PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

DASTMARABEGIR
25-06-2012, 22:59
با سلام به آقای منصوری و دوستان آقای منصوری اگر امکان دارد آموزش مد سازی که قولش را داده بودید کی شروع میکنید و یه خبری هم از نبرد نهایی بدهید همراه با عکس و کلیپهای جدید با تشکر :5::40::11:

ufo-alien
26-06-2012, 01:14
سلام دوستان . این کنترا 008 نیومد.
این نبرد نهایی نیومد؟
این پچ برای آرماگدون نیومد؟
من خیلی منتظرم

سلام کنترا 008 ورژن بتاش اومد ما هم لینکشو دادیم سرچ کنید پیدا می کنید .
نبرد نهایی هنوز مشکل مجوز داریم
پچ وار آر ماگدون هم ور « دومش اومده می تونید دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنید

ufo-alien
26-06-2012, 01:15
با سلام به آقای منصوری و دوستان آقای منصوری اگر امکان دارد آموزش مد سازی که قولش را داده بودید کی شروع میکنید و یه خبری هم از نبرد نهایی بدهید همراه با عکس و کلیپهای جدید با تشکر :5::40::11:

هر دو مورد چشم به زودی..

star4
29-06-2012, 16:51
سلام بچه هامن تازه بابازی ردالت 2و3آشنا شدم (البته یه سابقه بازی ردالت 1داشتم )
میخواستم ببینم اول ازهمه آیا میشه بازی ردالت 2 یا ردالت 3 رو با دسته بازی کنم
دوم اینکه آیا کسی از بچه ها رمز نقشه ورمز پول داره

star4
29-06-2012, 21:06
ای بابا این همه ردالت باز هیچکی جواب مارو بلد نیست

ufo-alien
02-07-2012, 23:43
ای بابا این همه ردالت باز هیچکی جواب مارو بلد نیست
دوست من اینجا برای بازی جنرال است نه ردآلرت :41:

mory1376ortezamohe
03-07-2012, 15:23
نه همین جا بهتره . هر سوالی هم داشته باشیم در خدمتمون هست !!!!!! نه شوخی کردم . ادامه بدید . جالب میشه . خیلی ممنون از زحمتهای محسن جان .

عزیزم اون برنامه برای دانلود با حجم بالاست . برای 200 کیلوبایت که کار نمیکنه !

کی گفته idm برای حجم بالاست؟

ufo-alien
03-07-2012, 23:01
کی گفته idm برای حجم بالاست؟

سلام این مر بوط به کدام پست میشه تاریخشو نگاه کنید :18:

star4
04-07-2012, 14:08
دوست من اینجا برای بازی جنرال است نه ردآلرت :41:
عجب یکی جواب مارو داد
من جنرال 1رو هم نصب دارم وهمین سوال ها رودارم:27:

ufo-alien
04-07-2012, 22:58
عجب یکی جواب مارو داد
من جنرال 1رو هم نصب دارم وهمین سوال ها رودارم:27:

دسته را من اطلاعی ندارم ولی بر ای تر ینر بر ید به این آدرس:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

star4
05-07-2012, 14:20
ببخشید این عکس زیرعکس جنرالی که من دارم حالا میخواستم ببینم این همون زرو یایکی دیگه است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اسمش(Command & Conquer 4 Tiberian Twilight)

ps3 killer
05-07-2012, 20:27
کپی کردن چهارتا تانک تو یه جای دیگه این قدر سخته که ورِن سومتون هی عقب میفته؟
. این ورِن 3 مشکلش چیه؟ مردیم بابا . خوبه شما ها بازیساز حرفه ای نیستید . وگرنه اگر میخواستید موتور بازی رو خودتون بنویسید و بازی رو خودتون درست کنید فکر کنم یه 20 سالی طول میکشید!:41:

ufo-alien
06-07-2012, 19:15
ببخشید این عکس زیرعکس جنرالی که من دارم حالا میخواستم ببینم این همون زرو یایکی دیگه است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اسمش(Command & Conquer 4 Tiberian Twilight)

سلام عکس که نیست ولی از اسم معلومه نه این بازی بازی تایبر یم هستش این بازی ها بعد از بازی جنرال ها ساخته شد که اصلا متفا وت هستند جنرال 2 در حال ساخته و در سال 2013 منتشر میشه بر ای داانلود بازی جنرالها با حجم کم بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :20:

ufo-alien
06-07-2012, 19:21
کپی کردن چهارتا تانک تو یه جای دیگه این قدر سخته که ورِن سومتون هی عقب میفته؟
. این ورِن 3 مشکلش چیه؟ مردیم بابا . خوبه شما ها بازیساز حرفه ای نیستید . وگرنه اگر میخواستید موتور بازی رو خودتون بنویسید و بازی رو خودتون درست کنید فکر کنم یه 20 سالی طول میکشید!:41:

سلام اولا خیلی بی محبتی که اینقدر بی محابا حمله می کنی ... :41:دوم اگه آسونه شما یک مد بساز فقط چند تا تانک اضافه کن دیگه هیچی ببینیم چند مر ده حلاجی ..... :46:سوم ما این کار را بد ون چشم داشت داریم انجام می دیم و ضمنا وقتی منتشر شد می بینید چه تعقیر اتی بازی کرده فقط پیشنها د می کنم سیستمتون را ار تقا بدید .....:11:

ali.tk
07-07-2012, 14:08
سلام
برهمه شما عزیزان درجواب این چند تا نقل قول دوستان
خرمن کوفتن گاو نرمیخواهدو مرد کهن
دوستان ما فارسیم نه انگلیسی که به راهتی با نرم افزار ها وادیتشون و ساخت بازی و نرم افزار کنار بیاایم
همین که بخوای زبان انگلیسی رو در حد همین کار ها یاد بگیری خودش نصف عمرو میگیره نصفو نگیره 30%رو که میگیره
بعدش جالب ترینش اینه که دوستانی که انقدر ساده در مورد این کار ها حرف می زنن در عمل نمی تون با یک نرم افزار انگلیسی زبان کار کنند و دنبال آموزش کار با اونو میگردن درحالی که اون نرم افزار نوشته چکار باید کرد طرف گیج میشه
بماند که بخوان این کار هارو کنن فکر کنم یک 20سالی باید وقت سرف کنن فقط ادیت یاد بگیرن دیگه بقیشو خودتو بخونید
پس تا از سختی کار چیزی نمی دونید الکی یک تایپ ندین
من واقعن به اقای منصوری و تیمشون خسته نباشید عرز می کنم
اقای منصوری اگر درمورد تکسچر و مودل چیزای فهمیدین منو بدون اطلاع نزارید
موفق باشید یاعلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payam-hp
10-07-2012, 18:23
درود من CrazyMod رو دانلود کردم که فایل زیپ هست
وقتی از حالت فشرده خارج میکنم دوتا فایل هست به نام های CrazyMod.big و Readme وقتی فایل ها رو در محل نسب جنرال زرو کپی میکنم و وارد بازی میشم این ارور رو میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلیلش چیه ؟ کمکم کنید ممنون میشم

payam-hp
12-07-2012, 10:06
کسی نیست به من کمک کنه :9:

ufo-alien
12-07-2012, 13:06
درود من CrazyMod رو دانلود کردم که فایل زیپ هست
وقتی از حالت فشرده خارج میکنم دوتا فایل هست به نام های CrazyMod.big و Readme وقتی فایل ها رو در محل نسب جنرال زرو کپی میکنم و وارد بازی میشم این ارور رو میده :
دلیلش چیه ؟ کمکم کنید ممنون میشم

شما بایدقبل از نصب هر مدی اول بازی را آپدیت کنید یا پک 1.04 را روی بازی نصب کنید و قبل از همه این کار ها از اصل بازی یک پشتیبان بگیر ید تا مجبور به نصب مجدد بازی نشید ...... بر ای این کار بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payam-hp
12-07-2012, 20:12
ممنون ارور رفع شد
اما من توی بازی فقط یه تانک جدید دیدم
یعنی تفاوتش فقط همینه ؟

payam-hp
13-07-2012, 14:03
چنتا مد خوب که خودتون بازی کردین بهم معرفی کنید لطفا
اگه تونستید لینک دانلودش هم برام بذارید
مرسی

ufo-alien
13-07-2012, 17:49
چنتا مد خوب که خودتون بازی کردین بهم معرفی کنید لطفا
اگه تونستید لینک دانلودش هم برام بذارید
مرسی
سلام برای دانلود بر تر ین مود های مو جود بر ید به این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payam-hp
13-07-2012, 18:11
ممنون :31:

ufo-alien
21-07-2012, 01:24
سلام اقاي منصوري اين هم تابستان تا كي بايد صبر كنيم از نبرد نهاي چه خبر من خودم كارمندم قراره اداره يك ماه تعطيلي بده من ميخواه تو تعطيلات فقط جنرال بازي كنم منتظر جوابتون هستم

سلام بازی نبر د نهایی بدلایل بسیار همچون سر مایه و غیر ه.... در حل 90% ناتمام مو نده ولی به زودی خیلی از کار ها و تجر بیات نبر د نهایی را روی ورژن سوم بازی وار آر ماگدون اجرا کردم به تنهایی که به زودی بر ای دانلود رو ی سایت قر ار می دم ...... ششین ورژن می شه گفت یک انقلاب کامل بر ای بازی جنرالهاست .....
تصاویر ی از این ورژن :
WAR ARMAGEDDON EVOLUTION V:03

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/final%20batlla%202012-07-19%2001-25-26-81.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/final%20batlla%202012-06-07%2022-52-56-02.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armagedon v:03/final%20batlla%202012-06-12%2022-44-29-50.jpg

mohammad_kheyri
21-07-2012, 20:33
برادرا چطور ميشه درجهاي يه تيمو با هم عوض كرد.تو كامنت ست عوض كردم ولي تو بازي جاشو خالي ميزنه؟

ufo-alien
23-07-2012, 01:17
برادرا چطور ميشه درجهاي يه تيمو با هم عوض كرد.تو كامنت ست عوض كردم ولي تو بازي جاشو خالي ميزنه؟

سلام تو فایل :Science.ini و CommandSet.ini و پوشه:TextureSize_512 با ید تعقیر ات را اعمال و سپس تکسچیر تعر یف کنید .....

sajjadram
23-07-2012, 09:13
سلام اقای منصوری از نبرد نهایی چه خبر ما مردیم از بس منتظر موندیم تاریخ انتشارس دقیقا کی هست با تشکر

sajjadram
23-07-2012, 09:14
تابستان داره تموم میشه

mohammad_kheyri
23-07-2012, 09:47
سلام تو فایل :Science.ini و CommandSet.ini و پوشه:TextureSize_512 با ید تعقیر ات را اعمال و سپس تکسچیر تعر یف کنید .....
اقاي منصوري توي پوشه texturesize 512 بايد چي كار كنم.
من ميخوام مثلا درجه تونل gla ببرم تو usa?
اگر امكانش هست شوما يكي عوض كنيد ممنون ميشم با تصوير اموزش بديد.من جابه جا كردم كلا ديگه تو بازي نميره :دي

ufo-alien
23-07-2012, 18:30
انتشار ورژن سوم بازی وار آر ماگدون

با سلام و تبر یک حلول ماه مبارک رمضان با عنایت پرور دگار و تلاش تیم این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .مهم:در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فر ماید .

تو ضیحاتی درمورد بازی : این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......
تصاویر ی از بازی :

امکانات و تعقیر ات بازی :تیمها:ار تش ایر ان سپاه پاسدارانارتش امر یکا نیر وی هوایی امر یکا روسیهچین انگلستانفر انسهآلمانکره شمالی ژاپنگروه القاعدهامکانات:تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....بهبود گرافیک آب تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط.....تعقیر ات تیم ایر ان:طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....ساختمانهای جدید هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...دانلود :حجم:۴۵۷ مگابایت
لینک دانلود مستقیم یک:

لینک دانلود مستقیم دو:

طرز نصب :
قبل از هر کاری از پو شه نصب بازی وار آر ماگدون یک پشتیبان بگیر ید .
سپس کافی است پس از در یافت فایل بالا آن را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام :
WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03
خواهید داشت محتویات داخل پو شه را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی
گز ینه:copy and replace
را بزنید تمام شد بر ید و از بازی لذت ببر ید .

ufo-alien
23-07-2012, 18:56
تابستان داره تموم میشه

ورژن سوم منتشر شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اکثر تجربیات بازی نبر د نهایی در این بازی هست البته نه به کاملی اون دانلود کنید و لذت ببر ید .

mohammad_kheyri
23-07-2012, 20:16
اقاي منصوري توي پوشه texturesize 512 بايد چي كار كنم.
من ميخوام مثلا درجه تونل gla ببرم تو usa?
اگر امكانش هست شوما يكي عوض كنيد ممنون ميشم با تصوير اموزش بديد.من جابه جا كردم كلا ديگه تو بازي نميره :دي
pls help me :دي

general geranger
23-07-2012, 21:08
سلام آقای ufo-alien ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سوال من میتونم این بازیو از شرکتی که براتون پخش و تکثیر کرده بخرم؟
موفق باشید

ufo-alien
23-07-2012, 22:17
pls help me :دي
سلام شما در پو شه :TextureSize_512 می تونید تصاویر قرار گیری هر شی را تعر یف کنید .
بر ای اینکه تونل را ببر ید تو تیم امر یکا باید کامل این شی را برای تیم امر یکا دو باره تعر یف کنید مثلا بهترین راهنما بر ای شما اینه که ببینید این تونل را در فابلیل ها بر ای جی ال ای بازی چجوری تعر یف کرده و شما همون را کپی کنید و اسامی شو عوض کنید بر ای امر یکا .....این کار ها خیلی سخت و حساسه و حتما با ید حضورا آموزش داد و بر ای همینه که من نمی تو نم آموزش ها را ادامه بدم چو ن به زبان نو شتار بر ای هر نکتش با ید تا مخاطب متو جه منظور دقیق شما بشه ساعتها وقت بزارید که حضورا نهایت یک ربع وقت می بره .....
بر ای شر وع ادیت و ساخت مد اول سعی کنید کار کرد و مسئو لیت هر فایل را دقیقا یاد بگیر ید در سایتهای خارجی زیاد این مطالب هست مثلا عوض کردن همین تونل بر ای امر یکا کار راحتی نیست و باید در چندین فایل از بازی بر نامه بنو یسید و اگر حتی یک کلمه اشتباه کنید و یک خط فاصله یا ... اشتباه کنید و همچی درست باشه بازی ارور می ده ..... من از این به بعد سعی می کنم شر و ع کنم به آموزش قدم به قدم و فایل ها را قدم به قدم تو ضیح بدم .....

ufo-alien
23-07-2012, 22:18
سلام آقای ufo-alien ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سوال من میتونم این بازیو از شرکتی که براتون پخش و تکثیر کرده بخرم؟
موفق باشید
سلام بر ای تهیه بازی برید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_kheyri
24-07-2012, 08:09
سلام شما در پو شه :TextureSize_512 می تونید تصاویر قرار گیری هر شی را تعر یف کنید .
بر ای اینکه تونل را ببر ید تو تیم امر یکا باید کامل این شی را برای تیم امر یکا دو باره تعر یف کنید مثلا بهترین راهنما بر ای شما اینه که ببینید این تونل را در فابلیل ها بر ای جی ال ای بازی چجوری تعر یف کرده و شما همون را کپی کنید و اسامی شو عوض کنید بر ای امر یکا .....این کار ها خیلی سخت و حساسه و حتما با ید حضورا آموزش داد و بر ای همینه که من نمی تو نم آموزش ها را ادامه بدم چو ن به زبان نو شتار بر ای هر نکتش با ید تا مخاطب متو جه منظور دقیق شما بشه ساعتها وقت بزارید که حضورا نهایت یک ربع وقت می بره .....
بر ای شر وع ادیت و ساخت مد اول سعی کنید کار کرد و مسئو لیت هر فایل را دقیقا یاد بگیر ید در سایتهای خارجی زیاد این مطالب هست مثلا عوض کردن همین تونل بر ای امر یکا کار راحتی نیست و باید در چندین فایل از بازی بر نامه بنو یسید و اگر حتی یک کلمه اشتباه کنید و یک خط فاصله یا ... اشتباه کنید و همچی درست باشه بازی ارور می ده ..... من از این به بعد سعی می کنم شر و ع کنم به آموزش قدم به قدم و فایل ها را قدم به قدم تو ضیح بدم .....
تنكس.
پس ما منتظريم

general geranger
24-07-2012, 12:49
سلام آقایون من finalbig ام ترکید کسی نداره یه لینکی چیزی ازش ؟:37:

پیدا شد

ufo-alien
24-07-2012, 15:50
سلام آقایون من finalbig ام ترکید کسی نداره یه لینکی چیزی ازش ؟:37:

پیدا شد
این نرم افزار را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید

ali.tk
24-07-2012, 16:55

با سلام و تبر یک حلول ماه مبارک رمضان با عنایت پرور دگار و تلاش تیم این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .مهم:در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فر ماید .

تو ضیحاتی درمورد بازی : این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......
تصاویر ی از بازی :

امکانات و تعقیر ات بازی :تیمها:ار تش ایر ان سپاه پاسدارانارتش امر یکا نیر وی هوایی امر یکا روسیهچین انگلستانفر انسهآلمانکره شمالی ژاپنگروه القاعدهامکانات:تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....بهبود گرافیک آب تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط.....تعقیر ات تیم ایر ان:طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....ساختمانهای جدید هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...دانلود :حجم:۴۵۷ مگابایت
لینک دانلود مستقیم یک:

لینک دانلود مستقیم دو:

طرز نصب :
سپس کافی است پس از در یافت فایل بالا آن را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام :
خواهید داشت محتویات داخل پو شه را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی

سلام ودرود به اقای منصوری عزیز و متیم عزیزشون
با سلام و تبر یک حلول ماه مبارک رمضان
اقای منصوری ورژن3 وار ارماگدون خوب بود خسته نباشید
اقای منصوری یک سوال داشتم
میخواستم بدونم فایل اجرای ورژن سه وار ارما گون رو چجوری ایکونشو تعغیر دادین با چه نرم افزاری این کارو کردین چون من هربار با شکست مواجه شدم
میخواستم بدونم من میتونم فایل اجرای جنرال رو با 7زیپ استخراج کنم
اگه بشه با یک نرم افزاردی گه ای هم اونو دوباره به همون فرمت اول (Application) برگردوند که نور الانوره
اگه میتونید کمکم کنید منتظرم
باسپاس
موفق باشید یاعلی

DASTMARABEGIR
24-07-2012, 21:09
با سلام به آقاي منصوري اموز من هرچه سعي كردم كه بازي ور‌ژن سوم را دانلود كنم صفحه دانلود ژرشين گگ باز نشد اگر امكان دارد در 4 شير قرار دهيد تا بتوانم دانلود كنم با تشكر:11::40:

ali.tk
25-07-2012, 00:01
سلام
دوستان بزودی نقد وبرسی بازی

در دستور کار میگزاریم از دوستان درخواست میشود این بازی را دانلود کرده و تمام تیم ها را نیز بازی بکنند تا با تمام ویژگی ها و کمیت های این بازی اشنا بشوند
تا بتوانیم نقد وبرسی در خور این ورژن زیبا انجام بدهیم
بند نیز در حال انجام این بازی هستم تا تراژدی های جدید این ور ژن را درک کنم
بزودی.......
موفق باشید یاعلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

general geranger
25-07-2012, 14:22
سلام آقا من چطوری میتونم به بازی یه rank جدید اضافه کنم؟ یعنه تا 6star بره:11:

بعدش چطوری میشه یه قدرتی مثل کارپت بامب و اینا رو عوض کرد که به عنوان مثال بمب انترکس gla رو کاری کرد که بمب flame پرت کنه و اینو کرد یه قدرت جدید و گذاشت برا 6STAR

این یکی سوالم اینه که چطوری میشه اسم یه جنرال با عکسشو عوض کرد؟

راستی یه چیز دیگه من وقتی دستورات ساختن نیروگاه آمریکارو زدم تو GLA کامپیوتر اونو نمیساخت و فقط من میتونستم و اینکه آموزش نوشتن script AI برا ژنرال کسی نداره؟

general geranger
26-07-2012, 11:30
سلام آقا چرا این moddb کلی مد داره اما اکثرش download نداره؟ دوم این final battle برا همیشه منتفی شد ؟

یاعلی(ع):11:

general geranger
26-07-2012, 12:12
سلام و ببخشید که 3 پست پشت هم شد آقااینcontra 008 بالاخره کی میاد قبل از تمومشدن تابستون میاد؟

ufo-alien
26-07-2012, 12:28

تو ضیحاتی درمورد بازی : این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......تصاویر ی از بازی :

لینک دانلود مستقیم یک: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود مستقیم دو: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز نصب :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینکهای زیر برای دوستانی است که سرعت اینتر نت پایین دارند بنابر این تصمیم گرفتم فایل را در دو قسمت بر ای شما قر ار دادیم :پارت اول :حجم:(267.3 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پار ت دو م :حجم: (221.4 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])طرز نصب :
سپس کافی است پس از در یافت فایلهای بالا آن فایل ها را از حالت فشر ده خارج فر ماید شما یک پوشه با نام : خواهید داشت
و یک پوشه به نام:
Art.zip

خواهید داشت محتویات داخل پو شها را کپی کنید و وارد پو شه نصب بازی وار آر ماگدون گردید و در پو شه نصب بازی پیس کنید و در بال هر سوالی

ali.tk
26-07-2012, 13:34
سلام
اقای منصوری یک نگاهی به سندوقتون بندازید
ببینید من برای شما پیام فرستادم براتوارسال شده یانه چون من فکر میکنم پیام هام ارسال نمیشه نمی دونم بخدا
اگه در توانتون هست جواب سوالمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم ممنون میشم
موفق باشید یاعلی:11:

ufo-alien
27-07-2012, 01:21
سلام آقا چرا این moddb کلی مد داره اما اکثرش download نداره؟ دوم این final battle برا همیشه منتفی شد ؟

یاعلی(ع):11:

سلام این سایت محلی است بر ای ساز ندگان مد و معرفی کار هاشون چون خیلی هشون کارشون تموم نشده دانلود ندارند .....
در مورد مد نبر نهایی هم چون در این سایت خیلی به ما به خاطر هزار و یک مسائل (شاید هم سیاسی) هزار و یک انگ زدند ما ادامه ندادیم .....
در کل 80-90% کار های مد نبر د نهایی انجام و تمو م شده ولی به خاطر عهدم حمایت بنیاد ملی بازی های را یانهای کلا دلسرد شدیم :44:......شاید فکرای دیگه بر اش کردیم .....:46:

ufo-alien
27-07-2012, 01:31
سلام

اقای منصوری یک نگاهی به سندوقتون بندازید
ببینید من برای شما پیام فرستادم براتوارسال شده یانه چون من فکر میکنم پیام هام ارسال نمیشه نمی دونم بخدا
اگه در توانتون هست جواب سوالمو بدین چون خیلی بهش احتیاج دارم ممنون میشم

سلام شما بااین نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می تونید این کار را انجام بدهید البته باید آیکن ها را به انداژه های که می خواد درست و جایگزین کنید البته یک فایل را هنما هم بر اتون از اینتر نت پیدا کردم و قرار دادم .
لینک دانلود :

ali.tk
27-07-2012, 02:04
سلام اقای منصوری عزیزر
اقای منصوری شما میدونید که ایا میشه کاری کرد که نام فایل های جنرال تعغیر بدیم وارور نده مانند فایل((W3DZH)) یا((SpeechEnglishZH)) البته محتویاتشونم بار گزاری توی بازی بکنه
والبته اگه بشه کاری کرد که موقع اجرای بازی وقتی از بازی میای بیرون اسمش اونو هم تعغیر بدیم مانند عکس زیر اسم اونو میگم شرمنده نمی تونم درست بیان کنم
با تشکر

ali.tk
27-07-2012, 09:55
سلام شما با این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می تونید این کار را انجام بدهید البته باید آیکن ها را به انداژه های که می خواد درست و جایگزین کنید البته یک فایل را هنما هم بر اتون از اینتر نت پیدا کردم و قرار دادم .

اقای منصوری زمانی که برای دانلود کلیک میکنم
میگه صفه مورد نظر پیدا نشد تصریح کنید
سپاس

ehsan_wwe
27-07-2012, 15:52
حیف نیست یه تاپیک سوا نداشته بشای جناب منصوری عزیز

ufo-alien
27-07-2012, 17:20
اقای منصوری زمانی که برای دانلود کلیک میکنم
میگه صفه مورد نظر پیدا نشد تصریح کنید
سپاس
به خاطر اسمش پیسی ورد ف .ی .ل .ت. ر میکرد ..
لینک اصلاح ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شد:

ufo-alien
27-07-2012, 17:22
سلام اقای منصوری عزیزر
اقای منصوری شما میدونید که ایا میشه کاری کرد که نام فایل های جنرال تعغیر بدیم وارور نده مانند فایل((W3DZH)) یا((SpeechEnglishZH)) البته محتویاتشونم بار گزاری توی بازی بکنه
والبته اگه بشه کاری کرد که موقع اجرای بازی وقتی از بازی میای بیرون اسمش اونو هم تعغیر بدیم مانند عکس زیر اسم اونو میگم شرمنده نمی تونم درست بیان کنم
با تشکر

سلام بله میشه خیلی اشون را همین طوری هم تعقییر بدید جواب می ده ولی بر ای تعقییرات نظیر تصویر ار سالی تون باید فایل های :DLL را ویر ایش کنید که یک کم سخته .....

ufo-alien
27-07-2012, 17:28
حیف نیست یه تاپیک سوا نداشته بشای جناب منصوری عزیز

با تشکر و سپاس از حمایت شما عزیزان من بارها خواستم یک کاری بر ای آموزش قدم به قدم بزار م ولی این تایپیک خیلی زیاد و گیج کننده شده مخصو صا بر ای افر ادی که تاز ه واردند می دونید دو ستان این انجین بازی جنرالها کار با هاش راحته و به راحتی می تونید با کمی تمر ین و تلاش یک بازی بسیار متفاوت با خود جنرالها بسازید البته مب تونید نظیر این مد های که بر ای بازی جنرال ساخته شده است را در اینتر نت پیدا کنید ..... من پیشنهاد می کنم این تایپیک قفل بشه و یک تایپیک جدید با همین محتوا ولی از اول و خیلی منظم تر ساخته بشه من خیلی از انجمن های خار جی را دیدم که یک بخش بزرگی از انجمن تنها به بازی های استر اتژیک و مخصو صا جنرال قر ار داند به دلایلی که در بالا عرض کردم من امیدوارم مدیر ان عزیز این انجمن هم چنین کار را انجام بدند من هزار ان مدل و آموزش دارم که نمی شه در این محیط بهم ریخته و شلو غ عر ضه کرد .....
با کمال تشکر منصوری

ehsan_wwe
27-07-2012, 18:29
خوب خودت چرا یه تاپیک باز نمیکنی شماره پستایی رو هم که میخای رو بده
من از اینجا انتقال میدم تو تاپیک شما اصلا مهم میکنمش که بالا بمونه

ali.tk
27-07-2012, 22:01
سلام
بسیار عالی هست منم موافقم یک پست جدا گونه تحت مدیریت دسوت عزیز م اقای منصوری فکر جالبی هست از شماهم ehsan_wwe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
متشکرم اگه این کار انجام بشه خیلی عالی کمک کنین این کار پا بگیره سپاس فراوان
موفق باشید یاعلی

ali.tk
27-07-2012, 22:09
سلام بله میشه خیلی اشون را همین طوری هم تعقییر بدید جواب می ده ولی بر ای تعقییرات نظیر تصویر ار سالی تون باید فایل های :DLL را ویر ایش کنید که یک کم سخته .....

سلام
واقعن سپاس گزارم
اقای منصوری من یک ایکون از9ایکونو که اولش بار گزاری میکنم
دیگه بقیه جای ایکون ها میپره و نمی تونم پیداش کنم
متعجبم اون اوتاقک های ایکون دیگه کجا میرن
سپاس
موفق باشید یاعلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_wwe
28-07-2012, 08:29
یه تاپیک بزنید دیگه (مطالب پست اولو توش بنویسین ) مهم کردنو ... بقیش با من
اینم لینک تاپیک زدن :دی

ali.tk
28-07-2012, 13:37
سلام
سپاس
منتظرم خود اقای منصوری بیان و تایپو بنن ایشون تایپو بنا کنن خیلی بهتر
یاعلی

ufo-alien
28-07-2012, 16:53
یه تاپیک بزنید دیگه (مطالب پست اولو توش بنویسین ) مهم کردنو ... بقیش با من
اینم لینک تاپیک زدن :دی

سلام و تشکر فراوان از اینهمه لطف شما فقط یک خو اهش دارم اونهم این که لطفا قسمت پیوست را بر ای من فعال کنید تا بتونم فایل ها را آپلود کنم تا دو ستان به راحتی بتونند در یافت کنند .

akilesnana
29-07-2012, 05:20
سلام آقا یه سوال داشتم چه جوری میشه یه تانک ازیه مدکردتویه مد دیگه

akilesnana
29-07-2012, 05:24
سلاماقای منصوری
ا یه سوال داشتم چه جوری میشه یه تانک ازیه مدکردتویه مد دیگه مسلا از مدکنترا کرد تومد ریبورن
خیلی ممنون
باتشکرازسایت خوبتون

Generals2
29-07-2012, 10:31
سلام دوستان من همیشه به این قسمت از فروم سرمیزدم ولی امروز تصمیم گرفتم که بگیرم ثبت نام کنم من خودم دارم وقت میزارم یک مد زیبا برای تابستون که بیکارم بساز میشه گفت همه چیزای که شما گرفتینو من تا بحال خوندم
ولی تصمیم گرفتم ثبت نام کنم توی مباحث شرکت کنم کار همتون خوبه ولی اقای منصوری کار شما یک چیز دیگست
مد وار ارما گدون سومتون خیلی زیباه بود واقعن دست شما درد نکنه من لحظه شماری میکنم بازی نبرد نهای شما ساخته بشه وبازی کنم از همه بازی های استراتژیک وارارماگدون3بهترینه نبرد نهای دیگه فکر کنم اخرشه دمتون گرم
با ارزوی موفقیت

ufo-alien
29-07-2012, 14:14
سلاماقای منصوری
ا یه سوال داشتم چه جوری میشه یه تانک ازیه مدکردتویه مد دیگه مسلا از مدکنترا کرد تومد ریبورن
خیلی ممنون
باتشکرازسایت خوبتون
سلام من آمورش را در یک تایپیک جدید شرو ع کردم بر ید به این آئرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در اینجا فقط رفع اشکال

ufo-alien
29-07-2012, 14:18
سلام دوستان من همیشه به این قسمت از فروم سرمیزدم ولی امروز تصمیم گرفتم که بگیرم ثبت نام کنم من خودم دارم وقت میزارم یک مد زیبا برای تابستون که بیکارم بساز میشه گفت همه چیزای که شما گرفتینو من تا بحال خوندم
ولی تصمیم گرفتم ثبت نام کنم توی مباحث شرکت کنم کار همتون خوبه ولی اقای منصوری کار شما یک چیز دیگست
مد وار ارما گدون سومتون خیلی زیباه بود واقعن دست شما درد نکنه من لحظه شماری میکنم بازی نبرد نهای شما ساخته بشه وبازی کنم از همه بازی های استراتژیک وارارماگدون3بهترینه نبرد نهای دیگه فکر کنم اخرشه دمتون گرم
با ارزوی موفقیت
سلام
تشکر و سپاس از این همه محبت خداوند عزیز را شا کرم که شما عزیزان رضایت دارید در مورد نبرد نهایی باید به عرضتون برسونم پرؤژه بنا بر مشکلات مالی فعلا معلق مونده و من چون متا هلم نمی تونم زیاد روی این کار وقت بزارم و از عهده من به تنهایی خارجه... تا ببینیم خدا چی می خواد .....

ali.tk
29-07-2012, 15:54
سلام دوست عزیز
خوش اومدین کاشکی از همن زمانی که میامدین فروم رو میدیدین ثبت نام میکردن حالا هم دیر نشده باز هم خوش اومدین
برید به فروم جدید
یاعی

ali.tk
29-07-2012, 15:56
سلام بر تمام دوستان بروید به فروم جدید بنده واقای منصوری عزیز اموزش هارو در اونجا قرار میدهیم
یاعلی

akilesnana
29-07-2012, 16:36
باسلام وخسته نباشید
آقا این سایتی که معرفی کردید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای انتقال تانک در دو مد . فقط به طور کلی پوشه های بازی رامعرفی کرده نمیشه به طور جزیی بگی باید چیکارکنم که یک تانک یا یک تیم ازمدی به مد دیگه ببرم خیلی ممنون میشم به خدا خودم هرکاری کردم نشد لطفا کمکم کنید

akilesnana
29-07-2012, 16:54
باسلام وخسته نباشید
آقا این سایتی که معرفی کردید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای انتقال تانک در دو مد . فقط به طور کلی پوشه های بازی رامعرفی کرده نمیشه به طور جزیی بگی باید چیکارکنم که یک تانک یا یک تیم ازمدی به مد دیگه ببرم خیلی ممنون میشم به خدا خودم هرکاری کردم نشد لطفا کمکم کنید

ufo-alien
30-07-2012, 16:12
باسلام وخسته نباشید
نه عزیز جان این کار نیاز به مقدمات داره و باید یک چیز ا رو یا د بگیر ید بر یا انتقال یک تانک از یک مد به بازی باید اول فایل ها را و کار ئی یاشون بشنا سید الکی نیست به خدا اگه آسون بود من بار ها گفته بودم البته سخت هم نیست ولی باید فایل ها را بشناسید بیایید و منتظر با شید به مرور هخزار ان فایل و مدل بر اتون رایگان می زارم ببر ید و استفا ده کنید .

mohammad_kheyri
30-07-2012, 19:07
اين مد ايران دانلود كردني يا خريدني:دي
باور كن اصن حسش ني برم ببينم كجاه داره يا الكي پول پست بدم !

ali.tk
31-07-2012, 01:10
سلام mohammad_kheyri ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همه عزیزان
شما اگر منضورتون بازی WAR ARMAGEDDON
هست در درجه اول شما باید این بازی رو باید خریداری کنید از یک فروشگاه یا از سایت توضیع کنند ان شرکت لوح زرین نیکان اونو سفارش بدین
در درجه دوم برای این بازی ور ژن رایگان قابل نسب بروی بازی اصلی WAR ARMAGEDDON -v.02
وجدیدن ورژن WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03 نیز توسط دوست عزیزم اقای منصوری وتیمشون اماده وبصورت رایگان عرضه شده برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی همان تورکه گفتم باید شما باز اصلیWAR ARMAGEDDONرا خریداری کرده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نصب نماید بعد از دوورژن رایگان یکی را دانلود کرده و روی بازی نصب کنید تا ور ژن بازی بروز گردد که بنده ورژن
WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03 بشما توصیه می کنم
انشالله که بپسندید البته واقعن بازی زیبای از کار درامده
خریداری ورژن از شرکت لوه زرین نیکان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود دو ورژن رایگان این بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali.tk
31-07-2012, 01:17
سلام دوباره
دوستان سایت لوح زرین نیکان با ارز تعصف از طرف افراد ناشناس ه+ک شده البته هکر نامش هست[Topo](نام مستعاردونیای مجازی هر هکر یک نام مستعار دارد)
البته من فکر میکنم این هکر یا هکر ها اما تور باشند وگر نه میزدن توی دل سایت های فایروال شده دولتی نه این سایت بی در پیکر:12:
این هکر ها درپیامی که دادند گفتند
مارو فراموش نکنید
ما لژیون هستیم
ماهستیم ناشناس
جالبه!! مارو ببخشید
از ما انتظاردارند .آزادی!
حالا ته منضورشون چی خدا میدونه
توصیه دارم وارد سایت لوه زرین نیکان تا اطلاع ثانوی وارد نشوید چون ممکن هست یک اسکریپ کد خان رو هکر ها فعال کرده باشند!
و کد سخت افزاری شما رو شنا سای کنند که در این صورت وامسیبتاست البته شاید
برای خنده پست جالبی بود:31:

Generals2
01-08-2012, 04:00
سلام دوستان
اقا کسی نیست
اموزش زخیره فایل های ساخته شده w3D در تری دی مکس 2008
اموزش بده من میخام یک تانک بسیار عجیب و فوق پیش رفته بسازم ولی تا بحال نتونستم
این فرمتو زخیره کنم تونستم این فرموتو در تری دی2008 بشناسونم خیلی وقته ولی نتونستم
به این فرمت چیزی زخیره کنم
اگه میدونید ترو خدا بگین:42: خسته شدم انقدر با این فرمت ور رفتم
دمتون گرم منو بی جواب نزارید اساتید محترم
با ارزوی موفقیت

ufo-alien
02-08-2012, 01:02
سلام دوستان
اقا کسی نیست
اموزش زخیره فایل های ساخته شده w3D در تری دی مکس 2008
اموزش بده من میخام یک تانک بسیار عجیب و فوق پیش رفته بسازم ولی تا بحال نتونستم
این فرمتو زخیره کنم تونستم این فرموتو در تری دی2008 بشناسونم خیلی وقته ولی نتونستم
به این فرمت چیزی زخیره کنم
اگه میدونید ترو خدا بگین:42: خسته شدم انقدر با این فرمت ور رفتم
دمتون گرم منو بی جواب نزارید اساتید محترم
با ارزوی موفقیت

بسم الله الرحمن ار حیم

سلام علیکم به همه رفقای عزیز م
امروز قصد داریم طرز سیو فر مت مدل های بازی جنرال را با تصویر آموزش بدیم .
شما نرم افزار :Renx_Renegade_Publicرا یا دتون هست همونی که با جی مکس دانلود کردید حتما اونها را نصب کردید دیگه ....
خوب این نرم افزار را :Renx_Renegade_Public را از پر و گرام فایل باز کنید و طبق تصاویر زیر ابتدا اسکر یب :w3d را به نرم افزار بشنا سونیدو محض احتیاط یک فایل را با اون لود کنید و بعد مدل ای را که با هر نمر افزار ی مثل :جی مکس یا تری دی مکس 2008 ساختید را طبق تصویر فر ا خوانی کنید البته یک نکته اینکه باید با فر مت : 3dsفایل را ذخیره کرده باشید .
خوب حالا فایل را باز کنید و از منوی فر مان گز ینه: File وبعد ,Export را انتخاب کنید بعد کشو را باز کنید و فر مت:w3d را انتخاب و فایل مورد نظر را در هر جا دو ست دارید سیو کنید .

تصاویر :

ufo-alien
03-08-2012, 02:59
اين مد ايران دانلود كردني يا خريدني:دي
باور كن اصن حسش ني برم ببينم كجاه داره يا الكي پول پست بدم !
سلام شما از سایت لوح زرین نیکان باید خر یداری می کردید با قیمت 3500 تومان که متاسفانه ه ک شده بر ای جایگزین از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با قیمت خود عمده می تو نید بخر ید و لی با ید حداقل 5000 تومان خر ید کنید تا بر اتون ارسال کنند . یا می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه کنید

Generals2
03-08-2012, 03:29
سلام اقای منصوری
من برای زخیره فایل های با فرمتw3dکار های که گفتین کردم هم با تریدی مکس2008 هم با gmax ولی نشد زخیره میشن ولی مدل زخیره شده خالی میباشد
اینم 3عکس برای شرح مشکل

اگه میشه بیشتر برای تریدی مکس2008 توضیح بدین و اینو هم بگین اگه بخوایم از یک مدلw3d چند تا مدل قابل استفاده هم تکثیر کنیم چجوری البته به همراه بافتشون
شرمنده زیاد پر سیمد
ممنون هستم
بی صبرانه منتظر هستم
با ارزوی موفقیت

ufo-alien
03-08-2012, 21:05
سلام اقای منصوریمن برای زخیره فایل های با فرمتw3dکار های که گفتین کردم هم با تریدی مکس2008 هم با gmax ولی نشد زخیره میشن ولی مدل زخیره شده خالی میباشداینم 3عکس برای شرح مشکل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه میشه بیشتر برای تریدی مکس2008 توضیح بدین و اینو هم بگین اگه بخوایم از یک مدلw3d چند تا مدل قابل استفاده هم تکثیر کنیم چجوری البته به همراه بافتشونشرمنده زیاد پر سیمدممنون هستمبی صبرانه منتظر هستمبا ارزوی موفقیتمن نگفتم با جی مکس سیو کنید فایل تر یدی تون را در Renx_Renegade_Public اجرا و سیو کنید ....

Generals2
03-08-2012, 23:04
سلام اقای منصوری
ببخشید هواسم نبود داشتم با اونای دیگه سیو میکردم
شرمنده:27:
ممنون هستم
با ارزوی موفقیت

Generals2
04-08-2012, 01:05
با ارزوی موفقیت

Generals2
04-08-2012, 01:27
سلام اقای منصوری
دوتا چیز دیگه مونده
من یک هلی کوپتر را بنامUS_Comanche گرفتم زخیره کردم که در یک مد هست
مشکل اینجاست که من اینا رو با برنامه W3dview تست می کنم
در این برنامه یک قسمت هست که عضای حرکتی برای مدل ها وجود داره در این هلی کوپتر ملخ دوم و ملخ اصلی می چرخه ولی زمانی که من از این هلی کوپتر یک کپی با نرم افزار مزکور می گیرم
یکم حجمش کم تره میشه و در قسمت که درW3dview نشان دهنده عضای حرکتی هست دیگه در این کپی ملخ عقب و جلو نمی چرخه؟ این را هم بگم من با Renx_Renegade_Public ابن مدل را زخیره می کنم!
واخری هم چجوری میشه مودل رو با بافتش کپی گرفت ؟
ممنون هستم
بی صبرانه منتظر هستم
با ارزوی موفقیت

ali.tk
04-08-2012, 15:05
سلام اقای منصوری
دوتا چیز دیگه مونده
در این برنامه یک قسمت هست که عضای حرکتی برای مدل ها وجود داره در این هلی کوپتر ملخ دوم و ملخ اصلی می چرخه ولی زمانی که من از این هلی کوپتر یک کپی با نرم افزار مزکور می گیرم
یکم حجمش کم تره میشه و در قسمت که درW3dview نشان دهنده عضای حرکتی هست دیگه در این کپی ملخ عقب و جلو نمی چرخه؟ این را هم بگم من با Renx_Renegade_Public ابن مدل را زخیره می کنم!
ممنون هستم
بی صبرانه منتظر هستم
با ارزوی موفقیت

سلام دوست عزیز جنرال2
میخواستم بدونم شما درمورد شیطان پرستی چیزی میدونید چون در یکی از عکسای که گزاشتین مطلبی رو در این مورد بچشمم خورد
اگه میدونید به بنده پیام بدهید کارتون دارم

ali.tk
04-08-2012, 15:08
راستی یک چیز میخواستم بپر سم
من چندین بار با مشکل سرور در فروم برمیخورم که این پیام میاد که میگه حجم سرور ها خیلی پره و چند دیقیه دیگه امتحان کنید ایا شما هم با این مشکل
بر خوردید یا فقط این مشکل رو من دارم؟

ehsan_wwe
04-08-2012, 16:17
تو بخش انتقادات فروم پیگیری میکنن بچه ها اما فایده نداره ببینید .

ufo-alien
05-08-2012, 12:13
سلام اقای منصوری
دوتا چیز دیگه مونده
ممنون هستم
بی صبرانه منتظر هستم
با ارزوی موفقیت
سلام
درمورد کار های مدل سازی من زیاد اطلاعات ندارم کسی که در تیم ما کار های مد ل را انجام می داد به خاط ر مشکلات مالی با ما دیگه کار نمی کنه و ایشون الان در مالزی است .... ولی د رمورد بافت شما باید با فت را جدا و مدل را جدا ذخیر ه کنی چون در پو شه:Textures با فتها جدا ذخیر ه می شند .... شما با بر نامه W3dview می تونید نام بافت هر مدلی را ببینید و از پو شه تکسچیر اون را پیدا و ویر ایش کنید . من در کار مدیر یت کلی پروژه و کار های سورس نویسی کار کردم ..... امیدوارم یکی از دو ستان که به کار تر یدی وارده به ما کمک کنه .....

amir2net
06-08-2012, 13:06
ببخشید من وقتیکه از روش تزریق کد استفاده میکنم جون افراد دشمن هم فریز میشه میخاستم بدونم راهی هست که فقط جون افراد خودم فریز بشه ممنون میشم اگه بهم بگین:42:

ali.tk
06-08-2012, 21:24
ببخشید من وقتیکه از روش تزریق کد استفاده میکنم جون افراد دشمن هم فریز میشه میخاستم بدونم راهی هست که فقط جون افراد خودم فریز بشه ممنون میشم اگه بهم بگین:42:

سلام دوست عزیز چی چی میشه؟
اگه میشه یکم امیانه تر منضورتونو بیان کنید تا جواب بدم با تشکر
یاعلی

amir2net
07-08-2012, 11:11
من با نرم افزار cheat engine 5.6.1 کار میکنم وقتیکه از روش code injection برای بی نهایت کردن جون افرادم استفاده میکنم جون کل افراد بی نهایت میشه یعنی هم خودم هم دشمنم. میخاستم بدونم روشی هست که دیگه جون افراد دشمنم بی نهایت نشه اگه جوابمو بدید ممنون میشم:20:

akilesnana
07-08-2012, 11:54
باسلام وخسته مباشید
اقا اگه امکان داره این آموزش مدسازی را ادامه بده من میخوام فقط تیم هارا در مدها جابجاکنم

Generals2
07-08-2012, 14:07
سلام دوست عزیز جنرال2
میخواستم بدونم شما درمورد شیطان پرستی چیزی میدونید چون در یکی از عکسای که گزاشتین مطلبی رو در این مورد بچشمم خورد
اگه میدونید به بنده پیام بدهید کارتون دارم
سلام
نه من درمورد شیطان پرستی چیزی نمیدونم اون فقط یک ویدیو بود همین
با ارزوی موفقیت

Generals2
07-08-2012, 14:12
سلام
درمورد کار های مدل سازی من زیاد اطلاعات ندارم کسی که در تیم ما کار های مد ل را انجام می داد به خاط ر مشکلات مالی با ما دیگه کار نمی کنه و ایشون الان در مالزی است .... ولی د رمورد بافت شما باید با فت را جدا و مدل را جدا ذخیر ه کنی چون در پو شه:Textures با فتها جدا ذخیر ه می شند .... شما با بر نامه W3dview می تونید نام بافت هر مدلی را ببینید و از پو شه تکسچیر اون را پیدا و ویر ایش کنید . من در کار مدیر یت کلی پروژه و کار های سورس نویسی کار کردم ..... امیدوارم یکی از دو ستان که به کار تر یدی وارده به ما کمک کنه .....

