PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

peyman_nn
08-03-2006, 18:22
نه نیست و فقط مانیتور روشنتر می شود
البته من این بازی را 5 سال پیش بازی کرده ام و حالا می خواهم دوباره بازی کنم.

M E H D I
08-03-2006, 18:38
سلام

خوب حتما بازي شما روي ويندوز ايكس پي كار نمي كنه. خيلي از بازيها هستن كه اينجورين و فقط رو ويندوزهاي قديمي اجرا ميشن. شما روي يه كامپيوتر كه ويندوز 98 يا هزاره داره امتحان كنين شايد مشكل حل بشه.

arthuhzard
09-03-2006, 08:59
سلللللااااااااااااممممممم !!!!!!!!
من مثل خر تو نصب بازي warcraft 3:frozen throne گير كردم.بابا من نسخه اونيكيش رو نصب كردم تو هاردم.وقتي سي دي رو ميندازم ميگه بايد اونيكي نسخه بازي نصب شده باشي.بهش ميگم آخه مرتيكه ديوونه!! نصبش كردم ولي بازيم گير ميده.
الان بايد چيكار كنم.موندم تو كف بازي.
اگه كمك كنيد ممنون ميشم.سي دي نسخه warcraft3:reign and chaos مال امپروره( پنج لبه) و مال frozen throne مال dc.

OMID
09-03-2006, 11:58
سلللللااااااااااااممممممم !!!!!!!!
من مثل خر تو نصب بازي warcraft 3:frozen throne گير كردم.بابا من نسخه اونيكيش رو نصب كردم تو هاردم.وقتي سي دي رو ميندازم ميگه بايد اونيكي نسخه بازي نصب شده باشي.بهش ميگم آخه مرتيكه ديوونه!! نصبش كردم ولي بازيم گير ميده.
الان بايد چيكار كنم.موندم تو كف بازي.
اگه كمك كنيد ممنون ميشم.سي دي نسخه warcraft3:reign and chaos مال امپروره( پنج لبه) و مال frozen throne مال dc.

عزیز جان نسخه های اکسپنشن بازیها خیلی اذیت میکنن برای نصب
احتمالا این warcraft3:reign and chaos نسخه اصلی بازی نیست و نسخه نصب شده بازی هستکه بصورت ستاپ جدید درستش کردن و بازیهای اکسپنشن بر روی ستاپ اصلی بازی میتونن نصب بشن شما باید نسخه ستاپ اصلی warcraft3:reign and chaos را داشته باشید تا بتونین بازی رو نصب کنید ;)

arthuhzard
09-03-2006, 19:10
عزیز جان نسخه های اکسپنشن بازیها خیلی اذیت میکنن برای نصب
احتمالا این warcraft3:reign and chaos نسخه اصلی بازی نیست و نسخه نصب شده بازی هستکه بصورت ستاپ جدید درستش کردن و بازیهای اکسپنشن بر روی ستاپ اصلی بازی میتونن نصب بشن شما باید نسخه ستاپ اصلی warcraft3:reign and chaos را داشته باشید تا بتونین بازی رو نصب کنید ;)
عزيزم يعني اينكه بايد برم و يك سيدي مطمئن اين بازي رو بخرم پس.ممنون از راهنماييت.

OMID
09-03-2006, 23:43
عزيزم يعني اينكه بايد برم و يك سيدي مطمئن اين بازي رو بخرم پس.ممنون از راهنماييت.

بله عزیز جان شما باید سیدی بازی رو با نصب اصلی شرکت سازنده بازی تهیه کنید
موفق باشی :)

darkman
10-03-2006, 18:32
سلام خدمت اساتيد گرامي. من تازه dvd فیفا 06 را گرفتم ولی در اجرای آن مشکل دارم. بعد از نصب بازی از پوشه کرک برنامه DAEMON Tools را نصب کردم و بعد Image: MINI_FIFA06.MDF را نصب کردم و بقیه دستورات اجرا کردم
ولی موقع اجرا بازی پیغام زی رو می ده:
cd/dvd emulation software has been detected .please disable all cd/dvd emulation software and re-start the game
:sad:
خواهش می کنم من راهنمایی کنید.

Mirage
10-03-2006, 22:13
سلام خدمت اساتيد گرامي. من تازه dvd فیفا 06 را گرفتم ولی در اجرای آن مشکل دارم. بعد از نصب بازی از پوشه کرک برنامه DAEMON Tools را نصب کردم و بعد Image: MINI_FIFA06.MDF را نصب کردم و بقیه دستورات اجرا کردم
cd/dvd emulation software has been detected .please disable all cd/dvd emulation software and re-start the game

برو از روی CD نرم افزار HIDEVCD.exe رو اجرا کن بعد روی کلید Hide کلیک کن، همین جور که برنامه HIDEVCD.exe اجراست بازی رو اجرا کن

OMID
11-03-2006, 01:51
:sad:

با سلام و تبریک بخاطر عضویت در این فروم :)
شما درایو مجازی دیگه ای روی سیستمتون نصب هست ؟
به غیر از دائمون تولز مثلا درایو مجازی nero یا clone یا virtual cd یا ...

TDk
11-03-2006, 15:16
سلام
من موقع نصب Brothers in Arms : Earned in Blood تو سیدی دوم این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMID
11-03-2006, 15:29
سلام
من موقع نصب Brothers in Arms : Earned in Blood تو سیدی دوم این ارور رو میده

ظاهرا ایراد از یکی از فایلهای داخل سیدی دوم است
حالا کارهای که بکنید خوبه
1: اگر که سیدی رام دیگه ای دارید با اون سیدی رام تست کنید ببینید نتیجه چی میشه
2:برای اطمینان روی یه سیستم دیگه هم تستش کنید اگر اونجا هم ارور را داد سیدی خرابه و بهترین راه اینه که برید عوضش کنید :)

darkman
11-03-2006, 18:01
با سلام و تبریک بخاطر عضویت در این فروم :)
شما درایو مجازی دیگه ای روی سیستمتون نصب هست ؟
به غیر از دائمون تولز مثلا درایو مجازی nero یا clone یا virtual cd یا ...

خيلي ممنون دوست عزیز. درست بود clone داشتم. بعد از uninstall کار کرد. باز هم ممنون. :) :)

Black Hawk
11-03-2006, 18:12
سلام كار خوبي كرديد اين تاپيك باز كرديد
خوب پس يكي به من بگه چرا ,winter assult روي down of warمن نصب نميشه باوجودي كه من هم demon tools رو ريختم و down of war من هم 3 cd است ومن باهاش كامل بازي كردم (هنوز كسي نديدم كه winter assult رو بازي كرده باشه)

OMID
11-03-2006, 18:29
سلام كار خوبي كرديد اين تاپيك باز كرديد
خوب پس يكي به من بگه چرا ,winter assult روي down of warمن نصب نميشه باوجودي كه من هم demon tools رو ريختم و down of war من هم 3 cd است ومن باهاش كامل بازي كردم (هنوز كسي نديدم كه winter assult رو بازي كرده باشه)

من بازی کردم عزیز بدون مشکل هم اجرا شد
شما باید برای نصب winter assult ورژن قبلی down of war که سه سیدی بوده را نصب کرده باشید
و نکته اصلی اینه که باید کرک بازی کپی نشده باشه یعنی فایل اورجینال بازی down of war باشه وگرنه winter assult نصب نمیشه و ارور میده :)

rootnt
12-03-2006, 11:45
سلام دوستان
من بازی need for speed 5 رو در windows XP x64 نصب کردم ولی اجرا نمی شه
یه ارور مزخرف می ده
کسی تا حالا این کار رو کرده؟

OMID
12-03-2006, 12:04
سلام دوستان
من بازی need for speed 5 رو در windows XP x64 نصب کردم ولی اجرا نمی شه
یه ارور مزخرف می ده
کسی تا حالا این کار رو کرده؟

rootnt جان احتمال داره که روی این ویندوز جواب نده
اروری که بهت میده رو متنش رو اینجا میزاری یا یه عکس ازش میزاری :)

BABI_ESHGHY
12-03-2006, 12:18
من بازی 25 To Life رو نصب می کنم بعد کرکش هم می ریزم ولی وقتی می خوام وارد بازی شم پیغام Dont Send می ده

OMID
12-03-2006, 12:34
من بازی 25 To Life رو نصب می کنم بعد کرکش هم می ریزم ولی وقتی می خوام وارد بازی شم پیغام Dont Send می ده

ارور dont send که میده میتونه دو تا مشکل باشه
1:یا کرک شما ایراد داره
2:ویندوز شما ایراد داره
که احتمال دومی بیشتره

حالا من برای شما کرک بازی رو میزارم با این هم تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جفت لینکها یکی هست از هر کدوم که بگیرید فرقی نداره :)

peyman_nn
12-03-2006, 17:30
سلام
نگفتید soul reaver 2 راچطوری اجرا کنم.
جان من نگید با ویندوز دیگری آزمایش کن چون win miliniyum هم دارم ولي روي آن هم نمياد.
دلم براي اين بازي تنگ شده
لطفا كمكمكمكمكم كنيد

OMID
13-03-2006, 09:13
سلام
جان من نگید با ویندوز دیگری آزمایش کن چون win miliniyum هم دارم ولي روي آن هم نمياد.
لطفا كمكمكمكمكم كنيد

با سلام
قبلا با چه ویندوزی این بازی رو اجرا کرده بودید ؟
الان چه اروری بهتون میده ؟
متن ارور رو اینجا بنویسید :)

peyman_nn
13-03-2006, 16:31
امید جان ارور نمیده بلکه بازی میاد ولی بعد از اینکه انیمیشن گفتگو
رازیل و کین تمام شد بازی هست ولی تار یکه تار یکه
تو ویندوز ملینیوم هم همین جوریه
ممنون اگه کمک کنید
البته نمی دانم تا حالا همچین مشکلی شنیدید یا نه
در ضمن هنوز هم در بازی fear گير كردم

OMID
13-03-2006, 16:46
امید جان ارور نمیده بلکه بازی میاد ولی بعد از اینکه انیمیشن گفتگو
رازیل و کین تمام شد بازی هست ولی تار یکه تار یکه
تو ویندوز ملینیوم هم همین جوریه
ممنون اگه کمک کنید
البته نمی دانم تا حالا همچین مشکلی شنیدید یا نه
در ضمن هنوز هم در بازی fear گير كردم

اگر که شما روی دو تا ویندوز تست کردید میتونه دو تا مشکل باشه
1: کارت گرافیک شما مشکل داشته باشه در اجرای بازی
2: سیدی بازی خراب شده باشه و مثلا در کپی کردن فایلهای مربوط به گرافیک بازی ارور داده باشه
موقع نصب بهتون اروری نداد ؟

morteza_k
13-03-2006, 17:10
سلام دوستان
من وقتي بازي ژنرال رو اجرا مي كنم بعد از يك مدت كه توي بازيم اين پيام رو مي ده ميشه بگيد چيه؟
ممنون ميشم.
================================================== ================

peyman_nn
15-03-2006, 08:11
سلام
نه اینها نیست

OMID
15-03-2006, 10:05
سلام دوستان
من وقتي بازي ژنرال رو اجرا مي كنم بعد از يك مدت كه توي بازيم اين پيام رو مي ده ميشه بگيد چيه؟
ممنون ميشم.
================================================== ================

این پست را ببینید این بنده خدا هم دقیقا همین مشکل رو داشت
من تا همین حد میدونم

morteza_k
15-03-2006, 19:46
ممنون دوست خوبم ولي اونجا هم چيز بدرد بخوري نبود.
من آنتي ويروس مكم آفي دارم .
نمي دونم ديگه. :sad:

OMID
16-03-2006, 09:28
ممنون دوست خوبم ولي اونجا هم چيز بدرد بخوري نبود.
من آنتي ويروس مكم آفي دارم .
نمي دونم ديگه. :sad:

شاید به خاطر آنتی ویروس باشه
چونکه ارور یه همچین چیزایی میگه
ارور تقریبا اینو میگه
احتمال داره که ویروس باشه یا اینکه مشکل سخت افزاری باشه یه چیزی تو این مایه ها :laughing:

Master
16-03-2006, 12:43
lسلام . امید جون من تو نصب فارنهایت مشکل دارم . هی می گه : Please Insert original Dvd من دامون تولز هم نصب کردم 3.29 )
و انتی بلکس (البته اینو نداشتم . تو سی دی فیر که خردیه بودم یه انتی بلکس بود . اونو نصب کردم . توش پراست از فیر . اقا من تنظیماتیم که تو راهنمای بازی بود انجام دادم . ولی هی این پیامو می ده چی کار کنم ....

*عیسی*
16-03-2006, 14:46
سلام
چرا وقتی کرک بازی NBA2004 رو کپی میکنم باز هم بازی بعد از اجرا شدن خارج میشه؟
dont send میاد ؟ لطفا کمکم کنین !!!!!

M E H D I
16-03-2006, 17:39
lسلام . امید جون من تو نصب فارنهایت مشکل دارم . هی می گه : Please Insert original Dvd من دامون تولز هم نصب کردم 3.29 )
و انتی بلکس (البته اینو نداشتم . تو سی دی فیر که خردیه بودم یه انتی بلکس بود . اونو نصب کردم . توش پراست از فیر . اقا من تنظیماتیم که تو راهنمای بازی بود انجام دادم . ولی هی این پیامو می ده چی کار کنم ....

سلام

فكر كنم قفل فارنهايت با نرم افزار tetris باز ميشه. حداقل مال من كه اينطوريه :biggrin: من اين برنامه رو همراه mini image ميذارم احتمالا مشكل حل بشه.

morteza_k
16-03-2006, 18:22
بازم ممنونم از كمكت اميد جان.

piishii
17-03-2006, 00:24
سلام اميد جان . اين دفعه يك عالمه ازت سوال دارم . ;)
1) مربوط ميشه دوباره به بازي اسپلينتر سل اين مثل اينكه براي من قابل نصب نيست . من مراحلي كه انجام ميدم ميگم يه بازنگري بكن اشكالمو بگو. اول همه سي دي ها رو ميذارمو ايميج ميگيرم . بعد با دايمون تولز 4 نصب ميكنم . كابلامو ميكشم اون فايلي كه شما دادي رو كپي ميكنم بازي رو مونت ميكنم . سي دي كي رو ميدم بهش اما بازم قبول نمي كنه . نمي دونم گدوم كارو اشتباه انجام ميدم . لازم به ذكر كه پرنس اجرا شده اما اين نه .

2) بازي Black & White اينو نصب ميكنم همه كاراشو ميكنم اما ايميج رو كه مونت ميكنم اجرا نميشه . توي راهنماي بازي گفته كه از ورژن 3.47 دايمون تولز استفاده كنيم اما مال من 4 . اشكال اين از كجاست ؟

3) من بازي سايلنت هيل 2 رو گرفته بودم و داشتم بازي هم ميكردم كه يك بار وسط بازي خواستم عكس از بازي بگيرم و كليد پرينت اسكرين رو فشار دادم و همون لحظه بدون ابنكه از بازي بيام بيرون اومدم تو محيط ويندوز عكس رو پست كردم . بعدا دوباره برگشتم به بازي و بازيم كه تموم شد يك روز ديگه كه خواستم دوباره بازي كنم يك صفحه ي سياه با يك پيغام خطايي كه الان يادم نيست اومد و ديگه توي بازي نرفت . فكر كنم كه گفت كه يك Cache اگر درس گفته باشم رخ داده . اينو چيكار كنم ؟ دوباره هم بازي رو نصب كردم اونم توي يك درايو ديگه اما بازم همين آش و كاسه . ويندوز عوض كنم درست ميشه ؟

4) آخريش مربوط ميشه به بازي Myst End Of Ages اينو نصب كردم اجرا هم شد اما يك روز كه نبودم يك آدم نفهم اومده بود و پاكش كرده بود دوباره كه خواستم نصب كنم پيغام داد كه اول نسخه قبلي رو Uninstall كنيد منم همين كار و كردم اما دوباره موقع نصب همش همين رو مي گفت . هر كارم ميكنم نميشه .

راستي بابت بازي سايلنت هيل 4 هم ممنون مشكل برطرف شد . بابت همه جواباتم يك دنيا ممنون :biggrin:

ALIBOZORG
17-03-2006, 03:32
سلام دوستان من يه سي دي فيفا 06 فارسي دارم وقتي ميخوام نصب كنم سي دي 1 رو توي سي دي رام ميذارم به هيچ وجه اجرا نميشه.وقتي هم روي درايو سي رام كليك ميكنم حسابي قاط ميزنه.سي دي هم اورجيناله كه ازشركت آرين هست.لطفاَراهنماييم كنيد.

Arashi
17-03-2006, 10:08
سلام علي جان
به احتمال زياد اشكال از CD ه ---- وقتي CD رو گذاشتي تو CD ROM كليد SHIFT رو نگه دار تا اتوران اجرا نشه ببين بازم اين طوري ميشه !؟
ولي با اين حال تويه كامپيوتر ديگه امتحان كن
با CD هاي ديگه هم مشكل داري ؟؟؟
موفق باشيد :happy: :happy:

*عیسی*
17-03-2006, 13:57
کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALIBOZORG
17-03-2006, 18:59
سلام علي جان
به احتمال زياد اشكال از CD ه ---- وقتي CD رو گذاشتي تو CD ROM كليد SHIFT رو نگه دار تا اتوران اجرا نشه ببين بازم اين طوري ميشه !؟
ولي با اين حال تويه كامپيوتر ديگه امتحان كن
با CD هاي ديگه هم مشكل داري ؟؟؟
موفق باشيد
سلام آرشي جان اين كاري هم كه گفتي انجام دادم ولي باپيغام زير روبرو شدم.
باسي دي هاي ديگه هيچ مشكلي ندارم.

piishii
17-03-2006, 23:50
سلام اميد جان . يك سوال ديگه .
اين سايلنت هيل 4 نصب شد بعد من رفتم توي بازي فقط منوهاي بازي رو ديدم مثل نيو گيم اينها بعد اومدم بيرون . اصلا بازي نكردم . حالا كه مي خوام برم دوباره توي بازي اين پيغام رو ميده كه بازي هم اجرا نميشه . نسخه 2 اين بازي هم كه ديشب برات گفتم فكر كنم همين پيغام رو ميداد :

A Crash Occurred The Last Time The Game Was Played . Using Safe Graphics Options

OMID
18-03-2006, 09:39
سلام
چرا وقتی کرک بازی NBA2004 رو کپی میکنم باز هم بازی بعد از اجرا شدن خارج میشه؟
dont send میاد ؟ لطفا کمکم کنین !!!!!

این حالت که پیش میاد معمولا بخاطر ویندوز هست یا کرک بازی
اگر درست یادم باشه این بازی 3 تا ورژن داشت شاید بازی که شما دارید با کرکی که دارید نمیخونه
ورژن بازی رو بگید تا کرک مربوطه را براتون بزارم احتمالا مشکل حل میشه :)

OMID
18-03-2006, 09:52
سلام اميد جان . اين دفعه يك عالمه ازت سوال دارم . ;)
1) مربوط ميشه دوباره به بازي اسپلينتر سل اين مثل اينكه براي من قابل نصب نيست . من مراحلي كه انجام ميدم ميگم يه بازنگري بكن اشكالمو بگو. اول همه سي دي ها رو ميذارمو ايميج ميگيرم . بعد با دايمون تولز 4 نصب ميكنم . كابلامو ميكشم اون فايلي كه شما دادي رو كپي ميكنم بازي رو مونت ميكنم . سي دي كي رو ميدم بهش اما بازم قبول نمي كنه . نمي دونم گدوم كارو اشتباه انجام ميدم . لازم به ذكر كه پرنس اجرا شده اما اين نه .

2) بازي Black & White اينو نصب ميكنم همه كاراشو ميكنم اما ايميج رو كه مونت ميكنم اجرا نميشه . توي راهنماي بازي گفته كه از ورژن 3.47 دايمون تولز استفاده كنيم اما مال من 4 . اشكال اين از كجاست ؟

3) من بازي سايلنت هيل 2 رو گرفته بودم و داشتم بازي هم ميكردم كه يك بار وسط بازي خواستم عكس از بازي بگيرم و كليد پرينت اسكرين رو فشار دادم و همون لحظه بدون ابنكه از بازي بيام بيرون اومدم تو محيط ويندوز عكس رو پست كردم . بعدا دوباره برگشتم به بازي و بازيم كه تموم شد يك روز ديگه كه خواستم دوباره بازي كنم يك صفحه ي سياه با يك پيغام خطايي كه الان يادم نيست اومد و ديگه توي بازي نرفت . فكر كنم كه گفت كه يك Cache اگر درس گفته باشم رخ داده . اينو چيكار كنم ؟ دوباره هم بازي رو نصب كردم اونم توي يك درايو ديگه اما بازم همين آش و كاسه . ويندوز عوض كنم درست ميشه ؟

4) آخريش مربوط ميشه به بازي Myst End Of Ages اينو نصب كردم اجرا هم شد اما يك روز كه نبودم يك آدم نفهم اومده بود و پاكش كرده بود دوباره كه خواستم نصب كنم پيغام داد كه اول نسخه قبلي رو Uninstall كنيد منم همين كار و كردم اما دوباره موقع نصب همش همين رو مي گفت . هر كارم ميكنم نميشه .

راستي بابت بازي سايلنت هيل 4 هم ممنون مشكل برطرف شد . بابت همه جواباتم يك دنيا ممنون :biggrin:

1. در مورد اسپلینتر سل بگم که اگر تمام اون کارها رو کردی اجرا نشده دیگه فکر نمیکنم راهی برای اجرای بازی باشه البته یه بنده خدایی بود که یه همچین مشکلی داشت میگففت موقعی که ارور میده یه 7 یا 8 باز retry رو میزنم میره تو بازی شما هم یه تست کنید
اگه مشکل حل نشد با عوض کردن ویندوز مشکل احتمال داره حل بشه
یکی از دوستان حسین جان (مستر) میگفت که روی ویندوز ایکس پی گلد ایدیشن بازی های استارفورسی راحت اجرا میشه یه تست کنید.

2.نه از نظر دائمون که مشکلی نیست امین جان متن اروری که بهت میده رو بزار

3.دلیل اینو نمیدونم چی بوده ولی ویندوز عوض بشه مشکل حل میشه

4.از رجیستری ویندوز تمام کلیدهای ساخته شده مربوط به این بازی رو پاک کن مشکل حل میشه

سلام اميد جان . يك سوال ديگه .
اين سايلنت هيل 4 نصب شد بعد من رفتم توي بازي فقط منوهاي بازي رو ديدم مثل نيو گيم اينها بعد اومدم بيرون . اصلا بازي نكردم . حالا كه مي خوام برم دوباره توي بازي اين پيغام رو ميده كه بازي هم اجرا نميشه . نسخه 2 اين بازي هم كه ديشب برات گفتم فكر كنم همين پيغام رو ميداد :

A Crash Occurred The Last Time The Game Was Played . Using Safe Graphics Options

این هم همون مشکل سایلنت هیل 2 رو داره ظاهرا
از نصب بودن درایور کارت گرافیکتون هم مطمئن بشید

OMID
18-03-2006, 09:54
سلام آرشي جان اين كاري هم كه گفتي انجام دادم ولي باپيغام زير روبرو شدم.
باسي دي هاي ديگه هيچ مشكلي ندارم.

علی جان سیدی بازی خرابه
یا توی سیستم شما مشکل داره
شما توی یه سیستم دیگه هم این سیدی رو تست کن اگر که همین مشکل بود مرجوعش کن :)

ALIBOZORG
18-03-2006, 21:31
اميدجان ممنون.مشكل ازسي دي بود رفتم پسش دادم يكي ديگه گرفتم. راستش پشيمون شدم فكرميكنم وينينگ الون خيلي بهتر ازفيفاست.تازه فقط گزارش بازي هم فارسيه.بقيه همش انگليسيه.
ممنون.

arash2006
18-03-2006, 22:24
با سلام كرك بازي Nba06 را مي خواستم

arash2006
20-03-2006, 01:46
با سلام كرك بازي Nba06 را مي خواستم

بيا ارش جان خودت پيداش كردي : :evil: :evil: :evil:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

*عیسی*
20-03-2006, 19:08
این حالت که پیش میاد معمولا بخاطر ویندوز هست یا کرک بازی
اگر درست یادم باشه این بازی 3 تا ورژن داشت شاید بازی که شما دارید با کرکی که دارید نمیخونه
ورژن بازی رو بگید تا کرک مربوطه را براتون بزارم احتمالا مشکل حل میشه :)
از کجا ميشه ورژنش رو پيدا کرد؟ البته من رفتم فايل SECDRV رو با نوت پد باز کردم اينو توش پيدا کردم :F i l e V e r s i o n 3 . 1 8 . 0 0 0

OMID
21-03-2006, 04:14
از کجا ميشه ورژنش رو پيدا کرد؟ البته من رفتم فايل SECDRV رو با نوت پد باز کردم اينو توش پيدا کردم :F i l e V e r s i o n 3 . 1 8 . 0 0 0

فکر میکنم اگر روی فایل اجرایی بازی properties بگیرین زده اگر نباشه فایل ستاپ بازی زده

*عیسی*
21-03-2006, 08:13
البته دو تا فایل توی تو تا سیدی هست که یکی کرک نشده ست و پیغام همییشگی رو میده اون کرک شده هم که اینجوری حجمشون هم به ترتیب 5.51 MB و 4.67 MB هست و version شون هم هر دو 1.0.0.1 هست اما مال خود ستاپ بازی 1.2.0.145 هست !!!! (البته اینو بگم بازی اجرا میشه و صفحات آاغازین میان اما تا میره وارد بخش منو بشه پیغام معروف Dont send میاد!!! )
در ضمن version فایل اتو رانش 1.2.0.197 هست .

Morteza4SN
22-03-2006, 03:50
سلام بچه ها ... من بازیNba 06 رو گرفتم ولی وقتی می خواد بره داخل بازی یه پیغام میده که فایل nbalive06.exe یه مشکلی داره و باید بسته بشه و متاسفیم و .... کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟ لطفا کمک کنه !!

OMID
22-03-2006, 12:47
البته دو تا فایل توی تو تا سیدی هست که یکی کرک نشده ست و پیغام همییشگی رو میده اون کرک شده هم که اینجوری حجمشون هم به ترتیب 5.51 MB و 4.67 MB هست و version شون هم هر دو 1.0.0.1 هست اما مال خود ستاپ بازی 1.2.0.145 هست !!!! (البته اینو بگم بازی اجرا میشه و صفحات آاغازین میان اما تا میره وارد بخش منو بشه پیغام معروف Dont send میاد!!! )
در ضمن version فایل اتو رانش 1.2.0.197 هست .

NBA LIVE 2004 v1.0 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE (1.72MB)

NBA LIVE 2004 v1.1 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE (1.72MB)

NBA LIVE 2004 v1.0.0.4 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE (1.73MB)

این هر سه کرک بازی اگر که با این کرکها کار نکرد چاره کار عوض کردن ویندوز هست

OMID
22-03-2006, 12:50
سلام بچه ها ... من بازیNba 06 رو گرفتم ولی وقتی می خواد بره داخل بازی یه پیغام میده که فایل nbalive06.exe یه مشکلی داره و باید بسته بشه و متاسفیم و .... کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟ لطفا کمک کنه !!

مرتضی جان شما بازیه شما کرک داره یا با نرم افزارهای جانبی مثل آنتی بلکس اینا اجرا میشه؟
اگر که بازیتون کرک نداره من کرک رو برای شما میزارم با کرک تست کنید

موفق باشی :happy:

BEHNAM GAME
22-03-2006, 12:59
من دو تا بازي نصب كردم يكي total overdose و matrix:path of neo اين دو تا بازي از طريق برنامه ي daemon نصب شدن اما بعد از نصب وقتي كه خواستم بازي رو اجرا كنم در هر دو بازي با پيغام خطا مواجه شدم و در هر دو پيغام اين بود كه سي دي رو اشتباه گذاشتم لطفا بگين چطوري اين بازيها رو اجرا كنم در ضمن بازيها كرك ندارند

OMID
22-03-2006, 13:13
من دو تا بازي نصب كردم يكي total overdose و matrix:path of neo اين دو تا بازي از طريق برنامه ي daemon نصب شدن اما بعد از نصب وقتي كه خواستم بازي رو اجرا كنم در هر دو بازي با پيغام خطا مواجه شدم و در هر دو پيغام اين بود كه سي دي رو اشتباه گذاشتم لطفا بگين چطوري اين بازيها رو اجرا كنم در ضمن بازيها كرك ندارند

کرک هر دو بازی

TOTAL OVERDOSE v1.0 [ENGLISH] NO-DVD/FIXED EXE (5.21MB)

THE MATRIX: PATH OF NEO v1.0 [ENGLISH] NO-DVD/FIXED EXE (4.05MB)

اگر که کرک ماتریکس رو گرفتین و کرک بازی پسوندش exe بود پسوند کرک رو به bin تغییر دهید :)

Morteza4SN
22-03-2006, 22:12
امید عزیز کرک Nba 06 کار نداد .... با DAEMON Tools و ایمیجی که در سی دی هست هم کار نمیکنه و همون پیغام قبلی رو میده !!
لطفا اگه میشه کمکم کن نزار اینجا بمونم !!!!

*عیسی*
22-03-2006, 23:03
هر سه تاشون یکیه!!!!!

Aidin_ONLINE
23-03-2006, 13:05
سلام:
در بازی generalsنصب بازی درست در 100درصد دیگه جلوتر نمیرود ؟
در سیدی ها اشکالی نیست
نمی دونم چکار کنم

OMID
23-03-2006, 19:49
امید عزیز کرک Nba 06 کار نداد .... با DAEMON Tools و ایمیجی که در سی دی هست هم کار نمیکنه و همون پیغام قبلی رو میده !!
لطفا اگه میشه کمکم کن نزار اینجا بمونم !!!!

قانونا باید کرک کار کنه چون من خودم با کرک بازی رو اجرا کردم
حالا با دائمون که اجرا میکنی برنامه دیگه ای هم با دائمون هست ؟
متن اروری که بهت میده رو بنویس :)

OMID
23-03-2006, 19:50
هر سه تاشون یکیه!!!!!

نه عیسی جان ورژنهاشو که جلوش نوشته
3 تا ورژن مختلف هست :)

OMID
23-03-2006, 19:52
سلام:
در بازی generalsنصب بازی درست در 100درصد دیگه جلوتر نمیرود ؟
در سیدی ها اشکالی نیست
نمی دونم چکار کنم

هیچ پیغامی اروری چیزی بهت نمیده ؟
با یه سیدی رام دیگه تست کن ببین چی میشه
روی یک کامپیوتر دیگه هم تست کن ببین همینجوریه

lahij_web
24-03-2006, 14:36
سلام . من قبلا هم يه مشكل با نصب اين بازي فيفا 2006 داشتم ولي حالا كه نصبش رو شروع كردم اين مشكل تو سي دي 2 بازي پيش اومده . اين پيغام و بعد خاتمه نصب :
feature : default feature
component : files
file: i:\autoplay\docs\data3.cab
error : incorrect fanction
احتمال اينكه سي دي خراب باشه هست ؟
ممنون .

saeed_punisher
24-03-2006, 17:32
من وقتي ميخوام وارد بازي call of duty بشم اين error رو ميده:
error during initialization :couldnt load material $default
ميخواستم ببينم اشكال از چيه؟
ممنون

AmirArdawan
26-03-2006, 12:15
با سلام
من در مورد نصب بازي Knights Of The Temple 2 يک مشکل پيدا کردم. بعد از نصب کامل بازي وقتي مي خوام بازي رو اجرا کنم اين پيغام رو ميده. enter a disk key for the disk lablled KOTT2 . مي دونم كه بايد سريال بدم. ولي ني در محل نصب و نه خود سي دي سريال وجود نداره. اگه كسي سريالش رو داره كمك كنه ممنون مي شم.

OMID
26-03-2006, 18:28
سلام . من قبلا هم يه مشكل با نصب اين بازي فيفا 2006 داشتم ولي حالا كه نصبش رو شروع كردم اين مشكل تو سي دي 2 بازي پيش اومده . اين پيغام و بعد خاتمه نصب :
feature : default feature
component : files
file: i:\autoplay\docs\data3.cab
error : incorrect fanction
احتمال اينكه سي دي خراب باشه هست ؟
ممنون .

بله دوست عزیز فایل data3.cab خراب هست و در اکستراک کردن این فایل به مشکل بر خورده و ارور داده
راه حل = عوض کردن سیدی بازی
البته قبل از اینکار ببین سیدی بازی کثیف نباشه اگر که میتونی با یه سیدی رام دیگه ه تست کن :)

OMID
26-03-2006, 18:31
من وقتي ميخوام وارد بازي call of duty بشم اين error رو ميده:
error during initialization :couldnt load material $default
ميخواستم ببينم اشكال از چيه؟
ممنون

سعید جان موقع نصب هیچ اروری چیزی بهت نداد ؟
ظاهرا موقع نصب بازی مشکل داشته
مشخصات سیستمت هم بنویس :)

OMID
26-03-2006, 18:39
با سلام
من در مورد نصب بازي Knights Of The Temple 2 يک مشکل پيدا کردم. بعد از نصب کامل بازي وقتي مي خوام بازي رو اجرا کنم اين پيغام رو ميده. enter a disk key for the disk lablled KOTT2 . مي دونم كه بايد سريال بدم. ولي ني در محل نصب و نه خود سي دي سريال وجود نداره. اگه كسي سريالش رو داره كمك كنه ممنون مي شم.

Serial

AmirArdawan
26-03-2006, 19:53
Serial

بعد از دادن سريال اين پيغام داده مي شه. The Disk Key You Entered Does Not Correspond To The Disk In The Drive. Make Sure You Use The Correct This Key.

saeed_punisher
27-03-2006, 09:02
سعید جان موقع نصب هیچ اروری چیزی بهت نداد ؟
ظاهرا موقع نصب بازی مشکل داشته
مشخصات سیستمت هم بنویس :)
توي نصب اروري ميداد كه گزينه ها اين ها بودند
ignore ,retry,abrot
مشخصات سیستم:
vga:128 ati
ram:512
cpu:2.6 amd

AmirArdawan
27-03-2006, 12:23
لطفاً اگه كسي مي تونه مشكل من رو حل كنه

*عیسی*
27-03-2006, 13:01
امید جان من هرسه رو دانلود کردم هیچ کدوم کار نکرد!!!!!!!!!!!!!

OMID
27-03-2006, 14:07
بعد از دادن سريال اين پيغام داده مي شه. The Disk Key You Entered Does Not Correspond To The Disk In The Drive. Make Sure You Use The Correct This Key.

شما اگرکه dvd rom or writer دارید
کابل برق آنها رو بکشید احتمالا مشکل حل میشه :)

OMID
27-03-2006, 14:12
توي نصب اروري ميداد كه گزينه ها اين ها بودند
ignore ,retry,abrot
مشخصات سیستم:
vga:128 ati
ram:512
cpu:2.6 amd

سعید جان قطعا سیدی یا دی وی دی بازی مشکل داره
یه چک بکنید ببینید سیدی کثیف نباشه
یک بار هم همون سیدی که ارور میده بطور کامل روی هارد بریزید و از روی هارد نصب کنید ببینید مشکل حل میشه اگر اینکارها رو کردی و باز ارور داد ببر عوضش کن :)

BABI_ESHGHY
27-03-2006, 15:27
ارور dont send که میده میتونه دو تا مشکل باشه
1:یا کرک شما ایراد داره
2:ویندوز شما ایراد داره
که احتمال دومی بیشتره

حالا من برای شما کرک بازی رو میزارم با این هم تست کنید

جفت لینکها یکی هست از هر کدوم که بگیرید فرقی نداره :)

خیلی ممنون
فکر نمی کنم اشکال از ویندوز باشه چون تو ویندوز قبلیم هم که امتحان کردم همین پیغام مییومد
احتمالا اشکال از کرک هست حالا من اینو دانلود می کنم تا ببینم چی میشه

BABI_ESHGHY
27-03-2006, 15:33
یه مشکل دیگه :
من باز 80 days رو نصب میکنم حتی وارد بازی هم میشه ولی وقتی می خوام یه بازید رو شروع کنم loading...نصف بیشتر نمیره و کامپیوتر هنگ می کنه
ممنون میشم اگه کمکم کنید

BABI_ESHGHY
27-03-2006, 15:57
کرکی رو که گذاشته بودی دانلود کردم ولی بازم نشود همون پیغام میاد
شما فکر نمی کنید که مشکل از سیستمم باشه ؟؟؟!!
Ati radeon 7000
ram 256
cpu :2.0 celeron

saeed_punisher
27-03-2006, 18:36
یه مشکل دیگه :
من باز 80 days رو نصب میکنم حتی وارد بازی هم میشه ولی وقتی می خوام یه بازید رو شروع کنم loading...نصف بیشتر نمیره و کامپیوتر هنگ می کنه
ممنون میشم اگه کمکم کنید
اشكال از گرافيك هست گرافيك شما
پايينه

BABI_ESHGHY
27-03-2006, 19:18
فکر نکنم من می خواستم بخرم فروشنده گفت با گرافیک 64 راحت کار می کنه

arash2006
27-03-2006, 20:12
سلام
سريال نامبر بازي Fifa2003 را ميخواستم

shahyar_2005
28-03-2006, 09:53
با عرض سلام و خسته نباشيد .
من بازي PAINKILLER را نصب مي كنم ولي بعد از اين كه نصب بازي به اتمام مي رسد نوشته زير بوجود امد :

ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer

من DirectX 9 را کامل کامل نصب کردم ولي دوباره نيز ارور بالا را ميدهد.
و حتي طبق راهنماي نصب بازي را نصب و بعد كرك كردم و به مشكل كه گفتم برخورد كردم. در ضمن من بااين چند بار است كه اين بازي را خريده ام و با مشكلات بالا كه گفتم مواجه شدم.
لطفا سريال دقيق و كامل بازي را نيز بدهيد.
ممنون ميشوم اگر يك راه كارساز و عمل كننده رابگوييد.
درضمن من اين دفعه بازي را کاملا کرک شده خريدم ولي بازهم بازي کار نمي كند.
( Painkiller . Version : v1.0 ) ... .
-----------------------------------------------------------------------------------------------
و مشخصات کامپيوتر و رم و کارت گرافيک و سي پي يو من به صورت زير است:

Pentium(R) 4

CPU 2.00GHz

256MB of RAM

کارت گرافيک نيز به صورت زير است:

3D GRAPHICS ACCELERATOR

nvidia GeForce4 MX440 . 64MB W/TV OUT
---------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا يك راهنمايي كامل و دقيق بكنيد كه كارساز باشد.

OMID
28-03-2006, 10:19
فکر نکنم من می خواستم بخرم فروشنده گفت با گرافیک 64 راحت کار می کنه

شاید با 64 اجرا بشه ولی نه با رادئون 7000 :blink: :blink:
قطعا بخاطر گرافیک هست
25 to life رو هم با این کارت به هیچ عنوان نمیتونین اجرا کنید به فکر ارتقاع باشید :)

OMID
28-03-2006, 10:20
سلام
سريال نامبر بازي Fifa2003 را ميخواستم

OMID
28-03-2006, 10:28
با عرض سلام و خسته نباشيد .
من بازي PAINKILLER را نصب مي كنم ولي بعد از اين كه نصب بازي به اتمام مي رسد نوشته زير بوجود امد :

ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer

من DirectX 9 را کامل کامل نصب کردم ولي دوباره نيز ارور بالا را ميدهد.
و حتي طبق راهنماي نصب بازي را نصب و بعد كرك كردم و به مشكل كه گفتم برخورد كردم. در ضمن من بااين چند بار است كه اين بازي را خريده ام و با مشكلات بالا كه گفتم مواجه شدم.
لطفا سريال دقيق و كامل بازي را نيز بدهيد.
ممنون ميشوم اگر يك راه كارساز و عمل كننده رابگوييد.
درضمن من اين دفعه بازي را کاملا کرک شده خريدم ولي بازهم بازي کار نمي كند.
( Painkiller . Version : v1.0 ) ... .
-----------------------------------------------------------------------------------------------
و مشخصات کامپيوتر و رم و کارت گرافيک و سي پي يو من به صورت زير است:

Pentium(R) 4

CPU 2.00GHz

256MB of RAM

کارت گرافيک نيز به صورت زير است:

3D GRAPHICS ACCELERATOR

nvidia GeForce4 MX440 . 64MB W/TV OUT
---------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا يك راهنمايي كامل و دقيق بكنيد كه كارساز باشد.

شما روی ویندوز دیگه ای هم تست کردین بازی رو ؟
دایرکت ایکس مورد نیاز برای اجرای بازی چیه ؟
دایرکت ایکسی که روی سیستم شما نصب هست ورژن چیه ؟

AmirArdawan
28-03-2006, 13:32
شما اگرکه dvd rom or writer دارید
کابل برق آنها رو بکشید احتمالا مشکل حل میشه :)

من كابل هر دو رو در آوردم. نمي دونم شايد اون سريال اشتباه باشه. ديگه داره ديوونم مي كنه.

armin_goooodboy
28-03-2006, 22:20
سلام دوستان
من این بازیو نصب کردم
بعد از اینکه کرک رو تویه شاخه نصب میریزم یه چنین اروری میده

مشکل از چیه؟
ممنون

Alireza_Shafaei_PCworld
28-03-2006, 22:36
Direct X جدید را دوبازه نصب کن!

Fox
29-03-2006, 18:29
آقا اگر ممکنه , یکی لطف کنه و رمزها و کدهای تقلب بازی NFS:MostWanted رو بده ( حتی اگر قبلا هم گفته شده ) ,
واقا ممنون میشم !

kian2
29-03-2006, 20:52
سلام
بچه ها من اين بازي king kong رو نصب کردم
تمام درایوهارو حذف کردم و اصلا از کابلهاش قطع کردم
اما قبل از رفتن به بازی این پیغام رو میده
insert the peter jackson s king kong disc 1 into another drive then press retry
حالا من باید چه کار کنم
کیان

armin_goooodboy
29-03-2006, 21:46
سلام
علیرضا جان
Direct X سیستمم جدیده
دیگه هیچ Direct X دیگه ای نصب نمیشه
در ضمن تو خود بازی هم Direct X داره
اما اونم نصب نمیشه

M E H D I
30-03-2006, 00:24
آقا اگر ممکنه , یکی لطف کنه و رمزها و کدهای تقلب بازی NFS:MostWanted رو بده ( حتی اگر قبلا هم گفته شده ) ,
واقا ممنون میشم !

سلام

درخواست رمز فقط اينجا:

سلام
بچه ها من اين بازي king kong رو نصب کردم
تمام درایوهارو حذف کردم و اصلا از کابلهاش قطع کردم
اما قبل از رفتن به بازی این پیغام رو میده
insert the peter jackson s king kong disc 1 into another drive then press retry
حالا من باید چه کار کنم
کیان

شما دقت كنين كه ايميج بازي رو توي Daemon Tools ماونت كردين يا خير.

سلام
علیرضا جان
Direct X سیستمم جدیده
دیگه هیچ Direct X دیگه ای نصب نمیشه
در ضمن تو خود بازی هم Direct X داره
اما اونم نصب نمیشه

درسته كه احتمال داره مشكل از DirectX باشه اما به نظر من از روي عكسي كه گذاشتين مشكل از كارت گرافيك هست. يعني كارت گرافيك شما يه چيزي رو ساپورت نمي كنه توي اين بازي.

armin_goooodboy
30-03-2006, 01:30
سلام
درسته
حق با شماست
ممنون

BABI_ESHGHY
30-03-2006, 13:31
کرکی رو که گذاشته بودی دانلود کردم ولی بازم نشود همون پیغام میاد
شما فکر نمی کنید که مشکل از سیستمم باشه ؟؟؟!!
Ati radeon 7000
ram 256
cpu :2.0 celeron

کسی نمی دونه من باید چی کار کنم

hasti
30-03-2006, 13:52
من بازي most wanted رو گرفتم و داراي 4 سي دي هستش. ولي وقتي سي دي 1رو ميذارم سي دي 4 رو ميخواد لطفا به مراحل كامل نصب و بگيد ممنون ميشم. كارت گرافيك من fx 5200هستش

hasti
30-03-2006, 13:56
بچه ها من يه مشكل ديكه در نصب بازيunder ground 2دارم واون اينكه بازي كه نصب ميشه من فايل كرك رو كپي مبكنم وميخواهم بازي رو اجرا كنم ميزنه speed exe

M E H D I
30-03-2006, 14:04
بچه ها من يه مشكل ديكه در نصب بازيunder ground 2دارم واون اينكه بازي كه نصب ميشه من فايل كرك رو كپي مبكنم وميخواهم بازي رو اجرا كنم ميزنه speed exe

سلام

ميشه بيشتر توضيح بدين؟ :blink: يعني توي پيغامش مينويسه speed.exe؟ :blink: لطف كنين يه عكس از پيغامي كه ميده بذارين.

OMID
30-03-2006, 14:07
کسی نمی دونه من باید چی کار کنم

عزیز من بهتون گفتم که
با این کارت گرافیک نمیتونین بازی رو اجرا کنید
کارتتون خیلی ضعیفه :)

OMID
30-03-2006, 14:13
من بازي most wanted رو گرفتم و داراي 4 سي دي هستش. ولي وقتي سي دي 1رو ميذارم سي دي 4 رو ميخواد لطفا به مراحل كامل نصب و بگيد ممنون ميشم. كارت گرافيك من fx 5200هستش

:blink: :blink: :blink: :blink:
چه اتفاق عجیبی :blink:
شما سیدی 4 رو که درخواست کرده گذاشتین ببینین چه اتفاقی میفته ؟
شما یه کار کنید
در 4 سیدی بازی فایلی هست به نام autorun.inf شما محتویات اون فایلها رو اینجا بزارید
و در سیدی یک بازی یه فایل باید باشه به نام common_files.txt یه همچین چیزی دقیقا یادم نیست محتویات این فایل رو هم بزارید تا بگم مشکل از کجاست :)
پس در مجموع شد 5 تا فایل که فایل common_files.txt از همشون واجبتره :)

hasti
30-03-2006, 16:03
[autorun]
open=RunGame.exe
Icon=NFSMW_icon.ico
Name=Need for Speed™ Most Wanted

[Special]
Disk=2
ProductGuiID={ADE91A13-434D-4229-00BC-182BAD607303}

[autorun]
open=RunGame.exe
Icon=NFSMW_icon.ico

[Special]
Disk=3

[autorun]
open=RunGame.exe
Icon=NFSMW_icon.ico

[Special]
Disk=4

در سي دي 1و2و3و4 فايلي به اي نام وجود ندارد ودرسي دي يك هم 4 تا فايل به نامsetup-image-demon tools4-siral -اكه بازم كاري بايد بكنم بگيد و بعدشم ايا با كارت گرافيك من اصلا اين بازي ساپورت ميكنه يا نه

hasti
30-03-2006, 16:20
مشكل ديگر من تو بازي under grund2هستش كه وقتي نصب تمام ميشود فايل كرك رو تو محل نصب كپي ميكنم و براي اجراي بازي كه ميرم speed 2.exe------------------------------------speed2.exe has encountered a problemand needs to closeاين پيام رو ميدهد ودر صورتي كه فايل كرك رو كپي كروم وايا كار من اشتباه بود و در ضمنا وقتي بازي نصب ميشود پيام ميدهدplease insert cd corect to cd romبه هر حال منو ببخشيد

*Batman*
30-03-2006, 18:13
آيا بازي Quake4 و Doom3 را ميشه روي P3 انجام داد؟
با رم 512 و گرافيك 128

Arashi
30-03-2006, 18:37
آيا بازي Quake4 و Doom3 را ميشه روي P3 انجام داد؟
با رم 512 و گرافيك 128

DOOM 3

Minimum System Requirements
System: Pentium® 4 1.5 GHz or Athlon™ XP 1500+ processor or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 2200 MB
Other: 384MB RAM, English version of Microsoft® Windows® 2000/XP, • 3D hardware Accelerator Card Required MB

$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~$~ $~$~$~$~$~$~$~$~$

Quake4

Minimum System Requirements
System: 2.0 Ghz or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 2800 MB

موفق باشيد :happy: :happy:

*Batman*
30-03-2006, 23:37
Arashi جان ممنون.
يه سوال هم داشتم.
مشكل من هم مثل hasti در مورد Most wanted است.
متاسفانه يه فايل Image حجيم تو CD1 و CD4 ذخيره شده و Winrar نميتونه اين دو تا رو به هم بچسبونه.و خطايي درمورد CRC صادر ميكنه.CD ها نو و سالم هستن.نميدونم ايراد از كجاست .لطفا كمك كنيد.
با تشكر.
اين محتويات Autorun CD4
[autorun]
open=RunGame.exe
Icon=NFSMW_icon.ico

[Special]
Disk=4

اين محتويات Autorun CD1

[autorun]
OPEN=AUTOPLAY.EXE
ICON=AUTOPLAY.EXE,0

اين محتويات Autorun CD3

[autorun]
open=RunGame.exe
Icon=NFSMW_icon.ico

[Special]
Disk=3

اين محتويات Autorun CD2

[autorun]
open=RunGame.exe
Icon=NFSMW_icon.ico

[Special]
Disk=2

ضمنا تو هيچ كدوم از CD ها فايلي به نام common_files.txt وجود نداشت.

*Batman*
31-03-2006, 14:57
خواهشا سريعتر به ما كمك كنيد.
كجاييد پس؟

hasti
01-04-2006, 00:57
من اين بازي رو نصب كردم و دارم از ش لذت ميبرم اگه خواستيد به من بگيد چه جوري نصبش كنم اگه هنوز نصب نكرديد

*Batman*
01-04-2006, 01:12
سلام
ميشه به من هم كمك كنيد؟

hasti
01-04-2006, 01:47
ابتدا سي دي 1رو كذاشته و demo tools رانصب كرده واينبا در سي ذي setup1را اجرا كرده و در اين حال از شما ميخواهد demoرا نصب كند ولي چون شما اول demoرا نصب كردهايد از ان خارج مشويد كه حالا مكان نصب بازي را از شما ميخواهد وشما مكان را داده وعمليات نصب اغاز ميشود و بعد سي دي4را ميخواهد و شما سي دي 4 را وارد كرده وبعد از اتمام سريال ميخواهد كه در سي دي 1 ميباشد و دوباره محل نصب را ميخواهد و شما nextكرده و بعد از مدتي سي دي 2راو بعد 3وبهد دوباره4وقتي نصب تمام شد شما داراي درايو مجازي بايد باشيدحالا در سي دي 4فايل كرك رو كپي كن تو محل نصب بازي يادت باشه بازي تو در cيا هرجايي كه نصب كردي داراي دو فولدر هستش و شما داخل EA gamesكپي كن و بعد بعد داخل محل c كرك sd4hideروش دابل كليك كن وبع گزينه hideبزن و بعد بزار همينجوري تو صفحه بمونه وبعد تو فايل بازي باز كن هرجا متوجه نشدي به من بگو كمكت كنم

hasti
01-04-2006, 01:53
بچه ها سال نو شما مبارك باشدمن بازي most want dرو نصب كردم و چون اولين بار با كامپيوتر بازي ميكنم ماشينها كند حركت ميكنند ميشه به من كمك كنيد وبگيد چكار بايد بكنم كارت گرافيك من geforce fx 5200هستش و روزولشين من 1024هستش و بازي هم رو 800*600هميشه اين جئري نيست ايا ميشه كمك كنيد چيرو بايد تغير بدم

*Batman*
01-04-2006, 01:56
hasti جان پيغام خصوصيت رو چك كن.

hasti
01-04-2006, 13:04
اقاي بتمن خان اون كاري كه كفتم كردي اصلا تو سي دي 1 شما image-sireal-demo tools -setup هست يا نيست اگه هست به مت بگو اصلا چسبوندن ديگه چه كاريه اگه اين 4 فايل و داره اول demo رو نصب كن و يه درايو مجازي مياد كنار cdrom ياwirterو بعد فايل setup رو نصب كن در هنگام نصب فايل setup ازت يكبار ديگه ميخواهد كه demo toolsرا نصب كند كه شما cancelرا بزنيد و بعد از شما محل نصب را ميخواهدراستي demooبايد در كنار ساعت دستگاه باشد و بعد سريال رو ميخواهد اقا جون اينايي كه كفتم تونستي اجرا كني و سي دي من هم اورجينال نيست

*Batman*
01-04-2006, 16:01
سلام
متاسفانه Image را فشرده كرده تو دو تا سي دي.و نميشه اين دوتا رو به هم چسبوند و يكيشون كرد.MDF File

OMID
01-04-2006, 17:34
سلام
متاسفانه Image را فشرده كرده تو دو تا سي دي.و نميشه اين دوتا رو به هم چسبوند و يكيشون كرد.MDF File

قطعا یکی از پارت های rar شده ایراد داره و در اکستراک کردن بهتون ارور میده
هیچ کاریش نمیشه کرد جز تعویض سیدی های بازی :)
موفق باشی ;)

hasti
01-04-2006, 23:51
سلام بچه ها نكفتيد رزولوشين من تو كامپيوتر 1024و تو بازي بايد چند باشه تا بازي به راحتي كار كند و گرافيك منfx5200هستش

Alipacino
03-04-2006, 06:27
سلام
بچه ها من در بازی پدرخوانده مشکل دارم
من dvd بازی رو گرفتم و نصب کردم. دفعه اول بازی بدون مشکل اجرا شد. یه چند دقیقه ای بازی کردم بعد بستم و رفتم ولی دفعه بعد که بازی رو اجرا کردم صفحه سیاه اولش اومد و دیگه قفل کرد. Ctrl-Alt-Del هم که گرفتم نوشته بود not responding.
4یا5 دفعه بازی رو از اول نصب کردم اما نشد.
در ضمن مال من نسخه انگلیسیه فارسی نیست.
من چی کار کنم؟

OMID
03-04-2006, 10:21
سلام بچه ها نكفتيد رزولوشين من تو كامپيوتر 1024و تو بازي بايد چند باشه تا بازي به راحتي كار كند و گرافيك منfx5200هستش

بستگی داره که چه بازی رو بخواهید اجرا کنید
و گرافیک بازی مهم هست
ولی با این کارت بازیها رو با رزولیشن 640*480 خوب میتونین اجرا کنید.
البته بازیهایی که گرافیک سنگینی ندارن با رزولیشنهای بالا تر هم میتونین راحت اجرا کنید :)

OMID
03-04-2006, 10:28
سلام
بچه ها من در بازی پدرخوانده مشکل دارم
من dvd بازی رو گرفتم و نصب کردم. دفعه اول بازی بدون مشکل اجرا شد. یه چند دقیقه ای بازی کردم بعد بستم و رفتم ولی دفعه بعد که بازی رو اجرا کردم صفحه سیاه اولش اومد و دیگه قفل کرد. Ctrl-Alt-Del هم که گرفتم نوشته بود not responding.
4یا5 دفعه بازی رو از اول نصب کردم اما نشد.
در ضمن مال من نسخه انگلیسیه فارسی نیست.
من چی کار کنم؟

بازی کرک داره یا با نرم افزارهای جانبی اجرا میشه ؟
اگر که کرک داره کرکی که منتشر شده مورد داره یه سر به تاپیک godfather بزنید فکر میکنم بچه ها پچی که این مشکل رو حل میکنه گزاسته باشن ببینید با اون مشکل حل میشه :)

JVC
04-04-2006, 03:25
راه حل دوستانو انجام بده اگه بازم به مشکل خوردی
ويندوزتو عوض کن بد دوباره بازی نصب کن بازم اگه به مشکل
خوردی بدون که کارتت توانايی اوردانه بازی نداره

Alipacino
04-04-2006, 06:37
بازی کرک داره یا با نرم افزارهای جانبی اجرا میشه ؟
اگر که کرک داره کرکی که منتشر شده مورد داره یه سر به تاپیک godfather بزنید فکر میکنم بچه ها پچی که این مشکل رو حل میکنه گزاسته باشن ببینید با اون مشکل حل میشه :)

سلام
امید جان بازی کرک داره. پچی هم که تو اون تاپیک هست مال سرزمینه.

راه حل دوستانو انجام بده اگه بازم به مشکل خوردی
ويندوزتو عوض کن بد دوباره بازی نصب کن بازم اگه به مشکل
خوردی بدون که کارتت توانايی اوردانه بازی نداره

من تازه ویندوز عوض کردم یعنی دقیقا روز قبل از اینکه بازی رو نصب کنم.
در ضمن فکر نکنم از کارت باشه چون دفعه اول بازی رو خیلی راحت اجرا می کنه.

N I M A
06-04-2006, 16:10
سلام دوستان .. من زياد اهل بازي و اين حرفها نيستم ... حقيقتش برادر خانم بنده يه بازي نيد4اسپيد گرفته كه ورژنش 7 هست و فارسي اما زماني كه نصب مي كنه با eror win32 مواجه ميشه ... لطفا كمكش كنيد
در مورد سيستم ايشون هم بايد بگم : پنتيوم 4 . 2.4 سلرون دي .. رم 256 .. گرافيك 32 آنبرد .. هست
فكر مي كنم همين قدر كافي باشه .. ممنون ميشم اگه كمكش كنيد :)

OMID
06-04-2006, 23:25
سلام
امید جان بازی کرک داره. پچی هم که تو اون تاپیک هست مال سرزمینه.

شما به این صفحه که لینک گذاشتم برین 2 تا کرک برای بازی هست و یه فیکس ایمیج
که یکی از کرک ها خراب است و احتمالا همون کرکی هست که شما هم دارین استفاده میکنین ولی متاسفانه نمیدونم خرابه کدومه :sad:
پس خودتون زحمت تست هر دو کرک رو بکشین البته اون کرک رو هم من تست نکردم و از سالم بودنش مطمئن نیستم
شما تست کنید و اگر که کرک سالم بود اینجا هم بگین :)

اگرکه با کرک ها مشکل حل نشد فیکس ایمیج بازی رو دانلود کنید و با فیکس ایمیج قطعا مشکلی نداره چون من همین فیکس ایمیج رو تست کردم اگه در استفاده از فیکس ایمیج هم مشکلی داشتی همینجا بگو ;)

OMID
06-04-2006, 23:28
سلام دوستان .. من زياد اهل بازي و اين حرفها نيستم ... حقيقتش برادر خانم بنده يه بازي نيد4اسپيد گرفته كه ورژنش 7 هست و فارسي اما زماني كه نصب مي كنه با eror win32 مواجه ميشه ... لطفا كمكش كنيد
در مورد سيستم ايشون هم بايد بگم : پنتيوم 4 . 2.4 سلرون دي .. رم 256 .. گرافيك 32 آنبرد .. هست
فكر مي كنم همين قدر كافي باشه .. ممنون ميشم اگه كمكش كنيد :)

من تا حالا این بازی رو نصب نکردم و ازش چیزی نمیدونم ولی ...
مطمئن هستین که این بازی روی ویندوز xp اجرا میشه ؟
متن کامل اروری که بهتون میده اینجا بزارین ;)

N I M A
07-04-2006, 13:25
من تا حالا این بازی رو نصب نکردم و ازش چیزی نمیدونم ولی ...
مطمئن هستین که این بازی روی ویندوز xp اجرا میشه ؟
متن کامل اروری که بهتون میده اینجا بزارین ;)
متن كامل ارور:
G:\program files\nfs7\Nfs\nfshs.exe is not a valid win 32 application
البته اين بازي ديگه اي است بازي ايران خودرو:nfshs
اين بازي قبلا اجرا مي شده

Master
07-04-2006, 19:44
سلام . اقا یکی بداد من برسه . من سی دی نید فور اسپید 12345 برای کامپیوتر رو گرفتم که تو 98 اجرا میشه . من این سی دی رو فقط واسه اهنگای نید فور اسپید 4 گرفتم الان که نصب کردم صدا نداره یعنی اهنگ نداره . می رم تو قسمت Audio ش اونجا یه قسمت داره Game Cd و Audio سی دی . من می زنم رو گیم سی دی سی دی بازی رو هم می ذارم تو سی دی رام ولی لا مصب سی دی رو می ده بیرون می گه سی دی بازی رو بذار از اون طرف رفتم جاییکه بازی رو نصب کردم بعد گشتم دنبال صدای بازی پیدا کردمش . پسوند ASF داشت که باید با مدیا پلیر راحت اجرا بشه اما نمیشه . خلاصه ما رفتیم ببینیم حجمش چقدره دیدم اه قسمت موزیکش 1.99 کیلو بایته ؟! بعد دیدم بیام اینجا ببینم کی می تونه کمکم کنه من اهنگای این بزی رو مثل ادم بتونم گوش بدم . لطفا اددرس ندین بگین برو فلان جا دنلود کن . می خوام درستش کنین واسم ممنون.

Alipacino
08-04-2006, 01:20
شما به این صفحه که لینک گذاشتم برین 2 تا کرک برای بازی هست و یه فیکس ایمیج
که یکی از کرک ها خراب است و احتمالا همون کرکی هست که شما هم دارین استفاده میکنین ولی متاسفانه نمیدونم خرابه کدومه :sad:
پس خودتون زحمت تست هر دو کرک رو بکشین البته اون کرک رو هم من تست نکردم و از سالم بودنش مطمئن نیستم
شما تست کنید و اگر که کرک سالم بود اینجا هم بگین :)

اگرکه با کرک ها مشکل حل نشد فیکس ایمیج بازی رو دانلود کنید و با فیکس ایمیج قطعا مشکلی نداره چون من همین فیکس ایمیج رو تست کردم اگه در استفاده از فیکس ایمیج هم مشکلی داشتی همینجا بگو ;)

با هیچ کدوم مشکل حل نشد
هنوز همونجوریه در ضمن از ماشینم پیاده نمیشه.
و هیچ کدوم اون کرکی نیست که من ازش استفاده می کردم
اینها 2,3 مگن در حالی که کرک من 11 مگه.
اگه بازی برای شما مشکلی نداره میشه بگین از کدوم شرکت گرفتین؟

Amin
08-04-2006, 01:37
اگه بازی برای شما مشکلی نداره می گه بگین از کدوم شرکت گرفتین؟
سلام
من از شركت Modern گرفتم و مشكلي نداشت
ماله اميد جان هم فكر كنم ماله شركت Modern باشه

OMID
08-04-2006, 09:37
با هیچ کدوم مشکل حل نشد
هنوز همونجوریه در ضمن از ماشینم پیاده نمیشه.
و هیچ کدوم اون کرکی نیست که من ازش استفاده می کردم
اینها 2,3 مگن در حالی که کرک من 11 مگه.
اگه بازی برای شما مشکلی نداره میشه بگین از کدوم شرکت گرفتین؟

عزیز جون اینا زیپ شدس بعد از دانلود و اکستراک کردن فکر کنم حجمشون توی همون مایه ها میره
ولی شما با فیکس ایمیج میتونین اجرا کنید ولی باید یک سری کارها کنید

1: فایل اورجینال بازی رو جایگزین فایل کرک شده کنید (اینکار برای اجرای بازی با فیکس ایمیج باید حتما انجام بشه )
2: به نرم افزار دائمون تولز احتیاج دارید برای مونت کردن فایل ایمیج در درایو مجازی
3: اگر که اجرا نشد به نرم افزار safe 4 hide برای اجرای بازی

همانطور که امین گفت برای منم برای شرکت مدرنه
موفق باشی ;)

TDk
08-04-2006, 13:55
من یه مشکل با patch بازیها دارم .
این درسته بازیهای کرک شده که همه بازیها تو ایران انجوریه نمیشه از patch استفاده کرد؟
مثلا بازی مافیا رو من patch رو نصب کردم ولی وقتی میخوای بازی کنی میگه سیدی بازی رو بزار...

Alipacino
10-04-2006, 07:24
1: فایل اورجینال بازی رو جایگزین فایل کرک شده کنید (اینکار برای اجرای بازی با فیکس ایمیج باید حتما انجام بشه )

اینو نمی دونستم
مرسی آقا دستت درد نکنه درست شد.

OMID
10-04-2006, 14:02
من یه مشکل با patch بازیها دارم .
این درسته بازیهای کرک شده که همه بازیها تو ایران انجوریه نمیشه از patch استفاده کرد؟
مثلا بازی مافیا رو من patch رو نصب کردم ولی وقتی میخوای بازی کنی میگه سیدی بازی رو بزار...

درسته
یعنی اینکه اگر فایل کرک شده جایگزین فایل اورجینال بازی بشه دیگه به هیچ عنوان پچ یا حتی اگر یک بازی اکسپنشن بیاد نصب نمیشه ولی راه داره
راهش اینه که شما فایل اورجینال بازی رو داشته باشید و جایگزین فایل کرک شده بکنید یا اگر که کرک رو جایگزین نکردین احتیاجی به این کار نیست ابتدا پچ رو نصب کنید بعد کرک رو جایگزین کنید
البته یه نکته رو بگم که وقتی شما پچ رو نصب میکنید دیگه با کرک قبلی بازی کار نمیکنه یا اگر کار کنه وسط بازی هنگ میکنه یا ارور میده میپره بیرون
شما باید کرک مربوط به همان ورژن رو گیر بیارید و جایگزین کنید و از بازی لذت ببرید ;)

==============

اینو نمی دونستم
مرسی آقا دستت درد نکنه درست شد.
خواهش میکنم عزیز کاری نکردم

TDk
10-04-2006, 14:59
Omid عزیز حالا کرک اون ورژن رو از کجا گیر بیارم؟

Aidin_ONLINE
10-04-2006, 18:08
سلام لطف كن كرك prance of pershia t2tرا بزار .

Mirage
10-04-2006, 23:27
یک ماه پیش گفتم که بازی کینگ کنگ، اختار میده میگه سریال به بازی نمی خوره، آخرش فهمیدم مشکل بازی کجاست(هون یک ماه پیش فهمیدم مشکلش چیه).

بازی DaemonTools4 می خواست روی DVD برنامه DaemonTools3 بود، DaemonTools4 رو نصب کردم درست شد

OMID
11-04-2006, 09:33
Omid عزیز حالا کرک اون ورژن رو از کجا گیر بیارم؟

اسم بازی و ورژنش رو بگید تا براتون گیر بیارم ;)

============

سلام لطف كن كرك prance of pershia t2tرا بزار .

بازی هنوز کرک نشده و با نرم افزارهای جانبی اجرا میشه ;)

mohsen0130
11-04-2006, 11:55
فایل ldt onimushaچطور میشه باز کرد

Aidin_ONLINE
11-04-2006, 12:43
امید جان راه دیگری بجز کرک و یک روشی که خودت درتاپیک شکستن قفلstar force 3وجود ندارد؟
3 روز ه که به نتیجه ای نرسیده ام

OMID
11-04-2006, 13:26
امید جان راه دیگری بجز کرک و یک روشی که خودت درتاپیک شکستن قفلstar force 3وجود ندارد؟
3 روز ه که به نتیجه ای نرسیده ام

مشکلتون کجاست بگید شاید مشکل حل بشه ؟
چند تا سوال هم بکنم
1:از چه راهی برای اجرای بازی استفاده کردی نرم افزاری یا سخت افزاری ؟
2: دائمون تولزتون ورژنش چنده ؟
3: دی وی دی رام روی سیستمتون دارید ؟

Aidin_ONLINE
11-04-2006, 13:30
بازی که اجرا نمیشه ولی من از راه نرم افزاری استفاده میکنم
ورژن دائمون 4
dvd-romدارم

TDk
11-04-2006, 13:39
اسم بازی و ورژنش رو بگید تا براتون گیر بیارم

ممنون امید جان خودم گیر اوردم.
بازم ممنون از راهنماییت

OMID
11-04-2006, 13:58
بازی که اجرا نمیشه ولی من از راه نرم افزاری استفاده میکنم
ورژن دائمون 4
dvd-romدارم

شما چونکه dvd rom دارید اجرای بازی از راه نرم افزاری میشه گفت تقریبا غیر ممکن هست و باید حتما کابل برق dvd rom رو بکشید تا بتونین بازی رو اجرا کنید :)

Aidin_ONLINE
11-04-2006, 14:26
راستش اين كار برايم مقدور نيست و بايد بيخيال بشم
از كمكت ممنون هستم

peyman_nn
12-04-2006, 13:23
سلام
لطفا كمكمكمكمكم كنيد
سلام
بابا يكي اين soul reaver 2

peyman_nn
12-04-2006, 13:27
سلام
لطفا كمكمكمكمكم كنيد
سلام
بابا يكي اين soul reaver 2 را نصب كنه و بگه با ويندوز xp or milinium
چطور ميشه اين بازي را بازي كرد
وقتي وارد بازي مي شوم بازي تاريك تاريك است و فقط صدا دارد.
نه مشكل از كارت گرافيك است نه از چيز ديگري
دهه كمك كنيد ديگه

lovergod14innocentand
13-04-2006, 16:50
بنده يك بازي خريدم به نام نبرد هاي قرون وسطي مال شركت نوين پندار فارسي هم است نمي دونم مشكلش چيه روي هر كامپيوتري كه امتحان كردم اجرا شده الا مال خودم اين بازي سه سيدي هستش وبعد از نصب بايد سيدي اول اون رو گذاشت اما وقتي سيدي اول رو ميزارم و ميخوام اجرا كنم يا در حقيقت بره تو بازي اخطار ميده كه سيدي ارژينال(اصلي) رو بذار روي همه دستگاه ها امتحان كردم مياد!!!!!

bavimorteza
14-04-2006, 01:32
من بازي گاد فادر رو خريدم ولي هر كاري كردم نصب نشد و ارور زير رو ميده

راستي من كارت صدا رو نصب نكردم آيا به اين ربطي داره

bavimorteza
14-04-2006, 11:32
چرا كسي جواب نميده

mehdiney navaz
14-04-2006, 13:37
سلام.دوستان عيديه يكي از اين بچه هاي فاميل اومده بازي gta-san-andreas منو از منوی پرگرام پاک کرد.
تا 9 مرحله ام رفته بودم حالا میتونم اطلاعات رو برگردونم .؟
گه بخوام ازپوشه خود بازی از اول نصبش کنم کرک سیدی رو از کجا بیاورم .6تا سیدی رو امانت گرفته بودم .راهنمایی کنید ممنون

mahmood-gt2
14-04-2006, 15:16
آقا بازي driver رو كه مي شناسيد. البته نه جديده.....قديميه ورژن 1 كه تقريباً مال 6 سال پيش بود. اين بازي فقط توي 98 كار مي كرد.

كسي روشي....پچي......چيزي سراغ نداره كه بشه اونو توي XP اجراش كرد؟
اگه كسي راهنمايي كنه خيلي خيلي ممنون ميشم

Mirage
14-04-2006, 15:40
lovergod14innocentand کرکش رو کپی کردی.

bavimorteza تو حالا کارت صداش رو نصب بکن تا بعد.

mehdiney navaz ببین پوشش توی Recycle Bin نیست، اگه هست Restoreش کن.

mahmood-gt2 روی فایل اجراییش راست کلیک کن توی Properties ویندوز98 رو انتخاب کن ببین راه نمیافته

mahmood-gt2
14-04-2006, 16:15
lovergod14innocentand

mahmood-gt2 روی فایل اجراییش راست کلیک کن توی Properties ویندوز98 رو انتخاب کن ببین راه نمیافته

امتحان کردم ولی نشد..... :sad: همش همون پیغام رو می ده که don't send داره

shakerifar
14-04-2006, 16:21
با سلام من در اجراي بازي harrypotter4دچار مشكل شدم. وقتي بازي رو كامل نصب مي كنم
وقتي مي خواهم بازي رو اجرا كنم اين پيام رو ميدهد

please insert a correct cd/dvd rom

bavimorteza
14-04-2006, 18:56
نصب كردم بازهم همين ارور رو ميده

Mirage
15-04-2006, 01:17
امتحان کردم ولی نشد..... :sad: همش همون پیغام رو می ده که don't send دارهError Reporting خطای خیلی بدیه چون معلوم نیست مشکل از کجاست، bavimorteza تنها راهی که بلدم اینه که ویندوز رو دوباره نصب کنی:sad::sad::sad:

shakerifar کرکش رو نصب کردی؟

lovergod14innocentand
15-04-2006, 08:54
برادرhasan اصلا كرك نداره كمك كنيد :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

OMID
15-04-2006, 10:38
بنده يك بازي خريدم به نام نبرد هاي قرون وسطي مال شركت نوين پندار فارسي هم است نمي دونم مشكلش چيه روي هر كامپيوتري كه امتحان كردم اجرا شده الا مال خودم اين بازي سه سيدي هستش وبعد از نصب بايد سيدي اول اون رو گذاشت اما وقتي سيدي اول رو ميزارم و ميخوام اجرا كنم يا در حقيقت بره تو بازي اخطار ميده كه سيدي ارژينال(اصلي) رو بذار روي همه دستگاه ها امتحان كردم مياد!!!!!

شما گفتین بازی کرک نداره
سیدی بازی که شما دارید اورجینال شرکت نوین پندار هست یا کپیه ؟
اگر که کپیه احتمال داره برای این باشه شاید جدیدا قفل گذاشته روی بازیهاش
اگر هم که اورجینال هست یه شماره تلفن داره برای پشتیبانی زنگ بزنید و مشکل رو باهاشون مطرح کنید :)

OMID
15-04-2006, 10:45
من بازي گاد فادر رو خريدم ولي هر كاري كردم نصب نشد و ارور زير رو ميده

راستي من كارت صدا رو نصب نكردم آيا به اين ربطي داره

بازی شما کرک داره یا با نرم افزارهای جانبی مثل D_Tools بازی رو اجرا می کنید ؟

OMID
15-04-2006, 10:47
با سلام من در اجراي بازي harrypotter4دچار مشكل شدم. وقتي بازي رو كامل نصب مي كنم
وقتي مي خواهم بازي رو اجرا كنم اين پيام رو ميدهد

please insert a correct cd/dvd rom

ارور بخاطر این هست که شما کرک بازی رو کپی نکردین
داخل سیدی بازی یه پوشه باید باشه به نام کرک پوشه را باز کنید و محتویات داخلش رو توی محل نصب بازی کپی کنید مشکل حل میشه :)

lovergod14innocentand
15-04-2006, 14:02
برادر اميد توي تمام كامپيوتر هايي كه امتحان كردم اومده ولي!چيكار كنم؟

bavimorteza
15-04-2006, 20:19
با دمون تولس

OMID
16-04-2006, 00:41
برادر اميد توي تمام كامپيوتر هايي كه امتحان كردم اومده ولي!چيكار كنم؟

من با این بازیهایی که شرکتهای ایرانی فارسی میکنن و دستکاری میکنن تاحالا روبرو نشدم ولی شما اگه بازیت اورجینال شرکت هست یه زنگ بزن همونجا سوال کن

==============

با دمون تولس

اگر که شما با دائمون تولز این اجرا کردین و این مشکل رو داشتین فکر میکنم بهترین راه برای حل مشکل همینطور که دوست عزیزمون گفت عوض کردن ویندوز هست :sad:

peyman_nn
17-04-2006, 16:26
سلام
بابا يكي اين soul reaver 2 را نصب كنه و بگه با ويندوز xp or milinium
چطور ميشه اين بازي را بازي كرد
وقتي وارد بازي مي شوم بازي تاريك تاريك است و فقط صدا دارد.
نه مشكل از كارت گرافيك است نه از چيز ديگري
دهه كمك كنيد ديگه
اي بابا كسي نيست به ما بگه چه شامپويي به سرم بريزم
خداحافظ soul reaver 2
نه نه پيمان نااميد نشو دوستان بهت كمك مي كنند

bavimorteza
17-04-2006, 19:56
من ويندوز رو عوض كردم اين بار بازي با هيچ مشكلي اجرا شد ولي در بازي موس نيست و گرافيك آون هم خيلي پايين است

OMID
18-04-2006, 09:32
من ويندوز رو عوض كردم اين بار بازي با هيچ مشكلي اجرا شد ولي در بازي موس نيست و گرافيك آون هم خيلي پايين است
مشخصات سیستمتون رو اینجا بنویسید تا بهتر بشه راهنمایتون کرد :)

bavimorteza
18-04-2006, 13:31
گرافيك جي فرس فور 4000
رم : 1 گيگ

Mirage
18-04-2006, 13:53
گرافيك جي فرس فور 4000
رم : 1 گيگکارت گرافیکت خیلی پایینه!!!
کار کرده خودش جالبه!!!

OMID
19-04-2006, 10:57
گرافيك جي فرس فور 4000
رم : 1 گيگ

بله همانطور که حسن جان گفتن کارت شما بازی رو ساپورت نمیکنه و همین که رفته تو بازی کلیه :laughing:
این چیپ هایی که بازی رو ساپورت میکنن کارت شما توش نیست :sad:

Supported 3D Hardware Accelerated video cards include:

Windows XP/2000 Compatibility

- ATI All-In-Wonder Radeon 8500
- ATI All-In-Wonder Radeon 9600
- ATI All-In-Wonder Radeon 9600 Pro
- ATI All-In-Wonder Radeon 9600 XT
- ATI All-In-Wonder Radeon 9700 Pro
- ATI All-In-Wonder Radeon 9800 Pro
- ATI Radeon 8500
- ATI Radeon 9000 Pro
- ATI Radeon 9200
- ATI Radeon 9200
- ATI Radeon 9250
- ATI Radeon 9500 Pro
- ATI Radeon 9550XL
- ATI Radeon 9600
- ATI Radeon 9600 Pro
- ATI Radeon 9600 SE
- ATI Radeon 9600 XT
- ATI Radeon 9700 Pro
- ATI Radeon 9800 Pro
- ATI Radeon 9800 Pro
- ATI Radeon 9800 XT
- ATI Radeon X300 SE
- ATI Radeon X600 XT
- ATI Radeon X700 Pro
- ATI Radeon X800 Pro
- ATI Radeon X800 XL
- ATI Radeon X800 XT
- ATI Radeon X850 XT
- ATI Radeon X850 XT Platinum Edition
- ATI Radeon X850 XT Platinum Edition
- Intel® Graphics Media Accelerator 900
- Intel® Graphics Media Accelerator 950
- Nvidia GeForce 6200
- Nvidia GeForce 6200 TurboCache-32
- Nvidia GeForce 6600
- Nvidia GeForce 6600 GT
- Nvidia GeForce 6800 GT
- Nvidia GeForce 6800 GT
- Nvidia GeForce 6800 Ultra
- Nvidia GeForce 6800 Ultra SLI
- Nvidia GeForce FX 5200
- Nvidia GeForce FX 5200 Ultra
- Nvidia GeForce FX 5500
- Nvidia GeForce FX 5600
- Nvidia GeForce FX 5600 Ultra
- Nvidia GeForce FX 5700 Ultra
- Nvidia GeForce FX 5700LE
- Nvidia GeForce FX 5800 Ultra
- Nvidia GeForce FX 5900
- Nvidia GeForce FX 5900 Ultra
- Nvidia GeForce FX 5950 Ultra
- Nvidia GeForce PCX 5300
- Nvidia GeForce PCX 5900
- Nvidia GeForce3 Ti 200
- Nvidia GeForce4 Ti 4200 with AGP8X
- Nvidia GeForce4 Ti 4600
- Nvidia GeForce4 Ti 4800 SE

peyman_nn
19-04-2006, 12:58
اي بابا كسي نيست به ما بگه چه شامپويي به سرم بريزم
خداحافظ soul reaver 2
نه نه پيمان نااميد نشو دوستان بهت كمك مي كنند
بابا يكي بگه چرا روي win xp نصب نميشه
اگه ميشه چطوري ميشه
حالا كه نميشه چكار كنم كه بشه چون نميشه

مهدي ه ف
20-04-2006, 06:40
سلام برو بچ راستش من بازي پدر خوانده را خرييداري كردم البته از شركت مدرن من اومدم بازي رو اينستال كنم اينستال نميشد رفتم سي دي رو پس دادم و باز يك سي دي گرفتم اين دفعه اينستال شد وبعد بايد ميرفتم فايل اتو رن راميريختم ولي اين پيغام رو ميداد there in not enough space available on drive to in stall the game
please free up some space or change the target location to a different disk
راستي اين رو هم بگم الان دوت بازي فيفا 06 و ماست وانتدروي كامپيوترم هست لطفا كمكم كنيد

Black Hawk
20-04-2006, 07:47
من تازه spillforce 2 رو گرفتم بعد از نصب و كپي كردن كرك وقتي سيدي رام disable مي كنم وبازي اجرا مي كنم اين ارور مياد
an access violation and the program must quit
(من ديمون رو هم نصب كردم) حالا بگيد چي كار كنم

ramin-ahmadi
20-04-2006, 08:39
آقا تو رو خدا یکی در مورد اجرای این splinter cell 3 یک توضیحی بده هر جا اینو مطرح میکنم میفرستنم به یک تاپیک دیگه میگن اونجا مطرح کن .

OMID
20-04-2006, 09:58
سلام برو بچ راستش من بازي پدر خوانده را خرييداري كردم البته از شركت مدرن من اومدم بازي رو اينستال كنم اينستال نميشد رفتم سي دي رو پس دادم و باز يك سي دي گرفتم اين دفعه اينستال شد وبعد بايد ميرفتم فايل اتو رن راميريختم ولي اين پيغام رو ميداد there in not enough space available on drive to in stall the game
please free up some space or change the target location to a different disk
راستي اين رو هم بگم الان دوت بازي فيفا 06 و ماست وانتدروي كامپيوترم هست لطفا كمكم كنيد

مهدی جان تابلو دیگه درایوی که میخوایی بازی رو نصب کنی فضای لازم برای نصب بازی رو نداره :)
یا درایو رو عوض کن یا درایوت رو خالی کن ;)

OMID
20-04-2006, 10:57
من تازه spillforce 2 رو گرفتم بعد از نصب و كپي كردن كرك وقتي سيدي رام disable مي كنم وبازي اجرا مي كنم اين ارور مياد
an access violation and the program must quit
(من ديمون رو هم نصب كردم) حالا بگيد چي كار كنم

یه عکس از اروری که بهتون میده اینجا میزارید ;)
در ضمن تا اونجا که من میدونم بازی spell force کرک نداره و استار فورسی هست

===============

آقا تو رو خدا یکی در مورد اجرای این splinter cell 3 یک توضیحی بده هر جا اینو مطرح میکنم میفرستنم به یک تاپیک دیگه میگن اونجا مطرح کن .

مشکلتون چیه شما توضیح بیشتری بدید کجای نصب ایراد دارید ;)

Black Hawk
20-04-2006, 11:07
باشه مي زارم ببين spellforce 2 تاكين اينجوري كه بعد از اينستال بايد يك فايل به نام spellforce 2 crack رو كپي كني تا بعد با اون درايو هاتو هايد كني بعد اجراش كني اما من بعد از هايد كردن نتونستم اجراش كنم يعني بعد از چند لحظه اروري كه گفتم ظاهر مي شه

moslem.b
21-04-2006, 16:18
اين بازي رو وقتي رو سرويس پك 2 نصب مي كنيم تا وارد محيط بازي مي خواست بشه ميومد بيرون

ولي وقتي رو سرويس پك 1 نصب كرديم وارد بازي مي شه

تنها مشكلش اينه كه سرعت بازي خيلي پايينه ( تصوير رو آهسته آهسته نشون ميده )

كارت گرافيك 512 و رم هم 512 هست مشكل از چيه ؟

M E H D I
21-04-2006, 18:16
اين بازي رو وقتي رو سرويس پك 2 نصب مي كنيم تا وارد محيط بازي مي خواست بشه ميومد بيرون

ولي وقتي رو سرويس پك 1 نصب كرديم وارد بازي مي شه

تنها مشكلش اينه كه سرعت بازي خيلي پايينه ( تصوير رو آهسته آهسته نشون ميده )

كارت گرافيك 512 و رم هم 512 هست مشكل از چيه ؟

بازي شما اسم نداره مسلم جان؟

moslem.b
22-04-2006, 13:57
بازي شما اسم نداره مسلم جان؟

اين بازي ماله دوستم فكر كنم اسمش ابلي ويژن باشه

shakerifar
22-04-2006, 14:10
كرك رو هم كپي كردم همون پيام رو ميده

OMID
22-04-2006, 14:47
اين بازي ماله دوستم فكر كنم اسمش ابلي ويژن باشه

مدل کارت گرافیکت چیه عزیز ؟
آخرین درایور کارت گرافیکتون رو نصب کردین ؟

==============

كرك رو هم كپي كردم همون پيام رو ميده

کرک چی رو کپی کردین :blink:

کدوم پیغام رومیده :blink:

shakerifar
22-04-2006, 18:22
من كرك بازي harrypotter4 رو نصب كردم باز هم اين پيام رو داد
please insert a correct cd/dvd

SRT_71
22-04-2006, 23:07
سلام من بازی سیمز رو نصب کردم و کراک اون رو هم توی محل نصب شده کپی کردم و وقتی اجراش کردم این ارور رو داد :
the application has crashed you must terminarte

چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OMID
23-04-2006, 09:19
من كرك بازي harrypotter4 رو نصب كردم باز هم اين پيام رو داد
please insert a correct cd/dvd

این اروری که بهتون داده طبیعتا بخاطر اینه که کرک بازی درست کپی نشده
موقعی که کرک رو کپی میکردین پیغام replace رو بهتون داد مثل عکس

=============

سلام من بازی سیمز رو نصب کردم و کراک اون رو هم توی محل نصب شده کپی کردم و وقتی اجراش کردم این ارور رو داد :
the application has crashed you must terminarte

چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشخصات سیستمتون رو بنویسید :)

MARTIN
23-04-2006, 12:11
من مشکل دارم در بازی درایور 3 کند اجرا میشه و به نظر میرسه بازی فریمش کمه مثلا یه ماشین داره راه میره انگار یه کم یه کم جلو میره لطفا من و راهنمایی کنید تو تنظیمات نمایش هم دستکاری کردم ولی فایده نداشت
cpu 2400
128 radeon 9200 ati
768 ram

خیلی ممنون.

OMID
23-04-2006, 12:23
من مشکل دارم در بازی درایور 3 کند اجرا میشه و به نظر میرسه بازی فریمش کمه مثلا یه ماشین داره راه میره انگار یه کم یه کم جلو میره لطفا من و راهنمایی کنید تو تنظیمات نمایش هم دستکاری کردم ولی فایده نداشت
cpu 2400
128 radeon 9200 ati
768 ram

خیلی ممنون.

کارت گرافیکتون برای اجرای بازی ضعیف هست و بخاطر اینه که اینجوری میشه
کاریش هم بعید میدونم بشه کرد :sad:

MARTIN
23-04-2006, 12:53
کارت گرافیکتون برای اجرای بازی ضعیف هست و بخاطر اینه که اینجوری میشه
کاریش هم بعید میدونم بشه کرد
ممنون از جواب دادن سریع شما
به نظر من با توجه به گفته شما این بازی خیلی بد طراحی شده چون خیلی از بازی هایه با گرافیک تر خیلی راحت اجرا میشن این که گرافیک خیره کننده ای نداره.خیلی دوست داشتم درایور 3 رو بازی کنم چون واقعا درایور 2 جالب بود ولی نشد .......

byta_1
23-04-2006, 15:12
با سلام
و تشکر به خاطر سایت پربارتان.
من در بازی doom3 يك مشكلي دارم و اون در مرحله اي هست كه فكر مي كنم مرحله 17 باشه...بله 17 كه من نمي تونم اين مرحله رو رد كنم يعني تا اونجايي كه يه پل هست كه خراب شده و دورو برش هم به رنگ قرمز هست پيش مي رم ولي نمي دونم چه طور از روي اون پل رد بشم تا به اون دري كه اون طرف پل هست برسم.
اگر راهنمايي كنيد ممنون مي شوم

OMID
24-04-2006, 10:12
ممنون از جواب دادن سریع شما
به نظر من با توجه به گفته شما این بازی خیلی بد طراحی شده چون خیلی از بازی هایه با گرافیک تر خیلی راحت اجرا میشن این که گرافیک خیره کننده ای نداره.خیلی دوست داشتم درایور 3 رو بازی کنم چون واقعا درایور 2 جالب بود ولی نشد .......

100% تایید میشه
من حتی با fx5200 هم راحت نمیتونستم بازی رو اجرا کنم و این از مشکلات این بازی بود :sad:

mndst
26-04-2006, 20:04
من مدتی پیش یک نسخه از بازی Boiling Point علی‌بابا را خریدم. از همونایی که خودشون بازی را یک‌بار نصب کردن بعد کرک کردن بعد باهاش Installer ساختن. (واقعا کار اشتباهیه!!!!)
در هر صورت اصلا کار نمی‌کنه. یعنی داخل بازی که می‌شیم به menu بازی که می‌رسیم موس نداریم (یا داریم ولی نامرئیه) منو ‌ها های‌لایت میشن ولی نمیشه داخل هیچ چیز شد. داده‌ام خیلی‌ها امتحان کردن.
اگر کسی مشکل منو داشته و راحلی براش پیدا کرده ممنون میشم به منم بگه.
در ضمن تو رو خدا به این توزیع کننده‌های بازی بگین این کار را نکنن. ما خودمون بلدیم کرک بازی‌ها را کپی کنیم. اینجوری دیگه نمیشه بازی را بعدا update کرد. تازه این نامردیه که یه بازیه 3CD را میریزن رو 5 تا....

Mirage
27-04-2006, 19:42
من توي بازي كينگ كنگ به حدي پرش هست كه نمي تونم بازي كنم(با حداقل وضوح).

مي خواستم بدونم مشكل از كجاست
اين بازي روي چه كارتي بدون پرش كار ميكنه؟

سيستم
Celeron D 2.66
RAM 512
AGP XFX 6200 256
MB 775i65GV
كليه درايور ها هم آخرين ورژن

در ضمن يك كارت 5500 256 نصب كردم بهتر كار مي كرد ولي بازم نمي شد بازي كرد، فكر مي كنم مشكل از مادربورد باشه؟

Mirage
28-04-2006, 11:59
من توي بازي كينگ كنگ به حدي پرش هست كه نمي تونم بازي كنم(با حداقل وضوح).

مي خواستم بدونم مشكل از كجاست
اين بازي روي چه كارتي بدون پرش كار ميكنه؟

سيستم
Celeron D 2.66
RAM 512
AGP XFX 6200 256
MB 775i65GV
كليه درايور ها هم آخرين ورژن

در ضمن يك كارت 5500 256 نصب كردم بهتر كار مي كرد ولي بازم نمي شد بازي كرد، فكر مي كنم مشكل از مادربورد باشه؟کسی نبود جواب مارو بده، خوب پس اینجوری بپرسم

بازی کینگ کنگ رو با چه رزولشن و کارتی بازی کردین؟

NFSMW
28-04-2006, 12:32
من موقع نصب ايميج بازي تومب رايدر وقتي كه سي دي 7 در حال نصبه تا به پارت 89 ميرسه ارور ميده كه سي دي در درايو نيست

Amir_Ariamehr2003
28-04-2006, 23:07

سلام بابا مشكل اي جوونو حل كنين به خدا مشكله خيليا هست از جمله خودم عكس ارور هم يه جا گذاشته بود مديران محترم پيگيري كنن جواب بدن و راه حل كامل و بگن

M E H D I
28-04-2006, 23:23
سلام بابا مشكل اي جوونو حل كنين به خدا مشكله خيليا هست از جمله خودم عكس ارور هم يه جا گذاشته بود مديران محترم پيگيري كنن جواب بدن و راه حل كامل و بگن

سلام

ببينين دوستان، اين بازي فقط يه راه داره واسه نصب شدن. اين بازي هنوز كرك نشده. توي جواب هر كسي هم كه سوال كرده ما گفتيم كه توي اين تاپيك اميدجان روش بازي كردن اين نوع بازيها رو داده.

خوب حالا گفته بودن كه عكسا هم باز نميشه. عكسها رو هم از ضميمه بگيرين به ترتيب: (از راست)

OMID
29-04-2006, 11:49
کسی نبود جواب مارو بده، خوب پس اینجوری بپرسم

بازی کینگ کنگ رو با چه رزولشن و کارتی بازی کردین؟

حسن جان قانونا نباید مشکلی باشه من با کارتهای سری 6 تست نکردم ولی با radeon 9550 و fx5700 با رزولیشن 800*600 بازی رو خیلی راحت و روون اجرا کردم :)

=============

من موقع نصب ايميج بازي تومب رايدر وقتي كه سي دي 7 در حال نصبه تا به پارت 89 ميرسه ارور ميده كه سي دي در درايو نيست

شما یه مقدار بیشتر توضیح میدین ؟
فایلهای شما فایلهای rar هست که به پارت 89 میرسه پیغام میده ؟
یه عکس از پیغامی که بهت داده بزاری خیلی خوبه :)

NFSMW
29-04-2006, 22:57
مشکل از سی دی بود رفتم پس دادم

shakerifar
05-05-2006, 11:26
خوب يكي به من بگه كركش رو كجا بايد كپي كنم منظورم بازي harry potter4 است

M E H D I
05-05-2006, 14:08
خوب يكي به من بگه كركش رو كجا بايد كپي كنم منظورم بازي harry potter4 است

اگه توي دسكتاپ يه shortcut از بازي هست، روش راست كليك كنين و Properties رو بزنين. از قسمت shortcut روي Find Target كليك كنين. حالا فايل رو توي اين پوشه كه باز شده كپي كنين. البته من اين بازي رو ندارم اما معمولا اينطوري جواب ميده. ;)

Mirage
06-05-2006, 14:49
NFSMW رو خریدم 4cd با مارک سرزمین
یعنی چی 4CD! مگه 5 تا cd نیست؟؟؟

Amin
06-05-2006, 16:48
NFSMW رو خریدم 4cd با مارک سرزمین
یعنی چی 4CD! مگه 5 تا cd نیست؟؟؟
سلام
بازی از اولش هم 4 سیدی بود ولی چونکه بازی کرک نشده بود و ایمیج بازی بود ایمیج سیدی 1 بازی بیشتر از یک سیدی میشد بخاطر همین بازی 5 سیدی شده بود یعنی سیدی یک و دو بازی ایمیج سیدی 1 بود و باقی سیدی ها هم سیدیهای خود بازی
و حالا که بازی کرک شده دیگه احتیاجی به ایمیج بازی نیست و بازی به حالت اصلی یعنی 4 سیدی در اومده ;)

s2r
10-05-2006, 17:11
من وقتي oblivion رو می ریزم بهم میگه که یه فایلی که مربوط به دایرت ایکس هست می خواد.

Aidin_ONLINE
10-05-2006, 17:47
سلام:
آقا این درایو 84.21 geforce چطوره تو اجرای بازیها بعضی ها میگن ضعیف کار میکنه؟؟؟

OMID
10-05-2006, 18:03
من وقتي oblivion رو می ریزم بهم میگه که یه فایلی که مربوط به دایرت ایکس هست می خواد.

عزیز بازی oblivion و اکثر بازیهای جدید با یک دایرکت ایکس جدید کار میکنه و حتما باید اون نصب بشه
باید توی سیدی های بازی باشه
DirectX End-User Runtimes (April 2006) Full Download
اینم دایرکت ایکس مربوطه

Mirage
10-05-2006, 18:21
بازي NFSMW توي حالت مرحله هايي كه بايد مراحل اول رو بازي كرد تا مراحل بعدي آزاد بشه گير كردم، توي حالت زمانيشم و هرچي خوب ميرم نمي تونم مرحله رو تموم كنم. حدودا توي 48تمي هستم.

احتمالي كه خودم ميدم اينه كه CPU كم مياره و سرعت ماشين كند ميشه و تايمر كه وابسته به CPU نيست سريعتر به پايان ميرسه. شايد هم بازي من بده.
قبلا اين مشابه اين مشكل رو داشتم وقتي با 486 بازي دوك رو بازي مي كردم بايد از توي يك سوراخ سريع رد مي شديم ولي آهسته حركت مي كرديم و زمان به پايان مي رسيد.

Celeron 2.66>OverClock>3.30

نظر شما چيه؟

shakerifar
10-05-2006, 19:31
دستتون دردنكنه حالا اون پيام رو نميده بجاش وقتي روش كليك مي كني يك صفحه ي سياه مي ايد

mndst
10-05-2006, 20:31
بازي NFSMW توي حالت مرحله هايي كه بايد مراحل اول رو بازي كرد تا مراحل بعدي آزاد بشه گير كردم، توي حالت زمانيشم و هرچي خوب ميرم نمي تونم مرحله رو تموم كنم. حدودا توي 48تمي هستم.

احتمالي كه خودم ميدم اينه كه CPU كم مياره و سرعت ماشين كند ميشه و تايمر كه وابسته به CPU نيست سريعتر به پايان ميرسه. شايد هم بازي من بده.
قبلا اين مشابه اين مشكل رو داشتم وقتي با 486 بازي دوك رو بازي مي كردم بايد از توي يك سوراخ سريع رد مي شديم ولي آهسته حركت مي كرديم و زمان به پايان مي رسيد.

Celeron 2.66>OverClock>3.30

نظر شما چيه؟
بار‌ها مثل این را دیده‌ام، خدا می‌دونه چقدر وقت ازم تلف شده. در ضمن به نظرم خیلی جالبه که چون رمتون نمیکشه مثلا موتورتون هم نمیکشه به هواپیما برسه.
چارش فقط اینه که موقتا گرافیک را خیلی پایین بیارید.

Mirage
10-05-2006, 23:50
بار‌ها مثل این را دیده‌ام، خدا می‌دونه چقدر وقت ازم تلف شده. در ضمن به نظرم خیلی جالبه که چون رمتون نمیکشه مثلا موتورتون هم نمیکشه به هواپیما برسه.
چارش فقط اینه که موقتا گرافیک را خیلی پایین بیارید.
خیلی جا نداشت گرافیک رو بیارم پایین، ولی بازم فرقی نکرد فکر کنم مشکل از بازی باشه.

حالا اصل کاریه رو تموم کردم.

OMID
11-05-2006, 10:30
دستتون دردنكنه حالا اون پيام رو نميده بجاش وقتي روش كليك مي كني يك صفحه ي سياه مي ايد

صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته ؟
مشخصات سیستمتون رو بزارید ؟

s2r
11-05-2006, 17:53
عزیز بازی oblivion و اکثر بازیهای جدید با یک دایرکت ایکس جدید کار میکنه و حتما باید اون نصب بشه
باید توی سیدی های بازی باشه
DirectX End-User Runtimes (April 2006) Full Download
اینم دایرکت ایکس مربوطه

ممنون از راهنمایی ات.
بعد از اينكار ديگه از اين به بعد اون پيغام رو نميده. در واقع ديگه اصلا كار نمي كنه. :laughing: فكر كنم به خاطر رمم :blush: هست.

OMID
12-05-2006, 03:04
ممنون از راهنمایی ات.
بعد از اينكار ديگه از اين به بعد اون پيغام رو نميده. در واقع ديگه اصلا كار نمي كنه. :laughing: فكر كنم به خاطر رمم :blush: هست.

این بازی خیلی عجیبه من روی 5 تا سیستم بازی رو تست کردم ولی فقط روی یکی از سیستم ها بازی اجرا شد
ظاهرا 512 مگ رم میخواد که من روی همه سیستم های تست شده داشتم این مقدار رم رو
ولی نکته ایجاست که مثل اینکه بازی با کارتهای سری 6 فقط اجرا میشه و رادئون 9500 به بالا
چون من سیستم هایی که تست گرفتم فقط همون سیستمی که رادئون 9550 روش داشتم بازی رو اجرا کرد.
و باقی کارتها که از سری fx بود بازی رو اجرا نکرد :sad:

Cracki
13-05-2006, 20:06
سلام دوستان .

من این بازی رو امروز بر روی کامپیوترم نصب کردم. بازی بدون هیچ مشکلی نصب شد و کوچکترین ارور یا گیری نداد.
چون این بازی رو من امروز صبح البته با کمک سودا جان دانلود کردم بنابر این هنوز فرصت نکردم که اینو بر روی
DVD رایت کنم. شاید اصلا نیازی هم به این کار نداشته باشم. چون همه بازی ها رو من از طریق Virtual Dirve
اجرا میکنم.

بعد از نصب بازی که در بالا توضیح دادم اومدم و توسط برنامه Alcohol 120% دو تا درایو DVD ساختم. تا اگر برای اجرای
بازی خواست که سی دی بازی رو داخل درایو قرار بدم مشکلی نداشته باشم. در عکس پایین درایو E درایو اصلی
کامپیوتر است. و درایو های F و H درایو هایی هستند که توسط Alcohol 120% درست کردم.

بعد از قرار دادن فایل ISO بازی در داخل درایو F بازی به این صورت اجرا میشه ...

اما همینکه میام و روی Play کلیک میکنم تا بازی اجرا بشه این پیغام رو میده و میگه که DVD بازی رو داخل درایو قرار بده
درحالی که من قبلا سی دی رو داخل درایوی که با Alcohol ساختم قرار دادم.

آیا باید از یک برنامه دیگه برای ساختن Virtual Drive کمک بگیرم ؟ یا اینکه این بازی فقط باید از روی DVD اجرا بشه؟
اگر راه حلی به نظرتون میرسه که بشه این بازی رو بدون استفاده کردن از DVD اجرا کرد لطفا راهنمایی کنید.

شاید هم با Virtual Dirve Alcohol مشکل داره؟ بهر حال به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟

منتظر راهنمایی شما هستم ... با تشکر.

M E H D I
13-05-2006, 20:49
سلام Cracki جان

اين بازي از قفل SafeDisc 4 استفاده مي كنه. شما سعي كنين يه دونه درايو مجازي داشته باشين. حالا فرقي نمي كنه كه با Alchohol درست كنين يا Daemon Tools. بعد از اين كه شما ايميج بازي رو توي درايو مجازي انداختين، بازي مي تونه بفهمه كه دي وي دي رام شما واقعي نيست. اين برنامه رو داونلود كنين و Hide رو بزنين. بعد برين به بازي و لذت ببرين :happy:

ضمنا اگه ايميج بازي حجمش زياده مي تونين از اين ميني ايميج هم استفاده كنين البته من خودم امتحان نكردم.

موفق باشيد :)

Cracki
13-05-2006, 23:10
marge_mosh جان مشکل رو پیدا کردم کجاست از راهنماییتون ممنونم.

همونطور که گفتید مشکل از کرک نشدن برنامه است. رفتم و یک کرک درست و حسابی براش گیر آوردم. محتوای این
فایل زیر رو در پوشه ای که نصب شده کپی کردم و بازی بدون اینکه حتی درایو مجازی هم بخواد اجرا شد .

SRT_71
15-05-2006, 11:44
سلام من توی اجرای بازی سیمز مشکل دارم یعنی اجرا میشه اما رنگ لباس بعضی از آدماش رو خراب نشون میده به رنگ سفید و همچنین بعضی مواقع وسط بازی یه دفعه مونیتور خاموش میشه و مجبورم ریست کنم . نمی دونم چکار کنم . لطفا کمکم کنید

M E H D I
15-05-2006, 13:08
سلام من توی اجرای بازی سیمز مشکل دارم یعنی اجرا میشه اما رنگ لباس بعضی از آدماش رو خراب نشون میده به رنگ سفید و همچنین بعضی مواقع وسط بازی یه دفعه مونیتور خاموش میشه و مجبورم ریست کنم . نمی دونم چکار کنم . لطفا کمکم کنید

سلام

احتمالا مشكل از كارت گرافيك شماست. لطفا شما مشخصات سيستمتون رو بنويسين.

soliman
16-05-2006, 10:21
با عرض سلام خدمت شما
من بازی سام ماجراجوی 2 که چهار سی دی است را نصب کردم .کرک و patch را هم دادم ولی در اخر اجرا نشد .یعنی یک صفحه سیاه برای چند ثانیه امد و بعد کنار رفت.لطفا من را راهنمایی کنید که چگونه میتوانم این بازی جالب را اجرا نمایم.
با تشکر

OMID
16-05-2006, 12:05
با عرض سلام خدمت شما
من بازی سام ماجراجوی 2 که چهار سی دی است را نصب کردم .کرک و patch را هم دادم ولی در اخر اجرا نشد .یعنی یک صفحه سیاه برای چند ثانیه امد و بعد کنار رفت.لطفا من را راهنمایی کنید که چگونه میتوانم این بازی جالب را اجرا نمایم.
با تشکر

معمولا این مشکل که بوجود میاد بخاطر اینه که سیستم بازی رو نمیکشه و میپره بیرون
حالا شما مشخصات سیستمتون رو بنویسید ببینیم مشکل از سیستم هست یا جای دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soliman
16-05-2006, 17:38
اقای امید با تشکر از جواب سریع شما . مشخصات سیستم:
ویندوز ایکس پی service pack 2
کارت گرافیک 64
رام 225 مگا بایت
Directx 9.0
و...

OMID
16-05-2006, 18:09
کارت گرافیک 64
رام 225 مگا بایت
Directx 9.0
و...

عزیز کارت گرافیکت رو مشخص میکنی که مدلش چیه ؟
بعد رم 225 نداریما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا فرض رو بر این بگیریم که رمتون 256 باشه رمتون مشکلی نداره احتمالا گرافیکتونه
اگر که مدلش رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد ;)

Mirage
16-05-2006, 20:09
کارت گرافیک 64
رام 225 مگا بایت
Directx 9.0
و...مشكل از كارت گرافيكته

از توي بايوس مقدار رم رو 64 بزار و آخرين درايورش رو هم نصب كن.
البته فكر نمي كنم بازم كار كنه ولي بهر حال كارت گرافيكت بهتر كار مي كنه

مدل يا چيپست مادربوردت رو بنويس تا دقيقتر بشه راهنماييت كرد.

arash2006
17-05-2006, 17:57
آیا کسی با این بازی مشکل دارد wining eleven 9
من 2 cd را گرفتم بعد اینستال کردم بعد هنگامی که میخوام بازی کنم میگه باید cd یاdvdاورجینال بگذارید بعد کرک داره ریختم وقتی میخوام بازی کنم اصلا بالا نمیآید هیچی نشون نمیده سیستم من عالی است کارت گرافیک 256 بعد به دوستم دادم باز او مشکل دارد؟

OMID
17-05-2006, 18:09
من 2 cd را گرفتم بعد اینستال کردم بعد هنگامی که میخوام بازی کنم میگه باید cd یاdvdاورجینال بگذارید بعد کرک داره ریختم وقتی میخوام بازی کنم اصلا بالا نمیآید هیچی نشون نمیده سیستم من عالی است کارت گرافیک 256 بعد به دوستم دادم باز او مشکل دارد؟

موقع نصب بهتون اروری چیزی نداد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید کرک بازی مشکل داشته باشه
کارت گرافیکتون مدلش چیه ؟

arash2006
18-05-2006, 00:38
اگه ميشه كرك سالم بديد شايد مشكل حل شد

Mirage
18-05-2006, 02:59
من 2 cd را گرفتم بعد اینستال کردم بعد هنگامی که میخوام بازی کنم میگه باید cd یاdvdاورجینال بگذارید بعد کرک داره ریختم وقتی میخوام بازی کنم اصلا بالا نمیآید هیچی نشون نمیده سیستم من عالی است کارت گرافیک 256 بعد به دوستم دادم باز او مشکل دارد؟فایل راهنما همراه CD نیست؟

چیپست کارت گرافیکت چیه؟

OMID
18-05-2006, 09:39
اگه ميشه كرك سالم بديد شايد مشكل حل شد

کرک سالم بازی رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

piishii
19-05-2006, 22:02
اميد جون من بازي battlefiend ro نصب كردم اين ارور رو ميده موقع اجرا

M E H D I
19-05-2006, 22:20
اميد جون من بازي battlefiend ro نصب كردم اين ارور رو ميده موقع اجرا

سلام

اين فايل رو بگيرين و بعد از آنزيپ كردن اون رو توي پوشه c:\windows\system32 بذارين. احتمالا مشكل حل بشه.

Amir_Ariamehr2003
19-05-2006, 22:22
سلام مرسی از جوابتون
ولی خدایی از 1000 نفر 999 تاش نمیتونه نصب کنه :tongue:
یه سوال دیگه شرکت دیگه ای غیر از مدرن و اچ آر بی دیگه این بازی رو ارائه نمیده
Splintercell 3

piishii
19-05-2006, 22:40
مهدي جان من اونو اين كارايي ك گفتي كردم حالا ديگه ارور نميده اما صفحه سياه ميشه 1 ثانيه طول ميكشه دوباره برميگرده به محيط ويندوز

M E H D I
19-05-2006, 23:14
مهدي جان من اونو اين كارايي ك گفتي كردم حالا ديگه ارور نميده اما صفحه سياه ميشه 1 ثانيه طول ميكشه دوباره برميگرده به محيط ويندوز

سلام

احتمالا مشكل از كارت گرافيك هست. مشخصات سيستمت رو بده لطفا.

piishii
20-05-2006, 01:19
Cpu : 3 Gig Full
Ram : 512
VGA : Geforce 6200 Memory : 256
نگو كه ايراد از سيستمه !

M E H D I
20-05-2006, 01:29
نگو كه ايراد از سيستمه !

باشه نميگم :biggrin: آقا ايراد فكر نكنم از سيستم باشه. جديدترين درايور كارت گرافيك رو نصب كنين. كرك رو تست كنين. شايد مشكل از كرك باشه. بازي رو من با كامپيوتري كه مشخصاتش كمتر از مال شما بود اجرا كردم. اگه همه اينها رو انجام دادين و نشد احتمال اينكه مشكل از سي دي باشه زياده.

ALI_PERS!@N
20-05-2006, 09:43
من هنگام بازي تو مرحلهي سه كه زنه بايد تو كافه هواس مرده رو پرت كنه تا كوپر بياد تو بعد پرت كردن حواس مرده گير ميكنه و دنت سند ميكنه در ضمن بازي كند اجرا ميشه
free space = 80gig
cpu = athlone xp 2.4
ram = 512
graphic = 256 ati radeon 9250

OMID
20-05-2006, 10:10
باشه نميگم :biggrin: آقا ايراد فكر نكنم از سيستم باشه. جديدترين درايور كارت گرافيك رو نصب كنين. كرك رو تست كنين. شايد مشكل از كرك باشه. بازي رو من با كامپيوتري كه مشخصاتش كمتر از مال شما بود اجرا كردم. اگه همه اينها رو انجام دادين و نشد احتمال اينكه مشكل از سي دي باشه زياده.

امین جان به اضافه اینایی که مهدی جان گفت دایرکت ایکست رو هم چک کن که حتما 9.0c باشه :)

============

من هنگام بازي تو مرحلهي سه كه زنه بايد تو كافه هواس مرده رو پرت كنه تا كوپر بياد تو بعد پرت كردن حواس مرده گير ميكنه و دنت سند ميكنه در ضمن بازي كند اجرا ميشه
free space = 80gig
cpu = athlone xp 2.4
ram = 512
graphic = 256 ati radeon 9250

سیستمتون که مشکلی نداره
احتمال داره که ویندوز ایراد داشته باشه روی یه سیستم دیگه اگه میتونید چک کنید
شاید هم با این نرم افزار که بازی رو اجرا میکنید مشکل باشه باید دید که باقی دوستان که این بازی رو دارن به این مشکل بر نخوردن :)

playstation 3
20-05-2006, 11:56
يه نرم افزار ميخوام باهش ايميج بگيرم و با daemon tollsهم ايميج اجرا بشه :laughing: :laughing: ;)

Nvidia
20-05-2006, 11:58
alcohol120% نسخه آخرشو دانلود کن. نخه آخر این برنامه کار دایمون تولز رو هم میکنه یعنی برای اجرای ایمیج چه دایمون تولز رو نصب کنی چه alcohol

Amin
20-05-2006, 12:14
يه نرم افزار ميخوام باهش ايميج بگيرم و با daemon tollsهم ايميج اجرا بشه :laughing: :laughing: ;)
BlindWrite
UltraISO
Alcohol 120%
....

soliman
20-05-2006, 12:43
با عرض سلام
با عرض پوزش رام من 224 مگا بایت بود
کارت گرافیکم هم مدل Sis است.
لطف کنید درمورد دست کاری کردن روم 64درایو بایوس برای من توضیح دهید که چگونه این کار را انجام دهم
با تشکر

playstation 3
20-05-2006, 13:29
دمتون گرممممممممم

playstation 3
20-05-2006, 13:47
دانلودachol120%

Author: Alcohol Soft
Platform: Windows (all)
Price: $52
Submitted: 07/02/2004
File Size: 4.2 MB
Downloads: 137185
Rating:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :laughing:

playstation 3
20-05-2006, 13:59
البته اين نسخه ي trail هستش كاملشو هر كي سايت داره بزاره

Amin
20-05-2006, 14:06
البته اين نسخه ي trail هستش كاملشو هر كي سايت داره بزاره
سلام
بايد تو انجمن درخواست نرم افزار و يا درخواست كرك مطرح ميكرديد
اگه تو انجمن سرچ كنيد نسخه كامل نرم افزار و يا كرك برنامه رو پيدا ميكنيد چون قبلا معرفي شده
ممنون از توجهتون

Mirage
20-05-2006, 22:26
با عرض سلام
با عرض پوزش رام من 224 مگا بایت بود
کارت گرافیکم هم مدل Sis است.
لطف کنید درمورد دست کاری کردن روم 64درایو بایوس برای من توضیح دهید که چگونه این کار را انجام دهم
با تشکركارت گرافيك هاي آنبرد خيلي در پيتي هستند بخصوص نوع سيس
حالا اگه خواستي مدل مادربوردت رو بنويس راهنماييت كنم ولي بازي كار نمي كنه.

piishii
21-05-2006, 10:15
اميد جان من دایرکت ایکست 9.0c هم دارم .
ممكنه يك چيز ديگه غلاوه به اينكه مهدي جان گفت بخواد ؟ يك فايل ديگه مثلا ؟

OMID
21-05-2006, 13:24
اميد جان من دایرکت ایکست 9.0c هم دارم .
ممكنه يك چيز ديگه غلاوه به اينكه مهدي جان گفت بخواد ؟ يك فايل ديگه مثلا ؟

نه بعید میدونم
یه سوال
این بازی که شما دارید نصب اصلی خود بازی یا اینکه شرکتهای ایرانی براش ستاپ درست کردن ؟

Mirage
21-05-2006, 17:58
ويندوز رو دوباره نصب كن شايد درست بشه

نگو كه ايراد از سيستمه !
مدل دقيق مادربوردت چيه؟

vmohsen
22-05-2006, 17:21
:blush: سلام,بازي jewel of atlantis رو ميخواستم.از روي شبكه گرفتم اما اجرا نميشه.ممنون ميشم از راهنماييهاتون.

soliman
23-05-2006, 13:50
با عرض سلام
ببخشید که زود زود مزاحم می شوم
از من مدل مادر بردم را خواسته بودید . مدل مادربورد من Msi است. لطفا اگر میشه خیلی زود به من کمک کنید.
با تشکر از زحمات فراوان شما

OMID
23-05-2006, 14:55
:blush: سلام,بازي jewel of atlantis رو ميخواستم.از روي شبكه گرفتم اما اجرا نميشه.ممنون ميشم از راهنماييهاتون.

عزیز یه مقدار بیشتر توضیح بده ارور میده ؟
اگه ارور میده یا متن ارور رو بزار یا یه عکس از ارور بگیر بزار ببینیم چی میشه ;)

s2r
23-05-2006, 20:32
بچه ها من یا هیتمن 4 مشکل پیدا کردم. وقتی این بازی رو ریختم با درایو مجازی یه برنامه بود که باید با اون اجرا می کردن. ولی هر بار که اجرا می کنم ارور میده و دی وی دی اصلی رو میخواد. کمک کنید ممنون میشم.

mehdidll
24-05-2006, 09:51
سلام دوستان
من با اجراي بازي پرنس 3 مشکل دارم . اين بازي 3 تا سيدي هست کهبه صورت rar هر کدوم يه فايل داره بايد ديسک 1 رو بزاري بعد يه فايل با پسنود mdf داره که بايد تويه درايو که گفته بايد درايو ntfs باشه اکسترک کني بعد ميکه سيدي 2 يعني پارت 2 رو انخاب کني که بنده سيدي 2 رو گزاشتم و بعد گفت سيدي 3 و تموم شد بعد فايل اکسترک شده که MIR-POPT2T.mdf نام داره رو با کلون باز کردم در ضمن حجم اين فايل 4.15 گيگابايت هست که من فک بنده افتاد موندم اين ديگه چه جورشه
خلاصه بعد نصب کردم (تو همون درايو که ntfs کرده بودم نصب تموم شد
بعد اجرا کردم و بعد دادن سريال و زدن اينتر بازي اجرا نشد و پيغام خطا ميده من فکر کردم سيدي لازم ميخواد خلاصه همه سيدي ها رو گزاشتم ولي درست نشد ايميج رو هم باز کردم و ديدم بازم درست نشد و از روي ايميج هم اجرا نشد
اين اوليش ميگه سيدي رو بزار
بعد ه اينکه سيدي مربوطه رو گذاشتم اجرا نميشه و پيغام زير رو ميده :?

با همه سيد ها امتحان کردم جواب نداد :cry:
ممنون میشم کمک کنید ;)

OMID
24-05-2006, 10:42
بچه ها من یا هیتمن 4 مشکل پیدا کردم. وقتی این بازی رو ریختم با درایو مجازی یه برنامه بود که باید با اون اجرا می کردن. ولی هر بار که اجرا می کنم ارور میده و دی وی دی اصلی رو میخواد. کمک کنید ممنون میشم.

برای اجرای این بازی به چند کار را باید انجام دهید
1:موقعی که میخواهید بازی رو اجرا کنید فایل ایمیج بازی در درایو مجازیتان که حتما باید دائمون تولز ورژن 4 به بالا باشه مونت کنید
2:در اون سیدی هایی که گرفتین باید یه نرم افزار باشه به نام securom loader 1.2 که باید برای اجرا این نرم افزار را داشته باشید
وقتی که این برنامه را اجرا میکنید یه بروزر باز میشه که باید فایل اجرایی بازی را بهش بدید و open را بزنید و وارد بازی میشه

یک نکته مهم : اگر که قبلا از برنامه ای برای اجرا کردن بازیهای با قفل securom استفاده کردید مثل antiblah یا securom stop باید این نرم افزارها را غیر فعال کنید

در ضمن بازی کرک شد کرک بازی رو میتونین از لینک زیر دانلود کنید کرک تست شده و سالم هست

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMID
24-05-2006, 11:00
سلام دوستان
من با اجراي بازي پرنس 3 مشکل دارم . اين بازي 3 تا سيدي هست کهبه صورت rar هر کدوم يه فايل داره بايد ديسک 1 رو بزاري بعد يه فايل با پسنود mdf داره که بايد تويه درايو که گفته بايد درايو ntfs باشه اکسترک کني بعد ميکه سيدي 2 يعني پارت 2 رو انخاب کني که بنده سيدي 2 رو گزاشتم و بعد گفت سيدي 3 و تموم شد بعد فايل اکسترک شده که MIR-POPT2T.mdf نام داره رو با کلون باز کردم در ضمن حجم اين فايل 4.15 گيگابايت هست که من فک بنده افتاد موندم اين ديگه چه جورشه
خلاصه بعد نصب کردم (تو همون درايو که ntfs کرده بودم نصب تموم شد
بعد اجرا کردم و بعد دادن سريال و زدن اينتر بازي اجرا نشد و پيغام خطا ميده من فکر کردم سيدي لازم ميخواد خلاصه همه سيدي ها رو گزاشتم ولي درست نشد ايميج رو هم باز کردم و ديدم بازم درست نشد و از روي ايميج هم اجرا نشد
اين اوليش ميگه سيدي رو بزار
بعد ه اينکه سيدي مربوطه رو گذاشتم اجرا نميشه و پيغام زير رو ميده :?

با همه سيد ها امتحان کردم جواب نداد :cry:
ممنون میشم کمک کنید ;)

شما برای اجرای بازی نباید از درایو مجازی کلون استفاده کنید درایو مجازیتان باید دائمون تولز ورژن 4 به بالا باشه
برای اصلاع بیشتر در مورد اجرای این بازی که قفلشان starforce 3 هست به تاپیک زیر برید و طبق اون عمل کنید
اگر مشکلی داشتید همینجا مطرح کنید :)

worya_sh
24-05-2006, 22:52
--------------------------------------------------------------------------------

ba salam va arze khaste nabashid va dar khaste komak az dostan aziz

man ba en system
cpu 2500 athlon xp
main msi kt4av
ram 512 kingston
vga ati 9550

nemetonam bazi fifa2006 word cup ra dorost ejra knam , eshkale bazi be en sorat hastesh ke bazi ta lahze shoro bazi hech moshkeli nadard moghei ke ejra meshavad ba eh nore kheli zyad va bazekonhae bedone cheshm va eh nemae 1 bodi ejra meshavad man vga ro be 9600 ham tabdil karde bodam dar hech kodom az halatha dorost ejra nashod age kesi metone lotfan mano rahnemai kone

ba tashakor

moslem.b
26-05-2006, 08:54
من بازی Godfather رو نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشم نشانگر موس محو میشه

و تو بازی هم هیچ چیز بجز دیوار ها وساختمان ها وجود نداره

شخصیت بازی هم نشون داده نمی شه فقط صداش میاد

ویندوز : سرویس پک2

کارت گرافیک : Nvidia GeForce4 mx 4000

رم : 256

Amin
26-05-2006, 12:30
من بازی Godfather رو نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشم نشانگر موس محو میشه

و تو بازی هم هیچ چیز بجز دیوار ها وساختمان ها وجود نداره

شخصیت بازی هم نشون داده نمی شه فقط صداش میاد

ویندوز : سرویس پک2

کارت گرافیک : Nvidia GeForce4 mx 4000

رم : 256
سلام
مشكل از كارت گرافيكتون هستش
كارت شما براي اين بازي خيلي ضعيف هست

piishii
26-05-2006, 23:10
سلام .
من نمیدونم چه شانسی دارم که هرچی میگیرم یک مشکلی ازش در میاد .
امید جان یا داداش مهدی یا داداش امین من brothers in arms road to hill 30 رو نصب کردم طبق راهنمای بازی حالا موقع اجرا این خطایی که عکسشو میذارم میده .
نمیدونم مشکل چیه اما فکر کنم سی پیو منو نمیشناسه آره ؟؟؟؟؟؟؟؟
من نسخه بعدی این بازی یعنی brothers in arms , earned in blood رو بازی کردم مشکلی نبوده .
یکی کمکم کنه که چجوری میشه آوردش امیدوارم نگین باید بی خیال شم .

Amin
27-05-2006, 00:11
سلام .
من نمیدونم چه شانسی دارم که هرچی میگیرم یک مشکلی ازش در میاد .
امید جان یا داداش مهدی یا داداش امین من brothers in arms road to hill 30 رو نصب کردم طبق راهنمای بازی حالا موقع اجرا این خطایی که عکسشو میذارم میده .
نمیدونم مشکل چیه اما فکر کنم سی پیو منو نمیشناسه آره ؟؟؟؟؟؟؟؟
من نسخه بعدی این بازی یعنی brothers in arms , earned in blood رو بازی کردم مشکلی نبوده .
یکی کمکم کنه که چجوری میشه آوردش امیدوارم نگین باید بی خیال شم .
سلام
بازيي كه گرفتي 1 - 3 - 5 سي‌دي بود يا DVD ؟؟؟