PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميني قفل mrt

alirezatz
04-04-2007, 10:27
تا حالا كسي از سيدي هاي شركت mrt استفاده كرده:13:
به راحتي هرچه تمامتر رايت ميشه و برنامه هاي داخلشو نميشه روي هارد كپي كرد
من حدث ميزنم اين به خاطر نام اون پوشه ها باشه ديگه عكس نميزارم چندتا از اينجور نامهارو اينجا مينويسم
با ايزو باستر هم امتحان كردم كپي نميشد روي هارد نامها به اين صورته همشون يا يه تيك و يا يه ا دارن _Hero _Hero DVD Player
lSetup
اگه كسي از اين چنين نرم افزاري براي كپي نشدن بر روي هارد هم داره بگه ممنوم:10:

LordPE
04-04-2007, 11:54
بابا سي دي هاي MRT رو ميتوني به راحتي آب خوردن با winrar توي هاردت كپي كني حتي تك تك فايل هاشو

alirezatz
05-04-2007, 14:31
نازنين ميدوانم يعني ميدونم من با يه روش ديگه بدون هيچ نرم افزاري اين كارو انجام ميدم ولي...
اگه مثل سيدي 7 نرم افزار كلك رو قايم كنه حتمن بايد با ايزو باستر ببينيش كه كپي نمي كنه با وين رارم كه فايلهاي مخفي نشون داده نميشن

اگه كسي از اين چنين نرم افزاري براي كپي نشدن بر روي هارد داره بگه ممنوم (mrt اين كارو بر اثاس نام پوشه انجام ميده اگه نام تغيير كنه ميشه خنثي)

LordPE
05-04-2007, 17:17
با نرو هم ميتوني انجام بدي

SILWESTER
05-04-2007, 18:28
تا حالا كسي از سيدي هاي شركت mrt استفاده كرده:13:
به راحتي هرچه تمامتر رايت ميشه و برنامه هاي داخلشو نميشه روي هارد كپي كرد
من حدث ميزنم اين به خاطر نام اون پوشه ها باشه ديگه عكس نميزارم چندتا از اينجور نامهارو اينجا مينويسم
با ايزو باستر هم امتحان كردم كپي نميشد روي هارد نامها به اين صورته همشون يا يه تيك و يا يه ا دارن _Hero _Hero DVD Player
lSetup
اگه كسي از اين چنين نرم افزاري براي كپي نشدن بر روي هارد هم داره بگه ممنوم:10:
سلام!
موقع save کردن فایل در ایزوباستر نام پیش فزض فایلی را مثلا به نام setup.exe| به qoli.exe یا hassan.exe یا.... تغییر بدین. در هر صورت علامت های غیر مجاز را حظف کنید.

alirezatz
06-04-2007, 09:45
LordPE جان با سيدي رايتر هم ميشه!SILWESTER جان از شما هم ممنوناگه كسي از اين چنين نرم افزاري براي كپي نشدن بر روي هارد هم داره بگه ممنوم

ehsan30
11-04-2007, 16:56
سلام
من كه تا حالا هر چي سي دي از شركت Mrt به دستم رسيده بدون قفل بوده.
ميشه يكي عكس از محيط داخل سي دي قرار بده؟
ممنون
باي

EHSANRF
17-04-2007, 19:48
Mrt شركت نيست مخفف محمدرضا توكلي و يك شخص عادي و پولدار و يه كمي باسواده!

SILWESTER
19-04-2007, 01:06
تو این مملکت گل و گلابی اگه یکی بغل خیابون لبو هم بفورشه شرکت محسوب میشه
مثلا شرکت TTL Corp میتونه این باشه: شرکت تولید و توضیع لبو

v65j
19-04-2007, 03:20
ایمیج می گیرین ایمیج رو با Ultraiso باز کنین و اونجاها و اون چیزایی که مخفی کردن رو از از Hiden در بیارین .
یه آموزش کوچولوی ویدیویی هم دوست خوبم وایتال گذاشته که می تونین از اون هم استفاده کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید