PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

farzad85
20-10-2007, 16:51
سلام
اینجا نوشته
درخواست کرک و سریال بازیها فقط اینجا
پس چرا اینجا جای سریال نیس؟؟
لطفا اگه کسی سریال Medieval 2 رو داره بده.
ممنون

bahman64
20-10-2007, 17:09
سلام دوست عزیز. از اینکه مطلب مارو خوندید/

میشه گفت بلد نیستم. در واقع اطمینان ندارم که درست انجام بدم.

اگر ممکنه مارو از کلافگی در بیارید.

اگر توی پیام خصوصی هم گفتید ایرادی نداره

yugioh
20-10-2007, 18:27
کمک در مورد ballance
من بازی بالانس رو از همین لینک رپید که تو بخش دانلود بازی در همین سایت هست دانلود کردم. فایل nocd اش فایل player.exe می خواد که سرچ کردم و دانلود کردمو فایل nocd راه افتاد ولی بازهم موقع نصب میگه insert cd چی کار کنم؟

این مشکلم در مورد نصب این بازیه. خب به اینجا مربوط میشه دیگه. هر کی نصب کرده کمک کنه.

bahman64
21-10-2007, 01:13
سلام دوستان. اگر ممکنه مارو راهنمایی کنید توی نصب فیفا 08.

مطمن باشید که می تونم جبران کنم

اگر اینجا سخته توضیح دادن می تونید توی چت به من بگید

bahman_m64

OMID
21-10-2007, 12:58
سلام من از 2 صفحه قبل جوابهایی که میدونم رو میدم اگه دوستان قبلا جواب دادن که دیگه ببخشید خوب ندیدم

آقا یکی این مشکل رو حل کنه.این ارور رو ببینین بگین چه کنه این بنده خدا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل دایرکت ایکس هست آخرین ورؤن دایرکت ایکس رو نصب کنید مشکل حل میشه اگر هم دایرکت ایکس نداری فایلی که بهت ارور داده رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنی و کپی کنی توی پوشه windows\system32 مشکل حل میشه

===============================

سلام دوستان. اول اینکه شرمنده توی مباحث شرکت ندارم. گرفتاریم زیاده

مشکلی بنده داشتم که کلافه ام کرده.

فیفا 08 امروز خریدم. چند وقت پیش هم 07 گرفته بودم. اونم نتونستم مشکلشو حل کنم

3 تا سی دی. بعد از اینکه هر 3 مراحل نصبش تموم شد اخطار داد که سی دی رو داخل بزارم

سی دی شماره یک رو که گذاشتم مشکل حل شد. در واقع چون درایو مجازی رو نتونستم

نصب کنم این مشکل هست که باید سی دی داخل سی دی رام باشه. اگر ممکنه منو راهنمایی

کنید. می دونم با clone cd و nero میشه ایمیج گرفت اما چه جوری و اینکه از هر سی دی باید

ایمیج گرفت؟ کلا در زمینه ایمیج مشکل دارم. اگر فیفا 08 راه حل دیگه ای می خواد که ممنون

میشم راهنمایی کنید

سلام بخاطر این بازی با سیدی اجرا میشه که کرک موجود در سیدی fix exe هست و باید سیدی یا دی وی دی بازی درون سیدی رام باشه خب بزارید با سیدی اجرا بشه چیکارش داری :31:
ولی اگر که میخواهی بدون سیدی بازی رو اجرا کنی برات کرک no-cd رو میزارم این رو دانلود کن و کپی کن تو محل نصب بازی جایگزین فایل قبلی بشه بعد از این کار بازی بدون سیدی اجرا میشه :46:
کرک رو هم از یکی از لینکهای زیر بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

=============================

سلام بچه ها
کمک فوری لازم داشتم
من بازی Strangleholdرانصب کردم خیلی هم خوب بابلا میاد ولی وقتی میزنم روی New Gameمینویسه Loadingولی بازی لود نمیشه

برادر مشخصات سیستمت رو بگو ؟
خب همه تا اونجاش رو مشکل ندارن از اونجا به بعدش که مشکل داره :31:
شما مشخصات کامل سیستمت رو بگو

============================

یک مشکل چرا تمام بازی ها اجرا میشه ولی تکه تیکه اول بازی خوبه ولی بعد
اینم سیستمدوستم
ram512
vga256

مثلا چه بازی ؟ یه مثال بزن ؟
مدل دقیق کارت گرافیکت رو هم بگو 256 که نشد مدل :46:

=============================

من بازي نصب شده Manhunt رو از روي كامپيوتر يه نفري كپي كردم روي سيستم خودم. ولي الان كه اجراش ميكنم صفحه اولش كه اين پايين گذاشتم مياد ولي يهو خارج ميشه و مياد بيرون

مشخصات :‌
گرافيك XFX-7300 GS
ويندوز XP SP1
و Directx 9.0

فكر ميكنيد مشكل از چيه ؟

احتمالا کلید رجیستری درست میکنه که شما باید اون رو اجرا کنید این فایل که براتون پیوست کردم رو دانلود کنید و بعدش اجرا کنید مشکل احتمالا حل میشه
فایل reg پیوست نمیشد مجبور شدم زیپش کنم با winzip or winrar اکستراک کن بعد فایل رجیستری رو اجرا کن :46:
فعلا تا اینجا تا بعد بیام باقی جوابها رو بدم البته اگه بدرد دوستان بخوره

arnold_ab
21-10-2007, 13:06
این هم مشخصات سیستم من
Ram:2gb
graphic:512 -8500gt
cpu:3.6

ali-07
21-10-2007, 14:43
این سیستم من نیست سیستم دوستم و بقیه چیزا رو نگفته و مثلا (swat4)رو اجرا نمیکنه تیکه تیکه اجرا میکنه به سیستمش هم میخوره تازه هم ویندوزش رو عوض کرده

aliparsa
21-10-2007, 22:39
با سلام

من بازي fow ورژن 1.1 رو نصب و بدون هيچ مشكلي اجراء كردم حالا كه ورژن 1.4 رو دانلود و اجراء ميكنم ارور ميده و كرك ميخواد وقتي كرك رو از رو سي دي كپي ميكنم دوبار بازي با ورژن 1.1 بالا مياد لطفا كمك كنيد.

aliparsa
21-10-2007, 22:40
با سلام

من بازي faces of war ورژن 1.1 رو نصب و بدون هيچ مشكلي اجراء كردم حالا كه ورژن 1.4 رو دانلود و اجراء ميكنم ارور ميده و كرك ميخواد وقتي كرك رو از رو سي دي كپي ميكنم دوبار بازي با ورژن 1.1 بالا مياد لطفا كمك كنيد.

sherlock_Holmes
22-10-2007, 01:15
سیدی اشکال داره دیگه تموم
جواب سوال ما رو هم یکی بده
چي تموم؟ در مورد پست 4262 تو چند جا خوندم كه مشكل ديوارها رو اكثرا دارن شماميگي ماله سي دي هست؟ بيخيال...

OMID
22-10-2007, 09:49
سلام
ببخشید من یک مشکل داشتم اونم اینکه من وقتی بازی فوتبال PES 2008 DEMO اجراش میکنم

میخام که فوتبالو دونفره بازی کنم نمیشه یک نفره میشه بادسته ولی نمیدونه چرا دونفره نمیشه

یعنی هر کاری میکنم تا تو قسمت دسته دسته دوم حرکت کنه نمیشه هر دوتا دسته جویستیکم سالمه

خراب نیست دسته بازیم از نوع usb هست میخاستم بدونم ایا برنامه هست که بتونم باهاش تمام بازیها رو

کنترل کنم یا داریوری برای usb هست که هر دوتا دسته بازی رو بشناسه.

در ضمن توی بازی بسکتبال میشه دونفره بازی کرد ولی تو فوتبال نمیشه هر دوتا دسته بازی رو تو کنترل پنل شناخته نمیدونم مشکل دیکه از کجاست

ممنون میشم راهنمایم کنید

شما توی فوتبال های دیگه میتونستین 2 نفره بازی کنین مثلا pes 2007 یا pes6 یا تو اونا هم مشکل داشتین ؟
اگر فقط توی همین بازی مشکل داره احتمال داره چون نسخه دمو بازی هست فقط یک نفره بشه بازی کرد باید صبر کنید تا نسخه کامل بازی بیاد تا مشخص بشه مشکل از بازی یا از سمت شماست

=====================

کمک در مورد ballance
من بازی بالانس رو از همین لینک رپید که تو بخش دانلود بازی در همین سایت هست دانلود کردم. فایل nocd اش فایل player.exe می خواد که سرچ کردم و دانلود کردمو فایل nocd راه افتاد ولی بازهم موقع نصب میگه insert cd چی کار کنم؟

یه مقدار بیشتر توضیح میدی ببینیم چی شده موقع نصب بهتون پیغام سیدی میده ؟
کامل توضیح میدی اگه میتونی یه عکس هم از پیغامی که بهت میده بزار

=====================

این هم مشخصات سیستم من
graphic:512 -8500gt

cpu فکر کنم جواب نمیده چون تا اونجا که یادمه باید 2 گیگ دو هسته ای باشه
پیشنهاد آخرین درایور کارت گرافیکت رو بگیر از انویدیا نصب کن اگر که مشکل cpu نداشته باشی احتمال زیاد بازی اجرا میشه :46:

====================

این سیستم من نیست سیستم دوستم و بقیه چیزا رو نگفته و مثلا (swat4)رو اجرا نمیکنه تیکه تیکه اجرا میکنه به سیستمش هم میخوره تازه هم ویندوزش رو عوض کرده

شما نمیدونی چیه کارتش بعد میگی میخوره نمیدونم والا
تنها پیشنهاد درایور کارت گرافیکش رو به روز بکنه شاید مشکل حل بشه

====================

با سلام

من بازي faces of war ورژن 1.1 رو نصب و بدون هيچ مشكلي اجراء كردم حالا كه ورژن 1.4 رو دانلود و اجراء ميكنم ارور ميده و كرك ميخواد وقتي كرك رو از رو سي دي كپي ميكنم دوبار بازي با ورژن 1.1 بالا مياد لطفا كمك كنيد.

خب عزیز شما از همون کرک 1.1 که نمیتونی استفاده کنی باید کرک 1.4 رو بگیری و جایگزین فایل اصلی بکنی دیگه
کرک ورژن 1.4 رو برات میزارم دانلود کن و جایگزین فایل اصلی کن مشکل حل میشه :46:

ali-07
22-10-2007, 13:19
خوب رو بازی نوشته
vga128
ram256
خوب میخوره دیگه

arnold_ab
22-10-2007, 14:45
وقتی میخوام بازیSplinter Cell Double Agetنصب کنم به کمک چک سیستم بازی سیستممو چک میکنم این پیغام و نیده سیستمم عالیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

</SPAN>
var AdBrite_Title_Color = '0000FF'; var AdBrite_Text_Color = '000000'; var AdBrite_Background_Color = 'FFFFFF'; var AdBrite_Border_Color = 'FFFFFF';

</SPAN>

OMID
22-10-2007, 15:44
وقتی میخوام بازیSplinter Cell Double Agetنصب کنم به کمک چک سیستم بازی سیستممو چک میکنم این پیغام و نیده سیستمم عالیه

</SPAN>
var AdBrite_Title_Color = '0000FF'; var AdBrite_Text_Color = '000000'; var AdBrite_Background_Color = 'FFFFFF'; var AdBrite_Border_Color = 'FFFFFF'; [/CENTER]

</SPAN>

برادر تابلو دیگه به درایور کارت گرافیکت گیر داده دیگه
یا از یه جا گیر بیار سیدی جدید درایورت رو یا اگه محدودیت سرعت نداری از لینک زیر دانلود کن
36 مگ هستش :46:

aliparsa
22-10-2007, 23:03
سيو بازيهام رو مخفي كردم ولي حالا هر چي ميگردم نيست show هم فعاله ويروس كش كسپر هم نصبه

bahman64
22-10-2007, 23:44
دست اقا امید درد نکنه که بنده رو راهنمایی کرد.

فقط اگر کسی وقتشو داره برام ایمیج گرفتن با clone cd یا nero رو برام بگه.

یه دنیا ممنون میشم و حتما جبران می کنم محبتشو

white star
23-10-2007, 00:34
با سلام
من گوشیم7610 و بازی هایی با فرمت rar رو نسب نمیکنه لطفا کمک کنید!!!!!!!!!!!!!

robert
23-10-2007, 01:43
با سلام
من گوشیم7610 و بازی هایی با فرمت rar رو نسب نمیکنه لطفا کمک کنید!!!!!!!!!!!!!

سلام عزیز !!! خوب شد عضو شدی !!!!:31:
این فروم یه انجمن تخصصی هم درباره موبایل داره که تو یکی از گوشه هاش درباره بازی های موبایل هم بحث میشه
اینم آدرسش:

vosh
23-10-2007, 10:46
سلام من دیروز اومدم Fifa 08 رو نصب کنم این ارور رو برای اتورانش میداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه راهنماییم کنید؟؟

ali-07
23-10-2007, 12:54
فکر کنم یه کرک لازم داره

yugioh
23-10-2007, 15:18
یه مقدار بیشتر توضیح میدی ببینیم چی شده موقع نصب بهتون پیغام سیدی میده ؟
کامل توضیح میدی اگه میتونی یه عکس هم از پیغامی که بهت میده بزار

من دو پارت دانلود کردم + اکسترکت واینا فایل setup رو که میزنم اینو می گه یه فایله nocdpatch هم داره که فایلی به اسمه player حی خواد تو دانلود نبود ولی خودم جدا دانلود کردم با این حال با اینکه در ظاهر کار فایل nocdpatch درست شد بازهم setup رو می زنم سی دی میخواد.

bahman64
24-10-2007, 00:15
سلام به دوستان. خوشحالم مشکلاتم با راهنمایی شما عزیزان تا حدودی حل شده

فقط اگر کسی با nero و clone cd برای ایمیج گرفتن کار کرده منو آشنا کنه و یک سوال دیگه

کسی توی جمع هست که 07 یا 08 گرفته اما توش فایل کرک نگذاشته باشن؟

sisa
24-10-2007, 13:43
اینجا کسی میدونه که Pes2008 رو ویستا هم نصب میشه یا نه؟

Oracle_Eldorado
24-10-2007, 15:02

اتفاقا سئوال منم هست . چون منم Vista دارم . کسی امتحان کرده ؟

سلام به دوستان. خوشحالم مشکلاتم با راهنمایی شما عزیزان تا حدودی حل شده

فقط اگر کسی با nero و clone cd برای ایمیج گرفتن کار کرده منو آشنا کنه و یک سوال دیگه

کسی توی جمع هست که 07 یا 08 گرفته اما توش فایل کرک نگذاشته باشن؟

دوست عزیز برای Image گرفتن فقط برنامه ی Alcohol 120% . از بیشتر سیدی های قفل دار هم کپی میگیره !
آموزش Image گرفتن :
ابتدا برنامه ی Alcohol رو اجرا میکنی . بعد سمت چپ اولین گزینه نوشته Image Making Wizard .
اونو که زدی آدرس سیدی رامت رو میخواد . سی دی مورد نظر رو میزاری . بعد Next میزنی .
بعد یه صفحه میاد که آدرس باید آدرس بدی که کجا Image رو سیو کنه .
به اون هم که آدرس دادی شروع میکنه به Image گرفتن .
در مورد Fifa 07 و Fifa 08 (‌ لطفا اسم کامل بازی رو بگو نه ورژن خالی ) اگه کرک میخوای میتونی در تاپیک زیر درخواست بدی :

ALt3rnA
24-10-2007, 16:59

بله نصب میشه

B O L O T
24-10-2007, 19:28
کسی هست بکه نرم افزاری هست که بشه
Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Demo
چون مشکل دارم از گرافیک مال من یه بلوندر هست چیه نداره ساپورت نمیکنه میشه حذف کرد

Oracle_Eldorado
24-10-2007, 22:16
کسی هست بکه نرم افزاری هست که بشه
Call of Duty(R) 4 - Modern Warfare(TM) Demo
چون مشکل دارم از گرافیک مال من یه بلوندر هست چیه نداره ساپورت نمیکنه میشه حذف کرد

دوست من یکمی واضح تر مشکلت رو توضیح بده ! من که هیچی نفهمیدم D:

GHASH MASTAN
24-10-2007, 22:50
من ميخواستم بازي جديد و فوق العاده عظيم ضربه نهايي رو نصب كنم ابتدا Dvd اولشو نصب كردم بعد Dvd دومشو تو درايو گذاشتم كه يه مقدار كمي ازش نصب شد ولي بعا با يك صحفه حاوي يك پيام خطاي طولاني مواجه شدم كه حوصله خوندنشو نداشتم ضمنا من اين بازي رو از فروشگاه پي سي ورلد خريدم آيا اشكال مربوط به فروشندس يا مشكل جاي ديگس لطفا منو راهنمايي كنيد.....

GHASH MASTAN
24-10-2007, 22:51
سلام من هنگامي كه ميخوام هيتمن رو اجرا كنم با اين خطا از جانب كارت گرافيك مواجه ميشم لطفا منو راهنمايي كنيد ..[SIZE="4"]:41:[/SIZE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

Oracle_Eldorado
24-10-2007, 23:17
سلام من هنگامي كه ميخوام هيتمن رو اجرا كنم با اين خطا از جانب كارت گرافيك مواجه ميشم لطفا منو راهنمايي كنيد ..
دوست عزیز این پیغام میگه که کارت گرافیک شما برای این بازی مناسب نیست .
مدل کامل کارت گرافیکت + مشکخصات کامل سیستمت رو بزار تا ببینم دقیقا مشکل از کجاست .

bahman64
25-10-2007, 00:10
دوست عزیز برای Image گرفتن فقط برنامه ی Alcohol 120% . از بیشتر سیدی های قفل دار هم کپی میگیره !
آموزش Image گرفتن :
ابتدا برنامه ی Alcohol رو اجرا میکنی . بعد سمت چپ اولین گزینه نوشته Image Making Wizard .
اونو که زدی آدرس سیدی رامت رو میخواد . سی دی مورد نظر رو میزاری . بعد Next میزنی .
بعد یه صفحه میاد که آدرس باید آدرس بدی که کجا Image رو سیو کنه .
به اون هم که آدرس دادی شروع میکنه به Image گرفتن .
در مورد Fifa 07 و Fifa 08 (‌ لطفا اسم کامل بازی رو بگو نه ورژن خالی ) اگه کرک میخوای میتونی در تاپیک زیر درخواست بدی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

سلام دوست عزیز. نه من کرک رو گرفتم. سوالم این بود کسی سی دی خریده که توش کرک نداشته باشه؟

می خوام بدونم سی دی فیفای من کرک داشته و من دقت نکردم یا نداشته.

اما سوال دیگه ام نمیشه ایمیج با دایمون تولز رو بگید؟ اونم ادرس سی دی رام رو می خواد و اگر جواب مثبته

کدوم سی دی رو باید بزارم؟

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 06:54
سلام دوست عزیز. نه من کرک رو گرفتم. سوالم این بود کسی سی دی خریده که توش کرک نداشته باشه؟

می خوام بدونم سی دی فیفای من کرک داشته و من دقت نکردم یا نداشته.

اما سوال دیگه ام نمیشه ایمیج با دایمون تولز رو بگید؟ اونم ادرس سی دی رام رو می خواد و اگر جواب مثبته

کدوم سی دی رو باید بزارم؟

عزیز دایمون تولز که ایمیج نمیگیره ! اون فقط یه برنامه هست برای خوندن ایمیج ها .
در درجه ی اول Alcohol و بعد Clone Cd

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 06:57
من ميخواستم بازي جديد و فوق العاده عظيم ضربه نهايي رو نصب كنم ابتدا Dvd اولشو نصب كردم بعد Dvd دومشو تو درايو گذاشتم كه يه مقدار كمي ازش نصب شد ولي بعا با يك صحفه حاوي يك پيام خطاي طولاني مواجه شدم كه حوصله خوندنشو نداشتم ضمنا من اين بازي رو از فروشگاه پي سي ورلد خريدم آيا اشكال مربوط به فروشندس يا مشكل جاي ديگس لطفا منو راهنمايي كنيد.....
عزیز من که تا ندونم اون از چی خظا گرفته که نمیتونم قضاوت کنم اشکال از کجاست .
یه بار دیگه نصب و کن و یه عکس از ارور بزار .

sherlock_Holmes
25-10-2007, 13:32
آقاي oracle عزيز ميشه يه كمكي هم به من بكنيد؟
من F.E.A.R extraction point رو نصب كردم اما ديوارهاديده نميشه ماله چيه؟
ممنون

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 13:44
آقاي oracle عزيز ميشه يه كمكي هم به من بكنيد؟
من F.E.A.R extraction point رو نصب كردم اما ديوارهاديده نميشه ماله چيه؟
ممنون
دوست من اون کلا مشکل بازی هست . منم اون بازی رو دارم همینطوریه .
کرک های مختلفی رو هم تست کردم ولی هیچ توفیقی نکرد .
اینم بگم که فقط اون اولاش هست که اینطوریه . یکمی بری جلوتر درست میشه .
تازه این که به نفعته ! بعضی جاها خیلی راحت میتونی دشمنان رو از پای دربیاری !

milad-p30world
25-10-2007, 14:49
سلام من نسخه جدید بازی company of heroes رو نصب کردم اما وقتی می خوام اجراش کنم پیغام خطا میده و میگه این فایل پیدا نشده d3dx9_30.dll فکر کنم بازی کامل نصب نمیشه .
ممکنه یکی که این بازی رو روی کامپیوترش داره این فایل رو برای من ایمیل کنه تا مشکلم برطرف بشه...

Utorrent
25-10-2007, 19:08
یکی جواب منم بده...پست 4267....

bahman64
25-10-2007, 19:22
عزیز دایمون تولز که ایمیج نمیگیره ! اون فقط یه برنامه هست برای خوندن ایمیج ها .
در درجه ی اول Alcohol و بعد Clone Cd

دوست عزیز. نگفتید که ایا سی دی های شما یا دوستانتان هم فاقد فایل کرک بوده یا نهاگر من ایمیج بگیریم با مثلا clone باید برای خودنش از نرم افزار دیگه ای مثل دایمون تولز استفاده کنم؟و ایا با ایمیج گرفتن میشه نبود فایل کرک رو جبران کرد؟

atilaa
25-10-2007, 19:45
تو بازي company of heros oppsing front تو قسمت كمپينگش بخش سومش كار نميكنه invasion normandy .
نمي دونيد سريال يا كرك كمپ سومش مياد يا نه ؟

aliparsa
25-10-2007, 21:43
اقا كمك
سيو بازيهام رو مخفي كردم ولي حالا هر چي ميگردم نيست show هم فعاله ويروس كش كسپر هم نصبه

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 22:31
دوست عزیز. نگفتید که ایا سی دی های شما یا دوستانتان هم فاقد فایل کرک بوده یا نهاگر من ایمیج بگیریم با مثلا clone باید برای خودنش از نرم افزار دیگه ای مثل دایمون تولز استفاده کنم؟و ایا با ایمیج گرفتن میشه نبود فایل کرک رو جبران کرد؟

دوست عزیز !
وقتی شما با یه برنامه از یک سیدی ایمیج میگیرید ، اون که با شما لج نیست کرکش رو نگیره !!!!
هرچی که داخل سیدی باشه ایمیج میگیره . حتی Crack . من خودم تاحالا هزار بار این کار رو کردم . البته با برنامه Alcohol .
اینم توجه داشته باش :
اگه با هربرنامه ای ایمیج بگیری ، به راحتی میتونی با برنامه Daemon Tools یا Alcohol بازش کنی .
برنامه IsoBuster هم هست ولی زیاد توصیه نمیشه .

تو بازي company of heros oppsing front تو قسمت كمپينگش بخش سومش كار نميكنه invasion normandy .
نمي دونيد سريال يا كرك كمپ سومش مياد يا نه ؟

دوست عزیز شما در تاپیک زیر یک کرک درخواست بده ببین مشکلت حل میشه یا نه :

---------------------------------------------------------------------
در این انجمن در مورد همه ی بازی ها صحبت میشه .

اقا كمك
چه مشکل عجیبی ! شما با برنامه ای مخفیش کردی یا با خود ویندوز ؟

aslan_71
26-10-2007, 01:07
سلام من بازی the mark را وقتی دارم نصب می کنم با یک پیغام روبرو می شوم که وقتی رو یش کلیک می کنم از نصب خارج می شود لطفا راهنمایی کنید

sherlock_Holmes
26-10-2007, 01:24
دوست من اون کلا مشکل بازی هست . منم اون بازی رو دارم همینطوریه .
کرک های مختلفی رو هم تست کردم ولی هیچ توفیقی نکرد .
اینم بگم که فقط اون اولاش هست که اینطوریه . یکمی بری جلوتر درست میشه .
تازه این که به نفعته ! بعضی جاها خیلی راحت میتونی دشمنان رو از پای دربیاری !

ممنون از جوابت...
آره بدرد ميخوره ولي گاهي نميتونم راهمو پيدا كنم...!!
بهر حال ممنون...

milad-p30world
26-10-2007, 08:10
سلام
میشه به من هم کمک کنه پست 4310 صفحه 431 !!!!

Oracle_Eldorado
26-10-2007, 12:11
سلام من بازی the mark را وقتی دارم نصب می کنم با یک پیغام روبرو می شوم که وقتی رو یش کلیک می کنم از نصب خارج می شود لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز خوب شما لطف کن یه عکسی یا متن پیغام ارور رو بزار ببینیم حرف حسابش چیه !

ممنون از جوابت...
آره بدرد ميخوره ولي گاهي نميتونم راهمو پيدا كنم...!!
بهر حال ممنون...
خواهش میکنم .
موفق باشید .

سلام من نسخه جدید بازی company of heroes رو نصب کردم اما وقتی می خوام اجراش کنم پیغام خطا میده و میگه این فایل پیدا نشده d3dx9_30.dll فکر کنم بازی کامل نصب نمیشه .
ممکنه یکی که این بازی رو روی کامپیوترش داره این فایل رو برای من ایمیل کنه تا مشکلم برطرف بشه...
دوست عزیز برای حل مشکل باید راههای زیر رو انجام بدی :
ابتدا این فایل رو دانلود کن :

بعد که دانلود کردی از حالت Zip خارجش کن ( با برنامه Winrar )
بعد فایل اصلی رو کپی کن در مسیر زیر ( البته اگه ویندوزت در درایو C نصبه )
C:/Windows/System 32
مشکلت حل میشه .
یه راه دیگه هم داره که میتونی برنامه ی DirectX داخل سیدی نصب بازی رو نصب کنی ( البته اگه داشته باشه )
موفق باشی .

Amin_Mokari
26-10-2007, 16:07
اقا من گرافیکم 7100gsو هر قدرم می کنم به گرافیک این بازی گیر میده حالا چطور می تونم این مشکل رو تو مدال افتخار حل کنم اگه نرم افزاری هست معرفی کنید لطفا آخه می خوام این گیم و بازی کنم

Amin_Mokari
26-10-2007, 16:31
آقا من مدال افتخار رو نصب کردم ابته air born رو و حالا اون به گرافیکم گیر داده گرافیکم 7100 gs حالا چطور می تونم اون مشکل رو حل کنم که با این گرافیک بازی کنه گرافیکم 256 آ÷دیت 512 هست اگه من و بتونی کمک کنید

abbasamoo
26-10-2007, 22:11
اگه دوستان کمک کنن ممنون می شم
من بازی The Regiment رو نصب کردم ولی صدا نداره
هر کاری کردم نشد
باتشکر فراوان

Oracle_Eldorado
26-10-2007, 23:24
آقا من مدال افتخار رو نصب کردم ابته air born رو و حالا اون به گرافیکم گیر داده گرافیکم 7100 gs حالا چطور می تونم اون مشکل رو حل کنم که با این گرافیک بازی کنه گرافیکم 256 آ÷دیت 512 هست اگه من و بتونی کمک کنید
دوست عزیز شما درایور کارت گرافیکتو نصب کردی ؟
یعنی چی گیر میده ؟
یکمی واضح تر بگو .

هر کاری کردم نشد
باتشکر فراوان

دوست عزیز ویندوز شما صدا داره ؟
شما برو داخل تنظیمات بازی ببین صدای بازی زیاده یا کم شده .

OMID
27-10-2007, 11:19

کارت گرافیک شما بازی رو ساپورت نمیکنه و بازی اجرا نمیشه بفکر ارتقاع باشید یا بی خیال این بازی بشید

اینم کارتهایی که بازی رو اجرا میکنن
NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported). NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne.

========================

هر کاری کردم نشد
باتشکر فراوان

شاید بازی شما rip شده باشه و صدا نداشته باشه در اینصورت کاریش نمیشه کرد باید بازی کامل که 4 سیدی هست رو بگیرین :46:
بازی چند سیدی هست ؟

========================

یه عکس از ارورت بزار ببینیم چیه
یا متن ارور رو اینجا بزار

abbasamoo
28-10-2007, 00:03
oracle وomid جان ممنون از جوابتون
خدمتتون عرض کنم
اولا ویندوز من صدا داره و تو هیچ بازی دیگری مشگل نداره
ثانیا من دوتا ویندوز دارم ورو هردوشم نصب کردم فرقی نکرد
ثالثا من بازی رو از روی چهارتا ایمیج که روی یک دی وی دی بود واز طریق درایو مجازی نصب کردم
در ضمن تو تنظیمات صدای بازی صدا ها همیشه روی یک هستند وهرچقدر تغییر میدهم وتغییرو هم سیو
میکنم بازی تو شروع مجدد بازی روی یک قرار می گیرند برعکس سایر تنظیمات که تغییرات انها سیو میشه
ودر اخر بازم ممنون:20:

soccer_18
29-10-2007, 13:18
سلام .
من 2 هفته میشه فیفا 08 رو از فروشگاه پی سی ورد خریدم ولی...
نصب میشه ولی اجرا نمیشه...
3 بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی نمیشه...
کرک رو کپی زدم سی دی 1 هم میذارم داخل سی دی رام ولی فقط یه صفحه سیاه میاد و مجبور میشم سیستم رو ریست کنم...
رم: 768 (یه دونه 512 و یه دونه 256 هست)
گراف: جیفورس mx480
سی پی یو:2.4 سلرون
...................
اشکال از کجاست؟؟
دوستانی که از فروشگاه اینجا خرید کردند مشکلی ندارن؟؟؟

Oracle_Eldorado
29-10-2007, 17:20
سلام .
من 2 هفته میشه فیفا 08 رو از فروشگاه پی سی ورد خریدم ولی...
نصب میشه ولی اجرا نمیشه...
3 بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم ولی نمیشه...
کرک رو کپی زدم سی دی 1 هم میذارم داخل سی دی رام ولی فقط یه صفحه سیاه میاد و مجبور میشم سیستم رو ریست کنم...
رم: 768 (یه دونه 512 و یه دونه 256 هست)
گراف: جیفورس mx480
سی پی یو:2.4 سلرون
...................
اشکال از کجاست؟؟
دوستانی که از فروشگاه اینجا خرید کردند مشکلی ندارن؟؟؟
دوست عزیز سیستم شما این بازی رو نمیتونه اجرا کنه .
دلیلش هم ضعیف بودن کارت گرافیک هست .
سیستم مورد نیاز واسه این بازی رو اینجا نوشته :

کارت گرافیکتو ارتقا بدی بهتره . واسه بیشتر بازی ها قوی تر میشه .

akbar_syberia
29-10-2007, 19:47
آقا Pes 2008 رو با رم 256 و با گرافيك 128 5500 ميتونم بازي كنم ؟

Oracle_Eldorado
29-10-2007, 22:51

دوست عزیز سیستم مورد نیاز این بازی رو در لینک زیر نوشته (‌هم حداقل و هم سیستم توصیه شده )

Amin Asterix
29-10-2007, 23:21

بچه مگه من الان بهت نگفتم نمیتونی؟پاشو برو یک رم بخر:46:

soccer_18
30-10-2007, 12:23
دوست عزیز سیستم شما این بازی رو نمیتونه اجرا کنه .
دلیلش هم ضعیف بودن کارت گرافیک هست .
سیستم مورد نیاز واسه این بازی رو اینجا نوشته :

کارت گرافیکتو ارتقا بدی بهتره . واسه بیشتر بازی ها قوی تر میشه .
ممنون عزیز
خیلی عجیبه...
من با همین سیستم تمام ورژن های قبلی فیفا رو بازی کردم و بازی های سنگینی مثل DOOM3 و NEED 4 SPEED CARBON هم اجرا کردم...
با این حساب این بازی باید چیز عجیبی باشه.
در هر صورت ممنون...برم یه کارت بهتر تهیه کنم.

akbar_syberia
30-10-2007, 12:41
قبل نصب بازي direcx رو هم نصب ميكنم ولي دو تا next كه ميزنم تمام مي شه .لطفا راهنمايي كنيد.

چون ويندوز خودش DirectX داره واسه همين نصب نميكنه ! و زود تموم ميشه

Oracle_Eldorado
30-10-2007, 22:42
ممنون عزیز
خیلی عجیبه...
من با همین سیستم تمام ورژن های قبلی فیفا رو بازی کردم و بازی های سنگینی مثل DOOM3 و NEED 4 SPEED CARBON هم اجرا کردم...
با این حساب این بازی باید چیز عجیبی باشه.
در هر صورت ممنون...برم یه کارت بهتر تهیه کنم.
چیز زیاد عجیبی نیست . اون 2 تا بازی هم زیاد سیستم بالایی نمیخواهند .
موفق باشی .

چون ويندوز خودش DirectX داره واسه همين نصب نميكنه ! و زود تموم ميشه

ولی اگه ورژن جدیدتر باشه نصب میکنه .

majid-ar
31-10-2007, 00:24
سلام.

من بازی sims 2 رو نصب کردم.نصبش درست تموم شد ولی موقع اجرا یه پیغام داد که DirectX 9 ایراد داره.

همون DirectX ی که توی سی دی بود هم نصب کردم.نشد.یه DirectX دیگه از یه سی دی دیگه نصب کردم بازم همین مشکل بود.

متاسفانه فراموش کردم که از پیغامش کپچر بگیرم.چون روی کامپیوتر خودم نیست و تا فردا به اون کامپیوتر دسترسی ندارم.

کسی میدونه مشکل از چی هست؟

ممنون.

H A M A S
31-10-2007, 13:54
سلام من توی بازی قلعه 3 یعد از نصب موقع اجرای بازی این پیغام رو میده
سیستم هم به این بازی میخوره ولی بازی اجرا نمیشه
مشکل کجاست؟

saman rossi
31-10-2007, 15:15
من بازي فيفا 08 رو نصب كردم ولي موقع اجرا يه صفحه ي سياه مياد و بازي اجرا نميشه سيستمم هم اين است: ram 512 video cart 256 mb geforce 7100 gt cpu 2.4

OMID
31-10-2007, 15:36
سلام من توی بازی قلعه 3 یعد از نصب موقع اجرای بازی این پیغام رو میده
سیستم هم به این بازی میخوره ولی بازی اجرا نمیشه
مشکل کجاست؟

شما دایرکت ایکس موجود در سیدی رو نصب کنی مشکل حل میشه
یا اگه سیدی دایرکت ایکس نداره میتونی directx 9.0c رو از یه جا گیر بیاری نصب کنی
یا اگر به هیچ کدوم دسترسی نداشتی میتونی این فایل که بهت ارور میده رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنی و در پوشه ویندوز/سیستم 32 کپی کنی

================

من بازي فيفا 08 رو نصب كردم ولي موقع اجرا يه صفحه ي سياه مياد و بازي اجرا نميشه سيستمم هم اين است: ram 512 video cart 256 mb geforce 7100 gt cpu 2.4

استاد اینکه صفحه سیاه میشه نمیره تو بازی بخاطر گرافیک هست
در ضمن این گرافیکی که شما میگی اصلا وجود خارجی نداره geforce 7100 GT اصلا موجود نیست یه همچین کارتی
اگر کارت شما سری 7 باشه 7100gs باشه کارت مشکلی نداره آخرین درایور کارت گرافیکتون رو از سایت انودیا دانلود کنین و نصب کنین مشکل حل میشه :46:

saman rossi
31-10-2007, 15:55
خب حالا ما يه اشتباهي كرديم شما نبايد مارو ضايع كني

OMID
31-10-2007, 16:10
خب حالا ما يه اشتباهي كرديم شما نبايد مارو ضايع كني

عزیز من یه همچین جسارتی نمیکنم فقط گفتم 7100gt اصلا نیستش
بازم اگه من یه همچین جسارتی کردم معذرت میخوام از شما :10:

saman rossi
31-10-2007, 18:26
ما كوچيك شمام هستيم

Utorrent
01-11-2007, 19:51
دوباره سلام
میدونم نباید حرفامو چند بار تکرار کنم اما واقعا هیچکس جوابمو نمیده.

سلام
من همه ی پکیج های سیمس 2 رو که به صورت دو دیویدی بود(مال شرکت ایسی گیم)خریدم.
ولی وقتی وارد قسمت خانه سازی مشم تصویر اینجوری هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی هم که وارد محله میشم تصویر اینجوریه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چیکار باید بکنم؟

ciscogig
01-11-2007, 20:18
به سيستم عاملت مي خوره؟
ورژن بازي؟

Oracle_Eldorado
01-11-2007, 21:22
دوباره سلام
میدونم نباید حرفامو چند بار تکرار کنم اما واقعا هیچکس جوابمو نمیده.

دوست من به دفعات تکرار شما نیست که ! کسی بلد باشه جوابتونو میده . کسی هم بلد نباشه خوب چی بگه ؟!
شما سیستمت به این بازی میخوره ولی ظاهرا مشکل از بازی هست .
اگه یادت باشه گفتم مال یه شرکت دیگه رو هم امتحان کن .

rootnt
02-11-2007, 21:30
بازی Final Fantasy VII Ultima Edition رو که در تاپیک زیر لینکشو گذاشته بودن دانلود کردم

و پچ مربوط به ویندوز xp رو هم نصب کردم ولی الان اجرا نمی شه
وقتی اجراش می کنم داخل بازی می شه ولی بعد از اینکه گزینه new game رو انتخاب می کنم
یه تصویر میاد که زیرش نوشته: please insert disk 1
لطفا راهنمایی کنید

Oracle_Eldorado
02-11-2007, 22:39
بازی Final Fantasy VII Ultima Edition رو که در تاپیک زیر لینکشو گذاشته بودن دانلود کردم

و پچ مربوط به ویندوز xp رو هم نصب کردم ولی الان اجرا نمی شه
وقتی اجراش می کنم داخل بازی می شه ولی بعد از اینکه گزینه new game رو انتخاب می کنم
یه تصویر میاد که زیرش نوشته: please insert disk 1
لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز ،
معمولا بازی های دانلودی مشکلات فراوانی دارند .
اینی که شما دانلود کردی احتمالا یه فایلی داره که باید Write کنی روی سیدی و موقع اجرای بازی اون سیدی رو بزاری که با اون پیغام مواجه نشی .
ولی به نظر من اگه شما بازی بخری بهتره . چون اگه مشکلی داشته باشه میتونی به یه نفر گیر بدی :31: ولی دانلودی ...

rootnt
02-11-2007, 23:30
اشتباه کردم 1 گیگ دانلود کردم :45:
در اصل چون از این بازی تعریفای زیادی شنیده بودم میخواستم ببینم چطوریه
اگر خوب باشه حتما می خرم
حالا هیچ راهی نداره؟ حداقل cd1 رو بازی کنم ببینم چجوریه آخه

ali-07
03-11-2007, 13:28
این بازی یکبار یکبازی دنلود کردم که 18ساعت طول کشید اخرم خراب بود این دنلودی ها همینطوره یه مشکلی همچون دارن

msdcorp.ir
03-11-2007, 16:24
نداشتن صدا در FarCry

صداي موزيك هست ولي صداي تير اندازي اينا نمياد

مادربورد هم M2n-E هست با كارت صداي انبورد خودش كه با نرم افزار soundmax كار ميكند راه اندازي شده است
لطفا اگر ميدونيد راهنمايي كنيد

Oracle_Eldorado
03-11-2007, 20:59
نداشتن صدا در FarCry

صداي موزيك هست ولي صداي تير اندازي اينا نمياد

مادربورد هم M2n-E هست با كارت صداي انبورد خودش كه با نرم افزار soundmax كار ميكند راه اندازي شده است
لطفا اگر ميدونيد راهنمايي كنيد

دوست عزیز این بازی که شما خریدی چند سیدی بود ؟
اصلش باید 3 سیدی باشه .
یادمه بعد از نصب بازی یک سری فایل های صوتی نصب میکرد .
اونا رو هم نصب میکنه ؟

msdcorp.ir
04-11-2007, 00:33
دوست عزیز این بازی که شما خریدی چند سیدی بود ؟
اصلش باید 3 سیدی باشه .
یادمه بعد از نصب بازی یک سری فایل های صوتی نصب میکرد .
اونا رو هم نصب میکنه ؟

3 cd هست بعد از نصب تو محيط پرامت يك سري فايل ديگر هم ريخت

Oracle_Eldorado
04-11-2007, 06:20
3 cd هست بعد از نصب تو محيط پرامت يك سري فايل ديگر هم ريخت

خوب شما اینجا یه کرک دیگه درخواست بده و امتحان کن ببین مشکلت حل میشه ؟
چون با این حساب نباید مشکلی باشه .
راستی یه چیز دیگه . اگه توجه کرده باشی روی بیشتر اسپیکر ها یه دکمه به اسم 3D هست که صدا رو سه بعدی میکنه . شما اونو خاموش یا روشن کن شاید درست بشه .
برای کرک اینجا درخواست بده :

حمید جان
04-11-2007, 08:49
سلام
من The sims 2 Open for business رو دانلو کردم
موقع نصب روی The sims2 این پیغام رو میده چه کار کنم ؟
(هیچ پچی نصب نیست)

حمید جان
04-11-2007, 08:54
سلام
من رو دانلو کردم The sims 2 Open for business
(هیچ پچی نصب نیست)
]

arash rashno
04-11-2007, 09:13
دوستان این دو تا بازی در ویستا اجرا میشوند ؟؟؟
Devil May Cry 3: Dante's Awakening
Resident Evil 4
ممنون میشم سریعا جواب بدید

Oracle_Eldorado
04-11-2007, 13:58
دوستان این دو تا بازی در ویستا اجرا میشوند ؟؟؟
Devil May Cry 3: Dante's Awakening
Resident Evil 4
ممنون میشم سریعا جواب بدید

دوست عزیز اولی رو نمیدونم ولی دومی رو همین الآن امتحان کردم اومد . بدون هیچ مشکلی .

سلام
من The sims 2 Open for business رو دانلو کردم
(هیچ پچی نصب نیست)

حمید عزیز ببین توی اونی که شما دانلود کردی فایلی به اسم Update وجود داره ؟
من قبلا همین مشکل رو با FEAR Extraction Point داشتم . توی سیدیش یه فایل نصبی بود که نصب کردم و مشکل حل شد (‌ همون Update )

ali-07
04-11-2007, 14:08
میشه بگین ایا روشی وجود داره که بازی های که سیستم بالاتر میخوان رو اجرا کنیم

ali-07
04-11-2007, 14:09
حمید جان باید همون که نوشته اپدیت رو نصب کنی یا یک بار دیگه نصب کن ببین چی میشه

ALt3rnA
04-11-2007, 15:41
مگه فیر هم اکسپانسیون داره ؟

Oracle_Eldorado
04-11-2007, 22:35
میشه بگین ایا روشی وجود داره که بازی های که سیستم بالاتر میخوان رو اجرا کنیم

دوست عزیز به چند چیز بستگی داره :
1. بعضی وقت ها یه بازی هست که کارت گرافیکی میخواد که Pixel Shader 3 به بالا رو ساپورت کنه .
اگه کارت گرافیک شما این رو ساپورت نکنه ، پس کلا نمیتونی بازی کنی .
2. بعضی وقت ها یه بازی هایی هست که با کارت گرافیک شما مشکلی نداره ولی مدل بالاتر میخواد .
در اینطور مواقع میشه از برنامه هایی مثل Game Speed استفاده کرد که در بعضی بازی ها جواب میده .
یه روش دیگه هم هست به اسم OverClocking ( یا همون منفجر کردن کارت گرافیک ! )
یعنی با استفاده از بعضی از برنامه های مخصوص کارت گرافیک ، بشه نهایت استفاده رو از کارت گرافیک برد که 80٪ خوب جواب داده تاحالا .
در تاپیک زیر آموزش کامل OverClocking رو گذاشته :

حمید جان باید همون که نوشته اپدیت رو نصب کنی یا یک بار دیگه نصب کن ببین چی میشه

البته اگه اونی که دانلود کردی کامل هست .

مگه فیر هم اکسپانسیون داره ؟

خسته نباشی !!! پس Extraction Point چیه ؟!

Mhd 007
05-11-2007, 12:28
سلام
نمی دونم این مشکلی که من دارم مشکل نصبی یا کامپیوتری اما در هر صورت ....
مشکلم اینه که بعد از نصب کامل Bio hazard 4 وقتی که بازی شروع میشه مشکلی ندارم اما بعد از گذشتن از چند قسمت از بازی ( وقتی که وارد دهکده میشم ) صفحه بازی تماما سفید میشه ولی option ،map و ... بازی کاملا واضح است می تونید به من بگید ایراد از کجاست
نکته من این بازی قبلا انجام دادم ولی هیچ مشکلی پیدا نکرده بودم
Ram 512
Graphic 128Geforce FX
CPU 2.5 Celeron

OMID
05-11-2007, 12:46
سلام
نمی دونم این مشکلی که من دارم مشکل نصبی یا کامپیوتری اما در هر صورت ....
مشکلم اینه که بعد از نصب کامل Bio hazard 4 وقتی که بازی شروع میشه مشکلی ندارم اما بعد از گذشتن از چند قسمت از بازی ( وقتی که وارد دهکده میشم ) صفحه بازی تماما سفید میشه ولی option ،map و ... بازی کاملا واضح است می تونید به من بگید ایراد از کجاست
نکته من این بازی قبلا انجام دادم ولی هیچ مشکلی پیدا نکرده بودم
Ram 512
Graphic 128Geforce FX
CPU 2.5 Celeron

به سایت انودیا برید و اخرین درایور کارت گرافیکتون رو بگیرید و نصب کنید مشکلتون حل میشه :46:

Hitman_2007
05-11-2007, 22:00
salam man bazi company of heroes 2 ro gereftam ama crakesh kar nemikone . lotfan krakesh ro barm befrest
ba ta shkor Hitman
amin.talabeygi@gmail.com

Oracle_Eldorado
05-11-2007, 22:21
salam man bazi company of heroes 2 ro gereftam ama crakesh kar nemikone . lotfan krakesh ro barm befrest
ba ta shkor Hitman
amin.talabeygi@gmail.com
با سلام و خوش آمد گویی به انجمن P30world .
دوست عزیز شما باید برای درخواست کرک ، درخواستتونو اینجا مطرح میکردید :

mokhe_donia
05-11-2007, 23:20
با سلام من بازی استرانگل هولد رو نصب کردم ولی موقع اجرا از بازی می پره بیرون و این امر روی ویندوز اکس پی اتفاق میو فته ولی وقتی از ویستا استفاده می کنم بالا میاد ولی هنگ می کنه می شه کمک کنین در صورتی که سیستمم مشکل کمبود سخت افزاری نداره همه چیم بالاست

Oracle_Eldorado
05-11-2007, 23:49
با سلام من بازی استرانگل هولد رو نصب کردم ولی موقع اجرا از بازی می پره بیرون و این امر روی ویندوز اکس پی اتفاق میو فته ولی وقتی از ویستا استفاده می کنم بالا میاد ولی هنگ می کنه می شه کمک کنین در صورتی که سیستمم مشکل کمبود سخت افزاری نداره همه چیم بالاست
خوب شما مشخصات کامل سیستمت رو بزار .
احتمال زیاد کارت گرافیکت کمه برای بازی .

Oracle_Eldorado
06-11-2007, 23:01
ببخشید دوستان یه مشکلی واسه دوست من پیش اومده :
دوست من بازی Rail Simulator رو نصب کرده ( شبیه ساز قطار ) داخل بازی میشه ولی وقتی به یه قسمتی میرسی که قطار انتخاب کنی ، ارور معمولی ویندوز ویستا ( که همون Don't Send معروف هست )‌ رو میده .
سیستمش هم اینه :
CPU . 1.6 Dual Core
Ram 1 Giig
VGA : 7300SE
به نظر شما مشکل از کجاست ؟
ممکنه از کرک باشه ؟

joey jordison
07-11-2007, 18:11
سلام دوستان من بازی splinter cell 4 رو نصب کردم ولی وقتی می خوام وارد بای بشم خطای dont send رو می ده لطفا کمک

robert
07-11-2007, 19:16
سلام دوستان من بازی splinter cell 4 رو نصب کردم ولی وقتی می خوام وارد بای بشم خطای dont send رو می ده لطفا کمک

مشخصات سیستمت چیه ؟؟؟
من با این سیستم خیلی به سختی این بازی رو اجرا میکنم !!!
cpu:2.8 intel celeron
vga:geforce 6200 agp
ram-512 ddr

ali-07
07-11-2007, 19:19
ویرایش شد ببخشیسن

ali-07
07-11-2007, 19:20
هنگامي كه خطايي غير منتظره در ويندوز رخ ميدهد ويندوز پيامي به شما نشان ميدهد تا اين خطا را به مايكروسافت گزارش كند.براي لغو اين كار بايد برروي Don’t send كليك كنيد.براي غيرفعال كردن اينكار بايد برنامه regedit را اجرا كرده و به مسير :
HKEY-LOCAL-MACHINE/software/Microsoft/PCHealth/errorReporting رفته و در اين مسير مقداري به نام DoReport را يافته .( اگر وجود ندارد آن را از نوع DWORD بسازيد) و آن را به صفر تغيير دهيد. براي اعمال تغييرات ويندوز را restart نماييد.

منبع: parsforums

و اما راه دوم:

روی My Computer کلیک راست کرده و گزینه properties را انتخاب کنید.
به تب advanced رفته و روی دکمه Error Reporting کلیک کنید.
در پنجره باز شده Disable Error Reporting را فعال کرده و روی ok کلیک کنید.

ali-07
07-11-2007, 19:21
آموزش غير فعال كردن گزارش خطا(Don’t send هنگامي كه خطايي غير منتظره در ويندوز رخ ميدهد ويندوز پيامي به شما نشان ميدهد تا اين خطا را به مايكروسافت گزارش كند.براي لغو اين كار بايد برروي Don’t send كليك كنيد.براي غيرفعال كردن اينكار بايد برنامه regedit را اجرا كرده و به مسير :

و اما راه دوم
در پنجره باز شده Disable Error Reporting را فعال کرده و روی ok کلیک کنید. HKEY-LOCAL-MACHINE/software/Microsoft/PCHealth/errorReporting رفته و در اين مسير مقداري به نام DoReport را يافته .( اگر وجود ندارد آن را از نوع DWORD بسازيد) و آن را به صفر تغيير دهيد. براي اعمال تغييرات ويندوز را restart نماييد.

Oracle_Eldorado
07-11-2007, 23:13
آموزش غير فعال كردن گزارش خطا(Don’t send هنگامي كه خطايي غير منتظره در ويندوز رخ ميدهد ويندوز پيامي به شما نشان ميدهد تا اين خطا را به مايكروسافت گزارش كند.براي لغو اين كار بايد برروي Don’t send كليك كنيد.براي غيرفعال كردن اينكار بايد برنامه regedit را اجرا كرده و به مسير :

و اما راه دوم
در پنجره باز شده Disable Error Reporting را فعال کرده و روی ok کلیک کنید. HKEY-LOCAL-MACHINE/software/Microsoft/PCHealth/errorReporting رفته و در اين مسير مقداري به نام DoReport را يافته .( اگر وجود ندارد آن را از نوع DWORD بسازيد) و آن را به صفر تغيير دهيد. براي اعمال تغييرات ويندوز را restart نماييد.

دوست عزیز این راه کوتاه تر و آسون تری هست که بشه این کارو کرد :
کلیک راست روی My Computer ( آیکون اصلی نه ShortCut ) و انتخاب گزینه ی Properties .
بعد انتخاب تب Advanced و Error Reporting .
آخرین گزینه رو انتخاب میکنید و Ok میزنید .
دیگه احتیاجی به Registery نیست .

Oracle_Eldorado
07-11-2007, 23:17

و اما راه دوم

دوست عزیز این راه کوتاه تر و آسون تری هست که بشه این کارو کرد :
کلیک راست روی My Computer ( آیکون اصلی نه ShortCut ) و انتخاب گزینه ی Properties .
بعد انتخاب تب Advanced و Error Reporting .
آخرین گزینه رو انتخاب میکنید و Ok میزنید .
دیگه احتیاجی به Registery نیست .

هنگامي كه خطايي غير منتظره در ويندوز رخ ميدهد ويندوز پيامي به شما نشان ميدهد تا اين خطا را به مايكروسافت گزارش كند.براي لغو اين كار بايد برروي Don’t send كليك كنيد.براي غيرفعال كردن اينكار بايد برنامه regedit را اجرا كرده و به مسير :
HKEY-LOCAL-MACHINE/software/Microsoft/PCHealth/errorReporting رفته و در اين مسير مقداري به نام DoReport را يافته .( اگر وجود ندارد آن را از نوع DWORD بسازيد) و آن را به صفر تغيير دهيد. براي اعمال تغييرات ويندوز را restart نماييد.

و اما راه دوم:

در پنجره باز شده Disable Error Reporting را فعال کرده و روی ok کلیک کنید.

دوست من !
وقتی که پیغام Don't Send ظاهر میشه ،‌ حتی اگه شما غیر فعالش هم کرده باشی بازم کار خودش رو میکنه !
پس ربطی نداره .
و در جواب دوست عزیزی که میخوای بازی Splinter Cell 4 رو اجرا کنه باید بگم احتمال 90٪ کارت گرافیک شما این بازی رو نمیاره . یعنی قدرت کارت گرافیک شما در حد این بازی نیست .
توصیه میکنم قبل از خرید بازی اینجا یه مشورتی با دوستان داشته باشید .

amirtaker
08-11-2007, 17:31
سلام,موقعي كه بازي نصب شده وميخواهم بازي كنم اين ارور وميده.

ali-07
08-11-2007, 17:48
کرکش رو ریختین

amirtaker
08-11-2007, 21:08
توي سي دي كرك نيست.

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 00:15
سلام,موقعي كه بازي نصب شده وميخواهم بازي كنم اين ارور وميده.
دوست عزیز 2 روش وجود داره برای حل مشکل :
1. نصب DirectX داخل سیدی بازی
2. دانلود فایل مورد نیاز که براتون توضیح میدم :
اول برید سایت زیر :

بعد فایلی که در پیغام نوشته رو جستجو و دانلود کنید .
بعد فایل دانلود شده رو در مسیر زیر بریزید ( البته اگه ویندوزتون در درایو C نصبه )
C:/Windows/System 32
و از بازی لذت ببرید .
اگه باز هم به مشکلی برخوردید بگید تا کمکتون کنیم .:11:

حمید جان
09-11-2007, 07:54
سلام

حمید عزیز ببین توی اونی که شما دانلود کردی فایلی به اسم Update وجود داره ؟
من قبلا همین مشکل رو با FEAR Extraction Point داشتم . توی سیدیش یه فایل نصبی بود که نصب کردم و مشکل حل شد (‌ همون Update )
[/quote]

نه هیچی نیست
حالا چه کار کنم؟
(از پاسخ ها ممنون)

amirtaker
09-11-2007, 09:00
خيلي ممنون.درست شد.دستت دردنكنه.

neyrizboys
09-11-2007, 12:19
بعد از اینکه بازی pes2008 رو نصب می کنم و وارد بازی میشم، بازی روان نیست. یعنی بصورت تکه تکه بازیکنان حرکت می کنن.
توی قسمت setting همونجایی که بازی نصب شده خواستم کیفیت رو بالا ببرم ولی ارور داد :

اینهمه انتظار کشیدم تا این بازی بیاد. حالا هم که اومد و نصب کردم اینجوری شد. از شانس من. البته اینم بگم کارت گرافیکم 256 هست.

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 13:35
نه هیچی نیست
حالا چه کار کنم؟
(از پاسخ ها ممنون)
پس اونی که دانلود کردی کامل نیست .
توی اینترنت بگرد دنبال آپدیتی که نیاز داره.
ولی میرفتی میخریدی خیلی راحت تر بودی . این همه دردسر نداشتی .
فکر کنم فروشگاه همینجا داشته باشه .

خيلي ممنون.درست شد.دستت دردنكنه.

خواهش میکنم . موفق باشی .

بعد از اینکه بازی pes2008 رو نصب می کنم و وارد بازی میشم، بازی روان نیست. یعنی بصورت تکه تکه بازیکنان حرکت می کنن.
توی قسمت setting همونجایی که بازی نصب شده خواستم کیفیت رو بالا ببرم ولی ارور داد :

دوست عزیز سیستم شما بازی رو نمیتونه خوب و روون اجرا کنه .
لطفا مشخصات سیستمتو بزار .

neyrizboys
09-11-2007, 14:54
دوست عزیز سیستم شما بازی رو نمیتونه خوب و روون اجرا کنه .
لطفا مشخصات سیستمتو بزار .

مشخصاتی رو که میدونم میذارم :

CPU :AMD 64 Proccesor 3000+
Ram : 512
Graphic : nVidia Geforce FX 5500

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 17:18
مشخصاتی رو که میدونم میذارم :

CPU :AMD 64 Proccesor 3000+
Ram : 512
Graphic : nVidia Geforce FX 5500

دوست عزیز توصیه میکنم یه ارتقای کارت گرافیک بدی چون برای این بازی کارت گرافیکتون واقعا ضعیفه .
رمتون هم کمه . یدونه 512 دیگه لازم دارید .

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 20:12
ببخشید من با بازی HellGate مشکل دارم :
وقتی که Single Player رو میزنم یه ارور میده که هم Service Pack ویندوزتو نصب کن و هم درایور کارت گرافیکتو به روز کن .
کارت گرافیکم به روز هست .
وقتی هم میخوام آپدیت ویندوز رو نصب کنم با این ارور مواجه میشم :

خواهشا کمک کنید . خیلی لازمش دارم .

neyrizboys
09-11-2007, 20:18
دوست عزیز توصیه میکنم یه ارتقای کارت گرافیک بدی چون برای این بازی کارت گرافیکتون واقعا ضعیفه .
رمتون هم کمه . یدونه 512 دیگه لازم دارید .

عزیزم نفست از جای گرمی بلند میشه. پولم کجا بود!!:13:

با بازی fifa08 هم مشکل دارم. اون دیگه وارد بازی هم نمیشه. بعد از نصب کامل که رستارت کردم ویندوز دیگه بالا نیمد. رفتم توی safe mode ، سیستم رستور کردم تا ویندوزم بالا اومد. چیکار کنم که حداقل این یکی درست بشه؟!!

amir_infernal
09-11-2007, 21:04
اساتید محترم وقت بخیر

یه مشکل پیدا کردم که امیدوارم شما بتونین راهنمایی کنید
سیستم من موقع اجرای یه سری بازی مثل nfs یا worms4 دچار به یه وضعیتی میشه که روند و زمان بازی به سرعت میگذره
یعنی سرعت بازی بالا میره و مثلا تایمر ثانیه خیلی زودتر از استانداردش تغییر میکنه و کنترل شرایط سخت میشه

ممنون میشم کمک کنید

سیستم من :
AMD athlon 4000+ Dual core
Geforce 7100 GS
MB M2V
RAM 1GB DUAL CHANNEL

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 21:47
اساتید محترم وقت بخیر

سیستم من موقع اجرای یه سری بازی مثل nfs یا worms4 دچار به یه وضعیتی میشه که روند و زمان بازی به سرعت میگذره
یعنی سرعت بازی بالا میره و مثلا تایمر ثانیه خیلی زودتر از استانداردش تغییر میکنه و کنترل شرایط سخت میشه

ممنون میشم کمک کنید

سیستم من :
Geforce 7100 GT
MB M2V
RAM 1GB DUAL CHANNEL

دوست عزیز اتفاقا منم این مشکل رو با بازی Postal 2 دارم و هنوز راه حلی برای این مشکل پیدا نکردم .
اگه کسی راهش رو بلده لطفا کمک کنه .

عزیزم نفست از جای گرمی بلند میشه. پولم کجا بود!!

با بازی fifa08 هم مشکل دارم. اون دیگه وارد بازی هم نمیشه. بعد از نصب کامل که رستارت کردم ویندوز دیگه بالا نیمد. رفتم توی safe mode ، سیستم رستور کردم تا ویندوزم بالا اومد. چیکار کنم که حداقل این یکی درست بشه؟!!

دوست من متاسفانه تنها راهش اینه . فقط ارتقای سیستم .
موفق باشی .

ARASH BAHAL
10-11-2007, 18:43
اساتید محترم وقت بخیر

ممنون میشم کمک کنید

سیستم من :
Geforce 7100 GT
MB M2V
RAM 1GB DUAL CHANNEL

:18::18::18::18::18::18::18::18:7100 gt:18::18::18::18::18:

joey jordison
10-11-2007, 20:18
دوستان سلام
من

joey jordison
10-11-2007, 20:21
دوستان سلام
من splinter cell DA رو نصب کردم ولی وقتی می خواستم بازی رو اجرا کنم پیغام dont send میده 10 تا هم اسپلینتر سل 4 خریدم باز همین طور شد خواهش میکنم کمکم کنید سیستمم اینه
vga:xfx 8800 gtx
cpu:q6600
ram:4g

ehsan_jan3
10-11-2007, 21:39
اقایان عزیزی که سریال نصب بازی call of duty 4 را دارید لطفا انرا از اینجانب دریغ نفرمائید.با تشکر فراوان.

havas_1980
10-11-2007, 22:04
اساتید محترم وقت بخیر

ممنون میشم کمک کنید

سیستم من :
Geforce 7100 GT
MB M2V
RAM 1GB DUAL CHANNEL

این بلا هم سر من تو بازی Painkiller و gettingup اومده بود این ایراد وقتی برطرف شد که آپدیتهای windows که شامل کارت گرافیک میشد رو زدم و همه چی مثل ساعت درست کار کرد.:20:

Oracle_Eldorado
10-11-2007, 22:08
دوستان سلام
من splinter cell DA رو نصب کردم ولی وقتی می خواستم بازی رو اجرا کنم پیغام dont send میده 10 تا هم اسپلینتر سل 4 خریدم باز همین طور شد خواهش میکنم کمکم کنید سیستمم اینه
vga:xfx 8800 gtx
cpu:q6600
ram:4g
بابا ایول عجب سیستمی داری !
من اگه این سیستم رو داشتم از این دنیا دیگه چی میخواستم ؟!
در مورد بازی باید بگم که از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداری .
ویندوز عوض کردی ؟
روی ویستا امتحان کردی ؟

joey jordison
11-11-2007, 12:12
بابا ایول عجب سیستمی داری !
من اگه این سیستم رو داشتم از این دنیا دیگه چی میخواستم ؟!
در مورد بازی باید بگم که از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداری .
ویندوز عوض کردی ؟
روی ویستا امتحان کردی ؟
نه دوست عزیز ویندوز رو هنوز وقت نکردم نصب کنم ولی حتما نصب میکنم ممنون:46:

DHAMID
12-11-2007, 13:12
سلام
من در بازي Dirt در ساختن پرو فايل مشكل دارم.يعني وقتي پرو فايل ميسازي دفعه بعد مياي ميبيني نيست.من تو تاپيك همين بازي هم پست دادم ولي كسي جواب مارو نداد.اگه كسي ميدونه لطفا مارو راهنمايي كنه

Amin_mustang
12-11-2007, 13:29
سلام

می خواستم بدونم برای اجرای بازی های ps2 روی pc سیستم خاصی احتیاج هست؟

Oracle_Eldorado
12-11-2007, 22:55
سلام
من در بازي Dirt در ساختن پرو فايل مشكل دارم.يعني وقتي پرو فايل ميسازي دفعه بعد مياي ميبيني نيست.من تو تاپيك همين بازي هم پست دادم ولي كسي جواب مارو نداد.اگه كسي ميدونه لطفا مارو راهنمايي كنه
دوست عزيز ميتوني يه نگاهي به اين لينک بکني :

سلام

مي خواستم بدونم براي اجراي بازي هاي ps2 روي pc سيستم خاصي احتياج هست؟
امين عزيز ،
به نظر من بيخيال اين کار بشو ! من خيلي دنبالش رفتم ( حتي از سايت خارجي هم برنامه خريدم )
آخرش هم به هيچي نرسيدم . مثلا بازي GTA SA ، نسخه ي P30 رو خيلي راحت اجرا ميکنه ولي وقتي با مبدل PS2 بازي ميکنم خيلي گير ميکنه و اصلا نميشه بازي کني .
اين توصيه من بود .
براي اين کار M E H D I عزيز توضيحات کامل رو اينجا گذاشته :

hs141962
13-11-2007, 13:20
بازي spelenter cell در يك مرحله كه موشك حركت ميكنه وارد ساختمان ديگه ميشه نميدونم چه بايد كرد كسي ميدونه؟

alfafa320
13-11-2007, 17:18
سلام
من یک مشکل داشتم امروز رفتم بازیهCall of Duty 4 رو خریدم که دوتا dvd هم بود وقتی بعد از یک ساعت که طول کشید نصبش بدونه هیچ مشکلی انجام تموم شد وقتی
رویه ایکونش که کلیک کردم یک ارور داد رفتم ببینم که کرک داره تو dvd ایش دیدم نبود میخاستم بدونم این اروری که میده برایه چیه اینم عکسش ممنون میشم جوابمو بدید

Oracle_Eldorado
13-11-2007, 22:16
بازي spelenter cell در يك مرحله كه موشك حركت ميكنه وارد ساختمان ديگه ميشه نميدونم چه بايد كرد كسي ميدونه؟
دوست من ،
اگه در مرحله ای از بازی مشکلی داری باید در تاپیک خودش مطرح کنی .
اینجا فقط برای مشکلاتی هست که در حین انجام و یا نصب بازی ها به وجود میاد .
در مورد بازی هم بگو کدوم ورژنش هست تا آدرس تاپیکش رو بهت بدم .

سلام
من یک مشکل داشتم امروز رفتم بازیه
Call of Duty 4 رو خریدم که دوتا dvd هم بود وقتی بعد از یک ساعت که طول کشید نصبش بدونه هیچ مشکلی انجام تموم شد وقتی
رویه ایکونش که کلیک کردم یک ارور داد رفتم ببینم که کرک داره تو dvd ایش دیدم نبود میخاستم بدونم این اروری که میده برایه چیه اینم عکسش ممنون میشم جوابمو بدید

دوست عزیز برای حل مشکل 2 راه وجود داره :
1. نصب DirectX داخل DVD ها .
2. دانلود فایلی که نیاز داره و کپی اون در پوشه ی زیر :
C:\Windows\System 32
برای دانلود فایل به سایت زیر مراجعه کنید :

ولی من راه اول رو پیشنهاد میکنم چون دردسر کمتری داره .

Amin_mustang
13-11-2007, 23:30
کسی نمی دونه برایاجرای بازیهای ps2 روی pc باید چه کار کرد؟ اگه فقط نرم افزارشو نصب کنم تمومه؟ چه سیستمی میخواد؟:33:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دنیا همه هیچ اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز آدمی چه ماند پس مرگ؟
عشق است و محبت است
و باقی همه هیچ...

Oracle_Eldorado
14-11-2007, 00:26
کسی نمی دونه برایاجرای بازیهای ps2 روی pc باید چه کار کرد؟ اگه فقط نرم افزارشو نصب کنم تمومه؟ چه سیستمی میخواد؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دنیا همه هیچ اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز آدمی چه ماند پس مرگ؟
عشق است و محبت است
و باقی همه هیچ...
دوست من ،
در درخواست قبلیتون جوابتو دادم .
اصلا به پست من نگاه کردی ؟

zauos
14-11-2007, 00:51
سلام
خسته نباسین
من سریال 2160 earthرو میخواستم .البته رو خود سیدی یه سیال هست ولی کار نمیکنه و ارور میده
ممنون میشم اگه کمکم کنین

Amin_0913
14-11-2007, 16:50
سلام
من بازي Medal of honor رو گرفتم تا سي دي 1 رو كه ميزارم
سيستم ريست ميشه
مشكل چيه؟

k.h
14-11-2007, 16:53
دوستان سلام
بازی gears of war روی کامپیوتر من قابلیت save را ندارد چون وقتی یک پروفایل میسازم تا بازی به آن اسم save شود ویندوز بعد از شروع بازی را قطع میکندو پیغام میدهد که فایل WarGame-G4WLive.exe ایراد دارد در شاخه binaries بازی دو تا فایل هست جمعا به حچم 250 کیلو بایت اگر این بازی روی کامپیوتر شما قابلیت save را دارد و بازی وسط کار قطع نمی شود لطفا یکجایی آپلود کنید شاید مشکل حل شود من این دو فایل را آپلود میکنم تا بتوانید راحت پیدا کنید. با تشکر

Oracle_Eldorado
14-11-2007, 18:13
سلام
خسته نباسین
من سریال 2160 earthرو میخواستم .البته رو خود سیدی یه سیال هست ولی کار نمیکنه و ارور میده
ممنون میشم اگه کمکم کنین
در تاپیک زیر درخواست بدید :

سلام
سيستم ريست ميشه
مشكل چيه؟

دوست من مشکل عجیبیه ! هرچی فکر میکنم نمیتونم بهمم که مشکل از کجا میتونه باشه !
شما چند وقته که ویندوز نصب نکردید ؟

دوستان سلام
بازی gears of war روی کامپیوتر من قابلیت save را ندارد چون وقتی یک پروفایل میسازم تا بازی به آن اسم save شود ویندوز بعد از شروع بازی را قطع میکندو پیغام میدهد که فایل WarGame-G4WLive.exe ایراد دارد در شاخه binaries بازی دو تا فایل هست جمعا به حچم 250 کیلو بایت اگر این بازی روی کامپیوتر شما قابلیت save را دارد و بازی وسط کار قطع نمی شود لطفا یکجایی آپلود کنید شاید مشکل حل شود من این دو فایل را آپلود میکنم تا بتوانید راحت پیدا کنید. با تشکر

دوست عزیز شما یه چند وقتی صبر کن تا بازی همه جا بیاد ، اون وقت همه کمکت میکنند .

am_merman01
15-11-2007, 00:24
سلام دوستان عزيز:10:
من تو بازي shaid نميتونم بازي رو ذخيره كنم .:18:
وقتي بازي رو ذخيره ميكنم و دوباره ميخوام اونو لود كنم از بازي خارج ميشه و ارور ميده .:41::13:
اين مشكل هم تو نسخه فارسي و هم تو نسخه اصليش هست . حالا كسي ميتومنه كمكم كنه.:46:

kar1591
15-11-2007, 09:35
سلام عزیز مرسی بابت زحمتات

Oracle_Eldorado
15-11-2007, 12:14
سلام دوستان عزيز
من تو بازي shaid نميتونم بازي رو ذخيره كنم .
وقتي بازي رو ذخيره ميكنم و دوباره ميخوام اونو لود كنم از بازي خارج ميشه و ارور ميده .
اين مشكل هم تو نسخه فارسي و هم تو نسخه اصليش هست . حالا كسي ميتومنه كمكم كنه.

ببخشید منظور شما بازی Shield هست ؟
اگه آره در تاپیک خودش مطرح کن زودتر به نتیجه میرسی .

arash2006
15-11-2007, 15:12
دوستان من بازي world war2 sniper را بازي ميكنم ولي وقتي ويندوز عوض كردم ديگه كار نميكنه اگه ميشه از اون كرك هاي كه وجود داره براي اين بازي بگزاريد ممنون چون ميدونم وجود داره

دوستان من مشکل دارم هر نوع بازی پلی استیشن را دانلود میکنم و بعدا رایتش میکنم اصلا توسط پای استیشن خونده نمیشه و فرمتش نمیخونه.
حتی من DVD اورجینال هم توسط Nero کپی گرفتم اون هم کار نکرد
دوستان میدونین مشکل من کجاست؟
مرسی از کمکتان

Amin_0913
15-11-2007, 17:09
سلام
سيستم ريست ميشه
مشكل چيه؟

کسی نبود جواب ما رو بده؟:44::44::42::9::9::3::3::33:

peyman_nn
15-11-2007, 22:31
سلام به همه دوستان
من از کامپیوتر و موضوعات اون تا حدودهایی سر در میارم و این گونه نیست که بگی چیزی هم نمیدونم

چند روزه که با یک مشکل تازه مواجه شدم
گفتم به جای اینکه از راه ازمون و خطا مشکلو رفع کنم ، اینجا از اساتید بپرسم

نمیدونم چرا چند روزه نیمتونم هیچ بازی رو بیارم ، و سیستمم قفل میشه
مثلا بازی pes 2008 رو از فروشگاه سایت خریداری کردم ، هر چی روی full screen میزنم سیستم لاجرم باید رستارت بشه چون نمیاد.
بازی stalker رو دارم ولی وقتی دگمه w یا همون جلو رو میزنم تا وقتی بازیکن رو نگیری ، میره و اصلا نمیشه اونو گرفت.

حالا هم که بازی half-life 2 episode two رو گرفتم اینم اینجوریه و وقتی جلو رو بزنی میره و تا وقتی این ور و اون ور رو نزنی وای نمیسته.
رفتم تو بازی ghost recon 2 که قبل از اینها نصب شده بود و دیدم که ظاهرا این بازی هم اجرا نمیشه
باور کنید هفته پیش بود که باهاش کار میکردم و مرحله 3 رو تموم کردم. نمیدونم چرا وقتی ایکونشو میزنم ضفحه تاریک میشه و دیگه نمیاد و تا سیستم رو رستارت نکنی نمیشه کاری کرد.

من تو چند روز گذشته این دو تا نرم افزار رو نصب کردم

Microsoft DirectX SDK August 2007

net frame work

به هیچ عنوان هم سیستمم ویروسی نیست ، مطمئنم

در ضمن قطعات سیستم هم خیلی خیلی بالاست و مشکل از اونا نیست

باور کنید بازی splinter cell 3 double agent رو هم هنوز نتونستم نصب کنم.

در ضمن ویندوز من هم شاید از 2005 اپدیت نشده باشه البته منظورم این نیست که دو ساله ویندوز عوض نکردم.
منظورم اینه که ویندوزم نسخه sp2 هست ولی همون ویندوزیه که دو سال پیش خریدم.
البته بازی ghost recon 2 رو هم که بازی میکردم و یا بازی های دیگه ، پس فکر نکنم مربوط به ویندوز باشه
من هر بازی رو که نصب کنم اون قسمت direct x رو نصب میکنم
نمیدونم چرا ، ولی این یک عادت شده
کاشکی فرقشو با Microsoft DirectX SDK August 2007 که از خود سایت میکروسافت داونلود کردم میگفتید
باور کنید چهارصد و خورده ای مگ ب.د

این سوالات و مشکلات من و حالا مونده کرم شما

ممنون

Oracle_Eldorado
15-11-2007, 23:30
دوستان من بازي world war2 sniper را بازي ميكنم ولي وقتي ويندوز عوض كردم ديگه كار نميكنه اگه ميشه از اون كرك هاي كه وجود داره براي اين بازي بگزاريد ممنون چون ميدونم وجود داره

دوستان من مشکل دارم هر نوع بازی پلی استیشن را دانلود میکنم و بعدا رایتش میکنم اصلا توسط پای استیشن خونده نمیشه و فرمتش نمیخونه.
حتی من DVD اورجینال هم توسط Nero کپی گرفتم اون هم کار نکرد
دوستان میدونین مشکل من کجاست؟
مرسی از کمکتان

دوست عزیز در مورد مشکل اول میتونی یه بار دیگه بازی رو نصب کنی مشکلت حل میشه .
و در مورد مشکل دومت :
من یه بار بازی Driver کنسول PS1 رو دانلود کردم و روی سیدی رایت کردم .
اول با یه امولاتور کار نمیکرد ولی با یکی دیگه امتحان کردم مشکلش حل شد .

eng2006
16-11-2007, 00:57
سلام
(لطفا کمکم کنید ثواب داره)
من میخوام بازی rainbow six lockdown رو روی کامپیوترو نصب کنم اما مشکل دارم
مراحل نصب اولیه که البته فکر میکنم مربوط به ایمیج گرفتن باشه با موفقیت انجام میشه ولی موقعی که میخواهم از اون قسمتی که فایل ها کپی شدن برم بازی رو نصب کنم بعد چند ثانیه وسط نصب error زیر رو میده
چه کارکنم که نصب بشه؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
16-11-2007, 17:24
سلام به همه دوستان
من از کامپیوتر و موضوعات اون تا حدودهایی سر در میارم و این گونه نیست که بگی چیزی هم نمیدونم

چند روزه که با یک مشکل تازه مواجه شدم
گفتم به جای اینکه از راه ازمون و خطا مشکلو رفع کنم ، اینجا از اساتید بپرسم

نمیدونم چرا چند روزه نیمتونم هیچ بازی رو بیارم ، و سیستمم قفل میشه
مثلا بازی pes 2008 رو از فروشگاه سایت خریداری کردم ، هر چی روی full screen میزنم سیستم لاجرم باید رستارت بشه چون نمیاد.
بازی stalker رو دارم ولی وقتی دگمه w یا همون جلو رو میزنم تا وقتی بازیکن رو نگیری ، میره و اصلا نمیشه اونو گرفت.

حالا هم که بازی half-life 2 episode two رو گرفتم اینم اینجوریه و وقتی جلو رو بزنی میره و تا وقتی این ور و اون ور رو نزنی وای نمیسته.
رفتم تو بازی ghost recon 2 که قبل از اینها نصب شده بود و دیدم که ظاهرا این بازی هم اجرا نمیشه
باور کنید هفته پیش بود که باهاش کار میکردم و مرحله 3 رو تموم کردم. نمیدونم چرا وقتی ایکونشو میزنم ضفحه تاریک میشه و دیگه نمیاد و تا سیستم رو رستارت نکنی نمیشه کاری کرد.

من تو چند روز گذشته این دو تا نرم افزار رو نصب کردم

Microsoft DirectX SDK August 2007

net frame work

به هیچ عنوان هم سیستمم ویروسی نیست ، مطمئنم

در ضمن قطعات سیستم هم خیلی خیلی بالاست و مشکل از اونا نیست

باور کنید بازی splinter cell 3 double agent رو هم هنوز نتونستم نصب کنم.

در ضمن ویندوز من هم شاید از 2005 اپدیت نشده باشه البته منظورم این نیست که دو ساله ویندوز عوض نکردم.
منظورم اینه که ویندوزم نسخه sp2 هست ولی همون ویندوزیه که دو سال پیش خریدم.
البته بازی ghost recon 2 رو هم که بازی میکردم و یا بازی های دیگه ، پس فکر نکنم مربوط به ویندوز باشه
من هر بازی رو که نصب کنم اون قسمت direct x رو نصب میکنم
نمیدونم چرا ، ولی این یک عادت شده
کاشکی فرقشو با Microsoft DirectX SDK August 2007 که از خود سایت میکروسافت داونلود کردم میگفتید
باور کنید چهارصد و خورده ای مگ ب.د

این سوالات و مشکلات من و حالا مونده کرم شما

ممنون

دوست من چاره مشکل شما فقط یک راه خیلی ساده هست !!!
یه بار ویندوز عوض کن !
اگه کارت گرافیک سری 8 ( مثلا 8500 یا 8600 ) داری ویستا نصب کن .
منم قبلا اینطور مشکلاتی داشتم .
دلیلش هم قدیمی بودن ویندوز هست .
چون به مرور زمان ویندوز واسش مشکلاتی پیش میاد که دیگه مثل روز اولش نمیشه .
راستی ,
اگه ویندوز جدید نصب کردی DirectX جدید رو نصب نکن چون ممکنه اشکال از اون هم باشه .

سلام
(لطفا کمکم کنید ثواب داره)
من میخوام بازی rainbow six lockdown رو روی کامپیوترو نصب کنم اما مشکل دارم
مراحل نصب اولیه که البته فکر میکنم مربوط به ایمیج گرفتن باشه با موفقیت انجام میشه ولی موقعی که میخواهم از اون قسمتی که فایل ها کپی شدن برم بازی رو نصب کنم بعد چند ثانیه وسط نصب error زیر رو میده
چه کارکنم که نصب بشه؟؟؟؟؟؟؟

دوست من اینطوری که این ارور گزارش میده , میگه که الآن که داری این بازی رو نصب میکنی , یه نصب دیگه هم در حال انجام هست .
ولی به نظر من سیدی بازی مشکل داره .

eng2006
16-11-2007, 18:21
روی کامپیوتر دوستم جواب داد واجرا شد

کیکی
16-11-2007, 18:43
سلام ببخشید من هنگام نصب چند بازی از جمله اهریمن نسخه دارینوس وفیفا 08 با اروری با عنوان :
H:data Eror
مواجه میشوم برای بر طرف کردن آن چه کار کنم؟

Oracle_Eldorado
16-11-2007, 23:32
روی کامپیوتر دوستم جواب داد واجرا شد

خیلی عجیبه ! من که دیگه راهی به ذهنم نمیرسه .

سلام ببخشید من هنگام نصب چند بازی از جمله اهریمن نسخه دارینوس وفیفا 08 با اروری با عنوان :
H:data Eror
مواجه میشوم برای بر طرف کردن آن چه کار کنم؟
دوست من این ارور مربوط به خراب بودن سیدی میشه .
ولی چون شما میگی چند بازی احتمال زیاد لنز سیدی رام ( یا دی وی دی رام ) شما ضعیف شده .
همون بازی رو روی یه سیستم دیگه امتحان کن .
اگه شد که مشکل از سیدی رام شما هست .
اگه نشد ، اشکال از سیدی ها هست .

smallfrank
17-11-2007, 16:49
سلام
Gears of war اجر نمیشود واین پیغام را میدهد
مشکل کجاست ؟
آیا باید درایور گرافیک را update کنم ؟
cpu:4000-AMD
main:m52s3
graphic:512mb-8500gt
ram :2gig
راستی پیغام:
msidcrl40.dll was not found
مشکل کجاست ؟

@R3Z
17-11-2007, 19:41
بیا اینو دانلود کن بریز تو فایل system32 و بازی

NEC666
17-11-2007, 20:01
سلام بچه ها خوب:20:يد آقا من تو بازي Gear Of War به مشكل خوردم:13: و خيلي خيلي ناراحتم كه همچين بازي بيشتر از 5 6 دقيقه روي سيستمم اجرا نميشه بعد يه ارورر ميده به اين شكل:18: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد
لازم به ذكر ميدونم اينارو هم بگم :31::
1-) جديد ترين DirectX رو كه تو Pro Street بود نصب كردم
2-) جديد ترين Update Driver رو نصب كردم به نام169.01_forceware_winxp_32bit_english
3-) توي خود بازي Gear Of War يه Driver Cpu بود كه اونم نصب كردم چون Cpu م AMD هست

مشخصات سيستمم :5::
cpu:3500+AMD
main:K8nf-9 Rh (GiGa)B
graphic:512mb-7300gt
ram :1.5gig ولي تا 2 تا هم ارتقا دادم بازم به مشكل بر خوردم

:41:اخه مشكل اينجاست توي سايت خود GamesForWindows كم ترين سيستم براي اجرا رو زده به شرح زير:
MINIMUM REQUIREMENTS
Os
Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700

:2:حالا با اين كاراي كه من كردم بازم ارورر ميده عاجزانه ازتون ميخوام:11: منو آقاي smallfrank كه فكر كنم اونم خيلي ناراحته كه اين بازي توي سيستمش اجرا نميشه كمك كنيد
بازم پيشاپيش مننونم از همتون:40:

Oracle_Eldorado
17-11-2007, 22:44
سلام بچه ها خوب:20:يد آقا من تو بازي Gear Of War به مشكل خوردم:13: و خيلي خيلي ناراحتم كه همچين بازي بيشتر از 5 6 دقيقه روي سيستمم اجرا نميشه بعد يه ارورر ميده به اين شكل:18: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد
لازم به ذكر ميدونم اينارو هم بگم :31::
1-) جديد ترين DirectX رو كه تو Pro Street بود نصب كردم
2-) جديد ترين Update Driver رو نصب كردم به نام169.01_forceware_winxp_32bit_english
3-) توي خود بازي Gear Of War يه Driver Cpu بود كه اونم نصب كردم چون Cpu م AMD هست

مشخصات سيستمم :5::
cpu:3500+AMD
main:K8nf-9 Rh (GiGa)B
graphic:512mb-7300gt
ram :1.5gig ولي تا 2 تا هم ارتقا دادم بازم به مشكل بر خوردم

:41:اخه مشكل اينجاست توي سايت خود GamesForWindows كم ترين سيستم براي اجرا رو زده به شرح زير:
MINIMUM REQUIREMENTS
Os
Windows Vista or Windows XP
Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700

:2:حالا با اين كاراي كه من كردم بازم ارورر ميده عاجزانه ازتون ميخوام:11: منو آقاي smallfrank كه فكر كنم اونم خيلي ناراحته كه اين بازي توي سيستمش اجرا نميشه كمك كنيد
بازم پيشاپيش مننونم از همتون:40:
دوست عزیز مشکل عجیبی هست !
سیستمت که مشکلی نداره !
پس یا اشکال از بازی هست ، یا از ویندوز شما .
برای اطمینان بیشتر یه بار ویندوزتو عوض کن و نتیجه اش رو به ما بگو .
ممکن هم هست اشکال از بازی باشه چون معمولا بازی هایی که تبدیل میشوند ، ممکنه مشکلاتی داشته باشند .
همونطور که گفتم شما یه بار ویندوزتو عوض کن .
راستی اگه Service Pack 2 نصب میکنی ( یا ویندوزی که دستکاری شده ) ، دیگه اونو نصب نکن .
به نظر من این بهترین ویندوز هست :
Microsoft Windows XP Professional
یا ویستا .

S A M
18-11-2007, 09:33
توي بازي كال اف ديوتي 4 بازيو ميخوام اجرا كنم اين ارورو ميده

High_War_Lord
18-11-2007, 21:23
سلام من بازیه Crysis را از اینترنت گرفتم ولی الان یه سری فایل هست که نمیدونم باید باهاشون چی کار کنم

rzr-crys[
rzr-crys[
.
.
.
rzr-crys[

extract هم نمیشه کرد از این جا هم گرفتم

اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

Dark Prince
18-11-2007, 21:59
دوستان سیستم من اینه :
VGA : 512 7300 LE
RAM : 1 GB
CPU : 3.2 2 Alcol
Mainboard : PCI Express , DDR 2
زمانی که می خوام بازیه DIRT رو اجرا کنم یک صفجه سیاه ظاهر میشه بعدش دیگه هنگ می کنه و اصلا از بازی بیرون نمیاد. ( مجبورم سیستم رو ریستارت کنم! )
در ضمن جدیدترین آپدیت Nvidia و Directx رو سیستم هم نصب است.

Oracle_Eldorado
18-11-2007, 22:36
سلام
من در اجرای بازی اویل چهار بعد از دیدن دموی بازی با ارور VPU Recover روبرو شدم سیستم من اینه:
cpu :amd Sempron 2800
Vga: radeon 9250
Ram :512
ضمنا درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردم چون حدث می زدم از کارت گرافیک باشه.

خواهش میکنم یکی کمکم کنه
دوست عزیز ،
این بازی با کارت گرافیک های زیر مشکل داره :
Geforce MX 4000
Geforce 5200
ATI 9250
بعضی از دوستان این مشکل رو داشتند .
بعد یه نفر یه راهی معرفی کرد که باید میزان استفاده از رم رو زیاد کنه .
بعد مشکل حل میشه .:5:

pcmanager
19-11-2007, 11:45
دوست عزیز ،
این بازی با کارت گرافیک های زیر مشکل داره :
Geforce MX 4000
Geforce 5200
ATI 9250
بعضی از دوستان این مشکل رو داشتند .
بعد یه نفر یه راهی معرفی کرد که باید میزان استفاده از رم رو زیاد کنه .
بعد مشکل حل میشه .:5:

ممنون از این که جواب دادین میخواستم بدونم اون راهی که گفتید پیدا شده چیه یا کجا نوشته شده ؟

yavarsport2005
19-11-2007, 14:53
تو بازی Gears of War خطای xlive.dll not found رو میده لطفا کمک کنید.:19:

aliparsa
19-11-2007, 18:07
سلام
بازی crysis رو نصب کردم ولی ارور زیر رو میده لطفا کمک کنید.
the application failed to initialize properly ( 0xc0000034 ). click on ok to terminate the application.

nima_niin
19-11-2007, 19:34
salam man ye bazi download kardam gerafike khob nist yani vaghti ke bazi mikonam enghar mesle sahne aheste mimone
man pcim mahechish balae nemidonam chera ham chin moshlkeli dare ??? plz komak

smallfrank
19-11-2007, 20:21
چرا Gears Of War save نمیشه ؟
چی کار کنم ؟

NEC666
19-11-2007, 22:14
Oracle_Eldorado خیلی مننونم عزیزم من مشکلم تو Gears Of War حل شد 2 3 تا ویندوز نصب کرده بودم
به مشکل بر خوردم و بازی جواب نمیداد فکر میکردم میشکلم از سیستمم هست ولی با سعی و تلاش :46: زیاد تونستم یه ویندوز Orginal تهیه کنم که وقتی اونو نصب کردم بازی اجرا شده خیلی مننونم واقعا کمکم کردی:11:
ولی من بازم به مشکل بر خوردم نمیدونم چرا توی بازی AutoSave که میکنه توی بازی میاد ولی وقتی از یازی میری بیرون بعد میخوای Load کنی Save رو که قبلا داشتی نمیشناسه نمیدونم نمیشناسه یا اصلا Save نمیکنه؟؟؟؟
منو آقای smallfrank مشکلمون یکی هست فکر کنم این مشکل دیگه از سیستم یا Win نباشه ربط پیدا میکنه به
خود بازی حال اگه راه حلی هست خیلی مننون میشم مثل همیشه کمکم کنی :40:

Oracle_Eldorado
19-11-2007, 23:26
چرا Gears Of War save نمیشه ؟
چی کار کنم ؟

Oracle_Eldorado خیلی مننونم عزیزم من مشکلم تو Gears Of War حل شد 2 3 تا ویندوز نصب کرده بودم
به مشکل بر خوردم و بازی جواب نمیداد فکر میکردم میشکلم از سیستمم هست ولی با سعی و تلاش :46: زیاد تونستم یه ویندوز Orginal تهیه کنم که وقتی اونو نصب کردم بازی اجرا شده خیلی مننونم واقعا کمکم کردی:11:
ولی من بازم به مشکل بر خوردم نمیدونم چرا توی بازی AutoSave که میکنه توی بازی میاد ولی وقتی از یازی میری بیرون بعد میخوای Load کنی Save رو که قبلا داشتی نمیشناسه نمیدونم نمیشناسه یا اصلا Save نمیکنه؟؟؟؟
منو آقای smallfrank مشکلمون یکی هست فکر کنم این مشکل دیگه از سیستم یا Win نباشه ربط پیدا میکنه به
خود بازی حال اگه راه حلی هست خیلی مننون میشم مثل همیشه کمکم کنی :40:
دوستان عزیز ،
متاسفانه من این بازی رو ندارم . یعنی امروز خریدم ولی DVD مشکل داشت و باید برم بدم پس .
به نظر من در تاپیک اصلی بازی مشکلتونو مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسید .:46:

Oracle_Eldorado
19-11-2007, 23:34
ممنون از این که جواب دادین میخواستم بدونم اون راهی که گفتید پیدا شده چیه یا کجا نوشته شده ؟
دوست عزیز ،
والا من یادم نمیاد ولی اگه در تاپیک خودش درخواست بدی واست حتما میزارند .
این هم لینک تاپیک مخصوص بازی Resident Evil 4

تو بازی Gears of War خطای xlive.dll not found رو میده لطفا کمک کنید.:19:
دوست من کدوم قسمتش ؟
وقتی میخوای بازی رو اجرا کنی ؟
اگه آره که باید از سایتی که در آخر واست میزارم همون فایلی که نیاز داره رو از اون سایت دانلود کنی و بریزی داخل مسیر C:\Windows\System 32
این هم لینک سایت
موفق باشی .

سلام
the application failed to initialize properly ( 0xc0000034 ). click on ok to terminate the application.
دوست عزیز معمولا وقتی این ارور رو میده که بازی مشکل داشته باشه .
حالا مشکلاتی بازی میتونه از اینا باشه :
خود سیدی بازی کامل نیست .
بازی کامل نصب نشده ( یعنی وسط نصب ارور داده )
کرکی که داخل سیدی بازی بوده مشکل داره .
شما در تاپیک زیر یه کرک دیگه درخواست بده :

salam man ye bazi download kardam gerafike khob nist yani vaghti ke bazi mikonam enghar mesle sahne aheste mimone
man pcim mahechish balae nemidonam chera ham chin moshlkeli dare ??? plz komak
خوب اگه سیستم شما همهچیش بالا هست میشه مشخصاتش رو بزارید ؟
بعدشم چه بازی دانلود کردید ؟

OMID
20-11-2007, 12:07
سلام من بازیه Crysis را از اینترنت گرفتم ولی الان یه سری فایل هست که نمیدونم باید باهاشون چی کار کنم

rzr-crys[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدrzr-crys[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
.
.
rzr-crys[

extract هم نمیشه کرد از این جا هم گرفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

این فایلها split شده برای اینکه راحتتر دانلود بشه
راه حل هم اینه شما باید این فایلها رو بهم بچسبونین
دو مدل از این فایلها هست یکسری با winrar بهم میچسبند که معمولا گیم ها دانلودی اینطوری هست
شما فایل 001 رو با winrar باز کنید و بعد روی فایل که بهتون نشون میده و پسوندش iso هست کلیک راست کرده و اکستراکت رو بزنید
اگر که با winrar باز نشد و ارور داد که نمیتونه فایل رو بخونه نرم افزار HjSplit رو از اینترنت بگیرید حجمش هم کمتر از یک مگ هست و کار با نرم افزار خیلی ساده هست و راحت کارتون رو راه میندازه اگه مشکلی داشتین بگین :46:

=================

تو بازی Gears of War خطای xlive.dll not found رو میده لطفا کمک کنید.

داخل دی وی دی های بازی احتمالا باید یه folder باشه به اسم support که توی اون یه برنامه هست بنام xlive که باید اون رو نصب کنید تا مشکل حل بشه
اگر که بود تو دی وی دی که نصب کنید مشکل حل میشه اگه نبود بگید تا براتون upload کنم برنامه رو :46:

===================

سلام

دوست عزیز بازی شما مشکل نداره شما برای اجرای بازی باید microsoft Visual c++ 2005 redistributable را احتیاج دارید که 100% داخل دی وی دی های بازی باید موجود باشه یه گشتی توی دی وی دی های بازی بزنید پیداش میکنید با این اسم باید تو دی وی دی باشه vcredist_x86.exe یه سرچ کنی گیرش میارید نصبش کنید مشکل حله اگه گیر نیوردی بگو تا بهت لینک دانلودش رو بدم :46:

Amin_0913
20-11-2007, 18:23
سلام
بازی مدال افتخار 5 و میخوام نصب کنم تا دی وی دی رو میذارم سیستم ریست میشه؟
کسی میتونه منو کمک کنه؟

yavarsport2005
20-11-2007, 21:24
اصلا پوشه ساپورت یا برنامه ای واسه نصب نداره اگه فایلو بزاری که عالی میشه. واقعا ممنون

Oracle_Eldorado
20-11-2007, 23:12
ببخشید یکی از دوستان من با یه بازی مشکل داره :
بازی Mael Storm رو نصب کرده ، بعد که میره داخل بازی نصف تصویر نیست . خیلی هم کند هست . کسی میدونه اشکال از کجاست ؟ این هم سیستمش :
VGA 5500 Axtorm
Ram 512
CPU 1.7 Intel

kiuna
21-11-2007, 09:46
من یه بازی به اسم CSI miamai دانلود کردم!
که کل فایلهای دانلودش 3 تا فایل بود که 3 تاش با پسوند BIN بود که ویندوز نمیشناسه
یکیشم فایل setup بود!
حالا من وقتی این ها رو ریختم توی یه فولدر و فایل setup رو اجرا می کنم !
اجرا نمیشه!
من اصلا نمی دونم چطوریه فقط چون این بازی رو دانلود کردم می خوام بدونم میشه اجراش کرد یا نه !
کرک و سریال هم همراهش نیست !
برای اطلاعات بیشتر اینجا رو نگاه کنید

OMID
21-11-2007, 10:32
سلام
بازی مدال افتخار 5 و میخوام نصب کنم تا دی وی دی رو میذارم سیستم ریست میشه؟
کسی میتونه منو کمک کنه؟

شما فقط با دی وی دی این بازی مشکل دارید ؟
روی سیستم دیگه ای تستش کردید ؟
احتمال داره اتوران که گذاشته شده برای دی وی دی مشکل داشته باشه
شما وقتی دی وی دی رو گذاشتید برای چند ثانیه تا کامل دی وی دی رو دی وی دی رامتون بخونه کلیدهای Shift+Esc رو با هم نگه دارید تا اتوران بالا نیاد بعد بر روی درایو که دی وی دی رو گذاشتین کلیک راست کنید و open کنید بعد فایل ستاپ رو اجرا کنید ببینید بازم همین مشکل رو دارید

===================

اصلا پوشه ساپورت یا برنامه ای واسه نصب نداره اگه فایلو بزاری که عالی میشه. واقعا ممنون

براتون توی persiangig آپلود کردم که با resume بتونین دانلود کنین
تکه تکه هم کردمش که راحت تر دانلود کنید هر پارت 5 مگ هست و کلا برنامه 18 مگ هست اینم لینکهاش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود کامل با winrar اکستراکت کنید :46:

================

ببخشید یکی از دوستان من با یه بازی مشکل داره :
بازی Mael Storm رو نصب کرده ، بعد که میره داخل بازی نصف تصویر نیست . خیلی هم کند هست . کسی میدونه اشکال از کجاست ؟ این هم سیستمش :
VGA 5500 Axtorm
Ram 512
CPU 1.7 Intel

MINIMUM PC REQUIREMENTSMINIMUMPentium 4 2.4GHz or Athlon XP 2400+ Processor512MB RAM64MB ATi Radeon 9200 or nVidia GeForce 4 class Video CardDirectX 9.0cDirectX compatible Sound Card4.5GB Hard Disk Space2X DVD-ROM DriveRECOMMENDEDPentium 4 3GHz or AthlonXP 2800+ Processor1GB RAMGeForce 7800 or Radeon X1800 class Video CardDirectX compatible Sound Card4.5GB Hard Disk Space2X DVD-ROM Drive

این مینیمم و سیستم پیشنهادی بازی هست
cpu که کلا توی مینیمم هم نیست
گرافیکت هم بنظر من مشکل داره برای اجرا

======================

من یه بازی به اسم CSI miamai دانلود کردم!
که کل فایلهای دانلودش 3 تا فایل بود که 3 تاش با پسوند BIN بود که ویندوز نمیشناسه
یکیشم فایل setup بود!
حالا من وقتی این ها رو ریختم توی یه فولدر و فایل setup رو اجرا می کنم !
اجرا نمیشه!
من اصلا نمی دونم چطوریه فقط چون این بازی رو دانلود کردم می خوام بدونم میشه اجراش کرد یا نه !
کرک و سریال هم همراهش نیست !
برای اطلاعات بیشتر اینجا رو نگاه کنید

این فایلهای اینستال بازی هست که با برنامه innosetup اینستال بازی رو درست کردن
فایلهای bin موجود رو اسماشون رو میگی ؟
فایلهایی که میریزی توی فولدر باید اسماشون اینطوری باشه
یک فایل setup.exe
یک فایل به این نام setup-1.bin که اگر اسمش این نیست اسماشون رو بگو ببینیم چجوریه
یک فایل به نام setup-2.bin که همه اینارو باید بریزی توی یه فولدر

sinacracker
21-11-2007, 13:42
دیگه اعصابم خورد شد . توی Gears of War PC چرا هی Checkpoint هات پاک میشه ؟ حتی ویندوز رو هم عوض کردم . کمک
از بازی میام بیرون دوباره میرم تو هیچی سیو ندارم

Oracle_Eldorado
21-11-2007, 22:24
MINIMUM PC REQUIREMENTSMINIMUMPentium 4 2.4GHz or Athlon XP 2400+ Processor512MB RAM64MB ATi Radeon 9200 or nVidia GeForce 4 class Video CardDirectX 9.0cDirectX compatible Sound Card4.5GB Hard Disk Space2X DVD-ROM DriveRECOMMENDEDPentium 4 3GHz or AthlonXP 2800+ Processor1GB RAMGeForce 7800 or Radeon X1800 class Video CardDirectX compatible Sound Card4.5GB Hard Disk Space2X DVD-ROM Drive

این مینیمم و سیستم پیشنهادی بازی هست
cpu که کلا توی مینیمم هم نیست
گرافیکت هم بنظر من مشکل داره برای اجرا

امید عزیز ممنون .
پس چرا نصف صفحه نیست ؟!
اگه سیستمش نکشه باید فریم فریم بشه نه اینکه نصف صفحه نباشه !

am_merman01
22-11-2007, 01:08
آقا تروخدا به داد من برسيد
من توي بازي shade نميتونم بازي رو ذخيره كنم . اين مشكل هم توي نسخه فارسي و هم اصلي هست.
كسي مي تونه كمك كنه؟
من چند بار تاپيك زدم ولي به نيم ساعت نرسيده دوستان تاپيك منو پاك ميكنند.
حالا اگه ممكنه به جاي پاك كردن صورت مسئله يكي بياد جواب بده.

kiuna
22-11-2007, 02:24
ا
ین فایلهای اینستال بازی هست که با برنامه innosetup اینستال بازی رو درست کردن
فایلهای bin موجود رو اسماشون رو میگی ؟
فایلهایی که میریزی توی فولدر باید اسماشون اینطوری باشه
یک فایل setup.exe
یک فایل به این نام setup-1.bin که اگر اسمش این نیست اسماشون رو بگو ببینیم چجوریه
یک فایل به نام setup-2.bin که همه اینارو باید بریزی توی یه فولدر[/QUOTE]
من اسم فایلها رو عوض نکردم عینا مثل همونی که دانلود کرده بودم
ریختم تو فولدر و بعد اجرا کردم
لینک فایلها رو همراه اسمشون رو هم گذاشتم ؟ دیدی؟

yavarsport2005
22-11-2007, 03:26
تو Gears of War پیغام d3dx10_35 رو میده. میدونم مربوط به Directx هستش اگه کسی لینک این Directx رو داره بذاره ممنون.

smallfrank
22-11-2007, 17:12
yavarsport2005
از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلودش کن .

DANIAL_2000
22-11-2007, 17:23
سلام به همه دوستان . من resolution بازی cs1.6 رو زیاد کردم دیگه اجرا نمیشه؟! چند بار هم uninstal کردم و دوباره ریختم اما فایده ای نداره.باید چه کار کنم.. لطفا راهنمایی کنید.

Oracle_Eldorado
22-11-2007, 18:15
آقا تروخدا به داد من برسيد
من توي بازي shade نميتونم بازي رو ذخيره كنم . اين مشكل هم توي نسخه فارسي و هم اصلي هست.
كسي مي تونه كمك كنه؟
من چند بار تاپيك زدم ولي به نيم ساعت نرسيده دوستان تاپيك منو پاك ميكنند.
حالا اگه ممكنه به جاي پاك كردن صورت مسئله يكي بياد جواب بده.

چند صفحه ی قبل جوابتونو دادم . یه نگاهی بکن . خیلی وقته نیومدی !

سلام به همه دوستان . من resolution بازی cs1.6 رو زیاد کردم دیگه اجرا نمیشه؟! چند بار هم uninstal کردم و دوباره ریختم اما فایده ای نداره.باید چه کار کنم.. لطفا راهنمایی کنید.
خوب شما تاریخ سیستمت رو برگردون به چند روز پیش درست میشه .

تو Gears of War پیغام d3dx10_35 رو میده. میدونم مربوط به Directx هستش اگه کسی لینک این Directx رو داره بذاره ممنون.
آدرس دقیق اینه :

DANIAL_2000
22-11-2007, 18:33
خوب من تاریخ سیستم رو چه جوری برگردونم به چند روز پیش؟؟!!! :9:

Oracle_Eldorado
22-11-2007, 23:03
خوب من تاریخ سیستم رو چه جوری برگردونم به چند روز پیش؟؟!!!
مسیر زیر رو برو :
Start > All Programs > Accessories > System Tools > System ReStore
در صفحه ای که میاد گزینه ی اول رو انتخاب کن .
بعد یه صفحه میاد که تاریخ ها رو نشون داده .
تاریخ امروز رو پررنگ نشون داده .
شما چند روز پیش تغییرات دادی ؟
به همون تعداد برگردون رو به عقب .
بعد Next و دوباره Next بزن .
بعد بزار یه خطی پر بشه و سیستمت Restart بشه .

DANIAL_2000
23-11-2007, 00:40
خوب الان بازی اجرا میشه اما هنوز کیفیتش خیلی پایینه (محیط بازی رو به شکل مربع مربع نمایش میده !!). مشکل از کجاست و باید چه کار کنم؟؟ در ضمن از راهنماییتون ممنون جناب اراکل...;)

Oracle_Eldorado
23-11-2007, 12:03
خوب الان بازی اجرا میشه اما هنوز کیفیتش خیلی پایینه (محیط بازی رو به شکل مربع مربع نمایش میده !!). مشکل از کجاست و باید چه کار کنم؟؟ در ضمن از راهنماییتون ممنون جناب اراکل...
دوست عزیز باید مراحل زیر رو طی کنید :
اول برو قسمت Options
بعد همونجایی که رزلوشن رو تغییر دادی ، یه گزینه داره که نوشته 16Bit .
روش کلیک کن و بکنش 32 بیت .
ایشالاه دیگه مشکلی نمیمونه !
هر سئوال دیگه بود در خدمتیم .

DANIAL_2000
23-11-2007, 12:54
دوست عزیز باید مراحل زیر رو طی کنید :
اول برو قسمت Options
بعد همونجایی که رزلوشن رو تغییر دادی ، یه گزینه داره که نوشته 16Bit .
روش کلیک کن و بکنش 32 بیت .
ایشالاه دیگه مشکلی نمیمونه !
هر سئوال دیگه بود در خدمتیم .
همین کارو انجام میدم....اما دوباره برمیگرده به 16 بیت!! من تازه ویندوزمو عوض کردم ممکن مشکل از اون باشه؟

hoshicameron
24-11-2007, 00:43
لطفا کمک کنید ............ بعد از نصب بازی wow یک پیام ظاهر شد که از من می خواست تا برای انجام بازی به سایت مربوط به بازی بروم و یک اکانت بسازم وای من این درخواست رو رد کردم چون در راهنمای نصب بازی در سی دی 5 یک برنامه وجود داشت که اکانت مجازی می سازه ولی این برنامه کار نمی کنه از طرفی برای اجرای بازی باید مدادم به اینترنت متصل باشی که برای من امکتن پذیر نیست لطفا من رو در این باره راهنمایی کنید .

Dark Prince
24-11-2007, 00:48
لطفا کمک کنید ............ بعد از نصب بازی wow یک پیام ظاهر شد که از من می خواست تا برای انجام بازی به سایت مربوط به بازی بروم و یک اکانت بسازم وای من این درخواست رو رد کردم چون در راهنمای نصب بازی در سی دی 5 یک برنامه وجود داشت که اکانت مجازی می سازه ولی این برنامه کار نمی کنه از طرفی برای اجرای بازی باید مدادم به اینترنت متصل باشی که برای من امکتن پذیر نیست لطفا من رو در این باره راهنمایی کنید .
اصلا لازم نیست که بری تو سایتش اکانت بسازی . برو به قسمتی که بازیو نصب کردی . اونجا یه فایل هست عکس یک کره است . رو اون که بزنی می تونی اکانت بسازی .

jengir3
24-11-2007, 06:52
با سلام خدمت دوستان
بازیهای FEAR و OBLIVION IV در کامپیوتر من بد اجرا می شوند حتی بعد از ارتقا سیستم
مشخصات سیستم من
Graphice : Geforce Fx 5500
RAM : 1GB
CPU : 2.4
البته من درایو کارت گرافیکمو تازه آپدیت کردم
ممنون می شوم اگر کسی بگوید چکار کنم تا این بازی ها خوب اجرا شوند

OMID
24-11-2007, 10:07
با سلام خدمت دوستان
بازیهای FEAR و OBLIVION IV در کامپیوتر من بد اجرا می شوند حتی بعد از ارتقا سیستم
مشخصات سیستم من
Graphice : Geforce Fx 5500
RAM : 1GB
CPU : 2.4
البته من درایو کارت گرافیکمو تازه آپدیت کردم
ممنون می شوم اگر کسی بگوید چکار کنم تا این بازی ها خوب اجرا شوند

سلام سیستم رو ارتقاع دادی این شده ؟
اگه سیستمت اینه که گرافیک خیلی ضعیف هست و کند بودن بازی بخاطر گرافیکت هست :46:

am_merman01
24-11-2007, 20:15
چند صفحه ی قبل جوابتونو دادم . یه نگاهی بکن . خیلی وقته نیومدی !

خوب شما تاریخ سیستمت رو برگردون به چند روز پیش درست میشه .

آدرس دقیق اینه :

با سلام خدمت بازي دوستان عزيز:10:
با عرض پوزش از شما دوست عزيز بايد بگم شما در چند صفحه قبل هم جواب سوال من رو نداديد ، فقط فرموديد در تاپيك مربوط به خودش مطرح كن. من دنبال اين تاپيك گشتم ولي اين تالار خيلي بزرگه :19::19:سخت ميشه توش يه موضوعي رو پيدا كرد.
حالا ممكنه بيشتر راهنمايي كنيد.
ممنون ميشم.:11:

am_merman01
24-11-2007, 20:19
با سلام مجدد
كامپيوتر من ويروس گرفته و ميخوام فرمتش كنم. ولي در اين صورت سيو هاي من تو بازي fear از بين ميره.
حال ميتونيد كمكم كنيد كه فايل سيو بازي رو يه جا ذخيره كنم ؟ آخ نميدونم اين فايل كجاي هارد ميشينه!!

Dark Prince
24-11-2007, 20:23
با سلام مجدد
كامپيوتر من ويروس گرفته و ميخوام فرمتش كنم. ولي در اين صورت سيو هاي من تو بازي fear از بين ميره.
حال ميتونيد كمكم كنيد كه فايل سيو بازي رو يه جا ذخيره كنم ؟ آخ نميدونم اين فايل كجاي هارد ميشينه!!
شما می تونی Save رو آپلود کنی بعد که درایور ها رو فرمت کردی دوباره دانلود کنی .

sinacracker
24-11-2007, 20:29
ااااااااه ه ه ه ه ه ه ه . دوباره سیوگیم ها و چک پیت هایGears of War پاک شد . تا وسطاش رفته بودم . حتی از سیو گیم چند بار بک آب گرفتم ولی ... ترو خدا کمک کنید

havas_1980
24-11-2007, 22:21
با سلام مجدد

اگه ویستا داشته باشی save ها تو این مسیره:
"C:\Users\Public\Documents\TimeGate Studios\FEARXP2"

Oracle_Eldorado
24-11-2007, 22:43
همین کارو انجام میدم....اما دوباره برمیگرده به 16 بیت!! من تازه ویندوزمو عوض کردم ممکن مشکل از اون باشه؟
احتمالا کارت گرافیکتون نصب نیست . یا کارت گرافیک شما این بازی رو نمیکشه .
میشه مشخصات سیستمتونو بزارید ؟

valas
25-11-2007, 19:58
با سلام

دو تا سوال دارم:

1- حداقل سیستم برای دو بازی ایرانی آخرین بندر و انرژی هسته ای چیست؟

2- بازی call of duty1 رو رو سیستمم نصب کردم و اجرا هم شد اما بعد از انتخاب میزان سختی بازی

هیچ اتفاقی نمی افته و تو همون صفحه منو می مونه.
دوستان کسی نمی دونه مشکل از چیه و باید چیکار کنم؟

با تشکر.

Oracle_Eldorado
25-11-2007, 22:30
با سلام

دو تا سوال دارم:

1- حداقل سیستم برای دو بازی ایرانی آخرین بندر و انرژی هسته ای چیست؟

2- بازی call of duty1 رو رو سیستمم نصب کردم و اجرا هم شد اما بعد از انتخاب میزان سختی بازی

هیچ اتفاقی نمی افته و تو همون صفحه منو می مونه.
دوستان کسی نمی دونه مشکل از چیه و باید چیکار کنم؟

با تشکر.

1- دوست عزیز چون من این 2 بازی رو ندیدم و بازی نکردم نمیدونم سیستمش چیه ولی فکر نکنم سیستم خیلی بالایی بخواد .
2- احتمال زیاد کارت گرافیک شما ضعیف هست .
لطفا مشخصات کل سیستمتونو بزارید .

DANIAL_2000
25-11-2007, 23:52
احتمالا کارت گرافیکتون نصب نیست . یا کارت گرافیک شما این بازی رو نمیکشه .
میشه مشخصات سیستمتونو بزارید ؟
اینم مشخصات سیستم: ram 512 . cpu 2.4GHz . کارت گرافیک 128 ( NVIDIA Geforce4 MX 4000 )
فکر نمی کنم سیستم برای این بازی پایین باشه.... قبل از اینکه ویندوزمو عوض کنم بازی بدون اشکال اجرا می شد !!!

am_merman01
26-11-2007, 02:37
اگه ویستا داشته باشی save ها تو این مسیره:
"C:\Users\Public\Documents\TimeGate Studios\FEARXP2"

تشكر فراوان از شما دوست عزيز كه كمك كرديد ولي متاسفانه ويندوز من هنوز xp است .

DHAMID
26-11-2007, 15:06
[QUOTE=Oracle_Eldorado;1806248]دوست عزيز ميتوني يه نگاهي به اين لينک بکني :

وقتي اين پچ روگرفتيم باهاش چي كار كنم

1295
26-11-2007, 18:54
بارعرض سلام وخسته نباشيد..............

ترينر يا كد اين بازي را مي خواستم War Front - Turning Point تشكر فروان اگر لطف كنيد به ايمل بفرستيد تشكر بسيار بسيار از شما دوستان دارم

Oracle_Eldorado
27-11-2007, 05:19
اینم مشخصات سیستم: ram 512 . cpu 2.4GHz . کارت گرافیک 128 ( NVIDIA Geforce4 MX 4000 )
فکر نمی کنم سیستم برای این بازی پایین باشه.... قبل از اینکه ویندوزمو عوض کنم بازی بدون اشکال اجرا می شد !!!
حق با شماست دوست عزیز .
چون ورژن 1 با این سیستم میاد .
شما DirectX جدید رو نصب کردی ؟
ممکنه اشکال از اون باشه .

تشكر فراوان از شما دوست عزيز كه كمك كرديد ولي متاسفانه ويندوز من هنوز xp است .
پس سیو ها داخل مسیر زیر هست :
My Documents
یه پوشه به اسم بازی یا شرکت سازنده ی بازی باید وجود داشته باشه .

[QUOTE=Oracle_Eldorado;1806248]دوست عزيز ميتوني يه نگاهي به اين لينک بکني :

وقتي اين پچ روگرفتيم باهاش چي كار كنم
والا من باهاش کار نکردم . ولی توی تاپیک بازی باید توضیح داده باشه .

بارعرض سلام وخسته نباشيد..............

ترينر يا كد اين بازي را مي خواستم War Front - Turning Point تشكر فروان اگر لطف كنيد به ايمل بفرستيد تشكر بسيار بسيار از شما دوستان دارم

لطفا در قسمت زیر درخواست بدید :

Oracle_Eldorado
27-11-2007, 05:24
ببخشید دوستان من خودم با نصب یه بازی مشکل دارم :
وقتی میخوام FEAR جدیده رو نصب کنم ، وقتی مسیر پیش فرض خودش توی درایو C هست میتونه نصب کنه ولی درایو C من جا نداره .
وقتی مسیرش رو عوض میکنم میگه There Is Not Enough Space درحالی که 10 گیگ خالی داره .
توی قسمت نصب نوشته 6گیگ نیاز داره برای نصب ولی توی درایو دیگه ای نصب نمیشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

sinacracker
27-11-2007, 22:39
چرا بازی Kane & Lynch بعضی از صداهاش نیست . توی تاپیک های Gamespot هم بعضی ها همین مشکل را داشتند . ولی بعضی ها با تغییرات در منوی صدا ، صدای بازی درست شده بود ولی مال من خراب Sound Card man : Realtek

Oracle_Eldorado
27-11-2007, 23:06
چرا بازی Kane & Lynch بعضی از صداهاش نیست . توی تاپیک های Gamespot هم بعضی ها همین مشکل را داشتند . ولی بعضی ها با تغییرات در منوی صدا ، صدای بازی درست شده بود ولی مال من خراب Sound Card man : Realtek
مگه شما داری به P30 بازی میکنی ؟!
بعدشم ممکنه اشکال از کرک بازی باشه.

P-R-I-N-C-E
28-11-2007, 00:40

errore برای چیه؟
تو بازی نیدفورسپید پروستریت

arnold_ab
28-11-2007, 10:19
سلام بر همه
من توبازی splinter cell double agetوقتی بازی میکنم بازی کند میشه دوباره به حالت عادی بر میگرده میشه کمک کنید.
این هم سیستم
Graphic:512 8500

AKBAR132
28-11-2007, 13:14
توی بازی نیئد فور اسپید پرو استریت نمیره ...پیغام میده .....shine error ..... و میگه یه فایلی رو پیدا نکردم

sinacracker
28-11-2007, 13:37
مگه شما داری به P30 بازی میکنی ؟!
بعدشم ممکنه اشکال از کرک بازی باشه.

منظورت از P30 همون PC هست ؟ آره . و فقط یک کرک براش اومده .

Oracle_Eldorado
28-11-2007, 17:05

errore برای چیه؟
تو بازی نیدفورسپید پروستریت
دوست من این ارور میگه که DVD یا سیدی بازی شما مشکل داره .
ممکن هم هست لنز سیدی رام شما ضعیف باشه .
روی یه سیستم دیگه امتحان کن . اگه باز هم اینطوری بود که سیدی بازی مشکل داره .
اگه اینطوری نبود که اشکال از سیدی رام شما هست.

سلام بر همه
من توبازی splinter cell double agetوقتی بازی میکنم بازی کند میشه دوباره به حالت عادی بر میگرده میشه کمک کنید.
این هم سیستم
Graphic:512 8500

من منظورتونو متوجه نشدم .
یعنی بازی خوب پیش میره ، یکمی که میگذره گیر میکنه و دوباره خوب میشه ؟

توی بازی نیئد فور اسپید پرو استریت نمیره ...پیغام میده .....shine error ..... و میگه یه فایلی رو پیدا نکردم

شما میشه مشخصات سیستمتونو بزارید ؟
+ یه عکس از اروری که میده .

منظورت از P30 همون PC هست ؟ آره . و فقط یک کرک براش اومده .

آره دیگه دوست من . همون PC
پس باید یکمی صبر کنی تا یه پچ یا کرک دیگه ای واسش بیاد .

arnold_ab
28-11-2007, 17:06
قربون آدم چیز فهم

sinacracker
28-11-2007, 17:25
Call Of Duty 4 قشنگتره یا BioShoCk ؟ کدومو بگیرم (از بین این دو تا)

Assassin_0121
28-11-2007, 20:01
سلام
من میخوام بازی Company of Heroes Opposing Fronts را نصب کردم نصبش دو مرحله ای
هست مرحله اول که نصب میشه که هیچ اما وقتی میخوام مرحله دوم را نصب کنم product keyو retail code(if applicable) میخواذ میشه این دوتا رو بهم بدید؟

Oracle_Eldorado
28-11-2007, 22:22
قربون آدم چیز فهم
دوست من سیستمت که مشکلی نداره .
شما میخوای یه بار DirectX خود سیدی بازی رو نصب کن .
اگه مشکل حل نشد ، ویندوز عوض کن .
احتمال زیاد مشکل حل میشه .
اگه باز هم نشد یه کرک دیگه رو امتحان کن .

Call Of Duty 4 قشنگتره یا BioShoCk ؟ کدومو بگیرم (از بین این دو تا)
به نظر من هر2تا رو بگیر ! هر 2 تا خیلی قشنگ هستند .
BioShoCk : بازی تقریبا تخیلی که گرافیک عالی داره و گیم پلی فوق العاده
COD 4 : بازی کاملا واقعی که گرافیک خیلی عالی تری داره و گیم پلی خیلی فوق العاده !
دیگه بستگی به نظر و سلیقه خودت داره .

Sunny-M
29-11-2007, 03:05
من وقتی که GRAW 1 رو بازی می کنم یهو وسط بازی بدون هیچ دلیلی هنگ می کنه و اصلا به موس یا کیبورد جواب نمیده ، در این شرایط مجبورم کامپیوتر رو با دکمه کیس ریستارت کنم . البته بعضی وقتها هم یهو از بازی بیرون میاد و اروری که باید Don't Send اش کنی می ده بعدشم یه اتفاق عجیب میفته تنظیمات گرافیکیم خراب میشه یعنی رزولیشن میره رو 800 by 600 و کیفیت رنگم هم 4 bit !!!! میشه ، باز هم مجبورم ریستارت کنم تا درست شه . اینم بگم قبلا ( 6.7 ماه پیش ) که بازی می کردم همچین مشکلاتی نداشتم ،اما وقتی ویندوزو عوض کردمو بازی رو دوباره نصب اینجوری شد . اگه کسی می دونه که چرا و باید چیکار کرد بگه لطفا .
در ضمن سیستمم اینه ، فکر هم نمی کنم واسه این بازی ( لااقل ) کم باشه !!
XP SP 2
GeForce 7100 GS
CPU 2.80
1 GB RAM
اها ، راستی یادم رفت بگم که تنظیمات گرافیکی بازی رو همشو رو متوسط میذارم . (البته بالا پایینش فرق نمی کنه بازم هنگ میشه !!! )
مرسی

46and02
29-11-2007, 07:16
سلام
من بازي GT legends رو نصب كردم ولي موقع اجراي بازي پيغامي راجع به disk و . . .اين جور چيزا ميده.همون پيغامي كه وقتي كرك بازي رو نريزي مي ياد يا لا اقل شبيه اونه.
ولي كرك نداره.تو اينترنت هم خيلي گشتم نبود.ضمنا روش نصب كه تو DVD بازي نوشته خيلي عجيب غريبه من مو به مو ميرم ولي بعد از اجرا به جاي اينكه ازمن سريال بخواد اون errorr رو ميده.
خواهش مي كنم كمك كنيد.اگر هم سوالم تكراريه بخشيد . . .

ali-07
29-11-2007, 21:36
میشه یه عکس از ارورر بزاری

Oracle_Eldorado
29-11-2007, 23:32
من وقتی که GRAW 1 رو بازی می کنم یهو وسط بازی بدون هیچ دلیلی هنگ می کنه و اصلا به موس یا کیبورد جواب نمیده ، در این شرایط مجبورم کامپیوتر رو با دکمه کیس ریستارت کنم . البته بعضی وقتها هم یهو از بازی بیرون میاد و اروری که باید Don't Send اش کنی می ده بعدشم یه اتفاق عجیب میفته تنظیمات گرافیکیم خراب میشه یعنی رزولیشن میره رو 800 by 600 و کیفیت رنگم هم 4 bit !!!! میشه ، باز هم مجبورم ریستارت کنم تا درست شه . اینم بگم قبلا ( 6.7 ماه پیش ) که بازی می کردم همچین مشکلاتی نداشتم ،اما وقتی ویندوزو عوض کردمو بازی رو دوباره نصب اینجوری شد . اگه کسی می دونه که چرا و باید چیکار کرد بگه لطفا .
در ضمن سیستمم اینه ، فکر هم نمی کنم واسه این بازی ( لااقل ) کم باشه !!
XP SP 2
GeForce 7100 GS
CPU 2.80
1 GB RAM
اها ، راستی یادم رفت بگم که تنظیمات گرافیکی بازی رو همشو رو متوسط میذارم . (البته بالا پایینش فرق نمی کنه بازم هنگ میشه !!! )
مرسی
دوست من فکر کنم سیستم شما بازی رو نکشه . چون این بازی گرافیک خیلی بالایی میخواد .
شما میخوای اول یه کرک دیگه رو امتحان کن ، اگه مشکلت حل نشد یه ارتقایی به سخت افزارت بده .
چون کارت گرافیک شما توربو کش هست و قدرت زیادی نداره .

سلام
من بازي GT legends رو نصب كردم ولي موقع اجراي بازي پيغامي راجع به disk و . . .اين جور چيزا ميده.همون پيغامي كه وقتي كرك بازي رو نريزي مي ياد يا لا اقل شبيه اونه.
ولي كرك نداره.تو اينترنت هم خيلي گشتم نبود.ضمنا روش نصب كه تو DVD بازي نوشته خيلي عجيب غريبه من مو به مو ميرم ولي بعد از اجرا به جاي اينكه ازمن سريال بخواد اون errorr رو ميده.
خواهش مي كنم كمك كنيد.اگر هم سوالم تكراريه بخشيد . . .

همونطور که علی گفتند یه عکس یا متن ارور رو بزار .
موفق باشی .

46and02
30-11-2007, 03:05
ممنونم.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\21 grams\Desktop\untitled1
آفا من خودمو كشتم نتونستم عكس بذارم نمي شه : ولي پيغامه يك خطه با سه تا گزينه :
insert the Gt legends disc into the disc drive and press Retry

ok
information
Retry

Oracle_Eldorado
30-11-2007, 13:58
ممنونم.....

آفا من خودمو كشتم نتونستم عكس بذارم نمي شه : ولي پيغامه يك خطه با سه تا گزينه :
insert the Gt legends disc into the disc drive and press Retry

ok
information
Retry

دوست عزیز مشکل ساده تر از این حرف هاست !
در سیدی بازی یه پوشه ای هست به اسم Crack .
همه ی محتویات اونو کپی اونجایی که بازی رو نصب کردی .
اگه حل نشد بگو تا واضح تر بگم .

Eshghe_door
30-11-2007, 15:22
سلام
خوبین
من بازی فرار از سلول 3 رو نصب میکنم بعد از چند مرحله ای که میخواد ببینه بلدم بازی کنم یا نه پسورد میخواد چی کار کنم

Eshghe_door
30-11-2007, 15:24
راستی اسم فرار از سلول 3 splinter sell 3

Oracle_Eldorado
30-11-2007, 22:33
سلام
خوبین
من بازی فرار از سلول 3 رو نصب میکنم بعد از چند مرحله ای که میخواد ببینه بلدم بازی کنم یا نه پسورد میخواد چی کار کنم

دوست عزیز اگه منظورت این بازی هست Splinter Cell Chaos Theory باید بگم احتمالا اونی که شما داری نسخه ی Demo ( یا نسخه ی نمایشی که قبل از منتشر شدن بازی میاد ) یا نسخه ی Trial ( که همون نسخه ی پولی که چند مرحله بیشتر نداره و کامل نیست ) باشه . چون من تا آخر بردم و مشکلی هم نداشتم .

46and02
01-12-2007, 00:02
دوست عزیز مشکل ساده تر از این حرف هاست !
در سیدی بازی یه پوشه ای هست به اسم Crack .
همه ی محتویات اونو کپی اونجایی که بازی رو نصب کردی .
اگه حل نشد بگو تا واضح تر بگم .

ميدونم crack چيه و بايد چيكارش كنم ولي مساله اينجاست كه تو dvd كرك نداره و تو اينتر نت هم پيدا نكردم.لطفا اگه مي تو نيد لينك داتلود رو بزارين تا كرك رو دانلود كنم.
متشكرم.

Battlefield2
01-12-2007, 15:17
سلام دوستان من هرچی سعی کردم وارد call of duty4 بشم نتونستتم هرچی رو ایکن کلیک میکنم این ارور رو میده:
video card or driver doesnt support separate alpha blend.glow will be disabled

به خدا اخرین درایور geforce رو نصب کردم directx9.0c رو نصب کردم 3d هم فعال هست.کارت گرافیکم fx5500 geforce هست لطفا کمکم کنید که چیکار کنم وارد بازی شم.

robert
01-12-2007, 17:22
سلام دوستان من هرچی سعی کردم وارد call of duty4 بشم نتونستتم هرچی رو ایکن کلیک میکنم این ارور رو میده:
video card or driver doesnt support separate alpha blend.glow will be disabled

به خدا اخرین درایور geforce رو نصب کردم directx9.0c رو نصب کردم 3d هم فعال هست.کارت گرافیکم fx5500 geforce هست لطفا کمکم کنید که چیکار کنم وارد بازی شم.

سلام عزیزم !!!:20:
گرافیک شما برای این بازی اصلا کافی نیست !!!:41::41:
یه سری به تاپیک مخصوص این بازی بزن تا ببینی بچه های این فروم با چه کارت گرافیک های خفنی تونستن این بازی رو اجرا کنن :

Sunny-M
01-12-2007, 18:03
عزیز جان در مورد کرک ، تو سیدی من اصلا کرک نداشت که بخوام یکی دیگه اشو امتحان کنم
سخت افزارم برا 9 ماه پیش خریدم اون موقع بهتر از این سیستم (لااقل تو شهر ما !!! ) نبود من این بازی رو هم رو این سیستم خریدم و گفتن که باهاش می خونه و مشکلی نداره و...... قدیما بازیشم کردم خوب بود.....
حالا شما فکر نمی کنی که Patch ی چیزی داشته باشه ؟؟ :41:
برا خرید سخت افزار هم اگه تاپیکی می شناسید معرفی کنید برم اونجا مشورت کنم این دفعه سرمو کلاه نذارن . :13:
مرسی

Oracle_Eldorado
01-12-2007, 22:35
عزیز جان در مورد کرک ، تو سیدی من اصلا کرک نداشت که بخوام یکی دیگه اشو امتحان کنم
سخت افزارم برا 9 ماه پیش خریدم اون موقع بهتر از این سیستم (لااقل تو شهر ما !!! ) نبود من این بازی رو هم رو این سیستم خریدم و گفتن که باهاش می خونه و مشکلی نداره و...... قدیما بازیشم کردم خوب بود.....
حالا شما فکر نمی کنی که Patch ی چیزی داشته باشه ؟؟
برا خرید سخت افزار هم اگه تاپیکی می شناسید معرفی کنید برم اونجا مشورت کنم این دفعه سرمو کلاه نذارن .
مرسی
دوست عزیز شما میتونی اینجا کرک درخواست بدی :

عزیز به نظر شما سیستم 9 ماه پیش ! میتونه این بازی به این سنگینی رو اجرا کنه ؟!
والا من هنوز خودمم این بازی رو نصب نکردم که بخوام نظر بدم .
ولی اگه میخوای مشاوره کنی اینجا یه تاپیک بزن :

Sunny-M
03-12-2007, 03:28
Oracle عزیز راست میگی این بازی سیستم بالایی می خواد البته من خودم یه دلیلی واسه باگش پیدا کردم ، این که وقتی بیشتر از دو سه ساعت پاش بشینی ، معلوم نیست داغ می کنه سیستم قاطی می کنه بازی چه جوری می شه که یهو هنگ میکنه اگه کمتر بازیش کنی به ندرت این اتفاق میفته .
حالا من به خاطر اینم نه ، واسه بازیای جدید باید یه دستی به سر و روی سخت افزارام بکشم .
راستی گفتی که بازیش نکردی اگه ازاکشنای اول شخص خوشت میاد حتما امتحانش کن بازی توپیه .
در کل به خاطر اینکه به سوالام جواب دادی ازت ممنونم رفیق

اها راستی یه چیزی شما میدونی ادرس این سایتی که سیستم PC رو با بازیه مورد نظرت مقایسه میکنه و میگه بازیه به سیستمت می خوره یا نه چی هست ، ادرسشو تو این تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیدم قبلنا ولی حالا که می خوام واردش بشم می گه شما اجازه بازدید از این تاپیکو ندارید ( یعنی چی !؟! ) اگه واست زحمتی نیست یه لطفی بکن
خیلی خیلی مرسی

Oracle_Eldorado
03-12-2007, 22:11
Oracle عزیز راست میگی این بازی سیستم بالایی می خواد البته من خودم یه دلیلی واسه باگش پیدا کردم ، این که وقتی بیشتر از دو سه ساعت پاش بشینی ، معلوم نیست داغ می کنه سیستم قاطی می کنه بازی چه جوری می شه که یهو هنگ میکنه اگه کمتر بازیش کنی به ندرت این اتفاق میفته .
حالا من به خاطر اینم نه ، واسه بازیای جدید باید یه دستی به سر و روی سخت افزارام بکشم .
راستی گفتی که بازیش نکردی اگه ازاکشنای اول شخص خوشت میاد حتما امتحانش کن بازی توپیه .
در کل به خاطر اینکه به سوالام جواب دادی ازت ممنونم رفیق

اها راستی یه چیزی شما میدونی ادرس این سایتی که سیستم PC رو با بازیه مورد نظرت مقایسه میکنه و میگه بازیه به سیستمت می خوره یا نه چی هست ، ادرسشو تو این تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دیدم قبلنا ولی حالا که می خوام واردش بشم می گه شما اجازه بازدید از این تاپیکو ندارید ( یعنی چی !؟! ) اگه واست زحمتی نیست یه لطفی بکن
خیلی خیلی مرسی

دوست من بازی هایی که از روی یه کنسول دیگه تبدیل میشوند ،‌معمولا باگ های زیادی دارند .
ممکنه اونی هم که شما پیدا کردی یکی از باگ های بازی باشه .
در مورد بازی هم خودم میدونم ! ولی جا ندارم نصب کنم‌!!!! درایو ها همه پر هستند .
در مورد سیستم شما هم بله . به نظر من یه ارتقای کلی بدی بهتره .
در مورد لینک هم منم نمیتونم وارد بشم ! خیلی عجیبه . به مدیران اطلاع بده .
به M E H D I که مدیر انجمن بازی هست یه پیغام خصوصی بزن .

Oracle_Eldorado
06-12-2007, 22:58
در این سایت

ترفندی برای بینهایت کردن fatality در بازی ultimate mortal kombat 3 نوشته شده است کسی میدونه این کد را چطور باید اجرا کرد

دوست عزیز تا اونجایی که من فهمیدم باید با GameShark این کد هایی که داده وارد کنی .
بعدشم اینا که Fatality نیستند !

Alishmas
07-12-2007, 01:45
مشکل توي اجراي Call Of Duty 1

من قبلاً اين بازي رو ريخته بودم و خيلي هم راحت اجرا شده بود.

اما الان وقتي اين بازي رو ميريزم و روش کليک ميکنم صفحه اول بازي اينجوري مياد :

وقتي هم روي New Game ميزنم که بازي شروع بشه هيچ کاري نميکنه .

البته Multiplayer درست هست اما اين SinglePlayer اينجوري ميشه.

روي درايو هاي مختلف هم بازي رو چند بر ريختم اما فايده اي نداشت.

چيکار کنم ؟

Oracle_Eldorado
07-12-2007, 12:39
مشکل توي اجراي Call Of Duty 1

من قبلاً اين بازي رو ريخته بودم و خيلي هم راحت اجرا شده بود.

اما الان وقتي اين بازي رو ميريزم و روش کليک ميکنم صفحه اول بازي اينجوري مياد :

وقتي هم روي New Game ميزنم که بازي شروع بشه هيچ کاري نميکنه .

البته Multiplayer درست هست اما اين SinglePlayer اينجوري ميشه.

روي درايو هاي مختلف هم بازي رو چند بر ريختم اما فايده اي نداشت.

چيکار کنم ؟

دوست عزیز شما مشخصات سیستمتونو بزار .
بعدشم شما آخرین درایور کارت گرافیکتو نصب کردی ؟

Alishmas
07-12-2007, 17:54
بازی روی سيستمم اجرا ميشه ، چون قبلاً يه بار بازی رو خيلی رون تموم کردم.

آخرين درايور کارت گرافيک رو از کجا ميتونم بريزم ؟ البته فکر نکنم مشکل از اون هم باشه چون Multi Player اجرا ميشه !

حمید جان
07-12-2007, 19:41
سلام

من سیمز دانشگاه رو نصب کردم
میره داخل بازی مپ رو هم انتخاب
میکنم ولی هم می خوام یه خونه
انتخاب کنم پیغام زیر رو میده
چه کار کنم

ممنون

S A M
07-12-2007, 20:23
اقا من توي بازي call of duty airborne دي وي دي اول بازي رو نصب كردم گفت دي وي دي 2 رو بزار من هم گذاشتم ok كردم كه سيستم رستارت شد براي چي رستارت شد بعد رفتم توي اون درايو ديدم كه يه نت پد اومده با نام BOOTEX نوشته هاش هم اين بودش

Checking file system on H:
The type of the file system is FAT32.

One of your disks needs to be checked for consistency. You
may cancel the disk check, but it is strongly recommended
that you continue.
Windows will now check the disk.
Volume Serial Number is 88DE-0525
Windows has checked the file system and found no problems.
30813632 KB total disk space.
2480 KB in 34 hidden files.
3072 KB in 192 folders.
375712 KB in 1954 files.
30432352 KB are available.

16384 bytes in each allocation unit.
1925852 total allocation units on disk.
1902022 allocation units available on disk.
من چي كار كنم:10:

Oracle_Eldorado
07-12-2007, 22:49
سلام

من سیمز دانشگاه رو نصب کردم
میره داخل بازی مپ رو هم انتخاب
میکنم ولی هم می خوام یه خونه
انتخاب کنم پیغام زیر رو میده

چه کار کنم

ممنون

دوست عزیز بازی شما مشکل داره .

یعنی یا کامل نیست ، و یا کامل نصب نشده .

در موقع نصب اروری نداد ؟

اقا من توي بازي call of duty airborne دي وي دي اول بازي رو نصب كردم گفت دي وي دي 2 رو بزار من هم گذاشتم ok كردم كه سيستم رستارت شد براي چي رستارت شد بعد رفتم توي اون درايو ديدم كه يه نت پد اومده با نام BOOTEX نوشته هاش هم اين بودش

من چي كار كنم:10:

دوست عزیز اولا اسم بازی اینه : Medal Of Honor Airborne نه Call Of Duty !!!

بعدشم احتمالا مشکل از ویندوزت هست .

چون بعد از گذاشتن DVD 2 ( حتی بعد اتمام نصب ) نباید Restart کنه .

یه بار ویندوز عوض کن احتمالا مشکلت حل میشه .

m.r.s
09-12-2007, 09:39
سلام.من بازی های مثل red alert & general رو نصب کرده و بازی کردم.یه مدتی سرم خیلی شلوغ بود و بازیشون نکردم.حالا یکم که بازی میکنم یهو همه ی یارام بدون دلیل میمیرندو همه چیم ابود مشه و میبازم :41:. مشکل از کجاست؟
merC

negar13
09-12-2007, 12:48
سلام دوستان من بازی medal of honor pacific assault رو نصب کردم وقتی میخوام اجراش کنم سیستم خطا میده
فکر کنم در مورد direcx باشه . من direcx 9 رو نصب کردم ولی بازم همون پیغام میاد کارت گرافیک من geforce 4000 mx هستش ممنون میشم کمک کنین اینم پیغام سیستم :

arnold_ab
09-12-2007, 14:50
سلام دوستان من بازی medal of honor pacific assault رو نصب کردم وقتی میخوام اجراش کنم سیستم خطا میده
فکر کنم در مورد direcx باشه . من direcx 9 رو نصب کردم ولی بازم همون پیغام میاد کارت گرافیک من geforce 4000 mx هستش ممنون میشم کمک کنین اینم پیغام سیستم :
کارت گرافیک شما این بازی supportنمیکنه

Oracle_Eldorado
09-12-2007, 16:16
سلام.من بازی های مثل red alert & general رو نصب کرده و بازی کردم.یه مدتی سرم خیلی شلوغ بود و بازیشون نکردم.حالا یکم که بازی میکنم یهو همه ی یارام بدون دلیل میمیرندو همه چیم ابود مشه و میبازم . مشکل از کجاست؟
merC
عزیز یه بار دیگه بازی رو نصب کن .
مال منم بعضی وقت ها اینطوری میشه .

Utorrent
09-12-2007, 18:41
سلام
من موقع نصب NFS : Pro Street این ارور رو میبینم:(و برای ادامه روی ایگنور میزنم.)
عکس از ارور:

عکس از محیط اینستال:

مشکل از چیه؟

پ.ن:پس از زدن رو ایگنور بازی نصب میشه .وقتی که وارد محیط ویندوز میشم و
میخوام بازی رو اجرا کنم Erorr Report میده.در ضمن این اروره چند بار تکرار میشه.

راستی برای دیدن عکس ها باید دانلودش کنید.

Oracle_Eldorado
09-12-2007, 21:48
Utorrent عزیز سیدی بازی شما مشکل داره .
احتمال زیاد خیلی خش داره .
یه بار سیدی رو تمیز کن ( اگه لیبل نداره بشورش )
یه بار دیگه امتحان کن . اگه باز هم همینطوری بود ببر پس بده .

S A M
10-12-2007, 18:45
دوست عزیز اولا اسم بازی اینه : Medal Of Honor Airborne نه Call Of Duty !!!

بعدشم احتمالا مشکل از ویندوزت هست .

چون بعد از گذاشتن DVD 2 ( حتی بعد اتمام نصب ) نباید Restart کنه .

یه بار ویندوز عوض کن احتمالا مشکلت حل میشه .
بابا عجب ســــــــــــــــــــــــ ـــوتي خفني
به هر حال مشكل اينه كه من ويندوزم نميتونم عوض كنم به هيچ روشن نميشه نميدونم اين كامپيوترم چه مرگشه ولي قبلا عوض ميشد ها ولي الان نميشه چرا اينجوري شده:13::41:

ebinem173
10-12-2007, 19:43
آیا بازی dirt که بدون daemon tools باشه تو بازار هست یا نه؟
چون واسه من وسط بازی هنگ میکنه

ehsan_jan3
10-12-2007, 20:55
با سلام من بازی هالو 2 از شرکت گیگا را گرفتم ولی در اول نصب بازی ارور میده و فایل dwmapi.dll میگه دینامیک نیست!

ویندوز من ویستا است.کسی از اقایان این مشکل را داشته؟

لطفا راهنمائی کنید که بازی را چطوری نصب کنم.help بازی برای نصب در ایکس پی است و برای من جواب نداد.

Oracle_Eldorado
11-12-2007, 05:28
بابا عجب ســــــــــــــــــــــــ ـــوتي خفني
به هر حال مشكل اينه كه من ويندوزم نميتونم عوض كنم به هيچ روشن نميشه نميدونم اين كامپيوترم چه مرگشه ولي قبلا عوض ميشد ها ولي الان نميشه چرا اينجوري شده

میشه یکمی بیشتر توضیح بدی که چرا نمیتونی ویندوز عوض کنی ؟

آیا بازی dirt که بدون daemon tools باشه تو بازار هست یا نه؟
چون واسه من وسط بازی هنگ میکنه
آره عزیز هست . من خودم دارم .

با سلام من بازی هالو 2 از شرکت گیگا را گرفتم ولی در اول نصب بازی ارور میده و فایل dwmapi.dll میگه دینامیک نیست!

ویندوز من ویستا است.کسی از اقایان این مشکل را داشته؟

لطفا راهنمائی کنید که بازی را چطوری نصب کنم.help بازی برای نصب در ایکس پی است و برای من جواب نداد.

میشه یه عکسی از ارور بزاری ؟

hesamzadeh
11-12-2007, 14:20
کارت گرافیک من gforce 8600 GT 512 ram و لی splinter cell double agent را نمیتونم اجرا کنم میگه درایور کارت گرافیک ورژنش قدیمیه در صورتیکه من آخرین ورژن رو از سایت نصب کردم به نظر شما مشکل از کجاست؟

arnold_ab
12-12-2007, 09:22
کارت گرافیک من gforce 8600 GT 512 ram و لی splinter cell double agent را نمیتونم اجرا کنم میگه درایور کارت گرافیک ورژنش قدیمیه در صورتیکه من آخرین ورژن رو از سایت نصب کردم به نظر شما مشکل از کجاست؟
روی همه ی سیستم های جدید کارت ورژن کارت گرافیک نمیشناسه من راهم کلافه کرده

teza
12-12-2007, 12:01
کسي ميدونه چرا بعد از نصب و وارد شدن در بازي SplinterCell1 کيبورد من کار نميکند يعني در بازي نميتوانم حرکت کنم

Oracle_Eldorado
12-12-2007, 12:51
کسي ميدونه چرا بعد از نصب و وارد شدن در بازي SplinterCell1 کيبورد من کار نميکند يعني در بازي نميتوانم حرکت کنم
دوست من شما در مرحله ی اول ، کیبوردت کار نمیکنه .
یعنی اولش آموزشی هست و باید با موس به چراغ هایی که 4 طرفت هست نگاه کنی . بعد کیبوردت کار میکنه .

ehsan_jan3
12-12-2007, 14:16

ehsan_jan3
12-12-2007, 14:52

ehsan_jan3
12-12-2007, 14:55

اینم عکس ارور برای بازی هالو 2

hadijoon111
12-12-2007, 17:16
من هر جا می رم دانلودش کنم می گن پول وده یا بعد از این که یک ساعت بازی را انجام دادی دیگه نمی تونی بازی کنی یک سایتی رو معرفی کنید که بتونمبدون پرداخت پول بازی رو به صورت کامل انبازی کنم
ممنون :31:

mohsen_ttx
12-12-2007, 19:02
سلام آقا من تو بازي ارباب حلقه ها مشكل دارم وقتي تو بازي ميرم بعد چند دقيقه خود به خود ميميرند چه بازي رو با evilشروع كني يا اينكه باgoodبعدش هم كلي كار روي نصب بازي كردم ولي نشد من زياد به اين سايت سرنمي زنم ولي اگه كسي دلش سوخت به حالم به من يه زنگ بزنه يا شمارشو به موبايلم اس ام اس كنه تا من بهش زنگ بزنم با تشكر شماره موبايلم 09112564292 اگه ميشه كمكم كنيد در ضمن اسم دقيق بازي اينهthe lord of the rings the battle middel earth البته از نظر املايي درست نيست ولي همين جوري خونده ميشه خدا نگهدار همه....