PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

Ali.Mirzaie
25-03-2009, 11:51
بابا يكي هم جواب من بدبخت رو بده :(
در ضمن خيلي از بازي ها رو بدون مشكل بازي كردم.
مثل:
CODWAW
Assassin's Creed
Undercover
Far Cry2

بابا کمک من بد بخت هم بکنین
سلام .
من بازي 007 Quantum of Solace رو گرفتم .
ولي 2 دقيقه از بازي نگزشته شروع ميكنه به گير كردن و ديگه گير ميكنه تا آخر عمر كه كجبور به رياستارت ميشم.
ميتونين كمكم كنين.
سيستم من هم:

RAM: 2x 1 GB patriot
VGA: 7600 GS 256 MB 128 bit cpu: AMD Atlone X2 5000 (2.6)

mehdy.z
25-03-2009, 13:42
سلام به اساتید
من مدتیه تو بازی Red Alert3 به مشکل برمی خورم . مشکل هم اینه که وسطای بازی یه دفعه تصویر سیاه میشه و این ارور میاد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اول حتما این کرک رو امتحان کن ببین مشکلت حل میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نشد این پچ وکرکش رو امتحان کن:
پچ:

کرک:

سلام
سیتم من تو اجرای cod5 ارور میده و اجرا نمیکنه.
از نظر سیستم مشکلی ندارم چون cod4 رو راحت اجرا کردم و 3 بار هم تا آخر رفتم.
چند تا Dvd مختلف رو هم امتحان کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم اول یه صفحه سیاه میاد بعد ارور میده.
ویندوزم ویستا هست.اروری که میده شبیه ارور don’t send & send error ویندوز xp هستش. ولی برای ویستا.
ویروس هم نداره سیستمم

ببین توضیحات تین پست مشکلت رو حل میکنه:

اگه نشد مشخصات کامل سیستمت و یه عکس از اخطارت بذار...

mohammad.y1993
25-03-2009, 15:57
سلام....
ببخشيد من بازي gta vice city رو از اينترنت گرفتم.....موقع اجراي بازي صدا نداره...وقتي هم كه ميرم تو بخش option و روي قسمت audio كه موس رو نگه ميدارم پاييين مينويسه no audio hardware من كه نمي فهمم منظورش چيه..يعني من سخت افزار ندارم...
ممنون ميشم واسم توضيح بدين كه چطوري حلش كنم...آخه بازي بدوم صدا كه نمي شه ...

ممنون...

mehdy.z
25-03-2009, 16:30
بابا کمک من بد بخت هم بکنین
سلام .
من بازي 007 Quantum of Solace رو گرفتم .
ولي 2 دقيقه از بازي نگزشته شروع ميكنه به گير كردن و ديگه گير ميكنه تا آخر عمر كه كجبور به رياستارت ميشم.
ميتونين كمكم كنين.
سيستم من هم:

RAM: 2x 1 GB patriot
VGA: 7600 GS 256 MB 128 bit cpu: AMD Atlone X2 5000 (2.6)

ok!!
شما گرافیکت برای این بازی ضعیفه طبق گفته های یک از بچه ها این کارها رو بکن ببین درست میشه:

شما اول گزینه Sync everyFrame رو disable کن ....

اول control panel بعد برو تو power option و وقتی رفتی قسمت power Schemes رو به home office desk تغییر بده ...

از تو ستاپ اول کامپیوتر هم برو تو frequency / voltage control و گزینه cool & queit رو disable کن .....

در ضمن بقیه تنظیمات گرافیکی رو روی low بگذار...

در ضمن تا اونجا که من می دونم این بازی از نظر رون اجرا شدن خیلی خوب پورت نشده!

Turok-71
25-03-2009, 18:58
سلام....
ببخشيد من بازي gta vice city رو از اينترنت گرفتم.....موقع اجراي بازي صدا نداره...وقتي هم كه ميرم تو بخش option و روي قسمت audio كه موس رو نگه ميدارم پاييين مينويسه no audio hardware من كه نمي فهمم منظورش چيه..يعني من سخت افزار ندارم...
ممنون ميشم واسم توضيح بدين كه چطوري حلش كنم...آخه بازي بدوم صدا كه نمي شه ...

ممنون...

سلام.
من هم با این بازی اون موقع مشکل صدا داشتم هر کاری کردم حل نشد.
فک کنم مال شمام از همون نسخه هست که صدا ندارن و هیچ ربطی به سخت افزلرتون نداره.

Ali.Mirzaie
25-03-2009, 21:22
ok!!
شما گرافیکت برای این بازی ضعیفه طبق گفته های یک از بچه ها این کارها رو بکن ببین درست میشه:

در ضمن بقیه تنظیمات گرافیکی رو روی low بگذار...

در ضمن تا اونجا که من می دونم این بازی از نظر رون اجرا شدن خیلی خوب پورت نشده!

آقا تشکر .
من الان روی ویندوز ویستا نصب کردم ، درست شد. ظاهراً مشکل از شیفت مموری ویندوز بود چون دیدم پیج یوزج فایل ویندوز رفته روی 1300mb که توی ویستا خیلی کمتر بود.

باز هم تشکر از این که به داد من رسیدین.
بنظر شما تا 120 هزار چه کارتی میشه گرفت؟!

hamhami_333
25-03-2009, 22:33
سلام دوستان من امروز Mirror's Edge™ رو گرفتم اما منیتورم بیشتر از 85Mhz 1024 768 جواب نمیده اگه بیشتر از این باشه پر پر میزنه صفحه حالا هم دفعه اولی که میرنم بازی بیاد بالا مثله اینکه resulation پیش فرزش از ماله مونیتوره من بیشتره و وقتی میره تو بازی شروع میکنه صفحه به پر پر زدن و بعد از 12 ثانیه مونیتور خاموش میشه حالا راهی هست که بیرون از بازی رزیلوشنش رو بیارم پایینتر !!!

Turok-71
25-03-2009, 23:27
برو به محل نصب بازی قسمت settings اونجا میشه اوردش پایین.

hamhami_333
25-03-2009, 23:40
میشه لطف کنی یه ادرس دقیق بدی من کله پوشه های محل نصب بازی رو سرچ کردم اما چیزی مثه setting پیدا نکردم !

Turok-71
26-03-2009, 00:35
من الان بازی روسیستمم نصب نیس شرمنده یادم رفته.
از دوستان کسی بازی رو نصب داره کمک کنه.

hamhami_333
26-03-2009, 10:38
کسی نبود ؟

abolgholamali
26-03-2009, 11:01
سلام
مرحله سوم بازي world at war مشكل داشت تاريخ كامپيوتر رو عوض كردم درست شد حالا دوباره مرحله نهم گير كردم يعني كامپيوتر هنگ مي كنه و بازي نمي ياد اين چطور بازييه كه همش گير ميده

rezapassword
26-03-2009, 11:05
سلام دوستان
من در نصب بازی همسایه جهنمی به مشکل برخوردم
بازی رو با دیمون نصب میکنم
روش قفل star force هست . سی دی رو میشناسه و پنجره تنظیمات اغاز بازی باز میشه و وقتی رو دکمه پلی کلیک میکنم پیامی

میاد به شکل ارور و با عبارت cant creat windows ( نا توان از ساخت پنجره ) که من نمی دونم مفهومش چیه
زبانش هم چینیه از تنظیمات سر در نیاوردم ولی فروشنده گفت ورژن 3 بازی هست
رو xp و vista هم چکش کردم
رم 4 گیگ و گرافیک 9500
امید وارم کمکم کنید
یا حق

mehdy.z
26-03-2009, 13:00
آقا تشکر .
من الان روی ویندوز ویستا نصب کردم ، درست شد. ظاهراً مشکل از شیفت مموری ویندوز بود چون دیدم پیج یوزج فایل ویندوز رفته روی 1300mb که توی ویستا خیلی کمتر بود.

باز هم تشکر از این که به داد من رسیدین.
بنظر شما تا 120 هزار چه کارتی میشه گرفت؟!
شما اگه به این قسمت مراجعه کنی بهتر جوابت رو میدند:

کسی نبود ؟

اولا فکر کنم اگه روی آیکون بازی راست کلیک کنی و گزینهproperties رو انتخاب کنی از اونجا می تونی رزولوشن ورودی و یه خورده چیزای دیگه رو دستکاری کنی...

ولی اگه بازیم جواب نداد برو توی تاپیک بازی مطمئنا بچه ها می دونند قسمت مربوط به تنظیمات گرافیکش کجاست.

سلام دوستان
روش قفل star force هست . سی دی رو میشناسه و پنجره تنظیمات اغاز بازی باز میشه و وقتی رو دکمه پلی کلیک میکنم پیامی

میاد به شکل ارور و با عبارت cant creat windows ( نا توان از ساخت پنجره ) که من نمی دونم مفهومش چیه
رم 4 گیگ و گرافیک 9500
امید وارم کمکم کنید
یا حق

کرکی چیزی نداشت؟

Big-Boss
26-03-2009, 13:33
سلام دوستان

رم 4 گیگ و گرافیک 9500
امید وارم کمکم کنید
یا حق

شما درست نصب کردید من هم همین نسخه رو تهیه کردم +4و 5
متاسفانه زبانش روسی :2: بود !!!!
باید با آزمون و خطا امتحان کنی تا سر در بیاری

rezapassword
26-03-2009, 14:02
کرکی چیزی نداشت؟
نه دیگه فقط همون قفل لنتی هست

شما درست نصب کردید من هم همین نسخه رو تهیه کردم +4و 5
متاسفانه زبانش روسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود !!!!
باید با آزمون و خطا امتحان کنی تا سر در بیاری
مطمئنم درست نصب کردم
بعد از نصب فایل protect رو از داخل درایو مجازی اجرا کردم بعد بازی رو شروع کردم درایور استار فورس رو نصب کردم . سی دی رو چک کرد . بعد صفحه بازی شروع شد . اما پلی نکرد ؟
شما بگو چه طوره ؟

mohammad.y1993
26-03-2009, 14:32
سلام.
فک کنم مال شمام از همون نسخه هست که صدا ندارن و هیچ ربطی به سخت افزلرتون نداره.

سلام...
ممنون از شما..من تو قسمت support اين شركت گشتم و ديدم كه براي پرسش من يك جواب داره...هرچي سعي كردم منظورش رو نفهميدم...لينكش رو ميزارم ...اميدوارم شما بتونيد به من كمك كنيد...

ممنون....:11::11::11::11:

h_r_v
26-03-2009, 16:03
1.من رم 2گیگ , گرافیگ512 و سی.پی.یو 4.2 دارم ولی بازی call of duty world at war برام slowmotion هست!
چرا؟

harrypotter
26-03-2009, 17:55
من وقتی میخام NecroVision رو نصب کنم با این پیغام مواجه میشم
هم temp رو پاک میکنم و هم اینکه هیچ برنامه ای اجرا نیست ولی هی پیغام میده
تنظیمات مودم هم همش درست هست

robert
26-03-2009, 19:04
سلام به همگی:20:
آقا من نمیتونم بازی gears of war رو اجرا کنم
یعنی این پیغام رو میده

E:\ gears of war\biniaries\wargame-g4wlive.exe:you canNOT run game whit modified application executable code. please reinstall the game

سیستم هم اینه :
Q6600
ATI 4870
2GIG DDR2
vista 32bit

یکی کمک کنه!! :19:

hamhami_333
26-03-2009, 20:56
اول یه چیزی مگه اینجا رو نزدین تا اگه کسی تو اجرای بازی مشکل داشت بپرسه پس چرا منو رجوع دادن به جای دیگه و اینکه من مشکل قبلیم حل شد اما دوستانی که بازی کردن من تو بازی که میرم صدای حرف زدن خیلی پایینه تو option چسبوندم ته اما اصلا صداشونو موقعه حرف زدن نمیشه شنید کسی این مشکلو داشته ؟ لطفا کمک کنید چون عصابه ادم خورد میشه اصلا نمیفهمی چی داره میشه چی دارن میگن

M A X I M U M
26-03-2009, 21:16
اول یه چیزی مگه اینجا رو نزدین تا اگه کسی تو اجرای بازی مشکل داشت بپرسه پس چرا منو رجوع دادن به جای دیگه و اینکه من مشکل قبلیم حل شد اما دوستانی که بازی کردن من تو بازی که میرم صدای حرف زدن خیلی پایینه تو option چسبوندم ته اما اصلا صداشونو موقعه حرف زدن نمیشه شنید کسی این مشکلو داشته ؟ لطفا کمک کنید چون عصابه ادم خورد میشه اصلا نمیفهمی چی داره میشه چی دارن میگن

نمي توني از Speaker صدا رو بصورت دستي ببري بالا ؟

hamhami_333
26-03-2009, 22:09
:18: واقعا خیلی ممنون بابا کلا صداشون نمیاد صدای اسپیکرم تا ته چسبوندم !!!

h_r_v
26-03-2009, 22:45
1.من رم 2گیگ , گرافیگ512 و سی.پی.یو 4.2 دارم ولی بازی call of duty world at war برام slowmotion هست!
چرا؟

bebakhshid keyboarde in PCim Farsi nadasht! yeki az asatid lotf kone javabe soale maro bede

Big-Boss
26-03-2009, 22:47
سلام به همگی:20:
آقا من نمیتونم بازی gears of war رو اجرا کنم
یعنی این پیغام رو میده

e:\ gears of war\biniaries\wargame-g4wlive.exe:you cannot run game whit modified application executable code. Please reinstall the game

سیستم هم اینه :
Q6600
ati 4870
2gig ddr2
vista 32bit

یکی کمک کنه!! :19:
این روش رو یه امتحانی کن :

من هم با همین مشکل شما روبرو بودم و همینکه 2 هفته پیش اومدم دوباره بازی کنم با همین پیام مواجه شدم چندین کرک مختلف نصب دوباره و خیلی روش های دیگه رو امتحان کردم و جواب نگرفتم!
اما من همیشه تا آخرین راه حل ممکن (از معمولی بگیر تا عجیب و غریب:46:) رو امتحان میکنم و اگه تمام راه حل ها جواب نداد خودم باز یه راه حل جدید طراحی میکنم
بالاخره راه حل این مشکل رو فهمیدم:

شما کافیه تاریخ کامپیوتر رو یکسال عقب تر بکشد!:18:

بله فقط همین ظاهرا اون کرک یا خود گیم برای مدت یکسال بوده و بعد از اون نیاز به تایید مجدد داشته (چون اورجینال ندارم نمیدونم به چه صورت شاید بعد از یکسال باید یه مبلغ دوباره پرداخت بشه) اما با یه تنظیم ساده تقویم میتونید به راحتی دوباره بازی کنید:10:

Ar@m
26-03-2009, 23:21
:18: واقعا خیلی ممنون بابا کلا صداشون نمیاد صدای اسپیکرم تا ته چسبوندم !!!
دعوا نداريم كه هر كسي يه راه حلي بهت مي ده ديگه حالا يا جواب مي ده يا نه
دايركت ايكست چنده؟ مشكل صدا رو فقط تو اين بازي داري؟ كلا صدا نداره يا موسيقي زمينه داره و فقط voice نداري؟ تو كه هم با گرافيكش مشكل داشتي هم حالا با صداش يه system information بده خب

rw280s
27-03-2009, 00:08
سلام.من بازی call of duty 5 رو کاملا نصب می کنم و directx هم نصب میشه ولی موقع داخل رفتن error میده
همه جا رو گشتم همه این جواب رو داده بودند که به کار من نیومد!!
من اصلا unimodem half-duplex audio device ندارم unimodem Full-duplex audio device دارم که اونو هم که دیزبل می کنم باز داخل بازی نمیره
کسی دقیقا میدونه از چیه
سیستمم هم پایین نیست
درایور کارت گرافیک هم بالاست
خلاصه همه چیز ردیفه

