PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ewido security suite نرم افزاری فوق العاده

nimaoy
21-07-2005, 10:30
دوستان من به تازگي از برنامه ewido security suitr استفاده می کنم..واقعا فوق العاده است...از تمام آنتی اسپایورهائی هم که داشتم بهتر است..به نظر من اگر این رو سیستم نصب باشه دیگه به هیچ آنتی لسپایوری احتیاج نیست...حتما امتحان کنید .
در ضمن اين سريال برنامه است :2647-9115-6675-4837

برنامه را هم از خود سايت مي توانيد دانلود كنيد.

...دوستان عزيز مانند مهدي جان و سداي عزيز لطفا نظرات خود را بفرمايند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
21-07-2005, 10:59
نيما جان سلام. همونطور كه اشاره كردي اين نرم افزار واقعا معركه است. تا همين يكي دو روز 171.115 اسپاي وير ، ادوير ، تروجان و غيره رو شناسايي مي كرد و من خودم هم از اين آنتي اسپاي وير استفاده مي كنم. اما بايد بگم كه اولين بار دوست خوبمون كركي اين نرم افزار را معرفي كردند و من و سودا و يكي دو نفر از دوستان در تاپيك هاي ديگر در اين مورد صحبت كرده و لينك دانلود هم داديم.

borzou_one
21-07-2005, 21:14
دوستان من به تازگي از برنامه ewido security suitr استفاده می کنم..واقعا فوق العاده است...از تمام آنتی اسپایورهائی هم که داشتم بهتر است..به نظر من اگر این رو سیستم نصب باشه دیگه به هیچ آنتی لسپایوری احتیاج نیست...حتما امتحان کنید .
در ضمن اين سريال برنامه است :2647-9115-6675-4837

برنامه را هم از خود سايت مي توانيد دانلود كنيد.

...دوستان عزيز مانند مهدي جان و سداي عزيز لطفا نظرات خود را بفرمايند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سریال برنامه کار نمیکنه
سودا جان هم یه سریال معرفی کرد که تا 14 روز کار میده
دوستان سریال دیگه ای ندارند ؟
ممنون میشم اگه زحمت بکشید

mohammad3000
21-07-2005, 21:29
سلام دوستان...
با تشكر از برنامه اي كه معرفي كريدن ميخواستم مشكلمو مطرح كنم..
من اين برنامه رو دانلود و بعد نصب كردم...!عمل نصب هم موفق بود...اما برنامه باز نميشه...ارور هم نميده...اما برنامش مياد روي تاسكبر اما بالا نمي اد...برنامش اشكالي نداره...آپديت هم ميشه...همينجوري هم دو 3 تا تروجان آورد رو صفحه و پاك كرد اما من خود برنامه رو نميتونم بيارم رو صفحه بهاش كار كنم..دوستان نميدونن مشكل ازچيه..تو رو خدا كمكم كنيد چون واقعا بهش احتياج دارم..مرسي...باي :oops: :cry:

Soda
21-07-2005, 22:05
متاسفانه اين برنامه اين باگ مسخره رو داره و احتمالش هست كه در نسخه هاي بعدي مشكلش حل بشه اين مشكل رو احتمالا غير از شما و من خيلي هاي ديگه كه ازش استفاده مي كردن دارن
ولي خوب چه ميشه كرد چون خيلي باحاله و عالي بايد بسوزيم و بسازيم :wink:

Mehdi_Best
21-07-2005, 23:01
برزو جان با اون سريالي كه سودا داده من حدود 1 ماه است كه دارم آپديت مي كنم و مشكلي نيست. فقط بعد از آپديت مي گه سريال جديد بده و وقتي همون رو دوباره مي ديم قبول مي كنه.