PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

h2006
22-01-2009, 11:17
سلام

بر روی My Computer راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید.
در پنجره باز شده به تب Hardware بروید و سپس بر روی دکمه Device Manager کلیک کنید.
خواهید دید که پنجره Device Manager باز میشود.
در این پنجره بر روی Sound, video and game controllers دوبار کلیک نمایید تا زیر شاخه های آن باز شود.
سپس بر روی Unimodem Half-Duplex Audio device راست کلیک نموده و Disable را انتخاب نمایید.
اکنون بازی شما بدون دریافت Error نظیر Error during initialization: Unhandled exception caught اجرا خواهد شد.

سلام من اين كار رو تاSound, video and game controllers ادامه ميدم ولي اونجا چيزي بنام Unimodem Half- Audio device وجود نداره:41:

Ali_vdo
22-01-2009, 11:38
نشد !
3 و 2 رو ریختم !
چند بار هم ریست دادم .
حالا دوباره نصب میکنم . خبرشو . همین جا میدم.
اون پست عقلانی نیست رو با شما نبودم دوتا پست بود که مثل اینکه مدیرهای محترم یکیش کردن .
ویرایش :
دوباره هم ریختم با یکم دستکاری و غیره حاصل شد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یه فایل loader هم ساخت برای بازی . این فایل هم که تو ارور میگه تو محل نصب بازی هست .
به خدا خسته شدم شاید این بازیو 20-30 بار ریخته باشم .
به نظرم میاد با این ارور مشکل کرکه . ولی خب خیلی با همین آوردن بازیو حتی من هرجا دنبال کرک رفتم همین کرک من بود .

mcsg
22-01-2009, 13:08
سلام
دوستان من بعد از یه عمر تونستم این بازی رو بگیرم ولی وقتی بازی رو توی vista sp1 64bit اجرا میکنم بعد از یه مدت حالا نیم ساعت یا 5 دقیقه صفحه بازی تاریک میشه دیگه هیچی نشون نمیده اخرین درایو هم نصب کردم برنامه های دیگرم بستم ولی بازم اینطوری میشه کارت گرافیکمم 4850 ati
pleas help me:42:

m30h
22-01-2009, 21:58
با سلام
من بازی racedrive Grid را در ایکس پی نضب کردم وقتی باازی را اجرا می کنم سرعت اجرا خیلی پایینه و اصلا نمیشه بازی کرد Ram من 2 گیگ و گرافیکم 256 هستش
لطفا بگین مشکل از کجاست؟

Masoud King
22-01-2009, 22:40
با سلام
من بازی racedrive grid را در ایکس پی نضب کردم وقتی باازی را اجرا می کنم سرعت اجرا خیلی پایینه و اصلا نمیشه بازی کرد ram من 2 گیگ و گرافیکم 256 هستش
لطفا بگین مشکل از کجاست؟
میشه بطور کامل سیستم رو بگید!
در ضمن آخرین نسخه درایور کارت گرافیک رو نصب کردی؟

سلام
دوستان من بعد از یه عمر تونستم این بازی رو بگیرم ولی وقتی بازی رو توی vista sp1 64bit اجرا میکنم بعد از یه مدت حالا نیم ساعت یا 5 دقیقه صفحه بازی تاریک میشه دیگه هیچی نشون نمیده اخرین درایو هم نصب کردم برنامه های دیگرم بستم ولی بازم اینطوری میشه کارت گرافیکمم 4850 ati
pleas help me

سیستم رو بطور کامل میگی؟
در ضمن احتمال داره که dvd یا کرک بازی مشکل دار باشه!

Ar@m
22-01-2009, 23:12
اقا دستت درد نکنه الهی هر چی از خدا میخواهی بهت بده نمیدونی چقدر این بازی اذیتم کرد هرجا هم اعلام کردم نتونستند مشکلمو حل کنند خلاصه کلافم کرده بود موفق باشی
خواهش می شه

سلام . من در نصب بازی Sims 2 دچار مشکل شدم ابتدا سیمز 2 رو نصب میکنم و بعدش قسمتهای بعدی بازی رو که 2 تای اول در انتهای نصبهاشون آپدیت میشن روی سیمز اصلی اما بقیه رو آپدیت نمیکنه و نصب تموم میشه . میخواستم یکی راهنمایی کامل نصب این بازیو بزاره .
فکر کنم ترتیب نصبت ایراد داره درستش اینه:
the sims 2
univercity
open for...
family...
pets

سلام
pleas help me:42:

در ضمن احتمال داره که dvd یا کرک بازی مشکل دار باشه!
فکر نکنم مشکل کرک یا dvd باشه
کارت گرافیکت با یه سری بازی ها این مشکلو داره که یکیشم dmc4 هستش
مشکل باید دمای کارت گرافیکت باشه بهتره با یه نرم افزار چکش کنی ( توجه کن دمای cpu رو نمی گم دمای GPU منظورمه )
تغییر رزولوشن بازی به کمترین حد خیلی کمک می کنه

779
22-01-2009, 23:16
من یک سوال دارم:
وقتی این gta iv رو نصب کردم سایه هام خرب شد و با نصب درایور درست شد اما حالا دیگه توی تمام بازی هام سایه ها خرابه مشکل چیه؟؟؟؟
به نظرتون کلا هارد رو فرمت کنم و ویندوز رو دوباره بریزم درست میشه؟؟؟؟؟؟

چون یک عالمه خرت و پرت ریخته این بازی که فکر کنم از همونایه و شایدم چون ویندوزمو سرویس پک 2 بوده کردم سرویس پک 3 اینطوری شده؟

m30h
23-01-2009, 00:06
نقل قول:
میشه بطور کامل سیستم رو بگید!
در ضمن آخرین نسخه درایور کارت گرافیک رو نصب کردی؟

مشخصات سیستم:
pentiun(R) 4 cpu 3.60GHz 3.60 GHz
RAm : 2047 MB
NVIDIA GeForce 7300 Gs

لطفا بگید که دلیل کند بودن سرعت اجرا چیه؟ مال سخت افزاره یا نه؟

Masoud King
23-01-2009, 00:15
فکر نکنم مشکل کرک یا dvd باشه
کارت گرافیکت با یه سری بازی ها این مشکلو داره که یکیشم dmc4 هستش
مشکل باید دمای کارت گرافیکت باشه بهتره با یه نرم افزار چکش کنی ( توجه کن دمای cpu رو نمی گم دمای gpu منظورمه )
تغییر رزولوشن بازی به کمترین حد خیلی کمک می کنه
اتفاقا بازی اونقدری نیستش که 4850 باهاش مشکلی داشته باشه!

mcsg
23-01-2009, 11:26
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون مشکل حل شد کارتو اورکلاک کرده بودم که این مشکل بوجود میومد که به حالت اول برش گردوندم درست شدالبته تو بازی های دیگه مشکل نمیگرفت ولی نمیدونم چرا تو این بازی اینطوری میشد بازم ممنون از راهنمایی هاتون

Masoud King
23-01-2009, 15:16
pentiun(r) 4 cpu 3.60ghz 3.60 ghz
ram : 2047 mb
nvidia geforce 7300 gs

لطفا بگید که دلیل کند بودن سرعت اجرا چیه؟ مال سخت افزاره یا نه؟
گرافیک و cpu برای تنظیمات بالا خوب نیستش! توصیه میشه که با تنظیمات متوسط بازی کنی!
شما در ضمن آخرین نسخه درایور کارت گرافیک رو نصب کن عملکرد بهتری خواهید داشت!

کیست مرا یاری کند ؟
شما مشکلت چی هست!

m30h
23-01-2009, 16:13
با سلام
مشکل منو کسی نتونست حل کنه
من گفتم که در بازی grid در هنگام اجرا مشکل سرعت دارم بازی صحنه اهستس و اصلا نمیشه بازی کرد این هم مشخصات کامل سیستمم

مشخصات سیستم:
pentiun(R) 4 cpu 3.60GHz 3.60 GHz
RAm : 2047 MB
NVIDIA GeForce 7300 Gs

لطفا بگید که دلیل کند بودن سرعت اجرا چیه؟ مال سخت افزاره یا نه؟:41:

Oracle_Eldorado
23-01-2009, 16:55
با سلام
مشکل منو کسی نتونست حل کنه
من گفتم که در بازی grid در هنگام اجرا مشکل سرعت دارم بازی صحنه اهستس و اصلا نمیشه بازی کرد این هم مشخصات کامل سیستمم

مشخصات سیستم:
Pentiun(r) 4 cpu 3.60ghz 3.60 ghz
ram : 2047 mb
nvidia geforce 7300 gs

لطفا بگید که دلیل کند بودن سرعت اجرا چیه؟ مال سخت افزاره یا نه؟:41:

دوست عزیز کارت گرافیکتون برای این بازی ضعیفه .

Ali_vdo
23-01-2009, 17:39
اگه یکی دو صفحه قبل رو ببینید . مشکل من رو درک می کنید .

mehdy.z
23-01-2009, 18:39
اگه یکی دو صفحه قبل رو ببینید . مشکل من رو درک می کنید .

شما ویندوزت رو sp2 کردی(منظورم اینه که ویندوز قبلیت رو به طور کامل پاک کنی و sp2 رونصب کنی)؟؟

Ali_vdo
23-01-2009, 18:56
میگم ! ویندوزم نو هست هنوز ! دو هفتس .
جمعا 10 تا برنامه روش نصب نیست . دو تا بازی هم بیشتر نریختم .
مگه آزار دارم عوضش کنم تا اینجا ( GTA Iv ) ویندوز Sp3 بهتره .
این بازی مذخرف پر از باگ برام اصلا ارزش یه ویندوز رو نداره نیومد هم به گور بابایه HotHead و Penny Arcade . ( به نظرت خودت ارزش داره ؟ مگه بیکارم واسه هر ارور ... )
نمی دونم چه مرضی داره عشقی میاد عشقی هم نمیاد . در مورد SP2 هم بازم میگم من تنها نیستم چند نفر دیگه هم هستیم که اونا SP2 دارن .
من که رسما بیخیال میشم . فردا رو هم دنبال راه میگردم نشد ولش میکنم .

779
23-01-2009, 19:04
مگه آزار دارم عوضش کنم تا اینجا ( gta iv ) ویندوز sp3 بهتره .
این بازی مذخرف پر از باگ برام اصلا ارزش یه ویندوز رو نداره نیومد هم به گور بابایه hothead و penny arcade . ( به نظرت خودت ارزش داره ؟ مگه بیکارم واسه هر ارور ... )
نمی دونم چه مرضی داره عشقی میاد عشقی هم نمیاد . در مورد sp2 هم بازم میگم من تنها نیستم چند نفر دیگه هم هستیم که اونا sp2 دارن .

میگم یک نقل قول از اون پستایی که میگی مشکل دارم بزار چون هر چی میگردم نصفه کاره ی انگار جواب یک چیزی رو دادی و در بینشون سواله .

mehdy.z
23-01-2009, 19:33
مگه آزار دارم عوضش کنم تا اینجا ( GTA Iv ) ویندوز Sp3 بهتره .
این بازی مذخرف پر از باگ برام اصلا ارزش یه ویندوز رو نداره نیومد هم به گور بابایه HotHead و Penny Arcade . ( به نظرت خودت ارزش داره ؟ مگه بیکارم واسه هر ارور ... )
نمی دونم چه مرضی داره عشقی میاد عشقی هم نمیاد . در مورد SP2 هم بازم میگم من تنها نیستم چند نفر دیگه هم هستیم که اونا SP2 دارن .

حالا چرا میزنی!!؟
بابا خودت اینقدر اصرار داشتی که مشکلت رفع بشه:18:
من این رو به خاطر این گفتم که sp3 در شناسایی دقیق بعضی سخت افزارها مشکل داره این اخطاری هم که من دیدم حدس میزنم به خاطر همین مشکل باشه (ما هم دیدیم که شما به قول خودت 20 بار بازی رو نصب کردی یه ویندوزم روش.)

حالا که خودت نمی خوای بیخیال....

Ar@m
24-01-2009, 01:00
اتفاقا بازی اونقدری نیستش که 4850 باهاش مشکلی داشته باشه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masoud King
24-01-2009, 11:07
خوب مشکلش با 4850 چیه؟!!
اگرم منظورت در مورد گفته اون سایت در مورد گرافیک بازی هستش که باید بگم بازی گرافیک خیره کننده ای نداره, همین!!

Ali_vdo
24-01-2009, 15:13
تو بازی penny arcade adventure episode 2
ببخشید من با rain slick مشکل دارم !
هر کاری می کنم این ارور رو میده :

کرک ریختم . پچ کردم . پچ و کرک کردم . کرک و پچ کردم !
نچ نشد . بیش از 20 بار هم بازی نصب و پاک کردم .
بدون کرک هم همین ارور رو میده !
یعنی setup خرابه ؟
دوستم دقیقا همینو رو داره اجرا میکنه ویندوزمون هم باهم از دیسک ریختیم . چه کار باید بکنم . لااقل به چی مربوط میشه . هرجا میرم هیشکی نمی دونه . چند نفر هستیم این مورد رو داریم .
ممنون .

سالمه ! یعنی باید سالم باشه . از تو دیویدی بازینما ریختم . دوستم هم از همین ریخته و داره بازی میکنه و ویندوز جفتمون هم از یه دیسک نصب کردیم و هر دو هم با یه فایل به sp3 آپگریدش کردیم . تازه ویندوز اون مال 6 ماه پیشه و من هنوز یه ماه نشده و خیلی خلوته . بازی هم بعله world of goo ریختم و تمومش کردم ولی بازی دیگه ای رو این ویندوز نریختم. آخرین درایور هم دارم .
تو device manager هم هیچ سخت افزار نا شناخته ای نیست . Pc هم سالمه سالمه ( تازه یه ساله خریدمش ) .
7600gs 512 mb
e6550
2gb 667mhz kingston
باید چی کار کنم ؟
به نظرتون ستاب رو از رو هارد اجرا کنم چطور ؟ تاثیری داره ؟

اصلا عقلانی نیست !
چه ربطی داره؟ هیچ راهی نداره ؟ تو نت رفع اشکالی چیزی نبود ؟ آخه من تنها نیستم دو نفر دیگه هم هستن دقیقا همین مورد دارن کهsp2 دارن .
من ازین میسوزم این رفیقم داره بازی میکنه .
لعنت . مثل اینکه باید از خیرش بگذرم .
Crysis به من نه نگفته اون وقت این به من میگه نه . زمونه عوض شده .

مرسی a lot !
راستم میگی .net نریختم .

نشد !
3 و 2 رو ریختم !
چند بار هم ریست دادم .
حالا دوباره نصب میکنم . خبرشو . همین جا میدم.
اون پست عقلانی نیست رو با شما نبودم دوتا پست بود که مثل اینکه مدیرهای محترم یکیش کردن .
ویرایش :
دوباره هم ریختم با یکم دستکاری و غیره حاصل شد :
و یه فایل loader هم ساخت برای بازی . این فایل هم که تو ارور میگه تو محل نصب بازی هست .
به خدا خسته شدم شاید این بازیو 20-30 بار ریخته باشم .
به نظرم میاد با این ارور مشکل کرکه . ولی خب خیلی با همین آوردن بازیو حتی من هرجا دنبال کرک رفتم همین کرک من بود .

مگه آزار دارم عوضش کنم تا اینجا ( gta iv ) ویندوز sp3 بهتره .
این بازی مذخرف پر از باگ برام اصلا ارزش یه ویندوز رو نداره نیومد هم به گور بابایه hothead و penny arcade . ( به نظرت خودت ارزش داره ؟ مگه بیکارم واسه هر ارور ... )
نمی دونم چه مرضی داره عشقی میاد عشقی هم نمیاد . در مورد sp2 هم بازم میگم من تنها نیستم چند نفر دیگه هم هستیم که اونا sp2 دارن .

اینم تمام پستام . ببینم شما چه میکنی .

779
24-01-2009, 15:52
اینم تمام پستام . ببینم شما چه میکنی .

خوب عزیز من خودم شخصا توی یکی از بازی هام دیدم که همین پیغام رو می داد و حتی توی یکی از نرم افزارام چند راه داره :
میتونی ویندوزت رو نو کنی و SP2 نصب کنی ( پیشنهاد نمیشه اونطوری که تو نوشتی باید ویندوزتو جدید ریخته باشی ولی SP3 برای بازی به نظرم من خوب نیست حتی من توی SP2 و بایک روشی GTA IV بازی میکنم !

شما حتمی . net frame work رو نصب کن که این پیغام ها بیشترش برای اونه.

این راه هم امتحان کن کلیک راست کن روی بازی گزینه ی آخر و بعدش برو قسمت Compatibility و بازی رو بازن رو انواع ویندوز هایی که نوشته و دوباره امتحان کن.

ممکنه نصب بازی مشکل داشته باشه ( تجربه دارم ) :دی

ممکنه از کرک باشه ولی احتمالش بسیار پایینه.

لطفا مشخصاتی که این بازی می خواد و مشخصاتی که دوستتون اجرا کرده رو بدید همینطور مشخصات کامل خودتون همه لطفا کامل کامل باشه.
اینطوری باز ممکنه بتونیم به شما کمک کنیم البته این پست ویرایش میشه و بعدا دوباره میگردم بهت میگم.

پیغام دومیه که از بازیه و از CD چون مشکل از کمبود فایل و خراب بودن فایل میگه که یا از سی دیه یا هم از درایور شمایه که نمی تونه خوب این بازی رو بخونه.

ویرایش : باز هم پیدا کردم اینجا نوشته که یا ویندوزتو ریپیر کن یا هم دوباره بریز ( مشکل از ویندوز ) در رابطه با پیغام اولی هستش:

بخون ببین چیزی گیرت میاد باز هم میگردم.

Ali_vdo
24-01-2009, 19:33
این مربوط به office 2003 هست !
فکر نکنم مربوط باشه .
من فردا یه بازی روز ( PES 2009 ) میگیرم و تست میکنم . شما هم بگردید .
مشکل از من نیست . یه مرض خاصی داره .

Ar@m
24-01-2009, 21:17
خوب مشکلش با 4850 چیه؟!!
اگرم منظورت در مورد گفته اون سایت در مورد گرافیک بازی هستش که باید بگم بازی گرافیک خیره کننده ای نداره, همین!!
ای بابا نخیرم تو جدول 4850 رو با dmc4 ببین در بهترین رزولوشن 67 درصد بهترین رنجشه بعد تو می گی هیچ مشکلی با این بازی نداره! اگه هیچ مشکلی نداشت می زدن 100
دلیل نمی شه اگه یه کارت بتونه یه بازی رو اجرا کنه هیچ مشکلی هم باهاش نداشته باشه حالا هی بگو گرافیک بازی خیره کننده نیستش، همین!!

leon scott kendy
24-01-2009, 21:37
آقا من assassins رو نصب می کنم وقتی بعد اجراش می کنم می گه سیدی رو بگذار خوب کرکش رو ریختم ولی وقتی اجراش می کنم یک ارور می دهد از این ارور هایی که می خواهد مشکل رو به ماکروسافت بفرسته سند ارور
چی کار بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

779
24-01-2009, 21:39
این مربوط به office 2003 هست !
فکر نکنم مربوط باشه .
من فردا یه بازی روز ( pes 2009 ) میگیرم و تست میکنم . شما هم بگردید .
مشکل از من نیست . یه مرض خاصی داره .

خب عزیزه من اینم همونه دیگه!!!!!!!!!
حالا چه می خواد به بازی بده چه به نرم افزار هردوش یک معنی رو میده!!!!!!!!!!
بعدشم ماکروسافت نمیاد بگه که فلان بازی دقیقا به این دلیل این مشکل رو داره!!!
اونم بازی ای که هیچ ربطی به بازی های مایکروسافت نداره و اصلا بازیه معروفی هم نیست!!!!
از نظر من بگی یکی از همین چند مشکله نت فریم ورک رو نصب کردی!؟؟؟؟؟
بعدشم از اسم بازی معلومه که بازی ارزش اینجور چیزا رو نداره ( حالا اگه gta iv بود یک چیزی )

huggy
24-01-2009, 21:40
با سلام و عرض خسته نباشید ، من بازی پرنس 4 رو گرفتم و با صدای بازی مشکل دارم در طول بازی وقتی دگمه puase رو می زنم و دوباره به بازی بر میگردم یه صدای خش خش شدیدی می یاد لطفا کمک کنید . فکر کنم کارت صدام ایسوزه گرافیکمم انویدیا 7100 هست

Oracle_Eldorado
24-01-2009, 22:14
با سلام و عرض خسته نباشید ، من بازی پرنس 4 رو گرفتم و با صدای بازی مشکل دارم در طول بازی وقتی دگمه puase رو می زنم و دوباره به بازی بر میگردم یه صدای خش خش شدیدی می یاد لطفا کمک کنید . فکر کنم کارت صدام ایسوزه گرافیکمم انویدیا 7100 هست

دوست من شما درایور کارت صداتون رو آپدیت کردین ؟
فکر کنم با آپدیت کردن درست بشه . :27:

Ali_vdo
25-01-2009, 15:52
آره 2و3 رو باهم الان نصب دارم .
مشکلی نیست .
شاید اگه یه روز ویندوز عوض کردم تستش کنم .
این تمام دار و ندار من رو ویندوزه :

779
25-01-2009, 17:01
آره 2و3 رو باهم الان نصب دارم .
مشکلی نیست .
شاید اگه یه روز ویندوز عوض کردم تستش کنم .
این تمام دار و ندار من رو ویندوزه :

کار خوبی می کنی چون همچی هم بازیه قشنگی نیست که بخوای براش همه چی بدی ( مگر اینکه احساساتی شده باشی )

alishahvali
25-01-2009, 19:52
سلام دوستان
من در هنگام اجراي بازي Call of Duty - World at War با ارور زير مواجه شدم
اگه ميشه بگيد بايد چكار كنم

سيستم من هم اينه
cpu:core 2 -2.5
ram :2g
vga:1g
ممنون ميشم جواب بدين

779
25-01-2009, 20:01
سلام دوستان
من در هنگام اجراي بازي call of duty - world at war با ارور زير مواجه شدم

سيستم من هم اينه
ممنون ميشم جواب بدين

عکس رو از یک جای دیگه آپلود کن برای من فیلتره !!!

mehdy.z
25-01-2009, 20:42
سلام دوستان

سيستم من هم اينه
ممنون ميشم جواب بدين

روش گفته شده توی این پست رو امتحان کن:

آقا من assassins رو نصب می کنم وقتی بعد اجراش می کنم می گه سیدی رو بگذار خوب کرکش رو ریختم ولی وقتی اجراش می کنم یک ارور می دهد از این ارور هایی که می خواهد مشکل رو به ماکروسافت بفرسته سند ارور
چی کار بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما مشخصات دقیق سیستمت رو بگو تا بچه ها بهتر بتونند کمکت کنند...

Captain_Nemo
26-01-2009, 09:06
با سلام خدمت همه دوستان،

تو بازي quantom of solace پيغام ميده براي سيو كردن بازي بايد تو ويندوز لايو لاگين كرد. آيا راه حلي واسه اين مشكل وجود داره؟

pedram_ashena
26-01-2009, 10:30
سلام

يك سوال

پرنس پرشيا 4 را نصب كردم ولي كارت گرافيك من (ati radeon 9600) از shader2 ساپورت ميكند و بازي ورژن3 را ميخواهد.براي همين ارور ميدهد. پچي يا روشي هست تا اجرا بشود؟

Oracle_Eldorado
26-01-2009, 10:50
سلام

يك سوال

پرنس پرشيا 4 را نصب كردم ولي كارت گرافيك من (ati radeon 9600) از shader2 ساپورت ميكند و بازي ورژن3 را ميخواهد.براي همين ارور ميدهد. پچي يا روشي هست تا اجرا بشود؟

نه دیگه ! شما هم خدا رو میخوای هم خرما !!!
اگه اینطوری بود که دیگه این همه کارت گرافیک نمیزدن ! :31:

blae
26-01-2009, 15:19
با سلام
pes 09 رو نصب کردم.موقع saving یه تاخیر 15 ثانیه ای داره!
cpu 3500 amd
grafic 7300gt

PISHRAFT_NOVIN
26-01-2009, 16:25
سلام دوستان
من در هنگام اجراي بازي call of duty - world at war با ارور زير مواجه شدم

سيستم من هم اينه
ممنون ميشم جواب بدين

ما که ارور رو ندیدیم

Ghaioom
26-01-2009, 16:35
سلام دوستان

سيستم من هم اينه
ممنون ميشم جواب بدين
سلام

بر روی My Computer راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید.
در پنجره باز شده به تب Hardware بروید و سپس بر روی دکمه Device Manager کلیک کنید.
خواهید دید که پنجره Device Manager باز میشود.
در این پنجره بر روی Sound, video and game controllers دوبار کلیک نمایید تا زیر شاخه های آن باز شود.
سپس بر روی Unimodem Half-Duplex Audio device راست کلیک نموده و Disable را انتخاب نمایید.
اکنون بازی شما بدون دریافت Error نظیر Error during initialization: Unhandled exception caught اجرا خواهد شد.

Captain_Nemo
26-01-2009, 19:59
با سلام خدمت همه دوستان،

تو بازي quantom of solace پيغام ميده براي سيو كردن بازي بايد تو ويندوز لايو لاگين كرد. آيا راه حلي واسه اين مشكل وجود داره؟

کسی راه حلی واسه مشکل من نداره؟

mehdy.z
27-01-2009, 00:55
با سلام
pes 09 رو نصب کردم.موقع saving یه تاخیر 15 ثانیه ای داره!
Cpu 3500 amd
grafic 7300gt

اگه مقدار رمت رو هم میگفتی که بهتر بود ولی به احتمال زیاد به خاطر ضعف شدید سی پی یو هستش(کلا سی پی یوت برای بازیهای جدید خیلی ضعیفه:13:)
موفق باشی...

Oracle_Eldorado
27-01-2009, 01:01
کسی راه حلی واسه مشکل من نداره؟

دوست عزیز وقتی بازی میاد ، تو همون منو اصلی دکمه ی Home رو توی کیبورد بزن .
بعد یه صفحه میاد ، یه گزینه داره Create Account
بعد که اونو زدی یه گزینه دیگه میاد Create Offline Account .
از اونجا یه اکانت درست کن که بتونی بازی رو سیو کنی :46:

blae
27-01-2009, 04:15
اگه مقدار رمت رو هم میگفتی که بهتر بود ولی به احتمال زیاد به خاطر ضعف شدید سی پی یو هستش(کلا سی پی یوت برای بازیهای جدید خیلی ضعیفه:13:)
موفق باشی...

رمم یکه.البته ddr400.
فکر کنم از رمم باشه.

Oracle_Eldorado
27-01-2009, 09:19
رمم یکه.البته ddr400.
فکر کنم از رمم باشه.

دوست عزیز کلا سیستمت واسه بازی های الآن پایینه .
اگه میخوای بازی های جدید رو روون و خوب بازی کنی باید یه ارتقا کلی بدی . :46:

779
27-01-2009, 14:14
رمم یکه.البته ddr400.
فکر کنم از رمم باشه.

نه !!!!!
ارتقاع ندی یک موقع!
برو Xbox 360 بخر !
بازی های جدید همشون برای اونا میاد و بازی های استراتژیک هم که گرافیک بالایی نمی خواد و کلا بازی های مخصوص کامپیوتر ( جز کرایسیس ) گرافیک زیادی نمی خواد ( مثل سیمز )

titanium_zarin
28-01-2009, 10:57
سلام.
راهی واسه مشکل از بازی خارج شدن left 4 dead پیدا نشده؟؟؟؟؟دیونمممممممممممم م کرددددددددددددد.

titanium_zarin
28-01-2009, 11:31
ببخشید اشتباه شد.

حمید جان
28-01-2009, 14:39
سلام

موقع اجرا Saints row 2 این ارور رو میده

چه کار کنم؟

ممنون

Oracle_Eldorado
28-01-2009, 19:01
سلام

موقع اجرا Saints row 2 این ارور رو میده

چه کار کنم؟

ممنون

DirectX داخل سیدی نصب بازی رو نصب کن درست میشه .
اگه هم نشد ،
برو این سایت :

بعد فایل d3dx9_39.dll رو پیدا کن و دانلود کن و کپی کن توی این پوشه :

C:\windows\System 32

:11:

titanium_zarin
28-01-2009, 21:56
من میخوام fall out 3 رو شروع کنم،اما.....

اصلا نمیتونم تکون بخورم.
اولش یه دکتر بود که رفت بعد من جنسیت بچه رو انتخاب کردم بعدش یه مرده ایستهده.منم فقط وقتی دکمه e رو میزنم بچه گریه میکنه!!!!!چه کار باید بکنم؟؟؟

کسی نیست جواب اینو بدونه؟؟؟؟؟
من اصلا کنترل رو ندارم.اینجا نوشتم چون سر جای خودش جواب نگرفتم

neda.shoay
28-01-2009, 22:11
من بازی king of the road رو نصب کردم ولی موقع اجرا یه دفعه قطع میشه و از بازی میاد بیرون به نظر شما اشکال از چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

L.A.M.P.A.R.D
28-01-2009, 22:40
من یه مشکلی دارم ولی نمیدونم از کجاست.بازی هایی مثل brothers in arms و gta iv و prince of persia موقع بازی بعد از چتد دقیقه بازی فرم میندازه و گیر میکنه و بعد دوباره درست میشه.مشکل چیه

mohammadreZa
28-01-2009, 23:22
سلام
دوستان من با بازی Brother in arms مشکل دارم.
بعد از نصب بازی و DirectX و کپی کرک بازی مدام ازم فایلهای dll میخواد که من همشونو دانلود کردم ولی حالا PhysXExtensions.dll میخواد که هیچ جا پیداش نکردم متاسفانه
اگه ممکنه کمکم کنید.

Oracle_Eldorado
28-01-2009, 23:30
من یه مشکلی دارم ولی نمیدونم از کجاست.بازی هایی مثل brothers in arms و gta iv و prince of persia موقع بازی بعد از چتد دقیقه بازی فرم میندازه و گیر میکنه و بعد دوباره درست میشه.مشکل چیه

دوست عزیز مشکل میتونه از 2 جا باشه :

1. رم های شما مشکل داشته باشن .
2. Case شما داغ زیاد داغ میشه و راه خروج هوا نداره .

سلام
دوستان من با بازی Brother in arms مشکل دارم.
بعد از نصب بازی و DirectX و کپی کرک بازی مدام ازم فایلهای dll میخواد که من همشونو دانلود کردم ولی حالا PhysXExtensions.dll میخواد که هیچ جا پیداش نکردم متاسفانه
اگه ممکنه کمکم کنید.

شما اینو دانلود کن و نصب کن ببین درست میشه ؟

البته اگه کارت گرافیک Geforce داری . :46:

mohammadreZa
28-01-2009, 23:41
من این بازی رو تو لپتاپ نصب کردم با گرافیک ATI 3470 و ویندوز Vista business SP1
قبلا هم با بازی Far cry2 مشکل پیدا کردم که دیگه از نصبش منصرف شدم.
بازیهایی مثل NFS under cover , Medal of honor ... رو تا حالا بدون مشکل تونستم نصب کنم
اما نمیدونم چرا اینا مشکل دارن!!

alishahvali
29-01-2009, 10:11
سلام دوستان
من در هنگام اجراي بازي splinter cell3 با مشكل مواجه شدم
روي آيكن بازي كه كليك ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته:41:
اگه ميشه بگيد مشكل از چيه
سيستم من هم اينه
cpu : core 2 - 2.5
ram : 2 g
vga : 1g 9500 geforce
ممنون ميشم كمكم كنيد:11:

mehdy.z
29-01-2009, 10:59
سلام دوستان
من در هنگام اجراي بازي splinter cell3 با مشكل مواجه شدم
روي آيكن بازي كه كليك ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته:41:
اگه ميشه بگيد مشكل از چيه
سيستم من هم اينه
cpu : core 2 - 2.5
vga : 1g 9500 geforce
ممنون ميشم كمكم كنيد:11:

اگه مطمئنی که بازی رو به طور کامل نصب و کرکش رو هم کپی کردی دوحالت داره:
یا بازیت کلا مشکل داره یعنی خرابه!

یا کارت گرافیک وسی پی یوتup date نسیت از اینجا دانلود کن:

سی پی یو:

فقط اول گرافیکت رو update کن اگه جواب نداد برو سراغ سی پی یو.

(در ضمن اگه directx داخل dvd بازس هست حتما نصب کن.)
موفق باشی...

my life is barca
29-01-2009, 12:30
چرا تو سایلنت هیل 5 (homecoming) تو دموی اول بازی یدفه وایمیسته-----سیو بازی رو دانلود کردم بازی رو از سیو اجرا کردم روون بود ولی از وسطای بازی بود کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممک

pooria_k2
29-01-2009, 20:17
سلام
من چند تا بازی کرفتم که همگی دیر باز میشن م نصب نمیشن و روی کامپیوتر هم کپی نمیشن.مشکل از چیه؟

Ar@m
29-01-2009, 20:41
چرا تو سایلنت هیل 5 (homecoming) تو دموی اول بازی یدفه وایمیسته-----سیو بازی رو دانلود کردم بازی رو از سیو اجرا کردم روون بود ولی از وسطای بازی بود کمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممک
مشکل از سی دی بازیته هیچکارشم نمی شه کرد فقط باید به شرکتی که اینو بیرون داده فحش بدی
یه سی دی دیگه بگیر

سلام
من چند تا بازی کرفتم که همگی دیر باز میشن م نصب نمیشن و روی کامپیوتر هم کپی نمیشن.مشکل از چیه؟
اسم بازی ها رو بگو مشخصات سیستمت رو هم بگو بعدشم مطمئنی سیستمت ویروسی نیست؟ یه اسکن بکنش
درضمن ادمین سیستمت خودتی یا نه؟
اگه پیغامی هم می ده بنویس

pooria_k2
29-01-2009, 20:58
این بازی ها هستن
Grand Theft Auto IV
Bully Scholarship Edition
left 4 dead
spiderman web of shadow
Prince of persia 2009
و این error رو میدن
windows cannot read this disk.the disk might be corrupted, or it could be using a format that campatibl
with windows
اینم مشخصات سیستم:
ram2 - cpu core duo 2.33 - گرافیک 256

Ar@m
29-01-2009, 21:18
این بازی ها هستن
Grand Theft Auto IV
Bully Scholarship Edition
left 4 dead
spiderman web of shadow
Prince of persia 2009
و این error رو میدن
windows cannot read this disk.the disk might be corrupted, or it could be using a format that campatibl
with windows
اینم مشخصات سیستم:
ram2 - cpu core duo 2.33 - گرافیک 256
موقع بوت کردن سیستمت کند بالا نمی یاد؟
یه کاری بکن: توی safe mode ببین سی دی ها رو بذاری بازم همین پیغامو می ده یا نه؟

jojo2009
29-01-2009, 21:55
سلام دوستان.من وقتیcall of duty5 رو نصب میکنم اما اجرا نمیشه.علتش چیه؟ کارت گرافیک 512 8400 .cpu 3.2 .رم 2.هارد 160 .ویندوز xp sp3 .مرسی اگه کمک کنین

Ar@m
29-01-2009, 22:01
من بازی king of the road رو نصب کردم ولی موقع اجرا یه دفعه قطع میشه و از بازی میاد بیرون به نظر شما اشکال از چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشخصات سیستمت چیه؟

pooria_k2
29-01-2009, 22:36
موقع بوت کردن سیستمت کند بالا نمی یاد؟
یه کاری بکن: توی safe mode ببین سی دی ها رو بذاری بازم همین پیغامو می ده یا نه؟

چه طوری برم تو safe mode ؟؟ (ویندوزم xp sp3 هست)

Ar@m
29-01-2009, 22:38
سیستمت رو restart کن انقدر f8 رو بزن که صفحه اش بیاد

pooria_k2
29-01-2009, 22:42
ممکنه مشکل از dvd-rom یا dvd باشه؟

Ar@m
29-01-2009, 22:46
نه مشکلت از اونا نیست متاسفم ولی فکر می کنم مشکلت فقط با نصب دوباره ویندوز حل شه

pooria_k2
29-01-2009, 22:49
سیستمت رو restart کن انقدر f8 رو بزن که صفحه اش بیاد

f8 رو که میزنم device boot میاد!

نه مشکلت از اونا نیست متاسفم ولی فکر می کنم مشکلت فقط با نصب دوباره ویندوز حل شه

میشه میندوز رو repair کرد؟
من روی vista هم همین مشکل رو داشتم! البته پاکش کردم!:2:

Ar@m
29-01-2009, 23:01
یعنی مشکلت یه مدت حل شد بعد دوباره شروع شد؟ یا نه کلا بعد پاک کردن ویستا هم این مشکلو داشتی؟

pooria_k2
29-01-2009, 23:20
قبل از پاک کردن ویستا هم این مشکلو داشتم:13: حالا با repair درست میشه؟

Ar@m
29-01-2009, 23:31
اتفاقا این مشکلیه که اصلا با repair درست نمی شه نمی دونم اگه درایور DVD-ROM رو دوباره نصب کنی درست می شه یا نه
چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه شاید بقیه بچه ها بتونن کمکت کنن

huggy
30-01-2009, 00:23
سلام من بازی Vampire - The Masquerade Bloodlines رو نصب کردم و بعدش پچ 1.2 رو موقع اجرا اررور میده :

ok رو میزنم دموی اولش میاد گزینه هاش نمیاد ، کرکشو نصب کردم گزینه هاش امد ولی موقع لودینگ میپره بیرون .کمک کنید لطفا .

ram 2 G

cpu p4 3.2

avg gf7100

win xp

jengir3
30-01-2009, 09:12
سلام من موقع اجرا کردن بازی Half Life 2: Lost Coast این اخطار را به من می دهد و بازی اجرا نمیشود

Unable to load filesystem_steam.dll

کسی هست که بتواند به من کمک کند؟

jojo2009
30-01-2009, 13:31
چرا هیچکس به من کمک نمیکنه؟

mehdy.z
30-01-2009, 15:41
سلام من موقع اجرا کردن بازی half life 2: Lost coast این اخطار را به من می دهد و بازی اجرا نمیشود

unable to load filesystem_steam.dll

شما دقیق بگو گرافیکت چیه؟

چرا هیچکس به من کمک نمیکنه؟

بابا یه تصویر از اخطارت بذار بجه ها که علم غیب ندارند بفهمند مشکلت چیه!؟

Sorosh MAX
30-01-2009, 17:49
سلام دوستان ، می خوام بدونم که NFS Carbon روی ویستا اجرا میشه ؟

mehdy.z
30-01-2009, 17:57
سلام دوستان ، می خوام بدونم که NFS Carbon روی ویستا اجرا میشه ؟

اولا من خودم الان روی ویستا 32bit دارمش.
ثانیا تقریبا تمام بازیهای 2006 به بعد(منظورم نسل جدیده) روی ویستا مخصوصا نسخه 32bit اون اجرا میشه.
(البته نسخه 64bit برای بعضی بازیهای خاص کمی مشکل داره).
موفق باشی...

Sorosh MAX
30-01-2009, 18:32
بدون نیاز به کار خاصی ؟

jengir3
30-01-2009, 18:44
شما دقیق بگو گرافیکت چیه؟

نوشته شده توسط jengir3 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام من موقع اجرا کردن بازی half life 2: Lost coast این اخطار را به من می دهد و بازی اجرا نمیشود

unable to load filesystem_steam.dll

گرافیک من Geforce 5500 256 MB است من با شماره های قبل از این بازی و بعد از این بازی مشکلی ندارم و فقط با همین مشکل دارم اگه کسی این بازی رو انجام داده باشه میتونه به من بگه چکار کنم تا این بازی اجرا بشه؟

mehdy.z
30-01-2009, 18:47
بدون نیاز به کار خاصی ؟

خیالت راحت باشه حتی در خیلی از بازیها vista نسبت به xp بهتر هم جواب میده(به خاطر وجود directx 10)
فقط مشکلی که ویستا نسبت به xp داره اینه که حدود 250 تا حداکثر 500 مگابایت فضای رم بیشتری می خواد
که اونم مشکل خاصی نیست.
در ضمن یه مزیت بزرگ ویستا اینه که در اجرای هیچ بازی یا برنامه ای به هیچ وجه هنگ نمیکنه به طوری که مجبور به restart دوباره سیستم بشی(مشکلی که بعضی اوقات توی xp بوجود میاد:13:)

گرافیک من Geforce 5500 256 MB است من با شماره های قبل از این بازی و بعد از این بازی مشکلی ندارم و فقط با همین مشکل دارم اگه کسی این بازی رو انجام داده باشه میتونه به من بگه چکار کنم تا این بازی اجرا بشه؟

این کارت اصلا directX 9.c رو ساپورت نمیکنه که بزرگترین مشکل در اجرای بازیها هستش .
حالا بازم از اینجا این فایل رو دانلود کن ببین کارت راه میفته.

ببین اصلا یک برنامه به اسم steam توی سی دی کارتهای گرافیک هستش( حداقل کارتهای جدید مخصوصا ati) اگه بازم این فایل هم جواب نداد اون رو نصب کن و یکی از فایلهای اصلی به همین نام رو توی فولدر بازی کپی کن .
اگه بازم هیچ کدوم جواب نداد توی خود کامپیوترت یه سرچ بکن احتمالا یه فایل به همین نام باید یه جایی باشه اون رو توی فولدر بازی کپی کن بازم ببین چی میشه
دیگه این تمام راههای بود که من به ذهنم میرسه:31:
ولی بازم میگم این کارت دیگه زیاد به کار بازیهای جدید نمیاد:13:
موفق باشی...

AKBARPARS
31-01-2009, 01:49
بازیgears of wars و برنامه Xlive را نصب کردم و وقتی که رو ایکن بازی مزنم صفحه ای باز میشه که در ان گزینه های مثل UPDATE و RUN GAME و غیره اجرا میشه و زمانی که رو گزینه RUN GAME میزم ERROR میده و این پنجره با این توضیحات زیر باز میشه .

YOU CONNOT RUN THE GAME WITH MODIFID EXECUTABLE CODE. PLEASE REINSTAL THE GAME ادرسی که بازی در ان نصب شده.

حالا میخواستم ببینم مشکل بازی چیه. چون چند بار DVD هاش کپیش را فروشنده عوض کرد که اخر سر هم DVD اورجینال داد که مال شرکت بازی نما بود ( البته همون پکه بازی بود فقط در DVD اورجینال) و فروشنده هم میگفت تا حالا کسی همچین مشکلی نداشته .
تازه در چندتا سیستم مختلف با ویندوزهای مختلف , از روی هارد و ایمیج هم نصب کردم اما بازم همین مشکل دادشت:41:.دیگه مخم .....:13: ممنون میشم راهنمایم کنید.

با تشکر !؟:40::40::40:

mehdy.z
31-01-2009, 02:57
بازیgears of wars و برنامه Xlive را نصب کردم و وقتی که رو ایکن بازی مزنم صفحه ای باز میشه که در ان گزینه های مثل UPDATE و RUN GAME و غیره اجرا میشه و زمانی که رو گزینه RUN GAME میزم ERROR میده و این پنجره با این توضیحات زیر باز میشه .

YOU CONNOT RUN THE GAME WITH MODIFID EXECUTABLE CODE. PLEASE REINSTAL THE GAME ادرسی که بازی در ان نصب شده.

حالا میخواستم ببینم مشکل بازی چیه. چون چند بار DVD هاش کپیش را فروشنده عوض کرد که اخر سر هم DVD اورجینال داد که مال شرکت بازی نما بود ( البته همون پکه بازی بود فقط در DVD اورجینال) و فروشنده هم میگفت تا حالا کسی همچین مشکلی نداشته .
تازه در چندتا سیستم مختلف با ویندوزهای مختلف , از روی هارد و ایمیج هم نصب کردم اما بازم همین مشکل دادشت:41:.دیگه مخم .....:13: ممنون میشم راهنمایم کنید.

:31:copyright:Ar@m

از اين مسير برو:
Microsoft Games\Gears of War\Binaries\startup.exe
احتمالا درست مي شه

d3signer
31-01-2009, 09:54
moshakhasate sys chie?

omid81
31-01-2009, 10:20
با سلام و خسته نباشی
من این بازی رو دان کردم ...
با چی اجرا میشه ؟ (!)
فرمتش DEB ه
فقط تو رو خدا سریعتر

ببخشید که آدرس دادم

MER C

Dream Of Fly
31-01-2009, 12:54
من وقتی Call of duty:world at war رو نصب می کنم ارور زیر رو موقع اجرای بازی می ده یعنی آرم بازی میاد صفحه سیاه میشه وبعد میاد بیرون و این پیغام میاد(ویندوزم ویستاست،رمم 2G،گرافیکم 512،سی پی یو :Intel(r) pentium(r) dual cpu e2160 @ 1.8ghz):

و بعدش این میاد:

و وقتی close program رو می زنم بسته میشه

----
تو فولدری که نصب شده فایل تکست به نام localization هست که توش نوشته:

english

WIN_CONFIGURE_UPDATED_TITLE
"Recommended Settings Updated"

WIN_CONFIGURE_UPDATED_BODY
"The recommended settings have been updated since the last time you ran Call of Duty: World at War.
Would you like the game to configure itself optimally with these new settings?

This is recommended for most people. It will change your system settings but not your controls."

WIN_LOW_MEMORY_BODY
"It looks like you are low on virtual memory.
This can cause the game to run slowly and it may stop completely.
It is highly recommended that you close some programs before running Call of Duty: World at War.

Do you want to run Call of Duty: World at War anyway?"

WIN_LOW_MEMORY_TITLE
"Low Memory"

WIN_COLORDEPTH_WARN_BODY
"It is highly unlikely that a correct windowed display can be
initialized with the current desktop display depth. Select
'OK' to try anyway. Press 'Cancel' if you wish to quit."

WIN_COLORDEPTH_WARN_TITLE
"Low Desktop Color Depth"

WIN_COMPUTER_CHANGE_BODY
"Your computer appears to have changed since the last time you ran Call of Duty: World at War.
Would you like the game to configure itself optimally for your new hardware?

This is recommended for most people.
It will change your system settings but not your controls."

WIN_COMPUTER_CHANGE_TITLE
"Set Optimal Settings?"

WIN_DISK_FULL_BODY
"Call of Duty: World at War couldn't write a file. The hard drive is probably full."

WIN_DISK_FULL_TITLE
"File Write Error"

WIN_IMPROPER_QUIT_BODY
"It appears that Call of Duty: World at War did not quit properly the last time it ran.
Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended for most people.
It will change your system settings but not your controls."

WIN_IMPROPER_QUIT_TITLE
"Run In Safe Mode?"

WIN_ERROR
"Fatal Error"

WIN_OUT_OF_MEM_BODY
"Out of memory error. You are probably low on hard disk space."

WIN_OUT_OF_MEM_TITLE
"Out of memory error"

WIN_UNABLE_LOAD_DLL_BODY
"Unable to load a DLL. Possibly due to low memory, insufficient hard drive space, or missing DLL files."

WIN_DIRECTX_INIT_TITLE
"DirectX Error"

WIN_DIRECTX_INIT_BODY
"DirectX encountered an unrecoverable error.

Check the readme for possible solutions."

گفتم شاید به درد بخوره!!
----

مشکلش چشه؟؟:5:

jengir3
31-01-2009, 15:18
سلام من یک مشکل در بازی Half Life 2: Episode Two داشتم و آن اینست که علامت هدف در بازی به شکل Q در آمده کسی هست که بگوید چگونه این مشکل را حل کنم
ممنون

Ar@m
31-01-2009, 20:44
با سلام و خسته نباشی
من این بازی رو دان کردم ...
با چی اجرا میشه ؟ (!)
فرمتش DEB ه
فقط تو رو خدا سریعتر

ببخشید که آدرس دادم

MER C

این فرمت بطور معمول مال ویندوز نیستش مال لینوکسه
فکر کنم با برنامه 7-Zip بتونی بازش کنی اما مطمئن نیستم تو ویندوز بتونی اجراش کنی
از اینجا بگیرش:

tarane
31-01-2009, 21:18
ببخشید من به خاطر بازی pet socity در facebook عضو شدم ولی همش بعذ یه مدت میام بیرون و دیگه نمیتونم login بشم و میگه که بسته شده الان هم دیگه نمیتونم برم توی facebook میشه لطفا کمکم کنین

Ar@m
31-01-2009, 21:23
ترینر Stronghold Crusader این و کسی داره :11:
اینجا جای درخواست ترینر نیست

ببخشید من به خاطر بازی pet socity در facebook عضو شدم ولی همش بعذ یه مدت میام بیرون و دیگه نمیتونم login بشم و میگه که بسته شده الان هم دیگه نمیتونم برم توی facebook میشه لطفا کمکم کنین
توی سایتای دیگه این مشکلو نداری؟
اروری هم می ده؟
ببین از اینجا می تونی بری:

AKBARPARS
01-02-2009, 02:34

تازه در چندتا سیستم مختلف با ویندوزهای مختلف , از روی هارد و ایمیج هم نصب کردم اما بازم همین مشکل دادشت.دیگه مخم ..... ممنون میشم راهنمایم کنید.

این دوست عزیز هم این راهنمایی زیر را کرد اما قبلا همین کارو خودم انجام داده بودم:41: و دوباره انجام دادم که دوباره ERORR بالا را میده:13:. اگر چیزی به نظرتان میرسه ممنون میشم راهنماییم کنید.:11:

از اين مسير برو:
احتمالا درست مي شه

Ar@m
01-02-2009, 10:24
چرا هیچ کس جوابمو نمیده؟ اولش هی گفتین بیا تو تین تاپیک جوابتو بگیر حالا که اومدم هیچکی پست من رو جواب نمیده؟:41::41::41::41::41::41:
این عکسایی که گذاشتی دیده نمی شن : file not found
ولی با توجه به متن تو کمبود virtual memory داری اونو زیادش کن
کلیک راست روی my computer
properties>advanced>performance>settings>advanced>virtual memory>changed
بعد اون عدد رو بکن 1024

سیاه پوش
01-02-2009, 11:23
سلام من بازیs plinter cell رو خریدم وقتی نصبش میکنم خیلی خوب نصب میشه و هیچ مشکلی نداره اما وقتی میرم که بازی کنم سم فیشر راه نمیره یعنی موس کار میکنه اما کیبورد نه وه سم نه راه میره نه کارای دیگه انجام میده فقط میشه اطراف رو با موس نگاه کرد خواهش میکنم اتگه درست میشه راهنماییم کنین در ضمن من توی optein هم رفتم جلوی حرکت کردن چهارجهت اصلی رو نوشته بود با تشکر منتظرم

bbp
01-02-2009, 11:30
با عرض سلام به خدمت تمامي دوستان جديدم در سايت بزرگ p30world...
خيلي خوشحالم كه يكي از اعضاي اين سايت شدم...

دوستان من به يه مشكل براي اجراي بازي COD:World At War برخورد كردم نميدونم چجوري حلش كنم...

گفتم اينجا مطرحش كنم ان شاالله با كمك دوستان بتونم حلش كنم و منم از لذت اين بازي ناقافل نمونم.

پيشاپيش از شما تشكر ميكنم...

مشكل اينه ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

sooroosh3
01-02-2009, 12:22
سلام من بازی رد الرت 2 رو وقتی میخوام پچ شو بریزم برای بازی ان لاین این ارور رو میده
old file error .however , afile of the same name was found , no update done since file contents do not match
البته برای بازی جنرال 1 و 2 هم همین ارور رو دارم چطور حلش کنم

mehdy.z
01-02-2009, 13:21
تو رو خدا کمک کنین دیگه

خوب دوست عزیز برو توی option و توی قسمت control شاید keyboard براش تعریف نشده باشه؟

sooroosh3
01-02-2009, 13:38
کسی راه حلی نداره بابا مثلا شما گیمر هستین ها
سلام من بازی رد الرت 2 رو وقتی میخوام پچ شو بریزم برای بازی ان لاین این ارور رو میده
old file error .however , afile of the same name was found , no update done since file contents do not match

Dream Of Fly
01-02-2009, 17:33
این عکسایی که گذاشتی دیده نمی شن : file not found
ولی با توجه به متن تو کمبود virtual memory داری اونو زیادش کن
کلیک راست روی my computer
properties>advanced>performance>settings>advanced>virtual memory>changed
بعد اون عدد رو بکن 1024

من virtual memoryم 11G کردم باز هم نشد

این دردش از یه جا دیگست نمیگه!!
:5:

omid81
01-02-2009, 18:17
این فرمت بطور معمول مال ویندوز نیستش مال لینوکسه
فکر کنم با برنامه 7-zip بتونی بازش کنی اما مطمئن نیستم تو ویندوز بتونی اجراش کنی
از اینجا بگیرش:

همان طور که شما گفتید , فقط می تونه باز کنش . نمی دونید باید چه جوری اجراش کنم ؟ (!)
mer c

سیاه پوش
01-02-2009, 18:36
گفتم که تو optein رفتم و کیبورد براش تعریف شده

Ar@m
01-02-2009, 21:06
من virtual memoryم 11G کردم باز هم نشد

این دردش از یه جا دیگست نمیگه!!
:5:
واه!
11 گیگ virtual memory دیگه خیلی فضاحته! نامعقولانه زیادش کردی!
پس اون عکسا رو دوباره آپ کن ببینم چی می گه

همان طور که شما گفتید , فقط می تونه باز کنش . نمی دونید باید چه جوری اجراش کنم ؟ (!)
mer c
یا باید توی لینوکس اجراش کنی یا با استفاده از نرم افزارهای اجرای برنامه های لینوکس توی ویندوز کارتو راه بندازی مثل virtualbox یا vmware

mehdy.z
01-02-2009, 22:16
با عرض سلام به خدمت تمامي دوستان جديدم در سايت بزرگ p30world...
خيلي خوشحالم كه يكي از اعضاي اين سايت شدم...

دوستان من به يه مشكل براي اجراي بازي cod:world at war برخورد كردم نميدونم چجوري حلش كنم...

گفتم اينجا مطرحش كنم ان شاالله با كمك دوستان بتونم حلش كنم و منم از لذت اين بازي ناقافل نمونم.

پيشاپيش از شما تشكر ميكنم...

مشكل اينه ممنون ميشم راهنمايي كنيد:

فکر کنم تا اینجا نصف دنیا این مشکل رو داشتند.(نصفه دیگه هم توی راه هسنتد:31:)
توضیح کامل توی این پست:

sooroosh3
01-02-2009, 22:37

Ar@m
01-02-2009, 22:47
تو به اون خطا کاری نداشته باش ایگنورش کن بذار نصب بشه درست می شه

mehdy.z
02-02-2009, 01:12
گفتم که تو optein رفتم و کیبورد براش تعریف شده

والا این دیگه از اون ایرادهاست!!:18:

تنها حدسی که میشه زد اینه که یا سیستمت مشکل داره(که واقعا بعیده!)

یا اینکه یا بازی ناقص نصب شده(یعنی بعضی از فایلها ریخته نشده)و یا کلا این نسخه ای که شما داری یه مشکلی داره.
(راستش من این بازی رو انجام ندادم شاید اولش اینجوری باشه مثل قسمت اول halo اگه بازی کرده باشی یعنی اول باید با موس یه کارهایی میکردی بعدش می تونستی حرکت کنی شاید اینم همین طور باشه).

sooroosh3
02-02-2009, 09:15
تو به اون خطا کاری نداشته باش ایگنورش کن بذار نصب بشه درست می شه

فقط یک دکه ok داره که اونهم میزنم بسته میشه و تا ok هم نکنم هیچ کاری نمیکنه

Ar@m
02-02-2009, 10:15
فقط یک دکه ok داره که اونهم میزنم بسته میشه و تا ok هم نکنم هیچ کاری نمیکنه
اگه فایروالت فعاله غیرفعالش کن

sooroosh3
02-02-2009, 10:50
اگه فایروالت فعاله غیرفعالش کن

از هیچ سیستم ضدی استفاده نمیکنم

Dream Of Fly
02-02-2009, 15:53
واه!
11 گیگ virtual memory دیگه خیلی فضاحته! نامعقولانه زیادش کردی!
پس اون عکسا رو دوباره آپ کن ببینم چی می گه

این آدرس عکساست:

و

ببخشید که وقتتو می گیرم

ممنون که توجه می کنی:11:

lady-nazanin
02-02-2009, 16:14
سلام

بچه ها من مدتيه برنامه visual studio نصب كردم و از اون موقع در حين بازي با eror just in time debugging مواجه شدم كه با اين ارور از بازي خارج ميشه و حتي با پاك كردن اين برنامه باز مشكل رفع نشد خواهش مي كنم بكي من رو كمك و راهنمايي كنه در ضمن visual studio براي يرنامه نويسي هستش.:44::44:

HEGOR
02-02-2009, 20:27
سلام
من بازی تام رایدر نصب کردم مشخصات مامپوتر هم به اون میخوره ولی وقتی وارد بازی میشم استارت میزنم کلی طول میده آخرش هم خودش را ریست میکنه من باید چیکار کنم

Ar@m
02-02-2009, 21:36
از هیچ سیستم ضدی استفاده نمیکنم
من یه سرچی کردم برای مشکلت:
این ارور معمولا باشه هم مشکلی نداره و بازی اجرا می شه اما نمی دونم چرا درمورد تو اینطوری نیستش
1- یا پچی که نصب کردی ورژن درست بازی تو نیست
2- یا چون بازی رو کرک شده است این مشکل پیش اومده که نمی دونم چطور باید حل شه شاید اگه اول پچ رو نصب کنی بعد بازی رو کرک کنی درست شه

سلام
من بازی تام رایدر نصب کردم مشخصات مامپوتر هم به اون میخوره ولی وقتی وارد بازی میشم استارت میزنم کلی طول میده آخرش هم خودش را ریست میکنه من باید چیکار کنم
در هر حال مشخصات سیستمت؟

این آدرس عکساست:

و

ببخشید که وقتتو می گیرم

ممنون که توجه می کنی:11:
نه خواهش می کنم
برو به کنترل پنل
Hardware and Sound>Sound>speakers>Advanced
Set the default format to 24 Bit, 48000 Hz
فکر کنم درست شه

HEGOR
03-02-2009, 09:58
در هر حال مشخصات سیستمت؟[/QUOTE]

رم 2 گیگ گرافیک جی فرس 7300 سی پی یو 3800 مادربورد ابیت kn9s

amir-hj
03-02-2009, 14:54
سلام من بازی left 4 dead رو گرفتم و نصب کردم ولی هنگام اجرا با پیغام خطای زیر مواجه می شوم
couldn't allocate any server ip port tried 1 addresses

mr6768
03-02-2009, 15:04

تازه در چندتا سیستم مختلف با ویندوزهای مختلف , از روی هارد و ایمیج هم نصب کردم اما بازم همین مشکل دادشت.دیگه مخم ..... ممنون میشم راهنمایم کنید.

این دوست عزیز هم این راهنمایی زیر را کرد اما قبلا همین کارو خودم انجام داده بودم:41: و دوباره انجام دادم که دوباره ERORR بالا را میده:13:. اگر چیزی به نظرتان میرسه ممنون میشم راهنماییم کنید.:11:

از اين مسير برو:
احتمالا درست مي شه

سلام دوست عزیز.این مشکل به خاطر اشتباه شرکت Epic است و تو بعضی سیستم ها این اتفاق میفته.
نمیدونم تا حالا پچ براش داده یا نه اما برای اینکه مشکلت رو حل کنی کافیه تاریخ کامپیوترت رو به 1 یا 2 سال عقب برگردونی بعد براحتی بازی کنی.

Ar@m
03-02-2009, 22:22
سلام من بازی left 4 dead رو گرفتم و نصب کردم ولی هنگام اجرا با پیغام خطای زیر مواجه می شوم
couldn't allocate any server ip port tried 1 addresses
اگه بخوای بازی رو آفلاین بازی کنی نباید همچین خطایی بده
بهتره دوباره نصبش کنی ممکنم هست مشکل پچ بازی باشه

Ar@m
03-02-2009, 23:22
سلام

بچه ها من مدتيه برنامه visual studio نصب كردم و از اون موقع در حين بازي با eror just in time debugging مواجه شدم كه با اين ارور از بازي خارج ميشه و حتي با پاك كردن اين برنامه باز مشكل رفع نشد خواهش مي كنم بكي من رو كمك و راهنمايي كنه در ضمن visual studio براي يرنامه نويسي هستش.:44::44:
شاید اگه system restore انجام بدی درست بشه

EHHASSATNI
04-02-2009, 01:07
agha man 2bare windows rikhtam bazi ro 2 bare install kardam faghat ham chaptere 12 mooonde ama vaghti mikham varede bazi sham mizane bayad be net vasl shi manam misham
bad mige ma 1 code behet mail mikonim oon roo vared kon
bayad chi kar konam
?
fekr nakonam dafe aval az in kara karde basham

سیاه پوش
04-02-2009, 10:40
سلام ببخشید که بازم مزاحم شدم من بازی هری پاتر 1و3 یعنی سنگ جادو و زندانی ازکابان از سری بازیهای سریر رو گرفتم وقتی نصبش میکنم خیلی راحت نصب میشه و مینویسه بازی با موفقیت نصب شد ولی وقتی روش کلیک میکنم صفحه سیاه میشه ولی توی بازی نمیره در ضمن بازیش همچین سیستم بالایی هم نمیخواد حدود 1.5gb hd .256mb ram . direct x 9.0 در مورد سیستم خودم هم 3 گیگ رم دارم و کارت گرافیکم nvidia lumenex direct x 10 512 اگه میشه راهنماییم کنین

نیما خیام
04-02-2009, 11:43
با سلام خدمت دوستان. من بازيcod world at war رو خريدم و نصب كردم وقتي ميخوام اجراش كنم يه لحظه صفحه باز ميشه و دوباره بسته ميشه! و يه ارور ميده كه دوتا از متريال ها لود نشدن! سه بار هم اين بازي رو بردم عوض كردم باز هم همين مشكل رو دارم! بايد چه كنم؟ اروري كه بهم ميده اينه:
كسي ميدونه اين متريال ها ك
من جواب رو نمیدونم.از این سایت هم چیزی سر در نیاوردم.آقا شما رو به جان هر کی که دوست دارین روش حل این مشکل رو به من هم بگین.کلافم کرده.تا حالا 5 بار این گیو رو نصب کردو.2 بار عوضش کردم ولی مشکلم حل نشده.نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

S A A M
04-02-2009, 13:17
دوستان من وقتي ميخوام بازي Sants Row 2 را نصب كنم پيغام زير را ميده چيكار كنم؟

kiuna
04-02-2009, 14:44
من تو تمام بازی ها یه مشکلی ثابت دارم
وقتی در بازی هستم صفحه خود به خود بسته میشه و مینیمایز میشه و برمیگرده به صفحه desktop
کارتم هم 4670 هست ؟ مشکل از چیه ؟ چیکار کنم ؟

kiuna
04-02-2009, 18:22
وقتی در بازی هستم صفحه خود به خود بسته میشه و مینیمایز میشه و برمیگرده به صفحه desktop
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟

neiden
04-02-2009, 19:50

شما مشکلتون رو خیلی کلی گفتین .... اگه می شه یکم بیشتر توضیح دهید .. ولی فکر می کنم که اگه یکم گرافیک رو توی بازی کمتر کنی شاید مشکلت حل بشه..البته کارت گرافیک شما متاسفانه اون قدر بالا نیست.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghasijun
04-02-2009, 20:36
سلام وخسته نباشین
من تازهSaint row2 روخریدم.....وقتی ازحالت فشرده درش میارم..بعدنصبش...بازی بالا نمیادواین پیغامومیده:

steam.exe(main exception): unable to load library steam.dll

نه کرک داره نه چیزی!!
نمیدونم بایدچکارکنم:41:
لطفاکمکم کنید......؟
سیستمم اینه:
ram:1
vga:512
windows xp (sp2

black-devil
04-02-2009, 21:22
مشکل من تو اجرای call of duty 5 . بعد از نصب کامل که البته دو مرحله است. موقع اجرا ، اول یه صفحه سیاه می یاد بعد از بازی میاد بیرون. کمک کنین ممنون میشم.

alilmian
04-02-2009, 22:50
سلام
من بازی gears of war رو بطور کامل نصب کردم ولی موقع اجرا این پیغام رو میده دلیلش چیه:
H:\gears of war\GEARSOFWAR\binaries_G4WLIVE.exe:you cannot run the game with modified executable code.please
reninstall the game
آقا تورو خدا کمک کنید.من همه کار کردم ولی بازی اجرا نشد.

Ar@m
04-02-2009, 23:38
سلام
من بازی gears of war رو بطور کامل نصب کردم ولی موقع اجرا این پیغام رو میده دلیلش چیه:
H:\gears of war\gearsofwar\binaries_g4wlive.exe:you cannot run the game with modified executable code.please
reninstall the game
آقا تورو خدا کمک کنید.من همه کار کردم ولی بازی اجرا نشد.

ساعت سیستمت رو به قبل از 28/01/2009 تغییر بده بعد بازی رو نصب کن

kiuna
05-02-2009, 01:05
شما مشکلتون رو خیلی کلی گفتین .... اگه می شه یکم بیشتر توضیح دهید .. ولی فکر می کنم که اگه یکم گرافیک رو توی بازی کمتر کنی شاید مشکلت حل بشه..البته کارت گرافیک شما متاسفانه اون قدر بالا نیست.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطوری میگی کارت من بالا نیست ؟؟؟
درسته به 4870 نمیرسه اما جزء کارتهایی که خوب حساب میشه
خیلی از بچه ها بهم پیشنهاد دادن که 4670 بگیرم!

mehdy.z
05-02-2009, 02:40
چطوری میگی کارت من بالا نیست ؟؟؟
درسته به 4870 نمیرسه اما جزء کارتهایی که خوب حساب میشه
خیلی از بچه ها بهم پیشنهاد دادن که 4670 بگیرم!

دوست عزیز
نمی خوام نا امیدتون کنم گذشته از مشکل سیستمتون کارت گرافیک شما قدرتی در حدود 2.5 برابر ضعیف تر از4870 داره و من هم به شما توصیه می کنم گول شماره چیپست اون(یعنی یدک کشیدن سری 4000) رو نخورید برای آگاهی از این موضوع یه سری به این سایت بزنید تا حدود قدرت گرافیکتون دستتون بیاد :

پس بهتون توصیه می کنم به گفته دوستمون عمل کنید شاید مشکلتون حل بشه.

موفق باشید...

mehdy.z
05-02-2009, 02:46
سلام وخسته نباشین
من تازهSaint row2 روخریدم.....وقتی ازحالت فشرده درش میارم..بعدنصبش...بازی بالا نمیادواین پیغامومیده:

steam.exe(main exception): unable to load library steam.dll

نه کرک داره نه چیزی!!
نمیدونم بایدچکارکنم:41:
لطفاکمکم کنید......؟
سیستمم اینه:
ram:1
vga:512
windows xp (sp2

دوست عزیز ببین راه حل این پست مشکل شما رو حل میکنه:

مشکل من تو اجرای call of duty 5 . بعد از نصب کامل که البته دو مرحله است. موقع اجرا ، اول یه صفحه سیاه می یاد بعد از بازی میاد بیرون. کمک کنین ممنون میشم.

شما موقع خروج اخطار هم میده اگه میده یه تصویر ازش بذار...

iceman10
05-02-2009, 12:27
--------------------------------------------------------------------------------

گرافیکم nvidia geforce 8400 gs
سی پی یو intel r pentium r dual cpu
e 2180 @ 2.00ghz
2.00ghz 1.00gb of ram

این سیستم منه ولی وقتی بازی میکنم یهو وسط بازی میپره بیرون اشکال چیه؟
البته همه بازیهام نه بعشی از بازیا
چیکار کنم؟اون بازیهام که بازی میکنم درخواستش از سیستم من پایینتره

لان left 4 dead بازی میکنم اینجوری میشه یا assistant یا gta یا hitman 1و بازی میکردم میپرید بیرون ولی مثلا call of duty4 که خیلی سنگینه یا ps8 و بازی میکنم مشکلی نداره

ghasijun
05-02-2009, 12:49
[quote=mehdy.z;3464936]دوست عزیز ببین راه حل این پست مشکل شما رو حل میکنه:

توسی دی یه گرافیکم steam.dllروسرچ کردم....نبود....تو پی سیمم نبود.....ازاین لینکم استفاده کردم:

هم توپوشه ی نصب بازی...هم تو پوشه ای که تو program files درست کرده کپیش کردم....ولی جواب نداد!!:18:

آها...راستی وقتی به اینترنت وصل میشم ( باdial up )...خودsteam تویه پنجره ی کوچیک میاد بالا وشروع میکنه به

update کردن platforme steam!

:19:
یعنی چکاربایدبکنم؟ ممکنه ایراد از پایین بودن سیستمم باشه؟:13:

nemesis
05-02-2009, 19:47
سیستم من اینه :
VGA : XFX 8800 GT 512 XXX
CPU : E4600
RAM : 2G King Srtone
MotherBoadr L eliteGroup
Monitor : CRT LG 17

بعضی از بازی ها نمی دونم چرا وسطشون یه موج های شفافی دارند ! مثل NFS UC

موج ها شفاف هستند و وسط تصویر دیده میشن !

درایور کارت گرافیک هم بروز هستش !

123arash
05-02-2009, 20:30
دوستان به نظر شما مشكل از كجاست كه بازي جي تي اي رو وقتي ميخوام لود كنم از بازي مياد بيرون و صفحه خطا مياد و پيام خطا ميده

DaRiOuShJh
05-02-2009, 20:58
از دوستان کسی stalker clear sky رو از west گرفته؟
کرکش مشکل داره ریختم باز dvd رو میخواد
از طرفی هم همچین مربوط به فایل های اجرایی اصلی نیست مسنکه بیشتر برای multiplayer اینا هست

kotlet110
05-02-2009, 21:55
--------------------------------------------------------------------------------

گرافیکم nvidia geforce 8400 gs
سی پی یو intel r pentium r dual cpu
e 2180 @ 2.00ghz
2.00ghz 1.00gb of ram

این سیستم منه ولی وقتی بازی میکنم یهو وسط بازی میپره بیرون اشکال چیه؟
البته همه بازیهام نه بعشی از بازیا
چیکار کنم؟اون بازیهام که بازی میکنم درخواستش از سیستم من پایینتره

لان left 4 dead بازی میکنم اینجوری میشه یا assistant یا gta یا hitman 1و بازی میکردم میپرید بیرون ولی مثلا call of duty4 که خیلی سنگینه یا ps8 و بازی میکنم مشکلی نداره

دوستان اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه . من هم تقریبا مشکل همین دوستون رو دارم .مشخصات سیستم من اینه:
CPU:E8400
VGA:ATI RADEON 4850 512mb
RAM:4G
MB:DFI Lanparty DK
فکر نمیکم از نظر مشخصات سیستم مورد نیاز برای بازیهای موجود نقصی داشته باشه چون جدید ترین بازی ها رو با سرعت عالی و fps بالا اجرا میکنه اما توی بعضی از بازی ها مشکل بوجود میاد . مثلا مثل موردی که دوستمون ذکر کرد توی بازی left 4 dead به راحتی بازی بالا میاد و اجرا میشه بدون مشکل ولی یهو میپره بیرون از بازی!! یا در بازی devil may cry 4 بازی اجرا میشه بودن مشکل ولی همین که میخواد شروع بشه ناگهان صفحه مانیتور سیاه میشه و پیغام power saving mode میدا روی صفحه و دیگه باید سیستم رو ریست کرد!!

متاسفانه تعداد بازی هایی که این اتفاق میوفته زیاده مثل Assassin's Creed،F.E.A.Rو... یامثلا تو بازی Dead Space یا crysis warhead تا یه جایی از یه مرحله خاص بازی بدون مشکل اجرا میشه ولی به محض اینکه به اون صحنه خاص میرسه این مشکل بوجود میاد!!!
از اساتید محترم تقاضا دارم اگر کسی میتونه کمک کنه بالاخره بفهمیم مشکل ازچیه:41:

mehdy.z
05-02-2009, 22:14
[quote=mehdy.z;3464936]دوست عزیز ببین راه حل این پست مشکل شما رو حل میکنه:

توسی دی یه گرافیکم steam.dllروسرچ کردم....نبود....تو پی سیمم نبود.....ازاین لینکم استفاده کردم:

هم توپوشه ی نصب بازی...هم تو پوشه ای که تو program files درست کرده کپیش کردم....ولی جواب نداد!!:18:

آها...راستی وقتی به اینترنت وصل میشم ( باdial up )...خودsteam تویه پنجره ی کوچیک میاد بالا وشروع میکنه

update کردن platforme steam!

:19:
یعنی چکاربایدبکنم؟ ممکنه ایراد از پایین بودن سیستمم باشه؟:13:

نکنه گرافیکت ساپورتش نمیکنه اصلا مدل دقیق گرافیکت چیه؟

دوستان به نظر شما مشكل از كجاست كه بازي جي تي اي رو وقتي ميخوام لود كنم از بازي مياد بيرون و صفحه خطا مياد و پيام خطا ميده

مشکلت رو اینجا مطرح کن بهتر جواب میگیری:

PISHRAFT_NOVIN
06-02-2009, 11:29
سیستم من اینه :
Vga : Xfx 8800 gt 512 xxx
cpu : E4600
ram : 2g king srtone
motherboadr l elitegroup
monitor : Crt lg 17

بعضی از بازی ها نمی دونم چرا وسطشون یه موج های شفافی دارند ! مثل nfs uc

موج ها شفاف هستند و وسط تصویر دیده میشن !

درایور کارت گرافیک هم بروز هستش !

موج شفاف رو که میگی بخاطر crtمانیتور هست .ببین کابلش شل نشده.اگه درست نشد فکر کنم(دقیق نمیدونم)مانیتور شما یه مشکل داره.مال من همینطوری بود دادم نمایندگی درست کرد.

mehdy.z
06-02-2009, 13:15
دوستان اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه . من هم تقریبا مشکل همین دوستون رو دارم .مشخصات سیستم من اینه:
CPU:E8400
VGA:ATI RADEON 4850 512mb
RAM:4G
MB:DFI Lanparty DK
فکر نمیکم از نظر مشخصات سیستم مورد نیاز برای بازیهای موجود نقصی داشته باشه چون جدید ترین بازی ها رو با سرعت عالی و fps بالا اجرا میکنه اما توی بعضی از بازی ها مشکل بوجود میاد . مثلا مثل موردی که دوستمون ذکر کرد توی بازی left 4 dead به راحتی بازی بالا میاد و اجرا میشه بدون مشکل ولی یهو میپره بیرون از بازی!! یا در بازی devil may cry 4 بازی اجرا میشه بودن مشکل ولی همین که میخواد شروع بشه ناگهان صفحه مانیتور سیاه میشه و پیغام power saving mode میدا روی صفحه و دیگه باید سیستم رو ریست کرد!!

متاسفانه تعداد بازی هایی که این اتفاق میوفته زیاده مثل Assassin's Creed،F.E.A.Rو... یامثلا تو بازی Dead Space یا crysis warhead تا یه جایی از یه مرحله خاص بازی بدون مشکل اجرا میشه ولی به محض اینکه به اون صحنه خاص میرسه این مشکل بوجود میاد!!!
از اساتید محترم تقاضا دارم اگر کسی میتونه کمک کنه بالاخره بفهمیم مشکل ازچیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

مال شما رو بگم که اگر کارتت رو اور کردی حتما فرکانس کاریش رو عادی یا حتی یه ذره کمتر کن دمای gpu هم حتما کنترل کن که خیلی بالا نره چون ممکنه به خاطر تهویه نا مناسب و بالا رفتن دمای کارت باشه...

سعی هم کن که دریور گرافیکت هم همیشه update باشه.چون می تونه دلیلش این هم باشه.

موفق باشی..

nemesis
06-02-2009, 15:21
موج شفاف جوریه که باعث میشه وسط تصویر حالت شکسته پیدا کنه !

kotlet110
06-02-2009, 20:39
مال شما رو بگم که اگر کارتت رو اور کردی حتما فرکانس کاریش رو عادی یا حتی یه ذره کمتر کن دمای gpu هم حتما کنترل کن که خیلی بالا نره چون ممکنه به خاطر تهویه نا مناسب و بالا رفتن دمای کارت باشه...

سعی هم کن که دریور گرافیکت هم همیشه update باشه.چون می تونه دلیلش این هم باشه.

موفق باشی..

والا اصلا اور کلاک نکردم! ولی یه چیزی که هنوز نفهمیدم اینه که چرا تو بعضی از بازی ها دقیقه توی یه صحنه خاص این اتفاق میوفته مثلا در کرایسیس یا دد اسپیس؟!!! کسی توضیحی برای این اتفاق داره؟

mehdy.z
06-02-2009, 23:41
والا اصلا اور کلاک نکردم! ولی یه چیزی که هنوز نفهمیدم اینه که چرا تو بعضی از بازی ها دقیقه توی یه صحنه خاص این اتفاق میوفته مثلا در کرایسیس یا دد اسپیس؟!!! کسی توضیحی برای این اتفاق داره؟

اولا نگفتی که گرافیکت رو آپدیت کردی یا نه؟

ثانیا اگر توی یه صحنه خاص اتفاق میفته یه کار کن توی همون صحنه گرافیک و رزولوشن بازی رو توی پایین ترین جزییات خودش بذار اگر رد کرد شک نکن که یا مال دمای گرافیکته(چون اصولا 4850 خیلی داغه) و یا اینکه پاورت توی تغذیه اون مشکل داره!

ولی اگه بازم خارج شد ایندفعه گرافیک وسی پی یوت رو حتما آپدیت کن...

HILI
07-02-2009, 00:11
سلام
من هر چي مراحل بازي را طي مي كنم جواب نمي ده يعني اجرا نميشه اين قضيش چه جوريه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iceman10
07-02-2009, 00:54
اولا نگفتی که گرافیکت رو آپدیت کردی یا نه؟

ثانیا اگر توی یه صحنه خاص اتفاق میفته یه کار کن توی همون صحنه گرافیک و رزولوشن بازی رو توی پایین ترین جزییات خودش بذار اگر رد کرد شک نکن که یا مال دمای گرافیکته(چون اصولا 4850 خیلی داغه) و یا اینکه پاورت توی تغذیه اون مشکل داره!

ولی اگه بازم خارج شد ایندفعه گرافیک وسی پی یوت رو حتما آپدیت کن...

دوس عزیز میشه بگی اورکلاک کردن یعنی چی؟چجوری این کارو بکنم؟
چجوری گرافیکم و آپدی کنم؟
بعدشم مثلا تو بازیه gta 5 همون اول بازی این افاق میفته قبل اینکه opstion اینا بیاد چجوری رزولشون و کم کنم؟
ممنون از کمکات دوست عزیز :40:

mehdy.z
07-02-2009, 13:40
دوس عزیز میشه بگی اورکلاک کردن یعنی چی؟چجوری این کارو بکنم؟
چجوری گرافیکم و آپدی کنم؟
بعدشم مثلا تو بازیه gta 5 همون اول بازی این افاق میفته قبل اینکه opstion اینا بیاد چجوری رزولشون و کم کنم؟
ممنون از کمکات دوست عزیز :40:

دوست عزیز

اورکلاک گرافیک یعنی اینکه فرکانس کاری پردازنده ورم گرافیکت رو توسط برنامه های خاصی برای افزایش کارایی گرافیکت از حد طبیعی بالاتر ببری که یک کار حرفه ای و مفصلی هستش برای اطلاع دقیق از نحوه انجام ای کار به این تاپیک مراجعه کن:

upgrade گرافیک هم همون نرم افزار نصب گرافیک هستش که برای شناسوندن اون به ویندوز اجراش میکنی فقط با این تفاوت که توسط شرکت تولید کننده چیپست گرافیکت بهینه شده که با توجه به اینکه این نرم افزار بهبود پیدا کرده باعث ازبین رفتن گافها و مشکلاتی میشه که ممکنه با بعضی از برنامه ها علی الخصوص بازیها بوجود میاد که اگه اشتباه نکرده باشم چون شما گرافیکت 8400gs هستش می تونی این نرم افزار رو از اینجا دانلود کنی(فقط حجمش یه کم زیاده):

در ضمن بازی gta یه بازی کاملا استثنا هست که سر تا پاش مشکله (هم در نصب و هم در اجرا) برای اطلاع از این موضوع می تونی به این تاپیک مراجعه کنی تا ببینی چه خبره:

موفق باشی...:46:

ghasijun
07-02-2009, 21:12
[quote=mehdy.z;3467916][quote=ghasijun;3465857]

نکنه گرافیکت ساپورتش نمیکنه اصلا مدل دقیق گرافیکت چیه؟

ati radeonx1550

1G hyper memory with 256mb DDR2 VRAM

هرچی روجعبش هستو گفتم....همینه دیگه؟:20:

پایینه؟ بالاست؟ اشکال از کجاست؟:10:

سلام...من generals2رو خییییییلی وقت پیشا خریدم...از اون موقع 3....4بار نصبش کردم...ولی هر دفعه وقتی میرفتم تو بازی...تو حالتskirmish (اگه اشتباه ننوشته باشم)...2..3 دقیقه از بازی نگذشته همه تشکیلاتم میترکیدوبازی تموم میشد:41:
اشکال ازکجاست یعنی؟
اگه کمکم کنین ممنون میشم...آخه توکف بازیم:18:

havas_1980
08-02-2009, 01:12
سلام...من generals2رو خییییییلی وقت پیشا خریدم...از اون موقع 3....4بار نصبش کردم...ولی هر دفعه وقتی میرفتم تو بازی...تو حالتskirmish (اگه اشتباه ننوشته باشم)...2..3 دقیقه از بازی نگذشته همه تشکیلاتم میترکیدوبازی تموم میشد:41:
اشکال ازکجاست یعنی؟
اگه کمکم کنین ممنون میشم...آخه توکف بازیم:18:وقتی در حین بازی (اکثرا شروع بازی) احساس بشه که یه فایل یا بیشتر Damage شده باشه تمام نیروها در یک زمان نابود میشن و بازی شروع نشده, تموم میشه.
... حداقل یکی از فایلهای محل نصب بازی ایراد داره که اون باعث این مشکل میشه. (شاید نصب دوباره بازی این مشکل رو حل بکنه)

این ایراد حتی تو این بازیها هم دیده شده که همگی از ساخته های EALA هستند:

Command & Conquer: Generals
Command & Conquer: Generals - Zero Hour
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-Earth
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-Earth II
The Lord of the Rings, The Battle for Middle-Earth II, The Rise of the Witch-King

mehdy.z
08-02-2009, 13:19
ati radeonx1550

1G hyper memory with 256mb DDR2 VRAM

هرچی روجعبش هستو گفتم....همینه دیگه؟:20:

پایینه؟ بالاست؟ اشکال از کجاست؟:10:

والا توی system requirment این بازی که نامی از کارت شما برده نشده اینم لیست کامل سیستم موزد نیاز این بازی(به قسمت Graphics Cards Supported دقت کن):

1.1. System Requirements
Minimum Configuration :
CPU: 3 GHz Pentium 4 Hyper Threading or AMD Athlon 3000
Operating System: Windows Vista/Windows XP SP2 (only)
Memory: 1024MB for Windows XP / 2048MB for Windows Vista
Drive Space: 7 GB
Graphics Card: 128 MB DirectX –compliant, Shader 3.0–enabled video card
Sound Card: DirectX–compliant sound card
DirectX version: DirectX 9.0c (included on disc)
Recommended & Preferred Configuration:
CPU: Intel and AMD processors 3.2 GHz
Operating System: Windows Vista/Windows XP SP2 (only)
Memory: 2048MB
Drive Space: 7 GB
Graphics Card: 256 MB DirectX –compliant, Shader 3.0–enabled video card
Sound Card: DirectX–compliant sound card
DirectX version: DirectX 9.0c (included on disc)
* It is not advisable to install the game into the Windows folder (usually C:\Windows), a subfolder of the Windows folder, nor the root of the system drive (usually C:\).
Graphics Cards Supported:
ATI Radeon X1000 series - Radeon X1600, X1800, X1900, X1950
ATI Radeon HD 2000 Series - HD 2600, HD 2900, GT/XT
ATI Radeon™ HD 3000 Series - HD 3850, HD 3870, HD 3870 X2
NVIDIA GeForce 6 Series - GeForce 6800 Ultra, 6800 GT, 6800, and GeForce 6600 GT
NVIDIA GeForce 7 Series - GeForce 7950 Series, 7900 Series, 7800 Series, 7600 Series,
NVIDIA GeForce 8 Series - GeForce 8800 Ultra , GeForce 8800 GTX , GeForce 8800 GTS, GeForce 8800 GT , GeForce 8800 GS , GeForce 8600 GTS , GeForce 8600GT, GeForce 8500 GT
NVIDIA GeForce 9 Series - GeForce 9600 GT

شاید به خاطر این باشه...:41:

majid16367
08-02-2009, 19:06
age of empires2 کمک برای نصب
سلام به همه
راستش بخاطر خسته شدن از call of 4-5 رفتم سراغ سری بازی های age of
age of mepires II- III رو گیر اوردم. نصب هم کردم . اما این مشکل رو می ده :

کرک رو هم ریختم . اما باز هم کار نمی کنه . سی دی هم که داخل درایور هست هم نمی خونه .
اون یکی قسمتش هم همین رو می خواد . میگه سی دی رو بگذارید و بعد اوکی کنید
چرا این مشکل رو دارم ؟
کمک کنید ..................................................

551661
08-02-2009, 19:35
مشکلات p1 بیشتر بذارین

zikri
08-02-2009, 22:36
منم مشکل صدا تو جی تی ای هی وی دارم تو رو خدا کمک کنید

ARAIK84
08-02-2009, 23:18
سلام
دوستان منgears of war رو خریدم دو دی وی دی هست دیسک اول رو میزارم مسیر extractمیخواد وتا part06رو استخراج میکنه بعد دیسک دوم رو میخواد وتاpart10پیش میره ولی تو همین part10 خطایread میده با هردو درایومpioneer-216وliton16xامتحان کردم در ضمن با winrar استخراج میکنم. لطفا کمک کنید

Ar@m
09-02-2009, 09:03
سلام
دوستان منgears of war رو خریدم دو دی وی دی هست دیسک اول رو میزارم مسیر extractمیخواد وتا part06رو استخراج میکنه بعد دیسک دوم رو میخواد وتاpart10پیش میره ولی تو همین part10 خطایread میده با هردو درایومpioneer-216وliton16xامتحان کردم در ضمن با winrar استخراج میکنم. لطفا کمک کنید

متن کامل خطا؟
سی دی رو روی سیستم دیگه هم امتحان کردی؟ مطمئنی سالمه؟

iman hichkas
09-02-2009, 14:26
ترفندی وجود ندارد که بازیhalo2 را رویxp اجرا کرد?

majid16367
09-02-2009, 17:32
وستان راهنمایی نبود ؟
ظاهرا باید یه فایلی رو کم داشته باشم .... احساس می کنم
شما چی می گید ؟
این هم تصویر از محتویات داخل کرک بازی :

gigi_alex
09-02-2009, 19:02
بچه ها من بازی Superbike (موتور سواری) رو خریدم رو سیستم خودم کار کرد ولی رو سیستم یکی از دوستام ارور زیرو میده لطفا راهنماییم کنید

عشقباز
09-02-2009, 21:21
سلام
من واسه اجرای این بازی یه مشکل دلشتم از دوستان میخام کمکم کنن .
این بازی رو کامل نصب کردم و کرک رو هم کپی کردم ولی وقتی میخام اجراش کنم این ارور رو میده :
مشخصات سیستم :
8400 geforce
2180 intel
2 gig ram
windows visata

titanium_zarin
10-02-2009, 15:51
سلام.

من وقتی بازی کرایسیس رو به ترینر اجرا میکنم یه هنگ میکنه و میپره بیرون.کسی میدونه چرا؟؟؟؟در حالت عادی اجرا میشه مشکلی هم نداره...

gigi_alex
10-02-2009, 17:11
سلام.

من وقتی بازی کرایسیس رو به ترینر اجرا میکنم یه هنگ میکنه و میپره بیرون.کسی میدونه چرا؟؟؟؟در حالت عادی اجرا میشه مشکلی هم نداره...

سلام دوست عزیز مشکل شما از تراینریه که دارید باید یکی دیگه دانلود کنید
یا میتونی از چیت کد های بازی استفاده کنی برای دیدن چیت کدها برو به لینک زیر

ehsan_jan3
10-02-2009, 17:43
سلام در مرحله معدن در طبقه c در بازی dead space تا از آسانسور میخوام وارد طبقه بشم بازی میپره بیرون
لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم.

hamedchtsz
10-02-2009, 22:23
سلام دوستان.
من این بازی رو در دو دی وی دی گرفتم و نصب کردم.کرک هم نداشت.
بازی رو تو پوشه ای به این اسم نصب می کنه:
Prince of Persia (BOYSTEAMPC)

وارد بازی که می شم یکی دو دقیقه که می گذره یه دفعه بازی کرش می کنه و مجبورم سیستم رو ریستارت کنم.
کسی میدونه چاره چیه؟
مشخصات سیستم من:
main: p43 biostar
cpu: e7300
ram: 2*2gig patriot 800
vga: 4670 ati

ممنون

mehdy.z
11-02-2009, 00:54
سلام دوستان.
من این بازی رو در دو دی وی دی گرفتم و نصب کردم.کرک هم نداشت.

وارد بازی که می شم یکی دو دقیقه که می گذره یه دفعه بازی کرش می کنه و مجبورم سیستم رو ریستارت کنم.
کسی میدونه چاره چیه؟
مشخصات سیستم من:

ممنون

شما اولا پاورت باید گرافیکت رو ساپورت کنه مگه پاورت چنده؟

ثانیا ممکنه دمای سیستم (سی پی یو-گرافیک و یا حتی پاورت) بیش از حد بالا میره حتما از تهویه کامل این سه تا مطمئن شو و مخصوصا دمای گرافیکت رو کنترل کن.

ثالثا گرافیکت و سی پی یوت رو حتما آپدیت کن(چون این بازی یه خورده با درایور های ماقبل خودش مشکل داره) اینم لینک آپدیت:

گرافیک:

سی پی یو:

سلام در مرحله معدن در طبقه c در بازی dead space تا از آسانسور میخوام وارد طبقه بشم بازی میپره بیرون
لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم.

والا به احتمال زیاد مشکل از نسخه بازیت هستش(در بعضی از بازیها چنین مشکلاتی وجود داره) بهترین راهی که می تونم بهت پیشنهاد کنم اینه که به این تاپیک مراجعه و درخواست یه سیو بعد از اون نقطه رو بدی احتمالا وقتی اون نقطه با یه سیو رد کنی گیر اون نقطه رو رد میکنه:

سلام
من واسه اجرای این بازی یه مشکل دلشتم از دوستان میخام کمکم کنن .
این بازی رو کامل نصب کردم و کرک رو هم کپی کردم ولی وقتی میخام اجراش کنم این ارور رو میده :

شما هم اگه میشه یه جای دیگه عکست رو لود کن چون چیزی معلوم نیست.

nemesis
11-02-2009, 01:47
من POP 4 رو هاردم دارم !Nod32 فایل setup.exe رو پاک کرده ! کسی setup.exe رو داره ؟

Mahziar-7
11-02-2009, 09:56
سلام

بازی The Lord of the Rings: Conquest نصب کردم ولی با تیک اجرا میشه. هر چقدر هم رزلوشن رو دستکاری کردم درست نشد.

cpu:intel pentium 4, 3600 Ghz
ram: 2G
vga:Nvidia GeForce 7300SE/7200GS
main: ASRock (4coredual-VSTA

UNDERTAKER440
11-02-2009, 13:06
فكر نكنم مشكل از سيستم باشه چون در سيستم هاي بالا و قوي
هم اين پغيام رو مي دهد

golmohammadi
11-02-2009, 20:13
من نميتونم بازي Neighbours From Hell 2 را اجرا كنم
يادمه وقتي گرفتم كه 98 تازه از رده خارج شده بود
حدس ميزنم رو 98 اجرا ميشد
الان تو xp اجرا نميشه
بايد چيكار كنم ؟
وقتي اجرا ميكنمش هيچ اتفاقي نمي افته ...
فقط يه كمي لود ميشه بعد هيچي

hamedchtsz
11-02-2009, 22:49
سلام
بازی کراسیس رو تو اکس پی 64 نصب کردم موقع اجرا ارور don't send میده.
فایل vcredist_x64 رو هم نصب کردم
ممنون

titanium_zarin
11-02-2009, 23:25
موقع اجرای بازی پارادایس ارور زیر رو میده! و از بازی خارج میشه. فکر نکنم مربوط به اپدیت کارت گرافیک باشه آخه سیستم بالایی لازم نداره.

مشخصات سیستم من:
cpu :2180 intel
vga: 4850

golmohammadi
12-02-2009, 00:50
يك مشكل ديگه
بازي time shift را نصب كردم
وقتي بازي ميخواد شروع بشه كيبرد و موس كلا كار نميكنه
وقتي هم از اول ميرم و تنظيمات كنترلر و كانفيگ ميكنم هيچي ضخيره نميشه
جريان چيه؟

havas_1980
12-02-2009, 00:52
من نميتونم بازي Neighbours From Hell 2 را اجرا كنم
يادمه وقتي گرفتم كه 98 تازه از رده خارج شده بود
حدس ميزنم رو 98 اجرا ميشد
الان تو xp اجرا نميشه
بايد چيكار كنم ؟
وقتي اجرا ميكنمش هيچ اتفاقي نمي افته ...
فقط يه كمي لود ميشه بعد هيچيکلا این بازی دارای مشکل بزرگیه و اون اینه که فقط و فقط بر روی ویندوز XP سرویس پک 1 اجرا میشه...
برای اجرای این بازی در سرویس پک 2 باید پچ سازگاری نصب بشه که از آدرس زیر میتونی پچ و هم کرک رو دریافت کنی:

Neighbors from Hell 2 v1.1 Patch | Size: 7.3MB

Neighbors from Hell 2 v1.1 Patch Crack | Size: 166 KB

موقع اجرای بازی پارادایس ارور زیر رو میده! و از بازی خارج میشه. فکر نکنم مربوط به اپدیت کارت گرافیک باشه آخه سیستم بالایی لازم نداره.

مشخصات سیستم من:
cpu :2180 intel
vga: 4850

برای حل ایرادات اجرای گرافیک نصب آخرین پچ این بازی توصیه میشه که به همراه کرک میتونی از آدرسهای زیر دریافت کنی:

Paradise v1.1.3 Patch | Size: 11.6MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدParadise v1.1.3 Patch Crack | Size: 374 KB

من POP 4 رو هاردم دارم !Nod32 فایل setup.exe رو پاک کرده ! کسی setup.exe رو داره ؟

Prince of Persia Setup.exe

mehdy.z
12-02-2009, 01:14
يك مشكل ديگه
جريان چيه؟

والا سیو نشدن تنظیمات که من هم همین مشکل رو با این بازی داشتم(فکر کنم کلا اینطوریه) ولی اینکه کنترلها کار نمیکنه!!؟؟

سلام
بازی کراسیس رو تو اکس پی 64 نصب کردم موقع اجرا ارور don't send میده.
فایل vcredist_x64 رو هم نصب کردم
ممنون

از من میشنوی کلا نسخه های 64 بیتی رو بیخیال شو(مخصوصا برای بازی) اصلا به درد بخور نیستند و نصف برنامه ها توشون درست اجرا نمیشه:13:

بهترین ویندوز برای بازی اول از همه xp sp2 (استثنا از gta) وبعدشم بهت توصیه نمی کنم ولی vista 32bit .

موفق باشی...

havas_1980
12-02-2009, 01:33
يك مشكل ديگه
جريان چيه؟

والا سیو نشدن تنظیمات که من هم همین مشکل رو با این بازی داشتم(فکر کنم کلا اینطوریه) ولی اینکه کنترلها کار نمیکنه!!؟؟متاسفانه این بازی دارای ایرادات بیشماری از جمله کراش در حین مراحل 1 و 2 بازی, ایرادات یوزر اینتر فیس , گرافیک, کنترل و تنظیمات بازی (همین موارد!) بخش چند نفره و... هست که حتما نصب آخرین پچ بازی برای رفع این ایرادات توصیه میشه...

TimeShift v1.2 Patch | Size: 27.3MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدTimeShift v1.2 Patch Crack | Size: 3.0MB

hamedchtsz
12-02-2009, 07:53
از من میشنوی کلا نسخه های 64 بیتی رو بیخیال شو(مخصوصا برای بازی) اصلا به درد بخور نیستند و نصف برنامه ها توشون درست اجرا نمیشه:13:

بهترین ویندوز برای بازی اول از همه xp sp2 (استثنا از gta) وبعدشم بهت توصیه نمی کنم ولی vista 32bit .

موفق باشی...

سلام
خب با چهار گیگ رم چکار کنم؟
به علاوه دیدم تو فروم های خارجی گفته بودن کرایسیس تو اکس پی 64 بهتر از بقیه ویندوز ها اجرا می شه
البته خودم فکر می کنم چون ما از بازی های کرک شده استفاده می کنیم، این کرک ها برای نسخه های 32 بیتی ساخته می شن و با 64 بیت کار نمی کنن
اما من نمی دونم کسایی که 4 گیگ رم دارن چی نصب می کنن
ضمنا ویستا هم مشکلاتی برای من داره که نمی تونم ویستا نصب کنم
فکر کنم بد نباشه seven رو هم امتحان کنم
به هر حال ممنون

mehdy.z
12-02-2009, 13:42
متاسفانه این بازی دارای ایرادات بیشماری از جمله کراش در حین مراحل 1 و 2 بازی, ایرادات یوزر اینتر فیس , گرافیک, کنترل و تنظیمات بازی (همین موارد!) بخش چند نفره و... هست که حتما نصب آخرین پچ بازی برای رفع این ایرادات توصیه میشه...

دستت درد نکنه اما dial up و این پچ ها...:41:
(درضمن من که این بازی رو یه چهار ماه پیش انجام دادم رفت...)

به هر حال مخلصیم...:46:

البته خودم فکر می کنم چون ما از بازی های کرک شده استفاده می کنیم، این کرک ها برای نسخه های 32 بیتی ساخته می شن و با 64 بیت کار نمی کنن

کاملا موافقم مخصوصا این برنامه های قفل شکن مثل deamon یا Alcohol .

daren
12-02-2009, 14:57
میشه یکی کمک کنه و راهنمای نصب Alone in the dark رو بده؟
نمیدونم مشکل از چیه که بعد از نصبش ( موقع نصبش کانکت بودم) یه کد می خواد. وقتی هم که برای گرفتنش کانکت میشم نمیدونم چیکار کنم!
لطفا کمک کنید!

hadi derakhshideh
12-02-2009, 15:01
من می خواستم بدونم چرا سیستمم در حین بازی قفل میکنه

gigi_alex
12-02-2009, 18:06
سلام بچه ها من بازی MOTO gp 08 رو دارم رو سیستم خودم نصب شد و هیچ موردی نداشت ولی رو سیستم دوستم نصب شد اجرا میشه ولی حتما باید تیک disable sound رو بزنه تا بازی اجرا بشه مثل شکل زیر:

سیستم رفیقم اینه
cpu:intel 2.6 ghz
vga :8400 gs
ram :2gig
حالا سیستمی که بازی واسه اجرا میخواد اینه

-Operating System: Microsoft(R) Windows(R) XP *1
Microsoft(R) Windows Vista(TM) *1
-CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 processor supporting HT Technology or higher, or
AMD Athlon(TM) 64 or higher
(Recommended: Intel(R) Core(TM)2 Quad processor or higher, or
AMD Athlon(TM) 64 X2 or higher)
-Main Memory: Windows(R) XP : at least 512MB (Recommended: at least 1GB)
Windows Vista(TM) : at least 1GB (Recommended: at least 2GB)
-Video Card: DirectX(R)9.0c/Shader3.0 compatible, VRAM256MB,
NVIDIA(R) GeForce(R) 6600 series or higher, or
ATI Radeon(TM) X1600 or higher
*excluding NVIDIA(R) GeForce(R) 7300 series
(Recommended: NVIDIA(R) GeForce(R) 8600 series or higher, or
ATI Radeon(TM) HD 2600 or higher)
-Sound Card: DirectX(R)9.0c compatible sound cards
-DVD-ROM Drive: DVD9 compatible drive
-Monitor: 800x600 (SVGA) or higher (Recommended: 1280x720 or higher)
-Input Devices: Keyboard required (Recommended: Xbox 360(R) Controller for Windows(R))
-Hard Disk Space: at least 8GB
-Internet connection required for online battle

اگر کسی میدونه مشک چیه راهنمایی کنه

daren
12-02-2009, 18:55
میشه یکی کمک کنه و راهنمای نصب alone in the dark رو بده؟
نمیدونم مشکل از چیه که بعد از نصبش ( موقع نصبش کانکت بودم) یه کد می خواد. وقتی هم که برای گرفتنش کانکت میشم نمیدونم چیکار کنم!
لطفا کمک کنید!
خوب حالا خواهش میکنم رو بهش اضافه می کنم!:11::40::31:

Ar@m
12-02-2009, 19:00
میشه یکی کمک کنه و راهنمای نصب alone in the dark رو بده؟
لطفا کمک کنید!

خوب حالا خواهش میکنم رو بهش اضافه می کنم!:11::40::31:
نصب اين بازي واقعا اعصاب خورد كنه
ببين اول ايميج مي گيري بعد نصبش مي كني بعد ازت مي خواد دو دقيقه به نت وصل بشي خودش چك مي كنه بعدشم وقتي ازت سريال مي خواد كنسل رو مي زني بعد كرك مي كني بعدشم ديگه تموم
اگه مال تو اينطوري نيست يه عكس از مشكلت بذار ببينم حرف حسابش چيه!

سلام بچه ها من بازی moto gp 08 رو دارم رو سیستم خودم نصب شد و هیچ موردی نداشت ولی رو سیستم دوستم نصب شد اجرا میشه ولی حتما باید تیک disable sound رو بزنه تا بازی اجرا بشه مثل شکل زیر:

سیستم رفیقم اینه
حالا سیستمی که بازی واسه اجرا میخواد اینه

-operating system: Microsoft(r) windows(r) xp *1
microsoft(r) windows vista(tm) *1
-cpu: Intel(r) pentium(r) 4 processor supporting ht technology or higher, or
amd athlon(tm) 64 or higher
(recommended: Intel(r) core(tm)2 quad processor or higher, or
amd athlon(tm) 64 x2 or higher)
-main memory: Windows(r) xp : At least 512mb (recommended: At least 1gb)
windows vista(tm) : At least 1gb (recommended: At least 2gb)
-video card: Directx(r)9.0c/shader3.0 compatible, vram256mb,
nvidia(r) geforce(r) 6600 series or higher, or
ati radeon(tm) x1600 or higher
*excluding nvidia(r) geforce(r) 7300 series
(recommended: Nvidia(r) geforce(r) 8600 series or higher, or
ati radeon(tm) hd 2600 or higher)
-sound card: Directx(r)9.0c compatible sound cards
-dvd-rom drive: Dvd9 compatible drive
-monitor: 800x600 (svga) or higher (recommended: 1280x720 or higher)
-input devices: Keyboard required (recommended: Xbox 360(r) controller for windows(r))
-hard disk space: At least 8gb
-internet connection required for online battle

اگر کسی میدونه مشک چیه راهنمایی کنه

بايد درايور صداشو اپديت كنه

golmohammadi
12-02-2009, 19:22
هوس جون اين (Neighbors from Hell 2 v1.1 Patch) نصب نميشه
ويندوز مورد استفاده سرويس پك 3 هست
گمونم بايد پچ ديگه اي برايش باشه درسته؟
اخه اين پچ مال سروي پك 2 هست
===========
راستي پچ 27 مگي Time SHift را هم نصب كردم
تاثيري نداشت
كلا هيچ دكمه اي براي كارها تعريف نشده
و وقتي ميخوام تعريف كنم ذخيره نميكنه
بندازمش دور بهتره ؟

gigi_alex
12-02-2009, 19:44
بايد درايور صداشو اپديت كنه

آپدیت کردم ولی بازم نشد حتی سی پی یو رو هم آپدیت کردم نشده
چه کارکنم

هوس جون اين (neighbors from hell 2 v1.1 patch) نصب نميشه
===========
راستي پچ 27 مگي time shift را هم نصب كردم
تاثيري نداشت
بندازمش دور بهتره ؟

آره بابا بنداز بره این بازی آشغالو، منم مشکل تو رو داشتم اعصابم خرد شد انداختم رفت بازیه مزخرفیه

majid16367
12-02-2009, 23:06
بچه ها خبری از این حل مشکل من نشد ها !!!!!! منتظر کمکم هنوز

golmohammadi
13-02-2009, 01:04
آره بابا بنداز بره این بازی آشغالو، منم مشکل تو رو داشتم اعصابم خرد شد انداختم رفت بازیه مزخرفیه

نه انصاف نيست راجبش اينطوري قضاوت بشه
من خيلي وقت پيش خريدمش
اون موقع هم اجرا مشد
وتمومش كرده بودم
اينبار ميخوام رو سيستم يكي از بچه ها نصب كنم

havas_1980
13-02-2009, 02:52
هوس جون اين (neighbors from hell 2 v1.1 patch) نصب نميشه
===========
راستي پچ 27 مگي time shift را هم نصب كردم
تاثيري نداشت
بندازمش دور بهتره ؟جواب اول - نسخه بازی دستکاری نشده باشه حتما پچش نصب میشه. فایل اجرایی بازی هم باید فایل اصلی باشه نه کرک شده...
آخرین پچ بازی همونه که سازگاری با سرویس پک 2 xp رو فراهم میکنه. اصولا باید سازگاری با سرویس پک 3 xp رو هم فراهم کنه. بعد از اون دیگه هیچ پچی منتشر نشده.

جواب دوم - اگه اون پچ جواب نده (که بایستی جواب بده!), دیگه هیچ راهی نیست!
بازی خوبی هست و فقط یک بار ارزش رفتن داره (میانگین امتیازات 72.5%)

HEGOR
13-02-2009, 14:07
سلام

mehdy.z
13-02-2009, 19:44
سلام

این طور که شما قبلا مشخصات سیستمت رو داده بودی:
والا شما گرافیکت که خیلی ضعیفه اگه (730gs باشه که دیگه بدتر:13:).
سی پی یوت هم که واقعا ضعیفه واصلا طبق حداقل مشخصات مورد نیاز بازی به درد این بازی نمی خوره(فرکانس کاری سی پی یو شما 2.4GH هستش!) :

Minimum System Requirements
-OPERATING SYSTEM: Microsoft Windows XP (admin rights required)/Microsoft Windows Vista (admin rights required)
CPU: Intel Pentium 4 3+GHz or AMD Athlon 2.5+GHz
RAM: 1GB (Windows XP) / 2GB (Windows Vista) system memory
GRAPHICS: NVIDIA GeForce 6 series 6800GT (or better) / ATI 1800XT (or better)
SOUND: Direct X 9.0c compatible sound card and drivers
DVD-ROM: DVD-ROM drive
HARD DRIVE: 8 GB Free Space
INPUT DEVICES: Keyboard and mouse
Recommended System Requirements
OPERATING SYSTEM: Microsoft Windows XP (admin rights required)/Microsoft Windows Vista (admin rights required)
CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or Athlon 64 X2 4400+
RAM: 2 GB system memory
GRAPHICS: nVidia GeForce 9800 GTX or ATI HD4800
SOUND: Direct X 9.0c compatible sound card and drivers
DVD-ROM: DVD-ROM drive
HARD DRIVE: 8 GB Free Space INPUT DEVICES: Microsoft Xbox360 Controller

نمی دونم با این اوصاف بگم که گرافیک و سی پی یوت رو آپدیت کنی یا نه ولی بازم لینکش رو برات میگذارم اگه ADSL سرعت بالا داری امتحانش ضرر نداره:
گرافیک:

سی پی یو:

Oracle_Eldorado
14-02-2009, 09:17
ببخشید دوستان من تو اجرای بازی Burn Out : Paradise City مشکل دارم .
بازی رو نصب کردم ، کرک رو هم نصب کردم .
بعد که بازی رو اجرا میکنم ، میره داخل بازی ، چند ثانیه لودینگ هم پر میکنه و Don't Send تو ویندوز Vista رو میده و میاد بیرون .
Patch رو هم دانلود کردم + کرک نصب کردم .
بازم همینطوریه .
فکر نکنم مشکل از سیستمم باشه :

VGA : 8600 GT 256MB Gddr3
Ram : 2 X 1gb
CPU : E4600 - 2.2 Core 2 Dou

آخرین درایور کارت گرافیک هم نصب کردم .
ویندوز : Microsoft Windows Vista Sp1

ممنون میشم راهنمایی کنید .

gigi_alex
14-02-2009, 13:03
سلام بچه ها من بازی MOTO gp 08 رو دارم رو سیستم خودم نصب شد و هیچ موردی نداشت ولی رو سیستم دوستم نصب شد اجرا میشه ولی حتما باید تیک disable sound رو بزنه تا بازی اجرا بشه مثل شکل زیر:

سیستم رفیقم اینه

779
14-02-2009, 13:15
ببخشید دوستان من تو اجرای بازی burn out : Paradise city مشکل دارم .
بازی رو نصب کردم ، کرک رو هم نصب کردم .
بعد که بازی رو اجرا میکنم ، میره داخل بازی ، چند ثانیه لودینگ هم پر میکنه و don't send تو ویندوز vista رو میده و میاد بیرون .
patch رو هم دانلود کردم + کرک نصب کردم .
بازم همینطوریه .
فکر نکنم مشکل از سیستمم باشه :

vga : 8600 gt 256mb gddr3
ram : 2 x 1gb
cpu : E4600 - 2.2 core 2 dou

آخرین درایور کارت گرافیک هم نصب کردم .
ویندوز : microsoft windows vista sp1

ممنون میشم راهنمایی کنید .

احتمال بسیار زیاد مشکل از بازیتونه!!!
چون منم با چند بازیه دیگه همین مشکل رو داشتم ولی بعدش که بازی رو عوض کردم درست شد!!
البته ممکن مشکلات دیگه ای هم باشه ولی مهم ترینش اینه!

a_fasihi65
14-02-2009, 16:54
سلام
من بازی generals zerro:hour را نصب کردم اما تا بازی شروع میشه بعد حدود 30 ثانیه همه چی منفجر میشه و اعلام میشه که باختم .
اگر میتونید کمک کنید خواهش میکنم راهشو بگید
با تشکر

hamedchtsz
14-02-2009, 17:45
سلام دوستان.
من بازی Prince of Persia رو در دو دی وی دی گرفتم و نصب کردم.کرک هم نداشت.

کسی میدونه چاره چیه؟
مشخصات سیستم من:

ممنون

شما اولا پاورت باید گرافیکت رو ساپورت کنه مگه پاورت چنده؟

پاور من GB535 Real گرین هست.

ثانیا ممکنه دمای سیستم (سی پی یو-گرافیک و یا حتی پاورت) بیش از حد بالا میره حتما از تهویه کامل این سه تا مطمئن شو و مخصوصا دمای گرافیکت رو کنترل کن.

دمای کارت گرافیک رو با RivaTuner کنترل کردن در حالت فول لود و در لحظه هنگ کردن زیر 80 درجه هست.
دمای سی پی یو هم در بازی حداکثر 40 و دمای سیستم حداکثر 50 هست.یه فن 12 سانتی هم جلوی کیس گذاشتم.ضمنا COD 5 و Crysis رو بدون مشکل بازی می کنم.

ثالثا گرافیکت و سی پی یوت رو حتما آپدیت کن(چون این بازی یه خورده با درایور های ماقبل خودش مشکل داره) اینم لینک آپدیت:

گرافیک:

سی پی یو:

درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم اما مشکل حل نشد.البته فقط Display Driver رو دانلود و نصب کردم.

اما درایور پردازنده رو نتونستم دانلود کنم.پردازنده من E7300 هست.اگه ممکنه راهنمایی کنید که کدوم درایور رو باید دانلود کنم:

ویندوز XP 32-Bit هم روی سیستم نصبه

ممنون می شم راهنمایی کنید

golmohammadi
14-02-2009, 19:30
جواب اول - نسخه بازی دستکاری نشده باشه حتما پچش نصب میشه. فایل اجرایی بازی هم باید فایل اصلی باشه نه کرک شده...
آخرین پچ بازی همونه که سازگاری با سرویس پک 2 xp رو فراهم میکنه. اصولا باید سازگاری با سرویس پک 3 xp رو هم فراهم کنه. بعد از اون دیگه هیچ پچی منتشر نشده.

جواب دوم - اگه اون پچ جواب نده (که بایستی جواب بده!), دیگه هیچ راهی نیست!
بازی خوبی هست و فقط یک بار ارزش رفتن داره (میانگین امتیازات 72.5%)

نسخه اي كه من دارم بدون كرك هست
مال سرزمين
موقع نصب پچ اين ارور را ميده :
the file game.exe could not be located in.
Please reinstall the game and restart the update installer.

و پچ TIME Shift بدون مشكل حل ميشه ولي تاثيري نداره

mehdy.z
14-02-2009, 19:56
سلام
من بازی generals zerro:hour را نصب کردم اما تا بازی شروع میشه بعد حدود 30 ثانیه همه چی منفجر میشه و اعلام میشه که باختم .
اگر میتونید کمک کنید خواهش میکنم راهشو بگید
با تشکر

هوس جان توی این پست توضیح کامل رو داده:

اما درایور پردازنده رو نتونستم دانلود کنم.پردازنده من E7300 هست.اگه ممکنه راهنمایی کنید که کدوم درایور رو باید دانلود کنم
شما از آدرسی که من دادم باید کنار صفحه سمت چپ باید به صورت زیر عمل کنید:

processor\desaktop\core dou processore

در ضمن اگه می تونی catalyst رو هم دانلود کن چون درایور بدون حضور اون نمی تونه خوب عمل کنه.

اگه بازم جواب نداد چون بقیه احتمالات از بین میره پس به احتمال زیاد مال بازی هستش و باید اون رو عوض کنی.

mehrdadsarami
14-02-2009, 20:34
سلام علیکم...من جدید هستم .اجازه هست ؟
من وقتی وارد بازی Resident Evil 4 می شوم تصویر مانیتور زرد می شود چرا ؟

hamedchtsz
14-02-2009, 22:04
هوس جان توی این پست توضیح کامل رو داده:

شما از آدرسی که من دادم باید کنار صفحه سمت چپ باید به صورت زیر عمل کنید:

processor\desaktop\core dou processore

در ضمن اگه می تونی catalyst رو هم دانلود کن چون درایور بدون حضور اون نمی تونه خوب عمل کنه.

اگه بازم جواب نداد چون بقیه احتمالات از بین میره پس به احتمال زیاد مال بازی هستش و باید اون رو عوض کنی.

سلام
مشکلم حل شد
فکر کنم باید از اول به فایل readme یه سر می زدم:
* With ATI & Nvidia Dx9 cards, graphics corruption might occur when resolution is set to maximum and anti-aliasing is active. To resolve the problem, update your video card drivers. If the problem persists, lower the anti-aliasing until the bug disappears. Setting anti-aliasing to “none” should solve the problem.
البته توی بازی نمی شه.باید از فایل لانچر تنظیمات رو تغییر داد.
حالا یه سوال: من DX10 نصب کنم بهتره یا همین DX9 که هست؟
اگه DX10 بهتره باید از کجا دانلودش کنم؟

mahammad_reza
15-02-2009, 00:13
سلام
من سیستم رو ارتقاع دادم تا بازی Call of Duty - World at War رو انجام بدم ولی بعد از نصب وقتی میخوام اجراش کنتم یک پیغام خطایی در مورد صدا میده . حالا من چطوری میتونم درستش کنم؟ کارت صدای من انبرد وRealtek HD Audio output
کد:

mehdy.z
15-02-2009, 13:44
سلام
من سیستم رو ارتقاع دادم تا بازی Call of Duty - World at War رو انجام بدم ولی بعد از نصب وقتی میخوام اجراش کنتم یک پیغام خطایی در مورد صدا میده . حالا من چطوری میتونم درستش کنم؟ کارت صدای من انبرد وRealtek HD Audio output

شما برای حل مشکلت به این پست مراجعه کن:

حالا یه سوال: من DX10 نصب کنم بهتره یا همین DX9 که هست؟
اگه DX10 بهتره باید از کجا دانلودش کنم؟

البته توی بازیهایی که در درخواست سیستم مورد نیازشون اسمی از dx10 یا pixle shader 4 آوردند(مثل این بازی) dx10 بهتر عمل میکنه اینم لینک برای دانلود:

Draken
16-02-2009, 07:48
سلام بچه ها
من در نصب بازی darksector مشکل دارم که علاوه بر نصب هاروار بازی اجرا نشده و می گوید بازی ایراد دارد ؟

hamedchtsz
16-02-2009, 11:58
سلام.
تو بازی کرایسیس مرحله آخر TAK gun رو گرفتم اما وقتی می گه use the TAK gun to lock on به هرجای این غول ریخت نشونه می رم lock نمی شه و همین طور نوشته No Target Lock . باید چکار کنم؟واقعا از دست این بازی مزخرف کلافه شدم.

779
16-02-2009, 18:54
آقا تورو خدا یکی کمک کنه :دی
من فیر 2 رو نصب کردم ولی بازی صدا نداره !!!!!!!!!

از تو Readme بازی اینو پیدا کردم :

Sound Acceleration Error
If you receive an error when starting the game stating “Sound Acceleration Error. Please refer to the readme.txt for instructions on setting up the sound hardware on your computer”, please perform the following steps.
Make sure sound hardware is installed.
XP - Go to Start|Control Panel|System. Go to the Hardware tab. Click the Device Manager button. Under Sound, Video and game controllers, make sure audio hardware is present and does not show any errors. If there are errors, please resolve them using Device Manager or the Add Hardware Wizard found in Control Panel.
Vista – Go to Start|Control Panel. Open Device Manager. Under Sound, Video and game controllers, make sure audio hardware is present and does not show any errors. If there are errors, please resolve them using Device Manager or Add Hardware found in Control Panel.
Verify hardware acceleration is enabled (XP only)
Go to Start|Control Panel|Sound and Audio Devices. Then select the Audio tab. Click the Advanced button under the Sound playback section. Then select the Performance Tab. Under Audio Playback, Hardware Acceleration, move the slider to be more than none.

اون قسمت سیاه پیغام منه حالا من همچین کاری رو کردم ولی نشد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
یکی میتونه معنی کنه چون اون قسمت XP رو نفهمیدم باید چی کار کنم.
به نظرتون باید چی کار کنم تابحال اینطوریشو ندیده بود که بگه این کار رو بکن منم کرده باشم ولی درست نشه!!!

mehdy.z
16-02-2009, 20:23
آقا تورو خدا یکی کمک کنه :دی
من فیر 2 رو نصب کردم ولی بازی صدا نداره !!!!!!!!!

از تو Readme بازی اینو پیدا کردم :

Sound Acceleration Error
If you receive an error when starting the game stating “Sound Acceleration Error. Please refer to the readme.txt for instructions on setting up the sound hardware on your computer”, please perform the following steps.
Make sure sound hardware is installed.
XP - Go to Start|Control Panel|System. Go to the Hardware tab. Click the Device Manager button. Under Sound, Video and game controllers, make sure audio hardware is present and does not show any errors. If there are errors, please resolve them using Device Manager or the Add Hardware Wizard found in Control Panel.
Vista – Go to Start|Control Panel. Open Device Manager. Under Sound, Video and game controllers, make sure audio hardware is present and does not show any errors. If there are errors, please resolve them using Device Manager or Add Hardware found in Control Panel.
Verify hardware acceleration is enabled (XP only)
Go to Start|Control Panel|Sound and Audio Devices. Then select the Audio tab. Click the Advanced button under the Sound playback section. Then select the Performance Tab. Under Audio Playback, Hardware Acceleration, move the slider to be more than none.

اون قسمت سیاه پیغام منه حالا من همچین کاری رو کردم ولی نشد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
یکی میتونه معنی کنه چون اون قسمت XP رو نفهمیدم باید چی کار کنم.

به نظرتون باید چی کار کنم تابحال اینطوریشو ندیده بود که بگه این کار رو بکن منم کرده باشم ولی درست نشه!!!

ما نفهمیدیم این کار رو کردی نشد یا نفهمیدی چی گفته؟

اگه نفهمیدی چی گفته توی قسمت اول منظورش اینه که برو توی:
control panel\system\hardware\device manager
و در قسمت sound ,video and game conroller مطمئن شو که کارت sound درست نصب شده باشه.

توی قسمت دوم میگه برو توی:
sound and audio device\audio
و از قسمت sound playback گزینه advance رو انتخاب کن و در قسمت perfomance گزینه ی Hardware Acceleration را تا آخر ببر

سلام بچه ها
من در نصب بازی darksector مشکل دارم که علاوه بر نصب هاروار بازی اجرا نشده و می گوید بازی ایراد دارد ؟

شما سیستم دقیق کامپیوترت رو بگو ویه عکس از اخطار بازی بگذار

سلام.
تو بازی کرایسیس مرحله آخر TAK gun رو گرفتم اما وقتی می گه use the TAK gun to lock on به هرجای این غول ریخت نشونه می رم lock نمی شه و همین طور نوشته No Target Lock . باید چکار کنم؟واقعا از دست این بازی مزخرف کلافه شدم.

دوست عزیز لطفا این گونه مشکلات رو توی خود تاپیک بازی مطرح کنید

با تشکر...

Javadgenral
16-02-2009, 20:27
ببخشید من هر وقت میخوام جنرال 1 یا دو را نصب کنم بازی خطا مید ..

ARAIK84
16-02-2009, 21:08
با سلام به همه
موقع بعضی بازیها مخصوصا زدن سریع دگمه های جهتی تصویر هنگ میکنه.vpu recoverبه صفحه میاد.
mainboard:abit AX78
cpu:amd phenom 8650
VGA:HIS4850 IceQ4 512MB
RAM:2GB
POWER:silverstone 500W

779
16-02-2009, 21:13
خودم مشکلمو فهمیدم اون نیست!!!!!!!!!!
باید اول اینو Disable کنیم بعد خود بازی میاد.
Unimodem ... توی همون شاخه ی Audio
ولی یک چیزی عزیزان کمک کنید!!!
من اومدم دوباره ( قبلا چند بار این کار رو کرده بودم ) درایور صدامو نصب کردم بعد که ریستارت کردم Check سیستم خیلی طولانی شد ولی بعدش که اومدم دیدم اصلا کامپیوتر از این رو به اون رو شده!!!!
Mydocument کلا هیچی توش نبود!!!!!!!!!!!!!
تمام Appilaction توی Local Setting پاک شده بود!!!!!!!!!!
تمام Temp و.... پاک شده بود!!
هر چی سیو بازی داشتم پریده بود!!
تنظیمات ویندوز از جمله عکس پشت دسکتاپ و ... همه و همه Default شده بودند!!!!
خدایا یکی کمکم کنه بدبخت شدم نمی تونه آدم اینا رو برگردونه؟؟؟
تازه بازیه GTA IV هم دیگه نمیاد!!!!
وای خدا ولی در عوض تمام اینا F.E.A.R 2 اومد و من 3 مرحلشو رفتم!!!

شـیـفــو
17-02-2009, 05:00
هیتمن پول خونی رو یه بار نصب کردم ، درست نصب شد . بعد از پایان بازی اونو پاکش کردم حدود 2 ماه پیش ، اما الان که می خوام نصبش کنم ارور زیر رو میده :

This Windows is very badly istal Plase chek the Control Panel and sound card

دفعه اول این ارور رو نمی داد .

Mahziar-7
17-02-2009, 10:46
سلام

دوستان سیستم من 2G رم داره و کارت گرافیکش 256 هست ولی بازی های 512 رو هم جواب میده. با xp.sp3 کار می کنم ولی متاسفانه حتی بازی های پایینی مثل AOE III رو هم با تیک اجرا می کنه!
ممکنه مشکل از سیستم عامل باشه و با نصب XP.SP2 مشکلم حل شه؟

Oracle_Eldorado
17-02-2009, 11:10
سلام

دوستان سیستم من 2g رم داره و کارت گرافیکش 256 هست ولی بازی های 512 رو هم جواب میده. با xp.sp3 کار می کنم ولی متاسفانه حتی بازی های پایینی مثل aoe iii رو هم با تیک اجرا می کنه!
ممکنه مشکل از سیستم عامل باشه و با نصب xp.sp2 مشکلم حل شه؟

دوست من شما اگه درایور کارت گرافیکتو آپدیت کنی به احتمال زیاد مشکلش حل میشه . :46:

mirmohammad
17-02-2009, 14:47
سلام.
مشكل من در بازي Command & Conquer Generals Zero Hour هستش كه بيشتر مواقع تا منو بازي ظاهر ميشه pc ريست ميده ...
رم 3 تا 256
گرافيك 256
Cpu 2.8
مشكل از چيه ؟؟؟

mehdy.z
17-02-2009, 18:41
هیتمن پول خونی رو یه بار نصب کردم ، درست نصب شد . بعد از پایان بازی اونو پاکش کردم حدود 2 ماه پیش ، اما الان که می خوام نصبش کنم ارور زیر رو میده :

This Windows is very badly istal Plase chek the Control Panel and sound card

دفعه اول این ارور رو نمی داد .

شما کلا یه بار کارت sound رو uninstal ودوباره نصبش کن ببین رفع میشه اگه نشد احتمال داره ویندوزت مشکل داشته باشه.

ببخشید من هر وقت میخوام جنرال 1 یا دو را نصب کنم بازی خطا مید ..

اولا باید سیستمت رو بگی و بعد یه عکس از خطایی که برای هرکدومش میده بذار.

خودم مشکلمو فهمیدم اون نیست!!!!!!!!!!
باید اول اینو Disable کنیم بعد خود بازی میاد.
Unimodem ... توی همون شاخه ی Audio
ولی یک چیزی عزیزان کمک کنید!!!
من اومدم دوباره ( قبلا چند بار این کار رو کرده بودم ) درایور صدامو نصب کردم بعد که ریستارت کردم Check سیستم خیلی طولانی شد ولی بعدش که اومدم دیدم اصلا کامپیوتر از این رو به اون رو شده!!!!
Mydocument کلا هیچی توش نبود!!!!!!!!!!!!!
تمام Appilaction توی Local Setting پاک شده بود!!!!!!!!!!
تمام Temp و.... پاک شده بود!!
هر چی سیو بازی داشتم پریده بود!!
تنظیمات ویندوز از جمله عکس پشت دسکتاپ و ... همه و همه Default شده بودند!!!!
خدایا یکی کمکم کنه بدبخت شدم نمی تونه آدم اینا رو برگردونه؟؟؟
تازه بازیه GTA IV هم دیگه نمیاد!!!!
وای خدا ولی در عوض تمام اینا F.E.A.R 2 اومد و من 3 مرحلشو رفتم!!!

شما سیستمت رو به قبل از اینکه دست کاریش کنی restore کن ببین درست میشه...

Mahziar-7
17-02-2009, 18:55
دوست من شما اگه درایور کارت گرافیکتو آپدیت کنی به احتمال زیاد مشکلش حل میشه . :46:

اینکارو کردم ولی نشد.

ARAIK84
17-02-2009, 22:52
با سلام به همه
موقع بعضی بازیها مخصوصا زدن سریع دگمه های جهتی تصویر هنگ میکنه.vpu recoverبه صفحه میاد.لطفا کمک کنین تا مشکل رو حل کنم.
mainboard:abit AX78
cpu:amd phenom 8650
VGA:HIS4850 IceQ4 512MB
RAM:2GB
POWER:silverstone 500W

M.C.
17-02-2009, 23:42
سلام دوستان
بازی Dracula Originنسخه ی دارینوس رو گرفتم و با این سریال وارد نصب نمیشه...
K7MH87SP34GG
اگر ممکنه سریال صحیح رو بهم بدین...

ممنون....

a_fasihi65
18-02-2009, 00:08
سلام
در مورد بازی generals zerro:hour من قبلا اون راه حلو که دوستمون گفته بود تست کردم حتی crack که گذاشته بودو دانلود کردمو نصب کردم اما فایده نداشت و بازم همه چد سریع منفجر میشه اگه راه حل دیگری هست خواهشا بگید

majid16367
18-02-2009, 01:53
سلام
من تو بازی Red Alert 3 به مشکلی برخوردم !
وسطای بازی سیستم یهویی قطع میشه . تو دسکتاپ که میام ترکیب رنگها آبرنگی میشه و حالت ویندوز 98 رو به خودش می گیره که باید حتما Restart کنم .
گفتم شاید مال Dirext باشه . شاید هم .......
شماها کمک کنید ... کارت گرافیکیم هم Gforce 7300 512 هست . رم 1 و cpu 2160
منتظرم

rammmy
18-02-2009, 10:03
سلام ..من به تازگي بازي godfather را دانلود كردم!!..ميخواستم بدونم در مرحاه اول چكار بايد كرد!!....همان جايي كه داخل يك كوچه هست و يك نفر بايد بزني!!..من هر چي ميزنمش ..بازم انگار نه انگار اتفاقي نمي افته!!...چكار بايد كرد!!!؟كسي بازي كرده من را راهنمايي كنه؟/

mahdibozorg
18-02-2009, 12:07
سلام

من بازی arksector را گرفتم ونصب کردم ولی توی بازی مرحله اول جایی که هلکوپتر میاد از بازی میاد بیرون بدون هیچ eror

كسی میدونه چرا اینجوری میشه؟

mahdibozorg
18-02-2009, 12:07
darksector

mehdy.z
18-02-2009, 18:47
اینکارو کردم ولی نشد.

شما باید مشخصات دقیق سیستمت رو بدی (مشخصات دقیق سی پی یو و نوع گرافیکت) تا بشه رو بهتر راهنماییت کرد.

سلام دوستان
بازی Dracula Originنسخه ی دارینوس رو گرفتم و با این سریال وارد نصب نمیشه...
K7MH87SP34GG
اگر ممکنه سریال صحیح رو بهم بدین...

شما باید درخواستت رو اینجا بدی.

سلام ..من به تازگي بازي godfather را دانلود كردم!!..ميخواستم بدونم در مرحاه اول چكار بايد كرد!!....همان جايي كه داخل يك كوچه هست و يك نفر بايد بزني!!..من هر چي ميزنمش ..بازم انگار نه انگار اتفاقي نمي افته!!...چكار بايد كرد!!!؟كسي بازي كرده من را راهنمايي كنه؟

لطفا اینگونه مشکلات رو توی تاپیک خود بازی مطرح کنید چون کار خودتون خیلی سریع تر راه می افته:

سلام

من بازی arksector را گرفتم ونصب کردم ولی توی بازی مرحله اول جایی که هلکوپتر میاد از بازی میاد بیرون بدون هیچ eror

كسی میدونه چرا اینجوری میشه؟

شما اگه بازی سالم باشه احتمالا با یه آپدیت گرافیک و سی پی یو مشکلت حل میشه.

Mahziar-7
18-02-2009, 21:03
شما باید مشخصات دقیق سیستمت رو بدی (مشخصات دقیق سی پی یو و نوع گرافیکت) تا بشه رو بهتر راهنماییت کرد.

cpu: Intel pentium4 , 3.60 GHz
VGA: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS
main: ASRock (4CoreDual-VSTA)
RAM: 2G

mehdy.z
19-02-2009, 13:49
cpu: Intel pentium4 , 3.60 GHz
VGA: NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS
main: ASRock (4CoreDual-VSTA)
RAM: 2G

شما کلا سیستمت خیلی ضعیفه(حالا نه برای Age of Empires III) ولی بازیهای جدید رو با این سیستم به زور میتونی بازی کنی برای همین باید رزولوشن رو حداکثر روی 768*1024 و گرافیک رو روی low بذاری تا جواب بده( درسته سیستم شما در حد می نیمم بازیهای روز هستش ولی این نکته یادت باشه که تفاوت میان recommend و minimum اونها از زمین تا آسمونه:18:) ترجیها اگه ویندوزت رو هم sp2 بکنی به نظرم بهتره چون sp3 زیاد ویندوز به درد بخوری نیست و به درد بازی نمی خوره.

موفق باشی...

hassanmilan
19-02-2009, 18:12
#1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) م ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کمک در مورد بازی fear2
باسلام
من بازی فیر 2 رو گرفتم هنگام اجرای بازی کارت صدا رو نمی شناسه
کارت صدای من realtek hd است.
در محیط ویندوز صدا دارم .
sound acceleration error میده.

Hessam_7800gtx
19-02-2009, 19:51
pes2009 لودینگ اول بازی گیر میکنه!!2 تا از دوستام همین مشکاو دارن ولی یه دوسته دیگم نه(همه مون یه بازی رو به هم قرض دادیم).
VGA:6200
Ram:3Gb
Cpu:E2200
Mb:p5k
Win:vista 32

SnoWall
19-02-2009, 20:20
سلام به همگی...

من یک مشکل در مورد بازی Star Wars :: Empire at War داشتم.

بازی رو نصب کردم و وقتی وارد بازی شدم همان ابتدا از من یک سریال
(Serial Number/CD-Key) میخواهد. همه جا رو گشتم ولی نتوانستم سریال رو پیدا کنم.

آیا کسی میداند که باید چه کار کنم؟ با تشکر...:11:

ARAIK84
19-02-2009, 20:35
سلام به همگی...

من یک مشکل در مورد بازی star wars :: Empire at war داشتم.

(serial number/cd-key) میخواهد. همه جا رو گشتم ولی نتوانستم سریال رو پیدا کنم.

آیا کسی میداند که باید چه کار کنم؟ با تشکر...:11:

مگه کزک توی دیسک نیست؟

SnoWall
19-02-2009, 20:48
مگه کزک توی دیسک نیست؟
.
نه متأسفانه.:41:.:41:.:41:..:41:..:41:...:41: ...:41:....:41:....:41:.....:41:.....:41:......... .:37:

اگر کسی کرک بازی رو داره لطفا بذاره...:42:

Battlefield2
19-02-2009, 22:21
سلام
من توي اجراي fallout3 مشكل دارم با وجود اخرين پچ و تنظيمات پايين باز هم فريز ميشه گرافيكم 4850 وcpu q6600 هست چرا هر دفه فريز ميشه؟

majid16367
19-02-2009, 23:05
سلام
من تو بازی red alert 3 به مشکلی برخوردم !
وسطای بازی سیستم یهویی قطع میشه . تو دسکتاپ که میام ترکیب رنگها آبرنگی میشه و حالت ویندوز 98 رو به خودش می گیره که باید حتما restart کنم .
گفتم شاید مال dirext باشه . شاید هم .......
شماها کمک کنید ... کارت گرافیکیم هم gforce 7300 512 هست . رم 1 و cpu 2160
منتظرم

کسی جوابی نداد به این مشکل من چرا ؟ !!!!! ....
ضمنا با این سیستم من برای گیم کم نمی آرم ؟ چه جاهاییش رو پیشنهاد می کنید ارتقا بدم ؟

mehdy.z
20-02-2009, 00:46
pes2009 لودینگ اول بازی گیر میکنه!!2 تا از دوستام همین مشکاو دارن ولی یه دوسته دیگم نه(همه مون یه بازی رو به هم قرض دادیم).
VGA:6200
Ram:3Gb
Cpu:E2200
Mb:p5k
Win:vista 32

شما گرافیکت برای بازیهای امروزی خیلی ضعیفه اصلا با بقیه سیستمت همخونی نداره(یعنی داره قدرت بقیه سیستم رو هم حیف ومیل میکنه).
احتمالا مشکلت هم باید از همین باشه.

سلام به همگی...

من یک مشکل در مورد بازی Star Wars :: Empire at War داشتم.

(Serial Number/CD-Key) میخواهد. همه جا رو گشتم ولی نتوانستم سریال رو پیدا کنم.

آیا کسی میداند که باید چه کار کنم؟ با تشکر...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

شما باید درخواستت رو اینجا بدی:

سلام
من توي اجراي fallout3 مشكل دارم با وجود اخرين پچ و تنظيمات پايين باز هم فريز ميشه گرافيكم 4850 وcpu q6600 هست چرا هر دفه فريز ميشه؟

بهترین و تنها پیشنهاد من اینه که گرافیکت رو آپدیت کنی به احتمالا باید مشکلت حل میشه(سیستمت قوی تر از اونه که در برابر یه همچین بازیهایی کم بیاره:46:):

کسی جوابی نداد به این مشکل من چرا ؟ !!!!! ....
ضمنا با این سیستم من برای گیم کم نمی آرم ؟ چه جاهاییش رو پیشنهاد می کنید ارتقا بدم ؟

دوست من نمیشه گفت مشکلت دقیقا از کجاست ولی برای شما تنها و تنها راه پیشنهادی آپگرید گرافیکته
در ضمن تمام تنظیمات بازی رو روی low بگذار :

شـیـفــو
20-02-2009, 06:06
شما کلا یه بار کارت sound رو uninstal ودوباره نصبش کن ببین رفع میشه اگه نشد احتمال داره ویندوزت مشکل داشته باشه.

اینکار رو کردم ، اون ارور رفع شد اینبار اینو میگه :

This Windowos is old version of instal Hitman Blod Money , You must repair's and use him .
Do not do that

پسرخالم گفت باید ویندوزت رو عوض کنی ، به نظرتون این کار رو بکنم درست میشه ؟

hassanmilan
20-02-2009, 11:22
کمک در مورد بازی fear2
باسلام
sound acceleration error میده.

directx9c اخرین ورژن رو هم نصب کردم درست نشد
در ضمن مودم هم ندارم

amir7x
20-02-2009, 13:21
سلام

من بازي mirroe edge را كامل نصب كردم ولي ميگه شما نميتونين شروع كنيد وصل به اينترنت شويد و از طريق سايت اقدام كنيد

ُُsnake
20-02-2009, 13:41
من به تازگی سیستمم را عوض کرده ام و یک میلیون و سیصد هزار تومان به این سیستم پول دادم و کارت گرافیکم 4870 512 Toxic است ولی هنگام اجرای بازی ها در اکثر بازیها دموی آنها را نمایش نمی دهد و در جدید ترین مشکلی که پیش آمد هنگام اجرای بازی کرایسیس در قسمت دمو که در وسط آن تصویر سیاه شد و در داخل بازی چند دقیقه ای بازی کردم و در همین چند دقیقه یکی دوبار بازی قفل شد و صفحه سیاه شد و بعد از چند ثانیه دوباره درست شد ولی دوباره بعد از چند دقیقه بازی فریز شد بعد ناگهان تصویر سیاه شد
در بازی assassin و Prince of Peraia و بقیه بازیهای جدید هم در همان مرحله آزمایشی یا اوایل بازی بازی قفل می کنه و صفحه مانیتور سیاه می شه و فقط چراغ مانیتور چشمک می زنه و مجبورم سیستم رو ریست کنم
در ضمن هنگام اجرای بازیها سرعت فن کارت گرافیک بالا میره و خیلی صدا میده و درجه کارت گرافیک رو در حالت معمولی در برنامه Catalyst Control Center 50 درجه نشون می ده
به نظرتون ایراد از چیه واز کجا میتونم بفهمم ایراد از چیه
حالا چکار کنم من این همه خرج کردم تا بتونم بازی های جدید رو بازی کنم ولی هیچکدوم رو نتونستم بازی کنم
به نظرتون کارت گرافیکم ضعیفه آخه من فکر می کردم که خیلی قویه که اینو گرفتم
تو رو خدا من رو راهنمایی کنید تا بتونم بازیهای جدید رو بازی کنم
مشخصات سیستم من :
win XP SP2
Q6600
4870 512 Toxic
2 gig 1066 OCZ
Monitor samsung 2033 SN
power: AC Bel 560w active pfc

ُُsnake
20-02-2009, 13:45
بچه ها
در جدیدترین مشکلی که با کارت گرافیک 4870 512 Toxic برای من بوجود آمده هنگام اجرای بازی ها پیغام زیر نمایش داده می شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که بعد از کلیک روی دکمه dont send چند دقیقه ای می شود دوباره بازی کرد ولی دوباره این پیغام تکرار می شود که بعد از دو سه بار پیغام زیر ظاهر می شود که باید سیستم ریست شود
اگر به این پیغام ها توجهی نکنم صفحه سیاه میشه و فن کارت گرافیک با سرعت خیلی بالایی شروع به چرخیدن میکنه و خیلی صدا می ده که باید سیستم رو ریست کرد
به نظرتون حالا چکار کنم و ایراد از چیه
آیا ایراد از کارت گرافیکه و باید چکار کنم

mehdy.z
20-02-2009, 17:56
مشکل با کارت گرافیک Sapphire 4870 512 Toxic هنگام اجرای بازیها
من به تازگی سیستمم را عوض کرده ام و یک میلیون و سیصد هزار تومان به این سیستم پول دادم و کارت گرافیکم 4870 512 Toxic است ولی هنگام اجرای بازی ها در اکثر بازیها دموی آنها را نمایش نمی دهد و در جدید ترین مشکلی که پیش آمد هنگام اجرای بازی کرایسیس در قسمت دمو که در وسط آن تصویر سیاه شد و در داخل بازی چند دقیقه ای بازی کردم و در همین چند دقیقه یکی دوبار بازی قفل شد و صفحه سیاه شد و بعد از چند ثانیه دوباره درست شد ولی دوباره بعد از چند دقیقه بازی فریز شد بعد ناگهان تصویر سیاه شد
در بازی assassin و Prince of Peraia و بقیه بازیهای جدید هم در همان مرحله آزمایشی یا اوایل بازی بازی قفل می کنه و صفحه مانیتور سیاه می شه و فقط چراغ مانیتور چشمک می زنه و مجبورم سیستم رو ریست کنم
در ضمن هنگام اجرای بازیها سرعت فن کارت گرافیک بالا میره و خیلی صدا میده و درجه کارت گرافیک رو در حالت معمولی در برنامه Catalyst Control Center 50 درجه نشون می ده
به نظرتون ایراد از چیه واز کجا میتونم بفهمم ایراد از چیه
حالا چکار کنم من این همه خرج کردم تا بتونم بازی های جدید رو بازی کنم ولی هیچکدوم رو نتونستم بازی کنم
به نظرتون کارت گرافیکم ضعیفه آخه من فکر می کردم که خیلی قویه که اینو گرفتم
تو رو خدا من رو راهنمایی کنید تا بتونم بازیهای جدید رو بازی کنم
مشخصات سیستم من :
win XP SP2
Q6600
4870 512 Toxic
2 gig 1066 OCZ
Monitor samsung 2033 SN
power: AC Bel 560w active pfc

اول از همه بگم کارت و کلا سیستمت خفنه و به قدرتش اصلا شک نکن .تمام بازیهای دنیا رو به استثناء کراسیس(چون این بازی سیستم گریه اندازه:18:) می تونی در بالاترین رزولوشن ها با بهترین گرافیک بازی کنی به یک شرط اونم اینه که درایور گرافیکت رو همیشه آپدیت نگه داری (البنه سی پی یوت هم برای اینکه بتونه باهاش خوب هماهنگ کار کنه آپدیت کنی ضرر نداره).
به نظر من مشکلات شما هم به خاطر همینه از طریق این سایت جدیدترین driver و catalyst رو دانلود کن به احتمال زیاد مشکلاتت حل میشه:

از طریق این سایت هم سی پی یوت رو آپدیت کن:

سلام

من بازي mirroe edge را كامل نصب كردم ولي ميگه شما نميتونين شروع كنيد وصل به اينترنت شويد و از طريق سايت اقدام كنيد

شما اولا باید کرک بازی رو نصب کنی اگر هم نصب کردی از طریق این تاپیک درخواست کرکی رو بکن که نیازی به اتصال اینترنت نداشته باشه:

اینکار رو کردم ، اون ارور رفع شد اینبار اینو میگه :

This Windowos is old version of instal Hitman Blod Money , You must repair's and use him .
Do not do that

پسرخالم گفت باید ویندوزت رو عوض کنی ، به نظرتون این کار رو بکنم درست میشه ؟

به نظر من اول بازی رو یه مرتبه دیگه به طور کامل پاک و دوباره نصب کن اگه بازم همین ایراد رو گرفت ایندفعه ویندوزت رو عوض کن.
(در ضمن اگه از xp استفاده می کنی حتما از sp2 اگر هم نداری توصیه نمی کنم ولی از sp3 استفاده کن)

همگی موفق باشید...

majid16367
20-02-2009, 23:44
من درایور ( 7300 gforce ) رو از سایتی که دادی دانلود کردم . حالا باید با این فایل چکار کنم ؟ آیا به درایور قبلی من که آسیبی نمی رسونه ؟ یا مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ .......

mehdy.z
21-02-2009, 00:36
من درایور ( 7300 gforce ) رو از سایتی که دادی دانلود کردم . حالا باید با این فایل چکار کنم ؟ آیا به درایور قبلی من که آسیبی نمی رسونه ؟ یا مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ .......

نه فقط باید مثل فایلی که داخل سی دی گرافیک هست نصبش کنی همین...

hassanmilan
21-02-2009, 09:01
کمک در مورد بازی fear2
باسلام
Sound acceleration error میده.

Directx9c اخرین ورژن رو هم نصب کردم درست نشد
در ضمن مودم هم ندارم
کسی دلش نمی خواد جواب بده بابا یه چیز خواستیما.

shahab_f
21-02-2009, 12:19
سلام ، این GTA IV ای که نصبش این شکلیه (این آتورانشه ):
چجوری نصب میشه ؟ اولا کرکشو کجا بریزم ؟ هر جا میریزم Overwrite نمی خواد ازم ، اصلا کل هاردو که search کنی فایلی هم اسم فایل های کرکش پیدا نمیشه که در نتیجه بریزی روش و overwrite کنه ، در ضمن فولدری به نام offlineactivetion هم ساخته نمیشه .

351351
21-02-2009, 15:36
من کرک fear 2 رو می خوام اگه بدید یک دنیا ممنومیشم

mehdy.z
21-02-2009, 20:57
سلام ، این gta iv ای که نصبش این شکلیه (این آتورانشه ):
چجوری نصب میشه ؟ اولا کرکشو کجا بریزم ؟ هر جا میریزم overwrite نمی خواد ازم ، اصلا کل هاردو که search کنی فایلی هم اسم فایل های کرکش پیدا نمیشه که در نتیجه بریزی روش و overwrite کنه ، در ضمن فولدری به نام offlineactivetion هم ساخته نمیشه .

دوست عزیز نصب gta iv خیلی پر دردسر هست(به خاطر همین یه تاپیک جدا براش گذاشتند) یه سری به این تاپیک بزن متوجه می شی:

موفق باشی...

amino-danger
22-02-2009, 01:28
سلام دوستان من حوس کردم بازی gears of war رو نصب کنم؟؟؟ولی بعد از نصب یه اروری داد تو رو خدا فقط نگین ماله xlive چون بالای 100 بار نصب کردم باور کنین یه جورایی شارژ ای دی اس الم تموم شد اینقد واسه این بازی فایل دانلود کردم که شاید درست بشه...از دوستان خواهش میکنم که راه حل قطعی میدونن بگن...مممنون
عکس از ارور....
لینک عکس:
تو رو خدا خبرم کنین منتظرم...راستی اینم اطلاعات کامپیوترم
INTEL(R)
XP SP2 PROFESSIONNAL 2006
NVIDIA 9400 GT
1,50 GB RAM
CPU 3.00 GHZ --- 3.01 GHZ

منتظرم!

ICEBOYS
22-02-2009, 01:29
ُسلام من

FEAR2 را نصب کردم بعد از نصب موقع اجرای بازی یک اروری داد به این صورت که یک فایلی به اسم D3DX9_40.dll احتیاج داره بعد این فایل را از اینترنت دانلود کردم و ریختم تو درایو ویندوز و پوشه سیستم بعد که دوباره اومد اجرا کنم بازم ارور داد که یک فایل دیگه به اسم
X3DAudio1_5.dll احتیاج داره بازم مثل مورد قبل فایل را تو محل خودش ریختم وقتی اومدم بازی را اجرا کنم با ارور dont send مواجه شدم

لازم به ذکر است موقع نصب وقتی dvd اول را گذاشتم مثل بازی های معمول inistal نداشت و فقط یک دایرکتوری ازم خواست تا بازی را از حالت فشرده خارج کنه

حجم کرک داخل dvd هم 3.16 هست

به نظر شما اگر این بازی مشکل داره برم پسش بدم !!!!!!!!!!!!!!

wrongring
22-02-2009, 14:51
سلام مشکل تو بازی gears of war دارم موقع اجرا این ارور رو میده

wargame-g4live.exe:you cannot run the game with modified executable code
چیکار کنم ؟

hadi-3at
22-02-2009, 15:05
سلام بازی Saints Row 2 را کامل نصب کردم و وقتی روی شرت کات بازی کلیک میکنم اجرا میشه اما وقتی وارد صقحه اصلی میشه کیبرد از کار می افته! یعنی هیچ جوری نمیتونم new game را انتخاب کنم و وارد بازی بشم
گرافیک 1 گیگ
رم 3 گیگ
و...

abol_fa
22-02-2009, 16:07
من بازی Splinter Cell Double Agentرو نصب کردم ولی ارور زیر رو نشون میده Directx9.0c رو با آخرین آپدیت نصب کردم نشد بازی رو هم دوباره نصب کردم نشد ولی بازی تو ویندوز قبلی اجرا میشد

mehdy.z
22-02-2009, 20:27
من بازی Splinter Cell Double Agentرو نصب کردم ولی ارور زیر رو نشون میده Directx9.0c رو با آخرین آپدیت نصب کردم نشد بازی رو هم دوباره نصب کردم نشد ولی بازی تو ویندوز قبلی اجرا میشد

گرافیکت که direcx9.c روساپورت میکنه؟
اگه می کنه حتما Directx9.0c داخل سی دی بازی رو نصب کن.

سلام بازی Saints Row 2 را کامل نصب کردم و وقتی روی شرت کات بازی کلیک میکنم اجرا میشه اما وقتی وارد صقحه اصلی میشه کیبرد از کار می افته! یعنی هیچ جوری نمیتونم new game را انتخاب کنم و وارد بازی بشم
گرافیک 1 گیگ
رم 3 گیگ
و...

خود من هم یکی دو بار همین مشکل رو با این بازی داشتم ولی فقط دفعه اول که رفتم توی بازی و وقتی که به طور صحیح خارج نمی شدم دیگه در تمام مواقع درست کار می کرد.(فکر کنم بازیش کلا اینجوری باشه)
ولی خوب شما یک بار دیگه directx توی سی دی رو اجرا کن ببین حل میشه؟

سلام دوستان من حوس کردم بازی gears of war رو نصب کنم؟؟؟ولی بعد از نصب یه اروری داد تو رو خدا فقط نگین ماله xlive چون بالای 100 بار نصب کردم باور کنین یه جورایی شارژ ای دی اس الم تموم شد اینقد واسه این بازی فایل دانلود کردم که شاید درست بشه...از دوستان خواهش میکنم که راه حل قطعی میدونن بگن...مممنون
عکس از ارور....
لینک عکس:
تو رو خدا خبرم کنین منتظرم...راستی اینم اطلاعات کامپیوترم
INTEL(R)
XP SP2 PROFESSIONNAL 2006
NVIDIA 9400 GT
1,50 GB RAM
CPU 3.00 GHZ --- 3.01 GHZ

سلام مشکل تو بازی gears of war دارم موقع اجرا این ارور رو میده

wargame-g4live.exe:you cannot run the game with modified executable code
چیکار کنم ؟

اول از همه تاریخ سیستمتون رو به یه سال قبل برگدونید و حتما بازی رو توی درایور ویندوز نصب کنید و باید بازی رو از مسیر gears of war\GEARSOFWAR\binaries\startup اجرا کنید.
ببینید درست میشه...

ُسلام من

FEAR2 را نصب کردم بعد از نصب موقع اجرای بازی یک اروری داد به این صورت که یک فایلی به اسم D3DX9_40.dll احتیاج داره بعد این فایل را از اینترنت دانلود کردم و ریختم تو درایو ویندوز و پوشه سیستم بعد که دوباره اومد اجرا کنم بازم ارور داد که یک فایل دیگه به اسم
X3DAudio1_5.dll احتیاج داره بازم مثل مورد قبل فایل را تو محل خودش ریختم وقتی اومدم بازی را اجرا کنم با ارور dont send مواجه شدم

لازم به ذکر است موقع نصب وقتی dvd اول را گذاشتم مثل بازی های معمول inistal نداشت و فقط یک دایرکتوری ازم خواست تا بازی را از حالت فشرده خارج کنه

حجم کرک داخل dvd هم 3.16 هست

به نظر شما اگر این بازی مشکل داره برم پسش بدم !!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم که کلا بد نصبش کردی یه بار دیگه نصبش کن اگه بازم ایراد گرفت احتمالا بازیت خرابه(از یه شرکت دیگه بگیر)

Ar@m
22-02-2009, 22:40
من بازی splinter cell double agentرو نصب کردم ولی ارور زیر رو نشون میده directx9.0c رو با آخرین آپدیت نصب کردم نشد بازی رو هم دوباره نصب کردم نشد ولی بازی تو ویندوز قبلی اجرا میشد
بابا این عکسا رو تو تاینی آپ نکنین برای خیلی ها فیل تره

hadi-3at
23-02-2009, 00:24
خود من هم یکی دو بار همین مشکل رو با این بازی داشتم ولی فقط دفعه اول که رفتم توی بازی و وقتی که به طور صحیح خارج نمی شدم دیگه در تمام مواقع درست کار می کرد.(فکر کنم بازیش کلا اینجوری باشه)
ولی خوب شما یک بار دیگه directx توی سی دی رو اجرا کن ببین حل میشه؟
ممنون. اما دایرکست را دوباره نصب کردم ولی درست نشد

mehdy.z
23-02-2009, 20:27
ممنون. اما دایرکست را دوباره نصب کردم ولی درست نشد

والا من رو همین طور که گفتم خیلی اذیت نکرد دیگه دنبالشم نرفتم که برای چی بود ولی شما به این تاپیک یه سری بزن شاید پچ خاصی داشته باشه که مشکلش رو رفع کنه:

موفق باشی...