PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

mehdy.z
31-12-2009, 01:03
نه من خریدم بازی sam hdولی جالب این هست که وقتی دی وی دی رو بردم خونه دوستم بازی رو نصب کرد اجرا شد حالا به نظر شما مشکل از چیه کامپوتر من هست که حتی بازی ارورهم نمیده و هارد هم کار نمیکنه؟
شما پس بگو اولا دقیقا کدوم قسمتش رو داری(نام کامل بازی)...
ثانیا سیستم عامل دوستتون به همراه مشخصات کامل سیستم خودتون رو بدید...

jastinadam
31-12-2009, 14:41
سلام من سریال anno 1404 می خواستم

BMW.M3_E46
31-12-2009, 18:57
من وقتی بازی Stronghold رو که نصب میکنم این ارور رو میده!

An l/0 error occurred while installing a file.
. This is normally caused by bad installation media or a corrupt installatin file

MAHDIAGENT47
31-12-2009, 19:20
من وقتی بازی Stronghold رو که نصب میکنم این ارور رو میده!

An l/0 error occurred while installing a file.
. This is normally caused by bad installation media or a corrupt installatin file
بازي كامل نصب نشده كركو ريختي :18:

BMW.M3_E46
31-12-2009, 20:46
بازي كامل نصب نشده كركو ريختي :18:

اصلا کرک نداره و نصب نمیشه!
وقتی داره نصب میشه این ارور رو میده

MAHDIAGENT47
31-12-2009, 22:49
ارور كه مال ناقص بودن فايلاس بازيت سالمه ؟

lordspeed
01-01-2010, 00:05
ویندوزت چیه ؟

BMW.M3_E46
01-01-2010, 00:25
ارور كه مال ناقص بودن فايلاس بازيت سالمه ؟

من قبلا کامل نصبش می کردم دیگه نمیشه!

ویندوزت چیه ؟

windows seven

mehdy.z
01-01-2010, 01:03

دوستان بگذارید یه چیز بگم بازی در حالت نصب کلا ممکنه به این صورتها به مشکل بربخوره:
1-همون اول نصب نکنه که دلایل زیادی می تونه داشته باشه(ضعف سیستم ناسازگاری سیستم عامل و....) که شاید قابل رفع باشه!
2-وسط نصب نصب رو قطع کنه که فقط می تونه سه تا عامل داشته باشه:
اول:dvd بازی خراب شده
دوم:اصلا بازی رو روش بد رایت کردند یا اصلا dvd مادر مشکل داشته(ناقص بوده)
سوم:چشم dvd rom ضعیف یا کثیف شده و احتمال داره نتونه جاهایی از dvd که حتی یه کم خش داره رو بخونه...
به خاطر همین پیشنهاد میکنم اگه وسط نصب یک موقع سیستم اعلام کرد که بنا به دلایلی نمی تونه ادامه بده زیاد بهش گیر ندین و سراغ عاملهای کزایی نرید dvd رو تمیز کنید و یه دستی هم روی لنز dvd rom بکشید(اگه زیاد به این نمونه اخطارها برخوردید) اگه نصب کرد که هیچ وگرنه زیاد بهش گیر ندین چون هوا برین زمین بیاین نصب نمیشه:13:
(البته اینم بگم که اگه از dvd ایمیج هم بگیرید اگه از عامل دوم باشه که فرقی نمیکنه بازم وقتی به فایل مورد نظر رسید گیر میکنه اگر هم از عامل اول و سوم باشه که به احتمال زیاد اصلا ایمیج نمیگره!!)
این رو هم بر اساس تجربه گفتم هم بر اساس یه سری دلایل سخت افزاری پایه:20:
این اخطاری هم که مال شما داده دوست من دقیقا بر میگرده به یکی از این سه عامل...

Rooh1368
01-01-2010, 12:09
اقا من این بازی گزفتم ولی بعد از نصب در مرحله اول جایی که صدای هلیکوپتر میاد ازبازی میاد بیرون وهیچ اروری هم نمیده چه کار کنم کمک کنید چند تا از دوستان این مشکل داشتند اقا یکی راهنمایی کنه

Rooh1368
01-01-2010, 12:10
منظور از این بازی بازی dark sector ستش

MAHDIAGENT47
01-01-2010, 16:57
اقا من این بازی گزفتم ولی بعد از نصب در مرحله اول جایی که صدای هلیکوپتر میاد ازبازی میاد بیرون وهیچ اروری هم نمیده چه کار کنم کمک کنید چند تا از دوستان این مشکل داشتند اقا یکی راهنمایی کنه
اين مشكل برميگرده به ضعف سخت افزار تا اونجايي كه من ميدونم حالا يه سرچي ميزنم ببينم پچي چيزي داره مشكلتونو حل كنه يا نه :10:

carter
01-01-2010, 17:04
سلام دوستان
تورو خدا کمک کنید
من بازی خرابکارو نصب کردم تا وقتی که بازی میکنم هیچ مشکلی نداره
ولی بعد از یه مدت میخوام وارد بازی بشم دوباره
ارور microsoft visual c++ رو میده
رو sp3 و ویندوز vista هم نصب کردم همینطوری بود
اعصابم خیلی خورد شده:13:

MAHDIAGENT47
01-01-2010, 17:10
سلام دوستان
تورو خدا کمک کنید
من بازی خرابکارو نصب کردم تا وقتی که بازی میکنم هیچ مشکلی نداره
ولی بعد از یه مدت میخوام وارد بازی بشم دوباره
ارور microsoft visual c++ رو میده
رو sp3 و ویندوز vista هم نصب کردم همینطوری بود
اعصابم خیلی خورد شده:13:
آخرين آپديت هارو كه دوست گلم mehdy.z تو تاپيك اخبار آپلود كردند نصب كنيد تا مشكلات احتماليه ديگه نداشته باشيد
در ضمن اين ارور به برنامه microsoft visual برميگرده اگه دقت كنيد تو خود دي وي دي يه برنامه با اين اسم هست كه اگه بنصبي مشكل حل ميشه احتمالا البته :10:

foxy_2009
01-01-2010, 18:21
سلام
من بازی GTA IV رو تازه نصب کردم،در واقع از نت و از سایت dlinkdl.com دانلود کردم،بعدشم کرک razor 1911 رو ریختم ،از بخش Rockstar Games Social Club یه اکانت جدید ساختم و وقتی روش کلیک می کنم اسم اکانتم رو بالا اون auto run ایی که هست می بینم،روی play می زنم و وارد بازی میشم، ولی وقتی روی start کلیک می کنم می گه شما sign in نیستید و نمی تونین بازی رو سیو کنین، روی ساین این می زنم می گه اکان لیو ویندوز بده،اونم می دم بعد می گه product key رو بده :O
چطوری باید این مشکل رو حل کنم: لطفا نگین مشکل از کرکه چون تو نت گشتم این رو به عنوان بهترین کرک شناختن.

elyas121
01-01-2010, 19:48
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تو بازی The Saboteur یه مشکل دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی که بازی رو از اول شروع میکنم و تا یه مرحله ای میرم هم بازی Auto save میشه و هم میتونی خودت save بکنی ماله منم همینطوریه یعنی هر دو حالت رو به درستی انجام میده اما وقتی که از بازی میرم بیرون و دوباره میام داخل بازی ، بازی رو از اول میاره فرقی هم نمیکنه که خودم save رو لود کنم یا کانتینیو میشن رو بزنم در هر دو حالت بازی رو از اول میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad King
01-01-2010, 21:34
سلام
من بازی GTA IV رو تازه نصب کردم،در واقع از نت و از سایت dlinkdl.com دانلود کردم،بعدشم کرک razor 1911 رو ریختم ،از بخش Rockstar Games Social Club یه اکانت جدید ساختم و وقتی روش کلیک می کنم اسم اکانتم رو بالا اون auto run ایی که هست می بینم،روی play می زنم و وارد بازی میشم، ولی وقتی روی start کلیک می کنم می گه شما sign in نیستید و نمی تونین بازی رو سیو کنین، روی ساین این می زنم می گه اکان لیو ویندوز بده،اونم می دم بعد می گه product key رو بده :O
چطوری باید این مشکل رو حل کنم: لطفا نگین مشکل از کرکه چون تو نت گشتم این رو به عنوان بهترین کرک شناختن.

شما میبایست گزینه start offline را بزنید.

mehdy.z
01-01-2010, 22:22
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من تو بازی The Saboteur یه مشکل دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی که بازی رو از اول شروع میکنم و تا یه مرحله ای میرم هم بازی Auto save میشه و هم میتونی خودت save بکنی ماله منم همینطوریه یعنی هر دو حالت رو به درستی انجام میده اما وقتی که از بازی میرم بیرون و دوباره میام داخل بازی ، بازی رو از اول میاره فرقی هم نمیکنه که خودم save رو لود کنم یا کانتینیو میشن رو بزنم در هر دو حالت بازی رو از اول میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دو راه حل رو تست کنید امیدوارم درست شه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MAHDIAGENT47
01-01-2010, 23:17
سلام
اين براي بار چندمه كه دارم آموزش قدم به قدم ميدم ولي مثله اينكه كارساز نبوده :31:
شما وقتي ميري تو بازي بايد كليد home كيبردو بزني تا صفحه ي xlive باز شه بعد بايد رو create new profaile كليك كن بد رو create offline profile كليك كن بعد اسمه پروفايلتو بده بدشم هيچي ديگه sgin in كن برو راحت بگيم :10:

CAPITAN MAC
02-01-2010, 12:54
سلام
من بازی the saboteur را روی ویستا نصب کردم گاهی توی باز قفل می کنه یا از بازی می اید بیرون

masoud8
02-01-2010, 13:33
سلام دوستان!
موقع نصب PES10 در seven64bit این اررور رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راه حل؟

چی شد پس؟؟؟

worldclass
02-01-2010, 15:39
سلام
دوستان بازی های Crysis و NFS:SHIFT هر دو در xp به راحتی اجرا میشن اما در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی اجرا نمیشن!
ضمنا هر دو رو در خود ویندوز 7 نصب کردم
چطور این مشکل رو حل کنم؟!

MAHDIAGENT47
02-01-2010, 17:03
دوستان اصلا سون بدرد بازي نميخوره پست هاي قبلي رو بخونيد همه بابازي هاي جديد مشكل دارند
xp pack 3 توصيه ميشه :13:

lordspeed
02-01-2010, 17:20
اتفاقا من رو ویندوز سون تمام مشکلات قبلی رو که با بازیها داشتم الان ندارم مخصوصا با بازیهای جدید وگرافیک بالا البته نسخه 64 بیتی

و این بازی که دوستمون گفتن nfs :shift من الان رو ویندوزم نصب و هیچ مشکلی ندارم
البته اگه نسخه شما نسخه 22 اکتبر نیست اون یه چیز دیگست

داش يعقوب
02-01-2010, 18:35
سلام
دوستان بازی های Crysis و NFS:SHIFT هر دو در xp به راحتی اجرا میشن اما در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی اجرا نمیشن!
ضمنا هر دو رو در خود ویندوز 7 نصب کردم
چطور این مشکل رو حل کنم؟!

پس چرا رو سيستم ما چواب نميده ..... آهسته مياره:13:

lordspeed
02-01-2010, 19:38
سیستم شما چیه ؟

Rooh1368
02-01-2010, 20:33
دوستان سیستم کامپیوتر من بالاست و همه بازی ها گرافیک بالارا به راحتی اجرا می کنه مشکل از ضعف سخت افزار نیست پس این dark sector باید راحت اجرا کنه ونباید بزنه بیرون

MAHDIAGENT47
02-01-2010, 20:44
دوستان سیستم کامپیوتر من بالاست و همه بازی ها گرافیک بالارا به راحتی اجرا می کنه مشکل از ضعف سخت افزار نیست پس این dark sector باید راحت اجرا کنه ونباید بزنه بیرون
من كه گفتم يكي از دلايل ميتونه اين باشه
اين مشكل از ناقص ريختن بازي هم ميتونه باشه به ويندوزم مربوط ميشه :10:

lordspeed
02-01-2010, 20:54

درایورهای سخت افزاری رو به روز کردی ؟

vampyre
02-01-2010, 23:11
سلام جایی برای این درخواست ندیدم پس اینجا میگم من بازی starcraft 1.12 رو دانلود کردم اما کرک میخواد اگه کسی کرکش رو داره بزاره.

MAHDIAGENT47
02-01-2010, 23:38
سلام جایی برای این درخواست ندیدم پس اینجا میگم من بازی starcraft 1.12 رو دانلود کردم اما کرک میخواد اگه کسی کرکش رو داره بزاره.
شما بايد تو تاپيك درخاست كرك پست ميداديد :10:

vampyre
03-01-2010, 07:33
گفتم که پیداش نکردم حالا یکی لطف کنه آدرسش رو بده.

winstonultra
03-01-2010, 16:17
سلام به دوستان عزیز.

دوستان من بازی the saboteur رو دانلود و نصب کردم . حدود 4/2 گیگ . برنامه دیرکس بازی نیست توش و موقع اجرا ارور

نبودن فایل دیرکس رو میده . چون اصلا دیرکس نبود توش که نصب کنم یعنی چون ریپک بود نذاشتن توش.

دوستان اگر مقدوره لطف کنید و دیرکس بازی سابوتر رو بزارید خیلی ممنونتون میشم.

اینم عکس ارور:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kingmostafa
03-01-2010, 18:29
سلام.من بازی resident evil 5 رو کامل نصب کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم یک صفحه سیاه میاد که در حال لود شدنه.....ولی بعد از چند دقیقه کاملا متوقف میشه و هیچ اتفاقی نمی افته.
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه راهنمایی کنیین خیلی ممنون میشم چون دیگه داره اعصابمو به هم میریزه:9:
در ضمن این هم سیستممه:
windows xp sp3
graphic:gf nvidia (512) 7300
ram:2G
cpu:3.6GHz

mehdy.z
03-01-2010, 19:38
سلام به دوستان عزیز.

دوستان من بازی the saboteur رو دانلود و نصب کردم . حدود 4/2 گیگ . برنامه دیرکس بازی نیست توش و موقع اجرا ارور

نبودن فایل دیرکس رو میده . چون اصلا دیرکس نبود توش که نصب کنم یعنی چون ریپک بود نذاشتن توش.

اینم عکس ارور:

مال شما:

winstonultra
03-01-2010, 19:49
دوست عزیم مهدی ممنوم بابت دیرکس ولی این بازی چون ریپک شده غیر از دیرکس چنتا فایل کم داشت که باعث میشد بازی اجرا نشه . من اون فایل تک دیرکس فقط 1 فایل و 2 تا فایل بینک ویدئو رو که تو ریپک این بازی نیست پیدا کردم و بازی اجرا شد. هر 3 فایل رو فشرده کردم باتوضیح برای دوستانی که این بازی رو دانلود
می کنند.

لذت ببرید:

MAHDIAGENT47
04-01-2010, 12:22
سلام.من بازی resident evil 5 رو کامل نصب کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم یک صفحه سیاه میاد که در حال لود شدنه.....ولی بعد از چند دقیقه کاملا متوقف میشه و هیچ اتفاقی نمی افته.
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن این هم سیستممه:
windows xp sp3
graphic:gf nvidia (512) 7600
عزيز شما بازيو از Launcher شروع كن ببين حل ميشه :10:

Dark Soul
04-01-2010, 12:57
توی تاپیک mirror edge یک کرک هست دانلودش کردم اما نصب نمیشه(ویندوز سون)
مشکلش چیه؟

Mohammad King
04-01-2010, 13:46
مشکلش چیه؟

میتونه از نخوردن به ویندوز 7 باشه.

موفق باشید

Soap
04-01-2010, 14:43
سلام به دوستان عزیز.

اینم عکس ارور:

من هم مشكل شما رو داشتم و فكر ميكنم مشكل از دايركس كارت گرافيك باشه كه به روز نيست.:8:

MAHDIAGENT47
04-01-2010, 17:04
مشکلش چیه؟
عزيزم كركو كه نصب نميكنن كپي ميكنن :18:

Dark Soul
04-01-2010, 17:54
میتونه از نخوردن به ویندوز 7 باشه.

موفق باشید

یکم میره جلو بعد میگه بازی کامل نصب نیست و دوباره نصب کن (البته بازی من کرک نداشت میشه قبلش یه کرکی باید ریخت)

عزيزم كركو كه نصب نميكنن كپي ميكنن :18:

در واقع کرک نیست یک پچه

mehdy.z
05-01-2010, 00:16
در واقع کرک نیست یک پچه

دوست عزیر کرک معمولا یه دونه(یا دو سه تا)فایل بیشتر نیست و تقریبا در 95% موارد اصلا نصبی نیست و کپی کردنیه...
احتمالا شما پچ رو دانلود نکردی؟؟؟
چون پچ بر روی بازیهایی که درست توی ریجستری ثبت نشده باشند یا قبلا کرک شده باشند نصب نمیشه!!

saeedrasooly
05-01-2010, 09:18
من به چند مورد مثل اینها برخورد کردم

اولی = قبل ورود دیسک سی دی را تمیز کنید

دوم = امکان سی دی خراب باشد

سومی = امکان دارد درایو نصب شده فصای کافی برای نصب نداشته باشد

چهارمی = امکان اینکه سیستم درایو شما از نو fat32 باشد ولی بازی سیستم ntfs بخواهد

در غیر اینصورت تصاویری از پیغام که می دهد را ارسال کنید

Dark Soul
05-01-2010, 10:16
دوست عزیر کرک معمولا یه دونه(یا دو سه تا)فایل بیشتر نیست و تقریبا در 95% موارد اصلا نصبی نیست و کپی کردنیه...
احتمالا شما پچ رو دانلود نکردی؟؟؟
چون پچ بر روی بازیهایی که درست توی ریجستری ثبت نشده باشند یا قبلا کرک شده باشند نصب نمیشه!!

دوست عزیز بعد از هشت سال بازی کردن می دونم کرک چیه
و پچ هم همون که جناب هوس گذاشتن دانلود کردمMirrorsEdge_v1.01_Patch
اما فکر میکنم دلیلش همون که گفتین هست و بازی توی ریجستری ثبت نشده
حالا چه کار کنم که توی ریجستری ثبت بشه؟

kingmostafa
05-01-2010, 13:30
عزيز شما بازيو از Launcher شروع كن ببين حل ميشه :10:
:41:مشکلم حل نشد.حالا این error رو میده:

و بعدش هم میپره بیرون:41::41::41:

mehdy.z
05-01-2010, 14:52
دوست عزیز بعد از هشت سال بازی کردن می دونم کرک چیه
و پچ هم همون که جناب هوس گذاشتن دانلود کردمMirrorsEdge_v1.01_Patch
اما فکر میکنم دلیلش همون که گفتین هست و بازی توی ریجستری ثبت نشده
حالا چه کار کنم که توی ریجستری ثبت بشه؟
اصلا شما end گیمر خوبه:31: من که نمیدونم اطلاعات شما در این زمینه چقدره پس اگه یه موقع سوالات ابتدایی پرسیده میشه بهتون بر نخوره!!
خوب برای این کار کلا شما دو تا راه حل داری:
1-ببین همراه پک بازی یه فایل به اسم registry وجود نداره اگه هست نصبش کن کار اون فایل اینه که کدهای بازی رو توی ریجستری ثبت میکنه...
2-اگه چنین فایلی نیست خوب یه خورده کار مشکل میشه!!
شما باید به صورت دستی کدها رو توی ریجستری ثبت کنی که یک کار تخصصی و مشکله منم چون این بازی رو نصب نکردم آدرس دقیق کدهاش رو نمی دونم شما توی تاپیک بازی یه درخواست بده احتمالا کسانی که توی این امر واردند آدرس کدها و نوع کد گذاریش رو بهت میدند...
در ضمن یادت باشه خیلی از پچ ها روی بازیهای کرک شده اصلا نصب نمیشند!!!

MAHDIAGENT47
05-01-2010, 16:44

سيستمت چيه عزيز ؟

s4lish
05-01-2010, 17:24
مشکل در حین بازی DINO CRISIS در PC با سلام...
از دوستانی که بازی رو در کامپیوتر بازی کردن یه سوال دارم و اگه می دونن بگن..
من بازی رو نصب کردم و تا جایی که برای اولین بار با دایناسور بزرگ روبه رو می شم مشکلی نیست.
ولی بعد از اینکه یه صحنه انیمیشن نشون می ده بازی گیر می کنه. یعنی دیگه تصویر نمیاد و سیاه میشه ولی موزیک بازی پخش می شه....نمی دونم مشکل از چیه..تو چنتا سیستم امتحان کردم ولی نشد...
کسی شده که مثل من گیر کنه و راه حلی براش پیدا کنه ؟...

یادم میاد اون موقع تو PS1 هم بعضی وقت ها همچین مشکلی بود ولی خودبه خود درست می شد...

MAHDIAGENT47
05-01-2010, 17:28
مشکل در حین بازی DINO CRISIS در PC با سلام...
از دوستانی که بازی رو در کامپیوتر بازی کردن یه سوال دارم و اگه می دونن بگن..
من بازی رو نصب کردم و تا جایی که برای اولین بار با دایناسور بزرگ روبه رو می شم مشکلی نیست.
ولی بعد از اینکه یه صحنه انیمیشن نشون می ده بازی گیر می کنه. یعنی دیگه تصویر نمیاد و سیاه میشه ولی موزیک بازی پخش می شه....نمی دونم مشکل از چیه..تو چنتا سیستم امتحان کردم ولی نشد...
کسی شده که مثل من گیر کنه و راه حلی براش پیدا کنه ؟...

یادم میاد اون موقع تو PS1 هم بعضی وقت ها همچین مشکلی بود ولی خودبه خود درست می شد...
شما با مبدل بازي ميكنيد ؟

s4lish
05-01-2010, 17:46
شما با مبدل بازي ميكنيد ؟

خیر...بازی مخصوص برای کامپیوتر پورت شده... و تو قسمت آپشن بازی تنظیمات گرافیک و این چیزا وجود داره....
ولی احتیاجی به نصب نداشت و پورتابل بود

MAHDIAGENT47
05-01-2010, 17:50
خیر...بازی مخصوص برای کامپیوتر پورت شده... و تو قسمت آپشن بازی تنظیمات گرافیک و این چیزا وجود داره....
ولی احتیاجی به نصب نداشت و پورتابل بود
تنظيمات گرافيكي رو low بزار اونجارو رد كردي بد ببر بالا اگه نشد مشكل از خود بازييه كاريش نميشه كرد :10:
خيلي قديميه از كجا گير آوردي ؟من يادمه 2 بار تا آخرش رفتم كل اسلحه هاشم باز كرده بودم :27:

s4lish
05-01-2010, 17:58
تنظيمات گرافيكي رو low بزار اونجارو رد كردي بد ببر بالا اگه نشد مشكل از خود بازييه كاريش نميشه كرد :10:
خيلي قديميه از كجا گير آوردي ؟من يادمه 2 بار تا آخرش رفتم كل اسلحه هاشم باز كرده بودم :27:

باشه یه امتحانیش می کنم......
از سایت ------------- دانلودش کردم .اونم شانسی....بابا من همون اول کاری رفتم پولشو کردم 999999 .
برای من تجدید خاطره مهمه نه رفتن بازی..بازی رو که اون موقع تو PS1 صد دفه بازی کردم..مهم الان تجدید خاطرست

kingmostafa
05-01-2010, 21:15
سيستمت چيه عزيز ؟
سیستمم اینه:
windows:xp sp3
graph:NVidia geforce 7300 GS
ram: 2 G
cpu:P4-3.60GHz
DirectX:9

light
06-01-2010, 10:11
من توي Batman Arkham Asylum مشكل پيدا كردم

توي 5 درصد از بازي هستم
وقتي ميخوام يه جا برسم ارور زير رو ميده (فقط اين يه جا رو مشكل داره)

---------------------------
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!

F:\Program Files\\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

s4lish
06-01-2010, 10:15
نه مطئصفانه درست نشد.....بی خیالش شدم..فک کنم بازی عیب داره

ali-07
06-01-2010, 10:22
نه مطئصفانه درست نشد.....بی خیالش شدم..فک کنم بازی عیب داره

بله به احتمال زياد مشكل از خود بازي ،شما اگر خيلي دلت ميخواد اين بازي رو انجام بدي خوب با مبدل بازي كنيد ديگه اينجوري مشكل ساز نيست،بازي هاي ps 1 روي همه سيستم ها اجرا ميشن:10:

lordspeed
06-01-2010, 10:29
من توي Batman Arkham Asylum مشكل پيدا كردم

توي 5 درصد از بازي هستم
وقتي ميخوام يه جا برسم ارور زير رو ميده (فقط اين يه جا رو مشكل داره)

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!

F:\Program Files\\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information.

یه نرم افزار به نام Microsoft Visual C++ Runtime Library داخل سی دی هست نصبش کن:13:

vampyre
06-01-2010, 11:29
من این درخواست رو دادم اومدین به من گیر دادین که اینجا نباید بگی.حال:

گفتم که پیداش نکردم حالا یکی لطف کنه آدرسش رو بده.
بعدش این رو گفتم که کسی محل نزاشت!!!:13:
خوب اگه سخته واستون که اینجا کرک رو بزارین حداقل آدرس اون تاپیک رو بدید تا من اونجا درخواستم رو بدم!!:13:

MAHDIAGENT47
06-01-2010, 11:36

خوب اگه سخته واستون که اینجا کرک رو بزارین حداقل آدرس اون تاپیک رو بدید تا من اونجا درخواستم رو بدم!!:13:
من خودم كركشو ندارم ولي يه سر به GameCopyWorld بزن پيدا مي كني :10:

light
06-01-2010, 12:44
یه نرم افزار به نام Microsoft Visual C++ Runtime Library داخل سی دی هست نصبش کن:13:
باز ارور داد :41:

h!dden
06-01-2010, 12:46
سلام
من فقط ویندوز 7 دارم و GTA IV هم روی اون نصب کردم !!
تو نصب و عضویت هم مشکلی نداشتم و بازی اجرا میشه ولی کیفیت خوبی نداره !!
رفتم تو سایت Can you run it ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا ببینم مشکله چیه ؟!!
نوشته برای ویندوز 7 هست !! اینم عکسش !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمیشه یه کاری کرد تا خوب اجرا شه ؟؟!!

باتشکر

MAHDIAGENT47
06-01-2010, 12:49
باز ارور داد :41:
از كرك هست كرك كاملشو تو تاپيك بتمن سرچ كني پيدا ميكني حجمشم كمه :10:

arashbi2
06-01-2010, 13:06
دوستان من بازی Sam hd رو تا اخرین مرحله که رسیدن به هرم بزرگ هست رفتم اما زمانی که نمایش اومدن غول اصلی بازی میشه یهو از بازی میپره بیرون و dont send میاد
ایا کسی از شما save بعد از اون نمایش رو داره یا اینکه راه حلی هست که بشه از دستش خلاص شد؟

ali-07
06-01-2010, 13:10

من خودم كركشو ندارم ولي يه سر به GameCopyWorld بزن پيدا مي كني :10:

همانطور كه دوستمون گفتن توي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید كنيد و كرك فايل مورد نظر رو دانلود كنيد
اينم تاپيك درخواست كرك بازي ها:

:10:

vampyre
06-01-2010, 13:33

سلام.
تاپیکتون تعطیله!!!
---
توی گیم کپی که نیستش.ولی اون یکی سایته وقتی میزنم روش میگه باید عضو شی ولینشد عضو شم حالا میخوام یکی لطف کنه و اگه تونست این رو برام بزاره.

mehdy.z
06-01-2010, 14:07
سلام.
تاپیکتون تعطیله!!!
---
توی گیم کپی که نیستش.ولی اون یکی سایته وقتی میزنم روش میگه باید عضو شی ولینشد عضو شم حالا میخوام یکی لطف کنه و اگه تونست این رو برام بزاره.
ببین این کارت رو راه میندازه:

vampyre
06-01-2010, 17:38
درست نشد.اصلا بیخیال.

mehdy.z
06-01-2010, 20:21
درست نشد.اصلا بیخیال.

خوب حداقل به طور کامل اخطار رو بگو قول نمیدم ولی شاید بشه کاری کرد...

Khan gholi
07-01-2010, 06:04
اگه کرک بازی flock بذارید چون من اینو از isohunt دانلود کردم ولی کرکش خرابه حجمش 9.6 مگابایته
یک کرک 1.9 مگابایت هم دانلود کردم اونم خراب بود تو اینرنتم گشتم نبود ممنون میشم اگه یک سالمشو بذارید ممنون میشم D:
اگه اینم بذارید خیلی متشکر میشم pina3core.dll چون بازی VENTICA رو گرفتم موقعی که میخوام کرک رو اجرا کنم این ارور میده قبلش که باید یه پچی رو اجرا که از شانس منم زبانش المانی هست اونم اجرا نمیشه
بازی Ninja blade هم گرفتم دمو ها رو خوب اجرا میکون میرم تو بازی گرافیک بازی چهار خونه ابی هست یعنی دارم محیط طراحی بازی رو مبینم
نمیدونم الان چرا یک ماه هست هر چی بازی میگیرم خرابه بعد نزدیک 1 ماه هی برم اینو دانلود کنم هی اونو دانلود کنم تا بازی درست شه

lordspeed
07-01-2010, 10:11
دوستان چطور اسم این تاپیک رو بزاریم تاپیک درخواست کرک :13:

MAHDIAGENT47
07-01-2010, 11:58
دوستان چطور اسم این تاپیک رو بزاریم تاپیک درخواست کرک :13:
ولي عزيزم تاپيك درخاست كركو ... تو انجمن هست نميدونم چرا دوستان اينجا درخاست ميكنن :10:

lordspeed
07-01-2010, 12:05
منم همینو میگم چرا اینجا درخواست میدن:13:
رفتم به تاپیک درخواست کرک سر زدم دیدم این دوستان گناهی ندارن مشکل اینه که اونجا هچکی جواب نمید کلا درخواست میدن:41:

mehdy.z
07-01-2010, 13:49
خوب حرف دوستان کاملا درسته همین اینکه توی تاپیک خودش کسی نیست درست جواب بده چون باید کرکی معرفی بشه که امتحان شده است واین امر مستلزم آپلود فایلهای بعضا چند ده مگابایتی ست که با این اینترنت زغالی خوب کمتر کسی می تونه این کار رو بکنه البته دوستانی که دنبال فایلهای کرک هستند می تونند با یه سرچ ساده فایل مورد نظرشون رو توی اینترنت پیدا کنند و یا اینکه بعضی ازسایتها هستند که کرک بازیها رو دارند مثل همین:

ولی خوب اولا کمتر کسی به این سایتها آشنایی داره و ثانیا عادت ما ایرانی جماعت اینه که میخوایم لقمه رو جویده بگذارند توی دهانمون(به کسی برنخوره کلی گفتم)وثالثا به کرکهایی که هر سایتی میگذاره نمیشه اطمینان کرد چون خوب بعضی ها هم حق دارند چون ممکنه چند ده مگابایت فایل رو مثلا با اینترنت دایل آپ دانلود کنند ولی آخر کار کرک مشکل داشته باش واقعا ضدحاله:13:
ولی هیمنطور که دوستان اشاره کردند به هرحال تاپیک مخصوص اینکار وجود داره وطبق قوانین درخواست و پاسخ مربوط به کرک اصولا توی این تاپیک ممنوعه!!
با تشکر...

kingmostafa
07-01-2010, 21:38
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن این هم سیستممه:
windows xp sp3
graphic:gf nvidia (512) 7300

یعنی هیچکی نمیدونه مشکل چیه؟؟؟؟

ali-07
07-01-2010, 22:20

عزيز عكس ارور براي من باز نميشه،اگر ميشه يه جا ديگه آپ كن دوباره بزار ،يا اينكه متن ارور رو بزار چون مشخصات سيستم شما براي حداقل سيستم لازم كفايت ميكنه ،لطفا ارور رو بزارين شايد من يا بچه ها بتونن كمكتون كنن:46:

night lord
07-01-2010, 22:27
دوستان ما بازی COD4 رو روی سه تا PC شبکه داریم بازی میکنیم . روی هر سه تا سیستم با یه DVD نصب کردیم
بازی روی دو تا از سیستما راحت اجرا میشه. ولی روی یکیش تا میریم تو بازی ارور DONT SEND میده!!!!
مشکل کجاست؟
البته فقط تو multiplayer اینجوریه . و مشخصات سیستما عینا مثل همه .

Khan gholi
07-01-2010, 23:04
ببخشید من اصلا نمیدونستم همچین فرومی هست اگه دقت کرده باشید Time این پستم قبل از او یکی تو فروم کرک هست
lordspeed جان اینقد گردن تکون نده داداش ارتوروز میگیری وقتی میبینی طرف نا اشناست بهش راه حل بده نه اینکه مورد سرزنش قرارش بده
اقا Mehdi.z عزیر داداش شما از این سایت ها چند تا دیگه هم داری بدی اگر سایتی داری که اصلا کرک Razor میده دمت طلا اونم بهم معرفی کن چون برای من شارز مهم نیست البته قبلا من کرک هامو از این می گرفتم ولی الان دیگه دیر اپ میکونه

lordspeed
07-01-2010, 23:38
دوست من , من شما رو مورد سرزنش قرار ندادم اگه به صفحه قبلی برید میبینید که یه نفر قبل از شما درخواست کرک داده بود و به ایشون تاپیک درخواست کرک رو نشون دادن که اونجا درخواست بده
شما وقتی اینو میدیدی دیگه نباید اینجا درخواست میدادی:11:

MAHDIAGENT47
08-01-2010, 00:17

اين ارور كه من ميبينم اگه بازيو از لانچر اصلي شروع كني بايد حل شه اگه نشد مشكل از خود بازيه بازي به صورت ناقص نصب شده :10:
يه بار از رو سيستم كامل پاك كن دوباره بنصب ببين حل ميشه :10:

kingmostafa
08-01-2010, 01:00
عزيز عكس ارور براي من باز نميشه،اگر ميشه يه جا ديگه آپ كن دوباره بزار ،يا اينكه متن ارور رو بزار چون مشخصات سيستم شما براي حداقل سيستم لازم كفايت ميكنه ،لطفا ارور رو بزارين شايد من يا بچه ها بتونن كمكتون كنن:46:
اینو نوشته:

D3DERR_DRIVERINTERNALERROR:present result
یه جا دیگه هم آپلود کردم:

اين ارور كه من ميبينم اگه بازيو از لانچر اصلي شروع كني بايد حل شه اگه نشد مشكل از خود بازيه بازي به صورت ناقص نصب شده :10:
يه بار از رو سيستم كامل پاك كن دوباره بنصب ببين حل ميشه :10:
این کار رو هم کردم نشد.
چند بار تا حالا پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ تاثیری نداره:41:

mehdy.z
08-01-2010, 01:05
اقا Mehdi.z عزیر داداش شما از این سایت ها چند تا دیگه هم داری بدی

دوست من سایتهای زیادی وجود داره ولی یکی از معروفترینش این سایته که قبلا برات گذاشتم البته این سایت هم بد نیست:

MAHDIAGENT47
08-01-2010, 01:11
اینو نوشته:

D3DERR_DRIVERINTERNALERROR:present result
یه جا دیگه هم آپلود کردم:

این کار رو هم کردم نشد.
چند بار تا حالا پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ تاثیری نداره:41:
نسخه بازيه شما مال كدوم شركته ؟

Soap
08-01-2010, 01:17

ببينيد دوست عزيز هر وقت شما اين error كه در آن dx9 مطرح شده است سه حالت داره:
1-كارت گرافيك شما توان كشيدن بازيرو نداره.
2-ايراد از ويندوزه شماست.
3-بازي ايراد داره.
مورد اول احتمالا منتفي است اما بهتر است بازي را مجددا نصب و راه اندازي كنيد:8:

night lord
08-01-2010, 09:30
یکی هم به مشکل ما رسیدگی کنه . دستم به دامنتون:21:

دوستان ما بازی COD4 رو روی سه تا PC شبکه داریم بازی میکنیم . روی هر سه تا سیستم با یه DVD نصب کردیم
بازی روی دو تا از سیستما راحت اجرا میشه. ولی روی یکیش تا میریم تو بازی ارور DONT SEND میده!!!!
مشکل کجاست؟
البته فقط تو multiplayer اینجوریه . و مشخصات سیستما عینا مثل همه .

kingmostafa
08-01-2010, 12:50
نسخه بازيه شما مال كدوم شركته ؟
تنها شرکتی که رو پاکت بازی و جای نصب بازی ازش اسم برده شده CAPCOM هست.
نمیدونم منظورتون همینه یا نه؟؟؟

ببينيد دوست عزيز هر وقت شما اين error كه در آن dx9 مطرح شده است سه حالت داره:
1-كارت گرافيك شما توان كشيدن بازيرو نداره.
2-ايراد از ويندوزه شماست.
3-بازي ايراد داره.
مورد اول احتمالا منتفي است اما بهتر است بازي را مجددا نصب و راه اندازي كنيد:8:
احتمالا گزینه 3 درسته چون تازه ویندوز عوض کردم و با ویندوز قبلیم هم همین جوری میشد.
فکر کنم باید قید re5 رو بزنم.:41::41::41:
بازم ممنون از راهنماییتون.:11:

Leon-117
08-01-2010, 14:44
سلام.من بازي section 8 رو نصب كردم.موقع اجرا وقتي ميگه براي شروع يه دكمه رو بزن اين ارور رو ميده:
GFWL field to initialize. بعد از بازي مياد بيرون.براي 23 تا شركت رو امتحان كردن درست نشد.GFWL هم تا دلتون بخواد نصب كردم!

Khan gholi
08-01-2010, 15:34
من بازی flock رو نصب کردم موقع اجرا میگه Vertex shader error:cannot find
اگه دوباره ادامه بزنی میگه pixel shader error:cannot find
DX10 روی windows XP نصب میشه؟
من بازی Venetica نصب کردم میگه تو راهنماش اول پچ رو نصب کن بعد کرک رو بریز وقتی یک پچ میخوای اون رو نصب کنی فکر کنم زبان المانی میگه این نمیتونه این ورزن رو نصب کنه چون ورزن 1 داره استفاده میشه وقتی هم کرک رو میریزی این پیغام رو میده
ممنون میشم همینو جواب بدین

hacker3000
08-01-2010, 15:44
سلام ...

من بازی Call of duty : world of war نسخه فارسیش رو گرفتم

ولی بعد نصب وقتی وارد منوی بازی میشم دیگه جلوتر نمیره ...

یعنی من وارد بازی میشم . new game رو هم میزنم ... سطح سختی بازی هم انتخاب میکنم ... ولی وارد بازی نمیشه

بازی رو یه بار پاک کردم . دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرد ...

به نظرتون مشکل از چیه ؟؟؟ چی کار کنم درست شه ؟

ali-07
08-01-2010, 19:44
DX10 روی windows XP نصب میشه؟
من بازی Venetica نصب کردم میگه تو راهنماش اول پچ رو نصب کن بعد کرک رو بریز وقتی یک پچ میخوای اون رو نصب کنی فکر کنم زبان المانی میگه این نمیتونه این ورزن رو نصب کنه چون ورزن 1 داره استفاده میشه وقتی هم کرک رو میریزی این پیغام رو میده
ممنون میشم همینو جواب بدین
مشخصات سيستمتون چيه؟مطمئن هستيد كه كارت گرافيكتون توانايي اجرا اين بازي رو داره؟چون خطاهايVertex shader وpixel shader مربوط به كارت گرافيك هست:20::10:

سلام ...

یعنی من وارد بازی میشم . new game رو هم میزنم ... سطح سختی بازی هم انتخاب میکنم ... ولی وارد بازی نمیشه

يعني پيغام ميده و از بازي مياد بيرون؟لطفا يك عكس از ارور بزارين:46::10:

kiarash3500
08-01-2010, 20:49
سلام
من تو اجرای First Battalion مشکل دارم
دائم ارور میده و سیستم قفل میکنه

مشخصات سیستمم اینه:

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 1/8/2010, 20:47:14
Machine name: BESAT-D4D834992
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.090121-1326)
Language: English (Regional Setting: Farsi)
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: M52L-S3
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: AMD Phenom(tm) 8650 Triple-Core Processor, MMX, 3DNow (3 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 2048MB RAM
Page File: 457MB used, 3483MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

------------
DxDiag Notes
------------
DirectX Files Tab: No problems found.
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Music Tab: No problems found.
Input Tab: No problems found.
Network Tab: No problems found.

--------------------
DirectX Debug Levels
--------------------
Direct3D: 0/4 (n/a)
DirectDraw: 0/4 (retail)
DirectInput: 0/5 (n/a)
DirectMusic: 0/5 (n/a)
DirectPlay: 0/9 (retail)
DirectSound: 0/5 (retail)
DirectShow: 0/6 (retail)

---------------
Display Devices
---------------
Card name: NVIDIA GeForce 9500 GT
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 9500 GT
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0640&SUBSYS_00000000&REV_A1
Display Memory: 1024.0 MB
Current Mode: 1360 x 768 (32 bit) (60Hz)
Monitor: Plug and Play Monitor
Monitor Max Res: 1600,1200
Driver Name: nv4_disp.dll
Driver Version: 6.14.0011.8206 (English)
DDI Version: 9 (or higher)
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 2/9/2009 13:18:00, 6185088 bytes
WHQL Logo'd: Yes
WHQL Date Stamp: n/a
VDD: n/a
Mini VDD: nv4_mini.sys
Mini VDD Date: 2/9/2009 13:18:00, 6307328 bytes
Device Identifier: {D7B71E3E-4500-11CF-BE43-0B2000C2CB35}
Vendor ID: 0x10DE
Device ID: 0x0640
SubSys ID: 0x00000000
Revision ID: 0x00A1
Revision ID: 0x00A1
Video Accel: ModeMPEG2_C ModeMPEG2_D ModeWMV9_B ModeWMV9_A
Deinterlace Caps: {6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(UYVY,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(UYVY,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
Registry: OK
DDraw Status: Enabled
D3D Status: Enabled
AGP Status: Enabled
DDraw Test Result: Not run
D3D7 Test Result: Not run
D3D8 Test Result: Not run
D3D9 Test Result: Not run

-------------
Sound Devices
-------------
Description: Realtek HD Audio output
Default Sound Playback: Yes
Default Voice Playback: Yes
Hardware ID: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0883&SUBSYS_1458E601&REV_1000
Manufacturer ID: 1
Product ID: 100
Type: WDM
Driver Name: RtkHDAud.sys
Driver Version: 5.10.0000.5449 (English)
WHQL Logo'd: Yes
Date and Size: 7/18/2007 14:56:04, 4547584 bytes
Other Files:
Driver Provider: Realtek Semiconductor Corp.
HW Accel Level: Full
Cap Flags: 0xF5F
Min/Max Sample Rate: 8000, 192000
Static/Strm HW Mix Bufs: 33, 32
Static/Strm HW 3D Bufs: 33, 32
HW Memory: 0
Voice Management: No
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: Yes, Yes
I3DL2(tm) Listen/Src: Yes, Yes
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): No
Sound Test Result: Not run

---------------------
Sound Capture Devices
---------------------
Description: Realtek HD Audio Input
Default Sound Capture: Yes
Default Voice Capture: Yes
Cap Flags: 0x41
Format Flags: 0xFFF

Description: Realtek HD Digital input
Default Sound Capture: No
Default Voice Capture: No
Cap Flags: 0x41
Format Flags: 0xFFF

-----------
DirectMusic
-----------
DLS Path: C:\WINDOWS\SYSTEM32\drivers\GM.DLS
DLS Version: 1.00.0016.0002
Acceleration: n/a
Ports: Microsoft Synthesizer, Software (Not Kernel Mode), Output, DLS, Internal, Default Port
Microsoft MIDI Mapper [Emulated], Hardware (Not Kernel Mode), Output, No DLS, Internal
Microsoft GS Wavetable SW Synth [Emulated], Hardware (Not Kernel Mode), Output, No DLS, Internal
Test Result: Not run

-------------------
DirectInput Devices
-------------------
Device Name: Mouse
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Device Name: Keyboard
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Poll w/ Interrupt: No

-----------
USB Devices
-----------
+ USB Root Hub
| Vendor/Product ID: 0x10DE, 0x03F1
| Matching Device ID: usb\root_hub
| Service: usbhub
| Driver: usbhub.sys, 4/14/2008 17:30:00, 59520 bytes
| Driver: usbd.sys, 4/14/2008 17:30:00, 4736 bytes

----------------
Gameport Devices
----------------

------------
PS/2 Devices
------------
+ Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard
| Matching Device ID: *pnp0303
| Service: i8042prt
| Driver: i8042prt.sys, 4/14/2008 17:30:00, 52480 bytes
| Driver: kbdclass.sys, 4/14/2008 17:30:00, 24576 bytes
|
+ Terminal Server Keyboard Driver
| Matching Device ID: root\rdp_kbd
| Upper Filters: kbdclass
| Service: TermDD
| Driver: termdd.sys, 4/14/2008 05:43:22, 40840 bytes
| Driver: kbdclass.sys, 4/14/2008 17:30:00, 24576 bytes
|
+ PS/2 Compatible Mouse
| Matching Device ID: *pnp0f13
| Service: i8042prt
| Driver: i8042prt.sys, 4/14/2008 17:30:00, 52480 bytes
| Driver: mouclass.sys, 4/14/2008 17:30:00, 23040 bytes
|
+ Terminal Server Mouse Driver
| Matching Device ID: root\rdp_mou
| Upper Filters: mouclass
| Service: TermDD
| Driver: termdd.sys, 4/14/2008 05:43:22, 40840 bytes
| Driver: mouclass.sys, 4/14/2008 17:30:00, 23040 bytes

----------------------------
DirectPlay Service Providers
----------------------------
DirectPlay8 Modem Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.2600.5512)
DirectPlay8 Serial Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.2600.5512)
DirectPlay8 IPX Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.2600.5512)
DirectPlay8 TCP/IP Service Provider - Registry: OK, File: dpnet.dll (5.03.2600.5512)
Internet TCP/IP Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpwsockx.dll (5.03.2600.5512)
IPX Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpwsockx.dll (5.03.2600.5512)
Modem Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpmodemx.dll (5.03.2600.5512)
Serial Connection For DirectPlay - Registry: OK, File: dpmodemx.dll (5.03.2600.5512)

DirectPlay Voice Wizard Tests: Full Duplex: Not run, Half Duplex: Not run, Mic: Not run
DirectPlay Test Result: Not run

-------------------
DirectPlay Adapters
-------------------
DirectPlay8 Modem Service Provider: Agere Systems PCI-SV92PP Soft Modem
DirectPlay8 Serial Service Provider: COM1
DirectPlay8 TCP/IP Service Provider: Sharif roozane - IPv4 -

-----------------------
DirectPlay Voice Codecs
-----------------------
Voxware VR12 1.4kbit/s
Voxware SC06 6.4kbit/s
Voxware SC03 3.2kbit/s
MS-PCM 64 kbit/s
MS-ADPCM 32.8 kbit/s
Microsoft GSM 6.10 13 kbit/s
TrueSpeech(TM) 8.6 kbit/s

-------------------------
DirectPlay Lobbyable Apps
-------------------------

------------------------
Disk & DVD/CD-ROM Drives
------------------------
Drive: C:
Free Space: 14.6 GB
Total Space: 20.0 GB
File System: NTFS
Model: WDC WD2500AVJS-63B6A0

Drive: D:
Free Space: 4.9 GB
Total Space: 119.0 GB

Drive: E:
Free Space: 20.1 GB
Total Space: 99.5 GB

Drive: F:
Model: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS40
Driver: c:\windows\system32\drivers\cdrom.sys, 5.01.2600.5593 (Farsi), 5/2/2008 16:19:40, 62976 bytes

--------------
System Devices
--------------
Name: Agere Systems PCI-SV92PP Soft Modem
Device ID: PCI\VEN_11C1&DEV_0620&SUBSYS_062011C1&REV_00\4&72ACDAA&0&3820
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\AGRSM.sys, 2.01.0077.0000 (Farsi), 11/28/2006 10:41:00, 1161888 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\agrsmsvc.exe, 1.00.0000.0004 (English), 10/5/2006 07:40:12, 9216 bytes
Driver: C:\WINDOWS\agrsmdel.exe, 2.02.0000.0000 (English), 10/26/2006 08:38:44, 50752 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\agrscoin.dll, 1.00.0000.0004 (Farsi), 9/11/2006 10:04:46, 13312 bytes

Name: NVIDIA GeForce 9500 GT
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0640&SUBSYS_00000000&REV_A1\4&228469D0&0&0048
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\nv4_mini.sys, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 6307328 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nv4_disp.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 6185088 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 163908 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvapi.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 667648 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvcuda.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 1560576 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvcuvid.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 401408 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvoglnt.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 9592832 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvcpl.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 13680640 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvmctray.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 86016 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvwddi.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 81920 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvmccs.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 229376 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvmccsrs.dll, 6.14.0011.8206 (Arabic), 2/9/2009 13:18:00, 45056 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvdisps.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 4710400 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvgames.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 3489792 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvmccss.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 188416 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvmobls.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 1273856 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvvitvs.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 3796992 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvwss.dll, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 2744320 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\NvPVEnc.ax, 6.14.0011.8206 (English), 2/9/2009 13:18:00, 1253376 bytes
Driver: C:\WINDOWS\help\nvcpl.hlp, 2/9/2009 13:18:00, 177897 bytes
Driver: C:\WINDOWS\help\nvwcplen.hlp, 2/9/2009 13:18:00, 55444 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvcod.dll, 1.04.0000.0033 (English), 2/9/2009 13:18:00, 135168 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvcodins.dll, 1.04.0000.0033 (English), 2/9/2009 13:18:00, 135168 bytes

Name: NVIDIA MCP61 Serial ATA Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03F6&SUBSYS_B0021458&REV_A2\3&2411E6FE&0&40
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\nvata.sys, 5.10.2600.0692 (English), 10/18/2006 16:31:38, 105472 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\idecoi.dll, 1.00.0000.0001 (English), 10/18/2006 16:31:40, 363008 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\idecoiins.dll, 1.00.0000.0001 (English), 10/18/2006 16:31:40, 363008 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\NVCOI.DLL, 1.00.0000.0035 (English), 10/5/2006 16:35:54, 35840 bytes

Name: PCI standard RAM Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03F5&SUBSYS_0C111458&REV_A2\3&2411E6FE&0&0A
Driver: n/a

Name: PCI standard PCI-to-PCI bridge
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03F3&SUBSYS_00000000&REV_A1\3&2411E6FE&0&20
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\pci.sys, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 17:30:00, 68224 bytes

Name: Standard Enhanced PCI to USB Host Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03F2&SUBSYS_50041458&REV_A3\3&2411E6FE&0&11
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbehci.sys, 5.01.2600.5587 (English), 4/24/2008 16:41:32, 30336 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.5551 (English), 2/27/2008 21:32:34, 144128 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\usbui.dll, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 09:12:10, 74240 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 17:30:00, 59520 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\hccoin.dll, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 17:30:00, 7168 bytes

Name: Standard OpenHCD USB Host Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03F1&SUBSYS_50041458&REV_A3\3&2411E6FE&0&10
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbohci.sys, 5.01.2600.5550 (English), 2/26/2008 21:25:40, 17152 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbport.sys, 5.01.2600.5551 (English), 2/27/2008 21:32:34, 144128 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\usbui.dll, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 09:12:10, 74240 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\drivers\usbhub.sys, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 17:30:00, 59520 bytes

Name: Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03F0&SUBSYS_A0021458&REV_A2\3&2411E6FE&0&28
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\hdaudbus.sys, 5.10.0001.5013 (English), 4/14/2008 17:30:00, 144384 bytes

Name: NVIDIA Network Bus Enumerator
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03EF&SUBSYS_E0001458&REV_A2\3&2411E6FE&0&38
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\nvnetbus.sys, 1.00.0003.6548 (English), 11/27/2006 16:33:54, 19968 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\nvnrm.sys, 1.00.0002.6548 (English), 11/27/2006 16:33:28, 895744 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\nvsnpu.sys, 1.00.0002.6548 (English), 11/27/2006 16:33:06, 261632 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\nvtcp.sys, 1.00.0003.6548 (English), 11/27/2006 16:33:40, 110592 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\bdco1.dll, 1.00.0000.6548 (English), 11/27/2006 16:31:22, 9216 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\bdco1ins.dll, 1.00.0000.6548 (English), 11/27/2006 16:31:22, 9216 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\nvconrm.dll, 1.00.0000.0035 (English), 11/7/2006 14:58:46, 35840 bytes

Name: Standard Dual Channel PCI IDE Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03EC&SUBSYS_50021458&REV_A2\3&2411E6FE&0&30
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\pciidex.sys, 5.01.2600.5512 (Farsi), 4/14/2008 03:40:30, 24960 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\atapi.sys, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 03:40:32, 96512 bytes
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\pciide.sys, 5.01.2600.0000 (English), 8/17/2001 17:21:52, 3328 bytes

Name: NVIDIA nForce PCI System Management
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03EB&SUBSYS_0C111458&REV_A2\3&2411E6FE&0&09

Name: PCI standard RAM Controller
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03EA&SUBSYS_50011458&REV_A1\3&2411E6FE&0&00

Name: PCI standard PCI-to-PCI bridge
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03E8&SUBSYS_00000000&REV_A2\3&2411E6FE&0&48
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\pci.sys, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 17:30:00, 68224 bytes

Name: PCI standard ISA bridge
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_03E0&SUBSYS_00000000&REV_A2\3&2411E6FE&0&08
Driver: C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\isapnp.sys, 5.01.2600.5512 (English), 4/14/2008 17:30:00, 37248 bytes

Name: PCI standard host CPU bridge
Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1204&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C4

Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1203&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C3

Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1202&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C2

Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1201&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C1

Device ID: PCI\VEN_1022&DEV_1200&SUBSYS_00000000&REV_00\3&2411E6FE&0&C0

------------------
DirectX Components
------------------
ddraw.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 279552 bytes
ddrawex.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 27136 bytes
dxapi.sys: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 10496 bytes
d3d8.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 1179648 bytes
d3d8thk.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 8192 bytes
d3d9.dll: 5.03.2600.5601 English Final Retail 5/13/2008 19:23:40 1689088 bytes
d3dim.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 436224 bytes
d3dim700.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 824320 bytes
d3dramp.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 590336 bytes
d3drm.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 350208 bytes
d3dxof.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 47616 bytes
d3dpmesh.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 34816 bytes
dplay.dll: 5.00.2134.0001 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 33040 bytes
dplayx.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 229888 bytes
dpmodemx.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 23552 bytes
dpwsock.dll: 5.00.2134.0001 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 42768 bytes
dpwsockx.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 57344 bytes
dplaysvr.exe: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 29696 bytes
dpnsvr.exe: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 17920 bytes
dpnet.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 375296 bytes
dpnlobby.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 3072 bytes
dpnaddr.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 3072 bytes
dpvoice.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 212480 bytes
dpvsetup.exe: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 83456 bytes
dpvvox.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 116736 bytes
dpvacm.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 21504 bytes
dpnhpast.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 35328 bytes
dpnhupnp.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 60928 bytes
dpserial.dll: 5.00.2134.0001 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 53520 bytes
dinput.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 158720 bytes
dinput8.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 181760 bytes
dimap.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 44032 bytes
diactfrm.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 394240 bytes
joy.cpl: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 68608 bytes
gcdef.dll: 5.01.2600.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 76800 bytes
pid.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 35328 bytes
dsound.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 367616 bytes
dsound3d.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 1293824 bytes
dswave.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 19456 bytes
dsdmo.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 181248 bytes
dsdmoprp.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 71680 bytes
dmusic.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 104448 bytes
dmband.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 28672 bytes
dmcompos.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 61440 bytes
dmime.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 181248 bytes
dmloader.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 35840 bytes
dmstyle.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 105984 bytes
dmsynth.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 103424 bytes
dmscript.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 82432 bytes
system.dll: 1.01.4322.2407 English Final Retail 10/21/2009 14:12:07 1232896 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3D.dll: 9.05.0132.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 473600 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 5.04.0000.3900 English Final Retail 1/7/2010 13:21:28 2676224 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.04.0091.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:29 2846720 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.05.0132.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:29 563712 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.06.0168.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:29 567296 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.07.0239.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:29 576000 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.08.0299.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:29 577024 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.09.0376.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:29 577536 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.10.0455.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 577536 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.11.0519.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 578560 bytes
Microsoft.DirectX.Direct3DX.dll: 9.12.0589.0000 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 578560 bytes
Microsoft.DirectX.DirectDraw.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:31 145920 bytes
Microsoft.DirectX.DirectInput.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:31 159232 bytes
Microsoft.DirectX.DirectPlay.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:31 364544 bytes
Microsoft.DirectX.DirectSound.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:31 178176 bytes
Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 53248 bytes
Microsoft.DirectX.Diagnostics.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 12800 bytes
Microsoft.DirectX.dll: 5.04.0000.2904 English Final Retail 1/7/2010 13:21:30 223232 bytes
dx7vb.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 619008 bytes
dx8vb.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 1227264 bytes
dxdiagn.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 2113536 bytes
mfc40.dll: 4.01.0000.6140 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 924432 bytes
mfc42.dll: 6.02.4131.0000 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 1028096 bytes
wsock32.dll: 5.01.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 22528 bytes
amstream.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 70656 bytes
devenum.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 59904 bytes
dxmasf.dll: 6.04.0009.1133 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 498742 bytes
mciqtz32.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 35328 bytes
mpg2splt.ax: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 148992 bytes
msdmo.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 14336 bytes
encapi.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 20480 bytes
qasf.dll: 11.00.5721.5233 English Final Retail 6/21/2007 03:24:24 211456 bytes
qcap.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 192512 bytes
qdv.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 279040 bytes
qdvd.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 386048 bytes
qedit.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 562176 bytes
qedwipes.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 733696 bytes
quartz.dll: 6.05.2600.5596 English Final Retail 5/7/2008 10:34:16 1288192 bytes
strmdll.dll: 4.01.0000.3937 English Final Retail 10/3/2008 15:19:31 247326 bytes
iac25_32.ax: 2.00.0005.0053 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 199680 bytes
ir41_32.ax: 4.51.0016.0003 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 848384 bytes
ir41_qc.dll: 4.30.0062.0002 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 120320 bytes
ir41_qcx.dll: 4.30.0064.0001 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 338432 bytes
ir50_32.dll: 5.2562.0015.0055 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 755200 bytes
ir50_qc.dll: 5.00.0063.0048 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 200192 bytes
ir50_qcx.dll: 5.00.0064.0048 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 183808 bytes
ivfsrc.ax: 5.10.0002.0051 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 154624 bytes
mswebdvd.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 203776 bytes
ks.sys: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 00:46:38 141056 bytes
ksproxy.ax: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 05:42:44 129536 bytes
ksuser.dll: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 05:41:58 4096 bytes
stream.sys: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 00:15:16 49408 bytes
mspclock.sys: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 00:09:52 5376 bytes
mspqm.sys: 5.01.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 00:09:52 4992 bytes
mskssrv.sys: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 00:09:54 7552 bytes
swenum.sys: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 17:30:00 4352 bytes
mstee.sys: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 00:09:52 5504 bytes
ipsink.ax: 5.03.2600.5512 Farsi Final Retail 4/14/2008 05:42:44 16384 bytes
mpeg2data.ax: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 118272 bytes
ndisip.sys: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 00:16:24 10880 bytes
streamip.sys: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 00:16:22 15232 bytes
msvidctl.dll: 6.05.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 1428992 bytes
slip.sys: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 00:16:24 11136 bytes
nabtsfec.sys: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 00:16:26 85248 bytes
ccdecode.sys: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 00:16:24 17024 bytes
vbisurf.ax: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 30208 bytes
msyuv.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 05:42:02 16896 bytes
kstvtune.ax: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 05:42:44 61952 bytes
ksxbar.ax: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 05:42:44 43008 bytes
kswdmcap.ax: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 05:42:44 91136 bytes
vfwwdm32.dll: 5.01.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 05:42:10 53760 bytes
wstcodec.sys: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 00:16:26 19200 bytes
wstdecod.dll: 5.03.2600.5512 English Final Retail 4/14/2008 17:30:00 50688 bytes

------------------
DirectShow Filters
------------------

WDM Streaming VBI Codecs:
NABTS/FEC VBI Codec,0x00200000,2,1,,5.03.2600.5512
CC Decoder,0x00200000,2,1,,5.03.2600.5512
WST Codec,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512

DirectShow Filters:
WMAudio Decoder DMO,0x00800800,1,1,,
WMAPro over S/PDIF DMO,0x00600800,1,1,,
WMA Voice Decoder DMO,0x00600800,1,1,,
Mpeg4s Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
WMV Screen decoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMVideo Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Mpeg43 Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
Mpeg4 Decoder DMO,0x00800001,1,1,,
WMT MuxDeMux Filter,0x00200000,0,0,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
Full Screen Renderer,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
DV Muxer,0x00400000,0,0,qdv.dll,6.05.2600.5512
Color Space Converter,0x00400001,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
WM ASF Reader,0x00400000,0,0,qasf.dll,11.00.5721.5233
Screen Capture filter,0x00200000,0,1,wmpsrcwp.dll,11.00.5721.5145
AVI Splitter,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
JetAudio Audio Decoder,0x00400000,1,1,JetMPAd.ax,1.00.0000.9752
WMT AudioAnalyzer,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.402 6.0000
VGA 16 Color Ditherer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
Indeo® video 5.10 Compression Filter,0x00200000,1,1,ir50_32.dll,5.2562.0015.0055
Windows Media Audio Decoder,0x00800001,1,1,msadds32.ax,8.00.0000.4487
AC3 Parser Filter,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.05.2600.5512
MainConcept MPEG Encoder,0x00200000,2,1,mcesmpeg.ax,1.01.0000.0018
WMT Format Conversion,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0 000
JetAudio AVI Reader,0x00200000,0,0,JetAVI.ax,6.00.0000.9701
StreamBufferSink,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.05.2600. 5512
WMT Black Frame Generator,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.00 00
MJPEG Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5 596
Indeo® video 5.10 Decompression Filter,0x00640000,1,1,ir50_32.dll,5.2562.0015.0055
WMT Screen Capture filter,0x00200000,0,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
Microsoft Screen Video Decompressor,0x00800000,1,1,msscds32.ax,8.00.0000. 4487
MPEG-I Stream Splitter,0x00600000,1,2,quartz.dll,6.05.2600.5596
SAMI (CC) Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
MPEG Layer-3 Decoder,0x00810000,1,1,l3codecx.ax,1.05.0000.0050
MPEG-2 Splitter,0x005fffff,1,0,mpg2splt.ax,6.05.2600.5512
ACELP.net Sipro Lab Audio Decoder,0x00800001,1,1,acelpdec.ax,1.04.0000.0000
JetAudio MP4 Reader,0x00200000,0,0,JetMP4.ax,6.00.0000.9700
Internal Script Command Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
JetAudio MPEG Decoder,0x00400000,2,2,JetMPGd.ax,1.00.0000.9702
MPEG Audio Decoder,0x03680001,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
File Source (Netshow URL),0x00400000,0,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ACDFX Filter,0x00200000,1,1,ACDFX.ax,2.00.0013.0002
WMT Import Filter,0x00200000,0,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
DV Splitter,0x00600000,1,2,qdv.dll,6.05.2600.5512
JetAudio Sound Effector V3,0x00200000,1,1,JetSFX3.ax,6.00.0000.6315
Bitmap Generate,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.000 0
Windows Media Video Decoder,0x00800000,1,1,wmvds32.ax,8.00.0000.4487
Video Mixing Renderer 9,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
Windows Media Video Decoder,0x00800000,1,1,wmv8ds32.ax,8.00.0000.4000
JetAudio Audio Stream Switcher,0x00200000,1,1,JetASW.ax,1.00.0000.9620
WMT VIH2 Fix,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
Record Queue,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
JetAudio MPG Reader,0x00200000,0,0,JetMPG.ax,6.00.0000.9701
JetAudio FLV Reader,0x00200000,0,0,JetFLV.ax,6.00.0000.9700
SampleGrabber Filter,0x00200000,1,1,SampleGrabber.ax,9.00.0000.0 000
Windows Media Multiplexer,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5 145
ASX file Parser,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASX v.2 file Parser,0x00600000,1,0,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
NSC file Parser,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
JetAudio MPEG4 Video Source,0x00200000,0,0,JetMP4.ax,6.00.0000.9700
ACM Wrapper,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
JetAudio OGM Splitter,0x00400000,1,1,JetOGM.ax,6.00.0000.9700
Windows Media source filter,0x00600000,0,2,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
Video Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
Frame Eater,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
MPEG-2 Video Stream Analyzer,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.05.2600.5512
Line 21 Decoder,0x00600000,1,1,qdvd.dll,6.05.2600.5512
Video Port Manager,0x00600000,2,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
WST Decoder,0x00600000,1,1,wstdecod.dll,5.03.2600.5512
Video Renderer,0x00400000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
WM ASF Writer,0x00400000,0,0,qasf.dll,11.00.5721.5233
WMT Sample Information Filter,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
VBI Surface Allocator,0x00600000,1,1,vbisurf.ax,5.03.2600.5512
Microsoft MPEG-4 Video Decompressor,0x00800000,1,1,mpg4ds32.ax,8.00.0000. 4487
File writer,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.05.2600.5512
JetAudio AVI Splitter,0x00400000,1,1,JetAVI.ax,6.00.0000.9701
WMT Log Filter,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
WMT Virtual Renderer,0x00200000,1,0,wmm2filt.dll,2.01.4026.000 0
DVD Navigator,0x00200000,0,2,qdvd.dll,6.05.2600.5512
JetAudio MKV Splitter,0x00400000,1,1,JetMKV.ax,6.00.0000.9701
Overlay Mixer2,0x00400000,1,1,qdvd.dll,6.05.2600.5512
JetAudio OGM Reader,0x00200000,0,0,JetOGM.ax,6.00.0000.9700
JetAudio Video Decoder,0x00400000,1,1,JetMPVd.ax,2.00.0000.1003
AVI Draw,0x00600064,9,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
.RAM file Parser,0x00600000,1,0,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
JetAudio MP4 Splitter,0x00400000,1,1,JetMP4.ax,6.00.0000.9700
WMT DirectX Transform Wrapper,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
G.711 Codec,0x00200000,1,1,g711codc.ax,5.01.2600.0000
MPEG-2 Demultiplexer,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.05.2600 .5512
JetAudio Audio Writer,0x00200000,1,0,JetAWT.ax,6.00.0000.9408
DV Video Decoder,0x00800000,1,1,qdv.dll,6.05.2600.5512
Indeo® audio software,0x00500000,1,1,iac25_32.ax,2.00.0005.0053
ACDEncodeRM,0x00200000,2,0,ACDEncodeRM.ax,2.00.000 0.0027
Windows Media Update Filter,0x00400000,1,0,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF DIB Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF ACM Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF ICM Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF URL Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF JPEG Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF DJPEG Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
ASF embedded stuff Handler,0x00600000,1,1,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
JetAudio MKV Reader,0x00200000,0,0,JetMKV.ax,6.00.0000.9701
9x8Resize,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.00 00
WIA Stream Snapshot Filter,0x00200000,1,1,wiasf.ax,1.00.0000.0000
JetAudio Video Encoder,0x00200000,1,1,JetMPVx.ax,1.00.0000.8331
Allocator Fix,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
SampleGrabber,0x00200000,1,1,qedit.dll,6.05.2600.5 512
Null Renderer,0x00200000,1,0,qedit.dll,6.05.2600.5512
JetAudio Video Writer,0x00200000,1,0,JetMPGx.ax,6.00.0000.8215
WMT Virtual Source,0x00200000,0,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
WMT Interlacer,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0 000
StreamBufferSource,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.05.260 0.5512
Smart Tee,0x00200000,1,2,qcap.dll,6.05.2600.5512
Overlay Mixer,0x00200000,0,0,qdvd.dll,6.05.2600.5512
AVI Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5 596
Uncompressed Domain Shot Detection Filter,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
AVI/WAV File Source,0x00400000,0,2,quartz.dll,6.05.2600.5596
QuickTime Movie Parser,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
Wave Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
MIDI Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
Multi-file Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
File stream renderer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
XML Playlist,0x00400000,1,0,wmpasf.dll,11.00.5721.5145
JetAudio Subtitle Processor,0x00200000,2,1,JetDSD.ax,6.00.0000.9730
JetAudio Audio Encoder,0x00100000,1,1,JetMPAx.ax,1.00.0000.8420
ACDEncodeQT,0x00200000,0,0,ACDEncodeQT.ax,1.00.000 1.0001
AVI Mux,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.05.2600.5512
Line 21 Decoder 2,0x00600002,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
File Source (Async.),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
File Source (URL),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
WMT DV Extract,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
JetAudio MPG Splitter,0x00400000,1,1,JetMPG.ax,6.00.0000.9701
WMT Switch Filter,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
WMT Volume,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
Stretch Video,0x00200000,1,1,wmm2filt.dll,2.01.4026.0000
JetAudio MPEG4 Video Splitter,0x00400000,1,1,JetMP4.ax,6.00.0000.9700
Infinite Pin Tee Filter,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
JetAudio Sound Effector V4,0x00200000,1,1,JetSFX4.ax,6.00.0000.8042
QT Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5 596
MPEG Video Decoder,0x40000001,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
JetAudio FLV Splitter,0x00400000,1,1,JetFLV.ax,6.00.0000.9700
Indeo® video 4.4 Decompression Filter,0x00640000,1,1,ir41_32.ax,4.51.0016.0003
Indeo® video 4.4 Compression Filter,0x00200000,1,1,ir41_32.ax,4.51.0016.0003

WDM Streaming Tee/Splitter Devices:
Tee/Sink-to-Sink Converter,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512

WDM Streaming Data Transforms:
Microsoft Kernel Acoustic Echo Canceller,0x00000000,0,0,,
Microsoft Kernel GS Wavetable Synthesizer,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512
Microsoft Kernel DLS Synthesizer,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512
Microsoft Kernel DRM Audio Descrambler,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512

Video Compressors:
WMVideo8 Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
MSScreen encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMVideo9 Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
MSScreen 9 encoder DMO,0x00600800,1,1,,
DV Video Encoder,0x00200000,0,0,qdv.dll,6.05.2600.5512
Indeo® video 5.10 Compression Filter,0x00100000,1,1,ir50_32.dll,5.2562.0015.0055
MJPEG Compressor,0x00200000,0,0,quartz.dll,6.05.2600.559 6
ACDV 2.0.1,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Cinepak Codec by Radius,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Intel 4:2:0 Video V2.50,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Intel Indeo(R) Video R3.2,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Intel Indeo® Video 4.5,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Indeo® video 5.10,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Intel IYUV codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Microsoft H.261 Video Codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Microsoft H.263 Video Codec,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Microsoft RLE,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512
Microsoft Video 1,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.05.2600.5512

Audio Compressors:
WMA Voice Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
WMAudio Encoder DMO,0x00600800,1,1,,
IAC2,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
IMA ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
PCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
Microsoft ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
ACELP.net,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
DSP Group TrueSpeech(TM),0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600 .5596
Windows Media Audio V1,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
Windows Media Audio V2,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
GSM 6.10,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
Microsoft G.723.1,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
CCITT A-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
CCITT u-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596
MPEG Layer-3,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.05.2600.5596

Audio Capture Sources:
Realtek HD Audio Input,0x00200000,0,0,qcap.dll,6.05.2600.5512
Realtek HD Digital input,0x00200000,0,0,qcap.dll,6.05.2600.5512

Midi Renderers:
Default MidiOut Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
Microsoft GS Wavetable SW Synth,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596

WDM Streaming Capture Devices:
Realtek HD Digital input,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512
,0x00000000,0,0,,
SoC PC-Camera,0x00200000,0,1,,5.03.2600.5512

WDM Streaming Rendering Devices:
Realtek HD Audio output,0x00200000,2,1,,5.03.2600.5512

BDA Rendering Filters:
BDA IP Sink,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512

Video Capture Sources:
SoC PC-Camera,0x00200000,0,1,,5.03.2600.5512

WDM Streaming Mixer Devices:
Microsoft Kernel Wave Audio Mixer,0x00000000,0,0,,

BDA CP/CA Filters:
Decrypt/Tag,0x00600000,1,0,encdec.dll,6.05.2600.5512
Encrypt/Tag,0x00200000,0,0,encdec.dll,6.05.2600.5512
XDS Codec,0x00200000,0,0,encdec.dll,6.05.2600.5512

WDM Streaming Communication Transforms:
Tee/Sink-to-Sink Converter,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512

Audio Renderers:
Realtek HD Audio output,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
Default DirectSound Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
Default WaveOut Device,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596
DirectSound: Realtek HD Audio output,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.05.2600.5596

WDM Streaming System Devices:
Realtek HD Digital input,0x00200000,1,1,,5.03.2600.5512
Realtek HD Audio Input,0x00200000,4,1,,5.03.2600.5512
Realtek HD Audio output,0x00200000,18,1,,5.03.2600.5512

BDA Receiver Component:
BDA Slip De-Framer,0x00600000,1,1,,5.03.2600.5512

ali-07
08-01-2010, 22:32
سلام
من تو اجرای First Battalion مشکل دارم
دائم ارور میده و سیستم قفل میکنه
نيازي به اين همه توضيحات نبود !فقط مشخصات سيستم كفايت ميكرد،لطفا اگر ميشه متن ارور يا عكسشو بزارين:33:

MAHDIAGENT47
09-01-2010, 00:17
سلام ...

سيستمه شما توان اجراي بازيو نداره

kiarash3500
09-01-2010, 01:02
نيازي به اين همه توضيحات نبود !فقط مشخصات سيستم كفايت ميكرد،لطفا اگر ميشه متن ارور يا عكسشو بزارين:33:

نسخه 1.50 فاینال ورژن بازی رو دارم
یه دفعه بازی قفل میکنه و صفحه آبی همون که به صفحه مرگ ویندوز معروفه میاد...
و مجبور به ریست کامپیوتر هستم...

Khan gholi
09-01-2010, 03:46
کارت گرافیک 8600 gt
cup :Amd phenom 8650 triple core 2.31 GHz
2 Gig ram

hacker3000
09-01-2010, 11:17
مشخصات سيستمتون چيه؟مطمئن هستيد كه كارت گرافيكتون توانايي اجرا اين بازي رو داره؟چون خطاهايVertex shader وpixel shader مربوط به كارت گرافيك هست:20::10:

يعني پيغام ميده و از بازي مياد بيرون؟لطفا يك عكس از ارور بزارين:46::10:

نه ... اصلا هیچ اروری نمیده ... من هر چی میخوام وارد بازی بشم بدون اینکه اروری بده به منوی بازی بر میگرده ...

سيستمه شما توان اجراي بازيو نداره

دوست عزیز سیستم من اینه : Ram : 4 GB . Graphic : 2 GB . Hard : 500 . Cpu : 5.2

بازم نظرتون اینه که سیستم نمیکشه ؟

lordspeed
09-01-2010, 11:21
درایور مودمت رو uninstal کن ببین درست میشه

MAHDIAGENT47
09-01-2010, 12:35
نه ... اصلا هیچ اروری نمیده ... من هر چی میخوام وارد بازی بشم بدون اینکه اروری بده به منوی بازی بر میگرده ...

ويندوز چيه عزيز ؟
بازي با سون مشكل داره با پك 3 xp امتحان كن يكي از بچه ها همين مشكلو داشت واسه ضعف سيستمش بود فك كردم ماله شما هم همون مشكل مشابه باشه :10:

robert
09-01-2010, 13:10
سلام:20:

میخواستم بدونم بازی nfs CARBON رو ویندوز هفت قابل اجرا هست یا نه....

سیستم هم اینه:
Q6600
ATI 4870 -1GB
ram:2gig

ممنون:11:

mehdy.z
09-01-2010, 13:27
سلام:20:

میخواستم بدونم بازی nfs CARBON رو ویندوز هفت قابل اجرا هست یا نه....

سیستم هم اینه:
Q6600
ATI 4870 -1GB
ram:2gig

ممنون:11:
اگه سیستمت مشکل خاصی نداشته باشه...به راحتی:46:

ali-07
09-01-2010, 13:59
کارت گرافیک 8600 gt
2 Gig ram
سيستم شما حداقل مشخصات رو براي اجرا بازي داره،اما اين كه سيستم هنگ ميكنه و مجبور به ريست ميشيد من احتمال ميدم بخاطر گرم شدن سيپيو هست و احتمالا اگر تنظيمات بازي رو روي حداقل بزاريد مشكلتون رفع ميشه:10::40:

من فكر كنم مشكل از كرك بازي هست،اگر مشكل سرعت و وقت و... نداريد يه كرك جديد براي بازيتون دان كنيد شايد درست شد:11:

mehdy.z
09-01-2010, 14:15
کارت گرافیک 8600 gt
2 Gig ram
گفتم دخالت نکنم ممکنه دوستمون به اشتباه بیفته:20:
علی عزیز فکر کنم شما پست رو جابجا خوندی:31:
غلط نکنم مشکل ایشون اینه:

خوب جواب:
اگه کارت قلابی بهت نداخته باشند به احتمال 90% مال درایور گرافیکت هست به روزش کن:

Khan gholi
09-01-2010, 15:22
این بازی ninja blade رو خودم درست کردم چه بازی مزخرفیه
این venetica هم بعد امتحانات میکنم تو حلقوم فروشنده تا بگه چجوری نصب شه.این المانی ادم نمیفهم چی میگه تازه بری تو بازی وقتی بازی نقش افرینی باشه هیچی نفهمی چی فایده
این Flock هم اخرین ورزن کارت گرافیک رو میگیرم ورزن قبلیم نسخه 191.07 بود.شماره جیدیش 195 هست.درست نشد بیخیال میشم.در ضمن اون دوستمون هم که گفته cpu داغ میکونه شما که زحمت میکشی جواب میدی بابا ببین بنده خدا چی میگه بعدش جواب بده

omidi2008
09-01-2010, 15:43
سلام دوستان
من وقتی میخوام بازی overlord 2 را اجرا کنم پیغام زیر داده میشود.
کسی میتونه بگه باید چیکار کنم.

ali-07
09-01-2010, 18:16
این بازی ninja blade رو خودم درست کردم چه بازی مزخرفیه
این venetica هم بعد امتحانات میکنم تو حلقوم فروشنده تا بگه چجوری نصب شه.این المانی ادم نمیفهم چی میگه تازه بری تو بازی وقتی بازی نقش افرینی باشه هیچی نفهمی چی فایده
این Flock هم اخرین ورزن کارت گرافیک رو میگیرم ورزن قبلیم نسخه 191.07 بود.شماره جیدیش 195 هست.درست نشد بیخیال میشم.در ضمن اون دوستمون هم که گفته cpu داغ میکونه شما که زحمت میکشی جواب میدی بابا ببین بنده خدا چی میگه بعدش جواب بده

من معزرت ميخوام ،در واقع من بايد پست شماره 11163 رو نقل قول ميكردم كه پست شماره #11164 رو نقل كردم كه همون پست شما بود:5:
بازم معزرت ميخوام:11::31:

hacker3000
09-01-2010, 21:33
ويندوز چيه عزيز ؟
بازي با سون مشكل داره با پك 3 xp امتحان كن يكي از بچه ها همين مشكلو داشت واسه ضعف سيستمش بود فك كردم ماله شما هم همون مشكل مشابه باشه :10:
ویندوز ویستا استفاده میکنم ... پشت پک بازی هم نوشته یا XP d یا Vista

سيستم شما حداقل مشخصات رو براي اجرا بازي داره،اما اين كه سيستم هنگ ميكنه و مجبور به ريست ميشيد من احتمال ميدم بخاطر گرم شدن سيپيو هست و احتمالا اگر تنظيمات بازي رو روي حداقل بزاريد مشكلتون رفع ميشه:10::40:

من فكر كنم مشكل از كرك بازي هست،اگر مشكل سرعت و وقت و... نداريد يه كرك جديد براي بازيتون دان كنيد شايد درست شد:11:

این DVD ها اصلا کرک نخواست ... اگه ممکنه راهنمایی کنید از کجا کرک رو دانلود کنم

lordspeed
09-01-2010, 21:58
سلام دوستان
من وقتی میخوام بازی overlord 2 را اجرا کنم پیغام زیر داده میشود.
کسی میتونه بگه باید چیکار کنم.

داخل سی دی بازی یه نرم افزار به نام microsoft visual هست بنصبش مشکلت حل میشه

omidi2008
10-01-2010, 21:14
با تشکر از پاسخ
من Microsoft visual را نصب دارم اگر نصب نبود پیغام
خطای دیگری میداد در واقع این visual c++ microsoftاست
که خطا میدهد.:19:

Hectorist
10-01-2010, 22:59
آدمی هستم که پنجاه تا از سی دی فروشی های شهر رو گشتم و تونستم در پنجاهمی، بازی Call Of Duty 2 رو پیدا کنم! حالا اومدم نصبش هم کردم، اما وقتی میخوام وارد بازی شم این ارور میاد!:

یعنی گفتم دلتون بسوزه یه کمکی به من بکنید که عجله ایه!

lordspeed
10-01-2010, 23:27
دوست من این ارور میگه گرافیکتون یا درایورش نمیکشه
مشخصات سیستمو لطف میکنی :46:

sarah333
11-01-2010, 00:16
سلام من نمیتونم بازی sims3 رو آپدیت کنم و بنابراین نمیتونم World Adventure رو نصب کنم کسی پچ آپدیت ورژن(1.0.615.00107به1.0.63100002 )رو داره.
اگه نه از کجا باید پیداش کرد؟

Maggy_P
11-01-2010, 00:40
سلام من نمیتونم بازی sims3 رو آپدیت کنم و بنابراین نمیتونم World Adventure رو نصب کنم کسی پچ آپدیت ورژن(1.0.615.00107به1.0.63100002 )رو داره.
اگه نه از کجا باید پیداش کرد؟
جواب شما توی تاپیک سیمز داده شده :46:

iran2008
11-01-2010, 10:29
سلام به همه

من فوتبال PES 2010 بازی میکنم .

من مسترلیگ رو ذخیره کردم و وقتی میخوام لودش کنم و بازی کنم از بازیمیاد بیرون و این ارور رو میده :

در صورتی که من این برنامه ها رو هم نصب کرده ام :

اینم بگم که سیو های قبلی رو درست لود میکرد . اما فکر کنم یه چیزیش شده .

در ضمن جالبه که من از زمان بازی PES6 و PES2008 , PES2009 هم یه مشکلی داشتم و هنوز هم با PES2010 دارم .
و اون اینکه نمیتونم بازی رو با پچ کونامی اپدیت کنم .
وقتی که میخوام با پچ های کونامی بازی رو آپدیت کنم این ارور رو میده :

نیازمند کمکتان هستم . بشدت...

Hectorist
11-01-2010, 11:19
دوست من این ارور میگه گرافیکتون یا درایورش نمیکشه
مشخصات سیستمو لطف میکنی :46:

سلام. آره میدونم ایراد از کارت گرافیکه و کارت گرافیکم هم به درد نمیخوره! اما قبل نصب اطلاعات نصبش رو که خوندم، گفتم دیگه با هزار بدبختی و پایین آوردن گرافیک بازی بالا بیاردش!

سیستم:

CPU :Celeron 2.53 Ghz
Ram :736
Video Card :VIA/ S3G Unichrom IGB
گرافیکم 64 هست دیگه،نه؟

mehdy.z
11-01-2010, 14:24
سلام به همه

من فوتبال PES 2010 بازی میکنم .

من مسترلیگ رو ذخیره کردم و وقتی میخوام لودش کنم و بازی کنم از بازیمیاد بیرون و این ارور رو میده :

در صورتی که من این برنامه ها رو هم نصب کرده ام :

اینم بگم که سیو های قبلی رو درست لود میکرد . اما فکر کنم یه چیزیش شده .

در ضمن جالبه که من از زمان بازی PES6 و PES2008 , PES2009 هم یه مشکلی داشتم و هنوز هم با PES2010 دارم .
و اون اینکه نمیتونم بازی رو با پچ کونامی اپدیت کنم .
وقتی که میخوام با پچ های کونامی بازی رو آپدیت کنم این ارور رو میده :

نیازمند کمکتان هستم . بشدت...

شما برای مشکل تولت اگه انتی ویروسی چیزی داری حتما disable کن اگه درست شد که هیچ وگرنه من بهت پیشنهاد میکنم که بازی رو دوباره نصب کنی و حتما آنتی ویروست خاموش باشه و بین سیوهات هم حتما یکی دو slot خالی بنداز...

در مورد شمکل دومت هم که میگه احتمالا ورژن پچت بت بتزی نمی خونه در ضمن قبلا هم گفتم برای اینکه یک پچ روی بازی نصب بشه اولا باید حتما توی ریجستری ثبت شده باشه دوما احتمال بعضی از پچها روی بازی کرک شده نصبنمیشند...

سلام. آره میدونم ایراد از کارت گرافیکه و کارت گرافیکم هم به درد نمیخوره! اما قبل نصب اطلاعات نصبش رو که خوندم، گفتم دیگه با هزار بدبختی و پایین آوردن گرافیک بازی بالا بیاردش!

سیستم:

CPU :Celeron 2.53 Ghz
Ram :736
Video Card :VIA/ S3G Unichrom IGB
گرافیکم 64 هست دیگه،نه؟
خوب شما گرافیکت آنبرد هست واصلا dedicated memory (حافظه اختصاصی)نداره و هر چی رم گرافیک بخواد از با رم سیستم share میکنه حالا:
با این گرافیک خوب نمی تونی این بازی رو اجرا کنی چون احتمالا complete hardware نیست و قادر به اجرای بازی نیست...
اما اگه میخوای بدونی چقدر از رمت رو اشغال کرده توی تنظیمات setup مادربورد می تونی ببینی ولی راه ساده تر اینه که روی my computer راست کلیک وگزینه properties رو بزن ببین رمت سیستمت رو چقدر میزنه هر چی کمتر از رمی که نصبش کردی بزنه همونقدرش رو گرافیک به طور موقت اشغال کرده...البته در صورت لزوم بیشتر هم share میکنه...

hacker3000
11-01-2010, 14:37
ویندوز ویستا استفاده میکنم ... پشت پک بازی هم نوشته یا XP d یا Vista

این DVD ها اصلا کرک نخواست ... اگه ممکنه راهنمایی کنید از کجا کرک رو دانلود کنم

کسی نمیخواد مشکل من رو حل کنه ؟

Hectorist
11-01-2010, 16:27
خوب شما گرافیکت آنبرد هست واصلا dedicated memory (حافظه اختصاصی)نداره و هر چی رم گرافیک بخواد از با رم سیستم share میکنه حالا:
با این گرافیک خوب نمی تونی این بازی رو اجرا کنی چون احتمالا complete hardware نیست و قادر به اجرای بازی نیست...
اما اگه میخوای بدونی چقدر از رمت رو اشغال کرده توی تنظیمات setup مادربورد می تونی ببینی ولی راه ساده تر اینه که روی my computer راست کلیک وگزینه properties رو بزن ببین رمت سیستمت رو چقدر میزنه هر چی کمتر از رمی که نصبش کردی بزنه همونقدرش رو گرافیک به طور موقت اشغال کرده...البته در صورت لزوم بیشتر هم share میکنه...

سلام.
واللا من هیچی نفهمیدم غیر از قسمت اول.
یعنی الان با این کاری که شما میگید، من بکنم چی میشه؟
اصلا میشه با این کارت بازی رو آورد؟

aluminum
11-01-2010, 16:49
دوستان کال اف 2 سیستم قوی بخواد و با همین کارت گرافیک انبرد و رم 700 میشه بازیش کرد
فکر کنم مشکل یه جایه دیگست

سیستم مورد نیاز برای این باز

mehdy.z
11-01-2010, 17:06
سلام.
واللا من هیچی نفهمیدم غیر از قسمت اول.
یعنی الان با این کاری که شما میگید، من بکنم چی میشه؟
اصلا میشه با این کارت بازی رو آورد؟

نخیر نمیشه متاسفم توضیحاتم در مورد این سوالتون بود که میخواستید بدونید گرافیکتون چنده و من گفتم که اصلا این گرافیک چنده نداره چون اصلا رم اختصاصی نداره که بخواد چند باشه!!!

دوستان کال اف 2 سیستم قوی بخواد و با همین کارت گرافیک انبرد و رم 700 میشه بازیش کرد
فکر کنم مشکل یه جایه دیگست

سیستم مورد نیاز برای این باز
نه دوست من گرافیک ایشون اصلا در حد بازی نیست:13:

nikbany
11-01-2010, 17:32
سلام
من بازی سیمز 3 و world adventures رو نصب کردم. با لانچش وارد بازی نمی شد و ارور می داد که اونم درست شد ولی وقتی وارد بازی می شم می خواد لود کنه و وارد شهر بشه یک دفعه می پره بیرون بدون هیچ پیغامو اروری!!!! کسی می دونه علتش چی می تونه باشه؟!!!!!

aramesh_61
11-01-2010, 19:48
سلام
آقا شاید سوالم قدیمی باشه ولی آیا راهی هست که بازیه splinter cell double agent رو با رزولوشن 1920*1080 بازی کرد؟ آخه تا 1280*800 بیشتر نداره، اگه میشه کمکم کنید. ممنون

vampyre
11-01-2010, 21:31
سلام.
دوتا مشکل داشتم دوستان:
1-
بازی runaway 1 رو دانلود کردم و وقتی بازی رو از زیپ در میارم و کرکش رو کپی میکنم و میزنم روی بازی داخل بازی میره و صفحه سیاه میشه و هنگ میکنه.(5 سال پیش من این بازی رو خریده بودم و راحت هم اجرا کرده بودم)
2-
من duke3d رو دانلود کردم ولی وقتی از زیپ در اوردم:
یه فایل اینستال هست که میزنم روش این رو میاره:

و وقتی هم نصب میکنم بازم فایل اینستال رو نصب میکنه!!!
----------
کسی میدونه باید چیکار کنم؟!؟

MAHDIAGENT47
11-01-2010, 22:55
سلام.
دوتا مشکل داشتم دوستان:
1-
بازی runaway 1 رو دانلود کردم و وقتی بازی رو از زیپ در میارم و کرکش رو کپی میکنم و میزنم روی بازی داخل بازی میره و صفحه سیاه میشه و هنگ میکنه.(5 سال پیش من این بازی رو خریده بودم و راحت هم اجرا کرده بودم)
2-
من duke3d رو دانلود کردم ولی وقتی از زیپ در اوردم:
یه فایل اینستال هست که میزنم روش این رو میاره:

و وقتی هم نصب میکنم بازم فایل اینستال رو نصب میکنه!!!
----------
کسی میدونه باید چیکار کنم؟!؟
به نظر ميرسه مشكل از خود بازيه ناقصه از كجا دان كردي :13:

vampyre
11-01-2010, 23:04
runaway رو از اینجا دان کردم:

----
duke 3d زیاد برام مهم نیست این runaway رو یکی راه بندازه عالی میشه.

son of sun
12-01-2010, 11:09
با سلام.
من بازی کینگ آرتور رو خریدم ولی تو دی وی دیهاش هیچ فایل setup نبود. من فایلهای rar رو extract کردم و از setup داخلش بازی رو نصب کردم که البته تو ویندوز7 جواب نداد و فایل setup اصلا run نشد! ولی تو لپتاپم نصب شد ولی حالا موقع اجرا این ارور رو میده! کلا نصبش شده هفت خوان رستم!! تو این مرحله نمیدونم چیکار باید بکنم

nima.soad
12-01-2010, 19:11
سلام
من بازی NBA 2K10 و Virtua Tennis 2009 رو روی یه کامپیوتر نصب کردم که رمش 512 و گرافیکش 4350 و سی پی یوش هم 2.1 دوهسته ای بود
نصب به طور کامل انجام میشه بدون هیچ اشکال و اروری
ولی موقع اجرا ارور Don't send میده(همون ارور معروف)
میخواستم بدونم علتش چیه
ممنون

aram24
12-01-2010, 21:39
سلام
دوستان من میخوام بازی The saboteur رو نصب کنم ولی همون اولش رجیستری کی رو میخواد.
کسی این کد رو نداره....

mehdy.z
12-01-2010, 21:43
با سلام.
من بازی کینگ آرتور رو خریدم ولی تو دی وی دیهاش هیچ فایل setup نبود. من فایلهای rar رو extract کردم و از setup داخلش بازی رو نصب کردم که البته تو ویندوز7 جواب نداد و فایل setup اصلا run نشد! ولی تو لپتاپم نصب شد ولی حالا موقع اجرا این ارور رو میده! کلا نصبش شده هفت خوان رستم!! تو این مرحله نمیدونم چیکار باید بکنم

ما که نفهمیدم چی گفتی یعنی توی DVD بازی SETUP یا چیزی به اسم EXTRACTOR نداره!!

سلام

من بازی NBA 2K10 و Virtua Tennis 2009 رو روی یه کامپیوتر نصب کردم که رمش 512 و گرافیکش 4350 و سی پی یوش هم 2.1 دوهسته ای بود
نصب به طور کامل انجام میشه بدون هیچ اشکال و اروری
ولی موقع اجرا ارور Don't send میده(همون ارور معروف)
میخواستم بدونم علتش چیه
ممنون
شما nvidia phyx رو نصب کن...
همون گزینه معروف unimodem رو هم disable کن...
DX داخل بازیها رو هم نصب کن...

king of the kings2
12-01-2010, 21:55
سلام من GTAIV رو نصب کردم خیلی هم دقیق عمل کردم که با ارور GTA IV FATAL ERORR:WS10 مواجه شدم
MY SYSTEM
GERAFIC:9600 GT 2GB
RAM : 2GB
CPU : 2.67 GHz DUAL
کرک RAZOR هم ریختم. !!!HELP ME!!!

son of sun
13-01-2010, 11:48
ما که نفهمیدم چی گفتی یعنی توی DVD بازی SETUP یا چیزی به اسم EXTRACTOR نداره!! ...

نه فقط نرم افزار winrar توش بود همين. من با rar فايلهارو extract كردم و يك فايل exe اي توش بود كه اسمش اصلا يادم نمياد. من اون رو اجرا كردم و در آخر كرك رو نصب كردم كه اين ارور رو كه تو پست قبليم نشون دادم رو موقع اجرا نشون ميده!

Ar@m
13-01-2010, 12:08
سلام من GTAIV رو نصب کردم خیلی هم دقیق عمل کردم که با ارور GTA IV FATAL ERORR:WS10 مواجه شدم
MY SYSTEM
GERAFIC:9600 GT 2GB
RAM : 2GB
CPU : 2.67 GHz DUAL
کرک RAZOR هم ریختم. !!!HELP ME!!!

درايور مادربوردت رو آپديت كن
اگه مشكل حل نشد اينو نصب كن:

lordspeed
13-01-2010, 12:19
سلام
دوستان من میخوام بازی The saboteur رو نصب کنم ولی همون اولش رجیستری کی رو میخواد.
کسی این کد رو نداره....

ببین اینا کارتو راه میندازه :13:

Z3NW-TDGT-2B6K-Y2BN-MRLD
3PDD-9DTG-U5HV-FU5K-XRLD
826N-8HWT-NMBY-FNMY-ZRLD
7BDV-8TXA-G9B2-YG9D-4RLD
PXJA-Z9AT-23KC-Z238-ERL

erfanaa
13-01-2010, 13:28
سلام دوستان عزيز

تازه وارد هستم...مشكلي دارم كه نمي دونم چي كار بايد بكنم...

سيستم اينه:

لپ تاپ HP با cpu 2.4 G دو هسته اي AMD
كارت گرافيكي 8400gs جي فورس
3 گيگ رم
320 هارد

ميدونم لب تاپ به درد بازي نمي خوره ولي فكر مي كنم واقعا سيستم توپي دارم...فيفا 10 مثل آب خوردن توي بهترين گرافيك كار ميكنه ولي مثلا need for speed SHIFT توي بازي نرفته هنگ مي كنه...Empire Total War خيلي كنده و در مجموع نمي تونم بازي كنم...

disk difragment كردم - هاردم خاليه - از نرم افزار كمكي MultiCore_Optimizer استفاده كردم و در آخر دوتا ويندوز دارم كه هم روي xp و هم روي vista بازي هام مثل مرده متحرك اجرا ميشن...لطفا متخصصين كمك كنند!

با تشكر فراوان
عرفان-ط

mehdy.z
13-01-2010, 21:11
سلام دوستان عزيز

تازه وارد هستم...مشكلي دارم كه نمي دونم چي كار بايد بكنم...

سيستم اينه:

لپ تاپ HP با cpu 2.4 G دو هسته اي AMD
كارت گرافيكي 8400gs جي فورس
3 گيگ رم
320 هارد

ميدونم لب تاپ به درد بازي نمي خوره ولي فكر مي كنم واقعا سيستم توپي دارم...فيفا 10 مثل آب خوردن توي بهترين گرافيك كار ميكنه ولي مثلا need for speed SHIFT توي بازي نرفته هنگ مي كنه...Empire Total War خيلي كنده و در مجموع نمي تونم بازي كنم...

disk difragment كردم - هاردم خاليه - از نرم افزار كمكي MultiCore_Optimizer استفاده كردم و در آخر دوتا ويندوز دارم كه هم روي xp و هم روي vista بازي هام مثل مرده متحرك اجرا ميشن...لطفا متخصصين كمك كنند!

با تشكر فراوان
عرفان-ط

دوست من شما گرافیکت 8400gs نیست بلکه 8400m gs هست که با اینکه خود 8400gs یه افتضاح گرافیکی برای بازی هست ولی گرافیک شما به مراتب از اون هم ضعیف تره...
دلیل تمام مشکلات شما ضعف شدید گرافیکت هست...همینطور که خودت گفتی لپ تاپ جماعت اصلا به درد گیم نمی خوره یعنی اینجوری بگم حتی لپ تاپهای چند میلیونی هم به زور می تونند بازیهای کنونی رو توی کیفیت متوسط اجرا کنند!!!

erfanaa
13-01-2010, 23:00
دوست من شما گرافیکت 8400gs نیست بلکه 8400m gs هست که با اینکه خود 8400gs یه افتضاح گرافیکی برای بازی هست ولی گرافیک شما به مراتب از اون هم ضعیف تره...
دلیل تمام مشکلات شما ضعف شدید گرافیکت هست...همینطور که خودت گفتی لپ تاپ جماعت اصلا به درد گیم نمی خوره یعنی اینجوری بگم حتی لپ تاپهای چند میلیونی هم به زور می تونند بازیهای کنونی رو توی کیفیت متوسط اجرا کنند!!!

با تشكر از توجه شما...:20:بله كارت من M هست و معلومه خيلي وارد هستيد...:18:حداقل آخرين اميدم اينه كه نرم افزار هاي ذيل رو كه گرفتم نصب كنم:

DirectX10.LV.for.XP.10.11.08
PhysX_9.09.0203_SystemSoftware
195.62_notebook_winxp_32bit_international_whql.exe (درايور جديد كارت)

همه اينها با سيستمم ميخونه فقط شما منت بذار سرما بگو اين دوتا نرم افزار آخري رو چه جوري و كجا install كنم....تقربا نمي دونم چه خاكي بريزم سرم!!!:42: نه كه بلد نباشم ها ميخوام شما رو امتحان كنم.!:25:

Layken
13-01-2010, 23:43
عزیز من فکنمی کنم گرافیک شما dx10 رو ساپورت کنه ...
دومی رو هم هر جا خواستی نصب کن فرق نمی کنه.
سومی رو هم که دکمه نسب رو بزنی مسیرشو خودش میدونه...

lordspeed
15-01-2010, 13:43
سلام دوستان من بازی رابین هود رو نصب کردم وقتی اجراش میکنم میگه لطفا سی دی بازی:20:
در حالی که سی دی داخل سی دی رام هست:31:
اگه کرک لازم داره لطفا زحمتش رو بکشین :11:

edi2
15-01-2010, 21:08
سلام دوستان من هنگامی که میخوام یه بازی به نام KING ARTHUR رو نصب کنم ارور می ده که شمارش 1305 هست و ادامه نصب نمی ره !؟ باید چی کار کنم ؟ یکی راهنمایی کنه من رو ممنونش می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم از متن ارور:
ERROR 1305:error from reading file J[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
files/neocore game/the roleking arthur -role playing ware game/installutils/directx/BDANT.cab.
verify that the file exstis and that you can acsses it

MAHDIAGENT47
15-01-2010, 22:50
سلام دوستان من بازی رابین هود رو نصب کردم وقتی اجراش میکنم میگه لطفا سی دی بازی:20:
شما اسم بازيو اينگيليش با ورژن بازي بنويس تا كركو واست پيدا كنم
من كه تا حالا بازي نكردم اينو :10:

MAHDIAGENT47
15-01-2010, 22:52
سلام دوستان من هنگامی که میخوام یه بازی به نام KING ARTHUR رو نصب کنم ارور می ده که شمارش 1305 هست و ادامه نصب نمی ره !؟ باید چی کار کنم ؟ یکی راهنمایی کنه من رو ممنونش می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم از متن ارور:
ERROR 1305:error from reading file J[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
files/neocore game/the roleking arthur -role playing ware game/installutils/directx/BDANT.cab.
verify that the file exstis and that you can acsses it

directx رو نصب كردي :10:

edi2
16-01-2010, 00:20
بازی های دیگه رو نصب کردم اما این این جوری میشه و اگه احتیاج به نرم افزار خاص داره بگو تا دانلود کنم:دی

mehdy.z
16-01-2010, 01:20
شما نبودی میگفتی اینجا جای درخواست کرک نیست(شوخی کردم:31::31:)
اگه همون نسخه ای هست که من فکر میکنم ببین این کارت رو راه میندازه:

blackspider
16-01-2010, 07:54
اساتید چرا بازی Resident Evil 5 روی سیستم من با اینکه مشخصاتش بالاتر از سیستم مورد نیاز بازیه خیلی کند اجرا می شه، اصلا نمیشه بازی کرد؟؟

مشخصات سیستم من اینه:

+AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 6000
Nvidia GeForce 8600 GT
DirectX 9.0
رزولیشن بازی 600*800

درایور کارت گرافیکم مال 2009/7 هستش، باید آپدیت شه؟؟

A M I R 1 1 0
16-01-2010, 11:05
من هم همین مشکلو دارم ولی اونجور هم کند نمیاره یه کمی کند میاره رزولیشن بازی رو بالا ترین حد ممکنه سیستم من هم اینه:
گرافیک 9400GT DDR 2
رم 2 گیگ
سی پی یو روم نمیشه بگم اخه خیلی پایینه:31:
بعضی بازی ها را لگ میندازه یعنی گیر میکنه وسریع جای خودش برمیگرده در بازی دویل می کرای هم شخصیت بازی دیر هنگام حرکت میلرزه و خیلی کند حرکت میکنه اما دشمنان و محیط بازی خیلی طبیعی هستند .
جواب بدید ممنون میشم.

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 11:13
اساتید چرا بازی Resident Evil 5 روی سیستم من با اینکه مشخصاتش بالاتر از سیستم مورد نیاز بازیه خیلی کند اجرا می شه، اصلا نمیشه بازی کرد؟؟

مشخصات سیستم من اینه:

Nvidia GeForce 8600 GT
DirectX 9.0
رزولیشن بازی 600*800

عزيز بازي ساز واسه خودش يه چيزي ميگه شما با گرافيك 8600 gt تقريبا نميتونه فريم قابل قبولي بگيري حتا اگه تنظظيمات رو low باشه cpu هم كه قربونش برم تريفي نداره
بازي گرافيكه سنگيني داره كه بايد حداقل واسه اجرا متوسط گرافيكتون 9400 gt حداقل 2 gig رم ....

A M I R 1 1 0
16-01-2010, 11:30
من تو اویل 5 فریم 15 و تو دویل 4 فریم 45 میگیرم:13:

m93
16-01-2010, 11:35
من call of duty modern war 2 رو کامل نصب کردم. بازیو بالا میاد ولی اول بازی که میخواد لود کنه سیستم یهو restart میشه. (کارت گرافیکو رم و ... بالاست) مشکل از کجاست؟/

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 12:20
بازی های دیگه رو نصب کردم اما این این جوری میشه و اگه احتیاج به نرم افزار خاص داره بگو تا دانلود کنم:دی
شما بايد directx رو كه تو خود دي وي دي بازي هستش نصب كني :10:

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 12:22
من call of duty modern war 2 رو کامل نصب کردم. بازیو بالا میاد ولی اول بازی که میخواد لود کنه سیستم یهو restart میشه. (کارت گرافیکو رم و ... بالاست) مشکل از کجاست؟/
مشخصات كامل سيستمو بگو :10:

mehdy.z
16-01-2010, 12:46

مشخصات سیستم من اینه:

Nvidia GeForce 8600 GT
DirectX 9.0
رزولیشن بازی 600*800

با اجازه مهدی جون:40:
شما قانونا باید بتونی توی رزولوشن 768*1024 فکر کنم توی medium باید یه چیزی حدود 25 باید بگیری ولی خوب اگه توی high میخوای بازی کنی توی همین 600*800 فکر کنم بتونی به زور فریم قابل قبولی بگیری...

من هم همین مشکلو دارم ولی اونجور هم کند نمیاره یه کمی کند میاره رزولیشن بازی رو بالا ترین حد ممکنه سیستم من هم اینه:
گرافیک 9400GT DDR 2
رم 2 گیگ
سی پی یو روم نمیشه بگم اخه خیلی پایینه:31:
بعضی بازی ها را لگ میندازه یعنی گیر میکنه وسریع جای خودش برمیگرده در بازی دویل می کرای هم شخصیت بازی دیر هنگام حرکت میلرزه و خیلی کند حرکت میکنه اما دشمنان و محیط بازی خیلی طبیعی هستند .
جواب بدید ممنون میشم.

شما گرافیکت ضعیفه بگذار روی low احتمالا باید جواب بده....

vampyre
16-01-2010, 15:54
سلام.
کسی نبود این دوتا سوال من رو جواب بده؟

mro229
16-01-2010, 16:29
سلام.
دوستان جسارتا من Undercover رو نصب کردم. اولش ارور دایرکت اکس رو داده بود که برطرف شد اما بعد از اون یک ارور دیگه می ده. کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون می شم.
ارور این هست:

runner
16-01-2010, 16:58
سلام دوستان
من بازی GTA IV رو نصب کردم بعد از نصب وقتی وارد بازی می شم این پیغامو میده ممنون می شم اگه کسی کمک کنه

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 17:10
سلام دوستان
من بازی GTA IV رو نصب کردم بعد از نصب وقتی وارد بازی می شم این پیغامو میده ممنون می شم اگه کسی کمک کنه

شما يه سر به تاپيك اختصاصيش بزن پست اول كامل توضيح داده شده :10:

MAHDIAGENT47
16-01-2010, 17:13
سلام.
دوستان جسارتا من Undercover رو نصب کردم. اولش ارور دایرکت اکس رو داده بود که برطرف شد اما بعد از اون یک ارور دیگه می ده. کسی می تونه کمک کنه؟
ممنون می شم.
ارور این هست:

يه برنامه بايد تو خود دي وي دي باشه به اسم (الان يادم نيست ) اونو نصب كني مشكلتون حل ميشه :10:

lordspeed
16-01-2010, 21:34
شما نبودی میگفتی اینجا جای درخواست کرک نیست(شوخی کردم:31::31:)
اگه همون نسخه ای هست که من فکر میکنم ببین این کارت رو راه میندازه:

خیلی ممنون دوست من دیشب یه پچ گیر آوردم درستش کرد از کمک شما هم سپاسگذارم:11:
ولی بعد از این که اون پچ رو دان کردم بعد از چند دقیقه مودمم سوخت :18: الانم با ایرانسل وارد شدم:31:خداییش سرعتش از دایل آپ بیشتر
بازم ممنون:40:

m93
17-01-2010, 14:36
مشخصات كامل سيستمو بگو :10:

cpu pentium dual core e5200 250gm
nvidia geforce 8400 gs
ram 1gb

behcinema
17-01-2010, 16:14
سلام
خسته نباشید
آقا من این GTA شش جدید رو با اجراش مشکل دارم .

behcinema
17-01-2010, 16:26
این GAT شش رو وقتی اجرا می کنم فقط تا چتد متری جلوم دیده میشه
بقییه خیابونها و جاده ها و ساختمونها دیده نمیشن . مثلا ماشینهایی که روی یه پل در جلوتر از من دارن حکت میکنن ، پلش دیده نمیشه و انگار رو هوا دارن حرکت میکنن . ساختمونها هم همینجور
این درحالیه که حرکت خود کاراکترها و ماشینها و.... اصلا تیک ندارن و خوب هستند . ممنون اگه بگین مشکل از چیه اینم سیستمم :
ویندوز xp سرویس پک 3
سی پی یو اینتل کر تو دو E4500 2.20 gh
رم یک گیگ
گرافیک جیفورس 8500 جی تی 512

همونطور که گفتم بازی خودش بدون تیک و خوب اجرا میشه
اینطوری هم نیست که یه ساختمون یا جاده یا پل فقط از دور اینطور باشه وقتی نزدیکش هم میشم همینطوریه ودیده نمیشه

راستی یه نطم افزار دات نت فریم ورک هم میخواست( ورژن 3.5) که اونی که تو دی وی دی بود نصب نشد و خودم از اینترنت یکی دانلود کردم و نصب کردم که همون 3.5 بود ولی حالا دیگه نمی دونم که همون سه ونیمی بود که تو دی وی دی بود یا نه
چون اینی که من دانلود کردم نوشته بود ورژن 3.5 سرویس پک یک

یا اصلا ممکنه ایراد از خود دی وی دی های نصب بازی (شرکتی که دی وی دی ها مال اونه ) باشه ؟

خواهش می کنم راهنماییم کنید

ممون :20:

mehdy.z
17-01-2010, 19:12
این GAT شش رو وقتی اجرا می کنم فقط تا چتد متری جلوم دیده میشه
بقییه خیابونها و جاده ها و ساختمونها دیده نمیشن . مثلا ماشینهایی که روی یه پل در جلوتر از من دارن حکت میکنن ، پلش دیده نمیشه و انگار رو هوا دارن حرکت میکنن . ساختمونها هم همینجور
این درحالیه که حرکت خود کاراکترها و ماشینها و.... اصلا تیک ندارن و خوب هستند . ممنون اگه بگین مشکل از چیه اینم سیستمم :
ویندوز xp سرویس پک 3
سی پی یو اینتل کر تو دو E4500 2.20 gh
رم یک گیگ
گرافیک جیفورس 8500 جی تی 512

همونطور که گفتم بازی خودش بدون تیک و خوب اجرا میشه
اینطوری هم نیست که یه ساختمون یا جاده یا پل فقط از دور اینطور باشه وقتی نزدیکش هم میشم همینطوریه ودیده نمیشه

راستی یه نطم افزار دات نت فریم ورک هم میخواست( ورژن 3.5) که اونی که تو دی وی دی بود نصب نشد و خودم از اینترنت یکی دانلود کردم و نصب کردم که همون 3.5 بود ولی حالا دیگه نمی دونم که همون سه ونیمی بود که تو دی وی دی بود یا نه
چون اینی که من دانلود کردم نوشته بود ورژن 3.5 سرویس پک یک

یا اصلا ممکنه ایراد از خود دی وی دی های نصب بازی (شرکتی که دی وی دی ها مال اونه ) باشه ؟

خواهش می کنم راهنماییم کنید

ممون :20:

همینطور که مهدی عزیر گفت شما یه سر به تاپیک اختصاصیش بزن این بازی از ازن ایرادها زیاد داره:13::

در ضمن شماره اصلی این بازی GTA IV یا همون چهار خودمون هست:46:
(خدا بگم ایم شرکتهای ایرانی رو چی کار کنه که به ازای هر پچی که برای این بازی میومد یکی مینداختن روی شماره بازی:13::31:)

MAHDIAGENT47
17-01-2010, 23:46
cpu pentium dual core e5200 250gm
nvidia geforce 8400 gs
ram 1gb
سيستمتون واسه اين بازي خيلي ضعيفه نميشه با اينا اجراش كنيد :10:

blackspider
18-01-2010, 00:52
با اجازه مهدی جون:40:
شما قانونا باید بتونی توی رزولوشن 768*1024 فکر کنم توی medium باید یه چیزی حدود 25 باید بگیری ولی خوب اگه توی high میخوای بازی کنی توی همین 600*800 فکر کنم بتونی به زور فریم قابل قبولی بگیری...

من همه مشخصات رو روی medium قرار دادم، رزولیشن هم همین 600*800 هستش، 4 فریم بهم می ده حداکثر!!!

m93
18-01-2010, 09:48
تو nfs shift نمیدونم چرا موقع لود مرحله اول بازی سیستم هنگ میکنه؟ بازیو یهبار دیگه از اول نصب کردم مرحله تمرینی مسابقه رو هم بدون مشکل رفتم ولی دیگه مراحل دیگرو لود نمیکنه . نباز به patch یا چیز دیگه ای هست؟ ممنون
کارت گرافیک dual sli 256
ram 2 gb

mehdy.z
18-01-2010, 11:28
من همه مشخصات رو روی medium قرار دادم، رزولیشن هم همین 600*800 هستش، 4 فریم بهم می ده حداکثر!!!
عجیبه!!
نکنه گرافیکت قلابیه؟؟
با برنامه gpu.z یه عکس اش بگیر ببین با مشخصات اصلی 8600gt یکیه!!

تو nfs shift نمیدونم چرا موقع لود مرحله اول بازی سیستم هنگ میکنه؟ بازیو یهبار دیگه از اول نصب کردم مرحله تمرینی مسابقه رو هم بدون مشکل رفتم ولی دیگه مراحل دیگرو لود نمیکنه . نباز به patch یا چیز دیگه ای هست؟ ممنون
کارت گرافیک dual sli 256
ram 2 gb
این بازی برای اینکه مشکل هنگش حل بشه(مخصوصا اگه cpu amd هست) به یک پچ احتیاج داره که توی تاپیک درخواست پچ باید بدی...
ثانیا راه حل این پست رو هم تست کنی ضرر نداره::46:

m93
18-01-2010, 11:56
ممنون. 3تا مسابقه اولو هنگ میکرد ولی 2تاشو بدون مشکل رفتم جلو. آلان مسابقات جدیدو که باز کرده مشکل ندارم باهاشون خیلی عجیبه! راستی چه جوری میشه از جوی استیک استفاده کرد؟ تو option هم انتخاب کردم ولی ازش پشتیبانی نمیکنه. اینم نیاز به patch داره؟

mehdy.z
18-01-2010, 12:50
ممنون. 3تا مسابقه اولو هنگ میکرد ولی 2تاشو بدون مشکل رفتم جلو. آلان مسابقات جدیدو که باز کرده مشکل ندارم باهاشون خیلی عجیبه! راستی چه جوری میشه از جوی استیک استفاده کرد؟ تو option هم انتخاب کردم ولی ازش پشتیبانی نمیکنه. اینم نیاز به patch داره؟

اینو توی تاپیک خود بازی بپرسی بهتره چون قبلا دیدم بچه ها داشتند سر همین قضیه بحث میکردند...

blackspider
18-01-2010, 18:46
عجیبه!!
نکنه گرافیکت قلابیه؟؟
با برنامه gpu.z یه عکس اش بگیر ببین با مشخصات اصلی 8600gt یکیه!!

این عکس رو ازش گرفتم، اصلیه دیگه، نیست؟؟ :

دوستان امکان داره بگید شما با چه سیستمی این بازی رو اجرا کردید؟؟
جناب مهدی گفتن سیستمی که بازی ساز گفته یه چیز پرتیه، البته همیشه اینطور هست، ولی سیستم من از اون چیزی که بازی ساز معرفی کرده بالاتره، اون اصلا نوشته رم 512!!! می شه تا این حد دروغ بگن؟؟

mehdy.z
18-01-2010, 20:01
این عکس رو ازش گرفتم، اصلیه دیگه، نیست؟؟ :

دوستان امکان داره بگید شما با چه سیستمی این بازی رو اجرا کردید؟؟
جناب مهدی گفتن سیستمی که بازی ساز گفته یه چیز پرتیه، البته همیشه اینطور هست، ولی سیستم من از اون چیزی که بازی ساز معرفی کرده بالاتره، اون اصلا نوشته رم 512!!! می شه تا این حد دروغ بگن؟؟

دروغ که آره بارز ترین نمونه ش همین crysis خومون یا gta 4 یا....
البته نه دیگه تا این حد!!!

از شانست بنچمارک یه کارت 8600gts که فقط یه کم(حدود 15 تا حداکثر 20 درصد) از مال شما قویتره پیدا کردم البته طرف cpu_ش semperon هست که حدس میزنم حتی یه کم از افت فریمش هم به خاطر سی پی یوش باشه...ولی در کل طرف توی 768*1024 فریم قابل قبول 27 رو گرفته ولی شما؟؟؟

(در ضمن حداقل معلوم شد گرافیکت اصله)

veyron
19-01-2010, 01:40
:18:سلام بچه من یه مشکل جدید با Assassin's Creed دارم بازی منم مثل خیلیا ورژن اصلی نیست و موقعی که قسمت دوم نقشه ها باز شد وقتی وارد اورشلیم شدم بازی پیغام dont send داد و پرید بیرون ولی مسئله اینجاست که بعد از پیغام به کل سیو هام پرید! :42::41::18:
حالا میخواستم ببینم کسی سیو موقعی رو که تازه قسمت دوم شهرها باز شده رو داره؟
و اگه پچی هست برای رفع مشکل بازیهای غیر اصل (البته غیر از اون روسیه) لطفا بزارین دمتون گرم.:37:

blackspider
19-01-2010, 06:30
دروغ که آره بارز ترین نمونه ش همین crysis خومون یا gta 4 یا....
البته نه دیگه تا این حد!!!

از شانست بنچمارک یه کارت 8600gts که فقط یه کم(حدود 15 تا حداکثر 20 درصد) از مال شما قویتره پیدا کردم البته طرف cpu_ش semperon هست که حدس میزنم حتی یه کم از افت فریمش هم به خاطر سی پی یوش باشه...ولی در کل طرف توی 768*1024 فریم قابل قبول 27 رو گرفته ولی شما؟؟؟

(در ضمن حداقل معلوم شد گرافیکت اصله)

عجب!!
رفیق مشکل از سیستم من نیست، امروز اجراش کردم دوباره، Fps اش تا 40 رفت!!! بعد از 30 ثانیه دوباره برگشت زیر 1!!! مشکل از جای دیگست... ببینم ویندوزم XP SP2 هستش مشکلی نداره؟؟ مشکل از ویرچال مموری نیست به نظرت؟؟ 4 گیگه...

Khan gholi
19-01-2010, 08:23
جناب مهدی.ز عزیز دوباره سلام .اقا من همین بازی NFS Shift رو نصب میکنم اصلا تو بازی نمیره کل کرک ها رو امتحان کردم .
احتمالا از همون سی پیو amd بنده باشه شما جایی رو نمیشناسی ادررس رو بمن بدی برم همین پچش رو دانلود کنم

mehdy.z
19-01-2010, 11:16
:18:سلام بچه من یه مشکل جدید با Assassin's Creed دارم بازی منم مثل خیلیا ورژن اصلی نیست و موقعی که قسمت دوم نقشه ها باز شد وقتی وارد اورشلیم شدم بازی پیغام dont send داد و پرید بیرون ولی مسئله اینجاست که بعد از پیغام به کل سیو هام پرید! :42::41::18:
حالا میخواستم ببینم کسی سیو موقعی رو که تازه قسمت دوم شهرها باز شده رو داره؟
و اگه پچی هست برای رفع مشکل بازیهای غیر اصل (البته غیر از اون روسیه) لطفا بزارین دمتون گرم.:37:

غلط نکنم شما نسخه جعلی این بازی رو داری...قبل از ارائه بازی توسط ubi اومده که درست همون جاها میپره بیرون!!
ولی فکر کنم با یک پچ مشکلش حل میشد توی این تاپیک درخواستش رو بده :

جناب مهدی.ز عزیز دوباره سلام .اقا من همین بازی NFS Shift رو نصب میکنم اصلا تو بازی نمیره کل کرک ها رو امتحان کردم .
احتمالا از همون سی پیو amd بنده باشه شما جایی رو نمیشناسی ادررس رو بمن بدی برم همین پچش رو دانلود کنم
شما nvidia physx رو حتما نصب کن..
همون گزینه معروف unimodem رو هم disable کن...
از گزینه compatibilty هم تموم ویندوزها رو امتحان کن...
اگه جواب نداد ایندفعه خوب شما هم توی تاپیک مخصوص این کار درخواست بده تا پچ امتحان شده رو بهت بدند که بعدا به مشکل بر نخوری:

mehdy.z
19-01-2010, 12:08
عجب!!
رفیق مشکل از سیستم من نیست، امروز اجراش کردم دوباره، Fps اش تا 40 رفت!!! بعد از 30 ثانیه دوباره برگشت زیر 1!!! مشکل از جای دیگست... ببینم ویندوزم XP SP2 هستش مشکلی نداره؟؟ مشکل از ویرچال مموری نیست به نظرت؟؟ 4 گیگه...

پس دمای قطعات سیستمت و نحوه استفاده از cpu سیستم(بوسیله task manager) رو چک کن...

blackspider
20-01-2010, 09:45
پس دمای قطعات سیستمت و نحوه استفاده از cpu سیستم(بوسیله task manager) رو چک کن...

درسته مهدی، مشکل از دمای CPUمه که داشت آب پز می شد و حواسم نبود، دماش موقع اجرای بازی می ره بالای 60!! ممنون از کمکت...

mehdy.z
20-01-2010, 11:11
درسته مهدی، مشکل از دمای CPUمه که داشت آب پز می شد و حواسم نبود، دماش موقع اجرای بازی می ره بالای 60!! ممنون از کمکت...
البته ذاتا برای cpuهای amd دمای حول وحوش 60 خیلی بالا حساب نمیشه ولی اگه بخواد از این دما بالاتر بره خوب به طبع با بالا فتن دما میزان سرعت عملکرد ترنزیستورهای cpu و در نتیجه خود سی پی یو کاهش پیدا میکنه!

yshahab
21-01-2010, 00:25
سلام
من بازي XIII Century Gold رو نصب كردم مشكلي در ورود اوليه به اين بازي ندارم اما براي شروع بازي اين ارور ميده :
unbalanced context activations
گرافيك : geforce 7300 se
سي پي يو : 2.67 core duo
رم : 2
ممنون

m93
21-01-2010, 12:09
می خواستم بدونم هیچ راهی نیست که بشه با کارا گرافیک nvidia geforce 8400gs بازی cod mw2 رو اجرا کرد؟ آپدیت یا چیز دیگه ای؟ با dual sli 256 راحت اجراش میکنم! ولی با کارت پایینتر امکانش هست؟

دوم اینکه چجوری میشه تو codmw2 پروفایل درست کرد؟ ممنون

kiarash3500
21-01-2010, 14:55
من با بازی First Battalion مشکل دارم
وسط بازی سیستم هنگ میکنه و باید از کیس ریست کنم
مشخصات سیستم:

System Information
------------------
Time of this report: 1/21/2010, 14:54:53
Machine name: BESAT-D4D834992
Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.090121-1326)
Language: English (Regional Setting: Farsi)
System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
System Model: M52L-S3
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: AMD Phenom(tm) 8650 Triple-Core Processor, MMX, 3DNow (3 CPUs), ~2.3GHz
Memory: 2048MB RAM
Page File: 389MB used, 3550MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

saeedblue
21-01-2010, 15:01
سلام

من در نصب اویل 5 مشکل دارم...وقتی رو لانچر بازی کلیک میکنم...گزینه دایرکس 9 تنها فعاله..اونو که میزنم ارور میده redx9.exe موجود نیست!!در حالی که هست!

Gamemaster
21-01-2010, 17:08
ايا section 8 در وين 7 64 بيت اجرا ميشه ؟

satrianism
21-01-2010, 21:14
سلام
من بازي XIII Century Gold رو نصب كردم مشكلي در ورود اوليه به اين بازي ندارم اما براي شروع بازي اين ارور ميده :
ممنون
ويندوزت چیه

MAHDIAGENT47
21-01-2010, 23:58
سلام
ممنون
سيستمتون كه جوابگو بازي هست احتمالا مشكل از ويندوز بايد باشه با xp پك 3 امتحان كنيد ببينيد درست ميشه

سلام

من در نصب اویل 5 مشکل دارم...وقتی رو لانچر بازی کلیک میکنم...گزینه دایرکس 9 تنها فعاله..اونو که میزنم ارور میده redx9.exe موجود نیست!!در حالی که هست!
اين مشكل با نصب ورژن هاي مختلف دايركس قابله حله
سيستمتون چيه ؟

ايا section 8 در وين 7 64 بيت اجرا ميشه ؟
سون با بيشتر بازي ها مشكل داره (نظر شخصي ) ولي بايد امتحان كنيد

Gamemaster
22-01-2010, 00:18
همين بازي section 8
ميخام بريزم ارور ميده:

mehdy.z
22-01-2010, 00:35
همين بازي section 8
ميخام بريزم ارور ميده:
احتمالا به خاطر 64bit بودن سیستم عاملتون هست...

Gamemaster
22-01-2010, 00:40
هيچ راهي نداره پس؟

UP-SNAKE
22-01-2010, 01:14
سلام دوستان ، من به يه مشکلی تو بازيه bioshock برخوردم تو xp که ميريزم مشکلی ندارم ولی تو vista و seven که ميريزم تو بازی صدا ندارم بايد چيکار کنم؟

saeedblue
22-01-2010, 02:12
[QUOTE=MAHDIAGENT47;4596915]

[COLOR=red]اين مشكل با نصب ورژن هاي مختلف دايركس قابله حله
سيستمتون چيه ؟

نصب کردم...بازم مشکل داره...
گرافیک 4670 512 ddr3
cpu:2.83ghz 9550 intel
ram:duel 2gig ddr3

mehdy.z
22-01-2010, 17:57
هيچ راهي نداره پس؟
خیر متاسفانه راه حلی نداره...

سلام دوستان ، من به يه مشکلی تو بازيه bioshock برخوردم تو xp که ميريزم مشکلی ندارم ولی تو vista و seven که ميريزم تو بازی صدا ندارم بايد چيکار کنم؟
شما طبق این پست عمل کن ببین صداش درست میشه:

mjorh
22-01-2010, 23:23
من در بازي pes2010 با اين ارور رو به رو ميشم لطفا كمك كنينpes2010.exe - Application Error
The instruction at "0x00ef9180" referenced memory at "0x0000000c". The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program
Click on CANCEL to debug the program
OK Cancel

UP-SNAKE
22-01-2010, 23:45
خودش رو همون بود چيکار کنم؟

MAHDIAGENT47
23-01-2010, 00:11
[QUOTE=MAHDIAGENT47;4596915]

[COLOR=red]اين مشكل با نصب ورژن هاي مختلف دايركس قابله حله
سيستمتون چيه ؟

نصب کردم...بازم مشکل داره...
گرافیک 4670 512 ddr3
cpu:2.83ghz 9550 intel
ram:duel 2gig ddr3
اگه با دايركس حل نشد احتمالا خود بازي مشكل داره . بازيتون مال كدوم شركته ؟

hp722
23-01-2010, 12:46
سلام.من تو نصب بازی رزیدنت اویل5 مشکل دارم.اول orginalesh رو خریدم این ارور رو داد.رفتی کپی ش رو هم گرفتم باز این ارور رو میده.من از این ارور عکس گرفتم و اینجا برای دانلود میذارم.دانلود کنید ببینید چه مرگشه!تا میاد نصب کنه این ارور رو میده.ممنون میشم_منتظرم

لینک دانلود عکس ارور:

Ar@m
23-01-2010, 13:02
لينكي كه گذاشتي مشكل داره. توي تگ كد بذارش

hp722
23-01-2010, 13:29
لينكي كه گذاشتي مشكل داره. توي تگ كد بذارش

دوست عزیز اولش ایراد داشت.ادیت کردم و لینک رو درست کردم.الان سالمه و هیچ مشکلی هم نداره.ممنون میشم کمک کنی تا بفهمم چشه!بازم لینک رو میذارم

MAHDIAGENT47
23-01-2010, 16:06

سيستمتون چيه ؟

hp722
23-01-2010, 16:12

سيستمتون چيه ؟

ram:1gig
graphic:256/Gforce6200
لازم به ذکره که من بازی call of duty/moden warfare2 رو نصب کردم و بازی کردم و تمومش کردم.رزیدنت اویل که از call of duty/moden warfare2 کمتره.ممنون میشم کمک کنید.

hp722
23-01-2010, 16:45
در ضمن مهدی جان اگه مشکل از سیستم باشه و بازی رو نکشه هنگام نصب بازی پیغام نمیده.اونم اول نصب!اگه مشکل از سیستم باشه بازی نصب میشه و هنگام اجرای بازی پیغام میده.مثلا میگه که گرافیک پایینه یا بازی رو اجرا میکنه ولی با سرعت کم و یا گرافیک پایین و یا اصلا اجرا نمیکنه و پیغام میده.مشکل من از سیستم نیست.به نظرم باید یه برنامه ای رو نصب کنم که پیشنیاز این بازیه.ولی نمیدونم چی؟!من یه برنامه ای هم داشتم که وقتی می خواستم نصبش کنم پیغام میداد و نصب نمیکرد.به یه برنامه پیشنیاز احتیاج بود.برنامه ی پیشنیاز رو نصب کردم و بعدش خود برنامه ی اصلی هم نصب شد و ازش راحت استفاده کردم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکی بکنه.

mehdy.z
23-01-2010, 18:24
دقیقا کی این پیغام رو میده؟؟
منظورم اینه قبل از اینکه شروع به نصب کنه یا وقتی که چندتا فایل رو ریخت(حتی یک فایل)؟؟

winstonultra
23-01-2010, 19:07
Gears of war
دوستان بعد از نصب بازي هنگامي كه ميخام وارد بازي بشم با اين ارور مواجح ميشم.:41:

ويندوزم : xp media center sp2

hp722
23-01-2010, 20:58
دقیقا کی این پیغام رو میده؟؟
منظورم اینه قبل از اینکه شروع به نصب کنه یا وقتی که چندتا فایل رو ریخت(حتی یک فایل)؟؟

دوست عزیزم تو عکسی که هست کاملا مشخصا.حتی یک فایل هم نمیریزه.به محض اینکه شروع به نصب می کنه این ارور رو میده.تو سیستم دیگه ای اجرا کردم موردی نداشت.بابا توروخدا یکی کمک کنه!

hp722
23-01-2010, 21:01
Gears of war
دوستان بعد از نصب بازي هنگامي كه ميخام وارد بازي بشم با اين ارور مواجح ميشم.:41:

ويندوزم : xp media center sp2

برا منم دقیقا همین پیغام رو میده.باید تاریخ کامپیوترت رو عوض کنی.اگه اشتباه نکرده باشم باید تاریخ رو به ماه فوریه و سال 2008 میلادی تغییر بدی.فکر کنم درست گفته باشم.باز دقیق ترش رو بهت میگم اگه درست نبود.

MAHDIAGENT47
23-01-2010, 22:55
دوست عزیزم تو عکسی که هست کاملا مشخصا.حتی یک فایل هم نمیریزه.به محض اینکه شروع به نصب می کنه این ارور رو میده.تو سیستم دیگه ای اجرا کردم موردی نداشت.بابا توروخدا یکی کمک کنه!
شمابرنامه x live و دايركس بازي كه معمولا تو دي وي دي ها هست رو نصب كن ببين درست ميشه چون من از ارورش چيزي واقعا نفهميدم

hp722
24-01-2010, 09:04
شمابرنامه x live و دايركس بازي كه معمولا تو دي وي دي ها هست رو نصب كن ببين درست ميشه چون من از ارورش چيزي واقعا نفهميدم

برنامه x live و دایرکس برای بهتر و با کیفیت تر اجرا شدن بازیاست و اونم بعد از نصب بازی اصلی نصب میکنیم نه قبلش.مشکل از این نیست.هرکی چیزی از این ارور فهمید و تونست کمکی بکنه حتما بگه تا منم بفهمم.الان که گیرم.

winstonultra
24-01-2010, 09:08
x live

واسه پروفايل ساختن و آنلاين بازي كردن....يا ذخيره كردن بازي استفاده ميشه

arash w8100
24-01-2010, 10:28
سلام.بازی GhostBusters رو کامل نصب کردم و تا دموی بازی خوب نشون میده،وقتی بازی رو شروع میکنم بعد از چند ثانیه (3) صدای دینگ میده و بازی هنگ میکنه؟لطفا دوستان راهنمایی کنند؟در ضمن تو قسمت کرک درخواست کرک هم کردم ولی جوابی ندادند!
یکی از دوستان هم تو این تاپتیک مشکل منو داشتند ولی پاسخی درست و حسابی ندادید!

hp722
24-01-2010, 13:16
دوستان ممنون بخاطر کمک ها و پیشنهادهایی که بهم دادید.خودم از بس باهاش ور رفتم مشکل رو پیدا کردم.

MAHDIAGENT47
24-01-2010, 13:19
دوستان ممنون بخاطر کمک ها و پیشنهادهایی که بهم دادید.خودم از بس باهاش ور رفتم مشکل رو پیدا کردم.
مشكل از چي بود ؟ بگيم ما هم استفاده كنيم :10:

hp722
25-01-2010, 08:04
مشكل از چي بود ؟ بگيم ما هم استفاده كنيم :10:

مهدی جان مشکل این بود که به اینستالر اجازه ی دسترسی نمیداد اونم بخاطر این بود که با administrator وارد نمیشدم.همین.به همین سادگی!

clove
25-01-2010, 11:17
سلام
می خواستم بدونم empier : total war که پی سی ورلد می فروشه مشکل صدا داره یا نه؟ چون تو شهر ما همه نسخه ها (takin & ویرایشگران نصز وصال VNV )مشکل صدا داره
( نمی دونم جای این سوال تو این تایپیک هست یا نه ولی چون تایپیک مخصوصش چند ماهیه که خوابیده مجبور شدم اینجا سوالم رو بپرسم )

MAHDIAGENT47
25-01-2010, 11:21
سلام
می خواستم بدونم empier : total war که پی سی ورلد می فروشه مشکل صدا داره یا نه؟ چون تو شهر ما همه بازی ها مشکل صدا داره
( نمی دونم جای این سوال تو این تایپیک هست یا نه ولی چون تایپیک مخصوصش چند ماهیه که خوابیده مجبور شدم اینجا سوالم رو بپرسم )
نميدونم ولي بازي هاي p30 معمولا كامل هست من خودم يه چندتايي سفارش دادم كامل بود بدون نقص بچه ها هم زياد تعريفشو ميكنن ولي نميدونم empier : total war سالم باشه يا نه بايد بگيريد و خودتون امتحانش كنيد :10:

h!dden
25-01-2010, 17:42
سلام
وسط یه Cod MW 2 loading این ارور رو میده !!

یعنی برای ادامه باید برم دوباره بازیو بخرم ؟!!

armitam2010
25-01-2010, 19:08
من بازي Prototype رو روي كامپيوترم نصب كردم و موقع اجرا با پيغام زير مواجه ميشم
no disc inserted.
please insert the original"Prototype" CD/DVD
مشكل چيه؟

B3HZ@D
25-01-2010, 20:35
من بازی resident evil zero برای pc رو گرفتم...ولی وقتی وارد بازی میشم صفحه سیاهه و هیچ چیزی نشون داده نمیشه..
البته صدای منوها و بقیه چیزها میاد ولی هیچ تصویر ندارم!
مشکل از چیه؟!

mehdy.z
26-01-2010, 00:57
من بازی resident evil zero برای pc رو گرفتم...ولی وقتی وارد بازی میشم صفحه سیاهه و هیچ چیزی نشون داده نمیشه..
البته صدای منوها و بقیه چیزها میاد ولی هیچ تصویر ندارم!
مشکل از چیه؟!

اصلا مگه این بازی برای pc هم اومده؟؟؟
تا اونجا که من میدونم برای Wii هست!!

B3HZ@D
26-01-2010, 01:08
من هم اولش تعجب کردم...ولی!
یک نرم افزار باهاش هست که فایل های Iso بازی رو باز میکنه و میتونی روی pc بازی رو اجرا کنی

mehdy.z
26-01-2010, 01:26
من هم اولش تعجب کردم...ولی!
یک نرم افزار باهاش هست که فایل های Iso بازی رو باز میکنه و میتونی روی pc بازی رو اجرا کنی
iso یک نوع فرمت ایمیجه...
شما به احتمال زیاد با یک emulatoer دارید نسخه ی wii رو بازی میکنید مثل اجرای بازیهای ps2 و این یک نوع کلاهبرداری از طرف شرکتهای ایرانیه(این ایمیج هم در اصل همون نسخه اصلی بازیه!!)
حالا اینکه شما با این بازی به مشکل بر خوردید می تونه چندین عامل داشته باشه:

1-این گونه نرم افزارها فشار بازی رو به جای اینکه بندازن روی گرافیک تقریبا همش رو روی سی پی یو پیاده میکنند به خاطر همین برای اجری بازی با این نرم افزارها در صورتی که مشکل خاصی نداشته باشند لا اقل کم شما به یک سی پی یوی دو هسته ای به بالا(ترجیحا 4 هسته ای که sse4 به بالا رو ساپورت کنه)احتیاج دارید...

2-حتما باید با توجه به نرم افزاری که استفاده میکنید آخرین پلاگین ها و بایوسهای اون رو داشته باشید تا بتونید درست اجراش کنید

3-از من میشنوی بیخیالش شو چون حتی اگر هم بتونی اجراش کنی احتمال داره هر جایی از بازی به یک باگ برخورد کنی و نتونی ادامه بدی!!

4-شما به عنوان یک کاربر حرفه ای بهتر بود قبل از گرفتن بازی یک مشورتی با بچه ها میکردی تا اینجوری کلاه سرت نره چون شبیه این بازیها زیاده مثل:
god of war یا tekken یا....
که همگی در واقع همون نسخه اصلی کنسولی هست که با emulatore اجرا میشه:13:

B3HZ@D
26-01-2010, 12:45
ممنون واقعا توضیح کاملی بود...
پس مثل این که سرمون کلاه رفت...من اولش نمیدونستم بازی رو باید emulator اجرا کرد...فکر کردم کلا برای pc اومده
فروشنده هم چیزی در این مورد بهم نگفت...من هم بازی رو گرفتم و به مشکل برخوردم
پس با این توضیحاتی که شما دادین همون بهتر که بیخیالش بشم..
در کل ممنون بایت راهنمایی دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h!dden
26-01-2010, 15:51
سلام
وسط یه Cod MW 2 loading این ارور رو میده !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی برای ادامه باید برم دوباره بازیو بخرم ؟!!
کسی جواب نمیده !!؟؟

alialam
26-01-2010, 16:42
سلام دوستان
خيلي وقت پيش Under Ground 1 رو نصب كردم و بازي كردم. بعد از يه مدت پاكش كردم و CD اون رو هم گم كردم. بعد يه CD دستم رسيد كه چند تا بازي توي اون بود از جمله همين Under Ground 1. نصبش كه كردم بازي كامل كار ميكنه، اما Vinyl هاي اون(طرح هاي روي ماشين) همين طور آهنگي كه موقع مسابقه پخش مي شه كار نمي كرد. رو آهنگ زياد مصر نيستم ولي Vinyl ها رو آيا ميشه دوباره فايل هاش رو گرفت و كاري كرد كه بياره يا نه.(البته آهنگش هم اگه بياد چه بهتر) چون توي بازي دقيقا Vinyl رو انتخاب ميكنه و روي ماشين اجرا مي كنه ولي هيچي نشون نمي ده، بخاطر همين فكر كردم اگه فايل هاش باشه مي شه يه كاريش كرد.
لطفاً راهنمايي كنين. با تشكر:27:

Mr.Lover
26-01-2010, 16:57
کسی جواب نمیده !!؟؟

سلام
اول سعی کنید روی سیستم دیگه ای امتحان کنید.
اگر باز هم جواب نداد مشکل از نحوه رایت DVD بازی هست!

armitam2010
26-01-2010, 17:36
من بازي ASSASSINS CREED رو در دو عدد DVD خريدم
ولي وقتي دارم بازي رو نصب ميكنم همون اول بازي با پيغام زير مواجه ميشم

An error (-5006:0x80070002)
has occurred while running the setup
please make sure you have finished any previous setup and closed other applications .
lf the error still occurs،please contact your vendor :ubisoft
(##ID_COMPANY _URL##
توروخدا بگيد مشكل چيه؟
پايين اش هم 3تا گزينه داره
OK DETAIL REPORT

Hunter lord
26-01-2010, 19:39
من بازي ASSASSINS CREED رو در دو عدد DVD خريدم
ولي وقتي دارم بازي رو نصب ميكنم همون اول بازي با پيغام زير مواجه ميشم

An error (-5006:0x80070002)
has occurred while running the setup
please make sure you have finished any previous setup and closed other applications .
lf the error still occurs،please contact your vendor :ubisoft
(##ID_COMPANY _URL##
توروخدا بگيد مشكل چيه؟
پايين اش هم 3تا گزينه داره
OK DETAIL REPORT

ایراد از DVD می باشد متاسفانه نسخه های ناقص این بازی وجود دارد که یکیش به شما افتاده .

ممکنه که از windows شما هم باشه ولی احتمال می دهم از اولی باشه

VAHID321
26-01-2010, 23:28
من بازی nba live 08 خیلی وقته دارم و اینکه برای نصب بازی همون اول شماره سریال میخواد.ولی من این شماره سریال رو تو فایلش پیدا نکردم و روی جلد سیدیش هم نزده بود.دوستان کسی این شماره سریال رو اگه دارید لطف کنید به ما بگید:11::10:

MAHDIAGENT47
26-01-2010, 23:49
من بازی nba live 08 خیلی وقته دارم و اینکه برای نصب بازی همون اول شماره سریال میخواد.ولی من این شماره سریال رو تو فایلش پیدا نکردم و روی جلد سیدیش هم نزده بود.دوستان کسی این شماره سریال رو اگه دارید لطف کنید به ما بگید:11::10:
دوست عزيز درخاست شما تاپيك مخصوص خودش رو داره لطفا اونجا درخاست بديد :10:

nader812
27-01-2010, 11:14
سلام مشکل من هم در مورد Modern War Far2 هست. تو مرحله جدید که می نویسه Emergency Broadcasting system از بازی بیرون می پره و خطای Error Read Disk4 می ده. لطفا راهنمایی کنید

mohyy
27-01-2010, 17:03
سلام خدمت دوستان عزیز
من بازی Far Cry نسخه یک رو دانلود کردم و بعد از نصب فهمیدم که بازی به زبان اسپانیایی هست. یعنی کل نوشته های بازی اسپانیایی هستن از منو گرفته تا آخر. حالا چطور میتونم زبانش رو انگلیسی کنم. آیا لازمه چیزی دانلود کنم؟
هر کی می دونه راهنمایی کنه لطفا
ممنونم

M A X I M U M
27-01-2010, 19:24
شما مجبوريد نسخه انگليسي رو دانلود كنيد
معمولا اين جور بازي ها كه بزرگ هستن قابليت چند زبانه رو ندارن

shaaheen
27-01-2010, 20:42
آقا من بازي serious sam hd رو دانلود كردم كه به صورت iso هستن.وقتي ميخوام نصبش كنم اين پيغامو ميده:
بعد كه ok ميزنم اين مياد و هر كاري ميكنم يه ارور ديگه ميده:

mehdy.z
27-01-2010, 21:57
سلام مشکل من هم در مورد Modern War Far2 هست. تو مرحله جدید که می نویسه Emergency Broadcasting system از بازی بیرون می پره و خطای Error Read Disk4 می ده. لطفا راهنمایی کنید
شما این پچ رو نصب کنید(مخصوصا اگه نسخه 4 dvd رو داری):

آقا من بازي serious sam hd رو دانلود كردم كه به صورت iso هستن.وقتي ميخوام نصبش كنم اين پيغامو ميده:
بعد كه ok ميزنم اين مياد و هر كاري ميكنم يه ارور ديگه ميده:

شما فایل اصلی(iso) رو که با برنامه daemon یا یه یکی از برنامه های مخصوص فایلهای مجازی بازی میکنی که؟؟

h!dden
27-01-2010, 22:18
سلام
اول سعی کنید روی سیستم دیگه ای امتحان کنید.
اگر باز هم جواب نداد مشکل از نحوه رایت DVD بازی هست!
سلام
من روی یه سیستم دیگه نصب کردم !!
همین مشکلو داره !!
در مرحله اول Act III این ارور رو میده !!
میتونین یه سیو از مرحله 2 ACT III بذارید ؟
باتشکر
علیرضا

mehdy.z
27-01-2010, 22:23
سلام
همین مشکلو داره !!
باتشکر
علیرضا
غزیز شما هم پچ پست بالای من رو نصب کنید...

h!dden
27-01-2010, 22:34
درست نشد !!!!

shaaheen
27-01-2010, 22:37
lمن با nero image drive يه درايو مجازي ساختم.اينو توش لود كردم همون كاري كه هميشه ميكنم.دوبار امروز اين بازي رو از جاهاي مختلف دانلود كردم جفتش همين ارورو ميده.

alialam
27-01-2010, 22:51
سلام دوستان
خيلي وقت پيش Under Ground 1 رو نصب كردم و بازي كردم. بعد از يه مدت پاكش كردم و CD اون رو هم گم كردم. بعد يه CD دستم رسيد كه چند تا بازي توي اون بود از جمله همين Under Ground 1. نصبش كه كردم بازي كامل كار ميكنه، اما Vinyl هاي اون(طرح هاي روي ماشين) همين طور آهنگي كه موقع مسابقه پخش مي شه كار نمي كرد. رو آهنگ زياد مصر نيستم ولي Vinyl ها رو آيا ميشه دوباره فايل هاش رو گرفت و كاري كرد كه بياره يا نه.(البته آهنگش هم اگه بياد چه بهتر) چون توي بازي دقيقا Vinyl رو انتخاب ميكنه و روي ماشين اجرا مي كنه ولي هيچي نشون نمي ده، بخاطر همين فكر كردم اگه فايل هاش باشه مي شه يه كاريش كرد.
لطفاً راهنمايي كنين. با تشكر:27:
عزيزان، من منتظرم...:33::32:

mehdy.z
28-01-2010, 00:37
درست نشد !!!!
شما که فکر کنم به احتمال 90% باید با اون پچ مشکلت حل میشد ولی save بازی رو اگه میخوای می تونی از اینجا درخواست کنی:

mohyy
28-01-2010, 01:47
شما مجبوريد نسخه انگليسي رو دانلود كنيد
معمولا اين جور بازي ها كه بزرگ هستن قابليت چند زبانه رو ندارن

سلام
ممنون از توجهتون، ولی حجم بازی زیاده و اصلا نمی صرفه دوباره دانلود کنم( 3 گیگ) . یعنی پچی ، چیزی وجود نداره که زبان رو انگلیسی کنه؟ نظرتون چیه اگه پچ 1.4 بازی رو دانلود کنم و نصب کنم؟
ممنونم

alialam
28-01-2010, 09:37
كسي Vinyl هاي Under Ground 1 رو نداره ه ه ه ه ه...:19:

molaali
28-01-2010, 12:06
سلام من بازي بت من رو گرفتم و وقتي نصبش تموم شد خود بازي شروع كرد به نصب نرم افزار من دستي نصب رو متوقف كردم اما بازي نصب شده بود حالا نه ميره تو بازي نه اجازه مي ده بازي رو پاك كنم خواستم از add or remov program پاكش كنم كه بازم اجازه نداد نمي ذاره دوباره هم نصبش كنم ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد

LOWAK
28-01-2010, 16:05
توی بازی lord of rings conqust مرحله سوم داخل در نمیره چیکار باید کرد

ali33895822
28-01-2010, 21:44
gta4 رو میشه روی ویندوز سون نصب کرد؟

MAHDIAGENT47
28-01-2010, 23:45
فك نكنم رو xp پك 3 , ,ويستا پك 1 اجرا ميشه يعني رو سونم نصب ميشه ولي بازيو نميشه درست اجرا كرد

MAHDIAGENT47
28-01-2010, 23:46
سلام من بازي بت من رو گرفتم و وقتي نصبش تموم شد خود بازي شروع كرد به نصب نرم افزار من دستي نصب رو متوقف كردم اما بازي نصب شده بود حالا نه ميره تو بازي نه اجازه مي ده بازي رو پاك كنم خواستم از add or remov program پاكش كنم كه بازم اجازه نداد نمي ذاره دوباره هم نصبش كنم ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد
آنتي ويروسو غير فعال كن بعد بازيو پاك كن دوباره نصب كن فك كنم درست شه

mamad gonzo
29-01-2010, 02:43
اقا من red faction guerrilla رو گرقتم 2 تا مشکل دارم
1. اولش که بازیو اجرا میکنی تبلیغات شرکتهای سازنده صدا داره ولی توی منو که میره صداش قطع میشه و تو بازی دمو ها وفیلمهای حین بازی که خودش نشون میده صدا داره اما وقتی خودم بازی میکنم هیچ صداش در نمیاد.
2. صفحه اجرای بازی کامل نمیاد یعنی مثل یه پنجره میاد که میشه تکونش داد تو دسکتاپ بعد دکمه بزرگنمایی صفحه هم غیر فعاله
تورو جون من زود بگین تو کف بازیم ولی اینجور نمیشه

havas_1980
29-01-2010, 13:39
اقا من red faction guerrilla رو گرقتم 2 تا مشکل دارم
1. اولش که بازیو اجرا میکنی تبلیغات شرکتهای سازنده صدا داره ولی توی منو که میره صداش قطع میشه و تو بازی دمو ها وفیلمهای حین بازی که خودش نشون میده صدا داره اما وقتی خودم بازی میکنم هیچ صداش در نمیاد.
2. صفحه اجرای بازی کامل نمیاد یعنی مثل یه پنجره میاد که میشه تکونش داد تو دسکتاپ بعد دکمه بزرگنمایی صفحه هم غیر فعاله
تورو جون من زود بگین تو کف بازیم ولی اینجور نمیشه
جواب اول - در مورد مشکل صدای بازی آدرس زیر رو نگاه کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجواب دوم - این مشکل که دیگه با Alt + Enter باید حل بشه.

mamad gonzo
29-01-2010, 14:20
جواب اول - در مورد مشکل صدای بازی آدرس زیر رو نگاه کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجواب دوم - این مشکل که دیگه با Alt + Enter باید حل بشه.

مشکل دوم حل شد ولی
اولی اصلا مشکل من وجود نویز و کمی و بلندی صدا نیست اقا من تو بازی اصلا صدا نداره:19:
با این حال کاری که گفته بودید انجام دادم بعد از اینکه صدا رو استریو کردم کلا صدای کامپیوتر رفت دیگه بازی هم هیچ صدایی نداره!

راستی فیش وسطی خروجی صدام یه چیزی توش گیر کرده و نمیتونم تو اون بکنم من همش تو ابیه میکنم!

molaali
29-01-2010, 14:50
آنتي ويروسو غير فعال كن بعد بازيو پاك كن دوباره نصب كن فك كنم درست شه

متاسفانه درست نشد!

h!dden
29-01-2010, 16:08
بله !!
میشه !! خودم تو سون بازی میکنم !!!
بعدا یه فایل میذارم اونو دانلود کن !!

Mr.Lover
29-01-2010, 16:11
سلام
همین مشکلو داره !!
باتشکر
علیرضا

سلام
شما به لینک پایین مراجعه کنید و «پچ رفع ایراد» رو دانلود و اعمال کنید.
من هم همین مشکل رو داشتم اما با دریافت و نصب پچ حـــــــل شد!

اطلاعات و راهنمایی بیشتری هم اگر خواستید به تاپیک پایین مراجعه کنید:
Call of Duty: Modern Warfare 2

shahramcat
29-01-2010, 16:25
سلام

من تو بازی Ninja Blade صدا ندارم ! منوها انگلیسی هست اما مشکل صدا دارم ... ممنون میشم یک پچ درست و حسابی به من بدید .

تو بخش خود بازی هم گفتم اما کسی کمکی نکرد .....

ممنون

mamad gonzo
29-01-2010, 16:48
اقا کمکم کن!
توی رد فاکشن صدا ندارم یعنی دموهاش صدا داره ولی بازی نداره صدا رو استریو کردم درست نشد
1 مشکل دیگه ه اضافه شد بازی سیو نمیشه یعنی گزینه save game وقتی esc میزنی که سیو کنی غیر فعاله
کمممممممک