PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بيماري سفيد شدن پوست(برص)

mebasir
01-04-2007, 15:06
آيا مي دانيد كه بيماري سفيدك زدن پوست (برص) با استعمال سير تازه (رنده شده) بر روي آن قابل درمان است . در اين روش هر چه سفيدي تازه تر باشد با تعداد ماليدن هاي كمتر معجون فوق به سرعت به رنگ قرمز گراييده و پس از مدتي به صورت اوليه بازسازي مي شود . من يكي از معالجه شدگان اين روش هستم . در صورت تمايل به استفاده از اين روش ابتدا بر روي يك نقطه تازه سفيد گشته امتحان نموده و سپس به كل نقاط تعميم دهيد . به اميد بهبودي هر چه سريعتر .

nw_nk
01-04-2007, 15:15
آيا مي دانيد كه بيماري سفيدك زدن پوست (برص) با استعمال سير تازه (رنده شده) بر روي آن قابل درمان است . در اين روش هر چه سفيدي تازه تر باشد با تعداد ماليدن هاي كمتر معجون فوق به سرعت به رنگ قرمز گراييده و پس از مدتي به صورت اوليه بازسازي مي شود . من يكي از معالجه شدگان اين روش هستم . در صورت تمايل به استفاده از اين روش ابتدا بر روي يك نقطه تازه سفيد گشته امتحان نموده و سپس به كل نقاط تعميم دهيد . به اميد بهبودي هر چه سريعتر .

1- تاپیک رو در انجمن متناسب با موضوع اون بزنید!

2- به P30World خوش آمدید! امیدوارم بقیه پستهاتون هم مثل این (پست 1) مفید باشه!

WooKMaN
01-04-2007, 18:16
علوم زيستي و بهداشتی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

S A M
01-04-2007, 22:00
عنوان تاپيكو ديدم شاخ در اوردم

aten
27-05-2007, 07:30

لطف كنيد بيشتر توضيح دهيد

Saman-tci
27-05-2007, 09:10
من نمیدونم بیماری سفید شدن پوست چه ربطی به تاپیک سراغاز P30world داشت !!!!!

Babak
27-05-2007, 10:33
یکی از کاربرد های این انجمن اینه که دوستان تازه وارد که هنوز با محیط انجمن آشنا نیستن توسط دوستان راهنمایی بشن
بهترین ‍اسخ رو ووکمن عزیز دادن

aftabkhanom
27-05-2007, 11:08

سلام اينو كه گفتي مطمئني
من يكي از دوستام اين مشكل رو داره ولي هرجا رفته جواب نگرفته:41:
من خودم هم خيلي توي نت سرچ كردم ولي تقريبا همه جوابها نا اميد كننده بود:41:
ممنون مي شم توضيحات بيشتري در اين مورد بدي:46:

barasak
16-10-2010, 20:07
درمان برص؟

SAMCRO
16-10-2010, 21:22
سلام ! خوش آمدی !
دمت گرم ! حرکتی زدی برای خودتا ! :دي
این تایپیکو از کجا اووردی ؟: دي

Scary Feelings
16-10-2010, 21:32
آآآآآ
زیرخاکی در آوردیا!:دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پرسش و پاسخ پزشکی

brother bamdad
17-10-2010, 11:02
سلام چون پزشکم ناچارم توضیحی بدم vitiligoیا ماه گرفتگی یا برص یک بیماری ارثی است ودرمان آن چنانی ندارد.به جز درمانهای ارایشی ودارونماها.اما سفیدک شدن پوست یا pityriasis albaبیماری دیگری است که درمانهای پزشکی خاص خود را دارد ولی کلا هیچ کدام از این بیماریها علاج صد در صد ندارند.امیدوارم مورد سواستفاده عطارها وآرایشگرهاو...واقع نشوید.

coralisland_17
17-10-2010, 14:35
درسته دوستان.يكي از دوستاي منم اين مشكلو داشت لكه هاي جديد با سير خيلي كم رنگ شدن وفكر ميكنم سير رنگدانه هاي پوستو فعال ميكنه...البته براي لكه هاي قديمي ترش به بيمارستان فوق تخصص پوست رازي تهران رفت الان 1 ماهه كه داره دارو مصرف ميكنه و تا 80 درصد موفق بود و لكه هاش تو اين يك ماه دارن كم رنگ ميشن...البته خودتون ميدونيد كه براي تاثير هيچ داروي اثر موضعي 1 ماه كافي نيست...به اميد روزي كه درمان قطعي براي اين مشكل پيدا بشه....:46: