PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

hadi-3at
24-02-2009, 11:24
والا من رو همین طور که گفتم خیلی اذیت نکرد دیگه دنبالشم نرفتم که برای چی بود ولی شما به این تاپیک یه سری بزن شاید پچ خاصی داشته باشه که مشکلش رو رفع کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی...

با در آوردن گیم پد مشکل حل شد
ممنون

smacker
24-02-2009, 12:03
سلام من یه مشکل با بازی gears of war دارم وقتی نصب تموم میشه و کرکش میکنم و میخوام برم تو بازی این ارور رو میده :
: cannot run wargame-g4live.exe modified please reinstall the game
لطفا کمک کنید

ُُsnake
24-02-2009, 12:07
تو رو خدا کمکم کنید
در جدیدترین مشکلی که با کارت گرافیک 4870 512 Toxic برای من بوجود آمده هنگام اجرای بازی ها پیغام زیر نمایش داده می شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که بعد از کلیک روی دکمه dont send چند دقیقه ای می شود دوباره بازی کرد ولی دوباره این پیغام تکرار می شود که بعد از دو سه بار پیغام زیر ظاهر می شود که باید سیستم ریست شود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر به این پیغام ها توجهی نکنم صفحه سیاه میشه و فن کارت گرافیک با سرعت خیلی بالایی شروع به چرخیدن میکنه و خیلی صدا می ده که باید سیستم رو ریست کرد
به نظرتون حالا چکار کنم و ایراد از چیه
آیا ایراد از کارت گرافیکه و باید چکار کنم

win XP SP2
P5Q
Q6600
4870 512 Toxic
2 gig 1066 OCZ
Monitor samsung 2033 SN
power: AC Bel 560w active pfc

mehdy.z
25-02-2009, 00:18
سلام من یه مشکل با بازی gears of war دارم وقتی نصب تموم میشه و کرکش میکنم و میخوام برم تو بازی این ارور رو میده :
: cannot run wargame-g4live.exe modified please reinstall the game
لطفا کمک کنید

شما از مسیر زیر رفتی؟

gears of war\GEARSOFWAR\binaries\startup

تو رو خدا کمکم کنید
در جدیدترین مشکلی که با کارت گرافیک 4870 512 Toxic برای من بوجود آمده هنگام اجرای بازی ها پیغام زیر نمایش داده می شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که بعد از کلیک روی دکمه dont send چند دقیقه ای می شود دوباره بازی کرد ولی دوباره این پیغام تکرار می شود که بعد از دو سه بار پیغام زیر ظاهر می شود که باید سیستم ریست شود
اگر به این پیغام ها توجهی نکنم صفحه سیاه میشه و فن کارت گرافیک با سرعت خیلی بالایی شروع به چرخیدن میکنه و خیلی صدا می ده که باید سیستم رو ریست کرد
به نظرتون حالا چکار کنم و ایراد از چیه
آیا ایراد از کارت گرافیکه و باید چکار کنم

win XP SP2
P5Q
Q6600
4870 512 Toxic
2 gig 1066 OCZ
Monitor samsung 2033 SN
power: AC Bel 560w active pfc

شما کاری رو که گفتم کردی یا نه؟

smacker
25-02-2009, 13:44
[quote=mehdy.z;3538707]شما از مسیر زیر رفتی؟

gears of war\GEARSOFWAR\binaries\startup

بله من از این مسیر میرم

smacker
25-02-2009, 13:45
بله من از این مسیر رفتم

mehdy.z
25-02-2009, 18:13
بله من از این مسیر رفتم

پس با این حساب من حدس میزنم که مشکل از کرکت هستش یه درخواست از این تاپیک بده ببین مشکلت حل میشه:

sin2x=2sinxcosx
25-02-2009, 19:56
سلام . من بازي The Battle for Middle-earth رو نصب کردم . ولي متاسفانه پس از حدود 5 دقيقه بازي کردن ، هم تو Skirmish و هم تو Compagin همه تجهيزات و افراد و ساختمان ها نابود مي شن و پيغام هاي زير مياد :
Game Over
Defeated
تقريبا فکر مي کنم مي دونم مشکل از کجاست . پک من موقع نصب سريال نمي خواد . يعني پک اروجينال EA نيست . تو Registry هم اين بازي ثبت نمي شه . فکر مي کنم EA از اين راه مي خواد کاربراي متخلف رو اذيت کنه . حالا به نظرتون چيکار بايد کنم ؟
البته اين مشکل تو همه بازي EA اعم از ژنرال و Red Alert هم بود .

Oracle_Eldorado
25-02-2009, 21:34
سلام . من بازي the battle for middle-earth رو نصب کردم . ولي متاسفانه پس از حدود 5 دقيقه بازي کردن ، هم تو skirmish و هم تو compagin همه تجهيزات و افراد و ساختمان ها نابود مي شن و پيغام هاي زير مياد :
Game over
defeated
تقريبا فکر مي کنم مي دونم مشکل از کجاست . پک من موقع نصب سريال نمي خواد . يعني پک اروجينال ea نيست . تو registry هم اين بازي ثبت نمي شه . فکر مي کنم ea از اين راه مي خواد کاربراي متخلف رو اذيت کنه . حالا به نظرتون چيکار بايد کنم ؟
البته اين مشکل تو همه بازي ea اعم از ژنرال و red alert هم بود .

خوب شما یه بار ویندوزت رو عوض کن .
اگه بازم همون مشکل بود ، یه کرک دیگه رو امتحان کن .

padjacent
26-02-2009, 12:04
سلام.من تو بازی F.E.A.R 2 مشکل دارم.وقتی بازی رو اجرا میکنم صدا نداره!
کسی میدونه باید چیکار کنم؟برنامه های توی cd رو نصب کردم.کرکم که نداره.

amir2011
26-02-2009, 13:34
من موقع اجرای بازی Drakensang با این پیغام مواجه میشم که به مودم گیر میده..!

...
البته با Remove کردن مودم مشکل حل میشه..! ولی میخواستم ببینم راه دیگه ای نیست..؟

Oracle_Eldorado
26-02-2009, 16:54
من موقع اجرای بازی Drakensang با این پیغام مواجه میشم که به مودم گیر میده..!

...
البته با Remove کردن مودم مشکل حل میشه..! ولی میخواستم ببینم راه دیگه ای نیست..؟

ببخشید Tinypic.com واسه من قیلتره .
میشه یه جا دیگه آپلود کنید ؟

amir2011
26-02-2009, 18:48
میشه یه جا دیگه آپلود کنید ؟

mehdy.z
26-02-2009, 19:43
سلام.من تو بازی F.E.A.R 2 مشکل دارم.وقتی بازی رو اجرا میکنم صدا نداره!
کسی میدونه باید چیکار کنم؟برنامه های توی cd رو نصب کردم.کرکم که نداره.

تا اینجا که من فهمیدم مشکل این بازی مثل cod 5 هستش برو به:

my computer/view system info/hardware/device manager/sound video,game controller و سپس unimodem half deplux audio device رو disable کن.

احتمالامشکلت باید حل بشه...

..hamed..
26-02-2009, 19:45
اقا من اون موقعها كه نيد فور سپيد بازي ميكردم اول باززي كه نقشه بازي رو اون دختره معرفي و توضيح ميداد يه ستاره هاي زرد رنگي رو كه بيرون نقشه بود نشون ميداد كه هميشه براي من اين موضوع كه چه طور برم و اون ستاره هارو انتخاب كنم و وارد مسابقات مربوطه بشم حتي به همين خاطر يه چند باري بازي رو 100%تموم كردم ولي بازم نتونستم به اون ستارهاي طلايي دسترسي پيدا كنم اتگه كسي در اين مورد ميدونه يه راهنمايي‌اي بكنه اسم كامل اين سري رو هم نميدونم ولي همون نيد فور اسپيدي هست كه مسابقتش شبا برگزار ميشد و بايد اخرش فكر كنم بايد اون گروهي كه ارمش يه مار بود رو شكست ميداديم

mehdy.z
26-02-2009, 20:14
اقا من اون موقعها كه نيد فور سپيد بازي ميكردم اول باززي كه نقشه بازي رو اون دختره معرفي و توضيح ميداد يه ستاره هاي زرد رنگي رو كه بيرون نقشه بود نشون ميداد كه هميشه براي من اين موضوع كه چه طور برم و اون ستاره هارو انتخاب كنم و وارد مسابقات مربوطه بشم حتي به همين خاطر يه چند باري بازي رو 100%تموم كردم ولي بازم نتونستم به اون ستارهاي طلايي دسترسي پيدا كنم اتگه كسي در اين مورد ميدونه يه راهنمايي‌اي بكنه اسم كامل اين سري رو هم نميدونم ولي همون نيد فور اسپيدي هست كه مسابقتش شبا برگزار ميشد و بايد اخرش فكر كنم بايد اون گروهي كه ارمش يه مار بود رو شكست ميداديم

اگه شبها بوده احتمالا nfs carbon هستش توی این تاپیک مطرح کن زودتر جواب میگیری:

padjacent
26-02-2009, 20:25
تا اینجا که من فهمیدم مشکل این بازی مثل cod 5 هستش برو به:

My computer/view system info/hardware/device manager/sound video,game controller و سپس unimodem half deplux audio device رو disable کن.

احتمالامشکلت باید حل بشه...
دستت درد نکنه.
درست شد.:46:

Reza Azimy_RW
26-02-2009, 22:06
سلام
ببخشيد بازي
Call Of Duty World At War
رو نصبيدم ولي موقعي که ميخواد وارد بازي بشه مشکل پيدا ميکنه . فکر کنم از کرکشه
ميشه لينک دانلود کرک سالمشو بذاريد ؟
ممنون

peyman-tr
27-02-2009, 00:07
سلام من توی نصب بازی saint row 2 la;g nhvl باید از طریقه rzrsetup.EXE نصب بشه ولی هرکاری کردم نشد

Oracle_Eldorado
27-02-2009, 00:46
سلام
ببخشيد بازي
call of duty world at war
رو نصبيدم ولي موقعي که ميخواد وارد بازي بشه مشکل پيدا ميکنه . فکر کنم از کرکشه
ميشه لينک دانلود کرک سالمشو بذاريد ؟
ممنون

خوب موقع ورود به بازی چه مشکلی پیدا میکنه ؟؟؟
حداقل وقتی سئوال میپرسید یه توضیح کامل بدین که زودتر به نتیجه برسید . :13:

light
27-02-2009, 10:20
من بازي Bully: Scholarship Edition رو نصب كردم ولي ميخوام اجراش كنم مشكل دارم

من بازي رو نصب كردم ولي ميخوام بازي رو اجرا كنم ارور زير رو ميده و ميگه بازي دايركت نصب بشه

وقتي ميرم دايركت نصب كنم وسطش ارور زير رو ميده

بعد كه اوكي ميزنم ارور زير رو بازم ميده و كلا قطع ميشه و نصب نميشه

SFTU08
27-02-2009, 10:57
دوست عزیز شما DirectX داخل سیدی بازی رو نصب کن .

معمولا اینطور مشکل ها از کرک ناشی میشه ولی وقتی شما میگی روی یه سیستم دیگه جواب داده عجیبه .

دوست عزیز مشخصات سیستم شما چیه ؟

بعدشم ویندوزی که استفاده میکنید چیه ؟

************************************************** *****************************
من همه ی این کارا رو کردم ولی این پیغام رو هنگام ورود به بازی میده !!!

Unable to start the game

پایین این پیغام آدرس نصب رو میده!!!!!

منم کمک کنید:19::19::19::40::11:

ُُsnake
27-02-2009, 16:24
در مورد مشکل قفل شدن سیستم در داخل بازی و دادن پیغام vpu recover که قبلا گفته بودم

من جدیدترین ورژن درایور ATi یعنی 9.2 رو گرفتم و نصب کردم و یک مقدار مشکل قفل کردن در بازی کمتر شد یعنی قبلا که من وارد بازی می شدم در همان اوایل بازی قفل می شد و ارور vpu recover می داد و لی الان بعد از حدود یک ربع این پیغام رو میده و بعد از 3 بار دادن این پیغام سیستم قفل می کنه و ریست می سه و گاهی هم بدون دادن پیغام vpu recover صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ مانیتور چشمک می زنه و سیستم باید ریست بشه
یه مشکل دیگه که با نصب این درایور بوجود اومد در وسط بازی ناگهان رنگ بازی به هم ریخت که نمی شد چیزی رو تشخیص داد و هنگامی که از بازی هم بیرون اومدم در محیط ویندور هم تمام رنگها به هم ریخته بود و همچنین صفحه مانیتورهمش می پرید و مجبور شدم سیستم رو ریست کنم
حالا که مشکل قفل شدن در بازی با درایور جدید هم حل نشد به نظرتون مشکل از چیه و من چکار کنم تا این مشکل به طور کامل حل بشه
به نظرتون من سیستم رو ببرم بیرون بدم تا از نظر سخت افزاری چک بشه و با یک کارت گرافیک و پاور دیگه تست کنن
در ضمن این هم مشخصات گرافیک من در برنامه gpu-z

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
27-02-2009, 16:59
من بازي Bully: Scholarship Edition رو نصب كردم ولي ميخوام اجراش كنم مشكل دارم

من بازي رو نصب كردم ولي ميخوام بازي رو اجرا كنم ارور زير رو ميده و ميگه بازي دايركت نصب بشه

وقتي ميرم دايركت نصب كنم وسطش ارور زير رو ميده

بعد كه اوكي ميزنم ارور زير رو بازم ميده و كلا قطع ميشه و نصب نميشه

دوست من شما برو این سایت :

فایل d3dx9_38 رو جستجو کن ، بعد دانلود کن و از فایل RAR خارج کن و تو این مسیر کپی کن :

c:\windows\system 32

ببین درست میشه یا نه .

light
27-02-2009, 17:24
دستت درد نكنه مشكلم حل شده

حالا ميرم توي بازي موقع لود ارور زير رو ميده و بعدش Don't send ميده ميندازه بيرون

mehdy.z
27-02-2009, 17:33
من همه ی این کارا رو کردم ولی این پیغام رو هنگام ورود به بازی میده !!!

Unable to start the game

پایین این پیغام آدرس نصب رو میده!!!!!

منم کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

من خداییش پستی به نام شما در این تاپیک پیدا نکردم!...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل با کارت گرافیک Sapphire 4870 512 Toxic هنگام اجرای بازیها
در مورد مشکل قفل شدن سیستم در داخل بازی و دادن پیغام vpu recover که قبلا گفته بودم

من جدیدترین ورژن درایور ATi یعنی 9.2 رو گرفتم و نصب کردم و یک مقدار مشکل قفل کردن در بازی کمتر شد یعنی قبلا که من وارد بازی می شدم در همان اوایل بازی قفل می شد و ارور vpu recover می داد و لی الان بعد از حدود یک ربع این پیغام رو میده و بعد از 3 بار دادن این پیغام سیستم قفل می کنه و ریست می سه و گاهی هم بدون دادن پیغام vpu recover صفحه مانیتور سیاه میشه و چراغ مانیتور چشمک می زنه و سیستم باید ریست بشه
یه مشکل دیگه که با نصب این درایور بوجود اومد در وسط بازی ناگهان رنگ بازی به هم ریخت که نمی شد چیزی رو تشخیص داد و هنگامی که از بازی هم بیرون اومدم در محیط ویندور هم تمام رنگها به هم ریخته بود و همچنین صفحه مانیتورهمش می پرید و مجبور شدم سیستم رو ریست کنم
حالا که مشکل قفل شدن در بازی با درایور جدید هم حل نشد به نظرتون مشکل از چیه و من چکار کنم تا این مشکل به طور کامل حل بشه
به نظرتون من سیستم رو ببرم بیرون بدم تا از نظر سخت افزاری چک بشه و با یک کارت گرافیک و پاور دیگه تست کنن

شرمنده دیگه موضوع تخصصی شد اینجا مطرح کن:

سلام من توی نصب بازی saint row 2 la;g nhvl باید از طریقه rzrsetup.EXE نصب بشه ولی هرکاری کردم نشد

خوب شما روی auto run کلیک کن اگه کارت راه نیافتاد ایندفه برو سراغ vegas part2 اگه بازم شروع به نصب نکرد به احتمال زیاد بازی خرابه یه احتمال ضعیف هم می شه داد که ویندوزت خراب باشه...

به امید موفقیت...

Oracle_Eldorado
27-02-2009, 17:35
دستت درد نكنه مشكلم حل شده

حالا ميرم توي بازي موقع لود ارور زير رو ميده و بعدش don't send ميده ميندازه بيرون

میشه مشخصات سیستمتو بدی ؟

من خداییش پستی به نام شما در این تاپیک پیدا نکردم!...

منم به همین فکر میکردم !!!

light
27-02-2009, 20:45
cpu: 3.6
ram 1gig
graphic : 6200 le

Oracle_Eldorado
27-02-2009, 20:59
cpu: 3.6
ram 1gig
graphic : 6200 le

دوست عزیز فکر کنم سیستم شما برای این بازی ضعیف باشه .
البته کل سیستم که نه ، فقط گرافیکتون .
چون این بازی هم جدیدا اومده فکر نکنم به کارت گرافیکتون بخوره .
شما بازی رو روی یه سیستم که از مال خودت قوی تره امتحان کن ببین جواب میده یا نه .

neda88
27-02-2009, 23:51
با سلام
من بازی هری پاتر 5 رو نصب کردم و تا 66% هم کاملش کردم اما به یه قسمتی که میرسم ادامه بازی لود نمیشه.این بازی 4 تا سی دی هست که احتمالاٌ از دی وی تبدیل کردن و فروشنده ی بی انصاف(یا شایدم نا آگاه!)اینو به اسم دی وی دی به من داد.آی مشکل میتونه از همین باشه؟
یه نفرو میشناسم که دی وی دی بازی رو نصب کرده و بدون مشکل هم اونو به پایان رسونده.
خواهش میکنم یه نفر به دادم برسه!

Oracle_Eldorado
28-02-2009, 11:46
ببخشید دوستان من خودم با اجرای یه بازی مشکل دارم :

Tom.Clanycs.EndWar

بازی بدون مشکل نصب میشه ، وقتی میخوام برم داخل بازی ، اولین Demo که نشون میده ، همون لحظه از بازی خارج میشه و پیغام ویندوز ویستا که میگه This Program has stoped working رو میده .

سیستم من به این بازی میخوره :

VGA : 8600 GT 256Mb Gddr3
Ram : 2 X 1gb
CPU : E 4600 Core 2 Dou

ممکنه مشکل از کرک باشه ؟ چون اصلا کرک نداشت .

lolipop
28-02-2009, 14:52
سلام

من این بازی fallout 3 رو روی کامپیوتر نصب میکنم و درست و بدون اررور تموم میشه ولی وقتی

میخوام بازی کنم بهم این اررور رو میده:

failed to initialize render.
pixel and vertex shader version incorrect.Requires a geforce4 4400 or radeon 8500 or better

با این مشکل چکار کنم ایا باید برنامه ای نصب کنم؟

Ar@m
28-02-2009, 15:14
با سلام
من بازی هری پاتر 5 رو نصب کردم و تا 66% هم کاملش کردم اما به یه قسمتی که میرسم ادامه بازی لود نمیشه.این بازی 4 تا سی دی هست که احتمالاٌ از دی وی تبدیل کردن و فروشنده ی بی انصاف(یا شایدم نا آگاه!)اینو به اسم دی وی دی به من داد.آی مشکل میتونه از همین باشه؟
یه نفرو میشناسم که دی وی دی بازی رو نصب کرده و بدون مشکل هم اونو به پایان رسونده.
خواهش میکنم یه نفر به دادم برسه!
مشکل از بازیه
من سه بار خریدمش و دقیقا توی 66% مسخره بازی درآورد
از همون کسی که دی وی دی بدون مشکل داره بگیر

ببخشید دوستان من خودم با اجرای یه بازی مشکل دارم :

Tom.Clanycs.EndWar

بازی بدون مشکل نصب میشه ، وقتی میخوام برم داخل بازی ، اولین Demo که نشون میده ، همون لحظه از بازی خارج میشه و پیغام ویندوز ویستا که میگه This Program has stoped working رو میده .

سیستم من به این بازی میخوره :

VGA : 8600 GT 256Mb Gddr3
Ram : 2 X 1gb
CPU : E 4600 Core 2 Dou

ممکنه مشکل از کرک باشه ؟ چون اصلا کرک نداشت .
ممکنه
ولی بهتره روی xp هم نصبش کنی من کلا به ویستا مشکوکم

سلام

من این بازی fallout 3 رو روی کامپیوتر نصب میکنم و درست و بدون اررور تموم میشه ولی وقتی

میخوام بازی کنم بهم این اررور رو میده:

failed to initialize render.
pixel and vertex shader version incorrect.Requires a geforce4 4400 or radeon 8500 or better

با این مشکل چکار کنم ایا باید برنامه ای نصب کنم؟

کارت گرافیکت چیه؟

lolipop
28-02-2009, 16:01
کارت گرافیکت چیه؟

NVIDIA geforce2 mx/mx 400

Oracle_Eldorado
28-02-2009, 16:12
ممکنه
ولی بهتره روی xp هم نصبش کنی من کلا به ویستا مشکوکم

آخه کی حال داره xp نصب کنه ؟!
من بخوام ویندوز عوض کنم باید 2 روز فقط برنامه نصب کنم !!
حالا یه کرک دیگه امتحان میکنم ببینم چی میشه .

کارت گرافیکت چیه؟

nvidia geforce2 mx/mx 400

خسته نباشی رفیق !
با این کارت گرافیک هیچ بازییی رو نمیتونی اجرا کنی .

lolipop
28-02-2009, 16:45
من یک NVIDIA geforce 9500gt هم دارم که رو پی سی نیست و میتونم نصبش کنم بنظر شما

با این میشه اجراش کرد؟

Oracle_Eldorado
28-02-2009, 16:49
من یک NVIDIA geforce 9500gt هم دارم که رو پی سی نیست و میتونم نصبش کنم بنظر شما

با این میشه اجراش کرد؟

بله اگه اونو نصب کنی راحت میتونی بازی کنی .
بقیه سیستمت چیه ؟ Ram و CPU ؟

masoud93
28-02-2009, 20:47
در بازی gears of war 1 من این مشکل رو در اجرای بازی دارم:
f:\gears of war\binaries\warGame-G4WLive.exe:You cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game
من پیش از این بار این بازی رو روی هم این سیستم اجرا کردم.

mehdy.z
28-02-2009, 21:23
در بازی gears of war 1 من این مشکل رو در اجرای بازی دارم:
F:\gears of war\binaries\wargame-g4wlive.exe:you cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game
من پیش از این بار این بازی رو روی هم این سیستم اجرا کردم.

دوست عزیز راه حلهای ارائه شده توی این پست رو امتحان کن ببین جواب میگری...

(در ضمن کرک رو که حتما کپی کردی؟)

neda88
28-02-2009, 22:52
Oracle_Eldorado
بازی که شما خریدی چند تا سی دیه؟واسه من 4 تاس.با یه نفر صحبت کردم گفت واسه اون 6 تا سی دیه و درست هم اجرا میشه.اون قسمت رو هم رد کرده.حالا واسه شما 6 تاس یا 4 تا؟

hosseinmusicmaster
01-03-2009, 02:47
سلام .
خسته نباشید !
ما بعد از عمری رفتیم یه بازی دانلود کردیم ! نصب شد ولی تو بازی نمیره ! پیغام می زنه که cd\dvd اورجینال و بزار !
need for speed pro street

Ar@m
01-03-2009, 10:23
سلام .
خسته نباشید !
ما بعد از عمری رفتیم یه بازی دانلود کردیم ! نصب شد ولی تو بازی نمیره ! پیغام می زنه که cd\dvd اورجینال و بزار !
Need for speed pro street
بازی رو کرک کردی؟

hosseinmusicmaster
01-03-2009, 13:00
بازی رو کرک کردی؟
اره - یه فایل داشت که تو راهنماش زده بود اون و کپی کن تو فولدری که بازی رو نصب کردی !

panther99
01-03-2009, 14:00
من بازی Brothers in Arms رو گرفتم . اینستال کردم . کامل اینستال میشه . ولی وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم صفحه مانیتور سیاه میشه که میخواد بره تو بازی و لود کنه و تمام صداهای منوی بازی هم دارم ولی صفحه سیاه میمونه
مجبور میشم از بازی خارج بشم بدون اینکه چیزی رو ببینم !!!!!!!!!!!! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
گرافیکم Radeon ATI 9600 XT / 1050 SERIES هست .

sabasi
01-03-2009, 15:48
ببخشید کسی کرک بازی Fever Frenzy رو داره ؟

mehdy.z
01-03-2009, 18:09
من بازی Brothers in Arms رو گرفتم . اینستال کردم . کامل اینستال میشه . ولی وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنم صفحه مانیتور سیاه میشه که میخواد بره تو بازی و لود کنه و تمام صداهای منوی بازی هم دارم ولی صفحه سیاه میمونه
مجبور میشم از بازی خارج بشم بدون اینکه چیزی رو ببینم !!!!!!!!!!!! کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
گرافیکم Radeon ATI 9600 XT / 1050 SERIES هست .

دوست عزیز با این گرافیک کلا بیخیال بازیهای جدید شو(اصلا همین که توی بازی میره شاهکار میکنه!:18:)

ببخشید کسی کرک بازی Fever Frenzy رو داره ؟

لطفادرخواستتون رو در این تاپیک مطرح کنید:

Oracle_Eldorado
01-03-2009, 18:11
mehdy.z عزیز میشه یه نگاهی هم به مال ما بندازی ؟

ممنون میشم .

Reza Azimy_RW
01-03-2009, 19:00
سلام به همه دوستان
من بازي Call Of Duty : World At War رو نصب ميکنم و کرک رو هم کپي ميکنم و وقتي روي ايکونش کليک ميکنم اين پيام مياد :

هر گذينه اي رو انتخواب ميکنم
صفحه سياه ميشه و از بازي مياد بيرون و Dont Send ميده و بعدش صفحه زير مياد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و وقتي روي OK کليک ميکنم پيام ميره ولي صفحه اي که توي عکس ميبينيد که بالاش اسم بازي رو نوشته ميمونه و هيچ اطفاقي نميافته
سي دي بازي رو هم از فروشگاه همين سايت گرفتم .
تمام نرم افزارهاي جانبي براي اجراي بازيها رو هم نصب کردم
خيلي خيلي ممنون ميشم کمک کنيد چون روز اول انتشار بازي رو خريدم هنوز اجرا نشده !!!

mehdy.z
01-03-2009, 19:11
سلام به همه دوستان
من بازي Call Of Duty : World At War رو نصب ميکنم و کرک رو هم کپي ميکنم و وقتي روي ايکونش کليک ميکنم اين پيام مياد :

هر گذينه اي رو انتخواب ميکنم
صفحه سياه ميشه و از بازي مياد بيرون و Dont Send ميده و بعدش صفحه زير مياد :

و وقتي روي OK کليک ميکنم پيام ميره ولي صفحه اي که توي عکس ميبينيد که بالاش اسم بازي رو نوشته ميمونه و هيچ اطفاقي نميافته
سي دي بازي رو هم از فروشگاه همين سايت گرفتم .
تمام نرم افزارهاي جانبي براي اجراي بازيها رو هم نصب کردم
خيلي خيلي ممنون ميشم کمک کنيد چون روز اول انتشار بازي رو خريدم هنوز اجرا نشده !!!

راه حل مشکلت توی این پست توضیح داده شده:

امیدوارم مشکلت حل شه:46:
موفق باشی...

mehdy.z
01-03-2009, 23:53
mehdy.z عزیز میشه یه نگاهی هم به مال ما بندازی ؟

ممنون میشم .

اوراکل جان شما خودت اینکاره ای ولی بازم تمام حالات ممکنه رو برات میگم:

اول از همه در سیستم مورد نیاز این بازی همین طور که گفته شده:

Minimal system specifications:
• Operating System: Windows® XP (with SP2) or Windows Vista® (with SP1)
• Processor: Intel® Core® 2 Duo E4400 2.0 GHz, 3.0 GHz AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core or better
• RAM: 1 GB for Windows XP and 2 GB for Windows Vista and configurations with shared memory video cards
• Video card: Nvidia™ 7800GS or ATI™ 1800XT or better DirectX® 9.0c-compliant
• 256 MB video card with Shader Model 3.0 or higher (See Supported List 1.0.3 for more information)
• DVD-ROM: Dual-layer DVD-ROM drive
• Hard Drive Space: 10 GB free hard disk space
• Sound: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
• Internet: Broadband connection with 256 kbps upstream or faster and service required for multiplayer mode

Peripherals Supported: Windows-compatible mouse and keyboard required
------------------------------------------------------------------------
Recommended system specifications:

• Processor: Intel® Core® 2 Duo E6600 2.4 Ghz, Intel® Core® 2 Quad Q6600 2.4 Ghz, or 2.6 GHz AMD Quad-Core Phenom™ X4 9850 or better
• RAM: 2 GB
• Video card: Nvidia™ Nvidia 8800GTS, ATI™ 2900 Pro, or betterDirectX® 9.0c-compliant
• 512 MB video card with Shader Model 3.0 or higher (See Supported List 1.0.3 for more information)
• Internet: Broadband connection with 256 kbps upstream or faster and service required for multiplayer mode

همانطور که می بینی از vista sp1 نام برده امیدوارم این نکته رو رعایت کرده باشی...

اگه اینطوره چون میگی که وارد demo میشه و سپس این اخطار رو میده(همون dont send توی xp که توی ویستا به این شکل ظاهر میشه)پس فقط دو تا دلیل می تونه داشته باشه :

یکی می تونه این باشه که گرافیک و سی پی یوت آپدیت نیست که اینجوری که من آمار شما رو دارم(:31:) بعید می دونم این باشه.

دومیش اینه که بازی موقع load یکی از فایلهای اصلی در همون ابتدا دچار مشکل میشه که دلیلش میتونه یا بد نصب شدن بازی یا مشکل داشتن dvd که شما داری باشه.
در ضمن دقت کن که توی dvd پچی چیزی نباشه.

امیدوارم تونسته باشم اطلاعات مفیدی رو در اختیارت گذاشته باشم.:46:

به امید موفقیت...

Oracle_Eldorado
02-03-2009, 08:20
اوراکل جان شما خودت اینکاره ای ولی بازم تمام حالات ممکنه رو برات میگم:

اول از همه در سیستم مورد نیاز این بازی همین طور که گفته شده:

Minimal system specifications:
• Processor: Intel® Core® 2 Duo E4400 2.0 GHz, 3.0 GHz AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core or better
• RAM: 1 GB for Windows XP and 2 GB for Windows Vista and configurations with shared memory video cards
• Video card: Nvidia™ 7800GS or ATI™ 1800XT or better DirectX® 9.0c-compliant
• 256 MB video card with Shader Model 3.0 or higher (See Supported List 1.0.3 for more information)

Peripherals Supported: Windows-compatible mouse and keyboard required
------------------------------------------------------------------------
Recommended system specifications:

• Processor: Intel® Core® 2 Duo E6600 2.4 Ghz, Intel® Core® 2 Quad Q6600 2.4 Ghz, or 2.6 GHz AMD Quad-Core Phenom™ X4 9850 or better
• RAM: 2 GB
• Video card: Nvidia™ Nvidia 8800GTS, ATI™ 2900 Pro, or betterDirectX® 9.0c-compliant
• 512 MB video card with Shader Model 3.0 or higher (See Supported List 1.0.3 for more information)

همانطور که می بینی از vista sp1 نام برده امیدوارم این نکته رو رعایت کرده باشی...

اگه اینطوره چون میگی که وارد demo میشه و سپس این اخطار رو میده(همون dont send توی xp که توی ویستا به این شکل ظاهر میشه)پس فقط دو تا دلیل می تونه داشته باشه :

یکی می تونه این باشه که گرافیک و سی پی یوت آپدیت نیست که اینجوری که من آمار شما رو دارم(:31:) بعید می دونم این باشه.

دومیش اینه که بازی موقع load یکی از فایلهای اصلی در همون ابتدا دچار مشکل میشه که دلیلش میتونه یا بد نصب شدن بازی یا مشکل داشتن dvd که شما داری باشه.
در ضمن دقت کن که توی dvd پچی چیزی نباشه.

امیدوارم تونسته باشم اطلاعات مفیدی رو در اختیارت گذاشته باشم.:46:

به امید موفقیت...

خیلی ممنون دوست عزیز .

در مورد سیستم مورد نیاز بله من Vista Sp1 دارم .

کارت گرافیک رو که آپدیت کردم ولی حالا واسه اطمینان دوباره یکی دیگه دانلود میکنم .
ولی CPU جدیدا آپدیت میشه ؟! :18:

در مورد بازی هم اینو من با --- دانلود کردم .
فکر نکنم هنوز توی بازار اومده باشه .

تو نت هم گشتم هیچ پچی واسش پیدا نکردم .
به جز یه فایل به اسم No Intro Fix .

کلی هم باهاش ور رفتم ولی بازم مشکل داره . :41:

bisquit
02-03-2009, 08:41
سلام من یه مشکل با a vampyer story دارم...
بازی نصب میشه اجرا هم میشه ولی صدا نداره... دموی اولش ولی صدا هم داره...

Oracle_Eldorado
02-03-2009, 12:28
سلام من یه مشکل با a vampyer story دارم...
بازی نصب میشه اجرا هم میشه ولی صدا نداره... دموی اولش ولی صدا هم داره...

یا مشکل از کرک شماست .
یا کارت صدای شما آپدیت نیست .

mehdy.z
02-03-2009, 13:04
ولی CPU جدیدا آپدیت میشه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

بله دوست من این کمپانی های سازنده سی پی یو درایورهایی رو برای کارایی بهتر سی پی و هاشون ارائه میدند که گاهی اوقات همراه پکیج بازیها هم ارائه میشه شما می تونی برای این کار به سایت زیر مراجعه کنی:

موفق باشی...

Ar@m
02-03-2009, 16:16
اره - یه فایل داشت که تو راهنماش زده بود اون و کپی کن تو فولدری که بازی رو نصب کردی !
از یه کرک دیگه استفاده کن

Oracle_Eldorado
بازی که شما خریدی چند تا سی دیه؟واسه من 4 تاس.با یه نفر صحبت کردم گفت واسه اون 6 تا سی دیه و درست هم اجرا میشه.اون قسمت رو هم رد کرده.حالا واسه شما 6 تاس یا 4 تا؟

ببخشید منظورم Ar@m (Ar@m) بود.
انگار اینجا نمیشه پستامونو ویرایش کنیم:13:

4 تا
در ضمن پستا رو هم می شه ویرایش کرد از دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کن

خیلی ممنون دوست عزیز .

در مورد سیستم مورد نیاز بله من Vista Sp1 دارم .

کارت گرافیک رو که آپدیت کردم ولی حالا واسه اطمینان دوباره یکی دیگه دانلود میکنم .
ولی CPU جدیدا آپدیت میشه ؟! :18:

در مورد بازی هم اینو من با --- دانلود کردم .
فکر نکنم هنوز توی بازار اومده باشه .

تو نت هم گشتم هیچ پچی واسش پیدا نکردم .
به جز یه فایل به اسم No Intro Fix .

کلی هم باهاش ور رفتم ولی بازم مشکل داره . :41:

یه چیز دیگه: همونطوری که توی System Requirements نوشته 10 گیگ فضای خالی روی درایوت داری؟

omid.k
02-03-2009, 18:02
سلام
تو پرنس آف پرشیا که امروز ریختم ... تو همون مرحله ی اول بازی .... الیکا میره یه گوشه گیر میکنه و دیگه حرکت نمیکنه ...دقیقا اونجایی که برای اولین بار می خواد بین دو تا دیوار بره بالا
پرنس رو هم یکم میبرم جلوتر راه خاصی برای ادامه ی مسیر وجود نداره ....

این گاف بازی منه دیگه ؟ ...
کاریش میشه کرد ... البته غیر از نصب دوباره

mehdy.z
02-03-2009, 19:26
سلام
تو پرنس آف پرشیا که امروز ریختم ... تو همون مرحله ی اول بازی .... الیکا میره یه گوشه گیر میکنه و دیگه حرکت نمیکنه ...دقیقا اونجایی که برای اولین بار می خواد بین دو تا دیوار بره بالا
پرنس رو هم یکم میبرم جلوتر راه خاصی برای ادامه ی مسیر وجود نداره ....

این گاف بازی منه دیگه ؟ ...
کاریش میشه کرد ... البته غیر از نصب دوباره

دوست گرامی
بهتر بود این مشکل رو توی تاپیک خود بازی مطرح میکردی:

به هر حال حتما داری یه جای کار رو اشتباه میکنی (یعنی غیر ممکنه که راهی نداشته باشه:18:) آخه تمام نسخه های pop (بلا استثناء)دارند از یه موتور بازی استفاده می کنند و اصلا این چنین گافهایی یا توی همش وجود داره یا اصلا وجود نداره!!

