PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : COWON Media Center jetAudio || آرشــیو شماره 1 ||

Mehdi_Best
13-04-2005, 18:59
اكثر دوستان براي استفاده از برنامه jetaudio از نسخه basic استفاده مي كنند. در حالي كه نسخه plus اين برنامه كلي امكانات داره كه بايد خريداري بشه. اما شما با نصب اين پچ كه من الان لينكشو مي گذارم مي تونيد نسخه پلاس اين برنامه رو نصب كنيد كه با داشتن نسخه پلاس خواهيد ديد كه زمين تا آسمون امكاناتش فرق مي كنه. اين پچ براي ورژن 6 اين برنامه است و فقط نسخه 6.0.4 نيست.

لينك كرك براي نسخه پلاس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم لينك نسخه پلاس ورژن 6.1.6 كه بعد از نصب پچ فوق بايد نصب كنيد:

اين هم لينك يك skin زيبا از اين برنامه كه اون رو به شكل پخش ماشين در مي آره:

و آخرين مورد. لينك يك skin ديگه براي اين برنامه كه اونو فارسي مي كنه:

Mehdi_Best
13-04-2005, 20:11
اگه لطف كنيد و در صورت دانلود و استفاده از برنامه فوق نظرتون رو در موردش بيان كنيد ممنون مي شم.

Ali_k
13-04-2005, 21:50
مرسی خیلی خوب بود..

mpsjavad
14-04-2005, 18:50
با سلام :

ممنون از دوست خوبم مهدي,

دوستان براي ديدن و دانلود برخي از زيباترين اسكين ها ي jetaudio و طريقه استفاده از برخي از امكانات اين نرم افزار حرفه اي برين به :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اميدوارم مورد استفاده شما باشه :wink:

mpsjavad
14-04-2005, 19:16
با سلام ..

ممنون از دوست خوبم مهدي, :!:

دوستان اگه دوست داريد با برنامه jetaudio نسخه basic بيشتر اشنا بشين و بدونين كه چه امكانات بي نظيري داره و ادرس دانلود اسكين هاش رو به همراه تصويرش داشته باشين برين به تاپيك زير :

اميدوارم كاربردي باشه :|

Soda
15-04-2005, 07:48
سلام جناب مهدي بست
اين توضيحي كه شما دادي كامل نيست
بايد بداني كه با اجرا و نصب آن فايل كرك حتي نيازي نيست كه قبلا هم jetaudio Basic رو نصب كرده باشي .ميشود يكسره برنامه نسخه پلاس رو نصب كرد

Mehdi_Best
16-04-2005, 08:47
سودا جان من هم نگفتم بايد قبلا نسخه بيسيك نصب شده باشه. من كجا همچين چيزي گفتم؟
من گفتم اكثر دوستان از نسخه بيسيك استفاده مي كنند چون كرك نسخه پلاس رو ندارن. اما نگفتم قبلش بايد بيسيك رو نصب كنند.

Ali.crack
28-04-2005, 01:32
سلام
خيلي عالي بود
دستت درد نكنه

pedramonline
28-04-2005, 16:12
سلام
من خواستم برنامه رو setup كنم كه گفت بايد نسخه basic نصب باشه . رفتم نسخه basic ورژن jetAudio 6.1.6 Basic رو دانلود كردم اما زماني كه ميخوام نصبش كنم اين پيامو ميده ؟
چه كار كنم :cry:

Mehdi_Best
30-04-2005, 17:06
پدرام جان سلام
ببخشيد من همين الان اين پست تو رو ديدم
ببخشيد واقعا

اين پيغامي كه براي شما داده دقيقا پيغامي است كه براي نسخه پلاس مي ده (البته در صورتي كه پچ كرك رو نصب نكرده باشيد)

شما ابتدا اون پچي كه لينكشو دادم رو نصب كنيد. البته بايد مسير نصب رو دقيقا در همانجايي كه مي خواهيد خود برنامه رو نصب كنيد مشخص كنيد. بعد از نصب پچ شما ورژن پلاس برنامه رو نصب كنيد بدون هيچ مشكلي نصب مي شه. خيلي از بچه هاي انجمن هم از همين طريق كه من اينجا گفتم موفق شدن. يه بار ديگه سعي كن حتما موفق مي شي پدرام جان.

pedramonline
30-04-2005, 19:34
مهدي جان مشكلم حل شد
آقا واقعا به وجود آدم هايي مثل شما در انجمن ميشه هم افتخار كرد و هم اطمينان خاطر داشت :oops:

Mehdi_Best
30-04-2005, 21:01
خواهش مي كنم پدرام جان. من هر كمكي از دستم بر بياد انجام مي دهم هر مشكلي هم داشته باشم دوستان خوبي مثل تو و بقيه بچه هاي انجمن در جهت رفع و حلش كمك مي كنيد.

IVAN
02-05-2005, 02:23
باسلام مهدی جان خیلی ممنون از این تاپیک که درست کردی خوب و اموزنده بود ولی من اون تیکه ی اخریشو (skinفارسی رو دانلود کردم ولی موقع نصب errorمیده لطفا راهنمائیم کن ممنون :?: :roll:

Mehdi_Best
02-05-2005, 09:17
هادي جان خواهش مي كنم. در مورد پيغام خطايي كه مي ده اگه لطف كني بگي كه چه پيغامي مي ده ممنون مي شم. اما مطمئنا اشكال از skin مورد نظر نيست. چون من خودم روي سيستم خودم و سيستم چند تا از دوستانم نصب كردم. شايد در دانلود يا نصبش مشكل بوده.

maryamy
24-06-2005, 08:57
خیلی وقته از این تاپیک گذشته برای همین آدرس کرک عوض شده . آقا مهدی اگه شما یا یه نفر که اونو گرفته یه جا آپلود کنه ممنون میشم.

Mehdi_Best
24-06-2005, 14:19

StarSoheil
25-06-2005, 01:02
mehdi_best
اين نسخه 6.1.6 نسبت به نسخه 6.0.4 پلاس چه فرقي كرده؟

Mehdi_Best
25-06-2005, 01:46
سهيل جان اين كرك كه من گذاشتم رو وقتي اجرا كني بعد از اون مي توني جديدترين نسخه jetaudio پلاس رو نصب كني كه آخرينش 6.1.7 هست. فرق ورژن 6.0.4 با 6.1.7 هم در زير مي آورم. اكثرا فيكس كردن باگهاست.

What's New in jetAudio 6.1.7

Bug fix of jetAudio
*

*
* Can change font size/position when displaying time-synchronised lyric
- To change position, check Underline button in Font dialog box
Changed blocksize for FLAC encoder Level 0/1/2
Fixed when streaming mp3PRO files from web server

What's New in jetAudio 6.1.6

Bug fix of jetAudio
-
-
- Changes to Stop status like previous version when finishing music playback
Does not show main window when launching for Tray mode
Handles MP4 file extension (3gp, 3g2, k3g) in DirectShow

What's New in jetAudio 6.1.2 ~ 6.1.5

Bug fix of jetAudio
- Fixed various bugs

What's New in jetAudio 6.1.1

Bug fix of jetAudio
- mp3PRO bug patch

What's New in jetAudio 6.1.0

* Adjust color/hue/contrast while playing video files. (When using Overlay Mixer or VMR)
* Automatic lyric search through Leo's Lyric Database
* Toolbar Mode
- Main window can be attached to top/bottom edge of desktop.
* External Spectrum Window
* MPC Writer Plugin
- Can create MPC files
* Enhanced AVI Playback
-
- Plays incomplete AVI files.
Plays AVI files while downloading.
* Enhanced MPG Playback
- Plays MPG files while downloading.

What's New in jetAudio 6.0.6

Bug fix of jetAudio
-
- Fixed a bug in subtitle display
Fixed a bug in Audio Trimmer

What's New in jetAudio 6.0.5

Bug fix of jetAudio
-
- There was a bug when printing multiple albums.
There was a bug when playing multiple folders through context menu of Explorer.
New Features of jetAudio
-
- Supports SMI subtite file with multiple language.
Supprts embedded subtitle of ASF file.

maryamy
26-06-2005, 06:36
آقا مهدی دستتون درد نکنه عالی بود. فقط یه سوال اگه بخوام یه قسمتهایی از وسط دو تا فایل رو حذف کنم و اون دو فایل رو به هم بچسبونم با jetaudio میشه این کارو انجام داد؟
اگه هم ممکنه یه کمی درباره دو قسمت Audio Mixing Recorder و Audio Trimmer توضیح بدین

ممنون از زحمتاتون :P

Mehdi_Best
26-06-2005, 09:58
مريم خانم سلام. با جت اوديو نمي شه اين كار رو كرد. برنامه هايي مخصوص اين كار هستند كه لينكشون رو مي گذارم.
در مورد اون دو قسمت هم سعي مي كنم توضيحاتي بنويسم.

satttanism
03-04-2007, 18:51
etAudio نرم افزار جامع چند رسانه ای است که علاوه بر پخش موزیک و فایل های ویدیویی قابلیت رایت CD، ضبط کردن ، تبدیل فایل های مختلف به یکدیگ را دارا می باشد.

همچنین امکان ایجاد یک رادییو اینترنتی با کمک نرم افزار جانبی JetCast که به وسیله نرم افزار JetAudio ارائه می شود وجود خواهد داشت.

نرم افزار JetAudio قابلیت پخش اکثر فرمت های صوتی و تصویری از قبیل: WAV, MP3, MP3Pro,OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video, and audio CD و ... را دارد.

ضبط فایل های صوتی آنالوگ ،امکان افزودن پلاگهای مختلف visualization ، قابلیت Sound2Vision ، افکت های صوتی گوناگون مانند Wide ، reverb، x-bass ، خروجی صدای چندکاناله و ... از دیگر توانایی های این نسخه جدید است.

تغییرات جدید صورت گرفته در نسخه 7 عبارتد از:

- بازخوانی مجدد آهنگ A<->B
- امکان استفاده از گزینه های Bookmark (ذخیره سازی مکان هر فایل)
- تاریخچه (لیست فایل های جدید)
- پشتیبانی از سیستم "کنترل از راه دور" (مانند دستگاههای کنترل MCE و StreamZap)
- سیستم جدید مدیریت فایل های صوتی تصویری (Album Manager + Explorer + Device Manager)

تصاوير: کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود: jetAudio 7.0.0.3001 Plus VX U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود: jetAudio 7.0.0.3001 رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشاهده: سایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WooKMaN
04-04-2007, 01:28
خوب اون هم بتا هست هم بیسیک ولی این فول و پلاس
پس چرا تو لینک دومیه اخرش نوشته basic

این دوتا که لینک دادی چی ؟ باهم فرق فوکولن ؟

;)

Persian.Boy
04-04-2007, 05:10
دوستان این نسخه 7 پلاس از نسخه های قبلی خیلی خیلی بهتره و خیلی امکانات بهش اضافه شده. اگر کسی از

قیافه ظاهری نسخه 7 زیاد خوشش نمیاد میتونه این Skin پایین رو که خیـــــــــــــــلی زیبا و مدرن ساخته شده رو دانلود

کرده و بعد از اینکه از حالت فشرده درش آوردید در مسیری که JetAudio نصب شده در پوشه Skin کپی کنید.

این عکس زیر رو مشاهده کنید همه چی دستتون میاد....

دانلود این Skin زیبا از لینک پایین.

در ضمن کسانی هم که میخوان تمامی فرمت های Real رو بدون نصب Real Player از طریق خود

JetAudio اجرا کنند میتونند Real Alternative Lite رو دانلود و بر روی سیستمشون نصب کنند.

Real Alternative lite هیچ پروسه اجرایی رو در سیستم اجرا نمیکنه و فقط بصورت پلاگین بر روی

مرورگر های اینترنتی و همچنین JetAudio نصب میشه.

لینک دانلود Real Alternetive Lite 1.52

Šepehr
06-04-2007, 19:07
ایول
این ورژن جدید خیلی قشنگ شده
فوق العادست!

satttanism
13-04-2007, 01:20
سلام دوستان
این هم دو لینک برای دانلود نسخه کامل این برنامه بدون نیاز به آپگرید

satttanism
18-04-2007, 23:25
JetAudio 7.0.0 Build 3001 Plus VX
يكي از معروفترين و پرطرفدارترين ابزارها كه جهت مشاهده فايلهاي چندرسانه‌اي (Miltimedia) كاربرد دارد. اين پلير از فرمتهاي WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM و CD/DVDهاي Audio و Video پشتيباني مي‌كند. امكانات خوبي ديگري نظير مشاهده متن آهنگهاي انگليسي و ضبط صدا را نيز دارا مي باشد.

JetAudio 7.0 Plus VX

What's New in jetAudio 7

New Media Center window
- Device manager
- Tag and image editing
- Convenient tag editing

- Editing tags and images from multiple files

Powerful audio/video play & conversion
Multifunctional toolbar
MCE (Microsoft Media Center) compatible Remote controller support *
Additional features
- Repeat A<->B
- Bookmark
- Bookmark menu is shown when clicking click time information in jetAudio window.
- History (Resume)
- History menu is shown when clicking click track number in jetAudio window.

[* Tip when using remote controller]

(for MCE remote controller)
- GUIDE button : Display Navigator window
- MUTE button : Delete a file in Navigator window
- MORE button : Sort files (Navigator) or change audio (DVD playback)
- BACK button : Refresh (Navigator)
- RECORDED TV button : Switch to File Mode
- DVD MENU button : Switch to Disc Mode (when stopped) or display DVD menu screen (while playing DVD)
- CH +/- button : Switch to next/previous album/playlist
- LIVE TV button : Change subtitle (DVD playback)

(for Streamzap remote controller)

- MENU button : Display Navigator window
- RED button : Sort files (Navigator) or change audio (DVD playback)
- GREEN button : Refresh (Navigator) or change subtitle (DVD playback)
- YELLOW button : Switch to File Mode
- BLUE button : Play disc (when stopped) or display menu (DVD playback)
Features
Click the title for more details
Supports All Major File Formats

Audio CD burning
Recording

Tag Editing
Multi-channel sound ouput

Crossfade
Skin
Subtitles

Internet CD Database

Convenient album management & Playlist
Utilities

Conversion

Audio CD Ripping

Internet Broadcasting
Various sound effects

Speed Control

Resume

Synchronized Lyric (Karaoke)
Alarm & Timer

Equalizer

Superb Crystal-Clear Sound

Size: 29 MB

نسخه فول با لینک مستقیم

AK1
04-05-2007, 11:26
jetAudio 7.0.1.3002
[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JetAudio is integrated multimedia software composed of a single compact rack. Not only does it play various music and video files, but it also has other features such as CD burning, recording, conversion to other file formats, and so on. In addition to these features, you have the ability to create your own Internet broadcasting by using JetCast, which is provided with JetAudio. Play all major file formats and discs, including WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video, and audio CD. Convert among audio file formats, and record analog audio to various formats. The program features Internet broadcasting with JetCast; visualization plug-ins, including Sound2Vision; tag editing for MP3, OGG, and WMA; various sound effects including wide, reverb, and x-bass; multichannel sound output; speed control of audio playback; crossfading for smooth transition between two songs; a skinnable user interface; synchronized lyrics display (karaoke) for MIDI and MP3 files; and subtitles.
Download : jetAudio 7.0.1.3002 (21.9 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S a f a 6 4
05-05-2007, 03:33
این هم یه پخش کننده انواع فایلهای صوتی وتصویری با پشتیبانی انواع فرمتها در ویندوز که خیلی مشهور هستش وهمه باهش کار کردنو می دونن که چه کارای دیگه ای به جز پخش کردن فیالهای صوتی و تصویری می کنه مثلا یه مورد این که شما با این می تونید یه فایل صوتی رو به انواع فرمتها با حجم های مختلف تبدیل کنید که این کار خیلی برای اونایی که تو کار گذاشتن انواع آهنگها و فایلهای صوتی هستند بدرد بخور هستش.

دانلود جت آئودیوی ۶.۲۸پلاس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم فایل : ۱۷ مگابایت

Viren
05-05-2007, 03:34
سلام

در ضمن ورژن این نرم افزار هم قدیمی هست.

satttanism
19-05-2007, 23:45
JetAudio Plus VX 7.0.2.3010 : نرم افزار بسیار عالی برای اجرای فایلهای صوتی و تصویری .در اين نسخه تغييراتي داده شده تا به خواسته هاي كاربرها هر چه بيشتر نزديك بشه . از جمله قرار دادن امكان History براي دستيابي سريع به آنچه كه قبلا شنيديد و يا ديديد . امكان Bookmark كردن فايلها . و همچنين ابزارهاي Album Manager - Explorer - Device Manager كه به اين نسخه افزوده شده . فرمتهای قابل استفاده با JetAudio ::
WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video, and audio CD

etAudio is integrated multimedia software made of a single compact rack. Not only does it play various music and video files, it also has features such as CD burning, recording, and conversion to other file formats. You get the ability to create your own Internet broadcast by using JetCast, provided with JetAudio. Play all major file formats, including WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPEG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video and audio CD tracks. Convert among audio file formats, and record analog audio to various formats. The program features visualization plug-ins, including Sound2Vision; tag editing for MP3, OGG, and WMA files; sound effects including wide, reverb, and x-bass; multichannel sound output; speed control of audio playback; crossfading for smooth transition between two songs; a skinnable user interface; and synchronized lyrics display (karaoke) for MIDI and MP3 files.

JetAudio 7.0.2 Basic

Plus-Upgrade

Window Media Player Skin for JetAudio:

WooKMaN
24-06-2007, 08:55
jetAudio 7.0.3.3016

22.1MB

;)

ddavod
25-06-2007, 01:59
Cowon JetAudio v7.03 Plus VX

این نسخه پلاس احتیاج به کرک نداره

ddavod
25-06-2007, 02:01

این هم اسکین مدیا پلایر اپلود شده تو persiangig

minizoro
07-07-2007, 23:03
جديدترين نسخه‌ي نرم‌افزار jetAudio با نام كامل 7.0.3 COWON Media Center – jetAudio توسط سايت خود نرم‌افزار همراه با نسخه‌ي update كردن اين نسخه منتشر شد و شما عزيزان مي‌توانيد اين دو (فايل خود نرم‌افزار و فايل آپديت كردن) jetAudio رو از آدرسهاي زير به راحتي دانلود بفرماييدتوصيه مي‌كنم در صورتي كه از اينترنت پر سرعت استفاده مي‌كنيد حتماً هر دو را دانلود كنيد: كاملا مجاني .بدون نياز به هيچ كرك و . . .

خود نرم‌افزار: 22.1 مگ/ لينك مستقيم

پلاس: 22.1 مگ/ لينك مستقيم

يه دوتا عكس هم از نرم افزار ميذارم حالشو ببرين:
skin پيش فرض:

مديا سنتر جت اوديو(محشره)

مشكلي داشتين بگين هااااااا تعارف نكنين. به نظرم يه قسمت جديدي از اين ورژن رو بگم بد نيست:
ببينين اين رو ميگم:
ميدونين اين چيه ؟؟
اين واسه اينه كه اگه شما با يه چند تا كلمه‌ي يك خواننده خيلي حال مي‌كنين اول وقتي كه خواننده اون كلمه رو مي‌خواد بگه شما A رو بزنين بعد وقتي اون كلمه يا عبارته تموم شد B رو بزنين. بعد تا قيامت جت اوديو واستون اونو مي‌خونه . . . قابليت جالبيه كه قبلا تو mp3 player خودم هم بودش . . . به راحتي مي‌تونين باحاش حال كنين.

يكي از قابليت هاي ديگه اي كه اگه پلاس رو دانلود كنين ميتونين ازش استفاده كنين، استفاده از افكت هاي مختلف و متفاوت خيلي خوبيه مثل اين:

توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه
دوستان ما ميخوايم يك نظر سنجي درست و حسابي راه بيندازيم ببينيد كه اينا خوبن كافي ان؟؟ اگه ناقصن خودتون بگين كاملتر نظر سنجي رو برگذار كنيم:

بهترين‌نرم‌افزار پخش‌كننده‌ي‌صداوتصوير:
1. Jetaudio
2. Winamp
3.Windows Media Player
4. Media Center (Only in Media Center Windows) of Windows
5. Power DVD
6. ساير

مسعود جون گفتن كه بايد گزينه ي 4 رو حذف كنيم.

حذف كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

satttanism
18-07-2007, 14:30
من هم همین مشکل دارم...من یه ماه پیش نسخه پلاس رو دانلود کردم ولی دیروز گفتم نصب کنم ببینم چه فرقایی کرده که دنبال پوشه نسخه 5 میگشت..
الان پس لینک اخرین نسخه پلاسش که این مشکل نداشته باشه رو میخوام...
ممنون...

این نسخه پلاس آپگرد هست یعنی ورژن های پلاس قبلی رو آپدیت می کنه و اگه شما از بیسیک استفاده می کنید کار نمیده
و این هم ورژن پلاس فول برای شما با لینک مستقیم

Jalal
03-08-2007, 18:40
JetAudio Plus VX v7.0.3.3016

00DUST
10-08-2007, 18:00

IVAN
07-09-2007, 12:56
با سلام
در تمامي مباحثي كه عنوان كرديد كسي از upgrade اين برنامه چيزي نگفته.

طرز آپگريد برنامه _ براي كم كردن حجم فايل دانلود ميتونيد اين برنامه رو آپگريد كنيد (اين روش براي دايال آپي ها كه سرعت دانلودشون كمه توصيه ميشه) .به اين طريق:
ابتدا اين فايل رو با حجم 8.5 مگابايت دانلود كنيد:

سپس خط پايين رو كپي كرده و در run وارد كنيد:

سيستم رو رستارت كنيد.
حالا فايل زيپي كه دانلود كرديد رو كپي كنيد در پوشه نصب برنامه مثلا:

تمام محتويات رو خارج كنيد.سوالاتي مبني بر جانشيني فايلها پرسيده ميشه شما yes to all رو انتخاب كنيد.نبايد در اين مرحله خطايي بوجود بياد.اگه از اين مرحله موفق بيرون اومديد آخرين كار رو هم انجام بديد.اين عبارت رو دوباره در run وارد كنيد:

وتمام.
نكات قابل توجه:بايد يك نسخه از برنامه قبلا روي سيستم نصب شده باشه(Plus).طي تمامي اين مراحل هيچ برنامه رو باز نكنيد و همين طور تمامي پنجره ها رو بايستي قبلا بسته باشيد.در مرحله آخر نيازي به راه اندازي مجدد سيستم نيست فقط دقت كنيد قبل وارد كردن اون عبارت هيچ پنجره اي باز نباشه.

:46:

shahedi
19-09-2007, 17:55
اینم چند تا اسکین برای برنامه

WooKMaN
19-10-2007, 21:40
deicide عزيز عكسي كه گذاشتي استايل فروم رو بهم زده ... :27:

28 Skin براي JetAudio

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید18MB

Pass :

x_2007
05-11-2007, 19:55
jetAudio 7.0.3 Build 3016

Download Basic

Download jetAudio Plus Upgrade

Download Full jetAudio 7.0.3.3016 Plus VX

or

pd2006
15-11-2007, 13:49
سلام

این لینک بالایی رو دانلود کردم ولی نصب نمیشه .

deicide
18-11-2007, 17:15
دوست عزيز minizoro سلام
من ورژن معرفي شده شما رو دانلود کردم. اگه ممکنه يه توضيح در مورد نصب plus بديد . من نميتونم نصبش کنم.

Amin01
03-12-2007, 08:40
سلام دوستان من هم ورژنه JetAudio 7.0.0 Build 3001 Plus VX رو دانلود کردم ولی هنگامه انتخابه مسیر نصب
برنامه پیغام میده!!!
ممنون میشم یه نفر توضیح بده چیکار کنیم؟

babak_deghat
08-12-2007, 18:59
آیا با این برنامه میتونم از محیط کامپیوتر مثلا از بازیها صدا ضبط کنم؟؟

Ali&G
08-12-2007, 19:07
بله دوست عزیز
در قسمت Record

MB_Danger
10-12-2007, 01:24
سلام به همه ی دوستان

JetAudio 7.0.5 Build 3040 Plus VX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

JetAudio 7.0.5 Build 3040 Plus Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نوزدهم آذر 1386

موفق باشید .

x_2007
12-12-2007, 18:59
jetAudio 7.0.5 Build 3040 Plus VX Retail FOSi
Update

What's New in jetAudio 7.0.5

Support COWON A3, iAUDIO U5 players
Fixed seek problem for some FLAC files
Audio Trimmer did not handle mono sound files properly
Fixed crash when pressing FF/REW for DVD playback

Full Retail Setup (FOSi) Tested

m45m
18-12-2007, 18:05
با سلام

M u l t i Media / Cowon Jet Audio Plus 7.0.5 Final

Cowon Jet Audio Plus 7.0.5 Final

Final

JetAudio is integrated multimedia software composed of a single compact rack. Not only does it play various music and video files, but it also has other features such as CD burning, cording, conversion to other file formats, and so on. In addition to these features, you have the ability to create your own Internet broadcasting by using JetCast, which is provided with JetAudio.
Play all major file formats and discs, including WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video, and audio CD.
Convert among audio file formats, and record analog audio to various formats. The program features Internet broadcasting with JetCast; visualization plug-ins, including sound2Vision; tag editing for MP3, OGG, and WMA; various sound effects including wide, reverb, and x-bass; multichannel sound output; speed control of audio playback; crossfading for smooth transition between two songs; a skinnable user interface; synchronized lyrics display
(karaoke) for MIDI and MP3 files; and subtitles.

Features:

Video Conversion
Audio CD burning
Recording
Tag Editing
Crossfade
Skin
Subtitles
Internet CD Database
Utilities
Remote Controller

Media Center Window
Audio Conversion
Audio CD Ripping
Internet Broadcasting
Various sound effects
Speed Control
Resume
Alarm & Timer
Equalizer
Toolbar mode
Homepage

Download: (Size: 20.5 MB)

Pass:

موفق باشيد.

usfelme
18-12-2007, 21:01
jetAudio Plus 7.05 VX-FOSI Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_balaa
26-12-2007, 18:56
تو پلیر های معروف فقط jetaudio ورژن جدیدش خوبه . به نظر من بقیه پسرفت کردن.

Gandalf
16-01-2008, 07:51
Jet Audio v7.0.3.3016 Plus VX

New Media Center window
  - Device manager
  - Tag and image editing
    - Convenient tag editing

- Editing tags and images from multiple files

Multifunctional toolbar
  Additional features
  - Repeat A<->B
  - Bookmark
  - Bookmark menu is shown when clicking click time information in jetAudio window.
  - History (Resume)
  - History menu is shown when clicking click track number in jetAudio window.

[* Guide when using remote controller]
  If you want to change settings in Navigator window, go to Preferences dialog box, then choose Advanced -> General item in left window. Select "Remote Controller Plugin" then Config button.

- DVD MENU button : Switch to Disc Mode (when stopped) or display DVD menu screen (while playing DVD)

Features

Click the title for more details
 Video Conversion 
 Audio CD burning
 Recording
 Tag Editing
 Crossfade
 Skin
 Subtitles
 Internet CD Database
 Utilities
 Remote Controller 
  Media Center Window  
 Audio Conversion
 Audio CD Ripping
 Internet Broadcasting
 Various sound effects
 Speed Control
 Resume
 Alarm & Timer
 Equalizer
 Toolbar mode 

System Requirements

Pentium 800 MHz or faster CPU
 256MB of RAM (512MB or more Recommended)
 40 MB of free hard disk space
 Operating system : Windows 98/Me/2000/XP/Vista
 Soundcard, speakers or headphones
 Microphone (Optional)
 Internet Connection (Optional)

Highly recommended software components :
  DirectX 8 or higher version
  QuickTime 4 or higher version (needed to play QuickTime files)

Download:

Dont Forget To Reply!

x_2007
20-02-2008, 21:16

با نرم افزار JetAudio که آشنا هستید، تنها نرم افزاری که شما با داشتن آن احتیاج
یه هیچ نرم افزار دیگری برای پخش فایل های صوتی و تصویری ندارید! این برنامه جامع
از اکثر فورمت های صوتی و تصویری پشتیبانی میکند و شما میتوانید فایلهای صوتی و
تصویری خود را با هر فورمتی در این برنامه بشنوید و مشاهده کنید، توانایی ضبط صدا و
ذخیره سازی به فورمت های مختلف، تغییر فورمت فایلهای صوتی، تبدیل سی دی های صوتی به
فورمت های مختلف، ساعت آلارم و رایت سی دی از قابلیتهای این نرم افزار ویژه میباشد.
شما با استفاده از اين برنامه و آخرين متدهاي روز برنامه نويسي در ضمينه مولتي مديا
ميتوانيد شاهد تماشاي فيلم هاي باكيفيت و موزيك هاي با كيفيت بالا باشيد بدون آنكه
احتياج به خريد يك پلير خانگي باشد !

ويژگي هاي كليدي اين نرم افزار عبارتند از :

- پخش موزیک و فایل های ویدیویی
- رايت سي دي و ضبط كردن صدا و تبديل فايلهاي مختلف به يكديگر
- امكان ايجاد راديو اينترنتي
- امكان ضبط صدا با كيفيت بالا و با انواع فرمت هاي روز به روش هاي ديجيتال و
آنالوگ
- تبديل بسيار سريع و قدرتمند فايلهاي صوتي و تصويري
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف
- اضافه شدن پوسته هاي زيبا براي سليقه هاي متفاوت
- قابليت بخش انواع فرمتهاي WAV, MP3, MP3Pro,OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM,
and video, and audio CD"
- بازخواني مجدد آهنگ
- سیستم جدید مدیریت فایل های صوتی تصویری (Album Manager + Explorer + Device
Manager)
- ظاهري بسيار زيبا مناسب با سليقه هاي امروز و ويندور ويستا
- پشتيباني از همه نسخه هاي ويندوز از جمله ويندوز ويستا

What's New in jetAudio 7.0.3

Audio mixer is compatible with Vista
"File Open" option did not work properly when opening files from Explorer
Supports WavPack playback and .wvc (Wavpack correction) file
Supports video conversion for COWON L2, iAUDIO 7
High Speed video conversion mode for COWON D2, A2, Q5

Features Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Homepage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Download Basic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

APP (jetAudio v7.0.3 Build 3016 Plus VX Retail)
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Upgrade jetAudio PLUS version 7.0.5.3040 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Setup - jetAudio 7.0.5 Build 3040 Plus VX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohsen6558
11-03-2008, 18:55
jetAudio 7.0.5 + 50 Skins

jEtaudio : PLUS or BASIC ??

thERE r sum specific difference betwEEn jEtaUdio BASIC Nd PLUS version. PLUS version provides u more power 2 tHE wOrLD of muLtimEdIa. wHilE BASIC gives u only the BASIC features(thAt'S wHY it's named BASIC :D ). viEW the difference......Nd u choose uR thinG

oVerviEw : :worship:

* Supports All Major File Formats
* Video Conversion
* Audio CD burning
* Recording
* Tag Editing
* Multi-channel sound ouput
* Crossfade
* Skin
* Subtitles
* Internet CD Database
* Convenient album management & Playlist
* Utilities
* Remote Controller
* Media Center Window
* Audio Conversion
* Audio CD Ripping
* Internet Broadcasting
* Various sound effects
* Speed Control
* Resume
* Synchronized Lyric (Karaoke)
* Alarm & Timer
* Equalizer
* Superb Crystal-Clear Sound
* Toolbar mode
:worship:

scrEEn shOt : mAin wiNDOw

Supports All Major File Formats :

jetAudio supports all major digital audio/video file formats, and CD/DVD*/VideoCD.

suPPorteD Audio File Formats :

Windows Sound (WAV)
MPEG Audio(MP1, MP2, MP3) including mp3PRO
MPEG Audio Playlist (PLS, M3U)
Windows Media Audio (WMA)
Ogg Vorbis Audio (OGG)
Apple Audio (AIF and AIFF)
SUN Audio (AU and SND)
RealMedia (RA, RAM, RM, RMM)
MIDI (MID, RMI and KAR)
IMS (Module Karaoke)
Module Format (MOD, S3M, XM, MTM, STM, IT, ULT, 669, FAIR, MED, MDL, MDL, NST, OKT and
WOW)
Monkey's Audio (APE)
Musepack Audio (MPC)
Free Lossless Audio urlc (FLAC)
Speex (SPX)
True Audio (TTA)
WavPack Audio (WV)

scrEEn shOt : mEDIA centER....Nd..tOOLbar

sUpporTed Video File Formats :

Windows Video (AVI)
MPEG Video (MPG, MPEG)
Windows Media Video (ASF, WMV)
DivX Video (AVI, DIVX) *
Ogg Media (OGM) *
Matroska Video (MKV) *
MP4 Video (MP4) *
Flash Video (FLV) *
QuickTime (QT, MOV and MP4) **

* Requires additional urlc from third party
For example, you should install DivX urlc to play DivX format video files.
** Requires QuickTime 4 or higher

Supported disc formats :

* Audio CD
* Video CD
* DVD

(Note) DVD playback needs DVD deurlr from third party.

nEw feaTures :

Multifunctional toolbar
Additional features
- Repeat A<->B
- Bookmark : Bookmark menu is shown when clicking time information
in jetAudio window.
- History (Resume) : History menu is shown when clicking track number
in jetAudio window.

Download Jetaudio with 50 Skin :
46823 KB

Download Only Jetaudio v7.05 VX :
22490 KB

Download Jetaudio v7.05 VX Portable:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8.rar
16201 KB

Skin DOwnload :

**
**
**
**
**
**
**
**

x_2007
23-05-2008, 13:27
Changes in jetAudio 7.1.0.3100(May 23,2008)

- Support COWON A3, iAUDIO U5 players
- Fixed seek problem for some FLAC files
- Audio Trimmer did not handle mono sound files properly
- Fixed crash when pressing FF/REW for DVD playback

usfelme
24-05-2008, 15:31

pass : phq

Unforgiven
29-05-2008, 16:08
JetAudio 7.1.1 BASIC

jetAudio 7.1.1 Plus VX Upgrade

Amin
01-06-2008, 17:57
سیلام
کسی میتونه لینک دانلود این اسکین رو برای من بزاره تا حالشو ببرم ؟ :دی

usfelme
01-06-2008, 22:06
jetAudio 7.1.1 Build 3101 Plus VX FOSI Retail direct&rapidshare

alimor
03-07-2008, 04:23
اگر ممکن یکی از دوستان لطف کند وبگویدکه من برای زیر نویس کردن فیلم از کدام یک از این ها باید استفاده کنم .

ممنون میشم که لینک دانلود ان را مجزا وتوضیح نصب را برایم بگزارد. توضیح اینکه من از تایپینگ زیر نویس فیلم به

دنبال jet audio 7.0.0.3001 plus vx امدم .ممنون ومتشکر alimor

sepidrt
03-07-2008, 16:02

sepidrt
03-07-2008, 16:04
اگر ممکن یکی از دوستان لطف کند وبگویدکه من برای زیر نویس کردن فیلم از کدام یک از این ها باید استفاده کنم .

ممنون میشم که لینک دانلود ان را مجزا وتوضیح نصب را برایم بگزارد. توضیح اینکه من از تایپینگ زیر نویس فیلم به

دنبال jet audio 7.0.0.3001 plus vx امدم .ممنون ومتشکر alimor

nomad616
28-07-2008, 09:36
منبع :

خود لینک :

mohamad23
28-07-2008, 12:07
ميشه لينك بهترين و جديدترين پوسته هاي jet audio رو بذارين.

Unforgiven
28-07-2008, 23:40
ميشه لينك بهترين و جديدترين پوسته هاي jet audio رو بذارين.

Unforgiven
14-09-2008, 16:42
JetAudio Plus VX Total 7.1.1.3101

Included 34 Skins in this package

Preinstalled extension packs:

- MP3 Encoding Extension Pack
- Sound Effect Extension Pack
- Recording Extension Pack
- Sound Extension Pack
- Tools Extension Pack
- Video Convert Extension Pack

H.TiFuSi
14-09-2008, 21:21
JetAudio Plus VX Total 7.1.1.3101

Included 34 Skins in this package

Preinstalled extension packs:

- MP3 Encoding Extension Pack
- Sound Effect Extension Pack
- Recording Extension Pack
- Sound Extension Pack
- Tools Extension Pack
- Video Convert Extension Pack

من این فایل را دانلود کردم حالا پسورد می خواد این هم عکسش

Unforgiven
14-09-2008, 21:40
ببخشید یادم رفت !!! این پسوردشه

AK1
17-09-2008, 18:35
jetAudio 7.1.1 Plus VX
دانولد

آپگريت نسخه هاي قبلي

Unforgiven
21-09-2008, 22:01
Cowon.JetAudio.v7.11.Plus.VX

Majid393
22-09-2008, 05:17
مجموعه ای از Codec های jetAudio رو میتونید بذارید ؟؟؟؟

Majid393
24-09-2008, 21:26
مجموعه ای از Codec های jetAudio رو میتونید بذارید ؟؟؟؟

کسی نیست codec های jetaudio رو بذاره ؟؟؟
jetAudio من فایلهای rm و AVI رو نمیخونه ......

Behsood
24-09-2008, 21:33
کسی نیست codec های jetaudio رو بذاره ؟؟؟
jetAudio من فایلهای rm و AVI رو نمیخونه ......

سلام
دوست من شما Codec های برنامه ای مثل Media Player Classic رو نصب کن Jet خودش اتوماتیک از اون ها استفاده میکنه

یاحق

Unforgiven
22-10-2008, 18:04
COWON JetAudio 7.1.7

Changes in jetAudio 7.1.7:
- Fixed Audio Stream Switcher bug when using internal audio decoder for multi-audio files
- Support COWON P5/A2/S9 devices
- Fixed WMA image tag to be compatible with Windows Media Player
- Fixed resume for Audio CD digital playback
- Fixed other minor bugs

JetAudio 7.1.7 Basic

jetAudio 7.1.7 Plus Upgrade

Cowon JetAudio Plus VX v7.1.7.4005

vahid78
23-10-2008, 12:13

AK1
25-10-2008, 10:49
Cowon JetAudio v7.17 Plus VX

Unforgiven
25-10-2008, 16:33

JetAudio 7.1.8

What's New in jetAudio 7.1.8
Fixed problems
- Disc did not start playback when using Play Disc button
- Wrong skin file was included

JetAudio 7.1.8 Basic

JetAudio 7.1.7 Plus Upgrade

Unforgiven
28-10-2008, 16:47

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

Unforgiven
05-11-2008, 19:28
Cowon JetAudio Plus VX 7.18 Retail-FOSI | 24.41 MB

Mehran
30-11-2008, 00:52
سلام دوستان ...

نمیدونم باید اینجا مطرح کنم یا نه ، بهر حال اگه جاش اشتباهه ببخشید

من یه مشکلی که با jetAudio دارم اینکه که مدت زمان ضبط صدا با حجمش اصلا هماهنگ نیست .. آهنگی 5 6 دقیقه ای رو با فرمت wma ، بصورت Mono Mix ضبط کردم، حجمش 63.6 مگ شد !

تنظیماتش روهم خیلی تغییر دادم اما تاثیر زیادی نداشت ، ممنون میشم راهنماییم کنید یا یه نرم افزار خوب و قابل اطمینان برای این کار معرفی کنید .

بی نهایت ممنون :10:

با تشکر مهران ...

rooholla_86
23-02-2009, 02:19
سلام من ورژن 7.18 basic رو دانلود کردم ولی مبدل ویدئوش محدوده .باید چکار کنم؟

satttanism
07-03-2009, 13:45
jetAudio 7.1.9.4030

jetAudio 7.1.9.4030 Basic

jetAudio 7.1.9.4030 Plus Upgrade

jetAudio 7.1.9.4030 Plus VX (7.1.8.4006 + Upgrade)

Unforgiven
07-03-2009, 18:58
Cowon JetAudio Plus VX 7.19 Retail | 25531 KB

nima_949
09-03-2009, 07:23
یه جای دیگه آپ کن

x_2007
09-03-2009, 23:20
Cowon JetAudio v7.1.9 Plus VX UpGrade Retail

What’s New in jetAudio 7.1.9

Fixed problems
- PLS file did not start playback when double-clicked

- Fixed other minor bugs

Download

or

Cowon.JetAudio.v7.19.Plus.VX-FOSI

Note: Just install over top of the older build

gggmail
07-04-2009, 19:51
دوستان این ورزن fosi با بقیه چه فرقی میکنه من دانلودش کردم ؟

satttanism
24-04-2009, 20:00
JetAudio 7.5.1 | 22.1 MB

JetAudio 7.5.1.2 Plus VX Upgrade

Unforgiven
24-04-2009, 21:42
Cowon.JetAudio.v7.5.1.2.Plus.VX-FOSI

Freeware version

x_2007
25-04-2009, 15:29
Cowon JetAudio 7.5.1.2 Plus VX

download

Unforgiven
19-05-2009, 21:39
Cowon.JetAudio.v7.5.2.10.Plus.VX-FOSI | 51.38 MB

Changes in jetAudio 7.5.2 (May 18, 2009):
- DRC was active wrong
- Fixed Context menu in Windows Explorer
- Fixed Target Format selection in Audio Mixing Recorder
- When erasing CD/RW, message was displayed incorrectly
- Screen saver was activated even when playing video in Vista
- Sometimes subtitle was not displayed when playing DVD with internal video decoder
- Some unicode subtitles were displayed incorrectly
- Fixed other minor bugs

Setareh 2006
20-05-2009, 01:51
Cowon JetAudio 7.5.1.2 Plus VX

download

دست تون درد نکنه من بیسیک رو نصب کرده بودم ولی هرچی plus vx رو نصب می کردم می گفت باید نسخه 5 رو نصب کرده باشین و نصب نمیشد . اما اینو که نصب کردم حالا دیگه نسخه ی بیسیک تبدیل شده به plus vx
یک سوال دارم این نسخه v7.5.2.10.Plus.VX-FOSI چه فرقی با اون داره ؟

Unforgiven
20-05-2009, 22:16
Cowon.JetAudio.v7.5.2.10.Plus.VX-FOSI | 24.74 MB

تپل
24-05-2009, 11:59
1- برای من که لینکهای بالا کار نکرد.

2-میشه واسه هر لینکی که میزاریم یه توضیح مختصری مثل پست اول بزارین؟
چون تعداد لینکها زیاد شده و آدم نمیدونه چی رو دان کنه:11::11::11:

parsbin
25-05-2009, 01:26
برای من محل نصب نسخه 5 plus رو میخواد.
این نسخه رو از کجا بگیرم؟

x_2007
12-06-2009, 09:02
jetAudio 7.5.3 Plus VX Upgrade

Changelog:
Fixed window border problem in Vista
Fixed video conversion for COWON L3
Fixed Pitch sound effect
OSD was always on
Fixed ID3 tag Comment field reading (to avoid conflict with iTunes
Fixed other minor bugs

Download Upgrade Patch Only Just Install Over ToP ReTaIL

Mirror:

Unforgiven
12-06-2009, 23:43
Cowon.JetAudio.v7.5.3.15.Plus.VX-FOSI

satttanism
17-06-2009, 13:52
Cowon JetAudio v7.5.3.15 Plus VX *Retail* Full Direct Link

saeed-constantine
20-07-2009, 09:29
]ورزن 7.5.3 plus vx
دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

hamed s
11-08-2009, 23:09
Cowon JetAudio 7.5.3.15 VX Full Retail

Cowon JetAudio 7.5.3.15 VX Full Retail | 26 MB

Download
Hotfile | Uploading

satttanism
22-08-2009, 13:44
JetAudio 7.5.3.15 Plus VX

Update 7.5.4

Unforgiven
23-08-2009, 15:29
Cowon.JetAudio.v7.5.4.20.Plus.VX-FOSI | 25877 KB

NFO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

greenwave
23-08-2009, 15:39
Cowon JetAudio v7.5.4.20 Plus VX-FOSI

Jetaudio is an integrated multimedia software. Not only does it play various music files but also has other major features such as music CD burning, recording of music files, conversion to other file mode, etc. In addition to these specialized features, you can create your own exclusive broadcasting system by connecting JetAudio to JetCast, which is provided to you along with JetAudio. This version not only cleared some limitations of jetAudio but also added new features. jetAudio has improved ID3 TAG, skin, MPC MOV and m3u playback to name a few and jetCast provides users with new options for Queue-up and Port-forwarding.

Release Name: Cowon.JetAudio.v7.5.4.20.Plus.VX-FOSI
Size: 24.68 MB

از یه سرور دیگه

hamed s
23-08-2009, 20:54
Cowon JetAudio v7.5.4.20 Plus VX | 25 MB

Download
Megaupload

hotfile

Freakshare

Teradepot

Filebox

Rapidshare

hamed s
09-09-2009, 17:50
JetAudio 7.5.5.25 Plus VX Retail | 52.31 MB

hamed s
11-09-2009, 22:58
jetAudio 7.5.5 Basic (Freeware)

saeed-constantine
12-09-2009, 00:13
دانلود جت آدیو ورژن جدید
پلاس

Sara Kia
30-10-2009, 06:59
با درود

دوستان لطف بفرمایند یک خط توضیح فارسی هم برای نرم افزار هائی که معرفی میکنند و زحمتشون قابل تقدیره بنویسند مثلا آقا حامد دو تا جت آدیو پلاس گذاشتند که برای کسانیکه در این زمینه دانش کمتری دارند معلوم نیست چرا یکی حجمش 25مگه و دیگری 52 مگ آیا جای 2 و 5 را اشتباه کردن یا ...؟ . بعضی دوستان هم فقط به توضیح انگلیسی بسنده میکنند, عزیزان توجه ندارند که اگه چون منی انگلیسیم و دانش کامپیوتریم خوب بود که دیگه اینجا نمیآمدم مستقیم میرفتم همان جاهائی که شما رفتید و مستقیما موردم را داون میکردم.
سپاسگذارم.:11:

Ship Storm
30-10-2009, 11:34
ببینید نسخه 55 مگابایتی JetAudio 7.5.5.25 Plus VX Retail و نسخه 24 مگابایتی jetAudio 7.5.5 Basic Freeware هستش

فرق این دو رو در تصویر زیر میتونی مشاهده کنی

اگه تو ترجمه انگلیسی متون تصویر مشکل دارید بگید براتون ترجمش کنم که تفاوت ویژگی های این دو نسخه چیه

موفق باشید :11:

MOHAMAD SALEM
03-11-2009, 20:55
سلام اینم اسکین بتمن برای این برنامه

batmanV1.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saleh
25-12-2009, 08:46
Cowon JetAudio v8.0.0.510 Plus VX 29.6 MB

saeed-constantine
25-12-2009, 10:10
Cowon.JetAudio.v8.0.0.510.Plus.VX-FOSI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dreamland
25-12-2009, 12:55
Cowon JetAudio 8.0.0.510 Plus VX Reatail

New in jetAudio 8.0:
* New video window display modes:
- Show always / Show only when playing / Attached
* Album art / Spectrum display in Video window when playing music
* Spectrum display in Lyric window
* New file association method for Windows Vista/7
* Supports subtitle with DXVA decoding
* Enhanced skins
* Supports FLV/MKV formats for video conversion
* Added General Presets for video conversion
* Shows <My Computer> in Playlist window
* Fixed many bugs/suggestions posted in our forum (thanks to the postings)
- Multi-sort in Playlist window
- Enhanced context menus of Playlist/Video window
- Added DVD Pal/NTSC for video conversion
- Supports Crossfade for mono
- Fixed video window resizing for EVR
- Fixed WAV playback (GSM codec)
- Fixed OSD (Music) opacity
- Transparent spectrum background in Media Center (set SpectrumColor_Back / SpectrumColor_Dot as -1)
- All Default skin sources included (only jsc files)

Unforgiven
25-12-2009, 17:02
Cowon.JetAudio.v8.0.0.510.Plus.VX-FOSI | 28.75 MB

satttanism
25-12-2009, 22:16
jetAudio 8.0 Basic

jetAudio 8.0 Plus VX Upgrade

Cowon JetAudio v8.0.0.510 Plus VX-FOSI

Torrent Search ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amin
25-12-2009, 22:38
بعد چند سال ورژن عوض کردن
اما
بی سلیفه ها یه اسکین خوشگل برای ویندوز 7 طراحی نکردن

saeed-constantine
26-12-2009, 09:34
بعد چند سال ورژن عوض کردن
اما
بی سلیفه ها یه اسکین خوشگل برای ویندوز 7 طراحی نکردن

بازخوبه یه تغییرات مثبتی توی اسکین دادن
همینم غنیمتیه

البته ین برنامه ها خیلی اسکین عوض نمیکنن..
وینمپ 11 ساله که تولید میشه کلا این اسکین جدید که واسش ساختن سومیه

حالا جت آدیو که 7 ساله

satttanism
27-12-2009, 11:34
این هم لینک مستقیم ورژن 8 برای دوستان

Benygh
29-12-2009, 22:55
چرا توی این ورژن مثل قبل نمیشه Playlist رو این بغل طوری گذاشت که مخفی بشه ؟!

saeed-constantine
01-01-2010, 11:44
چرا توی این ورژن مثل قبل نمیشه Playlist رو این بغل طوری گذاشت که مخفی بشه ؟!

میشه عزیزم
فقط راهش عوض شده

باید روی فلش بالای playlist درسمت چپ کلیک کنی تا منو باز بشه و از windows display mode گزینه toolbar mode رو انتخاب کنی و از position موقعیتشو انتخاب کنی مثل قبل
اکی؟

Benygh
03-01-2010, 20:28
سلام
ممنون بابت پاسخ ...
یک سوال دیگه ...
تو ورژن قبل وقتی Pause میکردیم علامتش بغل ایکون Tray میومد ! توی این ورژن نمیاد ... این هم راهش عوض شده و یا کلا حذف شده ؟!

Ship Storm
03-01-2010, 21:27
دوستان گلم ممنون میشم رعایت کنید :11:

کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش های برنامه JetAudio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed-constantine
04-01-2010, 01:09
سلام
ممنون بابت پاسخ ...
یک سوال دیگه ...
تو ورژن قبل وقتی Pause میکردیم علامتش بغل ایکون Tray میومد ! توی این ورژن نمیاد ... این هم راهش عوض شده و یا کلا حذف شده ؟!

این به خاطر مشکلاتی برداشته شده ولی به زودی دوباره برمیگرده
تو ورژنای بعدی 8.0.1

satttanism
12-01-2010, 15:04
]
jetAudio 8.0.1 Basic

jetAudio 8.0.1 Plus VX Upgrade

saeed-constantine
13-01-2010, 12:55

jetaudio 8.0.1.110 plus vx

Unforgiven
14-01-2010, 00:41

saeed-constantine
16-01-2010, 16:17
jetaudio 8.0.2 plus vx

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unforgiven
16-01-2010, 16:41
jetAudio v8.0.2.300

What's New in jetAudio 8.0.2

Can edit file list while converting video
Added FLAC decoding in internal DirectShow audio decoder (for videos with FLAC)
Fixed subtitle display for some MKV/ASS subtitles
Fixed icons in Video Convert dialog box
Fixed other minor bugs

jetAudio.8.0.2.300.Plus.VX.Full.Retail.KuMaSat

jetAudio.8.0.2.300.Plus.VX.Full.Retail-FOSI

omid_p30
17-01-2010, 16:06
سلام
من ورژن 8 جت آیودیو رو دانلود کردم...توی بخش رکوردر صدا(ضبط صدا) مثل قبل نیست....یا من تنظیماتش رو نمی دونم...نمیدونم چه جوری میشه صدایی که توی ویندوز پخش میشه رو ضبط کرد.با ورژن های قدیمی مشکلی نداشنم اما حالا هیچی ضبط نمیشه!

راستش یه سوال دیگه هم داشتم که نمی دونم کجا مطرحش کنم.
من میخواستم از سایت
farshidmanafi.com
فایل های صوتی رو ضبط کنم اما نشد...نه با نرم افزارهای مخصوص و نه با ضبط صدای ویندوز....با جت آیودیو هم که فعلا مشکل دارم!...
ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس بسیار

FCSS1982KIAN
17-01-2010, 17:29
فیلم با کیفیت اچ دی رو میشه با مانیتور و بوسیله نرم افزار دید .

اگر میشه توضیح بدید که فیلم باید روی dvd باشه که بریزیم توی هارد یا نه؟

underworld
25-01-2010, 18:27
jetAudio 8.0.2 Plus VX Upgrade

satttanism
27-01-2010, 16:20
jetAudio 8.0.4 Basic

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدjetAudio 8.0.4 Plus VX Upgrade

JetAudio Plus VX 8.0.4 | 29,75 MB

...ALI...
22-02-2010, 21:08
برای دوستان هم این jetaudio برای پخش فایل های mkv مشکل تغیر صدا رو داره؟؟؟

Ship Storm
22-03-2010, 23:32
Cowon JetAudio 8.0.0.510 Plus VX

SIZE= 30MB
♣♣♣
♣♣

saeed-constantine
24-03-2010, 11:46
jetaudio 8.0.5 plus vx

در وبلاگ ما دانلود کنید.

satttanism
24-03-2010, 11:48
jetAudio 8.0.5.320 Basic

jetAudio 8.0.5.320 Plus VX Upgrade

JetAudio 8.0.5.320 Plus VX Retail | 32 MB

mina tina
25-03-2010, 13:14

سلام

استاد اين نسخها كرك هم داره؟

satttanism
25-03-2010, 13:18

سلام

استاد اين نسخها كرك هم داره؟

نسخه Plus VX Retail نیازی به کرک نداره و کامل هست

Dreamland
25-03-2010, 21:00
Cowon jetAudio 8.0.5.320 Plus VX Retail

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Changes in jetAudio 8.0.5 (Mar 23, 2010):
* Some default skins were not loaded in Japanese Windows
* Modified Silver skin with better look
* Support Unicode in Skin Maker
* Didn't play next track if skin changed while playing audio CD
* Can choose monitor for Music OSD display
* Video window was not displayed properly when playlist window was Toolbar mode
* Fixed sync lyric display for OGG file
* Fixed MPC playback error
* Update OGG/APE/WVP/MPC plugins using latest SDK
* Support LPCM (HDMV LPCM) in internal DirectShow audio decoder
* Fixed FLAC 24bit playback
* Fixed other minor bugs

Crow
04-05-2010, 16:11
سلام..

کاسپر به این ورژن گیر میده و اونو Keyloger تشخیص میده!
به نظر شما مشکلی نیست؟؟

HORROR
04-05-2010, 16:57
آره راست میگی فقط این نسخه نیستش به بقیه هم گیر میده کسی نمیدونه واسه چیه؟

SNOWLEOPARD
06-05-2010, 09:16
Cowon jetAudio 8.0.5.320 Plus VX Retail

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadegh571
14-05-2010, 16:07
Cowon JetAudio v8.0.5.320 Plus VX Retail

کمتر کاربری پیدا می شود که با نرم افزاری به نام JetAudio آشنایی نداشته باشد. نرم افزاری فوق العاده کامل که قادر است تا تقریبا تمامی فرمت های صوتی و تصویری موجود را به بهترین شکل ممکن و با نهایت کیفیت اجرا نماید. Cowon JetAudio Media Center نام یکی از کاملترین نرم افزارهایی است که در زمینه پخش ، مدیریت و تبدیل فرمت های صوتی و تصویری می تواند در خدمت کاربران قرار گیرد. این نرم افزار که بیشتر به یک بسته نرم افزاری شبیه است سال هاست که نسخه های آن ارائه می شود و بیشتر کاربران در سراسر دنیا این ابزار را به هر نرم افزاری دیگری ترجیح می دهند چراکه قابلیت های آن با توجه به حجم و فضایی که از سیستم اشغال می کند نسبت به ابزارهای مشابه بسیار مناسب تر است.
این امر در حالی است که JetAudio قادر است تا همه فرمت هایی که وجود دارند را هم اجرا کرده و به نمایش در آورد. پخش انواع فیلم ها دی وی دی با بهترین کیفیت ممکن و نهایت کیفیت در صوت که اهمیت ویژه ای برای کاربران دارد از مهم ترین مواردی است که در تمامی نسخه های این ابزار تعریف شده هستند. این ابزار قدرتمند علاوه بر این موارد از واسط کاربری ساده اما جذاب و در عین حال کاملا حرفه ای هم بهره می برد که در یک محیط ساده به راحتی می توان به تمامی بخش های نرم افزار دست پیدا کرد. یک کاربر معمولا از یک نرم افزار در این سطح خواسته های متعددی دارد ؛ این خواسته ها را می توان در JetAudio به راحتی یافت ، تبدیل فایل های صوتی به یکدیگر ، تبدیل فرمت های تصویری و امکان تغییر در کیفیت و اندازه تصویر ، قابلیت رایت لوح های فشرده صوتی ، استخراج فایل ها از لوح های فشرده (Rip) ، پشتیبانی از قابلیت خروجی گرفتن به صورت صداهای چندکاناله و وجود ده ها قابلیت کوچک و بزرگ دیگر که تنها با استفاده از نرم افزار می توان به آن ها پی برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Cowon JetAudio v8.0.5.320 Plus VX Retail :
- پخش موزیک و فایل های ویدیویی
- رايت سي دي و ضبط كردن صدا و تبديل فايلهاي مختلف به يكديگر
- امكان ايجاد راديو اينترنتي
- پشتیبانی صداهای خروجی چند کاناله
- مجهز بودن به Skin های مختلف و زیبا
- امكان ضبط صدا با كيفيت بالا و با انواع فرمت هاي روز به روش هاي ديجيتال و آنالوگ
- تبديل بسيار سريع و قدرتمند فايلهاي صوتي و تصويري
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف
- ساخت و ذخیره ی آلبوم های مورد علاقه شما
- اضافه شدن پوسته هاي زيبا براي سليقه هاي متفاوت
- قابليت بخش انواع فرمتهاي WAV, MP3, MP3Pro,OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video, and audio CD"
- بازخواني مجدد آهنگ
- تبدیل فرمتهای صوتی به یکدیگر و همچنین تبدیل فرمت Audio CD به فرمتهای رایج
- افکتهای صوتی گوناگون و زیبا
- مجهز به Equalizer و تایمر و Alarm
- سیستم جدید مدیریت فایل های صوتی تصویری (Album Manager + Explorer + Device Manager)
- ظاهري بسيار زيبا مناسب با سليقه هاي امروز
- پشتيباني از همه نسخه هاي ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
- و ...

تغییرات جدید صورت گرفته در نسخه 8:
- بازخوانی مجدد آهنگ AB
- امکان استفاده از گزینه های Bookmark
- پشتیبانی از سیستم کنترل از راه دور مانند دستگاههای کنترل MCE و StreamZap
- واسط کاربری جدید در نسخه جدید
- سیستم جدید مدیریت فایل های صوتی تصویری Album Manager + Explorer + Device Manager
- و...

تفاوت های نسخه ی Plus و Basic در نرم افزار Jetaudio :
شرکت Cowon همزمان 2 نسخه ی Plus و Basic را عرضه نموده است ، که نسخه ی Basic رایگان می باشد و تمامی ویژگی های نسخه ی Plus را دارا نمی باشد.
نسخه ی Basic ویژگی های Encoding فایلهای MP3/MP3Pro را دارا نمی باشد . در نسخه ی Plus افکتهای صوتی بسیار مفیدی گنجانده شده است . از لحاظ ضبط و بخش Recording نسخه ی Plus امکانات بسیار گوناگونی را داراست . نسخه ی Plus دارای ابزارهای جانبی بسیار مفیدیست که نسخه ی Basic از آن بی بهره است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود - 30.53 مگابايت ( لینک مستقیم ) :

لينک كمكي :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسورد فايل زيپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
03-06-2010, 22:18
jetAudio 8.0.6

What's New in jetAudio 8.0.6 (Jun 02, 2010)

- New Audio plugins
- M4A reader : AAC, ALAC(Apple Lossless Audio Codec)
-AIF, AU/SND reader : PCM
-Wave64 reader : PCM
-TAK reader : Tom's Lossless Audio
-OFR reader : OptimFROG
Support 48KHz when converting audio
Support multichannel when converting audio files
-WVP, WAV, OGG, TTA, FLAC encoders support multichannel
Supoort multichannel when converting video -> audio
-When converting videos, choose one of WAV, FLAC, OGG formats
Can edit tag for M4A format
Fixed WavPack encoder bitrate setting
Fixed OGG decoder for multichannel audio
Fixed MOD decoder for unicode file name
Fixed color adjust when using EVR
Fixed other minor bugs

jetAudio 8.0.6 Basic

jetAudio 8.0.6 Plus VX Upgrade

satttanism
04-06-2010, 11:18
Cowon JetAudio v8.0.6.500 Plus VX - FOSI | 30.8 MB

Unforgiven
04-06-2010, 20:00
Cowon.JetAudio.v8.0.6.500.Plus.VX-FOSI

:10:

hoha881
04-08-2010, 10:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] JetAudio Plus VX Upgrade 8.0.7

pouria_br
14-08-2010, 01:43
cowon jetAudio 8.0.7.1000 Plus VX Portable
cowon jetAudio 8.0.7.1000 Plus VX Portable|87.35 MB

What's New in jetAudio 8.0

* New video window display modes: Show always / Show only when playing / Attached
* Enhanced skins
* Shows in Playlist window
- Transparent spectrum background in Media Center (set SpectrumColor_Back / SpectrumColor_Dot as -1)

Tip when using remote controller

Changes in jetAudio 8.0.7 (July 08, 2010):
* Support more file extensions (tak, w64, ...) for context menu, file associations, and tooltip
* Some OGV format did not play properly
* Fixed tooltip information for some MKV format
* Fixed SPDIF output for some DTS sound
* Support M3U8 file extension
* Fixed other minor bugs

اینم لینکاش:

Direct link

or

Mirror Link

or

pouria_br
14-08-2010, 02:01
cowon jetAudio 8.0.7.1000 Plus VX Portable|87.35 MB

* New video window display modes: Show always / Show only when playing / Attached
* Enhanced skins

* Support more file extensions (tak, w64, ...) for context menu, file associations, and tooltip
* Fixed other minor bugs

اینم لینکاش:

Direct link

or

Mirror Link

or

pouria_br
14-08-2010, 13:40
cowon jetAudio 8.0.7.1000 Plus VX Portable | 87.35 MB

Cowon JetAudio is integrated multimedia software composed of a single compact rack. Not only does it play various music and video files, but it also has other features such as CD burning, recording, conversion to other file formats, and so on. In addition to these features, you have the ability to create your own Internet broadcasting by using JetCast, which is provided with JetAudio. Play all major file formats and discs, including WAV, MP3, MP3Pro, OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and video, and audio CD. Convert among audio file formats, and record analog audio to various formats. The program features Internet broadcasting with JetCast; visualization plug-ins, including Sound2Vision; tag editing for MP3, OGG, and WMA; various sound effects including wide, reverb, and x-bass; multichannel sound output; speed control of audio playback; crossfading for smooth transition between two songs; a skinnable user interface; synchronized lyrics display (karaoke) for MIDI and MP3 files; and subtitles.

Features:
- Supports All Major File Formats, Video Conversion, Audio CD burning, Recording, Tag Editing, Multi-channel sound ouput, Crossfade, Skin, Subtitles, Internet CD Database, Convenient album management & Playlist, Utilities, Remote Controller, Media Center Window, Audio Conversion, Audio CD Ripping, Internet Broadcasting, Various sound effects, Speed Control, Resume, Synchronized Lyric (Karaoke), Alarm & Timer, Equalizer, Superb Crystal-Clear Sound, Toolbar mode.

* Enhanced skins

* Fixed other minor bugs

اینم لینکاش:

ِ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدor

Dreamland
01-10-2010, 18:57
اقا این لینکا فیله که

JetAudio 8.0.7.1000 Plus VX Retail

Dreamland
23-10-2010, 15:12
JetAudio 8.0.8.1500 Plus VX Retail

saeed-constantine
24-10-2010, 09:09
دانلود جت آدیو 8.0.8 به صورت plus vx fosi و کامل

Dreamland
31-10-2010, 00:24
JetAudio 8.0.9 1520 Plus VX Upgrade

Dreamland
02-11-2010, 17:06
Cowon JetAudio 8.0.9.1520 Plus VX Retail

Dreamland
10-11-2010, 16:41
COWON JetAudio 8.0.10.1550 Plus VX Upgrade

Ship Storm
12-11-2010, 13:03
JetAudio 8.0.9.1520 Plus VX Retail + Portable + Update 8.0.10.1550

JetAudio 8.0.9.1520 Plus VX Retail
SIZE = 35.06 MB

JetAudio Portable
SIZE = 14.48 MB

JetAudio Update 8.0.10.1550
SIZE = 37.14 MB

پسورد فایلها: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
14-11-2010, 11:05
Cowon JetAudio 8.0.10.1550 Plus VX Retail

satttanism
24-12-2010, 21:53
Cowon JetAudio 8.0.11.1600 Plus VX | 35.67 MB

Dreamland
24-12-2010, 23:33

Dreamland
26-12-2010, 20:15
Cowon JetAudio 8.0.11.1600 Plus VX

Dreamland
27-12-2010, 02:31
Cowon JetAudio v8.0.11.1600 Plus VX-FOSI

Dreamland
31-12-2010, 11:39
Cowon JetAudio Plus VX v8.0.11.1600 + WMP 11 Skin Portable | 27.22 MB

arman5000
31-12-2010, 17:33
اینم یه لینک برا دانلود ورژن سایلنت (unattend)

xeNociDe
02-02-2011, 13:31

Ship Storm
02-03-2011, 07:41
jetAudio 8.0.11.1600 Plus VX Retail

منبع: ---------.com

SA.JJ.AD
10-03-2011, 17:15
Cowon JetAudio 8.0.12 Basic | 37.24 MB

:20:

Unforgiven
12-03-2011, 00:01
Cowon.JetAudio.v8.0.12.1700.Plus.VX-FOSI
Size : 35.82 MB

Ship Storm
29-03-2011, 13:15
Download jetAudio 8.0.12 Basic v 8.0.12

Ship Storm
15-04-2011, 15:48
jetAudio 8.0.14 Basic
Size: 37.5 MB

Dreamland
19-04-2011, 17:07
Cowon JetAudio 8.0.14.1850 Plus VX-FOSI

SA.JJ.AD
22-04-2011, 00:51
jetAudio 8.0.14.1850 Plus VX Retail

:20:

wordist
11-06-2011, 15:52
سلام دوستان

پستهاي غير معرفي اخير تماما حذف گرديد

اين تالار تنها و تنها مخصوص معرفي نرم افزارهاست و هرگونه سوال و جواب بايد در تاپيكهاي تالار بحثهاي نرم افزاري صورت بگيره

به كساني كه بر خلاف مقررات اين تالار اقدام به پست دهي غيرمعرفي ميكنند اخطار داده ميشه

پيشاپيش ممنون بابت رعايت همه عزيزان

Dreamland
28-06-2011, 05:17
JetVideo 8.0.0.0 VX | 33.2 MB

Ship Storm
08-07-2011, 13:14
jetAudio 8.0.15 Basic

Dreamland
08-07-2011, 17:01
JetAudio 8.0.15.1900 Plus VX - Retail

Changes in jetAudio 8.0.15 (July 07, 11) :
* Support tooltips for mts, m2t, m2ts
* Fixed internal audio decoder
* Fixed internal video decoder
* Fixed subtitle filter
- changed to smaller font size
- support Style for some subtitle format
- support PGS (Presentation Graphic Stream) subtitle for m2ts format
* Chapter support for MKV/MP4
* Support MPLS (Blu-ray playlist) file format
* Fixed digital audio CD playback when changing to next track
* No upsampling (to 44.1KHz) of music when X-Fade is off
* Fixed MP4 splitter for files with PCM audio (recorded by Canon digital camera)
* Fixed other minor bugs

wordist
20-07-2011, 09:45
jet Audio 8.0.15.1900 Plus VX-FOSI | 36.5 MB

befermatooo
31-07-2011, 09:49
mirror #176

babelirani
16-08-2011, 08:36
jetAudio v8.0.16.2000 Plus VX | 76 Mb

Ship Storm
16-08-2011, 20:11
MIROR #178

H.Operator
18-08-2011, 21:46
jetAudio Basic 8.0.16 | 37.85 MB

Dreamland
28-08-2011, 20:17
Cowon JetAudio 8.0.16.2000 Plus VX-FOSI - Retail

Changes in jetAudio 8.0.16 (Aug 05, 11) :
- Smaller font size for subtitle display
- Fixed CD ripping - track skipped when ripping to FLAC
- Some audio codecs were removed from internal audio decoder
- "<Program Files>\Common Files\COWON\JetMPAd.ax".
- Please use ffdshow or AC3Filter for those audio codecs.
- Fixed other minor bugs

milad_gta
15-01-2012, 12:10
jetAudio 8.0.16 Basic

ALI . R
04-05-2012, 21:25
jetAudio 8.0.17 Basic

konstantin
21-03-2013, 14:32
سلام دوستان
ما اگه بخوایم jet audio plus vx دانلود کنیم باید چیکار کنیم؟ تمام لینک هایی که توی این فروم هست یا اشکال دارن و یا فایلش از روی سرور برداشته شده:n03:
اگه ممکنه یه لینک سالم بزارین دوستان.
مرسی

goldenmember
28-03-2013, 14:43
سلام دوستان من یه فیلم دارم 3d با 24 fps
یه دو بعدی دوبله با 25 fps
هردو بدون سانسور و صحنه های اضافی
میخوام صدای نسخه دو بعدی رو رو نسخه سه بعدب بزارم
اونی که 25 فریمه کوتاه تره چون تعداد فریما یکسانه
میخوام 25 فریم رو طولانی تر کنم یعنی 25/24 برابر
اما وقتی فریم ریتشو میکنم 24 تایمش تغییر نمیکنه و همونه.
راهی نداره؟؟؟؟؟
اگه با jetaudio نشه لطفا یکی دیگه معرفی کنین.

Kurosh
06-08-2013, 02:52
JetAudio 8.0.17.2010 Plus VX

Direct Link

Password

فاصله بین دو کلمه موجود در پسورد رو حذف کنید[/RIGHT]

ALI . R
06-09-2013, 17:11
سلام.
از این پس تمامی نسخه های نرم افزار JetAudio در تاپیک جدید معرفی میشن :
Cowon JetAudio | ضبط،پخش و تبدیل فرمتهای صوتی و ویدیویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر