PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد برنامه هالیوود hollywood

vahidfar
31-03-2007, 06:52
سلام
من از برنامه پریمیر 1.5 و یولید مدیا 8 استفاده میکنم
و برنامه هالیوود 4.6 و هالیوود 5.5 را هم دارم ولی بعد از نصب هیچ چیزی به یولید و پریمیر اضافه نمیشه
دلیلش چیه؟
اگر قلقی داره بگید
چطوری میشه برنامه هالیوود رو نصب کرد؟
چه ورژنی از هالیوود روی پریمیر1.5 و یولید8 کار میکنه؟
ممنون اگر راهنمایی کنی

mh2002ir
01-04-2007, 12:40
سلام
در قسمت هاست پلاگين هاليوود داخل پوشه استوديو شويد و فايل پلاگ مربوطه را در پوشه پلاگ برنامه استوديو كپي كنيد

vahidfar
03-04-2007, 14:30
سلام
در قسمت هاست پلاگين هاليوود داخل پوشه استوديو شويد و فايل پلاگ مربوطه را در پوشه پلاگ برنامه استوديو كپي كنيد

سلام کاری را که گفته اید را قبلا امتحان کردم نشد یعنی پلاگینی وجود نداره فقط پوشه های زیر را در جایی که گفتید پیدا کردم که هیچ کدوم به برنامه پریمیر1.5 و یولید مدیا 8 ربطی نداره Afterx Edition EditionFilter avx KSync premier premier6 premier6Filter studio آخرین ورژن برنامه هالیوود چیه؟ شاید اون کار کنه با تشکر وحید

rezam2005r
06-04-2007, 09:52

mh2002ir
06-04-2007, 14:26
سلام

تنها کار همین است :
1) program files
2)pinnacls
3)hollywood
4) host plugin
5) کپی فابل های مرتبط با برنامه ها از هالیوود درون پوشه پلاگین همان برنامه

vahidfar
07-04-2007, 06:17
تنها کار همین است :

1) program files
2)pinnacls
3)hollywood
4) host plugin
5) کپی فابل های مرتبط با برنامه ها از هالیوود درون پوشه پلاگین همان برنامه

در این برنامه پوشه ای برای برنامه مدیا استادیو 8 و پریمیر1.5 وجود نداره
آخرین ورژن برنامه هالیوود چیه؟شاید آخرین ورژن روی پریمیر 1.5 و مدیا استادیو8 کار کنه

bb
07-04-2007, 07:05
نام کامل برنامه هالیوود که مصب کردی چی؟

vahidfar
09-04-2007, 06:31
نام کامل برنامه هالیوود که مصب کردی چی؟

Hollywood fx 4.6
hollywood gold اگر اشتباه نکنم

vahidfar
29-04-2007, 14:32
کسی جواب ما را نمیدونست؟
بابا یکی کمک کنه

mh2002ir
30-04-2007, 18:03
سلام
به محض اينكه روي سيستم خودم رفتم و فولدرهاي اين برنامه رو چك كردم خدمتون عرض خواهم كرد
( روي اين سيستم هاليوود ندارم كه چك كنم )

vahidfar
02-05-2007, 07:45
سلام کسی نبود جواب ما رو بده
دوست عزیز mh2002ir فولدرها را چک کردی؟
اومد یا ...
عجله دارم. میدونی از کی این تایپیک را زدم ولی جواب نگرفتم؟
خاهشا یک کوچولو سریعتر باشه بهتره

mh2002ir
03-05-2007, 01:04
سلام

Pinnacle- Hollywood FX 4.6 - Host Plugins - Premiere
محتویات پوشه پریمیر پلاگین مربوطه میباشد که داخل پوشه پلاگین پریمیر کپی میکنید
هکینطور برای استودیو و ...

mixer.pro.j
17-05-2007, 00:49
سلام
و برنامه هالیوود 4.6 و هالیوود 5.5 را هم دارم ولی بعد از نصب هیچ چیزی به یولید و پریمیر اضافه نمیشه
دلیلش چیه؟
اگر قلقی داره بگید
ممنون اگر راهنمایی کنی
در پوشه ی Plugins در مسیر پوشه های اصلی محل نصب پریمیر , یک پوشه جدید به نام " Pinnacle " ایجاد بفرمایید و این دو فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را درون آن کپی نمایید و پریمیر را دوباره اجرا نمایید و هالیود را در میان لیست افکتها و ترانزیشن های پریمیر جست و جو نمایید

mahyarbadry
18-05-2007, 00:56
سلام
دلیلش چیه؟
اگر قلقی داره بگید
ممنون اگر راهنمایی کنی

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز ورژنی که شما استفاده می کنید مختص به پریمیر 6.5 می باشد دهمچنین مختص به اتودو پیناکل
شما باید Hollywood FX Gold 4.5.8 را نصب نمایید ان هم برای پریمیر پرو 7
خیلی از پلاگینهای موجود در بازار ایران مختص به ورپن های قدیم می باشد
ضمنا اگر به هالیوود نیاز داری بهتر است پریمیر 1.5 را فراموش کنید زیرا دیگر پیناکل هیچکدام از نرم افزارهای ادوبی را از ورژن 7 به بعد ساپورت نمی نماید شما تنها کار این است که پریمیر پرو7 که محیط ان کاملا با پریمیر 1.5 یکی می باشد را تهیه نمایید و سپس هالیوود گولد Hollywood FX Gold 4.5.8را نصب نمایید مشکل حل خوهد شد اگر مشکی بود در خدمتیم

mahyarbadry
18-05-2007, 01:02
در پوشه ی Plugins در مسیر پوشه های اصلی محل نصب پریمیر , یک پوشه جدید به نام " Pinnacle " ایجاد بفرمایید و این دو فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را درون آن کپی نمایید و پریمیر را دوباره اجرا نمایید و هالیود را در میان لیست افکتها و ترانزیشن های پریمیر جست و جو نمایید

با سلام
دوست عزیز هیچکدام از کارهایی که می فرمایید مشکل را حل نخواهد نمود بلکه بیشتر دچار سر در گمی دوستان می شود سعی کنید مشکل را از پایه حل نمایید
همانطور که در پست بالا کفتم Hollywood FX Gold 4.5.8 در نرم افزار های پریمیر 7 ودر برخی از ورپن های 1.5 جواب داده اگر پلاگینی نرم افزار را ساپورت نکند به این راحتی ها نمی توان ان را به خورد ان نرمافزار داد
جسارت مرا بپذیرید امیدوارم مشکل دوستمان حل شود که می شود 100%

vahidfar
18-05-2007, 07:33
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز ورژنی که شما استفاده می کنید مختص به پریمیر 6.5 می باشد دهمچنین مختص به اتودو پیناکل
شما باید Hollywood FX Gold 4.5.8 را نصب نمایید ان هم برای پریمیر پرو 7
خیلی از پلاگینهای موجود در بازار ایران مختص به ورپن های قدیم می باشد
ضمنا اگر به هالیوود نیاز داری بهتر است پریمیر 1.5 را فراموش کنید زیرا دیگر پیناکل هیچکدام از نرم افزارهای ادوبی را از ورژن 7 به بعد ساپورت نمی نماید شما تنها کار این است که پریمیر پرو7 که محیط ان کاملا با پریمیر 1.5 یکی می باشد را تهیه نمایید و سپس هالیوود گولد Hollywood FX Gold 4.5.8را نصب نمایید مشکل حل خوهد شد اگر مشکی بود در خدمتیممتشکرم
سوالی داشتم .در شبکه آموزش وقتی داشت آموزش یولید مدیا 8 را نشان میداد نرم افزار هالیوود را هم نصب کرد ولی متوجه نشدم چه ورژنی از هالیوود بود! آیا شما میدانید چه ورژنی از هالیوود روی یولید مدیا 8 کار میکنه؟
هر جا این سوال را پرسیدم و گفتم یولید مدیا 8 اونها میگفتن یولید ویدئو 8 . دقت کنید منظور من یولید مدیا 8 .

animeditor
18-05-2007, 12:35
سلام جمیعاً

من یه بار همین Hollywood FX رو نصب کردم؛ خود به خود روی Ulead Media Studio نشست و توی شاخه Video Editorش تونستم باهاش کار کنم.
نصب هالیوود یه کم بدقلقه. اگه خودش نصب شد و برنامه اون رو شناخت، فبها. اگه نصب شد و برنامه اون رو نشناخت، دیگه نمی شه کاریش کرد.
این قضیه فولدر و کپی کردن فایل ها هم همیشه جواب نمی ده.
شما نسخه های دیگه هالیوود رو هم امتحان کنید؛ مثل Hollywood FX Silver و یا Hollywood FX Bronze.
البته این نسخه ها کمتر استفاده می شن؛ ولی فکر کنم همین Silver رو تونستم روی Ulead Media Studio نصب کنم.

راستی!
اگه قوانین رو مطالعه کرده باشید، خواهش کردیم که از رنگ قرمز استفاده نکنید.
پس لطفاً پستتون رو ویرایش کنید و رنگ قرمز رو بردارید.

التماس دعا
یا علی

vahidfar
18-05-2007, 15:27
سلام
اگر ورژن هالیوودی که استفاده میکنی را مینوشتی بهتر میشد
ممنون

animeditor
19-05-2007, 01:08
سلام جمیعاً

آقا وحید،
عرض کردم که قبلاً این کار رو انجام دادم. یادم نیست که ورژنش چی بود.
ان شاءالله دوستان بتونن کمک کنن و مشکل شما هم حل بشه.

راستی،
ممنون که پست قبلی رو ویرایش کردید. :11:

التماس دعا
یا علی

sajad2000
16-06-2007, 09:58
من یولید9دارم ولی افکتهای برنامه یHollywood FX 4.6 در آن برنامه نمی آید چه کار باید کنم

animeditor
17-06-2007, 00:44
سلام جمیعاً

سجاد جون، همین بالا توضیح داده شده.
اگه یه کم با دقت بخونی به جواب می رسی. :46:

التماس دعا
یا علی

reza-dracula
03-05-2015, 19:44
[كسي جواب نميده ب اين دوستمون؟ منم يوليد ميديا استوديو7 دارم ميخام از هاليوود افكت پنج استفاده كنم پلاگينشو ندارم يا اصن نميدونم اينا باهم سازگارن يا نه؟