PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرواز شماره 714 ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو - انتشارات یونیورسال (لینک دانلود با قابلیت Resume )

***Spring***
30-03-2007, 11:19
کتاب پرواز شماره 714 ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو

انتشارات یونیورسال

لینک مستقیم با قابلیت Resume

...یه نکته خدمت همه دوستان عزیز ، کتابهایی رو که قبل از این کتاب گفتم ، با اسامی غیر اصلی بودند ...یعنی اسمی که کتاب با اون ترجمه و معروف بوده رو نوشتم ، نه اسم اصلی کتاب رو ...برای دوستان اسمهای اصلی رو هم در این تاپیک در ستون دوم مینویسم ...

اسمی که معروف بوده --- اسم اصلی
............................
اسب شاخدار --- راز تک شاخ

گنج های راکام --- گنج های راکام سرخ

ماجرای تورنسل --- ماجرای کلکیولس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : در مجموع 15 مگابایت

قسمت اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25201.rar) قسمت دوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25202.rar) قسمت سوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25203.rar)

قسمت چهارم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25204.rar) قسمت پنجم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25205.rar) قسمت ششم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25206.rar)

قسمت هفتم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsohrabkhan2%2Fblog%2FFlight%25207.rar)

پسورد : 714

.

golabi2
31-03-2007, 22:51
مرسي ميشه لينک بقيه هم بذاري من دانلود کنم

***Spring***
01-04-2007, 10:13
مرسي ميشه لينک بقيه هم بذاري من دانلود کنم

ممنون ... همه لینکها رو که گفتم !... شما کدوم لینک رو میخواید؟!!...اگه منظور شما لینک بقیه کتابهایی هست که قبل از این معرفی کردم ،خدمت شما :

کتاب ماجرای تورنسل ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو (لینک دانلود با قابلیت Resume ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب اسب شاخدار ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو (لینک دانلود با قابلیت Resume ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب جواهرات کاستافیوره ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب گنجهای راکام ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Šepehr
01-04-2007, 10:29
دانلود نمیشه
لینک ها خراب شده
میگه:
Forbidden

You don't have permission to access /sohrabkhan/blog/18 - Magaray Tornesel .part5.rar on this server

***Spring***
01-04-2007, 10:45
همین الآن با GetRight دانلود کردم ، لینکها سالمند ... باز با اینترنت اکسپلورر هم دانلود کردم ( رایت کلیک روی لینک و باز کردن لینک در صفحه جدید ) با اون هم دانلود شدند... لینکها سالمند ...

Šepehr
01-04-2007, 23:12
مرسی از راهنماییت
من از فایر فاکس استفاده میکردم که اون پیغام رو میداد
الان دارم با LeechGet دانلودش می کنم
ممنون