PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

aghamajid1369
06-12-2009, 11:45
سلام من دو تا مشكل دارم
اگه ميشه راهنماييم كنين

سلام من تو بازی damnation گیر کردم باید از یه دیوار بکشم بالا اما هر دکمه ای رو می زنم نمی پره عکس می زارم شاید کمک کردین هر کی بازی کرده می گه space رو بزن اما نمیپره

اینم عکس همون قسمت خواهش میکنم کمک کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
__________________________________________________ ______________________

من یک مشکل در اجرای بازی bio shock دارم.

بازی رو نصب کردم و حتی دایرکت ایکسی که همراش بود رو هم نصب کردم ولی موقع اجرا ین پیغام رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتی روی لنیک هم کلیک کردم ولی جواب درستی اونجا نمیده و فقط میگه با یک ایمیل تماس بگیرن اگر مشکلی بوده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.
سوالتون رو باید توی تاپیک خود بازی بپرسید تا هرکی بازی کرده جواب بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم بازی نکردم. ولی شما دکمه بالا یا w رو بگیر و space رو بزن. قاعدتا باید اینجوری باشه.
در مورد سوال دوم:
خوب برادر 1 عکس کوچیکتر میذاشتی :دی توی این سال اصلاح الگوی مصرف چرا اینقدر از فضای صفحه رو اشغال کردی؟؟؟ :دی
والا دورنمای عکس خیلی آشناست ولی یادم نیست چی بود. اگه میشه 1 عکس بزرگتر بذار

bebin_oon_yekio
06-12-2009, 12:49
من بازی جنرال zero hour و پچ های مختلفی از جمله ریبورن 6 رو هم نصب کردم که موقع اجرا این ارور رو میده مشکل چیه؟

Master89
06-12-2009, 12:57
[quote=aghamajid1369;4463800]سلام. خوب دوسته من معلومه که شما با برنامه ++microsoft visual c مشکل دارید. احتمالا برنامه رو توی dvd بازی گذاشتن.
توی dvd بازی به دنبال فایلی به اسم vcredist_x86.exe بگردید.

اگر هم نبود میتونید از سایت مایکرو سافت دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه با این کار نکرد 2008 رو بگیرید. اگه باز هم کار نکرد بتای 2010 رو بگیرید.

عزیز ، از همه مدل های ++microsoft visual c استفاده کردم. 2008 و 2005 و vcredist_x86.exe همه ارور میده !

worldclass
06-12-2009, 14:15
سلام
دوستان در NFS:UNDERCOVER در خیلی از مواقع بازی صحنه بسیار کند میشه
گرافیک 4670 و cpu E7500 و رم 4GB هست و در هیچ بازی این مشکل رو ندارم

arreh
06-12-2009, 14:33
دوست من منظور من از کرش کردن چیز دیگست. شما فکر میکنید افت فریم و کند بودن بازی. رو من میگم کرش کردن. منظورم به وقتی بود که بازی نمیتونه اجرا بشه و میاد بیرون.
به هر حال تصمیم با خودتونه. من نمیگم 100% از کرک هست فقط میگم امتحانش ضرر نداره.

نه منم منظورم همون بود تو پستای قبلیم که توضیح داده بودم با ارور don't send از بازی بیرون میاد ولی این اتفاق اونقدر زیاد نمی افته که نشه بازی رو ادامه داد.
بهرحال ممنون

mohammad105
06-12-2009, 15:39
سلام. من در بازی call of juarez v1.0 مشکل صدا دارم همه راح حلاشو هم رفتم ولی نشد که نشد!!!:13: لطفا راهنمایی کنید.
ممنون:41:

SAM>MAX

veyron
06-12-2009, 16:23
سلام خسته نباشید من بازی world in conflict soviet assault رو که 2 تا dvd هست رو دارم که dvd اول نسخه قبلی بازی هست و دومی نسخه الهاقی هست.
من dvd اول و دوم رو بدون مشکل نصب کردم ولی وقتی روی آیکن
بازی کلیک میکنم تصویر زیر ظاهر میشه

اما با کلیک روی
start game بازی اجرا میشود و در منوی بازی هم
world in conflict soviet assault
نوشته شده وحتی مرحله اول هم جدیده ولی بعد از تموم شدن مرحله اول مرحله بعدی و بعد از اون همون مراحل قدیمی نسخه اول هستن.
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Davood_titan
06-12-2009, 18:55
سلام. من در بازی call of juarez v1.0 مشکل صدا دارم همه راح حلاشو هم رفتم ولی نشد که نشد!!!:13: لطفا راهنمایی کنید.
ممنون:41:

SAM>MAX
ویندوزت  چیه  

mohammad105
06-12-2009, 21:02
ویندوزت چیه
ویندوزم ایکس پی هستش اما وقتی توی ویندوز سون اجرا می کنم، صداش میاد ولی وقتی میخواد کاراکتر بازی رو انتخاب کنه، از بازی خارج میشه!!؟:2:

!sam>max!

m2n32
06-12-2009, 23:52
سلام.من کرک بازی left 4 dead 2 رو دانلود کردم وقتی بازی لود میشه بعدش از بازی میاد بیرون من باید چه کار کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahpesar
07-12-2009, 00:26
سلام
دوستان در NFS:UNDERCOVER در خیلی از مواقع بازی صحنه بسیار کند میشه
گرافیک 4670 و cpu E7500 و رم 4GB هست و در هیچ بازی این مشکل رو ندارم

ویدئو رو low بذار ببین درست میشه....?

ویندوزم ایکس پی هستش اما وقتی توی ویندوز سون اجرا می کنم، صداش میاد ولی وقتی میخواد کاراکتر بازی رو انتخاب کنه، از بازی خارج میشه!!؟:2:

!sam>max!

سیستم......?

Master89
07-12-2009, 12:38
یکی نیست جواب مارو بده؟
چرا بازیه King Arthur ارور Rintime error میده؟
اون microsoft visual c++ library رو هم از داخل سیدیش نصب کردم...

Amir_Ariamehr2003
07-12-2009, 13:06
این بازی گزینه تک نفره غیر فعال هست و اینکه هیچ کرکی هم نداشت اینم عکس بازی و مشکلش

کسی نفهمید مشکل من از کجاست؟؟؟
ویندوز اکس پی و سیستم
cpu : 4000X2
ram:3*1024
vga : 8600 256mb 128 bit 8600 gt mark elsa

Mehrdad.R201
07-12-2009, 14:53
سلام

من کال اف دیوتی رو 3 4 مرحلش رو رفتم جلو

اما نمیدونم چرا در مرحله جدید موقع لودینگ اولش بازی بسته میشه و یه اررو میده که عنوانش هست disc read error

چند بار هم سعی کردم . حتی کیفیت بازی از نظر گرافیک رو هم پایین اوردم اما مشکل حل نشد.

در اینترنت سرچ کردم دیدم که بعضی ها مشکل مشابه دارند.

میخواستم ببینم کسی میدونه این ارور مال چیه ؟ و راه حل یا پچی براش هست ؟

من از ویندوز 7 استفاده میکنم. دی وی دی های بازی هم همه با نرم افزار الکل 120 روی هارد ذخیره شده و بازی رو از روی ایمیج هارد نصب کردم.

موقع نصب هم هیچ اروری نداد

bebin_oon_yekio
07-12-2009, 15:12
جون مادرتون یه نفر کمک کنه یه هر کی هر چی میگم تحویلم نمیگیره هیچ کس جوابی براش نداره؟؟؟
الان چند هفتس الافم تو فرومهای مختلف و پیش هر کی میرم نمیتونه جواب بده لطفا یه نفر کمک کنه ثواب داره بخدا!!!!!

MAHDIAGENT47
07-12-2009, 16:51
سلام.من کرک بازی left 4 dead 2 رو دانلود کردم وقتی بازی لود میشه بعدش از بازی میاد بیرون من باید چه کار کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كركو از چه سايتي دانلود كردي احتمالا كرك خرابه يا كامل نيست :10:

جون مادرتون یه نفر کمک کنه یه هر کی هر چی میگم تحویلم نمیگیره هیچ کس جوابی براش نداره؟؟؟
الان چند هفتس الافم تو فرومهای مختلف و پیش هر کی میرم نمیتونه جواب بده لطفا یه نفر کمک کنه ثواب داره بخدا!!!!!

دوست عزيز خوب مشكلتو بگو تا واست سه سوته حلش كنم :10:

من بازی جنرال zero hour و پچ های مختلفی از جمله ریبورن 6 رو هم نصب کردم که موقع اجرا این ارور رو میده مشکل چیه؟

ويندوزتو خودت عوض كردي ؟احتمالا ناقصه :10:

iransbc
07-12-2009, 17:30
سلام دوستان من بازی dirt2 رو نصب کردم تو مشخصاتش نوشته حداقل سیستم گرافیک 6800 جی فورس ولی لپ تاپ من 9300 هست با رم 4 ولی هنگام بازی تیک داره و گرافیک نمیکشه چیکار کنم؟

mohammad105
07-12-2009, 18:38
سیستم......?

cpu:core 2 duo 7400(2.93ghz
ram:2gb
graphics card:1.5gb xfx geforce 9600 gso farcry 2 edition

:27::27::27:

grand theft auto
07-12-2009, 19:00
سلام
من بازی saw رو خریدم و نصب کردم اما هیچ آیکونی برای اجرای بازی نیست،چجوری اجراش کنم؟

اینم بگم که به نظر نمیاد از اون بازی هایی باشه که از روی هارد دوباره نصب میشن،چون ستاپ هم نیست.

bebin_oon_yekio
07-12-2009, 21:08
قبلا که اجرا میشد از وقتی پچ رو نصب کردم اینجوری شده!!!!
حالا چطوری رفع میشه؟؟؟؟

MAHDIAGENT47
07-12-2009, 22:36
سلام دوستان من بازی dirt2 رو نصب کردم تو مشخصاتش نوشته حداقل سیستم گرافیک 6800 جی فورس ولی لپ تاپ من 9300 هست با رم 4 ولی هنگام بازی تیک داره و گرافیک نمیکشه چیکار کنم؟

نه عزيز اين بازي به سي پيو بالا نياز داره تا خوب سرعت بازيو پردازش كنه
حالا سي پيوت چيه ؟

سلام
من بازی saw رو خریدم و نصب کردم اما هیچ آیکونی برای اجرای بازی نیست،چجوری اجراش کنم؟

اینم بگم که به نظر نمیاد از اون بازی هایی باشه که از روی هارد دوباره نصب میشن،چون ستاپ هم نیست.
احتمالا بازيت از ايناست كه چهار نفر ميشنن نه كپي رايت بلدن نه هيچي بازي كپي ميكنن
به نظرم بايد اين بازيو يخيال شي بري از يه جاي معتبر نسخه ي كاملشو بگيري :10:

Mehdi.ss
08-12-2009, 00:41
سلام یه سوال داشتم در باره بازی نینجا
من بازی رو دانلود کردم کرکش مشکل داشت که کرک سالم رو پیدا کردم و دانلود کردم مشکلش حل شد ولی فقط تو دمو ها صدا دارم توی بازی صدا ندارم مشکل از چیه ؟؟ممنون

mahpesar
08-12-2009, 06:18
cpu:core 2 duo 7400(2.93ghz
ram:2gb
graphics card:1.5gb xfx geforce 9600 gso farcry 2 edition

:27::27::27:

رزولوشن رو پایین بیار و ویدئو رو روی حالت low تنظیم کن....
ببین مشکلت حل میشه.....

سلام

اگر کامل کپی شده باید محل نصبش رو پیدا کنی و
یک شورت کات بر روی دسکتاپ ایجاد کنی.....
اول منوی allprograms< start رو نگاه بنداز اگر نبود از قسمت suport نامش رو سرچ کن

یا باید دستی در دل پوشه های program file درایوهای مختلف آیکنش رو جستجو کنی

امکان داره با اسم luncher ذخیره شده ..

من بازی رو دانلود کردم کرکش مشکل داشت که کرک سالم رو پیدا کردم و دانلود کردم مشکلش حل شد ولی فقط تو دمو ها صدا دارم توی بازی صدا ندارم مشکل از چیه ؟؟ممنون

سیستم وسیستم عاملت رو بگو.....?

MAHDIAGENT47
08-12-2009, 12:10

احتمالا بازيو ناقص دانلود كردي كه محيط صدا نداره
يا واسه اينكه فشردش كنن فايل هاي صدارو زدن تركوندن از كجا دانلود كردي ؟:13:

Mehdi.ss
08-12-2009, 12:30
سیستم وسیستم عاملت رو بگو.....?

ویندوز xp
cpu 4000
رم 2 تا 1 گیگ
گرافیک gts 250
من تو تاپیکش سوال کردم کسی جواب نداد ، کسان دیکری هم بودند که این مشکل رو داشتن ولی اونا بازی رو خریده بودند ، برای همین مطمئن شدم که مشکل از ناقص دانلود شدن نیست

mahpesar
08-12-2009, 13:18
ویندوز xp
cpu 4000
رم 2 تا 1 گیگ
گرافیک gts 250
من تو تاپیکش سوال کردم کسی جواب نداد ، کسان دیکری هم بودند که این مشکل رو داشتن ولی اونا بازی رو خریده بودند ، برای همین مطمئن شدم که مشکل از ناقص دانلود شدن نیست

همه بازیهای جدید به sp3 نیاز دارند ولی پیشنهاد من اینه بهتره که از vista sp2 استفاده کن......

چون دایربکت ایکس 10 ...تنها دلیل اشکال صدا ممکنه که دایرکت ایکس باشه.........

Mehdi.ss
08-12-2009, 13:25
همه بازیهای جدید به sp3 نیاز دارند ولی پیشنهاد من اینه بهتره که از vista sp2 استفاده کن......

چون دایربکت ایکس 10 ...تنها دلیل اشکال صدا ممکنه که دایرکت ایکس باشه.........
ویندوزم sp3 هست ولی بازی هیچ دایرکت ایکسی نداره

lordspeed
08-12-2009, 13:41

یه دایرکس از یه بازی دیگه نصب کن

iMbaQ_SiR
08-12-2009, 14:17
با عرض سلام خدمت دوستان
من evil5 نصب کردم پرفایل ساختم ولی نمیزاره ofline بازی کنم.
یک پچم داره اون ریختم الان اصلا نمیشه بازی کرد؟
من رو راهنمایی کنید

wxl
08-12-2009, 14:42
سلاممن بازي جي تي اي6 رو نصب كردم ولي گير ميكنه مشكل از جي هست سيستم : سي پي يو 3 اينتل رم 2گيگ گرافيك 512 .9400

iransbc
08-12-2009, 17:41
نه عزيز اين بازي به سي پيو بالا نياز داره تا خوب سرعت بازيو پردازش كنه
حالا سي پيوت چيه ؟

احتمالا بازيت از ايناست كه چهار نفر ميشنن نه كپي رايت بلدن نه هيچي بازي كپي ميكنن
به نظرم بايد اين بازيو يخيال شي بري از يه جاي معتبر نسخه ي كاملشو بگيري :10:
سی پی یوی من 2.66 کور تو دو اینتل هست

rezaninja
08-12-2009, 23:12
دوستی که در صدای بازی call of juarez مشکل داری با uninstal کردن داریو مودم دیال آپ مشکل صدا برطرف میشه

mahpesar
08-12-2009, 23:23
سلاممن بازي جي تي اي6 رو نصب كردم ولي گير ميكنه مشكل از جي هست سيستم : سي پي يو 3 اينتل رم 2گيگ گرافيك 512 .9400

تنظیمات گرافیک رو پایین بیار ......

P A N Z E R
08-12-2009, 23:27
با عرض سلام خدمت دوستان
من رو راهنمایی کنید

شما همون اول دکمه Home رو که زدید Create offfline acount اسم و تمام

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 00:13
با عرض سلام خدمت دوستان
من رو راهنمایی کنید

حوب بعضي بازيا اينجوريه واسه آنلاين بازي كردن نسخه اورجينال بايد باشه :10:

يعني چي گير ميكنه يعني اصلا تو بازي نميره
در ضمن اين بازي جي تي اي 6 نيست gta iv 4 هستش :8:

مرسی کسی جوابه ماره نداره...
شما سوالت چيه عمو هومن :31:

wxl
09-12-2009, 11:12
براي بازي جي تي اي اين ايميل پسورد رو از كجا بيارم

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 12:29
براي بازي جي تي اي اين ايميل پسورد رو از كجا بيارم
مگه شما مي خواي انلاين بازي كني ؟:8:

Amir_Ariamehr2003
09-12-2009, 12:34
بازی Call Of Juarez - Bound In Blood توی ویستا نصب کردم و مشکلم حل شد
و فکر کنم همون دیسیبل کردن مودم باشه
آخه تو ویستا به کل من مودم رو نصب نکردم
وکسی مشکل من رو حل نکرد
بازی دلتافورس که گزینه سینگل پلیر خاموشه و فقط دو گزینه اکتیویت و آپگرید روشن هست

masoud93
09-12-2009, 15:02
می خواستم بدونم بازیهایی که با x live سیو میکنن رو چکار باید بکنی تا وقتی تو ویندوز دیگه ای رفتی بتونی از سیو قبلیت استفاده کنی یا دیگه راهی نداره و باید بازیو از اول بری.

bebin_oon_yekio
09-12-2009, 16:07
هیچ راهی نیست که اجرا بشه؟؟؟

Hamid110
09-12-2009, 20:12
می خواستم بدونم بازیهایی که با x live سیو میکنن رو چکار باید بکنی تا وقتی تو ویندوز دیگه ای رفتی بتونی از سیو قبلیت استفاده کنی یا دیگه راهی نداره و باید بازیو از اول بری.

سلام . .

به مسر زیر مراجعه و از اون کپی بگیر . .
C:\Users\xx\AppData\Local\Microsoft\XLive

موفق باشی .

masoud93
09-12-2009, 21:31
من تو سون بودم بعد همین لایو رو کپی کردم و اووردم تو xp اما پروفایلم نبود این روش جواب نداد.

rezapazahr
09-12-2009, 22:50
سلام به همگي

بعد از گذشت 5 مرحله از بازي Resident Evil 5 بعد از اينكه يكي از دراي بازي رو مي خواستم باز كنم اين پيغام اومد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

يا علي .

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 23:16
سلام به همگي

بعد از گذشت 5 مرحله از بازي Resident Evil 5 بعد از اينكه يكي از دراي بازي رو مي خواستم باز كنم اين پيغام اومد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

يا علي .

آقا اين عكسايي كه گذاشتي مشكل داره باز نميشه :2:

viky1388
10-12-2009, 01:48
با سلام و عرض ادب

من یه مشکل در هنگام نصب بعضی از برنامه ها دارم وقتی میرم نصبشون کنم این ارور رو میده NSIS ERROR مشکل از کجاست ضمن اینکه من با windows 7 64 bit کار میکنم اینم عکس ارور و مشخصات سیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahpesar
10-12-2009, 08:01
بازی Call Of Juarez - Bound In Blood توی ویستا نصب کردم و مشکلم حل شد
و فکر کنم همون دیسیبل کردن مودم باشه
آخه تو ویستا به کل من مودم رو نصب نکردم
وکسی مشکل من رو حل نکرد
بازی دلتافورس که گزینه سینگل پلیر خاموشه و فقط دو گزینه اکتیویت و آپگرید روشن هست

*تذکر مهم :

قبلا هم برای کاربرا شرح دادم این برای چندمین بار میگم ........

تا کاربرایی که نمیدونند بدونند فعلا بعلت مشکلاتی که نسخه های اولیه سون با بعضی بازی ها

وجوده داره و سایت مایکروسافت اعلام کرده کاربران گزارش ارور رو فقط براشون بفرستند بهتره از

ویستا sp2 - 64 bit استفاده کنید...چون از جوابهای مدیران سایت مایکروسافت اینطوری

برداشت میشه که فقط میخواند کاربرا رو بفرستند دنبال نخودسیاه ......تا sp2 اینم بدن!

منبع خبرش هم همینجا مخصوص پی سی در فروم های خارجی هم سوال کنید

کسی نمیتونه جوابتون رو بده ..... همینطور کسایی که از بازیهایی جدید استفاده میکنند

هم سعی کنید xp رو بذارند کنار ...چون بیشترشون با دایرکت ایکس 10 حمایت میشه

که xp قابلیتش رو نداره ...همینطور محدودیت سخت افزاری داره .....فعلا فقط vista sp2

پیشنهاد میکنم چون با همه بازیها جواب داده ......

موفق باشید!

kia1234
10-12-2009, 08:04
سلام بر دوستان عزیز هر کی میتونه کمکم کنه ممنون میشم من مشکل در ساین این کردن وذخیره در بازی DiRT 2 دارم .ویندوز من هم 7 هست .بازی بدون مشکل هم اجرا می شه ولی ذخیره نمی کنه وقتی از بازی میای بیرون انگار همه چیز از اول تکرار می شه

خواهشن کمک کنید چون من یکی از طرفداران پرو پاقرص بازی های رالی هستم

Ar@m
10-12-2009, 10:22
با سلام و عرض ادب

من یه مشکل در هنگام نصب بعضی از برنامه ها دارم وقتی میرم نصبشون کنم این ارور رو میده NSIS ERROR مشکل از کجاست ضمن اینکه من با windows 7 64 bit کار میکنم اینم عکس ارور و مشخصات سیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این خطا رو درمورد نرم افزارهایی که از اینترنت دانلود میکنی داری یا نه؟
اگه جوابت مثبته با تغییر فولدرفایل اجرایی قبل از نصب مشکل حل میشه

Amir_Ariamehr2003
10-12-2009, 10:52
*تذکر مهم :

قبلا هم برای کاربرا شرح دادم این برای چندمین بار میگم ........

تا کاربرایی که نمیدونند بدونند فعلا بعلت مشکلاتی که نسخه های اولیه سون با بعضی بازی ها

وجوده داره و سایت مایکروسافت اعلام کرده کاربران گزارش ارور رو فقط براشون بفرستند بهتره از

ویستا sp2 - 64 bit استفاده کنید...چون از جوابهای مدیران سایت مایکروسافت اینطوری

برداشت میشه که فقط میخواند کاربرا رو بفرستند دنبال نخودسیاه ......تا sp2 اینم بدن!

منبع خبرش هم همینجا مخصوص پی سی در فروم های خارجی هم سوال کنید

کسی نمیتونه جوابتون رو بده ..... همینطور کسایی که از بازیهایی جدید استفاده میکنند

هم سعی کنید xp رو بذارند کنار ...چون بیشترشون با دایرکت ایکس 10 حمایت میشه

که xp قابلیتش رو نداره ...همینطور محدودیت سخت افزاری داره .....فعلا فقط vista sp2

پیشنهاد میکنم چون با همه بازیها جواب داده ......

موفق باشید!

این چه ربطی به دایرکت ایکس 10 داره واسه من نصب میشه بعد اجرا هم میشه و فقط سه گزینه Update , Activate , Exit روشن هست و Single player خاموش هست
در ضمن توی اکس پی و ویستا هم امتحان کردم همین مشکل هست

mahpesar
10-12-2009, 12:16
این چه ربطی به دایرکت ایکس 10 داره واسه من نصب میشه بعد اجرا هم میشه و فقط سه گزینه Update , Activate , Exit روشن هست و Single player خاموش هست
در ضمن توی اکس پی و ویستا هم امتحان کردم همین مشکل هست

من منظورم درباره کال آو جوارز بود شما رو مثال زدم برای دوستان...

اطلاع داشته باشند...:20:

ولی در مورد دلتا فورس اطلاع ندارم....:46:

سلام بر دوستان عزیز هر کی میتونه کمکم کنه ممنون میشم من مشکل در ساین این کردن وذخیره در بازی DiRT 2 دارم .ویندوز من هم 7 هست .بازی بدون مشکل هم اجرا می شه ولی ذخیره نمی کنه وقتی از بازی میای بیرون انگار همه چیز از اول تکرار می شه

خواهشن کمک کنید چون من یکی از طرفداران پرو پاقرص بازی های رالی هستم

فکر کنم xlive موجود در dvd بازی رو نیاز دارید نصب کنید ...

ویک آکونت ویندوز لایو بسازید....

viky1388
10-12-2009, 12:40
این خطا رو درمورد نرم افزارهایی که از اینترنت دانلود میکنی داری یا نه؟
اگه جوابت مثبته با تغییر فولدرفایل اجرایی قبل از نصب مشکل حل میشه

تشکرات فراوان مشکلم حل شد .

فقط من کجا میتونم برنامه های 64 بیتی را دانلود کنم و اگه امکانش هست یه آخرین نسخه دایرکت ایکس که رو نسخه 64 بیتی کار کنه برای دانلود قرار بده ممنون

bebin_oon_yekio
10-12-2009, 13:19

viky1388
10-12-2009, 17:53
سلام

چرا در بازی Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 حرکت Mouse یه کم کنده در صورتی که خود بازی نوشته با این سیستم سازگاره
Recommended & Preferred Configuration:
CPU: Intel and AMD processors 3.2 GHz
Operating System: Windows Vista/Windows XP SP2 (only)
Memory: 2048MB
Drive Space: 7 GB
Graphics Card: 256 MB DirectX –compliant, Shader 3.0–enabled video card
Sound Card: DirectX–compliant sound card
DirectX version: DirectX 9.0c (included on disc)

مال منم اینه

aghamajid1369
10-12-2009, 23:00
تشکرات فراوان مشکلم حل شد .

فقط من کجا میتونم برنامه های 64 بیتی را دانلود کنم و اگه امکانش هست یه آخرین نسخه دایرکت ایکس که رو نسخه 64 بیتی کار کنه برای دانلود قرار بده ممنون
در مورد ویندوز 64 بیتی از ویستا به بعد در مورد برنامه های جدید مشکل کم پیش میاد چون دیگه به نظر من کم کم ویندوز 32 بیتی از بین میره چون که دیگه رم 4 گیگ یه رم معمولی شده و به خاطر همین باید حتما 64 بیت نصب کنین.
در مورد دایرکت ایکس. میتونی از سایت خود مایکروسافت بگیری. نسخه 32 بیتی و 64 بیتی هم نداره. همش یکیه. ولی این فکر رو که با داشتن آخرین ورژن دایرکت ایکس دیگه نیاز به نصب دایرکت ایکس بازی ها نیست رو از سرت بیرون کن چون که بیشتر بازی ها برای اجرا باید دایرکت ایکس داخل خود dvd رو حتما نصب کنی.

سلام

چرا در بازی Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 حرکت Mouse یه کم کنده در صورتی که خود بازی نوشته با این سیستم سازگاره
Recommended & Preferred Configuration:
CPU: Intel and AMD processors 3.2 GHz
Operating System: Windows Vista/Windows XP SP2 (only)
Memory: 2048MB
Drive Space: 7 GB
Graphics Card: 256 MB DirectX –compliant, Shader 3.0–enabled video card
Sound Card: DirectX–compliant sound card
DirectX version: DirectX 9.0c (included on disc)

مال منم اینه

یعنی کل بازی کنده یا فقط سرعت موس؟؟؟
اگه فقط سرعت موس میتونید sensitivity موس رو بالا ببرید از توی قسمت تنظیمات.

Rooh1368
11-12-2009, 00:01
سلام دوستان من بازی dark sectorگرفتم بازی راحت اجرا می شود ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن بازی خود به خود بیرون میاد وهیچ اروری هم نمیده خواهش می کنم کمک کنید

viky1388
11-12-2009, 01:01
یعنی کل بازی کنده یا فقط سرعت موس؟؟؟
اگه فقط سرعت موس میتونید sensitivity موس رو بالا ببرید از توی قسمت تنظیمات.

نه کل بازی کنده وقتی که resolution رو میارم 600 در 800 تا حدودی درست میشه ولی تقریبا 2 سانت از کناره های lcd مشکی میشه

Amir Hossein
11-12-2009, 12:28
سلام
يه مشكل بزرگ
game for windows من از كار افتاده
تا ديروز سالم بود

Rooh1368
11-12-2009, 12:59
اقا کسی جواب ما رو نمیده مشکلم صفحه قبل مطرح کردم

Ali.Mirzaie
11-12-2009, 14:31
سلام...
من اسپلینترسل splinter cell double agent رو نسب کردم ؛ ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم هیچی نمیاد!!!! اصلاً انگار اجرا نکردم!!!!!!!
چی کار کنم؟!
سیستم من هم زیر هست ؛ فکر نکنم مشکل سیستمی باشه.

mahpesar
11-12-2009, 14:56
سلام
يه مشكل بزرگ
game for windows من از كار افتاده
تا ديروز سالم بود

اسم کاربری و کلمه عبور رو ذخیره کن

آنیستال کن ...از dvd بازی دوباره نصب کن ..........

worldclass
11-12-2009, 20:11
سلام
وقتی می خوام Medal Of Honor : Airborne رو نصب کنم به محض کلیک روی Autorun یا Setup سیستمم restart میشه
مشکل از چی هست؟

Ar@m
11-12-2009, 20:47
سلام دوستان من بازی dark sectorگرفتم بازی راحت اجرا می شود ولی بعد از چند دقیقه بازی کردن بازی خود به خود بیرون میاد وهیچ اروری هم نمیده خواهش می کنم کمک کنید
کارت گرافیکت ممکنه درحد بازی نباشه
یا اجرای نرم افزاری پشت صحنه که بازی رو هی خارج کنه

سلام...
من اسپلینترسل splinter cell double agent رو نسب کردم ؛ ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم هیچی نمیاد!!!! اصلاً انگار اجرا نکردم!!!!!!!
چی کار کنم؟!
سیستم من هم زیر هست ؛ فکر نکنم مشکل سیستمی باشه.
کرک بازی رو عوض کن

سلام
وقتی می خوام Medal Of Honor : Airborne رو نصب کنم به محض کلیک روی Autorun یا Setup سیستمم restart میشه
مشکل از چی هست؟
یه امتحانی بکن آنتی ویروس رو غیرفعال کن قبل از نصب

Ali.Mirzaie
11-12-2009, 20:54
پس لطف کنین یه کرک سالم به من بیچاره بدین برای Splinter Cell ممنون میشم (double agent)

worldclass
11-12-2009, 21:21
یه امتحانی بکن آنتی ویروس رو غیرفعال کن قبل از نصب
باز هم سیستم رو restart می کنه!!!

aghamajid1369
11-12-2009, 21:46
پس لطف کنین یه کرک سالم به من بیچاره بدین برای Splinter Cell ممنون میشم (double agent)
به این لینک برید:

آخر صفحه یکی از fixed exe ها رو بگیرد. اگه اون یکی مونده به آخر رو بگیرید بهتره چون اون فایل آخر برای کرک کردنش به Daemon tools احتیاج دارید و دردسر داره 1 کم دستور العملش رو هم زیرش نوشته.
لطف کنید دفعه دیگه هم درخواستتون رو داخل تاپیک درخواست کرک مطرح کنید.:46:

Ali.Mirzaie
11-12-2009, 23:36
به این لینک برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخر صفحه یکی از fixed exe ها رو بگیرد. اگه اون یکی مونده به آخر رو بگیرید بهتره چون اون فایل آخر برای کرک کردنش به Daemon tools احتیاج دارید و دردسر داره 1 کم دستور العملش رو هم زیرش نوشته.
لطف کنید دفعه دیگه هم درخواستتون رو داخل تاپیک درخواست کرک مطرح کنید.:46:

رئیس با این راهنمایی هم نشد!

aghamajid1369
12-12-2009, 00:27
رئیس با این راهنمایی هم نشد!
یعنی مشکل از کجا بود؟ کرک ها رو نتونستی بگیری یا کلا با اجرا کردن بازی بازم مشکل داشتی؟
وقتی بازی رو نصب کردی توی cd کرک داشت؟ یعنی باید بازی رو کرک میکردی؟
اگه آره. بازی رو دوباره نصب کن ولی کرکش نکن. بازی رو اجرا کن ببین اروری چیزی میده یا بازم همونجوریه.
اگه همونجوری بود فکر میکنم کلا بازیت مشکل داره.

Ali.Mirzaie
12-12-2009, 00:40
یعنی مشکل از کجا بود؟ کرک ها رو نتونستی بگیری یا کلا با اجرا کردن بازی بازم مشکل داشتی؟
وقتی بازی رو نصب کردی توی cd کرک داشت؟ یعنی باید بازی رو کرک میکردی؟
اگه آره. بازی رو دوباره نصب کن ولی کرکش نکن. بازی رو اجرا کن ببین اروری چیزی میده یا بازم همونجوریه.
اگه همونجوری بود فکر میکنم کلا بازیت مشکل داره.

نه! سی دی کرک نبود توش ولی حالت نسب شده بود و فقط اکسترس کرد!!!! و هیچ اروری هم نمیده!!!!

نمیدونم! اون کرکی هم که شما گفتی رو دانلود کردم و فقط حجمش 2 مگابایت بود و کاری نکرد!!!! فایل اگزه خودش 24 مگابایت هست

aghamajid1369
12-12-2009, 00:55
نه! سی دی کرک نبود توش ولی حالت نسب شده بود و فقط اکسترس کرد!!!! و هیچ اروری هم نمیده!!!!
نمیدونم! اون کرکی هم که شما گفتی رو دانلود کردم و فقط حجمش 2 مگابایت بود و کاری نکرد!!!! فایل اگزه خودش 24 مگابایت هست
آهان.
خوب والا تنها راه دیگه ای که به ذهن من میرسه تغییر دادن کامپتیبیلیتی هست. چون بازی 1 مقدار قدیمی هست ممکنه با ویستا مشکل داشته باشه. درضمن ویستا شما 64 بیت هست که 1 مقدار گیر تره.
برای تغیر کامپتیبیلیتی هم روی آیکون بازی رایت کلیک کنید و به قسمت properties‏ برید بعد هم به تب compatibility‏ برید و سیستم عامل رو به xp ‎‏ تغییر بدید.
امیدوارم اینجوری درست بشه. چون الان 2 حالت داره فقط یا با ویندوز مشکل داره یا بازی خرابه.
این مشکل رو من قدیما با 1 بازی دیگه داشتم. فکر میکنم neighbours from hell‏ بود. توی xp‏ وقتی روی بازی کلیک میکردم هیچ اتفاقی نمی افتاد ولی توی ویندوز 98 درست بود !

Ali.Mirzaie
12-12-2009, 08:23
آهان.
خوب والا تنها راه دیگه ای که به ذهن من میرسه تغییر دادن کامپتیبیلیتی هست. چون بازی 1 مقدار قدیمی هست ممکنه با ویستا مشکل داشته باشه. درضمن ویستا شما 64 بیت هست که 1 مقدار گیر تره.
برای تغیر کامپتیبیلیتی هم روی آیکون بازی رایت کلیک کنید و به قسمت properties‏ برید بعد هم به تب compatibility‏ برید و سیستم عامل رو به xp ‎‏ تغییر بدید.
امیدوارم اینجوری درست بشه. چون الان 2 حالت داره فقط یا با ویندوز مشکل داره یا بازی خرابه.
این مشکل رو من قدیما با 1 بازی دیگه داشتم. فکر میکنم neighbours from hell‏ بود. توی xp‏ وقتی روی بازی کلیک میکردم هیچ اتفاقی نمی افتاد ولی توی ویندوز 98 درست بود !

این کار رو هم انجام داده بودم ... نشد که نشد!:41:

hamed2004
12-12-2009, 12:18
سلام دوستان عزيز من نسخه Left.4.Dead.2-THEPiRATEGAY رو دانلود كردم بعد كرك جديدش رو نصب كردم روي سيستم
خودم اجرا ميشه ولي چون گرافيكم vga 256 هست درست نشون نميده .....همين رو روي سيستم برادرم نصب كردم كه
براي بازي سيستم عاليي هستش اما وقتي اين بازي به صفحه لود ميرسه يه دفعه بدون هيچ اروري ميپره بيرون ....ويندوزش هم
عوض كردم ولي باز همونطور هست كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

MAHDIAGENT47
12-12-2009, 12:34
[quote=hamed2004;4483526]سلام دوستان عزيز من نسخه Left.4.Dead.2-THEPiRATEGAY رو دانلود كردم بعد كرك جديدش رو نصب كردم روي سيستم
خودم اجرا ميشه ولي چون گرافيكم vga 256 هست درست نشون نميده .....همين رو روي سيستم برادرم نصب كردم كه
براي بازي سيستم عاليي هستش اما وقتي اين بازي به صفحه لود ميرسه يه دفعه بدون هيچ اروري ميپره بيرون ....ويندوزش هم
عوض كردم ولي باز همونطور هست كسي ميدونه مشكل از كجاست؟ [/quote

لابد كارت گرافيكش آپديت نيست يه آپ كن بعد بنصب ببين چي ميشه :13:

worldclass
12-12-2009, 19:22
سلام
مشکل از چی هست؟

باز هم سیستم رو restart می کنه!!!
کسی پیشنهادی نداره؟

mahpesar
12-12-2009, 21:40
کسی پیشنهادی نداره؟

مشخصات سیستم

سیستم عامل

دایرکت ایکس...?

worldclass
12-12-2009, 23:37
Main:P5QL SE
CPU:E7500
RAM:4GB
GRAPHIC:4670 1GB
دایرکت ایکس 9

M A X I M U M
13-12-2009, 00:26
خب وقتي ميخواي فايل exe رو باز بكني سيستم ريستارت ميشه مطمئنا مشكل از سيستم عامله يا سخت افزارت
اگه با بقيه نرم افزارها يا بازي ها مشكلي نداري با يه ويندوز ديگه امتحان بكن يا يه اكانت كاربري جديد بساز و امتحان بكن يا بر داخل سي دي يا دي وي دي و فايل Setup رو مستقيما اجرا كن يا روش راست كليك كن Run as Administrator رو انتخاب كن يا برو تو Run بنويس CMD تو داس آدرس فايل اجرايي رو بده Enter بزن يا وقتي فايل رو اجرا مي كني قبلي TaskMGR رو اجرا كن و ببين موقع اجراي فايل قبل ريستارت كردن چقدر از CPU و Ram استفاده مي كنه
در ضمن سيستم هم عاليه و حرف نداره

viky1388
13-12-2009, 06:52
آقا یکی کمک کنه چرا موقع باز کردن برنامه OEdit این ارورو میده

bebin_oon_yekio
13-12-2009, 09:52
چی شد پس؟؟؟؟
کسی راه حلی نداره؟؟؟

sadra2010
13-12-2009, 15:43
آقا سلام من بازی Battle for Troy
رو نصب کردم تو بازی خونه نمیسازه تو بازی آزاد هم هیچی نداره
تو یک سی دی 4 بازیه بود

mahpesar
13-12-2009, 16:45
Main:P5QL SE
CPU:E7500
RAM:4GB
GRAPHIC:4670 1GB
دایرکت ایکس 9

این بازی به ویستا sp2 با دایرکت ایکس 10 نیاز داره .........

rezapazahr
13-12-2009, 17:59
سلام به همگي

يا علي .

veyron
13-12-2009, 20:34
سلام خسته نباشید من بازی world in conflict soviet assault رو که 2 تا dvd هست رو دارم که dvd اول نسخه قبلی بازی هست و دومی نسخه الهاقی هست.

اما با کلیک روی
نوشته شده وحتی مرحله اول هم جدیده ولی بعد از تموم شدن مرحله اول مرحله بعدی و بعد از اون همون مراحل قدیمی نسخه اول هستن.
لطفا جواب بدید الان بار دومه که دارم سوال میکنم کسی جواب نمیده من حتما باید اینو بازی کنم.:41::41::41:

MAHDIAGENT47
13-12-2009, 23:56
سلام
مشکل از چی هست؟
شما يه ويندوز عوض كني مشكلت حل ميشه رفيقه منم اين مشكلو داشت البته نه تو مدال
ويندوزت ويروسيه :27:

اما با کلیک روی

لطفا جواب بدید الان بار دومه که دارم سوال میکنم کسی جواب نمیده من حتما باید اینو بازی کنم.:41::41::41:

احتمالا نسخه ي الهاقی شما ناقصه يا مشكلي داره كه فقط مرحلهي اول جديده :13:

آقا سلام من بازی Battle for Troy
رو نصب کردم تو بازی خونه نمیسازه تو بازی آزاد هم هیچی نداره
تو یک سی دی 4 بازیه بود

رفيق اين مشكل تو سيمز 2 هم بود كه خونه نميسازه از ناقص بودن كرك بازيه
شما بايد تو تاپيك درخواست كركو .... كركه كامل بازيو دان كني تا مشكلت حل شه :5:

*Necromancer
14-12-2009, 01:22
این ارور رو باید چجوری مرتفع کنم؟:d

M A X I M U M
14-12-2009, 02:41
از داخل سي دي يا دي وي دي بازي نرم افزار Microsoft c++ Runtime Redustrable رو دوباره نصب كن

Ar@m
14-12-2009, 11:02
سلام به همگي

يا علي .

مشکل نسخه های غیر اوریجینال!
به علتی نامعلوم نحوه سیو بازی توی یه مرحله دچار مشکل میشه.
با یه سیو دیگه از همون مرحله امتحان کنین احتمالا مشکل حل میشه.
اگه حل شد از سیو بازی یه کپی داشته باشین که اگه بازم به مشکل برخوردین جایگزین کنین.

iransbc
14-12-2009, 12:23
سلام خسته نباشید میدونم این بازی قدیمیه ولی اگه کمک کنید ممنون میشم وقتی میخوام igi2 رو نصب کنم میگه cd key رو وارد کنید نسخه منم دانلودی هست و کاور نداره که از روش نگاه کنم اگه برام بذارید ممنون میشم

sadra2010
14-12-2009, 15:08
منم جواب میخوام

Prince_Amin
14-12-2009, 21:41
سلام.activation code برای modern warfare 2 میخواستم!مرسی

lordspeed
14-12-2009, 22:14
بفرما

)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/code]%20.../Call_of_Duty_Modern_Warfare_2.rar(

Prince_Amin
14-12-2009, 22:22
دوستان من بازی modern warfare2 رو خریدم!متاسفانه نوشته هیچ راهی جز نصب steam ندارم!نصبش کردم اینترنتی هم اپدیت شد!حالا میخوام بازی رو نصب کنم ولی activation code میخواد که هیچ جا پیداش نکردم!در ضمن فایلهی نصب بازی پسوندشون .sid هستن!خواهشا بگید چیکار کنم!بازی در 3 دی وی دی بود!در ضمن من ایران نیستم!بازی هم کپی هست!

Prince_Amin
14-12-2009, 22:24
lord عزیز لینکتون کار نمیکنه!

lordspeed
14-12-2009, 22:27
ایمیل خودتو بزار برات ایمیل کنم

Prince_Amin
14-12-2009, 22:29
indo_princess@yahoo.com ایمیل بنده

lordspeed
14-12-2009, 22:47
ایمیلتو چک کن

Prince_Amin
14-12-2009, 22:57
کار نمیکنه اقا جان!لینکش پولیه!من نمیدونم پس بقیه چطور بازی رو نصب کردن!راهی داره بدون steam نصبش کرد؟همونطور که
گفتم توی دی وی دی های بازی فایلهای با پسوند sid هستن و فایل نصب steam!که بعد از نصب و اپدیت اینترنتی steam برای نصب بازی نیاز به activation code هست!یکی منو راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!1

123list
14-12-2009, 23:18
با سلام
من امروز بازی Divinity II - Ego Draconis را گرفتم تقربا شبیه بازی دراگون ایج است اما توی بازی مشکل دارم بعد نصب وقتی وارد بازی میشم دموی بازی میاید و بعد استارت بازی اما توی گرافیک مشکل دارم گرافیک بازی شبیه سایه روشن است کاراکترها تمام بدنشان حجم شون مشخص اما فقط یک رنگ داره محیط بازی هم همین طوره نمی دونم مشکل از کجاست فقط این گیم مشکل داره

mehdy.z
15-12-2009, 01:36
کار نمیکنه اقا جان!لینکش پولیه!من نمیدونم پس بقیه چطور بازی رو نصب کردن!راهی داره بدون steam نصبش کرد؟همونطور که
گفتم توی دی وی دی های بازی فایلهای با پسوند sid هستن و فایل نصب steam!که بعد از نصب و اپدیت اینترنتی steam برای نصب بازی نیاز به activation code هست!یکی منو راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!1
ایمدوارم این سریال جواب بده مطمئن نیستم:

با سلام
من امروز بازی Divinity II - Ego Draconis را گرفتم تقربا شبیه بازی دراگون ایج است اما توی بازی مشکل دارم بعد نصب وقتی وارد بازی میشم دموی بازی میاید و بعد استارت بازی اما توی گرافیک مشکل دارم گرافیک بازی شبیه سایه روشن است کاراکترها تمام بدنشان حجم شون مشخص اما فقط یک رنگ داره محیط بازی هم همین طوره نمی دونم مشکل از کجاست فقط این گیم مشکل داره

ممکنه از گرافیکت باشه مشخصات کامل سیستمت رو هم بگذار...

UP-SNAKE
15-12-2009, 10:17
سلام بچه ها من بازی رو هم تو 7 ريختم هم تو ويستا ولی وقتی روش کليک ميکنم و آيکون dirt 2 مياد (صفحه سياه) يهو ميپره بيرون مشکل از کجاس؟ directx ش رو هم ريختم

lordspeed
15-12-2009, 11:17
درایور مودمت رو remove کن

UP-SNAKE
15-12-2009, 15:19
اينجوری که خيلی ستمه راه ديگه ای نيست؟ remove يا disable؟

lordspeed
15-12-2009, 17:13
نه بعضی از بازیها با درایو مودم مشکل دارن

aghaferi2006
15-12-2009, 17:21
آقا من تو fifa manager 2010 نمی تونم staff استخدام کنم پول هم تو قسمت salary زیاد دارم ولی هی اینو میگه
your salary budget is too low to sign this assistant
(پچ 1و2 و کرکها رو هم نصب کردم)

Captain MacMillan
15-12-2009, 18:55
من هنگام نصب بازی Left 4 Dead 2 در DVD 1 در Data6.cab به ارور بر می خورم . چگونه این مشکل رو حل کنم ؟

Captain MacMillan
15-12-2009, 19:52
کسی نیست این مشکل رو حل کنه ؟!؟! DVD فروشگاه خرابه !

lordspeed
15-12-2009, 23:32
چه اروری میده ؟

اسباب بازی
16-12-2009, 00:17
با سلام خدمت تمام دوستان

مشکلی در بازی Call Of Duty 6 برای من پیش آمده که موقع اجرای بازی به چنین پیغامی بر میخورم و نمی توانم وارد بازی بشوم و بازی را اجرا کنم ، لطفاً راهنمایی بفرمائید اینجانب را ، واقعاً خسته شدم ، از چند نفری هم پرسیدم ولی نتوانسته اند کاری بکنند . با تشکر از تمامی دوستان و مدیران سایت

پیغام خطای بازی

----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
ERROR: unable to load eq filter.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 640 x 480 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile patch
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha

Error during initialization:
Couldn't create a 1024 x 2048 render target surface: Wrong texture format

اسباب بازی
16-12-2009, 00:21
با سلام خدمت همه دوستان

مشکلی در بازی Call Of Duty 6 دارم که موقع اجرای بازی به پیغام خطایی بر می خورم و نمی توانم وارد بازی بشم و بازی را اجرا کنم ، خواهشاً اینجانب را راهنمایی بفرمائید که چگونه بازی را اجرا نمایم ، لطفاً کمک کنید باتشکر از همه دوستان و مدیران سایت

پیغام خطای بازی

----- R_Init -----
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Loading fastfile patch
Loading fastfile ui
Loading fastfile common

reza76622201
16-12-2009, 09:01
سلام دوستان.
مي خواستم ببينم از دوستان کسي مي دونه چجور ميشه مشکل عدم احراي Max Payne (منظور بنده همون اولين ورژن اين بازي بود که تحت ويندوز 98 و ايکس پي اجرا ميشد(به قول معروف مکس پين 1)) رو روي کارتهاي گرافيک جديد مثل GTS250 و سيستم عاملهايي مثل ويندوز 7 و ويستا حل کرد.
اگر کسي بتونه کمکم کنه واقعا ممنون ميشم.
منتظرم.

اسباب بازی
16-12-2009, 10:13
با سلام بنده مشکلی در اجرای بازی Call Of Duty 6 را دارم و با چنین پیغامی مواجه میشم ، خواهشاً لطف کنید کمک کنید اینجانب را ! با تشکر از تمامی دوستان

----- R_Init -----
Loading fastfile patch
Loading fastfile ui
Loading fastfile common

UP-SNAKE
16-12-2009, 11:03
اينجوری که خيلی ستمه راه ديگه ای نيست؟ remove يا disable؟

:19::19::19::19::19::19:

mehdy.z
16-12-2009, 11:34
با سلام بنده مشکلی در اجرای بازی Call Of Duty 6 را دارم و با چنین پیغامی مواجه میشم ، خواهشاً لطف کنید کمک کنید اینجانب را ! با تشکر از تمامی دوستان

----- R_Init -----
Loading fastfile patch
Loading fastfile ui
Loading fastfile common

شما اگه یه بار هم پست بدی دوستان متوجه میشند:13:لطفا صبر کنید اگه کسی بلد باشه حتما جوابتون رو میده:20:
ولی هر دوی شما

:19::19::19::19::19::19:
طبق این پست عمل کنید:

mahpesar
16-12-2009, 12:14
سلام دوستان.
مي خواستم ببينم از دوستان کسي مي دونه چجور ميشه مشکل عدم احراي Max Payne (منظور بنده همون اولين ورژن اين بازي بود که تحت ويندوز 98 و ايکس پي اجرا ميشد(به قول معروف مکس پين 1)) رو روي کارتهاي گرافيک جديد مثل GTS250 و سيستم عاملهايي مثل ويندوز 7 و ويستا حل کرد.
اگر کسي بتونه کمکم کنه واقعا ممنون ميشم.
منتظرم.
ببینید این پست ممکنه بهتون کمک کنه....

ولی بهتره در xp اجرا کنی..........

اسباب بازی
16-12-2009, 12:18
با سلام مجدد ، و شرمنده روی شما که پست هایم رو چندین بار تکرار کردم

این دستوری که شما دادین عمل نکرد همچنان همان خطا را میده ، به نظر شما چه باید بکنم

بازی همچنان اجرا نمیشه

اسباب بازی
16-12-2009, 12:22
با سلام شما و دوستان ، ببخشید که پست های تکراری و زیادی زدم ، اخه بازی رو هر کاری می کردم اجرا نمیشد اعصابم به هم ریخته بود ، شرمنده همه دوستان

دوست عزیز دستوری که دادی اجرا کردم ، اما عمل نکرد و همچنان همان پیغام رو میده ، تو ویندوز ویستا هستم

قبلاً هم شماره قبلی کال آف رو تو همین ویندوز بازی کردم اجرا شد

اما این کال آف جدید زیاد اذیت می کنه ، به نظر شما چه باید کرد

لطفاً کمک کنید

123list
16-12-2009, 15:18
با سلام
مشکل من حل شد دی وی دی ها را عوض کردم بازی را دوباره نصب کردم و مشکل حل شد
بازی Divinity II - Ego Draconis

Captain MacMillan
16-12-2009, 16:17
Error Cycle Redunecy Check ، هنگام Copy کردن هم همین ارور رو می ده .

mehdy.z
16-12-2009, 18:39
با سلام شما و دوستان ، ببخشید که پست های تکراری و زیادی زدم ، اخه بازی رو هر کاری می کردم اجرا نمیشد اعصابم به هم ریخته بود ، شرمنده همه دوستان

دوست عزیز دستوری که دادی اجرا کردم ، اما عمل نکرد و همچنان همان پیغام رو میده ، تو ویندوز ویستا هستم

لطفاً کمک کنید
پش مشخصات کامل سیستمت رو بگذار....

aban366
17-12-2009, 23:45
سلام
دوستان نمیدونستم این سوالم رو کجا بپرسم اگه اشتباه مطرح کردم شرمنده
من مجله بازی رایانه رو که دی وی دی هم داره گرفتم که توش تریلر چندتا بازی بود که دوتاش به دردم میخوره اما نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم طبق راهنماش تریلر رو اجرا کردم و وارد بازی شدم و در منوی اصلیF1 رو زدم و اکتیو شد و وارد بازی شدم اما از اینجا به بعد رو نمیدونم چیکار کنم و چی رو بزنم چون هم جونم کم میشه هم سلاح هام همونان
ممنون میشم کمکم کنین دوتا بازی که تریلرش رو دارم و میخوام استفاده کنم:
resident evil5و wolfenstionجدید

KING_DESIGNER
18-12-2009, 09:28
سلام به همه
من عاشق بازیهای مانند call of duty هستم از اونجایی که الان سیستمم قدیمی هست فقط نسخه مربوط به جنگ جهانی دوم رو بازی کردم و در حال حاضر در حال تیهه یک سیستم چهارهسته ای هستم
میخوام جنگ عراقش رو بخرم و همون رو بازی کنم بازیهایی از این دست مثل بتلفیلد و کانتر استریک و... رو خیلی دوس دارم همچنین need for speed ولی در کل زیاد وقت برای بازی نمیزارم همین که بتونم این چهارتا رو اجرا کنم کافیهو ورژن های بعدیش که ارائه میشه
حالا یه سئوال
آیا تمام بازیهای بالا در ویندوز 7 اجرا میشوند ؟ توی شبکه نمیخوام بازی کنم همون ویندوز 7 چون مجیط کاریم اونجاست
سیستم مورد نظر من اینه ببینید با این سیتسم به مشکل نمیخورم در کل نظرتون برای اجرای بازهای بالا چیه که به مشکل نخورم
مرسی
cpu 940 amd phenumII
VGA 4670 512mb / or 1 gig معلوم نیست یک گیگ بگیرم یا 512 چون باید کراس کنم
رم 2 گیگ DDR3 buss 1333
مرسی متشکرم:11:

Leon-117
18-12-2009, 11:35
سلام.من بازي dirt 2 رو اجرا مي كنم اما وقتي از يه مسابقه بر ميگردم بازي هنگ ميكنه.مشكلش چيه؟
درايور گرافيك و.. هم آپديت هست.

aban366
18-12-2009, 11:59
سلام به همه
من عاشق بازیهای مانند call of duty هستم از اونجایی که الان سیستمم قدیمی هست فقط نسخه مربوط به جنگ جهانی دوم رو بازی کردم و در حال حاضر در حال تیهه یک سیستم چهارهسته ای هستم
میخوام جنگ عراقش رو بخرم و همون رو بازی کنم بازیهایی از این دست مثل بتلفیلد و کانتر استریک و... رو خیلی دوس دارم همچنین need for speed ولی در کل زیاد وقت برای بازی نمیزارم همین که بتونم این چهارتا رو اجرا کنم کافیهو ورژن های بعدیش که ارائه میشه
حالا یه سئوال
آیا تمام بازیهای بالا در ویندوز 7 اجرا میشوند ؟ توی شبکه نمیخوام بازی کنم همون ویندوز 7 چون مجیط کاریم اونجاست
سیستم مورد نظر من اینه ببینید با این سیتسم به مشکل نمیخورم در کل نظرتون برای اجرای بازهای بالا چیه که به مشکل نخورم
مرسی
cpu 940 amd phenumII
VGA 4670 512mb / or 1 gig معلوم نیست یک گیگ بگیرم یا 512 چون باید کراس کنم
رم 2 گیگ DDR3 buss 1333
مرسی متشکرم:11:

دوست عزیز من دقیقا همین سیستم رو دارم با رم 4 گیگ DDR3 ولی چون مانیتورم 22700 سامسونگه کارتم (4670 یک گیگ) جوابگوی او کیفیت بالا نیست چند تا پیشنهاد میکنم
1- 4890 بخر که خیلی اینده نگرانه تره
2- پاورت حداقل 585 باشه که بعدا برا ارتقا دوباره کاری نکنی
3- بجا 945 میتونی 955 یا 965 بگیری که 955 حدود 15 تومان قیمتش گرونتره ولی 965 رو نمیدونم
البته با همین سیستمم بازی ها راحت اجرا میشه جون 945 خیلی عالیه
من که فتوشاپم کار میکنم خیلی خیلی راضیم

t_ig_r
18-12-2009, 13:05
سلام
من برای بازی dark sector پچ و 1 ترینر خوب و قوی می خام چون ماله خودم منو از گیم میندازه بیرون

MAHDIAGENT47
18-12-2009, 14:15
سلام.من بازي dirt 2 رو اجرا مي كنم اما وقتي از يه مسابقه بر ميگردم بازي هنگ ميكنه.مشكلش چيه؟
درايور گرافيك و.. هم آپديت هست.
تو بازي مشكلي نداري افت فريمي چيزي :19:

Leon-117
18-12-2009, 15:30
تو بازي مشكلي نداري افت فريمي چيزي :19:
نه هيچي.بعد از اولين مسابقه كه ميخواد بياد ت. منو ها هنگ ميكنه.

KING_DESIGNER
18-12-2009, 17:01
دوست عزیز من دقیقا همین سیستم رو دارم با رم 4 گیگ DDR3 ولی چون مانیتورم 22700 سامسونگه کارتم (4670 یک گیگ) جوابگوی او کیفیت بالا نیست چند تا پیشنهاد میکنم
1- 4890 بخر که خیلی اینده نگرانه تره
2- پاورت حداقل 585 باشه که بعدا برا ارتقا دوباره کاری نکنی
3- بجا 945 میتونی 955 یا 965 بگیری که 955 حدود 15 تومان قیمتش گرونتره ولی 965 رو نمیدونم
البته با همین سیستمم بازی ها راحت اجرا میشه جون 945 خیلی عالیه
من که فتوشاپم کار میکنم خیلی خیلی راضیم

سلام
اتفاقا منم میخوام 2 گیگ بعدا بندازم روش :31: چه حسن تصادفی :31:
آقا حالا که فتوشاپ کارمیکنی خیلی کمکم کردی :31:
چون اگه امضامو نگاه کنی میبینی که منم سیستم رو برای گرافیک میخوام ولی گاهی اوقات بدم نمیاد بازی کنم البته با این سیستم فعلی که کانتر فقط بازی میکنم و call of duty نسخه دو و نید فور اسپید با کیفیت پایین کارتم 128 هست
واسه همین تصمیم گرفتم سیستممو عوض کنم تا هم بتونم یه خورده با فتوشاپ4 کل کل کنم:21:و هم یه خورده از بازیهای جدید لذت ببریم چون سرعت اجرای فتوشاپ 4 خیلی کمه و کنده برای سیستم شما چه طوریه ؟؟ همین طوره یا سرعتش بیشتر شده ؟ برای من الان فتوشاپ 3 خیلی خوب اجرا میشه و محیطش بهتر و دلنشین تر شده ولی اینترفیس فتوشاپ 4 خیلیبهتره و همونطور که میدونی 3D هم بهش اضافه شده که من باید حتما باهاش کار کنم واسه همین یه تست ازش بگیر ببین چقدر سرعت داره !! کمبورد سرعت داره یا نه ؟؟
بودجه ام برای خرید این سیستم خیلی کمه و روی این حساب خیلی دارم با حساسیت سیستم جمع میکنم
ولی با توجه به قیمت قطعاتی که گفتی من ناچارا باز هم باید همون سیستمی که گفتم رو جمع کنم چون محدودیت بودجه دارم فقط یه لطفی بکن هم رده قطعات بالا چندتا قطعه معرفی کن مثلا 4890 بالای 250 تومن قیمت داره نمیتونم و همچنین پاوری که معرفی کردی خیلی قیمت بالاست :19: نمیتونم اینقدر بپردازم فقط تا همون حدی که بودجه گذاشتم برای پاور 30 تومن بیشتر هزینه نمیکنم فقط کارت گرافیکه که تا 100 میتونم هزینه کنم یکی از دوستام که توی هلند هست و رشته سخت افزار میخونه بهم گفت 4670 بگیر یه عمر راحتی :8: منم روی حساب اون گفتم :5: حالا به نظرت چیکار کنیم ؟
cpu رو میتونم افزایش بدم تا ده تومنش مشکلی نیست جهنم ما این همه افتادیم ده تومن هم ضرر بلک ادیشن میخریم :31:
برای ماه دیگه هم میخوام 2 گیگ دیگه اضافه کنم چطوره ؟؟:31:

چون اساس انتخاب قطعات این سیستم بر اساس بنچمارکهای سایتهای سخت افزاری بوده واسه همین تجربه کار با این سیستم رو نداشتم اگه نتیجه تستهای خودتو بزاری ممنون میشم چون تو همین سیستم رو خریدی و داری ازش استفاده میکنی
پس لطف کن این تست ها رو مردونه بگیر که من بدونم پولی که میدم به دور ریخته نمیشه :41:
تست ها ( سرعت لود انتخاب براش های سایز بزرگ در فتوشاپ ( چقدر زمان میبره یک براش سایز 2000 رو انتخاب کنی و ازش استفاده کنی ؟؟ من 2000 تا فونت لاتین و فارسی دارم چقدر طول میکشه که از لیست فونتها پیش نمایش فونتها رو ببینیم ؟ یک فایل داریم به اندازه کاغذ A3 به همراه 50 تا لایه چقدر طول میکشه import کنه ؟)

سرعت رندر در ساخت یک فایل ویدئویی ( چقدر طول میکشه که بیست دقیقه کلیپ که با فلش و یا هر نرم افزار ادیتور دیگه ساختی رو اکسپورت کنی فقط خروجی گرفتنش مهمه ببین چقدر طول میکشه مثلا یه ویدئو میتونی کنورت کنی که 20 دقیقه باشه ؟/) میخوام فرقشو با این سیستمی که دارم بفهمم !!

سرعت اجرای بازیها ( بازیهای call of duty . need for speed , batelfild , counter ( رو با چه میزان از جزییات میبینی medium یا high یا low ???
و یه چیز دیگه این کارت گرافیک تا چندسال دیگه رو ساپورت میکنه ؟؟ کراس فایر هم میشه ؟؟ یا نمیشه ؟؟ چون دوستان میگن که نیمشه ولی خود کارت گرافیک توی سایت AMD نوشته که میشه من کلی زیر و روش کردم
ولی دوستان میگویند که نمیشه
میخوام بدونم این سیستمی که داری چقدر از نیازهاتو برآورده میکنه چون دقیقا من میخوام همین تست ها رو روز اول بگیرم دیگه دچار دردسر نشم هرچند که خودم روز اول این تستها رو میگیرم ولی اگه محبت کنی و این تستها رو بگیری من یه دنیا ازت سپاسگذار میشم . ( خودمم روز اول میگیرم ولی خوب اون موقع دیگه فطعات رو خریدم امکان تعویضش نیست :41: ))

قطعاتی که میخوام بگیرم
کیس = معمولی زیر $20 تومن :31:
پاور =$ 30 گرین
مینبورد = c45
cpu =945 amd
hard = 500
ram 2GB DDR3
VGA =4670 ATI 512
دارم monitor = c1931 samsong
Sound= Creative دارم

نتیجه اون تست هایی رو که گفتم میتونی هم اینجا و هم میتونی توی تاپیک خودم بزنی

مرسی مرسی مرسی:31:
راستی DirectX11 که کارتهای جدید ساپورت میکنن خیلی برای بازیها مهمه ؟؟ ممکنه 4670 رو برای سال بعد کنار بزارن و دیگه هیچ وقت نشه بازی کرد ؟؟ یعنی دیگه این کارتها 4670 قدیمی محصوب میشن ؟؟:41: من کلا استفاده ام فقط گرافیک و بازیه و وبگردی پس یه حالی بده ببین چیکار میکنی :20:

H&H
18-12-2009, 17:03
بازی3 fallout ورژن1.0.0.12 رو نصب کردم وقتی میرم توبازی هنوز صفحه اول نیومده ارور میده میپره بیرون. از نظر سیستم هم مشکلی ندارم.کمک کنید

M A X I M U M
18-12-2009, 17:08
خب مشخصات سيستم و Dx و درايور كارت گرافيكت بروزه ؟

aramesh_61
18-12-2009, 17:27
سلام
من یه مشکل با بازی far cry 2 دارم اونم اینه که این بازیو رو ultra high نمیتونم بازی کنم، با اینکه افت فرم ندارم و fps حدود 40 هست ولی بازم بازی تیک میزنه، درایوره کارت گرافیکم وزژن 9.11 هستش و hotfix ati رو هم نصب کردم ولی بازم درست نشد. مشخصات سیستمم اینه:

cpu: amd phenum II x4 810 2.6 4mb
graphic: ati radeon 4890 1gb ddr5
ram: 4 gig ddr3 bus 1333
win 7 64 bit ultimate

کسی میتونه کمکم کنه؟

R.P.G
18-12-2009, 17:33
سلام
من یه مشکل با بازی far cry 2 دارم اونم اینه که این بازیو رو ultra high نمیتونم بازی کنم، با اینکه افت فرم ندارم و fps حدود 40 هست ولی بازم بازی تیک میزنه، درایوره کارت گرافیکم وزژن 9.11 هستش و hotfix ati رو هم نصب کردم ولی بازم درست نشد. مشخصات سیستمم اینه:

cpu: amd phenum II x4 810 2.6 4mb
graphic: ati radeon 4890 1gb ddr5
ram: 4 gig ddr3 bus 1333
win 7 64 bit ultimate

کسی میتونه کمکم کنه؟

من فکر کنم مشکل از ویندوزتون هست.
آخه منم تا چند روز پیش با یه سری از بازی ها همچین مشکلایی داشتم.

Sha7ab
18-12-2009, 19:18
من اوتار رو دانلود کردم اما برای نصب Activition Code میخواد :( کسی میتونه کمک کنه این حقیر رو ؟ :دی

MILIN3M
18-12-2009, 21:19
من بازی The Saboteur رو دانلود کردم..اما منوها و تمام جملات بازی به زبانی غیر از انگلیسی هستند فکر کنم فرانسوی چه کار کنم؟؟ ازین سایت دانلود کردم

aban366
18-12-2009, 23:35
تست ها ( سرعت لود انتخاب براش های سایز بزرگ در فتوشاپ ( چقدر زمان میبره یک براش سایز 2000 رو انتخاب کنی و ازش استفاده کنی ؟؟ من 2000 تا فونت لاتین و فارسی دارم چقدر طول میکشه که از لیست فونتها پیش نمایش فونتها رو ببینیم ؟ یک فایل داریم به اندازه کاغذ A3 به همراه 50 تا لایه چقدر طول میکشه import کنه ؟)
دوست عزیز من 2000 فونت ندارم اما همین 700 تا 800 تا که دارم در لحظه پیش نمایشش میان؛من با سیستم قبلیم با این که بدک نبود ولی وقتی اینو گرفتم اولین تستم با فتوشاپ بود که فوق العاده بوده بخصوص در لود عکسها اونم با حجم بالا
سرعت رندر در ساخت یک فایل ویدئویی ( چقدر طول میکشه که بیست دقیقه کلیپ که با فلش و یا هر نرم افزار ادیتور دیگه ساختی رو اکسپورت کنی فقط خروجی گرفتنش مهمه ببین چقدر طول میکشه مثلا یه ویدئو میتونی کنورت کنی که 20 دقیقه باشه ؟/) میخوام فرقشو با این سیستمی که دارم بفهمم !!
کار نکردم

سرعت اجرای بازیها ( بازیهای call of duty . need for speed , batelfild , counter ( رو با چه میزان از جزییات میبینی medium یا high یا low
در بالاترین رزولیشن و در حالت high با سرعت خوبی بازی ها اجرا میشه fbs حدود 36 برا رزیدنت اویل 5
و یه چیز دیگه این کارت گرافیک تا چندسال دیگه رو ساپورت میکنه ؟؟ کراس فایر هم میشه ؟؟ یا نمیشه ؟؟ چون دوستان میگن که نیمشه ولی خود کارت گرافیک توی سایت AMD نوشته که میشه من کلی زیر و روش کردم
ولی دوستان میگویند که نمیشه[/quote]
کروس فایر رو ساپورت نمیکنه

4670 خوبه اما من شنیدم 9600 بیست درصد کارائیش بهتره اما در کل راضی کننده است 512 هم میگن چون DDR3 هستش با 1گیگش فرقی نداره
پاور منم گرین 485 واته که 54 خریدم
4890 هم اخرین قیمتم 215 بوده
رم DDR3 پاتریوت 2 گیگ 57 خریدم
اما مادربرد گیگا 780 رو دوستان معرفی کردن که دیدم گرافیکش انبرد با نظر خوده آواژنگ که تماس گرفتم 770UDH3P با سوکت AM3 گرفتم 117

ار همه دوستان شرمنده که تایپیک رو منحرف کردیم

aban366
19-12-2009, 00:12
سلام
دوستان نمیدونستم این سوالم رو کجا بپرسم اگه اشتباه مطرح کردم شرمنده
من مجله بازی رایانه رو که دی وی دی هم داره گرفتم که توش تریلر چندتا بازی بود که دوتاش به دردم میخوره اما نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم طبق راهنماش تریلر رو اجرا کردم و وارد بازی شدم و در منوی اصلیF1 رو زدم و اکتیو شد و وارد بازی شدم اما از اینجا به بعد رو نمیدونم چیکار کنم و چی رو بزنم چون هم جونم کم میشه هم سلاح هام همونان
ممنون میشم کمکم کنین دوتا بازی که تریلرش رو دارم و میخوام استفاده کنم:
resident evil5و wolfenstionجدید

دوستان یه جائی گیر کردم نمیشه کسی بگه این ترینر رو چطور استفاده کنم

mf.designing
19-12-2009, 00:17
من بازی The Saboteur رو دانلود کردم..اما منوها و تمام جملات بازی به زبانی غیر از انگلیسی هستند فکر کنم فرانسوی چه کار کنم؟؟ ازین سایت دانلود کردم
خوب شما نسخه ی غیر انگیسی رو دانلود کردید دیگه (روسی باشه به نظرم)! :دی نمیشه کاری کرد !

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 00:42
نه هيچي.بعد از اولين مسابقه كه ميخواد بياد ت. منو ها هنگ ميكنه.
احتمالا سيستمت ويروسيه
پيشنهاد من اينه كه بري به تاپيك تخصصيش ببيني كسي اين مشكلو داره يا نه:10:

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 00:46
سلام
اتفاقا منم میخوام 2 گیگ بعدا بندازم روش :31: چه حسن تصادفی :31:
آقا حالا که فتوشاپ کارمیکنی خیلی کمکم کردی :31:
چون اگه امضامو نگاه کنی میبینی که منم سیستم رو برای گرافیک میخوام ولی گاهی اوقات بدم نمیاد بازی کنم البته با این سیستم فعلی که کانتر فقط بازی میکنم و call of duty نسخه دو و نید فور اسپید با کیفیت پایین کارتم 128 هست
واسه همین تصمیم گرفتم سیستممو عوض کنم تا هم بتونم یه خورده با فتوشاپ4 کل کل کنم:21:و هم یه خورده از بازیهای جدید لذت ببریم چون سرعت اجرای فتوشاپ 4 خیلی کمه و کنده برای سیستم شما چه طوریه ؟؟ همین طوره یا سرعتش بیشتر شده ؟ برای من الان فتوشاپ 3 خیلی خوب اجرا میشه و محیطش بهتر و دلنشین تر شده ولی اینترفیس فتوشاپ 4 خیلیبهتره و همونطور که میدونی 3D هم بهش اضافه شده که من باید حتما باهاش کار کنم واسه همین یه تست ازش بگیر ببین چقدر سرعت داره !! کمبورد سرعت داره یا نه ؟؟
بودجه ام برای خرید این سیستم خیلی کمه و روی این حساب خیلی دارم با حساسیت سیستم جمع میکنم
ولی با توجه به قیمت قطعاتی که گفتی من ناچارا باز هم باید همون سیستمی که گفتم رو جمع کنم چون محدودیت بودجه دارم فقط یه لطفی بکن هم رده قطعات بالا چندتا قطعه معرفی کن مثلا 4890 بالای 250 تومن قیمت داره نمیتونم و همچنین پاوری که معرفی کردی خیلی قیمت بالاست :19: نمیتونم اینقدر بپردازم فقط تا همون حدی که بودجه گذاشتم برای پاور 30 تومن بیشتر هزینه نمیکنم فقط کارت گرافیکه که تا 100 میتونم هزینه کنم یکی از دوستام که توی هلند هست و رشته سخت افزار میخونه بهم گفت 4670 بگیر یه عمر راحتی :8: منم روی حساب اون گفتم :5: حالا به نظرت چیکار کنیم ؟
cpu رو میتونم افزایش بدم تا ده تومنش مشکلی نیست جهنم ما این همه افتادیم ده تومن هم ضرر بلک ادیشن میخریم :31:
برای ماه دیگه هم میخوام 2 گیگ دیگه اضافه کنم چطوره ؟؟:31:

چون اساس انتخاب قطعات این سیستم بر اساس بنچمارکهای سایتهای سخت افزاری بوده واسه همین تجربه کار با این سیستم رو نداشتم اگه نتیجه تستهای خودتو بزاری ممنون میشم چون تو همین سیستم رو خریدی و داری ازش استفاده میکنی
پس لطف کن این تست ها رو مردونه بگیر که من بدونم پولی که میدم به دور ریخته نمیشه :41:

سرعت اجرای بازیها ( بازیهای call of duty . need for speed , batelfild , counter ( رو با چه میزان از جزییات میبینی medium یا high یا low ???
ولی دوستان میگویند که نمیشه
میخوام بدونم این سیستمی که داری چقدر از نیازهاتو برآورده میکنه چون دقیقا من میخوام همین تست ها رو روز اول بگیرم دیگه دچار دردسر نشم هرچند که خودم روز اول این تستها رو میگیرم ولی اگه محبت کنی و این تستها رو بگیری من یه دنیا ازت سپاسگذار میشم . ( خودمم روز اول میگیرم ولی خوب اون موقع دیگه فطعات رو خریدم امکان تعویضش نیست :41: ))

قطعاتی که میخوام بگیرم
کیس = معمولی زیر $20 تومن :31:
پاور =$ 30 گرین
مینبورد = c45
cpu =945 amd
hard = 500
ram 2GB DDR3
VGA =4670 ATI 512
دارم monitor = c1931 samsong
Sound= Creative دارم

نتیجه اون تست هایی رو که گفتم میتونی هم اینجا و هم میتونی توی تاپیک خودم بزنی

مرسی مرسی مرسی:31:
راستی DirectX11 که کارتهای جدید ساپورت میکنن خیلی برای بازیها مهمه ؟؟ ممکنه 4670 رو برای سال بعد کنار بزارن و دیگه هیچ وقت نشه بازی کرد ؟؟ یعنی دیگه این کارتها 4670 قدیمی محصوب میشن ؟؟:41: من کلا استفاده ام فقط گرافیک و بازیه و وبگردی پس یه حالی بده ببین چیکار میکنی :20:
آقا اينايي كه نوشتي ربطي به اين تاپيك نداره اسپم بازي در نيار ديگه برو تو تاپيك مشاوره ... از اونجا مشورت بگير :10:

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 00:51

لطفاً کمک کنید
اگه با اين راه حل هايي كه استاد Mehdi.z به شما دادند مشكلت حل نشد بدون كه مشكلت از سيستمته :8:ا

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 00:53
سلام
من برای بازی dark sector پچ و 1 ترینر خوب و قوی می خام چون ماله خودم منو از گیم میندازه بیرون
عزيز شما بايد تو تاپيك درخاست كركو پچ و.... درخاست بدي اونجا بهتر كمكت ميكنند :10:

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 00:54
من اوتار رو دانلود کردم اما برای نصب Activition Code میخواد :( کسی میتونه کمک کنه این حقیر رو ؟ :دی
شما مشكلتو كامل بگو تا من كمكت كنم

654123
19-12-2009, 00:57
سلام دوستان
من وقتی که میخوام Dragon Age: Origins رو نصب کنم این Error رو میده
"No Supported Languages Found. Please Contact BioWare"
هم در ویندوز Xp و هم Seven همین Error رو میده. در ضمن اینم بگم که تک DVD هستش. ممنون میشم بگید که مشکل چیه.

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 01:12
سلام دوستان
من وقتی که میخوام Dragon Age: Origins رو نصب کنم این Error رو میده
"No Supported Languages Found. Please Contact BioWare"
هم در ویندوز Xp و هم Seven همین Error رو میده. در ضمن اینم بگم که تک DVD هستش. ممنون میشم بگید که مشکل چیه.
ببينم دي وي دي رامت كه سالمه ؟
يه چك بكن :5:

654123
19-12-2009, 01:21
ببينم دي وي دي رامت كه سالمه ؟
يه چك بكن :5:
آره جناب سالمه.

ravi
19-12-2009, 02:53
cod 5 رو سیستم زیر نصب کردم اما موقع اجرا این پیغامی رو که عکسشو گذاشتم میده ( البته بگم 1- dvd بازی00 سالمه چون رو دو سیستم دیگه جواب داد. 2- آخرین ورژن درایور کارت گرافیک نصب هست. )

سیستم :
e7500
4670 512
4gig رم
ep43 udsl گیگا
430 وات real

KING_DESIGNER
19-12-2009, 05:20
از همه دوستان عذرخواهی میکنیم:20::11:

reza76622201
19-12-2009, 08:55

ضمن تشکر پست رو دانلود کردم. اما وقتي پچ رو اجرا مي کني فايل MaxPayne.exe رو تغيير ميده که اونم باعث ميشه CD بخواد و اجرا نشه.
از دوستان خواهش مي کنم کمک کنن و يه راهي ارائه بدن که بازي MaxPayne V1.0 روي کارتهاي گرافيک جديد مثل GTS250 در Windows XP اجرا بشن.
خيلي ممنون مي شم.

Squall Leonhart
19-12-2009, 12:11
cod 5 رو سیستم زیر نصب کردم اما موقع اجرا این پیغامی رو که عکسشو گذاشتم میده ( البته بگم 1- dvd بازی00 سالمه چون رو دو سیستم دیگه جواب داد. 2- آخرین ورژن درایور کارت گرافیک نصب هست. )

سیستم :
e7500
4670 512
4gig رم
ep43 udsl گیگا
430 وات real

يوني مودمت رو Disable كن.
مراحل :
راست كليك روي ماي كامپيوتر
پروپرتيز
هاردور
دواس منجر
سوند، ويديو و ...
يوني مدم
راست كليك و Disable

mahpesar
19-12-2009, 17:19
ضمن تشکر پست رو دانلود کردم. اما وقتي پچ رو اجرا مي کني فايل MaxPayne.exe رو تغيير ميده که اونم باعث ميشه CD بخواد و اجرا نشه.
از دوستان خواهش مي کنم کمک کنن و يه راهي ارائه بدن که بازي MaxPayne V1.0 روي کارتهاي گرافيک جديد مثل GTS250 در Windows XP اجرا بشن.
خيلي ممنون مي شم.

ربطی به کارت گرافیک نداره ....شاید سی دیش مشکل داره .....

منم کارتم GTS 250 بازیهای قدیمی هم براحتی اجرا میکنم.....

pesar_tanha
19-12-2009, 20:35
سلام با بازی سام ماجراجو. 3 مشکل دارم
من نسخه های 1 . 2 رو بازی گردم ولی نمیدونم نسخه 3 این بازی چرا اینجوریه

اولشاین ارور رو میده
رو ایکن اصلی که کلیک میکنم SeriousSamHD
این ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و بعد از انتخاب زبان دوبار همین ارور رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و بعد از اوکی میپره بیرون
و مجبور میشم برم سراغ SamHD
بازی بالا میاد
این سه مرحله رو داره
و با انتخاب لود گیم تمامی سیو گیمهای قدیم هستش مثل اولین مرحله از نسخه 1 همین بازی
عکسها رو ببینید

واسه شما هم این داستانها وجود داره ؟؟؟

از کجا باید شروع کنیم :دی

سیستمم

cpu 3000 amd
ram 3 gig
vga 8600 GT

aramesh_61
19-12-2009, 20:48
من فکر کنم مشکل از ویندوزتون هست.
آخه منم تا چند روز پیش با یه سری از بازی ها همچین مشکلایی داشتم.

آقا ممنون درست شد. تو ویندوز xp-sp3 نصبش کردم عالی شد. عجب گرافیکی داره، خدایی خیلی خفنه

MAHDIAGENT47
19-12-2009, 23:42
يوني مودمت رو Disable كن.
مراحل :
راست كليك روي ماي كامپيوتر
پروپرتيز
هاردور
دواس منجر
سوند، ويديو و ...
يوني مدم
راست كليك و Disable
درسته تو cod 4 هم همينطور بود

reza76622201
20-12-2009, 07:21
ربطی به کارت گرافیک نداره ....شاید سی دیش مشکل داره .....

منم کارتم GTS 250 بازیهای قدیمی هم براحتی اجرا میکنم.....

اتفاقا مشکل دقيقا همينه. چون کلاک کارتهاي گرافيک جديد بالاست با برخي از بازيهاي قديمي مچ نميشه و بايد يه پچي ارائه بشه که با کلاک پايين با بازي کار کنه و اجرا کنه. اين ديگه بسته به بازي داره و برخي بازيهاي قديمي بدون مشکل ايجاد ميشن و برخي خير. CD بازي کاملا سالمه و روي کامپيوترهاي قديمي کاملا درست اجرا ميشه.
لطفا اگر راه حل سراغ نداريد پاسخهاي غيرتخصصي نديدو من بازم مشکلم رو مطرح مي کنم:

نقل قول:
نوشته شده توسط mahpesar [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کد:

خيلي ممنون مي شم.

mehdy.z
20-12-2009, 17:00
خيلي ممنون مي شم.

دوست من شما باید کرک پچ رو هم دانلود ونصب کنی(همون فایل دوم)...
در ضمن شما می تونی برای اینجور بازیها از گزینه compatibility در قسمت properies یکی از ویندوزهای قدیم مثل 98 یا xp رو انتخاب کنب در صورتی که بازی با فرمت و نوع ساختار خود ویندوز مشکلی نداشته باشه اجراش میکنه:46:

pesar_tanha
20-12-2009, 19:52
سلام وقتی رو ایکن اصلیبازی یعنی این SeriousSamHD کلیک میکنم این ارور رو میده

MAHDIAGENT47
21-12-2009, 00:35

بازي كامل نصب نشده احتمالا نسخه اي كه داري ناقصه
البته من فقط نظر مو ميگم :11:

Alimohammadi71
21-12-2009, 01:36
DirectX دوباره نصب کن

Ar@m
21-12-2009, 11:41

bebin_oon_yekio
21-12-2009, 16:15
هیچی که هیچی؟؟؟

sadra2010
21-12-2009, 17:10
آقا من gta sa رو نصب کردم میره تو بازی هنوز به منو نرسیده فرط میا از بازی بیرون

IPHONE 3g
21-12-2009, 18:52
سلام.

بازی H.A.W.X رو می خوام بنصبم وسطش ارور میده که:

لطفا کمک کنین سریع.

سیستمم بهش موخوره.:41:

M A X I M U M
21-12-2009, 21:54
I/O Error يعني اخطار در زمان انتقال اطلاعات در ورودي و خروجي
دي وي دي نصب رو خش گيري كنيد و نصب كنيد
شايد فكر كنيد دي وي دي بازيتون سالمه اما بسته به نوع دي وي رام يا رايتر اين خطاها معمولا هستند موقع نصب بازي ها

MAHDIAGENT47
21-12-2009, 23:13
دوستاني كه عكس ميزارن لطفا سايزشو كوچيك كنن اينجوري دوستاني كه دايل آپ دارند اذيت نميشن
اين دوبار:46:

javadabed
22-12-2009, 00:03
باتشكر ازاين كرك بدرد بخور.

MAHDIAGENT47
22-12-2009, 01:31
آقا من gta sa رو نصب کردم میره تو بازی هنوز به منو نرسیده فرط میا از بازی بیرون
سيستمت چيه ؟

sadra2010
22-12-2009, 14:10
قبلا نصب می شد
رم 1
گرافیک 512
هاری 500

MAHDIAGENT47
22-12-2009, 17:35
قبلا نصب می شد
رم 1
گرافیک 512
هاری 500
احتمالا زدي دي وي دي بازيو تركوندي خش گيري كن بنصب دوباره اگه نشد بايد دوباره گير بياري كه فك نكنم تو مغازه ها ديگه باشه :10:

aha2012
22-12-2009, 17:53
سلام
من بازیه avatarو گرفتم موقع نصب هی میگفت rebootکن منم 100 بارrebootکردم درست نشد
از فروشنده پرسیدم گفت باید آنتی ویروستو غیر فعال کنی تا درست شه
منم همین کارو کردم درست شد بازی هم اومد ولی با عرض پوزش رید تو کامپیوترم و همه چیزمو پاک کرد غیر از این بازیه کوفتی
حالا چیکارکنم من نزدیک 35 تا بازی و کلی برنامه رو هاردم داشتم همشون از بین رفتن.کسی هست کمک کنه تا دوباره همه ی اون چیزایی که داشتم برگرده؟؟؟؟؟یا باید دوباره ویندوز بریزم تا درست شه؟؟؟؟؟فروشنده هم کلی لعنتش کردم

Reza Azimy_RW
22-12-2009, 18:54
سلام
من بازیه avatarو گرفتم موقع نصب هی میگفت rebootکن منم 100 بارrebootکردم درست نشد
منم همین کارو کردم درست شد بازی هم اومد ولی با عرض پوزش رید تو کامپیوترم و همه چیزمو پاک کرد غیر از این بازیه کوفتی
حالا چیکارکنم من نزدیک 35 تا بازی و کلی برنامه رو هاردم داشتم همشون از بین رفتن.کسی هست کمک کنه تا دوباره همه ی اون چیزایی که داشتم برگرده؟؟؟؟؟یا باید دوباره ویندوز بریزم تا درست شه؟؟؟؟؟فروشنده هم کلی لعنتش کردم
سلام رفیق
خوب اگه کلا پاک شده بهترین برنامه برای بازیابی اطلاعات اینجور که تجربه کردم Recover4All هست . احتمالا باز ویروسی بوده . قبل از بازیابی ویروس کشتو اپدیت کن و کامپیوترتو اسکن کن . ( پیشنهاد NOD32 4 (
راستی reboot بی دلیل مربوط میشه به ناسازگاری نرم افزارها با ویندوز . ویندوزت 7 یا ویستاست ؟ اگه اینطوره روی ستاپ بازی راست کلیک کن برو روی Properties بعد برو به تب Compatibility و تیک rRun This Program ...هست فعال کن بعد OK و بعد نصب بازی
موفق باشی

aha2012
22-12-2009, 20:11
سلام رفیق
خوب اگه کلا پاک شده بهترین برنامه برای بازیابی اطلاعات اینجور که تجربه کردم Recover4All هست . احتمالا باز ویروسی بوده . قبل از بازیابی ویروس کشتو اپدیت کن و کامپیوترتو اسکن کن . ( پیشنهاد NOD32 4 (
راستی reboot بی دلیل مربوط میشه به ناسازگاری نرم افزارها با ویندوز . ویندوزت 7 یا ویستاست ؟ اگه اینطوره روی ستاپ بازی راست کلیک کن برو روی Properties بعد برو به تب Compatibility و تیک rRun This Program ...هست فعال کن بعد OK و بعد نصب بازی
موفق باشی

نه ویندوزم xp sp3هست

M A X I M U M
22-12-2009, 22:53
سلام

از نرم افزار قدرتمند Easeus استفاده كنيد
دانلود و نصب كن
خيلي راحت تمام اطلاعتت رو برمي گردونه

osta_ali
23-12-2009, 12:47
من بازي king Arthur رو نصب کردو ولي اين ارور رو ميده:

If you like this game, BUY IT!

کرک رو هم نصب کردم.
البته این ارور به محض اینکه نصب تموم شد داد.

masoud8
23-12-2009, 14:34
چرا تو ویندوز سون64بیتی PES10 نصب نمیشه؟
میگه احتمالا یه setup در حال اجراست، اونو ببندید در حالی که همچین چیزی نیست
FIFa10 نصب میشه.....

lordspeed
23-12-2009, 14:56
مشکل از ویندوز نیست من الان رو ویندوز 7 pes 2010 نصب دارم و بازی مشکلی نداره

ferdfe
23-12-2009, 16:14
بازي شطرنج Chessmaster Grandmaster Edition رو نصب كردم ولي موقع اجرا اين اخطار رو ميده !!!!!!!!!!!!

Mr.Lover
23-12-2009, 16:22
بازي شطرنج Chessmaster Grandmaster Edition رو نصب كردم ولي موقع اجرا اين اخطار رو ميده !!!!!!!!!!!!

سلام
از DirectX موجود در cd بازی استفاده کنید.:46:

ferdfe
23-12-2009, 16:26
سلام
از DirectX موجود در cd بازی استفاده کنید.:46:

اون هم نصب كردم ولي نشد !!

ali-07
23-12-2009, 17:38
d3dx9_33.dll رو دانلود كن مشكلت حل ميشه :

ferdfe
23-12-2009, 18:38
d3dx9_33.dll رو دانلود كن مشكلت حل ميشه :

عزيز دانلود كردم
وارد بازي ميشه ولي بعدش اين ارور رو ميده و از بازي مياد بيرون :19:

osta_ali
23-12-2009, 21:09
جواب منو کسی نمیدونه؟

mranger
23-12-2009, 22:03
سلام من تو نصب بازی COD MW2 مشکل دارم ...
وسط نصب DVD 2 (کلا 4 تا DVD هست) ، Error پایین میاد ...

