PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

ali-07
12-09-2007, 12:53
فکر کنم به گرافیکت نمیخره ودر ضمن پست پشت سر هم نده

ghara
12-09-2007, 12:53
سلام

سیستم مورد نیاز مرد عنکبوتی 3 چیه؟؟؟

سیستم کامپیوتر من :
cpu:2.4
ram:256
گرافیک : 128

بعد از نصب بازی وقتی رفتم اجراش کنم پیام خطای send error report میده نصف صفحه هم سیاه میشه

Spider-Man 3 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

ali-07
12-09-2007, 13:28
چند بار پست میزنی

black sky
12-09-2007, 13:37
یکی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

robert
12-09-2007, 13:54
سلام

سیستم کامپیوتر من :

بعد از نصب بازی وقتی رفتم اجراش کنم پیام خطای send error report میده نصف صفحه هم سیاه میشه

Spider-Man 3 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

چرا سه تا تاپیک مشابه زدی رفیق ؟؟؟؟:18:

این پیغام خطا یا بدلیل نریختن crack هست یا به علت ضعف کارت گرافیکی که متاسفانه گرافیک شما برای اجرای بازی چیز زیاد قدرتمندی نیست !!

البته احتمال اینکه کرک بازی مشکل داشته باشه بیشتره !!!!:46:
در ضمن در محل نصب اکثر بازیهای رایانه ای یه فایلی با فرمت notepad وجود داره بنام read me

تو این فایل نوشته شده که حداقل سیستم برای اجرای بازی چیه و سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی در چه حدی هست !!!:20:

ولی بازهم میگم مشکل شما احتمال زیاد از crack هست چون منهم مشابه این مشکل رو داشتم !!!
شما برو تاپیک (( درخواست کرک و سریال بازیها )) رو پیدا کن و درخواست آخرین ورژن کرک این بازی رو مطرح کن !!
ایشالاه مشکلتون حل میشه !!!:46:

sinastudio7
12-09-2007, 16:24
سلام بعد از نصب بازی فوق و اجرا کردن و پخش تیتراز بلافاصله پیغامی ظاهر میشود مبنی براینکه باید یک ایمیل ارسال کنم در صورت رد کردن پیغام بکلی از بازی خارج میشوم البته در صورت ارسال هیچ پاسخی داده نمی شود و باز هم از بازی خارج میشوم مشکل چیست

ali-07
12-09-2007, 20:45
بازم به احتمال زیاد کرک بازی مشکل داره
یا احتمال کمتر کارت گرافیکتو کم میاره مشخصات سیستم رو بگو ببینم

ghara
12-09-2007, 20:57
graphic:128

ali-07
12-09-2007, 21:03
ghara جان هم من هم روبرت جوابتو دادیم

ghara
13-09-2007, 09:18
خیلی ممنون ،آقایی کردین
کسی کرکه این بازی رو نداره ؟
بازی مرد عنکبوتی 3 رو میگم
اگه دارین لطف کنین.
بازم ممنونم

robert
13-09-2007, 11:26
خیلی ممنون ،آقایی کردین
کسی کرکه این بازی رو نداره ؟
اگه دارین لطف کنین.
بازم ممنونم

اینجا باید درخواست کرک بازی رو مطرح کنی عزیز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Faramarz112
13-09-2007, 12:47
پارسال بازی nfs carbon گرفتم نصب کردم اجرا هم شد.بعد از اینکه بازی رو تمام کردم پاکش کردم. حالا یه بار دیگه از روی یه سی دی دیگه نصبش کردم ولی اجرا نشد! رو کامپیوتر دوستم که گرافیکش 128 بود اجرا شد. ولی مال من که 256 هست اجرا نشد! کسی نمیدونه مشکل کامپیوتر من چیه؟

ej 88 11
13-09-2007, 14:17
میشه یکم بیشتر توضیح بدی کجا گیر میکنه , بازیرو نصب میکنی بالا نمیاد , همون اول بالا نمیاد , ارور میده اگه اره چیه , چنوقته سیستم عاملتو ریختی اینارو بگو تا بتونیم درست راهنماییت کنیم

ghara
13-09-2007, 14:25
با منی یا با آقا فرامرز

ej 88 11
13-09-2007, 14:30
با آقا فرامرز

علیرضا
13-09-2007, 15:52
پارسال بازی nfs carbon گرفتم نصب کردم اجرا هم شد.بعد از اینکه بازی رو تمام کردم پاکش کردم. حالا یه بار دیگه از روی یه سی دی دیگه نصبش کردم ولی اجرا نشد! رو کامپیوتر دوستم که گرافیکش 128 بود اجرا شد. ولی مال من که 256 هست اجرا نشد! کسی نمیدونه مشکل کامپیوتر من چیه؟

سلام
تا اینجا که اشکال از ویندوزت هست ... ولی اگه بیشتر توضیح بدی می فهمیم دقیقاً مشکل از کجاست !

ali-07
13-09-2007, 16:31
اره حتما ویندوزت پروفشناله نه
و پیغیامتو بزار

esi257
14-09-2007, 02:24
سلام لطفا كمك كنيد از هركسي پرسيدم بلد نبود شما كمك كنيد تايكي به شما كمك كند!!!!

من بازيthe lord of ring The Battle for Middle-earth2
نسخه كهكشان فارسي رو خريدم وارد بازي كه مشويد بعد از چند دقيقه همه نيروهي من كشته ميشوند لطفا كمك كنيد
:19:

BioHazard
14-09-2007, 11:22
سلام
من تو سی دی 1 Final Fantasy 8 مشکل دارم
وزنش بیشتر از سیدی هست و برای اطمینان چندتا لینک دیگه که از رپید داشتم چک کردم با وزن هایی که رپید میزنه میشه 811 مگ و روی هارد 792 مگ که بیشتر از حجم یک سیدی هست
با Daemon tools هم نشد
فایل ISO هست وقتی Mount میکنم وزنشو زده 672 مگ ولی موقع رایت میگه 792 مگ هست.

Oracle_Eldorado
14-09-2007, 12:21
سلام لطفا كمك كنيد از هركسي پرسيدم بلد نبود شما كمك كنيد تايكي به شما كمك كند!!!!

نسخه كهكشان فارسي رو خريدم وارد بازي كه مشويد بعد از چند دقيقه همه نيروهي من كشته ميشوند لطفا كمك كنيد

دوست عزیز اشکال از کرکی هست که شما نصب کردید . شما در تاپیک " درخواست کرک و سریال بازی ها " در قسمت " اخبار و رمز بازی ها " درخواست بدید تا واستون یه کرک سالم بدهند . فکر کنم قبلا این مشکل رو مطرح کرده بودید .

سلام
من تو سی دی 1 Final Fantasy 8 مشکل دارم
وزنش بیشتر از سیدی هست و برای اطمینان چندتا لینک دیگه که از رپید داشتم چک کردم با وزن هایی که رپید میزنه میشه 811 مگ و روی هارد 792 مگ که بیشتر از حجم یک سیدی هست
با Daemon tools هم نشد
فایل ISO هست وقتی Mount میکنم وزنشو زده 672 مگ ولی موقع رایت میگه 792 مگ هست.

دوست من مشکل شما فقط حجم زیاد یه سیدی هست ؟! فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . چون بعضی وقت ها Nero از 700 تا بیشتر میزنه .
اگه مشکل دیگه ای دارید بگید .

BioHazard
14-09-2007, 14:00
دوست عزیز اشکال از کرکی هست که شما نصب کردید . شما در تاپیک " درخواست کرک و سریال بازی ها " در قسمت " اخبار و رمز بازی ها " درخواست بدید تا واستون یه کرک سالم بدهند . فکر کنم قبلا این مشکل رو مطرح کرده بودید .

دوست من مشکل شما فقط حجم زیاد یه سیدی هست ؟! فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . چون بعضی وقت ها Nero از 700 تا بیشتر میزنه .
اگه مشکل دیگه ای دارید بگید .

سلام
مرسی
ین بازی طوری هست که هر تیکه که خودش گفت باید دیسک مربوطه داخل دستگاه قرار داده بشه
بخاطر همین موقع دانلود شما 4 تا سیدی + یک سیدی نصب دانلود میکنید
این سیدی 1 وزنش 792 مگه .... :18: ولی باز با نرو امتحان میکنم میگم با Clone زدم سوخت سیدی با نرو هم امتحان میکنم
-----------------------
تست کردم موقعی که Image رو Add میکنم Alert میده و از مرزش میگزره

shepesh
14-09-2007, 14:25
سلام...
من می خوام یه error بزارم ولی چه جوری باید بزارم که شما ببینید و بگید مشکل سیستم از چیه که errorمیده
در واقع یه سایت بگین عکس رو آپلود کنم...

XirowN
14-09-2007, 15:43
shepesh جان بفرمایید

Oracle_Eldorado
14-09-2007, 17:58
سلام
مرسی
ین بازی طوری هست که هر تیکه که خودش گفت باید دیسک مربوطه داخل دستگاه قرار داده بشه
بخاطر همین موقع دانلود شما 4 تا سیدی + یک سیدی نصب دانلود میکنید
این سیدی 1 وزنش 792 مگه .... ولی باز با نرو امتحان میکنم میگم با Clone زدم سوخت سیدی با نرو هم امتحان میکنم
-----------------------
تست کردم موقعی که Image رو Add میکنم Alert میده و از مرزش میگزره

دوست عزيز فهميدم مشكل شما چيه .
خوب مگه اينكه روش هاي زير رو امتحان كني :
اگه پسوند فايل RAR هست ميتوني با برنامه ي Winrar به قسمت هاي كوچيكتر تبديلش كني .
اين سيدي رو روي يك DVD رايت كني . (‌ البته اگه DVD Writer داري )
يا اون فايل رو SFX كني . ( با برنامه ي Winrar ) البته اگه پسوندش RAR هست .
اگه باز به مشكلي برخوردي يه اطلاعي بده .

s_m_taheri
14-09-2007, 20:11
با سلام
من در نصب بازی Rainbow Six Vegas مشکل دارم.
بعد از اینکه dvd اول رو نصب کرد و پنجره ی درخواست dvd دوم ظاهر میشه، بعد از قرار دادن dvd دوم و زدن ok همون جا گیر میکنه.
من فقط یه بار این بازی رو نصب کردم و برای دفعه ی دوم اینطور شد. حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی افاقه نکرد.

BioHazard
14-09-2007, 21:36
دوست عزيز فهميدم مشكل شما چيه .
خوب مگه اينكه روش هاي زير رو امتحان كني :
اگه پسوند فايل RAR هست ميتوني با برنامه ي Winrar به قسمت هاي كوچيكتر تبديلش كني .
اين سيدي رو روي يك DVD رايت كني . (‌ البته اگه DVD Writer داري )
يا اون فايل رو SFX كني . ( با برنامه ي Winrar ) البته اگه پسوندش RAR هست .
اگه باز به مشكلي برخوردي يه اطلاعي بده .

سلام
مرسی اون مشکلم حل شد و فایل ISO بود
حالا یک مشکل دیگه هست وقتی بازی رو New game میکنم و سیدی رو میگه بزار میزارم و OK میکنم بازی هنگ میکنه و نمیتونم بازی کنم
قرار روی یک سیستم دیگه تست کنم

shepesh
14-09-2007, 23:10
سلام...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این error رو هنگام اجرا بازی Virtua Tennis 3 میده...
به نطر شما از چیه میتونه باشه...
این هم مشخصات سیستم من هست...
CPU:2.8
RAM:512
VGA:256 ATI 9250
از سیستم هست یا ویندوز یا چیزه دیگه...
من این بازی رو خیلی دوست دارم...

علیرضا
14-09-2007, 23:36
به احتمال 60 % بازی مشکل اساسی داره.... شما با گرفتن یه سی دی دیگه می تونی مشکل رو رفع کنی.
به احتمال 40 % هم مشکل از ویندوزت می باشد.

shepesh
14-09-2007, 23:39
با همین سی دی رو سیستم دوستم نصب و اجرا کردم...
دو سه بار هم ویندوز عوض کردم... ولی درست نشد...

علیرضا
15-09-2007, 00:02
شاید اشکال از نوع ویندوزتون هست
شاید هم سیستمتون کم میاره
من از این بازی اطلاعات ندارم ... ولی اگه منتظر بمونید دوستان راهنماییتون می کنن
ولی باز هم تاکید می کنم که مشکل نرم افزاریه ... نه سخت افزاری

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 00:24
شاید اشکال از نوع ویندوزتون هست
شاید هم سیستمتون کم میاره
من از این بازی اطلاعات ندارم ... ولی اگه منتظر بمونید دوستان راهنماییتون می کنن
ولی باز هم تاکید می کنم که مشکل نرم افزاریه ... نه سخت افزاری

درسته . اشکال از ویندوزتون هست . احتمال زیاد ویندوز شما XP SP2 هست . اگه اینه که باید عوضش کنی با این ویندوز : Microsoft Windows XP Professional . بدون هیچ سرویس پکی و بدون هیچ گونه دستکاری ( مخصوصا ایرانی )

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 00:29
با سلام
بعد از اینکه dvd اول رو نصب کرد و پنجره ی درخواست dvd دوم ظاهر میشه، بعد از قرار دادن dvd دوم و زدن ok همون جا گیر میکنه.
من فقط یه بار این بازی رو نصب کردم و برای دفعه ی دوم اینطور شد. حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی افاقه نکرد.

دوست من احتمالا DVD شما خش پیدا کرده . احتمالا در جای نامناسبی نگهداری کردی اینطوری شده . اشکال از DVD شما هست .

سلام
حالا یک مشکل دیگه هست وقتی بازی رو New game میکنم و سیدی رو میگه بزار میزارم و OK میکنم بازی هنگ میکنه و نمیتونم بازی کنم

حالا شما روی یه سیستم دیگه امتحان کن ببینیم چی میشه .

Viren
15-09-2007, 01:12
سلام

من بازی TDU رو خریدم

وقتی وارد بازی میشم خب کار می کنه ولی وقتی میرسم جایی که باید برای اولین بار ماشین انتخاب کنم سیستم Restart میشه

مشکل چیه؟

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 01:40
سلام

من بازی TDU رو خریدم

وقتی وارد بازی میشم خب کار می کنه ولی وقتی میرسم جایی که باید برای اولین بار ماشین انتخاب کنم سیستم Restart میشه

مشکل چیه؟

سلام دوست عزیز .
اول از همه اسم کامل بازی رو بگید چون من TDU نشنیدم !
بعدشم مشخصات سیستمتون رو بزارید چون به احتمال زیاد سیستمتون کم میاره .
روی یه سیستم دیگه این بازی رو امتحان کنید چون منم قبلا اینطور مشکلی داشتم و اشکال از کرک بازی بود .

esi257
15-09-2007, 08:36
:18:سلام لطفا كمك كنيد از هركسي پرسيدم بلد نبود شما كمك كنيد تايكي به شما كمك كند!!!!

كركشو دانلود كردم بازهم هيچ تغيري نكرد لطفا كمك كنيد

shepesh
15-09-2007, 11:06
درسته . اشکال از ویندوزتون هست . احتمال زیاد ویندوز شما XP SP2 هست . اگه اینه که باید عوضش کنی با این ویندوز : Microsoft Windows XP Professional . بدون هیچ سرویس پکی و بدون هیچ گونه دستکاری ( مخصوصا ایرانی )

درسته ویندوز من XP SP2 هست اگه عوض کنم درست میشه...:41:
اخه با این ویندوز خونه بچه ها اجراش کردم...
امید وارم درست بشه...:10:

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 11:10

كركشو دانلود كردم بازهم هيچ تغيري نكرد لطفا كمك كنيد

دوست عزیز پس اشکال بازی هست که فارسی شده . شما یه نسخه ی انگلیسی دیگه رو امتحان کن ببین همینطوری هست یا نه .

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 11:17
درسته ویندوز من XP SP2 هست اگه عوض کنم درست میشه...
اخه با این ویندوز خونه بچه ها اجراش کردم...
امید وارم درست بشه...

والا من قبلا اینطور بود یه ویندوز Orginal ( اصل شرکت Microsoft ! ) از یه نفر گرفتم نصب کردم خیلی از مشکلات بازی های من حل شد !

s_m_taheri
15-09-2007, 17:16
با سلام

کسی نمیدونه اشکال از کجاست؟

Little Sparrow
15-09-2007, 17:31
من بازی fritz 10 رو که بازیه شطرنج هست خریدم ولی بلد نیستم نصب کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 18:31
من بازی fritz 10 رو که بازیه شطرنج هست خریدم ولی بلد نیستم نصب کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.

دوست من آخه نميشه كه اينطوري كسي واست توضيح بده !!! مگه اينكه شما مرحله اي كه گير ميكني عكس بزاري ببينيم چي ميگه بعد بگيم كدوم رو بزني .

Faramarz112
15-09-2007, 20:24
میشه یکم بیشتر توضیح بدی کجا گیر میکنه , بازیرو نصب میکنی بالا نمیاد , همون اول بالا نمیاد , ارور میده اگه اره چیه , چنوقته سیستم عاملتو ریختی اینارو بگو تا بتونیم درست راهنماییت کنیم
ویندوز من سرویس پک دو هستش تازه هم نصب کردم.اتفاقا قبلا رو همین ویندوز اجراش کرده بودم.موقع اجرا ارور نمیده. فقط یه لحظه عکس اول بازی میاد بعد قطع می شه.خودم هم گیج شدم. نمی دونم مشکل از کجاست!:41:

Viren
16-09-2007, 04:04
سلام دوست عزیز .
اول از همه اسم کامل بازی رو بگید چون من TDU نشنیدم !
بعدشم مشخصات سیستمتون رو بزارید چون به احتمال زیاد سیستمتون کم میاره .
روی یه سیستم دیگه این بازی رو امتحان کنید چون منم قبلا اینطور مشکلی داشتم و اشکال از کرک بازی بود .

سلام

ببخشید

Test Drive Unlimited

Pentium 4 2.4
Ram:512
Graphic:Geforce 6200 256 MB

zodbash
16-09-2007, 06:38
سلام لطفن یکی برسه به داد این نا توان من وقتی پچ world of warcarft 2.1.0 UK رو نصب میکنم این ارور رو میده:
"Sorry, the installer was unable to start up. You may be out of hard drive space."
البته مشکل از فضای خالی نیست.لطفا کمک کنید

BioHazard
16-09-2007, 08:23
سلام

سلام
بالاخره فهمیدم مشکل از کجاس که روی یک سیستم با گرافیک 32 TNT 2 اومد ولی روی Gforce 7300 GT نه
یک چیزی داره بنامه

که ماله من Fail هست ولی روی او 32 Pass
اگه کسی میتونه کمک کنه کم لطفی نکنه

BioHazard
16-09-2007, 08:24
کسی نمیدونه اشکال از کجاست؟

اگه میتونی روی یک سیستم دیگه تست کن

Little Sparrow
16-09-2007, 10:38
دوست من آخه نميشه كه اينطوري كسي واست توضيح بده !!! مگه اينكه شما مرحله اي كه گير ميكني عكس بزاري ببينيم چي ميگه بعد بگيم كدوم رو بزني .
ممنون حل شد.

Hamedgangester
16-09-2007, 11:43
سلامو من بازی halo 2رو نصب کردم وتا مرحله 12 پیشرفتم ولی وقتی که میخواد مرحله 12 رو لود کنه میان لود پیغام میده:sorry please insert halo 2 orginal disk و وقتی DVD بازی رو میزارم هم جواب نمیده . لطفا کمک کنید!

ALt3rnA
16-09-2007, 13:06
دوست من به احتمال زیاد مشکل از سی دی شماست یا کرک شما که کار نکرده

سلام لطفن یکی برسه به داد این نا توان من وقتی پچ world of warcarft 2.1.0 UK رو نصب میکنم این ارور رو میده:
"Sorry, the installer was unable to start up. You may be out of hard drive space."
البته مشکل از فضای خالی نیست.لطفا کمک کنید

دوست من وارکرفت شما ارجیناله ؟ اگه نیست که پچ رو نمیتونی نصب کنی روش:20:

ghara
16-09-2007, 15:46
سلام

سیستم کامپیوتر من :

Spider-Man 3 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience

کسی نیست بداد ما برسه

کسی کرکه این بازی رو نداره ؟
اگه دارین لطف کنین.

zodbash
16-09-2007, 18:53
من از ورژن 1 تا اینجا 5 تا پچ نصب کردم مشکلی نداشته فقط همین پچ اخری مشکل داره

S@M@Nd
16-09-2007, 20:28
آقا من یه مشکلی دارم اونم اینه که من بازیه رالیه Dirt رو تا 80 درصد بازی کردم به علتی مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم حالا بعد از نصب مجدد ویندوز و نصب بازی دیگر بازی سیو های من رو لود نمی کنه و ارور خرابیه فایل های سیوو می ده . می خواشتم بدونم کسی برای مشکل من راه حلی داره ؟:41::41::41:

ali-07
16-09-2007, 21:10
اره منم همچین مشکلی رو داشتم ولی مای سیو هامو یک جای دیگه هم ریخته بودم که اونا رو کپی کردم اومد

ghara
17-09-2007, 09:32
سلام

سیستم کامپیوتر من :

Spider-Man 3 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience

کسی نیست بداد ما برسه

اگه دارین لطف کنین.

امواج
17-09-2007, 11:00
با سلام وخسته نباشید
من گرافیک 64 دارم بعد از نصب بازیهایی که با این گرافیک مشکلی ندارند کل صفحه کامپیوترم از خطوط قرمز رنگ پرمیشود ونمیتوانم بازی کنم و بایداز بازی خارج و سیستم را ریست کنم تا مشکلم برای کار با کامپیوترم حل شودولی باید قید بازی را بزنم لطفاً یکی مرا راهنمایی کند آیا مشکلم از چیست از گرافیک است یا مانیتور و...
باتشکر فراوان

ghara
17-09-2007, 11:13

سیستم کامپیوتر من :

کسی نیست بداد ما برسه

اگه دارین لطف کنین.

Oracle_Eldorado
17-09-2007, 11:58
با سلام وخسته نباشید
من گرافیک 64 دارم بعد از نصب بازیهایی که با این گرافیک مشکلی ندارند کل صفحه کامپیوترم از خطوط قرمز رنگ پرمیشود ونمیتوانم بازی کنم و بایداز بازی خارج و سیستم را ریست کنم تا مشکلم برای کار با کامپیوترم حل شودولی باید قید بازی را بزنم لطفاً یکی مرا راهنمایی کند آیا مشکلم از چیست از گرافیک است یا مانیتور و...
باتشکر فراوان

دوست عزیز میشه مثال بزنید چه بازی هایی اینطوری میشه ؟

سیستم کامپیوتر من :

کسی نیست بداد ما برسه

اگه دارین لطف کنین.
دوست عزیز این بازی با این سیستم نمیاد . حداقل این سیستم :
CPU : 3Full
Ram 1 GIG
VGA 7300GT
تازه حداقل ! اونوقت شما چطوری میخوای با گرافیک 128 بازی کنی ؟

ali-07
17-09-2007, 12:14
كرك اون رو بايد تو تاپيك مخصوص خودش بگي
در ضمن شايد به كارت گرافيكت نميخوره

ALt3rnA
17-09-2007, 18:18

سیستم کامپیوتر من :

کسی نیست بداد ما برسه

اگه دارین لطف کنین.

مشکل از سیستم شماست

رمتون که خیلی کمه گرافیکم همچنین

ALt3rnA
17-09-2007, 18:19
با سلام وخسته نباشید
باتشکر فراوان

دوست من این گرافیک دیگه خیلی قدیمی شده یا باید قید بازی رو بزنید یا گرافیکتونو ارتقاع بدید:13:

ALt3rnA
17-09-2007, 18:20
من از ورژن 1 تا اینجا 5 تا پچ نصب کردم مشکلی نداشته فقط همین پچ اخری مشکل داره

اخه پچ ها فرق دارن
ولی ممکنه پچی که گرفتید مشکل داشته باشه

s_m_taheri
17-09-2007, 19:29
با سلام

ALt3rnA
17-09-2007, 19:35
با سلام

شما یه بار تمام محتویات سی دی رو بریز رو هارد و بعد از اونجا نصب کن ببین میشه یا نه
مشکل احتمالا از سی دی شماست

s_m_taheri
17-09-2007, 19:38
شما یه بار تمام محتویات سی دی رو بریز رو هارد و بعد از اونجا نصب کن ببین میشه یا نه
مشکل احتمالا از سی دی شماست

با سلام
بد بختی اینکه تو کپی یه فایل کابینت تو DVD 2 مشکل داره. گفتم شاید تو نصب این مشکل رفع بشه.

ALt3rnA
17-09-2007, 20:07
با سلام
بد بختی اینکه تو کپی یه فایل کابینت تو DVD 2 مشکل داره. گفتم شاید تو نصب این مشکل رفع بشه.

پس 100% مشکل از سیدیه:31::27:

saranice
18-09-2007, 13:33
سلام دوستان من بازیrainbow six :vegas را نصب کردم.ولی وقتی می خوام اجراش کنم این ارور را میده:

A required security module cannot be activated.

This program cannot be executed(7000).

please have a look at

for further,more detailed in formation

لطفا راهنماییم کنید

ALt3rnA
18-09-2007, 14:46
سلام دوستان من بازیrainbow six :vegas را نصب کردم.ولی وقتی می خوام اجراش کنم این ارور را میده:

please have a look at

for further,more detailed in formation

لطفا راهنماییم کنید

احتمالا مشکل از کرک باشه

Oracle_Eldorado
18-09-2007, 17:11

please have a look at
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید further,more detailed in formation

لطفا راهنماییم کنید
دوست عزيز ميشه سيستمتون رو بنويسيد ؟

saranice
19-09-2007, 01:08
احتمالا مشکل از کرک باشه

ولی بازی ای که من خریدم بدون نیاز به کرک و مال شرکت تیوای هستش.نمی دونم اشکال از کجاست.

دوست عزيز ميشه سيستمتون رو بنويسيد ؟

سیستم من اینه:
cpu:4.4 AMD
vga:512 ATI
ram:2GB
Motherboard:ASUS 1600

ALt3rnA
19-09-2007, 01:24
مطمئنید به کرک نیاز نداره ؟

یه سی دیه دیگه از یه شرکت دیگه رو هم امتحان کنید

OMID
19-09-2007, 09:49
ولی بازی ای که من خریدم بدون نیاز به کرک و مال شرکت تیوای هستش.نمی دونم اشکال از کجاست.

سیستم من اینه:
cpu:4.4 AMD
vga:512 ATI
ram:2GB
Motherboard:ASUS 1600

بله همانطور که گیم هکر جان گفتن اشکال 100% بخاطر کرک هست بازی که شما خریدید کرک نداره و با دائمون تولز و نرم افزار جانبی yasa باید اجرا بشه
شما باید ایمیج بازی رو توی دائمون تولزتون مونت کنید بعد نرم افزار yasa را اجرا کنید و از بروزر برنامه فایل اجرایی بازی رو انتخاب کنید و به داخل بازی برید
اگر که این کارها رو انجام میدین و دوباره بهتون ارور میده احتمال داره که درایو مجازی دیگه ای روی سیستمتون نصب باشه که اون باعث میشه که بازی اجرا نشه :46::10:

SRT_71
19-09-2007, 13:26
سلام من يه مشكل در اجراي گارفيلد 2 دارم

در نصبش هيچ مشكلي ندارم
ولي وقتي مي خوام اجراش كنم
مياد ولي
ظاهرش درست نيست
صداش مي ياد ولي تصويرش خرابه

مشخصات سيستمم هم اينه:
CPU 2.68 GHz
768 MB of RAM
Motherboard: GA-8IPE1000 pro
...

حمید جان
19-09-2007, 14:39
سلام
توی بازی World of Warcraft به account و password
گیرمیده چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

ALt3rnA
19-09-2007, 15:13
سلام
توی بازی World of Warcraft به account و password
گیرمیده چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

باید یا از بات استفاده کنید یا یوزر و پس اصلی ارجینال رو بزنید:20:

حمید جان
19-09-2007, 15:47
سلام

باید یا از بات استفاده کنید یا یوزر و پس اصلی ارجینال رو بزنید:20:

شما دارید ؟
از کجا می تونم گیرش بیارم
یا چه جوری باید از بات استفاده کنم

ممنون

ALt3rnA
19-09-2007, 16:14
سلام

شما دارید ؟
از کجا می تونم گیرش بیارم
یا چه جوری باید از بات استفاده کنم

ممنون

سیدی شما واسه چه شرکتیه ؟
باید تو خود سی دی باشه احتمالا
راهنماش رو یه دور بخونید
واسه ی دی سی که داشت بات

behnam_roli
19-09-2007, 16:35
سلام ببخشید یه مشکل تو بازی 4 resident evil دارم که بعد از نصب وقتی میرم تو بازی دمو ها کامل پخش میشه ولی موقع بازی تصویر کاملا تیره میشه و آپشن درست حسابی هم نداره که تصویرو روشن کنم اگه میشه راهنمایی کنید.

Oracle_Eldorado
19-09-2007, 17:09
سلام ببخشید یه مشکل تو بازی 4 resident evil دارم که بعد از نصب وقتی میرم تو بازی دمو ها کامل پخش میشه ولی موقع بازی تصویر کاملا تیره میشه و آپشن درست حسابی هم نداره که تصویرو روشن کنم اگه میشه راهنمایی کنید.

دوست عزيز ،
منظور از روشن كردن تصوير اينه كه نور مانيتور رو زياد كني . وگرنه داخل باي هيچگونه تنظيمات به درد بخوري نداره .
احتمال زياد كارت گرافيك شما 128 MX 4000 هست . اين بازي با اين مدل گرافيك اصلا سازگار نيست . توصيه ميكنم يدونه 5500 بگيري خيلي راحت واست اجرا ميكنه .

Oracle_Eldorado
19-09-2007, 17:17
سلام من يه مشكل در اجراي گارفيلد 2 دارم

در نصبش هيچ مشكلي ندارم
ولي وقتي مي خوام اجراش كنم
مياد ولي
ظاهرش درست نيست
صداش مي ياد ولي تصويرش خرابه

مشخصات سيستمم هم اينه:
CPU 2.68 GHz
768 MB of RAM
Motherboard: GA-8IPE1000 pro
...
دوست عزيز مشكل ميتونه از 2 جا باشه :
يكي از كارت گرافيك شما
يكي از كرك شما .
شما لطف كن مدل كارت گرافيكت رو بزار .
در تاپيك زير يه كرك براي اين بازي درخواست كن :

ali_nioton
19-09-2007, 17:49
من یه بازی به نام Zed رو از اینجا دانلود کردم

پسورد

d o w n l o a d . i r

اما اجرا نمیشه

این یه بازی استراتزیه که من بچه بودم بازی میکردم و خیلی دوسش دارم

5 6 سال دنبالش بودم

کسی میتونه کمک کنه بگه چشه چرا اجرا نمیشه حجمش کمه تحت داس اجرا میشه

لطفا کمک کنید ممنون

SRT_71
19-09-2007, 18:33
دوست عزيز مشكل ميتونه از 2 جا باشه :
يكي از كارت گرافيك شما
يكي از كرك شما .
شما لطف كن مدل كارت گرافيكت رو بزار .
در تاپيك زير يه كرك براي اين بازي درخواست كن :

Gigabyte Maya RADEON 9000 Pro

حمید جان
19-09-2007, 19:44
سیدی شما واسه چه شرکتیه ؟
باید تو خود سی دی باشه احتمالا
راهنماش رو یه دور بخونید
واسه ی دی سی که داشت بات

واسه شرکت سروش سافته
راهنمای نصب ندارد
جمله آخر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALt3rnA
19-09-2007, 19:46

مشخصاتکامل سیستم بخصوص گرافیک رو بگید

من یه بازی به نام Zed رو از اینجا دانلود کردم

پسورد

d o w n l o a d . i r

اما اجرا نمیشه

این یه بازی استراتزیه که من بچه بودم بازی میکردم و خیلی دوسش دارم

5 6 سال دنبالش بودم

کسی میتونه کمک کنه بگه چشه چرا اجرا نمیشه حجمش کمه تحت داس اجرا میشه

لطفا کمک کنید ممنون

همون مورچه هه نیستش ؟؟

شما یه بار دیگه بازی رو بگیرید بعد از طریق داس داخلش شید نه سی ام دی

Oracle_Eldorado
19-09-2007, 23:56
واسه شرکت سروش سافته
راهنمای نصب ندارد
جمله آخر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمله ی آخر منظورش اینه که شرکت Dc که این بازی رو زده بات داشته خودش .

ALt3rnA
20-09-2007, 12:03
واسه شرکت سروش سافته
راهنمای نصب ندارد
جمله آخر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس شما باید دنبال بات باشی تو اینترنت که حجمشم زیاده:31:

sabli
20-09-2007, 16:44
من بازی medal of honor جدید نصب کردم وسطش restart شد بعد از سی دی هاش image گرفتم نصب شد حالا این ثeror را میده the application has failed to start becuse wxmsw262.dll was not found .re-instaling application may fix this problem

ALt3rnA
20-09-2007, 16:48
من بازی medal of honor جدید نصب کردم وسطش restart شد بعد از سی دی هاش image گرفتم نصب شد حالا این ثeror را میده the application has failed to start becuse wxmsw262.dll was not found .re-instaling application may fix this problem

خب اینکه معلومه یا باید بازیتو دوباره نصب کنی یا بری دی ال ال رو تکی دانلود کنی

Harry2007
20-09-2007, 17:12
دوست عزیز شما قبل از اینکه بازی رو اجرا کنی ، سیدی 1 رو بزار بعد امتحان کن . اگه جواب نداد ، یه Image از سیدی بازی بگیر ( با برنامه ی Alcohol 120% ) و با برنامه ی Daemon Tools اون Image رو Mount کن و یه بار دیگه امتحان کن .

تشکر رفیق راهت برام سخت بود برای همین رفتم یه دونه دیگه از نسخشو گرفتم و درست در اومد( با عرض پوزش که دیر زدم:11: )

B O L O T
20-09-2007, 19:34
سلام دوستان من بازی Bioshock رو نصب کرد بعداز لی گشن کرک هم پیدا کردم ولی یه فایله به نام openal32.dll
می خواهد من از اینترنت دانلود کرم ولی اشکال داد کسی این بازی با این نام فایل رو نداره بده به ما

Oracle_Eldorado
21-09-2007, 00:41
Bolot عزیز شما بعد از دانلود اون فایل باید اونو کپی کنی در مسیر زیر :
C:/Windows/System 32
( البته اگه ویندوز شما در درایو C هست )
دوباره امتحان کن . اگه نشد یه بار DirectX که در سیدی بازی موجود هست نصب کن .

shahrokh_sib
21-09-2007, 17:52
سلام به دوستان من وقتی اویل 4 (biohazard 4) رو نصب میکنم وقتی میره تو بازی play میکنم بعد از نشان دادن Demo از یازی بیرون میآید و vpu error میدهد دایرکس تو سیدیش رو هم نصب کردم اما نشد
کمکم کنید .......

ALt3rnA
21-09-2007, 21:40
سلام به دوستان من وقتی اویل 4 (biohazard 4) رو نصب میکنم وقتی میره تو بازی play میکنم بعد از نشان دادن Demo از یازی بیرون میآید و vpu error میدهد دایرکس تو سیدیش رو هم نصب کردم اما نشد
کمکم کنید .......

مشخصات سیستم رو بنویسید لطفا

PROSPPECH
22-09-2007, 00:46
موضوع جدید: یه مشکل با Sensible Soccedr 2006
وقتی Sensible Soccedr 2006 رو اجرا می کنم، پیغام خطای زیر میاد و بازی اجرا نمیشه، میشه بگید مشکل چیه و باید چکار کنم؟

Oracle_Eldorado
22-09-2007, 01:23
وقتی Sensible Soccedr 2006 رو اجرا می کنم، پیغام خطای زیر میاد و بازی اجرا نمیشه، میشه بگید مشکل چیه و باید چکار کنم؟

دوست عزیز منظورت کدوم خطا هست ؟!
یا عکس بگیر بزار ( این بهتره ) یا متن دقیق ارور رو اینجا بنویس . فکر کنم یادت رفته بزاری .

rezapazahr
22-09-2007, 03:07
کمکم کنید .......

بازي رو با ترينر اجرا ميكني؟

shahrokh_sib
22-09-2007, 09:23
مشخصات سیستم رو بنویسید لطفا

گرافیک : ATI radeon 9200
celeron 2.4 : cpu
رم : 512

کافیه یا بیشتر ................

shahrokh_sib
22-09-2007, 09:26
بازي رو با ترينر اجرا ميكني؟

شما بازی رو نصب میکنید که تا حالا بازی نکردید با ترینر میرید تو ................:18:

alijhb
22-09-2007, 11:04
سلام
من در بازي War Front - Turning Point هنگام نصب به error زير برخورد ميكنم و بازي نصب نميشود: بايد چكار كنم!!!!!!!!!

Error:
Progress, line 437:Atemp to call a nil value

*hamedkhatar*
22-09-2007, 13:29
سلام
من بازی Supreme Commander رو نصب کردم
و کرکش رو هم کپی کردم
البته یه keygen هم داره که کد توش هست نمیدونم اون رو باید چکار کنم
وقتی بازی رو اجرا میکنم این پیغام رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من باید چکار کنم؟
ممنون بای
:20:

ALt3rnA
22-09-2007, 13:45
سلام
من در بازي War Front - Turning Point هنگام نصب به error زير برخورد ميكنم و بازي نصب نميشود: بايد چكار كنم!!!!!!!!!

Error:

مشخصات سیستم ؟
سیدیت ممکنه مشکل داشته باشه

ALt3rnA
22-09-2007, 13:48
سلام
و کرکش رو هم کپی کردم
حالا من باید چکار کنم؟
ممنون بای
:20:

احتمالا سیستمت کمه ...
مشخصات سیستمتو بنویس

ALt3rnA
22-09-2007, 13:50
شما بازی رو نصب میکنید که تا حالا بازی نکردید با ترینر میرید تو ................:18:

اخه بعضی وقتا ترینر خراب باعث این مشکلات میشه:20:

Oracle_Eldorado
22-09-2007, 13:54
سلام
و کرکش رو هم کپی کردم

حالا من باید چکار کنم؟
ممنون بای

دوست عزیز از پیغامی که داده معلومه که سیستم شما این بازی رو نمیکشه . میشه مشخصات سیستمتون رو بزارید ؟

سلام

Error:
دوست عزیز به احتمال زیاد سیدی بازی خش داره و بازی کامل نصب نشده .
شما مال یه شرکت دیگه رو امتحان کن .

*hamedkhatar*
22-09-2007, 14:17
دوست عزیز از پیغامی که داده معلومه که سیستم شما این بازی رو نمیکشه . میشه مشخصات سیستمتون رو بزارید ؟

دوست عزیز به احتمال زیاد سیدی بازی خش داره و بازی کامل نصب نشده .
شما مال یه شرکت دیگه رو امتحان کن .

سلام
درسته سیستم من پایینه ولی نباید همچین پیغامی بده
گرافیک 5200 رم 1gig و cpu 2.4
حالا نمیشه کاریش کرد که با حد اقل کیفیت اجرا بشه؟
آخه من بازی Command & Conquer 3 رو با این سیستم روون اجرا کردم این رو نمیشه کاریش کرد؟ :41:

pooria roohie
23-09-2007, 19:13
سلام بچه ها سلام اوراکل چطوری این بازی بایو هزرد چهار ارور میده یه مدته قبلا اینطوری نبود چطوری باید درستش کنم دایرکت ایکس هم نصب هست کارتم هم nvidia geforce 7600 هست ویندوزم هم جزو سری بتا نیست و کاملا به بازی میخوره نمیدونم چرا نمیاد دوباره پاک کردم نصبش کردم نیومد ویندوز عوض کردم نیومد دیویدی بازی هم سالم هست کاملا اوراکل نمیدونم مشکلش چیه ایدی مسنجر خودتو بده باهات یه کار خصوصی هم دارم

ALt3rnA
23-09-2007, 20:03
سلام بچه ها سلام اوراکل چطوری این بازی بایو هزرد چهار ارور میده یه مدته قبلا اینطوری نبود چطوری باید درستش کنم دایرکت ایکس هم نصب هست کارتم هم nvidia geforce 7600 هست ویندوزم هم جزو سری بتا نیست و کاملا به بازی میخوره نمیدونم چرا نمیاد دوباره پاک کردم نصبش کردم نیومد ویندوز عوض کردم نیومد دیویدی بازی هم سالم هست کاملا اوراکل نمیدونم مشکلش چیه ایدی مسنجر خودتو بده باهات یه کار خصوصی هم دارم
لطفا سی دی رو روی یه سیستم دیگه نصب کنید و نتیجه رو اطلاع بدید

arshiagamer
24-09-2007, 17:32
به بسیبصبصبصثبصب

namber_one
24-09-2007, 17:50
به بسیبصبصبصثبصب
اگر میتونی بیشتر توضیح بده

asra_p
25-09-2007, 11:23
سلام. کامپیوتر هنگام بازی spriderman2 سیاه میشه و همینطور می مونه.قبلاً درست کار میکرد اما تازگی اینطوری شده. بازیهای دیگه ای که نصبه turtle هست و یکسری بازی کودکانه ساده دیگه. چطور این مشکل بوجود اومده و چطور می شه حل کرد.ممنون
مشخصات کارت گرافیک و سیستم به صورت زیر است:
Name: RADEON 7000 series
Manufacture: ATI
Chip: radeon
DAC type: internal DAC(350 mhz)
Memory :64
Display mode: 1024x768(32 bit)(60hz)
++++
RAM :256
AMD Athelon
1.83 GHz

robert
25-09-2007, 12:31
سلام به همگی !!!!
آقا یکی یه نگاه به این عکس بندازه و بگه این مشکل از کجاست و چجوری میشه درستش کرد!!!:20:

ممنون :11:

omidshsh
25-09-2007, 13:01
شاید از رم باشه

bax_021
25-09-2007, 14:34
سلام
من بازي Bioshock رو نصب كردم
وقتي ميخوام اجراش كنم يه eror مي ده
مي گه :
D:\games\Modern\Bioshock\builds\Release\Bioshock.e xe
This application has failed to start becouse the application configuration is incorrect .Reinstalling the application may fix this progeram.
دوباره هم نصبش كردم
ولي درست نشد
چي كار كنم ؟

eng2006
25-09-2007, 20:38
ریست شدن هنگام نصب بازی
من بازی rainbow six رو نصب کردم اجرا نشد کرکش هم کپی کردم توی پوشش ولی انگار اصلا بازی نصب نشده بود
وقتی که رفتم آنیستالش کنم کامپیوترم ریست شد
وقتی هم که میرم دوباره نصبش کنم به مرحله نصب که می رسه ریست میکنه
سیستم ری استور هم می کنم ریست ناگهانی میشه
پدر کامپیوترم در اومد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali-07
25-09-2007, 21:45
سلام. کامپیوتر هنگام بازی spriderman2 سیاه میشه و همینطور می مونه.قبلاً درست کار میکرد اما تازگی اینطوری شده. بازیهای دیگه ای که نصبه turtle هست و یکسری بازی کودکانه ساده دیگه. چطور این مشکل بوجود اومده و چطور می شه حل کرد.ممنون
مشخصات کارت گرافیک و سیستم به صورت زیر است:
Name: RADEON 7000 series
Manufacture: ATI
Chip: radeon
DAC type: internal DAC(350 mhz)
Memory :64
Display mode: 1024x768(32 bit)(60hz)
++++
RAM :256
AMD Athelon
1.83 GHz
ویندوزت باید خراب باشه عوضش کن

سلام به همگی !!!!
آقا یکی یه نگاه به این عکس بندازه و بگه این مشکل از کجاست و چجوری میشه درستش کرد!!!:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون :11:
شما هم ویندوز

شاید از رم باشه

سلام
مي گه :
This application has failed to start becouse the application configuration is incorrect .Reinstalling the application may fix this progeram.
دوباره هم نصبش كردم
ولي درست نشد
چي كار كنم ؟
نمیدونم

ریست شدن هنگام نصب بازی
من بازی rainbow six رو نصب کردم اجرا نشد کرکش هم کپی کردم توی پوشش ولی انگار اصلا بازی نصب نشده بود
پدر کامپیوترم در اومد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abbasamoo
25-09-2007, 23:33
من بازی The Regiment رونصب کردم
ولی صداش در نمی یاد
موسش هم لرزش داره
کسی در مورد این بازی اطلاعی نداره

pooria roohie
26-09-2007, 15:27
گیم هکر عزیز رو یه سیستم دیگه هم نصب کردم باز هم مشکل داشت.

eng2006
26-09-2007, 21:21
نقل قول:
نوشته شده توسط eng2006 مشاهده تاپيک
ریست شدن هنگام نصب بازی

-ause - main bord :p4p800-e delux

512 ram - cpu:3000
vga:geforce 5200
پاکش کردم ولی موقع نصب دوباره ریست می کنه می رم سیستم رس استور کنم بازم ریست می کنه
چیکار کنم مهندس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asra_p
26-09-2007, 23:17
ویندوزت باید خراب باشه عوضش کن

شما هم ویندوز

نمیدونم

مشخصات سیستم

سلام. چون اين بازي روي 7 سيستم يكسان هست و مثلا" 3 يا 4 تا از اين سيستمها اين اتفاق افتاده.حتي ويندوز رو هم عوض كرده بودم. اما باز همين مشكل!!!
لطفاٌٌ كمك كنيد
ويندوز اكس پي با سرويس پك 2

Viren
27-09-2007, 01:34
سلام

من یه مشکل با بازی Hitman Blood Money دارم.من چند بار این بازی رو تموم کردم.ولی این دفعه که دارم بازی می کنم وسط بازی گیر می کنه و سیستم رستارت میشه
تازه قبلا رم 256 بود ولی الان 512

2 روز پیش هم داشتم بازی می کردم

تمام تنظیمات رو پایین اوردم ولی نمیشه

چی کار کنم بچه ها؟

Omid_Sadeghvand
27-09-2007, 11:31
سلام من یه بازی گرفتم به نام Evil Days of Luckless John که بعدی از نصب کرک رو هم میزنم و بعد از اجرای بازی این ارور رو میده:

ممنون میشم کمکم کنید.

alirezatz
27-09-2007, 13:12
سلام
اين بازي فقط بر روي dungeon siege 2 قابل نصب و اجراست
روي كامپيوترو هم همين خطارو ميده
اسم بازي هم دنياي شكسته شده هست ؟

alirezatz
27-09-2007, 13:33
Failed creating the Direct3D device
اين خطا هم براي انيموشا ميده
بعد از اجراي بازي اين خطا مياد و بازي بالا نميياد

PROSPPECH
27-09-2007, 16:25
من توي مرحله اي از بازي infernal مشكل دار م اون مر حله اي كه اولين بار بايد از teleportation استفاده كنم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

PROSPPECH
27-09-2007, 16:27
Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید for further, more detailed information.
و کارت گرافیکم هم Geforce 7300 256مگ هستش

namber_one
27-09-2007, 17:58
من توي مرحله اي از بازي infernal مشكل دار م اون مر حله اي كه اولين بار بايد از teleportation استفاده كنم
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
برو تو تایپیک infernal

سلام من یه بازی گرفتم به نام Evil Days of Luckless John که بعدی از نصب کرک رو هم میزنم و بعد از اجرای بازی این ارور رو میده:

ممنون میشم کمکم کنید.
داره میگه سی دی بزار
یعنی کرکی که خودت داری بیخوده
توی تایپیک درخواست کرک بگو واست کرکشو بذارن

Failed creating the Direct3D device
اين خطا هم براي انيموشا ميده
بعد از اجراي بازي اين خطا مياد و بازي بالا نميياد
برو ببین بازی چه سیستمی میخواد
مشکل از گرافیکه

alirezatz
28-09-2007, 08:27
سلام دوست من
اين گرافيك 128 ميخاد
گرافيك كنم 128 است
بازي هم انيموشا هست ديگه
گرافيك منم اي تي اي هست

namber_one
28-09-2007, 10:44
سلام دوست من
اين گرافيك 128 ميخاد
گرافيك كنم 128 است
بازي هم انيموشا هست ديگه
گرافيك منم اي تي اي هست
برو ببین بازی دایرکس چند رو میخواد وتو چندشو داری؟

eng2006
28-09-2007, 12:29
من بازی rainbow six lockdown رو نصب کردم ولی اجرا نشد واصلا هیچ اتفاقی نیافتاد وایکنی هم روی یسکتاپ نیامد در قسمت ال پروگرام هم چیزی نارنجی نشد
البته کرکش هم در محل بازی کپی کردم
بازی مال شرکت تکین هست و اورجیناله
ایا روش خاصی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

p4-128GEforce5200-512ram

namber_one
28-09-2007, 18:07
اصلا بازی رو اجرا میکنی ؟
چه سیستمی داری و بازی چه سیستمی میخواد؟

Viren
29-09-2007, 01:12
سلام

من یه مشکل با بازی Hitman Blood Money دارم.من چند بار این بازی رو تموم کردم.ولی این دفعه که دارم بازی می کنم وسط بازی گیر می کنه و سیستم رستارت میشه
تازه قبلا رم 256 بود ولی الان 512

2 روز پیش هم داشتم بازی می کردم

تمام تنظیمات رو پایین اوردم ولی نمیشه

چی کار کنم بچه ها؟

کسی نمیتون مشکل ما رو حل کنه؟:13:

eng2006
29-09-2007, 14:27
اصلا بازی رو اجرا میکنی ؟
چه سیستمی داری و بازی چه سیستمی میخواد؟
]چطور اجرا کنم وقتی نه آیکونی روی دسکتاپونه چیزی توی آل پروگرام نیامده ،فقط میشه کرک رو تو محل نصب کپی کرد که ارور میده
تو راهنماش گفته بازی رو نصب وکرک رو کپی و اجرا کنید !
سیستم هم که نوشتم :
p4-128geforce5200-512 ram

namber_one
29-09-2007, 17:13
پس نتیجه میگیریم اصلا بازی نصب نشده

robert
29-09-2007, 17:26
سلام به همگی !!!!

ممنون :11:

نبود ؟؟؟؟؟:19::19:

یکی نیست به ما جواب بده ؟؟؟:41::41:

soliman
29-09-2007, 22:30
من در اجرای بازی Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent با مشگل مواجه شده ام یعنی وقتی می خواهم اجرایش کنم پیغام MUST CHEK را میدهد و اجرا نمی شود.

مشخصات سیستم من :
WINDOWS XP یا VISTA
CPU : 3.62 GHZ
RAM : 2 GIGABIT
VGA: GEFORCE 7300 LE
در ضمن مادربردم PCI هستش.
لطفا من را راهنمایی کنید.

zebel
29-09-2007, 22:56
سلام
کمک
من وقتی فیفا 2008 رو نصب می کنم
در زما اجرای بازی این پیغام رو میده و به درون بازی نمیره
مشکل از کجاست

the procedure entry point d3dperf_setmarker could not be located in the dynamic link library d3d9.dll.

alirezatz
30-09-2007, 08:32
دايركس انونميدونم ولي دايركس من 9 هست
چيكار كنم اقا
تورو خدا كمك كنيد

omidshsh
30-09-2007, 12:49
من در اجرای بازی Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent با مشگل مواجه شده ام یعنی وقتی می خواهم اجرایش کنم پیغام MUST CHEK را میدهد و اجرا نمی شود.

مشخصات سیستم من :
WINDOWS XP یا VISTA
CPU : 3.62 GHZ
RAM : 2 GIGABIT
VGA: GEFORCE 7300 LE
در ضمن مادربردم PCI هستش.
لطفا من را راهنمایی کنید.

کارت گرافیکت حتما باید pixel shader 3 داشته باشه
اگه نداشته باشه هیچ رقمه اجرا نمی شه یه چک کن ببین داره یا نه(از طریق سایتش)

omidshsh
30-09-2007, 12:51
سلام
کمک
مشکل از کجاست

the procedure entry point d3dperf_setmarker could not be located in the dynamic link library d3d9.dll.

ایرور dll از ویندوز هست
ویندوزت ایکس پین؟
اگه هست برو ببین توی درایو c پوشه سیستم 32 که توی ویندوز هست همچین فایلی رو داری یا نه
اگه نداشتی برو از اینترنت دانلود کن و توی سیستم 32 کپی کن

namber_one
30-09-2007, 18:28
نوشته شده توسط robert [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام به همگی !!!!
آقا یکی یه نگاه به این عکس بندازه و بگه این مشکل از کجاست و چجوری میشه درستش کرد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

ممنون

عکس نمیاد بالا
یه جای دیگه بذار

*Batman*
30-09-2007, 19:23
سلام دوستان.
من Halo 2 For Vista رو گرفتم ولی بعد از یه مدت بازی Activation میخواد.
کسی کرک نداره براش؟

soliman
30-09-2007, 21:57

pixel shader 3 را 100% داره درضمن کارت گرافیکم 512 مگابایت هستش. یک قسمتی هم هست همراه بازی که سیستم را برای بازی چک میکنه که ببینه سیستم برای بازی مناسب هست یا نه باید بگم که در این قسمت تمامی موارد تیک خورده و سیستمم برای بازی کامله اما بازی اصلا اجرا نمیشه و پیغام must chek را میدهد.
لطفا منو راهنمایی کنید.

Oracle_Eldorado
30-09-2007, 22:41

دوست عزیز کارت گرافیک ایشون اون قابلیت رو داره .
Soliman عزیز شما یه عکس بگیر که چه اروری میده .

سلام
کمک
مشکل از کجاست

دوست عزیز شما اول برو سایت زیر :

بعد اون فایلی که کم داره رو سرچ کن و دانلود کن و فایل اصلی رو بریز داخل پوشه ی زیر ( البته اگه ویندوزتون در درایو C نصب شده )
C:\Windows\System 32
اگه حل نشد باز هم بگو .

سلام دوستان.
من Halo 2 For Vista رو گرفتم ولی بعد از یه مدت بازی Activation میخواد.
کسی کرک نداره براش؟

بتمن عزیز در قسمت درخواست کرک درخواست بده واست میزارند .

hlpmostafa
01-10-2007, 00:46
سلام
گرافیک من 8600 فاتالیتی هست.ولی وقتی Company Of Heroes رو نصب کردم وبعد به DX10 اون رو پچ کردم دائما گیر می کنه
گرافیکم ضعیفه؟ مشکل از کجاست؟
راستی فایل سیستم من NTFS هست.ربطی به اون نداره؟

S A M
01-10-2007, 14:14
توي بازي هر پاتر 5 هر كار ميكنم اين ارور رو ميده بايد چي كار كنم؟

S A M
01-10-2007, 14:16
من Company Of Heroes رو نصب كردم وقتي ميخواهم كه اجراش كنم بازي ميره كه لود بشه ولي يكدفعه ايست ميكنه و صفحه سياه ميمونه

hadidevil
01-10-2007, 16:47
pixel shader 3 را 100% داره درضمن کارت گرافیکم 512 مگابایت هستش. یک قسمتی هم هست همراه بازی که سیستم را برای بازی چک میکنه که ببینه سیستم برای بازی مناسب هست یا نه باید بگم که در این قسمت تمامی موارد تیک خورده و سیستمم برای بازی کامله اما بازی اصلا اجرا نمیشه و پیغام must chek را میدهد.
لطفا منو راهنمایی کنید.

حتمآ با این سیستم مییاره

من خودم با این سیستم روون اجرا کردم

CPU:3 FULL
VGA:7100 GS
RAM:1GIG

حالا کرکی چیزی که نداشته نه

این بازی یه چیزه خوبه که بعد از نصب ویندوز جدید دیگه احتیاجی به نصب بازی نداره ویندوز هم بیش از 40 MIN طول نمیکشه

hadidevil
01-10-2007, 16:48
من Company Of Heroes رو نصب كردم وقتي ميخواهم كه اجراش كنم بازي ميره كه لود بشه ولي يكدفعه ايست ميكنه و صفحه سياه ميمونه

سیستمت رو بنویس چون با سیستمی که نوشته خوب اجراش کردم

hlpmostafa
01-10-2007, 20:28
برو از محلی که بازی رو نصب کردی اجراش کن.از طریق shortcut درست اجرا نمی شه اگه پچ اون رو نصب کردی

S A M
01-10-2007, 20:29
Ram: 1024
Graphic : 512
CPU : 3,21
------------------------------------
راستي مشكل هري پاتر حل شد ولي نه!!!
توي كامپيوتر من ارور ميده ولي وقتي توي كامپيوتر رفيقم نصب كردم بازي اجرا شد ؟ چرا؟
مشكل من چيه؟

jengir3
02-10-2007, 09:01
:19:سلام
من در بازی Silent Hill 3 مرحله اول(همانی که آن دختر دارد خواب می بیند) آن را رد می کنم و بعد تمام شدن فیلم مرحله ی اول از بازی بیرون می آید. می خواستم ببینم کسی هست به من بگویید مشکل از کجاست؟:19:

ALt3rnA
02-10-2007, 16:44
:19:سلام
من در بازی Silent Hill 3 مرحله اول(همانی که آن دختر دارد خواب می بیند) آن را رد می کنم و بعد تمام شدن فیلم مرحله ی اول از بازی بیرون می آید. می خواستم ببینم کسی هست به من بگویید مشکل از کجاست؟:19:

مشخصات سیستمت رو بنویس

jengir3
02-10-2007, 17:15
مشخصات سیستمت رو بنویس

:10:اینم مشخصات سیستم من:

RAM: 512

Graphic: 256 GeForce Sparkle

CPU: 2.4 Intel Celeron :20:

Oracle_Eldorado
02-10-2007, 22:56
جنگیر عزیز شما باید یه کرک دیگه رو امتحان کنی درست میشه چون سیستمت مشکلی نداره .

ALt3rnA
02-10-2007, 23:46
جنگیر عزیز شما باید یه کرک دیگه رو امتحان کنی درست میشه چون سیستمت مشکلی نداره .

تایید میشه ! اما اگر باز هم نشد سی دیت رو عوض کن (یه شرکت دیگه)

jengir3
03-10-2007, 08:20
تایید میشه ! اما اگر باز هم نشد سی دیت رو عوض کن (یه شرکت دیگه)
:10:باشه . ممنون:10:
ولی روی کامپیوتر دوستم این بازی کار می کند و از بازی بیرون نمی آید.البته سیستم دوستم از سیستم من بالاتر است.

soliman
03-10-2007, 12:55
اين هم تصوير اروري که بازي Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent روي سيستم من ميدهد.

وقتي که ok را ميزنم اين اخطار به دنبالش ميايد.

اين هم قسمتي که سيستم را از لحاظ سخت افزاري چک ميکند. همان طور که ميبينيد تمام قسمتها تيک خورده اند.

حالا اگه ميشه منو راهنمايي کنيد.

sh_k_1
04-10-2007, 14:11
سلام
من با بازي pes مشكل دارم . تو راهنماي نصب نوشته وقتي بازي رو نصب كردي به محل نصب بازي رجوع كنيد و بازي را دوباره نصب كنيد و carek را كپي كنيد .
ولي موقع نصب مجدد uninistal ميشه . روي شورت كات هم كه كليك ميكنم براي اجرا ميگه ديسك اصلي رو قرار بده .
هم بازي 3 سي دي رو امتحان كردم هم 2 سي دي

Vahid67
04-10-2007, 15:33
سلام
من امروز بازي ACT OF WAR : Direct Action رو خريدم ولي وقتي ميخوام بازي رو نصب كنم اين پيغام رو ميده
در ضمن DVD هستش

MILIN3M
04-10-2007, 16:56
بچه ها من امروز بازی civil war رو گرفتم ولی موقع نصب بازی این ارور رو میده به عکس زیر دقت کنین من auto run رو میزنم یه صفحه سیاه باز میشه بعد بسته میشه فایلLauncher.exe رو اجرا میکنم این ارور رو میده یکی کمک کنه

ali-07
04-10-2007, 19:08
[quote=MILIN3M;1668719]بچه ها من امروز بازی civil war رو گرفتم ولی موقع نصب بازی این ارور رو میده به عکس زیر دقت کنین من auto run رو میزنم یه صفحه سیاه باز میشه بعد بسته میشه فایلLauncher.exe رو اجرا میکنم این ارور رو میده یکی کمک کنه
یا کرکش رو نریختی یا سیدیش خرابه یا شاید هم ویندوزت اشکال داره مشخصات ویندوزت رو بگو ببینم

ali-07
04-10-2007, 19:10
سلام
من با بازي pes مشكل دارم . تو راهنماي نصب نوشته وقتي بازي رو نصب كردي به محل نصب بازي رجوع كنيد و بازي را دوباره نصب كنيد و carek را كپي كنيد .
ولي موقع نصب مجدد uninistal ميشه . روي شورت كات هم كه كليك ميكنم براي اجرا ميگه ديسك اصلي رو قرار بده .
کدوم نسخه 5 یا 6 یا 2007

MILIN3M
04-10-2007, 22:18
[quote=MILIN3M;1668719]بچه ها من امروز بازی civil war رو گرفتم ولی موقع نصب بازی این ارور رو میده به عکس زیر دقت کنین من auto run رو میزنم یه صفحه سیاه باز میشه بعد بسته میشه فایلLauncher.exe رو اجرا میکنم این ارور رو میده یکی کمک کنه
یا کرکش رو نریختی یا سیدیش خرابه یا شاید هم ویندوزت اشکال داره مشخصات ویندوزت رو بگو ببینم

کرک؟؟؟؟؟اصلا بازی رو نصب نکردم هنوز !!!!ببین من dvd رو تا میذارم تو دستگاه برای نصب این طوری میشه

WIN XP MEDIA CENTER EDITON SERVIS PACK 2
cpu:3.000
Ram:1024
VGA:128

PC GAMES
05-10-2007, 00:19
بچه ها من امروز بازی civil war رو گرفتم ولی موقع نصب بازی این ارور رو میده به عکس زیر دقت کنین من auto run رو میزنم یه صفحه سیاه باز میشه بعد بسته میشه فایلLauncher.exe رو اجرا میکنم این ارور رو میده یکی کمک کنه
عزیم مطمئنی که دی ویت اصله
چون ارور میده که فایلی رو پیدا نمی کنه.اگه ارور درست باشه احتمالا دی وی دیت از سی دی رایتی هم کمتره.
اینو بگم یه سوال:حجم کله دی وی دیت ببین چه قدره؟
دلیله اصلی ارور اینه

MILIN3M
05-10-2007, 00:32
PC GAMES جان 1.84 GB حجم dvd هست

حالا کسی این فایلو نداره به ما بده؟؟؟

یعنی پاشم برم dvd بزنم تو سر مغازه داره؟؟؟؟؟؟

ali-07
05-10-2007, 11:38
اره بهترین کاره

shahrokh_sib
05-10-2007, 12:00
سلام

ببین دوست من شما اگه گزینه instal رو پیدا نمیکنی توی start/all program/konami پیدا میکنی.......
اون که میگه سی دس اورجینال رو بذار به خاطر اینه که کرک€ش ر. نصب نکردی....:10:

shahrokh_sib
05-10-2007, 12:05

نه عزیزم 85% از گرافیکته 15% از نصب بازی بازی رو دوباره نصب کن با هر چی که داره

راستی تو گرافیکت128 ه 100%از گرافیکته

Oracle_Eldorado
05-10-2007, 12:48

یعنی کسی نتونست به این دوستمون کمک کنه ؟
بابا قضیه به این سادگی حل میشه :
شما باید فایل T.Dll رو دانلود کنی و بریزی داخل پوشه ی زیر :
یا میتونی آخرین ورژن DirectX رو نصب کنی . فکر کنم داخل سیدی بازی باشه .

MILIN3M
05-10-2007, 15:25
یعنی کسی نتونست به این دوستمون کمک کنه ؟
بابا قضیه به این سادگی حل میشه :
شما باید فایل T.Dll رو دانلود کنی و بریزی داخل پوشه ی زیر :
یا میتونی آخرین ورژن DirectX رو نصب کنی . فکر کنم داخل سیدی بازی باشه .

دوست خوبم میشه بگی از کجا این فایلو دانلود کنم

DirectX 9.c رو سیستم نصبه!!!!!!!

MILIN3M
05-10-2007, 15:27
نه عزیزم 85% از گرافیکته 15% از نصب بازی بازی رو دوباره نصب کن با هر چی که داره

راستی تو گرافیکت128 ه 100%از گرافیکته

برادر من... من میگم اصلا بازی نصب نمیشه که بخواد موقع اجرا ارور بده وقتی dvd رو باسه نصب میذارم اون ارور رو میده

shahabaliboys
05-10-2007, 17:06
سیو بازی mafia2

namber_one
05-10-2007, 17:08
باید تو تایپیک درخواست رمز و سیو گیم مطرح کنی

Vahid67
05-10-2007, 18:24
آقا يكي جواب پست 4182 رو بده

Oracle_Eldorado
05-10-2007, 23:19
آقا يكي جواب پست 4182 رو بده
دوست عزیز
احتمال زیاد درایو ویندوز شما پر هست چون پیغام داده یکی از فولدر های ویندوز رو خالی کن .
برای این کار برو به مسیر زیر ( اگه ویندوزت در درایو C نصب شده )
C:\Document And Setting\Username\Local Setting\Temp
C:\Document And Setting\Username\Local Setting\Temporary Internet Files
محتویات این 2 تا پوشه رو پاک کن . صدمه ای به ویندوزت نمیزنه .

Oracle_Eldorado
05-10-2007, 23:23
دوست خوبم میشه بگی از کجا این فایلو دانلود کنم

DirectX 9.c رو سیستم نصبه!!!!!!!

دوست من ، میدونم که نصبه ولی قدیمیه . فایل مورد نیاز این بازی جدید رو نداره .
ببین توی سیدی بازی DirectX هست ؟

soliman
06-10-2007, 12:07
اين هم تصوير اروري که بازي Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent روي سيستم من ميدهد.

وقتي که ok را ميزنم اين اخطار به دنبالش ميايد.

اين هم قسمتي که سيستم را از لحاظ سخت افزاري چک ميکند. همان طور که ميبينيد تمام قسمتها تيک خورده اند.

حالا اگه ميشه منو راهنمايي کنيد.

ببخشید میدونم که نباید پست تکراری بزارم ولی من خیلی عجله دارم تا مشکلم حل بشه چون بی صبرانه منتظرم این بازی جذاب روی سیستمم اجرا کنم .

robert
06-10-2007, 12:36
ببخشید میدونم که نباید پست تکراری بزارم ولی من خیلی عجله دارم تا مشکلم حل بشه چون بی صبرانه منتظرم این بازی جذاب روی سیستمم اجرا کنم .

خوب اینطور که معلومه این بازی با سخت افزار شما مشکلی نداره !!!:13:
برای همین احتمالا crack بازی مشکل داره !!!

شما برو تو تاپیک (( درخواست کرک و سریال بازی ها )) و اونجا درخواست آخرین ورژن کرک این بازی رو مطرح کن!!

ایشالاه مشکلتون حل میشه !!!:20:

Carl
06-10-2007, 13:45
یه مشکل در مورد Stranglehold :

درسته که این بازی روی ویندوز اکس‌پی درست اجرا نمی‌شه و روی ویستا اجرا می‌شه؟

Oracle_Eldorado
06-10-2007, 13:53
دوست عزیز مدل کارت گرافیک شما چیه ؟

یه مشکل در مورد Stranglehold :

درسته که این بازی روی ویندوز اکس‌پی درست اجرا نمی‌شه و روی ویستا اجرا می‌شه؟

دوست عزیز من چنین چیزی نشنیدم ولی شما برای اطمینان از فروشنده سئوال کن .

sh_k_1
06-10-2007, 15:41
بازي pes 2007
كرك هم نصب مي كنم ، موقع نصب مجدد uninistal ميشه .

soliman
06-10-2007, 16:53
دوست عزیز مدل کارت گرافیک شما چیه ؟

من مشخصات سیستمم را در پست زیر قرار داده ام.

حالا اگر راه حلی به نظرتون می رسه ممنون میشم.

ali-07
06-10-2007, 17:39

شما یک جا دیگه نصب کنید به احتمال زیاد اجرا میشه

Vahid67
07-10-2007, 15:42
دوست عزیز
احتمال زیاد درایو ویندوز شما پر هست چون پیغام داده یکی از فولدر های ویندوز رو خالی کن .
برای این کار برو به مسیر زیر ( اگه ویندوزت در درایو C نصب شده )
C:\Document And Setting\Username\Local Setting\Temp
C:\Document And Setting\Username\Local Setting\Temporary Internet Files
محتویات این 2 تا پوشه رو پاک کن . صدمه ای به ویندوزت نمیزنه .

پاك كردم فايده نداشت

hamid2220
07-10-2007, 21:29
با سلام.
با بازی Fire Departmen 3 مشکل داشتم.اگه کمک کنید ممنون میشم.
مشکلم اینه که بعد از ورود به بازی و رفتن یه مرحله از بازی خارج می شه و ارور می ده و سیو هم نمی کنه.
اشکال از سیستم و ویندوز و کارت گرافیکی نیست چون رو چند تا سیستم تست کردم.
آیا کرک داره ؟ اگه داره برام بزارید ممنون می شم.
اگه هم نداره علتش چیه؟

Oracle_Eldorado
07-10-2007, 22:05
من مشخصات سیستمم را در پست زیر قرار داده ام.

دوست عزیز این اروری که داده اشکال از گرافیک شما هست .
شما یه درایور به روز کارت گرافیکتو نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه .

hesam_g59
08-10-2007, 02:42
سلام.....

من تو test drive به مشکل خوردم....
تا زمانیکه توی قسمت map نرفتم بازی هیچ مشکلی نداره...اما تا وارد میشم...هنوز چند ثانیه نشده یه دفعه سیستم تیک میگیره....بعدشم دیگه بازی بی بازی..یعنی فقط میره رو اعصاب...حالا چی کار میشه کرد؟

Ehsan Studio
08-10-2007, 11:14
به یک مشکل برخوردم .من Patch بازی Test Drive رو دانلود کردم.اما وقتی که می خوام نصبش کنم میگه این بازی روی سیستمتون نصب نیست.اگه یه راهنمایی بکنین ممنون میشم.

ALt3rnA
08-10-2007, 15:15
به یک مشکل برخوردم .من Patch بازی Test Drive رو دانلود کردم.اما وقتی که می خوام نصبش کنم میگه این بازی روی سیستمتون نصب نیست.اگه یه راهنمایی بکنین ممنون میشم.

تنها راه عوض کردن سیدی بازی و خریدن اون از یه شرکت دیگه اس

alfafa320
09-10-2007, 12:11
سلام
ببخشید من یک مشکل داشتم اونم اینکه من وقتی بازی فوتبال PES 2008 DEMO اجراش میکنم

میخام که فوتبالو دونفره بازی کنم نمیشه یک نفره میشه بادسته ولی نمیدونه چرا دونفره نمیشه

یعنی هر کاری میکنم تا تو قسمت دسته دسته دوم حرکت کنه نمیشه هر دوتا دسته جویستیکم سالمه

خراب نیست دسته بازیم از نوع usb هست میخاستم بدونم ایا برنامه هست که بتونم باهاش تمام بازیها رو

کنترل کنم یا داریوری برای usb هست که هر دوتا دسته بازی رو بشناسه.

در ضمن توی بازی بسکتبال میشه دونفره بازی کرد ولی تو فوتبال نمیشه هر دوتا دسته بازی رو تو کنترل پنل شناخته نمیدونم مشکل دیکه از کجاست

ممنون میشم راهنمایم کنید

Hamed-Beckham
09-10-2007, 12:16
سلام
ببخشید من یک مشکل داشتم اونم اینکه من وقتی بازی فوتبال PES 2008 DEMO اجراش میکنم

میخام که فوتبالو دونفره بازی کنم نمیشه یک نفره میشه بادسته ولی نمیدونه چرا دونفره نمیشه

یعنی هر کاری میکنم تا تو قسمت دسته دسته دوم حرکت کنه نمیشه هر دوتا دسته جویستیکم سالمه

خراب نیست دسته بازیم از نوع usb هست میخاستم بدونم ایا برنامه هست که بتونم باهاش تمام بازیها رو

در ضمن توی بازی بسکتبال میشه دونفره بازی کرد ولی تو فوتبال نمیشه هر دوتا دسته بازی رو تو کنترل پنل شناخته نمیدونم مشکل دیکه از کجاست

ممنون میشم راهنمایم کنید

به نظر من باید بری تو آپشین بازی !
اونجا تو تنظیمات کنترل درستش کنین ! :27:

One Partisan
09-10-2007, 14:51
دوستان این بازی Lost Planet بالاخره روی سیستم من اجرا نشد!
از خیر DX10 گذشتم، اما با DX9 هم اجرا نمیشه.
البته وارد منوی بازی میشه اما بعد از انتخاب New Game و درجه سختی بازی، در هنگام لود شدن از بازی خارج میشه.
"Lost Planet has Stopped Working"
ویندوزم Vista ، گرافیکم nVidia 256 6600 و Ram 1G .
البته روی ویندوز XP هم اجرا کردم همین اتفاق افتاد!
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

alfafa320
09-10-2007, 16:47
به نظر من باید بری تو آپشین بازی !
اونجا تو تنظیمات کنترل درستش کنین ! :27:
به اپشین کاری نداری دسته کار نمیکنه اگه برنامه ای هست معرفی کنید برای کنترل دسته

Oracle_Eldorado
10-10-2007, 13:55
دوستان این بازی Lost Planet بالاخره روی سیستم من اجرا نشد!
از خیر DX10 گذشتم، اما با DX9 هم اجرا نمیشه.
البته وارد منوی بازی میشه اما بعد از انتخاب New Game و درجه سختی بازی، در هنگام لود شدن از بازی خارج میشه.
"Lost Planet has Stopped Working"
ویندوزم Vista ، گرافیکم nVidia 256 6600 و Ram 1G .
البته روی ویندوز XP هم اجرا کردم همین اتفاق افتاد!
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
دوست عزیز ،
این گرافیک شما روی ویستا ساپورت نمیشه چون برنامه ی Direct X 10 رو پشتیبانی نمیکنه ( گرافیک شما )
در XP هم فکر نکنم اجراش کنی چون واقعا گرافیک بالایی داره و به گرافیک بالایی نیاز داره .
من با Geforce 7300GS تونستم روی Medium بازی کنم و مشکلی نداشتم . به شما هم توصیه میکنم که یه ارتقایی در VGA بدی .

به اپشین کاری نداری دسته کار نمیکنه اگه برنامه ای هست معرفی کنید برای کنترل دسته

دوست من :
تا وقتی شما در Setting بازی دسته دوم رو واسه بازی تعریف نکنی که کار نمیکنه . اگه PES6 یا 7 رو بازی کرده باشی ، میدونی که چطور هست .
اگه هم بازی نکردی کارهای زیر رو انجام بده :
اول برو اونجایی که بازی رو نصب کردی . بعد یه فایل هست به اسم Setting بعد که اونو باز کردی ، یه قسمتش در مورد گرافیک بازی هست . تب های دیگه نوشته : Player 1 , Player 2 و الی آخر.
شما برو در قسمت Player 2 . بالا یه قسمت داره که اگه سیستمت 2 تا دسته رو شناخته باشه اونجا اسمش رو میاره . باید اونجا دسته ی دوم رو انتخاب کنی و دکمه هاشو تنظیم کنی .

bazi
10-10-2007, 16:33
من بازی half-life.2.episode one رو نصب کردم از start وارد بازی شدم وقتی توی مرحله ی یک به انجایی میرسی که سرباز ها اولین بار میان سراغت این ارور رو میده

runtime error

program: d:\HIVU GAMES\Half-life.2.episode.one\hl2.exe

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
please contact the application's support team for mor inormation.

کمک کنید بیچارم کرده خواهش می کنم

ali_persian
10-10-2007, 23:53
agha man baziye bioshock rip ro az internet download kardam

rip ba RFG bood

bad ke unpack kardam file RFG ro run kardam ba setup ro mizanam

2 ta error mide

unable to creat NPSWF32 folder
(ke khodam misazam)

bad mige

..RipForGames.bat not founded vaghti man daram mibinam in file vojood dare

hameye filehaye dige ro ham ejra mikonam

microsoft virtual 2005 ++ ham daram

moshkel az koja hast

siavash084
11-10-2007, 09:39
پس از اجرای یازی Fifa 08 صفحه به صورت بسیار سریع شروع بع فلش زدن می کند!
یه نظر شما اشکال از چیست؟

ali_persian
11-10-2007, 11:25
resolution

ya

geraphic
hast

Oracle_Eldorado
11-10-2007, 13:11
agha man baziye bioshock rip ro az internet download kardam

rip ba RFG bood

bad ke unpack kardam file RFG ro run kardam ba setup ro mizanam

2 ta error mide

unable to creat NPSWF32 folder
(ke khodam misazam)

bad mige

..RipForGames.bat not founded vaghti man daram mibinam in file vojood dare

hameye filehaye dige ro ham ejra mikonam

microsoft virtual 2005 ++ ham daram

moshkel az koja hast
بابا برو بازی بخر . مگه مجبوری دانلود کنی ؟!
فکر کنم کامل نیست .

پس از اجرای یازی Fifa 08 صفحه به صورت بسیار سریع شروع بع فلش زدن می کند!
یه نظر شما اشکال از چیست؟
مشخصات سیستمتو بزار ....

alexi2
11-10-2007, 18:54
سلام من بازي infernal را خريده و بطور كامل نصب كرده ام

اما

ALt3rnA
11-10-2007, 19:00
سلام من بازي infernal را خريده و بطور كامل نصب كرده ام

اما

اما چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

alexi2
11-10-2007, 19:00
وقتي وارد بازي ميشم بهم eror ميده
مشخصات سيستم من:

graphic 256 ge fource
ram 256
hard 80 gig

لطفا مرا راهنمايي كنيد

alexi2
11-10-2007, 19:05
ببخشيد كه پستم اينجوري شد (دوقسمتي شد)

لطفا راهنمايي كنيد

ALt3rnA
11-10-2007, 19:08
عزیز رمت که خیلی کمه .

alexi2
11-10-2007, 19:14
يعني بايد چقدر ram داشته باشم؟

از graphic ام نيست؟

ALt3rnA
11-10-2007, 19:25
infernal کلا بازی سبکی نیست

ali-07
11-10-2007, 19:37
من در بازی 25 to life مشکل دارم بعد از دموی بازی از بازی میپره بیرون

amirb55
11-10-2007, 21:14
سلام
من بازي رو نصب كردم وقتي اجرا ميكنم صفحه سياه ميشه و ديگه هيچي نشون نميده !
بعد از مدتي كنترل آلت ديليت كه ميزنم و ميرم تسك منيجر ميبينم نات ريسپونت هست و من هم اند تسك ميكنم
سي پي يو اي ام دي 2800 دارم اتلون!
كارت گرافين جب فورس ام ايكس 440 با 64 مگ حافظه
رم 512 مگابايت هست !
كسي ميدونه چرا اجرا نميشه ؟
چيكار كنم درست بشه ؟

amirb55
11-10-2007, 21:19
سلام
من بازي رو نصب كردم وقتي اجرا ميكنم صفحه سياه ميشه و ديگه هيچي نشون نميده !
بعد از مدتي كنترل آلت ديليت كه ميزنم و ميرم تسك منيجر ميبينم نات ريسپونت هست و من هم اند تسك ميكنم
سي پي يو اي ام دي 2800 دارم اتلون!
كارت گرافين جب فورس ام ايكس 440 با 64 مگ حافظه
رم 512 مگابايت هست !
كسي ميدونه چرا اجرا نميشه ؟
چيكار كنم درست بشه ؟

آقایون تو readme فیفا نوشته کارت گرافیک سری mx رو ساپورت نمیکنه !!!!!!!!!:41:
Recommended Chipsets:
NVIDIA GeForce3
NVIDIA GeForce3 Ti200/500
NVIDIA GeForce4 Ti4200/4400/4600/4800
NVIDIA GeForce FX series
NVIDIA GeForce 6xxx series
NVIDIA GeForce 7xxx series
NVIDIA GeForce 8xxx series
ATI Radeon 8500
ATI Radeon 9xxx series
ATI Radeon Xpress 200
ATI Radeon X300
ATI Radeon X550
ATI Radeon X600
ATI Radeon X700
ATI Radeon X800/850
ATI Radeon X1300
ATI Radeon X1600
ATI Radeon X1800
ATI Radeon X1900
ATI Radeon X1950
ATI HD 2900 XT
Intel 915
Intel 945/950
Intel GMA 3000
S3 Graphics DeltaChrome S4
S3 Graphics Chrome S27

***NOTE: *Laptop models of these chipsets may work, but are not officially supported as they have not been tested.
*NVIDIA GeForce MX series are not supported.
*S3 Graphics cards are not supported under Windows Vista.
*Only DirectX 9 ‘capable’ cards are supported by FIFA 08 running on Windows Vista.
*Performance issues may be experienced on some graphic cards when running FIFA 08 on Windows Vista.

If you experience problems, please contact your card manufacturer or chipset vendor to get the latest drivers.

یعنی واقعا آره ؟! کاریش نمیشه کرد!؟

Amin Asterix
11-10-2007, 21:39
نخیر برادر.گرافیکت 2 زار نمی ارزه!برو یک جیفورس 256 بگیر.به خدا 20،30 تومنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_persian
12-10-2007, 16:05
aziz man vaghti khereje keshvaram nemitoonam 100$ bazi bekharam

بابا برو بازی بخر . مگه مجبوری دانلود کنی ؟!
فکر کنم کامل نیست .

مشخصات سیستمتو بزار ....

Oracle_Eldorado
12-10-2007, 16:40
aziz man vaghti khereje keshvaram nemitoonam 100$ bazi bekharam

آهان . ببخشید نمیدونستم . پس به همین خاطر هم هست که انگلیسی می نویسی .
خوب بحث رو عوض نکنیم .
احتمالا اونی که دانلود کردی ناقص بوده . شما که اینترنت خوبی داری . از یه لینک معتبر دیگه دانلود کن .

ali-07
12-10-2007, 18:35
جواب ما رو هم بدین

games20
12-10-2007, 19:36
احتمالا از مونیتورهست
مونیتور رو روی 75 یا 85 Hertz بذار

Oracle_Eldorado
12-10-2007, 23:12
من در بازی 25 to life مشکل دارم بعد از دموی بازی از بازی میپره بیرون

من که گفتم مشخصات سیستمتونو بزارید .
ولی به احتمال زیاد اشکال از کرکی هست که نصب کردید .
در تاپیک مربوطه درخواست بدید واستون بزارند .

peyman_nn
13-10-2007, 00:07
دوستان
به خدا من هنوز نتونستم بازی soul reaver 2 رو تموم کنم
اون اخراشو میگم
هی یک چند ماه یک بار میام اینجا و از شما درخواست کمک میکنم
ولی شما هیچی کمکم نمیکنید

ali-07
13-10-2007, 09:44
دوست من اینجا برای حل مشکلات دراجرا و نصب بازی هاست نه راهنمایی بازی ها
اینم سیستم من Ram256
Graphic Card 128
بازی به سیستمم میخوره ولی میپره بیرون و این بازی اصلا کرک نداره بعد از دموی بازی میاد بیرون

Oracle_Eldorado
13-10-2007, 10:32
دوست من اینجا برای حل مشکلات دراجرا و نصب بازی هاست نه راهنمایی بازی ها
اینم سیستم من Ram256
Graphic Card 128
بازی به سیستمم میخوره ولی میپره بیرون و این بازی اصلا کرک نداره بعد از دموی بازی میاد بیرون

خوب دوست عزیز ممکنه که کرک نداشته باشه ولی شما درخواست یه کرک بده و نصب کن . ضرری که نداره .

sbs
13-10-2007, 16:41
من وقتی warcraft III رو اجرا میکنم وقتی وسط های بازی به جهت های مختلف میرم یه دفعه می پره ته نقشه اگه کسی فهمید مشکل من چیه کمک کنه ممنون میشم

Oracle_Eldorado
13-10-2007, 17:38
من وقتی warcraft III رو اجرا میکنم وقتی وسط های بازی به جهت های مختلف میرم یه دفعه می پره ته نقشه اگه کسی فهمید مشکل من چیه کمک کنه ممنون میشم
دوست عزیز اینطور مشکل ها رو در تاپیک خود بازی مطرح کنید :
تاپیک مخصوص World Of WarCraft: The Burning Crusade

تاپیک مخصوص World of WarCraft---- Map: Dota AllStars

موفق باشید .

یوسوف
13-10-2007, 21:26
من بازی bioshok را نصب کردم ولی اجرا نمیکند و پیغام نقص در نصب می دهد

Oracle_Eldorado
13-10-2007, 21:43
ورود شما به رو به انجمن P30world خوش آمد میگم .
دوست عزیز شما اول از همه مشخصات سیستمت رو ( CPU , VGA , Ram ) اینجا بزار .
بعد یا متن پیغام رو بزار یا یه عکس ازش بگیر .

یوسوف
15-10-2007, 01:25
مشخصات کامپیوتر:
ram 1 gb
vga 512
cpu 3000

ali-07
15-10-2007, 09:54
یوسوف جان یه عکس بزار

hesam_g59
15-10-2007, 19:23
آقا این stronglhold مشکلش حل نشد؟
6000 تومن پول بی زبون داره الکی الکی حیف میشه.....
اول منو ها سالمه..خود بازی هم روون اجرا میشه...اما تا new gameمیزنی loading شروع میشه صفحه سیاه میشه و.....
cpu : amd 3000
ram : 1 gb
vga : 7300se

aliparsa
15-10-2007, 19:32
در اجراي بازي پانازر مشكل دارم

ali-07
15-10-2007, 19:50
علی اقا مشکلت رو واضح تر بگو

ali-07
15-10-2007, 19:51
اقا حسام یک بار دیگه بازی رو نصب کن شاید اومد

alireza28
16-10-2007, 14:34
سلام
لطفا منو راهنمایی کنید.
برای اجرای بازی 1.6 counter strike بر روی شبکه داخلی (دو تا 4 کامپیوتر) و بدون اینترنت باید چه کار کنم .
ممنون میشم .

Oracle_Eldorado
16-10-2007, 17:25
سلام
لطفا منو راهنمایی کنید.
برای اجرای بازی 1.6 counter strike بر روی شبکه داخلی (دو تا 4 کامپیوتر) و بدون اینترنت باید چه کار کنم .
ممنون میشم .

دوست عزیز اگه این کامپیوتر ها شبکه هستند ، باید مراحل زیر رو طی کنی :
اول با یکی از کامپیوتر ها سرور میسازی . یعنی اول که Counter Strike رو اجرا کردی ، Change Game میزنی و Counter Strike اولی رو میزنی ***. بعد که یه صفحه ی دیگه اومد New Game ( دقیق نمیدونم اسمش چیه ولی هرچی هست گزینه ی اوله ) رو میزنی و اونجا تنظیمات دلخواه مثل انتخاب نقشه و اینطور چیز ها رو تنظیم میکنی . بعد Start Game رو میزنی . وقتی رفت داخل بازی اونو همونطوری بزار . سیستم های دیگه رو هم تا مرحله *** انجام بده ولی به جای اینکه New Game بزنی ، Find Server بزن و از تب های بالا گزینه ی Lan رو انتخاب کن . بعد یه Refresh بزن و اسم سروری که خودت ساختی میاد . روش دوبار کلیک کن و میری داخل بازی . بقیه کامپیوتر ها هم همینطور .
ولی اگه شبکشون نکردی ، باید شبکه بشوند و بعد این مراحل رو ادامه بدی .

alireza28
16-10-2007, 18:25
دوست عزیز اگه این کامپیوتر ها شبکه هستند ، باید مراحل زیر رو طی کنی :
اول با یکی از کامپیوتر ها سرور میسازی . یعنی اول که Counter Strike رو اجرا کردی ، Change Game میزنی و Counter Strike اولی رو میزنی ***. بعد که یه صفحه ی دیگه اومد New Game ( دقیق نمیدونم اسمش چیه ولی هرچی هست گزینه ی اوله ) رو میزنی و اونجا تنظیمات دلخواه مثل انتخاب نقشه و اینطور چیز ها رو تنظیم میکنی . بعد Start Game رو میزنی . وقتی رفت داخل بازی اونو همونطوری بزار . سیستم های دیگه رو هم تا مرحله *** انجام بده ولی به جای اینکه New Game بزنی ، Find Server بزن و از تب های بالا گزینه ی Lan رو انتخاب کن . بعد یه Refresh بزن و اسم سروری که خودت ساختی میاد . روش دوبار کلیک کن و میری داخل بازی . بقیه کامپیوتر ها هم همینطور .
ولی اگه شبکشون نکردی ، باید شبکه بشوند و بعد این مراحل رو ادامه بدی .

خیلی ممنون از راهنماییت.
کامپیوترهامون شبکه هستند اما نسخه بازیم Portable Counter-Strike 1.6 هست .condition zero اما نسخه portable.
منظورت از سرور ساختن رو نفهمیدم . ولی همانطور که گفتی بازی را که اجرا کردم صفحه اول که امد . new game را زدم و بعد از تنظیمات نقشه start کردم و بعد یک پسورد 25 حرفی که مربوط به همین نسخه هست را وارد کردم ولی بعد مدتی پیغام آمد که سرور پیدا نشد و برگشت به صفحه اول و منتظر نماند که من بازی را در کامپیوتر های دیگر اجرا کنم.
منظورم اینه که چطور باید create server کنم . و کامپیوتر اولی را به عنوان سرور معرفی کنم.

اگه راهنماییم کنی ممنون میشم.

alireza28
16-10-2007, 18:53
البته فکر کنم مشکل حل شد . در تنظیمات باید Host name رو به نام کامپیوتر تغییر میدادم .
ممنونم . خیلی کمکم کردی.

nist engar2
16-10-2007, 22:12
سلام
مي گه :
دوباره هم نصبش كردم
ولي درست نشد
چي كار كنم ؟
سلام دوستان من هم دقیقا همین مشگل رو دارم لطفا یکی کمک کنه:41::41::41::41::41::13:

Oracle_Eldorado
16-10-2007, 22:34
خیلی ممنون از راهنماییت.
کامپیوترهامون شبکه هستند اما نسخه بازیم Portable Counter-Strike 1.6 هست .condition zero اما نسخه portable.
منظورت از سرور ساختن رو نفهمیدم . ولی همانطور که گفتی بازی را که اجرا کردم صفحه اول که امد . new game را زدم و بعد از تنظیمات نقشه start کردم و بعد یک پسورد 25 حرفی که مربوط به همین نسخه هست را وارد کردم ولی بعد مدتی پیغام آمد که سرور پیدا نشد و برگشت به صفحه اول و منتظر نماند که من بازی را در کامپیوتر های دیگر اجرا کنم.
منظورم اینه که چطور باید create server کنم . و کامپیوتر اولی را به عنوان سرور معرفی کنم.

اگه راهنماییم کنی ممنون میشم.

دوست عزیز Portable یعنی یه نسخه ای که احتیاج به نصب نداره .
یعنی میتونی روی سیدی کپی کنی و روی هر کامپیوتری بدون نصب اجرا کنی .
در مورد سرور ساختن توضیح دادم .

یعنی اول که Counter Strike رو اجرا کردی ، Change Game میزنی و Counter Strike اولی رو میزنی ***. بعد که یه صفحه ی دیگه اومد New Game ( دقیق نمیدونم اسمش چیه ولی هرچی هست گزینه ی اوله ) رو میزنی و اونجا تنظیمات دلخواه مثل انتخاب نقشه و اینطور چیز ها رو تنظیم میکنی . بعد Start Game رو میزنی
به این قسمت میگن سرور ساختن و کامپیوتری که باهاش این کارو میکنی بهش میگن سرور .
خوب من خیلی خوشحالم که مشکلت حل شد . فقط دوست عزیز هر مشکلی در بازی کانتر داشتی در تاپیک زیر مطرح کن :

hesam_g59
17-10-2007, 01:23
سلام دوستان من هم دقیقا همین مشگل رو دارم لطفا یکی کمک کنه:41::41::41::41::41::13:

سلام....بچه هایی که این مشکل رو دارند باید برنامه PhysX_6.10.05_SystemSoftware رو نصب کنن...
اگه تو سی دی bioshok نبود میتونین از بازی medal of honor : air born کمک بگیرین...اون داره

hesam_g59
17-10-2007, 01:26
راستش من 2 بار نصبش کردم...اما بازم همونطوریه...یکی میگفت cpu کم میاره...منم خدا بخواد دارم عوضش میکنم... اگه درست شد خبر میدم...اما اگه نشه..که احتمالشم زیاده...
لطفا پیگیرش باشین...مرسی

Amin Asterix
18-10-2007, 21:51
آقا یکی این مشکل رو حل کنه.این ارور رو ببینین بگین چه کنه این بنده خدا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bahman64
18-10-2007, 23:46
سلام دوستان. اول اینکه شرمنده توی مباحث شرکت ندارم. گرفتاریم زیاده

مشکلی بنده داشتم که کلافه ام کرده.

فیفا 08 امروز خریدم. چند وقت پیش هم 07 گرفته بودم. اونم نتونستم مشکلشو حل کنم

3 تا سی دی. بعد از اینکه هر 3 مراحل نصبش تموم شد اخطار داد که سی دی رو داخل بزارم

سی دی شماره یک رو که گذاشتم مشکل حل شد. در واقع چون درایو مجازی رو نتونستم

نصب کنم این مشکل هست که باید سی دی داخل سی دی رام باشه. اگر ممکنه منو راهنمایی

کنید. می دونم با clone cd و nero میشه ایمیج گرفت اما چه جوری و اینکه از هر سی دی باید

ایمیج گرفت؟ کلا در زمینه ایمیج مشکل دارم. اگر فیفا 08 راه حل دیگه ای می خواد که ممنون

میشم راهنمایی کنید

sherlock_Holmes
19-10-2007, 01:42
سلام بچه ها
من دو تا سوال دارم كه نميدونم جاش اينجاست يا نه:
1. من تازه بازي F.E.A.R extraction point رو از فروشگاه همين سايت خريدم كه در توضيحاتش نوشته بود يك دي وي دي شامل نسخه اصلي بازي و expansion pack نسخه extraction point. اما در دي وي دي كه من خريدم نسخه اصلي يا اوليه نيست فقط extraction point نصب ميشه كه از آخر بازي اوله.... من اصلا يازي اول رو نديدم ...

2. يه جاهايي ديوارها ديده نميشه... خورد تو ذوقم چه بايد كرد؟

arnold_ab
19-10-2007, 09:23
سلام بچه ها
کمک فوری لازم داشتم
من بازی Strangleholdرانصب کردم خیلی هم خوب بابلا میاد ولی وقتی میزنم روی New Gameمینویسه Loadingولی بازی لود نمیشه

ali-07
19-10-2007, 10:01
یک مشکل چرا تمام بازی ها اجرا میشه ولی تکه تیکه اول بازی خوبه ولی بعد
اینم سیستمدوستم
ram512
vga256

tazevared2006
19-10-2007, 12:35
من بازي نصب شده Manhunt رو از روي كامپيوتر يه نفري كپي كردم روي سيستم خودم. ولي الان كه اجراش ميكنم صفحه اولش كه اين پايين گذاشتم مياد ولي يهو خارج ميشه و مياد بيرون

مشخصات :‌
گرافيك XFX-7300 GS
ويندوز XP SP1
و Directx 9.0

فكر ميكنيد مشكل از چيه ؟

farzad85
19-10-2007, 15:16
سلام
میشه یکی سریال نامبر اینستال بازیه Medieval 2 رو که دارینوس فارسیش کرده بزاره.
ممنون.

Utorrent
19-10-2007, 17:43
سلام
من همه ی پکیج های سیمس 2 رو که به صورت دو دیویدی بود(مال شرکت ایسی گیم)خریدم.
ولی وقتی وارد قسمت خانه سازی مشم تصویر اینجوری هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی هم که وارد محله میشم تصویر اینجوریه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چیکار باید بکنم؟

alfafa320
19-10-2007, 20:06
سلام

ممنون میشم راهنمایم کنید

sherlock_Holmes
19-10-2007, 21:37
آقا پست 4262 اگه حل شدنيه كمك كنيد وگرنه بگيد تا بيخيال جستجو بشم...
ممنون

bahman64
19-10-2007, 21:54
یک برادر مومن پیدا میشه مشکل مارو حل کنه؟

یک سوال کردیم کسی نگاهم بهش نکرد.

ali-07
20-10-2007, 13:19
من بازي نصب شده Manhunt رو از روي كامپيوتر يه نفري كپي كردم روي سيستم خودم. ولي الان كه اجراش ميكنم صفحه اولش كه اين پايين گذاشتم مياد ولي يهو خارج ميشه و مياد بيرون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات :‌
گرافيك XFX-7300 GS
ويندوز XP SP1
و
Directx 9.0
ن
فكر ميكنيد مشكل از چيه ؟
درخواست یه کرک بدی

سلام
میشه یکی سریال نامبر اینستال بازیه Medieval 2 رو که دارینوس فارسیش کرده بزاره.
ممنون.
اینجا جا سریال نامبر نیست

سلام
من همه ی پکیج های سیمس 2 رو که به صورت دو دیویدی بود(مال شرکت ایسی گیم)خریدم.
ولی وقتی وارد قسمت خانه سازی مشم تصویر اینجوری هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی هم که وارد محله میشم تصویر اینجوریه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چیکار باید بکنم؟
صبر کنید بقیه دوستان جوابتونو میدن

سلام

ممنون میشم راهنمایم کنید
اینجا جاش نیست

سلام دوستان. اول اینکه شرمنده توی مباحث شرکت ندارم. گرفتاریم زیاده

مشکلی بنده داشتم که کلافه ام کرده.

فیفا 08 امروز خریدم. چند وقت پیش هم 07 گرفته بودم. اونم نتونستم مشکلشو حل کنم

3 تا سی دی. بعد از اینکه هر 3 مراحل نصبش تموم شد اخطار داد که سی دی رو داخل بزارم

سی دی شماره یک رو که گذاشتم مشکل حل شد. در واقع چون درایو مجازی رو نتونستم

نصب کنم این مشکل هست که باید سی دی داخل سی دی رام باشه. اگر ممکنه منو راهنمایی

کنید. می دونم با clone cd و nero میشه ایمیج گرفت اما چه جوری و اینکه از هر سی دی باید

ایمیج گرفت؟ کلا در زمینه ایمیج مشکل دارم. اگر فیفا 08 راه حل دیگه ای می خواد که ممنون

میشم راهنمایی کنید
میشه کامل تر بگین یعنی بلد نیستین درایو مجازی درست کنین

سلام بچه ها
من دو تا سوال دارم كه نميدونم جاش اينجاست يا نه:
1. من تازه بازي F.E.A.R extraction point رو از فروشگاه همين سايت خريدم كه در توضيحاتش نوشته بود يك دي وي دي شامل نسخه اصلي بازي و expansion pack نسخه extraction point. اما در دي وي دي كه من خريدم نسخه اصلي يا اوليه نيست فقط extraction point نصب ميشه كه از آخر بازي اوله.... من اصلا يازي اول رو نديدم ...

2. يه جاهايي ديوارها ديده نميشه... خورد تو ذوقم چه بايد كرد؟
سیدی اشکال داره دیگه تموم
جواب سوال ما رو هم یکی بده

yugioh
20-10-2007, 14:17
کمک در مورد ballance
من بازی بالانس رو از همین لینک رپید که تو بخش دانلود بازی در همین سایت هست دانلود کردم. فایل nocd اش فایل player.exe می خواد که سرچ کردم و دانلود کردمو فایل nocd راه افتاد ولی بازهم موقع نصب میگه insert cd چی کار کنم؟

alfafa320
20-10-2007, 14:39
ali-07
خیلی فکر کردی این جوابها رو دادی با خسته نشی

ali-07
20-10-2007, 14:42
عزیز من اخه اینا که مربوط به این انجمن نمیشه