PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتم داخل سایت rapidshare که یک دفه به من یک congratulation داد آیا این سر کاریه

sha2ow
01-04-2007, 11:42
رفتم داخل سایت rapidshare که یک دفه به من یک congratulation داد آیا این سر کاریه یا واقعی من باید چی کار کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hazy
01-04-2007, 11:51
خوش به حالت كليك رو اون دكمه ببين چيه!!!

sha2ow
01-04-2007, 12:00
هر چی هست zip code می خواهد من هم که ندارم

Mohsen khan
01-04-2007, 12:02
من هر موقع مي رم از اين پيغام هام مي ده
خيلي جدي نگير
اينها تبليغ سايت هاي ديگه است
به هر حال زندگي خرج داره

sha2ow
01-04-2007, 12:07
ok من هم یه حدس های زده بودم ولی پولش وسوسه انگیز بود نز دیک 2 میلیون تومان بدون هیچ زحمتی

P30Wizard
01-04-2007, 14:23
تا دات بخواد از اینا دیدم. روی اینها اصلا کلیک نکنید! یه کی اومده برای جلب توجه اینو ساخته تا ویروس تو کامپیوترتان بفرستد و یا اطلاعات مهم ازتون بگیره.

MAXXX
01-04-2007, 14:50
سلام
من تا حالا 2 بار از اینا بردم ولی تو همشون نوشته شما برایه بردن جایزه باید ساکن کانادا یا آمریکا باشین در کل به ایرانی ها از این چیزا نمیدن پس بیخیال شو

erroring
07-04-2007, 11:51
سر كاري سر كاري نيست يه بار واسه منم از اين چيزا اومد اما شرايط استفادشو هر كسي نداره من حتي زنگ زدم به شركت مربوطه تو آمريكا، مي دوني اين پول چطوري بهت ميرسه؟؟؟ تو فقط اين پول رو مي توني تو فروشگاههاي اونا خرج كني در واقع اين پول رو از جيب خودشون نمي دن يه سري فروشگاههاي زنجيره اي تو يه جاي توريستي اسپانسر ميشن و مثلا اين مقدار پول رو به عنوان جايزه قرار ميدن بعد هزينه حمل و نقلت رو هم از يه شهري كه فرودگاه داشته باشه تا اون مكان توريستي كه مي تونه خود همون شهر باشه با اوناست،‌ اما مسئله اينه كه رفتن تا اون شهر براي ما ايراني ها دردسره مثلا من واسه اينكه سوار اون كشتي توريستي بشم بايد با هزينه خودم به ميامي مي رفتم. همونطور كه گفتم اين پول نقد بهت داده نميشه بلكه به مقدار اون از يه سري فروشگاه مي توني خريد كني. هزينه اقامت و اينجور چيزهام اگه داشته باشه پاي خودشونه چيزي كه مي مونه يه سري ماليان و هزينه هاي ديگست كه پاي خودته و شركت متقبل نميشه. كلا بدرد ما نمي خوره

V A H I D
12-04-2007, 18:48
سر كاري سر كاري نيست يه بار واسه منم از اين چيزا اومد اما شرايط استفادشو هر كسي نداره من حتي زنگ زدم به شركت مربوطه تو آمريكا، مي دوني اين پول چطوري بهت ميرسه؟؟؟ تو فقط اين پول رو مي توني تو فروشگاههاي اونا خرج كني در واقع اين پول رو از جيب خودشون نمي دن يه سري فروشگاههاي زنجيره اي تو يه جاي توريستي اسپانسر ميشن و مثلا اين مقدار پول رو به عنوان جايزه قرار ميدن بعد هزينه حمل و نقلت رو هم از يه شهري كه فرودگاه داشته باشه تا اون مكان توريستي كه مي تونه خود همون شهر باشه با اوناست،‌ اما مسئله اينه كه رفتن تا اون شهر براي ما ايراني ها دردسره مثلا من واسه اينكه سوار اون كشتي توريستي بشم بايد با هزينه خودم به ميامي مي رفتم. همونطور كه گفتم اين پول نقد بهت داده نميشه بلكه به مقدار اون از يه سري فروشگاه مي توني خريد كني. هزينه اقامت و اينجور چيزهام اگه داشته باشه پاي خودشونه چيزي كه مي مونه يه سري ماليان و هزينه هاي ديگست كه پاي خودته و شركت متقبل نميشه. كلا بدرد ما نمي خوره

سر کاری به طور صد درصد ( حد اقل داخل ایران)
اگه این طور بود یکی می شست پای کامپیوتر کار هم نمی کرد راحت ماهی 2 میلیون دلار هم دراره میلیاردر میشه
من خودم اگه خالی نبندم 45 بار واسم اومد فقط رپید شیر نیست
تگه باورت نمیشه ثبت نام کن . اگه شانس بیاری روزی 50 تا میل اسپم می اید
هرکودوم همون اطلاعاتش رو که می دی واست میفرسته میگه
اقای XxX از استان XXX شما برنده شده اید
در یک کلام سر کاری
اگه دوست داری ثبت نام کن میلت میره واسه خودش

erroring
22-04-2007, 06:59
منم تقريبا همينو گفتم