البته اگه Ignore بزنم نصب ادامه پیدا میکنه و منوهای بازی هم میاد ...ولی توی مرحله نمیره و ارور Has stop working میده ...

Reza Azimy_RW
23-12-2009, 22:19
جواب منو کسی نمیدونه؟
اگه وقتی روی بازی کلیک میکنی این میاد 100 درصد مشکل از کرک هست .یک کرک درست و حصابی از اینترنت براش دانلود کن .

شما دی وی دی های بازیت مشکل داره که نصب نمیشه . وقتی روی اون دکمه کلیک میکنی از کپی کردن اون فایلی که نمیتونه از روی دی وی دی بخونه صرف نظر میکنه در نتیجه موقع اجرای بازی به مشکل برمیخورید . اگه خش داره دی وی دی رو با خمیر دندون بشور !

Reza Azimy_RW
23-12-2009, 22:24
چرا تو ویندوز سون64بیتی PES10 نصب نمیشه؟
میگه احتمالا یه setup در حال اجراست، اونو ببندید در حالی که همچین چیزی نیست
FIFa10 نصب میشه.....
شما روی بازی راست کلیک کن و برو به Properties و بعد تب Compatibility و تیک Run This Program رو بزن و بازی رو اجرا کن . اگه بازم او پیامو داد اول از Task Manger ( با کلید ترکیبی Ctrl+Alt+Delete باز میشه ) برو به تب Processes و روی pes2010.exe کلیک کن و اونو End Processes کن و بعد اجراش کن . اگه بازم نشد مشکل از درایورهاست یا نرم افزارهای جانبی اجرای بازیها مثل :
Microsoft .NET Framework 3.5
Microsoft Visual C++ 2005
DirectX
و ...

LeBron 1
23-12-2009, 22:33
Languageبازی رزیدینت ایویل 5 رو میتونین بگین کجاست. نصب ش که میکنم زبانش زاپنیه.

MAHDIAGENT47
24-12-2009, 00:23

البته اگه Ignore بزنم نصب ادامه پیدا میکنه و منوهای بازی هم میاد ...ولی توی مرحله نمیره و ارور Has stop working میده ...
شما نسخه ي بويز تيم رو داري لعنت به اين شركت كلاه بردار بازيه 3 دي وي ديو تو 4 دي وي دي داده دست ملت تازه مشكلم داره ميدونستي اگه بازيت نصب شه دوباره به مشكل ميخري البته اين مشكلي كه ميگم قابله حله تو صفحه ي اول تاپيك خود بازي يه سر بزن متوجه ميشي
در ضمن ارورتم از دي وي دي هاست احتمالا خش خطي شده يه خش گيري بكن :10:

mranger
24-12-2009, 09:29
شما نسخه ي بويز تيم رو داري لعنت به اين شركت كلاه بردار بازيه 3 دي وي ديو تو 4 دي وي دي داده دست ملت تازه مشكلم داره ميدونستي اگه بازيت نصب شه دوباره به مشكل ميخري البته اين مشكلي كه ميگم قابله حله تو صفحه ي اول تاپيك خود بازي يه سر بزن متوجه ميشي
در ضمن ارورتم از دي وي دي هاست احتمالا خش خطي شده يه خش گيري بكن :10:
DVD ها رو همین دیروز خریدم و حتی یه خشم روش نیست ... فکر کنم از برنامه نصبش باشه ...
منظورتون از (صفحه اول تاپیک خود بازی ) کدومه ...لطفا لینک بدبد ...
ممنون

ferdfe
24-12-2009, 09:37
عزيز دانلود كردم
وارد بازي ميشه ولي بعدش اين ارور رو ميده و از بازي مياد بيرون :19:

چرا كسي جواب منو نميده :19:

mranger
24-12-2009, 10:39
شما دی وی دی های بازیت مشکل داره که نصب نمیشه . وقتی روی اون دکمه کلیک میکنی از کپی کردن اون فایلی که نمیتونه از روی دی وی دی بخونه صرف نظر میکنه در نتیجه موقع اجرای بازی به مشکل برمیخورید . اگه خش داره دی وی دی رو با خمیر دندون بشور !
خش نداره ... وقتی Ignore میزنم و بازی رو نصب میکنم ، بازی اجرا میشه ولی New Game رو که میزنم تو لود بازی میره بیرون . ولی وقتی میرم تو انتخاب مرحله و مرحله دوم (یعنی بعد از Training )رو انتخاب میکم بزی میاد و تا مرحله 5 پیش میره ولی دوباره تو لود مرحله 6 میره بیرون ...
یه پچی ، چیزی براش ندارید ...؟ تو خود DVD یه پچ بود که کار نمیکنه ...

MAHDIAGENT47
24-12-2009, 11:32
خش نداره ... وقتی Ignore میزنم و بازی رو نصب میکنم ، بازی اجرا میشه ولی New Game رو که میزنم تو لود بازی میره بیرون . ولی وقتی میرم تو انتخاب مرحله و مرحله دوم (یعنی بعد از Training )رو انتخاب میکم بزی میاد و تا مرحله 5 پیش میره ولی دوباره تو لود مرحله 6 میره بیرون ...
یه پچی ، چیزی براش ندارید ...؟ تو خود DVD یه پچ بود که کار نمیکنه ...

منظور شما اينه كه تو act 3 نميره خوب گفتم پچش تو صفحه ي اول تاپيك خود بازي هست
اسمشم اينه پچ رفع ايراد هاي نسخه ي بويس تيم :19:

masoud8
24-12-2009, 12:38
شما روی بازی راست کلیک کن و برو به Properties و بعد تب Compatibility و تیک Run This Program رو بزن و بازی رو اجرا کن . اگه بازم او پیامو داد اول از Task Manger ( با کلید ترکیبی Ctrl+Alt+Delete باز میشه ) برو به تب Processes و روی pes2010.exe کلیک کن و اونو End Processes کن و بعد اجراش کن . اگه بازم نشد مشکل از درایورهاست یا نرم افزارهای جانبی اجرای بازیها مثل :
Microsoft .NET Framework 3.5
Microsoft Visual C++ 2005
DirectX
و ...

با تشکر اما اینارو امتحان کردم نمیشه
نرم افزارهای جانبی هم همه آخرین ورژن اند، مشکل درایور یعنی چی؟(آخه call of 5 اجرا می شه)
همین بازی روی سون32 بیتی نصب میشه

mranger
24-12-2009, 13:23
منظور شما اينه كه تو act 3 نميره خوب گفتم پچش تو صفحه ي اول تاپيك خود بازي هست
اسمشم اينه پچ رفع ايراد هاي نسخه ي بويس تيم :19:
من هرچی میگردم این پچی که شما میگید رو پیدا نمیکنم ...:41:
اگه میشه لینک بدید...:11:
ممنون

mehdy.z
24-12-2009, 13:56
Languageبازی رزیدینت ایویل 5 رو میتونین بگین کجاست. نصب ش که میکنم زبانش زاپنیه.
وقتی گزینه launcher رو میزنی که بین dx 10 و dx9.c یکی رو انتخاب کنی بالای منو گزینه language وجود داره...

DVD ها رو همین دیروز خریدم و حتی یه خشم روش نیست ... فکر کنم از برنامه نصبش باشه ...
منظورتون از (صفحه اول تاپیک خود بازی ) کدومه ...لطفا لینک بدبد ...
ممنون
حتما نباید dvd خش داشته باشه می تونه از بد رایت شدن باشه حالا شما یه امتحانی بکن از dvd یه ایمیج بگیر اگه نصب شد که هیچ وگرنه باید به فکر خریدن dvd دیگه(احتمالا از یه شرکت دیگه)باشی...
اینم پچ:

چرا كسي جواب منو نميده :19:
خوب شما مشخصات کامل سیستمت رو بگذار تا دوستان بهتر کمکت کنند...

mehdy.z
24-12-2009, 14:17
با تشکر اما اینارو امتحان کردم نمیشه
نرم افزارهای جانبی هم همه آخرین ورژن اند، مشکل درایور یعنی چی؟(آخه call of 5 اجرا می شه)
همین بازی روی سون32 بیتی نصب میشه

شما دقیقا اخطاری رو که میده بگو...

arash2006
24-12-2009, 15:30
Serious Sam HD: The First Encounter
من این بازی رو دانلود کردم ولی موقع اجر ا اصلا انگار نه انگار روی فایل exe بازی کلیک کردم کرک و هیچ چیز دیگه ای هم نداشت رو 2 تا ویندوز هم امتحان کردم
سیستمم هم
کارت گرافیک geforce 8400 512
رم 2 گیگ
مادر بورد abit 5200
آیا کار خاصی باید بکنم ؟

Left 4 Dead 2
با سلام من نسخه repack این بازی رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بصورت تکی بشم قبل از اینکه به منوی بازی برسم هنگام لودینگ میپره بیرون هیچ کرکی یا چیزی هم توش نبود ه لینک راپیدشر از هرچی نیازه یا یه لینک مستقیم اگه لطف کنید کارم راه می افته چون با دایل آپ اینجا فقط میتونم اینجوری دان کنم فایل هایی که باید دانلود کنم رو میدونم چیه سایر دوستان هم دان کردن مشکلشون حل شد ولی لینک راپید یا مستقیم میخوام ممنون

MAHDIAGENT47
24-12-2009, 23:08
Serious Sam HD: The First Encounter
من این بازی رو دانلود کردم ولی موقع اجر ا اصلا انگار نه انگار روی فایل exe بازی کلیک کردم کرک و هیچ چیز دیگه ای هم نداشت رو 2 تا ویندوز هم امتحان کردم
سیستمم هم
کارت گرافیک geforce 8400 512
رم 2 گیگ
مادر بورد abit 5200
آیا کار خاصی باید بکنم ؟

احتمالا بازيو ناقص دانلود كردي

Martanima 21
25-12-2009, 11:33
مشکل من در نص terminator salvation هست.که پس از نصب 1 صفحه میاد که روش 1 سایت داری

mohammad75
25-12-2009, 11:52
سلام
بازي cold fear رو دانلود و نصب كردم و كركش رو هم در فولدر بازي كپي كردم ولي پس از اجراي بازي و نمايش دموي آن به محض ورود براي شروع خود بازي پيغام خطاي زير رو ميده. يكبار ديگه هم بازي رو uninstall كردم و مجدد نصب كردم ولي مشكل برطرف نشد.
لطفا دوستان راهنمايي كنند.

behmin2003
25-12-2009, 12:32
سلام اساتید .
تو بازی Super.Stars.V8.Racing زمانی که تمام تنظیمات رو در لانچر انجام میدم و play رو میزنم یه لحظه صفحه ی بازی میاد و بعد هم سریع بسته میشه و هیچ اروری هم نمیده ... دوستان راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟
سیستم بنده هم اینه :
گرافیک : XfX 8600 GTX 1 GIG
سی پی یو : Intel 3.4 giga hertz
رم : 1 GIG
خیلی تشکر میکنم . دست و کیبردتون درد نکنه .
منم همین مشکل رو دارم درایور رو هم آپدیت کردم اون مشکل کارت صدا رو هم ندارم راهنمایی کنید

METZELDER
25-12-2009, 12:44
آموزش نصب call of duty 6 رو ميخواستم اگه ميشه تصويري باشه ممنونم

MAHDIAGENT47
25-12-2009, 13:03
مشکل من در نص terminator salvation هست.که پس از نصب 1 صفحه میاد که روش 1 سایت داری

شما يه عكس بزار من نسخه ي بازيتو ببينم بعد بهت بگم چي كار كني :10:

MAHDIAGENT47
25-12-2009, 13:06
منم همین مشکل رو دارم درایور رو هم آپدیت کردم اون مشکل کارت صدا رو هم ندارم راهنمایی کنید
دوستان اين مشكل نكشيدن بازي از سخت افزار :19:
شما تو تاپيك خود بازي ييه سرچي بزنيد ببينيد پچي نداره كه مشكلتون حل شه :10:

MAHDIAGENT47
25-12-2009, 13:08
سلام
بازي cold fear رو دانلود و نصب كردم و كركش رو هم در فولدر بازي كپي كردم ولي پس از اجراي بازي و نمايش دموي آن به محض ورود براي شروع خود بازي پيغام خطاي زير رو ميده. يكبار ديگه هم بازي رو uninstall كردم و مجدد نصب كردم ولي مشكل برطرف نشد.
لطفا دوستان راهنمايي كنند.

شما سيستمتو بگو فك كنم نميكشه از اين ارور كه من چيزي سر درنياوردم :18:

mohammad75
25-12-2009, 18:48
شما سيستمتو بگو فك كنم نميكشه از اين ارور كه من چيزي سر درنياوردم :18:

كارت گرافيك اينتل 256MB on board سي پي يو 1.8 گيگ و رم يك گيگ

mehdy.z
25-12-2009, 19:01
كارت گرافيك اينتل 256MB on board سي پي يو 1.8 گيگ و رم يك گيگ
با اجازه مهدی جون
شما معلوم نیست واقعا گرافیکت چیه چون گرافیک آنبرد داریم تا آنبرد(بهتر بود چیپست شمالیت رو هم میگفتی)ولی مشکل اینجاست که بعضی از بازیها با گرافیک آنبرد مشکل دارند و روش اجرا نمی شند احتمال داره مشکل ازاینجا هم باشه...

arashbi2
25-12-2009, 20:12
با سلام من بازی Serious Sam HD دیروز خریدم و بازی رو نصب کردم اما وقتی زبان رو انتخاب و لانچ رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته حتی چراغ قرمز هارد هم روشن نمیشه
این بازی رو الان رو ویندوز 7 دارم امتحان میکنم مشکلش چی هست به نظر شما؟
ایا این بازی کرک هم داره؟

mehdy.z
25-12-2009, 20:19
با سلام من بازی Serious Sam HD دیروز خریدم و بازی رو نصب کردم اما وقتی زبان رو انتخاب و لانچ رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته حتی چراغ قرمز هارد هم روشن نمیشه
این بازی رو الان رو ویندوز 7 دارم امتحان میکنم مشکلش چی هست به نظر شما؟
ایا این بازی کرک هم داره؟
یکی از دوستان صفحه قبل دقیقا مشکل تو را داشت شما هم نسخه دانلودی رو داری؟؟

hadib65
25-12-2009, 21:16
باسلام خدمت دوستان
اقا من با نصب کردن این بازی cod6 مشکل دارم سی دی بازی به صورت پارتی بود. بعد از انزیپ کردن تنها فایل اجرایش ایکنsetup بود و وقتی اجراش میکنی یه عکس از بازی با سه گزینه میاد که انیستالو که میزنی بعد از یکی دوتا نکس میره روی پلیز وات بع از یه مودت پیغام ارور :steam.exe.(mainexception):unable to load library steam.dllمیده ..مشکل کجاست

MAHDIAGENT47
25-12-2009, 23:09
باسلام خدمت دوستان
اقا من با نصب کردن این بازی cod6 مشکل دارم سی دی بازی به صورت پارتی بود. بعد از انزیپ کردن تنها فایل اجرایش ایکنsetup بود و وقتی اجراش میکنی یه عکس از بازی با سه گزینه میاد که انیستالو که میزنی بعد از یکی دوتا نکس میره روی پلیز وات بع از یه مودت پیغام ارور :steam.exe.(mainexception):unable to load library steam.dllمیده ..مشکل کجاست
من نسخه ي سي دي رو ديگه نديده بودم :46:
احتمالا بازيو يه ناوارد واست كم حجم كرده زده فايلارو تركونده :27:

HORROR
25-12-2009, 23:44
ببر پسش بده DVDخراب بهت داده!!!!!!

amirpers
26-12-2009, 04:15
دوستان ، من هوس کردم برم و MAX Payne رو برای چندمین بار بازی کنم اما مسئله اینه که این بازی در ویندوز ویستا و 7 مشکل داره. آخرین پچش رو دانلود کردم و تونستم بازی رو شروع کنم اما مسئله اینه که بازی صدا داره اما آهنگ نداره و گاهی اوقات هم صدای دیالوگها نمیاد.
می دونید چکار میشه کرد ؟

MAHDIAGENT47
26-12-2009, 11:40
دوستان ، من هوس کردم برم و MAX Payne رو برای چندمین بار بازی کنم اما مسئله اینه که این بازی در ویندوز ویستا و 7 مشکل داره. آخرین پچش رو دانلود کردم و تونستم بازی رو شروع کنم اما مسئله اینه که بازی صدا داره اما آهنگ نداره و گاهی اوقات هم صدای دیالوگها نمیاد.
می دونید چکار میشه کرد ؟
فك كنم تو بعضي ز پارتا صدا و موزيكو حذف كردن تا مثلا فشرده شه
از كجا دان كردي ؟:8:

lordspeed
26-12-2009, 12:06
می دونید چکار میشه کرد ؟

اگه از ویندوز ایکس پی استفاده می کنی این کار رو انجام بده مشکلت حل میشه

Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab
و قسمت Hardware Acceleration رو در حالت Basic قرار بدین.

worldclass
26-12-2009, 19:32
سلام
دوستان بازی رو در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی ریختم اما ارور زیر رو میده
ضمنا دایرکت ایکس 9 رو نصب کردم و فایل dll مربوطه رو هم گرفتم و تو system 32 کپی کردم

lordspeed
26-12-2009, 19:56
دیرکس بازیهای دیگه رو نصب کن

Kharg Island
26-12-2009, 20:04
دوستان سلام

من یه چند روزی هست بازی NFS SHIFT رو خریدم که نصبش کردم ، اجرا هم میشه وقتی بردمش مرحله بعد اون قسمت که باید ماشین بخره رو کاراشو انجام دادم ، رفتم برای انجام مسابقات تا خواستم به ماشین گاز بدم یه دفه از بازی اومد بیرون که پیغام همیشه دوست داشتنی ما همون Don't Send رو بهم داد.

بی زحمت راهنماییم کنید.

MAHDIAGENT47
27-12-2009, 11:43
دوستان سلام

من یه چند روزی هست بازی NFS SHIFT رو خریدم که نصبش کردم ، اجرا هم میشه وقتی بردمش مرحله بعد اون قسمت که باید ماشین بخره رو کاراشو انجام دادم ، رفتم برای انجام مسابقات تا خواستم به ماشین گاز بدم یه دفه از بازی اومد بیرون که پیغام همیشه دوست داشتنی ما همون Don't Send رو بهم داد.

بی زحمت راهنماییم کنید.
ميدونيد كه nfs سيستمه بالايي ميخاد تاراحت و بدون مشكل اجراشه
شما سيستمت چيه ؟
من خودم با
cpu e8400
vga 9400gt
2gig ram
اين سيستم تو بازي مشكل دارم :10:

lordspeed
27-12-2009, 12:14
دوستان سلام

بی زحمت راهنماییم کنید.

تنظیمات گرافیکی رو روی low قرار بده

hadib65
27-12-2009, 13:44
ببر پسش بده DVDخراب بهت داده!!!!!!

نامرد DVDخراب بود رفتم یه DVD دگه خریدم ..میگم چرا همه جا 2700 بود این یارو 2000 تومان میداد نگو که DVDهاس مشکل داشته

Hunter lord
27-12-2009, 15:21
شما سيستمت چيه ؟
من خودم با
cpu e8400
vga 9400gt
2gig ram
بهترین راه حل نصب آبدیت های جدید گرافیکی هستش .

سیستم من 8600 GT هستش و مشکلی ندارم .

البته به ویندوز هم بستگی داره .

Kharg Island
27-12-2009, 16:42
شما سيستمت چيه ؟
من خودم با
cpu e8400
vga 9400gt
2gig ram

cpu: athlon X2 5200 2.71GHz
VGA : 4890
RAM: 2GB

همه ی بازی های با گرافیک بالا رو هم بدون مشکل اجرا میکنه به غیر از این بازی.

Kharg Island
27-12-2009, 17:07
بهترین راه حل نصب آبدیت های جدید گرافیکی هستش .

سیستم من 8600 GT هستش و مشکلی ندارم .

البته به ویندوز هم بستگی داره .

ویندوز قبلیم 32bit بود که همون ارور رو میداد، چند بار هم ویندوز رو عوض کردم ولی فایده نداشت اومدم 64bit نصب کردم یعنی همین ویندوز فعلی که بازم فایده نداشت.

mehdy.z
27-12-2009, 17:33
ویندوز قبلیم 32bit بود که همون ارور رو میداد، چند بار هم ویندوز رو عوض کردم ولی فایده نداشت اومدم 64bit نصب کردم یعنی همین ویندوز فعلی که بازم فایده نداشت.
بازم با اجازه مهدی جون:31::40:
شما این سه تا کار روحتما بکن:
1-حتما nvidia physx رو نصب کن.ببین توی بازی میره یا نه...
2-اگه رفت که هیچ وگرنه روی آیکن بازی راست کلیک کن و از لیست compatibility یا window98 یا xp sp2 رو انتخاب کن ببین میره توی بازی یانه...
3-بازم اگه نرفت یه پچ برای سی پی یوهای amd اومده که ادعا میکنه بعضی از ایرادات بازی رو برای این cpu_ها برطرف میکنه توی تاپیک زیر درخواستش رو بده:

lordspeed
27-12-2009, 17:44
من روی ویندوز 7, 64 بیتی این بازی رو نصب دارم روی آخرین رزولیشن و بهترین گرافیک بازی روون روون یه بار مرحله اول رو با تنظیمات گرافیکی پایین رد کن وقتی save کرد دوباره تنظیمات گرافیکی رو ببر بالا

worldclass
28-12-2009, 19:47
سلام
دوستان بازی رو در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی ریختم اما ارور زیر رو میده
ضمنا دایرکت ایکس 9 رو نصب کردم و فایل dll مربوطه رو هم گرفتم و تو system 32 کپی کردم

دیرکس بازیهای دیگه رو نصب کن
این کار رو هم انجام دادم !

Ar@m
28-12-2009, 23:38
این کار رو هم انجام دادم !

بد نيست از اينجا دانلودش كني و توي فولدر system32 كپيش كني:

Amir Hossein
29-12-2009, 15:19
سلام
ببينم وقتي يوهو بازي ميپره بيرون دليلش چيه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAHDIAGENT47
29-12-2009, 15:30
سلام
ببينم وقتي يوهو بازي ميپره بيرون دليلش چيه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب چه بازيي
دلايلش ميتونه اينا باشه

ضعف سيستم
آنتي ويروس سيريش :31:
ويروسي بودن سيستم
و.........

Amir Hossein
29-12-2009, 16:18
خوب چه بازيي
دلايلش ميتونه اينا باشه

ضعف سيستم
آنتي ويروس سيريش :31:
ويروسي بودن سيستم
و.........

نه بابا
سيستمم خوبه
كلآ از آنتي ويروس ميام بيرون
سيستمم ويروسهم نداره
بازي رو هم پارسال يك بار تا آخر رفته بودم

13920
29-12-2009, 19:13
سلام من بازیresident evil 5 رو نصب کردم پیغام )erro6:unsupported pixel shader version detected 2.0( میده گرافیکم جی فورسه 5500 لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

amirpers
29-12-2009, 19:16
اگه از ویندوز ایکس پی استفاده می کنی این کار رو انجام بده مشکلت حل میشه

Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab
و قسمت Hardware Acceleration رو در حالت Basic قرار بدین.

دوست عزیز ، عرض کردم که از ویندوز 7 استفاده می کنم.

فك كنم تو بعضي ز پارتا صدا و موزيكو حذف كردن تا مثلا فشرده شه
از كجا دان كردي ؟
دانلود نکردم ، بلکه سی دیش رو دارم . همون سال 2001 خریده بودم. سی دی هم هیچ مشکلی نداره چون توی ویندوز XP کار می کنه.

amir raya
29-12-2009, 20:15
سلام.
من جي تي اي 4 رو نصب كردم اما موقع اجرا ارور زير رو ميده:

CAPITAN MAC
29-12-2009, 21:28
سلام
من بازی Batman: Arkham Asylum روی ویندوز ویستا نصب کردم ولی موقع اجرا این پیغام میده
SECULAUNCHER :FAILED TO START APPLICATION[9000

CAPITAN MAC
29-12-2009, 21:32

mehdy.z
29-12-2009, 22:06
سلام من بازیresident evil 5 رو نصب کردم پیغام )erro6:unsupported pixel shader version detected 2.0( میده گرافیکم جی فورسه 5500 لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

احتمالا گرافیکت نمیکشه مشخصات کامل سیستمت رو بده...

سلام.
من جي تي اي 4 رو نصب كردم اما موقع اجرا ارور زير رو ميده:
غلط نکنم یه مشکلایی از رمت میگیره!!بازم توی تاپیک مخصوص خودش بپرسی بهتر می تونن راهنماییت کنن:

سلام
من بازی Batman: Arkham Asylum روی ویندوز ویستا نصب کردم ولی موقع اجرا این پیغام میده
SECULAUNCHER :FAILED TO START APPLICATION[9000

این مشکل طبق چیزهایی که من توی سایتهای خارجی وایرانی دیدم برمیگرده به بد crack کزدن شما کرک realoded رو دانلود کن و سه تا فایل اصلیش رو بریز توی پوشه اصلی بازی فقط مطمئن شو که کامل ریخته میشه مخصوصا اگه آنتی ویروس داری حتما خاموش کن...

lordspeed
29-12-2009, 23:00

احتمالا نه صد در صد مشکل از گرافیکتونه

mehdy.z
29-12-2009, 23:35
احتمالا نه صد در صد مشکل از گرافیکتونه

بله حق با ایشونه:20:...شرمنده geforce 5500 رو ندیده بودم:31:

mehdy.z
30-12-2009, 06:21
سلام
تو رو خدا کمک کنین
اونجا که تو هلیکوپتره و هلیکوپتر سقوط میکنه
یه دفعه یه پنجره میاد مینویسه game eror,cd read
بعد بازی قفل میکنه

شما اگه نسخه 4 dvd رو داری و بازی رو به طور صحیح کرک کردی حتما این پچ رو دانلود کن:

masoud8
30-12-2009, 09:45
سلام دوستان!
موقع نصب PES10 در seven64bit این اررور رو میده:

راه حل؟

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 10:55
سلام دوستان!
موقع نصب PES10 در seven64bit این اررور رو میده:

راه حل؟

از ويندوزتون هست با xp پك 3 امتحان كنييد حل ميشه
البته فك كنم :27:

masoud8
30-12-2009, 14:14
از ويندوزتون هست با xp پك 3 امتحان كنييد حل ميشه
البته فك كنم :27:

آخه نصب xp هم رو این مدل کلی مشقت داره
می خوام ببینم مشکل کجاست و حلش کنم

hamed malekpour
30-12-2009, 14:56
كمك اين چه اروري است من را كلافه كرده
this applicaton has failed to start because d3dx9_34.dii was not found.re-instaling the applicaton may fix ths problem.

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 15:17
كمك اين چه اروري است من را كلافه كرده
this applicaton has failed to start because d3dx9_34.dii was not found.re-instaling the applicaton may fix ths problem.
از دايريكس هست فك كنم :10:

shayan5800
30-12-2009, 16:00
سلام.. ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم...اخه جای دیگه تاپیک مخصوص پیدا نکردم....دوستان یه برنامه میخوام واسه اینکه frame rate توی بازی رو نشون بده..fraps 3.03 رو از سایت download.com گرفتم ولی انگار خراب بود..

hamed malekpour
30-12-2009, 16:05
يعني چه من الان بايد چي كار كنم؟

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 16:48
يعني چه من الان بايد چي كار كنم؟
الان بايد دايريكس جديد نصب كني ديگه تو چه بازيي مشكل داري دايريكس خود بازي رو بريز :10::40:

hamed malekpour
30-12-2009, 18:35
دايركس چيه بايد از كجا دايركس را گير بياورم الان تو بازي نيد فور اسپيد اندر كاور اين مشكل را دارم؟

mehdy.z
30-12-2009, 19:35
دايركس چيه بايد از كجا دايركس را گير بياورم الان تو بازي نيد فور اسپيد اندر كاور اين مشكل را دارم؟
اول از همه توی dvd بازی هست اونو نصب کن...
ثانیا اگه جواب نداد اینو دانلود کن:

ثالثا بازم اگه کار نکرد مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...

Mr.Lover
30-12-2009, 19:44

سلام
دايركس = DirectX
اکثراً این برنامه همراه با CD یا DVD بازی هست.
شما یک جستجو در CD/DVD انجام بده راحت پیدا می شه.
اگر خواستی دانلود کنی (که متاسفانه حجم بالایی هم داره!) به لینک پایین مراجعه کنید:
103.26MB| DirectX 9.0c

CAPITAN MAC
30-12-2009, 19:53
این مشکل طبق چیزهایی که من توی سایتهای خارجی وایرانی دیدم برمیگرده به بد crack کزدن شما کرک realoded رو دانلود کن و سه تا فایل اصلیش رو بریز توی پوشه اصلی بازی فقط مطمئن شو که کامل ریخته میشه مخصوصا اگه آنتی ویروس داری حتما خاموش کن...[/QUOTE]

میشود لینک این کرک بگذاری لطفا از ریپیدشیر نباشه

arashbi2
30-12-2009, 20:58
یکی از دوستان صفحه قبل دقیقا مشکل تو را داشت شما هم نسخه دانلودی رو داری؟؟
نه من خریدم بازی sam hdولی جالب این هست که وقتی دی وی دی رو بردم خونه دوستم بازی رو نصب کرد اجرا شد حالا به نظر شما مشکل از چیه کامپوتر من هست که حتی بازی ارورهم نمیده و هارد هم کار نمیکنه؟

MAHDIAGENT47
30-12-2009, 22:32
میشود لینک این کرک بگذاری لطفا از ریپیدشیر نباشه

بفرما خيالت راحت دان ميشه كله بچه ها از همين لينك دان كردند بدون مشكل :10:

به بریتنی در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رای بدید تا بهترین بشه

از بريتني نگيد خاهشا كه حالم ......:2: