PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آموزش] هـک بازی جنرال به صورت کامل!

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

ps3 killer
19-01-2010, 19:30
سلام دوستان من یه سوال دارم خب اگه اینجوریاس که میشه خیلی راحت یه ارتش برای این بازیبرای این درست کرد که همه ارتش های دیگه رو حریف باشه!!!

H&H
19-01-2010, 19:44
کسی نیست بگه تو gla demothlion با چی حمله میکنه
با موتور حمله کن داداش . اگه ارتقاع انفجارشون رو دادی(اسمش یادم نیست فقط یادم علامت دینامیت داشت واز ساختمون place باید میدادیش)با وانت هم حمله کنی جواب میده با تعداد زیاد سرباز هم اگه تعدادشون زیاد باشه و منفجرشون کنی قویترین ساختمونا میاد پایین. موشکهای این تیم هم از بقه کشورها خیلی قویتر و بهتره.

mohamd reza akbar
19-01-2010, 20:18
از اقای H&H متشکرم بخاطر کمکی که به من کردند.:8:

ufo-alien
19-01-2010, 22:11
Command & Conquer Generals zero
MOD -IRAN

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WAR ARMAGEDDON
MOD IRAN V-01

تیم لبنان

_سا ختمان تا مین پول

با ز یکن با سا خت این سا ختمان قا در به تا مین در آمد به و سیله دو کا میو ن تو لید شده می گر دد.
_دفاع کا نل های زیر زمینی
با زیکن با سا خت این قسمت یک سنگر مسلح بهمواد شیمیائی و کا نال های ار تبا طی زیر زمینی بدست می آورد که یک عامل موٍثر برای دفاع می باشد که قادر است سر باز های آر پیچی زن بسازد .

_سر باز خانه
:
-در این و احد تیم حزب الله قا در به تا مین یکی از قویتر ین نیر و های زمینی می گردد :
-سر باز معمولی با قا بلیت مسلسل
-واحد رو با تیک مخصوص انفجار های انتحاری علیه تانک و ادوات زرهی: یک روبات متحر ک با سه پا و سر عت و قدر ت انفجار بالا طر احی و گر افیک جدید
-آر پیچی زن با قا بلیت نا بودی تانک و ضد هو ائی .
-تک تیر انداز : با قا بلیت از کار اند اختن و نا بودی واحد های زرهی دشمن
-سر باز مجهز به موشک های استینگر و قادر به مقا بله با نیر وی هو ائی دشمن
- افسر فرماندهی :قادر به تا مین یک هواپیما در هر پنج دقیقه و تا مین شش آر پیچی زن در هر نقطه از نقشه بر ای ضر به زدن به دشمن در هر پنج دقیقه یکبار .

_سایت موشکی استینگر

سر باز های مجهز به موشکهای استینگر با استتار کامل

_سا ختمان تا نکسازی شماره 1

-tank scorpion
-جیپ نفر بر
-ماشین رادار وان و ار تبا ط ما هوارهای
-ضد هو ائی شیلکا
-راکت دورزن کاتیوشا با قابلیت و سرعت بالا
tank marauder
موشک با یرد بالا
-موتو رهای تندرو با طر احی و گرافیک جدید و قا یلیت شلیک مسلسل.
-پا ترو ل های تندرو حمل نیر وی زمینی و قدر ت و قا بلیت در گیری بالا با دشمن

_فر و دگاه طر احی و گرافیک جدید

-هو اپیمای mig-
-میگ 29
-هلی کو پتر های :با قابلیت حمل و تا مین در آمد و در گیری نیروی زمینی از آسمان chinook
-هلی کو پتر کمانچی

_سا ختمان استر اتزیک

-اضافه کردن گلوله های نفوذگر
-موشک های باقدرت تخریب بالا
-اضا فات و تجهیزات تانکسازی
-ار تقاءموشکهای کاتیو شا
-قابلیتهای ارتباط و شناسا ئی با ما هواره
-قا بلیت تحر ک سر یعتر نیر وی زرهی و بلدوزر

_سایت موشکی زمین به زمین با برد پا ئین

این سایت قادر به دفاع با موشکهای میان برد است
_سا ختمان ار تقا ئ نیرو و تجهیز ات
-قابلیت افز ایش دفاعی و استحکام سا ختمانها.
-قدر ت افز ایش و سر عت مانور بیشتر نیروی زمینی
-قدرت انفجار سا ختمان دشمن
-

_پا لا یشگاه نفت طر احی جدید

این سا ختمان با زیکن را قادر می کند تا هر دو دقیقه از طر یق آسمان کسب بسته های درآمدی و کمکهای مالی داشته باشد.
قابلیت این سا ختمان در با زی آنلاین و تیمی بسیار بالاست و بازیکن را قادر به تا مین و کمک مالی به تیم متحد خود می گرداند .

_سا ختمان تا نکسازی شماره :2 باطراحی و گرافیک جدید

-تانک کروسادر
-tank battle master
-tank king scorpion
-تانک با قا بلیت از کار اند اختن نیر و های زرهی دشمن .

_ساختمان مادر

بازیکن در این ساختمان می تواند بلدوزر بسازد و سا ختما نهای مورد نیاز را تا مین کند .
- ساخت یک رو بات جدید با طرح و گرافیک منحصر به فرد با قا بلیت شلیک موشک ضد تانک و تیر بار

_ موشک سام

بازیکن با سا خت این سایت قادر به دفاع موشکی و ضد هوائی بسیار قوی از آسمان می گردد .طر احی و گرافیک جدید

_سایت موشکی زمین به زمین با برد بالا

این سایت بازیکن را قادر می کند تا هر شش دقیقه یکبار بازیکن با تعداد 9 موشک دور بر د با برد بالا زمین به زمین و قا بلیت انفجاری دشمن را تحت آتش

ps3 killer
20-01-2010, 00:11
سلام به همگی
ببین دوست عزیز من میگم لبنان و ایران موشک نوترونی ندارن که میتونی به جاش مثلا سیستم پرتاب 10 موشک شهاب 3 هم زمان رو بزاری بجاش

سیدعلی فلاح
20-01-2010, 15:12
سلام فکر کنم اگه به جای شهاب 3موشک سجیل رو بزاری خیلی بهتر مبشه:10::21:

sia abedi
20-01-2010, 16:07
سلام من چندین روزه که دنبال تاپیک نبودم
چی شد آقای منصوری بازی وارد بازار شد

ufo-alien
20-01-2010, 16:17
سلام من چندین روزه که دنبال تاپیک نبودم
چی شد آقای منصوری بازی وارد بازار شد

سلا م
نه هنوز ارشا د تا ید کرده فر ستا د ه بنیا د ملی بازی های را یا نه ای تا رده سنی بگیر ه .....

mohamd reza akbar
20-01-2010, 16:41
سلام به همگی.جنرال کد تقلب(cheat)داره اگه میشه چندا از رمز های این بازی بزارید .ممنون:10::19::10::10::8::2::40::11::8:

ufo-alien
20-01-2010, 22:48
سلام به همگی.جنرال کد تقلب(cheat)داره اگه میشه چندا از رمز های این بازی بزارید .ممنون:10::19::10::10::8::2::40::11::8:

سلا م
بر ای اینکار باید ابتدا این دو فایل را دانلود کنید سپس در جای که جنر ال زرو را نصب کردید کپی کنید .
بعد از این کار یکی از این فای لها را اجرا کنید فر اموش نکنید در هنگام اجرای بازی این فایل باید در حال اجرا بمونه تا عمل کنه .بعد با اجرای فایل ((verm.exe)) با F1 پو ل اضا فه میشه و با تکمه F2 اضا فه میشه ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%D9%87%20%D8%AC%D9%86%D8%B1%20%D8%A7%D9%84%20%D8% B2%D8%B1%D9%88/2.jpg

لینک دانلود فایل بالا : حجم: ۲۵ k

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با اجرا ی فایل ((CnC0HourTrainer.exe)) امکاناتی دیگر به بازی اضا فه می گردد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%D9%87%20%D8%AC%D9%86%D8%B1%20%D8%A7%D9%84%20%D8% B2%D8%B1%D9%88/3.jpg

لینک دانلود فایل بالا :حجم: ۱۰۸ k

یک روش دیگه ای بمباران کردن هست که باحاله تو مپ های بزرگ به درد میخوره

یک آرپیجی زن انتخاب میکنی و دکمه های کنترل (ctrl)و 1 رو میزنی بعد یک اتم میسازی البته تا کارگر میره درست کنه باید بکشیش کنار تا درصد ساخت اتم صفر بمونه بعد رو اتم کلیک کنی و دکمه شیفت (shift) چپ و 1 رو بزنی بعد هم کنترل رونگه داری تا نشانگر قرمز شه اونوقت روی مکان مورد نظر کلیک می کنی تا بمبا پرتاب شوند البته بعذ از این کار سریع آرپیجی زن رو برگردونید چون اون هم میره که حمله کنه

اینهم یک بر نامه کو چیک دیگه که شماره 1 پول میده شماره 2: قدرت 3: 1000 پون به رنکتون اضافه میکنه و.....

سیدعلی فلاح
21-01-2010, 14:09
ممنون از این ترینر ها ولی میخواستم بدونم جنرال رمز هم داره برای بازی توی گیم نت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
21-01-2010, 16:13
از اقای ufo بسیار تشکر میکنم

pooyankm
21-01-2010, 16:16
من تو نصب mid east crisis 15 مشکل دارم کمک

mohamd reza akbar
21-01-2010, 16:17
اقای سید علی فلاح رمز داره ولی اگه رمزها را میخای باید چند روز صبر کنی تا بپرسم و بهت بگم.

ufo-alien
21-01-2010, 17:35
سلا م

هر کس از دو ستان مایل به بازی آنلاینه امشب ساعت 10 به بعد بیاد ها ما چی هر مدیام دلتون می خواد بگید با هم بازی کنیم ...من ZH Reborn V6. یا v5 شو تر جیع می دم ....
موفق باشید
User: mansoori
pass:zh

سیدعلی فلاح
21-01-2010, 18:54
اقای سید علی فلاح رمز داره ولی اگه رمزها را میخوای باید چند روز صبر کنی تا بپرسم و بهت بگم.

پس اگه میتونید هرچه زودتر بپرسید باتشکر

mohamd reza akbar
21-01-2010, 19:20
کسی پک reborn v6 داره لطفا لینک دانلودش بذارید.

ufo-alien
21-01-2010, 20:16
کسی پک reborn v6 داره لطفا لینک دانلودش بذارید.

Zero Hour Reborn: Public Beta (V6)

به علت اینکه مشکل بالا پیش او مده بر ای بدست آورد ن آدرس به عکس دقت کنید :

SANR
21-01-2010, 22:17
سلام دوست عزیز:من الان جنرال 2 دارم.این reborn v6 رو دانلود کنم و نصب کنم،چه چیزهایی اضافه میشه؟

MasihII
22-01-2010, 10:35
دست همه درد نکنه
به خصوص آقای منصوری مطالب این تاپیک فوق العاده است

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 11:11
کسی آنلاین بازی نمیکنه

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 11:15
آقای منصوری من پچ های 4و5 رو نصب کردم بدون پچ 1.4 وبدون ارور کار میکند آیا برای آنلاین بازی کردن حتما نیازه که 1.4 رو نصب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

SANR
22-01-2010, 14:45
من آنلاین بازی می کنم،ولی چه جوری؟(چطوری کانکت بشم؟)

اگه آسونه پایه ام.

سرعت ای دی اس الم کمی پایینه.

روی 64 هستش :دی ولی خیلی خوب جواب میده ها!

ufo-alien
22-01-2010, 16:18
آقای منصوری من پچ های 4و5 رو نصب کردم بدون پچ 1.4 وبدون ارور کار میکند آیا برای آنلاین بازی کردن حتما نیازه که 1.4 رو نصب کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

اکثر کسانی که بازی آنلاین می کننند این پک رو نصب می کنند این پک خود شر کت سازندست و بر ای مد ها هیچ ایر ادی به و جو د نمی آره مثلا چو ن بنده این پک رو نصب کردم اگه شما با من آنلاین بازی کنی احتمالا سیستم بازی های نصب شده ما رو رو سیستم هامون با هم مچ نمی دو نه و ارو رمی ده.....
بهتر اینکه این پک ر نصب کنید چو ن اکثر مد ها با این پک هماهنگ شدند ......
مگر اینکه اون فایلی رو که من چند وقت پیش گذاشتم بر ای اینکه بد ون سی دی اجرا ش رو نصب کرده باشید اون وقت نیاز به پک 1.04 نیست.....

من آنلاین بازی می کنم،ولی چه جوری؟(چطوری کانکت بشم؟)

اگه آسونه پایه ام.

سرعت ای دی اس الم کمی پایینه.

روی 64 هستش :دی ولی خیلی خوب جواب میده ها!

این کار بسیار را حته من بار ها طرز کار با ها ماچی رو توضیح دادم ولی یکبار دیگه هم بر ای شما می گم :

و سر عت دیا لاپ هم بر ای بازی دو نفر ه کافیه ولی دو نفر به بالا باید حتما ای دی اس ال باشه

ما با برنامه هاماچی بازی رو انجام میدیم به صورت Lan در بازی."لینک دانلود هاماچی در پایین هست"
در برنامه هاماچی یکی از دوستان میاد یک User میسازه و دوستان دیگه تو هاماچی Userش رو Add میکنن. و انتخابش میکنن.
بعد هم میریم داخل بازی و در قسمت Lan این IP دوستمون هست که "سرور"شدن،انتخابش میکنیم بعد هم بازی میکنیمش.

لینک دانلود هاماچی (1.0.3.0):
کد:

آموزش هاماچی : ↓

در پنجره برنامه اون پایین سه تا Button وجود داره ، سمت چپ که Power هست ، سمت راست مخصوص Configuration (تنظیمات ) و در کنار آن ، Networks هست . ما با این Button کار داریم :

با انتخاب Create a new network ، یه پنجره باز میشه که میتونید با انتخاب User و Pass یه شبکه جدید بسازید و فقط اشخاصی که این User و Pass رو به اونها بدید میتونن وارد شبکه شما بشن .

اگر User و Pass یک شبکه رو دارید ، با انتخاب گزینه Networks و بعد Join an existing network پنجره ای رو می بیند که باید User و Pass رو در اون وارد کنید . با وارد شدن به هر شبکه اسم اون شبکه میاد تو لیست.

حالا اگه می خواین از یه شبکه خارج بشین روی اسم شبکه در لیست کلیک سمت راست می کنید و Leave Network رو انتخاب می کنید .ولی حواستون باشه اگه خودتون یه شبکه رو درست کرده باشید به جای Leave Network ، گزینه Delete Network وجود داره که با انتخاب اون همه رو از شبکه پرت می کنید بیرون !!!!

این هم چند تا پسور د و یوزر :

USER:GENERALS
PASS:GENERALS

USER:UFO54
PASS:001354

USER : ^iran^ PASS:ZH

Network Name : mashhadteam
Network Pass : 123

User : mer5ad
Pass : 123321

User: zero hour ir
Pass: zh

User: ir generals

user:new_irzh
pass:123

==================================================
دریافت جدیدتر ین پک ها از این آدرس:

[U]
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/U

SANR
22-01-2010, 19:49
مرسی

من پک 6 بتا رو نصب کردم،الان اگه کسی هست بیاد باهام یه دست بزنه.

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:00
سلام اون فایل رو ریختم وبدون سیدی میشه بازی کرد پس چرا ارور میده دوستم هم اون فایل رو داره باتشکر

mohamd reza akbar
22-01-2010, 20:05
من از این مپای تکراری خسته شدم کسی مپ جدید نداره.

mohamd reza akbar
22-01-2010, 20:12
کسی بلد نیست یه کاری بکنه که محدودیت اسنایپر جی ال ای بره.

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:19
من از این مپای تکراری خسته شدم کسی مپ جدید نداره.

اینم مپ

از امکانات این Map میشه موارد زیر رو اسم برد:
پول به اندازه ی کافی یعنی دو منبع پول برای هر بازیکن با 2 چاه نفت که البته هرکس زودتر به وسط زمین برسه میتونه چند چاه دیگه رو صاحب بشه.
دو Repair Pad در شرق و غرب زمین برای تعمیر ماشینهای جنگی و دو بیمارستان که هرکس زودتر بگیره سربازهاش خودکار خودشون سالم میشن.
دور تا دور بیس ها ریل قطار وجود داره و یکی از منطقه های حمله برای ورود به زمینهای دیگران دقیقا خود پل قطار هستش که اگر کمی طولانی بشه عبورتون از روی ریل ممکنه قطار رد بشه و تمام چیزهایی که روی ریل هستش نابود بشه.
وسط زمین تجهیزات دفاعی برای Capture کردن وجود داره و همچنین نزدیک هر بیس هم تجهیزات دفاعی ضعیف هستش برای مواقعی که دشمن حمله کنه.
همچنین دقیقا وسط بیس چهار ماشین پارک شده که وقتی دشمن حمبه ی زمینی خیلی وسیعی کرد و یونیت هاش وسط زمین جمع شدند میتونید با هواپیما یا هر چیز دیگه این چهار ماشین رو منهدم کنید تا منطقه ی وسط بازی پر از مواد میکروبی بشه و خسارت زیادی به حریف بزنید.
این Map برای بازی در Game Net هم مناسبه و پرجا و تکمیله و میتونید 8 نفره از بازی در این MAP لذت ببرید.
بهترین حالت بازی در این زمین دو تیم 4 نفره هستش که یک تیم سمت راست و تیم دیگر سمت چپ باشه.
حجم این Map فقط 200 کیلوبایت هستش و بعد از دانلود باید از حالت فشرده اون رو خارج کنید و تو مسیر زیر پوشه ی Cross Full War Zone را قرار بدین.
My Document\Command and Conquer Generals Zero Hour Data\Maps
بعد وارد بازی بشین و بعد از انتخاب تیمها گزینه ی Select Map را بزنید و از بالا سربرگ Unofficial Maps را بزنید و در لیست Cross Full War Zone را انتخاب کنید.
وارد بازی بشین و لذت ببرید.

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %20ebicross.zip

SANR
22-01-2010, 20:26
لینک کار نمی کنه.

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:34
این هم یک مپ دیگه برای بازی دو نفره. واقعا فوق العاده و عالی.
امکانات:

- پول نامحدود برای بازیهای راش اول
- تعمیرگاه و بیمارستان
- بیس های دفاعی با برج برای سرباز تا دفاعتون تکمیل باشه
- قابل استفاده برای کامپیوتر

و اما جالب ترین نکته از این مپ. این مپ یک اسکریپت داره که تیمی که اولین حمله رو شروع کنه یک موشک با مواد شیمیایی از طرف اون به طور خودکار به دشمن سه اخطار میده و بعد از حدود 10 دقیقه به طرف تجمع یونیتهاش شلیک میشه.
برای همین باید تو این مپ سریع حمله کنید چون اون موشک نوبتی برخورد میکنه و اگر قرار باشه ماشینها و سربازهاتون رو ذخیره کنید به یک چشم بهم زدن موشک همشونو از بین میبره. سریع باید ساخت و رفت جلو.
البته نه اینکه این موشک هی الکی الکی بزنه. مدت شلیکش زیاده ولی به حق میزنه به تیمی که داره نامردی میکنه.
پول مپ زیاده و کمبود پول پیش نمیاد. مپ دو نفره هستش و کم جا برای ساخت و ساز. خوراک بازیهای کل کلی دو نفره در گیم نت.
اگر میخواین تو خونه با کیپمپیوتر بازی کنید پول رو روی بالاترینش بزارید تا حسابی حریفتون قوی باشه. واقعا لذت میبرید از بازی توش.

اسم مپ جنگ جهانیه که واقعا بهش هم میخوره.
حجم مپ حدود 60 کیلوبایته. دانلود کنید.

کد:

این هم یک مپ دیگه با ایم جنگ هوایی. تو این مپ فقط باید ارتش ها رو Air Force بردارید چون هیچ راه زمینی برای حمله وجود نداره.
حاشیه ی بین زمین و دریا پر از دکل و اینطور چیزا برای پر کردن با سربازه تا دشمن به سختی هواپیماهاش رو عبور بده.
به طور پیش فرض 3 فرودگاه Air Force برای کپچر کردن تو زمین وجود داره.
خوراک کسایی که کل کل هواپیما میکنند.
شما میتونید GLA بردارید و بوسیله ی تونل نیرو به اونور ببرید اما برای کامپیوتر GLA بر ندارید چون اونا این کارو نمیکنند.
حجم مپ 190 کیلو بایت
کد:

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 20:47
لینک کار نمی کنه.

اینم لینک صحیح

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیدعلی فلاح
22-01-2010, 22:19
کسی بلد نیست یه کاری بکنه که محدودیت اسنایپر جی ال ای بره.

آقای منصوری چند صفحه ی پیش آموزشش را گذاشته نگاه کن پیدا میکنی

mohamd reza akbar
23-01-2010, 15:54
آقای منصوری چند صفحه ی پیش آموزشش را گذاشته نگاه کن پیدا میکنی
دقیقا نمی دونی صفحه چند؟

سیدعلی فلاح
23-01-2010, 19:12
دقیقا نمی دونی صفحه چند؟

صفحه ی 99 رو ببین

mohamd reza akbar
23-01-2010, 19:17
اقای فلاح لطفا یه ریپلی از بازیت بذار:41:

milad.kamaie
23-01-2010, 21:56
سلام دوستان
چطور می تونم یه یونیت از یه تیم دیگه رو به اسکریپت های یه تیم دیگه اضافه کنم بطوری که مخصوص اون تیم بشه به عبارتی از اسکریپت های دیگر یونیت ها استفاده بشه تا یه یونیت جدید به یه تیم دیگه اضافه بشه طوری که تغییرات داخل یونیت جدید به قبلی ربطی پیدا نکنه و مخصوص این تیم بشه؟:20:

سیدعلی فلاح
24-01-2010, 07:55
اقای فلاح لطفا یه ریپلی از بازیت بذار:41:

سلام چشم بزار بازی کنم

سیدعلی فلاح
24-01-2010, 09:26
اینم لینک دانلود ریپلی پچ 5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poolaky
24-01-2010, 12:29
سلام به تمام بچه های گل روزگار

من یه مشکلی دارم اونم اینه که من وقتی می خوام انلاین بازی کنم

می گه ورژن بازی شما متفاوت هستش

منم از یکی که انلاین داشت بازی می کرد پرسیدم گفت باید از پچ 1.04 استفاده کنی

سوال اول اینه که ایا از این ورژن استفاده می کنن؟

سوال دوم این که من این ورژن رو دانلود کردم و نصب کردم ولی چیزی دیده نشد و ورژن بازی تغییری نکرد رو zero hour نصب کردم

سوال سوم این که وقتی نصب می کنم نمی زاره adsl کار کنه

خواهشا کمک کنید

ufo-alien
24-01-2010, 13:00
سلام به تمام بچه های گل روزگار

من یه مشکلی دارم اونم اینه که من وقتی می خوام انلاین بازی کنم

می گه ورژن بازی شما متفاوت هستش

منم از یکی که انلاین داشت بازی می کرد پرسیدم گفت باید از پچ 1.04 استفاده کنی

سوال اول اینه که ایا از این ورژن استفاده می کنن؟

سوال دوم این که من این ورژن رو دانلود کردم و نصب کردم ولی چیزی دیده نشد و ورژن بازی تغییری نکرد رو zero hour نصب کردم

سوال سوم این که وقتی نصب می کنم نمی زاره adsl کار کنه

خواهشا کمک کنید

سلام
ورژن 1.04 در سال 2005 توسط شر کت EA GAME منتشر گردیده و تمام کسانی که بازی آنلاین می کنند این ورژن رو نصب دارند پس مسلما شما هم اگر قصد این کار ور دارید باید این ورژن رو که حجمی حدو د 17.3 داره رو نصب کنی البته اگر در قسمت بازی آنلاین وارد بشی خود بازی شما رو به سر ور شر کت سازنده وصل می کنه و مستقیما این پک رو سیستم شما نصب می گرددد ....
2- این ورژن به بازی چیزی اضا فه نمی کنه در اصل یک مقدار در گر افیک بازی کمک شده و همچنین را حتی بازی های انلاین ....و دلیل اصلی بر ای این بو ده که مد ساز ها بتو نند بد و ن مشکل بر ای این بازی مد بسازند ...
اکثر مد ها یا همو ن پک های بازی جنرال زرو بر روی این پک 1.04 سا خته شد ند و شما حتما بر ای استفا ده از این پک ها حتما از این پک 1.04 استفا ده کنید و ان را نصب کنید ....
3-شما این پک رو (1.04) رو در محیط بازی کپی کنید و سپس اجرا کنید و مطمئن بشید 100% فول نصب شده ....
بعد می تونید هم مد به بازی اضا فه کنید و یا آنلاین بازی کنید البته به دلیل اینکه در کشور های همچو ن ایر ان از سر یال نا مبر های اور جینال استفا ده نمی شه شما نمی تو انید مستقیما به تالار های جهانی این شر کت وصل بشید ولی این مشکل تو سط بر نا مه ها ما چی حل شده و شما می تو نید به را حتی به ها ماچی وصل شید و به صور ت انلا ین بازی کنید.
نکته : حتما در بازی آنلا ین اگر از مد ی خاص استفا ده می شو د دو طر ف بایستی از یک مد استفا ده کنند تا بازی ارور ند ه....

poolaky
24-01-2010, 13:17
من اینجور فهمیدم که وقتی من می خوام وصل شم اپدیت می کنه به 1.04

بعدش نیاز به چیز خواسی نیست فقط باید وارد بازی بشم

من سریال نامبر ارجینال دارم

ولی چرا می گه ورژن شما با اونا یکی نیست ؟

سیدعلی فلاح
24-01-2010, 19:19
اقای منصوری مجوز گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

milad.kamaie
24-01-2010, 20:39
سلام دوستان
چطور می تونم یه یونیت از یه تیم دیگه رو به اسکریپت های یه تیم دیگه اضافه کنم بطوری که مخصوص اون تیم بشه به عبارتی از اسکریپت های دیگر یونیت ها استفاده بشه تا یه یونیت جدید به یه تیم دیگه اضافه بشه طوری که تغییرات داخل یونیت جدید به قبلی ربطی پیدا نکنه و مخصوص این تیم بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی راهنمایی نمی کنه ؟؟؟!!!

ufo-alien
25-01-2010, 00:24
من اینجور فهمیدم که وقتی من می خوام وصل شم اپدیت می کنه به 1.04

بعدش نیاز به چیز خواسی نیست فقط باید وارد بازی بشم

من سریال نامبر ارجینال دارم

ولی چرا می گه ورژن شما با اونا یکی نیست ؟

احتمالا اونها از یک مد استفا ده می کنند مثلا مد روسیه رو دارند ....یا یک همچین چیزی منئ خودم بار ها انلاین بازی کردم (البته با سر یال نامبر اور جینال) و فقط در این موارد این چیغام رو داده و دیگه مشکلی ندارم....
آیا با همه کسانی که در تالار هخا هستند همین ارور رو می ده؟

============================================

اقای منصوری مجوز گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه هنوز بنیاد جواب نداده ولی ارشاد تائید کرده فر ستا ده بنیاد ملی بازی ها به خدا آدم می مو نه اینقدر ادعای حمایت می کنند همش شعاره....فقط حمایت رو از شر کتهای گردن کلفت می کنند...:2::13:
اغلب بازی هاشون هم بعد از این همه تبلیغات در رده های بازی های سو م چهارم جهانیه:41:
=========================================

سلام دوستان
چطور می تونم یه یونیت از یه تیم دیگه رو به اسکریپت های یه تیم دیگه اضافه کنم بطوری که مخصوص اون تیم بشه به عبارتی از اسکریپت های دیگر یونیت ها استفاده بشه تا یه یونیت جدید به یه تیم دیگه اضافه بشه طوری که تغییرات داخل یونیت جدید به قبلی ربطی پیدا نکنه و مخصوص این تیم بشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی راهنمایی نمی کنه ؟؟؟!!!

دوست گرامی این کار کار سختیه و یک مقدار پر دردسر من به زودی در این ادرس زیر آموزش ها رو شر و ع می کنم ....

دوستان این آدرس همو ن وب سایتی که قو لشو به همتو ن داده بو دم سعی دارم در اون یک سری خدمات به همه بدم و الته آموزش ساخت مد....

milad.kamaie
25-01-2010, 00:58
خودم فهمیدم ممنون
ولی چطور می تونم اسم یک تیم جدید رو اضافه کنم ؟!

mohamd reza akbar
25-01-2010, 16:18
اینم لینک دانلود ریپلی پچ 5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقای فلاح این ریپلی دانلود نمیکنه و هی eror میده

ufo-alien
25-01-2010, 17:45
من حاضرم باهات بازی کنم ولی اولش هر چی برا بازی آنلاین نیازه رو باید بدی چون تا بحال هیچ بازی رو آنلان بازی نکردم با آموزش نصب مرسی:11:

این دیگه اخرین بار هکه آموزش می دم از این به بعد برای آموزش و در یافت فایلهای جنرال زرو با چندین لینک از قبیل مد و مپ و غیره و آموزش مد سازی به این ادرس مرا جعه کنید :

====================================
آموزش بازی آنلاین به کمک نرم افزار( HAMACHI)

بر ای این که بتو نید بازی جنرال رو به صور ت انلاین بازی کنید اول باید بر نا مه ها ما چی رو از لینک زیر دانلود و سپس نصب کنید ...

مشخصات نرم افزار :

جدیدتر ین ورژن:Latest Version
Hamachi 2.0.1.66

حجم:3.15MB

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/
-------------------------------------------------------------

ورزن: Latest Version
Hamachi 2.0.1.66

حجم:847KB

لینک مستقیم :

لینک غیر مستقیم:

بعد از اینکه دانلود کردید نرم افزار رو نصب کنید و به صورت عکس های زیر عمل کنید :

طریقه اتصال به شبکه در بازی جنرال :

ابتدا بر نامه ها ما چی رو روشن کنید سپس آی پی خود را یاداشت کنید...

مثلا:

5.6.96.134

وارد بازی بشید در قسمت آپشن در انتهای جدول کنترل کنید ببیند آی پی نوشته شده همون آی پی یاداشت شده باشه ...و بعد هم مثل تصا ویر عمل کنید :

user:AFM&RYAN
pass:AFM&RYAN

موفق باشید

ahmadreza1372
25-01-2010, 19:43
این دیگه اخرین بار هکه آموزش می دم از این به بعد برای آموزش و در یافت فایلهای جنرال زرو با چندین لینک از قبیل مد و مپ و غیره و آموزش مد سازی به این ادرس مرا جعه کنید :

====================================
آموزش بازی آنلاین به کمک نرم افزار( HAMACHI)

بر ای این که بتو نید بازی جنرال رو به صور ت انلاین بازی کنید اول باید بر نا مه ها ما چی رو از لینک زیر دانلود و سپس نصب کنید ...

مشخصات نرم افزار :

جدیدتر ین ورژن:Latest Version
Hamachi 2.0.1.66

حجم:3.15MB

لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/
-------------------------------------------------------------

ورزن: Latest Version
Hamachi 2.0.1.66

حجم:847KB

لینک مستقیم :

لینک غیر مستقیم:

بعد از اینکه دانلود کردید نرم افزار رو نصب کنید و به صورت عکس های زیر عمل کنید :

طریقه اتصال به شبکه در بازی جنرال :

ابتدا بر نامه ها ما چی رو روشن کنید سپس آی پی خود را یاداشت کنید...

مثلا:

5.6.96.134

وارد بازی بشید در قسمت آپشن در انتهای جدول کنترل کنید ببیند آی پی نوشته شده همون آی پی یاداشت شده باشه ...و بعد هم مثل تصا ویر عمل کنید :

موفق باشید

آقا دمت گرم

سیدعلی فلاح
25-01-2010, 19:59
اقای فلاح این ریپلی دانلود نمیکنه و هی eror میده

همین حالا تست کردم لینک درسته

mohamd reza akbar
25-01-2010, 21:16
همین حالا تست کردم لینک درسته
از شما متشکرم

mohamd reza akbar
25-01-2010, 21:19
توی usa تو تانکا بجز کروز کدومش بهتره................................

milad.kamaie
25-01-2010, 23:49
اینجا که همش معرفی مد هست نه آموزش؟؟!!!:41:

milad.kamaie
25-01-2010, 23:52
کسی می تونه بگه چطوری می تونم با فایل های tga کار کنم؟
چطوری نوشته های توی بازی رو عوض کنم؟

سیدعلی فلاح
26-01-2010, 07:58
توی usa تو تانکا بجز کروز کدومش بهتره................................

منظورت ار کروز تام هاوکه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه جیپ بگیر توش 1 اسنایپر با 4 تا ار پیجی زن بزار آپدیت موشک جیپ هم بگیر مثلثی بالای سرش هم بگیر

gla toxin
26-01-2010, 13:37
این پچ کی میاد؟

gla toxin
26-01-2010, 16:03
پچ reborn 6 رو کی برای ژنرال زیرو هور داره؟ بزاره دانلود کنیم .

mohamd reza akbar
26-01-2010, 16:06
منظورت ار کروز تام هاوکه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه جیپ بگیر توش 1 اسنایپر با 4 تا ار پیجی زن بزار آپدیت موشک جیپ هم بگیر مثلثی بالای سرش هم بگیر
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآر رررررررررررررررررررررررره

mohamd reza akbar
26-01-2010, 16:07
این پچ کی میاد؟
در حال گرفتن مجوز

mohamd reza akbar
26-01-2010, 16:08
اینجا که همش معرفی مد هست نه آموزش؟؟!!!:41:
توی بقیه صفه هاش بگرد بعد این گوشه هم نوشته

o.city
26-01-2010, 17:53
سلام من همه کار های بازی آنلاین رو انجام دادم.فقط دوستی ندارم که با هاش بازی کنم.اون یوزر نیم و پسورد هایی که داده بودید رو وارد کردم و اسم خیلی ها رو توی هاماچی دارم.فقط نمی دونم چه جوری اسم کسایی رو که آنلاین هستند رو توی صفحه بازی NETWOK توی GENERALS ZERO HOUR وارد کنم.لطفا راهنماییم کنین.

سیدعلی فلاح
26-01-2010, 18:44
سلام من همه کار های بازی آنلاین رو انجام دادم.فقط دوستی ندارم که با هاش بازی کنم.اون یوزر نیم و پسورد هایی که داده بودید رو وارد کردم و اسم خیلی ها رو توی هاماچی دارم.فقط نمی دونم چه جوری اسم کسایی رو که آنلاین هستند رو توی صفحه بازی NETWOK توی GENERALS ZERO HOUR وارد کنم.لطفا راهنماییم کنین.

باید با یک نفر هماهنگ کنی مثلا ساعت 6 هردو آنلاین باشید بعد اسم دوستت توی نت ورک می اید

milad.kamaie
26-01-2010, 18:45
به جان خودم نگاه کردم توش هیچی راجع به ساخت مد نیست.
منظورم از ساخت مد مثلاً افزودن سلاح های جدید ، ساختمان های جدید ، ابزار جدید ، ماشین های جدید و از این قبیل چیزاست یا افزودن تیم جدید به اسم تیم هاست.:31::20::46:

سیدعلی فلاح
26-01-2010, 18:48
پچ reborn 6 رو کی برای ژنرال زیرو هور داره؟ بزاره دانلود کنیم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو اینجا پیدا میکنی

mohamd reza akbar
26-01-2010, 19:37
منظورم از ساخت مد مثلاً افزودن سلاح های جدید ، ساختمان های جدید ، ابزار جدید ، ماشین های جدید و از این قبیل چیزاست یا افزودن تیم جدید به اسم تیم هاست.:31::20::46:
هستش من خودم دیدم....................

mohamd reza akbar
26-01-2010, 19:39
مرسی

من پک 6 بتا رو نصب کردم،الان اگه کسی هست بیاد باهام یه دست بزنه.
ساعت 10 هر شب .

o.city
26-01-2010, 19:50
باید با یک نفر هماهنگ کنی مثلا ساعت 6 هردو آنلاین باشید بعد اسم دوستت توی نت ورک می اید
توی صفحه هاماچی بعضیا آنلاین می شن و رنگشون سبز می شه.چه جوری باید باهاشون بازی کنم؟باید گزینه ping رو بزنم؟این کار هم کردم.ولی یه صفحه سیاه باز میشه و یه چیز هایی روش میاد.چه کار کنم؟

یه سوال دیگه هم دارم.چه جوری فیلم منوی eneral zero hour رو حذف کنم؟خیلی سرعت رو می گیره.

ufo-alien
26-01-2010, 22:25
توی صفحه هاماچی بعضیا آنلاین می شن و رنگشون سبز می شه.چه جوری باید باهاشون بازی کنم؟باید گزینه ping رو بزنم؟این کار هم کردم.ولی یه صفحه سیاه باز میشه و یه چیز هایی روش میاد.چه کار کنم؟

یه سوال دیگه هم دارم.چه جوری فیلم منوی eneral zero hour رو حذف کنم؟خیلی سرعت رو می گیره.

هر کدام از د و ستان که اسمش روشن شد در ها ماچی روش کلیک راست کن و گزینه چت رو انتخاب کن و با هاش گفتگو کن اگه مایل به یازی کردن بو د هر دو تا تو ن در مورد مد یا عد م استفا ده از مد با هم تو افق کنید و بعد بر گردیدبر ید تو بازی با هم برید تو بازی ....
اسم هاتو ن باید در قسمت نتو ر ک دا خل تالار باشه
برای را هنمای بیشتر به صور ت مصور به اینجا برید :

بر و به این ادرس :
C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer \Command & Conquer Generals Zero Hour

او نجا یک فایل به نا م :MapsZH.big و جو د داره او نو باز کن در و ن او ن شما یک پوشه می بینی که اسمش ((ShellMapMD ))

اونو حذف کن بازی بد و ن شل مپ اجرا میشه.....

بر نامه ای که می تو نی فایلهای بیگ رو باهاش باز کنی :
باید حتما بعد از اینکه پوشه مپ رو که در او ن شل مپ و جو د داشته رو حذف کردی این پوشه رو در محیط بازی کپی کن ...

حجم:348 کیلو بایت

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 07:46
هستش من خودم دیدم....................

ببخشید میشه آدرسش رو بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای منصوری که هنوز آموزش -- کردن و... را نذاشته

شاید مظورت آموزش هاماچی است

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 08:09

درسته آقای منصوری آموزش رو هنوز شروع نکرده است ولی انشاالله شروع میکند>>>>>:40:<<<<<

milad.kamaie
27-01-2010, 17:33
اونجا که چیزی نبود لااقل اینجا جواب بدین تا کم کم شروع بشه.
1.چطوری یک faction جدید اضافه کنم؟:21:

mohamd reza akbar
27-01-2010, 18:07
پس پچ ایران چی ششششششششششششششد؟:41:

mohamd reza akbar
27-01-2010, 18:09
ببخشید میشه آدرسش رو بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای منصوری که هنوز آموزش هک کردن و... را نذاشته

شاید مظورت آموزش هاماچی است
شما منظورتون از هک کردن چیه؟

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:15
پس پچ ایران چی ششششششششششششششد؟:41:

داره رده سنیییییییییییییییییی میگیییییییییییییییییییییر رررررررررررررررررررررهههه ههههههههههههه

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:16
شما منظورتون از هک کردن چیه؟

مثلاً افزودن سلاح های جدید ، ساختمان های جدید ، ابزار جدید ، ماشین های جدید و از این قبیل چیزاست یا افزودن تیم جدید به اسم تیم هاست

mohamd reza akbar
27-01-2010, 18:16
منون ولی نمی تونه لینک دانلودش بذاره

سیدعلی فلاح
27-01-2010, 18:25
منون ولی نمی تونه لینک دانلودش بذاره

لینک دانلود چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ufo-alien
27-01-2010, 23:54
آموزش مدسازی برای جنرال زرو

دو ستان از امروز آموزش ها رو شر و ع می کنم هر کس می خواد بیاد این ادرس بعدا هیچ گلگی نکنید چون پاسخ گویی به هر درس تنها چهار روز بیشتر نیست و بعد از او ن دیگه به درس دیگه میریم و پاسخ سو الات داده نمیشه پس هر کی می خواد بیاد این ادرس اعلا م آما دگی کنه تا بهش فضا بدم برای آپلودکارهاش ....

abed_0567
28-01-2010, 00:17
سلام به همه کسی میدونه چجوری قدرت اسلحه های جنرال زرو رو زیاد کرد قدرت بمب اتم یا سلاح شیمیایی gla
و توپ لیزری امریکا که خیلی حال بهمزنه رو عوض یا زیاد کرد

ps3 killer
28-01-2010, 00:42
دوستان من به مشکلات زیادی خوردم :41:
آیا بازی با کارت گرافیکی gforce 6150 se اجرا میشه؟

بروبچه ها تا الان با ویندوز 7 تونستن بازی زیرو رو امتهان کنند؟:41:

سیدعلی فلاح
28-01-2010, 09:29

درمورد سوال اول فکر کنمک اجرا بشه مطمئن نیستم

درباره ی دومی هنم که من خودم امتحان کردم روی ویندوز 7 جواب میدهد>><<

mohamd reza akbar
28-01-2010, 14:09

اره اجرا میشه واسه منم همین گرافیک.
روی ویندوز 7 نصب میشه.

mohamd reza akbar
29-01-2010, 09:25
بچه ها چطوری ریپلی یا مپ بذارم تو p30world.

سیدعلی فلاح
29-01-2010, 11:08
بچه ها چطوری ریپلی یا مپ بذارم تو p30world.

باید فضا داشته باشه برای آپلود برات می فرستم

سیدعلی فلاح
29-01-2010, 11:15
براتون دعوت نامه فرستادم برید توی جی میلتون و روی لینک کلیک کنید

milad.kamaie
29-01-2010, 21:41
من یک faction جدید اضافه کردم و لی اسمش درهم نوشته.
چکار کنم؟

milad.kamaie
29-01-2010, 21:44
:21:
یک faction جدید اضافه کردم ولی اسمش درهم نوشته.
چکار کنم؟

ufo-alien
30-01-2010, 02:06
:21:
یک faction جدید اضافه کردم ولی اسمش درهم نوشته.
چکار کنم؟

تبریک
یکم توضیح بده ببینیم چیکار کردید تا کمک کنیم و مشکل در کجا و به چه صور ته

mohamd reza akbar
30-01-2010, 15:02
باید فضا داشته باشه برای آپلود برات می فرستم
دمت گرم.:8::10::31::20:

mohamd reza akbar
30-01-2010, 15:04
براتون دعوت نامه فرستادم برید توی جی میلتون و روی لینک کلیک کنید
آقای فلاح با من بودی.چطوری برم تو gmail خودم.ها:10::8::13::19::18::11::40::2::21::8: :5::20::41::31:

سیدعلی فلاح
30-01-2010, 17:25
آقای فلاح با من بودی.چطوری برم تو gmail خودم.ها:10::8::13::19::18::11::40::2::21::8: :5::20::41::31:

بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیدعلی فلاح
30-01-2010, 17:37
این faction چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

milad.kamaie
30-01-2010, 21:04
اول رفتم تو worldbuilder بعد تیم های skirmish رو اضافه و بعد تیم خودمو اضافه کردم بعد export کردم و جایگزینش کردم
و بعد توی player template اضافه کردم و بعد با csfeditor رفتم اسمشو درست کردم و لی هنوز نتونستم توی challenge
اضافش کنم و حالا اسمشم درست شده و دارم با استفاده از اسکریپت های سایر تیما یه تیم درست می کنم البته با نام
همین تیم تا اسکریپت های سایر تیمها تغییر نکنند و بهد توی command button می سازمشون و بعد به تیمم توی command set
اضافه می کنم فعلاً تا همین جا رو یادگرفتم.:31::20::11:

milad.kamaie
30-01-2010, 21:09
می بینید اگر توی تاپیک به جای 110 صفحه و توضیحات سخت یکم جملات ساده برای یاد دادن بکار می بردید
الان من می تونستم تیمم رو توی challenge هم اضافه کنم و مجبور نبودم هرچیزی رو چند بار امتحان کنم تا
بشه.
پس لطفاً روون تر توضیح بدید.
:21::31:

milad.kamaie
30-01-2010, 21:14
این faction چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
:11:
از فولدر INI برو و playertemplate رو باز کن تا بهتر متوجه بشی...
:40:

red dragon
31-01-2010, 13:00
سلام به همگی
من یه مشکل دارم از وقتی که ویندوز 7 نصب کردم دیگه هیچ مودی رو نمیتونم اجرا کنم . اگه کسی میدونه راه حلش چیه بگه ممنون میشم .

milad.kamaie
31-01-2010, 15:44
سلام به همگی
من یه مشکل دارم از وقتی که ویندوز 7 نصب کردم دیگه هیچ مودی رو نمیتونم اجرا کنم . اگه کسی میدونه راه حلش چیه بگه ممنون میشم .
شاید یادت رفته patch 1.04 رو نصب کنی آخه من 7 دارم و مشکلی با بازی کردن ندارم ...:31:

mohamd reza akbar
31-01-2010, 16:56
اقای فلا ح نگفتی چیکار کنم

سیدعلی فلاح
31-01-2010, 17:04
:18::18::18:
اقای فلا ح نگفتی چیکار کنم

یعنی واقعا نمی دونی چطوری بری توی جی میل خودت :18::18::18:

mohamd reza akbar
31-01-2010, 19:49
:18::18::18:

یعنی واقعا نمی دونی چطوری بری توی جی میل خودت :18::18::18:
ها.چرا بلدم شوخی کردم

red dragon
31-01-2010, 20:22
شاید یادت رفته patch 1.04 رو نصب کنی آخه من 7 دارم و مشکلی با بازی کردن ندارم ...:31:
نصب کردم قبلی ها اجرا شدن ولی این کنترا007 که جدیدا گرفته بودم بازم اجرا نشد ...... چرا ؟؟؟

milad.kamaie
01-02-2010, 12:20
نصب کردم قبلی ها اجرا شدن ولی این کنترا007 که جدیدا گرفته بودم بازم اجرا نشد ...... چرا ؟؟؟
اینو نصب کن شاید درست بشه ولی من 7 دارم کنترا 007 رو هم دارم ها و بازی هم می کنم...:8:
Windows6.1-KB974332-x86

سیدعلی فلاح
01-02-2010, 19:06
کسی بلد نیست توی WorldBuilder.exe یه تانک یا سرباز رو مال خودش نه یا این که بدون راننده اش بکنه ؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
01-02-2010, 19:08
بچه ها او هواپیما های اهورا با چی میشه زد منظورم اون هواپیما های 2500 تومنی usa است.

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

کسی بلد نیست توی WorldBuilder.exe یه تانک یا سرباز رو مال خودش نه یا این که بدون راننده اش بکنه ؟؟؟؟؟؟
WorldBuilder.exe
این دیگه چیه؟:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18:

سیدعلی فلاح
01-02-2010, 19:18
بچه ها او هواپیما های اهورا با چی میشه زد منظورم اون هواپیما های 2500 تومنی usa است.

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

WorldBuilder.exe
این دیگه چیه؟:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18:

یه نرم افزاره که توی خود بازی جنرال هست توی پوشه ی بازی وبرای تعقیر مپ و.... به کار میرود

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

اهورا رو تا بمبش رونندازه نمیشه زدش

ولی چندتا راه هست:21::21::21::21:
توی usa هلیکوپتر لیزری بساز و در حالت گارد نگه دار به احتمال 99 درصد اهورا رو میزنه .

با دفاعی های سوپر ویپن دفاع های لیزری هم 70 درصد اوقات میترکه .

H&H
01-02-2010, 20:18
دفاع سوپر میزنه ولی اهورای ایرفرس چیزیش نمیشه چون موشکو دفع میکنه بهترین راه ساختن جیپ های لیزر دار برای ژنرال های آمریکا و ساخت گتلینگ برای ژنرال های چین و ساخت ماشین کواد کانون برای جی ال آ ها هستش.البته اگه چین اینفینتری هستی بهترین کار اینه که سرباز معمولی بسازی چون هوا رو هم میزنند...

سیدعلی فلاح
02-02-2010, 12:52
کسی نبود جواب بدهد

سیدعلی فلاح
02-02-2010, 13:29
بچه ها یه ترفند تازه وقتی بازی شروع نشده وعکس جنرال میاد ومیخوای بری توی بازی 5بار کلید d رو بزنید حالا 5 لودر قبل از این که بازی شروع بشه دارید

mohamd reza akbar
02-02-2010, 16:14
کسی نبود جواب بدهد
جواب چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mohamd reza akbar
02-02-2010, 18:02
هیچ دفاعی نمیتونه اهورا بزنه امتحان کردم.

m3hrshad_xxx@yahoo.com
03-02-2010, 00:47
ایا شما هم بعد از نصب Reborn V6 پیغام خطا دریافت می کنید ؟

:11::11::11:

...::: جهت رفع این مشکل با ما تماس بگیرید :::...

09176016454

:46: :27:
مشکل شما 100% تضمینی برطرف خواهد شد .

mryam
03-02-2010, 01:29
شلام اينجوري كه تو توضح دادي با يد اينجوري حرف ژد.
اره جونم
يه خورد مرتب توضيح بده اول كمي توضيح بعد معرفي نرم افزار ها وبعد....
چاكرتيم با مرام .0بزرگي مي كني اگه نارحت نشي از ما.منتظرتم.

milad.kamaie
03-02-2010, 12:12
سلام
یکی میتونه راهنمایی کنه چطوری تیمم رو به challenge اضافه کنم؟
"یه تیم اضافه کردم":31::21:

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 13:18
جواب چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

milad.kamaie
03-02-2010, 13:47
چطور میشه برای تیم هوش تعریف کرد که مثل بز نگات نکنه و بهت حمله کنه ؟
:5::20:

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 15:38
هیچ دفاعی نمیتونه اهورا بزنه امتحان کردم.

دفاعی های سوپر ویپن رو اگه لایه ای بسازی میزنه دفاع لیزری

mohamd reza akbar
03-02-2010, 15:58
بازم نمیتونه.

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

من دفاعی هارا به شکل مثلثم ساختم نمیزننش.

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 16:29
پدافندهارو مثل شکل 5 توی تاس بساز

H&H
03-02-2010, 16:32
بازم نمیتونه.

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

من دفاعی هارا به شکل مثلثم ساختم نمیزننش.
نبایدم بزنه پسر خوب. باحالی این هواپیما تو همینشه مگه نه الکی 2500 پولش نیست. شما میتونی با این هواپیما تا ته مپ رو بری و اگه زرنگ باشی سالم برشگردونی . ولی بازم میگم بهتری راه برای زدن این هواپیما ساختن جیپ های لیزری هستش.

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 16:40
نبایدم بزنه پسر خوب. باحالی این هواپیما تو همینشه مگه نه الکی 2500 پولش نیست. شما میتونی با این هواپیما تا ته مپ رو بری و اگه زرنگ باشی سالم برشگردونی . ولی بازم میگم بهتری راه برای زدن این هواپیما ساختن جیپ های لیزری هستش.

من با جیپ های لیزری امتحان کردم ولی تا بمبش رونندازه یا دور نزنه نمی ترکه ؟

o.city
03-02-2010, 17:10
سلام.نمیشه از توی این آدرس :
C:\Documents and Settings\ali\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

دفترچه Skirmish رو باز کنی و سرعت و پول بازی رو تغییر بدی؟آیا راه دیگه ای داره؟

--------------------------------------------------
چند تا ترفند بذارین
------------------------------------------------
من یه تراینر برای جنرال زرو ورژن 1.4 داشتم که با هر مودی کار می کرد.یه بار که بازی رو پاک کردم و دوباره نصبش کردم دیگه کار نکرد.هر کاری کردم کار نکرد.بازی رو دوباره نصب کردم بازم جواب نداد.چی کار کنم؟

milad.kamaie
03-02-2010, 17:25
بیخود بحث نکنید
تا بمبشو نندازه نمیشه زدش...
:27::31:

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 17:57
بیخود بحث نکنید
تا بمبشو نندازه نمیشه زدش...
:27::31:

میشه با اون هلیکوپتر های لیزر usaخیلی راحت میترکه

ufo-alien
03-02-2010, 18:02
C:\Documents and Settings\ali\My Documents\Command and Conquer Generals Zero Hour Data

--------------------------------------------------
چند تا ترفند بذارین
------------------------------------------------
من یه تراینر برای جنرال زرو ورژن 1.4 داشتم که با هر مودی کار می کرد.یه بار که بازی رو پاک کردم و دوباره نصبش کردم دیگه کار نکرد.هر کاری کردم کار نکرد.بازی رو دوباره نصب کردم بازم جواب نداد.چی کار کنم؟

تعقییر پول رو که یکبار گفتم و توضیح دادم برید یک چند صفحه قبل.... ولی بر ای اضا فه کردن سر عت منظور تو ن سر عت ادوات و نفر اته باید برید مکانی که بازی رو نصب کردید یک فایلی هست به نام INIZH.big این فایل رو با آموزش های که در آدرس وب سایتم در زیر دادم باز کنید و به پوشه Data\INI برید و در پوشه :INI وارد یک پوشه دیگه می شید به نام :Object در این پوشه هر تیم یک فایل با نام خودش داره اگه زبانتو ن خوب باشه می تونید در این پوشه او ن فا یلها رو باز کنید (با نرم افزار های که در وبلا گ دادم..) و ویر ایش دلخواهتو ن رو بکنید ....
تر ینر های بازی اغلب باید در محیط بازی کپی بشند و در همونجا اجرا بشند و بعد برید تو بازی ....

چطور میشه برای تیم هوش تعریف کرد که مثل بز نگات نکنه و بهت حمله کنه ؟
:5::20:

اضا فه کردن هوش مصنو عی به بازی خیلی کار سختیه و یکی از مشکلا ت من هم همینه او ن ار تشهای رو که به بازی اضا فه کردید رو فقط می تو نید خو دتو ن بر دارید و لی کا مپیو تر نمی تو نه او نها رو اجرا کنه ....
باید بر ید تو نرم افزار WorldBuilder و از او نجا در قسمت :Skirmish باید تیمت رو معرفی کنی و بر اش بهترتیب شر و ع کنی بر ای هر سر باز هر تانک هر دفاع و هر ساختمون تعر یف کنی که در بازی چه رفتاری بکنند کار سختیه.....

o.city
03-02-2010, 19:18

با این آدرس نمی شه این کار رو کرد؟
-------------------------------
شماره صفحه رو میشه بگید؟

mohamd reza akbar
03-02-2010, 19:23
ایا میشه کاری کرد که تا یه خونه ای را میزنی بسازه همون لحظه اماده بشه؟

o.city
03-02-2010, 19:25
[QUOTE=ufo-alien;4635258] بر ای اضا فه کردن سر عت منظور تو ن سر عت ادوات و نفر اته باید برید مکانی که بازی رو نصب کردید یک فایلی هست به نام INIZH.big این فایل رو با آموزش های که در آدرس وب سایتم در زیر دادم باز کنید و به پوشه Data\INI برید و در پوشه :INI وارد یک پوشه دیگه می شید به نام :Object در این پوشه هر تیم یک فایل با نام خودش داره اگه زبانتو ن خوب باشه می تونید در این پوشه او ن فا یلها رو باز کنید (با نرم افزار های که در وبلا گ دادم..) و ویر ایش دلخواهتو ن رو بکنید ....
QUOTE]

سلام.نرم افزار finalbig و دانلود کردم ولی تا بازش می کنم میگه:

Failed to initialize 3DWrapper, only text display supported.

بعد که می ره تو نرم افزار تا یه فایل رو باز می کنه این خطا میاد:

FinalBIG Application has stopped working

بعد بسته میشه.:41:

H&H
03-02-2010, 19:37
من با جیپ های لیزری امتحان کردم ولی تا بمبش رونندازه یا دور نزنه نمی ترکه ؟
منم نگفتم اولش میزنه گفتم بهترین روشه چون بعدش حتما میزنه. شما که اینقدر دوست داری لایه ای بسازی اگه با یکی دیگه تو اینترنت بازی کنی می خورنت چون هزینه دادی روی دفاعت تازه اگه حریفت آمریکای سوپر باشه اهوراهاش چهار تا بمب ول بدن تو دفاعت فاتحه کل دفاعت خوندست چون انفجارش رو اطرافشم تاثیر میزاره اینو که دیگه باید بدونی. بعدشم شروع میکنه خونه هاتو بیاره پایین. این کاری که شما میگی اولا باید هزینه زیادی خرجش کنی دوما فقط وفقط اگه جواب بده رو خود کامپیوتر جواب میده به خاطر هوش مصنوعی کمش.به نظر من اگه حریفتون یکی از ژنرال های آمریکاست (به جز لیزر) باید چین اینفینتری رو ورداری و سو سوت دخلشون رو بیاری اگرم حریفتون آمریکا لیزره خوراکش یکی از جی ال آ ها هستش مخصوصا دمول که سریع کارشو تموم کنی.

سیدعلی فلاح
03-02-2010, 21:30
منم نگفتم اولش میزنه گفتم بهترین روشه چون بعدش حتما میزنه. شما که اینقدر دوست داری لایه ای بسازی اگه با یکی دیگه تو اینترنت بازی کنی می خورنت چون هزینه دادی روی دفاعت تازه اگه حریفت آمریکای سوپر باشه اهوراهاش چهار تا بمب ول بدن تو دفاعت فاتحه کل دفاعت خوندست چون انفجارش رو اطرافشم تاثیر میزاره اینو که دیگه باید بدونی. بعدشم شروع میکنه خونه هاتو بیاره پایین. این کاری که شما میگی اولا باید هزینه زیادی خرجش کنی دوما فقط وفقط اگه جواب بده رو خود کامپیوتر جواب میده به خاطر هوش مصنوعی کمش.به نظر من اگه حریفتون یکی از ژنرال های آمریکاست (به جز لیزر) باید چین اینفینتری رو ورداری و سو سوت دخلشون رو بیاری اگرم حریفتون آمریکا لیزره خوراکش یکی از جی ال آ ها هستش مخصوصا دمول که سریع کارشو تموم کنی.

من به شخصه برای اهورا از اون هلیکوپتر های لیزری میسازم که قبل از این که بمبش رو بندازهاهورا رو میزنه چون پرسیده بودن با کدوم دفاعی میشه زد اینو گفتم ولی جیپ های ضد هوایی هم خوبند

ufo-alien
04-02-2010, 01:10
با این آدرس نمی شه این کار رو کرد؟
-------------------------------
شماره صفحه رو میشه بگید؟

نه دو ست گرامی

بر ای اضا فه کردن پول بصور تد لخواه برید به این ادرس:

[QUOTE=ufo-alien;4635258] بر ای اضا فه کردن سر عت منظور تو ن سر عت ادوات و نفر اته باید برید مکانی که بازی رو نصب کردید یک فایلی هست به نام INIZH.big این فایل رو با آموزش های که در آدرس وب سایتم در زیر دادم باز کنید و به پوشه Data\INI برید و در پوشه :INI وارد یک پوشه دیگه می شید به نام :Object در این پوشه هر تیم یک فایل با نام خودش داره اگه زبانتو ن خوب باشه می تونید در این پوشه او ن فا یلها رو باز کنید (با نرم افزار های که در وبلا گ دادم..) و ویر ایش دلخواهتو ن رو بکنید ....
QUOTE]

سلام.نرم افزار finalbig و دانلود کردم ولی تا بازش می کنم میگه:

Failed to initialize 3DWrapper, only text display supported.

بعد که می ره تو نرم افزار تا یه فایل رو باز می کنه این خطا میاد:

FinalBIG Application has stopped working

بعد بسته میشه.:41:

مشکل اینه که شما باید حتما فایل های big رو با این نرم افزار باز کنی این نرم افزار نصبی نیست ...
و بعد با نرم افزار :Edit ini او نها رو ویر ایش کنی در فا یلهای big کلی فایل با پسوند ini در پوشه data وجود داره که اون چیزی که شما می خواهید درون او نه.....

ufo-alien
04-02-2010, 03:03

WAR ARMAGEDDON
MOD IRAN V-01

تیم ژاپن:

سا ختما نها :

کلیه سا ختما نها و سایتهای دفاعی و هواپیما ها و تا نکها طر احی و گرافیک جدید

_سا ختمان پا ور

این سا ختمان مسئو ل تا مین انرژی مورد نیاز بر ای تیم می باشد .

_ سیلوی اتمی

بازیکن با ساخت این سیلو هر شش دقیقه یکبار می تو اند از سلاح هستهای استفا ده کند

_سا ختمان تا مین در آمد از طر یق اینتر نت

با زیکن با سا خت این واحد قادر به ار تبا ط و روشن کردن نقشه از طر یق اینتر نت می گردد و کسب در آمد .

_سر باز خآنه

تجهیز ات
-سر باز معمولی
-آرپیچی زن
-سر باز هکر و مسئو ل کسب در آمد
-کماندو
-افسر فر مانده
-سر باز خمپاره انداز

_فر و دگاه

-هواپیمای میگ
-قابلیت شکست دیوار صو تی
میگ21
-هو اپیمای su _34
چر خبال

_سا ختمان تا مین قابلیتها

با ز یکن با سا خت این سا ختمان قا در به تا مین در آمد به و سیله دو کا میو ن تو لید شده می گر دد

_سا ختما ن استر اتژیک

با ز یکن با سا خت این سا ختمان قا در به ار تقا ع تو انا ئی های تیم خو د در این موارد ذیل می گردد می گردد .
-قا بلیت انرژی دهند گی و در ما نی
-قا بلیت ار تقا ئ دفا ع
-قا بلیت تبلیغات
قابلیت تسلیم نیرو های حریف

_ دفا ع سنگری و قا بلیت پد افند تو پخانه

این بخش تو پخانه ژاپن با قابلیت پر تاب تو پخانه هسته ای است

_بر ج اسپیکر و تبلیغات و در مانی

_سا ختمان تا نک سازی

قا بلیتها :

TANK TRIPLE BARRELED
tank2S3-
- نفر بر
ون شناسا ئی
- تا نک شیلکا ضد هو ایی
-تانک مین ریز
دورزن اتمی

_سا ختمان مادر

با زیکن در این سا ختمان قادر به سا خت بلدوزر برای ایجا د پا یگاه می گردد .

_پا لا یشگاه نفت :

این سا ختمان هر دو دقیقه یک بار کمکهای مال از آسمان بر ای بازیکن می فر ستذد .

_توپخانه برد بالا tremer

این ساختمان یک سایت تو پخانه با برد بالا می باشد که بازیکن را قا در می کند در هر شش دقیقه یکبار تیم خریف را زیر آتشبار خود بگیر د .

_تیر بار ضد هوائی و زرهی و نفر

قابلیت مین گذاری

.
_اسکله نیر وی دریایی طر احی این واحد و گرافیک جدید

این واحد در این پک به صور ت اختصاصی به بازی اضا فه شده است که در این بازی این واحد وجود خارجی نداشته است
.
تجهیزات:
-زیر در اییی با قدر تشلیک دو موشک همزمان
-ناو سنگین با قدرت شلیک تو پخانه هسته ای
-ناو سبک با قدرت شلیک تو پخانه
-هاکل بر اف با قدرت حمل و نقل دریایی

H&H
04-02-2010, 09:46
من به شخصه برای اهورا از اون هلیکوپتر های لیزری میسازم که قبل از این که بمبش رو بندازهاهورا رو میزنه چون پرسیده بودن با کدوم دفاعی میشه زد اینو گفتم ولی جیپ های ضد هوایی هم خوبند
شما کدوم هلیکوپترو میگی؟ منظورت هلیکوپترهای ایرفورس هستش؟

ufo-alien
04-02-2010, 15:01

امشب ساعت 9 به بعد هاما چی ....
هر کی خواست بیاد .....
user:AFM&RAYAN
PASS:AFM&RAYAN

mohamd reza akbar
04-02-2010, 16:38
چرا کسی جوابمو نمیده؟

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

اقای ufo برای مد ایران رمز تقلب گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟/

سیدعلی فلاح
04-02-2010, 16:48

توی ریبورن 5 در تیم usa خالی هلیکوپتر های لیزری رو میگم

mohamd reza akbar
04-02-2010, 17:28
توی ریبورن 5 در تیم usa خالی هلیکوپتر های لیزری رو میگم
اونا هم نمیزنه...................................... ................................

سیدعلی فلاح
04-02-2010, 18:37
اونا هم نمیزنه...................................... ................................

اگه در حالت گارد باشند خیلی راحت میزنه

H&H
04-02-2010, 19:01
من ورژن1.04 رو میگم. تنها مودهایی هم که بازی کردم contra 04 و همین ریبون5 بود که از هیچ کدومشون خوشم نیومد و به نظرم تنها خوبی که داشتن این بود که هوش مصنوعی بیشتری داشتند البته کنترا اگه پولشون کم بود هیچ کاری نمیکردند.

ufo-alien
04-02-2010, 19:28
چرا کسی جوابمو نمیده؟

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

اقای ufo برای مد ایران رمز تقلب گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟/

بله یکی د وتا ترفند داره بعلا وه کد های تقلب خود جنرال زرو

================================================== ==

امشب ساعت 9 به بعد هاما چی ....
هر کی خواست بیاد .....
user:AFM&RAYAN
PASS:AFM&RAYAN

mohamd reza akbar
05-02-2010, 09:00
میشه کاری کرد که قدرت هواپیما ها بالا بره.مثلا وقتی با یک هوا پیما به خونه مادر یارو میزنی درجا بترکه؟

H&H
05-02-2010, 10:42
میشه کاری کرد که قدرت هواپیما ها بالا بره.مثلا وقتی با یک هوا پیما به خونه مادر یارو میزنی درجا بترکه؟
با استفاده از برنامه FinalBIG فایل INIZH رو باز کن بعد اکسترکتش کن برو تو قسمتWeapon اونجا اسم وسیله مورد نظرتو پیدا کن و هر کاری دوست داری باهاش کن .میتونی سرعت و دوربردی و تعداد وموشک ها و...رو دستکاری کنی. بعدم سیو کن و بااستفاده ازFinalBIG کل فایل(Data) رو Add directory کن و به جای INIZH قبلی کپی کن.(یاذت باشه اسمشو درست کنی . در ضمن از INIZH اصلی یدونه کپی داشته باش که اگه خراب کردی بتونی دوباره ازش استفاده کنی)

o.city
05-02-2010, 16:23
سلام.من اولین بار که reborn v6.0 رو نصب کردم دست کار می کرد.یه بار که پاکش کردم و دوباه نصبش کردم اجرا میشه ولی توی بازی منویی که با هش ساختمون می سازی گرافیکش به هم می خوره و اندازش دو برابر میشه.خواهش می کنم بگید چی کار کنم؟هر چی دوباره نصبش می کنم باز هم اینجوریه.حتی خود جنرال هم دوباره نصبش کردم ولی درست نشد.

mohamd reza akbar
05-02-2010, 19:07
برنامه FinalBIG چیه؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

سلام.من اولین بار که reborn v6.0 رو نصب کردم دست کار می کرد.یه بار که پاکش کردم و دوباه نصبش کردم اجرا میشه ولی توی بازی منویی که با هش ساختمون می سازی گرافیکش به هم می خوره و اندازش دو برابر میشه.خواهش می کنم بگید چی کار کنم؟هر چی دوباره نصبش می کنم باز هم اینجوریه.حتی خود جنرال هم دوباره نصبش کردم ولی درست نشد.
دقیقا چطوری میشه؟بازی زوم میشه؟

o.city
05-02-2010, 22:13
برنامه FinalBIG چیه؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

دقیقا چطوری میشه؟بازی زوم میشه؟
بازی درسته فقط دو تا منو درست میشه.آیکون ها در منوی پایینی هستن و یه منوی خالی در بالاش درست میشه.اول که نصبش کرده بودم خوب بود.
----------------------------
برنامه ای که فایل های BIG بازی رو باز می کنه.

ufo-alien
05-02-2010, 23:22
بازی درسته فقط دو تا منو درست میشه.آیکون ها در منوی پایینی هستن و یه منوی خالی در بالاش درست میشه.اول که نصبش کرده بودم خوب بود.
----------------------------
برنامه ای که فایل های BIG بازی رو باز می کنه.

اشکال از فایلهای:WindowZH.big بر و این ادرس فا ایل زیر رو دانلود کن و بعد از حالت فشرده خارجش کن و کپی کن رو قسمتی که بازی رو نصب کردی

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer \Command & ConquerGenerals Zero Hour

آدرس دانلود فایل:WindowZH.big

موفق باشی

milad.kamaie
06-02-2010, 12:32

توی Contra 007 هلیکوپترها هواپیما نمیزنند به جز احتمالاً usa robot:13:

o.city
06-02-2010, 13:25
اشکال از فایلهای:WindowZH.big بر و این ادرس فا ایل زیر رو دانلود کن و بعد از حالت فشرده خارجش کن و کپی کن رو قسمتی که بازی رو نصب کردی

C:\Program Files\EA Games\Command & Conquer \Command & ConquerGenerals Zero Hour

آدرس دانلود فایل:WindowZH.big

موفق باشی
ممنون ولی فرقی نرد.چرا اول که نصب کرده بودم درست کار می کرد ولی حالا اینجوریه؟

ufo-alien
06-02-2010, 17:18
ممنون ولی فرقی نرد.چرا اول که نصب کرده بودم درست کار می کرد ولی حالا اینجوریه؟
اگه اینجوری باشه :
اشکال از بازی نیست از سیستمه احتمالا یا نرم افزار دایر کست 9 رو حذف کردی یا یک مشکلی در گرافیک سیستمت به و جو د آمده از همون سی دی نصب بازی جنرال دایر کست 9 رو د و باره نصب کن اگه باز مشکلت حل نشد باید فکر کنم ویندو ز عو ض یا ترمیم کنی .....:20:

o.city
07-02-2010, 00:54
اگه اینجوری باشه :
اشکال از بازی نیست از سیستمه احتمالا یا نرم افزار دایر کست 9 رو حذف کردی یا یک مشکلی در گرافیک سیستمت به و جو د آمده از همون سی دی نصب بازی جنرال دایر کست 9 رو د و باره نصب کن اگه باز مشکلت حل نشد باید فکر کنم ویندو ز عو ض یا ترمیم کنی .....:20:
ویندوز من یه مشکلی داشت رفعش کردم دایرکت ایکس رو هم نصب کردم ولی باز هم اینجوریه.

mohamd reza akbar
07-02-2010, 16:21
اقای ufo پک جنگ جهانی 2 را که تو وبلاگت بود چطوری بگیرمش.

ufo-alien
07-02-2010, 17:46
اقای ufo پک جنگ جهانی 2 را که تو وبلاگت بود چطوری بگیرمش.

