PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

PROSPPECH
15-12-2005, 01:26
من جی تی آی : سن اندرس را نصب کردم
ولی بعد از اجرا و نشون دادن فیلمهای اولش ، بسته میشه
کی میدونه اشکالش کجاست؟

mehdiney navaz
15-12-2005, 01:33
در مورد بازی call of duty هم بگم که احتمالا اگر که شما درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید مشکل حل خواهد شد ;)
سلام..ممنون ميشه بگي چه طوري ؟؟

OMID
15-12-2005, 02:07
اميد جان اينم متن كامل error :
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3014 MHz with 1023MB RAM
Video: No Video

Bad name index 805306369/214

History:
اينم مشخصات سيستم:pentium 4.cpu 3.00 ghz
ram:1 gb
graphic card:nvidia geforce 6200......pci express

خب دوست عزیز در این ارور ظاهرا کارت گرافیک شما مشکل داره
Video: No Video

من احتمال میدم که شما کارت گرافیکت نصب نیست یه چک بکنید
چون اصلا کارت شما رو نشناخته

arash2006
15-12-2005, 02:08
با سلام و سپاس فراوان ازشما مدير محترم
فكر نمكردم جواب بده ولي چواب داد و بازي اجرا شد
خدانگهدار.

OMID
15-12-2005, 02:14
سلام..ممنون ميشه بگي چه طوري ؟؟

از اینجا دانلود کن

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

===============================

من جی تی آی : سن اندرس را نصب کردم
ولی بعد از اجرا و نشون دادن فیلمهای اولش ، بسته میشه
کی میدونه اشکالش کجاست؟

مشخصات سیستمتون رو هم اینجا بنویسید دوست عزیز ;)

PROSPPECH
16-12-2005, 01:09
رم : 256
گرافیک : 32
سی پی یو : پنتیوم 4

OMID
16-12-2005, 01:12
رم : 256
گرافیک : 32
سی پی یو : پنتیوم 4

شما میخواهید بازی GTA:San Andreas را با کارت گرافیک 32 اجرا کنید :ohno: :ohno:
خب طبیعی هست که بازی بپره بیرون اگر که نمیپرید بیرون غیر طبیعی بود :blink:
به احتمال صد در صد گرافیک شما جواب نمیده :blink:

PROSPPECH
16-12-2005, 01:30
مرصی
خوب حالا بازی تو این ژانر که به کارت گرافیک ما بخوره سراغ دارید

mehdiney navaz
16-12-2005, 17:19
سلام اميد جان ممنون ..ورژن جديد كارتم وريختم ..همه مشكلات حل شد ..اون رمز كانترم ..از توي صفحه 6همين بخش اقاي ارش گذاشته بود زدم ..ووارد بازي شد...به هر حال ازت كمال تشكر رو دارم...موفق وپيروزباشي..

kian2
20-12-2005, 13:03
سلام بچه ها
من بازي Restricted Area رو كه ميخوام نصب كنم اين پيغامو ميده
عکس پیغام خطا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من خودم فکر کنم که منظورش اینه که درایو C من که ویدوزم توش نصبه فضایه خالی نداره
حالا نمیشه یک کلکی بهش زد که جای دیگه نصب کنه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اين بازي Total Overdose رو هم كه كاره نصبش تموم ميشه وقتي ميخوام برم تو بازيش اين پيغامو ميده
A required security module can not be activated. this program can not be executed
نميدونيد بايد چكار كنم :sad:
ممنون
كيان

hossein3d
20-12-2005, 16:21
سلام
من بازي splinter cell 3 را نصبش كردم ولي هر كاري مي كنم بازي نمي آيد حتي كابل سي دي رام هم در اوردم ولي فايده نداشت لطفا كمكم كنيد
متشكرم

fareed
20-12-2005, 16:24
سلام دوستان
من بازی gta سن آندریاس را خریدم و 6 تا سی دی را هم نصب کردم کرکش رو هم کپی کردم ولی اجرا که می کنم فقط تا مرحله معرفی سازندگان و این طور مسائل که اول بازی هست پیش میره و در آخر به جای اینکه بازی لود بشه صفحه کاملا سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن مشخصات سیستمم :
کارت گرافیکم :256 توربو کش
رم:1 گیگ
cpu: اتلون 3

OMID
20-12-2005, 16:42
سلام بچه ها
من بازي Restricted Area رو كه ميخوام نصب كنم اين پيغامو ميده
عکس پیغام خطا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من خودم فکر کنم که منظورش اینه که درایو C من که ویدوزم توش نصبه فضایه خالی نداره
حالا نمیشه یک کلکی بهش زد که جای دیگه نصب کنه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اين بازي Total Overdose رو هم كه كاره نصبش تموم ميشه وقتي ميخوام برم تو بازيش اين پيغامو ميده
A required security module can not be activated. this program can not be executed
نميدونيد بايد چكار كنم :sad:
ممنون
كيان

با سلام
در مورد Restricted Area که حدستون درسته یعنی فضای لازم برای نصب بازی را ندارید.
نه کاریش هم نمیشه کرد چونکه به حالت پیش فرض داخل درایوی که ویندوزتان نصب هست میرود.
===================
در مورد Total Overdose با چه نرم افزارهایی سعی در اجرای بازی دارید یعنی نرم افزارهای جانبی برای اجرای بازی چی هست ؟

OMID
20-12-2005, 16:51
سلام
من بازي splinter cell 3 را نصبش كردم ولي هر كاري مي كنم بازي نمي آيد حتي كابل سي دي رام هم در اوردم ولي فايده نداشت لطفا كمكم كنيد
متشكرم

پیغامی که به شما میدهد و بازی اجرا نمی شود را اینجا بگید

=======================================

سلام دوستان
من بازی gta سن آندریاس را خریدم و 6 تا سی دی را هم نصب کردم کرکش رو هم کپی کردم ولی اجرا که می کنم فقط تا مرحله معرفی سازندگان و این طور مسائل که اول بازی هست پیش میره و در آخر به جای اینکه بازی لود بشه صفحه کاملا سیاه میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته
لطفا راهنمایی کنید
در ضمن مشخصات سیستمم :
کارت گرافیکم :256 توربو کش
رم:1 گیگ
cpu: اتلون 3

کارت گرافیک شما کارت ضعیفی است و این حالت بخاطر کارت گرافیک هست.
ولی من برای شما آخرین ورژن کارت گرافیکتون را میزارم و شما دانلود کنید و نصبش کنید احتمال داره مشکلتون حل بشه ;)

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein3d
21-12-2005, 00:12
من هر كاري مي كنم تو بازي نمي ره لطفا كمك كنيد

OMID
21-12-2005, 00:23
من هر كاري مي كنم تو بازي نمي ره لطفا كمك كنيد

حسین جان عضویت شما در این سایت را تبریک میگم
یکم بیشتر توضیح بدهید
کجای نصب بازی مشکل دارید ؟

kian2
21-12-2005, 09:27
با سلام
در مورد Restricted Area که حدستون درسته یعنی فضای لازم برای نصب بازی را ندارید.
نه کاریش هم نمیشه کرد چونکه به حالت پیش فرض داخل درایوی که ویندوزتان نصب هست میرود.
===================
در مورد Total Overdose با چه نرم افزارهایی سعی در اجرای بازی دارید یعنی نرم افزارهای جانبی برای اجرای بازی چی هست ؟

سلام اميد جان
نرم افزار جانبيش فقط Anti Blaxx هست
ممنون :sad:
کیان

OMID
21-12-2005, 09:56
سلام اميد جان
نرم افزار جانبيش فقط Anti Blaxx هست
ممنون :sad:
کیان

کیان جان سلام
شما با نرم افزار anti-blah که براتون لینکش رو میزارم تست کن.
شما برای اجرا با این برنامه ابتدا فایل ایمیج بازی را در درایو مجازیتان مونت کنید بعد از این برنامه که من لینکش رو گذاشتم گرفته و فایل anti-blah_en_on را از این برنامه اجرا کنید.
بعد بر روی آیکون بازی کلیک راست کرده به پروپرتیس بروید و ران پروگرام را بر روی ویندوز 2000 تنظیم کنید بعد بازی را اجرا کنید.
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kian2
21-12-2005, 10:51
اميد جان درست شد
ممنون
كيان

hossein3d
21-12-2005, 16:51
حسین جان عضویت شما در این سایت را تبریک میگم
یکم بیشتر توضیح بدهید
کجای نصب بازی مشکل دارید ؟

من مراحل شكستن قفل starforce را انجام مي دم ولي داخل بازي نمي شه

ahmad125
21-12-2005, 18:16
سلام

من وقتی این بازی رو شروع می کنم بعد از 2 یا 3 دقیقه سیستم قفل می کند و باید رستارت شود.
البته با 2 بازی دیگر مانند need forspeed هم این مشکل را دارم.
کارت من geforce6200
پردازنده:amd athlon 3000

M E H D I
21-12-2005, 18:27
من مراحل شكستن قفل starforce را انجام مي دم ولي داخل بازي نمي شه

سلام

خوب عزيز يه خورده بيشتر توضيح بده. چه پيغامي ميده؟ شما چه كارهايي رو كردين كه نشده؟ يا يه عكس از پيغامش بذارين تا اميدجان هم بتونن كمك كنن.

تشكر

OMID
22-12-2005, 00:15
سلام

من وقتی این بازی رو شروع می کنم بعد از 2 یا 3 دقیقه سیستم قفل می کند و باید رستارت شود.
البته با 2 بازی دیگر مانند need forspeed هم این مشکل را دارم.
کارت من geforce6200
پردازنده:amd athlon 3000

با سلام
دوست عزیز عضویت شما در این فروم را تبریک می گویم.
در مورد مشکلتون بگم که اگر که با چند بازی مشکل دارید احتمال اینکه سیستم مشکل سخت افزاری داشته باشه زیاد هست مثلا دمای cpu شما بالا رود و باعث هنگ کردن سیستم شود یا کارت گرافیک شما یا رم شما مشکل داشته باشد.
ولی احتمال اینکه ویندوز شما هم خیلی داغون باشه هم هست (عوض کردن ویندوز هم پیشنهاد میشه :blink: )
اگر که آخرین ورژن درایور کارت گرافیکتون رو هم نصب کنید بی تاثیر نیست ;)

Morteza4SN
26-12-2005, 03:54
بچه ها یه مشکل در اجرای بازیها دارم وهنوز هم نفهمیدم اشکال از کدام قسمت سیستم هست!! اگه میشه کمکم کنید:

مشخصات سیستم : 512 مگ رم- کارت گرافیکی جی فورس 5200 - سی پی یو + amd 2000

مشکل : گاهی اوقات هنگام اجرای بازی سرعت بازی یکباره کند شده و بازی تیک تیک اجرا میشه و در برخی موارد سیستم ریست
میشه. اما هنگام راه اندازی دوباره لود ویندوز به بالای 18 بار میرسه بعد از چند دقیقه که ویندوز بالا اومد حرکت موس در بدترین حالت
بدون اجرای هیچ برنامه ای تیک داره ودر بهترین حالت با اجرای یک برنامه ساده تیک میگیره (گیر میزنه) . در این حالت با نصب دوباره
ویندوز همه چیز تا اجرای یک بازی درست میشه ولی بعد از اجرای بازی دوباره همون مشکل پیش میاد...البته همیشه اینطوری
نیست و هر وقت عشقش بکشه اذیت میکنه ... حتی یک هارد دیسک نو هم خریدم (مکستور +80 ata) و لی این مشکل برطرف
نشد...
اگر می دونید ایراد کار کجاست لطفا کمکم کنید

OMID
27-12-2005, 00:20
بچه ها یه مشکل در اجرای بازیها دارم وهنوز هم نفهمیدم اشکال از کدام قسمت سیستم هست!! اگه میشه کمکم کنید:

مشخصات سیستم : 512 مگ رم- کارت گرافیکی جی فورس 5200 - سی پی یو + amd 2000

مشکل : گاهی اوقات هنگام اجرای بازی سرعت بازی یکباره کند شده و بازی تیک تیک اجرا میشه و در برخی موارد سیستم ریست
میشه. اما هنگام راه اندازی دوباره لود ویندوز به بالای 18 بار میرسه بعد از چند دقیقه که ویندوز بالا اومد حرکت موس در بدترین حالت
بدون اجرای هیچ برنامه ای تیک داره ودر بهترین حالت با اجرای یک برنامه ساده تیک میگیره (گیر میزنه) . در این حالت با نصب دوباره
ویندوز همه چیز تا اجرای یک بازی درست میشه ولی بعد از اجرای بازی دوباره همون مشکل پیش میاد...البته همیشه اینطوری
نیست و هر وقت عشقش بکشه اذیت میکنه ... حتی یک هارد دیسک نو هم خریدم (مکستور +80 ata) و لی این مشکل برطرف
نشد...
اگر می دونید ایراد کار کجاست لطفا کمکم کنید

با سلام
دوست عزیز اینجوری نمیشه حدس زد مشکل از کجاست ولی به احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری هست و یکی از قطعات شما مشکل داره و فقط با تست تک تک قطعات میشه مشکل را پیدا کرد.
ولی من احتمال میدم که مشکل از سی پی یو باشه یعنی اینکه فکر میکنم دمای سی پی یو شما در موقع بازی کردن بالا میره و باعث این مشکلات میشه البته این فقط یه حدس است و میتونه 1001 دلیل دیگه داشته باشه که فقط با تست قطعات میتونین مشکل را پیدا کنید

30naa
27-12-2005, 13:50
امید جان این مشکل فیفایی ما ردیف نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ZiTaNiX
27-12-2005, 19:56
سلام
متاسفانه من وقتی بازی age of empire 3 رو نصب کردم و خواستم اجراش کنم بل این ارور مواجه شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سی دی مال بازی های شقایق هستش و بازی از قبل به صورت نصب شده توی سی دی بود و فقط با وین رار فشرده شده بود و کپی شد توی هارد
کرکش هم هست اما حدود 20 30 تا فایل dll هستش و 2 تا فایل bat که اسم یکیش update 32 و یکی دیگه update64 هستش
این کرکشه؟
اگه احیانا مشکل از کرک بود لینک کرک سالم رو بزارید

OMID
27-12-2005, 23:02
سلام
متاسفانه من وقتی بازی age of empire 3 رو نصب کردم و خواستم اجراش کنم بل این ارور مواجه شد

سی دی مال بازی های شقایق هستش و بازی از قبل به صورت نصب شده توی سی دی بود و فقط با وین رار فشرده شده بود و کپی شد توی هارد
کرکش هم هست اما حدود 20 30 تا فایل dll هستش و 2 تا فایل bat که اسم یکیش update 32 و یکی دیگه update64 هستش
این کرکشه؟

با سلام
زیتانیکس جان احتمال داره مشکل از سیدی بازی باشه ولی من برای شما آخرین کرک این بازی رو میزارم با این کرک تست کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahrdartoope
28-12-2005, 16:49
سلام به همگی
موس من بدون سیمه ال جی هست، کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداره مشکل من اینکه فقط و فقط در بازی فیفا 2006 خود به خود تیم ها عوض میشن بطوری که اجازه هیچ کاری رو بهم نمیده، با هزار بد بدختی تیم انتخاب کردم ولی توی بازی هم که میرم کیبرد کار نمیکنه. ولی وقتی موس رو قطع میکنم هم مشکل اول رفع میشه هم دوم؟؟؟؟؟؟ درایور رو نصب کردم عملکرد دکمه ها روم تغییر دادم ولی... درست نشد... کسی راه حلی برای مشکل بزرگ من میتونه گیر بیاره

Morteza2020
29-12-2005, 15:44
سلام
این کرکشه؟

آقا يه Search بکن تو اونجايی که بازی را نصب کردی بعد اون فايلی که پيدا
کرد(در Search)ان را در پوشه اصلی بازی بريز.
چون وقتی این بازی نصب مي شود فايل d3dx9_25.dll را در پوشه Update بازی مي ريزد.
ان فايل را همانطور که در بالا گفتم از پوشه Update ,کپی کن و در پوشه اصلی بازی بريز.

Morteza2020
29-12-2005, 16:30
با سلام و عرض خسته نباشيد.
يک سوال داشتم.
اگر مرا راهنمايی کنيد خيلی ممنون ميشم.

من بازی SplinterCell3:ChaoseTheory مال شرکت Modern را تهيه کردم.
البته Cpu من 64bit ميباشد و من نيازی به نصب برنامه های مخفی کننده برای اجرای
این بازی نداشتم. ولی وقتی که سريال بازی را وارد ميکنيم برای تست ديسک(Cheacking Disk)
ميگويد که بايد دوباره سريال را وارد کنم.
در ضمن من از هردو برنامه Daemon و Alcohol120% برای فراخوانی Image بازی استفاده کردم
ولی هيچ کدام جواب نداد.
من از این سه سريال استفاده کردم(که دومی و سومی را از اینترنت خودم پيدا کردم):

2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F

ML6FC-L643W-DZF2X-QBUKY-CWTGM

GQAKD-SGHKD-XUYLE-M2A8G-7JMAw

ورجن Daemon من:4.00HE

البته قفل این بازی هم مثل Prince3 از نوع StarForce
می باشد,ولی نميدانم چرا Prince3 نصب شد ولی این نصب نميشه.

البته من در Prince3 نيز همين مشکل را داشتم.
ولی در انجا مشکل این بود که من بازی را با Alcohol, Mount ميکردم که بد از نصب برنامه Daemon
و اجرای بازی با ان مشکل برطرف شد.
ولی اینجا نمي شه .

OMID
30-12-2005, 13:28
مرتضی جان این جریان cpu64 بیتی و این حرفها شایعه هست.
شما dvd rom یا dvd writer دارید ؟؟

M E H D I
30-12-2005, 13:33

سلام اميدجان

راست ميگه منم 64 بيتي دارم بدون برنامه باز مي كنم همه بازيهاي Starforce رو. :blink: نمي دونم شايد مال من اينجوريه :rolleye:

مرسي

Morteza2020
30-12-2005, 14:21

اميد جان من CDWriter دارم.

Morteza2020
30-12-2005, 14:24
سلام اميدجان

راست ميگه منم 64 بيتي دارم بدون برنامه باز مي كنم همه بازيهاي Starforce رو. :blink: نمي دونم شايد مال من اينجوريه :rolleye:

مرسي

اميد جان مال من هم همينجوره.

OMID
30-12-2005, 17:26
با سلام خدمت مهدی و مرتضی عزیز
شما دو عزیز اگر که اشتباه نکنم dvd rom یا dvd writer ندارید
یه سوال از شما دوستان شما بازی suffring 2 که از همین پروتکشن استفاده میکنه امتحان کرده اید ؟؟

یک نکته عمومی را خدمت تمام دوستان بگم که به نظر من اجرای این بازیها بر روی cpu های 64 بیت هیچ فرقی با 32 بیت نداره البته من که روی 64 بیت اجرا کردم اجرا نشد.

اینکه خیلی راحت برای شما این بازی ها اجرا میشه به خاطر این هست که شما هیچ کدومتون dvd rom ندارید و چونکه شما بازیهایی که در اصل dvd هستند مثل SC3,POP3,king kong را اجرا کرده اید می گویید راحت اجرا میشه
ببینید وقتی که star force شروع به چک کردن dvd rom ها هست خب طبیعی هست که شما چون فقط یک dvd rom مجازی دارید و dvd rom حقیقی ندارید خیلی راحت بازی اجرا میشه و بدون هیچ مشکلی به داخل بازی میره.
شما اگر که می خواهید از صحت این حرف من مطمئن بشید یکی از بازی های suffring 2, CRC ,I-ninja یا ... را اجرا کنید ببینید باز هم بدون مشکل بازی را اجرا می کنید من که بعید می دونم :blink:

M E H D I
30-12-2005, 17:59
با سلام خدمت مهدی و مرتضی عزیز
شما دو عزیز اگر که اشتباه نکنم dvd rom یا dvd writer ندارید
یه سوال از شما دوستان شما بازی suffring 2 که از همین پروتکشن استفاده میکنه امتحان کرده اید ؟؟

یک نکته عمومی را خدمت تمام دوستان بگم که به نظر من اجرای این بازیها بر روی cpu های 64 بیت هیچ فرقی با 32 بیت نداره البته من که روی 64 بیت اجرا کردم اجرا نشد.

اینکه خیلی راحت برای شما این بازی ها اجرا میشه به خاطر این هست که شما هیچ کدومتون dvd rom ندارید و چونکه شما بازیهایی که در اصل dvd هستند مثل SC3,POP3,king kong را اجرا کرده اید می گویید راحت اجرا میشه
ببینید وقتی که star force شروع به چک کردن dvd rom ها هست خب طبیعی هست که شما چون فقط یک dvd rom مجازی دارید و dvd rom حقیقی ندارید خیلی راحت بازی اجرا میشه و بدون هیچ مشکلی به داخل بازی میره.
شما اگر که می خواهید از صحت این حرف من مطمئن بشید یکی از بازی های suffring 2, CRC ,I-ninja یا ... را اجرا کنید ببینید باز هم بدون مشکل بازی را اجرا می کنید من که بعید می دونم :blink:

سلام اميدجان

خيلي خيلي ممنون از توضيحاتتون :happy: من كاملا فهميدم چي به چيه و قانع شدم.

تشكر: مهدي

SAMANN
02-01-2006, 16:50
سلام:
من بازي درايور 3را نصب ميكنم بعد از اتمام نصب وقتي مي خوام وارد بازي شوم .صفحه ي مانيتور سياه مشه پيغام زي را مي ده و بعدا از بازي خارج ميشه!!!!؟؟؟؟
filed dirct x 1.1 or higher....
تمام درايو ها و دايركس كامپيوترم كامل

OMID
02-01-2006, 17:20
سلام:
من بازي درايور 3را نصب ميكنم بعد از اتمام نصب وقتي مي خوام وارد بازي شوم .صفحه ي مانيتور سياه مشه پيغام زي را مي ده و بعدا از بازي خارج ميشه!!!!؟؟؟؟
filed dirct x 1.1 or higher....
تمام درايو ها و دايركس كامپيوترم كامل
با سلام
دوست عزيز عضويت شما در اين فروم را تبريك ميگويم.
اول اينكه ورژن دايركت ايكس كه بر روي سيستمتون نصب هست چند است ؟
دوم اينكه مشخصات كارت گرافيكتون را بنويسيد ؟

30naa
02-01-2006, 20:37
سلام به همگی
موس من بدون سیمه ال جی هست، کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداره مشکل من اینکه فقط و فقط در بازی فیفا 2006 خود به خود تیم ها عوض میشن بطوری که اجازه هیچ کاری رو بهم نمیده، با هزار بد بدختی تیم انتخاب کردم ولی توی بازی هم که میرم کیبرد کار نمیکنه. ولی وقتی موس رو قطع میکنم هم مشکل اول رفع میشه هم دوم؟؟؟؟؟؟ درایور رو نصب کردم عملکرد دکمه ها روم تغییر دادم ولی... درست نشد... کسی راه حلی برای مشکل بزرگ من میتونه گیر بیاره
شهردار جون منم موسم بی سیم مایکروسافت هست و همین مشکلو دارم
پس ماله اینه
ایول دمت گرم که گفتی خدا عمرت بده

M_sam
02-01-2006, 22:31
سلام . دوستان من یک مشکل دارم ممنون می شم من را راهنمایی کنید .
بکسری است که هر بازی رو نصب می کنم . اول یک سری نقطه های سبز روی صفحه نمایش داده میشه و بعد از بازی خارج میشه .
سیستم را از لحاظ ویروس چک کردم مشکلی نداشت
cpu AMD XP 2200+ 1.79 Ghz
Ram 1024mb
vga nvidia geforce4 mx 440
motherboard asus a7v8x-x
windows xp pro sp2
من اخرین درایور کارت گرافیک و bios مادربرد را از اینترنت گرفتم و نصب کردم همچنین برنامه game xp ولی این مشکل را دارم . :sad:
لطفا کمک کنید

OMID
02-01-2006, 23:45
سلام . دوستان من یک مشکل دارم ممنون می شم من را راهنمایی کنید .
بکسری است که هر بازی رو نصب می کنم . اول یک سری نقطه های سبز روی صفحه نمایش داده میشه و بعد از بازی خارج میشه .
سیستم را از لحاظ ویروس چک کردم مشکلی نداشت
cpu AMD XP 2200+ 1.79 Ghz
Ram 1024mb
vga nvidia geforce4 mx 440
motherboard asus a7v8x-x
windows xp pro sp2
من اخرین درایور کارت گرافیک و bios مادربرد را از اینترنت گرفتم و نصب کردم همچنین برنامه game xp ولی این مشکل را دارم . :sad:
لطفا کمک کنید

با سلام ابتدا عضویت شما در این فروم را تبریک میگویم
دوست عزیز کارت گرافیک شما کارت ضعیفی است و احتمال داره از کارتتون باشه
ولی شما چند تا از اون بازیهایی که باهاشون این مشکل را داری نام ببر تا بشه بهتر در مورد مشکل شما نظر داد ;)

M_sam
03-01-2006, 22:30
با سلام خدمت شما .
بازی ها : Gun warrior , Pariah , Doom3 و ...
حتی بازی های قدیمی مثل Sam .

OMID
03-01-2006, 23:13
با سلام خدمت شما .
بازی ها : Gun warrior , Pariah , Doom3 و ...
حتی بازی های قدیمی مثل Sam .

دوست عزیز اینکه با این کارت در اجرای بازیهایی مثل doom 3 و pariah مشکل دارید که طبیعی هست اون دو تا بازی رو هم بازی نکردم و گرافیکشون رو نمیدونم توی چه سطحی است ولی به نظر من ایراد از کارت گرافیک شماست یه فکری برای کارت گرافیکتون بکنین ;)

موفق و پیروز باشی :)

shahrdartoope
05-01-2006, 02:48
سینا جان راه حلی برای این به ذهنت نمیاد؟؟

SAMANN
05-01-2006, 14:55
سلام آقا اميد:
من بازي درايور3 را نصب كردم ولي وقتي مي خواهم اجرايش كنم صفحه سياه مي شود دوباره به دسكتاب بر مي گردد
لطفا مرا راهنمايي كن

OMID
05-01-2006, 15:02
سلام آقا اميد:
من بازي درايور3 را نصب كردم ولي وقتي مي خواهم اجرايش كنم صفحه سياه مي شود دوباره به دسكتاب بر مي گردد
لطفا مرا راهنمايي كن

سامان جان مشخصات سیستمت رو بنویس
این حالت به خاطر کارت گرافیک میتونه باشه :blink:

SAMANN
05-01-2006, 15:17
سلام بازي درايور با كارت گرافيك 64 اجرا نمي شه اگر اجرا هم بشي كيغيت پاييني خوتهد داشت
بهترين مد ati radeon 9600يا nforce sli است.
موفق باشيد

SAMANN
05-01-2006, 15:21
سلا م مجدد
كارت گرافيكم geforce 4mx 440
ram:512 ddr
cpu 2.80 intel celeron

OMID
06-01-2006, 00:37
سلا م مجدد
كارت گرافيكم geforce 4mx 440
ram:512 ddr
cpu 2.80 intel celeron

سامان جون سلام
کارت شما کارت ضعیفی هست
و همانطور که گفتم این به خاطر این است که کارت جواب نمیده میپره بیرون
حالا شما آخرین ورژن کارت گرافیکت را که من بارها در این تاپیک گذاشتم دانلود کنید احتمال داره مشکل حل بشه :blink:
موفق و پیروز باشید ;)

30naa
06-01-2006, 02:01
چرا شهردار جون
راه حلی که به ذهنم رسید و جوابم داد این بود
----- موس من وقتی خریدم یه تبدیل به پی اس تو هم داشت
همیشه از پی اس تو بدم میومد و هیچ وقت اونو وصل نمی کردم
تا اینکه شما گفتی یه بار کیبوردو قطع کردم بعد که دیدم جواب داد گفتم یک بار هم با پی اس تو امتحان کنم
و در کمال نا باوری دیدم که جواب داد
شما هم اگه موست ساپورت میکنه بور یه فیش تبدیل بخر و خلاصه ردیفش کن...
موفق باشی

SAMANN
06-01-2006, 12:14
آقا اميد برنامه اي چيزي براي حل اين موضوع نيست
درايو جديد را هم دالود كردم تاثيري نداد
وپيغامي شبيه پيغام زير آمد:
field dirctx 1.1 or higer
or پنجره سنت ارور مي آمد!!
لطفا كمكي بكن
ویندوز ایکس÷ی 2 هستش
:sad:

OMID
06-01-2006, 14:27
آقا اميد برنامه اي چيزي براي حل اين موضوع نيست
درايو جديد را هم دالود كردم تاثيري نداد
وپيغامي شبيه پيغام زير آمد:
field dirctx 1.1 or higer
or پنجره سنت ارور مي آمد!!
لطفا كمكي بكن
ویندوز ایکس÷ی 2 هستش
:sad:سامان جان اگر که درایورت رو هم به روز کردی و مشکل بر طرف نشد احتمال زیاد کارتت جواب نمیده و کاریش نمیشه کرد.
ولی این ارور dont send که بهت داده مواقعی میده که ویندوز برای اجرای بازی مشکل داره بهت پیشنهاد میکنم ویندوزتم عوض کنی و یه تست با ویندوز جدید کنی بد نباشه ;)

SAMANN
06-01-2006, 14:38
من نزديك به 5 بار ويندوز عوض كردم ولي كاري نميشه كرد؟!؟!
با سيستم قبلي ام كه كارت گرافيكش رادن 9200 بود مي تونستم ولي باسيستم جديدم نمي تونم!؟!؟!؟!؟!؟

OMID
06-01-2006, 14:59
من نزديك به 5 بار ويندوز عوض كردم ولي كاري نميشه كرد؟!؟!
با سيستم قبلي ام كه كارت گرافيكش رادن 9200 بود مي تونستم ولي باسيستم جديدم نمي تونم!؟!؟!؟!؟!؟

پس همون به خاطر کارت گرافیکت هست.
کارت رادئون 9200 قویتر از mx440 است راه حلش هم اینه که همون کارت گرافیک قبلیتو بگیری یا یه کارت دیگه بگیری :)

amin mozy
06-01-2006, 18:45
سلام بچه ها
فرق این gta:sa پنج سی دیش با شش سیدیش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin
06-01-2006, 19:11
سلام بچه ها
فرق این gta:sa پنج سی دیش با شش سیدیش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
فرقش تو ميزان فشرده سازيه
معمولا اووون اولي كه بازيها مياد براي اينكه سريعتر تو بازار پخش بشه زياد باهاش ور نميرن (شركتهاي ايراني منظورمه ;) )
اما بعد با فشرده كردن و استفاده از نرم افزارهاي ديگه فشرده سازي مثل Uharc بازي رو در تعداد سي‌دي‌هاي كمتر پخش ميكنند
البته از بعضي از بازيها فايلهايي كم ميشه .... كه اين ديگه خيلي ظلمه !!!

amin mozy
06-01-2006, 19:22
ممنون از شما اقا امین
اونوقت می دونید چه فایلهایی حذف شده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OMID
07-01-2006, 00:43
ممنون از شما اقا امین
اونوقت می دونید چه فایلهایی حذف شده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
امین خانی جان فکر میکنم شما منظور امین را درست متوجه نشدید.
امین جان گفته که بعضی از بازیها فایلهایی کم میشه منظورشون این بازی نبوده من فکر میکنم این بازی که به صورت 5 سیدی پخش شده کامل هست یک سیدی کم شدن این بازی میتونه دو دلیل داشته باشه.
1.همانطور که امین عزیز گفت با برنامههای فشرده سازی بهتری بازی را فشرده کرده باشند.
2.همانطور که میدونید نیمی از بازیها بعد از نصب حجم کمتری رو روی هارد میگیرن و احتمال این میتونه وجود داشته باشه که بازی رو نصب کرده باشند بعد نصب شدش رو فشرده کرده باشند.
در مورد اینکه چه فایلهایی رو از توی بازیها بر میدارند این رو بگم که فایلهایی که از داخل بازیها برداشته میشه معمولا دموی ها بازی ها می باشد ;)

shahrdartoope
07-01-2006, 02:21
سینا جان ممنون از راهنماییت

SAMANN
07-01-2006, 13:14
آيا بازي call of duty 2 كه 6 تا سي دي داره ميشه با كارت گرافيك geforce 4mx440 128mb اجرا كرد؟

OMID
07-01-2006, 13:55
آيا بازي call of duty 2 كه 6 تا سي دي داره ميشه با كارت گرافيك geforce 4mx440 128mb اجرا كرد؟

با سلام
این مینیمم سیستم برای اجرای بازی و کارت گرافیکهایی که بازی را ساپورت میکنن هست

- 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX(R) 9.0c compatible 64 MB Hardware Accelerator video card and the latest drivers
- Microsoft(R) Windows(R) 2000/XP
- Pentium(R) 4 1.4GHz or AMD Athlon(tm) XP 1700+
- 256 MB RAM (512 MB RAM recommended)
- DirectX(R) 9.0c (included)
- 100% DirectX(R) 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers.
- 100% Windows(R) 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
- 4 GB of uncompressed free hard disk space (plus 600MB for Windows(R) 2000/XP swap file)
- 8x Speed CD-ROM or 2x Speed DVD-ROM drive.

Important Note: *Some 3D accelerator cards with the chipset listed here may not be compatible with the 3D acceleration features utilized by Call of Duty(R) 2. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX(R) 9.0c compatibility.

This product does not support Microsoft(R) Windows(R) 95/98/ME or NT.

SUPPORTED CHIPSETS:
- ATI(R) Radeon(R) 8500
- ATI(R) Radeon(R) 9000
- ATI(R) Radeon(R) 9200
- ATI(R) Radeon(R) 9500
- ATI(R) Radeon(R) 9600
- ATI(R) Radeon(R) 9700
- ATI(R) Radeon(R) 9800
- ATI(R) Radeon(R) X300
- ATI(R) Radeon(R) X550
- ATI(R) Radeon(R) X600
- ATI(R) Radeon(R) X700
- ATI(R) Radeon(R) X800
- ATI(R) Radeon(R) X850
- NVIDIA(R) GeForce(tm) 2 Ultra
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 3/Ti Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 4/Ti Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) FX Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 6 Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 7 Series

کارت شما در بین کارتهای موجود نیست و احتمال زیاد جواب نمیدهد :blush:

piishii
07-01-2006, 23:44
با سلام و عرض خسته نباشيد اول از همه بابت ابن تاپيك خيلي مفيد كمال تشكر و اينكه منم يك سؤالي دارم و اونم اينه كه من ميخوام بازي Need For Speed Most Wanted رو نصبكنم پس از اينكه همه كارارو انجام ميدم كاملا طبق Helpوقتي مي خوام بازي رو اجرا كنم اين پيغام رو ميده :

This Application Has Failed To Start Because D3DX9_26.DLL Was Not Found.Re-Installing The Application May Fix This Problem .
بايد بگم كه چون فكر كردم مشكل ممكنه از سي دي باشه يكي ديگه تهيه كردم اما اونم باز همين پيغام رو داد . شايد مشخصات كامپيوترمو بدم بد تباشه :
Cpu : Intel(R)Pentium 4 Cpu 3.00GHz
L2 cache : 2,048 KB
Memory : 512MB
Video Card : WinFast PX 6200 TC

OMID
08-01-2006, 00:10
با سلام و عرض خسته نباشيد اول از همه بابت ابن تاپيك خيلي مفيد كمال تشكر و اينكه منم يك سؤالي دارم و اونم اينه كه من ميخوام بازي Need For Speed Most Wanted رو نصبكنم پس از اينكه همه كارارو انجام ميدم كاملا طبق Helpوقتي مي خوام بازي رو اجرا كنم اين پيغام رو ميده :

This Application Has Failed To Start Because D3DX9_26.DLL Was Not Found.Re-Installing The Application May Fix This Problem .
بايد بگم كه چون فكر كردم مشكل ممكنه از سي دي باشه يكي ديگه تهيه كردم اما اونم باز همين پيغام رو داد . شايد مشخصات كامپيوترمو بدم بد تباشه :
Cpu : Intel(R)Pentium 4 Cpu 3.00GHz
L2 cache : 2,048 KB
Memory : 512MB
Video Card : WinFast PX 6200 TC

دوست عزیز ابتدا عضویت شما در این فروم را تبریک میگویم و امیدوارم همیشه موفق باشید :santa:
این اروری که به شما داده مشکل در یک فایل هست که این فایل از فایلهای DirectX هست.
آیا شما دایرکت ایکس موجود در سیدی را نصب کرده اید ؟
اگر که شما دایرکت ایکس را کامل بر روی سیستم نصب کرده اید و مشکل حل نشد
فایلی که گذاشته ام را دانلود کنید.
و در آدرس زیر بریزید
x:\windows\system32
منظور از x همون درایوی هست که ویندوزتان در اون نصب هست ;)

piishii
08-01-2006, 13:52
دوست عزیز ابتدا عضویت شما در این فروم را تبریک میگویم و امیدوارم همیشه موفق باشید :santa:
این اروری که به شما داده مشکل در یک فایل هست که این فایل از فایلهای DirectX هست.
آیا شما دایرکت ایکس موجود در سیدی را نصب کرده اید ؟
اگر که شما دایرکت ایکس را کامل بر روی سیستم نصب کرده اید و مشکل حل نشد
فایلی که گذاشته ام را دانلود کنید.
و در آدرس زیر بریزید
x:\windows\system32
منظور از x همون درایوی هست که ویندوزتان در اون نصب هست ;)

اول از همه سلام اميد جان يك تشكر ناب ازت ميكنم و اينكه اين سايت كه دادي كه باز نميشه . عزيز ببين درست تايپ كردي ؟ آخه بينش چند تا نقطه داره !!!

Amin
08-01-2006, 14:24
اول از همه سلام اميد جان يك تشكر ناب ازت ميكنم و اينكه اين سايت كه دادي كه باز نميشه . عزيز ببين درست تايپ كردي ؟ آخه بينش چند تا نقطه داره !!!
سلام
اينم لينكي كه اميد عزيز گذاشتند

piishii
08-01-2006, 15:00
سلام
اينم لينكي كه اميد عزيز گذاشتند

سلام دوباره اول از همه كه بازم مرسي و دوم اينكه من اين لينك رو باز كردم اونم با اپرا و فاير فاكس و اكسپلورر اما تو هر سه يه چيزايي نشون داد كه اصلا نفهميدم ! اصلا چيزي واسه دانلود نبود :blink: :sad:
اگه ميشه بررسي كنيد دوباره كمكم كنيد يه دنيا ممنون :biggrin:

OMID
08-01-2006, 15:10
سلام دوباره اول از همه كه بازم مرسي و دوم اينكه من اين لينك رو باز كردم اونم با اپرا و فاير فاكس و اكسپلورر اما تو هر سه يه چيزايي نشون داد كه اصلا نفهميدم ! اصلا چيزي واسه دانلود نبود :blink: :sad:
اگه ميشه بررسي كنيد دوباره كمكم كنيد يه دنيا ممنون :biggrin:

دوست عزیز ابتدا به خاطر لینک اولی که داده بودم معذرت
از امین عزیز هم ممنون که تصحیح کردن
شما بر روی لینک کلیک راست کنید و save target as را بزنید نباید مشکلی باشه
موفق باشید ;)

piishii
08-01-2006, 23:17
دوست عزیز ابتدا به خاطر لینک اولی که داده بودم معذرت
از امین عزیز هم ممنون که تصحیح کردن
شما بر روی لینک کلیک راست کنید و save target as را بزنید نباید مشکلی باشه
موفق باشید ;)

آقا با عرض سلام دوباره . مي خواستم بگم كه من اين كاري كه شما گفتي رو انجام دادم هم اون فايلي كه شما زحمت كشيدي دادي رو Extarct كردم هم اينكه از شاخه DirectX سي دي فايل dpvsetup رو Extarct كردم.
بعد كه بازي رو اجرا كردم اون پيغام قبلي رو نداد اون صفحه اي كه قبل از رفتن تو بازي رو نشون ميده داد اما تو بازي نرفت . در ضمن بايد بگم كه يك صدايي هم از Drive A مثل وقتي كه آنتي ويروس چك ميكنه اومد !!!
مي خواسم بگم اگه دوباره بازي رو نصب كنم ممكنه اين دفعه با توجه به فايلي هم كه شما دادي كارم راه بيفته ؟

دو تا سؤال ديگه هم داشتم يكي در مورد بازي Gun كه قبل از بازي اين پيغام رو ميده : Dirext9.0c Must Be Installed بايد بگم كه من اين Dirext رو از روي خود سيدي نصب كردم اما ديگه نميدونم چه مرگشه .

و ديگري هم در مورد بازي Brothers In Arms كه اين يكي اين پيغام رو ميده : Please Install Dirext 9.0 Or Later ( See Release Notes For Instructions On How To Obtain It ) بخدا ديگه ديوونه شدم براي يه بازي تا حالا انقدر اذيت نشدم و كه شما هم بخوام اذيت كنم .

ممكنه كه از My Windows باشه ؟ يعني دوباره نصب بكنم يا از نوع كارت گرافيكيم : WinFast PX6200 Tc ؟؟؟؟؟؟ اخه اين كامپيوترمو من تازگي ها به روز كردم و كارت گرافيكمم جديده .

بازو اگه راهنماييم كنيد يه دنيا ممنوننننننننننننننننننن

OMID
09-01-2006, 01:07
پیشی جان سلام
همانطور که از ظواهر امر پیداست بر روی سیستم شما دایرکت ایکس 9.0c نصب نمی باشد و این ارور ها که در بازیهای مختلف به شما میدهد برای این است من به شما پیشنهاد میکنم که یک دایرکت ایکس 9.0c مطمئن بر روی سیستم نصب کنید تا مشکل حل بشه ;)

بعد اون اروری که بهتون میده و داخل بازی نمیره چی هست اون اروری که بعد از کپی کردن اون فایل بهتون میده ؟

piishii
09-01-2006, 23:46
پیشی جان سلام
همانطور که از ظواهر امر پیداست بر روی سیستم شما دایرکت ایکس 9.0c نصب نمی باشد و این ارور ها که در بازیهای مختلف به شما میدهد برای این است من به شما پیشنهاد میکنم که یک دایرکت ایکس 9.0c مطمئن بر روی سیستم نصب کنید تا مشکل حل بشه ;)

بعد اون اروری که بهتون میده و داخل بازی نمیره چی هست اون اروری که بعد از کپی کردن اون فایل بهتون میده ؟

دوباره شلام ميخواشتم بگم كه اين مورد از ويندوز منه ؟ يعني ممكنه كه اگه ويندوزمو دوباره نصب كنم Dirextx هم نصب بشه يا نه ؟ با اونكه من اصلا نمي خوام ويندوزمو دوباره نصب كنم چون خيلي راضيم .
و اينكه اگه ميشه يه جايي معرفي كنيد كه اون كه گفتيد من بتونم دانلود كنم اگه حجمشم بگيد كامل منت و گذاشتيد آخه ميدونيد كه منم از ديال آپ استفاده ميكنم .
اما در مورد Most Wanted بايد بگم كه اصلا ارور نميده . اروره قبلي هم نميده . فقط اون اول اون چيزي رو كه قبل از رفتن تو بازي نشون ميده رو نشون ميده و ديگه هيچي . اگه دوباره نصب كنم درست ميشه ؟
ممكنه سي ديش خراب بوده باشه ؟
راستس اينكه اين دايركس رو سيستم من گفتيد نصب نميشه دليلش چيه ؟ آخه من يه عالمه بازي رو سيستمم دارم اونا مشكلي نداردن مثل : Fifa2006 & Hife Life 2 & Doom3&Serious Sam 2 & ... اينا جديداش بودند
منظورم اينه كه اين بازي ها كه جديدند چرا چنين مشكلا پيش نيومده ؟

بازم ممنون ميشم اگه F1 رو فشار بديد . :biggrin:

OMID
10-01-2006, 00:49
دوباره شلام ميخواشتم بگم كه اين مورد از ويندوز منه ؟ يعني ممكنه كه اگه ويندوزمو دوباره نصب كنم Dirextx هم نصب بشه يا نه ؟ با اونكه من اصلا نمي خوام ويندوزمو دوباره نصب كنم چون خيلي راضيم .
و اينكه اگه ميشه يه جايي معرفي كنيد كه اون كه گفتيد من بتونم دانلود كنم اگه حجمشم بگيد كامل منت و گذاشتيد آخه ميدونيد كه منم از ديال آپ استفاده ميكنم .
اما در مورد Most Wanted بايد بگم كه اصلا ارور نميده . اروره قبلي هم نميده . فقط اون اول اون چيزي رو كه قبل از رفتن تو بازي نشون ميده رو نشون ميده و ديگه هيچي . اگه دوباره نصب كنم درست ميشه ؟
ممكنه سي ديش خراب بوده باشه ؟
راستس اينكه اين دايركس رو سيستم من گفتيد نصب نميشه دليلش چيه ؟ آخه من يه عالمه بازي رو سيستمم دارم اونا مشكلي نداردن مثل : Fifa2006 & Hife Life 2 & Doom3&Serious Sam 2 & ... اينا جديداش بودند
منظورم اينه كه اين بازي ها كه جديدند چرا چنين مشكلا پيش نيومده ؟

بازم ممنون ميشم اگه F1 رو فشار بديد . :biggrin:

با سلام
پیشی جان چیزی که واضح است اینه که دایرکت ایکس شما مشکل داره
با اون فایلی که من به شما دادم دیگه اون ارور رو نداد چونکه بعد از شناسایی اون فایل میخواد داخل بازی بره ولی چونکه دایرکت ایکس نصب شده مشکل داره نمیتونه .
میتونه 3 دلیل داشته باشه
1. دایرکت ایکسی که شما نصب کرده اید مورد داره به شما پیشنهاد میکنم دایرکت ایکس موجود در بازی gun رو هم نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه
2.اینکه ویندوز شما مورد داشته باشه
3.کارت گرافیک شما پشتیبانی کامل از دایرکت ایکس 9.0c نکنه که در این مورد آشنایی زیادی با کارت شما ندارم ولی چونکه از سری geforce 6 هست فکر میکنم پشتیبانی کامل کنه
پس یکی از دو دلیل اول میتونه باشه
حجم دایرکت ایکس هم تقریبا بیست و اندی مگا بایت هست اگه خواستی بگو لینک بدم البته با دیال آپ دانلودش یه خورده سخته

piishii
10-01-2006, 01:36
با سلام
پیشی جان چیزی که واضح است اینه که دایرکت ایکس شما مشکل داره
با اون فایلی که من به شما دادم دیگه اون ارور رو نداد چونکه بعد از شناسایی اون فایل میخواد داخل بازی بره ولی چونکه دایرکت ایکس نصب شده مشکل داره نمیتونه .
میتونه 3 دلیل داشته باشه
1. دایرکت ایکسی که شما نصب کرده اید مورد داره به شما پیشنهاد میکنم دایرکت ایکس موجود در بازی gun رو هم نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه
2.اینکه ویندوز شما مورد داشته باشه
3.کارت گرافیک شما پشتیبانی کامل از دایرکت ایکس 9.0c نکنه که در این مورد آشنایی زیادی با کارت شما ندارم ولی چونکه از سری geforce 6 هست فکر میکنم پشتیبانی کامل کنه
پس یکی از دو دلیل اول میتونه باشه
حجم دایرکت ایکس هم تقریبا بیست و اندی مگا بایت هست اگه خواستی بگو لینک بدم البته با دیال آپ دانلودش یه خورده سخته

سلام آقا يه دنيا ممنون من ترجيح ميدم كه دانلود كنم پس اگه زحمتشو بكشي ممنون

OMID
10-01-2006, 13:32
سلام آقا يه دنيا ممنون من ترجيح ميدم كه دانلود كنم پس اگه زحمتشو بكشي ممنون

ِِDirectX 9.0c
حجم : 33.4 mb

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VR6T2cBJzukA3j9woMQz9OzfgyC2iDT7_6mCVN814MWED/software/10305889/10176490/3/directx_9c_redist.exe?lop=link&ptype=3000&ontid=2121&siteId=4&edId=3&pid=10305889&psid=10176490)

piishii
10-01-2006, 23:52
ِِDirectX 9.0c

DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VR6T2cBJzukA3j9woMQz9OzfgyC2iDT7_6mCVN814MWED/software/10305889/10176490/3/directx_9c_redist.exe?lop=link&ptype=3000&ontid=2121&siteId=4&edId=3&pid=10305889&psid=10176490)

آقا مرسي من اينو دانلود ميكنم دوباره مزاحم ميشم

SAMANN
11-01-2006, 18:29
سلام:
بازي درايور 3 را نصب كردم ولي وقتي بازي را مي خواي اجرا كني پيغا م زير را ميد هد
please ensure latest dirctx runtime is is installed

OMID
12-01-2006, 00:01
سلام:
بازي درايور 3 را نصب كردم ولي وقتي بازي را مي خواي اجرا كني پيغا م زير را ميد هد
please ensure latest dirctx runtime is is installed

با سلام
دوست عزیز برای اجرای Driv3r باید directX 9.0c بر روی سیستم نصب باشد.
اروری که به شما داده به همین خاطر است احتمالا directX 9.0c بر روی سیستم شما نصب نیست نصب کنید مشکل حل خواهد شد ;)

piishii
12-01-2006, 00:21
ِِDirectX 9.0c

اقا باز سلام ! من اينو با كلي زحمت دانلود كردم و نصب اما بازم هيچ جوري نشد .

اين دفعه مي خوام راه ديگه ايي رو امتحان كنم اما تو رو خدا نگيد ويندوز رو عوض كنم . اگه با دستور Sfc/ sfcscannow ويندوز رو يه جورايي مثل قبل كنم ميشه اميدوار بود ؟

آخه من فكر نمي كنم كه كارتم با دايركت ايكس اشكال داشته باشه . اما بازم اين سوال رو تو انجمن سخت افزار مي كنم .

اين دفعه هم لطف كنيد كمكم كنيد . ممنون .

امين .

OMID
12-01-2006, 00:50
اقا باز سلام ! من اينو با كلي زحمت دانلود كردم و نصب اما بازم هيچ جوري نشد .

اين دفعه مي خوام راه ديگه ايي رو امتحان كنم اما تو رو خدا نگيد ويندوز رو عوض كنم . اگه با دستور Sfc/ sfcscannow ويندوز رو يه جورايي مثل قبل كنم ميشه اميدوار بود ؟

آخه من فكر نمي كنم كه كارتم با دايركت ايكس اشكال داشته باشه . اما بازم اين سوال رو تو انجمن سخت افزار مي كنم .

اين دفعه هم لطف كنيد كمكم كنيد . ممنون .

امين .

با سلام
امین جان تستش ضرر نداره احتمال داره مشکل حل بشه یه تست کن
دستور درست هم اینه

موفق باشی ;)

piishii
12-01-2006, 01:38
با سلام
امین جان تستش ضرر نداره احتمال داره مشکل حل بشه یه تست کن
دستور درست هم اینه

موفق باشی ;)

نععععععععععععععععع ! نشد كه نشد الان رفتم سايت Microsoft دارم اينو DirectX End-User Runtimes (December د2005) Full Download دانلود ميكنم ببينم چي ميشه !

اگه كه نشد ديگه برخلاف ميلم ويندوز رو عوض مي كنم :sad:

برا خودمم سؤال شده كه چه مرگشه ! ;) ;) :blink:

SAMANN
12-01-2006, 13:27
به نظر شما ویندوزxp Sp1بازی درایور را خوب باز می کند یا ویندوز Xp Sp2?
و آیا با کارت گرفیک Ge Force Fx 5200 256 می توان این بازی را خوب اجرا کرد یا نه؟

OMID
12-01-2006, 18:05
به نظر شما ویندوزxp Sp1بازی درایور را خوب باز می کند یا ویندوز Xp Sp2?
و آیا با کارت گرفیک Ge Force Fx 5200 256 می توان این بازی را خوب اجرا کرد یا نه؟

با سلام
در مورد ویندوز من روی جفتش تست کردم و بازی راحت اجرا شده :)
کارت گرافیک fx 5200 کارت ضعیفی هست ولی تو اجرای این بازی نباید مشکلی داشته باشه البته بستگی به سازنده برد کارت گرافیک کیفیت کارت متغیر است .
ولی در کل اگر هم دیدین به حالت اسلومیشن اجرا میشه رزولیشن رو بیارید پایینتر درست میشه ;)

piishii
12-01-2006, 18:48
آقا امید من اینو دانلود کنم ممکنه درست شه ؟ اشلا شما این نوع دایرکت ایکس رو می شناسی ؟

piishii
12-01-2006, 19:08
اقا باز سلام الان تو یکی از انجمنها یه نرم افزار دیدم که این بود تیترش : اجرای همه ی بازی ها با هر کارت گرافیکی با این نرم افزار ! این نرم افزار رو دانلود کنم چی میشه ؟ عجب بدبختی گیر کردیما :sad: :sad: :sad: :sad: :blink:

OMID
12-01-2006, 23:46
آقا امید من اینو دانلود کنم ممکنه درست شه ؟ اشلا شما این نوع دایرکت ایکس رو می شناسی ؟

سلام امین جان
آخرین ورژن دایرکت ایکس موجود 9.0c هست که اونی هم که توی سایت مایکروسافت هست همینه .

اقا باز سلام الان تو یکی از انجمنها یه نرم افزار دیدم که این بود تیترش : اجرای همه ی بازی ها با هر کارت گرافیکی با این نرم افزار ! این نرم افزار رو دانلود کنم چی میشه ؟ عجب بدبختی گیر کردیما :sad: :sad: :sad: :sad: :blink:

برای شما که ویندوزتان را انقدر دوست دارید هر کاری را انجام بدین ضرر نداره این رو هم تست کنید شاید جواب بده ولی بعید میدونم :blink:

piishii
13-01-2006, 18:14
داداش اميد سلام آقا يه سؤال ديگه فقط بهم نخندي . ببين من توي يكي از بازيهام يا شاخه هست به نام directx9_0c . ممكنه كه من اصلا اين دايركت رو اشتباه نصب ميكنم !!! نخندي هاا . ميگم كه توي اين دايركت كدوم فايلشو بايد توي System32,Extract كنم ؟ اگه اين دفعه هم نشد خوب معلومه ويندوز رو دوباره نصب ميكنم !! اليته بعد امتحاناي ترم كه داره شروع هم ميشه

OMID
13-01-2006, 23:39
داداش اميد سلام آقا يه سؤال ديگه فقط بهم نخندي . ببين من توي يكي از بازيهام يا شاخه هست به نام directx9_0c . ممكنه كه من اصلا اين دايركت رو اشتباه نصب ميكنم !!! نخندي هاا . ميگم كه توي اين دايركت كدوم فايلشو بايد توي System32,Extract كنم ؟ اگه اين دفعه هم نشد خوب معلومه ويندوز رو دوباره نصب ميكنم !! اليته بعد امتحاناي ترم كه داره شروع هم ميشه

با سلام
امین جان دایرکت ایکس چیزی نیست که اشتباه نصب کنی خودش نصب میشه.
برای اینکه مطمئن بشی ورژن دایرکت ایکس چند هست این کار رو بکن.
از منوی استارت run رو اجرا کن و تایپ کن dxdiag بعد ok را بزن توی این صفحه که برات باز میشه در پنجره system در پایین صفحه یه قسمت هست به نام DirectX version که ورژن دایرکت ایکس رو نوشته نگاه کن اگه 9.0c بود که نصب هست و مشکلی از نظر نصب دایرکت ایکس نداری

piishii
13-01-2006, 23:53
با سلام
امین جان دایرکت ایکس چیزی نیست که اشتباه نصب کنی خودش نصب میشه.
برای اینکه مطمئن بشی ورژن دایرکت ایکس چند هست این کار رو بکن.
از منوی استارت run رو اجرا کن و تایپ کن dxdiag بعد ok را بزن توی این صفحه که برات باز میشه در پنجره system در پایین صفحه یه قسمت هست به نام DirectX version که ورژن دایرکت ایکس رو نوشته نگاه کن اگه 9.0c بود که نصب هست و مشکلی از نظر نصب دایرکت ایکس نداری

اميد جان بازم سلام الان ديگه كاملا معلوم شد ! ورژن دايركت ايكس من اينه : Dirext x 9.0b پس معلوم شد اين همه كار كرديم ما اين اصلا نصب نشده !! بچه هاي سخت افزارم كه گفتند كارت من كاملا اين دايرمت رو پشتيباني ميكنه !!!
به نظر شما مشكل چيه ؟؟؟؟؟ ويندوزززززز ؟ :blink: :blink: :blink: :ohno:

OMID
14-01-2006, 00:02
اميد جان بازم سلام الان ديگه كاملا معلوم شد ! ورژن دايركت ايكس من اينه : Dirext x 9.0b پس معلوم شد اين همه كار كرديم ما اين اصلا نصب نشده !! بچه هاي سخت افزارم كه گفتند كارت من كاملا اين دايرمت رو پشتيباني ميكنه !!!
به نظر شما مشكل چيه ؟؟؟؟؟ ويندوزززززز ؟ :blink: :blink: :blink: :ohno:

با سلام
امین جان اگر که اون دایرکت ایکس که من لینکش رو دادم دانلود کردی و نصب کردی باز هم میگه که DirectX 9.0b نصب هست ویندوز مشکل داره اگر خواستی ویندوز نصب کنی سرویس پک دو فینال ورژن نصب کن که دیگه نیازی به نصب دایرکت ایکس هم نداشته باشی چون خودش 9.0c رو نصب میکنه
موفق و پیروز باشی :laughing:

piishii
14-01-2006, 00:19
با سلام
امین جان اگر که اون دایرکت ایکس که من لینکش رو دادم دانلود کردی و نصب کردی باز هم میگه که DirectX 9.0b نصب هست ویندوز مشکل داره اگر خواستی ویندوز نصب کنی سرویس پک دو فینال ورژن نصب کن که دیگه نیازی به نصب دایرکت ایکس هم نداشته باشی چون خودش 9.0c رو نصب میکنه
موفق و پیروز باشی :laughing:

يه ويندوز پك 2 دارم اما مال 2004 پس بايد برم فاينال رو تهيه كنم ؟ چشممممممم بذار پول بياد دستم . :biggrin: اين مدت اذيتت كردمااا :blink: اخرشم شد اونكه بايد ميشد ! نصب ويندوز . آخه من يه عالمه جاهاي ويندوزمو اينا رو برا روند بهتر تغيير داده بودم مثل رجستري اينا كه باز يه صبح تا شب علاف شم اما قضيه همئن طاووس و هندوستانه ديگه :blink: :tongue:

ALI_PERS!@N
15-01-2006, 12:32
سلام من bf2 را دارم ولي وقتي دمو رو نشوون ميده و بعد عكس برفك مياد گير ميكنه وقتي هم با برنامه ي خاصي كه از اين سايت گرفتم ميرم تو بازي خيلي آهسته ميشه ولي منوي آن سرعتش سريعه bf2=battlefield 2 graphic=ATI Radeon 256mg

OMID
15-01-2006, 12:51
سلام من bf2 را دارم ولي وقتي دمو رو نشوون ميده و بعد عكس برفك مياد گير ميكنه وقتي هم با برنامه ي خاصي كه از اين سايت گرفتم ميرم تو بازي خيلي آهسته ميشه ولي منوي آن سرعتش سريعه bf2=battlefield 2 graphic=ATI Radeon 256mg

با سلام به شما دوست عزیز
معمولا وقتی این حالت بوجود میاد سیستم از نظر سخت افزاری قابلیت اجرای بازی را ندارد.
حالا مشکلات میتونه از رم و یا کارت گرافیک باشه
شما مطمئن هستید که کارت گرافیکتون 256 مگ هست اگر که مطمئن هستید چیپست کارتتون مدلش چی هست.
و رمتون هم بنویسید که چند مگ هست ;)

البته این رو هم بگم که اگر که درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید احتمال داره که مشکل حل بشه
برای آپدیت درایور میتونین به سایت رسمی ati بروید به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا به سایت سازنده برد کارت گرافیکتون رفته و از اونجا آخرین ورژن درایورتون را دانلود کنید ;)

ALI_PERS!@N
15-01-2006, 13:04
سلام من رمم 512 است و مطمئنم كه گرافيكم 256 است لطفن آدرس دقيق درايورو بديد چون نميدانم كجاست chip= radeon 9250 agp (0x5960)

OMID
15-01-2006, 13:34
سلام من رمم 512 است و مطمئنم كه گرافيكم 256 است لطفن آدرس دقيق درايورو بديد چون نميدانم كجاست chip= radeon 9250 agp (0x5960)
با سلام
کارت گرافیک شما کارت ضعیفی هست و احتمالا به خاطر این هست که کند هست و من بعید میدونم با آپدیت گرافیک مشکل حل بشه.
ولی این درایور کارت شما

لینک اول را دانلود کنید حجمش 34 مگ هست

ravi
15-01-2006, 22:14
کارت گرافیک من nvidia riva tnt2 model64 باظرفیت حافظه 32MB و VERSION 5.6.7.3 هست و هنگام اجرای بازی CALL OF DUTY1 پیغام میده کارت گرافیک شما نمیتونه ساپورت کنه برای حل این مشکل آیا راهی هست ؟ دیگر اجزا:

MOTHERBOARD : GIGA 6VTXE

RAM : 900 INTEL

در ضمن برنامه ای که جدیدآ یکی از دوستان معرفی کرده جهت افزایش توان کارت گرافیک هم امتحان کردم جواب نداد

OMID
16-01-2006, 00:26
کارت گرافیک من nvidia riva tnt2 model64 باظرفیت حافظه 32MB و VERSION 5.6.7.3 هست و هنگام اجرای بازی CALL OF DUTY1 پیغام میده کارت گرافیک شما نمیتونه ساپورت کنه برای حل این مشکل آیا راهی هست ؟ دیگر اجزا:

MOTHERBOARD : GIGA 6VTXE

RAM : 900 INTEL

در ضمن برنامه ای که جدیدآ یکی از دوستان معرفی کرده جهت افزایش توان کارت گرافیک هم امتحان کردم جواب نداد

سلام ravi جان
همانطور که خودتون گفتین بازی رو با این کارت نمیتونین اجرا کنین با اون برنامه که دوستمون هم معرفی کرده بود مشکل شما حل نشده.
تنها راه برای اجرای بازیهای جدید = ارتقاع سیستم

موفق و پیروز باشید ;)

ravi
16-01-2006, 00:53
سپاسگذارم امید جان اما امون از بی پولی

ehsan30
16-01-2006, 12:34
دوستان نظرتون در مورد كارت nVIDIA mx4000 چيه؟؟؟

OMID
16-01-2006, 13:19
دوستان نظرتون در مورد كارت nVIDIA mx4000 چيه؟؟؟

دوست عزیز در مورد کارت گرافیک که گفتین بگم که کارته خیلی ضعیفی هست و به هیچ عنوان برای بازی کردن توصیه نمیشه ;)
======================
من پست شما رو ویرایش کردم قوانین انجمن بر این قرار است که تبلیغات در انجمن ممنوع می باشد شما اگر که چیزی میخواهید داخل سایت بزارید لینکش رو بزارید ;)

با تشکر از توجه شما :happy:

ehsan30
16-01-2006, 15:20
با توجه بگفته شما من فقط 2 تا بازي را نتونسم با اين گرافيك اجرا كنم
1-سالنت هيل 4
2-انيموشا 3
درضمن رم من 512 و سي پيو من 1.7 سلرونه

hobgoblin
16-01-2006, 18:34
--------------------------------------------------------------------------------

من این بازیه کینگ کونگو با هر بد بختی بود اجرا کردم ولی با وجودی که v.g.a منو سلپورت میکنه اول بازی بعد از انتخاب language یه پیغام ارور می ده و میاد بیرون.

به نظر شما مشکل از کرکه یا سیستم؟؟؟

من دقیقا مثل prince of persia 3 کرکش کردم.

متن error هم فقط می گه an unknown error...

OMID
17-01-2006, 09:37
با توجه بگفته شما من فقط 2 تا بازي را نتونسم با اين گرافيك اجرا كنم
1-سالنت هيل 4
2-انيموشا 3
درضمن رم من 512 و سي پيو من 1.7 سلرونه

خب احسان جان به این میگن ضعف کارت گرافیک یک کارت گرافیگ عالی باید تمام بازیها رو به صورت high quality و بدون هیچ مشکلی در رزولیشن های بالا اجرا کند.
اینکه کارت شما بازیها رو اجرا میکنه دلیل نمیشه که کارت خوبی برای اجرای بازی باشه چون قطعا یک سری از بازیها رو به صورت low quality اجرا میکنید و به صورت slow motion اجرا میکنید که به این نمیگویند کارت گرافیک خوب
یک سری از بازیها هستند که سری کارت شما یعنی geforce mx نمیتونه اونها رو اجرا کنه

موفق باشید ;)

OMID
17-01-2006, 09:47
--------------------------------------------------------------------------------

من این بازیه کینگ کونگو با هر بد بختی بود اجرا کردم ولی با وجودی که v.g.a منو سلپورت میکنه اول بازی بعد از انتخاب language یه پیغام ارور می ده و میاد بیرون.

به نظر شما مشکل از کرکه یا سیستم؟؟؟

من دقیقا مثل prince of persia 3 کرکش کردم.

متن error هم فقط می گه an unknown error...

با سلام
میتونی اروری که میده رو عکسشو بذاری
بعد مدل کارت گرافیکتون رو هم بگین ;)

piishii
17-01-2006, 19:02
آقا امید سلام می خواسنم یا تشکر فقط بابت اون همه سوالام بکنم من سی دی جدید اكس پي رو گرفتم تمام مشكلاتم فعلا كه حل شد فداتتتتت

sdg_hardware
18-01-2006, 20:18
من در مورد بازی های black and white 2 و the matrix:pah of neo مشکل دارم. مشکلمم در مورد اجراشونه . بعد از اینکه ایمیج بازی ها رو تو دمون مونت می کنم بازی رو نمی خونه و میگه که سی دی بازی رو بزارم. من اینو با چن تا از دوستام مطرح کردم و همه گفتن که سیم برق سی دی رامتو در بیار. این کارو هم کردم ولی نتیجه ای ندلشت. حالا شما کمکم کنید و بگین که چطور می تونم این بازی ها رو اجرا کنم(البته sd4hide رو هم امتحان کردم)

piishii
19-01-2006, 00:51
داداش امید یه سوال دیگه برای اجرای بازی اس1لینتر سل حتما باید درایت Ntfs باشهههههههههههههه ؟

OMID
19-01-2006, 14:28
من در مورد بازی های black and white 2 و the matrix:pah of neo مشکل دارم. مشکلمم در مورد اجراشونه . بعد از اینکه ایمیج بازی ها رو تو دمون مونت می کنم بازی رو نمی خونه و میگه که سی دی بازی رو بزارم. من اینو با چن تا از دوستام مطرح کردم و همه گفتن که سیم برق سی دی رامتو در بیار. این کارو هم کردم ولی نتیجه ای ندلشت. حالا شما کمکم کنید و بگین که چطور می تونم این بازی ها رو اجرا کنم(البته sd4hide رو هم امتحان کردم)

با سلام من برای ماتریکس کرک no cd بازی را برای دانلود میزارم بعد از اینکه دانلود کردین فایل زیپ شده را اکستراک کرده و فایل کرک که با پسوند exe هست را به پسوند bin تبدیل کنین و در محل نصب بازی کپی کنید

جفتش یکیه هر کدومو بگیری فرق نداره

در مورد black & withe 2 این بازی کرک نداره ولی یه فیک ایمیج برای بازی هست که من اینو برای شما میزارم شما دانلود میکنین و در درایو مجازی دائمون تولز مونت میکنین و بازی را اجرا میکنین

موفق باشی ;)

OMID
19-01-2006, 14:30
داداش امید یه سوال دیگه برای اجرای بازی اس1لینتر سل حتما باید درایت Ntfs باشهههههههههههههه ؟

سلام خوبی عزیز
اگر که ایمیج بازی به صورت یک تیکه باشد و پارت پارت نشده باشه باید فرمت درایوتون ntfs باشه که معمولا همینطوری هست.
ولی در همه موارد اینطوری نیست بعضی ها هم هست که بر روی fat32 نیز نصب میشود ;)

piishii
23-01-2006, 02:38
سلام دوباره . این بازی Splinter داره اشک منو در میاره دیگه ! من اون کاری که کردی امید جان کردم . سیمارو هم کشیدم و وقتی ویندوز میاد بالا یه درایو بیشتر ندارم اما بازم قبل از بازی کد رو از من قبول نمیکنه ! یه چیزی اونم اینکه نصب و گرفتن ایمیج از بازی رو قبل از اینکه ویندوزمو عوض کنم انجام دادم و بعد از عوض کردن دوباره از روی ایمیج قبلی نصب کردم . در ضمن درایوای منم همه Fat32 اشکال از چیه ؟ درایوی که بازی نصب بکنم NTFS یا اینکه دوباره ایمیج بگیرم ! بابا این قفل ها هم در دسری شده بخدا !
این بارم کمکم کنی ممنونم . امین .

OMID
23-01-2006, 10:46
سلام دوباره . این بازی Splinter داره اشک منو در میاره دیگه ! من اون کاری که کردی امید جان کردم . سیمارو هم کشیدم و وقتی ویندوز میاد بالا یه درایو بیشتر ندارم اما بازم قبل از بازی کد رو از من قبول نمیکنه ! یه چیزی اونم اینکه نصب و گرفتن ایمیج از بازی رو قبل از اینکه ویندوزمو عوض کنم انجام دادم و بعد از عوض کردن دوباره از روی ایمیج قبلی نصب کردم . در ضمن درایوای منم همه Fat32 اشکال از چیه ؟ درایوی که بازی نصب بکنم NTFS یا اینکه دوباره ایمیج بگیرم ! بابا این قفل ها هم در دسری شده بخدا !
این بارم کمکم کنی ممنونم . امین .

امین جان این کار را بکن ببین جواب میده

piishii
24-01-2006, 02:50
داداش امید من این کار رو کردم( دانلود ) فقط اگه اونجا من ک÷ی کنم که میگه یه فایل دیگه به این اسم که هست که ! روی همون ک÷ی کنم ؟ اگه اینکاررو بکنم چجوری قبلی رو ÷اک کنم ؟

OMID
24-01-2006, 09:43
داداش امید من این کار رو کردم( دانلود ) فقط اگه اونجا من ک÷ی کنم که میگه یه فایل دیگه به این اسم که هست که ! روی همون ک÷ی کنم ؟ اگه اینکاررو بکنم چجوری قبلی رو ÷اک کنم ؟

با سلام
امين جان شما ابتدا ايميج بازي رو از درايو مجازي unmount كن بعد فايل رو كپي كن بله بهت پيغام ميده كه ميخواد بشينه روي فايل قبلي با همين نام شما yes را بزن تا بر روي فايل قبلي بشينه بعد دوباره توسط درايو مجازيت فايل ايميج بازي رو mount كن و بعد بازي رو اجرا كن ;)

*Batman*
25-01-2006, 19:44
سلام.
من وقتي بازي Return to Castle Wolfenstein رو تو XP اجرا ميكنم با خطاي كنسولي زير مواجه ميشم.كه ظاهرا از Open-GL خطا ميگيره.
آيا ترفند و راه حلي داره كه بشه اين بازي رو اجرا كرد؟.البته تو ويندوز 98 يا ME به خوبي اجرا ميشه.

به عكس خطا حتما نگاه كنيد.

با تشكر

saeid4865
26-01-2006, 10:51
من بازي انيموشاي 3 را گرفتم موقع اجراي بازي ارور مي دهد البته كارت گرافيكم اي تي اي هست با رم 128 .من كرك بازي را ميخواستم

OMID
26-01-2006, 13:24
من بازي انيموشاي 3 را گرفتم موقع اجراي بازي ارور مي دهد البته كارت گرافيكم اي تي اي هست با رم 128 .من كرك بازي را ميخواستم

با سلام
مدل دقیق کارت گرافیکتون چیه ؟
متن اروری هم که بهتون میده را اینجا بنویسید

در ضمن بازی کرک نداره بدون کرک اجرا میشه ;)

emp-ehsan
26-01-2006, 22:12

با سلام
من بازي specforce رو خريدم ولي نمي دونم چطور نصب مي شه .اين بازي به همراه يك نرم افزار نصب مي شه به اسم DAEMON كه ظاهرا كارش ايميج گرفتنه . ولي وقتي نصب بازي تموم مي شه يك صفحه مياد كه سي دي رو پيدا كنه و پيغام مي ده سيدي 2 رو بزارين و لي وقتي ميزارم پيغام retray مي ده .لطفا منو راهنمايي كنيد.

OMID
27-01-2006, 01:02

با سلام
من بازي specforce رو خريدم ولي نمي دونم چطور نصب مي شه .اين بازي به همراه يك نرم افزار نصب مي شه به اسم DAEMON كه ظاهرا كارش ايميج گرفتنه . ولي وقتي نصب بازي تموم مي شه يك صفحه مياد كه سي دي رو پيدا كنه و پيغام مي ده سيدي 2 رو بزارين و لي وقتي ميزارم پيغام retray مي ده .لطفا منو راهنمايي كنيد.

با سلام
دوست عزیز اسم درست و کامل بازی همینه ؟
من یه همچین چیزی نشنیدم اگر که میدونی اسم دقیقشو بگو تا ببینیم قفلش چیه آیا کرکی چیزی براش اومده
بعد اگر که عکس اروری که بهت میده رو اینجا بزاری خیلی خوبه
موفق باشی ;)

piishii
27-01-2006, 01:18
داش امید سلام . باز اومدم مزاحمت شم . اگه نبودی چیکار می کردم من ! :*
1) در مورد همون ُاسپلینتر . ببین من اون فایل رو اونجا کپی کردم روی فایل قبلی هم نشست اما چندتا چیز بوجود اومد اولیش اینکه قبلا که بازی رو مونت میکردم درایو دی وی دی مجازیم شکل بازی روش میو مد اما الان نیومد . دوم اینکه بازی این دفعه هم اجرا نشد .
و یه چیز دیگه اونم اینکه این فایلی که بهم دادی در مقایسه با فایل قبلی حجمش به مراتب کمتر بود !! چرا ؟!! و اینکه نمیشه یا جایی معرفی کنی اصلا من این ایمیج بازی رو دانلود کنم ؟ شاید من اصلا بد نصب میکنم آره ؟
من اینجوری نصب میکنم که : اول همه سی دی ها رو می ذارم ایمیج می گیرم بعد از ایمیج نصب میکنم و بعدش ری استارت و اومد بالا خاموش می کنم کابلا رو میکشم دوباره اومد بالا مونت میکنم اما مشکل همینه که سریال رو نمی پذیره !
این که از این .

مشکل دیکه مربوط به سایلنت هیل 4 اونم اینکه من 4 تا سی دی اینو از یکی گرفتم نصب کردم اما موقع اجرا میگه که به درستی نصب نشده ! لازم به ذکر که سی دی ها رایتی و یه چیزه دیگه اونم اینه که داخل سی دی یک یک فایل متنی که توش نوشته محتویات پوشه کرک رو محل نصب کپی کنیم و تو اون پوشه یه فایل رجیستری که کپی میکنم اونجا اجرا میکنم اما بصورت یه فایل متنی باز میشه و اینا توشه :
REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\konami\silent hill 4\1.00.000]
"install language"="english"
"install"=C:\program files\konami\silent hill 4
"movie install"=C:\program files\konami\silent hill 4
"Uninstall Path"=F:\Program Files\InstallShield Installation Information\{00BD992A-D4C7-447D-8AA1-60B5759EA30D}

همینم کمکم کن که آقایی .

OMID
27-01-2006, 03:32
و یه چیز دیگه اونم اینکه این فایلی که بهم دادی در مقایسه با فایل قبلی حجمش به مراتب کمتر بود !! چرا ؟!! و اینکه نمیشه یا جایی معرفی کنی اصلا من این ایمیج بازی رو دانلود کنم ؟

:blink: :blink: :blink:
امین جان سلام شما این فایل رو به جای فایل با پسوند mdf گذاشتی توجه کن یه فایل داری با پسوند mds شما این فایل رو جایگزین اون فایل کنی ؟
ایمیج فکر نکنم مشکلی داشته باشه با همین هم میتونه بازی رو اجرا کنی
======================

مشکل دیکه مربوط به سایلنت هیل 4 اونم اینکه من 4 تا سی دی اینو از یکی گرفتم نصب کردم اما موقع اجرا میگه که به درستی نصب نشده ! لازم به ذکر که سی دی ها رایتی و یه چیزه دیگه اونم اینه که داخل سی دی یک یک فایل متنی که توش نوشته محتویات پوشه کرک رو محل نصب کپی کنیم و تو اون پوشه یه فایل رجیستری که کپی میکنم اونجا اجرا میکنم اما بصورت یه فایل متنی باز میشه و اینا توشه :
REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\konami\silent hill 4\1.00.000]
"install language"="english"
"install"=C:\program files\konami\silent hill 4
"movie install"=C:\program files\konami\silent hill 4
"Uninstall Path"=F:\Program Files\InstallShield Installation Information\{00BD992A-D4C7-447D-8AA1-60B5759EA30D}

همینم کمکم کن که آقایی .

امین جان برای اجرای این فایل شما بر روی فایل کلیک راست کن و گزینه open with را انتخاب کن و در این قسمت با زدن کلید browse به آدرس C:\WINDOWS\regedit.exe بروید و با این کار درست میشه منظور از c درایوی که ویندوزتون نصبه هست ;)

piishii
27-01-2006, 04:12
[QUOTE=OMID_ONLINE]:blink: :blink: :blink:
امین جان سلام شما این فایل رو به جای فایل با پسوند mdf گذاشتی توجه کن یه فایل داری با پسوند mds شما این فایل رو جایگزین اون فایل کنی ؟
ایمیج فکر نکنم مشکلی داشته باشه با همین هم میتونه بازی رو اجرا کنی
======================

آخه عزیز مگه نباید روی فایلی با پسوند خودش بشینه ؟! من الان تو شاخه ی ایمیج اینارو دارم . البته بعد از کپی این فایل که شما زحمت کشیدی :
SCCT.md0 & SCCT.md1&SCCt.mdf&SCCt.mds
در مورد سایلنت هیا هم بعدا تست می کنم الان درروقت و من پس فردا امتحان دارم ;) :blink:
ترم تموم شه بیشتز مزاحمت میشم :blush:

piishii
27-01-2006, 04:42
دوباره سلام من اصلا حواسم نیست ! فایل رو فایل هم نامش میشینه ! معذرت اون موقع گیج بودم نفهمیدم ! باشه من ایمیج رو دوباره میگیرم خبرت میکنم عزیز

piishii
28-01-2006, 15:17
امید جان دوباره سلام ! باز یک مشکل دیگه بیبن من بازی Black & White رو تهیه کردم میخوام نصب کنم بعد از چند ثانیه اولای نصب یا وقتی سی دی رو میذارم درایو سی دیم و سی دی رایترم محو میشه !!! و بازی از من درایو سیدی میخواد که ندارم ! باید بگم این مشکل فقط وقتیه که سی دی این بازی رو می خوام نصب کنم و مجبور میشم سیستمو ری استارت کنم ؟! مشکل چیه عزیز ؟
اونای قبلی هم هنوز تست نکردم .
همه جور آقایی

OMID
30-01-2006, 12:59
امید جان دوباره سلام ! باز یک مشکل دیگه بیبن من بازی Black & White رو تهیه کردم میخوام نصب کنم بعد از چند ثانیه اولای نصب یا وقتی سی دی رو میذارم درایو سی دیم و سی دی رایترم محو میشه !!! و بازی از من درایو سیدی میخواد که ندارم ! باید بگم این مشکل فقط وقتیه که سی دی این بازی رو می خوام نصب کنم و مجبور میشم سیستمو ری استارت کنم ؟! مشکل چیه عزیز ؟
اونای قبلی هم هنوز تست نکردم .
همه جور آقایی

والا من که تاحالا این مدلیش رو ندیدم :blink:
ولی یه پیشنهاد شما ببین میتونی با یه برنامه از سیدی یک بازی ایمیج بگیری بعد با دائمون تولز سیدی یکی که ایمیج گرفتی را مونت کن و با درایو مجازی نصب کن ببین باز هم همین مشکل رو داری یا نه :)

HELLBOY 2005
31-01-2006, 01:03
مخلص تمام بازيكناي pc

بابا gun اخر بازيه البته تو سبك خودش
من يه جا گير كردم اگه كسي بلده يه كمكي هم به ما كنه
اونجا که باید هودو رو پیدا کرد موندم !
یعنی پیداش میکنم و بعد اونا من رو دستگیر میکنن و میندازن زندان, بعدش بازی قاطی میکنه و از بازي خارج ميشه سيستم pc منم اينه گرافيك geforce 64 mx 440 رم 256 مگ و cpu 2400 celeron جان هر كسي كه دوست دارين كمك كنيد با تشكر از تمام بروبچس

piishii
31-01-2006, 03:00
مخلص تمام بازيكناي pc

بابا gun اخر بازيه البته تو سبك خودش
من يه جا گير كردم اگه كسي بلده يه كمكي هم به ما كنه
اونجا که باید هودو رو پیدا کرد موندم !
یعنی پیداش میکنم و بعد اونا من رو دستگیر میکنن و میندازن زندان, بعدش بازی قاطی میکنه و از بازي خارج ميشه سيستم pc منم اينه گرافيك geforce 64 mx 440 رم 256 مگ و cpu 2400 celeron جان هر كسي كه دوست دارين كمك كنيد با تشكر از تمام بروبچس

با اجازه آقا امید.
عزیز اینجا محل این پست شما نیست من در همون جایی که تاپیک زدید جوابتونو دادم .

piishii
01-02-2006, 01:07
سلام دوباره امید جان این بازی ها منووووووووو کشتن . ترم تموم شده می خوایم یه نفسی بکشیم که نمیشه از اون بازی بلک و وایت که از خیرش گذشتمو بازی رو پس دادم . حالا بعد از یه ماه میخوام پرنس رو که گرفتم نصب کنم که بازم مثل اسپلینتر ازم سیدی کی قبول نمیکنه ! اون یکی رو که هنوز اونی که گفتی تست نکردم اما اینجا تاپیک مربوطه رو خوندم ویندوز رو دوباره نصب کردم ! درایوی که میخوام این بازی رو بریزمم Ntfs کردم که سر همین موضوع چون باره اولم بود نصف هارد دوس داشتنیم فرمت شد ! اما حالا باز میبینم سی دی کی ازم قبول نمیکنه ! اون کارای سیم درایور و اینا هم که انجام دادم ! یه کمک دیگه بکن که من از همه بیشتر اینجا زحمتت دادم و میدم .

OMID
01-02-2006, 10:03
سلام دوباره امید جان این بازی ها منووووووووو کشتن . ترم تموم شده می خوایم یه نفسی بکشیم که نمیشه از اون بازی بلک و وایت که از خیرش گذشتمو بازی رو پس دادم . حالا بعد از یه ماه میخوام پرنس رو که گرفتم نصب کنم که بازم مثل اسپلینتر ازم سیدی کی قبول نمیکنه ! اون یکی رو که هنوز اونی که گفتی تست نکردم اما اینجا تاپیک مربوطه رو خوندم ویندوز رو دوباره نصب کردم ! درایوی که میخوام این بازی رو بریزمم Ntfs کردم که سر همین موضوع چون باره اولم بود نصف هارد دوس داشتنیم فرمت شد ! اما حالا باز میبینم سی دی کی ازم قبول نمیکنه ! اون کارای سیم درایور و اینا هم که انجام دادم ! یه کمک دیگه بکن که من از همه بیشتر اینجا زحمتت دادم و میدم .

سلا م امین جان
والا شما اینجور که میگید تمام مراحل را درست دارید انجام میدهید ولی باز من مراحلی که باید انجام دهید را میگم.
اول بازی رو از روی سیدی یا dvd بر روی هارد میریزید که به شما ایمیج بازی را میدهد.
سپس نرم افزار daemon tools 4 را نصب میکنید تاکیید میکنم دائمون ورژن 4
بعد فایل ایمیج بازی را در دائمون مونت کرده و نصب اصلی بازی را انجام میدهید
بعد ازپایان نصب سیستم را خاموش کرده و کابل برق سیدی رام ها و dvd رام ها را قطع میکنید و سیستم را روشن میکنید.
از روی دسکتاپ بازی را اجرا میکنید صفحه check disk میاد و یه قسمت داره که سریال را وارد باید کنی سریال را وارد میکنی و check disk را میزنی و میره داخل بازی

نکته قابل توجه اینه که شما نباید هیچ درایو مجازی یا حقیقی دیگری به غیر درایو مجازی ساخته شده توسط دائمون تولز داشته باشید ;)

Jeagar
01-02-2006, 10:30
سلام بر شما بازس خورها
اقا من جدیدا بازی شاهزاده ایرانی سه رو گرفتم
که مال شرکت تکین هر کار کردم نصب نشد
تو راهنماش میگه که درایوت باید انتی اف اس باشه همین کارو کردم
اما نشد سی دی یکشو میزارم برای نصب تا یکجا میره بعد یکهویی از ستاپ میره بیرون و ناپدید میشه
شما بگید مشکل از کجاست
با تشکر

OMID
01-02-2006, 10:40
سلام بر شما بازس خورها
اقا من جدیدا بازی شاهزاده ایرانی سه رو گرفتم
که مال شرکت تکین هر کار کردم نصب نشد
تو راهنماش میگه که درایوت باید انتی اف اس باشه همین کارو کردم
اما نشد سی دی یکشو میزارم برای نصب تا یکجا میره بعد یکهویی از ستاپ میره بیرون و ناپدید میشه
شما بگید مشکل از کجاست
با تشکر

با سلام
دوست عزیز عضویت شما را در این فروم نبریک میگویم.
عزیز جان موقعی که داری از روی سیدی های بازی نصب میکنی ستاپ میپره بیرون ؟
هیچ ارور خاصی بهت نمیده ؟
اگر که موقع ستاپ از روی سیدی میپره بیرون احتمالا سیدی بازی مشکل داره ;)

Jeagar
01-02-2006, 11:21
نه سی دی بازی رو راحت کپی میکنم رو هارد راحت کپی می گیره
از رو هارد اجرا میکنم بازم همونطوری میشه

OMID
01-02-2006, 11:37
نه سی دی بازی رو راحت کپی میکنم رو هارد راحت کپی می گیره
از رو هارد اجرا میکنم بازم همونطوری میشه

فکر میکنم متوجه منظور من نشدید
این بازیها 2 تا ستاپ داره
یکی ستاپی که شرکت تولید کننده بازی تو ایران درست میکنه که ستاپ اول
یکی هم ستاپ شرکت سازنده بازی هست که ستاپ اصلی بازی این هست
برای شما موقع ستاپ اول یا دوم از وسط نصب میپره بیرون ؟

hossein-p30-f
03-02-2006, 10:09
سلام
من وقتي بازي Psychotoxic را نسب مي كنم در زمان اجرا وقتي صفحه سياه مي شود كه ميخواهد بازي اجرا شود

اين پيغام ظاهر مي شود لطفا" كمك كنيد

Error
---------------------------
ERROR: Vulpine(R) Vision(TM) requires support for the ARB_multitexture extension!
Please make sure you have the latest video drivers installed for your 3D card.

ممنون

SAMANN
03-02-2006, 11:11
سلام:
در بازي gunبعضي وقت ها بازي ساپرت نميشه يا فرم مياره كه اعصاب آدم رو حسابي به هم مي زنه . چاره چيست؟!
cpu intel 2.80 mhz
ram 512 mb
graphic fx 5200 256 mb 128 bit

OMID
03-02-2006, 14:45
سلام
من وقتي بازي Psychotoxic را نسب مي كنم در زمان اجرا وقتي صفحه سياه مي شود كه ميخواهد بازي اجرا شود

اين پيغام ظاهر مي شود لطفا" كمك كنيد

Error
---------------------------
ERROR: Vulpine(R) Vision(TM) requires support for the ARB_multitexture extension!
Please make sure you have the latest video drivers installed for your 3D card.

ممنون

با سلام
شما مشخصات سیستمتون را هم بنویسید به صورت کامل
کارت گرافیکتون چیه ؟

OMID
03-02-2006, 14:53
سلام:
در بازي gunبعضي وقت ها بازي ساپرت نميشه يا فرم مياره كه اعصاب آدم رو حسابي به هم مي زنه . چاره چيست؟!
cpu intel 2.80 mhz
ram 512 mb

من این بازی رو انجام ندادم ولی فکر نمیکنم آنچنان گرافیک خفنی داشته باشه که بخواد برای شما مشکل ساز بشه.
در هر صورت به شما پیشنهاد میکنم جدیدترین درایور کارت گرافیکتون را دانلود کرده و نصب کنید احتمال داره مشکل حل بشه ;)

Amin
03-02-2006, 16:01
سلام:
cpu intel 2.80 mhz
ram 512 mb
سلام
مشكل نبايد از كارت گرافيك باشه
همونطور كه اميد عزيز هم گفتند گرافيك بازي بالا نيست
من بازي رو با كارت Geforce 4200 TI اجرا كردم
ممنون

hossein-p30-f
03-02-2006, 17:47
با سلام

كارت گرافيك من 128 Albatron
cpu : intel(r) 2.6
مادر بورد هم p4p800s-x isuz است

OMID
03-02-2006, 17:56
با سلام

كارت گرافيك من 128 Albatron
cpu : intel(r) 2.6
مادر بورد هم p4p800s-x isuz است

با سلام شما مدل دقیق کارت گرافیکتون رو ننوشتینا که چیپست کارتتون چیه ؟
ولی تا اونجا که حافظه یاری میکنه فکر میکنم داخل سیدی بازی یک نرم افزار هست که یک codec هست که برای اجرای اون بازی نصبش الزامی میباشد
شما باید اون codec رو نصب کنید تا بتونین بازی رو اجرا کنید
اگر که نصب کردید و مشکل حل نشد مدل دقیق کارت گرافیکتون را بگید ;)

mahrokh
03-02-2006, 17:57
سلام دوستان(با عرض پوزش از omid جان
ببخشید من جی تی آ 5 را نصب کردم(6 سی دی)و کرک را هم کپی کردم
وقتی بازی اجرا می شود فیلم اول بازی که برای معرفی شرکت و کارکنان است می آید
ولی وقتی قسمت بازی می خواهد بیاید یکدفعه خارج می شود
سیستم من رم256 است و کارت گرافیکم128و در مورد جی تی آ 4 چنین مشکلی نداشتم
اگه ممکنه راهنمایی کنید
کارت گرافیکم GeForce FX5200 است
ممنون

OMID
03-02-2006, 18:13
همانطور که اونجا هم خدمتتون گفتم این حالت اکثر مواقع برای این هست که گرافیک جواب نمیده ولی این کارت نباید مشکلی داشته باشه مگر اینکه از این کارتهای ریمارک باشه
در هر صورت تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که درایور جدید کارت گرافیکت رو نصب کنی شاید مشکل حل بشه

اینهم لینک آخرین درایور برای کارت گرافیکهای nvidia

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dNNm_WCQf_e3UPDs3t2hyNXKsXVTyODGHv_oWSpJ3lObuu/software/10481981/10044975/3/81.98_forceware_winxp2k_english_whql.exe?ptype=300 1&ontid=2108&siteId=4&edId=3&pid=10481981&psid=10044975

موفق باشی ;)

hossein-p30-f
03-02-2006, 18:40
با سلام

كارت گرافيك من GeFORCE B1.51 (ALBATRON) 128
در ضمن اون codec که گفتید رو نسب کردم
این رو هم نگفتم که من یک بار دیگه این بازی رو نسب وکمی از اون رو بازی کردم
با تشکر

OMID
03-02-2006, 23:11
با سلام
دوست عزیز طبق اروری که داره به شما میده داره از گرافیکتون ایراد میگیره
من به شما پیشنهاد میکنم اون درایور که در صفحه قبل برای یکی از دوستان گذاشتم شما هم دانلود کنید احتمال داره که مشکل حل بشه ;)

در ضمن این مدل کارت گرافیکی که شما گفتی نوع چیپست کارت مشخص نشده
شاید کارتهای albatron اینجوری نام گزاری میکنند GeFORCE B1.51 (ALBATRON) :blink:

shahyar_2005
04-02-2006, 09:21
با عرض سلام و خسته نباشيد .
من بازي PAINKILLER را نصب مي كنم ولي بعد از اين كه نصب بازي به اتمام مي رسد نوشته زير بوجود امد :

ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer

من DirectX 9 را کامل کامل نصب کردم ولي دوباره نيز ارور بالا را ميدهد.
و حتي طبق راهنماي نصب بازي را نصب و بعد كرك كردم و به مشكل كه گفتم برخورد كردم. در ضمن من بااين چند بار است كه اين بازي را خريده ام و با مشكلات بالا كه گفتم مواجه شدم.
لطفا سريال دقيق و كامل بازي را نيز بدهيد.
ممنون ميشوم اگر يك راه كارساز و عمل كننده رابگوييد.
درضمن من اين دفعه بازي را کاملا کرک شده خريدم ولي بازهم بازي کار نمي شود.
( Painkiller . Version : v1.0 ) ... .

OMID
04-02-2006, 10:21
با عرض سلام و خسته نباشيد .
من بازي PAINKILLER را نصب مي كنم ولي بعد از اين كه نصب بازي به اتمام مي رسد نوشته زير بوجود امد :

ERROR: could not Initialize DirectX 9 Renderer

من DirectX 9 را کامل کامل نصب کردم ولي دوباره نيز ارور بالا را ميدهد.
و حتي طبق راهنماي نصب بازي را نصب و بعد كرك كردم و به مشكل كه گفتم برخورد كردم. در ضمن من بااين چند بار است كه اين بازي را خريده ام و با مشكلات بالا كه گفتم مواجه شدم.
لطفا سريال دقيق و كامل بازي را نيز بدهيد.
ممنون ميشوم اگر يك راه كارساز و عمل كننده رابگوييد.
درضمن من اين دفعه بازي را کاملا کرک شده خريدم ولي بازهم بازي کار نمي شود.
( Painkiller . Version : v1.0 ) ... .

با سلام
دوست عزیز این ارور داره از دایرکت ایکس شما ایراد میگیره
ورژن دایرکت ایکس مورد نیاز این بازی چیه و شما چه ورژنی را بر روی سیستم نصب دارید ؟
در ضمن کارت گرافیک شما مدلش چیه ؟

ahmads
04-02-2006, 11:14
سلام
من بازي شاهزاده ايراني 3 رو نصب کردم اما بعد از تموم شدن دموي اول بازي کامپيوتر ريستارت مي شه. مي خواستم بدونم علت چيه؟
فکر کنم مشکل از سخت افزار باشه.
مشخصات سيستم :
رم : 512
گرافيک : 256
سي پي يو : پنتيوم 4 , 2000
ٌويندوز : Windows Xp midea Center Edition Service Pack 2
هارد : 60GB
اگه کمک کنین ممنون میشم.

احمدزاده
04-02-2006, 12:04
تو بازی شاهزاده ایرانی شماره دو یه قسمتی هست تو حدود هشتاد درصد بازی که یه اتاق گرد با هفت هشت تا در که اگه از هر کدوم وارد بشی دوباره از در اصلی وارد میشی و نمیتونم هیچ کاری کنم
اگه کسی میتونه جوابم رو بده که خیر از دنبا و آخرتش ببینه
ghuoghnos@yahoo.com
اين آيدي من هست اگه بگيد بهم ممنون ميشم

OMID
04-02-2006, 12:17
سلام
من بازي شاهزاده ايراني 3 رو نصب کردم اما بعد از تموم شدن دموي اول بازي کامپيوتر ريستارت مي شه. مي خواستم بدونم علت چيه؟
فکر کنم مشکل از سخت افزار باشه.
مشخصات سيستم :
رم : 512
گرافيک : 256
سي پي يو : پنتيوم 4 , 2000
ٌويندوز : Windows Xp midea Center Edition Service Pack 2
هارد : 60GB
اگه کمک کنین ممنون میشم.

با سلام
میتونه مشکل سخت افزاری باشه
شما با بازی دیگه ای این مشکل رو ندارین ؟
اگر که با بازیهای دیگه این مشکل رو نداشته باشین موضوع مشکل سخت افزاری منتفی است و بر میگرده به قفل بازی
به خاطر نوع قفل بازی احتمال این وجود داره که روی بعضی از سیستم ها بازی ریست کنه البته ممکنه با عوض کردن ویندوز مشکل حل بشه ;)

OMID
04-02-2006, 12:20
تو بازی شاهزاده ایرانی شماره دو یه قسمتی هست تو حدود هشتاد درصد بازی که یه اتاق گرد با هفت هشت تا در که اگه از هر کدوم وارد بشی دوباره از در اصلی وارد میشی و نمیتونم هیچ کاری کنم
اگه کسی میتونه جوابم رو بده که خیر از دنبا و آخرتش ببینه
ghuoghnos@yahoo.com
اين آيدي من هست اگه بگيد بهم ممنون ميشم

با سلام
در این تاپیک مطرح کنید ;)

SAMANN
04-02-2006, 12:29
سلام بر همه:
در بازی call of duty2 (6 (cd به مشکلی بر خوردم . بازی در حالت گرافیکی lowهم بصورت فرم فرم اجرا میشود. و این هم مشخصات سیستم:
windows xp sp1
ram:512mb
card graphic:fx 5200 (256mb of ram)(128-bit)
cpu 2.8 celeron intel
mother board :asus p4p-800x
باید بگ.یم که با این سیستم بازی هایی را مثل driver3(high).pes5(med).farcry(high).coldfera and gun ….
را در سطح خوبی بازی کرده ام.
چاره چیست؟؟!!
با تشکر

SAMANN
04-02-2006, 13:18
آقا منتظریم ها!!؟؟

OMID
04-02-2006, 14:01
سلام سامان جان
نباید قانونا مشکلی باشه چون کارت شما هم جزء کارتهایی هست که بازی را راحت پشتیبانی میکنه

SUPPORTED CHIPSETS:
- ATI(R) Radeon(R) 8500
- ATI(R) Radeon(R) 9000
- ATI(R) Radeon(R) 9200
- ATI(R) Radeon(R) 9500
- ATI(R) Radeon(R) 9600
- ATI(R) Radeon(R) 9700
- ATI(R) Radeon(R) 9800
- ATI(R) Radeon(R) X300
- ATI(R) Radeon(R) X550
- ATI(R) Radeon(R) X600
- ATI(R) Radeon(R) X700
- ATI(R) Radeon(R) X800
- ATI(R) Radeon(R) X850
- NVIDIA(R) GeForce(tm) 2 Ultra
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 3/Ti Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 4/Ti Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) FX Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 6 Series
- All NVIDIA(R) GeForce(tm) 7 Series

شاید که درایور کارت گرافیکتون به روز نباشه و مشکل از اونجا باشه
شما هم از صفحه قبل آخرین ورژن درایورت رو بگیر و نصب کن شاید مشکل حل بشه ;)

kkain-blood
04-02-2006, 22:45
بچه ها من يه مشكلب با riddikدارم اين بازي با بعضي از كارتهاي nvidialaمشكل داره و اجرا نميشه براي اجراش يهpatchوجود داره كه حجمشم زياده من دانلودش كردو ولي موقع نصب errorr egisterميده بايد چيكار كنم ؟؟؟

hossein-p30-f
04-02-2006, 23:19
با سلام

OMID جان اااااااایول
بااینکه حجم درایور زیاد بود ولی مشکلم حل شد :) :biggrin: :happy:
ممنون

ahmads
05-02-2006, 07:35
سلام
من رو ي اين بازي هم همين مشكل رو دارم Brathers In Arms
یک ویندوز جدید هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت
تمام مشخصات سخت افزاری بازی هم دارم کامپیوتر من بالاتر از اوناست.
نمی دونم مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

OMID
05-02-2006, 09:40
سلام
من رو ي اين بازي هم همين مشكل رو دارم Brathers In Arms
یک ویندوز جدید هم نصب کردم ولی فایده ای نداشت
تمام مشخصات سخت افزاری بازی هم دارم کامپیوتر من بالاتر از اوناست.
نمی دونم مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

با سلام
اگرکه ویندوزتان رو هم عوض کردین و مشکل حل نشده احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری دارید.
یکی از قطعات شما مشکل داره و وقتی که بازی را اجرا میکنید به خاطر اینکه کار زیادی از قطعاتی مانند ram,cpu,vga کشیده میشه اگرکه یکی از قطعات مشکل داشته باشه احتمال اینکه سیستم ریست شود زیاد هست
تنها راه برای حل مشکل تست تک تک قطعات هست
شما همه قطعاتتون را تست کنید تا ببینید مشکل از کجاست ;)

Babak_King
05-02-2006, 15:38
سلام آقا اميد من با اون كراكي كه دادين بازيو اجرا كردم ولي بازم مثل گذشته بازي گير مي كنه
اونجايي كه اول بازي با در بسته مواجه ميشه اونجا بازي گير ميكنه
آيا مشكل از كراك بازيه ممنون ميشم راهنمايي كنين

OMID
05-02-2006, 15:42
سلام آقا اميد من با اون كراكي كه دادين بازيو اجرا كردم ولي بازم مثل گذشته بازي گير مي كنه
اونجايي كه اول بازي با در بسته مواجه ميشه اونجا بازي گير ميكنه
آيا مشكل از كراك بازيه ممنون ميشم راهنمايي كنين
سلام بابک جان
گیر میکنه یعنی چی ؟
یعنی توی اون قسمت از بازی سیستم هنگ میکنه که شما باید سیستم رو ریست کنید ؟

Babak_King
05-02-2006, 15:58
نه سيستم هنگ نمي كنه هيچي ديگه اصلن تو صفحه نمي ياد
بازي استوپ ميشه و ديگه بالا نمي ياد
كارت گرافيكم geforce fx 5200 هست

RONN!E
05-02-2006, 16:52
سلام
مشکل من اینه که بازیه king kong رو با کشیدن کابلهای پشت هم نتونستم اجرا کنم. اون کادره Disck checking میاد همون اولش متوقف
میشه.CPU به 100در صد میرسه.وبعد از چند دقیقه این پیغام میاد.

OMID
05-02-2006, 17:08
نه سيستم هنگ نمي كنه هيچي ديگه اصلن تو صفحه نمي ياد
بازي استوپ ميشه و ديگه بالا نمي ياد
كارت گرافيكم geforce fx 5200 هست

سلام بابک جان
در این آدرس که لینکش رو گذاشتم 3 تا کرک برای بازی هست آخری اون بود که فکر میکنم برات فرستادم دو تا دیگه رو هم دانلود کن ببین مشکلت حل میشه اگر که اونا رو هم دانلود کردی و تست کردی مشکل حل نشد همینجا بکو ببینیم چی میشه ;)

موفق باشی :happy:

OMID
05-02-2006, 17:12
سلام
مشکل من اینه که بازیه king kong رو با کشیدن کابلهای پشت هم نتونستم اجرا کنم. اون کادره Disck checking میاد همون اولش متوقف
میشه.CPU به 100در صد میرسه.وبعد از چند دقیقه این پیغام میاد.

حمید جان تا حالا با این ارور بر نخوردم حلا باید دید دوستان دیگه میتونن راه حلی پیدا کنند.
من به شما پیشنهاد میکنم یک بار ویندوزتان را عوض کنید شاید مشکل حل شود ;)

kkain-blood
05-02-2006, 22:25
بچه ها من يه مشكلب با riddikدارم اين بازي با بعضي از كارتهاي nvidialaمشكل داره و اجرا نميشه براي اجراش يهpatchوجود داره كه حجمشم زياده من دانلودش كردو ولي موقع نصب errorr egisterميده بايد چيكار كنم ؟؟؟
كسي نميدونه من بايد چيكار كنم؟

amin mozy
05-02-2006, 22:43
سلام
اقا امید
من این بازی fable:the lost chapters
رو گرفتم و نصبش کردم
ولی می خواد وارد بازی بشه ارور می ده که سیستمت کافی نیست
ولی سیستم من اینهاست
پنتیوم 4 2.4 گیگاهرتز
512 رم
کارت گرافیک 128 9550
بعد جالب اینجاست که تو ارورش می گه کارت گرافیک تو 16 هستش!!!!!!!!!!
یعنی کارت گرافیک من رو 16 می شناسه
در واقع مادربرد من دارای کارت 16 هستش ولی من براش 128 خریدم
من هیچ مشکلی با بازی های دیگه ندارم
به نظز شما مشکل من از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OMID
05-02-2006, 23:50
كسي نميدونه من بايد چيكار كنم؟

با سلام
کیان جان بگو ببینیم این پچ اصلا چی هست از کجا گرفتی جریانش چیه ؟
چون من تاحالا ندیدمش ;)

OMID
05-02-2006, 23:52
سلام
اقا امید
من این بازی fable:the lost chapters
رو گرفتم و نصبش کردم
ولی می خواد وارد بازی بشه ارور می ده که سیستمت کافی نیست
ولی سیستم من اینهاست
پنتیوم 4 2.4 گیگاهرتز
512 رم
کارت گرافیک 128 9550
بعد جالب اینجاست که تو ارورش می گه کارت گرافیک تو 16 هستش!!!!!!!!!!
یعنی کارت گرافیک من رو 16 می شناسه
در واقع مادربرد من دارای کارت 16 هستش ولی من براش 128 خریدم
من هیچ مشکلی با بازی های دیگه ندارم
به نظز شما مشکل من از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام امین جان
عجیبه
شما از ستاپ کامپیوتر اون گرافیک onboard رو disable کن شاید مشکل حل بشه :blink:

amin mozy
06-02-2006, 14:52
سلام امید جون
چه جوری باید برم تو ستاپ کامپیوتر
اگه ممکنه به طورمفصل توضیح بده

M E H D I
06-02-2006, 15:32
sallam omid joon
chejory baiad beram to setup computer

سلام امين جون

وقتي كامپيوتر روشن ميشه اگه Del بزنين ميره تو Setup. اما به نظر من قبل از اون توي خود ويندوز از Device Manager اون كارت گرافيك رو Disable كنين. امتحانش ضرر نداره.

amin mozy
06-02-2006, 15:44
مهدی جوووووووووووووون
اگه ممکنه می تونی ادرس این
Device Manager
رو بهم بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون سیستمم قات زده و نمی تونم از هلپ ان استفاده کنم
ممنون

M E H D I
06-02-2006, 15:56
سلام

روي My Computer راست كليك كن و بعد Properties رو بزن. روي Hardware برو و Device Manager رو بزن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اونجا روي Display Adapter دو بار كليك كن و كارت گرافيكت رو انتخاب كن و اون رو هم دو بار كليك كن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه نشد بايد از setup حذف كني كارت گرافيك رو.

amin mozy
06-02-2006, 16:02
مهدی می تونی اموزش ستاپ رو هم بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
چون از این طریق نشد
مادربردم اسوس هستش

amin mozy
06-02-2006, 21:38
سلام بچه ها کمکم کنید
بدبختی پشت بدبختی
من الان بازی ماتریکس:داستان نئو رو ریختم(دی وی دی) ولی هرکاری کردم اجرا نشد
من همه ی کارها رو کردم
anti blah
رو راه انداختم
با دائمون تولز ایمیج گرفتم و هر کاری که باید رعایت می شد رعایت کردم
ولی می خواست بره تو بازی ارور می داد که درباره ی فایل
matrix3w32s.bin
بود
تو رو خدا کمک کنید
هم این بازی و هم بازی فیبل
ممنون

kkain-blood
06-02-2006, 23:56
با سلام
کیان جان بگو ببینیم این پچ اصلا چی هست از کجا گرفتی جریانش چیه ؟
چون من تاحالا ندیدمش ;)
اين patchمشكل error opengl رو حل ميكنه اگه يادت باشه قبلا هم من وهم چند نفر ديگه اين مشكل رو با riddikداشتيم حجمش هم بالاست از سايت gamespotادنلود كردم ولي موقع نصب error registerميده ميزنهlost or invalid register

OMID
07-02-2006, 09:44
سلام بچه ها کمکم کنید
بدبختی پشت بدبختی
من الان بازی ماتریکس:داستان نئو رو ریختم(دی وی دی) ولی هرکاری کردم اجرا نشد
من همه ی کارها رو کردم
anti blah
رو راه انداختم
با دائمون تولز ایمیج گرفتم و هر کاری که باید رعایت می شد رعایت کردم
ولی می خواست بره تو بازی ارور می داد که درباره ی فایل
matrix3w32s.bin
بود
تو رو خدا کمک کنید
هم این بازی و هم بازی فیبل
ممنون

با سلام
امین جان برای بازی کرک اومده که دیگه احتیاجی به هیچ برنامه ای برای اجرای بازی نیست .
کرک بازی رو نیز از لینک زیر میتونی دانلود کنی

=============
در مورد اینکه توی ستاپ کامپیوترت چه طوری vga onboard رو disable کنی من با مادربرد های ایسوس زیاد کار نکردم شاید مهدی جان بتونن کمکتون کنند ولی من بهت پیشنهاد میکنم که این مشکلت رو در قسمت سخت افزار مطرح کن اونجا فکر میکنم بهتر به نتیجه برسی ;)

M E H D I
07-02-2006, 12:48
سلام

من هم با ايسوس كار نكردم. همونطور كه اميدجان گفتن بهتره از انجمن سخت افزار كمك بگيرين.

amin mozy
07-02-2006, 17:41
در هر صورت ممنوووووووووووووووووووووو ووووووون امید و مهدی عزیز

kkain-blood
08-02-2006, 02:12
من بابازيstarship troopersهم مشكل دارم بازي راحت اجرا ميشه demoهاش پخش ميشه ولي وقتي وارد بازي ميشه رنگها طوري با هم قاطي ميشن كه هيچي نميشه ديد مثل اينكه افتادم رو دنده بدشانسي!!!

kkain-blood
08-02-2006, 14:23
من بابازيstarship troopersهم مشكل دارم بازي راحت اجرا ميشه demoهاش پخش ميشه ولي وقتي وارد بازي ميشه رنگها طوري با هم قاطي ميشن كه هيچي نميشه ديد مثل اينكه افتادم رو دنده بدشانسي!!!
مثل اينكه من مشكل سخت افزاري پدا كردم توknight of templeهم رنگا قاطي ميشن توarea51 i هم همينطور ولي باneed for speed most wantedمشكلي ندارم كسي ميدونه كامپيوتر من چش شده؟

kkain-blood
08-02-2006, 17:26
مثل اينكه من مشكل سخت افزاري پدا كردم توknight of templeهم رنگا قاطي ميشن توarea51 i هم همينطور ولي باneed for speed most wantedمشكلي ندارم كسي ميدونه كامپيوتر من چش شده؟
كسي نميتونه به من كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Moh3en_DDD
09-02-2006, 00:12
من وقتي كه مي خواهم SpecialForce را نصب كنم چون بايد Battlefiled2 نصب باشه مي گرده كه 2 را پيدا كنه ولي مي گه تو كامپيوترت نيست با اينكه هست . چرا ؟

piishii
09-02-2006, 13:30
سلام داداش امید . گفتم قبل از اینکه اون کارایی که گفتی بکنم یک سوال دیگه هم ازت بکنم اونم اینه که توی بازی پرنس و اسپلینتر یک پوشه هست به نام ( بعد از نصب ) Sfcure که یک فایل داره به نام SFAFSB میخوام سوال کنم که من که سیمارو میکشم آیا لازم اینو نصب و بعد استارت بزنم ؟ و اگه آره , کی ؟ ناگفته نمونه که قبلا قبل از اینکه من سریال نامبر برای چک دیسک بدم اینو استارتشو می زدم . توی اون مراحلی که برام نوشته بودی از این اسمی نبرده بردی . فدات

Moh3en_DDD
09-02-2006, 14:01
من وقتي كه مي خواهم SpecialForce را نصب كنم چون بايد Battlefiled2 نصب باشه مي گرده كه 2 را پيدا كنه ولي مي گه تو كامپيوترت نيست با اينكه هست . چرا ؟

كسي جواب منو نداد ها . . .

kkain-blood
10-02-2006, 14:02
دوستان كسي ميتونه يه نرم افزار براي تست كارت گرافيك معرفي كنه اگه لينك دانلود هم بدين خيلي عاليه!

MOH333EN
10-02-2006, 15:24
سلام آقا جون تو رو خدا یکی شماره سریال بازی fear زحمت بکشه ممنونم

Cinoheh
10-02-2006, 15:38

سلام به همه برو بچه هايp30 world
من يه مشكلي پيدا كردم با بازيnfs underground
موضوع از اين قراره كه : يه شب زد به سرم و گفتم آنلاين بازي كنم
بازي يه پيغام داد كه براي بازي آنلاين بايد يهPach
رو از سايت مورده نظر بگيرمو نصب كنم كه منم اين كارو كردم.از اون به بعد هر وقت بازي رو باز ميكنم يه همچين پيغامي please insert correct cd-rom and restart application ميده
بايد چيكار كنم؟

ضمناٌ من بازي رو از رو درايو vitual clone drive بازي ميكنم

ALt3rnA
10-02-2006, 16:43
بازی رو باید دوباره کرک کنی

kkain-blood
10-02-2006, 20:17
سلام آقا جون تو رو خدا یکی شماره سریال بازی fear زحمت بکشه ممنونم

BAC2-DEF3-NAZ3-LAM3-2742

Moh3en_DDD
10-02-2006, 22:01

Amin
10-02-2006, 22:26
سلام
لازم نيست سه بار مطرح كنيد
با همون يك بار هم اگه دوستان بدونند حتما كمكتون ميكنند
لطفا نظم انجمن رو بهم نزنيد
پيشاپيش ممنون از توجهتون

MESHKIPOSH
10-02-2006, 23:22
من وقتي بازي the sims2 را نصب ميکنم بعد از نصب وقتي مي خوام بازي را اجرا کنم اين پيغام را ميدهد
و بازي اجرا نميشود . خواهش مي کنم بگيد اشکال از کجاست .
گرافيک من 128 است و قبلا هم بازي sims 2 را در همين سيستم نصب کردم ولي حالا اين پيغام را ميده ؟

failed intialize direct3d.please make sure directx9.c has been installed on this system.
the application will now terminate.

خداوکیلی اگه مشکلمو حل کنی ثواب بردی ؟؟؟؟....

Moh3en_DDD
10-02-2006, 23:32
من وقتي بازي the sims2 را نصب ميکنم بعد از نصب وقتي مي خوام بازي را اجرا کنم اين پيغام را ميدهد
و بازي اجرا نميشود . خواهش مي کنم بگيد اشکال از کجاست .
گرافيک من 128 است و قبلا هم بازي sims 2 را در همين سيستم نصب کردم ولي حالا اين پيغام را ميده ؟

failed intialize direct3d.please make sure directx9.c has been installed on this system.
the application will now terminate.

خداوکیلی اگه مشکلمو حل کنی ثواب بردی ؟؟؟؟....

خب اينكه داد مي زنه جديد ترين ورژن Directx را مي خواد . . . اكثرا هم در سي دي خودش هست بگرد پيداش مي كني . . .

شك نكن . . .

MESHKIPOSH
10-02-2006, 23:37
آخه من Directx 9c رو میزنم که نصب کنه ولی درصد نصبش پر نمیشه و این پیغام رو میده
the components installed are now ready for use

جون ... کمکم کنید

راستی mohsenkheradmandg خیلی ممنون از توجهت

kkain-blood
11-02-2006, 01:29
آخه من Directx 9c رو میزنم که نصب کنه ولی درصد نصبش پر نمیشه و این پیغام رو میده

جون ... کمکم کنید

تنها راه حل اين مشكل تعويض windowsاست

OMID
11-02-2006, 19:21

با سلام
کیان جان همانطور که خودتون گفتین ایراد از کارتتون میتونه باشه
مدل کارتتون چیه ؟
در ضمن پیشنهاد میکنم که آخرین درایور کارت گرافیکتون را دانلود کنید احتمال داره مشکل حل بشه ;)

================
کیان جان برای تست کارت گرافیک هم میتونی از 3dmark استفاده کنی ولی الان لینکی ازش ندارم ببین اگه توی ارشیوت نداشتی بگو برات پیدا کنم ;)

OMID
11-02-2006, 19:24

شما battlefield 2 که روی سیستمتون نصب هست نصب اصلی خود ea هست یا اینکه نصبهایی هست که شرکتهای ایرانی درست کردن ؟

Moh3en_DDD
11-02-2006, 19:26
ماله شركت Alibaba (ايرانيه ) هست . . . !

OMID
11-02-2006, 19:26
سلام داداش امید . گفتم قبل از اینکه اون کارایی که گفتی بکنم یک سوال دیگه هم ازت بکنم اونم اینه که توی بازی پرنس و اسپلینتر یک پوشه هست به نام ( بعد از نصب ) Sfcure که یک فایل داره به نام SFAFSB میخوام سوال کنم که من که سیمارو میکشم آیا لازم اینو نصب و بعد استارت بزنم ؟ و اگه آره , کی ؟ ناگفته نمونه که قبلا قبل از اینکه من سریال نامبر برای چک دیسک بدم اینو استارتشو می زدم . توی اون مراحلی که برام نوشته بودی از این اسمی نبرده بردی . فدات

سلام امین جان نه شما اگر که میخواهید از راه کشیدن کابل برق بازی را اجرا کنید احتیاجی به اجرای اون برنامه و هیچ یک از برنامه های که درایوهای شما را disable میکنند ندارید فقط کابل رو میکشید و بازی رو اجرا میکنید ;)

piishii
11-02-2006, 19:32
سلام امین جان نه شما اگر که میخواهید از راه کشیدن کابل برق بازی را اجرا کنید احتیاجی به اجرای اون برنامه و هیچ یک از برنامه های که درایوهای شما را disable میکنند ندارید فقط کابل رو میکشید و بازی رو اجرا میکنید ;)

امید جان یک دنیاااااااااااااا ممنونتتتتتتتت من توی این دو تا بازی اون برنامه ها رو هم اجرا می کردم :blink: :blush:
نخندی بهم ها ! آخه تو قسمت هلپ نوشته بود هیچی هم نگفته بود که این کار رو اگه سیمارو میکشید نکنید !
من حتمنی امشب تست می کنم و خبرت می کنم :blush:
خدا از آقایی کمت نکنه :biggrin:

OMID
11-02-2006, 19:33
ماله شركت Alibaba (ايرانيه ) هست . . . !

محسن جان من کاری ندارم که برای کدوم شرکت هست.
آیا نصب اصلی بازی که برای ea هست نصبش اونه ؟

Moh3en_DDD
12-02-2006, 14:40
نصب اون هم مال Alibaba است . نصب اصليش نيست ولي فكر نكنم كه به خاطر اون باشه ؟؟؟؟!

Moh3en_DDD
12-02-2006, 14:42

جون ... کمکم کنید

من حالا لينك جديد ترين ورژن اون را مي زارم اين را هم امتحان كن اگه نشد ديگه بايد ويندوزتو عوض كني ...!

Moh3en_DDD
12-02-2006, 14:43
اينم با هزار زور وضحمت تونستم لينكشو پيدا كنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAMANN
12-02-2006, 14:50
سلام:
ممنون میشم که مرا راهنمایی کنید . اطلاعاتی از کارت گرافیک خود را که از سیستم اینفورمیشن کامپیوتر گرفتم برای شما می گذارم.
سوال من این است که می خواهم بدانم این کارت گرافیک حافظه ی چند بیتی دارد؟خودم که سر در نیاوردم!!؟
لطفا راهنمایی کنید حیاتی است!!
System Information report written at: 02/12/06 14:35:45
System Name: SUPERNOV-ITY92B
[Display]

Item Value
Name NVIDIA GeForce FX 5200
PNP Device ID PCI\VEN_10DE&DEV_0322&SUBSYS_203C1682&REV_A1\4&38B71F77&0&0008
Adapter Type GeForce FX 5200, NVIDIA compatible
Adapter Description NVIDIA GeForce FX 5200
Adapter RAM 256.00 MB (268,435,456 bytes)
Installed Drivers nv4_disp.dll
Driver Version 6.14.10.8187
INF File oem2.inf (nv4_NV3x section)
Color Planes 1
Color Table Entries 4294967296
Resolution 1024 x 768 x 85 hertz
Bits/Pixel 32
Memory Address 0xFD000000-0xFDFFFFFF
Memory Address 0xC0000000-0xCFFFFFFF
IRQ Channel IRQ 16
I/O Port 0x000003B0-0x000003BB
I/O Port 0x000003C0-0x000003DF
Memory Address 0xA0000-0xBFFFF
Driver c:\windows\system32\drivers\nv4_mini.sys (6.14.10.8187, 3.37 MB (3,530,944 bytes), 2005/10/21 06:35 ب.ظ)

با تشکر
لزم است بگم اين اطلات را براي اجراي بازي دووم3 مي خواستم.

OMID
12-02-2006, 14:56
نصب اون هم مال Alibaba است . نصب اصليش نيست ولي فكر نكنم كه به خاطر اون باشه ؟؟؟؟!

محسن جان سلام
خیلی ربط داره احتمالا اون batlle field 2که شما دارید نصب شرکت ea نیست همانطور که میدونید معمولا این نصبها کلیدهایی رو هم داخل رجیستری ویندوز درست میکنن که معمولا برای بازیهای اکسپنشن موقع نصب کلیدهای موجود در رجیستری را چک میکند.
البته بعضی از بازیها هم حتی با ایجاد کلید رجیستری لازمه باز هم گیر میده و حتما باید نصب اورجینال بازی باشه ;)

OMID
12-02-2006, 15:01
سامان جان این تاپیک رو نگاه کن یک فایل pdf هست اونو د انلود کن متوجه میشی فرق 64 بیت و 128 بیت رو از کجا میشه فهمید.

SAMANN
12-02-2006, 15:03
ممنون ولي نميشد شما بگيد
آخه كي حال داره يك مقاله رو بخونه!

OMID
12-02-2006, 15:21
ممنون ولي نميشد شما بگيد
آخه كي حال داره يك مقاله رو بخونه!

سامان جان من راه نمیشناسم که بشه نرم افزاری فهمید که 64 بیت یا 128 بیت برای همین لینک اون تاپیک رو دادم تا مقاله را بخونید و عکسها رو ببینید تا متوجه بشید موضوع از چه قراره :)

معمولا کارتهای 64 بیت برد کوچکتری نصبت به کارتهای 128 بیت دارند رمهای موجود بر روی کارتهای 128 بیت بیشتر از کارتهای 64 بیت هست که البته شما اگر که عکسهای اون مقاله رو ببینید حتما متوجه می شوید ;)

Moh3en_DDD
12-02-2006, 18:23
محسن جان سلام
خیلی ربط داره احتمالا اون batlle field 2که شما دارید نصب شرکت ea نیست همانطور که میدونید معمولا این نصبها کلیدهایی رو هم داخل رجیستری ویندوز درست میکنن که معمولا برای بازیهای اکسپنشن موقع نصب کلیدهای موجود در رجیستری را چک میکند.
البته بعضی از بازیها هم حتی با ایجاد کلید رجیستری لازمه باز هم گیر میده و حتما باید نصب اورجینال بازی باشه ;)

حالا نميشه خودمون اين كليد ها را در رجيستري اضافه كنيم . . . ! :ohno:

amin mozy
12-02-2006, 19:09
سلام امید جاااااااااااااااااااان
من یه چند وقتیه همون کرک ماتریکس:داستان نئو رو گرفتم
و امروز امتحان کردم
کرک رو تو پوشه ی بازی کپی کردم و از همون کرک بازی رو اجرا کردم
ولی باز هم همون ارور Matrix3W32S رو بهم میده
در ضمن من همه ی کارهاش رو از قبل انجام داده ام
اگه ممکنه لطف کنید بگید مشکل از کجاست!!!!!!!!!!

MESHKIPOSH
12-02-2006, 19:45
اينم با هزار زور وضحمت تونستم لينكشو پيدا كنم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت درد نکنه
ولی اینقدر حجمش زیاده که 2 ساعت طول میکشه دانلود بشه
به هر حال خیلی ممنون که به فکر بودی

OMID
13-02-2006, 10:14
حالا نميشه خودمون اين كليد ها را در رجيستري اضافه كنيم . . . ! :ohno:

شدنش که میشه اضافه کرد ولی شما باید اون نصب اصلی رو داشته باشید تا از روی تغییراتی که در رجیستری ایجاد میشه برای این یه کاری کنید.
حالا من اگه وقت کردم اون رو نصب میکنم و یه کلید برات درست میکنم و اینجا میزارم ولی اصلا قول نمیدم چونکه سرم خیلی شلوغه ولی در اولین فرصت یه کاری برای شما میکنیم ;)
البته اینو بگم شاید با اون کلید رجیستری هم مشکل حل نشه ولی احتمال حل شدنش بیشتره :blush:

OMID
13-02-2006, 10:18
سلام امید جاااااااااااااااااااان
من یه چند وقتیه همون کرک ماتریکس:داستان نئو رو گرفتم
و امروز امتحان کردم
کرک رو تو پوشه ی بازی کپی کردم و از همون کرک بازی رو اجرا کردم
ولی باز هم همون ارور Matrix3W32S رو بهم میده
در ضمن من همه ی کارهاش رو از قبل انجام داده ام
اگه ممکنه لطف کنید بگید مشکل از کجاست!!!!!!!!!!

امین جان اون کرکی که برای شما گذاشتم پسوند اون exe بود شما باید پسوند فایل رو به bin تبدیل کنید بعد بازی رو اجرا کنید.
اگر که این کار رو کردی و مشکل حل نشد یه بار دیگه بگو دقیقا چه اروری میده اگه یه عکس از ارور هم بزاری که خیلی خوبه ;)

OMID
13-02-2006, 10:22
دستت درد نکنه
ولی اینقدر حجمش زیاده که 2 ساعت طول میکشه دانلود بشه
به هر حال خیلی ممنون که به فکر بودی

سلام مشکی پوش عزیز
همانطور که قبلتر هم یکی از دوستان گفتند تنها راه حل شدن مشکل شما تا اونجا که من میدونم عوض کردن ویندوز هست.

این ویندوزی که شما دارید در نصب دایرکت ایکس 9.0c مشکل داره وگرنه اون دایرکت ایکسی که داخل خود بازی هست سالم هست و با همون هم کار میکنه و احتیاجی به دانلود این دایرکت ایکس نیست چون اینم همونه که شما دارید :)

Moh3en_DDD
13-02-2006, 14:13
شدنش که میشه اضافه کرد ولی شما باید اون نصب اصلی رو داشته باشید تا از روی تغییراتی که در رجیستری ایجاد میشه برای این یه کاری کنید.
حالا من اگه وقت کردم اون رو نصب میکنم و یه کلید برات درست میکنم و اینجا میزارم ولی اصلا قول نمیدم چونکه سرم خیلی شلوغه ولی در اولین فرصت یه کاری برای شما میکنیم ;)
البته اینو بگم شاید با اون کلید رجیستری هم مشکل حل نشه ولی احتمال حل شدنش بیشتره :blush:

دست درد نكنه . .. اگه بكني كه ممنونت مي شم . . . يه پيشنهاد مي كنم . . شب نخواب بشين كار منو درست كن . . . (شوخي كردم ) . هر وقت وقت كردي اين كارو بكن . . .! :tongue:

amin mozy
13-02-2006, 15:06
سلام
اقا امید منظورت همون کرکی هستش که عکس ماتریکس هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با حجم حدود 4 مگ دانلود کردم که باز شدش 13 مگ هستش
و خودش هم فرمت exe داره
چجوری به bin تبدیل کنم

OMID
13-02-2006, 16:16
سلام
اقا امید منظورت همون کرکی هستش که عکس ماتریکس هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با حجم حدود 4 مگ دانلود کردم که باز شدش 13 مگ هستش
و خودش هم فرمت exe داره
چجوری به bin تبدیل کنم

بله همون امین جان شما rename کن exe رو بردار و به جاش تایپ کن bin به همین سادگی
فقط یادت باشه که تو محل نصب بازی rename نکنی چون اونجا یک فایل با همین نام هست و نمیتونی این کار رو بکنی ;)

MESHKIPOSH
13-02-2006, 21:56
امین جان اون کرکی که برای شما گذاشتم پسوند اون exe بود شما باید پسوند فایل رو به bin تبدیل کنید بعد بازی رو اجرا کنید.
اگر که این کار رو کردی و مشکل حل نشد یه بار دیگه بگو دقیقا چه اروری میده اگه یه عکس از ارور هم بزاری که خیلی خوبه ;)

به حر حال خیلی ممنون :rolleye:

amin mozy
13-02-2006, 22:17
به حر حال خیلی ممنون :rolleye:

فکر کنم امید جان با من بوووووووووووووووووود
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

kkain-blood
14-02-2006, 17:24
با سلام
کیان جان همانطور که خودتون گفتین ایراد از کارتتون میتونه باشه
مدل کارتتون چیه ؟
در ضمن پیشنهاد میکنم که آخرین درایور کارت گرافیکتون را دانلود کنید احتمال داره مشکل حل بشه ;)

================
کیان جان برای تست کارت گرافیک هم میتونی از 3dmark استفاده کنی ولی الان لینکی ازش ندارم ببین اگه توی ارشیوت نداشتی بگو برات پیدا کنم ;)
ممنون اميد جان فهميدم مشكل از چيه كارت من xfx6200 هستش و ا ين سري از كارتها كلا مشكل داره من اين بازيها رو دادم به دوستم كه اونم كارتش مثل منه و اونم همين مشكل رو داشت !! درايور رو هم دانلود كردم درست نشد!! بايد كارتم رو عوض كنم!

kkain-blood
14-02-2006, 17:29
1 مشكل ديگه من dvd king kongرو گرفتم image رو ميريزم رو hardبعد ميزارم تو driveمجازي شروع ميكنه به نصب كردن بعد وسط نصب ميگه cd2 رو بزار (اخه كدوم cd) تو dvdهم 1image بيشتر نيست رفتم پس دادم يكي ديگه گرفمتم بازم همونجوريه!!!!

OMID
14-02-2006, 17:36
1 مشكل ديگه من dvd king kongرو گرفتم image رو ميريزم رو hardبعد ميزارم تو driveمجازي شروع ميكنه به نصب كردن بعد وسط نصب ميگه cd2 رو بزار (اخه كدوم cd) تو dvdهم 1image بيشتر نيست رفتم پس دادم يكي ديگه گرفمتم بازم همونجوريه!!!!

کیان جان سلام
بازی اصلش سیدی هست و اون ایمیجی که شما دارید فقط سیدی یک بازی هست و طبیعی که ازتون سیدی بعدی رو بخواهد.
با اومدن این پیغام شما کلید browse رو بزنید و آدرس dvd بازی را بدهید احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه اگر که مشکل حل نشد بروید داخل dvd بازی اونجا احتمالا فایلهایی هست تمام فایلها را کپی کنید توی هارد و موقعی که اون پیغام ظاهر شد که سیدی دو میخواست با زدن browse آدرس پوشه ای که محتویات دی وی دی را ریخته اید بدهید مشکل حل میشه :laughing: ;)

اگر که باز هم مشکل حل نشد بگید تا یه فکر دیگه براش بکنیم :blink:

kkain-blood
14-02-2006, 19:03
کیان جان سلام
بازی اصلش سیدی هست و اون ایمیجی که شما دارید فقط سیدی یک بازی هست و طبیعی که ازتون سیدی بعدی رو بخواهد.
با اومدن این پیغام شما کلید browse رو بزنید و آدرس dvd بازی را بدهید احتمال خیلی زیاد مشکل حل میشه اگر که مشکل حل نشد بروید داخل dvd بازی اونجا احتمالا فایلهایی هست تمام فایلها را کپی کنید توی هارد و موقعی که اون پیغام ظاهر شد که سیدی دو میخواست با زدن browse آدرس پوشه ای که محتویات دی وی دی را ریخته اید بدهید مشکل حل میشه :laughing: ;)

اگر که باز هم مشکل حل نشد بگید تا یه فکر دیگه براش بکنیم :blink:
اميد جان واقعا ممنونم مشكلم حل شد نميدونم چي بگم شما تا به حال منو بي جواب نزاشتي ممنونمممممممممممممممممممم مم :biggrin:

lvlajicl
14-02-2006, 20:29
سلام من با بازي جنرال زيروهاور مشكل دارم من نصبش كردم داخل بازيم ميره بعد ميپره بيرون ارور ميده ميگه كه نميدونم بازيتون ويروس داره اگه ميشه لطف كنيد كمكم كنيد ممنون ميشم

OMID
14-02-2006, 20:34
سلام من با بازي جنرال زيروهاور مشكل دارم من نصبش كردم داخل بازيم ميره بعد ميپره بيرون ارور ميده ميگه كه نميدونم بازيتون ويروس داره اگه ميشه لطف كنيد كمكم كنيد ممنون ميشم

با سلام عضویت شما در این سایت را تبریک میگم :)
خب عزیز دل اگه میگه ویروس داره حتما ویروس داره :blink:
حالا برای احتیاط اروری که بهتون میده را متنش رو اینجا بزارید تا ببینیم مشکل از کجاست ;)

lvlajicl
15-02-2006, 22:25
امید اقا سلام در مورد بازی جنراله متن اروره اینه
You Have ENcountered a serious error can by many things including viruses, overheated hardware and hardware that dose
not meet the minimum specification fot the game . pleas visit the foruns at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of action ot consult your
manual for technical Support contact information.

OMID
16-02-2006, 01:13
امید اقا سلام در مورد بازی جنراله متن اروره اینه
You Have ENcountered a serious error can by many things including viruses, overheated hardware and hardware that dose
not meet the minimum specification fot the game . pleas visit the foruns at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of action ot consult your
manual for technical Support contact information.

ارور عجیبیه
شما دو تا کار کنید
1.یک آنتی ویروس روی سیستم نصب کنید و سیستم را اسکن کنید
2.مشخصات سیستمتون رو اینجا بنویسین

arash2006
16-02-2006, 01:30
با سلام
كمك ميخواستم در نصب بازي Battle Field 2
من اين بازي را در 2 سي دي كه توسط شركت (jirjirak) يا تاكين مي باشد خريدم
همينكه سي دي 1 را اجرا ميكنم از من ميخواهد برنامه DaemonTools4 حتما همين ويرايش را نصب كنم
پس از نصب DaemonTools4 بايد Image بازي را در درايو هارد نصب كنم كه اين مرحله هم انجام ميدهم كه پس از نصب اين پيغام را ميدهد: Unable to mount image. Unable to access image file
وقتي ok را ميزنم اين پيغام را ميدهد در notepad : the system cannot the path specifiled
وقتي Image را در درايو مجازي اجرا ميكنم و setup بازي را ميزنم مينويسد به انگليسي لطفا كمي
صبر كنيد و سپس اين پيغام را ميدهد با ok:
Battle Field 2 special forces that Battle Field 2 be installed.
Please install Battle Field 2 before continuning
و بازي نصب نمي شود لطفا راهنماييم كنيد.

OMID
16-02-2006, 11:50
با سلام
كمك ميخواستم در نصب بازي Battle Field 2
من اين بازي را در 2 سي دي كه توسط شركت (jirjirak) يا تاكين مي باشد خريدم
همينكه سي دي 1 را اجرا ميكنم از من ميخواهد برنامه DaemonTools4 حتما همين ويرايش را نصب كنم
پس از نصب DaemonTools4 بايد Image بازي را در درايو هارد نصب كنم كه اين مرحله هم انجام ميدهم كه پس از نصب اين پيغام را ميدهد: Unable to mount image. Unable to access image file
وقتي ok را ميزنم اين پيغام را ميدهد در notepad : the system cannot the path specifiled
وقتي Image را در درايو مجازي اجرا ميكنم و setup بازي را ميزنم مينويسد به انگليسي لطفا كمي
صبر كنيد و سپس اين پيغام را ميدهد با ok:
Battle Field 2 special forces that Battle Field 2 be installed.
Please install Battle Field 2 before continuning
و بازي نصب نمي شود لطفا راهنماييم كنيد.

آرش جان سلام
این بازی که شما میخواهید نصب کنید اکسپنشن پک هست و بر روی ورژن قبلی نصب می شود .
بر روی battle field2 که 3 سیدی بود اگر اون رو نصب کنید بعد این رو نصب کنید مشکلی پیدا نمیشه :)

Moh3en_DDD
16-02-2006, 20:20
آقا اميد هنوز كاري واسه ما نكرديد؟

HHK
18-02-2006, 16:35
سلام
من يك مشكل تو اجراي بازي restricted area دارم اونم اينه كه وقتي به مرحله اي مي رسه كه بايد jessica رو آزاد كنيم ناگهان بدون دادن هيچگونه پيغامي از بازي مياد بيرون.

Moh3en_DDD
19-02-2006, 22:17
سلام
من يك مشكل تو اجراي بازي restricted area دارم اونم اينه كه وقتي به مرحله اي مي رسه كه بايد jessica رو آزاد كنيم ناگهان بدون دادن هيچگونه پيغامي از بازي مياد بيرون.

من اين بازي را بازي نكردم ولي اين كه شما ميگيد يهو از بازي مياد بيرون 100% مشكل از ويندوزه يا درست نصب نكرديد . . . ! شما يك دفه آن را ريپير كنيد اگه درست نشد . . .! به احتمال زياد درست ميشه . . . ! :laughing:

HHK
21-02-2006, 16:09
سلام Mossen جان
از راهنماييت متشكرم .
اما قبلا براي رفع اين مشكل يك بار ويندوزو فرمت كردم و دوباره ريختم اما جواب نداد.
اí كسي راهنمايي ديگه اي دتره لطفا بگه.

OMID
21-02-2006, 18:21
سلام Mossen جان
از راهنماييت متشكرم .
اما قبلا براي رفع اين مشكل يك بار ويندوزو فرمت كردم و دوباره ريختم اما جواب نداد.
اí كسي راهنمايي ديگه اي دتره لطفا بگه.

با سلام
احتمال داره کرک بازی مشکل داشته باشه
من کرک بازی رو برای شما میزارم

هر جفتش یکیه هر کدوم که کار میکرد بگیر :)

kkain-blood
26-02-2006, 23:34
دوستان واقعاcrack starforce شده؟سايت شركت DC براي worms mayhemكه قفلش starforceبود كرك گذاشته!

Amin
26-02-2006, 23:53
دوستان واقعاcrack starforce شده؟سايت شركت DC براي worms mayhemكه قفلش starforceبود كرك گذاشته!
سلام
درسته بازيه Worms 4 كرك شده :laughing: :)
دارن يه كارايي ميكنن مثل اينكه
خدا كنه بقيه بازيهاي استار فورسي هم كرك بشه :rolleye: :cool:

OMID
27-02-2006, 10:08

بله یک سری از بازی های starforce کرک شده است
یه نکته رو بگم قفل تا قبل از این بازیها با قفل starforce 3.5 به بالا کرک نمیشد که جدیدا 4 تا از این بازیها کرک شده که من اسماشون رو میگم ;)

worms mayhem
bet on soldier
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
Curious George

این بازیها توسط گروه قدرتمند RELOADED کرک شده :)

kkain-blood
27-02-2006, 23:05
بله یک سری از بازی های starforce کرک شده است
یه نکته رو بگم قفل تا قبل از این بازیها با قفل starforce 3.5 به بالا کرک نمیشد که جدیدا 4 تا از این بازیها کرک شده که من اسماشون رو میگم ;)

worms mayhem
bet on soldier
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown
Curious George

این بازیها توسط گروه قدرتمند RELOADED کرک شده :)
پس متشكريم RELOADED امید جان اطلاعاتی اگه از این گروه داری مثلا این که کجایین خوشحال میشیم بدونیم!

Mirage
28-02-2006, 22:31
کینگ کنگ رو نصب کردم کار نمی کنه، لطفا یک نفر کمکم کنه

مراحل زیر رو رفتم
1 دیویدی رو روی هارد کپی کردم
2 برنامه Daemon Tools 4 رو نصب کردم
3 چهار تا شبیه سازش رو فعال کردم
4 بازی رو نصب کردم
5 درایو سیدی رو با StarForce Nightmare غیر فعال کردم
6 ایمیج درایو رو فعال کردم
7 سریالش رو وارد کردم

بازی کار نکرد و پیغام داد سیدی در دراید نیست دو باره نصب کردم

اینبار موقع نصب پیغام خطا داد من ایگنور رو زدم ، تمامی منو ها رو هم با StarForce Nightmare غیر فعال کردم ولی بازم کار نکرد

OMID
01-03-2006, 00:35
3 چهار تا شبیه سازش رو فعال کردم
4

حسن جان سلام چرا 4 تا ؟
احتمالا به خاطر همینه که بهت ارور داده شما باید فقط یک درایو مجازی داشته باشید تا بازی اجرا بشه ;)
اگر که این کار رو کردین و بازی اجرا نشد چاره ای نیست جز کشیدن کابل برق تمام درایوهای نوری تان :sad:

موفق باشی :)

Mirage
01-03-2006, 20:12
ببخشید منظورم 4 تا شبیه ساز آبشنش بود.

اگر قرار باشه کابل درایو رو بکنم، که خیلی حال گیریه، من اگه می دونستم باید کابل درایو رو بکنم این بازی رو نمی خریدم.

نمیشه از توی بایوس غیر فعالش کرد؟؟؟ اگه اینجوری بشه خیلی بهتره، من یک امتحانی می کنم اگه شد بهتون می گم.

Mirage
01-03-2006, 22:07
کچل شدم حالا که کابل درایو رو کندم میگه شماره سریال به سیدی نمی خورد

اینم اختارش
the disc key you entered does not correspond to disc in the drive. make sure you used the correct disc key.

شماره سریالم هم اینه(به جای -، جای خالی گذاشتم فرق نکرد)
R2HAY-QBCNT-MUV9F-JDMLK-DULGA

فکر نمی کنم سریال اشتباه باشه پون طرف یکدونه DVD داشت هرکی میخواست براش رایت می کرد(3000تومن)

Mirage
02-03-2006, 00:07
یکی کمک کنه!!!!!!!!

بازیه کینگ کنگ میگه شماره سریالتون با شماره سریال سیدی فرق میکنه

OMID
02-03-2006, 10:03
این سریال رو یه تست کن من با این سریال بازی رو اجرا کردم

Mirage
02-03-2006, 14:14
dvdش خراب بود.
رفتم پیش فروشنده گفت سیستمت مشکل داره، گفتم روی کامپیوتر شما کار می کنه، گفت نه سیستم من هم مشکل داره، گفتم اصلا کار کرده، گفت بچه ها میگن روی سیستممون کار می کنه، رفتم روی یک سیسنم دیگه امتحان کردم بازم کار نکرد میرم ببینم طرف حرف حسابش چیه یعنی فقط من این مشکل رو دارم.

توی سایت کرک فایند هم چند تا سریال پیدا کردم، ولی بهش نمی خورد، تازه اگر شماره سریال اشتباه باشه میگه اشتباه وارد کردین ولی اینهایی که من پیدا کردم درست بودن ولی می گفت به سیدی نمی خوره، مثل اینکه هر سیدی شماره منحصر به فرد داره .

شماره سریالت توی سایت کرک فایند بود.

ممنون امید که راهنماییم کردی. :rolleye:

arash2006
05-03-2006, 02:18
با سلام من بازي battle field2 در سه سي دي را نصب ميكنم و بازي را اجرا ميكنم ولي پس از اينكه ea games و فيلم اول بازي را نشان ميدهد پس از پايان دموي اول بازي بازي قفل ميكند و هيچ دگمه اي از كيبورد كار نميكند و پس از اينكه چند بار دكمه موس را سريع كليك ميكنم سيستم ري استارت ميشود . وقتي ويندوز بالا مي ايد پيغامي در مورد اپديت درايور كارت گرافيك مي دهد كارت گرافيك من : RADEON9250: 128 Drivers ver:8.05
ايا بازي ام خراب است؟ يا بايد درايور كارتم را به روز كنم اگه بله چگونه؟
من gforce4 mx 128 هم دارم كه روي ان حتي فيلم اول بازي را نشان نداد و تصوير سياه ماند

Amin
05-03-2006, 03:20
من gforce4 mx 128 هم دارم كه روي ان حتي فيلم اول بازي را نشان نداد و تصوير سياه ماند
سلام
منم Geforce 4 128 MB TI دارم اما وقتي تصوير سياه ميشد از بازي ميپريد بيرون
به خاطر اينكه اين كارت گرافيكي ساپورت نميشه
در مورد كارت گرافيكي اول هم اميد جان بايد توضيح بدن

OMID
05-03-2006, 09:44
با سلام من بازي battle field2 در سه سي دي را نصب ميكنم و بازي را اجرا ميكنم ولي پس از اينكه ea games و فيلم اول بازي را نشان ميدهد پس از پايان دموي اول بازي بازي قفل ميكند و هيچ دگمه اي از كيبورد كار نميكند و پس از اينكه چند بار دكمه موس را سريع كليك ميكنم سيستم ري استارت ميشود . وقتي ويندوز بالا مي ايد پيغامي در مورد اپديت درايور كارت گرافيك مي دهد كارت گرافيك من : RADEON9250: 128 Drivers ver:8.05
ايا بازي ام خراب است؟ يا بايد درايور كارتم را به روز كنم اگه بله چگونه؟

همانطور که امین عزیز گفت کارت دوم که به هیچ عنوان بازی رو ساپورت نمیکنه و نمیتونین اجرا کنید
این کارتهایی هست که بازی رو اجرا میکنه

- Video Cards
Battlefield 2 only supports the following video cards:
Radeon X700 (PCIe)
Radeon X600 (PCIe)
GeForce 6600 (PCIe)
GeForce PCX 5900 (PCIe)
GeForce 5800 Series (AGP)
ATI Radeon X800 XT Platinum Edition
ATI Radeon X800 PRO
ATI Radeon 9800 Series
ATI Radeon 9600 Series
ATI Radeon 9550 (RV350LX)
ATI Radeon 9500 / 9700 Series
ATI Radeon 8500 Series
ATI Radeon X300 Series
NVidia GeForce 6800 Ultra
NVidia GeForce 6800 GT
NVidia GeForce 6800
NVidia GeForce FX 5950 Series
NVidia GeForce FX 5900 Series
NVidia GeForce FX 5700 Series

همانطور که میبینین هیچ یک از کارتهایی که شما تست کردین این بازی رو پشتیبانی نمیکنن البته طبق گفته ی خود شرکت ولی من با fx 5200 که توی این لیست هم نیست بازی رو راحت اجرا کردم
در مورد آپدیت کارت گرافیک هم فکر میکنم توی خود سیدی battle وجود داره میتونین درایور کارتتون رو آپدیت کنید و دوباره تست کنید احتمال داره که مشکل حل بشه
اگر که گیر نیاوردین میتونین به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برین و از اونجا دانلود کنید :)
موفق باشی ;)

arash2006
05-03-2006, 11:36
سلام
از راهنمايي تون متشكرم

:ohno: كمكم كنيد هرچي ميگردم نمدانم چ چيز را بايد دانلود كنم
خواهشا لينكي كه بايد دانلود كنم را بگزاريد :blush:

OMID
05-03-2006, 15:59
سلام
از راهنمايي تون متشكرم

:ohno: كمكم كنيد هرچي ميگردم نمدانم چ چيز را بايد دانلود كنم
خواهشا لينكي كه بايد دانلود كنم را بگزاريد :blush:

دانلود کنید

peyman_nn
08-03-2006, 17:35
با سلام
من عضو جديدم ( خب چکار کنيد )
من بازی soul reaver 2 را چند سال پیش بازی کرده ام اما حالا با windows xp
این بازی اجرا نمی شود یعنی تصویر کاملا تاریک است .
البته من windows milinium هم نصب شده دارم ولی روی آن هم همینگونه است.

Amin
08-03-2006, 18:14
شما تو تنظيمات مانيتور Brightness Contrast رو بالاتر ببريد ببينيد مشكل حل ميشه :blink: :blush:

البته تو خود بازي هم بايد قسمتي براي روشن كردن تصوير وجود داشته باشه