اینم تصویر error

mehdy.z جان عزیز اول تشکر بابت توجهت دوم مثل اینکه پست منو درست نخوندی عزیزم چون جوابت تکراری بود فجیع
کسی میتونه کمک کنه
روی یه سیستم دیگه امتحان کردم درست اومد بالا
فکر کنم بالاخره باید ویندوز عوض کنم

amirs2k
27-03-2009, 00:31
با سلام تو بازی war leaders دو تا مشکل دارم 1-وقتی تنظیمات گرافیک را به ultra high میبرم وارد بازی نمیشه و میره به صفحه ویندوز
2-بعضی مواقع بعد از حدود 1 ساعت از بازی میاد بیرون و وارد صفحه ویندورز میشه

mehdy.z
27-03-2009, 00:36
mehdy.z جان عزیز اول تشکر بابت توجهت دوم مثل اینکه پست منو درست نخوندی عزیزم چون جوابت تکراری بود فجیع
کسی میتونه کمک کنه
روی یه سیستم دیگه امتحان کردم درست اومد بالا
فکر کنم بالاخره باید ویندوز عوض کنم

شرمنده اخلاق ورزشکاریت:31:
درمورد کسانی که چنین گزینه ای ندارند تا اونجا که من می دونم هنوز راه حلی ارائه نشده:41:
ولی قبل از عوض کردن ویندوزت اگه adsl داری درایور کارت صدات رو آپدیت کنی ضرر نداره(البته اگه realtek هست):

bebakhshid keyboarde in PCim Farsi nadasht! yeki az asatid lotf kone javabe soale maro bede

لطفا مشخصات دقیق گرافیکت روبده یعنی چه چیپستی روشه ؟
در ضمن سی پی یوت که حتما دوهسته ای هست؟

M A X I M U M
27-03-2009, 00:55
با سلام تو بازی war leaders دو تا مشکل دارم 1-وقتی تنظیمات گرافیک را به ultra high میبرم وارد بازی نمیشه و میره به صفحه ویندوز
2-بعضی مواقع بعد از حدود 1 ساعت از بازی میاد بیرون و وارد صفحه ویندورز میشه

دوست عزيز

لطفا مشخصات سخت افزاري و نرم افزاري رو بگيد

amir dj 2000
27-03-2009, 00:58
کمک من بازی دویل مای کرای4 رانصب کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی شوم این ارور را میدهد error6:unsupported pixel shader version detected .2.0.

rezapassword
27-03-2009, 08:25
درورد بر اساتید
دوستان روش نصب این همسایه جهنمی 3 رو پیدا نکردید برا ما ؟
ممنون

hamhami_333
27-03-2009, 09:05
دعوا نداريم كه هر كسي يه راه حلي بهت مي ده ديگه حالا يا جواب مي ده يا نه
دايركت ايكست چنده؟ مشكل صدا رو فقط تو اين بازي داري؟ كلا صدا نداره يا موسيقي زمينه داره و فقط voice نداري؟ تو كه هم با گرافيكش مشكل داشتي هم حالا با صداش يه system information بده خب
مگه من با کسی دعوا کردم :5: نه دوست عزیز من الان 2 تا بازیه دیگه نصب دارم رو سیستم که مشکلی ندارن far cry 2 و 007 اینم مشکلی نداره همه صداهاش هست جز صدای حرف زدنشون که خیلی یواشه هیچ جوره ام زیاد نمیشه میخواستم ببینم شاید اصلا مدل بازی اینجوری باشه !:11:
cpu:amd 6000X2
VGA:4870 1G
Ram:4G buss 800

elemon
27-03-2009, 09:58
سلام عیدتون مبارک
من وقتی دی وی دی بازی مدال افتخار (ایر بورن) رو توی دی وی دی رام میزارم کامپیوتر ریستارت میشه
چیکار کنم

mohammad.y1993
27-03-2009, 10:22
سلام...
ممنون از شما..من تو قسمت support اين شركت گشتم و ديدم كه براي پرسش من يك جواب داره...هرچي سعي كردم منظورش رو نفهميدم...لينكش رو ميزارم ...اميدوارم شما بتونيد به من كمك كنيد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون....:11::11::11::11:

دوباره سلام....

ببخشيد....كسي تونست راه حلي پيدا كنه؟؟؟

ممنون...:11::11::11:

Ar@m
27-03-2009, 11:13
مگه من با کسی دعوا کردم :5: نه دوست عزیز من الان 2 تا بازیه دیگه نصب دارم رو سیستم که مشکلی ندارن far cry 2 و 007 اینم مشکلی نداره همه صداهاش هست جز صدای حرف زدنشون که خیلی یواشه هیچ جوره ام زیاد نمیشه میخواستم ببینم شاید اصلا مدل بازی اینجوری باشه !:11:
cpu:amd 6000X2
VGA:4870 1G
Ram:4G buss 800
run رو باز كن توش بنويس dxdiag برو به تب sound اونجا تو قسمت directx features اون hardware sound acceleration level رو بيار عقب روي basic acceleration بذار فكر كنم مشكلت حل شه

دوباره سلام....

سلام
اينجا نوشته تو بايد بري به Control Pane>Sound & Audio Devices بري به تب Audio در قسمت sound Playback مطمئن بشي توي كادر مقابل default device كارت صدات انتخاب شده اگه نشده از توي همون كادر كارت صداتو انتخاب كني و قرار بدي
فكر نمي كنم موضوع اين باشه ولي نكته ي جالبي بود
يه چيزايي هم درمورد total recording نوشته كه من نفهميدم كجاشه ولي نياز به ترجمه نداره

دوباره سلام....

اين كارها رو هم بكن شايد درست شد:
-روي فايل اجرايي بازي كليك راست كن: properties>compatibility>run this program in compatibilty mode for رو تيك بزن windows 98 رو انتخاب كن ok كن بعد بازي رو اجرا كن ببين درست مي شه يا نه

-توي run بنويس services.msc دنبال windows audio بگرد ببين توي قسمت sturtup type گزينه disable انتخاب نشده باشه و اگه انتخاب شده بود به automatic تغييرش بده

اميدوارم يكيش جواب بده

mohammad.y1993
27-03-2009, 12:12
سلام....
ممنون از پاسختون....

سلام
اينجا نوشته تو بايد بري به Control Pane>Sound & Audio Devices بري به تب Audio در قسمت sound Playback مطمئن بشي توي كادر مقابل default device كارت صدات انتخاب شده اگه نشده از توي همون كادر كارت صداتو انتخاب كني و قرار بدي
فكر نمي كنم موضوع اين باشه ولي نكته ي جالبي بود
يه چيزايي هم درمورد total recording نوشته كه من نفهميدم كجاشه ولي نياز به ترجمه ندارهدقيقا همون كاري بود كه من وقتي از توي سايتش خوندم كردم....اما همون طور كه گفتيد مشكل از اونجا نبود و default device م كارت صدا بود....

اين كارها رو هم بكن شايد درست شد:
-روي فايل اجرايي بازي كليك راست كن: properties>compatibility>run this program in compatibilty mode for رو تيك بزن windows 98 رو انتخاب كن ok كن بعد بازي رو اجرا كن ببين درست مي شه يا نه

-توي run بنويس services.msc دنبال windows audio بگرد ببين توي قسمت sturtup type گزينه disable انتخاب نشده باشه و اگه انتخاب شده بود به automatic تغييرش بده

اميدوارم يكيش جواب بده

اوليش رو كه انجام دادم....متاسفانه درست نشد...

دوميش هم كه خودش رو automatic بود....

گفته دوستمون كه تو چند صفحه قبل به من پاسخ دادن turok-71 :

سلام.
فک کنم مال شمام از همون نسخه هست که صدا ندارن و هیچ ربطی به سخت افزلرتون نداره. منم ديگه فكر كنم همين باشه...آخه اگه بعد از اجرا بازي رو minimize كنم و بعد دوباره برم توش audio setting ش فعال ميشه...وقتي روش كليك ميكنم هنگ ميكنه و visual studio مياد بالا و ميگه كه باگ داره و از من ميخواد رفع باگش كنم....منم كه بلد نيستم...:13::13::13:كاش ياد داشتم...

ممنون از شما...:11::11::11:

efdragunov
27-03-2009, 13:54
من بازی comanche 4 رو از سایتی دانلود کردم . 7 فایل فشرده شده با RAR. فایلها سالم استخراج شده و مشکلی ندارند . ولی فایل اجرای EXE وجود ندارد .46 فایل با نام flt-com4.001 و یک فایل با نام flt-com4.sfv و پسوند sfv ....نمیدونم چه جوری اجراش کنم

Ali.Mirzaie
27-03-2009, 14:01
سلام خدمت اساتید بزرگ.
چند تا سوال دارم از خدمتتون ، لطف کنین کمک کنین به این بنده حقیر!
1- موقع نصب پچ ها همون اول کار نصب نمیکنه و از یک INI ارور میگیره!
2- توی بازی قسمت گیم مود نمیره!
3- برای دریبل زدن با گیم پد مشکل دارم ( گیم پدم از این ضاقارتهاست Dilong)
4- یک کرک وخب برای فیفا میخوام
ممنون میشم اگه کمکم کنید و اگه جایی هست که جواب سوالهامو بگیرم ، لینکش رو بزارین چون اصولاً وقت گشتن رو ندارم اومدم اینجا شما کمکم کنین.
یا حق

amin.t_71
27-03-2009, 14:33
سلام
من پس از مدت ها بازی Command and Conquer Generals رو نصب کردم و حالا که می خوام برم تو بازی صفحه اول که میاد تا بازی اجرا بشه همین جور می مونه و نمیره ؟
لطفا کمک کنید

Ar@m
27-03-2009, 16:12
من بازی comanche 4 رو از سایتی دانلود کردم . 7 فایل فشرده شده با rar. فایلها سالم استخراج شده و مشکلی ندارند . ولی فایل اجرای exe وجود ندارد .46 فایل با نام flt-com4.001 و یک فایل با نام flt-com4.sfv و پسوند sfv ....نمیدونم چه جوری اجراش کنم
فرمت sfv براي چك كردن سالم بودن بقيه فايلهاي بازيه نه اينكه اجراش كني و توي ويندوز يه فرمت غيرمعموله
من فكر مي كنم چيزي كه تو دانلود كردي براي بازي روي پلي استيشن باشه. يه نگاه ديگه به لينك اصلي بنداز مطمئن شو

mehdy.z
27-03-2009, 17:22
سلام
من پس از مدت ها بازی command and conquer generals رو نصب کردم و حالا که می خوام برم تو بازی صفحه اول که میاد تا بازی اجرا بشه همین جور می مونه و نمیره ؟
لطفا کمک کنید

مشخصات کامل سیستم...

Ar@m
27-03-2009, 18:26
کمک من بازی دویل مای کرای4 رانصب کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی شوم این ارور را میدهد error6:unsupported pixel shader version detected .2.0.
مشكل كارت گرافيكته كه pixel shader رو ساپورت نمي كنه و راه حلي هم نداره

h_r_v
27-03-2009, 19:26
چرا؟

لطفا مشخصات دقیق گرافیکت روبده یعنی چه چیپستی روشه ؟
در ضمن سی پی یوت که حتما دوهسته ای هست؟
GeForce 8400 GS
Driver Version : 178.24
Stream Processors : 8
Core Clock : 400MHz
Memory Clock : 200MHz (400MHz data rate)
Memory Interface : 64-bit
Memory : 512 MB
Video BIOS version : 62.98.50.00.00
IRQ : 16
Bus : PCI Express x16

CPU
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz 2.20GHz

dooste aziz az javabetun mamnoon

mehdy.z
27-03-2009, 20:43
GeForce 8400 GS
Driver Version : 178.24
Stream Processors : 8
Core Clock : 400MHz
Memory Clock : 200MHz (400MHz data rate)
Memory Interface : 64-bit
Memory : 512 MB
Video BIOS version : 62.98.50.00.00
IRQ : 16
Bus : PCI Express x16

CPU
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz 2.20GHz

dooste aziz az javabetun mamnoon

بابا ترکوندی که یه سره نام و سال تولد صاحب کمپانی رو هم می گفتی:31:(شوخی کردم)

گرافیکت یه کم ضعیفه(البته نه برای حالت low این بازی اونم حداکثر 768*1024) ببین دوست من اگه توی حالت low مشکل داری یه جای کار میلنگه ولی اگه توی low راحت اجرا میشه بدون که کاملا عادیه وسیستمت بالاتر از اون رو نمی کشه!

برای این کار برو توی قسمت graphic وتمام گزینه ها رو off کن و رزولوشن هم بزار روی 768*1024 و ایندفعه امتحان کن...
(در ضمن این رو هم بگم این نسخه بر خلاف ظاهر گرافیکش روون هست ولی نه به اندازه نسخه چهارم!)
موفق باشی...

kati_gamer
27-03-2009, 21:00
مشكل كارت گرافيكته كه pixel shader رو ساپورت نمي كنه و راه حلي هم نداره
شما با یه برنامه شبیه ساز میتونی این مشکل رو حل کنی ... البته فشار زیادی روی سیستم میاره ..
اسم برنامه هست انویدیا شیدر -------- 3.2 که گفتم میل خودته امتحانش ..

amin.t_71
27-03-2009, 21:25
مشخصات کامل سیستم...
CPU: AMD Athlon X2 5200
VGA: GeForce 8600 GTS 256 MB DDR3
RAM: 2*1 GB DDR2 PATRIOT

Turok-71
27-03-2009, 21:30
سلام رفقا.
من بازیه witcher رو گرفتم. اما وقت اجرا میگه که سی دیه اصلو بزارم.
کرک هم داره ولی کار نمیکنه.
مشکل چیه؟؟

Ar@m
27-03-2009, 21:51
سلام رفقا.
من بازیه witcher رو گرفتم. اما وقت اجرا میگه که سی دیه اصلو بزارم.
کرک هم داره ولی کار نمیکنه.
مشکل چیه؟؟

كركت مشكل داره از يه كرك ديگه استفاده كن:

Mahsajoon
27-03-2009, 23:13
سلام
من وقتی در حال بازی کردن Gta 5 هستم هر بار وسطاش قفل میکنه.!!
قطعات کامپیوترمم هیچ مشکلی ندارن!!!
رو یه سیستم دیگه هم همینطوره!
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟
من باید چیکار کنم تا وسط بازی کردن ، بازی قفل نکنه؟

majid16367
27-03-2009, 23:38
بابا ترکوندی که یه سره نام و سال تولد صاحب کمپانی رو هم می گفتی:31:(شوخی کردم)

گرافیکت یه کم ضعیفه(البته نه برای حالت low این بازی اونم حداکثر 768*1024) ببین دوست من اگه توی حالت low مشکل داری یه جای کار میلنگه ولی اگه توی low راحت اجرا میشه بدون که کاملا عادیه وسیستمت بالاتر از اون رو نمی کشه!

برای این کار برو توی قسمت graphic وتمام گزینه ها رو off کن و رزولوشن هم بزار روی 768*1024 و ایندفعه امتحان کن...
(در ضمن این رو هم بگم این نسخه بر خلاف ظاهر گرافیکش روون هست ولی نه به اندازه نسخه چهارم!)
موفق باشی...

برای من هم تو این بازی (5) کند می ره جلو
سی پی یو دوهسته ای - رم 1 - گرافیک 7300 جی فورس
چکار کنم ؟

Turok-71
28-03-2009, 03:50
سلام
من وقتی در حال بازی کردن gta 5 هستم هر بار وسطاش قفل میکنه.!!

سلام.
اگه نسخه ی دوبله رو دارید باید صدای اهنگ(رادیو) رو قطع کنید.
منم همین مشکلو داشتم با این کار حل شذ.

mehdy.z
28-03-2009, 13:02
برای من هم تو این بازی (5) کند می ره جلو
سی پی یو دوهسته ای - رم 1 - گرافیک 7300 جی فورس
چکار کنم ؟
شما هم تقریبا مشکلت مثل همین دوستمون هست منتها مال شما کل سیستم مخصوصا گرافیکت که واقعا ضعیفه به شما هم پیشنهاد می کنم بازی رو بزاری روی 600*800 اگه روون که سیستم درسته حتی به نظر من شما روی 768*1024 هم ننباید خیلی بد فریم بگیری...
ولی اگه ایندفعه در 600*800 هم بد فریم گرفتی از اینجا گرافیکت رو آپدیت کن ببین چقدر فرق میکنه:

CPU: AMD Athlon X2 5200
VGA: GeForce 8600 GTS 256 MB DDR3
RAM: 2*1 GB DDR2 PATRIOT

والا این سیستم برای اجرای این بازی خیلی هم قویه:46:
این حالت میشه دو حالت احتمال داد:
1-یا کرکت مشکل داره که می تونی از اینجا درخواست بدی:

2-یا اینکه بازیت یه جاییش ناقصه که همون اول توش می مونه:

3-البته این حالت بیشتر برای اجرای بازیهای جدید و قدرتمند پیش می یاد اونم آپدیت نبودن گرافیکه که بعید می دونم برای اجرای یه همچین بازی دلیل کار یه همچین چیزی باشه ولی خوب اگه adsl داری امحانش ضرر نداره لینکشم بالا گذاشتم

my life is barca
28-03-2009, 13:17
سلام من سی پی یو سلرون 3 و گرافیک 8400 512 و رم دو گیگ دارم ... تو بازی gta iv با کمترین جزئیات 12 فریم میگیرم---فردا میخوام برم ولیعصر ولی نمیدونم سی پی یو دو هسته ای بخرم یا گرافیکو عوض کنم تا بتونم با حتی 800*600 بازی رو اجرا کنم میشه منو راهنمایی کنید----در ضمن فقط بودجه من فعلا در حد اینه که یکیشو عوض کنم خیلی خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

mehdy.z
28-03-2009, 20:05
سلام من سی پی یو سلرون 3 و گرافیک 8400 512 و رم دو گیگ دارم ... تو بازی gta iv با کمترین جزئیات 12 فریم میگیرم---فردا میخوام برم ولیعصر ولی نمیدونم سی پی یو دو هسته ای بخرم یا گرافیکو عوض کنم تا بتونم با حتی 800*600 بازی رو اجرا کنم میشه منو راهنمایی کنید----در ضمن فقط بودجه من فعلا در حد اینه که یکیشو عوض کنم خیلی خیلی ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

شما اگه به این تاپیک مراجعه کنی در مورد این بازی بهتر راهنماییت می کنند:

ولی فقط همین رو بگم اگه گرافیکت ضعیفه سی پی یوت فوق ضعیفه اگه حداقل سی پی یوت رو دوهسته ای کنی تقریبا تموم بازیها رو توی حالت low و شاید بعضیها رو توی medium بتونی اجرا کنی:46:

علیرضا
28-03-2009, 20:53
سلام به همه .
بعد از نصب Counter Strike : Source ، وقتی می خوام برم توی بازی این پیغام رو میده :

Available memory less than 128MB!!! - 1909836

ویندوز ویستا 64 بیتی (4گیگ رم) دارم . نمیدونم چه مرگشه !
قبلاً تو XP راحت نصب و اجرا میشد.

ویرایش :

حل شد !!!! :31: :31: :31: :31:

برای اونهایی که این مشکل رو دارن این کار رو بکنید :

روی ShortCut بازی که تو دسکتاپ هست کلیک راست کنید و Properties رو انتخاب کنید .
از تب Compatibility گزینه ی "Run this program incompatibility mode for" رو تیک بزنید و از لیست پایین Windows XP (Service Pack 2 or 3) رو انتخاب کنید.

شاد باشید.

amir dj 2000
28-03-2009, 23:59
سلام دوستان من یه مشکل دارم من میخوام بازی sims2 را نصب کنم ولی وسط نصب این ارور را میدهد
A problem occurred when trying to transfer the file H:/SIMS2-DVD/tsdata/res/sond/voice1.form the media
من قبلآ این بازی را یه مرتبه ریخته بودم بازی کردم بعد پاکش کردم الان دوباره میخوام بریزمش که ای ارور را میدهد

Crespo
29-03-2009, 00:22
سلام.

من هوس کردم دوباره این بازی کیت آرچر :دی رو بازی کنم. اما هر دفه که ویندوز عوض میشه اینو اید دوباره نصب کنم! آیا کلید خاصی در رجستری داره و یا مشکله چیزه دیگه ای هستش؟

Ar@m
29-03-2009, 09:49
سلام.

من هوس کردم دوباره این بازی کیت آرچر :دی رو بازی کنم. اما هر دفه که ویندوز عوض میشه اینو اید دوباره نصب کنم! آیا کلید خاصی در رجستری داره و یا مشکله چیزه دیگه ای هستش؟

خب منظورت چيه مشخصه با نصب دوباره ي ويندوز مجبوري بازي رو دوباره نصب كني من منظورت رو نفهميدم

frontlines
29-03-2009, 15:42
در بازی saint row وقتی میخوام بازی رو نصب کنم این ارور رو میده :
steam.exe(main exceptinn):unable to load library steamui.dll

لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون

M A X I M U M
29-03-2009, 16:03
در بازی saint row وقتی میخوام بازی رو نصب کنم این ارور رو میده :
steam.exe(main exceptinn):unable to load library steamui.dll

لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون

برنامه Steam رو از داخل CD/DVD بازي نصب بكن سپس بازي رو اجرا بكن
اگه هم نبود از اينجا ميتوني دانلود بكني :

موفق باشيد

frontlines
29-03-2009, 16:59
دانلودش هم کردم باز همین ارور رو میده
هرکاری به ذهنم می رسید انجام دادم فایل steam رو از بازی f.e.a.r2 هم کپی کردم ولی بازم همون مشکلو داره
یکی به دادم برسه

بعد از نصب steam وقتی اجراش می کنم این پیغام رو میده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد فایل steam.dll رو می ریزم دوباره این پیام رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد فایل steamui.dll رو هم میریزم ولی دیگه تغییری نمیکنه ودوباره همین پیغام رو میده
خواهش میکنم کمک کنید

acetaminophen
29-03-2009, 17:41
سلام ميشه كمكم كنيد من بازي رزيدنت اويل 4 رو دانلود و نصب كردم موقع اجرا پيغام ميده كه دي وي دي يا سي دي اصلي رو وارد كن!!

mehdy.z
29-03-2009, 18:24
بعد از نصب steam وقتی اجراش می کنم این پیغام رو میده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد فایل steam.dll رو می ریزم دوباره این پیام رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد فایل steamui.dll رو هم میریزم ولی دیگه تغییری نمیکنه ودوباره همین پیغام رو میده
خواهش میکنم کمک کنید

اصلا مشخصات کامل سیستمت روبده...

frontlines
29-03-2009, 19:16
رم 2 گیگ
گرافیک 8800 gt
سی پی یو 3.6 دوال کور

vampire_2009
29-03-2009, 19:41
یکی بگه در بازی saints row 2 چه جوری می شه آهنگ هایی که میخوایم تو رادیو گوش بدیم؟؟؟

frontlines:
اصلا به steam کاری نداشته باش فایل razor رو اجرا کن منتظر باش نصب کنه بعد کرکش کن بازی بالا میاد

به steam ربطی نداره:11:

mehdy.z
29-03-2009, 20:25
رم 2 گیگ
گرافیک 8800 gt
سی پی یو 3.6 دوال کور

سیستمت که برای این بازی زیادی هم قوی هست:46:
تا اینجا که من می دونم(ولی قول نمی دم) ممکنه مال درایور گرافیکت هم باشه از اینجا دانلود کن ببین چطور میشه:

Crespo
29-03-2009, 23:37
خب منظورت چيه مشخصه با نصب دوباره ي ويندوز مجبوري بازي رو دوباره نصب كني من منظورت رو نفهميدم

ببین. مثلاً سری بازی های pes با یه کلید رجستری دیگه نیاز نیست بعد از عوض شدن ویندوز بازی رو دوباره نصب کنی. حالا می خوام اینکار رو واسه کیت آرچر انجام بدم.

eblis_boy1386
29-03-2009, 23:46
سلام ميشه كمكم كنيد من بازي رزيدنت اويل 4 رو دانلود و نصب كردم موقع اجرا پيغام ميده كه دي وي دي يا سي دي اصلي رو وارد كن!!

كرك رو دانلود كن و برروي فلدر بازي كپي كن:8:

سلام
من وقتی در حال بازی کردن gta 5 هستم هر بار وسطاش قفل میکنه.!!

خوب با اين حساب اين مرحله بازي مشكل داره سيو اين مرحله رو گير بيار و بعد از اين مرحله رو ادامه بده

M i L @ D
30-03-2009, 09:24
دوستان من وقتی بازیMirror's Edge رو اجرا میکنم با افت فریم بسیاری مواجه میشم ...

کرک جدیدش رو هم ریختم !

سیستم من :

گرافیک : 4870
سی پی یو : 2.6
رم : 2 گیگ

نیدونم واسه چی بید ! لطفا کمک کنید !

Ar@m
30-03-2009, 11:19
ببین. مثلاً سری بازی های pes با یه کلید رجستری دیگه نیاز نیست بعد از عوض شدن ویندوز بازی رو دوباره نصب کنی. حالا می خوام اینکار رو واسه کیت آرچر انجام بدم.

چه جالب من نمي دونستم!
خب شايد واسه كيت آرچر هم بشه اين كارو كرد مي توني توي رجيستري سرچ كني و كليدهاشو پيدا كني و بكاپ بگيري و بعد از نصب ويندوز وارد رجيستري كني منم دوست دارم بدونم نتيجش چي مي شه اما درهر حل فك نكنم بشه

system1000
30-03-2009, 12:01
سلام دوستان.
راستش من به تازگی یه سیستم جمع کردم به امید اینکه با خیال راحت بشینم بازی کنم.اما تقریبا توی تمام بازی ها با مشکلات عجیب و غریب روبرو میشم که هر دفعه با دفعه قبلش فرق میکنه مثلا یه بار وسط بازی صفحه سیاه میشه و کامپیوتر ری استارت میکنه یا وسط بازی هنگ میکنه و دیگه نمیشه کاریش کرد.بعضی وقتا هم don't send میده و میپره بیرون.حتی بازی های خیلی قدیمی که با سیستم قبلیم هم مشکلی نداشتن توی این سیستم جدید بعضی اوقات همین مشکلات توشون به وجود میاد.اصلا و ابدا نمیدونم مشکل از کجاس.
یکی میگفت چون ویندوزت xp sp2 هست این مشکل رو داری.اما من توی ویستا هم که امتحان کردم هیچ فرقی نکرد.یکی میگفت رمی که دارم به این کارت گرافیک نمیخوره که اونم بعید میدونم ربط داشته باشه.یکی هم میگفت پاورت کشش نداره.کارت گرافیک هم 100% سالم هست و بدون هیچ مشکل و گیر کردنی تمام بازی ها رو اجرا میکنه.
خدا وکیلی نزدیک 2 تومن خرج جمع کردن این سیستم کردم.فقط 420 تومن پول کارت گرافیک دادم.اما نمیتونم یه یازی رو درست حسابی انجام بدم.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
اینم مشخصات سیتمم:
ویندوز: windows xp sp2 &vista
کارت گرافیک: ati 4870 1g
رم: ocz platin 2gb SLI ready ( یکی به من گفت چون رمم SLI ready هست با کارت که ati هماهنگ نیست! )
سی پی یو: quad core q9400
پاور: green 580w
مادربورد: gigabyte ep45ds4p
خدا وکیلی موندم مشکل از کجاس.فکر میکردم با این سیستم تا 2 سال آینده برای بازی کردن مشکلی ندارم اما حتی نمیتونم یه بازی معمولی رو بدون این مشکلات انجام بدم.
با تشکر.

mehdy.z
30-03-2009, 16:07
دوستان من وقتی بازیMirror's Edge رو اجرا میکنم با افت فریم بسیاری مواجه میشم ...

کرک جدیدش رو هم ریختم !

سیستم من :

گرافیک : 4870
سی پی یو : 2.6
رم : 2 گیگ

نیدونم واسه چی بید ! لطفا کمک کنید !
پچ و کرکهای توی این پست رو دانلود کن PhysX بازی رو هم حتما غیر فعال کن.

موفق باشی...

Crespo
30-03-2009, 19:22
چه جالب من نمي دونستم!
خب شايد واسه كيت آرچر هم بشه اين كارو كرد مي توني توي رجيستري سرچ كني و كليدهاشو پيدا كني و بكاپ بگيري و بعد از نصب ويندوز وارد رجيستري كني منم دوست دارم بدونم نتيجش چي مي شه اما درهر حل فك نكنم بشه

واسه pes‌که هتوی همه نسخه هاش جواب میده. واسه کیت آرچر قبل از اینکه سئوال بپرسم توی رجستری امتحان کردم، اما نشد. می خوام ببینم راه دیگه ای هستش؟؟؟؟؟؟؟

abol_fa
30-03-2009, 23:22
سلام من یه مشکل دارم وقتی بازیTurning point:fall of liberty رو نصب میکنم بازی اجرا میشه اما چند ثانیه میاد بعد میمومنه بعد دوباده همینطوری چند ثانیه می ایسته دوباره یه چند ثانیه راه می افته علت چیست؟
CPU:AMD Athlon 3200
VGA:512 geforce 8600 GT
RAM:1.5
اولا خوب اجرا میشد اما الان نه

elemon
31-03-2009, 07:21
سلام

وقتی می خوام وارد بازی burnout paradise:unlimited box بشم میگه باید به اینترنت وصل شد وقتی این کار رو میکنم
این پیغام رو میده

چی کار کنم؟

vampire_2009
31-03-2009, 12:26
سوال منو کسی نمیتونه جواب بده
پرسیدم تو saint row چجوری میشه اهنگهای دلخواهمون رو تو رادیو گوش کنیم؟؟؟

mehdy.z
31-03-2009, 13:06
سلام

وقتی می خوام وارد بازی burnout paradise:unlimited box بشم میگه باید به اینترنت وصل شد وقتی این کار رو میکنم
این پیغام رو میده

چی کار کنم؟

دقیقا مشکلت از کرکه یا نصبش نکردی یا ناقص نصب کردی یا اصلا خرابه:13:
اگه نصب کردی بازم یه بار دیگه هم امتحان کن ولی اگه اصلا جواب نمی ده از این تاپیک درخواست سالمش رو بده:

سوال منو کسی نمیتونه جواب بده
پرسیدم تو saint row چجوری میشه اهنگهای دلخواهمون رو تو رادیو گوش کنیم؟؟؟

اینجور سوالها رو باید از تاپیک خود بازی بپرسی (اگر چه خود من تاپیکی به این نام پیدا نکردم)...

Leon-117
31-03-2009, 19:59
سلام.من تو اجرای بازی call of duty world at war مشکل دارم.م.قع اجرا اول یه dont send میاد بعد این ارور:error during initialization:unhandled exception caught مشکل چیه؟

mehdy.z
31-03-2009, 23:51
سلام.من تو اجرای بازی call of duty world at war مشکل دارم.م.قع اجرا اول یه dont send میاد بعد این ارور:error during initialization:unhandled exception caught مشکل چیه؟

راه حل اینجا رو امتحان کن:

p_sh35
01-04-2009, 00:12
سلام
آقا من با حرکت دادن موس تو این بازی مشکل دارم
یعنی همینکه میام بازی کنم موس خود به خود میاد پایین و فقط پلاک ماشین رو می بینم هرچی که میارمش بالا بازم برمیگرده سر جای خودش و اصلا بازی کردن رو غیر ممکن کرده. کسی میتونه کمک کنه؟

دوست عزیز فکر نمی کنم سیستمت برای اجرای این بازی مناسب باشه رم رو اگه ارتقا بدی بهتره.
یه قسمت رو من میگم انجام بده شاید مشکلت حل بشه.

مراحل رو به ترتیب انجام بده :
روی My Computer ترجیحا آیکونی که تو استارت منو هست کلیک راست کن و برو تو Properties روی برگه ی Hardware کلیک کن و اونجا روی Device Manager کلیک کن.
تو این قسمت که باز میشه خطی هست که نوشته sound,video and game controllers روی علامت + کلیک کن و تو گزینه هایی که هست روی Unimodem ... راست کلیک کن و گزینه ی Disable رو انتخاب کن.
بعد بازی رو اجرا کن.

خواهش می کنم اگه مشکلت حل شد تو همین تاپیک به من خبر بده.

mohamad_beauty
01-04-2009, 10:59
تو بازی پرنس 4 بعد از چند دقیقه بازی هنگ میکنه علتش چیه؟

CAPITAN MAC
01-04-2009, 14:04
سلام
من بازی BioShock را توی ویندوز VISTA نصب کردم ولی داخل خود بازی اصلا صدا ندارم ولی تو هیچ بازی دیگه همچین مشکلی ندارم می خواستم بدونم مشکل از چی هست؟

Turok-71
01-04-2009, 19:14
تو بازی پرنس 4 بعد از چند دقیقه بازی هنگ میکنه علتش چیه؟
سیستمت؟؟؟؟؟؟:8:

mehdy.z
01-04-2009, 20:22
سلام
من بازی bioshock را توی ویندوز vista نصب کردم ولی داخل خود بازی اصلا صدا ندارم ولی تو هیچ بازی دیگه همچین مشکلی ندارم می خواستم بدونم مشکل از چی هست؟

فقط این رو بگم که خیلی ها این مشکل رو با این بازی داشتند(نمونه ش خود من ولی فکر کنم با تعویض ویندوز و نصب دوباره بازی درست شد که نشون می ده مشکل از خود بازیه) من هم تا حالا راه حل دقیقی براش نشنیدم:41:

Bs_panzer
01-04-2009, 21:13
Wanted
میره تو بازی نیو گیم رو می زنم ..... سیاهیییییییی ..... خرابیییییییییی
البته یه لحضه اول درسته
کمک !!!
کرک هم دان کردم مانت ایمیج هم کردم فیزیکس هم نصب کردم (آره جدیدشه !)
ورژن درایور 181.22
3gb ram
athlon x2 4000
256 ddr3 8500gt

Ar@m
01-04-2009, 22:58
سلام
من بازی BioShock را توی ویندوز VISTA نصب کردم ولی داخل خود بازی اصلا صدا ندارم ولی تو هیچ بازی دیگه همچین مشکلی ندارم می خواستم بدونم مشکل از چی هست؟

البته اين كار ممكنه جواب بده:
run>dxdiag>sound
توي كادر directx features فلش hardware sound acceleration level رو روي basic بذار

رايانه
02-04-2009, 18:22
سلام.من اين بازي Monkey Island 3 را از صفحه زير دانلود كردم ولي نصب نميشه و ست آپ نداره.لطفا راهنمايي بفرماييد.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bilbo
02-04-2009, 22:01
من هم بازی Ancient wars : Sparta رو گرفتم ! البته تقریبا سال پیش ! بازی هم کردم ولی الان که اومدم دوباره نصبش کنم ارور می ده ! وارد صفحه ی بازی میشه ولی اون قسمت اول که قراره بره توی منو ارور می ده ! متاسفانه بعد از دوبار امتحان دیگه ارور بالا نمی آد که گزینه ای رو انتخاب کنم ... یعنی ارور اون پایین مخفی می مونه ... یعنی عکسی هم نمیتونم ازش بگیرم !
مشکل از سیستمم که نیست چون قبلا بازیش کردم ... ولی ویندوز رو عوض کردم ... همون ویندوز قبلیه ... directX رو هم نصب کردم از توی خود سی دی ولی فرقی نکرد ...
اگه کسی با یه همچین اروری مواجه شده لطفا راهنمایی کنه !

رايانه
02-04-2009, 23:52
سلام جناب Ar@m. بعد از اين كه فايل هاي زيپ شده را باز كردم ؛ باز هم يك فايل زيپ وجود داشت كه آن را هم باز كردم و فرمت هاي موجود شامل:LA0-LA1-LA2 ودر يك فايل با عنوان RESOURCE فرمت هاي شامل: san-nut-oqq-TAB-bun- موجود است.ممنون

Bilbo
03-04-2009, 12:57

اینم یه عکس از این ارور ......

امير110
03-04-2009, 14:28
شايد ايراد از دانلود يا دانلود گر بوده

Ar@m
03-04-2009, 14:52
سلام جناب Ar@m. بعد از اين كه فايل هاي زيپ شده را باز كردم ؛ باز هم يك فايل زيپ وجود داشت كه آن را هم باز كردم و فرمت هاي موجود شامل:LA0-LA1-LA2 ودر يك فايل با عنوان RESOURCE فرمت هاي شامل: san-nut-oqq-TAB-bun- موجود است.ممنون

سلام
فكر كنم بجاي فرمت فايلها اسمشون رو نوشتي
برو به كنترل پنل:
folder option از تب view چك باكس hide extension for known file types رو بردار و اوكي كن
حالا ببين پسوند اسم فايلها چيه
عكست رو نتونستم ببينم اگه مي توني يه جاي ديگه آپ كن

رايانه
03-04-2009, 14:56
سلام
فكر كنم بجاي فرمت فايلها اسمشون رو نوشتي
برو به كنترل پنل:
folder option از تب view چك باكس hide extension for known file types رو بردار و اوكي كن
حالا ببين پسوند اسم فايلها چيه
عكست رو نتونستم ببينم اگه مي توني يه جاي ديگه آپ كن
سلام.پسوندها همان هست.فقط ogg هم هست.يك فايل هم auto file هست..

Ar@m
03-04-2009, 15:11
سلام.پسوندها همان هست.فقط ogg هم هست.يك فايل هم auto file هست..

بازي اي كه دانلود كردي بايد با برنامه اي به اسم ScummVM اجرا بشه كه مي توني از اينجا دانلودش كني:

بعد از نصب برنامه كافيه از منو بري روي گزينه add game و فولدري كه فايلهاي بازي رو اونجا ريختي و اجراش كني

رايانه
03-04-2009, 15:52
بازي اي كه دانلود كردي بايد با برنامه اي به اسم ScummVM اجرا بشه كه مي توني از اينجا دانلودش كني:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب برنامه كافيه از منو بري روي گزينه add game و فولدري كه فايلهاي بازي رو اونجا ريختي و اجراش كني سلام.جناب Ar@m ؛ ميشه اسم دقيق اين برنامه را بفرماييد.چون دانلود كردم ولي فايل اجرايي نداره و چيزي براي نصب وجود نداره.ممنون

M A X I M U M
03-04-2009, 17:51
سلام.جناب Ar@m ؛ ميشه اسم دقيق اين برنامه را بفرماييد.چون دانلود كردم ولي فايل اجرايي نداره و چيزي براي نصب وجود نداره.ممنون

Scumm Virtual Machine

اطلاعات بيشتر :

mehdy.z
03-04-2009, 17:53
اینم یه عکس از این ارور ......

دوست عزیز این ایراد ممکنه ازدو چیز باشه :

از همه محتملتر برمیگرده به حافظه بازی حالا اعم از رم و یا هارد مطمئن شو که رم یا هاردت مشکلی نداره(چه از نظر فضا چه از نظر سخت افزاری)

دومیش می تونه از درایور گرافیکت هم باشه اگه adsl داری حتما آپدیتش کن...
(مثل اینکه بعضی ها با آپدیت گرافیک یه اخطاری شبیه به این رو درست کردند حالا شما هم یه امتحانی بکن)

Ar@m
03-04-2009, 17:53
سلام.جناب Ar@m ؛ ميشه اسم دقيق اين برنامه را بفرماييد.چون دانلود كردم ولي فايل اجرايي نداره و چيزي براي نصب وجود نداره.ممنون

اسمش همينه خودمم الان از توي همون صفحه دانلود كردم اجرا كردم سالم بود كلا فقط يه فايل اجرايي هم هستش فكر كنم اشتباه دانلود كردي همون لينك اوليه است اسمشم ( Windows Installer (2.8M Win32 .exe هستش

رايانه
03-04-2009, 18:07
ممنون از همه دوستان به خصوص دوست خوبم Ar@m

h_r_v
03-04-2009, 18:08
سلام!
بازی Mirror's Edge رو کامپیوتر من رو گرافیک Low و کمترین رزویلشن درست و روان اجرا میشه!
ولی وقتی سرباز و شلیکی در کار هست بازی SlowMotion میشه!
سیستم من ضعیفه یا.....؟
چی کار کنم؟

M A X I M U M
03-04-2009, 18:22
احتمالا مشكل از همون سيستم ضعيف شماست اما اگه منظورتون اين باشه كه مثلا منوي بازي به خوبي اجرا ميشه و خود بازي نه اينم يه ربط كوچولو به CPU داره
بهتره سيستم خودتون رو چك بكنيد و نتيجه System Information رو بذاريد

موفق باشيد

h_r_v
03-04-2009, 19:20
سیستمم تو امضام بود!
اینه!

VGA:Nvidia 8400GS
CPU:Dual CPU E2200 2.20GHz
RAM:2.00GB
ضعیفه؟

mehdy.z
03-04-2009, 19:43
سیستمم تو امضام بود!
اینه!

VGA:Nvidia 8400GS
CPU:Dual CPU E2200 2.20GHz
RAM:2.00GB

ضعیفه؟

به این پست مراجعه و فایلهای گذاشته شده و نصب و اجرا کن :

در ضمن physicx بازی رو هم خاموش کن...

M A X I M U M
03-04-2009, 20:28
به این پست مراجعه و فایلهای گذاشته شده و نصب و اجرا کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن physicx بازی رو هم خاموش کن...

ميگم مهدي جان فكر نكنم مشكل از اونجا باشه ها
اخه ميگه بازي رو اجرا مي كنم همه چيز خوبه اما وقتي تيراندازي مي كنم يا كسي جلوم سبز ميشه اين اتفاق افت فريم ميفته
به هر حال اين راهي كه آقا مهدي گفتن رو هم برو
ببين چي ميشه به ما هم اطلاع بده تا بدونيم دليل اين مشكل چيه

mehdy.z
03-04-2009, 23:20
ميگم مهدي جان فكر نكنم مشكل از اونجا باشه ها
اخه ميگه بازي رو اجرا مي كنم همه چيز خوبه اما وقتي تيراندازي مي كنم يا كسي جلوم سبز ميشه اين اتفاق افت فريم ميفته
به هر حال اين راهي كه آقا مهدي گفتن رو هم برو
ببين چي ميشه به ما هم اطلاع بده تا بدونيم دليل اين مشكل چيه

نظر شما محترمه:20:
ولی همینطور که می دونی کار nvidia phsyx اینه که تا جایی که ممکنه فیزیک بازی رو طبیعی کنه به خاطر همین من حدس میزنم مشکل از این باشه(البته ممکنه)...
البته یه چندتا از بچه ها هم که حتی سیستم قوی هم داشتند با دانلود پچ وکرک مخصوصی که برای این بازی ارائه شده افت فریم سیستمشون رو جبران کردند من هم گفتم این دوستمون یه امتحانی بکنه شاید کارش راه بیفته:46:
به هر حال از نظر لطفت ممنون...

elemon
04-04-2009, 11:21
سلام
من وقتی دی وی دی بازی مدال افتخار (ایر بورن) رو توی دی وی دی رام میزارم کامپیوتر ریستارت میشه
چیکار کنم

M A X I M U M
04-04-2009, 11:25
سلام
چیکار کنم
اگه مشكل نرم افزاريه كه Shift رو نگه داريد تا احيانا Autorun اجرا نشه
اگرم سخت افزاري بود كه در انجمن سخت افزار بپرسيد
بعدش بعد اينكه رستارت ميشه چي ؟ ميتونيد نصبش بكنيد ؟

Oracle_Eldorado
04-04-2009, 11:37
سلام
چیکار کنم

دوست عزیز منم اینطور مشکلی داشتم .
یکی از دوستان منم این مشکل رو داشت .
مشکل ما با ویندوز عوض کردن برطرف شد .
حالا بد نیست شما هم یه تست بزنی شاید واسه شما هم جواب داد . :46:

elemon
04-04-2009, 17:40
اگه مشكل نرم افزاريه كه shift رو نگه داريد تا احيانا autorun اجرا نشه
اگرم سخت افزاري بود كه در انجمن سخت افزار بپرسيد
بعدش بعد اينكه رستارت ميشه چي ؟ ميتونيد نصبش بكنيد ؟

بعد از ریستارت اگه دی وی دی توش باشه باز هم ریستارت میشه

farryad
04-04-2009, 20:04
من بازي dark sector رو نصب كردم اما وقتي ميخوام برم داخل بازي با همچين پيغامي مواجه ميشم:
unable to find the physcX libraries. the phisX drivers are not installed correctly

Bilbo
04-04-2009, 20:15
دوست عزیز این ایراد ممکنه ازدو چیز باشه :

از همه محتملتر برمیگرده به حافظه بازی حالا اعم از رم و یا هارد مطمئن شو که رم یا هاردت مشکلی نداره(چه از نظر فضا چه از نظر سخت افزاری)

دومیش می تونه از درایور گرافیکت هم باشه اگه adsl داری حتما آپدیتش کن...
(مثل اینکه بعضی ها با آپدیت گرافیک یه اخطاری شبیه به این رو درست کردند حالا شما هم یه امتحانی بکن)

بله خوشبختانه درست شد ! مشکل از همون گرافیک بود که با آپدیتش درست شد !

اما یه مشکل جدید با یه بازی جدید !!! و البته قدیمی !!! star craft اولین نسخش رو با ورژن 1.05 گیر آوردم تا یادی از قدیما کنیم !!! ولی با یه ارور آشنای قدیمی مواجه میشم !!!

No CD !!!

از روی سی دی اصلیش رایت زدم !!!

اگه کسی از قدیمی ها patch هاش رو هم داره بده که سخت دبرس شدیم !

havas_1980
04-04-2009, 21:34
من بازي dark sector رو نصب كردم اما وقتي ميخوام برم داخل بازي با همچين پيغامي مواجه ميشم:
unable to find the physcX libraries. the phisX drivers are not installed correctly

درایور NVIDIA PhysX یا نصب نشده یا درست نصب نشده.
از مسیر زیر میتونین آخرین ورژن این درایور رو دریافت کنین در صورتی که موجود نباشه:

بله خوشبختانه درست شد ! مشکل از همون گرافیک بود که با آپدیتش درست شد !

اما یه مشکل جدید با یه بازی جدید !!! و البته قدیمی !!! star craft اولین نسخش رو با ورژن 1.05 گیر آوردم تا یادی از قدیما کنیم !!! ولی با یه ارور آشنای قدیمی مواجه میشم !!!

No CD !!!

از روی سی دی اصلیش رایت زدم !!!

اگه کسی از قدیمی ها patch هاش رو هم داره بده که سخت دبرس شدیم !کار خوبی کردین. این بازی هنوز هم که هنوزه بعد از گذشت حدودا 10 سال دلچسبه! :happy:

بازی برای اجرا نیاز به سی دی داره ولی در صورتیکه پچ ورژن 1.15.2 و بعدش رو نصب کنین دیگه نیاز به سی دی نیست!

در صورتی که نسخه اصلی یعنی فقط StarCraft رو نصب دارین آخرین پچ مربوط به همین نسخه رو - 1.161 - از آدرس زیر دریافت کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی در صورتیکه نسخه تکمیلی بازی یعنی StarCraft: BroodWar رو هم نصب کردین فقط پچ مربوط به نسخه تکمیلی (مشترک برای اصلی و تکمیلی) - 1.161 - رو از آدرس زیر دریافت کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از نصب پچ, برای بی نیاز شدن به سی دی هنگام اجرای بازی به این صورت عمل کنین:

- مطمئن باشین که گزینه Hide extensions for known types از بخش Folder Option غیر تایید باشه. (برای تغییر نام پسوند فایل)
- در صورتی که فقط نسخه اصلی رو نصب کردین, از سی دی بازی نسخه اصلی, فایل INSTALL.EXE رو به محل نصب بازی کپی کنین و اون رو به StarCraft.mpq تغییر نام بدین.
- در صورتی که نسخه تکمیلی رو هم نصب کردین, از سی دی بازی نسخه تکمیلی, فایل INSTALL.EXE رو به محل نصب بازی کپی کنین و اون رو به BroodWar.mpq تغییر نام بدین.

ice boys
04-04-2009, 22:19
با سلام

من بازی sas secure tomorrow را نصب کردم .مراحل نصب بطور کامل انجام شد ولی وقتی میخوام اجراش کنم، اجرا میشه ولی تصویر نداره و فقط صدا داره . البته تصویر موس ظاهر میشه.

یه سوال دیگه هم داشتم. اگر یه بازی کارت گرافیکم رو ساپرت نکنه نمیشه کاری کرد تا بازی اجرا بشه؟

لطفا کمکم کنید
با تشکر

jivara
04-04-2009, 22:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم بگید ارور از چی هست ...

B3HZ@D
04-04-2009, 22:44
خواهشا tinypic اپلود نکنین
برای من و بیشتر دوستان ف ی ل ت ر ه
یک جای دیگه اپلود کنین

havas_1980
04-04-2009, 23:27
با سلام

من بازی sas secure tomorrow را نصب کردم .مراحل نصب بطور کامل انجام شد ولی وقتی میخوام اجراش کنم، اجرا میشه ولی تصویر نداره و فقط صدا داره . البته تصویر موس ظاهر میشه.

یه سوال دیگه هم داشتم. اگر یه بازی کارت گرافیکم رو ساپرت نکنه نمیشه کاری کرد تا بازی اجرا بشه؟

لطفا کمکم کنید
با تشکر
ای کاش مشخصات سیستمتون رو کامل عنون می کردین که بهتر راهنمایی بشین.
اگه کارت گرافیک شما پایین تر از GeForce FX5700 یا Radeon 9700 با 128 MB رم باشه غیر قابل اجراست. در کل هیچ گونه راهی برای اجرای بازی در کارتهای پایین تر نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم بگید ارور از چی هست ...ایراد پیش اومده ناشی از نخوندن فایل Data3.cab هست و دو راه دارین:

- دیسک رو پاک کنین و یا دیسک رو در درایو دیگری قرار بدین.
- در صورتی که مشکل هنوز هم باشه متاسفانه باید دنبال دیسک دیگری برین.

ice boys
05-04-2009, 12:31
ای کاش مشخصات سیستمتون رو کامل عنون می کردین که بهتر راهنمایی بشین.
اگه کارت گرافیک شما پایین تر از GeForce FX5700 یا Radeon 9700 با 128 MB رم باشه غیر قابل اجراست. در کل هیچ گونه راهی برای اجرای بازی در کارتهای پایین تر نیست.با سلامی دوباره..
مشخصات کامل سیستم:
Mainboard : Gigabyte 945PL-S3
Processor : Intel Pentium 4 @ 3000 MHz
Physical Memory : 1024 MB (1 x 1024 DDR2-SDRAM)
Video Card : NVIDIA GeForce 6200 LE
windows : vista ultimate

Oracle_Eldorado
05-04-2009, 14:26
با سلامی دوباره..
مشخصات کامل سیستم:
Mainboard : Gigabyte 945pl-s3
processor : Intel pentium 4 @ 3000 mhz
physical memory : 1024 mb (1 x 1024 ddr2-sdram)
video card : Nvidia geforce 6200 le
windows : Vista ultimate

به احتمال خیلی زیاد کارت گرافیکتون واسه این بازی ضعیفه .

YTNOBS
05-04-2009, 15:17
با سلام به دوستان
بازی Sacred Underworld یادتون هست .
من این بازی را دوباره هفته پیش نصب کردم و با چند تا از دوستان خواستیم این بازی رو در حالت شبکه بازی کنیم .
ولی مشکل ما در این جاست که فقط یکی از دوستان می تونه سرور ایجاد کنه و کس دیگه ای نمی تونه .
من برای حل این مشکل در اینترنت جست و جو کردم و توی یکی از سایت ها پیدا کردم که نوشته بود مشکل از cpu های چند هسته ای و سیتمی که دارای cpu چند هسته ای نمی تونه host بشه از دوستان می خواستم بپرسم که راه حلی هست که این مشکل رو از بین برد .

ice boys
05-04-2009, 17:04
به احتمال خیلی زیاد کارت گرافیکتون واسه این بازی ضعیفه . ولی تو مشخصات بازی نوشته بود
vga: 128+ radeon 9700+ or Geforce 5700 or high

و کارت من هم از اون چیزی که نوشته بیشتره:Geforce 6200 LE 256 mb

havas_1980
05-04-2009, 17:56
ولی تو مشخصات بازی نوشته بود
vga: 128+ radeon 9700+ or Geforce 5700 or high

و کارت من هم از اون چیزی که نوشته بیشتره:Geforce 6200 LE 256 mb
درسته که GeForce 6200 LE از بابت مدل بالاتره ولی از بابت قدرت, ضعیفتر از GeForce FX 5700 هست.
قدرت GeForce 6200 LE نسبت به GeForce FX 5700 حدودا میشه 1 به 2...

soorena010
06-04-2009, 02:19
سلام در هنگام نصب بازی سوکر 2009 با مشکل مواجه میشوم مشخصات سیستم به شرح زیر میباشد cpu;amd atholn3200 ram;2g graphic;9500 geeforce 1g hard;320g پس از نصب هنگام شروع با پیغامی مبنی بر پایینبودن فضای رم یا هارد روبرو میشوم

B3HZ@D
06-04-2009, 02:36
اگه از ویستا استفاده می کنی باید بگم ویستا به رم بالا احتیاج داره و خود ویندوز تقریبا 2 گیگ رم میخواد...
اما اگه از xp استفاده می کنی ممکنه در background سیستم شما یک سری برنامه داره استفاده میشه که رم سیستم رو اشغال کرده
از گزینه task manager برای این کار استفاده کن

mohammad75
06-04-2009, 10:43
سلام دوستان
بازی call of duty: world at war رو نصب کردم ولی بازی اجرا نمی شه و پیغام زیر ظاهر میشه:

لطفا راهنمایی کنید.

Hossein bandarie
06-04-2009, 12:00
سلام .
كسي از دوستان موفق شده Left 4 Dead رو روي LAN بازي كنه ؟ اگه كسي تونسته مي خوام ببينم چي كار كرده ؟

B3HZ@D
06-04-2009, 12:40
سلام دوستان
بازی call of duty: World at war رو نصب کردم ولی بازی اجرا نمی شه و پیغام زیر ظاهر میشه:

لطفا راهنمایی کنید.

این چیه گذاشتی؟!
اصلا معلوم نیست...میگن سایز عکس رو کوچیک کنید ولی نه در این حد!

N.O.M.A.D
06-04-2009, 13:20
سلام دوستان
بازی call of duty: world at war رو نصب کردم ولی بازی اجرا نمی شه و پیغام زیر ظاهر میشه:

لطفا راهنمایی کنید.

شايد بازي شما 2 DVD باشه از همونهايي كه اول با Winrar روي هارد شما كپي ميشه فايل هاي نصبي. از اونها كه نيست؟ يعني شايد نصب نشده فقط فايلهاي setup كپي شده

mehdy.z
06-04-2009, 13:22
سلام دوستان
بازی call of duty: World at war رو نصب کردم ولی بازی اجرا نمی شه و پیغام زیر ظاهر میشه:

لطفا راهنمایی کنید.
؟

نه دوست من این ایراد تابلوئه ولی خوب میشد اگه دوستمون یه سرچی میکردند چون فکر کنم یه دویست سیصدباری:31: به این سوال جواب داده شده:

SIMON137
06-04-2009, 13:29
جدیدا بازی هارو که میریزم خیلی کند هستش وقتی میرم توش.
به تازگی whellman رو ریختم اصلا لگ شدید داره و ثانیه به ثانیه جلو میره....
به نظرتون مشکل از کجاست ؟
می دونم 100% از قطعات نیست.

mehdy.z
06-04-2009, 13:36
جدیدا بازی هارو که میریزم خیلی کند هستش وقتی میرم توش.
به تازگی whellman رو ریختم اصلا لگ شدید داره و ثانیه به ثانیه جلو میره....
به نظرتون مشکل از کجاست ؟
می دونم 100% از قطعات نیست.

بازم مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...

SIMON137
06-04-2009, 13:43
بازم مشخصات کامل سیستمت رو بگذار...
gtx280x2 sli
q6600 intel
ram 4 gig ddr3
hard 2t
......
می تونه مشکل از اینا باشه ؟

امير110
06-04-2009, 15:40
اقا من تو بازي اويل وقتي ميرم تو بازي گير ميكنه وديگه نمياره ايراد چيه ؟

راستي يادم رفت بگم شما ره ي سوم بازي .

mehdy.z
06-04-2009, 18:07
gtx280x2 sli
q6600 intel
ram 4 gig ddr3
hard 2t
......
می تونه مشکل از اینا باشه ؟

بابا خدای سیستم:31:
اگه منظورت فقط بازی wheelman هست مال خود بازیه و و خود بازی مشکل داره ولی اگه بازیهای دیگه هم هست حتما گرافیکت رو آپگرید کن چون این سری از گرافیکهای نسبتا جدیدحداکثر قدرتشون رو به شرطی نشون میدند که درایوراشون آپگرید باشه(چون معمولا بازیها معمولا در حد سیستمهای متوسط optimize میشند) و مهمتر از همه اینکه گرافیکت در حالت sli کار میکنه...

در ضمن یادت باشه خیلی از بازیهای جدید توی تنظیمات گرافیکشون یه گزینه به اسم daul card یا یه چیزی شبیه به این دارند که حتما باید فعالش کنی.
در ضمن اگه سی پی یوت رو هم آپگرید کنی ضرر نداره(مخصوصااینکه چهار هسته ای هم هست):

راستي يادم رفت بگم شما ره ي سوم بازي .

بابا اخطاری چیزی نمیده...؟؟

amir2011
06-04-2009, 20:28
دوستان من موقع نصب بازی Fea 2 با این پیغام مواجه میشم..!
Dvd بازی رو هم عوض کردم مشکل حل نشد باز همین پیغام رو میده..!

mehdy.z
06-04-2009, 21:16
دوستان من موقع نصب بازی Fea 2 با این پیغام مواجه میشم..!

این اخطار دو حالت رو میرسونه:
1-کلادستگاه dvd rom خرابه که واقعا بعیده(این رو کلی گفتم یه موقع جوش نکنی:31:)

2-یا dvd توی دستگاه خرابه...
اگه جفتش از یه dvd مادره یا از یه توزیع کننده برو یه نسخه دیگه رو بگیر...
در ضمن این روهم بگم اگه جفتش رایتی هستش این احتمال هم وجود داره که اصلا بد رایت شده باشه چون بعضی از قفل ها یه همچین بلایی رو سر dvd رایت شده میاره:31:
ولی بازم میگنم برو یه نسخه دیگه بگیر خیالت رو راحت کن...

SIMON137
06-04-2009, 21:45
دوستان من موقع نصب بازی fea 2 با این پیغام مواجه میشم..!
یک راه حل خوب اینه که تمام دی وی دی هارو بریزی رو هارد بعد از اونجا اجرا کنی...

mehdy.z
06-04-2009, 22:31

ولی این ایراد خودش دلیل بر اینه که نمی تونه فایل رو بخونه بعید می دونم حتی روی هارد کپی بشه (حتی اگر هم بشه احتمالا بازم همین مشکل بوجود میاد) ولی خوب شما به قول دوستمون یه امتحان بکن اگه جواب داد حتما بیا اینجا برای بقیه هم بگو که اگه کس دیگه ای به چنین مشکی برخورد بچه ها بهش بگن...

dashmojtaba
06-04-2009, 22:42
سلام اساتید
یه مشکلی در اجرای بازی Burnout Paradise پیش اومده هرچی توی تاپیک این بازی مطرح شد کسی کمکی نکرد این بازی تازگی برای بازیهای آنلاینش باید آپدیت بشه و از سایتش آپدیت (v1.1.0.0) دانلود میشه ولی کرک بازی که برای ورژن 1.0.0.1 ساخته شده این آپدیت رو کرک نمیکنه و بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه و یه کرک مخصوص برای ورژن 1.1.0.0 باید ساخته بشه با اینکه الان یک هفته از انتشار آپدیت میگذره هیچجا کرک منتشر نشده...
اینه که اگر عزیزان این کرک رو بسازن لطف بزرگی به من و طرفداران بازی کردن :20:
ممنون

Bs_panzer
06-04-2009, 22:55
Wanted : weapones of fate

من بازی رو گرفتم !
ولی میره تو بازی نیو گیم رو می زنم ..... سیاهیییییییی ..... خرابیییییییییی
البته یه لحضه اول درسته
کمک !!!

?
چی کار کنم !
اهههههه
کرک هم دان کردم مانت ایمیج هم کردم فیزیکس هم نصب کردم (آره جدیدشه !)
ورژن درایور 181.22
3gb ram
athlon x2 4000
256 ddr3 8500gt

لطفا کمک
حوصله ام سر رفته !

amir2011
07-04-2009, 01:39
من حتی با کلون Image هم گرفتم با موفقیت هم انجام شد ولی بازم همین پیغام رو میده..!

mehdy.z
07-04-2009, 12:48
لطفا کمک
حوصله ام سر رفته !

دوست عزیز احتمال داره یا بازی بد نصب شده یا اینکه کلا خرابه چون این حالت معمولا یا دلیلش آپگرید گرافیکه (مال شما که هست) یا خرابی بازی...

poloton7
07-04-2009, 17:17
سلام--من یک مشکل با بازی fallout 3 دارم بعد از نصب وقتی بازی را می خواهم این اجرا کنم این ارور را می دهد -دوباره پاک کردم وبعد نصب کردم باز همان پیغام را می دهد هم در ویستا وهم درویندوز اکس پی--نظر شما چی است --در ضمن کرک ان هم نصب کردم---

SIMON137
07-04-2009, 17:53
من حتی با کلون image هم گرفتم با موفقیت هم انجام شد ولی بازم همین پیغام رو میده..!
شما بازهم یک دور کلی روی هارد بریزید و از اونجا اجرا کنید ... نهایتش اینه که نمیشه دیگه

behzadmahdavi2020
07-04-2009, 18:31
سلام
من یک مشکل در نصب بازی world in conflict : soviet assault دارم . وقتی که بازی شروع به نصب شدن می کند بعد از چند ثانیه پیغامی میدهد که یکی از فایل های directx سی دی خراب است و اگر retry هم بزنی فرقی نمی کند و باز همان پیغام را میدهد .
لطفا راهنمایی کنید که چطور میتوانم بازی را نصب کنم حتی بدون آن فایل ؟

B3HZ@D
07-04-2009, 20:18
شما یه بار direct x رو از روی همون cd جدا از فایل نصب بازی نصبش کن
بعد دوباره برو برای عملیات نصب ببین دوباره پیغام خطا میده؟

mehdy.z
07-04-2009, 20:53
سلام--من یک مشکل با بازی fallout 3 دارم بعد از نصب وقتی بازی را می خواهم این اجرا کنم این ارور را می دهد -دوباره پاک کردم وبعد نصب کردم باز همان پیغام را می دهد هم در ویستا وهم درویندوز اکس پی--نظر شما چی است --در ضمن کرک ان هم نصب کردم---

به احتمال زیاد مال کرکت هست اگه مطمئنی درست نصبش کردی درخواست سالمش رو از اینجا بده:

B3HZ@D
07-04-2009, 21:42
مال کرک نیست
ایشون visual basic runtime sp6.0 رو نصب کنن کارشون راه میافته

poloton7
08-04-2009, 10:26
مال کرک نیست
ایشون visual basic runtime sp6.0 رو نصب کنن کارشون راه میافته

متشکر --من هم دوباره دایرکس ان رانصب کردم هم نرم افزار که شما گفتید وهم از سیدی ایمیج گرفتم باز هم خطا داد وفقط یک نکته که قبل از نصب کرک هم این پیغام را می دهد وهم بعد از نصب کرک--- بعد نصب کرک منوی اولیه زبان روسی می گیرد من از ان یک عکس گرفتم---فقط ببخشید یک کمی بزرگ است

mehdy.z
08-04-2009, 11:16
متشکر --من هم دوباره دایرکس ان رانصب کردم هم نرم افزار که شما گفتید وهم از سیدی ایمیج گرفتم باز هم خطا داد وفقط یک نکته که قبل از نصب کرک هم این پیغام را می دهد وهم بعد از نصب کرک--- بعد نصب کرک منوی اولیه زبان روسی می گیرد من از ان یک عکس گرفتم---فقط ببخشید یک کمی بزرگ است
بازم میگم من حدس میزنم از کرکت باشه(البته نه 100%)
اولا یادت باشه به هیچ وجه نباید کرک رو دوبار نصب کنی اگه اینکار رو کردی باید بازی رو به طور کامل پاک و از نو نصبش کنی ولی اگه اینکار رو کردی ولی بازم این مشکل رو داری یه سر به همین تاپیکی که گفتم بزن ودرخواست کرک سالم رو بده احتمالا بچه ها جوابت رو میدند ولی اگه جواب نگرفتی ایندفعه با تاپیک خود بازی برو و درخواست کرک رو تکرار کن:

mamad_rammstein_1
08-04-2009, 12:15
سلام
بازی The Godfather II در دوربین مشکل داره،وارد بازی که میشی دوربین به سمت بالا میچرخه، بازی بدون کرک اجرا میشه،کرک رو که دانلود کردم اصلا بازی رو اجرا نمی کنه،کسی پچ یا کرکه سالم نداره؟؟؟؟

mehdy.z
08-04-2009, 18:30
کسی نمیخواد جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟

درخواست کرک رو باید اینجا بدی:

masoud93
08-04-2009, 19:28
من تو بازی nfs carbon بعد از چند مسابقه ( هر نیم یا یک ساعت بک بار ) بازی دنت سنت میدهد نمیدونم مشکل چیست.
VGA:4850
RAM:3gig 800
CPU:2.13 core 2

Big-Boss
08-04-2009, 19:39
هنگام اجرای بازی یا برنامه هر از چند گاه minimize میشه و دسکتاپ میاد مثل اینکه هنگام بازی کلید ویندوز کیبورد رو بزنی!
کسی میدونی علتش چیه؟

Oracle_Eldorado
08-04-2009, 20:23
سلام
بازی The Godfather II در دوربین مشکل داره،وارد بازی که میشی دوربین به سمت بالا میچرخه، بازی بدون کرک اجرا میشه،کرک رو که دانلود کردم اصلا بازی رو اجرا نمی کنه،کسی پچ یا کرکه سالم نداره؟؟؟؟

دوست عزیز اگه شما JoyStick یا دسته ای به کامپیوتر وصل کردین جدا کنید و دوباره امتحان کنید .

من تو بازی nfs carbon بعد از چند مسابقه ( هر نیم یا یک ساعت بک بار ) بازی دنت سنت میدهد نمیدونم مشکل چیست.
VGA:4850
RAM:3gig 800
CPU:2.13 core 2

منم یادمه این مشکل رو داشتم .
احتمال زیاد مشکل از خود بازی هست .

هنگام اجرای بازی یا برنامه هر از چند گاه minimize میشه و دسکتاپ میاد مثل اینکه هنگام بازی کلید ویندوز کیبورد رو بزنی!
کسی میدونی علتش چیه؟

شما برنامه هایی که کنار ساعت ویندوز ( سمت راست پایین ) هست رو چک کن ببین اگه برنامه ی اضافی باز هست ببند .
چون ویندوز داره یه کاری میکنه Minimize میشه .
یا اگه میتونی کیبوردتو عوض کن دوباره تست کن .
شاید دکمه های کیبورد مشکل پیدا کرده باشه .

dashmojtaba
08-04-2009, 21:16
سلام اساتید
یه مشکلی در اجرای بازی burnout paradise پیش اومده هرچی توی تاپیک این بازی مطرح شد کسی کمکی نکرد این بازی تازگی برای بازیهای آنلاینش باید آپدیت بشه و از سایتش آپدیت (v1.1.0.0) دانلود میشه ولی کرک بازی که برای ورژن 1.0.0.1 ساخته شده این آپدیت رو کرک نمیکنه و بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه و یه کرک مخصوص برای ورژن 1.1.0.0 باید ساخته بشه با اینکه الان یک هفته از انتشار آپدیت میگذره هیچجا کرک منتشر نشده...
ممنون
کسی نمیتونه کمکی به من بکنه ؟؟؟
بابا خیر ببینید من رفتم برای این بازی کیبورد نو خریدم اینترنت پرسرعت گرفتم..!!!! خیلی ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید :11:

H.Fisher
09-04-2009, 13:19
سلام ;
من God Father 2 نصب کردم اما یک ذره افت فریم داره , قبلا روی ویستا 32 نصب بود بهتر بود

الان رو 64 نصب کردم :41:

میخواستم بدونم کلا ویستا 64 روی همه بازی ها کمتر فریم میده؟

M A X I M U M
09-04-2009, 13:33
سلام ;
من god father 2 نصب کردم اما یک ذره افت فریم داره , قبلا روی ویستا 32 نصب بود بهتر بود

الان رو 64 نصب کردم :41:

میخواستم بدونم کلا ویستا 64 روی همه بازی ها کمتر فریم میده؟

بستگي به سيستمت داره ولي در يك سيستم خوب 64 سخت تر فريم ميده و فكر كنم رندرينگش هم فرق داشته باشه با 32 بيتي

robert
09-04-2009, 13:46
سلام به همگی
آقا من دیروز رفتم بازی Cryostasis رو خریدم و نصب کردم و کرکش رو هم ریختم ولی نمیتونم اجراش کنم و ارور send error/Dont send میده !!:41:

سیستم عامل ویستا 32 بیت هست و قطعات هم اینها هستند :

cpu: core 2 Quad 6600
vga : ATI 4870 1 GB
ram: 2 GIG DDR2

نمیدونم چیکار کنم !! یکی کمک کنه خواهشا !!:41:

Oracle_Eldorado
09-04-2009, 17:30
سلام به همگی
آقا من دیروز رفتم بازی cryostasis رو خریدم و نصب کردم و کرکش رو هم ریختم ولی نمیتونم اجراش کنم و ارور send error/dont send میده !!:41:

سیستم عامل ویستا 32 بیت هست و قطعات هم اینها هستند :

Cpu: Core 2 quad 6600
vga : Ati 4870 1 gb
ram: 2 gig ddr2

نمیدونم چیکار کنم !! یکی کمک کنه خواهشا !!:41:

سلام .
دوست من شما یه کرک دیگه تست کن ببین جواب میده یا نه .
کارت گرافیکتو هم آپدیت کنی ضرر نداره . :46:

imi imi
09-04-2009, 18:59
hello میخواستم ببینم راهی برای از بین بردن باگ بازی ها وجود داره یا نه ؟

راستی من یه سوال دیگه هم داشتم من بازی هایی که نصب میکنم در دموی انها گیر کوچکی وجود داره یعنی مثلا هنگام صحبت کردن فرد در داخل بازی یه کلمه ی اون تا چند ثانیه تکرار میشه چی کار باید بکنم کمک کنید.

Oracle_Eldorado
09-04-2009, 22:20
hello میخواستم ببینم راهی برای از بین بردن باگ بازی ها وجود داره یا نه ؟

بستگی به بازی داره .
اگه واسه بازی Patch اومده باشه میشه کاریش کرد .

راستی من یه سوال دیگه هم داشتم من بازی هایی که نصب میکنم در دموی انها گیر کوچکی وجود داره یعنی مثلا هنگام صحبت کردن فرد در داخل بازی یه کلمه ی اون تا چند ثانیه تکرار میشه چی کار باید بکنم کمک کنید.

در مورد Demo ها هم اگه واسه همه ی بازی ها این مشکل هست ، باید گفت که اگه شما کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید ، ممکنه این مشکل برطرف بشه .

Fate2646
10-04-2009, 02:18
ممکنه مشکل از رمتونم باشه نه مقدارش بلکه 800 یا 533 بودنش

rozbeh85
10-04-2009, 08:50
سلام
من nfs most wanted رو به صورت ریپ دانلود کردم و از ریپ خارجش کردم
حالا نمیدانم چه شکلی راش بندازم
فایل iso این ها هم تولید نکرده

Oracle_Eldorado
10-04-2009, 08:55
سلام
من nfs most wanted رو به صورت ریپ دانلود کردم و از ریپ خارجش کردم
حالا نمیدانم چه شکلی راش بندازم
فایل iso این ها هم تولید نکرده

شما اینجا رو بخون اگه بازم سئوالی بود بپرس :

آموزش قدم به قدم نحوه دانلود تا نصب بازی ها

imi imi
10-04-2009, 10:05
بستگی به بازی داره .
اگه واسه بازی patch اومده باشه میشه کاریش کرد .

بازی wheelman هستش آیا پچش اومده؟ :20:

در مورد demo ها هم اگه واسه همه ی بازی ها این مشکل هست ، باید گفت که اگه شما کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید ، ممکنه این مشکل برطرف بشه .

کارت گرافیکمم اپدیت کردم ولی مشلک حل نشد.:41:

LORD GAMES
10-04-2009, 10:08
سلام
من بازی2009 PES رو نصب کردم وار بازی میشه ولی فقط توی قسمت لودش میمونه نمیدونم اشکال از کجاست سیستم من:
vga:8600 gt 1gig
ram:2 gig
cpu:3.4 full
win:xp media center

Oracle_Eldorado
10-04-2009, 10:21
سلام
من بازی2009 PES رو نصب کردم وار بازی میشه ولی فقط توی قسمت لودش میمونه نمیدونم اشکال از کجاست سیستم من:
vga:8600 gt 1gig

احتمال زیاد یا کارت گرافیکتون آپدیت نیست ، یا DirectX

شما Microsoft Windows XP Service Pack 2 رو نصب کنید .
چون این ویندوز که شما داری زیاد واسه بازی جالب نیست .

abcsh
10-04-2009, 12:03
مشكل در اجراي بازي C.I.A. Operative - Solo Missions مشكل دارم
لطفا مشكلات و راه حل اين بازي رو معرفي كنيد

mj21
10-04-2009, 12:30
سلام
من بازی2009 pes رو نصب کردم وار بازی میشه ولی فقط توی قسمت لودش میمونه نمیدونم اشکال از کجاست سیستم من:
Vga:8600 gt 1gig
من یکبار بازی2009 pes نصب کردم . ازش خوشم نمی اومد (چون تیماش درست نبود) رفتم فارسیشو گرفتم نصب کردم دیدم همین جوری مثل شما نمیاد حتی pes قبلی هم نمی اومد. بعد رفتم دو تا شو پاک کردم
و یکی رو نصب کردم بعد درست شد. شاید تو هم دو بار نصب کردی؟

LORD GAMES
10-04-2009, 16:54
من یکبار بازی2009 pes نصب کردم . ازش خوشم نمی اومد (چون تیماش درست نبود) رفتم فارسیشو گرفتم نصب کردم دیدم همین جوری مثل شما نمیاد حتی pes قبلی هم نمی اومد. بعد رفتم دو تا شو پاک کردم
و یکی رو نصب کردم بعد درست شد. شاید تو هم دو بار نصب کردی؟
نه بابا اولین باره

dashmojtaba
10-04-2009, 22:03
سلام اساتید
یه مشکلی در اجرای بازی burnout paradise پیش اومده هرچی توی تاپیک این بازی مطرح شد کسی کمکی نکرد این بازی تازگی برای بازیهای آنلاینش باید آپدیت بشه و از سایتش آپدیت (v1.1.0.0) دانلود میشه ولی کرک بازی که برای ورژن 1.0.0.1 ساخته شده این آپدیت رو کرک نمیکنه و بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه و یه کرک مخصوص برای ورژن 1.1.0.0 باید ساخته بشه با اینکه الان یک هفته از انتشار آپدیت میگذره هیچجا کرک منتشر نشده...
ممنون
کسی نمیتونه کمکی به من بکنه ؟؟؟
بابا خیر ببینید من رفتم برای این بازی کیبورد نو خریدم اینترنت پرسرعت گرفتم..!!!! خیلی ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید :11:

آقایون کمک کنید لطفاً من یک هفتس تقاضای کرک این بازیو کردم(پست قبل) اگر امکانش نیست بگید یه فکری برای ان پولو و قت از دست رفتم بکنم(دقیقاً از صبح تا شب توی نت دنبال کرکشم!!)
فقط یه جوابی بدین به من!

rozbeh85
10-04-2009, 23:05
شما اینجا رو بخون اگه بازم سئوالی بود بپرس :

آموزش قدم به قدم نحوه دانلود تا نصب بازی ها

خواندم و همچنان مشکل پابرجاست

Hossein bandarie
10-04-2009, 23:21
سلام دوستان .
بازي Driver Parallel Lines رو نصب كردم اما زمان اجرا جزييات مشخص نيست . مثلا اسلحه تو دست كاراكتر ديده نميشه ولي تيراندازي مي كنه . مشكلي داره يا به كل اين شكليه ؟

Oracle_Eldorado
11-04-2009, 00:04
سلام دوستان .
بازي driver parallel lines رو نصب كردم اما زمان اجرا جزييات مشخص نيست . مثلا اسلحه تو دست كاراكتر ديده نميشه ولي تيراندازي مي كنه . مشكلي داره يا به كل اين شكليه ؟

شما آخرین درایور کارت گرافیکتون رو نصب کردین ؟
احتمالا مشکل از اون باشه .

خواندم و همچنان مشکل پابرجاست

خوب شما لطف کن یه عکسی از فایل هایی که دانلود کردی بزار تا ببینم چی دانلود کردی

آقایون کمک کنید لطفاً من یک هفتس تقاضای کرک این بازیو کردم(پست قبل) اگر امکانش نیست بگید یه فکری برای ان پولو و قت از دست رفتم بکنم(دقیقاً از صبح تا شب توی نت دنبال کرکشم!!)
فقط یه جوابی بدین به من!

دوست عزیز مطمئن باش اگه کسی بلد باشه ، دریغ نمیکنه .
از 850 صفحه ی این تاپیک معلومه !
پس شما هرچقدر پست بدین و سئوال کنید و کسی بلد نباشه ، بازم بی جواب میمونید .
حالا شما یه بار هم تو تاپیک خود بازی مطرح کن ضرر نداره .
شاید کسی بتونه اونجا کمکت کنه .

تاپیک مخصوص بازی :

dashmojtaba
11-04-2009, 00:13

تاپیک مخصوص بازی :

سلام
مطرح شد چندین بار و جاهای مختلف هم مطرح شد :

بابا خوب منم همینه مشکلم اصلاً این بازی لطفش به آنلاین بودنشه ما همینجا با یکی از بچه ها قرار گذاشتیم بازی کنیم بعد من رفتم کلی پول مسلمون دادم ای دی اس ال گرفتم برای این بازی حالا این نامردا بازیو زدن خراب کردن. البته شما میتونی از خیر آپدیتش بگذری ولی دیگه نمیشه بری توی نت با دیگران بازی کنی! راهشم اونیستال کردن و دوباره نصب کردنشه...
من خیلی گشتم برای این کرک: الان همه سایتها با زبونای مختلف توی فروماشون درخواست این کرک رو کردن منم اینجا یه تاپیک براش زدم:

ولی کو کرک؟ میدونی به نظرم همین بچه های خودمونم میتونن کرکش کنن ولی عجیبه بعد از یه هفته هیچکسی هیچجایی این کارو نکرده خیلی عجیبه ها هرچی سرچ میکنی پیدا نمیکنی این درحالیه که خود بازی همون روز ریلیس تورنتش با کرک سالم منتشر شد!
آقایون اساتید حرفه ای ها!
به داد طرفدارای این بازی برسید این الکترونیک آرتس با این پچش کلی زده تو ذوقمون :13:

بازم ممنون که توجهی به ما کردین باور کنید شماهم جای من بودید خیلی ضدحال میخوردید!

nemesis
11-04-2009, 01:00
دوستان کارت گرافیک من xfx 8800 gt xxx هستش
نمی دونم چرا تو بعضی از بازی ها وقتی موس رو تکون میدم یعنی صفحه رو حرکت میدم یه موجی از پایین به طرف بالا میره !
درایور کارت هم بروزه !

mehdy.z
11-04-2009, 01:40
دوستان کارت گرافیک من xfx 8800 gt xxx هستش
نمی دونم چرا تو بعضی از بازی ها وقتی موس رو تکون میدم یعنی صفحه رو حرکت میدم یه موجی از پایین به طرف بالا میره !
درایور کارت هم بروزه !

این موج توی بازی رو راستش تا حالا نشنیدم ولی اگه در حالت خارج از بازی هم وجود داره محتملترین حالتش می تونه مال کابل متصل به مانیتور باشه یه چکی بکن ببین درست میشه(حتی اگه می تونی به نظر من عوضش کن ببین چی میشه...)

Hossein bandarie
11-04-2009, 08:53

تاپیک مخصوص بازی :

درايور كارت گرافيك به روز شده است .

nemesis
11-04-2009, 11:33
این موج توی بازی رو راستش تا حالا نشنیدم ولی اگه در حالت خارج از بازی هم وجود داره محتملترین حالتش می تونه مال کابل متصل به مانیتور باشه یه چکی بکن ببین درست میشه(حتی اگه می تونی به نظر من عوضش کن ببین چی میشه...)

این موج خیلی خفیفه !
از پایین به طرف بالا میره ! مثل این میمونه که انگار صحنه جدید رو یدور رندر می کنه !

Oracle_Eldorado
11-04-2009, 12:04

خوب شما میخوای یه کرک دیگه تست کن ببین چطور میشه .
چون یادمه خیلی وقت پیش یه نفر همچین مشکلی داشت .

mojtaba_tanha
11-04-2009, 12:06
مشكل در بازي Silent Hill Homecoming
سلام يه مشكل تو بازي دارم وسط بازي صفحه كليد از كار ميفته و هيچ كليدي از صفحه كليد كار نميكنه .آخرين ورژن راه انداز گرافيكم با دايركت ايكس نصب كردم مشكل از كجايه؟

mehdy.z
11-04-2009, 12:28
مشكل در بازي Silent Hill Homecoming
سلام يه مشكل تو بازي دارم وسط بازي صفحه كليد از كار ميفته و هيچ كليدي از صفحه كليد كار نميكنه .آخرين ورژن راه انداز گرافيكم با دايركت ايكس نصب كردم مشكل از كجايه؟

شما هم اگه دسته joystick متصل به کامپیوتر داری ازش جداکن شاید مال اون باشه...

نه دوست عزیر کلا این بازی اینجوری هست زیاد بهش گیر نده...
منم هنوز نشنیدم پچی براش ارائه شده باشه که رفعش کنه:13:

mj21
11-04-2009, 15:46
نه بابا اولین باره
احتمالا یا خوب نصب نکردی یا دیسک بازی خش داره

rozbeh85
11-04-2009, 18:49
این عکس اون فولدری که Source بازی به صورت RIP شده و بعد از اینکه من روی SetUp کلیک کردم و چندین تا فولدر اضافه کرد
بازی NFS MOST WANTED

V.i.RG.i.L
12-04-2009, 04:04
راسی من یه مشکل عجیبم دارم تو کال آف دیوتی! راسش قبلا نصبیده بودمو راحت بازی میکردم ولی بعد یه مدت اومدم ویندوز عوض کردمو وقتی 2باره نصبش کردم نانم ینی نمیدونم چرا نمیاد...عنی اجرا میشه ولی تا میره توش میاد بیرونو ارور dont send مایروسافت رو میده!!!:13:

Oracle_Eldorado
12-04-2009, 11:46
این عکس اون فولدری که Source بازی به صورت RIP شده و بعد از اینکه من روی SetUp کلیک کردم و چندین تا فولدر اضافه کرد
بازی NFS MOST WANTED

خوب دوست عزیز شما روی فایل Speed.exe کلیک کنی بازی اجرا میشه .

ehsan_lover
12-04-2009, 13:16
سلام دوستان من بازي 911 رو نصب كردم اما وقتي روي فايلش كليد ميكنم اجرا نميشه و بازي بالا نمياد

لطفا راهنمايي كنييد

mj21
12-04-2009, 15:13
سلام
بازی Wanted - Weapons of Fate رو نصب کردم این ارور رو میده؟

Oracle_Eldorado
12-04-2009, 15:22
سلام
بازی Wanted - Weapons of Fate رو نصب کردم این ارور رو میده؟

دوست عزیز میشه مشخصات سیستمتون رو لطف کنید ؟
( کارت گرافیک و Ram )

mj21
12-04-2009, 16:49
دوست عزیز میشه مشخصات سیستمتون رو لطف کنید ؟
( کارت گرافیک و Ram )
کارت گرافیک:512- 8400
Ram:512

mbm2000
12-04-2009, 17:25
سلام
من بازی Quantum Of solace (کوانتوم آرامش) رو گرفتم .میزارمش برای نصب .تا آخر کار میره اما یه ارور میده.
متن ارور:
Eror 1305.Error reading from file C:\Program Files\JB007\QOS_DVD\Setup\Data\Zone\English\eco_ho tel_load.bik Verify that the file exists and that you can access it.
راستی این رو هم بگم که موقعی که دیویدی 1 رو میزارم یه فایل هست به نام setup بعد از اینکه اجراش میکنم همه فایل های بازی رو اکسترکت میکنه روی درایو C و بعد از روی درایو C فایل ستاپ رو اجرا میکنم که برنامه رو نصب کنه
ممنون میشم اگه جواب بدین

ox3blue
12-04-2009, 19:49

سلام

در اجرای بازی پدرخوانده 2 با این اخطار روبروشدم

حالا دوستان این مشکل چطوری حل میشه ؟

من دو بار نصب کردم اما ...

D.Freeman
12-04-2009, 19:50
سلام دوستان من یه تازه واردم لطفا اگه کسی میتونه منو راهنمائی کنه من بازی Red Alert3 uprisingرو نصب میکنم ولی بعد از اجرای آیکون بازی این پیغام خطا رومیدهPlease install at least one language pack باید چکار کنم؟ممنون.

Ar@m
13-04-2009, 09:30

سلام

در اجرای بازی پدرخوانده 2 با این اخطار روبروشدم

حالا دوستان این مشکل چطوری حل میشه ؟

من دو بار نصب کردم اما ...
directx 9c رو نصب کن

سلام دوستان من یه تازه واردم لطفا اگه کسی میتونه منو راهنمائی کنه من بازی Red Alert3 uprisingرو نصب میکنم ولی بعد از اجرای آیکون بازی این پیغام خطا رومیدهPlease install at least one language pack باید چکار کنم؟ممنون.
کرکت مشکل داره
نباید فولدر launcher اصلی با کرک شده اش جایگزین بشه

ehsan_lover
13-04-2009, 13:05
تورو خدا يكي جواب من رو هم بده

بازي 911 اجرا نميشه
و

mehdy.z
13-04-2009, 15:41
سلام
من بازی Quantum Of solace (کوانتوم آرامش) رو گرفتم .میزارمش برای نصب .تا آخر کار میره اما یه ارور میده.
متن ارور:
Eror 1305.Error reading from file C:\Program Files\JB007\QOS_DVD\Setup\Data\Zone\English\eco_ho tel_load.bik Verify that the file exists and that you can access it.
راستی این رو هم بگم که موقعی که دیویدی 1 رو میزارم یه فایل هست به نام setup بعد از اینکه اجراش میکنم همه فایل های بازی رو اکسترکت میکنه روی درایو C و بعد از روی درایو C فایل ستاپ رو اجرا میکنم که برنامه رو نصب کنه
ممنون میشم اگه جواب بدین

احتمالا بازی ناقص نصب شده یا خود دی وی دی ناقصه یا مراحل نصب(بعضی وقتها برای بعضی بازیها بوجود می آید) به تاپیک خود بازی برو و همین فایل رو درخواست بده:

ببین فولدری یا فایلی به همین نام توی دی وی دی بازی نیست حدس میزنم باید باشه...

sh_murderer
13-04-2009, 19:56
سلام و خسته نباشید :

من بعد از بنصب بازی FEAR 2 این ارور برام میاد و صدای بازی هم قعطه ... باید چی کار کنم ؟؟؟

Sound Acceleration Error. Please refer to the readme.txt for instructions on setting up the sound hardware on your computer

Big-Boss
14-04-2009, 00:26
شما برنامه هایی که کنار ساعت ویندوز ( سمت راست پایین ) هست رو چک کن ببین اگه برنامه ی اضافی باز هست ببند .
چون ویندوز داره یه کاری میکنه Minimize میشه .
یا اگه میتونی کیبوردتو عوض کن دوباره تست کن .
شاید دکمه های کیبورد مشکل پیدا کرده باشه .

تمام برنامه های اضافی رو میبندم حتی برای اطمینان بیشتر یه سری رو حذف کردم
احتمالا همین باشه
کیبورد رو فکر نمیکنم چون در ویندوز ویستا مشکلی نداره و راحت کار میکنم (ویندوز که بازی ها روش نصب هست xp sp3 هست البته قبلا هم از همین دیسک ویندوز استفاده میکردم اما همچین مشکلی نداشتم)

mehdy.z
14-04-2009, 01:41
سلام و خسته نباشید :

من بعد از بنصب بازی FEAR 2 این ارور برام میاد و صدای بازی هم قعطه ... باید چی کار کنم ؟؟؟

Sound Acceleration Error. Please refer to the readme.txt for instructions on setting up the sound hardware on your computer

فکر کنم مشکل این بازی مثل cod 5 باشه راه حل اینجا:

katlots
14-04-2009, 10:25
من بازی wanted weapons رو نصب می کنم آخرش موقع وارد شدن تو بازی می گه نیاز به کارت صدا داری . کارت صدای من آنبرده

h_r_v
14-04-2009, 12:52
من بازی S.T.A.L.K.E.R clear sky رو نصب کردم!
ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم چون مانیتورم ضعیفه پیغام Out Of Frequency میزنه!
و صفحه خراب و بعد از 20ثانیه خاموش میشه در حدی که کامپیوتر باید ریست شه!
چی کار کنم از همون اول رزویلیشن بازی 800*600 با 1024*768 باشه!
مانیتورم حداکثر رزویلیشنی کهخ میگیره 1600*900 هست!
ممنون از راهنمایی

سلام و خسته نباشید :

باید مدم رو Unistall کنی
Right Click On My Computer > Manage > Device Manager > Modems > Right Click On Modem & Unistall

بازی کن! کم تمومش کردم! خیلی باحاله

برای نصب دوباره بعد از بازی! اون بالا گزینه Action رو بزن خودش یه گزینه داره که اسمش اینه Scan For Hardware Changes بزن روش و دوباره نصبش کن

aslanaslan
14-04-2009, 13:15
بسي به كمك شما نيازمندم.كمكم كنين: (لطفا به دقت بخونين)
من ديروز جو گرفت تا هم پچ جديد GTA IV را كه همون 1.0.3 هست رو نصب كنم. قبلا 1.0.1 داشتم. نصبش كردم. بعد رفتم سايت ATI درايور جديد كارت گرفيكم رو گرفتم( ASUS 4850 ) اون رو هم نصب كردم. مشكل از اين جا شروع شد: بعد از ريستارت ويندوز بازي شروع شد ولي كيفيت خيلي افت كرده بود و مربع مربع شده بود. مجبور شدم كه درايور قديمي رو جايگزين كنم و بازم تست كنم. درست نشد. پچ 1.0.1 رو دوباره نصب كردم. ديگه بازي شروع نشد. مي نوشت : Fatal Error, Reinistall It
منم ويندوز رو ريستور كردم به قبل. ولي حالا ديگه وقتي Play رو توي social club مي زنم يه صفحه: C كوجولو مياد (كه قبلا هم مي اومد) ولي بعدش هيچ واكنشي نشون داده نمي شه.
مي خواستم ببينيم چه خاكي بايد به سرم بريزم؟
يا كلا اينو بگم: فايل هاي Save اين گيم (GTA IV) كجاست كه اونا رو يه جايي كپي كنم و بعد از نصب دوباره اونا رو برگردونم؟

mehdy.z
14-04-2009, 14:26
بسي به كمك شما نيازمندم.كمكم كنين: (لطفا به دقت بخونين)
من ديروز جو گرفت تا هم پچ جديد GTA IV را كه همون 1.0.3 هست رو نصب كنم. قبلا 1.0.1 داشتم. نصبش كردم. بعد رفتم سايت ATI درايور جديد كارت گرفيكم رو گرفتم( ASUS 4850 ) اون رو هم نصب كردم. مشكل از اين جا شروع شد: بعد از ريستارت ويندوز بازي شروع شد ولي كيفيت خيلي افت كرده بود و مربع مربع شده بود. مجبور شدم كه درايور قديمي رو جايگزين كنم و بازم تست كنم. درست نشد. پچ 1.0.1 رو دوباره نصب كردم. ديگه بازي شروع نشد. مي نوشت : Fatal Error, Reinistall It
منم ويندوز رو ريستور كردم به قبل. ولي حالا ديگه وقتي Play رو توي social club مي زنم يه صفحه: C كوجولو مياد (كه قبلا هم مي اومد) ولي بعدش هيچ واكنشي نشون داده نمي شه.
مي خواستم ببينيم چه خاكي بايد به سرم بريزم؟
يا كلا اينو بگم: فايل هاي Save اين گيم (GTA IV) كجاست كه اونا رو يه جايي كپي كنم و بعد از نصب دوباره اونا رو برگردونم؟

لطفا استثنائا برای مشکلات این بازی به این تاپیک مراجعه کنید :

من بازی S.T.A.L.K.E.R clear sky رو نصب کردم!
ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم چون مانیتورم ضعیفه پیغام Out Of Frequency میزنه!
و صفحه خراب و بعد از 20ثانیه خاموش میشه در حدی که کامپیوتر باید ریست شه!
چی کار کنم از همون اول رزویلیشن بازی 800*600 با 1024*768 باشه!
مانیتورم حداکثر رزویلیشنی کهخ میگیره 1600*900 هست!
ممنون از راهنمایی

اولا بگرد ببین گزینه ای به نام config یا یه چیزی شبیه این توی پوشه اصلی بازی وجود نداره اگه داشت از طریق اون تنظیمش کن.
اگه جود نداشت رو ی آیکون اصلی بازی(که توی پوشه بازی وجود داره) راست کلیک کن بعدش برو به properties سپس از قسمت compatibility گزینه run at 640*480 رو انتخاب کن...

katlots
14-04-2009, 18:51
آقا در بدر دنبال اسکوربرد برای pes2009 می گردم .لطفا از gaming acces برا دانلود بزارید

masoud93
14-04-2009, 20:58
در موقع اجرای بازی Wanted - Weapons of Fate بازی ارور زیر رو میدهد:
you need a working sound card to run this game

B3HZ@D
14-04-2009, 21:11
شاید کارت صدای سیستم شما نصب نیست...

masoud93
14-04-2009, 21:38
دیروز صدای سیستمم قطع شد درایور صدارو پاک و دباره نصب کردم امروز بازیو خریدم و اینجوری شد.

h_r_v
14-04-2009, 21:43
اولا بگرد ببین گزینه ای به نام config یا یه چیزی شبیه این توی پوشه اصلی بازی وجود نداره اگه داشت از طریق اون تنظیمش کن.
اگه جود نداشت رو ی آیکون اصلی بازی(که توی پوشه بازی وجود داره) راست کلیک کن بعدش برو به properties سپس از قسمت compatibility گزینه run at 640*480 رو انتخاب کن...
نه فایلی به اسم config بوذ و نه روش دوم کار کرد

amirs2k
15-04-2009, 17:29
با سلام من در بازی leader of war بازی به یه تاريخ معين كه میرسه از بازی در میاد بیرون
cpu 3000
vga 512
ram 2 gig
win xp

M A X I M U M
15-04-2009, 18:00
كرك شما تا همون تاريخ معتبره
ميتوني كركت رو عوض بكني يا تاريخ رو بكشي عقب !!!

موفق باشيد

hamid256
15-04-2009, 21:06
آقا یکی کمک کنه! RED ALERT 3

هیچ کدوم از پچ ها نصب نمیشه نه 1.4 نه 1.6

تا وسط نصب میره میگه install at least on language pack

amirs2k
15-04-2009, 23:02
كرك شما تا همون تاريخ معتبره
ميتوني كركت رو عوض بكني يا تاريخ رو بكشي عقب !!!

موفق باشيد
دوست عزیز تاریخ را عوض کردم نشد --بازی من در سه دی وی دی است و در هر کدام کرک ,و fix crack توش هست
هر کدام را میریزم در تاریخ 11 اکتبر 1940 از بازی میاد بیرون پچ بازیرا هم نصب کردم نشد

mehdy.z
15-04-2009, 23:49

دوست عزیز تاریخ را عوض کردم نشد --بازی من در سه دی وی دی است و در هر کدام کرک ,و fix crack توش هست
هر کدام را میریزم در تاریخ 11 اکتبر 1940 از بازی میاد بیرون پچ بازیرا هم نصب کردم نشد

درخواست پچ و کرک بازیها(البته از نوع سالمش:31:):

borderlessboy
16-04-2009, 08:21
مشکل در اجرای Microsoft Flight Simiulator X این ارورو چکار کنم؟
وقتی میخوام اجراش کنم:
The MSXML4 SP2 component is not installed. Please reinstall Flight
Simulator to restore or repair this missing component

mehdy.z
16-04-2009, 12:46
مشکل در اجرای microsoft flight simiulator x این ارورو چکار کنم؟
وقتی میخوام اجراش کنم:
The msxml4 sp2 component is not installed. Please reinstall flight
simulator to restore or repair this missing component

این فایل رو دانلود و سپس نصبش کن ببین چی میشه:

shepesh
16-04-2009, 13:06
سلام.
mirror edge تو این بازی در مراحل اول وقتی از دسته پلیس می خوام فرار کنم.وارد آسانسور میشم.ولی نمیدونم چرا هی این مسیر تکرار میشود.یعنی من 10 بار هم میروم باز بر میگرده به اول chekpoint چیکار باید بکنم.

M A X I M U M
16-04-2009, 13:51

حب كركتو عوض كن و امتحان كن ببين به جوابي مي رسي يا نه

نحوه بازي Mirro Edge رو بايد اينجا بپرسي :

merlin001
16-04-2009, 14:35
سلام دوستان. من به یه مشکلی برخوردم. البته این تاپیک رو ندیده بودم که اینجا مطرح کنم. و تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم. اگه مدیرا لطف کردن و تاپیک رو به اینجا منتقل کردن که هیچ چی. ولی اگه منتقل نکردن یه لطفی بکنین و یه نگاهی بیاندازین.
ممنون میشم ازتون. اینم آدرس تاپیک

hamid256
16-04-2009, 14:53

rose25
16-04-2009, 15:50
سلام
من یه بازی رو(ice cream) از اینترنت دانلود کردم. مراحل آخر بازی که رسیده یه ارور میده.
پنجره ای به نام director player error باز میشه وپیغام زیر رو می نویسه :
index out of rang
Script error:continue
Yes no
با زدن no بازی بسته میشه و با زدنyes هم هیچ اتفاقی نمیفته
مشکل از چیه و آیا قابل حله؟؟؟
ممنون

mehdy.z
16-04-2009, 16:40
سلام دوستان. من به یه مشکلی برخوردم. البته این تاپیک رو ندیده بودم که اینجا مطرح کنم. و تو یه تاپیک دیگه مطرح کردم. اگه مدیرا لطف کردن و تاپیک رو به اینجا منتقل کردن که هیچ چی. ولی اگه منتقل نکردن یه لطفی بکنین و یه نگاهی بیاندازین.
ممنون میشم ازتون

دوست من اولا که فکر کنم اصلا برای pc ریلیز نشده (یعنی من که جایی نشنیدم) و به همین دلیل ممکنه اصلا سر کاری باشه چون زیاد از این موردها پیش اومده:13: ولی خوب شما بهتره که برنامه deamon tools رو که اصلا تبحر خاصی توی بازی کردن فایلهای iso مختلف داره رو تست کنی(اکثر بازیها هم اگه روی حالت iso باشند بیشتر با این برنامه هماهنگی دارند)...

merlin001
17-04-2009, 00:00
وست من اولا که فکر کنم اصلا برای pc ریلیز نشده (یعنی من که جایی نشنیدم) و به همین دلیل ممکنه اصلا سر کاری باشه چون زیاد از این موردها پیش اومده ولی خوب شما بهتره که برنامه deamon tools رو که اصلا تبحر خاصی توی بازی کردن فایلهای iso مختلف داره رو تست کنی(اکثر بازیها هم اگه روی حالت iso باشند بیشتر با این برنامه هماهنگی دارند)...

ممنون از توجهت دوست من. انگار حق با شماست و سر کاری بوده. منو باش که فکر میکردم زرنگی کردم و جزو اولین نفر هام که اینو دارم.

Vahid67
18-04-2009, 13:37
سلام
من در اجرای بازی Black Shark مشکل دارم موقع اجرا به این فایل ارور رو میده...

d3dx9_38.dll

وقتی OK میکنم به این فایل ارور میده ...

bin\stable\edTerrain.dll

ممنون میشم راهنمایی کنید

soliman
18-04-2009, 14:01
دوستان من به یه مشکل برخوردم .
من بازی Gears of War رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده.
البته اینو بگم که قبلا این بازی رو نصب کرده بودم و خیلی خوب هم اجرا میشد ولی حالا که مجددا نصبش کردم این ارور رو میده و اجرا نمیشه . مشکل از کجاست

B3HZ@D
18-04-2009, 14:20
درست نمی دونم ولی یک سری از دوستان میگن تاریخ رو 2007 یا 2008 کنی درست میشه
اگه درست گفته باشم

redred
18-04-2009, 15:27
آقا سلام من
من بازي dark sector كه بازي ميكردم وسط بازي زد بيرون من فكر كردم سي دي خراب نصب كرده
ولي روي كامپيوتر دوستم بيرون نميپره مشخصات سيستم من و دوستم بكيه يعني:
Ram=1GB
Graphic=512 Geforce 8500

mbm2000
18-04-2009, 18:12
سلام دوستان من بازی Quantum Of Solace رو نصب کردم و همه چیز با موفقیت پایان یافت اما موقعی که روی آیکون بازی کلیک میکنم بازی اجرا نمیشه و هیچ اروری هم نمیده.صبر هم کردم اما بازم اجرا نشد.راستی کرک رو هم کپی کردم
ممنون میشم پاسخ بدید.

mehdy.z
18-04-2009, 19:14
دوستان من به یه مشکل برخوردم .
من بازی gears of war رو نصب کردم ولی موقع اجرا این ارور رو میده.
البته اینو بگم که قبلا این بازی رو نصب کرده بودم و خیلی خوب هم اجرا میشد ولی حالا که مجددا نصبش کردم این ارور رو میده و اجرا نمیشه . مشکل از کجاست

در تایید و کامل کردن حرفهای دوستمون تقریبا تنها راه حل ارائه شده برای این مشکل اینه(البته اگه کرک رو درست کپی کرده باشی و کرکت هم سالم باشه):

اول از همه تاریخ سیستمت رو به یه سال قبل برگدون و حتما بازی رو توی درایور ویندوز نصب کن و باید بازی رو از مسیر gears of war\gearsofwar\binaries\startup اجرا کنی.

سلام
من در اجرای بازی black shark مشکل دارم موقع اجرا به این فایل ارور رو میده...

D3dx9_38.dll

وقتی ok میکنم به این فایل ارور میده ...

Bin\stable\edterrain.dll

ممنون میشم راهنمایی کنید

لطفا مشخصات کامل سیستمت رو بگذار تا بچه ها بهتر بتونند راهنماییت کنند...

shahramcat
18-04-2009, 20:37
سلام

من این بازی F.E.A.R. 2: Project Originرو تازه گرفتم بعد از ور رفتن صداش رو درست کردم یعنی صداش پخش شد ! اما حالا صدا خش خش داره ! به همراه تاخیر ! ممکن هست از نسخه دمو DEMO باشه ؟!

کسی این مشکل رو داره ؟ ممنون

Masoud King
18-04-2009, 20:49
سلام
من در اجرای بازی black shark مشکل دارم موقع اجرا به این فایل ارور رو میده...

D3dx9_38.dll

وقتی ok میکنم به این فایل ارور میده ...

Bin\stable\edterrain.dll

ممنون میشم راهنمایی کنید
شما باید DirectX رو نصب کنی!
یعنی تو dvd بازی یه پوشه هستش به همین نام و معمولا تو پوشه support هستش!

Vahid67
18-04-2009, 22:28
شما باید directx رو نصب کنی!
یعنی تو dvd بازی یه پوشه هستش به همین نام و معمولا تو پوشه support هستش!

مشکل با نصب دوباره بازی حل شد

ممنونم

حالا دنبال یک سریال نامبر میگردم اونی که توی نت هست رفته توی بلک لیست :41:

mehdy.z
18-04-2009, 23:25
مشکل با نصب دوباره بازی حل شد

ممنونم

حالا دنبال یک سریال نامبر میگردم اونی که توی نت هست رفته توی بلک لیست :41:

درخواست كرك و سريال و پچ بازيها :

do_minor
19-04-2009, 17:10
سلام دوستان. من به تازگي بازي medal of honor - airborne رو نصب كردم. سيستم من بالاتر از اون سيستميه كه مورد نياز براي اجراي اين بازي ولي تا بازي رو نصب ميكنم ارور ميده كه كارت گرافيكيتون ساپورت نميكنه و بايد فايل read me رو بخونين. من حتي گرافيك بازي رو تا حدي كه ميشد كم كردم ولي اصلا داخل بازي نميشه و اين ارورا ميده

ميشه بگين مشكل از كجاست؟
يادآور مشم كه من فايلها AGIEA و vcredit رو نصب كردم و dirext 9.0را هم نصب كردم ولي فايده اي نداشت.

سيسم بنده كارت گرافيك GEFORCE 7100 ، رم 1024، سي پي يو 3.2 intel
سيستم مورد نياز: كارت گرافيك GEFORCE 6800، رم 1024، سي پي يو 2800

mehdy.z
19-04-2009, 17:54
سلام دوستان. من به تازگي بازي medal of honor - airborne رو نصب كردم. سيستم من بالاتر از اون سيستميه كه مورد نياز براي اجراي اين بازي ولي تا بازي رو نصب ميكنم ارور ميده كه كارت گرافيكيتون ساپورت نميكنه و بايد فايل read me رو بخونين. من حتي گرافيك بازي رو تا حدي كه ميشد كم كردم ولي اصلا داخل بازي نميشه و اين ارورا ميده

ميشه بگين مشكل از كجاست؟
يادآور مشم كه من فايلها AGIEA و vcredit رو نصب كردم و dirext 9.0را هم نصب كردم ولي فايده اي نداشت.

سيسم بنده كارت گرافيك GEFORCE 7100 ، رم 1024، سي پي يو 3.2 intel
سيستم مورد نياز: كارت گرافيك GEFORCE 6800، رم 1024، سي پي يو 2800

دوست من نکته اول اینکه از نظر سخت افزاری geforce 7100 یه جورایی از 6800 ضعیفتره و ممکنه دلیلش این باشه!
ولی خوب بعضی اوقات این اخطار به خاطر آپگرید نبودن گرافیکه و شما اگه اینکار رو نکردی حتما از لینک زیر آخرین درایور رو بگیر و نصب کن احتمال داره مشکلت حل بشه:

shahi666
19-04-2009, 22:10
دوستان Need for Speed: Undercover باز یکی مشکل ما رو حل کنه در پست زیر :

سیستم هم می کشه تازه جمع کردم و مشکلی نداره ویندوز هم عوض کردم نشد...

چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :41:

Masoud King
19-04-2009, 22:35
دوستان Need for Speed: Undercover باز یکی مشکل ما رو حل کنه در پست زیر :

کد:

سیستم هم می کشه تازه جمع کردم و مشکلی نداره ویندوز هم عوض کردم نشد...

چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل از کرک هستش که می تونی اینجا در خواست بدی:

hamed_mehrabian
20-04-2009, 08:20
سلام دوستان من بازی dead space رو گرفتم و بعد از نصب بازی اجرا نمیشه و حتی دوباره تو یه درایو دیگه نصبش کردم ولی باز هم پیغام زیر رو میده.
this application has failed because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem

do_minor
20-04-2009, 10:24
دوست من نکته اول اینکه از نظر سخت افزاری geforce 7100 یه جورایی از 6800 ضعیفتره و ممکنه دلیلش این باشه!
ولی خوب بعضی اوقات این اخطار به خاطر آپگرید نبودن گرافیکه و شما اگه اینکار رو نکردی حتما از لینک زیر آخرین درایور رو بگیر و نصب کن احتمال داره مشکلت حل بشه:

سلام برادر اولا مرسي . ولي برادر اين كه تا مدل كارت گرافيكمو ميدم ميخاد كل درايور رو دانلود كنه كه. حدود 70 مگابايته. با ديال آپم. راهي نست كه آپديت كنه ؟ يعني فايلهاي جديد رو فقط نصب كنه و نخواد كه 70 مگ رو دانلود كنه؟

و آيا فقط همين راه حل اين ارور لعنتيه؟يعني كامپيوتر من اين بازي رو نميتونه اجرا كنه؟

mehdy.z
20-04-2009, 13:54
سلام برادر اولا مرسي . ولي برادر اين كه تا مدل كارت گرافيكمو ميدم ميخاد كل درايور رو دانلود كنه كه. حدود 70 مگابايته. با ديال آپم. راهي نست كه آپديت كنه ؟ يعني فايلهاي جديد رو فقط نصب كنه و نخواد كه 70 مگ رو دانلود كنه؟

و آيا فقط همين راه حل اين ارور لعنتيه؟يعني كامپيوتر من اين بازي رو نميتونه اجرا كنه؟

نه دوست من راهی نداره حالا با dial up هم مشکله وی غیر ممکن نیست(خوب اینم اینترنت مملکت ماست دیگه:13:)
ولی اگه مشکلته می تونی بری کافی نت و دانلود کنی.

موفق باشی...

Amir Hossein
20-04-2009, 17:49
سلام
من وقتي بازي Call of Duty 5 رو نصب ميكنم اين ارور رو ميده البته موقع اجرا
فكر نكنم سيستمم ضعيف باشه

Masoud King
20-04-2009, 18:02
طبق اون چیزی که تو عکس زیر گفته عمل کن شاید درست بشه!

worldclass
20-04-2009, 20:04
سلام
دوستان بعد از نصب fear:extraction point موقع اجرا این ارور رو دریافت میکنم

hossein_vejdani
21-04-2009, 10:01
سلام دوستان من این بازی رو نصب کردم اما وقتی واسه بازی روش کلیک میکنم erorr میده.
شاید توی مراحل نصب اشتباه میکنم
یکی بهم بگه چطور نصب کنم
این بازی با مشخصات سیستمم هم میخوره
مشکل از سیستم نیست

worldclass
21-04-2009, 12:05
سلام

دوستان لطفا راهنمائی کنید

mehdy.z
21-04-2009, 13:28
دوستان لطفا راهنمائی کنید

اولا فکر کنم باید توی دی وی دی بازی باید پچ بازی باشه که نصب نکردی اگه توش نیست به این تاپبک برو ودرخواست کرک و پچ سالم بازی روبده:

worldclass
21-04-2009, 20:37
کرک بازی رو هم گرفتم اما باز هم مشکل حل نشد
در ضمن یک فایل هم تو cd هست که طبق دستور نصب گفته شده قبل از اجرا بازی باید hide بکنید که این کار رو هم کردم اما فایده ای نداشت

mehdy.z
21-04-2009, 22:16
کرک بازی رو هم گرفتم اما باز هم مشکل حل نشد
در ضمن یک فایل هم تو cd هست که طبق دستور نصب گفته شده قبل از اجرا بازی باید hide بکنید که این کار رو هم کردم اما فایده ای نداشت

والا من یکی دوجا شنیدم که با نصب آخرین پچ این بازی خیلی از مشکلاتش رفع شده به خاطر همین بهت گفتم که نصبش کنی شاید رفع بشه اگه نصب نکردی حتما این این کار رو بکن...

havas_1980
21-04-2009, 23:57
سلام

در صورتی که با غیر فعال بودن برنامه های شبیه سازی این مشکل هنوز هم پابرجا باشه موارد زیر رو انجام بدین:

وارد بخش Run شده و Regedit رو تایپ کنین. وارد مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices بشین.
بر روی MountedDevices راست کلیک کنین و بر روی Permissions کلیک کنین.
بر روی Advanced کلیک کنین. در زیر ستون "TYPE" به دنبال موارد "Deny" باشین.
اگه موردی رو مشاهده کردین اون سطر رو انتخاب و بر روی Edit کلیک کنین.
Full Control رو تایید کنین و OK کنین.

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

SNimaS
22-04-2009, 00:46
سلام من بازی Beowulf رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه.این پیام رو میده current user does not have the permission level to play this game ویندوزم ویستا32 بیت هست و از لحاظ گرافیکی هم چیزی کم ندارم.اگه کمکم کنید ممنون میشم