PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقشه راه های ایران

mahsafar
01-04-2007, 16:58
امیدوارم براتون مفید باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majjidd
01-04-2007, 22:32
سلام
حداقل یک جا دیگه آبلود میکردی تا اینقدر عذاب نکشیم از دست این rapidshare
تازه کاش زیپش میگردی
بهر حال ممنون

AHM32
10-04-2007, 23:04
بابا اینقدر تو رپید شر آپلود نکنید چون برای ما مثل این است که اصلا آپلود نکردید
چون نمیتونیم دانلود کنیم با تشکر و خسته نباشید

Omid_Sadeghvand
11-04-2007, 08:59
تو این سایت فارسی آپلود کنید با هر برنامه ای میتونید دانلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tabriz-info
11-04-2007, 09:22
جالب بود مرسی

royaye_talkh55
11-04-2007, 21:36
دوستان من هم نمي تونم از رپيد دانلود کنم چون من با پروکسي وارد ميشم بهم اجازه نمي ده!

J A V I D
11-04-2007, 21:43
من که آخر نفهمیدم شما با رپید چه مشکلی دارید !! سرور به این توپی با این سرعت بالا هیچ آپلود سنتری به پاش نمی رسه !

دستت درد نکنه همیشه فایل هاتو رو هر جا که دوست داری آپلود کن ! شما به عنوان آپلود کننده هیچ نیازی نداری به بقیه توضیح بدی که فایلتو چرا مثلا رو رپید آپلود کردی یا هر جای دیگه شما لطف کردید که این فایل رو آپلود کردید ...

موفق و پیروز باشید

جاوید

Elfin-D
11-04-2007, 21:59
در سرور پی سی ورلد

mse1445
11-04-2007, 22:10
چیز بدرد بخوری بود تو موبایلم میشه استفاده کرد

mdchicho
12-04-2007, 09:23
ممنون که در سایت p30world آپلود کردی برای اونا که با سایتهای دیگه مشکل دارند.

royaye_talkh55
12-04-2007, 21:04
من که آخر نفهمیدم شما با رپید چه مشکلی دارید !! سرور به این توپی با این سرعت بالا هیچ آپلود سنتری به پاش نمی رسه !

دستت درد نکنه همیشه فایل هاتو رو هر جا که دوست داری آپلود کن ! شما به عنوان آپلود کننده هیچ نیازی نداری به بقیه توضیح بدی که فایلتو چرا مثلا رو رپید آپلود کردی یا هر جای دیگه شما لطف کردید که این فایل رو آپلود کردید ...

موفق و پیروز باشید

جاوید
جاويد جان ميدوني استفاده از پروکسي بعضي وقتها بعضي سايتها رو که ميخواهي دانلود کني باز نميکنه؟
الان در مورد اين لينک رپيد با اين پروکسي من نميشه اصلا صفحه رو ديد چه برسه به دانلود

در سرور پی سی ورلد
فايل هاي ضميمه roadmap-iran.rar (1.68 مگا بايت
آقا رضا لطف کردي عزيز

شما برو تو انجمن موبايل و بعد تو برنامه هاي کاربردي فکر کنم تاپيک نقشه هاي توريستي يک نقشه هست نقشه راههاي ايران با نام iranmapاونو دانتلود کن جاوا هست مي بيني دنيادست کي هست

kaveh123
19-04-2007, 14:33

موفق و پیروز باشید

جاوید

آقا جاوید یعنی چی " شما به عنوان آپلود کننده هیچ نیازی نداری به بقیه توضیح بدی که فایلتو چرا مثلا رو رپید آپلود کردی " .
درسته دوست من که هر کسی حق داره در این مورد حرفی نزنه، ولی اینجا یک سری جوان جمع شدن که به هم حال بدن نه اینکه حال همو بگیرند. اون دوست هایی که با راپید مشکل دارند حتما مشکل دارند که اینجا بیان میکنند و اگر آپلود کننده زحمت بکشه و لطف کنه فایل را جایی دیگه آپلود کنه به اون دسته از دوستان لطف کرده و به قول جوانها حال داده این که بد نیست. من نمیدونم شما با چه سیستمی دانلود میکنی ولی خود من تا وقتی با DialUp دانلود میکردم از هر 10 تا فایل یکی را میگرفتم و همیشه عذابی میکشیدم علیم. همیشه قبل از اینکه از گفتار و کردار کسی ناراحت بشی فقط یک دقیقه در سکوت با خودت فکر کن ... یا علی ...

FX
27-04-2007, 08:03
خوب بود ادامه بده

asd
27-04-2007, 17:24

شما ميتونيد به سايت سازمان نقشه برداري كشور بريد و برنامه مخصوص موبايل نقشه راههاي ايران رو دانلود كنيد