PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

ALt3rnA
01-07-2006, 12:50
Parsa123 کارت گرافیکت کمه

OMID
01-07-2006, 13:38
سلام

من بازی NBA Live 2004 نصب کردم اما تا می خواد بره توی بازی می گه سی دی رو بذار در حالی که سی دی داخل هست چی کار کنم>کمک
ممنون

احتمال خیلی زیاد شما کرک بازی را کپی نکردین
داخل سیدی یک یا دو بازی یه فولدر باید باشه با نام کرک فولدر رو باز کن و محتویات داخلش رو کپی کن تو محل نصب بازی
البته یه تست هم کن بازی های ea معلوم نمیکنه یه دفه با سیدی اول یه دفه با سیدی آخر میره تو بازی
اگه سیدی اول رو گراشتی تست کردی نشده سیدی دوم رو بزار تست کن یا برعکس
اگه مشکلت حل نشد بگو کرک nocd بازی رو برات بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H @ M I D
01-07-2006, 14:02
Parsa123 کارت گرافیکت کمه
نه اصلا كارت گرافيك من 128 است
و من با همين كارت گرافيك بالاتر بازي هاي گرافيكي را نصب كردم
بعدشم توي اون 10 خط كه نوشته بود
فقط گفته بود كارتت كمه
حالا يه نگاه ديگه اي بندازيد

علیرضا
01-07-2006, 15:01
AMIN جان دستت درد نكنه من ليست اين بازي ها رو ديدم اكثرشون همون Easy Setup شركت Takin رو داره ولي باز بهتر بود
يه سؤال : مي شه با اون شماره اي كه داده تماس گرفت و سفارش داد؟

همون مشكل تو بازي SIN:Episodes emergence
من اين مرحله رو رد كرده ام ولي حالاكه دارم دوباره ميرم اين قسمت رو كه تو اين عكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميشه ديد Load نميكنه!

OMID
01-07-2006, 19:20
نه اصلا كارت گرافيك من 128 است
و من با همين كارت گرافيك بالاتر بازي هاي گرافيكي را نصب كردم
بعدشم توي اون 10 خط كه نوشته بود
فقط گفته بود كارتت كمه
حالا يه نگاه ديگه اي بندازيد
پارسا جان شما عادت داری برای یه مشکل 4 تا پست پشت سر هم بدی :laughing:
عزیز یه مقدار صبر کن بچه میان و جواب شما رو میدن
گیم هکر جان یخورده خلاصه کردن :)
ولی در کل اروری که بهتون میده فقط بخاطر گرافیکتون هست همانطور که گیم هکر جان گفتن
شما مدل دقیق کارت گرافیکت رو بگو تا من یه چک کنم ببینم کارتت بازی رو ساپورت میکنه یا نه :)

پوریا هرکول
02-07-2006, 02:19
احتمال خیلی زیاد شما کرک بازی را کپی نکردین
داخل سیدی یک یا دو بازی یه فولدر باید باشه با نام کرک فولدر رو باز کن و محتویات داخلش رو کپی کن تو محل نصب بازی
البته یه تست هم کن بازی های ea معلوم نمیکنه یه دفه با سیدی اول یه دفه با سیدی آخر میره تو بازی
اگه سیدی اول رو گراشتی تست کردی نشده سیدی دوم رو بزار تست کن یا برعکس
اگه مشکلت حل نشد بگو کرک nocd بازی رو برات بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نخير اين بازي كرك توش نداره اگه ميشه كرك رو بزاريد .(اين بازي رو دانلود كردم)

OMID
02-07-2006, 10:08
نخير اين بازي كرك توش نداره اگه ميشه كرك رو بزاريد .(اين بازي رو دانلود كردم)

کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

H @ M I D
02-07-2006, 11:59
اقا اميد منو ببخشيد من به اين خاطر چند تا ميدم كه نوشته من جزو15 ارسال اخر انجمن قرار بگيره و هر كي كه ميبينه بياد جواب بده :biggrin:
ولي من نميدونستم كه شما مارو شرمنده ميكني و چه تو ارسال هاي اخر انجمن باشه چه نباشه شما مياي يه سرميزني :happy: ;) ;) ;)
ولي هر كي كه اخرين ارسالي هاي انجمن را ببيننه و اين تاپيك توش نباشه شايد فكر كنه كسي چيز جديدي نفرستاده ;) ;)
به هر حال در مورد كارت گرافيك هم ATI 128 و چیز دیگری در رابطه باهاش نمیدونم
یه سوال دیگه در مورد این ساپورت هایی که میگی ایا چیزی هست که من دانلود کنم تا با مشکل ساپورت
شدن و نشدن مواجع نشم :tongue: :tongue:

peyman_nn
02-07-2006, 14:56
با سلام
لطفا بگوييد splinter cell chaous theory و fear چند مرحله هستند
اگه قديميه ببخشيد
سلام
بابا جواب اين معادله پيچيده ما چي شد

shakerifar
02-07-2006, 15:04
اقا من بازيsims2 open for business رو خريدم اما موقع اجراي بازي ارور مي ده كركش رو هم هر جايي امكان داشت كپي كردم اگه كسي بلده كمكم كنه

NFSMW
02-07-2006, 17:29
دوست عزيز چه اروري ميده

H @ M I D
02-07-2006, 17:55
سلام
عزيز من
من فير را بازي نكردم
اما اسپيرينتر سل 3 درست يادم نيست اما 9 و 10 تا مرحله داشت
اگه در بازي به مشكلي بر خوردي در خدمتيم
;)

H @ M I D
02-07-2006, 17:56
اقا من بازيsims2 open for business رو خريدم اما موقع اجراي بازي ارور مي ده كركش رو هم هر جايي امكان داشت كپي كردم اگه كسي بلده كمكم كنه
شما از اروورش عكس بزار تا ببينيم مشكل از كجاست
;)

shakerifar
03-07-2006, 08:08
دوست عزيز بخاطر اين كه هر چي گشتم قسمتي براي اپلود عكس پيدا نكردم پيام ارور رو مي نويسم
please insert the sims2 open for business disk and select ok to retry

Lord_theOne
03-07-2006, 08:19
آقا من Spell Force 2 را هركاري كردم بازي نشد كركشم كردم هركاري كه گفته بود كردم كسي اين بازي رو انجام نداده؟

OMID
03-07-2006, 10:35
دوست عزيز بخاطر اين كه هر چي گشتم قسمتي براي اپلود عكس پيدا نكردم پيام ارور رو مي نويسم
please insert the sims2 open for business disk and select ok to retry

این برای اینه که کرک بازی رو کپی نکردین و داره این ارور رو میده
البته من این بازی رو نداشتم و اصلا در جریان این ورژن هاش نیستم
ولی یا باید یه کرک داشته باشه یا با ایمیج بازی یا فیکس ایمیج بازی و دائمون تولز بازی رو اجرا کنید

============

آقا من Spell Force 2 را هركاري كردم بازي نشد كركشم كردم هركاري كه گفته بود كردم كسي اين بازي رو انجام نداده؟

این بازی با ایمیج اصلی بازی اجرا نمیشه
به همراه پکیجی که گرفتین باید فیکس ایمیج بازی هم باشه شما باید فیکس ایمیج بازی رو با دائمون تولز 4 به بالا مونت کرده و کابل برق dvd rom OR dvd writer رو بکشید و بازی رو اجرا کنید

shakerifar
03-07-2006, 12:03
من كرك بازي رو هر جا كه فكر كنيد كپي كردم در ضمن فكر نمي كنم بازي ايميج داشته باشه

Lord_theOne
03-07-2006, 15:17
اميد جان پكيج بازيه كجاست؟

wordlife
03-07-2006, 18:25
:sad: سلام من یه بازی gta liberty city برای ps 2 خریدم همه دموها را نشون میده ولی تو بازی نمیره لطفا کمکم کنید

H @ M I D
03-07-2006, 20:54
:sad: سلام من یه بازی gta liberty city برای ps 2 خریدم همه دموها را نشون میده ولی تو بازی نمیره لطفا کمکم کنید
شک نکن که مشکل از خود سیدی هستش
این تاپیک هم برای حل مشکلات و نصب بازی ها PC هستش
کنسول اگه سیدی بازی را اجرا نکنه
یا لنز بازی مشکل داره (که در این شرایط همه بازی اصلا اجرا نمیشه ) یا از سیدی
پس در این مورد مشکل از سیدی است وببر عوضش کن ;)

baker
04-07-2006, 09:34
بچه ها من در هنگام اجراي peter jackson king kong در حين بازي سيستمم هنگ مي كنه بعضي اوقات خودش دوباره درست ميشه
ولي در بيشتر اوقات سيستم restartميشه تا به حال از چند تا از شركتها هم خريدم مثل تكين ولي فايده اي نداشته در ضمن من كرك اين بازي رو هم گير اوردم جواب هم ميده حجمش 37megهستش از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا من رو راهنمايي كنيد
ممنونتون ميشم patchرو هم گير نيوردم

BEHNAM GAME
04-07-2006, 11:51
لطفا یک نفر لینک سالم دانلود کرک بازی سیمز2 رو بزاره

ALt3rnA
04-07-2006, 15:33
Behnam Game اینجا جای درخاست کرک نیستش

Mirage
04-07-2006, 19:39
بچه ها من در هنگام اجراي peter jackson king kong در حين بازي سيستمم هنگ مي كنه بعضي اوقات خودش دوباره درست ميشه
ولي در بيشتر اوقات سيستم restartميشه تا به حال از چند تا از شركتها هم خريدم مثل تكين ولي فايده اي نداشته در ضمن من كرك اين بازي رو هم گير اوردم جواب هم ميده حجمش 37megهستش از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا من رو راهنمايي كنيد
گرافيك رو بيار پايين ببين مشكلت حل نمي شه. جزئيات رو داخل تاپيكش نوشتم ببين مشكلت حل نمي شه.

OMID
05-07-2006, 09:13
اميد جان پكيج بازيه كجاست؟

لرد جان منظور از پکیج همون سیدی هایی که گرفتی هست
توی سیدی ها یا اونجا که ایمیج بازی نصب میشه باید شما 2 تا فایل با پسوند mds و mdf داشته باشی که یکیش حجمش زیاده که ایمیج اصلی و برای نصب هست و یکیش حجمش کمه کمتر از 1 مگ که برای اجرای بازی هستش
اگر که گیرش نیوردی بگو تا لینکش رو برات بزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

===========

این موارد برای بازیها با قفل starforce بعضا بوجود میاد ولی اگر شما کرک بازی رو هم گرفتین و با کرک هم این مشکلات پیش میاد عجیبه
شما کاری که حسن جان گفت رو انجام بده ببین چی میشه
مشخصات سیستمت رو هم بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H @ M I D
05-07-2006, 12:03
سلام
كمك كنيد
از دست اين تكين
من بازي prince of persia 3 را از این شرکت خریدم (3سیدی و همراه با کرک و نیاز به درایو مجازی )
ضمن این که عرض کنم که اولا این پیغام را قبل از نصب میده
*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از اونجایی که من نمیدونم cpu من 32 یا 64 است ولی شما فکرکنید 32 است
3 تا سیدی را نصب کردم و درایو مجازی هم قرار دادم و کرکش هم قرار دادم
ولی وقتی روی ایکون بازی میرم با این اخطار روبه رو میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از اونجایی که فکر کنم میگفت که باید دو تا درایو مجازی بدی این کار را کردم و ایمیج را در هر دو قرار دادم
و وقتی دوباره روی ایکون رفتم ان اخطار رفع شد ولی دوباره این اخطار را داد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمن اینکه میگفت :
*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من روی disable کلیک کردم و چون dvd rom ندارم cd rom من غیر فعال شد (اخه نصب بازی چه ربطی یه cd rom داره که باید غیر فعالش کنم ) :blink:
اما بازم با اخطار بالایی روبه رو شدم هر کاری کردم نشد
حالا تو رو به خدا کمک کنید :sad:
التماس دعا !!!!

OMID
05-07-2006, 12:44
چه داستان طولانی داشتی :happy:
شما یه کار کنید
من برای شما یه فایل ضمیمه کردم اینو دانلود میکنید و بعد از اکستراک کردن فایل به شما 2 فایل میده یکی با پسوند mds و یکی با پسوند mdf شما با دائمون تولزتون که حتما باید ورژنش 4 به بالا باشه فایل mds رو مونت کنید و بعد بازی رو اجرا کنید
توجه کنید که شما باید 1 درایو مجازی داشته باشید
اونیکی درایو مجازیتون رو disable کنید.
اگر که مشکل حل نشد و داخل بازی نرفت با کار بالا
شما فایل mds که من براتون گذاشتم رو در محل نصب ایمیج بازی کپی کنید همونجا که شما 2 تا فایل mds و mdf داشتین
بعد فایل mds که خودتون داشتین رو به یجا دیگه منتقل کنید
و این فایل mds که من گذاشتنم رو به همون نام تغییر بدید بعد مونتش کنید و بعد بازی رو اجرا کنید
امیدوارم بازی اجرا بشه :)

H @ M I D
05-07-2006, 13:10
شما یه کار کنید
من برای شما یه فایل ضمیمه کردم اینو دانلود میکنید و بعد از اکستراک کردن فایل به شما 2 فایل میده یکی با پسوند mds و یکی با پسوند mdf شما با دائمون تولزتون که حتما باید ورژنش 4 به بالا باشه فایل mds رو مونت کنید و بعد بازی رو اجرا کنید
شما فایل mds که من براتون گذاشتم رو در محل نصب ایمیج بازی کپی کنید همونجا که شما 2 تا فایل mds و mdf داشتین
و این فایل mds که من گذاشتنم رو به همون نام تغییر بدید بعد مونتش کنید و بعد بازی رو اجرا کنید
از لطفت ممنون
فقط اكستراك كه الان گفتي يعني چه؟!! :happy:
شما ميگيد كه من وقتي ضميمه را دانلود كردم
دو تا فايل به من ميده كه يكي mdf و mds
در صورتی که من فایلی که دانلود کردم یک فایل با پسوند mdf بود
و فایلی که خودم دارم به عنوان ایمیج با پسوند mds است :blink:
میشه یکم واضح تر توضیح بدید .... ;)

piishii
05-07-2006, 15:59
سلام .
آقا من داشتم بازی keepsake رو بازی میکردم که یهو ! از بازی پرید بیرون رو این 3 تا اروری که عکسشون رو میذارم داد !
یعنی چی آقا ؟؟؟؟
اصلا اینجوری نبوده ! این بار اول اینجوری میشه یکی کمک کنه خواهشا .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iranian_sports
05-07-2006, 16:59
سلام
من وقتی ایمیج بازی رو نصب میکنم و از ایمیج بازی رو اینستال میکنم وقتی میزنم بازی بیاد چند ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد دوباره مثل اولش میشه و اتفاق خاصی نمیفته
یک کرک هم داره که اونم کپی میکنم ولی اتفاق خاصی نمیفته و مثل بدون کرک میاد بالا
سیستمم هم فکر نمیکنم مشکل داشته باشه و تقریبا بالاست
گرافیک 6200 (256)
رم 1G
CPU هم 2.8 Full
موفق باشید
فعلا

Iranian_sports
05-07-2006, 17:01
سلام
(چرا امکان ویرایش نیست؟)
مشکل من تو بازی فیفا وردکاپ هستشfifawc 06
موفق باشید
فعلا

H @ M I D
05-07-2006, 19:50
شما یه کار کنید
از لطفت ممنون اميد جان
فقط اكستراك كه الان گفتي يعني چه؟!!
و فایلی که خودم دارم به عنوان ایمیج با پسوند mds است
میشه یکم واضح تر توضیح بدید ....

nima_kiyaniyan
05-07-2006, 22:07
درود بر همه
من بازي hitmanbloody money را خريده ام.از شركت modern . همه كار ميكنم.پس از نصب ان بايد با برنامه اي فايل
hitmanbloodymoney.exe ( همون فایل اصلی) را اجرا کرد. وقتی اجرا میکنم یک ارور به وجود میاد. که میگه

could not find MSVCR71.dll

حالا من چيكار كنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كسي اين فايل را داره؟

در بازي nfs most wanted هم یک مشکل بزرگ دارم.ببینید فرض کنید در یک جاده در حال حرکت هستید وقتی جهت سمت راست را میزنم خودرو با تاخیر0.25 ثانیه به سمت راست میره. و این باعث میشه که من در سر پیچ ها و کلا در بازی نتونم handling خوبی داشته باشم.خواهش میکنم کمک کنید. این 2 مشکل 1 روزه که گند زده اند به روزگار من.

راستی مطمئن باشید مشکل از سیستم من نیستش. چون 1 گیگ رم دارم با کارت گرافیک 256 جی فورس 5200

OMID
06-07-2006, 11:32
از لطفت ممنون اميد جان
فقط اكستراك كه الان گفتي يعني چه؟!!
و فایلی که خودم دارم به عنوان ایمیج با پسوند mds است
میشه یکم واضح تر توضیح بدید ....

پارسا جان این فایلی که برای شما من گذاشتم یدونه است
و پسوندش هم rar هست
شما برنامه winrar رو نصب میکنید بعد از نصب برنامه winrar وقتی شما روی این فایلی که براتون گذاشتم کلیک راست کنید چند گزینه اضافه شده شما extract رو میزنید و اکسترک میشه اونموقع به شما 2 تا فایل میده همونطوری که گفتم و شما با دائمون فایل با پسوند mds رو مونت میکنید و بازی رو اجرا میکنید

OMID
06-07-2006, 11:43
سلام .
آقا من داشتم بازی keepsake رو بازی میکردم که یهو ! از بازی پرید بیرون رو این 3 تا اروری که عکسشون رو میذارم داد !
یعنی چی آقا ؟؟؟؟
اصلا اینجوری نبوده ! این بار اول اینجوری میشه یکی کمک کنه خواهشا .

سلام امین جان خوبی
نمیدونم چرا هر چی مشکل عجیب غریب برای تو بوجود میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیکار میکنی با این سیستمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که نمیدونم چه باید بکنی ولی اگه را دستت یه ویندوز عوض کن شاید مشکل حل بشه

===========

سلام
من وقتی ایمیج بازی رو نصب میکنم و از ایمیج بازی رو اینستال میکنم وقتی میزنم بازی بیاد چند ثانیه صفحه سیاه میشه و بعد دوباره مثل اولش میشه و اتفاق خاصی نمیفته
یک کرک هم داره که اونم کپی میکنم ولی اتفاق خاصی نمیفته و مثل بدون کرک میاد بالا
سیستمم هم فکر نمیکنم مشکل داشته باشه و تقریبا بالاست
گرافیک 6200 (256)
رم 1G
CPU هم 2.8 Full
موفق باشید
فعلا

شما از این کرکی که براتون میزارم استفاده کنید ببینید باز هم مشکل دارید

nima_kiyaniyan
06-07-2006, 11:54
اقا امید من هم مشکل داشتم. به اون پاسخ نمیدید؟

OMID
06-07-2006, 12:39
درود بر همه
من بازي hitmanbloody money را خريده ام.از شركت modern . همه كار ميكنم.پس از نصب ان بايد با برنامه اي فايل
hitmanbloodymoney.exe ( همون فایل اصلی) را اجرا کرد. وقتی اجرا میکنم یک ارور به وجود میاد. که میگه

could not find svchq.dll file

حالا من چيكار كنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بازي nfs most wanted هم یک مشکل بزرگ دارم.ببینید فرض کنید در یک جاده در حال حرکت هستید وقتی جهت سمت راست را میزنم خودرو با تاخیر0.25 ثانیه به سمت راست میره. و این باعث میشه که من در سر پیچ ها و کلا در بازی نتونم handling خوبی داشته باشم.خواهش میکنم کمک کنید. این 2 مشکل 1 روزه که گند زده اند به روزگار من.

راستی مطمئن باشید مشکل از سیستم من نیستش. چون 1 گیگ رم دارم با کارت گرافیک 256 جی فورس 5200

در مورد بازی هیتمن یه عکس از اروری که بهت میده میزاری
بازی که گرفتید کرک داشت یا اینکه باید با نرم افزار securom loader که با نام asr در سیدی ها هست اجرا میشد ؟

===
در مورد mostwanted هم احتمالا ایراد از گرافیکتونه گرافیکتون ضعیفه
شما از آپشن بازی رزولیشن رو بیارین روی پایینترین حدش
quality رو هم بزارید روی low احتمالا بهتر میشه

H @ M I D
06-07-2006, 13:45
اميد جان
من تازه فهميدم كه اين بازي easy setup هست و خودش قرار میده :biggrin: :biggrin:
ولی من فکر میکنم مشکل از کرک بازی هستش
اگه میشه این کرک pop3 قرار بدید

M E H D I
06-07-2006, 14:06
اميد جان
من تازه فهميدم كه اين بازي easy setup هست و خودش قرار میده :biggrin: :biggrin:
ولی من فکر میکنم مشکل از کرک بازی هستش
اگه میشه این کرک pop3 قرار بدید
POP3 هنوز هيچ كركي نداره متاسفانه.

nima_kiyaniyan
06-07-2006, 15:48
در مورد بازی هیتمن یه عکس از اروری که بهت میده میزاری
بازی که گرفتید کرک داشت یا اینکه باید با نرم افزار securom loader که با نام asr در سیدی ها هست اجرا میشد ؟

===
در مورد mostwanted هم احتمالا ایراد از گرافیکتونه گرافیکتون ضعیفه
شما از آپشن بازی رزولیشن رو بیارین روی پایینترین حدش
quality رو هم بزارید روی low احتمالا بهتر میشه

با درودی دوباره.
نه دوست گرامی اگر اون شرکت ××××× کرک کرده بود که اینقدر بیچارگی نداشتم اری با همان نرم افزار اجرا میشه.این هم فرتور ( وال پیپر قشنگه؟)

اون مشکل فایل دی ال ال حل شد. حالا مشکل جدیدی دارم
وقتی با اون برنامه asr فايل اصلي را اجرا ميكنم اين ارور زير مياد

با این یکی چیکار کنم؟

دوست خوب گرافیک 256 دارم. فکر نکنم مشکل گرافیک یا رم باشه.

BEHNAM GAME
06-07-2006, 16:27
آقا يك نفر كمك كنه من موقع نصب سيمز نايت لايف هر كاري مي كنم بازم مي نويسه كه سيمز دو نصب نيست.

OMID
07-07-2006, 01:47
با درودی دوباره.
نه دوست گرامی اگر اون شرکت ××××× کرک کرده بود که اینقدر بیچارگی نداشتم اری با همان نرم افزار اجرا میشه.این هم فرتور ( وال پیپر قشنگه؟)

اون مشکل فایل دی ال ال حل شد. حالا مشکل جدیدی دارم
وقتی با اون برنامه asr فايل اصلي را اجرا ميكنم اين ارور زير مياد

با این یکی چیکار کنم؟

دوست خوب گرافیک 256 دارم. فکر نکنم مشکل گرافیک یا رم باشه.

در مورد اینکه شما گفتین بازی رو کرک نکردن
خدمتتون عرض کنم که عزیز دل شرکت های ایرانی خودشون که بازی ها رو کرک نمیکنن
یه سری آدم خیر به نام کرکر :happy: بازیها رو کرک میکنند و روی نت میزارن و طبیعتا وقتی شما این بازی رو گرفتین و کرک توش نبوده اونموقع که بازی تولید شده و شما گرفتین بازی هنوز کرک نشده بوده
این پست من رو بخونین کرک بازی رو برای دانلود گذاشتم
با دانلود پچ و کرک مشکلتون حل میشه :)

در مورد کارت گرافیک هم خدمتتون بگم که رم کارت گرافیک در درجه سوم قرار داره و شما به هیچ عنوان نباید بگید چون کارت گرافیک 256 مگ هست آخرشه چیپ FX5200 یه چیپ خیلی ضعیف هست که احتمال خیلی زیاد مشکل شما با بازی NFS:MW هم بخاطر همین هست
در مورد اجرای بازی هیتمن با این کارت هم بگم که بازی فوق الاده کند اجرا میشه

OMID
07-07-2006, 01:57
آقا يك نفر كمك كنه من موقع نصب سيمز نايت لايف هر كاري مي كنم بازم مي نويسه كه سيمز دو نصب نيست.

احتمالا شما بازی سیمز 2 که دارید نصب اصلی خود بازی نیست و شرکت تولید کننده ایرانی خودش براش ستاپ درست کرده
خب طبیعتا موقعی که یه ورژن بازی اکسپنشن میخواد نصب بشه چک میکنه که ورژن قبلی نصب باشه
و شروع میکنه به چک کردن رجیستری ویندوز و اگر کلید های مورد نظر رو تو رجیستری گیر نیاره میگه بازی نصب نیست و شما نمیتونین بازی رو نصب کنید
اما راه حل یکی از دوستانی که نصب اصلی سیمز رو دارن بازی رو نصب کنن و کلید های رجیستری رو برای شما بزارن که شما اونارو به رجیستری اضافه کنی تا مشکل حل بشه
یا اینکه بری ورژن اصلی بازی رو بدون دستکاری بخری

البته یه احتمال دیگه هم وجود داره و اون اینه که اکسپنشن ها موقع چک کردن فایل اجرایی بازی قبلی رو هم چک میکنن و اگر فایل اجرایی کوچکترین تغییری کرده باشه (کرک شده باشه ) بهتون ارور میده و نصب نمیشه
و اگر مشکل شما این باشه اینم راهش اینه که یکی از بچه ها جوونمردی کنه و فایل اجرایی اصلی بازی رو برای شما بزاره
از این دو حالت نمیتونه خارج باشه :)

nima_kiyaniyan
07-07-2006, 07:39
یه سری آدم خیر به نام کرکر :happy: بازیها رو کرک میکنند و روی نت میزارن و طبیعتا وقتی شما این بازی رو گرفتین و کرک توش نبوده اونموقع که بازی تولید شده و شما گرفتین بازی هنوز کرک نشده بوده

در مورد کارت گرافیک هم خدمتتون بگم که رم کارت گرافیک در درجه سوم قرار داره و شما به هیچ عنوان نباید بگید چون کارت گرافیک 256 مگ هست آخرشه چیپ FX5200 یه چیپ خیلی ضعیف هست که احتمال خیلی زیاد مشکل شما با بازی NFS:MW هم بخاطر همین هست

درود بر شما
خوب شد گفتید! منظورم این بود که بازی کرک نشده به دست من رسیده. ولی من هر شب برای طولانی تر شدن زندگانی کرکر ها و هکر ها نیایش میکنم. شما فکر کنید اینا نبودند وای چی فاجعه ای رخ میداد. :puke:

مرسی از راهنمایی. میرم ببینم مشکلم حل میشه یا نه. شرمنده وقتتونو گرفتم. :rolleye:

چیپ FX5500 دارم .اونم ضعيفه؟

nima_kiyaniyan
08-07-2006, 11:11
با درودی دوباره.
میگم مطمئنید مشکل با پچ و کرک حل میشه؟ اخه دانلود 18 مگ مشکله! ببینید این پیام خطا به این خاطر میاد که نرم افزار asr تشخیص میده که ما داریم از image به جای سی دی اصل استفاده میکنیم.

من بازی NFSMW را با همین روش اجرا میکنم اما پیش از اجرای بازی نرم افزار sd4hide را اجرا میکنم که در بخش help اون نوشته این برنامه برای واقعی جلوه دادن image ساخته شده.

نظرتون چیه امید خان؟

یه چیز دیگه چرا من نمی تونم پی ام بدم؟

BEHNAM GAME
08-07-2006, 13:37
آقا دستتون درد نکنه لااقل فهمیدم چشه

BEHNAM GAME
08-07-2006, 13:53
آقا اگر يك نفر برام فايل اجرايي اصلي بازي سيمز2 رو بزاره واقعا ممنون ميشم دمتون گرم نذاريد دوباره برم سيمز2 رو بخرم

OMID
08-07-2006, 13:55
چیپ FX5500 دارم .اونم ضعيفه؟

بله چیپ 5500 هم خیلی ضعیف هست و چندان با 5200 فرق نمیکنه

-----------

با درودی دوباره.
میگم مطمئنید مشکل با پچ و کرک حل میشه؟ اخه دانلود 18 مگ مشکله! ببینید این پیام خطا به این خاطر میاد که نرم افزار asr تشخیص میده که ما داریم از image به جای سی دی اصل استفاده میکنیم.

من بازی NFSMW را با همین روش اجرا میکنم اما پیش از اجرای بازی نرم افزار sd4hide را اجرا میکنم که در بخش help اون نوشته این برنامه برای واقعی جلوه دادن image ساخته شده.

نظرتون چیه امید خان؟

من راه بدون دردسرش رو بهت گفتم وگرنه راه دیگه ای هم داره اگر نمیخوای کرک رو کپی کنی این کارا رو بکن احتمالا مشکل حل میشه
1: اگر درایو مجازی دیگه ای به غیر از دائمون تولز داری اون رو disable کن
2: اگر بازیهایی رو با نرم افزارهایی که برای شکستن قفل securom استفاده کردی قبلا اونا رو باید disable کنی
مثل antiblah یا s7stop یه همچین چیزایی دقیقا یادم نیست
اگر از antiblah قبلا استفاده کردی یه فایل داره به نام antiblah_en_off این رو باید حتما بزنی
اگر هم از اونیکی نرم افزاره استفاده کرده بودی قبلا اونم یه کلید restore داره اون رو باید بزنی
اگه این کار رو انجام بدی فک نکنم دیگه مشکلی باشه
در ضمن موقعی که securom loader یا همون فایل با نام asr رو اجرا میکنی اون فایل باید حتما از روی هارت اجرا بشه اگه رو سیدی باشه کار نمیکنه چون یه فایل dll درست میکنه که اگه رو سیدی باشه نمیتونه و بهتون همین ارور میده

در مورد پی ام هم پستهای شما به عدد 20 برسه پی ام تون فعال میشه
موفق باشی :)

BEHNAM GAME
08-07-2006, 13:56
سلام اميد خان

تا آنلاينم مي توني برام كاري بكني؟

OMID
08-07-2006, 14:04
سلام اميد خان

تا آنلاينم مي توني برام كاري بكبي؟

بهنام جان گشتم آرشیوم رو سیمز رو ندارم وگرنه برات آپلود میکردم :blush:
امیدوارم دوستای دیگه داشته باشن :)

BEHNAM GAME
08-07-2006, 14:05
دستت درد نكنه پس فعلا خداحافظ.

khatat
08-07-2006, 14:12
آقایون سلام
من خیلی تو این تاپیک و تالارهای مختلف دیگه برای اجرای بازی splinter cell 3 جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم حتی من کابل دی وی دی وسی دی رایتر رو هم کشیدم و تنها ایمیج این بازی رو با استفاده از نرم افزار Daemon ماونت کردم ولی باز هم هنگام چک کردن دیسک می گه سی دی بذار آقایون بگید من چی کار کنم دیگه دارم دیوونه می شم کلی پول بالاش دادم

Devil Lord
08-07-2006, 14:16
ای خدا بگم این Star Force رو چی کار کنه که خیلی ها این گرفتاری شمارو دارن!!!

M E H D I
08-07-2006, 14:38
آقایون سلام
من خیلی تو این تاپیک و تالارهای مختلف دیگه برای اجرای بازی splinter cell 3 جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم حتی من کابل دی وی دی وسی دی رایتر رو هم کشیدم و تنها ایمیج این بازی رو با استفاده از نرم افزار Daemon ماونت کردم ولی باز هم هنگام چک کردن دیسک می گه سی دی بذار آقایون بگید من چی کار کنم دیگه دارم دیوونه می شم کلی پول بالاش دادم

سلام

عزيزجان شما به اينترنت پر سرعت دسترسي داري؟ يه كرك هست حدود 120 مگابايت كه اون رو داونلود كني خيلي راحت اجرا ميشه بازي. اگه خودت نداري بين دوستان و آشنايان يا كافي نت ها هر جا مي توني داونلود كن. اگه تونستي اينترنت گير بياري با اون كرك راحت اجرا ميشه كه كرك رو هم توي تاپيك بازي قبلا اميدجان گذاشتن. يه فايل براي آپگريد به نسخه 1.0.5 هست كه اين رو خود يوبي سافت داده و يه كرك هم هست كه با اون مشكل حل ميشه.

اما اگه نتونستي: Daemon Tools شما نسخه 4 هست حتما؟ بيش از يه درايو مجازي ايجاد شده براتون؟ اسم درايوهاتون هنوز توي My Computer هست يا حذف شده اسمش؟

BEHNAM GAME
08-07-2006, 14:40
آقا اگر يك نفر برام فايل اجرايي اصلي بازي سيمز2 رو بزاره واقعا ممنون ميشم دمتون گرم نذاريد دوباره برم سيمز2 رو بخرم

Ehsan online
08-07-2006, 15:56
بازي 6 سي دي ماتريكس رو هر چقدر اجرا ميكنم باز نمي شه فقط ميگه از درايو مجازي درش بيار.چيكار كنم؟

khatat
08-07-2006, 19:17
سلام

عزيزجان شما به اينترنت پر سرعت دسترسي داري؟ يه كرك هست حدود 120 مگابايت كه اون رو داونلود كني خيلي راحت اجرا ميشه بازي. اگه خودت نداري بين دوستان و آشنايان يا كافي نت ها هر جا مي توني داونلود كن. اگه تونستي اينترنت گير بياري با اون كرك راحت اجرا ميشه كه كرك رو هم توي تاپيك بازي قبلا اميدجان گذاشتن. يه فايل براي آپگريد به نسخه 1.0.5 هست كه اين رو خود يوبي سافت داده و يه كرك هم هست كه با اون مشكل حل ميشه.

اما اگه نتونستي: Daemon Tools شما نسخه 4 هست حتما؟ بيش از يه درايو مجازي ايجاد شده براتون؟ اسم درايوهاتون هنوز توي My Computer هست يا حذف شده اسمش؟

سلام مهدی جان
من اون پچ رو گرفته بودم حدود 100 مگابایت بودش و من اکسترکتش هم کردم ولی باز هم نتونستم استفاده کنم البته بعد از اینکه اکسترکتش کردم اینستال هم کردم تو همون جایی که بازی قبلاً نصب بود حدود 1 گیگ هم برای نصب فضا لازم داشت ولی بعد از نصب اون یک گیگ دوباره داشتم به هر حال من فقط همین یک درایو مجازی رو سیستمم دارم + درایو سیدی رایتر و دیوی دی و دیگه هیچ وقتی که کابل ها رو کشیده بودم فقط همین یه درایو مجازی با درایو فلاپی تو my computer بود ولی خوب باز هم ارور میده البته وقتی من اون پچ رو گرفتم هیچ کرکی همراهش نبود می شه بگی قضیه این کرکه چیه شاید مشکل حل شد ;)

Devil Lord
08-07-2006, 19:39
با درودی دوباره.

نظرتون چیه امید خان؟

اگر منظورتون Hitman Blood mony هست باید بگم بله درست میشه چون من خودمم این مشکل رو داشتم ولی با این پچ و کرک درست شد

mohsen_djd2
08-07-2006, 20:10
سلام
من بازی ONIMUSHA3 رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه و این پغام رو میده
Failed creating the Direct3D device
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_kiyaniyan
08-07-2006, 21:15
بله چیپ 5500 هم خیلی ضعیف هست و چندان با 5200 فرق نمیکنه

-----------

من راه بدون دردسرش رو بهت گفتم وگرنه راه دیگه ای هم داره اگر نمیخوای کرک رو کپی کنی این کارا رو بکن احتمالا مشکل حل میشه
1: اگر درایو مجازی دیگه ای به غیر از دائمون تولز داری اون رو disable کن
2: اگر بازیهایی رو با نرم افزارهایی که برای شکستن قفل securom استفاده کردی قبلا اونا رو باید disable کنی
مثل antiblah یا s7stop یه همچین چیزایی دقیقا یادم نیست
اگر از antiblah قبلا استفاده کردی یه فایل داره به نام antiblah_en_off این رو باید حتما بزنی
اگر هم از اونیکی نرم افزاره استفاده کرده بودی قبلا اونم یه کلید restore داره اون رو باید بزنی
اگه این کار رو انجام بدی فک نکنم دیگه مشکلی باشه
در ضمن موقعی که securom loader یا همون فایل با نام asr رو اجرا میکنی اون فایل باید حتما از روی هارت اجرا بشه اگه رو سیدی باشه کار نمیکنه چون یه فایل dll درست میکنه که اگه رو سیدی باشه نمیتونه و بهتون همین ارور میده

در مورد پی ام هم پستهای شما به عدد 20 برسه پی ام تون فعال میشه

خوب من برم این کار ها را انجام بدم ببینم چی میشه! مرسی از همکاری دوستانه شما

OMID
09-07-2006, 10:12
سلام مهدی جان
من اون پچ رو گرفته بودم حدود 100 مگابایت بودش و من اکسترکتش هم کردم ولی باز هم نتونستم استفاده کنم البته بعد از اینکه اکسترکتش کردم اینستال هم کردم تو همون جایی که بازی قبلاً نصب بود حدود 1 گیگ هم برای نصب فضا لازم داشت ولی بعد از نصب اون یک گیگ دوباره داشتم به هر حال من فقط همین یک درایو مجازی رو سیستمم دارم + درایو سیدی رایتر و دیوی دی و دیگه هیچ وقتی که کابل ها رو کشیده بودم فقط همین یه درایو مجازی با درایو فلاپی تو my computer بود ولی خوب باز هم ارور میده البته وقتی من اون پچ رو گرفتم هیچ کرکی همراهش نبود می شه بگی قضیه این کرکه چیه شاید مشکل حل شد ;)

خب شما باید اون کرک رو هم دانلود کنید و در محل نصب بازی کپی کنید
چون پچ فقط نسخه بازی رو از 1.0 به 1.05 تغییر میده و شما باید اون کرکی که تو اون تاپیک گذاشتم رو نیز دانلود کرده و بعد از اکستراک در محل نصب بازی کپی کنید این کار رو انجام دهید احتیاج به هیچ کار اضافی دیگه ای نیست :)

===============

سلام
من بازی ONIMUSHA3 رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه و این پغام رو میده
Failed creating the Direct3D device
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارت گرافیکتون مدلش چیه ؟

piishii
09-07-2006, 10:43
سلام.
من دیگه دارم دیوانه میشم
100 تا بازی میگیرم 99 تاش ایراد داره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا من این بازی ریدیک رو از یکی گرفتم 5 تا سیدی . نصب میکنم یک پوشه کرک هم داشت که توش یک پوشه system بود من اونو paste کردم به محل بازی میام بازی رو اجرا کنم این ارور هارو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی چی ؟ کارت من و ساپورت نمیکنه ؟ VGA : Gefoce 6200

OMID
09-07-2006, 11:57
سلام.
من دیگه دارم دیوانه میشم
100 تا بازی میگیرم 99 تاش ایراد داره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا من این بازی ریدیک رو از یکی گرفتم 5 تا سیدی . نصب میکنم یک پوشه کرک هم داشت که توش یک پوشه system بود من اونو paste کردم به محل بازی میام بازی رو اجرا کنم این ارور هارو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی چی ؟ کارت من و ساپورت نمیکنه ؟ VGA : Gefoce 6200

امین جان این بازی با کارت گرافیک nvidia که درایور جدید روش نصب شده باشه مشکل داره و این ارور رو میده
راه حل ها
1: یا اینکه یه درایور قدیمی نصب کنی
2: یا یه پچ برات گیر اوردم که نوشته بود مشکل رو حل میکنه حالا درست یا غلطش رو نمیدونم چون نتستیدم :laughing:
این پچ

nima_kiyaniyan
10-07-2006, 12:59

من با هزار بد بختي اين پچ و كرك را گرفتم. :puke: اي ول كار كرد و وارد بازي شدم. ولي اي كاش دست و پا هام ميشكست همچين كار زشتي نمي كردم. ا وقتي كه نميتونستم وارد بشم دلم خوش بود كه پچ ميگرم حل ميشه ولي......
اميد خان ميشه بگي چرا بازي به صورت تصوير اهسته اجرا ميشه؟

ببينيد من چيپ 5500 FX دارم. اين چيپ هم ضعيفه؟ من گرافيك بازي را روي كمترين مقدار ممكن قرار دادم. ولي همان است كه بود. چيكار كنم؟

chovalier
11-07-2006, 15:45
سلام مهدی جون
به خدا داره گریم می گیره :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
فکر می کردم که این بازی هم اجرا می شه ولی ...
تو رو خدا اگه می دونی مشکل چیه بگو.
برای بار اول هست که تو سال1385 اینقدر ناراحت شدم :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
از همه بازي هايي كه گرفتم يكيش كار مي كنه :ohno:
بازی Fifa world cup germany2006 رو گرفتم نصب نمي شه مال كمپاني APPLE هستش سيدي اول رو كه مي زارم نصب مي شه بايد دومي رو بذارم اون هم مي ره و حالا بايد سومي رو بذارم كه وسط چيزايي كه داره تو كامپيوتر مي ريزه (موقع انيستال) مينويسهRead Error واقعا حالم گرفته مي شه
كامپيوترم لپ تاپه و پنتيوم4فكر كنم گرافيكم هم128 باشه
جالبه كه فيفا 2005 رو هم نمي ريزه يعني وقتي مي رم تو ماي كامپيوتر وقتي روش كليك مي كنم باز نمي شه اونم 2 تا سيدي هست :sad: :sad: :sad: :sad:
كمكم كن خيلي با حالي مرسي

mohsen_djd2
11-07-2006, 16:19
Omid جون
128 Ati
512 رم
2000 یس پی یو

Mirage
11-07-2006, 19:03
chovalier لب تاپ بدرد بازي نمي خوره، چيپست كارت گرافيكت چيه؟
چيپست رو اينجا مي نويسه
Control Panel > Display > Settings > Advanced > Adapter > Chip Type

mohsendjd درايور كارت گرافيك رو نصب كردي؟

chovalier
11-07-2006, 22:56
سلام
از اون ارور عكس گرفتم مي نونيد نگاه كنيد و ننظر كارشناشي بدهيد......::::اينجا::::....... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست بعدي من رو حتما نگاه كنيد
شرمنده :blush:

chovalier
11-07-2006, 22:57
chovalier لب تاپ بدرد بازي نمي خوره، چيپست كارت گرافيكت چيه؟
چيپست رو اينجا مي نويسه
Control Panel > Display > Settings > Advanced > Adapter > Chip Type

mohsendjd درايور كارت گرافيك رو نصب كردي؟
سلام hasan11 جون
مخلصتم كه يه كم دل خون منو راحت كردي :) هر كار بگي مي كنم اينم از Chip Type:
GeForce4 420 Go
کامپيوتر سوني هست و مموري سايزش هم 32 مگابايته
اميدوارم به ياري شما دوستان بتونم
اگه مي شه بگو كه چرا لب تاپ به درد بازي نمي خوره ؟ :tongue:
قربوووووووووووووووووووووو وووونت كه توجه كردي
تو رو خدا اگه كسي بلده بگه.
قربون همه ي كسائي كه كمك ديگران مي كنند. :blush:
يا علي . . .

mohsen_djd2
11-07-2006, 23:31
hasan11 جون آره نصبه

OMID
11-07-2006, 23:52
من با هزار بد بختي اين پچ و كرك را گرفتم. :puke: اي ول كار كرد و وارد بازي شدم. ولي اي كاش دست و پا هام ميشكست همچين كار زشتي نمي كردم. ا وقتي كه نميتونستم وارد بشم دلم خوش بود كه پچ ميگرم حل ميشه ولي......
اميد خان ميشه بگي چرا بازي به صورت تصوير اهسته اجرا ميشه؟

ببينيد من چيپ 5500 FX دارم. اين چيپ هم ضعيفه؟ من گرافيك بازي را روي كمترين مقدار ممكن قرار دادم. ولي همان است كه بود. چيكار كنم؟

نیما جان خدمتت که گفتم این چیپ هم برای اجرای بازی خیلی ضعیفه و چندان با fx5200 فرقی نداره
من خودم یه fx 5700 دارم بازی رو خیلی کند اجرا میکرد (همین بازی رو ) اینکه دیگه fx5500 هست
ولی دوستان راه هایی داشتن برای اجرای روون تر بازی مثل اینکه که توی تاپیک هیتمن گفتن
اونجا رو یه نگاه کن گیر میاری اگرم گیر نیوردی همونجا یه درخواست بده بچه های هیتمن باز کمکت میکنن :)

===================

سلام مهدی جون
به خدا داره گریم می گیره :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
فکر می کردم که این بازی هم اجرا می شه ولی ...
تو رو خدا اگه می دونی مشکل چیه بگو.
برای بار اول هست که تو سال1385 اینقدر ناراحت شدم :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
از همه بازي هايي كه گرفتم يكيش كار مي كنه :ohno:
بازی Fifa world cup germany2006 رو گرفتم نصب نمي شه مال كمپاني APPLE هستش سيدي اول رو كه مي زارم نصب مي شه بايد دومي رو بذارم اون هم مي ره و حالا بايد سومي رو بذارم كه وسط چيزايي كه داره تو كامپيوتر مي ريزه (موقع انيستال) مينويسهRead Error واقعا حالم گرفته مي شه
كامپيوترم لپ تاپه و پنتيوم4فكر كنم گرافيكم هم128 باشه
جالبه كه فيفا 2005 رو هم نمي ريزه يعني وقتي مي رم تو ماي كامپيوتر وقتي روش كليك مي كنم باز نمي شه اونم 2 تا سيدي هست :sad: :sad: :sad: :sad:
كمكم كن خيلي با حالي مرسي

دوست عزیز موقعی که توی کپی دیتا ها داره بهت read error میده یعنی اینکه نمیتونه دیتا های روی سیدی رو بخونه
و در نتیجه سیدی بازی خرابه و تنها راهش هم عوض کردن سیدی هست
البته احتمال داره که سیدی رامت هم مشکل داشته باشه که اگر سیدی رام مشکل داشته باشه توی جاهای دیگه هم اذیتت میکنه اگه اذیت میکنه که سیدی رامت تعطیل شده اگر هم نه سیدی بازی ایراد داره ببر عوضش کن ایشالله که درست میشه :)

===============

Omid جون
128 Ati
512 رم
2000 یس پی یو

عزیز مدل دقیق کارتت رو نگفتیا
ولی اگر کارتت چیپش 9200 یا 9250 هست که 99% همینه این بازی با این سری کارت با همین دو چیپ کارت مشکل داره و اجرا نمیشه و همین ارور رو میده
من روی چند سیستم تست کردم و همشون همین مشکل رو داشتن :sad:

Mirage
12-07-2006, 00:28
سلام
از اون ارور عكس گرفتم مي نونيد نگاه كنيد و ننظر كارشناشي بدهيد......::::اينجا::::....... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست بعدي من رو حتما نگاه كنيد
شرمنده :blush:
خوب نوشته كه، نمي تونه CD رو بخونه.

chovalier
13-07-2006, 01:17
سلام تشكر از همه به خاطر راهنمايي هاشون
آقايون من ديروز عصبي شدم و از نو بازي رو ريختم(آن اينيستال)
خدا رو شكر اون مشكل پيش نيومد و همه ي بازي رو ريخت
ولي چيزي نيومد كه مثلا روي فينيش كليك كنم
همش ريخت و بعد از اون بلا فاصله پنجره بسته شد حالا هر چي خواستم بازي رو اجرا كنم نمي دونستم كجاست
سيدي اول رو مي ذاشتم مي ديدم مي نويسه ستاپ كن
مي خواستم كركش رو بخونم گفت اينيستال رو كامل كن
الان تقريبا دارم گيج مي شم
اما مطمئنم با ياري شما دوستان گرامي مشكلم حل مي شه
يا علي ...

mshiraz.2006
13-07-2006, 04:57
به نام خدا

با سلام دوستان.

من وقتي بازي IGI 1 رو نصب مي کنم و وارد بازي ميشم ماوس نداره بازي.
نمي دونم منظورم رو مي فهميد يا نه. يعني بايد شانسي ماوس رو نکون بدم.
وقتي هم وارد مراحل بازي ميشه اون نشان تير که بايد وسط صفحه باشه نيستش.

گرافيک من Gforce MX 4000

اگر کسي اطلاعي داره راهنمايي کنه............

با تشکر

OMID
13-07-2006, 10:11
سلام تشكر از همه به خاطر راهنمايي هاشون
آقايون من ديروز عصبي شدم و از نو بازي رو ريختم(آن اينيستال)
خدا رو شكر اون مشكل پيش نيومد و همه ي بازي رو ريخت
ولي چيزي نيومد كه مثلا روي فينيش كليك كنم
همش ريخت و بعد از اون بلا فاصله پنجره بسته شد حالا هر چي خواستم بازي رو اجرا كنم نمي دونستم كجاست
سيدي اول رو مي ذاشتم مي ديدم مي نويسه ستاپ كن
مي خواستم كركش رو بخونم گفت اينيستال رو كامل كن
الان تقريبا دارم گيج مي شم
اما مطمئنم با ياري شما دوستان گرامي مشكلم حل مي شه
يا علي ...

خب خدا رو شکر مشکل سیدی ها حل شد
ببینید وقتی سیدی ها اکستراک میشه شما باید برید اونجا که آدرس دادید بازی نصب بشه دو حالت وجود داره
یه یک یا دو تا فایل هست که امیج بازیه که باید با دائمون تولز مونت بشه و بازی نصب بشه
یا اینکه تمام فایلها ریخته شده اونجا که اگه اینجوری باشه یه فایل باید باشه به نام autorun.exe حالا شما نگاه کنید ببینید که توی محل نصب بازی چه فایلهایی هست تا بیشتر راهنمایتان کنم

*عیسی*
13-07-2006, 14:12
وقتی بازی رو اجرا میکنم (بعد از کپی کردن کرک) فیلم های اولیه بازی نمایش داده میشه ولی تا میخاد بره توی منو اینطوری میشه:

*عیسی*
13-07-2006, 14:14
مشکل از کارت گرافیکمه ؟ (ATI 7000series) یا کرک یا سی دی ؟

chovalier
13-07-2006, 14:17
خب خدا رو شکر مشکل سیدی ها حل شد
ببینید وقتی سیدی ها اکستراک میشه شما باید برید اونجا که آدرس دادید بازی نصب بشه دو حالت وجود داره
یه یک یا دو تا فایل هست که امیج بازیه که باید با دائمون تولز مونت بشه و بازی نصب بشه
یا اینکه تمام فایلها ریخته شده اونجا که اگه اینجوری باشه یه فایل باید باشه به نام autorun.exe حالا شما نگاه کنید ببینید که توی محل نصب بازی چه فایلهایی هست تا بیشتر راهنمایتان کنم
سلام مهدي جوووووووووون
اميدوارم حالت خوب باشه
ببين من بازي رو توي ماي داكيومنت نصب كردم از كل فايل هاشم عكس گرفتم عكس :::::::اينجا::::::: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توي autorun.exeهم نوشته بود:
[autorun]
open=Autorun.exe
Icon=fifawcpc.ico
Name=2006 FIFA World Cup

[Special]
Disk=1
ProductGuiID={6A61CE0C-0A94-4487-00B8-99C6FD2D32AA}
بازم اگه خواستي كمكم كني حتما بگو چي مي خواي
ممنون :blush:

Mehrshad-msv
13-07-2006, 19:26
سلام

آقا من يه سوال فني دارم!

من تونصب بازي هايي كه قفل استارفورس اگه اشتباه نگفته باشم مچل دارم اونم اينه كه:

تمام كارهايي كه آقااميد توتاپيكي كه مربوط به اين بازي هابودروگفتن انجام ميدم دونه به دونه ومنظم ووقتي كامپيوتر براي بارآخرميادبالا درايوم ازماي كامپيوترم محوميشه! ولي بازي اجرانميشه!! :blink:

وروش دوم روهم امتحان ميكنم ولي باز جواب نميده (همون روش كشيدن كابل هاي سي دي رام) البته تواين روشم درايوم ازماي كامپيوترم محو ميشه ولي بازم همون مشكل اجرانشدن بازي!! :blink:

وبه خاطرهمين تاحالا توكف بازي هايي مثل اسپلينترسل 3 و پرنس پرشيا3 موندم :sad:

راستي مشخصات سيستم من اينه:

WINDOWS XP SP 2

CPU: L2 CACHE 1024KB**** INTEL PENTIUM 4 2.66 GHZ

RAM: 1024 MB

MAINBOARD: ASUS TEK P5GD1 PRO

VIDEO CARD: ASUS X700 SERIES

و سي دي رامم اينه : ASUS CB-5216A *****DVD/CD-ROM DRIVER

ممنون ميشم راهنماييم كنيد :blush:

*عیسی*
13-07-2006, 20:56
یکی جواب منو بده دیگه.

peyman_nn
13-07-2006, 22:41
سلام
سلام
از جوابهایی که ندادید ممنون. حداقل این یکی را جواب بدید
من بازی 1 Battle for Middle-earth
را نصب داشتم و وقتی ویندوزم را عوض کردم از تمام فایلهای
آن کپی گرفتم ولی ندانستم که save های آن کجاست.
چون قبلا بازی را در درایو دیگری نصب کرده بودم
بعد از نصب ویندوز, بازی میاد ولی save های آن پاک شده .
وقتی وارد قسمت load می شوم خالی است.
لطفا بگویید save های آن کجاست چه کار کنم چون خیلی جلو رفته بودم.
ببخشید اگر قدیمی بود.
ممنون

*عیسی*
13-07-2006, 22:53
احتمالا در My Documents بود که دیگه پاک شد. اگه میخای مطمعن شی برو توی My Documents و نگاه کن پوشه ای با نام همون بازی توی My Documents هست یا نه اگه بود بازی رو دوباره برو.

mohsen_djd2
13-07-2006, 23:13
OMID جان
9250
من روی Gforce MX 4000 امتحان کردم همین مشکل رو داشت

Mirage
13-07-2006, 23:45
مشکل از کارت گرافیکمه ؟ (ATI 7000series) یا کرک یا سی دی ؟به هيچكدوم از اينا ربط نداره. احتمال زياد مشكل نرم افزاريه. شايد از دايركت ايكس باشه؟ يا نياز به نصب ويندوز.
اين اختار خيلي اختار ناجوريه چون معلوم نيست مشكل چيه؟

chovalier عكس رو با فروت JPG بزار

the crazy nfs وقتي كابل رو مي كشي اختارش چيه؟

p-derakhshani حتما كسي نمي دونه!

OMID جان
9250
ولی اگر کارتت چیپش 9200 یا 9250 هست که 99% همینه این بازی با این سری کارت با همین دو چیپ کارت مشکل داره و اجرا نمیشه و همین ارور رو میده
من روی چند سیستم تست کردم و همشون همین مشکل رو داشتن
كارت MX4000 ضعيفتره

chovalier
14-07-2006, 00:39
سلام خدمت همگي دوستان

chovalier عكس رو با فروت JPG بزار
hasan11 عزیز حالت که خوبه؟
اینم خواسته ی شما با فرمت JPG
..........::::::::::اينجا::::::::::.......... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون
يا علي ... :blush:

OMID
14-07-2006, 11:49
مشکل از کارت گرافیکمه ؟ (ATI 7000series) یا کرک یا سی دی ؟

مشکل 100% برا کارتت هست با این کارت به هیچ عنوان این بازی اجرا نمیشه

=============

سلام مهدي جوووووووووون
اميدوارم حالت خوب باشه
ببين من بازي رو توي ماي داكيومنت نصب كردم از كل فايل هاشم عكس گرفتم عكس :::::::اينجا::::::: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توي autorun.exeهم نوشته بود:
[autorun]
open=Autorun.exe
Icon=fifawcpc.ico
Name=2006 FIFA World Cup

[Special]
Disk=1
ProductGuiID={6A61CE0C-0A94-4487-00B8-99C6FD2D32AA}
بازم اگه خواستي كمكم كني حتما بگو چي مي خواي
ممنون :blush:

نه عزیز ببین تو این عکس که گذاشتی یه فایل autorun دیگه هم هست دقیقا بغل همین فایل که آیکونش EA نوشته شما اونو اجرا میکنی و بازی رو نصب میکنی دیگه مشکلی نباید باشه فقط یه سریال ازت میخواد که توی سیدی بازی هست

================

OMID جان
9250

بله همانطور که حسن جان گفت این کارت از اون کارتها هم ضعیفتره ولی من با این کارت بازی رو تست نکردم شما با یه کارت سری fx یا رادئون 9500 به بالا تست کن

nima_kiyaniyan
14-07-2006, 12:22
اقا امید درود

یادتونه گفتید برم پچ و کرک بگیرم برای هیتمن؟ خب گرفتم اما 1 دقیقه پس از اینکه وارد بازی میشم خود به خود خارج میشه. این دیگه چه جورشه؟

chovalier
14-07-2006, 17:12
نه عزیز ببین تو این عکس که گذاشتی یه فایل autorun دیگه هم هست دقیقا بغل همین فایل که آیکونش EA نوشته شما اونو اجرا میکنی و بازی رو نصب میکنی دیگه مشکلی نباید باشه فقط یه سریال ازت میخواد که توی سیدی بازی هست
سلام آقا مهدي گل
خيلي توضيحاتت كامل بود و متشكرم
در اين شكي نيست كه يكي از لايق ترين مديران اين سايتي فوق العاده بود
مهدي جون من رو اتو ران رفتم و همه ي كاراش رو انجام دادم كد رو هم زدم و خلاصه همه چيز مرتب بود
ولي
روي Play كليك كردم و اين اومد..........::::::::::اينجا::::::::::.. ........ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باور كن سيدي توي درايور بود ولي اين پيام رو مي ده
راستي كركش هم باز نميشه يعني يهو صفحه ي مانيتور سياه مي شه بعد هم دوباره مث اولش!
اگه بتوني كمكم كني ... تو پست بعديم مي گم
ممنون
خيلي باحالي ...علي...
آرزوي موفقيت براي همه ي بچه ها دارم
مرسي

OMID
14-07-2006, 17:51
سلام آقا مهدي گل
خيلي توضيحاتت كامل بود و متشكرم
در اين شكي نيست كه يكي از لايق ترين مديران اين سايتي فوق العاده بود
مهدي جون من رو اتو ران رفتم و همه ي كاراش رو انجام دادم كد رو هم زدم و خلاصه همه چيز مرتب بود
ولي
روي Play كليك كردم و اين اومد..........::::::::::اينجا::::::::::.. ........ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
باور كن سيدي توي درايور بود ولي اين پيام رو مي ده
راستي كركش هم باز نميشه يعني يهو صفحه ي مانيتور سياه مي شه بعد هم دوباره مث اولش!
اگه بتوني كمكم كني ... تو پست بعديم مي گم
ممنون
خيلي باحالي ...علي...
آرزوي موفقيت براي همه ي بچه ها دارم
مرسي

سلام
این پیغام بخاطر اینه که کرک بازی کپی نشده من کرک بازی رو براتون میزارم تو محل نصب بازی کپی کنید مشکل حل میشه

chovalier
14-07-2006, 18:52
كسي مي دونه چرا من اينقدر سوتــــــــــــــــــــــ ـي مي دم؟
اميد جان شرمنده ي اخلاق ورزشيت!
از بس حالم گرفته شده بود بهت مي گفتم "مهدي"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمي دونم چرا سيمام ريخته بودند به هم.!
يادم باشه اين مغزمو بدم به برنامه ي عامل ناشناخته!!!!!!!!!!
اميد جون خيلي شرمندتم همه ي پستاي قبليم كه نوشته بودم مهدي منظورم اميد بود!!!!!
ايول چه هواسي دارم من!!!!!!!!
الانم داره اون كه گفتي دانلود مي شه
اگه عمل كرد ...
به هر حال منو ببخش كه اشتباه بدي كردم.
(اين سوتي حالا حالا ها يادم نمي ره)

chovalier
14-07-2006, 19:43
اميد گــــــل
مي دونم كه خيلي خستت كردم اگه خستت كردم منو ببخش ديگه خودمم دارم خسته مي شم :sad: ولي تا وقتي خسته نشدم:
اميـــــد جان من اونو ريختم ولي بازم اون مشكل درست نشد كه نشد
اگه ممكنه يكم بيشتر وقت برام بذار
به اين سوالاتم اگه ممكنه يه جوابي بده:(ممنون)
1. وقتي تو محل نصب بازي نصبش كردم اون وقت چي؟
2.فايلش به صورتي هست كه مي گه:Open with با چي بازش كنم ؟ با نوت پد و ورد پد نمي شه.
3.وقتي كه اين پيام مي آد كدوم سيدي رو بايد بذارم؟(1يا2يا3)
ممنون همه

nima_kiyaniyan
14-07-2006, 19:54
اقا امید درود

یادتونه گفتید برم پچ و کرک بگیرم برای هیتمن؟ خب گرفتم اما 1 دقیقه پس از اینکه وارد بازی میشم خود به خود خارج میشه. این دیگه چه جورشه؟

امید خان چی شد؟پس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khatamifar
15-07-2006, 09:41
آقا سلام
من بازي need for speed -most wanted رو گرفتم ولي نمي دونم چرا بازي كار نمي كنه.
همه چيز رو چك كردم . ولي اون زماني كه بازي بايد شروع بشه عكس شروع مياد بعد خودبخود ناپديد ميشه و شروع نميشه.
كمك كنيد. حسابي تو كف موندم.

OMID
15-07-2006, 09:50
امید خان چی شد؟پس؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
شما این پست رو بخونید این کار رو انجام بدید اگر که مشکلتون حل نشد بگید ببینیم میشه کاری کرد یا نه

===========

اميد گــــــل
مي دونم كه خيلي خستت كردم اگه خستت كردم منو ببخش ديگه خودمم دارم خسته مي شم :sad: ولي تا وقتي خسته نشدم:
اميـــــد جان من اونو ريختم ولي بازم اون مشكل درست نشد كه نشد
اگه ممكنه يكم بيشتر وقت برام بذار
به اين سوالاتم اگه ممكنه يه جوابي بده:(ممنون)
1. وقتي تو محل نصب بازي نصبش كردم اون وقت چي؟
2.فايلش به صورتي هست كه مي گه:Open with با چي بازش كنم ؟ با نوت پد و ورد پد نمي شه.
3.وقتي كه اين پيام مي آد كدوم سيدي رو بايد بذارم؟(1يا2يا3)
ممنون همه

نه بابا مسئله ای نداره حالا مهدی و امید نداره
ببین عزیز جان این فایل که من برای شما گذاشتم فشرده شده است شما باید نرم افزار winrar رو نصب کنی بعد از نصب winrar وقتی شما روی فایل مربوطه کلیک راست کنی گزینه هایی اضافه شده با نامهای extract شما یکی رو میزنی که فایل رو از حالت فشرده خارج کنه و فایلی که به شما خروجی میده اون رو در محل نصب بازی کپی میکنی
توجه داشته باش نصب دوم که نصب اصلی خود بازی بوده
یه نکته دیگه هم توجه داشته باش که اگر شما اون فایل رو درست و در جای مربوطه کپی کنی یه پیغام مثل تصویر زیر باید برات بیاد که شما yes رو باید بزنی
اگر winrar رو هم نداری از لینک زیر دانلود کن 1 مگ بیشتر نیست :)

khatamifar
15-07-2006, 09:58
پس من چي ؟!!!
جواب منو هم بديد ديگه .

chovalier
15-07-2006, 12:01
سلام
شما این پست رو بخونید این کار رو انجام بدید اگر که مشکلتون حل نشد بگید ببینیم میشه کاری کرد یا نه

===========

نه بابا مسئله ای نداره حالا مهدی و امید نداره
ببین عزیز جان این فایل که من برای شما گذاشتم فشرده شده است شما باید نرم افزار winrar رو نصب کنی بعد از نصب winrar وقتی شما روی فایل مربوطه کلیک راست کنی گزینه هایی اضافه شده با نامهای extract شما یکی رو میزنی که فایل رو از حالت فشرده خارج کنه و فایلی که به شما خروجی میده اون رو در محل نصب بازی کپی میکنی
توجه داشته باش نصب دوم که نصب اصلی خود بازی بوده
یه نکته دیگه هم توجه داشته باش که اگر شما اون فایل رو درست و در جای مربوطه کپی کنی یه پیغام مثل تصویر زیر باید برات بیاد که شما yes رو باید بزنی
اگر winrar رو هم نداری از لینک زیر دانلود کن 1 مگ بیشتر نیست :)
سلام اميــــــــــــــــد جون
اميدوارم حالت خــــــوب باشه.
اميـــــــــد جون من اكستركت كردم ببين در واقع اينا كل فايلاي من هستند.....:::::اينجا:::::..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتي هم فايل px777رو باز مي كنم.....:::::اينجا:::::..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتي ok رو مي زنم.....:::::اينجا:::::..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه راهنمائيم كني ممنون مي شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

peyman_nn
15-07-2006, 12:31
احتمالا در My Documents بود که دیگه پاک شد. اگه میخای مطمعن شی برو توی My Documents و نگاه کن پوشه ای با نام همون بازی توی My Documents هست یا نه اگه بود بازی رو دوباره برو.
عيسي جان از My Documents هم كپي گرفته ام ولي
توي اون هم نبود

khatamifar
15-07-2006, 13:03
آقا سلام
من بازي need for speed -most wanted رو گرفتم ولي نمي دونم چرا بازي كار نمي كنه.
همه چيز رو چك كردم . ولي اون زماني كه بازي بايد شروع بشه عكس شروع مياد بعد خودبخود ناپديد ميشه و شروع نميشه.
كمك كنيد. حسابي تو كف موندم.

آقايون خانوما يكي به من هم كمك كنه :blink:

مملي ه ف
15-07-2006, 14:11
:santa: اقا سلام لطفا هرچه زود تر رمز بازي Hit man3 رو به من بدید :devil: :santa: :rambo: :weird: :whistle:

samanvilli
15-07-2006, 18:22
:santa: اقا سلام لطفا هرچه زود تر رمز بازي Hit man3 رو به من بدید :devil: :santa: :rambo: :weird: :whistle:

سلام دوست عزيز درخواست رمز و سيو گيم بازي ها در اين تاپيك هست لطفا از اين به بعد در اينجا مطرح كن ( جهت رسيدگي سريع تر )
در ضمن از لينك زير براي كد تقلب بازي ميتوني استفاده كنيد!!

Mehrshad-msv
16-07-2006, 00:50
سلام

آقا من يه سوال فني دارم!

من تونصب بازي هايي كه قفل استارفورس اگه اشتباه نگفته باشم مچل دارم اونم اينه كه:

تمام كارهايي كه آقااميد توتاپيكي كه مربوط به اين بازي هابودروگفتن انجام ميدم دونه به دونه ومنظم ووقتي كامپيوتر براي بارآخرميادبالا درايوم ازماي كامپيوترم محوميشه! ولي بازي اجرانميشه!! :blink:

وروش دوم روهم امتحان ميكنم ولي باز جواب نميده (همون روش كشيدن كابل هاي سي دي رام) البته تواين روشم درايوم ازماي كامپيوترم محو ميشه ولي بازم همون مشكل اجرانشدن بازي!! :blink:

وبه خاطرهمين تاحالا توكف بازي هايي مثل اسپلينترسل 3 و پرنس پرشيا3 موندم :sad:

راستي مشخصات سيستم من اينه:

WINDOWS XP SP 2

CPU: L2 CACHE 1024KB**** INTEL PENTIUM 4 2.66 GHZ

RAM: 1024 MB

MAINBOARD: ASUS TEK P5GD1 PRO

VIDEO CARD: ASUS X700 SERIES

و سي دي رامم اينه : ASUS CB-5216A *****DVD/CD-ROM DRIVER

ممنون ميشم راهنماييم كنيد :blush:

'گفتم شايدنديده باشيد !!! :happy:

پيشاپيش مخلصيم و.........................منتظر:biggrin:

javadhosenzade
16-07-2006, 06:49
من بازي دسپرادوي 2 و پدر خوانده رو كه نصب كردم با همچين اروري مواجه شدم

cd/dvd emulation software has been detected.please all cd/dvd emulation software and re-start the game

لطفا بگين چه كار كنم با نرم افزار anti-blah و SafeDisk4Hide امتحان كردم جواب نداد

avrinstar
16-07-2006, 12:35
سلام
من بازيfull spectrum warrior رو نصب مي كنم ولي بعد از نصباين يغام رو مي ده.
directx9.0c runtime most be installed.
البته قبل نصب بازي direcx رو هم نصب ميكنم ولي دو تا next كه ميزنم تمام مي شه .لطفا راهنمايي كنيد.
بچه ها منم توی دویل می کرای 3 مشکل دارم میشه کمک کنین .بازی اجرا میشه ولی محیط تاریکه و به جز چشمهای شیاطین هیچی دیده نمیشه

nima_kiyaniyan
17-07-2006, 12:01
امید خان درود
شوخی میکنید؟ من برم اونجوری بازی رو اجرا کنم و دیوار نا مرئی ببینم؟ راه دیگه ای نداره؟ :puke:

sdg_hardware
18-07-2006, 18:57
می خواستم بدونم چطور می شه Multi Theft Auto: San Andreas رو بر روی شبکه ی محلی(Lan( بازی کرد. لطفا کمکم کنید.

chovalier
18-07-2006, 20:07
اميـــــــــد جون من اكستركت كردم ببين در واقع اينا كل فايلاي من هستند.....:::::اينجا:::::..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتي هم فايل px777رو باز مي كنم.....:::::اينجا:::::..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتي ok رو مي زنم.....:::::اينجا:::::..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه راهنمائيم كني ممنون مي شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام چند وقته امــــــــــــــــــيد جــــــــــــــــــــــــ ــــون نيومده جواب بده كسي ازش خبر داره؟
چون اگه اون نباشه اين انجمن رو بايد كلا تعطيل كنند بره پي كارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميد جانم كجايي.........::::::::::::.......... عزيزم كي مي آيي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايول عجب شعري شد ها !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMID
18-07-2006, 23:49

شرمنده دوستان اگه احیانا دیر جواب میدم یه خورده مشکلات دارم و کمتر وقت میکنم آنلاین بشم
شما این کار رو که میگم بکن
یه فولدر موقتی درست کن با هر نامی در هر کجایی
این فایل کرکی که دانلود کردی رو کپی کن اونجا و بعد داخل اون فولدر اکستراکش کن
احتمالا چند تا فایل به شما میده که یکیش اسمش FifaWC06.exe هست اون رو کپی کن توی محل نصب بازی
به همین راحتی بعد که بهت پیغام overwrite رو داد بزن که overwrite کنه یعنی yes رو بزن بعد بازی رو اجرا کن :)

=====================

من بازي دسپرادوي 2 و پدر خوانده رو كه نصب كردم با همچين اروري مواجه شدم

cd/dvd emulation software has been detected.please all cd/dvd emulation software and re-start the game

لطفا بگين چه كار كنم با نرم افزار anti-blah و SafeDisk4Hide امتحان كردم جواب نداد

دوست عزیز موقعی که antiblah فعال باشه بازی دسپرادو اجرا نمیشه توی antiblah یه فایل هست با نام antiblah_en_off اون رو بزن و دوباره تست کن
به این نکته هم توجه کن که نباید درایو مجازی دیگه ای روی سیستمت نصب باشه وگرنه همین پیغام رو میده
برای GF هم شما باید از DT4 به بالا و Safedisk4hide 1.1 استفاده کنی
اگر که باز هم مشکل داشتی توی اجرای هر دو بازی هر دو بازی کرک شده بگو تا کرک بازی رو برات بزارم :)

=====================

بچه ها منم توی دویل می کرای 3 مشکل دارم میشه کمک کنین .بازی اجرا میشه ولی محیط تاریکه و به جز چشمهای شیاطین هیچی دیده نمیشه

مشخصات سیستمتون چیه ؟

=====================

امید خان درود
شوخی میکنید؟ من برم اونجوری بازی رو اجرا کنم و دیوار نا مرئی ببینم؟ راه دیگه ای نداره؟ :puke:

یه راه دیگه هم داره
دست تو جیب کنی یه کارت گرافیک خفن بگیری :laughing:
موفق باشی من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه فک نکنم راه دیگه ای هم باشه :)

ramin mansouri
19-07-2006, 00:07
با سلام
در بازي Command and ConquerTM Generals Zero Hour وقتي ميخواهم وارد بازي شوم پيغام ميدهد و مي نويسد سيستم شما ويروس دارد در حالي كه من سيستم را چندين بار با مك آفي چك كردم و ويروسي نبوده

nima_kiyaniyan
19-07-2006, 09:10
امید خان

من همین 2 هفته پیش دست در جیب کردم 380 تومن در اوردم. دیگه نمیشه از این کارا کرد.اگر 2 هفته زودتر میگفتید این شرکت ایدیوس بی پدر مادر هست من 20 تومن دیگه هم از جیب بیرون میاوردم و یه 66 میخریدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا باید بشینم پین بال بازی کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovergod14innocentand
19-07-2006, 09:20
لطفا سريال بازيubersoldier شركت hrb موقعي كه مي خواي بري توي بازي يك جاي خاص ازت سريال ميخواد ولي سريالي يخده...ممنونم فقط سريعترو

sdg_hardware
19-07-2006, 12:36
می خواستم بدونم چطور می شه Multi Theft Auto: San Andreas رو بر روی شبکه ی محلی(Lan( بازی کرد. لطفا کمکم کنید.
کسی نیست جواب ما رو بده.

mahsoft
19-07-2006, 13:07
بچه ها درایور 3 ایا کرک داره میشه لطف کنید

samanvilli
19-07-2006, 15:46
سلام دوستان . من وقتي بازي flashpoint رو نصب ميكنم سي دي سوم كه تموم ميشه يه ارور ميده:
this may not work probebly و بعد تمام اون فايل هايي كه نصب شده خود به خود پاك ميشن .به نظر شما ايراد از چيه؟

chovalier
19-07-2006, 16:03
شرمنده دوستان اگه احیانا دیر جواب میدم یه خورده مشکلات دارم و کمتر وقت میکنم آنلاین بشم
شما این کار رو که میگم بکن
یه فولدر موقتی درست کن با هر نامی در هر کجایی
این فایل کرکی که دانلود کردی رو کپی کن اونجا و بعد داخل اون فولدر اکستراکش کن
احتمالا چند تا فایل به شما میده که یکیش اسمش FifaWC06.exe هست اون رو کپی کن توی محل نصب بازی
به همین راحتی بعد که بهت پیغام overwrite رو داد بزن که overwrite کنه یعنی yes رو بزن بعد بازی رو اجرا کن
سلام اميد جان
اميدوارم حالت خوب باشه
ممنون از زحمت هات
ببين وقتي كه من فايل FIFAWC06 رو باز مي كنم يهو كل صفحه ي كامپيوتر سياه مي شه و بعد برمي گرده سر همون فولدر قبلي.
البته دراين حالت هيچ سيدي اي داخل درايور موجود نيست.
من با دوربين يه فيلم از اين عمل گرفتم اميدوارم با شرايط زير بتوني ببينيش.
مشخصات:
حجم:1.86 مگ
مدت:19 ثانيه
فرمت:avi
..........::::::::::اينجا::::::::::.......... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون - علي

peyman_nn
19-07-2006, 17:04
سلام
جان هر كي دوست داريد بگوييد جاي سیوهای بازی
The Battle for Middle-earth 1
کجاست

علیرضا
19-07-2006, 21:06
دوستان سلام
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااي

خدا از دست اين مشكلات كذايي و فضايي و ..........!

خدا باعث و باني اين مشكلات رو از بين نبره بهتره يه دونه از همين بازي ها بهش بدن اونوقت بفهمه چه كوفتي به بچه هاي مردم مي ده

F.E.A.R سه سي دي ديده بوديد؟؟؟؟؟؟؟؟
جون من ديده بوديد؟؟؟؟؟
من كه نديده بودم ولي دارم بازيش مي كنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يه مشكل لعنت شده تو بازي F.E.A.R و SIN Episodes دارم اينكه وسط بازي يا وسط لود كردن يا حتي با انتخاب يك گزينه تو منو ي بازي .....چراغ هارد خاموش مي شه و ديگه هيچي
فقط بايد ريست كني
صد دفعه ريست كردم.
ديوونه شدم
كسي چيزي به فكرش نميرسه؟
من كه مخم داره دود بيرون مي ده سي پي يو ش كار نمي كنه.

Amir_Ariamehr2003
19-07-2006, 21:40
سلام من یه مشکل دارم شاید خنده دار باشه من یه سیدی رام دارم .یه دیویدی رایتر و یه سیدی رایتر
cd-rom &dvd-rom رو میشه disable کرد
ولی سیدی رایتر با RAID نصب میشه هر کاری می کنم disable نمیشه
هم تو بازی اسپلینتر 3 و هم بازی پرنس 3
چی کار کنم

avrinstar
20-07-2006, 10:38
بچه ها سلام مخلص همتون هستم من مردان ايكس رو نصب كردم ولي اجرا نميشه كمك كنين با مراما

OMID
20-07-2006, 10:46
دوستان درخواست کرک و سریال بازی هخا رو در تاپیک مربوط به این موضوع مطرح کنند
مرسی از توجهتون

======================

با سلام
در بازي Command and ConquerTM Generals Zero Hour وقتي ميخواهم وارد بازي شوم پيغام ميدهد و مي نويسد سيستم شما ويروس دارد در حالي كه من سيستم را چندين بار با مك آفي چك كردم و ويروسي نبوده

شما یه آنتی ویروس دیگه نصب کن با اونم چک کن ببین فرقی میکنه
چون من به شخصه به هیچ عنوان مک آفی رو قبول ندارم

=====================

سلام دوستان . من وقتي بازي flashpoint رو نصب ميكنم سي دي سوم كه تموم ميشه يه ارور ميده:
this may not work probebly و بعد تمام اون فايل هايي كه نصب شده خود به خود پاك ميشن .به نظر شما ايراد از چيه؟

انتهای نصب سیدی 3 این پیغام رو بهت میده ؟
اگه توی نصب هست سیدی مشکل داره باید عوضش کنی

====================

سلام اميد جان
اميدوارم حالت خوب باشه
ممنون از زحمت هات
ببين وقتي كه من فايل FIFAWC06 رو باز مي كنم يهو كل صفحه ي كامپيوتر سياه مي شه و بعد برمي گرده سر همون فولدر قبلي.
البته دراين حالت هيچ سيدي اي داخل درايور موجود نيست.
من با دوربين يه فيلم از اين عمل گرفتم اميدوارم با شرايط زير بتوني ببينيش.
مشخصات:
حجم:1.86 مگ
مدت:19 ثانيه
فرمت:avi
ممنون - علي

سلام دوست عزیز من الان اینترنتم داغونه نمیتونم دانلود کنم
شما مشخصات سیستمت رو میگی این حالت که پیش میاد معمولا سیستم جواب نمیده
کارت گرافیکت چیه ؟

===================

سلام من یه مشکل دارم شاید خنده دار باشه من یه سیدی رام دارم .یه دیویدی رایتر و یه سیدی رایتر
چی کار کنم

بیخود خودت رو خسته نکن
اگه disable هم کنی بازی اجرا نمیشه
راه حل سیستم رو خاموش کن در کیس رو باز کن کابل برق dvd-rom رو قطع کن سیستم رو روشن کن و بازی رو اجرا کن و دیگه احتیاجی به disable کردن نیست :)

avrinstar
20-07-2006, 10:52
[QUOTE=soltan_ali_parvin]سلام من یه مشکل دارم شاید خنده دار باشه من یه سیدی رام دارم .یه دیویدی رایتر و یه سیدی رایتر
عليجان منم اين مشكلو داشتم فقط يه راه داره اي كه كيستو باز كني وكابلهاي كلفت درايوهاتو در بياري نرتس سيستمتو خاموش كني خطري نداره

Amir_Ariamehr2003
20-07-2006, 13:46
مرسی از توجهتون

avrinstar
20-07-2006, 14:58
اقا یکی به ما کمک نمی کنه؟

avrinstar
20-07-2006, 15:37
بابا من تو كف اين مردان ایکس موندم یکی بامرامی بکنه اییییییین اجرا نمی شه.

Mephisto
20-07-2006, 15:38
بچه ها سلام مخلص همتون هستم من مردان ايكس رو نصب كردم ولي اجرا نميشه كمك كنين با مراما

آقا شما بهتره بگید چجوری اجرا نمیشه: آیا ارور میده یا نه صفحه سیاه میشه یا اگه ارور میده ارورش چیه و ... تا دوستان بتونن راهنمایی کنن.

avrinstar
20-07-2006, 16:06
help meeee I stay in kafe x-men
راستش بازي رو كه اجرا ميكني مثل هميشه تاريك ميشه ولي يه كم طول ميكشه بعدم اين پيام يا ارورو ميده
xmen-exe has encountered a problem and needs to close.
منم ناچار
dont send
رو كليك مي كنم

Mirage
20-07-2006, 23:32
توي بازي Monkey Snowfight مشكل دارم بعد از اينكه كمي بازي مي كنم سيستم خيلي كند مي شه و گاهي اوقات قاط ميزنه و بي دليل مي بازم. فكر نمي كنم به سرعت ارتباط زياد ربط داشته باشه. سيستم هم زياد بد نيست. خودم احتمال ميدم مشكل از بازيه؟

اگه كسي مي دونه لطفا راهنماييم كنه

لينك بازي:

سيستم:
Celeron 2.66 >Over Clock> 3.3
RAM 896MB
VGA X200 128MB
Speed Connect 46.6Kbps

javadhosenzade
21-07-2006, 02:31
اميد جان كرك godfathero تو تاپيك مخصوصش گرفتم زحمتت كرك دسپرادو رو بزار
متشكر

avrinstar
21-07-2006, 12:01
سلام.یکی بداد من برسه.بعد این که بازی x-men رو اجرا مي كنم بر مي گرده به صفحه ويندوز.چه كنم؟اهايييييييييييي

chovalier
21-07-2006, 14:52
سلام دوست عزیز من الان اینترنتم داغونه نمیتونم دانلود کنم
شما مشخصات سیستمت رو میگی این حالت که پیش میاد معمولا سیستم جواب نمیده
کارت گرافیکت چیه ؟
سلام اميــــــــــد جان
والا شايد خيلي خنده دار باشه ولي نمي دونم چطور مي شه فهميد كارت گرافيكم چنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشيد ها اگه كمكم كني خيلي ممنون مي شم
خــــــــــــــــــــــدا حافظ

peyman_nn
21-07-2006, 16:14
سلام
جان هر كي دوست داريد بگوييد جاي سیوهای بازی
The Battle for Middle-earth 1
کجاست
به به عجب جوابهايي داديد.
بيچاره من كه منتظر جوابهاي شما هستم.

NFSMW
21-07-2006, 19:17
محل ذخيره سيوهاي The Battle for Middle-earth توC:\Documents and Settings\All Users\Application Data كه Application Data پوشه مخفي هست

avrinstar
21-07-2006, 23:59
اقا يكي نيست به ما كمك كنه؟

Iranian_sports
22-07-2006, 05:04
سلام
من تو نصب بازی مشکل دارم
سی دی اول رو که نصب میکنم رو دسک تاپ آیکون بازی میاد میزنم میگه سی دی 2 رو بذار که اونهم فقط ایمیج بازی رو نصب میکنه که نمیتونم با ایمیج هم بازی رو بیارم آخه میگه فقط توی درایو H که اولین درایو سیدیم هست بذار
از سی دی اول هم ایمیج گرفتم گفتم شاید ااز اونجایی که سی دی اول نصب شده بقیه رو هم قبول کنه ولی بازم میگه تو درایو H سی دی رو بذار
نمیدونم چیکار کنم
البته قصد دارم ایمیج سی دی 2 رو رایت کنم رو سی دی ولی به جز این راهی نیست؟
موفق باشید
فعلا

OMID
22-07-2006, 10:15
راستش بازي رو كه اجرا ميكني مثل هميشه تاريك ميشه ولي يه كم طول ميكشه بعدم اين پيام يا ارورو ميده
xmen-exe has encountered a problem and needs to close.
منم ناچار
dont send
رو كليك مي كنم

مشخصات سیستمتون رو بگید ؟
و کدوم x_men رو باهاش مشکل دارید ؟

============

توي بازي Monkey Snowfight مشكل دارم بعد از اينكه كمي بازي مي كنم سيستم خيلي كند مي شه و گاهي اوقات قاط ميزنه و بي دليل مي بازم. فكر نمي كنم به سرعت ارتباط زياد ربط داشته باشه. سيستم هم زياد بد نيست. خودم احتمال ميدم مشكل از بازيه؟

اگه كسي مي دونه لطفا راهنماييم كنه

لينك بازي:

سيستم:
Celeron 2.66 >Over Clock> 3.3
RAM 896MB
VGA X200 128MB
Speed Connect 46.6Kbps

حسن جان چیزی که مشخص هست طبیعتا ایراد از سیستم نمیتونه باشه
یا به قول شما از بازیه
یا از ارتباطتون هست که به نظر من این باید باشه

===========

اميد جان كرك godfathero تو تاپيك مخصوصش گرفتم زحمتت كرك دسپرادو رو بزار
متشكر

درخواست کرک و سریال رو در تاپیک مخصوص کرک و سریال بازی ها بدید
با تشکر :)

OMID
22-07-2006, 10:36
سلام اميــــــــــد جان
والا شايد خيلي خنده دار باشه ولي نمي دونم چطور مي شه فهميد كارت گرافيكم چنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشيد ها اگه كمكم كني خيلي ممنون مي شم
خــــــــــــــــــــــدا حافظ

روی دسکتاپ کلیک راست میکنید و مراحل زیر رو انجام بدید
properties >settings > advanced > adapter
اونجا یه قسمت نوشته chip type و یه قسمت memory size که این دو تا جلوش یه چیزی نوشته اونا مهمه اونا رو بگید

========

سلام
من تو نصب بازی مشکل دارم
سی دی اول رو که نصب میکنم رو دسک تاپ آیکون بازی میاد میزنم میگه سی دی 2 رو بذار که اونهم فقط ایمیج بازی رو نصب میکنه که نمیتونم با ایمیج هم بازی رو بیارم آخه میگه فقط توی درایو H که اولین درایو سیدیم هست بذار
از سی دی اول هم ایمیج گرفتم گفتم شاید ااز اونجایی که سی دی اول نصب شده بقیه رو هم قبول کنه ولی بازم میگه تو درایو H سی دی رو بذار
نمیدونم چیکار کنم
البته قصد دارم ایمیج سی دی 2 رو رایت کنم رو سی دی ولی به جز این راهی نیست؟
موفق باشید
فعلا

سیدی دوم هم ستاپ داره و باید ستاپ کنی ؟
اگر اینجوریه و سیدی دوم ایمیج رو براتون میریزه باید نرم افزار دائمون تولز 4 به بالا رو نصب کنی بعد از نصب ایمیج بازی رو توش مونت کنی
بعد داخل سیدی بازی باید یه نرم افزار به نام antiblah باشه یه فایل داره به نام antiblah_en_on اون فایل رو اجرا میکنی
بعد بازی رو از روی دسکتاپ اجرا میکنی
اگر که هر یک از نرم افزارها رو نداشتی بگو تا لینک بزارم
اگر هم میخوای کرک بازی اومده بگو تا کرک بازی رو برات بزارم تا با کرک بازی رو اجرا کنی ;)

avrinstar
22-07-2006, 12:33
اميد جان نوكرتم همين كه جواب دادي ممنون.
ram-256
گرافيك-128
pn4
win xp

راستي منظورم x-men3

chovalier
22-07-2006, 12:59
روی دسکتاپ کلیک راست میکنید و مراحل زیر رو انجام بدید
properties >settings > advanced > adapter
اونجا یه قسمت نوشته chip type و یه قسمت memory size که این دو تا جلوش یه چیزی نوشته اونا مهمه اونا رو بگید
سلام اميد جان
انشاالله خوب و خوش باشي
من يه پست توي صفحه ي 110 داده بودم كه همه رو توضيح داده بودم:(خطاب به hasan 11)
اونجا همه رو نوشتم ممنون از توجهت اميــــــــد جان
با احترام - علي

OMID
22-07-2006, 13:55
اميد جان نوكرتم همين كه جواب دادي ممنون.
ram-256
گرافيك-128
pn4
win xp

راستي منظورم x-men3

چاکریم :happy:
مدل دقیق کارتت رو نگفتی عزیز که چیپش چیه ؟
این حالت میتونه برای کارت گرافیک باشه
برای میندوز هم میتونه باشه مدل کارتت رو بگو اگه مشکلی نداشت ایراد از ویندوز عوضش کنی حل میشه

============

سلام اميد جان
انشاالله خوب و خوش باشي
من يه پست توي صفحه ي 110 داده بودم كه همه رو توضيح داده بودم:(خطاب به hasan 11)
اونجا همه رو نوشتم ممنون از توجهت اميــــــــد جان
با احترام - علي

ها اینو ندیده بودم
دوست عزیز این حالت که پیش میاد صفحه سیاه میشه داخل بازی نمیره بخاطر گرافیک هست
حالا من در جریان این گرافیک شما نیستم که چجوریاست ولی 99 % گرافیک جواب نمیده

alimirrezaei
22-07-2006, 14:17
من كرك vampire جديد را مي خواهم

NFSMW
22-07-2006, 16:31
من تو اجراي روم توتال وار اسكندر مشكل دارم تا ميخوام وارد جنگ بشم بدون هيچ اروري از بازي در مياد

avrinstar
22-07-2006, 18:52
اميد جان از دويل بي خيال شدم.يه فكري واسه مردان ايكس ما بكني ممنون ميشم.ايا كارتم اونم ساپورت نميكنه
چيپش-geforce4 MX4000
ويندوزم هم تازه عوض كردم :sad:

chovalier
23-07-2006, 01:07
ها اینو ندیده بودم
دوست عزیز این حالت که پیش میاد صفحه سیاه میشه داخل بازی نمیره بخاطر گرافیک هست
حالا من در جریان این گرافیک شما نیستم که چجوریاست ولی 99 % گرافیک جواب نمیده
سلام اميــد جان به اين حرف من يك كم بيشتر توجه كني ممنون مي شم:
يه نگاه به نقل قول بالا بنداز و كلمه اي رو كه قرمزه
من نمي گم وقت اومدن بازي صفحه سياه مي شه من وقتي مي خوام كرك رو باز مي كنم اين اتفاق مي افته(در اين حالت سيدي داخل درايور نيست)
اين اولا عزيـــــــــــــــــــــز
حالا دوما:من فيفا 2005 رو بازي مي كنم بدون مشكل البته اگه خيلي بازي كنيم يه ارور مي ده كه بايد روي دنت سند كليك كنم.
من هم شك كردم كه مشكل گرافيكي دارشته باشه ولي اين كجا و آن كجا؟!!!
اگه اميـــــــــــد جان دستور آن اينيستال بفرمايند و دو باره بريزيد من اين كار رو مي كنم و اگه درست نشد كه فداي سرم!!!!!!
اميد جان دستور مي فرماييد يا خير همين جوري باشه؟!
و اما اون قسمت از صحبتت:
عزيزم خودت بگو چه جوري شما رو در جريان گرافيكم قرار بدم
اگه راهي داري كه مي تونم اون جوري بفهمم بگو كه خيلي دوست دارم بدونم
ممنون

saye
23-07-2006, 01:19
سلام
منم یه مشکلی برام پیش اومده که تا حالا اینجوریشو ندیده بودم
بعد از بازی نمیدونم چرا با هیچ ترفندی نمیتونم از محیط بازی خارج بشم
و مجبور میشم سیستم رو restart کنم !!!!

avrinstar
23-07-2006, 11:13
سا يه جان اگه مشكلت توي بازي devil may cry است بري تو تاپيك خودش است.

NFSMW
23-07-2006, 14:04
سلام
منم یه مشکلی برام پیش اومده که تا حالا اینجوریشو ندیده بودم
بعد از بازی نمیدونم چرا با هیچ ترفندی نمیتونم از محیط بازی خارج بشم
و مجبور میشم سیستم رو restart کنم !!!!
براي در اوردن بازي ALT+F4 رو بزن بعد رو Yes کلید K رو بزن

OMID
23-07-2006, 17:10
اميد جان از دويل بي خيال شدم.يه فكري واسه مردان ايكس ما بكني ممنون ميشم.ايا كارتم اونم ساپورت نميكنه
چيپش-geforce4 MX4000
ويندوزم هم تازه عوض كردم :sad:

این کارتهایی که بازی رو ساپورت میکنن

SUPPORTED CHIPSETS FOR WINDOWS(R) 2000/XP
All NVIDIA(R) GeForce4(TM) TI 64MB and better chipsets
All ATI(R) Radeon 8500 64MB and better chipsets

کارت شما توش نیست و متاسفانه بازی با این کارت اجرا نمیشه :sad:

===============

سلام اميــد جان به اين حرف من يك كم بيشتر توجه كني ممنون مي شم:
يه نگاه به نقل قول بالا بنداز و كلمه اي رو كه قرمزه
من نمي گم وقت اومدن بازي صفحه سياه مي شه من وقتي مي خوام كرك رو باز مي كنم اين اتفاق مي افته(در اين حالت سيدي داخل درايور نيست)
اين اولا عزيـــــــــــــــــــــز
حالا دوما:من فيفا 2005 رو بازي مي كنم بدون مشكل البته اگه خيلي بازي كنيم يه ارور مي ده كه بايد روي دنت سند كليك كنم.
من هم شك كردم كه مشكل گرافيكي دارشته باشه ولي اين كجا و آن كجا؟!!!
اگه اميـــــــــــد جان دستور آن اينيستال بفرمايند و دو باره بريزيد من اين كار رو مي كنم و اگه درست نشد كه فداي سرم!!!!!!
اميد جان دستور مي فرماييد يا خير همين جوري باشه؟!
و اما اون قسمت از صحبتت:
عزيزم خودت بگو چه جوري شما رو در جريان گرافيكم قرار بدم
اگه راهي داري كه مي تونم اون جوري بفهمم بگو كه خيلي دوست دارم بدونم
ممنون

ببین دوست عزیز موقعی که شما اون فایل رو اجرا میکنید چیز دیگه ای باز نمیشه که
کرک که دیگه باز کردنی نیست اون فایل کرک شده بازی هست که شما بعد از اینکه توی محل نصب بازی کپیش کردید وقتی که روش دابل کلیک کنید میره داخل بازی
در ضمن کرک no cd بازی هست و احتیاجی به سیدی یا دی وی دی برای اجرا نیست وقتی شما اون فایل رو اجرا کردید و صفحه سیاه شده یعنی میخواد بره داخل بازی ولی موقعی که پریده بیرون یکی از دلایلش میتونه این باشه که سیستم از نظر سخت افزاری ضعیف هست و نمیتونه بازی رو اجرا کنه
در مورد کارتتون هم منظورم این بود که من خودم به شخصه با این سری کارت کار نکردم و زیاد در جریان قدرت کارت نیستم ولی در کل سری geforce4 mx کارتهای خیلی ضعیفی هستن

peyman_nn
23-07-2006, 17:42
محل ذخيره سيوهاي The Battle for Middle-earth توC:\Documents and Settings\All Users\Application Data كه Application Data پوشه مخفي هست
سلام
خيلي خيلي ممنون
ولي پوشه مخفي را چه طوري ظاهر كنم
ببخشيد اين رو هم بلد نيستم

NFSMW
24-07-2006, 00:05
سلام
خيلي خيلي ممنون
ولي پوشه مخفي را چه طوري ظاهر كنم
ببخشيد اين رو هم بلد نيستم
به Control Panel برو بعد روي Folder Options كليك كن بعد از اون قسمت view رو انتخاب کن بعد گزینه Show hidden Files an d folders رو فعال کن برای غیر فعال کردنش هم گزینه بالا رو بزن

Lord_theOne
24-07-2006, 06:09
سلام من يك مشكل در نصب بازي Devil May Cry3 دارم وقتي كامل نصبش مي كنم اين پيغام را ميدهد
توي سي دي 6 بازي هم كرك هست اونهم روش كليك مي كنم اين پيغام را مي دهد توي درايو بازي نصبش كردم
توي ايميجي كه مي سازد يك فلدر بنام exe دارد محتويات داخلشو رو روي بازي كپي كردم بازهم همين پيغام اولي رو مي دهد.
در ضمن كابل سي دي رامم در آمده و بازي از شركت تكين هست گرافيكمم 6200 هست
كسي هست آموزش كاملش رو بگذاره؟
خيلي برام مهمه مرسي

chovalier
24-07-2006, 11:59
ببین دوست عزیز موقعی که شما اون فایل رو اجرا میکنید چیز دیگه ای باز نمیشه که
کرک که دیگه باز کردنی نیست اون فایل کرک شده بازی هست که شما بعد از اینکه توی محل نصب بازی کپیش کردید وقتی که روش دابل کلیک کنید میره داخل بازی
در ضمن کرک no cd بازی هست و احتیاجی به سیدی یا دی وی دی برای اجرا نیست وقتی شما اون فایل رو اجرا کردید و صفحه سیاه شده یعنی میخواد بره داخل بازی ولی موقعی که پریده بیرون یکی از دلایلش میتونه این باشه که سیستم از نظر سخت افزاری ضعیف هست و نمیتونه بازی رو اجرا کنه
در مورد کارتتون هم منظورم این بود که من خودم به شخصه با این سری کارت کار نکردم و زیاد در جریان قدرت کارت نیستم ولی در کل سری geforce4 mx کارتهای خیلی ضعیفی هستن
سلام امید جان
ممنون از توضیحات خوب و کاملت
ولي چطور FIFA2005 باز مي شه ولي World cup 2006 Germany باز نمي شه ؟
خيلي از نظر گرافيك با هم فرق دارند؟

ممنون - علي شواليه

ALt3rnA
24-07-2006, 12:54
chovalier معلومه که ورلد کاپ خیلی خفن تره از لحاظ گرافیکی

chovalier
24-07-2006, 13:04
chovalier معلومه که ورلد کاپ خیلی خفن تره از لحاظ گرافیکی
سلام
ببينم گيم هكر خودتي با يوزر جديد؟
حالت كه خوبه؟
ديگه يادي هم از ما نمي كني و ... شرمنده چون جاش اينجا نيست با پيغام خصوصي برات مي فرستم
اما جوابت:
عزيــــــــــــــــــــــ ـز
مگه چقدر خفنگوفسكي تره. تا اين حد كه فيفا 2005در مقابلش عددي نيست؟
يعني الان فيفا 2005 روي مرز كارت گرافيكم خوابيده ؟
ممنون - ولي ايول عجب يوزري ...

HHK
25-07-2006, 19:57
سلام من یک مشکل در اجرای بازي Enter the matrix دارم.
در هنگام Load مرحله The truck بدون دادن هیچ خطایی یکدفعه بازی بسته میشه .
لطفا کمک کنید.

SAMANN
25-07-2006, 20:06
سلام:
امید جان من بازی City Life رو نصب کردم وقتی می خواهی وارد بازی شوی این پیغام رو میده. منو راهنمایی کن.ممنون.

Lord_theOne
25-07-2006, 20:45
سلام من كرك Spell force 2 v رو مي خواستم نمي تونمبازي رو اجرا كنم كرك براي بازيش مي خواستم

MAXXX
26-07-2006, 07:10
سلام
آقا من یه mostwanted دارم 4 سیدی وقتی نصب میکنم اول میگه سزدی 1 رو بزار و بعد میگه سی دی 4 رو بزار!!!
خلاصه این دو سی دی یه image میسازن تو درایوم که باید با deamon باز کنم وقتی تو دیمون که درایو مجازی منه:( j)
میریزم و شرومیکنم به نصب بعد از مدتی که نصب کرد میگه سی دی 3 رو تو j یعنی درایو مجازی بزارید
اگه کسی راه این مشکل رو بلده ممنون میشم

OMID
26-07-2006, 12:33
سلام من يك مشكل در نصب بازي Devil May Cry3 دارم وقتي كامل نصبش مي كنم اين پيغام را ميدهد
توي سي دي 6 بازي هم كرك هست اونهم روش كليك مي كنم اين پيغام را مي دهد توي درايو بازي نصبش كردم
توي ايميجي كه مي سازد يك فلدر بنام exe دارد محتويات داخلشو رو روي بازي كپي كردم بازهم همين پيغام اولي رو مي دهد.
در ضمن كابل سي دي رامم در آمده و بازي از شركت تكين هست گرافيكمم 6200 هست
كسي هست آموزش كاملش رو بگذاره؟
خيلي برام مهمه مرسي

بازی کرک شده برات کرک بازی رو میزارم که بدون دردسر بازی رو اجرا کنی
اگر که باز اسرار داری که از این راه بازی رو اجرا کنی بگو تا این روش رو هم برات بیشتر توضیح بدم
این کرک بازی

===========

سلام من كرك Spell force 2 v رو مي خواستم نمي تونمبازي رو اجرا كنم كرك براي بازيش مي خواستم

این بازی هنوز کرک نشده
مشکلت چیه در اجرای بازی بگو تا شاید راهی پیدا بشه برای اجرای بازی

OMID
26-07-2006, 13:32
سلام:
امید جان من بازی City Life رو نصب کردم وقتی می خواهی وارد بازی شوی این پیغام رو میده. منو راهنمایی کن.ممنون.

سامان جان داخل سیدی بازی معمولا باید directX باشه همون دایرکت ایکس رو نصب کن مشکل احتمالا حل میشه
چون ارور دایرکت ایکس داده
کارت گرافیکت چیه ؟

============

سلام
آقا من یه mostwanted دارم 4 سیدی وقتی نصب میکنم اول میگه سزدی 1 رو بزار و بعد میگه سی دی 4 رو بزار!!!
خلاصه این دو سی دی یه image میسازن تو درایوم که باید با deamon باز کنم وقتی تو دیمون که درایو مجازی منه:( j)
میریزم و شرومیکنم به نصب بعد از مدتی که نصب کرد میگه سی دی 3 رو تو j یعنی درایو مجازی بزارید
اگه کسی راه این مشکل رو بلده ممنون میشم

شما به پیغام توجه نکن ستاپ های ea خودش به صورت اتوماتیک همه درایوها رو چک میکنه
شما سیدی 3 رو بزار توی همون درایو حقیقیت بعد اوکی رو بزن ادامه نصب انجام میشه

Lord_theOne
26-07-2006, 15:39
مرسي اميد جان دويل مي كري بازي شد
ولي اسپيل فرس 2 نه اولش كه مي ره براي بازي يكلودي پر مي كنه ارور مي ده

SAMANN
26-07-2006, 17:24
ممنون اميد جان حل شد.

HHK
26-07-2006, 19:46
كسي Truck Patch بازی Enter the Matrix را نداره؟
اگه دارین می شه لطفا لینکش کنین .

peyman_nn
27-07-2006, 14:35
سلام
من all user ندارم.
همچين فايلي را هم پيدا نكردم.
ممنون

ALt3rnA
27-07-2006, 14:44
گفت که : پوشه ی مخفی است

*hamedkhatar*
27-07-2006, 19:01
سلام
من بازي splinter cell رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه کرک هم شده ولی نمیدونم چرا تا روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته نه پیغامی میده نه چیزی کسی میدونه دلیلش چیه؟
در ضمن من خیلی وقت پیشا با همین سی دی نصب کرده بودم اجرا شد ولی الان....
ممنون

Dash Ashki
27-07-2006, 21:23
سلام امیــــــد جان
نمیدونم جای این سوال همینجاست یا نه؟
چون زیاد اهل بازی نیستم :cool: ...
حالا یه مشکل دارم امیدوارم قابل حل باشه
مشکل با بازی فیفا 2005 ...
برای بازی از صفحه کلید استفاده میکنم که دکمه های بازی جای مناسبی رو صفحه کلید نداره و تو option بازی هم گزینه ای برای تغییر جای دکمه های بازی نیستش....آیا پچی وجود داره که بشه باهاش جای دکمه های بازی رو به دلخواه عوض کرد.

مرســـــــی ;)

peyman_nn
28-07-2006, 10:45
مي دانم ولي ان را نداشتم

peyman_nn
28-07-2006, 10:49
مي دانم
ولي اين فايل را ندارم و اكنون نمي دانم محل سيوها كجاست

nima_na2005
28-07-2006, 11:34
سلام دوست عزيزم!!!
خسته نباشي!!!
ازت در مورد بازي rome tw alexsander كمك ميخواستم......
من اين بازي رو نصب كردم ولي در زمان جنگ يا همون battle پس از لود بازي از بازي مي پره بيرون....در ضمن روي دو تا دستگاه قوي با گرافيك 256 نصب كردم و روي هردو هم اين اتفاق افتاد. در سي دي هاي بازي هم كركي پيدا نكردم.
با تشكر قبلي

arsniyas
28-07-2006, 15:20
سلام لطفا یکی بازی پرنس ایرانی3 را تازه خریده و نصب کرده مراحل نصب این بازی رو کامل برام بنویسه من واقعا توش گیر کردم . ممنون :sad:

*hamedkhatar*
28-07-2006, 20:06
سلام لطفا یکی بازی پرنس ایرانی را تازه خریده و نصب کرده مراحل نصب این بازی رو کامل برام بنویسه من واقعا توش گیر کردم . ممنون :sad:
سلام
ببخشید کدوم ورژنش رو؟
the two thrones?
اگه این باشه که نصبش خیلی سخته و اینکه باید تمام کابلهای سیدی رام رو بکشی بیرون
تو این تاپیک هم میتونی جوابت رو پیدا کنی
;)

NFSMW
28-07-2006, 20:24
سلام
من all user ندارم.
همچين فايلي را هم پيدا نكردم.
ممنون
وارد يوزر خودت بشو اصلا امكان نداره Application Data نباشه

NFSMW
28-07-2006, 20:32
سلام دوست عزيزم!!!
خسته نباشي!!!
ازت در مورد بازي rome tw alexsander كمك ميخواستم......
من اين بازي رو نصب كردم ولي در زمان جنگ يا همون battle پس از لود بازي از بازي مي پره بيرون....در ضمن روي دو تا دستگاه قوي با گرافيك 256 نصب كردم و روي هردو هم اين اتفاق افتاد. در سي دي هاي بازي هم كركي پيدا نكردم.
با تشكر قبلي
من هم اين مشكل رو داشتم هيچ كس نگاه نكرد ولي خودم راهش رو پيدا كردم فايل زير رو تو پوشه
c:\ROM-TotalWar-ALX\alexander\data کپی کن حل میشه
اسم فایلش RomeTW-ALX_Fixer Battle.rar هست

peyman_nn
28-07-2006, 21:22
وارد يوزر خودت بشو اصلا امكان نداره Application Data نباشه
به خدا تو user خودم هستم ولي نيست كه نيست

Dash Ashki
29-07-2006, 11:24
سلام

کسی از دوستان به سوال من جواب نمیده :sad:

مرسی ;)

saeed_cpu_full
29-07-2006, 12:37
برو سایت دارینوس جوابت اونجا هستش

NFSMW
29-07-2006, 16:56
سلام

کسی از دوستان به سوال من جواب نمیده :sad:

مرسی ;)
2 پست بالاتر رو نگاه کن

arsniyas
29-07-2006, 18:59
من دامون رو دانلود می کنم اما می نویسه فایلی که برا دانلود بازی انتخاب کردی فضا کم داره اما فایلم 10 گیگا فضای خالی داره .

OMID
30-07-2006, 00:14
من دامون رو دانلود می کنم اما می نویسه فایلی که برا دانلود بازی انتخاب کردی فضا کم داره اما فایلم 10 گیگا فضای خالی داره .

یه مقدار بیشتر توضیح بده
اگه بازی محصول تکین هست درایوی که ویندوزتون توش نصب هست رو یه 4 گیگ خالی کنید مشکل حل میشه ;)

Dash Ashki
30-07-2006, 10:17
برو سایت دارینوس جوابت اونجا هستش

سایت خودمون مگه چشه من برم اونجا بپرسم......... :blink:

داش امید حداقل شما یه پاسخی بدید. :)

مرسی ;)

M E H D I
30-07-2006, 11:14
سایت خودمون مگه چشه من برم اونجا بپرسم......... :blink:

داش امید حداقل شما یه پاسخی بدید. :)

مرسی ;)

شما يكي از اين برنامه رو بگير. مخصوص عوض كردن جاي دكمه ها هستش. اگه نتونستي باهاش كار كني بگو تا بيشتر توضيح بدم:

بگم همين اول كه سومي خيلي پيشرفته هست و من هم زياد بلد نيستم باهاش كار كنم اما به هر حال از همشون قويتره.

Dash Ashki
30-07-2006, 11:27
شما يكي از اين برنامه رو بگير. مخصوص عوض كردن جاي دكمه ها هستش. اگه نتونستي باهاش كار كني بگو تا بيشتر توضيح بدم:

بگم همين اول كه سومي خيلي پيشرفته هست و من هم زياد بلد نيستم باهاش كار كنم اما به هر حال از همشون قويتره.

سلام...
دست گلت درد نکنه داش مهدی... ;)
ممنون از زحمتت...
لینک اول و سوم رو دانلود کردم ..لینک دوم مشکل داشت :)

امتحان میکنم ببینم چی میشه....
اگه مشکلی بود بهت میگم...

مرســـی ;)

saman_uv
30-07-2006, 12:14
با سلام تو call of deuty مشكل دارم تو صفحه اي كه انتخاب ميكني بازي لود شه يا بري نيو گيم و... هيچ نوشته اي معلوم نيست
چه طوري درست ميشه؟

M I S H A
30-07-2006, 12:23
با سلام تو call of deuty مشكل دارم تو صفحه اي كه انتخاب ميكني بازي لود شه يا بري نيو گيم و... هيچ نوشته اي معلوم نيست
چه طوري درست ميشه؟
فکر می کنم مشکل از کارت گرافیک باشه
من قبلا یه کارت گرافیک آن بورد داشتم همین مشکل را داشتم
به نظر من یه نگاه به read me بنداز ببین کارت گرافیک ساپورت می شه یا نه؟

Amin CG
30-07-2006, 16:43
من dvd بازی Hit Man 4 را خریداری کردم و باید برایش درایو مجازی بسازم ( DAEMON Tools )

اما بعد از نصب وقتی بر روی آیکون بازی کلیک می کنم پیکان موس به یک سی دی کوچک تبدیل میشه و بعدشم

یک صفحه باز میشه و

پیغام زیر رو میده

Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for further, more detailed information.خواهش می کنم کمکم کنید

مرسی

saman_uv
30-07-2006, 17:48
فکر می کنم مشکل از کارت گرافیک باشه
من قبلا یه کارت گرافیک آن بورد داشتم همین مشکل را داشتم
به نظر من یه نگاه به read me بنداز ببین کارت گرافیک ساپورت می شه یا نه؟
ساپورت ميكنه
Help

Dash Ashki
30-07-2006, 19:49
سلام...
داش مهدی نتونستم سردربیارم چجوریه :sad:
اگه میتونی یه توضیحی بده (غیر از برنامه 2 که نتونستم بگیرم...یکیشو توضیح بده)

مرســــــــــی ;)

ghara
31-07-2006, 16:45
مشکل بازی پدر خوانده
آقا سلام
من این بازی رو خریدم
ولی وقتی نصبش تموم شد ومن رفتم اجراش کنم یه پیام میده من نمی دونم باید چیکار کنم .
تازه بازی هم بدن کرکه و باید با نرم افزار کمکی (DAEMON Tools) بیاریدش من نمی دونم باید چیکار کنم یکی کمک کنه.
این پیام رو میده:
This application has failed to start becaused3dx9_27 .DLLwas not found .re installing the application may fix this problem.

Manager_66
01-08-2006, 11:16
سلام دوستان

چرا من وقتي بازي GTA5 رو نصب كنم همه آدمها سفيدن - مثل سايه ولي ماشين و خونه و خيابون رو ميتونم ببينم
و بازي هم روون اجرا ميشه حالا مشكل آدمهاش از چيه ؟ راستي گرافيكم 128 گيگا رمم 512 و سي پي يوم هم 2600 AMD به نظر شما عيب از قطعاتمه
لطفا راهنماييم كنيد :sad:

saeed_cpu_full
01-08-2006, 13:59
بايد در قسمت آپشن درست کنی

آپشن : اسکین : رنگ

ghara
01-08-2006, 14:00
بابا اينكه ميگه فضاي مناسب براي بازي رو نداره به خاطر اينه كه درايو سيستمت فضاي مناسب براي نصب بازي رو نداره بنابراين درايو سيستمت رو كمي خالي كن ببين چي ميشه .
چون برا خودمم اين مشكل وجود داشت و وقتي كه درايوم خالي كردم خوب شد .
حدود 5 گيگابايت فضاي خالي بايد داشته باشه .
البته درايوي كه ويندوزت توي اون نصبه.

saeed_cpu_full
01-08-2006, 14:02
مشکلت چیه ؟

ghara
01-08-2006, 15:00
بازی هیتمن 4
تو رو خدا یکی کمک کنه.
بازی نصب کردم وقتی می رم اجراش کنم این پیام رو میده
بازی رو از شرکت تکین خریدم
اجرابشه.( DAEMON Tools)بازی رو باید با نرم افزار
this appilication has failed to start because d3dx9_27.dll was not found.re-installing the application may fix this problem .

H @ M I D
01-08-2006, 15:02
عزيز من چه خبره !!!!
شما علاوه بر اين يك تاپيك بيهوده ي ديگه هم زيدي :angry:
شما يه سر به اين تاپيك مخصوص هيتمن بزن مشكلت حل ميشه

kavoosh
01-08-2006, 15:24
سلام
هر كي ميتونه من رو يك راهنميي كامل در مورد نصب بازي Cold Ware بكنه ممنون ممنون ميشيم.
(ضروريو فوري)

signal
01-08-2006, 21:02
سلام. من یه سیستم جمع کردم واسه یکی. گرافیک 256 و رم 512 - حالا وقتی بازی نصب میکنه موقع اجرا ارور openGL میده. جریان چیه؟
ممنون.

M E H D I
01-08-2006, 21:18
سلام. من یه سیستم جمع کردم واسه یکی. گرافیک 256 و رم 512 - حالا وقتی بازی نصب میکنه موقع اجرا ارور openGL میده. جریان چیه؟
ممنون.

احتمالا كارت گرافيك درست نصب نشده. جديدترين درايور رو نصب كنين.

morteza_pg
02-08-2006, 01:37
Open gl در درايور كارت گرافيك هست و با اون نصب ميشه
درايورت رو عوض كن

ghara
02-08-2006, 10:31
بابا یکی کمک کنه در نصب هیتمن 4
من وقتی سیدی اول را میذارم بهم میگه که درایوتان باید داری Fat Ntfs باشد
تو را به خدا کمک کنید ( کمپانی بازی تکین است )
تو قسمت run فرمان cmd رو تايپ كن تا وارد محيط داس بشي بعد از اون اين فرمان رو تايپكن.
Convert d \fs:ntfs
به جاي d نام درايو مورد نظر رو بنويس.

Manager_66
02-08-2006, 11:40
دستت درد نكنه قرا جان خيلي گلي آدمهاش درست شد

avrinstar
02-08-2006, 17:49
بچه ها سلام من یه مدت نبودم ولی بازم به یه مشکل بر خوردم.
وقتی محاصره ی شیطان رو اجرا می کنم این ارور رو میده (failed creating the direct3d device)
کمک کنین اخه منو کشتن این بازی ها

M E H D I
02-08-2006, 20:16
بچه ها سلام من یه مدت نبودم ولی بازم به یه مشکل بر خوردم.
وقتی محاصره ی شیطان رو اجرا می کنم این ارور رو میده (failed creating the direct3d device)
کمک کنین اخه منو کشتن این بازی ها

محاصره شيطان ميشه بگين كدوم بازي ميشه؟ :blink: اسم انگليسي منظورم هست. نوع كارت گرافيك و مدلش رو هم بگين.

ghara
02-08-2006, 20:36
من بازي هيتمن نصب كردم هر مشكلي رو حل مي كنم يه مشكل ديگه پيش مياد
يكي مرا كمك كنه
وقتي بازي رو اجرا مي كنم اين پيام رو ميده
Please have a look at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for further, more detailed information.

OMID
03-08-2006, 00:07
يكي مرا كمك كنه
Please have a look at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for further, more detailed information.

این بازی 2 مرحله نصبی هست
شما بعد از نصب هر دو مرحله از بازی به محل نصب اول بازی (همونجا که ایمیج بازی ریخته میشه ) برید اونجا یه فایل هست با نام asr.exe اگر هم نبود توی سیدی بازی باید باشه بازم اگه نبود بگید بازی ماله کدوم شرکته تا بیشتر راهنمایت کنم
اون فایل رو اجرا میکنی توی browser که باز میشه به محل نصب دوم بازی (همون نصب اصلی بازی که برای کمپانی سازندس برید و فایل exe بازی رو انتخاب کنید و open را بزنید و برید داخل بازی :)
اگر که مشکل حل نشد بگید تا راه حل براتون گیر بیارم ;)

==================

سلام
هر كي ميتونه من رو يك راهنميي كامل در مورد نصب بازي Cold Ware بكنه ممنون ممنون ميشيم.
(ضروريو فوري)

مشکلتون تو کجای نصب هست ؟
بیشتر توضیح بده تا راهنمایت کنم :)

avrinstar
03-08-2006, 00:12
مهدی جان از توجهت ممنون .
منظورم onimusha3 است.مدل کرتمم اینه
geforce mx 4000
البته nvidia
نا اميدم نكنيا همه ي بازيا مونده دستم.

morteza_pg
03-08-2006, 01:03
اين بازي رو كه من نصب كردم حتي كرك هم نداره و فقط يه مرحله نصب آسون داره
روي گرافيك خودم كه كاملا جواب داد ولي روي گرافيك بعضي از دوستام كه مدلشون پايين بود همين پيغامو مي داد
عيب از گرافيكه

ghara
03-08-2006, 10:07
آقا اميد از كمكت ممنونم خيلي آقايي
اما هنوز مشكلم حل نشد
چون وقتي اين كار رو انجام مي دم صفحه سياه ميشه و يه خط قرمز هم مياد كه هنوز نصف نرفته بازي قطع مي شه .
كارت گرافيكم : nvidia geforce4 mx 4000
رم :256

ghara
03-08-2006, 10:11
[QUOTE=OMID]این بازی 2 مرحله نصبی هست
شما بعد از نصب هر دو مرحله از بازی به محل نصب اول بازی (همونجا که ایمیج بازی ریخته میشه ) برید اونجا یه فایل هست با نام asr.exe اگر هم نبود توی سیدی بازی باید باشه بازم اگه نبود بگید بازی ماله کدوم شرکته تا بیشتر راهنمایت کنم
اون فایل رو اجرا میکنی توی browser که باز میشه به محل نصب دوم بازی (همون نصب اصلی بازی که برای کمپانی سازندس برید و فایل exe بازی رو انتخاب کنید و open را بزنید و برید داخل بازی :)
اگر که مشکل حل نشد بگید تا راه حل براتون گیر بیارم ;)

==================
اما هنوز مشكلم حل نشد
چون وقتي اين كار رو انجام مي دم صفحه سياه ميشه و يه خط قرمز هم مياد كه هنوز نصف نرفته بازي قطع مي شه .

M E H D I
03-08-2006, 10:12
اما هنوز مشكلم حل نشد

سلام

خوب كارت شما براي اجراي اين بازي خيلي ضعيف هست. اين بازي رو با بهتر از اينها هم نميشه بازي كرد.

مهدی جان از توجهت ممنون .
منظورم onimusha3 است.مدل کرتمم اینه
geforce mx 4000
البته nvidia
نا اميدم نكنيا همه ي بازيا مونده دستم.

اين بازي كارتهاي سري MX رو ساپورت نمي كنه به علت نداشتن PixelShader

ghara
03-08-2006, 10:16
هيچ راه ديگه اي براي اجراي اين بازي نيست ؟ :sad:
خودشم يه نرم افزار به نام GameShadow داره با اين نميشه كاريش كرد؟ :blink:
يعني بايد با اين بازي خداحافظي كنم؟ :blink:

mahsoft
03-08-2006, 19:45
دوستان ببنید میتوند مشکل من رو حل کنید

من امروز بازیه Act of War رو گرفتم به صورت دی وی دی

نصبش که می کنم بعد از اجرا این پیغام زد حال رو میده این سیدی مال شرکت مدرنه

کارت گرافیک دادیوم 7000 ati

رم 1 گیگ

playstation 3
04-08-2006, 07:59
من هر وقت ميخوام جي تي آ4 رونصب كنم سي دي يكش كه نصب ميشه سي دي دو شو ميزارم اين پيامو ميده:
disk not formattd:
windows connot read from this disk the disk might be corrupted;or it could be using a format that is not compatible with windows.
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
راستي اگه كرك اين بازي هم بود بزارين

playstation 3
04-08-2006, 08:05
راستي يادم رفت بگم
گرافيك:64 7500
رم 256

ghara
04-08-2006, 10:23
نوشته شده توسط ghara
يكي مرا كمك كنه
Please have a look at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for further, more detailed information

X_man
04-08-2006, 20:58
دوستان ببنید میتوند مشکل من رو حل کنید

من امروز بازیه Act of War رو گرفتم به صورت دی وی دی

حالا که نصبش می کنم بعد از اجرا این پیغام زد حال رو میده این سیدی مال شرکت مدرنه

کارت گرافیک دادیوم 7000 ati

اين پيغام ميگه كه كارت گرافيك شما Pixel Shader رو ساپورت نميكنه حداقل گرافيك شما بايد Nvidia Geforce3 يا Radeon 8500 باشه.

X_man
04-08-2006, 21:15
من هر وقت ميخوام جي تي آ4 رونصب كنم سي دي يكش كه نصب ميشه سي دي دو شو ميزارم اين پيامو ميده:
disk not formattd:
windows connot read from this disk the disk might be corrupted;or it could be using a format that is not compatible with windows.
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

به احتمال زياد سي دي دوم اين بازي مشكل داره براي اطمينان سي دي رو يك بار خوب تميز كنيد بعد بزاريد توي سي دي رام شايد مشكلتون حل شد در غير اينصورت بايد سي دي رو پس بديد.

- متاسفانه كرك اين بازي رو پيدا نكردم ولي معمولا كرك رو داخل خود سي دي ميزارند.

OMID
04-08-2006, 22:31
هيچ راه ديگه اي براي اجراي اين بازي نيست ؟ :sad:
خودشم يه نرم افزار به نام GameShadow داره با اين نميشه كاريش كرد؟ :blink:
يعني بايد با اين بازي خداحافظي كنم؟ :blink:

نه هیچ کاریش نمیشه کرد
تنها راهش اینه که کارت گرافیک و رمتون رو ارتقاع بدین :)

=============

disk not formattd:
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

همانطور که دوست عزیزمون گفت سیدی دومش مشکل داره و هیچ کاریش هم نمیشه کرد و تنها راهش عوض کردن سیدی هست ;)

Dash Ashki
04-08-2006, 22:35
داش مهدی نگفتی چجوری از اون برنامه استفاده کنم ...
همونی که خودت معرفی کرده بودی ترجیحا برنامه اول یا سوم
مرسی

ALt3rnA
05-08-2006, 09:49
دوستا سلام .من یه مشکلی برام تو نصب یه اکسپانسیون پک پیش اومده.
من یه بازی دارم که توی مسیر:
D:\Program Files\EA GAMES\Black & White 2

اسم بازی هم بلک اند وایت هست

حالا من یه اکسپانسیون گر فتم براش که واسه شرکت دیسی هست.این اکسپانسیون بازی رو پیدا نمیکنه.منم نمیتونم سیدیه دیگه ای بخرم.خواهشا کمک!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
05-08-2006, 11:31
دوستا سلام .من یه مشکلی برام تو نصب یه اکسپانسیون پک پیش اومده.
من یه بازی دارم که توی مسیر:
D:\Program Files\EA GAMES\Black & White 2

اسم بازی هم بلک اند وایت هست

حالا من یه اکسپانسیون گر فتم براش که واسه شرکت دیسی هست.این اکسپانسیون بازی رو پیدا نمیکنه.منم نمیتونم سیدیه دیگه ای بخرم.خواهشا کمک!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما هم مشكل من را داريد ... اين شركت هاي ايراني سه نقطه ور مي دارن بازي ها را دست كاري ني كنند ... معمولا اين برنامه ها از توي رجيستري مي گرددند دنبال يه فايل .... ولي اين شركت هاي ايراني بدون توجه به اين مشكلات ور مي دارند بازي را همين طوري رايت مي كنند ... فكر كنم آقا اميد بتونند كمك كنند و فايل رجيستري را براي شما پيدا كنند ... اگر هم نكردند من خودم كمك مي كنم ... ولي اين هفته مي خواهيم بريم سفر .... انشا الاــه بعد از سفر براتون مي زارم ! :biggrin: :happy:

Bob
05-08-2006, 12:31
مشکل در Most wanted :
من بعد از نصب که بازي رو اجرا ميکنم با کيفيت بالا و خيلي روان بازي اجرا ميشه تا جايي که ميخواد که userدرست کنيم . بعد از اينکه userرو saveميکنم بلافاصله سيستمم restart ميشه . هم تو XP و هم تو2000 امتحان کردم ولي درست نشد . از CD هم مطمئنم که کار ميکنه . ويندوزم هم سالمه و تازه عوض کردم .
مشخصات سيستمم : CPU 3000 intel full و VGA 64 و RAM 256.
در ضمن با اين مشخصات قبلا اجرا شده .
لطفا راهنماييم کنيد .

ALt3rnA
05-08-2006, 15:34
Bob ممکنه سی پیوت داغ کرده باشه.شایدم رمت کمه .چون این احتمالم وجود داره.گفتین ویندوزو تازه عوض کردین پس بهتره دراور گرافیکو اپ دیت کنین
-----------------------------------
اره محسن جان اینو میدونم اما من هر جا رو گشنم فقط برای دیسی رو پیدا کردم.حالا این فایل رجییستر ای کاش پیدا شه!!
راستی سفر بخیر!!!

amirgooran
05-08-2006, 16:00
سلام...من در بازي هاي San Andreas و 25 To life يه مشكل گرافيكي مشابه دارم...اونم اينكه در هر دو بازي قيافه آدم ها سياه و سفيده :angry: :angry: اگه يه بازي بود ميشد گفت كه از خود بازيه...اما دو تا بازي و يه اتفاق نمي دونم چي بگم...من از كارت گرافيك 128 5200 gforce FX و رم 512 استفاده مي كنم...با نصب درايور كارت گرافيك هم مشكل حل نشد...جالب اينكه،كامپيوتر يكي از اقوام دقيقا همين خصوصيات رو داره...اما چنين مشكلي نداره...اين هم يه تصوير از قيافه آدم ها توي كامپيوتر من: :biggrin: :biggrin:

ALt3rnA
05-08-2006, 16:35
amirgooran مشکل به احتما زیاد از کارت گرافیکه

Bob
05-08-2006, 17:17
ماله CPUنیست چون بعد از اینکه خاموش و سرد میشه هم اجرا نمیشه . درایورم هم اپدیته چون هم تا نصفه با گرافیک خوب بالا میاد و هم Under ground2 با کیفیت بالا و راحت اجرا میشه . RAM رو هم تو sistem info که ماله بازیه pass میزنه .
مشکل از کجاست .
کمممممممممممممممممممممممک .

ALt3rnA
05-08-2006, 17:41
شایدم مشکل از کرکه!!

Bob
05-08-2006, 18:58
نه فکر نکنم مال کرک باشه چون با همین Cdها دوستم بازی رو اجرا کردش .

amirgooran
05-08-2006, 19:56
amirgooran مشکل به احتما زیاد از کارت گرافیکه
اما يكي از دوستام همين نوع كارت گرافيك رو با همون نسخه درايورش داره...اما تو سيستمش مشكلي نداره :angry:

ALt3rnA
05-08-2006, 20:18
خب فرق داره!مثلا یه گرافیک 256 مگی رو بندازی رو ی سیپسیو 1.2 معلومه بدرد نمیخوره!!!

amirgooran
05-08-2006, 20:26
خب فرق داره!مثلا یه گرافیک 256 مگی رو بندازی رو ی سیپسیو 1.2 معلومه بدرد نمیخوره!!!
اما ما هردومون دقيقا يه سيستمو داريم...از يه جا سيستم خريديم...سيستم هردومون اين خصوصيات رو داره:
CPU:2.0 celeron
VGA:128 Gforce FX 5200
Ram:512 MB (kingstone
Hard:60 GB

Lord_theOne
06-08-2006, 04:31
کرک Spell force2 رو می خواستم

lovergod14amorousand
06-08-2006, 17:24
این بازی تمدن4 ماله نوین پندار مشکل داره وقتی میری تو بازی با یه اخطار سیستم رستار میشه...تا حالا دوتا گرفتمو پس دادم... :blink:

morteza_pg
07-08-2006, 02:05
شايد سيستمت مشكل داره؟
اين جور مشكلها معمولا به سي دي ربط نداره

toraj
07-08-2006, 08:21
ببخشید من call of duty2 خریدم ولی در راهنمای بازی گفته شده باید بازی شماره ی 1 رانصب کنی من بازی شماره ی
1راکهفارسی است رانصب کرده ام ولی باز درهنگام نصب call of duty 2 با پیغام خطا مواجه می شوم در ضمن call of duty 2 من نوشته شده call of duty united offensive expansion pack به نظر شما مشکل ازچیست آیا
ممکن است چون بازی اول فارسی است بازی 2 نصب نشود لطفا اگر راهی هم وجود دارد که بازی شماره 2 بدون شماره
1نصب شود به من بگید.

lovergod14amorousand
07-08-2006, 09:00
شايد سيستمت مشكل داره؟
اين جور مشكلها معمولا به سي دي ربط نداره
بابا سیستم خیلی روپاست الله اعلم سیستم دارم باقلوا...فکر نکنم... :blink:

NFSMW
07-08-2006, 11:11
ببخشید من call of duty2 خریدم ولی در راهنمای بازی گفته شده باید بازی شماره ی 1 رانصب کنی من بازی شماره ی
1راکهفارسی است رانصب کرده ام ولی باز درهنگام نصب call of duty 2 با پیغام خطا مواجه می شوم در ضمن call of duty 2 من نوشته شده call of duty united offensive expansion pack به نظر شما مشکل ازچیست آیا
ممکن است چون بازی اول فارسی است بازی 2 نصب نشود لطفا اگر راهی هم وجود دارد که بازی شماره 2 بدون شماره
1نصب شود به من بگید.
2 نيست نسخه مكمل يك هست احتمالا چون بازي دستكاري شده نصب نميشه

ALt3rnA
07-08-2006, 13:45
نه اول Call Of Duty 2 رو نصب باید بکنی بعد اون سیدی که خریدی(اکسپانسیون پک)

OMID
07-08-2006, 14:49
1نصب شود به من بگید.

نه همانطور که NFSMW جان گفت این شماره دو بازی نیست یه مکمل برای نسخه یک بازی هست
و دقیقا همینطوریه که NFSMW گفت بخاطر دستکاری شدن نسخه یک بازی این نسخه نصب نمیشه
راه حل هم اینه که یا نسخه اصلی (یعنی ستاپ اصلی بازی) رو بگیری اونو نصب کنی بعد اینو نصب کنی
یا بیخیال این بازی بشی و بری call of duty 2 رو بگیری

==================

کرک Spell force2 رو می خواستم

یه تاپیک برای درخواست کرک و سریال بازیها داریم
این بازی هم هنوز کرک نشده باید صبر کنید

===================

این بازی تمدن4 ماله نوین پندار مشکل داره وقتی میری تو بازی با یه اخطار سیستم رستار میشه...تا حالا دوتا گرفتمو پس دادم... :blink:

چه اخطاری میده بهتون ؟

Dash Ashki
07-08-2006, 16:28
سلام...
دوستان یکی به ما جواب نمیده...
خواهشا تاریخ پست های منو نگاه کنید...
......

...........
نمیدونم برای اینکه یه جواب بگیرم بایستی چندتا پست بدم...
اگه اینجوریه از خیرش گذشتیم

lovergod14amorousand
07-08-2006, 18:18
نه همانطور که NFSMW جان گفت این شماره دو بازی نیست یه مکمل برای نسخه یک بازی هست
و دقیقا همینطوریه که NFSMW گفت بخاطر دستکاری شدن نسخه یک بازی این نسخه نصب نمیشه
راه حل هم اینه که یا نسخه اصلی (یعنی ستاپ اصلی بازی) رو بگیری اونو نصب کنی بعد اینو نصب کنی
یا بیخیال این بازی بشی و بری call of duty 2 رو بگیری

==================

یه تاپیک برای درخواست کرک و سریال بازیها داریم
این بازی هم هنوز کرک نشده باید صبر کنید

===================

چه اخطاری میده بهتون ؟
ميگه سيدي 1 رو بذاريد موقعي كه ميزارم ميگه سيدي ارجينال رو بذاريد همه سيديها رو امتحان كردم بعدمبعد اين اخطار سيستم ريستار ميشه...داش اميد اين سيدي رو روي سه تا كامپيوتر امتحان كردم سيستم خودم هم خيلي بال وروپاست...

NFSMW
07-08-2006, 19:56
سلام...
دوستان یکی به ما جواب نمیده...
خواهشا تاریخ پست های منو نگاه کنید...
......

...........
نمیدونم برای اینکه یه جواب بگیرم بایستی چندتا پست بدم...
اگه اینجوریه از خیرش گذشتیم
دوست عزیز مشکل شما با روم توتال وار اسکندر هست اگه با این مشکل دارید من جواب شما رو صفحات قبل دادم ولی شما نخوندید

Dash Ashki
07-08-2006, 20:13
دوست عزیز مشکل شما با روم توتال وار اسکندر هست اگه با این مشکل دارید من جواب شما رو صفحات قبل دادم ولی شما نخوندید

فکر کنم اشتباهی رخ داده...
احتمالا با یه دوسته دیگه بودید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روم توتال وار اسکندر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Moh3en_DDD
07-08-2006, 20:43
فکر کنم اشتباهی رخ داده...
احتمالا با یه دوسته دیگه بودید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيزم چرا جايي نداره :

Myfifa06 =) Controls

Dash Ashki
07-08-2006, 22:56
عزيزم چرا جايي نداره :

Myfifa06 =) Controls

شما سوال منو متوجه شدید؟ :)
اون دوستی که پست بالا خواستند به سوال من جواب بدن ...فکر کنم اشتباهی گرفتند منظورشون یه چیز دیگه بود....با توجه به این پست.

در ضمن مشکل منم این بود

که مهدی جان در جواب من این پست رو دادند.

که منم با برنامه ای که مهدی جان معرفی کردند نتونستم کار کنم که کمک خواستم و تا الان جوابی نگرفتم...

......................................
اون مسیری رو هم که گفتید من ندیدم...
در ضمن فیفا 2005 ;)
.................................
حالا نمیدونم میتونید کمکی بکنید یا نه ؟

Moh3en_DDD
07-08-2006, 23:36
شما سوال منو متوجه شدید؟ :)
اون دوستی که پست بالا خواستند به سوال من جواب بدن ...فکر کنم اشتباهی گرفتند منظورشون یه چیز دیگه بود....با توجه به این پست.

در ضمن مشکل منم این بود

که مهدی جان در جواب من این پست رو دادند.

که منم با برنامه ای که مهدی جان معرفی کردند نتونستم کار کنم که کمک خواستم و تا الان جوابی نگرفتم...

......................................
اون مسیری رو هم که گفتید من ندیدم...
در ضمن فیفا 2005 ;)
.................................
حالا نمیدونم میتونید کمکی بکنید یا نه ؟

ببخشيد من فكر كردم منظور شما فيفا 2006 هست !

alireza999
08-08-2006, 02:29
اين بازي رالي گوسفندان رو وقتي كركش رو كپي مكنم پيغام خطا ميده

لطفا راهنماي كنيد

AK1
08-08-2006, 02:36
اين بازي رالي گوسفندان رو وقتي كركش رو كپي مكنم پيغام خطا ميده

لطفا راهنماي كنيد

دوست عزيز سلام
خوب ارو رو بنويسين يا عكسش رو بزارين تا بدوينم چه ايرادي داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMID
08-08-2006, 11:54
ميگه سيدي 1 رو بذاريد موقعي كه ميزارم ميگه سيدي ارجينال رو بذاريد همه سيديها رو امتحان كردم بعدمبعد اين اخطار سيستم ريستار ميشه...داش اميد اين سيدي رو روي سه تا كامپيوتر امتحان كردم سيستم خودم هم خيلي بال وروپاست...

اینجور ارور دادن بخاطر اینه که کرک بازی رو کپی نکردید
میتونید یه عکس از اروری که بهتون میده بزارید :)

MESHKIPOSH
08-08-2006, 17:57
من از تكين خريدم
بعد از كلي مكافات و ايميج گرفتن و ... هزار بدبختي بازي رو نصب كردم كه در آخر پيغام اپديت ميداد و سي دي 4 ميخواست كه اين مشكل حل شد . ( البته با كمك يكي از دوستان كه راهنمايي كرد كه در موقع پيغام ريستارت كن و از tsbin بازي رو اجرا كن )
منم اين كار رو كردم كه درست راهنمايي شده بودم اما الان اين پيغام رو بعد از اجرا از فلدر tsbin يه لوگو مياد و اين پيغام رو ميده => please insert the correct CD-ROM , select ok and restart application
عكس رو هم ميذارم فقط تو رو خدا كمكم كنيد من عاشق بازي سيمز ام و اين the sims2 open for business كلافم كرده .
توضيحات : ( سي دي كه من دارم يه سيدي است و از شركت تكين مي باشد )

اينم عكس از پيغام و صفحه كامپيوتر من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MESHKIPOSH
08-08-2006, 18:03
من از تكين خريدم
بعد از كلي مكافات و ايميج گرفتن و ... هزار بدبختي بازي رو نصب كردم كه در آخر پيغام اپديت ميداد و سي دي 4 ميخواست كه اين مشكل حل شد . ( البته با كمك يكي از دوستان كه راهنمايي كرد كه در موقع پيغام ريستارت كن و از tsbin بازي رو اجرا كن )
منم اين كار رو كردم كه درست راهنمايي شده بودم اما الان اين پيغام رو بعد از اجرا از فلدر tsbin يه لوگو مياد و اين پيغام رو ميده => please insert the correct CD-ROM , select ok and restart application
عكس رو هم ميذارم فقط تو رو خدا كمكم كنيد من عاشق بازي سيمز ام و اين the sims2 open for business كلافم كرده .
توضيحات : ( سي دي كه من دارم يه سيدي است و از شركت تكين مي باشد )

اينم عكس از پيغام و صفحه كامپيوتر من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه كرك لازمه لطفا بذاريد تا دانلود كنم توي خود سي دي كه من دارم كرك وجود نداشت
خودم حدس ميزنم كه كرك لازم داره - حالا دوستاني كه حرفه اي ترن لطفا كمك كنند .

OMID
09-08-2006, 00:41
اگه كرك لازمه لطفا بذاريد تا دانلود كنم توي خود سي دي كه من دارم كرك وجود نداشت
خودم حدس ميزنم كه كرك لازم داره - حالا دوستاني كه حرفه اي ترن لطفا كمك كنند .

دقیقا این پیغام بخاطر کرک هست
این کرک بازی