PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه كمكي بسيار بدرد همه بخور boot part

Soda
21-07-2005, 09:52
خوب دوستان خيلي پيش اومده كه در اثر يه اتفاق بوت ويندوزتون پريده و در حالي كه xp كاملا نصبه چون بوت اون پريده ديگه ويندوز بالا نمي آد
خوب اين مشكل چند تا راه حل داره كه سخت ترين اون نصب مجدد سيستم عامل هست كه شرط ميبندم خيلي هامون اينكارو كرديم در برخورد با اين مشكل
خوب حالا اين برنامه چي كار ميكنه
كافيه با يه سي دي بوت يا ديسكت بوت بالا بيايين و سپس اين دستور رو براي اينكه درايو c داراي قابليت بوت از نوع xp بشه رو وارد كنين
bootpart WINNT BOOT:C: enter
همينطور اگه بخواين درايو d اينطوري بشه بنويسين
bootpart WINNT BOOT:D: enter
خوب يه چند تا كار ساده هم نيازه
اونم اينه كه وقتي اين فايل rar رو باز كردين محتوياتشو هر وقت خواستين از اين برنامه استفاده كنين تو درايوي كه ميخواين قابليت بوت بگيره كپي كنين
براي راحتي كار يه exe.bat ساختم كه كافيه اونو اجرا كنين تا قابليت بوت ويندوز xp ,98 رو برگردونه

اينم لينكش .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونايي هم كه سرشون بيشتر درد ميكنه ميتونن فايل bootpart.txt رو بخونن تا كاملتر حال كنن

مشكلي بود در خدمتيم

mpsjavad
20-08-2005, 09:02
با ســـلام ..

soda, جان اگه زحمتي نيست اين نرم افزراي رو كه معرفي كرديد توي يه هاست ديگه اپلود كنيد تا بتونيم ازش استفاده كنيم ..

پيشاپيش تشكر ..

milad
20-08-2005, 09:58
سلام لينك دانلود كار نميكنه

Soshiant
20-08-2005, 11:41
با سلام و تشکر خیلی زیاد خدمت دوست عزیزم اقا سودا
این هم یک لینک دیگه از ورژن جدید ترش :mrgreen:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط به خاطر اقا سودا :mrgreen:

Soda
20-08-2005, 13:50
متشكرم دوست عزيز
شرمنده فرمودين
البته من لينك رو داده بودم يكي از بچه هاي فروم كه جاي ديگه آپلود كنن
چون رپيد شر برا اون ----- نبود
البته يه چند تا فايل ديگه هم برا كار كردن كامل اين نرم افزار داخل اون فايلي هست كه من براتون آپلود كردم
ولي ميتونين از لينكي كه دوست خوبمون دادن هم استفاده كنين و خودتون اون چند تا فايل رو بهش اضافه كنين