ولی خوب بازم از اول بازی رو برو( چیزی از بازی رو که نرفتی) ببین بازم گیر میکنه یا نه اگه بازم گیر کرد! ایندفعه برو به این تاپیک درخواست سیو بعد از این قسمت رو بده:

بهتر بود این مشکل رو توی تاپیک خود باتزی مطرح میکردی

coopro
02-03-2009, 21:29
سلام
من بازي BURN OUT Paradise رو نصب كردم ولي بعد از صفحه انتخاب نام ودر صفحه اي كه بايد وارد قسمت Ultimate بشم سيستم قفل مي كنه و ديگه بيرون هم نمي ياد مشخصات سيستمم:
گرافيك 7100
رم 1 گيگا بايت
3000cpu

دوباره سلام
من يه نرم افزار حذف كردن cache و temp و ... رو سيستمم اجرا كردم كه بعد از اون كه امروز مي خواستم بازي NFS most wanted رو ادامه بدم ديگه اثري از alias كه باش وارد بازي ميشدم نيست ديگه داشم بازي رو تموم مي كردم براي همين دلم يه جورايي داره مي سوزه اگه مي شه كمك كنيد

neda88
02-03-2009, 23:07
Ar@m

همچین گزینه ای رو مشاهده نمیکنم.
حالا اینو بی خیال اون سوال اصلیمو بی زحمت پاسخ بده:
"بازی که شما خریدی چند تا سی دیه؟واسه من 4 تاس.با یه نفر صحبت کردم گفت واسه اون 6 تا سی دیه و درست هم اجرا میشه.اون قسمت رو هم رد کرده.حالا واسه شما 6 تاس یا 4 تا؟"

mehdy.z
03-03-2009, 00:09
سلام
من بازي BURN OUT Paradise رو نصب كردم ولي بعد از صفحه انتخاب نام ودر صفحه اي كه بايد وارد قسمت Ultimate بشم سيستم قفل مي كنه و ديگه بيرون هم نمي ياد مشخصات سيستمم:
گرافيك 7100
رم 1 گيگا بايت
3000cpu

اول از همه سیستمت که خیلی ضعیفه :13:ولی خوبی این بازی اینه که با سیستمهای ضعیف هم سازگاره فقط توی پوشه بازی برو تویBurnoutConfigTool وهمه چیز رو روی low و رزولوشن رو حداقل بگذار.

ثانیا ما که دقیق نفهمیدیم شما کجا رو میگی ولی باید توی قسمت انتخاب نام باید cancle روبزنی...

در ضمن اگه ویستا داری حتما برو توی xp sp2 چون 1g رم برای این بازی توی ویستا خیلی کمه(مال خود من بین 1.5 تا 1.7 رمم رو میخوره).

arash66_2m
03-03-2009, 11:12
سلام.
من بازی pes 09 رو از اینترنت دانلود کردم و توش فایل orginal.exe که exe بازی باشه هم بود ولی وقتی اونو در جایی که نصب کرده بودم ریختم تا بازی رو اجرا کنم میگه سی دی یا دی و دی رو داخل کنید !!!
حالا مگه اون کرک بازی نیست ؟
در ضمن من اینو هم گذاشتم برای دانلود Pro.Evolution.Soccer.2009.CRACK.ONLY-RELOADED
که آیا با این مشکل حل میشه ؟

1. Unrar.

2. Burn or mount the image.

3. Install the game. When prompted for serial use:

APVM-69N6-WW3U-UE7R-3PKM

4. Copy over the cracked content located in the /Crack dir on the disc to

your installation directory.

5. Play the game.
مشکل از کجاست ؟
من اینو دانلود کردم Pro.Evolution.Soccer.2009.Full-Rip.Skullptura

مشکل من توسط خود بنده حل شد !

omid king
03-03-2009, 15:24
من بازی سایلنت هیل home coming رو نصب میکنم وقتی میخواد وارد بازی بشه ارور میده و بیرون میاد.
اصلا مشکلی هم از نظر گرافیک و رم و.... ندارم.

هر کسی کمک کنه تا اخر عمر دعاش میکنم.

don mohsen
03-03-2009, 16:57
اقا من بازي lord of thr rings conquest رو نصب كردم اما خود به خود بيرون مياد كرك هم تست كردم:41::41:
تو تاپيكش مطرح كردم اما كسي جواب نداد..سيستمم:
vga:7300 gs ge force
ram:1g
cpu:4000:40::40:

mehdy.z
03-03-2009, 18:10
اقا من بازي lord of thr rings conquest رو نصب كردم اما خود به خود بيرون مياد كرك هم تست كردم:41::41:
تو تاپيكش مطرح كردم اما كسي جواب نداد..سيستمم:
vga:7300 gs ge force
ram:1g
cpu:4000:40::40:

والا اینجوری که من میبینم سیستم شما خیلی کمتر از minimum این بازی هستش:

2.4 GHz Core Duo processor or equivalent
* 1 GB RAM
* A 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 - nvidia 7800 or equivalent
* The latest version of DirectX 9.0c
* A DirectX 9.0c compatible sound card
* At least 6 GB of hard drive space for installation

اگه سی پی یوت athlone 64 هستش که فکر کنم کلا باید بیخیال بازی بشی ولی اگر دوهسته ای هستش می تونی حداقل گرافیکت رو از این سایت آپدیت کنی شاید(یعنی قول نمی دم)بازی رو به زور بیاره:

( ولی یادت باشه اصولا بازیهای استراتژیک سیستم بالایی می خواد...)

من بازی سایلنت هیل home coming رو نصب میکنم وقتی میخواد وارد بازی بشه ارور میده و بیرون میاد.
اصلا مشکلی هم از نظر گرافیک و رم و.... ندارم.

هر کسی کمک کنه تا اخر عمر دعاش میکنم

شما مشخصات دقیق سیستم را بگو و یه عکس هم از اخطارت رو هم بگذار.

سلام.
من بازی pes 09 رو از اینترنت دانلود کردم و توش فایل orginal.exe که exe بازی باشه هم بود ولی وقتی اونو در جایی که نصب کرده بودم ریختم تا بازی رو اجرا کنم میگه سی دی یا دی و دی رو داخل کنید !!!
حالا مگه اون کرک بازی نیست ؟
در ضمن من اینو هم گذاشتم برای دانلود Pro.Evolution.Soccer.2009.CRACK.ONLY-RELOADED
که آیا با این مشکل حل میشه ؟

وقتی این کرک رو کپی می کردی اخطار داد که چنین فایلی وجود داره؟

javad1000
03-03-2009, 18:32
سلام.
پچ بازي كريم خان زند كه ساخته ي يكي از اعضاي گروه كرك همين فوروم هست كار نميكنه.
يعني اينجوري بگم: بعد از پچ كردن و رجيستر كردن باز هم موقع اجراي بازي پنجره ي رجيستر مياد و بازي اجرا نميشه.
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد.
اگه يه كرك يا پچ ديگه بزاريد.
مرسي:20:

Meel
03-03-2009, 20:30
سلام عزیزان دل

من بازی crysis رو گرفتم بعد کلی که وقتم رو گرفت تا نصب کردم

وقتی crysis.exe رو اجرا می کنم

یک پنجره اول باز میشه با نام

نقل قول:

please wait unite the release date check has complete
و بالطبع چون به اینترنت وصل نیستم ارور کانکشن میده و بازی بالا نمیاد

می دونم تمام بازی ها بعد نصب باید در پوشه crack فایل crysis.exe رو روی اصلی replace کرد

ولی من اصلاً همچین چیزی رو نمی بینم

و اصلاً crysis.exe دیگه ای وجود نداره چه در dvd چه روی کامپیوتر

فقط یک برنامه EA download manager هنگام نصب بازی نصب شده که patch دانلود کنه

که من یهش اعتاد ندارم

می خواستم ببینم این اجرای crysis.exe راه حل دیگه ای داره ?

یا یک کرک رو لینک بدید ایشالا بتونم دانلود کنم و کار کنه

خرید بازی های شرکت های غیر معتبر همینه

nero1363
03-03-2009, 21:00
با سلام خدمت دوستان و اعضاي انجمن.سوالي داشتم در مورد بازي دروازه جهنم:لندنHellgate:london .من اين بازي را در ويندوز اکس پي نصب کردم و بازي هم بخوبي اجرا ميشود و مشکلي ندارد و تنها مشکلي که وجود دارد که اين است که بدن کاراکترهاي بازي حالت نامرئي و شفاف و مانن شيشه اي دارد و مانند روح ميماند و فقط تسليحات در دست آنها حالت معمولي و جسم مانند دارد.آيا اين موضوع ايراد است يا مال خود بازي است؟.دوستاني که با اين بازي آشنا هستند لطفا بفرمايند که اين موضوعي که من گفتم مشکل است يا نه و اگر مشکل است چگونه رفع ميشود؟
با تشکر فراوان

دوستان من مشکلي هم با بازي gears of war داشتم که اعصابم را بهم ريخته و آن اينکه من بازي Gears of war را نصب کردم به همراه پچ1 و کرک آن ولي باز اين پيام را ميدهد و وارد بازي نميشوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

You can not run the game with modified executable code.please
reinstall the game

اگر بنده را راهنمائي بفرمائيد من بسيار ممنون ميشوم.

mehdy.z
03-03-2009, 21:51
دوستان من مشکلي هم با بازي gears of war داشتم که اعصابم را بهم ريخته و آن اينکه من بازي Gears of war را نصب کردم به همراه پچ1 و کرک آن ولي باز اين پيام را ميدهد و وارد بازي نميشوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

You can not run the game with modified executable code.please
reinstall the game

اگر بنده را راهنمائي بفرمائيد من بسيار ممنون ميشوم.

تقریبا تنها راه حل ارائه شده برای این مشکل اینه(البته اگه کرک رو درست کپی کرده باشی و کرکت هم سالم باشه):
اول از همه تاریخ سیستمت رو به یه سال قبل برگدون و حتما بازی رو توی درایور ویندوز نصب کن و باید بازی رو از مسیر gears of war\GEARSOFWAR\binaries\startup اجرا کنی.

با سلام خدمت دوستان و اعضاي انجمن.سوالي داشتم در مورد بازي دروازه جهنم:لندنHellgate:london .من اين بازي را در ويندوز اکس پي نصب کردم و بازي هم بخوبي اجرا ميشود و مشکلي ندارد و تنها مشکلي که وجود دارد که اين است که بدن کاراکترهاي بازي حالت نامرئي و شفاف و مانن شيشه اي دارد و مانند روح ميماند و فقط تسليحات در دست آنها حالت معمولي و جسم مانند دارد.آيا اين موضوع ايراد است يا مال خود بازي است؟.دوستاني که با اين بازي آشنا هستند لطفا بفرمايند که اين موضوعي که من گفتم مشکل است يا نه و اگر مشکل است چگونه رفع ميشود؟
با تشکر فراوان

احتمال داره از ضعف سیستمت باشه مشخصات دقیقش رو بگو تا بچه ها بهتر بتونند نظر بدهند.

سلام عزیزان دل

من بازی crysis رو گرفتم بعد کلی که وقتم رو گرفت تا نصب کردم

وقتی crysis.exe رو اجرا می کنم

یک پنجره اول باز میشه با نام

نقل قول:

نقل قول:
please wait unite the release date check has complete
و بالطبع چون به اینترنت وصل نیستم ارور کانکشن میده و بازی بالا نمیاد

می دونم تمام بازی ها بعد نصب باید در پوشه crack فایل crysis.exe رو روی اصلی replace کرد

ولی من اصلاً همچین چیزی رو نمی بینم

و اصلاً crysis.exe دیگه ای وجود نداره چه در dvd چه روی کامپیوتر

فقط یک برنامه EA download manager هنگام نصب بازی نصب شده که patch دانلود کنه

که من یهش اعتاد ندارم

می خواستم ببینم این اجرای crysis.exe راه حل دیگه ای داره ?

یا یک کرک رو لینک بدید ایشالا بتونم دانلود کنم و کار کنه

خرید بازی های شرکت های غیر معتبر همینه

نه بعضی از نسخه ها کرک نداره نمونش خود من ولی اینجوری که من می دونم اگه بتونی یه چند دقیقه وصل بشی به اینترنت مشکلت حل میشه(چون فقط می خواد تازیخ ریلیز بازی رو چک کنه) ولی اگه نمی تونی یا اینکه وصل شدی و مشکلت حل نشد می تونی در خواست کرک سالم بدون نیاز به اینترنت رو از اینجا بدی:

سلام.
پچ بازي كريم خان زند كه ساخته ي يكي از اعضاي گروه كرك همين فوروم هست كار نميكنه.
يعني اينجوري بگم: بعد از پچ كردن و رجيستر كردن باز هم موقع اجراي بازي پنجره ي رجيستر مياد و بازي اجرا نميشه.
خواهش ميكنم راهنماييم كنيد.
اگه يه كرك يا پچ ديگه بزاريد.
مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

شما هم می تونی به آدرس بالا مراجعه کنی.
به امید موفقیت...

robert
03-03-2009, 22:01
سلام به همگی!!
میدونم اینجا خیلی ها pes 2009 بازی میکنن !!
من بعد از چند وقت بالاخره ویستا نصب کردم ولی بعد از نصب این بازی نمیتونم اون رو اجرا کنم و با خطای dont send مواجه میشم !!
چندین ماه تو xp داشتم بازی میکردم و اصلا هم مشکلی نداشتم !! ولی اینجا اینطوری شده !!
کسی میدونه کرک بازی که یه فایل به اسم img 09 هست رو کجا باید paste کنم ؟؟

naser maldini
04-03-2009, 00:15
سلام دوستان. یه مشکل داشتم. ممنون میشم کمک کنید.
من بازی pure (همون بازی موتور 4 چرخه) رو نصب کردم. وقتی که میخام بازی کنم تصویر هی پشت سر هم میگیره. منظورم اینه که بازی روان نیست و عین این میمونه که یه بازی سنگین رو روی یه سیستم ضعیف نصب کرده باشی. سیستم من خیلی قوی هست و میدونم که از این بابت مشکل ندارم ولی نمیدونم چرا این طور میشه. در ضمن موقعی که بازی لود میشه صدا هم قطع و وصل میشه. اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

*Necromancer
04-03-2009, 01:00
سلام به همه بچه ها و پیرا و خانوما و آقایون و تازه واردا و مدیرا !
من یه سوال دارم که جواب بدید ممنون می شم!
من بازیه Fallout3 رو انجام می دم!
سیو ها اینجا ذخیره می شن:
C:\Users\Shahriar\Documents\My Games\Fallout3\Saves
مشکل اینه که ویندوزم ویستاست و با مشکل کمبود فضای درایو سی مواجهم!
با خودم فکر کردم اگه فولدر سیو رو کات کنم یه درایو دیگه و یه شورتکات ازش بدم به محل اصلیش می تونم راحت سیو و لود کنم؟
می شه این:
C:\Users\ATA SYS\Documents\My Games\Fallout3\Saves
اما با این تفاوت که این بار فولدر سیو یه شورتکاته!
می خوام قبل از اینکه حاصل دو ماه و نیم بازی کردن سیوامو به فنا بدم ازتون بپرسم این کار شدنیه؟

naser maldini
04-03-2009, 01:18
دوست عزیز مگه سیو ها چقدر جا میگیرن که میخایید این کار رو بکنید؟! به نظر من این کار شدنی نیست. چون وقتی بازی میخاد سیو بشه دنبال فولدر مورد نظر میگرده و فکر نکنم با شورتکات کارش راه بیفته. در ضمن چرا یه خورده از فایل های درایو c رو حذف نمیکنید. مثلا اگه قابلیت هایپرنت رو استفاده نمیکنید میتونید این قابلیت رو حذف کنید تا حدود 3 گیگ فضا براتون باز بشه! و یا اگه از سیستم ریستور استفاده نمیکنید میتونید این قابلیت رو هم حذف کنید که میتونه 2 گیگ فضا براتون باز کنه و در آخر میتونید با یه برنامه اپتیمایزر فایل های اضافیتون رو حذف کنید تا 1 گیگ دیگه (معمولا) فضا براتون باز بشه. در کل میتونید با کارهایی که گفتم 5 -6 گیگ (حداقلش 3 گیگ) فضا واسه خودتون دست و پا کنید. تازه به قابلیت page file اشاره نکردم!

hosienmax100
04-03-2009, 02:41
سلام خدمته همه گیمر ا

بچه ها من himan 3 سه ... رو تو اجراش مشکل دارم

همین که بازی رو اجرا میکنم همون load اول کراش میکنه و میاد بیرون ......

دلیلش چیه به نظر شما ممکنه مشکل از سیستم ذاغارت من باشه ؟

ram 1 gig

cpu 3 intel

geforce fx 5500 این یکی دیگه خیلی افتضاحه !

خواهشآ اگه راهی هست که بشه با این سیستم قدیمی باهاش کار کرد رو بهم بگید

ممنون میشم

nero1363
04-03-2009, 09:19
با تشکر از جناب mehdy-z

در مورد مشکلم در بازي hellgate:london سيستم من بدين شرح است:

CPU Pentium (D) dual core 2GHZ+2GHZ

ram 1GB DDR2

Geforce 8400 GS

با تشکر

Pst
04-03-2009, 10:37
من هم پچFallout3_v1.0.0.15_English_USچ هم پچ 1.1 دارم و(Operation Anchorage)لانچرو هم

نصب کردم اما مشکل من پچه ظاهرا همه چیز درسته ولی فال اوت من پچ نمیشه یعنی 1.1 نمیشه :41:وقتی رو پچ

1.1 کلیک میکنم میگه 10 دقیقه وقت میخواد تا آپدیت کنه (پچ 1.0.0.15 هم مگه فالها مچ نیستن ولی نصبش اجرا میشه اما بازم ورژنه بازیم 1.0.0.12 هست)وقتی نصبش به آخر میرسه خودش بازیو اجرا میکنه من تو

این قسمت موندم هر کاری کردم ولی بازم پچ نشد الان پچ بازی من 1.0.0.12هستش حتی بدون پچ من جای برادر

هود هارو پیدا کردم چون لانچر نصب بود ولی کل اون ساختمون و منطقه باگ داره انگار اصلا ساخته نشده حدود دو ساعت تو مپ چرخ زدم 60 ساعت تمام رو این بازی وقت گذاشتم

جایی تو مپ نمونده و کوستی نیست که تمام نکرده باشم الانم حسابی تو کف آلسکا موندم لطفا راهنمایی کنین من باید چیکار کنم ممنون میشم

اگه در این مشکلمو حل کنین و تا جایی که بتونم در مورد کوستا بهتون کمک میکن

لطفاااااااااااااااااااااا ا

mehdy.z
04-03-2009, 13:29
سلام خدمته همه گیمر ا

بچه ها من himan 3 سه ... رو تو اجراش مشکل دارم

همین که بازی رو اجرا میکنم همون load اول کراش میکنه و میاد بیرون ......

دلیلش چیه به نظر شما ممکنه مشکل از سیستم ذاغارت من باشه ؟

ram 1 gig

cpu 3 intel

geforce fx 5500 این یکی دیگه خیلی افتضاحه !

خواهشآ اگه راهی هست که بشه با این سیستم قدیمی باهاش کار کرد رو بهم بگید

ممنون میشم

شما سیستمت خیلی ضعیف هست اما نه برای بازی مثل hitman 3 !
خداییش موندم بهت چی بگم این بازی چیزی نداره که دیگه بخواد گرافیک آپدیت کنی ولی خوب اگه adsl داری امتحانش ضرر نداره اینم لینکش:

من بازی pure (همون بازی موتور 4 چرخه) رو نصب کردم. وقتی که میخام بازی کنم تصویر هی پشت سر هم میگیره. منظورم اینه که بازی روان نیست و عین این میمونه که یه بازی سنگین رو روی یه سیستم ضعیف نصب کرده باشی. سیستم من خیلی قوی هست و میدونم که از این بابت مشکل ندارم ولی نمیدونم چرا این طور میشه. در ضمن موقعی که بازی لود میشه صدا هم قطع و وصل میشه. اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم

خواهشا از حرف من ناراحت نشید ولی هیچ وقت نگید سیستم من بالا هست و به همین گفته اکتفا کنید حتما مشخصات سیستمتون رو به طور کامل بگید آخه بودند کسانی که مثلا گرافیک onboard داشتند و به خیال خودشون چون 256 mb هست باید تمام بازیها رو از حتی crysis رو هم (چون می نیمم گفته 256) باید بتونند بازی کنند و چند روز هو وقت خودشون و بچه ها رو گرفته بودند به هر حال...

اگه سیستمت قوی هستش تنها دلیلش می تونه آپدیت نبودن گرافیکت و شاید سی پی یوت باشه اونها رو آپدیت و directx داخل dvd رو هم نصب کن به احتمال زیاد باید مشکلت حل بشه.
(البته دقت کن اگر پچی هم همراه بازی هست نصبش کنی)

mohammad0919
04-03-2009, 13:51
سلام من بازی تام ریدر را نسب کردم و تا مرحله 2 رفتم
بعد بازی را کذاشتم کنار چند مدتی بازی نکردم
بعد دیروز رفتم بازی کنم بازی اجرا شد
وسط بازی مردم
تا مردم که دویاره باز ی کنم بازی ارور داد و اومد از بازی بیرون
دوباره رفتم باز ی کنم همینجوری شد
ارور بازی این بود send to dont send
رو dont send کلید میکنی از بازی میاد بیرون رو send to کلید میکنی گیر میکنه
هیب این بازی چیه
با تشکر

Pst
04-03-2009, 16:48
کسی نمیتونه در این مورد بهم کمک کنه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

naser maldini
04-03-2009, 17:43
خواهشا از حرف من ناراحت نشید ولی هیچ وقت نگید سیستم من بالا هست و به همین گفته اکتفا کنید حتما مشخصات سیستمتون رو به طور کامل بگید آخه بودند کسانی که مثلا گرافیک onboard داشتند و به خیال خودشون چون 256 mb هست باید تمام بازیها رو از حتی crysis رو هم (چون می نیمم گفته 256) باید بتونند بازی کنند و چند روز هو وقت خودشون و بچه ها رو گرفته بودند به هر حال...

اگه سیستمت قوی هستش تنها دلیلش می تونه آپدیت نبودن گرافیکت و شاید سی پی یوت باشه اونها رو آپدیت و directx داخل dvd رو هم نصب کن به احتمال زیاد باید مشکلت حل بشه.
(البته دقت کن اگر پچی هم همراه بازی هست نصبش کنی)

چرا ناراحت بشم. اتفاقا فرمایش شما بسیار متین و به جا بود و مسلما من در این مورد اشتباه کردم. برای حل مشکل و پاسخگویی شماها به اطلاعاتی که ما میدیم نیاز خواهید داشت. راستش من cpu سه هسته ای 2.3 گیگاهرتز 8650 دارم. رمش هم 4 گیگ هست و کارت گرافیکش جی فورس 1 گیگ 9500 هست. تا به حال با هیچ کدوم از بازی ها مشکل نداشتم و این اولین بازی هست که این مشکل واسم پیش اومده. به خاطر این گفتم سیستمم قوی هست. به هر حال ممنون میشم که راهنماییم کنید. (برای راحتی کار یه بار دیگه مشکلم رو میگم:
من بازی pure (همون بازی موتور 4 چرخه) رو نصب کردم. وقتی که میخام بازی کنم تصویر هی پشت سر هم میگیره. منظورم اینه که بازی روان نیست و عین این میمونه که یه بازی سنگین رو روی یه سیستم ضعیف نصب کرده باشی. سیستم من خیلی قوی هست و میدونم که از این بابت مشکل ندارم ولی نمیدونم چرا این طور میشه. در ضمن موقعی که بازی لود میشه صدا هم قطع و وصل میشه. اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم. )

mehdy.z
04-03-2009, 20:41
چرا ناراحت بشم. اتفاقا فرمایش شما بسیار متین و به جا بود و مسلما من در این مورد اشتباه کردم. برای حل مشکل و پاسخگویی شماها به اطلاعاتی که ما میدیم نیاز خواهید داشت. راستش من cpu سه هسته ای 2.3 گیگاهرتز 8650 دارم. رمش هم 4 گیگ هست و کارت گرافیکش جی فورس 1 گیگ 9500 هست. تا به حال با هیچ کدوم از بازی ها مشکل نداشتم و این اولین بازی هست که این مشکل واسم پیش اومده. به خاطر این گفتم سیستمم قوی هست. به هر حال ممنون میشم که راهنماییم کنید. (برای راحتی کار یه بار دیگه مشکلم رو میگم:
من بازی pure (همون بازی موتور 4 چرخه) رو نصب کردم. وقتی که میخام بازی کنم تصویر هی پشت سر هم میگیره. منظورم اینه که بازی روان نیست و عین این میمونه که یه بازی سنگین رو روی یه سیستم ضعیف نصب کرده باشی. سیستم من خیلی قوی هست و میدونم که از این بابت مشکل ندارم ولی نمیدونم چرا این طور میشه. در ضمن موقعی که بازی لود میشه صدا هم قطع و وصل میشه. اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم. )

خوب سی پی یو و رمت که خیلی خوبه و به نسبت گرافیکت واقعا قویه ولی گرافیکت یه چیزی بین متوسط وخوب هستش(یعنی قدرتی ما بین 8600gt و 8600gts )حالا من نمی دونم شما بازی رو توی چه رزو لوشنی بازی میکنی ولی خوراک گرافیک شما 768*1024 هستش و اگه بخوای بالاتر بازی کنی ممکنه کم بیاره
ولی اگه توی این رزولوشن هم دری کم میاری همون کاری بکن که بهت گفتم...

کسی نمیتونه در این مورد بهم کمک کنه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که من چون این بازی رو انجام ندادم که اصلا گیج شدم چی گفتی(ماشاالله چقدر هم خوب توضیح دادی:31:)ولی خوب تا اونجا که من فهمیدم پچ شما نصب نمیشه والا تا اونجا که من می دونم بعضی از پچ ها کلا روی برنامه کرک شده اجرا نمی شند ممکنه دلیل اینکه بازی شما پچ نمی شه همین باشه...

در مورد مشکلم در بازي hellgate:london سيستم من بدين شرح است:

CPU Pentium (D) dual core 2GHZ+2GHZ

ram 1GB DDR2

Geforce 8400 GS

شما سیستمت برای این بازی خیلی خوبه فقط اینجوری که من می دونم قبلا هم بعضی از بچه ها چنین مشکلی داشتند ولی مثل اینکه از گاف بازیه ولی مثل اینکه با آپگرید گرافیک حل میشه اگه adsl داری امتحانش ضرر نداره اینم لینکش:

classiquecrime
05-03-2009, 13:47
az enke finglish minvisam ozr mikham!!
man ba bazi crysis warhead moshkel daram, nasb mishe va mitonam bazi konam ama to bazi az marhaleha vaghti ke be SavePoint(checkpoint) miresam bazi save mishe va...dar nahayat mire marhale bad va Loading miyad, loading ham por mishe ama faghat ta 81%-82% !!
nokte jaleb ene ke harvaght mirese be 81%-82% yehoyee ahange loading avaz mishe va hamoonja gir mikone va cheraghe H.D.D ham khamoosh mishe !! albate hang nemikone ha! ba ye ctrl alt delete be rahati az bazi miyam biroon, hamishe ham enjoori nist, ama alan har kari mikonam dige az 82% bala nemire!
DVD man male sherkate TAKIN hast! momkene moshkeli az DVD bashe? 2 ta dvd hast
moshakhasat pc:
Vista 64-bit ultimate
Gigabyte: ATI 4850 HD
4 gb ram corsair 1066
2.8 quad
P5Q-E Asus
1T H.D.D seagate
*man ba bazihaye dige moshkeli nadaram
Rasti resolution monitor man 1920x1080 hastesh, va to hame baziha resolution ro roye MAX (1920x1080) tanzim mikonam

mehdy.z
05-03-2009, 16:02
az enke finglish minvisam ozr mikham!!
man ba bazi crysis warhead moshkel daram, nasb mishe va mitonam bazi konam ama to bazi az marhaleha vaghti ke be SavePoint(checkpoint) miresam bazi save mishe va...dar nahayat mire marhale bad va Loading miyad, loading ham por mishe ama faghat ta 81%-82% !!
nokte jaleb ene ke harvaght mirese be 81%-82% yehoyee ahange loading avaz mishe va hamoonja gir mikone va cheraghe H.D.D ham khamoosh mishe !! albate hang nemikone ha! ba ye ctrl alt delete be rahati az bazi miyam biroon, hamishe ham enjoori nist, ama alan har kari mikonam dige az 82% bala nemire!
DVD man male sherkate TAKIN hast! momkene moshkeli az DVD bashe? 2 ta dvd hast
moshakhasat pc:
Vista 64-bit ultimate
Gigabyte: ATI 4850 HD
4 gb ram corsair 1066
2.8 quad
P5Q-E Asus
1T H.D.D seagate
*man ba bazihaye dige moshkeli nadaram
Rasti resolution monitor man 1920x1080 hastesh, va to hame baziha resolution ro roye MAX (1920x1080) tanzim mikonam

دوست من مثل اینکه شما خبر نداری این بازی سنگینترین گرافیک دنیا رو داره و با این کارت گرافیک و این رزولوشن شما حتی توی high هم نمی تونی بازی کنی چه برسه به very high !:18:
اولا باید رزولوشن گرافیکت رو بیاری پایین(برای very high حداکثر 1280*1024).

ثانیا اصلا طریقه لود این بازی همینجوری هست یعنی یه چیز حدود 81-80 درصد پیش میره و سپس یه وقفه کوچیکی(حدود چند ثانیه...البته بسته به سخت افزار سیستمت داره)میکنه بعد با عوض شدن آهنگ لود کم کم میره تا 100% .

ثالثا کارتهای اصلی سری 4000 یعنی 4850 و 4870 (مخصوصا4850) با این بازی مشکلات اساسی(به طوری که در بعضی موارد حتی در حد یک کارت high عمل نکردند چه برسه به high end) داشتند اینم بهت بگم در بعضی موارد با upgrade گرافیک این مشکل حل شده البته (نه در صد در صد) ولی اگه این کار رو نکردی بهت پیشنهاد میکنم حتما این کار رو بکنی اینم لینکش:

موفق باشی...

H&H
05-03-2009, 16:51
من بعد ازاینکه بازی Ascension to the throne را نصب میکنم ومیرم تو بازی تو اولین بارگذاری ارورر میده وکامپیوتر هنگ میکنه . مشکل چیه

Ar@m
05-03-2009, 18:06
من بعد ازاینکه بازی ascension to the throne را نصب میکنم ومیرم تو بازی تو اولین بارگذاری ارورر میده وکامپیوتر هنگ میکنه . مشکل چیه

مشخصات سيستمت رو بنويس

omid.k
05-03-2009, 19:39
من بعد ازاینکه بازی ascension to the throne را نصب میکنم ومیرم تو بازی تو اولین بارگذاری ارورر میده وکامپیوتر هنگ میکنه . مشکل چیه
همونجوری که آرام گفت سیستمت رو بنویس
ولی چنین مواردی از آپ دیت نبودن دایرکت ایکس هم هست

naser maldini
05-03-2009, 21:45
خوب سی پی یو و رمت که خیلی خوبه و به نسبت گرافیکت واقعا قویه ولی گرافیکت یه چیزی بین متوسط وخوب هستش(یعنی قدرتی ما بین 8600gt و 8600gts )حالا من نمی دونم شما بازی رو توی چه رزو لوشنی بازی میکنی ولی خوراک گرافیک شما 768*1024 هستش و اگه بخوای بالاتر بازی کنی ممکنه کم بیاره

خیلی ممنون دوست عزیز از این که راهنماییم کردید. رزولوشن بازی همونی میزارم که شما اشاره کردید ولی این مشکل رو داشتم. فکر کنم پیشنهاد قبلیتون رو عمل کنم بهتر باشه. فقط من تو خونه ای دی اس ال ندارم و نمیتونم آپدیتش کنم. آیا امکانش هست که برم از کافی نت دانلودش کنم و بعد تو خونه آپدیت کنم؟

mehdy.z
06-03-2009, 03:03
خیلی ممنون دوست عزیز از این که راهنماییم کردید. رزولوشن بازی همونی میزارم که شما اشاره کردید ولی این مشکل رو داشتم. فکر کنم پیشنهاد قبلیتون رو عمل کنم بهتر باشه. فقط من تو خونه ای دی اس ال ندارم و نمیتونم آپدیتش کنم. آیا امکانش هست که برم از کافی نت دانلودش کنم و بعد تو خونه آپدیت کنم؟

بله دوست من فقط باید توی کافی نت فایل دانلود شده رو توی یه سی دی کپی کنی بعد روی کامپیوترت اجراش کنی .(فقط به نظرم قبل از نصب درایور جدید قبلی رو به طور کامل پاک کنی بهتره باشه) .
انشاءالله مشکلت حل میشه:46:.

موفق باشی...

Reza Azimy_RW
06-03-2009, 14:25
ببخشید من چند روز پیش یک گرافیک :
1GB Nvidia Gforce 9500
گرفتم ولی الان میبینم میگند ضعیفه . یعنی مشکلی توی بازیها ندارم ولی حرف دوستمون که میگفت :

بالاتر از این کارت دیگه چی هست ؟
چرا یه چیزی مابین این دو هست ؟؟؟؟؟؟

mehdy.z
06-03-2009, 14:51
ببخشید من چند روز پیش یک گرافیک :
1GB Nvidia Gforce 9500
گرفتم ولی الان میبینم میگند ضعیفه . یعنی مشکلی توی بازیها ندارم ولی حرف دوستمون که میگفت :

بالاتر از این کارت دیگه چی هست ؟
چرا یه چیزی مابین این دو هست ؟؟؟؟؟؟

اگر چه اینجا جاش نیست ولی بازم میگم:
اگه از اطلاعات سخت افزاری رو به صورت حرفه ای می دونی به این سایت:

اگر هم زیاد در این موارد سر رشته نداری به این سایت یه سری بزن به طور کامل آمار دستت میاد:

(کلا قدرت یک کارت به تریتب بستگی داره به تعداد ترانزیستور-کلاک هسته-پهنای باند-وتعداد واحد پردازش سایه اون و ...)

peyman-tr
06-03-2009, 23:36
سلام من توی نصب بازی sain row 2 مشکل دارم
وقتی که برنامه team رو نصب میکنم این ارور رو میده
steam.exe(main exception):unable toload library steam.dll
روی دو تا ویندوز هم امتحان کردم

mhv_kntu
07-03-2009, 00:24
کسی این ERROR رو میشناسه: binkw32.dll not found
از وقتی ویستا 64 بیتی نصب کردم اکثر بازی ها دیگه بالا نمیان و این ارور رو میدن!! حتی 3DMARK 06
چیکار باید برای رفعش بکنم؟؟

Ar@m
07-03-2009, 10:53
فكر كنم تو بايد اول steam رو نصب كني بعد بازي رو
]

کسی این ERROR رو میشناسه: binkw32.dll not found
از وقتی ویستا 64 بیتی نصب کردم اکثر بازی ها دیگه بالا نمیان و این ارور رو میدن!! حتی 3DMARK 06
چیکار باید برای رفعش بکنم؟؟
اول اينكه يادت باشه دانلود و جايگزيني binkw32.dll آخرين كاري باشه كه مي كني
اين كارهاييه كه انجام بدي:

-اينو دانلود كن:( بهترين سورس براي binkw32.dll همينه)

- binkw32.dll رو توي C:\Windows\System كپي كن
همينطور از پوشه ي C:\Program Files\Game\System به پوشه ي C:\Program Files\Game هم كپيش كن

-آخرين پچ بازي و سروايس پك ويندوزت رو دانلود كن
- آخرين درايور كارت گرافيكت رو نصب كن ( كم اهميت ترين همينه)

اميدوارم يكيش جواب بده

peyman-tr
07-03-2009, 14:26
اول steam نصب میکنم موقعی که میخواد برنامه steam اجرابشه این ارورو میده

mehdy.z
07-03-2009, 17:53
اول steam نصب میکنم موقعی که میخواد برنامه steam اجرابشه این ارورو میده

شما مشخصات سیستمت رو به طور کامل بده.

mohamad_beauty
08-03-2009, 02:03
سلام من بازی پرنس اف پرشیا 4 یا همون اخرین سری که برای پی سی اومده رو گرفتم وقتی بازی میکنم بعد از چند دقیقه هنگ میکنه اگر از کرک بازیه لطفا کرک بازی رو بزام بزارید ممنون

robert
08-03-2009, 11:55
آقا شبیه ساز پرواز مایکرو سافت رو میشه رو ویستا نصب کرد؟

mehdy.z
08-03-2009, 14:48
آقا شبیه ساز پرواز مایکرو سافت رو میشه رو ویستا نصب کرد؟

بله دوست من اصلا توصیه شدش ویستا هست:46:.

موفق باشی...

belor_z56
08-03-2009, 16:43
سلام من تو بازی fear 2 این مشکلو دارم
runtime error!
R6025
-pure virtual function call

visual c++ هم مشکلی نداره..این مربوط به فراخوانی یه تابعه..ولی نمی فهمم اشکال از چیه؟..

mghaffari49
08-03-2009, 18:30
سلام.من بازیBet on Soldier:Blood of Sahara را نصب کردم ولی بعد از اجرای ان صفحه ای سیاه می آید و خطا میده که اسم خطاش یه چیزی تو مایه هایHooyad.dat هستش.مشکل کار از کجاس؟لطفا راهنمایی کنید.

Erfansakaki
08-03-2009, 18:48
با سلام
در این تاپیک قصد داریم که با کمک دوستان به مشکلات دوستانی که در نصب و اجرا بازی ها

مشکل دارند کمک کنیم

اگر که همه بچه ها مشکلاتشون رو تو این تاپیک مطرح کنند دیگه تاپیک های اضافه ای بوجود نمیاد

و دوستان خیلی راحت تر میتونند به نتیجه برسند

به قول یکی از بروبچز شک نکن

موفق باشین :wink: :wink:
با سلام
من بعد از نصب Lord of the rings conquest در مرحله ی سه پشت در اول گیر می کنم ونمی توانم از فضای
خالی عبور کنم . Heeeeeeeeelp Me

mehdy.z
08-03-2009, 19:01
سلام من تو بازی fear 2 این مشکلو دارم
runtime error!
R6025
-pure virtual function call

visual c++ هم مشکلی نداره..این مربوط به فراخوانی یه تابعه..ولی نمی فهمم اشکال از چیه؟..

این خطا دلایل زیادی داره که عمده ترینش مربوط به حافظه رم کامپیوتر میشه(البته بعض از ویروسها نیز قادر به ایجاد چنین خطایی هستند)

برای بهتر مشخص شدن موضوع سیستمتون رو به طور کامل ذکر کنید...

سلام.من بازیbet on soldier:blood of sahara را نصب کردم ولی بعد از اجرای ان صفحه ای سیاه می آید و خطا میده که اسم خطاش یه چیزی تو مایه هایhooyad.dat هستش.مشکل کار از کجاس؟لطفا راهنمایی کنید

شما هم یه عکس از خطا(یا اگه نمی تونی لا اقل متن کامل اون) و مشخصات کامل سیستمت بگذار...

aaaammmm87
08-03-2009, 22:00
با اين سيستم ميتونم Crysis رو بازي كنم‌؟
سلام
مشخصات سيستم من
main faxconn mcp73m05
با گرافيك انبرد زير
NVIDIA GeForce 7100 / NVIDIA nForce 630i
cpu:e5200 dual core
ram : 2 gb patriot (2x1gb)

mehdy.z
09-03-2009, 00:53
با اين سيستم ميتونم Crysis رو بازي كنم‌؟
سلام
مشخصات سيستم من
main faxconn mcp73m05
با گرافيك انبرد زير
ram : 2 gb patriot (2x1gb)

شما با گرافیک onboard می خوای خدای گرافیک بازیها رو اجرا کنی:18:!!؟؟

با این گرافیک اگه توی 600*800 در پایین ترین جزییات اگه به زور 5 فریم در ثانیه بگیری(تازه اگه بیاره)؟
(توضیح:برای اجرای یا بازی در بدترین حالت حداقل به 20 فریم در ثانیه نیاز دارید)

سلام
من بعد از نصب Lord of the rings conquest در مرحله ی سه پشت در اول گیر می کنم ونمی توانم از فضای
خالی عبور کنم . Heeeeeeeeelp Me

لطفا اینگونه سوالات رو توی تاپیک خود بازی مطرح کنید(بابا خودتون زودتر به جواب می رسید):

aaaammmm87
09-03-2009, 11:16
اصلا من با اين سيستم ميتونم كدوم بازي ها رو بازي كنم ؟

main faxconn mcp73m05
با گرافيك انبرد زير
ram : 2 gb patriot (2x1gb
(بازي هاي خوب و سرحال (:دي) معرفي كنيد :11:

Hossein bandarie
09-03-2009, 11:18
دوستان كسي بازي Dead Space ( نسخه PC ) رو داره ؟ من نصبش كردم اما بعد از اجرا صفحه سياه ميشه و همينطور ميمونه .
با تشكر .

Ar@m
09-03-2009, 11:27
دوستان كسي بازي Dead Space ( نسخه PC ) رو داره ؟ من نصبش كردم اما بعد از اجرا صفحه سياه ميشه و همينطور ميمونه .
با تشكر .

اول اينكه طبق معمول مشخصات سيستمت چيه
دوم اينكه روي آيكون اصلي بازي كليك راست كن :
properties
compatibility
run in 640 * 480 resolution رو تيك بزن بعد ببين بازي بالا مي ياد يا نه

mehdy.z
09-03-2009, 13:19
اصلا من با اين سيستم ميتونم كدوم بازي ها رو بازي كنم ؟

main faxconn mcp73m05
با گرافيك انبرد زير
ram : 2 gb patriot (2x1gb
(بازي هاي خوب و سرحال (:دي) معرفي كنيد :11:

شما اگه گرافیک قوی بود با این سیستم می تونستی تمام بازیهای روز رو راحت و با گرافیک بالا بازی کنی(مخصوصا اگه سی پی یوت amd باشه ولی اگه اینتل هم باشه زیاد مشکل نداره).

ولی گرافیکت داره به شدت قدرت بقیه سیستمت رو هدر میده :13:و با این گرافیک تقریبا هیچ کدوم از بازیهای نسل جدید(منظورم از 2007 به این طرف)رو نمی تونی درست بازی کنی ولی اگه یه 30-40 تومان خرج گرافیکت کنی به مدیوم تمام بازیها دست پیدا می کنی:46:.

موفق باشی...

Hossein bandarie
09-03-2009, 16:09
اول اينكه طبق معمول مشخصات سيستمت چيه
دوم اينكه روي آيكون اصلي بازي كليك راست كن :
properties
compatibility
run in 640 * 480 resolution رو تيك بزن بعد ببين بازي بالا مي ياد يا نه

CPU : AMD Phenom 9950 Quad Core
VGA : GeForec 8500
RAM : 4GB
HDD : 250+500

omid.k
09-03-2009, 16:59
سلام
من به طرز مشکوکی نمیتونم جایی رو که سیو های بازی grid تو سیستمم هست رو پیدا کنیم ...
کسی به این مشکل بر نخورده ؟

mghaffari49
09-03-2009, 17:39
mehdy.z عزیز! اینم عکس:

سیستم من:CPU:AMD Athlon 64 3000
Ram:1GB
VGA:Geforce 6200 LE

اگر عکس بالا نیومد تو این آدرس ببینیدش :

Ar@m
09-03-2009, 18:58
CPU : AMD Phenom 9950 Quad Core
VGA : GeForec 8500
RAM : 4GB
HDD : 250+500
با اين سيستم كه اصلا نبايد باهاش مشكلي داشته باشي!
ببينم بازي رو تست كردي رو سيستم هاي ديگه؟
كرك شده است؟

سلام
من به طرز مشکوکی نمیتونم جایی رو که سیو های بازی grid تو سیستمم هست رو پیدا کنیم ...
کسی به این مشکل بر نخورده ؟
سلام
بايد اينجا باشه:
My Documents\Codemasters\GRID

يعني كلا توي بازي هم سيوهات از دست رفته؟ يه system restore بكن.
ممكنه سيستمت چندتا يوزر داشته باشه و تو بايكي ديگش وارد شده باشي كه دسترسيش محدود باشه ؟

mehdy.z
09-03-2009, 19:37
mehdy.z عزیز! اینم عکس:

سیستم من:cpu:amd athlon 64 3000

ram:1gb

vga:geforce 6200 le

شرمنده من چیزی نمی بینم!..

neda88
09-03-2009, 22:37
من بازی هری پاتر 5 رو تو دراوی غیر از ویندوز نصب کردم و میخوام فایل های مربوط به سیو بازی رو پیدا و جای دیگری کپی کنم (چون میخوام ویندوز عوض کنم).
اما پیداشون نمیکنم.نه تو دراو ویندوز هست و نه تو درایو نصب بازی.
حالا اگه ویندوز عوض کنم ویس هام می پره؟

Ar@m
10-03-2009, 10:02
من بازی هری پاتر 5 رو تو دراوی غیر از ویندوز نصب کردم و میخوام فایل های مربوط به سیو بازی رو پیدا و جای دیگری کپی کنم (چون میخوام ویندوز عوض کنم).
اما پیداشون نمیکنم.نه تو دراو ویندوز هست و نه تو درایو نصب بازی.
حالا اگه ویندوز عوض کنم ویس هام می پره؟
فايلهاي سيو اين بازي hidden هستش اول بايد بري به
control panel>folder option>view
بعد توي ليست پايين چك باكس show hidden files and folders رو بزن

حالا برو به درايو ويندوزت :
فولدر Documents and Settings
بعد وارد فولدري كه به اسم يوزر خودته بشو يا وارد فولدر ادمين بشو
بعد برو به
Local Settings>Application Data>Electronic Arts
سيوها اينجاست
اگه ويندوزت رو عوض كني بله سيوها مي پره كپيشون كن يه جاي مطمئن توي يه درايوي كه نمي خواي فرمتش كني

mghaffari49
10-03-2009, 17:16
شرمنده من چیزی نمی بینم!..

درستش کردم.

Ar@m
10-03-2009, 18:42
درستش کردم.

سايتي كه توش آپلود كردي فيلتره يه جاي ديگه آپ كن مثلا gigaimage خوبه

mghaffari49
10-03-2009, 19:50
درست شد.لطفا یک بار دیگر ببینید.(پست8180)
سایت قبلی هم که آپلود کرده بودم شهر الکترونیک بود (xee-us.com) و ایرانی هم هستش.نمیدونم چرا اون جوروری می شد.

پی نوشت:آدرس سایت بدون خط فاصله است.اما اگه خط فاصله را بردارم به این صورت در میاد و خونده نمیشه(-----)

robert
11-03-2009, 19:21
سلام به همگی
آقا من میخوام بازی bioshock رو روی ویستا نصب کنم ولی در آخرین مراحل نصب ارور میده !! البته آیکون بازی رو دسکتاپ میفته و تو کنترل پنل هم بازی نصب شده و حجمش هم حدود یک و نیم گیگ هست ولی اجرا نمیشه.

متن ارور اینه:

there is a problem with this windows installer package.
a problem requierd for this install to complete could not be run
contact your support personnel or pakage vendor.

ظاهرا ویندوز ویستا رو خودش installer نداره و این بازی هم به همین گیر داده!! درسته ؟؟

چیکار کنم که بازی اجرا بشه ؟؟
cpu:Q6600
vga: 4870 ATI 1GB
ram:2 GIG -DDR2

mehdy.z
11-03-2009, 20:41
سلام به همگی
آقا من میخوام بازی bioshock رو روی ویستا نصب کنم ولی در آخرین مراحل نصب ارور میده !! البته آیکون بازی رو دسکتاپ میفته و تو کنترل پنل هم بازی نصب شده و حجمش هم حدود یک و نیم گیگ هست ولی اجرا نمیشه.

متن ارور اینه:

a problem requierd for this install to complete could not be run

ظاهرا ویندوز ویستا رو خودش installer نداره و این بازی هم به همین گیر داده!! درسته ؟؟

ویستا 64bit یا 32bit ؟

robert
11-03-2009, 21:17
ویستا 64bit یا 32bit ؟

ممنونم از توجهت به سوالم:11:
32 بیت هست عزیز :20:

robert
12-03-2009, 00:08
سلام به همگی

متن ارور اینه:

A problem requierd for this install to complete could not be run

cpu:q6600
vga: 4870 ati 1gb
ram:2 gig -ddr2

ممنونم از توجهت به سوالم:11:
32 بیت هست عزیز :20:

نبود ؟؟
کسی به من کمک نمیکنه ؟؟:41:

mehdy.z
12-03-2009, 00:52
نبود ؟؟
کسی به من کمک نمیکنه ؟؟:41:

اگه وقتی روی آیکون بازی کلیک میکنی و هیج اتفاقی نمی افته ولی سی پی یوت مشغوله بازی به احتمال زیاد با ویندوزت مشکل داره.
وگرنه من یکی که...!؟

mghaffari49
12-03-2009, 13:29
mehdy.z عزیز! اینم عکس:

سیستم من:cpu:amd athlon 64 3000
ram:1gb
vga:geforce 6200 le

اگر عکس بالا نیومد تو این آدرس ببینیدش :

کسی نیست جواب بده؟

mehdy.z
12-03-2009, 18:03
کسی نیست جواب بده؟

من رو باش که فکر کردم منظورت از درست شد این بود که بازی رو درستش کردی:31:
به هر حال سیستمت برای اجرای این بازی خیلی ضعیف نیست(یعنی نه در حدی که نتونه بیاردش) ولی این خطا خیلی کلیه و نمیشه دلیل خیلی خاصی براش پیدا کرد ولی چون میگی بعد از وارد شدن به بازی صفحه سیاه میشه و بعد خارج میشه ممکنه یا بازیت ناقصه یا ناقص نصب شده.
یا به خاطر دریور گرافیکت باشه که آپدیت نیست می تونی از اینجا دانلود کنی:

Scary Feelings
13-03-2009, 16:19
سلام..
من یه مشکل تو اجرای بازی Warhammer 40,000: Dawn of War II دارم...بازی رو که نصب میکنم .وقتی که میخوام داخل بازی بشم ارور زیر رو میده:
Unable to execute command dow2 .exe
:

راستی aux_installer و vcredist هم نصب نمیشه...اگه میشه لینک دانلودشون رو بدین که یه تست بزنم

mehdy.z
13-03-2009, 17:30
سلام..
من یه مشکل تو اجرای بازی warhammer 40,000: Dawn of war ii دارم...بازی رو که نصب میکنم .وقتی که میخوام داخل بازی بشم ارور زیر رو میده:
unable to execute command dow2 .exe
:

راستی aux_installer و vcredist هم نصب نمیشه...اگه میشه لینک دانلودشون رو بدین که یه تست بزنم

اصلا فایلی به این نام توی پوشه بازی داری یا نه اگر نیست پس به احتمال زیاد بازی رو کامل نصب نکردی. چون داره میگه که اصلا فایل اصلی اجرای بازی رو نمی تونه پیدا کنه!!

Scary Feelings
13-03-2009, 17:57
اصلا فایلی به این نام توی پوشه بازی داری یا نه اگر نیست پس به احتمال زیاد بازی رو کامل نصب نکردی. چون داره میگه که اصلا فایل اصلی اجرای بازی رو نمی تونه پیدا کنه!!

فایلی به نام dow.exe نیست ولی فایل اجراییش Loader هست...بازی هم به طور کامل نصب شد ولی اون 2 تا برنامه نصب نشد....راستی اون فایل steam ...به اون ربطی نداره!؟!

mehdy.z
13-03-2009, 20:32
فایلی به نام dow.exe نیست ولی فایل اجراییش Loader هست...بازی هم به طور کامل نصب شد ولی اون 2 تا برنامه نصب نشد....راستی اون فایل steam ...به اون ربطی نداره!؟!

اصلا مشخصات کامل سیستمت و نوع ویندوز(32bit یا 64bit) رو بده؟

Scary Feelings
13-03-2009, 22:59
ok
widows xp3 32bit
cpu intel 3.43
ram 2 gig
grapic 512

mehdy.z
13-03-2009, 23:50
ok
widows xp3 32bit
cpu intel 3.43
ram 2 gig
grapic 512

اولا شما مارک گرافیکت رو نگفتی(خوب چه 512 مگابایتی)؟
ثانیا سی پی یوت هم معلوم نکردی سلرونه یا پنتیوم 4؟
ولی خوب به سلامتی ویندوزت مشخصه چیه:31:

اول اینو بگم دلیل نصب نشدن اون دوتا برنامه ممکنه برای sp3 بودن ویندوزت باشه(چون توی xp sp3 خیلی برنامه ها یا نصب نمی شند یا درست کار نمی کنند مثل vista 64bit)پیشنهاد من xp sp2 ودر درجه دوم vista sp1 هستش همونطوری که خود سیستم بازی میگه:
(البته بهترین ویندوز برای بازیها هم همین دوتا هستند)

Minimum Requirements
* Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
* P4 3.2 GHz (single core) or any Dual Core processor
* 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista)
* A 128MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600, or equivalent
* 5.5 GB of Hard Drive space

Recommended
* Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
* AMD Athlon 64×2 4400+ or any Intel Core 2 Duo
* 2 GB RAM (XP and Vista)
* A 256MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 7800 GT / ATI X1900, or equivalent
* 5.5 GB of Hard Drive space
(دیگه چک گرافیک و سی پی یو به عهده خودت:20:)

در آخر هم اینم بگم که بعید می دونم فایلی به نام بازی یعنی dow توی پوشه بازی نباشه اگر مطمئنی نیست بازم میگم احتمال داره یه جای کار در مورد نصب بازی مشکل داشته باشه(شایدم اصلا خود dvd بازی)!

Scary Feelings
14-03-2009, 12:00
اولا شما مارک گرافیکت رو نگفتی(خوب چه 512 مگابایتی)؟
ثانیا سی پی یوت هم معلوم نکردی سلرونه یا پنتیوم 4؟
ولی خوب به سلامتی ویندوزت مشخصه چیه:31:

اول اینو بگم دلیل نصب نشدن اون دوتا برنامه ممکنه برای sp3 بودن ویندوزت باشه(چون توی xp sp3 خیلی برنامه ها یا نصب نمی شند یا درست کار نمی کنند مثل vista 64bit)پیشنهاد من xp sp2 ودر درجه دوم vista sp1 هستش همونطوری که خود سیستم بازی میگه:
(البته بهترین ویندوز برای بازیها هم همین دوتا هستند)

(دیگه چک گرافیک و سی پی یو به عهده خودت:20:)

در آخر هم اینم بگم که بعید می دونم فایلی به نام بازی یعنی dow توی پوشه بازی نباشه اگر مطمئنی نیست بازم میگم احتمال داره یه جای کار در مورد نصب بازی مشکل داشته باشه(شایدم اصلا خود dvd بازی)!

ممنون بابت کمکت.:11:..الان میرم امتحان میکنم اگه شد که خوبه ولی اگه نشد دیگه ولش میکنم:41:...البته خودم هم فکر میکنم از ویندوز باشه.چون خیلی از برنامه ها که رو 2 نصب میکردم رویه 3 کار نمیکنه..:13:.مشکل از dvd بازی هم فکر نکنم باشه چون کامل نصب شد..اما میرم رو کامپیوتر دوستام امتحان میکنم...انشاالله که درست بشه:20::

masoud93
14-03-2009, 12:02
در بازی Black Site Aria 51 جهت دوربین بالا میره و میچرخه چکار کنم.

Oracle_Eldorado
14-03-2009, 12:45
در بازی Black Site Aria 51 جهت دوربین بالا میره و میچرخه چکار کنم.

شما Joy Stick به کامپیوترتون وصل کردین ؟
اگه آره ،
یه بار از بازی خارج بشین ، Joy Stick رو در بیارین و دوباره وارد بازی بشید .
ببینید کار میکنه یا نه .

simslove
14-03-2009, 14:54
سلام
من وقتی assessind creed رو ریختم وقتی میرم تو بازی صفه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد
چیکا کنم

mehdy.z
14-03-2009, 21:49
سلام
من وقتی assessind creed رو ریختم وقتی میرم تو بازی صفه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد
چیکا کنم

مشخصات کامل سیستمت رو بگو؟

nakhle007
15-03-2009, 00:39
سلام دوستان
یه سیستمی هست با رم 1 کارت گرافیک 256 و سی پی یو 2.33
حالا saints row 2 روش نصب کردم ولی خیلی کند اجرا میشه
حتی وقتی رزولوشن و کیفیت رو به پایین ترین حد میارم
سیستم مورد نیاز بازی هم همین نوشته شده..
مشکل چیه؟

Oracle_Eldorado
15-03-2009, 01:07
سلام دوستان
مشکل چیه؟

دوست من سیستمتون خیلی پایینه .
حداقل سیستم مورد نیاز بازی همین نوشته شده .
یعنی با این سیستم میتونی با پایین ترین تنظیمات و به زور بازی کنی !
شما باید با سیستم توصیه شده ( Recomended ) سیستمت رو مقایسه کنی . :46:

havas_1980
15-03-2009, 01:29
سلام دوستان
مشکل چیه؟سنگین اجرا شدن بازی و افت فریم شدید, متاسفانه از ناشی از خود بازی هست.
هنوز برای رفع این مشکلات هیچ پچی منتشر نشده...

fearlly
15-03-2009, 08:00
من خودمم ای مشکلو دارم
فک کنم کرک میخاد:10:

3dmax
15-03-2009, 09:09
مشکل با Assassin's creed
سلام من با این بازی مشکل دارم

گرافیکم: 4870
ویندوزم: xp
مشکل: توی بازی شخصیت ها صدا ندارند، توی بازی شخصیت ها صورت ندارند

mehdy.z
15-03-2009, 18:47
مشکل با Assassin's creed
سلام من با این بازی مشکل دارم

گرافیکم: 4870
ویندوزم: xp
مشکل: توی بازی شخصیت ها صدا ندارند، توی بازی شخصیت ها صورت ندارند

این مشکل برای خود من هم بوجود اومده منتها وقتی که بازی رو توی xp نصب و خواستم توی ویستا اجرا کنم(البته توی خود xp چنین مشکلی نداشتم) با این اوصاف امیدوارم شما چنین کاری نکرده باشی...
با توجه به این نکته:
مهمترین دلیلش این می تونه باشه که object ها درست لود نمی شند که میتونه مال درایور گرافیکت باشه که البته می تونی آخرین ورژنش رو از اینجا دانلود کنی:

یا اینکه اصلا object ها درست install نشدند که دلیلش می تونه بد نصب شدن بازی باشه.(که اگه بازی رو درست نصب کرده باشی و درهنگام نصب به مشکل خاصی برنخورده باشی منتفی می شه)

البته تا اونجا که من میدونم یه نسخه تقلبی هم از این بازی توی بازار موجود بود که البته چنین مشکلی نداشت
ولی خیلی لز مشکلات بچه ها مثل خارج شدن ناگهانی از بازی و خیلی چیزای دیگه مال همین بود(البته این نسخه مال خیلی وقت پیشه قبل از اینکه نسخه اصلی بیاد که فکر نکنم دیگه توی بازار باشه)

موفق باشی...

3dmax
15-03-2009, 20:06
کار اول رو انجام نداده ام
درایور هم آپدیت شدست
توی نصب هم مشکلی نبود

masoud93
15-03-2009, 20:42
در بازی dirt زمانی که سیو میکنم و از بازی خارج میشوم و دوباره وارد بازی میشوم موقع لود کردن ارور (load faild ) را میدهد.
اگر کسی میتونه کمک کنه.

nemesis
15-03-2009, 20:47
این لیست فایل های روی dvd 1
ببینید فایلی کم داره ؟

Ahmad-Ra
15-03-2009, 20:59

ببخشید مرسی

sherlock_Holmes
15-03-2009, 23:21
آقا من خسته شدم...!
بازی بایوشاک از مد افتاد من هنوز نتونستم یه نسخه بگیرم و بازی کنم!!
دفعه قبل که تا آخر نصب میرفت بعد میخواست وصل بشه به نت و چون نمیشد خارج میشد!!

یه نسخه دیگه گرفتم کار نکرد... ویندوز رو عوض کردم و درست شد!!

اما فکر کنم بعد از نصب 3ds max دوباره همونجور شد!
وقتی اجراش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته!! یعنی بازی start نمیشه...

یه بچه ها گفته بود قبلا توی همین تاپیک که وقتی نسخه 2 و 3 از dotnet framework با هم باشه نمیشه اجراش کرد...
من نسخه 3 رو پاک کردم اما بازم نشد...

3ds max موقع نصب این فریم ورک رو نصب میکنه...

یکی ما رو نجات بده...!

Death Proxy
15-03-2009, 23:53
در بازی dirt زمانی که سیو میکنم و از بازی خارج میشوم و دوباره وارد بازی میشوم موقع لود کردن ارور (load faild ) را میدهد.
اگر کسی میتونه کمک کنه.
باید موقع Load کردن بازی به اینترنت وصل باشی. البته میتونی یه شبکه مجازی هم بسازی که جواب میده. اگر پچ 1.2 رو هم نصب کنی کلا درست میشه.

mehdy.z
16-03-2009, 00:24
کار اول رو انجام نداده ام
درایور هم آپدیت شدست
توی نصب هم مشکلی نبود

نمی دونم ولی فکر کنم یه جا شنیدم این بازی پچ هم داشته باشه(دقیق نمی دونم چه کار میکنه؟)حالا شما که به هیج کدوم چواب نگرفتی یه سری به این تاپیک بزن ببین چی میشه:

اگر کسی میتونه کمک کنه.

راه حل اینجا رو برو ببین چی میشه:

nakhle007
16-03-2009, 12:14
سنگین اجرا شدن بازی و افت فریم شدید, متاسفانه از ناشی از خود بازی هست.
هنوز برای رفع این مشکلات هیچ پچی منتشر نشده...

آقا ممنون
اینی که گفتین ، کلی گفتین یا منظورتون همین بازی بود؟
پچ یعنی چی؟:31:

masoud93
16-03-2009, 15:34
در بازی Turning Point: Fall of Liberty زمانی که نیو گیم را میزنم یکی دوتا نوشته مینویسه و یک دفه گیر میکنه و داخل بازی نمیره.
اگر کسی میتونه کمک کنه.

779
16-03-2009, 16:26
کسی اینجا DirectX 10 باری ویندوز XP رو داره؟؟؟؟؟
لازم دارم برای DMC 4 می خوام!

mehdy.z
16-03-2009, 21:07
کسی اینجا DirectX 10 باری ویندوز XP رو داره؟؟؟؟؟
لازم دارم برای DMC 4 می خوام!

مال شما:

در بازی Turning Point: Fall of Liberty زمانی که نیو گیم را میزنم یکی دوتا نوشته مینویسه و یک دفه گیر میکنه و داخل بازی نمیره.
اگر کسی میتونه کمک کنه.

مشخصات سیستمت رو بگو...

fkBabak
16-03-2009, 22:48
سلام
من بازی PES2009 رو ریختم رو سیستمم . ولی وقتی میحوام اجرا کنم همون اول بازی رو اون چند تا ستاره پایین سمت چپ صفحه (نمایش load) میمونه و جلو نمیره مشکل چیه؟
ممنون میشم اگه کمک کنین.

sherlock_Holmes
16-03-2009, 23:22
آقا یکی زحمت بکشه منو یه کم راهنمایی کنه...
پست 8216 ... بایوشاک...

یه دنیا ممنون میشم...

779
16-03-2009, 23:39
مال شما:

مشخصات سیستمت رو بگو...

مهدی جان این سایته باید حتمی عضوش بشی!!!!!!
در ضمن عضویته پولی هم هست دیگه از این بدتر نمیشه!!!!!!
میشه یک لینک دیگه بدی؟

:11:

mehdy.z
17-03-2009, 00:28
مهدی جان این سایته باید حتمی عضوش بشی!!!!!!
در ضمن عضویته پولی هم هست دیگه از این بدتر نمیشه!!!!!!
میشه یک لینک دیگه بدی؟

:11:

امیدوارم این یکی کارت رو راه بیندازه:

mehdy.z
17-03-2009, 00:38
سلام
من بازی PES2009 رو ریختم رو سیستمم . ولی وقتی میحوام اجرا کنم همون اول بازی رو اون چند تا ستاره پایین سمت چپ صفحه (نمایش load) میمونه و جلو نمیره مشکل چیه؟
ممنون میشم اگه کمک کنین.

شما مشخصات کامل سیستمت رو بده...

آقا یکی زحمت بکشه منو یه کم راهنمایی کنه...
پست 8216 ... بایوشاک...

یه دنیا ممنون میشم...

اینطور که من فهمیدم شما وقتی روی آیکون بازی کلیک می کنی هیچ اتفاقی نمی افته درسته؟؟

وقتی کلیک می کنی با اینکه وارد بازی نمی شه با استفاده از task manager (با کلید ctr+alt+delete) ببین که هیچ کدوم از هسته های سی پی یوت مشغول مونده یا نه؟

Crespo
17-03-2009, 01:35
سلام. من نمی دونم چرا از پارسال که سیستم رو ارتقاء دادم، بعضی از بازی ها رو که اجرا می کنم با صداشون مشکل دارم.

مثلاً من به شخصه عاشق بازی کیت آرچر هستم. روی سیستم قبلی خیلی بازی کردم. روی این سیستم هم نصبش کردم، اما

وقتی شخصیتا حرف می زن، می بینم که شخصیت داره حرف می زنه، اما برخی از دیالوگ ها گفته نمیشه. این مشکل رو به طور

خیلی نامحسوس در بازی شاهزاده پارسی و اساسین هم دارم!!!! اما توی کیت آرچر خیلی محسوسه!!!!!!

Oracle_Eldorado
17-03-2009, 01:55
سلام. من نمی دونم چرا از پارسال که سیستم رو ارتقاء دادم، بعضی از بازی ها رو که اجرا می کنم با صداشون مشکل دارم.

مثلاً من به شخصه عاشق بازی کیت آرچر هستم. روی سیستم قبلی خیلی بازی کردم. روی این سیستم هم نصبش کردم، اما

وقتی شخصیتا حرف می زن، می بینم که شخصیت داره حرف می زنه، اما برخی از دیالوگ ها گفته نمیشه. این مشکل رو به طور

خیلی نامحسوس در بازی شاهزاده پارسی و اساسین هم دارم!!!! اما توی کیت آرچر خیلی محسوسه!!!!!!

خوب اگه کارت صدای شما Onboard هست ، میتونید با آپدیت کردن درایور کارت صدا یا مادربورد این مشکل رو برطرف کنید .
بعدشم از آخرین نسخه ی برنامه ی DirectX استفاده کنید .
ویندوزتون چیه ؟

sherlock_Holmes
17-03-2009, 02:21
اینطور که من فهمیدم شما وقتی روی آیکون بازی کلیک می کنی هیچ اتفاقی نمی افته درسته؟؟

وقتی کلیک می کنی با اینکه وارد بازی نمی شه با استفاده از task manager (با کلید ctr+alt+delete) ببین که هیچ کدوم از هسته های سی پی یوت مشغول مونده یا نه

درسته...

ببین توی Task manager برای چند لحظه bioshock.exe میاد و بعد باز خارج میشه...

از یوزر administrator وارد شدم و اجرا کردم... اونجا توی task manager وارد میشه و خارج نمیشه اما اتفاقی هم نمیفته!

جالب اینه که تا دو روز قبلش اجرا میشد!!
اصلا عقلم به جایی قد نمیده...

juventus1985
17-03-2009, 04:06
سلام!
من بازی رد آلرت3 رو نصب کردم.
موقع ای که میخوام بازی رو اجرا کنم (اگه به نت وصل نباشم) میگه بازی استارت نمیشه.باید به اینترنت وصل شی
وقتی هم که نت وصله ازم رجیستر کد میخواد، وارد که میکنم کد رو قبول نمیکنه و دوباره ازم میخواد که رجیستر رو وارد کنم
کد رو هم از Keygen میگیریم.

ممنون میشم راهنماییم کنید

juventus1985
17-03-2009, 04:07
سلام!
موقع ای که میخوام بازی رو اجرا کنم (اگه به نت وصل نباشم) میگه بازی استارت نمیشه.باید به اینترنت وصل شی
وقتی هم که نت وصله ازم رجیستر کد میخواد، وارد که میکنم کد رو قبول نمیکنه و دوباره ازم میخواد که رجیستر رو وارد کنم

toraj11
17-03-2009, 06:10
دوستان من بازی general zero قبلا روی سیستمم داشتم وبازی می کردم اما حالا بعد نصب وقتی بازی رو اجرا میکنم اتفاقی نمی افته بعد تو task manager میرم می بینم که no response شده,می گه که توgame.dat مشکل وجود داره.کسی میدونه چه مرگشه؟:13:

fkBabak
17-03-2009, 08:54
[quote=mehdy.z;3602488]شما مشخصات کامل سیستمت رو بده...

سلام
مشکل حل شد

Hossein bandarie
17-03-2009, 09:27
كرك شده است؟

سلام
بايد اينجا باشه:
My documents\codemasters\grid

ممكنه سيستمت چندتا يوزر داشته باشه و تو بايكي ديگش وارد شده باشي كه دسترسيش محدود باشه ؟

آخرش متوجه نشدم عيب از كجاست . بازي رو حذف كردم و مجددا نصبش كردم . جالبه وقتي از آيكني كه تو استارت منو ساخته اجراش مي كنم صفحه سياه ميشه و مي مونه ولي وقتي از شرتكاتي كه رو دسكتاپ ساخته اجراش مي كنم مشكلي نداره !

Hossein bandarie
17-03-2009, 09:33
كرك شده است؟

سلام
بايد اينجا باشه:
My documents\codemasters\grid

آخرش متوجه نشدم عيب از كجاست . بازي رو حذف كردم و مجددا نصبش كردم . جالبه وقتي از آيكني كه تو استارت منو ساخته اجراش مي كنم صفحه سياه ميشه و مي مونه ولي وقتي از شرتكاتي كه رو دسكتاپ ساخته اجراش مي كنم مشكلي نداره !

Metalzadeh
17-03-2009, 10:02
سلام
یه مشکل گرافیکی تو یه مرحله از Fear 2 برای پیش اومده
اسم مرحله : Epicenter
این هم عکس :

از اول بازی تا اینجا همچین مشکلی نداشتم
اگر هم همین جا بازی رو ببندم دیگه از Save قبلی Load نمیشه و باید مرحله رو از اول شروع کنم (تو Loading گیر می کنه)
به نظر شما مشکل از کجاست ؟ :دی

mehdy.z
17-03-2009, 13:28
ببین توی Task manager برای چند لحظه bioshock.exe میاد و بعد باز خارج میشه...

از یوزر administrator وارد شدم و اجرا کردم... اونجا توی task manager وارد میشه و خارج نمیشه اما اتفاقی هم نمیفته!

جالب اینه که تا دو روز قبلش اجرا میشد!!
اصلا عقلم به جایی قد نمیده...

شما که آخر به ما نگفتی که هیچ کدوم از هسته هات مشغول می مونه یا نه (توی قسمت performance)
ولی فکر کنم مشکلت همین باشه که من حدس زدم ...
راستش این بازی کلا یه خورده مشکل داره که یکی از اونها هم همینه که گاهی اوقات برای بعضی کامپیوترها پیش می یاد(البته اکثر اوقات به خاطر تغییر سیستمیه)دقیق هم معلوم نیست به خاطر چیه ولی احتمالا به خاطر اجرا یا لود نشدن یکی از فایلهای اصلی startup هست:13:
آقا اصلا شما یه کار کن که خیالت راحت بشه کلا بازی رو به طور صحیح unistall کن حتی فولدر بازی رو هم پاکش کن (فقط توی my document کامپیوترت یه فولدر به اسم bioshock هست که سیوهات توشه یه کپی ازش بگیر)و بازی رو کلا توی یه درایو دیگه نصب کن بعد سیوهات رو هم جایگزینش کن.
ان شاالله مشکلت حل شه...
(شما که به خاطر این بازی اینهمه کار کردی اینم روش:46:)

سلام!

شما یا اصلا کرک بازی رو نصب نکردی یا کرکت مشکل داره اگه این کار رو کردی درخواست کرک سالم رو از اینجا بده:

اول بازی تا اینجا همچین مشکلی نداشتم
اگر هم همین جا بازی رو ببندم دیگه از Save قبلی Load نمیشه و باید مرحله رو از اول شروع کنم (تو Loading گیر می کنه)
به نظر شما مشکل از کجاست ؟ :biggrin:

لطفا مشخصات کامل سیستمت رو بده؟

Metalzadeh
17-03-2009, 13:50
لطفا مشخصات کامل سیستمت رو بده؟

cpu : 5200 athlon dual core
ram : 2x1gb geil
vga : geforce 8500 512
mb : asus m2n plus

titanium_zarin
17-03-2009, 14:49
سلام.من بازیBurnout Paradise The Ultimate Box رو نصب کردم و کرکم کردم.اما وقتی میخوام وارد شم میگه باید وصل شی اینترنت.مشکل از چیه؟؟اگه کرک دیگه داره واسم بذارید اخه تو dvd چیز دیگه نیست...ممنون...

اصلا هنوز تو بازی نرفتم.نمیدونم چه کار باید کنم؟؟؟توی بعضی بازی یه فایل dll هست که اونو کپی میکنی درست میشه ولی تو این نیست...کمکککککککککک

Ar@m
17-03-2009, 14:53
دوستان من بازی general zero قبلا روی سیستمم داشتم وبازی می کردم اما حالا بعد نصب وقتی بازی رو اجرا میکنم اتفاقی نمی افته بعد تو task manager میرم می بینم که no response شده,می گه که توgame.dat مشکل وجود داره.کسی میدونه چه مرگشه؟:13:
ارور game.dat بايد مربوط به كرك بازي باشه
ايندفه درست كركش كردي؟

جالبه!

Ar@m
17-03-2009, 15:01

خوب اگه کارت صدای شما Onboard هست ، میتونید با آپدیت کردن درایور کارت صدا یا مادربورد این مشکل رو برطرف کنید .
ویندوزتون چیه ؟

جالبه اين مشكل منم بود با نصب آخرين نسخه ي directx بدتر شد! بعد از كلي دنگ و فنگ فقط يه راه حل احمقانه داشت:
بهتره به تنظيمات volume control توي كنترل پنل هم يه نگاهي بندازي. با يه ذره بالا پايين كردن ممكنه صداي شخصيت ها برگرده!

mehdy.z
17-03-2009, 17:56
cpu : 5200 athlon dual core
ram : 2x1gb geil
vga : geforce 8500 512
mb : asus m2n plus

شما سیستمت که بازی رو میکشه:20:

اینجور گافها در بعضی از بازیها دیده میشه (نمونش من خودم توی یکی از مراحل crysis داشتم!) بهترین راهی که می تونم بهت پیشنهاد کنم اینه که قبل از اینکه بازی شروع بشه تمام تنظیمات گرافیک بازی و رزولوشن رو در پایین ترین سطح خودش قرار بدی ببین اونجا رو رد میکنه یا نه؟
اگه مثل خود من رد کرد که:10:

اما اگه نشد ایندفعه از اینجا گرافیکت آپدیت کن ببین چی میشه:

سلام.من بازیBurnout Paradise The Ultimate Box رو نصب کردم و کرکم کردم.اما وقتی میخوام وارد شم میگه باید وصل شی اینترنت.مشکل از چیه؟؟اگه کرک دیگه داره واسم بذارید اخه تو dvd چیز دیگه نیست...ممنون...

این مشکل دقیقا به خاطر کرک بازیه شما مطمئنی که درست کرک کردی:18:
اگه مطمئنی می تونی از اینجا درخواست بدی کرک سالم رو بدی:

ZEDEHAL DEGE
17-03-2009, 18:36
:19::19::19:سلام دو تا مشک دارم 1- در نصب scarface , gta iv ادما غیب میشن و خونه ها و ماشینا ولی بازی ادامه داره و میخورم تو در و دیوار 2- در اسکار فیس گاهی ادما فقط رنگشون میره و زرد میشن و عین یه ماکت میشن:41:
p...h...me

Crespo
18-03-2009, 01:33
ویندوزتون چیه ؟

آره. آن بورد هستش.

من جدیدترین DirectX رو استفاده می کنم

ویندوزمم XP SP2 هستش!

جالبه اين مشكل منم بود با نصب آخرين نسخه ي directx بدتر شد! بعد از كلي دنگ و فنگ فقط يه راه حل احمقانه داشت:
بهتره به تنظيمات volume control توي كنترل پنل هم يه نگاهي بندازي. با يه ذره بالا پايين كردن ممكنه صداي شخصيت ها برگرده!

چیاشو بالا پائین کنم؟!!!!!!!!

Crespo
18-03-2009, 01:44
این مشخصات کارت صدامه:

Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC

میشه بگین جدید ترین درایورشو از کجا باید بگیرم؟ چون خودم نتونستم بفهمم من از کجای سایت گیگابایت باید دان کنم!!!!

مینم هم GIGA مدل PLS3 هستش

sherlock_Holmes
18-03-2009, 01:57
شما که آخر به ما نگفتی که هیچ کدوم از هسته هات مشغول می مونه یا نه (توی قسمت performance)
ولی فکر کنم مشکلت همین باشه که من حدس زدم ...
راستش این بازی کلا یه خورده مشکل داره که یکی از اونها هم همینه که گاهی اوقات برای بعضی کامپیوترها پیش می یاد(البته اکثر اوقات به خاطر تغییر سیستمیه)دقیق هم معلوم نیست به خاطر چیه ولی احتمالا به خاطر اجرا یا لود نشدن یکی از فایلهای اصلی startup هست
آقا اصلا شما یه کار کن که خیالت راحت بشه کلا بازی رو به طور صحیح unistall کن حتی فولدر بازی رو هم پاکش کن (فقط توی my document کامپیوترت یه فولدر به اسم bioshock هست که سیوهات توشه یه کپی ازش بگیر)و بازی رو کلا توی یه درایو دیگه نصب کن بعد سیوهات رو هم جایگزینش کن.
ان شاالله مشکلت حل شه...
(شما که به خاطر این بازی اینهمه کار کردی اینم روش

آقا ممنون جواب دادی....
اما مشکل گنده تر از این حرفاست!
راستش cpu من یک هسته ای هست!! :ی
اما کلا بازی قبلش اجرا میشد... با این روش که گفتی هم درست نشد...

Metalzadeh
18-03-2009, 13:05
شما سیستمت که بازی رو میکشه:20:

اینجور گافها در بعضی از بازیها دیده میشه (نمونش من خودم توی یکی از مراحل crysis داشتم!) بهترین راهی که می تونم بهت پیشنهاد کنم اینه که قبل از اینکه بازی شروع بشه تمام تنظیمات گرافیک بازی و رزولوشن رو در پایین ترین سطح خودش قرار بدی ببین اونجا رو رد میکنه یا نه؟
اگه مثل خود من رد کرد که:10:

اما اگه نشد ایندفعه از اینجا گرافیکت آپدیت کن ببین چی میشه:

هر 2 راه رو تست کردم , نشد :41:

mehdy.z
18-03-2009, 20:01
هر 2 راه رو تست کردم , نشد :41:

خوب والله تنها راهی که به نظر من میرسه اینه که به تاپیک زیر مراجعه و درخواست یه سیو بعد از اونجا رو بدی:

به احتمال زیاد بچه ها لطف می کنند جوابت رو می دند ولی اگه کسی نداشت توی تاپیک خود بازی درخواست بده:

آقا ممنون جواب دادی....
اما مشکل گنده تر از این حرفاست!
راستش cpu من یک هسته ای هست!! :ی
اما کلا بازی قبلش اجرا میشد... با این روش که گفتی هم درست نشد...
پس من یکی که:24:

یه راه دیگه هم هست که امتحانش بی ضرره اونم اینه که کامپیوترت رو به تاریخ قبل از خراب شدن بازی restore کنی شاید جواب داد...:46:

ZEDEHAL DEGE
18-03-2009, 22:47
ینی کسی نمیدونه چرا همه چی غیب میشه ؟الهی غیب نشین کمک کنین بابا اخه یه پخی اوخی فحشی بد و بیرایی چیزی بگین دلم خوش شه دو تا بازی دارم که باشون حال میکردم حالا حالمو گرفتن هر دو شون با هم تو بازی در و دیوار و همه چی غیب میشه ولی بازی ادامه داره و میخورم تو در و دیوار این حرفه ای یا کجان به داد ملت نه به داد من برسن.

mohammad105
18-03-2009, 23:23
سلام
من بازی saints row 2 رو نصب کردم ولی در لود کردن بازی تو 5 درصد میمونه.
کسی میدونه اشکالش از چیه؟

majid16367
18-03-2009, 23:43
سلام
من بازی call of dutty 5 رو نصب کردم . اما موقع اجرا به این مشکل برخوردم و بازی اجرا نمیشه :

و همچنین این پیغام :

mehdy.z
19-03-2009, 02:12
سلام
من بازی call of dutty 5 رو نصب کردم . اما موقع اجرا به این مشکل برخوردم و بازی اجرا نمیشه :

و همچنین این پیغام :

راه حل مشکل شما اینجا توضیح داده شده:

ینی کسی نمیدونه چرا همه چی غیب میشه ؟الهی غیب نشین کمک کنین بابا اخه یه پخی اوخی فحشی بد و بیرایی چیزی بگین دلم خوش شه دو تا بازی دارم که باشون حال میکردم حالا حالمو گرفتن هر دو شون با هم تو بازی در و دیوار و همه چی غیب میشه ولی بازی ادامه داره و میخورم تو در و دیوار این حرفه ای یا کجان به داد ملت نه به داد من برسن.

دوست عزیز این بازی gta سرتا پا مشکله شما بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که به تاپیک مخصوص مشکلات این بازی بری و از بازیخورهاش سوال کنی اصلا یه سر برو ببین چه خبره:18::

سلام
من بازی saints row 2 رو نصب کردم ولی در لود کردن بازی تو 5 درصد میمونه.
کسی میدونه اشکالش از چیه؟

شما مشخصات کامل سیستمت رو بگو...

779
19-03-2009, 12:38
مهدی جان واقعا جالبه من 4 روزه همش میخوام DX10 رو دانلود کنم اما هر دفعه یک جاش گیر میکنه!!!!!
نمیدونم ایندفعه میتونید یا نه اما من با ADSL 512 هم نتونستم دانلود کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18:
چون یا میرسه به 50% گیر میکنه یا ... همش گیره!
آشغال ترین سایتی که من دیدم همین RapidShare هستش چون که اگه عضوش نشی واقعا Free آشغاله آشغال!!!!!!!!!!
میشه یک لینک بدی درست و حسابی ولی از RapidShare نباشه!!!
تو رو خدا درست باشه من 4 روزه می خوام این DX10 رو برای ویندوز ایکس پی دانلود کنم نمیتونم!!!!!!
با تشکر:11:

mohammad105
19-03-2009, 12:45
رم: 2 گیگا
هارد: 160
کارت گرافیکی: 8600 gt
سی پی یو: 3.2 فول کش

omid.k
19-03-2009, 14:38
مهدی جان واقعا جالبه من 4 روزه همش میخوام dx10 رو دانلود کنم اما هر دفعه یک جاش گیر میکنه!!!!!
نمیدونم ایندفعه میتونید یا نه اما من با adsl 512 هم نتونستم دانلود کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18:
آشغال ترین سایتی که من دیدم همین rapidshare هستش چون که اگه عضوش نشی واقعا free آشغاله آشغال!!!!!!!!!!
میشه یک لینک بدی درست و حسابی ولی از rapidshare نباشه!!!
تو رو خدا درست باشه من 4 روزه می خوام این dx10 رو برای ویندوز ایکس پی دانلود کنم نمیتونم!!!!!!

اووووه
چرا تا سر کوچتون نمیری از یه خدمات کامپیوتری رایت شدش رو بگیری ...؟

779
19-03-2009, 15:12
اگه میشد که میرفتم نمیشه بعدشم adsl پس برای چیه؟

maxoud
19-03-2009, 16:04
من pes 2009 رو نصب کردم کامل با همهی زبوناش .ولی تو بازی گزارشگر نداره!
دوستم با همون dvd نصب کرده گزارشگرم داره!! چرا؟؟

omid.k
19-03-2009, 17:41
اگه با صدای هیچ بازی ای غیر از این مشکلی نداری ... یه نگاه به تنظیمات بازی بنداز گزارشگر خاموش نباشه ....
دوباره هم میتونی نسب کنی اگه مشکل رو جایی پبدا نکردی

huggy
19-03-2009, 18:30

به آدرس زیر برو C:\WINDOWS\system32 و dxdiag رو باز کن برو تو تگ sound و hardware sound رو تا آخر کم کن و ok رو بزن اگه صداش درست شد که هیچی اگه نشد برو تو همونجا دوباره hardware sound رو به حالت اولیه برگردون .
( اگر درست شد بعد از هر بار بازی hardware sound رو به حالت اولیه برگردون ، من همین مشکل رو برای
assassin داشتم وقتی hardware sound رو می بستم صداش درست می شد ولی صدای half life خراب میشد که دوباره باید میرفتم و به حالت اولیش برمی گردوندم ! )

mehdy.z
19-03-2009, 18:45
مهدی جان واقعا جالبه من 4 روزه همش میخوام DX10 رو دانلود کنم اما هر دفعه یک جاش گیر میکنه!!!!!
نمیدونم ایندفعه میتونید یا نه اما من با ADSL 512 هم نتونستم دانلود کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18:
آشغال ترین سایتی که من دیدم همین RapidShare هستش چون که اگه عضوش نشی واقعا Free آشغاله آشغال!!!!!!!!!!
میشه یک لینک بدی درست و حسابی ولی از RapidShare نباشه!!!
تو رو خدا درست باشه من 4 روزه می خوام این DX10 رو برای ویندوز ایکس پی دانلود کنم نمیتونم!!!!!!

اینم یه لینک دیگه که ادعا میکنه لینک مستقیم مایکروسافته:

اینم یکی دیگه:

779
19-03-2009, 18:54
اینم یه لینک دیگه که ادعا میکنه لینک مستقیم مایکروسافته:

واقعا دستت درد نکنه مهدی جان!!!!
منو از سرگردونی درآوردی!
فقط جالبه حجم قبلیه 12 مگ بود اما این 80 مگه!:18:
اما مهم نیست 20 دقیقه ای تموم میشه :46::11:

Ar@m
19-03-2009, 19:19
سلام
اين ارور sound acceleration كه خيلي ها توي بازي f.e.a.r2 دارن و بازي بدون صدا لود مي شه منم دارم هركاري كردم حل نشد
از پاك كردن codec و unimodem و نصب آخرين directx و درايور كارت صدا و ...
اگه كسي راه حل ديگه اي داره بگه شديدا دلم مي خواد بازيش كنم
ربطي به سيستمم نداره ولي:
NVIDIA Geforce 9600 GSO
ram 2 gig
cpu quad core Q6600 2.40 ghz

779
19-03-2009, 19:55
سلام
اين ارور sound acceleration كه خيلي ها توي بازي f.e.a.r2 دارن و بازي بدون صدا لود مي شه منم دارم هركاري كردم حل نشد
NVIDIA Geforce 9600 GSO
ram 2 gig

ببین برو همون قسمتی که مال Cod رو درست میکردیم صداشو ( Device Maneger )
توی قسمت Sound , video ,... بعد یکی یکی اونا رو Disable کن و برو توی بازی امتحان کن!
درست میشه!

Ar@m
19-03-2009, 20:19
درست نشد! همون خطاي dont send مي ده

huggy
19-03-2009, 20:43
سلام
NVIDIA Geforce 9600 GSO
ram 2 gig

به آدرس زیر برو C:\WINDOWS\system32 و dxdiag رو باز کن برو تو تگ sound و hardware sound رو تا آخر کم کن و ok رو بزن اگه صداش درست شد که هیچی اگه نشد برو تو همونجا دوباره hardware sound رو به حالت اولیه برگردون .
( اگر درست شد بعد از هر بار بازی hardware sound رو به حالت اولیه برگردون ، من همین مشکل رو برای
assassin داشتم وقتی hardware sound رو می بستم صداش درست می شد ولی صدای half life خراب میشد که دوباره باید میرفتم و به حالت اولیش برمی گردوندم ! )

((... من برای صلح کوشیدم . من برده داری را برانداختم وبه بدبختی آنان پایان دادم . فرمان دادم که همه ی مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و آنان را نیازارند . فرمان دادم هیچ کس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند ...))

amirs2k
19-03-2009, 23:15
با سلام
تو بازیWar Leaders Clash Of Nations ] وقتی میخام برم تو نبرد ها از بازی میاد بیرون مشکل چیه؟
سیستم :cpu:3000 sempron --vga:4850 ati ---ram :2 gig----win xp sp2 --main:k9vgm v msi
meci

Ar@m
20-03-2009, 00:01

((... من برای صلح کوشیدم . من برده داری را برانداختم وبه بدبختی آنان پایان دادم . فرمان دادم که همه ی مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و آنان را نیازارند . فرمان دادم هیچ کس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند ...))
مرسي. بهترين حالت اينه بذاري روي basic ولي من همشو امتحان كردم نشد!

kamran2000
20-03-2009, 00:41
در بازي call of duty : world at war وقتي مرحله سوم لود ميشه از بازي ميپره بيرون و يه صفحه آبي مياد(Error) . مشكل كجاست؟

masoud93
20-03-2009, 21:13
در بازی left 4 dead راه حلی برای این پریدن بیروب پیدا نشد.

mehdy.z
21-03-2009, 00:19
در بازی left 4 dead راه حلی برای این پریدن بیروب پیدا نشد.

والا فکر کنم این یه مشکل عمدی توسط سازنده های بازی باشه که برای نسخه های غیر اوریجنال پیش می یاد من یکی هم تا حالا راه حلی واسش نشنیدم.:13:

در بازي call of duty : World at war وقتي مرحله سوم لود ميشه از بازي ميپره بيرون و يه صفحه آبي مياد(error) . مشكل كجاست؟

شما مشخصات کامل سیستمت رو بگو...

raymoond
21-03-2009, 01:13
سلام من بازي gta IV را نصب كردم بازي اجرا ميشه ولي گير داره و بعد از چند دقيقه صفحه بازي ميچرخه اشكال از چيه؟
گرافيكم GFORCE 512,8500 و RAM 2 GIG , CPU 3G

HoJJaT_007
21-03-2009, 02:13
با بازی World In Conflict مشکل دارم .
وسط بازی بعد از چند دقیقه همیشه مونیتور استند بای میشه و باید خاموش کرد .

در صورتی که این مشکل توی بازی هایی مثل assassin creed یا Gta IV یا Brunout Paradise این مشکل نیست .

فقط تو این بازی هست
مشخصات سیستم :

Intel Hyper Threading 3.06 GHZ
1 GB Of Ram Ocz DDR1
Geforce 8600 GT 512 MB
LG Flatroon 775FT
Windows Service Pack 3

mehdy.z
21-03-2009, 14:12

در صورتی که این مشکل توی بازی هایی مثل assassin creed یا Gta IV یا Brunout Paradise این مشکل نیست .

فقط تو این بازی هست
مشخصات سیستم :

1 GB Of Ram Ocz DDR1
Geforce 8600 GT 512 MB
LG Flatroon 775FT
Windows Service Pack 3

مطمئنی فقط standby میشه وکرش نمی کنه ؟چون stand by خودکار در هنگام اجرای برنامه تقریبا غیر ممکنه:18:!

HoJJaT_007
21-03-2009, 15:51
مونیتور خاموش میشه چند ثانیه صدا میاد بعد هیچی نمیاد ! نه صدا نه تصویر

M A X I M U M
21-03-2009, 16:54

فقط تو این بازی هست
مشخصات سیستم :

1 GB Of Ram Ocz DDR1
Geforce 8600 GT 512 MB
LG Flatroon 775FT
Windows Service Pack 3

به احتمال خيلي قوي مشكل از رم شماست
اگه ميتوني يه رم ديگه رو امتحان بكن و ببين چه جوابي مي گيري
از طرفي بهتره يه رم متفاوت رو امتحان كني يعني يه رم از يه مارك ديگه اگه مال خودت OCZ هستش KingStone رو امتحان بكن

linkin_park
22-03-2009, 00:25
من با بازی Beijing 2008 مشکل دارم ... نمیدونم چرا دستمو نمی شناسه .... حتی تنظیمات کیبوردش هم کامل نیست و یه سری دکمه ها رو نمیشه برای تعریف کرد مثل L1 و L2 و غیره ...

M A X I M U M
22-03-2009, 01:33
من با بازی beijing 2008 مشکل دارم ... نمیدونم چرا دستمو نمی شناسه .... حتی تنظیمات کیبوردش هم کامل نیست و یه سری دکمه ها رو نمیشه برای تعریف کرد مثل l1 و l2 و غیره ...

اين برنامه رو دانلود كن و جويستيكتو باهاش چك كن و نتيجه رو بذار اينجا

لينك دانلود تست كننده :

sargeras
22-03-2009, 10:01
سلام من با بازی ارباب حلقه ها ورژن آخرش مشکل دارم
تو مرحله اول بعد از اینکه اون اورکه دیوار رو منفجر میکنه و به من میگه که برگردم داخل .
وقتی میرسم داخل و اورک ها رو میکشم از بازی میپره بیرون
یکی از دوستان هم کرک خودش را آپ کرد و منم دانلودش کردم ولی بازم حل نشد؟؟؟؟

mehdy.z
22-03-2009, 11:23
تو مرحله اول بعد از اینکه اون اورکه دیوار رو منفجر میکنه و به من میگه که برگردم داخل .

مشخصات کامل سیستمت رو بده...

HoJJaT_007
22-03-2009, 12:47
چطور ممکنه ؟

این رم بهترینه

با بازی هایی که دو گیگ میخواند مثل Gta IV و AC مشکل نداره . با یه بازی که رم 512 میخواد مشکل داشته باشه ؟؟؟

sargeras
22-03-2009, 14:09
مشخصات کامل سیستمت رو بده...
اینم سیستم من:

CPU:AMD 4000
RAM:2 GIG
VGA: nVidia 512 MB 8400 GS

Retired User
22-03-2009, 14:55
سلام در اجراي cod:waw به مشكل زير برخوردم
پس از اينكه نصب با موفقيت تمام شد(بدون ارور) درست در ابتداي اجراي بازي اين ارور پيش مياد
مشكل كار كجاست؟
لازم به نصب پچ برطرف كننده هست يا مشكل از بازيه منه؟

ارور اول:

ارور دوم:

مشخصات بازي:
شركت پرديس (سي دي اورجينال)

در ضمن سيستم من براي اجرا هم موردي نداره پس از سيستم من نيست

masoud93
22-03-2009, 16:14
بازی beowilf شدید به سیستمم گیر میزنه مشکل چیست.
ram:3 gig 800
VGA:4850
CPU:2.13 core 2 due

mehdy.z
22-03-2009, 17:00
چطور ممکنه ؟

این رم بهترینه

با بازی هایی که دو گیگ میخواند مثل Gta IV و AC مشکل نداره . با یه بازی که رم 512 میخواد مشکل داشته باشه ؟؟؟

من درست دیدم شما رم 1 گگ ddr1 داری؟:18:
مادربردت چی اصلا daul channel کار میکنه؟

سلام در اجراي cod:waw به مشكل زير برخوردم
پس از اينكه نصب با موفقيت تمام شد(بدون ارور) درست در ابتداي اجراي بازي اين ارور پيش مياد
مشكل كار كجاست؟
لازم به نصب پچ برطرف كننده هست يا مشكل از بازيه منه؟

ارور اول:

ارور دوم:

مشخصات بازي:
شركت پرديس (سي دي اورجينال)

در ضمن سيستم من براي اجرا هم موردي نداره پس از سيستم من نيست

راه حل مشکل شما اینجاست:

بازی beowilf شدید به سیستمم گیر میزنه مشکل چیست.
ram:3 gig 800
VGA:4850
CPU:2.13 core 2 due

یعنی چی گیر میده اخطازی چیزی...؟

mehdy.z
22-03-2009, 17:19
اینم سیستم من:

CPU:AMD 4000
RAM:2 GIG
VGA: nVidia 512 MB 8400 GS

والا می نیمم این بازی خیلی بیشتر از سیستم شماست:

Lord of the Rings Conquest ]
system requirements of your PC specs

For Windows XP SP2 or Windows Vista
* 2.4 GHz Core Duo processor or equivalent
* 1 GB RAM
* A 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 - nvidia 7800 or equivalent
* The latest version of DirectX 9.0c
* A DirectX 9.0c compatible sound card
* At least 6 GB of hard drive space for installation.

ولی خوب اگه اجراش کردی و توی یه نقطه خاص به این مشکل بر میخوری دوحالت داره یا بازی مشکل داره که!؟؟
یا می تونه مشکل از درایور گرافیکت باشه که برای اینکار تمام جزییات بازی رو روی low بزار و از اینجا گرافیکت رو آپدیت کن شاید کارت راه افتاد:

masoud93
22-03-2009, 17:53
یعنی چی گیر میده اخطازی چیزی...؟[/quote]

گیر میزنه (تیک میزنه) فریم کمه.:41:

mehdy.z
22-03-2009, 19:47
یعنی چی گیر میده اخطازی چیزی...؟

گیر میزنه (تیک میزنه) فریم کمه.:41:[/quote]

ok!
پس اگه گرافیکت رو آپدیت نکردی حتما آپدیتش کن چون 4850 تنها در صورتی توی بازیها درست کار میکنه که حتما آپدیت باشه:

اگه هم سی پی یوت رو هم چند وقت یه بار آپگرید کنی هم ضرر نداره:

احتمالا باید مشکلت حل بشه...

masoud93
22-03-2009, 20:00
بابا اپدیت گرافیکم هم 9.1 هست.

mehdy.z
22-03-2009, 20:16
بابا اپدیت گرافیکم هم 9.1 هست.

نه بابا از قرار معلوم مثل اینکه مشکل خود بازیه(یه چند جا خوندم که خیلی ها این مشکل رو دارند):13:
پس بیخیال شو (فقط یه جا خوندم که اگه هر مرحله رو دوبار بری مشکل فریمش حل میشه...این دیگه از اون حرفهاست:18:)

eblis_boy1386
22-03-2009, 22:29
سلام بازي nfs under cover ميخوام نصب كنم..نصب ميشه...direct x هم نصب ميشه...ولي وقتي ميخوام اجرا كنم..cmd باز ميشه و داخل بازي نميره...قبلا كه هم نصب كردم تو بازي رفته ولي الان نميره

05chips
23-03-2009, 14:23
ببخشید من میخوام بازی نید فور اسپید رو اجرا کنم هی میشه سی دی رام شما ....
مشکل از چیه ؟

Ar@m
23-03-2009, 19:45
سلام بازي nfs under cover ميخوام نصب كنم..نصب ميشه...direct x هم نصب ميشه...ولي وقتي ميخوام اجرا كنم..cmd باز ميشه و داخل بازي نميره...قبلا كه هم نصب كردم تو بازي رفته ولي الان نميره

ببينم نكنه مي خواي ايندفه آنلاين بازيش كني؟ توي پوشه ي بازي اون جایی که نوشته:cmd.exe اون رو به speed.exe تغيير نام بده

rw280s
23-03-2009, 20:24
سلام.من بازی call of duty 5 رو کاملا نصب می کنم و directx هم نصب میشه ولی موقع داخل رفتن error میده
همه جا رو گشتم همه این جواب رو داده بودند که به کار من نیومد!!
من اصلا unimodem half-duplex audio device ندارم unimodem Full-duplex audio device دارم که اونو هم که دیزبل می کنم باز داخل بازی نمیره
کسی دقیقا میدونه از چیه
سیستمم هم پایین نیست
درایور کارت گرافیک هم بالاست
خلاصه همه چیز ردیفه

اینم تصویر error

mehdy.z
23-03-2009, 23:03
ببخشید من میخوام بازی نید فور اسپید رو اجرا کنم هی میشه سی دی رام شما ....
مشکل از چیه ؟

واقعا خسته نباشی!!!
اول باید کدوم nfs
دوم یه عکس از اخطارت
سوم مشخصات کامل سیستمت رو بگی؟؟

سلام.من بازی call of duty 5 رو کاملا نصب می کنم و directx هم نصب میشه ولی موقع داخل رفتن error میده
همه جا رو گشتم همه این جواب رو داده بودند که به کار من نیومد!!
من اصلا unimodem half-duplex audio device ندارم unimodem Full-duplex audio device دارم که اونو هم که دیزبل می کنم باز داخل بازی نمیره
کسی دقیقا میدونه از چیه
سیستمم هم پایین نیست
درایور کارت گرافیک هم بالاست
خلاصه همه چیز ردیفه

اینم تصویر error

راه حل شما توی این پسته:

rw280s
24-03-2009, 00:22
راه حل شما توی این پسته:

میشه دقیقا بگی توی کدوم پست ؟
من هیچ پستی که به این مشکل ربط داشته باشه ندیدم

eblis_boy1386
24-03-2009, 01:45
ببينم نكنه مي خواي ايندفه آنلاين بازيش كني؟ توي پوشه ي بازي اون جایی که نوشته:cmd.exe اون رو به speed.exe تغيير نام بده

ببين عزيز اين فلدر نصب بازي
C:\Program Files\Toshiba\Need for Speed Undercover
بعد خود بازي nfs.EXE ميباشد كليك ميكنم يك حاليت شبيه CMD مياد

pejmangame
24-03-2009, 10:21
ارور در FEAR 2

مشكل چيه؟

Michael Ropy
24-03-2009, 10:33
ارور در FEAR 2

مشكل چيه؟ احتمالا DirectX 9.0c روی کامپیوتر شما نصب نیست. نصبش کن اگه مشکل حل نشد اینو دانلود کن بعد فایل DLL رو تو فولدری که بازی رو نصب کردی کپی کن (بغل فایل اجرایی بازی):

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک غیر مستقیم:

Turok-71
24-03-2009, 10:33
من یه بازی خریدم پرنس 1و2و3 داخل یه دی وی دی هستش اما هنگام اجرای بازی با افت فریم
شدید و گیر کردن مواجه میشم سیستم هم به بازی میخوره جریان چیه؟؟

Ali.Mirzaie
24-03-2009, 10:55
سلام .
من بازي 007 Quantum of Solace رو گرفتم .
ولي 2 دقيقه از بازي نگزشته شروع ميكنه به گير كردن و ديگه گير ميكنه تا آخر عمر كه كجبور به رياستارت ميشم.
ميتونين كمكم كنين.
سيستم من هم:
cpu: AMD Atlone X2 5000 (2.6)
RAM: 2x 1 GB patriot
VGA: 7600 GS 256 MB 128 bit

mehdy.z
24-03-2009, 12:11
میشه دقیقا بگی توی کدوم پست ؟
من هیچ پستی که به این مشکل ربط داشته باشه ندیدم

شرمنده اصلاحش کردم(اشتباه لپی بود:31:)

من یه بازی خریدم پرنس 1و2و3 داخل یه دی وی دی هستش اما هنگام اجرای بازی با افت فریم
شدید و گیر کردن مواجه میشم سیستم هم به بازی میخوره جریان چیه؟؟

شما مشخصات کامل سیستمت رو بده وبگو توی کدوم افت فریم داری؟

Turok-71
24-03-2009, 12:47
رم 3 گیگ ddr2
کارت گرافیک 8500 512
cpu 3.4
توی هر سه تا بازی مشکل افت فریم دارم.

mehdy.z
24-03-2009, 13:06
رم 3 گیگ ddr2
کارت گرافیک 8500 512
cpu 3.4
توی هر سه تا بازی مشکل افت فریم دارم.

والا من با یه کارت 9200se که خفن از مال تو ضعیفتره(معماریش مال 7 سال پیشه!!) pop3 و pop2 رو راحت بازی کردم حالا تو چرا نمی تونی والا موندم (در ضمن این رو هم بگم سری pop به غیر از نسخه چهارمش جزء روانترین بازیها به شمار می آیند)...

نمی دونم بهت چی بگم ولی بهت پیشنهاد می کنم که قدیمی ترین درایوری که می تونی روی گرافیکت نصب کن شاید درست بشه(شاید درایورهای جدید با بازیهای قدیم کمی مشکل داشته باشند چون اصلا برای اونها طراحی نشده اند).

Turok-71
24-03-2009, 14:24
فک کنم مال این باشه که همش تویه دی وی دی هست کیفیتش رو اورده پایین.

h_r_v
24-03-2009, 17:14
بعضی وقت ها ویندوز نمیذاره DirectX درست نصب شه!
من این مشکل رو معمولا با ویندوز های MRT داشتم!

Big-Boss
24-03-2009, 18:16
در بازی Assassin's Creed همین که وارد اورشلیم میشم از بازی میپره بیرون دومین یا سومین شهری هست (بسته به انتخواب) که باید رفت
حتی تا دروازه ی شهر مشکلی نداره فقط همین که وارد میشم

sepantax
24-03-2009, 19:32
بازی کرایسیس توی ویستا وقتی اولین مرحله شروع میشه هنگ میکنه ولی توی xp درست کار میکنه
مال تنظیمات گرافیکی نیست چون روی medium هم همینطوره
گرافیک: 9600GT
کسی چنین مشکلی قبلا داشته؟
لطفا کمک کنید

M A X I M U M
24-03-2009, 19:44
بازی کرایسیس توی ویستا وقتی اولین مرحله شروع میشه هنگ میکنه ولی توی xp درست کار میکنه
مال تنظیمات گرافیکی نیست چون روی medium هم همینطوره
گرافیک: 9600gt
کسی چنین مشکلی قبلا داشته؟
لطفا کمک کنید

مشكلت از درايور كارت گرافيكته
بروزش كن

M A X I M U M
24-03-2009, 19:46
در بازی assassin's creed همین که وارد اورشلیم میشم از بازی میپره بیرون دومین یا سومین شهری هست (بسته به انتخواب) که باید رفت
حتی تا دروازه ی شهر مشکلی نداره فقط همین که وارد میشم

يادمه اين مشكل بود و با يه پچ حل ميشد
صفحات ابتدايي تاپيك اين بازي رو بگرد
فكر كنم لينك دانلود پچ بود
خودمم برات مي گردم و اگه پيدا كردم ميذارم

موفق باشي

Ali.Mirzaie
24-03-2009, 20:05
سلام .
من بازي 007 Quantum of Solace رو گرفتم .
ولي 2 دقيقه از بازي نگزشته شروع ميكنه به گير كردن و ديگه گير ميكنه تا آخر عمر كه كجبور به رياستارت ميشم.
ميتونين كمكم كنين.
سيستم من هم:
cpu: AMD Atlone X2 5000 (2.6)
RAM: 2x 1 GB patriot
VGA: 7600 GS 256 MB 128 bit

بابا يكي هم جواب من بدبخت رو بده :(
در ضمن خيلي از بازي ها رو بدون مشكل بازي كردم.
مثل:
CODWAW
Assassin's Creed
Undercover
Far Cry2

mehdy.z
24-03-2009, 20:07
فک کنم مال این باشه که همش تویه دی وی دی هست کیفیتش رو اورده پایین.

نه دوست عزیز حتما نمی تونه این باشه(البته خراب بودن سی دی بازی رو انکار نمی کنم مخصوصا اگه از کمپانی نا معتبری باشه) چون جدیدا بعضی از کمپانی ها ازبرنامه های بسیار قوی برای ایجاد setup استفاده می کنند حتی من دیدم که همین pop3 رو توی یه سی دی هم ارائه شده!
(این رو برای اطلاع عمومی گفتم که حتما روی تعداد دی وی دی های بازی قضاوت نکنی:46:)

amir-hj
24-03-2009, 22:29
سلام دوستان من بازی fifa 09 رو نصب کردم ولی تورنومنت مودش غیر فعاله چیکار باید بکنم

Big-Boss
24-03-2009, 22:35
سلام دوستان من بازی fifa 09 رو نصب کردم ولی تورنومنت مودش غیر فعاله چیکار باید بکنم

اولین کرکی که این بازی باهاش اومد بیرون این مشکل رو داشت و بعد از چند وقت حتی بازی دوستانه هم نمیشد
شما از یه کرک دیگه استفاده کنید باید تو تاپیک خود fifa 09 باشه

majid16367
24-03-2009, 22:45
سلام به اساتید
من مدتیه تو بازی Red Alert3 به مشکل برمی خورم . مشکل هم اینه که وسطای بازی یه دفعه تصویر سیاه میشه و این ارور میاد :

surena_iran2564
24-03-2009, 22:53
سلام
سیتم من تو اجرای cod5 ارور میده و اجرا نمیکنه.
از نظر سیستم مشکلی ندارم چون cod4 رو راحت اجرا کردم و 3 بار هم تا آخر رفتم.
چند تا Dvd مختلف رو هم امتحان کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم اول یه صفحه سیاه میاد بعد ارور میده.
ویندوزم ویستا هست.اروری که میده شبیه ارور don’t send & send error ویندوز xp هستش. ولی برای ویستا.
ویروس هم نداره سیستمم

amin.t_71
24-03-2009, 23:23
سلام
آقا من قبلا بازی Gears of war رو نصب کرده بودم و بازی می کردم.
حلا بعد چند باز دوباره اونو نصب کردم وقتی که فایل بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میده:

You cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game.

لطفا راهنمایی کنید

max_3d
24-03-2009, 23:50
درود
ما قصد داریمCall of Duty - World at War رو بازی کنیم قبلا در سیستم نصبش کردم و یه کمی هم بازی کردیم بعد بیخیالش شدم حالا قصد دارم بازیش کنم ولی دی وی دیشو ندارم فقط نصب شده دارم ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم اررور میده میخواستم ببینم راهی هست بشه بازی کنم اینم عکس اررور

Big-Boss
25-03-2009, 01:05
سلام
آقا من قبلا بازی gears of war رو نصب کرده بودم و بازی می کردم.
حلا بعد چند باز دوباره اونو نصب کردم وقتی که فایل بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میده:

You cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game.

لطفا راهنمایی کنید

من هم با همین مشکل شما روبرو بودم و همینکه 2 هفته پیش اومدم دوباره بازی کنم با همین پیام مواجه شدم چندین کرک مختلف نصب دوباره و خیلی روش های دیگه رو امتحان کردم و جواب نگرفتم!
اما من همیشه تا آخرین راه حل ممکن (از معمولی بگیر تا عجیب و غریب:46:) رو امتحان میکنم و اگه تمام راه حل ها جواب نداد خودم باز یه راه حل جدید طراحی میکنم
بالاخره راه حل این مشکل رو فهمیدم:

شما کافیه تاریخ کامپیوتر رو یکسال عقب تر بکشد!:18:

بله فقط همین ظاهرا اون کرک یا خود گیم برای مدت یکسال بوده و بعد از اون نیاز به تایید مجدد داشته (چون اورجینال ندارم نمیدونم به چه صورت شاید بعد از یکسال باید یه مبلغ دوباره پرداخت بشه) اما با یه تنظیم ساده تقویم میتونید به راحتی دوباره بازی کنید:10:

Ghaioom
25-03-2009, 09:21
درود
ما قصد داریمCall of Duty - World at War رو بازی کنیم قبلا در سیستم نصبش کردم و یه کمی هم بازی کردیم بعد بیخیالش شدم حالا قصد دارم بازیش کنم ولی دی وی دیشو ندارم فقط نصب شده دارم ولی وقتی رو بازی کلیک میکنم اررور میده میخواستم ببینم راهی هست بشه بازی کنم اینم عکس اررور

سلام
برو به آدرس زیر و دانلودش کن بعد به یه فایل dll هست بریزش به پوشه ی بازی اگه نشد به پوشه ی system32 هم کپی کن.

موفق باشید.