PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک کمک برای روز نجوم

sada
03-04-2007, 23:04
باسلام
ما برای روز نجوممون داخل شیراز احتیاج به یک مدل کوچک از ماه نشین آپولو احتیاج داریم حالا میشه بگید از کجا میتونم اون رو دانلود یا خریداری کنم یکم فوری

مرتضی nvcd
04-04-2007, 07:00
سلام

ماکت ساخته شده که بشه اینجا پیدا کرد بطور معمول وجود نداره مگر اینکه قدرت خرید از خارج رو داشته باشید که

اون موقع من چند ادرس براش دارم.

اما در مورد عکسی که از اپولو و داخلش باشه من زیاد چرخیدم وعکس های زیادی گیر اوردم ولی انتخاب از بین شون

سخته .پس یه راهی رو بهت می گم تا خودت هر کدوم رو که می خوای انتخاب کنی البته شاید قبلا خودت امتحان کرده باشی.

توی گوگل image بنویس " apollo+spacecraft"

نتایجی که بصورت عکس می ده رو بگرد .البته توی خود سایتش که توی صفحه بعد از این که روی عکس کلیک کردی

چند تا عکس توپ من دیدم .یه سایت هم در مورد خرید یه ورق یا کتاب اماده که فقط رنگ امیزی می خواست و قیچی زدن هم بود.

همه اینا به شرطیه که انگلیسیت خوب باشه.

اگه نتونستی یکم در مورد عکسی که می خوای دقیق تر توضیح بده تا من خودم برات بذارم

یه عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو برات می زام ببین خوبه

مرتضی nvcd
04-04-2007, 07:03
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تصاویر به همراه توضیح وجود داره

مرتضی nvcd
04-04-2007, 07:04
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم می تونی یه سری عکس با توضیح پیدا کنی

sada
04-04-2007, 23:30
اقا دستت طلای ۱۸ عیار داشتم میمردم بالاخره کارم راه افتاد من موندم اگر ایرانیان سایت پی سی ورلد رو نداشتن چطوری زندگی می کردن
بازم ممنونم

مرتضی nvcd
05-04-2007, 06:39
سلام

قابلی نداشت .امیدوارم روز خوبی رو برگذار کنید تا توی ذهن ها بمونه.