PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

worldclass
22-04-2009, 13:11
در صورتی که با غیر فعال بودن برنامه های شبیه سازی این مشکل هنوز هم پابرجا باشه موارد زیر رو انجام بدین:

وارد بخش Run شده و Regedit رو تایپ کنین. وارد مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices بشین.
بر روی MountedDevices راست کلیک کنین و بر روی Permissions کلیک کنین.
بر روی Advanced کلیک کنین. در زیر ستون "TYPE" به دنبال موارد "Deny" باشین.
اگه موردی رو مشاهده کردین اون سطر رو انتخاب و بر روی Edit کلیک کنین.
Full Control رو تایید کنین و OK کنین.

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.
این کار رو انجام دادم و بازی رو دوباره نصب کردم الان موقع اجرا این ارور رو میده در صورتی که دی وی دی داخل درایو هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
23-04-2009, 19:17
سلام من بازی beowulf رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه.این پیام رو میده current user does not have the permission level to play this game ویندوزم ویستا32 بیت هست و از لحاظ گرافیکی هم چیزی کم ندارم.اگه کمکم کنید ممنون میشم
فكر نكنم مشكلش ربطي به ادمين بودن داشته باشه احتمالا با عوض كردن كرك درست ميشه

*Necromancer
24-04-2009, 00:09
من رفتم هیتمن بلاد مانی رو خریدم رو یک عدد دی وی دی ! البته دی وی دی ش کیفیتیه ها! یعنی چاپ مستقیم داره روش نقره ای هم هست! اما وقتی نصبش کردم این جوری شد:

عکس بالا مرحله اوله و عکس دوم منوی اول بازی!
داغونه!
ایراد از بازیه یا سیستم من؟ دوبار نصبش کردم درست نشد! نگید از دی وی دیه که اصلا گیر به زور گیرش آوردم آخه قدیمی شده!
راهی نداره ریدیفش کنم؟ می تونه ایراد از کمبود فضای درایو سی موقع نصب باشه؟

mehdy.z
24-04-2009, 00:31
من رفتم هیتمن بلاد مانی رو خریدم رو یک عدد دی وی دی ! البته دی وی دی ش کیفیتیه ها! یعنی چاپ مستقیم داره روش نقره ای هم هست! اما وقتی نصبش کردم این جوری شد:

عکس بالا مرحله اوله و عکس دوم منوی اول بازی!
داغونه!
ایراد از بازیه یا سیستم من؟ دوبار نصبش کردم درست نشد! نگید از دی وی دیه که اصلا گیر به زور گیرش آوردم آخه قدیمی شده!
راهی نداره ریدیفش کنم؟ می تونه ایراد از کمبود فضای درایو سی موقع نصب باشه؟

شما این پچ رو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این احتمال هم وجود داره که یا مال آپگرید نبودن گرافیکت باشه اونم آپگرید کن و یا ممکنه بازی به طور صحیح نصب نشده باشه به نظر من بازی رو توی یه درایوی که فضای کافی داره نصبش کن و مطمئن شو بطور صحیح نصب میشه.
اگه بازم جواب نداد برو در پوشه اصلی بازی HitmanBloodMoney.ini را پیدا و باز کن و در انتها Shaderquality Medium رو اضافه کن ببین چی میشه.
موفق باشی...

SANR
24-04-2009, 17:02
سلام دوستان،من بازی جنرال رو روی ایکس پی نصب می کنم،جواب میده ولی روی ویستا نه!

توی قسمت redist که می خواد تموم بشه توقف میشه.

چکار کنم؟

SANR
24-04-2009, 17:35
سلام دوستان،من بازی جنرال رو روی ایکس پی نصب می کنم،جواب میده ولی روی ویستا نه!

توی قسمت redist که می خواد تموم بشه توقف میشه.

چکار کنم؟

mohammad.y1993
24-04-2009, 19:52
سلام....
اگه يادتون باشه يه زماني شركت ايراني پرواز با ويرايش بازي Max Payne 2 بازي با نام مكس پين 3 وارد بازار كرد...منهم پس از نصب بازي مكس پين 3 ويندوز رو عوض كردم و وقتي در ويندوز جديد بازي رو اجرا كردم مكس پين 2 اجرا شد....

من الان بازي مكس پين 3 رو نصب كردم و مي خوام اگه راهي باشه بدون عوض كردن ويندوز كاري كنم كه بازي مكس پين 2 اجرا بشه...لطفا راهنمايي كنيد...

ممنون دوستان...:11::11::11:

mehdy.z
24-04-2009, 20:16
سلام....
اگه يادتون باشه يه زماني شركت ايراني پرواز با ويرايش بازي max payne 2 بازي با نام مكس پين 3 وارد بازار كرد...منهم پس از نصب بازي مكس پين 3 ويندوز رو عوض كردم و وقتي در ويندوز جديد بازي رو اجرا كردم مكس پين 2 اجرا شد....

من الان بازي مكس پين 3 رو نصب كردم و مي خوام اگه راهي باشه بدون عوض كردن ويندوز كاري كنم كه بازي مكس پين 2 اجرا بشه...لطفا راهنمايي كنيد...

ممنون دوستان...:11::11::11:

بله اجرا میشد ولی فقط توی لودینگ می موند!(لااقل مال من که اینجوری بود:18:)

smallfrank
24-04-2009, 21:30
سلام دوستان
من با این سیستم حتی بازی کرایسیس رو نمیتونم روون روون رو High بازی کنم.
CPU :5200 INTEL DUAL CORE
RAM:2 GIG
VGA:9500 GT 1GB
مشکل چیه ؟

mehdy.z
24-04-2009, 22:40
سلام دوستان
من با این سیستم حتی بازی کرایسیس رو نمیتونم روون روون رو High بازی کنم.
CPU :5200 INTEL DUAL CORE
RAM:2 GIG
VGA:9500 GT 1GB
مشکل چیه ؟

رک بگم؟برای اینکه غیر ممکنه:18:
شما اگه سیستمت حتی توی medium هم اگه بتونه این بازی رو اجرا کنه هنر کرده!!
دوست من این بازی سنگین ترین گرافیک رو در بین بازیهای دنیا داره...اصلا بین گیمرها به خدای گرافیک مشهوره و خفن(یعنی خفنا!) سنگین تر بازیهای دیگه دنیاست تا حدی که سازندهاش راحت میان میگن که کنسولهای حالا قادر به اجرای این بازی در حالت high نیستند اونوقت شما میخوای با یه 9500gt اونو توی high اجراکنی؟؟

251251
25-04-2009, 00:19
با سلام
بنده call of duty 5 : world at war رو نصب کردم ولی هنگامی که درجه سختی و مرحله رو انتخاب میکنیم که وارد شیم اصلا وارد نمیشه و دویاره به قسمت انتخاب مرحله و درجه سختی برمیگرده
مشکل از چیه؟ آیا پچ خاصی واسش هست که مشکلم رو رفع کنم؟
ممنون میشم کسی کمکم کنه

Amir Hossein
25-04-2009, 09:45
امكان داره كندي بازي از ايراد كارت گرافيك باشه

rose25
25-04-2009, 10:59
یک پیغام error موقع بازی

سلام
من یه بازی رو(ice cream) از اینترنت دانلود کردم. مراحل آخر بازی که رسیده یه ارور میده.
پنجره ای به نام director player error باز میشه وپیغام زیر رو می نویسه :
index out of rang
script error:continue
yes no
با زدن no بازی بسته میشه و با زدنyes هم هیچ اتفاقی نمیفته
مشکل از چیه و آیا قابل حله؟؟؟

تو رو خدا یکی هم جواب مارو بده

mehdy.z
25-04-2009, 13:15
با سلام
بنده call of duty 5 : world at war رو نصب کردم ولی هنگامی که درجه سختی و مرحله رو انتخاب میکنیم که وارد شیم اصلا وارد نمیشه و دویاره به قسمت انتخاب مرحله و درجه سختی برمیگرده
مشکل از چیه؟ آیا پچ خاصی واسش هست که مشکلم رو رفع کنم؟
ممنون میشم کسی کمکم کنه

فکر کنم اینجور مشکلات رو اگه توی تاپیک خود بازی مطرح کنید بهتر جواب میگیرید:

تو رو خدا یکی هم جواب مارو بده

دوست من حدس می زنم مشکل از رجیستری در کامپیوترت باشه تنها راه حلی که بهت می تون پیشنهاد کنم اینه که به ایت سایت مراجعه کنی و به کمک برنامه fixer ببینی می تونی مشکلت رو حل کنی...:

موفق باشید...

waterpolo
25-04-2009, 15:33
سلام دوستان
من مو قعي كه ميخام call of duty : world at war رو اجراكنم اين ارور مياد
Error during initialization:
Unhandled exception caught
سخت افزارم قويه چه كنم

mehdy.z
25-04-2009, 17:05
سلام دوستان
من مو قعي كه ميخام call of duty : world at war رو اجراكنم اين ارور مياد
Error during initialization:
Unhandled exception caught
سخت افزارم قويه چه كنم

راه حل شما اینجا:

mohammad.y1993
25-04-2009, 18:12
بله اجرا میشد ولی فقط توی لودینگ می موند!(لااقل مال من که اینجوری بود:18:)

سلام...

جدي ميگيد؟؟؟مال من كه تا آخر بازي كردم...حالا شما ميشه راهي بگيد كه من بتونم مكس پين 2 رو اجرا كنم؟؟
آخه واسه ما گرافيك پايينا ديگه بازي پيدا نميشه...

راستي ميشه لطف كنيد جواب اين رو هم بديد...مثلي كه هيچ كسي بلد نيست...:18::18:

ممنون...:11::11::11::11:

afshin50cent
25-04-2009, 18:13
سلام من تو اجرای بازی fall out 3 مشکل دارم .........بازیو نصب کردم تا اولاشم رفتم ولی اگه این بازیو کرده باشین منظورم اینه که تو شهر مگا تون وقتی هستم و وقتی بیرون میرم یه ذره که از اونجا دور میشم یه دفعه بازی هنگ میکنه و dont send میده!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟و میاد از بازی بیرون ؟@!!نمیدونم چرا اگه میدونید راهنماییم کنید مرسی

mehdy.z
25-04-2009, 19:40
سلام...

جدي ميگيد؟؟؟مال من كه تا آخر بازي كردم...حالا شما ميشه راهي بگيد كه من بتونم مكس پين 2 رو اجرا كنم؟؟
آخه واسه ما گرافيك پايينا ديگه بازي پيدا نميشه...

راستي ميشه لطف كنيد جواب اين رو هم بديد...مثلي كه هيچ كسي بلد نيست...:18::18:

ممنون...:11::11::11::11:

این یکی رو که فکر نکنم به این سادگی ها باشه چون مربوط میشه به ثبت شدن بازی توی رجیستری!!

ولی مشکل توی اون پستت رو جواب دادم امیدوارم حل بشه:20:
موفق باشی...

vahidshah
25-04-2009, 23:16
من بازی جی تی ا سان ادریاس رو قبلا با کامپیوترم بازی کردم .الان همون بازی رو رو لپ تاپم نصب کردم و همون save ها رو کپی می کنم اجرا می شه اما موس حرکت نمی کنه مجبور میشم سیو ها رو پاک کنم و موس کار بکنه البته گاها وقتی سیو نزدم هم موس کار نمی کنه
رو کامپیوتر فبلی موس usb نبود اما تو لپتاپ یو ای بی هست این میتونه تاثیر داشته باشه؟
با از خود موس؟مدل A4tech هست

امير110
27-04-2009, 08:33
من يه مشكل با بازي اويل 3 دارم همون وقتي وارد بازي ميشم روي نيو گيم بعد انتخاب حات بعد بازي يك دمو نشون ميده بعد
يه چيزي پايين صفحه مينويسه همون لوگوي اول وارد بازي نشده بدون هيچ اروري هنگ ميكنه اوني كه پايين صفحه مينويسه اررو نيست روال بازي اونجوري بود ولي من قبلا با همين سيستم بازي را به پايان رساندم ولبي الان هنگ ميكنه البته ويندوزرا يه هفت هشت بار عوض كردم..........من با بازي داينو كرايسس2 يك مشكل دارم من بازي را تا وسط بازي بازي ميكنم كلي از بازي را ميرم بعد يك جا هست دمويي نشان ميده بعدروي بازي يه صفحه سياه مياد بازم هنگ ميكنه بدون هيچ اروري واقعا زحمت ميكشين اگه جواب من را بدهيد خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي منون ميشم اگه جواب سول ها ي من را بديد.

اينم سيستمم
گرافيك 512 سافورت 1 گيگ
رم:4گيگ
سي پي يو:6800اينتل 3هسته اي

Ar@m
27-04-2009, 10:02
من يه مشكل با بازي اويل 3 دارم همون وقتي وارد بازي ميشم روي نيو گيم بعد انتخاب حات بعد بازي يك دمو نشون ميده بعد
يه چيزي پايين صفحه مينويسه همون لوگوي اول وارد بازي نشده بدون هيچ اروري هنگ ميكنه اوني كه پايين صفحه مينويسه اررو نيست روال بازي اونجوري بود ولي من قبلا با همين سيستم بازي را به پايان رساندم ولبي الان هنگ ميكنه البته ويندوزرا يه هفت هشت بار عوض كردم..........من با بازي داينو كرايسس2 يك مشكل دارم من بازي را تا وسط بازي بازي ميكنم كلي از بازي را ميرم بعد يك جا هست دمويي نشان ميده بعدروي بازي يه صفحه سياه مياد بازم هنگ ميكنه بدون هيچ اروري واقعا زحمت ميكشين اگه جواب من را بدهيد خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي منون ميشم اگه جواب سول ها ي من را بديد.
گفتی با همین سیستم قبلا بازی رو انجام دادی خب ویندوزت رو عوض نکردی؟ یعنی مثلا ایکس پی رو ویستا کنی
این compatibility رو هم امتحان کن:
راست کلیک روی فایل اجرایی بازی:
properties>compatibility>run this program in compatibility mode for
بعد یکی یکی ویندوزها رو امتحان کن

alihos93
27-04-2009, 10:11
در بازی saints row 2 هر چند سانییه ای(حدودن 30) freeze میشه و وقتی برم رو دسکتاپ و برمیگردم درست میشه برای چند سانیه و بعد دوباره...

کمک!

mehdy.z
27-04-2009, 12:55
در بازی saints row 2 هر چند سانییه ای(حدودن 30) freeze میشه و وقتی برم رو دسکتاپ و برمیگردم درست میشه برای چند سانیه و بعد دوباره...

کمک!

فکر کنم یک پچی برای بازی ارائه شده که خیلی لز باگهاش رو از بین میبره به این تاپیک مراجعه کن و درخواستش رو بده:

در ضمن حتما گرافیکت رو هم آپدیت کن...

davinci_rsb
27-04-2009, 16:41
لطفا کرک battle field2 رو بذارید

mehdy.z
27-04-2009, 18:18
لطفا کرک battle field2 رو بذارید

دوست من لطفا درخواستون رو اینجا مطرح کنید:

با تشکر...

vahidshah
27-04-2009, 22:10
من بازی جی تی ا سان ادریاس رو قبلا با کامپیوترم بازی کردم .الان همون بازی رو رو لپ تاپم نصب کردم و همون save ها رو کپی می کنم اجرا می شه اما موس حرکت نمی کنه مجبور میشم سیو ها رو پاک کنم و موس کار بکنه البته گاها وقتی سیو نزدم هم موس کار نمی کنه
رو کامپیوتر فبلی موس usb نبود اما تو لپتاپ یو ای بی هست این میتونه تاثیر داشته باشه؟
با از خود موس؟مدل A4tech هست

hamednikan
28-04-2009, 11:09
من هنگا نصب گاست ریکون از من user و pass میخواد
و میگه از سایت ubi.com یک اکانت بساز

از سایت ubi هم یک اکانت درست کردم ولی باز هم با وارد کردم user و pass مشکل حل نشد

چکارکنم اخه 500 مگابایته و دو روز وقت گذاشتم

HoJJaT_007
28-04-2009, 12:33
من بازی God Father 2 رو خریدم . بعد از چند دقیقه هنگ میکنه و مجبورم ریست کنم . چرا ؟

Cpu Intel 3.06 Hyper Threading
Ram : 1 GB Ocz
Geforce 8600 GT

من با این سیستم Gta IV که قوی تر از گادفادر 2 هست اجرا کردم بدون مشکل و نه افت فریم نه هنگ . ولی این چرا مشکل داره؟

mehdy.z
28-04-2009, 12:51
من بازی God Father 2 رو خریدم . بعد از چند دقیقه هنگ میکنه و مجبورم ریست کنم . چرا ؟

Geforce 8600 GT

من با این سیستم Gta IV که قوی تر از گادفادر 2 هست اجرا کردم بدون مشکل و نه افت فریم نه هنگ . ولی این چرا مشکل داره؟

شما سی پی یوت که واقعا ضعیفه رمت هم خیلی قوی نیست(البته نه در حالت low) ولی گرافیکت نسبتا خوبه
اول از همه بهت پیشنهاد می کنم تمام گزینه های بازی رو روی low بزاری بعد حتما گرافیکت رو آپگرید کنی:

درایور سی پی یوت رو هم به روز کن:

امیدوارم مشکلت حل بشه...

نکته: اینکه بازی چدر روون اجرا بشه علاوه بر گرافیک خود بازی به تیم سازنده هم بستگی داره که چقدر روی موتور بازی کار کرده باشند که در مقابل سخت افزارهای مختلف خوب عمل کنه چه بسا بازیهای ریادی بودند که با اینکه گرافیک خوبی نداشتند ولی حتی رو سیستمهای قوی هم خوب فریم نمی دادند... ویا بالعکس.

HoJJaT_007
28-04-2009, 13:35
عزیزم من با این سیستم Gta IV رو روی مدیوم میزدم . AC هم همینطور فکر نکنم مشکل کامپیوتر باشه اونم با LOW

hamednikan
28-04-2009, 14:58
سلام من بازی گاست ریکون رو از یک سایت دیگه دانلود کردم و هم چیز رو به راهه

فقط موقع نصب از من user و pass میخواد و میگه از سایت ubi.com یک اکانت بساز

من همین کارو کردم ولی ....

قبول نمیکنه invalid ...

حال تکلیف چی هستش من دو روز وقت گذاشتم

Oracle_Eldorado
28-04-2009, 18:00

قبول نمیکنه invalid ...

فکر کنم مشکل شما با یه کرک حل بشه . :27:

mehdy.z
28-04-2009, 18:19
عزیزم من با این سیستم Gta IV رو روی مدیوم میزدم . AC هم همینطور فکر نکنم مشکل کامپیوتر باشه اونم با LOW
دوست من شما یه توجهی هم به نکته ما میکردی ضرر نداشت ;)
اگه توجه کرده باشی خیلی لز بازیهای افتضاح(از نظر گرافیک)مثل nfs undercover با قدرتمندترین سخت افزارها در صورتی که آپدیت نبودند اصلا درست فریم نمی دادند!! خوب اینم میتونه یکیش باشه(البته بهت قول نمی دم)
حالا شما اگه adsl داری که ضرر نداره یه امتحان بکن ان شاالله جواب میده(ولی اگه یه موقع جواب نداد یه وقت ما رو به فحش وکتک نبندی:31:چون ممکنه مشکل از جاهایی باشه که به عقل جن هم نرسه مثلا خرابی نسخه ای که شما داری یا نا همخوانی نرم افزارها یا اصلا خراب بودن ویندوز یا....)به هر حال محتملترینش اینه که گفتم:20:

قبول نمیکنه invalid ...

دوست من اگه موقع نصب سریال میخواد از اینجا درخواستش رو بده:

اما اگه موقعی که میخوای بری توی بازی به قول اوراکل جان احتمالا مشکلت از کرکه اینم می تونی از همونجا درخواستش رو بدی...

موفق باشید...

princenine
28-04-2009, 18:56
سلام به همه . خسته نباشین . یه سوال دارم ... من بازی fall out 3 رو نصب کردم ولی یه مشکلی هست . اولا" بازی بهضی جاهاش صدا نداره یعنی صدای تفنگ میاد ولی صدای آهنگ پس زمینه و صحبت های شخصیت ها نه . یه چیز دیگه . مرحله دوم , توی تولد نه سالگیش همونجا وای میسه . انگار پاهاش دوخته شده به زمین و اصلا" نمی تونه حرکت کنه . چرا ... تو رو خدا یکی کمک کنه . راستی اینم بگم که بازیو دوباره هم نصب کردم ... کمکککککککک

aghamajid1369
28-04-2009, 20:05
احتمالا بازیت خرابه.
شاید هم کرک.
برو درخواست کرک بده ببین درست میشه یا بازیت کلا خرابه.

Amir Hossein
28-04-2009, 20:18
من سيستمم از رفيقم قويتره ولي كارت گرافيكمون يك جور هستش
بازي ها تو سيستم اون روون تره.
فكر ميكردم كارت گرافيكم خرابه ولي خدمات كامپيوتري محلمون گفت:كارت گرافيك يا كار ميكنه يا كار نميكنه
بعد هم گفت:مادر بوردت به درد نميخوره
من هرچي ميدونم از مادر بوردم ميزارم
GIGABYTE
6-QUAD/S-SERIES
SUPPORTS INTEL CORE 2 MULTI-CORE PROCESSORS
12DC1-10LP35S-113R c1
خواهشا يه راه حل پيشنهاد كنيد!!

dashmojtaba
28-04-2009, 23:21
من برای دوبازی کرک میخوام تا بشه آنلاین بازی کرد:
1.burnout paradise ورژن 1.1
2.pes 2009 ورژن 1.4
پیشاپیش ممنون

aghamajid1369
29-04-2009, 01:09
سلام دوست من.
توی قسمت درخواست کرک و پچ بازی ها درخواست بدی زودتر جواب میگیری.

mehdy.z
29-04-2009, 01:50
من سيستمم از رفيقم قويتره ولي كارت گرافيكمون يك جور هستش
بازي ها تو سيستم اون روون تره.
فكر ميكردم كارت گرافيكم خرابه ولي خدمات كامپيوتري محلمون گفت:كارت گرافيك يا كار ميكنه يا كار نميكنه
بعد هم گفت:مادر بوردت به درد نميخوره
من هرچي ميدونم از مادر بوردم ميزارم
GIGABYTE
6-QUAD/S-SERIES
SUPPORTS INTEL CORE 2 MULTI-CORE PROCESSORS
12DC1-10LP35S-113R c1
خواهشا يه راه حل پيشنهاد كنيد!!

اول مشخصات دقیق سیستم خودت و دوستت رو بده و بعد حتما یه عکس از برنامه gpu.z بذار (شاید اصلا کارتت قلابیه) تا بچه ها بهتر بتونند کمکت کنند...

*Necromancer
29-04-2009, 02:37
سلام آقایون! این ارور موقع نصب بازی بیاد معنیش چیه؟

وسط نصب رد آرل 3 بعد از قرار دادن دی وی دی دوم ، نوار نشون دهنده پروسه نصب شدن بازی یه جا وایساد بعد هی صبر کردیم یه رب بیشتر گذشت اون یه تیکه رو رد نکرد! نوشته بود در حال copy data files می باشه:31: بعد که نصب رو لغو کردم این نشون داده شد حالا نمی دونم مربوط به همینه یا یه چیز دیگه بوده!

چون من درایو سی ام کلا کم فضاست گفتم شاید می خواد طبق معمول یه نسخه از ایستال بازی رو یه جایی تو program data ذخیره کنه جا نیست! حالا می شه بگید ایراد چیه که بازی موقع نصب شدنش اونجا گیر می کنه؟

اگه دلیلش اینیه که خودم گفتم می شه بگید چقد فضا تو درایو سی خالی کنم؟:31:

با تشکور!:flower:

new evil
29-04-2009, 12:36
سلام
بعد از نصب بازي battlefield 2149 ارور دنت سند ميده!!!
مشكل از كرك؟؟!!!

aghamajid1369
29-04-2009, 13:15
احتمالا از کرک هست برو توی قسمت درخواست کرک و پچ بازی ها درخواست بده.

HoJJaT_007
29-04-2009, 13:48
من آپدیت کردم درایورا رو ولی درست نشد . مشکل چیه ؟

من بازی god father 2 رو خریدم . بعد از چند دقیقه هنگ میکنه و مجبورم ریست کنم . چرا ؟

cpu intel 3.06 hyper threading
ram : 1 gb ocz
geforce 8600 gt

من با این سیستم gta iv که قوی تر از گادفادر 2 هست اجرا کردم بدون مشکل و نه افت فریم نه هنگ . ولی این چرا مشکل داره؟

aghamajid1369
29-04-2009, 14:12
والا به نظر من شما رمت خیلی کمه.
برو داخل بازی بعد alt+tab‏ بزن بیا بیرون بعد task manager‏ رو باز کن و برو قسمت performance‏ ببین رمت چه قدر پر شده؟

dashmojtaba
29-04-2009, 16:36
سلام دوست من.
توی قسمت درخواست کرک و پچ بازی ها درخواست بدی زودتر جواب میگیری.
من یه مقدار گشتم این تاپیکو پیدا نکردم خب شما که هم با تاپیکا بیشتر آشنا هستین و هم لطف کردین جواب بنده رو دادین یه لینکی یه کدیم ازین تاپیک میگذاشتید که منم کارم راه بیفته

aghamajid1369
29-04-2009, 16:49
اقا مجتبی عزیز امضا من رو میخوندی بد نبود.
من با موبایل هستم نمیتونم لینک بذارم یا نقل قول کنم.
باید اول بری قسمت اخبار و رمز بازی ، بعد از اونجا برید قسمت درخواست کرک و پچ.

dashmojtaba
29-04-2009, 17:13
اقا مجتبی عزیز امضا من رو میخوندی بد نبود.
من با موبایل هستم نمیتونم لینک بذارم یا نقل قول کنم.
باید اول بری قسمت اخبار و رمز بازی ، بعد از اونجا برید قسمت درخواست کرک و پچ.
اخه اون نوشته قبلیتون امضا نداشت
ممنون

ادم دیگه چی میخواد وقتی توی یک خونه دانشجویی تنها هست با یک کامپیوتر توپ.
اونجا اینترنت ندارم برای همین با موبایل میام p30world‏
اگه میبینین نقل قول نمیکنم توی پست هام ببخشید.
راستی آخ که گفتی آدم چی میخواد..
جوونی کجایی.. :31:

mehdy.z
29-04-2009, 19:06
سلام آقایون! این ارور موقع نصب بازی بیاد معنیش چیه؟

وسط نصب رد آرل 3 بعد از قرار دادن دی وی دی دوم ، نوار نشون دهنده پروسه نصب شدن بازی یه جا وایساد بعد هی صبر کردیم یه رب بیشتر گذشت اون یه تیکه رو رد نکرد! نوشته بود در حال copy data files می باشه:31: بعد که نصب رو لغو کردم این نشون داده شد حالا نمی دونم مربوط به همینه یا یه چیز دیگه بوده!

چون من درایو سی ام کلا کم فضاست گفتم شاید می خواد طبق معمول یه نسخه از ایستال بازی رو یه جایی تو program data ذخیره کنه جا نیست! حالا می شه بگید ایراد چیه که بازی موقع نصب شدنش اونجا گیر می کنه؟

اگه دلیلش اینیه که خودم گفتم می شه بگید چقد فضا تو درایو سی خالی کنم؟:31:

با تشکور!:flower:

دوست من به احتمال زیاد دی وی دی بازی خرابه بهت پیشنهاد میکنم اول روی هارد کپی کنی بعد نصبش کنی اگه جواب داد که هیچی اگه نه احتمالا باید دی وی دی بازی رو عوض کنی....

من یه مقدار گشتم این تاپیکو پیدا نکردم خب شما که هم با تاپیکا بیشتر آشنا هستین و هم لطف کردین جواب بنده رو دادین یه لینکی یه کدیم ازین تاپیک میگذاشتید که منم کارم راه بیفته
اینم لینک:

دوستان اگه خواستید تاپیکی رو پیدا کنید در فسمت جستجو چیزی به نام search google وجود داره اگه فقط چند کلمه از اون تاپیک رو وارد کنید به گوگل با موتور قدرتمندش(حالا خودمونیم که بسیار قوی تراز موتر جستجوی فروم هست) راحت تاپیک رو براتون پیدا میکنه.:46:
موفق باشید...

Mojtaba-MCI
29-04-2009, 19:26
سلام دوستان ، یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم شما راهنمایی کنید.
من بازی Pro09 رو البته ای نسخه ای که ایرانی ها از 2 دی وی دی به 1 دی وی دی تبدیلش کرده بودن گرفتم...
نصبش حدود 1.5 ساعت وقت گرفت که در پایان هم ارور داد و نصب نشد!
روو چندتا سیستم دیگه هم نصبش کردم و همین مشکل رو داشت...
رفتم از قسمت Add Or Remove پاکش کنم که همش این پیغام رو می ده :

The Following File Dose Not Exist Or Is Not A Valid Unistallation Log File.
C:/Games/T20GAMES/Unistal.Log

و پاک نمی شه!چیکار کنم تا از بین بره؟!
نرم افزار خاصی برای این کار نیست؟!
با تشکر...

aghamajid1369
29-04-2009, 20:08
سلام. چون کامل نصب نشده نمیتونه uninstall‏ کنه دوست من.
بهتره خودت فایل ها رو پاک کنی.
برنامه هایی برای uninstall‏ هست ولی کارت رو راه نمیندازه.
مثل uninstaller.

mehdy.z
29-04-2009, 23:56
سلام دوستان ، یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم شما راهنمایی کنید.
من بازی Pro09 رو البته ای نسخه ای که ایرانی ها از 2 دی وی دی به 1 دی وی دی تبدیلش کرده بودن گرفتم...
نصبش حدود 1.5 ساعت وقت گرفت که در پایان هم ارور داد و نصب نشد!
روو چندتا سیستم دیگه هم نصبش کردم و همین مشکل رو داشت...
رفتم از قسمت Add Or Remove پاکش کنم که همش این پیغام رو می ده :

The Following File Dose Not Exist Or Is Not A Valid Unistallation Log File.
C:/Games/T20GAMES/Unistal.Log

و پاک نمی شه!چیکار کنم تا از بین بره؟!
نرم افزار خاصی برای این کار نیست؟!
با تشکر...

بله دوست من همین طور که آقا مجید گفت اخطارش احتمالا به خاطر اینه که درست نصب نشده به خاطر همین راحت ترین کار اینه که اصلا پوشه بازی رو کلا dellet کنی و خلاص...

در ضمن می خواستم بگم به این نسخه های ایرانی بازیها اطمینانی نیست می دونم دوبله فارسی یه چیز دیگه هست ولی ممکنه به این جور مشکلاتی در نصب یا اصلا در حین بازی بربخوری:13:

h_r_v
30-04-2009, 05:23
من 2تا DVD بازی Saintsbow2 رو Extract کردم بعد زدم رو Setup اول Steam رو نصب کرد بعد که خواست Setup اصلی رو بیاره بالا این پیغام رو داد
باید چی کار کنم؟ ممنون از راهنمایی

Mojtaba-MCI
30-04-2009, 06:03
سلام. چون کامل نصب نشده نمیتونه uninstall‏ کنه دوست من.
بهتره خودت فایل ها رو پاک کنی.
برنامه هایی برای uninstall‏ هست ولی کارت رو راه نمیندازه.
مثل uninstaller.

بله دوست من همین طور که آقا مجید گفت اخطارش احتمالا به خاطر اینه که درست نصب نشده به خاطر همین راحت ترین کار اینه که اصلا پوشه بازی رو کلا dellet کنی و خلاص...

در ضمن می خواستم بگم به این نسخه های ایرانی بازیها اطمینانی نیست می دونم دوبله فارسی یه چیز دیگه هست ولی ممکنه به این جور مشکلاتی در نصب یا اصلا در حین بازی بربخوری:13:
ممنون از هردو دوست ، ولی اگه بخوام کل پوشه رو پاک کنم بازم از قسمت Add or remove پاک نمیشه که ، میشه؟!
نمیشه با نرم افزاری این کارو کرد؟!

aghamajid1369
30-04-2009, 06:48
خب پاک نشه. مهم که نیست.
برنامه هست ولی در این مورد کمکی بهت نمیکنه.
من خودم از uninstaller ‎2008‎ ‎‏ استفاده میکنم. ولی icon‏ برنامه هایی که کامل و درست نصب نشدن رو نمیاره.

zamyadzang
30-04-2009, 08:07
فکر کنم مشکل شما با یه کرک حل بشه . :27:

اینو خودم میدونم عزیز ولی با کدوم کرک بعدش هم گفتم حین install از من میخواد نه موقع بازی کردن:5:

mygamem
30-04-2009, 11:01
دوستان برای گرفتن فایل d3dx9_40.dll می تونید از این سایت استفاده کنین، من خودم خیلی سختی کشیدم واسه همین یه فایل،

mehdy.z
30-04-2009, 14:22
اینو خودم میدونم عزیز ولی با کدوم کرک بعدش هم گفتم حین install از من میخواد نه موقع بازی کردن:5:
شما هم اگه به پست من توجه میکردی به جوابت رسیده بودی:

من 2تا DVD بازی Saintsbow2 رو Extract کردم بعد زدم رو Setup اول Steam رو نصب کرد بعد که خواست Setup اصلی رو بیاره بالا این پیغام رو داد
باید چی کار کنم؟ ممنون از راهنمایی

شما firewall رو خاموش کن و یه امتحان دیگه ای بکن ببین چی میشه اگه نشد ببین نکات توی این پست مشکلت رو حل میکنه یانه:

aghamajid1369
30-04-2009, 18:05
روی چه ویندوزی بازی میکنید؟؟؟
من روی ویستا همچین مشکلی داشتم ولی روی xp sp3 درست شد.
چند باری هم گیر کرد ولی کم.

Iman Bala
30-04-2009, 22:33
سلام

من تو fifa 09 برای تنظیم دسته کنترلرم مشکل دارم یعنی دکمه هارو نمیشه تغیر داد . یکی از دوستام میگه از کرکه ولی من کرکم هم عوض کردم درست نشد.اگه کمکم کنید ممنون میشم.

aghamajid1369
30-04-2009, 23:08
ایمان جان مشکل از کرک نیست.
خیلی ها همچین مشکلی داشتن.
اقای krauser‏ میتونن به شما کمک کنن .
باید برین به قسمت گیم پد.

Iman Bala
01-05-2009, 13:02
ایمان جان مشکل از کرک نیست.
خیلی ها همچین مشکلی داشتن.
اقای krauser‏ میتونن به شما کمک کنن .
باید برین به قسمت گیم پد.
چشم اقا مجید.
فقط اگه لطف کنید بگید کجا هست قسمت گیم پد ممنون میشم.

aghamajid1369
01-05-2009, 13:26
توی قسمت سخت افزار هست عزیزم.
شرمنده که لینک نمیذارم اخه با موبایل هستم.
شما مشکلت رو توی تاپیک fifa09 هم مطرح کنی بچه ها کمکت میکنن.
شما برو صفحه اول p30world‏ بعد برو قسمت سخت افزار زیرش 1 قسمت هست که نوشته مانیتور و موس و کیبورد و ابزار بازی و...
برو داخل اولین تاپیک کلوپ گیم پد هست.

aram24
01-05-2009, 15:29
سلام
دوستان من بازی panzers cold war رو دانلود کردم . از حالت زیپ بازش کردم یه فایل exe , سه فایل bin بهم داد .
فایل exe رو که اجرا میکنم میگه یه درایو به من معرفی کن تا اون بازی رو نصب کنم .
حالا با چه برنامه ای میتونم این سه فایل bin رو درایو مجازی کنم تا نصب بشه .
لطفا کمک کنید.
باتشکر.

Oracle_Eldorado
01-05-2009, 16:06
سلام
دوستان من بازی panzers cold war رو دانلود کردم . از حالت زیپ بازش کردم یه فایل exe , سه فایل bin بهم داد .
فایل exe رو که اجرا میکنم میگه یه درایو به من معرفی کن تا اون بازی رو نصب کنم .
حالا با چه برنامه ای میتونم این سه فایل bin رو درایو مجازی کنم تا نصب بشه .
لطفا کمک کنید.
باتشکر.

دوست عزیز شما میتونی با نرم افزار Alcohol یا Virtual Clone Drive اون فایل ها رو باز کنی . :46:

sami_2006
01-05-2009, 17:25
سلام دوستان عزیز
من تازه بازی سایلنت هیل 5 رو نصب کردم اما نمیدونم چرا وقتی میخوام برم تو بازی این پیغام رو میده
لطفا کمکم کنید.:46:
c:\ windows\d3dx9_38.dll
این فایل سیستمی رو اگه کسی داره اگه میشه واسم بده.

aghamajid1369
01-05-2009, 17:32
این پیغام مربوط به direct x‏ هست.
شما direct x‏ داخل dvd‏ رو نصب کنی قاعدتا باید درست بشه.

hoseinpb
01-05-2009, 17:43
اگه تو DVD نبود از این لینک آخرین ورژنشو دانلود کن:
gamesforwindows.com/en-US/AboutGFW/Pages/DirectX10.aspx

sami_2006
01-05-2009, 19:48
من directx 10 رو هم نصب کردم ولی باز هم همین مشکل رو دارم :(

mehdy.z
01-05-2009, 20:00
من directx 10 رو هم نصب کردم ولی باز هم همین مشکل رو دارم :(

مشخصات کامل سیستمت رو بده؟

aghamajid1369
01-05-2009, 20:30
اخرین ورژن direct x‏ شماره 9 رو هم نصب کن. اقا سامی.

eslamy_iut
02-05-2009, 15:50
سلام به همه من بازی fallout3 رو نصب کردم ولی همین که میره توی بازی ارور don,t send میده و میاد بیرون هر کرکی هم ریختم فایده نداشته لطفا کمک کنید

B3HZ@D
02-05-2009, 16:09
شما یک نگاهی به readme بازی بنداز ببین سیستم شما بازی رو ساپورت می کنه؟

aghamajid1369
02-05-2009, 16:27
روی چه ویندوزی بازی رو اجرا میکنی؟
من هم همین مشکل رو توی vista ‎64 داشتم البته تو بازی میرفت ولی بعد از 1 مدت بازی گیر میکرد و میومد بیرون

asextor1
02-05-2009, 17:54
سلام . من بازی Stonghold Crusader Extreme رو نصب کردم ولی یه مشکلی که هست بعد از نصب اگه تا 10 دقیقه بازی رو نیارم دیگه نمیاد و باید دوباره نصب کنم . این اتفاق برای خاموش کردن سیستم هم میوفته . پس از روشن کردن سیستم بازی اصلا نمیاد

sami_2006
02-05-2009, 18:34
مشخصات سیستمم اینه
ram 2 gig
vga 512 8400 gs
cpu 6000

:41:

M A X I M U M
02-05-2009, 19:23
سلام . من بازی stonghold crusader extreme رو نصب کردم ولی یه مشکلی که هست بعد از نصب اگه تا 10 دقیقه بازی رو نیارم دیگه نمیاد و باید دوباره نصب کنم . این اتفاق برای خاموش کردن سیستم هم میوفته . پس از روشن کردن سیستم بازی اصلا نمیاد

ويندوزت با بازي نمي خونه يا شايدم سرويس پكت
از جمله مشكلات ديگه هم كند اجرا شدن بازي و نمايش خطهاي عجيب در بازيه

son of sun
02-05-2009, 19:28
با سلام. من تو نصب پچ 1.3 مدیوال 2 به این مشکل برخوردم. اولش همین ارور رو قبل نصب کینگدام موقع نصب پچ 1.3 میداد منم فکر کردم دی وی دی مشکل داره و 1.2gb رو به زحمت دانلود کردم تا پچ رو هرطور شده نصب کنم ولی باز همین مرض رو داشت!!!! خواهش میکنم کمکم کنین.

mehdy.z
02-05-2009, 20:31
:31:
مشخصات سیستمم اینه
ram 2 gig
vga 512 8400 gs
cpu 6000

شما که گرافیکت direct 9.c رو ساپورت میکنه پس:
اول حتما directx توی دی وی دی بازی رو نصب کن اگه جواب داد که هیچ وگرنه از این لینک آخرین ورژن ارائه شده این نرم افزار رو از اینجا دانلود کن و نصبش کن

اگه اینم جواب نداد دیگه ایندفعه یا بازیت خرابه یا اینکه گرافیکت قلابیه اگه بازی رو عوض کردی و جواب گرفتی که بازم هیچ :31:وگرنه ایندفعه یه عکس از برنامه gpu.z از گرافیکت بنداز شاید اصلا گرافیکت قلابیه و directx 9.c رو ساپورت نمی کنه...تمام:31:

son of sun
03-05-2009, 07:51
کسی میتونه به من کمک کنه؟ من چطوری میتونم از شر این ارور خلاص بشم؟ اصلا این چی میگه؟ تصویرش رو تو پست قبلیم زدم

namber_one
03-05-2009, 11:04
سلام خدمت دوستان گل و گلاب و خسته نباشید :D
خدمتتون عرض کنم من این بازی Wheelman رو گرفتم و نصب کردم
روون و خوب اجرا میشه
ولی اوایل بازی وقتی میخوام داخل یکی از آبجکتیوها بشم ارور زیر رو میده(عکس گذاشتم)
بعد هم از بازی میاد بیرون
خودم فکر میکنم مشکل از فایل exe بازی باشه
حالا دوستان هم نظر بدن ممنون میشم
با تشکر

mehdy.z
03-05-2009, 11:49
سلام خدمت دوستان گل و گلاب و خسته نباشید :D
خدمتتون عرض کنم من این بازی Wheelman رو گرفتم و نصب کردم
روون و خوب اجرا میشه
ولی اوایل بازی وقتی میخوام داخل یکی از آبجکتیوها بشم ارور زیر رو میده(عکس گذاشتم)
با تشکر
منم حدس میزنم به احتمال زیاد باید مال فایل exe یا به عبارتی همون فایل کرکت باشه از اینجا درخواست سالمش رو بده ببین حل میشه:

surena_iran2564
03-05-2009, 15:53
کارت گرافیکی من 64 هستش که تا 768 شیر میکنه
ولی بازیه pes9 نمیتونه از شیر سیستم استفاده کنه.( این مشکل تو بازیهای دیگه وجود نداره)
کارت گرافیکم هم geforce 6150 هستش.

mehdy.z
03-05-2009, 18:47
کارت گرافیکی من 64 هستش که تا 768 شیر میکنه
ولی بازیه pes9 نمیتونه از شیر سیستم استفاده کنه.( این مشکل تو بازیهای دیگه وجود نداره)
کارت گرافیکم هم geforce 6150 هستش.

از من میشنوی ایول به گرافیکت که اصلا بازی رو میاره:18: چون واقعا برای بازیهای کنونی ضعیفه ولی در کل دلیل اینکه یه کارت گرافیک tc نمی تونه از حافظه سیستم استفاده کنه اینه که به احتمال زیاد سیستم با کمبود حافظه رم مواجه میشه از طریق task manager در هنگام بازی میشه این رو فهمید.
موفق باشی...

sp08
03-05-2009, 18:48
من جنرال 2 را نمیتونم نصب کنم با بدبختی skirmish رافقط تونستم نصب کنم

namber_one
03-05-2009, 20:49
سلام خدمت دوستان گل و گلاب و خسته نباشید :d
خدمتتون عرض کنم من این بازی wheelman رو گرفتم و نصب کردم
روون و خوب اجرا میشه
با تشکر
منم حدس میزنم به احتمال زیاد باید مال فایل exe یا به عبارتی همون فایل کرکت باشه از اینجا درخواست سالمش رو بده ببین حل میشه:

کد:
با سلام
دوست عزیز خیلی ممنون ولی با عوض کردن کرک مشکلم باز هم حل نشد
جالبه فقط هم وقتی میخوام این آبجکتیو رو باز کنم این ارور رو میده وگر نه بازی سالم اجرا میشه
با تشکر ازمهدی جان دوستان اگر نظری دارن لطف کنن بگن
با تشکر

h-s-game
04-05-2009, 05:59
من بازی هالک 2 رونصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این ارور میاد.

this application has failed to start because d3dx9_35.dll was not found.re-installing the application may fix this problem

CRUEL KILLER
04-05-2009, 07:25
من بازی هالک 2 رونصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این ارور میاد.

this application has failed to start because d3dx9_35.dll was not found.re-installing the application may fix this problem
یه directx نصب کنی یا update کنی حل میشه

surena_iran2564
05-05-2009, 13:33
از من میشنوی ایول به گرافیکت که اصلا بازی رو میاره:18: چون واقعا برای بازیهای کنونی ضعیفه ولی در کل دلیل اینکه یه کارت گرافیک tc نمی تونه از حافظه سیستم استفاده کنه اینه که به احتمال زیاد سیستم با کمبود حافظه رم مواجه میشه از طریق task manager در هنگام بازی میشه این رو فهمید.
موفق باشی...

مشکل اینجاست که تو تسک منیجر هم فضای رم کاملآ خالیه.
یعنی این بازی نمیتونه رم رو شیر کنه.ولی تو بازی های سنگین دیگه این مشکل وجود نداره و رم شیر میشه و قضای خالی زیادی نداره.
تو این بازی قضای زیادی خالیه.

HoJJaT_007
05-05-2009, 14:18
سلام

میدونم الان بازم میگید رمت کمه . ولی به خدا مشکل رم نیست !

من رفتم بازی Pes 2009 و Prince Of Persia 4 (همین جدیده) رو خریدم . اولی که الحمد الله خیلیم روونه روی high

ولی دومی متاسفانه روی low هم افت فریم شدیدی داره . یعنی بازی رو اجرا میکنی منو هاش با افت فریم شدید میاد .

اول بازی که میری یه جایی مینویسه سیستمت بازی رو میکشه یا نه . من اونو زدم دیدم همش تیک خورده . ولی دیگه نمیدونم مشکل چیه !

Geforce 8600 GT

Amir Hossein
05-05-2009, 15:31
اين مال كارت خودمه تو تقلبي نبودنش شكي ندارم
ram:3.25 gb
cpu:pentium(r) dual-core e5200 @ 2.50ghz 250 ghz
------------------------------------------------
اين مال رفيقمه
ram:1gb
cpu:pentium(r) 4 cpu 3.00 ghz 3.00 ghz
-------------------------------------------------
سيستم من قويتره جز كارت گرافيك كه مال هر دومون يكيه
حالا ميشه افت سرعت از مادر بورد باشه
شايدم كارتم خراب شده

Leon-117
05-05-2009, 18:00
سلام.تو بازي وانتد كجا مي تونم وارد تنظيمات اصلي گرافيك بشم؟تو اپشن خود بازي كه رفتم نتيجه اي نداد.

cyrus_ln
05-05-2009, 19:41
من تو اجرای COD world at war مشکل پیدا کردم
موقع اجرا چنین اِروری میده

قبلا این بازی رو اجرا کردم ولی بعد از اینکه کارت گرافیکم رو عوض کردم این مشکل پیش اومده

mehdy.z
05-05-2009, 20:52
مشکل اینجاست که تو تسک منیجر هم فضای رم کاملآ خالیه.
یعنی این بازی نمیتونه رم رو شیر کنه.ولی تو بازی های سنگین دیگه این مشکل وجود نداره و رم شیر میشه و قضای خالی زیادی نداره.
تو این بازی قضای زیادی خالیه.

البته فکر کنم این بازی های فوتبال به رم(چه از نظر گرافیک و چه از نظر سیستم) به مقدار زیادی احتیاج ندارند(اشتباه نکنی منظورم فضای رم هست نه سرعت اون) شاید به خاطر همین چیزی فکر می کنی که شیر نمی کنه ولی خوب برای اطمینان هم بهت پیشنهاد میکنم که گرافیکت رو اپدیت کنی شاید بهتر شد:

سلام

میدونم الان بازم میگید رمت کمه . ولی به خدا مشکل رم نیست !

من رفتم بازی Pes 2009 و Prince Of Persia 4 (همین جدیده) رو خریدم . اولی که الحمد الله خیلیم روونه روی high

ولی دومی متاسفانه روی low هم افت فریم شدیدی داره . یعنی بازی رو اجرا میکنی منو هاش با افت فریم شدید میاد .

اول بازی که میری یه جایی مینویسه سیستمت بازی رو میکشه یا نه . من اونو زدم دیدم همش تیک خورده . ولی دیگه نمیدونم مشکل چیه !

Geforce 8600 GT

شما برای ویستا که خوب رمت کمه ولی برای xp برای اجرای بازیهای کنونی(لااقل اکثرش) روی high به جز کرایسیس حداقل به 1250mb رم که در حالت daul کار میکنند احتیاج داری ولی در مورد این بازی من خودم هم با hd3870 زیاد خوب فریم نمی گرفتم(البته گرافیکم آپدیت نبود) که فکر کنم یکی از دلایل بد فریم دادن این بازی همون گرافیک عجیبش باشه که به نوعی برای درایورهای قدیمی کمی ناشناخته است به همین دلیل بهت پیشنهاد می کنم گرافیکت رو آپدیت کنی شاید بهتر شد در ضمن بگم این بازیهای open world از نظر گرافیک خیلی سنگینتر از بازیهایی مثل pes هستند و مقایسه اینها با هم زیاد کار صحیحی نیست!

HoJJaT_007
05-05-2009, 21:18
درایور آپدیته.

یعنی گرافیکش از Gta IV که اپن ورلده هم بیشتره ؟ امکان نداره .

تازه نقاشی هستش (اسمش یادم رفت ولی شیدینگ داشت :d)

mehdy.z
05-05-2009, 21:33
اين مال كارت خودمه تو تقلبي نبودنش شكي ندارم
ram:3.25 gb
cpu:pentium(r) dual-core e5200 @ 2.50ghz 250 ghz
------------------------------------------------
اين مال رفيقمه
ram:1gb
cpu:pentium(r) 4 cpu 3.00 ghz 3.00 ghz
-------------------------------------------------
سيستم من قويتره جز كارت گرافيك كه مال هر دومون يكيه
حالا ميشه افت سرعت از مادر بورد باشه
شايدم كارتم خراب شده
اگه مادربوردت جز سری p965 هستش اتفاقا مادر بورد خوبی هم هست(مگه اینکه خراب یاشه)گرافیکت هم که با مال رفیقت مو نمی زنه سیستمت هم که خیلی بهتره احتمالا یه جای سیستمت خرابه مثلا شاید باس گرافیک یا سی پی یوی مادربوردت یا اصلا گرافیک یا سی پی یوت نمیشه دقیق گفت بهت پیشنهاد میکنم که گرافیک و سی پی یوی رفیقت رو روی سیستم خودت یا مال خودت رو روی سیستم اون یه امتحانی بکن تا بالاخره معلوم شه مشکلت دقیقا از چیه ولی قبل از اون بهت پیشنهاد میکنم که هم سی پی یو و هم گرافیکت رو آپدیت کن شاید فریم دادن سیستمت بهتر شه:
گرافیک:

سی پی یو:

والا فکر دیگه ای هم به ذهن من نمیرسه تا بهت بگم:41: اگه دوستان هم نظری دارند می تونند نظرشون رو بدند تا این دوستمون مشکلش حل شه...

سلام.تو بازي وانتد كجا مي تونم وارد تنظيمات اصلي گرافيك بشم؟تو اپشن خود بازي كه رفتم نتيجه اي نداد.
این سوالات رو لطفا توی تاپیک خود بازی مطرح کنید:

من تو اجرای COD world at war مشکل پیدا کردم
موقع اجرا چنین اِروری میده

قبلا این بازی رو اجرا کردم ولی بعد از اینکه کارت گرافیکم رو عوض کردم این مشکل پیش اومده
راه حل شما اینجا:

mehdy.z
05-05-2009, 21:36
درایور آپدیته.

یعنی گرافیکش از Gta IV که اپن ورلده هم بیشتره ؟ امکان نداره .

تازه نقاشی هستش (اسمش یادم رفت ولی شیدینگ داشت :d)

دوست من ربطی به سنگینی نداره گفتم که گرافیکش یه کم عجیب غریبه ومشکلش همینجاست!!

DaRiOuShJh
05-05-2009, 22:17
بچه ها این hallo 2 ی من ویندوز ویستا میخواد

راهی نداره رو همین اکس پی اجراش کنم؟

کف کردم!

aghamajid1369
05-05-2009, 22:24
پس حقیقت داره؟
من فکر میکردم الکی میگن ویستا میخواد.
فکر نکنم راهی داشته باشه داریوش جان.

mehdy.z
05-05-2009, 23:10
پس حقیقت داره؟

بله حتما ویستا می خواد اصلا مایکروسافت این بازی رو که انحصاری xbox بود داد بیرون تا با کمک اون یه کم از گندکاری ویندوزش رو بپوشونه و به کمک اون فروشش رو یکم بیشتر کنه!!
(حتما می دونید که ویستا بدترین سیستم عامل تاریخ مایکروسافت شناخته شده:13:)

DaRiOuShJh
05-05-2009, 23:20
پس حقیقت داره؟
مرسی
آره حقیقت داشتنش که داره
من این بازی رو حدودا 18 ماه پیش گرفتم از اون موقع تا به حال موفق به بازی کردنش نشدم:13:

بله حتما ویستا می خواد اصلا مایکروسافت این بازی رو که انحصاری xbox بود داد بیرون تا با کمک اون یه کم از گندکاری ویندوزش رو بپوشونه و به کمک اون فروشش رو یکم بیشتر کنه!!
(حتما می دونید که ویستا بدترین سیستم عامل تاریخ مایکروسافت شناخته شده:13:)
آره مگر اینکه با اینکاراشون این وستاشو رو یه نمه فروشش رو برده باشن بالا
ولی در کل بترکن!:31:

ولی باز halo 1

یادمه تجریش گرفتمش چند سال پیش اونم 1000 تومن یه سی دی!!!
آی سوختم اون موقع
تو عمرم 600 بیشتر پوله سی دی نداده بودم خوب
ولی نصبش کردم دیدم هم حجمش شد 3-4 گیگ هم بازیش انصافا میارزید
ارزشش رو مقادیری داشت

cyrus_ln
06-05-2009, 00:43
داریوش یه سر به این تاپیک بزن
halo 2 on XP(توپ توپ با سرعت عالي و به نظر من حتي گرافيک بهتر)

7777777666666
07-05-2009, 06:58
آقا موقع بازی Taken 5 یهو صفحه آبی و قرمز میشه بعد سیستم ریستارت میکنه.مشکل چی میتونه باشه.

mehdy.z
07-05-2009, 20:10
آقا موقع بازی Taken 5 یهو صفحه آبی و قرمز میشه بعد سیستم ریستارت میکنه.مشکل چی میتونه باشه.

tekken 5!!!! کجا گیر آوردی بگو ما هم بگیریم :31:
بابا کلا سر کاری اصلا سری tekken هیچ کدومش برای کامپیوتر relaese نشده چه برسه به شماره 5 این بازی!!:18:

DaRiOuShJh
07-05-2009, 20:18
tekken 4 رو بازی میکردم قدیما
البته برای ps بود و با emulator

در هر صورت صدا مدا هاش و بعضی افکت هاش رو قاطی پاتی میکرد ولی crash نداشت

شاید از کارته گرافیک باشه شاید هم برنامه شبیه ساز مشکل داره

دوستان این تاپیک halo 2 روی xp

autorun رو بالا میاورد ولی میرفت که برای نصب میترکید
یعنی close میداد

mehdy.z
07-05-2009, 22:28
4 رو بازی میکردم قدیما
البته برای ps بود و با emulator

در هر صورت صدا مدا هاش و بعضی افکت هاش رو قاطی پاتی میکرد ولی crash نداشت

شاید از کارته گرافیک باشه شاید هم برنامه شبیه ساز مشکل داره

آهان اگه منظورت emulator هستش بابا این برنامه ها که هیچ کدومشون به درد نمی خورند حالا چندتایی بازی سبک رو شاید بشه باهاشون بازی کرد ولی برای بازیهای سنگین اصلا درست کار نمی کنند(چون هیچ کدوم بایوساش درست کار نمی کنه:13:)
ولی خوب یه سر اینجا بزن شاید جوابت رو گرفتی:

دوستان این تاپیک halo 2 روی xp
autorun رو بالا میاورد ولی میرفت که برای نصب میترکید
یعنی close میداد
بازم خوش به حال تو که توی autoran میرفت من خودم همین امروز رفتم گرفتمش با اینکه توی ویستا می خواستم نصبش کنم اصلا وارد نصب هم نمیشد به خاطر همین رفتم پسش دادم ولی وقتی خواستم از یه فروشنده دیگه بگیرم گفت که این نسخه های توی بازار هرکدومش یه جاییش ایراد داشته به خاطر همین جمعش کردند... دو سه جای دیگه هم رفتم که نداشتند به خاطر همین در کل بی خیالش شدم !!

denzelmovie
07-05-2009, 22:45
سلام
دوستان عزیز من وقتی میخواهم وارد بازی GTA IV بشم
این ارور رو میده
لطفا کمک کنید
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

GTA IV FATAL ERROR: RMN40

mehdy.z
07-05-2009, 23:16
سلام
دوستان عزیز من وقتی میخواهم وارد بازی GTA IV بشم
این ارور رو میده
لطفا کمک کنید
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

GTA IV FATAL ERROR: RMN40

دوست من مشکلات مربوط به این بازی رو استثنائا اینجا مطرح کنید:

مشکلات نصب و اجرا در Grand Theft Auto IV - نسخه PC [راهنمای کامل در پست اول]

Hessam_7800gtx
08-05-2009, 12:42
سلام جدیدا سیستم من با کانتر مشکل پیدا کرده وقتی به یه سرور وصل میشم یا خودم میسازم هنگ میکنه و باید با taskmanager ببندمش بعضی وقتا این ارور رو هم میده.

لطفا لینک تصاویر بزرگ رو در تگِ کد قرار بدید.
ممنون
Sam Fisher 09

Oracle_Eldorado
08-05-2009, 13:43
[QUOTE=Hessam_7800gtx;3760632]سلام جدیدا سیستم من با کانتر مشکل پیدا کرده وقتی به یه سرور وصل میشم یا خودم میسازم هنگ میکنه و باید با taskmanager ببندمش بعضی وقتا این ارور رو هم میده.
[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE

متاسفانه مشکل منم هست !

راستی ویندوز ویستای شما دقیقا چیه ؟

مال من اینه :

Microsoft Windows Vista SP1 64Bit

Hessam_7800gtx
08-05-2009, 13:57
ماله من vista ultimate 32 bit.
راستی یه چیزی کشفیدم یه یوزر دیگه بساز درست میشه!!!!! البته بعد از ساختن یوزر خیلی سیستم slow شد به همین خاطر پاکش کردم.

SANR
08-05-2009, 20:29
سلام دوستان:
من توی اجرای بازی جنرال 1 و 2 موندم!

موقعی که اجراش می کنم،اون عکس تانکها رو نشون میده،ولی بعدش هیچ گونه عکس العملی نشون نمیده!

آخرش هم مجبور میشم، آلت+کنترل+دلیت بزنم و ببندمش!

ولی توی شرکت که نصب می کنم راحت جواب میده!
هر دو سیستم دارای یک نوع سیستم عامل هستش.

اینم مشخصات سیستم بنده:
cpu:E2180
Ram:2 gb bus 800
Graphic:8600 ddr3 Asus

لطفآ راهنماییم کنید.

Oracle_Eldorado
08-05-2009, 20:55
سلام دوستان:
من توی اجرای بازی جنرال 1 و 2 موندم!

موقعی که اجراش می کنم،اون عکس تانکها رو نشون میده،ولی بعدش هیچ گونه عکس العملی نشون نمیده!

آخرش هم مجبور میشم، آلت+کنترل+دلیت بزنم و ببندمش!

ولی توی شرکت که نصب می کنم راحت جواب میده!
هر دو سیستم دارای یک نوع سیستم عامل هستش.

اینم مشخصات سیستم بنده:
cpu:E2180
Ram:2 gb bus 800
Graphic:8600 ddr3 Asus

لطفآ راهنماییم کنید.

به نظرم کارت گرافیکتو آپدیت کن ببین چطوریا میشه .

SANR
08-05-2009, 21:11
نظر منم همینه.

ولی به چه ورژنی آپدیت کنم؟

بی زحمت آدرس دانلود هم، بدید.

aghamajid1369
08-05-2009, 21:20
نظر منم همینه.

ولی به چه ورژنی آپدیت کنم؟

بی زحمت آدرس دانلود هم، بدید.

برو سایت nvidia.com‏ و اخرین اپدیت رو بگیر.

SANR
08-05-2009, 21:22
ممنون.

برم ببینم چی میشه.

76 مگ حجمشه!

تازه اگرم بگیرم،معلوم نیست جواب بده یا نه!

aghamajid1369
09-05-2009, 06:34
اره دیگه. 2 مگ که نیست.
ولی حتما بگیر. گرافیک باید up to date‏ باشه همیشه.

Iman Bala
09-05-2009, 20:28
سلام
عصر پهلوانان در ویستا هم اجرا می شه؟

mehdy.z
09-05-2009, 21:24
سلام
عصر پهلوانان در ویستا هم اجرا می شه؟

دوست من در ظاهر که سیستم عامل مورد نیازش xp هست هر بازی هم که توی xp قابل اجرا باشه مطمئنا توی ویستا اجرا میشه(حداقل بازیهای غیر ایرانی که اینجوری بوده حالا ایرانیاش رو دیگه نمی دونم:31:)

Iman Bala
09-05-2009, 22:06
دوست من در ظاهر که سیستم عامل مورد نیازش xp هست هر بازی هم که توی xp قابل اجرا باشه مطمئنا توی ویستا اجرا میشه(حداقل بازیهای غیر ایرانی که اینجوری بوده حالا ایرانیاش رو دیگه نمی دونم)
به نکته خوبی اشاره کردین که بازی ایرانیه .

والا من نصب کردم تو بازی رفت ولی تو لودینگ میپره بیرون.

چقدر بد شد .از بازی کردن یکی از بهترین ها باز موندم.:31:

mehdy.z
09-05-2009, 23:28
به نکته خوبی اشاره کردین که بازی ایرانیه .

والا من نصب کردم تو بازی رفت ولی تو لودینگ میپره بیرون.

چقدر بد شد .از بازی کردن یکی از بهترین ها باز موندم.:31:

والا اگه یه بازی درست وحسابی بود می گفتم اگه بازی سالم ودرست نصب شده باشه محتملترین دلیلش می تونه آپگرید نبودن گرافیک باشه ولی در مورد این سری بازیها؟؟:23::13:
حالا دیگه خود دانی...

scampboy
10-05-2009, 09:23
سلام من مي خوام silent hill رو بازي كنم اما error ميده ميگه اين فايل پيدا نشد و بازي اجرا نميشه : d3dx9_38.dll
مي خواستم ببينم كسي اين بازي رو تو سيستمش نداره و اين فايل رو برام آپ كنه ؟

Oracle_Eldorado
10-05-2009, 09:35
سلام من مي خوام silent hill رو بازي كنم اما error ميده ميگه اين فايل پيدا نشد و بازي اجرا نميشه : d3dx9_38.dll
مي خواستم ببينم كسي اين بازي رو تو سيستمش نداره و اين فايل رو برام آپ كنه ؟

دوست عزیز تو سیدی نصب بازی DirectX رو نصب کن درست میشه .
یا برو این سایت :

یه سرچ بزن اونجا پیدا میشه .

SANR
10-05-2009, 15:29
این همه صرف دانلود directx کردم، و نصبش کردم امّا درست نشد!!!!

آخه چرا اینطوریه!

بازی سنگین مانند gta رو به راحتی اجرا می کنه.امّا این بازی ...

mamy6630
11-05-2009, 14:31
با سلام من بازی DAWN OF WAR 2 رو نصب کردم وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارورو میده

application load error 3:0000065438

ممنون می شم کسی کمک کنه

jj3
11-05-2009, 17:47
تا اینجا که من فهمیدم مشکل این بازی مثل cod 5 هستش برو به:

my computer/view system info/hardware/device manager/sound video,game controller و سپس unimodem half deplux audio device رو disable کن.

احتمالامشکلت باید حل بشه...
سلام،
من یه کم خنگم!
میشه دقیقتر بگین دقیقا کدوم قسمت هست؟
متشکرم.

mehdy.z
11-05-2009, 21:06
سلام،
من یه کم خنگم!
میشه دقیقتر بگین دقیقا کدوم قسمت هست؟
متشکرم.

یعنی روی my computer راست کلیک کن و برو توی propeties بعد hardware سپس device manager بعد sound video,game controller و در آخر unimodem half deplux audio device رو disable کن...خلاص:46:

alex_pk
11-05-2009, 21:47
سلام
من تو سیستم قبلیم وقتی کرایسیس بازی میکردم اگر در حین بازی تنظیمات رو تغییر میدادم تو بازی به مشکل بر میخوردم مثلا گرافیک خوب نمایش داده نمیشد یا سرعت کم میشد...وقتی رو حالت اولیه هم میرفتم درست نمیشد.
سیستم قبلیم
e4300
8600gt
2 gig ram

الان هم تو سیستم جدیدم یه ورژن دیگه از کرایسیس رو نصب کردم وقتی تنظیمات رو تغییر دادم و بعد دوباره به حالت اول هم که برگردوندم همین مشکل رو داشت
این مشکل بیشتر موقعیه که میخوام لود کنم.
هر چند ثانیه یکبار بازی می ایسته یا مثلا گرافیک رو خیلی ابتدایی نشون میده
من این مشکل رو فقط با کرایسیس دارم.
Q9400
4870hd
4 gig ram

amin501
11-05-2009, 22:05
احتمالا بازی ناقص نصب شده یا خود دی وی دی ناقصه یا مراحل نصب(بعضی وقتها برای بعضی بازیها بوجود می آید) به تاپیک خود بازی برو و همین فایل رو درخواست بده:

ببین فولدری یا فایلی به همین نام توی دی وی دی بازی نیست حدس میزنم باید باشه...

با سلام متاسفانه هيچ فولدر يا فايلي به اين نام نيست
البته يه كرك رجيستري توي سي دي رد آلرت هست كه وقتي اون رو اجرا مي كنيم ارور مي ده
واقعا تو ش موندم چه كار كنم لطفا راهنمايي كنين

mehdy.z
11-05-2009, 23:32
سلام
من تو سیستم قبلیم وقتی کرایسیس بازی میکردم اگر در حین بازی تنظیمات رو تغییر میدادم تو بازی به مشکل بر میخوردم مثلا گرافیک خوب نمایش داده نمیشد یا سرعت کم میشد...وقتی رو حالت اولیه هم میرفتم درست نمیشد.
سیستم قبلیم
e4300
8600gt
2 gig ram

الان هم تو سیستم جدیدم یه ورژن دیگه از کرایسیس رو نصب کردم وقتی تنظیمات رو تغییر دادم و بعد دوباره به حالت اول هم که برگردوندم همین مشکل رو داشت
این مشکل بیشتر موقعیه که میخوام لود کنم.
هر چند ثانیه یکبار بازی می ایسته یا مثلا گرافیک رو خیلی ابتدایی نشون میده
من این مشکل رو فقط با کرایسیس دارم.
Q9400
4870hd
4 gig ram

دوست من این یه امر کاملا عادیه خود من و به احتمال خیلی زیاد تمام بچه ها این مشکل رو با این بازی دارند چون موتور این بازی در مقایسه با تمام بازیهای دیگه فوق العاده سنگینه و اگه در حین بازی شما گرافیک رو بخواهید از حالت low یا medium به high یا very high ارتقاء بدی تمام ابجکتها به طور کامل لود نمیشه(البته در حین بازی ممکنه متوجه نشی ولی اگه از بازی خارج و دوباره بازی رو اجرا کنی تغییر سطح گرافیک بازی کاملا مشهوده)...
بهترین راه برای شما برای اینکه بتونی تنظیمات بازی رو بدون مشکل دست کاری کنی همون توی منوی اولیه بازی قبل از لود شده بازیه و گرنه همین طور که گفتم در حین بازی نمیشه زیاد با تنظیمات واقعا سنگین گرافیگ این بازی زیادشوخی کرد به نحوی که اگر زیاد تنظیمات رو بالا و پایین کنی حتی ممکنه سیستم کرش کنه:18:

ghermezeteh
12-05-2009, 05:49
سلام ..من بازی world oo goo رو دانلود و نصب کردم ولی وقتی روی ایکونش در دسکتاپ کلیک می کنم این پیغام رو میده چرا ؟
پچش رو هم نصب کردم.

arash2006
13-05-2009, 12:49
با سلام
من اين فايل را دانلود كردم

Gta sanandreas فقط 280 مگا بايت

:Minimal System
* 1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
* 256MB of RAM
* 8x DVD-ROM Drive
* 3.6 GB of free space for a minimal install
* 64MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers
* DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
* Keyboard & Mouse

:Recommended System
* Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor
* 384MB(+) of RAM
* 16x DVD-ROM drive
* 4.7 GB of free space for a full install
* 128MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers
* DirectX 9 compatible Surround Sound Card
* (Game pad with twin axis analog controls (USB or Joystick Port
* Keyboard & Mouse
:DOWNLOAD LINKS(3 PARTS

نصبيدم ولي فايل اجرايي نداره فقط تو طريقه نصبش ميگه saex.dat رو هم بايد نصب كني كه اصلا نصبي نيست چيكار بايد بكنم از فايل هاي اجرايي ديگر سي دي ها ميشه استفاده كرد؟

mehdy.z
13-05-2009, 15:04
با سلام
من اين فايل را دانلود كردم

Gta sanandreas فقط 280 مگا بايت

:Minimal System
* 1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor
* 256MB of RAM
* 8x DVD-ROM Drive
* 3.6 GB of free space for a minimal install
* 64MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers
* DirectX 9 compatible Stereo Sound Card
* Keyboard & Mouse

:Recommended System
* Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor
* 384MB(+) of RAM
* 16x DVD-ROM drive
* 4.7 GB of free space for a full install
* 128MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers
* DirectX 9 compatible Surround Sound Card
* (Game pad with twin axis analog controls (USB or Joystick Port
* Keyboard & Mouse
:DOWNLOAD LINKS(3 PARTS

نصبيدم ولي فايل اجرايي نداره فقط تو طريقه نصبش ميگه saex.dat رو هم بايد نصب كني كه اصلا نصبي نيست چيكار بايد بكنم از فايل هاي اجرايي ديگر سي دي ها ميشه استفاده كرد؟

من نفهمیدم شما یه بازی 4-3 گیگابایتی رو با 280mb دانلود کردی حتی اگه از بهترین نرم افزارهای فشرده سازی در دنیا که انحصاری چند کمپانی خاص هست هم استفاده کرده باشه غیر ممکنه بشه تا این حد فشردش:18: کرد از من یکی میپرسی کلا سرکاری!!!
(بابا هر چیزی رو هر جا می خونید باور نکنید یه تحقیقی بکنید بعد...)

darth_vader
13-05-2009, 15:14
سلام
ببخشید
من بازی lord of the rings the battle for middle earth 1
ام رو آپدیت کردم حالا کرک میخواهد و تو سیدی من کرکی ازش نیست.
میشه کرکش رو بدید؟
هر چه سریع تر تند تر:D
ممنون:D

mehdy.z
13-05-2009, 15:25
سلام
ببخشید
من بازی lord of the rings the battle for middle earth 1
ام رو آپدیت کردم حالا کرک میخواهد و تو سیدی من کرکی ازش نیست.
میشه کرکش رو بدید؟
هر چه سریع تر تند تر:D
ممنون:D

>>>درخواست كرك و سريال و پچ بازيها فقط اينجا <<< :

bbkagp
14-05-2009, 10:51
سلام

یه چند روزیه کامپیوترم همه گیم هارو آهسته میاره... یا وسط بازی قاط میزنه

کارت گرافیکی رو امتحان کردم... درسته
سیستم عاملم رو عوض کردم... حل نشد
Low Level Format کردم، که بقایای هر چی ویروسه بره... حل نشد
با Windows XP و Seven امتحان کردم... فرقی نکرد

سیستمم:
Mb: Asus P5Q
Cpu: intel e7400
VGA: Ati 4830
Ram: 2*2 Gb Patriot

چی شده؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

mehdy.z
14-05-2009, 12:08
سلام

یه چند روزیه کامپیوترم همه گیم هارو آهسته میاره... یا وسط بازی قاط میزنه

کارت گرافیکی رو امتحان کردم... درسته
سیستم عاملم رو عوض کردم... حل نشد
Low Level Format کردم، که بقایای هر چی ویروسه بره... حل نشد
با Windows XP و Seven امتحان کردم... فرقی نکرد

سیستمم:
Mb: Asus P5Q
Cpu: intel e7400
VGA: Ati 4830
Ram: 2*2 Gb Patriot

چی شده؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

کامپیوتر شما قبلا بازیها رو روون اجرا میکرده و جدیدا اینجور شده؟
اگه قبلا روون بوده همون بازیهای روون رو چجوری میاره؟
اصلا چند بازی که میتونی روون اجرا کنی و چند بازی که باهاش مشکل داری و رزولوشنی که باهاش بازی میکنی رو بگو؟

M2M68
14-05-2009, 12:20
سلام
من يه بازي رو نصب كردم وقتي اجرا ميكنم اين error رو ميده
راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

DaRiOuShJh
14-05-2009, 15:15
کمک!
این بازیه هم ما رو گزاشته سره کار ها!

آخه verdana رو که دیگه خوده ویندوز داره!×! چشه؟

daneshjooyan
14-05-2009, 16:43
با سلام خدمت بچه ها
من يه مشكل با بازي left4dead دارم و اينه كه وقتي وارد بازي مي شم و مثلا چند دقيقه بازي مي كنم يه دفعه از بازي خارج ميشه و هيچ وقت به اندازه 10 دقيقه هم دوم نمي ياره
راستي گرافيكم هم 4850 هست و سي پي يوي 5200 اينتل دارم
فكر مي كنيد مشكل از چيست؟؟

aghamajid1369
14-05-2009, 18:07
با سلام خدمت بچه ها
من يه مشكل با بازي left4dead دارم و اينه كه وقتي وارد بازي مي شم و مثلا چند دقيقه بازي مي كنم يه دفعه از بازي خارج ميشه و هيچ وقت به اندازه 10 دقيقه هم دوم نمي ياره

دوست من این بازی مشکل داره.
روی سیستم خیلی ها اینطوری هست.
فکر کنم از کرک باشه.

arash2006
14-05-2009, 18:13
باسلام
كارت گرافيك حال من همش سر بازي نيفوراسپيت يو2 ميپره بيرون همه هم ميگن از كارت گرافيكه ميخوام اين بازي رو خوب اجرا كنم
من یه کارت گرافیک میخوام بگیرم که به کیسم بخوره قصد خرید مادربورد جدید ندارم بالاترین کارت گرافیکی که به مادربردم میخوره چیه
کارت گرافیک فعلی من جیفورس 6200 یا 6250 درست الان یادم نیست ولی کارت قبلیم radeon9200 بود کارت گرافیک 8400 گرفتم بهش نخورد لطفا راهنماییم کنید ممنون
گرافیک 8400 را گرفتم ميخوام اينجا بدم جاش يه كارت پايين تر كه به كيسم بخوره بگيرم آخه كارت رو از تهران گرفتم خودم انزلي هستم حال حوصله دوباره برگشتن به تهران رو ندارم گفتم يه كارت پايين دارم ميخرم كه به كيسم ميخوره كه نخورد الان مشكل من نداشتن يه كارت گرافيكه كارت 6200 هم پيش پيش فروختم 22 تومان
حالا ميخوام بدونم بالاترين كارتي كه به كيسم ميخوره چيه از نظر اجراي بازيهاي ديروز و ... مهم هم نيست بازي هاي روز يا رو اجرا كنه

B3HZ@D
14-05-2009, 18:25
خوب شما باید مدل motherboard رو هم بگین تا مشخص بشه ساپورتش میکنه یا نه؟!

DaRiOuShJh
14-05-2009, 18:38
کمک!

من جاموندم!×!:19:

با سلام خدمت بچه ها

در کل جزئیات سیسیتم بیشتر از مورد نیاز بازی هست
با اینکه من گرافیک 6600 و سی پی یو 3.2 دارم بدونه مشکل با گرافیک متوسط و بدون crash بازی کردم

احتمالش هست که که گرافیک بازی و texture ها رو بالا گزاشته باشید و بعد از کش یه مقداریشون رم پر شه و بپره بیرون

گرافیک ها رو بیار پایین تر ببین چی میشه

mehdy.z
14-05-2009, 18:54
کمک!

شما مشکلت نداشتن font verdana است(یا هر چهار فونتش رو نداری یا یه مشکلی داره) از یه جا توی اینترنت پیداکن(من که نتونستم لینک بدرد بخوری پیدا کنم) و داخل پوشه windows\font کپی کن...

ghermezeteh
14-05-2009, 22:41
سلام ..من بازی world oo goo رو دانلود و نصب کردم ولی وقتی روی ایکونش در دسکتاپ کلیک می کنم این پیغام رو میده چرا ؟
پچش رو هم نصب کردم.

جواب منم بدید لطفا.

arash2006
14-05-2009, 23:14
خوب شما باید مدل motherboard رو هم بگین تا مشخص بشه ساپورتش میکنه یا نه؟!

اسم فكر كنم sis 964 كه كارت آنبورد هم داره كه مال نيست

mehdy.z
14-05-2009, 23:38
اسم فكر كنم sis 964 كه كارت آنبورد هم داره كه مال نيست

اینجوری که نمیشه شما باید نام دقیق مادربوردت رو بگی تا معلوم شه مال چه کمپانی هستش و دقیقا چه مشخصاتی داره؟؟

arash2006
15-05-2009, 00:17
اینجوری که نمیشه شما باید نام دقیق مادربوردت رو بگی تا معلوم شه مال چه کمپانی هستش و دقیقا چه مشخصاتی داره؟؟
مادر بورد گيگا agp بابا اصلا وللش يه مادر برد ارزون با سي پيو بگيد تا با اين كارت 8400 بتونم gta 4 رو رو low هم شده بازي كنم ممنون

mehdy.z
15-05-2009, 02:06
مادر بورد گيگا agp بابا اصلا وللش يه مادر برد ارزون با سي پيو بگيد تا با اين كارت 8400 بتونم gta 4 رو رو low هم شده بازي كنم ممنون

والا این مادربورد که کلا تعطیله ولی اگه یه مادربورد ارزون میخوای که زیاد به آینده اون کاری نداشته باشی با یه سی پی یو ارزون قیمت که باهاش بشه بازیها رو با همون 8400gs اجرا کنی بهت این دوتا رو پیشنهاد میکنم:

MSI - K9N Neo-F V2 حدود 65-60 تومن
AM2 - ATHLON 64 Bit X2 Dual Core 5000 حدود 55-50 تومن

در ضمن جهت مشاوره برای خرید سخت افزار می تونید به این قسمت مراجعه کنید:

ارمغان جنون
15-05-2009, 07:48
سلام , registratin key هایی که در این تاپیک برای بازی zuma deluxe گذاشتید:

رو وارد کردم منتها این پیغام میاد باید چیکار کنم؟key ها رو صحیح می دونه ولی می نویسه registration failed

Ar@m
15-05-2009, 09:36
جواب منم بدید لطفا.
اگه رمت زير 512 باشه ممكنه مشكل از اون باشه
اصلا چيز ديگه اي به ذهنم نمي رسه. حداقل سيستم اين بازي اونقدر هست كه هر سيستمي بتونه بكشه
بازي قشنگي هم هستش

mehdy.z
15-05-2009, 14:17
سلام , registratin key هایی که در این تاپیک برای بازی zuma deluxe گذاشتید:

رو وارد کردم منتها این پیغام میاد باید چیکار کنم؟key ها رو صحیح می دونه ولی می نویسه registration failed

اگه این اخطار رو موقع ورود به بازی میده به احتمال 90% مال کرکت هست یا نصبش نکردی یا خرابه...
اگه خرابه از اینجا درخواست بده:

ghermezeteh
15-05-2009, 19:26
اگه رمت زير 512 باشه ممكنه مشكل از اون باشه
اصلا چيز ديگه اي به ذهنم نمي رسه. حداقل سيستم اين بازي اونقدر هست كه هر سيستمي بتونه بكشه
بازي قشنگي هم هستش

من رمم 512 هست 256*2 DDR

bbkagp
17-05-2009, 11:58
کامپیوتر شما قبلا بازیها رو روون اجرا میکرده و جدیدا اینجور شده؟
اگه قبلا روون بوده همون بازیهای روون رو چجوری میاره؟
اصلا چند بازی که میتونی روون اجرا کنی و چند بازی که باهاش مشکل داری و رزولوشنی که باهاش بازی میکنی رو بگو؟
قبلا آره... خیلی روون بود... با Crysis و Need For Speed با آخرین رزولوشن امتحان کردم... خیلی راحت آورد...
الآن همه بازی ها رو تو همه رزولوشن ها اررو میده :41:

sargeras
17-05-2009, 15:06
سلام
من یه مشکلی دارم و اون اینکه هر وقت که کامپیوتر رو Stand By کنم بعدش توی هر بازی که میرم اسلوموشن میشه و مجبورم ریستارتش کنم تا درست بشه . کسی میدونه چشه؟!!

pipo_inzaghi
17-05-2009, 18:34
سلام من بازی Frontlines - Fuel of War نصب کردم

همه چز خوب اجرا میشه دمو بازی و بقیه اما اخرش که میخواهی مرحله اول رو شروع کنی موقع لود بازی یک مرتبه صفحه بازی سیاه میشه و همی میپره و یک لحظه هی سیاه میشه و انگار میخواهد بره توی بازی ولی دوباره سیاه چشمک میزنه

قبلا یک بازی دیگه هم)medal of honor نصب کردم همین طور شد هر دو تاشون سه تا دی وی دی بودن

سیستم من هم

CPU:amd Dual Core .4000
Ram: 1GB
CARD NVIDA Geforce 8500 GT
خلاصه خیلی ضد حاله اینطوری..اگه کمک بدین ممنون میشم..فکر کن تا دم مرحله اول میاد لود هم میکنه اما توی بازی نمیره.چه شانسی :))

Ar@m
17-05-2009, 19:15
قبلا آره... خیلی روون بود... با Crysis و Need For Speed با آخرین رزولوشن امتحان کردم... خیلی راحت آورد...
الآن همه بازی ها رو تو همه رزولوشن ها اررو میده :41:
فن Gpu و Cpu رو چك كن سالم باشن

سلام
من یه مشکلی دارم و اون اینکه هر وقت که کامپیوتر رو Stand By کنم بعدش توی هر بازی که میرم اسلوموشن میشه و مجبورم ریستارتش کنم تا درست بشه . کسی میدونه چشه؟!!
خب اين تا چند دقيقه اش طبيعيه چون بعد از standby ويندوز شروع مي كنه به بالا آوردن برنامه ها و پروسه هايي كه قبل از standby درحال فعاليت بودن درنتيجه يه فضايي از رم رو اشغال مي كنه
اما اگه خيلي طول مي كشه مي تونه ويروس هم باشه قبلا اينطوري نبوده؟
مشخصات سيستمت چيه؟

amin501
17-05-2009, 21:24
خواهش مي كنم در مورد مشكل بازي RED ALERT 3 در هنگام اجراي بازي راهنمايي كنين

sargeras
18-05-2009, 09:44
فن Gpu و Cpu رو چك كن سالم باشن

خب اين تا چند دقيقه اش طبيعيه چون بعد از standby ويندوز شروع مي كنه به بالا آوردن برنامه ها و پروسه هايي كه قبل از standby درحال فعاليت بودن درنتيجه يه فضايي از رم رو اشغال مي كنه
اما اگه خيلي طول مي كشه مي تونه ويروس هم باشه قبلا اينطوري نبوده؟
مشخصات سيستمت چيه؟
فرقی نمیکنه هرچقدر هم که بعد از Stand By صبر کنم بازم بازیها اسلومیشن هستند(ولی بقیه چیزها این مشکل رو ندارند)
اره از وقتی که سیستم قدیمیم که اینتل بود رو به AMD تغییر دادم همینطوری بود
سیستم:
cpu:AMD 4000 Dual Core
Ram:2 gig
VGA:8400 GS 512 MB

pipo_inzaghi
18-05-2009, 11:51

همه چز خوب اجرا میشه دمو بازی و بقیه اما اخرش که میخواهی مرحله اول رو شروع کنی موقع لود بازی یک مرتبه صفحه بازی سیاه میشه و همی میپره و یک لحظه هی سیاه میشه و انگار میخواهد بره توی بازی ولی دوباره سیاه چشمک میزنه

قبلا یک بازی دیگه هم)medal of honor نصب کردم همین طور شد هر دو تاشون سه تا دی وی دی بودن

سیستم من هم

خلاصه خیلی ضد حاله اینطوری..اگه کمک بدین ممنون میشم..فکر کن تا دم مرحله اول میاد لود هم میکنه اما توی بازی نمیره.چه شانسی )

ARAIK84
18-05-2009, 15:08
سلام

من بازی arksector را گرفتم ونصب کردم ولی توی بازی مرحله اول جایی که هلکوپتر میاد از بازی میاد بیرون بدون هیچ eror

كسی میدونه چرا اینجوری میشه؟ چند بارهم امتحان کردم

mohsentanha
18-05-2009, 19:20
سلام این سوالو تو تاپیک مربوطه پرسیدم جوابی نگرفتم گفتم اینجا هم بگم

بازی PES 2009
پنجره SETTING
چطوری گزینه WAIT FOR NSYNC
رو فعال کنم چون الان غیر فعاله بازی رو خیلی بد اجرا میکنه
قبلا که اینو فعال میکردم بازی خوب میشد
یکی لطف کنه کمک کنه الان 3 روزه دنبال حل این مسئله هستم

mehdy.z
19-05-2009, 12:11

سیستم من هم

خلاصه خیلی ضد حاله اینطوری..اگه کمک بدین ممنون میشم..فکر کن تا دم مرحله اول میاد لود هم میکنه اما توی بازی نمیره.چه شانسی )

این مشکل ممکنه از دوجا باشه یا آپگرید نبودن گرافیک که می تونی از اینجا دانلود کنی:

البته این احتمال هم وجود داره که مشکل از رمت باشه چون یه خورده کمه مخصوصا اگه بخوای بازی رو توی ویستا اجرا کنی ...

بی باک بی بال
19-05-2009, 15:44
این بازی رو نصب کردم ولی حالا اجرا ش نمی کند مشکلش چیه
Need for Speed ProStreet

undr
19-05-2009, 20:28
من وقتی تو بازی Wanted:Weapons Of Fate میرم بعد از دو سه ثانیه همه جا سیاه میشه خواهش میکنم کمک کنین.

mehdy.z
19-05-2009, 20:38
این بازی رو نصب کردم ولی حالا اجرا ش نمی کند مشکلش چیه
Need for Speed ProStreet

شما اول باید مشخصات سیستمت و اگه اخطاری چیزی میده عکسش رو بدی تا بچه ها بهتر بتونند بهت کمک کنند...

من وقتی تو بازی Wanted:Weapons Of Fate میرم بعد از دو سه ثانیه همه جا سیاه میشه خواهش میکنم کمک کنین.

شما هم مشخصات کامل سیستم...

blAck fire
19-05-2009, 22:53
سلام

میشه راه حل این ارور بگین : وقتی age of empire 3 نصب می کنم تا آخرش میره ول در آخر Error 1305.Error reading from file E:Program Files\Microsoft Games\Age of Empires 3\art1.bar.Verify that the file exists and that you can access it.

aghamajid1369
19-05-2009, 23:29
سلام

میشه راه حل این ارور بگین : وقتی age of empire 3 نصب می کنم تا آخرش میره ول در آخر Error 1305.Error reading from file E:Program Files\Microsoft Games\Age of Empires 3\art1.bar.Verify that the file exists and that you can access it.

شما 1 بار دیگه بازی رو نصب کن ببین درست نمیشه؟

blAck fire
19-05-2009, 23:46
3بار تو ویستا نسب کردم دو با تو ایکس پی درایوهای مختلف اما کار نکرد!!! 1305 داد

mehdy.z
19-05-2009, 23:57

من دقیق نگرفتم در حین نصب قبل از تموم شدنش این ایراد رو میده یا وقتی تموم میشه؟
در ضمن این مسیری که میگه هموم مسیریه که داره بازی رو از روش نصب میکنه یا جایی هست که داره بازی رو می ریزه؟

aghamajid1369
20-05-2009, 00:14

به نظر من بازیت خرابه.
چون 1 فایل رو نمیتونه کپی کنه.
اون درایو e‏ درایو ویندوزتون هست یا درایوی که میدین بازی رو روش نصب کنه؟
1‏ بار هم روی درایو ویندوز نصب کن ببین چی میشه.

ARAIK84
20-05-2009, 00:24
سلام

من بازی arksector را گرفتم ونصب کردم ولی توی بازی مرحله اول جایی که هلکوپتر میاد از بازی میاد بیرون بدون هیچ eror

كسی میدونه چرا اینجوری میشه؟ چند بارهم امتحان کردم

blAck fire
20-05-2009, 00:58
وقتی تموم می شه .مسیره E جایی که بازی رو میریزه.

تو درایو ویندوز هم نصب کردم همون پیغام میده این عکسش:

aghamajid1369
20-05-2009, 02:29
وقتی تموم می شه .مسیره E جایی که بازی رو میریزه.

تو درایو ویندوز هم نصب کردم همون پیغام میده این عکسش:

شما برو توی همون مسیری که گفته ببین اون فایلی که گفته وجود داره یا نه؟
به نظر من بازی خرابه.

max_3d
20-05-2009, 09:13
درود
بازی .Race.Driver.GRID که به صورت فشرده بود RIP وقتی از زیپ بازش میکنی و بعد برای نصب ایکون در دسکتاپ قرار میگیره دیگه وارد بازی نمیشه اینگار نه اینگار روش کلیک کردی !!!!!!!!!
قطعات سیستمم بالاست دایرکس هم نصبه مشکل از کجاست نصبی هم نبود وقتی از زیپ باز میشه وحدود 9 گیگ میشه دیگه نصبی نیست احتمال داره از کرک باشه آخه کرک نداشت

undr
20-05-2009, 09:32

شما هم مشخصات کامل سیستم...

Processor:Intel Core 2 DUE CPU E7200 @ 2.53Ghz 2.53Ghz
Ram:4.00 GB
Graphic Card:GeForce 9500 GT
(Vista)

بی باک بی بال
20-05-2009, 11:02
شما اول باید مشخصات سیستمت و اگه اخطاری چیزی میده عکسش رو بدی تا بچه ها بهتر بتونند بهت کمک کنند

cpu3.06
ram1gb
کارت گرافیک 512

blAck fire
20-05-2009, 11:09
شما برو توی همون مسیری که گفته ببین اون فایلی که گفته وجود داره یا نه؟
به نظر من بازی خرابه.

وجود داره.

aghamajid1369
20-05-2009, 11:34
وجود داره.

پس کپی هم میشه.
شاید آنتی ویروست به عنوان ویروس شناختتش و نمیذاره ازش استفاده بشه.
شما fire wall‏ ویندوز و آنتی ویروست رو خاموش کن یه امتحان دیگه بکن.
اگه نشد دیگه واقعا نمیدونم مشکل از چیه.

blAck fire
20-05-2009, 13:29
من دقیق نگرفتم در حین نصب قبل از تموم شدنش این ایراد رو میده یا وقتی تموم میشه؟
در ضمن این مسیری که میگه هموم مسیریه که داره بازی رو از روش نصب میکنه یا جایی هست که داره بازی رو می ریزه؟

عکسش بالا هست؟!!!:41:

پس کپی هم میشه.
شاید آنتی ویروست به عنوان ویروس شناختتش و نمیذاره ازش استفاده بشه.
شما fire wall‏ ویندوز و آنتی ویروست رو خاموش کن یه امتحان دیگه بکن.
اگه نشد دیگه واقعا نمیدونم مشکل از چیه.

نشد راه دیگه نداره ؟

iman hichkas
20-05-2009, 20:55
بازیX-Men Origins - Wolverine تو لودینگ اولش dont send میده نمیدونم چرا؟!سیستم منم این بازی رو کامل پشتیبانی میکنه.تازه ویندوز منم سرویس پک 3 است.........لطفا راهنمایی کنید.

mehdy.z
20-05-2009, 21:29

(Vista)

سیستمت که خوبه اگه مطمئنی بازی سالمه حتما آخرین درایور گرافیکت رو از اینجا دانلود کن ببین مشکلت حل میشه:

cpu3.06
ram1gb
کارت گرافیک 512

بازم نگفتی که منظورت از اجراش نمیکنه چیه؟؟
ولی اگه توی ویستا می خوای اجرا کنی به احتمال زیاد رمت کمه اول یه فکری به حال اون بکن...

عکسش بالا هست؟!!!:41:
بعضی مواقع بعضی از کمپانی های پخش بازی می آیند و فیلمها وگاهی اوقات عکسهای بازیها رو دستکاری می کنند به طوری که در آخرین لحظه نصب بازی ممکنه با چنین اخطارهایی برخورد مواجه بشیم تنها راهی که به نظر من میرسه اینه که وقتی این اخطار رو داد چند بار روی retry و چند بار روی ignoreکلید کن (اگه بازی خراب باشه همون اول که کلید میکنی کلا بازی رو پاک میکنه و دیگه خلاص...) ببین رد میکنه یا نه اگه رد کرد که فبها وگرنه باید قید این بازی رو بزنی...

بازیX-Men Origins - Wolverine تو لودینگ اولش dont send میده نمیدونم چرا؟!سیستم منم این بازی رو کامل پشتیبانی میکنه.تازه ویندوز منم سرویس پک 3 است.........لطفا راهنمایی کنید.
همین که sp3 هست من رو به شک میندازه(اصلا این sp3 یه ویندوز مضخرف به تمام معناست:13:) ولی خوب در اکثر مواقع(به شرط سالم بودن بازی)این اخطار به خاطر آپگرید نبودن گرافیکه آپدیتش کن ببین مشکلت حل میشه...

ghermezeteh
20-05-2009, 23:42
من یه دی وی دی فیفا 08 خریدم بعد از نصب وقتی روی play کلیک می کنم این پیغامو میده حالا چیکار کنم:

mehdy.z
21-05-2009, 00:06
من یه دی وی دی فیفا 08 خریدم بعد از نصب وقتی روی play کلیک می کنم این پیغامو میده حالا چیکار کنم:
تابلوئه مشکل از کرکه یا کپی نکردی یا خرابه....
اگه کرک رو ریختی و جواب نمیده از اینجا درخواست بده:

aminamgour
21-05-2009, 01:00
منم تو اجرای Wanted موندم کمک کنید همون اول بازی این ارور میاد

Application has crashed: C++ exception
Invalid connection; source button/axis/direction does not exist
-------------------------------
Callstack:
Wanted (???) ???

Current thread: Main
Script stack:
virtual_connect2() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apper.lua:350
virtual_connect2() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apperGamepad.lua:106
virtual_connect() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apper.lua:341
virtual_connect() data\lib\managers\ControllerWrapperGamepad.lua:46
connect() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apper.lua:315
setup_connection() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apper.lua:259
setup() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apper.lua:250
init() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apper.lua:33
init() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerWr apperGamepad.lua:21
init() data\lib\managers\ControllerWrapperGamepad.lua:10
new() core\lib\core\utils\CoreClass.lua:31
check_controllers() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerMa nager.lua:164
create_controller() core\lib\core\managers\controller\CoreControllerMa nager.lua:97
init() data\lib\managers\ControllerManager.lua:12
new() core\lib\core\utils\CoreClass.lua:31
core_or_local() core\lib\core\utils\CoreOldModule.lua:33
init() core\lib\core\setups\CoreSetup.lua:142
init() data\lib\setups\MenuSetup.lua:61
data\menu\mainmenu\mainmenu.lua:33
System information:
Application version : 1.0.48.10348
CPU : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 cores); SSE; SSE2; SSE3; SSSE3; SSE4.1
DirectX : 9.0c
GPU : NVIDIA GeForce 8600 GT / nv4_disp.dll[6.14.11.7516]
Memory : 2047 MB
Physics : threaded
Renderer : DX9 threaded
Sound : Realtek Semiconductor Corp. (Realtek HD Audio output)

rooholla_86
21-05-2009, 01:24
اگه کارت گرافیک ضعیف باشه ، توی بازی نمیره یا اینکه تیک دار اجرا میشه ؟
. یک سوال دیگه
کارت گرافیک intel x3100 حدودا با کدوم مدل از gfoce nvidia میشه مقایسه کرد؟

Scary Feelings
21-05-2009, 12:20
همین که sp3 هست من رو به شک میندازه(اصلا این sp3 یه ویندوز مضخرف به تمام معناست:13:) ولی خوب در اکثر مواقع(به شرط سالم بودن بازی)این اخطار به خاطر آپگرید نبودن گرافیکه آپدیتش کن ببین مشکلت حل میشه...
ببخشید ولی کارت گرافیک منم اپدیت شده هست و سروریس پک 2 دارم..اما بازم توی لودینگ ارور میده..پس مشکل از چیه؟!

iman hichkas
21-05-2009, 17:32
ببخشید ولی کارت گرافیک منم اپدیت شده هست و سروریس پک 2 دارم..اما بازم توی لودینگ ارور میده..پس مشکل از چیه؟!

من خودم تونستم مشکل رو حل کنم باید مثل بازی call of duty 5 عمل کنید به davice manager بروید و سپس در قسمت sound گزینه ی unimodem half-duplexراdisable کنید سپس بازی را اجرا کنید.دیگه dont send نمیده!

mehdy.z
21-05-2009, 22:07
اگه کارت گرافیک ضعیف باشه ، توی بازی نمیره یا اینکه تیک دار اجرا میشه ؟
. یک سوال دیگه
کارت گرافیک intel x3100 حدودا با کدوم مدل از gfoce nvidia میشه مقایسه کرد؟

سوال اولت که هر دوتاش ممکنه بستگی به سنگینی بازی داره ولی اگه کارتت dx 9.c رو ساپورت کنه معمولا توی بازی میره ولی دیگه چجوری بیاردش؟؟؟

والا من که جدیدا یه لپ تاپ با gma 4500 گرفتم که از x3100 قویتر هم هست در واقع به زور در حد 7200gs کار میکنه یعنی افتضاح!!خوب طبیعیه هم هست از یه گرافیک آنبورد بیشتر از این انتظار نمیره...

ali_ranger22
22-05-2009, 12:54
آین Xmen دیگه اعصابمو خرد کرده ! نه تو xp و نه تو ویستا جواب نمیده ... همون اول تو ویستا ارور start working میده
بازی هم سالمه تست شد یه جا دیگه
کسی برخورده به این مشکل ؟

Hassan_Linder
22-05-2009, 14:11
آین Xmen دیگه اعصابمو خرد کرده ! نه تو xp و نه تو ویستا جواب نمیده ... همون اول تو ویستا ارور start working میده

سلام عزیزم ببین اون چیزی که من میگم برو ان جام بده اگر نشد دیگه نمیدونم چیکار کنم
اول ویندوزتو پاک کن دوباره از نو ویستا نصب کن سرویس پک یک باشه ها
دوم اخرین اپدیت گرافیکتو از سایت انویدیا در یافت کن
سوم بازی رو که نصب کرده این برنامه رو باید نصب کنی vcredist_x86 توی خود سی دی باید باشه
بعد از نصب این برامه directx kwf ld;kd
سیستمو ریست میکنی
بازی رو شروع میکنی
اگر باز هم نشد 100% اشکال از سی دیه
منم همین مشکلو داشتم الان بازی رو تموم کردم

abmdr
22-05-2009, 14:54
سلام دوستان و اساتید بازی
من با تعریف و سفارش یکی از دوستان بازی Farcry 2 رو خریدم. ولی بعد از نصب کامل موقع اجرا میگه باید درایور کارت گرافیکت آپدیت بشه ! این کار رو هم کردم یعنی هم از طریق اینترنت آپدیت کردم و هم درایور دانلود و نصب کردم ولی بازم همین پیغام خطا رو میده و بازی اجرا نمیشه!
کارت گرافیک من GeForce FX 5500
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید چکار کنم!

aghamajid1369
22-05-2009, 18:10
سلام دوستان و اساتید بازی
من با تعریف و سفارش یکی از دوستان بازی Farcry 2 رو خریدم. ولی بعد از نصب کامل موقع اجرا میگه باید درایور کارت گرافیکت آپدیت بشه ! این کار رو هم کردم یعنی هم از طریق اینترنت آپدیت کردم و هم درایور دانلود و نصب کردم ولی بازم همین پیغام خطا رو میده و بازی اجرا نمیشه!
کارت گرافیک من GeForce FX 5500
خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید چکار کنم!

درسته. من هم همین مشکل رو داشتم. حالا عیبی نداره که. به هر حال توی بازی میره و مهم همینه.

ali_ranger22
22-05-2009, 18:53
سلام عزیزم ببین اون چیزی که من میگم برو ان جام بده اگر نشد دیگه نمیدونم چیکار کنم
اول ویندوزتو پاک کن دوباره از نو ویستا نصب کن سرویس پک یک باشه ها
دوم اخرین اپدیت گرافیکتو از سایت انویدیا در یافت کن
سوم بازی رو که نصب کرده این برنامه رو باید نصب کنی vcredist_x86 توی خود سی دی باید باشه
بعد از نصب این برامه directx kwf ld;kd
سیستمو ریست میکنی
بازی رو شروع میکنی
اگر باز هم نشد 100% اشکال از سی دیه
منم همین مشکلو داشتم الان بازی رو تموم کردم

مرسی عزیز
ولی اینا رو که میدونم
مشکل از dvd هم نیست چون یارو تو سیستم خودش تست کرد سالم بود
حس عوض کردن ویندوز هم ندارم
حداقل تو یکی از ویندوزا باید بیاد ... نه xp نه ویستا !

mehdy.z
22-05-2009, 19:02

شما unimodem رو disable کردی؟؟

ali_ranger22
22-05-2009, 20:47
unimodem دیگه چیه !؟ مودم منظورته ؟

Scary Feelings
22-05-2009, 21:01
unimodem دیگه چیه !؟ مودم منظورته ؟
توی صفحه قبل نوشته...من اونکار رو انجام دادم ولی تغییری نکرد!

DaRiOuShJh
22-05-2009, 21:14
دهه!
چه معنی داره

من این zeus رو چند سال پیش بازی میکردم بدونه مشکل الان نصبش میکنم failed to proccess میده!#$#$^%&

480014
23-05-2009, 11:16
من وقتي ميخوام اين بازياجرا كنم اين پيغامو ميده بايد چكاركنم؟
بازي منworld of warcraft the burning crusade

abtin5
23-05-2009, 12:46
سلام

ببخشيد من بازي رو گرفتم با 2 تا dvd

اما وقت نصب دومي ميگه كه فايل data 10 رو نداره.اما ميرم توش ميبينم هست.

حالا چيكار كنم؟

سيستمم كامله.
ممنون.

gap
23-05-2009, 14:51
سلام

حالا چيكار كنم؟

سيستمم كامله.
ممنون.
شاید دلیلش اینه که یک یا چند فایل از data10 نیست البته در این مورد فکر کنم اسم فایل ها رو مینوشت.
شما DVD ها رو عوض کن (یکی دیگه بخر)درست میشه.

aghamajid1369
23-05-2009, 16:33
سلام

حالا چيكار كنم؟

سيستمم كامله.
ممنون.

همونجا که ارور میده شما دکمه brows‏ رو بزن و خودت فایل رو براش از روی dvd‏ پیدا کن و ok‏ بزن.
اگه نشد data ‎11 رو براش ok‏ کن. شاید درست شد. من همین مشکل رو با time shift‏ داشتم.

undr
23-05-2009, 16:58

(Vista)

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

abmdr
23-05-2009, 17:59
درسته. من هم همین مشکل رو داشتم. حالا عیبی نداره که. به هر حال توی بازی میره و مهم همینه.

سلام آقا مجید عزیز:40:
خب مشکل اینه که وارد بازی هم نمیشه بعد از این پیغام کلا از اجرای بازی جلوگیری میکنه و خارج میشه!!
یعنی راهی نداره؟:41:

mehdy.z
23-05-2009, 18:26

به شما هم پیشنهاد میکنم که unimodem رو disable کنی چون بیشتر بازیهایی که با این قسمت مشکل داشتند مال کمپانی وارنر بوده شایدم دلیل این مشکل همین باشه...

aghamajid1369
23-05-2009, 18:45
سلام آقا مجید عزیز:40:
خب مشکل اینه که وارد بازی هم نمیشه بعد از این پیغام کلا از اجرای بازی جلوگیری میکنه و خارج میشه!!
یعنی راهی نداره؟:41:

سلام عزیزم.
توی خود بازی درایور گرافیکت رو نذاشته بود؟
خیلی عجیبه. برای من فقط این ارور رو که میداد 1 گزینه ok‏ داشت. میزدم و میرفت توی بازی.

sin2x=2sinxcosx
23-05-2009, 18:48
سلام . من تو اجراي بازي Godfather 1 مشکل دارم . اين نسخه اي که من دارم ( يک DVD هستش ) پس از نصب با Daemon يه درايو مجازي درست مي کنه و من هم با اون فايل mds مانتش مي کنم . وقتي ميره تو بازي اون دو جمله اول بازي رو مي نويسه ( Game software 2006 ..... all rights reversed‌ ) و بعد از بازي مياد بيرون . مشکل کارت گرافيک ابدا ندارم .
لطفا راهنمايي کنين .

farshad_4017
23-05-2009, 21:09
بازی call of duty 5 رو نصب کردم ، بعد از اجرا این مشکل ور میده ( مشخصات سیستم هم تو عکس هست ! ))
چرا ؟
ممنون می شم راهنمایی بکنین .

rooholla_86
23-05-2009, 23:41
سلام

حالا چيكار كنم؟

سيستمم كامله.
ممنون.

قبل از اینکه کاری بکنی ، 2تا dvd ها رو روی هارد کپی کن و بعد برو سراغ نصب.
اسم فایل ها رو هم عوض کنی شاید درست شه .

mehdy.z
24-05-2009, 02:02
سلام . من تو اجراي بازي Godfather 1 مشکل دارم . اين نسخه اي که من دارم ( يک DVD هستش ) پس از نصب با Daemon يه درايو مجازي درست مي کنه و من هم با اون فايل mds مانتش مي کنم . وقتي ميره تو بازي اون دو جمله اول بازي رو مي نويسه ( Game software 2006 ..... all rights reversed‌ ) و بعد از بازي مياد بيرون . مشکل کارت گرافيک ابدا ندارم .
لطفا راهنمايي کنين .
شما اگه گرافیکت آپدیت نیست حتما آخرین دایورش رونصب کن...

بازی call of duty 5 رو نصب کردم ، بعد از اجرا این مشکل ور میده ( مشخصات سیستم هم تو عکس هست ! ))
چرا ؟
ممنون می شم راهنمایی بکنین .

راه حل شما اینجا:

Elyas_kh69
24-05-2009, 02:33
سلام

من GTA 5.5 رو که میخوام نصب بکنم اول نصب این ارور رو میده

توی دوتا کامپیوتر دیگه امتحان کردم رو یکیش نصب شد روی یکی دیگه همین ارور رو داد
مشکل از کجاست ؟ چیکار باید بکنم؟
لطفا راهنماییم کنید. ممنون

LORD GAMES
24-05-2009, 09:59
سلام
من برای بار اول که Tom Clancy's H.A.W.X نصب کردم بازی روون و قشنگ روی بالاترین گرافیک اومد ولی وقتی از بازی میام بیرونوقتی که دوباره بخوام برم توش این ارور رو میده تازه فقط برای این بازی نیست من رو خیلی از بازی ها این مشکل رو دارم ممنون میشم کمکم کنید

arash2006
24-05-2009, 10:23
با سلام این بازی رو هر کاری میکنم نصب نمیشه از توضیحات انگلیسیش هم سر در نمیارم رو ست آپ . بات کلیک میکنم یهو نصفش پاک میشه اکثر تو تاپیکشی تشکر کردن ( سایت خارجی ) ویندوزی که استفاده میکنم اکس پی هستش درایوش هم ntfs هست

Pro Evolution Soccer 2009 Full-Rip Skullptura

Pro Evolution Soccer 2009 [Full-Rip] Skullptura | 1.44 GB

The 2009 installment of the award-winning sports franchise brings a raft of extensive new additions that will further bridge the gap between PES and the real thing. The new game has undergone a stunning graphical update to ensure its players look and move even more like their real-life counterparts. Similarly, all-new options allow users to tailor the game to their own tastes, while new moves, innovative new control elements and key online elements will further the realism of the new game.

Notes:
Full Game (English Sounds Only)
Ripped - Nothing!
Texts - Multi6: English, German, French, Spanish, Italian, Portuguese
Minimum requirements: 1GB Ram, NTFS 1) disable UAC on Vista
2) extract .rar archive to NORMAL/SHORT PATH , somewhere like D:Games
3) run setup.bat
4) follow on-screen instructions

How to uninstall:
1) run delete_game_from_registry.reg file
2) delete “PES 2009″ folder

shs8
24-05-2009, 13:45
سلام دوستان
من بازی hellgateرو تو ویندوز7نصب کردم وکرکش هم کردم الان هم مولتی پلیش می یاد اما خود بازی نمی یاد یعنی دی خواست می کنه dvd ش رو تو دستگاه بذارم و من هم هردوشو می ذارم اما فایده ای نداره خواهش می کنم کمکم کنید
ramمن:2g
گرافیکم هم 1 هست

لطفاًهرچه سریع تر کمکم کنید

gap
24-05-2009, 15:30
سلام
من برای بار اول که Tom Clancy's H.A.W.X نصب کردم بازی روون و قشنگ روی بالاترین گرافیک اومد ولی وقتی از بازی میام بیرونوقتی که دوباره بخوام برم توش این ارور رو میده تازه فقط برای این بازی نیست من رو خیلی از بازی ها این مشکل رو دارم ممنون میشم کمکم کنید

کد:
فکر کنم این بازی قسمتیش با Visual C++ نوشته شده و بازی اجرای چیزایی که با این زبان نوشته شده بهThe Microsoft Visual C++ 2005 یا The Microsoft Visual C++ 2008 نیاز دارید.
البته احتمالا با نصب این برنامه مشکلتون حل میشه:

پسورد:

با سلام این بازی رو هر کاری میکنم نصب نمیشه از توضیحات انگلیسیش هم سر در نمیارم رو ست آپ . بات کلیک میکنم یهو نصفش پاک میشه اکثر تو تاپیکشی تشکر کردن ( سایت خارجی ) ویندوزی که استفاده میکنم اکس پی هستش درایوش هم ntfs هست

Pro Evolution Soccer 2009 Full-Rip Skullptura

Pro Evolution Soccer 2009 [Full-Rip] Skullptura | 1.44 GB

The 2009 installment of the award-winning sports franchise brings a raft of extensive new additions that will further bridge the gap between PES and the real thing. The new game has undergone a stunning graphical update to ensure its players look and move even more like their real-life counterparts. Similarly, all-new options allow users to tailor the game to their own tastes, while new moves, innovative new control elements and key online elements will further the realism of the new game.

Notes:
Full Game (English Sounds Only)
Ripped - Nothing!
Texts - Multi6: English, German, French, Spanish, Italian, Portuguese
Minimum requirements: 1GB Ram, NTFS 1) disable UAC on Vista
2) extract .rar archive to NORMAL/SHORT PATH , somewhere like D:Games
3) run setup.bat
4) follow on-screen instructions

How to uninstall:
1) run delete_game_from_registry.reg file
2) delete “PES 2009″ folderابتدا فایل دانلودی رو extract کن(راست کلیک و گزینه Extract files...) و بعدش باید فایل run setup.bat رو اجرا کنی و نصبش کنی.(من قسمتیشو فقط ترجمه کردن)

سلام دوستان
من بازی hellgateرو تو ویندوز7نصب کردم وکرکش هم کردم الان هم مولتی پلیش می یاد اما خود بازی نمی یاد یعنی دی خواست می کنه dvd ش رو تو دستگاه بذارم و من هم هردوشو می ذارم اما فایده ای نداره خواهش می کنم کمکم کنید
ramمن:2g
گرافیکم هم 1 هست

لطفاًهرچه سریع تر کمکم کنید یک عکس لطفا بزار.

LORD GAMES
24-05-2009, 15:46
سلام
دوست عزیزبرنامه ای که داده بودی رو دانلود و نصب کردم ولی دوباره همون ارور رو میده و اجرا نمیشه:41: به نظر شما دیگه باید چه کار کنم

sin2x=2sinxcosx
24-05-2009, 18:01
شما اگه گرافیکت آپدیت نیست حتما آخرین دایورش رونصب کن...

نه . اتفاقا DVD درايورهاي کامپيوتر من فقط Vista ساپورت مي کرد بنابراين همين چند روز پيش مجبور شدم برم سايتهاي خود شرکت و درايورهاي XP رو دانلود کنم . جديدترين آپديت . به نظرتون تو Vista يا 7 باز کنه برم نصب کنم .
لج کردم که بايد بازيش کنم . :21:

gap
24-05-2009, 18:08
شما به نظرم به The Microsoft Visual C++ 2005 یا The Microsoft Visual C++ 2008 نیاز دارید.

اگه میتونید پیداشون کنید(سرچ)و دانلود کنین.
من برای این هست که این احتمال رو میدم چون به احتمال زیاد visual c++ رو ایراد میگیره. و شما به این نرم افزار یا آپدیت جدیدش نیاز دارید.
.

shs8
24-05-2009, 19:49
منظورت کجاش هست

ARAIK84
24-05-2009, 20:54
سلام
اقا چرا کسی جواب نمیده اینجا که جواب نمیدن تاپیکم براش باز میکنم میبندنش.

كسی میدونه چرا اینجوری میشه؟ چند بارهم امتحان کردم .ممنون

gap
24-05-2009, 21:51
منظورت کجاش هست
جایی که ازت dvd رو میخواد

ARAIK84
24-05-2009, 22:21
سلام

ARAIK84
24-05-2009, 22:21
باسلام

Elyas_kh69
24-05-2009, 22:47
سلام

کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟
لطفا یکی منو راهنمایی کنه.ممنون

shs8
25-05-2009, 11:01
سلام

دوست عزیز شاید تا حالا کسی این رو بازی نکرده
یا به این مشکل برنخورده
من تا اونجایی که می دونم مهندسی به نام گیم نداریم تا انتظار جواب قطعی داشته باشین

shs8
25-05-2009, 11:28
سلام دوستان
آخر نصب hellgatاین ارور میاد:
rapidshare.com/files/236960917/Untitled.png.html
واول سینگل پلی هم :

لطفاً کمکم کنید

gap
25-05-2009, 14:15
سلام دوستان
آخر نصب hellgatاین ارور میاد:
rapidshare.com/files/236960917/Untitled.png.html
واول سینگل پلی هم :
کد:
لطفاً کمکم کنید
شما مطمئنی کرکش کردی؟دوباره هم crack کنش.
ببین این نیاز نداره که با demoon tools ازش iamge بگیری؟ازش یه image بگیر شاید درسته شه.

atn1_1376
25-05-2009, 17:07
با سلام وارض ادب من atn1_1376 هستم من بازی لطفعلی خان زند رو دانلود کردم ولی این کرکش به چه دردی می خوره؟lotfali.khan.zand-patch و آیا واقعا به نرم افزار های QuickTime و PhysX نیاز دارد؟ و چگونه می شود از آن ها استفاده کرد؟
و وقتی در قسمت Rigister آن می روم به من پیغام می دهد که در قسمت Serial Namber یک عدد طولانی به دلخواه بنویسید و Ok را بزنید تا برنامه ی سریالی ایجاد کنید سپس در اکتیو کد یک عدد طولانی وارد کنید و بعد کلید Rigister را بزنید تا برنامه رجیستر شود بعدش اگر کلید رجیستر را بزنی یک پیغام !Registeration is successfully done می دهد واگر Ok را بزنی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می آید که نوشته ثبت و فعال سازی بازی لطفعلی خان زند و یک قسمت Serial Number وRegistration Code دارد که باید آن عدد های طولانی را در آن بزنی ولی من هرچه می زنم پیغام شماره سریال یا کد ثبت نام شما مورد قبول نیست. لطفا رسیدگی کنید با تشکر بسیار.

unname47
25-05-2009, 18:22
سلام به همگي.
من بازيه Medal Of Honor : AIRBORNE رو وقتي نصب ميکنم بعد از وارد کردن سريال و زدن NEXT پنجره ي نصب بسته ميشه و اصلا نميشه کاري انجام داد . در ضمن ويندوزمم ويستا سرويس پک 1 هست . کسي ميتونه کمکم کنه .
ram:2g
cpu:3.8 full
vga:geforce8500 512

farshad_4017
25-05-2009, 19:07
سلام
کارت گرافیک من 9500 xfx 1gb و رم هم 2gb
تازه کارت گرافیکی رو خریدم و رو سیستمم که قبلا آنبوردش نصب بود (6100 )
اونو پاک کردم و کارت جدید رو نصب کردم .
3 تا گیم گرفتم
Call of Duty(R) - World at War که با یه نمه تیک اجرا میشه ، یعنی بعضی جاها انگار سیستم کم میاره
Need for Speed™ Undercover که کلا فاجعه ! خیلی بد اجرا می کنه !
Play Tom Clancy's H.A.W.X ولی این بازی هواپیما که فکر می کردم اصلا باز نشه خیلی خوب اجرا می کنه ! در حد عالی .
بازی COD یا NFS رزولیشن رو بالا پایین می کنم هم اصلا فرقی تو اجرا نداره ! همونجور اجرا می شدن که از اول بود .
سوالم اینه ، مشکل از کارت گرافیکیه ؟ یعنی چیز بالایی نیست و نمی تونه اینارو اجرا بکنه ؟ یا سیستم مشکل داره ؟ نکنه کارت آنبورد قبلی اینجوری کرده و از اول باید ویندوز بزنم ؟
لطفا راهنمایی کنین ، چون اصلا فکر نمی کردم که 9500 اینقدر بد بازی هارو اجرا بکنه ! کلی دپرس شدیم

اینم مشخصات سیستم

CPU Type AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 3000+
Motherboard Name Gigabyte GA-M61VME-S2
System Memory 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Video Adapter NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB)

gap
25-05-2009, 22:40
سلام به همگي.
من بازيه Medal Of Honor : AIRBORNE رو وقتي نصب ميکنم بعد از وارد کردن سريال و زدن NEXT پنجره ي نصب بسته ميشه و اصلا نميشه کاري انجام داد . در ضمن ويندوزمم ويستا سرويس پک 1 هست . کسي ميتونه کمکم کنه .
ram:2g
cpu:3.8 full
vga:geforce8500 512
شما فایل هاشو کپی کن تو هارد به احتمال 15-20 درصد شاید درسته شه!
البته شاید هم مشکل از ویندوزت باشه.رو یه xp امتحان کن....

سلام
3 تا گیم گرفتم
Call of Duty(R) - World at War که با یه نمه تیک اجرا میشه ، یعنی بعضی جاها انگار سیستم کم میاره
Play Tom Clancy's H.A.W.X ولی این بازی هواپیما که فکر می کردم اصلا باز نشه خیلی خوب اجرا می کنه ! در حد عالی .
بازی COD یا NFS رزولیشن رو بالا پایین می کنم هم اصلا فرقی تو اجرا نداره ! همونجور اجرا می شدن که از اول بود .
سوالم اینه ، مشکل از کارت گرافیکیه ؟ یعنی چیز بالایی نیست و نمی تونه اینارو اجرا بکنه ؟ یا سیستم مشکل داره ؟ نکنه کارت آنبورد قبلی اینجوری کرده و از اول باید ویندوز بزنم ؟
لطفا راهنمایی کنین ، چون اصلا فکر نمی کردم که 9500 اینقدر بد بازی هارو اجرا بکنه ! کلی دپرس شدیم

اینم مشخصات سیستم
نقل قول:
CPU Type AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 3000+
Motherboard Name Gigabyte GA-M61VME-S2
System Memory 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Video Adapter NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB)
البته اینو بگم گه 9500 خیلی گرافیک کارد جالبی برای گیم ها نیست(خیلی خوبه ولی در مقایسه با 4890-4870-4850 و یه چیزی تو این مایه ها) واقعا کم میاره....
جالبه من بر روی گرافیک کارد قبلیم که 7300 بود NFS Undercover رو اجرا میکردم و خیلی کم تیک داشت...
ولی wow رو که همون اولش همه چی تموم میشد و سیستم res میداد : دی
در هر حال فکر نکنم مشکل از گرافیک کارد باشه خیلی.
شما بهتره کیفیت بازی رو هم کمی پایین بیاری...
بازم میگم که بهتر بود کمی بیشتر در مورد گرافیک کاردتت با بچه های پی سی مشورت میکردی.
نمیخوام بگم بده،ولی هنگامه هم نیست: دی

mehdy.z
26-05-2009, 11:46
سلام
3 تا گیم گرفتم

اینم مشخصات سیستم
درمورد گرافیکت می تونم بگم حداکثر قدرتی ما بین 8600gt و 8600gts داره دیگه مقایسه در مورد بازیها با خودت...
اما در مورد این سه بازی:
cod:علت اصلی تیک بازی شما سی پی یوت هست نه گرافیک مخصوصا اگه توی صحنه های شلوغ کم میاری چون دیگه بازیهای نسل جدید مخصوصا بازیهای action حداقل به یه سی پی یوی دو هسته ای احتیاج دارند و این سی پی یو داره به قدرت بقیه سیستمت رو هم حیف ومیل میکنه:18:...
nfs undercover:کلا این بازی موتورش افتضاح هست وافت فریم توی خونشه به طوری که حتی کارتهای قوی هم نتونستند از این بازی درست فریم بگیرند ابته در بعضی موارد با آپگرید گرافیک این مشکل حل شده اگه خیلی اذیتت میکنه می تونی گرافیکت رو به این آدرس آپگرید کنی:

251251
26-05-2009, 12:17
با سلام
بنده بازی GEARS OF WAR رو نصب کردم
انتهای نصب و موقع DECOMPRESS کردن یه فایلی رو گفت که به درستی کپی نشده ولی بازی کامل نصب شد
بعد از اینکه کراک رو کپی کردم ( با نام STARTUP ) وقتی که بازش میکنم و میخوام وارد بازی بشم ارور زیر را میدهد :
you can not run the game with modified executable code
و ادرس فایل xlivegame رو میده !!!
و همچنین یه فایل نصبی جدا هم تو دی وی دی 2 بود به نام WindowsInstaller-KB893803-x86 که این یکی هم وسط نصب
ارور زیر را میدهد :
not enought storage to available to this commanded

مشکل از چی میتونه باشه؟
کارت گرافیک : GEFORCE 9500GT 1gig
هفته پیش هم درایوش رو آپدیت کردم

farshad_4017
26-05-2009, 15:10
اتفاقا از چند نفر پرسیدم !
همه نسبت به پولی که داشتم این کارت رو پیشنهاد کردند !
چند تا بازی دیگه هم نصب کردم ، مشکل آنچنانی نداشتم ، ولی در کل کارت گرافیکی از چشممون افتاد !
هر کی یه یچزی میگه :(

undr
26-05-2009, 15:11

به شما هم پیشنهاد میکنم که unimodem رو disable کنی چون بیشتر بازیهایی که با این قسمت مشکل داشتند مال کمپانی وارنر بوده شایدم دلیل این مشکل همین باشه...

از کجا باید disable کنم؟؟؟

sadra2010
26-05-2009, 15:32
با سلام تازگي ها در ويندوزم هر چيزي كه نصب مي كنم تا نصفه كه ميره اين ارورو ميده

(درباره ي بازي گلوبال)
با تشكر

gap
26-05-2009, 16:15
با سلام تازگي ها در ويندوزم هر چيزي كه نصب مي كنم تا نصفه كه ميره اين ارورو ميده

(درباره ي بازي گلوبال)
با تشكر
شما احتمالا اشکال از سی دی یا دی وی دیت هست.
وقتی اینو میگه دیسک بعدی رو بزار شاید درست شه....

mehdy.z
26-05-2009, 18:22
با سلام
بنده بازی GEARS OF WAR رو نصب کردم
انتهای نصب و موقع DECOMPRESS کردن یه فایلی رو گفت که به درستی کپی نشده ولی بازی کامل نصب شد
بعد از اینکه کراک رو کپی کردم ( با نام STARTUP ) وقتی که بازش میکنم و میخوام وارد بازی بشم ارور زیر را میدهد :
you can not run the game with modified executable code
و ادرس فایل xlivegame رو میده !!!
و همچنین یه فایل نصبی جدا هم تو دی وی دی 2 بود به نام WindowsInstaller-KB893803-x86 که این یکی هم وسط نصب
ارور زیر را میدهد :
not enought storage to available to this commanded

مشکل از چی میتونه باشه؟
کارت گرافیک : GEFORCE 9500GT 1gig
هفته پیش هم درایوش رو آپدیت کردم
این مشکل در اصل برای سهل انگاریه که شرکت epic و microssoft انجام دادن و تقریبا راه حل قطعی براش پیدا شده ولی خیلی لز بچه ها با کارهایی که در زیر گفته شده تونستند مشکلشون رو رفع کنند:
اول از همه تاریخ سیستمت رو به 2008 تغییر بده ببین بازی رو از مسیر زیر برو :
GEARSOFWAR\binaries\startup
اگه آورد که هیچ وگرنه کلا پاکش کن و توی درایو ویندوز نصب کن ایندفعه دوباره از مسیر بالا برو ان شائالله که میاره وگرنه...

اتفاقا از چند نفر پرسیدم !
همه نسبت به پولی که داشتم این کارت رو پیشنهاد کردند !
چند تا بازی دیگه هم نصب کردم ، مشکل آنچنانی نداشتم ، ولی در کل کارت گرافیکی از چشممون افتاد !
هر کی یه یچزی میگه :(
شما اتفا قا گرافیکت برای رزولوشن 768*1024 خیلی هم خوب هست(ابته نسبت به کارتهای مثل 4870 ضعیفه) ولی توی این رزولوشن احتمالا باید بین 70-80 دصد بازیهای توی بازار رو بتونی در حالت high بازی کنی...

از کجا باید disable کنم؟؟؟
شما کاری رو که توی این پست گفته شده بکن:

unname47
26-05-2009, 18:31
شما فایل هاشو کپی کن تو هارد به احتمال 15-20 درصد شاید درسته شه!
البته شاید هم مشکل از ویندوزت باشه.رو یه xp امتحان کن....

از کمک شما ممنونم. کپي کردن توي هاردو قبلا چند بار امتحان کردم اما سودي نداشت . اين بازيو تويه xp هم نصب کردم اونجا مشکلي ندلشت . ولي نميدونم چرا توي ويستا اينجوريه . من بازيهاي روز رو دارم توي ويستا بازي ميکنم آخه کجاي ويندوزم ميتونه اشکال داشته باشه . اگه ممکنه منو يه راهنمايي بکنين .

251251
26-05-2009, 19:18
تاریخ سیستم رو بردم به آوریل 2008 ولی بازم متاسفانه توی همون صفحه قرمز STARTUP که PLAY رو میزنم بازی رو میبنده
و نمیره توش ! با این حساب باید فاتحه بازی کردنش رو بخونم؟
( برای نصب هم هرکاریش میکنم خودکار فقط تو درایو C نصب میشه )

manya-atashin
26-05-2009, 20:40
سلام
من در اجراي بازي
Mercenaries 2 World in Flames
به مشكل برخوردم
عكس ارور رو ميفرستم
مشكل از رم هست؟
رم يك گيگ داره سيستم !
ممنون

gap
26-05-2009, 23:17
سلام
من در اجراي بازي
Mercenaries 2 World in Flames
به مشكل برخوردم
عكس ارور رو ميفرستم
مشكل از رم هست؟
رم يك گيگ داره سيستم !
ممنون

1 گیگ رم برای این بازی خیلی کمه...یه مقدار که ویندوز میگیره و برا بازی چیزی نمیمونه!

manya-atashin
26-05-2009, 23:27
سيستم مورد نياز بازي چيه؟
نكنه بخاطر همين رم هست كه نميتونم بازي ها رو اجرا كنم؟
يعني داخل بازي هنگ ميكنه يا موقع نصب؟
البته اين قبلش ارور داد و وارد بازي هم نشد
ممنون

gap
26-05-2009, 23:30
برای سیستم قبلی من (داخل بازی همچین اروری رو میداد)رم من هم 1 گیگ هستش....موقع نصب که اروری نمیده.
داخل بازی.بعضی وقتا هم قبل از اجرای بازی.

mehdy.z
26-05-2009, 23:48
تاریخ سیستم رو بردم به آوریل 2008 ولی بازم متاسفانه توی همون صفحه قرمز STARTUP که PLAY رو میزنم بازی رو میبنده
و نمیره توش ! با این حساب باید فاتحه بازی کردنش رو بخونم؟
( برای نصب هم هرکاریش میکنم خودکار فقط تو درایو C نصب میشه )
حالا این فایل xlive رو دانلود کن ببین مشکلت رو حل میکنه وگرنه دیگه تقریبا کار بازی تمومه:

251251
27-05-2009, 00:13
فایل مورد نظر رو کپی کردم ولی ارور دادش که باید از نرم افزارهای اوریجینال و اصل و این چرت و پرت ها استفاده کنید
منظورتون از اینکه کار بازی تمومه یعنی این دی وی دی اش خرابه یا کلا سیستم من با این بازی مشکل داره؟

*Necromancer
27-05-2009, 11:56
بازم سلام بازم سلام! من بازی hawx امروز نصب کردم و بازی کردم اما دیدم دایرکت ایکس 9 هه! بعد اومدم بیرون رو ایکون DX10 کلیک نمودم دیدم صفه سیا شد و صدا داشت تصویر نداشت!!!! قضیه چیه؟ من دایرکت ایکس10 ندارم یعنی؟ دارم کار نمی کنه؟ یه بار دیگه نصب کنم؟ مشکل از جای دیگه ایه؟

ویندوزم سرویس پک 1 ویستایه (لعنت الله علیه!)

mehdy.z
27-05-2009, 11:59
فایل مورد نظر رو کپی کردم ولی ارور دادش که باید از نرم افزارهای اوریجینال و اصل و این چرت و پرت ها استفاده کنید
منظورتون از اینکه کار بازی تمومه یعنی این دی وی دی اش خرابه یا کلا سیستم من با این بازی مشکل داره؟

علت ایراد رو که گفتم...ولی در 60-50 درصد موارد با دستکاری تاریخ بازی مشکلشون رو حل کردند ولی در بعضی مواقع هم مثل اینکه جواب نداده:13: والا من تموم راه حلهایی رو که می دونستم بهت گفتم ولی اگه میخوای بازم تی تاپیک بازی مطرح کن فقط یادت باشه بگی کارهای رو که من گفتم انجام دادی تا دوباره کاری نشه:

Elyas_kh69
27-05-2009, 12:45
سلام

آقا تو رو خدا یکی به سوال من هم جواب بده
اصلا این ارور یعنی چی؟ کسی نمیدونه؟
help me plz