PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

Mohammad_ch
09-11-2008, 20:42
سلام.

دوستان من امروز call of duty 5 رو گرفتم.
بعد از نصب وقتی می خوام وارد بازی بشم ارور زیر رو میده:
unhandled exception caught

smallfrank
09-11-2008, 22:06
سلام
من تو این سه بازی مشکل دارم یعنی وقتی میخوام راه برم نشانه گر موس همش بالا رو نشون میده:
Gears Of War ,Dead Space BIAH 3
تورو خدا کمک کنین.
در ضمن GOW برای بار اول که نصب کردم خوب بود راحت بازی کردم ولی برای بار دوم که خواستم نصب کنم اینجوری شد انگار یکی موسمو گرفته بالا ولم نمیکنه.
اینم سیستمم:
AMD:Athlon 64 X2 4000
VGA:8500 GT
RAM:3 GIG
HARD:250 MAXTOR
MAIN:M 52 S3
فقط تو رو خدا یکاری بکنین ممنونتون میشم.

ML2007
10-11-2008, 00:27
با عرض سلام من با بازی DevilMayCry4 مشکل دارم

مشکل این بازی این هستش که

کامل نصب شد بعد کرکشم ریختم

بازی اجرا میشه دموی اول بازی که تمومم میشه

یک پیغام میده میاد بیرون

این پیغام اون هستش

(d3derr_invalidcall:lrender ->getdevice()->createTexture(msurfacesize.w,msurfacesize.h,level, usage,(xfformat)fmt,pool,&ptex,null

لطفا کمکم کنید

متشکر م

Oracle_Eldorado
10-11-2008, 00:32

یک پیغام میده میاد بیرون

این پیغام اون هستش

(d3derr_invalidcall:lrender ->getdevice()->createTexture(msurfacesize.w,msurfacesize.h,level, usage,(xfformat)fmt,pool,&ptex,null

لطفا کمکم کنید

متشکر م

دوست عزیز لطفا مشخصات کامل سیستمتون رو بنویس .
مخصوصا این سه تا » VGA - CPU - Ram

mafia69
10-11-2008, 07:12
آقایون سلام
ببخشید یه سوال داشتم
در مورد بازیه فار کرای 2 هستش.
کسی اینجا این بازی رو گرفت؟آخر نصب میگه کارت گرافیکتو باید آپدیت کنی.چه جوری باید آپدیت کنم.کارت گرافیکه من اینه:vga xfx-8600 geforce 512 mb

از هر سایی سوال کردم کسی جواب نداد.................تورو خدا کمک کنید

tina salehe
10-11-2008, 08:28
آقایون سلام
ببخشید یه سوال داشتم
در مورد بازیه فار کرای 2 هستش.
کسی اینجا این بازی رو گرفت؟آخر نصب میگه کارت گرافیکتو باید آپدیت کنی.چه جوری باید آپدیت کنم.کارت گرافیکه من اینه:vga xfx-8600 geforce 512 mb

از هر سایی سوال کردم کسی جواب نداد.................تورو خدا کمک کنید

دوست عزيز منم همين مشكلو داشتم برو از اين سايت گرافيكت رو آپديت كن من امتحان كردم حل شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hossein505
10-11-2008, 12:28
سلام
من تو این سه بازی مشکل دارم یعنی وقتی میخوام راه برم نشانه گر موس همش بالا رو نشون میده:
تورو خدا کمک کنین.
در ضمن GOW برای بار اول که نصب کردم خوب بود راحت بازی کردم ولی برای بار دوم که خواستم نصب کنم اینجوری شد انگار یکی موسمو گرفته بالا ولم نمیکنه.
اینم سیستمم:

منم همین مشکل رو دربازی deadspaceدارم ولی موس دوره سربازکن میچرخه و پایین هم نمیاد
توی بازی های دگه اینجوری نبود

cpu 7300 2.66
ram2 gb 1066
vga 8800 gt 512

ML2007
10-11-2008, 13:11
اینم سیستمم:
AMD :ATHLON 64 Processor 3000
1.81GHz ,512MB RAM
VGA :NVIDIAGeForce 6200

king-hitler2
10-11-2008, 13:13
فکر کنم مشکل شما از موسه
تو تنظیمات موس یه کم سرعتش رو بیار پایین

bad.1.0
10-11-2008, 15:34
سلام.من بازی stronghold2 v1.4 رو دانلود کردمپارت های بازی به صورت ایمیج بود نصبش هم کردم و بازی رو با های گرافیک هم انجام می دادم تا این که ویندوزم خراب شد من دو تا هارد دارم قبل از این که ویندوزم خراب بشه ویندوز XP 2000 رو توی درایو C روی هارد اولم داشتم و بازی رو توی هارد دومم روی درایو H ریخته بودم.بعد که ویندوزم خراب شد هارد اولم رو برداشتم و یه XP دیگه روی هارد دومم نصب کردم.دیدم بازیم هنوز توی کامپیوتر هست اجراش کردم ولی خطا داد که فایل d3dx9-27.dll پیدا نشد.بازی رو پاک کردم و دو باره نصب کردم ولی بازم همون خطا رو می داد.چی کار کنم؟

PROSPPECH
10-11-2008, 17:33
شما داریکت موجود در سی دی بازی رو نصب نکردین
ممنون
ولي وقتي من directx 9.0c رو نصب دارم
جه لزومي داره كه directx رو دوباره نصب كنم
در ضمن اين فايل نصب directx رو از اينترنت دان ميكنه

king-hitler2
10-11-2008, 17:43
ممنون
ولي وقتي من directx 9.0c رو نصب دارم
جه لزومي داره كه directx رو دوباره نصب كنم
در ضمن اين فايل نصب directx رو از اينترنت دان ميكنه

بیشتر بازیها با داریکت خودشون بهتر اجرا میشن
و بیشتر خطاهای مربوط به اجرای بازی برمیگرده به داریکت بازی
شما حتما باید داریکت بازی رو نصب کنید تا فایلهای جدید داریکت بازی به ویندوز عوض بشن

سلام.من بازی stronghold2 v1.4 رو دانلود کردمپارت های بازی به صورت ایمیج بود نصبش هم کردم و بازی رو با های گرافیک هم انجام می دادم تا این که ویندوزم خراب شد من دو تا هارد دارم قبل از این که ویندوزم خراب بشه ویندوز XP 2000 رو توی درایو C روی هارد اولم داشتم و بازی رو توی هارد دومم روی درایو H ریخته بودم.بعد که ویندوزم خراب شد هارد اولم رو برداشتم و یه XP دیگه روی هارد دومم نصب کردم.دیدم بازیم هنوز توی کامپیوتر هست اجراش کردم ولی خطا داد که فایل d3dx9-27.dll پیدا نشد.بازی رو پاک کردم و دو باره نصب کردم ولی بازم همون خطا رو می داد.چی کار کنم؟

نیازی به نصب دوباره ویندوز نیست شما از اینجااین فایل رو دان کن و بتداز تو پوشه ویندوز شاخه SYSTEM32

Filesize to download: 1.02 mb

MOH333EN
10-11-2008, 19:25
سلام

من بازی جیمز باند جدیدو که 2 دی وی دی هستش نصب کردم کرکشو هم درست کپی کردم و مطمئنم توی نصبش هیچ مشکلی نداشتم بعد که نصب تمام میشه روی ایکوتن بازی که کلیک میکنم بازی باز نمیشه و هیچ عکس العملی صورت نمیگیرد دایرکس خود بازی و نیز ویندوز هم نصب مجدد کردم راهنمایی فرمایید گرافیکم 8600 جی تی سی پییو 3000 رم 1 گیگ هست ویندوز ایکس پی

king-hitler2
10-11-2008, 19:30
سلام

من بازی جیمز باند جدیدو که 2 دی وی دی هستش نصب کردم کرکشو هم درست کپی کردم و مطمئنم توی نصبش هیچ مشکلی نداشتم بعد که نصب تمام میشه روی ایکوتن بازی که کلیک میکنم بازی باز نمیشه و هیچ عکس العملی صورت نمیگیرد دایرکس خود بازی و نیز ویندوز هم نصب مجدد کردم راهنمایی فرمایید گرافیکم 8600 جی تی سی پییو 3000 رم 1 گیگ هست ویندوز ایکس پی

شما تو ویستا نصب کن

شاید بازی به ویندوز شما سازگار نباشه

از سیستمت نیست

MOH333EN
10-11-2008, 19:53
شما تو ویستا نصب کن

شاید بازی به ویندوز شما سازگار نباشه

از سیستمت نیست

من درایورهای ویستا را ندارم اینترنتم هم پایینه راهنمایی میکنید؟

king-hitler2
10-11-2008, 20:02
من درایورهای ویستا را ندارم اینترنتم هم پایینه راهنمایی میکنید؟

همون داریور خودش خوبه
تو سی دی هستش

cescjoon
10-11-2008, 21:04
دوستان من اواسط نصب بازی Fifa Manager 09 به این پیغام برخورد می کنم

The archive could not be open. The installation will be aborted

king-hitler2
10-11-2008, 21:18
دوستان من اواسط نصب بازی Fifa Manager 09 به این پیغام برخورد می کنم

The archive could not be open. The installation will be aborted

این مشکل از سی دی هستش

bad.1.0
10-11-2008, 22:52
بیشتر بازیها با داریکت خودشون بهتر اجرا میشن
و بیشتر خطاهای مربوط به اجرای بازی برمیگرده به داریکت بازی
شما حتما باید داریکت بازی رو نصب کنید تا فایلهای جدید داریکت بازی به ویندوز عوض بشن

نیازی به نصب دوباره ویندوز نیست شما از اینجااین فایل رو دان کن و بتداز تو پوشه ویندوز شاخه SYSTEM32

Filesize to download: 1.02 mb
سلام.خیلی ممنون بازی بالا اومد.ولی حالا یه مشکل دیگه دارم.ورژن بازی من 1.4 هست.وقتی می رم تو بازی خودش می گه یه آپدیت وجود داره منم از توی بازی دانلودش می کنم بعد هم نصبش می کنم و خودش هم می گه بازی از ورژن 1.4 به 1.4.1 ارتقا پیدا کرد.کرکش هم با نام همون ورژن کپی کردم ولی وقتی میرم تو بازی گوشه صفحه می نویسه ورژن 1.4 و دوباره می گه یه آپدیت وجود داره.چی کار کنم؟

ML2007
10-11-2008, 23:50

یک پیغام میده میاد بیرون

این پیغام اون هستش

اینم سیستمم:
AMD :ATHLON 64 Processor 3000
1.81GHz ,512MB RAM
:37:VGA :NVIDIAGeForce 6200

لطفا کمکم کنید

متشکر م

سلام کسی نیست به ما کمک کنه

تو خدا به دادم برسید

:37::37::37:

Oracle_Eldorado
11-11-2008, 00:05
سلام کسی نیست به ما کمک کنه

تو خدا به دادم برسید

:37::37::37:

دوست عزیز سیستم شما برای این بازی ضعیفه .
مخصوصا Ram & Graphik .

i.m
11-11-2008, 00:23
دوستان سلام
من بازی فضای مرده رو گرفتم(dead space)ولی وقتی نصب میشه
اجرا نمیشه
کرک هم نداره
چی کار کنم؟

Hossein505
11-11-2008, 00:38
سلام
تورو خدا کمک کنین.
اینم سیستمم:

دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم

اگر گیم پد به دستگاه وصل داری قطعش کن برای من با این کار درست شد

CRUEL KILLER
11-11-2008, 02:23
سلام
من بازی COD 5 رو نصب کردم ولی یه مشکلی دارم که نمی دنم کجا باید مطرح می کردم به هر حال اگه جای نادرست پست دادم ببخشید .
من وقتی می خوام یه پروفابل واسه خودم بسازم در قسمت آنلاین البته میگه Profile cannot be created چند بارم امتحان کردم ولی درست نشد اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

amin_rogh
11-11-2008, 03:18
سلام
من پ اس 2 بچه ام رو فرستادم ایران کپی خورش کردند.
حالا میخوام از روی بازی های موجود در اینجا کپی تهیه کنم. از برنامه های الکل 120- کلون سی دی- نرو8-بلایند رایتر - استفاده کردم ولی هر بار بمحض رسیدن به مرحله رایت بر روی دی وی دی درب رایتر باز میشه و یه پیام ارور و یا استاپ میده. با ایزو بوستر هم که اصلا نتونستم کار کنم.
یه راهنمایی هم یکی از دوستان در پستهای قبل کرده بودند که با الکل ایمیج بگیریم بعد پسوند رو به ایزو تبدیل کنیم و بعد با نرو رایت کنیم.تمام مراحل خوب پیش میره الا همون مرحله رایت کردن که همون پیام ارور و یا failedیا از این قبیل پیامها میده.
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
ممنونم.

Oracle_Eldorado
11-11-2008, 08:33
سلام
من بازی COD 5 رو نصب کردم ولی یه مشکلی دارم که نمی دنم کجا باید مطرح می کردم به هر حال اگه جای نادرست پست دادم ببخشید .
من وقتی می خوام یه پروفابل واسه خودم بسازم در قسمت آنلاین البته میگه Profile cannot be created چند بارم امتحان کردم ولی درست نشد اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

دوست من برای آنلاین بازی کردن احتیاج به بازی اصلی هست .
اینایی که دست ماهاست توی ایران همه کپی از یه نسخه اصلی هست !
پس کسی نمیتونه آنلاین بازی کنه .
مگه اینکه مثل ورژن 4 یه پچی بیاد که اجازه ی آنلاین بازی کردن رو بده .
تا الآن هم فکر نکنم چیزی اومده باشه .
اگه بیاد اینجا تاپیکشو میزنن »

سلام
من پ اس 2 بچه ام رو فرستادم ایران کپی خورش کردند.
حالا میخوام از روی بازی های موجود در اینجا کپی تهیه کنم. از برنامه های الکل 120- کلون سی دی- نرو8-بلایند رایتر - استفاده کردم ولی هر بار بمحض رسیدن به مرحله رایت بر روی دی وی دی درب رایتر باز میشه و یه پیام ارور و یا استاپ میده. با ایزو بوستر هم که اصلا نتونستم کار کنم.
یه راهنمایی هم یکی از دوستان در پستهای قبل کرده بودند که با الکل ایمیج بگیریم بعد پسوند رو به ایزو تبدیل کنیم و بعد با نرو رایت کنیم.تمام مراحل خوب پیش میره الا همون مرحله رایت کردن که همون پیام ارور و یا failedیا از این قبیل پیامها میده.
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
ممنونم.

دوست عزیز شما بهتره اینجا سئوالتو مطرح کنی »

چون اینجور مسائل جزء مباحث کرک و کرکینگ میشه .
اگه شما یه بازی از ایران خریده باشی یه پوشه توی سیدی نصب هست به اسم Crack .

CRUEL KILLER
12-11-2008, 02:35
[quote=Oracle_Eldorado;3163100]دوست من برای آنلاین بازی کردن احتیاج به بازی اصلی هست .
اینایی که دست ماهاست توی ایران همه کپی از یه نسخه اصلی هست !
پس کسی نمیتونه آنلاین بازی کنه .
مگه اینکه مثل ورژن 4 یه پچی بیاد که اجازه ی آنلاین بازی کردن رو بده .
تا الآن هم فکر نکنم چیزی اومده باشه .
اگه بیاد اینجا تاپیکشو میزنن »

خیلی ممنون از راهنمایی تون دوست من
پچ 1.1 اومده اینم لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن بنده عرض کردم نمی تونم پروفایل بسازم می خواستم بدونم کس دیگه ای هم این مشکل رو داره یا نه؟

4039
12-11-2008, 11:53
این مشکل چطوری حل میشه؟این ارور توی مسترلیگ زمانی اتفاق افتاد که یک فصل تموم شده بود و در حال انتقال به فصل جدید بودم .

اوه! این اخطار یکی از بدترین اخطارهایی که ممکنه برات پیش بیاد:41: چون این یه اخطار سیستمیه و دلایل زیادی می تونه داشته باشه که مهمترین اونها(همونطور که oracle جان حدس زده) دستکاری فایلهای بازی توسط ایرانیهاست تنها پیشنهادی که می تونم بهت بکنم اینه که سیو های بازی رو یه جا ذخیره کنی وبازی رو به طور کامل پاک و دوباره (حتی المقدور توی یه ویندوز دیگه منظورم xp و vista هستش)نصب کن شاااااید مشکلت حل بشه...:13:

سلام من ویندوزمو عوض کردم بازم این مشکل حل نشد.

king-hitler2
12-11-2008, 12:01
سلام من ویندوزمو عوض کردم بازم این مشکل حل نشد.

شما با برنامه تیون اپ یا برنامه های دیگه temp رو پاک کن و رجیستری رو درست کن

ejbaree
12-11-2008, 13:29
سلام.
آقا من fifa 2005 رو که rip شده بود رو دانلود کردم.
حالا بعد از اکسترک شدن فایلش بینه ( bin ) .
چجوری باید اجراش کنم.

4039
12-11-2008, 15:33

من دقیقا نمیدونم این برنامه ای که شما معرفی کردید چی هست اما میرم دنبالش .
واقعا این برنامه فراترازنصب مجدد ویندوز عمل میکنه؟

S A A M
12-11-2008, 16:01
سلام دوستان

من 3 روزه بازی Call of Duty: World at War را گرفتم ولی هر کاری میکنم سرعت بازی کنده حتی وقتی بازی را رو کمترین رزولیشن و تنظیمات میزارم.همه چیز هم نصبه کارت گرافیک آپدیت شده هست دایرکت ایک هم آخرین نسخه نصبه ! سیستمم هم که اینه:

Ram:2gig
VGA:512 8500
cpu:3.6

king-hitler2
12-11-2008, 16:19
سلام دوستان

من 3 روزه بازی Call of Duty: World at War را گرفتم ولی هر کاری میکنم سرعت بازی کنده حتی وقتی بازی را رو کمترین رزولیشن و تنظیمات میزارم.همه چیز هم نصبه کارت گرافیک آپدیت شده هست دایرکت ایک هم آخرین نسخه نصبه ! سیستمم هم که اینه:

Ram:2gig
VGA:512 8500
cpu:3.6

مشکل منم همینه
فکر مال همه این طوری باشه
افت فریم ندیدم داخلش ولی یه کم سرعت بازی پایینه

سلام.
آقا من fifa 2005 رو که rip شده بود رو دانلود کردم.
حالا بعد از اکسترک شدن فایلش بینه ( bin ) .
چجوری باید اجراش کنم.

یعنی فقط بین
فایل iso داخلش نیست

4039
12-11-2008, 16:38

من دقیقا نمیدونم این برنامه ای که شما معرفی کردید چی هست اما میرم دنبالش .
واقعا این برنامه فراترازنصب مجدد ویندوز عمل میکنه؟
من این برنامه رو نصب کردم temp کامل تمیز کردم .ارورهای احتمالی ویندوز رو هم جستجو کردم و با این برنامه برطرف کردم .اما باز هم این مشکل حل نشد .
در هر صورت ممنون از شما بابت راهنمایی.حداقل با یک برنامه جالب و کاربردی آشنا شدم.
اینم شرح این ارور :

king-hitler2
12-11-2008, 16:58
من این برنامه رو نصب کردم temp کامل تمیز کردم .ارورهای احتمالی ویندوز رو هم جستجو کردم و با این برنامه برطرف کردم .اما باز هم این مشکل حل نشد .
در هر صورت ممنون از شما بابت راهنمایی.حداقل با یک برنامه جالب و کاربردی آشنا شدم.
اینم شرح این ارور :

منم یه بار با همین پیام رو به رو شدم
از اینترنت قطع شدم و بازی رو تو درایو ویندوز نصب کردم جواب داد

stam
12-11-2008, 17:16
سلام
آقا من این بازیه sbk 08 رو وقتی نصب میکنم در آخر خودش directx رو نصب میکمه ولی وقتی میخوام برم تو بازی این ارورو میده برای چیه؟
مشخصات سیستمم هم اینه:
cpu:4400 x2 amd
vga 8500 gt
ram:2 gb ddr2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ejbaree
12-11-2008, 17:21
یعنی فقط بین
فایل iso داخلش نیست

این جمله سوایه؟
دوتا فایله:
Fifa 2005 bin 555 mb
Fifa 2005 index 97 kb

CRUEL KILLER
12-11-2008, 18:15
مشکل منم همینه
فکر مال همه این طوری باشه
افت فریم ندیدم داخلش ولی یه کم سرعت بازی پایینه

یعنی فقط بین
فایل iso داخلش نیست
فکر نکنم اینطوری باشه چون من با تقریبا 70-80 فریم بازی می کنم و سرعت بازی خوبه بهتره این دوستمون هم درایور کارت گرافیکشونو آپدیت کنن و آخرین ورژن دایرکت ایکس رو هم نصب کنن شاید حل شه

dezzak
12-11-2008, 21:18
:41:سلام دوستان کمک کنید من یک بازی از تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کردم و نصبش کردم ولی وقتی بازی میکنم خود به خود بعد از 5 دقیقه بالا نمی اید تطفا راهنمایی کنید چکار کنم اسم بازی کیک مانیا است و18 مگابایت است خواهش میکنم کمکم کنید با تشکر dezzak ممنون

ejbaree
12-11-2008, 23:21
آقا من خودم پسوند اون فایل bin رو به iso تبدیل کردم و بعدش ریختمش رو سی دی اینا رو رایت کرده.
ولی بازم توش چیزی برای نصب یا اجرا بازی نمیبینم. چیکارش کنم. اصلا میشه کاری کرد؟

Oracle_Eldorado
13-11-2008, 00:35
آقا من خودم پسوند اون فایل bin رو به iso تبدیل کردم و بعدش ریختمش رو سی دی اینا رو رایت کرده.
ولی بازم توش چیزی برای نصب یا اجرا بازی نمیبینم. چیکارش کنم. اصلا میشه کاری کرد؟

دوست عزیز اینی که شما دانلود کردی ( فکر کنم ) واسه کنسول هست ( PS1 یا PS2 )

باید با شبیه ساز اجراش کنی .

king-hitler2
13-11-2008, 09:13
فکر نکنم اینطوری باشه چون من با تقریبا 70-80 فریم بازی می کنم و سرعت بازی خوبه بهتره این دوستمون هم درایور کارت گرافیکشونو آپدیت کنن و آخرین ورژن دایرکت ایکس رو هم نصب کنن شاید حل شه

من از اخرین اپدید استفاده میکنم
ولی اهسته هستش
در مقابل شماره قبلی یه کم اهسته حرکت میکنن

ejbaree
13-11-2008, 11:14
دوست عزیز اینی که شما دانلود کردی ( فکر کنم ) واسه کنسول هست ( PS1 یا PS2 )

باید با شبیه ساز اجراش کنی .

ایول خوب همینه.
من با این سه تا امتحانش کردم ولی کدوم فایل اجرایی؟( تو فولدر بازی میگم )
PLAYSTATION.exe
PS2CPU
Pcsx2_0.9.4
راستی اگه شما شبیه ساز بهتری سراغ داری معرفی کن.

JING3LKHAN
13-11-2008, 13:53
سلام .گمون نکنم کسی تا به حال به مشکل من برخورده باشه.من سیستم بالایی دارم ولی نمیدونم چرا سر بازی های x360 که به کنسول pc در میاد دچار مشکل میشم .منظورم نوع خاصی از بازیهاست که مثل عکس زیر هستند ولی بازی های دیگه مثل crysis ,farcry2 رو من با گرافیک اخر دارم بازی میکنم ولی بازی هایی مثل جیمز باند کانتوم یا kane and lynch رو با تیک های وحشتناک بالا میاد.نمیدونم مشکل چیه درایور کارت گرافیکم نسخه اخره و directx 10 هم نصبه خلاصه ایراد از سیستم هم نیست ولی انگار سیستمم با این سبک بازیها مشکل داره کسی میدونه ایراد از چیه؟؟؟
graphic:colorful 8800 768m
ram:2g
cpu:4600 2x amd

کد

4039
13-11-2008, 17:00
این مشکل چطوری حل میشه؟این ارور توی مسترلیگ زمانی اتفاق افتاد که یک فصل تموم شده بود و در حال انتقال به فصل جدید بودم .

بالاخره فهمیدم این مشکل از کجا نشات میگیره.توی این مد یک قسمت از تنظیمات مربوط میشه به شبکه و بخاطر عدم اتصال به شبکه این مشکل پیش میاد.برای رفع این مشکل باید در تنظیمات اولیه بازی این قسمت غیر فعال بشه.

stam
13-11-2008, 17:15
سلام
آقا من این بازیه sbk 08 رو وقتی نصب میکنم در آخر خودش directx رو نصب میکمه ولی وقتی میخوام برم تو بازی این ارورو میده برای چیه؟
مشخصات سیستمم هم اینه:
cpu:4400 x2 amd
vga 8500 gt
ram:2 gb ddr2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه یکی هم به مشکل من توجه کنه ممنون میشم

king-hitler2
13-11-2008, 17:33
quote]

اگه یکی هم به مشکل من توجه کنه ممنون میشم

شما اینو دان کن ببین چی میشی

tufan68
13-11-2008, 19:00
سلام دوستان .
کامپیوتر من پنتیوم 3-رم 256- گرافیک 64. هستش .
من بازی call of duty 1,2 ولی هیچکدا م جواب نمی دهد و ارور می دهد. من قبلا بازی کال آف دیوتی 1 رو تا آخر بازی کرده بودم. ولی این یکی جواب نمی دهد. ورژن 2 هم جواب نمی دهد. با اینکه gta 5 و بازی های اینطوری جواب میدهد. لطفا راهنمایی کنین.
ارور:
COD 1.0 build win-x86 Oct 5 2003
----- FS_Startup -----
Current language: english
Current search path:
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak6.pk3 (3 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak5.pk3 (4858 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak4.pk3 (1668 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak3.pk3 (998 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak2.pk3 (349 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak1.pk3 (1324 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\pak0.pk3 (12828 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty/main
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\localized_english_pak1.pk3 (1871 files)
localized assets pak file for english
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty\main\localized_english_pak0.pk3 (605 files)
localized assets pak file for english

File Handles:
----------------------
24504 files in pk3 files
execing default.cfg
couldn't exec language.cfg
execing config.cfg
couldn't exec autoexec.cfg
========= autoconfigure
configure.csv: using configuration 800 cpu MHz 256 sys MB 64 vid MB
execing configure.cfg
fs_basepath is write protected.
fs_homepath is write protected.
Hunk_Clear: reset the hunk ok
...detecting CPU, found Intel Pentium III
Measured CPU speed is 1.00 GHz
System memory is 256 MB (capped at 1 GB)
Video card memory is 64 MB
Streaming SIMD Extensions (SSE) supported

----- Client Initialization -----
----- Initializing Renderer ----
-------------------------------
----- Client Initialization Complete -----
----- R_Init -----
Initializing OpenGL subsystem
...initializing QGL
...calling LoadLibrary( 'C:\WINDOWS\system32\opengl32.dll' ): succeeded
...setting mode 4: 800 600 FS
...using colorbits of 32
...calling CDS: ok
...registered window class
...created window@0,0 (800x600)
Initializing OpenGL driver
...getting DC: succeeded
...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 8 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
...restoring display settings
...WARNING: could not set the given mode (4)
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL
Forcing 640x480 resolution to allow OpenGL to run in fullscreen
...initializing QGL
...calling LoadLibrary( 'C:\WINDOWS\system32\opengl32.dll' ): succeeded
...setting mode 3: 640 480 FS
...using colorbits of 32
...calling CDS: ok
...created window@0,0 (640x480)
Initializing OpenGL driver
...getting DC: succeeded
...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 8 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...GLW_ChoosePFD( 32, 24, 0 )
...35 PFDs found
...GLW_ChoosePFD failed
...failed to find an appropriate PIXELFORMAT
...restoring display settings
...WARNING: could not set the given mode (3)
...shutting down QGL
...unloading OpenGL DLL
----- CL_Shutdown -----
RE_Shutdown( 1 )
-----------------------
Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer's web site.

stam
13-11-2008, 19:54
quote]

شما اینو دان کن ببین چی میشی

معذرت میخوام.
چیرو دان کنم؟

king-hitler2
13-11-2008, 19:59
سلام دوستان .
کامپیوتر من پنتیوم 3-رم 256- گرافیک 64. هستش .
من بازی call of duty 1,2 ولی هیچکدا م جواب نمی دهد و ارور می دهد. من قبلا بازی کال آف دیوتی 1 رو تا آخر بازی کرده بودم. ولی این یکی جواب نمی دهد. ورژن 2 هم جواب نمی دهد. با اینکه gta 5 و بازی های اینطوری جواب میدهد. لطفا راهنمایی کنین.
Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer's web site.

گرافیکت چنده
:18::18::18::18::18::18::18:

عجبا

64
بازی مکس پین رو تونستی اجرا کنی :19::19::19:

D.E.V.I.L
13-11-2008, 21:28
سلام دوستان من توی اجرای بازی cod waw مشکل دارم وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور dont send رو میده وقتی هم که روش میزنم این ارورو میده

sargeras
13-11-2008, 21:30
سلام .گمون نکنم کسی تا به حال به مشکل من برخورده باشه.من سیستم بالایی دارم ولی نمیدونم چرا سر بازی های x360 که به کنسول pc در میاد دچار مشکل میشم .منظورم نوع خاصی از بازیهاست که مثل عکس زیر هستند ولی بازی های دیگه مثل crysis ,farcry2 رو من با گرافیک اخر دارم بازی میکنم ولی بازی هایی مثل جیمز باند کانتوم یا kane and lynch رو با تیک های وحشتناک بالا میاد.نمیدونم مشکل چیه درایور کارت گرافیکم نسخه اخره و directx 10 هم نصبه خلاصه ایراد از سیستم هم نیست ولی انگار سیستمم با این سبک بازیها مشکل داره کسی میدونه ایراد از چیه؟؟؟
graphic:colorful 8800 768m
ram:2g
cpu:4600 2x amd

کد
منم دقیقا مشکل تو را دارم !!!!!!:18:
ولی یه نکته با lost plant هم همین مشکل رو داشتم ولی یه ویندوز عوض کردم درست شد!!
اما این کین ولینچ رو هر کاری کردم درست نشد!!
فکر میکنم از این Xbox Live لعنتی باشه حالم از هر بازی که اولش xbox live باشه به هم میخوره حتی gow !!!
اگه مشکلش رو پیدا کردی یه ندایی هم به ما بده ممنونت میشم
دوستان عزیز کسی نمیدونه چه باید کرد

mohandes1369
13-11-2008, 21:46
بعد از نصب FarCry2 با اين Error مواجه شدم....
Your Video Card Driver is too old.please update theme
الان چيكارش كنم درست شه
1 gig ram
cpu 3.4
vga nvidia geforce 7200

G G Game
13-11-2008, 22:10
سلام دوستان من توی اجرای بازی cod waw مشکل دارم وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور dont send رو میده وقتی هم که روش میزنم این ارورو میده
کسی راه حل نداره من که رو دو سه تا زدم 2تاش با تعویض ویندوز نصب شد یکی هم حتی بعد از تعویض ویندوز نصب نشد

Attractive King
13-11-2008, 22:16
کسی راه حل نداره من که رو دو سه تا زدم 2تاش با تعویض ویندوز نصب شد یکی هم حتی بعد از تعویض ویندوز نصب نشد

سلام دوست عزيز
فكر كنم اين فايل مشكلتون رو حل كنه

موفق باشيد

Attractive King
13-11-2008, 22:21
بعد از نصب FarCry2 با اين Error مواجه شدم....
Your Video Card Driver is too old.please update theme
الان چيكارش كنم درست شه
1 gig ram
cpu 3.4
vga nvidia geforce 7200

سلام دوست عزيز
فكر كنم مشكلتون با بروز رساني درايور كارت گرافيك حل بشه
از اينجا ميتونيد درايور كارت گرافيك 7200 رو دانلود كنيد

موفق باشيد

D.E.V.I.L
13-11-2008, 23:14
سلام دوست عزيز
فكر كنم اين فايل مشكلتون رو حل كنه

موفق باشيد
میشه بگی این فایل رو باید چیکارش کرد؟!!!!

mohsentanha
14-11-2008, 02:18
منم دقیقا مشکل تو را دارم !!!!!!:18:
ولی یه نکته با lost plant هم همین مشکل رو داشتم ولی یه ویندوز عوض کردم درست شد!!
اما این کین ولینچ رو هر کاری کردم درست نشد!!
فکر میکنم از این Xbox Live لعنتی باشه حالم از هر بازی که اولش xbox live باشه به هم میخوره حتی gow !!!
اگه مشکلش رو پیدا کردی یه ندایی هم به ما بده ممنونت میشم
دوستان عزیز کسی نمیدونه چه باید کرد

متاسفانه هیچ راهی نداره برای من وچند صد نفر دیگه هم همین مشکل بوجود اومده:41::41:
همش هم بخاطر xbox live لعنتی هست:41:
:40:تنها می تونید درصد ارور ها رو پایین بیارید من این کار ها رو کردم:
دایرکت ایکس اپدیت
درایور کارت گرافیک اپدیت
ویندوز ویستا sp1

یه خورده ارور کمتر میده نسبت به xp:40:

mafia69
14-11-2008, 05:23
سلام
مشکل من فار کرای 2 هستش
100 درصد اشکال از سیستمم نیست.رم.کارت گرافیک.سی پی یو.همه چی بالا هستش و میندوزم اکس پیه.
آخرین درایو کارت گرافیک هم نصبه.
ولی وقتی آیکون play far cry 2 رو میزنم یه پنجره ای باز میشه نوشته ubisoft auto pach و به سرعت نا پدید میشه.و داخل بازی نمیره.به نظر شما مشکل چیه؟:41:

ای خدا.این همه منتظر فار کرای 2 بودم.مقتی میاد میرم میگیرمش.تو دستمه ولی نمیتونم بازی کنم.:9:

البته تو قسمت ادیتور نقشه بازی میکنم ولی چه فایده ای داره.:sad:

arash66_2m
14-11-2008, 05:56
سلام دوستان.
من بازی red alert 3 رو نصب کردم 2 تا دی وی دی هست با کرک ...
وقتی میخوام برم بازی یه ارور میده که کارت گرافیک رو ساپورت نمیکنه و یه ارور دیگه بعد از یه کم این ور اون ور رفتن اینو میده ...

در ضمن کارت گرافیک من Radeon هست 128MB چیکار کنم تا بتونم بازی کنم
---
ram 512 mb
vga 128 mb+redon 9200
cpu 2.66 GHz

sargeras
14-11-2008, 06:54
متاسفانه هیچ راهی نداره برای من وچند صد نفر دیگه هم همین مشکل بوجود اومده:41::41:
همش هم بخاطر xbox live لعنتی هست:41:
:40:تنها می تونید درصد ارور ها رو پایین بیارید من این کار ها رو کردم:
دایرکت ایکس اپدیت
درایور کارت گرافیک اپدیت
ویندوز ویستا sp1

یه خورده ارور کمتر میده نسبت به xp:40:
ببینم اونوقت با این ارور کمتری که میگی میشه بازی رو جلو برد یا حالگیریش بازم اساسیه؟

sargeras
14-11-2008, 11:50
سلام
مشکل من فار کرای 2 هستش
100 درصد اشکال از سیستمم نیست.رم.کارت گرافیک.سی پی یو.همه چی بالا هستش و میندوزم اکس پیه.
آخرین درایو کارت گرافیک هم نصبه.
ولی وقتی آیکون play far cry 2 رو میزنم یه پنجره ای باز میشه نوشته ubisoft auto pach و به سرعت نا پدید میشه.و داخل بازی نمیره.به نظر شما مشکل چیه؟:41:

ای خدا.این همه منتظر فار کرای 2 بودم.مقتی میاد میرم میگیرمش.تو دستمه ولی نمیتونم بازی کنم.:9:

البته تو قسمت ادیتور نقشه بازی میکنم ولی چه فایده ای داره.:sad:
همون بهتر که نیومد حالا برا ما که اومد چیکارش کردیم ؟ پرتش کردیم یه گوشه سراغشم نمیریم
بازی نواوری های خیلی جالبی داره ولی مثل AC خسته کننده میشه جذابیتش هم از بین میره!!
بیخیالش شو!!!!

mohammad_s7201
14-11-2008, 12:04
سلام.من یه مشکل با assassin's creed دارم.
وقتی بازی رو اجرا می کنم اررور زیر رو میده.لطفا کمک کنید.

[][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M659
14-11-2008, 14:10
جالبه.
تا حالا هیچ کس غیر از مکن این مشکل رو تجربه نکرده اینجا غیر از خودم.
مشکل در Fall out 3 هستش. بعد از شروع بازی و کلیک کردن روی New Game ، لود شروع میشه و بعد می پره بیرون و یک پیغام Stop working میده.
با یک سرچ فهمیدم که مشکل باید از ffdshow باشه که پاکش کردم ولی مشکل هنوز برقراره.
یکی کمک میکنه؟
-------------
Q6600 @ default
ATI 4850
Asus P5Q
2*2 GB OCZ Platinum rams
Runnig on Vista X64 SP1

arash66_2m
14-11-2008, 15:32
سلام.
من بازی رو نصب کردم این ارور رو میده چیکار کنم تا بتونم بازی کنم ؟
بازی Red Alert 3 دو تا دی وی دی ....

Oracle_Eldorado
14-11-2008, 16:05
سلام.

دوست من کارت گرافیکت چیه ؟

سلام.من یه مشکل با assassin's creed دارم.
وقتی بازی رو اجرا می کنم اررور زیر رو میده.لطفا کمک کنید.

[]

دوست عزیز لطف کنید مشخصات سیستمتونو بنویسید .

king-hitler2
14-11-2008, 16:46
سلام.

مشکل شما از داریکت هستش

Oracle_Eldorado
14-11-2008, 17:47
مشکل شما از داریکت هستش

نخیر دوست عزیز ایشون کارت گرافیکشون ATI 9200 هست که 128 مگابایت هست و این بازی رو ساپورت نمیکنه .

king-hitler2
14-11-2008, 18:41
سلام.

نخیر دوست عزیز ایشون کارت گرافیکشون ATI 9200 هست که 128 مگابایت هست و این بازی رو ساپورت نمیکنه .

پیغامی که من دیدم
برا داریکته
حلا شما میگی درسته از گرافیکه :18::18::18:

bad.1.0
15-11-2008, 14:10
سلام.من بازی stronghold2 v1.4 رو دارم. وقتی میرم تو بازی خودش می گه یه آپدیت وجود داره منم از توی بازی دانلودش می کنم بعد هم نصبش می کنم و خودش هم می گه بازی از ورژن 1.4 به 1.4.1 ارتقا پیدا کرد.کرکش هم با نام همون ورژن کپی کردم ولی وقتی میرم تو بازی گوشه صفحه می نویسه ورژن 1.4 و دوباره می گه یه آپدیت وجود داره.وقتی دوباره اون آپدیت رو دانلود و نصب می کنم خودش دوباره میگه بازی شما قبلا به ورژن 1.4.1 ارتقا پیدا کرده ولی وقتی می رم تو بازی دوباره می نویسه ورژن 1.4.این آپدیت برای بازی کردن آنلاین هست ولی وقتی می رم توی بازی چند نفره بازی می گه اول باید آپدبت جدید رو دانلود کنید.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

Lamanta
15-11-2008, 14:37
سلام
من مشکل اساسی دارم با cod waw اینم مشکلمه :
من این بازیو نصب کردم روی سیستم خودم و پسر خالم سیستم هامونم ایناس :

مال خودم اینه :
cpu 3.2 intel full
vga 7300 GT DDR3 256mb
ram ocz 2gig ddr2 800

اینم ماله پسر خالم
cpu amd 5600
vga 8600 DDR2 512mb
ram geil 1gig
هم دایرکت ایکس و هم درایور ها رو آپدیت کردم برای هردومون ای ارور ها رو داد :

اول اینو:

بعد این :

بعدش هم dont send میده حالا چی کنم یکی کمکم کنه !!!

behnammazi
15-11-2008, 14:50
کسی می دونه سیو بازی Call Of Duty: World At War کجا ریخته میشه ؟
توی یکی از مراحل dont send میزه و میپره بیرون .خواستم کرکم رو عوض کنم که یه کرک با حجم 5.23 برای این بازی نیست که مال من هم با این مشکل داره.
سیوهاش رو هم اگر کسی داره بده و بگه کجا باید ریخته بشه.

king-hitler2
15-11-2008, 16:42
کسی می دونه سیو بازی Call Of Duty: World At War کجا ریخته میشه ؟
توی یکی از مراحل dont send میزه و میپره بیرون .خواستم کرکم رو عوض کنم که یه کرک با حجم 5.23 برای این بازی نیست که مال من هم با این مشکل داره.
سیوهاش رو هم اگر کسی داره بده و بگه کجا باید ریخته بشه.

برو به این ادرس

سلام
من مشکل اساسی دارم با cod waw اینم مشکلمه :
من این بازیو نصب کردم روی سیستم خودم و پسر خالم سیستم هامونم ایناس :

مال خودم اینه :
cpu 3.2 intel full
vga 7300 GT DDR3 256mb
ram ocz 2gig ddr2 800

اینم ماله پسر خالم
cpu amd 5600
vga 8600 DDR2 512mb
ram geil 1gig
هم دایرکت ایکس و هم درایور ها رو آپدیت کردم برای هردومون ای ارور ها رو داد :

اول اینو:

بعد این :

بعدش هم dont send میده حالا چی کنم یکی کمکم کنه !!!

اولین پیام اشکال نداره
دومی هم مربوط به کارت صداست که متاسفانه سایت ارایه دهندش خرابه چوا یه لینکی ازش پیدا کرده بودم که میتونست این خرابی رو درست کنه

keshish
15-11-2008, 20:11
سلام
تاپیکی با مضمون راهنمایی در مورد بازیها ندیدم به خاطر همین سوالمو اینجا مطرح می کنم:
آیا در بازی SimCity تمدن دیگه یا کشور دیگه ای هم هست و آیا میشه با اونها رابطه داشت؟

king-hitler2
15-11-2008, 20:13
سلام
تاپیکی با مضمون راهنمایی در مورد بازیها ندیدم به خاطر همین سوالمو اینجا مطرح می کنم:
آیا در بازی SimCity تمدن دیگه یا کشور دیگه ای هم هست و آیا میشه با اونها رابطه داشت؟

تو این تایپیک مطرح کن

keshish
15-11-2008, 22:48
تو این تایپیک مطرح کن

این که تاپیک بازی The Sims هست

sina1100
15-11-2008, 22:52
من The Sims 2 رو نصب کردم به علاوه دو تا از Expansion Pack هاش، Season و Open For Business
Season اجرا میشه اما وقتی میخوام Open For Business رو اجرا کنم این ارور رو میده:

کسی میدونه مشکل چیه؟

astronix
15-11-2008, 23:02
سلام
اقا این gears of war pc مارو ...
هر چقدر میرم جلو بعدا که میخوام بازی کنم سیو هایش نیست
لطفا راهنمایی کنید.

xero.1992
15-11-2008, 23:37
سلام
اقا این gears of war pc مارو ...
هر چقدر میرم جلو بعدا که میخوام بازی کنم سیو هایش نیست
لطفا راهنمایی کنید.
قربونت برم,اول که بازی اومد F1 رو بزن و profile بساز و اجراش کن.بعد بازی کن.
همین.من خدمم این مشکل رو داشتم.
دهنم...... :)

xero.1992
15-11-2008, 23:42
برو به این ادرس

اولین پیام اشکال نداره
دومی هم مربوط به کارت صداست که متاسفانه سایت ارایه دهندش خرابه چوا یه لینکی ازش پیدا کرده بودم که میتونست این خرابی رو درست کنه
ببین عزیز,جون من برام پیداش کن.منم این مشکل رو دارم.
ممنون میشم اگه انجام بدی.
منم این مشکل رو دارم.ارور Cod-WaW رو میگم.

qo0oick
16-11-2008, 01:30
من The Sims 2 رو نصب کردم به علاوه دو تا از Expansion Pack هاش، Season و Open For Business
Season اجرا میشه اما وقتی میخوام Open For Business رو اجرا کنم این ارور رو میده:

کسی میدونه مشکل چیه؟
با CD یا DVD Expansion روی یکی از ShortCut ها از روی DeskTop اجرا کن ببین میشه...
اینجوری فک کنم حل میشه..
اگه نشد بگو تا بهت بگم چیکار کنی :40:

mInI_ClockEr
16-11-2008, 06:26
اقایون من در اجرای بازی COD -WAW به این مشکل برخوردم ویندوز رو از xp sp2 به xp sp3 تغییر دادم بازم مشکلم رفع نشد
سیستم من
cpu-4200x2
ram 2gig 800
vga ATI 2600PRO DDR3 256
درایور گرافیکم هم 8.9 و hotfix 8.9 هست
کاملا گیج شدم
کمکم کنید
اینم یه عکس از مشکل در هر دو ویندوزم هم همین بود

xero.1992
16-11-2008, 06:55
کسی نیست بکمکه.این Cod WaW همین ERRoR دوستمونو میده.کسی نیست؟

h-s-game
16-11-2008, 08:33
سلام.من در اجرای بازیspider-man1 'گیر کردم. هر وقت اجرا میکنم بازی باز نمیشه. لطفا کمکم کنید.

'گرافیک64

king-hitler2
16-11-2008, 08:52
کسی نیست بکمکه.این Cod WaW همین ERRoR دوستمونو میده.کسی نیست؟
بهترین کار عوض کردن سی دی بازی هستش

این که تاپیک بازی The Sims هست __________________

اقا من همیشه فکر میکردم این دو تا بازی یکی هستن شرمنده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

m93
16-11-2008, 11:10
تو call of duty world at war باید حتما anti buster رو هم نصب کنیم؟ البته من نصبشم کردم بازی ران نمیشه احتمالا اشکال از دی وی دیش هستش

king-hitler2
16-11-2008, 11:13
تو call of duty world at war باید حتما anti buster رو هم نصب کنیم؟ البته من نصبشم کردم بازی ران نمیشه احتمالا اشکال از دی وی دیش هستش

خودش اتوماتیک نصب میشه

ejbaree
16-11-2008, 11:14
سلام.
آقا من یه بازی به اسم Kawasaki Quad Bikes گرفتم.
اینو که اجرا میکنم صفحه مانیتورم سیاه میشه و این پیام رو میده که:
video mod not supported

کارت گرافیکم NVIDIA GeForce 8400 GS.
مشکل چیه؟

king-hitler2
16-11-2008, 11:19
سلام.
آقا من یه بازی به اسم Kawasaki Quad Bikes گرفتم.
اینو که اجرا میکنم صفحه مانیتورم سیاه میشه و این پیام رو میده که:
video mod not supported

کارت گرافیکم NVIDIA GeForce 8400 GS.
مشکل چیه؟

پیغام از ساپورت نکردن گرافیکه
ولی گرافیکتم که خوبه
تو پبغام عکس همینه
شاید اپدید گرافیک رو قبول نکنه

mehrdad2006
16-11-2008, 12:14
اقایون من در اجرای بازی COD -WAW به این مشکل برخوردم ویندوز رو از xp sp2 به xp sp3 تغییر دادم بازم مشکلم رفع نشد
سیستم من
cpu-4200x2
ram 2gig 800
vga ATI 2600PRO DDR3 256
درایور گرافیکم هم 8.9 و hotfix 8.9 هست
کاملا گیج شدم
کمکم کنید
اینم یه عکس از مشکل در هر دو ویندوزم هم همین بود

ویندوز xp
تو device manger
گزینه sounds.video and game controllersرو انتخاب کن
و اینو unimodem half-duplex audio device
رو disable کن

mInI_ClockEr
16-11-2008, 14:29
ویندوز xp
تو device manger
رو disable کن
:11::11::11::11::11::11:
:11::11::11::11::11:
:11::11::11::11:
:11::11::11:
:11::11:
:11:
خیلی ممنون مشکلم حل شد

xero.1992
16-11-2008, 15:16
ویندوز xp
تو device manger
رو disable کنوااااای.....دمت گرم........بابا تو دیگه کی هستی....

اقا....اقاییییییییییییییییی ییییییییییییی

:40::40::40::19::40::40::40:

Molibden
16-11-2008, 15:29
سلام
توی بازی فیفا 09
بازیکنها مثل مترسک!!! حالت دست باز بازی میکنن (جدی میگم بخدا!)
انگار رندر نمیکنه حرکات بازیکنا رو
کارتم 5200 - 256 هست مشکل از اونه؟

Big-Boss
16-11-2008, 16:14
سلام.

کارت گرافیکت رو آپدیت کن
اگه تو خود DVD بازی Directx هم بود نصب کن

king-hitler2
16-11-2008, 16:18
سلام
توی بازی فیفا 09

شما اپدید گرافیک کن

arash66_2m
16-11-2008, 18:14
کارت گرافیکت رو آپدیت کن
اگه تو خود DVD بازی Directx هم بود نصب کن

چطوری ؟ اگه میشه لینک آپدیت گرافیکم رو بدین دیگه ممنون میشم...
+ Radeon 9200 ATi

king-hitler2
16-11-2008, 19:15
سلام
توی بازی فیفا 09

چطوری ؟ اگه میشه لینک آپدیت گرافیکم رو بدین دیگه ممنون میشم...
+ Radeon 9200 ATi

Molibden
16-11-2008, 23:46
سلام
آپدیت کردم حالا ارور dont send موقع اجرای بازی میده.

MILIN3M
17-11-2008, 01:41
سلام...این کال اف دیوتی5 تو اجراش مشکل دارم...رو ایکون بازی که دابل کلیک میکنم صفحه سیاه میشه که بره تو بازی اما هیچی نشون نمیده و اخطار ویندوز که برنامه بسته میشه بعدشم این اررور میاد..اساتید بگن...ممنون میشم..ممکنه مشکل کرک باشه؟؟
سیستم
8800 GTS 512 اخرین اپدیت کارت رو دارم
e6750
2gB oCZ 800 ddR2

qo0oick
17-11-2008, 01:56
سلام...این کال اف دیوتی5 تو اجراش مشکل دارم...رو ایکون بازی که دابل کلیک میکنم صفحه سیاه میشه که بره تو بازی اما هیچی نشون نمیده و اخطار ویندوز که برنامه بسته میشه بعدشم این اررور میاد..اساتید بگن...ممنون میشم..ممکنه مشکل کرک باشه؟؟
سیستم
8800 GTS 512 اخرین اپدیت کارت رو دارم
e6750
2gB oCZ 800 ddR2
این ارور بیشتر واسه بازیه Beta هستش...
حالا اگه واسه شما Beta نیست 100% ناقصه....

========

حالا می خوای این کارو بکن ببین جواب میده...
روی فایل اصلیه بازی داخل پوشه بازی راست کلیک کن Properties رو انتخاب کن پنل Compatibility رو بیار بعد Run This Program.... رو بزن و Windows Xp Service Pack 2 رو انتخاب کن....

befermatooo
17-11-2008, 05:35
دوستان یکی کمک کنه

در بازی COD 5 تو مرحله دوم وقتی از کشتی پیاده میشم و میرم جلو یهو از بازی خارج میشم و یک پیغام از DircctX میاد !!!

DircctX Error

DircctX encountered an unrecoverable error .

Check the readme for possible solutions

king-hitler2
17-11-2008, 09:14
سلام
آپدیت کردم حالا ارور dont send موقع اجرای بازی میده.

یه بار ویندوزت رو عوض کن اگه درست نشد سی دی بازیت مشکل داره

دوستان یکی کمک کنه

در بازی COD 5 تو مرحله دوم وقتی از کشتی پیاده میشم و میرم جلو یهو از بازی خارج میشم و یک پیغام از DircctX میاد !!!

DircctX Error

DircctX encountered an unrecoverable error .

Check the readme for possible solutions

جوابت رو تو قسمت خودش دادم

hamid 3a
17-11-2008, 09:44
با سلام خدمت دوستان. من بازيCOD world at war رو خريدم و نصب كردم وقتي ميخوام اجراش كنم يه لحظه صفحه باز ميشه و دوباره بسته ميشه! و يه ارور ميده كه دوتا از متريال ها لود نشدن! سه بار هم اين بازي رو بردم عوض كردم باز هم همين مشكل رو دارم! بايد چه كنم؟ اروري كه بهم ميده اينه:
كسي ميدونه اين متريال ها كجا هستند؟

king-hitler2
17-11-2008, 10:49
با سلام خدمت دوستان. من بازيCOD world at war رو خريدم و نصب كردم وقتي ميخوام اجراش كنم يه لحظه صفحه باز ميشه و دوباره بسته ميشه! و يه ارور ميده كه دوتا از متريال ها لود نشدن! سه بار هم اين بازي رو بردم عوض كردم باز هم همين مشكل رو دارم! بايد چه كنم؟ اروري كه بهم ميده اينه:

دوست من قبل از پست دان حداقل دو صفحه قبل رو بخون :41::41:
این سوال 100 مرتبه جواب داده شده :19::19:
به فروم خودش برو اونجا جواب داده شده :10::10::10:
شرمنده :40::40::40:

MILIN3M
17-11-2008, 12:42
دوستان تو بازی کال اف دیوتی5 به مشکل عکس زیر برخوردم... فقط قسمت دریاها اینطوریه انگار یه لایه فیلتره ثابته که با حرکت موس جابجا میشه (شطرنجیه) نگاه کنید
8800 gts 512 اخرین اپدیت.

sina1100
17-11-2008, 12:45
با CD یا DVD Expansion روی یکی از ShortCut ها از روی DeskTop اجرا کن ببین میشه...
اینجوری فک کنم حل میشه..
اگه نشد بگو تا بهت بگم چیکار کنی :40:
داداش نشد... میشه راهنمایی کنی؟ گیره کارم

king-hitler2
17-11-2008, 12:53
دوستان تو بازی کال اف دیوتی5 به مشکل عکس زیر برخوردم... فقط قسمت دریاها اینطوریه انگار یه لایه فیلتره ثابته که با حرکت موس جابجا میشه (شطرنجیه) نگاه کنید

تنظیمات افکت رو دست کاری کن

tufan68
17-11-2008, 13:01
سلام دوستان.
من وقتی کال آو دیوتی 2 رو نصب می کنم ، اروری می ده مث هین اروری که دوستمون حین اجرای کال آو دیوتی 5 می ده. همین تصویر میاد و بعد چیز دیگه ای نمیاد و قطع میشه؟ چند بار که سوال کردم جواب ندادین.

MILIN3M
17-11-2008, 13:46
:41:
تنظیمات افکت رو دست کاری کن
فرقی نمیکنه.......چیکار کنم؟

mhnmohsen
17-11-2008, 14:19
این ارور بیشتر واسه بازیه Beta هستش...
حالا اگه واسه شما Beta نیست 100% ناقصه....

========

حالا می خوای این کارو بکن ببین جواب میده...
روی فایل اصلیه بازی داخل پوشه بازی راست کلیک کن Properties رو انتخاب کن پنل Compatibility رو بیار بعد Run This Program.... رو بزن و Windows Xp Service Pack 2 رو انتخاب کن....

سلام خدمت آقایون بابا منم با این مشکل برخوردم هیچ راهی نداره این مشکل رو رفع کرد

یعنی بازی ناقصه اگه اینطوری هست بریم پس بدیم بازی رو :41::13:

Masoud King
17-11-2008, 15:39

سلام خدمت آقایون بابا منم با این مشکل برخوردم هیچ راهی نداره این مشکل رو رفع کرد

یعنی بازی ناقصه اگه اینطوری هست بریم پس بدیم بازی رو
اگر با ارور زیر ور به رو شدین طبق اونچه که تو عکس زیر گفته شده عمل کنید مشکلتون حل میشه!
Error during initialization:Unhandled exception caught
لینک عکس:

Oracle_Eldorado
17-11-2008, 16:08

دوست عزیز مال منم بعضی وقتا اینطوری میشه .
نه ربطی به تنظیمات گرافیک داره ، نه به آپدیت بودن کارت گرافیک .
واسه من هروقت اینطوری میشه یه بار از بازی خارج میشم و دوباره همون مرحله رو لود میکنم .

k72
17-11-2008, 16:27
با سلام به دوستان گرامی

هر کاری می کنم Microsoft Flight Simulator X رو سیستم نصب نمی شود!!!!

بر روی دو سیستم تست کردم و دوبار خریدم...هر دو سیستم وقتی dvd 2 را می خواهد ...دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد و دوباره dvd2 را میخواهد.

تمامی file های آن درست است ...فضای کافی موجود است... سیستمها 2 گیگ رم دارند...

آیا کسی با این مشکل برخورد کرده؟

با سپاس فراوان

qo0oick
17-11-2008, 16:35
داداش نشد... میشه راهنمایی کنی؟ گیره کارم
بیا اینو بریز ببین جواب میده :40:
کرکشه..

Oracle_Eldorado
17-11-2008, 16:40
با سلام به دوستان گرامی

هر کاری می کنم Microsoft Flight Simulator X رو سیستم نصب نمی شود!!!!

بر روی دو سیستم تست کردم و دوبار خریدم...هر دو سیستم وقتی dvd 2 را می خواهد ...دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد و دوباره dvd2 را میخواهد.

تمامی file های آن درست است ...فضای کافی موجود است... سیستمها 2 گیگ رم دارند...

آیا کسی با این مشکل برخورد کرده؟

با سپاس فراوان

دوست عزیز شما برو DVD های یه شرکت دیگه رو بگیر چون با این توصیفات اشکال از DVD ها هست ...

سباستین
17-11-2008, 17:01
call of duty world at war
کمک کنید خواهش می کنم. یکی بگه مشکل کجاست.
با هزاز زحمت بازی رو نصب کردم ولی قبل از شروع مرحله 3 (جایی که می گه کلیک کنید برای استارت و شروع به لود کردن مرحله می کنه) , یهو سیستم ReStart می شه.
کامپیوترم یه مقدار قدیمیه ولی دو مرحله قبل رو با کیفیت متوسط اما قابل قبولی بازی کردم.
cpu 3.0
6800 GT
ram 1G
______

mehdy.z
17-11-2008, 17:56
call of duty world at war
کمک کنید خواهش می کنم. یکی بگه مشکل کجاست.
با هزاز زحمت بازی رو نصب کردم ولی قبل از شروع مرحله 3 (جایی که می گه کلیک کنید برای استارت و شروع به لود کردن مرحله می کنه) , یهو سیستم ReStart می شه.
کامپیوترم یه مقدار قدیمیه ولی دو مرحله قبل رو با کیفیت متوسط اما قابل قبولی بازی کردم.
cpu 3.0
6800 GT
ram 1G
______

دوست عزیز اگه به ناپیک مخصوص بازی call of duty world at war مراجعه منی می بینی خیلی ها چنین مشکلی دارند و تنها راهی که براش ارائه شده وتوی بعضی از سیستم ها جواب داده اینه که:
توی ویندوز xp
توی device manger
رو disable کن
(کپی رایت mehrdad 2006:31:)

شما هم یه امتحانی بکن شاید جواب داد...:20:
البته روی بعضی سیستم ها چنین گزینه وجود نداره امیدوارم مال شما داشته باشه و بتونی حالشو ببری :46:

سباستین
17-11-2008, 18:02
دوست عزیز اگه به ناپیک مخصوص بازی call of duty world at war مراجعه منی می بینی خیلی ها چنین مشکلی دارند و تنها راهی که براش ارائه شده وتوی بعضی از سیستم ها جواب داده اینه که:
توی ویندوز xp
توی device manger
رو disable کن
(کپی رایت xero.1992 :31:)

شما هم یه امتحانی بکن شاید جواب داد...:20:
البته روی بعضی سیستم ها چنین گزینه وجود نداره امیدوارم مال شما داشته باشه و بتونی حالشو ببری :46:
من همین کار رو کردم که تونستم بازی کنم. اما الان در شروع مرحله 3 یهو ری استارت می شه. با این مشکل چی کنم؟

mehdy.z
17-11-2008, 18:12
من همین کار رو کردم که تونستم بازی کنم. اما الان در شروع مرحله 3 یهو ری استارت می شه. با این مشکل چی کنم؟

البته یه جیز دیگه هم میشه اونم اینه که ممکنه به خاطر کمبودحافظه رمت باشه اگه بتونی مبزان حافظه رمت رو موقع لود چک کنی می تونی متوجه شی که مشکل از رمت هست یا نه( یادت هم باشه که همه چیز رو توی بازی روی مینیمم و رزولوشن هم روی حداقل بذار)

البته فکر کنم یکی دوتایی از نسخه های بازی توی بازار هم ایراد داره که می تونه از شانش بدت مال اون باشه:41:

hamid 3a
17-11-2008, 20:22
ویندوز xp
تو device manger
رو disable کن

اقا اين روش واسه من كار نكرد:41: چه راهي ديگه هست؟

king-hitler2
17-11-2008, 20:32
اقا اين روش واسه من كار نكرد:41: چه راهي ديگه هست؟

فقط اپدید کارت صدا

hamid 3a
17-11-2008, 20:37
از كجا بايد اپديت كنم؟ ميشه يه لينك دانلود بذاريد؟ اگه قبلا گفته شده تورو خدا لينك بدين بين 700 تا صفحه دنبال لينك نگردم. كارت صدام ريل تيك هست.

slambovich
17-11-2008, 23:14
(به نام خدا)

من COD world at war رونصب کردم اجرا میکنم همون اول این ارور رو میده

ببخشید نشد توی تگ IMG بذارم

موفق باشید

bad.1.0
17-11-2008, 23:15
سلام.من بازی stronghold2 v1.4 رو دارم. وقتی میرم تو بازی خودش می گه یه آپدیت وجود داره منم از توی بازی دانلودش می کنم بعد هم نصبش می کنم و خودش هم می گه بازی از ورژن 1.4 به 1.4.1 ارتقا پیدا کرد.کرکش هم با نام همون ورژن کپی کردم ولی وقتی میرم تو بازی گوشه صفحه می نویسه ورژن 1.4 و دوباره می گه یه آپدیت وجود داره.وقتی دوباره اون آپدیت رو دانلود و نصب می کنم خودش دوباره میگه بازی شما قبلا به ورژن 1.4.1 ارتقا پیدا کرده ولی وقتی می رم تو بازی دوباره می نویسه ورژن 1.4.این آپدیت برای بازی کردن آنلاین هست ولی وقتی می رم توی بازی چند نفره بازی می گه اول باید آپدبت جدید رو دانلود کنید.خواهش می کنم راهنماییم کنید.

Oracle_Eldorado
17-11-2008, 23:32

دوست عزیز شما با این نسخه ای که داری نمیتونی آنلاین بازی کنی .
چون یه نسخه ی تقلبی محسوب میشه .
تقریبا 99% بازی هایی که توی ایران هستند اینطوری هستن .
یعنی کپی شده از یه نسخه .
خوب معلومه که نمیشه باهاش آنلاین بازی کرد .
مگه اینکه شما با برنامه ی Hamachi بتونی با چند نفر که میشناسی بازی کنی که اونم بدون ADSL نمیشه .

(به نام خدا)

موفق باشید

دوست عزیز اگه اینجا رو ببینی خیلی ها مشکل شما رو دارن که راه حلش هم همونجا هست »

hamid 3a
17-11-2008, 23:34
هزار بار اين سوال پاسخ داده شده D:
توي ويندوز xp به device manager برو و uni modem hal-duplex... رو ديزيبل كن! من هم همين مشكل رو دارم ولي با اين مال من حل نميشه! ظاهرا من بايد كارت صدامو اپديت كنم.

qo0oick
17-11-2008, 23:36
(به نام خدا)

موفق باشید
نقل قول از دوست خوبمون...

تو device manger
رو disable کن

taleb311
18-11-2008, 00:36
سلام دوستان
من بازی CoDWaW رو نصبش کردم.بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.اما وقتی وارد بازی میشم یکم بازی گیر داره-دایرکس رو هم نصب کردم-مثلا تو همون مرحله 1 بازی یکم کند هستش و زور میزنه-کسی میدون مشکل چیه؟
مشخصات سیستمم اینه؟cpu 3.4 full
ram 1 gb ddr2
gerafic 8400 gs
windows sp3

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 00:46
سلام دوستان
من بازی CoDWaW رو نصبش کردم.بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.اما وقتی وارد بازی میشم یکم بازی گیر داره-دایرکس رو هم نصب کردم-مثلا تو همون مرحله 1 بازی یکم کند هستش و زور میزنه-کسی میدون مشکل چیه؟
مشخصات سیستمم اینه؟cpu 3.4 full
ram 1 gb ddr2
gerafic 8400 gs
windows sp3

دوست عزیز فکر کنم سیستمت ضعیف باشه واسه این بازی .
مخصوصا گرافیکت چون گرافیک شما نصف رم مورد نیازش رو از سیستم میگیره که رم سیستمتون هم پایینه .
شما میتونی با پایین آوردن تنظیمات بازی رو روون کنی .

hamid 3a
18-11-2008, 01:16
فقط اپدید کارت صدا
هيتلر جان من كارايي رو كه گفته بودين انجام دادم كارت صدا رو هم اپديت كردم باز هم همون ارور مياد:41: چي كار كنم؟ ديگه چه راهي هست؟

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 01:32

دوست عزیز اینو ببین »

شاید به کارت بیاد .

اینجا هم یه روش گذاشته »

اگه ویستا داری اینم یه روش واسه ویستا »

اگه هم XP اینم یه روش دیگه ! »

امیدوارم مشکلتون حل بشه .

hamid 3a
18-11-2008, 02:09
ممنون اوراكل جان مشكل من توي اولي مطرح شده ولي جوابش رو پيدا نكردم! بقيه همه سياهي لشگر بود D:
مشكلم اينه:
Problem #3 PC - Call of Duty World at War Error Messages:
Error: Could not load material “water_droplet”.
Error: Could not load material “water_dynamic_spray”.
——- sound system initialization ——-
Loading fastfile ‘ui’
used 39.48 MB memory in DB alloc
Error during initialization:
Unhandled exception caught
توي ادرس اولي نوشته شده ولي جوابش رو پيدا نركدم كه كجا نوشته!

qo0oick
18-11-2008, 02:43
ممنون اوراكل جان مشكل من توي اولي مطرح شده ولي جوابش رو پيدا نكردم! بقيه همه سياهي لشگر بود D:
مشكلم اينه:
Problem #3 PC - Call of Duty World at War Error Messages:
Error: Could not load material “water_droplet”.
Error: Could not load material “water_dynamic_spray”.
——- sound system initialization ——-
Loading fastfile ‘ui’
توي ادرس اولي نوشته شده ولي جوابش رو پيدا نركدم كه كجا نوشته!
همون جا زده

Solution : check Solution to CODWAW Problem #2

CODWAW Problem #2 هم جوابش اینه....

You must do this:
To remedy this problem click:
Start>Control Panel>Sound
Right Click on the default playback device (e.g. Speakers) and click properties. From there select the Advanced tab.
To eliminate this error the default playback format must be set at 24 bit 48000Hz (Studio Quality). Simply select this from the dropdown list and apply the settings.
Try launching the game now-Everything should run fine.

you_love_sky1
18-11-2008, 03:29
سلام.یه مشکلی داشتم.هر کاری میکنم رمز بازی باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید؟farcry2

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 10:06
سلام.یه مشکلی داشتم.هر کاری میکنم رمز بازی باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید؟farcry2

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی ؟
شما کجا میخوای رمز بزنی که نمیشه ؟

hamid 3a
18-11-2008, 10:10
همون جا زده

CODWAW Problem #2 هم جوابش اینه....

دوست عزيز اصلا همچين جايي توي ويندوز xp يافت نكردم! فكر ميكنم اين جواب مال ويندوز ويستا باشه!!! راه ديگه اي نيست؟!

king-hitler2
18-11-2008, 10:17
دوست عزيز اصلا همچين جايي توي ويندوز xp يافت نكردم! فكر ميكنم اين جواب مال ويندوز ويستا باشه!!! راه ديگه اي نيست؟!

نه دوست من فکر کنم مادربرد شما هم قدیمی
اگه با اپدید کارت صدا نتونستید درستش کنید
باید سی دی بازی رو عوض کنید {از یه شرکت دیگه

hamid 3a
18-11-2008, 10:35
هيتلر جان مارد بردم خيلي قديمي نيست! MSI p31 هست تازه مادر برد رو عوض كردم! بازي رو هم سه بار عوض كردم باز هم همين ارور رو ميده...!

king-hitler2
18-11-2008, 10:47
هيتلر جان مارد بردم خيلي قديمي نيست! MSI p31 هست تازه مادر برد رو عوض كردم! بازي رو هم سه بار عوض كردم باز هم همين ارور رو ميده...!

منظورم اینه بازی رو از یه شرکن دیگه بخر مثل گیگا
از وست نخر

hamid 3a
18-11-2008, 11:16
اونجا كه من گرفتم مركز پخش بود روزي 500 تا حد اقل از اينا ميفروشه اگه مشكل داشته باشه سي دياشون كه ورشكست ميشه...

Enter
18-11-2008, 11:20
سلام بچه ها
خداوكيلي كسي نميتونه مشكل مارو حل كنه؟؟؟
توبازي COD 5مشكل من اينه:
بعدازاينكه مثه اكثربچه هاازروي عكس اون تنظيمات روانجام دادم تونستم وارد بازي بشم وبازي خيلي زوداومدومن new game و درجه سختي بازي رو انتخاب كردم وبعديه سري تصاويرباتوضيحات اومد وبدون هيچ مشكلي ميديدم ووقتي تصاوير تموم ميشه ووارد لودينگ مرحله اول ميشم تابعدازلود شدن وارد مرحله ي اول بشم همون اولاي لودينگ صداي اون مرده كه رو تصاوير حرف ميزنه واسه چندلحظه يه تيكش پشت سرهم تكرار ميشه وبعدتصويرثابت ميشه و بعدازچندلحظه صفحه سياه ميشه وهمه چيزازكارميفته وتنهاكاري كه ميتونم انجام بده اينه كه سيستم رو ري استارت كنم دوستان ميشه بگن مشكل من ازكجاست؟
سيستم من اينه:
Ram:1G
Hard:Maxtor 250 Buffe 8m
بازي روهم از سرزمين رايانه گرفتم.

Amin_0913
18-11-2008, 14:47
سلام
اول از همه در مورد بازی اسپور وقتی DVD رو میذارم توی ئستگاه اتوران بالا میاد وقتی که روی دکمه ستاپ میزنم سیستم قفل میکنه و وقتی که DVD رو در میارم این پیغام رو میده
the device is not ready

توی بازی C&C Red Alert 3 نصب بازی تموم میشه وقتی که روی ایکون توی دسکتاپ کلیک میکنم صفحه اول که نوشته C&C Red Alert 3 میاد و همونجا گیر میکنه

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید:11:

bad.1.0
18-11-2008, 14:49
سلام.من بازی battlefield 1942 v1.0 رو دارم.قبلا وقتی پچ ورژن 1.6.19 رو روش نصب می کردم مشکلی نداشت و فقط کرک می خواست من پیدا نمی کردم و برای همین پاکش کردم الان که کرکشو پیدا کردم وسطای نصب پچ این خطا رو می ده:
setup could not find an Battelfield 1942 installatoin.
چی کار کنم؟

king-hitler2
18-11-2008, 16:50
سلام
اول از همه در مورد بازی اسپور وقتی DVD رو میذارم توی ئستگاه اتوران بالا میاد وقتی که روی دکمه ستاپ میزنم سیستم قفل میکنه و وقتی که DVD رو در میارم این پیغام رو میده
the device is not ready

توی بازی C&C Red Alert 3 نصب بازی تموم میشه وقتی که روی ایکون توی دسکتاپ کلیک میکنم صفحه اول که نوشته C&C Red Alert 3 میاد و همونجا گیر میکنه

ممنون میشم مشکلم رو حل کنید:11:
دی ویدی خش نداره
تو یه دستگاه دی وی دی رایتر بنداز ببین چی میشه
اگه جواب نداد با برنامه ایزو بوستر سوزسهای بازی رو دربیار

ویندوزت رو عوض کن

سلام.من بازی battlefield 1942 v1.0 رو دارم.قبلا وقتی پچ ورژن 1.6.19 رو روش نصب می کردم مشکلی نداشت و فقط کرک می خواست من پیدا نمی کردم و برای همین پاکش کردم الان که کرکشو پیدا کردم وسطای نصب پچ این خطا رو می ده:
setup could not find an Battelfield 1942 installatoin.
چی کار کنم؟

ورژن .پچ با کرک سازگار نیست

tufan68
18-11-2008, 19:34
با سلام خدمت دوستان. من هزار بار مشکلمو گفتم کسی جواب نمی ده . دیگه خسته شدم بس مشکمو نوشتم.

مشکل :
رایانه:پنتیوم 3-رم 256- گرافیک 64. اجرای بازی در حدود gta 5.
من call of duty 2 را ریختم ولی ارور میدهد. لازم به ذکر است در win xp sp3 یک بار اجرا شد ولی به صورت خیلی کند. حال روی win xp sp2 اجرا نمی شود . مشکل هم نمی دانم . فکر نکنم به ویندوز ربطی داشته باشد.
متن ارور: ابتدا یک ارور وسط صفحه ظاهر می شود:

fatal error
error during initalization:
no valid rending code path detected.
سپس ok را می زنیم و یه صفحه باز میشه حاوی این متن:
CoD2 1.0 build win-x86 Oct 6 2005
----- FS_Startup -----
Current search path:
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_14.iwd (4038 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_13.iwd (22624 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_12.iwd (1016 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_11.iwd (1462 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_10.iwd (1936 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_09.iwd (2142 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_08.iwd (2723 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_07.iwd (3384 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_06.iwd (990 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_05.iwd (928 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_04.iwd (698 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_03.iwd (26 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_02.iwd (40 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_01.iwd (16 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_00.iwd (102 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/main
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/raw
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/raw_shared
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/devraw
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/devraw_shared
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw10.iwd (414 files)
localized assets iwd file for english
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw09.iwd (98 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw08.iwd (8 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw07.iwd (511 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw06.iwd (3110 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw05.iwd (5310 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw04.iwd (6240 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw03.iwd (6580 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw02.iwd (6404 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw01.iwd (5510 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw00.iwd (4764 files)

File Handles:
----------------------
81074 files in iwd files
execing default.cfg
========= autoconfigure
configure.csv: using CPU configuration 0 GHz 256 MB
execing configure.cfg
configure.csv: using GPU configuration "Radeon 7*"
Video card is "RADEON 7000 SERIES"

----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 0.0
Vertex shader version is 0.0
Video card or driver doesn't accelerate transform and lighting.
Video card or driver doesn't support frame buffer blending ops beside add.
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.
Video card or driver doesn't support direction lights in the fixed-function pipeline.
DirectX 7 rendering path will not be available.
Video card or driver doesn't support texture coordinate generation in the fixed-function pipeline.
Video card or driver doesn't support linear filtering when copying and shrinking the frame buffer.
Video card or driver doesn't support enough textures for the DirectX 9 code path.
DirectX 9 rendering path will not be available.
Video card or driver doesn't support enough hardware lights for the DirectX 7 code path.
No valid rendering code path detected.

mehdy.z
18-11-2008, 21:07
با سلام خدمت دوستان. من هزار بار مشکلمو گفتم کسی جواب نمی ده . دیگه خسته شدم بس مشکمو نوشتم.

مشکل :
من call of duty 2 را ریختم ولی ارور میدهد. لازم به ذکر است در win xp sp3 یک بار اجرا شد ولی به صورت خیلی کند. حال روی win xp sp2 اجرا نمی شود . مشکل هم نمی دانم . فکر نکنم به ویندوز ربطی داشته باشد.

fatal error
error during initalization:
no valid rending code path detected.
سپس ok را می زنیم و یه صفحه باز میشه حاوی این متن:
CoD2 1.0 build win-x86 Oct 6 2005
----- FS_Startup -----
Current search path:
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_14.iwd (4038 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_13.iwd (22624 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_12.iwd (1016 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_11.iwd (1462 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_10.iwd (1936 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_09.iwd (2142 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_08.iwd (2723 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_07.iwd (3384 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_06.iwd (990 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_05.iwd (928 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_04.iwd (698 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_03.iwd (26 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_02.iwd (40 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_01.iwd (16 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\iw_00.iwd (102 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/main
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/raw
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/raw_shared
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/devraw
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2/devraw_shared
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw10.iwd (414 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw09.iwd (98 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw08.iwd (8 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw07.iwd (511 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw06.iwd (3110 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw05.iwd (5310 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw04.iwd (6240 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw03.iwd (6580 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw02.iwd (6404 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw01.iwd (5510 files)
D:\Program Files\TBN&M\Call of Duty 2\main\localized_english_iw00.iwd (4764 files)

File Handles:
----------------------
81074 files in iwd files
execing default.cfg
========= autoconfigure
configure.csv: using CPU configuration 0 GHz 256 MB
execing configure.cfg
configure.csv: using GPU configuration "Radeon 7*"
Video card is "RADEON 7000 SERIES"

----- R_Init -----
Pixel shader version is 0.0
Vertex shader version is 0.0
Video card or driver doesn't accelerate transform and lighting.
Video card or driver doesn't support frame buffer blending ops beside add.
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.
Video card or driver doesn't support direction lights in the fixed-function pipeline.
Video card or driver doesn't support texture coordinate generation in the fixed-function pipeline.
Video card or driver doesn't support linear filtering when copying and shrinking the frame buffer.
Video card or driver doesn't support enough textures for the DirectX 9 code path.
DirectX 9 rendering path will not be available.
Video card or driver doesn't support enough hardware lights for the DirectX 7 code path.
No valid rendering code path detected.

والا این چیزی که من می بینم کلا داره ایراد از گرافیکت می گیره میگه یا شما directedx 7 رونصب نکردی یا اصلا کارتت ساپورتش نمی کنه(در ضمن تا جاییکه من می دونم مینیمم اجرای این بازی directedx 9 هستش) حالا مگه مدل گرافیکت چیه ضمن اینکه رمت هم به شدت کمه چون در بعضی حالات رم 256 حتی برای اجرای خود xp هم کمه چه برسه به بازی:13:

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 21:15

مشکل :

دوست عزیز شما میخوای با کارت گرافیک 64 ( نکنه ATI 7000 هم هست ؟! ) این بازی به این سنگینی رو اجرا کنی ؟
فکر نکنم سیستمت بتونه شماره 1 رو به خوبی اجرا کنه .
اصلا از فکرش بیا بیرون ....

mehdy.z
18-11-2008, 21:59
اوه !!!oracle_eldrado جان راست میگه(به مشخصات سیستم دقت نکرده بودم) بابا گرافیکت خیلی تعطیله این بازی زیر 8500 ati قادر به اوردنش نیست چه برسه به سری 7000.

با این سیستم اصلا چطور تونستی بری توی بازی:18:

hamid 3a
18-11-2008, 22:23
كسي از مشكل ما سر در نمياره؟

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 22:33
اوه !!!oracle_eldrado جان راست میگه(به مشخصات سیستم دقت نکرده بودم) بابا گرافیکت خیلی تعطیله این بازی زیر 8500 ati قادر به اوردنش نیست چه برسه به سری 7000.

با این سیستم اصلا چطور تونستی بری توی بازی:18:

نه دوست من COD2 دیگه انقدر هم بالا نیست !
من خودم با گرافیک Geforce 5500 تونستم اجراش کنم .
با رم 512 و پردازنده 1.7 Celeron !!

Amin_0913
18-11-2008, 22:42
ویندوزت رو عوض کن
عوض کردم اخرین درایو کارت گرافیک رو هم نصب کردم ولی نشد

mehdy.z
19-11-2008, 00:45
نه دوست من COD2 دیگه انقدر هم بالا نیست !
من خودم با گرافیک Geforce 5500 تونستم اجراش کنم .
با رم 512 و پردازنده 1.7 Celeron !!

دوست عزیز حرف شما رو قبول دارم منظورم اینه که بازی که مینیمم اون 8500 redeon هستش اصلا با کارت 7000 redeon نباید اجرا بشه!

به هر حال ممنون...

mehdy.z
19-11-2008, 00:56
سلام بچه ها
خداوكيلي كسي نميتونه مشكل مارو حل كنه؟؟؟
توبازي COD 5مشكل من اينه:
بعدازاينكه مثه اكثربچه هاازروي عكس اون تنظيمات روانجام دادم تونستم وارد بازي بشم وبازي خيلي زوداومدومن new game و درجه سختي بازي رو انتخاب كردم وبعديه سري تصاويرباتوضيحات اومد وبدون هيچ مشكلي ميديدم ووقتي تصاوير تموم ميشه ووارد لودينگ مرحله اول ميشم تابعدازلود شدن وارد مرحله ي اول بشم همون اولاي لودينگ صداي اون مرده كه رو تصاوير حرف ميزنه واسه چندلحظه يه تيكش پشت سرهم تكرار ميشه وبعدتصويرثابت ميشه و بعدازچندلحظه صفحه سياه ميشه وهمه چيزازكارميفته وتنهاكاري كه ميتونم انجام بده اينه كه سيستم رو ري استارت كنم دوستان ميشه بگن مشكل من ازكجاست؟
سيستم من اينه:
Ram:1G
Hard:Maxtor 250 Buffe 8m
بازي روهم از سرزمين رايانه گرفتم.

شما اینکار رو کردی ببینی جواب میده یا نه:

توی ویندوز xp
توی device manger
رو disable کن

Enter
19-11-2008, 08:29
شما اینکار رو کردی ببینی جواب میده یا نه:

آره دوست عزيزاينكاروكردم كه تونستم وارد بازي بشم ولي نميدونم چرا وقتي مرحله اول رو انتخاب ميكنم طبق توضيحاتي كه دادم تصوير ثابت ميمونه ومجبورم سيستم رو ري استارت كنم.

P-R-I-N-C-E
19-11-2008, 12:39
سلام
من خیلی وقت بود که تو نخ بازی نبودم ولی تازگیها بازی cod 5 و Silent Hill Homecoming
امد دستم ولی یه مشکلی هست بعد از نصب این اروورو میده (هر 2 بازی)

This application has failed to start because d3d9_38.dll was not found. re-installing the appliction may fix this problem.

Oracle_Eldorado
19-11-2008, 12:48
سلام
من خیلی وقت بود که تو نخ بازی نبودم ولی تازگیها بازی cod 5 و Silent Hill Homecoming
امد دستم ولی یه مشکلی هست بعد از نصب این اروورو میده (هر 2 بازی)

This application has failed to start because d3d9_38.dll was not found. re-installing the appliction may fix this problem.

دوست عزیز شما DirectX داخل سیدی بازی رو نصب کن مشکلش حل میشه .

اگه هم مشکلش حل نشد این فایل رو دانلود کن »

بریز توی این مسیر »

C:\Windows\System32

اگه یه وقتی ( احیاناً ) مشکل حل نشد همون فایل دانلود شده رو توی مسیری که بازی رو نصب کردی کپی کن .

eimanpaladin
19-11-2008, 13:12
با سلام من cod 2 رو وقتی اجرا می کنم با خیلی بد اجرا میشود خیلی بد هر چی گرافیکشو کم میکنم هنوز همین طور
خیلی کنده
سیستم من :
cpu:3.4 ful
vga:7100 gs 512 real
ram:2 gig 800
باتشکر

Oracle_Eldorado
19-11-2008, 13:18
با سلام من cod 2 رو وقتی اجرا می کنم با خیلی بد اجرا میشود خیلی بد هر چی گرافیکشو کم میکنم هنوز همین طور
خیلی کنده
سیستم من :
cpu:3.4 ful
vga:7100 gs 512 real
ram:2 gig 800
باتشکر

دوست عزیز کارت گرافیکتون 512 Real نیست !
چون 7100 اصلا اینطور مدلی نداره .
کارت گرافیکتون واسه این بازی کمه .
شما که سیستم به این خوبی داری به کارت گرافیک خوب هم بخر دیگه .
موفق باشید .

Opera-Baz
19-11-2008, 15:10
تو بازي جديد call of duty
اون مرحله كه ميخواد شروع بشه عكس هيتلر مياد بعد ميره تو تابوت تا اونجا بازي مياد بعدش error ميده يه بار dirext بازي يه بار مموري كامپيوتر error ميده1 گيگ هم رم دارم .مثلا يه بار اون صفحه آبي مياد اررور ميده
geforce 9500gt
cpu:amd 6000

tormoz dasti
19-11-2008, 15:47
سلام
ببخشید مزاحم میشم من یک مشکل توی نصب بازی Pro evolution soccer 2009
دارم توی راهنمای نصب این بازی نوشته که:
1-بازی را کامل نصب کنید
2-بعداز نصب به منوی استارت رفته و گزینه"Run me 1st please"را نصب کنید
3-از بازیتون لذت ببرید
توجه:اینو گفتم اصلشو بگذارم بهتره
Games codecs included in Disc 2 Tools Dir.
Intall codecs to avoid game crash.
میگه کدک ها که توی تولز هست رو نصب کنید که از هنگ کردن بازی جلوگیری کنید
مشکلات من اینه که اصلا کدک توی دی وی دی نبود و گزینه مورد نظر توی منوی استارت
پیدا نشد
ولی من بازی کردم و بعد از یک یا دو ساعت بازی همیشه هنگ میکنه
اگر میشه راهنماییم کنید
دایرکت ایکس رو هم که توی دی وی دی بود نصب کردم
مشخصات سیستم:
CPU 2.6 Ghtt
RAM 1gig
hafeze be meghdar lazem mojood hast
card graphic ro ham nemidoonam vali bazi ro be
khoobi ejra mikone
با تشکر

king-hitler2
19-11-2008, 16:38
تو بازي جديد call of duty
اون مرحله كه ميخواد شروع بشه عكس هيتلر مياد بعد ميره تو تابوت تا اونجا بازي مياد بعدش error ميده يه بار dirext بازي يه بار مموري كامپيوتر error ميده1 گيگ هم رم دارم .مثلا يه بار اون صفحه آبي مياد اررور ميده
geforce 9500gt
cpu:amd 6000

یه بار رم سیستم رو دربیار و دوباره جا بنداز
یه بک اپ از سیو گیمت بردا و ویندوزت رو عوض کن درست میشه

Opera-Baz
19-11-2008, 19:25
یه بار رم سیستم رو دربیار و دوباره جا بنداز
یه بک اپ از سیو گیمت بردا و ویندوزت رو عوض کن درست میشه

اقا ممنون مشكلم حل شد

mehdy.z
19-11-2008, 21:04
آره دوست عزيزاينكاروكردم كه تونستم وارد بازي بشم ولي نميدونم چرا وقتي مرحله اول رو انتخاب ميكنم طبق توضيحاتي كه دادم تصوير ثابت ميمونه ومجبورم سيستم رو ري استارت كنم.

حالا که این روش رو اامتحان کردی اگه نسخه بازیت مشکلی نداره به احتمال زیاد می تونه برای upgrade گرافیک و سی پی یو باشه اون دوتا upgrade کن ببین جواب میگیری یا نه(اگر توی خود dvd بازی هستش حتما هر دوتاشو نصب کن وگرنه باید با اینترنت download کنی)چون عمده دلیل خروج بازی موقع loading اولیه اینه.

یه چیز دیگه هم هست احتمال هم داره مال رمت باشه چون یه خورده کمه مخصوصا اکر توی ویستا باشی پس حداقل یه کار کن اولا حتما برو توی xp(اگر هم هستی که هیچی)وتنظیمات بازی رو روی می نیمم بذار(منظورم همشه حتی رزولوشن) ببین رد میکنه یا نه و گرنه به احتمال زیاد یکی از دلایل بالا هستش.

موفق باشی...

eimanpaladin
19-11-2008, 22:54
با تشکر از Oracle_Eldorado ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من با این گرافیک cod 4 رو 600*800 باجزئیات معمولی بازی کردم من قبلا که گرافیکم 128 بود رو 600*800 بازی کردم
حالا که بالاتر چرا این قدر بد جواب میده
با تشکر

Oracle_Eldorado
19-11-2008, 23:21
سلام
ببخشید مزاحم میشم من یک مشکل توی نصب بازی Pro evolution soccer 2009
دارم توی راهنمای نصب این بازی نوشته که:
1-بازی را کامل نصب کنید
2-بعداز نصب به منوی استارت رفته و گزینه"Run me 1st please"را نصب کنید
3-از بازیتون لذت ببرید
توجه:اینو گفتم اصلشو بگذارم بهتره
Games codecs included in Disc 2 Tools Dir.
Intall codecs to avoid game crash.
میگه کدک ها که توی تولز هست رو نصب کنید که از هنگ کردن بازی جلوگیری کنید
مشکلات من اینه که اصلا کدک توی دی وی دی نبود و گزینه مورد نظر توی منوی استارت
پیدا نشد
ولی من بازی کردم و بعد از یک یا دو ساعت بازی همیشه هنگ میکنه
اگر میشه راهنماییم کنید
دایرکت ایکس رو هم که توی دی وی دی بود نصب کردم
مشخصات سیستم:
CPU 2.6 Ghtt
RAM 1gig
hafeze be meghdar lazem mojood hast
card graphic ro ham nemidoonam vali bazi ro be
khoobi ejra mikone
با تشکر

خوب دوست عزیز شما میتونی Codec رو از اینجا دانلود کنی »

حالا شما دانلود و نصب کن شاید مشکلت برطرف بشه .

trinity_pk2000
19-11-2008, 23:57
سلام به همه دوستان عزیز

من نرم افزار steaminstall_cs با حجم 379 مگابایت رو دانلود کردم. فایلی بود که خیلی لینک ازش هست.

و همه هم دارن باهاش کار می کنن

حالا من این برنامه رو نصب کردم

اما وقتی می خوام به سرور ها وصل بشم می زنه : server is not responding

لطفا راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم

آیا این فایلی که گرفتم کامله یا باید چیزه دیگه ای رو باهاش نصب کنم؟

و اینکه در بعضی از فروم ها ایرانی و غیر ایرانی صحبت از patch بوده که من در مسیر نصب این بازی چیزی

به این نام ندیدم !!!

و اگر قرار بر دانلود patch بوده چند تا هم دانلود کردم اما نتیجه نداد!!!

لطفا راهنمایی بفرمایید

موفق و موید باشد

یا حق

nima_7121
20-11-2008, 00:07
موقع اجرا اين پيغام رو ميده:

راهنماييم ميکنيد؟

B3HZ@D
20-11-2008, 02:27
من موقع اجرا بازی silent hill 5 این پیغام رو بهم میده ...
این هم عکس اون پیغام

کمک کنید خواهشا...

king-hitler2
20-11-2008, 09:10
موقع اجرا اين پيغام رو ميده:

راهنماييم ميکنيد؟

شما باید برنامه PHYSX رو که تو سی دی هستش نصب کنی

Oracle_Eldorado
20-11-2008, 09:28
من موقع اجرا بازی silent hill 5 این پیغام رو بهم میده ...
این هم عکس اون پیغام

کمک کنید خواهشا...

دوست عزیز کارت گرافیک شما چیه ؟
احتمالا کارت گرافیکتون Pixel Shader رو ساپورت نمیکنه .
چون در این بازی از Pixel Shader استفاده شده :46:

B3HZ@D
20-11-2008, 09:41
دوست عزیز کارت گرافیک شما چیه ؟
احتمالا کارت گرافیکتون Pixel Shader رو ساپورت نمیکنه .
چون در این بازی از Pixel Shader استفاده شده :46:

کارت گرافیکم

ASUS X Series 1600 فکر کنم
ولی غیر ممکن...من بازی هایی رو که همین ویژگی pixel shader رو داشتن قبلا اجرا کردم
چطور این نمیشه

Oracle_Eldorado
20-11-2008, 09:44
کارت گرافیکم

ASUS X Series 1600 فکر کنم
ولی غیر ممکن...من بازی هایی رو که همین ویژگی pixel shader رو داشتن قبلا اجرا کردم
چطور این نمیشه

آخه دوست عزیز Pixel Shader چند تا ورژن داره .
ممکن بازی هایی که شما اجرا کردی ورژن 2 یا 2.5 باشه .
ولی بازیهای جدید شدن ورژن 3 .
حالا این کارت گرافیک شما چند مگابایت هست ؟

B3HZ@D
20-11-2008, 10:00
همین splinter cell سری اخرش احتیاج به pixel shader 3 داشت که من اجراش کردم
کارت گرافیکم هم 256 هستش
تا حالا همه بازی ها رو روی high اجرا کردم و هیچ خبری از افت فریم و گیر کردن نبوده
این اتفاق برای اولین باره....
خیلی برام عجیبه

tormoz dasti
20-11-2008, 16:25
از همه دوستان به ویژه آقای اوراکل متشکرم

avang_GSM
20-11-2008, 17:45
من با اينکه اين کارم کردم:

اما بازم همين error رو ميده :

ميتونيد کمکم کنيد؟

nima_7121
20-11-2008, 19:04
شما باید برنامه PHYSX رو که تو سی دی هستش نصب کنی

رو cd اين گوشی اين نرم افزار نيست.
ميتونيد يه جايی برام اپش کنيد؟

khelane
20-11-2008, 20:17
رو cd اين گوشی اين نرم افزار نيست.
ميتونيد يه جايی برام اپش کنيد؟

دوست عزیز میتونی از اینجا دانلود کنی قابل رزیوم هم هست 37 مگابایت هست

Gamexland
21-11-2008, 09:36
سلام...

من Call of Duty 5 رو نصب کردم و توی بازی رفتم... اما وقتی روی solo کلیک می کنم و نیو گیم رو می زنم که بازی کنم هیچ اتفاقی نمیفته !... یعنی دوباره می تونم نیو رو بزنم یا مرحله رو انتخاب کنم یا هر چیز دیگه ای ! انگاری هیچ اتفاقی نمیفته ! ... مشکل از چیه؟...

mohammad_s7201
21-11-2008, 11:10
سلام.من بازی assassin's creed رو نصب کردم.یه خورده که بازی مس کنم این اررور رو میده:

فکر کنم مشکل از کرکش باشه.از کجا می تونم کرک جدید دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید جان
21-11-2008, 12:39
سلام

موقع اجرای بازی fallout 3 این ارور رو میده چیکار کنم؟
ممنون

qo0oick
21-11-2008, 13:15
سلام

موقع اجرای بازی fallout 3 این ارور رو میده چیکار کنم؟
ممنون
Windows Live رو از لینک زیر بگیر نصب کن

بازی رو از Control Panel ریموو کن
سیستم رو Restart کن
بازی رو دوباری نصب کن...

سلام...

من Call of Duty 5 رو نصب کردم و توی بازی رفتم... اما وقتی روی solo کلیک می کنم و نیو گیم رو می زنم که بازی کنم هیچ اتفاقی نمیفته !... یعنی دوباره می تونم نیو رو بزنم یا مرحله رو انتخاب کنم یا هر چیز دیگه ای ! انگاری هیچ اتفاقی نمیفته ! ... مشکل از چیه؟...
سلام..
دوست عزیزم من خودم این مشکل رو داشتم...
راه حلشم اینجاس...
به یکی از دوستانم گفتم و انجام داد و جواب گرفت...

L.A.M.P.A.R.D
21-11-2008, 15:18
cod5 منم وقتي روي ايكنش كليك مي كنم dont send ميده بعدش اين error ميده:

qo0oick
21-11-2008, 15:21
cod5 منم وقتي روي ايكنش كليك مي كنم dont send ميده بعدش اين error ميده:
نه شما مشکلت با اینا فرق داره...
چندین صفحه قبل توضیح داده شده...

L.A.M.P.A.R.D
21-11-2008, 16:36
حالا device manager كجاست

khelane
21-11-2008, 16:54

روی مای کامپیوتر کلیک کنید (راست) بعد manageرا انتخاب کرده بعد از ان device manager رو پیدا و کلیک چپ کرده تمام مشخصات رو میبینی

Oracle_Eldorado
21-11-2008, 16:54

روی My Computer کلیک راست کن و Propertises بزن .

بعد از تب های بالا Hardware رو انتخاب کن ، یه دکمه داره به اسم Device Manager . :46:

ویرایش : پست همزمان ! امروز, 04:54 PM

king-hitler2
21-11-2008, 16:56

ویرایش
چند نفر جواب دادن

don mohsen
21-11-2008, 17:02
سلام من cod 5 رو نصب كردم.بازي روونه اما بعضي از انفجار ها كه رخ مي دند اين ارور رو ميده:

چي كار كنم؟:41:

king-hitler2
21-11-2008, 17:08
سلام من cod 5 رو نصب كردم.بازي روونه اما بعضي از انفجار ها كه رخ مي دند اين ارور رو ميده:

چي كار كنم؟:41:

مشکل از دایرکت هستش

مگه داریکت بازی رو نصب نکردی
مشخصات سیستم

Reza Azimy_RW
21-11-2008, 17:26
سلام
من بازي Call Of Duty 5 رو روي سيستم :
RAM : 1 GB
VGA : 512 Nvidia 7500 LE
CPU : 3.2
اجرا کردم ولي وقتي ميخواد وارد بازي بشه Dont Send ميده
ويندوز رو هم عوض کردم تاثيري نداشت دایرکت رو هم نصبیدم
اگه کمکم کنيد واقعا ممنون ميشم

king-hitler2
21-11-2008, 17:46
سلام
من بازي Call Of Duty 5 رو روي سيستم :
RAM : 1 GB
VGA : 512 Nvidia 7500 LE
CPU : 3.2
اجرا کردم ولي وقتي ميخواد وارد بازي بشه Dont Send ميده
ويندوز رو هم عوض کردم تاثيري نداشت دایرکت رو هم نصبیدم
اگه کمکم کنيد واقعا ممنون ميشم

مشکل از بازی هستش

Reza Azimy_RW
21-11-2008, 23:26
مشکل از بازی هستش
غیر ممکنه بابا !!!
از همین سایت گرفتم !!!

qo0oick
22-11-2008, 00:43
غیر ممکنه بابا !!!
از همین سایت گرفتم !!!
از خوده p30 بگیر خیال خودتو راحت کن!

Reza Azimy_RW
22-11-2008, 10:06
یا از تکین بگیر یا از خوده p30 خیال خودتو راحت کن!
من هم که دارم میگم از p30world گرفتم !!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

qo0oick
22-11-2008, 12:35
من هم که دارم میگم از p30world گرفتم !!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا میری تو بازی Dont Send میده؟
یا دمو اول بازی رو میبینی بد Dont Send میده؟

12mohammad
22-11-2008, 15:58
بعد از نصب
call of duty 5
هنگام اجرا ارور زیر را می ده چکار باید کرد
- Initializing Renderer ----
execing ragdoll.cfg from disk
Trying SMP acceleration...
...succeeded.
----- R_Init -----
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 2.0 code path is available.
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 800 x 600 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Using 4x anti-aliasing
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
Initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Initializing particle cloud buffer...
Creating Direct3D queries...
Loading fastfile 'code_post_gfx'
used 1.13 MB memory in DB alloc
Setting initial state...
DirectX reports 512 MB of video memory and 614 MB of available texture memory.
Using video memory size to cap used texture memory at 496 MB.
Texture detail is set automatically.
Reducing texture detail based on total system memory of 512 MB to improve load times.
Using picmip 1 on most textures, 1 on normal maps, and 3 on specular maps
Waited 36 msec for asset '$default' of type 'material'.
Waited 13 msec for asset '$additive' of type 'material'.
Waited 48 msec for asset 'light_corona' of type 'material'.
Waited 2 msec for asset 'clear_alpha' of type 'material'.
Waited 3 msec for asset 'depthprepass' of type 'material'.
Waited 2 msec for asset 'shadowcookieoverlay' of type 'material'.
Waited 5 msec for asset 'shadowcookieblur' of type 'material'.
Waited 307 msec for asset 'shadowcaster' of type 'material'.
Waited 2 msec for asset 'shadowoverlay' of type 'material'.
Waited 4 msec for asset 'stencilshadow' of type 'material'.
Waited 0 msec for asset 'stencildisplay' of type 'material'.
Waited 192 msec for asset 'cinematic' of type 'material'.
Error: Waited 167 msec for missing asset "water_droplet".
Error: Could not load material "water_droplet".
Error: Could not load material "water_dynamic_spray".
Loading fastfile 'ui'

------- sound system initialization -------

king-hitler2
22-11-2008, 17:27
بعد از نصب
call of duty 5
هنگام اجرا ارور زیر را می ده چکار باید کرد
- initializing renderer ----
execing ragdoll.cfg from disk
----- client initialization -----
----- client initialization complete -----
trying smp acceleration...
...succeeded.
----- r_init -----
getting direct3d 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
vertex shader version is 3.0
shader model 2.0 code path is available.
Shader model 3.0 code path is available.
Using shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 800 x 600 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
game window successfully created.
Using 4x anti-aliasing
creating direct3d device...
Com_touchmemory: 0 msec. Using sum: 0
loading fastfile code_post_gfx
loading fastfile ui
loading fastfile common
initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
directx returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Initializing particle cloud buffer...
Creating direct3d queries...
Loading fastfile 'code_post_gfx'
used 1.13 mb memory in db alloc
setting initial state...
Directx reports 512 mb of video memory and 614 mb of available texture memory.
Using video memory size to cap used texture memory at 496 mb.
Texture detail is set automatically.
Reducing texture detail based on total system memory of 512 mb to improve load times.
Using picmip 1 on most textures, 1 on normal maps, and 3 on specular maps
waited 36 msec for asset '$default' of type 'material'.
Waited 13 msec for asset '$additive' of type 'material'.
Waited 48 msec for asset 'light_corona' of type 'material'.
Waited 2 msec for asset 'clear_alpha' of type 'material'.
Waited 3 msec for asset 'depthprepass' of type 'material'.
Waited 2 msec for asset 'shadowcookieoverlay' of type 'material'.
Waited 5 msec for asset 'shadowcookieblur' of type 'material'.
Waited 307 msec for asset 'shadowcaster' of type 'material'.
Waited 2 msec for asset 'shadowoverlay' of type 'material'.
Waited 4 msec for asset 'stencilshadow' of type 'material'.
Waited 0 msec for asset 'stencildisplay' of type 'material'.
Waited 192 msec for asset 'cinematic' of type 'material'.
Error: Waited 167 msec for missing asset "water_droplet".
Error: Could not load material "water_droplet".
Error: Could not load material "water_dynamic_spray".
Loading fastfile 'ui'
used 39.48 mb memory in db alloc

------- sound system initialization -------

error during initialization:

به صفخه های قبل بری جوابت رو میگیری
این مشکل 30 بار توضیخ داده شده

M i L @ D
22-11-2008, 19:09
سلام ...

PLZZZZZZZZZZZZ کمک کنید...

من جدیدا بازی Call of duty 5 رو خریدم و نصب کردم ولی وقتی میرم تو NEW Game و Difficulty Level رو انتخاب میکنم هر کدوم رو میزنم نمیره تو بازی ... هر کاری کردم نمیشههههههههههههه ......

لطفا کمک کنید ! :41:

M i L @ D
22-11-2008, 19:39
دوست عزیز شما یه این کارو بکن ببین جواب میده..
برو به اینجا

1. در فولدر Profiles یه فولدر به اسمه دلخواه بساز
2.فایل Active.txt رو باز کن و اسم اون فولدری رو که ساختی بنویس
3.سیوش کن و برو تو بازی
4.دمو اول بازی رو Enter کن... ( از کلیک موس استفاده نکن )
حالا بازی رو لود کن ببین بازم مشکل داری؟

=================

فایل Active.txt رو باز کن و اسم اون فولدری رو که ساختی بنویس و بعد سیوش کن!
دوست عزیزم خیلی عصبی هستیا!!
منم دیشب مثل شما اعصابم خورد شد ور رفتم درستش کردم...
اخه واسم جالب بود دفعه اول که رفتم تو بازی اصلاً ازم نپرسید که می خوای Profile بسازی یا نه...

دوستان من بعد از پرسیدن سوال این جواب رو پیدا کردم ولی من نفهمیدم این فایل Active.txt رو کجا پیدا کنم واسه همین تو همون پوشه ای که تو Profile ساختم یه فایل با همین نام ایجاد کردم و نام پروفایل رو توش save کردم ولی حالا میرم تو بازی این error رو میده !

پللللللللللیییییییییززززز ززززز کممممممممکککککککککککککککک :41:

Reza Azimy_RW
22-11-2008, 20:12
تا میری تو بازی dont send میده؟
یا دمو اول بازی رو میبینی بد dont send میده؟
تا میره تو بازی

undercover
23-11-2008, 00:45
ازدوستان اگه كسي ميتونه كمك كنه.من بااينكه كارت گرافيكم 8800 GT هست ولي وقتي وارد بازي Need for speed:undercover ميشم بازي خيلي ريپ ميكنه واصلابازي روان اجرانميشه وبعدازنيم ساعت بازي كردن هم سيستم هنگ ميكنه ميخواستم بدونم به نظرشمامشكل نرم افزاري ياسخت افزاري؟ درضمن RAm:2GB CPU:AMD 5600 DUAL CORE

king-hitler2
23-11-2008, 08:53
ازدوستان اگه كسي ميتونه كمك كنه.من بااينكه كارت گرافيكم 8800 gt هست ولي وقتي وارد بازي need for speed:undercover ميشم بازي خيلي ريپ ميكنه واصلابازي روان اجرانميشه وبعدازنيم ساعت بازي كردن هم سيستم هنگ ميكنه ميخواستم بدونم به نظرشمامشكل نرم افزاري ياسخت افزاري؟ درضمن ram:2gb cpu:amd 5600 dual core

دمای سی پی یو چنده

تو همین یه بازی فقط همینطوری هستش

qo0oick
23-11-2008, 11:06
ازدوستان اگه كسي ميتونه كمك كنه.من بااينكه كارت گرافيكم 8800 gt هست ولي وقتي وارد بازي need for speed:undercover ميشم بازي خيلي ريپ ميكنه واصلابازي روان اجرانميشه وبعدازنيم ساعت بازي كردن هم سيستم هنگ ميكنه ميخواستم بدونم به نظرشمامشكل نرم افزاري ياسخت افزاري؟ درضمن ram:2gb cpu:amd 5600 dual core
مشکلت میتونه از فن سی پی یوت هم باشه!
سرعت سیستمت تو ویندوز هم کنده؟

Reza Azimy_RW
23-11-2008, 15:54
تا میره تو بازی
جواب من چی شد دوستان ؟

Scary Feelings
23-11-2008, 17:31
lol
سلام کریسیس جدیده چند مرحله داره؟تو مرحله 68 ماله من تموم شد :(

king-hitler2
23-11-2008, 17:58
lol
سلام کریسیس جدیده چند مرحله داره؟تو مرحله 68 ماله من تموم شد :(

اینجا جاش نیست تو قسمت خودش مطرح کن

qo0oick
23-11-2008, 18:05
جواب من چی شد دوستان ؟
دوست عزیز واسه منم 2 3 باری بعد از دیدن دمو اول بازی Dont Send میداد ولی بعد از یه مدت درست شد!
حالا نمی دونم شاید دوستان راه حلی بلد باشن...

mohsentanha
23-11-2008, 19:49
اینجا جاش نیست تو قسمت خودش مطرح کن
:18::18::18::18:شما متوجه نشدی که داره مسخره میکنه اخه کرایسیس مرحله 68 داره؟؟؟؟؟:41::41::41:

king-hitler2
23-11-2008, 19:55
:18::18::18::18:شما متوجه نشدی که داره مسخره میکنه اخه کرایسیس مرحله 68 داره؟؟؟؟؟:41::41::41:

گفتم شاید تعداد سیو گیمهاشو شمارده بعد گفته مرحله 67

mohammad_s7201
23-11-2008, 20:32
سلام.من بازی assassin's creed رو نصب کردم.یه خورده که بازی مس کنم این اررور رو میده:

یکی کمک کنه.لااقل یه جوابی بدید.من چیکار کنم؟؟؟؟
بعضی وقتا هم صفحه آبی میده

king-hitler2
23-11-2008, 20:46
یکی کمک کنه.لااقل یه جوابی بدید.من چیکار کنم؟؟؟؟
بعضی وقتا هم صفحه آبی میده

این مشکل فکر کنم از کرکه

don mohsen
23-11-2008, 21:09
king_hitler:]مشکل از دایرکت هستش

مشخصات سیستم
----------------------------------------------------------------------------------------
چرا نصب كردم.مشخصات:

ram:1g

vgi:geforce 7300 DDR2

cpu:core processor 4000+2.11 GHz:11:

new evil
23-11-2008, 22:35
سلام
من یه بازی به اسم alice greenfingers 2 از سایت ReflexiveArcade دانلود کردم اما یک ساعت که بازیش میکنم میره بیرون.
باید چکار کنم؟!؟!؟!؟؟!!

qo0oick
23-11-2008, 22:57
سلام
من یه بازی به اسم alice greenfingers 2 از سایت ReflexiveArcade دانلود کردم اما یک ساعت که بازیش میکنم میره بیرون.
باید چکار کنم؟!؟!؟!؟؟!!
عزیزم Trial هستش!
و باید بازی رو بخری!
من که بازیه فولش رو واست تو اون تاپیک گذاشتم!!

am_merman01
23-11-2008, 23:57
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من خیلی وقت پیش بازی juiced2 رو خریدم ولی تاحالا نصب نکرده بودم حالا که اومدم نصب کنم نمیتونه کرک بازی رو کپی کنه . امکانش هست اگه کسی از دوستان این بازی رو داره کرک اونو برای من آپلود کنه ؟
پیشاپیش تشکر میکنم .

Hadijooon
24-11-2008, 09:40
سلام بر دوستان :11:
تو بازی موس از کار میفته دیگه Aim تکون نمی خوره باید سیستمو Restart کنم تا موس دوباره کار بکنه......

به نظر شما مشکل چی بید ....... :31::31::31:

ممنون از دوستان گل انجمن........

D.E.V.I.L
24-11-2008, 09:49
میشه بگید چرا وقتی وسط یه بازی یهو سیستم ریست میکنه مشکل از کجاس ؟!
قبلا به این مشکل برخورده بودم ولی نفهمیدم چه جوری حل شد !
الان من تو بازی توم ریدر اندرورلد این مشکلو دارم و وقتی بازی در حال لود کردنه یه دفه سیستم ریست میکنه

Oracle_Eldorado
24-11-2008, 09:53
الان من تو بازی توم ریدر اندرورلد این مشکلو دارم و وقتی بازی در حال لود کردنه یه دفه سیستم ریست میکنه

معمولا با ویندوز عوض کردن این مشکل حل میشه .
چون وقتی ویندوز مشکل پیدا کنه اینطوری میشه .
اگه با ویندوز عوض کردن مشکل حل نشد ، ممکنه فن CPU مشکل داشته باشه چون وقتی کیس داغ کنه خود به خود سیستم رو Restart میکنه .

king-hitler2
24-11-2008, 09:53

اقای Oracle_Eldorado جواب دادن زودتر
ویرایش شد : PLZ

capitan black
24-11-2008, 14:12
سلام..دستان من میخوام بازی call of duty : world at ware رو اجرا کنم این ارور رو میده..
vga : 8600gt
last driver ! :d

تصویر ارور : !

don mohsen
24-11-2008, 16:34
2 king-hitler:]مشکل از دایرکت هستش
مشخصات سیستم
----------------------------------------------------------------------------------------
چرا نصب كردم.مشخصات:

don mohsen
24-11-2008, 16:37
2 king-hitler:]مشکل از دایرکت هستش
مشخصات سیستم
چرا نصب كردم.مشخصات:
cpu:core processor 4000+2.11 GHz

king-hitler2
24-11-2008, 16:45
سلام..دستان من میخوام بازی call of duty : world at ware رو اجرا کنم این ارور رو میده..
vga : 8600gt
last driver ! :d

تصویر ارور : !

فقط یه راه داری

[qo0oick]

دوست عزیزم شما تو Device Manager قسمت Sound گزینه Unimodem Half-Duplex...... داری؟
اگه داری Disable کن ببین درست میشه؟

king-hitler2
24-11-2008, 16:48
r:]
چرا نصب كردم.مشخصات:
vgi:geforce 7300 ddr2
cpu:core processor 4000+2.11 ghz

ورژن اپدیت گرافیکت چنده

Aban70
24-11-2008, 16:57
سلام
من وقتی که بازی patapon رو روی PSP اجرا میکنم تا مرحله NOW LODING میاد اما بعد از اون دیگه جلو نمیره تا

حالا 4 تا patapon مختلف ریختم اما همون جوری میشه.

دلیلش چی میتونه باشه ممنون میشم اگر کمکم کنید.:41:

capitan black
24-11-2008, 17:04
فقط یه راه داری

[qo0oick]

دوست عزیزم شما تو Device Manager قسمت Sound گزینه Unimodem Half-Duplex...... داری؟
اگه داری Disable کن ببین درست میشه؟

این یه راه داری منو میترسونه :دی
من همونو دارم ولی به جای half نوشته full !..غیر فعال کردم بازم نشد..اگه دقت کنید نوشته نمیتونه متریال ها رو لود کنه...حالا اومدیم یه بازی کنیم این بازی در میاره ...ممکنه مشکل از گیم باشه برم پس بدم dvd رو؟:19:

king-hitler2
24-11-2008, 17:22
این یه راه داری منو میترسونه :دی
من همونو دارم ولی به جای half نوشته full !..غیر فعال کردم بازم نشد..اگه دقت کنید نوشته نمیتونه متریال ها رو لود کنه...حالا اومدیم یه بازی کنیم این بازی در میاره ...ممکنه مشکل از گیم باشه برم پس بدم dvd رو؟:19:

اره صد در صد از دی وی دی هستش

حتما از یه شرکت دیگه بخر نه از همون جایی که گرفتی
منم همین مشکل تو رو داشتم
اگه خاستی تو پیغام خصوصی بگو تا بگم کدوم شرکت

mghafari83
24-11-2008, 19:46
سلام.منیکی از دوستام یک بازی به اسمsonic advanture به من دادام پس از رد کردن مرحله اول ،وسطای مرحله دوم ویندوز ارور میده و بازی قطع میشه.فکر کنم مشکل از کرکشه.اگه میشه یه کرک خوب برای این بازی معرفی کنید...

kasra_khan2003
24-11-2008, 20:38
سلام دوستان، خواستم ببینم call of duty : world at ware با Geforce 8400GS بالا میاد؟

خودم که گمون نکنم بیاد : دی

Oracle_Eldorado
24-11-2008, 21:10
سلام دوستان، خواستم ببینم call of duty : world at ware با Geforce 8400GS بالا میاد؟

خودم که گمون نکنم بیاد : دی

بالا که میاد ولی با تنظیمات پایین .
البته به بقیه سیستمت هم مربوطه ها !
مشخصات بقیه سیستمت چیه ؟
( Ram , CPU )

kasra_khan2003
24-11-2008, 22:49
بالا که میاد ولی با تنظیمات پایین .
البته به بقیه سیستمت هم مربوطه ها !
مشخصات بقیه سیستمت چیه ؟
( ram , cpu )

رم 1 گیگ

cpu هم e2180
خوب راحت اجرا میشه یه لگ میزنه؟

Oracle_Eldorado
24-11-2008, 22:53
رم 1 گیگ

cpu هم e2180
خوب راحت اجرا میشه یه لگ میزنه؟

کسری خان 1 رم 1گیگ لازم داری .
البته بازی رو فکر کنم بتونی اجرا کنی ولی با پایین ترین تنظیمات .

kasra_khan2003
25-11-2008, 00:20
کسری خان 1 رم 1گیگ لازم داری .
البته بازی رو فکر کنم بتونی اجرا کنی ولی با پایین ترین تنظیمات .

رم یک گیگ که الان خیلی ارزون هست، همین فردا میتونم برم بخرم، اما به نظرت به یه رم بیشتر نیاز دارم یا کارت گرافیک؟

Oracle_Eldorado
25-11-2008, 01:11
رم یک گیگ که الان خیلی ارزون هست، همین فردا میتونم برم بخرم، اما به نظرت به یه رم بیشتر نیاز دارم یا کارت گرافیک؟

دوست عزیز ببین :
قبلا توضیح دادم بازم میدم .
کارت گرافیک شما GS هست . یعنی Turbo Cache هست .
یعنی خودش به عنوان مثال 256 تا رم داره و بقیه رو از سیستمت میگیره .
مال شما هم که 1 گیگ هست و ...
طوری هم نیست که اگه شما رمتو بکنی 4 گیگ کارت گرافیک هم قوی بشه !
در کل کارت های گرافیک GS قوی نیستند . مخصوصا واسه بازی .
شما اگه یه رم 1گیگ و یه کارت گرافیک 8800GTX 512MB GDDR3 بگیری دیگه مشکلی نداری .
البته یکمی هم CPU پایینه که زیاد مهم نیست چون 2 هسته ای هست .
حالا دیگه با خودته .
اگه میخوای بازی های به روز رو با تنظیمات خوب بازی کنی کارهایی که گفتم لازمه .
من الآن این سیستم رو دارم »

CPU : E4600 Core 2 Dou
VGA 8600GT 256MB Gddr3
Ram : 1 X 1GB DDR2 Buss 533

تا الآن با هیچ بازی مشکلی نداشتم .
همین الآن هم NFS Undercover رو با آخرین تنظیمات بازی کردم بدون اینکه یه ذره گیر کنه .
امیدوارم توضیحات کامل باشه .
اگه بازم سئوالی بود در خدمتم . :11:
موفق باشید .

corey taylor
25-11-2008, 12:11
دوستان من با بازی need for speed undercover مشکل دارم

بازی را که اجرا میکنم ارور dont send میده

ویندوز هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد

مشخصات سیستم :

گرافیک : 8400 geforce

رم : 2 گیگ

سی پی یو : 3

ممنون میشم راهنمایی کنید

Oracle_Eldorado
25-11-2008, 13:07
دوستان من با بازی need for speed undercover مشکل دارم

بازی را که اجرا میکنم ارور dont send میده

ویندوز هم عوض کردم ولی مشکل حل نشد

مشخصات سیستم :

گرافیک : 8400 geforce

رم : 2 گیگ

سی پی یو : 3

ممنون میشم راهنمایی کنید

احتمالا کرک بازیتون مشکل داره .
اینو دانلود کن »

بعد کپی کن اونجایی که نصب کردی .

موج آبی
25-11-2008, 16:33
سلام:40:
من بازی رو تازه نصب کردم(Need for Speed Undercover). همه کاراشم انجام دادم . یعنی کرک و سریال هم وارد کردم .
ولی این مشکل رو دارم.و وارد بازی نمیشه :41:
اگه کسی بتونه مشکل من رو رفع کنه ممنون میشم:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

ali j
25-11-2008, 16:48
اين بازي worms 4 : mayhem بعد از نصب اجرا نمي شه چكار بايد كرد

corey taylor
25-11-2008, 16:55
احتمالا کرک بازیتون مشکل داره .
اینو دانلود کن »

بعد کپی کن اونجایی که نصب کردی .

با تشکر

ولی مشکل حل نشد :41::41:

Oracle_Eldorado
25-11-2008, 19:01
من بازی رو تازه نصب کردم(need for speed undercover). همه کاراشم انجام دادم . یعنی کرک و سریال هم وارد کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/url]

مشخصات سیستمتونو بنویسید .
عکس هم لینکش خرابه .

you_love_sky1
25-11-2008, 20:43
سلام.یه مشکلی در اجرای farcry2داشتم.هنگام اجرای بازی با پیغام روبرو میشمthis software must be activated prior usage.for activation a valid serial is essentialوقتی nextمیزنم خواستار unlock code میشه ولی هر چی سریال میزنم بازی اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید متشکرم

ICEBOYS
26-11-2008, 03:18
سلام

بعد از نصب بازی پ Just Cause و کپی کرک با ارور زیر مواجه میشم

ERROR

VERTEX SHADER ERROR

ERROR X2001 :SHADER VERSION EXPECTED

بعد وقتی که روی ارور اوکی میکنی همین جوری ارور مینویسه

به نظر مشکل از کرک هست

اگر از کرک هست لطفا لینک کرک سالم را قرار دهید

با تشکر

vegas
26-11-2008, 08:19
سلام

بعد از نصب بازی پ just cause و کپی کرک با ارور زیر مواجه میشم

error

vertex shader error

error x2001 :shader version expected

بعد وقتی که روی ارور اوکی میکنی همین جوری ارور مینویسه

به نظر مشکل از کرک هست

اگر از کرک هست لطفا لینک کرک سالم را قرار دهید

با تشکر
به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیکتون است که توسط این بازی ساپورت نمیشه ...

سلام.یه مشکلی در اجرای farcry2داشتم.هنگام اجرای بازی با پیغام روبرو میشمthis software must be activated prior usage.for activation a valid serial is essentialوقتی nextمیزنم خواستار unlock code میشه ولی هر چی سریال میزنم بازی اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید متشکرم
شما باید از کرک مناسب برای این بازی استفاده کنید
لینک کرک:

corey taylor
26-11-2008, 09:41
دوستان من چیکار کنم

یعنی هیچ راه حلی نداره ؟

you_love_sky1
26-11-2008, 12:31
سلام.یه مشکلی در اجرای farcry2داشتم.هنگام اجرای بازی با پیغام روبرو میشمthis software must be activated prior usage.for activation a valid serial is essentialوقتی nextمیزنم خواستار unlock code میشه ولی هر چی سریال میزنم بازی اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید متشکرم.مشکلم هنوز حل نشوده لطفا کمک کنید

موج آبی
26-11-2008, 12:35
مشخصات سیستمتونو بنویسید .
عکس هم لینکش خرابه .

گرافیک:۸۵۰۰
رم:۲گیگ
۳.۸cpu

قبلا با این سیستم هم Need for Speed ProStreet بازی نموده ام اینجانب.

در ضمن من عکس رو هم با ویندوز ویستا و هم لینوکس مشاهده نمودم.هم با اسم کاربری وهم با عنوان میهمان:5:

ali j
26-11-2008, 13:48
كسي نيست به ما بگه اين بازي worms 4 : mayhem چرا بعد از نصب اجرا نمي شه ؟

adrenalin
26-11-2008, 14:12
سلام دوستان
من یه بازی خریدم به نام Quantum Of Solace که همون 007 خودمون باشه
ولی من چنتا مرحله از این بازی رو رفتم بعد که می خواستم از بازی خارج بشم خلاصه یه جا باید بازی سیو بشه اصلا جای سیو نداشت من کلا از بازی خارج شدم گفتم شاید به صورت چک پوینت بازی رو سیو می کنه دیدم اونجوری هم نبود وقتی دوباره بازی رو شروع کردم دیدم بازی از اول اومده
به شرکتی که بازی رو فروخته که اسم نمیبرم گفتن که بازی که خریدید اورجینال بود و ما در سورسش هیچ دست کاری نکردیم
حالا به نظر شما مشکل گذاست با تشکر
احمد

king-hitler2
26-11-2008, 16:45
سلام دوستان
من یه بازی خریدم به نام quantum of solace که همون 007 خودمون باشه
ولی من چنتا مرحله از این بازی رو رفتم بعد که می خواستم از بازی خارج بشم خلاصه یه جا باید بازی سیو بشه اصلا جای سیو نداشت من کلا از بازی خارج شدم گفتم شاید به صورت چک پوینت بازی رو سیو می کنه دیدم اونجوری هم نبود وقتی دوباره بازی رو شروع کردم دیدم بازی از اول اومده
به شرکتی که بازی رو فروخته که اسم نمیبرم گفتن که بازی که خریدید اورجینال بود و ما در سورسش هیچ دست کاری نکردیم
حالا به نظر شما مشکل گذاست با تشکر
احمد

نه دوست من
مال منم همینطوری بود
بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن موقعی که رفتی تو بازی یه گزینه میاد که میگه پروفایل بساز باید یه پروفایل بسازی

100 در صد درست میشه
اگه نشد بگو تا پروفایلمو برات بیارم

سلام.یه مشکلی در اجرای farcry2داشتم.هنگام اجرای بازی با پیغام روبرو میشمthis software must be activated prior usage.for activation a valid serial is essentialوقتی nextمیزنم خواستار unlock code میشه ولی هر چی سریال میزنم بازی اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید متشکرم.مشکلم هنوز حل نشوده لطفا کمک کنید

جواب شمارو دادند
پست بالایی

vegas
شما باید از کرک مناسب برای این بازی استفاده کنید
لینک کرک:
کد:

من بازی رو تازه نصب کردم(Need for Speed Undercover). همه کاراشم انجام دادم . یعنی کرک و سریال هم وارد کردم .

از این شماره سریال استفاده کن

45XP-A7C4-7D9S-68DZ-HBJB
ZDUL-HXC2-KS6G-AN55-HTXN
NJ9R-6ZVY-A96L-Q82W-WK72
XX6E-EMEQ-UH6T-KCUK-EBPN
Z4DV-2QS2-HRAB-BZZA-5ZH7
AKYY-LGY2-FUPK-FBFB-BV4C

ICEBOYS
26-11-2008, 17:17
به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیکتون است که توسط این بازی ساپورت نمیشه ...

ولی من این بازی رو توی یک سیستم دیگه که گرافیک جی فورس 5200 داشت هم تست کردم به همین صورت بود

در ضمن گرافیک من 9500 جی فورس هست فکر نکنم از گرافیک باشه

حالا شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