PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

omid960
25-07-2009, 23:11
خوب عزيز جان اگه بازي مال شركت تيكن باشه احتياج به كرك هست شما درخواست كرك كن تو تاپيك كرك فك كنم مشكلت حله هرچند سيستمت خيلي ضعيفه
سلام کرک را هم گرفتم . ولی درست نشد . فکر نکنم اشکال از کرک باشه. نمیدونید باید چکار کنم

dremad
25-07-2009, 23:13
سلام د.ستان من دیروز بازی bionic comando رو گرفتم اما بعد از نصب و پس از کلیک رو ایکن برنامه این error رو میده :
windows cannot access specified device path or file you may not have the appropriate permissions to access the items

چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟ دارم در حسرت میمیرم ؟؟؟!!!

Mohammad_222
26-07-2009, 08:48
من بازی Grande Age Rome رو گرفتم نصب کردم یه بازم باهاش بازی کردم (دیشب)
ولی امروز صبح دیدم Eror زیر رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

titanium_zarin
26-07-2009, 11:08
سلام.
میخواستم بدونم استفاده از دایرکس 10 شرطی چیزی داره؟؟؟؟منظورم از نظر سخت افزاری هست؟؟؟

ویندوز من xp sp2 هست.میشه رو این ویندوز نصب کرد؟؟؟؟میشه لینک بدین؟؟؟

بازی هایی که با 9 اجرا میشدن با 10 به مشکل نمیخورن؟؟؟

adac_data
26-07-2009, 11:17
شما برنامه net framwork 3.5 رانصب كنيد ديگه ارور نميده و مشكلتون حل ميشه .البته منم اين مشكلو با يه بازي ديگه داشتم كه حل شد بعد نصب اين نرم افزار

amin.t_71
26-07-2009, 11:20
سلام.
میخواستم بدونم استفاده از دایرکس 10 شرطی چیزی داره؟؟؟؟منظورم از نظر سخت افزاری هست؟؟؟

برای استتفاده از دایرکس 10 باید کارت گرافیکت از اون پشتیبانی کنه که فکر کنم از مدل 8500 به بالا باشه.
دایرکس 10 در ویندوز ویستا هست ولی اگه میخواید تو ایکس پی نصب کنید می تونید از لینک زیر دریافت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم فایل هم 6.5 مگ هست
بازی های دایرکس 9 با 10 هم اجرا میشن و مشکلی ندارن:31:

adac_data
26-07-2009, 11:24
سلام.

بايد كارت گرافيك شما دايركس 10 رو ساپورت كنه و اگه اينطور نباشه و شما نصب كنيد هيچ فرقي با ورژن 9 نميكنه و همون كارها و وظايف رو انجام ميده حتي شايد ناقص هم انجام بده.و اينكه با كليه نسخه هاي ويندوز xp مشكل نداره
در مورد بازي هايي كه با 9 يا 10 اجرا ميشه داخل دايركتوري بازي در information يا radme اطلاعات كامل در مورد بازي داره

smafia
26-07-2009, 12:56
من در بازی هایی که برنامه xlive دارند مشکل قفلی شدن بعد از چند دقیقه داریم

سیستمم این هست

windows xp sp3
vido 9600 gso 1gb
ram 4gig dual chanel
cpu amd phnom 8960

icelove
26-07-2009, 13:26
باعرض سلام.من بازی The God Father II رو گرفتم و نصبش کردم ولی وقتی میخوام اجراش کنم این ارورر رو میده.لطفا راهنمایی کنید

(This application has failed to start because d3dx9_40.dl was not found.Re-installing the application may fix this problem)

Captain MacMillan
26-07-2009, 13:28
دوستان من تازگی ها در بازی COD4 MP لگ سیستمی می گیرم ! تا حالا هیچ وقت این اتفاق نیفتاده بود و سیستمم هم برای بازی بالاست . اولش که وارد بازی میشم مشکلی نداره ، ولی بعدش هر 3 ثانیه تیک های شدید میاد ( فقط در مورد این بازی این اتفاق می افته ) !

mehdy.z
26-07-2009, 16:27
دوستان من تازگی ها در بازی COD4 MP لگ سیستمی می گیرم ! تا حالا هیچ وقت این اتفاق نیفتاده بود و سیستمم هم برای بازی بالاست . اولش که وارد بازی میشم مشکلی نداره ، ولی بعدش هر 3 ثانیه تیک های شدید میاد ( فقط در مورد این بازی این اتفاق می افته ) !
مشخصات کامل سیستمت رو بگو...

M . Sayid
27-07-2009, 10:22
سلام

دوستان کمک فوری!!!!!!!!!

با بازی هایی که با برنامه Microsoft Games For Windows کار می کنند مشکل پیدا کردم

همونطوری که می دونید توی این جور بازی ها باید تو پروفایلی که ساختب با زدن دکمه Home که همون اول زیرنویس می کنه تو بازی ساین این بشی
اما حالا زدن دکمه رو زیر نویس نمی کنه و انگار که پروفایلی نساختی دکمه رو هم که فشار میدم هیچ اتفاقی نمی افته...
اون برنامه رو دوباره نصب کردم هیچ تغییری ایجاد نشد...

کمک...

bornsaeid
27-07-2009, 10:37

توی vista برو به:
control panel/harware and soun/sound/speakers /advace و سپس default format رو روی studio quality)24bit,48000hz) قرار بده.

توی xp برو به:
my computer/view system info/hardware/device manager/sound video,game controller وسپس disable unimodem half deplux audio device

فقط اینو بگم این گزینه ها توی همه سیستم ها وجود نداره...
حل مشکل :
عزیز باید بری از device manager مودم رو unistal کنی مشکلت حل میشه

smafia
27-07-2009, 12:03
اگر کسی جواب مرا بدهد خوش حال می شویم خیلی تو کف هستم thank you

sandbad_behnam
27-07-2009, 12:08
من بازی GTAIV رو نصب کردم اما به محض ورود ERROR:DD3D50رو میده DRIECTX 9.0 رو هم نصب کردم اما بازم همین ارور رو میده چی کار کنم این مشکل حل بشه؟ با تشکر

icelove
27-07-2009, 12:19
خودم فهمیدم.directX خراب بود یدونه دیگه نصب کردم درست شد

mehdy.z
27-07-2009, 12:56
سلام

دوستان کمک فوری!!!!!!!!!

با بازی هایی که با برنامه Microsoft Games For Windows کار می کنند مشکل پیدا کردم

همونطوری که می دونید توی این جور بازی ها باید تو پروفایلی که ساختب با زدن دکمه Home که همون اول زیرنویس می کنه تو بازی ساین این بشی
اما حالا زدن دکمه رو زیر نویس نمی کنه و انگار که پروفایلی نساختی دکمه رو هم که فشار میدم هیچ اتفاقی نمی افته...
اون برنامه رو دوباره نصب کردم هیچ تغییری ایجاد نشد...

کمک...
اگه منظورت fuel هست منم دقیقا همین مشکل رو داشتم ولی با تعویض کرک مشکلم حل شد :

البته یه پچی هم براش ارائه شده که میگند کارت رو راه میندازه:

در مورد بقیه بازیها هم احتمالا با یه همچین کاری می تونی مشکلت رو حل کنی فقط باید به تاپیک بازی یه سری بزنی...

ALt3rnA
27-07-2009, 14:09
به تاپیک بازگشتم جهت امداد رسانی

فقط لازمه یه چند نکته رو بگم .
خواهشا در هنگام زدن پست دقت کنید .
1- مشخصات سیستم رو کاملا بگید .
مثلا در صورتی که کارت گرافیکو خواستید بگید نگید که کارت گرافیک من مثلا 1 گیگه
باید بگید : کارت گرافیک من جیفورس 8800 GTX هست .

2- تاریخ درایور های مهمو مثل گرافیک بگید همیشه

3- اسم و ورژن بازی رو بطور کامل ذکر کنید خواهشا . مثلا بجای اینکه بگید من در بازی STrongHold مشکل دارم باید بگید : من در بازی StrongHold v 1.2.3 مشکل دارم .

4- تمامی پچ ها و ترینر ها و اضافاتی رو که روی بازی ریختید رو بنویسید

5- اسم سازنده ی کرکی رو که ازش استفاده میکنید رو بگید

هر چی بیشتر نکات بالا رو رعایت کنید سریعتر به جواب میرسید و مشکلتون حل میشه.
----
قبل ازینکه در تاپیک درخواست کمک کنید و برای اینکه کارتون زودتر راه بیوفته دقت کنید که :
1- کرک بازی میتونه عامل خیلی از مشکلات باشه . کرکتون رو عوض کنید
2- گاهی شرکت های پخش کننده ناخواسته نسخه های خراب رو پخش میکنن . یه نسخه ی دیگه از شرکتی دیگه بگیرید
3- دقت کنید که درایور های شما بخصوص کارت گرفیک همیشه بروز باشند .
از وب سایت انویدیا و ای تی آی همیشه میتونید آخرین درایور ها رو بگیرید
انویدیا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدای تی آی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- ویندوز و پک های جانبی رو همیشه بروز نگهدارید .
5- برای یافتن یکسری از OCX ها در صورت خراب شدن یا گم شدن میتونید به سایت زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6- به سایت خود بازی سر بزنید . گاها بازی هایی مثل جی تی ای 4 با مشکلات زیادی وارد بازار میشن و اشکال فقط از خود بازیه میتونید با مراجعه به سایت از آخرین اخبار پیرامون صحت و سلامتی بازی مطلع شید .
7-حتی اگر مشکلی نداشتید . پچ های بازی رو هر وقت که اومد بگیرید . این کار باعث روان شدن و با کیفیت تر شدن بازی میشه .
8-به تاپیک خود بازی در سایت مراجعه کنید . ممکنه گیمر های دیگه هم مشکل شمل رو تجربه کرده باشند

شاد و موفق باشید
محمد

M . Sayid
27-07-2009, 16:53
داش مهدی منظورم کل بازی ها بود تا دو روز پیش همشون سالم بودن
بیشتر به خاطر Geow گفتم
فیول هم که جدیدا همون اول بازی میگه سیستمت نمی کشه ولی قبلا اجرا میشد

mehdy.z
27-07-2009, 18:09
داش مهدی منظورم کل بازی ها بود تا دو روز پیش همشون سالم بودن
بیشتر به خاطر Geow گفتم
فیول هم که جدیدا همون اول بازی میگه سیستمت نمی کشه ولی قبلا اجرا میشد
دوست من شخصا میگم به احتمال زیاد باید با تعویض کرک مشکلت حل بشه ولی نمی گم برو توی تاپیک درخواست کرک چون برای این مشکل خاص هر کرکی جواب نمیده و در هر مورد بهترین کار اینه که به تاپیکش مراجعه کنی و یه کرک کاملا تست شده رو بگیری...
فقط اگه خواستی درخواست کرک رو بدی تموم فایلهای موجود توی پوشه کرک بازی رو بخواه نه کرک اصلی!

smafia
28-07-2009, 07:31
اگر کسی جواب مرا بدهد خوش حال می شویم خیلی تو کف هستم thank you

اقا کسی این جا این کاره نیست بابا من این نوشته را تو 7 صفحه گزاشتم یه نفر جواب مرا نداد

لطفا اگر کسی وارد در کامبیوتر هست جواب دهد

TANKH YOU FREIND

M . Sayid
28-07-2009, 07:40
دوست من شخصا میگم به احتمال زیاد باید با تعویض کرک مشکلت حل بشه ولی نمی گم برو توی تاپیک درخواست کرک چون برای این مشکل خاص هر کرکی جواب نمیده و در هر مورد بهترین کار اینه که به تاپیکش مراجعه کنی و یه کرک کاملا تست شده رو بگیری...
فقط اگه خواستی درخواست کرک رو بدی تموم فایلهای موجود توی پوشه کرک بازی رو بخواه نه کرک اصلی!

فکر نمی کنم اشکال از کرک باشه چون بازی ها تا دو روز پیش سالم بودن و الان هم اجرا میشن فقط نمی شه تو پروفایل وارد شد که یعنی هر چی سیو کردیم پر و هر دفعه باید بازیو از اول شروع کنی

yahya55
28-07-2009, 08:16
من تو باز red alert3 مشکل دارم 2 مرحله بیشتر نمیره جلو نصب میشه کامل مشکلی هم تو بازی نداره اما نمیدونم چه مرگشه؟؟

خوشبخت
28-07-2009, 09:25
سلام دوستان من شبیه ساز PlayStation 2 Emulator (PS2 to PC) رو روی سیستم با بایوس همه چی دانلود کردم ولی وقتی میخوام دوباره اجراش کنم Don't Sent میده..
لطفاً کمک کنید خیلی نیاز دارم....
ممنون.

nemesis
28-07-2009, 09:46
دوستان

نمیدونم چرا بعضی از بازی ها مثل gears of war یا pes رو اجرا می کنم تغریبا وسط تصویر نویز داره.
حتی زمانی که تازه بازی رو اجرا می کنم و داره لوگوی شرکتهارو نشون میده

درایور کارتم بروزه

دوستان کسی مشکل من رو نمی دونه ؟

Killzone2
28-07-2009, 11:28
من حدود 4 ماه پیش left4dead رو گرفته بودم و بازی هم کردم مشکلی نداشت ولی جدیدا وقتی وارد بازی میشم یا تو بازی گیر میکنه یا خود به خود میاد بیرون!مشکل از کجاست؟:18:

Mohammad_ch
28-07-2009, 12:49
call of juarz : bound in blood

سلام
دوستان منم همچین مشکلی دارم
بازی رو کامل نصب کردم.
رفتم داخل بازی
لودینگ اول رد میشه .
بعدش یه فیلم نشون میده. که اگه بخوای نگاه کنی بعداز 10ثانیه حذف میشه.
اگه بخوای رد کنی please wait میده و بعدش حذف میشه!!!!!!!!

یعنی بازی گیر می کنه . .

cpu:P8600 2.4
ram:4 gig
vga: ati 3650

P.1052
28-07-2009, 13:03
سلام دوستان
من تو اجرای بازی farcry 2 مشکل دارم.بازی رو کامل نصب کردم و کرکش کردم.وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم یک کادر مستطیلی میاد وسط نوشته ubisoft autopatch که می خواد اطلاعات دانلود کنه.وقتی که quit رو می زنم کادر اول بازی که روش نوشته فار کری می یاد(مثل اونیکه تو cod 5 بود) وبعد زود میره و وارد بازی نمیشه.نمیدونم چیکار کنم.
ویندوزم xp sp3
کارت گرافیک:geforce xfx 7300 updated 30/4/2009
رم:2 gig
سی پی یو:1.6 dualcore

ALt3rnA
28-07-2009, 15:08
من تو باز red alert3 مشکل دارم 2 مرحله بیشتر نمیره جلو نصب میشه کامل مشکلی هم تو بازی نداره اما نمیدونم چه مرگشه؟؟
دوست عزیز کرکتون رو عوض کنید .
سیو هاتونو هم جهت اطمینان پاک کنید یا موقتا ببرید یه جای دیگه و با سیو جدید شروع کنید .

سلام دوستان
من تو اجرای بازی farcry 2 مشکل دارم.بازی رو کامل نصب کردم و کرکش کردم.وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم یک کادر مستطیلی میاد وسط نوشته ubisoft autopatch که می خواد اطلاعات دانلود کنه.وقتی که quit رو می زنم کادر اول بازی که روش نوشته فار کری می یاد(مثل اونیکه تو cod 5 بود) وبعد زود میره و وارد بازی نمیشه.نمیدونم چیکار کنم.
ویندوزم xp sp3
کارت گرافیک:geforce xfx 7300 updated 30/4/2009
رم:2 gig
سی پی یو:1.6 dualcore
اولا که کارت گرافیکتون کم هست بهتره عوضش کنید
دوما من یک مشکل مشابهی رو با این بازی پر باگ داشتم که با تعویض کرک درست شد بهتره شمام یه کرک دیگرو بگیرید .

سلام دوستان من شبیه ساز PlayStation 2 Emulator (PS2 to PC) رو روی سیستم با بایوس همه چی دانلود کردم ولی وقتی میخوام دوباره اجراش کنم Don't Sent میده..
لطفاً کمک کنید خیلی نیاز دارم....
ممنون.
دوست عزیز
بهتر نیست تو این تاپیک مطرح کنید ؟

دوستان

نمیدونم چرا بعضی از بازی ها مثل gears of war یا pes رو اجرا می کنم تغریبا وسط تصویر نویز داره.
حتی زمانی که تازه بازی رو اجرا می کنم و داره لوگوی شرکتهارو نشون میده

درایور کارتم بروزه
دوست عزیز کارت شما چیه ؟
با بقیه ی بازی ها مشکلی ندارید ؟
مانیتور شما و کابلش سالم است آیا ؟

Torch Bearer
28-07-2009, 15:22
دوستان من این سوالو قبلا مطرح کردم ولی نمیدونم کسی جواب داد یا نه پس دوباره می پرسم:

بچه ها این بازی Rayman raving rabids رو که دوتا سی دیه گرفتم رو پاکتش نوشته فقط رو ویندوز xp اجرا میشه.اول رو sp3 نصب کردم ارور داد.بعد رو یک سیستم دیگه که sp2 بود نصبش کردم راحت و روون اجرا شد.ولی وقتی رو سیستم خودم یک sp2 جداگانه نصب کردم و بازی رو روش نصب کردم با افت فریم شدید اجرا میشه و حتی منوش هم همینطوریه.اون یکی سیستم از مال من همه چیزش پایین تر بود.کسی میدونه باید چیکار کنم؟

rezaxp
28-07-2009, 15:51
من grid رو تازه گرفتم نصب کردم وقتی وارد بازی میشم بعد از ساختم profile تو please wait loading میمونه . کرکشم دوباره download کردم ولی نشد.
مشکل چیه؟
سیستمم :
i7 920
3gb ram
260 216 vga

دوستان من هم دقیقا همین مشکل را دارم ... سیستم هم همینه فقط کارت گرافیک ATI 4890 هست ... باید چکار کنم ؟؟؟

Amir Hossein
28-07-2009, 16:00
سلام من يه نرم افزار مربوط به بازي نصب ميكنم

ولي موقع اجرا اين ارور رو ميده

راستي نرم افزار خودش در مسير بازي نصب شد و من بازي رو به صورت zip شده نصب كرده بودم
يعني ميشه از بازي باشه

((يه سؤال: باگ چيه))

P.1052
28-07-2009, 16:01
دوما من یک مشکل مشابهی رو با این بازی پر باگ داشتم که با تعویض کرک درست شد بهتره شمام یه کرک دیگرو بگیرید .

متاسفانه هرچی تو گوگل سرچ کردم یکی دو تا کرک بیشتر نبود که با اونا هم جواب نداد.واقعا اعصابم خراب شده.بهر حال ممنون.

hadee3
28-07-2009, 17:54
کسی میتونه در مورده لن کردن بازی red alert2 بهم بگه . مینویسه ipx وصل نشده . واسه همین شبکه نمیشه !!!!!

rezaxp
28-07-2009, 23:42
خودم راه حل را پیدا کردم ... بخونید :

--------------------

برای این که بازی GRID بتونه از 4 یا 8 هسته سی پی یو شما استفاده کنه و به راحتی اجرا بشه باید تغییرات زیر را اعمال کنید ...

معمولا مشکل این بازی برای سی پی یو های 4 و 8 هسته ای این هست که تو لودینگ اول بازی گیر می کنه و جلو نمیره .

و اما راه حل :

در مسیری که بازی را نصب کرده اید ، این دو فایل را پیدا کنید:

* بکاپ گیری از فایل ها فراموش نشود

فایل hardware_settings_config.xml را با Notepad باز کنید .
در قسمت CPU مقدار False را به True تغییر دهید .

فایل را سیو کنید و ببندید.
حالا فایل hardware_settings_restrictions.xml را باز کنید.
تمام مقادیر 2 را با توجه به CPUـتان به 4 یا 8 تغییر دهید .

فایل را سیو کرده و ببندید.

پایان!

شـیـفــو
29-07-2009, 01:23
دوستان فهمیدم چرا ایکس من X-men اجرا نمیشد .
به خاطر این بود که این بازی فقط با دایرکت ایکس 9 اجرا میشه ، اما من 10 رو داشتم .

nemesis
29-07-2009, 02:02
دوست عزیز کرکتون رو عوض کنید .
سیو هاتونو هم جهت اطمینان پاک کنید یا موقتا ببرید یه جای دیگه و با سیو جدید شروع کنید .

دوست عزیز
بهتر نیست تو این تاپیک مطرح کنید ؟

دوست عزیز کارت شما چیه ؟
با بقیه ی بازی ها مشکلی ندارید ؟
مانیتور شما و کابلش سالم است آیا ؟

کارت گرافیکم Geforce 8800GT XXX 512

کلاً بعضی از بازی ها اینطوری میشه

حتی مانیتور رو هم عوض کردم و LCD گرفتم

بازم همونطوریه

مثلاً اول بازی یه تیزر از لوگوی بازی میاد.با اینگه گرافیک نیست و فقط یه فایل ویدئویی ولی بازم وسط تصویر نویز پیدا می کنه

yahya55
29-07-2009, 08:30
دوست عزیز من کرک red alert3 از کجا بگیرم

night lord
29-07-2009, 11:15
من پچ 1.2.2 grid رو که 198 mb هست رو دانلود کردم لی وقتی میخوام نصب کنم ارور میده میگه : there is n o version of grid is installed.
با اینکه تو فولدر بازی ریختم و بعد میخوام نصبش کنم مشکل چیه؟

aghamajid1369
29-07-2009, 11:18
دوست عزیز من کرک red alert3 از کجا بگیرم
اینجا درخواست بدید :

adac_data
29-07-2009, 20:09
اگه تو گوگل سرچ كني ميتوني پيدا كني

hshak2006
29-07-2009, 21:36
خوب همون کاری رو که گفتم بکن به راحتی میگه چند تا کارت sound داری...
مثلا توی این تصویر طرف 4 تا کارت sound داره:
خب من فقط 1 کارت صدا دارم حالا چیکار کنم

roohoravan
29-07-2009, 22:20
سلام.یک بازی دانلود کردم که پسوندش nrg هست.با برنامه های Virtual CloneDrive و DAEMON Tools Lite باز نمیشه.چه جور باید بازش کرد؟ ممنون

mahi58
29-07-2009, 22:50
Image برنامه Nero است.
به احتمال زیاد با برنامه Alcohol %120 باز میشه. :)

ALt3rnA
30-07-2009, 00:37
من پچ 1.2.2 grid رو که 198 mb هست رو دانلود کردم لی وقتی میخوام نصب کنم ارور میده میگه : there is n o version of grid is installed.
با اینکه تو فولدر بازی ریختم و بعد میخوام نصبش کنم مشکل چیه؟
خوب دوست عزیز این مشکلو ما داریم با این شرکت های پخش دیگه . کلی هم باهاشون جر و بحث داشتم خودم فقط یک مقدار خیلی کمی دی سی رعایت میکنه .
راه حلی هم نداره . مگه اینکه بتونی سیدی همین ورژن پچ شدشو گیر بیاری یا دانلود کنی
چون ساختار فایل های رجیستری با بازی اصلی فرقب میکنن بخاطری اینکه اینا کارشونو بلد نیستنننن ....

کارت گرافیکم Geforce 8800GT XXX 512

کلاً بعضی از بازی ها اینطوری میشه

حتی مانیتور رو هم عوض کردم و LCD گرفتم

بازم همونطوریه

مثلاً اول بازی یه تیزر از لوگوی بازی میاد.با اینگه گرافیک نیست و فقط یه فایل ویدئویی ولی بازم وسط تصویر نویز پیدا می کنه

خوب گرافیکت که بالاست نسبتا .
ببینم آور کلاک که نمیکنی ؟ SLI هم که نیست .
قبلا این مشکلو داشتی ؟
تا حالا ویندوز عوض کردی ؟
درایورت رو کاملا پاک کن و یکی دیگه مجددا نصب کن .
اگه جواب نداد ویندور رو هم عوض کن .
چون اینطور که معلومه مشکل از سیستم شماست و نه بازی . انشالله که نرم افزاری باشه

سلام من يه نرم افزار مربوط به بازي نصب ميكنم

ولي موقع اجرا اين ارور رو ميده

راستي نرم افزار خودش در مسير بازي نصب شد و من بازي رو به صورت zip شده نصب كرده بودم
يعني ميشه از بازي باشه

((يه سؤال: باگ چيه))
ببخشید دوست عزیز ولی اصلا متوجه نشدم چی گفتی ! :دی
کدوم بازی ؟ کدوم نرم افزار ؟ منظورت از نرم افزار چیه ؟ پچ هست ؟

roohoravan
30-07-2009, 10:09
سلام.یک بازی دانلود کردم که پسوندش nrg هست.با برنامه الکل 120 باز کردم و نصب شد ولی برای شروع بازی این پیغام را میدهد.ممنون

nemesis
30-07-2009, 10:35
خوب گرافیکت که بالاست نسبتا .
ببینم آور کلاک که نمیکنی ؟ SLI هم که نیست .
قبلا این مشکلو داشتی ؟
تا حالا ویندوز عوض کردی ؟
درایورت رو کاملا پاک کن و یکی دیگه مجددا نصب کن .
اگه جواب نداد ویندور رو هم عوض کن .
چون اینطور که معلومه مشکل از سیستم شماست و نه بازی . انشالله که نرم افزاری باشه

اورکلاک نمی کنم و SLI هم نیست
میگمکه رو بعضی از بازی ها اینطوریه
ویندوز رو تا دلت بخواد عوض کردم.حتی رو ویندوز 7 هم همینطوره

mehdy.z
30-07-2009, 11:04
سلام.یک بازی دانلود کردم که پسوندش nrg هست.با برنامه الکل 120 باز کردم و نصب شد ولی برای شروع بازی این پیغام را میدهد.ممنون
بازی هنوز کرک نشده!!
کرک رو نصب کن...

fanoos110
30-07-2009, 12:47
سلام . من با اجراي hitman blood money مشکل دارم وقتي ميخوام وارد بازي بشم اين ارور رو ميده در حالي که نصبش کامل انجام شده. مشکل از کجاس؟ لطفا کمک کنيد
ارور اينه

nemesis
30-07-2009, 14:35
بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 واسه نصبش سریال می خواد.سریال رو میدم ولی بازم قبول نمی کنه.چند تا تا حالا سریال دادم بهش ولی قبول نکرد.

hadee3
31-07-2009, 14:03
کسی میتونه در مورده لن کردن بازی red alert2 بهم بگه . مینویسه ipx وصل نشده . واسه همین شبکه نمیشه !!!!!
کمممممممککککک !!!!!!

ALt3rnA
31-07-2009, 15:13
اورکلاک نمی کنم و SLI هم نیست
میگمکه رو بعضی از بازی ها اینطوریه
ویندوز رو تا دلت بخواد عوض کردم.حتی رو ویندوز 7 هم همینطوره
خوب دیگه منطقی ترین نتیجه ای که میشه گرفت اینه که باید کارت گرافیکو عوض کنید
اگه درست شد که هیچی ولی اگر نشد مشکل ممکنه از خیلی چیزای دیگه باشه .

h_r_v
31-07-2009, 23:29
من هر بازی رو که نصب میکنم و بازی میکنم وسط بازی یهو بازی کند میشه!!
از Damnation و PES09 گرفته تا Guitar Hero و Prototype و Dead Space
نمیدونم مشکل از کجاست!!
فقط میدنم از ضعیف بودن سیستم نیست چون من این بازی ها رو راحت انجام میدم!!
ولی بعد از 20 دقیقه یه دفعه کند میشه!! بعد از 15 دقیقه دوباره درست میشه!!
مشکل از کدوم قطعه کامپیوترمه؟
راه حلی جز تعویض قطعه داره؟

nero1363
01-08-2009, 12:27
با سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم.من بازی El matador را نصب کرده بودم و بازی به خوبی اجرا میشد و من بازی میکردم.چند روز آن را بازی نکردم تا دیروز که سراغش رفتم دیدم که در هنگام اجرا این پیغام را میدهد و وارد بازی نمیشود:

Assertion failed:"\typhoon2\matador\matador game.cpp coadition on line 101 not satisifed
call stack:
(0):pc_matador.exe at ?()
(0):pc_matador.exe at ?()
(0): kernel.dll at registerwaitforinputIdle()
ممنون میشوم که راهنماییم کنید که این پیغام خطا چیست که ناگهان ظاهر شده و چگونه میتوان این مشکل را رفع کرد.با تشکر

mehdy.z
01-08-2009, 14:08
بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 واسه نصبش سریال می خواد.سریال رو میدم ولی بازم قبول نمی کنه.چند تا تا حالا سریال دادم بهش ولی قبول نکرد.
از شانست من خودم این بازی رو دارم ببین این کارت رو راه میندازه:

حروف بزرگ وکوچک رو رعایت کن...

من هر بازی رو که نصب میکنم و بازی میکنم وسط بازی یهو بازی کند میشه!!
از Damnation و PES09 گرفته تا Guitar Hero و Prototype و Dead Space
نمیدونم مشکل از کجاست!!
فقط میدنم از ضعیف بودن سیستم نیست چون من این بازی ها رو راحت انجام میدم!!
ولی بعد از 20 دقیقه یه دفعه کند میشه!! بعد از 15 دقیقه دوباره درست میشه!!
مشکل از کدوم قطعه کامپیوترمه؟
راه حلی جز تعویض قطعه داره؟
حتما دمای قطعات سیستمت(مخصوصا cpuو gpu و چیپست شمالی سیستم) رو چک کن زیاد بالا نباشه...

Killzone2
01-08-2009, 14:54
سلام.من تو اجرای بازی streets of moscow مشکل دارم.بازی بطور کامل نصب میشه و وارد منوی اصلی بازی هم میشه ولی وارد بازی که میشم دموی اول بازی رو نشون میده میاد بیرون اگه میشه راهنمایی کنید.:13:

s4lish
01-08-2009, 19:55
سلام.من یه مشکل تو اجرای بازی prince of persia 4 دارم. بازی رو شرکت media game دستکاری کرده و خودشون کرک کردن.بازی در 2 مرحله نصب می شه. و مرحله ی اول مشکلی نداره و در مرحله ی دوم به صورت داس نصب می شه و حجم فایلها کمتر می شن و در آخر هم که نصب تموم می شه دیگه هیچ اتفاقی نمی یفته.فقط یه شورت کات ایجاد می شه که اون هم خالیه.
نمی دونم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید.
نکته: مرحله ی اول نصب که تموم می شه حجم فایل ها 4 گیگ می شه و در مرحله ی دوم به حدود 1 و نیم گیگ می رسه.خیلی عجیبه و چند تا فولدر ایجاد می کنه که خالی هستن.وفایل های مرحله ی اول نصب کلا از بین می رن.

rouzbeh_ziafati
01-08-2009, 20:03
با سلام
دوستان من مدتی هست که از ویستا استفاده میکنم .
یه مشکل اساسی توی بعضی بازی ها و پخش فیلم از طریق مدیا پلیر دارم.
دو تا عکس براتون گذاشتنم این عکس ها رو از توی یک بازی در حال اجرا و یک فیلم در حال پخش از مدیا پلیرم گفتم .
نمی دونم چرا این مشکل وجود داره همینطور که در عکس ها میبینید .
موقع بازی کردم البته در بعضی بازی ها چه بازی وقتی که حرکت بازیکن یه خورده سریع میشه تصویر بصورت لایه ای پخش میشه که الان در هنگامی که عکس گرفتم از بازی شما یه کی از این شکستگی ها رو میبینید .
در هنگام پخش فیلم هم این مشکل رو بعضی مواقع دارم .
این مشکل من در وینوز ویستا وجود داره . نمی دونم از چیه مشکل اگر کسی میدونه راهنمایی کنه .

mehdy.z
01-08-2009, 23:22
سلام.من یه مشکل تو اجرای بازی prince of persia 4 دارم. بازی رو شرکت media game دستکاری کرده و خودشون کرک کردن.بازی در 2 مرحله نصب می شه. و مرحله ی اول مشکلی نداره و در مرحله ی دوم به صورت داس نصب می شه و حجم فایلها کمتر می شن و در آخر هم که نصب تموم می شه دیگه هیچ اتفاقی نمی یفته.فقط یه شورت کات ایجاد می شه که اون هم خالیه.
نمی دونم مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید.
نکته: مرحله ی اول نصب که تموم می شه حجم فایل ها 4 گیگ می شه و در مرحله ی دوم به حدود 1 و نیم گیگ می رسه.خیلی عجیبه و چند تا فولدر ایجاد می کنه که خالی هستن.وفایل های مرحله ی اول نصب کلا از بین می رن.
خود من هم یه نمونه از این بازیها به تورم خورده هر چی باهاش سروکله زدم نصب نشد آخر سر هم رفتم پس فروشنده دادم جالب اینه که هفته بعدش که رفتم در مغازش همه رو جمع کرده بود:18:میگفت که هر کی برده پس آورده!!
به شما هم توصیه میکنم یه مشورتی با فروشنده بکنی:27:

با سلام
دوستان من مدتی هست که از ویستا استفاده میکنم .
یه مشکل اساسی توی بعضی بازی ها و پخش فیلم از طریق مدیا پلیر دارم.
دو تا عکس براتون گذاشتنم این عکس ها رو از توی یک بازی در حال اجرا و یک فیلم در حال پخش از مدیا پلیرم گفتم .
نمی دونم چرا این مشکل وجود داره همینطور که در عکس ها میبینید .
موقع بازی کردم البته در بعضی بازی ها چه بازی وقتی که حرکت بازیکن یه خورده سریع میشه تصویر بصورت لایه ای پخش میشه که الان در هنگامی که عکس گرفتم از بازی شما یه کی از این شکستگی ها رو میبینید .
در هنگام پخش فیلم هم این مشکل رو بعضی مواقع دارم .
این مشکل من در وینوز ویستا وجود داره . نمی دونم از چیه مشکل اگر کسی میدونه راهنمایی کنه .

اول از همه تمام اتصالات مانیتورت رو چک کن حتی اگه شد کابل مانیتور رو تعویض بکن و درایور گرافیکت رو به روز کن ببین حل میشه...

mf.designing
01-08-2009, 23:27
بچه ها من هم با بازی read madrid football به مشکل خردم . بعد نصب تو بازی میره و صدا هم میاد ولی هیچ تصویری نداره و سیاه سیاه هست ! مشکل از کجاست ؟ ویندورم رو هم عوض کردم تازگی ها و دوباره تست کردم ، حل نشده !

Persian_Gun's
01-08-2009, 23:32
سلام..
وقتی میخوام بازی Gears Of War رو اجرا کنم این ارور رو میده:

ویندوزمم سون هست...
بدرود.

aroosak_kooki
02-08-2009, 03:37
سلام

دوستان همگی خسته نباشید ...

من با نصب بازیه My Sims مشکل دارم ...

خیلی مراحلش پیچیده است ... کسی این بازی رو نصب کرده ؟؟؟

وقتی نصب اولیش تموم میشه یه فایل exe. ساخته میشه ... ولی بعدش نمیدونم چی کار کنم ... این پیغام میاد که سی دی شما اورجینال نیست ... راهنمای بازی رو خوندم ولی اینقدر پیچیده بود که نتونستم کاری کنم !!!!

میشه کمکم کنید ؟!!!!

h_r_v
02-08-2009, 10:18
سلام..
وقتی میخوام بازی Gears Of War رو اجرا کنم این ارور رو میده:

ویندوزمم سون هست...
بدرود.
ببخشید من نظر میدم!!
دو حالت داره!!
1.بازی درست نصب نشده که باید دوباره نصبش کنی
2.با ویندوز7 سازگار نیست باید رو آیکون اصلی(نه ShortCut) کلیک راست کنی تو قسمت Compatibility این رو تیک بزنی : Run This Program Compatibilty Made For
بعد ترجیحا Windows XP SP3 رو انتخاب کنی!!

Persian_Gun's
02-08-2009, 10:58
ببخشید من نظر میدم!!
دو حالت داره!!
1.بازی درست نصب نشده که باید دوباره نصبش کنی
2.با ویندوز7 سازگار نیست باید رو آیکون اصلی(نه ShortCut) کلیک راست کنی تو قسمت Compatibility این رو تیک بزنی : Run This Program Compatibilty Made For
بعد ترجیحا Windows XP SP3 رو انتخاب کنی!!
مشکلش حل شد!
باید تاریخ سیستم رو 2008 یا 2007 میکردم...

m.r.s
02-08-2009, 22:36
سلام.من یک مشکل در بازی dawn of war 2 دارم.
این ارور رو میده:

---------------------------
DOW2.exe - System Error
The program can't start because xlive.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

حتی اون فایل xliv.dll رو هم دلن کردم ولی بازم نیومد.
بیشابیش از کمک شما ممنون.

aghamajid1369
02-08-2009, 23:00
سلام.من یک مشکل در بازی dawn of war 2 دارم.
این ارور رو میده:

DOW2.exe - System Error
The program can't start because xlive.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

حتی اون فایل xliv.dll رو هم دلن کردم ولی بازم نیومد.
بیشابیش از کمک شما ممنون.
شما خود دی وی دی بازی رو چک کن ببین برنامه windows live توش نیست؟؟
اگه هست نصب کن درست میشه.

سلام

دوستان همگی خسته نباشید ...

من با نصب بازیه My Sims مشکل دارم ...

خیلی مراحلش پیچیده است ... کسی این بازی رو نصب کرده ؟؟؟

وقتی نصب اولیش تموم میشه یه فایل exe. ساخته میشه ... ولی بعدش نمیدونم چی کار کنم ... این پیغام میاد که سی دی شما اورجینال نیست ... راهنمای بازی رو خوندم ولی اینقدر پیچیده بود که نتونستم کاری کنم !!!!

میشه کمکم کنید ؟!!!!
فکر کنم از این بازی ها باشه که باید با daemon کار کنی.
نباید زیاد سخت باشه.
اگه مراحل نصب رو بنویسید شاید بشه کمک کرد.
چون اینجوری 1 کم سخته.به جز اینکه 1 نفر این بازی رو داشته باشه که نصبش مثل مال شما باشه.

aroosak_kooki
03-08-2009, 12:30
سلام

وقتی CD رو می ذارم به صورت اتوران شروع به نصب بازی می کنه.

بعد از نصب برنامه یک فایل exe. ساخته میشه ... وقتی روی اون کلیک میکنم این پیغام میاد

Error: Please insert the Original Disk, not a back up

داخل فایل read me توضیح داده که ممکنه که 4 تا پیغام بیاد ... یکیش هم اینه... وبعد توضیح داده چی کار باید کرد ...

ویندوز من Vista هستش و این مراحل زیر رو تا ساخته شدن فایل AnalysisLog.sr0 رو دسکتاپ رفتم

ولی بعدش گفته بیاید سایت ما و این فایل رو برای ما بفرستید تا جواب بدیم !!!!

متنش اینه ...

SecuROM Troubleshooting
-------------------------
What is SecuROM?
SecuROM is a copy control system implemented by software publishers to protect their intellectual property. You can find general information about SecuROM at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Online FAQ: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
If you receive one of the following errors when launching the game you may need assistance with SecuROM.
Error: xxxx (four digit error code such as 7001 or 4001)
Error: DVD Emulation Software Detected
Error: A required security module cannot be activated. This program cannot be executed
Error: This program cannot be executed
The most efficient way for us to assist is to have you produce an analysis file for evaluation. In order to generate this analysis file, please do the following:

Windows XP Users:
1. Make sure the computer is connected to the internet.
2. Restart your computer (the reboot is to assure that there are no additional instances of the software running when generating the file).
Note: If you purchased the EA Download Manager version of the game, you may need to log into the EADM with the EA account you have registered to the game before running the analysis. After logging into the EADM continue with the steps below.
3. Click the Start button (Windows button for Windows Vista) on the Windows Taskbar.
4. Click My Computer (Computer for Windows Vista).
5. Double-click the Local Disk (by default, this should be the C:\ drive).
6. Double-click the “Program Files” folder
7. Double-click the "Electronic Arts" folder.
8. Double-click the game's folder (MySims).
9. Double-click the Bin folder.
10. Right-click the mysims.exe and click Launch Analysis.
11. A disclaimer window will appear on your screen; click Yes.
12. Another window may appear stating that an analysis log will be generated, if so click OK. If any error messages appear, click Cancel to continue.
13. After a period of time, the program will generate a file named AnalysisLog.sr0 and place it at the root of your hard drive (usually C:\). When the file has been generated, a dialog may appear stating it has finished.
14. Click OK to complete the process. (If the prompt re-appears to start the analysis again, click No.)
15. To locate the generated file, repeat steps 3, 4, and 5.

Vista Users:
Follow the steps outlined above. Using Vista the file will be stored in the following path on the user's desktop:
'C:\Users\USERNAME\Desktop\AnalysisLog.sr0'

You will then want to go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and click on "Contact Us". You will then log into the support site, and submit your Analysis file as an attachment to your question. Please make sure that when submitting your question you give as detailed report of your issue as possible in the area provided.

یه توضیحات دیگه ای هم برای نصب دستی بازی نوشته ولی هیچی ازش سر در نیاوردم!
ولی فکر نکنم مشکل من تو این قسمت باشه چون بازی نصب میشه وفایل اجرایی هم ساخته میشه ولی error داره!

MANUALLY INSTALL
-------------------
How can I manually install the game if a normal installation doesn't work?
If you are having trouble installing the game, you may try a manual installation. Make sure to follow the steps below exactly as they read, or else the install may not work.

Double-click My Computer.
Right-click on the Local Disk C and choose Open.
Right-click inside the window and select New, and then Folder.
Name the folder Disk Images it is important that the name has a space in it.
Double-Click the new Disk Images folder to open it.
Name this folder Disk1.
It is important to note there must not be a space between "Disk" and the number.
Insert MySims into your DVD drive and if the Autoplay feature starts, cancel it.
Double-click My Computer to open it.
Right-click on your DVD drive and choose Open.

When you see the contents of the disk in the Window, click on Edit at the top of the window and choose Select All.
All the contents of the disk should now be highlighted, click on Edit at the top of the window again and choose Copy.
Open the Disk1 folder you created under C:\Disk Images; click on Edit at the top of the window and choose Paste. This will copy the contents of the DVD into the Disk1 folder.

Once the disk has been copied, remove ALL DVDs from any drives.
Open the Disk1 folder under Disk Images and double-click on autorun.exe to start the installation.
To save disk space, you can delete the Disk Images folders after the installation has completed.

If you receive an error whilst copying the files this means the disk is either damaged or defective.
If the disk is clean with no visible scratches/damage, you should exchange your copy for a new one through the store of purchase or our Warranty Department.

aghamajid1369
03-08-2009, 12:51
سلام

وقتی CD رو می ذارم به صورت اتوران شروع به نصب بازی می کنه.

بعد از نصب برنامه یک فایل exe. ساخته میشه ... وقتی روی اون کلیک میکنم این پیغام میاد

داخل فایل read me توضیح داده که ممکنه که 4 تا پیغام بیاد ... یکیش هم اینه... وبعد توضیح داده چی کار باید کرد ...

ویندوز من Vista هستش و این مراحل زیر رو تا ساخته شدن فایل AnalysisLog.sr0 رو دسکتاپ رفتم

ولی بعدش گفته بیاید سایت ما و این فایل رو برای ما بفرستید تا جواب بدیم !!!!

متنش اینه ...

SecuROM Troubleshooting
-------------------------
What is SecuROM?
SecuROM is a copy control system implemented by software publishers to protect their intellectual property. You can find general information about SecuROM at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Online FAQ: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
If you receive one of the following errors when launching the game you may need assistance with SecuROM.
Error: xxxx (four digit error code such as 7001 or 4001)
Error: DVD Emulation Software Detected
Error: A required security module cannot be activated. This program cannot be executed
Error: This program cannot be executed
The most efficient way for us to assist is to have you produce an analysis file for evaluation. In order to generate this analysis file, please do the following:

Windows XP Users:
1. Make sure the computer is connected to the internet.
2. Restart your computer (the reboot is to assure that there are no additional instances of the software running when generating the file).
Note: If you purchased the EA Download Manager version of the game, you may need to log into the EADM with the EA account you have registered to the game before running the analysis. After logging into the EADM continue with the steps below.
3. Click the Start button (Windows button for Windows Vista) on the Windows Taskbar.
4. Click My Computer (Computer for Windows Vista).
5. Double-click the Local Disk (by default, this should be the C:\ drive).
6. Double-click the “Program Files” folder
7. Double-click the "Electronic Arts" folder.
8. Double-click the game's folder (MySims).
9. Double-click the Bin folder.
10. Right-click the mysims.exe and click Launch Analysis.
11. A disclaimer window will appear on your screen; click Yes.
12. Another window may appear stating that an analysis log will be generated, if so click OK. If any error messages appear, click Cancel to continue.
13. After a period of time, the program will generate a file named AnalysisLog.sr0 and place it at the root of your hard drive (usually C:\). When the file has been generated, a dialog may appear stating it has finished.
14. Click OK to complete the process. (If the prompt re-appears to start the analysis again, click No.)
15. To locate the generated file, repeat steps 3, 4, and 5.

Vista Users:
Follow the steps outlined above. Using Vista the file will be stored in the following path on the user's desktop:
'C:\Users\USERNAME\Desktop\AnalysisLog.sr0'

You will then want to go to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and click on "Contact Us". You will then log into the support site, and submit your Analysis file as an attachment to your question. Please make sure that when submitting your question you give as detailed report of your issue as possible in the area provided.

یه توضیحات دیگه ای هم برای نصب دستی بازی نوشته ولی هیچی ازش سر در نیاوردم!
ولی فکر نکنم مشکل من تو این قسمت باشه چون بازی نصب میشه وفایل اجرایی هم ساخته میشه ولی error داره!

MANUALLY INSTALL
-------------------
How can I manually install the game if a normal installation doesn't work?
If you are having trouble installing the game, you may try a manual installation. Make sure to follow the steps below exactly as they read, or else the install may not work.

Double-click My Computer.
Right-click on the Local Disk C and choose Open.
Name the folder Disk Images it is important that the name has a space in it.
Double-Click the new Disk Images folder to open it.
Name this folder Disk1.
It is important to note there must not be a space between "Disk" and the number.
Insert MySims into your DVD drive and if the Autoplay feature starts, cancel it.
Double-click My Computer to open it.
Right-click on your DVD drive and choose Open.

When you see the contents of the disk in the Window, click on Edit at the top of the window and choose Select All.
All the contents of the disk should now be highlighted, click on Edit at the top of the window again and choose Copy.
Open the Disk1 folder you created under C:\Disk Images; click on Edit at the top of the window and choose Paste. This will copy the contents of the DVD into the Disk1 folder.

Once the disk has been copied, remove ALL DVDs from any drives.
Open the Disk1 folder under Disk Images and double-click on autorun.exe to start the installation.
To save disk space, you can delete the Disk Images folders after the installation has completed.

If you receive an error whilst copying the files this means the disk is either damaged or defective.
If the disk is clean with no visible scratches/damage, you should exchange your copy for a new one through the store of purchase or our Warranty Department.

خوب.
عجب اینستال عجیب غریبی.
من که پیشنهاد میکنم از همین روش دستی اینستال استفاده کنی. چون هم آسون تره هم نمیخوا بشینی ریپرت بدی به اینترنت که آیا بعدش درست بشه یا نه و . . .
اون روش دستی که آسون بود.
حالا اگه میخوی بگو تا مراحل نصب دستی رو به فارس برات بنویسم تا انجام بدی.
اگه هم انگلیسیت خوبه و میدونی باید چیکار کنی که هیچی.
موفق باشید.

AFSORDEH
03-08-2009, 16:00
:41::41::41:
من بازي رزدنت اويل 2 رو نصب كردم
بعد تو بازي به يه جايي هست كه ميرسم
( اونجا كه بايد سكه كه روش عكس بزه رو بزاريم روي اون مجسمه )
بازي خارج ميشه و برمي گرده روي صفحه دسك تاپ و يه همچين اخطاري رو ميده:
file not found:
zmove/r200.bin/...
ظاهرا فايل r200.bin در فولدر zmove وجود نداره
دوستان كسي تا حالا اين بازي رو انجام داده؟
ميتونيد كمك كنيد؟
ممنون:11::11::11::11::40::40:

kortol
03-08-2009, 17:22
رزیدنت اویل 2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از کجا گیرش آوردی ........... من چهارشم به زور پیدا می کنم .اونوقت تو میری شماره 2 رو بازی میکنی تازه ارور هم میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.خداییش کارت درسته....!!!! کم می آوریم *****

Ar@m
03-08-2009, 18:43
:41::41::41:
من بازي رزدنت اويل 2 رو نصب كردم
بعد تو بازي به يه جايي هست كه ميرسم
( اونجا كه بايد سكه كه روش عكس بزه رو بزاريم روي اون مجسمه )
بازي خارج ميشه و برمي گرده روي صفحه دسك تاپ و يه همچين اخطاري رو ميده:
file not found:
zmove/r200.bin/...
ظاهرا فايل r200.bin در فولدر zmove وجود نداره
دوستان كسي تا حالا اين بازي رو انجام داده؟
ميتونيد كمك كنيد؟
ممنون:11::11::11::11::40::40:

evanescence722
03-08-2009, 20:30
مشكل در اجراي باري CALL OF DUTY 5(خواهشا كمك كنين)

سلام به همگي دوستان
من قبلا بازي CALL OF 5 تو سيستمم اجرا ميشد..منتها كمي طول ميكشيد كهبازي لود شود
با اين حال اجرا ميشد.:27:
حالا يك مدته كه هر كاري ميكنم كه بازي اجرا شه..نميشه كه نميشه..:41:
اول كه وارد ميشه پيغام فاير وال ويندوز مياد كه من روي UNBLOK كليك ميكنم..بعدش وارد بازي ميشه..
سپس برميگرده و اين پيغام رو ميده كه در پايين گذاشتم...
فقط نگين كه از سخت افزاره كه قبلا اين بازي رو اجرا و بازي كردم تو همين سيستمم..
البته فكر كنم كه بازيم رو سي دي ويروس داره..كه همچين پيغامي مياد:13:

----- Initializing Renderer ----
execing ragdoll.cfg from disk
----- Client Initialization -----
----- Client Initialization Complete -----
Trying SMP acceleration...
...succeeded.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 2.0 code path is available.
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 800 x 600 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Using 4x anti-aliasing
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
Initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Loading fastfile 'code_post_gfx'
used 1.13 MB memory in DB alloc
Initializing particle cloud buffer...
Creating Direct3D queries...
Setting initial state...
DirectX reports 512 MB of video memory and 680 MB of available texture memory.
Using video memory size to cap used texture memory at 496 MB.
Texture detail is set automatically.
Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 3 on specular maps
Waited 95 msec for asset 'shadowcaster' of type 'material'.
Waited 142 msec for asset 'cinematic' of type 'material'.
Error: Waited 185 msec for missing asset "water_droplet".
Error: Could not load material "water_droplet".
Error: Could not load material "water_dynamic_spray".

------- sound system initialization -------
Loading fastfile 'ui'
used 39.48 MB memory in DB alloc

Error during initialization:
Unhandled exception caught

گرافيكم:
GEFORCE 7600 -512
CPU:
3300 AMD
RAM:
2 G
MAIN:
ABIT M2P
حالا اگه كسي ميدونه كه مشكل كجاست خواهشا راهنمايي كنه...ممنون ميشم...:11::11:

AFSORDEH
03-08-2009, 20:34
خيلي ممنون مر سي
:11::11::11::11::11:
:40:
خوبه الان يه درخواست ديگه هم بكنم
من بازي رزدنت اويل 4 رو نصب كردم ولي اخطار:
d3dx9_30.dll was not forund.....
روميده
ممنون:11::11:

Reza Azimy_RW
03-08-2009, 20:37
خيلي ممنون مر سي
ولي اميدوارم بتونم دانلودش كنم و.......

خوبه الان يه درخواست ديگه هم بكنم
من بازي رزدنت اويل 4 رو نصب كردم ولي اخطار:
d3dx9_30.dll was not forun.....
روميده
ممنون
خوب Direct X 9c رو نصب کن
اگه هم نصب کردی و بازم این پیغمو میده باید اخرین اپیدیتش رو نصب کنی که توی دی وی دی بازیهای جدید هست یا دی وی دی خود بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
03-08-2009, 21:15
مشكل در اجراي باري CALL OF DUTY 5(خواهشا كمك كنين)

سلام به همگي دوستان

من قبلا بازي CALL OF 5 تو سيستمم اجرا ميشد..منتها كمي طول ميكشيد كهبازي لود شود

با اين حال اجرا ميشد.:27:

حالا يك مدته كه هر كاري ميكنم كه بازي اجرا شه..نميشه كه نميشه..:41:

اول كه وارد ميشه پيغام فاير وال ويندوز مياد كه من روي UNBLOK كليك ميكنم..بعدش وارد بازي ميشه..

سپس برميگرده و اين پيغام رو ميده كه در پايين گذاشتم...

فقط نگين كه از سخت افزاره كه قبلا اين بازي رو اجرا و بازي كردم تو همين سيستمم..

البته فكر كنم كه بازيم رو سي دي ويروس داره..كه همچين پيغامي مياد:13:

...succeeded.

----- R_Init -----

Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.

Attempting 800 x 600 fullscreen with 32 bpp at 60 hz

Using 4x anti-aliasing

Loading fastfile ui

Loading fastfile common

Setting initial state...

DirectX reports 512 MB of video memory and 680 MB of available texture memory.

Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 3 on specular maps

Waited 95 msec for asset 'shadowcaster' of type 'material'.

Waited 142 msec for asset 'cinematic' of type 'material'.

Error: Waited 185 msec for missing asset "water_droplet".

Loading fastfile 'ui'

گرافيكم:

GEFORCE 7600 -512

CPU:

3300 AMD

RAM:

2 G

MAIN:

ABIT M2P

حالا اگه كسي ميدونه كه مشكل كجاست خواهشا راهنمايي كنه...ممنون ميشم...:11::11:

یه گشتی میزدی ضرر نداشت;):

rustam khan
03-08-2009, 23:31
سلام
لطفا روش نصب ابدیت دوم و کرک بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fifa manager رو بهم بگین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pezhmantoop
04-08-2009, 01:34
با سلام به همه
من یک دفعه در ویندوز قبلی grid را نصب کردم
بعدش ویندوز را عوض کردم
ولی حالا که می خواهم بازی کنم ، اجرا میشه ولی بازیش صدا نداره
میرم توی setting نوشته که hardware acceleration = off
هرکاری می کنم نمیشه on کرد
مثله سایه هست ، نمیشه تغییر داد

آیا راهی هست که صدا دوباره بیاید ؟

mehdy.z
04-08-2009, 02:06
با سلام به همه
من یک دفعه در ویندوز قبلی grid را نصب کردم
بعدش ویندوز را عوض کردم
ولی حالا که می خواهم بازی کنم ، اجرا میشه ولی بازیش صدا نداره
میرم توی setting نوشته که hardware acceleration = off
هرکاری می کنم نمیشه on کرد
مثله سایه هست ، نمیشه تغییر داد

آیا راهی هست که صدا دوباره بیاید ؟
این رو دانلود وسپس نصبش کن ببین صداش بر میگرده:

nemesis
04-08-2009, 05:03
من بازی Ghost Recon Advanced Warfighter 2 رو وقتی می خوام نصب کنم از من سریال می خواد.چندتا سریال رو امتحان کردم ولی جواب نداد

kortol
04-08-2009, 07:57
من PES 2008 رو نصب کردم همه چیز خوب و عالی کار می کنه .فقط یه مشکل عجیب دارم اونم اینه که تو بازی من تمام صدا ها رو دارم .از تماشاچی گرفته تا صدای توپ بازی و صداهای داخل منوها .ولی صدای گزارشگر رو ندارم .هر کاری هم کردم صداش در نمیاد .کسی نمی دونه چرا .............. تمام واوم های بازی رو هم گزاشتم رو آخر .کارت صوتی روهم دوباره نصب کردم .حتی نسخه جدیدشو دانلود کردم ولی صدای گزارشگر بازی در نمیاد.بازی رو هم سه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم امانشد..........چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Killzone2
04-08-2009, 13:50
سلام.من با کرک بازی dawn of war2 مشکل دارم کسی با طریقه کرک این بازی اشنایی داره که چجوری باید کار کرد من که سر در نیاوردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازی رو دستم مونده نمیدونم چی کار کنم .راهنمایی کنید.

adam20
04-08-2009, 15:49
سلام من بازي gta5رانصب كردم ولي وقتي روش كليك ميكنم تا بياد نميدونم چرا ميگه اين بازي نياز به دايركتس 9 داره من ورژن 10 دايركتس رو نصب كردم ولي مشكل حل نشد بايد چيكار كنم

mehdy.z
04-08-2009, 18:41
سلام من بازي gta5رانصب كردم ولي وقتي روش كليك ميكنم تا بياد يه پيغامي ميده اونو مينويسم ضمنا دايركتس من نسخه ده است

سلام من بازي gta5رانصب كردم ولي وقتي روش كليك ميكنم تا بياد نميدونم چرا ميگه اين بازي نياز به دايركتس 9 داره من ورژن 10 دايركتس رو نصب كردم ولي مشكل حل نشد بايد چيكار كنم
مشکلات بازی gta IV اینجا:

evanescence722
04-08-2009, 21:17
یه گشتی میزدی ضرر نداشت;):

مرسي بابت راهنماييتون...
ميرم ببينم كه درست ميشه يا نه!..
:10:

nemesis
04-08-2009, 21:45
وقتی devil may cry 4 رو اجرا می کنم این پیغام رو میده

dani.flight
04-08-2009, 22:30
دوستان من مي خوام GTA IV PATCH 1.2 و همينطور RAZOR CRACK براي اجرا شدن پچ 1.2 نصب كنم ميشه من رو راهنماييي كنيد تا برام مشكلي پيش ن ياد.

h_r_v
04-08-2009, 22:48
مشکلات IV در اینجا مطرح کنید

Persian_Gun's
05-08-2009, 01:38
سلام...
من جدیدا" یه مشکل پیدا کردم اونم اینکه وقتی که ویندوزمو عوض کردم و دوبازه Gears Of War رو نصب کردم...وقتی وارده بازی میشم دکمه ی Home دیگه کار نمیکنه که بتونم پروفایل بسازم!!
این در صورتیه که آخرین نسخه ی Windows Live رو نصب کردم...
لطفا" راهنمایی کنید...
بدرود.

mehdy.z
05-08-2009, 12:13
سلام...
من جدیدا" یه مشکل پیدا کردم اونم اینکه وقتی که ویندوزمو عوض کردم و دوبازه Gears Of War رو نصب کردم...وقتی وارده بازی میشم دکمه ی Home دیگه کار نمیکنه که بتونم پروفایل بسازم!!
این در صورتیه که آخرین نسخه ی Windows Live رو نصب کردم...
لطفا" راهنمایی کنید...
بدرود.
شما این بازی آشغال رو از کجا گرفتی...یادمه توی تاپیک این بازی هم مشکل زیاد داشتی!!!
عجیبه که روی ویندوز فبلیت کار میکرده ولی رو این نه؟؟!!
ببین اینکه چرا توی ویندوز قبلیت کار میکرده ولی توی این ویندوز نه رو جوابی براش ندارم...ولی معمولا این مشکل با تعویض کرک حل میشه فقط یادت باشه باید تموم فایلهای موجود در پوشه کرک رو جایگزین کنی نه فقط آیکون بازی رو!!
البته تموم کارهایی که توی ویندوز قبلی رو کردی بکن از جمله برگردوندن تاریخ بازی به 2008 و نصب بازی در درایور خود ویندوز...

ALt3rnA
05-08-2009, 15:56
وقتی devil may cry 4 رو اجرا می کنم این پیغام رو میده

دایرکت ایکس رو ری انستال کن
با بقیه بازی ها مشکلی نداری ؟

titanium_zarin
05-08-2009, 16:21
توی بازی Fuel اصلا وارد بازی نمی شه ارور زیر رو میده...

alihacker2008
05-08-2009, 16:47
شما این بازی آشغال رو از کجا گرفتی...یادمه توی تاپیک این بازی هم مشکل زیاد داشتی!!!
ببین اینکه چرا توی ویندوز قبلیت کار میکرده ولی توی این ویندوز نه رو جوابی براش ندارم...ولی معمولا این مشکل با تعویض کرک حل میشه فقط یادت باشه باید تموم فایلهای موجود در پوشه کرک رو جایگزین کنی نه فقط آیکون بازی رو!!
البته تموم کارهایی که توی ویندوز قبلی رو کردی بکن از جمله برگردوندن تاریخ بازی به 2008 و نصب بازی در درایور خود ویندوز...

لازم نیست تو درایو ویندوز نصب بشه من تو درایو f نصبیدم هم تو 7 وهم تو xp به خوبی کارکرد فقط یه کرک 400و اقضه کیلو بایتی داره که باید درمسیر بازی نصبش کنی وفاتهم الصلوات:31:

nemesis
05-08-2009, 17:37

نه با بازی های دیگه مشکل ندارم

evanescence722
05-08-2009, 20:23
دست همه دوستان درد نكنه مخصوصا مهدي جان
call of duty 5 دوباره راه افتاد ..ممنون

sum_yari
05-08-2009, 22:55
.................................................. ......................

aghamajid1369
05-08-2009, 23:06
با عرض سلام خدمت همه دوستان .

دوستان بنده يک مشکل با صداي بازيها دارم خواهشا کمکم کنيد.

من دو تا بازي را گرفتم که دو تا بازي

Prototype 2009 و Call Of Juarez Bound In Blood 2

را که کامل هم نصب کردم و فقط يک مشکل بوجود امده است .

که در داخل بازي ها هر کاري مي کنم صداي بازي اصلا نمي ايد و

قطع هستش مشکل از کجاست؟؟

توي آپشن بازي ها هم رفتم صداي بازي فعال هست ولي دوباره

صداي بازي نمي ايد؟؟؟؟

در صورتي که بازيهاي ديگري را هم که گرفتم صداشون مي ايد و

هيچ ايرادي ندارند. و بر روي همين ويندوز که ان دو تا بازي را

نصب کردم . نصب شده اند . که بدون هيچ ايرادي کار مي کنند.

در ضمن ويندوز هم XP SP2 هستش ... .

بازيهاي جديدي مثل Bionic Commando 2009 را نصب کردم

بر روي همين ويندوز که هيچ مشکلي پيش نيامد و صداي بازي

هم کامل مي امد و اصلا اجراي بازي ايرادي نداشت.

در ضمن دو بازي

Prototype 2009 و Call Of Juarez Bound In Blood 2

در هنگام نصب هيچکدامشون Error ندادند ... .

در ضمن من بازيها را يک بار کامل آنيستال کردم و دوباره نصب

کردم ولي دوباره همان مشکل نيامدن صدا پيش امد.

لطفا دوستان پاسخ کامل بدهيد.

با تشکر .
این بازی ها خودشون 1 مقدار مشکل داشتن.
شما این روش رو امتحان کن ببین درست میشه یا نه :

براي برطرف كردن مشكل صدا بايد به
Control Panel--> Sounds and Audio Devices--> Hardware
بريد و بر روي گزينه Unimodem دابل كليك كنيد و در پنجره باز شده Device Usage را روي Disable قرار دهيد. و بعد OK.
این هم منبعش :دي

Persian_Gun's
05-08-2009, 23:06
منظورتون از این بازی آشغال چیه؟!:20:

aghamajid1369
05-08-2009, 23:11
منظورتون از این بازی آشغال چیه؟!:20:
یعنی این که از کدوم شرکت مسخره گرفتین؟؟؟
آخه بعضی از نسخه های این بازی خیلی مشکل داشت.
منظور مهدی فکر کنم این باشه.

zibarezaei
06-08-2009, 09:58
من بازی anno 1404 همین که تازه منتشر شده را خریدم کارت گرافیکم GF 8600 Gt با 512 رم واقعی هست اما حتی با جزئیات گرافیکی پایین بازی کند اجرا میشه.متاسفانه تو تنظیمات گرافیکی بازی رسولشن 800*600 یا بهتر بگم زیر 1024 وجود نداره.
چکار کنم؟

mf.designing
06-08-2009, 10:05
من بازی anno 1404 همین که تازه منتشر شده را خریدم کارت گرافیکم GF 8600 Gt با 512 رم واقعی هست اما حتی با جزئیات گرافیکی پایین بازی کند اجرا میشه.متاسفانه تو تنظیمات گرافیکی بازی رسولشن 800*600 یا بهتر بگم زیر 1024 وجود نداره.
چکار کنم؟
این بازی با 8600 به خوبی اجرا میشه ، سایر قطعات شما چیه ؟ مشکل از یه جای دیگه هست .

zibarezaei
06-08-2009, 10:11
این بازی با 8600 به خوبی اجرا میشه ، سایر قطعات شما چیه ؟ مشکل از یه جای دیگه هست .
متشکر
cpu:3.2 full
ram:2 gig
امکان داره با نصب ویندوز سرویس پک 3 بازی بهتر اجرا بشه؟

mf.designing
06-08-2009, 10:21
متشکر
cpu:3.2 full
ram:2 gig
امکان داره با نصب ویندوز سرویس پک 3 بازی بهتر اجرا بشه؟
به نظر من سیستم شما از CPU کم میاره ، ولی نه تا این حد که شما میگید .
بازی رو یکبار روی تنظیمات پایین و پایین ترین رزولیشن چک کنید ، شاید چون همه تنظیمات VGA بازی روی high هست ، اینطوریه . به ویروسی نبودن سیستمتون هم مطمئن بشید

zibarezaei
06-08-2009, 10:35
به نظر من سیستم شما از CPU کم میاره ، ولی نه تا این حد که شما میگید .
بازی رو یکبار روی تنظیمات پایین و پایین ترین رزولیشن چک کنید ، شاید چون همه تنظیمات VGA بازی روی high هست ، اینطوریه . به ویروسی نبودن سیستمتون هم مطمئن بشید
تنظیمات همه رو low هست.حتی افکت آب و سایه را off کردم حتی antialiasing را هم خاموش کردم.شاید همونطور که گفتید cpu پایین هست.
متشکر

kortol
06-08-2009, 10:58
توی بازی Fuel اصلا وارد بازی نمی شه ارور زیر رو میده...

.................................................. .....
مشکل شما از نسخه XLIVE هستش .احتمالا با یه نسخه قدیمی که روی سیستمت نصب بوده تداخل پیدا کرده............ برو و هر چی که Xlive تو برنامه های نصب شدت داری رو پاک کن و از اول از روی همون DVD بازی FUEL دوباره نصب کن..........باید درست بشه.........

afshkh
06-08-2009, 12:36
سلام
برای اینکه بازی با پسوند cso را در مموری استیک پی اس پی ریخته و اجرا کنیم باید این فایل را در کدام فولدر مموری استیک ریخت؟
من یک فولدر بنامiso در شاخه psp/game ایجاد کردم و فایل رو توش ریختم ولی پیغام میده فایل خرابه
چند تا بازی رو امتحان کردم
همشون همین پیغام رو میده

nemesis
06-08-2009, 13:59

اینکارو هم کردم ولی بازم همون پیغام رو میده !

nemesis
06-08-2009, 14:00
من بازی Ghost Recon Advanced Warfighter 2 رو وقتی می خوام نصب کنم از من سریال می خواد.چندتا سریال رو امتحان کردم ولی جواب نداد

کسی نیست این مشکلم رو حل کنه ؟

mehdy.z
06-08-2009, 16:13
اینکارو هم کردم ولی بازم همون پیغام رو میده !
خوب ممکنه گرافیکت ساپورت نمیکنه...مشخصات کاملش رو بده تا بچه ها بهتر بتونند راهنماییت کنند....

کسی نیست این مشکلم رو حل کنه ؟
این پستی روکه من در جوابت دادم رفتی ببینی چی میشه...
اگه جواب نداد دیگه اینجا مطرح کن چون هم طبق قوانینه و هم احتمالا بهتر به جواب میرسی:

nemesis
06-08-2009, 16:19
خوب ممکنه گرافیکت ساپورت نمیکنه...مشخصات کاملش رو بده تا بچه ها بهتر بتونند راهنماییت کنند....

8800GT XFX XXX 512 DDR3

این پستی روکه من در جوابت دادم رفتی ببینی چی میشه...

من پستی ندیدم

mehdy.z
06-08-2009, 17:05
من پستی ندیدم

nemesis
06-08-2009, 20:17
ز شانست من خودم این بازی رو دارم ببین این کارت رو راه میندازه:
کد:

HQVX-463P-9F49-PBHJ

حروف بزرگ وکوچک رو رعایت کن...

همه حروف که بزرگن

اینو هم تست کردم ولی جواب نمیده.
آخه چرا اینطوریه !

hadi1366100
06-08-2009, 21:46
چگونه براي بازي هايي كه نصفه نصب مي شوند شورت كات ايجاد مي شود

m.r.s
07-08-2009, 14:08
سلام.من بازی lord of the ring battle for middle earth 2 رو نصب کردم ولی بعد از 3 دقیقه و 30 ثانیه خود بخود همه یارام نابود می شن و می بازم.مشکل چیه؟

mehdy.z
07-08-2009, 16:29
چگونه براي بازي هايي كه نصفه نصب مي شوند شورت كات ايجاد مي شود
نخیر بازی نصفه که اگر هم shorcut داشته باشه عمرا اجرا شه!!!

سلام.من بازی lord of the ring battle for middle earth 2 رو نصب کردم ولی بعد از 3 دقیقه و 30 ثانیه خود بخود همه یارام نابود می شن و می بازم.مشکل چیه؟

مشکل مشابه و جواب آن:

hacker3000
07-08-2009, 19:33
سلام من بازی کانتر رو همه ورژن هاش رو امتحان کردم ولی نمیدونم چرا اینجوریه ؟ ؟ ؟

وقتی وارد بازی میشم و یه map رو انتخاب میکنم ... بعد از load شدن map ...

تو همون صفحه ی اول . همون صفحه ای که پایینش فقط یه ok داره . بازی هنگ میکنه ... یعنی هر چی روی ok کلیک میکنم به صفحه ی بعد که باید terror یا CT رو انتخاب کنم نمیره ...

M A X I M U M
08-08-2009, 05:54
سلام من بازی کانتر رو همه ورژن هاش رو امتحان کردم ولی نمیدونم چرا اینجوریه ؟ ؟ ؟

وقتی وارد بازی میشم و یه map رو انتخاب میکنم ... بعد از load شدن map ...

تو همون صفحه ی اول . همون صفحه ای که پایینش فقط یه ok داره . بازی هنگ میکنه ... یعنی هر چی روی ok کلیک میکنم به صفحه ی بعد که باید terror یا CT رو انتخاب کنم نمیره ...
برو تو جايي كه بازيتو نصب كردي فايل بچي به اسم رجيستر مي بيني ؟
اگه همچين فايلي ( شايد به اسم ديگه هم باشه مثلا Install يا چيزاي ديگ9 ) روش دابل كليك
اگه بازم نشد
تمام پوشه بازيو از درايوي كه نصبه كپي كن به درايو ديگه بعد برو تو بازي و بيا بيرون ببين اون فايلي كه ميگم ساخته شده يا نه اگه بود روش دابل كليك كن و اوكي ...

sadra2010
08-08-2009, 12:32
من دوتا بازی به نام های کرایسیس وارهد و کمپانی اف هیرو
هر دو باسرعت کند گند واشغال اجرا می شه
رم 1
گرافیک512
xp

همچنین موقع اجرا بازی پیور باارور
PURE: Pure.exe - Application Error
The instruction at "0x4fe775ae" referenced memory at "0x0fb761e0". The memory could not be "written".

Click on OK to terminate the program
Click on CANCEL to debug the program
OK Cancel
مواجه می شم

mehdiporbaba
08-08-2009, 16:44
سلام به دوستان

من مشکلم با بازی battlefield 2 هستش من در حدود 4 گیگ مپ برای این بازی دانلود کردم که وقتی نصب می کنم یا به طور دستی وارد پوشه ی مپ می کنم وقتی میرم تو بازی اصلا لیست این مپ ها تو بازی نمیاد
کسی می دونه چه جور باید این مپ ها رو اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fanoos110
08-08-2009, 22:05
سلام . من با اجراي hitman blood money مشکل دارم وقتي ميخوام وارد بازي بشم اين ارور رو ميده در حالي که نصبش کامل انجام شده. مشکل از کجاس؟ لطفا کمک کنيد
ارور اينه
کسی نیست این مشکل ما رو حل کنه؟خواهشا کمک کنید

mohammadaliarmin
08-08-2009, 22:20
برو تو کنترول پانل بعدش سیستم بعد hardware رو بزن بعد Divice Manager بعد sound , video and game controller رو بزن بعد تو نوار کشویی که باز میشه Unimodem half-Duplex audio device رو غیر فعال کن ببین درست میشه

zibarezaei
09-08-2009, 07:43
کسی بازی زیبای john deere american farmer را بازی کرده؟من این بازی را از دو جا دانلود کردم ولی هر دو تا شون اولاً مشکل گرافیکی داشتند و منوهاش مشخص نبود و بعد اینکه بازی save نمیشه.
آیا پچی برای حل این مشکل هست؟
البته باید بگم خودم یکی دو تا پچ پیدا کردم اما انگار مخصوص یه بازی دیگه هست که خیلی شبیه این بازیه به نام north american farmer(تو این مایه ها)که روی اون بازی مورد نظر من نصب نمیشه
متشکر

monaj
09-08-2009, 11:21
من وقتی Crysis warhead رو بازی می کنم، گاهی اوقات که دشمنان به من شلیک می کنند، (زمانیکه تیر اصابت میکنه) برای یک لحظه صفحه سیاه میشه و دوباره به حالت عادی برمیگرده. مشکل چیه؟
البته باید اینو اضافه کنم که قبل از اینکه اینطوری بشه، یکبار تو قسمت تنظیمات، جزئیات گرافیکی رو پایین آوردم، ولی بعدا دوباره به تنظیمات قبلی برگردوندم. لکن مشکل همچنان پابرجاست.
امکان داره مشکل به وجود آمده به خاطر همین باشه؟

farshidshd
09-08-2009, 11:44
سلام
من دوتا بازی خریدم از فروشگاه پی سی ورلد
یکی The Protector یکی هم Pes 2009 با گزارش فردوسی پور

بازیه The Protector که اصلا نمیاد یعنی صفحه ی بازی میاد و میره تو بازی ولی فقط ابر نشون میده و کاری نمیشه کرد و صدا ها میاد ...اولش که این ارور رو میداد:::::

بعدش که رفت توی بازی بعد از لود شدن این ارور رو میده:::::

بعدش هم که خودش لود میشه فقط ابر نشون میده...

اون بازیه Pes 2009 هم که نمیشه Save کرد این ارور ها رو میده:::

من چی کارشون کنم ؟؟ میشه کمکم کنین؟؟

havas_1980
09-08-2009, 12:08
من دوتا بازی به نام های کرایسیس وارهد و کمپانی اف هیرو
هر دو باسرعت کند گند واشغال اجرا می شه
رم 1
گرافیک512
xp

همچنین موقع اجرا بازی پیور باارور
PURE: Pure.exe - Application Error
The instruction at "0x4fe775ae" referenced memory at "0x0fb761e0". The memory could not be "written".

Click on OK to terminate the program
Click on CANCEL to debug the program
OK Cancel
مواجه می شم
با یک گیگ رم فقط بازی رو می تونین در حداقل جزییات گرافیکی اجرا کنین. شاید تنظیمات گرافیکی رو بالا قرار دادین.
شاید هم مدل کارت گرافیکتون پایینه. مدل کارت گرافیک رو کامل عنوان کنین. مثلا GeForce 6800 GT یا Radeon X800
نوع سی پی یو رو هم کامل و دقیق عنوان کنین.

ارور اينه

درسته که معنی این ایراد اینه که مشکل از کرک بازی و ویندوز هست ولی در مورد این بازی این طور نیست!
این بازی متاسفانه طوریه که در موارد کم اینطور مشکلی میده و دلیل موجهی هم نداره.

شاید نصب اخرین پچ بازی این مشکل رو حل کنه و شاید هم مشکل باقی بمونه. خلاصه یه امتحانه:

Hitman Blood Money v1.2 Patch | Size: 9.94MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHitman Blood Money v1.2 Patch Crack | Size: 2.34MB

کسی بازی زیبای john deere american farmer را بازی کرده؟من این بازی را از دو جا دانلود کردم ولی هر دو تا شون اولاً مشکل گرافیکی داشتند و منوهاش مشخص نبود و بعد اینکه بازی save نمیشه.
آیا پچی برای حل این مشکل هست؟
البته باید بگم خودم یکی دو تا پچ پیدا کردم اما انگار مخصوص یه بازی دیگه هست که خیلی شبیه این بازیه به نام north american farmer(تو این مایه ها)که روی اون بازی مورد نظر من نصب نمیشه
متشکر

تمامی مشکلاتی که برای John Deere: American Farmer عنوان کردین از خود بازی ناشی میشه و با نصب پچ بازی قابل حله...
آدرس دو پچ برای این بازی رو قرار دادم که برای پچ ورژن اول فقط کرکش موجوده. خودم نصب پچ ورژن 1.52 رو توصیه می کنم.
نمی دونم آیا کرک پچ ورژن 1.30 به پچ ورژن 1.52 میخوره یا نه. (شاید می خوره که کرک دیگه نیومده)

John Deer: American Farmer v1.30 Patch | Size: 2.5MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJohn Deer: American Farmer v1.52 Patch | Size: 6.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJohn Deer: American Farmer v1.30 Patch Crack | Size: 1.1MB

..hamed..
09-08-2009, 12:39
اقا من موقعي كه بازي ايكس من رو اجراميكنم يه عكسي ميندازه وسط مونيتور و ديگه جلوتر نميره و وارد بازي نميشه ايراد از كجا ميتونه باشه

monaj
09-08-2009, 12:46
من وقتی Crysis warhead رو بازی می کنم، گاهی اوقات که دشمنان به من شلیک می کنند، (زمانیکه تیر اصابت میکنه) برای یک لحظه صفحه سیاه میشه و دوباره به حالت عادی برمیگرده. مشکل چیه؟
البته باید اینو اضافه کنم که قبل از اینکه اینطوری بشه، یکبار تو قسمت تنظیمات، جزئیات گرافیکی رو پایین آوردم، ولی بعدا دوباره به تنظیمات قبلی برگردوندم. لکن مشکل همچنان پابرجاست.

کسی راه حلی به ذهنش نمی رسه؟

emad1234
09-08-2009, 12:53
سلام

بازیه The Protector که اصلا نمیاد یعنی صفحه ی بازی میاد و میره تو بازی ولی فقط ابر نشون میده و کاری نمیشه کرد و صدا ها میاد ...اولش که این ارور رو میداد:::::

به نظر من باید Direct X تون قدیمی باشه و با نصب یک Direct X جدید یا آپدیت اون بازی کار میکنه .

answer-3
09-08-2009, 12:54
من امروز خواتمبه یاد قدیما Most Wanted رو نصب بکنم ... چند بار تلاش کردم ولی هر بار تو 61% ارر میده که نمی تونه فلان فایل رو منتقل بکنه ... (File : TrackMaps.bin) راهی نداره که خودم از پس این فایل بر بیام و بقیه اش رو نصب بکنه ... یعنی این یه دونه فایل رو بیخیال بشه و من خودم اون فایل رو یه جوری جداگانه نصب بکنم ؟ ممنون ...

adac_data
09-08-2009, 13:12
من امروز خواتمبه یاد قدیما Most Wanted رو نصب بکنم ... چند بار تلاش کردم ولی هر بار تو 61% ارر میده که نمی تونه فلان فایل رو منتقل بکنه ... (File : TrackMaps.bin) راهی نداره که خودم از پس این فایل بر بیام و بقیه اش رو نصب بکنه ... یعنی این یه دونه فایل رو بیخیال بشه و من خودم اون فایل رو یه جوری جداگانه نصب بکنم ؟ ممنون ...

شما با برنامه Alcohol 120% از dvd بازي ايميج بگير و بعد اينكه كامل شد بروي ايميج دابل كليك كن و شروع كن به نصب بازي

sadra2010
09-08-2009, 13:13
با یک گیگ رم فقط بازی رو می تونین در حداقل جزییات گرافیکی اجرا کنین. شاید تنظیمات گرافیکی رو بالا قرار دادین.
شاید هم مدل کارت گرافیکتون پایینه. مدل کارت گرافیک رو کامل عنوان کنین. مثلا GeForce 6800 GT یا Radeon X800
نوع سی پی یو رو هم کامل و دقیق عنوان کنین.

درسته که معنی این ایراد اینه که مشکل از کرک بازی و ویندوز هست ولی در مورد این بازی این طور نیست!
این بازی متاسفانه طوریه که در موارد کم اینطور مشکلی میده و دلیل موجهی هم نداره.

شاید نصب اخرین پچ بازی این مشکل رو حل کنه و شاید هم مشکل باقی بمونه. خلاصه یه امتحانه:

Hitman Blood Money v1.2 Patch | Size: 9.94MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدHitman Blood Money v1.2 Patch Crack | Size: 2.34MB

تمامی مشکلاتی که برای John Deere: American Farmer عنوان کردین از خود بازی ناشی میشه و با نصب پچ بازی قابل حله...
آدرس دو پچ برای این بازی رو قرار دادم که برای پچ ورژن اول فقط کرکش موجوده. خودم نصب پچ ورژن 1.52 رو توصیه می کنم.
نمی دونم آیا کرک پچ ورژن 1.30 به پچ ورژن 1.52 میخوره یا نه. (شاید می خوره که کرک دیگه نیومده)

John Deer: American Farmer v1.30 Patch | Size: 2.5MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJohn Deer: American Farmer v1.52 Patch | Size: 6.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدJohn Deer: American Farmer v1.30 Patch Crack | Size: 1.1MB

با سلام خدمت دوستان کار راه انداز
گرافیکGEFORCE 7100 GS
سی پی یو GENUINE INTEL(R)CPU 2140 @ 1.60GHz
در ضمن به سوال دوم جواب ندادید

adac_data
09-08-2009, 13:16
سلام

من چی کارشون کنم ؟؟ میشه کمکم کنین؟؟

شم اين مشكلات رو در تاپيك خصوصي pes2009 قرار بديد متمئن باشيد اساتيد كمكتون ميكنن

zibarezaei
09-08-2009, 13:29

این پچ را گرفته بودم اما برای بازی north american farmer هست و اجرا نمشه.اما متشکر پچهای دیگه را امتحان می کنم

M A X I M U M
09-08-2009, 18:49
خب چطوري اجرا نميشه ؟
موقع نصب اخطار ميده ؟
معمولا پچ ها نصب ميشن و بعد نصب شدن در هنگام اجرا مشكل بوجود مياد
حالا مشكل شما در كدوم مرحله است؟

fanoos110
09-08-2009, 19:09
برو تو کنترول پانل بعدش سیستم بعد hardware رو بزن بعد Divice Manager بعد sound , video and game controller رو بزن بعد تو نوار کشویی که باز میشه Unimodem half-Duplex audio device رو غیر فعال کن ببین درست میشه
این کارم کردم فایده نداشت. خواهشا کمک کنید

Benygh
09-08-2009, 22:27
اصلا نتونستم برم تو بازی !

فقط کرش میکنه !
پچ 1.01 رو هم نصب کردم که 19 مگ بود ولی حل نشد مشکل !

کسی نظری داره ؟!

Ar@m
10-08-2009, 10:49
گزينه اي نداره كه همه چي رو به حالت default برگردوني؟ مشكل بايد از همون دستكاري كه كردي باشه

سلام

همونطور كه گفتن اين مشكل از directx هستش
DirectX 9.0C رو نصب كن

بايد يه checkdisk و يه defragment روي درايوي كه بازيها روش نصبن انجام بدي بنظرم مياد دو تا بازي رو هم روي يه درايو نصب كردي آره؟
قبلش هم بايد virtual memory رو صفر كني و اگه از hibernate استفاده مي كني غيرفعالش كني و system restore رو هم غيرفعال كني
حالا روي درايو مورد نظر راست كليك كن و properties و بعد از تب tools يه check disk و بعد defragment انجام بده
بعد از تموم شدن كار همه چي رو مي توني به حالت اول برگردوني
بعدشم restart

brain
10-08-2009, 11:27
سلام.

یک سواله کوچولو :

بازی هایی که حداقل رزولویشن اونا 1024*768 می باشند رو نمیشه به 800*600 یا کمتر کاهش داد ؟
هیچ برنامه یا ترفندی برای اینکار نیست ؟

پیشاپیش ممنون !!! :11:

farshidshd
10-08-2009, 11:59
گزينه اي نداره كه همه چي رو به حالت default برگردوني؟ مشكل بايد از همون دستكاري كه كردي باشه

همونطور كه گفتن اين مشكل از directx هستش
DirectX 9.0C رو نصب كن

بايد يه checkdisk و يه defragment روي درايوي كه بازيها روش نصبن انجام بدي بنظرم مياد دو تا بازي رو هم روي يه درايو نصب كردي آره؟
قبلش هم بايد virtual memory رو صفر كني و اگه از hibernate استفاده مي كني غيرفعالش كني و system restore رو هم غيرفعال كني
حالا روي درايو مورد نظر راست كليك كن و properties و بعد از تب tools يه check disk و بعد defragment انجام بده
بعد از تموم شدن كار همه چي رو مي توني به حالت اول برگردوني
بعدشم restart

ممنون
حالا DirectX 9.0C رو از کجا گیر بیارم ؟؟
مگه نباید توی خوده دی وی دی باشه؟؟
توی دی وی دی بازیش DirectX 9.0C نیست.

اون مشکل سیو نشدن هم فقط وقتی میرم تو جام باشگاهای اروپا سیو میشه
بقیه جاهایی که ایرانی ها اضافه کردن به بازی مشکل داره.

Ar@m
10-08-2009, 13:45
ممنون
حالا DirectX 9.0C رو از کجا گیر بیارم ؟؟
مگه نباید توی خوده دی وی دی باشه؟؟
توی دی وی دی بازیش DirectX 9.0C نیست.

از اينجا بگير:

اون مشکل سیو نشدن هم فقط وقتی میرم تو جام باشگاهای اروپا سیو میشه
بقیه جاهایی که ایرانی ها اضافه کردن به بازی مشکل داره.
اين شركتهاي ايراني مسخره!

bidariiii
10-08-2009, 15:20
با سلام.آقا من وقتی میخوام بازی مشکل در نصب بازی frontlines fuel of war رو نصب کنم همین که دی وی دی دوم رو میزارم فایل رو نمیخونه و نصب کنسل میشه.این بازی نو هستش و روی سیستم دوستم نصب شد.لازم به ذکز که ویندوز رو هم تازه عوض کردم.کمکم کنید لطفا

*hamedkhatar*
10-08-2009, 15:31
سلام
GTA IV رو میخوام روی ویندوز 7 نصب کنم ولی همون اول نصب این پیغام رو میده
دلیلش چیه؟

ممنون

aghamajid1369
10-08-2009, 15:38
سلام
دلیلش چیه؟

ممنون
دوست من به این تاپیک سر زدین؟؟؟

ali6803
10-08-2009, 16:28
سلام بچه ها .......من بدبخت تازه زدم تو کار بازی اخرین بازی هم که کرده بودم کربن بود که اصلا نفهمیدم چطور باید تمام بشه تا ..........الان .چند سال اصلا بازی نکردم تا چند هفته پیش که رفتم یه سیستم خفن بستم...........

اومدیم از کرایسیس 1 شروع کنیم که تا اخرین مرحله رفتم جلو تا اونجا که میاد روی ناو یدفعه بازی هنگ میکنه .باید سیستم رو ریست کنم:13::13::41::41:

ویندوز ویستا 32 سرویس پک 2 که خودم هم اخرین ابدیتش رو هم انجام دادم ...
کارت گرافیگ هم اخرین درایور رو تا اومد گرفتم ..........
دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه بد طور زده تا حالم کمک کمک کمک کمک کمک

چه کار کنم پدرم در اومد تا این مرحله اومدم ...کمک

پچ یا کدی نمیدونم چیزی نمی خواد ؟؟؟ تا این مرحله با بالا ترین تنظیمات هیچ مشکلی نداشتم نمی دونم چرا اینجا این جوری میشه یدفعه هنگ میکنه بازی هم ماله شرکت سرزمین رایانه هستش که هیچ کد یا کرکی نداره برای نصب......وبازی راحت نصب میشه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟:41::41::41:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emad1234
10-08-2009, 17:59
سلام
دلیلش چیه؟
ممنون

دوست عزیز ، این بازی فقط روی ویندوز xp سرویس پک 3 و روی ویندوز ویستا نصب و اجرا می شه و اصلا روی ویندوز 7 نصب نمی شه.

Ar@m
10-08-2009, 18:37
سلام.

یک سواله کوچولو :

بازی هایی که حداقل رزولویشن اونا 1024*768 می باشند رو نمیشه به 800*600 یا کمتر کاهش داد ؟
هیچ برنامه یا ترفندی برای اینکار نیست ؟

پیشاپیش ممنون !!! :11:

يه سري راه حلهايي هست
- مثل راست كليك روي شورتكات-properties- تب compatibility- بعد run in 640*480 screen resolution
- يا بعضي بازيها يه فايل ini دارن كه با تغيير مقادير ResX و ResY ميشه رزلوشن رو تغيير داد
- بعضي ها رو هم از طريق رجيستري از مسير:
HKEY_CURENT_USER>software>comapny name>game name>settings
با تغيير مقادير g_Width و g_Height

ولي يه راه حل كلي رو نمي دونم

با سلام.آقا من وقتی میخوام بازی مشکل در نصب بازی frontlines fuel of war رو نصب کنم همین که دی وی دی دوم رو میزارم فایل رو نمیخونه و نصب کنسل میشه.این بازی نو هستش و روی سیستم دوستم نصب شد.لازم به ذکز که ویندوز رو هم تازه عوض کردم.کمکم کنید لطفا
ممكنه مشكل از dvd rom خودت باشه

bidariiii
10-08-2009, 20:12
ممكنه مشكل از dvd rom خودت باشه

نه قربان،من دوتا دی وی دی رام با دو مارک مخلف رو سیستمم دارم و با هرکدوم به طور جداگانه امتحان کردم

M A X I M U M
10-08-2009, 20:39
سلام بچه ها .......من بدبخت تازه زدم تو کار بازی اخرین بازی هم که کرده بودم کربن بود که اصلا نفهمیدم چطور باید تمام بشه تا ..........الان .چند سال اصلا بازی نکردم تا چند هفته پیش که رفتم یه سیستم خفن بستم...........

اومدیم از کرایسیس 1 شروع کنیم که تا اخرین مرحله رفتم جلو تا اونجا که میاد روی ناو یدفعه بازی هنگ میکنه .باید سیستم رو ریست کنم:13::13::41::41:

ویندوز ویستا 32 سرویس پک 2 که خودم هم اخرین ابدیتش رو هم انجام دادم ...
کارت گرافیگ هم اخرین درایور رو تا اومد گرفتم ..........
دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه بد طور زده تا حالم کمک کمک کمک کمک کمک

چه کار کنم پدرم در اومد تا این مرحله اومدم ...کمک

پچ یا کدی نمیدونم چیزی نمی خواد ؟؟؟ تا این مرحله با بالا ترین تنظیمات هیچ مشکلی نداشتم نمی دونم چرا اینجا این جوری میشه یدفعه هنگ میکنه بازی هم ماله شرکت سرزمین رایانه هستش که هیچ کد یا کرکی نداره برای نصب......وبازی راحت نصب میشه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟:41::41::41:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره اين مشكل رو من يادمه
يه پچي بود براي همين قسمت كه بايد نصبش مي كردي
از اينترنت بگرد پيداش مي كني و نصبش كن
مشكلت رو حل مي كنه
در توضيحات پچ نوشته بود مشكل اون قسمت كشتي رو حل مي كنه

sadra2010
10-08-2009, 21:11
پس جرا کسی به من جواب نمیده باور کنید اضتراریه

Benygh
10-08-2009, 21:51

فقط کرش میکنه !

کسی نظری داره ؟!

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی نظری نداره ؟!

brain
10-08-2009, 22:47
سلام دوستان !!
ممنون Ar@m جوون !! :11:

یه سواله کوچیکه دیگه :
من چه جوری میتونم بفهمم که بازی ای که نصب کردم چه نسخه ای هستش ؟uk یا eroup یا یه چیز تو همین مایه ها :31: !!
برای نصب پچ می پرسم ؟؟؟
بعضی بازیا که تو منوی بازی اون پایین زده ، ولی بعضیا ندارن همیچین چیزی رو .... اونا رو از کجا میشه فهمید ؟؟

M A X I M U M
11-08-2009, 01:17
کسی نظری نداره ؟!
ويندوزت ويستا هستش ؟
اگه اينطوره مشكل از سرويس پكته يا بروزش يا برش گردون يعني اگه نسخه معمولي داري سرويس پك 1 رو نصب كن و اگه نسخه سرويس پك 1 رو داري معمولي رو نصب كن
بعضي وقتا اينطوري ميشه

سلام دوستان !!
ممنون Ar@m جوون !! :11:

یه سواله کوچیکه دیگه :
من چه جوری میتونم بفهمم که بازی ای که نصب کردم چه نسخه ای هستش ؟uk یا eroup یا یه چیز تو همین مایه ها :31: !!
برای نصب پچ می پرسم ؟؟؟
بعضی بازیا که تو منوی بازی اون پایین زده ، ولی بعضیا ندارن همیچین چیزی رو .... اونا رو از کجا میشه فهمید ؟؟

براي نصب پچ زبان بازي رو ببين انگليس بوده يكي از مناطقي رو انتخاب بكن كه انگليس زبانه مثل همين UK يا US
مطمئن باش پچ هم كاملا صحيح نصب ميشه و جواب ميده

adac_data
11-08-2009, 08:27
ديروز بازي sillent hill رو نصب كردم اما بعد از اينكه نصب كامل شد و تمام شد خواستم برم داخل بازي ارور ميده.ضمنا بازي داخلش كرك و سريال نداشت.و با 2 تا سيستم حرفه اي و معمولي امتحان كردم اما نشد

farshidshd
11-08-2009, 10:59
از اينجا بگير:

اين شركتهاي ايراني مسخره!

سلام

ممنونم ولی من از Dial Up استفاده میکنم

مشکل سیو نشدن هم حل شد ممنون

sadra2010
11-08-2009, 12:13
سوال های منم که مثل همیشه بی جوابه

Дttractive ζ
جان می شه به سوال من جواب بدید

Ar@m
11-08-2009, 12:54
ديروز بازي sillent hill رو نصب كردم اما بعد از اينكه نصب كامل شد و تمام شد خواستم برم داخل بازي ارور ميده.ضمنا بازي داخلش كرك و سريال نداشت.و با 2 تا سيستم حرفه اي و معمولي امتحان كردم اما نشد
ارورش چيه؟

سلام

ممنونم ولی من از Dial Up استفاده میکنم

مشکل سیو نشدن هم حل شد ممنون
خواهش ميشه
آره 80 مگه ولي به احتمال زياد مشكلت رو حل مي كنه

سوال های منم که مثل همیشه بی جوابه
:دي
براي سوال دومت راه حلي رو كه اينجا گفتم امتحان كن

سيستمت رو overclock كردي؟

فقط کرش میکنه !

کسی نظری داره ؟!

كركش ممكنه ايراد داشته باشه
روي يه سيستم ديگه هم امتحانش كن

sadra2010
11-08-2009, 13:39
می شه بپرسم overclock یعنی چی

aghamajid1369
11-08-2009, 18:01
می شه بپرسم overclock یعنی چی
over clock کردن یعنی اینکه از یعنی اینکه از اون قدرتی که cpu شما داره بیشتر استفاده کنین.
مثلا اگه cpu شما 2 هست میتونین اون رو over clock کنین وقدرتش رو افزایش بدین. مثلا تا 2.4
همین کار رو هم برای vga میشه انجام داد.

sadra2010
11-08-2009, 20:43
دوتا خواهش دارم
1- طریقهoverclockکردن
2- من ازراحل اولی هیچی نفهمیدم

aghamajid1369
11-08-2009, 20:56
دوتا خواهش دارم
1- طریقهoverclockکردن
در جواب سوال اول به این قسمت از p30world برید و جوابتون رو پیدا کنید.
برای اورکلاک cpu :

برای اورکلاک vga:

icelove
11-08-2009, 22:31
باعرض سلام.من بازی Call of Juarez - Bound in Blood رو گرفتم ونصب کردم.ولی هنگام اجرا بازی صدا نداره.لطفا راهنمایی کنید

aghamajid1369
11-08-2009, 23:15
باعرض سلام.من بازی Call of Juarez - Bound in Blood رو گرفتم ونصب کردم.ولی هنگام اجرا بازی صدا نداره.لطفا راهنمایی کنید
از این روش استفاده کنید.
پست اول بازی.

ويرايش اول

براي برطرف كردن مشكل صدا بايد به
Control Panel--> Sounds and Audio Devices--> Hardware
بريد و بر روي گزينه Unimodem دابل كليك كنيد و در پنجره باز شده Device Usage را روي Disable قرار دهيد. و بعد OK.

..hamed..
12-08-2009, 10:20
اقا موقع اجرای بازی ایکس من یه عکس میافته وسط مونیتور ولی وارد بازی نمیشه مشکل از کجاست

mahpesar
12-08-2009, 10:34
بازی Assassin's Creed رو نصب کردم

کارت گرافیک و cpu من بالاست

giforce250gts و amd phenom II 4x 810 , ram4gig

در شروع بازی بعد از قسمت تست دکمه های بازی

در اولین مرحله روی سیو شدن هنگ میکنه.....

علتش چیه لطفا فوری جواب بدید اگه مشکل از dvd بازی عوضش کنم .....؟؟؟!!!

DJ POLESTAR
12-08-2009, 10:36
بازی Assassin's Creed رو نصب کردم

کارت گرافیک و cpu من بالاست

giforce250gts و amd phenom II 4x 810 , ram4gig

در شروع بازی بعد از قسمت تست دکمه های بازی

در اولین مرحله روی سیو شدن هنگ میکنه.....

علتش چیه لطفا فوری جواب بدید اگه مشکل از dvd بازی عوضش کنم .....؟؟؟!!!

آره مشکل از DVD هستش!
من سیستمم از شما پایینتره ولی تا حالا دو بار به آخر بازی رفتم!

farshidshd
12-08-2009, 11:49
خواهش ميشه
آره 80 مگه ولي به احتمال زياد مشكلت رو حل مي كنه

تو فروشگاه پی سی سراغ نداری؟ که بفروشن؟؟

Benygh
12-08-2009, 12:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كركش ممكنه ايراد داشته باشه
روي يه سيستم ديگه هم امتحانش كن
اخه کرک نداره . روی ویندوز 7 هستم .
دو تا پچ داشت که تاثیری نداشت ! :(

Ar@m
12-08-2009, 12:51
دوتا خواهش دارم
1- طریقهoverclockکردن

براي سوال دوم:

- براي غير فعال كردن hibernate
از منوي start برو به control panel. توي ستون سمت راست switch to classic view رو بزن. حالا برو رو آيكون power options و از كادري كه ظاهر ميشه تب hibernate رو انتخاب كن و ببين چك باكس enable hibernation فعاله يا نه. اگه فعال بود تيكش رو بردار و apply بزن و ok كن

- براي غيرفعال كردن System restore
روي mycomputer راست كليك كن و properties رو انتخاب كن. حالا برو رو تب system restore و اگه چك باكس turn off system restore on all drives تيك نداشت تيك براش بذار و ok كن

- براي صفر كردن virtual memory هم
روي mycomputer راست كليك كن و properties رو انتخاب كن. حالا برو رو تب advanced و از كادر performance گزينه settings رو بزن و از كادري كه مياد دوباره برو به تب advanced و در كادر virtual memory گزينه change رو بزن و initial size و maximum size رو صفر بكن و ok كن

حالا روي درايوي كه بازي توش نصبه راست كليك كن و properties رو بزن
حالا برو به تب tools
توي كادر اول يه گزينه بنام check now و توي كادر دوم يكي به اسم defragment now رو ميبيني
اول اولي رو بزن و وقتي كارش تموم شد سيستم رو restart بكن
بعد دومي رو بزن
بعد از تموم شدن كار مي توني تنظيماتي رو كه بالا گفتم به حالت اول برگردوني

حالا بازي رو امتحان كن ببين هنوز خطا مي ده يا نه

m.r.s
12-08-2009, 13:02
آره مشکل از DVD هستش!
من سیستمم از شما پایینتره ولی تا حالا دو بار به آخر بازی رفتم!
حتما شما بازی با باگ رو نصب کردید.یک دی وی دی دیگه از بازی رو امتحان کنید.

mohsen_gh1991
12-08-2009, 13:20
سلام
من بازی street fighter4 رو بعد کلی مکافات که نصبش کردم.وقتی اجرا میکنم:
1)سفحه فول اسکرین نمیشه ولی به شدت عریض تشریف دارن(به طوری که سر و ته صفحه از مانیتور میزنه بیرون)
2)بازی فقط تا جایی میره که اون یارو اسم بازی رو میگه و اسم بازی هم گوشه تصویر ظاهر میشه.بعد از اون هر دکمه ای رو که میزنم.دوباره همون یارو میاد و میگه street fiter4.
3)اینتر رو هم که میزنم یهصفحه باز میشه مینی بر اینکه باید sign in بشم.
در ضمن بازی left 4 dead رو میشه مرحله ای بازی کرد؟چطوری؟
هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستم

adam20
12-08-2009, 15:31
ببخشيد من تو مستر ليگ pes2009 كه بازي مي كنم دو سه سال توبازيها كه رد ميشه ومن به يك بازي ميرسم كه معمولا حريفم ac milAN است بازي نمياد دو سه بار از اول شروع كردم ولي بازم گير ميكنه يعني صفحه لودش مياد بعد هرچي صبر ميكنم بازي نمياد مشكل از چيه اين بازي محصول دو شركت سرير وتكين است ممنون ميشم راهنمايي كنيد منظورم از اول بازي ميكنم اينه كه كلا مستر ليگ از اول شروع ميكنم

djmd
12-08-2009, 16:26
با سلام خدمت دوستان من ARMA II رو تهیه کردم و نسخه 1 رو دارم آیا اگه پچ بریزم بازی واقعا روون تر خواهد شد ؟! چون پچ بازی 137mb هست !

brain
13-08-2009, 03:59
سلام ...
خواهشا یه نفر دقیقا بهم بگه که این گزینه ی Vertical Sync یا همونVsync که تو آپشن گرافیک بازی ها هست دقیقا چی کار میکنه ؟
آیا باعث افت فریم میشه ؟؟ (مهم)
یا باعث افزایش فریم میشه ؟؟

خیلی مــــــــمنون میشم اگه جواب صحیح بدید !!!
واقعا دوست دارم بدونم !
:11:

icelove
13-08-2009, 09:07
دوست عزیز منم این بازی رو نصب کردم مشکلات زیادی داره.برای بزرگ کردن صفحه از alt +Enter استفاده کن.من این کارو انجام دادم جواب داد

mohsen_gh1991
13-08-2009, 11:58
سلام
من تو نصب street fighter مشکل دارم.وقتی که میخوام نصب کنم یه صفحه میاد که میگه
please enter your LIVE acces code. اینجا چی باید بنویسم؟در ضمن وقتی هم که نصبش تموم میشه و میرم تو بازی منوی اصلی بازی نمیاد.

hamed_tay
13-08-2009, 14:54
با سلام

من به تازگي دستگاهم رو آپديت كردم با اين مشخصات

cpu :2200 intel (dual core

ram : 3 gig

vga : 9500 gt giga

mb: p5 kpl-se

H.D.D : 500 GIG MAXTOR

بعد از گذشت 2 يا 3 دقيقه سيستم كاملا هنگ ميكنه موس و كي بورد و فقط بايد رست كرد بعضي وقتها هم فقط موس و كيبورد كار ميكنه و هيچ چيز كار نميكنه
من درايورها رو آپديت كردم و حتي بازي رو ست كردم كه از 1 cpu استفاده كنه ام درست نشد كه نشد directx را هم آپديت كردم باز نشد تنظيمات ژنرال تو my documento عوض كردم بازم نشد

با هيچ بازي مشكل ندارم جز اين 1 مورد
در ضمن امكان تغيير ويندوز هم اصلا وجود نداره

خواهشا كمك كنيد

tnx

farshidcivil
13-08-2009, 16:11
با سلام موقع نصب بازی ژنرال 3 این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahi58
13-08-2009, 17:18
سلام ...
خواهشا یه نفر دقیقا بهم بگه که این گزینه ی Vertical Sync یا همونVsync که تو آپشن گرافیک بازی ها هست دقیقا چی کار میکنه ؟

واقعا دوست دارم بدونم !
سلام.
V-sync یکی از گزینه های گرافیکی بعضی گیم ها است که یه فایده کوچک داره: بعضی موقع ها توی یک بازی، خصوصا موقعی که یه تصویر داره سریع جابجا میشه، آدم احساس می کنه یه شکاف هایی توی تصویر ایجاد میشه. یه شکاف بی رنگ یا بهتره بگیم یه موج توی تصویر. اگر V-sync روشن باشه جلوی این مشکل رو می گیره. خاموش و روشنش کن و تصویر رو امتحان کن متوجه میشی. :دی
افت فریم به مقدار خیلی کم میده، کلا مثل Texture یا AA نیست که پدر کارت گرافیک رو در بیاره. :)

با سلام موقع نصب بازی ژنرال 3 این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.
مشکل شما علتش اینه که فایل های روی دی وی دی متاسفانه قابل خوندن نیستند. حالا یا دی وی دی خراب شده یا کثیفه یا ...
قبلا یکی از بچه ها سوال مشابهی پرسیده بود که توی این پست جواب دادم، شما هم بخونید:

موفق باشید. :)

hamed_tay
13-08-2009, 18:36
با سلام

بعد از گذشت 2 يا 3 دقيقه سيستم كاملا هنگ ميكنه موس و كي بورد و فقط بايد رست كرد بعضي وقتها هم فقط موس و كيبورد كار ميكنه و هيچ چيز كار نميكنه
من درايورها رو آپديت كردم و حتي بازي رو ست كردم كه از 1 cpu استفاده كنه ام درست نشد كه نشد directx را هم آپديت كردم باز نشد تنظيمات ژنرال تو my documento عوض كردم بازم نشد

خواهشا كمك كنيد

tnx

hp-world
13-08-2009, 21:45
من تمام نسخه های fear رو گرفتم و فقط نصب همین مونده ، من نسخه فارسی بازی fear 1 رو دارم.
اول که این پیغام رو در شروع نصب میده :

که Ok میزنم و میرم برای دادن آدرس ، محل نصب بازی رو میدم بعد next میزنم که این ارور میاد :

اینم ok میزنم و میره برای نصب که این پیغام میده و میره به قسمتی که باید محل نصب رو مشخص کنم :

نمیدونم اشکال از چیه از patch ? بازی ؟؟؟؟؟ یعنی باید 1.7 باشه ؟ اگر مشکل از اینه میشه بگید از کجا میتونم بگیرم ؟ و چجوری باهاش کار کنم ؟ آخه تا حالا با patch کار نکردم.
اینم بگم تا با خود بازی اصلی مشکلی ندارم.

ak30tehran
13-08-2009, 22:22
این شکافهایی که در تصویر بوجود میاد در بعضی بازیها مثلCall of Duty5 با انتخابV-sync ازبین میره ولی در بازیها مثل Crysis2 اصلا همچین گزینه ای وجود نداره ایا راه حل دیگه ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahi58
14-08-2009, 01:15
بله دوست من، از طریق برنامه های کنترل کارت گرافیک امکانش هست.
الآن کارت گرافیک من NVIDIA است و برنامه NVIDIA Control Panel باهاش هست. در حالت معمولی کارت گرافیک تنظیمات برنامه و گیم خاص اجرا شده رو مورد استفاده قرار میده، ولی شما می تونید از طریق همون برنامه NVIDIA Control Panel تنظیمات رو طوری تغییر بدین که مثلا V-sync همیشه روشن یا همیشه خاموش باشه. برنامه هم به راحتی از طریق کلیک راست روی یک نقطه خالی صفحه قابل دسترسی است.
برای ATI هم دقیقا به همین روش برنامه Catalyst Control Center رو باید اجرا کنید و همیشه روشن یا همیشه خاموش رو انتخاب کنید.
موفق باشید. :)

پ.ن: hamed_tay خان، همه چیز رو کامل نوشتید غیر از مهم ترین چیز که یادتون رفت: اسم گیم توی پست تون نبود. :31:
البته گذشته از این که گیم چیه، این دو راه حل کلی رو امتحان کنید ممکنه جواب بده:
1. اگر دستتون می رسه آخرین Patch های بازی مورد نظر رو نصب کنید ببینید حل میشه؟
2. اگر اینترنت کند دارید یا مشکلات دیگه ای که اجازه Patch ریختن نمیده... روش دوم اینه: تمام تنظیمات گرافیکی بازی رو تا آخر پایین بیارید، و بعد بازی کنید ببینید آیا مشکل حل میشه یا نه؟
اگر مشکل حل شد، نشون میده که یکی از تنظیمات گرافیکی در حالت قبلی داشته کارت گرافیک رو اذیت می کرده. بنابراین "یکی یکی" تنظیمات گرافیکی رو بالا ببرید و ببینید کدوم یکی شون وقتی اضافه میشه و بالا میره منجر به قفل کردن کامپیوتر میشه. وقتی گزینه مشکل دار رو کشف کردید فقط اون گزینه رو روی تنظیمات پایین قرار بدید و بقیه رو دوباره ببرید بالا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A X I M U M
14-08-2009, 07:01
ببخشيد من تو مستر ليگ pes2009 كه بازي مي كنم دو سه سال توبازيها كه رد ميشه ومن به يك بازي ميرسم كه معمولا حريفم ac milAN است بازي نمياد دو سه بار از اول شروع كردم ولي بازم گير ميكنه يعني صفحه لودش مياد بعد هرچي صبر ميكنم بازي نمياد مشكل از چيه اين بازي محصول دو شركت سرير وتكين است ممنون ميشم راهنمايي كنيد منظورم از اول بازي ميكنم اينه كه كلا مستر ليگ از اول شروع ميكنم

سلام
اين مشكل زمانيه كه كرك بازيت با ورژن بازيت يكي نيست
از اينترنت كرك مورد نظر رو دانلود كن
مطمئنا درست ميشه

موفق باشيد

با سلام خدمت دوستان من ARMA II رو تهیه کردم و نسخه 1 رو دارم آیا اگه پچ بریزم بازی واقعا روون تر خواهد شد ؟! چون پچ بازی 137mb هست !

بله همينطوره ...

سلام ...

واقعا دوست دارم بدونم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Vertical synchronization

اين گزينه در يكسان سازي فريمينگ در رندرينگ در حالت عمودي نقش داره و خب عملا اين كار رو بهينه مي كنه و كيفيت بازي رو بالا مي بره
ميتونيد براي اطلاعات بيشتر به اين لينك مراجعه بكنيد

سلام
من تو نصب street fighter مشکل دارم.وقتی که میخوام نصب کنم یه صفحه میاد که میگه
please enter your LIVE acces code. اینجا چی باید بنویسم؟در ضمن وقتی هم که نصبش تموم میشه و میرم تو بازی منوی اصلی بازی نمیاد.

احتمالا اين KeyGen رو داخل دي وي ديت نداري
در قسمت رمز و سريال بازي ها درخواست بده بچه ها كمكت مي كنن
دليل نيومدن منوت هم همينه چون اين بازي قابليت آنلاين شدن داره بدون اينكه اون كد رو بدي نمي توني منو رو ببيني

با سلام

خواهشا كمك كنيد

tnx

كدوم بازي ؟!!!

ميگه براي نصب بايد پچ 1.7 نصب باشه اما اين مشكل از پچ نيست
بازي اصلي رو نمي شناسه
بازي اصلي رو نصب كن دوباره و بعد اينو نصب كن
دقت كن نوع نصبت بايد اورجينال باشه نه از اين اكستراكت كن ها كه در رجيستري ثبت نميشه و بعدا نصب كننده جديد نمي تونه بشناسدش

bayat72
14-08-2009, 10:43
با سلام
در بازی Mercenaries2 سی پی یو 100% استفاده میشه در صورتی که سی پی یو کامپیوترم یک گیگ بیشتره
در ضمن گرافیک بازی تا حد ممکن پایین آوردم
بنا بر این سرعت بازی میاد پایین

aghamajid1369
14-08-2009, 15:40
با سلام
در بازی Mercenaries2 سی پی یو 100% استفاده میشه در صورتی که سی پی یو کامپیوترم یک گیگ بیشتره
در ضمن گرافیک بازی تا حد ممکن پایین آوردم
بنا بر این سرعت بازی میاد پایین
کاکو 1 کم واضح تر توضیح میدی؟؟؟ :دي (دیدم شیرازی هستی گفتم لهجه بیام :دي)

سی پی یو کامپیوترم یک گیگ بیشتره
این یعنی چی؟؟؟؟
1 کم سوالت رو واضح تر بپرس لطفا.

Scary Feelings
14-08-2009, 18:24
سلام..اگه میشه فایل های اجرایی این بازی ها رو برای من اپلود کنید.یه انتی ویروس نصب کردم تموم فایل های .exe رو زد پاک کرد..ممنون
Freedom Fighters
mostwanted
perinse of caraeib 2
Prototype
sims 3
sims city
warcraft 3

bayat72
14-08-2009, 19:04
ببین سی پی یو مورد نیاز بازی هست
2.4
سی پی یو من
3.4
گرافیک مورد نیاز بازی
128
mb with shader model 3.0
رم مورد نیاز بازی
1 گیگ
رم من
2 گیگ
با این وجود بازی کند حرکت میکنه
این دفعه واضح گفتم
:31:
در ضمن ما شیرازیها از کلمه کاکو استفاده خیلی کم میکنیم حدود 10 درصد

mehdy.z
14-08-2009, 22:50
ببین سی پی یو مورد نیاز بازی هست
2.4
سی پی یو من
3.4
گرافیک مورد نیاز بازی
128
mb with shader model 3.0
رم مورد نیاز بازی
1 گیگ
رم من
2 گیگ
با این وجود بازی کند حرکت میکنه
این دفعه واضح گفتم
:31:

با اجازه مجید جون بعد از چند روز گفتیم یه عرض حضوری بکنیم:31:

سیستم مورد نیاز این بازی:
Recommended Requirements:
Processor: Pentium Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD X2 4600+ 2.4 GHz
Memory: 2GB dual channel DDR RAM
GPU: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD2600
Video RAM: 512MB
Shader model: 3.0
Media: 8x Dual layer DVD-ROM
Hard Drive: 10GB install + save data
Sound: DX 9.0c compatible
Minimum Requirements (Windows Vista):
Service Pack: Windows Vista SP1
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon 64 X2
Memory: 2GB
GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB
Minimum Requirements (Windows XP):
Service Pack: Windows XP SP3
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon X2
Memory: 1GB
GPU: NVIDIA GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB
سیستم شما از توصیفات معلومه ضعیف تر این حرفهاست:13:

مجید جون اینو میذارم خودت جواب بدی:31:

aghamajid1369
14-08-2009, 23:56

مجید جون اینو میذارم خودت جواب بدیجواب سوالت رو که مهدی جون داد.
منم از داهات ده پیاله مزاحمتون میشم . ببخشید چیزی از شیراز بلد نیستم فقط میخواستم کلاس بذارم.
باید از شما که شیرازی اصیل هستی میپرسیدم.
فقط از شیرازی بودن خودم متاسفم که میبینم بعضی از هم شهریام چه قدر خون گرمن و جواب شوخی رو چه جوری میدن.

امیدوارم قبل از پاک شدن این پست ببینیش.
همگی موفق باشید.

hamed_tay
15-08-2009, 09:19
با سلام

در بازي ژنرال 2 ( zero hour ) بدون پچ بعد از گذشت 2 يا 3 دقيقه سيستم كاملا هنگ ميكنه موس و كي بورد و فقط بايد رست كرد بعضي وقتها هم فقط موس و كيبورد كار ميكنه و هيچ چيز كار نميكنه

من پچ رو هم آپديت كرد اما باز نشد كه نشد

تنظيمات رو كاملا كم كردم و با انواع resoulation هم تست كردم اما نشد

و تنها يك كرك تو اينترنت بود مثل هموني كه تو سي دي بود اين بازي قبلا رو دستگاهها با همين كرك به راحتي جواب ميداد

بازي رو چند بار مجدد نصب كردم اما نشد
خواهشا كمك كنيد

tnx

wahid2003vj
15-08-2009, 10:40
با سلام

من باز ی Call Of Duty:Word At War رو نصب کردم هنگامی که میخوام اون رو اجرا کنم با پیام زیر رویرو میشم

This Application has Failed to start Becuse D3XD9_37 DLL Was Not Found.Re installing The Ap;lacation May Fix This Problem

مشکل از کجاست؟
(بازی رو دو بار از اول نصب کردم ولی باز هم باهمین پیغام اومده)

مشخصات سيستم:
Cpu :AM2+ Phenom 8650 - 2.3GHz

Vga: XFX- GeForce 9400 GT - 1GB -درايورش رو خودم 3 ماه پيش از سايت نويديا دانلود كردم

Ram:4 Gig

hamed_tay
15-08-2009, 10:49
با سلام

در بازي ژنرال 2 ( zero hour ) بدون پچ بعد از گذشت 2 يا 3 دقيقه سيستم كاملا هنگ ميكنه موس و كي بورد و فقط بايد رست كرد بعضي وقتها هم فقط موس و كيبورد كار ميكنه و هيچ چيز كار نميكنه

و تنها يك كرك تو اينترنت بود مثل هموني كه تو سي دي بود اين بازي قبلا رو دستگاهها با همين كرك به راحتي جواب ميداد

خواهشا كمك كنيد

aghamajid1369
15-08-2009, 11:14
با سلام

من باز ی Call Of Duty:Word At War رو نصب کردم هنگامی که میخوام اون رو اجرا کنم با پیام زیر رویرو میشم

This Application has Failed to start Becuse D3XD9_37 DLL Was Not Found.Re installing The Ap;lacation May Fix This Problem

مشکل از کجاست؟
(بازی رو دو بار از اول نصب کردم ولی باز هم باهمین پیغام اومده)

مشخصات سيستم:
Cpu :AM2+ Phenom 8650 - 2.3GHz

Vga: XFX- GeForce 9400 GT - 1GB -درايورش رو خودم 3 ماه پيش از سايت نويديا دانلود كردم

Ram:4 Gig
دوست من شما direct x بازی رو نصب نکردین. توی dvd بازی بگردین و direct x رو پیدا کنین و نصب کنید.

خواهشا كمك كنيد فکر میکنم مشکل از کرک باید باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی این لینک به پایین صفحه برید و فایل به اسم
C&C Generals: Zero Hour v1.0 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE
رو بگیرید. فکر کنم مشکلتون حل بشه.

hamed_tay
15-08-2009, 11:24
نه متاسفانه درست نشد قبلا تست كردم اي سايت رو حجم كرك و بقيه فايلهل با هم يكي است منظورم كرك سي دي

elemon
15-08-2009, 17:34
سلام
من قبلا کارت گرافیکم جی فورث 7300 بود و بازی Medal of Honor Airborne رو روان بازی می کردم اما وقتی کارت گرافیکم را به جی فورث 9500 تغییر دادم بازی رو با تیک اجرا میکنه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aghamajid1369
15-08-2009, 17:51
نه متاسفانه درست نشد قبلا تست كردم اي سايت رو حجم كرك و بقيه فايلهل با هم يكي است منظورم كرك سي دي
یعنی دانش کردید و امتحان کردید یا فقط از روز حجم میگید؟؟؟
اگه از روز حجم میگید به نظر من دان کنین. ممکنه تصادفی حجم ها یکی شده باشه.
اگه هم نه منتظر بمونید بقیه بچه ها جواب بدن.
توی تاپیک خود بازی هم مطرح کنید بد نیست. ممکنه بچه ها راه حلی بدونن

سلام
من قبلا کارت گرافیکم جی فورث 7300 بود و بازی Medal of Honor Airborne رو روان بازی می کردم اما وقتی کارت گرافیکم را به جی فورث 9500 تغییر دادم بازی رو با تیک اجرا میکنه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درایور کارت گرافیکتون آپدیت هست دوست من ؟؟؟؟

hamed_tay
15-08-2009, 17:58
تستش كردم اما باز هم نشد كلا كار من تلسم شده

M A X I M U M
15-08-2009, 18:46
سلام
درايور كارت گرافيكتو بروز كن ...

mahpesar
15-08-2009, 18:56
من دو روز پیش بازی assassin creed رو نصب کردم مشکل داشت

بازی رو عوض کردم............

دوباره میخوام نصب کنم ارور access is denaid میده

فک کنم بخاطر اینه که بازی رو قبلا نصب شده .........

فایل آنیستال هم نداره ....

پوشش رو تو programe file و my document حذف کردم فرقی نکرد

چیکار کنم.....؟ ویندوز ویستاست........ حتما باید سیستم عامل عوض کرد....؟
anybody can help me please.....?!!!

mehdy.z
15-08-2009, 20:38

باید میرفتی توی control panel قسمت uninstall program راحت پاکش میکردی!!!
حالا با این کار واقعا مشکله که بتونی توی ریجستری پاکش کنی:13:
بازم ببین از طریق control panel میشه پاکش کرد....

M A X I M U M
15-08-2009, 21:10

از يه Uninstaller خارجي استفاده كن مثل ZUninstaller

Hadish kaka
15-08-2009, 22:17
با سلام
در بازي Beowulf براي اينكه كيبورد كار كنه بايد چكار كنم؟

mahpesar
15-08-2009, 22:17
نقل قول:
.................................................. .......
این برنامه ها به فایل آنیستال بازی نیاز دارند...

چون این فایل وجود نداره عمل نمیکنند.....

arena16
15-08-2009, 22:50
سلان به دوستان عزیز
من بازی گیتار هرو رو نصب کردم ولی موقع بالا اومدن بازی this application has failed to start becuse d3dx9_39.dllwas not found!
من دیرکست 10 را نصب کردم ولی بازم همون اخطار رو میده!

سلام من بازی گیتار هری رو نصب کردم اما وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم میگه d3dx9_39.dll not found!
dirext ها رو هم نصب کردم!

mehdy.z
16-08-2009, 02:22
با سلام
در بازي Beowulf براي اينكه كيبورد كار كنه بايد چكار كنم؟
اگه گیم پد به کامپیوترت وصل کردی جدا کن....

نقل قول:
.................................................. .......
این برنامه ها به فایل آنیستال بازی نیاز دارند...

چون این فایل وجود نداره عمل نمیکنند.....
نه دوست من بعید میدونم بشه کاریش کرد چون شما زدی هر چی فایل بوده نابود کردی:13::31:
البته میشه کدها رو از توی ریجستری پاک کرد ولی یه کار کاملا تخصصی و مشکله که من یکی بلد نیستم:31:

سلان به دوستان عزیز
من بازی گیتار هرو رو نصب کردم ولی موقع بالا اومدن بازی this application has failed to start becuse d3dx9_39.dllwas not found!
من دیرکست 10 را نصب کردم ولی بازم همون اخطار رو میده!
directx موجود توی dvd بازی رو نصب کن...

Alex merccer
16-08-2009, 10:06
سلام
در بازی battlefield 2124 چه جوری میشه اسلحه های جدید رو unlock کرد(البته من میدونم این ربطی به این تاپیک نداره اما هر جا این پست رو دادم جواب نگرفتم تا اومدم پست رو اینجا بزنم چند تا پست هم در این مورد در سایت پیدا کردم اما هیچکدوم درست نبود)
ممنون 

hamed_tay
16-08-2009, 10:38
با سلام

خواهشا كمك كنيد

M A X I M U M
16-08-2009, 14:40
ميتوني يه نسخه ديگه از بازي رو نصب بكني و بگي چي ميشه ؟
شايد نسخه اي كه نصب كردي مشكل داشته ؟

mranger
16-08-2009, 14:55
سلام . من ت اجرای بازی Age of Empires III مشکل دارم .وقتی بازی رو اجزا میکنم Error زیر میاد :

MSXML 4.0 is not installed correctly. It is required to run the game.

در ضمن از همین CD یه بار نصب کردم و بدون مشکل اجرا میشد ...ولی بعد عوض کردن ویندوز (XP) اینطور شد ...
راستی اصلا این MSXML 4 چی هست ؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم ...

hamed_tay
16-08-2009, 15:28
ميتوني يه نسخه ديگه از بازي رو نصب بكني و بگي چي ميشه ؟
شايد نسخه اي كه نصب كردي مشكل داشته ؟

با ژنرال 1 هم همين مشكل رو دارم.

mehdy.z
16-08-2009, 19:48
سلام . من ت اجرای بازی Age of Empires III مشکل دارم .وقتی بازی رو اجزا میکنم Error زیر میاد :

MSXML 4.0 is not installed correctly. It is required to run the game.

در ضمن از همین CD یه بار نصب کردم و بدون مشکل اجرا میشد ...ولی بعد عوض کردن ویندوز (XP) اینطور شد ...
راستی اصلا این MSXML 4 چی هست ؟
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم ...
والا من خودم که نمی دونم چه کار میکنه ولی توی این سایت یه چیزایی درباره ش نوشته( من یکی که چشام چپ شد :34:هیچی ازش نفهمیدم):

ولی از اینجا دانلودش کن ببین مشکلت حل میشه:

Roovigital
16-08-2009, 23:02
سلام من بازی Worms Armageddon رو دانلود کردم ، پسوند فایلهای دانلود شده img و ccd, cue هست...

سوالم اینه که برای نصب باید چه کارش کنم الان...

ممنون

Oracle_Eldorado
16-08-2009, 23:07
سلام من بازی Worms Armageddon رو دانلود کردم ، پسوند فایلهای دانلود شده img و ccd, cue هست...

سوالم اینه که برای نصب باید چه کارش کنم الان...

ممنون

سلام .
دوست عزیز شما باید فایل img رو با نرم افزاری مثل Virual Clone Drive یا Alcohol 120% باز کنی .
:10:

neda88
16-08-2009, 23:40
فايلهاي سيو اين بازي hidden هستش اول بايد بري به
control panel>folder option>view
بعد توي ليست پايين چك باكس show hidden files and folders رو بزن

حالا برو به درايو ويندوزت :
فولدر Documents and Settings
بعد وارد فولدري كه به اسم يوزر خودته بشو يا وارد فولدر ادمين بشو
بعد برو به
Local Settings>Application Data>Electronic Arts
سيوها اينجاست
اگه ويندوزت رو عوض كني بله سيوها مي پره كپيشون كن يه جاي مطمئن توي يه درايوي كه نمي خواي فرمتش كني
سلام
من ویندوزمو عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم فایلای سیو بازی رو هم هر جا که به عقلم میرسید کپی کردم.(یعنی تو پوشه های مختلف نصب بازی)اما وارد بازی که میشم خبری از سیوهای قبلیم نیس.:41:
حالا باید چه کار کنم؟؟؟66% کامل کرده بودمش!یکی منو دریابه!:18:

amb12
17-08-2009, 00:04
سلام خدمت دوستان عزیز من وقتی میخوام بازی OVER LORD رو اجرا کنم این اختار رو میده که نمیدونم مشکل از چیه خواهش میکنم کمک کنین ممنون

Alex merccer
17-08-2009, 07:46
سلام
در بازی battlefield 2124 چه جوری میشه اسلحه های جدید رو unlock کرد(البته من میدونم این ربطی به این تاپیک نداره اما هر جا این پست رو دادم جواب نگرفتم تا اومدم پست رو اینجا بزنم چند تا پست هم در این مورد در سایت پیدا کردم اما هیچکدوم درست نبود)
ممنون 

لط:19:فا یکی جواب منو بده

wahid2003vj
17-08-2009, 10:46
دوست من شما direct x بازی رو نصب نکردین. توی dvd بازی بگردین و direct x رو پیدا کنین و نصب کنید.

اون Direct x داخل سي دي رو هم نصب كردم اما درست نشد!

آيا اشكال ميتونه از ويندوز 64 بيتي XP باشه؟

آيا ويندوز 64 بيتي Direct x مخصوص به خودش نداره؟

aghamajid1369
17-08-2009, 11:00
اون Direct x داخل سي دي رو هم نصب كردم اما درست نشد!

آيا اشكال ميتونه از ويندوز 64 بيتي XP باشه؟

آيا ويندوز 64 بيتي Direct x مخصوص به خودش نداره؟
نه. فکر نمیکنم ربطی به 64 بیتی بودن ویندوز داشته باشه.
فایل مورد نظر رو توی این لینک دان کنید و بریزیدش تو پوشه system 32

در ضمن اسم فایل رو اشتباه نوشته بودید.
جای x اشتباه بود.

amb12
17-08-2009, 11:16
کسی جواب نداد لطفا یه کمکی بکنین

*hamedkhatar*
17-08-2009, 17:18
سلام
بازی Call of Duty - World at War رو نصب کردم
موقع اجرا ارور دونت سند رو میده
بعدش یه پنجره باز میشه که متن زیر توشه

...succeeded.
----- R_Init -----
Attempting 1024 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Using 4x anti-aliasing
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Setting initial state...
DirectX reports 512 MB of video memory and 1295 MB of available texture memory.
Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 0 on specular maps

Loading fastfile 'ui'
Waiting for $init to finish. There may be assets missing from code_post_gfx.

علت چیست؟
مشخصات:
CPU: IntelR Core (TM)2 Quad CPU Q 9550 @2.83 GHz
Mainboard: ASUSTeK Computer INC .P5 Q
VGA: XFX NVIDIA GeForce GTX 260
RAM: 4GB
HDD: 1 TeraByte
LCD: LG - 22" - W2284F

Windows XP SP3

راه حل چیست؟
ممنون

Davood_titan
17-08-2009, 18:24
با تشکر از همه
میخواستم بدونم چرا در بازیfear2 & call of juarez & X-man صدا قطع هست:19::19::19::19:
ویندوز من xp sp3 هست
ممنون میشم جوابمو بدین:10::10::10::10::10::10:

pedramch
17-08-2009, 18:35
سلام.
این مشکل منو دیوونه کرده دیگه..
نمیتونم یه نیمه درست و حسابی فوتبال بازی کنم...
بعد از چند دقیقه که بازی میکنم یهو پیداش میشه!
این ارورو میده و از بازی میاد بیرون..
چجوری حلش کنم؟

ویندوز : ویستا
cpu : amd athlon64 x2 2.2
ram : 1gb
vga : nvidia geforce 256mb 8600 gt xfx fatality

ممنون/:5:

mehdy.z
17-08-2009, 18:48
سلام.
من توی بازی MASS EFFECT به این مشکل خوردم... همون اول...

حدس من اینه که یا بازی خرابه یا ناقص نصب شده....

سلام
بازی Call of Duty - World at War رو نصب کردم
موقع اجرا ارور دونت سند رو میده
بعدش یه پنجره باز میشه که متن زیر توشه

...succeeded.
----- R_Init -----
Using 4x anti-aliasing
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Setting initial state...
DirectX reports 512 MB of video memory and 1295 MB of available texture memory.
Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 0 on specular maps

Loading fastfile 'ui'
Waiting for $init to finish. There may be assets missing from code_post_gfx.

علت چیست؟
مشخصات:
CPU: IntelR Core (TM)2 Quad CPU Q 9550 @2.83 GHz
Mainboard: ASUSTeK Computer INC .P5 Q
VGA: XFX NVIDIA GeForce GTX 260
RAM: 4GB
HDD: 1 TeraByte
LCD: LG - 22" - W2284F

Windows XP SP3

راه حل چیست؟
ممنون
شما و

با تشکر از همه
میخواستم بدونم چرا در بازیfear2 & call of juarez & X-man صدا قطع هست:19::19::19::19:
ویندوز من xp sp3 هست
ممنون میشم جوابمو بدین:10::10::10::10::10::10:
شما این راه حل رو تست کنید:

سلام.
چجوری حلش کنم؟

دقیق نمیشه گفت این مشکل خیلی کلیه در حین بازی بوسیله task manager میزان حافظه رمت رو چک کن ببین کم نمیاره...

سلام...
من ویندوزم ایکس پی هست...
حالا میخوام واسه بازی از دایکس 10 استفاده کنم...اما هر جا میرم که گذاشتن حجمش متفاوت هست و حسابی گیج شدم...
1.جریان چیه؟؟؟چرا حجمشون اینقدر متغیر هست؟
2.یه دونه رو که مطمن باشه و بدرد بازی بخوره واسم بذارید...
3.اصلا نیازی هست که 10 استفاده کنم؟؟؟
ممنون...
اینجا یه سری بزن:

اینم خود تاپیکش:

mahi58
17-08-2009, 20:24
سلام.
چجوری حلش کنم؟

اون گزینه اولی داره میگه که: "برم توی اینترنت و یه راه حل برای این مشکل پیدا کنم؟"
اون رو بزنی Error بازی رو بررسی می کنه و یه صفحه میاره توی سایت مایکروسافت با راه حل پیشنهادی. ببین به چه نتیجه ای می رسه؟ اگه زبانت خوبه که خودت ببین چه راه حلی میده، والا برای ما بنویس ما راهنماییت می کنیم. :دی

light
17-08-2009, 21:11
يه مشكل توي اجراي بازي Bully Scholarship Edition دارم

وقتي بازي رو نصب ميكنم لودينگ بازي كه يه كم ميره ارور زير رو ميده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد كه اوكي ميدم بازم ارور ديگه ميده (ارور زير) و از بازي مياد بيرون

ويندوز من XP SP2 هست

pedramch
18-08-2009, 00:26
دقیق نمیشه گفت این مشکل خیلی کلیه در حین بازی بوسیله task manager میزان حافظه رمت رو چک کن ببین کم نمیاره...
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟:دی

اون گزینه اولی داره میگه که: "برم توی اینترنت و یه راه حل برای این مشکل پیدا کنم؟"
اون رو بزنی Error بازی رو بررسی می کنه و یه صفحه میاره توی سایت مایکروسافت با راه حل پیشنهادی. ببین به چه نتیجه ای می رسه؟ اگه زبانت خوبه که خودت ببین چه راه حلی میده، والا برای ما بنویس ما راهنماییت می کنیم.
خدمت شما:دی
اینم جزئیاتش:

aghamajid1369
18-08-2009, 02:01
میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟:دی

خدمت شما:دی
اینم جزئیاتش:

دوست من منظور مهدی جون همونی بود که من توی اون تاپیک گفتم.
مهدی میگه ممکنه شما با کمبود رم مواجه بشید و بازی کرش کنه
چون رم 1 گیگ واقعا برای بازی توی ویستا کمه.
روش مهدی:
وسط بازی که هستین . alt+tab رو بزنین و از بازی بیاین بیرون. بعدش ctrl+shift+esc رو بزنین تا تسک منیجر باز بشه. بعدش برید توی تب performance بعد قسمت memory رو نگاه کنید ببینید چند درصد از رم اشغال شده.
موفق باشید.

mani_2004_2006
18-08-2009, 02:13
سلام

دوستان این بازی prototype واسه من صدا نداره . مشکلش چیه ؟
ویندوز XP . ویستا هم نصب کردم بازم صدا نداشت

aghamajid1369
18-08-2009, 03:49
سلام

دوستان این بازی prototype واسه من صدا نداره . مشکلش چیه ؟
ویندوز XP . ویستا هم نصب کردم بازم صدا نداشت
سلام. این پست رو بخون دوست من و طبق روش هایی که گفته عمل کن.

h_r_v
18-08-2009, 08:57
يه مشكل توي اجراي بازي Bully Scholarship Edition دارم

وقتي بازي رو نصب ميكنم لودينگ بازي كه يه كم ميره ارور زير رو ميده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد كه اوكي ميدم بازم ارور ديگه ميده (ارور زير) و از بازي مياد بيرون

ويندوز من XP SP2 هست

شما DirectX 9.0 رو دوباره نصب كنيد

shahrebazi
18-08-2009, 09:09
dooste aziz man har kari mikonam nemitoonam call of duty 5 ro ejra konam va moghe ejra erorr mide lotfan komak konid
in erorr ro mide

windows amel man ham vista has ba 3GB ram va CPU intel core due 2 p8600 2.40GHz 2.40 GHz

...succeeded.
----- R_Init -----
Using 4x anti-aliasing
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Setting initial state...
Loading fastfile 'ui'
DirectX reports 256 MB of video memory and 1454 MB of available texture memory.
Using video memory size to cap used texture memory at 240 MB.
Using picmip 0 on most textures, 1 on normal maps, and 1 on specular maps

amb12
18-08-2009, 09:33
د.ست عزیز مثل اینکه ما اینجا فقط آدم نیستیم دیگه بابا یکی یه جوابی بده نا سلامتی اینجا فروم پیسی وورلد هستش

بازی OVER LORD رو اجرا کنم این اختار رو میده که نمیدونم مشکل از چیه خواهش میکنم کمک کنین ممنون

چند باری هم حذفش کردم و دوباره نصب کردم ویندوزم اکس پی هستش

aghamajid1369
18-08-2009, 11:50
د.ست عزیز مثل اینکه ما اینجا فقط آدم نیستیم دیگه بابا یکی یه جوابی بده نا سلامتی اینجا فروم پیسی وورلد هستش

بازی OVER LORD رو اجرا کنم این اختار رو میده که نمیدونم مشکل از چیه خواهش میکنم کمک کنین ممنون

چند باری هم حذفش کردم و دوباره نصب کردم ویندوزم اکس پی هستش

دوست من معلومه که مشکل از برنامه ++c شما هست.
شما این برنامه رو دوباره نصب کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا نه ؟؟؟

bidariiii
18-08-2009, 12:26
یعنی چی چرا اینجا هیچکس جواب این سوال منو نمیده:23: :19::19::19:

""آقا من وقتی میخوام بازی مشکل در نصب بازی frontlines fuel of war رو نصب کنم همین که دی وی دی دوم رو میزارم فایل رو نمیخونه و نصب کنسل میشه.این بازی نو هستش و روی سیستم دوستم نصب شد.لازم به ذکر که ویندوز رو هم تازه عوض کردم و اینکه من دوتا دی وی دی رام دارم و به طور جداگانه هم با هر کدوم امتحان کردم که نشد.کمکم کنید لطفا""

amb12
18-08-2009, 12:33
خوب این برنامه که میگی از کجا بیارم که دوباره نصبش کنم

aghamajid1369
18-08-2009, 12:47
خوب این برنامه که میگی از کجا بیارم که دوباره نصبش کنم
1 کم برات سرچ کردم فهمیدم که خیلیا این مشکل رو داشتن و بیشترشون با نصب کردن ++C مشکلشون حل نشده.
شما اول این فایل رو دان کن و نصب کن 1 امتحان کن ببین بازی اجرا میشه؟

اگه دیدی بازم همون ارور رو میده این فایل که فیزیک هست رو نصب کن.
حتی اگه کارت گرافیکت ATI استفاده میکنی.

این راه حل هم 100 درصد نیست.
برای خیلیا کار کرده بود ولی برای بعضی ها هم نه.

بی باک بی بال
18-08-2009, 17:10
سلام من این بازی رو گرفتم موقع نصب بعد از زدن سریال این خطا رو می دهد مشکل چیست

mehdy.z
18-08-2009, 18:04
یعنی چی چرا اینجا هیچکس جواب این سوال منو نمیده:23: :19::19::19:

""آقا من وقتی میخوام بازی مشکل در نصب بازی frontlines fuel of war رو نصب کنم همین که دی وی دی دوم رو میزارم فایل رو نمیخونه و نصب کنسل میشه.این بازی نو هستش و روی سیستم دوستم نصب شد.لازم به ذکر که ویندوز رو هم تازه عوض کردم و اینکه من دوتا دی وی دی رام دارم و به طور جداگانه هم با هر کدوم امتحان کردم که نشد.کمکم کنید لطفا""
خوب اگه وسط نصب به طور مشهود میگه که نمی تونه یه فایل رو بخونه dvd یا dvd rom یه مشکلی داره ولی شما اول یه دستی روی dvd بکش بعد ازش یه کپی روی هارد بگیر(ایمیج بگیری بهتره) بعد از روی اون نصب کن ببین رد میکنه...

سلام من این بازی رو گرفتم موقع نصب بعد از زدن سریال این خطا رو می دهد مشکل چیست

شما قبل از نصب بازی اول directx توی dvd بازی رو نصب کن....

بی باک بی بال
18-08-2009, 18:42
شما قبل از نصب بازی اول directx توی dvd بازی رو نصب کن

ندارد جایی هست بتوانم دانلود کنم

aghamajid1369
18-08-2009, 18:55
ندارد جایی هست بتوانم دانلود کنم
از خود سایت مایکروسافت بگیر.
توی همون ارور دومی که عکسش رو گذاشتی آدرس سایت رو داده.

amb12
18-08-2009, 22:47
کاار نکرد ممنون راه دیگه بلد نیستی

aghamajid1369
18-08-2009, 23:14
کاار نکرد ممنون راه دیگه بلد نیستی
نه والا. شرمنده. من این 2 تا روش رو پیدا کرده بودم که متاسفانه کار نکرد برات.

mani_2004_2006
19-08-2009, 00:12
سلام .

بچه ها این بازی prototyoe رو من 10 بار نصب کردم مشکل صداش حل نشد . ( طبق اون پستی هم که یکی از بچه ها گفته عمل کردم فایده نداشت )

موقع اجرا این پیغام رو میده ، بعد هم که اینترش میکنی و میره تو بازی صدا نداره

aghamajid1369
19-08-2009, 02:38
سلام .

بچه ها این بازی prototyoe رو من 10 بار نصب کردم مشکل صداش حل نشد . ( طبق اون پستی هم که یکی از بچه ها گفته عمل کردم فایده نداشت )

موقع اجرا این پیغام رو میده ، بعد هم که اینترش میکنی و میره تو بازی صدا نداره

من که پیغامی نمیبینم.

OM3D
19-08-2009, 06:19
سلام دوستان.
من بازی gears of war رو نصب میکنم ، وقتی بازی رو اجرا میکنم این error میاد.
هم توی xp اینطوری میشه ، هم توی windows seven....
الآن هم ویندوزم seven هستش...

نیازمند کمک هستیم.....

بی باک بی بال
19-08-2009, 09:24
از خود سایت مایکروسافت بگیر.
توی همون ارور دومی که عکسش رو گذاشتی آدرس سایت رو داده.

موقع نصب این خطا رو می دهد

rammmy
19-08-2009, 09:37
با سلام من بازي جديد CODE OF HONOR 3 را از TORRENT دانلود كردم..ولي وقتي اجرا ميكنم صفحه سياه ميشه و نه پيغامي مياد و نه بازي...مشخصاتي كه خود سازنه پيشنهاد داده:

Windows XP/2000 or Windows VISTA
DirectX 9.0c or higher (included on the DVD)
Pentium 4 2.0GHz processor or equivalent
512 MB RAM (Windows XP/2000), 1024 MB RAM (Windows VISTA)
GeForce 5700 or Radeon 9700 128 MB graphics card
3.0 GB of free hard drive space for installation
Quad speed DVD-ROM
16-bit sound card with EAX 2.0 compatible with DirectX 9.0

مشخصات سيستم من هم اين هست:

CPU 3.2
RAM 1024
GERAPHIC GEFORCE 7300SE 512MB
DIREX 9X
و با اينكه direx را هم UPDATE كردم بازم هيچي اجرا نميشه!!
كسي ميتونه كمكم كنه!!!؟؟؟

saman3230
19-08-2009, 12:14
سلام

من رفتم بازی TerminatorSalvation خریدم اما تا حالا رو 2 تا کامپیوتر و لپ تاپ خودم چه xp چه ویستا این ارور میده مشکل چیه ؟

M A X I M U M
19-08-2009, 12:58
سلام

من رفتم بازی TerminatorSalvation خریدم اما تا حالا رو 2 تا کامپیوتر و لپ تاپ خودم چه xp چه ویستا این ارور میده مشکل چیه ؟
احتمالا كارت صدات نصب نيست !!!

OM3D
19-08-2009, 14:16
سلام دوستان.
من بازی gears of war رو نصب میکنم ، وقتی بازی رو اجرا میکنم این error میاد.
هم توی xp اینطوری میشه ، هم توی windows seven....
الآن هم ویندوزم seven هستش...

نیازمند کمک هستیم.....

M A X I M U M
19-08-2009, 15:12
همون فايلي رو كه ميگه نيست msidcrl40.dll رو دانلود بكن از سايت msi
تو اينترنت از گوگل اون فايلو بگرد و دانلودش كن و كپي كن داخل system32