PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

LORD SCORPIAN
29-07-2008, 20:44
Unhandled exception has occurred in your application. If you click Continue, the application will ignor this error and attempt to continue . If you click Quit , the appliction will close immediately.
This application has faild to start becuase the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem
تا اونجایی که من یادمه سیستم شما ضعیف بود . لطفا مشخصات سیستمتون رو هم بنویسید .

kotlet110
29-07-2008, 20:50
سلام دوستان . من يك مشكلي برام پيش اومده اگه ميشه منو راهنمايي كنين . من بازي F.E.A.R. Perseus Mandate رو روي سيستمم نصب كردم اما وقتي اجراش ميكنم وارد بازي ميشه . بازي هم لود ميشه ولي بعد حدود 10 ثانيه يكدفعه مانيتورم پيغم پاور سيوينگ مود ميده و خاموش ميشه و ديگه هيچ كاري نميشه كرد و بايد سيستم رو ريست كنم . ميخواستم ببينم كسي تا حالا به اين مشكل برخورد كرده .براي حلش چيكار بايد كرد ؟

Kianoosh
29-07-2008, 23:07
سلام دوستان . من يك مشكلي برام پيش اومده اگه ميشه منو راهنمايي كنين . من بازي F.E.A.R. Perseus Mandate رو روي سيستمم نصب كردم اما وقتي اجراش ميكنم وارد بازي ميشه . بازي هم لود ميشه ولي بعد حدود 10 ثانيه يكدفعه مانيتورم پيغم پاور سيوينگ مود ميده و خاموش ميشه و ديگه هيچ كاري نميشه كرد و بايد سيستم رو ريست كنم . ميخواستم ببينم كسي تا حالا به اين مشكل برخورد كرده .براي حلش چيكار بايد كرد ؟

سلام
مشخصات سیستم و مدل مانیتورت رو لطفا بگو

Vahid67
29-07-2008, 23:57
تا اونجایی که من یادمه سیستم شما ضعیف بود . لطفا مشخصات سیستمتون رو هم بنویسید .
CPU amd athlon 4000 dual core
VGA 7300gt ASUS
رم فعلاً 1 گیگ ولی احتمالاً تا چند روز دیگه یه 512 هم اضافه میشه
مشخصات که میخوره:8::8:

arnir
30-07-2008, 05:04
اگه کسی کرک devil may cry 4 رو داره لطفا لینک بده. خیلی ممنون.

kotlet110
30-07-2008, 06:15
سلام
مشخصات سیستم و مدل مانیتورت رو لطفا بگو

MB : DFI lanparty DK
CPU : intel E8400
RAM : patriot 4GIG
VGA : ATI 4850 gigabyte
monitor : LG w1952s

Mist
30-07-2008, 08:58
MB : DFI lanparty DK
CPU : intel E8400
RAM : patriot 4GIG
VGA : ATI 4850 gigabyte
monitor : LG w1952s

بعضی از بازیها اینجوری میشن من دوسه تا بازی رو این حالت دیدم همین اسیسن تو سیستم یکی از بچه ها

اینجوریبود میرفت تو بازی ولی دیگه هنگ میکرد و نمیشد کاری کرد باید ریست میشد اون از کارت گرافیکیش بود شما

سیستمت خوبه از لحاظ رم و سی پی یو ولی اطلاعی درمورد کارت های ATI ندارم احتمالا از کارت گرافیکیت باشه

رادونش کمه فک کنم باید Ati میگی رادون بالای 8000 بگیری

Ar@m
30-07-2008, 09:02
اسم بازی
GTA San Andreas

مدل کارت گرافیک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل كارت گرافيكت رو از اينجا نگاه كن:
Start->Run->type dxdiag->Display
توي قسمت Device همون خط اول اسمشو نوشته

kotlet110
30-07-2008, 09:14
بعضی از بازیها اینجوری میشن من دوسه تا بازی رو این حالت دیدم همین اسیسن تو سیستم یکی از بچه ها

اینجوریبود میرفت تو بازی ولی دیگه هنگ میکرد و نمیشد کاری کرد باید ریست میشد اون از کارت گرافیکیش بود شما

سیستمت خوبه از لحاظ رم و سی پی یو ولی اطلاعی درمورد کارت های ATI ندارم احتمالا از کارت گرافیکیت باشه

رادونش کمه فک کنم باید Ati میگی رادون بالای 8000 بگیری

امروز توي بازي اساسين هم همين اتفاق افتاد!!! . در مورد كارت گرافيكي هم اينو بگم اين كارتي كه من دارم جديد ترين كارت گرافيك ATI يه در حال حاضر كه تقريبا با Gforce 9800GTX برابري ميكنه!!! . پس از لحاظ كارت گرافيك من مطمئنم . منم خودم گيج شده . فكرميكنم چون جديده از لحاظ درايور مشكل داشته باشه؟
كسي ديگه از دوستان نظري ندار ه؟

karkan
30-07-2008, 12:53
]صداي بوقش ربطي به زدن همزمان چند كليد داره يا نه؟
يه طرح خاصي داره؟ مثلا دو تا بوق بزنه ساكت بشه باز دو تا ديگه؟

سلام...نه مربوط به كليدها نيست..حتي وقتي هيچ كليدي رو نميزنم هم بوق ميزنه
ريتم خاصي نداره... 30 ثانيه يكراست ميزنه/ يخورده ميمونه دوباره .. بعضي اوقات خيلي كوتاه بعضي اوقات بلند
اگه ميتونيد كمك كنيد

linkinkurd
30-07-2008, 18:39
سلام دوستان.
بنده تازه xp sp3 رو نصب کردم. فعلا دوتا بازی رو روش نصبیدم هر دوشون نمیره تو بازی و این ارور رو میده :
The application or DLL C:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette.

هرکی این فایلو در پوشه system32 خودش داره خواهشا برام send کنه یه جوری تا در پوشه system32 خودم بزنم مشکلم حل شه. آیا اینطوری جواب میده به نظرتون ؟

mohsentanha
30-07-2008, 19:11
سلام دوستان.
بنده تازه xp sp3 رو نصب کردم. فعلا دوتا بازی رو روش نصبیدم هر دوشون نمیره تو بازی و این ارور رو میده :
The application or DLL C:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette.

هرکی این فایلو در پوشه system32 خودش داره خواهشا برام send کنه یه جوری تا در پوشه system32 خودم بزنم مشکلم حل شه. آیا اینطوری جواب میده به نظرتون ؟
این که برای دایرکتور ایکس هست اخرین ورژنشو نصب کن در ضمن درایور گرافیکتو اپ کن

Ar@m
30-07-2008, 22:07
سلام...نه مربوط به كليدها نيست..حتي وقتي هيچ كليدي رو نميزنم هم بوق ميزنه
ريتم خاصي نداره... 30 ثانيه يكراست ميزنه/ يخورده ميمونه دوباره .. بعضي اوقات خيلي كوتاه بعضي اوقات بلند
اگه ميتونيد كمك كنيد

اين مي تونه از دماي بالاي Cpu يا Gpu باشه مي توني با برنامه هاي مختلف دماشون رو چك كني

M . Sayid
30-07-2008, 22:36
بازی mob inforcer رو وقتی نصب میکنم (از cd به هارد )مشکلی نداره ولی باید از روی فایل های نصب شده یکبار دیگه بازیو نصب کنی که در اتوران جدید وقتی روی setup کلیک میکنم ان اخطارو میده :
please go to control panel to install and configure system components

karkan
31-07-2008, 00:03
اين مي تونه از دماي بالاي Cpu يا Gpu باشه مي توني با برنامه هاي مختلف دماشون رو چك كني

ممون / ولي چيكار كنم درست شه؟؟؟

بايد همينجوري باشه؟؟؟عاديه؟؟؟

دستت درد نكنه كه راهنمايي ميكني

danial_848
31-07-2008, 04:35
سلام
بازی uaz 4x4 رو اجرا میکنم , اجرا میشه ولی فقط صفحه ی سیاهش میاد...
؟؟؟
سی پی یو 3.2 رم یک گیگ گرافیک 512

Ar@m
31-07-2008, 09:26
ممون / ولي چيكار كنم درست شه؟؟؟

بايد همينجوري باشه؟؟؟عاديه؟؟؟

دستت درد نكنه كه راهنمايي ميكني

دماي cpu بسته به نوعش مي تونه فرق كنه
بايد مطمئن شي رنج دما عاديه
اگه دماش بالاست بهترين راه گرفتن يه فن اضافه است
يا مطمئن شي فني كه داري خوب كار مي كنه و مخصوصا فضاي پشت كيس به حد كافي باشه

خواهش مي شود!

Ar@m
31-07-2008, 10:04
بازی mob inforcer رو وقتی نصب میکنم (از cd به هارد )مشکلی نداره ولی باید از روی فایل های نصب شده یکبار دیگه بازیو نصب کنی که در اتوران جدید وقتی روی setup کلیک میکنم ان اخطارو میده :
please go to control panel to install and configure system components
فايل اتوران توي همون مسير رو تغيير نام بده ببين درست مي شه يا نه

kotlet110
31-07-2008, 10:19
امروز توي بازي اساسين هم همين اتفاق افتاد!!! . در مورد كارت گرافيكي هم اينو بگم اين كارتي كه من دارم جديد ترين كارت گرافيك ATI يه در حال حاضر كه تقريبا با Gforce 9800GTX برابري ميكنه!!! . پس از لحاظ كارت گرافيك من مطمئنم . منم خودم گيج شده . فكرميكنم چون جديده از لحاظ درايور مشكل داشته باشه؟
كسي ديگه از دوستان نظري ندار ه؟

آقاي يكي نيست اينجا به ما كمك كنه؟!!!!!!!!:41:

SAM-SON 70
31-07-2008, 17:53
اشکال در بازی Dmc 4
با سلام به همه
اقا من تو این بازی Dmc 4 یه مشکل پیدا کردم بطوری که دیگه بازی کردنش حال نمیده ؟!
برای اینکه از وقتی که روی ایکن Dmc کلیک میکنم تا منو و خود بازی با سرعت خیلی زیادی میرن حتی ارم Cap Com بطوری که نمیشه هیچ یک از صحنه ها رو همراه با صدا تو بازی دید ؟!!!.
البته از اول اینطوری نبود تو 2 و 3 روز یه همینطوری شده .
اولا تو خود بازی همینطوری میشد ولی حالا از اول تا هر جا که میری همینطوری .
البته سیستمم بد نیست :
کارت گرافیک :8600 Gt
رم : 1 Gb
cpu : دو هسته ای
مادر بوردم هم : تازه خریدم چیزه خوبیه .

*hamedkhatar*
31-07-2008, 18:10
سلام دوستان
بازی My Horse and Me رو نصب کردم ولی کرک نداره فکر کنم هنوز کرک نشده چون تو سایت Gamecopyworld هم نوشته که باید با Diamond Tools اجراش کنیم
میشه یه لطف بکنید آموزش اجرا کردنش رو برام بگذارید البته فارسی چون انگلیسیم خوب نیست
اگه کرک شدش باشه که چه بهتر
ممنون
:11:

havas_1980
31-07-2008, 19:07
سلام دوستان
بازی My Horse and Me رو نصب کردم ولی کرک نداره فکر کنم هنوز کرک نشده چون تو سایت Gamecopyworld هم نوشته که باید با Diamond Tools اجراش کنیم
میشه یه لطف بکنید آموزش اجرا کردنش رو برام بگذارید البته فارسی چون انگلیسیم خوب نیست
اگه کرک شدش باشه که چه بهتر
ممنون
دریافت برنامه DAEMON Tools Lite v4.30.1 32/64 Bits (آخرین ورژن) از این آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایلهای ساپورت شده توسط این برنامه:

b5t یا BlindWrite 5
b6t یا BlindWrite 6
bwt یا BlindRead
ccd یا CloneCD
cdi یا DiscJuggler
cue یا Cue Sheet
iso یا Standard ISO
mds یا Media Descriptor File
nrg یا Nero
pdi یا Instant CD/DVD
isz یا Compressed ISO

به ترتیب این اعمال رو انجام بدید:

- برنامه DAEMON Tools رو نصب کنید.
- بعد از Restart در قسمت Taskbar روی آیکون Virtual Daemon Manager راست کلیک کنید.
- این مسیر را طی کنید: Virtual CD/DVD ROM >> Device 0: [X:] No media >> Mount Image
- از صفحه ای که باز می شود, Image مورد نظر را باز کنید.
- نصب بازی رو شروع کنید.

Vallio
01-08-2008, 18:14
من بازی گرید 2008 رو دارم گرافیک 8500 جی فورس یک گیگ و 2 گیگ رم کینگ استون ولی خیلی صفحه صفحه بازی رو بازی میکنم لطفا اگر برنامه ای داره برام بذاریدش ممنونم...

SAM-SON 70
01-08-2008, 19:26
اشکال در بازی Dmc 4
با سلام به همه
اقا من تو این بازی Dmc 4 یه مشکل پیدا کردم بطوری که دیگه بازی کردنش حال نمیده ؟!
برای اینکه از وقتی که روی ایکن Dmc کلیک میکنم تا منو و خود بازی با سرعت خیلی زیادی میرن حتی ارم Cap Com بطوری که نمیشه هیچ یک از صحنه ها رو همراه با صدا تو بازی دید ؟!!!.
البته سیستمم بد نیست :

modern_arash
01-08-2008, 19:37
کسی میدن سیو assassins کجا ذخیره میشه

Optimus Prime
01-08-2008, 19:50
کسی میدن سیو assassins کجا ذخیره میشه
C:\Documents and Settings\Username\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed

modern_arash
02-08-2008, 15:30
رفتم ولی سیوی پیدا نکردم

omid81
02-08-2008, 20:47
باسلام
بازیه Commandos Strike Force رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه !
پیغامشم اینه :

می دونم میگه "دی وی دی اوریجینال بازی رو بزارید" ولی دوستم از روی همین dvd بازی رو نصب کرده
سپـــــــــــاس ...

harrypotter2007
03-08-2008, 03:29
سلام من تازه عضو شدم من یک بازی خریدم میگم این بازی harvest moon back to nature یا همون مزرعه دارن برای pc هم هست و کجا گیر میاد .

من امروز یک بازی نصب کرد م و قتی میخواستم بروم داخل بازی صفحه ی مانیتور سیاه میشه مثل موقعی که مانیتور به کیس وصل نباشه مینویسه نو سیگنا ل ولی الان نمیدونم چش هست ..

چند تا بازی دیگه ذوی کامپوتر دارم اونا بالا میان ولی نمیدونم این چرا نمیشه .

یک بار هم بازی صورت زخمی را نصب کرده بودم همینطوری شد . ولی چشمم که نمید ید به قسمت ویدیو رفتم و اندازه فکر کنم تصویر باشه تغیر دادم درست شد . ولی نمیدونم الان باید چیکار کنم .

