PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا دومین بخرم؟ کمک!!

Diego
30-03-2007, 12:58
بهترین جائی که میتونم یه دومین ثبت کنم کجاست؟لطف کنید ادرس سایتشو بدید.خیلی فوریه.ممنون.

Hazy
30-03-2007, 13:58
نمي شه گفت!!!چون تبليغه!! اگه دومين مي خواي فرق نمي كنه همجا يه قيمته!!

secret
30-03-2007, 20:42
گوشاتونو ببندين من ميگم پرشين تولز پي سي هم اونجا ثبت شده عاليه !!!!!!!!!

Diego
31-03-2007, 22:00
یعنی شرکتهایی که تو ایران ثبت دامنه میکنند از نظر کلاس کاری هیچ تفاوتی با هم ندارند؟همه به یک اندازه قابل اطمینان هستند؟
دومین مورد نظر من قبلا توسط یه شرکت ثبت دامنه خریداری شده (برای فروش گذاشتنش)یعنی کسی نخریده ولی شرکت اونو ثبت کرده که بفروشه.من میخوام از طریق یه شرکت ایرانی اونو بخرم.

Hazy
31-03-2007, 22:04
باشه ولي اين تبليغ نيست از هاست ايران بگير كارش خوبه

sa3er
01-04-2007, 02:26
domain چیز خاصی نیست که برای گرفتنش دق دقه داشته باشید.

بهترین راه این هست که اگه خودتون کارت Visa یا Master دارید یا در اون ور آب آشنایی دارید به صورت مستقیم از شرکتهای خارجی نظیر enom یا godaddy اقدام به تهیه domain کنید. ولی در صورتی که امکانش براتون نیست می بایست دست به دامن شرکتهای واسطه ایرانی شوید.

تنها چیز مهمی که باید بهش توجه کنید این هست که هنگام دریافت دومین حتما user و password اون رو دریافت کنید. یعنی به عبارتی domain شما دارای control panel اختصاصی باشه و کنترلش تحت اختیار تام شما باشه.

شرکت HostIran هم شرکت خوبی بود ولی خوب متاسفانه در ایران رسم بر این هست. هر چیزی که اسم در می کنه خراب میشه. این شرکت در بادی Shared Hosting به شدت اخیرا ضعیف شده و پیشتیبانی بسیار ضعیف و بدی رو در رابطه با این سرورها دارا هست.

هر چند در رابطه با domain طبق توضیحات مشکلی نیست و می تونید از اکثر شرکتها با توجه به تذکرات domain رو تهیه کنید.

Hazy
01-04-2007, 11:12
ولی خوب متاسفانه در ایران رسم بر این هست. هر چیزی که اسم در می کنه خراب میشه
خدايش اينو راست ميگي پس فاتحه اينم بخونيم!!
ما كه از اين كارتا نداريم از كجا بگيرم

mahyar00
11-05-2007, 20:33
هیچ فرقی نمی کنه چون همشون عضویت Online Nic رو دارن و دومین ها اون جا ثبت میشه