PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

mehdi_vsgh
29-01-2010, 16:59
سلام...
سوالم راجع به یک بازی قدیمی هستش....
بازی به اسم کروم یا والکریا هستش... که بازی دوبله شده برای دارینوس هستش....پسورد موقع نصبش رو گم کردم..کسی هست که داشته باشه پسوردشو؟

ویرایش شد:

نیازی نیست خودم پیداش کردم
V34G10DSF28E

djjin20
29-01-2010, 17:58
سلام
من نمیتونم NFS Most Wanted رو روی ویندوز ویستا اجرا کنم؛وقتی نصب میکنم و کپی کرک و بقیه کارای لازم و انجام میدم و بعدش روی آیکون کلیک میکنم پیغام میده speed.exe has stopped working
مشکل از کجاست ؟

mehdy.z
29-01-2010, 18:44
سلام
من نمیتونم NFS Most Wanted رو روی ویندوز ویستا اجرا کنم؛وقتی نصب میکنم و کپی کرک و بقیه کارای لازم و انجام میدم و بعدش روی آیکون کلیک میکنم پیغام میده speed.exe has stopped working
مشکل از کجاست ؟

مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...
فقط این مشکل رو توی ویستا داری یا توی یک ویندوز دیگه می تونی اجراش کنی؟؟

Mohammad_es66
29-01-2010, 20:08
دوستان سلام
من توبازی X-Men Origins - Wolverine مشکل دارم البته پست های قبل هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد بازی به طور کامل نصب میشه ولی وقتی بازی رو اجرا میکنی منوهای اولیه وتبلیغات nvidia و... میاد ولی به صفحه اصلی که میرسه بازی بسته میشه هرچی هم که دستم اومد رو نصب کردم فایده ای نداشت از PhysX گرفته تا Microsoft .NET Framework وDirectX .... اما جواب نمیده
سیستم من هم cpu core2
ram 2gig
vga ati 5750

djjin20
29-01-2010, 20:43
خلاصه کنم تموم اجزای سیستمم بالاست و با ویندوز ایکس پی هم راحت اجرا میشه ولی با ویستا...

mehdy.z
29-01-2010, 21:52
دوستان سلام
من توبازی X-Men Origins - Wolverine مشکل دارم البته پست های قبل هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد بازی به طور کامل نصب میشه ولی وقتی بازی رو اجرا میکنی منوهای اولیه وتبلیغات nvidia و... میاد ولی به صفحه اصلی که میرسه بازی بسته میشه هرچی هم که دستم اومد رو نصب کردم فایده ای نداشت از PhysX گرفته تا Microsoft .NET Framework وDirectX .... اما جواب نمیده
سیستم من هم cpu core2
ram 2gig
vga ati 5750
این کار رو هم کردی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خلاصه کنم تموم اجزای سیستمم بالاست و با ویندوز ایکس پی هم راحت اجرا میشه ولی با ویستا...
اگه اینجوره روی آیکون اصلی بازی کلیک کن و از گزینه compatibility نام ویندوزی رو که باهاش راحت بالا میاد رو انتخاب کن...
در ضمن اگه مثلا توی xp نصب کردی و میخوای توی ویستا اجرا کنی بهت پیشنهاد میکنم حتما دوباره توی همین ویندوز نصبش کنی...

patomatoki
29-01-2010, 22:27
دانشمندان گرامی :31:
من ویندوز سون دارم
بازی Age of Empires III رو نصب میکنم ولی اجرا میشه و از فایلهای دایرکت اکس ایراد میگیره
حتی رو مود Compatibility win XP sp3 میزارم باز هم اشکال میگیره و ران نمیشه :41:
دستم به دامنتون :18: میدونم دامن ندارین پس دستم به .... :10:
فکر بد نکنین دستم به دعا ، کمک کنین

hamidrezaj
29-01-2010, 23:05
سلام خسته نباشید
من بازی اره رو نصبش کردم ولی غیر از دمو بازی اصلا صدا نداره و هر کاری می کنم نمیشه
openal نصب کردم
آخرین درایور کارت صدا رو نصب کردم
مودم من adsl هست و مودم dial up توی device manager نیست یعنی دیده نمیشه و قسمت unimodem فکر کنم
به همین خاطر نیست که غیر فعالش کنم دقیقا نمی دونمو...
هر کاری که بشه کرد انجام دادم صداش درنمیاد غیر از این بازی توی این مدت چند تا بازی دیگه مثل call of duty 6 و... رو نصب کردم هیچ مشکلی نداشتند
لطفا یه راهنمایی اساسی بکنید
با تشکر

ebicross
29-01-2010, 23:24
سلام. من Left4Dead نصب کردم. جالبش اینجا بود که اصلا اینستالر نداره و با اینستالر WinRAR نصب شد.
حالا بازی سه تا فایل داره که یکی Launcher هست به زبون روسی و یکی فایل خود بازی هست و یکی هم که RevLoader هست.
Launcher و revLoader رو که میزنم بازی تا صفحه لودینگ بعد از دمو میره و گیر میکنه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی بازی رو End Prosess میکنم یک پیام خطا مربوط به Steam دیده میشه و اگر فایل اجرایی خود بازی که اسمش Left4Dead هست رو بزنم تا میره رو لودینگ میپره بیرون و میگه Steam رو اول اجرا کنید.
این Steam رو قبلا داشتمش برای COD6 ولی گفتم پاکش کنم شاید درست بشه ولی نشد.
ویندوز Seven 32Bit
سیستمم هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه از لحاظ گرافیک و رم و ...
Compatibility رو هم امتحان کردم نشد.
کمک کنید لطفا.

mamad gonzo
30-01-2010, 01:13
سلام. من Left4Dead نصب کردم. جالبش اینجا بود که اصلا اینستالر نداره و با اینستالر WinRAR نصب شد.
حالا بازی سه تا فایل داره که یکی Launcher هست به زبون روسی و یکی فایل خود بازی هست و یکی هم که RevLoader هست.
Launcher و revLoader رو که میزنم بازی تا صفحه لودینگ بعد از دمو میره و گیر میکنه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی بازی رو End Prosess میکنم یک پیام خطا مربوط به Steam دیده میشه و اگر فایل اجرایی خود بازی که اسمش Left4Dead هست رو بزنم تا میره رو لودینگ میپره بیرون و میگه Steam رو اول اجرا کنید.
این Steam رو قبلا داشتمش برای COD6 ولی گفتم پاکش کنم شاید درست بشه ولی نشد.
ویندوز Seven 32Bit
سیستمم هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه از لحاظ گرافیک و رم و ...
Compatibility رو هم امتحان کردم نشد.
کمک کنید لطفا.

:41:چرا؟
اقا مرگ من از یه شرکت معتبر بازی رو تهیه کن ... پول با ارزشتو نریز تو شیکم این شرکتای چیزی
من از این شرکت الکیا خیلی زهر خوردم دیگه نمیخورم:21:
این پی سی میگن بازیاش مشکل نداره من MS 2 رو سفارش دادم
اگه واقعا علاقه داری بازیش کنی از این جا بخر

توصیه: من L4D رو بازی کردم اصلا توصیه نمیکنم فقط کشتن فجیعش حال میده که اونم اواسط بازی که رسیدی واست بی مزه میشه ... داستان که در سطح تیم ملی بورکینا پاسو ه ... از خیرشش بگذر

armitam2010
30-01-2010, 18:21
من رم 512است و تاجايي كه من ميدونم اين بازي رم 1gb ميخواد
براي همين بازي حركت هايش كند شده
ميخواستم بدونم آيا ميشه از طريق آپشن بازي اين موضوع رو بهود داد
آخه از فروشنده بازي پرسيدم و گفت تو هر بازي ميتوني تو آپشنش يه كاري كني كه به رمت بخوره و حركت هايش تند تر بشه
اگه ميشه بگيد تو آپشن اين بازي و بازي resident evil5 چه كار كنم تا سرعت بازي بهبود پيدا كنه؟:41:

h!dden
30-01-2010, 19:48
سلام
اینم برای کسانی که میخوان GTA IV رو تو 7 اجرا کنن !!!
حجمش حدود 30 مگه !!!

MAHDIAGENT47
30-01-2010, 20:44
من رم 512است و تاجايي كه من ميدونم اين بازي رم 1gb ميخواد
براي همين بازي حركت هايش كند شده
ميخواستم بدونم آيا ميشه از طريق آپشن بازي اين موضوع رو بهود داد
آخه از فروشنده بازي پرسيدم و گفت تو هر بازي ميتوني تو آپشنش يه كاري كني كه به رمت بخوره و حركت هايش تند تر بشه
اگه ميشه بگيد تو آپشن اين بازي و بازي resident evil5 چه كار كنم تا سرعت بازي بهبود پيدا كنه؟:41:
خب اول از همه تو هر بازيي بايد بريد تو قسمت تنظيماته گرافيكي (display البته تو بازي هاي مختلف فرق ميكنه ) بعد ميتونيد تنظيماته دلخاهه تونو پياده كنيد مثلا روزليشن رو بياريد پايين يا تكسچر ها رو رو low بزاريد يا سايرو حذف كنيد و ......

Mohammad_es66
30-01-2010, 21:58
این کار رو هم کردی؟

اگه اینجوره روی آیکون اصلی بازی کلیک کن و از گزینه compatibility نام ویندوزی رو که باهاش راحت بالا میاد رو انتخاب کن...
در ضمن اگه مثلا توی xp نصب کردی و میخوای توی ویستا اجرا کنی بهت پیشنهاد میکنم حتما دوباره توی همین ویندوز نصبش کنی...

واقعا ممنون حل شد ماشاا.. به p30world

mamad gonzo
30-01-2010, 22:55
اقا من همین الان رفتم جلو اینه ولی اصلا شبیه بوق نبودم نمیدونم چطور استید منو بوق فرض میکنن!:44:

بابا من تو بازی RED FACTION GUERRILLA شکل دارم
1. صدا نداره ... فقط دموهاش صدا داره ... تو خود بازی که داری بازی میکنی هیچگونه صدایی ندارم
2. بازی اصلا سیو نمیشه ... تو بازی که ESC میزنم گزینه سیو گیم و لود گیم غیر فعاله ... نمیشه روشون کلیک کرد

MAHDIAGENT47
31-01-2010, 00:30
اقا من همین الان رفتم جلو اینه ولی اصلا شبیه بوق نبودم نمیدونم چطور استید منو بوق فرض میکنن!:44:

بابا من تو بازی RED FACTION GUERRILLA شکل دارم
1. صدا نداره ... فقط دموهاش صدا داره ... تو خود بازی که داری بازی میکنی هیچگونه صدایی ندارم
2. بازی اصلا سیو نمیشه ... تو بازی که ESC میزنم گزینه سیو گیم و لود گیم غیر فعاله ... نمیشه روشون کلیک کرد
عزيزم من پست شمارو نقل قول نكردم جوابه يكي ديگه از كاربرا بود يكم دقت كن

مشكلتونم تو RED FACTION GUERRILLA اگه از ويندوز ايکس پي استفاده مي کني اين کار رو انجام بده بايد مشكل صداش حل شه
Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab
و قسمت Hardware Acceleration رو در حالت Basic قرار بدين.

در مورد سيوم مشكل از كرك بايد باشه

mamad gonzo
31-01-2010, 01:34
عزيزم من پست شمارو نقل قول نكردم جوابه يكي ديگه از كاربرا بود يكم دقت كن

مشكلتونم تو RED FACTION GUERRILLA اگه از ويندوز ايکس پي استفاده مي کني اين کار رو انجام بده بايد مشكل صداش حل شه
Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab
و قسمت Hardware Acceleration رو در حالت Basic قرار بدين.

در مورد سيوم مشكل از كرك بايد باشه

من نفهمیدم ... من چی گقتم که شما اینو میگید...

اقا این کارو کردم درست نشد.
این شرکتای ایرانیم با این بازیاشون کفر ادمو در میارن...:2:
از خیر این بازی گذشتم..
ارزش نداره اعصابمو واسه این بازی خورد کنم

mamad gonzo
31-01-2010, 01:40
اقا اینو پاک کنین

borderlessboy
31-01-2010, 01:43
سلام
من بازی COD:MODERN WARFARE 2رو خریدم ونصب کردم

ولی توی جریان بازی مینویسه :
lease free up 5 mb of space on the game drive

ولی من 19 GB روی درایوم خالی دارم .

مشکلش چی میتونه باشه؟

CAnZO
31-01-2010, 06:03
سلام
monkey island رو نميتونم اجرا كنم. يعني يه پنجره خيلي سريع باز و بسته ميشه و ديگه هيچ. شايد مال سي ديه.
فرايند نصبشم يه جوريه ! ويژوال سي++ نصب ميكنه.
ممنون از راهنمايي.

mehdy.z
31-01-2010, 12:04
من نفهمیدم ... من چی گقتم که شما اینو میگید...

اقا این کارو کردم درست نشد.
این شرکتای ایرانیم با این بازیاشون کفر ادمو در میارن...:2:
از خیر این بازی گذشتم..
ارزش نداره اعصابمو واسه این بازی خورد کنم
تمام راه حلها رو دوستان گفتند دیگه تنها چیزی که به ذهن من میرسه اینه که اگه داری با seven بازی میکنی برو با xp sp2 یه تستی بزن شاید درست شه...

mehdy.z
31-01-2010, 12:10
سلام
من بازی COD:MODERN WARFARE 2رو خریدم ونصب کردم

ولی توی جریان بازی مینویسه :

ولی من 19 GB روی درایوم خالی دارم .

مشکلش چی میتونه باشه؟

والا منم یه همچین مشکلی رو اول با این بازی داشتم (توی XP) توی نت هم نتونستم دلیل قانع کننده ای براش پیدا کنم(تازه بازی مشکل save هم پیدا کرده بود) ولی وقتی بازی رو توی seven نصب کردم دیگه این ایراد رو نگرفت و راحت بازی کردم...
البته به شما پیشنهاد میکنم اگه از نسخه boysteam استفاده میکنی تا قبل از رسیدن به act 3 و اونجایی که ایراد میگیره پچ رو نریزی چون من حدس میزنم(مطمئن نیستم)همون پچ چون اول بازی نصبش کردم برام مشکل ایجاد کرد!!!

xeNociDe
31-01-2010, 14:54
آقای MEHDY.z جواب مارو که ندادی باشه ...
حالا بگو ببینم چرا مال من اینطوریه ها!
مشکل از DVD ام نیست
چون این دی وی دی رو برای کسی نصب کردم و مشکلی بوجود نیومد ولی برای من اره با پیشنهاد های شمام مشکلم حل نشد یک زحمت بکش یک راهنمایی دیگه کن دادشم!!!

mamad gonzo
31-01-2010, 15:44
تمام راه حلها رو دوستان گفتند دیگه تنها چیزی که به ذهن من میرسه اینه که اگه داری با seven بازی میکنی برو با xp sp2 یه تستی بزن شاید درست شه...

ممنون من با xp sp2 بازی کردم که اینجوریه...
دستت در نکنه از خیرش گذشتم:18:

mehdy.z
31-01-2010, 17:08
آقای MEHDY.z جواب مارو که ندادی باشه ...
حالا بگو ببینم چرا مال من اینطوریه ها!
مشکل از DVD ام نیست
چون این دی وی دی رو برای کسی نصب کردم و مشکلی بوجود نیومد ولی برای من اره با پیشنهاد های شمام مشکلم حل نشد یک زحمت بکش یک راهنمایی دیگه کن دادشم!!!

شما مشکلت چیه عزیز؟؟!!
من که نگرفتم!!

Transporter2009
31-01-2010, 19:21
سلام من هر بازی ای نصب می کنم هنگام نصب مشکلی نیست ولی موقع اجرای بازی بازی هر 2 ثانیه هنگ میکنه و دوباره درست می شه هی این اتفاق تکرار میشه .
مشخصات سیستم من: cpu: intel core 2 quad 2.5ghz
VGA: GFORCE 9500 GT 1024 MB
RAM: CORSAIR DDR3 2GB
من با یه کارت گرافیک دیگه هم امتحان کردم ولی درست نشد.
این مشکل هم در xp و هم در 7 اتفاق می افته من آخرین درایور های سیستم را هم گرفتم و نصب کردم . ولی مشکل حل نشد .بازی هایی که نصب میکنم:
QUANTUM OF SOLACE
STRANGLEHOLD
Tomb Raider: Underworld
اگر امکان داره من را راهنمای کنید تا مشکلم حل بشه.

molaali
31-01-2010, 19:45
سلام من بازي بت من رو گرفتم و وقتي نصبش تموم شد خود بازي شروع كرد به نصب نرم افزار من دستي نصب رو متوقف كردم اما بازي نصب شده بود حالا نه ميره تو بازي نه اجازه مي ده بازي رو پاك كنم خواستم از add or remov program پاكش كنم كه بازم اجازه نداد نمي ذاره دوباره هم نصبش كنم ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد

مي شه جواب بنده رو هم بديد؟

اطلاع رسان
01-02-2010, 19:33
با سلام
من بازی Far cry 2 رو از آدرس :

کد:
ftp://195.222.33.239/pub/ga/full/FarCry_Setup.zip
دانلود کردم،ولی هنگام نصب از من User name , pssword "آی.دی" یوبی سافت رو می خواد،البته من تو سایتش عضو هستم ،ولی وقتی User name , pssword خودم رو می زنم ،میگه که برای نصب بازی شما باید ساکن آمریکا باشید،که فکر کنم از روی IP سیستم می فهمه.
متن خطا:
---------------------------
Far Cry - InstallShield Wizard
Sorry, you must live in the U.S. to play this title.
OK

اگر لطف کنید فایل setup.exe , ISSetup.dll که تقریبا" با هم 1 مگ می شوند رو برای دانلودم قرار دهید و یا راه دیگری اگر دارید پیشنهاد کنید.
اخه حجم بازی که دانلود کردم نزدیک 3 گیگ بود!!!!
با تشکر

p_p_k
01-02-2010, 21:18
سلام.كسي سريال نصب بازي فيفا منيجر 10 رو داره بهم بده؟

Mehrdad.R201
01-02-2010, 21:55
سلام
من بازی کرایسیس رو روی وین سون 64 بیت نصب کردم ولی وقتی میزنم رو آیکون بازی که اجرا بشه یه دو ثانیه بعد ارور میده و این پیغام میادش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات سیستمم :
ram 4 gig kingston
graphic gigabyte 1 gig 9400 Nvidia series
cpu : intel 9400 quad core
mother board : asus p5ql pro

سلام به همگی
میدونم که خیلی وقت پیش در مورد این مشکل صحبت شده. من تازه این بازی کرایسیس رو گرفتم.

منم همین مشکل رو دارم. میخواستم ببینم که ایا پچ و راه حلی برای این مساله امده ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Vahid_2009
02-02-2010, 00:54
سلام دوستان
اگرactivation key یا کرک سالمی ازبازیSacred 2 - Fallen Angel
دارین لطفا بهم بدین.

mamad gonzo
02-02-2010, 01:11
اقا fallout 3 و نصب کردم ولی وقتی رو ایکن واسه اجرا میزنی ارور dont send میاد...
ایا با دانلود اپدیک کارت گرافیک مشکلم حل خواهد شد؟
نرم الکی 80 مگ دانلود کنم اونم با دایل اپ ...

Mehrdad.R201
02-02-2010, 01:44
دوست عزیز و گرامی

جناب اقای SSS_HHH_OOO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در این پست (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) شما فرمودید که بازی کرایسیس رو نصب کردید روی ویندوز 7 شصت و چهار بینی (میشه پست شماره 10811 از همین تاپیک

اینم تصویر ارور مربوطه هست.

متاسفانه بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم و نمیدونم چطور باید حلش کنم.

پیغام خصوصی که نمیتونم بفرستم. ای دی یاهوی شما هم مخفی بود و نتونستم باهاتون تماس بگیرم و بپرسم چطور مشکل رو حل کردید.

خواهش میکنم شما یا دوستانی که اگاه هستند بنده رو راهنمایی کنند.

تشکر و سپاس فراوان.

p_p_k
02-02-2010, 11:39
سلام.كسي سريال نصب بازي فيفا منيجر 10 رو داره بهم بده؟

كسي جواب مارو نميده؟؟؟؟؟؟؟/:11:

MAHDIAGENT47
02-02-2010, 12:40
اقا fallout 3 و نصب کردم ولی وقتی رو ایکن واسه اجرا میزنی ارور dont send میاد...
ایا با دانلود اپدیک کارت گرافیک مشکلم حل خواهد شد؟
نرم الکی 80 مگ دانلود کنم اونم با دایل اپ ...
با آپديت گرافيك كه احتمالا بايد حل شه ولي در مورد دانلود يه پيشنهاد دارم اگه با دايل آپ بخاي دانلود كني كه به نظر من عمرا بتوني چون خود من تجربشو دارم :27:
يه فلش جور كن بپر كافي نت محلتون سه صوت دان كن بعد بيا بريز تو سيستمه خودت

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

كسي جواب مارو نميده؟؟؟؟؟؟؟/:11:
عزيز درخاست شما تاپيك مخصوصه خودشو داره !!!

shina_20
02-02-2010, 16:01
سلام برو بکس!!!!!
من بازی mass effect 2 رو نصب کردم رو کام÷یوترم.ولی اجرا نمیشه و ارور میده :
this application has failed to start becase d3dx10_39.dll was not found.re-installing the application may fix this problem
اگه راهمایی کنید ممنون و س÷اسگزار میشم.
باید برنامه کمکی چیزی نصب کنم؟؟؟؟من دفعه اولمه دارم بازی نصب میکنم....:46:

Mr.Lover
02-02-2010, 18:35
سلام برو بکس!!!!!
من بازی mass effect 2 رو نصب کردم رو کام÷یوترم.ولی اجرا نمیشه و ارور میده :
this application has failed to start becase d3dx10_39.dll was not found.re-installing the application may fix this problem
اگه راهمایی کنید ممنون و س÷اسگزار میشم.
باید برنامه کمکی چیزی نصب کنم؟؟؟؟من دفعه اولمه دارم بازی نصب میکنم....:46:

سلام
باید DirectX موجود (همراه) در DVD/CD بازی رو نصب کنید.

shina_20
02-02-2010, 18:40
موقع نصب directx وسط نصب ارور داد.حالا باید چه جوری نصبش کنم؟؟؟؟dvd من کپی هست و فایلها 48 پارت مختلف هستن.directx تو کدوم پارته؟؟؟

Mr.Lover
02-02-2010, 18:52
داخل DVD جستجو کنید به احتمال ۹۹٪ پیدا می شه! (Search)

shina_20
02-02-2010, 19:01
دوباره سلام!دایرکس رو از توی دی وی دی نصب کردم.حالا یه ارور دیگه میده:
Failed to initialize the physics system.please ensure you have an updated version of the physx system software installed.
یعنی چی؟سیستمم مشکل داره؟

Mr.Lover
02-02-2010, 19:09
دوباره سلام!دایرکس رو از توی دی وی دی نصب کردم.حالا یه ارور دیگه میده:
Failed to initialize the physics system.please ensure you have an updated version of the physx system software installed.
یعنی چی؟سیستمم مشکل داره؟

این مشکل مربوط به درایور کارت گرافیک تون هست و ظاهراً چون ورژن جدیدی نیست از شما خواسته تا update (آپدیت)ش کنید!
پیشنهاد می کنم که بعد از این که DirectX نصب شد بازی رو از روی سیستم پاک کنید و مجدداً اقدام به نصب بازی کنید اگر نشد از جدیدترین ورژن درایور کارت گرافیک (با توجه به مدل کارت گرافیکتون!) استفاده کنید امیدوارم مشکل حل بشه.

8211534635
02-02-2010, 20:59
سلام
من بازی شمشیر نادر را نصب و بطور کامل رجیستر کردم اما هنگامی که می خواهد شروع شود و تازه راه اندازی گردد پیغام خطای زیر را می دهد و بازی شروع نشده خاتمه می یابد
the engine was unable to create suitable grafic contex
...
در سایت راهنما خواندم که اگر این پیغام را داد حتما کارت گرافیک قدرت لازم را ندارد یا شاید درایور به خوبی نصب نشده و ..
حال انکه درایور من Nvidia Gforce 9400 GT است که در ویندوز 7 انرا نصب کردم ام و بازی های دیگری از قبیل pranc of persia و rsident evil را به راحتی جواب می دهد من همچنین quick time و direcx موجود روی dvd را نصب کرده و سیستم را یکبار ریستارت کرده ام
و گفته شده نیاز بازی nvidia 6400 است
لطفا راهنمایی کنید
سایت بازی هیچ گونه مکانی برای پاسخگویی به سوالات ندارد
ویرایش: فکر کنم مشکل را فهمیدم
من اول یک کارت گرا فیک onboard داشتم که ضعیف بود بعد این گرافیک جدید را اضافه کردم در لاگ های بازی دیدم که به عنوان خطا کارت گرافیک را مقصر می داند و به کارت گرافیک انبورد متصل می گردد این در حالی است که در بایوس تعیین کرده ام که اولویت با PCIE باشد و نه با ONBOARD این در حالی است که باقی بازی ها ایم مشکل را پیدا نمی کنند
حال باید چکار کرد

M A X I M U M
02-02-2010, 22:23
دوست عزيز
من كلا به بازي هايي كه شرت هاي ايراني مي سازن اطمينان ندارم اما اگه مشكل شما اينه كه بازي بجاي استفاده از GPU كارت گرافيك اصلي از موتور پردازشگر كارت گرافيك On-Board استفاده مي كنه به قسمت Device Manager برو و كارت گرافيك اصليتو غيرفعال كن و بعد بازي رو امتحان بكن در ضمن اينطوري از باياس هم كارت گرافيك غيرفعال ميشه
اگه درست شد برو باياس كارت گرافيك رو در اولويت اول بذار و فعالش كن
بعد بيا به Device Manager بايد علائمي از كارت گرافيك On-Board باشه اونو غير فعال كن

MILIN3M
02-02-2010, 23:06
سلام یه سوال بازی مس افکت 1رو دانلود کردم.نصب کردم....اما جملاتو دکمه دیالوگها به زان فکر نم مقدونیه یی...چجوری انگلیسیش کنم؟

M A X I M U M
02-02-2010, 23:27
راهي نداره اگه مولتي باشه كه ميتوني زبان انگليسي رو انتخاب كني اگرم نيست مجبوري انگليسي رو دانلود كني

mam67
02-02-2010, 23:45
سلام به همگی
برو بچ من این بازی رو گرفتم چهر دویودی شو نصب کردم تنظیماتش رو هم کردم در حد تنظیمات مینیمم ولی این ارورو میده وقتی میخوام برم تو بازی با کلیک رو ایکونش تو دسکتاپ
failed to initialize the physics system please ensure you have an ubdated version of physx system software installed
بعد سیستم من هم اینه
رم 2 گیگ
سی پی یو 2 هستهای 6000 ای ام دی
گرافیک 512 -8500 جی تی
ویندوزه سرویس پک سه 2009 محصول اریان
کمک کمــــــــــــــــــــــک کمک

ehsan_jan3
03-02-2010, 12:22
سلام دوستان
من بازی را نصب کردم ولی وقتی روی آیکون اون کلیک میکنم ارور
the procedure entery point _binekgetframebuffers@8 could not be location in the dynamic link library binkw32.dll میدهد .لطفا کمک کنید.

shahab_f
03-02-2010, 13:07
سلام ، تو بازی RunAway : A Twist of Fate ، صدای بازی با تصویر هماهنگ نیست ، صدا جا میمونه و بعضا قطع میشه ، چیکار کنم ؟
ویرایش : مشکلو حل کردم ، اول باید پچ جدید رو نصب کنیم ، بعدش یه فایل کرک جدید برای این ورژن پیدا کنیم ، که اونم از اینجا پیدا میشه :

ehsan_jan3
03-02-2010, 14:21
سلام دوستان

من بازی borderland را نصب کردم ولی وقتی روی آیکون اون کلیک میکردم ازم فایل binkw32.dll میخواست .این فایل را بدست آوردم و در پوشه مربوط به بازی که فایل اجرایی هست کپی کردم و در

system32 ولی هر بار روی آیکون بازی کلیک میکنم ارور زیر را میدهد :

the procedure entery point _binekgetframebuffers@8 could not be location in the dynamic link library binkw32.dll

میدهد .لطفا کمکم کنید.

MILIN3M
03-02-2010, 15:51
بازی dirt2 رو نصب کردم هنگام اجرا این ارور رو میده

mehdy.z
03-02-2010, 17:28
سلام دوستان

من بازی borderland را نصب کردم ولی وقتی روی آیکون اون کلیک میکردم ازم فایل binkw32.dll میخواست .این فایل را بدست آوردم و در پوشه مربوط به بازی که فایل اجرایی هست کپی کردم و در

system32 ولی هر بار روی آیکون بازی کلیک میکنم ارور زیر را میدهد :

the procedure entery point _binekgetframebuffers@8 could not be location in the dynamic link library binkw32.dll

میدهد .لطفا کمکم کنید.
این ایراد معمولا به این بر میگرده که ورژن فایلی که شنا دانلود کردی با بازی ناسازگار هست.
بهتره بری توی تاپیک بازی و از بچه هایی که این بازی رو دارند درخواست بدی تا این فایل رو بهت بدند درصد کار کردنش بیشتره...

بازی dirt2 رو نصب کردم هنگام اجرا این ارور رو میده

شما directX داخل DVD بازی رو نصب کن...

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

سلام به همگی
برو بچ من این بازی رو گرفتم چهر دویودی شو نصب کردم تنظیماتش رو هم کردم در حد تنظیمات مینیمم ولی این ارورو میده وقتی میخوام برم تو بازی با کلیک رو ایکونش تو دسکتاپ
failed to initialize the physics system please ensure you have an ubdated version of physx system software installed
بعد سیستم من هم اینه
رم 2 گیگ
سی پی یو 2 هستهای 6000 ای ام دی
گرافیک 512 -8500 جی تی
ویندوزه سرویس پک سه 2009 محصول اریان
کمک کمــــــــــــــــــــــک کمک
شما باید آخرین ورژن nvidia phsyx رو نصب کنی یا حداقل اونی که توی DVD بازی هست(البته اگه باشه!!)

8211534635
03-02-2010, 18:33
سلام
من بازی شمشیر نادر را نصب و بطور کامل رجیستر کردم اما هنگامی که می خواهد شروع شود و تازه راه اندازی گردد پیغام خطای زیر را می دهد و بازی شروع نشده خاتمه می یابد
the engine was unable to create suitable grafic contex
...
در سایت راهنما خواندم که اگر این پیغام را داد حتما کارت گرافیک قدرت لازم را ندارد یا شاید درایور به خوبی نصب نشده و ..
حال انکه درایور من Nvidia Gforce 9400 GT است که در ویندوز 7 انرا نصب کردم ام و بازی های دیگری از قبیل pranc of persia و rsident evil را به راحتی جواب می دهد من همچنین quick time و direcx موجود روی dvd را نصب کرده و سیستم را یکبار ریستارت کرده ام
و گفته شده نیاز بازی nvidia 6400 است
لطفا راهنمایی کنید
سایت بازی هیچ گونه مکانی برای پاسخگویی به سوالات ندارد
ویرایش: فکر کنم مشکل را فهمیدم
من اول یک کارت گرا فیک onboard داشتم که ضعیف بود بعد این گرافیک جدید را اضافه کردم در لاگ های بازی دیدم که به عنوان خطا کارت گرافیک را مقصر می داند و به کارت گرافیک انبورد متصل می گردد این در حالی است که در بایوس تعیین کرده ام که اولویت با PCIE باشد و نه با ONBOARD این در حالی است که باقی بازی ها ایم مشکل را پیدا نمی کنند
حال باید چکار کرد

دوست عزيز
من كلا به بازي هايي كه شرت هاي ايراني مي سازن اطمينان ندارم اما اگه مشكل شما اينه كه بازي بجاي استفاده از GPU كارت گرافيك اصلي از موتور پردازشگر كارت گرافيك On-Board استفاده مي كنه به قسمت Device Manager برو و كارت گرافيك اصليتو غيرفعال كن و بعد بازي رو امتحان بكن در ضمن اينطوري از باياس هم كارت گرافيك غيرفعال ميشه
اگه درست شد برو باياس كارت گرافيك رو در اولويت اول بذار و فعالش كن
بعد بيا به Device Manager بايد علائمي از كارت گرافيك On-Board باشه اونو غير فعال كن

سلام
در بایوس اولویت به pcie داده شده و مکانی برای disable کردن onboard غیرفعال و دست نیافتنی است
در device manager نیز درایور انبورد نصب نشده و انرا نشان نمی دهد

mehdy.z
03-02-2010, 21:32
سلام
در بایوس اولویت به pcie داده شده و مکانی برای disable کردن onboard غیرفعال و دست نیافتنی است
در device manager نیز درایور انبورد نصب نشده و انرا نشان نمی دهد

اصلا غیر ممکنه شما با نصب یک گرافیک pcie سیستم هنوز گرافیک آنبرد رو به عنوان پردازشگر گرافیک بشناسه!!!
اصلا همین که ورودی مانیتور به گرافیک اصلی وصله تابلوئه!!!
اولا که به قول Дttractive ζ عزیز به این بازیهای ایرانی چندین اعتباری نیست(متاسفانه):13:
ثانیا ممکنه به خاطر درایور گرافیکت باشه جدیدترین درایور گرافیکت رو نصب کن شاید درست شد...

molaali
04-02-2010, 09:06
من بازي dirt2 رو گرفتم ولي كركش ناسالمه چكار كنم؟

MAHDIAGENT47
04-02-2010, 15:49
من بازي dirt2 رو گرفتم ولي كركش ناسالمه چكار كنم؟
يه سر به اينجا بزن ببين كركه سالمشو پيدا ميكني

Amir Hossein
04-02-2010, 15:59
وقتي اينجوري ميشه مشكل از چيه

shina_20
04-02-2010, 20:09
این ایراد معمولا به این بر میگرده که ورژن فایلی که شنا دانلود کردی با بازی ناسازگار هست.
بهتره بری توی تاپیک بازی و از بچه هایی که این بازی رو دارند درخواست بدی تا این فایل رو بهت بدند درصد کار کردنش بیشتره...

شما directX داخل DVD بازی رو نصب کن...

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

شما باید آخرین ورژن nvidia phsyx رو نصب کنی یا حداقل اونی که توی DVD بازی هست(البته اگه باشه!!)

سلام.منم دقیقا همین مشکل آقای mam رو دارم.وهمین ارور رو میده.آخرین نسخه رو باید از کجا بگیریم؟؟؟:13:

mehdy.z
04-02-2010, 21:15
سلام.منم دقیقا همین مشکل آقای mam رو دارم.وهمین ارور رو میده.آخرین نسخه رو باید از کجا بگیریم؟؟؟:13:
خوب با توجه به اینکه من خودم این بازی رو دیروز گرفتم شما همون nvidia phsyx توی dvd چهارم بازی رو نصب کن مشکلت حل میشه:46:

mehdy.z
04-02-2010, 21:20
وقتي اينجوري ميشه مشكل از چيه

دوست عزیز اینجور مشکلات دلایل زیادی می تونه داشته باشه:
1- خوب می تونه از ضعف سیستم مخصوصا گرافیک باشه.
1گاهی اوقات اصلا باگه و دلیل خاصی نداره!!
2-گاهی از مواقع هم بر میگرده به درایور گرافیک که ممکنه با این بازی ناسازگار باشه...
(پیدا کن پرتقال فروش را:biggrin:)

(شرمنده دو تا پست شد ولی من آخر نفهمیدم این ترکیب پستها کار همکارهاست یا کلا سرور این کار رو میکنه؟؟!!)

Scary Feelings
05-02-2010, 00:05
سلام..
من جدیدا بازی Guitar Hero World Tour رو نصب کردم..اما وقتی میرم تو بازی صدا ها قاطی پاتی میان..اصلا نامفهومن..مشکل از کجاس؟!

mohandes_2009
05-02-2010, 12:27
سلام
بچه ها من بازی superleague formula2009که مسابقه ماشینهای مسابقه هست رو از اینترنت گرفتم
ولی پسوند فایل رو مثل اهنگ شناخته چکار کنم؟
اینطوریه:S.F.exe.001
کاری میشه کرد؟

MAHDIAGENT47
05-02-2010, 12:42
سلام
بچه ها من بازی superleague formula2009که مسابقه ماشینهای مسابقه هست رو از اینترنت گرفتم
ولی پسوند فایل رو مثل اهنگ شناخته چکار کنم؟
اینطوریه:S.F.exe.001
کاری میشه کرد؟
شما از exe به بعدو حذف كن

SHADEL
05-02-2010, 13:53
سلام بچه ها من prototype رو رو xp نصب کردم .بازی صدا نداره.ولی قبلا روی ویستا نصب کرده بودم صدا داشت.
حالا باید چی کار کنم که درست بشه؟
کسی همچین مشکلی رو نداشته.

MAHDIAGENT47
05-02-2010, 17:45
سلام بچه ها من prototype رو رو xp نصب کردم .بازی صدا نداره.ولی قبلا روی ویستا نصب کرده بودم صدا داشت.
حالا باید چی کار کنم که درست بشه؟
کسی همچین مشکلی رو نداشته.
بر به Device manger بعد قسمته Sound بعد گزينه ي يكي مونده به آخرو غيره فعال كن

SHADEL
05-02-2010, 18:14
بر به Device manger بعد قسمته Sound بعد گزينه ي يكي مونده به آخرو غيره فعال كن
داداش دمت گرم خیلی آقایی.:11::11::11::11::11::11:

surena_iran2564
05-02-2010, 18:23
سلام
بعد از نصب دو بازیه زیر هرکدوم تو اجرا یه ارور میده
ویندوز هم عوض شده:
بازی sim city societies:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی call of duty 5 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdy.z
05-02-2010, 18:32
سلام
بعد از نصب دو بازیه زیر هرکدوم تو اجرا یه ارور میده
ویندوز هم عوض شده:
بازی sim city societies:

بازی call of duty 5 :

در مورد مشکل اول:
اگه بازی رو از اینترنت دانلود کردی یا حداقل دستکاری شرکتهای ایرانیه(نمی دونم دوبله و از این چیزها) فکر کنم ناقصه...

مشکل دوم:
directX داخل DVD بازی رو نصب کن...

surena_iran2564
05-02-2010, 22:32
در مورد مشکل اول:
اگه بازی رو از اینترنت دانلود کردی یا حداقل دستکاری شرکتهای ایرانیه(نمی دونم دوبله و از این چیزها) فکر کنم ناقصه...

مشکل دوم:
directX داخل DVD بازی رو نصب کن...

ممنون
مشکل اول با یه ری استارت حل شد
ویندوز من ویستا هست. directx داخل سی دی 9 هستش
ولی بازم چشم
نصب میکنم :40::11:

MILIN3M
06-02-2010, 01:17
دوستان تو بازی fuel of war من تو ویستا راحت 60 فریم میگیرم اما مشکل اینه در حین بازی هی فریز میشه...

حامدمایا
06-02-2010, 11:50
سلام و خسته نباشید .
من یک مشکل توی بازی call of duty 6 دارم. نسخه من 4 DVD هستش و هنگامی که cd شماره 3 رو موقع نصب میزارم این پیغام رو میده .
CRC error : The file C\Program file \ activation \ call of duty \ main \ video \ road kill - load.bik dosent match the file in the setup s cab file. the medium from which you are running the setup may be crroupted.
وقتی گزینه Ignore می زنم ادامه بازیو نصب میکنه و مشکلی هم پیش نمیاد .
اما توی بازی وقتی چند مرحله میرم موقع LOAD کردن بدون اینکه پیغام خطایی بده از بازی میاد بیرون .
کسی از دوستان میتونه بگه با این پچ COD6 مشکل من حل میشه یا نه ؟

system : CPU 3 - Graphic 9500 Gforce 1 G - Ram 2 G

sasan816
06-02-2010, 12:30
سلام من یک گرافیک 3850 دارم که رمش 512 در بازی gtaiv در قسمت تنظیمات گرافیکش نمیشه texture Quality از medium بیشترش کرد و view distance هم در ویندوز ویستا از 60 و xp از 55 بیشتر نمیشه رم سیستمم هم 3 گیگ باس 800
حالا می خواستم ببینم برای اینکه بشه در بیشترین تنظیمات بازی کرد باید حجم رم زیاد تر باشه یا باسش مثلا ddr3 1333 باشه
یا اینکه حجم رم گرافیک بیشتر باشه 2یگ یا بیشتر یا باس رم گرافیک مثلا ddr5 باشه مثل گرافیک 4870 و...

MAHDIAGENT47
06-02-2010, 12:45
سلام من یک گرافیک 3850 دارم که رمش 512 در بازی gtaiv در قسمت تنظیمات گرافیکش نمیشه texture Quality از medium بیشترش کرد و view distance هم در ویندوز ویستا از 60 و xp از 55 بیشتر نمیشه رم سیستمم هم 3 گیگ باس 800
حالا می خواستم ببینم برای اینکه بشه در بیشترین تنظیمات بازی کرد باید حجم رم زیاد تر باشه یا باسش مثلا ddr3 1333 باشه
یا اینکه حجم رم گرافیک بیشتر باشه 2یگ یا بیشتر یا باس رم گرافیک مثلا ddr5 باشه مثل گرافیک 4870 و...
اين view distance رو ميشه تا آخر بالا برد حتي با سيستم پايين تر از شما ولي يه قلق داشت بايد تو يه فايل دست ميبرديد الان دقيقا يادم نيست ولي تو خود تاپيكش بسرچي پيدا ميكني اونجا توضيح داده شده

sasan816
06-02-2010, 13:05
اين view distance رو ميشه تا آخر بالا برد حتي با سيستم پايين تر از شما ولي يه قلق داشت بايد تو يه فايل دست ميبرديد الان دقيقا يادم نيست ولي تو خود تاپيكش بسرچي پيدا ميكني اونجا توضيح داده شده اونجا توضيح داده شده اگه امکانش هست لینک بدید چون 1000 صفحه داره
texture Quality چطور از این زیادتر میشه
ضمنا با چه سیستمی میشه بدونه نویز gta بازی کرد حجم رم بالا باشه یا باسش اگه امکان داره ذکر کنید

c0der
06-02-2010, 13:30
با سلام خدمت دوستان عزیز

من تو بازی اصلا صدا ندارم

حالا چه برسه نویز و چیزای دیگه

فقط تو این بازی مشکل صدا دارم

mohandes_2009
07-02-2010, 10:56
سلام
اقا مهدی اون بازی که گفتم به عنوان اهنگ میشناسع فایلوS.F.exe.001 بعد exe رو حذف کردم ولی نصب نمیشه
اینیستال نداره
اینطوریشو ندیده بودم

shina_20
07-02-2010, 11:47
سلام من بازی mass efect رو نصب کردم.وقتی new game و بعدfemale رو میزنم.وارد صفحه لودینگ میشه و همونجا میمونه.گیر میکنه.علت چیه؟
AMD Sempron(tm) Processor 140 Processor 2.7 ghz
ram:1.7gig
'گرافیک NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a
DirectX 9.0c (Mar2009

MAHDIAGENT47
07-02-2010, 12:33
اونجا توضيح داده شده اگه امکانش هست لینک بدید چون 1000 صفحه داره
texture Quality چطور از این زیادتر میشه
ضمنا با چه سیستمی میشه بدونه نویز gta بازی کرد حجم رم بالا باشه یا باسش اگه امکان داره ذکر کنید
عزيز از امكان جستو جوي تاپيك استفاده كن راحت پيدا ميشه :13:

با سلام خدمت دوستان عزیز

من تو بازی اصلا صدا ندارم

حالا چه برسه نویز و چیزای دیگه

فقط تو این بازی مشکل صدا دارم
عزيزم تو كدوم بازي مشكل داري

سلام
اقا مهدی اون بازی که گفتم به عنوان اهنگ میشناسع فایلوS.F.exe.001 بعد exe رو حذف کردم ولی نصب نمیشه
اینیستال نداره
اینطوریشو ندیده بودم
ويروس ميزنه بي خيالش شو پاكش كن

mehdy.z
07-02-2010, 14:42
سلام من بازی mass efect رو نصب کردم.وقتی new game و بعدfemale رو میزنم.وارد صفحه لودینگ میشه و همونجا میمونه.گیر میکنه.علت چیه؟
AMD Sempron(tm) Processor 140 Processor 2.7 ghz
ram:1.7gig
'گرافیک NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a
DirectX 9.0c (Mar2009
سیستمت که کلا ضعیفه ولی مهمترین مشکل گرافیکت هست که آنبرده...این گرافیک اصولا به درد بازی نمی خوره:13:
با این گرافیک کلا بیخیال بازیهای امروزی بشی بهتره...تا یک کارت گرافیم درست وحسابی نگرفتی بیخودی پولتو بالای بازی هدر نده:13:

Gamemaster
07-02-2010, 15:40
سلام
اینیستال نداره
اینطوریشو ندیده بودم
با نرمافزار hjsplit
فايلارو بايد باهم اقدام كن

incredible123
07-02-2010, 20:37
سلام
من بازي street fighter IV رو نصب كردم
ولي وقتي رو آيكن بازي كليك مي كنم يه قسمتي باز مي شه و وقتي مي زنم رو ي گزينه ي lunch هيچ چيزي اجرا نمي شه
حالا بايد چيكار كنم

icelove
07-02-2010, 21:26
سلام.
یه مدت پیش متوجه شدم که دو سه دقیقه بعداز اجرای فیلم یا بازی کامپیوترم restart میشه و تا 5 دقیقه بعد ویندوز بالا نمیاد.خمیر سی پی یو رو عوض کردم.الان توی اجرای فیلم مشکلی پیش نمیاد ولی دوسه دقیقه بعد از اجرای هر بازی کامپیوترم restart میشه.ممنون میشم مشکلمو حل کنید

satrianism
07-02-2010, 21:38
سلام.
یه مدت پیش متوجه شدم که دو سه دقیقه بعداز اجرای فیلم یا بازی کامپیوترم restart میشه و تا 5 دقیقه بعد ویندوز بالا نمیاد.خمیر سی پی یو رو عوض کردم.الان توی اجرای فیلم مشکلی پیش نمیاد ولی دوسه دقیقه بعد از اجرای هر بازی کامپیوترم restart میشه.ممنون میشم مشکلمو حل کنید

اگه پاور رو تست کنی خیلی بهت کمک میکنه البته هارد و رم هم ممکنه مشکل ساز باشه .اگه موقع ریست شدن صفحه ابی رنگ رو دیدی پاور رو بی خیال شو واحتمال زیاد مال رم یا هارد میتونه باشه

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

سلام
من بازي street fighter IV رو نصب كردم
ولي وقتي رو آيكن بازي كليك مي كنم يه قسمتي باز مي شه و وقتي مي زنم رو ي گزينه ي lunch هيچ چيزي اجرا نمي شه
حالا بايد چيكار كنم

ببین کرک بازی رو نصب کردی یا نه.شاید هم سیستمت یا ویندوزت برای بازی مناسب نیاشه

icelove
07-02-2010, 21:47
نه صفحه ی آبی نمیاد.ممکنه ایراد از گرافیک باشه؟

satrianism
07-02-2010, 21:59
نه صفحه ی آبی نمیاد.ممکنه ایراد از گرافیک باشه؟

درایور کارت گرافیکت رو آپ دیت کن

camry
08-02-2010, 14:25
سلام
مي خواستم بپرسم اين بازي SHIFT كلن مشكل گرافيكي و سنگينيه بازي داره يا اينكه مشكل از خودمه آخه من گرافيك اين بازيو هر چي دست كاري مي كنم و تغيير مي دم بازم بازيه سنگينه و لدينگش خيلي طول ميكشه
مي تونم با پچ نصب كردن اين مشكل رو بر طرف كنم يا اينكه بايد كار ديگيو انجام بدم
راستي گرافيكمم 512 فكر كنم 8500 باشه مدلشم ATI هست در ضمن رمم 2 GIG هست
با تشكر

جرارد
08-02-2010, 16:03
سلام.
دوستان من بازی جنرال را نصب کردم اما موقع اجرا این ارور را میده؟
cannot locate the cd-rom
please insert the current cd-rom

جرارد
08-02-2010, 16:21
سلام.
من جنرال را نصب کردم ولی این ارور را میده:
cannot locate the cd-rom
please insert the currect cd-rom

shina_20
08-02-2010, 16:50
کسی اینجا جواب تازه واردا رو نمیده ظاهراٌ!!!!

MAHDIAGENT47
08-02-2010, 17:03
سلام
مي خواستم بپرسم اين بازي SHIFT كلن مشكل گرافيكي و سنگينيه بازي داره يا اينكه مشكل از خودمه آخه من گرافيك اين بازيو هر چي دست كاري مي كنم و تغيير مي دم بازم بازيه سنگينه و لدينگش خيلي طول ميكشه
مي تونم با پچ نصب كردن اين مشكل رو بر طرف كنم يا اينكه بايد كار ديگيو انجام بدم
راستي گرافيكمم 512 فكر كنم 8500 باشه مدلشم ATI هست در ضمن رمم 2 GIG هست
با تشكر

گرافيكتون ضعيفه من خودم با 9400 gt بازي ميكنم بازم نميكشه اگه پچم نصب كني باز اين مشكلوداري تنها راهه چارشم ارتفاع سيستم هستش :13:

siavashjal
08-02-2010, 17:22
سلام دوستان

من می خوام بازی HAWX رو روی ویندوز 7 بازی کنم ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم از فایل d3dx10_3.dll ایراد می گیره این فایل رو از اینترنت پیدا کردم و توی فولدر system 32 کپی کردم ولی حالا بازم پیام ارور می ده.

کسی می دونه چه طوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

MILIN3M
08-02-2010, 21:40
دوستان تو بازی fuel of war من تو ویستا راحت 60 فریم میگیرم اما مشکل اینه در حین بازی هی فریز میشه...
نبود.......منتظرم:5:

amo_sedi
08-02-2010, 21:50
با سلام خدمت اساتید من بازی god of war 1,2 رو روی لب تابم با ویندوز 7 نصب کردم ولی بازی با جوی استیک کار نمیکنه در حالی که بازی pes 2010 به راحتی میشه با جوی استیک بازی کرد
منظور از جوی استیک دسته بازیه

حالا منتظر راهئنمایی دوستانم
ممنون

mehdy.z
08-02-2010, 22:39
سلام دوستان

من می خوام بازی HAWX رو روی ویندوز 7 بازی کنم ولی وقتی روی آیکونش کلیک می کنم از فایل d3dx10_3.dll ایراد می گیره این فایل رو از اینترنت پیدا کردم و توی فولدر system 32 کپی کردم ولی حالا بازم پیام ارور می ده.

کسی می دونه چه طوری میشه این مشکل رو حل کرد؟
این ایراد رو تقریبا همه داشتند (از جمله خود من)حالا شما بیخیال DX10 شو چون خیالت راحت تفاوتی بین DX9 و DX10 نخواهی دید....

کسی اینجا جواب تازه واردا رو نمیده ظاهراٌ!!!!
شما عزیز اول یه سرچی بکن بعد بگو :

با سلام خدمت اساتید من بازی god of war 1,2 رو روی لب تابم با ویندوز 7 نصب کردم ولی بازی با جوی استیک کار نمیکنه در حالی که بازی pes 2010 به راحتی میشه با جوی استیک بازی کرد
منظور از جوی استیک دسته بازیه

حالا منتظر راهئنمایی دوستانم
ممنون
شما داری این بازی رو با emulatore اجرا می کنی برای همین بهترین کار اینه که اول شما برو توی قسمت تنظیمات کنترل که معمولا توی منوهای تنظیمات خود این برنامه ها وجود داره حالا هر کدومش در جاهای مختلف باید بگردی پیداش کنی...
اگه کار نکرد احتمالا برمیگرده به بایوس برنامه که شاید با joystick مشکل داره...
در کل ایم بگم به بازیهایی که با اینجور برنامه ها اجر میشه اعتمادی نیست و اصلا نمیشه درست کار کردنشون رو ضمانت کرد!!!

siavashjal
08-02-2010, 22:55
[QUOTE=mehdy.z;4654304]این ایراد رو تقریبا همه داشتند (از جمله خود من)حالا شما بیخیال DX10 شو چون خیالت راحت تفاوتی بین DX9 و DX10 نخواهی دید....

دوست عزیز

اتفاقا خودم مشکل رو حل کردم و الان میشه با dx10 بازی کرد. اول باید مجموعه dx10 رو از سایت مایکروسافت دانلود کنی و بعد همه فایل های مربوط به d3dx10_39 رو تو پوشه system32 ویندوز کپی کنی.

mehdy.z
09-02-2010, 00:25
دوست عزیز
اتفاقا خودم مشکل رو حل کردم و الان میشه با dx10 بازی کرد. اول باید مجموعه dx10 رو از سایت مایکروسافت دانلود کنی و بعد همه فایل های مربوط به d3dx10_39 رو تو پوشه system32 ویندوز کپی کنی.
اینکه خوبه:20:
ولی آخه خیلی از دوستان نتونسته بودند حتی با آخرین آپدیت DirecteX هم این مشکل رو برطرف کنن...مثل اینکه یه جور باگ توی بازی بوده(یا حداقل بعضی از نسخه هاش)ولی مثل اینکه با روش شما شده خوب عالیه:46:

pourya_javani
09-02-2010, 10:35
با سلام خدمت اساتید و بقیه!:11:
من بازی درایور 3 رو از این لینک دانلود کردم:
بعد از 3 شب دانلودش تموم شد. 6 تا فایل با پسوند bin داره و یک فایل install با پسوند exe. ولی وقتی روی فایل install میزنم هیچ عملی انجام نمیشه. بیشتر از 3 گیگ دانلود کردم. لطفا کمکم کنید. حالم گرفتست!!! :41:

Ghaioom
09-02-2010, 10:43
با سلام خدمت اساتید و بقیه!:11:
من بازی درایور 3 رو از این لینک دانلود کردم:
بعد از 3 شب دانلودش تموم شد. 6 تا فایل با پسوند bin داره و یک فایل install با پسوند exe. ولی وقتی روی فایل install میزنم هیچ عملی انجام نمیشه. بیشتر از 3 گیگ دانلود کردم. لطفا کمکم کنید. حالم گرفتست!!! :41:
سلام
پسوند bin رو میتونی با IsoBuster ، Daemon Tools ، UltraISO ، Bin2Iso باز کنی.
سایت برا دانلود.

pourya_javani
09-02-2010, 12:15
سلام
پسوند bin رو میتونی با IsoBuster ، Daemon Tools ، UltraISO ، Bin2Iso باز کنی.
سایت برا دانلود.

از راهنماییت ممنونم. اما deamon tools کاری نکرد. آخه 6 تا فایله، یه برنامه به نام uniextract دانلود کردم، تا دینشو اکسترکت کرد اما فایده نداشت!!!
آیا با دیمون تولز باید کار خاصی انجام بدم؟ چون اولا فایلهارو به عنوان دیفالت نمیشناسه! و باید all files رو بزنم تا نشون بده، دوما یکیشو بیشتر نمیتونم تبدیل به درایو کنم! چیکار کنم؟؟؟؟؟
--------------------------------------------------------------------
دوست عزیز. متاسفانه هیچ کدو جواب ندادن!!!! :41:

mojtaba86
10-02-2010, 00:00
سلام خدمت دوستان
من بازی اویل 5 نصب کردم بعد از اجرا بازی کند اجرا میشه سیستم 3gh cpu گرافیک 512 ram 1g
لطفا راهنمایی کنین

aramesh_61
10-02-2010, 01:04
سلام
ببخشید دوستان من بازیه Mass Effect 1 رو نصب کردم و یه پچ هم واسه رفع اشکال در اجرای برنامه configuration روی کارتهای ati نصب کردم، بازی هم خوب و روون اجرا میشه ولی تو بعضی جاها مثلا یه قسمتی از زمین هیچ رنگی نداره سیاهه سیاهه، الان رفتم تو یه سیاره ولی روش نشستم بعضی جاهای سیاره سیاهه سیاهه هیچی دیده نمیشه، ولی بعضی جاهاش کاملا رنگیه، میخواستم برای رفع مشکل راهنماییم کنید. ممنون

cpu:amd phenumII x4 810
graphic: ati radeon 4890 1g
ram:4 gig ddr3

ali_invention
10-02-2010, 12:00
با سلام دوستان عزيز.
من در زمينه بازي Dirt 2 مشكل دارم و اون مشكل اينه كه تمامي قسمتهاي بازي به صورت كاملا روان و بدون افت فريم اجرا ميشه، اما در قسمت منو به شدت افت فريم پيدا ميكنه، به طوريكه به سختي ميتونم وارد بازي بشم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

جرارد
10-02-2010, 14:10
تو بازی جنرال ارورمیده

mehdy.z
10-02-2010, 14:20
سلام خدمت دوستان
من بازی اویل 5 نصب کردم بعد از اجرا بازی کند اجرا میشه سیستم 3gh cpu گرافیک 512 ram 1g
لطفا راهنمایی کنین
شما از قرار معلوم سیستمت ضعیفه مخصوصا گرافیک مشخصات کاملش رو بگذار...

سلام
ببخشید دوستان من بازیه Mass Effect 1 رو نصب کردم و یه پچ هم واسه رفع اشکال در اجرای برنامه configuration روی کارتهای ati نصب کردم، بازی هم خوب و روون اجرا میشه ولی تو بعضی جاها مثلا یه قسمتی از زمین هیچ رنگی نداره سیاهه سیاهه، الان رفتم تو یه سیاره ولی روش نشستم بعضی جاهای سیاره سیاهه سیاهه هیچی دیده نمیشه، ولی بعضی جاهاش کاملا رنگیه، میخواستم برای رفع مشکل راهنماییم کنید. ممنون

شما ببین گفته های این سایت کمکتون میکنه:

samyar_red
10-02-2010, 15:05
سلام بچه ها
اقا من بازی soccer 10 رو که تازه نصب کردم و میخوام رو high بازی کنم یکم خیلی ریز تیک میزنه . فکر نکنم سیستمم ضعیف باشه اینم عکس مشخصات سیستم تو سیتینگ بازی
مشکل از کجاست به نظر شما؟

Ardavan
10-02-2010, 16:03
سلام،یک ادم خوب میتونه کمک ما بکنه!
اقا من این بازی Tropico 3 رو نصب کردم ازم سریال میخواد هرچی میزنم قبول نمیکنه،مشکلش چی هست؟
کسی میتونه کمکم کنه!!!

Amin.P30
10-02-2010, 18:22
اقا مشکل من حل شد....ممنون....

h!dden
10-02-2010, 18:57
سلام
میشه بگین تو GTA IV چه طوری آهنگ گذاشت !!!

Amin.P30
10-02-2010, 20:15
سلام....کسی میدونه چرا این nfs most wanted چرا شبکه lan نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نسخه اصلی و black edition و 2 نسخه دیگه را هم ازمایش کردم...نشد که نشد...تموم بازی ها از قبیل war craft , counter .general , و .... شبکه ای میشه بازی کرد اما این بازی نمیشه...فکر کنم هر نسخه ای از بازی که اومده را نصب کردم اما نشد...
کسی بصورت lan بازی کرده یا جایی دیده ..مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armitam2010
10-02-2010, 21:25
من بازي batman:arkham asylum رو از روي 2تا DVD نصب كردم و داحل فولدر بازي يه فايل ستاپ هست كه اونو اجرا ميكنم و ميگه زبان رو انتخاب كن بعد روي OK كه كليك ميكنم يه چيزي مياد سريع پر ميشه و بعد ارور زير مياد
There is not enough free disks space to install this product،please another drive with sufficient space.
مشكل چيه؟
اگه مشكل از فضاي خالي است من 9گيگ فضاي خالي در درايو ام دارم

Amin.P30
10-02-2010, 21:40
من بازي batman:arkham asylum رو از روي 2تا DVD نصب كردم و داحل فولدر بازي يه فايل ستاپ هست كه اونو اجرا ميكنم و ميگه زبان رو انتخاب كن بعد روي OK كه كليك ميكنم يه چيزي مياد سريع پر ميشه و بعد ارور زير مياد
There is not enough free disks space to install this product،please another drive with sufficient space.
مشكل چيه؟
اگه مشكل از فضاي خالي است من 9گيگ فضاي خالي در درايو ام دارم

فکر کنم یکم بیشتر از 9 گیگ فضا میخاد...

MAHDIAGENT47
10-02-2010, 21:47
سلام
میشه بگین تو GTA IV چه طوری آهنگ گذاشت !!!

عزيزم شما بايد تو تاپيك خود بازي درخاست ميداديد نه اينجا :2:

خب در مورد آهنگم اول موزيك هاي منتخبتونو اينجا كپي كنيد

C:\Documents and Settings\MAHDI\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music

بعد در قسمت تنظيماته بازي آهنگاتونو اسكن كنيد

M A X I M U M
10-02-2010, 21:47
دوستان عزيز من اين بازي رو دانلود كردم Looney Tunes TM: Sheep Dog n' Wolf
موقع نصب اين خطارو ميده : could not load file: sheep d3d..exe\reference\greet-txt-bsm
ديگه موندم چيكار بكنم اگه ميتونيد كمك كنيد

MAHDIAGENT47
10-02-2010, 21:51
سلام،یک ادم خوب میتونه کمک ما بکنه!
اقا من این بازی Tropico 3 رو نصب کردم ازم سریال میخواد هرچی میزنم قبول نمیکنه،مشکلش چی هست؟
کسی میتونه کمکم کنه!!!

شما تو dvd خود بازي دنبال سريال نامبر بگرد اگه پيدا نكردي تو تاپيك مخصوصه بازي درخاست بده

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

دوستان عزيز من اين بازي رو دانلود كردم Looney Tunes TM: Sheep Dog n' Wolf
موقع نصب اين خطارو ميده : could not load file: sheep d3d..exe\reference\greet-txt-bsm
ديگه موندم چيكار بكنم اگه ميتونيد كمك كنيد

نصب آخرين ورژنه دايركس از سايته ماكروسافت ميتونيد دانلود كنيد

M A X I M U M
10-02-2010, 21:54
مطمئني ؟ اين بازي رو نصب كردي تا حالا ؟
اين بازي نيا به DX8 داره براي اجرا در ضمن DX من اخرين نسخه هستش و مال MW2
از طرفي موقع اجرا كه اين خطارو نميده موقعي نصب

MAHDIAGENT47
10-02-2010, 21:57
مطمئني ؟ اين بازي رو نصب كردي تا حالا ؟
اين بازي نيا به DX8 داره براي اجرا در ضمن DX من اخرين نسخه هستش و مال MW2
از طرفي موقع اجرا كه اين خطارو نميده موقعي نصب
شرمنده پستو درست حسابي نخوندم :دي

Amin.P30
10-02-2010, 22:26
دوستان موقع شبکه کردن nfs most wanted این ارر میده ....
your connection to server has be lost....
فایر وال خاموشه...شبکه هم مشکل نداره....چند تا ورزن مختلف را هم نصب کردم....از جمله black edition که نسخه اصلی هستش...پچ 1.3 هست....
کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M A X I M U M
11-02-2010, 07:28
NFS : Most Wanted رو ارجينال خريدي ؟ در غير اينصورت فكر نكنم آنلاين بشه ؟!

armitam2010
11-02-2010, 08:41
من بازي LEFT4DEAD 2 رو نصب كردم و كرك اش هم ريختم
اما وقتي بازي رو اجرا ميكنم بپ از ديدن يك دمو LOAD ميشه و بعد 30 ثانيه از بازي مياد بيرون بدون هيچ پيغامي
مشكل از چيه؟
نرم افزار هاي مربوط هم نصب كردم مانند microsoft visual C ++ و Game For Windows Live و DirectX9

ali_invention
11-02-2010, 11:04
كسي كه در اينجا جواب ما رو نداد اما من راه حل مشكلم رو پيدا كردم. و در اينجا مطرح ميكنم كه دوستان ديگه استفاده كنن. تنها راه حل اين مشكل استفاده از آخرين ورژن درايور كارت گرافيكيه. پس براي اجراي صحيح بازي DiRT 2 حتما از آخرين درايور استفاده كنيد. از توجه شما ممنونم.:11:

M A X I M U M
11-02-2010, 11:16
من بازي LEFT4DEAD 2 رو نصب كردم و كرك اش هم ريختم
اما وقتي بازي رو اجرا ميكنم بپ از ديدن يك دمو LOAD ميشه و بعد 30 ثانيه از بازي مياد بيرون بدون هيچ پيغامي
مشكل از چيه؟
نرم افزار هاي مربوط هم نصب كردم مانند microsoft visual C ++ و Game For Windows Live و DirectX9

Problem #8 : L4D2 always crashing randomly
Fix :
1. Close Steam
2. Go to ..\steam\steamapps\
3. Delete left 4 dead 2 common.ncf, left 4 dead 2 client.ncf
4. Restart Steam
5. Right Click L4D2 click Install

خطاي شماره 8 : خروج از بازي (كرش)
- نرم افزار Steam رو ببند.
- برو به جايي كه Steam رو نصب كردي و آدرس : ..\steam\steamapps\
- اين فايل هارو پاك كن : dead 2 common.ncf, left 4 dead 2 client.ncf
- نرم افزار Steam رو دوباره اجرا كن
- روي L4D2 راست كليك كن و گزينه Install رو بزن و بعد بازي رو اجرا كن

موفق باشيد

rezapassword
11-02-2010, 11:52
سلام دوستان
من بازی Euro Truck Simulator رو نصب کردم نسخه 1.3 رو ولی بعد از 2 یا سه دقیقه گذشتن از اجرا خود به خود بسته میشه
مشکلش چیه ؟
ایا کرکش رو دارید ؟
سپاس

M A X I M U M
11-02-2010, 11:56
كركش رو از اينجا دانلود كن :

sir payman
11-02-2010, 12:14
سلام
من بازیه mass efect 2 رو خواستم نصب کنم ولی وقتی روی setup میزنم هیچ اتفاقی نمیفته حتی روی هارد کپیش کردم و بازم setup رو زدم ولی انگار نه انگار.
میشه یه راه حلی نشونم بدید راستی نسخه ای که گرفتم 4dvd هست.

camry
11-02-2010, 13:04
سلام
من وقتي مي خوام GTA IV نصب كنم با اين ارور مواجه ميشم
RMN20
جريانش
خيلي فوريه

ممنون

MAHDIAGENT47
11-02-2010, 15:33
سلام
من وقتي مي خوام GTA IV نصب كنم با اين ارور مواجه ميشم
RMN20
جريانش
خيلي فوريه

ممنون

فك كنم از رم داره ايراد ميگيره
در ضمن اين بازي تاپيك حله مشكلاته جدا داره يه سر بزني حتما دليلشو پيدا ميكني

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

سلام
من بازیه mass efect 2 رو خواستم نصب کنم ولی وقتی روی setup میزنم هیچ اتفاقی نمیفته حتی روی هارد کپیش کردم و بازم setup رو زدم ولی انگار نه انگار.
میشه یه راه حلی نشونم بدید راستی نسخه ای که گرفتم 4dvd هست.
سيستم سالمه ؟ ويروسي چيزي .......

mohandes_2009
11-02-2010, 15:55
سلام
بازی venetrica رو از اینترنت دانلود کردم
بعد از کلیک روی فایل exe ارور error runtime library visual c+ میده
یه سری فایلهارو هم میگه پیدا نکردم و من ایگنور میزنم
مشکل از چیه؟

sir payman
11-02-2010, 18:21
سيستم سالمه ؟ ويروسي چيزي .......
اره سالمه انتی ویروسمم اپدیت هست.

mehdy.z
11-02-2010, 20:19
اره سالمه انتی ویروسمم اپدیت هست.
این سه کار رو بکن:
1-اگه آنتی ویروس داری حتما غیر فعالش کن...
2-firewall سیستمت رو خاموش کن...
3-البته به قول مهدی می تونه به ویروسی بودن سیستم هم برگرده ولی خیلی نادره!!!

aramesh_61
12-02-2010, 02:03
سلام
من چند روزه بازیه Dragon Age رو نصب کردم، یکمی هم ازش بازی کردم ولی تو یکی از مراحل که یه ماموریت جدید بهم داده میشه و میرم دنبالش یه دمو میاد که فقط صدا داره و تصویر سیاهه، از اون به بعد هم بازی میاد ولی تصویر سیاهه، منوها و سایر چیزهای رو صفحه وجود داره ولی تصویر شخصیتها و محیط بازی سیاهه. میشه راهنماییم کنید؟ موقع نصب هم دوبار ارور داد که یه چیزایی رو نمیتونه پیدا کنه و من ignor کردم، یعنی ممکنه از اون باشه؟ ممنون

samyar_red
12-02-2010, 13:16
سلام بچه ها
اقا من بازی soccer 10 رو که تازه نصب کردم و میخوام رو high بازی کنم یکم خیلی ریز تیک میزنه . فکر نکنم سیستمم ضعیف باشه اینم عکس مشخصات سیستم تو سیتینگ بازی
مشکل از کجاست به نظر شما؟

کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
به نظر شما از مانیتور نیست؟ چون مانیتورم قدیمیه f700b سری لبخند lg هستش

armitam2010
12-02-2010, 15:53
من رم 512دارم و گرافيك 256
بازي dragon age:origin رو خيردم و وقتي دارم بازي ميكنم كاراكترش آهسته حركت ميكنه و بعضي جاها گير ميكنه و بعد از چند ثانيه درست ميشه
من رفتم رزولوشن رو آوردم 600*800 و جزئيات گرافيكش هم low كردم اما سرعتش بهبود نيافت
همين كار رو با resident evil 5 و ps2010 كردم درست شد اما در مورد اين بازي نه::41:
راه ديگه اي بهبود يافتن سرعت بازي نيست؟
اگه هست بگيد
help me

mehdy.z
12-02-2010, 19:06
من رم 512دارم و گرافيك 256
بازي dragon age:origin رو خيردم و وقتي دارم بازي ميكنم كاراكترش آهسته حركت ميكنه و بعضي جاها گير ميكنه و بعد از چند ثانيه درست ميشه
من رفتم رزولوشن رو آوردم 600*800 و جزئيات گرافيكش هم low كردم اما سرعتش بهبود نيافت
همين كار رو با resident evil 5 و ps2010 كردم درست شد اما در مورد اين بازي نه::41:
راه ديگه اي بهبود يافتن سرعت بازي نيست؟
اگه هست بگيد
help me
دوست عزیز دقیقا این مشکل که در یک بازی در ابتدا بازی کند اجرا میشه ولی بعد از چند دقیقه درست میشه برمیگرده به کمبود رم سیستم:13:
یک فکری به حال رمت بردار...

mehdy.z
12-02-2010, 19:13
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟
به نظر شما از مانیتور نیست؟ چون مانیتورم قدیمیه f700b سری لبخند lg هستش
نه تیک توی بازی ربطی به مانیتور نداره و به ضعف سخت افزاری سیستم بر میگرده...شما برای سنگین ترین بازیها هم اگه فقط یک مانتیور VGA داشته باشی کافیه...
مشکل مانیتور فقط در بازی دو چیز می تونه باشه:
1-مانیتور اینقدر قدیمی باشه که رزولوشنهای بالای مثلا 600*800 رو ساپورت نکنه و بعضی از بازیهای هم مثلا رزولوشن زیر 600*800 رو ساپورت نمی کنند که اونم فقط به مانیتورهای 14 اینچ قدیمی برمیگرده...
2- اگه مانتور رو به ویندوز نشناسونده باشی ممکنه وقتی وارد بازی میشی مثلا تصویر باز دقیقا وسط مانیتور نباشه یا مثلا اندازه تصویر زیادی کوچیک یا بزرگ باشه...یا در بعضی مواقع موقع چرخش سریع دوربین یا حتی تعویض سریع تصویر شما با شکستگی تصویر مواجه شی...
موفق باشی:46:

elemon
12-02-2010, 20:55
سلام
موقع نصب بازی COD MW2 از من product activation wizard میخواد کسی این code رو داره؟

برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم ؟

linkin_park
12-02-2010, 22:06
سلام .
من تو لپ تاپم از وقتی درایور 9,9 catalyst واسه کارت گرافیکم رو ریختم وقتی میرم تو Dirt 2 بازی فوق العاده لگ میزنه و لگش هم فقط واسه منو هاش هست . یعنی تو خود بازی خوبه ...

گرافیکم ATI Mobility HD 4650 هست .... هر چی میگردم نمیتونم یه ورژن درست از درایور catalyst رو برای گیر بیارم که به Mobility هم بخوره ..... ممنون میشم کسی کمک کنه .

mehdy.z
13-02-2010, 00:39
سلام .
من تو لپ تاپم از وقتی درایور 9,9 catalyst واسه کارت گرافیکم رو ریختم وقتی میرم تو Dirt 2 بازی فوق العاده لگ میزنه و لگش هم فقط واسه منو هاش هست . یعنی تو خود بازی خوبه ...

گرافیکم ATI Mobility HD 4650 هست .... هر چی میگردم نمیتونم یه ورژن درست از درایور catalyst رو برای گیر بیارم که به Mobility هم بخوره ..... ممنون میشم کسی کمک کنه .
یکی از دوستان دقیقا توی همین دو صفحه قبل این مشکل رو داشت ولی با نصب آخرین ورژن درایور گرافیکش مشکلش حل شده...
شما هم یک تستی بزن.

daren
13-02-2010, 13:02
تو بازیه "کد6" تا یه مرحله ای که میرم بدون هیچ اروری از بازی میپره بیرون. اون مرحله ای که باید از هلیکوپتر با مسلسل شلیک کنی. به لحاظ سیستم هم مشکلی ندارم.
چه کنم؟

MAHDIAGENT47
13-02-2010, 16:34
تو بازیه "کد6" تا یه مرحله ای که میرم بدون هیچ اروری از بازی میپره بیرون. اون مرحله ای که باید از هلیکوپتر با مسلسل شلیک کنی. به لحاظ سیستم هم مشکلی ندارم.
چه کنم؟

بازيه شما 4 dvd نسحه بويس تيم هستش بايد پچي كه تو صفحه اوله تاپيك به اسم بويس تيم گذاشته شدرو دان كنيد بعد تو پوشه ي zone بازي نصبش كنيد

daren
13-02-2010, 20:44
بازيه شما 4 dvd نسحه بويس تيم هستش بايد پچي كه تو صفحه اوله تاپيك به اسم بويس تيم گذاشته شدرو دان كنيد بعد تو پوشه ي zone بازي نصبش كنيد
ببینم میشه یکم توضیح بدی؟
یعنی تو کدوم تاپیک؟

mehdy.z
13-02-2010, 21:20
ببینم میشه یکم توضیح بدی؟
یعنی تو کدوم تاپیک؟
اگه شما منظورتون از بازی کد!!...همون call of duty modern wrefare 2 هست منظور مهدی جون این پچه:

ali_invention
13-02-2010, 22:36
سلام .

دوست عزيز سلام. من هم اين مشكل رو داشتم اما با دانلود آخرين درايور از سايت ati.amd.com مشكلم حل شد.
پيروز باشيد.:20:

lions_london
14-02-2010, 13:04
سلام .
یک کمک میخوام.من بازی king of the road سلطان جاده ها ورژن 1.3 رو دانلود کردم.بعد از اینکه نصب کردم موقعی که تو بازی میرم قسمت single player موقع play کردن این پیغام رو میده : insert cd king of the road. من حتی گرفتم محنویاتی که دانلود کردم $تو سی دی رایت کردم و بازی رو با سی دی اجرا کردم اما بازم همین پیغام داد. لطفا کمکم کنید.
ممنون

elemon
14-02-2010, 15:06
سلام

اگه میشه یک کرک خوب برای بازی Operation Flashpoint Dragon Rising برام بزارین
ممنون
یا علی

Reza Azimy_RW
14-02-2010, 16:07
سلام .
یک کمک میخوام.من بازی king of the road سلطان جاده ها ورژن 1.3 رو دانلود کردم.بعد از اینکه نصب کردم موقعی که تو بازی میرم قسمت single player موقع play کردن این پیغام رو میده : insert cd king of the road. من حتی گرفتم محنویاتی که دانلود کردم $تو سی دی رایت کردم و بازی رو با سی دی اجرا کردم اما بازم همین پیغام داد. لطفا کمکم کنید.
ممنون
کرک بازی رو دانلود کن و محل نصب بازی کپی کن

lions_london
14-02-2010, 16:23
کرکش رو از کجا دانلود کنم؟ هرچی گشتم نتونستم دانلود کنم

Mohammad King
14-02-2010, 18:48
سلام

اگه میشه یک کرک خوب برای بازی Operation Flashpoint Dragon Rising برام بزارین
ممنون
یا علی

سلام:

موفق باشید

حمید جان
14-02-2010, 20:35
سلام:

موفق باشید

آقا این لینکی که گذاشتین پاک شده

moh 47
16-02-2010, 15:32
سلام
راستش امروز هوس کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] resident evil 3 رو بازی کنم اما یه مشکلی دارم وقتی وارد بازی میشم اون اولش که یه سری چیزهایی رو که به انگلیسی مینویسه همونجا میمونه و داخل بازی نمیره مشکل از چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا یادمه باید یه چیزی توی قسمت run توی start menu بنویسیم اما نمیدونم چی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم به مشخصات کامپیوتر احتیاجی باشه ولی:
گرافیک:GEFORCE 9600
رم:2گیگ
CPU:AMD 4000

Amir Hossein
16-02-2010, 22:37
سلام
گفتم کارت گرافیک به بازی ربط داره همین جا مطرح کردم
این چیه و رو چه تنظیماتی باشه

mehdy.z
16-02-2010, 22:43
سلام
گفتم کارت گرافیک به بازی ربط داره همین جا مطرح کردم
این چیه و رو چه تنظیماتی باشه

بهترین حالت همیشه همون حالت پیش فرض(default) هست...
اگه یک موقع بیش از حد کلک هر کدوم رو بالا ببری ممکنه باعث کرش سیستم و یا مشکلات عدیده تر بشه!!
پس چون غیر حرفه ای هستی اصلا بهشون دست نزن....

حمید جان
16-02-2010, 22:43
سلام

موقعی که میرم تو بازی Left 4 Dead 2 وقتی دموش تموم میشه و میخوام بره تو منو یهو این ارور رو میده چی کا کنم؟

Steam is not runnig. You must start Steam in order to play this game.

ممنون

mehdy.z
16-02-2010, 23:09
سلام

موقعی که میرم تو بازی Left 4 Dead 2 وقتی دموش تموم میشه و میخوام بره تو منو یهو این ارور رو میده چی کا کنم؟

Steam is not runnig. You must start Steam in order to play this game.

ممنون
شما اول برنامه steam رو نصب کن احتمالا باید توی dvd بازی باشه اگه نبود حتما توی cd داریور گرافیک هست...
اگه درست نشد فایل ClientRegistry.blob توی پوشه steam رو delete کن و سیستم رو یک rastart بزن ببن درست میشه...

osta_ali
16-02-2010, 23:33
Age yeki lotf kone va crack bazi KING ARTHUR ro bezare mamnun misham.

M A X I M U M
17-02-2010, 15:02
برو اينجا :

boys666
17-02-2010, 17:48
سلام من Prince of Persia رو گرفتم روی ویندوز7 نصب کردم ولی اجرا نمیشود بعد گفتم شاید این نسخه خرابه رفتم این بار از لوح زرین خریدم بازم
درست نشد لطفا راهنماییم کنید که باید چه کار کنم
خودم میدونم که روی xp اجرا میشه ولی میخوام دیگه xp نصب نکم

h!dden
17-02-2010, 19:32
سلام من Prince of Persia رو گرفتم روی ویندوز7 نصب کردم ولی اجرا نمیشود بعد گفتم شاید این نسخه خرابه رفتم این بار از لوح زرین خریدم بازم

سلام
من خودم این بازی رو تو 7 ریختم و هیچ مشکلی پیش نیومده !!!
نمیدونم برای چی برای شما اجرا نمیشه !!!

Avista_metall
17-02-2010, 21:44
سلام
من بازی assassin's creed رو وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو میده:
F:/AUTORUN.exe is not a valid Win32 application
من قبلا این بازی رو نصب کردم اما کامل نبود به خاطر همین رفتم نسخه کاملش رو گرفتم اما این هم این ارور رو میده.سی دی هم مشکلی نداره رو کامپیوتر دوستم چکش کردم.

Advanced Ali-001
17-02-2010, 23:29
دوستان واسه بازیNFS SHIFT هرکاری میکنم بازی FULL SCREN نمیشه بادسته هم نمیشه بازی کرد کسی میتونه راهنماییم کنه؟
واسه بازی MASS EFECT 2 هم بازی نصب میشه ولی وقتی میخوایی بازی رو شروع کنی این ارور رومیده:
YOUR VGA CARD DRIVER ARE VERY OLD PLEASE UPDATE IT AND TRY AGAIN
لطفا کمکم کنید:41:

bous
17-02-2010, 23:51
سلام من pes 2009 فارسی بازی میکنم اما نمیتونم بازیکن ساختنی بسازم چون قسمتی که میخوام سیوش کنم ارور میده کسی میدونه راهنماییم کنه که این مشکل من حل بشه ممنونم

..hamed..
18-02-2010, 11:14
سلام من بایئشاک 2 رو نصب کردم ولی موقع تغییر رزولوشن تصویر تمام صفحه نمیمونه چیکارش کنم میخوام رزولوشنشو به 800 در 600 تغییر بدم اخه سیستم مو ضعیفه

حمید جان
18-02-2010, 15:40
شما اول برنامه steam رو نصب کن احتمالا باید توی dvd بازی باشه اگه نبود حتما توی cd داریور گرافیک هست...
اگه درست نشد فایل ClientRegistry.blob توی پوشه steam رو delete کن و سیستم رو یک rastart بزن ببن درست میشه...

سلام

ممنون ولی کار نکرد

چب کار کنمممممممممممممممممم؟

antigham
18-02-2010, 16:56
من این بازی saw رو رو 7 نصب کردم.بعد از اجرا روی اون صفحه که کله زامبی هست میپره بیرون.لطفا راهنمایی کنین

worldclass
18-02-2010, 18:43
سلام
دوستان Combat Arms Europe رو نصب کردم اما بعد از نصب اپدیت میکنه که این اپدیت تا یک مقدار پر میشه بعدش دیگه اپدیت نمیکنه!!

Mohammad King
18-02-2010, 20:44
سلام
دوستان Combat Arms Europe رو نصب کردم اما بعد از نصب اپدیت میکنه که این اپدیت تا یک مقدار پر میشه بعدش دیگه اپدیت نمیکنه!!

سلام باید از OFFLINE استفاده کنی.

worldclass
18-02-2010, 20:47
چطور باید از افلاین استفاده کنم؟

Advanced Ali-001
18-02-2010, 22:45
دوستان واسه بازیNFS SHIFT هرکاری میکنم بازی FULL SCREN نمیشه بادسته هم نمیشه بازی کرد کسی میتونه راهنماییم کنه؟
واسه بازی MASS EFECT 2 هم بازی نصب میشه ولی وقتی میخوایی بازی رو شروع کنی این ارور رومیده:
YOUR VGA CARD DRIVER ARE VERY OLD PLEASE UPDATE IT AND TRY AGAIN
لطفا کمکم کنید:41:

کسی نبود به داد ما برسه ؟!!!!!!!!!:41::41::41::19::19:
بابا هرچی که بلد بودم زور زدم ولی نشد که نشد ترو خدا این هزار صفحرو که نمیشه گشت!!!!!!!!!!!
خواهش میکنم راهنمایی کنیید همش همین پیغامومیده :41:

Alex Fera
18-02-2010, 23:29
کسی نبود به داد ما برسه ؟!!!!!!!!!:41::41::41::19::19:
بابا هرچی که بلد بودم زور زدم ولی نشد که نشد ترو خدا این هزار صفحرو که نمیشه گشت!!!!!!!!!!!
خواهش میکنم راهنمایی کنیید همش همین پیغامومیده :41:
بابا عزیز برادر تو گوگل وابسته به کارت گرافیت یه سرچ بزن درایور جدیدشو پیدا کن
اگه ati هست جدید ترینش 9
اگه nvidia هست جدیدترینش 195

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

من این بازی saw رو رو 7 نصب کردم.بعد از اجرا روی اون صفحه که کله زامبی هست میپره بیرون.لطفا راهنمایی کنین
ارور میده یا نه فقط میاد تویه دسکتاپ؟خیلی مهمه اگه ارور میده بنویس

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

کدام نسخه pop را نصب کردید

Advanced Ali-001
18-02-2010, 23:34
بابا عزیز برادر تو گوگل وابسته به کارت گرافیت یه سرچ بزن درایور جدیدشو پیدا کن
اگه ati هست جدید ترینش 9
اگه nvidia هست جدیدترینش 195

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

کدام نسخه pop را نصب کردید

دوست من دستت دردنکنه واسه ماس افکت درست شد ولی واسه شیفت نه ممکنه کسی راهمناییم کنه مگه میشه کلی از بیرونو درون بازی تنظیم کردم درست نشد نکنه این بازی فول اسکرین نمیشه؟
ممنون:11:

worldclass
19-02-2010, 01:20
سلام
دوستان لطفا راهنمائی کنید

Avista_metall
19-02-2010, 09:30
سلام
من بازی assassin's creed رو وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو میده:
F:/AUTORUN.exe is not a valid Win32 application
من قبلا این بازی رو نصب کردم اما کامل نبود به خاطر همین رفتم نسخه کاملش رو گرفتم اما این هم این ارور رو میده.سی دی هم مشکلی نداره.

هیچ کس نیست به داد من برسه؟!!!!!!!!!:19:

bous
19-02-2010, 13:24
کسی نبود جواب من رو بده؟ بابامن pes 2009 فارسی بازی میکنم اما نمیتونم بازیکن ساختنی بسازم چون قسمتی که میخوام سیوش کنم ارور میده کسی میدونه راهنماییم کنه که این مشکل من حل بشه ممنونم

M A X I M U M
19-02-2010, 13:43
چه خطايي ميده
اگه بازي كرش مي كنه و مياد بيرون بايد يه خطايي بده اون خطارو بنويس اينجا اگرم خطا نميده بازيت كاملا مشكل داره و بد دستكاري شده

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

هیچ کس نیست به داد من برسه؟!!!!!!!!!:19:

فايل Setup رو اجرا كن نه Autorun
اين بازي Installer Package جداگانه داره

Advanced Ali-001
19-02-2010, 14:13
چه خطايي ميده
اگه بازي كرش مي كنه و مياد بيرون بايد يه خطايي بده اون خطارو بنويس اينجا اگرم خطا نميده بازيت كاملا مشكل داره و بد دستكاري شده

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

ممنون دوست من همون بهتر که برم یکی دیگه بگیرم همین راهشه میرم میکنم تو حلقوم فروشندهه:27:
ممنون:40:

antigham
19-02-2010, 14:45

M ----------

این شکلی میشه.تازه یه دفه شانسی رفت تو منو ولی بیرون که اومدم دوباره نتونستم برم

antigham
19-02-2010, 15:11
این شکلی میشه.تازه یه دفه شانسی رفت تو منو ولی بیرون که اومدم دوباره نتونستم برم

خودم کشف کردم.ولییییییی خیلیییییییییییییییییییییی ییی عجیب بود تا حالا اینطوریشو ندیده بودم.هر وقت فیش هدستو در می آووردم درست میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bous
19-02-2010, 17:14
یکییییییییییییییییییی منم ببینههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههه؟

worldclass
19-02-2010, 17:48
سلام
یعنی هیچکس این بازی رو انجام نمیده؟!!

Dariushtanha
19-02-2010, 17:58
سلام
وسط بازی pes2010 وقتی هارد سیستمم با پروسه‌ای درگیر می‌شه و چراغ قرمز کیس روشن می‌شه بازی گیر میکنه و تیک میزنه.چطور مشکل را حل کنم؟
VGA:Gainward 8500 GT 256 DDRIII
cpu:4500 core 2 Duo
Ram:4 Gig
Hard:250 gig SATA II Hitachi
Driver version: 178.24

Alex Fera
19-02-2010, 18:31
سلام
وسط بازی pes2010 وقتی هارد سیستمم با پروسه‌ای درگیر می‌شه و چراغ قرمز کیس روشن می‌شه بازی گیر میکنه و تیک میزنه.چطور مشکل را حل کنم؟
خداوند هارد شما را بیامرزد هاردت نیم سوز شده

Avista_metall
19-02-2010, 18:34
دوست عزیز این کار رو قبلا کردم اما setup هم بالا نمیاد.مشکل از چیه؟:41:

Advanced Ali-001
19-02-2010, 19:47
سلام

سیستم شما خوبه درحد بالاست ولی گرافیکت بینهایت قدیمی وظعیفه باید گرافیک قوی تری بخری اگه هارد نیمسوز بشه کلا کامپیوتر روشن نمیشه:27:
دوست عزیز گرافیکت بی نهایت ظعیفه گرفتی؟:11:

Dariushtanha
19-02-2010, 20:53
نه بابا،گرافیکم بد نیست.65 تا Frame rate میده(وسط بازی)

Mohsen EA
19-02-2010, 21:23
سلام
من بازي موست وانتد دارم (فكر كنم نخسه بلك اديتيشن) و فكر كنم كركش از شركت هوياد hooyad هستش
از بازي هرچي فيلم داخل بازي هست برداشته شده (يعني داخل بازي هيچ فيلمي وجود نداره)
مي خواستم بپرسم اينا از كركشه يا اونا رو حذف كردن و اگه حذف كردن چه حجميه و آپا ميشه دانلود كرد

nikbany
20-02-2010, 01:50
Error Code: -5005 : 0x8000ffff برای uninstall کردن سیمز 3 این پیغامو به من میده ؟!!!

Alex Fera
20-02-2010, 13:15
سیستم شما خوبه درحد بالاست ولی گرافیکت بینهایت قدیمی وظعیفه باید گرافیک قوی تری بخری اگه هارد نیمسوز بشه کلا کامپیوتر روشن نمیشه:27:
دوست عزیز گرافیکت بی نهایت ظعیفه گرفتی؟:11:
دوست من گرافیک ایشون متوسطه در مورد هارد هم بگم اگه بسوزه سیستم روشن نمیشه و به ایشون توصیه می کنم ویندوز جدیدی نصب کنن

Advanced Ali-001
20-02-2010, 13:37
نه بابا،گرافیکم بد نیست.65 تا Frame rate میده(وسط بازی)

'گرافیک 8500خیلی قدیمیه وظعیف شما باید جدیدترشو بخری و256مگ هم جواب ساکر رو نمیده چه برسه به.........
گرافیکت ظعیفه دوست من:31::11:

M A X I M U M
20-02-2010, 15:21
تاداكاتسو جان خوب دقت كن ايشون دارن ميگن گرافيكشون VGA:Gainward 8500 GT 256 DDRIII هستش
اين ميدوني يعني چي ؟
اين گرافيك كجاش ضعيفه ؟ با اين ميشه بالاي 50 فريم گرفت از PES2010 !!!
به حافظه اش دقت كن كه از نوع DDR3 يعني يه كارت گرافيك متوسط و خوبيه ميشه باهاش خيلي از بازي ها رو انجام داد
مشكل هم ايشون هم از هارده نرم افزار Hard Check رو نصب كن و درايوي رو كه PES رو نصب كردي اسكن كن ببين چقدر بد سكتور داري

Advanced Ali-001
20-02-2010, 15:30
تاداكاتسو جان خوب دقت كن ايشون دارن ميگن گرافيكشون VGA:Gainward 8500 GT 256 DDRIII هستش
اين ميدوني يعني چي ؟
اين گرافيك كجاش ضعيفه ؟ با اين ميشه بالاي 50 فريم گرفت از PES2010 !!!
به حافظه اش دقت كن كه از نوع DDR3 يعني يه كارت گرافيك متوسط و خوبيه ميشه باهاش خيلي از بازي ها رو انجام داد
مشكل هم ايشون هم از هارده نرم افزار Hard Check رو نصب كن و درايوي رو كه PES رو نصب كردي اسكن كن ببين چقدر بد سكتور داري

یه بار دیگه هم ضایمون کردی برو قسمت سخت افزار بپرس کارت 256 مگا بایتی 256 مگا بایت میده بیرون وسلام

hamed malekpour
20-02-2010, 18:36
یک سوال در مورد بازیNeed for Speed Undercoverمن این بازی را نصب کرده ام و وقتی می خواهم بازی را شروع کنم بازی گیر می کنه انگار خش داره واعصابم خراب می شه من قبلان بازی ماست وانتید را بازی می کردم این جوری نمی شد مشکل از کجاست؟

mahpesar
20-02-2010, 18:54
یک سوال در مورد بازیNeed for Speed Undercoverمن این بازی را نصب کرده واعصابم خراب می شه من قبلان بازی ماست وانتید را بازی می کردم این جوری نمی شد مشکل از کجاست؟

مشخصات سیستم و سیستم عاملت رو کامل توضیح بده.....

ام و وقتی می خواهم بازی را شروع کنم بازی گیر می کنه انگار خش داره

در ضمن میگید خش داره آیا در هنگام نصب متوجه اروری شدی...؟

و یک سوال دیگه

کرک داخل سی دیش رو در محل نصب بازی کپی کردی...؟

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

Error Code: -5005 : 0x8000ffff برای uninstall کردن سیمز 3 این پیغامو به من میده ؟!!!

سیستم عاملتون نیاز به نصب مجدد داره.....

Hadijooon
20-02-2010, 19:14
سلام بر دوستان.:11:
prototype ریختم تو مرحله اول که نشون میده تاکسی به هلیکوپتر میخواد ول بده بازی گیر میکنه و باید ریستارت کنم و alt+ctrl+del کار نمیکنه و باید ریست کنم!!!!!! دوستان به دادم برسید بازیش باحاله نمیخوام کنار بزارمش.
ویندوز xp pack 2
nvidia 512
Ram 2gig
cpu e8400

Advanced Ali-001
20-02-2010, 20:20
سلام بر دوستان.:11:
prototype ریختم تو مرحله اول که نشون میده تاکسی به هلیکوپتر میخواد ول بده بازی گیر میکنه و باید ریستارت کنم و alt+ctrl+del کار نمیکنه و باید ریست کنم!!!!!! دوستان به دادم برسید بازیش باحاله نمیخوام کنار بزارمش.
ویندوز xp pack 2
nvidia 512
Ram 2gig
cpu e8400

گرافیک بازی رو پایینتر بیارید اینجا رو رد کنیدو دوباره گرافیکو سر جاش برگردونید :31:

shiapics
20-02-2010, 20:30
من کارت گرافیک 8500 دارم و ram یک گیگ هست ، سی پو یو 3,2 فول دارم.

بازی Launch Virtua Tennis 2009 رو نصب کردم ، همچنین directx موجود در بازی ،

اما برای اجرای بازی ، وقتی روی آیکنش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته،

حتی پیغام خطار هم نمیده

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Hadijooon
20-02-2010, 20:31
گرافیک بازی رو پایینتر بیارید اینجا رو رد کنیدو دوباره گرافیکو سر جاش برگردونید :31:
انجام دادم نشد.مشکل گرافیک ندارم بازی روونه ولی تو این قسمت گیر میکنه

Advanced Ali-001
20-02-2010, 20:34
انجام دادم نشد.مشکل گرافیک ندارم بازی روونه ولی تو این قسمت گیر میکنه

پس احتمالا ازبازیته بازیت ناقصه گرفتی؟عین شیفت منه مال منم ناقصه:41:

hamed malekpour
20-02-2010, 21:10
گفتم که بازی most wanted را قبلا بدون هیچ مشکلی بازی می کردم ولی باز هم می گویم
cpu3000
رم512ddr
کارت گرافیک هم 6200tc

Hadijooon
20-02-2010, 21:56
پس احتمالا ازبازیته بازیت ناقصه گرفتی؟عین شیفت منه مال منم ناقصه:41:
بازیش ماله شرکت مدرن. بازیهاش بدون کرکه. منم شیفت گرفتم ماله من هم مشکل داره به مرحله های بالا که میرسی، مسابقه که شروع میشه گاز که میدی ارور Dont Send میاد:41:

hamed malekpour
20-02-2010, 22:19
از کجا بدونم که بازی مشکل نداره تا بخرمش؟

Advanced Ali-001
20-02-2010, 23:55
بازیش ماله شرکت مدرن. بازیهاش بدون کرکه. منم شیفت گرفتم ماله من هم مشکل داره به مرحله های بالا که میرسی، مسابقه که شروع میشه گاز که میدی ارور Dont Send میاد:41:

خب از یه شرکت دیگه بگیر!:46:

Advanced Ali-001
21-02-2010, 00:01
از کجا بدونم که بازی مشکل نداره تا بخرمش؟

بازی های شرکتی نخر س ا ن س و ر دارند م ی ر ی ن ن تو بازی مثل بازی آندر کاور که دموهایی داره که بینهایت س هستند وتمامیشون حذف شدن از بازی یا مثل کربن که اون دختره اول میاد میگه اگه دمو ها حذف شد بخاطر عدم آل رایت رسیویده گرفتی؟:46:

mahpesar
21-02-2010, 00:24
گفتم که بازی most wanted را قبلا بدون
هیچ مشکلی بازی می کردم ولی باز هم می گویم
cpu3000
رم512ddr
کارت گرافیک هم 6200tc

حداقل سیستم بازی :
128MB DirectX 9 Video Card (SM2.0)

Intel Pentium 4 2.8 GHz or higher

ram:1024 MBهمانطور که مشخص کردم رمتون از حداقل رم موردنیاز پایین تره

دلیل نمیشه چون شما مست وانتد most wanted رو اجرا کردید

سیستم شما توانایی اجرای نسخه های بعدی را داشته باشد...

مثلا : nfs:shift که اخیرا به بازار اومده به سیستم بسیار بالاتری نیاز داره

موفق باشید

shiapics
21-02-2010, 09:40

حتی پیغام خطار هم نمیده

دوستان کمک

Soap
21-02-2010, 09:52

حتی پیغام خطار هم نمیده

بازيو از محلي كه اونو نصب كرديد اجرا كنيد.گاهي وقتها 2 يا 3 دقيقه طول ميكشه بازي run بشه.

hamed malekpour
21-02-2010, 11:01
حداقل سیستم بازی :
128MB DirectX 9 Video Card (SM2.0)

Intel Pentium 4 2.8 GHz or higher

ram:1024 MBهمانطور که مشخص کردم رمتون از حداقل رم موردنیاز پایین تره

دلیل نمیشه چون شما مست وانتد most wanted رو اجرا کردید

سیستم شما توانایی اجرای نسخه های بعدی را داشته باشد...

مثلا : nfs:shift که اخیرا به بازار اومده به سیستم بسیار بالاتری نیاز داره

موفق باشید

روی پاکت بازی نوشته شدهvga256
ram512mb

Advanced Ali-001
21-02-2010, 11:48
روی پاکت بازی نوشته شدهvga256
ram512mb

راست میگه دوستمون نوشته VGA 256مگ
RAM512مگ جفتشم نوشته DDR2 یا DDR3
شما اشتباه نوشتی یا شرکتی گرفتی:31:

hamed malekpour
21-02-2010, 12:22
راست میگه دوستمون نوشته VGA 256مگ
RAM512مگ جفتشم نوشته DDR2 یا DDR3
شما اشتباه نوشتی یا شرکتی گرفتی:31:
نتیجه چه شد من از شرکت t20گرفتمش و اورجیناله؟

Advanced Ali-001
21-02-2010, 12:55
نتیجه چه شد من از شرکت t20گرفتمش و اورجیناله؟

اوه اوه تو که دیگه..............
عمرا t20 نگیررررررررررررررررررررر:1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19:
از بازی آندر کاور90%دشو حذف کرده یعنی ما 10%بازی میکنم!:13::13:

shiapics
21-02-2010, 13:37
بازيو از محلي كه اونو نصب كرديد اجرا كنيد.گاهي وقتها 2 يا 3 دقيقه طول ميكشه بازي run بشه.

بله برادر تست کردم ،

3 دقیقه که هیچ ، 20 دقیقه هم صبر کردم بالا نیومد!:18:

hamed malekpour
21-02-2010, 14:39
پس از کدوم شرکت بخرم با این چیز هایی که گفته شد اگه بازی جدید از یک شرکت دیگر بخرم دیگه بازی گیر نمیکنه؟

Advanced Ali-001
21-02-2010, 15:00
پس از کدوم شرکت بخرم با این چیز هایی که گفته شد اگه بازی جدید از یک شرکت دیگر بخرم دیگه بازی گیر نمیکنه؟

فور ویندوز بخر از اینا که تو پاکته و کاغذ بازی روشه کلا شرکتی به هیچ عنوان نخر چون سرتو.............
بیخیال شرکتی نخر دیگه:46:

h!dden
21-02-2010, 16:55
سلام
GTA IV رو نصب کردم این ارورو میده !!

باید چی کار کنم ؟؟!!!

hamed malekpour
21-02-2010, 17:42
پس اگه این بازی را دوباره بخرمش ونصبش کنم کامپیوتر من بازش می کنه دیگه گیر نمی کنه؟

Advanced Ali-001
21-02-2010, 18:05
پس اگه این بازی را دوباره بخرمش ونصبش کنم کامپیوتر من بازش می کنه دیگه گیر نمی کنه؟

به نظر من شما برو گیمس فور ویندوز بخر ببینیم چی میشه:31:

Advanced Ali-001
21-02-2010, 18:10
یک سوال در مورد بازیNeed for Speed Undercoverمن این بازی را نصب کرده ام و وقتی می خواهم بازی را شروع کنم بازی گیر می کنه انگار خش داره واعصابم خراب می شه من قبلان بازی ماست وانتید را بازی می کردم این جوری نمی شد مشکل از کجاست؟

میگم که بازی رو یه بار پاک کن دوباره نصب کن ببین درست میشه؟ تنظیمات گرافیک ویندوزتو رو پیشرفته بزار راستی کدوم قسمت گیر میده؟ اون قسمت اولش که نورا میادو رد میکنه میگه که یه یوسر جدید بسازید اول اولشم اون اخطارو میده که تو خیابونا این کارارو نکنید وفقط تو اندر کاور بازی کنید
گرفتی؟:11:

h!dden
21-02-2010, 20:15
سلام
GTA IV رو نصب کردم این ارورو میده !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید چی کار کنم ؟؟!!!
مشکلم حل شد !!!

hamed malekpour
21-02-2010, 21:11
فردامیرم یکی دیگه مخرم تا ببینم چی میشه؟

M A X I M U M
21-02-2010, 21:13
یه بار دیگه هم ضایمون کردی برو قسمت سخت افزار بپرس کارت 256 مگا بایتی 256 مگا بایت میده بیرون وسلام

256 مگي كه يك كارت گرافيك 8600 معمولي ddr3 با يه كارت گرافيك 880gts ميده يكيه ؟
حافظه ي real يا معمولي يكيه ؟

hamed malekpour
21-02-2010, 21:26
ببینین این بازی چشه

Advanced Ali-001
22-02-2010, 10:23
256 مگي كه يك كارت گرافيك 8600 معمولي ddr3 با يه كارت گرافيك 880gts ميده يكيه ؟
حافظه ي real يا معمولي يكيه ؟

نه عزیز من من میگم که وقتی حافظه 256مگ هست مال گرافیک بعد رو بازی نوشته 512مگ باید باشه خب معلومه که ساپورت نمیکنه حالا این 256مگ اگه غولشم بسازن 256مگ میده بیرون درسته؟:18:

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

ببینین این بازی چشه

هیچی فقط یه بار پاکش کن دوباره نبش کن
وسلام اینو خود پیغام گفتاااااااااااااااااااااا ا:46:

Mohsen EA
22-02-2010, 15:17
به نظر من پاك نكن (چرا به خاطر يه فيل حداكثر 900 كيلو بايتي چون نمي دونم چه قدره اينو گفتم ولي بيشتر از اين عمرا بشه يه بازي پاك كني) برو از تو فروم اديت و ... براي gta5 درخواست كني بهت فايلو مي دن:31::31::31:

M A X I M U M
23-02-2010, 20:32
نه عزیز من من میگم که وقتی حافظه 256مگ هست مال گرافیک بعد رو بازی نوشته 512مگ باید باشه خب معلومه که ساپورت نمیکنه حالا این 256مگ اگه غولشم بسازن 256مگ میده بیرون درسته؟:18:

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

كجاي مشخصات بازي نوشته چقدر رم ميخواد ؟ منظورم رم كارت گرافيكه ؟
خب بگو كجاش نوشته
يه منبع رسمي بذار
معمولا اسم يه كارتي رو براي حداقل استفاده مي كنن
بعدشم كارت گرافيك سطح بالا خب رم يا همون حافظه بالا هم داره ديگه

...ALI...
23-02-2010, 23:41
کلا بازیش باگم زیاد داره.

mefmef
24-02-2010, 08:03
سلام
من بازی stronghold legends رو نصب کردم بعد از نصب موقع اجرا خطای زیر رو داد چطور می شه این خطا رو برطرف کرد ؟
d3dx9_27.dll is missing

M A X I M U M
24-02-2010, 08:46
دايركت ايكست رو بروز كن درست ميشه

ehsan7156
24-02-2010, 14:55
سلام من بابازیgta iv به مشکل خوردم در حین بازی گیر میکنه بعد به هنگ تبدیل مشه وبعد با fatel eror rsc 10 مییاد بیون من قبلا بازی رو نصب کردم مشکل نداره
وینوز هم عوض کردم کرک هم همینطور همه کاری کردم سیستم من هم 4670 asus 1 gig
ram 2 cros air
cpu atlon x4 620
نمیدونم قبلا 9500 gt 512 ddr 3 داشتم میخوام یه جواب خوب به من بدید:10:

Mohsen EA
24-02-2010, 16:14
ببخشيد كه جوابم خيلي خوب نيست
فقط براي راهنمايي
برو به اين تايپيك يه بگرد مطمئنم پيدا مي كني:

meito
24-02-2010, 16:20
سلام
من بازی stalker رو دنلود کردم.بعد از اکسترک و ایمیج ساختن از بازی،بازی نصب نمیشه.موقع نصب،زمان انتخاب مسیر،قسمتی که میگه فضای مورد نیاز برای نصب،حجم مورد نیاز رو صفر نشون میده!!
درضمن فایل iso و با الکل ازش ایمیج میگیرم.ممنوم میشم کمکم کنید.

worldclass
24-02-2010, 20:43
سلام
دوستان چطور بازی H.A.W.X رو با دایرکت ایکس 10 بازی کنیم؟
من اویل 5 رو روی 10 بازی کردم اما در H.A.W.X گزینه دایرکت ایکس 10 در تنظیمات گرافیک فعال نمیشه.!

meito
25-02-2010, 13:45
سلام
من بازی stalker رو دنلود کردم.بعد از اکسترک و ایمیج ساختن از بازی،بازی نصب نمیشه.موقع نصب،زمان انتخاب مسیر،قسمتی که میگه فضای مورد نیاز برای نصب،حجم مورد نیاز رو صفر نشون میده!!
کسی نمی دونه این کشکل از چیه؟

رضا صادقی
25-02-2010, 14:18
سلام

فایل ISO رو با نرم افزار دایمون تولز باید اجرا کنی این مشکل برای خود بنده هم پیش اومده بود...

Haniiii
25-02-2010, 14:43
سلام

بازی batman arkham asylum رو چند وقت وقت پیش تموم کردم ! ...

امروز دوباره با همون سیستم و همون DvD ها و همون پچ و ... اومدم بازی کنم که این ارور رو میده ! ...

درایور کارت گرافیکم رو هم دیشب آپدیت کردم ! ...

تو هر 2 ویندوز XP و Seven ارور میده ! ... ( البته ارور d3dx9_39 هم میداد که فایلش رو دانلود و تو سیستم32 قرار دادم و مشکل اون حل شد ! )

لطفا کمک کنید !

Bs_panzer
25-02-2010, 15:24
Net Frame work 3.5 دانلود کن بریز

Haniiii
25-02-2010, 16:15
Net Frame work 3.5 دانلود کن بریز
مشکل حل نشد ! ...

نکته جالب اینه که توی XP بعد از رستارت کردن سیستم ، بازی بالا اومد !!! .( Net Frame work 3.5 از قبل نصب بود ! )

اما توی Seven نه !!! ... من تو Seven میخوام بازی کنم !!! ..

اطلاع رسان
25-02-2010, 20:17
با سلام
من بازی Far cry 2 رو از آدرس :

کد:
ftp://195.222.33.239/pub/ga/full/FarCry_Setup.zip
دانلود کردم،ولی هنگام نصب از من User name , pssword "آی.دی" یوبی سافت رو می خواد،البته من تو سایتش عضو هستم ،ولی وقتی User name , pssword خودم رو می زنم ،میگه که برای نصب بازی شما باید ساکن آمریکا باشید،که فکر کنم از روی IP سیستم می فهمه.
متن خطا:
Far Cry - InstallShield Wizard
Sorry, you must live in the U.S. to play this title.
OK

اگر لطف کنید فایل setup.exe , ISSetup.dll که تقریبا" با هم 1 مگ می شوند رو برای دانلودم قرار دهید و یا راه دیگری اگر دارید پیشنهاد کنید.
اخه حجم بازی که دانلود کردم نزدیک 3 گیگ بود!!!!
با تشکر

خودم این بازی رو با یک ترفند درستش کردم.نیازی به زحمت شما نیست.
خیلی جالبه من دو تا تاپیک درست کردم تا جواب سوالم رو بگیرم ولی مدیران زحمتکش این سایت هر دو تاپیک رو به دلایل نامعلوم بستند و به من پیشنهاد کردند که سوال خودم رو اینجا مطرح کنم،الحمد لله خودم بازی رو درستش کردم و دارم بازیش می کنم .
واقعا" راست گفتن که:
هر که نان از عمل خویش خورد--------------منت حاتم طائی(طاعی)نبرد

meito
25-02-2010, 21:04
فایل ISO رو با نرم افزار دایمون تولز باید اجرا کنی این مشکل برای خود بنده هم پیش اومده بود...
آقا درست نشد!!! :41:
چی کار کنم؟

رضا صادقی
25-02-2010, 22:22
والا نمیدونم شاید بد دانلودش کردی یا ناقص آپلود شده:11::11:

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

خودم این بازی رو با یک ترفند درستش کردم.نیازی به زحمت شما نیست.
خیلی جالبه من دو تا تاپیک درست کردم تا جواب سوالم رو بگیرم ولی مدیران زحمتکش این سایت هر دو تاپیک رو به دلایل نامعلوم بستند و به من پیشنهاد کردند که سوال خودم رو اینجا مطرح کنم،الحمد لله خودم بازی رو درستش کردم و دارم بازیش می کنم .
واقعا" راست گفتن که:
هر که نان از عمل خویش خورد--------------منت حاتم طائی(طاعی)نبرد

برادر عزیز خوب پیشنهاد درست و حساب دادن مدیران شما نباید ناراحت بشی
در ضمن اینجا یه جو دوستانه داره و اگر کسی کسی رو کمک یا راهنمایی میکنه منت نمیزاره و یا.... از روی دوستی کار میکنه :11::11:

linkinkurd
26-02-2010, 12:01
سلام به دوستان عزیز.
من در ویندوز 7 Professional اوریجینال روی لپ تاپم در نصب دو بازی زیر اررور های زیر رو میبینم(در هنگام ورود به بازی):

Crysis:
Crysis has stopped working (close the program)

Gears of War:
D:\Program Files(x86)\Microsoft\Gears of War\Binaries\WarGame-G4WLive.exe:
You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game.

لازم به ذکره هنگام اجرای GOW چندتا ارور مبتنی بر نبود فابل های DLL بود که فایل هارو از اینترنت دانلود کردم و ریختم و سرانجام به این ارور رسیدم.

رضا صادقی
26-02-2010, 14:05
سلام به دوستان عزیز.
من در ویندوز 7 Professional اوریجینال روی لپ تاپم در نصب دو بازی زیر اررور های زیر رو میبینم(در هنگام ورود به بازی):

Crysis:

Gears of War:
You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game.

لازم به ذکره هنگام اجرای GOW چندتا ارور مبتنی بر نبود فابل های DLL بود که فایل هارو از اینترنت دانلود کردم و ریختم و سرانجام به این ارور رسیدم.

در رابطه با کرسیس لازم به ذکره که بر اساس تجربه روی ویندوز7 اجرا نمیشه به طور مثال GTA IV که روی سرویس پک3 و ویستا و 7 اجرا میشه روی پک 2 اجرا نمیشه

ویندوز 7

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

سلام به دوستان عزیز.

Crysis:

Gears of War:

در رابطه با کرسیس لازم به ذکره که بر اساس تجربه روی ویندوز7 اجرا نمیشه به طور مثال GTA IV که روی سرویس پک3 و ویستا و 7 اجرا میشه روی پک 2 اجرا نمیشه

ویندوز 7 شما 64 بیتی هست یا 32

ارور میگه این فایل اجرایی وجود نداره WarGame-G4WLive.exe

havas_1980
26-02-2010, 14:28
سلام به دوستان عزیز.
...

Gears of War:

لازم به ذکره هنگام اجرای GOW چندتا ارور مبتنی بر نبود فابل های DLL بود که فایل هارو از اینترنت دانلود کردم و ریختم و سرانجام به این ارور رسیدم.تاریخ سیستم رو به قبل از 28 ژانویه 2009 تغییر بدین.

shuahin_kh
26-02-2010, 22:02
درود به دوستان. 3تا مشکل دارم.

1-در مورد بازی AVATAR که من توی VISTA 64x نصبش کردم و توی اولین اجرا صدا داشت. ولی بعدش صدای بازی کاملا قطع شد. حتی من توی بازی ALT+TAB میزنم و آهنگ پخش میکنم. ولی بازی صدا نداره. روی XP 64X مشکلی نداره.

2 - در مورد بازی Aliens VS Predator هستش که توی همین VISTA 64x نصب میشه و وارد بازی میشه. ولی وقتی میخوام یکی از 3 کاراکتر بازی رو انتخاب کنم ، بازی یا بدون ERROR خارج میشه یا قفل میکنه. ولی همین بازی را روی XP 64X ریختم هیچ مشکلی نداشت.

3- توی بازی mass effect1 وقتی که همه کارا رو کردی و سوار سفینه ات شدی، قسمتی که نقشه کهکشان رو بهت میده تا با اون مقصدتو مشخص کنی، وقتی میرم تو او قسمت سیستم هنگ میکنه و باید دکمه های mouse رو بزنم تا از قسمت نقشه بیاد بیرون و عملا دیگه نمیشه از نقشه استفاده کرد. البته هر 10 بار هنگ، 1 بار راه میده ولی بازم درست نیست. روی XP 64X و VISTA 64X مشکل داره

اگر کسی از دوستان میدونه لطفا کمک کنه. در ضمن اگر کسی این بازیها و BIOSHOCK2 رو توی WIN 7 64 or 32 نصب کرده و مشکلی نداشته بهم بگه تا منم به WIN 7 نقل مکان کنم.

مشخصات سیستم :
RAM 2 GIG 800
AMD 4600+
NVIDIA 8500 GT 512 MB DDR2 + 767 SHARED MEMORY
ASUS M2N-E
XP 64 & VISTA64

ممنون

niki22
27-02-2010, 19:15
سلام دوستان

من بازی wheelman رو خریدم هرچه کردم نتونستم نصبش کنم چون تو موقع نصب DVD اولیش که هیچ DVD دومیش آخراش ارور میده . من خیال کردم از بازی هست رفتم مغازه بازی رو عوض کردم و حالا که اومدم اینم که نصب میکنم دقیقا ارورش مثل قبلی هست... از شما میخوام کمکم کنید... چون خیلی تو کف این بازی هستم... شکل زیر اروری که میده هست...

kortol
27-02-2010, 22:40
سلام دوستان من می خوام بازی blaz blue رو با پی سی بازی کنم و فایل های را هم نصب می کنم اما وقتی اون فایل بت Run رو می زنم که بازی اجرا بشه ( خود فروشنده بازی رو نصب کرده بود و بهم گفت که باید این فایل رو اجرا کنی و جلوی چشم خودم بازی رو اجرا کرد بدون ایراد ) پیغام I/O Error رو میده چکار کنم که بازی رو درست بشه اجرا کرد :
سیستم من
Cpu : AMD 4200
MB :' M2N -E
Graphic : 9500 512 asuse top DDR3
Ram :2 * 1 GB
ویندوزم هم 7 بیلد 7600 هستش ( حتی توی اون compatibility ویندوز که می تونی انتخاب کنی برنامه با چه نسخه هایی از ویندوز اجرا بشه من همه رو امتحان کردم ولی نشد )
درایور ها هم آخرین ورژن هستن

Advanced Ali-001
28-02-2010, 12:01
دوستان باسلام من دوتا بازی ماس افکت 1و2روبابیو شاک دورو گرفتم همه بازیهام اجرا میشن اینارو که نصب میکنم ارور میده میگه دوباره نصب کن دوباره نصب میکنم بازم همین ارور رومیده سیستم من ویستای 32 بیتی هست ایکس پی هم دارم ولی چون زیاد روشنش نمی کنم تو این اصلیه نصب میکنم سیستم منم خیلی بالاست ولی هیچی به هیچی کسی هست کمک کنه:41:

farhad_persona
28-02-2010, 21:51
آقا من PES 2010 رو نصب کردم...حالا ویندوز رو عوض کردم ولی متاسفانه اجرا نمیشه...میگه این بازی نصب نشده!
من الان سی دی بازی رو ندارم و بازی رو تو درایو D ریختم که این مشکل پیش نیاد.
راهی هست بازی رو اجرا کنم ؟

kortol
01-03-2010, 01:16
آقا من PES 2010 رو نصب کردم...حالا ویندوز رو عوض کردم ولی متاسفانه اجرا نمیشه...میگه این بازی نصب نشده!
من الان سی دی بازی رو ندارم و بازی رو تو درایو D ریختم که این مشکل پیش نیاد.
راهی هست بازی رو اجرا کنم ؟
.................................................. .................................................. ..
یعنی بازی رو توی یه درایو دیگه نصب کردی و بعد ویندوز عوض کردی و حالا می خوای بازی رو روی ویندوز جدید اجرا کنی .............. اینطوری نمیشه ............
کلا نرم افزار ها و بازی ها یه سری فایل DLL و کد و چیزای دیگه رو توی پوشه ویندوز ، و جاهای دیگه ( مثل رجیستری ) کپی می کنند تا تا اجرا بشن .......اینکه بازی رو جای دیگه نصب کرده باشی کفایت نمی کنه ...............اگه اینجوری بود که دیگه ویندوز عوض کردن برای ما عزا نمیشد ( دوباره کلی برنامه نصب کنیم و وقتمون تلف شه ) .................برای اجرا یه برنامه صحیح باید اونو کامل نصب کرد.........

..شما تنها راحت اینه که بازی رو دوباره نصب کنی........

farhad_persona
01-03-2010, 02:21
.................................................. .................................................. ..
یعنی بازی رو توی یه درایو دیگه نصب کردی و بعد ویندوز عوض کردی و حالا می خوای بازی رو روی ویندوز جدید اجرا کنی .............. اینطوری نمیشه ............
کلا نرم افزار ها و بازی ها یه سری فایل DLL و کد و چیزای دیگه رو توی پوشه ویندوز ، و جاهای دیگه ( مثل رجیستری ) کپی می کنند تا تا اجرا بشن .......اینکه بازی رو جای دیگه نصب کرده باشی کفایت نمی کنه ...............اگه اینجوری بود که دیگه ویندوز عوض کردن برای ما عزا نمیشد ( دوباره کلی برنامه نصب کنیم و وقتمون تلف شه ) .................برای اجرا یه برنامه صحیح باید اونو کامل نصب کرد.........

..شما تنها راحت اینه که بازی رو دوباره نصب کنی........

البته همه بازی ها و نرم افزار ها اینطوری نیستن...الان من COD MODERN WARFARE 2 و NBA 2K10 رو هم روی همین درایو ریخته بودم و این دو بازی اجرا میشن...
امیدوار بودم PES هم اجرا میشد.

Advanced Ali-001
01-03-2010, 11:15
دوستان باسلام من دوتا بازی ماس افکت 1و2روبابیو شاک دورو گرفتم همه بازیهام اجرا میشن اینارو که نصب میکنم ارور میده میگه دوباره نصب کن دوباره نصب میکنم بازم همین ارور رومیده سیستم من ویستای 32 بیتی هست ایکس پی هم دارم ولی چون زیاد روشنش نمی کنم تو این اصلیه نصب میکنم سیستم منم خیلی بالاست ولی هیچی به هیچی کسی هست کمک کنه:41:

دوستان مارو فاکتور گرفتین یهنی هیشکی نبود جواب بده:41:

M A X I M U M
01-03-2010, 12:56
چه اروري ميده ؟
من كه جوابتو دادم قبلا !!!

Advanced Ali-001
01-03-2010, 13:02
چه اروري ميده ؟
من كه جوابتو دادم قبلا !!!

بیو شاکو که گفتی درست شد ولی ماسم همونجوری شد از تو dvd نصب کردم بازم درست نشد:13:
برو تایپیک ساورایی هارو ببین خدا شکر که پیغام بازدیدم نداری:11:

M A X I M U M
01-03-2010, 13:12
پس چرا تو سوالت گفتي هم بيوشوك 2 و هم مس 2 ؟!!
مس افكتت دقيقا چه خطايي ميده
بازي رو نصب مي كني كرك رو كپي مي كني وارد بازي ميشي بعدش مياد بيرون ؟
خطا ميده ؟ اگه آره دقيقا چه خطايي ؟
دقيقا بگو چه اتفاقي ميفته ؟