PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرشين گيگ براي كيست !؟

mehdi87
22-07-2005, 15:20
پرشين گيگ براي شخصي است به نام علي قرچاقلو ساكن استانبول . كه ايشان خود يكي از سرويس دهنده هاي دامين و هاستينگ در استانبول هستن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
22-07-2005, 20:56
با اينكه مي دونستم ولي ممنون جالب بود
حالا آينده و هدف نهايي براي ايجاد چيه خدا مي دونه
كمك به فارسي زبانان و يا .... :wink:

مهمان
22-07-2005, 21:09
سلام

براي من که افت داره از يک ترک استانبول بخواهم فضا بگيرم.
در اولين فرصت اگر بشه فضا را پس خواهم داد.
حالا اگر ترک ايراني بود باعث افتخار بود اما ترک استانبول هست و من اصلا علاقه اي به اونها و کارهاشون ندارم.
از نظر سطح برنامه نويسي هم زير صفر هستند.
اصلا کشور به حساب نميان البته از نظر من
فقط ايران و ايراني

به اميد پيشرفت همه ايرانيان در سراسر جهان :)

پوریا
22-07-2005, 21:13
سلام
این ها چجوری 100MB فضای رایگان میدن ؟ حتما هزینش زیاد نیست دیگه :roll:

rootnt
22-07-2005, 21:17
من که با کمال میل حساب کاربری باز کردم و کار میکنم خیلی سرویس خوبیه
خوب تقصیر ما چیه که ایرانیا اینقدر عقبن
بیشترشم به خاطر امکاناته
وگرنه ایرانیها خیلی بهتر از اونهان

sa3er
22-07-2005, 21:24
سلام
براي من که افت داره از يک ترک استانبول بخواهم فضا بگيرم.
به اميد پيشرفت همه ايرانيان در سراسر جهان :)
فکر می کنم ايشون فقط هزينه اين سايت را پرداخت می کنند...
بعلاوه اين دليل نمی شه که هميشه اطلاعات موجود در database های whois server ها مطابق حقيقت و صحيح باشند...

تمامی مديريت توسط شخص ديگری انجام می شود....پسری ايرانی الاصل ۲۲ ساله متولد شهر Knoxville از ايالت Tennesee آمريکا و الان هم در ايران هستند... تيم ۱۲ نفره

mehdi87
22-07-2005, 21:26
PersianAmir, بنظر ايراني مياد - كه توي استانبوله !

arkadas
22-07-2005, 22:43
همه انسان هستند و به صرف اینکه طرف ترک استامبوله نمی شه در موردش نظر داد.

......................
همین ترکیه که به نظر ما ها عقب افتادست،در سال گذشته در امد توریست و سودی که از توریسم وارد این کشور شده با کل در امد نفتی ایران برابری کرد!!
......................
ما استفادمونو می کنیم ،چیکار داریم طرف مال کجاست.
.....................

مهمان
22-07-2005, 22:50
همه انسان هستند و به صرف اینکه طرف ترک استامبوله نمی شه در موردش نظر داد.

......................
همین ترکیه که به نظر ما ها عقب افتادست،در سال گذشته در امد توریست و سودی که از توریسم وارد این کشور شده با کل در امد نفتی ایران برابری کرد!!
......................
ما استفادمونو می کنیم ،چیکار داریم طرف مال کجاست.
.....................

سلام دوست عزيز
در رابطه با حرف شما که گفتيد درامد توريست.
فکر مي کنيد اينها از چه راهي توريست جذب مي کنند؟
فکر مي کنيد ترکيه چه قدر جاهاي ديدني داره؟
صنعت توريست ترکيه به نمايش اندام زنان ترکيه بستگي داره.
بيشترين صنعت اونها از طريق شوهاي تلويزيوني و فيلمهاي مبتذل هست.
محض اطلاع شما بايد بگم که ترکيه ديگه رو به يهود آورده و اسلام را فراموش کردند.
ممنوعيت حجاب يکي از اين نشانه ها مي باشد که يهود تا کجا رخنه کرده در دولت اين کشور.
همين ابراهيم خواننده محبوب ترکها مي دونيد در يک محاسبه چي گفته؟؟؟
از ايشون سوال کردند که شما ريشه و اصليتتون ايراني هست؟
جواب داده که باعث ذلت و خواري من هست که من ايراني باشم
درباره اين که گفتيد ما استفادمونو مي کنيم هم بايد بگم که کسي که منطقي فکر کنه بايد بدونه که از چي و از کي داره استفاده ميکنه
من با دليل و منطق براتون ثابت مي کنم که سياست عربها و ترکها جهت از بين بردن ايراني و ايراني بودن هست.
به هر حال ممنون از اظهار نظرتون

M$$$M
22-07-2005, 23:06
من هم برام مهم نیست یکی آدرس سایت پرشین گیگو بده plz چون من که می زنم فیلتره لابد اشتباه می زنم درستشو بدید :mrgreen:

AveCina
22-07-2005, 23:08

برای استفاده از خدمات باید یکی دعوتت کنه !
تویه انجمن متفرقه یه تاپیک برای این کار هم هست !

MaFia
23-07-2005, 00:39
امير جان البته من سر موضوع يه تاپيك ديگه ( لوگو بدون رو سري يه كاربر دختر) با طرز فكر شما اشنا شدم اما امشب ديگه خيلي خيلي برام جالب بود اين طرز فكر كه البته با اينكه 1٪ هم قبولش ندارم و بلكه تمام سعي هم مي كنم كه با اين طرز فكر تندرو اسلامي مقابله از نوع بيان عقيده خودم و خفه نكردن حرفهام بكنم ولي 100٪ به اين طرز فكر شما احترام مقابل مي گذارم
ولي ذكر كنم كه هيچ ديني به شما و من حق توهين رو نمي ده دين يهود هم براي من و پيروانش خيلي ارزشمند هست مثل دين اسلام براي مسلمانان
در مورد حرف آقاي ابراهيم هم 100٪ من رد مي كنم 2 بار از زبان ايشان شنيدم يكي در فردوگاه آنكارا و ديگري در كنسرتي كه نسبت به شادي يه ايراني كه من به ايرانيان احترام مي گذارم و خيلي دوستشون دارم و فكر مي كنم بعد از هموطنان ترك خودم ايرانيان بيشترين دوست داران من هستند كه فكر مي كنم از نظر فرهنگي و منطقه برادران هم هستيم
در مورد تغير فكر يه ملت هم فكر نمي كنم به من و شما مربوط باشه خود اون ملت هستند كه به كشور هاي همسايه خود و آينده آنها نگاه مي كنند و بهترين انتخاب رو مي كنند همچنين ارتش و نظاميان تركيه كه به نظر من يكي از ستون هاي مهم اين موضوع براي حفظ تركيه و آينده روشني كه داره نسبت به همسايه هاي خودش از جمله ما
اتفاقا 4 روز پيش شبكه اول ما برنامه 40 دقيقه اي در مورد آينده روشن صنعت توريسم و صنعت خودروسازي تركيه نشون داد و گفت كه اگه كشور ما به خود نيايد 100٪ از اين مسير دور تر و دور تر مي شود
در مورد فساد اخلاقي و نشان دادن اندام هم كه فرمودين 100٪ منظور بي حجاب بودن خانوم ها هست كه 100٪ بايد همه كشور هاي اسلامي به نظر شما فاسد باشند جز ما
فقط تو رو به خداي داشته شما و نداشته من تو رو اون اسلام نشناخته شما قسم اسم ايران و ايراني رو به اسلام و هر دين ديگر گره نزنيد
اسلام رو همون نژاد عربي آورد كه شما از او ناليدي
در مورد منطق استفاده هم بايد بگم هر كسي براي خودش تصميم گيرنده هست و نه ديگري
:wink:

آقا بحث خارج شد :mrgreen: پست اول من در مورد موضوع بود كه اين پست امير خان رو ديدم

lovelyboys
23-07-2005, 03:00
خوشحالم که بالاخره فهمیدم صاحب persiangig کیه چون یه معما شده بود.
--------------------------------------------------------------------
در مورد کشور ترکیه که امیر جان و مافیا جان نوشتن منم یه حرفایی دارم ببخشید که از موضوع دور می شم
امیر جان ناراحت شدم که نظرت در مورد کشور دوست و همسایه ی ما اینه در مورد فیلم های مبتذل و اندام زنها و ... که گفتی باید بگم که همچین چیزی تو همه ی کشور ها هست و اکثر کشور ها فیلم های مبتذل که گفتی دارن از جمله کشور خودمون با اینکه جلوش گرفته میشه ولی خوب بازم کم نیست
ممنوعیت حجابم به خاطر اینه که کشور ترکیه هم مثل کشور روسیه کمونیست داره و همین کمونیست ها باعث ممنوعیت حجاب تو ترکیه شدن
در مورد ابراهیم تاتلس هم همون جور که مافیا جان گفتش همش شایعه است حالا نمیدونم چه جوری
اون برنامه ای که مافیا جان میگه منم دیدم و بگم که اگه جاهای دیدنی کشور ما زیاد و ازش استفاده نمیشه دلیل نمیشه که به یه کشور دیگه که جاهای دیدنیش نسبت به کشور ما کمتر و حداکثر استفاده رو میکنه توهین کنیم و منکر همچین چیزی بشیم و به چیزای بی ربط ربطش بدیم
ضمنا اگه همه ی ترکیه یهودی شن به ما ربطی نداره شاید ما بتونیم به اونا دین خودمون و معرفی کنیم ولی نمی تونیم بگیم که انتخابشون اشتباهه چون به خودشون مربوطه و این که چون ما با اسراییلی مشکل داریم(!) یعنی این که با کل یهودیت مخالفیم یهودیت یه دینه مثل مسیحیت که ما زیاد بهش حساس نیستیم ولی تا میگن یهودی ما یاد اسراییل و انتفاضه و سنگ و خون و ... می افتیم
ضمنا کی گفته که ترکیه می خواد ما رو از بین ببره و با ما مخالفه چند وقت پیش بود که تو اخبار گفت طبق آخرین آماری که یک شرکت آمریکایی از مردم ترکیه گرفته محبوبترین کشور بین ترکیه ای ها ایرانه (و منفورترین هم آمریکا) حالا شما امیر جان چه طور میگی ترکا کمر به نابودیه ایران و ایرانی بستن من نمی دونم
حرف آخرم اینه که من عاشق موسیقی ترکیه هستم و وقتی موزیکای ترکیه ای گوش میدم خیلی لذت میبرم و بگم که من خودم عاشق ابرو گوندش (و البته امراه و ماهسون) هستم(اگه امضامو نگاه کنین می تونین بفهمین) یکی از آرزو هام اینه که ابرو گوندش رو از نزدیک ببینم.
---------------------------------------------------------------------
ببخشید که سرتون رو درد آوردم یه لحظه عصبی شدم :? .

korosh bozorg
23-07-2005, 13:05
ويرايش: نامربوط. لطفا از ارسال پستهای نامربوط و اختشاش آميز خودداری فرماييد٪s

yang
23-07-2005, 19:10
سوال اينجاست كه اين سايت چه سودي براي سازندش داره چون هينگونه تبليغي در سايت ديده نميشه من كه فكر نميكنم كه سايت فقط به هدف كمك به فارسي زبانان ساخته شده باشه مافياي عزيز در پست دوم اشاره اي به اين مساله كردن ولي قسمت اصلي رو به صورت نقطه چين گذاشتن :mrgreen:
لطفاْ اگه كسي نظري در مورد هدف اصلي سايت داره اينجا بنويشه :arrow:

مهران
23-07-2005, 20:00
من هم ازش استفاده میکنم استفاده از اون بی دردسره :)

korosh bozorg
23-07-2005, 23:01
بايد ببخشيد
اما آيا تنها اين پيام من نامربوط بود

MaFia
24-07-2005, 03:31
به نظرم مهمترين چيز پايداري و امنيت هست چون من شخصا از سايت هاي ايراني تجربه خوبي ندارم آيا واقعا پس فردا به هر دليلي فايل ها و .. غير قابل دسترس شه كي ضرر مي كنه
من خودم حداقل 1 گيگ برنامه دارم كه اگه روزي پولي هم شه 100٪ پرداخت مي كنم چون سرويس خوبي مي ده
همين ارسال چند فايل به طور همزمان ( تا 20 تا)براي من يكي كه خيلي مزيت هست اما اگه به علت فارسي بودن و ايراني بودن پايداريش بره زير سوال خيلي ها ضرر مي كنند
اميدوارم آينده اي كه مد نظر دارند پولي كردن باشه نه چيز ديگه و نه كم كردن امكانات و يا محدود كردن و ..

Friend
28-07-2005, 02:06
آقا یک دومین با 100 مگ حافظه چنده؟؟؟

MaFia
28-07-2005, 05:14
100 مگابايت فضا ، 10 گيگابايت پهناي باند ، همه امكانات بصورت نامحدود سـالي 60.000 تومـان جزييات - سفارش
اطلاعات:

براي همين جا هم هست :P
IranProWeb.Com , Powered By P30world

K053_LSH_KV90
28-07-2005, 05:51
آقا مافيا پرشين گيگ مگه كنترل پنل داره
==========================
فرند جون دوست يوونتوسي ميخواي مقايسه كني نميشه عزيز
============================
راستي اگه اين مال يارو تركيه اي باشه چرا نذاشت
تركيش گيگ چرا پر سين گيگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ :?:

MaFia
28-07-2005, 05:57
نه نداره مگه من گفتم داره دوست خوبم
سوال ايشون چيز ديگه اي بود :

آقا یک دومین با 100 مگ حافظه چنده؟؟؟

بعدشم فكر نمي كنم ايشون ترك باشه

mojtaba-p30
28-07-2005, 15:51
آيا امكان سواستفاده هم در persiangig وجود داره :?: :?

papiyoon
28-07-2005, 16:34
بابا خب اگه ترك ايراني نبود كه اسمش رو نميزاشت persiangig :lol:
اون موقع ميزاشت turkeygig :lol:

K053_LSH_KV90
29-07-2005, 05:43
بابا خب اگه ترك ايراني نبود كه اسمش رو نميزاشت persiangig :lol:
اون موقع ميزاشت turkeygig :lol:
تركيه گيگ از لحاظ دستوري غلط
==================
نه ميگن ترك استانبوله

MaFia
29-07-2005, 07:44
mojtaba-p30 سوء استفاده
فكر نمي كنم
آينده نزديك نشون ميده منابع در آمد رو :wink:

AHT
29-07-2005, 08:12
مافيا جان منظورت از منابع درآمد چيه :?:

mehdi3267
29-07-2005, 09:17
شايد سرويس دهنده سايت يك رابطه قوي با ايرانيها داره و به نظر من نميشه گرفتن فضا رو از اين سايت كسر شان دونست در مورد صنعت توريسم و غيره هم بايد بگم كه مافيا جان و امير جان بحث كاملي رو كردند فقط يه نكته باقي مي مونه اينكه كشور تركيه داراي اثار باستاني زيادي هستش و از 7 عجايب معروف جهان چند تاش رو داره و مثل كشور مصر و ايران داراي سابقه كهن هستش حالا اونا در اين مورد پيشرفت دارن به كنار ما بايد به فكر ضعفمون باشيم كه اثار باستاني زيادي داريم و هنوز توانايي كامل براي شناسوندن اون به دنيا رو نداريم در مورد فساد هم بايد بگم تو هر كشوري هستش توي كشور ما هم به صورت پنهان

MaFia
29-07-2005, 09:24
AHT منظورم هدف نهايي و منابع در آمدي اين سرويس دهنده است
بنر هاي تبليغاتي ؟ و يا پولي كردن ؟ و ....
نميشه نظر داد چون هدف رو ما اصلا نمي دونيم
شايد اصلا هدفي نبوده :wink:

mehdi3267
29-07-2005, 09:27
حتما نفعي از اين كار ميبره كسي كاري رو به صورت مجاني انجام نميده

Gilopa
01-08-2005, 06:16
ولي دوستان بايد قبول كرد كه كشورهايي مثل تركيه به دليل عقده اي كه از ما دارن با ايرانيا خيلي....

koorosh
01-08-2005, 22:46
د.وستان عزیز ما در دوران کوروش زندگی نمی‌کنیم.با این تفکر بزرگ منشانه دچار مشکل می‌شوید.
واقعه فکر می‌کنید ما در آی تی چندم جهانیم.رسانه ها پیروزیهای ما در المپیادها را در بوق و کرنا می کنن ولی واقعا وضع دانشگاهها بدتر از این حرفهاست.
دوران بزرگی و عظمت ایران کاملا سپری شده.
کمی واقع بین باشید.
دست اون دوست ترک درد نکنه!!

Gilopa
01-08-2005, 23:12
چشم .يه پست داديم.سه سوت ويرايش شد.
ولي بيخيال . :wink:

arkadas
01-08-2005, 23:30
PersianAmir جان!!!
یعنی فکر می کنی فقط به دلیل نمایش اندام زنانه که ترکیه درامد توریستی بالایی داره.
فکر می کنی همه مثل ما ایرانی ها فکر می کنن.
تو همه کشورها همینجوریه.تمام کشورهای غربی اینجورین.
......................
با این که از ترکیه خوشم نمیاد ولی ببین ایرانی هایی که می خان برن اروپا تو ترکیه چه وضعی دارن،متاسفانه همون وضع افغانی ها تو ایران را دارن.
.....................
یهود هم یکی از دین های رسمی جمهوری اسلامی ایران است.شما دارید به کلیمی ها توهین می کنید.من رفیق کلیمی داشتم از صد تا.....................
....................

Mehdi_Best
02-08-2005, 08:20
سلام به دوستان عزيز
بحث يهودي و كليمي از صهيونيسم جداست. يهود دين حضرت موسي است كه در ايران هم به رسميت شناخته شده و در مجلس هم نماينده دارند. اما صهيونيسم كه نمادش هم اسراييل است جزو دشمنان اصلي اسلام و ايران هستند كه در همه مراكز قدرت در دنيا ريشه دوانيده و نفوذ دارند. حتي مي شه گفت آمريكا توسط محافل صهيونيستي اداره مي شود.
در مورد تركيه و كشورهاي عربي هم بايد بگم كه به نظر من نمي شه همه رو به يك چشم نگاه كرد. اول بايد بگم كه مردمشون رو با دولتهاشون نبايد يكي كرد. اما دولتهاشون اكثرا با ما مشكل دارند حالا يا مثل امارات به طور مستقيم (مثل در مورد جزاير سه گانه) يا مثل بحرين و تركيه غير مستقيم.
ولي شما از هر كسي كه به تركيه رفته يا حتي براي رسيدن به سوريه از طريق زميني از تركيه گذشته سؤال كنيد از رفتار وحشيانه و خشن و باج گيرانه پليس تركيه با ايراني ها خواهيد شنيد.
پليس تركيه اصلا به باجگيري مشهوره.
يك زماني بود كه تركيه اي ها تلويزيون ايران را نگاه مي كردند اما الان برعكس شده و ايراني ها از طريق ماهواره برنامه هاي تركيه رو دنبال مي كنند كه اين باعث تاسفه. منظورم از تاسف ديدن برنامه هاي كانالهاي تركيه نيست بلكه اين باعث تاسفه كه اين وضعيت برعكس شده و ما پيرو آنها شده ايم.
يكي دو نكته هم در مورد پستهاي اولي كه در اين تاپيك ارسال شده بدم. تركيه زير نظر يهوديت نيست بلكه آنها سيستم لائيك رو پياده كردند كه از زمان آتاتورك اين اتفاق افتاد. لائيك هم كه حتما مي دونيد يعني چي پس توضيح بيشتري نمي دهم.
آنها حتي از فرهنگ خود نيز دور شده اند. الفباي تركي رو با لاتين تعويض كرده اند. باور كنيد كه كاسه داغ تر از آش لقب برازنده اي براي تركيه است. حتي در اروپا هم به اندازه تركيه فساد زياد نيست. در مورد مقايسه بين تركيه و كشورهاي عربي از نظر فساد در تلويزيونهايشان بايد بگويم كه اصلا قابل قياس نيستند. شما كجا در تلويزيون هاي عربي مي توانيد تصاوير زننده اي كه در كانالهاي ترك مشاهده مي كنيد رو ببينيد؟
كساني كه ماهواره عرب دارند مي توانند با خيال راحت در جلوي فرزندان كوچكشان هم برنامه ها را تماشا كنند. اما آيا واقعا كسي كه به فكر خانواده خود و تربيت سالم بچه هاي كوچك خود باشد مي تواند بچه اش را جلوي كانال ترك تنها بگذارد؟
بحث در اين مورد زياده. من از اول اين تاپيك بحث رو دنبال مي كردم اما نمي خواستم نظري بدهم تا اينكه ديدم بهتره اين توضيحات را بدهم. اميدوارم باعث بحث هاي بعدي نشود.

koorosh
02-08-2005, 08:24
چه تفکراتی نمایش زنان.ا
آره جانم دلخوش باشید به حجابتان.دیگران صدها سال نوری از ما پیشی گرفته اند و ما در یک تکه پارچه مانده ایم.
می‌گویند خلایق هر چه لایق!!!!!!!!!!!!!!!
اصولا ایرانیها همه زیبایی پرست هستند،باور ندارید!!!!
مملکتی که اینترنت را شبحی از شیطان می‌داند ،در تلویزیونش برنامه مستقل آی تی ندارد،جوانانش جر چت و معاشقه الکترونیک بهره دیگری از اینترنت نمی‌برند(اکثرا نه همه)
همان بهتر که پیش یک ترک دریوزه کند.ترک نشد برادران عربمان نمرده اند،هر دو مسلمان هستیم و شاید از سر ترحم لقمه نانی برایمان انداختند،آخر تا به حال خیلی به آنها رسیده‌ایم.
ارمنی ،زردشتی ،یهودی،بی دین همه هم وطنان ما هستند.توهین به آنها توهین به ماست.چقدر هم آنها بزرگوار و دارای سعه صدر هستند که توهینهای روزانه ما را تحمل می‌کنند و لب به اعتراض باز نمی‌کنند.
لطفا اگر ادیت می‌کنی این آخری را ادیت نکن.

koorosh
02-08-2005, 08:33
یک چیز دیگر این تاپیک برای بررسی سرویس پرشین گیگ باز شده بود و به ضعف ما در آی تی و بعد اینکه چرا باید اینطور باشد کشیده شد.
اینجا جایی برای نقد دین و مرام سرویس دهندگان اینترنتی نیست.اینکه بیل گیتس چرا مسلمان نیست و چند بار به کلیسا رفته،ترکیه با اسرائیل روابط سیاسی دارد،خواننده‌هاش یک چوری هستند ، آمریکا پر از لهو و لعب است به خودشان ربط دارد.نباید در امور داخلی دیگران دخالت کنیم.
اگر نگران اسلام خود هستید و فکر می کنید دیدن بدن یک خواننده رابطه شما را با خدا به خطر می‌اندازد و اگر از مذهب چنین تلقی ای دارید،خوب راحت آن کانالها را نگاه نکنید و چشمتان راببندید.قضیه این است که اکثر ایرانیها با اشتیاق به این کانالها و کانالهای پورنو نگاه می کنند،در شمال آنتنشان آذربایجان و ترکیه را نشانه رفته و بعد در مقام حرف کاتولیک تر از پاپ می‌شوند.
بروید و خودتان را بسازسد.
دوستان،در هفته چند بار به سایتهای معتبر آی تی سر می‌زنید،چند باز روزنامه ها و مجله های علمی و خبری را می خوانید و چند بار چت می کنید و وارد سایتهای * می‌شویدو
نرنجید قصد توهین ندارم.
اینها واقعیت است.

koorosh
02-08-2005, 08:37
یک سوال دیگر چرا همه جهان بد است و ما خوب هستیم.چرا همه با ما مشکل دارند.چرا هیچ کس ما را درک نکی‌کند.چرا بازرسیهای ما در پورتها طولانی و تحقیر آمیز شده.چرا همه یک... باالقوه هستیم.چرا؟؟؟؟؟؟
چرا همه منحرف هستند و ما پاک هستیم.چرا بقیه لامذهیند و مابهترین مذهب را داریم.
آیا مشکل از خودمان نیست؟!!!!!

sa3er
02-08-2005, 13:37
به دليل اينکه جواب موضوع thread داده شده و موضوع کاملا از مسير اصلی خارج شده و به منظور جلوگيری از کشيده شدن کار به جاهای باريک، تاپيک قفل می شود.

تشکر.