یا می تو نی دانلو دش کنی ( او ل رو ی دانلو د کلیک کن وارد یک سایت آپلو د میشی او نجا روی تصویر زیر کلیک کن:

شما رو را هنما ئی میکنه به یک صفحه دیگه صبر کن تا یک پنجره کو چیک باز میشه رو ی او ن پنجره رو ی سیو کلیک کن و بعد آدرس محل سیو رو مشخص کن و بعد شرو ع دانلو د)
یا اینکه بیای آدرس زیر سفارش بدی هر چند تا مد که بخو ای در یک دی و ی دی بهتو ن بد م ...

mohamd reza akbar
08-02-2010, 15:53
پچه ها red alert بازی خوبیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

pes100
08-02-2010, 19:17
آقا پس این war armagedon مجوز نگرفت

milad.kamaie
08-02-2010, 20:50
آقا چرا ترینر منو توسایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نزاشتی؟
مگه کار نکرد؟

ufo-alien
09-02-2010, 13:54
آقا چرا ترینر منو توسایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نزاشتی؟
مگه کار نکرد؟

کدو م می گی لطفا یکبار دیگه لینکش و بذار ....
================================================== =
===============================================

آقا پس این war armagedon مجوز نگرفت

هنوز جواب ندادند اگه تا آخر این ماه جو اب ند ند از طر یق و ب سایت خو دم اقد ام به فر و شمی کنم ....

sia abedi
09-02-2010, 14:12
پچه ها red alert بازی خوبیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

منظورت از خوبه چيه

en-com
09-02-2010, 18:08
دوستان سلام
من در مورد بازی آنلاینن یه مشکل داشتم
تو قسمت آنلاین وارد میشم و چون سریال اورجینال دارم میرم تو بازی قسمت custom می زنم و میرم یه سرور پیدا می کنم و جوین میشم بعد که accept و همه چیز رو زدیم تو لودینگ فقط برای من پر میشه بعدم که تو بازی به نوعی هنگ ماننده چون هیچ اتفاقی نمی افته و کارخونه و اینا رو هم نمی تونم بسازم مشکل از چیه؟؟؟؟چندین بارم امتحان کردم چه وقتی خودم سرور میشم چه وقتی جوین می شم

en-com
09-02-2010, 21:42
دوستان کسی راه حل این مشکلو نمیدونه؟؟؟

milad.kamaie
09-02-2010, 21:56
برات خیلی وقت پیش میل کردم
همون موقه که به من میل زدی

ufo-alien
10-02-2010, 04:26
دوستان کسی راه حل این مشکلو نمیدونه؟؟؟

مشکلا ت بازی آنلاین اغلب از این قر اره:

ارو ربه خاطر مچ نبو دن دو بازی (یعنی کی از یک مد استفا ده می کنه و دیگری از مدی دیگر )

سر عت کم اینتر نت که در این چند وقت به علت مشکلا ت مخابر ات طبیعی :21:( نمی دو نم شما این چند وقت می تو نید فایل های صو تی رو دانلو د یا حتی بشنو ید یا تنها این مشکل منه:41:)

پا ئین بو دن سر عت سیستم یکی از طر فین ...

استفا ده از کرک نا مناسب ...

استفا ده چند نفر همز مان از یک سر یال نا مبر ....
ووو
باید دید دقیقا مشکل شما از کدام دسته است ...احتمال قوی اگه این چند مدت امتحان کرد ی مخابر ات عزیز این مشکل رو درست کرده ...:2::46:

جرارد
10-02-2010, 13:58
در بازی جنرال ارور میده

جرارد
10-02-2010, 14:05
سلام.
دوستان در بازی جنرال موقع اجرا این ارور را میده:
cannot locate the cd-rom

سیدعلی فلاح
10-02-2010, 18:01
سلام.
دوستان در بازی جنرال موقع اجرا این ارور را میده:
cannot locate the cd-rom

کرکت رو نصب نکردی

mohamd reza akbar
10-02-2010, 19:32
منظورت از خوبه چيه
معنی خوبه هم نمیدونی یعنی چطوری بازیش.قشنگه یا نه.

سیدعلی فلاح
10-02-2010, 20:10
معنی خوبه هم نمیدونی یعنی چطوری بازیش.قشنگه یا نه.

به نظر من هیچی خود جنرال نمیشه ؟؟؟

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

توی Contra 007 هلیکوپترها هواپیما نمیزنند به جز احتمالاً usa robot:13:

من تو پچ ریبورن 5 رو میگم

o.city
10-02-2010, 22:03
آقای ufo کار شما خیلی خنده دار هست.خود شما 20 گیگ از حاصل دست رنج دیگران را یه مردم می فروشید و انتظار دارید مود شما فروخته شده و پولی به دست بیاورید؟!!

hshak2006
10-02-2010, 23:27
آقای ufo کار شما خیلی خنده دار هست.خود شما 20 گیگ از حاصل دست رنج دیگران را یه مردم می فروشید و انتظار دارید مود شما فروخته شده و پولی به دست بیاورید؟!!
فکر کنم این حاصل دست رنجی که شما میگی با یه سرچ تو گوگل پیدا شه و اقای منصوری فقط اون ها رو جمع اوری کرده تا کسایی که با اینترنت مشکل دارن و به دلایلی نمیتونن دانلود کنن راحت باشن و مود ها رو سفارش بدن .

ufo-alien
11-02-2010, 01:49

د وست عزیز
من اولا مد خود م رو هنوز عرضه نکردم من تو این وب سایت خودم یک سری مد و که دو ستان خیلی طالب بو دند و امکانات رو که تو اینتر نت پخش و پلا ست جمع کردم مثل ما موریتها نقشه ها اضافات اموزشها و .... به صور ت رایگان بر ای دانلو د گذاشتم .

و من قصد داشتم تا حد اقل یک وب ایر انی بر ای او لین بار این امکانات رو به زبان فارسی تر جمه و یکجا عر ضه کنه (لا زمه بهتو ن متذ کر شم این کار چندان هم او نجور که شما فکر کردی بی در دسر نبو ده و نیست کلی کار تر جمه و وقت و لینک گذاشتن می خو اد و ضمنا باید بهتو ن بگم تما م لینک های مستقیم آپلو د شد ند به نظر تو ن این کار ا وقت بر و هز ینه بر نیست؟!!
شما بد متو جه شدی من این مد ها و امکانات رو رایگان بر ای دانلو د گذاشتم ولی حالا اگر کسی دستر سی به اینتر نت پر سر عت نداره یا می خو اد بد و ن دردسر این مد ها رو بدست بیاره من او ن ها رو به صو ر ت یکجا عر ضه می کنم مثل هزار و یک بازی که شما می تو نی از اینتر نت دانلو د کنی و لی همه ما به خاطر مشکلا ت دانلو د می ریم و می خر یم ....
دو ما :
من مد ار تش ایر ان رو ( war-armageddon) هنوز عر ضه نکردم و حالا که کار به اینجا رسید که این حر فها رو می زنید به همتو ن قو ل می دم با این مد ار تش ایر ان یک چیزی بالاتر از همه مد های که تا بحال دیدید و الان هم دارم روی ورژن دو او ن کار می کنم و اینجا اعلا م می کنم این ورژن یک بازی کامله چو ن هم داستان داره و هم یک گر افیک بهتر و بر تر از بازی اصلی جنرال این رو به همتو ن قول می دم به محض اینکه این ورژن یک رو ارا ئه کنم ورژن بعدیش همتو ن غافل گیر میشید من ادمی نیستم که زیاد از کار م تعر یف کنم ولی این دو ستمون مجبو رم کرد که این حر فها رو بزنم چو ن معتقدم (( مشک آن است که خود ببو ید نه آن که عطار بگو ید )) و مطمئنم بعد از دیدن این مد همتو ن با من متفق القو ل خو اهید بو د ....
از همه دو ستان معذر ت می خو ام ولی مجبور شدم.....

محمد اکبری 0111
11-02-2010, 07:55
من دموی کانتر می خواهم لطفا لینک شا بزارید برای دانلود

gholam_hossein_nk
11-02-2010, 08:25
سلام آقای منصوری.خسته نباشید.من یه سوال داشتم:چجور میشه اتم ها رو بی نهایت کرد؟اگه جواب بدید ممنون میشم.

mohamd reza akbar
11-02-2010, 08:33
حق با شماست اقای منصوری کل بچه های این تایپیک از اقای منصوری حمایت میکنن.اگه کسی هم حرف زد حتما جوابشو میدیم.اقای o.city حرفای شما خنده داره نه کارای اقای منصوری اون حدود 2سال داره روی این مد کار میکنه بعد شما میاید میگید که مدی که اقای منصوری میسازه توی جای دیگه ای بوده؟اصلا دوست داشته بذاره شما چیکار دارید؟؟؟؟:21::5::19::4:

mohamd reza akbar
11-02-2010, 08:39
اقای منصوری ما منتظر این مد هستیم حتی اگر از یه جای دیگه پیدا کرده باشید که من میدونم حقیقت نداره.............

mohamd reza akbar
11-02-2010, 13:05
من دموی کانتر می خواهم لطفا لینک شا بزارید برای دانلود
این تایپیک واسه جنرال نه کانتر...............

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

سلام آقای منصوری.خسته نباشید.من یه سوال داشتم:چجور میشه اتم ها رو بی نهایت کرد؟اگه جواب بدید ممنون میشم.
روی سربازت کنترل 1 بزن بعد برو روی اتمت (این بیشتر واسه جی ال ای)بعد روی اتمت شیفت و یک بزن وقتی زدی کنترل نگهدارو یه جایی بزن>

ufo-alien
11-02-2010, 18:23
هر کس می خو ا د بازی کنه امشب ساعت 9 به بعد ها ماچی این هم یوزر پسور د:

این هم اموزش بازی آنلاین با تصویر و دانلو د بر نامه کم حجم و عالی ها ما چی :

gholam_hossein_nk
12-02-2010, 09:13
آقای منصوری چه خبر از ورژن جدید مود؟یه چنتایی عکس بذار.ممنون میشیم.

mohamd reza akbar
12-02-2010, 11:45
اقای منصوری شل مپ جدید نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamd reza akbar
12-02-2010, 11:50
اقای منصوری از usa بذار.

sajad321
12-02-2010, 13:17
سلام برنامه wndedit رو از کجا دانلود کنیم؟

milad.kamaie
12-02-2010, 15:47

:31:

ufo-alien
12-02-2010, 18:04

هنوز کار هاش تمو م نشده دارم روش کار می کنم ....صبر کنید

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

اقای منصوری شل مپ جدید نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شل مپ که یک 40-50 تایی تو وب گذاشتم بر ای دانلو د برو این آدرس:

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

دو ست گرامی کلیه نرم افزار های مورد نیاز برای -- این بازی رو در این آدرس می تونی با چند سرور بر ای دانلو د پید ا کنی :

ufo-alien
12-02-2010, 20:16
هر کس می خو ا د بازی کنه امشب ساعت 9 به بعد ها ماچی این هم یوزر پسور د:

این هم اموزش بازی آنلاین با تصویر و دانلو د بر نامه کم حجم و عالی ها ما چی :

mohamd reza akbar
12-02-2010, 22:19
چرا نمیتونم انلاین بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mohamd reza akbar
13-02-2010, 09:21
پچه ها کسی هوش مصنوعی نداره؟؟؟؟؟؟(لینکش بذارید)

mohamd reza akbar
13-02-2010, 09:30
اقای منصوری ماموریتای جدید نمیذاری؟؟:18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18::18::18::18::43::9::6::6::6::6::44::44::44 ::44::44::44::42::42::42::42::44::44::23::23:

ufo-alien
13-02-2010, 13:03
چرا نمیتونم انلاین بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بر و تو قسمت آپشن ببین او ن عددی که بالای ها ماچپی هست او ن باید در هر دو قسمت یکی باشه با آیدی ها ماچی(همون عددی که بالای بر نامه هاماچی نو شته مثلا:5.233.10251) به عکس ها دقت کن :

با کلیک راست کردن روی اسا می که در نرم افزار هاماچی نمایش داده شده مثل تصویر زیر و انتخاب کلمه chat می تونی با او ن شخص گفتگو کنی اگه به مشکلی بر خورد کردی با من چت کن

بر ای آموزش قدم به قدم با تصویر هم می تو نی بری این آدرس:

armin_punisher6
13-02-2010, 13:21
سلام چرا وقتی من دارم با کامپیوتر بازی میکنم وسط بازی از بازی بیرون میاد و یه ارور میده ومیگه به generals.com مراجعه کنید؟چیکار باید بکنم؟

ufo-alien
13-02-2010, 14:31
پچه ها کسی هوش مصنوعی نداره؟؟؟؟؟؟(لینکش بذارید)

برو این ادرس:

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

اقای منصوری ماموریتای جدید نمیذاری؟؟:18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18::18::18::18::43::9::6::6::6::6::44::44::44 ::44::44::44::42::42::42::42::44::44::23::23:

بر ای ما موریتها بر و این ادرس:

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

سلام چرا وقتی من دارم با کامپیوتر بازی میکنم وسط بازی از بازی بیرون میاد و یه ارور میده ومیگه به generals.com مراجعه کنید؟چیکار باید بکنم؟

اگه تو بازی آنلاین خو د بازی این اتفا ق بیا فته احتمالا یکی سر عت اینتر نت یا سیستمش پا ئینه یا یکی دیگه داره از سر یال نا مبر شما استفا ده می کنه
ولی اگه در ها ما چی این اتفا ق بیفته اگه مد نصب کرده باشید اغلب مد ها در بازی آنلاین مشکل دارند ...
اگه در خو د بازی این مشکل رو دارید اشکال از کرک شماست ....

armin_punisher6
13-02-2010, 14:40
نه آنلاین بازی نمیکنم.اگه از کرک باشه کرک سالمشو از کجا باید گیر بیارم؟چون این سیدی که من داشتم خودش کرک نداشت از یه سی دی جنرال دیگه کرکشو کپی کردم.

en-com
13-02-2010, 14:47
مشکلا ت بازی آنلاین اغلب از این قر اره:

ارو ربه خاطر مچ نبو دن دو بازی (یعنی کی از یک مد استفا ده می کنه و دیگری از مدی دیگر )

سر عت کم اینتر نت که در این چند وقت به علت مشکلا ت مخابر ات طبیعی :21:( نمی دو نم شما این چند وقت می تو نید فایل های صو تی رو دانلو د یا حتی بشنو ید یا تنها این مشکل منه:41:)

پا ئین بو دن سر عت سیستم یکی از طر فین ...

استفا ده از کرک نا مناسب ...

استفا ده چند نفر همز مان از یک سر یال نا مبر ....
ووو
باید دید دقیقا مشکل شما از کدام دسته است ...احتمال قوی اگه این چند مدت امتحان کرد ی مخابر ات عزیز این مشکل رو درست کرده ...:2::46:

نه بدوست عزیز
من اصلا ایران نیستم
سرعت اینترنتمم 2مگه تا حالا صد دفعه هم امتحان کردم مگه میشه 5 نفر یه جا با هم استفا بدن من که نفر ششمم بمونم!!

ufo-alien
13-02-2010, 23:39
نه آنلاین بازی نمیکنم.اگه از کرک باشه کرک سالمشو از کجا باید گیر بیارم؟چون این سیدی که من داشتم خودش کرک نداشت از یه سی دی جنرال دیگه کرکشو کپی کردم.

بر و این ادرس:

o.city
14-02-2010, 11:13
سلام دوستان.می تونم در این تاپیک لینک دانلود مود بذارم؟

mohamd reza akbar
14-02-2010, 11:45
سلام دوستان.می تونم در این تاپیک لینک دانلود مود بذارم؟
چرا نمی تونی.مدای خوب بذارا.

ufo-alien
14-02-2010, 20:46
هر کس دو ست داشت امشب سا عت 11 هاماچی
با این مد هر کس خواست بیاد این مد رو نصب کنید با فایل زبان انگلیسی اش ....
از این ادرس این مد رو در یافت کنید :

تا الان سه نفر اعلا م آما دگی کردند ....

mohamd reza akbar
15-02-2010, 11:03

منم امادم.

hshak2006
15-02-2010, 15:46
جنرال جدید .

mohamd reza akbar
15-02-2010, 20:06
جریان این جنرال جدید چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیدعلی فلاح
15-02-2010, 21:34

جنرال 4 است من خودم امتحان نکردم ولی فکر کنم خوب نباشه

o.city
15-02-2010, 23:05
جنرال 4 است من خودم امتحان نکردم ولی فکر کنم خوب نباشه
من که به شخصه اصلا ازش خوشم نمیاد.زیادی تخیلیه

ufo-alien
16-02-2010, 01:39

دو ستان این بازی جنرال نیست که این بازی تایبر یمه ادامه همون تایبر یم های قدیمیه هنوز شر کتEA GAME اعلام نکرده که بخواد برای بازی جنرالها ادامه بسازه جنرالها فقط در دو قسمت ساخته شدند یکی جنرال و دیگری جنرال زرو او نهای رو که هم به اسم جنرال 3 و4 و5 .... تو بازار ÷خش کردند همشون الکی بود مد ها رو می آرند به اسم ادامه بازی جنرال تو ایرا ن 3 و 4 و... میزنند روش مدی که داستان نداشته باشه نمی تو نه ادامه یک بازی حساب شه بازی اصالتا روی داستان حرف می زنه نه امکانات و غیر ه.....
من هم اصلا از بازی های تایبر یم خوشم نیو مد خیلی تخیلی هستند و نقشه های بازی بسیار تاریک و در حالت خفقان طر احی شدند در محیط بازی اصلا بعد از چند دست بازی کردن دل آدم می گیر ه و اصلا نتو نست جای بازی های جنرال رو بگیره نمی دو نم تا حالا بازی آنلاین خو د شر کت رو کردید یا نه ولی واقعا هنوز هم این بازی طر فتا رهای زیادی داره .......

rasoolyas
16-02-2010, 09:17
دو ستان این بازی جنرال نیست که این بازی تایبر یمه ادامه همون تایبر یم های قدیمیه هنوز شر کتEA GAME اعلام نکرده که بخواد برای بازی جنرالها ادامه بسازه جنرالها فقط در دو قسمت ساخته شدند یکی جنرال و دیگری جنرال زرو او نهای رو که هم به اسم جنرال 3 و4 و5 .... تو بازار ÷خش کردند همشون الکی بود مد ها رو می آرند به اسم ادامه بازی جنرال تو ایرا ن 3 و 4 و... میزنند روش مدی که داستان نداشته باشه نمی تو نه ادامه یک بازی حساب شه بازی اصالتا روی داستان حرف می زنه نه امکانات و غیر ه.....
من هم اصلا از بازی های تایبر یم خوشم نیو مد خیلی تخیلی هستند و نقشه های بازی بسیار تاریک و در حالت خفقان طر احی شدند در محیط بازی اصلا بعد از چند دست بازی کردن دل آدم می گیر ه و اصلا نتو نست جای بازی های جنرال رو بگیره نمی دو نم تا حالا بازی آنلاین خو د شر کت رو کردید یا نه ولی واقعا هنوز هم این بازی طر فتا رهای زیادی داره .......
یا سبام من هم مثل شما بازی کانتر را کلی پچ مود و اینجور چیزها درست کردم و آماده است و هیچ مشکلی نداره
چطور باید مجوز بگیرم اولین راه چی هست؟؟؟؟؟؟؟

سیدعلی فلاح
16-02-2010, 15:27
هوش مصنوعی شما رو دانلود کردم خیلی قوی شده اند ولی یک سوال دارم چرا مدیوم وایزی کاری نمیکنند فقط هارد بازی میکند ؟؟

o.city
16-02-2010, 17:25
سلام.می خوام سه تا مود باری C&C generals zero hour معرفی کنم:

مود هلند.خودم دانلود کردم قشنگه.سه تا جنرال جدید اضافه می کنه که تمامی امکاناتشون جدید هست و البته فقط خودتون می تونید اون ها رو انتخاب کنید.

یه پچ هم داره:

--------------------------------------

اینم یه فایل big کوچک هست که سرعت و پول بازی رو زیاد می کنه.ولی نمی دونم روی مود های دیگه هم کار می کنه یا نه:

o.city
16-02-2010, 17:46
سلام.این پچ C&C: ShockWave v.951 برای ورژن v.95 :

--------------------

این هم Classic Cameos for shockwave:

o.city
16-02-2010, 17:54
سلام.مود Only War first release:

عکس ها را در این صفحه ببینید:

ufo-alien
16-02-2010, 18:35
هوش مصنوعی شما رو دانلود کردم خیلی قوی شده اند ولی یک سوال دارم چرا مدیوم وایزی کاری نمیکنند فقط هارد بازی میکند ؟؟

چرا این دو گزینه کار می کنند من نمی دو نم رو چه مد ی امتحان کردید ولی من این رو بر ای مد ایران طر احی کردم کار می کنه ....

pmnr
16-02-2010, 19:13
سلام دوستان من چند در خواست از دوستان دارم لطفا کمک کنید:20:
من نسخه 1&2_ جنرال اون هم فقط با پچ بن لادن رو بازی کردم.(حدود 5_6...سال مشه که با پچ بن لادن بازی میکنم)
1_اگه امکان داره بهترینها و جالب ترینهای پچ هارو معرفی کنید(به همراه لینک):46:
2_مپهای 8 نفره شبکه ای(به همراه لینک):31:

سیدعلی فلاح
17-02-2010, 12:44
چرا این دو گزینه کار می کنند من نمی دو نم رو چه مد ی امتحان کردید ولی من این رو بر ای مد ایران طر احی کردم کار می کنه ....

پچ من پچ 5 است
راستی این ارور معروف جنرال که از بازی میندازه بیرون رو پچ ایران داره یا نه

سیدعلی فلاح
17-02-2010, 12:57
آقای منصوری توی پچ ایران دشمن با نیروی دریایی نیز حمله میکند اگه چنین امکانی بود خیلی خوب میشد اخه تو پچ 5 اصلا با ناو و... حمله نمیکنه باتشکر

o.city
17-02-2010, 17:13

سلام.این فایل زبان انگلیسی کار نمی کنه.

نه ببخشید کار می کنه.آخه شما توی راهنما گفته بودید که فایل رو باید در پوشه اصلی جنرال کپی کنیم این کار رو کردم ولی انگلیسی نشد بعد امتحانی گذاشتمش توی پوشه English کار کرد.
خیلی ممنون:10:

ufo-alien
17-02-2010, 19:43
آقای منصوری توی پچ ایران دشمن با نیروی دریایی نیز حمله میکند اگه چنین امکانی بود خیلی خوب میشد اخه تو پچ 5 اصلا با ناو و... حمله نمیکنه باتشکر

تا او نجا که من آنلاین بازی اش کردم و امتحانش کردم اصلا ارور نداره ولی باز ام اگه ارور بده با یک فایل چند کیلو بایتی رفع میشه ...
نه تو پک ایر ان هم با نیر وی در یایی حمله نمی کنه چو ن این نیر و بر اش توی هوش مصنو عی اش تعر یف نشده و تعر یف کردن این نیر و های جدید بسیار کار مشکلی است ....

mohamd reza akbar
17-02-2010, 21:51
اقای منصوری برای منم مدیومش کار نمیکنه.مدم v.5 هست.

mohamd reza akbar
17-02-2010, 21:56
سلام.می خوام سه تا مود باری C&C generals zero hour معرفی کنم:

مود هلند.خودم دانلود کردم قشنگه.سه تا جنرال جدید اضافه می کنه که تمامی امکاناتشون جدید هست و البته فقط خودتون می تونید اون ها رو انتخاب کنید.

یه پچ هم داره:

--------------------------------------

اینم یه فایل big کوچک هست که سرعت و پول بازی رو زیاد می کنه.ولی نمی دونم روی مود های دیگه هم کار می کنه یا نه:

این فایل کجا کپی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

o.city
18-02-2010, 01:21
این فایل کجا کپی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فایلی که سرعت رو اضافه می کنه رو باید تو پوشه اصلی جنرال زرو کپی کنید.همون طور که گفتم نمی دونم روی مود های مختلف کار می کنه یا نه ولی روی ورژن اصلی کار می کنه.

o.city
18-02-2010, 14:28
مود بن لادن کدومه؟ همون reborn هست؟

mohamd reza akbar
18-02-2010, 15:22
من که مد بن لادن تا حالا نشنیدم ولی توی مد 5 یه تیم هست که تیم بن لادنه.

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

بچه ها این فایلی که سرعت رو اضافه می کنه روی مد 5 نصب نمیشه کسی فایلی داره که سرعت اضافه کنه؟؟وروی همهی مدا نصب بشه؟

---------- Post added at 03:22 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

بچه ها این فایلی که سرعت رو اضافه می کنه روی مد 5 نصب نمیشه کسی فایلی داره که سرعت اضافه کنه؟؟وروی همهی مدا نصب بشه؟

سیدعلی فلاح
19-02-2010, 09:10

فکرکنم منظورشون مد ریبورن 4 است

o.city
20-02-2010, 00:31
:40:سلام.مود MidEast Crisis 1.5 Full Version.کشور اسراییل با یکی از کشور های خاورمیانه ای.تمامی امکانات جدید هستند.فقط فایل های big رو در پوشه اصلی کپی کنید:

عکس های مود هم در لینک هست.

o.city
20-02-2010, 00:40
سلام.در لینک زیر مود ترکیه وجود داره.ولی تایپش .cab هست.چهار پارت دیگه هم داره.کسی می دونه با این نوع فایل چه کار می شه کرد؟

mohamd reza akbar
22-02-2010, 17:02
تمام این مدای شما ارور میداد اقای......

gholam_hossein_nk
22-02-2010, 18:03
مود كي مياد آقاي منصوري؟

سیدعلی فلاح
23-02-2010, 11:06
مود كي مياد آقاي منصوري؟

احتمالا تا عید میاد

mohamd reza akbar
23-02-2010, 15:33
اقای منصوری دیگه اموزش نمیذاری

mohamd reza akbar
23-02-2010, 17:08
چرا هیچ کس نمیاد واسه انلاین؟
ساعت 9 امشب با ها ماچی

o.city
23-02-2010, 17:16
سلام.در لینک زیر مود ترکیه وجود داره.ولی تایپش .cab هست.چهار پارت دیگه هم داره.کسی می دونه با این نوع فایل چه کار می شه کرد؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

mohamd reza akbar
24-02-2010, 19:18
اقای ocity ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif این یعنی چی؟واسه چی الکی پست میدی؟

o.city
25-02-2010, 15:09
اقای ocity ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif این یعنی چی؟واسه چی الکی پست میدی؟
من سوال کردم که با این نوع فایل چه کار باید کرد.

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

من که دیگه از خط جنرال اومدم بیرون.بدیش اینه که طولانیه.رفتم تو خط battlefield.
راستی اگه خواستین تاپیکی درباره battlefield راه بندازین حتما من رو هم خبر کنین.

mohamd reza akbar
25-02-2010, 19:25
battlefield چه جور بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سیدعلی فلاح
26-02-2010, 08:55
battlefield چه جور بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

باسلام این تایپیک در مورد جنرال است اگه سوالی در مورد بازیه دیگه ای دارید پیغام خصوصی بدهید باتشکر

mohamd reza akbar
26-02-2010, 12:23
باسلام این تایپیک در مورد جنرال است اگه سوالی در مورد بازیه دیگه ای دارید پیغام خصوصی بدهید باتشکر
اقای فلاح من میدونم ولی این اقای ocity گفت من پرسیدم چه جور بازیه؟

سیدعلی فلاح
27-02-2010, 17:09
سلام

کسی میدونه اون ماشین ها ی چین که توی خونه ی تدارکات میگیری واسه چیه همونها ای که شبیه رادار هستند

سیدعلی فلاح
28-02-2010, 12:37
کسی نبود جواب بده

راستی آقای منصوری کماکان منتظر آموزش هستیم

o.city
01-03-2010, 14:26
سلام

کسی میدونه اون ماشین ها ی چین که توی خونه ی تدارکات میگیری واسه چیه همونها ای که شبیه رادار هستند
واسه اینه که ادوات و سرباز های نامرئی دشمن رو ببینید.

naalosar
02-03-2010, 19:35
با سلام .. 2 تا سوال و يك نظر دارم:
سوال: 1-چرا وقتي يكي از تيم هايي كه اديت(ويرايش)يا اضافه كردم رو كامپيوتر ميكنم . ارور ميده؟
2- چجوري ميشه هوش مصنوعي رو اديت كرد؟
و نظرم:منصوري جان تو سايتت يه بخش بذار كه ما هركدوممون يه مد كم حجم بسازيم و توي اون قصمت بذاريم.. و هر يك ماه يه بار هم به بهترين مود جايزه بده( جايزه ي واقعي نه..جايزه ي مجازي)و اون مد رو توي صفحه ي اول سايتت بذار( به عنوان بهترين مد بين مد ماها.....):8::11::11::11::11::11::11::11::31:: 20::20::20::40::11::11:

ufo-alien
04-03-2010, 13:38
با سلام .. 2 تا سوال و يك نظر دارم:
سوال: 1-چرا وقتي يكي از تيم هايي كه اديت(ويرايش)يا اضافه كردم رو كامپيوتر ميكنم . ارور ميده؟
2- چجوري ميشه هوش مصنوعي رو اديت كرد؟
و نظرم:منصوري جان تو سايتت يه بخش بذار كه ما هركدوممون يه مد كم حجم بسازيم و توي اون قصمت بذاريم.. و هر يك ماه يه بار هم به بهترين مود جايزه بده( جايزه ي واقعي نه..جايزه ي مجازي)و اون مد رو توي صفحه ي اول سايتت بذار( به عنوان بهترين مد بين مد ماها.....):8::11::11::11::11::11::11::11::31:: 20::20::20::40::11::11:

سلام
1- یک جای کار ایر اد داره-شما باید مرحله به مر حله بر ای هر تعقییر یا ویر ایشی وارد بازی بشید تا ببینید ارور می ده یا نه بیشتر فایل ها با هم مر تبطند و با اضا فه کردن مثلا یک تا نک باید شما نو ع آتش و نو ع رفتار و نوع خسارت و نوع ترمیم تکسچیر تری دی ، دود اثر ات گرافیکی گرد و غبار و وو.... را نیز تعقییر دهید به صو رت صحیح تا یک مثلا تانک جدید به بازی معر فی کنید ...... این قصه خیلی طول درازه ...
2- ادیت هوش مصنو عی با بر نامه :WorldBuilder کار بسیار سختیه!!......(چون باید ریز تر ین بر نامه ها و رفتا ر های تیم یا وسیله رو دادنه به دانه بر ای بازی تعر یف کنید مثلا در مو قع حمله چیکار کنه از کجای نقشه حمله کنه کی ساخته شه کجا بره مسیر های رفتاریش چی باشه و هزار ان مورد دیگه .....خلا صه تمام احتمالات ر هم بر ای ایجا د یک هوش مصنو عی قوی و زیبا باید در نظر بگیر ید ...
3- شما هر وقت مد ی رو سا ختید در قسمت نظر ات بگید فضا ی آپلود به شما می دم و بسیار خوشحال خواهم شد تا میز بان کار های شما عزیز ان باشم ....
از صمیم قلب بر ای همه شما موفقیت شادی آرز و مندم
منصوری

SANR
05-03-2010, 15:32
جناب ufo-alien عزیز:
بی زحمت یک مد توپ و خفن معرفی کنید استفاده ببریم.

من کنترا 007 و zh_reborn_v6.0_public_beta رو دارم ولی یکی که خیلی جنرال داشته باشه می خوام.

اگه مد ایران رو دارین،خیلی بهتره و بی زحمت لینک دانلودش رو بزارید.
با تشکر.

ufo-alien
07-03-2010, 03:49
جناب ufo-alien عزیز:
بی زحمت یک مد توپ و خفن معرفی کنید استفاده ببریم.

من کنترا 007 و zh_reborn_v6.0_public_beta رو دارم ولی یکی که خیلی جنرال داشته باشه می خوام.

اگه مد ایران رو دارین،خیلی بهتره و بی زحمت لینک دانلودش رو بزارید.
با تشکر.

سلا م بیا اینجا :

tezkar
08-03-2010, 23:47
[QUOTE=m3hrshad_xxx@yahoo.com;3861721]
سلام

من تمام مشکلات بازی جنرالز رو تجربه کردم و راه حل سالم کردن انها را بلد هستم :46:

ولی جدیدا یک مشکل برای این بازی پیدا شده که راه حلش فقط نصب مجدد ویندوز است :2:
وقتی که
C&C Generals Zero Hour
را اجرا می کنم بالا می اید
Loading
بازی به اخر میرسته ! بازی میپره بیرون و پیغام زیر را می دهد

توجه
C&C Generals
بدون مشکل اجرا می شود

حتی بازی را با نرم افزار
Your Uninstaller
هم به طور کامل حذف کردم : ولی مشکل حل نشد

احتمالات :
بعد از نصب
ShokWave 9.5 Mod
این مشکل ایجاد شد
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ
:10: دوستان با تجریه لطفا کمک کنند .
در صورتی که راه حل شما باعث رفع این مشکل شود
هدیه ی شما محفوظ است :27:

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

تماس با ما : 09365915009

حسین چکامه

مشکلت هل خواهد شد با

فرخند
09-03-2010, 01:41
سلام دوستان من به کمک اجتیاج دارم
وقتی وارد مپ های بازی میشم بعد از چند ثانیه همه چیزم منفجر میشه مشکل میدونم به خاطر پچ میباشد ولی حجم پچ زیاده من اینترنتم سرعتش 50 است چیکار کنم؟؟
help meeeeeeeee

ufo-alien
09-03-2010, 17:26
سلام دوستان من به کمک اجتیاج دارم
وقتی وارد مپ های بازی میشم بعد از چند ثانیه همه چیزم منفجر میشه مشکل میدونم به خاطر پچ میباشد ولی حجم پچ زیاده من اینترنتم سرعتش 50 است چیکار کنم؟؟
help meeeeeeeee

بر ای رفع مشکل :

اضا فات بازی : Generals Zero Hour

جرای بازی جنرال بدو ن نیاز به کرک و پک 1.04

این فایل این امکان رو به شما می ده تا جنرال زرو رو دیگه بد ون نیاز به آپگر یت 1.04 و هر نوع کرک و بد ون سی دی اجرا کنید .....

ضمنا نصب کلیه مد ها روی جنرال زرو دیگه نیاز به پک :1.04 English نداره...
این فایل رو از حالت زیپ خارج کنید و بعد در محل نصب یازی کپی اش کنید :

دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nabiollahi
09-03-2010, 21:47
به وبلاگ من یه سری بزنید

mohsensd1373
12-03-2010, 18:57
:cool::eh:اموزش ساخت فایل های w3d در 3d max بصورت تصویری یا متن واضح کجا میتونم پیدا کنم

Emad-1992
13-03-2010, 23:05
سلام به همه

من خیلی وقت بود دنبال روشی برای آنلاین بازی کردن ژنرال میگشتم که امروز چشمم به اینجا افتاد.

واقعا توضیحات مفید و خوبی داده بودین در رابطه با بازی و پچ ها.

از همه ممنون :40:

فقط من یه مشکلی دارم. تو برنامه hamachi هر کدوم از یوزر و پسوردها رو که وارد میکنم میگه This network Apear to be full .. چی کار باید بکنم.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

موفق باشید .

alihami
15-03-2010, 12:43
سلام بر شما دوستان عزیز من تازه عضو شدم نمی دونم وقتی contraoo7 از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم ولی همه کارا رو هم میکنم ازل پک 1.04 میریزم بعد میرم تو بازی و میبینم آپدیت شده (یعنی نقشه اضافه شده) بعد یه پشتیبان می گیرم بعد هرچی تو contra007 کپی میکنم تو محل نصب اصلی بازی البته یک فایل exe داره که میزنم یک inestal lunche داره بعد ok میده ولی بعد که میرم تو بازی همه چی روبه راهه ولی تو بازی اولا تیم های قدیم وقتی ساختمان جمع اوری
پول میزنم از بازی میاد بیرون و eroore tchnical میده و در تیم های جدید هم ساختمان لازم برای ساخت بمب اتم کلا خاموشه
من 4 ساله دارم جنرال بازی می کنم اینو گفتم که بدونید از بازی سردر میارم ولی مشکلرو نمی فهمم؟؟خواهشا کمک کنید ممنون

alihami
15-03-2010, 13:08
سلام / میدونم این بحثی که میخوام بگم قبلا بحث شده ولی خواهشا کمک کنید؟
من contra007 را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتم با توجه به اینکه من بازی رو با پک 1.04 اپدیت کردم و تو بازی رفتم و مپ های جدید اپدیت و دیدم 100 درست بعد یه پشتیبان هم گرفتم ولی وقتی contra007 را در محل بازی نصب کپی میکنم چون ویندوز من vista من گزینه copy and replace را میزنم بازی بالا میاد کاملا درست ولی وقتی میرم تو قسمت solo play همه گزینه های usa/china /GLA خاموشن و وقتی میرم تو پایین ترین گزینه که خودت میسازی بازی رو میسازم و میرم تو بازی ولی در تیم های قدیمی ساختمان دریافت پول رو که میزنم بسازم می پره بیرون .....و در تیم های جدید اصلا کلا ساختمان لازم برای ساخت بمب اتم خاموشه و همچنین ساختمان بمب اتم با توجه به اینکه من همه ساختمان های قبل از انها را می سازم مثل برق یا تانک سازی یا سرباز خانه یا نیروهای دفاعی ولی با توجه به اینکه پول هم دارم باز خاموشن :41: چی کار کنم کمک کمک یعنی کار نمی کنه ممنون میشم جواب بدین به ایمیل من خیلی خیلی ممنون میشم hamid_h71i@yahoo.com

meysad
15-03-2010, 14:13
سلام . من پچ reborn رو دانلود کردم ولی تو قسمت Skirmish طرف مقابل که کامپیوتر هست هیچ حرکتی نمیکنه !!!

Emad-1992
15-03-2010, 21:31
چی شد پس ؟؟؟

کسی نیست کمک کنه به ما ؟؟؟

alihami
15-03-2010, 22:05
سلام /اقای منصوری شما میتونی به من کمک کنی من تعریف شمارا زیاد در سایت دیدم
من وقتی بازی اپدیت میکنم یعنی فایل 1.04 را کپی می کنم کار میکنه بعد که contra007 را میریزم اخه فایل exe داره که فایله یک گزینه داره inestall and launch میزنم دستگاه میریزه بعد میزه تو بازی همه چی درسته ولی تیم های قدیمی ساختمان لازم باری باز شدن ساختمان بمب اتم خاموش است من همه ساختمان های لازم برای روشن شدنش دا می سازم جالب اینجاست که ساختمانی که در امریکا پول میفرسته روشن میشه ولی بمب اتم و ساختمان قبل ان نه در تیم های جدید نیز خاموشه...خواهشا قبل عید جواب بدین خیلی خیلی ممنون .....:11:

ufo-alien
16-03-2010, 03:33
سلام به همه

من خیلی وقت بود دنبال روشی برای آنلاین بازی کردن ژنرال میگشتم که امروز چشمم به اینجا افتاد.

واقعا توضیحات مفید و خوبی داده بودین در رابطه با بازی و پچ ها.

از همه ممنون :40:

فقط من یه مشکلی دارم. تو برنامه hamachi هر کدوم از یوزر و پسوردها رو که وارد میکنم میگه This network Apear to be full .. چی کار باید بکنم.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

موفق باشید .

سلا م
شما باید بر ید تو قسمت :join existing network و بعد بدو ن حتی یک خط فاصله دقیقا یوز و پسورد دو ستانتو ن رو اضافه کنید

و بعد بدو ن حتی یک خط فاصله دقیقا یوز و پسورد دو ستانتو ن رو اضافه کنید

مکل حتما حل میشه

حتی میتو نید از قسمت Create new network... یک یوزر پسورد اختصاصی بسازید و در این تالار قر ار بدید و با دو ستان قر ار بازی بز ارید ....
موفق با شید

ufo-alien
16-03-2010, 03:46
سلام /اقای منصوری شما میتونی به من کمک کنی من تعریف شمارا زیاد در سایت دیدم
من وقتی بازی اپدیت میکنم یعنی فایل 1.04 را کپی می کنم کار میکنه بعد که contra007 را میریزم اخه فایل exe داره که فایله یک گزینه داره inestall and launch میزنم دستگاه میریزه بعد میزه تو بازی همه چی درسته ولی تیم های قدیمی ساختمان لازم باری باز شدن ساختمان بمب اتم خاموش است من همه ساختمان های لازم برای روشن شدنش دا می سازم جالب اینجاست که ساختمانی که در امریکا پول میفرسته روشن میشه ولی بمب اتم و ساختمان قبل ان نه در تیم های جدید نیز خاموشه...خواهشا قبل عید جواب بدین خیلی خیلی ممنون .....:11:

دو ست من این مشکل مشکل ارور و غیر ه نیست مد contra007 جوری طر احی شده که با گرفتن امتیاز و ستار ه ها به مرور امکانات سا ختش آزاد میشند من فعلا یک مقدار گرفتا رم (گر فتار مد ار تش ایر ان) اگه خو استی بگو تا این سبک رو سر فر صت بر ات تعقییر بدم و به صور ت عادی درش بیارم بعد فایل تعقییر اتشو بر ات بذارم ولی باید یک مقدار صبر کنی ...البته همن طور که گفتم با گرفتن ستاره ها این اتم روشن میشه ....
موفق باشی

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

سلام . من پچ reborn رو دانلود کردم ولی تو قسمت Skirmish طرف مقابل که کامپیوتر هست هیچ حرکتی نمیکنه !!!

این مشکل تمام تیمهای جدیده اضافه شده به بازی است این تیمها را هوش مصنو عی بر ای بازی با شما ندارند و تنها بازیکن می تونه او نها رو انتخاب و بازی کنه هوش مصنو عی بازی تنها بر ای 12 تیم اصلی بازی طر احی شده ما در تیم ایر ان تا حدو د زیادی این مشکل رو حل کردیم ولی باز تعدادی از تیمها رو تنها باید بازیکن مدیر یت کنه و نمیشه هوش مصنو عی بهش اضافه کرد این کار بسیار پیچیده و مشکله ....

alihami
16-03-2010, 06:05
دو ست من این مشکل مشکل ارور و غیر ه نیست مد contra007 جوری طر احی شده که با گرفتن امتیاز و ستار ه ها به مرور امکانات سا ختش آزاد میشند من فعلا یک مقدار گرفتا رم (گر فتار مد ار تش ایر ان) اگه خو استی بگو تا این سبک رو سر فر صت بر ات تعقییر بدم و به صور ت عادی درش بیارم بعد فایل تعقییر اتشو بر ات بذارم ولی باید یک مقدار صبر کنی ...البته همن طور که گفتم با گرفتن ستاره ها این اتم روشن میشه ....
موفق باشی

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

این مشکل تمام تیمهای جدیده اضافه شده به بازی است این تیمها را هوش مصنو عی بر ای بازی با شما ندارند و تنها بازیکن می تونه او نها رو انتخاب و بازی کنه هوش مصنو عی بازی تنها بر ای 12 تیم اصلی بازی طر احی شده ما در تیم ایر ان تا حدو د زیادی این مشکل رو حل کردیم ولی باز تعدادی از تیمها رو تنها باید بازیکن مدیر یت کنه و نمیشه هوش مصنو عی بهش اضافه کرد این کار بسیار پیچیده و مشکله ....

اقای منصوری خیلی ممنون که جواب من را در کوتاه ترین زمان دادید باتوجه به شلوغ بودن سرتون / خیلی خیلی ممنون میشم اگه واسم بذاریدش تا بتونم بدون ستاره از امکانات استفاده کنم / من صبر میکنم تا شما اونو قرار بدی /بازهم ممنون از جواب هاتون که کامل و بی نقصه ...........من منتظرم ....:20: