PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

ali.tk
01-04-2011, 22:06
سلام برداش گلم اقای منصوری
ما امدیم باز هم با سعالات:20:
خوب من کاری کردم من از مد بهران جنگ سردCWC
هواپیمای میگ
وهلی کوپتر کوبرارا فایل W3Dانهارا استخراج کردم هم چنینTexturesانهارا
ودرمودZero Hour Reborn V5.0 The Last Standادقام کردم
هرنوع فایل رو درسرجای خودش وبانام خودش جای گزین کردم ولی:41:
هلی کوپترکوبرا!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وهواپیمای میگ

فکر می کردم که اگر فایل های DDS خودشونو وفایل های w3dخودشونو با نام درج شده درمودو بزارم مشکل هله وکاردرسته ولی نشد:41:
کمک راهنمای
تورو خدا به بقیق سعالام هم جواب بدی ممنون
مخصوص درمورد اون عکسای که گفتم
ممنون:41:

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

در مورد آموزش هم من در چندین صفحه قبل اعلام کردم تیم ما می تونه نمو نه های مدل ها و...از آرشیو تیم به شما بده بر ای را حتی کار هاتون و حتی قسمت اول از آموزش رو گزاشتیم ولی زیاد استقبال نشد و چو ن اسن کار بسیار دقیق و وقت گیر است و باید بر ای آموزش و رفع اشکال مد تها و قت گذاشت اگر بیست نفر از این تایپیک ها حمایت کنند و نظر بز ارند و یا و اقعا اعلا م کنند که قصد دارند ما همجوره سا پو رت می کنیم .
نگاه کنید دو ستان من با را گفتم اکثر کشو ر ها انجمن های بسیار قوی و فعالی دارند و با این مو تور دارند مد طر احی می کنند و یا در حال ار تقا این مو تور بازی هستند و همشون یک ماد ملی بر ای خو دشو ن ساختند مثل رو سها هلندی ها حتی عر بها اسر ائیل و کشو ر های دیگه ... این کار چند حسن داره او ل اینکه می تونیم یک تشکیلات منسجم به و جو د بیاریم و منابع بز ر گی از فایل ها را طر احی و آرشیو کنیم و همچنین با سا خت بازی بسیار آشنا بشید بازی سازی و ماد سازی بسیار به هم شبیه و نزدیکند اگه شما یک ماد ساز خو باشید می تونید به را حتی با در دست داشتن یک مو تر خو ب یک بازی بسازید تمام کسانی که ماد ساز بو ددند و مد می سا ختند و بعد بازی ساز شد ند جز و بهتر ین بازی ساز ها شد ند ..من به شما پیشنهاد می کنم بیا ید یک تشکلیات منسجم و پیگیر مثل کشو ر های دیگه درست کنید من و تیم من به شما قول می دم از لحا ظ فنی فایل های تر یدی و صو تی دو بله و دیگر چیز ها یاری اتون کنیم ...
مو فق باشید
----------------------------------------------------
داداش منصوری من فکر میکنم شما اموزش هارا شروع کنین کم کم خیلی ها الاقه من میشن ومیان توی کار من خودم بعد تعتیلات کلی بربچو میارم توی کار ولی شما کم کم شروع کنین به اموزش البته سعالای من دست کمی از اموزشا ندارن خلع سعالارو پرمی کنن:31:
من تا اخرش هستم:8:
من حیچ وقت از حک جنرال سیر نشدم ونخواهم شد فقط کسی منو هدایت کنه من تا اخرش هستم ولی اخری فکر کنم نداشته باشه:27:
بازم ممنون من بزودی کلی بربچ میارم برو توی کار اموزش مغصی:11:

marmolak
03-04-2011, 08:25
دوستان سلام
من یه مشکلی دارم بعد از نصب Contra007. وقتی بازی میکنم ،ساخت و ساز ارتش ها مثل ساخت فرودگاه و و اتم و .... محدود میشه به تعداد ستاره های ژنرالها میشه پچی یا اپدیتی معرفی کنید که این مشکل حل بشه و من بتونم از تمام امکانات ژنرالها و تو همون شروع بازی استفاده کنم؟

ali.tk
03-04-2011, 10:54
:31:شوخی نکن بابا راست میگی!
اخه بپسر خوب کنترا ازورژن2به بعد باید بجنگی هرباریک راند باز می شه وهربار یک سری از چیزا باز می شه
ومی شه -- کرد همه تجهیزات باز میشه ولا من وقت ندارم روش کارکن ولی فکر کنم اقای منصوری بیاد بهت بگه ؟
ولی هنوز نیومده منم چند تا راهنمای میخواستم نیومده راهنماایم بکنه:20:

marmolak
03-04-2011, 12:35
متوجه نشدم یعنی اگه یه بار با یه ژنرال یه مرحله رو رد کنم تو مراحل بعدی که بازی کردم امکانات باز میشه؟
میشه دوستان زحمت -- این قسمت رو بکشن در ضمن اتم هم ندارم .یعنی یا ژنرال 5 ستاره هم اتم باز نمیشه.

ufo-alien
03-04-2011, 17:20
متوجه نشدم یعنی اگه یه بار با یه ژنرال یه مرحله رو رد کنم تو مراحل بعدی که بازی کردم امکانات باز میشه؟
میشه دوستان زحمت -- این قسمت رو بکشن در ضمن اتم هم ندارم .یعنی یا ژنرال 5 ستاره هم اتم باز نمیشه.

د و ست عزیز مد کنترا به طر یقی طر احی شده که تا شما ستاره ها را نگیر ید بعضی ادوات و یا ساختمانها مثل اتم آزاد نخو اهد شد من خو دم به شخصه با این روش کا ملا مو ا فقم چو ن در بازی های چند نفره با زیکنها را تر غیب به حمله بیشتر میکنه ....
میشه در ستش کرد مثل باز یجنرالها ش کرد و من یکبار به صور ت مصور در همین فر وم تو ضیح دادم سر چ کنید احتمالا پیداش کنید .

ufo-alien
03-04-2011, 17:51
سلام داداش منصوریس ممنون
ولی بجز اون اموزشه اون چند تا سعال منو بی جواب گزاشتی ممنون می دونم وقت ندارید
راستی یک ساعال دارم
من روی عکسا کارکردم لی توی یک جاش با مشکل برخوردم اونم این عکسا هستن

من با این عکس ها مشکل دارم این عکسا بنظرمن تعدادی عکس هستن که انگارداخل یک قالب قرار گرفتن وهرعکسی که موشاهده می شه مربوت به یک چیز دربازی هست
میخواستم ببینم می شه این عکسارو استخراج کرد یانه
واگرهم می شه دوباره چجوری میشه اونهارو به این صورت دراورد خواهش می کنم اموزش بدین هد امکان با عکس اموزش بدین بسیارممنون هستم
بازم شرمنده:11:

این عکسها همون عکسهای کو چیکی هستند که در منوی دستور بازی می آد و شما از او نجا مثلا ساخت یک ساختمان یا و احد و یا دوات رو انجام می دید عکس های بزر گتر بر ای زمانیه که تو ضیحات بیشتر می خو اهید و عکس های کو چیک بر ای منو ی دستور یا منوی فر مان بازیست .(منظور از منوی فر مان همون منوی ساخت یا فر مان بازیست که به بلدوزر می گید چی بسازه )
تمام تو ضیحات مر بو ط به این بخش در قسمت :Data
به آدرس زیر مو جو د است :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\MappedImages\TextureSize_512

الابته در این پو شه:TextureSize_512 چند تا فایل هست که هر کدام مر بوط به یک تیم و یا یک قسمت مثل بازی های چن نفر ه یا آنلاین و غیر ه هستند که فقط و فقط با تمر ین می تونید متو جه بشید من چی میگم ...
البته در ابتدای تو ضیحات رفتار یک تیم که در آدرس زیر مو جو د است :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\ Object

مثلا تانک های جی ال ای:GLAVehicle

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این قسمتها مر بو ط به عکس هاست و تو ضیحاتشون در پو شه:
\TextureSize_512

به آدرس زیر هست :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\MappedImages\TextureSize_512

حالا از کجا می تو نید این عکس ها را به دست بیا رید ؟ از این آدرس:

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour

فایل :EnglishZH

پیشنهاد بر ای را حتی کار :
شما تملام فایل های :Big
بازی رو استخراج کنید در خود پو شه بازی و بعد از اینجا شر و ع کنید که : ابتدا یک تیم رو مثلا :BossGeneral اسمش رو بکنید کره شمالی و بعد او ل از ساختمانها شر و ع کنید و تنها به جای ادواتی که در این تیم هست مثل ساختمانها سا ختمان مورد نظر تون را بزار ید و بعد تا نک و بعد سر باز ها و بعد آپگرید ها و .....
مثلا عکس تانک :Boss_TankOverlord را پیدا کنید از آدرس عکس های که گفتم استخراج کردید و. سپس عکس تانک جدیدی رو که جای اون اور لرد گزاشتید رو عوض کنید ...
دو ستان بر ای کو چکترین تعقیر ات بسیار دقت کنید چو ن با کو چکتر ین اشتباه و کم و زیاد شدن تنها یک حرف با اون ارور معر ف مو اجه خو اهید شد البته بر ای پید ا کردن جای ارور می تونید از نرم افزار ی که داخل بازی هست هم استفا ده کنید :WorldBuilder
این نرم افزار دقیقا جای ارور و اشتباه رو بهتون میگه.....

ufo-alien
03-04-2011, 18:14
سلام برداش گلم اقای منصوری
ما امدیم باز هم با سعالات:20:
خوب من کاری کردم من از مد بهران جنگ سردCWC
هواپیمای میگ
وهلی کوپتر کوبرارا فایل W3Dانهارا استخراج کردم هم چنینTexturesانهارا
ودرمودZero Hour Reborn V5.0 The Last Standادقام کردم
هرنوع فایل رو درسرجای خودش وبانام خودش جای گزین کردم ولی:41:
هلی کوپترکوبرا!

وهواپیمای میگ

فکر می کردم که اگر فایل های DDS خودشونو وفایل های w3dخودشونو با نام درج شده درمودو بزارم مشکل هله وکاردرسته ولی نشد:41:
کمک راهنمای
تورو خدا به بقیق سعالام هم جواب بدی ممنون
مخصوص درمورد اون عکسای که گفتم
ممنون:41:

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

----------------------------------------------------
داداش منصوری من فکر میکنم شما اموزش هارا شروع کنین کم کم خیلی ها الاقه من میشن ومیان توی کار من خودم بعد تعتیلات کلی بربچو میارم توی کار ولی شما کم کم شروع کنین به اموزش البته سعالای من دست کمی از اموزشا ندارن خلع سعالارو پرمی کنن:31:
من تا اخرش هستم:8:
من حیچ وقت از حک جنرال سیر نشدم ونخواهم شد فقط کسی منو هدایت کنه من تا اخرش هستم ولی اخری فکر کنم نداشته باشه:27:
بازم ممنون من بزودی کلی بربچ میارم برو توی کار اموزش مغصی:11:

من نمی دو نم شما چی کار کردید و لی اگه بخواید مثلا قیافه یک هو اپیما رو با هو اپیمای دیگه عوض کنید باید به این صور ت عمل کنید :

اسم :W3d فایل مورد نظر رو مثلا هو اپیمای از مد بحران سر د را می خوایم جایگز ین هو اپیمای از ژ نرال هو ای امر یکا کنیم :
اول با نرم افزار ادیت : INI فایل مر بو ط به اون هو اپیما را باز می کنیم :

مثلا :AmericaJetRaptor

;------------------------------------------------------------------------------
Object AmericaJetRaptor

; *** ART Parameters ***
SelectPortrait = SACRaptor_L
ButtonImage = SACRaptor

UpgradeCameo1 = Upgrade_AmericaLaserMissiles
UpgradeCameo2 = Upgrade_AmericaAdvancedTraining
UpgradeCameo3 = Upgrade_AmericaCountermeasures
;UpgradeCameo4 = NONE
;UpgradeCameo5 = NONE

Draw = W3DModelDraw ModuleTag_01

DefaultConditionState
Model = AVRaptor
HideSubObject = BurnerFX01 BurnerFX02
WeaponLaunchBone = PRIMARY WeaponA
End

ConditionState = JETEXHAUST
; exhaust
ParticleSysBone = Wingtip01 JetContrail
ParticleSysBone = Wingtip02 JetContrail
ParticleSysBone = Engine01 GenericHeatEffect
ParticleSysBone = Engine02 GenericHeatEffect
End

ConditionState = JETEXHAUST JETAFTERBURNER
; exhaust
; afterburner
ShowSubObject = BurnerFX01 BurnerFX02
ParticleSysBone = Engine01 JetLenzflare
ParticleSysBone = Engine02 JetLenzflare
End

ConditionState = REALLYDAMAGED
Model = AVRaptor_D
; damage
ParticleSysBone = Smoke01 JetSmoke
ParticleSysBone = Engine01 JetEngineDamagedSmoke
End

ConditionState = REALLYDAMAGED JETEXHAUST
Model = AVRaptor_D
; damage
; exhaust
End

ConditionState = REALLYDAMAGED JETEXHAUST JETAFTERBURNER
Model = AVRaptor_D
; damage
; afterburner
ShowSubObject = BurnerFX01 BurnerFX02
ParticleSysBone = Engine01 JetLenzflare
ParticleSysBone = Engine02 JetLenzflare
; exhaust
End

ConditionState = RUBBLE
Model = AVRaptor_D1B
HideSubObject = None
ShowSubObject = None
ParticleSysBone = Sth GenericHeatEffect
End

ConditionState = RUBBLE JETEXHAUST JETAFTERBURNER
Model = AVRaptor_D1B
;HideSubObject is needed cause there're inherited from default condition state
HideSubObject = None
ShowSubObject = None
ParticleSysBone = None GenericHeatEffect
ParticleSysBone = Engine01 JetExhaust
ParticleSysBone = Engine02 JetExhaust
; exhaust
End

OkToChangeModelColor = Yes

End

هر چیزی در اصل چند تو ضیح رفتاری داره مثلا وضعیت ظا هری در سلامت: مثلا در حالت نیمه جان و یا در حالت انهدام ...(بسته به تعر یف و دقت طراح شی مورد نظر داره)

جای مد لها ی W3d در مقابل :Model
هست و شما باید از بالا به پایین هر مدلی رو جای خودش بزارید
نکته :
در بعضی از شی ها مثلا هو اپیما ها یا ساختمانها ما از یک هلی کو پتر چند مدل داریم یکی بر ای سلامت و نیمه جان و یا انهدام شما باید دو تا فایل رو هم مال مد بحران سرد رو و هم همون فایلی رو که می خواید ادیت کنید رو رو بر وی هم در یک صفحه باز کنید و از بالا به پایین هر نام مدلی رو جای خودش دقیقا قر ار دهید .

مثلا در همین مثال بالا می بینید کهچندین مدل هست مثل :
حالت سلامت ناقص:Condition State = REALLY DAMAGED

Model = AVRaptor_D

یا :حالت :Condition State = RUBBLE

Model = AVRaptor_D1B

یا :
حالت سلامت کامل
Model = AVRaptor

هر کدام بر ای یک حالت هواپیما ست .

موفق باشید

ali.tk
03-04-2011, 18:25
این عکسها همون عکسهای کو چیکی هستند که در منوی دستور بازی می آد و شما از او نجا مثلا ساخت یک ساختمان یا و احد و یا دوات رو انجام می دید عکس های بزر گتر بر ای زمانیه که تو ضیحات بیشتر می خو اهید و عکس های کو چیک بر ای منو ی دستور یا منوی فر مان بازیست .(منظور از منوی فر مان همون منوی ساخت یا فر مان بازیست که به بلدوزر می گید چی بسازه )
تمام تو ضیحات مر بو ط به این بخش در قسمت :Data
به آدرس زیر مو جو د است :

الابته در این پو شه:TextureSize_512 چند تا فایل هست که هر کدام مر بوط به یک تیم و یا یک قسمت مثل بازی های چن نفر ه یا آنلاین و غیر ه هستند که فقط و فقط با تمر ین می تونید متو جه بشید من چی میگم ...
البته در ابتدای تو ضیحات رفتار یک تیم که در آدرس زیر مو جو د است :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\ Object

مثلا تانک های جی ال ای:GLAVehicle

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین قسمتها مر بو ط به عکس هاست و تو ضیحاتشون در پو شه:
\TextureSize_512

به آدرس زیر هست :

حالا از کجا می تو نید این عکس ها را به دست بیا رید ؟ از این آدرس:

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour

فایل :EnglishZH

پیشنهاد بر ای را حتی کار :
شما تملام فایل های :Big
بازی رو استخراج کنید در خود پو شه بازی و بعد از اینجا شر و ع کنید که : ابتدا یک تیم رو مثلا :BossGeneral اسمش رو بکنید کره شمالی و بعد او ل از ساختمانها شر و ع کنید و تنها به جای ادواتی که در این تیم هست مثل ساختمانها سا ختمان مورد نظر تون را بزار ید و بعد تا نک و بعد سر باز ها و بعد آپگرید ها و .....
مثلا عکس تانک :Boss_TankOverlord را پیدا کنید از آدرس عکس های که گفتم استخراج کردید و. سپس عکس تانک جدیدی رو که جای اون اور لرد گزاشتید رو عوض کنید ...
دو ستان بر ای کو چکترین تعقیر ات بسیار دقت کنید چو ن با کو چکتر ین اشتباه و کم و زیاد شدن تنها یک حرف با اون ارور معر ف مو اجه خو اهید شد البته بر ای پید ا کردن جای ارور می تونید از نرم افزار ی که داخل بازی هست هم استفا ده کنید :WorldBuilder
این نرم افزار دقیقا جای ارور و اشتباه رو بهتون میگه.....
-------------
من بسیار تشکر می کنم از دوست وداداش گلم اقای منصوری
درمورد جای عکس ها که گفتین تا هدودی خدارو شکر باخبر بودم ولی منضور من این بود که !
این عکس ها تعدادی عکس هستن!
که می شه انهارا استخارج کرد ؟
مثل دریک فایل بیک تعدادی عکس هست ومی شه با نرم افزار بیک ان هارا استخراج کرد
ومی شه تعدادی عکس را هم درهمین حالت به این صورت دراورد
حالا منضورمن اینه که این عکس های که دریک عکس بزرگ قراردارن قابلیت استخراج دارن یانه؟
من فکر می کنم این عکس ها با مغیاس ریاضی قرار داده شدن وباید طول وارز ان هارا مشخص بکنیم تا قابلیت نمایش داشته باشن؟
ایا دوم از اینها هست
از داداش گلم اقای منصوری میخوام که بیشتر به ما سربزنن
باتشکر ازشما:20:تقدیم:11:

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

اقای منصوری هروقت وقت داشتین بگین که یک ارتبا ط مستقیم برقرار بکنیم
درمورد ارتقاع فرهنگ -- جنرال فکر کنم جالب باشه:20:

ufo-alien
03-04-2011, 18:35
-------------
من بسیار تشکر می کنم از دوست وداداش گلم اقای منصوری
درمورد جای عکس ها که گفتین تا هدودی خدارو شکر باخبر بودم ولی منضور من این بود که !
این عکس ها تعدادی عکس هستن!
که می شه انهارا استخارج کرد ؟
مثل دریک فایل بیک تعدادی عکس هست ومی شه با نرم افزار بیک ان هارا استخراج کرد
ومی شه تعدادی عکس را هم درهمین حالت به این صورت دراورد
حالا منضورمن اینه که این عکس های که دریک عکس بزرگ قراردارن قابلیت استخراج دارن یانه؟
من فکر می کنم این عکس ها با مغیاس ریاضی قرار داده شدن وباید طول وارز ان هارا مشخص بکنیم تا قابلیت نمایش داشته باشن؟
ایا دوم از اینها هست
از داداش گلم اقای منصوری میخوام که بیشتر به ما سربزنن
باتشکر ازشما:20:تقدیم:11:

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

اقای منصوری هروقت وقت داشتین بگین که یک ارتبا ط مستقیم برقرار بکنیم
درمورد ارتقاع فرهنگ -- جنرال فکر کنم جالب باشه:20:

بله در سته شما با این نرم افزار می تونید این کار رو به راحتی انجام بدید :Image Packer

از آدرس زیر می تونید دانلو دکنید :

و تر تیب قر ار گر فتن عکس ها هم به این صور ته :

ali.tk
03-04-2011, 18:39
راستی اسم کشورها برای نمایش برای انتخاب بازی درچند نقطه باید تعغیر بکنه؟

:20:
marmolak
03-04-2011, 19:22
د و ست عزیز مد کنترا به طر یقی طر احی شده که تا شما ستاره ها را نگیر ید بعضی ادوات و یا ساختمانها مثل اتم آزاد نخو اهد شد من خو دم به شخصه با این روش کا ملا مو ا فقم چو ن در بازی های چند نفره با زیکنها را تر غیب به حمله بیشتر میکنه ....
میشه در ستش کرد مثل باز یجنرالها ش کرد و من یکبار به صور ت مصور در همین فر وم تو ضیح دادم سر چ کنید احتمالا پیداش کنید .

میتونید کار -- رو برای من انجام بدید ؟
من خودم تنهایی بازی میکنم ،خدایی خیلی سخته با ژنرالی مثل ژنرال اتم چین بازی کنم که هیچ امکاناتی نداره ،حتی امکانات دفاعی و حرفم یعنی کامپیوتر همه امکانات رو داشته باشه ،میخوایید من چطوری از پس اون بر بیام .
راستی دوستان یه ترینر سراغ دارید که روی ژنرال زیرو هاور کار کنه ،نمیدونم چرا ترینرهای من کلا وقتی اجرا میشن بازی رو میبندن ،هم روی اوجینال ژنرال هاور و هم روی پک های اپدیت شده تست کردم ،همین مشکل پا برجاست.

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

اگر هم نمیتونید لطف کیند لینک اموزشی رو که گذاشتید بهم بدید گشتم نتونستم پیدا کنم .

ali.tk
03-04-2011, 19:27
داداش گلم از تایپ 31به بعد مطالعه کن این چیزی که میخوای رو اقای منصوری نوشته
موفق باشی:20:

marmolak
03-04-2011, 19:33
خب برای اینکه ساخت و ساز رو ازاد کنم باید کدوم فایل و کجاشو ،چطوری تغییر بدم؟

ali.tk
03-04-2011, 19:37
ببین نرم افزار بیکو از صفه اول دانلود کن کارباش خیلی اسونه دوم درفایل(\Data\INI)تعغیراتو انجام بدی
موفق باشی:11:

marmolak
03-04-2011, 19:44
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ،ولی من نرم افزار رو گرفتم ،کدوم فایل مربوط به ساخت و سازه و کجای اون فایل و به چه صورتی باید تغییر کنه؟

ali.tk
03-04-2011, 19:56
هههههههه
همون ادرسی که بهت دادم
\Data\INI
دوم گفتن کدوم فایل خدای یکم مشکله باید از تایپ31به بعد متالعه کنی تا برسی همونجای که داداش منصوری گلمون گفته
:46:

ali.tk
03-04-2011, 20:09
داداش منصوری گلم اگه میشه روش ایب یابی ارورو با WorldBuilder توضیح بدین
بسیار ممنون ومتشکر:11:

ufo-alien
04-04-2011, 01:55
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ،ولی من نرم افزار رو گرفتم ،کدوم فایل مربوط به ساخت و سازه و کجای اون فایل و به چه صورتی باید تغییر کنه؟

سلام
وقتی شما ماد کنترا 007 رو با ز می کنید چند تا فایل می بینید یکی شون اسمش اینه:contra007!
این فایل که پسو ندش : BIG هستش رو با نرم افزار :FinalBIG بازکنید و سپس در یک پو شه دلخو اه یا روی بازی جنرال زرو استخراجش کنید .
حالا با نرم افزار :FinalBIG وار د محیط نصب بازی (اگر در محیط بازی فایل مورد نظر را استخراج کردید) بشید سپس وارد پو شه :
Data و بعد INI
بشید در ان پو شه:INI یک پو شه هست به نام :Object
این پو شه مسئو ل نگهداری و باز خوانی تمام اطلاعات ظاهری تیمها و همچنین مسئو لیت تیمه و ساختمونهاست .
حالا شما باید چیکار کنید خیلی ساده است :
باید تمام تیمها رو (البته اگه می خواید در تمام تیمها محدو دیتها بر داشته بشه و در تمام ادو ات مثلا تانک اور لورد را از ابتدا بشه ساخت )
این کاری رو که الان تو ضیح می دم در بارشون اجرا کنید .
* نکته:تمام فایل های داخل پو شه :INI با نر م افزار : Edit.INI ویر ایش می شوند که باید حتما دانلود کنید .

لینک دانلود نرم افزار های که در بالا آمد و نر م افزار های کار بر دی دیگر در صفحه زیر آمده است :

در پو شه :Object مثلا از بالا شروع می کنیم یک تیم رو انتخاب می کنیم در کنترا اولین تیم طبق حر و. ف الفبا :
AirforceGeneral

این فایل را با نرم افزار : Edit.INI باز کنید .

* نکته: در فایل :AirforceGeneral
تمام اد وات ، سر باز ه، سا ختمانها ذکر شدند که بیشتر شون محدو دیت دارند شما می تونید از قسمت فهر ست در نرم افزار ادیت :INI ساختمون مورد نظر را پیدا کنید و تنها بر ای اون این محدو دیت را بر دار ید .

ما مثلا در این فایل ساختمان:StrategyCenter را به معنای ساختمان استرا تژی مرکزی را انتخاب می کنیم نگاه کنید کلا می شه تو ضیحات این ساختمان یا هر شی دیگری که در بازی بر اش بر نامه نویسی کردن رو به 4 قسمت تقسیم کرد یا لا عقل من اینجوری عمل کردم :

; *** ART Parameters ***

; ***DESIGN parameters ***

; *** AUDIO Parameters ***

; *** ENGINEERING Parameters ***

ما با قسمت اول در اینجا کار نداریم یعنی :; *** ART Parameters ***ما با قسمت دوم یعنی :; ***DESIGN parameters *** کار داریم .
مثال:

DisplayName = OBJECT:Strategy Center
Side = AmericaAirForceGeneral
EditorSorting = STRUCTURE
CommandSet = AirF_AmericaStrategyCenterCommandSet
BuildCost = 2500
BuildTime = 50.0
EnergyProduction = -2
VisionRange = 400.0
ExperienceValue = 84 84 84 84
MaxSimultaneousOfType = 1
ShroudClearingRange = 400

Prerequisites
Object = AirF_AmericaAirfield AirF_AmericaSeqAirfield
Science = SCIENCE_Rank3
End

WeaponSet
Conditions = None
Weapon = PRIMARY StrategyCenterGun
AutoChooseSources = PRIMARY NONE
End
ArmorSet
Conditions = None
Armor = StructureArmor
DamageFX = StructureDamageFXNoShake
End
ما باقسمتی که قر مز رنگ است کار داریم (در این بخش و بر ای رفع محدو دیت در کنترا 007)
تو ضیح قسمت قر مز رنگ:
Prerequisites به معنای پیش نیاز ها
Object = AirF_AmericaAirfield AirF_AmericaSeqAirfield (این یعنی تا ساختمان فر ود گاه ساخته نشده به شما اجازه ساخت ساختمان استر اتژیک داده نشود )

Science = SCIENCE_Rank3 این قسمت مر بوط به علوم در یافتی یا همون ستاره هاست .
(که در اینجا نوشته شما ساختمان استرا تزیک را نمی تونید بسازید تا اول رینگ سوم را در قسمت ستار ه ها کسب کنید ، شما باید همین جمله را حذف کنید تا اون محدو دیت بر داشته بشه و بر گردد به حالت بازی جنرال زرو )
End هشدار : این کلمه پایان را هر گز پاک نکنید چون با اون ارور معر ف مواجه خو اهید شد.

روش دیگر :( روش حذف و آزاد سازی کلی )
روی علامت ذره بین یا سر چر بعد از باز کردن هر فایل مورد نظر کلیک کنید تا پنجره سر چ باز شه . بعد کلمه : Prerequisitesبه معنای پیش نیاز ها را پیدا کنید .

بعد از اینکه کلمه :Prerequisites را پید ا کردید مثل زیر :

در زیر همون کلمه اگر کلمه :Science بود و جلوی = چیزی نوشته بود اون جمله را که با کلمه : Science کلا حذف کنید تا انتهای فایل . ودر ادامه فایل های بعدی به همین منوال ....
هشدار:کلمه :Science را سر چ نکنید چون این کلمه در جا های دیگر هم که به این مبحث مر بوط نیست استفاده شده است .

تصاویر :

موفق باشید

marmolak
04-04-2011, 08:23
حیفم اومد فقط یه تشکر خالی بکنم ازتون ،واقعا ممنون ،امیدوارم همیشه بتونید به بچه های انجمن کمک کنید.

ufo-alien
04-04-2011, 13:09
حیفم اومد فقط یه تشکر خالی بکنم ازتون ،واقعا ممنون ،امیدوارم همیشه بتونید به بچه های انجمن کمک کنید.

سلام دوستان عزیز قابلی نداشت من قصد و آرزو م اینه که و اقعا مثل کشور های دیگه فعال باشیم و یک کاری بکنیم و کار رو روی اصو ل شر و ع کنیم .... :11:

ali.tk
04-04-2011, 13:47
راستی اسم کشورها برای نمایش برای انتخاب بازی درچند نقطه باید تعغیر بکنه؟

ufo-alien
04-04-2011, 16:04
داداش منصوری گلم اگه میشه روش ایب یابی ارورو با WorldBuilder توضیح بدین
بسیار ممنون ومتشکر:11:

وقتی شما تعقیر ات مورد نظر را می دید و می بنید در اجرا اون ارور معر ف می آد . نرم افزار WorldBuilder را اجرا کنید اون به شما پیغامی خو اهد داد و اشتباه شما را بهتون میگه مثل شکل زیر :

ufo-alien
04-04-2011, 16:13
بدون ضحمت بی جواب نمونه ممنون:46:

تمام نو شته های متنی بازی البته در ماد ها یا بعد از اینکه فایل های : BIG را روی بازی ا استخراج کردید )در این آدرس مو جو د است :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\English
فایل : BIG اینه :EnglishZH

در فایل :generals.csf که این فایل را با ید با نرم افزار : csfeditor ادیت کنید .
لینک دانلود :

دو ستان من بر ای مدتی نخو اهم بود باید به یک مسا فر ت کاری برم فعلا با این های که گفتم کار کنید تا بعد بیایم انشا الله :20: .......
فعلا ببخشید ....

ali.tk
04-04-2011, 20:34
نه داداش منصوری نرو ترو خدا ما بی تو چکارکنیم نه اهاهاهاه:37:
ترو خدا:42:
ای بابا خدا پشت پناهت:11:
خدا پشت پناهت سلامت وقبراق برگردی :33:

ali.tk
06-04-2011, 10:52
اینجا کسی نیست:41:
داداش منصوری بیا دیگه:40:

آي لار
16-04-2011, 23:40
:20: ممنونم از آموزش آموزش دستكاري ياختمان يا تانگ رو هم بگين:11:

arashgr
17-04-2011, 23:11
ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید overlock تانک چین اگر usa باشم چجوری می توانم مقابله کنم؟

ali.tk
18-04-2011, 04:30
ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید overlock تانک چین اگر usa باشم چجوری می توانم مقابله کنم؟
دوست عزيز خيلي نامفهومه اگه ميشه بهتر بيان كنيد تا فهوم منضور شما را درك كنيم
ممنون

ali.tk
18-04-2011, 05:01
:20: ممنونم از آموزش آموزش دستكاري ياختمان يا تانگ رو هم بگين:11:
سلام دوست عزيز كن نمي دونم شما چه چيز ساختمان يا تانكو ميخواين دست كاري بكنين ولي دركل شما اگر ميخواين ساختمون يا تانك (مثل )امريكار تعغير بدين بايد به اين مصير برين
C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI/Object
دراين جا شما من پوشه فايل ارفورس را براي شما دست كاري مي كنم
AmericaAir
براي انجام راهت تر هك نوشته ها شما از نرم افزارEdit استفاده كنين

اينو دانلود كنيد وبا كمك اين نرم افزار تعغيرت رو امال كنيد
من سربازRangerآمريكارا براي شما مثل مي زنم
Ranger پيدا كنيد قسمط هاي زيادي مربوط به مهندسي هاي پارا متر رفتارهاي تكسچر ها w3dصدا ها و...هستن
شما مي توانيد هرتعغيري را بدهيد براي ميزان مبلغ وتايم ساخ شما دراين قسمط تعقيرات ايجاد نمايد
Object = AirF_AmericaBarracks
End
BuildCost = 225
BuildTime = 1.0
اولي ميزان پول دومي زمان ساخت
Body = ActiveBody ModuleTag_03
MaxHealth = 10.0
InitialHealth = 10.0
End
دراينجا اولي ميزان دمچ (خوم مقاومت)دومي خط دمچ هست
شما مي توانيد تعغيرات رنج را دراينجا دست كاري كنيد يا گارد
End
VisionRange = 100
ShroudClearingRange = 400
Prerequisites
دراين قسمت هست
وشما مي توانيد تعغيررات قدرت صلاح شعاع انفجار وتركش هارا در پوشهWeapon
درشاخه
C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI
بدست بيارين مثال

;------------------------------------------------------------------------------
Weapon RangerAdvancedCombatRifle
PrimaryDamage = 5.0
PrimaryDamageRadius = 0.0 ; 0 primary radius means "hits only intended victim"
AttackRange = 100.0
DamageType = SMALL_ARMS
DeathType = NORMAL
WeaponSpeed = 999999.0 ; dist/sec (huge value == effectively instant)
ProjectileObject = NONE
FireFX = WeaponFX_GenericMachineGunFire
VeterancyFireFX = HEROIC WeaponFX_GenericMachineGunFireWithRedTracers
FireSound = RangerWeapon
RadiusDamageAffects = ALLIES ENEMIES NEUTRALS
DelayBetweenShots = 100 ; time between shots, msec
ClipSize = 3 ; how many shots in a Clip (0 == infinite)
ClipReloadTime = 700 ; how long to reload a Clip, msec
WeaponBonus = DRONE_SPOTTING RATE_OF_FIRE 200%
WeaponBonus = DRONE_SPOTTING RANGE 200%
WeaponBonus = DRONE_SPOTTING DAMAGE 200%
End

-----------------------------

از اول PrimaryDamage = 5.0 قدرت سلاح

دومي PrimaryDamageRadius = 0.0 تركش سلاح شعاع انفجار سلاح البته چون سلاح انفرادي انفجاري نداره شما مي بينيد كه براش چيزي تعريق نشده و0هست البته اگرشما بخواين مي شه براش بزارين
دراين قسمط DelayBetweenShots = 100 تعخير بين حرشليك را شما مي توانيد ببينيد
وديگر خورده چيزهارو شما راحت مي توانيد ترجمه بكنيد واستفاده كنيد براي ترجمه انلاين نوشته ها به

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برين وزبان مورد نظرو انتخاب كنين وترجمه كنين
راستي شما براي دست يابي به اين فايل ها نياز به نرم افزار بيك دارين كه از اول صفه مي تونيد دانلودش كنيد
تا اونارو از فايلINIZH استخراج كنيد تا تعغيراتو عمال كنين ولي دربعضي از مود ها ميازي به استخراج نيست
اوميد وارم اين اموزش بدردتون خورده باش
موفق باشين:11:

arashgr
18-04-2011, 10:35
دوست عزيز خيلي نامفهومه اگه ميشه بهتر بيان كنيد تا فهوم منضور شما را درك كنيم
ممنون

وقتی تو patch reborn 5 با کسی که چین را بر میداره تانک overlock که upgrade شده می سازد دیگه من با هیچ سلاحی نمی توانم این تانک ها را بزنم ممنون می شوم راهنمایی فرمایید با چه سلاحی تو usa میشه به راحتی این تانک ها رو زد

ali.tk
19-04-2011, 11:40
وقتی تو patch reborn 5 با کسی که چین را بر میداره تانک overlock که upgrade شده می سازد دیگه من با هیچ سلاحی نمی توانم این تانک ها را بزنم ممنون می شوم راهنمایی فرمایید با چه سلاحی تو usa میشه به راحتی این تانک ها رو زد

دوست عزيزم شما با اهوراي سوپر ويپر مي تونيد تانك overlock رانابود كنيد البته فكر كنم بايد 2عدد اهورا داشته باشيد اگرتانك درحال حركت هست شما بايد با گرفتن دكمه كنترل(ctrl)روزمين كمي جلوتر به اهورا دستور بدهيد تا بمب خود را رها كند البته اگر با اهورا هاي سوپر ويپر يخواهيد به تانك ا overlock اتك بدهيد زياد نياز نيست چون شعاع انفجار اهوراهاي سوپر وي پر بالاست.البته با اهوراهاي ديگرهم مي شود اين كارو كرد
هم چنين شما مي توانيد از تعدادزيادي ارپي جي زن امريكا با استفاده از ليز حدف گيري انرا به راحتي نابود كنيد
والبته با تعداد ي شليك هم زمان موشك كروز مي ميتوانيداون تانك را نابود كنيد
موفق باشيد:11:

DASTMARABEGIR
19-04-2011, 13:08
با سلام جناب آقای منصوری سایت AFM-RAYAN.IRغیر فعات می باشد و بازی نبرد نهایی در MODDBبه صورت غیر فعال و تعویق افتاده لطفا اطلاعاتی از پیشرفت نبرد نهایی بدهید تا بچهها امیدوار شوند و سایت را راهاندازی کنید و تاریخ انتشار نبرد نهایی را هم بدهید به تشکر از شما :31::10::40::11:

ali.tk
19-04-2011, 17:39
دوست عزيز اقاي منصوري رفتن مصافرت اگه خدا بخواد ميان البته بما كه گفتن ميان ولا چيبگم خيلي وقته رفتن انشالله كه امروز فردا بيان.ما هم نتظر ورود ايشان هستيم وتداركات زيادي ديديم:31:
ميايند.....نمي ايند....امروز نيايند....فرا ميايند...؟؟؟؟....؟؟؟:20:

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

راستي دوستان عزيز ما كه جواب بشما ميدهيم يك تشكر اونجا ثبت بكنين دل بنده نوعي را شاد بكنين ممنون:20:

sir.lancolat
22-04-2011, 17:19
user=general zh4
pas=gener@l
بچه ها فقط جمعه ساعت 10 مورخ 1390/2/3 بیاین :10:

ufo-alien
28-04-2011, 01:10
سلام به همه دو ستان نمایشگاه یا دتون نره ...
دو ستار همه منصوری( تا فردا هستم باز باید بر م... هفته دیگه انشا الله بر میگردم )

ali.tk
28-04-2011, 13:47
جون من اقاي من صوري دوباره ميخواي بري:41:
اي بابا اجب شانسي
اقاي منصوري يك چيزي يادمون بدين كه تا اين يك هفتي كه ميخواي بري سرگرم باشيم
بمن بگو چجوري ميشه يك وسيله نقليه (تانك)به بازي ميشه اضاف كرد
من اين كارو كردم خيلي جلو ولي با كلي ارور هاي عجيب قريب مواجع شدم كلي هارو جم جور كردم ولي هم چنان نتونصتم اضافش كنم يادمون بده بعد ما بيكارنمونيم جون من
من ميگم چه كارهاي كردم شما مابقيشو بگين ممنون:11:

ali.tk
28-04-2011, 13:58
اقاي منصوري
ديگه اموزش (چجوري ميشه يك وسيله نقليه (تانك)به بازي ميشه اضاف كرد)
نمي خوام ياد گرفتم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.tk
28-04-2011, 14:08
اقاي منصوري
نمي خوام ياد گرفتم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.tk
28-04-2011, 14:27
اقاي منصوري
نمي خوام ياد گرفتم ممنون:20::11:

senator2011
04-05-2011, 22:27
سلام
میشه بگید اموزش -- پول جنرال توی مولتی پلیر رو نوشتید توی پست های قبلی یا نه؟
اخه تعداد پست ها خیلی زیاده:18:
اگه نیست میشه بگید چطوری میتونم پول رو -- کنم؟ اخه من و چند تا از رفقا AOD مد بازی میکنیم یه کم پول کم میاریم اگه راه حلی وجود داشته باشه عالی میشه:27:
مرسی:40:

ali.tk
05-05-2011, 15:02
بله در سته شما با این نرم افزار می تونید این کار رو به راحتی انجام بدید :Image Packer

از آدرس زیر می تونید دانلو دکنید :

و تر تیب قر ار گر فتن عکس ها هم به این صور ته :

اقاي منصوري وارد كردن تجهيزات رو هم خودم ياد گرفتم:31:ولي دم شكا گرم شما اول منو حول دادين تا استارت كارو زدم خيلي خيلي ممنون:11::11::11::11::11:
فقط جون من اقاي منصوري يك كاري بكنين اين اموزش كار با اين نرم افزار عكسو بمن بگين اخه هركار كردم

اين Large Imagesشما گفتينو نتونستم درست كنم دركل سيستمي كه بالا گفتينو توي عكس نتونستم پياده بكنم ;-------------;
;Large Images ;
;-------------;

;--------------;
; 1 2 3 4 ;
; 5 6 7 8 ;
; 9 10 11 12 ;
; 13 14 15 16 ;
; 17 18 19 20 ;
; ;
;--------------;

جون من اموزش بدين كه چجوري اين سيستم عكسو درست بكنم اول عكسارو كوچك بكنم بعد يك عكسشون كنم يا نه جون من اين يكي رو بگين ديگه اين زياد وقدتونو نمي گيره اون اموزش قبلي كه خواستم خداي وقدتونو زياد مي گيرفت:11:
ممنون

ali.tk
05-05-2011, 15:41
راستي اقاي منصوري تايادم نرفته بمن بگين فايلScripts همون فايل هوش مصنوعي درسته
خوب ما دراينجا3تا فايل داريم يكيش(Scripts) با پسوند Configuration Settings كه باNotepad باز ميشه
ودوتاشون( MultiplayerScripts.scb و SkirmishScripts.scb) با پسوند SCB File كه نمي دونم با چي باز ميشه
اقاي منصوري تا جاي كه ميدونم فايلSkirmishScripts.scbهوش مصنوعي البته از قرار معلوم
چون من دربعضي از مد ها ديدم فقط اين يكي هستMultiplayerScripts.scb
ولبته ديدم كه هر ستاي اونا هم هست
بقول مترجم يكي اسكريپت زده خورده يكي ديگه اسكريپت چندنفره هس
اون يكي فايل با نوت پت باز ميشه رو هم نمي دونم
خوب هالا شما بگين كاراي هركودوم ازاون فايلا چي
وباچي باز ميشه
وايا درفايل ديگه اي درINI هم بايد توضيحاتي بديم يانه كه البته يك جوراي فكر نكنم حالا شما همينارو بگين بقيشو خدودم
رديف مي كنم ممنون:11:

ali.tk
06-05-2011, 03:12
سلام
میشه بگید اموزش -- پول جنرال توی مولتی پلیر رو نوشتید توی پست های قبلی یا نه؟
اخه تعداد پست ها خیلی زیاده:18:
اگه نیست میشه بگید چطوری میتونم پول رو -- کنم؟ اخه من و چند تا از رفقا AOD مد بازی میکنیم یه کم پول کم میاریم اگه راه حلی وجود داشته باشه عالی میشه:27:
مرسی:40:
سلاام عزيز دلم هكش خيلي سادست
ولي من واست اپلود كردم فقط يك رقم زياد داره اونم سر به مليارد ميزاره خودم برات رديفش كردم حجمش فوته فقط از زيپ درش بيار وبريز توي جنرالتكارت نباشه:10:

abed_0567
08-05-2011, 21:56
سلام خدمت دوستان خسته نباشید
آقای منصوری من تو پستای قبلی چنتا سوال کرده بودم فکر کنم ندیدین اگه دیده بودین حتمأ جواب میدادین

آقای منصوری داخل مدها کاری کنید که لودرها قادر باشن زمین رو صاف کنن واسه ساختن ساختمون
اگه بشه به جنرال نظم بدین فکر کنم بازی قشنگتر بشه
برای مثال
تانک جلو باشه بعدش ماشین های کوچیک بعدش سرباز اخر هم ماشین های سنگین دور بورد
من اینو داخل بازی(استرونگ هوم لجنز) دیدم که خیلی باحال بود
که اول سوار نظام حرکت میکرد بعد پیاده نظام

آموزش داخل پی دی اف یادتون نره

ali.tk
09-05-2011, 11:40
آقای منصوری من تو پستای قبلی چنتا سوال کرده بودم فکر کنم ندیدین اگه دیده بودین حتمأ جواب میدادین

آقای منصوری داخل مدها کاری کنید که لودرها قادر باشن زمین رو صاف کنن واسه ساختن ساختمون
برای مثال

دوست عزيز اموزش خوبي البته اينا يك جوراي با مپ تداخل داره بنده كه تا بحال روش كارنكردم
البته اقاي منصوري اگه حالا حالا ها بيان هم جواب شما رو ميدن البته شما صبر داشته باشين روزي يك بارو به فروم صر بزنيد
موفق باشيد:20:

ufo-alien
10-05-2011, 10:06
با سلام جناب آقای منصوری سایت AFM-RAYAN.IRغیر فعات می باشد و بازی نبرد نهایی در MODDBبه صورت غیر فعال و تعویق افتاده لطفا اطلاعاتی از پیشرفت نبرد نهایی بدهید تا بچهها امیدوار شوند و سایت را راهاندازی کنید و تاریخ انتشار نبرد نهایی را هم بدهید به تشکر از شما :31::10::40::11:

سلام سایت فعاله و مشکلی نداره در :moddb هم در آ«جا یک سری حسود هستند که متاسفانه نمی دونم با اسم ایر ان مشکل دارند یا چیه که هزار یک بر چسب به ما زدند ما عطا شو نو به لقا شون بخشیدیم حالا هم کلی پیشر فت داشتیم ولی با مشکلات مالی بر خورد کردیم ... کار همچنان ادامه داره ولی با آهنگی کند ....به زودی اعلام خو اهیم کرد .

ufo-alien
10-05-2011, 19:06
راستي اقاي منصوري تايادم نرفته بمن بگين فايلScripts همون فايل هوش مصنوعي درسته
خوب ما دراينجا3تا فايل داريم يكيش(Scripts) با پسوند Configuration Settings كه باNotepad باز ميشه
ودوتاشون( MultiplayerScripts.scb و SkirmishScripts.scb) با پسوند SCB File كه نمي دونم با چي باز ميشه
اقاي منصوري تا جاي كه ميدونم فايلSkirmishScripts.scbهوش مصنوعي البته از قرار معلوم
چون من دربعضي از مد ها ديدم فقط اين يكي هستMultiplayerScripts.scb
ولبته ديدم كه هر ستاي اونا هم هست
بقول مترجم يكي اسكريپت زده خورده يكي ديگه اسكريپت چندنفره هس
اون يكي فايل با نوت پت باز ميشه رو هم نمي دونم
خوب هالا شما بگين كاراي هركودوم ازاون فايلا چي
وباچي باز ميشه
وايا درفايل ديگه اي درINI هم بايد توضيحاتي بديم يانه كه البته يك جوراي فكر نكنم حالا شما همينارو بگين بقيشو خدودم
رديف مي كنم ممنون:11:

سلام بر ای ادیت هوش مصنوعی از باید این فایل را از نرم افزار داخل بازی بازش کنید :WorldBuilder

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

اقاي منصوري وارد كردن تجهيزات رو هم خودم ياد گرفتم:31:ولي دم شكا گرم شما اول منو حول دادين تا استارت كارو زدم خيلي خيلي ممنون:11::11::11::11::11:
فقط جون من اقاي منصوري يك كاري بكنين اين اموزش كار با اين نرم افزار عكسو بمن بگين اخه هركار كردم

اين Large Imagesشما گفتينو نتونستم درست كنم دركل سيستمي كه بالا گفتينو توي عكس نتونستم پياده بكنم ;-------------;
;Large Images ;
;-------------;

;--------------;
; 1 2 3 4 ;
; 5 6 7 8 ;
; 9 10 11 12 ;
; 13 14 15 16 ;
; 17 18 19 20 ;
; ;
;--------------;

جون من اموزش بدين كه چجوري اين سيستم عكسو درست بكنم اول عكسارو كوچك بكنم بعد يك عكسشون كنم يا نه جون من اين يكي رو بگين ديگه اين زياد وقدتونو نمي گيره اون اموزش قبلي كه خواستم خداي وقدتونو زياد مي گيرفت:11:
ممنون

به این آدرس برو و یک نگاهی به این عکسها بکن متوجه میشی :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\English\Art\Textures

حالا هر عکس رو با اسمش تو فایل اینجا پیدا کن ببین چجوری چیدند :

به صورت غیر حضوری فقط اینجوری می تونم کمک کنم . چون تایپیکی خیلی سخته..:41:

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

برای مثال

بله میشه این کار ها رو کرد ولی فقط نیاز به یک سری بر نامه نو یسی جدید داره ما سر باز ها را در ورژن دو م بازی وار آر ماگدون به این سبک طر احی کرده بود یم که منظم می ایستا دند:46:

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

اقاي منصوري
نمي خوام ياد گرفتم ممنون:20::11:

خدا رو شکر اگه یاد گرفتید یکم به بچه ها کمک و آموزش بدید من واقعا سر م شلو غه و کمتر می تونم بیام

ali.tk
10-05-2011, 23:00
اقاي منصوري ممنون
ولي اقاي منصوري من خيلي تلاش كردم اسكريپ هارو باWorldBuilderبازكنم ولي موفق نشودم
ميدونم ازكجاش ولي يك بند ارور مي ده تازه نفهميدم كودوم فايلوباز كنم:41:

DASTMARABEGIR
12-05-2011, 14:32
سلام آقای منصوری می تونی یه کلیپ از نبرد نهایی بزاری مرسی:20:

ali.tk
13-05-2011, 23:48
اقاي منصوري اين يارو كي

PForever

اگه ايروني چرا توي سرايروني ها مي زنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقاي منصوري اين ادماي moddb يك مشت بي فرهنگ هستند اقاي منصوري
من خودم توي كلي از مدا ديدم كه كلي از چيزارو ميدوزدن و مي برن توي مودشون
مخصوص اين چيني ها وروس هااينا با ما ايرو ني ها مشكل دارن من حال اينارو مي گيرم گند به فرومشون مي زنم:grrr:

ali.tk
14-05-2011, 00:04
سلام ديگه سلام فراموش كردم شرمنده
اقاي منصوري بي ضحمت كوتاح مختسر بگو يدچگونه يك صلاح رو به بازي اضاف كنم
درشكل صلاح ها مشكل دارم شیء صلاحارو نمي تونم به بازي اضاف كنم
نمي تونم از شیء بمب هاي لورهاي خود بازي به اونوان شیء درصلاح ديگه استفاده كنم يا از صلاحاي لورها كه شكل شيءروداشته باشه استفاده كنم
عصابم خراب شده سراين موضوع حركاري ميكنم بازم به مشكل برمي خورم البته سر صلاح هاي مود CWC بد جوري گيرم

بازم ممنون اقاي منصوري ميدونم كارات همه عقب اوفتاده هربارنصف خط هم تايپ كني بازم كرمتو عشقست نمي خواد بكوب به يك چيز جواب بدي يك اموزشو توي چند روز بگو كه وقدتم گرفته نشه بچه ها هم چيزي پرسيدن اگه درتوان من بود من دريق نمي كنم خدا كنه همه ايرو ني هاي ازاده سربلند بشن
ممنون

ufo-alien
14-05-2011, 00:05
سلام آقای منصوری می تونی یه کلیپ از نبرد نهایی بزاری مرسی:20:

سلام بله حتما این کار رو می کنم در حال تهیه است . به زودی بر اتون می زارم .

ufo-alien
14-05-2011, 00:10
سلام ديگه سلام فراموش كردم شرمنده
اقاي منصوري بي ضحمت كوتاح مختسر بگو يدچگونه يك صلاح رو به بازي اضاف كنم
درشكل صلاح ها مشكل دارم شیء صلاحارو نمي تونم به بازي اضاف كنم
نمي تونم از شیء بمب هاي لورهاي خود بازي به اونوان شیء درصلاح ديگه استفاده كنم يا از صلاحاي لورها كه شكل شيءروداشته باشه استفاده كنم
عصابم خراب شده سراين موضوع حركاري ميكنم بازم به مشكل برمي خورم البته سر صلاح هاي مود CWC بد جوري گيرم

بازم ممنون اقاي منصوري ميدونم كارات همه عقب اوفتاده هربارنصف خط هم تايپ كني بازم كرمتو عشقست نمي خواد بكوب به يك چيز جواب بدي يك اموزشو توي چند روز بگو كه وقدتم گرفته نشه بچه ها هم چيزي پرسيدن اگه درتوان من بود من دريق نمي كنم خدا كنه همه ايرو ني هاي ازاده سربلند بشن
ممنون

سلام به همه دو ستان عزیز
نگاه کنید اصول کار اینجوری که باید اول ببینید این سلاح مثلا تانکمون رفتارش توی بازی هست یا نه مثلا مثل تانک های دیگه فقط شلیک می کنه یا نه مثلا مثل ماد :cwc دو د هم می زنه یا تیر بار هم داره با ید بر ای هر یک از اینها کا ملا مشخص باشه و اگه رفتار ها هست که می تونید از همون در این سلاح هم استفاده کنید و گرنه باید رفتار را بر ای این سلاح تعر یف نید که این کار در فایل های زیادی انجام می شه این همه فایل که در :INI می بینید اینها همهشون بر ای بازی نو شته شدند و هر کدام ه مثل زنجیر به هم متصل هستند در عین سختی و گیج ککنندگی ساد ه هستند البته بعد از یا د گر فتن این جوری خیلی سخت میشه این رفتار ها را تو ضیح د من یک نمونه بر اتون گزاشتم با فایل هاش که یک مو شک دور بر د جدید هست بر ای جی ال ای ها با تر ی دی هاش و فایل های مورد نیازش ...:
ببینید متو جه می شید .

اگه متوجه شدید بگید و گرنه به صور ت کامل تمام فایل ها را به زودی معر فی می کنم و می گم کار ای هر کدام بر ای چیه و به چه دردی می خوره....

به مرور من فایل هیای زیادی رو بر اتون می زارم....که امکانات به بازی اضافهمیکنند و یک سور پرایز بزرگ داارم که بعد ا اگه قطعی بشه اعلام می کنم ......

ufo-alien
14-05-2011, 00:10
اقاي منصوري اين يارو كي

PForever

اگه ايروني چرا توي سرايروني ها مي زنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقاي منصوري اين ادماي moddb يك مشت بي فرهنگ هستند اقاي منصوري
من خودم توي كلي از مدا ديدم كه كلي از چيزارو ميدوزدن و مي برن توي مودشون
مخصوص اين چيني ها وروس هااينا با ما ايرو ني ها مشكل دارن من حال اينارو مي گيرم گند به فرومشون مي زنم:grrr:

سلام
این رو نمی دونم کیه ولی اونجا خیلی ها به ما بی لطفی کردند و با زحمت بسیار تو نستم مد را از تو قیف در بیارم یک عده چینی و آدمهای از خود راضی ما را با چند تا عکس محکوم می کردند از مدهای دیگه مدل بر داشتیم و از این حر فها اینها بیشتر به خاطر این که ما ایر انی هستیم مشکل دارند نمی دونم خلاصه ... :41:

ali.tk
14-05-2011, 15:02
سلام به همه دو ستان عزیز
نگاه کنید اصول کار اینجوری که باید اول ببینید این سلاح مثلا تانکمون رفتارش توی بازی هست یا نه مثلا مثل تانک های دیگه فقط شلیک می کنه یا نه مثلا مثل ماد :cwc دو د هم می زنه یا تیر بار هم داره با ید بر ای هر یک از اینها کا ملا مشخص باشه و اگه رفتار ها هست که می تونید از همون در این سلاح هم استفاده کنید و گرنه باید رفتار را بر ای این سلاح تعر یف نید که این کار در فایل های زیادی انجام می شه این همه فایل که در :INI می بینید اینها همهشون بر ای بازی نو شته شدند و هر کدام ه مثل زنجیر به هم متصل هستند در عین سختی و گیج ککنندگی ساد ه هستند البته بعد از یا د گر فتن این جوری خیلی سخت میشه این رفتار ها را تو ضیح د من یک نمونه بر اتون گزاشتم با فایل هاش که یک مو شک دور بر د جدید هست بر ای جی ال ای ها با تر ی دی هاش و فایل های مورد نیازش ...:
ببینید متو جه می شید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه متوجه شدید بگید و گرنه به صور ت کامل تمام فایل ها را به زودی معر فی می کنم و می گم کار ای هر کدام بر ای چیه و به چه دردی می خوره....

به مرور من فایل هیای زیادی رو بر اتون می زارم....که امکانات به بازی اضافهمیکنند و یک سور پرایز بزرگ داارم که بعد ا اگه قطعی بشه اعلام می کنم ......

اقاي منصوري شما فقط تر ی دی هاشو گزاشتيد فایل های مورد نیازشو نگزاشتين وگرنه مي گرفتم موضوع رو؟:41:

ufo-alien
14-05-2011, 15:35
اقاي منصوري شما فقط تر ی دی هاشو گزاشتيد فایل های مورد نیازشو نگزاشتين وگرنه مي گرفتم موضوع رو؟:41:

سلا م ببخشید فایل را اشتبا ه آپلود کردم
فایل صحیح به همراه کد ها

ali.tk
14-05-2011, 18:13
خيلي ممنون اقاي منصوري :20:
ولي اقاي منصوري چراTexturesاين موشكو نزاشتين اينارم ميزاشتين ازش استفاده مي كردم:5:
راستي اقاي منصوري شرمنده يك سعال من جاي زوم بازي رو بلد بودم ولي حالا حرچي فكر مي كنم كجا بوده يادم نمياد
زوم بازي ومپاشو تنظيم مي كرديما اونجا

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

شرمنده
اقاي منصوري نمي شه اينCSFرو مصل نوت بت چيزاي كه ميخوايمو بريزيم داخلش بعدش اونو دوباره مثل CSFدرست كنيم
اخه سرچ نمي كنه :41:

ufo-alien
15-05-2011, 01:20
خيلي ممنون اقاي منصوري :20:
ولي اقاي منصوري چراTexturesاين موشكو نزاشتين اينارم ميزاشتين ازش استفاده مي كردم:5:
راستي اقاي منصوري شرمنده يك سعال من جاي زوم بازي رو بلد بودم ولي حالا حرچي فكر مي كنم كجا بوده يادم نمياد
زوم بازي ومپاشو تنظيم مي كرديما اونجا

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

شرمنده
اقاي منصوري نمي شه اينCSFرو مصل نوت بت چيزاي كه ميخوايمو بريزيم داخلش بعدش اونو دوباره مثل CSFدرست كنيم
اخه سرچ نمي كنه :41:

از تکسچیر های خود بازی استفاده می کنه
زوم و ارتفاع در فایل : game data

درمورد :CSF نه نمیشه شما باید حتما با نرم افزار ادیت که در آدرس زیر دو نمونه شو بر اتون گزاشتم ادیت کنید .

حجم:628 کیلو بایت

لی در مورد پیدا کردن اون متن مورد نظر شما باید با استفا ده از نرم افزار :csfeditor فایل را باز کنید سپس استخراجش کنید در یک فایل :INI مثل تصویر زیر :

موفق باشید

ali.tk
15-05-2011, 11:38
خيلي ممنون اقاي منصوري دست شما درد نكنه اقاي منصوري اون نرم افزاري كه لينكشو دادين فقط يك عكس بود خالي بود:20:

ufo-alien
15-05-2011, 13:51
خيلي ممنون اقاي منصوري دست شما درد نكنه اقاي منصوري اون نرم افزاري كه لينكشو دادين فقط يك عكس بود خالي بود:20:

سلام واقعا ببخشید اصلاح شد
این هم لینک صحیح:

نرم افزار ویر ایش فایل های :csf

alirezaehteshami
16-05-2011, 12:28
اضافات بازی جنرال هاور دانلود نمیشه چرا؟لطفا راهنمایی کنید؟

ali.tk
16-05-2011, 18:55

با ارز پوزش جنرال هاورچه كوفتي شرمنده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

شاعرميگه

از آسمان حرفی نمی زنم

که خاک جان پناه من است

از دریا دم نمی زنم

تشنگی گواه من است

پر از سکوت زرد قفسم

قناری بودن گناه من است

بله ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جانم فداي ايران

اقاي منصوري اين لينكي كه دادين قير فعاله
ممنون وشرمنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ufo-alien
16-05-2011, 20:32
با ارز پوزش جنرال هاورچه كوفتي شرمنده ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

شاعرميگه

از آسمان حرفی نمی زنم

که خاک جان پناه من است

از دریا دم نمی زنم

تشنگی گواه من است

پر از سکوت زرد قفسم

قناری بودن گناه من است
بله ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جانم فداي ايران

اقاي منصوري اين لينكي كه دادين قير فعاله
ممنون وشرمنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
فایل درسته پرشین گیگ هر چند وقت یکبار دست به تعمیر ات می زنه و در سرویس دهی اش اختلال به و جود می آد این هم یک لینک جدید :

ali.tk
16-05-2011, 21:02
اقاي منصور ممنون اگه مي دونستم مشكل از پرشين گيگه صبر مي كردم شرمند بخدا
راستي اقاي منصوري شما شب بعد از 24كي مياين صر به فروم مي زنين؟

ali.tk
16-05-2011, 21:20
اقاي منصوري بنظر شما ميشه كاري كرد كه صر باز ها و وسايل نقليه زميني رو موقع هلي برن با هوا پيماي ترابري كاري كرد كه روي هوا تخليه بشن وبا چتر به زمين بيان چون با چتر به زمين نميان نمي دونم بايد چكاركنم كه بتونن موقع هلي برن با چتر به زمين بيان
مثل اجكت كردن خلبان كه از هوا پيما با چتر به زمين مي پره :41:
البه اقاي منصوري منضورم اينه كه نيرو هارو بسازي بعد يك هوا پيماي كه قبل طراحي شده رو توي فرود گاه بسازي بعدش سوار هواپيما كني وبعد درموقعيت تخليه بكني:jealous:

ali.tk
16-05-2011, 21:37
اقاي منصوري اين برنامه قراردادن خلبان واجكت براي وسايل نقليه است

حجم6k

فكر ميكنم اين برنامه رو اگه براي بازي نبرد پاياني بكارببرين واقعي تر ميشه من چون ميخوام مودم واقعي بشه بخواطر همين ميخوام مانند واقعيت كاري كنم كه بشه وسايل نقليه رو تخليه كرد
اقاي منصوري اگه بتونين كاري بكنين كه بشه بجاي خلبان اين قابليت براي ساير نيرو ها باشه خيلي عالي اخه ضايست براي GLAخلبان تانك يا ماشينو اجكت كنه اگه بشه بجاي خلبان سرباز GLA(شورشي)ما شينو تخليه كنه نورعالا نوره:31:
ممنون

sadegh99
16-05-2011, 21:54
لطفا آموزشو pdf کنید

ali.tk
17-05-2011, 11:03
لطفا آموزشو pdf کنید

جون!اگه منضورتون اموزش هك بازي كه ولا من يكي كه وقت اين كارو ندارم فكر نكنم اقاي منصوري هم وقتو داشته باشن البته با خودشونه
ولي شما كه اين ايده رو دادين چرا خودتون اين كارو نمي كنين خوب اين شروع خوبي براي فعاليت شما دراين قسمط
خوب چي ميگين:20:

ufo-alien
17-05-2011, 18:47
این هم چند تا مد معروف و جدید تر ینهاش بر ای دو ستانی که مد خو ا ستند :

Contra 007

File name: Contra007.rar

File size: 113053.09K

Reborn V6
name: Bigificated_RV6.zip
File size: 134202.83K

NProject Mod 2.7

File name:
n5p29-nprojectbeta-v207.zip
File size: 53973.82K

Rise of the Reds 1.5 PC

File name: ROTR_Beta_15.zip
File size: 145288.16K

Cold War Crisis v1.5 Final

File name:
480_CWC_Inst_en.exe
File size: 439907.39K

ShockWave 1.1 Release

File name:
Shw_11.1.zip
File size: 257789.99K

European Conflict

File name:
ECUANBeta.rar
File size: 195565.23K

اینها را فعلا دانلود کنید تا بعد ....
موفق باشید منصوری

ali.tk
18-05-2011, 02:02
به كسي نيست
به به شاعرچي ميگه

هر که شد محرم دل در حرم یار بماند وان که این کار ندانست در انکار بماند
اگر از پرده برون شد دل من عیب مکن شکر ایزد که نه در پرده پندار بماند
جز دل من کز ازل تا به ابد عاشق رفت جاودان کس نشنیدیم که در کار بماند
گشت بیمار که چون چشم تو گردد نرگس شیوه تو نشدش حاصل و بیمار بماند
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر یادگاری که در این گنبد دوار بماند
بر جمال تو چنان صورت چین حیران شد که حدیثش همه جا در در و دیوار بماند
به تماشاگه زلفش دل حافظ روزی شد که بازآید و جاوید گرفتار بماند

درود براين شاعر حافظ بزرگ
البته اينو زيرخاكي به بازي جنرال چسبونديم نگن انجمن شده انجمن شعر:31:

ufo-alien
18-05-2011, 10:31
اقاي منصوري بنظر شما ميشه كاري كرد كه صر باز ها و وسايل نقليه زميني رو موقع هلي برن با هوا پيماي ترابري كاري كرد كه روي هوا تخليه بشن وبا چتر به زمين بيان چون با چتر به زمين نميان نمي دونم بايد چكاركنم كه بتونن موقع هلي برن با چتر به زمين بيان
مثل اجكت كردن خلبان كه از هوا پيما با چتر به زمين مي پره :41:
البه اقاي منصوري منضورم اينه كه نيرو هارو بسازي بعد يك هوا پيماي كه قبل طراحي شده رو توي فرود گاه بسازي بعدش سوار هواپيما كني وبعد درموقعيت تخليه بكني:jealous:

بله میشه این کار رو کرد این کار روی ماد جدید مون در حال اجراست .

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

در کجا در کدام قسمت .... سوالتون مبهمه!!!

---------- Post added at 11:29 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

اقاي منصوري اين برنامه قراردادن خلبان واجكت براي وسايل نقليه است

حجم6k

فكر ميكنم اين برنامه رو اگه براي بازي نبرد پاياني بكارببرين واقعي تر ميشه من چون ميخوام مودم واقعي بشه بخواطر همين ميخوام مانند واقعيت كاري كنم كه بشه وسايل نقليه رو تخليه كرد
اقاي منصوري اگه بتونين كاري بكنين كه بشه بجاي خلبان اين قابليت براي ساير نيرو ها باشه خيلي عالي اخه ضايست براي GLAخلبان تانك يا ماشينو اجكت كنه اگه بشه بجاي خلبان سرباز GLA(شورشي)ما شينو تخليه كنه نورعالا نوره:31:
ممنون

آدرس کامل نیست یک جا های اش ف ی ل ت ر شده . آدرس در ست را دو باره بنو یسید

---------- Post added at 11:29 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

اقاي منصور ممنون اگه مي دونستم مشكل از پرشين گيگه صبر مي كردم شرمند بخدا
راستي اقاي منصوري شما شب بعد از 24كي مياين صر به فروم مي زنين؟

من شبها عمو ما تا ساعت 3 کار می کنم و هستم ....

---------- Post added at 11:31 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

لطفا آموزشو pdf کنید

من و قت این کار رو ندارم دو ستان با ذوق مون می تونند از ابتدا آمو زشها را دسته بندی و PDF کنند ...

ali.tk
18-05-2011, 12:21
عجب ف ی ل ت ر ديگه چه تاعوني توي اين مملكت اي خدا

اينا لينكا هست حركدوم اقاي منصوري كاركرد درسته انشالله

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.tk
18-05-2011, 12:31
خوبه اگه برنامه هليبرن وتخليه با چترو تكميل دارين اينو هم براي من بزارين اقاي منصوري ممنون
منم تا ساعت 3هميشه هستم كاري بود از دست ما بربياد بگين:20:
برنامه بالارو دوباره اپلود كردم خدا كنه ف ی ل ت ر نشه واقعن دست بربچ جنگ سايبري درد نكنه دشمن و خودي رو باهم مي تركونن
ههههههههه:31:

ufo-alien
20-05-2011, 17:29
اینهم آدرس آموزش تصویری نرم افزار بازی آنلاین هاماچی و آموزش مصور اتصال به شبکه در بازی جنرالها

این هم چند تا پسور د و یوزر بر ای شبکه شدن به دو ستان ( هاماچی):

تالار های همیشه آنلاین
استثنا:تنها این یوزر پسورد زیر رد ها یک لابی روسی هستش که همشون تنها با این مد بازی می کنند ولی همیشه آنلاین زیاد داره
تنها با این مد: Rise of the Reds 1.5 PC
5یوزر:
RED-WAR1
RED-WAR2
RED-WAR3
RED-WAR4
RED-WAR5

پسورد برای همه:
WAR

اینهم آدرس دانلود این مد:

این یوزر ها بر ای بازی جنرال هاست البته می تونید در قسمت چت نرم افزار (کلیک راست روی اسم دوستتون) مد دلخواه رو با هم نصب و از بازی آنلااین لذت ببرید

تذکر: تا دو نفر با دیلاپ می شه بازی کرد ولی بیشتر فقط :ADSL

network ID: KENZAN
Password:1111

و

network ID: AFM-RAYAN
Password: AFM-RAYAN

network ID:soroosh123

Password:123

___
یا این :
network ID: آرماگدون
Password: آرماگدون
_____
یا این :
network ID: ارتش ایران
Password: ارتش ایران

___
یا این :
network ID:بازی
Password: بازی
___
یا این :
network ID: آرماگدون
Password: آرماگدون
_______
یا این :
network ID: جنرال3
Password: جنرال3
یا این :
network ID: ژنرال
Password: ژنرال

___
یا این :

ID:خرداد89
Password:خرداد89
___

یا این:

-RAYAN :network ID

AFM-RAYAN : Password

USER:GENERALS
PASS:GENERALS

USER:UFO54

PASS:001354

user : kabir123456
pass : kabir123456
network ID: ژنرال
Password: ژنرال

___
یا این :

network ID:خرداد89
Password:خرداد89
___

یا این:

AFM-RAYAN :network ID

AFM-RAYAN : Password

USER:GENERALS
PASS:GENERALS

USER:UFO54
PASS:001354

USER : ^iran^ PASS:ZH

Network Name : mashhadteam
Network Pass : 123

User : mer5ad
Pass : 123321

User: zero hour ir
Pass: zh

User: ir generals
Pass: zh

user:new_irzh
pass:123

user:aliemprator

pass:13661366

user:AHKGROUP
pass:AHKGROUP

rasool-ie
21-05-2011, 10:48
با سلام
توی مدها تیم های جدید چیزی نمی سازن. مثلا مد Shockwave تیمهای Armor General Special Weapons Salvage General چیزی نمیسازن. می خواستم بدونم چه جوری میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ آیا فایل اسکریپت برای رفع اون ساخته شده ؟

Wolf21
21-05-2011, 15:01
سلام
اقا ما یه تیم درست کردیم ولی وقتی hard army این تیم را بر میداره نمیسازه باید کجا را تغییر بدم تا بسازه لطفا را هنمایی کنید:19: و فایل MultiplayerScripts.scb چچوری باز میشه که توشو ببینم.

ufo-alien
21-05-2011, 19:34
با سلام
توی مدها تیم های جدید چیزی نمی سازن. مثلا مد Shockwave تیمهای Armor General Special Weapons Salvage General چیزی نمیسازن. می خواستم بدونم چه جوری میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ آیا فایل اسکریپت برای رفع اون ساخته شده ؟

مشکل از هوش مصنوعی بازیه در این موتور بازی برای بیش از 12 تیم نمیشه بیشتر هوش تعر یف کرد . متاسفانه راهی فعلا نیست ...

ufo-alien
21-05-2011, 19:41
سلام
اقا ما یه تیم درست کردیم ولی وقتی hard army این تیم را بر میداره نمیسازه باید کجا را تغییر بدم تا بسازه لطفا را هنمایی کنید:19: و فایل MultiplayerScripts.scb چچوری باز میشه که توشو ببینم.

این فایل را از نرم افزاری که در پو شه نصب بازی هیست : Worldbuilder می تونید باز و ویر ایش کنید ....
مشکل از هوش مصنوعی بازیه شما بر ای تمام چیز های که در بازی اضافه کردید باید بر اش هوش منو عی تعر یف کنید .

the great killer
21-05-2011, 21:39
کسی لینک دانلود w3d editor نداره؟

the great killer
22-05-2011, 11:45
سلام دوباره
کسی می دونه shockwave با چه فایل هایی کار می کنه.
یکی از فایل ها مدلش gib هست و من بر عکسش کردم زدم big فایل ها اومدن ولی امکان خراب شدنش هست یا نه؟

ali.tk
22-05-2011, 15:57
سلان برهمه مخصوص اقاي منصوري
اقاي منصوري اموزش كار باWorldBuilder براي باز كردن و ويرايش اسكريپ(هوش مصنوعي)رو براي ما بزارين خيلي ممنون
حالا اقاي منصوري جدي جدي نميشه بيشتراز12تيم هوش مصنوعي داشته باشه يعني هيچ راهي نداره؟

ufo-alien
22-05-2011, 17:14
کسی لینک دانلود w3d editor نداره؟

چندین صفحه قبل به صورت کاملا مصور تو ضیح دادم با لینکها ...

و صفحات بعدی اش

ufo-alien
22-05-2011, 19:52
سلان برهمه مخصوص اقاي منصوري
اقاي منصوري اموزش كار باWorldBuilder براي باز كردن و ويرايش اسكريپ(هوش مصنوعي)رو براي ما بزارين خيلي ممنون
حالا اقاي منصوري جدي جدي نميشه بيشتراز12تيم هوش مصنوعي داشته باشه يعني هيچ راهي نداره؟

از این ادرس می تونید اطلاعات لازم و آموزش را در یافت کنید .:

ما که نتو نستیم بیشتر از 12 تیم رو بر اش هو ش مصنو عی تعرریف کنیم کار نسبتا سختیه .

the great killer
23-05-2011, 10:01
با سلام
من الان می خوام مدل quad cannon رو پیدا کنم . رفتم به فایل Data\INI\Object\GLA Vehicle.ini و قسمت مربوط به اون تانک رو پیدا کردم ولی هر چقد که می گردم مدل اون تانک رو پیدا نمی کنم.

Object GLAVehicleQuadCannon

; *** ART Parameters ***
SelectPortrait = SUQuadCannon_L
ButtonImage = SUQuadCannon

UpgradeCameo1 = Upgrade_GLAAPBullets
UpgradeCameo2 = Upgrade_GLAJunkRepair
;UpgradeCameo3 = XXX
;UpgradeCameo4 = XXX
;UpgradeCameo5 = XXX

Draw = W3DTankTruckDraw ModuleTag_01

ConditionState = NONE
Model = UVQuadCann
Turret = TURRET
TurretPitch = TURRETEL
WeaponFireFXBone = PRIMARY BarrelMS
WeaponMuzzleFlash = PRIMARY BarrelFX
WeaponRecoilBone = PRIMARY Barrel
WeaponFireFXBone = SECONDARY BarrelMS
WeaponMuzzleFlash = SECONDARY BarrelFX
WeaponRecoilBone = SECONDARY Barrel
ShowSubObject = TURRET
HideSubObject = TURRETUP01 TURRETUP02 BarrelFX01 BarrelFX02 BarrelFX03 BarrelFX04 ; Since we are showing one of three turrets, we need to then hide the subobject muzzleflash
End
و همینطور مدل هایی که در قسمت های دیگه هست :41:
خواهش می کنم کمک کنید.

DASTMARABEGIR
23-05-2011, 10:23
با سلام خدمت آقای منصوری و دوستان چگونه می توان برای جنرال اتم چین در کنترا 007 ساختمان دفاعی ظاهر یا درست کرد با تشکر فراوان:20::40::11:

ali.tk
23-05-2011, 11:13
از این ادرس می تونید اطلاعات لازم و آموزش را در یافت کنید .:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدما که نتو نستیم بیشتر از 12 تیم رو بر اش هو ش مصنو عی تعرریف کنیم کار نسبتا سختیه .

اقاي منصوري مطمعن هستن اين هون اموزش هوش مصنوعي وكار با نرم اقزارWorldBuilder داره؟
لينك استباه نسده:20:

ali.tk
23-05-2011, 11:21
با سلام
من الان می خوام مدل quad cannon رو پیدا کنم . رفتم به فایل Data\INI\Object\GLA Vehicle.ini و قسمت مربوط به اون تانک رو پیدا کردم ولی هر چقد که می گردم مدل اون تانک رو پیدا نمی کنم.

; *** ART Parameters ***

;UpgradeCameo3 = XXX
;UpgradeCameo4 = XXX
;UpgradeCameo5 = XXX

ConditionState = NONE
Model = UVQuadCann
Turret = TURRET
TurretPitch = TURRETEL
ShowSubObject = TURRET
HideSubObject = TURRETUP01 TURRETUP02 BarrelFX01 BarrelFX02 BarrelFX03 BarrelFX04 ; Since we are showing one of three turrets, we need to then hide the subobject muzzleflash
End
خواهش می کنم کمک کنید.

دوست عزيز يك نمك سوالتون مبهمه ولي اگه منضرتون اين باشه كه بخواين يك وسيله مثل تانك يا هوا پيما يا سرباز وارد بازي كنين :31:چيبگم بايد رفتارهارو بدونين ورد كدوم فايل ها هستو بدونين من فايلاشو ميگم
FXList+SoundEffects+CommandSet+Locomotor+ObjectCre ationList+CommandButton+Weapon
و+تيمي كه ميخواين اين وسيله قرار بگيره البتهArt+Textures+W3D رو هم فرا موش نكنين
خوب دراين فايل ها مي تو نين خيلي راهت وسيله مورد نظرتونو به بازي اضاف كنيد
درمورد اون چيزي هم كه دربالا گزاشتي
شما ميتو نين تمام برنامه يك وسيله رو به تيمي كه ميخواين اون وسيله مورد نظرو داشته باشه رو كپي كنيد البته يك تعغيرات نيازه

ali.tk
23-05-2011, 11:34
برنامه هليبرن وتخليه با چترو تكميل دارين اينو هم براي من بزارين اقاي منصوري ممنون
سلام اقاي منصوري اينم بي جواب نمو نه ممنون:11:

ali.tk
23-05-2011, 11:44
با سلام خدمت آقای منصوری و دوستان چگونه می توان برای جنرال اتم چین در کنترا 007 ساختمان دفاعی ظاهر یا درست کرد با تشکر فراوان:20::40::11:
اگه منضورتون همون سنگره يا وسايل دفاعي
برو به اينجاData\INI
بعد بر. به اين فايلCommandSet
بعدش تيم مورد نظرو پيدا كن مثل
Command_ConstructAmericaPatriotBattery

در بولدزر تيم چين بزار اونم واست بسازه البته بايد يك نگاه به برنامه اين شيء توي تيم مورد نظر بندازي كه ببيني پيش نياز ش چي اگه پيش نياز داشت اون پيش نياز و حذف كن تا واست بسازه وگرنه مثل ميگه پيش نياز سرباز خونه امريكا بعدش ديگه بايد سرباز خونه واسش گير بياري براي همين پيش نيازشو از بين ببر

اين پيش نياز باپتريوت سوپر ويپنه

DisplayName = OBJECT:SupW_PatriotBattery
Side = AmericaSuperWeaponGeneral
EditorSorting = STRUCTURE
Prerequisites
Object = SupW_AmericaPowerPlant
End

اينو كه حذف كني كار درسته اين
Object = SupW_AmericaPowerPlant

موفق باشي:11:

the great killer
23-05-2011, 12:55
دوست عزيز يك نمك سوالتون مبهمه ولي اگه منضرتون اين باشه كه بخواين يك وسيله مثل تانك يا هوا پيما يا سرباز وارد بازي كنين :31:چيبگم بايد رفتارهارو بدونين ورد كدوم فايل ها هستو بدونين من فايلاشو ميگم
FXList+SoundEffects+CommandSet+Locomotor+ObjectCre ationList+CommandButton+Weapon
و+تيمي كه ميخواين اين وسيله قرار بگيره البتهArt+Textures+W3D رو هم فرا موش نكنين
خوب دراين فايل ها مي تو نين خيلي راهت وسيله مورد نظرتونو به بازي اضاف كنيد
درمورد اون چيزي هم كه دربالا گزاشتي
شما ميتو نين تمام برنامه يك وسيله رو به تيمي كه ميخواين اون وسيله مورد نظرو داشته باشه رو كپي كنيد البته يك تعغيرات نيازه
ممنون از کمک ها
ولی منظورم این بود که فایل w3d اون تانک رو نمی تونم پیدا کنم درحالی که توی بازی اون تانک قابل استفاده هست
مثلا تانک اسکورپیون

Object GLATankScorpion

; *** ART Parameters ***
SelectPortrait = SUScorpion_L
ButtonImage = SUScorpion

UpgradeCameo1 = Upgrade_GLAScorpionRocket
UpgradeCameo2 = Upgrade_GLAAPRockets
UpgradeCameo3 = Upgrade_GLAToxinShells
UpgradeCameo4 = Upgrade_GLAJunkRepair
;UpgradeCameo5 = NONE

Draw = W3DTankDraw ModuleTag_01

ProjectileBoneFeedbackEnabledSlots = SECONDARY ; WeaponLaunchBone will be shown/hidden, not just used for firing offset

; ------------ Normal
DefaultConditionState
Model = UVLiteTank
Turret = Turret ; Logic twist bone is always this, both turrets are subobjects of it, as are both missile racks
; note, order-dependent: we must hide/show Missile AFTER we hide/show MissileRack!
ShowSubObject = Turret01
HideSubObject = MissleRack01 MissleRack02 TurretUP01; MissileRack misspelled in the Art
WeaponFireFXBone = PRIMARY Muzzle
WeaponMuzzleFlash = PRIMARY MuzzleFX
WeaponLaunchBone = PRIMARY Muzzle
End
نوشته ای که قرمز شده مدل w3d اون تانک هستش و من می تونم اون فایل رو باز کنم و ویرایشش کنم یا ....
ولی تانک quad رو نمی تونم مدلشو پیدا کنم.:41:

ali.tk
23-05-2011, 21:03
ممنون از کمک ها
ولی منظورم این بود که فایل w3d اون تانک رو نمی تونم پیدا کنم درحالی که توی بازی اون تانک قابل استفاده هست
مثلا تانک اسکورپیون

Object GLATankScorpion

; *** ART Parameters ***
ButtonImage = SUScorpion

;UpgradeCameo5 = NONE

ProjectileBoneFeedbackEnabledSlots = SECONDARY ; WeaponLaunchBone will be shown/hidden, not just used for firing offset

; ------------ Normal
DefaultConditionState
Model = UVLiteTank
Turret = Turret ; Logic twist bone is always this, both turrets are subobjects of it, as are both missile racks
; note, order-dependent: we must hide/show Missile AFTER we hide/show MissileRack!
ShowSubObject = Turret01
HideSubObject = MissleRack01 MissleRack02 TurretUP01; MissileRack misspelled in the Art
End
نوشته ای که قرمز شده مدل w3d اون تانک هستش و من می تونم اون فایل رو باز کنم و ویرایشش کنم یا ....
ولی تانک quad رو نمی تونم مدلشو پیدا کنم.:41:
ببينين دوست عزيز اگه فايل w3dاسكورپينو بخواين بايد دراين ادرس پيداش بكنبن Command & Conquer Generals Zero Hour\Art\W3D
البته اين براي جنرال زرو درفايل بيك هست
ولي اگه برنامه نويسي اونو ميخواين اينه

Object GLATankScorpion

; *** ART Parameters ***
ButtonImage = SUScorpion

;UpgradeCameo5 = NONE

; ------------ Normal
DefaultConditionState
Model = UVLiteTank
ShowSubObject = Turret01
End

Model = UVLiteTank_d
End
AliasConditionState = RUBBLE

; ------------ With big turret
ConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE ; one or two crates is a turret switch
ShowSubObject = TurretUP01
HideSubObject = MissleRack01 MissleRack02 Turret01 ; MissileRack misspelled in the Art
End
AliasConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO

ConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
HideSubObject = MissleRack01 MissleRack02 Turret01 ; MissileRack misspelled in the Art
End
AliasConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO REALLYDAMAGED

; ---------- With missile
ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE
ShowSubObject = MissleRack01 Turret01
HideSubObject = MissleRack02 TurretUP01; MissileRack misspelled in the Art
WeaponFireFXBone = SECONDARY WeaponA
WeaponLaunchBone = SECONDARY WeaponA
End

ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End

; ---------- With missile and big turret
ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE
ShowSubObject = MissleRack01 TurretUP01
HideSubObject = MissleRack02 Turret01; MissileRack misspelled in the Art
End

ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End

; ---------- With two missiles and big turret
ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO
ShowSubObject = MissleRack01 MissleRack02 TurretUP01
HideSubObject = Turret01; MissileRack misspelled in the Art
End

ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End

TrackMarks = EXTnkTrack.tga
TreadAnimationRate = 2.0 ; amount of tread texture to move per second
End

the great killer
24-05-2011, 10:27
ببينين دوست عزيز اگه فايل w3dاسكورپينو بخواين بايد دراين ادرس پيداش بكنبن Command & Conquer Generals Zero Hour\Art\W3D
البته اين براي جنرال زرو درفايل بيك هست
ولي اگه برنامه نويسي اونو ميخواين اينه

Object GLATankScorpion

; *** ART Parameters ***
ButtonImage = SUScorpion

;UpgradeCameo5 = NONE

; ------------ Normal
DefaultConditionState
Model = UVLiteTank
ShowSubObject = Turret01
End

Model = UVLiteTank_d
End
AliasConditionState = RUBBLE

; ------------ With big turret
ConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE ; one or two crates is a turret switch
End
AliasConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO

ConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End
AliasConditionState = WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO REALLYDAMAGED

; ---------- With missile
ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE
End

ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End

; ---------- With missile and big turret
ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE
End

ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_ONE REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End

; ---------- With two missiles and big turret
ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO
End

ConditionState = WEAPONSET_PLAYER_UPGRADE WEAPONSET_CRATEUPGRADE_TWO REALLYDAMAGED
Model = UVLiteTank_d
End

TrackMarks = EXTnkTrack.tga
TreadAnimationRate = 2.0 ; amount of tread texture to move per second
End

من هم توی همون آدرس مدل تانک اسکورپیون را پیدا کردم ولی تانک کوآد کنون quad cannon را من مدلشو پیدا نمی کنم همین.
بحث من سر پیدا نکرن مدل تانک کوآد هست

ufo-alien
24-05-2011, 10:49
با سلام

; *** ART Parameters ***

;UpgradeCameo3 = XXX
;UpgradeCameo4 = XXX
;UpgradeCameo5 = XXX

ConditionState = NONE
Model = UVQuadCann
Turret = TURRET
TurretPitch = TURRETEL
ShowSubObject = TURRET
End
خواهش می کنم کمک کنید.

این فایل ها در فایل :W3DZH در پو شه نصب جنرال زرو یا W3D با فر مت :big در پو شه نصب جنرال یک هستند .

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

این را من بارها تو ضیح دادم حتی با تصویر که چطور محدو دیتهای مد کنترا را بر دارید چندین صفحه قبل مو جو د هست یا از سر چر بالای صفحه استفا ده کنید .

ufo-alien
24-05-2011, 10:59
اقاي منصوري مطمعن هستن اين هون اموزش هوش مصنوعي وكار با نرم اقزارWorldBuilder داره؟
لينك استباه نسده:20:

با عرض پو زش

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:58 AM ----------

برنامه هليبرن وتخليه با چترو تكميل دارين اينو هم براي من بزارين اقاي منصوري ممنون
سلام اقاي منصوري اينم بي جواب نمو نه ممنون:11:

سر م خیلی شلو غه مشغو ل یک پروژه بسیار مهم هستیم اگه اوکی شد خبرشو می دم ..

the great killer
24-05-2011, 10:59
این فایل ها در فایل :W3DZH در پو شه نصب جنرال زرو یا W3D با فر مت :big در پو شه نصب جنرال یک هستند .

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

این را من بارها تو ضیح دادم حتی با تصویر که چطور محدو دیتهای مد کنترا را بر دارید چندین صفحه قبل مو جو د هست یا از سر چر بالای صفحه استفا ده کنید .

ممنون من تو فایل های جنرال 1 نگاه نکردم حال مدل کوآد پیداشد

ali.tk
24-05-2011, 14:21
عجب ف ی ل ت ر ديگه چه تاعوني توي اين مملكت اي خدا

اينا لينكا هست حركدوم اقاي منصوري كاركرد درسته انشالله

قاي منصوري اين برنامه اجيك رو تونستين كشف كنين چجوري ميشه بجاي خلبان بشه سربازهاي ديگه اجكت كنن
ممنون:11:

bastakboys
24-05-2011, 20:21
ببخشید دوستان
یه سوال داشتم
آیا شما به هوش مصنوعی بازی هم دسترسی دارید؟
و می تونید اونو تغییر بدید؟

ali.tk
25-05-2011, 10:12
اقاي منصوري سلام
براي اموزشWorldBuilderممنون ولي اقاي منصوري من فقط ميخواستم بگم چجوري ميشه هوش مصنوعي رو باWorldBuilderبازش كنم وويرايشش كنم همين من اخه هركاري كردم باWorldBuilderنتونستم هوش مصنوعي رو باز كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

ufo-alien
25-05-2011, 15:17
ببخشید دوستان
یه سوال داشتم

ببخشید دوستان
یه سوال داشتم

بله شما می تونید این فایل ها را اصلاح کنید :
AIData با نرم افزار ادیت : INI هز آدرس :
C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI
التبه قبلش این فایل را با کمک نرم افزار بیک ادیت از فایل : INIZH باید استخراج کنید .

فایل های دیگر مر بوط به هوش مصنو عی بازی در پو شه :Scripts به آدرس :
C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data
موجود است. در این پو شه سه فایل و جو د دارد با نام های : MultiplayerScripts.scb ،Scripts.ini ،SkirmishScripts.scb که می تو نید این فایل ها را با کمک نرم افزار داخل پو شه نصب بازی :WorldBuilder باز و ادیت کنید .

اینهم یک هوش مصنوعی خیلی با حال دانلود و طبق نوضیحات نصب کنید :

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

قاي منصوري اين برنامه اجيك رو تونستين كشف كنين چجوري ميشه بجاي خلبان بشه سربازهاي ديگه اجكت كنن

هنوز رو ش کار نکردم:41:

ali.tk
26-05-2011, 23:10
اقاي منصوري ترو خدا بگين چجوري باWorldBuilderاسكريپ هاي هوش مصنوعي رو باز كنم
اخه هركاري ميكنم نمي تونم بازش كنم جون من بگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DASTMARABEGIR
28-05-2011, 18:28
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای منصوری و دوستان می خواستم بگم می شود در مد کنترا جنرال لینگ را ظاهر کرد در ضمن من اون فایل 2کیلوبایتی را دانلود و تست کردم اجازه ورود به بازی را نمی دهد اگر راهی هست ذکر کنید با تشکر:11::40::5:

DASTMARABEGIR
28-05-2011, 20:25
در قسمت command set اسم بولدوزر اتم در کنترا چیه؟ و برای حذف آپگریدها و از بین بردن کارخانه قدرت برای ساخت دفاعی باید از قسمت objectحذف شوند یا commandset

ali.tk
28-05-2011, 20:40
در قسمت command set اسم بولدوزر اتم در کنترا چیه؟ و برای حذف آپگریدها و از بین بردن کارخانه قدرت برای ساخت دفاعی باید از قسمت objectحذف شوند یا commandset

درفايل جنرال مورد نظر وچيزي كه ميخواين محدوديتش حذف بشه
مثل
l
Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\Object
AirforceGenera

موفق باشين

DASTMARABEGIR
28-05-2011, 21:52
چگونه می توان در کنترا قسمت chalange را از حالت خاموش در آورد:5::40::11:

ufo-alien
30-05-2011, 19:38
چگونه می توان در کنترا قسمت chalange را از حالت خاموش در آورد:5::40::11:

این پو شه را بر یزید داخل پو شه که مد را نصب کرده اید

البته باید اخطار بدم که احتمال ارور هست به خاطر ارور ها ما موریتها را حذف کردند ....

ali.tk
30-05-2011, 23:15
(شعر از حسن وثوق الدوله )

چون بدم آید چو آیِد بد شود یک بلا ده گردد و ده صد شود

آتش از گرمی فتد . مهر از فروغ فلسفه باطل شود منطق دروغ

پهلوانی را بغلتاند خسی پشه ای غالب شود بر کرکسی

کور گردد چشم عقل کنجکاو بشکند گردونه ای را شاخ گاو

:31:

ali.tk
31-05-2011, 08:55
اقاي منصوري سلام
براي اموزشWorldBuilderممنون ولي اقاي منصوري من فقط ميخواستم بگم چجوري ميشه هوش مصنوعي رو باWorldBuilderبازش كنم وويرايشش كنم همين من اخه هركاري كردم باWorldBuilderنتونستم هوش مصنوعي رو باز كنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

اقاي منصوري ماهم گناه داريم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ufo-alien
31-05-2011, 17:41
اقاي منصوري ماهم گناه داريم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام من که بار ها گفتم بابا :33:یک ذره تحققیق یک کم کنجاوی ...

بگذریم مثل تصاویر زیر عمل کنید از ورل د بیلدر یک نقشه یا ماموریت باز کنید -و از قسمت منو در گزینه ادیت گزینه اسکر میش را پیدا کنید بازش کنید -یک پنجره باز می شه از قسمت این پورت وارد پوشه نصب بازی بشید -در پو شه دیتا داخل پو شه اسکر میش بشید -که گفتم یکی از پو شه های هوش مصنو عی است که در آن سه فایل مو جود است که دو تا شو ن با ورد بیلدر ویر ایش می شند (با فر مت scb )و یک اشون هم که آی ان آی هست با ویر ایش آی ان آی ...
از قسمت اسکر یمش ورلد بیلدر که وارد این پو شه شدید -فایل های با فر مت :scb را می تونید باز کنید و ویر ایش کنید .
به تصاویر زیر هم دقت کنید با تصویر هم همین تو ضیحات و جو د دارند .
موفق باشید :40:

ufo-alien
31-05-2011, 17:47
دو ستان همت کنید فایل های بازی جنرال زرو را فارسی کنیم هر کس از دو ستان مایله آموزش ورو بزارم و فایل هاشو .

ali.tk
31-05-2011, 21:44
دست شما در نكنه اقاي منصوري اره اشتباه من اين بود كه از جاي ديگه ي داشتم اسكريپ هارو باز ميكردم ممنون
بله من توي فارسي سازي پايه هستم قبل هم خودم ميخواستم شروع كنم ولي كارهاي ديگ رو داشتم مي كردم
خوب شما اموزش كاملو بزارين چون من يكم مشكل دارم ممنون
راستي ساعت12ميرم مشهد همه شمارو دعا ميكنم مخصوص شما اقاي منصوري وتيمتونو تا موفق باشين چون كارم اداري يك روزه برميگردم موفق باشين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

the great killer
01-06-2011, 08:09
دو ستان همت کنید فایل های بازی جنرال زرو را فارسی کنیم هر کس از دو ستان مایله آموزش ورو بزارم و فایل هاشو .

من پایه ام

DASTMARABEGIR
01-06-2011, 11:32
با عرض سلام و خسته نباشید به آقای منصوری و دوستان چگونه می توان ستارهها را جابه جا یا درست کرد منظورم ستارههای هر جنرال می باشد مثلا بمب خوشهای امریکا را برای چین یا جی ال ای ظاهر کرد

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

و چگونه می توان تانکها و افراد را در یک تیم جابه جا کرد با تمامی آپدیتهای نیروی مورد نظر با تشکر:5::46::40::11:

the great killer
01-06-2011, 19:12
با سلام
چه شکلی می تونیم افرادی که با موتور توی جی ال ای میان تغییر بدیم
مثلا توی gla demo با یه تروریست میاد چی کار کنیم که بایه کار گر بیاد

ehsan_old
01-06-2011, 21:53
برای بازی Zero Hour راهکاری وجود داره که وسط بازی نپره بیرون؟

ufo-alien
02-06-2011, 01:36
سلام دوستان
چجوری میشه سریال بازی رو عوض کرد؟ واگه امکان داره لینک چند مپ با حال رو بزارید متشکر میشم.Thanks :11:
اغلب با این مشکل همتون در بازی آنلاین مو اجه شد ید که ارور سر یال نامبر میده بر ای رفع این مشکل :

بر ید به منوی استارت از قسمت جستجو یا : RUN بنویسید :regedit بعد سپس یک پنجره باز می شه در آن پنجره بر ید به آدرس زیر :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Command and Conquer Generals Zero Hour\ergc

در پو شه:ergc سر یال نامبر بازی نو شته شده روی پوو شه دو بار کلیک کنید و سپس در قسمت سمت راست این پنجره رو ی فایل :(Default) دو بار کلیک کنید یک صفحه باز می شه اونجا شما سر یال نامبری رو که هنگام نصب داددی به بازی می بینید به جاش می تونید یکی از سر یال نامبر های زیر را وارد کنید البته بدون خط فا صله .

سر یال نا مبر جنرال زرو :

Command & Conquer Generals Zero Hour

ULPF-ZEVK-FRWG-Q4YJ-6F2T

Y83K-CT4F-VL2X-4X4M-SW8X

2LMD-5MUD-UY2Y-SUU2-2UUQ

WVNN-XDK3-PZ6Q-PN42-W9G7

YM2S-PVC6-RL2T-UT89-SW8T

4EFF-YZNG-6AS4-3QJQ-44YG

QFYY-CEQT-J4G8-3UWQ-48UY

N3XF-MGW6-GLEE-8S2A-YASU

AZNE-P748-W8C4-SSWS-4E8S

87Z9-U64J-Y84U-QA6W-82NJ

QJ9H-W286-YVKX-VX6Z-KN7C

4BFF-9YWF-Q6SG-TLGU-CNC2

YHJS-GVKT-4U9Y-DUW4-5622

EL22-2W4Z-P45K-JUL7-CQYW

UN7P-G6SA-YAG4-4YL4-SG2W

سر یال نا مبر بازی جنرال:

Command and Conquer Generals

4963-7882913-5984076-0674

5412-0014607-1777733-1746

3496-5109968-3484992-5863

5533-3743808-8068198-3235

9722-8289078-1586124-6505

2586-2653924-6182119-3319

7629-5200391-8195325-2636

2586-7722941-9698255-2218

4912-5083939-6799769-5962
1900-0448234-1633155-5025
1116-1858923-4205122-0134
1144-4605783-4445926-2433
1233-6264153-2359628-3731
1320-7867283-3532718-4608
1349-0778143-6415769-2724
1354-3411743-6552617-4400
1487-9667823-5205834-3570
1649-4392363-9462643-2849
1676-3968053-9350794-6201
1792-9984123-8205995-0166
1807-5891333-8059935-5659
1816-4876903-8442194-6020
1916-9525964-2135155-1803

ali.tk
02-06-2011, 12:08
سلام برتمام دوستان من برگشتم

mili_k
02-06-2011, 12:21
سلام برتمام دوستان من برگشتم

خوش اومدی. پایه رد آلرت 2 هستی ؟

ali.tk
02-06-2011, 13:35
اقاي منصوري بابت اموزش باز كردن اسكريپ ممنون
اقاي منصوري چرا بايد با مپاي مرحله اي اسكريپ هارو باز كرد
مگه راه ديگه اي نداره
نكنه اين كار فقط تعغيرات هوش مصنوعي رو روي بازي مرحله اي به وجود مياره؟
راستي اقاي منصوري منMultiplayerScripts با اين روش باز كردم ولي SkirmishScripts نتونستم باز كنم ارور ميده:41:

ali.tk
02-06-2011, 13:40
خوش اومدی. پایه رد آلرت 2 هستی ؟

سلام دوست من منضورتونو از پایه رد آلرت 2 هستی ؟ نگرفتم ويرايش وهك يا بازي اگه ويرايش وهكه نه مشغول جنرال هستم واگر منظورتون بازي رد آلرت ممنون نه منو ببخش با ساخت رد آلرت سازندگان اين بازي تو هين به موتور گرافيكي جنرال كردن چون افتضاح درست كردن اين بازي رو شرمنده:41:

ufo-alien
03-06-2011, 00:49
بازی آنلاین جنرال زرو پک 1.04

نتورک :اورجینال
پسورد:ایران
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک دانلود بازی جنرال1: سایت روسی در چند مرحله تایمر دار حجم :615.76 Mb

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک دانلود جنرال زرو :حجم :971.96 مگابایت

لینک مستقیم دانلود جنرال زرو :(در دو پارت) سایت روسی

سه لینک حجم سایت چینی :492.5 مگابایت

لینک مستقیم:1

لینک مستقیم :2

لینک مستقیم :3

---------------------------------------------------------------------------------------------

لینک دانلود پک آپدیت 1.04: 17MB

--------------------------------------------------------------------------------

بازی آنلاین جنرال مد :Reborn6

نتورک :Reborn6

پسورد :Reborn6

لینک دانلود:131.06mb

----------------------------------------------------------------

بازی آنلاین جنرال مد :Rise of the Reds 1.5 PC

نتورک5 تا:
RED-WAR1
RED-WAR2
RED-WAR3
RED-WAR4
RED-WAR5

پسورد برای همه:

WAR

دانلود :141.88mb

------------------------------------------------------------

بازی آنلاین جنرال مد :contra007

نتورک :کنترا007

پسورد :کنترا007

لینک دانلود :110.40mb

-------------------------------------------

ufo-alien
05-06-2011, 01:11
سلام به همه دو ستان

این لینک زیر حجمش 12.9 مگابایته و درونش تمام نرم افزار های مورد نیاز بر ای تر جمه و کار یا ترجمه بازی هستش مسیتونید دانلود کنید و شر و ع کنید بر ای کار .

لینک : حجم :12.9 مگابایت

این هم یک مترجم همزمان که بر ای گو گل و کار را بسیار راحت می کنه :

لینک دانلود : حجم :4.6 مگابایت
دو لینک:

ali.tk
06-06-2011, 18:26
بزودي جنرالو فارسي دريافت بكنيد:46:
از كله صبح روش دارم كار مي كنم:21:

mili_k
06-06-2011, 18:51
آقای ufo-alien لطفاً به پیغام خصوصی من جواب بدین ، من چیز سختی از شما نپرسیدم !

ufo-alien
06-06-2011, 19:07
بزودي جنرالو فارسي دريافت بكنيد:46:
از كله صبح روش دارم كار مي كنم:21:

یک کم صبر کنید تا تقسیم بندی اش کنم هر کس مشخص بشه چه قسمتی را ترجمه می کنه .:11:

ufo-alien
06-06-2011, 20:35
آموزش فارسی کردن کامل متون جنرال ها به صور ت ساده:

اول یکی از این فایل را که فایل نو شتار : CSF بازی است انتخاب ودانلود کنی (البته صد صدر صد اعلام کنید):

شماره یک:

شماره دو :

شماره سه:

شماره چهار :

شماره پنج:

شماتره شش:

شماره هفت:

شماره هشت:

شماره نه:

شماره ده:

شماره یازده:

سپس این پک نرم افزار: RA2CStrEditor را از آدرس زیر دانلود کنید :

سپس نرم افزار مریم را از این آدرس دانلود کنید :

یا این آدرس با نرم افزار های بالا در یک پک کامل :

و نرم افزار گو گل تر نسلیت را از اینجا :

فایل اول : CSF را با نرم افزار دوم : RA2CStrEditor باز کنید سپس مثل تصویر زیر عمل کنید .

دو ستان دقت کنید همه تون یک فایل را انتخاب نکنید و به محض اینکه یک فایل را انتخاب کردید اعلام کنید یا در اینجا یا نظر خصو صی تا من لینک را حذف کنم تا دو ستان دو نفر روی یک فایل زحمت نکشند .

*****نکته بسیار مهم:*****

همه دو ستان دقت کنید در نرم افزار مر یم مو قع تایپ فقط و فقط از یک فونت استفا ده کنید و اون هم همین فونت تا مشتر ک باشه و به مشکل بر نخوریم .
این فو نت :
F_yekan

متشکرم

ali.tk
07-06-2011, 00:00
اقاي منصوري من دارم روي قالب كارمي كنم يعني درحال حاظر نوشته هاي مثل خروج تنظيمات بازي تك نفره نمي دونم اسم تيم انتخاب تيم مپ و.............
اينا تموم بشه ميرم سروقت ساختمون ها وبعدش نيرو ها لبته همراه توضيح اونا:20:

ali.tk
07-06-2011, 00:11
راستي من يك چيزي بگم
هواستون باشه فقط يك فنت درنرم افزار مريم مشكل نداره اونم F_yekan
ببينيد دوستان ممكنه براي بعضي ها فونتا مشكل نداشته باشه ولي براي خيلي ها مشكل داره پس هتم از اين فنت استفاده بشه كه كارا خراب نشه ها من خوب درموردش تحقيق كردم بعد نگين نگفيما:13:

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:09 AM ----------

اقاي منصوري زياد بخودتون خسته نكنين كارتايپش خيلي ساده تره ازاين كه گفتينه ته سادگي بخدا فقط يك مشكل هست اونم توضيح هاي ساختمون ها ونيرو هاهست كه اونم يكم وقت ميخوا تمومه:46:

ali.tk
07-06-2011, 00:27
اقاي منصوري من يك سوال دارم چحوري ميشه كه يك متلب فونتش معلوم ميشه يعني يكي براش"Arial" هست منضورم اينه كه ميشه براي يك چيز خواص يك فنت ديگه براش بنويسيم
HeaderTemplate Arial14Template
Font = "Arial"
Point = 14
Bold = No
End
يعني براي يك چيز ديگه يك برنامه ديگه درقسمت فونتا بنوسيم
ولي من نمي دونم دركدوم قسمت گروه فنتو براش درنظر ميگيرن:41:

ufo-alien
07-06-2011, 00:38
اقاي منصوري من دارم روي قالب كارمي كنم يعني درحال حاظر نوشته هاي مثل خروج تنظيمات بازي تك نفره نمي دونم اسم تيم انتخاب تيم مپ و.............
اينا تموم بشه ميرم سروقت ساختمون ها وبعدش نيرو ها لبته همراه توضيح اونا:20:

سلام
نگاه کنید کار باید منظم انجام بشه کل فایل 6426 خط هستش من از فایل 01 تا 011 یازده قسمت کردم هر فایل 600 خط که با کمک این نرم افزاری که در عکس می بینید تنها نیاز به نو شته های هست که در بازی می بینید ...

شما بگید از خط چندم شر و ع کر دید تا دو باره کاری نشه . راستی در مورد فو نتها هم دقیقا حق با شماست متشکرم

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

اقاي منصوري من يك سوال دارم چحوري ميشه كه يك متلب فونتش معلوم ميشه يعني يكي براش"Arial" هست منضورم اينه كه ميشه براي يك چيز خواص يك فنت ديگه براش بنويسيم
HeaderTemplate Arial14Template
Font = "Arial"
Point = 14
Bold = No
End
يعني براي يك چيز ديگه يك برنامه ديگه درقسمت فونتا بنوسيم
ولي من نمي دونم دركدوم قسمت گروه فنتو براش درنظر ميگيرن:41:

از این قسمت نمی شه تنها کافیه شما فونت مورد استفا ده را در محیط نصب بازی کپی پیس کنید .

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

همه دو ستان دقت کنید در نرم افزار مر یم مو قع تایپ فقط و فقط از یک فونت استفا ده کنید و اون هم همین فونت تا مشتر ک باشه و به مشکل بر نخوریم .
این فو نت :
F_yekan

Mohammadkiller
07-06-2011, 08:25
سلام دوستان
اگه فارسی کردین فایل هاشو میزارین تا ما هم فارسی بازی کنیم؟؟؟
من وقت این کار ها رو ندارم وگر نه خیلی علاقه دارم
قبلا مپ کانتر درست میکردم ولی الان وقت ندارم
اگه ممکنه وقتی درست شد برای دانلود بزارین.ممنون

the great killer
07-06-2011, 09:03
با سلام
در حال ترجمه کردن reborn 6.0 هستم

ali.tk
07-06-2011, 12:26
سلام
نگاه کنید کار باید منظم انجام بشه کل فایل 6426 خط هستش من از فایل 01 تا 011 یازده قسمت کردم هر فایل 600 خط که با کمک این نرم افزاری که در عکس می بینید تنها نیاز به نو شته های هست که در بازی می بینید ...

شما بگید از خط چندم شر و ع کر دید تا دو باره کاری نشه . راستی در مورد فو نتها هم دقیقا حق با شماست متشکرم

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

از این قسمت نمی شه تنها کافیه شما فونت مورد استفا ده را در محیط نصب بازی کپی پیس کنید .

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:33 AM ----------

این فو نت :
F_yekan
اقاي منصوري ببينيد مشكل اينجاست كه من ميگم مثل دارم روي قالب كارميكنم
شما دارين ميگين كه چي خطي كاركنيم اين جور درنمياد شما زماني كه دارين روي چيزي كارميكنين بايد تست كنيد كه ايا كارتون بدون اشتباست يانه حالا اگه خطي كاركنيد تقريبن نمي تونيد جاي كارتونو پيدا كنيد
پس بنده الان كه دارم روي قالب كارميكنم ميدونم كجا هارو تست كنم كه كارم مشكل نداشته باشه
اقاي منصوري من اينو ترجمه مي كنم شما كارتون نباشه كاري نداره همشو من ترجمه مي كنم فط اگه راهنماي خواستم شما بگين مشكلي نيست

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

اقاي منصوري ما به يك مشكلي برخورديم چي بگم چند تا مشكل
يكي اين كه تصويرو بينين

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

ميبينين متوني كه براي ايالات متحد امريكا درزمان نگه داشتن موس روي نام كشور وخيلي دكمه هاي ديگه از جمله نگه داشتن موس روي ساختمون ها واتوات هستن من نتونستم فارسيشون كنم چون اصل درقسمت فونت ها براشون تعريف نشده بود درداخل فايلهاي
Data\INI گشتم پيداشون كردم بازم جواب نداد واقعن يك سوال شده از كجا ميشه فونتشو تنظيم كرد
شايدم من يك جاي كارو اشتباه كردم چي بگم:41:

ali.tk
07-06-2011, 12:35
ويك مشل بزرگ ديگه اقاي منصوري
اونم مشكل درسيستم چت هست سيستم چت قبل شروع بازي درقالب مثل جاي انتخاب تيم ورنگ وصفه قبلش
و هم چنين چت داخل بازي كه شما تيمو انتخاب كردن بادوسدتون دارين بازي ميكنيد ميخواين چت كنيد
تازه انتخاب اسمتون به عكس بالا توجه كنيدگوشه سمت چپ نام بازي كن اون مثل متنش انگليسي ولي اينجوري دراومده
ديگه چي بگم اگه صفه قبل پرسيدم چجوري ميشه براي يك چيز خواصي يك تعريف فونتي درست كرد براي همين مشكلات بود بله
من منتظر راهنماي شما هيستم بايد كارو دقيق واصولي پيش برد وگرنه بدرد نمي خوره من بايد كارو دقيق بكنم وگرنه كارنمي كنم دركل اينجوري هستم:41:

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

راستي اقاي منصوري اگه بشه براي سيستم چت دوتا فونت تعريف بكنيم
كه اگه كسي خواست انگليسي تايپ كنه اگه كسي هم خواست فارسي تايپ بكنه مشكلي نداشته باشه ديگه نور الانوره:31:

ehsan_old
07-06-2011, 13:02

ufo-alien
07-06-2011, 13:26
اقاي منصوري ببينيد مشكل اينجاست كه من ميگم مثل دارم روي قالب كارميكنم
شما دارين ميگين كه چي خطي كاركنيم اين جور درنمياد شما زماني كه دارين روي چيزي كارميكنين بايد تست كنيد كه ايا كارتون بدون اشتباست يانه حالا اگه خطي كاركنيد تقريبن نمي تونيد جاي كارتونو پيدا كنيد
پس بنده الان كه دارم روي قالب كارميكنم ميدونم كجا هارو تست كنم كه كارم مشكل نداشته باشه
اقاي منصوري من اينو ترجمه مي كنم شما كارتون نباشه كاري نداره همشو من ترجمه مي كنم فط اگه راهنماي خواستم شما بگين مشكلي نيست

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

اقاي منصوري ما به يك مشكلي برخورديم چي بگم چند تا مشكل
يكي اين كه تصويرو بينين

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

ميبينين متوني كه براي ايالات متحد امريكا درزمان نگه داشتن موس روي نام كشور وخيلي دكمه هاي ديگه از جمله نگه داشتن موس روي ساختمون ها واتوات هستن من نتونستم فارسيشون كنم چون اصل درقسمت فونت ها براشون تعريف نشده بود درداخل فايلهاي
Data\INI گشتم پيداشون كردم بازم جواب نداد واقعن يك سوال شده از كجا ميشه فونتشو تنظيم كرد
شايدم من يك جاي كارو اشتباه كردم چي بگم:41:

مشکلی نیست اون قسمتهای تو ضیحات در همون فایل :CSF موجود هست باید فایل را در یک فایل :INI استخراج کنید تا بتونید ببینیدشون با کمک نرم افزار : INI Editor کلمات مورد نظر را سرچ کنید پیداشون کنید البته کلمات مثلا تو ضیحات را در حالتی که جنرال انگلیسی هستش باید یاد شت کنید بعد سر چ کنید .
قسمت چت رو هم من درست میکنم ( از این قسمت :HeaderTemplate) شما تا جایی که می تونید ترجمه کنید بقیش با من در چت من تنظیمش میکنم فقط با فونت انگلیسی تایپ کنید مثل خود بازی .چون نمیشه فارسی تایپ کرد چون موتور بازی فونت فارسی رو نمی شناسه .

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

با سلام

دو ست من 90 % مد ها متن هاشون با جنرال یکی اند دو باره کاری نکنید بیاید همین جنرال را تر جمه کنید بعد با یک مقا یسه ساده فایل های اضا فه شده در ریبورن یا هر مد دیگر رو می تونید ترجمه و به فایل اصلی اضافه کنید ../..

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

دو ست من در بازی جنرال زرو این ارور به ندرت پیش می آد البته بعد از نصب پک 1.04 این ارور در مد ها زیاد پیش می آد و اون هم دلیلش نکات بسیار پیش پا افتا د اس که مد ساز بهش دقت نمی کنه . و دلیل دیگر هم می تونند نقشه ها با شند که بعضی از نقشه های رو که از اینتر نت می گیر ید یا خو دتون طر احی می کنید با بازی خوب مچ نیستند و با عث این ارور می شند .
هنوز کسی به صور ت جامع نتو نسته این اشکال را بر طر ف کنه ....

ali.tk
07-06-2011, 16:33
با سلام

دوست من كارخوبي ميكنيد فقط كارملارو نكن چون اگه جنرال زرو فارسي بشه همين طوري كه اقاي منصوري گفت خيلي راحت ميشه مود هارو فارسي بكنيد با خودتونه

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

دوست من شما برين توي كار ترجمه محيط بازي اتوات وخونه ها من دارم روي قسمت هاي ديگه كارمي كنم

ehsan_old
07-06-2011, 16:40
دو ست من در بازی جنرال زرو این ارور به ندرت پیش می آد البته بعد از نصب پک 1.04 این ارور در مد ها زیاد پیش می آد و اون هم دلیلش نکات بسیار پیش پا افتا د اس که مد ساز بهش دقت نمی کنه . و دلیل دیگر هم می تونند نقشه ها با شند که بعضی از نقشه های رو که از اینتر نت می گیر ید یا خو دتون طر احی می کنید با بازی خوب مچ نیستند و با عث این ارور می شند .
هنوز کسی به صور ت جامع نتو نسته این اشکال را بر طر ف کنه ....

درسته. من همیشه پک 1.04 رو بعد از نصب بازی، نصب میکنم.

شما اساتید این بازی که این همه کارهای جالب براش انجام دادین و دارین فارسیشم میکنید، یه نیم نگاهی هم به رفع این مشکل بندازید که درست بشه.

با تشکر خیلی فراوان :11:

ali.tk
08-06-2011, 09:02
درسته. من همیشه پک 1.04 رو بعد از نصب بازی، نصب میکنم.

شما اساتید این بازی که این همه کارهای جالب براش انجام دادین و دارین فارسیشم میکنید، یه نیم نگاهی هم به رفع این مشکل بندازید که درست بشه.

با تشکر خیلی فراوان :11:
اينا هم بوقتش الان بومي كردن جنرال اولويت عزيز:46:

ali.tk
08-06-2011, 09:44
سلام
اقاي منصوري من يك جا چندي پيش خوندم كه ميشه در متور گرافيكي بازي فونت يك سري از تعغيرات اصلي كه درفايل ها نيستو انجام داد ولي خداي نفهميدم كه دركجا ميشه چنين كار هاي كرد
اقاي منصوري اگه بشه كاري كرد كه اين بازي فونت فارسي رو هم ساپورت كنه از كجا ميشه چنين كاري كرد
چون من هنوز فايل هاي رو دارم كه قابليت باز كردنشونو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستي بنظرتون ميشه كاري كرد بجاي كه نوشته ها يك فنتو ساپورت كنن چند تا فونتو ساپورت كنن؟وبا هرزباني كه بودن از فونت مورد نظرشون استفاده بكنن؟؟؟؟؟؟؟
اقاي منصوري درمورد نوشته هاي كه روي دكمه ها نيرو ها ساختمون ها نگه ميداريم ظاهر ميشن نگفتين از كجا بايد فونتش تعغير بديم كه فارسي بشه مانند عكس بالا كه دادم ( از این قسمت :HeaderTemplate)درسته؟؟؟؟
نياز دارم بدونم از كاست بزودي روشون بايد كاركنم
ممنون:46:

ufo-alien
08-06-2011, 13:23
سلام
اقاي منصوري من يك جا چندي پيش خوندم كه ميشه در متور گرافيكي بازي فونت يك سري از تعغيرات اصلي كه درفايل ها نيستو انجام داد ولي خداي نفهميدم كه دركجا ميشه چنين كار هاي كرد
اقاي منصوري اگه بشه كاري كرد كه اين بازي فونت فارسي رو هم ساپورت كنه از كجا ميشه چنين كاري كرد
چون من هنوز فايل هاي رو دارم كه قابليت باز كردنشونو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟
راستي بنظرتون ميشه كاري كرد بجاي كه نوشته ها يك فنتو ساپورت كنن چند تا فونتو ساپورت كنن؟وبا هرزباني كه بودن از فونت مورد نظرشون استفاده بكنن؟؟؟؟؟؟؟
اقاي منصوري درمورد نوشته هاي كه روي دكمه ها نيرو ها ساختمون ها نگه ميداريم ظاهر ميشن نگفتين از كجا بايد فونتش تعغير بديم كه فارسي بشه مانند عكس بالا كه دادم ( از این قسمت :HeaderTemplate)درسته؟؟؟؟
نياز دارم بدونم از كاست بزودي روشون بايد كاركنم
ممنون:46:

نگاه کنید دو ستان عزیز من یک مدت روی این مو ضوع کار کردم جنرال تا بحال به زبانهای مختلفی بر گردانده شده از جمله چینی در جای که چینی ها این کار رو کردند من چند تا فایل بیشتر ندیدم:

Language.INI

HeaderTemplate.INI

generals.Csf

این رو هم که می شناسید .
حالا اگه می تونید باید در فایل : Language فونت فارسی را به بازی معر فی کنید .

اگه تو نستید که خیلی کار ساده می شه و دگه نیاز به نرم افزار مر یم نیست و مستقیم میشه تو فایل : generals.Csf معنا ها را تایپ کرد .

موفق باشید

ali.tk
09-06-2011, 18:52
اقاي منصوري فكر كنم اين چيز جالبي باشه داره ميگه چجوري ميشه زبان رو تعغير بدين

All players who use a Western version of Windows will see boxes in place of Asian text in the Command & Conquer Generals Zero Hour online lobby. If you are running Windows XP, you can install the Asian language font pack by opening your Control Panel in Windows, double-clicking on the "Regional and Language Options" icon, selecting the "Languages" tab, and checking the "Install files for East Asian Languages" box. You will be asked for your Windows XP CD, and you will need to restart your PC. Once this process has been done, be sure that the "Asian Text" option has been selected under your "Persona" screen in Command & Conquer Generals Zero Hour's "Online" menu

داره ميگه چجوري ميشه زبانو تعغير بدي ولي من نفهميدم كجا هارو تعغير بدم:31:

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

گفتم شايد اينو تا حالا نخونده باشين گفتم بزار م شايد از چيز دربياد

ufo-alien
10-06-2011, 06:24
اقاي منصوري فكر كنم اين چيز جالبي باشه داره ميگه چجوري ميشه زبان رو تعغير بدين

All players who use a Western version of Windows will see boxes in place of Asian text in the Command & Conquer Generals Zero Hour online lobby. If you are running Windows XP, you can install the Asian language font pack by opening your Control Panel in Windows, double-clicking on the "Regional and Language Options" icon, selecting the "Languages" tab, and checking the "Install files for East Asian Languages" box. You will be asked for your Windows XP CD, and you will need to restart your PC. Once this process has been done, be sure that the "Asian Text" option has been selected under your "Persona" screen in Command & Conquer Generals Zero Hour's "Online" menu

داره ميگه چجوري ميشه زبانو تعغير بدي ولي من نفهميدم كجا هارو تعغير بدم:31:

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

گفتم شايد اينو تا حالا نخونده باشين گفتم بزار م شايد از چيز دربياد

نه این به شما میگه مثلا اگر ژنرال را به زبان چینی دارید و نو شته ها را به صورت عج و جق می بینید باید زبان آسیایی شر قی رو در ویندوز نصب کنید و سی دی ویندوز را بگزارید تا فونتها نصب بشند . و یکبار ریستارت کنید بعد فونت ها را در ست می بینید .

ali.tk
10-06-2011, 17:14
نه این به شما میگه مثلا اگر ژنرال را به زبان چینی دارید و نو شته ها را به صورت عج و جق می بینید باید زبان آسیایی شر قی رو در ویندوز نصب کنید و سی دی ویندوز را بگزارید تا فونتها نصب بشند . و یکبار ریستارت کنید بعد فونت ها را در ست می بینید .

اي بابا عجب نامرداي بجاي اين خوزولاتي كه بچه هم ميدونه اينارو مي گفتن چجوري زبان متور بازي رو تعغير بدين
بله ديگه جنبه ندارن:46:

ali.tk
10-06-2011, 19:33
اقاي منصوري يك چيزي ميخوام بپرسم اخه مدتي فكرش منو مشقول كرده اين خوره شده ميخوام بدونم تعريف دستوراتي كه درنقشه ها هست مثلPlayer_1_Start كه جاي شروع بازي رو براي بازي كن مشخص مي كنه بدونم دركجا ها وجود داره و مي شه كه تعريفاتي هم خودت براش بزاري ممنون:11:

ufo-alien
12-06-2011, 09:48
اقاي منصوري يك چيزي ميخوام بپرسم اخه مدتي فكرش منو مشقول كرده اين خوره شده ميخوام بدونم تعريف دستوراتي كه درنقشه ها هست مثلPlayer_1_Start كه جاي شروع بازي رو براي بازي كن مشخص مي كنه بدونم دركجا ها وجود داره و مي شه كه تعريفاتي هم خودت براش بزاري ممنون:11:

من منظور شما را متوجه نشدم منظور تون دقیقا کجاست ؟

ali.tk
12-06-2011, 15:43
من منظور شما را متوجه نشدم منظور تون دقیقا کجاست ؟

اقاي منصوري توي نقشه هارو ميگم
مثل Player_1_StartوPlayer_8_Start
ار جاي قرار دادن تيم روي نقشه از يك تا 8
وديگردستوراتي كه توي نقشه ها از حمله تا ظاهر شدن نيرو تا خط مرزي و..........

ali.tk
16-06-2011, 22:28
:13:
اينجا كسي هست!

ufo-alien
18-06-2011, 20:14
اقاي منصوري توي نقشه هارو ميگم
مثل Player_1_StartوPlayer_8_Start
ار جاي قرار دادن تيم روي نقشه از يك تا 8
وديگردستوراتي كه توي نقشه ها از حمله تا ظاهر شدن نيرو تا خط مرزي و..........

این آموزش کاملش ات به زبان اصلی اگه فر صت داشتید صفحه به صفحه معنا کنید بر ای همه قر ار بدهید من مدتها قبل صفحات اولشو گزاشتم ولی دیگه واقعا وقت ندارم ...
با کمک تر نسلیت به راحتی می تونید این کار را انجام بدید این فایل پی دی اف هستش

لینک آموزش :

لینک نرم افزار ادیت :PDF

ali.tk
19-06-2011, 10:41
این آموزش کاملش ات به زبان اصلی اگه فر صت داشتید صفحه به صفحه معنا کنید بر ای همه قر ار بدهید من مدتها قبل صفحات اولشو گزاشتم ولی دیگه واقعا وقت ندارم ...
با کمک تر نسلیت به راحتی می تونید این کار را انجام بدید این فایل پی دی اف هستش

لینک آموزش :

لینک نرم افزار ادیت :PDF

ممنون اينو چندي پيش توي سايت خودتون ديدم ودانلودش كردم ولي ازش فراموش كرده بودم:31:
بازم ممنون خدارو شكر كه مي شه از توي پي دي اف اين اموزش جملات رو كپي كرد خوب الان دارم روي فارسي سازي بازي كارمي كنم وچيزاي ديگه
راسيتي اقاي منصوري روزي يك بار به فروم سربزنين جون من :20:

ufo-alien
20-06-2011, 17:14
ممنون اينو چندي پيش توي سايت خودتون ديدم ودانلودش كردم ولي ازش فراموش كرده بودم:31:
بازم ممنون خدارو شكر كه مي شه از توي پي دي اف اين اموزش جملات رو كپي كرد خوب الان دارم روي فارسي سازي بازي كارمي كنم وچيزاي ديگه
راسيتي اقاي منصوري روزي يك بار به فروم سربزنين جون من :20:

از همه شما پوزش می خوام به خاطر دیر دیر اومدن من خیلی سر م گرمه این بازی فاینال بتل و یک بازی استثنایی دیگه است که فعلا در بارش چیز زیادی نمی تونم بگم .... و ضمنا من مشکلات زیادی دارم که به احتمال زیاد بازی فاینال بتال هم فعلا نصفه کاره بمونه ...هزار یک مشکل داریم مشکلات گروه فنی مشکلات مالی مشکلات زندگی و .........:41:

ali.tk
20-06-2011, 23:13
از همه شما پوزش می خوام به خاطر دیر دیر اومدن من خیلی سر م گرمه این بازی فاینال بتل و یک بازی استثنایی دیگه است که فعلا در بارش چیز زیادی نمی تونم بگم .... و ضمنا من مشکلات زیادی دارم که به احتمال زیاد بازی فاینال بتال هم فعلا نصفه کاره بمونه ...هزار یک مشکل داریم مشکلات گروه فنی مشکلات مالی مشکلات زندگی و .........:41:
خدا مشكلادتونو كم بكنه انشالله ولي چون شما كارتون بااينترنت وكامپيوتره سرزدن به فروم زياد سخت نيست
منضورمن يك نگاه ساده ودادن يك جواب چند كلمه اي به سوالات هست كه بقول گفتني هميشه بروز باشيم
اقاي منصوري من نظرم اينه كه من از شما بعضي چيزهارو بپرسم وشما بقول گفتني اون سوالاتو درچند نوبت جواب بدين كه نه وقت زيادي گرفته بشه از شما نه بايك توده جواب حجم بالا مواجع بشيم وخوبي ديگه اي هم كه داره اينه كه ما قبل ياد گيري چيزي كه داريم روش كارمي كنيم سوال بعدي رو مي دونيم خوبه نه:20:

ali.tk
20-06-2011, 23:30
خوب يك سوال:20:
من مي دونم كه هرشيء مانند هوا پيما وسايل نقليه سرباز و... يك اعضاي حركتي داره(Locomotor)
بله درپوشه(Locomotor) تعريف شده خوب من ميخوام بدونم آيا بمب ها يا صلاح ها مانند كارپيد بومب بمب اهورا ياموشك تام هاوك آيا اينها هم اعضاي حركتي داره چون من نتونسم درپوشه (Locomotor) اين ويژگي رو و در توضيحات اون شيء پيدا كنم

مثل :كاري كه من ميخوام بكنم اينه كه بمب اهورا بجاي كه يك سقوط سريع وآزاد داشته باشه مانند يك پر به آرامي و با طلاتوم به زمين فرود بياد انگاركه باچترداره پاين مياد يا مثل كارپيد بمب

ali.tk
26-06-2011, 12:58
چقدر مطالب جديد
چه هواداران زيادي
سلام
اگه آمدين اقاي منصوري بهم بگين اقاي منصوري نرم افزاري يا راهي وجود ندار كه وقتي ما تعغيري در بازي ميديم توي برنامه انميشن و.... ديگه نياز نباشه كه از بازي خارج بشيم ودوباره بيايم برنامه اي باشه يارآهي باشه كه بشه موقع اي كه دربازي باشيم تعغيراتو ببينيم

the great killer
27-06-2011, 12:08
با سلام
چه گونه می شه برای تیم های جدید(مثلا تو shockwave يا reborn 6 ) هوش مصنوعي درست کرد.

ali.tk
27-06-2011, 14:42
با سلام
چه گونه می شه برای تیم های جدید(مثلا تو shockwave يا reborn 6 ) هوش مصنوعي درست کرد.

دوست عزيز به ادرس زير برو آقاي منصوري ميگن كه بيش از12تيم نمي تونه هوش مصنوعي داشته باشه ولامن هنوز امتحان نكردم ببينم شما چكار ميكنيد اگه شما خوب ياد گرفتين كه هوش مصنوعي طراحي بكنيد هتم يك راهنماي كوچك براي بچه ها بزارين ممنون
موفق باشيد

metana
27-06-2011, 14:55
سلام خدمت رفقا...

یکی از مد هایی که استفاده میکنم، Reborn 5 هست. یکی از تیم هایی که داره هم Chine Rouge General هست. من فایل China Rogue General.ini رو با Notepad++ یکمی دستکاری کردم. فایلو ذخیره کردم و بازی رو اجر کردم. اما هیچ کدوم از تغییراتی که ایجاد کردم مشاهده نشد.

با برنامه INIEdit هم امتحان کردم.برای امتحان، فقط هم قیمت تانک خونه رو از 2000 به 1500 کاهش دادم. اما بازم تغییری حاصل نشد... مشکل از کجاست دوستان؟
ممنون میشم راهنماییم کنید...

ufo-alien
27-06-2011, 16:00
خوب يك سوال:20:
من مي دونم كه هرشيء مانند هوا پيما وسايل نقليه سرباز و... يك اعضاي حركتي داره(Locomotor)
بله درپوشه(Locomotor) تعريف شده خوب من ميخوام بدونم آيا بمب ها يا صلاح ها مانند كارپيد بومب بمب اهورا ياموشك تام هاوك آيا اينها هم اعضاي حركتي داره چون من نتونسم درپوشه (Locomotor) اين ويژگي رو و در توضيحات اون شيء پيدا كنم

مثل :كاري كه من ميخوام بكنم اينه كه بمب اهورا بجاي كه يك سقوط سريع وآزاد داشته باشه مانند يك پر به آرامي و با طلاتوم به زمين فرود بياد انگاركه باچترداره پاين مياد يا مثل كارپيد بمب

سلا م
بله دارند می تونید تنظیمات رفتارشون را در این فایل پیدا کنید :SpecialPower

مثلا:

SpecialPower SuperweaponCarpetBomb
Enum = SPECIAL_CARPET_BOMB
Reload Time = 150000 ; in milliseconds
;;;RequiredScience = SCIENCE_CarpetBomb;;; Never ever ever use a required science with a public timer, since the hiddenbyscience never clears
Public Timer = Yes
Shared Synced Timer = Yes
View Object Duration = 40000
View Object Range = 250
Radius Cursor Radius = 100
Shortcut Power = Yes ;Capable of being fired by the side-bar shortcut.
Academy Classify = ACT_SUPERPOWER ;Considered a powerful special power that a player could fire. Not for simpler unit based powers.
End

ترجمه:

ویژه قدرت سوپر سلاح بمب Carpet
شمارشی = بمب Carpet خاص
بارگذاری مجدد زمان = 150000 در میلی ثانیه
... لازم است علوم = علوم بمب.Carpet.. تا به حال هرگز استفاده از علم مورد نیاز با یک تایمر عمومی، از مخفی علوم پاک هرگز
عمومی تایمر = بله
تایمر مشترک همگام سازی = بله
نمایش مدت زمان شی = 40000
نمایش محدوده شی = 250
شعاع شعاع مکاننما = 100
قدرت میانبر = بله. قابلیت که توسط نوار میانبر جانبی اخراج شوند.
آکادمی طبقه بندی ACT = سن، به عنوان یک قدرت قوی ویژه ای است که یک بازیکن می تواند بر ای قدرت آتش استفاده کند. بطور ساده تر قدر=ت بر اساس واحد نیست.
پایان

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

سلام خدمت رفقا...

یکی از مد هایی که استفاده میکنم، Reborn 5 هست. یکی از تیم هایی که داره هم Chine Rouge General هست. من فایل China Rogue General.ini رو با Notepad++ یکمی دستکاری کردم. فایلو ذخیره کردم و بازی رو اجر کردم. اما هیچ کدوم از تغییراتی که ایجاد کردم مشاهده نشد.

با برنامه INIEdit هم امتحان کردم.برای امتحان، فقط هم قیمت تانک خونه رو از 2000 به 1500 کاهش دادم. اما بازم تغییری حاصل نشد... مشکل از کجاست دوستان؟
ممنون میشم راهنماییم کنید...

سلام تا او نحجا که یا دمه اسکر یپ های مد ریبور ن پنج داخل یک فایل بیگ هستش با نام :!RebornV5 شما باید این فایل را اول با کمک نرم افزار :FinalBIG استخراج کنید داخل بازی ( داخل پو شه نصب بازی جنرال زرو )بعد باید اون فایل بیگ ریبورن را حذف کنید از پو شه نصب بازی جنرال زرو یعنی فقط بمونه فایل های استخراج شده ریبورن و فایل های خود بازی .
بعد بر ید به این آدرس :

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data\INI\Object
بعد فایل مورد نظر حالا مثلا :China Rogue General

را با نرم افزار همون نت پد خود ویندوز یا نرم افزار ادیت :editor_INI ویر ایش کنید و دقیقا روی فایل قبلی سیو کنید .

نرم افزار ها رو هم می تونید از این آدرس بدست بیارید
نکته: حتما یا دتون باشه اگه تعقیر اتی به بازی دادید در هنگام بازی آنلاین طر ف های مقا بلتون هم باید این تعقیر ات رو بدند و گرنه میس مچ می شید .

ufo-alien
27-06-2011, 16:12
چقدر مطالب جديد
چه هواداران زيادي
سلام
اگه آمدين اقاي منصوري بهم بگين اقاي منصوري نرم افزاري يا راهي وجود ندار كه وقتي ما تعغيري در بازي ميديم توي برنامه انميشن و.... ديگه نياز نباشه كه از بازي خارج بشيم ودوباره بيايم برنامه اي باشه يارآهي باشه كه بشه موقع اي كه دربازي باشيم تعغيراتو ببينيم

سلام
من تا حالا موفق نشدم چنین نرم افزاری رو بدست بیارم البته وجود داره و اون هم خود مو تور بازیه که با داشتن موتور : سیج (sage) می تونید این کار رو بکنید من موفق نشدم این موتور را بدست بیارم ولی باید تو اینتر نت باشه اگه ما مو فق بشیم این مو تور را بدست بیاریم کار ها بسیار بسیار راحتر میشه و کیفیت کار هابسیار بالاتر می ره ... اگه بتونید و وقت داشتید با کمک دو ستان دنبال این کار بر ید خیلی خوب میشه...:20:
موفق باشید

ufo-alien
27-06-2011, 16:30

دعوت به همکاری :

ما قصد داریم بازی جنرال ها رو دو باره احیا کنیم و بازی :finall battle رو ادامه بدیم .

این هم یک سری عکس از محیط این بازی که می تونه ادامه بازی محبوب جنرال ها باشه:
این بازی تقر یبا 60% از کار هاش شده قصد ما طر احی و ساخت طبیعتر ساختمانها با پیچیدگی بیشتر (در حال انجام )...و تمام درختان و زمین حیوانات و...( انجام شده).کلیه ادوات نظامی جدید و زیبا با کار ائی های بیشتر و.....(انجام شده)

دو ستانی که در نرم افزار های زیر مها رت دارند و می تونند کمک کنند اعلام همکاری کنند :
3DsMAX
Adobe Photoshop
بر نامه و کد نویسی :C++
نرم افزار های ساخت انیمیشن و یا ساخت دمو بر ای بازی ...

دو ستانی که می تونند کمک کنند پیغام خصوصی بدند /

ali.tk
28-06-2011, 00:37
بابت راهنماي هاتون اقاي منصوري بازم تشكر

bastakboys
29-06-2011, 09:39
دوستان لینک دانلود بازی رو ندارید که یا لینک مستقیم باشه یا از سرور های هات فایل و فایل سونیک باشه

DASTMARABEGIR
29-06-2011, 12:50
با سلام و خسته نباشید دوستان چگونه می توان تانکها و ادوات را جابه جا کرد البته باتمامی آپدیتهای آنها در ضمن آقای منصوری یه کلیپ از نبرد نهایی بگذارید تا همه دلگرم تر از قبل شوند با تشکر فراوان

ali.tk
29-06-2011, 19:29
با سلام و خسته نباشید دوستان چگونه می توان تانکها و ادوات را جابه جا کرد البته باتمامی آپدیتهای آنها در ضمن آقای منصوری یه کلیپ از نبرد نهایی بگذارید تا همه دلگرم تر از قبل شوند با تشکر فراوان

عزيزم برو به CommandSet واين كارو انجام بدي مثال برو به تيم چين

CommandSet ChinaWarFactoryCommandSet

1 = Command_ConstructChinaTankBattleMaster

تانك بتل ماسترو بردار ببر جه تانك سازي يك تيم ديگه همين ولي يك محدوديت معمول وجود داره براي همه نيروها وتجهيزات برو به ChinaVehicle اين پوشه وسايل نقليه تيم چينه دراين جا اين مهدوديتو حذف كن

Prerequisites
Object = ChinaWarFactory
End

اين Prerequisites يعني پيش نياز براي همه چي معمول هست شما اينو برداري راحت ساخه ميشه پااينم دكمه هاي كنترل تانكه لازم نيست دستش بزني

CommandSet ChinaTankBattlemasterCommandSet
11 = Command_AttackMove
13 = Command_Guard
14 = Command_Stop
End

اينم اپگردشه برشدار توي هرجا كه دلت ميخواد بزارش بعدش استفادش بكن

Command_ConstructChinaTankBattleMaster =

راستي تيم هاي ديگه يك پوشه دارن فقط USAوGLAوChina داراي پوشه هاي متنوع هستن مابقي يك پوشه تيمي دارن كه همه چي داخلشون تعريف شده
موفق باشي

metana
30-06-2011, 08:25
اول اینکه دوست من بیا این آدرس که مخصوص -- کامل بازی جنرالهاست بهتر کمکت می کنند و سوالاتت رو بیان کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوم اینکه شما باید همه تعقیر ات را اصولی انجام بدی تمام تعقیر ات بسیار حساس اند یعنی شما در سورس نویسی بازی در پو شه : Data/INI بر ای هر فایل باید کار ائ هاشو یاد بگیری (اصولی *)...
در سطح ابتدای شما تنها می تونید مثلا پول و قدر ت و رینگ و غیره رو ویر ایش کنید بر ای ویر ایش حر فهای باید یک سری آموزش ها رو بخو نید ....

سلام. بازم ممنون از توجهتون.

درست میفرمایین.

** منظور از قدرت و رینگ چیه؟

اما برای 5 هنوز نتونستم حتی دستشم بزنم. واقعا موندم فایل های ورژن 5 کجان که تغییرشون بدم...

ali.tk
30-06-2011, 10:54
سلام بر همه
سلام براقاي منصوري
اقاي منصوري سوال بنده درمورد Command & Conquer Generals Zero Hour\Art\Textures
بله Textures من مي تونم اون هارو ويرايش بكنم ولي يك مشكل دارم چتوري ميشه براي W3D ساختم Textures درست كنم
چون من فكر ميكنم بايد علم مغياس ورياضيات بكار بره ولي حيچي واقن ازش نمي دونم
خيلي ممنون ميشم بگين چتوري ميشه براي شيئ(W3D) كه ساختم Textures منضور همون فايل DDS طراهي بكنم
انشالله منضورو درست بيان كردم
تشكر

koroshkabir1889
30-06-2011, 16:20
مي خوستم بدونم ارتش انگلستان رو چه طوري براي جنرال 5 درست كنم با تشكر از همي اعضاع

koroshkabir1889
30-06-2011, 21:00
من جنرال 6رونسب كردم ولي ارورميده نمي دونم چرا اگه مي شه راهنمايي كنيد چطورنسبش كنم

DASTMARABEGIR
01-07-2011, 10:10
با عرض سلا و خسته نباشید به آقای منصوری و دوستان می خواستم بدونم چگونه می توان در تانگسازیها یک فلش به سمت پایین درست کرد تا تانکهای دیگری در آن اظافه کرد و درمورد پادگان هم همین طور که سربازهای دیگری داشت من در چندین مد دیدهام ولی هر کاری کردم هنگام وارد شدن به بازی به من ارور داد با تشکر فراوان

ali.tk
01-07-2011, 12:25
من جنرال 6رونسب كردم ولي ارورميده نمي دونم چرا اگه مي شه راهنمايي كنيد چطورنسبش كنم

سلام عزيزم من اين مشكلو ميدونم چي مشكل مال يك تنظيمات ويندوز ولي الان فراموش كردم كجارو بايد دست كاري بكنيم ولي حتم اقاي منصوري ميدونه
تا جاي يادمه مسير اين فعال سازي در Control Panel/Administrative Tools
اينو گفتم تا اگه اقاي منصوري فراموش كرده يادش بياد البته حتم اگه اينو اقاي منصوري به اقاي حسيني بگن ايشون مي دونه چون خود بنده اينو از اقاي حسيني ياد گرفتم
البته دوست من ممكنه شما قبل يك مد ديگه نصب كرده باشين وهمه فايل هاي قبلي اون مد قد يمي پاك نشده باشه وبا عث اين ارورشده باشه
راستي دوست من شما مود هاي ديگه رو هم نصب كردين كه براي ورود به بازي ارور بده ؟
موفق باشي

koroshkabir1889
01-07-2011, 18:34
اقاسيد علي فلاح من رمز هسته اي glaرودارم اينم رمزش

اول هسته اي مي سازي ولي نبايد بزاري كامل بشه بعد روي هسته اي كليك مي كني و اين رومي نويسي

Q+W+G+speis+ctrl
بعد كنترول رونگه مي داري وجايي كه مي خواي ميزني

koroshkabir1889
01-07-2011, 20:27
سلام من مي تونم در زمينه ي احياي جنرال دربخش فوتوشاپ كمك كنم من در اين رشته مهارت متوسطي دارم:46:

ali.tk
01-07-2011, 23:04
اقاسيد علي فلاح من رمز هسته اي glaرودارم اينم رمزش

اول هسته اي مي سازي ولي نبايد بزاري كامل بشه بعد روي هسته اي كليك مي كني و اين رومي نويسي

Q+W+G+speis+ctrl
بعد كنترول رونگه مي داري وجايي كه مي خواي ميزني

دست شما درد نكنه من اينو ميدونستم ولي فراموش كردم
البته الانم نتونستم شليك كنم جور درنمياد
wميزني همه چي ميپره دركل ايكون حمله بعدwنداري جالبه نه نتونستم:31:

metana
01-07-2011, 23:46
سلام.

علی جان، اینطوری کنی بهتره (راحتتری).

اسکاد رو نیمه تمام بزار، بهد بعنوان تیم 6 انتخابش کن. بعد یه تانک مثل اسکورپیون رو بزار تیم شماره 7، حالا 6 رو بزن، شیفت رو نگه دار و 6 رو بزن. حالا کنترل 8 رو بزن. از این بعد تیم شماره 8 میشه اسکاد نا تمام! کنترل نگه دار هرجا میخوای رو نابود کن!!! اما مواظب باش اسکورپیون در نره :دی

ali.tk
02-07-2011, 14:27
سلام من مي تونم در زمينه ي احياي جنرال دربخش فوتوشاپ كمك كنم من در اين رشته مهارت متوسطي دارم:46:

خوبه ببينم ميتونيد يك تصوير زبا براي تصوير ورودي جنرال خلق كنيد
وقتي جنرال رو استارت ميكنيد يك تصوير ما داريم همون اول كار اونو ميگم كسي كه فتو شاپ كارمي كنه بايد خلاق باش ببينم شما چكار مي كنيد
راستي ميتونيد روي عكس ها وتبديلشون به نقاشي هم كار كنيد

netbazi
03-07-2011, 10:28
سلام
آقا کسی بجز اون کد که مال GLA هست که اتم سریع میزنه کد دیگه ای نداره که بشه تو گیم نت استفاده کرد ؟

ali.tk
03-07-2011, 11:17
سلام.

علی جان، اینطوری کنی بهتره (راحتتری).

اسکاد رو نیمه تمام بزار، بهد بعنوان تیم 6 انتخابش کن. بعد یه تانک مثل اسکورپیون رو بزار تیم شماره 7، حالا 6 رو بزن، شیفت رو نگه دار و 6 رو بزن. حالا کنترل 8 رو بزن. از این بعد تیم شماره 8 میشه اسکاد نا تمام! کنترل نگه دار هرجا میخوای رو نابود کن!!! اما مواظب باش اسکورپیون در نره :دی
سلام عزيزم
بازم نشد ها يك جاش مي لنگه نمي دونم كجاشه:31:

metana
03-07-2011, 18:43
ببین، همونایی که گفتم، اما اینجارو یادم نیست، یه کدوم از ایندو تایی که مینویسم :دی

1. اول 6 رو بزن، شیف + 7 بعد کنترل 8.
2. اول 7 رو بزن، شیف + 6 بعد کنترل 8.

----------------

یه کار دیگه هم میشه، البته تو مد Reborn 4. برای صدام. اگه میخواین، بگین تا بگم.

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

اگه نشد، بزار اسکاد تا 99 درصد شه، بعدش امتحان کن ببین میشه یا نه. آخه تو ژنرال 1 که باید صبر میکردیم 99 درصد شه :دی

ali.tk
05-07-2011, 11:22
ببین، همونایی که گفتم، اما اینجارو یادم نیست، یه کدوم از ایندو تایی که مینویسم :دی

1. اول 6 رو بزن، شیف + 7 بعد کنترل 8.
2. اول 7 رو بزن، شیف + 6 بعد کنترل 8.

----------------

یه کار دیگه هم میشه، البته تو مد Reborn 4. برای صدام. اگه میخواین، بگین تا بگم.

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

اگه نشد، بزار اسکاد تا 99 درصد شه، بعدش امتحان کن ببین میشه یا نه. آخه تو ژنرال 1 که باید صبر میکردیم 99 درصد شه :دی

خوب امتحان كنم ببينم چي ميشه:10:
صدام نكنه هوا پيما سازيشو ميگي اره!:31:
اگه اون كه چندسالي كه بلدم:46:

metana
05-07-2011, 15:08
آره بابا. تو مسابقات گیم نت هرکی صدام میگرفت، یه نفرو میفرستادن بالا سرش که چیت نزنه :دی

طرفند دیگه هم بلدی؟

ali.tk
05-07-2011, 17:43
يكي همين صدام بود يكي همين GLAيكي ديگه توي يكمود ديگه بود يادم نيست
اين هكر چين خنگ مي كرد
سر گرفتن پول از خونه پول گيري تيم دشمن يك سره پول مي گيرفت
نمي دونم كدوم مد بود
:31:
اينا باگ هاي بازي هستن اين ابروي سازنده مودو مي برن:46:

ali.tk
07-07-2011, 01:12
[QUOTE=ufo-alien;6214771]سلا م

مثلا:

ترجمه:

شمارشی = بمب Carpet خاص
... لازم است علوم = علوم بمب.Carpet.. تا به حال هرگز استفاده از علم مورد نیاز با یک تایمر عمومی، از مخفی علوم پاک هرگز
عمومی تایمر = بله
نمایش محدوده شی = 250
شعاع شعاع مکاننما = 100
آکادمی طبقه بندی ACT = سن، به عنوان یک قدرت قوی ویژه ای است که یک بازیکن می تواند بر ای قدرت آتش استفاده کند. بطور ساده تر قدر=ت بر اساس واحد نیست.يي
پایان

------------

اقاي منصوري از اين راهنماي متشكرم
ولي اين براي صلاح هاي ويژست وميانبرآن سلاح فكر كنم نه براي همه سلاح ها من دراصل منظورم سلاح هايست كه درتجهيزات نظامي ام بكار ميره از تفنگ سرباز گرفته تا گلوله توپ تانك وموشك هواپيما وبمب هواپيما ونارنج و..........
بنده ميخوام رفتار يك سلاح را باز نگري كنم وان جوري كه متابق ميلم هست طراهي بكنم
ممنون ميشم كه راهنماي بكنيد:11:

ufo-alien
07-07-2011, 03:49
سلام بر همه
سلام براقاي منصوري
بله Textures من مي تونم اون هارو ويرايش بكنم ولي يك مشكل دارم چتوري ميشه براي W3D ساختم Textures درست كنم
خيلي ممنون ميشم بگين چتوري ميشه براي شيئ(W3D) كه ساختم Textures منضور همون فايل DDS طراهي بكنم
تشكر

سلام برید این آدرس:

5959
08-07-2011, 23:04
ورژن دوم بازی وار آر ما گدون منتشر شد

دانلود به صور ت کا ملا را یگان

ارتش ایر ان

تصاویر بازی :

قابلیتها و امکانات:

بازی کاملا متحول خواهد شد ه است دارای امکانات بسیار جالب می باشد دو ستان باید تو جه کنید بازی به صور ت پلکانی طر احی شده که باید حتما با کسب درجات در ساختمان مادر امکانات رو آزاد کنید یعنی بعد از اینکه سه ستاره بازی رو در ساختمان مادر شارژ کردید امکانات جدید به بازی اضافه می شود .

با شارژ کردن هر ستاره یک ساختمان یا قابلیت به بازی اضاففه می شود .

بعد از شارژ سه ستاره بازی شما یک بلدوزر مخصوص خو اهید داشت که ساختمانهای خاص رو میسازد ....

اضافه شدن دها ساختمان جدید با امکانات بسیار جدید

قابلیت صدا گذاری جدید و کاملا هوشمند (هر تیم به زبان خود صحبت میکند ) یعنی ارتش روسیه با لهجه روسی و ارتش چین به زبان چینی ، ارتش ایران پارسی ، ارتش امر یکا و انگلیسی ،...

اضافه شدن تانکهای بسیار جدید و زیبا ...

ده ها سر باز جدید ...

اضافه شدن یک تیم کاملا رو باتیک با ده ها رو بات بسیار جدید و چابک ...

تو پخانه های جدید بر ای ایر ان و سوریه... موشک های جدید تانکهای جدی با قابلیت شکلیک موشک و رو باتهای هوشمند .....

اینها تنها بخشی از امکانات جدید اضافه شده به بازی می باشد .

باز نویسی کلی هوش مصنوعی بازی :

بازی دارای 12 ارتش هست که ارتش (ایر فورس،بن لادن ، و ژنرال تانک چین ) دارای هوش مصنوعی بسیار قوی هستند حملات واقعا سخت خواهند بود .(به مرور بر ای تیمهای دیگر هوش مصنوعی طر احی خو اهد شد )

تیمها:

ارتش ایران

ار تش سوریه

ارتش سر خ روسیه

ارتش اتمی روسیه

ارتش چین تانک

ارتش اتمی چین

ارتش ایر فورس امر یکا

ارتش تماما رو بوتیک امر یکا

ارتش بن لادن(طالبان)

ارتش عراق(ژنرال علی شیمیایی)

ارتش رژیم صهیو نیستی(اسر ائیل)

ارتش متحد ناتو

بازی قابلیت استفاده در بازی های گروهی و شبکه یا آنلاین را دارد (به قسمت داستان دسترسی ندارید)

پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید بسیار زیبا و جالب خو اهد بود .

دانلود :

این لینک پاک شده یک لینک جدید بدهید

ali.tk
13-07-2011, 12:30
سلام
باز ما 3روز نبوديم شما اينجارو تعطيل كردين ها:41:

sin_A73
17-07-2011, 18:44
یه سوال داشتم . چطوری میشه سرعت بازی رو توی multiplayer زیاد کرد. من lan بازی می کنم می خوام سرعت بازی رو زیاد کنم لطا کمک کنید

ufo-alien
18-07-2011, 01:36
یه سوال داشتم . چطوری میشه سرعت بازی رو توی multiplayer زیاد کرد. من lan بازی می کنم می خوام سرعت بازی رو زیاد کنم لطا کمک کنید

نه نمیشه فقط میشه سیستم هاتون رو قوی تر کنید احتمالا یکی از سیتمها ضعیفند...:41:

ufo-alien
18-07-2011, 01:42
[QUOTE=ufo-alien;6214771]سلا م

مثلا:

ترجمه:

شمارشی = بمب Carpet خاص
عمومی تایمر = بله
نمایش محدوده شی = 250
شعاع شعاع مکاننما = 100
آکادمی طبقه بندی ACT = سن، به عنوان یک قدرت قوی ویژه ای است که یک بازیکن می تواند بر ای قدرت آتش استفاده کند. بطور ساده تر قدر=ت بر اساس واحد نیست.يي
پایان

------------

اقاي منصوري از اين راهنماي متشكرم
ولي اين براي صلاح هاي ويژست وميانبرآن سلاح فكر كنم نه براي همه سلاح ها من دراصل منظورم سلاح هايست كه درتجهيزات نظامي ام بكار ميره از تفنگ سرباز گرفته تا گلوله توپ تانك وموشك هواپيما وبمب هواپيما ونارنج و..........
بنده ميخوام رفتار يك سلاح را باز نگري كنم وان جوري كه متابق ميلم هست طراهي بكنم
ممنون ميشم كه راهنماي بكنيد:11:
کلا رفتار ها متفا وتتند و د ر فایل های زیادی در بارشون صحبت شده در اصل فایل ها مثل زنجیر بهم مر بو طند و کاامل کننده همدیگر ند ::18:
در فایل : FXList رفتار و اثراتش تعر یف شده
وو در فایل : Weapon رفتارش ....

ufo-alien
19-07-2011, 19:55
اولین دمو از بازی : FINAL BATTLE

دموی از بازی (گو شه ای از امکانات بازی )

لینک دانلود دمو و مشاهده مستقیم :

ufo-alien
19-07-2011, 23:46
برای نصب زیرو آور باید جنرال1 رو قبلش نصب کرد و من وقتی 1 رو نصب میکنم همون یکش اجرا نمیشه....
البته زیروآور رو هم که نصب کردم اونم اجرا نشد....
جالب اینجاست که حدود دو سه هفته پیش رفتم از فروشگاهی که بازی رو خریدم پرسیدم...اونجا گفتم یک بار جلوی خودم بازی رو روی کامپیوتر فروشگاه نصب کنید که این کارو کردن و بازی روی کامپیوتر اونا اجرا شد و ویندوز اونجا هم سون بود!!!!:13:

من که بار ها این مشکل را تو ضیح دادم جنرال با ویندوز های سون 64 بیتی مشکل داره

رفع اشکال اجرا نشدن بازی در ویندوز 64 سون

این فایل را دریافت کنید سپس به آدرس زیر برو ید پس از خارج کردن فایل از حالت زیپ فایل:
options.ini
را در مسیر زیر کپی پیس کنید .
C:\Users\X\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data
لینک در یافت فایل:44 کیلو بایت

netbazi
20-07-2011, 08:07
اقا من این بازی زمانی که نصب میکنم این ارور رو میده

البته ویندوز من سون 32 بیتی هست و کلا اجرا نمیکنه و فقط ارور میده ولی در ویندوز 64 بیتی که نصب میکنم گاها وست بازی یا همون اول بازی همون ارور بالا رو میده و از بازی میاد بیرون

چیکار باید کنم

ufo-alien
20-07-2011, 12:44
اقا من این بازی زمانی که نصب میکنم این ارور رو میده

البته ویندوز من سون 32 بیتی هست و کلا اجرا نمیکنه و فقط ارور میده ولی در ویندوز 64 بیتی که نصب میکنم گاها وست بازی یا همون اول بازی همون ارور بالا رو میده و از بازی میاد بیرون

چیکار باید کنم

مشکل از همون فایل آپشن هست واگر پک روی بازی دارید احتمال داره مشکل از همون مد هم باشه من اینجا چند تا فایل آپشن بر اتون می زارم یکی یکی امتحان کنید انشا الله مشکل حل میشه ویندوز من همین الان سونه 32 بتی هستش و مشکلی ندارم فقط بدون مد امتحان کنید .

طرز نصب :
محتویات فایل را آنزیپ کنید داخل پو شه :afm-rayan_Patch چند تا پو شه است که در هر کدامشون یک فایل آپشن با تنظیمات متفا وت هست فا یل های آپشن را جد ا جدا کپی ریپلیس کنید به این آدرس داخل پو شه Command and Conquer Generals Zero Hour Data :

your "\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data"

لینک دانلود :
حجم :3.4 کیلو بایت

netbazi
21-07-2011, 09:33
ممنون درست شده
ولی چرا پچ میریزم کار نمیکنه
من قبلا با همین پچ ها کار میکردم
Zero Hour Reborn 1.0
ZeroHour Reborn V4.0 The Rise To Power
Zero Hour Reborn The Last Stand

netbazi
21-07-2011, 09:44
البته الان پچ رو هم میریزم درست شده ولی باز وست بازی میاد بیرون با همون ارور

ali.tk
22-07-2011, 01:50
سلام
شرمنده مدطي كارداشتيمو دونياي جنرالو كنار گزاشته بوديم ولي الان دوباره امدم تا كاراي نيمه تمومو شروع كنيم البته اگه داداش گلمون اقاي منصوري مارو يكم بيشتر راهنماي بكنن اقاي منصوري اون نومونه كارهاي كه خواستينو بزودي بهتون نشون ميدم
اگه خدا بخواد ومشكلي درروند كار پيش نياد انشا لله

ali.tk
22-07-2011, 01:51
سلام
شرمنده مدطي كارداشتيمو دونياي جنرالو كنار گزاشته بوديم ولي الان دوباره امدم تا كاراي نيمه تمومو شروع كنيم البته اگه داداش گلمون اقاي منصوري مارو يكم بيشتر راهنماي بكنن اقاي منصوري اون نومونه كارهاي كه خواستينو بزودي بهتون نشون ميدم
اگه خدا بخواد ومشكلي درروند كار پيش نياد انشا لله

ali.tk
22-07-2011, 11:01
اقاي منصوري من سوالي پرسيده بودم به اين منظور
سلام بر همه
سلام براقاي منصوري
تشكر
------------
جواب شما اين بود

سلام برید این آدرس:

ممنون از اين جواب ولي خداي من چيزي نفهميدم يعني داقونه اگه ميشه شما با تجربه خودتون جواب منو بدين چون تجربه راهنماي شما اثبات كرده كه بهتر مي تونيد از اموزش هاي كه خود نرم افزار ها قرار دادن مخاطبو راهنماي بكنيد
ممنون مي شم كه اين كارو اموزش بدين چون براي پايان دادن پروژم خيلي خيلي بهش نياز دارم
تشكر:11:

ufo-alien
25-07-2011, 02:03
Make Tiberian Sun Open Source

باسلام
دوستان عزیز لطفا به آدرس زیر بروید و در رای گیری بر ای اپن سورس شدن موتور بازی تایبریم ها رای بدهید

ali.tk
27-07-2011, 11:45
Make Tiberian Sun Open Source

باسلام
دوستان عزیز لطفا به آدرس زیر بروید و در رای گیری بر ای اپن سورس شدن موتور بازی تایبریم ها رای بدهید

اقاي منصوري راي داديم اموزش مايادتون نر ممنون

ps3 killer
30-07-2011, 23:23
دوستان من ورژن دوم بازی آرماگدون رو به تازگی دانلود و بازی کردم .
جاداره از آقای منصوری و تیمشون تشکر کنم . بازی خیلی جزابی شده . ولی چنتا ایراد داشت که حیفم اومد که اون ها رو نگم .
یکی از ایراد های بازی مربوط به تیم ها هست .
اول اینکه تیم اتمی روسیه خیلی بد درست شده و هیچ سنخیتی با روسیه و ارتشش نداره . بهتر بود که یک تیم برای چین اضافه میشد به اسم ناپالم . و تیم اتمی چین حذف میشد . چون چین تو زمینه اتمی حرف چندانی نداره . و ب جاش یه تیم اتمی به روسیه اضافه میشد . یعنی منظورم اینه که تیم اتمی چین رو اسمش رو میزاشتید تیم اتمی روسیه و تیم اتمی روسیه رو اسمش رو میزاشتید تیم ناپالم چین .
بعد تیم ناپالم خودش یه ایرادات اساسی داره مثلا تانک IMMOLATOR خیلی بد طراحی شده بود . از لوله به اون گندگی FLAME میزنه بیرون!
بعد تانک HEAVY FLAME TANKE هم اصلا خوب نشده .
تعداد و تنوع تا نک های این تیم خیلی کمتر از تیم های دیگس و به خوبی بالانس نشده . بهتر بود یه واحد تانک قوی تر هم موجود بود .
بعد تیم ارتش سرخ روسیه هست . ارتش سرخ روسیه که در زمان جنگ سرد 30000 تا تانک داشته و بزرگ ترین ارتش ضرهی جهان بوده چه ربطی به یه مشت سرباز داره؟ بهتر بود ارتش چین تانک رو به اسم ارتش سرخ روسیه میزاشتید . و به جاش یه ارتش توپ خانه برای چین درست میکردید با نیم نگاهی به تیم توپخانه ای مد ریبورن 5 و 4 .
بعد روسیه ارتشش بیشتر موشک بالستیک میسازه .بهتر بود تیم های روسیه مجهز به S300 بودند . و موشک های بالستیک قوی .
بمب هیدروژنی اسرائیل خیلی ضعیف بود . اصلا هیجان انگیز نبود یادمه تو یه مد بمب هیدروژنی میزدیم و نصف مپ میرفت رو هوا ولی به جاش 20 دقیقه طول میکشید تا آماده بشه .

تیم نیروی زمینی آمریکا اصلا وجود نداشت . جاش خالی بود . بهتر بود اون رو هم میاوردید تو بازی با نیم نگاهی به مد های شک وی و ریبورن4 .
تیم COMMAND IN CHIFE ( اگر اشتباه ننوشته باشم ) امریکا هم جاش خالی بود . البته تو ورژن اول بود ولی نمیدونم چرا ورژن دوم پس رفت کرده بود .؟ بهتر بود این تیم رو هم اضافه میکردید و با اضافه کردن چنتاغ تانک اون رو با تیم های قوی تر دیگه بالانس میکردید .
تیم ارتش نیروی هوایی آمریکا خیلی عالی بود تنوع و طراحی و مدلینگ و....
تیم رباطیک عالی بود رباطیک آمریکا .
تیم لیزر آمریکا هم که به اسم ناتو بود خیلی خوب بود .
ولی بازم میگم یکی از بهترین مد هایی بود که بازی کردم . امیدوارم این ایرادات و باگهایی که وجود داره تو بازی بعدی این تیم نباشه

Mohammadkiller
02-08-2011, 10:49
سلام
آقا چی شد ؟ قرار بود این جنرال رو فارسی کنید .
تموم نشد؟
ما منتظریم.

ali.tk
03-08-2011, 15:04
سلام
عزيزم عجله نكن تقريبن تمومه انشالله اماده استفاده هم خواهد شد

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

اقاي منصوريم اگه مارو دراون زمينه اي كه گفتم را هنمكاي كنه واقعن نور الا نوره:11:

ali.tk
15-08-2011, 01:23
سلام
دوستان تايپو رها نكنين جون من سربزنين:41:

ps3 killer
16-08-2011, 09:16
سلام
دوستان منم میتونم یازی رو -- کنم و اون طور که میخوام شخصی سازیش کنم؟
چه کار باید بکنم برای شروع؟

ali.tk
18-08-2011, 03:48
سلام
بله
تايپ هاي پيشين رو بخون
نابرده رنج گنج .............
موفق باشي

mahayri
18-08-2011, 07:46
سلا م
Modern Wars C&C Generals: Zero Hour mod

نا م پک :Modern Wars

تا ر یخ انتشار سال2010

ژنر الها :

China
USA
South Korea
Japan
North Korea
EU
Russia
GLA
Israel and Syria

سبک پک: استر اتژیک و سو م شخص!!!:18::21:

در این پک کشور ها زیاد شده ا ند سبک به طور کلی فر ق می کند مهم تر از همه گر افیک بازی بسیار پیشر فه خوا هد کرد نقشه های جد ید با اضا فه شد ن قدر تهای جدید پرو از ی و نیر وی در یایی.

تعقییر ات بز ر گ خو اهند بو د:
1-تا نک های پیشر فته
2-نیر وی پیا ده ضد تا نک
3-در گیر یها ی بیشتر نیر وی هوایی با تا نکها
4-قدر ت تر سنا ک نیر وی هو ایی
5- پیا ده نظا م ارزان
ووو
..

حد اقل سیستم مور د نیاز :

CPU: P4 2G
Memory: 1G
Graphics Card: GF7600 OR ATI HD3300

عکس های از این پک :
[
IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

اینهم وید ئو ی از محیط و گر افیک بی نظیر این بازی :

به زو دی یک پک دیگه جنر ال رو با همین سبک به نا م ((The Art of War)) با تو ن معر فی می کنم .
امید وارم خو شتو ن اومده با شه.

تر جمه :منصوری (ufo-alien)
منبع سایت :

kasi linke dwanload ino naareh bezare baraye man?????????????????????????????????????????//

ali.tk
18-08-2011, 13:48
kasi linke dwanload ino naareh bezare baraye man?????????????????????????????????????????//

سلام
دوست عزيز نمي تونم پيدا كنم وب هاي زيادي رو گشتم فقط اينو پيدا كردم
شبا هت زيادي به اون داره جالب اينه كه اسمشم مثل اونه
شما دانلود كنيد اوميد هست خوشتون بياد

MODERNWAR.rar

موفق باشين

mahayri
20-08-2011, 03:16
kharabe doste aziz

mahdizamani97
20-08-2011, 14:28
آقا منم برای فارسی سازیش هستم

ali.tk
20-08-2011, 22:44
kharabe doste aziz

سلام
دوست عزيز شرمنده اينو دوباره تست كنيد
اگه اينبار مشكل داشت يك لينك دورست هسابي ميزارم
شرمنده

ali.tk
20-08-2011, 23:21
آقا منم برای فارسی سازیش هستم
سلام
تشكر
دوست عزيز چند صفه اي برگردين ولينك ابرزاري كه اقاي منصوري براي فارسي سازي كه دران اموزش فارسي سازي هم گزاشتنو دانلود كنين
وبراي دست گرمي شروع كنين
موفق باشين:46:

ali121314
21-08-2011, 02:08
اين حق تمام ايراني هاست تا درتمام موارد دوناي مجازي زبان مادري را داشته باشن
سلام به همگی مخصوصا به علی آقا که خیلی پیگیره !

ببین علی جان این بحث فارسی کردن جنرال یه بار پیش اومد که همین پارسال تابستون بود .
فارسی کردن جنرال خیلی طول میکشه البته اگر تنهایی بخوای این کار رو بکنی ، نمیخوام نا امیدت بکنم ولی این کار کار هر کسی نیست .

اگر بری و پست های خیلی قبل تر رو بخونی (مال پارسال ) می بینی که به این کار یه بار اقدام شده !
کل متن ها به 8 بخش تقسیم شد که من 2 بخش رو برداشتم !
این 2 بخش رو تو 17 روز ترجمه کردم !
کسای دیگه هم بخش های دیگه رو برداشتند !
من تموم کردم ولی بقیه نه و این وقتی رو که گذاشته بودم هدر رفت !
این بود که دیگه کلا کشیدم کنار !
اگر هم از من دوباره بخوای که بیام میگم نه ، چرا ؟
چون که اگر هم من ترجمه اش کردم و جنرال فارسی اومد تو بازار ، اونی که میخره ، وقتی میشینه و میبینه که بازی فارسیه ، میگه اونی که این کار رو کرده بیکار بوده ، و از کار قدر دانی نمیشه !

من حس وطن دوستیت رو درک میکنم ، ولی اگر دنبال این هستی که بگی دادا من فارسیش کردم بهتره بهت بگم
برای خودت این کار رو بکن ، برای دوست هات این کار رو بکن نه برای مردم ، چون اون ها زحمت تو رو ندیدن و ارزش کار رو درک نمیکنن !پس زحمتی که کشیدی برای خودت کشیدی :41:
من اگه یه بازی بخرم ترجیح میدم که به زبان انگلیسی باشه تا زبان دیگه (به غیر از بازی های ایرانی) ، چون بازی مال ما نیست و شرکت دیگه ای اونو ساخته و حق اون هاست که اون نرم افزار یا هر چیز دیگه ای به زبان خودشون باشه ! البته این نظر شخصی منه !

حال خود دانی !

گفتم که اگر زحمتی میکشی هدر نره !

من حرفم همین بود انشالله که موفق باشی !

من جنرال رو 1بار -- کردم (فقط قدرت و برد و سرعت اسلحه ها،سرعت ساخت ها،قیمت ها ،مپ ها و مرحله ها)ولی از لحاظ گرافیکی حوصله ام نیومد ، چون به این کار علاقه ای نداشتم

حالا هم هر کی بخواد حاظرم یاد بدم
چون کاری نداره !
من کار با Worldbuilder رو بلدم البته برای ساختن مپ های ساده ی بدون پیش نمایش D:

فعلا بای :)

ali.tk
21-08-2011, 11:01

ببین علی جان این بحث فارسی کردن جنرال یه بار پیش اومد که همین پارسال تابستون بود .
فارسی کردن جنرال خیلی طول میکشه البته اگر تنهایی بخوای این کار رو بکنی ، نمیخوام نا امیدت بکنم ولی این کار کار هر کسی نیست .

اگر بری و پست های خیلی قبل تر رو بخونی (مال پارسال ) می بینی که به این کار یه بار اقدام شده !
چون که اگر هم من ترجمه اش کردم و جنرال فارسی اومد تو بازار ، اونی که میخره ، وقتی میشینه و میبینه که بازی فارسیه ، میگه اونی که این کار رو کرده بیکار بوده ، و از کار قدر دانی نمیشه !

من حس وطن دوستیت رو درک میکنم ، ولی اگر دنبال این هستی که بگی دادا من فارسیش کردم بهتره بهت بگم
برای خودت این کار رو بکن ، برای دوست هات این کار رو بکن نه برای مردم ، چون اون ها زحمت تو رو ندیدن و ارزش کار رو درک نمیکنن !پس زحمتی که کشیدی برای خودت کشیدی :41:
من اگه یه بازی بخرم ترجیح میدم که به زبان انگلیسی باشه تا زبان دیگه (به غیر از بازی های ایرانی) ، چون بازی مال ما نیست و شرکت دیگه ای اونو ساخته و حق اون هاست که اون نرم افزار یا هر چیز دیگه ای به زبان خودشون باشه ! البته این نظر شخصی منه !

حال خود دانی !

من جنرال رو 1بار -- کردم (فقط قدرت و برد و سرعت اسلحه ها،سرعت ساخت ها،قیمت ها ،مپ ها و مرحله ها)ولی از لحاظ گرافیکی حوصله ام نیومد ، چون به این کار علاقه ای نداشتم

چون کاری نداره !

سلام
دوست عزيز تشكر
ولي من تغريبن فارسيش كردم يك چيزاي مونده اونم الان فارسيش نمي كنم چون دارم روي تموم كردن مودم كارمي كنم انشلله مودي كه اراعه ميخوام بدم فارسي خواهد بود البته انگليسيشم خواهم گزاشت تا هركسي كه بخو.اد از دونو زبان استفاده بكنه
راستي فايل فارسي جنرال زيرو بعد پايان مودم براي همه خواهم گزاشت تا همه از اون استفاده بكنن
موفق باشين:46:

mahayri
22-08-2011, 12:29
دستت درد نکنه کار کرد ولی با این حجم فکر نکنم باشه اخه عکساشو دیدم مد ر حجمیه

mahayri
22-08-2011, 12:39
کسی مد ایرانو که اقای منصوری درسث کرده ۲۱جنرال داره رو نداره لینک بده

netbazi
22-08-2011, 12:41
آقا میشه شما ها که بلد هستید یک مد خوب برای ژنرال زیرو درست کنید که شامل پچ های شماره 4 و 5 باشه و پچ ایران

البته اونپچ ایرانی که من دیدم اصلا خوب نبود پون خیلی ضعیف و ابتدایی بود

منظور من از این که یکی بشن یعنی این که باهم مچ بشن تا وست بازی ارور نده که فایل ویروسی یا با هم همخونی ندارن

راستی یک سوال هم دارم من این بازی تو گیمنت و خونه بازی میکنم ولی زمانی که تو مپ تولایت بازی میکنیم یکم که مپ شلوغ بشه یا تعداد بازیکن میره بالا از بازی میاد بیرون ؟ چرا ؟

mahayri
22-08-2011, 12:53
]این لینک پاک شده یک لینک جدید بدهید

ali.tk
23-08-2011, 02:41
آقا میشه شما ها که بلد هستید یک مد خوب برای ژنرال زیرو درست کنید که شامل پچ های شماره 4 و 5 باشه و پچ ایران

منظور من از این که یکی بشن یعنی این که باهم مچ بشن تا وست بازی ارور نده که فایل ویروسی یا با هم همخونی ندارن

راستی یک سوال هم دارم من این بازی تو گیمنت و خونه بازی میکنم ولی زمانی که تو مپ تولایت بازی میکنیم یکم که مپ شلوغ بشه یا تعداد بازیکن میره بالا از بازی میاد بیرون ؟ چرا ؟

سلام
كدوم مود ايروني رو شما ميگين؟
راستشو بخواي من نمي دونم كدوم پچو ميگين
اون موديم كه گفتي مچ بشنو نفهميدم كدومارو گفتين:31:

ali.tk
23-08-2011, 09:53
]این لینک پاک شده یک لینک جدید بدهید

سلام
عزيزم كدوم لينكو ميگين لطف كنين نقل قل بزنين تا بنده بفهمم كدوم بحث رو ميگين
تشكر:46:

nice_boyz2010
24-08-2011, 15:04
سلام

من جنرال Zero Hour رو دارم
خیلی این بازی رو دوست دارم ولی از نسخه های جدیش خوشم نمیاد (از 3 به بعدش که فضایی میشه)

حالا شنیدم اپدیت هایی هم برای این بازی اومده
مد ها رو نمیخوام
فقط اپدیت میخوام که روش نصب کنم
میشه راهنماییم کنید که اسم اونا چیه و اگر هم لینک دانلود باشه که عالیه ؟
در ضمن فرق پچ با اپدیتم نمیدونم

متشکرم

ali121314
24-08-2011, 18:42

سلام

ببین من فکر نمیکنم که مشکل از بازی باشه که میاد بیرون ، مشکل از سیستمه !

چون من با کامپیوتر قبلیم بازی میکردم ، دقیقا همین مشکل روداشتم و علت این بود که تعداد bot ها زیاد بود یعنی مثلا من 4 به 4 بازی میکردم ارور میداد ولی وقتی 2به 2 بازی میکردم این مشکل نبود

بعد که سیتمم به ملکوت اعلا پیوست :37::45:و سیستم جدید رو که خیلی سرتر بود خریدم این مشکلم برطرف شد !
من فکر میکنم از رم و سیپیو هست چون سیپیو ی من core I7 هست و رمم 8 و گرافیکم 2 ، کپ نکنین چون کار گرافیکی میکنم !:31:
من تا الان که کامپیوتر جدید گرفتم یه همچین مشکلی رو نداشتم .
فقط میمونه که استاد منصوری یه نظری بدن که ببینیم آیاددسته یا نه !

راستی علی آقا این کارت(ترجمه) کی تموم میشه ؟
ما منتظریم !

کمکی ، چیزی ؟
_________
راستی کسی آموزش Worldbuilder اون شرکتیشو که زبان اصلیه که به صورت web page آفلاین هست رو نداره؟
یه سری آقا منصوری داد ، که با کامپیوتر قبلیم افقی شد !:37:

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

یه چیز یادم رفت

کسی اینجا warcraft بازی میکنه ؟
اگه بازی میکنه مپ های TD()toewr Defeance رو بازی کرده یا نه !

ufo-alien
25-08-2011, 04:55
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی کرک Command and Conquer Generals رو نداره...؟ اگه لینک دانلود کرک رو بدید ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRACK GENERALS AND GENERALS ZH
سلام
اینهم آدرس کرک کامل دو شماره بازی جنرالها

توضیح:
CRACK 1:
کرک پوشه یک کر ک های دو شماره بازی جنرالهاست که در هنگام بازی نیاز به سیدی داره
که به درد بازی های آنلاین میخوره چون اکثرا از این کرک استفا ده میکنند

CRACK 2:
کرک پوشه دو کر ک های دو شماره بازی جنرالهاست که در هنگام بازی نیاز به سیدی ندارد

حجم :4.4 مگابایت

---------- Post added at 05:53 AM ---------- Previous post was at 05:51 AM ----------

حال خود دانی !

چون کاری نداره !

با احترام عرض میکنم با شما مخالفم الان بازی های بسیاری رو با چند زبان درست می کنند و همین جنرال را با زبانهای بسیاری درست کردند اکثرشون رو هم خود بازیکنها همت کردند و این کار رو انجام دادند ....

---------- Post added at 05:55 AM ---------- Previous post was at 05:53 AM ----------

کسی مد ایرانو که اقای منصوری درسث کرده ۲۱جنرال داره رو نداره لینک بده

این مد حجمش خیلی بالاست می تونید راحت از این آدرس :
یا فر و شگاه های مرکزی شهر تون تهیش کنید .

ufo-alien
25-08-2011, 05:09
سلام

من جنرال Zero Hour رو دارم
خیلی این بازی رو دوست دارم ولی از نسخه های جدیش خوشم نمیاد (از 3 به بعدش که فضایی میشه)

حالا شنیدم اپدیت هایی هم برای این بازی اومده
مد ها رو نمیخوام
فقط اپدیت میخوام که روش نصب کنم
میشه راهنماییم کنید که اسم اونا چیه و اگر هم لینک دانلود باشه که عالیه ؟
در ضمن فرق پچ با اپدیتم نمیدونم

متشکرم

سلام از سه به بعداش اصلا بازی جنرالها نیست
شر کت سازندش دیگه شماره سوم این باز ی رو نساخت این بازی تنها دو شماره است... بازی های تایبر یم اصلا دنباله بازی جنرالها نبوده و نیست ولی سود جویی شرکتهای ایر انی از جذابیت این بازی (جنرال) بر ای فر وش این بازی تایبریم های مسخره استفا ده کردند و من حتی دیدم که روی باز تایبر یم ها تا ژنرال 5 هم اسم گذاشته بود ند ...!!!!

برای آپدیت بازی هم اول به اینترنت متصل بشید وارد بازی بشید و بعد از قسمت مولتی پلیر گزینه آنلاین رو انتخاب کنید اگه جد یدتر ین آپدیت رو در یافت نکرده باشید بازی مستقیما به سایت سازنده متصل میشه و بازی رو آپدیت میکنه و بازی رو دو باره بر اتون ران می کنه ....

مد ها هم که از اسمشون معلومه بر ای بازی می سازند ....
آپدیتها رو با سرچ در اینتر نت در قالب پک های می تونید بدست بیارید و روی بازی نصب کنید که همون آپدیتهای است که خود بازی است که به روش ای که در بالا گفتم به صورت پک درش آوردند مثل : پک 1.04 ENGLISH ,....
بر ای دریافت مد ها یا پک های که صحبتش رو کردیم به آدرس زیر بر وید :

ufo-alien
25-08-2011, 05:25
سلام

ببین من فکر نمیکنم که مشکل از بازی باشه که میاد بیرون ، مشکل از سیستمه !

چون من با کامپیوتر قبلیم بازی میکردم ، دقیقا همین مشکل روداشتم و علت این بود که تعداد bot ها زیاد بود یعنی مثلا من 4 به 4 بازی میکردم ارور میداد ولی وقتی 2به 2 بازی میکردم این مشکل نبود

بعد که سیتمم به ملکوت اعلا پیوست :37::45:و سیستم جدید رو که خیلی سرتر بود خریدم این مشکلم برطرف شد !
من فکر میکنم از رم و سیپیو هست چون سیپیو ی من core I7 هست و رمم 8 و گرافیکم 2 ، کپ نکنین چون کار گرافیکی میکنم !:31:
من تا الان که کامپیوتر جدید گرفتم یه همچین مشکلی رو نداشتم .
فقط میمونه که استاد منصوری یه نظری بدن که ببینیم آیاددسته یا نه !

راستی علی آقا این کارت(ترجمه) کی تموم میشه ؟
ما منتظریم !

کمکی ، چیزی ؟
_________
راستی کسی آموزش Worldbuilder اون شرکتیشو که زبان اصلیه که به صورت web page آفلاین هست رو نداره؟
یه سری آقا منصوری داد ، که با کامپیوتر قبلیم افقی شد !:37:

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

یه چیز یادم رفت

کسی اینجا warcraft بازی میکنه ؟
اگه بازی میکنه مپ های TD()toewr Defeance رو بازی کرده یا نه !

سلام
متشکرم ولی چوب کاریم نکنید من فقط تجر بیات خودم را بهتون انتقال می دم ...
نظر شما تا حد زیادی در سته این ارور ها اگه صحنه زیاد شلوغ شه و بیاد بیرون از سیستمه شماست ولی اگه هممون اولاش ارور بده ایر اد در 90% موارد از نقشه هاست .... در بازی جنرالها نقشه های که با تیها همخونی ندارند این ارور را می دند و دلیلش هم اینه که شما می تونید در هنگام ساخت نقشه ها یک سری چیز ها را بر ا ی کپچر بز ارید یا تصاحب تانک و از این جور چیز ها که در بازی جنرال دستتون خیلی بازه که با کو چکترین خطای سهوی که حتی در بعضی از نقشه های اورجینال خود بازی هم اتفاق افتاده (درحینی که داشتند می ساختند) که باعث میشه شما با این ارور مواجه میشید.... که راهش تعویض نقشه است...
در مد ها هم همین جوریه مد ساز در بر نامه نویسی یک جا ها ی حتی بعضی موقع ها به قد یک کلمه :END خطا می کنه و دیگه با نرم افزار ورد بیلدر تست نمی کنه یا ارور را رد می کنه تا بعد درستش کنه و یادش می ره ...بازی اجرا میشه ولی می بینی موقعی که یک تیم رو که این خطا توش اتفاق افتاده بر می داری مثلا وقتی داری یک تانک رو میگی بسازه و وقتی تانکه می آد بیرون می بینی بیرون نیومده از بازی می پره بیرون حالا این اتفاق اگه در حین پیروزی شما هم که باشه دیگه هیچی ....:41::37::24:..

C&C Generals: World Builder

مد ایران عراق هم هیچ وقت ساخته نشد نصفه کاره موند .:41:..

موفق باشید

nice_boyz2010
25-08-2011, 10:59
سلام از سه به بعداش اصلا بازی جنرالها نیست
شر کت سازندش دیگه شماره سوم این باز ی رو نساخت این بازی تنها دو شماره است... بازی های تایبر یم اصلا دنباله بازی جنرالها نبوده و نیست ولی سود جویی شرکتهای ایر انی از جذابیت این بازی (جنرال) بر ای فر وش این بازی تایبریم های مسخره استفا ده کردند و من حتی دیدم که روی باز تایبر یم ها تا ژنرال 5 هم اسم گذاشته بود ند ...!!!!

برای آپدیت بازی هم اول به اینترنت متصل بشید وارد بازی بشید و بعد از قسمت مولتی پلیر گزینه آنلاین رو انتخاب کنید اگه جد یدتر ین آپدیت رو در یافت نکرده باشید بازی مستقیما به سایت سازنده متصل میشه و بازی رو آپدیت میکنه و بازی رو دو باره بر اتون ران می کنه ....

مد ها هم که از اسمشون معلومه بر ای بازی می سازند ....
آپدیتها رو با سرچ در اینتر نت در قالب پک های می تونید بدست بیارید و روی بازی نصب کنید که همون آپدیتهای است که خود بازی است که به روش ای که در بالا گفتم به صورت پک درش آوردند مثل : پک 1.04 ENGLISH ,....
بر ای دریافت مد ها یا پک های که صحبتش رو کردیم به آدرس زیر بر وید :

سلام
ممنون از راهنماییتون

من اون پچ رو گرفتم ولی تغییری ندیدم
من فقط حالت Network رو بازی میکنم

چندوقت پیش که دنبال این بازی بودم یکی گفت که من آخرین نسخه ر دارم که توش USA بوش هم هست
چندتا چین و GLA هم اضافه شده
آیا شما هم چنین پچی رو دیدین ؟
لینکی ازش موجوده ؟

متشکرم

ali.tk
25-08-2011, 17:27
سلام شرمنده من يك يكي دوروزي نبودم اونم براي دومشكل بود اول اينه دارم با كمك بچه ها نمايشگاهي ميزنم
دوم اين كه چند ساعت پيش تا اومدم كامپيوترو بحال بيارم پاور عزيز خدا حافظي كرد ما ديگه نشد از اين زود تر جواب شمارو بدم شرمنده
درمورد دوستان عزيز ali121314
بگم جواب پرسش شما درمورد ترجمه اينه كه گفتم دوست عزيز هم زمان با انتشار مودم ترجمه جنرال رو هم انتشار ميدم
چون يك مقدار كمش مونده كه الان واقعن وقت كارروشو ندارم
دوم اين كه تا درمورد ارور ها تا خدودي حرف شما درسته جواد اصلي رو اقاي منصوري داد

ali.tk
25-08-2011, 17:41
سلام
ممنون از راهنماییتون

من اون پچ رو گرفتم ولی تغییری ندیدم
من فقط حالت Network رو بازی میکنم

چندوقت پیش که دنبال این بازی بودم یکی گفت که من آخرین نسخه ر دارم که توش USA بوش هم هست
چندتا چین و GLA هم اضافه شده
آیا شما هم چنین پچی رو دیدین ؟
لینکی ازش موجوده ؟

متشکرم
سلام
دوست عزيز مگه شما اپديت بازي رو نخواستيد قرار نيست تعغير خواصي دربازي بوجود بياد
فقط بازي براي انلاين ...كامل ميشه
اون چيزيم كه شما ميخوايد مود هست نه اخرين نصخه بازي اخرين نوسخش همين"

هست اون موديم كه شما ميخواين اينهZero Hour Reborn V5.0 The Last Stand
لينك هاي دانلود چند تا لينك ميزارم كه مشكل لينك نداشته باشين
لينك

لينك كمكي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك كمكي2

خوب دوست عزيز من ورژن 6اين بازي رو هم براتون ميزارم اگه خاستين دانلود كنين
Bigificated Reborn V6

هجم131ميگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشين:46:

nice_boyz2010
25-08-2011, 18:35
سلام
دوست عزيز مگه شما اپديت بازي رو نخواستيد قرار نيست تعغير خواصي دربازي بوجود بياد

لينك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك كمكي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب دوست عزيز من ورژن 6اين بازي رو هم براتون ميزارم اگه خاستين دانلود كنين
Bigificated Reborn V6

هجم131ميگ

سلام
ممنونم عزیز
من یه پک Reborn رو گرفتم
نصبش کردم ولی یه سری فولدر بود که اون فولدرها توی جنرال اصلی نبود
این ها هم مثل اونه ؟
این ورژنه :

Zero Hour Reborn V5.0 The Last Stand
Created By: Nuker/Decimator

ولی حجمش 40 مگ بود
شما یه ورژن بهم معرفی کنید که فقط نصب کنم
آخرین ورژن باشه و کامل
محدودیت دانلود هم ندارم

ممنونم عزیز
حساسیتم بخاطر اینه که کلی فایل دانلود کردم هیچ کدوم کار نکرد
مرسی

netbazi
26-08-2011, 08:27
آقا یک سوال این مد شماره 6 چه تغییراتی کرده اگه میشه بگید شاید دانلود کنم
ممنون

ali121314
26-08-2011, 17:52
سلام
متشکرم ولی چوب کاریم نکنید من فقط تجر بیات خودم را بهتون انتقال می دم ...
نظر شما تا حد زیادی در سته این ارور ها اگه صحنه زیاد شلوغ شه و بیاد بیرون از سیستمه شماست ولی اگه هممون اولاش ارور بده ایر اد در 90% موارد از نقشه هاست .... در بازی جنرالها نقشه های که با تیها همخونی ندارند این ارور را می دند و دلیلش هم اینه که شما می تونید در هنگام ساخت نقشه ها یک سری چیز ها را بر ا ی کپچر بز ارید یا تصاحب تانک و از این جور چیز ها که در بازی جنرال دستتون خیلی بازه که با کو چکترین خطای سهوی که حتی در بعضی از نقشه های اورجینال خود بازی هم اتفاق افتاده (درحینی که داشتند می ساختند) که باعث میشه شما با این ارور مواجه میشید.... که راهش تعویض نقشه است...
در مد ها هم همین جوریه مد ساز در بر نامه نویسی یک جا ها ی حتی بعضی موقع ها به قد یک کلمه :END خطا می کنه و دیگه با نرم افزار ورد بیلدر تست نمی کنه یا ارور را رد می کنه تا بعد درستش کنه و یادش می ره ...بازی اجرا میشه ولی می بینی موقعی که یک تیم رو که این خطا توش اتفاق افتاده بر می داری مثلا وقتی داری یک تانک رو میگی بسازه و وقتی تانکه می آد بیرون می بینی بیرون نیومده از بازی می پره بیرون حالا این اتفاق اگه در حین پیروزی شما هم که باشه دیگه هیچی ....:41::37::24:..

C&C Generals: World Builder

مد ایران عراق هم هیچ وقت ساخته نشد نصفه کاره موند .:41:..

موفق باشید

به نظر شما میشه این مد رو با بررسی مجدد ، تکمیلش کرد ؟

عزیزان دیگه از الان تا یه ماه دیگه ، فول تایم بیکارم ، اگه کاری کمکی ؟ترجمه ای !؟:31::46:

ممنون

؟؟؟؟؟؟

ufo-alien
27-08-2011, 01:07
به نظر شما میشه این مد رو با بررسی مجدد ، تکمیلش کرد ؟

عزیزان دیگه از الان تا یه ماه دیگه ، فول تایم بیکارم ، اگه کاری کمکی ؟ترجمه ای !؟:31::46:

؟؟؟؟؟؟

این مد منتشر نشد که بشه ادامش د اد

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 02:05 AM ----------

ممنون

بر ید به این آدرس عکس هاش و تو ضیحات سازنده هست:

nice_boyz2010
27-08-2011, 15:58
سلام
ممنونم عزیز
من یه پک Reborn رو گرفتم
نصبش کردم ولی یه سری فولدر بود که اون فولدرها توی جنرال اصلی نبود
این ها هم مثل اونه ؟
این ورژنه :

Zero Hour Reborn V5.0 The Last Stand
Created By: Nuker/Decimator

ولی حجمش 40 مگ بود
شما یه ورژن بهم معرفی کنید که فقط نصب کنم
آخرین ورژن باشه و کامل
محدودیت دانلود هم ندارم

ممنونم عزیز
حساسیتم بخاطر اینه که کلی فایل دانلود کردم هیچ کدوم کار نکرد
مرسی

سلام

لينك

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك كمكي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب دوست عزيز من ورژن 6اين بازي رو هم براتون ميزارم اگه خاستين دانلود كنين
Bigificated Reborn V6

هجم131ميگ

سلام
ممنونم ازتون
من مد 131 مگی Reborn v6 رو دانلود کردم
کاملا عالیه و کار میکنه
توصیه میکنم رفقا نصب کنن و حالشو ببرن

من لینکشو مستقیم کردم

پاک هم نمیکنمش
دستتون درد نکنه

ufo-alien
28-08-2011, 15:15
سلام
ممنونم ازتون
من مد 131 مگی Reborn v6 رو دانلود کردم
کاملا عالیه و کار میکنه
توصیه میکنم رفقا نصب کنن و حالشو ببرن

من لینکشو مستقیم کردم

پاک هم نمیکنمش
دستتون درد نکنه

Filename
Bigificated_RV6.zip

Type
Full Version

Date
Feb 15th, 2011

Size
131.06mb)

لینک1:

ufo-alien
28-08-2011, 15:36
دانلود جنرال زرو

Download Conquer Generals Zero Hour

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ge_4CwTDnyVwz24DFz.jpg

CD:1

CD:2

ufo-alien
28-08-2011, 15:56
Download Command Conquer Generals

ali121314
30-08-2011, 07:42
سلام
یه سوال فنی (اگه فنی نبود بگید)
تو Worldbuilder وقتی یه مپ میسازم ، تا وقتی تک نفره است ، تمام اسکریپت هایی که مینویسم ،کار میکنه .
ولی به محض اضافه کردن پلایر دوم همه ی اون ها از کار میفته !
علتش رو نمیدونم چیه ، هر چی هست ، پدر منو درآورده !:20::9::44:

الان یه هفته است که دارم رو اسکریپت نویسی مپ های جنرال کار میکنم ،که خب به یه نتایجی هم رسیدم ،برای من که اسکریپ نویسی بلد نبودم، یاد گیری این خیلی سخت بود !:27:

حالا بگذریم ، کسی میدونه علت چیه ؟(وقتی از کار میفته ،یعنی بل کل منهل ، یعنی تمام Camera_moves, unit_moves & team_moves & Team spawns) کل این ها و کل اسکریپ های نوشته شده از کار میفته :18:

ولی من یه مپ چهار نفره گرفتم که توش اورلورد ها تو وسط مپ حرکت میکردند و هرکیو میدیدن میزدن .
خب این اسکریپ نویسی میخواد !چه طور ممکنه ؟؟؟!! مپ اون ؟! مپ من ؟! :18:
:45::45::45::45:

ali121314
30-08-2011, 11:59
ببخشید یادم رفت بگم
من منظورم یعنی بخش اعظم حرفم در باره ی دستور Spawn بود
یعنی بیشتر دستور Spawn و چند تا دستور دیگه مشکل پیدا میکنه
کسی میدونه چرا ؟!

mohammad_kheyri
31-08-2011, 13:32
بعد عمري دوباره اومديم اينجا.
برادرا كنترا 008 اومده ؟
كلا پچ جديد چي اومده ؟

pezhmantoop
31-08-2011, 18:53
آقایون توروخدا کمک کنید.
من بازی جنرال را از سایت عجیب غریب خارجی دانلود کردم.
زبان بازی اصلا نمیدونم روسیه . هندی . .... یه زبان عجیب غریب...........
اگه میشه بگید چی جوری بازی رو انگلیسی کنم.....
آیا فایلی هست که english کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
جون من بگید فوریههههههه

ali121314
31-08-2011, 20:11
آ
قایون توروخدا کمک کنید.
جون من بگید فوریههههههه

من الان خونه نیستم
ببین از داخل بازی تغییر میکنه ؟

برادرا كنترا 008 اومده ؟
كلا پچ جديد چي اومده ؟ __________________________
کسی پیدا نشد جواب مارو بده ؟

ufo-alien
01-09-2011, 00:02
آقایون توروخدا کمک کنید.
جون من بگید فوریههههههه

بر ای اینکه این به صورت انگلیسی در بیاورید این فایل را در یافت و سپس از حالت فشر ده خارج کنید و در ادرس زیر کپی نما ئید:

درایو محل نصب بازی داخل پو شه ( Data):

\Program Files\EA Games\Command & Conquer \Command & Conquer Generals Zero Hour \Data

در یافت فایل زبان انگلیسی

حجم :۱۵۵k

ufo-alien
01-09-2011, 01:39
برادرا كنترا 008 اومده ؟
كلا پچ جديد چي اومده ؟

کنترا 008 نیومده درحال ساخته آخراشه فکر کنم تا آخر سال میلادی بیاد...

ufo-alien
01-09-2011, 01:51
سلام
یه سوال فنی (اگه فنی نبود بگید)
تو Worldbuilder وقتی یه مپ میسازم ، تا وقتی تک نفره است ، تمام اسکریپت هایی که مینویسم ،کار میکنه .
ولی به محض اضافه کردن پلایر دوم همه ی اون ها از کار میفته !
علتش رو نمیدونم چیه ، هر چی هست ، پدر منو درآورده !:20::9::44:

الان یه هفته است که دارم رو اسکریپت نویسی مپ های جنرال کار میکنم ،که خب به یه نتایجی هم رسیدم ،برای من که اسکریپ نویسی بلد نبودم، یاد گیری این خیلی سخت بود !:27:

حالا بگذریم ، کسی میدونه علت چیه ؟(وقتی از کار میفته ،یعنی بل کل منهل ، یعنی تمام Camera_moves, unit_moves & team_moves & Team spawns) کل این ها و کل اسکریپ های نوشته شده از کار میفته :18:

ولی من یه مپ چهار نفره گرفتم که توش اورلورد ها تو وسط مپ حرکت میکردند و هرکیو میدیدن میزدن .
خب این اسکریپ نویسی میخواد !چه طور ممکنه ؟؟؟!! مپ اون ؟! مپ من ؟! :18:
:45::45::45::45:

نقشه ای که ساختی یکجا آپلود کن تا ببینیم می تونم کمکتون کنم یا نه ....:20:

ali121314
02-09-2011, 22:16
سلام
من کل اسکریپ های مپرو پاک کردم !
ولی یه چیز فهمیدم
که اگر یه یونیت رویه مسیر حرکت یه Waypoint قرار بگیره به طور اتوماتیک توی اون مسیر حرکت میکنه

ولی مشکل من اینه که اگر توی یه تیم زیر شاخه ی یه تیم اصلی (در قسمت Edit Team )یک یا چند تا یونیت تعریف کنید تا زمانی که اون مپ پلیر ندار ه کار میکنه مث Shellmap

ولی به محض اضافه کردن 2 پلیر کل این اسکریپ ها غیر فعال میشه !
یه مپ هست که من میخواستم یه همچین مپی درست کنم
ولی این یارویی که اسکریپ هاشو نوشته فقط خودش میتونه بفهمه که چی نوشته !

مپرو آپلود میکنم هر کی خواست دانلود کنه
اگر کسی هم رفت اسکریپ هاشو خوند و چیزی فهمید بیاد به ما هم بگه !

لینکو تو پست بعدیم میذارم

ali121314
02-09-2011, 22:31
این هم لینک

اگه می خواین مپ بریزین باید برید تو
my Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps (برای ویندوز XP )
Libraries\Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps (برای ویندوز 7 )
ابن هم گفتم اگه کسی بلد نبود بدونه
انشالله همه بلد هستن

ali121314
03-09-2011, 17:04
دوباره سلام
یه مد دانلود کردم به اسم TDTTK 2

برای اینکه این مد رو بریزید باید اول آپدیت 1.02 جنرال رو بریزید اگر هم که آپدیت هست که هیچی
من لینک مستقیم هر دوتاشون رو میگذارم :20:

آپدیت 1.02 با لینک مستقیم :

حجم 8.61Mb

برای ریختن پچ هم بایداونو تو محلی که ابتدا جنرالز رو رو کامپیوترتون نصب کردید کپی کنید وگر نه ارور میده ، بعد بازش میکنید و شروع میکنه به ریختن

__________________________________________________ __

پچ TDTTK 2 با لینک مستقیم :

حجم 68.1Mb
برای ریختن پچ کافیه تا فایل هارو تو محل نصب بازی کپی کنید

اگر کار نکردند بگید من لینک هارو عوض کنم !!

من میخواستم مپ های Tower Defece رو ایجاد کنم که به مشکل برخوردم
بی خیال

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

آپدیت جدید تر هم هست ؟؟

ali121314
06-09-2011, 07:11
پس چرا هیچ کس چیزی نمیگه؟:41:
آره آپدیت جدید تر هم هست (در جواب به خودم ):20:
آپدیت 1.4
لینکش هم خودتون پیدا کنید !:5:
بای :5:

ufo-alien
07-09-2011, 20:11
پس چرا هیچ کس چیزی نمیگه؟:41:
آره آپدیت جدید تر هم هست (در جواب به خودم ):20:
آپدیت 1.4
لینکش هم خودتون پیدا کنید !:5:
بای :5:
آپدیت جدید لینک نمی خواد برید داخل بازی قسمت مولتی پلیر گزینه آنلاین رو انتخاب کنید بازی به سرور سازنده متصل خواهد شد و اگه بازی تون آپدیت نشده باشه شر وع میکنه به دانلود یک فایل 18 مگابایتی .... بعد نصبش میکنه و بعد بازی رو یکبار ریستارت میکنه این آپدیتها تعقیر ات محسوسی روی بازی ندارند بیشتر کار رفع اشکال و تکمیلی هستند ..

البته می تونید از لینک زیر هم به صورت مصور هم اون فایل را مجزا دانلود کنید هم تو ضیحات را مشاهده کنید :

ولی بر ای اعمال تعقیر ات باید مد ها را دانلود و نصب کنید ....لازم به ذکر این بر ترین بازی است که بیشترین مد براش ساخته شده . بیش از دویست مد ..
بر ای دانلود بر ترین مد ها به این آدرس تشر یف ببر ید :(در 9 صفحه)

این هم :طر یقه نصب مد :

شما باید بعد از اینکه مد را در یافت کردید باید تو جه داشته باشید که هر مد جدا جدا و باید به تنهایی نصب بشو ند

من بار ها به دو ستا ن گفتم باقی بودن یک فایل یک کیلو بایتی از مد قبلی روی بازی ارور می دهد ...

باید تو جه داشته باشید که هیچگاه دو مد را با هم نمی شود نصب کرد .

طر یقه نصب مد :
مد ها کلا به دو صورت هستند پس از اینکه مد را در یافت می کنید اکثر ا فشر ده شده اند با فر مت های :

rar-zip....

اگر در حالت فشر ده بو دند آنها را از این حالت خارج نما یید(با کمک نرم افزار های فشر ده ساز ).

سپس یا یک فایل ستاپ(نصب )است یا چند پوشه... اگر فایل نصب بود که کار بسیار راحت است شما تنها کاری که باید بکنید این است که در موقعی که مد در حال نصب است آدرس محل نصب بازی جنرال زرو را بدهید و بقیه کار ها اتو ماتیک نصب می گردد .

مثل این آدرس:

\Program Files\EA Games\Command & Conquer\Command & Conquer Generals Zero Hour

اگر دو مین حالت بو د و به صور ت چند پو شه بو دندمثل پو شه های با نام های زیر :

Art-Data-Maps-Window...

یا چند فایل با فر مت:

big

تنها کار شما کپی کردن این گوشه ها یا فایلها در محیطی است که بازی را نصب کرده اید ....

مثال این آدرس:

\Program Files\EA Games\Command & Conquer\Command & Conquer Generals Zero Hour

نکته های مهم :
1- همیشه از پوشه جنرال زرو یک کپی بگیر ید (و بر ای نصب هر مدی این پوشه را دو باره در محل کپی کنید تا همواره پوشه ها دست نخورده باشند )

2- بازی را حتما آپدیت کنید (نصب پک 1.04) طر یقه آپدیت بازی هم دانلود این فایل است سپس از حالت فشر ده خارج کنید و بعد در محیط بازی کپی کنید :
لینک دانلود :

farzad moslempour
08-09-2011, 00:18
سلام.
آقا واقعا حال کردم .از بازیه جنرالتون.
دسته شما درد نکونه.

Gem2
09-09-2011, 14:29
سلام دوستان ، من عضو جديد هستم
با روال انجمن و انجمن داري به خوبي اشنايي دارم ميدونم الان بايد توي تاپيك معرفي عضو جديد خودم رو معرفي كنم و اولين پستم رو از اون تاپيك شروع كنم و ...
در مجموع فقط به اين علت عضو اين انجمن شدم كه ديدم اين تاپيك فعال هست .
منم بعد از مدت ها دوباره بازي زمان بچگيم يعني ژنرال رو پيدا كردم و دانلود كردم كه متوجه شدم پتچ هاي جديدي براي سانس 1 اين بازي هست كه بعد از دانلود كردن نتونستم اين پتچ ها رو نصب كنم

ضمن اينكه متوجه شدم اين بازي ورژن جديدي هم داره كه هر چه روي نت دنبال لينك دانلودش گشتم نتونستم لينك سالمي پيدا كنم از شما دوستان عزيز دو تقاضا دارم

اولي اين هست كه اگر ممكن هست پتچ هاي خوب جنرال 1 رو بهم معرفي كنيد و راهنماييم كنيد دقيقآ بايد چطوري پتچ رو نصب كنم كه بازي ارور نده ؟
و دوم اينكه اگر امكان داره لينك دانلود ورژن سالم جنرال2 رو بهم بديد تا دانلود كنم . :40::11:

خيلي هم ممنونم .

ufo-alien
09-09-2011, 17:22
سلام دوستان ، من عضو جديد هستم
با روال انجمن و انجمن داري به خوبي اشنايي دارم ميدونم الان بايد توي تاپيك معرفي عضو جديد خودم رو معرفي كنم و اولين پستم رو از اون تاپيك شروع كنم و ...
در مجموع فقط به اين علت عضو اين انجمن شدم كه ديدم اين تاپيك فعال هست .
منم بعد از مدت ها دوباره بازي زمان بچگيم يعني ژنرال رو پيدا كردم و دانلود كردم كه متوجه شدم پتچ هاي جديدي براي سانس 1 اين بازي هست كه بعد از دانلود كردن نتونستم اين پتچ ها رو نصب كنم

ضمن اينكه متوجه شدم اين بازي ورژن جديدي هم داره كه هر چه روي نت دنبال لينك دانلودش گشتم نتونستم لينك سالمي پيدا كنم از شما دوستان عزيز دو تقاضا دارم

اولي اين هست كه اگر ممكن هست پتچ هاي خوب جنرال 1 رو بهم معرفي كنيد و راهنماييم كنيد دقيقآ بايد چطوري پتچ رو نصب كنم كه بازي ارور نده ؟
و دوم اينكه اگر امكان داره لينك دانلود ورژن سالم جنرال2 رو بهم بديد تا دانلود كنم . :40::11:

خيلي هم ممنونم .

سلام
شما باید حتما بازی رو آپدیت کنی
بر ای این کار در جنرال یک وارد بازی شو برو قسمت مولتی پلیر گزینه آنلاین رو انتخاب کن و قبلش اینتر نت ت روشن باشه بازی به سایت سازنده متصل میشه و شروع میکنه به دانلود یک فایل این فایل بعد از اینکه دانلودش تموم بشه شروع به نصب میکنه و بازی رو یکبار ریستارت می کنه و بعد وارد بازی میشه ...حالا بازی شما آپدیت شدست... حالا بازی آمادست تا مدها را روش نصب کنید روش نصب مد را در پست بالا گفتم ....
می تونید مد های بازی جنرال ی رو از ااین آدرس دانلود کنید :

و

دانلود بازی جنرال زرو(نکته باید هر دو بازی مال یک شر کت باشه)

و

(جای خط چینها بنویس : m i h a n b b البته بدون فاصله چون این کلمه در این انجمن ف ی ل ت ر ه)
اگه نشد بگو تا من یک فایل 250 مگابایتی دارم که چینیه و جفت بازی ها رو به یک روش خاص فشرده کرده بگید تا آپلودش کنم بر ای همه ....