PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلمه رمز

subrosa
31-03-2007, 12:33
سلام
میخوام بگم که الان هر کس تو خونه ما اگه وارد این سایت بشه میتونه خیلی راحت با یوزر من وارد قسمت های مختلف و حتی پیغام های خصوصی من شه.چطوری میشه نشه!!!!
یعنی به جز بار اول دیگه چرا کلمه رمز از ما خواسته نمیشه؟!

online-amir
31-03-2007, 12:47
خوش به حالت من که دوست دارم اینطوری باشه...!!! ولی جدیدن اینطوری نمیشه...!!!! هر دفعه باید رمز رو بزنم...!!!

یکی توضیح بده من چکار کنم...!!!؟؟ که همیشه باشه...!

کاملن بر عکس تاپیک ایشون... .

Hazy
31-03-2007, 12:52
خوش به حالت من که دوست دارم اینطوری باشه...!!! ولی جدیدن اینطوری نمیشه...!!!! هر دفعه باید رمز رو بزنم...!!!

یکی توضیح بده من چکار کنم...!!!؟؟ که همیشه باشه...!

کاملن بر عکس تاپیک ایشون... .
دكمه به خاطر داشتن بزن!!!
كوكي ها تو هم پاك نكن

سلام
میخوام بگم که الان هر کس تو خونه ما اگه وارد این سایت بشه میتونه خیلی راحت با یوزر من وارد قسمت های مختلف و حتی پیغام های خصوصی من شه.چطوری میشه نشه!!!!
هر وقت كارت تموم شد دكمه خروج رو بزن

WooKMaN
31-03-2007, 13:01
subrosa جان شما موقع وارد شدن به فروم اون تیک به خاطر داشتن ؟ رو زدی ! ...

واسه همینه رمز شما ذخیره شده و برای دفعات بعدی که میخوای بیای تو فروم دیگه رمز نمیخواد ....

شما احتمالا از Internet Explorer استقاده میکنی ...

به منوی tools برو بعد internet options رو بزن یه پنجره باز میشه که باید دکمه delete cookies رو بزنی ...

تموم ...:27:

Meisam
01-04-2007, 01:10
سلام ...

subrosa جان شما موقع وارد شدن به فروم اون تیک به خاطر داشتن ؟ رو زدی ! ...

واسه همینه رمز شما ذخیره شده و برای دفعات بعدی که میخوای بیای تو فروم دیگه رمز نمیخواد ....

شما احتمالا از Internet Explorer استقاده میکنی ...

به منوی tools برو بعد internet options رو بزن یه پنجره باز میشه که باید دکمه delete cookies رو بزنی ...

تموم ...:27:

به توضیحان ووک من جان اضافه کنم که بعد از اینکه کارتون تموم شد و میخواید انجمن رو ببندید بهتره "خروج" رو بزنید ...
در این صورت دفعه ی بعد موقع باز کردن انجمن برای ورود از شما یوزر نیم و پسورد میخواد

ممـنــون :)
مـیـثــم

subrosa
01-04-2007, 17:27
سلام
:11: از همه دوستانی که جواب دادن ممنون به خصوص مدیر محترم. درست همونی شد که میخواستم ولی این مدلی هم مشکلیه ها!!!

Ahmad
02-04-2007, 06:59
سلام
:11: از همه دوستانی که جواب دادن ممنون به خصوص مدیر محترم. درست همونی شد که میخواستم ولی این مدلی هم مشکلیه ها!!!
شما ميتوني يه User براي خودت تو ويندوز درست كرده و با دادن پسورد ، هر وقت كامپيوتر رو روشن كردي با user خودتون وارد ويندوز بشيد. و بعد با خيال راحت از اين سايت استفاده كنيد.

V A H I D
02-04-2007, 12:18
سلام
مررورگر شما چی هست؟
اگه فایر فاکس یا ie یا opera باشه یه سوال ازت می پرسه که میخ.اهی پسورد سیو شود یا نه

یعنی منظورتون اینکه هر وقت می ایید لاگین هستید؟

online-amir
02-04-2007, 23:43
Im Sorry

آخ ...یادم رفته بود...!!!!

شرمنده... . یزدان تنکس... .

subrosa
03-04-2007, 10:34
سلام
خدمت دوستانم MARIO و fox115 باید عرض کنم که به جز من یه نفر دیگه هم هست که میخواد از سیستم استفاده کنه , من از مرورگر Internet Explorer استفاده میکنم. هر وقت هم میام بذون اینکه نام کاربری یا کلمه رمز رو وارد کنم اون بالا مینویسه "خوش آمدید, subrosa " !!! البته الان دیگه اینطوری نیست.

Ahmad
03-04-2007, 12:14
سلام

يعني مشكل حل شد؟

subrosa
04-04-2007, 11:04
سلام
آره دیگه من که تو همون صفحه اول به خاطر حل شدنش تشکر کردم.