاوت باشه ولی برای اطمینان شما به قسمت properties graphic برو و ببین کلا چقدر dedicated memory برای گرافیکت در نظر گرفته شده تا خودت متوجه ضعف قدرت پردازش گرافیکت بشی:13:

koroshfe
24-07-2010, 11:08
یه لپ تاپ سونی وایو دیگه دارم که رمش 4 گرافیکش 2 و سی پی یوش کور تو دو فکر کنم 2 و خوردی باشه!
این چطور؟

keb
24-07-2010, 11:12
یه لپ تاپ سونی وایو دیگه دارم که رمش 4 گرافیکش 2 و سی پی یوش کور تو دو فکر کنم 2 و خوردی باشه!
این چطور؟

گرافیک داریم تا گرافیک.

گرافیک 256 گ 7700 خیلی بهتر از 10000000گ 5500 برای بازیه.

شماره پردازنده هاش مهم نیست مدلش مهمه.

drbehnam
24-07-2010, 15:59
من تو بازی singularity صدا ندارم. لطفا کمکم کنید.

koroshfe
24-07-2010, 16:12
مدلش NVIDIA هستش!
اونا که ماله یه یکی 2 ماه پیش بود!
الان 220 و از این جور حرفا اومده!
راستی اونی که گفتین درسته ولی کم پیش می آد محصولات اینجوری تولید کنن!
بازم ممنون

N.I.M.A _ P30
24-07-2010, 16:20
سلام. بازی Just Cause 2 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام اجراش کنم اینو میگه:

keb
24-07-2010, 17:31
همه رو با هم جواب میدوم. قاطی نکنید.:31:

من تو بازی singularity صدا ندارم. لطفا کمکم کنید.

مشکل از کرکه. گاهی اوقات با فعال کردن زیرنویس (Subtitle) درست میشه. برو امتحان کن شاید درست شد.

مدلش NVIDIA هستش!
اونا که ماله یه یکی 2 ماه پیش بود!
الان 220 و از این جور حرفا اومده!
راستی اونی که گفتین درسته ولی کم پیش می آد محصولات اینجوری تولید کنن!
بازم ممنون

منظورم که مارک نبود. منظورم مدل مثل
5500 یا 9500.

از ارورهای ویندور سون هیچ چیز نمیشه فهمید.
اگه بعد لانچر از بازی میپره بیرون به احتمال زیاد مشکل از سیستم یا فایل های خود بازیه.

L.A.M.P.A.R.D
24-07-2010, 20:33
من در اجرا شدن بازیه age of empire III مشکل دارم ...........

havas_1980
24-07-2010, 20:42
مشکل از کرکه. گاهی اوقات با فعال کردن زیرنویس (Subtitle) درست میشه. برو امتحان کن شاید درست شد.
Singularity اصلا زیر نویسی نداره!

فایل d3dx9_25.dll رو از آدرس زیر دانلود کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از حالت فشرده خارج و در مسیر Windows\System32 کپی کنین.

koroshfe
24-07-2010, 23:24
ببخشید اشتباه نوشتم!
9800/2 گیگ اینتل!
ممنون

popowoody
25-07-2010, 08:50

این می تونه به خاطر DirectX 10 هم باشه

این همون اروری هست که رو XP دو گزینه زیر رو داره :

Dont Send - Send Error Report

turokpooria
25-07-2010, 10:27
با سلام این سیستم منه و تو لودینگ بازی mass effect 2 گیر می کنه و دیگه جلوتر نمیره
cpu:3.33
ram:3gig
VGA:1gig 250 gts

N.I.M.A _ P30
25-07-2010, 10:55
این همون اروری هست که رو XP دو گزینه زیر رو داره :

Dont Send - Send Error Report
خوب اینو تقریبا خودمم میدونستم. حالا باید چه کنم؟:11:

popowoody
25-07-2010, 13:28
خوب اینو تقریبا خودمم میدونستم. حالا باید چه کنم؟:11:

من گفتم چون شاید شما می دونستید که روی xp چه کار کنید وگرنه منم نمی دونم :41:

hasani2008
25-07-2010, 21:06
با عرض سلام خدمت تمامي بچه هاي فروم بازي
من بيشتر بازي هاي بازار رو بازي كردم ولي يكي دوستام بازيي رو معرفي كرد بنام metal gear و خيلي هم تعريف كرد از بازي ،و تعجب بود كه چرا تا بحال اين بازيرو بازي نكردم،(اينارو گفتم تا بگم ميدونم كه اين بازي قديمي هست)من وقتي اين بازيرو (metal gear2)نصب مي كنم موقع اجرا در ويندوز 7 اجرا نميشه و فقط در ويندوز xp اجرا ميشه و صدرصد هم نميشه بخاطر يه بازي ويندوز رو عوض كرد در خواست راهنمايي داشتم ممنون ميشم جواب بدبد(ببخشيد كه سوالم خيلي طولاني شد)

hamidrezaj
25-07-2010, 21:19
سلام

من تو اجرای بازی SINGULARITY مشکل دارم و اصلا بازی اجرا نمیشه و ارور معمول که send و don"t send هست

رو میده بعد از نصب بازی پچ 1.1 رو نصب کردم و کرک سالمش رو هم ریختم ولی اجرا نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست از

دوستان این مشکل رو داشتند؟

mehdy.z
25-07-2010, 23:46
سلام

من تو اجرای بازی SINGULARITY مشکل دارم و اصلا بازی اجرا نمیشه و ارور معمول که send و don"t send هست

رو میده بعد از نصب بازی پچ 1.1 رو نصب کردم و کرک سالمش رو هم ریختم ولی اجرا نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست از

دوستان این مشکل رو داشتند؟

شما این سه کار رو بکن:
1-حتما nvidia phsyx رو نصب کن.
2-آخرین DirecteX مخصوصا اونی که توی DVD بازی هست رو نصب کن.
3-برای اطمینان گزینه معرف unimodem رو هم disable کن.

ببین مشکلت حل میشه...