PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

Amin.P30
20-05-2010, 18:40
دوستان سلام...
این بازی GTA جدیده را نصب کردیم...کرک RELOADED را هم نصب کردم...تمام اپدیت های بازی و کرک را هم نصب کردم...
اما این صفحه RELEASE DATE CHECK میاد که بعدش سریال میخادد..
انلاین و غیر انلاین هم نصب کردم بازم همین میاد..
چیکار باید کرد..مشکل از کجاست...؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alex Fera
21-05-2010, 12:36
دوستان سلام...
این بازی GTA جدیده را نصب کردیم...کرک RELOADED را هم نصب کردم...تمام اپدیت های بازی و کرک را هم نصب کردم...
تاریخ سیستمتو بیار جلو به احتمال زیاد درست میشه

WHITERAPMETAL
21-05-2010, 13:24
این گراید من هم هی ارور میدهAL32.DLLداستانش چیه؟چیکارش کنم؟

Milad4171
21-05-2010, 13:29
دوستان به نظر شما اینکه یه بازی رو اجرا میکنی و مثلا بعد از نیم ساعت سر لود کردن اورر میده میاد برون ( همون ارورEnd Task ) ولی وقتی میری دوباره داخل بازی اون قسمت رو رد میکنه .یعنی ربطی به بازی نداره.
و بازم مثلا فرداش میریم یه جا باز میاد بیرون از بازی و وقتی دوباره وارد میشی مثل آدم دوباره ردمیشه!؟
فکر میکنین سخت افزاریه یا مشکل از بازیه؟ کبودی چیزی!؟

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

این 11 بار . جواب بدین دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان . من این بازی Return to Mysterious Island 2 رو خریدم . وقتی بازی می کنم مثلاً بعد از 20 دقیقه بازی 30 دقیقه بازی یکدفعه بازی crash میکنه بعد میاد بیرون . بعد هرچقدر که سعی می کنم بره تو بازی می خواد بره تو بازی اما دمو نیومده سری دباره از بازی میاد بیرون . دوباره نصب کردم بازم اینطوری بود . اومدم سیستم رستور کردم به چند روز قبل بعد بازی رو دوباره نصب کردم خوب شد . 20 دقیقه نشد بازم کرش کرد از بازی اومد بیرون و دیگه تو بازی نمیره . چی کنم ؟ این مشکل از من نیست قطعاً . یکی بگه چی کار کنم

:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::4 4::44::44::44::44:

اگه بلد نیستین بگین که این کاره نیستین تموم کنین این وضعیت رو . ببین چند روز پیش من پست زدم هنوز جواب نگرفتم . آقای ادمین که همش پست منو پاک می کنی بجای این کار 4 تا آدم وارد بیار جواب بدن . این کاره نیستین جمش کنین عزیز من

آقا چرا دعوا میکنی؟ اگه کسی جواب نمیده یا نیست یا درست توضیح ندادین یا بلد نیست!!
ممکنه مشکل از بازی باشه! ممکنه بخاطر کمبود رم باشه! مشخصات سیستمت رو بگو!
ویندوزت هم بگو.
متاسفانه من این بازی رو ندیدم ببینم چه سیستمی میخواد و چه کمبودی ممکنه توی سیستم داشته باشی. پس حالا که صبوری کردی اینم بگو:31:
منم مثل شما مشکل دارم ولی خوب تا کسی بلد نباشه که نمیاد الکی یه چیزی بگه پست الکی بفرسته:10:

SHADEL
21-05-2010, 13:53
vga: GTS250
cpu : E7300
نمیدونم این اولین باریه که تو بازی به مشکل بر خوردم:41:
راهحل چیه

پس احتمالا نسخه ی بازیتون ناقصه که ارور الکی می ده.
اگه نسخه ی بازیتون 1 dvd یا 2dvd باشه فکر کنم ناقص باشه .
واسه خیلیا ناقص بوده تا الان .مال منم همین طور.

ASHK2
21-05-2010, 14:23
با درود:31:
آقا من 7 ماه پیش جی تی ای 4 و گرفتم نتونستم نصب کنم الان دوباره می خوام نصب کنم نمیتونم.
چند تا سوال:
1. کرک رو که باز میکنم 3 تا فایل داخلش هست. اینارو دقیقا کجا باید کپی کنم؟
2.بعد از نصب رو ایکون راک استار که تو دسکتاپ هست کلیک میکنم بعد یه پیج میاد که باید رجیستر کنی تو سایت. من رجیستر کردم. بعد که رو PLAY کلیک میکنم
این میاد که ازم سریال می خواد . چیکار کنم؟:19:

sahar-hd
22-05-2010, 09:22
پس احتمالا نسخه ی بازیتون ناقصه که ارور الکی می ده.
اگه نسخه ی بازیتون 1 dvd یا 2dvd باشه فکر کنم ناقص باشه .
واسه خیلیا ناقص بوده تا الان .مال منم همین طور.

دوست عزیز بازی من 3 تا دی وی دی هست یعنی ناقصه؟
راهی برای ترمیم وجود نداره؟؟؟

sahar-hd
22-05-2010, 09:27
سیستم مورد نیاز بازی دیدم این بود اما مینیمم سیستم با 2 گ کار میکنه

- Operating System: Microsoft Windows Vista or Windows 7 (Windows XP is unsupported)
- Processor: Intel Core 2 Duo 2.6GHz or AMD Phenom X3 2.4GHz
- Graphics Card: Nvidia GeForce GTS 250 Series with 512MB / ATI Radeon HD 5750 Series with 512MB or equivalent DX10 card with 512MB memory
- Memory: 3GB
- DirectX: Microsoft DirectX 10.1 with Vista SP1
- Hard Drive: 10GB of free drive space
- Optical Drive: DVD-ROM drive
- Sound Card: 100% DirectX 10 compatible Dolby Digital 5.1 sound card
- Internet Connection: Internet connection required for product activation
- Input: Keyboard and mouse (Xbox 360 controller optional)

sahar-hd
22-05-2010, 09:36
دوستان من نتونستم بازی Assassin's Creed II اجرا کنم نمی دونم چرا کرک . فایلهایی سرور و دیگر چیزارو ریختم ولی باز هم نشد
دوستان کسی ترفندی داره؟؟؟؟

BBNHFAK
22-05-2010, 11:28
دوستان سلام...
به احتمال زیاد کرکتون مشکل داره و نباید این صفحه باید

با درود:31:
آقا من 7 ماه پیش جی تی ای 4 و گرفتم نتونستم نصب کنم الان دوباره می خوام نصب کنم نمیتونم.
چند تا سوال:
1. کرک رو که باز میکنم 3 تا فایل داخلش هست. اینارو دقیقا کجا باید کپی کنم؟
2.بعد از نصب رو ایکون راک استار که تو دسکتاپ هست کلیک میکنم بعد یه پیج میاد که باید رجیستر کنی تو سایت. من رجیستر کردم. بعد که رو PLAY کلیک میکنم
این میاد که ازم سریال می خواد . چیکار کنم؟:19:
خب شما یه کرک دارین که شامل سه تا فایله اون ها رو باید داخل پوشه اصلی که بازی رو در اون نصب کردین کپی کنید
اما ارور شما از اکتیو کردن بازی که باید یه فایل کرک دیگه هم به نام offline activasion در قسمت کرک ها داشته باشین و اون رو تو پوشه offline activasionبازی کپی کنین. البته این ها بر اساس تجربه خودم بود اگه مشکلتون حل نشد به این تاپیک برین چون همه ی مشکل ها بررسی شده
مشکلات نصب و اجرا در Grand Theft Auto IV - نسخه PC [راهنمای کامل در پست اول]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
من با بازی JC2 یه مشکل دارم
بازی بدون ارور نصب میشه ولی موقع اجرا این پیغام رو میده:
کسی جواب مشکل منو نمی دونه؟؟؟

---------- Post added at 07:58 AM ---------- Previous post was at 07:56 AM ----------

دوستان من نتونستم بازی Assassin's Creed II اجرا کنم نمی دونم چرا کرک . فایلهایی سرور و دیگر چیزارو ریختم ولی باز هم نشد
چه مشکلی داره؟ ارور میده؟؟؟

A L I E N
22-05-2010, 13:13
سلام دوستان گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه سوال دارم راجبه بازیه وارکرافت 3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز صبح که با گارنا وار شبکه میزدم ییهو وسط لود مپ این اخطار رو داد و خارج شد :

وارد بازی میشه ولی وقتی وارد لود مپ میشه از بازی میاد بیرون این ارور رو میده
چیکار کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی رو دوباره کپی کردم بازم نشد

A L I E N
22-05-2010, 15:27
کسی نیست جواب من رو بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tiimsar
24-05-2010, 07:30
سلام.من با اجرای بازی ANNO 1404 VENICE RELODED به مشکل برخوردم.

یعنی‌ بازی رو نصب کردم وقتی‌ اجرا می‌شه فقط صدای بازی رو دارم و لحظه اول استارت بازی تصویر کاملا قطع می‌شه .صدای دمو رو میشنوم و موس رو که کلیک می‌کنم دمو قطع می‌شه.نمیدونم مشکل از کجاست .لطفا راهنمایی کنید.

SYSTEM

processor: AMD Athlon II X2 240 pro ~2.8GHz
Memory: 4Gig DDR2
DirectX ver: DirectX 11
VGA: NVIDIA GeForce 9600GT 1Gig memory

naser31
24-05-2010, 08:32
مشکل در نصب بازی المپیک 2008
سلام دوستان
وقتی دی وی دی اولی رو میذارم برای نصب وسط های کار وقتی به فایل data.cab میرسه نمیتونه اونو باز کنه و این پیغام رو میده .
( cyclic redundancy check) . میخواستم بدونم آیا با ید برنامه خاصی در ویندوز نصب باشه تا بتونه این فایل رو باز کنه . برنامه winzip و winrar هم تو کامپیوتر نصبه اما همینجوری هم اگه بخوام این فایل رو برام extract کنه این پیغام رو میده h:\data1.cab: the archive is either in unknown format or damaged
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

naser31
24-05-2010, 13:31
[QUOTE=naser31;4979345]مشکل در نصب بازی المپیک 2008
سلام دوستان
وقتی دی وی دی اولی رو میذارم برای نصب وسط های کار وقتی به فایل data.cab میرسه نمیتونه اونو باز کنه و این پیغام رو میده .
( cyclic redundancy check) . میخواستم بدونم آیا با ید برنامه خاصی در ویندوز نصب باشه تا بتونه این فایل رو باز کنه . برنامه winzip و winrar هم تو کامپیوتر نصبه اما همینجوری هم اگه بخوام این فایل رو برام extract کنه این پیغام رو میده h:\data1.cab: the archive is either in unknown format or damaged

M A S T 3 R
24-05-2010, 14:27
من بازی Assassin's Creed رو نصب کردم و حالا نرم افزار DirectX 10 NCT Release 2 for Windows XP Fina رو گفتم و نصب کردم ولی بازم موقع اجرای بازی با ارور زیر مواجه شدم
اشکال از چیه؟

mohandes_2009
24-05-2010, 22:24
سلام
من بازی dirt2 را خریدم که تک دی وی دی بود
اون فایل اجرایی که ساخته تو دسکتاپ رو میزنم ارور میده " please run the game's launcher application dirt2.exe
مشکل کجاست؟
چیزی نصب نیست؟

David Jones
24-05-2010, 23:22
سلام به کاربرای عزیز هرکس میتونه یه کمکی بکنه دریغ نکنه

من بازی اساسین 2 رو نصب کردم ولی هنگام اجرای بازی یک ارور میده که گویا باید مربوط به اینترنت کانکشن یا همچین چیزی باشه :13:بعد دیگه بازی اجرا نمیشه !:41:

من بازی Assassin's Creed رو نصب کردم و حالا نرم افزار DirectX 10 NCT Release 2 for Windows XP Fina رو گفتم و نصب کردم ولی بازم موقع اجرای بازی با ارور زیر مواجه شدم
اشکال از چیه؟

اینو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بریز تو این مسیر ،
C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher
اگه نشد باز در خدمتیم ! :31:

David Jones
24-05-2010, 23:33
سلام به کاربرای عزیز هرکس میتونه یه کمکی بکنه دریغ نکنه

من بازی اساسین 2 رو نصب کردم ولی هنگام اجرای بازی یک ارور میده که گویا باید مربوط به اینترنت کانکشن یا همچین چیزی باشه :13:بعد دیگه بازی اجرا نمیشه !:41:

اشکال از چیه؟

اینو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بریز تو این مسیر ،

David Jones
24-05-2010, 23:38
سلام
من بازی dirt2 را خریدم که تک دی وی دی بود
اون فایل اجرایی که ساخته تو دسکتاپ رو میزنم ارور میده " please run the game's launcher application dirt2.exe
مشکل کجاست؟
چیزی نصب نیست؟

دوبار نصبه ؟ تو پوشه ی کرکش هلپی، رید می ، راهنمایی ، چیزی نداره ؟ میشه یه عکس از پوشه ی کرکش بذاری ؟ شاید بتونم کمکی کنم :20:

naser31
25-05-2010, 08:11
مشکل در نصب بازی المپیک 2008
سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rxa946
25-05-2010, 09:58
سلام
کسی که به سوال من جواب نداد ؟!! لا اقل دوستانی که splinter cell conviction رو نصب کردن لطف کنن و منت سر این بنده بگذارن و بگن که تو تنظیمات رزولوشن رو تا چه اندازه قابل افزایش هست؟
سپاس

mohandes_2009
25-05-2010, 10:09
سلام
اقا بازی رو دوباره با خاموش کردن انتی ویروس و اینترنت نصب کردم درست شد
ولی مشکل بعدی پریدن بیرون موقع لود برای ورود به بازیه
یعنی پروفایلم میسازم ولی وقتی میرم برای انجام بازی میپره بیرون و ارور میده:dirt2_game.exe
این دیگه چیه؟

naser31
25-05-2010, 12:38
سلام دوستان
من تو بازی half lif 2 گیرکردم . همون اوایلش که از تو یک دخمه ردمیشی بعد میپری پایین که یک عنکبوت هستش و بعد ازکشتنش اونجا یک اسلحه هم بهت میده و 6 تا جعبه هم وجود داره و روبروت توریه . از توریها که بهیچ عنوان نمیتونی رد بشی
مجبور شده جعبه هارو رو هم بچینم تا از سقف روباره برم داخل دخمه منتها اصلا نمیشه جعبه هارو ر و هم بچینی . لطفا اگه راه دیگه داره رهنمائیم کنید 0

عباس9
25-05-2010, 13:31
سلام من بازی جی تی ای 5 رو ریختم اما هرجی بازی رو باز می کنم با این پیغام مواجه می شوم GRANDTHEFTAUTOSACANNOTFINDAUDIOCARDINSTALLED

BBNHFAK
25-05-2010, 16:59
سلام
من با بازی JC2 یه مشکل دارم
بازی بدون ارور نصب میشه ولی موقع اجرا این پیغام رو میده:
یکی مشکل من رو هم حل کنه

سلام من بازی جی تی ای 5 رو ریختم اما هرجی بازی رو باز می کنم با این پیغام مواجه می شوم GRANDTHEFTAUTOSACANNOTFINDAUDIOCARDINSTALLED
احتمالا مشکل از کارت صداست

David Jones
25-05-2010, 21:04
سلام دوستان
من تو بازی half lif 2 گیرکردم . همون اوایلش که از تو یک دخمه ردمیشی بعد میپری پایین که یک عنکبوت هستش و بعد ازکشتنش اونجا یک اسلحه هم بهت میده و 6 تا جعبه هم وجود داره و روبروت توریه . از توریها که بهیچ عنوان نمیتونی رد بشی
مجبور شده جعبه هارو رو هم بچینم تا از سقف روباره برم داخل دخمه منتها اصلا نمیشه جعبه هارو ر و هم بچینی . لطفا اگه راه دیگه داره رهنمائیم کنید 0
اگه منتها الیه توری ها رو به دقت نیگا کنی میبینی که بین دیواره ی غار و توری ها فاصله داره و این فاصه با بشکه و کپسول گاز پر شده ! موفق باشی :10:

underworld
25-05-2010, 22:17
دوستان من از کارت 7900GT که از دایرکتس 10 پشتیبانی نمیکنه استفاده میکنم و توی ویندوز 7 که میخوام اجراش کنم ارور زیر رو میده:

شماها راهی رو سراغ ندارین که بشه اجراش کرد؟

sahar-hd
26-05-2010, 07:10
و این ارور میده

geminiboy3
26-05-2010, 09:32
بچه ها منو کمک کنید.من تو نصب بازیundercoverمشکل پیدا کردم.همه را نصب کردم الی جایی که موقع راه اندازی بازی رمز می خاهد لطفا رمز را بدهید.ممنوننننننننننننننن ننننننن.:19::19::19:

BBNHFAK
26-05-2010, 09:49
و این ارور میده

چه اروری؟؟
اگه عکسه دیده نمیشه

sahar-hd
26-05-2010, 14:21

David Jones
26-05-2010, 15:52
دوست عزیز چرا دقت نمیکنی ؟ من تو صفحه ی قبل فایل آپدیت رو واست گذاشته بودم . اما چون شمایی بازم میذارم که لذتش رو ببری !

اینو بگیر

بریز تو این مسیر ،

lahij_web
26-05-2010, 15:56
آقا Resident Evil رو نصب کرده بودم . پاک شد دوباره نصبش کردم . اون سری کرکش نکرده بودم ( گفتن نباید کرک کرد این نسخه ش رو ) و بازی کردم .
الان دقیقا همون منوال رو برای نصب انجام دادم و D X رو هم نصب کردم اما Error Re5DX9.Exe میده باز .
Direct X ش رو نصب کردم . این خطا برای چیه ؟
فایل Xlive.dll رو پیدا نمیکنه .

Alex merccer
26-05-2010, 16:45
سلام
من cod6 رو برای مولتی یک کرک ریختم اما یک ارور خفن می ده(تو تاپیک cod6 online هم زدم اما جواب نگرفتم)
اگه کسی می تونه کمک کنه
ممنون

BBNHFAK
26-05-2010, 21:03
سلام
من cod6 رو برای مولتی یک کرک ریختم اما یک ارور خفن می ده(تو تاپیک cod6 online هم زدم اما جواب نگرفتم)
اگه کسی می تونه کمک کنه
ممنون
منم یه ارور شبیه این برای JC2 دارم
جواب خودمو پیدا نکردم اما درباره جواب شما سرچ کردم
مشکل شما به احتمال زیاد از NET Framework قدیمی هست
خب شما می تونید آخرین ورژن نت فریم ورک (3.5 ورژن)(البته فکر کنم ورژن 4 هم اومده ولی بتاست) رو دانلود و نصب کنید که به احتمال زیاد مشکلتون رو حل میکنه این هم لینک دانلود:
و اگه حل نشد هم به راه حل دوم میریم

eimanpaladin
26-05-2010, 23:36
با سلام من بازی gears of war را نصب کردم اما ئقتی می خواد بره تو بازی پیغام زیرو میده
من برای بتمن widows live رو نصب کردم حالا برای این اونو پاک کردم و نسخه که تو اون داده بود نصب کردم.

David Jones
27-05-2010, 00:16
آقا Resident Evil رو نصب کرده بودم . پاک شد دوباره نصبش کردم . اون سری کرکش نکرده بودم ( گفتن نباید کرک کرد این نسخه ش رو ) و بازی کردم .
الان دقیقا همون منوال رو برای نصب انجام دادم و D X رو هم نصب کردم اما Error Re5DX9.Exe میده باز .
Direct X ش رو نصب کردم . این خطا برای چیه ؟
فایل Xlive.dll رو پیدا نمیکنه .
Games For Live رو باید نصب کنی . معمولا تو DVD خود بازی داره.

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

با سلام من بازی gears of war را نصب کردم اما ئقتی می خواد بره تو بازی پیغام زیرو میده
من برای بتمن widows live رو نصب کردم حالا برای این اونو پاک کردم و نسخه که تو اون داده بود نصب کردم.

فکر کنم باید هم بازی و هم games for live رو حذف کنی و دوباره نصب کنی .

mahi58
27-05-2010, 01:18

با اجازه دوستان:
این مشکل یه راه حل عجیب و غریب داره و اون هم این که باید تاریخ کامپیوترتون رو به زمانی در ابتدای سال 2009 یا قبل از اون برگردونید.
راه حل های دیگه هم پیشنهاد شده، ولی زیاد خوب جواب نمیدن...
موفق باشید.

eimanpaladin
27-05-2010, 02:06
با سلام دوست عزیز تاریخ رو برگشت زدم به 2009 نشد بعد کردم 2007 شد
دست درد نکنه ممنون از شما و دوست عزیز دیوید جونز :10:

Rooh1368
27-05-2010, 10:09
سلام دوستان بتمن تیمارستان ارکام مشکل سیو داشت از کرکی که در این تاپیک معرفی شده بود استفاده کردم مشکل حل شد ولی بعد از چهل ذر صد بازی کردن دیکه بازی رو سیو نمی کرد و می گفت باید فایل سیو رو پاک کنی واز اول بازی کنی دوستان اگر لینک کرکی مشکل نداره بزارن ممنون میشم

DAVOOD24
27-05-2010, 11:39
با سلام خدمت دوستان گل :
من موقع اجرای بازی جنرال GeneralsZH با پیغام زیر مواجه میشم علت چی میتونه باشه در ضمن سخت افزار سیستمم بالا هست و از ویندوز 7 با آنتی ویروس نود 32 ورژن 4.2.42 استفاده میکنم .قبلا که از سیستم ضعیفی استفاده میکردم و ورژن آنتی ویروسم هم قدیمی تر بود همچین مشکلی نداشتم و خیلی خوب بازی بالا میومد .

DAVOOD24
27-05-2010, 17:00
همچنان منتظر . :19:

Alex merccer
27-05-2010, 17:21
با سلام خدمت دوستان گل :
من موقع اجرای بازی جنرال GeneralsZH با پیغام زیر مواجه میشم علت چی میتونه باشه در ضمن سخت افزار سیستمم بالا هست و از ویندوز 7 با آنتی ویروس نود 32 ورژن 4.2.42 استفاده میکنم .قبلا که از سیستم ضعیفی استفاده میکردم و ورژن آنتی ویروسم هم قدیمی تر بود همچین مشکلی نداشتم و خیلی خوب بازی بالا میومد .

هر چقدر هم سیستمت قوی باشه اگه بازی زیادی سنگین بشه این ارورو می ده(آنتی ویروستو ببند شاید درست شدکرکت هم عوض کن)

Alex merccer
27-05-2010, 17:32
منم یه ارور شبیه این برای JC2 دارم
جواب خودمو پیدا نکردم اما درباره جواب شما سرچ کردم
مشکل شما به احتمال زیاد از NET Framework قدیمی هست
خب شما می تونید آخرین ورژن نت فریم ورک (3.5 ورژن)(البته فکر کنم ورژن 4 هم اومده ولی بتاست) رو دانلود و نصب کنید که به احتمال زیاد مشکلتون رو حل میکنه این هم لینک دانلود:
و اگه حل نشد هم به راه حل دوم میریم
برای مشکلی که با jc2 داشتی اینو ببین :

اگه خواستی بگو فارسی برات بنویسم با توضیح
اگه تونستی اون راه دوم رو هم که می گفتی بزار(الان دارم نت فریم ورک دانلود می کنم)

Phonix Live
27-05-2010, 19:46
من بازی Battle Metal دانلود کردم اما زبانش انگلیسی نیست
میخواستم بدون چه جوری انگلیسی میشه ؟

DAVOOD24
27-05-2010, 21:32
هر چقدر هم سیستمت قوی باشه اگه بازی زیادی سنگین بشه این ارورو می ده(آنتی ویروستو ببند شاید درست شدکرکت هم عوض کن)

قبلا سیستمم قوی نبود ولی راحت اجرا میشد اما الان با اینکه انتی ویروسم رو هم میبندم ولی اجرا نمیشه . شاید برنامه خواصی باید نصب کنم چون ویندوزم عوض کردم. کرک جدید از کجا بگیرم.

Rooh1368
28-05-2010, 10:39
اقا کسی جواب سوال من نمی ده سوالم بالا گفتم کرک بتمن می خواهم البته سالمش لینکش بزارید

khalilpakbaz
28-05-2010, 16:24
سلام

دوستان من بازی فرار از زندان رو خریدم و رو لب تاپم نصب هم کردم ولی موقعی که میخوام وارد بازی بشم صفحه سیاه و سفید میشه و بعدش ارور میده که عکسش رو پایین گذاشتم. مشکل از چیه؟؟ مشخصات لب تاپم هم پایین گذاشتم. اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

CPU :Intel Core2Duo T5550 @ 1.83GHz
Memory(RAM): 2.00 GB
Graphics: ATI Radeon Xpress 1250
Dedicated graphics memory: 256 MB Total:895 MB

lord
28-05-2010, 18:47
با سلام به همه بچه هاي زحمت كش سايت
من بازي رو نصب كردم ولي وقتي كه اجراش ميكنم مي گه فايل xlive.dll رو نداري
من اين فايل رو از اينترنت گرفتم و ريختم توي فولدر system32 ولي بازم همون پيغام رو ميده
direcx 9c نصب كردم ولي بازم بالا نمياد
لطفا" منو راهنمايي كنين
ممنون ميشم

Masterpiece
28-05-2010, 20:10
سلام

دوستان من بازی فرار از زندان رو خریدم و رو لب تاپم نصب هم کردم ولی موقعی که میخوام وارد بازی بشم صفحه سیاه و سفید میشه و بعدش ارور میده که عکسش رو پایین گذاشتم. مشکل از چیه؟؟ مشخصات لب تاپم هم پایین گذاشتم. اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

فرار از زندان در یک جمله:مفتش گرونه پولتو که ریختی تو جوب از من میشنوی وقتتو
دیگه حدر نده

khalilpakbaz
28-05-2010, 23:55
فرار از زندان در یک جمله:مفتش گرونه پولتو که ریختی تو جوب از من میشنوی وقتتو
دیگه حدر نده

جدی:18:. خیلی از تعریف میکردن که.
این ارور که میده رو نمیدونید مربوط به چیه؟؟ حالا که بازی رو خریدم امتحانش ضرر نداره که.

sahar-hd
29-05-2010, 06:31
با سلام به همه بچه هاي زحمت كش سايت
من بازي رو نصب كردم ولي وقتي كه اجراش ميكنم مي گه فايل xlive.dll رو نداري
من اين فايل رو از اينترنت گرفتم و ريختم توي فولدر system32 ولي بازم همون پيغام رو ميده
direcx 9c نصب كردم ولي بازم بالا نمياد
لطفا" منو راهنمايي كنين
ممنون ميشم

شاید با نصب Game For Windows - LIVE 3 یا XLiveRedist01.02.0241.00 بازیت درست بشه من این بازی چند بار تا آخر رفتم خیلی حال میده

lord
29-05-2010, 23:10
سحر جان سلام دستت درد نكنه
ولي از كجا بايد بگيرم اگه سراغ داري لينكشو برام بذار
ممنون ميشم

sahar-hd
30-05-2010, 12:16
سحر جان سلام دستت درد نكنه
ولي از كجا بايد بگيرم اگه سراغ داري لينكشو برام بذار
ممنون ميشم

گوگل سرچ کن برات میاره
سایت دانلودها یه سر بزن اگه نداشت یه سرچ بزن گوگل

BBNHFAK
30-05-2010, 12:17
همچنان منتظر . :19:

با سلام خدمت دوستان گل :

برای این مشکل راه حل مشخصی وجود نداره و در بعضی از مپ های سنگین یا وقتی بازی خیلی سنگین بشه اتفاق می افته اما بر اساس تجربه هرچی سیستم قوی تر باشه این ارور دیرتر ( وقتی بازی سنگین تر بشه) میاد و پچی که این مشکل رو به صورت 100% حل کنه هم وجود نداره

برای مشکلی که با jc2 داشتی اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه خواستی بگو فارسی برات بنویسم با توضیح
اگه تونستی اون راه دوم رو هم که می گفتی بزار(الان دارم نت فریم ورک دانلود می کنم)
بابت لینک ممنون فکر کنم بازی رو بشه از این راه درست کرد ولی خب الان uninstall کردم
اما در مورد راه حل دوم ممکنه مشکل از registry کامپیوتر باشه که اگه از راه اول حل نشه باید با نرم افزار های registry cleaner مشکل رو حل کنین.

sahar-hd
30-05-2010, 12:24
توی این سایتا داره :

khalilpakbaz
30-05-2010, 23:46
سلام

سلام کسی نیست جوب مارو بده؟؟

آخه واسه بار اول از بازی کردن GTA IV ناکام موندم و حالا دوست ندارم از بازی فرار از زندان هم محروم بشم :41:.

خواهش میکنم کمکم کنید

lord
31-05-2010, 11:14
خيلي خيلي ممنون
پيداش كردم

viktur
31-05-2010, 23:38
راهمایی برای بازی مردان ایکس یک رو میخواستم

lahij_web
01-06-2010, 00:22
Games For Live رو باید نصب کنی . معمولا تو DVD خود بازی داره.

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

فکر کنم باید هم بازی و هم games for live رو حذف کنی و دوباره نصب کنی .

نه راستش نیست همچین فایلی .
تو پوشه tools ش Microsoft .NET Framework 3.5 و چندتا فایل 186.18_desktop_winxp_32bit_english_whql و یه فایل Physx مربوط به Direct X هست که فکر کنم موقع نصب باید نصب شن . ولی اونها رو هم یبار نصب کردم که باز جواب نداد .
آخه مسئله اینه اوندفعه اینهمه دنگ فنگ نداشت ! فقط دوستم بهم گفت فایل کرکش رو Paste نکن تو پوشه نصب و فقط بازی کن !
منم بازی کردم و مشکلی نبود . اینبار نمیدونم چرا ...
:41:

j_static
01-06-2010, 15:40
سلام كسي مي تونه جواب منو بده!!!
من بازي alpha protocol رو نصب كردم ولي وقتي بازي رو اجرا مي كنم اين پيغام ظاهر مي شه

file:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-6.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-7.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-8.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-9.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-10.jpgmicrosoft visual C++ runtime library
this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way please contact the application support...

كركش هم درست كردم ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد.مرسي

file:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GAMEH%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpg

j_static
01-06-2010, 17:35
من بازي alpha protocol رو نصب كردم ولي وقتي بازي رو اجرا مي كنم اين پيغام ظاهر مي شه

microsoft visual C++ runtime library
this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way please contact the application support

Dark Shine
01-06-2010, 20:08
rome total war هنگام اجرا میگه failed to initialize 3d audio
سی دی رامم هم خیلی ضعیفه!
اگه پوشه ای چیزی کم داره بدینش!

mehdy.z
01-06-2010, 20:48
DX داخل dvd بازی رو نصب کن ببین چی میشه...

clove
02-06-2010, 06:22
سلام

من بازی Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City رو نصب کردم ولی وقتی اجراش می کنم صفحه سیاه می شه وپیغام "out of range " میده.
کسی می دونه چطوری باید این گیر رو رفع کنم؟

Dark Shine
02-06-2010, 06:56
DX داخل dvd بازی رو نصب کن ببین چی میشه...
نصب شد فرقی نکرد...
یه ریستم کردم

sahar-hd
02-06-2010, 07:53

microsoft visual C++ runtime library
this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way please contact the application support

شما این (vcredist_x86)فایل پیدا کن و نصب کن

---------- Post added at 09:53 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

سلام

من بازی Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City رو نصب کردم ولی وقتی اجراش می کنم صفحه سیاه می شه وپیغام "out of range " میده.
کسی می دونه چطوری باید این گیر رو رفع کنم؟

ببین عزیز این هرور زمانی میاد که سیستم توانایی اجرای بازی نداشته باشه و صفحه سیاه میشه
مشخصات سیستم بگو؟؟؟؟؟
نرم افزارهای کمکی نصب کردین؟؟؟

hoora-1
02-06-2010, 12:41
سلام

من یه مشکلی دارم

وقتی nfs رو نصب می کنم یه اروری می ده و می گه d3dx9_34.dll رو نمی تونه تو کامپیوتر پیدا کنه !
می شه راهنماییم کنید چی کار کنم ؟

sahar-hd
02-06-2010, 16:18
سلام

من یه مشکلی دارم

وقتی nfs رو نصب می کنم یه اروری می ده و می گه d3dx9_34.dll رو نمی تونه تو کامپیوتر پیدا کنه !
می شه راهنماییم کنید چی کار کنم ؟

شما جدیدترن دایرکس بگیر و نصب کن DirectX 9 مشکلت حل میشه

Zelgadis
02-06-2010, 18:30
دوستان من یک مشکل در حین بازی assassins creed 2 دارم . وقتی که داخل شهر میرم و میخوام مپ رو باز کنم ، باز نمیشه. dvd بازی رو عوض کردم و یک پچ هم از جایی دانلود کردم و گذاشتم. و هرکاری کردم بازم مپ باز نمیشه. در ضمن ویندوز هم windows 7 هست.

vga sapphire 4870
windows 7

hejrati
02-06-2010, 20:32
سلام
بازي Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City رو نصب كردم . كرك Razor رو هم از توي تايپيك كرفتم نصب كردم موقع اجرا پيغام خطاي [SecuLauncher: failed to start application.[2000 رو ميده مشكل چيه ؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد . ويندوزم xp3 هستش .

hoora-1
02-06-2010, 22:33
سلام

ممنون مشکلم حل شد!!!

mohandes_2009
02-06-2010, 23:58
اینکه هر بازی نصب میکنم تا میاد تو بازی میپره بیرون و ارور game.exe میده چیه؟
کسی میدونه؟
شیفت رو بازی میکردم برای بار 2 که اومدم بازی کنم میپره بیرون ارور فایل اجرایی میده
کمک کنید اگه همچین مشکلی داشتید

edi2
03-06-2010, 10:16
سلام دوستان من بازی assassin creed 2 رو نصب کردم اما موقع اجرا میگه که باید به اینترنت وصل بشه و اجرا نمیشه باید چی کار کنم

camry
03-06-2010, 12:41
سلام
من یه مشکل فوق العاده ضروری دارم
تو موقع نصب بازی gears of warهو یه پنجره ای به نام feature trasfer error باز میشه و میگه :
feature:default feature
commponent:new commponent
file: F:\date6.cab
error:date error(cyclic redundancy check)
لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید
ممنون:40::40::11::11:

pooria.rio
03-06-2010, 13:07
سلام
من Shift رو نصب کردم
الان که میزنم اجرا بشه این ارور رو میده:
the program cant start because d3dx9_41.dll is missing from your computer.
try reinstalling program to fix this problem
ویندوزم 7 64 بیتی
direct x11
کانفیگ قطعاتم هم تو امضامه

arashbi2
03-06-2010, 13:30
سلام موقع نصب کانتر 1.6 این پیغام میاد سیستم در حد کافی خوب هست که ویندوز 7 64 بیتی (( رو ویندوز xp 32 بیتی دوستم هم امتحان کردم)) همش این 2 پیغام میاد
اگه توضیح بیشتر میخواد یا سوالی هست بگید
چرا این بازی اجرا نمیشه

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

دوستان من یک مشکل در حین بازی assassins creed 2 دارم . وقتی که داخل شهر میرم و میخوام مپ رو باز کنم ، باز نمیشه. dvd بازی رو عوض کردم و یک پچ هم از جایی دانلود کردم و گذاشتم. و هرکاری کردم بازم مپ باز نمیشه. در ضمن ویندوز هم windows 7 هست.

vga sapphire 4870
windows 7
احتمال زیاد به خاطر کرک بازی هست
کرکت کامل نیست باید یکی کامل ترشو بگیری
ماله منم از این قبیل مشکلات (( مپ رو نشون نده . صندوقچه رو باز نکنه . ادمی که باید باشه غیب میشد)) داشت اما بعد از 2 - 3 بار کرک عوض کردن یکی پیدا کردم که تا اخر بازی بدون مشکل رفت

Ali0541
03-06-2010, 14:10
سلام
دوستان من بازی pes2009 رو نصب کردم ولی هنگام اجرا پیغام خطا میده

چه کار کنم؟؟؟

camry
03-06-2010, 15:21
سلام
من یه مشکل فوق العاده ضروری دارم
تو موقع نصب بازی gears of warهو یه پنجره ای به نام feature trasfer error باز میشه و میگه :

لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید

کسی کمک نمیکنه خیلی ضروریه

mefmef
03-06-2010, 18:07
دوستان سلام
بازی فرار از زندان چطوری نصب می شه ؟

pooria.rio
04-06-2010, 11:06
سلام
من Shift رو نصب کردم
الان که میزنم اجرا بشه این ارور رو میده:
the program cant start because d3dx9_41.dll is missing from your computer.
try reinstalling program to fix this problem
ویندوزم 7 64 بیتی
direct x11
کانفیگ قطعاتم هم تو امضامه

کسی نبودحواب بده :19::19::19:

Deadman Walikng
04-06-2010, 11:54
سلام
من GTA IV رو روی windows7:8: نصب کردم اما برای اجرای بازی لازمه که یک offline account بسازم. کسی میدونه چطوری باید اکانت بسازم؟:13:

rezapassword
04-06-2010, 12:00
سلام دوستان من این بازی رو نصب میکنم که باید با یه لانچر اجرا بشه
بازی مطعلق به شرکت سریر هست و در 2 سی دی ارائه شده
بعد از نصب این پیام ظاهر میشود
که میگوید فایل تنظیمات به هم خورده چه طور درستش کنم
این عکس :
اینم فایل INI

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

سلام

چه کار کنم؟؟؟
از اسم فایل مشخصه
دایرکت ایکس داخل DVD رو نصب کن

mefmef
04-06-2010, 12:58
دوستان سلام
بازی فرار از زندان چطوری نصب می شه ؟

امروز نیاز مند یاری سبزتان هستم !!!!

Alex Fera
04-06-2010, 13:10
امروز نیاز مند یاری سبزتان هستم !!!!
اولا این که بهت توصیه میکنم اصلا نصب نکنی اگر هم میخوای نصب کنی واقعا پدر در اره توی اینترنت اموزش کاملش هست توی گوگل اینو جستجو کن:"راهنمای نصب بازی فرار از زندان"

سرباز ایرانی
04-06-2010, 13:30
بازی desperados 2 رو نصب کردم ولی سرعت بازی خیلی خیلی کمه
من desperados 3 (heldorado( هم با همین سیستم با resulation بالا بازی کردم گرافیک بازی ها یکیه حتی از نرم افزار هایی که سرعت بازی ها رو بالا می برن هم استفاده کردم ولی جواب نداده. کمک کنید
سیستم خودم
گرافیک : 256- geforce 6200
رم : 512
سی پیو : 2.42 گیگاهرتز

camry
04-06-2010, 13:45
من این مشکلرو دارم اما ویندوز من سون هست:

underworld
04-06-2010, 15:32
سلام دوستان
من توی اجرای بازی GTA IV Episodes from .... مشکل دارم
هر 2 تا کرک razor1911 و reloaded هم امتحان کردم
وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم پیغام زیر رو میده

وقتی هم که فایل xlive رو دانلود کردم و رفت توی منوی بازی, روی گزینه Live که کلیک میکنم هیچی نمیشه
وقتی هم که بدون ساختن اکانت گزینه start رو میزنم پیغام زیر رو میده

و وقتی که Enter میکنم توی لودینگ بازی میمونه و چند ثانیه بعدش میپره بیرون!

sahar-hd
04-06-2010, 18:15
سلام دوستان من بازی assassin creed 2 رو نصب کردم اما موقع اجرا میگه که باید به اینترنت وصل بشه و اجرا نمیشه باید چی کار کنم

ببین دوست من برای این مشکل کرک هایی معرفی شده همچنین فایلهای رجیستری
تو گوگل فارسی یه چرخ بزن پیدا میکنی

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

کسی نبودحواب بده :19::19::19:

ببین این فایل برای دایرکس این دایرکسی که داری پاک کن و یه جدید بگیر
میتونی تنها این فایل تو گوگل بچرخی و سایت های انگلیسی دارن واسه دان کردن
بگیر و تو system 32 بریز

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

سلام
من GTA IV رو روی windows7:8: نصب کردم اما برای اجرای بازی لازمه که یک offline account بسازم. کسی میدونه چطوری باید اکانت بسازم؟:13:

شما اول کلید home روی کیبورد بزن creat accontبزن و اسم بده و join کن . done بزن
همین

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

سلام

چه کار کنم؟؟؟

دایرکس 9 و10 بگیر نصب کن حل میشه
موفق باشی

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

کسی کمک نمیکنه خیلی ضروریه

این ارور برای نصب میتونه باسه در زمان نصب مشکلی پیش اومده
بازی پاک کن و دوباره بریز
از سالم بودن بازی هم مطمئن شو
موفق باشی

sahar-hd
04-06-2010, 18:21
بازی desperados 2 رو نصب کردم ولی سرعت بازی خیلی خیلی کمه
من desperados 3 (heldorado( هم با همین سیستم با resulation بالا بازی کردم گرافیک بازی ها یکیه حتی از نرم افزار هایی که سرعت بازی ها رو بالا می برن هم استفاده کردم ولی جواب نداده. کمک کنید
سیستم خودم
گرافیک : 256- geforce 6200
رم : 512
سی پیو : 2.42 گیگاهرتز

چند فریم داری؟
با برنامه fraps ببین چند فریم داری و بعد گرافیک بازی بیار پایین ببین چند فریم داری و آیا بازی هنوز کنده؟؟؟؟
موفق باشی

MobinS
04-06-2010, 18:53
دوستان ، من قبلا بازی battlefield رو بازی می کردم ، اما جدیدا که ریختم بازی رو ، وقتی اجراش می کردم پیغام می داد و صفحه سیاه میشد ، پیغامشم قابل ملاحضه نبود! باید چیکار کنم؟

بازی battlefield 2142 رو ریختم و پچ جدیدشو دانلود کردم ، ولی وقتی پچ رو اجرا می کنم می گه بازی پیدا نشد ، مشکل از چیه؟

بازی battlefield 1942 رو ریختم ، وقتی اجراش می کنم پیغام میده و روی play کلیک می کنم پیغام میده
please insert either cd
هیچ کرکی هم بازی نداره ، چیکار کنم؟
ممنون میشم جوابمو بدین

سرباز ایرانی
04-06-2010, 19:55
چند فریم داری؟
با برنامه fraps ببین چند فریم داری و بعد گرافیک بازی بیار پایین ببین چند فریم داری و آیا بازی هنوز کنده؟؟؟؟
موفق باشی
تکسچره ها رو low می کنم و همه چیزو پایین میارم ولی فریم 2 هست . حتی حداقل سیستمش هم با گرافیک 128 و رم 512 باید اجرا بشه نمیدونم چیکار کنم .

LOVERN
04-06-2010, 20:15
سلام یعنی هیشکی نیس به داده ما برسه؟!
موقع نصب بازی general zero hour پیغامی میده که پوشه ای به اسم support پیدا نشد. اگه کسی این فولدر رو برای من اپلود کنه ممنون میشم. حجم زیادی هم نداره. لطفا به داد ما برسید! از بس که تو اینترنت دنیال این فولدر کشتم کمرم شکست! پیلیز هلپ می!

hejrati
04-06-2010, 22:09
سلام
بازي Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City رو نصب كردم . كرك Razor رو هم از توي تايپيك كرفتم نصب كردم موقع اجرا پيغام خطاي [SecuLauncher: failed to start application.[2000 رو ميده مشكل چيه ؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد . ويندوزم xp3 هستش .

كسي نيست كمك كنه ؟؟

thebababarghi
05-06-2010, 02:31
man raftam roye in linke

vali bad az nasb baraye hal moshkel az man registery key mikhad ke oonam bayad bekharam hala man raho dorost nemiram ya inke hame shoma kharidin

javad-RM
05-06-2010, 03:07
سلام....!
من اول بازی assassins II گیر کردم اون جایی که پدر ایسیو میگه نامه لورنزو رو برسون تو رادار(نقشه) هیچ هدفی رو مشخص نمی کنه بازی رو دو سه بار پاک و نصب کردم فرقی نکرد مشکل از سی دی بازیه یا کلا سبک بازی همین جوریه؟
میشه لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

M A X I M U M
05-06-2010, 04:56
سلام....!
من اول بازی assassins II گیر کردم اون جایی که پدر ایسیو میگه نامه لورنزو رو برسون تو رادار(نقشه) هیچ هدفی رو مشخص نمی کنه بازی رو دو سه بار پاک و نصب کردم فرقی نکرد مشکل از سی دی بازیه یا کلا سبک بازی همین جوریه؟
میشه لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
مشکل از فایل کرکه به تاپیک نحوه اجرای بازی assassind creed 2 در صفحه اصلی انجمن بازی های کامپیوتری مراجعه کن

موقع نصب بازی general zero hour پیغامی میده که پوشه ای به اسم support پیدا نشد. اگه کسی این فولدر رو برای من اپلود کنه ممنون میشم. حجم زیادی هم نداره. لطفا به داد ما برسید! از بس که تو اینترنت دنیال این فولدر کشتم کمرم شکست! پیلیز هلپ می!
شما مجبوری سی دی بازی رو عوض کنی چون این بازی پچ داره بسته به نسخه بازیت فایل ها فرق می کنه
سایز پوشه ساپورت چقدره ؟

كسي نيست كمك كنه ؟؟
روی فایل اجراییت راست کلیک کن و از قسمت کامپتیبیلیتی یا همون سازگاری گزینه ویندوز 2000 رو انتخاب کن
امتحان کن

esi222
05-06-2010, 09:42
سلام به همه دوستان
من تو بازی کرایسیس تو مرحله 98_RECKONING_15m_57s مشکل اساسی دارم.در حالیکه تاحالا هیچ مشکلی نداشتم،نمیدونم متوجه شدین کدوم مرحله رو گفتم یا نه !(اونجایی که سوار سفینه میشدیم همه رو نابود میکردیم بعدش میرفتیم تو پایگاه خودمون که بعد یه اتفاقی پایگاه آتیش میگیره که باید از اونجا با شکوندن در خروجی بیای بیرون ...همین جاها گیر میکنه)
بعد چند دقیقه کوچولو بازی کردن گیر میکنه طوری که باید از بازی بیام بیرون.هیچ error خاصی هم نمیده.من کلا کرایسیس رو تو رزولیشن فول اچ دی با تمام جزئیات و AA*4 بازی میکردم واسه همین گفتم که شاید نتونه این قسمت رو اینجوری جواب بده رزولیشن و جزئیات رو کاملا آوردم پایین باز جواب نداد یعنی هیچ فرقی نکرد.نمیدونم واقعا مشکل از کجاست.لطفا راهنماییم کنید.
ممنون
اینم مشخصات سیستم:
CPU:Intel Q8400
MB:ASUS P5Q3
RAM:Geil 2048MB DDR3(1333)
VGA:Gygabyte 5770
PSU:Green 535B

sahar-hd
05-06-2010, 10:32
تکسچره ها رو low می کنم و همه چیزو پایین میارم ولی فریم 2 هست . حتی حداقل سیستمش هم با گرافیک 128 و رم 512 باید اجرا بشه نمیدونم چیکار کنم .

ببین یه کار کن که مطکئن شی سی دی سالمه روی یه سیستم دیگه نصب کن ببین بازم کنده؟؟

منم یه بار یه بازی فکر کنم ماشین و موتور بود که کند بود کلا بازیش مشکل داشت و در لودینگ گیر میکرد
شاید بازی خراب باشه
من تا حالا به این مشکل بر نخوردم که تا این حد باشه
شاید از کرک باشه
دقیق نمیدونم چی بگم ولی شاید بازی خراب باشه

MobinS
05-06-2010, 10:38
دوستان ، من قبلا بازی battlefield رو بازی می کردم ، اما جدیدا که ریختم بازی رو ، وقتی اجراش می کردم پیغام می داد و صفحه سیاه میشد ، پیغامشم قابل ملاحضه نبود! باید چیکار کنم؟

بازی battlefield 2142 رو ریختم و پچ جدیدشو دانلود کردم ، ولی وقتی پچ رو اجرا می کنم می گه بازی پیدا نشد ، مشکل از چیه؟

بازی battlefield 1942 رو ریختم ، وقتی اجراش می کنم پیغام میده و روی play کلیک می کنم پیغام میده
please insert either cd
ممنون میشم جوابمو بدین

کسی نیست جواب بده؟

omidooo
05-06-2010, 10:58
مشکل در اجرای battlefield bad company2
موقع اجرا این ارور رو میده :
This application has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.

camry
05-06-2010, 11:47
این ارور برای نصب میتونه باسه در زمان نصب مشکلی پیش اومده
بازی پاک کن و دوباره بریز
از سالم بودن بازی هم مطمئن شو
موفق باشی
به پست 12161 یه نگاهی بندازید
من قبلا این بازی روی ویندوز قبلی که xp بود (مشکل از بازی نیست )به راحتی نصب کردم اما حالا این ارور رو میده و میگه که توی انتقال یک فایل مشکل به وجود اومده حالا من موندم چه کار کنم لطفا کمکم کنید

با تشکر:40::40::40:

LOVERN
05-06-2010, 13:25
شما مجبوری سی دی بازی رو عوض کنی چون این بازی پچ داره بسته به نسخه بازیت فایل ها فرق می کنه
سایز پوشه ساپورت چقدره ؟
سلام ممنون که جواب دادی ولی من از پچ استفاده نمیکنم! سایز پوشه ساپرت هم فکر کنم زیر یک مگ باشه.
اینم خطایی که میده. اگه پوشه ساپرت رو اپلود کنی ممنون میشم.
---------------------------
Severe
Unable to launch D:\Temp\Image\C&C 1,2,3\C&C2\Support\Command and Conquer Generals Zero Hour_code.exe.
OK

sahar-hd
05-06-2010, 17:21
به پست 12161 یه نگاهی بندازید
من قبلا این بازی روی ویندوز قبلی که xp بود (مشکل از بازی نیست )به راحتی نصب کردم اما حالا این ارور رو میده و میگه که توی انتقال یک فایل مشکل به وجود اومده حالا من موندم چه کار کنم لطفا کمکم کنید

با تشکر:40::40::40:

بجز این بازی بازیه دیگه ای هم نصب کردی رو این ویندوز؟؟؟
برای من یه بار از این مشکل پیش اومد از یکی از برنامه های کمکی بود ورژن جدیدش گرفتم ریختم درست شد
تو هم برنامه های کمکی از دایرکس 9-10-11 تا visual ++2005 و ... بگیر و نصب کن شاید درست شد

Ali0541
05-06-2010, 18:21
---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

دایرکس 9 و10 بگیر نصب کن حل میشه
موفق باشی

هم داریکت ایکس 9 و 10 رو گرفتم و نصب کردم.
من یادم هست برای اعمال تغییرات در رجیستری به وسیله Directx باید یک مسیر رو می رفتم ولی اون مسیر یادم نیست لطفا کمک کنید.:41:

hejrati
05-06-2010, 18:48
سلام

كسي نيست كمك كنه ؟؟

روی فایل اجراییت راست کلیک کن و از قسمت کامپتیبیلیتی یا همون سازگاری گزینه ویندوز 2000 رو انتخاب کن
امتحان کن

كردم نشد - بايستي يك برنامه كمكي كم داشته باشه -

esi222
05-06-2010, 21:49
مشکل من چی میشه کسی نمیتونه کمکم کنه
لطفا راهنماییم کنید دوستان

oomidd
06-06-2010, 06:17
سلام دوستان شايد اينجا جاش نباشه بپرسم.ولي ممنون ميشم جواب بديد من يه مشكل با آپديت كردن درايو كارت گرافيكم دارم هر كاري ميكنم آپ نميشه اين ارورو ميده
the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.setup will now exit
كارتمم 9500gt ممنون ميشم بگيد مشكل از كجاست.

SHADEL
06-06-2010, 14:17
سلام بچه ها من gta episode from liberty city رو گرفتم نصب کردم.کرکشم razor 1911 .وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم.این ارور رو میده.
the ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll
واسه چیه ؟
کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممک؟؟؟؟؟؟
کار مارو هم راه بندازید.

reza_gifo
06-06-2010, 15:03
salam dustan
man gta iv episodes from liberty city ro gereftam nasb kardam ama mogheye bazi hamash vaimise,mishe begin chera? merc

SHADEL
06-06-2010, 15:54
سلام دوستان شايد اينجا جاش نباشه بپرسم.ولي ممنون ميشم جواب بديد من يه مشكل با آپديت كردن درايو كارت گرافيكم دارم هر كاري ميكنم آپ نميشه اين ارورو ميده
the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.setup will now exit
كارتمم 9500gt ممنون ميشم بگيد مشكل از كجاست.

درایوری که شما داری با کارت گرافیکت سازگاری نداره و برای کارت گرافیک شما ساخته نشده.

hayejan
06-06-2010, 20:21
من قبلا بازی ها رو بدون افت فریم اجرا می کردم ولی الان با مشکل افت فریم موا جه هستم . مثلا بازی GTA IV رو قبلا بدون افت فریم بازی میکردم ولی الان که دوباره نصبش کردم افت فریم دارم .مشخصات سیستمم اینه

CPU:Intel 7300 2.66
GPU:Geforce 9500 1 GB
Ram:4 GiB
Windows :Seven
درایور کارت گرافیکم رو هم آپدیت کردم . از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنن که اشکال کار از کجاست؟

camry
06-06-2010, 20:41
برای من یه بار از این مشکل پیش اومد از یکی از برنامه های کمکی بود ورژن جدیدش گرفتم ریختم درست شد
تو هم برنامه های کمکی از دایرکس 9-10-11 تا visual ++2005 و ... بگیر و نصب کن شاید درست شد
بله من بازیای دیگه ایو روی همین ویندوز نصب کردم اما حالا که می خوام این بازیو نصب کنم این ارور رو میده در ضمن این مشکل برای نصب دو بازی برای من به وجود اومده
اون برنامه های کمکیو هم نصب کردم اما بازم ارور میده

mehdy.z
06-06-2010, 20:55
سلام بچه ها من gta episode from liberty city رو گرفتم نصب کردم.کرکشم razor 1911 .وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم.این ارور رو میده.
the ordinal 5372 could not be located in the dynamic link library xlive.dll
واسه چیه ؟
کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممک؟؟؟؟؟؟
کار مارو هم راه بندازید.
ما اگه برنامه xlive رو نصب نکردی حتما نصب کن...

saeid6441
06-06-2010, 21:31
سلام
یه سوال داستم روی ویندوز هفت 64 بیتی برای نصب بازی مشکل دارم باید ویندوز 32 بیتی بریزم یا راه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

mehdy.z
06-06-2010, 23:39
سلام
یه سوال داستم روی ویندوز هفت 64 بیتی برای نصب بازی مشکل دارم باید ویندوز 32 بیتی بریزم یا راه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
خیر اصولا اگه برنامه ای روی ویندوز 64 بیت قابل نصب نباشه نمیشه کاریش کرد!!
ولی کمتر برنامه یا بازی جدیدی اینجور مکشلاتی رو دارند مگه اینکه بازیت قدیمی باشه...

LOVERN
06-06-2010, 23:57

medhi121
07-06-2010, 01:02
سلام موقع نصب بازی sprinter convection به یه ارور بر میخورم که میگه باید نرم افزار Microsoft Visual c++ نصب کنم ولی هر کاری مکنم که نصبش کنم ارور میده

oomidd
07-06-2010, 09:44
درایوری که شما داری با کارت گرافیکت سازگاری نداره و برای کارت گرافیک شما ساخته نشده.
خيلي ممنون كه داريد راهنماييم ميكنيد .اگه ميشه بگيد آخرين درايو كارت Geforce 9500 1 GB از كجا ميتونم بگيرم

hayejan
07-06-2010, 12:10
من قبلا بازی ها رو بدون افت فریم اجرا می کردم ولی الان با مشکل افت فریم موا جه هستم . مثلا بازی GTA IV رو قبلا بدون افت فریم بازی میکردم ولی الان که دوباره نصبش کردم افت فریم دارم .مشخصات سیستمم اینه

CPU:Intel 7300 2.66
GPU:Geforce 9500 1 GB
Ram:4 GiB
Windows :Seven
درایور کارت گرافیکم رو هم آپدیت کردم . از دوستان عزیز میخوام که منو راهنمایی کنن که اشکال کار از کجاست؟

هیچ کس نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alex Fera
07-06-2010, 12:19
خيلي ممنون كه داريد راهنماييم ميكنيد .اگه ميشه بگيد آخرين درايو كارت Geforce 9500 1 GB از كجا ميتونم بگيرم
سلام شما میتونید از اینجا بگیرید البته حجمش بالاست:

sahar-hd
07-06-2010, 15:01

من بازیش دارم اما حس نصب نیست
حجم ساپورت چقدره دقیق؟؟؟

ali-07
07-06-2010, 15:31
هیچ کس نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

براي اينكه فريم بيشتري از بازي ها بگيرين ميتونين اين چنتا كارو بكني:
1-درايو ويندوز و درايوي كه بازي درش نصب هست را تا خد ممكن خالي كنيد
2-تمامي درايو از جمله دراور ويندوز و درايوي كه بازي درش نصب هست رو defrag كنيد
3-تمامي درايوهاتون رو scan disk و scan for bad sector كنيد
4-جديد ترين درايور كارت گرافيكتون رو دانلود كنيد
5-بازي ها در ويتدوز 7 كمي افت فريم ميگيرن،پس حداامكان از xp استفاده كنيد
6-مطمئن باشيد كه هنگام اجراي بازي هيچ برنامه اضافي باز نباشه
7-سعي كنيد هميشه به سيستمتون برسين تا دچار مشكل نشين
:20:

من بازیش دارم اما حس نصب نیست
حجم ساپورت چقدره دقیق؟؟؟

منم اين فايلو دارم اما سرعتم خيلي پايينه نميتونم برات آپ كنم حجمش براي من حدود 3 مگ هست درسته؟:8:

MobinS
07-06-2010, 19:01

please insert either cd
ممنون میشم جوابمو بدین

کسینیست جواب بده؟؟؟؟؟

medhi121
08-06-2010, 08:51
کسینیست جواب بده؟؟؟؟؟

اگه مشکل سخت افزاری نباشه پس نتیجه میگیریم اشکال از پچ هستش:10:

serwiliam
09-06-2010, 10:54
کسینیست جواب بده؟؟؟؟؟

سلام. فک کنم تو cdیا dvd اخرش یه فایل بنام درایور هست. فایل های توشو اجرا کن.:41::10:

serwiliam
09-06-2010, 11:00
مشکل در اجرای battlefield bad company2
موقع اجرا این ارور رو میده :
This application has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.

از پست بالام استفاده کن 100 درصد رفع میشه.:5:

Rooh Savar
09-06-2010, 11:13
با ارض سلام و خسته نباشید .
من بازی Dead Space را خریداری کردم اما و قتی توی دی وی دی 1 روی فایل setup.exe کلیک می کنم ارور می ده لطفا کمکم کنید !
یکی از ارور ها :
یکی دیگر هم :
هست لطفا کمک کنید !

eimanpaladin
09-06-2010, 11:49
با سلام من بازی dark voidرو نصب کردم وقتی میرم تو بازی بازی full اسکرین نیست
تو بخش گرافیک هم همچین چیزی نبود میشه بگید مشلک از کجاست

mehdy.z
10-06-2010, 12:26
با سلام من بازی dark voidرو نصب کردم وقتی میرم تو بازی بازی full اسکرین نیست
تو بخش گرافیک هم همچین چیزی نبود میشه بگید مشلک از کجاست
این مشکل گاهی برای بعضی بازیها پیش میاد شما دو تا کار کن:
1-وقتی رفتی توی بازی گزینه Alt+Enter رو با هم بزن ببین فول اسکرین میشه...
2-اگه نشد ببین توی تنظیمات بازی چیزی به اسم windows mode هست یا نه اگه هست تیکش رو بردار...

camry
10-06-2010, 17:14

بله من بازیای دیگه ایو روی همین ویندوز نصب کردم اما حالا که می خوام این بازیو نصب کنم این ارور رو میده در ضمن این مشکل برای نصب دو بازی برای من به وجود اومده
آخر کسی جواب مارو نداد :41:

mehdy.z
10-06-2010, 20:59
آخر کسی جواب مارو نداد :41:

اگه مشکلت اینه DVD بازی احتمالا خراب شده!!!!

khalilpakbaz
10-06-2010, 21:21
سلام

دوستان من بازی آواتار رو نصب کردم رو لب تابم حالا که میخوام بازی کنم یه صفحه سیاه میاد و هیچی نمیشه دیگه . ویندوز 7 هم دارم. به نظرتون مشکل از چیه؟ پچش رو هم نصب کردم . به خدا خسته شدم از بس بازی خریدم و کار نکرد. خواهش میکنم یکی کمکم کنه.

مشخصات لب تاب هم اینه:

CPU: Core 2 Dou 1.83
Ram:2 GB
Graphic: ATI Xpress 1250 -256 MB Total:895

Counter Source
10-06-2010, 22:13
با سلام خدمت همه دوستان گل. یه مشکلی تو بازی کانتر سورس دارم که الان مطرح میکنم: من چند تا اسکین مپ از سایت FPSBANANA دانلود کردم و تو پوشه مپ بازی ریختم ولی وقتی میرم تو بازی و میخوام مپ جدید رو اجرا کنم لود نمیشه! کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاس؟؟؟

mehdy.z
11-06-2010, 15:25
سلام

دوستان من بازی آواتار رو نصب کردم رو لب تابم حالا که میخوام بازی کنم یه صفحه سیاه میاد و هیچی نمیشه دیگه . ویندوز 7 هم دارم. به نظرتون مشکل از چیه؟ پچش رو هم نصب کردم . به خدا خسته شدم از بس بازی خریدم و کار نکرد. خواهش میکنم یکی کمکم کنه.

مشخصات لب تاب هم اینه:

CPU: Core 2 Dou 1.83
Ram:2 GB
Graphic: ATI Xpress 1250 -256 MB Total:895

مدل دقیق لپ تاپت روبگو...

amamset
11-06-2010, 16:47
سلام من تو کانوکشن مکشل صدا دارم :31:!!!!تیر که می زنم صدای افتادن رو زمین رو می شنوم ولی صدای دیگری نمیآد

khalilpakbaz
11-06-2010, 17:05
مدل دقیق لپ تاپت روبگو...

سلام

لپ تاب من LG هست مدل R405 .

Model :LG R405-A.CPS2E1
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5550 @ 1.83GHz
RAM: 2GB
Graphic : ATI Radeon Xpress 1250 895 MB Total available graphics memory
System Type : 32-bit operating system
DirectX Version : DirectX 9.0 or better

SHADEL
11-06-2010, 20:34
سلام بچه ها من بازی Tom Clancy's Splinter Cell Conviction رو گرفتم و تا مرحله ای هم که دخترش رو پیدا می کنه رفتم .بدون مشکلی.
الان که مخی خوام بازی رو اجرا کنم.این ارور رو میده.:
unisoft game luncher error:
error code 2
یوبی گیم لانچر رو هم نصب کردم دوباره ولی درست نشد.
چی کار کنم؟

jack bauver
11-06-2010, 22:39
سلام من بازی call of duty 5 رو نصب میکنم . بدون اشکال بازی اجرا میشه ولی تو لودینگ مرحله 2 گیر میکنه و از بازی میندازم بیرون لطفا کمکم کنید
گرافیک = جی فور1 گیگا بایت رم
cpu= pentium 4 3.00 GHz

mehdy.z
11-06-2010, 23:41
سلام

لپ تاب من LG هست مدل R405 .

Model :LG R405-A.CPS2E1
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5550 @ 1.83GHz
RAM: 2GB
Graphic : ATI Radeon Xpress 1250 895 MB Total available graphics memory
System Type : 32-bit operating system
DirectX Version : DirectX 9.0 or better

خوب معلوم شد گرافیکت خیلی ضعیفه اصلا به درد بازیهای امروزی نمی خوره این چیپست گرافیک به طور استاندار 128mb حافظه رم رو بیشتر نمی تونه ساپورت کنه اونم با پشتیبانی dx9 که اصلا توی اون قابلیت اجرای بازیهای کنونی وجود نداره:13:
دیگه ضعف وحشتناکش توی پردازش بماند!!!

khalilpakbaz
12-06-2010, 02:26
خوب معلوم شد گرافیکت خیلی ضعیفه اصلا به درد بازیهای امروزی نمی خوره این چیپست گرافیک به طور استاندار 128mb حافظه رم رو بیشتر نمی تونه ساپورت کنه اونم با پشتیبانی dx9 که اصلا توی اون قابلیت اجرای بازیهای کنونی وجود نداره:13:
دیگه ضعف وحشتناکش توی پردازش بماند!!!

آره میدونم دیگه لب تابم قدیمی شده آخه الان 2 سال و نیم هست که خریدم و دیگه عمری ازش گذشته :19:.

ارتقا هم نمیشه داد و ظاهرا چاره ای نیست جز فروش اون و خرید مدل جدید.

به هر حال ممنون از راهنماییتون .

Dark Shine
12-06-2010, 11:57
یکی کمک کنه حیاتیه:31:

mohammad2100
12-06-2010, 13:18
سلام بچه ها
اقا من تو GTA 4 EFLC تو بخش اولش اونی که جانی بازی میکنه تو گروه لاست مشکل دارم اون مرحله ای که با نیکو توی یک معامله تو یک موزه هستند من اونجا رو رد میکنم یعنی پولارو برمیدارم از موزه میزنم بیرون و مافیا رو ناکار میکنم بعد پلیا رو گم میکنم میرم پیش جیم پولو میدم به جیم بعد مرحله تموم میشه میره رو Loading تا 30 دقیقه هم در نمیاد تست شده شاید بعد30 دقیقه دربیاد !!! کسی نیست کمک کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پچ بازی هم 1.0 بود کردمش 1.1 درست نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرکم رازور هستش و نسخه ای که خریدم 5 دی وی دی
رمم 4 گیکه کینک استون و یو مکس
وی جی ای :8600
درایور ها به روز
همه برنامه های جانبی نصب شده
ویندز هم سون 32 بیت

mehrzad5
12-06-2010, 17:33
سلام.
splinter cell رو روی ویندوز 7 ، به محص اینکه اجرا می کنم،از بازی میپره بیرون.
ویندوز سالم،directx و driver گرافیک نصبه.
کمکم کنید.

hosein ati
12-06-2010, 20:23
سلام من کمکی خیلی اساسی در مورد این بازی نیاز دارم
بعد از نصب بازی کار نکرد بعد از جستجو فهمیدم باید تاریخ کامپیوتر را عوض کنم این کار کردم مشکل حل شد.
بعدش خواستم برم تو بازیپWarGame-G4WLive را اجرا کردم رفت توی بازی و سه تبلیغ نشان داد و پرید بیرون .
بعدش startup.exe را اجرا کردم اون می خواست بره توی بازی یه صحفه اومد گزینه ی play داشت زدم رفت توی بازی ولی اصلا وارد نشد همونجا پرید بیرون و نوشت to play gears of war please double click on startup.exe و گزینه ی ok را زدم و دوباره startup.exe را دوباره اجرا کردم ولی نوشت another instance of startup.exe is already runnig حالا نمی دونم چکار کنم
لطفا کمک کنید

zeinab t
12-06-2010, 23:28
سلام
یه سوال دارم
من بازی resident evil 5 رو گرفتم و بازی میکنم ولی نمیدونم چجوری باید save کنم
قبلآ resident evil 3 رو بازی کردم و میدونم چجوری save میشه ولی تو این یکی هرچی میگردم نمی فهمم چکار باید بکنم
ممنون میشم یکی کمکم کنه

kaveh dadkhah
13-06-2010, 08:57
سلام من امروز از اينجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید warcraft the frozen trone رو دانلود كردم ولي وقتي ميخوام نصبش كنم ميگه please install warcraft 3 before installing the frozen trone
ميشه راهنمايي كنيد!!

arashbi2
13-06-2010, 09:13
warcraft the frozen trone یک پچ هست که روی بازی warcraft 3 ring of choice اضافه میشه و مپ های بیشتر و عملیات و... رو افزایش میده شما باید اول اون بازی رو نصب کنی

mehrzad5
13-06-2010, 12:01
سلام.
کمکم کنید.

mehdy.z
14-06-2010, 00:00
سلام
یه سوال دارم
من بازی resident evil 5 رو گرفتم و بازی میکنم ولی نمیدونم چجوری باید save کنم
قبلآ resident evil 3 رو بازی کردم و میدونم چجوری save میشه ولی تو این یکی هرچی میگردم نمی فهمم چکار باید بکنم
ممنون میشم یکی کمکم کنه
این بازی زمین تا آسمون با RE3 فرق میکنه!!!
بابا سال 98 کجا 2009 کجا:18:
این بازی بوسیله برنامه Gfwlive کار میکنه که شما باید اون رو نصب بعد وقتی بازی بالا میاد یه اکانت آفلاین بسازی وقتی این کار رو کردی خودش به طور اتوماتیک بازی رو سیو میکنه:46:

nima643
14-06-2010, 02:07
دوستان یه سوال داشتم :
من بازی C&C generals zero hour رو به بدون هیچ مشکلی روی سیستم قبلیم نصب و بازی میکردم ولی از وقتی که سیستم رو ارتقا دادم بعد از نصب از روی همون دیسک ها و بعد از crack کردن وقتی بازی رو اجرا میکنم هنگ میکنه و به حالت not responding در میاد
کسی میدونه چه علتی داره ؟
از درایور vga میتونه باشه ؟

mehrzad5
14-06-2010, 07:27
سلام.
کمکم کنید.

یکی نیست جواب بده؟

kaveh dadkhah
14-06-2010, 09:45
warcraft the frozen trone یک پچ هست که روی بازی warcraft 3 ring of choice اضافه میشه و مپ های بیشتر و عملیات و... رو افزایش میده شما باید اول اون بازی رو نصب کنی

مطمئن هستيد كه اسمش درسته چون من سرچ كردم نبود . بازي هاش / Warcraft III: The Frozen Throne
Warcraft III: Reign of Chaos (PC Warcraft III: Battlechest World Of Warcraft - Wrath Of The Lich King بود و ring of choice پيدا نكردم!!

Dark Shine
14-06-2010, 10:29
اینجا کسی جواب نمیده؟

arashbi2
14-06-2010, 11:45
مطمئن هستيد كه اسمش درسته چون من سرچ كردم نبود . بازي هاش / Warcraft III: The Frozen Throne
Warcraft III: Reign of Chaos (PC Warcraft III: Battlechest World Of Warcraft - Wrath Of The Lich King بود و ring of choice پيدا نكردم!!
اوه ه شرمنده من اینو تو گوگل زده بودم که درستش رو به من بگه ولی فکر کنم جواب اشتباه داده بود
همین هست Warcraft III: Reign of Chaos
اینم عکس از منوی بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

basketball
14-06-2010, 12:03
سلام
من سیستم خوبی دارم ولی وقتی nba 2k10 رو بازی می کنم بعد از چند دقیقه بازی اسلوموشن میشه و کند میشه بعد باید یه 2 دقیقه از بازی بیام بیرون بعد سوئیچ می کنم میرم تو بازی درست میشه بعد از 7 یا 8 دقیقه همین اتفاق می افته؟
شما هم همین مشکلو دارید؟
این سیستم منه
vga: gigabyte 1gig 9400
cpu: e5200
ram" 2 gig geil
hard: 320 maxtor
motherbord: p31

R O O T
14-06-2010, 18:53
سلام من fifa manager 08 نصب کرده بودم ولی به دلیلی مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و چون دی وی دیه بازیو نداشتم مجبور شدم کل بازی رو توی درایو دیگه کپی کنم ولی الان که میخام بازیو تو درایو جدید اجرا کنم اصلا اجرا نمیشه و هیچ اروری هم نمیده کسی میدونه مشکل از چیه؟

zeinab t
14-06-2010, 23:29
mehdy.z ممنون از راهنماییت :40:

aa_4030
15-06-2010, 10:13
بازی cod:modern warfer 2 تو مرحلهی هلی کوپتر میاد بیرون کمک کنید

popowoody
15-06-2010, 12:33
من نمی تونم gta iv رو نصب کنم بکی کمکم کنه

Rooh1368
15-06-2010, 18:07
سلام دوستان من چندبارسوالم مطرح کردم کسی جواب نداد کرک برای بازی بتمن می خواستم کرکی که کاملا تست شده باشه که بتونم سیو کنم ومشکلی تا اخر بازی پیش نیاد یک کرک در همین تاپیک استفاده کردم تا وسط بازی سیو کرد بعد سیو پاک شد یه نفر جواب بده

javad-RM
15-06-2010, 21:52
تو بازی ASSASSINS II یه مرحله ای گیر کردم که ازم میخواد به طرف میله بپرم اما وقتی می پرم به میله نمی رسه کسی بازی رو تموم کرده؟
لطفا یکی کمک کنه
از مرحله عکس گرفتم که میذارم ..............

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

چطوری عکس ها رو بذارم؟

javad-RM
15-06-2010, 22:37
تو بازی ASSASSINS II یه مرحله ای گیر کردم که ازم میخواد به طرف میله بپرم اما وقتی می پرم به میله نمی رسه کسی بازی رو تموم کرده؟
لطفا یکی کمک کنه
از مرحله عکس گرفتم که میذارم ....................

چطوری عکس ها رو بذارم؟

r_a_z
15-06-2010, 23:21
من این بازی رو بارها و بارها نصب کردم و بدون مشکل بازی کردم و لی چند وقته وقتی نصبش می کنم موقع اجرا بازی کند اجرا می شه و ریپ می زنه چند بار ویندوز عوض کردم ولی همچنان اوضاع همونجوره منو راهنمایی کنید که دقیقا مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

دقت کنید قبلا بازی بدون مشکل بوده و سیستم هم هیچ تغییری نکرده
قربون همتون

javad-RM
16-06-2010, 00:18
لطفا یکی کمک کنه

javad-RM
16-06-2010, 00:19
لطفا یکی کمک کنه

camry
16-06-2010, 09:50
سلام
دوستان من موقع نصب کردن بازیای turok و gears of war با این ارور رو به رو میشم موندم چه کار کنم
ویندوزمم سون هست و من غیر از این بازیا بازیای زیادی روش نصب کردم بدون هیچ مشکلی
ممنون می شم کمکم کنید

sadra2010
16-06-2010, 12:16
جواد جان شما بايد يه كم روي ديوار به سم بالا بري بعد سمت ميله بپري!

sadra2010
16-06-2010, 12:21
بازي من اينجوري شده چي كار كنم؟

camry
16-06-2010, 13:00
نقل قول:بجز این بازی بازیه دیگه ای هم نصب کردی رو این ویندوز؟؟؟

نقل قول:بله من بازیای دیگه ایو روی همین ویندوز نصب کردم اما حالا که می خوام این بازیو نصب کنم این ارور رو میده در ضمن این مشکل برای نصب دو بازی برای من به وجود اومده

آخر کسی جواب مارو نداد
صد سال پیش یه سوالی پرسیدم هنوز به جوابم نرسیدم
یا یکی میگه dvd مشکل داره یا میگه ویندوزت مشکل داره اصلا این چیزا رو از ذهنتون بیرون کنید مشکل از جای دیگس که یه راه حلی داره و من اون راه حلرو می خوام

GAMELAIN
16-06-2010, 13:04
سلام
دوستان من موقع نصب کردن بازیای turok و gears of war با این ارور رو به رو میشم موندم چه کار کنم
ممنون می شم کمکم کنید

سلام دوست عزیز مشکل از دی وی دی بازی است

در صورت امکان محتوای دی وی دی بازی را روی هارد کپی کن بعد از اونجا نصب کن
موفق باشید

serwiliam
16-06-2010, 14:52
سلام
ممنون می شم کمکم کنید

سلام.dvd یا cdشون ترکی خط وخش اساسی ندارن. احتمالا واسه اینه .:18::18::18::18::10::10::10:

r_a_z
16-06-2010, 15:53
من این بازی رو بارها و بارها نصب کردم و بدون مشکل بازی کردم و لی چند وقته وقتی نصبش می کنم موقع اجرا بازی کند اجرا می شه و ریپ می زنه چند بار ویندوز عوض کردم ولی همچنان اوضاع همونجوره منو راهنمایی کنید که دقیقا مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

قربون همتون

جواب کامل می خوام عزیزان

r2t
17-06-2010, 11:54
سلام دوستان
من بازی Split Second - Velocity رو تو ویندوز قبلیم نصب کردم و امروز رفتم ویندوز عوض کردم ولی حالا بازی رو اجرا می کنم Close Program میده ویندوز هم 7 هستش ؛ بنظر شما مشکل کجاست؟ ( ِDirecx هم نصب کردم !!!!!! )

ممنون میشم جواب بدید :11:

mehdy.z
17-06-2010, 12:16
بازی cod:modern warfer 2 تو مرحلهی هلی کوپتر میاد بیرون کمک کنیدشما این پچ رو دانلود کنید ببینید درست میشه:

لطفا یکی کمک کنه

دوست عزیز این گونه سوالات رو باید توی تاپیک خود بازی بپرسید:

صد سال پیش یه سوالی پرسیدم هنوز به جوابم نرسیدم
یا یکی میگه dvd مشکل داره یا میگه ویندوزت مشکل داره اصلا این چیزا رو از ذهنتون بیرون کنید مشکل از جای دیگس که یه راه حلی داره و من اون راه حلرو می خوام
بابا گفتم شما DVD بازی رو عوض کن...خرابه عزیز!!!!

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

ن این بازی رو بارها و بارها نصب کردم و بدون مشکل بازی کردم و لی چند وقته وقتی نصبش می کنم موقع اجرا بازی کند اجرا می شه و ریپ می زنه چند بار ویندوز عوض کردم ولی همچنان اوضاع همونجوره منو راهنمایی کنید که دقیقا مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

قربون همتون

اگه فقط توی این بازی این مشکل رو داری که هیچی به ذهنم نمیرسه...ولی اگه توی بازیهای دیگه هم اینجور مشکلاتی رو داری دمای قطعات سیستمت رو چک کن....

armfootball
17-06-2010, 13:01
سلام به دوستان عزیز ... من بازی سیمز رو دانلود کردم و میخوام نصبش کنم این EROOR رو میده!!!
چه کار باید کنم

milad_dt
17-06-2010, 14:58
سلام به همه دوستان ببخشید یه سوال ازتون داشتم که اگه جوابمو بدین ممنون میشم.
من بازی FrontLines Fuel of War نصب کردم توی ویندوز 7 ولی موقع ورود به بازی پیغامی میده که آپدیتی وجود داره و به این سایت برو و وارد بازی نمیشه.خواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید.
ممنون موفق باشید.

mehrzad5
17-06-2010, 19:59
سلام.
کمکم کنید.

mahanairlines
17-06-2010, 20:48
سلام تورو خدا کمک کنید من activation code ya product key flight simulator x رو می خوام

basketball
17-06-2010, 22:20
سلام
من سیستم خوبی دارم ولی وقتی nba 2k10 رو بازی می کنم بعد از چند دقیقه بازی اسلوموشن میشه و کند میشه بعد باید یه 2 دقیقه از بازی بیام بیرون بعد سوئیچ می کنم میرم تو بازی درست میشه بعد از 7 یا 8 دقیقه همین اتفاق می افته؟
شما هم همین مشکلو دارید؟
این سیستم منه
vga: gigabyte 1gig 9400
cpu: e5200
ram" 2 gig geil
hard: 320 maxtor
motherbord: p31
ممنون میشم راهنمایی کنید

youfo
17-06-2010, 22:59
من بازی God OF War II رو برای پی سی گرفتم ولی انگار این بازی تبدیل شده از پلی استیشن 2 به پی سی میباشد ؟!؟!

این جور بازی ها که تبدیلی میباشند ، مثل God OF War II . Super Mario داخل ویندوز سون اجرا نمیشن ، مشکل کجاست ؟

یه سوال دیگه من بازی Battlefield Bad Company™ 2 رو گرفتم ولی داخل بازی هی موس به سمت راست و بالا کشیده میشه ، نه میشه بیای به سمت چپ نه میشه بیای پایین ، لطفا راهنمایی کنید .

سیستم من :

Cpu : Doul Core E5200
Ram : 4Gig

Adapter : Geforce 9500 Gt 1024 MB

Monitor : Samsung 59 Hertz

sahar-hd
18-06-2010, 09:56
سلام تورو خدا کمک کنید من activation code ya product key flight simulator x رو می خوام

اینجا مطرح کن

m.r.s
18-06-2010, 10:24
سلام.بايد اين درخواست ها رو توي اين قسمت مطرح كني:

در ضمن دقيقا مشخص كن كدومشه
PRM4Y-MJCQK-3PQBY-KXMV8-FHKK9
اين يكيه اگه نشد مشخص كن كه كدوم يك از اينها رو ميخواي
Flight Simulator X
Flight Simulator X Delux Edition
Microfoft Flight simulator x
Microsoft flight simulator x
Microsoft Flight Simulator X
Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition
MS Flight Simulator X Deluxe

m.r.s
18-06-2010, 10:41
سلام به همه دوستان ببخشید یه سوال ازتون داشتم که اگه جوابمو بدین ممنون میشم.
من بازی FrontLines Fuel of War نصب کردم توی ویندوز 7 ولی موقع ورود به بازی پیغامی میده که آپدیتی وجود داره و به این سایت برو و وارد بازی نمیشه.خواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید.
ممنون موفق باشید.

سلام.اين بخاطر كرك شماست.تو تاپيك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمطرح كن بگو كه كرك بازي رو ميخواي اونجا بچه ها هستن كمكت ميكنن.

سلام.
کمکم کنید.
كجا ميپره بيرون؟يك جاي خاصه؟اصلا وارد بازي ميشه يا قبلش ميپره بيرون؟مشخصات سيستمت رو هم بنويس.

ممنون میشم راهنمایی کنید
ويندوزت چيه؟با كدوم Directx ه؟درايورت آپديت شده است؟

من بازی God OF War II رو برای پی سی گرفتم ولی انگار این بازی تبدیل شده از پلی استیشن 2 به پی سی میباشد ؟!؟!

این جور بازی ها که تبدیلی میباشند ، مثل God OF War II . Super Mario داخل ویندوز سون اجرا نمیشن ، مشکل کجاست ؟

یه سوال دیگه من بازی Battlefield Bad Company™ 2 رو گرفتم ولی داخل بازی هی موس به سمت راست و بالا کشیده میشه ، نه میشه بیای به سمت چپ نه میشه بیای پایین ، لطفا راهنمایی کنید .

سیستم من :

Cpu : Doul Core E5200
Ram : 4Gig

Adapter : Geforce 9500 Gt 1024 MB

Monitor : Samsung 59 Hertz
واللا من كه از تو ويندوز سون هيچ مشكلي با اينجور بازيها ندارم.ولي كلا قبل از خريد يك سرچ هميشه لازمه.بازي هاي با simulator اصلا ارزش بازي و وقت گذاشتنو ندارن.
چه اروري در اين رابطه دريافت كردي؟

Battlefield رو هم كه اين راهشه:
1: روي BFBC2Game.exe راست كليك كن
2. بزن رو properties
3.بعدش رو compatibility
4.و disable scaling on high DPI settingsو disable desktop composition رو Check كن.
احتمال 99 درصد درست ميشه.اگه نشد بازي رو دوباره نصب كن.

(javascript: leoHighlightsIFrameClose();)
آقا اين چيه هي مياد؟

(javascript: leoHighlightsIFrameClose();)

basketball
18-06-2010, 10:49
یکی نیست جواب منو بده:41:

m.r.s
18-06-2010, 11:29
سلام به دوستان عزیز ... من بازی سیمز رو دانلود کردم و میخوام نصبش کنم این EROOR رو میده!!!
چه کار باید کنم

شرمنده شما رو نديده بودم.
ببين فايل Install ديگه اي وجود داره توي ديسك؟اگه آره اول اونو نصب كن.

Rooh Savar
18-06-2010, 15:32
با سلام و خسته نباشید
من یک مشکل در سرعت بازی Terminator Salvation داشتم می خواستم ببینم مشکل چیه ؟
سیستم :
VGA : 512 8400GS
RAM : 1.50 GB DDR2
CPU : 3 GHz

mehrzad5
18-06-2010, 17:35
cpu e7400 core2duo,graphic ati 4870,ram 4gb ddr3.
به محض اجرای بازی میپره بیرون،ولی تو xp اینطوری نیست.

mamadjavad
18-06-2010, 18:28
سلام به بروبج انجمن
آقا من تو بازی bioshock2 تو مراحل اول بازی، جایی که یه دختره ندا می ده که منو پیدا کن و بیگ ددی رو فریز می کنه، بهاین مشکل خوردم که بعد از اینکه ندا می ره تنها دکمه هایی از بازی که کار می کنه تغییر اسلحه است، نه موس کار می کنه و نه دکمه های جهتی! مشکل از کجاست؟

clear sky
18-06-2010, 19:33
سلام
من تو نصب بازی battlefield 2 مشکل دارم میگه که dircx 9 را نمی تونه پیدا کنه
کمک کمک کمک:18:

mehdy.z
18-06-2010, 20:43
سلام به بروبج انجمن
آقا من تو بازی bioshock2 تو مراحل اول بازی، جایی که یه دختره ندا می ده که منو پیدا کن و بیگ ددی رو فریز می کنه، بهاین مشکل خوردم که بعد از اینکه ندا می ره تنها دکمه هایی از بازی که کار می کنه تغییر اسلحه است، نه موس کار می کنه و نه دکمه های جهتی! مشکل از کجاست؟
خوب اولا یه عکس اونجا ینداز .دوما توی تاپیک خود بازی این سوال رو بپرس...

با سلام و خسته نباشید
من یک مشکل در سرعت بازی Terminator Salvation داشتم می خواستم ببینم مشکل چیه ؟
سیستم :
VGA : 512 8400GS
RAM : 1.50 GB DDR2
CPU : 3 GHz
خوب گرافیکت ضعیفه همه چیز رو بگذار در حالت low و رزولوشن هم تا حد ممکن بیار پایین...

سلام
من تو نصب بازی battlefield 2 مشکل دارم میگه که dircx 9 را نمی تونه پیدا کنه
کمک کمک کمک:18:
DX9.c داخل DVD بازی رو نصب کن..

mra680
18-06-2010, 20:55
سلام دوستان
سيستم من به شرح زير:
cpu: intel 5300
mine: giga ep41
ram:2 gig
vga: gforce 9400 gt
fsb all 800
چند وقتي هست تو بازي پرش دارم.كمي هم گير
ميخواستم بدونم دايركس كامل 9 و 10 كه اخرين فايل هارو داره از كجا تهيه كنم

armfootball
18-06-2010, 22:52
چه کار باید کنم

دوستان کسی نیست که کمکم کنه؟؟؟

Alex Fera
19-06-2010, 06:20
سلام
به احتمال زیاد این باز یکه شما دان کردید یک بازی الحاقی برای سیمز 3 هستش چون در ارور گفته اول بازی اصلی رو نصب کنید

aminkzm
19-06-2010, 09:55
خطاي visual studio just-in-time debugger هنگام اجراي بازي Virtua Tennis(TM) 2009
با پاك كردن برنامه visual studio 2008 باز هم مشكل حل نشد .كسي ميدونه مشكل چيه ؟

nimborghini
19-06-2010, 15:19
من بازي feul رو خريدم ولي سيو نمي شه توي بازي هرچي live رو ميزنم كار نمي كنه windows-live رو هم نسب كردم ولي كار نمي كنه framework-3.0 رو مي خواد ولي وقتي ميخوام نصبش كنم نصب نمشه وميگه به يه پوشه توي كنترل پنل برو كه بعدن اسمشو براتون مينويسم ويندوزمم سونه

vafa1353
19-06-2010, 19:27
سلام دوستان اگر اطلاعاتي در باره نصب و اجراي بازي Air Hauler يا همون شبيح ساز پرواز داريد لطف نماييد و توضيحاتي قرار بديد...بازي را نصب و اجرا ميكنم ولي يه صفحه مثل world باز ميشه و كلي ابهام....

clear sky
20-06-2010, 00:34
من directx که تو dvd battlefield 2 بود رو نصب کردم اما بازم همون ارور رو داد
کمک کمک کمک کمک :40::18::19:

clear sky
20-06-2010, 00:36
من directx 9 که داخل dvd بازی بور را نصب کردم اما بازم همون ارورو داد
کمک کمک کمممممممممممممک:19::19:

navik7
20-06-2010, 08:09
سلام اقايون و پسر ها ،
Assassin's Creed II
من يه مشکل دارم جوونه هر کي دوووست داريد ما روو راهنمايي کنيد
من بازي روو چند بار با سي دي هاي مختلف نصب کردم که بازي کنم نشد
مشکلم اينه که اون صفحه داس که با اجراي فايل سرور ، توي کامپيوتر من جواب نميده و اوون راهنمايي هم که برم از کنترل پنل تيکه اوون اينترنت(add or remove program - internet information servis) رو بردارم ام باز جواب نداد چرا که تيکش نخورده بوود که بردارم !!!!!
و اين که ويندوز من ايکس پي ِ
وو من فايل نصب اي روو تو درايوه ديگه اي ميزنم وو اين که توي درايو هاي ديگه جا ندارم وو
اينم ميدوونم از سي ديم(کنسول بازیم) ايراد نيست واسه این که 2 مورد امتحان کردم ، راه حل های راهنکایی شده یه سایت شما روو هم بعد از نصب انجام دادم با کرک های شما و هم کرک های 2 کنسول بازی متفاوت
وو اين که اي دي اس ال دارم وو تنظيمات شبکه اينا دارم
و ميخواستم بهم راهنمايي برسوونيد که چگونه اون فايل روو از اي پي که میخواد باز شه روو چک کنم وو اي پي اون روو خالي نگه دارمش ،
من کلا اون فایل داس به نام : server روو نمیتوونم باز کنم ، چی کارش کنم
اگه هم یکی اقایی کرد شماره داد که وارد بوود ازش راهنمایی روو تلفنی میگیرم مرسیییی های مختلف وو زیاد ممنوون
اقا زووود جواب بدید من مووندم توي کفش ، اقايييييييييييييييد همه گييييي

Davood_titan
20-06-2010, 10:59
من  بازی JustCause2  رو نصب کردم  
ولی این ارور  رو میده  موقعی که بازی رو Play  میکنم 

ویندوز من XP SP3  هست  

meysad
20-06-2010, 16:19
سلام . تازه ویندوز 7 ریختم بازی pes2010 رو نصب کردم ولی صدای تماشاگرها خیلی کمه ، مادربوردم هم asus هست ؟

armfootball
21-06-2010, 11:21

سلام
به احتمال زیاد این باز یکه شما دان کردید یک بازی الحاقی برای سیمز 3 هستش چون در ارور گفته اول بازی اصلی رو نصب کنید

نسخه اصلی رو هم نصب کردم اما جواب نداد!!!
این مشکل تا حالا برای کسی پیش نیومده؟

ehsan7156
21-06-2010, 14:42
باسلام من گیم نت دارم مدتی بود که پچ 5 زیرو هار رو نصب کرده بودم که بعد از یه مدت بازی کردن از بازی کامل خارج میشد که مشکلش با پاک کردنش حل شد وحالا از پچ 4 استفاده می کنم که برای ea هست ولی اینبار نیز بعد از یه مدت بازی کردن 20 30دقیقه شایدم بیشتر یا کمتر معلوم نمیکنه یه نوشته بالای صفحه مییاد وبازی بعد از چند ثانیه تموم میشه خواهشا کمک کنید من میخواهم مسابقاتی انجام دهم ولی به این مشکل خوردم

yar1993
21-06-2010, 16:02
سلام دوستان
من بعد مدت ها میخوام دوباره این ببازی رو نصب کنم
اما موقع نصب 1 ارور میده میگه
error install installshield script runtime 1607
راهی هست بدون نصب 1
جنرال زیرو هور رو نصب کرد

mostafait
21-06-2010, 23:10
سلام.

دوستان عزیز من بازی Battle Feild Bad Company 2 رو نصب کردم اما به محض اینکه وارد بازی میشم هدف و یا همون نشانه میره بالا و رو به هوا میشه و موس رو هم که تکون میدم فقط دور خودش میچرخه!!!

چیکار کنم؟!

Alex Fera
22-06-2010, 06:27
سلام.

دوستان عزیز من بازی Battle Feild Bad Company 2 رو نصب کردم اما به محض اینکه وارد بازی میشم هدف و یا همون نشانه میره بالا و رو به هوا میشه و موس رو هم که تکون میدم فقط دور خودش میچرخه!!!

چیکار کنم؟!
سلام
شما برو به تاپیک خود بازی فکر کنم پچش باشه

basketball
22-06-2010, 09:33
سلام
دوستان خیلی خوشحال میشم جواب ای پستمو بدید
سپاس

-niko-
22-06-2010, 11:48
سلام خدمت دوستان گل!
یکی از دوستان ویندوز 7 .. 64بیتی داره که کانتر 1.6 رو نصب میکنه اما وقتی میخواد بازی رو اجرا کنه ارور میده!
این ارور رو هم میده:
available memory less than 15

ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست ! مرسی

Davood_titan
22-06-2010, 12:36
من  بازی JustCause2  رو نصب کردم  
ولی این ارور  رو میده  موقعی که بازی رو Play  میکنم 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویندوز من XP SP3  هست  

مشکل منو کسی میدونه

MILAD MGH
22-06-2010, 13:51
مشکل منو کسی میدونه

این بازی فقط برای ویندوز 7 و فکر کنم ویستا باشه.

Khan gholi
22-06-2010, 15:13
جناب MostafaFait مشکل شما از کرکتون هست.کرکتون عوض کنی درست میشه. حجم 5.2 مگابایت بریزی درست میشه.

Khan gholi
22-06-2010, 15:30
سلام
دوستان خیلی خوشحال میشم جواب ای پستمو بدید
سپاس
من فکر کنم مشکل شما از کارت گرافیکتون باشه که نمیکشه چون 9400 اصلا برای بازی خوب نیست.برو تنظیماتش رو بیار پایین شاید درست بشه

ehsan7156
22-06-2010, 17:30
--------------------------------------------------------------------------------

مشکل من با پریدن بیرو از بازی حتی پچ 5 نیز حل شد
کسی خواست کمکش کنم بهم ایمیل بزنه EHSAN7156@YAHOO.COM

you have encountered a serious error. serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hadware that does not meet the minimum specifcations for game. please visit the foums at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) for suggested courses of action or consult yor manual for technical support contact information

mehdy.z
22-06-2010, 19:09
سلام.

چیکار کنم؟!
شما به این پست توجه کن:

Saeed System
22-06-2010, 20:36
سلام دوستان

وقتی میخوام nfs undercover رو بصورت آنلاین بازی کنم بعد از طی مراحل ساخت اکانت این ارور رو میده:

the cd key you provided is not valid

من قبلا cd key تو این بازی وارد نکردم ولی cd key رو دارم ولی نمیدونم اون رو باید کجا وارد کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا هر کدوم از دوستان آشنایی با این بازی دارن کمک کنن.

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rudbari
22-06-2010, 22:30
سلام
آقا من یه مشکلی با conviction دارم: به اولین لود بازی (صفحه مشکی با loading icon خود بازی_اون سه نقطه ای که داره میچرخه!_ ) که می رسم برنامه not respond می ده و دیگه جلو نمی ره؟؟؟ هرچی patch و crack هم رو نت بوده و من گیر آوردم ریختم... در ضمن اگر می خواین بگین که از آنتی ویروسه، اونم غیر فعالش کردم...
واقعا دیگه برام اعصاب نذاشته... موندم چی کار کنم... آها راستی کرکی که تو دیسک بازی بود هم کار نمی کنه...

ممنون می شم کمکم کنید...

mehdy.z
22-06-2010, 23:34
سلام
آقا من یه مشکلی با conviction دارم: به اولین لود بازی (صفحه مشکی با loading icon خود بازی_اون سه نقطه ای که داره میچرخه!_ ) که می رسم برنامه not respond می ده و دیگه جلو نمی ره؟؟؟ هرچی patch و crack هم رو نت بوده و من گیر آوردم ریختم... در ضمن اگر می خواین بگین که از آنتی ویروسه، اونم غیر فعالش کردم...
واقعا دیگه برام اعصاب نذاشته... موندم چی کار کنم... آها راستی کرکی که تو دیسک بازی بود هم کار نمی کنه...

ممنون می شم کمکم کنید...

پچ و کرک توی این پست رو دانلود کن:

در ضمن پوشه کرک شامل چند تا فایله که باید در پوشه اصلی بازی past بشه...

Saeed System
23-06-2010, 09:23
سلام دوستان

وقتی میخوام nfs undercover رو بصورت آنلاین بازی کنم بعد از طی مراحل ساخت اکانت این ارور رو میده:

من قبلا cd key تو این بازی وارد نکردم ولی cd key رو دارم ولی نمیدونم اون رو باید کجا وارد کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:18: دوستان یعنی تا حالا کسی این بازی رو بصورت آنلاین انجام نداده؟؟؟ :18:

فقط میخوام بدونم cd key رو باید کجا وارد کنم...همین!

Davood_titan
23-06-2010, 10:09
این بازی فقط برای ویندوز 7 و فکر کنم ویستا باشه.

نمیشه کاریش کرد که تو XP  هم کار کنه 

MILAD MGH
23-06-2010, 16:17
نمیشه کاریش کرد که تو XP هم کار کنه

فکر نکنم.من خودم هم همین مشکل رو داشتم.بعد روی 7 نصب کردم.حل شد.

marmoolak1380
24-06-2010, 08:12
سلام بر و بچ
من يك دل 1564 دارم
مي‌خواستم فقط دو بازي روش نصب كنم
call of duty 6 و ساكر 2010
هيچ كدوم نصب نشد
اما ساكر 2009 به راحتي نصب شد
به نظر شما علما مشكل از كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو رو خدا كمك كنين
دارم از خماري بازي مي‌ميرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Saeed System
24-06-2010, 10:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان یعنی تا حالا کسی این بازی رو بصورت آنلاین انجام نداده؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط میخوام بدونم cd key رو باید کجا وارد کنم...همین!

از بچه های p30world بیشتر انتظار داشتم :13:

selcuksahin
24-06-2010, 12:57
salam man win gereftam va nasb kardam ama fifa mikham biyaram yek sahfe siyah miyad va sari mipare biron ama to win ghabli dorost ejra mishod hala che kar konam?????

mghalgar
24-06-2010, 19:06
سلام
من در اجرای بازی resident evil 5 مشکل دارم
بعد از نصب کامل بازی وقتی روی آیکون بازی در دسکتاپ کلیک می کنم یک صفحه باز میشه با این عنوان(( resident evil 5 launcher)) که دو تا گزینه داره ((run resident evil 5 directx9 version)) و گزینه بعدی هم همینه منتها ورژن 10 اما گزینه دوم غیر فعاله با وجود اینکه من directx رو از توی DVD بازی نصب کردم(نمی دونم مهمه یا نه) و وقتی هم روی گزینه اول کلیک می کنم یه صفحه باز میشه و این ارور میاد((eror06:unsupported pixel shader version detected. 2.0)) البته من این فایل رو پیدا کردم یه فایلی هست با این نام shaderlog.slg
ممنون میشم اگه سریع منو راهنمایی کنین.

Oracle_Eldorado
25-06-2010, 10:42
سلام
من در اجرای بازی resident evil 5 مشکل دارم
بعد از نصب کامل بازی وقتی روی آیکون بازی در دسکتاپ کلیک می کنم یک صفحه باز میشه با این عنوان(( resident evil 5 launcher)) که دو تا گزینه داره ((run resident evil 5 directx9 version)) و گزینه بعدی هم همینه منتها ورژن 10 اما گزینه دوم غیر فعاله با وجود اینکه من directx رو از توی DVD بازی نصب کردم(نمی دونم مهمه یا نه) و وقتی هم روی گزینه اول کلیک می کنم یه صفحه باز میشه و این ارور میاد((eror06:unsupported pixel shader version detected. 2.0)) البته من این فایل رو پیدا کردم یه فایلی هست با این نام shaderlog.slg
ممنون میشم اگه سریع منو راهنمایی کنین.

دوست عزیز این پیغام میگه که کارت گرافیک شما نمیتونه این بازی رو اجرا کنه .
مشخصات سیستمتو میزاری ؟

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:39 AM ----------

salam man win gereftam va nasb kardam ama fifa mikham biyaram yek sahfe siyah miyad va sari mipare biron ama to win ghabli dorost ejra mishod hala che kar konam?????

دوست عزیز طبق قوانین باید فارسی تایپ کنین .

مشخصات سیستمون رو بنویسید .
ویندوز قبلی چی بود ؟ ویندوز جدید چیه ؟

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

سلام دوستان

دوست عزیز با این نسخه ی کپی بازی هایی که تو ایران وجود داره شما نمیتونی آنلاین بازی کنی .
باید نسخه ی اصلی بازی رو تهیه کنی که سریال نامبر معتبر داشته باشه .
این پیغام میگه سریال نامبر شما معتبر نیست .

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

سلام بر و بچ
من يك دل 1564 دارم
مي‌خواستم فقط دو بازي روش نصب كنم
call of duty 6 و ساكر 2010
هيچ كدوم نصب نشد
اما ساكر 2009 به راحتي نصب شد
به نظر شما علما مشكل از كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو رو خدا كمك كنين
دارم از خماري بازي مي‌ميرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

دوست عزیز مشخصات لپتاپ رو میزارین ؟
گرافیک ، رم ، CPU

Saeed System
25-06-2010, 18:47
دوست عزیز با این نسخه ی کپی بازی هایی که تو ایران وجود داره شما نمیتونی آنلاین بازی کنی .
باید نسخه ی اصلی بازی رو تهیه کنی که سریال نامبر معتبر داشته باشه .
این پیغام میگه سریال نامبر شما معتبر نیست .

خیلی ممنون دوست عزیز...باز خوبه لا اقل یکی جواب داد...ولی اگه دقت کنین سوال من این نبود

اصلا شما فکر کنید بازی من اورجیناله...این cd key ل...ی رو باید کجا وارد کنم؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OQyanoOoOS
25-06-2010, 20:05
وقتی win XP داشتم بعضی وقتها بعد از نصب بازی وقتی میخواستم اجراش کنم سیستم پیغام میداد که فلان فایل DLL روی سیسیتم نیست! خوب میرفتم دانلود میکردم و با کپی کردنش در شاخه system32 مشکل حل میشد.
الان win 7 دارم که 64 بیت هست ... عملیات بالا رو انجام دادم ولی درست نشد!
نیاز به راهنمایی دارم.

waterpolo
26-06-2010, 01:33
این بازی Stronghold Crusader Extreme چرا وسطش یهو میپره بیرون

Khan gholi
26-06-2010, 13:12
خیلی ممنون دوست عزیز...باز خوبه لا اقل یکی جواب داد...ولی اگه دقت کنین سوال من این نبود

اصلا شما فکر کنید بازی من اورجیناله...این cd key ل...ی رو باید کجا وارد کنم؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر شما بازی تون اورجینال باشه که نیست همون اول کار از شما شماره سریال میخواد.بعضی ها از بعضی برای انلاین شمار سریال مخصوص دارن که هنگام وصل شدن به سرورشون اون ازتون میخوان.اینکه بازی میگه شماره رمز بی اعتبار هست دو حالت داره یا از اول خراب بوده یا شرکت فهمیده تعداد زیادی از این سریال استفاده کردن اونو سوزونده.برای بازی کردن انلاین بیشتر بازی ها شما نیاز به پچ داری و دیگه احتیاجی به هیچی نیست.

htotti2006
26-06-2010, 15:08
با سلام
يه سوال داشتم ميخواستم ببينم آيا سرعت هارد تو سرعت اجراي بازي تاثير داره
مثلاً اگه قطعات سيستمت رو به روز كني ولي هاردت قديمي 80 ide باشه چقدر تو فريمهايي كه از بازي هاي جديد ميگيري تاثيرگذار هستش
ممنون

Oracle_Eldorado
26-06-2010, 17:00

دوست عزیز منظور بنده از بازی ارجینال ، یعنی یه بازی با سریال نامبر ارجینال .
نه سریالی که تو اینترنت پره و با Keygen میتونی 1000 تا بدست بیاری .
من خودم GTA IV یکی از آشناها از استرالیا واسم آورد یه سریال مخصوص با هلوگرام داشت .
بدون هیچ دردسری آنلاین بازی میکردم .
سریال هر بازی رو هم جای مخصوص خودش باید بزنی .
مثلا GTA IV خودش آخر نصب پیغام میده .
یا بازی های شرکت C&C تو قسمت Multi Player .

کلا آنلاین بازی کردن تو ایران یکم دردسر .

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:57 PM ----------

با سلام
يه سوال داشتم ميخواستم ببينم آيا سرعت هارد تو سرعت اجراي بازي تاثير داره
مثلاً اگه قطعات سيستمت رو به روز كني ولي هاردت قديمي 80 ide باشه چقدر تو فريمهايي كه از بازي هاي جديد ميگيري تاثيرگذار هستش
ممنون

دوست عزیز فک نکنم تو فریم گیری زیاد تاثیری داشته باشه .
ولی خب تو اجرای بازی و بارگزاری بازی خیلی باید تاثیر داشته باشه .

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

وقتی win XP داشتم بعضی وقتها بعد از نصب بازی وقتی میخواستم اجراش کنم سیستم پیغام میداد که فلان فایل DLL روی سیسیتم نیست! خوب میرفتم دانلود میکردم و با کپی کردنش در شاخه system32 مشکل حل میشد.
الان win 7 دارم که 64 بیت هست ... عملیات بالا رو انجام دادم ولی درست نشد!
نیاز به راهنمایی دارم.

شما به جای کلک رشتی بهتره آخرین نسخه ی DirectX رو نصب کنین .
دیگه احتیاجی به این کارا نیست .

raratmoon
27-06-2010, 09:07
کمک کمک
من بازی Meet The Robisons رو دارم
این بازی اصلا سیو نمیشه
هر چقدر که میری آخر که میری تا سیو کنی
انگار پوشه های پیدا نمیشه تا بازی توش سیو بشه
کمک کنید
خیلی ادامه دادم اما بیش از حد طولانیه...:41:

Heidari1388
27-06-2010, 21:12
سلام

بازی METRO 2033 نصب کردم
موقع اجرای بازی پیام میده که فایل X3DAudio1_7.dll پیدا نشد
فایل X3DAudio1_7.dll از اینترنت دانلود کردم و داخل پوشه بازی انداختم
حالا وقتی بازی رو اجرا میکنم ، تا بازی میخواد اجرا بشه و صفحه سیاه میاد که بره تو بازی اما باز یه پیام خطای دیگه میده و بازی کرش میکنه و میپره بیرون؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل رو داخل پوشه system32 کپی کردم باز هم همون مشکلو داره
ویندوزم 7 هست که دایرکت ایکس 11 داره ، احتیاجی به نصب مجدد دایرکت ایکس داره؟!
آخه من بازی رو دانلود کردم ، تو پکش دایرک ایکس نبود ، لطفا لینک دانلودشو بزارید...
راستی درایور کارت گرافیک هم آخرینشه...

ممنون

a.g g.a
28-06-2010, 14:22
سلام
بازیmass effect 2سیو نمی شه لطفا راهنمایی کنید.

mahdisaff74
28-06-2010, 14:50
درست شد :31:

tanatos
28-06-2010, 17:47
سلام
من تو نصب بازی Tom Clancy's Splinter Cell Conviction به مشکل برخوردم
به این صورت که بعد از نصب بازی و کلیک روی اون برای اجرا پیغام خطای اتصال به اینترنت رو میده
میشه لطفاً راهنماییم کنید؟

emad1234
28-06-2010, 18:38
سلام ، من بازی Drift City رو نصب کردم و چون برای اجرا حتما باید آپدیت می شد ، آپدیتش کردم ولی وقتی روی آیکون بازی می زنم تا اجرا بشه صفحه سایت سازنده بازی میاد و بازی هم اجرا نمی شه ، لطفا کمک کنین.....

a.g g.a
28-06-2010, 22:06
سلام
من بازي ASSASSSINS CREED 2 قخ دشسذ ئهنخدشئ رشمه رشلافه دشسذثسا ئهنخدشئ ارور ميده كه يكي از فايل ها كه پسوندش(dll.) هست وجود نداره من هم چند باره ديگه نصبش كردم ولي فايده نداشت وباز همينو گفت اول فكر كردم واسه ي سي ديشه ولي وقطي از ماله دوستانمو هم گرفتم باز همينجوري بود . ولي براي دوستام اجرا ميشد و فكر نكنم مشكل سخت افزاري باشه
ram:4 GB
VGA:شك دارم آخه روش ننوشته ولي ميدونمATI هست بين 512 & 1GB هست.
CPU:INTEL CORE 2 DEU 2.5
لطفا كمكم كنيد چون واجبه برام....:19:
این بخش قرمزو فکر کنم می خواستین بنویسین
...رو نصب میکنم ولی وقتی نصبش می کنم...

:20:

. . . . . . .

سلام
لطفا جواب بدید

Oracle_Eldorado
29-06-2010, 00:00
سلام
من بازي ASSASSSINS CREED 2 قخ دشسذ ئهنخدشئ رشمه رشلافه دشسذثسا ئهنخدشئ ارور ميده كه يكي از فايل ها كه پسوندش(dll.) هست وجود نداره من هم چند باره ديگه نصبش كردم ولي فايده نداشت وباز همينو گفت اول فكر كردم واسه ي سي ديشه ولي وقطي از ماله دوستانمو هم گرفتم باز همينجوري بود . ولي براي دوستام اجرا ميشد و فكر نكنم مشكل سخت افزاري باشه
ram:4 GB
VGA:شك دارم آخه روش ننوشته ولي ميدونمATI هست بين 512 & 1GB هست.
CPU:INTEL CORE 2 DEU 2.5
لطفا كمكم كنيد چون واجبه برام....:19:

دوست عزیز شما باید نرم افزار Direct X داخل DVD بازی رو نصب کنی تا مشکل بر طرف بشه .

---------- Post added 29-06-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 28-06-2010 at 11:59 PM ----------

سلام

فک کنم شما باید پروفایل آفلاین بسازید تا سیو بشه .
این کار رو کردین ؟

---------- Post added at 12:00 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

سلام ، من بازی Drift City رو نصب کردم و چون برای اجرا حتما باید آپدیت می شد ، آپدیتش کردم ولی وقتی روی آیکون بازی می زنم تا اجرا بشه صفحه سایت سازنده بازی میاد و بازی هم اجرا نمی شه ، لطفا کمک کنین.....

خب صفحه ای که میاد چه پیغامی میده ؟
یه عکسی ازش بگیرید و لینکش رو بزارین .

a.g g.a
29-06-2010, 08:02
بله پرو فایل ساختم چند تا بازی دیگه هم باهاش سیو می کنم ولی اصلا توmass effect2کار نمی کنه روی دکمه homeهم می زنم هیچی باز نمی شه.

emad1234
29-06-2010, 11:15
خب صفحه ای که میاد چه پیغامی میده ؟
یه عکسی ازش بگیرید و لینکش رو بزارین .

هیچ پیغامی نمی ده ، گفتم که فقط صفحه اصلی سایتش رو میاره ،همه جا نوشته که بازی بعد از آپدیت شدن خود به خود اجرا می شه و احتیاجی به کار دیگه ای نیست ، حجم بازی هم بعد از آپدیت به یک گیگ و خورده ای رسید ، ولی نمی دونم چرا هنوز اجرا نمی شه!!!!!!!

d810i
29-06-2010, 11:34
سلام
بعد از اجرای بازی singularity (یعنی بعد از splash screen) بازی خود به خود بدون هیچ پیغامی میاد تو ویندوز.
مشکل از crack هست؟
directx و ... همه نصب کردم ولی هیچی.

EngineeR EhsaN
29-06-2010, 13:40
من وقتی کرک بازی bad boys 2 رو کپی میکنم این ایرادو میده میشه حلش کرد؟

مانی 22
29-06-2010, 13:49
سلام
دوستان وقتی من بازی modern warfare 2 رو می خوام بالا بیارم از ایکون سبزه رو دسکتاپ
این ارور رو میده:
steam must be running to play this game
این رو چی کار باید کنم؟

a.g g.a
29-06-2010, 14:53
سلام
لطفا جواب بدید.

EngineeR EhsaN
29-06-2010, 15:34
سلام
دوستان وقتی من بازی modern warfare 2 رو می خوام بالا بیارم از ایکون سبزه رو دسکتاپ
این ارور رو میده:
steam must be running to play this game
این رو چی کار باید کنم؟

هیچی باید کرک کرد:31:

مانی 22
29-06-2010, 16:29
هیچی باید کرک کرد:31:

کرک که کردم...
موقع کپیش ارور میده که its being used by another person or program
اما هر دو فایل یک حجم دارن، معمولا کرک از فایل اصلی حجمش بیشتره دیگه.
همچنان منتظر کمک

Heidari1388
29-06-2010, 17:46
سلام
وقتی بازی Metro 2033 رو اجرا میکنم ، هنگام لودینگ وقتی میخواد بره و بازی ، یه دفعه بازی کرش میکنه و میپره بیرون!!!
چکار کنم؟!
از کرک Razor استفاده کردم ولی نشد...!!!