کسی میتونه کمکم کنه ...

m.r.s
03-08-2008, 07:43
باسلام
بازیه Commandos Strike Force رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه !
پیغامشم اینه :

می دونم میگه "دی وی دی اوریجینال بازی رو بزارید" ولی دوستم از روی همین dvd بازی رو نصب کرده
سپـــــــــــاس ...
سلام.این میگه که کرک میحواد.
اینم کرکش هست.منتها قبل از نصب این کرک نباید بازی رو اجرا کنی.پس اگه بعد از کرک نشد بازی رو دوباره نصبش کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون.

omid81
03-08-2008, 09:02
سلام.این میگه که کرک میحواد.
اینم کرکش هست.منتها قبل از نصب این کرک نباید بازی رو اجرا کنی.پس اگه بعد از کرک نشد بازی رو دوباره نصبش کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون.
این لینکی که شما گذاشتی به دانلود منیجر نمی خوره ؟ می خوره ؟
اگه نمی خوره . میشه لینک مستقیم بدید آخه من Dial-up هستم (ا.خنده)
اگه کارم راه بیفته که حال دادی اساسی
راستی مگه خود دی وی دی کرک نداره ؟!
یعنی من باید کرکشو از تو نت دان کنم ؟!
سپـــــــــاس ...
:27:

m.r.s
03-08-2008, 11:16
سلام.حجکش خیلی کمه با دیال آپ هم میشه.تو خود دی وی دی اگه کرک داشته باشه که نیازی به دانلود نداری.حالا بازم اگه نتونستی دانلود کنی بگو برات یه جای دیگه آپلود کنم.

Ar@m
03-08-2008, 14:12
سلام
بازی uaz 4x4 رو اجرا میکنم , اجرا میشه ولی فقط صفحه ی سیاهش میاد...
؟؟؟
سی پی یو 3.2 رم یک گیگ گرافیک 512
تو سيستمت براي اين بازي كاملا مناسبه
شايد كركت مشكل داره

رفتم ولی سیوی پیدا نکردم
مطمئن شو فايلهاي hidden رو مي توني ببيني بعد اون مسير رو optimus prime داده دوباره ببين
اينجا هم ممكنه باشه:
C:\Documents and Settings\user\Application Data\Ubisoft

SAM-SON 70
03-08-2008, 16:00
اشکال در بازی Dmc 4
با سلام به همه
البته سیستمم بد نیست :

SAM-SON 70
03-08-2008, 16:04
درضمن اگه کسی کرمش رسید به اون سوال قبلی جواب بده اگه نه این یکی رو جواب بدین :
تو بازی LostPlanet چطوری میسه profle رو تو بازی تغییر داد ؟!
یعنی اصلا توش profile داره میشه تغییر داد؟!

omid81
03-08-2008, 16:48
این لینکی که شما گذاشتی به دانلود منیجر نمی خوره ؟ می خوره ؟
اگه نمی خوره . میشه لینک مستقیم بدید آخه من Dial-up هستم (ا.خنده)
اگه کارم راه بیفته که حال دادی اساسی
راستی مگه خود دی وی دی کرک نداره ؟!
یعنی من باید کرکشو از تو نت دان کنم ؟!
سپـــــــــاس ...

سلام.حجکش خیلی کمه با دیال آپ هم میشه.تو خود دی وی دی اگه کرک داشته باشه که نیازی به دانلود نداری.حالا بازم اگه نتونستی دانلود کنی بگو برات یه جای دیگه آپلود کنم.
ممنون دوست عزیز
اجرا شد ...

harrypotter2007
03-08-2008, 17:24
کسی نبود جواب ما را بده

m.r.s
03-08-2008, 17:47
سلام.من بازی Devil may cry 3 special edition رو دانلود کردم ولی به محض اینکه وارد مرحله 2 میشه یهو پیغام check for solution online یا همون Dont send ایکس پی رو میده.میشه یک راهنمایی بکنید؟
ممنون.

hadikazemi
04-08-2008, 08:02
سلام
من بازی simcity رو دانلود کردم .. 3 تا 950 مگا بایتی و یکی 52 مگا بایتی بود ... ولی به یه مشکل خوردم ... اولا که پسوند فایلها 3 تای اولی .iso.001 تا 003 هست و آخری 004z هست . من اولی رو با daemon باز کردم که گویا خودش همه ی 4 تا فایل رو به عنوان یک image میشناسه ... درسته ؟ نیازی به مخلوط کردن این 4 تا فایل که نیست ؟

حالا مشکل اینجاست که وقتی setup بازی رو می زنم EASETUP.EXE ... سی پی یو 100 درصد کار می کنه ولی اتفاقی نمی افته !!! مشکل از چیه ؟؟ من 2.8 گیگ دانلود کردم .. ضایع شدم ؟:41:

serwiliam
04-08-2008, 10:27
سلام من در بازی medieval2.total warدر هنگام لود شدن بازی با این ارور مواجه میشم لطفن بگین باید چیکارش کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash-Xp
04-08-2008, 10:56
[QUOTE=havas_1980;2683855] امکان اجرای بازیهای Counter-Strike بر روی ویستا ویستا وجود داره.
باید مطمئن باشین که ویندوز ویستا کاملا آپدیت باشه و آخرین پچ رسمی Counter-Strike هم نصب شده باشه.

تمامی این موارد بر روی ویستا قابل اجرا هستند:

Counter-Strike - 1999
Counter-Strike: Condition Zero - 2004
Counter Strike: Source - 2004

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آقا اجرا شد ولی وقتی میخام شروع به بازی کنم همه چی به هم میخوره میاد از بازی بیرون
راستی من رویه لپ تاپم نصب کردم sz 480
آقا کمک کنید
ممنون:20:

Arash-Xp
04-08-2008, 11:49
آقا الان اجراش میکنم اما این پیغام میده

alex_pk
04-08-2008, 12:09
سلام
من بازی simcity رو دانلود کردم .. 3 تا 950 مگا بایتی و یکی 52 مگا بایتی بود ... ولی به یه مشکل خوردم ... اولا که پسوند فایلها 3 تای اولی .iso.001 تا 003 هست و آخری 004z هست . من اولی رو با daemon باز کردم که گویا خودش همه ی 4 تا فایل رو به عنوان یک image میشناسه ... درسته ؟ نیازی به مخلوط کردن این 4 تا فایل که نیست ؟

حالا مشکل اینجاست که وقتی setup بازی رو می زنم EASETUP.EXE ... سی پی یو 100 درصد کار می کنه ولی اتفاقی نمی افته !!! مشکل از چیه ؟؟ من 2.8 گیگ دانلود کردم .. ضایع شدم ؟:41:

15_20 دقیقه با سیستم کاری نداشته باش خودش شروع میکنه به نصب

منم یه بازی ارباب حلقه ها داشتم اینجوری بود.
رو نصب کلیک میکردم اتفاقی نمی افتاد فقط یه عکس رو صفحه میومد
دیدم سی پی یو هم داره کار میکنه
ولش کردم ...20 دقیقه بعد نصب شروع شد!!!

alex_pk
04-08-2008, 12:14
آقا الان اجراش میکنم اما این پیغام میده

انگار فایل gfx.wad رو پیدا نمیکنه!
البته بعضی ارور ها خیلی الکین

از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی دان کنی
10KB

amita
04-08-2008, 13:11
سلام.
من توبازی جک کین به مشکل برخوردم.بازی تو یه جاهایی گیر میکنه.نه راه میره نه وسیله ای برمیداره.فقط ثابت می مونه!
به نظر شما اشکال از کجاست؟؟؟
کرک سالمشم نصب کردم اما درست نشد.
کارت گرافیکم هم geforce 8600 1gig.اگه کمک کنید ممنون می شم

SAM-SON 70
04-08-2008, 15:59

alex_pk
04-08-2008, 20:51

اشکال در بازی Dmc 4
با سلام به همه
البته سیستمم بد نیست :

اگه قبلا درست بوده
یبار بازی رو پاک کن دوباره نصب کن البته قبلش save های بازی رو یجا کپی کن
باید درست بشه.

danial_848
05-08-2008, 10:19
تو سيستمت براي اين بازي كاملا مناسبه
شايد كركت مشكل داره
بازی کرک نداره...

مهدي.ف
05-08-2008, 11:10
من یه تیکه از یه بازی رو تا 880 mg با اوربیت دان کردم ولی برق رفت حالا که می بینم همهی لینک ها از اوربیت پاک شده و هشت صد مگا تو اون فایل هست راهی نداره برگردونم بقیشو دان کنم اخه باید تا امشب دان بشه

SAM-SON 70
05-08-2008, 15:46
اگه قبلا درست بوده
یبار بازی رو پاک کن دوباره نصب کن البته قبلش save های بازی رو یجا کپی کن
باید درست بشه.
================================================== ===========
عزیز
برای lost panet رو چیکارکنم ؟!
تو میدونی چجوری میشه profile رو تو بازی تغییر داد ؟!

hessam2006
06-08-2008, 12:49
سلام

کرک بازی Command & Conquer 3 Kane's Wrath می خواستم
اگه کرک Metal Gear Solid دارید میی خوام

m.r.s
06-08-2008, 16:58
سلام

کرک بازی Command & Conquer 3 Kane's Wrath می خواستم
اگه کرک Metal Gear Solid دارید میی خوام
سلام.بهتر بود در این تاپیک میزاشتی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Command & Conquer 3 Kane's Wrath:

SAM-SON 70
06-08-2008, 17:24
با سلام
اقا من نمیتونم تو این بازی lost planet رو profile رو تغییر بدم اصلا چجوری میتونم پروفایل رو تو این بازی تغییر داد ؟!!!

babak_deghat
06-08-2008, 18:17
سلام
من چه جوری میتونم هیتمن blood money رو رو ویستا اجرا کنم؟یادمه حتی 6 ماه پیش هم خیلی راحت و بی اشکال رو ویستا اجرا میشد ولی حالا که پاک شده و دوباره نصبش کردم بعضی وقتها میگیره بعضی وقتها هم که رو آیکونش کلیک میکنم میگه:hitman blood money has stopped workingچرا آخه؟؟!!!؟!؟چی کار کنم؟

کسی نمیدونه؟:41:

Gforce
07-08-2008, 01:13
کمک در کراش 1
سلام بچه کسی Collection Crash رو بازی کرده..تو کراش 1 در اولین مر حله در جزیره سوم تا وارد میشی پیغام خطا میده..میخاستم بدونم کسی باسش این مشکل پیش اومده...اگه اومده لطفا کمک کنید

inter_zlatan
07-08-2008, 09:31
سلام بچه ها. من دی وی دی رزیدنت اویل 4 رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم شماره سریال مخواد شماره سریال که میدی بعد یه پیغام میاد که سی دی 1 رو بذار .وقتی دی وی دی را میزارم باز اجرا نمیشه.حتی کرک بازی را هم از اینترنت گرفتم ولی باز جواب نمیده.پیشاپیش از کمکتون سپاسگزاری میکنم

serwiliam
07-08-2008, 14:49
:10:
سلام من در بازی medieval2.total warدر هنگام لود شدن بازی با این ارور مواجه میشم لطفن بگین باید چیکارش کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام یعنی هیچکس نمیدونه این چیه!!!!! جون مادرتون هرکی میدونه بگه.

alikhafan123
07-08-2008, 21:32
با سلام
میخواستم ببینم چجوری میشه بازی های play station 2 را رو کامپیوتر اجرا کرد .
اگه برنامه ای هست معرفی کنید ویا اگه تاپیکی در این مورد هست ادرسشو بدید .
با تشکر

Scary Feelings
08-08-2008, 09:50
سلام من بازی stranglehold رو نصب میکنم به منو بازی هم میرم اما وقتی که رویه new game کلیک میکنم تو لود بازی گیر میکنه!
مشکل از چیه؟

SAM-SON 70
08-08-2008, 12:15
سلام من بازی stranglehold رو نصب میکنم به منو بازی هم میرم اما وقتی که رویه new game کلیک میکنم تو لود بازی گیر میکنه!
مشکل از چیه؟
================================================== ============
عزیز یه ویستا بزن کارت درست میشه.

SAM-SON 70
08-08-2008, 12:34
با سلام
میخواستم ببینم چجوری میشه بازی های play station 2 را رو کامپیوتر اجرا کرد .
اگه برنامه ای هست معرفی کنید ویا اگه تاپیکی در این مورد هست ادرسشو بدید .
با تشکر
================================================== ==========
عزیز برنامه های زیادی هستش در این مورد بری از یه کامپیوتر فروشی بگی نرم افزار در این مورد میخوام دربست بهت میده .
ولی خودت شاید بدونی بیشتر نرم افزارا درست کار نمیکنن ولی PCSX2 نرم افزار بدی نیستش یه امتحان کنن شاید بدردت بخوره ؟!
در ضمن سعی کن اخرین ورژنش رو پیدا کنی البته تا اونجا که من میدونم تو قسمت راهنمایی سایت سازنده به زبان فارسی کمک بگیری.
به این سایتم یه سر بزن ماله ------------- یه نرم افزار در این مورد داره راهنمایی هم کرده شاد باشی :
-----------------------
----------------------------
یه سرچم کنی بد نیس تو سایت موفق باشی.:10:

SAM-SON 70
08-08-2008, 12:44
سلام بچه ها. من دی وی دی رزیدنت اویل 4 رو نصب کردم وقتی اجرا میکنم شماره سریال مخواد شماره سریال که میدی بعد یه پیغام میاد که سی دی 1 رو بذار .وقتی دی وی دی را میزارم باز اجرا نمیشه.حتی کرک بازی را هم از اینترنت گرفتم ولی باز جواب نمیده.پیشاپیش از کمکتون سپاسگزاری میکنم
================================================== ===========
عزیز اگه دی وی دی رام داری یدونه DVD بخر .
در ضمن ماله کدوم شرکت رو خریدی ؟!
ماله هرجایی هستش سعی کن وقتی دوباره میخری ماله یه جای خوب باشه و مارکش با ماله قبلی فرق کنه.

biology
08-08-2008, 14:02
بچه ها من دنبال پچ انگلیسی بازی همسایه جهنمی 4 میگردم یه کمکی بدین

m.r.s
08-08-2008, 14:15
همسایه جهنمی 4؟هنوز 3ش در نیومده.

biology
08-08-2008, 19:06
همسایه جهنمی 4؟هنوز 3ش در نیومده.

3و4 اومده ولی زبونش روسیه

babak_deghat
08-08-2008, 21:32
سلام
من چه جوری میتونم هیتمن blood money رو رو ویستا اجرا کنم؟یادمه حتی 6 ماه پیش هم خیلی راحت و بی اشکال رو ویستا اجرا میشد ولی حالا که پاک شده و دوباره نصبش کردم بعضی وقتها میگیره بعضی وقتها هم که رو آیکونش کلیک میکنم میگه:hitman blood money has stopped workingچرا آخه؟؟!!!؟!؟چی کار کنم؟

کسی نمیدونه؟:41:

sajjad kharrazi
09-08-2008, 12:06
تو رو خدا، هر جور شده مشکل من رو حل کنید
تو رو خدا
من بازی المپیک پکن 2008 رو خریدم، کاملم اینستال کردم، درسته درست
وقتی بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میده
The Program requires at least VertexShader 3.0 to run
تو رو خدا جوابم رو بدید

havas_1980
09-08-2008, 13:24
تو رو خدا
تو رو خدا جوابم رو بدید
از این پیغام خطا کاملا مشخصه که کارت گرافیک شما برای اجرای بازی به هیچ وجه مناسب نیست.
چون متاسفانه با حداقل کارت گرافیک تعریف شده برای اجرای بازی نمیخونه.

behzad_mahdavi20
09-08-2008, 15:15
من بازي c&c kane' wrath را نصب كردم ولي اجرا نمي شود آيا براي اجرا نياز به نسخه قبلي بازي (tiberium wars) دارد .

havas_1980
09-08-2008, 15:26
من بازي c&c kane' wrath را نصب كردم ولي اجرا نمي شود آيا براي اجرا نياز به نسخه قبلي بازي (tiberium wars) دارد .
دقیقا! ... نسخه تکمیلی یعنی Command & Conquer 3: Kane's Wrath برای نصب احتیاج به نسخه اصلی یعنی Command & Conquer 3: Tiberium Wars نداره ولی برای اجرا احتیاج به نسخه اصلی داره.
پوشه های نصب نسخه اصلی و نسخه تکمیلی جدا از هم هست.

HoJJaT_007
09-08-2008, 17:18
بازم مشکل همیشگی من با Windows XP SP2 !!

خیلی ساله که این مشکلو دارم! حتی کارت گرافیکمم عوض کردم بازم انگار نه انگار

مشکل اینه که وقتی ویندوزو از نوع نصب میکنی بازی ران میشه بعد از یه مدت اون صفحه آبی رنگ که کرش نام دارد میاد و بالافاصله ریست.

الانم این مشکلو توی NFS : MW دارم ... خلاصه توی هر چی بازی هست این مشکل هست.

حدود 20000 بار هم ویندوزو از نوع نصب کردم درست نشد!

الان شانسکی رفتم Easy Info ی EA Games با این صحنه برخورد کردم!

چرا؟! من که مموری VGA خودم 512 هست این چرا مینویسه صفر؟!؟!

آخرین درایورشم نصب کردم درست نشد.

اگه یکی مشکلمو حل کنه , مشکل چندین ساله منو! بهش هر چی بخواد میدم ! فقط بگه چاره چیه .

مهدي.ف
09-08-2008, 17:52
من یه بازی هشت قسمتی با فرمت 001 002 و... دان کردم ولی وقتی با7zmanger میخوام تخلیشون کنم فقط اولی extract میشه

HoJJaT_007
09-08-2008, 18:02
عزیز شما باید اسم اولی رو .rar کنی .

بعدش با win rar بازش کنی و اکسترکت کنی هر وقتم فایل بعدی رو خواست all file رو میزنی و همینطوری تا آخر

HoJJaT_007
09-08-2008, 18:59
بازم مشکل همیشگی من با Windows XP SP2 !!

خیلی ساله که این مشکلو دارم! حتی کارت گرافیکمم عوض کردم بازم انگار نه انگار

مشکل اینه که وقتی ویندوزو از نوع نصب میکنی بازی ران میشه بعد از یه مدت اون صفحه آبی رنگ که کرش نام دارد میاد و بالافاصله ریست.

الانم این مشکلو توی NFS : MW دارم ... خلاصه توی هر چی بازی هست این مشکل هست.

حدود 20000 بار هم ویندوزو از نوع نصب کردم درست نشد!

الان شانسکی رفتم Easy Info ی EA Games با این صحنه برخورد کردم!

چرا؟! من که مموری VGA خودم 512 هست این چرا مینویسه صفر؟!؟!

آخرین درایورشم نصب کردم درست نشد.

اگه یکی مشکلمو حل کنه , مشکل چندین ساله منو! بهش هر چی بخواد میدم ! فقط بگه چاره چیه .
بابا کمک کنید کارم گیره

خواهش میکنم

edwardfurlong
10-08-2008, 01:55
سلام دوستان.
من فاينال فانتزي 8 رو نصب كردم.موقع اجراي بازي همچين هشداري ميده.

مشكل از سيستم خودمه يا از بازي؟
چه طور ميشه رفعش كرد.
مممنون.

Öracle
10-08-2008, 02:12
بابا کمک کنید کارم گیره

خواهش میکنم

به نظرم شما مشکل سخت افزاری داری .

ببر پیش یه نفر آشنا بگو قطعات رو واست کامل چک کنه .

محمد دالوند
11-08-2008, 08:19
سلام دوستان من بازی رو نصب کردم وقتی می خواهم او را اجرا کنم می گوید باید رمز عبور داشته باشی.
برای رمز عبور باید زنگ بزنم به یه شرکتی ومی گه تلفن خود را در حالت tone قرار دهید .
دوستان عزیز اگه میشه یه کم زودتر کمک کنید
با تشکر

Öracle
11-08-2008, 09:19
دوست عزیز اگه تلفن شما دیجیتالی هست یه دکمه داره که روش نوشته Tone\Palse
شما باید یه بار اونو بزنی .

محمد دالوند
11-08-2008, 11:11
نه نداره
دوستان اگه میشه یه کمکی به من بکنید
فقط یه کمی زو تر

محمد دالوند
11-08-2008, 11:21
دوستان ما که تلفمان دیجیتالی نیست اگه میشه شما یه زنگی به این شرکت بزنید
خیلی متشکرم
تلفن آن شرکت 6947619-6942330
این هم کدکامپیوتر:38134946
ببخشید شما را انداختیم به زحمت
خیلی ممنونم

bous
11-08-2008, 13:19
با سلام من میخوام با کیبورد بازی pes رو انجام بدم اما هر چی تو اپشنش دستکاری مکنم درست حسابی مثل فیفا تنظیم نمیشه لطفا" بگین چطوری من میتونم این تنظیمات رو انجام بدم ومثل فیفا بازی کنم؟

mehdy.z
11-08-2008, 19:51
با سلام به همگی
نمیدونم جای این تاپیک این جا هست یا نه ولی می خواستم بدونم که چه جوری میشه تعداد فریم در بازی رو بدست اورد اگه میشه راهنمایی کنید...

HoJJaT_007
11-08-2008, 23:29
ممنون از همه! هاردمو فرمت کردم درست شد!

alborz_k
11-08-2008, 23:48
با سلام به همگی
نمیدونم جای این تاپیک این جا هست یا نه ولی می خواستم بدونم که چه جوری میشه تعداد فریم در بازی رو بدست اورد اگه میشه راهنمایی کنید...

سلام. من هم نمی دونم که جای جواب دادنش این جاست یا نه،:31::8:
با نرم افزار fraps سرعت لحظه ای رو می تونی به دست بیاری

alborz_k
11-08-2008, 23:51
سلام دوستان. من زمانی که کرایسس یا اساسین کرید بازی می کنم، سیستم یک دفعه قفل می شه و پیغام می ده که
crysis has been stop و مجبورم که گزینه ی dont sent رو بزنم ،بعدش بازی بسته می شه.
مشکل از چیه؟

serwiliam
12-08-2008, 10:23
سلام من بازی medieval2.tottal war رو تا هفته پیش درست بازی میکردم ولی الان بازی که داره لود میشه این پیغامو میده مشکل از کجاست.

shahrokh_sib
12-08-2008, 12:33
سلام به دوستان

چند وقتیه هر بازی میخوام نصب کنم وسطاش یا اولش میاد بیرون از برنامه نصبش .

بدون هیچ error و پیغامی اعصابمو به هم ریخته............

ram 512
گرافیک asus a9250 radeon 9200
cpu 2.4
دیویدی رایتر teac
خودم فکر میکنم که باید ویندوزمو عوض کنم ولی حوصلشو ندارم.
یه راهی........

ممنون.:10:

steps
12-08-2008, 13:37
کمک من بازی Being 2008 رو نصب کردم ولی بازی اجرا نمیشه و ارور عکس زیر رو میده

لینک عکس:
فقط بگید مشکل از چیه

درضمن مشخصات PC
ram: 1 Patriot
CPU:4200 amd athlon
main: M2a-VM
VGA: Onbloard ATI

shahrokh_sib
12-08-2008, 13:49
با سلام من میخوام با کیبورد بازی pes رو انجام بدم اما هر چی تو اپشنش دستکاری مکنم درست حسابی مثل فیفا تنظیم نمیشه لطفا" بگین چطوری من میتونم این تنظیمات رو انجام بدم ومثل فیفا بازی کنم؟

میری اونجا که بازی رو نصب کردی بعد توsettings اونجا درست میکنی............

Öracle
12-08-2008, 21:02
کمک من بازی Being 2008 رو نصب کردم ولی بازی اجرا نمیشه و ارور عکس زیر رو میده

لینک عکس:
فقط بگید مشکل از چیه

درضمن مشخصات PC
ram: 1 Patriot
CPU:4200 amd athlon
main: M2a-VM
VGA: Onbloard ATI

شما توقع داری با به کارت گرافیک آنبورد بازی سال 2008 رو نصب کنی ؟!!!
این اشکالی هم که گرفته گفته کارت گرافیک شما Vertex Shader 3 رو ساپورت نمیکنه .

steps
12-08-2008, 22:25
Direx10 بریزم درست میشه یا باید کارت گرافیک بخرم؟

smallfrank
12-08-2008, 22:35
سلام من با این سیستم نمیتونم Splinter Cell DA رو روون اجرا کنم .
cpu :4000
VGA :8500 gt
Ram:3 gig
مشکل از چیه ؟

mohsen62k
12-08-2008, 23:14
سلام
من یک سری سی دی بازی دارم زمانی که اونها رو نصب میکنم حدود 70% اونها اجرا نمیشن و زمانی که میخوام اجرا کنم بعضی ها صفحه رو سیاه میکنند و مجدد به محیط ویندوز برمیگردند بعضی دیگه ارور ریپورت رو باز میکنن و اجرا نمیشن!
این در حالی هست که همین بازی ها روی یک سیستم دیگه و ضعیف تر چنین مشکلی رو ندارند
اول فکر کردم مشکل از ویندوز هست از نو فرمت و نصب کردم فایده نداشت درایور های سخت افزاری هم همه آپدیت هستند
سیستم من :
AMD Athlon 64 (tm) Dual core 4600
Ram 1 Gig Apacer bus 800
Graphic Geforce 7600 GT
Hard 500 Western
به نظر شما چه کار باید بکنم؟ هیچ مشکل خاصی در سخت افزارها نیست که بخوام به گارانتی مراجعه کنم بگم فلان سخت افزار مشکل داره

havas_1980
13-08-2008, 00:09
Direx10 بریزم درست میشه یا باید کارت گرافیک بخرم؟
مشکل شما با نصب آخرین ورژن DirectX9 حل نمیشه. بلکه شما نیاز به کارت گرافیک قویتری دارید.

مشکل از چیه ؟مقدار سی پی یو و رم سیستمتون کاملا مناسبه... مشکل از اینجاست که کارت گرافیک شما برای اجرای بازی ضعیفه.
این بازی برای اجرا در حداکثر تنظیمات گرفیکی به کارت گرافیک NVIDIA GeForce 7900 / ATI X1900 با 256 MB رم, نیاز داره.

H M R 0 0 7
13-08-2008, 00:18
سلام
من یک سری سی دی بازی دارم زمانی که اونها رو نصب میکنم حدود 70% اونها اجرا نمیشن و زمانی که میخوام اجرا کنم بعضی ها صفحه رو سیاه میکنند و مجدد به محیط ویندوز برمیگردند بعضی دیگه ارور ریپورت رو باز میکنن و اجرا نمیشن!
این در حالی هست که همین بازی ها روی یک سیستم دیگه و ضعیف تر چنین مشکلی رو ندارند
اول فکر کردم مشکل از ویندوز هست از نو فرمت و نصب کردم فایده نداشت درایور های سخت افزاری هم همه آپدیت هستند
سیستم من :
AMD Athlon 64 (tm) Dual core 4600
Ram 1 Gig Apacer bus 800
Graphic Geforce 7600 GT
Hard 500 Western
به نظر شما چه کار باید بکنم؟ هیچ مشکل خاصی در سخت افزارها نیست که بخوام به گارانتی مراجعه کنم بگم فلان سخت افزار مشکل داره

90 درصد مشکل از گرافیکتونه.اگه با درایور جدید مشکل حل نشه از سخت افزارشه.

mohsentanha
13-08-2008, 11:41
مشکل از چیه ؟
تنها فرقی که سیستم من با شما داره توی سی پی یو هستش
ولی برای من روون اومد درایور گرافیکت اپدیت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من روی ویستا بازی کردم
راحت تر از xpمیاد
فقط من نمیدونم چرا هوس نوشت که گرافیکتون ضعیفه

..hamed..
13-08-2008, 12:03
اقا من امروز رفتم Rain Bow Six Vegas 2 رو گرفتم تو نصبش که مشکلی نبود اجراش هم کردم ولی بعد از اینکه درجه سختی بازی رو مشخص کردم و زدم بازی شروع شه یه کمی لود کرد وبعدش یه صفحه سیاه اومد و کنار هم نرفت در این حالت هم یه پیغامی هم میده که اون صغحه سیاه نمی زاره بخونمش :13:

mohsen62k
13-08-2008, 12:31
90 درصد مشکل از گرافیکتونه.اگه با درایور جدید مشکل حل نشه از سخت افزارشه.
خوب چطور میتونم گارانتی رو قانع کنم که تعویضش کنه ؟! گارانتی ها میان فوری وقتی درایور نصب شد میگن مشکلی نیست !
:41:

babak_deghat
13-08-2008, 12:49
راجع به نصب hitman blood moneyرو ویستا کسی نظری نداره که کمکم کنه؟

bspider
13-08-2008, 12:58
سلام دوستان من تازه تو این سایت عضو شدم میخواستم ببینم ایا میشه بازی
psi-ops:the mindgate conspiracy
رو با کنترل(دسته) بازی کرد ؟من که نمیتونم .با کیبورد و ماوس هم که سخت میشه بازی کرد .
لطفا راهنماییم کنید
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alex_pk
13-08-2008, 13:11
یک سوال:
من یه اسپلینتر سل داشتم دو دی وی دی بود(double agent)

وقتی بازی رو شروع میکردم فقط سایه ها رو میدیدم در اطراف
کلا نمیشد اصلا بازی کرد...تنظیمات رو هم دستکاری کردم هیچی نشد ما هم گذاشتیمش کنار ولی درحصرت!

e 4300
8600gt
2g 800 bus

Öracle
13-08-2008, 15:55
یک سوال:
من یه اسپلینتر سل داشتم دو دی وی دی بود(double agent)

وقتی بازی رو شروع میکردم فقط سایه ها رو میدیدم در اطراف
کلا نمیشد اصلا بازی کرد...تنظیمات رو هم دستکاری کردم هیچی نشد ما هم گذاشتیمش کنار ولی درحصرت!

e 4300
8600gt
2g 800 bus

احتمالا مربوط میشه به به روز نبودن درایور کارت گرافیک شما .
چون من اول این مشکل رو توی XP داشتم .
بعد که ویستا نصب کردم یه پچ مخصوص گرافیک های Geforce برای ویستا بود که نصب کردم درست شد با چه گرافیکی !
تازه کارت گرافیکم مثل مال شماست .

اقا من امروز رفتم Rain Bow Six Vegas 2 رو گرفتم تو نصبش که مشکلی نبود اجراش هم کردم ولی بعد از اینکه درجه سختی بازی رو مشخص کردم و زدم بازی شروع شه یه کمی لود کرد وبعدش یه صفحه سیاه اومد و کنار هم نرفت در این حالت هم یه پیغامی هم میده که اون صغحه سیاه نمی زاره بخونمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

مشخصات سیستمتون رو بگید .

سلام دوستان من تازه تو این سایت عضو شدم میخواستم ببینم ایا میشه بازی
psi-ops:the mindgate conspiracy
رو با کنترل(دسته) بازی کرد ؟من که نمیتونم .با کیبورد و ماوس هم که سخت میشه بازی کرد .
لطفا راهنماییم کنید
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بستگی به بازی داره .
شما دسته رو روی کامپیوتر نصب کن .
بعد برو توی بازی و قسمت Options یا Setting بعد یه قسمت داره به اسم Control یا همچین چیزی .
اونجا تمام دکمه های کیبورد تعریف شده .
فکر کنم اونجا بتونی دست کاریش کنی .
بعدشم با موس و کیبورد که راحت تره !

..hamed..
13-08-2008, 17:00

ram 2gig
grafic 8600
cpu amd athlon x2 5600

smallfrank
13-08-2008, 21:44
تنها فرقی که سیستم من با شما داره توی سی پی یو هستش
ولی برای من روون اومد درایور گرافیکت اپدیت هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من روی ویستا بازی کردم
راحت تر از xpمیاد
مال من همون رو سیدیش هست .ورژن :158
رو ویستا هم نصب کردم رو XP اصلا آدماش دیده نمیشد .

mohsentanha
13-08-2008, 22:07
مال من همون رو سیدیش هست .ورژن :158
رو ویستا هم نصب کردم رو XP اصلا آدماش دیده نمیشد .
الان 175.19 هستش اون رو دانلود کنید فکر کنم 36 مگ بود
برای من هم روی xpادما معلوم نبودن وکمی گیر میکرد، بازی ولی با نصب کردن روی vistaبازی خیلی روون میومد
و گیر نمیکرد در ضمن از دایرکتور 2008 استفاده کنید

البته منم با همون 158 تمومش کردم ولی برای بار دوم که 175 رو نصب کردم کمی تغییر توش دیده میشد مثلا سرعت لود شدن البته بار دوم دیگه حوصلشو نداشتم و پاک کردم
موفق باشی.......

smallfrank
13-08-2008, 22:27
[QUOTE=mohsentanha;2810339
البته منم با همون 158 تمومش کردم ولی برای بار دوم که 175 رو نصب کردم کمی تغییر توش دیده میشد مثلا سرعت لود شدن البته بار دوم دیگه حوصلشو نداشتم و پاک کردم
موفق باشی.......[/QUOTE]
با 158 رو ویستا روون روون بود یا نه ؟

Paradise_human
14-08-2008, 01:04
سلام
من شرلوک هلمز آرسن لوپن دارینوس رو نصب کردم بعد هر چی میخوام برم تو بازی هی میاد بیرون.
اروری هم نمیده
ویندوزم ویستا 32 بیت sp1 هستش سیستمم هم اجراش میکنه مطمئن باشید دیگه حالو حوصله ی نوشتن ندارم

mohsentanha
14-08-2008, 11:51
با 158 رو ویستا روون روون بود یا نه ؟
اره روون بود وهیچ اروری هم نمی داد
من که با خیال راحت بازی رو تموم کردم

nima_kiyaniyan
14-08-2008, 12:45
با سلام........

من وقتی بازی generals zero hour رو اجرا می کنم .. اون تصویر آبی رنگ میاد و همینجور میمونن تا وقتی که روش کلیک کنید.. اونوقت هم میگه the program isnt respondig ... چیکار کنم ؟ میگه فایل ds3l.dll مشکل داره...

قبلا اینجوری نمیشد.. از وقتی که تازه ویندوز نصب کردم اینجوری شده.........

تو ویستا و اکسپی همینجوریه

smallfrank
14-08-2008, 15:35
پس من چی کار کنم ؟

smallfrank
14-08-2008, 15:42
پس من چی کار کنم ؟:41:

serwiliam
14-08-2008, 16:45
سلام مثل اینکه پستهای من نامرئیه حداقل این یکی رو جواب بدید .من command&coquer3 tiberiumwarrوkanes wrathروریختم حالا وقتی میخوام اجراش کنم این ارورو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وقتی okرو میزنی dont send میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Öracle
14-08-2008, 17:34
سلام مثل اینکه پستهای من نامرئیه حداقل این یکی رو جواب بدید .من command&coquer3 tiberiumwarrوkanes wrathروریختم حالا وقتی میخوام اجراش کنم این ارورو میده وقتی okرو میزنی dont send میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز پست شما نامرئی نیست !
هرکی بلد باشه جواب میده و هرکی بلد نباشه چیزی نمیگه .
Anyway
من فکر میکنم Tiberium Wars که شما نصب کردی نسخه ی دستکاری شده هست .
یعنی ممکنه فارسی شده باشه .
اگه اینطوریه ، که باید نسخه ی انگلیسی و دستکاری نشده رو نصب کنید .
اگه اینطوری نیست ، پس Kane Wrath که نصب کردین مشکل داره .

mohsentanha
14-08-2008, 18:35
پس من چی کار کنم ؟:41:
یعنی برای شما روی ویستا هم ادمارو نشون نمیده گرافیک اپدیت شده هست 175 رو دانلود کن
دایرکت ایکس 2008 رو نصب کن اگه نشد روی vista sp1نصب کن شاید درست شد
ولی هرچی هست از گراف نیست چون خودم بازی کردم

bspider
14-08-2008, 19:59
احتمالا مربوط میشه به به روز نبودن درایور کارت گرافیک شما .
چون من اول این مشکل رو توی XP داشتم .
بعد که ویستا نصب کردم یه پچ مخصوص گرافیک های Geforce برای ویستا بود که نصب کردم درست شد با چه گرافیکی !
تازه کارت گرافیکم مثل مال شماست .

بستگی به بازی داره .
شما دسته رو روی کامپیوتر نصب کن .
بعد برو توی بازی و قسمت Options یا Setting بعد یه قسمت داره به اسم Control یا همچین چیزی .
اونجا تمام دکمه های کیبورد تعریف شده .
فکر کنم اونجا بتونی دست کاریش کنی .
بعدشم با موس و کیبورد که راحت تره !

ممنون از راهنماییت Öracle به جایی که گفتی رفتم ولی هر کاری کردم نتونستم کنترل رو تعریف کنم ضمنا من چون با پلی استیشن خیلی بازی کردم به دسته عادت کردم وبا دسته راحتترم.
درضمن دسته هم رو کامپیوتر نصبه -چون تو بازیهای دیگه کار میکنه-ولی تو این بازی هرکاری کردم پاشو تو یه کفش کرده که من تو این بازی کار نمیکنم.:29:

Öracle
15-08-2008, 04:33
پس باید بیخیال بشی .
چون حتما واسش تعریف نشده .
موفق باشید (:

takotok
15-08-2008, 09:01
سلام:11:
بازی frontline : fuel or war رو نصب کردم ... موقع نصب (اخرش ) چون گرافیکم ati هست فیزیک رو نصب نکردم ... وقتی خواستم بازی رو شروع کنم از این ارورهای send error ، dont send داد...

به نظرتون مربوط به نرم افزار فیزیک میشه یا بازی کرکش خرابه؟؟؟

ویرایش

این مشکل در اینجا بررسی شد :

*hamedkhatar*
15-08-2008, 10:01
سلام
آقا من بازی Bioshock رو نصب میکنم آخر نصب این پیغام رو میده که تو عکس میبینید

خوب این پیغام معمولا مربوط به کرک هست درسته
ولی من وقتی کنسل رو میزنم بازی کامل پاک میشه
فکر کنم یه پچ باید نصب کنم درسته؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
:20:

*hamedkhatar*
15-08-2008, 14:06
آقا چرا جواب نمیدید؟
از صبح 10 بار سر زدم اینجا میبینم خبری نیست
خوب تو کف این بازیم
ممنون

mojtaba_sa
15-08-2008, 15:12
سلام
اول اينكه لطف كنيد جواب آقاي حامد خطر رو بدين چون سوال منم هست دقيقا..........
بعد اينكه من بازي يورو 06.07 روي سيستمم هست . چند روز پيش كه ويندوز نصب كردم بازي ترك ترك ميشه ..!! گفتم حتما ويندوز درست نصب نشده دوباره و سه باره و حتي چهار باره نصب كردم درست نشد كه نشد ....... منم بدون فوتبال يعني هيچ .......
لطفا كمك كنيد گرافيك 256 جي فورس و 2.4 cpu

Öracle
15-08-2008, 18:01
سلام
آقا من بازی Bioshock رو نصب میکنم آخر نصب این پیغام رو میده که تو عکس میبینید

خوب این پیغام معمولا مربوط به کرک هست درسته
ولی من وقتی کنسل رو میزنم بازی کامل پاک میشه
فکر کنم یه پچ باید نصب کنم درسته؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

دوست عزیز یکمی تحمل داشته باش.
بعضی سئوال ها بعد از 3 ، 4 روز جواب داده میشه !
anyway
به نظرم مشکل از اینجاست که شما کرک بازی رو نصب نکردی .
توی فولدر نصب بازی یه پوشه هست به اسم Crack که باید محتویات اون پوشه رو تو محل نصب بازی کپی کنی.
موفق باشید (:

سلام
اول اينكه لطف كنيد جواب آقاي حامد خطر رو بدين چون سوال منم هست دقيقا..........
بعد اينكه من بازي يورو 06.07 روي سيستمم هست . چند روز پيش كه ويندوز نصب كردم بازي ترك ترك ميشه ..!! گفتم حتما ويندوز درست نصب نشده دوباره و سه باره و حتي چهار باره نصب كردم درست نشد كه نشد ....... منم بدون فوتبال يعني هيچ .......
لطفا كمك كنيد گرافيك 256 جي فورس و 2.4 cpu

دوست عزیز احتمالا شما ویندوز نصب کردی یادت رفته که سیدی کارت گرافیکتو نصب کنی .
یه بار درایور کارت گرافیکتو نصب کن .
مدل دقیق کارت گرافیکتو هم بنویس .

*hamedkhatar*
15-08-2008, 18:19
دوست عزیز یکمی تحمل داشته باش.
بعضی سئوال ها بعد از 3 ، 4 روز جواب داده میشه !
anyway
به نظرم مشکل از اینجاست که شما کرک بازی رو نصب نکردی .
توی فولدر نصب بازی یه پوشه هست به اسم Crack که باید محتویات اون پوشه رو تو محل نصب بازی کپی کنی.
موفق باشید (:

مدل دقیق کارت گرافیکتو هم بنویس .

سلام
البته حرف شما کاملا متینه
بعد هم خودم که گفتم : خوب این پیغام معمولا مربوط به کرک هست
یعنی خودم این چیزا رو حالیمه
گفتم قبل از اینکه نصب کامل بشه این پیغام میاد. توی اون موقع که نمیشه کرک رو کپی کرد
به فرض هم که بشه کپی کرد من گشتم ولی هیچ فایل EXE پیدا نکردم که جایگذین کنم
حتی تو اون موقع توی استارت و روی دسکتاپ هم نگاه کردم خبری از آیکون بازی نیست
ممکنه اشکال از دی وی دی باشه؟
یعنی من از یه شرکت دیگه بازی رو بگیرم مشکل حل میشه؟
ممنون

Mist
15-08-2008, 19:42
به نظرم مشکل از اینجاست که شما کرک بازی رو نصب نکردی .فک نکنم مشکلش این باشه شما با دی وی دی رایتر بازی رو میزاری بخونه و نصب کنه یا دی وی دی رم کلا برای رید بازی از چی

استفاده میکنی با دی وی دی های دیگه مشکل نداره رم یا رایترت اگر نه شما یه نسخه دیگه بازی رو بگیر من تکین رو نصب میکنم بازیشم کردم قابل اطمینان هست

اینم که پرسیدم این ارور فقط مربوط به کرک نمیشه من دوسه تا بازیمو رایترم نصب نمیکنه و یه همچین اروری میده و هی سی

دی اورجینال میخواد ولی با دی وی دی رم راحت نصب میکنم

موفق باشی

*hamedkhatar*
15-08-2008, 19:54
فک نکنم مشکلش این باشه شما با دی وی دی رایتر بازی رو میزاری بخونه و نصب کنه یا دی وی دی رم کلا برای رید بازی از چی

استفاده میکنی با دی وی دی های دیگه مشکل نداره رم یا رایترت اگر نه شما یه نسخه دیگه بازی رو بگیر من تکین رو نصب میکنم بازیشم کردم قابل اطمینان هست

اینم که پرسیدم این ارور فقط مربوط به کرک نمیشه من دوسه تا بازیمو رایترم نصب نمیکنه و یه همچین اروری میده و هی سی

دی اورجینال میخواد ولی با دی وی دی رم راحت نصب میکنم

موفق باشی

سلام
ممنون از اینکه جوابم رو دادید
این بازی روی دو تا دی وی دی بود که توی چند فایل RAR فشرده شدند که ما باید اونها رو اول اکسترکت میکردیم روی هارد و از هار نصب کنیم
یعنی من الان از روی هارد نصب میکنم
حجمی هم که روی هار گرفته 6 گیگ هست البته یکم بیشتر
من دو تا دی وی دی رو از توی اینترنت گرفتم دونه 400 تومان یعنی شد 800 تومان حالا باید برم 3000 تومان بدم از این نسخه شرکتی ها بگیرم که معتبر هستند
فکر نکنم به این سادگی ها مشکل حل شه باید برم بخرم
حالا اصلا این بازی ارزش این همه درد سر رو داره؟ نرم بگیرم بعد حالم به هم بخوره پاکش کنم؟ :31:
ممنون

mojtaba_sa
16-08-2008, 00:30
مدل دقیق کارت گرافیکتو هم بنویس .[/quote]

جي فورس 6200 اي جي پى
دمت گرم بابا ، من اولين چيزي كه برام مهمه خروجى تي وي هستش كه بدون نصب كارت گرافيك نميشه ، نه كارت گرافيك رو كامل نصب كردم دايركس 9 رو هم نصب كردم مثل هميشه .اونقدرا ترك تركش شديد نيست ولى سرعت بازي كه ميره بالا اونجور ميشه . اسكن هم كردم ولى ويروس نداشت البته قبلش كظم قيز رو داشت كه پاكش كردم، اگه برنامه اي براي اجراي بهتر بازي يا راه حلى به من پيشنهاد كنيد خيلى خيلى ممنونم

headshoter
16-08-2008, 00:42
man eshkal dar nasb bazi kane & lynch daram bazi ro nasb kadram bad roy icon bazi click mikonam error mide matn error ine
the appllicationfailed to initalize prperly (0xc0150002). click on OK to terminte the application

*hamedkhatar*
16-08-2008, 12:33
سلام
من روفتم الان نسخه شرکتي GameSpy رو خريدم و کامل نصب شد در ضما اين توي يک دي وي دي هستش
نصبش کردم دو تا برنامه گذاشته بود و نوشته بود اينها رو قبل از نصب ، نصب کنم که کردم
بازي نصب شد ولي اجرا نميشه
ولي وقتي Ctrl + Alt + Del رو ميزنم توي اون صفحه Bioshock.exe فعاله و نصف سيپي بو رو داره استافده ميکنه ولي هر چي صبر ميکنم بازي اجرا نميشه
اينم عکسش

حالا ديگه مشکل کجاست؟
مشخصات سيستم:
CPU: 3.0
VGA: 8400 gs
RAM: 2 GB

راستي من ويستا هم دارم سرويس پک يک اگه روي اون نصب کنم مشکلي حل ميشه؟ بعد با اين مشخصات روي ويستا کم نمياره؟
ممنون

takotok
16-08-2008, 13:34
man eshkal dar nasb bazi kane & lynch daram bazi ro nasb kadram bad roy icon bazi click mikonam error mide matn error ine
the appllicationfailed to initalize prperly (0xc0150002). click on OK to terminte the application

سلام:11:

من در موقع نصب این بازی 5 ،6 ماهه پیش یه اروری داشتم . یادم نیست چی بود اما با نصب 2 تا نرم افزار حل شد .

net framework 0.2

xlive

معمولا توی دی وی دی بازی ها هست . امتحان کن امیدوارم حل بشه...

Mist
16-08-2008, 14:32
بالایی تا یید میشه احتمالا برنامه جانبی هایی که مورد نیاز این باز هست تو خود دی وی دی باشه شما سعی کن چون زیاد بازی

میکنی این برنامه ها رو همیشه نصب کنی دایریکس 3d هم خوبه داشته باشی کمک میکنه

camry
16-08-2008, 16:55
سلام
من یک سوال داشتم :
من وقتی بازی trackmania united نصب می کنم cd اولش کامل نصب میشه اما وقتی cd دوم رو تو cd ram میذارم کامپیوتر قفل میشه و من مجبورم کامپیوترم رو restart کنم لطفا کمکم کنید (متشکرم )

*hamedkhatar*
16-08-2008, 18:39
سلام
من روفتم الان نسخه شرکتي GameSpy رو خريدم و کامل نصب شد در ضما اين توي يک دي وي دي هستش
نصبش کردم دو تا برنامه گذاشته بود و نوشته بود اينها رو قبل از نصب ، نصب کنم که کردم
ولي وقتي Ctrl + Alt + Del رو ميزنم توي اون صفحه Bioshock.exe فعاله و نصف سيپي بو رو داره استافده ميکنه ولي هر چي صبر ميکنم بازي اجرا نميشه
اينم عکسش

حالا ديگه مشکل کجاست؟
مشخصات سيستم:

راستي من ويستا هم دارم سرويس پک يک اگه روي اون نصب کنم مشکلي حل ميشه؟ بعد با اين مشخصات روي ويستا کم نمياره؟
ممنون

سلام
آقا من تو کف این بازیم خداییش یکی کمک کنه من بتونم این بازی رو اجرا کنم
اگه چیزی باید دانلود کنم و نصب کنم لینک بدید اگه کاری باید بکنم بگید اگه سالی دارید که میتونه کمک کنه که بتونید مشکل رو تشخیص بدید بپرسید
ممنون از شما

Öracle
16-08-2008, 18:53
سلام
من یک سوال داشتم :
من وقتی بازی trackmania united نصب می کنم cd اولش کامل نصب میشه اما وقتی cd دوم رو تو cd ram میذارم کامپیوتر قفل میشه و من مجبورم کامپیوترم رو restart کنم لطفا کمکم کنید (متشکرم )

دوست عزیز شما سیدی دوم رو نگاه کن .
احتمالا خیلی خش داره که سیستم قفل میشه .
به نظرم شما برو سیدی ها رو عوض کن .

maxoud
17-08-2008, 18:37
بچه ها من با اجرای بازی کانتر مشکل دارم.
من نصبش رو کامل انجام دادم و نصبش با موفقیت انجام شد اما موقع اجرا بازی بسته میشه دقیقا موقعی از بازی خارج میشه که میخواد بازی انجام بشه یعنی مرحله بعد از انتخاب تیم و زدن دکمه start match اینو رو که میزنم بعدش load میکنه که وارد بازی بشه امابعد از laod کردن یکدفعه از بازی خارج میشه.

سرچ کردم چند نفر همین سوالو مطرح کردن ولی هیچ کدوم جواب نگرفتن منم دقیقا همین مشکلو دارم کمک کنید.

soliman
17-08-2008, 19:31
سلام دوستان .
من وقتی بازی GRID رو میخوام اجرا کنم با این ارور مواجه میشم . لطفا بگید مشکل از کجاست . در ضمن فایل OPENAL32.DLL رو هم از اینترنت دانلود کردم ولی درست نشد.

Ar@m
17-08-2008, 20:21
سلام دوستان .
من وقتی بازی GRID رو میخوام اجرا کنم با این ارور مواجه میشم . لطفا بگید مشکل از کجاست . در ضمن فایل OPENAL32.DLL رو هم از اینترنت دانلود کردم ولی درست نشد.

اينو دانلود كن:

Ar@m
17-08-2008, 20:38
سرچ کردم چند نفر همین سوالو مطرح کردن ولی هیچ کدوم جواب نگرفتن منم دقیقا همین مشکلو دارم کمک کنید.

اين از اون مشكلهاست !
اول اينكه سيستمت چيه
دوم اينكه دقت كن ببين اين مشكل رو با همه ي map ها داري يا نه

Öracle
17-08-2008, 20:40
سلام دوستان .

دوست عزیز شما که فایل .dll رو دانلود کردی باید توی این مسیر کپی کنی »

C:/Windows/System 32

reza2014
17-08-2008, 21:26
سلام من بازی بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو نصب میکنم اما اولا opengl میخواد دوما" اگه از روی سی دی گرافیک opengl رو نصب کنم آخر مرحله اول هنگ میکنه
ram 256
cpu 2400
vga 64 ati
لطفا راهنمایی کنید

Öracle
17-08-2008, 21:43
سلام من بازی بازگشت به قلعه ولفنشتاین رو نصب میکنم اما اولا opengl میخواد دوما" اگه از روی سی دی گرافیک opengl رو نصب کنم آخر مرحله اول هنگ میکنه
ram 256
cpu 2400
vga 64 ati
لطفا راهنمایی کنید

سیستمتون که خیلی قدیمیه ولی واسه این بازی جواب میده .
شما درایور کارت گرافیکتون رو نصب کردین ؟

reza2014
17-08-2008, 22:02
سیستمتون که خیلی قدیمیه ولی واسه این بازی جواب میده .
شما درایور کارت گرافیکتون رو نصب کردین ؟

اگه منظورتون cd گرافیکه آره .

soliman
17-08-2008, 22:09
ممنون ارام جان فایلی که گذاشتی درست بود و حالا هم بازی اجرا شد

Ar@m
17-08-2008, 22:11
خواهش مي شه!

Öracle
17-08-2008, 23:07
ببخشید دوستان من خودم یه مشکلی با FlatOut Ultimate 2 دارم .
وقتی که بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده »

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

p & r
18-08-2008, 05:24
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان.من هم مانند ساير دوستان مشكلي دارم كه خواستم در اين جا مطرح كنم.مشكل من پايين آمدن سرعت بازي ها {كند شدن}نسبت به قبل است و اينكه من اين مشكل رو با بازي هاي خاصي ندارم [بيشترين تاثير رو روي pes5 , gta5 داره] سيستم من هم GeForce6200 , دو عدد رم 512 , cpu 3000

Öracle
18-08-2008, 09:47
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان.من هم مانند ساير دوستان مشكلي دارم كه خواستم در اين جا مطرح كنم.مشكل من پايين آمدن سرعت بازي ها {كند شدن}نسبت به قبل است و اينكه من اين مشكل رو با بازي هاي خاصي ندارم [بيشترين تاثير رو روي pes5 , gta5 داره] سيستم من هم GeForce6200 , دو عدد رم 512 , cpu 3000

اشکال میتونه از 3 جا باشه »

1. قدیمی بودن ویندوز
چون وقتی یه مدت زیادی از یه ویندوز استفاده کنید واسش مشکلاتی پیش میاد که تا ویندوز عوض نکنید درست نمیشه .

2. به روز نبودن ویندوز
به با دانلود آخرین آپدیت به روز میشه .

3.به روز نبودن درایور کارت گرافیک
که میتونید در قسمت سخت افزار درخواست بدید که جدیدترین ورژن رو براتون بزارن

maxoud
18-08-2008, 13:34
اين از اون مشكلهاست !
اول اينكه سيستمت چيه
دوم اينكه دقت كن ببين اين مشكل رو با همه ي map ها داري يا نه

با همه ی مپ ها مشکل داره.

سیستم:
cpu 2.4 full
vga 256(6200)
ram:512

سیستمم یه خورده قدیمی هست اما بازی کانتر که خیلی قدیمی تره و باید روش اجرا بشه...

راستی سی دی بازی واسه شرکت تکین بود کرکم نداشت فکر نمیکنید با یه کرک مشکلش حل بشه؟

Ho$∑∫N
18-08-2008, 14:25
با سلام خدمت دوستان عزیز.چون من نمی دونستم مشکل سیستم من نرم افزاریه و یا سخت افزاری این جا نوشتم چون مشکل اصلی من با اجرای بازیهاست. مشکل من اینه که چند وقتیه سیستم من در حین اجرای بازی به کلی هنگ می کنه یعنی بعد از ایسن که 15 دقیقه در بازیهای سبک و در حدود 5 دقیقه در بازیهای سنگین تر قفل می کنه. می خواستم بدونم ایراد چیه؟ همچنین در اکثر اوقات رنگ صفحه مانیتور بنفش رنگ میشه(حتی بیرون از محیط بازی). اگه میشه بگید مشکل سیستم من چیه؟

*hamedkhatar*
18-08-2008, 16:55
سلام
اينم عکسش

حالا ديگه مشکل کجاست؟
مشخصات سيستم:

ممنون

دوستان مشکل از این بود که برنامه Microsoft .NET Framework هم ورژن 2 و هم ورژن 3.5 با هم روی ویندوز نصب بودند به همین دلیل اجرا نمیشد
ورژن 305 رو پاک کردم مشکل حل شد و اجرا شد
موفق باشید

arash2006
19-08-2008, 00:47
سلام دوستان
کسی تا حالا تونسته بازی فاکس هانت fox hunt رو تا آخرش بره ؟؟
من تو سی دی 3 فکر کنم آخر بازی هست گیر کردم اونجایی که سوار یه وسیله میشه تو محیط مترو و باید یه نفر رو دنبال کنه و گم نکنه همش میبازم نمیدونم شگرد خاصی داره چجوری باید متوجه بشم یارو کدوم طرفی میپیچه ؟
اگه کسی تا آخرش رفته لطفا کمک کنه یا یه سیو بعد اون مرحله بزار ممنون
راست تاپیکی برای حل مشکلات در رد کردن مراحل بازیها ندیدم اینجا مطرح کردم

SIMON137
19-08-2008, 13:08
سلام عزيزان
ببخشيد من وقتي بازي فلت آوت رو باز مي كنم اين ارور رو ميده ، چيكار بايد بكنم؟

Moh3en_DDD
19-08-2008, 13:13
ببخشید دوستان من خودم یه مشکلی با FlatOut Ultimate 2 دارم .
وقتی که بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده »

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

سلام

توی DVD بازی دنبال این فایل بگردید و نصبش کنید :

XLiveRedist

اگر نبود :

این Dll را دانلود کنید و توی آدرس C:Windows/system32 بریزید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر مشکل حل نشد این را نصب کنید 100% مشکل حل میشه :

starpars
19-08-2008, 13:59
با کارت گرافیک های سری fx جیفورس مثل gforce fx 5500 میشه بازی 4 call of duty رو اجرا کرد

Öracle
19-08-2008, 17:04
با کارت گرافیک های سری fx جیفورس مثل gforce fx 5500 میشه بازی 4 call of duty رو اجرا کرد

نه حداقل کارت گرافیک برای این بازی GeForce 6600 به بالا هست .

مي گم کسي keygen بازي NFS Carbon رو نداره ؟

دوست عزیز باید اینجا درخواستتون رو مطرح کنید »

SIMON137
19-08-2008, 18:02
سلام عزيزان
ببخشيد من وقتي بازي فلت آوت رو باز مي كنم اين ارور رو ميده ، چيكار بايد بكنم؟

مي خواستم بگيم كسي اگر جوابش رو مي دونست بگه:31:

من يك مشكلي جديد دارم ، وقتي most wanted نصب مي كنم قبل از اينكه نصب شروع بشه اين ارور رو ميده :
خودش هم وقتي سيستم رو تست مي كنه همه تيك ميزنه ولي باز هم اين ارور هست . چه كنم؟

Öracle
19-08-2008, 18:46
این ارور میگه که DirectX 9C روی سیستم شما نصب نیست .
توی CD بازی بگرد ببین پیدا میکنی یا نه .
اگه نبود از توی سیدی کارت گرافیکت نصب کن .
یا اگه اونجا هم نبود ( که هست ! ) از اون مسیری که داده دانلود کن .
راستی مدل کارت گرافیکتو هم بگو .

SIMON137
19-08-2008, 18:51
دايركت ايكس 9 نصب هست ، ولي باز هم ارور ميده نمي دونم چرا ...كارت گرافيكم هم 7100gs است.

danial_848
19-08-2008, 18:55
سلام
من وقتی بازی Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 رو روی حالت story میارم بعد از لود شدن یکم طول میکشه بعد ی ارور میده و بعد از بازی میاد بیرون.
ارورش رو دقیق یادم نیست ولی یه چیز تو این مایه ها بود:

Operation fault
History :
ok

(جلوی history: چیزی نوشته نشده بود)
XPSP2
از نظر سخت افزار مشکل ندارم
کمک کنید ممنون میشم

Öracle
19-08-2008, 18:59
سلام
من وقتی بازی Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 رو روی حالت story میارم بعد از لود شدن یکم طول میکشه بعد ی ارور میده و بعد از بازی میاد بیرون.

Operation fault
History :
ok

XPSP2
کمک کنید ممنون میشم

دوست عزیز شما مشخصات سیستمتون رو بگید .

دايركت ايكس 9 نصب هست ، ولي باز هم ارور ميده نمي دونم چرا ...كارت گرافيكم هم 7100gs است.

دوست من شما باید DirectX 9 C رو نصب داشته باشی .
یعنی آخرین ورژن از DirectX 9 .

شما یه کاری بکن .
برو اینجا »

Start > Run > Dxdiag

بعد آخرین گزینه رو ببین .
نوشته DirectX Version .
ببین اونجا چی نوشته .

SIMON137
19-08-2008, 20:13
نوشته : 4.09.0000.0904

Öracle
19-08-2008, 20:54
اونو نمیگم .
عکس رو ببین »
اونجایی رو که مشکی کردم رو میگم .

SIMON137
20-08-2008, 00:45

Öracle
20-08-2008, 09:39

خوب ویندوزی که شما نصب کردی چیه ؟

دستکاری شده هست ؟

SIMON137
20-08-2008, 11:43
خوب ویندوزی که شما نصب کردی چیه ؟

دستکاری شده هست ؟

از چه نظر ؟ (فقط آيكون هاش رو عوض كردن ، ويندوز جديد بريزم؟ )
اقا ما بخواهيم ويندوز جديد بريزيم كه بيچاره مي شيم ... هارد رو فرمت كنم يا روي همين بريزم؟

Öracle
20-08-2008, 11:53
ببین معمولا ویندوز های دستکاری شده ( مخصوصا ایرانی ! ) این مشکل رو دارن .
من خودم یه نسخه ی Windows XP SP2 دارم که هیچگونه دستکاری نداره .
همیشه هم سعی کن ویندوزی بخری که اصلا دستکاری نشده .
یه ویندوز خوب گیر بیار و نصب کن .

Draken
20-08-2008, 12:33
با سلام
من در نصب gears of war دچار مشکل شدم
پس از نصب بازی و نصب xlive وقتی بازی را اجرا میکنم این error را میدهد

F:\Program File\Microsoft\Gear of War\binaries\WarGame-G4Wlive.exe.:You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game.

من بازی چند بار ریختم و پاک کردم ولی هر بار این error میده ویندوز من ویستا است

Öracle
20-08-2008, 12:41
دوست عزیز فکر کنم شما فقط میتونی اینو روی Xp بازی کنی .
چون یه بار من خواستم این بازی رو بخرم فروشنده این حرف رو زد .
منم که Xp داشتم گرفتم .
حالا نظر بقیه دوستان رو بدونی بد نیست .

Draken
20-08-2008, 14:04
دوست عزیز فکر کنم شما فقط میتونی اینو روی Xp بازی کنی .
چون یه بار من خواستم این بازی رو بخرم فروشنده این حرف رو زد .
منم که Xp داشتم گرفتم .
حالا نظر بقیه دوستان رو بدونی بد نیست .

نه در readme نوشته در ویندوز ویستا می شود

فرهاد_71
20-08-2008, 16:45
سلام
من بازي FRITZ 8 نصب كردم ولي موقع اجرا از من سيدي ميخواد :

اما وقتي سيدي رو ميذارم اين ارور رو ميده :

مشكل از كجاست ؟
تازه كرك هم نداره

Öracle
20-08-2008, 17:43
سلام
من بازي FRITZ 8 نصب كردم ولي موقع اجرا از من سيدي ميخواد :

اما وقتي سيدي رو ميذارم اين ارور رو ميده :

مشكل از كجاست ؟
تازه كرك هم نداره

دوست عزیز عکس ها باز نمیشه .
لطفا لینک ها رو چک کن .
بعدشم من احتمال میدم که شما کرک بازی رو نصب نکردی ( با توجه به چیزی که خودتون گفتین )

danial_848
20-08-2008, 18:29
سلام

Operation fault
History :
ok

XPSP2
کمک کنید ممنون میشم

دوست عزیز شما مشخصات سیستمتون رو بگید .
geforce7300
RAM 1 GB
cpu 3.2

Draken
20-08-2008, 20:37
با سلام

F:\Program File\Microsoft\Gear of War\binaries\WarGame-G4Wlive.exe.:You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game.

فرهاد_71
20-08-2008, 21:21
دوست عزیز عکس ها باز نمیشه .
لطفا لینک ها رو چک کن .
بعدشم من احتمال میدم که شما کرک بازی رو نصب نکردی ( با توجه به چیزی که خودتون گفتین )
ولي براي من باز ميشن لينك ها هم درست بودن

آخه توي سيديش كرك نداره يعني بايد دانلود كنم؟

Ar@m
20-08-2008, 22:18
با سلام

واي باز اين مشكله!!!
از اين مسير برو:
F:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\startup.exe
احتمالا درست مي شه

ولي براي من باز ميشن لينك ها هم درست بودن

آخه توي سيديش كرك نداره يعني بايد دانلود كنم؟
عكسا مشكل لود دارن براي ديدنشون مجبوريم تو صفحه ي جدا باز كنيم
برو اينجا:

edwardfurlong
21-08-2008, 01:53
1111111111
QUOTE=edwardfurlong;2791175]سلام دوستان.
من فاينال فانتزي 8 رو نصب كردم.موقع اجراي بازي همچين هشداري ميده.

مشكل از سيستم خودمه يا از بازي؟
چه طور ميشه رفعش كرد.
مممنون.[/QUOTE]

Draken
21-08-2008, 08:22
واي باز اين مشكله!!!
از اين مسير برو:
F:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\startup.exe
احتمالا درست مي شه

عكسا مشكل لود دارن براي ديدنشون مجبوريم تو صفحه ي جدا باز كنيم
برو اينجا:

نه دوباره همون error میده در ضمن من این بازی با دی وی دی های جدید دوباره ریختم باز هم همین مشکل پیش اومد

Draken
21-08-2008, 18:08
شما که این مشکل حل کردید و بقیه اعضا خواهش می کنم مشکل من را حل کنیدar@m

Ar@m
21-08-2008, 18:29
شما که این مشکل حل کردید و بقیه اعضا خواهش می کنم مشکل من را حل کنیدar@m

مسئله اينه كه من نتونستم اين مشكله رو حل كنم و جايي هم نديدم حل بشه چون اين ارور يعني سیستم تشخیص هویت نرم افزاری PSIS شک کرده که بازی دستکاری شده. بهتره نسخه کاملتری از بازی گیر بیاری اما شايد با تعويض كرك بازي مشكل حل بشه از اين استفاده كن:

فايل STARTUP.EXE رو جايگزين اوني که داخل بازي هست بكن

و اگه حل نشد هموني كه گفتم: نسخه كامل تر!

Draken
21-08-2008, 18:33
مسئله اينه كه من نتونستم اين مشكله رو حل كنم و جايي هم نديدم حل بشه چون اين ارور يعني سیستم تشخیص هویت نرم افزاری PSIS شک کرده که بازی دستکاری شده. بهتره نسخه کاملتری از بازی گیر بیاری اما شايد با تعويض كرك بازي مشكل حل بشه از اين استفاده كن:

فايل STARTUP.EXE رو جايگزين اوني که داخل بازي هست بكن

و اگه حل نشد هموني كه گفتم: نسخه كامل تر!

این کار را هم کردم بعد باری کامل تر یکی را دیروز از تکین خریدم بعد در سیستم قبلی هم اینطوری شد فقط نمیدونم چی کار کردم درست شد

Ar@m
21-08-2008, 18:40
خب اگه فهميدي اينجا هم بگو مطمئنا براي بقيه بازم اين مشكل پيش مي ياد

Draken
21-08-2008, 19:53
اگه من ویندوز را عوض کنم مشکل من حل میشه ؟
خواهش میکنم بگید من در حصرت این بازی هستم

Ar@m
22-08-2008, 14:57
اگه من ویندوز را عوض کنم مشکل من حل میشه ؟
خواهش میکنم بگید من در حصرت این بازی هستم
نه فكر نمي كنم

Draken
22-08-2008, 15:05
نه فكر نمي كنم

یعنی هیچ راهی برای بازی کردن نیست؟

saee
22-08-2008, 18:47
وقتی میرم تو بازی بعد از یکی دو دقیقه از بازی میاد بیرون.
آخرین آپدیت دایرکت ایکس نصب شده : نوامبر 2007
درایور گرافیک : 169.21

مشخصات سیستم:
سی پی یو : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual core Processor 4600+ 2.41 GHz
رم: یک گیگ DDR 2 800
گرافیک: Nvidia 7300 Gt 512

به نظر شما مشکل از کجاست؟

mehdy.z
23-08-2008, 12:19
با سلام به همگی

اقا من گرید رو نصب کردم ولی تو بازی که می رم اصلا صدا نداره یعنی توی sound setting اصلا
harware accelaration خاموشه ونمیشه روشنش کرد البته یک نکته هم هست اونم اینکه وقتی بازی رو نصب کردم فایل openAl32.dll رو می خواست که من از یه بازی دیگه اونو توی folder بازی کپی کردم حالا اگه کسی در این مورد چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟

the undertaker
23-08-2008, 14:51
سلام دوستان عزيز
من بازي Moto Racer 2 رو نصب كردم وقتي بازش ميكنم پيغام زير رو مياره....قطعات PC ام مشكلي نداره و همه مدل بالا هستن....

havas_1980
23-08-2008, 15:59
با سلام به همگی

اقا من گرید رو نصب کردم ولی تو بازی که می رم اصلا صدا نداره یعنی توی sound setting اصلا
harware accelaration خاموشه ونمیشه روشنش کرد البته یک نکته هم هست اونم اینکه وقتی بازی رو نصب کردم فایل openAl32.dll رو می خواست که من از یه بازی دیگه اونو توی folder بازی کپی کردم حالا اگه کسی در این مورد چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه؟
به نظر میاد فایلی که دریافت کردید به روز نیست ... پیشنهاد میکنم آخرین ورژن فایل مورد نظر رو از این آدرس دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از حالت فشرده خارج کرده و اجراش کنید... امیدوارم مشکلتون حل بشه.

سلام دوستان عزيز
من بازي Moto Racer 2 رو نصب كردم وقتي بازش ميكنم پيغام زير رو مياره....قطعات PC ام مشكلي نداره و همه مدل بالا هستن....

...
...
فایل wnaspi32.zip رو از آدرس زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز حالت فشرده خارج کرده و در مسیر windows\system کپی کنید.

asextor1
24-08-2008, 01:29
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام . راستش من و دوستام چند روز پیش رفتیم Call Of Duty رو خریریم . فکر میکنم ورژن 1 باشه . روی سیستم 5 نفر تست شد . روی سیستم من کامل اومد . روی سیستم یکی دیگه که بهترین سیستم هم هست 1 بار اومد ولی روی سیستم بقیه نیومد . قضیه هم از این قراره که صفحه اصلی بازی که عکس تفنگ هست برای بقیه مشکی میاد و وقتی میخوای بازی جدید رو شروع کنی وقتی کلیک میکنی اتفاقی نمی افته . یعنی همون صفحه اصلی میمونه . من خودم فکر میکنم مشکل از درایور کارت گرافیک باشه . چون برای همه ارور داد که درایور کارت گرافیگ نصب نیست . من برای همه از روی سی دی نصب کردم ولی فرقی نکرد اما خودم . وقتی ارور رو داد آخرین ورژن درایوری که دانلود کرده بودم رو نصب کردم و بازی هم اومد . حالا اگه راه حلی در کل هست لطفا بگین . در ضمن آخرین ورژن Directx هم نصب و تست شده . ممنون . یا حق

بازم سلام .
من با بازی Need For Speed Hot Pursuit 2 هم مشکل دارم . هر وقت یه مسابقه رو انجام میدم وقتی تموم میشه باید روی اند ریس کلیک کنم . تا برم به صفحه اصلی و بعدش برم مرحله بعد . حالا مشکل اینجاست که من وقتی روی این گزینه کلیک میکنم سیستم هنگ میکنه . بعضی وقتا دکمه ویدوز برای خارج کردن کار میکنه ولی بعضی وقتا حتما باید ریست کنم . مشکل چیه ؟
ممنون . یا حق

the undertaker
24-08-2008, 09:32
فایل wnaspi32.zip رو از آدرس زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز حالت فشرده خارج کرده و در مسیر windows\system کپی کنید.

همين كار رو هم كردم اما پيغام زير رو اين دفعه ميده

Ar@m
24-08-2008, 17:13
همين كار رو هم كردم اما پيغام زير رو اين دفعه ميده

1- با kernel32.dll سيستمت هيچ كاري نداشته باش چون نمي ارزه بخاطر يه بازي با اين در بيفتي!
2- يا يكي از dll هاي بازي مشكل داره و اگه بتوني بفهمي كدومه و جايگزينش كني مشكل حل مي شه يا kernel32.dll سيستم تو با dll هاي اين بازي مشكل داره كه بنظرم هيچكاريش نمي شه كرد جز تعويض ويندوز كه اينم هميشه جواب نمي ده منم هيچوقت توصيه نمي كنم
تو ويندوزت چيه؟
آها ديدم xp هستش! سروايس پك چند؟

all4me
24-08-2008, 18:53
سلام
من امروز عصر بازی جنرال 5 رو نصب کردم. جنرال 5 روی 2 نصب می شود و 2 هم روی 1. پس از نصب یه خورده هم بازی کردم اما وقتی در اومدم دیگه نتونستن برم توش و ارور:
you have encountered a serious error. serious can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. please visit the forums at for suggested courses of action or consult your manual for technical support contact information.
و وقتی
می زنم در میاد.
لطفا لینک ها ریپید شیر نباشد..........................اوج نفرت از سیاست ریپید شیر

havas_1980
25-08-2008, 00:06
سلام
من امروز عصر بازی جنرال 5 رو نصب کردم. جنرال 5 روی 2 نصب می شود و 2 هم روی 1. پس از نصب یه خورده هم بازی کردم اما وقتی در اومدم دیگه نتونستن برم توش و ارور:
you have encountered a serious error. serious can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hardware that does not meet the minimum specifications for the game. please visit the forums at for suggested courses of action or consult your manual for technical support contact information.
و وقتی
می زنم در میاد.
لطفا لینک ها ریپید شیر نباشد..........................اوج نفرت از سیاست ریپید شیر
دوست عزیز! ما که جنرال 5 نداریم!؟ واقعا منظورتون رو متوجه نمیشم... اسم کامل بازی رو عنوان کنید نه نام دستکاری شده بازی رو...

فکر میکنم منظورتون از Generals 2, بازی Command & Conquer: Generals - Zero Hour باشه که به اشتباه تو ایران بهش Generals 2 گفته میشه.

Command & Conquer: Generals - Zero Hour که نسخه تکمیلی Command & Conquer: Generals به حساب میاد برای نصب احتیاج به نسخه اصلی نداره و مسیر نصبش متفاوت از مسیر نصب نسخه اصلی هست ولی برای اجرا نیاز به نسخه اصلی داره.

این اتفاق برای Command & Conquer 3: Tiberium Wars و نسخه تکمیلی اون یعنی Command & Conquer 3: Kane's Wrath هم صادقه. Command & Conquer 3: Kane's Wrath هم برای نصب احتیاج به نسخه اصلی نداره و مسیر نصبش متفاوت از مسیر نصب نسخه اصلی هست ولی برای اجرا نیاز به نسخه اصلی داره.

اون پیغام خطا از این موارد ناشی میشه:
- یا سیستمتون ویروسی شده... برای این منظور سیستمتون رو با ضد ویروس Kaspersky چک کنید. (ضد ویروس آپدیت باشه)
- یا ایراد سخت افزاری پیش اومده...
- یا سیستم شما برای اجرای بازی مناسب و دارای حداقل امکانات نیست...

the undertaker
25-08-2008, 06:59
1- با kernel32.dll سيستمت هيچ كاري نداشته باش چون نمي ارزه بخاطر يه بازي با اين در بيفتي!
2- يا يكي از dll هاي بازي مشكل داره و اگه بتوني بفهمي كدومه و جايگزينش كني مشكل حل مي شه يا kernel32.dll سيستم تو با dll هاي اين بازي مشكل داره كه بنظرم هيچكاريش نمي شه كرد جز تعويض ويندوز كه اينم هميشه جواب نمي ده منم هيچوقت توصيه نمي كنم
تو ويندوزت چيه؟
آها ديدم xp هستش! سروايس پك چند؟

سرويس پك 2 بود Update كردم شد سرويس پك 3 :41: :11:

saee
25-08-2008, 09:35
سلام.هر کی حال کرد به من هم پاسخ بده به پست 6501 مراجعه کنه.مغسی

Alireza.M67
25-08-2008, 14:10
من دیابلو 2 رو با اکسپنشنش گرفتم ولی سریال اکسپنشنش رو ندارم .
کسی این سریال نامبر رو داره ؟

havas_1980
25-08-2008, 15:13
من دیابلو 2 رو با اکسپنشنش گرفتم ولی سریال اکسپنشنش رو ندارم .
کسی این سریال نامبر رو داره ؟لطفا در تاپیک درخواست كرك و سريال و پچ بازيها به این آدرس درخواست کنید:

masih_2006
26-08-2008, 08:56
سلام
من حدود یک هفته است که یه لپ تاپ خریدم مدلش اینه:Dell Inspiron 1520
من وقتی که بازی های Assassin's Creed Gears of war crysis رو بازی می کنم وسط بازی قفل می کنه و تصویر ثابت میشه ولی صدا میاد که اونم بعد از چند ثانیه قطع میشه
بعد از چند ثانیه مانیتور خاموش میشه و صفحه سیاه میشه صدا هم که قطعه
دوباره بعد از چند ثانیه مانیتور روشن میشه و صدا هم میاد و میره تو بازی و میشه راحت بازی کرد ولی بعد از 10 تا 20 دقیقه ی دوباره همونطور میشه
وقتی که از بازی میام بیرون سمت راست پایین گوشه ی دسکتاپ می نویسه:
Display Driver nvlddmkm stopped Responding And Has Successfully recovererd
بعد از چند ثانیه هم این پیام محو میشه
من بیشتر توی بازی Gears of war این مشکلو دارم
راستی وقتی که می خواستم برم توی این بازی یه پیام داد که درایور جدید رو نصب کن که من کردم ولی وسط نصبش ارور داد
من ویندوزم ویستاست و گرافیکم هم Geforce 8600 GT
مشکل از چیه؟باید چکار کنم؟

Ar@m
26-08-2008, 13:29
سلام
من حدود یک هفته است که یه لپ تاپ خریدم مدلش اینه:Dell Inspiron 1520
من وقتی که بازی های Assassin's Creed Gears of war crysis رو بازی می کنم وسط بازی قفل می کنه و تصویر ثابت میشه ولی صدا میاد که اونم بعد از چند ثانیه قطع میشه
بعد از چند ثانیه مانیتور خاموش میشه و صفحه سیاه میشه صدا هم که قطعه
دوباره بعد از چند ثانیه مانیتور روشن میشه و صدا هم میاد و میره تو بازی و میشه راحت بازی کرد ولی بعد از 10 تا 20 دقیقه ی دوباره همونطور میشه
وقتی که از بازی میام بیرون سمت راست پایین گوشه ی دسکتاپ می نویسه:
Display Driver nvlddmkm stopped Responding And Has Successfully recovererd
بعد از چند ثانیه هم این پیام محو میشه
من بیشتر توی بازی Gears of war این مشکلو دارم
راستی وقتی که می خواستم برم توی این بازی یه پیام داد که درایور جدید رو نصب کن که من کردم ولی وسط نصبش ارور داد
من ویندوزم ویستاست و گرافیکم هم Geforce 8600 GT
مشکل از چیه؟باید چکار کنم؟
رو سيستمت nTune نصبه؟ پاكش كن

masih_2006
26-08-2008, 15:00
nTune دیگه چیه؟
نمیدونم نصبه یا نه از کجا پاکش کنم؟

Ar@m
26-08-2008, 17:52
NVIDIA nTune برنامه ايه براي تنظيماتي شامل دما ولتاژ Overclock كردن سيستم و غيره بدون تغيير مستقيم در bios كه دقيقا با همين دو بازي اي كه گفتي مشكل ايجاد مي كنه!
اگه خودت نصبش نكردي پس نداريش
اين خطا خطاي درايوره
ولي من خودم قبول ندارم. سيستمي كه با بازي هاي ديگه مشكل نداره چطوري به دوتا بازي مي رسه مشكل دار مي شه!
در هر حال مي توني درايورت رو دوباره نصب كني شايد مشكل حل شد

masih_2006
27-08-2008, 00:13
NVIDIA nTune برنامه ايه براي تنظيماتي شامل دما ولتاژ Overclock كردن سيستم و غيره بدون تغيير مستقيم در bios كه دقيقا با همين دو بازي اي كه گفتي مشكل ايجاد مي كنه!
اگه خودت نصبش نكردي پس نداريش
اين خطا خطاي درايوره
ولي من خودم قبول ندارم. سيستمي كه با بازي هاي ديگه مشكل نداره چطوري به دوتا بازي مي رسه مشكل دار مي شه!
در هر حال مي توني درايورت رو دوباره نصب كني شايد مشكل حل شد

نه تازه یه هفته است که خریدم چنین برنامه ای هم روش نریختم
راستی این درایور رو هم از سایت nvidia گرفتم و نصب که می خواستم بکنم ارور میداد که سازگاری با سخت افزار شما نداره اینم ورژنش:175.19
درایورش هم حجمش 35.2 مگ بود و ماله ویستا 32 بیت بود و ماله سری 8 یعنی درست دانلود کرده بودم
نمی دونم چش شده ولی مطمعنم که اشکال از کارت گرافیکشه و درایورش
نمی دونم ولی وقتی که می خواستم برای اولین باز برم تو بازی گفت که درایور 169 و خورده ای رو دانلود کن که من 175.19 رو تونستم توی سایت nvidia پیدا کنم و تو نصبش ارور ناسازگاری با سخت افزار رو داد
لطفا اگه کسی یه درایور برای بازی Gears of war داره لینک دانلودشو برام بزاره یا بگه باید چکار کنم

hassan2222
27-08-2008, 01:45
من بازی Company of Heroes: Opposing Fronts رو از پی سی ورلد گرفتم،2 دی وی دی بازی نصب میشه ولی وقتی به بازی میرم و سریال رو وارد می کنم اول می گه دیسک بازی رو بزارید بعد هم که روی continue می زنم پس از چند لحطه می نویسه could not verify media
هیچ قسمتی از بازی واز نمی شه.
مال شرکت تکین هست.

havas_1980
27-08-2008, 02:44
من بازی Company of Heroes: Opposing Fronts رو از پی سی ورلد گرفتم،2 دی وی دی بازی نصب میشه ولی وقتی به بازی میرم و سریال رو وارد می کنم اول می گه دیسک بازی رو بزارید بعد هم که روی continue می زنم پس از چند لحطه می نویسه could not verify media

مال شرکت تکین هست.امکان نداره در Company of Heroes: Opposing Fronts داستانهای مستقل Operation Market Garden و Liberation of Caen باز نباشه... مگر اینکه کرک بازی رو در محل نصب بازی کپی نکرده باشین.

داستان غیر فعال یا Invasion of Normandy, همون داستان نسخه اصلی یعنی Company of Heroes هست که با وارد کردن سریال مخصوصش باز میشه.

hassan2222
27-08-2008, 11:47
هیچ قسمتی باز نمیشه،حتی کرک رفتم از اینترنت گرفتم،هیچ کدوم از پچ ها هم نصب نمی شه.:41:

havas_1980
27-08-2008, 14:15
هیچ قسمتی باز نمیشه،حتی کرک رفتم از اینترنت گرفتم،هیچ کدوم از پچ ها هم نصب نمی شه.:41:ببینید... به شرط اینکه کرک مورد نظر بی ایراد باشه بنابراین سر جای خودش کپی نشده.
شما کرک مورد نظری که آدرسش رو میدم و 100% هم سالم هست رو از آدرس زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از حالت فشرده خارج کرده و فایل RelicCOH و پوشه rs که شامل فایل rs.dll هست رو در محل نصب بازی کپی کنید.
بعد از اجرای بازی وقتی که با پیغام Please insert your Company of Heroes: Opposing Fronts Disc رو به رو شدید, گزینه Continue رو انتخاب کنید.

Ar@m
27-08-2008, 14:27
نه تازه یه هفته است که خریدم چنین برنامه ای هم روش نریختم
راستی این درایور رو هم از سایت nvidia گرفتم و نصب که می خواستم بکنم ارور میداد که سازگاری با سخت افزار شما نداره اینم ورژنش:175.19
درایورش هم حجمش 35.2 مگ بود و ماله ویستا 32 بیت بود و ماله سری 8 یعنی درست دانلود کرده بودم
نمی دونم چش شده ولی مطمعنم که اشکال از کارت گرافیکشه و درایورش
نمی دونم ولی وقتی که می خواستم برای اولین باز برم تو بازی گفت که درایور 169 و خورده ای رو دانلود کن که من 175.19 رو تونستم توی سایت nvidia پیدا کنم و تو نصبش ارور ناسازگاری با سخت افزار رو داد
لطفا اگه کسی یه درایور برای بازی Gears of war داره لینک دانلودشو برام بزاره یا بگه باید چکار کنم
تو xp نداري اين بازي رو روش نصب كني؟
منم يه زماني درايورهايي كه دانلود مي كردم ارور ناسازگاري با سخت افزار سيستمم مي داد ويندوزم رو عوض كردم درست شد! البته دليل نمي شه مشكل شما هم همونطوري باشه اما مي شه يه امتحاني كرد ببينيم اصلا نصبش روي xp مشكل داره يا نه

مال شرکت تکین هست.
فولدر Cache رو rename كن

hassan2222
27-08-2008, 18:45
ببینید... به شرط اینکه کرک مورد نظر بی ایراد باشه بنابراین سر جای خودش کپی نشده.
شما کرک مورد نظری که آدرسش رو میدم و 100% هم سالم هست رو از آدرس زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس از حالت فشرده خارج کرده و فایل RelicCOH و پوشه rs که شامل فایل rs.dll هست رو در محل نصب بازی کپی کنید.
بعد از اجرای بازی وقتی که با پیغام Please insert your Company of Heroes: Opposing Fronts Disc رو به رو شدید, گزینه Continue رو انتخاب کنید.

انجام دادم، متاسفانه هیچ تغییری نکرد هنوز می نویسه
could not verify media

aluminum
27-08-2008, 22:46
ببینید... به شرط اینکه کرک مورد نظر بی ایراد باشه بنابراین سر جای خودش کپی نشده.

آینی که شما گذاشتید برای چند منطقه است
کدومش را باید دانلود کرد؟
شاید مشکل اینجا باشه

reza22222
28-08-2008, 14:04
مشكل با prince of persia 3
بعد از نصب بازی وقتی میخوام وارد بازی بشم خطای زیر رو میده
error=you must start the game with prince of persia.exe
آیا این بازی کرک هم داره
cdمن که نداشت

ّّ

aluminum
28-08-2008, 15:47
»ن یک مشکل با compony o f herose دارم وقتی می خوام بازی را اجرا کنم یک صفحه ابی مییاد
نمی دونم مشکل از کجاست . فقط وقتی اینجوری میشه باید ریست کرد کامپیوتر رو
؟؟؟؟/

Ehsanpark
29-08-2008, 10:21
سلام
من بازی Worms World Party رو از قسمت درخواست بازی دانلود کردم.نسخه کامل 650 مگی بازی رو.ولی وقتی می خوام بازی کنم رنگ های بازی بهم میریزه و بازی رو درست نشون نمی ده.گفتن که اینجا مطرح کنم.اگه ممکنه کمکم کنید چون بعد از 5 سال دارم این بازی رو بازی میکنم!

مشکل حل شد به خاطر رزولوشن بود.

بهنازی
29-08-2008, 18:11
با سلام به خدمت همه دوستان :
امروز رو سیستم دوستم که خودم جمعش کردم یه مشکل عجیب برخوردم اول که یه بازی رو از رو سی دی نصب کردم ولی بازی دوم رو که خواستم نصب کنم موقع نصب تو وسط کار گیر میکنه ومیمونه و به هیچ وجه نمیره مجبور میشم کل سی دی رو کپی کنم تو هارد بعدش نصب کنم البته این باز یرو دو سی دی هستش و نصب از روی سی دی دوم مشکلی نداره.
حالا که نصب به این روش تمومش میشه میگه AGP رو سیستم شما anable نیست و میام که بازی رو اجرا کنم میگه سی دی بازی وارد نشده در حای که سی دی داخله و اصلا فکر نکنم این بازی برا اجرا به سی دی نیاز داشته باشه چون قبل بازی کزدم من اینو Max pyne2 اسمشه.
در ضمن یه بازی دیگه هستش که اونو وارد میکنم اصلا اونو خالی نشون میده و هیچی تو سی دی نیست این علتش چیه ؟

ممنون میشم جواب بدین

Retired User
29-08-2008, 21:21
با سلام به خدمت همه دوستان :
امروز رو سیستم دوستم که خودم جمعش کردم یه مشکل عجیب برخوردم اول که یه بازی رو از رو سی دی نصب کردم ولی بازی دوم رو که خواستم نصب کنم موقع نصب تو وسط کار گیر میکنه ومیمونه و به هیچ وجه نمیره مجبور میشم کل سی دی رو کپی کنم تو هارد بعدش نصب کنم البته این باز یرو دو سی دی هستش و نصب از روی سی دی دوم مشکلی نداره.
حالا که نصب به این روش تمومش میشه میگه AGP رو سیستم شما anable نیست و میام که بازی رو اجرا کنم میگه سی دی بازی وارد نشده در حای که سی دی داخله و اصلا فکر نکنم این بازی برا اجرا به سی دی نیاز داشته باشه چون قبل بازی کزدم من اینو Max pyne2 اسمشه.
در ضمن یه بازی دیگه هستش که اونو وارد میکنم اصلا اونو خالی نشون میده و هیچی تو سی دی نیست این علتش چیه ؟

ممنون میشم جواب بدین
دوست عزيز مشكل اولتو كه منم زياد داشتم :20:
اما در رابطه با مشكل دومت كرك رو كپي كردي؟:46:

بهنازی
30-08-2008, 20:29
حالا این agp رو چیکار کنم؟

بهنازی
30-08-2008, 21:17
ممنونم
من این سی رام رو بردم رو یه سیستم دیگه ولی بدون مشکل تا آخر نصب شد و گیر هم نکرد .
حالا میگین مشکل کجاست ؟
گرافیک رو هم نصب کردم آنبرده مادر بوردم Biostar ؟اینagp رو چی کار کنم؟

aluminum
31-08-2008, 02:55
»ن یک مشکل با compony o f herose دارم وقتی می خوام بازی را اجرا کنم یک صفحه ابی مییاد
؟؟؟؟/

اقا havas_1980 نیستی ؟
ما منتظر جوابهات هستیم.

sinashahab
31-08-2008, 20:25
سلام
من کرکی برای بازی دانلود کردم ولی هنگام لاگین کردن ارور میده که سریال شما صحیح نمیباشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
ممنون میشم اگه کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
(Spore)

Molibden
31-08-2008, 23:01
سلام من beijing 2008 رو کرک کردم اما هنگام اجرا dont send میده!

ELSIN
01-09-2008, 14:32
تو نصب Alone in the Dark
اینو میگه
چه کنم

H M R 0 0 7
01-09-2008, 15:53
دوستان من یه مشکلی با اجرای بازی Gears of War دارم.
توی ویندوز قبلیم که اصلا اجرا نمیشد.
دیروز ویندوز عوض کردم سرویس پک 3
بازی رو نصب کردم.وقثی میره تو بازی، منوی اصلی اینجوری نشون داده میشه:

هیچی از نوشته ها دیده نمیشه! همینجوری شانسی زدم بره تو بازی که تو بازی هم نرفت و ارور داد.دایرکت ایکسشم از رو خود دی وی دی نصب کردم.
از سیستمم هم مطمئنم:
VGA : Geforce 8800GT
Cpu : 5000 AMD X2
Ram : 2GIG

ویندوز هم که گفتم تازه عوض کردم.درایور کارتمم آخرین ورژنه.

به نظر شما مشکل چیه؟

Molibden
01-09-2008, 18:05
تو نصب Alone in the Dark
اینو میگه
چه کنم
شاید ایپی ایران از سایت بستس
یا بلعکس isp تون ادرس اپدیت رو مسدود کرده.
با پرا*کسی - وی*پی*ان یا ... چک کنید.

akhoond
01-09-2008, 18:14
سلام دوستان

من امروز داشتم سی دی هامو جمع و جور می کردم ، به فکرم رسید که سی دی بازی ها که چند تا هست ، بکنم تو یو دی وی دی ، مثلا فیفا 2003 و مافیا رو که 5 تا سی دی هستن ، بکنم تو یه دونه دی وی دی که هم سی دی ها خراب شده ، هم دیگه جمع و جور بشه ، اما 2 تا مشکل :
1 _ اول این که 4 تا سی دی شد 1 دی وی دی ، یعنی 2800 مگ رایت شده ، در حالی که سی دی باید 4500 مگ حداقل رایت بشه ، اما پر شد ...

2 _ نمی تونم به برنامه نصب بفهمونم که همه اش توی یه دی وی دی هست ، مثلا فیفا که اجرا می شه ، سی دی دوم رو که می خواد ، نمی تونم ( یعنی نمی دونم ) بهش بفهمونم که همین جاست ..
یا مثلا مافیا که اجرا می شه ، دکمه instal رو که می زنم ، اصلا هیچ اتفاقی نمی افته ... :(

گفتم بهتره اینجا بگم ، لطفا راهنمایی بفرمایید .

مرسی
یا حق

عبد الرحمان
01-09-2008, 18:36
پس از نصب و کپی کردن کرک Gta:sa موقعی که اجراش می کنم، هیچ اتفاقی نمی افته! در صورتی تو همین کامپیوتر با ویندوز قبلیم راحت اجرا میشد. ورژن ویندوزم هم تغییر نکرده. لطفا کمک ...

.Blitz
02-09-2008, 02:02
سلام...بچه ها من یه مشکلی دارم نمیدونستم کجا مطرحش کنم من بازی Riddick دان کردم ولی ومقع اجرا این ارور میده

مشخصاته گرافیکم :
گرافیک 256 رمشم 256 مدله Geforce 7900 gs
راهی نیست مشکلم حل بشه؟
من جایه دیگه ای پیدا نکردم این تاپیک بزنم اگه هست منتقلش کنین
ممنون

Öracle
02-09-2008, 08:43
دوست عزیز شما باید اینو دانلود کنی »

بعد Readme داخلش رو بخون و کارایی که گفته رو انجام بده .

.Blitz
03-09-2008, 02:13
ممنون دوسته من ولی سایتو باز نمیکنه ...بازم ممنون

havas_1980
03-09-2008, 02:40
؟؟؟؟/شرمنده که دیر جواب این سوال رو میدم...
مواردی که معمولا باعث بروز صفحه آبی مرگ میشه شامل تداخل سخت افزاری و یا اشکال در رجیستری ویندوز (نرم افزاری) هست.

در انجمن سخت افزار یا نرم افزار سوال خود رو مطرح کنید تا زود به نتیجه برسید...

انجمن سخت افزار در این آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدانجمن نرم افزار در این آدرس:

سلام من beijing 2008 رو کرک کردم اما هنگام اجرا dont send میده!
این ایراد میتونه از این موارد ناشی بشه:

- ویندوز ایراد داره که بایستی مجددا نصب بشه.
- کرک بازی ایراد داره و یا دیگر فایلهای بازی مشکل دارند.

قبل از اجرای بازی مطمئن باشید که حتما آخرین ورژن درایور کارت گرافیک و DirectX نصب شده باشه و ویندوز هم کامل آپدیت شده باشه.

mohsentanha
03-09-2008, 12:02
سلام من می خوام nfs:most wantedرو نصب کنم میگه باید دایرکتور ایکس رو اپدیت کنی هم توی اکس پی هم توی ویستا اس پی1
هر دو ویندوز یه ارور رو میدن چی کار کنم

.Blitz
03-09-2008, 12:28
ممنون دوسته من ولی سایتو باز نمیکنه ...بازم ممنون
درست شد خیلی ممنون:11:

bababozorg
03-09-2008, 12:30
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به بروبچه های باحال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p30world

اقا من سیستممو تقریبا 1.5 ماه پیش ارتقا دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (رم .گرافیک.مادر برد.سی پی یو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از اون روز به بعد بازی هایی مثل کانتر جنگ های صلیبی وار کرافت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بازی هایی که رم و گرافیکش پایین بودن رو سیستمم نصب شدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بازی هایی مثل gta san . carbon. .pro street. وبازی هایی که گرافیکو رمش بالا بود نصب نشد بیست بارم ویندوز عوض کردم باز همون اشو همون کاسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرتون من چیکار کنم

قربان شما bababozorg

ELSIN
03-09-2008, 12:45
این مشکل مسخره تو MGS2 واسه چیه یعنی یه پچ میخاد

hElp me heLp

l o r N a
03-09-2008, 13:27
سلام من با سیتم با مشخصات زیر با خیلی از بازی ها مث JuiceD 2 با گرافیک level 0 و مینیموم جزییات هم مشکل دارم این طبیعیه ؟
کدوم بخش ضعف داره؟
main asus m2a vm
cpu amd 4200 +
graphic xfx 8600 gt 512 ddr II
ram 2 GB patriot
hard 160 hitachi
...
این به نظر غیر طبیعی میاد.
برای تست قطعات چه نرم افزار یا روشی مناسبه؟

akhoond
03-09-2008, 18:33
سلام دوستان

من امروز داشتم سی دی هامو جمع و جور می کردم ، به فکرم رسید که سی دی بازی ها که چند تا هست ، بکنم تو یو دی وی دی ، مثلا فیفا 2003 و مافیا رو که 5 تا سی دی هستن ، بکنم تو یه دونه دی وی دی که هم سی دی ها خراب شده ، هم دیگه جمع و جور بشه ، اما 2 تا مشکل :
1 _ اول این که 4 تا سی دی شد 1 دی وی دی ، یعنی 2800 مگ رایت شده ، در حالی که سی دی باید 4500 مگ حداقل رایت بشه ، اما پر شد ...

2 _ نمی تونم به برنامه نصب بفهمونم که همه اش توی یه دی وی دی هست ، مثلا فیفا که اجرا می شه ، سی دی دوم رو که می خواد ، نمی تونم ( یعنی نمی دونم ) بهش بفهمونم که همین جاست ..
یا مثلا مافیا که اجرا می شه ، دکمه instal رو که می زنم ، اصلا هیچ اتفاقی نمی افته ... :(

مرسی
یا حق

کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ، ممنون می شم کسی این کار رو بکنه ، اگه بلده ، ثواب داره ها :31:

مرسی
یا حق

Mohammad_ch
03-09-2008, 20:24
سلام.

دوستان من بازی رو نصب کردم . ولی تا play رو می زنم ارور زیر رو میده:

General protection fault!

history:Address=0*111a731d(filename not found) [in E:\.......Masseffect.exe

توی مسیری که گفته رفتم فایل masseffect.exe هستش ولی باز همین ارور رو میده.

لطفا کمکم کنید.

ویندوزم ویستا هست.

Masterpiece
04-09-2008, 02:23
سلام من دارم mass effect بازی میکنم وقتی برای اولین تویه نقشه میرم(galaxy map ) بنقشه بالا نمیاد بر میگرده تو کشتی
کسی همچین مشکلی داشته ...باگه یا مشکل از دی وی دیه ....تا حالا دوبار نصبش کردم
ممنون

havas_1980
04-09-2008, 02:44
سلام من می خوام nfs:most wantedرو نصب کنم میگه باید دایرکتور ایکس رو اپدیت کنی هم توی اکس پی هم توی ویستا اس پی1
هر دو ویندوز یه ارور رو میدن چی کار کنم
دریافت DirectX9 End-User Runtimes مربوط به June 2008 از این آدرس:

سلام من با سیتم با مشخصات زیر با خیلی از بازی ها مث JuiceD 2 با گرافیک level 0 و مینیموم جزییات هم مشکل دارم این طبیعیه ؟
کدوم بخش ضعف داره؟
main asus m2a vm
cpu amd 4200 +
graphic xfx 8600 gt 512 ddr II
ram 2 GB patriot
hard 160 hitachi
...
این به نظر غیر طبیعی میاد.
برای تست قطعات چه نرم افزار یا روشی مناسبه؟با استفاده از برنامه PC Wizard 2008 این امکان رو دارید که تک تک قطعات کامپیوترتون رو با قطعات روز دنیا مقایسه کنید.

دریافت برنامه PC Wizard 2008 از این آدرس:

سلام من دارم mass effect بازی میکنم وقتی برای اولین تویه نقشه میرم(galaxy map ) بنقشه بالا نمیاد بر میگرده تو کشتی
کسی همچین مشکلی داشته ...باگه یا مشکل از دی وی دیه ....تا حالا دوبار نصبش کردم
ممنوندریافت کرک اصلاح شده بازی از این آدرس:

سپس از حالت فشرده خارج کرده و در مسیر Mass Effect\Binaries کپی کنید.

mohsentanha
04-09-2008, 11:27
هوس یه سوال دارم چطور ممکنه بازیه 2005 نیاز به رانتایم 2008 داشته باشه؟؟؟
من رانتایم 2007 رو دارم این ی هم که دادی بدرد دیال اپی ها نمی خوره
باز هم متشکر

راه دیگه ای نیست؟؟؟؟

ali_ranger22
04-09-2008, 12:12
یکی نیست به من کمک کنه به همه جواب دادین غیر از من

شما به چی ارتقا دادی؟
چه گیری میده که نصب نمیکنه؟ باید error چیزی بده؟
شاید هاردت جا نداره

amir_rahmani
04-09-2008, 12:15
تو رو خدا
تو رو خدا جوابم رو بدید

از این پیغام خطا کاملا مشخصه که کارت گرافیک شما برای اجرای بازی به هیچ وجه مناسب نیست.
چون متاسفانه با حداقل کارت گرافیک تعریف شده برای اجرای بازی نمیخونه.

هیچ راهی نداره ؟ اگه نداره پس باید چه گرافیکی بخرم(حداقل)؟
sparkle 9600GSO 768خوبه یا xpertvision 9600Gso 384 یا Gigabyte 9600GSO 384?:10:

bababozorg
04-09-2008, 13:16
شما به چی ارتقا دادی؟
چه گیری میده که نصب نمیکنه؟ باید error چیزی بده؟
شاید هاردت جا نداره
عزیزم من سیستمو از
رم 256
گرافیک 128
مادربرد نمیدونم
سی پی یو دو هسته ای 2400
به
رم 1گیگ
گرافیک 512
سی پی یو 4600+ دوهسته ای

در ضمن موقع نصب ارور نمیده موقع اجرا ارور میده ارور dont send کل بازی ها تست شده است روی بیستا سیستم دیگه نصب شده:41:

star462
04-09-2008, 13:58
سلام.من بازی l.A.rush
که میخوام نصب کنم این ایراد میگیره!
this aplication has failed to start because MSVCR71.dll was not found.re.installing the aplication may fix the problem
من دوباره نصبم کردم ولی بازم همین ایرادو میگیره.همچین فایلی هم تو سی دی پیدا نکردم.تشکر

Ar@m
04-09-2008, 20:23
سلام دوستان

مرسی
یا حق

کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ، ممنون می شم کسی این کار رو بکنه ، اگه بلده ، ثواب داره ها :31:

مرسی
یا حق
1- نمي دونم!
2-خب تو بايد مسير محلي رو كه سي دي دوم رو اونجا ريختي دقيق بهش بدي ديگه نبايد مشكلي باشه!

سلام.

دوستان من بازی رو نصب کردم . ولی تا play رو می زنم ارور زیر رو میده:

General protection fault!

history:Address=0*111a731d(filename not found) [in E:\.......Masseffect.exe

توی مسیری که گفته رفتم فایل masseffect.exe هستش ولی باز همین ارور رو میده.

لطفا کمکم کنید.

ویندوزم ویستا هست.

Ar@m
04-09-2008, 20:43
سلام.من بازی l.A.rush
که میخوام نصب کنم این ایراد میگیره!
this aplication has failed to start because MSVCR71.dll was not found.re.installing the aplication may fix the problem
من دوباره نصبم کردم ولی بازم همین ایرادو میگیره.همچین فایلی هم تو سی دی پیدا نکردم.تشکر
از اينجا دانلودش كن و كپي كن تو پوشه windows/system32

asextor1
05-09-2008, 01:52
مشكل با prince of persia 3
بعد از نصب بازی وقتی میخوام وارد بازی بشم خطای زیر رو میده
error=you must start the game with prince of persia.exe
آیا این بازی کرک هم داره
cdمن که نداشت

ّّ

توی پوشه ای که بازی نصب شده چند تا فایل EXE هست . شما دیگر فایل ها رو امتحان کن صد در صد جواب میگیری . اسم فایل یا POP هست یا Prine Of Persia . با یکی از این دوتا بازی میاد و با اونیکی ارور دریافت میکنید .

akhoond
05-09-2008, 11:33
1- نمي دونم!
2-خب تو بايد مسير محلي رو كه سي دي دوم رو اونجا ريختي دقيق بهش بدي ديگه نبايد مشكلي باشه!

مرسی از این که جواب دادی ، اما موضوع اینجاست که اصلا مسیر نمی خواد ، فقط اوکی داره و کنسل .
تازه مافیا چرا اجرا نمی شه ؟ :13:
دیگران هم اگه تجربه ای دارن ، بگند بی زحمت ...

مرسی

korokodil_avareh
05-09-2008, 11:50
سلام نميدونم اين مشكل رو بايد تو اين تاپيك ميگفتم يا نه چون تو تاپيك خود بازي كسي جواب نداد

من بازي alone in the dark رو خريدم ولي اين بازي صداي كاراكترها رو نداره
يعني صداي fx وmusic هست ولي صداي كاراكترها نيست
حالا ميخواستم بدونم راهي هست كه صداي كاراكترها بياد مثلا patch,crack يا فايل sound يا هرچيزه ديگه
بازي هم از شركت metal earth هست

titanium_zarin
05-09-2008, 12:51
سلام.
من با چندتا بازی مشکل دارم اونم اینکه وقتی نصب میکنم میرم اجرا میکنم مشکلی نیست اما وقتی میام بیرون و 2یا3 ساعت بعد میخوام برم اصلا وارد نمیشه هر کار میکنم.الان این مشکل رو با strongelhold &tmnm .....دارم.کسی میدونه چرا؟؟؟؟

Matrix23
05-09-2008, 15:35
بچه ها، من بازی دراکولا اوریجین رو گرفتم، هرکاری میکنم و هر جایی میرم نمیتونم سریال نامبرشو پیدا کنم...هد ترفندی هم که بلد بودم زدمو بازی اینستال نشد...

خواستم بدونم کسی بازییو ریخته؟

ممنون

bababozorg
05-09-2008, 20:00
دوست عزیز شما درخواستتونو تو تاپیک درخواست کرک وسریال بازی ها میداد بهتون کمک میکردند

Ar@m
06-09-2008, 11:12
سلام نميدونم اين مشكل رو بايد تو اين تاپيك ميگفتم يا نه چون تو تاپيك خود بازي كسي جواب نداد

من بازي alone in the dark رو خريدم ولي اين بازي صداي كاراكترها رو نداره
يعني صداي fx وmusic هست ولي صداي كاراكترها نيست
حالا ميخواستم بدونم راهي هست كه صداي كاراكترها بياد مثلا patch,crack يا فايل sound يا هرچيزه ديگه
بازي هم از شركت metal earth هست

احتمالا پچ multi language يا همچين چيزي لازم داره
خودم گشتم ولي چيزي پيدا نكردم
برو اينجا:

ELSIN
06-09-2008, 12:42
این مشکل مسخره تو MGS2 واسه چیه یعنی یه پچ میخاد

hElp me heLp

سلامممممممممممم