سلام
ممنون هستم ولی چه فایده ما همین زخیره کردن مودل رو هم ناقص داره زخیره میشه اونوقت این فروم وقتی نتونی خودت ابتکار خرج کنی فقط میشه یک کپی و فایدهی نداره
اگه اموزشی هم میزارد همونو کامل بزارید اموزش ناقص فایدهی نداره ما ایرونی ها همیشه همین جوری کارامون سر سرکی هست که بجای نمیرسشیم
حیف یک سال وقتم رو روی این باز حروم کردم
بازم ممنون هستم
با ارزوی موفقیت

ufo-alien
07-08-2012, 20:58
سلام

ممنون هستم ولی چه فایده ما همین زخیره کردن مودل رو هم ناقص داره زخیره میشه اونوقت این فروم وقتی نتونی خودت ابتکار خرج کنی فقط میشه یک کپی و فایدهی نداره
اگه اموزشی هم میزارد همونو کامل بزارید اموزش ناقص فایدهی نداره ما ایرونی ها همیشه همین جوری کارامون سر سرکی هست که بجای نمیرسشیم

بازم ممنون هستم
با ارزوی موفقیت

سلام من چند نکته را باید به عر ض د و ستان برسو نم او ل اینتکه سا خت مد یا بازی یک کار تیمی هست و نمیشه یک نفر تمام کار ها را بد ونه و بتو نه انجام بده دو م اینکه شما اگه می خوای با کو چکتر ین مشکل جا خالی کنید که خیلی بده من بلد نیستم ولی در اینتر نت اگه سر چ کنید منابع بسیار خوب بدست می آرید .... سوم من از ابتدا گفتم ق ار ه صا دقانه عمل کنیم و هر جا رو بلد نبود م بگم و بر ای من هم دو نستن این همه کار سخته مخصو صا که شا غل باشی و متا هل من این کار را تنها و تنها بر ای علاقه شخصی انجام دادم و بکمک یک سری از دوستانم که ا ون تیم مون هم تنها با هز ینه شخصی شکل گر فته بود ...... و حالا هم که تیم وجود نداره و من تنها کار می کنم و وب سایت را اداره می کنم در مورد آموزش هم قر ار شد همه با هم کار و کمک کنیم .....اگه قر ار بر این باشه که یکی علامه دهر باشه و همه چی رو بد ونه که نمیشه ..... همین مد ها را که سا ختند بر ید ببینید چند نفر ند ......
نتیجه دلسر د نشید من ابرزار را معر فی کردم بر ید شما هم تحقیق کنید و این قسمت را بعده بگیر دی و نتیجه تحقیقاتتون را به هم یا د بدید ... متشکر م :11:

ali.tk
09-08-2012, 00:07
من با نرم افزار cheat engine 5.6.1 کار میکنم وقتیکه از روش code injection برای بی نهایت کردن جون افرادم استفاده میکنم جون کل افراد بی نهایت میشه یعنی هم خودم هم دشمنم. میخاستم بدونم روشی هست که دیگه جون افراد دشمنم بی نهایت نشه اگه جوابمو بدید ممنون میشم:20:
سلام
دوست عزیز اگر شما تعغیر را ایجاد کردین و دشمنتونم جونش بی نهایت هست بخواطر اینه که دشمن شما همون تیمی هست که شما هستین تیم دشمن یا نیروی که ادیت کردین رو باید برای دشمن خودتون قرار ندین
حیچ چاری جز این نداره البته تا جای که من میدونم

ali.tk
09-08-2012, 00:15
سلام
بازم ممنون هستم
با ارزوی موفقیت
سلام
دوست عزیز اقای منصوری کامل درست میفرمایندشما با یک مشکل قرار باشه جا خالی بکنید که فایدی نداره من خودم بود که یک ما سر یک مشکل داشتم کلنجار میرفتم تا درستش کردم
از این گیرا من خیلی داشتم باید تلاش کنید
تا بتونید به اون چیزی که میخواهید برسید با دل سردی کار از پیش جولو نمیره
شما میگید که یک سال وقت صرف یاد گیری ادیت این بازی کردین
من متعجبم شما یک سال روی ادیت این بازی کار کردین حالا واسه یک مشکل میخاین این کار یک ساله رو ولی کنین
خدای با عقل من جور در نمیاد
:41:

ufo-alien
09-08-2012, 00:26
سلام اقای منصوری
دوتا چیز دیگه مونده
ممنون هستم
بی صبرانه منتظر هستم
با ارزوی موفقیت

سلام دو ست من این فایل را در یاقت کن این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مدل دو تا هلی کو پتره ببین کمکی می کنه ....

ufo-alien
09-08-2012, 00:51
سلام

دوست عزیز اقای منصوری کامل درست میفرمایندشما با یک مشکل قرار باشه جا خالی بکنید که فایدی نداره من خودم بود که یک ما سر یک مشکل داشتم کلنجار میرفتم تا درستش کردم
از این گیرا من خیلی داشتم باید تلاش کنید
تا بتونید به اون چیزی که میخواهید برسید با دل سردی کار از پیش جولو نمیره
شما میگید که یک سال وقت صرف یاد گیری ادیت این بازی کردین
من متعجبم شما یک سال روی ادیت این بازی کار کردین حالا واسه یک مشکل میخاین این کار یک ساله رو ولی کنین
خدای با عقل من جور در نمیاد

سلا م تشکر
در مورد اون نرم افزار ساخت آیکن شما یک نکته را رعایت نمی کنید اونهم اینه که باید دقیقا ببینید آیکن خو د جنرال5 تا آیکن با اندازه ای مختلف داشت شما هم آیکن ها تون را به اون اندازه ها بساز ید فکر کنم فر متش هم :png بود

ufo-alien
10-08-2012, 13:52
دانلود بازی جنرالها دانلود جنرال یک و دانلود جنرال زرو لینک مستقیم

Command & Conquer Generals and Generals Zero Hour for Windows XP (Free) - download[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فقط :381 مگابایت

لینک مستقیم:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Generals%201and%20zh)%5B.381MBZH_381M B.rar)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Generals%201and%20zh)%5B.381MBZH_381M B.rar)

لینک غیر مستقیم یک:

لینک غیر مسقیم دو:
محتویات فایل :

بعد از اینکه فایل فشر ده را از حالت فشر ده خارج کردید داخل
پو شه :

GENERALS 1.2
شما یک فایل با نام :GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهید دید ، که مجموع دو بازی جنرالها با حجم بسیار اندک است، بدون نیاز به کرک یا نصب آپدیتهای مختلف به صورت نصب آسان می باشد، .و همچنین یک پوشه دارید
به نام پوشه:Data
که مر بوط به تعقییر زبان بازی از زبان چینی به انگلیسی است.

------------------
طریقه نصب:

ابتدا فایل :GENERALS -GENERALS ZH-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را اجرا کنید و صبر کنید تا هر دو بازی به صورت *کامل نصب گردد(البته در قسمت آدرس می توانید آدرس مورد نظر خود را انتخاب یا تایپ کنید ) توجه داشته باشید
که نصب بازی کمی طولانی است و این هم به دلیل روش فشرده سازی این فایل است
...*تـذکر: نصب بازی نیاز به هیچ کرک یا سر یال نامبری ندارد
تبدیل زبان بازی به انگلیسی :
بعد از نصب * کامل بازی، بازی قابل اجراست ولی زبان بازی چینی است بر ای انگلیسی کردن زبان بازی کافی است
پوشه:Data
را در محل نصب بازی کپی ریپلیس کنید به این صورت که رو ی پوشه دیتا کلیک راست کنید سپس گزینه کپی را انتخاب
و به پوشه نصب بازی جای که بازی را نصب کرده اید بروید(این مورد در هر دو بازی هم بازی جنرال یک و هم جنرال زرو یکسان است)

و در محل نصب بازی کلیک راست کنید و گزینه پیس را بزنید و در قبال پرسش ، گزینه: بله
و گزینه ریپلیس را بزنید .

تمام شد بازی به صورت کامل انگلیسی شد .حالا وارد بازی شوید و لذت ببرید .

رفع اشکال اجرا نشدن بازی در ویندوز سون Generals error windoes 7
تعقیر رزولشن بازی بر ای مانیتور های مختلف

این فایل را دریافت کنید سپس به آدرس زیر برو ید پس از خارج کردن فایل از حالت زیپ یکی از فایل های :

options.ini
را( هرکدام با یک رزولیشن خاص خود میباشد) در مسیر زیر کپی پیس کنید :

C:UsersXDocumentsCommand and Conquer Generals Zero Hour Data
حجم: ۳ کیلو یت

لینک مستقیم:

لینک غیر مستقیم:

ufo-alien
10-08-2012, 14:16
در پست بالا سه لینک جدید اضافه شده است

akilesnana
12-08-2012, 14:51
باسلام
اول ازهمه به خاطر این آموزش مدسازی تشکر میکنم واقعا خسته نباشی دمت گرم خیلی بهم کمک کرد
آقا میشه در این آموزش مدسازی .یه تانک یا یه وسیله از یه مد به یه مد دیگه راهم آموزش بدی خیلی ممنون میشم. من نه اینکه هیچکاری نکرده باشم فقط بخوام شمابرام همه کارها را انجام بدی والا هرکاری خودم کردم نشدکه نشد وقتی اطلاعات یک تانک راازیک مد به مددیگر میبرم دیگه وارد بازی نمیشه نمیدونم چکارکنم .

ali.tk
12-08-2012, 16:04
باسلام
اول ازهمه به خاطر این آموزش مدسازی تشکر میکنم واقعا خسته نباشی دمت گرم خیلی بهم کمک کرد
آقا میشه در این آموزش مدسازی .یه تانک یا یه وسیله از یه مد به یه مد دیگه راهم آموزش بدی خیلی ممنون میشم. من نه اینکه هیچکاری نکرده باشم فقط بخوام شمابرام همه کارها را انجام بدی والا هرکاری خودم کردم نشدکه نشد وقتی اطلاعات یک تانک راازیک مد به مددیگر میبرم دیگه وارد بازی نمیشه نمیدونم چکارکنم .

سلام به همه
دوست عزیز این کاری که شما میگید یک کار هست که میشه گفت فرایند پیچیدی رو همراه خودش داره اگه به بخش اموزش گام بگام که اقای منصوری دارن روش کار میکنن
میتونید نام فایل ها و کارهاشونو براهتی ببینید چی اگر روی اونا یکم تعمل بکنید میفهمید که یک تانک اگه قرار باشه بطور کامل حرفی قرار باشه جابجابشه باید تعدداد زیادی برنامه های مخطلف اون از فایل های مختلف
بهمراه مدل ها تکسچر ها ی اون جا بجا بشه گفتن این که یک تان در 4خط اموزش جا بجا بشه امکان نداره شما اینو باید منتظر بمونید
اقای منصوری درآموزششون به این مقوله تقریبن پیچیده برسن چون اینجوری شما نهوع اوصولی این کارو یاد میگیرید
شما یک کاری بکنید بروی اخرین اموزش اقای منصوری کار بکنید تا کامل با فایل های برنامه بازی اشنا بشید+انجام یک کار اموزشی بروی هر فایل
چون حتا اگر شما یک تانک یا یک وسیله رو جا بجا بکنید و این کار قیر اوصولی باشه
شما بعد از چند دقیقه بازی کردن ممکنه با ارور مواجه و از بازی خارج بشید
امید وارم منضور بنده رو درک کرده باشید
پوزش میطلبم

ufo-alien
13-08-2012, 04:52
آموزش تصویر هم چشم بر اتون در آینده می گم . موفق باشید .

ufo-alien
13-08-2012, 04:59
باسلام
سلام عزیز جان باید تو جه داشته باشید که این کار مستلزم دو نستن رابطه های فایل ها با همه من در آموزش گام به گام تو ضیحات را شر و ع کردم دلیل این هم که هر روز آموزش را ادامه نمی دم اینه که شما با فایل ها آشنا بشید با اونها ور بری د تا همشون ملکه ذهنتون بشند .....
ا مثلا :اضافه کردن یک موشک انداز به یک تیم : شما باید فایل های زیادی را کد نویس یکنید من بر ای شما این فایل را آماده کردم ببینید :
و کد های هر کدام را طبق اسمش به انتهای کدنویس جنرال زرو در پو شه :INI اضافه کنید مثلا فایل :V3 CommandButton متن کد اضافه شود به فایل.ini را محتو یاتش را به انتها یا ابتدای فایل :CommandButton جنرال زرو اضافه کنید و بقیه هم مشخصه..... فقط می مونه که به کدام تیم اضافه کنیم بر ای این منظور نام مدل را از پو شه INI و پو شه : Object فایل :v3 object کد مدل اضافه شود به کدهای زرهی هر تیم که می خواهید باشد . بخوانید که میشه :GLAVehicleV3Launcher خوب حالا این اسم را به تانک سازی مثلا جی ال ای اضافه کنید مثلا در جای شماره 7 میشه به این صورت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب حالا سیو کنید تمام شد فقط می مونه تصویر که باید صبر کنید در آموزش
در بازی این مدل در خانه 7 تانکسازی جی ال ای می آد ولی صویر نداره آموزش تصویر هم چشم بر اتون در آینده می گم .
موفق باشید .

ali.tk
13-08-2012, 23:05
سلام
شرمنده هستم این روز ها سرم شلوغ هست کم میتونم بیام البته باز هم سوالی باشه در خدمت هستم
البته اقای منصوری رو خدا خیر بده یک تنه همه رو حریف هستن
اقای منصوری یک سوال من با این خطا مواجع شدم
---------------------------
Assertion Failure
---------------------------
ASSERTION FAILURE: Failed to find thing template MarauderTankShell (case sensitive) This issue has a chance of crashing after you ignore it!

Abort->exception; Retry->debugger; Ignore->continue

اینو بگم من به MarauderTankShell دست نزدم نمی دونم چرا داره به این گیر میده؟
درمورد آموزش تعغیر ایکن من ایکن فایل های اجرای که شما اونو تعغیر دادینو با7زیپ خارج کردم و دوباره بار گزاری میکنم برای ازمایش
9تا بودن دیگن مگه استخراج ش با ساخته شد تو فیقی میکنه؟
البته اینو بگم که هنوز نتونستم اینکارو انجام بدم
تازه بعد کلی مکافات که تونستم ایکن جا بدم
یکی رو بجای فایل شماره1 قرار میدم بقیه میفتن زیر فایل
icon group:44:
عصاب بهم ریخت بی خیال شدم
گفتم بعد کار کنم که عصاب بیاد سر جاش:9:
چی بگم دیگه

ufo-alien
15-08-2012, 04:25
سلامشرمنده هستم این روز ها سرم شلوغ هست کم میتونم بیام البته باز هم سوالی باشه در خدمت هستمالبته اقای منصوری رو خدا خیر بده یک تنه همه رو حریف هستناقای منصوری یک سوال من با این خطا مواجع شدم---------------------------Assertion Failure---------------------------ASSERTION FAILURE: Failed to find thing template MarauderTankShell (case sensitive) This issue has a chance of crashing after you ignore it!Abort->exception; Retry->debugger; Ignore->continueاینو بگم من به MarauderTankShell دست نزدم نمی دونم چرا داره به این گیر میده؟درمورد آموزش تعغیر ایکن من ایکن فایل های اجرای که شما اونو تعغیر دادینو با7زیپ خارج کردم و دوباره بار گزاری میکنم برای ازمایش9تا بودن دیگن مگه استخراج ش با ساخته شد تو فیقی میکنه؟البته اینو بگم که هنوز نتونستم اینکارو انجام بدم تازه بعد کلی مکافات که تونستم ایکن جا بدم یکی رو بجای فایل شماره1 قرار میدم بقیه میفتن زیر فایلicon group:44:عصاب بهم ریخت بی خیال شدمگفتم بعد کار کنم که عصاب بیاد سر جاش:9:چی بگم دیگهموفق باشید یاعلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال اول احتمالا شما فایل های مر تبط با اون تانک را تعقییر دادی
مثلا اگه در فایل این تانک تعر یف شده باشه بر ای اعمال و رفتار آتش و تعداد گلوله به فایل :

WeaponSet Conditions = CRATEUPGRADE_ONE Weapon = PRIMARY MarauderTankGunUpgradeOne

مر تبطه شما اونجا اون را تعقییر دادی د که با این تانک مشتر که نمی دونم متو جه می شید یا نه چون این جوری چند ین بار منو سر کار گذاشته مثلا من داشتم یک تانک را ب ای روسیه اسکر یب نو یسی می کردم ولی در مورد یک تانک دیگه ارور می داد .... چرا / چون این قسمت در جفتشون مشتر که یعنی مثلا خوب هر تانکی که شما داشته باشید با ید شلیک کنه و این در همشون مشتر که نو ع عمل کرد و اثر اتشون با هم متفا وته .....

د ر مورد اون آین ها هم اگه ببین با این نرم افزار نمی تونی کار کنی نرم افزار های زیاد ی هستند که فایل های :exe را ادیت می کنند با یک سر چ می تونی پیدا کنی ... ولی من هم مثل شما به مشکل بر می خور دم تا اینکه آین ها را مثل آیکن اورجینال با اندازهای دقیق که خودش بر ای فایل : generals.exe سا خته بود من به تر تیب ساختم و به همون تر تیبی که خودش از بالا به پایین قر ار داده بود قر ار دادم در ست شد .

اینهم یک آموزشه :

چگونه فایل های Exe را تغییر دهیم ؟

ارسال توسط amin amanpour –

به نام خدا

آموزش چگونگی تغیردادن فایل های *.exe در 5 قدم ساده:

1) سعی نکنید یک برنامه را به وسیله ی ویرایش کردن سورسش در یک dissasembler تغییر دهید. چرا؟ چون این روش فقط برای برنامه نویسان و اسمبلرهای حرفه ای است. سعی کردن برای دیدن سورس فایل در حالت هگزا، فقط گرفتن یک مشت چرند و پرند است به طوری که شما آن را نمی فهمید.اول از همه، شما به آخرین نسخه از برنامه ی Resource Hacker نیاز دارید. آن یک برنامه ی ویرایشگر سورس با کاربری خیلی ساده است، شما می توانید آن را از لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.

2) فایل فشرده را Unzip کرده و ResHacker.exe را اجرا کنید. شما می توانید فایل راهنمای آن را هم ببینید.

3) شما مشاهده خواهید کرد که رابط کاربری آن ساده و راحت است. به منوی FileOpen بروید و یا برای باز کردن یک فایل کلیدهای Ctrl+O را فشار دهید. شما می توانید فایل های *.exe، *.dll، *.ocx، *.scr و *.cpl را ویرایش کنید، اما این راهنما برای آموزش ویرایش کردن فایل های *.exe می باشد بنابراین یک فایل *.exe باز کنید.

4) در سمت چپ صفحه لیستی از بخش ها ظاهر خواهد شد. بیشترین بخش های معمول عبارتند از: -String table -RCData -Dialog -Cursor group -Bitmap -WAV * icon: شما می توانید آیکون (های) برنامه را ببینید و به وسیله ی دابل کلیک کردن روی قسمت icon و انتخاب کردن آیکون و کلیک راست کردن روی آن و فشار دادن replace resource آن را تغییر دهید. بعد از آن شما می توانید آیکونی را که می خواهید جایگزین آیکون اصلی شود را انتخاب کنید. * String table: شامل یک دسته چرندیات است، گاهی اوقات مفید است، به دانش برنامه نویسی ابتدایی نیاز دارد. * RCData: اینجا -- کردن واقعی شروع می شود. عنوان پنجره ها، دکمه ها، نوشته و چیزهای بیشتری را می توانید تغییر دهید. * Dialog: اینجا شما می توانید پیام ها یا دیالوگ هایی را که در یک برنامه نشان داده می شود را تغییر دهید. فراموش نکنید زمانی که می خواهید کار انجام شود باید Compile را فشار دهید. * Cursor group: برای تغیر دادن نشانگر ماوس که در برنامه به کار رفته است. * Bitmap: برای مشاهده و یا تغییر دادن تصاویر در برنامه به سادگی! * WAV: برای تغییر صداهای برنامه به کار می رود.

5) در قسمت های RCData، Dialog، Menu و String table شما می توانید تغییرات زیادی را انجام دهید. شما می توانید نوشته ها، دکمه ها و … را تغییر داده و یا آن ها را به زبان دیگری ترجمه کنید. نکته ها: - برای تغیر عنوان پنجره، دنبال چیزی شبیه به CAPTION “edit this” با شید.

- بعد از انجام همه ی عملیات ها، دکمه ی Compile Script را فشار دهید، و زمانی که شما می خواهید ویرایش را ذخیره کنید: FileSave(Save as) - زمانی که شما یک فایل را ذخیره می کنید، فایل اصلی به طور پیش فرض پشتیبان گیری می شود و به نام Name_original تغییر نام پیدا می کند و فایل ذخیره شده، نام اصلی فایل را خواهد گرفت. - گاهی اوقات شما ممکن است یک پیام شبیه زیر بگیرید: This program has a non-standard resource layout… it has probably been compressed with an .EXE compressor. به این معنی است که Resource Hacker نمی تواند به دلیل ساختار فایل، آن را تغییر دهد.

ترجمه شده توسط متالیک

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چگونه-فایل-های-exe-را-تغییر-دهیم-؟

موفق باشید

akilesnana
15-08-2012, 13:42
با سلام
آقا من یه لپ تاب asus k35s خریدم ویندوزش سونه وقتی بازی جنرال رانصب کردم بازی رانصغه صغحه نمایش میده توتنظیمات خود بازی رفتم ولی فابده نداشت نمیدونم چکارکنم اگه ممکنه کمکم کنید
باتشکروخسته نباشید ازسایت خوبتون

ali.tk
15-08-2012, 14:48
با سلام
آقا من یه لپ تاب asus k35s خریدم ویندوزش سونه وقتی بازی جنرال رانصب کردم بازی رانصغه صغحه نمایش میده توتنظیمات خود بازی رفتم ولی فابده نداشت نمیدونم چکارکنم اگه ممکنه کمکم کنید
باتشکروخسته نباشید ازسایت خوبتون

سلام دوست عزیزم
این فایل را دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما دوست عزیز این فایل را که دانلود کردین در این مسیر قرار بدهید
C:\Documents and Settings\Users\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

تو جه داشته باشید پوشه Options
که درون فایل های به نام های 1024 768
که رزو لیشن فایل هستند قرار دارند
اینو در نظر داشته باشد هر رزو لیشنی که به سیتم شما میخوره رو امتهان کنید
انشا الله مشکل حل میشه
با تشکر از اقای منصوری برای تهیه این بسته

ufo-alien
16-08-2012, 01:12
آموزش تصویر و گام به گام بازی آنلاین بازی وار آر ماگدون همه ورژنها :

نکات مهم:
اول اینکه همه بازیکنها حتما باید از یک ورژن مثلا ورژن سوم یا دوم یا اول استفا ده کنند یعنی حتما یک جور باشه .
دوم :هیچ تعقیری در فایل ها ند هند ولی اگر تعقیر هم دادند همه داده باشند
سوم:از تر ینر (نرم افزار های تقلب) استفا ده نکنید چون با ارور میس مچ مو اجه میشید .
چهارم: وقتی از هاماچی استفاده می کنید نباید نرم افزار های مشابه مثل گیم رنجر روی سیستم شما نصب باشد وگرنه ارور عدم اتصال خو اهید داشت .

بخش اول

اساس کار خیلی سادست شما اول نرم افزار هاماچی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید

برای دانلود با لینک غیر مستقیم کلیک کنید (پیشنهاد شده) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب نرم افزار را پس از دانلود نصب کنید و نرم افزر را باز کنید :
بعد از اجرای نرم افزار شما تصویر زیر را شماهده خواهید کرد که در این مرحله بر روی گزینه Offline کلیک نمایید تا نرم افزار پیکربندی خود را آغاز کند شما در هر مرحله از کار با نرم افزار میتوانید با ایتفاده از این گزینه نرم افزار را فعال و غیر فعال نمایید .

برای اولین باری که شما فعالیت خود را شروع میکنید سیستم یک نام برای سیستم شما درخواست میکند .

در این مرحله شما میتوانید به شبکه ای که دوستان شما ایجاد کرده اند وارد شوید و یا خود شبکه ای جدید ایجاد نمایید

در ضمن شما در هر مرحله از کار می توانید از منوی network به این گزینه ها دسترسی پیدا کنید .

در صورتی که قصد ایجادیک شبکه جدید را دارید گزینه crate a new network را انتخاب نموده و همانند تصویر عمل نمایید :

ولی اگر قصد دارید به شبکه ای که دوستانتان ایجاد کرده اند متصل شوید گزینه join a existing network را انتخاب نمایید و مشابه تصویر عمل نمایید (نام کاربری و رمز دسترسی را باید از شخصی که شبکه را ایجاد نموده درخواست نمایید واگر شما شبکه را ایجاد کرده اید و میخواهید دوستانتان به آت متصل شوند باید این اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید )

در این مرحله از کار شما به شبکه متصل شده اید و در لیست نرم افزار می توانید نام و آی پی سایر سیستم ها را مشاهده کرده و تمام شبکه هایی که به آن متصل هستید را مدیریت نمایید .

دانلود نسخه Pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یوزر: ژنرال3
پسورد:ژنرال3

یوزر : 60450115
پسورد: 60450115

یوز: 1391
پسورد: 1391

یوزر : war60450115
پسورد: war60450115

یوز: war1391
پسورد: war1391

بخش دوم:

خوب حالا کار با نرم افزار تموم شد
ابتدا بر نامه ها ما چی رو روشن کنید سپس آی پی خود را یاداشت کنید...

مثلا:

5.6.96.134
خوب بر ید تو بازی
وارد بازی بشید در قسمت آپشن در انتهای جدول کنترل کنید ببیند آی پی نوشته شده همون آی پی یاداشت شده باشه ... اگه همون نبود کشو را باز کنید و اون آی پی رو انتخاب کنید مثل تصویر زیر :

بقیش در تصاویر تو ضیح هست مثل تصاویر عمل کنید

خوب حالا وارد لابی شدید در این لابی دو قسمت داریم قسمت سمت راست تازه واردها قسمت وسط اونهای که دارند بازی می کنند یا دارند یار کشی می کنند هر کدام یک گروهند شما با کلیک روی اون می تونید اگه اجازه بدند اضافه شید و گرنه در همین جا می تونید با اونهای که در قسمت سمت چپ هستند چت کنید و یکی تون بسازه و شما با کلیک روی اسم اون در قسمت دوم یعنی در لاین وسط جوین بشید . به تصویر و تو ضیحات روی تصویر دقت کنید :

یوزر: ژنرال3
پسورد:ژنرال3

یوز: war1391
پسورد: war1391

موفق باشید

akilesnana
16-08-2012, 11:25
باسلام وتشکر از ali.tk کمک بزرگی بهم کردی دستت درد نکنه

ufo-alien
26-08-2012, 14:54
بازی آنلاین :
لطفا جوین شید
آموزش کامل با تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یوزر پسورد :

یوزر : iranwar
پسورد: iranwar

یوزر : ایران1391
پسورد: ایران1391

یوزر : 000091
پسورد: 000091

یوزر : وارارماگدون
پسورد: وارارماگدون

یوزر:SZM.IRI3
پسورد:SZM.IRI3

یوزر پسورد ها تون را اینجا بزار ید

ali.tk
01-09-2012, 10:44
سلام
انلاین:46:
یوزر:ARMAGEDDON3
پسورد:ARMAGEDDON3

یوزر:W.A.E3
پسورد:W.A.E3

هرکس فقط یکی از یوزر های بالارو اد بکنه
با تشکر

ali.tk
01-09-2012, 10:52
بازم سلام
کی میاد وار ارماگدون3 بزنیم
من پایه این بازی هستم
کسی بود خبر بد
یاعلی:46:

ps3 killer
07-09-2012, 13:36
دوستان مد جدیدی نیومده قشنگ باشه ؟
دوستان کنترا 008 ورِن نهاییش نیومده؟

ali.tk
07-09-2012, 21:46
دوستان مد جدیدی نیومده قشنگ باشه ؟
دوستان کنترا 008 ورِن نهاییش نیومده؟

من فکر نکنم ورژن نهای 008اومده باشه ولی اقای منصوری بیشتر در جریان هستند
درمورد مد های جدید دیگه در همین وقسمط بهتون خبر میدم باید برسی کنم

reza11_2005
13-09-2012, 13:16
با سلام
استاد این کدوم نسخه از بازی است
همون جدید ؟
راستی می شود نقشه های را جداد بگذارید
در مورد این عکس یک کمی توضیح دهید اخه از نما های جالبی گرفته شده است
با تشکر

reza11_2005
13-09-2012, 13:28
با سلام حاجی بازی نبرد نهای را می خواهم
می شود قیمت و نحوه خرید را بفرماید
با تشکر

kiarashyk
13-09-2012, 15:28
بازی آنلاین :
لطفا جوین شید
آموزش کامل با تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یوزر پسورد :

یوزر پسورد ها تون را اینجا بزار ید

WAR ARMAGEDDON 2012 یوز و پس

kiarashyk
15-09-2012, 08:08

ali.tk
15-09-2012, 23:33
سلام به همه
سپاس از فعالیت دوستان

ali.tk
15-09-2012, 23:34
با سلام
استاد این کدوم نسخه از بازی است
همون جدید ؟
راستی می شود نقشه های را جداد بگذارید
در مورد این عکس یک کمی توضیح دهید اخه از نما های جالبی گرفته شده است
با تشکر

سلام به همه
بله این همون نبرد نهای هست برای اطلا عات بیشتر باید منتظر جانب اقای منصوری باشید

ali.tk
15-09-2012, 23:35
با سلام حاجی بازی نبرد نهای را می خواهم
می شود قیمت و نحوه خرید را بفرماید
با تشکر

نبرد نهای هنوز انتشار پیدا نکرده بزودی این کارخواهد شد
برای اطلا عات بیشتر منتظر جناب اقای منصوری باشید

general geranger
18-09-2012, 15:48
سام دوستان کسی ترین.رآنلاین سراغ نداره؟ برا زیرو هور؟(بعضی از دوستان گرامیمون چیت میزنن تو گیم رنجر
یا علی(ع)

reza11_2005
02-10-2012, 19:02
با سلام استاد
می شود بگوید این مد چگونه می توانم نصب کنم
با تشکر

ali.tk
03-10-2012, 13:39
با سلام استاد
می شود بگوید این مد چگونه می توانم نصب کنم
با تشکر

سلام به همه سلام به شما دوست عزیزم
شما این مود رو از فایل زیپ یا rarاستخراج بکنید
بعد همان محتویات رو در جنرال زیرو کپی بکنید و بعد از اجرای بازی خواهید دید که مد شما درحال اجراست
البته باید بدانید که این مد اشکالات بسیار فراوانی به دلیل نسخه اصلی نبودن دارد
موفق باشید یاعلی

ufo-alien
16-10-2012, 01:09
موزش ساخت مد
سلام از امروز به مرور بر اتون مدل های آماد رو در سایت قر ار خو اهیم داد شما می تونید به راحتی این مدل ها را به مد درحال ساختتون و یا خود بازی جنرال زرو اضافه کنید
امروز قصد دارم یک رزم ناو را به شما معرفی کنیم که ما این رزمناو را خیلی شبیه ناو جماران طر احی کردیم البته شما می تونید اصلاح هم بکنید .

همانطور که در تصویر هم می بینید شما می تونید این رزم ناو را در تانک سازی یا در ساختمونی که از قبل بر ای نیر وی در یایی ساختید در فایل :CommandSet اضافه کنید
خوب بر یم سر اصل مطلب
اول این نکته رو بگم که در اضافه کردن یک شی به بازی تقر یبا همه چیز شبیه همین مو ضوع است
شما بعد از اینکه فایل را دانلود کردید و از حالت فشر ده خارج کردید یک پوشه دارید به نام :Cruiser.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب در درون این پو شه شما دو پو شه دیگر و جو د دارد یک پو شه:Art یک پو شه :Data

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پو شه:Art
هما نطور که در تصویر هم می بینید در این پو شه دو پو شه به نام های :Textures وW3D مر بوط به تکسچیر و تری دی مدل می باشد پوشه : Texturesحاوی تکسچیر یا همون تصاویری است که روی مدل در نرم افزار تری دی مکس قرار می دهیم و در پو شه : W3D شما مدل های را که در نرم افزار جیمکس و یا تری دیمکس 2008 درست کردید را می تونید ببینید که حاوی دو نوع مدل بر ای سلاح ها و یک مدل بر ای ناو می باشد که البته شما بنا بر ا ستاندارد باید ناو را در چند حالت سلامت کامل و نیمه سلامت در حال نابودی و انهدام طر احی بکنید ..... که این مو ضوع به سلیقه و مهارت شما بستگی دارد که نام هر یک از مدل ها در سورس مخصوص بازی که در پو شه :Object بر ای مدل می نویسید موجود است .
خوب بر یم سر اصل مطلب :
پوشه :Data
در این پو شه شما دو پو شه دارید به نام های :English که در داخل این پو شه فایل است با نام :generals.csf که باید محتو یات اون را به فایل اصلی بازی اضافه کنید در داخل این فایل ما تو ضیحات هر شی را می نو یسیم مثلا وقتی که در بازی نشانگر روی یک شی می رود پنجره کو چکی باز می شود و به شما قیمت و تو ضیحات این شی را می دهد تمام آن نو شته ها در درون این فایل می باشد شما بر ای اضافه کردن نام و مشخصات مدل طر احی تون باید مثل این نمونه عمل کنید .
خوب در پو شه :Data یک پو شه دیگر هم هست به نام :INI این پو شه مغز بازی است تمام سورس ها اینجاست
نکته بسیار مهم
قبل از هر کاری با نرم افزار : finalbig ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل: INIZH.big را باز کنید و کل محتو یات اون را استخراج کنید در داخل پو شه بازی جنرال زرو مثل این تصویر نحوه استخراج فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب حالا شما کافی است هر فایل با فر مت :TEXT را در پو شه :INI باز کنید و محتو یات آن را به فایل های اصلی بازی اضافه کنید ( همون فایل های که با کمک نرم افزار : finalbig استخراج کردید )یعنی چی یعنی اینکه:copy all وبعد ریپلیس در انتها یا ابتدای همون فایل اصلی بازی
مثال:
مثلا فایل :Weapon این مدل را باز کنید ( با نت پد ) و سپس با نرم افزار :editor.INI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل اصلی: Weapon بازی با همین نام را باز کنید و محتویات اون فایل م ناو را در انتها یا ابتدای فایل :Weapon اصل بازی ریپلیس کنید و فایل را سیو کنید به تر تیب و مر تب .
دقت کنید که تکرار نکنید یک کلمه اضافی یا یک اشتباه مساوی است با ارور
خوب همه رو همین طور انجام بدید به غیر از یک فایل را اونهم این فایله :CommandSet چرا؟
به این علت که شما می تونید در این فایل این ناو را به هر تیمی که دوست دارید اضافه کنید :
محتویات فایل :CommandSet
CommandSet AmericaWarFactoryCommandSet
ما اینجا به کارخانه تانکسازی امریکا اضافه کردیم شما می تونید به جی ال ای یا چین و ... اضافه کنید این قسمت قر مز رنگ را در نرم افزار سرچ کنید و متن زیر را به شماره :10 تانکسازی امر یکا یا هر تیمی که دو ست دارید اضافه کنید .
نکته:متن قر مز را اضافه نکنید فقط متن زیر را :
10 = Command_ConstructAmericaDestroyerTiconderoga
مثل این تصویر :

متن زیر در مورد کلید های خود ناوه مثلا کلید 1 : شلیک تو پخانه است و غیره ....
این دو متن را هم به آخر یا اول فایل اصلی :CommandSet اضافه کنید ( هر جای که راحترید چون به مرور که مدل ها را اضافه می کنید جایی را مشخص کنید که بدونید سورس های شما کدام است می تونید مثل خود سورس اصلی بازی زیرش خط بکششید ) مثل مثال زیر :;//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
;FILE:FINAL BATTLEi//////////////////////////////////////////////////
;//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

نکته: نقاط آبی رنگ خیلی مهم هستند هر چیزی بعد از این علامات: ; در موتور بازی خوانده نمی شوند

CommandSet USATiconderogaCommandSet
1 = Command_FireMK45GUN01
2 = Command_ConstructAmericaComanche_TCDG
3 = Command_FireMK45GUN02
4 = Command_ConstructAmericaVehicleChinook_TCDG
11 = Command_AttackMove
13 = Command_Guard
14 = Command_Stop
End

CommandSet AmericaTCDGComancheCommandSet
1 = Command_AmericaTCDGComancheFireRocketPods
11 = Command_AttackMove
13 = Command_Guard
14 = Command_Stop
End

دانلود مدل زرم ناو جماران :

ufo-alien
16-10-2012, 01:14

با عنایت پرور دگار و تلاش تیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .
مهم:
در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فر ماید .
تو ضیحاتی درمورد بازی :
این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....
در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......
تصاویر ی از بازی :

امکانات و تعقیر ات بازی :
*همه تیمها هوش مصنوعی مثال زدنی دارند

تیمها:
ار تش ایر ان
سپاه پاسداران
ارتش امر یکا
نیر وی هوایی امر یکا
روسیه
چین
انگلستان
فر انسه
آلمان
کره شمالی
ژاپن
گروه القاعده
امکانات:
تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی
بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....
بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....
بهبود گرافیک آب
تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین
تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط
.....
تعقیر ات تیم ایر ان:
طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....
طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....
ساختمانهای جدید
هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...
دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حجم:۴۵۷ مگابایت

لینک دانلود مستقیم یک: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود مستقیم دو: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک مستقیم کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز نصب :
ـ**تذکر مهم:ورژن سوم نیاز به ورژن دوم یا هیچ یک از پک های رفع اشکال ندارد

افز ایش سر عت بازی وار آر ماگدون ورژن 3

دوستانی که می خواهند سر عت بازی زیاد شود به این طریق که در ذیل آمده می توانید سر عت بازی را زیاد کنید دوستان البته باید همه طر فهای که بازی آنلاین می کنند این کار را انجام بدند و گرنه ارور میس مچ می ده :
بر ید به پو شه نصب بازی فایل :enbseries.dll را حذف کنید .
برید به پو شه : WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03\Data\INI\Object و فایل :NatureProp را حذف کنید سر عت بازی تقر یبا خیلی زیاد خواهد شد

بر ای اطلاعات بیشتر بروید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
18-10-2012, 14:34
مدل میگ 29

در این فایل یک پو شه به نام :Art و جود دارد که یک تکسچیر و یک مدل

شما می توانید دو جور با این مدل کار کنید می توانید نام مدل هواپیمای را که در بازی می خواهید این هواپیما جای آن باشد نام آن را جایگزین (فقط مدل) این شی کنید .
مثل این:
Draw = W3DModelDraw ModuleTag_01

DefaultConditionState
Model = avf16
HideSubObject = BurnerFX01 BurnerFX02
WeaponLaunchBone = PRIMARY WeaponA
End

و یا می تونید بر اش سورس بنو یسید .

لینک دانلود :

ps3 killer
08-11-2012, 23:44

با عنایت پرور دگار و تلاش تیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این ورژن بر ای دانلود آماده گردید .

مهم:

در همین ابتدا اعلام می داریم این ورژن تنها و تنها بر روی بازی وار آر ماگدون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل نصب است که ابتدا باید بازی را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فر ماید .

تو ضیحاتی درمورد بازی :

این ورژن دارای 12 تیم و سه کشور می باشد که تا سر حد امکانات ما و بودجه ما به صور ت کاملا و اقعی طر احی شده شما در این بازی شاهد یک بازی منحصر به فر د با گرافیک بسیار بهبود یا فته مو اجه خو اهید بود که نیاز به سیستم بالای دارد .....

در این ورژن سعی شده تمام تیمها هوش مصنوعی داشته باشند و تمام تیمها دارای همان اصول بازی محبوب جنرالها هستند در این بازی 18 مامور یت جدید نیز طر احی شده که بر ای هر تیم 6 ما مور یت پیش بینی شده شما تمام امکانات بازی جنرال را در این بازی دارید و در این بازی تعدا د تانکها بسیار بیشتر و واقعی تر هستند سر باز ها بیشتر و واقعی طر احی شدند صدا و اثر ات بازی کاملا طبیعی طر احی شدند ......

تصاویر ی از بازی :

امکانات و تعقیر ات بازی :

*همه تیمها هوش مصنوعی مثال زدنی دارند

تیمها:

ار تش ایر ان

سپاه پاسداران

ارتش امر یکا

نیر وی هوایی امر یکا

روسیه

چین

انگلستان

فر انسه

آلمان

کره شمالی

ژاپن

گروه القاعده

امکانات:

تعقییر کلیه تانکها سر باز ها و صدا های بازی

بهبود صد رصد گرا فیک و اثر ات بازی از جمله اثر ات انفجار ها و دو د و آتش و ....

بهبود صد رصد صداها و آوا های بازی از جمله انفجارات و ....

بهبود گرافیک آب

تعقییر و بهبود صد در صد بافت زمین

تعقییر درختان و بهبود کمی و کیفی درختان محیط

.....

تعقیر ات تیم ایر ان:

طر احی و ساخت بسیار ی از هو اپیما های طبیعی ایر ان ....

طر احی و ساخت بسیاری از تانکها و سر باز های ایر ان ....

ساختمانهای جدید

هوش مصنوعی مثال زدنی بر ای همه تیمها ...

دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حجم:۴۵۷ مگابایت

لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک مستقیم کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرز نصب :
ـ**تذکر مهم:ورژن سوم نیاز به ورژن دوم یا هیچ یک از پک های رفع اشکال ندارد

افز ایش سر عت بازی وار آر ماگدون ورژن 3

دوستانی که می خواهند سر عت بازی زیاد شود به این طریق که در ذیل آمده می توانید سر عت بازی را زیاد کنید دوستان البته باید همه طر فهای که بازی آنلاین می کنند این کار را انجام بدند و گرنه ارور میس مچ می ده :
بر ید به پو شه نصب بازی فایل :enbseries.dll را حذف کنید .
برید به پو شه : WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03\Data\INI\Object و فایل :NatureProp را حذف کنید سر عت بازی تقر یبا خیلی زیاد خواهد شد

بر ای اطلاعات بیشتر بروید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز این نسخه همونی هست که تانک ها بزرگتر شده بودن .
ادامه اون نسخه که تانک رعد و برقی داشت ( برا گروه چین تانک) نمیاد؟

dragon1377813
06-12-2012, 00:37
بابا داداش پی ادامه آموزش چی شد اگه ممکنه زودتر بزاریدش
با تشکر

dragon1377813
06-12-2012, 00:40
بابا داداش پس بقیه آموزش چی شد زودتر بزاریدش دیگه
با تشکر

ufo-alien
09-12-2012, 10:07
دوست عزیز این نسخه همونی هست که تانک ها بزرگتر شده بودن .
ادامه اون نسخه که تانک رعد و برقی داشت ( برا گروه چین تانک) نمیاد؟
نه این ورژن سوم بازی جنرال وار آ ماگدونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این هم مشخصات بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
09-12-2012, 10:10
بابا داداش پس بقیه آموزش چی شد زودتر بزاریدش دیگه
با تشکر
سلام به مرور می زاریم بر ای اطلاعات بیشتر و بر خورداری از امکانات بیشتر بازی جنرالها بیاید در وب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali.tk
13-12-2012, 00:27
سلام اقای منصوری
خسته باشید روزگار خوش
اقای منصوری من میخوام از نرم افزار WNDEdit
استفاده کنم
ولی نمی دونم چطوری وقتی انزیپ میکنم دبل کلیک میکنم روش ولی اجرا نمی شه ارور میده شاید بازی جای خواصی اونو کپی کنم نمی دونم
اگه میشه راهنمای بکنید
هم چنین میخواستم بدونم میشه یک تنظیم کننده وقت راش (تعین زمان حمله)برای بازی درست کرد
همانند قسمتی که میتونید رنگ تیم و مپ را انتخاب میکنید گزینی هم درست بکنید مانند پول ولی برای زمان؟
سپاس گزارم
موفق باشید یاعلی :11:

ufo-alien
14-12-2012, 12:16
سلام اقای منصوری
خسته باشید روزگار خوش
اقای منصوری من میخوام از نرم افزار WNDEdit
استفاده کنم
ولی نمی دونم چطوری وقتی انزیپ میکنم دبل کلیک میکنم روش ولی اجرا نمی شه ارور میده شاید بازی جای خواصی اونو کپی کنم نمی دونم
اگه میشه راهنمای بکنید
هم چنین میخواستم بدونم میشه یک تنظیم کننده وقت راش (تعین زمان حمله)برای بازی درست کرد
همانند قسمتی که میتونید رنگ تیم و مپ را انتخاب میکنید گزینی هم درست بکنید مانند پول ولی برای زمان؟
سپاس گزارم
موفق باشید یاعلی :11:
سلام نرم افزار :WNDEdit همه جا کار میکنه نه جای خاصی نداره شاید کامل دانلود نشده ....
در مورد تایم حمله هم این امکان در این باز ی وجود نداره .... یا حداقل ما نتو نستیم :n01:

ali.tk
15-12-2012, 19:22
مسابقات جنرال

سلام دوستان جدیدن متوجه شدیم بزرگ ترین سایت وانجمن جنرال ایران که متعلق به اقای منصوری و تیمشون هست
یک سری مسابقات زنجیر وار را تعبیه دیدند

که با نرم افزار هاماچی باید مسابقه بدهید
برای اطلا عات بیشتر و قوانن برید به انجم زیر

برای رفتن به لینک مسابقات بروی عکس زیر کلیک کنید

راستی جایزه هم گزاشتند

موفق باشید و پیروز یاعلی:n06:

ali.tk
17-12-2012, 16:21
سلام نرم افزار :WNDEdit همه جا کار میکنه نه جای خاصی نداره شاید کامل دانلود نشده ....
در مورد تایم حمله هم این امکان در این باز ی وجود نداره .... یا حداقل ما نتو نستیم :n01:

ماکه هرکاری کردیم نتونسیتیم این نرم افزارو بالا بیارم:n14:

ali.tk
24-12-2012, 14:12
سلام اقای منصوری
اقای منصوری یک سوال

اقای منصوری اگه نرم افزار دیگه ای هم سراغ دارین که میشه هوش مصنوعی رو مانند نوت پد باز کرد و راهت تر ویرایش کرد بازم بگین
اگر میشه هوش مصنوعی رو به فرمت دیگه ای مهتواشو Extract کرد
و بعد بشه اونو ویرایش کرد و دوباره به فرمتSkirmishScripts.scb تبدیل کرد بازم بگین
تا جای که من فهمیدم در هوش مصنوعی فایل
MultiplayerScripts.scb
مربوت به تعریف تیم ها هستند
و فایل
SkirmishScripts.scb
مربوت به تجهیزات نظامی و ساختمان ها هستند
ولی فایل
Scripts.ini
نمی دونم چی
اگه میشه دراین مورد یکم توضیح بدین خاهشن یک توزی خوب که قابل فهم باشه
سپاس گزارم
موفق باشید یاعلی:n16:

32185
29-12-2012, 14:13
من مد rise of the reds 1.5 را دانلود کردم. روی بازی جنرالی که از سایت afm-rayan.com دانلود کرده بودم نصب کردم ولی مد بازی نمیشه به نظر شما علت ان چیست؟ لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.جواب بدین لطفا مهمه

32185
29-12-2012, 14:14
من بازی جنرال را از afm-rayanدانلود کردم وروی ان مدrise ofthereds ا نصب کردم ولی به بازی نرفت علتش چیست؟

32185
29-12-2012, 14:15
ی توانید جواب پست های بالا را به ایمیلم بفرستید.aliafsari726@yahoo.com

hadi1367111
30-12-2012, 09:55
سلام به روز ترني سايت مد هاي جنرال

ufo-alien
01-01-2013, 05:06
من مد rise of the reds 1.5 را دانلود کردم. روی بازی جنرالی که از سایت afm-rayan.com دانلود کرده بودم نصب کردم ولی مد بازی نمیشه به نظر شما علت ان چیست؟ لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.جواب بدین لطفا مهمه
دوست عزیز بازی اتوران مخصوص خوشو داره از منوی استار ت از All program مد rise of the reds 1.5را پیدا کن و اجرا کن در سه حالت میشه اجراش کرد

ufo-alien
01-01-2013, 05:16
مسابقات بازی جنرالها هر هفته چهارشنبه

Command & Conquer Generals Zero Hour

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک دانلود بازی جنرال با حجم بسیار کم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط:381 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک مستقیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s%2525252525252525201and%252525252525252520zh%2525 2525252529%25252525252525255B.381MBZH_381MB.rar)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لینک غیر مستقیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تاریخ مسابقات

چهار شنبه ها تک نفره
پنج شنبه ها تیمی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ساعت برگزاری مسابقات
ساعت 3بعد از ظهر شروع تا 12 شب ادامه دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تذکر مهم

فقط تمام بازی کننان پچ 1.04 نصب داشته باشندو از ریختن هرگونه فایل اضافه و مد و وصله خود داری کنند

تمام بازی کنان لطفا در ساعت مقرر انلاین بوده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش بازی انلاین
برای آموزش بازی انلاین با نرم افزار هاماچی؟ کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یوزر و پس ورد های هاماچی فقط برای مسابقات بوده
ازدوستان درخواست میشود فقط یک یزرو پس را اد کنید
درصورت نداشتن دوستان ما شما را با آنها متصل خواهیم کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یوزر و پسورد هاماچی برای مسا بقات

یوزر وپسورد ها یکی میباشند:
-----------
مسابقه
-----------
مسابقه1
----------
مسابقه2
-----------
مسابقه3
------------
مسابقه4
----------
مسابقه5
------------
مسابقه6
------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نظراتنظرات و پیش نهاد های خود را در مورد زمان و نحوه مسابقات و قوانین آن در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@ymail.com) درج کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قوانین

1-نصب پچ1.04(اگر بازی را از سایت دانلود کردید نیاز به پچ ندارد )

2-بازی بعد از شروع تمام امکانات بازی آزاد است شامل قدرت اتمی فقط یکعدد.

3- باز ی بعد از شروع حملات آزاد میباشد و تایم حمله ُ مرز ُ... وجود ندارد.(با استانداردجهانی)

4-باز ی با پول10000 شروع میشود.

5- فقط استفاده از مپ های استاندارد جنرال زیرو+ نقشه با تو افق شر کت کنندگان است

6- در هر صورت یک طرف دیس کانکت (قطع ارتباط) گردد در هر صورت حتی ۱۰۰٪ پیروزی برنده کسی است که دیس کانکت نشده در اینصورت فاتح موظف به سیو ریپلی و تصویر برداری از منوی نتیجه است.

7-بازی های هر تیم سه نفربرنده های هر سری گروه با برنده گروه دوم بازی می کنند و به همین تریتیب.

8-در نهایت برندگان گروه های برنده بایک دیگر رغابت می کنند .

9-بر ای امنیت وتقلب با ورود به تالار مسابقات اسامی باید به صورت عدد باشد مثال :1-2-3....
10-بر ای امنیت وتقلب انتخاب رنگ و اسامی ممنوع است

11- برنده در صورت پیروزی 100% باید خود را درقبل از اتمام نتیجه معرفی کند ( نام خود را ایپ کند ) و از منوی نتیجه تصویر تهیه کند .

32185
01-01-2013, 13:53
سلام.من ازکاربرunfo_alienتشکر می کنم.میشه لطفا بگید که چطوری مد می سازید.من مدل رزم ناو جماران رو دانلود کردم وبرنامه های لازم برای اجرای دست کاری فایل های iniرادارم ولی وقتی می خوامreplaceکنم می نویسه find wath,replace withباید در این مراح چه بکنم.لطفا جواب بدید

:n26:

mojixx2000
04-01-2013, 01:30
با سلام خدمت دوستان عزیز. اولین پستم در این تاپیک هست و امیدوارم آخریش نباشه. الان در حال مطالعه کل تاپیک هستم و الان صفحه صد و شصت رسیدم. یعنی از چشم و چار افتادم به خدا. چند روزه از صبح میام اینجا و میخونم. ولی باید بگم توی اون صد و شصت صفحه ای که خوندم هنوز نتونستم کار مفیدی انجام بدم. از حق نگذریم بچه ها خیلی زحمت کشیدن مخصوصاً آقای منصوری که همت کردن و دارن کار بزرگی میکنن و ali.tk عزیز که هر سوالی برای منم پیش اومد دیدم پرسیدن . حالا نمیدونم من گیرائیم زیادی پائینه یا این ... جنرال اینقدر سخته که من بعد از خوندن این 160 صفحه تازه دارم یه کارای خیلی خیلی کوچیک میکنم. فقط اگر امکان داره مدیران به تاپیک یه کم سر و سامون بدن. مثلاً تمام نرم افزارهای لازم برای ادیت همش بره توی پست یک و همینطور پستهایی که بی ربطه و اسپمه اگر پاک بشه و از حجم این همه صفحه کاسته بشه خیلی عالی میشه. مثلاً باید ده صفحه سوال و دنبال حریف گشتن و غیره رو بخونیم تا یه بحث مفید پیدا کنیم. البته سوالا خوبه باشه چون آدم بهتر مبحث آموزش رو درک میکنه. برای منم کلی سوال پیش اومده که هر وقت بیشتر یاد گرفتم مطرحشون میکنم. هدفمم از این پست تشکر از هه عزیزانی هست که این همه دارن وقت میذارن برای بالا بردن معلومات هم وطنانمون:n12::n02::n16:

ali.tk
05-01-2013, 15:46
با سلام خدمت دوستان عزیز. اولین پستم در این تاپیک هست و امیدوارم آخریش نباشه. الان در حال مطالعه کل تاپیک هستم و الان صفحه صد و شصت رسیدم. یعنی از چشم و چار افتادم به خدا. چند روزه از صبح میام اینجا و میخونم. ولی باید بگم توی اون صد و شصت صفحه ای که خوندم هنوز نتونستم کار مفیدی انجام بدم. از حق نگذریم بچه ها خیلی زحمت کشیدن مخصوصاً آقای منصوری که همت کردن و دارن کار بزرگی میکنن و ali.tk عزیز که هر سوالی برای منم پیش اومد دیدم پرسیدن . حالا نمیدونم من گیرائیم زیادی پائینه یا این ... جنرال اینقدر سخته که من بعد از خوندن این 160 صفحه تازه دارم یه کارای خیلی خیلی کوچیک میکنم. فقط اگر امکان داره مدیران به تاپیک یه کم سر و سامون بدن. مثلاً تمام نرم افزارهای لازم برای ادیت همش بره توی پست یک و همینطور پستهایی که بی ربطه و اسپمه اگر پاک بشه و از حجم این همه صفحه کاسته بشه خیلی عالی میشه. مثلاً باید ده صفحه سوال و دنبال حریف گشتن و غیره رو بخونیم تا یه بحث مفید پیدا کنیم. البته سوالا خوبه باشه چون آدم بهتر مبحث آموزش رو درک میکنه. برای منم کلی سوال پیش اومده که هر وقت بیشتر یاد گرفتم مطرحشون میکنم. هدفمم از این پست تشکر از هه عزیزانی هست که این همه دارن وقت میذارن برای بالا بردن معلومات هم وطنانمون:n12::n02::n16:

سپاس گزارم دوست عزیز
شما اون چیزی که مد نظرتون هست رو دراین قسمت میتونید پیدا بکنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش گام به گام و مصور ساخت مد جنرالها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فقط یادتون باشه شما نباید دراین قسمت سوال بپرسید پرسیدن سوال در همین بخش
موفق باشید:n16:

mojixx2000
06-01-2013, 10:05
ممنون از راهنمائی. فقط یه چیزی. من این نرم افزار RADTools رو که دانلود کردم ویندوز دیفندر جلوی اجراشو گرفت و گفت توی بالاترین حد امنیتی قرار داره و به رایانه آسیب میرسونه. نرم افزار جایگزین برای این وجود داره؟

mojixx2000
06-01-2013, 13:15
یه سوالم در مورد قدرت ها داشتم. من الان تیم آمریکا رو توی solo play خیلی قوی کردم یعنی از فولدر ini و object قیمتارو کم کردم و جون سربازا رو خیلی زیاد کردم میخواستم بدونم این تغییرات فقط برای خودمه یا اگر مثلاً خودم جی ال ای رو بردارم (توی قسمت کمپینگ) وقتی بخوام با امریکا مبارزه کنم کامپیوتر هم با همین تغییرات بازی میکنه؟ یعنی اونم جونش قوی شده و نمیشه شکستش داد؟ - جواب اینو خودم گرفتم : اگر یه تیم رو قوی کنی هوش مصنوعی یا کامپیوتر هم با تغییراتی که دادی بازی میکنه و میزنه صافت میکنه (دیروز هفت هشت ساعت طول کشید یه مرحله از بازی رو برم چون نمیدونستم جی ال ای هم مقابل جی ال ای میزاره) برای همین اگر کسی این کار رو میکنه بهتره فایل INI رو بیرون از بازی کپی کنه و سه تا ازش بسازه برای آمریکا و چین و جی ال ای و اگر هم تیم بیشتر داره بهتعداد اونا بسازه و برای هر تیم تغییرات رو جدا بده و موقع بازی فقط کافیه فایل INI رو کپی کنه توی محل بازی . یادتون نره فایل دست نخورده رو یه جا نگه دارید.

32185
06-01-2013, 14:34
سلام اقای منصوری.خسته نباشید. به نظر من مدل ناو هواپیما بر خیلی طرفدار داره ومن هم یکی از طرفداراشام.جسارتامیشه مدل ناو هواپیما بر را درست کنید یا اگه درست شده لینک دانلودشو بگزارید.البته منظور من ناو هواپیما بری که تو جنرال 2 هست نیست چون اون حرکت نمی کنه.خواهش میکنم کسی جوابم را بده پست های قبلی من بی جواب موندن.میتونید به ایمیلم هم ار سال :n01:کنید.aliafsari726@yahoo.com

32185
06-01-2013, 16:11
می شه بگید چه طوری می شه یه هواپیما رو مخفی کرد.جواب بدید

32185
06-01-2013, 16:23
چرا تو این سایت دیگه کمتر تایپیک می نویسن.:n01::n01::n01::n01:

32185
07-01-2013, 15:26
سلام .می شه یه سایتیو معرفی کنید که بتونم از اون مدل های ژنرال رو دانلود کنم.جواب بدید تو رو خدا

32185
08-01-2013, 14:27
سلام اقای مننصوری . میشه در همین سایت چند تا مدل بگزارید با اموزش کامل.:n01::n01::n01::n01::n01::n01:

32185
09-01-2013, 14:28
یکی جوابم بده.

32185
13-01-2013, 16:39
اقا اپاسخ اقای mojixxرو به ایمیل من ارسال کردین . لطفا دقت کنید . در ضمن تایپیک ها رو ادامه بدید.

ali.tk
15-01-2013, 23:59
سلام
دوست عزیز
32185 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا در بخش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آموزش گام به گام و مصور ساخت مد جنرالها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تایپ ندین مشکلی هست در زمینه لینک ها شما باید اینجا مطرح کنید اون تایپو الکی شلوغ نکنید لطفا من قبلا گفتم ولی گوش نکردین
:n29:

sourati1363
16-01-2013, 00:02
با سلام خدمت دو ستان میشه راهنمایی کنید ببینم چطوری میشه یک جنرال رو به یک مد دیگه اضافه کرد

sourati1363
16-01-2013, 00:05
مثلا laser general contra به shokwave:n26:

sourati1363
16-01-2013, 00:15
please help me

ufo-alien
16-01-2013, 03:23
سلام دوست من من دیگه اینجا نمی یام بر ای هر سوال در مورد جنرال می تونید بیاید انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خودم اونجا هر سوالی بکنید در خد متم بر ای دانلود مد ها هم بیاید این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با تشکر منصوری

ufo-alien
16-01-2013, 11:24
مسابقات هفته پنجم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امروز مسابقات از ساعت:۱۵ تا ۲۳ بر گزار خواهد شد یوزر و پسور د بازی آنلاین در هاماچی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بر ای آموزش بازی آنلاین اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ذکر: هم یوزر و هم پسورد یکی است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هفته پنجم1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هفته پنجم2[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هفته پنجم3

بی وفای
07-02-2013, 14:58
چه جوری میشه دانلودش کرد؟

unknown-name
17-02-2013, 16:04
آقایون من بازی جنرال 1 نصب کردم . اما وقتی می خوام بازی کنم از من سی دی بازیو میخواهد . باید چی کار کنم ؟:n28:

ufo-alien
02-03-2013, 17:07
آقایون من بازی جنرال 1 نصب کردم . اما وقتی می خوام بازی کنم از من سی دی بازیو میخواهد . باید چی کار کنم ؟:n28:
باید کرک را عوض کنید بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و بر ای دانلود کم حجم جفت بازی های جنرال یک و دو بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم 380 مگابایت

ufo-alien
02-03-2013, 17:09
چه جوری میشه دانلودش کرد؟

بر ای دانلود کم حجم جفت بازی های جنرال یک و دو بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم 380 مگابایت

1joker1
09-03-2013, 17:29
سلام اقای منصوری فکر کنم فایل 1کیلوبایت دچار مشکل؟البته فکر کنم

بابا بابا
11-04-2013, 14:47
سی دی ژنرالم گم شده:n28: 2 تا دی وی دی بود از ژنرال 1 تا5 بود:n30::n28:

sajad.ghobadi
12-04-2013, 20:26
سلام خسته نباشید
از آقای منصوری یه سوال داشتم
من فایل WAR ARMAGEDDON v02 رو دانلود کردم اما هیچ فایل setup نداره باید چجوری نصبش کنم؟

ufo-alien
16-04-2013, 00:28
سی دی ژنرالم گم شده:n28: 2 تا دی وی دی بود از ژنرال 1 تا5 بود:n30::n28:

سلام بیاید این ادرس با حجم کم دانلود کنید هر دو بازی را با حجم 380 مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ufo-alien
16-04-2013, 00:29
سلام خسته نباشید
از آقای منصوری یه سوال داشتم
من فایل WAR ARMAGEDDON v02 رو دانلود کردم اما هیچ فایل setup نداره باید چجوری نصبش کنم؟
سلام

طرز نصب :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ابتدا بازی وار آر ماگدون ورژن یک رو (همون رو که تهیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کردید ) نصب کنید( ورژن دوم نیاز به پک های ترمیم ندارد) سپس به محل نصب بازی اصلی به آدرس زیر بروید :
Program Fileswararma geddonDataAudioSounds
یعنی ابتدا به داریوی که بازی رو نصب کردید برو ید وارد محیط که بازی نصب هست بشوید و به تر تیب وارد پو شه های که در آدرس بالا هست بشوید(از چپ به راست) تا پو شه آخر در آدرس بالا یعنی پو شه:
Sounds
حالا در این پو شه شما شاهد ده ها فایل صوتی هستید که با آنها کاری نداریم و لی یک پو شه به نام :
English
وجود داره این پو شه رو حذف کنید. تمام شد .حالا بر گرید به پو شه محل نصب بازی اصلی وار آر ما گدون .
حالا ورژن دوم را که دانلود کردید از حالت فشر ده خارج کنید یک پو شه دارید با عنوان ورژن دو م بازی وار آر ما گدون داخل اون چند پو شه و فایل هست تمام آنها را کپی پیس کنید داخل پو شه اصلی بازی : وار آر ما گدون .وارد بازی شوید و لذت ببر ید .

ufo-alien
25-04-2013, 00:03
دوستان کسی Replay نداشت ؟
مسابقات مهم
مخصوصا چین تانک و سوپر ویپن ؟

این هم ریپلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینهم دومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rpse.rep.htm)
لینک سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orpse.rep.htm)
لینک چهارم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک هشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک نهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladborhani
19-05-2013, 14:17
این هم ریپلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینهم دومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rpse.rep.htm)
لینک سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Orpse.rep.htm)
لینک چهارم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک پنجم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک ششم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک هفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک هشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک نهم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام آقای منصوری عزیز.تا جایی من فهمیدم شما استاد بازی جنرال هستین.
من یک سوال داشتم.
من بازی جنرال رو با حجم 30 مگ از سایت شما دانلود کنم راحت میشه با کسایی که پچ 1.04 نصب دارند در گیم رنجر آنلاین بازی کرد ؟
برای بازی به صورت شبکه چطور ؟
مرسی

ufo-alien
21-05-2013, 23:12
سلام آقای منصوری عزیز.تا جایی من فهمیدم شما استاد بازی جنرال هستین.
من یک سوال داشتم.
من بازی جنرال رو با حجم 30 مگ از سایت شما دانلود کنم راحت میشه با کسایی که پچ 1.04 نصب دارند در گیم رنجر آنلاین بازی کرد ؟
برای بازی به صورت شبکه چطور ؟
مرسی
سلام دوست ن حسینی هستم آقای منصوری دیگه نمی آیند و

حجم جنرال در سایت ما 30 مگ نیست بلکه 380 مگه بر ید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمنا بله به راحت ی می تونید بازی کنید .
بر ای بازی آنلاین هم بیاید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لخم
31-05-2013, 21:34
رمز پول بازی رو کسی نداره :n03:

bardia021
08-06-2013, 14:51
ولی برا من کار می کنه :n27:

bardia021
08-06-2013, 14:52
در مورد این گفتم که finalbig با اینترنت دانلود منجر دانلود نمی شه گفتم

bardia021
08-06-2013, 14:53
نه همین جا بهتره . هر سوالی هم داشته باشیم در خدمتمون هست !!!!!! نه شوخی کردم . ادامه بدید . جالب میشه . خیلی ممنون از زحمتهای محسن جان .

عزیزم اون برنامه برای دانلود با حجم بالاست . برای 200 کیلوبایت که کار نمیکنه !
ولی برا من کار می کنه :n27:

mohamadfa
09-06-2013, 11:53
ای داد بی داد چی شد؟:n04::n04::n19::n29: نمیاد لینک خرابه:n15::n03:

code masters
16-06-2013, 21:34
من finalbigرو دانلود کردم و با اون فایل تکسچر ژنرال1 رو باز کردم و یه تغییر کوچیک تو یکی از فایل های tga دادم و بعد دوباره همشو تبدیل به یه فایل big با همون اسم کردم و توی پوشه ژنرال جایگزین فایل اصلی کردم.
ولی وقتی وارد بازی میشم، هیچ چیزی تو بازی تکسچر نداره و همه چیز یه جورایی صورتی شده...
خواهش میکنم کمک کنید...

hmkh24
24-06-2013, 17:27
:n03::n08::n18::n15::n15:

mohamadfa
02-07-2013, 21:02
چی رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13::n13::n13:

mohamadfa
03-07-2013, 00:53
حتما من سر وقت آموزش فارسي كردن را مي‌دم راستي كسي موافق هست آموزش بدم؟
حتما !!!!:n18: :n20: !!!!

mohamadfa
05-07-2013, 21:19
اونهایی که با رنگ قرمز مشخص کردم یعنی اموزش دادم !

حالا یک آموزش دیگه :

می خواهیم لودر ها را -- کنیم ( مدت زمان لود شدن بازی) :

از این آدرس شما دقیقا می تونید به قسمت لودر ها دسترسی پیدا کنید . فایل INIZH را باز کنید و یجا Extract کنید و فایل GameLod را باز کنید ! شما می بینید که مثلا اگه شما از روی Option بازی حالت Low را برای گرافیک بازی انتخاب کرده باشید می تونید از اینجا تغییرش بدید ! خیلی هم آسون هست ! خودتون امتحان کنید !

من که از اون فایل هایی که باز کردم سر در نمی یارم؟ :n13: کمک می کنی؟:n18:

mohammad_kheyri
10-07-2013, 11:14
آقا جان یکی اموزش تعویض درجه یه تیم با یه تیم دیگرو بگه .
با ذکر مثال/

ps3 killer
11-07-2013, 00:28
دوستان ورژن 4 بازی جنرال ایرانیه نیومده هنوز؟

ufo-alien
20-07-2013, 09:21
دوستان ورژن 4 بازی جنرال ایرانیه نیومده هنوز؟
برای اطلاعات بیشتر بیاید به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا این آدر س ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mja2446
07-08-2013, 02:58
:n13:سلام . امروز تو gameranger بازی میکردم با یکی تو 10 دقیقه با یه لشگر بزرگ جمعم کرد. وقتی دیفیت شدم اومدم دیدم پولش 4 ملیون دلاره . تو 10 دقیقه بدون تقلب عمرا بشه اینکارو کرد . اخه انلاین هم که نمیشه از ترینر استفاده کرد ارور mis mach میده .کسی میدونه گرف چی کار کرده؟

mja2446
07-08-2013, 03:02
از این مطمءنم که طرف تقلب کرده . میخوام یکی که اطلاع داره بگه چطوری ؟ اونم تو انلاین؟
:n13:

mamali5030
14-08-2013, 18:04
سلام دوستان
بازی من world builder نداره!
چطور باید تهیه کنم؟؟؟؟

ufo-alien
31-08-2013, 12:37
سلام دوستان
چطور باید تهیه کنم؟؟؟؟

سلام بر ید به این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan131
05-09-2013, 03:30
سلام رفقا میگم کسی نمی دونه این گیم رنجر ما چه مرگشه هیچی باز نمیکه تا حالا 100 بار دانلود کردم ولی فایه ای نداره یه راهنمایی کنید نیاز به چه بر تامه ای داره نیاز به فلش پلیر چیزی نداره ها؟:n13:

erfan131
05-09-2013, 03:35
سلام به هگی:n18: اگه کسی مد جنرال خواست ما هستیما اخرین ورژن های مد های مختلف مثل کنرا008 ... . اگه خواستین بهم سربزنید :n12:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan131
05-09-2013, 03:38
غیر ممکنه:n04:

erfan131
05-09-2013, 03:47
سلام رفقا جنرال باز.... یه راهنمایی خیلی بزرگ کنید که چطوری می توان جنرال زیرو را تر جمه کرد بگید تا انجام دهم نرم افزار مورد نیاز چیه یا کسی داره این کارو میکنه بگید تا کمک کنم:n23:

R.H.M.
14-09-2013, 15:18
ببخشیدا,ولی مگه نگفتی کامل؟
پس3و4چی شدن؟:n13::n27::n13::17:
لطفا اینا رو هم بذارید.ممنونتون می شم.

ufo-alien
22-01-2014, 10:24

ایرانی با غیرت از هویت ایر انی حمایت و پاسداری کن

فکر می کردم که بعد از تلاشهای بیهوده اعراب در رابطه با تغییر نام خلیج فارس، دیگه اونا اقدام دیگری نکنند. چند هفته پیش كه من به اين لینک پایین رفتم و رای دادم، تقریبا 1،500،00 نفر رای داده بودند و سهم ما تقریبا بيش از 80٪ در مقابل کمتر از 20٪ بود اما امروز تعداد رای دهندهها به مرز 3،000،000 نفر رسیده ولی با تاسف فراوان سهم ما از 80٪ به 49٪ رسیده واین یک فاجعه است .... یادتون باشه که این رای گیری مربوط به کمپین 1،000،000 امضای شرکت گوگل است و نذارید که دوباره نام خلیج فارس بهنام مجهول بی هویت و جعلی ولعین خلیج ع ر ب ی تغییر پیدا کنه .. . . . ازتون خواهش ميكنم يه سر به اين لينكى كه گذاشتم بزنيد و توى امارگيرى شركت كنين. و حتما اين رو به اشترك بذاريد ...... واى بر ما كه که دیگه روزی این اعراب بخوان بر سر خلیج فارس با ما یجورایی کل بندازن .... اينم لينكش: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مواظب وطنمون باشیم سارقان هویت و خاکمون شیاطین در کمینند
***خون شهدا را فر اموش نکنیم اونها خون دادن و با غیر ت از وجب به وجب این خاک با خونشون دفاع کردن تو هم با یک رای حمایت کن ***

nimas78
05-06-2014, 13:56
درود بر شما

ps3 killer
05-06-2014, 23:59
من این بازی جنرال3 ارتش ایران رو چند سال پیش خریدم
اگر تیم سازنده عرضه داشت تا الان نسخه جدید رو منتشر میکرد:n21:

3 ساله فقط تبلیعات میکنن که نسخه جدید به زودی منتشر میشه

ufo-alien
23-06-2014, 22:10
من این بازی جنرال3 ارتش ایران رو چند سال پیش خریدم
اگر تیم سازنده عرضه داشت تا الان نسخه جدید رو منتشر میکرد:n21:

3 ساله فقط تبلیعات میکنن که نسخه جدید به زودی منتشر میشه

lعرضه داشته ومنتشر شده
ورژن دوم
ورژن سوم

ps3 killer
27-06-2014, 10:47
lعرضه داشته ومنتشر شده
ورژن دوم
ورژن سوم

ورژن 4 رمش رو موش خورد؟
5 ساله دارید میگید به زودی عرضه میکنیم:n02:

jordan_
20-07-2014, 16:05
سلام دوستان.چطوری می شه از هسته ای بینهایت یا دورزن هایی که از تو منطقه ی خودت بزنن تو منطقه ی دیگران استفاده کرد؟

jordan_
20-07-2014, 17:28
کسی نبود؟؟؟؟؟

iq021
29-07-2014, 20:57
ممنون براي هك اين بازي

naalosar
01-08-2014, 10:11
سلام دوستان.چطوری می شه از هسته ای بینهایت یا دورزن هایی که از تو منطقه ی خودت بزنن تو منطقه ی دیگران استفاده کرد؟
سلام دوست عزیز. متوجه منظورتون نمیشم. یعنی میخواید بازی رو جوری ویرایش کنید که از تو منطقه ی خودتون با دور زن ها منطقه ی حریف رو بزنید ؟؟؟
.

ممنون براي هك اين بازي
سلام دوست عزیز .خواهش . من خیلی وقت فعالیتی نداشتم اما از این به بعد باز سر میزنم. سوالی مشکلی بود در خدمتم.
.

سلام رفقا جنرال باز.... یه راهنمایی خیلی بزرگ کنید که چطوری می توان جنرال زیرو را تر جمه کرد بگید تا انجام دهم نرم افزار مورد نیاز چیه یا کسی داره این کارو میکنه بگید تا کمک کنم:n23:
سلام دوست عزیز. شما باید دوبله شده ی حرف های یونیت ها رو بصورت فایل صوتی داشته باشید .
.

سلام دوستان
چطور باید تهیه کنم؟؟؟؟
سلام . از اول در محل نصب بازی هست . اگر پاک شده میتونم واستون آپلود کنم.
.

من که از اون فایل هایی که باز کردم سر در نمی یارم؟ :n13: کمک می کنی؟:n18:
سلام . دقیقا کجا رو متوجه نشدید تا توضیح بدم ؟؟
.

آقا جان یکی اموزش تعویض درجه یه تیم با یه تیم دیگرو بگه .
با ذکر مثال/

اگر منظورتون پاور هاست خیلی کار داره . کوتاه نیست که توضیح بدم.

:n13:سلام . امروز تو gameranger بازی میکردم با یکی تو 10 دقیقه با یه لشگر بزرگ جمعم کرد. وقتی دیفیت شدم اومدم دیدم پولش 4 ملیون دلاره . تو 10 دقیقه بدون تقلب عمرا بشه اینکارو کرد . اخه انلاین هم که نمیشه از ترینر استفاده کرد ارور mis mach میده .کسی میدونه گرف چی کار کرده؟

واقعا نمیدونم چجور میتونه ممکن باشه ! ولی اگر هم بشه احتمالا باگ باشه . شما ریپلی رو سیو کن نگاه کن متوجه میشی چکار کرده .

من finalbigرو دانلود کردم و با اون فایل تکسچر ژنرال1 رو باز کردم و یه تغییر کوچیک تو یکی از فایل های tga دادم و بعد دوباره همشو تبدیل به یه فایل big با همون اسم کردم و توی پوشه ژنرال جایگزین فایل اصلی کردم.
ولی وقتی وارد بازی میشم، هیچ چیزی تو بازی تکسچر نداره و همه چیز یه جورایی صورتی شده...
خواهش میکنم کمک کنید...
سلام دوست عزیز . ببخشید دیر جواب دادم. شما نباید فایل رو دوباره به اونی که بوده تبدیل کنید . باید فایل مورد نظر رو در آدرس صحیح قرار بدید.
.

naalosar
01-08-2014, 10:13
آقا ما در خدمتیم . هر سوالی بود . سعی میکنم هر روز سر بزنم . همگی موفق باشید.

amiratom
14-09-2014, 13:36
سلام به دوستان ، من تمام صفحات اول ای تایپیک رو نیگاه کردم ولی مثل اینکه از بس مطالب قدیمیه لینک های دانلود اینها از بین رفته ، لطفا یکی روش کامل کار با کد های تقلب بازی جنرال زیرو را توضیح بده و اگه نرم افزاری چیزی میخواد لینک دانلود بزاره . پیشاپیش ممنون و متشکر

hesam_kaka
09-10-2014, 18:00
داداش اينو كاملش و برام ميفرستي

lll-AmirAhmad-lll
04-02-2015, 11:56
سلام به همه من تقریبا بیشتر زیرو بم -- جنرال رو در آوردم فقط چندتا مشکل دارم یکی اینکه وقتی وارد بازی میشیم تو قسمت skrimish که می خوایم بازی کنیم میشه game speed بازی رو تغییر داد (60-15) ولی این game speed تو قسمت شبکه یا multi player وجود ندارد می خواستم بدونم راهی هست که بشه game speed تو قسمت شبکه رو افزایش داد؟ چون تو قسمت شبکه game speed خیلی پایین هست. دوم اینکه چطور میشه هوش مصنوعی بازی رو ویرایش کرد و با چه برنامه ای میشه فایل SkrimishScripts.Scb که همون فایل هوش مصنوعی بازی هستش رو باز کرد و تغییر داد؟ با تشکر.

lll-AmirAhmad-lll
04-02-2015, 12:12
:n33:سلام به همه من تقریبا بیشتر زیرو بم -- جنرال رو در آوردم فقط چندتا مشکل دارم یکی اینکه وقتی وارد بازی میشیم تو قسمت skrimish که می خوایم بازی کنیم میشه game speed بازی رو تغییر داد (60-15) ولی این game speed تو قسمت شبکه یا multi player وجود ندارد می خواستم بدونم راهی هست که بشه game speed تو قسمت شبکه رو افزایش داد؟ چون تو قسمت شبکه game speed خیلی پایین هست. دوم اینکه چطور میشه هوش مصنوعی بازی رو ویرایش کرد و با چه برنامه ای میشه فایل SkrimishScripts.Scb که همون فایل هوش مصنوعی بازی هستش رو باز کرد و تغییر داد؟ با تشکر.

DASTMARABEGIR
04-03-2015, 14:41
با سلام و خسته نباشید بچه ها چه طوری می توانم یک سوپر ویپون را از یک تیم به یک تیم دیگر باتمامی آپگریدها بدون اینکه در تیمی که سوپر ویپون آن را برداشته اید سوپر ویپون آن از حالت خاموش بدون ساخت ساختمان ویژه باز باشد منظورم این است ؟مثلا در تیم چین اتمش را در تیم امریکا بیاوریم بدون اینکه در تیم چین از اول بازی اتمش باز باشد یعنی : فقط اتمش در تیم امریکا بیاید و در خود تیم اتمش بدون ساختن ساختمان paraganet center باز نباشد:n33:

ps3 killer
13-03-2015, 13:04
ورژن 4 نیومد ؟
انگار میخوان آپلو هوا کنن!
:n21:

rezatiro
02-04-2015, 16:48
ُلام میخاستم بگم میتونی تولبار جنتول رو بدون نصب برای زیرو هور قرار بدین

rezatiro
02-04-2015, 16:51
بازی انلاین چیت پول نداره.....ولی چیت مپ هک داره که میتونه بیستو کامل ببینه

ufo-alien
23-06-2015, 15:58
دانلود بازی ارتش ایر ان(جنرال3)ورژن یک war armageddon v:01
با دو ورژن رایگان

erfan131
03-08-2015, 14:46

یه نگاه بهش بندازین وب خوبیه:n20::n19:

aliokar
22-11-2015, 00:49
سلام

خسته نباشین

آقا من مد آرماگدون رو میخوام

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

ufo-alien
21-12-2015, 10:56
سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

سلام

خسته نباشین

سالمش رو پیدا نمیکنم
سلام بیا اینجا وار آر ماگدون یک را دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ورژن سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DASTMARABEGIR
08-01-2016, 00:09
با سلام و خدا قوت بچه ها کسی میدونه چجوری میشود یک سوپر ویپون را از یک مد با تمامی جزئیات جدا کرد و در زرو هور جای داد با تشکر:n05::n05::n05:

husene
10-04-2017, 20:34
خوب شما با این برنامه می توانید داخل فایل های .big شوید ! ابتدا این برنامه را باز کنید و از منوی File روی Open زده و روی فولدر نصب شده جنرال می روید ! در آنجا فولد های زیادی با فرمت Big می بینید که می توانید آنها را باز کنید و از طریق منوی Edit و زدن Extract آنها را روی یک فلدر Unbig کنید .... یعنی آنها را از Big در آورید تا بتوانید با آنها کار کنید ! وقتی شما فایل ها را ویرایش کردید می توانید از طریق Edit و زدن add directory دوباره آنها را به فرمت Big برگردانید !

کدوم برنامه؟؟

General okar
11-04-2017, 19:35
سلام،منظور شما کدوم برنامس؟؟؟که میشه باهاش هک کرد فایلهارو
اسم برنامه رو نگفتین

piruzy
20-04-2020, 19:16
کدوم نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DASTMARABEGIR
07-01-2023, 11:55
با درود و خداقوت چه جوری میشه چالج بازی زرو هور را طراحی کرد منظورم این هست مثلا در یک مود چالنج نداره میخوام چالنج داشته باشه چه جوری میشه چالنج اضافه کرد